Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

jewro2012

Posted by grypa666 w dniu 11/06/2012

Spis treści

ALARMY i ALERTY
Komunikaty
Piszecie…
Warto przetłumaczyć
„Samobójstwo” Gen. Petelickiego
jewro2012: Polin kontra RP
Niepokonani
Aktualności
Zdrowie i zagłada

ALARM2: SS-yny szykują zmyłkę wojenną w Syrii

…………..

ALARM1: Nawet Alex Jones dał się nabrać hasbarze.

Możliwa rusofobiczna prowokacja. Ktos podjudza jadac na polskiej rusofobii; moga wstawic dowolne ‘antify’. Srodki zaradcze:

  1. Prowokatorzy i agenci boją się włączonych kamer — patrz ile zdziałał kamerami wywiad Rosji w Syrii!
  2. Nie idz nigdzie na zbiorowiska – jesli chcesz, stosuj nieposluszenstwo rozproszone, np. powolna jazda glownymi drogami do imprez, walenie w garnek w oknie (jak obecnie w Montrealu) na znak protestu przeciw bujdom, prowokacjom i zamordyzmowi żontu.
  3. Wszelkie organizacje polskie — oswiadczyc, ze z uwagi na ‘zapowiedzi’ anty-polskie, ZADNA z nich nie bierze udzialu ani nie grupuje swych czlonkow na jewro2012.

………………

ALARM: Wyślij oświadczenie ws. Krzysztofa Wyszkowskiego przeciw “Bolkowi”

…………….

ALERT3: KIBICU POLSKI !! ZAMORDOWALI WASZEGO PRZYJACIELA gen. PETELICKIEGO – koniecznie weź udział w pogrzebie

PB: Czy data morderstwa Gen. Petelickiego nie zostala obliczona na wszczecie protestow podczas jewro2012 i rozprawienie sie z patriotami, pod pozorem zwalczania chuliganstwa? Uny upiekliby 2 gęsi: zabić Petlickiego być może znającego tajniki 10 IV, udupić „kiboli”.

Józef Bizoń: fragment wypowiedzi gen. Petelickiego dotyczący młodych ludzi, którzy głosowali na PO, plus jego stwierdzenie, że przyszłe wybory wszystko zmienią, a do tego pozytywny jego stosunek do Olechowskiego przy jednoczesnym zapewnieniu o powstaniu grupy niezależnych ekspertów, daje podstawy sądzić, że chodzi o wytworzenie przechwytującej czapy co by Naród Polski nie wyrwał się spod dotychczasowej kontroli. Skoro gen. Petelicki wymienia w kontekście pozytywnym m.in. Płażyńskiego, a nade wszystko Olechowskiego, to to oznacza, że to jest ich wewnętrzna wojna i Polacy winni trzymać się z daleka od tego.

……………………..

ALERT2: Ogródki działkowe zagrożone

…………………….

ALERT1: Blokujemy córę syjonu na pejsbuku

PIERWSZYM KROKIEM BĘDZIE POBRANIE PRZEGLĄDARKI TOR, UNIEMOŻLIWI ONA PRAKTYCZNIE WYKRYCIE OSOBY KTÓRA PRZEPROWADZIŁA DANĄ OPERACJĘ. POBRAĆ MOŻNA JĄ TUTAJ.  OCZYWIŚCIE NIE TRZEBA TEGO ROBIĆ. JEDNAK JEŚLI KTOŚ NIE CZUJE SIĘ BEZPIECZNIE MOŻE TO POBRAĆ.
NASTĘPNYM KROKIEM BĘDZIE ODPALENIE PROGRAMU LOW ORBIT ION CANNON (w przeglądarce TORA!!! ). SŁUŻY ON DO PRZECIĄŻANIA SERWERÓW OLBRZYMIĄ ILOŚCIĄ ZAPYTAŃ. TO TAK JAKBYŚCIE ODŚWIEŻALI STRONĘ KILKA TYSIĘCY RAZY NA SEKUNDĘ. ODPALAMY PRZEGLĄDARKĘ TOR(jeśli ją pobraliście), A NASTĘPNIE WCHODZIMY POD TEN LINK:
W POLU URL WPISUJEMY ADRES ATAKOWANEJ STRONY, W TYM WYPADKU BĘDZIE TO: http://www.debbieschlussel.com/
NASTĘPNIE W POLU REQUESTS PER SECOND WPISUJEMY WARTOŚĆ 1000, I KLIKAMY START FLOODING.
GODZINA ZERO WSTĘPNIE USTALONA NA 22:00. GDYBY NIE BYŁO ODPOWIEDNIEJ ILOŚCI OSÓB, MOŻE ZOSTAĆ PRZENIESIONA.

…………………

ALERT: Zmiana ustawy zakaźnej

††††††††††††††††††††

Wspomóż patriotów poprzez Grypę666

Dzięki za majowe datki!

Od kwietnia br. przeznaczyłem z datków na moje blogi skromne fundusze na cele Kongresu Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu oraz wsparcie finansowe dla ubogich działaczy. Wzywam inne blogi i grupy do podobnych akcji wsparcia. – Piotr Bein

……………………………………………

Niedawne wywiady z P. Beinem:

…………..

Nowe na pod-stronie Białe kruki i plamy

††††††††††††††††††

Komunikaty

Ogródki działkowe zagrożone

Szanowni Państwo, Ponad milion polskich rodzin uprawiających swoje ogródki działkowe – oazy zielni w miastach, może zostać ich pozbawione!
28 czerwca planowane jest uchylenie ustawy o rodzinnych ogrodach działkowych przed Trybunałem Konstytucyjnym.
Wiąże się to z oddaniem terenów wykorzystywanych na ogrody działkowe, gminom, które będą mogły przeznaczyć je na dowolne cele komercyjne np. sprzedać deweloperowi lub inwestorowi kolejnej galerii handlowej.
Dzisiejsi działkowicze mogą zostać pozbawieni całości swojego zielonego przybytku!
Wszyscy wiemy, że ogródki działkowe bardzo często uprawiane są przez ludzi nie koniecznie zamożnych, starszych i emerytów. Ten ich mały, kwitnący wieloma kolorami skrawek ziemi, w którego uprawę wkładają całe serce, gdzie doładowują swoje życiowe akumulatory, bardzo często jest jedyną okazją do kontaktu z przyrodą i jedyną alternatywą siedzenia przed telewizorem, w czterech betonowych ścianach swoich mieszkań.
Potrzebna jest masowa reakcja na to wydarzenie aby stosowni urzędnicy zobaczyli, że mają do czynienia z potężnym ruchem i odzewem społecznym. Więcej: http://pzd.pl/
Wysyłajcie listy i maile na adresy: Trybunał Konstytucyjny al. Szucha 12a 00-918 Warszawa lub dorota.hajduk@trybunal.gov.pl

UWAGA!!!
Jeszcze mamy miejsca na warsztaty 17 czerwca (niedziela) a od dzisiaj  świeci słońce a więc zapraszamy:
1. „W DRODZE DO SAMOWYSTARCZALNOŚCI. Gdzie szukać dobrego jedzenia?”
http://eko-cel.pl/warsztatyterminy/90-w-drodze-do-samowystarczalnoci-ekowioski-ekorolnictwo-i-ekotechnologie

Jeśli nie możecie nas odwiedzić w najbliższą niedzielę, zapraszamy na kolejne warsztaty:
1. Budowanie z Gliny i Słomy – 30 czerwca 2012
2. Permakultura w praktyce – 7 lipca 2012
http://eko-cel.pl/warsztatyterminy
3. Fotowoltaika w teorii i praktyce  – 7 lipca 2012
http://www.eko-cel.pl/warsztatyterminy/92-fotowoltaika-w-teorii-i-praktyce

==========================
ICPPC – International Coalition to Protect the Polish Countryside, Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi
34-146 Stryszów 156, Poland tel./faks 33 8797114  biuro@icppc.pl

……………………..

††††††††††††††††††

Piszecie…

Marcin: znalazłem informację że nasz okupant próbuje ponownie ograniczyć wolność słowa poprzez chęć wprowadzenia nowelizacji dot zbiórek publicznych pieniędzy. Czy mógłby Pan umieścić również na swojej stronie alert w tej sprawie dla wszystkich , którym zależy na wolności słowa? Pozdrawiam

PB: Już mam w Aktualnościach. Alert w przyszłym wpisie, obecnie aż nadto alarmów i alertów.

Arkadiusz: Witam Panie Piotrze. Odnośnie niejakiego Jeznacha Bogusława z nowego ekranu i jego nie podpisanych „skradzionych” artykułów proszę zapoznać się z tymi materiałami a znajdzie Pan odpowiedź.

ST: Maksymilian Misiurski napisał: Polska jest krajem w którym idioci na zlecenie firm farmaceutycznych dokonują masowego morderstwa. Zgadzam się z powyższym, jednak wśród przeważającej masy idiotów są osoby, które doskonale wiedzą co robią… na zlecenie firm farmaceutycznych oczywiście.

Pan Maksymilian wspomniał o kilku interesujących faktach z własnego doświadczenia. Podaje, że cierpiał z powodu autyzmu. Nie zgłębiałem tematu autyzmu, nie miałem z tym do czynienia. Pojecie autyzmu pojawia się przy leku o nazwie rispolept…
Szukając informacji doczytałem, że lekarze podają to pacjentom na autyzm. Stąd powiązanie z tematem.
Jeden z tych idiotów albo zbrodniarzy, nie wiem co gorsze, wmawiając mi chorobę psychiczną podał bez mojej zgody oczywiście pseudolek rispolept i jeszcze inny podobny z tym samym składnikiem(rysperidon) głównym ale innej nazwie. Rzecz działa się na oddziale psychiatrycznym. Nie znałem wtedy procedur i dałem się podejść jak dziecko. Zresztą w najgorszych snach bym tego nie przewidział co miało się wydarzyć już wkrótce. Z początku organizm przyjmie dawkę, zależy od organizmu. Po 2-3 tygodniach zaczynam odlatywać… To jak napisał P.Maksymilian pomieszanie jawy ze snem, to delikatne określenie. Za bardzo bym się rozpisał opisując działanie tego gówna, odsyłam do ulotki producenta. Z tą uwagą, że odczytać tą ulotkę należy następująco: tam gdzie piszą możliwe skutki uboczne to rozumieć należy jako cel właściwy tej trucizny. Trzeba być idiotą, żeby uważać coś takiego za lek tylko dlatego, że producent go zachwala i opiera się na wyniki badań, których nikt nigdy nie widział a jak już są to zapewne lewe.
Powiem tak, nigdy wcześniej czegoś takiego nie przeżyłem, nawet nie potrafiłbym sobie tego wyobrazić wcześniej, nie uwierzyłbym gdyby ktoś opowiadał. Nie miałem nigdy myśli samobójczych, nie znałem czegoś takiego jak depresja itp. To coś doprowadza do takiego stanu, że śmierć staje się wybawieniem, teraz rozumiem samobójców co czują. Nie umiem, tego fachowo opisać, myślę że to największy związek ma z pamięcią i takim stanem otępienia, kiedy nic się nie pamięta, wszystko staje się obojętne itd. Takie pomieszanie jawy ze snu połączone z demencją i brakiem świadomości.
Zaskakujące, lek wywołał skutki przypisywane chorobie, których wcześniej nie miałem.
Nie mam żadnych wątpliwości, że rispolept to nie jest lek. Pół roku po ostatniej dawcę już dochodzę do siebie, bardzo powoli, to jeszcze sporo potrwa. Szczególnie otępienie daje się we znaki, to są nieprawdopodobne rzeczy dla kogoś kto tego nie przechodził. Jeszcze dwa miesiące temu załączyłem jakieś forum czy czata nie pamiętam już gdzie i chciałem coś napisać. napisałem jedno krótkie zdanie i siedziałem nad tym ponad 30 minut i nie byłem w stanie nic więcej napisać, proste codzienne rzeczy już nie są proste, człowiek staję się rośliną to dobre określenie. To chyba powoduje właśnie autyzm, takie oderwanie od świata, własny świat.
To powodują jak to mawiają idioci z branży medycznej nowoczesne leki II generacji. To nie są leki. O to im chodzi, taki jest plan, otępić, otruć, ubezwłasnowolnić farmakologicznie i oczywiści wysterylizować! Ciekawostka na koniec, jednym ze składników rispoleptu jest… aspartam!

Na koniec oświadczenie: Jeśli jeszcze raz ktokolwiek poda mi bez mojej zgody podobne specyfiki farmaceutyczne, zatłukę gołymi rękami albo czymkolwiek. Wolę iść na 25 lat do więzienia z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku niż być eksperymentem medycznym.

Natalia: Szanowny Panie, właściwie trudno określić jak wpadłam na Pana relacje o niebezpiecznych szczepionkach, spiskach, tajnych węzieniach i tp. na youtube. Fakt jest taki, że od niedługiego czasu śledzę Pański blog. Pan jest wyraźnie przeciwnikiem wielu, jeśli nie wszystkich, szczepionek, a ja jestem w ciąży i myślę…Myslę, gdyż wiele opinii podzielam, a wiele z tej informacji po prostu nie mieści się w głowie. Moje pytanie jest następujące. Interesuje mnie strona prawna. Obecnie mieszkam w Hiszpanii. po urodzeniu dziecka w ciągu 72 godzin zaaplikują mu pierszą dozę szczepionki na WZW B (hepatitisB) – ciekawe, ze ani ja ani mąż nie jesteśmy w grupie ryzyka. oraz antitetanica (cos w ogole dziwnego) – ta dzięki Bogu na życzenie. Są to działania rutynowe, które tutaj „uprawia„ się na całej publiczności. Jakie prawa mam ja, jako Polka ( żona obywatela Hiszpanii) decydować jakie szczepionki pozwalam zaaplikować mojemu dziecku? za rychłą odpowiedź z góry dziękuję.

PB: Prawa ma Pani takie same jak wszędzie indziej — naturalne, obrony zdrowia i życia siebie i rodziny. Nikt nie ma prawa zmusić Panią do szczepienia dziecka. W polskim kontekście wiele odpowiedzi jest na pod-stronie, gdzie zebrałem podstawowe materiały samopomocy przeciw scypieniom.

Maksymilian Misiurski: Wie Pan co.. naprawdę długooo się przygotowywałem żeby opisać panu pewną ciekawostkę której doświadczyliśmy z grupką osób odnośnie odzyskiwania dostępu do sieci DMN – w skrócie do własnej głowy i hipotetycznych przyczyn na których polegał by problem… ale w sumie wie pan co? Napiszę po prostu na dzień dzisiejszy o co właściwie mi chodzi.  Wie pan co, jak by przyjrzeć się bliżej to to wszystko wygląda pięknie.

5 LAT dochodziliśmy w grupie wracając do rzeczywistości – jeżeli tak to można nazwać, tylko że prawdopodobnie wracaliśmy do niej uwzględniając depresję wszelkiej maści z okresu dłużego niż xset lat. Powiem w skrócie – Polska jest krajem w którym idioci na zlecenie firm farmaceutycznych dokonują masowego morderstwa – bo inaczej się tego nazwać po prostu nie da. Nie piszę tego z perspektywy analitycznej, piszę do pana z perspektywy osoby która razem z innymi ludzmi w grupie wyszła z gówna pod nazwą autyzm – jakkolwiek tego odcięcia i chaosu sie k..wa nie da nazwać. (przepraszam za słowo).

Widzi pan, jak świat szeroki i coraz mniejszy, tak technologia pozwala dzisiaj skorzystać z usług takiego instytutu jak np. centerpointe – który nie przedstawia teorii związanych z tym co wiemy odrobinkę o rzeczywistości i dostępnie do niej – z obowązkowo uczonych – gdzie? w MARKETINGOWEJ mitologii… To działa ale to co oferuje instytut to tylko początek zabawy, dla ludzi którzy prędzej czy później dowiedzą sie (z własnej pamięci) przez kogo konkretnie i w jaki sposób zostali pokrzywdzeni.  Teraz zdaję sobie sprawę z tego jak daleko to GÓWNO zaszło i ile osób JUŻ zginęło jeszcze o tym NAWET NIE WIEDZĄC. Jeszcze raz napiszę, że nie z perspektywy czysto teoretycznej – tylko PRAKTYCZNEJ, WŁĄCZNIE z grupą osób która przez to K..STWO przeszła.

Ja mam teraz takie pytanie, to że idiotów nie brakuje o tym wiemy wszyscy, bo posiadamy jakikolwiek ku..wa rozum i w cokolwiek byśmy nie wierzyli to jednak go mamy.  Tylko co sie k.. stanie jak jedyna słuszna niczym nie poparta teoria PSEUDO-naukowa obowiązująca w (jak by to nazwać) korporacyjnym języku edukacyjnym spowoduje, że rodzice tych wszystkich dzieci dowiedzą się że mają one autyzm dopiero kiedy one dorosną? Co te dzisiaj dzieci przeżyją w przyszłości, mając dostęp do zewnętrznego świata ( w tym jeżeli chodzi o komunikację osmotyczny ), dopiero kiedy skończą XX lat życia i że to wszystko to gówno a ich rodzice pomogli ich wykańczać – tak bo inaczej się NIE DA TEGO NAZWAĆ? To co projektuje to Ścierwo, bo inaczej ciężko to COŚ nazwać – to masowa psychoza.. Kluczem do tego jest dostępność do wody.

Panie Doktorze. Jeżeli nie powstrzymamy tych skurwieli, to za chwilę nie tylko nie będzie nic ale będziemy mieć całą planetę zaludnioną ludźmi których umysł NIE BĘDZIE zapadał się do stanu świadomego i będzie mógł tylko i wyłącznie pozostawać w stanie w 100% autonomicznym (w postaci analityczno obronnej) – takim jak mieszkanka jawy ze snem po 10 minutach od wstania z łóżka.  Ten efekt JUŻ został osiągnięty i słynie z historii pod nazwą Psychopatologia.

Panie Piotrku.. Chodzi o to, że nawet nie jesteśmy w stanie prosić bandy idiotów o konfrontacje.. Ponieważ ci ludzie nauczeni są już wierzyć w to co produkują przemysły farmaceutyczne – te przemysły wpływając na edukację nie produkują żadnej wiedzy – to jest zwykły KULT RELIGIJNY. Skoro skutki nie leczonej narkolepsji da się nazwać padaczką? Zostawić w D. czyli daleko w tyle wszystkie z możliwych teorii dotyczących regeneracji umysłu i powiedzieć że np. gojenie się skaleczenia jest chorobą powodowaną przez organizmy które się na tej ranie pojawiają i pomagają sie goić…

Ja sie pytam.. Panie Piotrku JAK TO JEST MOŻLIWE, jak trzeba być upośledzonym w wypadku tych wszystkich pseudo specjalistów, którzy beż pozwolenia korporacji tygodniówki nie dostaną (tak znam przypadki głodzenia kolegów za nadmierną wypowiedź, lub nadmierne poprawianie błędów w projektach).  Jak to jest możliwe, że ci wszyscy ludzie w ogóle akceptują jakąkolwiek formę wyjaśnień, jakiegokolwiek zjawiska – polegającą nie na definicjach kierujących w stronę konkretnych obiektów, tylko na definicjach definicji i zamianie definicji w obiekty…

Panie piotrku. Społeczeństwo nauczone jest wierzyć w ten kult który produkuje przemysł. Ich przedstawiciele nauczeni są pracować jak rzemieślnicy. Błędne koło pracuje i przynosi nawet przewidywalny rezultat – ale to jest masowe *samobójstwo*. Myślę, że jako ludzie którzy posiadają rozum, potrzebujemy lepszej organizacji która pozwoliła by na zorganizowanie społeczeństwa OBOK masy popełniającej samobójstwo. Bo tu po prostu, nie ma już co ratować i warto się zastanowić z tym co jeszcze zostało – zupełnie odrębnym torem.

Panie Piotrku, tu gra nie toczy się po prostu o pieniądze, nie o władzę, nie o materie i nie o terytorium, gra toczy się o RZECZYWISTOŚĆ i ŚWIADOMOŚĆ (dosłownie) i ktoś kto to zaprojektował dobrze wiedział co robi. Natomiast ludzie którzy z tego wyszli dobrze wiedzą co przeszli.

Przepraszam Pana za Stylistykę, błędy wszelkiego rodzaju, wyrywki ale w momencie kiedy wybuchłem i zacząłem to do pana pisać, to dosłownie jak dawno tak nie było, tak teraz cały się trzęsę… Pozdrawiam

PB: Z listu zrobił się niezły artykuł. Dziękuję.

††††††††††††††††††

Warto przetłumaczyć

PB: Grypa666 chyli czoła Polskim Kibicom – młodej, uświadomionej, nowej sile patriotycznej Polski. Niech Bóg ma Was w opiece.

††††††††††††††††††

„Samobójstwo” Gen. Petelickiego

[…] wojna “kiboli” z gauleiterem z łaski Telawiwu Tuskiem była ewidentną operacją PiS-owską, robioną za pośrednictwem Gazety żydo-Polskiej i żydo-Niezależnej (od prawdy)pl. Była to uzgodniona taktyka obu kibuców, PO i PiS – napuszczać wyborcze bydełko obu tych bratnich kibuców na siebie, aby nie zauważyło ono, że jest robione w konia, że PO i PiS to bratnia agentura Izraela i USA oraz  kolesie z fundacji filantropa Sorosa. […]

PB: Dobre podsumowanie, zimny prysznic dla zachwycających się postacią Generała. Nie można działać jako wojskowy, przechodząc z reżimu w ‚nowy’ reżim, zupełnie będąc nieświadomym polityki dookoła. Nawoływanie do czczenia go i udziału w pogrzebie może być na rękę prowokatorom, którzy chcieliby zrobić jakąś patry-jotyczną zadymę, być może przy okazji zwinąć „kiboli” , przycisnąć śrubę. Nie udały się ‚ataki kiboli na ruskich’, miejmy nadzieję, że i to się nie uda.

[…] Agent SB i komunistycznego wywiadu, człowiek guru postkomunistycznego układu Ryszarda Krauzego i jego wierny członek zarządów paru nomenklaturowych firm. Po upadku PZPR przeszedł na stronę wywiadu amerykańskiego, stając się jednym z agentów wpływu w wojsku i przyczyniając się do jego zinfiltrowania przez Amerykanów. Po biznesowym konflikcie z ministerstwem obrony narodowej Platformy – przeszedł do deklaratywnej opozycji „patriotycznej” w wersji smoleńskiej. Nie wiem, czy jak to w demokracji bywa popełnił samobójstwo z pomocą byłych przyjaciół, czy też osobiście. I nie zamierzam snuć na ten temat spiskowych teorii – i tak prawdy nie poznamy, dopóki nie wywalimy w powietrze całego systemu. […]

PB: To jest blok mieszkalny z podziemnym parkingiem! Wwieźli go tam po zamordowaniu, jak Dra Ratajczaka?

…Gen. Petelicki był współautorem raportu poświęconego przyczynom katastrofy smoleńskiej przygotowanego przez Zespół Eksportów Niezależnych, który był odpowiedzią na raport Millera. Zdaniem Petelickiego, lot do Smoleńska miał status wojskowy i nie podlegało to wątpliwości, a odpowiedzialnością za katastrofę nie można obarczać pilotów. Winę za przygotowanie lotu miała ponosić Kancelaria Premiera…

PB: A Kancelaria Prezydenta niewinna?

PB: B. możliwe, bo pierwsze  zapowiedzi w żydomendiach były właśnie takie.

[…] Minister Miller szukał kozłów ofiarnych na najniższych możliwych szczeblach, pomijając pewne rzeczy, byleby zabezpieczyć swoich ludzi. A według nas największą odpowiedzialność ponosi premier, który powinien stanąć przed Trybunałem Stanu. Premier nadrabia miną, ale kiedy odpowiadał na pytania dziennikarzy, widziałem w jego oczach strach. Donald Tusk to inteligentny człowiek, zdaje sobie sprawę z tego, co zrobił i czego zaniechał. Doskonale wie, ze dał się wypuścić Putinowi.

[…] Zupełnie nie interesowałem się polityką. (…) Całe życie chciałem być komandosem, to było moje największe marzenie i się spełniło. Takie to było wtedy państwo polskie, taki wywiad, więc dla niego pracowałem. (…) Gdybym chciał pracować w Służbie Bezpieczeństwa, to bym poszedł tam, a ja chciałem iść do wywiadu. Był tylko jeden wywiad, a zdrajcą nigdy bym nie był. (…) Nawet gdybym był w złym wywiadzie i w złej parti, to myślę, że taki pomysł jak GROM mnie całkowicie zrehabilitował.

[…] Dla mnie przyjaźń to wielkie słowo. Jestem zakolegowany z Radkiem Sikorskim, którego uważam za prawdziwego męża stanu, znam też innych polityków. Pawła Grasia poznałem jeszcze w Ruchu Stu, bardzo go lubiłem, zainteresowałem sprawami obronności i zaufałem mu. Był nawet w radzie fundacji żołnierzy GROM, ale zawiodłem się strasznie. Okazało się, że będąc w rządzie, on od lat pełni funkcję nocnego stróża u Niemca! My w fundacji może nie mamy pieniędzy, ale mamy reputację, więc dla mnie ktoś pokroju Grasia nie jest człowiekiem honoru […]

Józef Bizoń: fragment wypowiedzi gen. Petelickiego dotyczący młodych ludzi, którzy głosowali na PO, plus jego stwierdzenie, że przyszłe wybory wszystko zmienią, a do tego pozytywny jego stosunek do Olechowskiego przy jednoczesnym zapewnieniu o powstaniu grupy niezależnych ekspertów, daje podstawy sądzić, że chodzi o wytworzenie przechwytującej czapy co by Naród Polski nie wyrwał się spod dotychczasowej kontroli. Skoro gen. Petelicki wymienia w kontekście pozytywnym m.in. Płażyńskiego, a nade wszystko Olechowskiego, to to oznacza, że to jest ich wewnętrzna wojna i Polacy winni trzymać się z daleka od tego.

[O GROMie wywiad dla Playboya 1/2011] To jedyna jednostka specjalna na świecie, w której przez dwadzieścia lat, przy kilkuset operacjach bojowych, w trakcie których wykończono ponad pięciuset terrorystów, nie zginął nawet jeden żołnierz.

PB: A kto to ci terroryści? Powstańcy afgańscy i iraccy?

PB: Dziwi wychwalanie Sikorsky’ego przez Petelickiego.

Takich Ludzi już jest bardzo mało… szkoda! to prawdziwy generał, niesamowity autorytet. odważny żołnierz, on powinien stanąć na czele rebelii i poprowadzić nas do zwycięstwa. Panie generale ! Czekamy na rozkazy. – Kapral OPK J.R.B.

PB: Czy data morderstwa Gen. Petelickiego nie zostala obliczona na wszczecie protestow podczas jewro2012 i rozprawienie sie z patriotami, pod pozorem zwalczania chuliganstwa? Uny upiekliby 2 gęsi: zabić Petlickiego być może znającego tajniki 10 IV, udupić „kiboli”.

AS: Tamci kibole to była prowokacja PiS-u! Byli prowadzeni na sznurku przez Gazetę żydo-Polską i żydo-Niezależną.pl.
Petelicki to żydowski prowokator i sługus. Inscenizuje napuszczanie na Tuska, a o konieczności przepędzenia całego UKŁADU, z USA i Izraelem na czele – nie mówił ani słowa!!! Widzę, że dajecie nabierać się na kolejną żydowską „ustawkę”!

PB: Niekoniecznie. Patrz materiały archiwalne powyżej w tym dziale.

Józef Bizoń: fragment wypowiedzi gen. Petelickiego dotyczący młodych ludzi, którzy głosowali na PO, plus jego stwierdzenie, że przyszłe wybory wszystko zmienią, a do tego pozytywny jego stosunek do Olechowskiego przy jednoczesnym zapewnieniu o powstaniu grupy niezależnych ekspertów, daje podstawy sądzić, że chodzi o wytworzenie przechwytującej czapy co by Naród Polski nie wyrwał się spod dotychczasowej kontroli. Skoro gen. Petelicki wymienia w kontekście pozytywnym m.in. Płażyńskiego, a nade wszystko Olechowskiego, to to oznacza, że to jest ich wewnętrzna wojna i Polacy winni trzymać się z daleka od tego.

PB: Petelicki wychwalal Sikorsky’ego w 2011, GROM zabijał „terrorystów” czyli powstancow (Irak, Afganistan?)
wyglada na nastepna wielka manipulacje emocjami Polakow – trzeba byc ostroznym.

Tadeusz Chołda: Zgadzam się całkowicie. Wypowiedzi jego są często sprzeczne same w sobie i w kluczowych sprawach politycznych brak logiki. Poza tym wychwalenie UE i gloryfikowanie NATO ?

…ciało, z ranami postrzałowymi… mógł popełnić samobójstwo…

PB: Strzelił sobie w głowę kilka razy?

†††††††††††††††††††††††††

jewro2012: Polin kontra Rzeczypospolita

Grypa666 sprawozdaje z jewro2012. Akredytowany Grypy666, zawodowy ochotnik Eeetam + inne wtyczki ludowe. W tradycji niezrównanego Bohdana Tomaszewskiego (W czasie stanu wojennego Bohdan Tomaszewski odmówił współpracy z Polskim Radiem.)

Poprzednie transmisje

Gość: Alboś jeszcze ogłupiony albo jestes hasbarą….. – Władimir Wolfowicz Ejdelsztejn — sługus bilderbergowca Kasparowa. Taki on KGB-ista jak ty mądry. To żydowska prowokacja.

Gość1: xxx: ludzie _ to prowokacja KGB cała prawda jest taka że to robota ruskich zaplanowana perfekcyjnie, historia tej nacji dobitnie o tym świadczy” Pisze kto ? Zydowska Wybiorcza? Zyrynowski oficjalnie sie przyznal rowniez do POchodzenia chazarskiego ! Wiec kto stoi za tym ,zeby na sile sklocic slowian ? Oj chazarskie scierwa wy scierwa!

PB: Pomału wychodzi, że ‚ruskie’ żydo-sorosiaki nasłali Szprygina z prowokującymi zapowiedziami, potem symbolami żydobolszewii na ‚pochód’ we W-szawie i wyzywającą sektorówką. A UEFA, wonTusskownia, Walcowata i żydomendia na wszystko powiedzieli OK. PiSdzielce odwrócili uwagę od tej koczowniczej chołoty i ich talmudinatów na ruskich, KGB i czekistę Putina.

[…] Podczas odgrywania hymnu Federacji Rosyjskiej polscy kibice gwizdali. Ten mało znaczący z pozoru epizod jest o wiele istotniejszy niż burdy na ulicach. […] Paradoks polega na tym, że na mecze reprezentacji Polski na EURO 2012 nie chodzą kibice zwani ultrasami, ani chuligani, bo sposób dystrybucji biletów to spowodował. Na mecze chodzą ci, którzy mieli szczęście wylosowania biletów oraz masa pracowników korporacji i firm, które w ramach premii i bonusa zapewniły im wstęp na mecze reprezentacji. Struktura kibicowska na meczach polskiej reprezentacji jest zupełnie inna niż na meczach Ekstraklasy, gdzie większość stanowią ultrasi.

Swiadomy: […] Wiadome kręgi, nieżyczlwe naszemu Narodowi, koniecznie chcą nas poróżnić z naszym wielkim sąsiadem, z którym powinniśmy we własnym interesie, także w tym najbardziej egoistycznym, dobrosąsiedzko współpracować – dla obopólnych korzyści, ale przede wszystkim dla naszych korzyści, bo Rosja bez życzliwości Polaków napewno jakoś sobie radę da. Ten nasz wschodni sąsiad jest Wielki nie tylko swoim obszarem i liczbą ludności, lecz przede wszystkim osiągnięciami ekonomicznymi i kulturą, a rodowici Rosjanie też swoje w niedawnej przeszłości odcierpieli bo też byli ofiarami, nie sprawcami. Pożałowania godny jest fakt nieuszanowania na stadionie hymnu naszych rosyjskich gości, ale, bez przesady, na stadionie gwizdała niewiele rozumiejąca rozwydrzona hałaśliwa chuliganeria i inna ciemnota, a nie nawet przeciętnie inteligentni Polacy, już nie mówiąc o pradziwych rozumnych inteligentach godnych tej nazwy. Rosjanie, nie zważajcie na rozwydrzonych głupoli i pamiętajcie, że macie wśród Polaków szczerych przyjaciół darzących Wasz naród należnym szacunkiem.

Halina: Chazarska hołota właśnie przędzie sieć New World Order czyli Lucyfer – Order. Polsko-języczne mendia na długo przed Mistrzostwami – napuszczały polskojęzycznych syjonistów i zakłamywały młodych polskich chłopaków przeciwko Rosjanom. Głośno było np. o marszu z symbolami sierpa i młota itd. Nie dziwi fakt, że tym “mendiom” – od wielu lat nie przeszkadzały tzw. “marsze izraelskich żywych” – otoczonych zwleczonymi z Izraela uzbrojonymi po zęby i wypasionymi zbirami.

Antyrosyjska agitacja trwa w syjonistycznych “elytach” – w Polsce – od dawna. Ta chazarska hołota nażarła się już – słowiańskiej i europejskiej krwi. Syjonistyczna bestia aktualnie chłepcze krew syryjską, afgańską, libijską ….itd. w przyszłości ta CHAZARSKA KRWIOŻERCZA BESTIA planuje napaść w celu ludobójstwa i grabieży na Persów z Iranu, na inne kraje arabskie, na Rosjan, Chińczyków, potem – kto wie – może zasmakują w krwi np. latynoskiej z Ameryki Południowej??? Zanim syjonistyczna bestia wymorduje kolejne miliardy ludzkości – wszyscy świadomi z wielu narodów – mężczyźni – powinni tę ohydną bestię spętać, pokonać i wysłać do BIROBIDŻAN – tam potem postawić szeroki mur, żeby na stare tereny te syjonistyczne zbiry już nigdy więcej nie wróciły.

Fran: […] Programy BBC n/t mistrzostw puszczone na caly swiat sa wyraznie nastawione na walke z antsemityzmem; tak jakby to byl glowny powod organizowania mistrzostw. Natomiast wszystkich pilkarzy na sile i na mus zapedzano do obozu oswiecimskiego. Jakas kpina totalna. Zastanawiam sie, czy te mistrzostwa przygotowywano w Warszawie, czy w Tel Awiwie. […] Przypuszczam, ze organizatorzy tych prowokacji, to te same samozwancze grupy i organizacje, ktore w tym samym czasie urzadzaly anty-putinowskie awantury w Moskwie. […]

Wow: Najpierw przeprowadzono medialną nagonkę na Rosjan i Rosję, później dopuszczono do przemarszu kibiców rosyjskich także z symbolami ZSRR, co miało doprowadzić zapewne co bardziej krewkich “kiboli” do furii. Tych radzieckich symboli wcale nie było tam dużo-ale były i zostało to odpowiednio nagłośnione w “naszych” mediach. Co ciekawe na zachodzie z koleii nagłaśniano jakoby Rosjanie mieli flagi biało-czarno-żółte tzw flagi Romanowów używane przez monarchistów i nacjonalistów co media na zachodzie określiły jao “far-right tendencies” i zero wzmianki o flagach ZSRR. Jedne informacje puszcza się w POlsceinne w zachodniej Europie-ważne by zochydzić, raz mozna nazwać faszystami raz komunistami i pokazać jakieś urywki z filmu. Tutaj pachnie prowokacją na kilometr-z jednej strony po raz tysięczny obrzydza się “ruskich”, z drugiej pokazuje środowiska polskich kibiców i nacjonalistów jako tępaków i zadymiarzy. Upieczono kilka pieczeni na jednym rożnie

PB: Buhaha!

PB: Nieraz ataki fałszywej flagi poprzedziły ćwiczenia, co najmniej w 3 przypadkach posłużyły zakamuflowaniu (11 IX, Londyn i atak Breivika).

PB: A bufetowa swoje – kibice sbornej nie złożyli dotąd wniosku o organizację przemarszu. Jednak – jak dodała – tysiące ludzi różnej narodowości muszą w jakiś sposób dostać się na Stadion.

Genjitsu: W internecie jest materiał filmowy na youtube: „Journalist fights with Russian hooligans”, w którym widać jak dziennikarz Gazety Wolskiej(łysy kolon z lewej w jasnej kurtce i z mikrofonem z logo GP) prowokuje Rosjan. Idzie razem z Rosjanami nie niepokojony przez nikogo, nagle odwraca się do stojącego najbliżej Rosjanina i drze gebę na niego. Potem startuje z pięściami do walki i dostaje w twarz kilka ciosów od ruskich. Podnosi się z gleby i ucieka za kordon policyjny w międzyczasie bluzgając na policjantów. Tak prowokuje Gazeta Wolska. Szczyt manipulacji i chamstwa! Sakiewicz wie jak robić dobrą propagandę bo w środę ukazała się Gazeta Wolska Codziennie ze zdjęciem jak Rosjanin daje po lbie dziennikarzynie Wolskiej z nagłówkiem, że biją ich dziennikarza…brak słów

OK:  No to wojna ja z mojego miasteczka wspomoge warszawe jedzie moze tylko 40 ale za to umiemy sztuki walki i jestesmy napakowani wiec ruscy napewno dostana oklep

X-Man: Czy Policja działa sprawnie? Widzieliście firm z Chorwatem odprowadzanym do suki odbitym przez koleżków. Sposób działania Policji która nie przewidziała takiej sytuacji jest kompromitujący.

YT: dla mnie to nowośc. Przez całe życie widziałem tylko jak z krzaków wyskakiwała drogówka, albo straż miejska..a tu ..no proszę jakie zaskoczenie ! z karzków wyskakuję tez i kibole.

S3: Dzisiejsza Polska to fajny i ciekawy kraj 11 listopada niemcy biją Polaków w Dniu Niepodległości a teraz polska policja atakuje polskich obywateli którzy mieli odwagę upomnieć się o swój honor i o to że nie chcą być dla Rosji bliską zagranicą. To zawsze tak się zaczyna najpierw są marsze niewinne manifestacje a później jak zobaczą że na wszystko się godzimy to zaczną się większe żądania.

Idol:  De Telegraf to najbardziej rasistowska i antypolska gazeta w Holandii.

M: A te rzekomo rasistowskie zachowania wyssane z palca ochoczo pdchwyciły i podgrzewały brukowce z imperium medialnego kierowanego przez Michnik-Szechtera pałającego ogniem „miłości” do wszystkiego co polskie i Polski.

Trop: Wszystkie ślady prowadzą do firmy …… Holocaust Corporation Ltd. To jej ludzie zatrudnieni w mediach w całęj Europie i różnych zakątkach świata preparują takie „newsy” ….. . Celem jest 65 mld dolarów odszkodowań od Polaków !.

CV:  Skoro takie tuzy medialne Rosji negatywnie oceniaja zgode „polskich wladz”na przemarsz Rosjan w Wa-wie,wiec moze prokuratura szuka winnych nie tam,gdzie powinna.Media „trabily”o przyjezdzie rosyjskich kibicow,wskazujac srodki transportu i czasy ich przyjazdu.Moze mi ktos odpowiedziec,po co komu takie informacje?W jakim celu je podawano?Majac powyzsze na uwadze,wnioski-jedyne jakie sie nasuwaja,to obrzydliwa,prostacka,nieudolnie zorganizowana prowokacja.Skala owych „atakow”na „obywateli Rosji”,widocznie niezadowala organizatorow zadymy,jesli w dalszym ciagu jest to goracy temat.

Rosa: a kto zezwala w Rosji na pielgrzymki do Smolenska i Katynia???

Ssak: Były ambasador Polski w Rosji, Ciosek zapytany czy władze Moskwy wyraziły by zgodę na przemarsz kilku tys .kibiców z Polski w intencji naszego kraju ..odpowiedział krotko NIE !!! I tak należało zrobić na zasadzie wzajemności i nie wymądrzać się nad naszymi kibicami którzy nie mogli ścierpieć świętowania państwa które jest nam nieprzychylne.

RE: I teraz wiecie po co Bufetowa wydała zgodę na „ruską paradę”??? Nie? nie wiecie? Po to aby można było opluwać patriotów zadymy przypisywać Pisowi i no najważniejsze JEST NASTĘPNY TEMAT ZASTĘPCZY!!! Dlaczego nie ma artykułu o „schodowym wodospadzie” z dachu najdroższego stadionu świata ?

Nickos: A najdziwniejsze w tym wszystkim jest to że różni politycy od prawicy po Palikota w własnej osobie ostrzegali że tak będzie i że cały ten przemarsz jest prowokacją która zakończy się burdami(zresztą każdy średnio rozgarnięty by to przewidział) .Które mają zaszkodzić interesom Polski .I co ? Mleko się wylało. Komu na tym zależało ? A co do zamaskowanych typów -przecież policja widziała ich w tłumie -było wiadomo że nie nałożyli kominiarek dla ochrony przed słońcem .Nie można było ich wcześniej wyłuskać i zatrzymać choćby dla wylegitymowania ?

RP: Przestrzegali HAKĘ WALTZ , mi min Ciosek ,prof Rycho ,ze w zadnym wypadku nie moze wydac zgody na przemarsz okazji DNIA RASIJI, gdyz dojdzie do ekscesow!!! Ta Pani ,wbrew wszystkiemu taka zgode dala . Miala ewidentny cel !!! SKŁOCIC POLAKA Z RUSKIM, bo ZYDOW TAM NIE BYŁO!!! Ale cel osiagneli tez Sowieci ,bo w eter poszlo ,jakim krajem jest POLSZA!!!! Ta decyzja HAKI , zarabiajacej w ratuszu 23000, dyskwalifikuje ja jako ewidetny szkodnik dla naszej Ojczyzny!!!! DYMISJA I WON Z POLSKI !!! Teraz pytam : GDZIE POLSKA PROKURATURA!!!! Mieszanie jakis partii ,w tym PIS to jakaś próba nieudolnej manipulcji ,samej w sobie szkodliwej dla rzadzacych. I slysze za grobu słowa Mołotowa …. POLSZA ETO BEKART JEWROPY….smutne jak te rzadowe kanalie powoduja samounicestwianie, jak car Putin pogrozi Polsce ,jak Niemiaszki w gazetach szkalują Polske….WSTYD I HANBA PANIE TUSK I WALTZ

Robert: To nie byli Kibole którzy są zorganizowani. Byli to prowokatorzy bojówkarze Tuska i POwczykowskiego rzadu, ataki były od pojednynczych osób prawdopodobnie też sprowadzonych – niemiecko-zydowskiego klawna. Metoda identyczna bojówkarzy Generalismusów Jaruzelskiego i Kiszczaka – pretekst wprowadzenia stanu wojennego. Zwalanie na PIS – jest głeboko nieetycznym manewrem, rządzącej chołoty.

Rozsądny: Za te rozróby w trakcie przemarszu odpowiedzialny jest rząd Tuska i organizatorzy marszu. Rosjanie powinni dostać zgodę na przemarsz ale pod wyłącznie sportowymi hasłami. Tymczasem na wiele tygodni przed marszem organizatorzy nawoływali do niesienia symboli krwawego systemu komunistycznego i świętowania rosyjskiego święta państwowego. Przecież to była jawna i bezczelna prowokacja pokazująca do jakiej roli chce sprowadzić Polskę Rosja-Rosjanie nawet w Polsce są ponad prawem.. Otóż prawo polskie jednoznacznie zakazuje propagowania symboli systemów totalitarnych a swoje święta państwowe Rosjanie niech czczą marszami u siebie. Doliwy do ognia dodało postępowanie rządu Tuska, który zamiast-śladem polskiego ambasadora w Moskwie-zdecydowanie ostrzec inicjatorów marszu przed tak prowokacyjnym łamaniem polskiego prawa bojaźliwie się wycofał i kłamliwie stwierdził, że jednak polskie prawo dopuszcza propagowanie symboli totalitarnych. Kroplą przelewającą dzban była bezkarność rosyjskich kiboli, którzy we Wrocławiu najpierw rzucili racę a po meczu pobili polskich ochroniarzy. I ta sama policja tak brutalnie i szybko wyłapująca polskich obywateli, nagle nie potrafi znaleźć i aresztować rosyjskich kiboli. To właśnie ta tchórzliwość rządu Tuska pozwalającego na plucie przez Rosjan Polakom w twarz wyzwoliła agresję polskich kiboli. Uznali oni bowiem, że skoro polski rząd godzi się na poniżanie Polski, to właśnie oni muszą stanąć w obronie honoru i prawa polskiego. Tę uległość i bojaźliwość rządu Platformy wszyscy widzą i dlatego np. obecnie prezydent Rosji pozwolił sobie na telefoniczną reprymendę pod adresem polskiego premiera. Dla mnie jasne jest, że- obok rosyjskich prowokatorów-odpowiedzialnym za te naganne zachowania kiboli jest rząd Tuska. Lękliwość i potulność wobec innych państw to droga do degradacji pozycji Polski na arenie międzynarodowej.

PB: Rozsądnie, tylko kto wie na pewno, kto są ci „rosyjscy kibole’?

…Jego zdaniem pełną odpowiedzialność za to, co się wydarzyło we wtorek, ponosi prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz oraz PO, ponieważ wyraziła zgodę na przemarsz rosyjskich kibiców przed meczem.

PB: A kto sieje bzdurną rusofobię?

PB: To po fakcie… a co zrobili, żeby zapobiec?  Po 10 IV byli ‚oburzeni’ na protestujących pod Krzyżem.

…Dla UEFA każdy rycerz jest taki sam i oznacza waleczność. Nie jesteśmy od oceniania czy wizerunek przypomina kogoś konkretnego – powiedział. UEFA zgodziła się na wniesienie baneru na Stadion Narodowy.

PB: Mamy więc dowód udziału UEFA w hucpie: (i) zezwolenie kilka mies. przed meczem, (ii) kogokowiek przedstawia sektorówka, kojarzenie sportu z mieczem i wojną jest przestępstwem, (iii) wg doniesień, uniemożliwiono wnoszenie wszelkich innych sektorówek w dniu meczu – dlaczego? Jedena jedyna sektorówka pro-rosyjska wobez braku jakiejkolwiek ze strony polskiej, przyczyniła się niewątpliwie do rozgrzania emocji rusofobicznych.

PB: Przygotowania JK-M i próby odtrucia zapowiadanego marszu świadczą o: (i) wredna propaganda skłócenia polsko-rosyjskiego była tak silna, że nawet JK-M uwierzył, (ii) JK-M udał się na pochód, żeby odkręcać szkody. Przy okazji dowiedzaił się, że nie brak entuzjastów komuny po obu stronach… czy może byli to służbiści spod ciemnej gwiazdy? Czy równie energicznie JK-M zabiegał u waadz walcowanych i dziennikurestwa przed „zajściami”?

PB: Szprygin ma info z FSB, który „kibol” był kim? Widać, że sam jest w spisku żydomasońskim pt. jewro 2012: ‚zapowiadał’ marsz narodowy Rosjan z symbolami sowieckimi, teraz wybiela ‚Rosjan” (najprawdopodobniej służbiści, niekoniecznie ‚kagiebowscy’), zwala wszystko na ‚kiboli’ polskich.

PB: Dobrze, że reporterka (?) Agnieszka Zakrzewicz stawia znak zapytania. Jej pismactwo najlepiej świadczy o tym, kto rozbębnił rzekomy fanatyzm, rasizm, antysemityzm (nazywane po fakcie chuligaństwo, psuedokibicostwo, gdy niewypaliły zaplanowane przez waadze rozróby z udziałem ‚antify’ z Niemiec — podobno zatrzymanych 4 ‚Niemców’ „ekstradytowano”): żydomasońscy politykierzy jak Walcowana – jasne, że z planu służb, presskurestwo… aż po samą wierchuszkę UEFA, która ustaliła datę meczu Polska-Rosja w Polin w patriotyczne święto Rosjan!

PB: Znaczy waadze wiedzą, kto zamieszcza, kto w kominiarkach itd.

Misio: to jakas kpina???? Wiedzieli o ustawkach 48 godzin przed meczem, a oni w chwili gdy sie zaczely bijatyki wyslali 36 policjantow, z miast (z wyjatkiem Lodzi) gdzie czas dojazdu do Warszawy wynosi 5 godzin????

SZYMUS: TOTALNA BZDURA!!!!!!!!! Oglądałem mecz w zajezdzie na trasie krajowej BYDGOSZ – WARSZAWA, DK 10. Po meczu wszyscy noclegowicze, oraz zawodowi kierowcy staliśmy na zewnątrz. Dość pokaźny parking. Okolo 20-30 min po końcowym gwizdku na DK 10 POKAZAŁY SIE RADIOWOZY BUSY JADACE W KIERUNKU WARSZAWY!!!! Jeden, dwa i każdy zaczął liczyć, a ze liczyli od różnych momentów każdemu wyszło śr. Około 50-55 radiowozów. A ja spieszac sie na mecz odcinek z torunia trasą DK 10, POKONALEM ODCINEK 43 KM W 35 MIN, A BYŁA GODZ 20:05. Więc informacja że o 14 godziny polska policja wiedziała jEst Totalnym absurdem!!!!!!!!! Tym bardziej że od hotelu do stolicy było około 160 km, i było to w granicach godz 22:30 – 23:00. Jeżeli chcecie być fair wobec nas to nie kłamać!!!!!!!!!. Monitoring pobliskiej stacji może to potwierdzić!

Hjk: a teraz dodajmy do tego jeszcze 40 mld odsetek rocznie od długu w wys. ok. 800 mld (na ok 5% rocznie) – tyle mieszkań wyrzucamy przez okno na lichwę – 120 tys komercyjnych i 350 tys komunalnych – po dziesięciu latach byłyby to te przysłowiowe 3 mln – oczywiscie ceny by spadały wraz z podażą, więc realnie byłoby taniej i problem z mieszkaniami by się rozwiązał, zas pieniadze można by przeznaczyć na rozwiazanie kolejnego problemu… Wystarczy tylko zdeklarować,ze nie płacimy więcej zadnych odsetek tylko kapitał… Normalnie bandytyzm ekonomiczny to zadłużanie… Chyba najlepszy sposób na utrzymywanie ludzi w biedzie, dziadostwie i niewolnictwie…

PB: Zakrzewski mówi o 4 ‘Niemcach” zatrzymanych i zaraz deportowanych. Służbowa ‘antifa’ z mosiadu? Trzeba narobić rabanu!

AS: O Niemcach nic nie wiem, może to byli pracownicy unej, niemieckojęzycznej ambasady, oddelegowani do zadymy. Mnie zastanawia inna sprawa. Telawiwzornia pokazywała migawki pokazujące domniemanych kiboli – w rzeczywistości unych prowokatorów – w sądach (na korytarzach sądowych), prowadzonych na rozprawy przez policmajstrów. Istotne było to, że wszyscy prowokatorzy mieli zasłonięte twarze. Kiedyś gauleiter z łaski Telawiwu Tusk obiecywał, że pyski wszystkich kiboli będą ujawniane do poblicznej wiadomości. Dlaczego więc nie pokazała telawiwzornia pysków tych  prowokatorów w sądach? Ano po to, aby ich ktoś nie rozpoznał podczas dzisiejszych zadym w Warszawie, jakie prawdopodobnie będą miały też miejsce. Procesty te, jak podejrzewam, w większości są fikcją. Własnych prowokatorów wypuszczają une tylnymi drzwiami, aby zdążyli oni na kolejną zadymę. Kolejna sprawa – żydo-sfora straszy „rosyjskimi odwetowcami”. Kto wie, może poprzebierają połowę pejsatych „polskich” prowokatorów na czerwono, z sierpem i młotem, zrobią zadymę i zwalą na rosyjskich szowinistów-odwetowców-mścicieli. Może być gorąco. O Zakrzewskim wypowiedziałem się.

PB: Z wnioskiem poczekajmy na resztę wyroków nad ‚pseudokibicami’… UEFA zrobiła jewro u pariasów jewropy. Banksterzy na lichwę „dali” miliardy, a lokalni zdrajcy sprzedali ideę narodom. Dziwnie zbieżnie z pomyłka Obomby pt. polskie obozy koncentracyjne, żydo-BBC ‚zapowiedziało’ globalnie, że Polacy to faszyści i bandyci. Po meczu, żydomendia globalnie potwierdziły to zdjęciami i wideo z prowokacji.

Pierwszych w trybie przyspieszonym ukarał sąd wyłącznie Polaków. Jeśli złapali służbowych, to nic im nie będzie. Którzy „kibole”, „bojówkarze” i „pseudokibice” byli służbowi, a którzy patologicznymi użytecznymi idiotami? Są „dowody” — zdjęcia facetów w koszulkach z polskim orłem, bijący, kopiący — tylko niewiadomo, czy anonimowych napastników, niewinne ofiary, czy kogo? Są zdjęcia ubranych beznarodowo napadających na kibiców po obu stronach — chciałbym wiedzieć z jakiej oni nacji, bo nie wierzę podpisom, że to zawsze Polacy na ruskich… Mendia z waadzami okłamały już opinię publiczną 11.11.2011.

Uny potwierdzili więc opinii globalnej po 12.6.2012, że Polacy to niższa rasa, zasługują na haracz restytucyjny, a może i ujajanie po jewro2012 jak Grecja, Hiszpania?

Wspolne uroczystosci jednajace powinny byly urzadzic waadze, a nie marginalne organizacje obywatelskie. Rosja ma racje winiac waadze Polin za zajscia, ale sama nie jest ok, bo byly wsrod Rosjan symbole zydobolszewii. Szef kibicow Rosji zapowiadał to, Walcowana musiała wiedzieć, a jednak wzięła udział w prowokacyjnym szumie i zezwoliła na ‚przemarsz’ (żeby tak 11.11.2011!).
Wątpię, że w prowokacjach chodziło o oczernienie Rosji. Wtedy żydomendia oburzałyby się na symbole bolszewickie wśród Rosjan itp. — „wina” Putina.  Przytaczana za granicą i w Polin przy okazji hasbarska wersja historii Polska-Rosja ma pokazać, że Polacy są nieracjonalnymi awanturnikami na tle patriotyczno-politycznym.
Przejście kibiców rosyjskich pod ochroną policji było uzasadnione — to czemu tak nieudolnie chroniła?
Jak Walcowana, wonTuSSkownia, zawiadowcy UEFA, dziennikurestwo.pl i szef kibicow Rosji bekną za 12 VI, to zgodzę się z tytułem artykułu. Na razie wynik meczu Polacy-talmudinaci 1:1000, gdzie jedynka reprezentuje nasze blogi :<)

AS: Czyżby prowokatorom zależało na wywołaniu obok wojny futbolowej dodatkowo wojny religijnej katolików w obronie świętej żydowskiej wiary watykańskiej przeciwko hordom prawosławia?

PB: To zależy od tego, czy rzekomi bezcześciciele mieli na koszulkach orła z jedną czy z 2 głowami.

…pewna Rosjanka powiedziała, że media nakręcają złą atmosferę porównując Bitwe Wa-ską do meczu i powininni zostac ukarani redaktorzy, którzy tak to pojmują…oczywiscie redaktorzy TVP-Info bardzo jej przeszkadzali w wypowiedzi.

Totalsky No Problemsky: Oglądałem ten sam program, tylko na powtórce, po północy; takiego braku profesjonalizmu dziennikarskiego dawno nie widziałem (chodzi o dwoje prowadzących i „pana redaktora od sportu”); gdyby mogli, to by zakrzyczeli tę Rosjankę (ona się nazywała Lwowa i była z radia „Majak”, korespondentka w Polsce); zamiast podjąć merytoryczną dyskusję (Rosjanka miała 100 proc. racji, nie można przed takim meczem dawać takich okładek jak w Newsweeku… Smuda w maciejówce jako Marszałek i tytuł „Bitwa Warszawska 2012″), próbowali na siłę zmieniać temat na czysto sportowy; Rosjanka mówiła, że dla przeciętnego Rosjanina „bitwa warszawska” kojarzy się z krwią, trupami, strzelaniem – a mecz Polska-Rosja to jest jednak tylko sport; kobieta ma swoje lata i doświadczenie życiowe, a młodziak z nieumytymi włosami z red. sportowej próbował jej wmawiać, że to tylko przenośnia, i że „nic się nie stało”; zdaję sobie sprawę, że media są manipulowane – przez właścicieli stacji, gazety itd., jednak w wielu przypadkach sami dziennikarze dają się pokornie ustawiać na pozycji stojaka do mikrofonu albo stenotypisty; większość z nich też ma kredyty do spłacenia (prywatne) i jak ognia boi się utraty pracy, a w takiej sytuacji nie ma mowy o żadnej niezależności w myśleniu;

Aśka: To samo napisał na swoim blogu Jan Tomaszewski: Przed meczem Polska-Rosja najbardziej dziwi mnie zachowanie mediów. Nie wiem, dlaczego, ale znowu nakręcamy spiralę nienawiści. Na siłę robimy wojnę polsko-rosyjską. Pytam się: po co? A na onecie napisali To nie pierwszy kontrowersyjny głos pana Jana”. Posłanka PO Mirosława Nykiel, na swoim blogu „piękną” polszczyzną zarzuciła Panu Janowi, że daje zły przykład: będę prosić media o to aby nie promowały tegoż pana pokazując go wszędzie i na siłę, nie dosć, że wyrządzacie jemu krzywdę utwierdzając w przekonaniu, że musi mieć rację bo media to kupują, to jeszcze niestety dużej części społeczeństwa dajcie zły przykład do naśladowania. Na dodatek onet również próbował dorównać Pani Mirosławie i napisał: Zarzucał też kadrze, że grają w niej obcokrajowcy i piłkarze skazani prawomocnym wyrokiem. Krnąbrnego posła zdyscyplinowało w końcu PiS. Prezes Jarosław Kaczyński powiedział, że polskiej reprezentacji się kibicuje i kropka. Tomaszewski przyjął krytykę, poddał się każe, ale zdania nie zmienił.

PB: Toteż nazywamy toto dziennikurestwem, presstytutkami.

PB: Całe nasie żydomasońskie toważycho.

Sprawiedliwy: Przecież to „Okrągłostołowe” Towarzystwo Wzajemnej adoracji! To ci państwo sprzedali Polskę za swoje małe brudne interesy, Nocna Zmiana.

Flagowy: Kraśko wyciągnął konsekwencje,– chyba się za przeproszeniem, zerżnę w portki ze śmiechu. [[[ cytat nt. rodziny Kraśków „””Protoplastą tego klanu był osławiony Wincenty Kraśko, przez lata sekretarz KC PZPR ds. kultury. Kraśko wyróżniał się zarówno swymi dogmatycznymi poglądami, jak i skłonnościami do autorytarnego dyrygowania kulturą. Tadeusz Kraśko (syn), jak i Piotr Kraśko (wnuk) nie odznaczali się szczególnymi zdolnościami, wręcz przeciwnie. Nadrabiali świetnym zadomowieniem się w “układach” i bardzo umiejętnym przystosowywaniem się do panujących w TVP reguł poprawności politycznej – zawsze płynęli z prądem.]]]””””” Na dzień dzisiejszy w TVP pracuje””” pociotków klanu Kraśków””” około 60 osób, wszystko do sprawdzenia w dziale kadr T V P. Polaku pamiętaj o abonamencie dla TVP.

PB: Pokazywanie symboli żydo-bolszewizmu jest karalne!

„chuligańskie działania ekstremistycznych i innych aspołecznych grup wzniecają waśnie między narodami i szkodzą wizerunkowi Polski w oczach Rosjan oraz całej społeczności światowej”. Mutko – jak podaje rosyjska gazeta – wyraził przekonanie, że agresja ta nie jest popierana przez większość polskiego społeczeństwa.

PB: Minister nie potępił prowokacyjnych symboli wśród kibiców (?) rosyjskich (?).

Zniesmaczona: Dosyc mam tej nagonki na Polakow. Wina lezy po obu stronach. Media tez podgrzewaly atmosfere zwiazana z calym przemarszem. Gdyby bez zadnego naglasniania Rosjanie po prostu udali sie na mecz nic by sie nie stalo. Polska juz nie raz grala z Rosja i nie bylo takich ekscesow. Mam nadzieje ze Polski MSZ tez wysle noty dyplomatyczne do Rosyjskiego MSZ i Prezydenta w zwiazku z wywieszeniem podczas meczu flagi o tresci anty-Polskiej.

PB: …taa, nawet sam Putin przebrany za niedźwiedzia. Rosjanie (?) odpowiadają za prowokacyjne symbole żydo-bolszewickie.

…sprawa dotycząca czterech Rosjan i dwóch Polaków została zwrócona, bo nie do wszystkich dokumentów dołączono tłumaczenia…

PB: Mendia narzekają aj waj! Prezydent Centralnej Rady Zydów w Niemczech, Dieter Graumann: Jeśli cała drużyna Niemiec stawiłaby się, to dowiedziałyby się setki tys. młodych — lepiej niż po tysiącu przemów upamiętniających. Grypa666 narzeka: Gdyby Holo-oszuści nie wynaturzyli prawdy oświęcimskiej, to przychodziłoby więcej do Auschwitz-Birkenau, przy okazji upamiętniając mniejszościową grupę ofiar Holokaustu — Zydów, ofiary żydowskich hitlerowskich i globalnych syjonistów w Szoa, tragedii mniejszej niż dziesiątki mln Słowian zamordowanych przez żydo-systemy Hitlera, sowietów i krajowe V kolumny żydowskie przed, w czasie i po II wś. Czemu Rzepa czy giewu nie narzekają, że nie było przemarszu rosyjskich kibiców upamiętniającego tajny układ ZSRR-III Rzesza o wytępieniu polskiego przywództwa i inteligencji? Czemu Ukraina nie została zmuszona do inauguracji jewro2012 od przeprosin Polaków za zbrodnie skrajnych Ukrainców II wś.? Myślę, że nazwa jewro2012 odpowiada na te pytania. Od momentu decyzji UEFA umiejscowienia jewro2012,  zaczęło się wdrażanie planów „Lichwa na Stadyjony dla Polin i Ukrainy”, „Polacy-Faszyści” oraz „C.d. Skłócania Słowian za Wolność Nasią”.

PB: Stąd „zdziwienie” JK-M.

…Obejrzyjmy mecz. I pamiętajmy: to tylko sport i zabawa. Od jego wyniku nie zależy rozwiązanie żadnej polsko-rosyjskiej sprawy.

PB: żeby tak dochodzili ws. nieprzekreślonego symbolu żydobolszewii na prowokacjach podczas jewro2012…

PIERWSZYM KROKIEM BĘDZIE POBRANIE PRZEGLĄDARKI TOR, UNIEMOŻLIWI ONA PRAKTYCZNIE WYKRYCIE OSOBY KTÓRA PRZEPROWADZIŁA DANĄ OPERACJĘ. POBRAĆ MOŻNA JĄ TUTAJ.  OCZYWIŚCIE NIE TRZEBA TEGO ROBIĆ. JEDNAK JEŚLI KTOŚ NIE CZUJE SIĘ BEZPIECZNIE MOŻE TO POBRAĆ.
NASTĘPNYM KROKIEM BĘDZIE ODPALENIE PROGRAMU LOW ORBIT ION CANNON (w przeglądarce TORA!!! ). SŁUŻY ON DO PRZECIĄŻANIA SERWERÓW OLBRZYMIĄ ILOŚCIĄ ZAPYTAŃ. TO TAK JAKBYŚCIE ODŚWIEŻALI STRONĘ KILKA TYSIĘCY RAZY NA SEKUNDĘ. ODPALAMY PRZEGLĄDARKĘ TOR(jeśli ją pobraliście), A NASTĘPNIE WCHODZIMY POD TEN LINK.  W POLU URL WPISUJEMY ADRES ATAKOWANEJ STRONY, W TYM WYPADKU BĘDZIE TO: http://www.debbieschlussel.com/
NASTĘPNIE W POLU REQUESTS PER SECOND WPISUJEMY WARTOŚĆ 1000, I KLIKAMY START FLOODING.
GODZINA ZERO WSTĘPNIE USTALONA NA 22:00. GDYBY NIE BYŁO ODPOWIEDNIEJ ILOŚCI OSÓB, MOŻE ZOSTAĆ PRZENIESIONA.

AS: Kłamstwo prawdą zwyciężaj… Jedwabne to zbrodnia niemieckich Einsatzgruppen. Likwidowały one po agresji na ZSRR 22 czerwca 1941 żydowską agenturę NKWD. Działo się to dlatego, ponieważ Gestapo wiedziało o masowej kolaboracji Żydów z NKWD. Informacje o tym otrzymało Gestapo od samej NKWD podczas trzech tajnych konferencji NKWD-Gestapo. Dlatego natychmiast po przejściu frontu prącego na wschód na jego tyłach likwidowano ewentualnych NKWD-owskich agentów  i sabotażystów – czyli Żydów. W tym miejscu ja pytam… A co z Polakami mordowanymi dziesiątkami tysięcy przez Jews z żydo-NKWD (Katyń) i w katowniach żydo-UB? Co z tysiącami Polaków zamordowanymi przez Niemców za pomoc udzielanom Żydom. Przy czym zdarzało się, że złapani przez Niemców Żydzi wyzdradzali Niemcom nazwiska pomagających im Polaków – i tych potem Niemy mordowali! I co z Polską szabrowaną od 1989 roku przez żydo-kapitalistów i banksterów przy pomocy ich agentury – marionetek politycznych wszystkich agenturalnych „polskich żondóf” od 1989 roku? Z pejsbooka nie korzystam wcale. Jest on dla mnie zbyt koszerny i cuchnący czosnkiem.

w bulu i nadzieji: No to „na pałacu” mieli problem. Spałować, napiętnować jak „moherów” niedorżniętą watahę, bydło, karły moralne za zakłócanie porządku, ukarać za śmiecenie świeczkami i kwiatami na chodniku, czy udawać, że nic się nie stało? W każdym razie nie wypada przyrównywać hołdu rosyjskich gości z hołdem polskich patriotów. Mam nadzieję, że za tą „zadymę” Prezydent wystąpi z jakąś notą dyplomatyczną.

††††††††††††††††††

Niepokonani

PB: Kazdy ruch zagrazajacy waadzy jest zagrozony infiltracja i korupcja. Niepokonani to nie tylko pozoranci. Dlatego wsparlem z datkow na moje blogi wyjazd krakowskiej grupy pokrzywdzonych przez system niesprawiedliwosci Polin. Pojechali do Palacu, zobaczyli, cos im moze genialnego zaswita. Koszt przejazdu byl marginalny wzgl. kosztu wynajecia Kongresowej. Okazji zlotu ogolnopolskiego moze nie byloby bez tych talmudinackich ‘sponsorow’. Za wczesnie na przekreslanie ruchu Jachnika. Niech doswiadczenia osobiste uczestnikow i analizy przez obserwatorów jak Marzec posluza zaostrzeniu walki z tym dranstwem… Marzec myśli, że ma receptę. Jelity nie rządzą Polin – rządzą zleceniodawcy, a nimi ich bossowie, a na samej górze są jaszczury czy jak tam kto nazywa toto. Trudno, żeby Jachnik wypowiedział wojnę ‚jaszczurom’. Tyle lat działa – chyba wie, co robi?

Oglądałem na żywo transmisję (Pana [Marka Podleckiego] trud nie był na darmo, bo zostało uwidocznione, jak było tam na prawdę, bez tej propagandy w zajawkach w wielkich mediach). I muszę przyznać, że się rozczarowałem. Zjechali się ludzie z całej Polski z nadzieją na działanie i co zastali? Ano to:
– Jakieś tam patronaty i rzekome autorytety z wyższej półki, jakby ruch oddolny bez tego nie mógł zadziałać.
– Gadanie zamiast organizowania działań.
– Brak otwartego dążenia do zdobycia większości w parlamencie i przejęcia rządu krajem. To po co zwoływać ludzi, jak nie ma się zamiaru sięgnąć po władzę? Prowadząca nawet żadała, żeby było bez polityki… Od działalności politycznej odżegnywał się też jeden z mówców. Dobre sobie, zmieniać państwo bez ruszania polityki, możecie ludkowie ponarzekać, popłakać, poprosić o coś partyjniaków, ale od polityki wara!
– Przerywanie dysputy występami artystycznymi jak na jakich dożynkach, czy tam ludzie jechali na koncert, czy po to, żeby w dyskusjach wykuć wolę działania?
– Brak jasnych zasad zabierania głosu, zamiast wyznaczenia czasu na wypowiedź zabieranie mówiącemu mikrofonu w trakcie wypowiedzi (kwitowane słusznie gwizdami na sali). Kto wyznaczył prowadzącą, kto dał jej władzę dyrygowania kongresem? Polsat?
Ogólnie pokazało się w mikroskali tego przedsięwzięcia, jak się tłamsi ruch oddolny przejmując nad nim kontrolę jeszcze na etapie tworzenia. Ciekaw jestem kto tym całym kongresem tak pozarządzał i z czyjego podszeptu…

Porządni ludzie, którzy przyłączyli się do ruchu, pojechali na kongres nie powinni się zrażać do działania, ale wręcz przeciwnie, nie dać się zniechęcić. Powinni się organizować demokratycznie, czyli nie wybierać wodzów, patronatów, nie dać się kolibać autorytetom, lecz zarządzać ruchem demokratycznie przez głosowanie wszystkich uczestników. Powinni stworzyć lokalne wiece niepokonanych, zarządzać nimi tylko demokratycznie (głosowanie wszystkich).

Wiece lokalne powinny stworzyć zgromadzenie ogólne, które decyzje podejmowałoby:
– albo jednostopniowo przez głosowanie wszystkich uczestników wszystkich wieców,
– albo dwustopniowo, najpierw przez głosowania lokalne w danej sprawie, wybranie przedstawiciela z mandatem związanym, który na zebraniu przedstawicieli musiałby zagłosować tak, jak nakazała mu większość jego lokalnego wiecu.

Żeby odpuścić sobie biurokrację — można się wcale nie rejestrować jako stowarzyszenie czy partia, bo takie rejestracje narzucą różne przeszkadzające wymogi. Natomiast przed wyborami parlamentarnymi, prezydenckimi zgromadzenie ogólne powinno zarejestrować krajowy komitet wyborczy, który wystawi kandydatów wskazanych przez wiece lokalne.

Jeśli ludzie porządni, zaangażowani w ruch niepokonanych nie pójdą po władzę, a tylko będą działać jako stowarzyszenie, pewnie coś dobrego dla sprawiedliwości też zrobią, ale nie tak wiele, jak może zrobić parlament.

PB: Budująca relacja, Grypa666 cieszy się, że skromnie wsparła żlot Niepokonanych. czekamy na szersze relacje

PB: Wszystko fajno, tylko po co pięść z departamentu stanu USA na wszystkie kolorowe rewolucje i Arabską Wiosnę (właściciwe Wiosnę Izraela), zniewalające naród po narodzie. Co ma do tego ruchu Fundacja Batorego, sorosowski bicz na sprawy Polaków?

††††††††††††††††††

Aktualności

72 lata temu Wehrmacht zdobywa Paryż. Tego samego dnia do KL Auschwitz trafia grupa 728 polskich więźniów politycznych z Tarnowa. Rocznica owego podwójnego triumfu niemieckiej „rasy panów” nad polskimi „podludźmi” to najbardziej dziś lekceważone przez polityków i ignorowane przez media, polskie święto państwowe:

PB: Czemu Jeznach nie przyzna, że w zasadzie splagiatował z artykułu Thierry Meyssana? Nie podał źródeł pozostałych info w artykule. Wstrętne, na Zachodzie nie uszłoby płazem, bo od razu zorientowanoby się. A Polaczek zbiera pochwały!

Arkadiusz: Witam Panie Piotrze. Odnośnie niejakiego Jeznacha Bogusława z nowego ekranu i jego nie podpisanych „skradzionych” artykułów proszę zapoznać się z tymi materiałami a znajdzie Pan odpowiedź.

Nowe akcenty w polityce zagr. prezydenta Putina grożą osłabieniem wpływów Niemiec w Rosji. Putin, który poświęcił tylko kilka godz. na oficjalną wizytę w Berlinie, przybył na wizytę 3-dniową do Pekinu, gdzie oznajmił chęć rozszerzenia stosunków z Chinami.  Sygnałem jego polityki była pierwsza wizyta Putina-prezydenta: Kijów. Putin prónuje skonsolidować sojusz państw po-sowieckich, co spowoduje konflikty. Berlin zaś stara się  wzmocnić swe wpływy na Ukrainie i Białorusi. Mimo rosnącej alienacji Berlin-Moskwa, więzy gospodarcze pozostają mocne. Zależność Europy od rosyjskiego gazu rośnie, jak i doniosłość Rosji dla niemieckiego eksportu. Europa Wsch. i po-sowiecka Azja Śr. kupują więcej od Niemiec niż USA i Chiny razem wzięte.

PB: Tak twierdzi inicjator kampanii przeciw zmyłce pt. Pandemia H1N1 2009 i założyciel Grypa666 w tym celu, Marek Podlecki, podsyłając list do waadz z września 2009 r. Dodaje: Musimy powtórzyć szum, chcą wprowadzić ustawę z przymusem szczepień. I to na dniach! Oby znów Marek nieokazał się „prorokiem” horroru! Zapewniam więc go: Nie boj nic, tym razem dostana w pysk jeszcze mocniej. Z perspektywy czasu, WHO i kolaborujace agendy rzadowe w poszczegolnych krajach, dopuscili sie zbrodni ludobójstwa (jest nią nawet planowanie uszczerbku zdrowia segmentu grupy ludnościowej), fabrykujac „pandemie”, zeby wprowadzic przymusowe szczepienia bronia biologiczna — nikt sukinsynow za to nie rozliczył!

PB: No przecie nie oskarżą swoich bojówek o masakry w Syrii…

††††††††††††††††††

Zdrowie i zagłada

Jedna odpowiedź do “jewro2012”

  1. […] PB: Niekoniecznie – patrz materiały archiwalne zebrane w dziale “Samobójstwo” Gen. Petelickiego. […]

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: