Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Mammon – bóg pieniądza

Posted by grypa666 w dniu 23/04/2012

Spis treści

Końskie pyski
Komunikaty
Piszecie…
Warto przetłumaczyć
Aktualności
Wykluczeni
Zdrowie i życie
Mammon – bóg pieniądza

††††††††††††††††††††

Końskie pyski

Foto: Iwona, kamera cyfrowa Cannon PowerShot A590

Konik Grypy666.

Inne też niczego sobie. Zazdrosne?

Ogromna, sędziwa wierzba nad Jez. Okanagan, Kelowna, Brytyjska Kolumbia, Kanada.

Mamy się ku sobie… Ten milusiński ma niezwykle dobrą (dla mnie) osobowość – może też nienawidzi draństwa?

Z takimi końmi, mógłbym …iść konie kraść. W tym czasie media podawały o śmierci nauczycielki jazdy: spadła z konia, ponosząc śmierć. Okazało się, że spadła po ataku serca. Biedny koń – zwierzęta czują i przeżywają takie tragedie. Na kilkanaście koni w tych stajniach (można tam trzymać swego konia za opłatą), niemal każdy miał inną osobowość. Większość wącha gościa – oczekuje smakołyku? Ale nie wolno karmić. Jeden nerwowo zareagował na mój ubiór (garnitur po liturgii w cerkwi) i głos. Inne przyciągał głos, zanim doszliśmy do nich, by pogłaskać, poczuć delikatność końskich warg i nozdrzy, powąchać zdrowego końskiego zapachu…

††††††††††††††††††††††††

Wspomóż mnie — na konto lub Pay Pala

Z datków dla mnie, przekazałem w bm. bardziej potrzebującym:

 • 1000 zł dla polskiego patrioty, Józefa Bizonia
 • 100 $ dla Roya Tova, chrześcijańskiego Izraelczyka, więźnia politycznego w Boliwii

Roy Tov: Thank you, Piotr, God bless you and yours,

Józef Bizoń:  Piotrze, Dotarło. Serdeczne dzięki. Pozdrawiam

Gdyby każdy użytkownik raz na rok darował nawet dychę, to byłoby wspaniale dla wspólnej sprawy, nie tylko dla mnie.

Nowa pod-strona anty-Codex = Zdrowie naturalnie

Moje nowe opracowanie po angielsku: Zionist Pains: The Evils of Judeocentrism

††††††††††††††††††††

Komunikaty

Zaproszenie na Zjazd Katolickiej Polski

Informujmy, że zgodnie z zapowiedziami Zjazd Katolickiej Polski, na którym powołany zostanie ruch społeczny „Błękitna Polska”, odbędzie się w dniu 28 kwietnia (sobota) w auli Papieskiego Wydziału Teologicznego – Sekcja św. Jana Chrzciciela (kompleks UKSW) w Warszawie, przy ulicy Dewajtis 3. Zjazd rozpocznie się o godz. 10.00. Zakończenie przewidujemy ok. godz. 15.00. Prosimy o zabranie ze sobą dowodów tożsamości ze zdjęciem.

Podczas zjazdu zaprezentowany zostanie m.in. obywatelski projekt ustawy o szczególnej ochronie religii katolickiej, najnowsze informacje dotyczące zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa przez posła Janusza Palikota oraz apel o niezwłoczne wprowadzenie obowiązkowych oświadczeń dla osób piastujących funkcje publiczne na okoliczność ich przynależności do organizacji, których struktura lub wewnętrzne prawo mają znamiona organizacji niejawnych, wolnomularskich.

Zjazd rozpoczniemy pieśnią sodalicyjną „Błękitne rozwińmy sztandary”. Zachęcamy do przypomnienia sobie tekstu i melodii.

Podczas pierwszej części naszego spotkania głos zabiorą m. in. Krzysztof Zagozda – Przewodniczący Komitetu „Błękitna Polska”, prof. Anna Raźny, Marian Barański, Zygmunt Wrzodak, Mirosław Orzechowski, Stanisław Papież, Janusz Dobrosz, Radosław Kamiński, Krzysztof Sikora, adm. Marek Toczek. W drugiej części rozwinięta zostanie dyskusja ideowa i programowa.

Są jeszcze wolne miejsca, prosimy zatem o przekonanie swoich ideowych przyjaciół do przyjazdu do Warszawy. Obowiązuje procedura wcześniejszego imiennego zgłoszenia takiej obecności. Zgłoś się teraz! Niech będzie to wielkie spotkanie wszystkich tych, którym bliskie są wartości narodowe i katolickie. Pokażmy, że potrafimy dać opór wrogom Ojczyzny i Kościoła! Nie rzucim ziemi skąd nasz ród!

Do zobaczenia w Warszawie. – Komitet Organizacyjny

††††††††††††††††††††

Piszecie…

Redakcja http://www.silesia-schlesien.com (18.4.2012): Dyskusja w mediach czy w Polsce były obozy koncentracyjne.

PB: jakie „polskie”!? rzadzila zydokomuna, byly wysiedlenia, zadne wypedzenia = znam Niemcow ktorzy wybrali zostac i mieszkaja do dzis w dobrej komitywie z Polakami w Polsce. prosze wypisac mnie z tego smiecia rewizjonistycznego

Redakcja: Szanowny Panie! Nie bardzo zrozumielismy o jaki temat Panu chodzi. Jezeli o Slazakow, to chyba Pan zna wypowiedz Kaczynskiego i innych PiSowcow. Jezeli chodzi o obozy, to takie istnialy. Jak nazwalby Pan powojenne polskie obozy, prowadzone przez Polakow, komunistow, ale Polakow. Niech Pan bedzie uprzejmy napisac co ma Pan na mysli i z przyjemnoscia z Panem podyskutukemy. Pozdrawiam

PB: „przyjemnosc” dawno mi przeszla, stwierdziwszy wielokrotnie stronniczosci waszego pisemka

Redakcja (27.4.2012): Szanowny Panie! Uprzejmie prosimy wskazac nam na stronicznosc. Staramy sie z najlepszymi historykami pokazac prawde historyczna, inna jaka byla przez caly czas tlumaczona przez komunistow. Pozdrawiamy serdecznie

PB: Sa o wiele wieksze zagrozenia polskiej (i ogolnoludzkiej) racji stanu niz wasze chore roszczenia, wynikajace z manipulacji przez kompleks jot:

Judeocentrics and Mass Crimes

Revisionism, Role-reversal and Restitutions: The Polish – Jewish Case

Moje komenty z tej perspektywy o waszej propagandzie znajdziecie na Grypa666.

Podobnie jak Niemcy za Hitlera dali sie zwiesc propagandzie i socjo-manipulacjom syjonistow, tak i wy (mimo uprzejmych slow) szerzycie judeocetryczne idee nienawisci, sklocania i bron Boze rekompensaty Polakom za krzywdy wojenne (biliony euro). Macie wspolne z judeocentrykami:

– odwracacie role ofiara-sprawca poprzez klamstwa, propagandowe manipulacje prawda i zmyslenia

– siejecie nienawisc zamiast dazyc do pojednania

– unikacie rekompensacji przez narod niemiecki za krzywdy wyrzadzone naszemu narodowi (innym tez, procz zydwskiego — czy to nie ciekawe?).

Idziecie na reke trzonowi zla w swiecie: kompleksowi jot. Nie wiem, czy jestescie z nich, czy moze uzytecznymi idiotami, czy tez zaprzedanymi szabas-gojami.

Gdyby nie profesorowie i autorzy wsparci przez rozmaite fundacje poparte politycznie przez waszych sluzalczych kompleksowi politykow, a finansowanych przez podatnika niemieckiego i prywatne interesy (Deutsche Bank Rotszylda?), marne mielibyście wyniki. Polakom wystarczy Prawda, ona sama sie broni. Nie mamy zadnych wlasnych fundacji, jestesmy rozbici i zniewoleni przez takich jak wy i inne slugusy kompleksu jot.

Ze jestesmy sukinsyny, co przez millenia zagarniali wam ziemie az po Ural i wybijali na nich rdzennych tubylczych niemieckojezycznych, napadli na milujaca pokoj III Rzesze, wymordowali Zydow i większe miliony Slowian obwiniajac was,  a po wojnie wymordowali niedobitki niewinnych Niemcow — to juz wiemy. Czekamy na cos nowego w waszym pisemku. :<]]]

Jesli rzeczywiscie dobrze chcecie, dlaczego nie macie tekstow o krzywdach niemieckich (i zydo-niemieckich) wobec Polakow? O drogach do pojednania mimo zabiegow sklocania przez kompleks jot itd? Oba narody sa ofiara kompleksu. Dopoki tego nie zrozumiecie i nie zadzialacie przeciw, bedziecie ich niewolnikami a u nas nie znajdziecie zadnej sympatii.

ps: Nie wiem, nie chcę wiedzieć co powiedzieli o Śląsku Kaczyński i PiS, marionetki kompleksu jot w Polin, jak większość in. partii i szabas-gojów.

Anonim3: Odnosnie medalu Obamy dla Jana Karskiego. Konsul RP w Nowym Jorku, Junczyk-Ziomecka moze i Zydowka. Trza by to bylo gdzies w jakiejs Polonijnej gazecie opisac.

PB: Polonię i jej gazety kontrolują judeocentrycy. Ewa Junczyk-Ziomecka wykazala lojalnosci watpliwe dla Polskiej Racji Stanu. Zbanowaną w II RP rasistowską, ekskluzywnie zydowskąmasonerię  Bnai Brith powitala ona we W-szawie z ramienia prezydenta Kaczynskiego. Mimo to notka prasowa z jej konsulatu ws. medalu cytuje Obamę o tolerancji i zrozumieniu. W jej zyciorysie jest praca  dla Otwarta Rzeczpospolita, grupy z ponizajaca dla Polaka nazwą. Grupa cenzuruje i zastrasza gwizdkowych przeciw zbrodniom kompleksu jot i przypina im nalepki antysemita.

Dla mnie niewazne pochodzenie, tylko postepowanie i poglady. Ludzi dzielę w ww. temacie na:

 • judeocentrykow (bez wzgl. na to czy zydowskich czy gojowskich, np. chrzescijanie-syjonisci)
 • szabas-gojow im swiadomie sluzacych
 • uzytecznych idiotow – bezmozgowych idacych owczym pedem za hasbara i manipulacjami przez powyzszych
 • anty-syjonistow i anty-judeocentrykow, w tym Żydow.

AS: podejrzewam, że w Polsce nie ma człowieka bez domieszki żydowskiej krwi. Oni przez tysiąc lat mieszkali z nami i się z naszymi przodkami
mieszali. Nie za często, ale jednak. Nawet Kazimierz Wielki (ten przydomek przylepili mu Zydzi za zasługi dla nich) miał kochanki żydówki i one płodziły mu dzieci. To nie jest jednak problemem. Znam osobiście kilku uczciwych i porządnych Zydów, którzy dla Polski więcej zrobili, niż nie jeden odmóżdżony Polak. Niestety spory odsetek Zydów to po prostu pasożydzi, których jedynym celem życia jest okradanie, oszukiwanie i zniewalanie Goim. W Polsce jest ich sporo. Napewno zaś wszystkie pasożydy, które biorą udział w polityce, w wiodących mediach – to są żydowskie
szumowiny działające świadomie na szkodę Polski. Np. Bartoszewski rzekomno zrobił wiele dobrego dla Polski. Tragedią jest to, że takie obrzydliwe kreatury i szumowiny jak on przez wielu Polaków uważane są za „ałtorytety” moralne. Ale nie słyszałem ani razu, aby ta szumowina zaatakowała np. inną żydowską szumowinę Grosa za jego wściekle antypolskie kłamstwa i oszczerstwa. Po tym właśnie można rozpoznać uczciwych Zydów i pasożydów.

Anonim2: Cos do poczytania i upewnienia sie czy sie jest Zydem czy nie.

PB: Jawny antysemityzm, patrz np. uczciwi Żydzi: Roy Tov, Gilad Atzmon, rabini i dzialacze Jewish Voice for Peace, Neturei Karta, Israel Shamir, Chris Bjerknes, Prof. Finkelstein, Benjamin Fulford, Icchak Rabin… — to sie do nich niestosuje. Prosze uwazac na zrodla „islamskie” – czesto jest to robota mosadu i hasbary, zeby napedzac antysemityzm wsrod muzulmanow i chrzescijan (oraz nienawisc miedzy nimi). Testuje szmate Forda na sobie:

 • kocham swa rodzine, Ojczyzne i Narod Polski – tak do bolu, ze poswiecilem Jej i Jemu kilkanascie ostatnich lat, bez wynagrodzenia
 • silny instynkt religijny (Duch Swiety) poprowadzil mnie bezboznika do chrztu (2005) w serbskim monastyrze na Gorze Atos w Grecji
 • czasem nie lubie pracy, zwlaszcza zbednej, powtarzanej nudnie
 • jestem inteligentny (skoro nie dalem sie hasbarze ani nagonkom judeocentrykow od wielu lat)
 • nie lubie ubostwa (wiec cenie pieniadz, jesli i kiedy go moge zdobyc)
 • mam odwage „prorokowac”, ostrzegac Narod i ludzkosc przed zatajanymi nieszczesciami
 • swietnie umiem przetrwac we wszelkich warunkach, nie wiem jak niesprzyjajacych, a najlepiej, gdy chodzi o sprawe narodowa lub ogolnoludzka
 • dobrze wspolpracuje (eksploatacja) dla wspolnego dobra z osobami i grupami (jesli oni potrafia)
 • jak potrzeba jestem przebiegly ws. mamony, bo nie dalem sie np. wrobic banksterom z hipoteka, oszustom z wciskaniem lipnego towaru i uslug… o przebieglosci przeciw hasbarze nie musze wspomniec
 • uwielbiam wschodni przepych (architektura, muzyka, dywany, pachnidla, wazy z owocami, piekne ubrane tradycyjnie kobiety o wschodniej urodzie…)

…wiec jestem zydem/Zydem, czy nie?  :<)

Anonim1: Czym sie rozni  Judeocentryk od Syjonisty?  Prosze o bardzo potoczne i jak najbardziej prosta definicje powyzszych okreslen, normalne wyjasnienie w jezyku polskim co znaczy: Syjonista,  Judeocentryk, Hasbara, Goj. Zebym mogl zrozumiec artykuly musze najpierw znac definicje powyzszych wyrazow.

PB: Cieszy mnie, (zakladam) nowoprzybyły do tematu judeocentryzmu i kompleksu jot. Definicje:

 • syjonista – skrajny nacjonalista pro-izraelski (tzn. uznajacy ludobojstwo itp. za cene utrzymania rasistowskiego swego panstwa); umiarkowani i ugodowi syjonisci (panstwo wspolne z Palestynczykami, przy pelnych prawach i wzajemnym poszanowaniu) sa OK, choc nie z pktu widzenia judaizmu Tory (Biblii Hebrajskiej)
 • judeocentryk – patrz definicje na poczatku referatu naukowego i rozwiniecie w tekscie
 • hasbara – szara (pol-prawda) i czarna (klamstwo) propaganda judeocentrykow
 • goj – nie-Zyd, pogardliwa nazwa przez talmudystow i swieckich zydowskich judeocentrykow

Jan Flonc: Witam, ciekawe info o sarkozym i kto za nim stoi,  być może jest w wersji angielskiej

PB: Witam serdecznie… Przypominam o pisaniu nazwisk czczonych osób z dużej litery :<] Jest, nie tylko w angielskiej – patrz u góry artykułu: русский  Español  English  Português  italiano  Deutsch. Po polsku zrobiłem wyciąg sedna tutaj (rozdział Francuskie połączenie), a po angielsku tutaj (French connection). Thierry Meyssan to jeden z najlepszych dziennikarzy śledczych Wielkiej (dla wybranych) Polityki.

Barbara: Witam, dostałam ciekawy materiał od znajomych Rosjan na You Tube, który dotyczy też aspektow katastrofy w Fukushimie, ktore dotychczas nie byly znane opinii publicznej. Naukowiec na tym filmie twierdzi, że były również inne jej motywy, jak np próby wdrażania wynalazków Tesli do produkcji w Japonii. Konkretnie chodziło o produkcję bardzo tanich samochodów, nie napędzanych ropą, których patent oparty był o wynalazki Tesli. Przemysł motoryzacyjny poczuł się zagrożony i była pilna potrzeba zastopowania tych działań… a potem miała miesce katastrofa w Fukushimie i produkcja została wstrzymana.
Szczegółów nie znam. Piszę to co dowiedziałam się od Rosjan. Niestety mój rosyjski jest za słaby, żeby zrozumieć co mówi ten wybitny rosyjski naukowiec na filmie. Przesyłam to, bo jest to kolejny element układanki cichej, ukrytej wojny, której obserwujemy tylko fragmentaryczne symptomy.
Warto zbadać dokładniej ten wątek i przetłumaczyć film na polski.   Что кроется за сенсацией о сверхсветовых нейтрино?  Komentarz kolegi, który zna rosyjski dobrze nt. wykładów tego autora (niestety nie zgodził sie na tłumaczenie): Jeśli to się okaże prawdą, to mamy rewolucję w nauce, technologii i ekonomii. Przy okazji autor demaskuje jak nauka naginana była i jest na potrzeby możnych tego świata. Polecam inne wykłady Sałla na You Tube. Dopiero umysł się otwiera. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wspaniałą prace i włożone w nią wielkie serce.

7tugh: Pokażmy, że potrafimy dać opór wrogom Ojczyzny i Kościoła! Nie rzucim ziemi skąd nasz ród! [z ogłoszenia o Zjeździe Katolickiej Polski].
Czyjego kościoła? Włoskich żydów? Czyjej ziemi, „ziemi świętej”? Jaki naród, czyj ród? Naród wybrany? Eh, ja nie wiem jak można mieszkać w Polsce, być Polakiem i wyznawać religię semitów…chyba że się jest POlakiem 😉

PB: Pytania do organizatorów. A jeśli zapytać mogę: jakiej pan religii?

Piszczel jwlad@interia.pl: Miec taką czelnos zebrac po ludzich pare groszy wolałbym z głodu zdechnąc anizeli proscic i jałmuzne jak to wyglada wstyd i hanba. Czas: wtorek Kwiecień 24, 2012 at 8:58 am. Adres IP: 31.128.3.19

PB: Jałmużna oczyszcza nieco duszę, na swoim blogu (a masz jakiś?) nie musisz o nią prosić, a mnie od ust nie muszisz sobie odmawiać, jeśli tak mną gardzisz. Mimo to masz czytelnię za frajer…

††††††††††††††††††††

Warto przetłumaczyć

††††††††††††††††††††

Aktualności

PB: minuta 4:47 – zbiornik przesuniety przez tsunami? minuta 5:00 – zbiornik wgnieciony przez fale – Daiiczi czy Daiini? minuta 5:07 – slady zalania (podziemia?)

PB: Pora się obudzić z letargu, ludziowce! Każdy to MUSI obejrzeć, zwłaszcza ci, co naigrywają się z „teoretyków spiskowych”. Rzeczywiste spiski przyznane w końcu oficjalnie: zniewolenie dla całej ludzkości, zrównanie wszystkich do niskiego standardu życia, zmasowanie ludzi w miastach, transfer ludzi ze wsi, eugenika odludniająca… wszystko rzekomo dla naszego dobra i środowiska. Koniecznie przeczytaj materiały podkładkowe, np. Wielka Globalna Transformacja.

