Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Talmudinaci, sanhedryn, Słowianie

Posted by grypa666 w dniu 28/05/2012

Spis treści

ALARMY i ALERTY
Komunikaty
Piszecie…
Warto przetłumaczyć
Jewro2012-geszefty
10 IV – ślectfo nad ruską Bieriozką
Golgota Pl
Eeetam
Inne aktualności z Polin i poza
Na zdrowie!
Talmudinaci, sanhedryn, Słowianie

ALARM2: SS-yny podjudzają do wojny w Syrii zdjęciami z Iraku 2003

†††††††††††††††††††

ALARM1: Możliwa rusofobiczna prowokacja z udziałem „Antify” mosiadu

ktos specjalnie podjudza jadac na polskiej rusofobii; smierdzi Brzezinskim… moga wstawic dowolne ‘antify’ miedzy taka ilosc osob; wniosek kolejny ten sam: wyjechac jak najdalej na czas jewro2012

PRZESTROGI DZIALACZA KATOLICKO-NARODOWEGO

Srodki zaradcze:

 1. Nie idz nigdzie na zbiorowiska, zwlaszcza 12.6.2012 we W-szawie; – jesli chcesz, stosuj nieposluszenstwo rozproszone, np. powolna jazda glownymi drogami do imprez.
 2. Wszelkie organizacje polskie powinny wydac oswiadczenia, ze z uwagi na ‚zapowiedzi’ sugerujace anty-polskie prowokacje, ZADNA z nich nie wezmie udzialu ani nie bedzie grupowac swych czlonkow we W-szawie 12.6.2012 (jednoczesnie zyczac prawdziwym Rosjanom wszystkiego najlepszego z okazji obalenia zydo-komuny, ktora jednak w Polsce przeobrazila sie natychmiast w zydo-kapitalizm, czego naszym slowianskim braciom nie zyczymy).

Marek Podlecki: Już są w Warszawie, napiszę o tym w wolnych chwilach. Ale raczej są to powypuszczani z więzień kryminaliści, którzy mają za zadanie robienie burd i zrzucanie winy na kiboli. Ruskich też cała masa, jedziesz tramwajem, to słyszysz obcą mowę – najwięcej ruskich i hiszpanów.

PB: Więc dlatego poopróżniali więzienia.

††††††††††††††††††††

ALARM: Wyślij oświadczenie ws. Krzysztofa Wyszkowskiego przeciw “Bolkowi”

††††††††††††††††††††

Wspomóż patriotów poprzez Grypę666

W bm. przeznaczyłem z datków na moje blogi skromne fundusze na cele Kongresu Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu oraz wsparcie finansowe dla ubogich działaczy. Wzywam inne blogi i grupy do podobnych akcji wsparcia. – Piotr Bein

Tadeusz Chołda dziękuje za wsparcie: Witaj Piotr. Bardzo dziękuję w imieniu własnym i całego Stowarzyszenia Obrony i Rozwoju Polski, za sfinansowanie wyjazdu na Kongres NIEPOKONANYCH do Warszawy. Muszę Tobie przyznać, że sytuacja ludzi w Polsce jest wyjątkowo nieciekawa, zwłaszcza tych pokrzywdzonych. Dla wielu było barierą nie do pokonania pokrycie kosztów wyjazdu do Warszawy. Środki wpłynęły już na konto. […] Jeszcze raz bardzo dziękuję. Serdecznie pozdrawiam, życzę sukcesów i powodzenia.

††††††††††††††††††††††††††

Piotr Bein na PrisonPlanet.pl o III wś. itd

……………………….

Piotr Bein: Fukushima, kompleks jot, NWO, Euro 2012, NIEPOKONANI

………………………

Nowa pod-strona !! IX

!! IX = 11 IX = 11 września 2001, ataki fałszywej flagi w USA

„!” symboluzje prawdę o zawaleniu się wież WTC 1, 2 i 7 od rzekomych uderzeń rzekomych samolotów: walenie się poprzedziły wybuchy w podziemiach wież.

Choć nieco kluczowych materiałów dowodowych i zeznań świadków (prawdziwych, a nie tych podstawionych w żydo-mediach) uchwyciłem w swych opracowaniach, to nie znalazłem polskich wersji. Do czasu przetłumaczenia na polski (zglaszajcie się na ochotnika)  wstawiam linki do wersji oryginalnych. Kopiujcie, bo wiele materiałów znika z netu. – PB

††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Komunikaty

Kongres “Niepokonanych” W-wa 31.5.2012

…………………..

Zielona Gospodarka : Czy dotyczy też Ciebie?

††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Piszecie…

Tracy Turner (tłumaczenie z ang.): Szanowny Piotrze Bein. Przeczytałem dziś wieczór twój artykuł. Może zainteresują cię, jeśli ich nie znasz: Roger Helbig i Robert Holloway; na google jest ich pełno z „dowodami” jak „bezpieczny” jest zubożony uran. Trzeci, Rense, może być tylko ignorantem. Większość jego  „wiedzy naukowej” jest podejrzana. Próbuję zebrać nazwiska osób będących lub mogąych być z CIA, Pentagonu, zbrojeniówki lub płatnych agenciur lobby A. Chcę im przeznaczyć portal. Mam na razie 3 ww. nazwiska. Mam pomysł, jak dotrzeć do każdego, kto wygoogli  nazwisko apologety. Jeśli masz nazwiska osób, ktore uważasz za ignorantów lub płatnych za prezentowanie szmiry naukowej o zubożonym uranie… chciałabym ich zbić w sposób zrozumiały dla każdego. W każdym razie twój artykuł jest b. dobry. Dziękuję. PS – Mój syn był w Iraku 5 lat, to jest dla mnie ambicją osobistą. Ludzie, co sprzedają duszę diabłu uranowemu za ładną zapłatę, naprawdę mnie irytują.

PB: Drogi Tracy. Znajdziesz kilku tu i w wymienionych tam publikacjach, więcej w archiwach Du-Watch, gdzie zwalczaliśmy ich z powodzeniem, w tym najprzedniejsze agenciury jak Holloway. Pozdrawiam.

Tracy: Drogi Piotrze, Dzięki za artykuły, mejle, osobowość i rady. Cieszę się, że wskazałem ci na opednews.com. Skończyłem artykuł… oczyszczający dla mnie. Ok. 18 mies. temu dowiedziałem się o zubożonym uranie. Przedtem dziwiłem się, jak można używać amunicji uranowej w samolocie  A-10 Warthog, bez pozostawienia nuklearnej trucizny na polu bitwy. Te 18 mies. było przebudzeniem do bardzo, bardzo smutnej bolesnej rzeczywistości. Twe artykuły i mejle bardziej niż przypuszczałbyś. Moja żona ma patriotyczne, nacjonalistyczne wyobrażenia o Ameryce – podarunku Boga dla Wszechświata. Pokazałem jej potworki, mówiąc ludobójstwo. Pracuję nad artykułem, a żona już wie, czemu czasem jestem zajęty i zestresowany. Chodzi o wiele więcej niż mój syn skażony uranem. Co następne — broń uranowa na Gazę, Burmę, Koreę Płn.? Mam koreańskich przyjaciół, b. ich lubię. Ludobójstwo jest ludobójstem, reszta jest hałasem. Dziękuję ci za pomoc.

PB: Dzięki za słowa uznania, Tracy. Ja też byłem w szoku, kiedy broń uranową użyto w Jugosławii (1999). Był to brudny uran, z plutinem i in. skrajnie śmiercionośnymi izotopami z wypalonego paliwa nuklearnego. Później, gdy moderowałem DU-Watch, odkryliśmy tuszowanie zubożonego uranu jako „naturalnego”, poprzez domieszkę wzbogaconego uranu do stopów w broni uranowej. Wtedy nie miałem już żadnych wątpliwości o celu ani sprawcach tej zbrodni przeciw ludzkości. Wtedy zaczęło się moje odkrywanie kompleksu szaleńców za tym wszystkim i za większością in. zła współczesnego (na czym się teraz skupiam). Kompleks zła raczy nas chemośladami, szczepionkami, GMO, Fukuszimami… jak i moralnym, religijnym i in. horrorem. Mam nadzieję, że twe odkrywanie posłuży ludzkości.

Sylwester: Do Dr. Piotra Beina. Z uwagą śledzę wydarzenia ostatnich czasów, założyłem na Facebooko konto Wolność Demokracja żeby promować prawdę, niewielu jednak słucha 😦   oglądałem Pański wykład:Dr Piotr Bein – prelekcja 4 kwietnia 2009 r mówi Pan, że posiada referaty po angielsku. Bardzo proszę o przesłanie ich na mój e-mail: sylwester_jalynski@o2.pl z wileką chęcią przeczytałbym je, ponadto mój angielski jest niezły, w wolnej chwili spróbowałbym je przetłumaczyć i propagować. Dziękuję bardzo za Pańską działalność. Pozdrawiam

PB: Są już przetłumaczone na polski, zebrane tu obok angielskich.

Adam Gryczyński: Panie Piotrze!  W nawiązaniu do Pańskiego apelu zamieszczonego na stronach Grypa666, a dotyczącego nadsyłania nieznanych dotąd dowodów męczeństwa polskiego, załączam fragment (oczekującego  na wydanie) zredagowanego przeze mnie opracowania powstałego na bazie materiałów, które zebrałem wśród dawnych i obecnych mieszkańców Pleszowa (obecnie osiedle Nowej Huty). Fragmenty są dość obszerne, ale nigdy dotąd nie były publikowane, choć opowiadają o brzemiennym w skutki okresie, w którym za wszelką cenę usiłowano Narodowi Polskiemu złamać fizyczny i moralny kręgosłup. Ale za sprawą ostatnich Rycerzy Rzeczypospolitej to się okupantom (faszyści, komuniści) nie udało. I nigdy się nie uda, jeśli odzyskamy pamięć historyczną, a wraz z nią społeczną świadomość niezbędną dla wskrzeszenia upadłego obecnie Ducha Narodu. Jeśli tego typu materiały wzbudzą czyjeś zainteresowanie, to mogę ich przesłać  jeszcze więcej np. tych dotyczących zbrodni na 440 Polakach dokonanej w czasie II WŚ na Wzgórzach Krzesławickich wraz ze zdjęciami z 1945 r. ekshumacji).  Polecam.  Pozdrawiam

PB: Panie Adamie, bardzo cenny material, pojdzie do nowego wpisu i na pod-strony. prosze o wiecej.

Adam Gryczyński: Panie Piotrze! Proszę bardzo, nowa kompilacja jest w załączniku. Oczywiście można dokonać skrótów. Przesyłam także unikatowe zdjęcia wykonane jesienią 1945 r. na forcie w Krzesławicach ukazujące ekshumację ofiar zbrodni dokonanej tam na polskich patriotach. Na jednym ze zdjęć umieściłem fragment utworu Juliusza Słowackiego napisanego równo przed stu laty, jakie dzielą jego powstanie od dokonania opisanego mordu ludobójstwa.
Pozdrawiam i  chylę głęboko czoło w szczerym podziwie  przed ogromem pracy, którą Pan wykonał dla Polski jako Strażnik Pamięci. Domyślam się ile wysiłku, pieniędzy, potu może nawet łez, musiała ta praca Pana kosztować.  Proszę przynajmniej mieć tę satysfakcję, że nie poszła ona na marne, tylko przyniosła pożytek dla dobra ogółu i tych, co “chcą wiedzieć”, których  zresztą wciąż przybywa. Zaś “kretami” proszę się nie przejmować, one się tak zachowują bo…muszą, bo tak zostali już zaprogramowani genetycznie i mentalnie. W moim środowisku także starają się mnie podkopać i zdyskredytować moją prace, lecz z całą skromnością i pokorą wyznam, że mam wsparcie potężnych Obrońców. To dusze Tych co oddali swe życie za Polskę. Wielokrotnie w chwilach zwątpienia, słabości czy zmęczenia odczuwałem ich obecność otrzymując wielką pomoc, czego i Panu z całego serca życzę.

PB: Dzięki serdeczne, Panie Adamie! Niechaj pomogą nam pomóc obecnym patriotom…

††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Warto przetłumaczyć

PB: Szejk obwinia cywilizację zachodnią za zbrodnie judeocentryczne m.in. na narodach islamu. Jakby nie rozumiał, że cywilizację naszą opanował   kompleks jot. Szejk nie widzi, że podobnie kompleks manipuluje jego własną cywilizację, np. fanatyczne ekscesy sprowokowane przez mosiad aferą tzw. duńskich karykatur Mahometa.

††††††††††††††††††††††††††††

Jewro2012-geszefty

Armia będzie wspierać cywilne służby odpowiedzialne za biologiczne, chemiczne i radiologiczne zabezpieczenie Euro 2012. Podczas każdego meczu będzie pracował mobilny zespół reagowania epidemiologicznego. W każdym mieście-gospodarzu znajdą się też żołnierze-chemicy.

[…] Scenariusz manewrów zakłada, że – na skutek załamania gospodarczego, w krajach leżących w rejonie fikcyjnego morza, dojdzie do kryzysu politycznego, którego efektem będą zamieszki, roszczenia terytorialne itp. Kryzys przeniesie się także na fikcyjne morze. Decyzją ONZ na teren akwenu wysłane zostaną siły morskie, które będą musiały przeciwdziałać piractwu, terroryzmowi oraz nielegalnym dostawom broni.

PB: Paranoja rośnie. Przygotowania do pacyfikacji zrywu Polaków podczas jewro2012?

PB: Fikcja o zamachu chlorowym we Wroclawiu – takich mozliwosci sa setki, w calym kraju, tysiace globalnie… komus zalezy na wytworzeniu histerii. Rownie dobrze mozna napisac fikcje o planowanym na jewro2012 bio-ataku. Choc to trudniejszy zamach, bo zarazki to nie chlor, nie zyja zbyt dlugo wypuszczone na stadion – dlatego w 2009 chcieli na silę ‚chronic’ wszystkich bio-bronia pt. szczepionka przeciw „pandemii” H1N1. Artykul w oczywisty sposb przygotowuje czytelnika na „terroryzm arabski” – a Iranczycy to nie Arabowie! Syria wiadomo tez przeklamana w zydo-mendiach. Zadna Al Kaida ani Bin Laden nie zrobili 11 IX w USA, wybuchu na Bali, ani 7 VII w Londynie – to byla robota mosiadu i wewnetrznych szabas-gojow. Moim zdaniem najprawdopodobniejsza jest zadyma na wzor ‚antify’ 11.11.2011. Wplota w ‚kibicow rosyjskich’ specjalne oddziały mosiadu czy tajne NATO (nie raz uzywane na szczytach jak WTO, G8, G20 itp). Policja bedzie ‚ochraniac’ legalna demonstracje zezwolona przez Bufetowa, jak 11.11.2011. Obawy podziela znany działacz katolicko-narodowy. Srodki zaradcze:

 1. Nie idz nigdzie na zbiorowiska, zwlaszcza 12.6.2012 we W-szawie; – jesli chcesz, stosuj nieposluszenstwo rozproszone, np. powolna jazda glownymi drogami do imprez.
 2. Wszelkie organizacje polskie powinny wydac oswiadczenia, ze z uwagi na ‚zapowiedzi’ sugerujace anty-polskie prowokacje, ZADNA z nich nie wezmie udzialu ani nie bedzie grupowac swych czlonkow we W-szawie 12.6.2012 (jednoczesnie zyczac prawdziwym Rosjanom wszystkiego najlepszego z okazji obalenia zydo-komuny, ktora jednak w Polsce przeobrazila sie natychmiast w zydo-kapitalizm, czego naszym slowianskim braciom nie zyczymy).

PB:  Uratowaliśmy przed zamachami w metrze? Stern spekuluje o motywie prowokacji w Polin podczas jewro2012: Pomyłka [Obamy] była nie przypadkowa. Wskazała na ważny problem. Ponownie przypomniała całemu światu, że w Polsce były „polskie obozy śmierci”, w których wymordowano 6 mln Żydów. Co oczywiście prawdą nie jest. Ale jak widzisz prawdą jest to, co powtarzają media i ludzie z kręgu politycznych i tabloidowch celebrytów. Ten przekaz jest ważny bo kształtuje to, co myśli tzw. statystyczny przedstawiciel opinii publicznej. Do tego jeśli dodamy przekaz, że w Polsce są pseudokibice oraz faszyści i zupełnie przypadkowo polski parlament pracuje teraz nad ustawą reprywatyzacyjną, dotyczącą mienia przedwojennego to wszystko układa się w całkiem zgrabną i logiczną całość.
A zupełnie przypadkiem kryzys na bliskim wschodzie i parcie USA do wojny z [Iranem] powodują, że coś trzeba zrobić z ludnością państwa Izrael – w jakiś sposób trzeba to ludziom wytłumaczyć, że kilka milionów Żydów przyleci do Europy, do Polski na Węgry, Czechy, Słowacje i Ukrainę. W jakiś sposób trzeba ludzi przekonać, że to jest słuszne. Z poczucia winy ich przyjmiemy oraz by nie mówiono o nas , że zrobiliśmy im holocaust. Co jest draństwem bo byśmy przyjęli wszystkich ludzi, którym ma dziać lub dzieje się krzywda.
Jest to prawdopodobna wersja. Obawiajac sie odwetu nuklearnego, Izrael przed napadem na Iran bedzie ewakuowac jak najwiecej swych zydowskich obywateli, zwlaszcza syjonistow (masy zydowskie znow poswieca dla „wyzszego celu Narodu Wybranego”, jak w Szoa). Zajścia przygotowane przez nie-żont Polin 11.11.2012 mialy przedstawic opinii publicznej patriotow polskich jako faszystow, nacjonalistow w najgorszym znaczeniu tych slow, perfidnie przekreconym przez hasbare. Faszyzm we Wloszech mial oprzec sie banksterom, fasadowej demokracji, multi-kulti, imigracji, demoralizacji spoleczenstwa chrzescijanskiego itp. wynalazkom kompleksu jot przeciw naszej cywilizacji. Natomiast nacjonalizm wiadomo: kazdy jest zly, tylko nie syjonistyczny — rasistowski, nielegalny, ludobójczy!
Pod wiezi polsko-izraelskie gra takze judeocentryczna konsul Polin w Nju Yorku, bazujac na klamstwach historycznych i hipokryzji. Czyby konsul kladla grunt pod emocjonalny (polityczny i wojskowy juz jest) sojusz Polin-USA-Izrael w napadach na Syrie i Iran? Pytam ja o to w przygotowywanym nastepnym liscie otwartym.

PB: Przekonał mnie tymi seksownymi Polkami — już jadę!

PB: UWAGA, możliwa prowokacja dla polskich rusofobów (większość narodu) z udziałem ‚antify’ tj. mosiadu co bije Polaków i uchodzi bezkarnie w sanhedrynie w Polin.

PB: A to było tak. Herrn wonTuSSken und von Balken za schaboszczaka mit kraut podpisali banksterom glejt na geld na budowę stadyjonuf i ałto-strat. Bankstry stare wygi znają korupcję w Polin, a i tak wiedzieli, że budowlańcy nie zniosą zwyżki cen materiałów (które globalnie wyznaczają). Polskie cwaniaczki i oszusty odegrali swą rolę wedle baksterskich oczekiwań (zaniżone oferty przetargowe, marnotrawstwo, fuszerki, kanty, przekręty). Banki nie popuszczą, bo ich policja i wojsko i jak trzeba to NATO (Libia) — więc już udupiony polski goj będzie płacił jeszcze więcej, a ponieważ nie ma już z czego, to jak w Grecji banksterzy zajmą co zostało (wyspy na jez. mazurskich i pozostałe ziemie odzyskane i nie). No chyba żeby kibice z Rosji pomogli… na co Bufetowa już gotowa.

[…] skoro państwa nie stać na mieszkania komunalne, choć konstytucja gwarantuje prawo do mieszkania – to Polski nie stać również na Euro 2012 i stadiony […]

Alfa: Jak tyle chorób jest w Polsce to chorzy do roboty pluć, charkać, kichać, srać do probówek i te próbówki zanieść do sejmu, senatu, sanepidu i do każdego ministerstwa. Niech się szczepią psychopaci.A WON od zwykłych obywateli dość prania mózgu. A jeszcze dziennikarzom sprzedawczykom. Do radia i telewizji też musimy podesłać.

††††††††††††††††††††††††††††

10 IV – ślectfo nad ruską Bieriozką

PB: Mogła, jeśli się jest ignorantem fizyki. Ale wtedy uwierzyło się też w samoloty !! IX: nie odbiły się nawet cząstką od słupów stalowych między oknami ani od betonowych płyt stropów w WTC — konstrukcja poszatkowała samolot a szczątki wessało wnętrze wież, jak odkurzacz. Podobnie w Pentagonie. Totalne globalne zdebilenie, rzadko który uczony śmie zaoponować, bojąc się stracić posadę. W ten to sposób, ci sami, co zmajstrowali !! IX i 10 IV, zbierają żniwo na umysłowych kalekach i ludziowcach, co myślą przełącznikiem telewizornym.

PB: Bądź tu mądry… „Specjalista” twierdzi, ze Binienda to nie profesor, a życiorys profesora wygląda czysto. Co nie znaczy, że Chronowski nie ma racji co do procedury „zatwierdzenia” raportu tylnymi drzwiami, z pominięciem profesjonalnej procedury obowiązującej w USA. W każdym razie podejrzane, że Biniendę zwerbował Macierewicz, który o pomoc w śledztwie 10 IV zwracał się do judeocentrycznych kongresmanów, zasłużonych w tuszowaniu śledztwa 11 IX! Binienda mógł się naukowo pomylić? Kopernik musiał odkręcać jedną taką większą pomyłkę, propagowaną przez stulecia, a tu od 10 IV i ogłoszenia winnych z mety na Wschodzie i Zachodzie, minęło zaledwie parę lat! Cierpliwości, proszę Państwa — mówię uprzejmie jak socjo-manipualtor Macierewicz.

††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Golgota Pl:

[…] Może tą książką choć w małej części spłacę zaciągnięty dług? Miarą satysfakcji będzie i to, jeśli zechcą sięgnąć po nią młodsze pokolenia. Niech się dowiedzą, że dawniej żyli Nauczyciele-Wychowawcy, o szczerozłotych sercach, czystych duszach i jasnych umysłach, oraz inni, którzy przynajmniej starali się to dostrzec, utrwalić i przekazać dalej. Niech przeczytają o cichych ludziach wielkiego formatu i honoru, dla których nie liczyły się zaszczyty, sława i zysk materialny, lecz najważniejszą rzeczą pod słońcem była pewna misja – chęć służenia innym i czynienia świata nieco lepszym. Może kiedyś znajdzie się ktoś kto sprawi, że wraz z gasnącą o nich pamięcią, to przesłanie pozostanie wciąż żywe, na przekór relatywistycznym „projektom inżynierii kulturowej samozwańczej elity, obdarzonej mentalnością totalitarną” i temu wszystkiemu, co ukazuje oblicze człowieka w krzywym zwierciadle, sprowadzając je do bóstwa lub do zwierzęcia, pana lub niewolnika, elit lub motłochu… – Kwiecień 2011  Adam Gryczyński

††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Eeetam

Ty też mógłbyć wspólredagować Grypę666, zmiast gapić się w telewizornię i odwiedzać bzdurne, strollowane fora dyskusyjne

 • Jak BBC widzi polskich kibiców

Na wnet.pl trafiłem w końcu na słynny już film Jak BBC widzi polskich kibiców… Po takim filmie to człowiek , aż ma ochotę krzyknąć: Szkoda, że tych BBSsynów Hitler nie zajechał V1/2 w czasie wojny. Zaczynam podejrzewać , że te Euro dali nam w takim celu by nas napastować i oczerniać przed resztą Jewropy. Ten obraz jest w pewnym sensie genialnie pomyślany. Ogląda bo Anglik – ale w tej Polsce antysemityzm, ogląda Polak – pieprzone żydy…. jak tak mogli , a na te słowa Anglik: a widzicie , jednak prawdę pokazywali. Genialne posunięcie specjalistów PR… I jak tu nie mówić jak Mikke, że żydom trzeba było za pieniądze pomagać w czasie okupacji… Po tym filmie można jedynie podejrzewać , że prowokatorzy poznaczeni białymi czapeczkami pociągną tłum polskich faszystów do burdy… Skoro udało się 11 listopada, to tym bardziej teraz.

PB: To nie BBC tylko judeocentryczne hasbarskie wtyczki. Podobną sytuację mamy w CBC w Kanadzie: zażydzili, ale wciaż zdarzają się emisje anty jot. Prowokacja BBC jest w oczywisty sposób żydo-prowokacją, nie ma dwóch zdań, nawet wyczuł koszykarz z USA, który bywa w Polsce (i chwali seksowność Polek – nic dziwnego, one zawsze leciały na dolary i obcych). 11 Xi 2011 nie udała się prowokacja — to było kompletne fiasko waadz, które miejmy nadzieję wyniknie także na jewro2012 dzięki mądrej postawie Narodu. Banksterskim celem jewro2012 było zadłużenie Polin, żeby stworzyć „kryzys” i złupić jak Hiszpanię, Grecję…

 • Czym jest I-Doser?

Panowie, ponieważ nawet onet wielkim foto zachęca o tym czytać, znaczy się , że bezpieka testuje nasze reakcje. Ciut o tym czytałem, sam kiedyś relaksacyjne kasety słuchałem, ale z tego co widzę na necie to jest to przebój. Tylko czy ONI nie chcą nam na poziomie audio tym zryć beretów?? Może by warto więc otworzyć o tym temat w środowisku alternatywnym?

PB: Oczywiste co to jest — w normalnych czasach władze zabroniłyby rozpowszechniania tego i karałyby propagatorów. Jak dragi i lucyferiańska muzyka podprogowa, uny wycelowali ten szajs przede wszystkim na młodzież.

 • Elektrownia A pod Szczecinem?

Żartowałem jakiś czas temu z córą, że jak w Polsce wybudują elektrownię A to pewnie zlokalizują ją tak gdzieś koło Szczecina bo jak walnie to jest to najdalsze miejsce w Polsce w linii prostej od Warszawy i jak walnie to zdążą świnie od koryta pouciekać przed powiewem…. Tak sobie patrzyliśmy przez okno i lornetkowaliśmy Dolną Odrę i mówiłem , że jakbym ja taką świnią był to logicznym by było postawić A w miejsce dolnej odry, bo spełnia warunek odległości od Warszawy, jest już tam elektrownia, więc propaganda łatwo to uargumentuje a i mieszkańcy sami będą się domagać – bo miejsca pracy, infrastruktura itd. I oto właśnie się z waszych wpisów dowiaduję , że coś co traktowałem jako żart będzie głosowane , co więcej pytanie tak skonstruowali by referendnicy zgodzili się nie tylko na elektrownię ale na odpady i wszystko inne… Cholera a ja to z okna widzę…. Co robić, trzeba będzie się wyprowadzić, tylko kto kupi w takim sąsiedztwie??? Na googlach map sobie pomierzyłem że to ok 10km …. jak coś eksploatacyjnie wycieknie to człowiek jakby nawet wiedział nie ucieknie… ale czy będzie wiedział??? Najgorzej , że lokalne władze buchają  euforią (ciekawe czy będą mieszkać na składowisku?). A wszystko to w kompletnej ciszy naokoło… ja np. dopiero dziś przypadkiem się dowiedziałem…. o tym referendum. Osobiście przeciwnikiem energii A nie jestem – pod warunkiem że nie będę jej widział z okna… A w Szczecinie referendum nie ma…. a to tak blisko… a nawet nic nie piszą … cisza jak makiem zasiał.

PB: Spoko, atomo-idioci z Polin przeliczyli się.

(1) Emisje z Dolnej Odry jak z każdego wypadku czy eksploatacji nuklearnej są nie miejscowe, nie rejonowe, nie krajowe, nawet nie regionalne czy kontynentalne a globalne – tylko kabotyni nie wiedzą o tym po wojnach radioaktywnych bronią uranową, karastrofach brytyjskich, Three Mile Island, Czarnobyl i Fukuszima.

(2) Niemcy likwidują siłownie A. Japonia zamknęła już WSZYSTKIE reaktory. Tylko w Polin, ojczyźnie śp. prosora Jaworowskiego, atomo-idioty z awansu społecznego, lobby A może jeszcze przekupić szabas-gojowskich i idiotycznie użytecznych pazernych knessejmiaków i rozmaite biurokurwy, od ministrów po referentów (jak lobby GMOnsanto, Wielkiej Farmacji itd. marginesu ludzkości) oraz szechterowskie mendia i rozmaite hasbarskie dziennikurestwo.

(3) Ponieważ Niemcy będą głównym odbiorcą prądu i dostawcą A-śmieci, lokalizacja k. Stettina (przed II wś. silnego ośrodka przemysłowego rajchu, dzięki czemu Szczecin był takimże w PRL – huta, papiernia, stocznia) ma większy sens z punktu widzenia Berlina niż W-szawy. Jest w tym pewnego rodzaju zapewnienie, że dojczlandia nie zamierza okupować/kolonizować tylko użyć Ziemie Odzyskane na źródło energii, wody, drewna, żwiru (poszedł już na budowę Berlina), płodów rolnych i zjajanej siły roboczej (wszystko radioaktywne).

(4) Jeśli z miłoszierdzia chrześcijańskiego chcemy oszczędzić naszym drogim zachodnim sąsiadom (i ogólnie, sąsiadom w globalnej wiosce) chorób popromiennych, wystarczy lobbing u b. rozwiniętego, skutecznego ruchu anty-A w Niemczech, żeby przybyli, zamiast antifą, robić zadymy w Szczecinie i Dolnej Odrze, np. przydybać waadze wojewuckie i (p)osłów do knessejmu w zaułku bez kamery, sprać, skopać i posądzić o rzucanie kostką granitową.

(5) Jewrounijne środki banksterskie na świecącą inwestycję  dla dojczlandii, spłacą goje Polin przez dłuugie pokolenia– środki niezwykle miłe szabas-gojowskim waadzom. Od milionowej inwestycji skapuje gablota; to jaka chata czeka w Hiszpanii za miliardowe śmietnisko A! Ale i gojom coś skapnie, np. nowy stadyjon Pogoni Szczecin albo ałto-strata Szczecin-Pyrzyce.

Uwaga: Powyższe w żadnym wypadku nie może być wzięte za nawoływanie do A-terroyzmu państwowego czy jewropejskiego przez Grypę666. Wręcz przeciwnie, jest oczywistym przypadkiem terroryzmu i extremizmu prywatnego,  nawet ekologicznego i praw zwierząt w Puszczach Arkońskiej, Bukowej w ogóle w jewroregionie Pommern. Wszystkie takie przypadki antyspoleczne  zdefiniowała neo-żydobezpieka USraela, DHS, z filią i testownikiem w Polin pod rozmaitymi polskojęzycznymi nazwami. Extremizm Grypy666 odzwierciedla opinię publiczną milionów gojów w Polin (więc nielegalną), jaka wg XIX-wiecznego angielskiego myśliciela,  Williama MacKinnona jest sentymentem na dany temat, wyrażanym przez najlepiej poinformowane, najinteligentniejsze i najmoralniejsze osoby w społeczeństwie. Grypa66 była zawsze b. skromna :<)

 • Takie tam… nieba malowanie i Brauna lanie po ścianie

Panowie, nie wiem czy doszedł mój mail o chemitrails nad Szczecinem, choć moje dzisiejsze obserwancie obalają moją teorię o zaprzestaniu chwilowym… Dziś rysowali aż miło, iksy, gwiazdy i inne takie. Jakby chcieli nadrobić stracony czas. Zastanawiam się czy nie umieścić kamerki HD na statywie z Time Lapsem by pokazać w formie przyspieszonej jak takie wzorki ewoluują, ktoś gdzieś na forum proponował rozmieszczenie przez ciekawskich ludzi w kraju sieci takich kamerek by rejestrować coś co w końcu nie da się ukryć, ale w formie takiej animacji przyspieszonej w czasie może dać lepsze pojęcie o zjawisku (podobne filmiki są np. dotyczące słynnych „pogromców chmur” – czy jak tam je zwą – dział orgonowych). Powoli dorastam, by bardziej tak – czynem wizualnym – włączyć się w walkę anty elitarną (nie przepadam za ty 3 literowym NWO). Czas powoli ruszyć 4 litery, bo nas całkiem zasnują mgiełką z tablicy Mendelejewa. A tak w sobotę było tu pięknie na niebie bez tych kresek… Dorzucam 3 część z dostępnych na YT z niedawnego wywiadu z p. Braunem. W tym fragmencie mówi dokładnie to co akurat ja sam też wydedukowałem ze swoich przemyśleń (powoli zaczynam się widać orientować w tematach), ale oczywiście nie umiem takim ładnym i prostym językiem powiedzieć, czy napisać – może się przyda.

PB: Mail wisi, dziękuję. Braun mówi ładnie ale brednie — chyba za dużo czyta Michałkiewicza i za często słucha mendiów syjonistów katolickich.

– III wś. dawno się zaczęła (ok. napadu US-NATO na Jugosławię, z udziałem nowego członka, Polin), ale dopiero od 11 IX nazywa się ona globalna (z terrorem). Prowadzona kraj po kraju taktykami asymetrycznymi, wedle mniej więcej planu z l. 1980-ych bałkanizacji globu izraelskiego geostratega Jinona. Inaczej globalnie rzuconoby się w podzięce na szyje banksterów i niemogliby łupić gojów z majątków narodowych kraj po kraju.  Razwiedka666 (agent Roy Tov) donosi, że atak na Izrael nie jest prawdopodobny, bo z nielegalnego tworu syjonistów nad M. Martwym pozostałby takiż popiól świecący w kosmos.

– Domniemane negocjacje o udziale Polin w samobójczym napadzie Izraela na Iran w zamian za ulgi w restytucjach i szkalowaniu Polaków w żydomendiach zwróciłyby się do niewłaściwej strony. Trza gadać z egzekutywą londyńską i nowojorską Biznesu Holokaustu i  patronatu medialnego, a nie z ich podwładnym Nietenjahuj.

– Zamachu fałszywej czy innej gwiaździstej flagi nie potrzeba w Polin. Goje są tam tak ogłupieni, że sami się powyżynają. Wystarczy rzucić hasło Bieriozka, Kaczor albo Putin. Zresztą atak już był, tylko goje myślały, że to marchewka unijna w postaci stadyjonuf i ałto-strat. Jak tylko się Jewro2012 skończy, banksterzy wystawią rachunek, jak Grecji, Hiszpanii i Portugalii. A że nie ma już z czego spłacać, to niechętnie se odzyskają ziemie nam łaskawie odzyskane przez alyjantuf.

– Rusofil Grypa666 wyłapała z miejsca potwarz dla Moskwy; Braun twierdzi, że zamachy czeczeńskie samozadała sobie Moskwa pod fałszywą flagą, żeby uzasadnić wojnę z Czeczeńcami. Autokratyczna Moskwa musiała splamić sierp i młot w tym celu!? Przecie ona nie pyta o zdanie obywateli, rylko wojuje ludobójczo po globie: Bałkany, Irak, Afganistan, Sudan, Pakistan, Libia…! Czyżby Braun naoglądał się jakiegoś filmu fabularnego z Hollyłót? Czy wierzy też, że Moskwa napadła na lotniskowiec USraela Gruzję w sierpniu 2008? „Nasz” Zbig Brzezinsky (spec od asymetrycznych zadym jak !! IX, Libia, teraz Syria) założył po Al CIAidzie także islamistyczne bojówki terroru czeczeńskiego. Z mego referatu:

Wojna radziecko-afgańska wykorzystała bojowników muzułmańskich. Doradca Cartera ds. bezpieczeństwa, geostrateg Zbigniew Brzezinski był zwolennikiem “de facto sojuszu z siłami islamskiego odrodzenia, a także z Republiką Iranu” po upadku szacha (1978). Pomysł zrealizowano w Amerykańskiej Komisji na rzecz Pokoju w Czeczenii (ACPC), zainicjowanej przez Brzezińskiego (później nazwa zmieniona na “Kaukaz”) dla “pokojowego rozwiązywania wojny rosyjsko-czeczeńskiej”. [131] Pro-dżihadowska ACPC obejmowała współpracowników-neokonów i promowała wsparcie dla powstania czeczeńskiego, postrzeganego jako wyzwolenie narodowe zamiast ruch terrorystyczny związany z międzynarodowym dżihadem, a oburzającego Rosję. Islamizm pomógł pokonać ZSRR tylko po to, by zająć miejsce zimnowojennego “zagrożenia komunizmem”. Neokoni poparli islamizm na Bałkanach, podczas gdy gdzie indziej zwalczali “dżihad”. Wojna przeciwko Saddamowi stała się wojną z terroryzmem islamskim dziewięć dni po 11 IX. …Podobnie kompleks jot wykorzystał islamistyczny terror czeczeński przeciw Rosji…

 • Gafa Obamy

Tak właśnie sobie słucham Alternest na niezależnej TV i takie króciutkie refleksje:
1. To że on sobie tak pojechał z tekstem o polskich obozach to na 100% nie był przypadek i cała gadanina o błędzie, szukania winnych w piszących w tle ludkach, wirusach na telepromperach to tylko bicie piany. Należy tylko zadać pytanie jaki był cel (krótkookresowy, bo ogólny znamy – upokarzanie Polski na arenie międzynarodowej)
2. Prezydent, czy płemieł.. nasz powinni walnąć coś w stylu: jeśli tak dalej będzie Polska będzie upokarzać Izrael na arenie międzynarodowej
3. Jak to zrobiono w skandalicznym programie popularnym Wojewódzkiego – gdzie jeden koleś wsadził Polską flagę w gówno – wsadzić amerykańską lub i-SRA-elską (choć osobiście nic do tej drugiej nie mam) w psi kał…. ciekawe co by się stało… Zrobic tak tylko dla porównania do reakcji jaka była na wsadzenie naszej…
4. Uznać pana Obamę za persona non grata i wystosować protest do kenijskiego ambasadora w jego sprawie
5. Wezwać by jako prezydent z pieniędzy publicznych odszczekał co powiedział w telewizji we frajmtajmie i zmaienił słowo polskie na niemieckie z wyjaśnieniem w formie wykładu dla widzów skąd się mu ten błąd wziął. Dobrze by było by powiedział też , że będzie bronił honoru i niepodległości Polski tak jak USA i Izraela (bijąc się w pierś) – prosimy też o publiczność w studiu , która przywita to owacjami na stojąco.
5a. Jeżeli nie spełni warunków proponuję wypowiedzieć wojnę USA i się poddać, a wtedy jako 52. okupowany stan będzie nas bronił jak niepodległości Izraela i mamy z głowy problem z wizami, a i o zwrot majątków z budżetu martwić się nie musimy… same korzyści..  🙂
6. Niech „nasz” rząd wykupi sobie w niemieckich telewizjach przed wiadomościami płtny klip gdzie w koło niech powtarzają: obozy były niemieckie.. zobaczymy co się stanie 🙂
7. Zakazać sprzedaży Cocacoli i amerykańskich hottogów do puki nie dadzą owsetów na produkcje MC donalda tylko z Polskich (TU NIE NIEMIECKICH) KRÓW… i koniec kurna z GMO – dożywotni zakaz!

PB: A po co tyle kłopotu? Nie lepiej oficjalnie przyznać się do napadu na Hitlera i zagładę żydów, Niemców, UPA-owców i kto się jeszcze zgłosi (ten trudny ale uczciwy proces zaczęli już nasi Bolek Kone, Alex Stolzman i Kaczor-Kalkstein)… Przenieść knessejm i sanhedryny.pl do Jerozolimy, a Belweder podzielić między Nju York i Brukselkę…  Episkopat KRK.pl pod lubawiczerów na Brooklynie… IPN między Muzeum Holokaustu w Nju York i Fundację Wypędzonych w Berlinie… Ministerstwo finansów do London City, a edukacji do afrykańskiej ojczyzny Obambo… Wszystkie fundacje pod Bani Brith, żeby nie trza kryć… Napaść na Ahmadinedżada wszystkimi trzema F-16, jak na Hitlera w 1939… Założyć jewroregion Judeopolonia… Dodać gwiazdę 6-ramienną i cyrkiel z ekierką do Orła… Ogłosić 1-szą w świecie filię NWO. I spokój — dofinansowanie banksterskie, przychylność żydomediów, darmowa coca-cola i tanie GMO zapewnione.

†††††††††††††††††††††††††††††††††

Inne aktualności z Polin i poza

PB: Razwiedka Grypy666 już o tym donosiła:

 1. 6 mln statków Izraela: globalna sieć terroru
 2. USA udaremnia atak Izraela na Iran

PB: A czemu nie zaprotestowali przeciw nadaniu medalu Karskiemu zamiast Pileckiemu?! Tylko Bein potępił wybór laureata i cynizm nadania medalu przez prezydęta narodu osiodłanego do ludobójczych wojen jot, z których tylko ta w Iraku zabiła już tyle cywilów ilu Zydów zginęło w Szoa (jeśli mamy ograniczyć się do judeocentrycznego tematu Holokaustu, zbrodni hitlerowskich syjonistów na ponad 20 grupach, z których największą byli Słowianie).

Doradcy Berlina, instytut SWP, nawołuje do sankcji na rząd w Kijowie po wyborach w październiku, gdyby przywódczyni opozycji, Julia Timoszenko wyszła z więzienia; Berlin i UE muszą zapobiec związkom Kijów-Moskwa i rozszerzyć swą sferę wpływów. Podobną strategię Niemcy zastosowały podczas I wś. i po, zwłaszcza  poparciem przez uchodźców narodowych z Ukrainy w Niemczech. Już w l. 1920-tch działalność ta objęła terroryzm w Polsce, prowadząc do licznych przypadków kolaboracji przez uchodźców ukraińskich z hitlerowcanmi w l. 1930-ych.

Teksas miał większość nie-białych już w 2004 r., a w 2010 r. Latynosi dali tam 65% przyrostu ludności od 2000 r. Latynosi stanowią dziś większość mniejszościową w USA: 52 mln osób, przyrost 3,1% od 2010 r. i 16,7% całej ludności USA.  Ok. 2050 r. staną się większością w USA.

 • Apel Piotra Beina o datki dla polskich patriotów w potrzebie

24.5.2012 e-rozesłałem apel do swej listy polskich i zagranicznych odbiorców, którzy e-znają moją działalność i wiele zagadnień polskich. Staram się propagować je od lat, początkowo poprzez rozsyłki e-pocztą, a od paru lat także poprzez 2 własne blogi. Oto ten apel (tłumaczenie poniżej):

donate for humanity’s struggle in Poland

To most of us in the West, 10 or 20 dollars or euro is not big money. For an impoverished Polish activist deprived of a job and persecuted by the regime, it’s a lot! Recently, I could not transfer a donation because the recipient does not have a bank account for the costs of carrying it! Currently, the exchange rate is good — your donation will go further in helping those who struggle, not only for the sovereignty and basis rights of the Polish nation. Poland has for years been a testing ground of bankster’s appropariation of national wealth and economy, and globalist socio-engineering, that have been later applied elsewhere. For example, the oligarchic robbery of Russia has been tested in Poland a few years earlier. Please donate generously:
1. To my PayPal account (money converted to Canadian dollar).
2. From abroad to my bank account in Poland: Piotr Bein, Multibank, Account number BIC (SWIFT): BREXPLPWMUL 65 1140 2017 0000 4102 0498 5232, Account number IBAN: PL 65 1140 2017 0000 4102 0498 5232.
All donations and dispositions are shown after a month’s end. If you wish to remain anonymous, please indicate with your donation. Should you prefer to donate directly to organizations or persons, please write me for contacts in Poland. Thank you in the name of impoverished, persecuted, but still invincible Polish patriots.- Piotr Bein

………………….

Daj na walkę dla ludzkości w Polsce

Dla większości z nas na Zachodzie, 10 – 20 $ nie jest dużo.  Ale dla zubożonego aktywisty w Polsce, pozbawionego pracy i prześladowanego przez reżim, to jest już coś! Ostatnio nie byłem w stanie przekazać datku, gdyż odbiorca nie ma konta bankowego z powodu opłat! Obecnie kurs wymiany jest dogodny, więc Twój datek lepiej pomoże tym, co walczą, nie tylko o suwerenność i podstawowe prawa narodu polskiego. Polska od lat jest polem doświadczalnym przechwytywania przez banksterów majątku narodowego i gospodarki oraz globalistycznej socjo-inżynierii, które następnie stosuje się w innych krajach. Np. rabunek Rosji przez oligarchów przestestowano w Polsce kilka lat przed. Proszę daruj hojnie:
1. Na moje konto PayPala (kwoty konwettowane na dolara kanadyjskiego)
2. Z zagranicy na moje konto w Polsce: [dane konta jak wyżej].
Wszystki datki i ich dyspozycje podaję po zakończeniu danego miesiąca. Jeśli chciałbyś pozostać anonimowy, zaznacz na wpłacie datku. jeśli wolałbyć wesprzeć bezpośrednio grupę czy osobę, proszę pisz do mnie o informacje kontaktowe w Polsce. Dziękuję w imieniu zubożałych, prześladowanych, lecz wciąż niepokonanych patriotow polskich. – Piotr Bein

Tegoż dnia dodałem podobną informację na mej pod-stronie na datki, do której kieruje link z anglojęzycznego bloga PiotrBein.wordpress.com. Wypadało dołączyć do apelu jakieś rozwinięcie dla niewtajemniczonych w polską sytuację i realia. Najlepiej nadawał się filmik o Niepokonanych, ale nie było wersji angielskiej. Spodziewałem się więc zapytań z zagranicy. Nie spodziewałem się jednak takiej e-poczty, od kogoś z Polski na mej e-liście, więc do tego odbiorcy moich poprzednich e-rozsyłek nt. Polski:

Dear Mr Bein.  Ive received you e-mail and must say was kind of shocked. What humanity’s struggle in Poland are you writing about. What kind of regime , whats so terrible happening in Poland  that me ,as Polish citizen, am totally not aware of. could you please be so kind and explain me this problem, who are the Polish activists and what do they really fight for because i have no knowledge about this even i live in Poland. Thank you for reading my e-mail and all the best wishes. Katarzyna from Poland

Tłumaczenie: Szanowny Panie Bein. Otrzymałam od Pana e-pocztę i muszę przyznać, że w jakimś stopniu mnie zszokowała. O jakiej walce w Polsce dla ludzkości pisze Pan? Jaki to reżim, co takiego strasznego dzieje się w Polsce, że ja, obywatelka Polski, zupełnie nie wiem. Czy mógłby Pan uprzejmie wyjaśnić mi ten problem, kto to są ci polscy aktywiści i o co naprawdę walczą, gdyż nic o tym nie wiem, choć mieszkam w Polsce. Dziękuję za przeczytanie mego listu i życzę wszystkiego najlepszego. Katarzyna z Polski

Odpisałem: Witam. Adresaci, do ktorych wyslalem ponizszy email znaja te sprawy z obu moich blogow i wczesniejszych e-rozsylek. Zapraszam wiec do lektury, ale moze to zajac Pani duzo czasu, jesli mieszkajac w Polsce nie orientuje sie Pani… Spodziewalem sie podobnych pytan od osob spoza Polski i spoza listy rozsylkowej, lecz Pani jest na niej i mieszka w kraju. Biezacy przyklad aktywistow jest w Alercie1: Zaproszenie na Kongres “Niepokonanych” W-wa 31.5.2012. W kwietniu przekazalem srodki innemu aktywiscie w potrzebie. Szczegoly na blogu i w dyspozycji datkami pod wskazanym nizej adresem. Jesli zechcialaby Pani pomoc, w tej chwili priorytetem jest przetlumaczyc powyzszy filmik na angielski. pozdrawiamPiotr Bein

Przed nowymi wyborami w Grecji, Berlin analizuje rozmaite scenariusze, w tym utworzenie protektoratu i
użycie „sił ochronnych”. Dyktat Berlina wpędził Grecję w nędzę i sprowokował rosnący opór narodowy, którego podobno nie można opanować środkami demokratycznymi. Berlin nie zdał egzaminu w wysiłkach podporządkowania Aten groźbami wycofania euro ani połączenia wyborów parlamentarnych z referndum, czy Grecy chcą zostać w strefie euro. Berlin kategorycznie odrzuca opcję zastąpienia dyktatu programem zachęt (żądanym przez wiodących ekonomistów na całym świecie), mimo że wykluczenie Grecji ze strefy euro zagraża walucie UE.

PB: Teraz widać, po co w Traktacie Lizowskim umieszczono zapisy o interwencji, strzelaniu mundurowych do tłumu. Tylko spróbujcie, banksterzy i ich lokaje krajowi…

††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Na zdrowie!

PB: No a jak ma być, skoro chorobę spereparowali w laboratorium?

†††††††††††††††††††††††††††††††††

Talmudinaci, sanhedryn, Słowianie

talmudinaci = żydomasoneria (od talmudyści + iluminaci)

Z pomocą mistrza świata w boksie, Witaliego Klitszko, związana z CDU Fundacja Konrada Adenauera zakłada partię pro-UE na Ukrainie. Wkrótce po upadku pro-unijnego rządu (kwiecień 2010) prezydenta Wiktora Juszczenki i premier Julii Timoszenko, Klitszko założył partię UDAR (pol. cios).  Fundacja popiera partię, a CDU otwarcie przyznaje, że Fundacja wyasygnowała Klitszko do założenia konserwatywnej partii chrześcijańskiej. Popularność boksera ma wynieść UDAR na 3-cie miejsce w jesiennych wyborach parlamentarnych. Sukcesu partii potrzeba do utworzenia stałej większości za UE – jeśli partia Ojczyzna więzionej Timoszenko, zorientowana na Berlin i Brukselę, utrzyma swą popularność wyborczą. Przewodniczący Komitetu Spraw Zagr. w PE, Elmar Brok (CDU) powoedział Klitszko o zainteresowaniu Berlina Ukrainą. Wg Broka, ten kluczowy kraj Europy Wsch. nie powinien poddać się Rosji z przyczyn geopoliticznych ani gospodarczych.

Józef Bizoń: NATO jest zbójeckie – a Ewoluuje to p. Jackowski i to w rozkroku. Sternicy ławy państwowej [również ci wcześniejsi] od dawna mają plan i go realizują. Jest to superplan, a nie jakiś tam plan B dla zamydlenia oczu przez p. Jackowskiego. Ale, żeby go do końca zrealizować to konieczne są jackowskie i nie nasze dzienniki.

Budują na polskiej ziemi „Rzeczypospolitą Obojga Narodów”: I mogę państwa zapewnić, że chociaż rządy w Polsce się zmieniają, jak w każdym demokratycznym państwie, to polityka wobec Izraela się nie zmieni – Prezydent RP Lech Kaczyński, Izrael – 11.09.2006 r.
Razem z nami są ministrowie obu rządów i będziemy dziś i jutro pracowali, by zaprojektować wspólną przyszłość – Premier Izraela Beniamin Natanyahu, Jerozolima 23 luty 2011 r. – na powitanie premiera RP Donalda Tuska wraz z jego rządem.
W tym samym czasie biegły [i biegną] dwa przeciwstawne sobie procesy.

 1. Rozpoczęty Układem Europejskim z dnia 16 grudnia 1991 r. – dla którego wprowadzenia w życie zorganizowano kanciasty stół – zwany dla niepoznaki ‘okrągłym stołem’. Później w czerwcu 1992 r. użyto karty lustracyjnej dla rozgonienia w Sejmie powstałej opozycji w stosunku do tego Układu Europejskiego. Przy tej okazji wykreowano mity tzw. ‘nocnej zmiany’, którymi karmiono Polaków dla zbudowania obecnego układu politycznego, zbudowania całych mechanizmów zniewalających Naród Polski i w konsekwencji osiągnięcia tragicznego obecnie stanu państwa polskiego. Niepomierne zasługi na tym polu ma obecne PiS oraz PO, a i nie gorsze SLD oraz PSL.
 2. Odbudowy na najwyższym poziomie prawdziwego życia żydowskiego w Polsce, jeśli nie w tym, to na pewno już w następnym pokoleniu [za rabinem Sacha Pecaric].

Temu procesowi od samego początku wiernie służył i służy PiS [Prawo i Sprawiedliwość] wraz z PO [Platformą Obywatelską]. Służył też Lech Kaczyński wraz ze swoimi współpracownikami. Pod te procesy dostosowywano też i inne partie pod wzgl. personalnym. Pod te procesy układane były i są listy kandydatów do tzw. wyborów – poczynając od liczących się większych miast [ale i miasteczek], aż po Prezydenta RP.
Temu drugiemu procesowi sprzyjał i sprzyja prowadzony proces pierwszy. Zasadniczo są już gotowe wszystkie elementy do masowego osadnictwa Żydów w Polsce. Wgląd w archiwa IPN stronie izraelskiej zapewnił prezydent Lech Kaczyński już we wrześniu 2006 r. Pozostało jedynie do dopracowanie pole przyzwolenia społecznego Polaków na masowe osadnictwo w Polsce Żydów. W każdym bądź razie ten proces osadnictwa Żydów w Polsce będzie kontynuowany. Więcej – b. obszernie i solidnie udokumentowane. A może P. Jackowski mówiąc o planie B to tą budowę miał na myśli? Wygląda na to, że tak, bo tylko wówczas wywody p. J.M. Jackowskiego są logiczne. USA też nie jest krajem terytorialnie ciągłym (Alaska).

PB: Porno, multi-kulti, imigrację, tolerancję zboczeń, zeszpecenie sztuki i in. plugastwa wymyśliła Szkoła Frankfurcka, think-tank kompleksu jot, żeby niszczyć cywilizację chrześcijańską.

PB: Od minuty 12:50 – są dowody, że z mosiadu? To za brudna dla nich robota, mają od tego gojów. W Polin nie brak ormowców,  podobnych zbirów mają uny w wielu krajach,w tym oddzialy Gladio (tajne armie NATO) i specjalne jednostki do zadym na protestach i pokojowych demonstracjach na całym świecie — nie raz użytych na szczytach G8 i itp. zjazdów globalistów. W W-wie, jak hieny upatrzyli garstkę niezadziornych i napadli na nich jak tchórze. Gdyby na tych ss-ynów urządzić zasadzkę, zostałaby z nich miazga – było co najmniej paredziesiąt tys. polskich demonstantów. Na następne demonstracje trzeba iść przygotowanym na taką ewentualność. Film pokazuje dowody zbrodni policyjnej rządu wonTuSSka 11.11.2011 i następnie w procesie sądowym nad napadniętymi.

Sorry, the comment form is closed at this time.