Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Usuwać szkodniki

Posted by grypa666 w dniu 08/05/2012

Spis treści

ALERTY i ALARMY
Majówki Vancouverczyków
Komunikaty
Najświeższe pranie
Piszecie…
Warto przetłumaczyć
Atomowo
Aktualności – dojczlandia
Aktualności – świat i Polska
Vismaya: Wykluczeni, duchowość, zdrowie
Zdrowie i życie
Usuwać szkodniki
 
 

ALERT2: Ws. oszczerstw, obelg i poniżeń wobec Piotra Beina – Apel do publiki i sprawców

……………

ALERT1: KALENDARIUM WYDARZEŃ ANTY – EURO 2012. PRZYŁĄCZ SIĘ 10 czerwca DO PROTESTÓW W OKOLICACH SWOJEGO MIEJSCA ZAMIESZKANIA !!! 

……………

ALERT: Szczeropolskie kolokwium Mocniejszy – Jerzy Ulicki-Rek – Tadek Kisiel podważa pomysł Jarka Kefirka bojkotu Euro2012

Marek Podlecki: Ja wolę promować bojkot globalistów i ich firm, ale nie z obawy o zamachy. Nie idziemy na żadne EURO 2012, ani tym bardziej Syjon 2012!

††††††††††††††††††††††††††

Majówki Vancouverczyków

Foto: Iwona, kamera cyfrowa Cannon PowerShot A590

Jezioro i park natury Alouette, ok. 70 km od Vancouveru. Kolarze przyjechali tu z miasta w 3 godz. Grupa chińskich Kanadyjczyków ma lunch.

Mniejsze jezioro i park kampingowo-rekreacyjny ok. 100 km od Vancouveru.

Dzieci sprzedają lemoniadę przy drodze do parku

Majowy weekend w jednym z licznych parków Wielkiego Vancouveru

††††††††††††††††††††††††

Wspomóż Grypę666 — na konto lub Pay Pala

Nowe na pod-stronie Info nurt i Wir

††††††††††††††††††††††

Komunikaty

Chleba zamiast igrzysk. Wykład Jarosława Urbańskiego oraz dyskusja

Zapraszamy na wykład oraz dyskusję z udziałem Jarosława Urbańskiego

Szczecin, 12 maja 2012roku o godz. 18.00, ul. Koński Kierat 16,

Spotkanie odbędzie się w ramach wydarzenia BYT ALBO NIEBYT (PIERWSZE URODZINY ODRA ZOO) Czytaj dalej →

……………………

TV Stowarzyszenia Fides et Ratio poleca: Koń trojański w mieście Boga?

Telewizja Stowarzyszenia Fides et Ratio w Krakowie zaprasza do obejrzenia intereujacych wykładów z konferencji z cyklu „Zwróćmy się ku Panu” pt. Koń trojański w mieście Boga? W 50 – lecie soboru Watykańskiego II –  –  spojrzenie Tradycji katolickiej  – bez kompromisów, w duchu ortodoksji

1. Wprowadzenie – Arkadiusz Robaczewski  ( Stowarzyszenie Tradycji i Kultury) , Maciej Słęcki (Rocznik tomistyczny, konserwatyzm)
2. Prof. Jacek Bartyzel – Rewolucja soboru watykańskiego i jej konsekwencje dla zmagań o społeczne Królowanie Jezusa Chrystusa
3. Dariusz Zalewski – Konsekwencje soborowej rewolucji w katolickiej etyce wychowawczej – co się stało z aretologią?
4. O. dr hab. Benedykt Huculak OFM – Czy Kościół jest podzielony? Posoborowy ekumenizm a Mortalium animos    
5. Dr hab. Sławomir Cenckiewicz – Milczenie Soboru Watykańskiego o komunizmie – naiwność ojców soborowych czy spisek Moskwy?
6. Debata – Jaka Tradycja w Kościele w XXI wieku – x. Karol Stehlin FSSPX i dr Tomasz Terlikowski
7.  Dyskusja o Kosciele Wspólczesnym  z udziałem uczestników konferencji

życzę dobrego odbioru,  pozdrawiam In Christo –  Stanisław Papież

††††††††††††††††††††

Najświeższe pranie

PB 10.5.2012: Przedmiot powyższej riposty PB, artykuł O paszkwilach na Mocniejszego został usunięty z blogu Mocniejsego. Oby w procesie normalizacji forum Mocniejszego i stosunków z nim. Mocniejszy usunął też oszczercze pod moim adresem komenty Admina StopSyjonizmowi pod artykułem pt. Tajemnica zegarowej wieży illuminatów. Podziękowałem mu: Panie Mocniejszy, dziękuję za usunięcie oszczerczych komentów. Jesteśmy na drodze do normalki. Czemu wykasowal Pan „O paszkwilach na Mocniejszego”? Tekst ten ma wartość dokumentalną, przeciw następnym oszczerstwom od takich jak Zenobiusz. – pozdravP

††††††††††††††††††††††††

Piszecie…

Noino: Pytanie o jarka kefirka. Witam, w wyszukiwarce ww. pojawia się często obok Pańskiego bloga, więc uznałem, że mogę Pana o niego zapytać. Kim jest i po co robi to, co robi? Najpierw grał zwykłego(tzn okołoPiSowskiego) opozycjonistę. Bronił PiS, Kościoła, zwalczał lewaków itp. Po Smoleńsku zaczął wychwalać B.Blidę jako „ofiarę kaczyzmu”, rzucając co chwilę „nienawidzę PiS”(niezależnie czy popełnił przestępstwo szerzenia nienawiści – pokazał, że jest świnią, skoro  otwarcie wypisuje takie prymitywizmy). Następnie: jednego dnia broni Kościoła przed „Kubą” W***dzkim, w kilka dni później jest zafascynowany programem „Mam talent”, który ów „K*ba” prowadzi(oszczędzę pisania pełnych nazw „POpularnego dziennikarza”). W ostatnim roku ni z tego ni z owego na blogu umieścił zdjęcia gołych bab(delikatnie mówiąc)nawołując do seksu i opisuje Kościół jako zbrodniczą instytucję, której wcześniej tak bronił, nawołując do jej delegalizacji. Wcześniej o tym nie wiedział? Do tego pisze zawsze tonem kogoś kto ma monopol na rację, nigdy samokrytyki, wrzucając często wulgaryzmy(skoro pisze prawdę, nie są potrzebne). Co Pan sądzi?

PB: Nie znam tych detali, najlepiej jego samego zapytać – nie przyszło do głowy? W jęz. polskim piszemy imię i nazwisko z dużej litery… Jaki język ojczysty, jeśli można spytać? Czemu piszesz z gwiazdkami imię i nazwisko judeocentrycznego błazna, Kuby Wojewódzkiego? Hasbara gwiazdki w mózgu wydrukowała?

Maria Sobolewska (astromaria commented on Rzecz o odpowiedzialnej publicystyce in response to opolczykpl):

Rzadko pisuję teksty polemiczne pod adresem innych blogerów, jednak pyskówka na blogu “Mocniejszego” w jakiej niechcąco wziąłem udział zasługuje na ustosunkowanie się do niej. Tym bardziej, że w naiwny sposób włączył się do niej mój przyjaciel P.B. Z góry zaznaczam, że na blog Mocniejszego praktycznie nie zaglądam. Pierwszy raz w styczniu br. zaprowadził mnie […]

PS. do Piotra Beina, jeśli wolno, a jeśli nie wolno, to skasuj, a najlepiej przekaż o na priv P.B. Zajrzałam do pralni. Szambo aż chlupie i pachnie – widać to pana Piotra ulubiona metafora. Panie Piotrze, nie jest pan jedyną osobą, którą oblewają szambem na blogach. Ja również jestem taką osobą, zostałam nawet uhonorowana specjalnym blogiem poświęconym wyłącznie obśmiewaniu i kompromitowaniu mojej osoby (astromarian.wordpress.com). Są też inne blogi, np. blog prowadzony przez psychologa, na którym tenże stawia diagnozy psychiatryczne, pisząc o mnie z imienia i nazwiska i robiąc ze mnie paranoiczkę z tego powodu, że piszę o szczepionkach, syjonizmie, NWO i leczeniu raka. Niektórzy (Bart i inni) piszą notki zwracając się wprost do mnie „prawda pani Marysiu” lub „czytając co pisze pani Maria moja ręka wprost sama wyciąga się po sztachetę z płotu”. Mnie to tylko szczerze wzrusza i stanowi dla mnie dowód na to, że jestem dla tego systemu niebezpieczna. W życiu nie wpadłoby mi do głowy, żeby tworzyć „pralnię” lub inną szambiarnię i zniżać się do polemiki z moimi prześladowcami. Takie działanie zdegradowałoby mnie do ich szambianego poziomu – a pan to robi! MIESZA PAN W GÓWNIE TAK SAMO JAK ONI i śmie mnie pan pouczać? Wprost mnie zamurowało! Ja tego nie robię, mimo, że kiedyś zaproponowano mi, żeby stworzyć taki dział w moim blogu. Powiedziałam wtedy jasno: NIGDY W MOIM BLOGU NIE BĘDZIE ŚMIERDZIAŁO SZAMBEM i nie zgodziłam się. Moi prześladowcy wprost stają na uszach, żeby przyciągnąć moją uwagę do ich roboty, zostawiają u mnie linki do siebie i trackbacki. Wszystkie wywalam do spamu i nigdy, przenigdy nie reaguję ani nie komentuję ich pisaniny ani u nich ani u siebie. Ignoruję ich jak powietrze. Walka tylko wznieca nienawiść i zapał do polemiki. Życzę panu, żeby pan się przestał przejmować tym, co o panu piszą. Psy szczekają karawana jedzie dalej. I proszę mi nie zarzucać, że nazywam ich psami – proszę zajrzeć do pralni i zobaczyć belkę we własnym oku, zamiast robić problem ze słomki w moim. Pozdrawiam

PB: Podziwiam, Pani jest taka czysta, aż antyseptyczna :<) Ale co to ma do sprawy, którą poruszyłem u Opolczyka gwoli zachowania standardu na naszych blogach? Moja pralnia, mój problem, jak zafajdane moje majtki. Zostawiła Pani u Opolczyka rynsztok zrozumiały tylko sobie i jemu (i tajemniczym wciąż dla mnie opluwaczom); zaoponowałem, a Pani zbacza z tematu. Czy się rozumiemy?

To ja Panią siłą zabrałem do Mocniejszego? Sama Pani weszła, w jakąś pyskówkę. Ja się tam wycofałem, zorientowawszy się co jest grane (bez Pani  pomocy w określeniu, kto zacz Mocniejszy). Załatwiłem rzeczowo, dokumentując w Pralni. Do tego jest, żeby ostrzegać  innych, a jak kto zapyta za rok o co poszło, żeby nie było gdybania. Kulduralnie, fakt po fakcie, analitycznie z cytatami i nadawcami. Czy się rozumiemy?

Ciesze się, że jast Pani niebezpieczna dla systemu. Ja też, a Pralnia pozostanie wierna, zafajdana, ale zawsze z ochotą czekająca na nowy ładunek do czyszczenia. Przyzwyczaiłem się do niej, nigdy mnie nie zawiodła, obnażyła spod warstw łajna niejednego milaska… Ostatnio nawet doprowadziła do przeprosin z wielką klasą przez Jacka Boki. Nikt Pani nie każe paplać się w łajnie nawalonym przez wrogów i idiotów, ale minimum wymagane na blogach to wyjaśnić sprawę takim niewtajemniczonym ciemniakom jak ja, żeby mogli się ustosunkować bez sugestywnych określeń. Zwalczam hasbarę, jestem konsekwentny także w naszych drobnych sprawach. Wsjo – jak mawia nasz przyjaciel Opolczyk.

†††††††††††††††††††††

Warto przetłumaczyć

PB: największym zatajeniem jest jednak WIELKIE OFICJALNE KLAMSTWO: nie było żadnych porywaczy.

††††††††††††††††††††††††††††††

Atomowo

Dokumenty uzyskane poprzez nacik społeczny w USA, wykazują celową zmyłkę nt. tej największej katastrofy nuklearnej.

†††††††††††††††††††††††††

Aktualności – dojczlandia

Wczorajsze wybory parlamentarne wepchnęły w nowe stadium nierównowagi Grecję, zdewastowaną już niemieckimi drastycznymi dyktatami. Wg prognoz, 2 największe partie kraju, które dotąd wprowadzały dyktaty wbrew masowym protestom narodu, doznały wielkich porażek wyborczych. Konserwatywna Nea Dimokratia otrzyma może tylko 20% głosów, a soc-demokratyczna Pasok zaledwie do 14%. Przed wyborami prognozowano w Atenach, że utworzenie stabilnego rządu z małą większością byłoby niemożliwe i w ciągu paru miesięcy należałoby przeprowadzić nowe wybory, co zagroziłoby pomocy finansowej od UE i MFW. Obietnice wątpliwej pomocy doprowadzą do ruiny kraj, który zmuszono już do katastroficznego skurczenia gospodarki. Sytuacja społeczna jest krytyczna; liczba bezrobotnych i zależnych od datków żywności wzrosła dramatycznie, podobnie jak liczba samobójstw. Firmy niemieckie, których intratny biznes dołożył się do rozwoju kryzysu długów Aten, przymierzają się do eksploatacji kryzysu. Dramatyzacji kryzysu towarzyszy skrajna prawicowa radykalizacja polityczna.

PB: Zamiast targać się na wlasne życie, nie lepiej wymierzyć w żydo-banksterię, jak zrobiła to Islandia?

Minister spraw zagr. Niemiec ma nadzieję wykorzystać swą wizytę w Azji Płd.-Wsch. do wzmocnienia pozycji Berlina w państwach na peryferiach Chin. W ostatnich lilku latach rozwijające się Chiny znacznie wzmocniły siłę polityczną i wpływy gospodarcze w państwach ASEAN. USA, które jak Europa traci pozycję gospodarczą, próbuje polepszyć swą pozycję poprzez wojskową kooperację np. z Wietnamem i Filipinami. Wg kręgów w Waszyngtonie, w toku tworzenia jest Stulecie Ameryki w Regionie Pacyfiku, tj. globalnej orientacja polityczna USA przesuwa się na Azję do zmagań z Chinami o władzę. Berlin z Brukselą też kładą nacisk na bliższe stosunki z ASEAN. Program dzisiejszego szczytu ministrów spraw zagr. UE-ASEAN, z udziałem ministra z Niemiec, skupia się na wzmożeniu kooperacji w polityce bezpieczeństwa. UE rozważa środki interwencji w konflikty zbrojne w Płd. Tajlandii i na Filipinach oraz wzmacnia kontakty wojskowe z państwami. Bundeswehra poszerza programy szkoleniowe dla wojsk Azji Płd.-Wsch., a niemiecka zbrojeniówka eksportuje tam więcej sprzętu.

PB: Papa Rotszyld gotowi wojenki w Azji?

Eksperci polityki zagr. Berlina dyskutują, jaką formę ma przyjąć niemieckie przywództwo Europy. Niemcy mają powinność objąć przywództwo – pisze Internationale Politik. Kilku dobrze znanych ekspetów proponuje rolę hegemonii niemieckiej. Poza lansowaniem globalnego zaangażowania Niemiec w wolnym handlu i prawach człowieka, eksperci widzą globalną misję polityczną; Niemcy mają przerobić Zachód na sojusz z USA. Wraz z Waszyngtonem, Berlin ma pomóc w renesansie sojuszu. Narzędzia władzy UE mają posłużyć za dźwignię dla interesów polityki zagranicznej Niemiec. Po raz pierwszy Internationale Politik woduje szeroką debatę publiczną nt. polityki hegemonii Niemiec. Taka polityka jest już wdrażana, mimo jej negowania, by niedrażnić pozostałych krajów UE.

PB: Papa Rotszyld szykuje IV Rzeszę?

††††††††††††††††††††††††††††

Aktualności – świat i Polska

Dolumenty uzyskane poprzez nacik społeczny w USA, wykazują celową zmyłkę nt. tej największej katastrofy nuklearnej.

PB: Komu zwycięstwo? Krasnaja Armija zwyciężyła „faszystów” (jpod koniec II wś. termin przekręcony przez hasbarę), zwycięstwo prowadziło do zniewolenia Polski przez żydokomunę… Z tego cieszą się wyplakatowani orderami weterani? Jeśli to nie przebija się przez propagandę, to do de z taką Rosją.

Niektóre auta mogą przejechać na niezmienianym oleju do 24 tys. km!

Beit El to osiedle tuż na płn. od Jerozolimy, w problematycznej jurysdykcji Mateh Binyamin Regional Council; nazwa znaczy “Dom Boga”, a jednak mieszkańcy popełnili zbrodnie w imię Boga. W odpowiedzi, w bież. tyg. Wysoki Sąd Sprawiedliwości Izraela zasądził zburzenie okolicę Ulpana w Beit El  w terminie do 1.7.2012…

PB: Prezydęt i żont Polin powinni odwołać igrzyska i podać się do dymisji, a jak nie, to polskim zwyczajem wywieźć ich na taczkach :<]

PB: Wszytko super: akcja w Krakowie, slogany, kalendarium anty-Euro2012, piosenka anarchistyczna…
Tylko po co i dlaczego logo pięści — odcisk palców departamentu stanu USraela — od Otporu w Jugosławii l. 1990-ych, przez kolorowe rjewoljucje użytecznych idiotow, po dzisiejsze twitterowe “rewolucje arabskie”?
Uważajcie, żeby was uny nie spożytkowali.

PB: Ciekawe szczegoly, ale podejrzana oprawa ogolna. Ropa ani gaz nie sa glowna przyczyna zmagan o wladze; moze jedna z wielu, ale nie glowna. Banksterzy (elity) kontroluja swiat poprzez pieniadz, religie, polityke, media, gospodarki, zrodla i zaopatrzenie w zywnosc, wode i energie… Libia to przyklad morderstwa kraju, ktory chcial sie usamodzielnic i wplynac pozytywnie na Afryke; podobnie z Jugoslawia… Czy do zdobycia kontroli nad irackimi zasobami ropy byly potrzebne miliony ofiar smiertelnych wskutek sankcji na ludnosci? Ta z ochota skorzystalaby z handlu ropa z USA i Zachodem…

Autor pisze o panstwach jako motorach zmian geopolitycznych – tymczasem o monopol nad energia walcza banksterzy (elity), a wojnami tez steruja poprzez marionetki w polityce, media, pozyczki, manipulacje finansami i gospodarkam. W artykule jest tylko jedna wzmianka o wyjsciu z tej pulapki na ludzkosc: kooperacja Rosja-Chiny w produkcji energii alternatywnej – i to w formie krociutkiego cytatu z umowy tych panstw. Tymczasem odstapienie od ropy i gazu (i atomu, jak wskazuje przyklad japonii, gdzie wygaszono jiż WSZYSTKIE reaktory, a gospodarka sie nie zawalila) rozwiazaloby wiele problemow ludzkosci, w tym dominacje jelit. Artykul pomija ogromna role jaka odegra Izrael w energii – z chwila zdobycia wplywu w Azerbejdzanie i Iraku Pln. („ich” Kurdowie).

Keva: Tak, ma Pan racje, ale artykul traktuje jedynie ten wlasnie aspekt wladzy (o ktorym zwykle nikt nic nie wie). Ta analiza moze wyjasnic dlaczego „nagle” i „akurat” tzw. demokracja w Gruzji zatroszczylo sie USA, dlaczego Berlusconi musial ustapic (bo mial uklady z Putinem ) itp. itd. Co do reszty to calkowita zgoda! Pozdrawiam

Roy Tov: Piotr, twierdzenie że jeden jedyny surowiec napędza cały obraz jest nieco przesadzone. Czy nie myślisz, że woda na Bliskim Wsch. jest ważna? Dla unych za wcześnie zrezygnować z ropy…
PB: Roy, przypadek Libii pokazuje, że suwerenna polityka narodowa potrafi wykopać wodę spod pustyni dla miast i kwitnącego rolnictwa, podczas gdy niezależność od banksterów i euforii globalizmu to prawdziwe powody wojen z dyktatorami. Twierdzę, że na Bliskim Wsch. jak gdzie indziej, jelitom głównie nie chodzi o zasoby naturalne (i tak własność banksterów, prędzej niż później), tylko o podbój, zniewolenie i odludnienie. Wielu luminarzy (np. Professor Chussodovsky) twierdzi, że ropa i gaz muszą być główną przyczyną geopolityki i konfliktów. Profesor odrzucił mą tezę, bo nie wdaje się w rzeczy egzotyczne. Rozumiem go: dyskutowanie prawdziwych zagrożeń nie przyczynia się do kariery i pozycji akademickiej. Obaliłem bzdurę tego typu w konflikcie kosowskim: luminarze twierdzili wtedy, że wojna w Kosowie rozgrywała się o korytarze rurociągów dla Zach. Europy i USA na Bałkanach. Byłem tam kilka razy rowerem, także w Kosowie.  Najbliższa od Kosowu rura biegnie przez Macedonię, daleko od Kosowa, od M. Czarnego do wybrzeża Albanii. Na pewno nowej bazy USA, Camp Bondstell nie potrzeba w Kosowie do pilnowania tej rury!  Do tego były już wcześniej siły i bazy USA w Macedonii i Albanii.
Inny przykład: żeby zabezpieczyć ropę iracką dla USA, nie były potrzebne sankcje „ONZ” na ludności (zabiły kilka mln Irakijczyków!). Irakijczykom obojętne, komu sprzedadzą ropę, byle mieli z tego zysk Irakijczycy. Artykuł nic nie mówi, kto jest właścicielem i zarządza zasobami ropy i gazu, dystrybucją i cenami paliw, ale wdaje się w głębokie detale, jak to państwa (na smyczy jelit przecież!) są winne zła. Autor nie omawia roli źródeł  alternatywnych energii  — rozwiązania „problemu” coraz bardziej morderczego zabezpieczania energetycznego z ropy i gazu. Jest np. tyle metanu w klastratach pod dnami mórz globalnie, że usmażylibyśmy się w efekcie cieplarnianym od spalin. Tymczasem wciąż niewykorzystane ogromne źródło b. taniej energii pola elektromagnetycznego Ziemi (prototypowo wykorzystane przez  Teslę, geniusza serbskiego) pozostaje zatajone przez jelity, które celowo dla kontroli nad nami nie inwestują w badania i rozwój tego źródła na potrzeby ludzkości.
Marek Podlecki: No właśnie, jest to więc dezinformacja. Syria jest krajem wielkości Białorusi, 10 razy mniejszym od Libii, a staranność w usunięciu Assada jest 10-krotnie większa niż w przypadku Kaddafiego. Oni po prostu usuwają jedną przeszkodę po drugiej. W Libii jest wysoko rozwinięte społeczeństwo, niekontrolowane przez syjonizm, a więc zdolne do budowy infrastruktury i broni, która mogła by być nie do przejścia. Żydzi zdają sobie sprawę, że już niedługo zostaną ujawnione tajniki produkcji darmowej energii – wtedy już nie położą łapy na żadnym kraju. Jeśli teraz zdominują, to produkcja darmowej energii w takich krajach będzie niemożliwa.

…za badanie ziół! John McAfee, założyciel McAfee Associates, jednej z 1-ych firm oprogramowania antywirusowego, został aresztowany przez uzbrojoną specjalną policję od zwalczania gangów w Belize. Napastnicy  wyłamali drzwi i splądrowali mu dom, zastrzelili jego psa, skuli w kajdanki jego 12 pracowników — wszystko na podst. fałszywego oskarżenia!Straciwszy większość swej fortuny w bieżącym kryzysie gospodarczym, McAffee przeniósł się do Belize, gdzie zaczął badać zioła lecznicze z puszcz deszczowych celem zapobiegania epidemii bakterii odpornych na medykamnenty.

Ostatnio skonfiskowano w Płd. Korei pigułki wyprodukowane ze sproszkowanych ciał niemowląt. Klienci kupowali je jako środek na wszystkie choroby!

[…] można zrozumieć uczulenie Iranu na kwestię [logo podobnego do ZION], skoro kraj ten stale jest pod groźbą ataku militarnego przez Izrael, USA, W. Brytanię i państwa UE. Jeśli „Zion” naprawdę jest wtopiony w logo Olimpiady 2012, to obrażałoby setki mln muzułmanów na całym świecie, którzy cierpią niedolę i przemoc z rąk Izraela i jego zach. sojuszników. 

†††††††††††††††††††††††††††

Vismaya: Wykluczeni, duchowość, zdrowie

MIŁOŚĆ ZIOMKÓW

Nie ma to jak życie wśród naszych ziomali,
przez których bez przerwy przemawia ta sama frustracja i nienawiść !!
Jak było na początku,
tak jest i teraz ….
i nie zmieniła tego ani żadna polityka ani religia,
żaden wieszcz, patriota, czy kapłan.

Może dlatego tak się dzieje,
że trudno żyć w zgodzie z innymi
kiedy nie znajdujemy spokoju w sobie.
A skoro nie mamy wewnętrznego spokoju
to dlatego, że zapomnieliśmy,
że wszyscy należymy do tego samego Źródła …
to dlatego, że zbyt daleko oddaliliśmy się od Boga …
to dlatego, że nie znamy wcale Chrystusa,
chociaż tyle o Nim rozprawiamy.

Nie rozprawiajmy, tylko się szanujmy
bo nasze naukowe teorie może są cenne ale nie wieczne,
i nie jeden mędrzec na tej drodze połamał swoje nogi.

Czysty i Boski umysł nie jest splątany węzłami nienawiści,
nie zadaje innym bólu, nie rzuca oszczerstw.
Żyje w spokoju nawet wśrod własnych wrogów
i jest wolny od nienawiści!
Żyje spokojnie w każdym zakątku świata
widząc w każdym człowieku człowieka,
bez względu na jego kolor skóry i religię.

I nie ten służy Bogu,
który używa 1000 pustych słów aby czynić wojnę,
tylko ten, który powie jedno i uczyni pokój!
Pokój przychodzi od wewnątrz,
przejawia się za myślą, słowem i czynem.

Nie ma nic gorszego
jak nienawiść ziomka do ziomka,
jest jak spalenie własnego domu
aby pozbyć się szczura!

Ciemności nie można przepędzić ciemnością,
tylko światło może to zrobić …
nienawiści nie można przepędzić nienawiścią
tylko miłość może to zrobić!!

I moja mała rada, taka na mój rozum …
chesz wypracować własne zbawienie
– NIE POLEGAJ NA INNYCH!!
Okaż własne mistrzostwo i wyjdź za chmur jako czyste słońce.

†††††††††††††††††††††††††††††

Zdrowie i życie

†††††††††††††††††††††††††††

Usuwać szkodniki

Kroch: ŻENUJĄCE. JEŚLI PREZES CZEGOS TAM ROZSYŁA TEGO TYPU INFORMACJE DO INSTYTUCJI TO SWIADCZY O JEGO BEZSILNOSCI I POZIOMIE OBŁEDNYCH POCZYNAŃ jaroslawa kaina kaczynskiego, SMUTNY OBRAZ PARANOI.

PB: Zeby wszyscy prezesi rozsyłali podobne info, to były ogromny krok ku wyzwoleniu Polin z jewrounii i miłosnego uścisku żydomasonerii. Tak trzymać, Panie Prezesie Pomorskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, Jerzy Kowalski!

AS: Bajeczka. Paul Getty powiedział, że naprawdę bogatym jest ten, który w bilansie rocznym pomylił się o kilka milionów i nawet tego nie zauważył.
Największą potęgą są Rotschyldzi. Oni nawet nie próbują podliczyć ich majątku, bo nie są w stanie. Zbyt szybko narasta. Ich rzeczywisty majątek to brutto roczne kilkudziesięciu państw świata.

PB: Gdzie sa te “opublikowane dokumenty”? To są opinie, fakty prasowe. Tekst długawy, wielokrotne powtórzenia — da sie strescic w jednym akapicie. Sam tytul jest niedorzeczny. Nie od Watykanu zalezy, tylko od kompleksu jot, ktory poprzez talmudinatow wplywa na decyzje Watykanu.

Ten stronniczy tekst pomija porozumienia Watykanu np. z syjonistami-hitlerowcami i ustaszami w ludobojstwie II wś. Przedstawia prawoslawie rosyjskie jakby ono bylo 100% zniewolone przez komunistow; podobnie jak w PRL, obok agenturalnej Cerkwi Rosyjskiej dzialala (wciąż za czasow kalifornijskiego prawoslawnego mnicha Serafima Rose † 1982, ktory o tym pisal) Cerkiew podziemna — za co teraz beatyfikuje sie w Rosji.

Szczeropolskie katoliczniki jak Królowa Pokoju z żoną, Konrad NDB2010 (adjutant Macierewicza/Singera, manipulatora Polakami), krypto-antysemita Tadek Kisiel (Zenio), kołtun religiozny profesor Miroslaw Dakowski, admin StopSyjonizmowi… chwyca sie tego jak brzytwy w swej hasbarskiej rusofobii, beda uzasadniac ze trzeba sie modlic za Rosje, zamiast za siebie, Polin, USrael i banksterię. Wcisną ten “dokument” w pęknięcia na Polskiej Racji Stanu.

Rezimy zawsze wplywaly i nadal wplywaja na Watykan (jak i na inne religie, narzedzie wladzy od talmudyzmu po chrzescijanski syjonizm). Skorumpowany od lat Watykan nie obstaje przy deklarowanych Boskich prawdach, bez wzgl. na ustroj czy system. Przyklady zmowy Watykanu z kompleksem jot:

  • Za standard moralny katolikow, balwochwalczo przyjal talmudyczne, obce Pismu Swietemu, zbrodnicze wobec chrzescijan 7 Praw Noego.
  • W rozpadzie Jugoslawii, stanal po stronie kompleksu jot (Niemcy, USA, neo-ustasze chorwaccy, ekstrema bosniacka i albanska i globalny dzihad), by zaszkodzic nie-lacinnikom Serbom, wg starej recepty.
  • Nie potepil wojen z terrorem (bp Głódź blogoslawil wojsko polskie w Iraku).
  • Nie obnazyl demonizacji Miloszewicia, Hussajna, Kadafiego i ich narodow, zezwolil na inwazje i ludobójstwo w tych i wielu in. krajach — bo tak chcial kompleks jot.
  • Nie zajal zdecydowanego sprawiedliwego stanowiska ws. oszczerstw pod adresem Polakow o rzekomy udzial w zbrodniach hitlerowskich.
  • Zaganial do jewrounii, obietnicami lepszego swiata. No to mamy “naczelne” w niej miejsce katolickiej Polin – naczelne do socjo-manipulacji, szargania religii, okradania i testow NWO.
  • Cicho siedzi ws. Iranu i Syrii czy planu Jinona balkanizacji duzej czesci globu pod plany syjonistow i kompleksu jot.
  • Nie skrytykowal ludobojczej “pandemii” H1N1, nawet gdy wszystkie fakty podano na tacy do początku roku 2010.
  • Nie zareagowal wobec tuszowania Fukuszimy, najwiekszej katastrofy atomowej w historii ludzkosci…

…Podczas jednej ze zjudaizowanych “mszy” ekumenicznych, kompleks jot zakazal krytyki polityki Brzezinsky’ego, Clintona, Busha, Obamy, Sarkozy’ego, Merkel… czy chocby banksterii… reszta jest milczeniem że aż uszy puchną…

Królowa Pokoju (Bronek Hotała z Lublina): bierzesz trawkę że takie głupoty piszesz?

PB: Dobrze wiesz, że nie biorę „trawki”, nie piję, a czy „glupoty” to cywilizowani chrzescijanie wykazują w cywilizowanej debacie, zamiast pluć „agent banksterów”, „mason” i „bierzesz trawkę”. Zakładam tobie, żonie Elżbiecie i in. mnie szkalującym sprawy o zniesławianie – wkrótce szczegóły, z mozliwoscia rehabilitacji – po chrześcijańsku. Wasze zniesławianie, wasz wybór…

PB: Katolicki syjonista? Po lekturze Biblii Scofielda? Rabin Schudrich mu mózg wyprał?

Marek Podlecki: Od samego początku taki był. Oni potrafią tak zgrywać…

MonitorPolski: Dziadek nie rozumie jednego – KTO NAS ISLAMIZUJE?!CI sami, którzy chcą od nas poparcia dla Izraela. A żydów w Polsce jest co najmniej 1000 razy więcej niż muzułmanów. W samej Warszawie 300,000.

gotkoran: ??? islamizacja to stary plan muzulmanow… wedlug ktorego pan Allah nakazal zislamizowac caly swiat i narzucic szariat kazdemu czy to zyd, chrzescijanin , buddysta, ateista czy bog wie kto…

Sorry, the comment form is closed at this time.