Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

KL WARSCHAU – Zbrodnia Większa Od Katyńskiej

Posted by grypa666 w dniu 19/06/2012

Spis treści

ALARMY i ALERTY
Komunikaty
Piszecie…
Warto obejrzeć/przetłumaczyć
„Kibole”
Aktualności
Zdrowie
KL WARSCHAU – Zbrodnia Większa Od Katyńskiej
††††††††††††††††††††††††

ALARM1: Rosja weźmie udział w rozbiorze i okupacji Syrii wzdłuż podziałów etnicznych i religijnych, wg izraelskiego planu Jinona?

PB: Oczywiście żydo-sfora musiała przedobrzyć względnie obiektywne doniesienie z Debka.

Minuta 1:21 filmiku, sektory okupacyjne: (1) USA-UE i sojusznicy arabscy – cała Syria Płn. i Sr. oprócz wybrzeża, (2) Rosja – wybrzeże płn. z bazą Tartus, (3) wszyscy okupanci – wybrzeże płd., (4) Iran-Hezbollah – Damaszek do wybrzeza płd., (5) Iran – południe.

PB: Izraelska Debka oczywiście nie wspomni, kto steruje Al CIAidą.

…………………..

ALARM: Wyślij oświadczenie ws. Krzysztofa Wyszkowskiego przeciw “Bolkowi”

……………………..

ALERT2: Petelicki miał zinfiltrować ruch ‚kiboli’?

PB: Jeśli zarzuty Lażącego Lazarza w Nowym Ekranie (Petelicki otwierał prywatną wywiadownię) są prawdziwe, to wiadomo, dla kogo robił Petelicki. Stratfor i jego szefa, Friedmana, przeanalizowałem przy okazji zajawki o Wyszechradzie i komunikatu w Stratfor o ‘zabiciu’ Bin Ladena przez służby USraela. Zyd Friedman pokazał, że pracuje na wojnę z terrorem itp. moCIAdowe rzeczy. WikiLeaks to też ich robota. Więc nie mam ZADNYCH wątpliwości. Zastanawiam się tylko, skąd Mizia miał pomysł ogłoszenia Petelickiego patriotą polskim. Może ‘wywiadownia’ Petelickiego miała na kształt WikiLeaks manipulować dla judeocentryków polityką w Polin, żeby nie doszedł do głosu element patriotyczny? Skoro Petelicki tyle energii włożył w dobre stosunki z “kibolami”, być może jego zadaniem była kontrola tego rodzącego się niezależnego, rozproszonego ruchu młodych Polaków dla moCIAdu?

…………………………..

ALERT1: Ogródki działkowe zagrożone

…………………

ALERT: Zmiana ustawy zakaźnej

††††††††††††††††††††

Wspomóż patriotów poprzez Grypę666

Od kwietnia br. przeznaczyłem z datków na moje blogi skromne fundusze na cele Kongresu Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu oraz wsparcie finansowe dla ubogich działaczy. Wzywam inne blogi i grupy do podobnych akcji wsparcia. – Piotr Bein

††††††††††††††††††††††

Komunikaty

Piesza pielgrzymka z Łomianek do Gietrzwałdu 30.06-7.07.2012

Informacje o tegorocznej pieszej pielgrzymce do Gietrzwałdu, gdzie za czasów Bismarcka NMP objawiała się siedząc na królewskim tronie i z koroną nad głową podtrzymywaną przez aniołów. No i oczywiście mówiła po polsku – to nie Królowa Polski? Poinformuj o tym innych – a TU są do pobrania i rozdania karteczki z informacją. Szczęść Boże  – ks. Ksawery

……………………

Zanim wyjadą na wakacje – pytamy polityków o rtm. Pileckiego

Szanowni Państwo, Wolontariusze akcji społecznej „Przypomnijmy o Rotmistrzu” („Let’s Reminisce About Witold Pilecki”) pytają posłów na Sejm, senatorów i europosłów o działania na rzecz upamiętnienia w Polsce i Europie rtm.Witolda Pileckiego – symbolu heroicznego wymiaru człowieczeństwa. – Ukłony, Michał Tyrpa