Filmik Alexa Jonesa z Alanem Wattem

Wywiad (po polsku, nieadekwatnie zatytułowany Problematyka Ocieplenia Klimatu) z człowiekiem, który to przetrawił.

Alan Watt. Nowy wspaniały świat i wielka globalna transformacja. #1 (dalsze odcinki na stronie)

Jeszcze więcej

AS: Ogólnie widzę ich plany podobnie. Jedyne zastrzeżenie – Watt niepotrzebnie, błędnie pisze o komuniźmie: Komunistyczny manifest zakładał również kilka ważnych podpunktów z których większość już została zrealizowana: zniesienie własności prywatnej na rzecz państwa. Jest wręcz odwrotnie! Wszystko jest obecnie prywatyzowane. Łącznie z samymi państwami! Dla banksterów własność państwowa czy społeczna jest największym zagrożeniem – zwłaszcza nacjonalizacja – odebranie im banków. Z Marksa to co było w nim złe należy odrzucić – to co dobre – wywłaszczenie banksterów i kapitalistów – wprowadzić.

Moralność chrześcijańska implikowała w sobie także ślepe posłuszeństwo wobec hierarchii i ślepą wiarę w autorytety i „prawdy objawione”. Tak przyuczone do ślepej wiary owieczki wystarczy „przeprogramować” aby wierzyły ślepo w inne autorytety, dogmaty i „pasterzy”. A ważny element element katolicyzmu – jeden pasterz, jedna owczarnia, jeden język (łacina) był prekursorem NWO. Już samo chrześcijaństwo było odrywaniem ludzi od ich prawdziwych korzeni – oraz danie im nowych, obcych. Obecnie tę operację chcą powtórzyć.
Wyjście widzę w powrocie do naszych autentycznych korzeni – odrzucenie obcych, żydowskich wzorców religijnych, światopoglądowych, kulturowych, pełna decentralizacja władzy i polityki oraz życie we wspólnocie i pełnej demokracji oddolnej – jak to u Słowian przed chrześcijaństwem było. Tylko czy starczy czasu. I ilu będzie chciało powrotu do przeszłości.

PB: Watt również podchwycił hasbarę faszyzm – faszysta. Pojęcia te analizuję w Nacjonaliści i faszyści z okazji Marszu Niepodleglości.

Polscy katolicy dali się socjo-manipulacji NWO po 10 IV, np. rusofobia PRZED zakończeniem śledztwa, zaufanie do magików manipulacji,  Michałkiewicza i Macierewicza (który zwracał się o pomoc w śledztwie do kongresmanów zawikłanych w tuszowanie 11 IX!).

PB: Taa, Wielka Farmacja rządzi światem… a nią — kompleks jot. Mądry Dr Rath tego nie wie? Psu na budę takie ambasadorstwo bez prawidłowego rozeznania problemu. Jeśli nie zaczniemy nazywać sprawców po imieniu, wytykać ich palcem, piętnować grupowo i osobiście… aż do aresztowania i osądzenia sprawców — nic się nie zmieni i możemy mielić na blogach do u…ej śmierci.

Marek Podlecki: Wstawię to z twoim komentem. Rath wie, ale by go nie było w ciągu 24 godzin jak by to powiedział. To też wie. Alex Jones też nie powie, choć jest blisko – mówi o „tych co zabijają pierworodnego na górze” oraz o tych co od prawie „6 tysięcy lat terroryzują świat”.
My natomiast to małe ptaszki, możemy mówić.

PB: gdyby mniej ludzi sie balo, ss-ynow juz by dawno nie bylo – nas jest 7 mld a ich zaledwie kilka tys. Alex przedtem mowil jeszcze mniej o jot,,teraz w miare wzrostu zagrozenia zaczyna eskalowac swoj jezyk. Gdyby zrobil od poczatku, nie byloby opoznienia o kilka lat i dzis zamiast kontrolowanej Okupuj Wall Street i Anonymusa bylyby autentyczne ruchy i (lepiej) konspiracyjne akcje.

Zbyszek Romański: Piotrze, Rath, robi co moze….na wielka skalę!  Podaj mu swój sposób jak Ty bys zadziałał bedac na jego miejscu, aby osiągnął lepsze rezultaty.

PB: Niech spojrzy na moje publikacje, w tym naukowe i blogi = prosto: walic prawde, a nie chowac sie za „jaszczurami” i dalej zmylac publike. Podobnie w „pandemii” H1N1 zmylali (dla ochrony wlasnej skory, takze Burgermeister), ze chodzi o chciwosc korporacyjna. Odstreczyli od refleksji i akcji  wiele leniwych umyslow, az bylo tuz, tuz realizacji przymusowych szczepien bronia biologiczna.

Kontroluja nas wlasnie lekiem – klasyczna metoda terroruu rabinicznego, co opisuje Izrael Szahak w Zydowskie dzieje, zydowska religia. Wiec przestancie sie bac i zacznijcie chociaz nazywac rzeczy, grupy i winnych ludzi po imieniu. Moga zabic 7, 70, 700, 7 tys… ale na pewno nie 7 mld dysydentow.

AS: A kto ma młodzież uczyć tej historii zdaniem „Patriotycznego Ruchu Polski”? I która ich zdaniem historia jest prawdziwa? Ta, o której pisze ich
idol Michalkiewicz? Petycję niech wyślą pisemnie, koniecznie na papierze ściernym. Bo takim une nie mogą sobie podetrzeć tyłka.

PB: Może chodzi o planowany na Euro 2012 zamach  fałszywej flagi, na wielką skalę? Może jakieś domniemane dobre nasze kontr-służby przygotowują akcję ochronną, a kontrolą granic uny chcą temu przeszkodzić? Sukinsyny obwiniają  Grecję, ofiarę banksteryzmu, bo ponoć nie pilnuje swej granicy. A po co? Terror państwowy jak 11 IX nie zna granic, a nielegalni i tak się wszmuglują do Europy, np. potomkowie  zbrodniarzy-syjonistów z Izraela. Terrorystów służby same wciągają do Europy, żeby ją rozbijać (np. „imigrantów” czeczeńskich, albańskich, al kaidowskich…). Grecja chciała wystąpić z jewro-raju banksterskiego; wystarczy ją wydalić i pilnować nowej granicy jewrounii wokół Grecji. Napływ emigrantów z Libii uny sami wywołali napadem na Libię i jej morderstwem. Jak zwykle w tych sprawach przoduja Niemcy i Francja, jewropejsate marionetki kompleksu jot.

PB: Nie byłaby możliwa bez judaizacji morałów rzesz katolickich: materializm, miałkość wiary, kłamanie, nieuczciwość, lenistwo intelektualne, niezdolność odróżnienia ziarna od plew, niedotrzymywanie słowa, kołtuństwo…

ostatnio wysnuto tezę,że robione to jest w celu umożliwienia zaistnieniu projektu Blue Beam…pod koniec 2012 roku, gdzie nano cząsteczki aluminium gromadzą się wysoko, w jonosferze tworząc płaszcz dla BLUE BEAM

AS: Naiwna dezinformacja. Po pierwsze – wszystkie kanały TVP są pod kontrolą Żydów. A więc bez ich zgody i wiedzy TVP info nie puściłaby wywiadu z domniemanym b. agentem Mossadu. Po drugie – pomiędzy III Rzydopospolitą a USA z roku 2001 nie ma absolutnie żadnych analogii! Zamachy z 11/9 zaplanowali banksterzy. Przeprowadziła je ekipa Busha, Pentagon i CIA. Zamachy te były potrzebne zbrodniarzom banksterom do przebudowy sił zbrojnych zgodnie z programem syjonistycznej PNAC i do pretekstu prowadzenia “wojny z terrorem”. Dzięki nim SS-yny napadają i podbijają kolejne nieposłuszne banksterom państwa. Zamachy w USA miały miejsce już wcześniej. Amerykanie się ich bali, a policja ich nie lekceważyła. Pamiętny był zamach w Oklachoma City, a także pierwszy zamach na WTC w 1992 r.
A nasza szabrowana, zgnojona i zwasalizowana Polska nie jest w stanie pod pretekstem zamachów stworzyć potężnej okupacyjnej armii na wzór USraela i napadać na inne kraje pod pretekstem tropienia terrorystów. Po cóż więc robić mają okupanci u nas takie zamachy? I gdzie ta domniemana analogia między Polską a Dużym USraelem? Mocniejszy dał się nabrać na bzdurną dezinormację. Zapomniał, albo nie wie, że 11/9 to nie był zamach terrorystyczny a zbrodnicza operacja pod obcą flagą – przeprowadzina w konkretnym celu – realizacji planów podboju świata pod pretekstem wojny z terrorem.
No i po co mają une “niszczyć” całą Warszawę? Ona już prawie w całości jest ich własnością. Ich zamiary zdradziła zresztą Angora. Zamiast pisać głupoty, lepiej sprawdzić, ile obiektów będących własnością Żydów zostało ubezpieczonych na gigantyczne sumy na wypadek “zamachu terrorystycznego”. Jeśli większość z nich zrobiła sobie takie polisy – to zamach będzie. Po to, aby wyłudzić kolejne bajońskie sumy. Jeśli nie, to sieje Mocniejszy hasbarską propagandę. I ufa “informacjom” rozsiewanym przez mosiadaka.

Praktycznie wszystkie większe „zamachy terrorystyczne” od wielu lat są celowymi operacjami tajnych służb powiązanych z Mossadem.  Wszystkie owe operacje pod obcą flagą nie tylko dają wygodny pretekst do „wojny z terrorem”. Mają one drugi równie ważny cel – wykorzystywane są one do zastraszania własnych społeczeństw i do wyposażania policji i tajnych służb w coraz szersze kompetencje i prawo do infiltracji ludzi. Ostatecznym celem jest totalna kontrola społeczeństw – rzekomo dla ich własnego bezpieczeństwa i dobra. Bandyci chcą, abyśmy zastraszani domniemanym terrorem (jeśli rzeczywistym – to robionym przez nich samych) dobrowolnie zgodzili dać zakuć się w kajdany… bezpieczeństwa. Jeśli Mocniejszy tego nie dostrzega, nie niech nie bawi się w publicystykę.

PB: Właśnie dlatego Mocniejszy wpisał to. Nie miał nic od siebie we wpisie, przekazał, co widział w telawiwowni, wiernej tubie propagandy unych przed, podczas i po atakach fałszywej flagi.

Mocniejszy: Proszę uważnie przeczytać teksty z linków i komentarze do nich oraz teksty linkowane w komentarzach. Tam są wskazane prawdopodobne motywy. Pan zaś podał motyw absurdalny, a potem oczywiście go obalił (“Polska nie jest w stanie pod pretekstem zamachów stworzyć potężnej okupacyjnej armii na wzór USraela”). Proszę też nie wmawiać, że ufam propagandzie, iż zamachy przeprowadzą islamiści. Zamachy pod fałszywą flagą w Polsce byłyby przede wszystkim zamachami w Unii Europejskiej. Celem mogłoby być:

 1. danie pretekstu do wzmocnienia zamordyzmu w Polsce i całej Unii Europejskiej,
 2. skłonienie europejskich krajów NATO do uderzenia z USraelem na cel wskazany jako odpowiedzialny za zamachy,
 3. wywołanie wojny światowej.

Vermont byłby 1-ym stanem w USA, wymagającym ustawowo oznaczania żywności pochodzącej z upraw GMO. Większość obywateli i parlamentu stanowego poparła projekt ustawy, ale groźby i zastraszanie przez Monsanto procesem sądowym przeciw władzom stanowym odwróciły sprawę na niekorzyść konsumenta. W odpowiedzi, obywatele i grupa konsumencka w Vermont oraz miliony zwolenników oznaczania żywności GMO  wyraziłi gotowość zebrania pieniędzy na walkę sądową z Monsanto.

†††††††††††††††††††††

Wykluczeni

 • ZawszePolska anty-reklamuje się

Cezary Dąbrowski: Dzień dobry. Pozdrawiam z Warszawy. Cezary Dąbrowski dziennikarz portal http://www.zawszepolska.eu, 505815492. Jeżeli ktoś z Państwa ma dobre zdanie o mojej stronie http://www.zawszepolska.eu to niech się do mnie odezwie.

PB: Niestety, strona zbyt stronnicza, pro-PiSowska. Niedawny spęd użytecznych idiotów pod wodzą J. Kaczyńskiego w obronie  TV Trwam omija kwestię najistotniejszą dla Polskiej Racji Stanu: wyzwolenie spod jarzma żydomasońskiego, któremu przez lata służyli bracia Kaczyńscy, eksploatując uczucie religijno-patriotyczne Polaków. Za ich kadencji Polska weszła do baraku jewrounijnego. Popisowa zmiana ekipy sługusów żydomasonerii nic nie zmieni. Następna manipulacja religiozno-szczeropolska… Bierze pan w niej udział — świadomie czy jako użyteczny idiota?

