Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Tuż przed urlopem Grypy666, niewiadomego pochodzenia junta podstępnie przejęła MonitorPolski

Posted by grypa666 w dniu 17/07/2012

ALARM4: Łukasz Bieda nieludzko i poniżająco traktowany w ZK Rzeszów

……………..

ALARM3: Dr Zbigniew Kękuś prowadzi protest głodowy przed Sądem Okręgowym w Krakowie

………………….

ALARM2: Syjonista-miliarder z 11 IX w Londynie

Globalny miliarder syjonista Frank Lowy to najbogatszy Australijczyk. Zarabia na inwestycjach w dziesiątkach miast kilku krajów, także w Londynie. Założył i sfinansował szereg wpływowych think tanków w izraelu i USraelu. Wpłacił ogromne sumy, by wpłynąć na rządy wielkch państw w polityce bliskowschodniej, zwłaszcza w konfliktach izraelsko-arabskich. Jest jednym z syjonistów, którzy dostali ogromne odszkodowania za zniszczoną własność po atakch 11 IX w USA.

……………………

ALARM1: Prezydent zatwierdził ludobójczą ustawę o scypieniach

Piotr Bein: List otwarty do Prezydenta-ludobójcy

Prof. Majewska: Osoby wątpiące w możliwie zbrodnicze działania rządów i  organizacji medycznych powinny się zaznajomić na początek z poniższymi faktami.   Teraz polski rząd i sejm dały prawne przyzwolenie na prowadzenie takich ekperymentów na polskich obywatelach wbrew ich woli.  Teraz żadne szczepienie nie może być uznane za bezpieczne, bo nie wiadomo, co się za nimi kryje.  
http://en.wikipedia.org/wiki/Unethical_human_experimentation_in_the_United_States
http://pl.wikipedia.org/wiki/Josef_Mengele
http://konflikty.wp.pl/kat,1020223,title,Makabryczne-eksperymenty-medyczne-na-zywych-ludziach,wid,13395279,wiadomosc.html?ticaid=1ee15
http://en.wikipedia.org/wiki/Guatemala_syphilis_experiment
http://www.infoplease.com/spot/bhmtuskegee1.html
http://en.wikipedia.org/wiki/British_nuclear_tests_at_Maralinga
http://www.whale.to/v/my1.html
http://naturalsociety.com/glaxosmithkline-fined-93k-over-14-vaccine-baby-deaths/

Ezet: przymusowe szczepienia uchwalone przez „polski parlament” (?), świadczą o tym (dowodzą tego), że staliśmy się państwem FASZYSTOWSKIM. Na wzór III-ciej Rzeszy, gdzie obowiązywały podobne „ustawy” uszczęśliwiające obywateli ówczesnych Niemiec.
Zarówno we współczesnej Polsce, jak i w ówczesnych Niemczech pozbawiono obywateli należnej im podmiotowości. Ludzie zostali potraktowani jak przedmioty, jak trzoda chlewna.
Uchwalenie w Polsce tej ustawy, jest bardzo niebezpiecznym precedensem, który się pogłębi.
Odnośnie samego w sobie szczepienia, wykorzystane ono zostanie do wszczepienia CHIPÓW, których celem będzie pełna kontrola nad ludźmi, łącznie z możliwością likwidacji niewygodnych osobników. Onegdaj (jakieś 25 lat temu) oglądałem amerykański film, na który zaprezentowano tą idee. Wszczepianie CHIPÓW działa niezwykle skutecznie. Przy zastosowaniu współczesnej nanotechnologii jest to całkowicie możliwe obecnie do zastosowania…

…………………..

ALARM: Czerwona kartka dla posłów

Szanowni Państwo, informujemy, że posłowie PO-PSL przegłosowali projekt ustawy o zmianie ustawy o paszach, druk nr 457. Teraz projekt będzie głosowany w Senacie na posiedzeniu 25-26 lipca. UWAGA! Przegłosowanie  i  wprowadzenie tej propozycji ustawy oznacza, że aż do roku  2017 (!) będziemy mieć w sprzedaży TYLKO pasze z GMO. To BARDZO  POWAŻNE zagrożenie  suwerenności  żywnościowej Polski (w przypadku losowego lub strategicznego zablokowania dostaw białka sojowego), to uzasadnione obawy OGROMNYCH PODWYŻEK ŻYWNOŚCI oraz  dalsze osłabienie gospodarki i podtruwanie Polaków.