††††††††††††††††††††††

Piszecie…

Jerzy Jaśkowski: Witam. Pilnie szukam linku do sejmowej informacji o zmianie ustawy o szczepieniach i roli GIS. Ale nie gazetowej interpretacji ale oryginalnych wystąpień, protokołów z przebiegu sesji. pozdrawiam

Lucas003: Panie Piotrze, reklamowałem się u pana wcześniej choć reklamowanie jako sformułowanie mi się takie jako takie nie podoba, lecz nieważne. W dniu dzisiejszym po opublikowaniu postu na moim blogu nt. gumy do żucia mentos znikneły mi 2 podstrony. Mianowicie „strefa ekologicznych producentów” oraz „targi ekologiczne”. Reszta wpisów została o dziwo. 3 miesiące pracy i już kogoś zabolało? Na szczęście mam beckupy. Przypadek? WordPress poinformował mnie o możliwym włamaniu na mojego bloga.

PB: wordpress moze podac  kiedy i z jakiego adresu zostalo to wykonane – prosze zapytac; w ten sposb odkrylem ze u mnie sabotazu dokonal 2 lata temu …moj wspolpracownik Asterix (Lukasz Kamizelich)! Proszę przestrzegać zasad  interpunkcji: przed kropką, przecinkiem, pytajnikiem ani wykrzyknuikiem nie ma spacji!

Marek: Witam Panie Piotrze, Czytałem trochę Pana tekstów na temat wojny w Jugosławii, i może trochę naiwnie próbowałem zorientować się kto jest zły a kto dobry w tym konflikcie. Dzięki Pana pracom na Serbów patrzyłem przychylnie, jednak kolega z pracy zwrócił mi uwagę, że Serbowie w czasie oblężenia Sarajewa strzelali do cywilów. Jako główny argument przytaczał scenę (z TV) w której na oczach ojca została zastrzelona mała dziewczynka. Czy zna Pan te fakty, lub ich podłoże? Czy jest to telewizyjna mistyfikacja? Pozdrawiam

PB: Gdyby znajomy powiedział widziałem naocznie, znam Serba, który strzelił… W okłamywaniu publiki celowała TV! Np. pokazywała ofiary serbskie w Bośni jako muzułmańskie. Trzy masakry muzułmanów na rynku Sarajewskim wykonały siły muzułmańskie, podobnie oblężenie Sarajewa i Gorażde, żeby skłonić Zachód do nalotów. Podobnie inscenizują okropności obecnie w Syrii, żeby mieć pretekst do interwencji. Jugosławia była poletkiem doświadczalnym tej strategii dla kompleksu jot.

Jeśli ktoś czerpie wiedzę o świecie z tivi, to szczyt – przecie uny używają mendiów do fałszowania rzeczywistości! Polskie (?) media katolickie brały udział w kampanii klamstw — do dziś wielu Polaków nie ma pojęcia o prawdzie, powtarza zmyłki mendialne o Bałkanach. Podobnie zostali oszukani ws. jewrounii i NATO, Iraku (I wojna nad Zatoką), wojen z terrorem, morderstwa Libii… Wszystkie przypadki ustawiła ludziowcom tivi. Dla Syrii mają już makiety miejsc z Damaszku, gdzie sfilmują ‚zdobycie przez rebeliantów’.

ZR: najnowszy n-r tygodnika „Nie” publikuje art. o książce „Najświętsze trzy hostie”. Trzeba kupić egz. – nie ma tego w internecie. Ponadto polecam lekturze lokalny dodatek „GW”. Serdeczny uścisk dłoni łączę.