CD: Straszna pomyłka, pomyliłem adres, proszę nie pisać więcej do mnie, żegnam! Życzę dużo zdrowia, bo nic gorszego niż choroba… – Cezary Dąbrowski

Paweł Mazur: Skoro zarowno PO i PiS sa uzytecznymi idiotami dla zydomasonerskiej global wladzy to jak Pan wyjasnia smierc jednego z braci w tajemniczym wypadku tudziez zamachu. Dlaczego znikneli ze sceny. Czy popieranie Szakaszwiliego agenta CIA agresora na Rosje zagrazalo judeocentrycznej wladzy, gdzie wg Pana Kaczynski popelnil blad ze i jak wielki blad ze postarali sie by znikl, czy to o Niego chodzilo wg Pana w tym wypadku/zamachu? Czy moze lecial ktos wazniejszy czy jakies wazne dokumenty lub tajna przesylka? scenariuszy mozna mnozyc wg mej opinii i tak prawdy nie znam. Przeciez jesli byluzytecznym idiota to po co niszczyc samolot skoro wszscy tam lecacy pomagali JC wladzy??? Pozdrawiam Pawel.

PB: W swym rozumowaniu, zakłada Pan normalną mentalność: zasłużony jest godny ochrony aż do śmierci Jednak żydomasoneria myśli i działa machiawelsko… Wierchuszka POPiSowa JEST żydomasonerią. Lech Kaczyński zasłużył się unym w szczuciu na Rosję i w sfałszowanej „agresji” Rosji na Gruzję, w szczuciu na Białoruś i w kolorowej rjewoljucji w Kijowie, w zapomnieniu grzechów wojennych skrajnych Niemców i Ukraińców wobec Polaków. Nie nazwał po imieniu zbrodni żydo-sowietów, żydo-hitlerowców ani żydokomuny. Był pro-syjonistyczny i judeocentryczny (deklaracje lojalności Izraelowi, podpisanie Traktatu Lizbońskiego, unikalne w Europie odrzucenie raporu o zbrodniach Izraela w Gazie, powitanie loży Bnai Brith w stolicy po raz pierwszy od zbanowania w II RP…), Jarosław też (np. przerwanie ekshumacji w Jedwabnem). Wg normalnego rozumowania, nie może więc być celem zamachu przez żydomasonerię. Na tym polegają ataki i kacje fałszywej flagi – uczciwa publika myśli, że sprawcą jest wskazany przez prawdziwego sprawcę (nieznanego publice).

Użyteczni idioci to członkowie niższego szczebla oraz masy narodowe, wodzeni za nos. Ci ostatni niekoniecznie grzeszą inteligencją, ci w przywództwie to szczwane, cyniczne lisy. Jest większą hańbą być w wierchuszce niż naiwnym ofiarą. W realizacji nadrzędnych celów, żydomasoneria nieprzebiera w środkach, usuwa delikwenta, kiedy potrzeba np. ogłupiającego zwrotu w manipulacji narodem. Zresztą, jak Pan pisze, czy akurat Prezydent był głównym celem zamachu 10 IV? Zwykle w ataku fałszywej flagi żydomasoneria ma wieloraki cel – w 10 IV: podział społeczeństwa i eskalacja rusofobii (przed umocnieniem władzy przez znienawidzonego przez żydomasonerię Putina), odwrócenie uwagi Polaków od zniewalania i okradania w jewrounii – wszystko dla umocnienia władzy żydomasońskiej. Uny zastępują mordowany sukcesywnie,  autentyczny patriotyzm (np. Samoobrona i Lepper), wyreżyserowanym i kontrolowanym pseudo-patriotyzmem. Temu służą pseudo-dochodzenia 10 IV kierowane przez Macierewicza/Singera oraz niedawny spęd użytecznych religiozno-szczeropolskich idiotów w obronie TV Trwam…

Obaj Kaczyńscy nie zniknęli ze sceny. Ten który przeżył, wiedzie w przepychankach pseudo-patriotycznych i przedstwieniach demonkratycznych. Zaś śp. Kaczynski żyje w prowokacjach religiozno-szczeropolskich, nawet w Budapeszcie, inspirowanym przez żydomasonów jak Cohn-Bendit, tfurca ‘interwencji humanitarnej’ na użytek kompleksu jot, od Jugosławii po Syrię. Proszę zobaczyć akcje czy teksty tych środowisk po 10 IV – trudno znaleźć obiektywność, LK nazywają bohaterem i patriotą, na przekór faktom.

10 IV zrobiło z LK „kogoś”, a w narodzie wyzwoliło dziką, nieracjonalną rusofobię. Czy to nie daje do myślenia o zasadniczym celu 10 IV – zamachu falszywej flagi? Na pewno nie poszło o transformację LK na lepsze w ostatnich miesiącach, bo taki zamach planuje się latami.

Józef Bizoń: Przepraszam, że się wtrącę. O co chodziło? W uzupełnieniu tego co napisał Piotr. Powinno się rozjaśnić po przerobieniu tej lektury – ale bez żadnych uprzedzeń. W ten sposób mamy komplet: Budują na polskiej ziemi „Rzeczypospolitą Obojga Narodów”

PB: To smutne i niebezpieczne, że tylko TV Trwam byłaby niezależnymi mediami. Pani redaktor Stankiewicz mówi rzeczy oczywiste, a obecni przyklaskują, jakby słyszeli rewelacje – nie potrafią wysnuć i sformułować podobnych wniosków? Mówi o demokracji, jakby była jeszcze możliwa gdziekolwiek pod żydomasonerią. Nawet nie ma jej już w Ameryce, obstawionej żelazną konstytucją i swobodami obywatelskimi. Odnoszę wrażenie spędu, wymanipulowanego przez PiS przeciw PO, wehikuły żydomasonerii. A szczeropolscy religiozni wsiech organizacji, stowarzyszeń i grup cieszą się, że demonstrują z możliwością wpływu na politykę. Tak jak LK wykorzystał Walentynowicz do zniewalania Polaków, tak JK wykorzystuje Staniszewską… patriotycznie i katolicko… Trzeba przepędzić wszelkie POPiSy i lipne odłamy powstające na wypadek, gdyby wyłoniła się prawdziwa polityczna opozycja patriotyczna. Od lat mamy predstawienie w tej samej reżyserii, zmieniają się tylko nazwy trup i nazwiska aktorów, naiwnie użytecznych jak i świadomych.

PB: Jakimi kryteriami kierowała się komisja i co przemówiło za Karskim? Jan Karski a nie Rotmistrz Witold Pilecki, bo ws. żydowskiej, a nie ogólnoludzkiej (Pilecki)? Oczywiście kłamstwo humankind’s greatest crimes (najwieksze zbrodnie w dziejach ludzkosci – chodzi o Szoa); ani słowa o tym, że Szoa spowodowali syjonistyczni Żydzi, a Holokaust na ponad 20 grupach był zbrodnią większą, jeśli już o licytacje chodziłoby. Milczą o wielkich zbrodniach judeocentryków, choćby w ostatnich stuleciach: zagłada Ormian, Greków i Assyryjczyków, ludobójstwo bolszewickie na Rosjanach i in. grupach w ZSRR i bloku sowieckim, żydokomuna, a teraz zniewolenie w jewrounii i „USA”, wojny z terrorem, morderstwo Libii… Czytaj np. tu.

AS: A niech sobie szabas-goj i agent banksterów Obambo nagradza żyda Karskiego. Co mnie to obchodzi? Czyż musimy wszystkimi pierdołami się zajmować? Une po to podrzucają ciągle i na okrągło różne „rewelacje”, dezinformacje i bzdury aby Goim cały czas byli zajęci polemikami, wyjaśnieniami, udowadnianiem, demaskowaniem itp. Szumowina Kuroń, pomijając to że był szumowiną – powiedział kiedyś mądrą myśl – nie palmy ich komitetów. Budujmy swoje. Niech sobie żydo-propaganda pisze co pisze. My mamy za zadanie budowanie wolnych od JAKICHKOLWIEK żydowskich naleciałości fundamentów wolnego społeczeństwa. Zwalczanie jednego żydzizmu a bazowanie na innym świata nie zmieni. Dżumę żydowską zaifekowaną do świadomości i mentalności Polaków należy wytępić i wykorzenić. Bo inaczej Polska całkowicie zaginie.

Adam Anuszkiewicz:  Ale Karski nie byl chyba Zydem tylko pomagal Zydom… A co w tym takiego zlego ze pomagal? Pomagal ludziom przede wszystkim I za to zostal odznaczony.

AS: Proszę popatrzeć na fotografie Karskiego i na jego życiorys, zwłaszcza powojenny. Nawet jeśli uznamy Karskiego za Polaka to wciąż mam szereg wątpliwości… Zapytam np. tak:

 • Dlaczego w raporcie Karskiego interesowano się „holokaustem”, który jeszcze w tym momencie się tak naprawdę nie zaczął – raport ostrzegał o możliwości masowej zagłady Żydów (o której syjoniści lata przed wojną wiedzieli już, że pochłonie ponoć 6 milionów Żydów – ciekawe tylko skąd to wiedzieli)?
 • Dlaczego o holokauście Polaków, który trwał już od września 1939 pod kryptonimem Intelligenzaktion nie było w raporcie ani słowa?
 • Dlaczego mocodawcy Karskiego, którzy sporządzili jemu raport i wysłali go do UK i USA  troszczyli się tylko o ich pobratymców, a los Polaków masowo mordowanych w tym czasie mieli w nosie?

O mitologii holokaustu żydowskiego pisał zamordowany historyk Dariusz Ratajczak.
Kolejne pytanie – dlaczego żydowskie środowiska (zwłaszcza w USA) przez dziesiątki lat milczały o raporcie Karskiego? Odpowiedź jest prosta – musieliby się przyznać, że wiedzieli o planowanej zagładzie pobratymców i nie ruszyli palcem w ich obronie. Z tego powodu ad hoc wymyślili sobie wersję, że nikt z nich  nie chciał w to wierzyć. Co jest bzdurą, bo Hitlera okrzyknęli żydożercą jeszcze przed wojną. A ponadto są wiarygodne dokumenty, że Żydzi o zagładzie ich pobratymców wiedzieli, a jedynie odmówili udzielenia im pomocy. Znana jest odpowiedź Żydów na wołania o pomoc pobratymcom: jedna krowa w Palestynie jest więcej warta niż wszyscy Ost-Juden.
Raport Karskiego został zignorowany przez żydowskie środowiska w USA z tego powodu, że to one zaplanowały i rękami Niemców przeprowadziły operację likwidacji części ludności żydowskiej w Europie. Zwłaszcza tej, która nie chciała emigrować do Palestyny. A do Palestyny większość Żydów nie chciała emigrować, bo po prostu nie zamierzała być mięsem armatnim syjonistów w walkach z Arabami. Wyolbrzymiony i zmitologizowany holokaust stał się pretekstem do utworzenia Izraela – co było zwieńczeniem planu syjonistów.
Nadmienię jeszcze, że w hierarchi III Rzeszy był spory odsetek Żydów, pół-Żydów i ćwierć-Żydów. Do legendy przeszło zdanie Göringa w odpowiedzi na informację szefa gestapo, że jeden z jego generałów jest Żydem: ja decyduję kto tu jest Żydem.

I jak b. trafnie zauważył PB  – dlaczego Karski a nie Pilecki? Zasługi i bohaterstwo rotmistrza Pileckiego są o wiele większe. Jego pechem było i jest to, że był on Polakiem i że troszczył się i o los Polaków, a nie tylko Żydów. Dlatego jest nieomal zapomniany.

AA (do AS): Przeslalem  (forwarded ) pana email do naszego konsulatu w Nowym Jorku. Czas na wyciagniecie wnioskow jak to naprawde bylo z tym Karskim…

PB: Prosze tez przeslac moj koment, brak e-kontaktu na portalu Konsulatu.

AA: Ich kontakt to:  publicaffairs@polishconsulateny.org
Chodze tam czesto na odczyty i spotkania. Postaram sie tez o inne bardziej direct email addresses.

PB (do AA): przeslal Pan czy ja mam poslac?

AA: Niech pan przesle. Czemu to jam am byc zawsze kozlem ofiarnym.  A poza tym pamietam jak skladal pan Zydom zyczenia swiateczne Happy Passover przez internet przed swieami.  Myslalem ze pan tez jest pochodzenia Zydowskiego. A teraz widze co innego… Skad ta nienawisc do Zydow?

PB: Nie bałem się zrobić z siebie „kozla ofiarnego” — pomogłem Panu zaradzić chorobie w rodzinie… Pan ma pokręcone, jak zaprogramowali gojów judeocentrycy. Zaproponowal Pan przekazać koment AS. Myślalem ze tym chętniej przekaze Pan moj koment nt. winy judeocentryków w zbrodniach nie tylko II wojny swiatowej oraz  wyboru do medalu Karskiego zamiast Pileckiego. Czego się Pan obawia? Przecie nie chodzi o (słusznie) karalną nienawiść do Żydow (antysemityzm), tylko potępienie zbrodni skrajnej częsci tej społeczności, domaganie się prawdy historycznej (jakże istotnej dla polskiej racji stanu i ludzkości w ogóle) i reakcję na obecne próby manipulacji prawdą w zw. z medalem od Obamy!
Nie podkreślam etniczności Karskiego, tylko merytoryczność przyznania mu medalu. A stwierdzenie pochodzenia i związanych faktów w kontekście gdzie to ma znaczenie (judeocentryzm decyzji nadania medalu) jest jak najbardziej na miejscu. Czy podobnie reaguje Pan na obfite, wyrażane zwlaszcza przez skrajne żydowstwo nowojorskie, przejawy antypolonizmu?
„Żydom” składałem życzenia z okazji ich świąt, tak jak i „Polakom”: uczciwym Polakom i uczciwym Żydom (Jewish Voice for Peace), bo nie życzę dobrze wrogom Polaków i ludzkości. A w Pana mentalności jak? Uczciwym muzułmanom czy buddystom też nie życzyłby Pan dobrze?
„Myślał” Pan że jestem pochodzenia żydowskiego? Na pewno nie gorszego niż Pańskie. :<]  Czyżby przysłał mi Pan informacje judeocentryczne licząc na przyjęcie przez domniemanego Żyda?  A teraz co Pan myśli – że jak jadę na „Żydów” to nie mogę być Żyd? Kto tu jest kołtunem?
Po co chodzi Pan na odczyty i spotkania w Konsulacie? Był i jest wykorzystywany przez służby do manipulacji i skłócania Polonii, a przez rząd — do szerzenia polityki żydomasonerii zniewalającej Polskę… Więc przekaże Pan mój koment, czy mam sam pisać do nieznajomych? Lepszego użytkowania swej mózgownicy (i serca) życzę

AS (do AA): Równie dobrze mógłby pan wysłać go do siedziby Mossadu. Reakcja byłaby taka sama – zostanę uznany niepoczytalnym antysemitą, antysyjonistą i „kłamcą oświęcimskim”.

AA (do PB): Przekazalem pana koment. Ale nie wiem co oni z nim zrobia i czy wogole sie odezwa…

PB: bardzo dziekuje, osobno napisze list otwarty do Konsulatu i Obamy w tej arcywaznej Polskiej Sprawie.

Józef Bizoń: przesłane m.in. do mnie:  […] jestesmy zaatakowani przez hakerów http://www.radiopomost.comVictor Zolcinski

PB: kliknij Ignore… i juz po „ataku”

††††††††††††††††††††††††††

Zdrowie i życie

Niezależne badania zidentyfikowały rakotwórczy kwas perfluorooctanoiczny (?) (ang. PFOA), komercyjnie znany jako C-8 produkowany przez giganta Wielkiej Chemii, DuPont. Wywołuje raka nerek i jąder u człowieka. Ponad 99% Amerykanów ma PFOA we krwi. Grupa praw konsumenta, EWG wzywa rząd, by przestal ignorować ten problem.Od ponad 50 lat, DuPont produkuje PFOA do użytku w: teflonie do naczyń kuchennych, opakowaniach odpornych na tłuszcze, powłokach meblowych przeciw plamieniu oraz w dywanach i odzieży. PFOA występuje już w źródłach wody pitnej w całej Ameryce.

Chciwe korporacje, szaleni uczeni, bezsilni (sterowani) politycy niedbają o nas. Chemoślady trują niebo, fluor — wodę, a żywność jest wysypiskiem niebezpiecznuych chemikalii.

Nie wiem, czy jest już w sprzedaży w Polsce, ale dla przestrogi: „Wynaleziony” przez Matta Bakosa, założyciela Adya Inc., środek Adya Clarity jest handlowym szarlataństwem. Pod koniec ubr. entuzjaści naturalnych suplementów doznali szoku, kiedy okazało się, że Adya Clarity otrzymuje się przez rozpuszczenie skały mineralnej i metali w kwasie solnym i rozcieńczenie w wodzie. Produkt agresywnie lansowano jako magiczny środek magnetyczny na kamienie nerkowe, reumatyzm i artretyzm, usuwanie metali ciężkich z mózgu i nawet poprawę zdrowia zębów.

Adya Clarity fałszywie oznaczono, pomijając dużą zawartość glinu (szkodzi na umysł), zarejestrowano w Kanadzie i rozprowadzano bez podstawy w żadnych testach bezpieczenstwa ani skuteczności, roszcząc właściwości, których produkt nie ma. Wiele osób i reputowanych firm suplementów promowało produkty Adya Clarity, ciągnąc z tego zyski, bezmyślnie powtarzając pseudo-naukowe opisy produktu, wymyślone przez Bakosa.  Wideo

Wielu konsumentów nie zna autentycznego produktu, więc daje się nabrać. Tradycyjnie, bajgiel wymaga gotowania w wodzie, dając charakterystyczną gęstą teksturę produktu. Ale zwiększa to koszt produkcji. Więc większość piekarni maszynowi naparowuje „bajgle” przed wypiekiem.

Ruch farmerów, producentów żywności i zaniepokojonych obywateli w USA złożył petycje w departamentach rolnictwa i środowiska o prawidłową analizę następstw stosowania herbicydów 2,4-D (firmy Dow AgroScience) i dicamba (Monsanto), zanim dojdzie do kontemplowanej deregulacji tych herbicydów.  Mają one zaradzić rosnącemu problemowi super-chwastów odpornych na herbicycy i pestycydy, coraz bardziej zarastających konwencjonalne pola uprawne. W odróżnieniu od istniejących chemikalii, 2,4-D i dicamba są skrajnie trujące i zagrażają zniszczeniem pobliskie drzewa, rośliny i uprawy, co miałoby katastrofalny skutek w środowisku jako całości.

Dla długotrwałości żywności na półce sklepowej, konserwanty i syntetyki hamują utlenianie i opóźniają rozwój w niej pleśni i grzybów. Ale skonsumowane, pozbawiają tlenu komórki człowieka.

Wg nowych badań opublikowanych w Clinical Epigenetics, Standard Zywienia Amerykanskiego (SAD) wraz z rozmaitymi czynnikami toksycznymi w otoczeniu odgrywają zdecydowaną i synergistyczną rolę  w rozwoju autyzmu.

††††††††††††††††††††††††††††††

Mammon – bóg pieniądza

Komentarze 2 do “Mammon – bóg pieniądza”

 1. […] Andrzej Szubert dodał z okazjii obamskiej: […]

 2. […] namierzam kunie canadyjskie; łażą za mną jacyś pejsaci w […]

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: