Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Sobór Watykański II — rewolucja w Kościele?

Posted by grypa666 w dniu 26/06/2012

Spis treści

ALARMY i ALERTY
Komunikaty
Piszecie…
Warto obejrzeć/przetłumaczyć
10 VII rocznica Jedwabnego — won hasbaro!
Aktualności
Zdrowie
Sobór Watykański II rewolucją w Kościele?
 

ALARM2: Kne-SS-ejm przygotowuje mordowanie szczepionkami

Myśląca: Ta ustawa powinna byc zaskarzona do TK, jako niekonstytucyjna, bo narusza jedno z praw zagwarantowane Konstytucja: Art. 39. Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody. Przeciez wlasnie szczepionki -a szczegolnie te, ktore wejda do obiegu -nie maja wieloletnich badan na odpowiedniej grupie populacji, nie ma danych o ich szkodliwosci badz pozytywnym oddzialywaniu, wobec czego stanowia eksperyment medyczny. W tych okolicznosciach uzycie formy przymusu stanowi pogwalcenie prawa nietykalnosci cielesnej (ingerencji w nasze cialo wbrew naszej woli), co jest czynem karalnym. Bez zgody pacjenta nie wolno wykonac nawet znieczulenia u stomatologa, a co bardziej zapobiegliwi lekarza prosza o poswiadczenie tej zgody na pismie. Podobnie jest przy jakiejkolwiek operacji, czy zabiegu -pacjent musi wyrazic zgode. Natomiast kazda ustawa zwykla musi byc zgodna z ustawa zasadnicza, bo to ona jest najwyzszym prawem w RP.

………………….

ALARM1: Skandal samowoli poselskiej – zmiana ustawy o paszach

…………………..

ALARM: Wyślij oświadczenie ws. Krzysztofa Wyszkowskiego przeciw “Bolkowi”

……………………..

ALERT: Walczymy z żydo-rasizmem w żydo-mendiach — podpisuj petycje

†††††††††††††††††††††††

Wspomóż patriotów poprzez Grypę666

Datki na moje blogi przeznaczam na wsparcie finansowe dla ubogich działaczy. Wzywam inne blogi i grupy do podobnych akcji. – Piotr Bein

Uaktualniane pod-strony:

†††††††††††††††††††††††††††††

Komunikaty

Odszedł wielki Polak, Jerzy Scheur

Dotarła do nas smutna wiadomość. Prezes Fundacji „Polska się Upomni”, wielki Polak, jeden z największych sojuszników akcji społecznej „Przypomnijmy o Rotmistrzu” („Let’s Reminisce About Witold Pilecki”) zmarł 26 czerwca 2012 r. w Egipcie.
Cześć Jego pamięci! – Michał Tyrpa, Prezes Zarządu Fundacji Paradis Judaeorum, ul.Kobierzyńska 66/14, 30-363 Kraków

†††††††††††††††††††††††††††††

Piszecie…

Vismaya: Relacja z wycieczki na Alaskę.

Adam: Drogi Panie Piotrze, znalazłam poniższy artykuł autorstwa Daniela Estulina. Uważam, że jest to ważna inicjatywa,  którą należy wesprzeć i dlatego przesyłam. W chwili obecnej jest to jedyna inicjatywa społeczna, która może zatrzymać zbliżającą się katastrofę finansową Europy i Trzecią Wojnę Światową. Z prywatnych rozmów [sprzed miesiąca – być może sytuacja się zmieni ] w wysokimi rangą wojskowymi wynika, że spodziewają się wojny na wiosnę 2013 roku i obawiają się tego, że zginiemy wszyscy w zaledwie kilkanaście minut po jej rozpoczęciu. Dlatego zwracam się do wszystkich dotychczas biernych, leniwych Pana czytelników: macie ostatnie kilka miesięcy, żeby odwrócić bieg historii, jeśli je prześpicie to jesteście już chodzącymi żywymi trupami, poległymi w 3 wojnie światowej; nie przypadkowo światowe elity nazywają was już mięsem wojennym. Ta inicjatywa jest dla nasz szansą na… życie, ale jeśli macie lepsze pomysły to czas je przedyskutować i wdrażać. Artykuł z tłumaczeniem na polski […] Przede wszystkim proszę podpisać petycję Glass-Steagall europejskie przygotowane przez Helga Zepp LaRouche — poniższy link i w dół na tej stronie [PB: Nie widzę tam żadnej petycji]. Tłumaczenie na polski z google translate: 19 czerwca 2012 – Helga Zepp-LaRouche wydała następujący apel w dniu 17 czerwca,w celu podjęcia nadzwyczajnych środków w całej Europie i regionu transatlantyckiego. Jest on dostępny w języku niemieckim na stronie internetowej http://www.bueso.de – oficjalnej stronie internetowej partii Buergerrechtsbewegung Solidaritaet (ruch Solidarności Praw Obywatelskich). Rozmowa krąży szeroko wśród związków, chłopów i organizacji rolniczych, towarzystw naukowych, organizacji zawodowych, rad gminnych, stowarzyszeń sąsiedzkich i organizacji społecznych. Zadzwoń do rządu i parlamentu: Glass-Steagall teraz! punkt 1 jest kluczowy:  Wszystkie narody tego regionu transatlantyckiego powinny uchwalić prawo, które oddzieli bankowość komercyjną od bankowości inwestycyjno- spekulacyjnej, na podstawie Glass-Steagall Franklina D. Roosevelta. pozdrawiam serdecznie.

PB: Spoko, III wojna trwa od zakończenia II globalnej wojny banksterów przeciw gojom. Nawet jak byłby atak atomowy na Iran, to nie może wyniknąć gorsze skażenie globalne niż od Fukuszimy — chyba że zastosują brudne bomby z plutonem i in. emiterami alfa. Jakie środki mogą zastosować zniewolone ‚demon-kracje’, żeby skończyć z tyranią żydo-banksterii? Petycje do skorumpowanych żontuf i parlamentuf w łapach żydo-banksterii??

†††††††††††††††††††††††††††††

Warto obejrzeć/przetłumaczyć

†††††††††††††††††††††††††††††

10 VII rocznica Jedwabnego — won hasbaro!

P.e.1984: Witam, Sądzę, że link do informacji prasowej o decyzji w sprawie wstrzymania ekshumacji przez L. Kaczyńskiego warto uzupełnić tą informacją, bo wstrzymanie i wznowienie to kwestia błaha, ciekawiej robi się, kiedy się dowiemy, na jakich warunkach została ta ekshumacja wznowiona. Pozdrawiam

P.e.1984: Informacje o udziale Lecha Kaczyńskiego, wówczas Prokuratora Generalnego, w utrudnianiu prac ekshumacyjnych w Jedwabnem można znaleźć tu.

Część 1    Część 2

†††††††††††††††††††††

Aktualności

PB: Kto zaaresztuje globalną żydo-banksterię, dzięki której to wszystko zło się dzieje?

Gajowy Marucha: No i czyż Putin nie jest obmierzłym dyktatorem? Podczas gdy światłe i demokratyczne kraje rozważają jedynie o ile i kiedy podnieść albo wprowadzić nowe podatki, ów satrapa nie tylko myśli o ich obniżeniu, ale nawet i o rym, aby były płacone sprawiedliwie przez wszystkich. Co by na to powiedziały ulokowane w Polsce hipermarkety? Czy po to inwestowały w Polsce, czy po to zapewniły wspaniałą pracę tysiącom osób jako kasjerki i sprzątaczki, żeby teraz płacić jakich haracz polskim gojom? Czy po to rejestruje się holdingi na Bahama, żeby zostawiać zyski w jakiejś tam Polsce, wbrew świętemu prawu wolnego przepływu kapitału?

Józef Bizoń: Ambasador mógł sobie dzwonić z interwencją, ale do dyrektora swojej szkoły rabinackiej, ale nie do dyrektora polskiej szkoły na terytorium RP. W takim razie powinno to być oficjalnie zgłoszone (i oprotestowane) oficjalnym polskim czynnikom rządowym (z Tuskiem na czele) z żądaniem od nich wyjaśnień na tę okoliczność.

Przed szczytem nt. kryzysu finansowego w UE, Berlin zwiększa naciski na państwa kryzysowe, by poddały swą suwerenność narodową dla większej hegemonii Niemiec w strefie euro. Niemiecki minister finansów ordynarnie odrzucił żądania pomocy ze strony Włoch bez poddania suwerenności. Niemcy niedawno odrzuciły podobne wysiłki Hiszpanii. Rośnie protest na świecie przeciw dyktatom Berlina, gdyż jego polityka mocarstwowa wpędza nie tylko kraje UE w biedę, lecz także grozi znacznym uszczebkiem globalnej gospodarki.

…pomimo smarowania w żydo-mendiach. Partia nacjonalistów Złoty Swit otrzymała silne poparcie w wyborach 17.6.2012, zyskując 7% głosów. Grecy nic nie robią sobie z mendialnych ataków na nacjonalistów i straszenia.

Kampanię finansuje izraelsko-amerykański Sheldon Adelson, boss mafii o sławie Meyera Lansky’ego, bossa Koszer Nostra.

Dalsze pociągnięcia militarne uzależnione od reakcji Rosji i Chin.

PB: „Ataki” rebeliantów mogą być filmowane gdzie indziej.

†††††††††††††††††††††††††††††

Zdrowie

Roman Kafel: Trawa GMO po 15 latach zamienia sie w trucizne produkujaca cyjanidy… To fakt… modyfikowane jedzenie powoduje mutacje organow… jestesmy tym co jemy!

PB: Trująca trawa nie GMO, najprawdopodobniej od nawozów sztucznych.

†††††††††††††††††††††††††††††

Sobór Watykański II — rewolucja w Kościele?

Sorry, the comment form is closed at this time.