Krystyna: Panie Piotrze znalazlam informacje jak chronic sie przed bronia biologiczna tzw chemitrails. Pozdrawiam

PB: Chemtrails to ‚bron’ biologiczna i chemiczna, o ile wiem. Nie mam kwalifikacji ocenic skutecznosci suplementow, ktore dr. Cousens poleca przeciw chemosladom. Podobnie dr Cousens zaleca ws. radiacji, a ekspert, ktorego dobrze znam, Tedd Weyman z Uranium Medical Research Centre w Toronto,  na me pytanie podczas Fukuszimy odpowiedzial, ze nie ma skutecznej ochrony przed pylami radioaktywnymi. Prosze kwalifikowanych Grypowiczow666 o fachowe opinie.

††††††††††††††††††††††

Warto obejrzeć/przetłumaczyć

PB: 5-6 mln w samym Iraku, wiec w sumie kilkanascie-kilkadziesiat mln ofiar. Największą zmyłką filmu jest jednak obwinienie wyłącznie USA i CIA, od lat narzędzi kompleksu jot.

††††††††††††††††††††††

„Kibole”

††††††††††††††††††††††

Aktualności

Uaktualniane pod-strony i zestawy wiadomości:

jewro2012: Polin kontra RP

“Samobójstwo” Gen. Petelickiego

Niepokonani

Kaziu Kozoduj: Prosty sposób na Figurskiego i Wojewódzkiego […] Nie ma natomiast najmniejszego powodu, by zostawić sprawę lżenia obywatelek Ukrainy, opisując je jako klęczące na podłodze, o urodzie dyskwalifikującej je do zgwałcenia. Co by nie mówili ci dwaj niewyżyci panowie o swojej „misji” obnażania tego, co myślą o wszystkich i o wszystkim statystyczni Polacy, po prostu wpadli po uszy. A wystarczy jedno proste posunięcie: pozew z powództwa cywilnego złożony przeciwko Michałowi F. i Kubie W. przez grupę kilku obywatelek Ukrainy przebywających w Polsce. Nie wyjdą z tego. I niech każda z Pań zażąda przede wszystkim ogromnego odszkodowania, bo to najbardziej zaboli i jednego, i drugiego. Ukrainki, które złożyłyby pozew, mają bardzo mocne karty w ręku, więc wystarczy tylko dobry prawnik i wsparcie finansowe, by duet WF beknął za jawne łamanie prawa i obrażanie innego narodu. Taki proces, nawet w mainstreamowej Polsce przerżną z kretesem.

PB: Zydomendia w Polin wyprodukowały i nagłośniły, żydomendia na Ukradlinie roztrąbiły —  o to chodziło: skłócać Słowian.

Gazda: Pewny sposób na powstrzymanie budowy meczetu? Świńska głowa, pogrzebana razem z chrześcijańskim krzyżem oraz kilkoma obraźliwymi inskrypcjami została znaleziona na przyszłym miejscu budowy meczetu w jednym z miast na południu Belgii. Jak podała agencja AFP, szczątki świni zakopane i podpisane „Tu leży Mohamed” zostały znaleziony na placu budowy meczetu w francuskojęzycznym Charleroi. Według oświadczenia wydanego we wtorek przez Xaviera Godefroida z urzędu miasta Charleroi, świnka Mohamed została pogrzebana z licznymi „nieakceptowalnymi i obraźliwymi” treściami. Policja wszczęła już śledztwo w tej sprawie, a budowa meczetu prawdopodobnie zostanie wstrzymana – islamska świątynia nie może stać na ziemi „skażonej” nieczystymi, świńskimi szczątkami.
Pomysł na pogrzebanie świńskich szczątek nie jest całkiem nowy – kilka miesięcy temu internet obiegł amatorsko nagrany film, na którym grupa Hiszpanów inscenizuje „pogrzeb” świni ochrzczonej arabskim imieniem również na placu budowy meczetu – w Sewilli. Analogiczną strategię wykorzystuje się w Izraelu aby zapobiec samobójczym zamachom bombowym w komunikacji miejskiej. Pojemniki ze świńskim tłuszczem zostały zamontowane w autobusach, a informacja o takim zabiegu podana do wiadomości publicznej. Ewentualny zamachowiec-samobójca detonując bombę naraziłby się na pobrudzenie świńskimi szczątkami, a tym samym nie trafiłby do raju. żródło

Fran SA: O religiach.

Fran SA: [z prasy zydowskiej, pomysly na przeszkodzenie budowie meczetu]:

http://failedmessiah.typepad.com/failed_messiahcom/2011/07/glatt-kosher-pig.html

http://www.thejc.com/news/world-news/52397/kosher-pork-sale-new-york-deli

Józef Bizoń: To bajarzom, że Tusk trzyma z Putinem i Rosją. A tak to się zaczęło: Wybory przez pryzmat „Nocnej zmiany – czy nocnej zdrady?”

PB: Chyba że to zimny mosiadziak Putin

AS: I pomyśleć tylko, że „ruska agentura” PO, szefa zbrodniczego Mossadu honoruje honorowym obywatelstwem Polski. Przecież to obraza i policzek dla Polaków!

PB: To potwierdza, że Putin to zimny mosiadziak, a Rosja żydo-rajem.

PB: Jeśli zarzuty są prawdziwe, to wiadomo, dla kogo robił Petelicki. Stratfor i jego szefa, Friedmana, przeanalizowałem przy okazji zajawki o Wyszechradzie i komunikatu w Stratfor o ‚zabiciu’ Bin Ladena przez służby USraela. Zyd Friedman pokazał, że pracuje na wojnę z terrorem itp. moCIAdowe rzeczy. WikiLeaks to też ich robota. Więc nie mam ZADNYCH wątpliwości. Zastanawiam się tylko, skąd Mizia miał pomysł ogłoszenia Petelickiego patriotą polskim. Może ‚wywiadownia’ Petelickiego miała na kształt WikiLeaks manipulować dla judeocentryków polityką w Polin, żeby nie doszedł do głosu element patriotyczny? Skoro Petelicki tyle energii włożył w dobre stosunki z „kibolami”, być może jego zadaniem była kontrola tego rodzącego się niezależnego, rozproszonego ruchu młodych Polaków dla moCIAdu?

Kibice brytyjscy protestowali w Donietsku, niosąc trumnę z nazwiskiem b. gracza brytyjskiego, Sol Campbell. Rzucili w ten sposób wyzwanie histerycznemu przedstawieniu Ukraińców jako rasistów i antysemitów w programie BBC (28.5.2012), w którym Campbell przestrzegł fanów brytyjskich przed udaniem sie na Ukrainę, bo mogą wrócić w trumnie. Jego słowa spadły z nieba producentom programu BBC Stadiony nienawiści oraz zastępom dziennikurestwa, które od paru miesięcy opisują Ukrainę jako rasowo zacofaną, pół-faszystowską prowincję. Przekonawszy się, że Ukraińcy są normalni, a nawet mili, a twierdzenia Campbella i in. zupełną bzdurą, brytyjscy kibice zorganizowali protest dla wyrażenia swego oburzenia. Mendia określiły to mianem wygłupu, a kibiców — chorymi.

Zwykle mówi się o angielskich kibicach jako głupkach i rasistach, którzy wywyższają się ponad obcokrajowców. Tymczasem to BBC i klakierzy brukowi opisali Ukraińców jako zacofanych i uprzedzonych, a zwykli kibice obnażyli ksenofobiczne bajdurzenie. Kiedy jacyś kibice brytyjscy sporadycznie wdadzą się w rasistowskie przepychanki, mendia nazywają ich chorymi. A kiedy dają wyzwanie stronniczym stwierdzeniom w mendiach, te nazywają ich identycznie — chorymi i szokującymi.