DZIAŁAJMY! Mamy niewiele czasu, potrzebna jest natychmiastowa akcja, która przekona senatorów do GŁOSOWANIA PRZECIWKO TEJ USTAWIE lub do wprowadzenia w niej koniecznych zmian. Pamiętajmy, Kto milczy, ten przyzwala (Mikołaj Rej). KAŻDY Z NAS MOŻE COŚ ZROBIĆ:

  1. 1. WYŚLIJ LIST do senatorów, zadzwoń do nich, spotkaj się ze swoim senatorem. LIST GOTOWIEC
  2. Przyjdź na protest 25 lipca. SZCZEGÓŁY – Lena Huppert: 502 085 840 lub lenahuppert@wp.pl
  3. WSPIERAJ DZIAŁANIA NA RZECZ POLSKI WOLNEJ OD GMO

Pozdrawiamy – Jadwiga Łopata i Julian Rose, Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi biuro@icppc.plhttp://www.icppc.pl 

……………………

ALERT: Opór przed złem – czynny czy bierny?

…W Polsce cały system okupacyjnej władzy, wszystkie jej filary, służą globalnej lichwie. Tzw. “wymiar sprawiedliwości” jest jedynie jednym z wielu narzędzi zniewalania Polaków.  Temu samemu służą agenturalne partie z POPiSem na czele, tzw. “rząd”, policja, służby, knessejm i cała reszta aparatu polityczno-administracyjnego. System bankowo-finansowy okrada nas  i wpędza w nędzę, a media i “oświata” odmóżdżają nas i ogłupiają. Wszystkie te elementy okupacyjnego systemu wzajemnie się zazębiają i uzupełniają.

Sprawa Bogdana Goczyńskiego

Sprawa Bożeny Szubert

W łapskach tzw. wymiaru sprawiedliwości…

………………..

GRYPA666 – na urlopie NATURALNIE w Twej obronie

Darowizna 22.7.2012 dla Roy Tov’s Ministry 208 CAD

Roy Tov: Thank you Piotr, for your very generous donation, God bless you and yours.

PB: We Poles say Na zdrowie! = for good health.

………………….

Lektura obowiazkowa na deszczowe letnie dni:

Najwyzsze uznanie dla Oli Gordon za trud przetlumaczenia obu prac. Wylacznie dla celow informacyjnych i edukacyjnych, jak wszystko na moich blogach. Absolutnie nie do wykorzystania przez terrorystow.  – PB

………………….

Piotr Bein – fundamenty Wielkiej Zmylki Lobby A

………………………

Zajrzyj do środka

Henry Makow po polsku:  Illuminati – Sekta która zawładnęła światem

………………………

Piszecie…

J.W.: Witam ,zainteresowały mnie Pana materiały umieszczane na blogu oraz w internecie. Oglądałem także Pana prelekcje wygłoszoną w Krakowie, stad moje pytanie czy jest możliwość aby przesłał Pan mi na adres mail wspomniane –  referaty? Z zainteresowaniem je przeczytam.
Pozdrawiam i życzę powodzenia

PB: Witam. Referaty i opracowania sa na blogu w jez. polskim:

Wiecej w jez. angielskim

Marek Podlecki: Ja również słucham Alexa Jonesa, ale i znam oraz cenię Jane Burgermeister.
Mimo jej opinii, sądzę, że Alex jest wiarygodny. Może się mylić w kilku kwestiach, może też
balansować politycznie gdyż ma takie, a nie inne ograniczenia. Ale to on doprowadził
do wzrostu świadomości u milionów Amerykanów i nie tylko Amerykanów, nie należy więc
się zastanawiać czy jest agentem, bo to nie jest problem. Problemem są ludzie u steru władzy.

PB: To wytumacz to Jane, nieprodukuj i nierozprowadzaj jej znieslawiajacych filmikow. Problemem sa osoby jak ona i ty, bo z glupoty podkladacie klody pod dobra robote innych.

Marek Podlecki: Jakby było bezpodstawnie, to jane by tego nie mówiła. Alex ją olał w sytuacji, gdy od jej wiedzy mogły zależeć losy milionów ludzi.Pomyśl o tym.
To, że sprawa się rypła jest wynikiem działania nie Alexa, a nas i do nas podobnych.

PB: Wszyscy sie dolozyli do sukcesu, nie tylko Jane, my i Kopacz — zejdz na ziemie. Zadne niedojscie do skutku umowionego wywiadu nie upowaznia do defamacji! Wskazane przez Jane rzekome przypadki przeciw AJ i WW nie zawierają NIC co potwierdzaloby jej wredne pomowienia, tylko dowodza, ze obaj dzialali w tym samym kierunku co reszta ruchu anty-H1N1.

Jesli Jane nie udowodni oskarzen, a ty sie nie odetniesz, ja odetne sie i od ciebie; nie zadaje sie z gnojkami…
Jeszcze raz napiszesz o tym bez pokazania, ze dzialasz zeby naprawic defamacje AJ, WW i w koncu mnie na twoim forum — koniec naszej przyjazni i wspolpracy – jasne?

Dla ostrzezenia wywalam tymczasowo linki do twoich portali.

Ewa: Witam Panie Piotrze, Co Pan myśli o informacjach nt. Alexa Jonesa. Wiem, że Pan jest jego zwolennikiem, ja też czasami słucham jego wypowiedzi. Ale czy rzeczywiście jest to osoba całkowicie wiarygodna. Znając Pana dociekliwość, mam nadzieję, że zechce Pan się temu tematowi przyjrzeć. Przypuszczam, że nie tylko mi zależy na Pana opinii. Załączam pozdrowienia – Ewa. PS. Imię i nazwisko do wiadomości adresata – jeśli można prosić :)

PB: Odpowiedź tutaj.

Ewa: Szanowny Panie Piotrze, Pięknie dziękuję za bardzo obszerną odpowiedź. Jestem usatysfakcjonowana 🙂  Życzę  udanego wypoczynku i nabrania sił do dalszego, bardzo nam Wszystkim potrzebnego działania. Załączam pozdrowienia – E.

…………………….

Ludobójcy: Gądek na Onecie wielkofarmacko

Piotr Bein 24.7.2012

W artykule na onecie.pl, Jacek Gądek poniża i wyśmiewa obrońców wolności od szczepionek. Są to poważne osoby, które rzeczowo sprzeciwiają się totalitarnej ustawie. Prof. Maria Dorota Majewska, Dr Jerzy Jaśkowski, Dr Andre Kulisz (USA), prawnicy Lex Nostra oraz rzesze organizacji i działaczy, w tym StopNOP.pl, wyrazili swe fachowe zdanie i społeczne opinie.

Gądek sugestywnie określa przeciwników szczepień: idioci. Wg StopNOP, słowo to w ich liście do posłów pochodzi… od przewodniczącego komisji, posła Bolesława Piechy, określającego wzburzenie na internecie: TO SĄ IDIOCI.

Nie cytując ani jednej eksperckiej wypowiedzi przeciw szczepieniom, Gądek przedstawia antyszczypionkowców negatywnie. Zapewnia czytelnika, że nie ma się czego bać. Może i ma rację; od przymusu szczepień można się wymigać, natomiast tacy jak on ryzykują ciupę za współudział w zbrodni ludobójstwa.

Artykuł II konwencji ws. ludobójstwa definiuje ludobójstwo jako którykolwiek z następujących czynów, dokonany w zamiarze zniszczenia w całości lub części grup narodowych, etnicznych, rasowych lub religijnych, jako takich:

    a) zabójstwo członków grupy,

    b) spowodowanie poważnego uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia psychicznego członków grupy,

    c) rozmyślne stworzenie dla członków grupy warunków życia, obliczonych na spowodowanie ich całkowitego lub częściowego zniszczenia fizycznego,

    d) stosowanie środków, które mają na celu wstrzymanie urodzin w obrębie grupy,

Szczepionki prowadzą do poważnych trwałych uszkodzeń cielesnych i mentalnych, ubezpłodnienia, a nawet śmierci (Artykuły II a, b i d). Ponadto, obowiązek szczepienia naraża rodziny na koszty uniknięcia obowiązku (kary pieniężne) lub ponoszenia kosztów leczenia i utrzymania członków rodziny z poważnymi powikłaniami poszczepiennymi (Artykuł II c). Producenci szczepionek umywają ręce od odpowiedzialności za skutki swych szczepionek, a rządowa służba zdrowia jest nieskuteczna, kolaborując z producentami w tuszowaniu negatywnych skutków szczepień.

Artykuł III jest ciekawszy dla chojraków jak Gądek: Następujące czyny podlegają karze:

    a) ludobójstwo,

    b) zmowa w celu popełnienia ludobójstwa,

    c) bezpośrednie i publiczne podżeganie do popełnienia ludobójstwa,

    d) usiłowanie popełnienia ludobójstwa,

    e) współudział w ludobójstwie.

Nowelizacja ustawy, dowód na rozmyślne planowanie/przygotowywanie aktu ludobójstwa, jest sama w sobie zbrodnią ludobójstwa. To czyni Gądka-podżegacza i Onet wspólnikami w zbrodni, obok wszystkich posłów i senatorów (poza nielicznymi, którzy wstrzymali się lub głosowali przeciw nowelizacji), doradców akademickich, pracowników mediów i lobbystów w zmowie za nowelizacją ww. ustawy oraz Prezydenta RP, jeśli zatwierdzi nowelizację, stając się współudziałowcem w zbrodni.

Wbrew ww. alarmom od medyków i prawników, tzw. poseł tzw. PiS-u, Zbigniew Girzyński zapewnia: Pojawiające się w Internecie apele są odzwierciedleniem tak zwanych ruchów i organizacji antyszczepionkowych, które wzorem innych krajów europejskich i Ameryki stawiają sobie za cel zlikwidowanie prawnych podstaw przeprowadzania obowiązkowych szczepień ochronnych.

Girzyński „zapomniał“ o III Świecie, którego przedstawiciele domagają się w ONZ końca szczepionek z rtęcią. Girzyński próbuje zbagatelizować szeroki sprzeciw antyszczepionkowy, a Gądek wspiera go, przytaczając statystyki: do 98% Polaków szczepi się, a ok. 3 tys. osób nie. (3 tys. to ok. 1/100 procenta, a nie 2 %!) Gdyby społeczeństwa nie oszukiwały media i służba zdrowia w interesie Wielkiej Farmacji, statystyki byłyby odwrotne.

Obaj podżegacze pomijają fiasko Machiny Szczepiennej w fałszywej pandemii świńskiej grypy (2009). Narody grecki, indyjski, niemiecki, francuski, amerykański i wiele innych, w końcu polski, odrzuciły kłamstwo kliki, która dążyła do masowych inokulacji nieprzetestowanymi, niebezpiecznymi szczepionkami bez gwarancji… Teraz klika napiera na następne oszustwo: pandemia ptasiej grypy. W tym celu fantastycznie powiększa już sfałszowane statystyki zachorowań z 2009 r.! Poważnie zaniżone dane powikłań wykazują fatalne skutki wyszczepialności, która osiągnęła wtedy poziom zaledwie do kilku procent.

Do tego Gądek przemilcza zbrodniczy charakter koncernów farmaceutycznych:

i wiele więcej.

Mimo to Gądek pyta: To jest się czego bać, czy nie? Nowela zakłada głównie zmiany formalne. Rewolucji – brak. Zapewnia: Przymusowe szczepienie będzie możliwe tylko wtedy, gdy zostanie ogłoszony stan epidemii. Właśnie o ogłoszenie epidemii poszło w 2009 r., kiedy w służbie Wielkiej Framacji, Światowa Organizacja Zdrowia fałszywie ogłosiła pandemię, podstawę masowych przymusowych szczepień nieprzetestowanymi, niebezpiecznymi szczepionkami.

Poseł PO, Jerzy Borowczak podał Gądkowi fragment listu od rzekomej grupy katolickiej. Naiwność i śmieszność fragmentu wskazywałyby na celowe ośmieszanie katolików. Dlaczego Borowczak ani Gądek nie zacytowali np. Franciszkańskiego Ruchu? A czy sprawdzili, że list od katolików jest autentyczny? Gądek cytuje za to rzecznika Głównego Inspektora Sanitarnego, Jana Bondara, który insynuuje ciemniactwo oponentów (wąskiej grupy ludzi, którzy po prostu mają fobię antyszczepionkową), rzekomo wskutek nieznajomości ustawy: Tłumaczyć to można sezonem ogórkowym albo epidemią bezmyślności. To na pewno groźniejsze zjawisko niż choroby zakaźne.

Jak w in. antyspołecznych ustawach (np. o GMO, emeryturach…) i pociągnięciach reżimu we W-szawie, mamy coś jeszcze groźniejszego – rozmyślny współudział w ludobójstwie, w zamian za doraźne korzyści osobiste. Działalność Gądka to dziennikurestwo. GIS i in. agendy rządowe uprawiają biurokurestwo. A co robią rząd, Sejm i Senat – nazwijcie sami…

Gądek pisze o antyszczepionkowcach: Uważam, że z nimi też trzeba rozmawiać, chociaż czasami jest to naprawdę trudne. Natomiast ze zdrajcami narodu i kolaborantami ludobójców nie rozmawia się, sami to uniemożliwiają…

……………………………..

Junta przejęła MonitorPolski

Piotr Bein 17.7.2012

Miast iść z taczkami wysadzać w-szawski żont, knessejm i knessenat wg rady Starszych i Mądrzejszych, pod nieobecność admina sekciarska junta Aspartamowych Scyropolskich przejęła reżim pn. MonitorPolski (MP) i to bez pomocy NATO! – patrz podsłuchy razwiedki Grypy666 i rapot centrali. E-tniczne czystki, osobo-danych cyberblokady, nicków masakry, klawiatur barykady, legitymowanie i czipowanie, przesłuchania, e-testy krwi i skany myśli – słowem horroterror większy niż scypo-ustawy. Kamienie lecą z proc a brukowce z chałupnych katapult… błyskaja ostrza scyzoryków… e-rękoczyny, pyskobicie, lyncze, tortury i tajne więzienia… Pożogi i dym… krew się leje… wisielce dyndają na wiązkach czosnku na latarniach… piana i mózgi na szczanach… co krok trup jak w Srebrenicy i okolicy…

Arabska Wiosna przy tym to pokojowe zgromadzenie, a burdy na Krak Przedm, Marsz 11 XI i antyACTA – majówki. Zmasakrowane już przez Zenobiusza (Tadek Kisiel), forum MP zapadło się w diabelskie czeluście dzięki rukowodzicielstfu Peryskopa (mgr inż. Maciej Pokora). Nawet Zenobiusz umknął przed nim z podwiniętym ogonem… Zenio wróć!

Mimo że nie pałam do Zenia sympatią za to, co porobił na forum Grypy666 i jak mnie zniesławiał od tamtego czasu, przykro mi było czytać wojnę sekty MP z nim. Zenobiusz nie ma zbyt subtelnej metody wysuwania i dowodzenia swych racji; przeciw niemu działa stronniczość nabyta przez adwersarzy, nauczonych jego zagrywkami. Ale w tym przypadku mimowolnie sympatyzuję z Zeniem. Niesprawiedliwość ze strony watahy MP jest jasna:

  • Tadek nierozumie do końca niektórych spraw technicznych lub wyczuwa ściemę i dezinfo, więc sceptycznie chce je sobie i widowni wyjaśnić. Wtyka kij, co wygląda na mieszanie i nachalność, ale on chce dochodzić prawdy i bronić się przed zniesławieniami – jego prawo! A że robi to w sposob przynoszący odwrotny skutek… kto nie ma wad?
  • Tadek kwestionowal ludobójstwo w kampanii nt. scyp-ustawy, bo nikt z óczonych na forum MP mu tego nie wytłumaczył. Hjk (akademik) dopiero parę dni temu zaskoczony przyjął moje wyjaśnienie, że planowanie i zamiar nawet częściowego uszczerbku zdrowia też są zbrodnią ludobójstwa, tak jak i wszelka współpraca (akademicy, merdia, knessejm, knesset, żont).
  • Tadek promowal b. dobre inicjatywy Sejmu Cieni i wysyłania listów do PE i ONZ.
  • Tadek naglił do zbierania dokumentów, wg planu właściciela portalu, Marka Podleckiego, który musiał wyjechać w kilku wspólnych dla Polaków sprawach. Wataha wyśmiała Tadka za to.. Gówno nie dokumenty zebrali, zrobili za to fantastyczną sraczkę z forum MP!

Aspartamowcy osrali-zniesławili Tadka w parchaty sposób, aż przykro nawet mnie… Z  ‚łapek’ widać, że głosuje sekta. Rozpisała nawet referendum na zurlopowanie Tadka! Jak jaki prof. Dakowski, modlą się za Rosję a swoich bel w oczach nie widzą! Napisałem w jednym komencie, co warte ‚łapkowanie’… Kiedy Marek zlikwiduje ten idiotyzm?! Czemu nie skrytykuje Pokory, podobnie jak Tadka? Dr Pokora jest nachalny, zniesławia na prawo i lewo, pisze bzdury ad wymiotum, ma klakierów… Niejaki (nijaki) ‘lol’ i ‘Polak’ mu wtóruja; mogą być z hasbary, bo ‘antysemityzmowi’ końca nie ma w ich obelżywych ripostach pod publiczkę. Pojeby albo cointelpro… Pamiętam takie zachowanie i język z czasów dratewszczyzny, kiedy uny próbowali ośmieszyć mnie, zdyskredytować i zamknąć mi usta w kampanii anty-H1N1 w 2009.

Na dodatek, Jane Bürgermeister w dalszym ciągu mystyfikuje swe zarzuty pod adresem Alexa Jonesa í Wolfganga Wodarga. Kompletne wariatkowo! Już nie wiem, kto dla kogo robi. Jako członek wiadomego plemienia, uciekam więc w bezpieczne miejsce, zamiast podkładać się pod szufle gnojówki. Dość mnie ci popaprani rewolucjoniści poturbowali, li tylko niezależnego obserwatora i przyjaciela Marka Podleckiego…

Ogłaszam przerwę wakacyjną do czasu, aż Jane się zdefiniuje, a czubkowy reżim MP ustatkuje …absolutnie nie brać za aluzję do Tadka (Zenobiusz), pierwszej ofiary dziejowych wydarzeń u wykluczonych z Wykluczonych.

Zależnie od pogody i ochoty, będą alarmy i alerty, może coś jeszcze. Miłośnicy dyskusji wiedzą, gdzie iść, czytelnie i pod-strony zbiorcze otwarte na obu moich blogach, a ekskrementofile mają forum MonitorPolski. Jeśli jeszcze nie wysłałeś listu (patrz poprzedni wpis) do kosza ss-ynów w knessejmie, knessenacie, nieżondzie Polin, jewrounii czy Swiatowej Organizacji Chorób, masz okazję, z nudów w przerwie wakacyjnej Grypy666…

 

GRYPA666 – na urlopie NATURALNIE w Twej obronie

Biegunkowa defamacja i zablokowanie za próby ochrony dobrego imienia MonitoraPolskiego i Marka Podleckiego

Piotr Bein 16.7.2012 (w miesięcznicę apelu do opluwaczy o pojednanie)

Dyskusje na forum MonitorPolski przybrały dziwaczny obrót. Chroniony tam gwoli wolności słowa i domniemanej ochrony przed mosiadowymi zamachowcami i hasbasistami… kagiebowskimi agenciurami i trollami, Tadek Kisiel (Zenobiusz) ku zdumieniu tysięcy forumowiczów przepoczwarzył się w … dra mgra inż. Macieja Pokorę (Peryskop). Nie dziwię się, zważywszy na uprzednie zachowania Pokory i zniesławienia – wyeksponowane przez niego samego publicznie, w vendetcie na domniemanym  konkurencie od 2009, przebiegłym i podstępnym hasbarnikiem Beinem.

Początek Monitorowej Wiosny

Ponieważ wystąpiłem ws. „flagowej” dla forumowiczów MonitoraPolskiego, manadatowany przez Społeczność Międzymonitorową, Perykop utworzył Czystopolski Front Forumowy (CFF) na wzór wyzwalanych Libii i Syrii. Zaopatrywani przez koszerne demon-kracje w ciężką broń wolności słowa, rebelianci CFF sukcesywnie oczyszczają monitorowe rewiry spod wrażej totalitarnej dominacji, wprowadzając mierno-krację i upragniony przez forumo-lud pokuj i spokuj.

Dalsze szczegóły i wiadomości na bieżąco – patrz WdebkaPlik (OSTRZEZENIE: nie dla słabych nerwowo i antyseptycznych).

Tło

Wobec niedawnej publikacji filmików Marka Podleckiego ze szkalującą wypowiedzią Jane Bürgermeister, próbowałem ratować sytuację jaką mój Przyjaciel od czasu świnioka 2009 stworzył sobie i Ruchowi Antyscyp w pędzie zatrzymania następnej „pandemii”. Pisałem mu emaile i komentarze na jego forum, skajpowaliśmy, opublikowałem krytyki po polsku i angielsku. Bezskutecznie, toteż odciąłem się od zniesławień przez Jane. Straciliśmy potencjalne poparcie polskich kampanii przez Alexa Jonesa i Wofgaga Wodarga oraz ich zwolenników w Polsce i globalnie. Jane straciła reputację wśród osób obeznajmionych z działalnośią Jonesa i Wodarga (stąd odmowa portalu GodLikeProductions publikacji filmików Marka z Jane)?

Skutek był przeciwny niż potrzeba Kampanii, być może ważniejszej niż tej w 2009 r. przeciw histerii H1N1, bo scypo-ssyny skoncentrowali globalny zamach na Polakach, w tradycji testowania ludobójstwa nad Wisłą. Dla profitów Wielkiej Farmacji i ich biurokurew między Bugiem i Nysą, do scyp-ustawy dopisano totalitarny przymus – pogwałcenie podstawowych praw człowieka, prawa jewrounijnego i Konstytucji RP, przy oczywistej manipulacji gwoli zysków i neo-mengelowskiej medycyny wyłącznie w Polin.

Rozmazał się szajs defamacji

Dyżurne czubki na forum MonitorPolski jubilowali „wpadkę” Beina – hasbarnego mieszańca bez dyplomu z Polin, zdrajcy, tchórza i niedorajdy, co tupie jak mu niepotaknąć i niedać $. Jane i Podlecki nieskazitelni, Alex be… W łgarskim dziedzictwie fary-zausznym przedstawili własne wersje ogólnie już znanych kabotyńskich chucp Pokory, uzupełnionych absurdami o banksterskim ocipienia Beina dla klimatu oraz zdesperowaną hasbarą dratewszczyzny 2009.

Defamacje w szufladzie, jeśli kto ma ochotę umaić się łajnem.

Knebel wolności słowa

Najlepszy mój od 2009 cyber-przyjaciel, wystawił nas na ciężką próbę: odmówił usunięcia defamacji od ww. toważyha CFF, bo na forum chce wolności słowa! Niepomogły me emajle, że wolność pociąga obowiązek poszanowania praw innych bla bla. Mój przyjaciel mógł tylko zakodować „Bein” do blokownika, żeby nikt nie śmiał wymienić mego nazwiska na forum! Mudżahedini CFF rzadko nazywają mnie prawidłowo, a jak już, to robią orto-błędy w przydługawym nazwisku (LOL!!!) – więc blokada psu na budę… Marek radośnie powiadomił mnie o niedźwiedziej przysłudze: zmień adres emajlowy, bo twe komenty nie wejdą przy tej blokadzie. Great! Za mało miałem przesuwania papierków na biurku i haseł do pamiętania…

Tak więc zablokowal mnie Przyjaciel, bez możliwości odpisknięcia gnojkom i skór-wielom. Spoko ‘Polak’, to od „noszący wiele skór”, jak wilk np. owczą; a ty myślałeś, że co? :<}

Za to „dobrze” mi życzącym zrobił dobrze (15.7.2012), usuwając z moich ripost identyfikację tchórzliwych anonimów:

Uwaga: zablokowałem nazwiska osób, które chcą występować pod nickiem. Komentarze zawierające te nazwiska nie będą się po prostu ukazywać. Inne, które je zawierały, zostały wymazane na prośbę tych osób. Niestety, nie mam czasu moderować w tej chwili tego bloga – prowadzimy obecnie akcję na Wybrzeżu. […] Uwaga: Ponieważ biorę obecnie udział w akcji Stowarzyzszenia Przeciw Bezprawiu i „Niepokonanych” na Wybrzeżu, to mam utrudnioną kontrolę nad blogiem. Za wszelkie utrudnienia przepraszam.

Przepraszam Cię, Marku, że wtranżalam się w Twe akcje i kampanie…

GRYPA666 – na urlopie NATURALNIE w Twej obronie

Komentarze 2 do “Tuż przed urlopem Grypy666, niewiadomego pochodzenia junta podstępnie przejęła MonitorPolski”

  1. […] tylko HAARP zrobił mi krzywdę! A moje załatwianie gnojków jest szkalujące. Podobnie jak w lipcu, Marek ma tuzin wymówek (brak czasu, choroba w rodzinie, ważniejsze sprawy publiczne, wolność […]

  2. […] przez ubota u MonitoraPolskiego, palce obite od klawiatury, odciski od siedzenia przy kompie,  głowa obolała od hasbary…  […]

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: