Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Niewolnik w zniewolonym kraju

Posted by grypa666 w dniu 17/04/2012

Spis treści

Komunikaty
Piszecie…
Warto przetłumaczyć
Aktualności
Zdrowie i życie
Duchowy niewolnik w zniewolonym kraju

††††††††††††††††††††

ALERT: W USA szykuje się coś ogromnego, niedobrego…

††††††††††††††††††††††††††

Nowa pod-strona anty-Codex = Zdrowie naturalnie

Moje nowe opracowanie po angielsku: Zionist Pains: The Evils of Judeocentrism

Wspomóż mnie — na konto lub Pay Pala

 Z datków dla mnie, przekazałem w bm. bardziej potrzebującym:

  • 1000 zł dla polskiego patrioty, Józefa Bizonia
  • 100 $ dla Roya Tova, chrześcijańskiego Izraelczyka, więźnia politycznego w Boliwii

Roy Tov: Thank you, Piotr, God bless you and yours,

Gdyby każdy użytkownik raz na rok darował nawet dychę, to byłoby wspaniale, nie tylko dla mnie i naszej wspólnej sprawy.

†††††††††††††††††††††††††††††††††

Komunikaty

Centrum Kultury i Tradycji „Wiedeń 1683”
III Konferencja z cyklu Zwróćmy się ku Panu

Koń Trojański w Mieście Boga?
Pytania na 50-lecie Soboru Watykańskiego II

Warszawa, 21 kwietnia
Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza, Rynek Nowego Miasta 20
Program i Więcej
…………………………………………………

WSPÓLNIE SIEJEMY PRZYSZŁOŚĆ DLA ROLNICTWA WOLNEGO OD GMO

Szanowni Państwo, w  dniach  14-29  kwietnia 2012 odbywają się  W CAŁEJ POLSCE różne wydarzenia w ramach  międzynarodowej akcji  WSPÓLNIE SIEJEMY PRZYSZŁOŚĆ DLA ROLNICTWA WOLNEGO OD GMO. Działania polegają na wspólnym siewie ekologicznych i tradycyjnych nasion i promocji tych nasion. Siejemy NA WSI –  w gospodarstwach rolnych i W MIEŚCIE – do doniczek. Prowadzimy akcje edukacyjno-informacyjne i wymieniamy się swoimi, dobrymi nasionami. Wspierają nas artyści m. in. będą także akcje malowania ścian. ZAPRASZAMY do udziału w wydarzeniach, które już są opisane na stronie lub zorganizowanie własnego wydarzenia. SZCZEGÓŁY

WSPIERAJ DZIAŁANIA NA RZECZ POLSKI WOLNEJ OD GMO – Jadwiga Łopata i Julian Rose

……………………………..

Przypomnijmy o Rotmistrzu bez hitleryzmu i hucpy

Szanowni Państwo, Przed majowo-czerwcowymi Rotmistrzowymi dniami pamięci trzeba gruntownie przemyśleć kilka kwestii. Wśród uczestników akcji społecznej Przypomnijmy o Rotmistrzu (Let’s Reminisce About Witold Pilecki) nie ma miejsca ani dla handlarzy świętą pamięcią Bohatera, ani dla pozbawionych szacunku do uczuć i opinii weteranów NSZ, AK, BCh, byłych więźniów kacetów i niewolników III Rzeszy, miłośników obyczaju morderców. Zapraszam do zapoznania się z materiałem Przypomnijmy o Rotmistrzu bez hitleryzmu i hucpy. Dostępnym także w profilu akcji.  – Z poważaniem, Michał Tyrpa, Prezes Zarządu Fundacji Paradis Judaeorum

…………………………………

PIKIETA – PEŁNA INFORMACJA I WOLNOŚĆ WYBORU SZCZEPIEŃ

21 kwietnia 2012 godz. 12:00, POZNAŃ, ul. Półwiejska, pod pomnikiem Starego Marycha.

Obywatelska akcja w sprawie nie cenzurowania informacji o szczepionkach i wolności wyboru szczepień

Wyjdźmy na ulice świata, domagając się wolności i prawdy dotyczącej ryzyka szczepień.

Nieprzypadkowo pikieta odbędzie się 21 kwietnia, w pierwszy dzień Europejskiego Tygodnia Szczepień organizowanego pod patronatem WHO. Chcemy zaprotestować przeciwko bezkrytycznemu przedstawianiu szczepień, bez wspominania o cenie, jaką przychodzi nieraz zapłacić za wybór tej formy uodpornienia. Protestujemy przeciwko przymuszaniu zdrowych obywateli do zabiegów medycznych oraz prowadzeniu kampanii dezinformacji odnośnie skuteczności i bezpieczeństwa szczepień.

Protest urządzamy w solidarności z rodzicami zmarłej Stacy Sirjacobs, Kubusia Skalika i z wszystkimi osobami, których dotknęły powikłania poszczepienne. Podobne protesty odbędą się w Belgii, Francji, Wielkiej Brytanii, Kanadzie i we Włoszech,.

Apelujemy do rządzących i parlamentarzystów: zmieńcie niesprawiedliwe prawo! Każdego dnia w wielu miastach Polski sanepidy usiłują pobrać od rodziców kolejne grzywny w celu przymuszenia do zaszczepienia dzieci. Domagamy się także uznania problemu niepożądanych odczynów poszczepiennych (NOP), działań mających na celu ich odpowiednie ewidencjonowanie i badanie, oraz pomocy osobom, które ucierpiały przez szczepienia. 

W sytuacji gdy państwo gwarantuje producentom logistyczny raj, dystrybuując niektóre szczepionki, a wszystkim przyznając specjalny status jedynego produktu leczniczego dostępnego na receptę, który można reklamować, producenci przedkładają działania marketingowe nad badania dotyczące bezpieczeństwa produktu. Przymus szczepień sprzyja korumpowaniu urzędników, łamaniu sumień lekarzy bojących się utraty licencji i ogłupianiu rodziców, a atmosfera przymusu paraliżuje wszelką rzeczową dyskusję o szczepieniach. Dołącz do naszego protestu i pomóż zmienić tę sytuację,

Historia Stacy z Belgii 

Stacy Sirjacobs zmarła w październiku 2011 r. w wieku 2 miesięcy, tydzień po zaszczepieniu trzema szczepionkami. Jej rodzice walczą o uzyskanie wyników autopsji. Od października 2011 r. domagają się ich bezskutecznie! Nic dziwnego, że dziś rodzice Stacy apelują o niecenzurowanie informacji o szczepionkach. Dla nich protest 21 kwietnia 2012 r. będzie miał wymiar osobistej tragedii, jaka być może nie wydarzyłaby się, gdyby informacje o zagrożeniach związanych ze szczepieniami były przekazywane rzetelnie zarówno lekarzom, jak i rodzicom.

Historia Kubusia z Polski

Kubuś Skalik jako noworodek został standardowo zaszczepiony szczepionką przeciwko gruźlicy w szpitalu w pierwszej dobie życia, wkrótce pod pachą pojawiły się powiększone węzły chłonne, które zostały zdiagnozowane w dokumentacji medycznej jako niepożądany odczyn poszczepienny i nacięte, żeby oczyścić je z ropy. Rok później Kubuś trafił do Centrum Zdrowia Dziecka, gdzie leżał nieprzytomny. Okazało się, że jest chory na poszczepienną gruźlicę mózgu, jednak żaden lekarz nie odważył się już potwierdzić tej diagnozy na piśmie. Kubuś zmarł w maju zeszłego roku. Lokalny Sanepid pisemnie odmówił rodzicom informacji, czy lekarz zgodnie z ustawowym obowiązkiem zgłosił NOP!

Szczepienie noworodków to rosyjska ruletka: nikt nie bada, czy nowo narodzone dziecko nie ma wrodzonych schorzeń mogących znacznie zwiększyć ryzyko ciężkich powikłań poszczepiennych.

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU

PRZECZYTAJ APEL DO PARLAMENTARZYSTÓW

PODPISZ PETYCJĘ DO MINISTRA ZDROWIA

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!  STOP PRZYMUSOWI I DEZINFORMACJI!

†††††††††††††††††††††††††††††

Piszecie…

MIKI: witaj nieznajomy człowieku, czy może nie człowieku. nie wiem kim jesteś, co robisz?! nie będę ci udzielał rad, powiem: to inspirujące. ale po co zawracam gitarę? sztuka, wiara, przeznaczenie, podświadomość i nad świadomość. chcesz zwariować jak inni? myślisz że kiedy poznasz odpowiedź coś zmienisz, na lepsze… kolejny odważny?! heheh. mogę je…dynie… gratulować, i dać ci torbę papierową na głowę. pytanie osobiste, znasz jakąś sztukę walki? znasz daty? godziny? zasady gry? własne możliwości i chcesz wkroczyć do gry! gry o wszystko? ja całe życie się do tego przygotowuję i powiem ci że to wszystko mało, nawet medytacja i osiągnięcie całkowitej wiedzy nie gwarantuje niczego! może być tylko jeden… z najlepszą paranoją! wyobramźnią lub czymkolwiek. ten który wygra! hehhe w nieznaną grę, grę w czasie i przestrzeni, o ile ją czuje widzi i potrafi zroznumieć. poza tym ty nie istniejesz a ja pisze to tylko po to aby dokładnie zrozumieć czym jesteśmy. wariatami jak Brevik?! czy małymi dziećmi którzy zmienić świat dorosłych? umierających strauszków którzy zepsuli ten świat i nasze dusze. i o ironio nic już nie jest prawdą, a żadna woda nie jest czysta. jak lubisz czytać zapraszam do lektóry oka demona. na moim blogu. szukaj w googlach i znajdziesz, jest niezła bania stary!! rozkmina taka że wszystko co robisz,,, jest żartem, a ty nawet się nie śmiejesz! żartem który cały świat robi polakom i innym frajerom w celu udowodnienia nam że tak trzymamy palce w dupie. i to nie swojej, no tak to już argument niemerytoryczny, ale idiotyczny jak cała polska. hehee będę się śmiał głośno i traumatycznie, jak w „szkole bogów” hehheheh

PB: Miki, to dla mnie prostaka za głębokie… żebyś choć miał zdjęcia bez bielizny :<]]]

Adam Cornell: Witam, Dziś [18.4.2012] ruszamy z audycją rozmowy bez cenzury środa godz. 22-ga. Pozdrawiam

Zbigniew Juźków: Witam.  W związku z tym, że w okresie Świąt Wielkiej Nocy nie udało mi się wysłać korespondencji mailowej, przekazuję moje najserdeczniejsze poświąteczne już, ale przecież wciąż w okresie wielkanocnym życzenia wszelkich łask od Zmartwychwstałego Pana, zdrowia, radości w życiu i spełnienia marzeń. – Zbigniew Juźków

P. S. 1  W czasie świątecznym przebywałem u rodziny i akurat miałem pecha, bo program komunikujący komputer z routerem się popsuł i nie miałem możliwości wysłania e-maila.

P.S. 2  Do tego listu przesyłam plik dołączony SWIETA.pdf, który zawiera informacje z pewnego kalendarza, jakie to różne dziwne święta wymyślono, aby je obchodzić w ciągu roku.

PB: Dzięki, jako Współpracownik, otrzymałeś już moje życzenia poprzez blog (mam nadzieję, że komp działał w tę stronę). A kalendarz rzeczywiście dziwadło, jak nasze czasy. W tradycyjniejszych kołach chrześcijańskich wciąż obchodzi się święto danego świętego. Od tego nazwa święto/święta?

†††††††††††††††††††††††††††

Warto przetłumaczyć

†††††††††††††††††††††††††††

Aktualności

Podobnie jak Bush, Obama z sojusznikami izraelskimi współpracują nad szkoleniem obcych terrorystów (nieraz nawet w USA) w zamachach na irańskich naukowcach i przywódcach wojskowych. A mówi głośno o dyplomacji i chęci negocjowania z Teheranem.

Wieczne wojny globalne odbiły się na wojsku . Wg statystyk od naczelnego lekarza sił USA w Los Angeles Times, ponad 110 tys. żołnierzy czynnej służby brało w ubr. na receptę antydepresanty, narkotyki, środki uspokajające i antylękowe oraz antypsychotyki. Prawie 8% czynnych służb bierze środki uspokajaące, a ponad 6% antydepresanty — wzrost 8-krotny.

Lucky: Na stronie zmutowany mlecz, zupełnie taki sam jaki znalazłem w 2011 w okolicach Warszawy. Okazuje się, że budynek reaktora nr.4 jest tak popękany, że może nie wytrzymać kolejnych wstrząsów – (gdyby do nich doszło). W przypadku trzęsienia ziemi o odpowiedniej sile grozi mu zawalenie, wysypanie zawartości basenu i pożar nuklearny zgromadzonych w  przechowalniku prętów MOX [uranowo-plutonowych]. TEPCO nie ma pieniędzy na ich usunięcie a operacja tego typu zajmie zbyt dużo czasu. Dodatkowo w Japonii wybuchł innny pożar – /Chemical Complex is on fire with nuclear fuel in Yamaguchi/

Zdrada: Wszystko jest mozliwe aby jak najszybciej , chory z nienawisci do Polakow Tusk i jego banda przydupasow niszcza Polske konsekwentnie nie opuszczajac nikogo i niczego . Bedzie tragedia jakiej Polska do tej pory nie doswiadczyla , TRAGEDIA NARODOWA . Rzady tego bydlaka musicie zniszcyc Rodacy , obojetnie karabinek czy toporkiem , ten motloch musi byc zniszcony raz na zawsze , rodak z USA.

PB: Wyrzucenie rządu wonTuSSka na zbitą mordę nic nie zmieni, czeka ekipa B gotowa do kontynuacji zniewalania przez unych, udająca  opozycję.

PB: Karta iluminatów na pewno nie przedstawia wieży Big Ben w Londynie. Co do reszty — po jakie licho pchać się do gniazda banksterskiej żydomasonerii i to w dzień wyznaczony na prawdopodoby atak fałszywej flagi podczas cyrku dla gojów?

AS: Najgorsze jest to, że jeśli oni coś zbrodniczego rzeczywiście zaplanowali, na Londyn, to i tak to zrealizują. Nie mamy szans aby temu zapobiec. Miliony w UK czekają na tę olimpiadę i będą w tym uczestniczyć. Z zagranicy też zwalą się ogromne tłumy.
Jesteśmy w sytuacji marynarzy Titanica, którzy dostrzegli akurat górę lodową. Oni już widzą, że będzieza chwilę zderzenie. A cała reszta na pokładzie bawi się, je, tańczy i nie wie, że nadchodzi śmierć. Jest to dla mnie przygnębiające… To przeklęte poczucie bezsilności…

PB: Chyba „Amerykanie”… Służbami USA kierują obcy, a jeśli już to zadania wykonują szabas-goje i użyteczni idioci, podobnie jak w Polin. Rosyjski  artykuł pisze o domniemanym patriotyzmie LK, podejrzanie zbieżnie z opiniami religiozno-szczeropolskich. Patriota nie wpędziłby Polski do struktur euroatlantyckich (UE i NATO), nie poparłby żydomasonerii Bnai Brith ani ludobójstwa izraelskiego, nie brałby udziału w żydo-nagonkach na potencjalnych i strategicznych sojuszników Polski: Rosjan, Białorusinów, ani w żydo-okupacjach południowych Słowian, Irakijczyków, Afgańczyków… Kolorowe rjewoljucije na Ukrainie i w Gruzji, które LK osobiście poparł, straciły kolory… Zydomasoneria próbowała wykorzystać użytecznych idiotów w Budapeszcie, w tym z Polin pod podobizną śp. LK. Czy rzeczywiście LK uchronił polski kapitał i majątek narodowy dla Polaków? W moim Szczecinie stocznie rozwałkowali za jego kadencji prezydenckiej… Artykuł niedopowiedział aspektu politycznego, więc jego techniczne wnioski też są podejrzane. Podstawowe pytanie: skoro LK nie był jedynym ani głównym celem zamachu, po co jego nazwisko w tytule? I jaki twardogłowy LK? Posłusznie wykonywał wskazówki z Waszyngtonu, Brukseli i Tel Awiwu!

Opolczyk: Ujawnienie akurat teraz informacji rosyjskich spec-służb o manipulacji GPS przez USA wiążę ze wzmożoną nagonką ze strony PiS na Rosję, uwieńczoną niedawną próbą włączenia tzw. parlamentu jewropejskiego do PiS-owsko-hasbarskiego śledztwa. O tym, że Amerykanie byliby w stanie zmylić Tupolewa ich GPS-em, ewentualnie „przeskalować” samego TAWS-a na pokładzie, aby mylnie odczytywał on sygnały, pisałem krótko po katastrofie. Nie wykluczałem też podłożenia przez nich w pobliżu lotniska fałszywej radiolatarni. Ale już wtedy, bez posiadania ostatniej informacji rosyjskich spec-służb od samego początku byłem przekonany, że Smoleńsk był ich operacją pod obcą flagą. To Amerykanie, a raczej amerykańscy koczownicy nakłonili Kaczyńskiego/Kalksteina do lotu w sobotę, 10 kwietnia – aby w zamachu oszczędzić delegację polskich Żydów. O tym pisałem wielokrotnie!
Opinia, że Kaczyński był polskim patriotą bo chronił gospodarkę polską przed liberalizacją i wyprzedażą jest budurą.
Kaczyński dbał przede wszystkim o interesy Izraela i Żydów. A na jego „politykę finansową” kapitalny wpływ miał jego elektorat. A więc rzesze starszych kobiecin, rencistek i emerytek (i ich mężów)  – czyli moherowe berety rebe Rydzyka oraz ślepo prokaczyńska Solidarność kierowana wówczas przez kaczystę Śniadka. Gdyby Kaczyński/Kaczyńscy nie blokowali propozycji wymierzonych w kieszenie rencistów, emerytów i związkowców – poparcie dla nich spadłoby do zera. Przestaliby politycznie istnieć. Tak więc ich „patriotyzm” był wyłącznie wyrachowaniem politycznym i zwykłą koniecznością. Przypominam tutaj, że decyzję liwidacji polskich stoczni komisarze jewropejscy podjęli w czasach rządów PiS. Sam prezez Jarosław jeździł do Brukseli negocjując jedynie „korzystniejsze” warunki likwidacji polskich stoczni, a nie samą ich likwidację. Wystąpieniem z Unii np. nie groził.
Taki to był z niego „obrońca” polskiej gospodarki.
Komentarz Ulickiego pod tekstem jako bzdury pomijam. Oficjalnie nikt nie oskarżał CIA czy Mossadu o zamach, więc PiS nie musiał zacierać żadnych śladów. Wystarczyłoby, aby PiS sprawy nie nagłaśniał, a o katastrofie mało kto by dzisiaj pamiętał. Zastanawiam się obecnie tylko nad tym, czy wierchuszka PiS nagonkę na Rosję i wciąganie w śledztwo UE robi nadal na zamówienie CIA, czy też wyrwała się jej spod kontroli. Bo CIA nie zależy na tym, aby rosyjskie spec-służby ujawniały takie informacje, jak ta o manipulacjach GPS. Chyba że une liczą na to, iż hasbarskie mendia te informacje przemilczą lub je jako „ruskie oszczerstwo” zdyskredytują.
Domysły komentatora „markglogg” o „wymianie elit” uważam za bezpodstawne. Z zabitych generałów np. wszyscy wiernie od lat służyli NATO i USA (niektórzy z nich brali osobiście udział w okupacji Iraku) Jaki więc powód mieliby une, aby ich „wymieniać”? A z marionetek politycznych na pokładzie Tupolewa wszystkie pełniły funkcje w wasalskich agenturalnych partiach, w wasalskim fasadowym sejmie i senacie, w agenturalnym rządzie, w agenturalnej kancelarii prezydęta, oraz w wasalskich instytucjach aprobujących zniewolenie i zwasalizowanie Polski przez Unię i NATO.
Po co więc byłaby konieczna wymiana gorliwych marionetek na inne? Tym bardziej, że w układzie okupującego polską scenę polityczną tandemu PO-PiS nic się nie zmieniło. Oba te kibuce (z fundacji Sorosa) nadal skupiają ponad 50 % głosów wyborców.
Operację „Tupolew” przeprowadzono celowo w tak licznej obsadzie pasażerskiej tylu ważnych przedstawicieli elyty III Rzydopospolitej, aby katastrofa ta wywarła możliwie jak największy szok. Bo to gwarantowało maksymalnie wielkie i długotrwałe zainteresowanie Polaków tą katastrofą. I tym bardziej rzucało podejrzenie na Putina – że za jednym zamachem zlikwidował on tylu wrogów Rosji, z wściekłym rosofobem Kaczyńskim/Kalksteinem na czele.

Stefan Pagowski (17.4.2012): Jesli dobrze zrozumialem, dr Roth wskazal nie tylko na pazernych dostawcow  farmaceutykow ale takze zapewnia, ze nie masz to jak waluty niezaleznych panstw. Na potwierdzenie slusznosci tezy o wyzszosci walut narodowych nad narzuconymi jest relacja dr ekonomii, przedwojennego pierwszego Wojewody Pomorskiego II RP, wspolinicjatora budowy Portu Gdynia, wieloletniego dyrektora Banku Handlowego w Warszawie, wspolzalozyciela Rady Glownej Opiekunczej w GG: dzieki madrym pociagnieciom naszego podziemnego kierwnictwa cala wojne dzialaly [w GG[ banki polskie, alimentujac tysiace warsztatow, fabryk i przedsiebiorstw handlowych. Twierdze, ze gdyby nie fakt odrebnej waluty [„mlynarki” Banku Emisyjnego], Niemcy wyssaliby z okupowanej Polski wszystkie soki zywotne. Brzmi to paradoksalnie, ale jest prawda, ze Polacy w okupacji lepiej zyli od Niemcow… Jest to fragment znakomitego pamietnika dr Stanislawa Wachowiaka [1890-1972] Czasy ktore przezylem (wyd. INTERIM, Warszawa 1991, stron 369). Polecam!
I dodatkowy argument: w Kanadzie istnialy silne tendencje do wprowadzenia dolara USA jako waluty obiegowj. Po wojnach w Korei i Vietnamie tutejsi ekonomisci i politycy uzanali, ze mimo faktycznego parytetu lepiej sie wiedzie z wlasnym pieniadzem.

†††††††††††††††††††††††††††

Zdrowie i życie

AS: Raka nie trzeba leczyć. Wystarczy ograniczyć ilość węglowodanów do 50-70 gram dziennie i rak nie ma szans się rozwijać. Nawet więc, jeśli utworzy się komórka rakowa – zostanie „zagłodzona”. Krzem nie ma nic wspólnego z powstawaniem cukrzycy. Powstaje z powodu nadmiaru węglowodanów w diecie w połączeniu z innymi błędami żywnościowymi (zła jakość i nadmiar roślinnego białka).

†††††††††††††††††††††††

Niewolnik w zniewolonym kraju

PB: cześc i wieczna chwała Wielkiemu Polakowi i Człowiekowi

  • Burak salonowy

Małgorzata Todd: Szanowni Państwo! Burak salonowy jest odmianą stosunkowo nowa. Pochodzi od buraka pastewnego, chociaż czerwonego zarazem, przywleczonego przez armię radziecką. Zadomowił się i rozplenił między Bugiem a Odrą. Od początku ostro zwalczał przejawy jakiegokolwiek życia pozaustrojowego, czyli antykomunistycznego. Kiedy komunizm skompromitował się do cna, burak uwłaszczył się i przyjął rolę salonowca, którą pełni do dziś z dużym powodzeniem wobec nieświadomej niczego gawiedzi.
W imię tolerancji nie toleruje żadnej opozycji, do czego przywykł jako potomek buraków radzieckich. Nie można jednak powiedzieć żeby był całkiem pozbawiony uczuć wyższych. Czci na przykład i odnawia pomniki takie, jak „Czterech śpiących” i nie chce słyszeć o jakiejkolwiek wysokiej zabudowie centrum Warszawy, która mogłaby przysłonić drogi jego sercu Pałac Kultury i Nauki im. Józefa Stalina. Burak salonowy zna się bowiem na kulturze jak mało kto. To przecież jego przodkowie tę „kulturę” próbowali wprowadzać. Bryluje więc i poucza co jest właściwe, a co nie. Wie najlepiej jak przypodobać się możnym tego świata, poniżając to co polskie. Kogo ma na myśli? Wielu można by wymienić z nazwiska, ale ponieważ z zasady nie używam słów nieprzyzwoitych, to się powstrzymam. Wasza szczerze oddana ogrodniczka
P. s. Poniższe linki przeznaczone jest dla osób zainteresowanych dociekaniem prawdy. Pozostałe osoby powinny je zignorować.

PB: Zaiste lepiej buraki pielić niż w żydo-politykę się angażować. Gdyby kto nie wykapował z hasbarskiej terminologii, dla kogo pani Todd oporządza szczeropolskie grządki, poniższe filmiki z udawaczem patryjoty, Macierewiczem/Singerem, nie pzostawiają wątpliwości. Pani Todd, jeśli Macierewicz zwrócił się o pomoc w slectfie 10 IV do judeocentrycznego kongresmana, który współ-korumpował dochodzenie 11 IX, to dla  kogo robi on? A pani? Proszę nie przysylać mi więcej badziewia hasbarskiego.

  • Niewolnik swego oszołomstwa, Tadek Kisiel znów uderza nie w kogo trzeba

Dopiero co Jacek Boki przeprosił za oszczerstwa, a tu wychodzi zza winkla stary „znajomy”, rozpierniczacz forów, nosiciel całego już wora bezeceństw i niedorzeczności pod adresem nie tylko moim, strzelec w pudła religiozno-szczeropolskie, oszołom Tadek Kisiel. Oto co  propaguje na forum bloga MonitorPolski. Każdy może sprawdzić, tak jak MonitorPolski, że to nie moje opinie. Widzę, że moje nazwisko stało się ścierą do obcierania gęb przez wszelkiego typu chłam. Następnym razem w kraju, spytam mego mecenasa, czy i co zrobić z tym fantem.

zenobiusz     21 Kwiecień 2012 o 8:28 am
Nie przegapcie bo i dr,Bein ,jest tego zdania.
“Jeszcze nigdy Polska nie była tak skatoliczona (żeby nie powiedzieć zażydzona) jak obecnie. Ponad 90 procent tradycyjnie słowiańskiej Polski modli się do Żyda. Żydówki i żydowskiego boga (zwanego czasami Jehowa albo Jahwe). A teraz również zaczynają się modlić ci polakatolicy do największego, najbardziej skatoliczonego i nieubłagalnego wroga słowiańskiej Polski: Karola Wojtyły, sługi obcego państwa, nie Polski słowiańskiej. I między innymi dlatego ten władca Watykanu wolał być pochowany na obcej ziemi, a nie u siebie w kraju.
Ale to chyba początek końca tego zniewolenia polskiej kultury, które trwa już tysiąc lat. Teraz, kiedy Pan Wojtyła poszedł do nieba, czyli do nikąd, nastąpi może powolny powrót do naszej słowiańskiej kultury, tylko “chwilowo” (…z perspektywy wielu tysięcy lat słowiańskiej historii), przyduszonej skorupą obcej, religijnie rasistowskiej i anty słowiańskiej ideologii.”
(…)  “Nie wolno nam bać się tej wolności i nie możemy już więcej być ani religijnymi niewolnikami Watykanu, ani politycznymi wasalami Białego Domu, Moskwy, czy Brukseli. Ci, którzy chcą popierać imperialistyczne ambicje USA, niech robią to prywatnie, na własny koszt. Ci, którzy nie mogą przestać modlić się do Karola z Wadowic, Jezusa z Nazaretu, Szawła z Tarsu, “Dziewicy” ze wsi żydowskiej i setki innych bożków, i świętych katolickich, niech sobie wyjadą do Watykanu i do tzw. “Świętej Ziemi”. My mamy własną Świętą Polską Ziemię.

  • Jacek Boki przeprasza za oszczerstwa

Rzucić oszczerstwa każdy potrafi, ale żeby przeprosić potrzeba większego człowieka. W wyjątkowym pociągnięciu w mej historii współżycia z Rodakami, Jacek Boki sczerze przeprosił za niedorzeczności, jakie wypisywal pod moim adresem (przypuszczam, że pod wpływem jadu Szewczyka Dratewki, który rozplakatował hasbarę pod adresem Beina od czasu kampanii antyświniokowej). Do moich słów uznania dla przeprosin przez Jacka dołącza się Marek Podlecki.

Jacek Boki (20.4.2012): Jeśli Cię uraziłem, tą  drogą chcę Cię bardzo, za  osobiste wycieczki pod Twoim adresem, gdzie przyznaję poniosło mnie zbyt bardzo. Tym samym jeszcze raz BARDZO CIĘ PRZEPRASZAM. Co do poglądów na różne sprawy będziemy się różnić tak, czy inaczej. Osobiście absolutnie nie uważam, że winę ponosi za to co się dzieje  na świecie jakiś mityczny kompleks jot, czy inni syjoniści, komukolwiek by  przyszywać te łatki i określenia. Ci, którzy tym wszystkim kręcą nie utożsamiają się z żadną religią, ani  z judaizmem, ani z chrześcijaństwem, ani z islamem! Posługują się wszystkimi trzema religiami, by wzniecić do nich totalną nienawiść jednych do drugich, i tym sposobem osiągnąć to co zamierzają, choć nawet oni sami są tylko sługami upadłego anioła, który na koncu wcale nie podziękuje im za to co robią teraz. Dlaczego? Dlatego, że on nie ma żadnych faworytów, nawet w ich osobach.
Tak więc tą  drogą, jeszcze raz przepraszam Cię za  osobiste wycieczki pod Twoim adresem, co nie powinno mieć  miejsca i czego szczerze żałuję. Możesz to opublikować. Pozdrawiam serdecznie!

PB: Drogi Jacku! Szczere przeprosiny swiadcza o czlowieku z kregoslupem. Przyjmuje je z uznaniem. Ubolewam, ze dales sie wciagnac manipulacjom i oszczerstwom przez Dratewke. Opinii jest tyle co ludzi, nigdy nie bedzie 100% zgody co do pryncypiow, a co mowic o detalach. Ciesze sie, ze wracamy do niegdysiejszych dobrych stosunkow wzajemnych. – pozdrav
PS: czy masz do publikacji jakis artykul na ww. temat ukrytej wladzy?

Marek Podlecki: Podziwiam klasę. Ja nie mogłem inaczej zareagować, jak przekazać to mojemu przyjacielowi (sądzę) Piotrowi. Jacku, zrewiduj swoje poglądy odnośnie Piotra, bowiem swoją postawą w 2009 i nie tylko, potwierdził że najważniejsza jest dla niego prawda i dobro ludzkości. Ja też jestem gotów zmienić swoje poglądy na wiele spraw, nikt nie jest nieomylny.

PB: We wstepie do podanego tekstu jest bzdeta: Nie wszystkich Żydów jednak Niemcy wymordowali; części pozwolili wyjechać do Stanów Zjednoczonych i tam możemy spodziewać się niedługo zmagań o to, kto dziś ma być Narodem Wybranym. Nie o Niemcow chodzi tylko o zydowskich syjonistow u faktycznej wladzy III Rzeszy. Judeocentryzmu nie wytepi sie przez wypedzenie nad Jordan. Uny wejda tylnymi drzwiami, jak pokazala/pokazuje historia.

[…] Polska jest dobrze przygotowana do odgrywania wiodącej roli w tej metamorfozie. Metamorfozie, która ma potencjał, aby odblokować twórcze siły tak długo utrzymywane w ryzach, zarówno przez obcych najeźdźców, jak i przez pewien brak własnej wiary, która do tej pory powstrzymywały obietnicę czegoś znacznie lepszego dla tego od dawna cierpiącego narodu: realizację prawdziwego państwa samorządnego i kwitnącego kulturowo, tak wyczekiwanego przez miliony ludzi wszystkich zawodów.

Jest to zmiana, która jest na pewno spóźniona. Dzielne walki i poparcie pracowników stoczni gdańskiej można jeszcze wesprzeć. Nie w obecnie zlikwidowanych stoczniach nad Bałtykiem, ale wśród milionów małych i średnich gospodarstw, które są ostatnim pozostałym głównym atutem wciąż w rękach ludzi pracy. Ostatni atut, którego nigdy nie zdobyli rosyjscy zaborcy, i nadal pozostaje z dala od MFW, Banku Światowego, Komisji Europejskiej i wielkiego agrobiznesu, korporacji farmaceutycznych i nasiennych, które zachowują swój dławiący uścisk na zachodniej żywności i kiedyś żyznych polach uprawnych Europy i Ameryki Północnej.

To właśnie tutaj nadal jest szansa, aby odwrócić losy polskiego narodu. To właśnie tutaj można znaleźć ostatni bastion niezależnych ludzi pracujących uparcie, odmawiających wyrzeczenia się swojego opartego na ziemi sposobu życia. Ci ludzie, którzy są prawdziwymi strażnikami nieopatentowanej żywności, potrzebują naszego wsparcia. Nasze zdrowie i dobrobyt jest dosłownie w ich rękach. Brukseli, jak dotąd, nie udało się wyrzucić miliona takich ludzi z ziemi, jak obiecała w 2000 roku Komisja. Plan generalny UE w Polsce nie działa.

[…] Zjednoczony opór może to pokonać, i raz na zawsze wyzwolić Polskę z niewoli. […] “Polska do zagarnięcia” przestanie mnie prześladować, kiedy pozbędziemy się tych demonicznych sił, które chcą całkowicie przejąć nasze życie. Nie pojechałem do Polski żeby ocalić dzikie kwiatki, ale żeby odwrócić los kraju, który jakoś zajął specjalne miejsce w moim sercu. Uważam to za przywilej. Ale nie zaznam spokoju aż do chwili, kiedy ten odwrócony proces zmian zacznie się realizować. A do tych otwartych serc, które są taką silną cechą polskiego społeczeństwa, dochodzą cechy jasności i pewności siebie, bez których taka zmiana nie może się udać.

AS: Postulat społecznej gospodarki wysuwany przez autora jest jak najbardziej słuszny. Reszta razi naiwnością. Nie ma nic o walce globalistów z ZSRR który stał na przeszkodzie do panowania banksterów nad światem. Nie ma nic o konieczności wywłaszczenia banksterów. Nie ma o tym, że Gorbi to był uny człowiek. Obecnie mocno popiera żydowską opozycję i atakuje Putina. Nie ma o tym, że Unia to oszustwo, agenda Bilderbergów i etap przejściowy do NWO. Nie ma o tym. że Solidarność była od początku kierowana z Zachodu, a my byliśmy tylko użytecznymi idiotami. Plan Solidarności był owszem – słuszny. Ale go uchwalono w celu doprowadzenia do konfliktu z władzami PRL. A strategicznym celem tego było przejęcie władzy przez koczowniczą sitwę i wydanie Polski w łapska banksterów – co ostatecznie miało miejsce w 1989 r. Wybory kontraktowe z czerwca 1988 były „zwycięstwem” Solidarności i klęską dla Polski!

  • Patrzeć na rzeczywistość – Wykład Wszechnicy Narodowej w Krakowie

Wykład jest wolny od liberalnej cenzury politycznej poprawności. Zawiera ważne treści dla zrozumienia  obecnej sytuacji Polski i współczesnego świata.
Cz. 1 Czy Polityka musi być antyludzka? Wykład Henryka Dyrdy
Cz.2 Czy Polityka musi być antyludzka? Dyskusja po wykładzie Henryka Dyrdy.
Jeśli uznacie Państwo za stosowne, proszę o przekaznie innym odbiorcom – Stanisław Papież
Wykład dostępny również tu.

Sorry, the comment form is closed at this time.