PB: Daj Boze, by nikt sie nie przymierzyl do tego gazu. A energii odnawialnej i alternatywnej do weglowodorow i atomowej nie ma komu ruszyc w Polin? Za 90 mld kredytu od jewrobanksterow moznaby wiele zrobic lepszego niz stadyjony na widowiska dla ludziowcow.. Ale uny nie lubieja jakiejkolwiek suwerennosci – energetycznej, zywnosciowej, narodowej, militarnej, gispodarcej, finansowej, medialnej, intelektualnej…

Sporo szmuglu broni do Syrii odbywa się pod nosem marynarki niemieckiej, która patroluje wybrzeże Libii w ramach misji ONZ, oficjalnie strzegącej przed przemytem broni. Liczne raporty twierdzą, że syryjscy rebelianci dostają znaczne dostawy drogą morską, poprzez węzeł w libijskim porcie Trypolis. Jednostki niemieckie, które odwiedził wczoraj minister wojny Niemiec, budują urządzenia radarowe w Trypolisie, węźle bojowników salafistów z Hindukuszu. Wg znanych dziennikarzy, dostawy broni rebeliantom osiągnęły rekordowy poziom od czasu rozejmu w kwietniu. Bron umożliwiła im opanować ogromy obszar Syrii i ustanowić rząd równoległy do Damaszku. Wielki segment opozycji syryjskiej jest przeciwny często islamistycznym rebeliantom i o bawia się, że może dojśc do eskalacji przemocy sekciarskiej. Masakra w Hula potwierdza to.

Od czasu odmowy zaplacenia długów, kraj rozkwitł, wyrzucił MFW i obce interesy naftowe.

Stanisław: Po wysłuchaniu tego oświadczenia, POLSKI a nie polskojęzyczny przedstawiciel pionu śledczego powinien przypatrzyć się tym sytuacją o jakiej wspomina Elżbieta Kodym-Flanagan. Powinien, ale czy tak zrobi? Czy takowy jeszcze osobnik się znajdzie? Sprawa ostatnich “samobójstw” pokazuje że w kraju dzieją się rzeczy które wykraczają poza pewien schemat. Ten kto tego nie widzi to albo tępak – otumaniony mediami musowego nakazu, albo co gorsze – współpracownik – współczesny folksdojcz.

Romek: Dostaliśmy oprocentowaną pożyczkę o BŚ, żebyśmy mogli pożyczyć bez procentów Gracji, Włochom, Portugalii i innym biednym z EU? Jak zwykle niezły interes – widać myślą że naród tubylczy można jeszcze spokojnie doić.

PB: Buhahaha! Z czego?! Znaczy się waadze Polin wzięły pożyczkę od MFW na lichwę, żydobanksterzy zapisali na dług Polaków i ‚pożyczą’ te same piniondze na ‚kryzys’ w jewrounii, Japonii, Szwecji… wezmą lichwę i od Polaków i od tamtych ‚pożyczkobiorców’.

PB: Zaiste czas, odtruć mózgi jak u Stankiewicz nafaszerowane hasbarą ‚razwiedkowo-rusko-sowiecką’: obezwładnili społeczeństwo, które nie reaguje na coraz wyraźniejszą sowietyzację polskiej rzeczywistości.

PB: Wszystkie znane z Wiki misje, w których brał udział GROM, byly niechlubnymi żydo-wojnami. Na Balkanach, GROM schwytal domniemanego zbrodniarza wojennego, o ktorym o dziwo nic w Wiki, czyli najprawdopodobniej nie maja dowodow na niego, w dodatku ‘popelnil samobojstwo w Hadze’, jak liczni inni patrioci serbscy. Konflikty bałkańskie zaplanował i dyrygował kompleks jot, zbaczanie na rurociagi etc. to hasbara; wersja polska. Lektura uzupelniajaca o kompleksie jot, wiele przypadkow z Balkanow. O klamstwie srebrenickim:
– wyszukaj haslo ‘srebrenica’ w pliku pdf knigi Nato na Bałkanach:
– seria art. na Grypa66 — ostatni.

Zaden badacz, w tym Diana Johnstone (mimo ze w 2009 r. na konferencji w Belgradzie prywatnie przyznala mi racje co do sprawstwa przez kompleks jot), nie odwazyl sie jeszcze zdemaskowac roli kompleksu jot na Balkanach. Nawet nie ceniony Prof. Chossudovsky, ktory odparl mi na tejze konferencji, ze nie wdaje sie w tematy egzotyczne. Widac wiec ze dyskutanci maja spore zaleglosci nt. balkanski, i to wiele lat po opublikowaniu przeze mnie faktow — autorzy zagraniczni wazniejsi od rodzimego? W Polsce pokutuje hasbara nt. zdarzen balkanskich, merdia katolickie przyczynily sie do tego wraz z michnikowem. Jak wiec byliby w stanie ocenic Petelickiego? A Balkany to tylko jeden temat w morzu zaklaman. Kompleks jot utrzymuje klamstwo o Srebrenicy, bo po fiasku procesu Miloszewicia tylko ono pozostaje uzasadnieniem:
– “humanitarnych nalotow” na Jugoslawie,
– utworzenia 2 panstw islamistycznych (skrajny islam) na Balkanach do dalszego rozpieprzania Zachodu w ogole (‘terrorysci’ 11 IX itp. atakow falszywej flagi powiazani z Balkanami, szkolenie bandytow w Kosowie na obecny wywrot Syrii…),
– demonizacji, przesladowania i dyskryminacji Serbii i Serbow,
– rozszerzenia ‘humanitarnych interwencji’ na Afganistan, Irak, Libie wg prototypu żydo-agresji i żydo-wojen, przecwiczonego na Balkanach.

Dlatego dosc prawdopodobne, ze i Karadzic ‘popelni samobojstwo’.

††††††††††††††††††††††

Zdrowie

Roman Kafel: Trawa GMO po 15 latach zamienia sie w trucizne produkujaca cyjanidy… To fakt… modyfikowane jedzenie powoduje mutacje organow… jestesmy tym co jemy!

Lolusieczka: Łojkowska tak gada, bo pewnie Monsanto zapłaciło jej za to, aby tak mówiła. Wszyscy rozumni ludzie wiedzą, że GMO oznacza dla ludzi śmierć.

Bladawiec: O tym czy palę lub piję moge decydowć!!! Nie jest to warunek niezbędny do życia. Natomiast z jedzenia nie zrezygnuję. Tym bardziej, że nie ma gwarancji, że ta żywność jest zdrowa. A ja nie mam możliwości wyboru między modyfikowaną a niemodyfikowaną. Co pa pani profesor pieprzy. Ile pani zapłacono za opowiadanie bajek? Niech pani podaje leprze przykłady.

††††††††††††††††††††††

KL WARSCHAU – Zbrodnia Większa Od Katyńskiej

Seminarium zignorowane przez pracowników Żydowskiego Instytutu Historycznego przedstawiło straty w Warszawie l. 1939-1945 oraz późniejsze zmiany demograficzne. [138] Wydany w tylko jednym egzemplarzu, liczący 1696 stron poufny raport,  przedstawiający warszawskie straty z II wojny światowej, zawiera jedynie 23 strony o morderstwie blisko 800 tys. mieszkańców stolicy. [139] Sympozjum skupiło się na potrzebie wyjaśnienia pokaźnej rozbieżności pomiędzy 12 mln obywateli Polski utraconych w II wojnie światowej a  6,028 mln zabitych wg danych żydokomuny, opartych na sfałszowanym spisie ludności przedwojennej Polski (27,007 mln osób, w tym Żydów i 5,193 mln obywateli polskich na Kresach.

[138] Bulska, Bogusława w: Rdzanek, Jarosław et al referat na seminarium zorganizowanym (Warszawa 13.12.2005) przez Sekcję Historii Socjo-gospodarczej, Stowarzyszenie Miłośników Historii, Polskie Stowarzyszenie Demograficzne, Biuro Wojskowe Badań Historycznych i Instytut Hustorii PAN

[139] Referat (2005) z inicjatywy burmistrza Warszawy.

Sorry, the comment form is closed at this time.