Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Brońmy Żywiących i siebie!

Posted by grypa666 w dniu 06/03/2012

Spis treści

Alarmy i Alerty
Komunikaty
Piszecie…
Putin prezydentem
Smród 10 IV powraca z Księżyca
Aktualności
Słowiańskie okruchy
W zdrowym ciele zdrowy duch
Brońmy Żywiących i siebie!
 

††††††††††††††††

ALARM: Brońmy Żywiących i siebie!

Piotr Bein do Sejmu: Skończyć raz na zawsze z ludobójczym GMO!

ŻĄDŁEM w RZĄD! 15 marca o 12.00 rusza spod Kolumny Zygmunta w Warszawie „MARSZ W OBRONIE PSZCZÓŁ” organizowany przez polskich pszczelarzy. Koalicja POLSKA WOLNA OD GMO włącza się do MARSZU z hasłami: „ŻĄDŁEM w RZĄD! STOP AGROCHEMII! STOP GMO! NATYCHMIASTOWY ZAKAZ DLA MON 810 I AMFLORA! OCALIĆ TRADYCYJNE NASIONA.”

WIECEJ — patrz dział Brońmy Żywiących i siebie! na samym dole wpisu

Umizgi lobby GMO do rządu i Sejmu RP są zbrodnią ludobójstwa, zamachem na bio-suwerenność Polaków i demokrację.

Cały naród musi się zmobilizować, jak przeciw bio-broni zwanej H1N1 w 2009 r.

Wyrolowali rolnika indywidualnego w USA i szykują zniszczenie polskiego. Prewencyjnie zakatrupili Leppera, więc zadziałajmy metodą rozproszoną.

Nie liczmy na chłopskie kosy i widły, musimy wszyscy powstać przeciw planom oligarchów, albo zabiorą nam podstawę życia.

…Decyzje o tym, co będziemy siali i jedli, podejmuje zdradziecki rząd z inicjatywy zbrodniczych koncernów z ludobójczą historią, a nie obywateli. To jest zamach na naszą bio-suwerenność, prawa naturalne i demokrację. Musimy z tym skończyć. Każdym członkiem rządu RP, posłem, lobbystą, naukowcem i in. szaleńcem za GMO powinna zająć się Prokuratura (za współudział w zbrodni ludobójstwa przeciw Polakom i ludzkości) oraz Trybunał Stanu (za zdradę interesu narodowego). – PB

†††††††††††††††††††††††††††

Wspomóż mnie — na konto lub Pay Pala

Serdecznie dziękuję lutowemu darczyńcy. Gdyby każdy użytkownik raz na rok darował nawet 10 zł, to byłoby wspaniale, miałbym środki np. na kampanię przeciw GMO.

††††††††††††††††††††††††††

Komunikaty

ŻĄDŁEM w RZĄD!

15 marca o godzinie 12.00 rusza spod Kolumny Zygmunta w Warszawie „MARSZ W OBRONIE PSZCZÓŁ” organizowany przez polskich pszczelarzy.

Koalicja POLSKA WOLNA OD GMO włącza się do MARSZU z hasłami: „ŻĄDŁEM w RZĄD! STOP AGROCHEMII! STOP GMO! NATYCHMIASTOWY ZAKAZ DLA MON 810 I AMFLORA! OCALIĆ TRADYCYJNE NASIONA.” Chcemy wspólnie z pszczelarzami uświadomić społeczeństwu, że genetycznie zmodyfikowane uprawy (GMO) oraz dopuszczone przez Rząd RP środki chemiczne stosowane w rolnictwie powodują wymieranie pszczół, rujnują tradycyjne i ekologiczne rolnictwo, pszczelarstwo oraz zdrowie Polaków.

……………………

ZAPROSZENIE

Szanowni Państwo, Dr Aleksandra Niedzwiecki i Fundacja Zdrowia Dr Ratha mają zaszczyt zaprosić na seminarium medycyny komórkowej:

Przełom w badaniach nad naturalną kontrolą raka – Świat Wolny od Raka Jest Możliwy

Prelegent: Dr Aleksandra Niedzwiecki – Dyrektor Instytutu Badawczego Medycyny Komórkowej Dr Ratha w Kalifornii

Wrocław – 16 marca 2012 r. – godzina 18:00

NOT (sala kinowa), ul Marszałka J. Piłsudskiego 74, 50-020 Wrocław

Kwidzyn – 19 marca 2012 r. – godzina 17:30

Teatr, ul. Katedralna 18, 82-500 Kwidzyn

Czy wiesz, że……

  • do dziś w Europie co czwarta kobieta i co czwarty mężczyzna umiera na raka?
  • są różne przyczyny powstawania raka, ale każdy rodzaj raka wykorzystuje ten sam mechanizm przerzutów za pomocą tzw. „biologicznych nożyc” – enzymów trawiących otaczającą tkankę łączną?
  • określone witaminy i inne mikroelementy są w stanie zablokować działanie tych „biologicznych nożyc” w naturalny sposób?
  • Dr. Rath i jego zespół naukowców są pionierami badań nad kluczowymi mechanizmami naturalnej kontroli raka i pomimo ataków ze strony lobby farmaceutycznego – nigdy nie poddali się broniąc prawdy naukowej?
  • Twój aktywny wkład w szerzenie tej wiedzy zapoczątkuje inicjatywę „Moje miasto wolne od raka – mój kraj wolny od raka”?

 Kontakt: Dr. Rath Health Foundation, Sourethweg 9, NL-6422 PC Heerlen
Tel. 0031 457 111 116, faks 0031 457 111 119, e-mail: info.line-pl@dr-rath-foundation.org

………………………

Nie róbcie geszeftów z pamięci Rotmistrza!

Szanowni Państwo, Polacy ze Związku Organizacji Wojskowej w KL Auschwitz to najwięksi Bohaterowie ery Holocaustu. Witold Pilecki zapisał się złotymi zgłoskami w historii skazanego przez Niemców na zagładę narodu żydowskiego. Pamięci heroicznych zmagań Rotmistrza i jego żołnierzy nie wolno sprowadzać do podejrzanych targów. A na tym polega wniosek zgłoszony przez Forum Żydów Polskich. – Ukłony, Michał Tyrpa, Prezes Zarządu Fundacji Paradis Judaeorum

……………………

Ws. domniemanego mordu w Bzurach

Krzysztof Zagozda: Zachęcamy wszystkie środowiska do podjęcia takich samych kroków.

††††††††††††††††††††††††††

Piszecie…

Zbigniew Juźków: Witam. Zapraszam do obejrzenia nowego filmu, na moim koncie na youtube: pelnej relacji z manifestacji pod haslem „Kosovo jest serbskie”, odbytej w dniu 18 lutego 2012 roku:

Pozdrawiam serdecznie, zyczac milego ogladania.

Adam: Panie Piotrze! Dzięki za przesłane materiały dot. GMO, które przekazałem dalej. W odpowiedzi otrzymałem od znajomego historyka e-list, a w nim taki fragment:
Problem GMO jest mi dobrze znany i podzielam poglądy autora blogu. W jednym tylko niestety się pomylił;  Henry Kissinger, były doradca prezydenta USA jest 100% żydem, nie zaś SS-manem. Autor pomylił go z drugiem człowiekiem – rzeczywiście członkiem NSDAP o niemal identycznym nazwisku. Był to Kurt Georg Kisinger – Niemiec, nieżyjący już kanclerz RFN (wówczas mówiło się NRF), który stworzył wielką koalicję chadecką CDU/CSU z SPD. Oczywiście w GMO zamieszany był ten pierwszy – Henry Kissinger, pochodzenia żydowskiego. Fotografie obu panów można znaleźć w Wikipedii. Kurt Georg to typowy Niemiec – blondyn, a Henry „typowy Mosiek”. Dobrze byłoby aby autorzy blogów byli bardziej zaznajomieni z historią, bo w wypadku takich rażących błędów wartość nawet słusznych wypowiedzi jest nikła.

PB: dziekuje, poprawilem; zwracam honor H. KiSSingerowi :<] Zasugerowałem się ostatnio falą blogową nt. HK. Rzeczywiscie niepowazne, HK ur. sie 1923 wg Wiki, wiec mialby 16 lat w 1939. Chyba ze do SS przyjmowali smarkaczy… O ile wiem, SS bylo organizacja z zydowskimi czlonkami-syjonistami i takąże wierchuszką. Znajomy Pana Historyk ma racje, blogerzy na ogół nie mają głębokiej wiedzy historycznej, dlatego liczymy na współpracę rasowych historyków. Ale zdegradować cały artykul na podstawie jednego błędu to nie przesada? Większość info jest w nim przecie poprawna? Liczę na dalszą współpracę z Panami.

Jerzy: Szanowny Panie Piotrze, jestem stałym czytelnikiem Pańskiej witryny, skąd czerpię wiedzę niedostępną gdzie indziej. Zamierzałem wesprzeć Pana, ale link do tego jest nieczynny. Proszę o podanie nr rach. bank. Życzę zdrowia

PB: Cie choroba następna… wybrane linki blokują? Właśnie sprawdziłem wszystkie guziki na obu blogach — wszystko działa… u mnie, a jak w różnych krajach to tylko Gates i mosiadziaki wiedzą. Kopiuję tu z pod-strony Dzięki za wsparcie:

Wpłaty z Polski na konto bankowe:

Piotr Bein
Multibank
Numer rachunku: 65 1140 2017 0000 4102 0498 5232
………………………………………………………………..

Wpłaty z zagranicy na konto bankowe:

Piotr Bein
Multibank
Numer rachunku BIC (SWIFT): BREXPLPWMUL 65 1140 2017 0000 4102 0498 5232
Numer rachunku IBAN: PL 65 1140 2017 0000 4102 0498 5232

Maja: W pełni popieram Pana w kwestii nagłaśniania kontrowersji odnośnie GMO, szczepionek oraz radiacji. Swietna robota. Wyrazy uznania. A tu być może znane Panu informacje nt. GMO.

PB: Droga Pszczółko. Trzeba chronić Boże stworzenie. Lecisz na Ządłem w Rząd? Nie znam chucpy z nagrodami dla dziennikurew za promocje GMO, ale znam schemat z afer tytoniowych, nagłośnionych niegdyś przez Kulowskiego. Kolega doktór w Polsce opowiada mi, gdzie był i jakie luksusy w hotelach, żarcie, byczenie się pod palmami panie globalnie… za organizację seminariów Wielkiej Farmacji dla polskich lekarzy… Na początku pierestrojki.pl z politowaniem patrzyłem na nałukocuf jak się cieszyli z przywilejów podróżniczych na pranie mózgów, jak prześcigali się w stawkach za godzinę ględzenia mumbo-dżumbo wg skryptów, pisaniny wg szablonów z konferencji. Jedyną „zapłatą” dla mnie w tych czasach na Zachodzie za podobne, były darmowe nadgodziny przygotowań publikacji na konferencje i dla fachowych wydawnictw. Pracodawca niezawsze pokrywał w całości koszty podróży, nieobecność w biurze była wg niego wystarczającą ofiarą. Czasem było odwrotnie; płacił za podróż, ale musiałem brać wolne bez zapłaty. Eko-artykuły dla Zielonych Brygad przygotowałem na własny koszt. Gdybym pisał po angielsku, pracodawca prawdopodobnie szykanowałby mnie. Tak się stało, gdy zacząłem krytykować napad US-NATO na Jugosławię w 1999.

AQG: Z „suplementów” rosnących na naszym terenie warto wspomnieć Glistnik [na „hiszpankę”]. Zainteresowanych odsyłam tutaj.

AQG: Szkoda że link do listy nazwisk nie działa, a plik chyba się komuś nie podobał :/

PB: Ano. SSyny KiSSingery niszczą, ale kto zrobił kopię, proszę przysłać, to odnowimy.

Marek Podlecki: Churchill powiedział coś w tym stylu: nic w polityce nie jest przypadkiem. Mamy wybory w Rosji, dużo mowy o Putinie w pozytywnym świetle, polskie i inne syjonistyczne media by się skompromitowały omijając temat, planowana jest prywatyzacja PKP – wiadomo kto chce to przejąć… Spowodowanie takiej katastrofy nie jest trudne – wystarczy przełączyć zwrotnicę i wyciemnić semafory, albo jeśli jest back door do nowoczesnego oprogramowania, to przejąć kontrolę nad elektrowozami.  Nie zauważyłem ani jednej wzmianki w polskich ścierwomediach o możliwości sabotażu! Dlaczego, przecież to najbardziej logiczny scenariusz – przeciwne pociągi prawie nigdy nie jadą jednym torem gdy są 2 dostępne. Wiadomo, że tak się ustawia zabezpieczenia, by taką możliwość wykluczyć w 100%. A tu nagle się to zdarza – w nocy, gdy w ciemności można zrobić wszystko, ale także gdy w pociągach jest stosunkowo niewiele osób.
Nie poświęcono setek ludzi, a „tylko” kilkanaście. Może wśród tych drani znalazł się jakiś „samarytanin”, albo obawiano się komisji międzynarodowej. Co więcej – mógł być to też satanistyczny rytuał poświęcenia krwi dla dajmy na to syjonisty Prochorowa, by zdobył jak najwięcej głosów (i tak się stało). Są rózne scenariusze, najbardziej nieprawdopodobny to błąd człowieka.

PB: Diabli wiedzą.. Jak nie doszliśmy społecznie do prawdy o 10 IV, to i chyba 3 III przepłynie w fałszu. Słyszałem, że jeden pociąg stał przez 10 minut, zatrzymany hamulcem bezpieczeństwa. Ktoś (kolejarz-pasażer pociągu?) pociągnąl hamulec widząc sprzeczność sygnałów, czy może system zewnętrzny zatrzymał jeden pociąg a drugiego nie?

Marek Podlecki: W Radio Maryja podano, że już w piątek przestawiono zwrotnicę, ale ktoś to zauważył i poprawił. Jutro będzie chyba w Naszym Dzienniku. Może już dzisiaj w wersji internetowej. Nie chodziło o zabicie jakiejś konkretnej osoby – chodzilo o rytuał. W piątek, byłoby o wiele więcej ofiar. Pociągi byłyby wypełnione.

Peque: Dlaczego dziś tj 03.03.2012 godz 22.40 nad Legnicą latają już trzecią godzinę?

Zbigniew Juźków: Witam. Znalazlem ciekawy tekst nt. jakie slowa kluczowe w szczegolnosci amerykanski Wielki Brat wylapuje i kontroluje co tez wypisuja internauci. Jezeli temat jest juz znany – z gory przepraszam. Pozdrawiam.

PB: Dzięki za cynk. Słowa te stosuję od czasu napadu US-NATO na Jugoslawię (1999), kiedy to zacząłem zajmować się terroryzmem… państwowym, marionetek kompleksu jot jak USA, Izrael, W. Brytania, Al Kaida, Niemcy, Polska… Wpisz te słowa w wyszukiwarkę Grypa66 i znajdziesz je tu. Jestem terrorysta, wruk lódó, wywrotnik i nadaję się tylko na listę czerwoną FEMA… :<)))

Wiadomo kto to wymyślił. Skoro krytyka ekstremizmu żydowskiego (syjonizm, banksterstwo i ludobójstwo z ich planów) nazywa się antysemityzmem, to nie dziwota, że potępianie terroryzmu państwowego i obrona przed nim kwalifikuje nas jako terrorystę.

Czy ten pomiot Chertoffa (ros. Diabelski) nie ma lepszej roboty niż macać ludzi na lotniskach i śledzić ich na twitterach? Od lat tropią, a gówno złapali, nie licząc swoich podstawionych lub kontrolowanych mózgowo. Cwany terrorysta nie facebookuje, że chce rozpieprzyć USS Liberty, WTC, czy Pentagon, jak widzieliśmy z ataków mosiadu! Niech znajdą, kto spowodował 10 IV albo katastrofę w Szczekocinach. Czemu nie ma w spisie np. Stuxnet, Mossad, IED (improwizowany ładunek wybuchowy, specjalność izraelska), Monsanto, GMO? Trzeba zaśmiać się tej bzdurze w gębę, opisać ją jaką jest, zamiast sraszyć internautów nasraszonych przez Anonymousa.

††††††††††††††††††††††††††

Putin prezydentem

(GermanForeignPolicy.com) – Przed niedzielnymi wyborami w Rosji wypłynęły sprzeczności polityki Berlina wzgl. Moskwy. Duży segment mediów Niemiec uczestniczy w kampani przeciw Putinowi, pomagając w globalnej nagonce Zachodu na Rosję. Od dobrych stosunków z Rosją zależą handel na miliardy euro i dostęp do niezbędnych surowców, podkreślają przywódcy niemieckiego biznesu. Wg nich, Putin zawsze utrzymywał dobrą atmosferę dla biznesu i był za stabilnością. Opozycjonista Putina, Aleksiej Nawalny skomentował sprzeczność w interesach Berlina: odrzućcie podejrzane biznesy z firmami Rosji, poprzyjcie antyputinowskich demonstrantów, spośród których wielu można przekonać do długoplanowej współpracy z Zachodem.

PB: Biznes Niemiec myśli: gospodarka i współpraca, a berlińskie marionetki banksterów – jak wzmocnić judeocentrycznych oligarchów.

†††††††††††††††††††††††

Smród 10 IV powraca z Księżyca

  • Krzysztof Cierpisz: Oszustwo Katastrofy Smoleńskiej cz. 7

  • Na polanie koło lotnisku w Smoleńsku, wśród części wraku(*), na moment przybycia pierwszych świadków: Bahra i Wiśniewskiego, nie znaleziono zwłok ofiar. (*)Na http://zamach.eu/ znajduje się szczegółowy opis wydarzeń i okoliczności świadczące o inscenizacji „katastrofy”. Jest to jedyne wiarygodne opracowanie jakie jest upublicznione. Wszystkie inne publikacje dotyczące inscenizacji to jedynie nieudolne plagiaty  dokonane prze blogerskich oszustów. Po roku od chwili wypadku minister S. opowiadał, jak to przybywszy na miejsce widział ciała, ale nikogo nie ratował, bo stwierdził, że inni, których nie widział też muszą być już zabici.Minister S. to oszust.

[…] Ok. pół roku po 10 kwietnia opublikowano raport dot. katastrofy lotniczej w Mirosławcu.  Raport ten to przykład bezczelnej formy ukrycia zaaranżowanego zabójstwa pasażerów i załogi CASA. Istnieje przytłaczające podobieństwo form oszustwa zastosowanych w raporcie CASA i TU-154M 101.(*). Tak jakby założenia do obu raportów były sformowane przez ten sam ośrodek dyspozycyjny.

[…] Ci ubowcy! Jacy są oni wszechmocni i przepotężni! Kiedy już sami nie dają rady więcej kłamać, to mają własnych profesorów i doktorów, no i to wunderwaffe kłamstwa XXI w. — BLOGGEROW. […]

Wroński: Link do książki, podsumowania z blogerskiego śledztwa na temat 10.04. Strona autora. Część pierwsza rozmowy tutaj. Część druga. Część trzecia.

PB: Proszę o recenzję, książka nie wygląda obiektywnie.

Wroński: Proszę prześledzić dyskusje na stronie ( parę miesięcy czytania). Obserwuje i czasem biore udział w śledztwie blogerskim u FYMa niemal od 10.04. Wersja 2 M czyli dwa miejsca jest najbardziej prawdopodobną hipotezą. Macierewicz, Ścios, Gargas bez grama argumentów zwalczają tę hipotezę. DLACZEGO? Proszę przeczytać najnowszą notkę Rolexa o planie lotu. Poprzednia jego notka była niejako recenzją książki FYMa). Tu być może dowód na „zimny wrak” Tupolewa na Siewiernym.

PB: Gdzie stoi hipoteza Konrada „In” o sfałszowanych bojach nawigacyjnych?

Wroński: Jedno nie wyklucza drugiego. Temat radio boje mógł być jako wątek odciągający od prawdziwej wersji. Nie będe przekonywał na siłę ale jeśli zgadza się Pan, że na powierzchni ok 140 na 40 metrów mógł się rozbić samolot o długości (chyba ) 50 m to nie mam więcej do dodania. Lub nastąpił wybuch, tak jak sugeruje Macierewicz bez rozrzucenia szczątków wszelkich na boki to tez nie mam nic do dodania. Proszę zapoznać się z książką. Wątki odpowiedzialności FR czy innych może Pan pominąć.

PB: Są pogłoski, że Konrad „In” to agent, może i podstawiony do odciągania od prawdziwej wersji. Tym bardziej, że b. dziwnie mnie potraktował po otrzymaniu poparcia moralnego i edytorskiego na moim blogu. Wbił mi publicznie nóż w plecy pod elektorat katolicki, kiedy doszło do wybierania Kaczyńskiego, jakby mówiąc: Nie będziesz tu odciągał od nasiego planu. Zbił kapiał zaufania społecznego moim poparciem i publikacjami na Grypa666, a  odszedł za agenturalnym drogowskazem. Następnie miał dziwne poparcie i wyniesienie przed Parlament Europejski przez Macierewicza, który zabiegał u judeocentryków w USA (współ-winnych tuszowania 11 IX) o „pomoc” w śledztwie 10 IV!

Czy rozumiemy się? Ja nie łyknąłem oficjalnej wersji, gdzie niemal wszystko jest wielką lipą… tylko martwią mnie ton, metodyka, rzekome materiały dowodowe i wnioski książki. Autor którego poważam, ambitny badacz 10 IV, mgr inż. lotnictwa Krzysztof Cierpisz potwierdza nijakość jeśli nie agitprop tej pracy. Przekartkowałem knigę jakią czas  temu. Odłożyłem z niesmakiem, bo przyzwyczajony jestem do prac obiektywnych. Bez wzgl. na oczywiste oficjalne fałsze, które przykłądowo wymieniasz poniżej, wskazywanie jednoznacznie na „ruskich” i „zimnego czekistę” śmierdzi mi w tej książce hasbarą. Ambitna obiektywna praca nie pominęłaby badań Cierpisza.

AS: Piotr, daj spokój z tymi bzdurami. Polska ginie, świat powoli też, a ja mam znów się zajmować tym, jak CIA i Mossad zlikwidowały niepotrzebnego już im Kalksteina wraz z orszakiem, podrzucając tym samym cuchnącego szczura Rosji. Jak jakiś oszołom Wroński  robi śledztwo – niech se robi. Dyskusji z oszołomstwem i z odmóżdżonymi idiotami nie prowadzi się. To strata czasu. Już w dniu katastrofy z Izraela popłynęła „informacja”, że Smoleńsk to zamach i robota Putina. Od tego momentu hasbara i użyteczni idioci idą tym tropem. No i przeróżnej maści domorośli „eksperci” prowadzą też to hasbarskie śledztwo.
Pisałem już – od tego hasbarskiego filmiku w internecie tuż po katastrofie, z niby „dobijaniem” pasażerów przez KGB wiedziałem, że to operacja „pod obcą flagą” – podrzucenie Putinowi cuchnącego szczura. A zaraz potem – jak znalazłem książkę żyda Caspra Weinbergera, w której pisał on, że Rosja zamorduje najwyższe polskie władze i całą generalicję w zamachu – byłem tego na 100% pewien.

Wroński: Niestety, z pominięciem Cierpisza zgoda tylko mnie nie chodzi o przepychanki kto był pierwszy kto twórczo rozwinął czyją koncepcję ale o zebranie poszlak do wykazania prawdziwości hipotezy 2M. Proszę zwrócić uwagę na linię podziału umownie nazwę FYM / Zespół Parlamentarny i AM [Macierewicz – PB].Ta linia  przebiega wg stosunku do 911 to widać w komentarzach.

PB: Tu się zgadzamy, pod warunkiem, że komentarze odzwierciedlają wszystkie punkty widzenia. W każdym przypadku większość czytelników nie zajrzy do wskazanych komentarzy — roku lektury, jak sam piszesz. A jeszcze mniej będzie miało czas i zdolności analizować. Trzeba zrobić analizę tych podziałów, nałożyć na łyżeczkę (najlepiej złotą albo srebrną) i karmić porcjami strawnymi dla przeciętnego czytelnika. Inaczej ss-yny i ich hasbara wygra, jak widzieliśmy nie raz w historii Polin.

†††††††††††††††††††††

Aktualności

[…] Mundury wojskowe zwrócone rodzinom charakteryzowały się brakiem: pagonów, guzików, orłów, odznaczeń. Rodziny komentując te fakty podawały, że przedmioty te „musiały być” usunięte ręcznie. […]

  • Wywiad z b. dyrektorem Mosadu, do emisji w USA 11.3.2012

Dolna część artykułu Roya Tova 9.3.2012, przekład Piotr Bein

Oficerom Mosadu nie wolno występować w mediach. Mosad wypycha b. oficerów, jeśli chce coś formalnie oznajmić. B. dyrektor Mosadu, Meir Dagan powiedział w wywiadzie dla CBS, że nie uważa, by był właściwy czas zaatakować program nuklearny Iranu. Wg niego, reżim w Teheranie jest racjonalny, tak jak i sam Ahmanedżidad – przeciwieństwo wypowiedzi Netanjahu przed AIPAC w USA.

Wg Dagana, atak na Iran musiałby objąć dużą liczbę celów, tzn. tak jak od dawna twierdzę na swym portalu, niechcący przyznaje niezdolność Izraela do zniszczenia przemysłu atomowego Iranu. Bo gdyby nie, to Izrael już dawno by to zrobił. Ulubionym powiedzeniem elit Izraela jest: Jeśli potrzebujesz strzelać, strzelaj, a nie gadaj. W poprzednich artykułach zacytowałem izraelskich generałów w zgodzie z ww. oceną przez Dagana.

Dagan nie neguje ingerencji Izraela w wewn. sprawy Iranu: wg niego, zamiast akcji militarnej, Zachód powinien skupić się na zmianie reżimu w Teheranie. Dagan odmówił odpowiedzi, czy Izrael poparł protesty młodzieży w całym Iranie po ostatnich wyborach. W wojskowym hebrajskim znaczy to TAK.

Sparafrazuję Dagana: Uważam, że reżim w Izraelu jest racjonalny. Także Netanjahu i przywódcy-syjoniści. A jednak Netanjahu nalega na wojnę z Iranem, a wystąpieniem w AIPAC nieuwarunkował swej deklaracji wojny. Niemniej jednak woli, by pociski lądowały w Tel Awiwie niż w bunkrach irańskich. Trzeba bardziej martwić się amerykańską atomówką zabijającą dzieci, niż irańską. Amerykanie zrobili to już dwa razy. A więc, Panie Netanjahu, czy możecie oświecić nas o swej wojowniczej strategii? Kraj Pana na pewno byłby ofiarą takiej wojny. Więc nie pracuje Pan dla swego kraju. W takim razie dla kogo?

PB: Dla tych, co przetrawili Judeocentrycy i zbrodnie masowe, odpowiedź jest prosta: na pewno nie dla Żydów ani żydów, tylko dla kompleksu jot…

…wytresowali do bojaźni i posłuchu usłużnych idiotów, ale tacy nie repezentują ludzkości. Polski czy ukraiński chłop wie swoje, a nie ma prasy. Podobnie jest w większości kultur, wymazanych z żydo-mendiów.

AS: Oni mają nad nami jedną przewagę – ich psychopatyczną ideologię narodu wybranego. Z tego powodu uważają, że tępienie, oszukiwanie, okradanie i podbijanie Gojów to po prostu ich prawo. Dla nas istnieją hamulce moralne – są rzeczy – których nie zrobimy. Dla nich w stosunku do Gojów nie ma żadnych hamulców moralnych – Goim to nie-człowiek, to pasożyt,którego należy zniewolić albo zlikwidować. To daje im kolosalną przewagę nad nami. Nie uważam ich za inteligentniejszych od innych ras. Choć ich elita dzięki diecie rabinicznej ma po prostu lepiej od przeciętnego Goja funkcjonujące biochemicznie mózgi. Potrafili zaplanować podstępne metody przejęcia dominacji nad światem we wszystkich możliwych dziedzinach (mają wpływ nawet na komitet noblowski – przez co nobla dostała Szymborska – Rottenmund. I to mimo tego, że podpisała w 1953 list do władz domagający się kary śmierci dla księży).
Nie tylko jednak taki plan une stworzyli, ale konsekwentnie go realizują – co widzimy na własne oczy. Biały, chrześcijański Zachód całkiem sobie podporządkowali. Udała się im nawet taka sztuczka, że większość państw arabskich mimo nienawiści Arabów do unych rządzona jest przez une marionetki, które gotowe są nawet pomagać realizować plany unych – atak na Syrię czy atak na Iran.
Naturalnie, że nie wszystko udaje się im za pierwszym razem i często muszą zmieniać taktykę, czasem muszą się z czegoś wycofać, czy zmienić ich plany taktyczne. Ale ich główny cel mimo to konsekwentnie realizują i mają w tym niestety ogromne sukcesy.
Nieliczna w sumie grupka inteligentnych psychopatów na przestrzeni kilku wieków podporządkowała sobie politykę światową, finanse, gospodarkę, a przede wszystkim media i informację. Dzisiaj nawet Putin nie jest u siebie całkiem bezpieczny. A jak on padnie, to może być po ptokach. Ich największym sukcesem było przejęcie kontroli nad świadomością milionów Gojów.
Do dzisiaj w Polsce są miliony dumne z „naszej” Solidarności. Siwak przypomniał w książce fakt spotkania w 1972 komitetu centralnego żydów w Polsce. Postanowili wówczas doprowadzić do uzależnienia gospodarki PRL od Zachodu. Był to oficjalny wstęp do operacji wyrwania Polski ze strefy wpływów ZSRR. Doprowadzili więc żydzi do zadłużenia PRL, do kryzysu, utworzyli nam Solidarność i naszymi rękami wyrwali Polskę z bloku wsch. i przykuli ją do żydowskiego rydwanu. Dzisiaj nadal piszą nam historię i podsuwają samobójcze i szkodliwe wzorce patriotyzmu. Podobnie jest na całym Zachodzie. Nie powinniśmy ich przeceniać, ale nie możemy ich kryminalnej i psychopatycznej inteligencji nie doceniać. Bo jak narazie, to oni okupują Zachód a nie my Izrael.

PB: Niby osiodłali Arabów, ale Arab wie co jest grane i przycupnął do akcji. Rozmawiam z rozmaitymi ludźmi podróżując po świecie: nawet niewyprany Izraelczyk wie, co się dzieje i ma dość. Wg mnie lata unych są policzone. Będzie wybuch jak w średniowiecznej Europie, złotem się nie wyżywią. Wątpię, że chrześcijański Zachód całkiem sobie podporządkowali. Osiągnęli Żydowski Wiek, ale dalej tylko ich zguba. Jeszcze kilka lat temu mieli poparcie ogłupionego Amerykanina, teraz koniec. Nas jest 7 mld i coraz więcej, ich coraz mniej, swoi im coraz więcej brużdżą, nie bojąc się rabinatu terroru. Proces będzie się wzmacniać po obu stronach. Ostatecznie, jak mówi prawosławny Batiuszka w odpowiedzi na moje alarmy o unych: Panie Piotrze, jest jeszcze Bóg… Uny „okupują“ Zachód, ale w Palestynie, Iraku, Afganistanie pali im się grunt pod kopytami, ogon osmalony. A Iran ścianą stanął, grozi unym rzeczywiście wymazanie z mapy, jeśli zaatakowaliby. I nie chodzi tylko o Izrael, jak widać z irańskich konszachtów naftowych mimo rychtowanych naprędce sankcji. Skłaniam się do tych, co „koniec świata 2012“ widzą jako punkt zwrotny dla kompleksu jot – na gorsze.

AS: Nie zapominajmy, że to psychopaci. Gdy zobaczą, że wymyka się im wszystko z rąk, mogą nacisnąć guzik i wywołać światową wojnę jądrową. Ostatecznie ci religijni spośród nich wierzą, że ichni mesjasz ich wskrzesi. Ci mniej religijni zadziałają na zasadzie – jak nie nasz (świat) – to niczyj. Tego się obawiam – aby waląc się nie przygnietli ich gruzami całego świata. Nasza ilość nie ma znaczenia. W nowoczesnej wojnie jeden psychopata jednym guzikiem (wielogłowicowa rakieta jądrowa) unicestwia miliony bezbronnych Gojów.

PB: Zaiste tak myślą te pojeby (i ich chrześcijańskie syjonistyczne klony), przynajmniej tak wynika z badań moich i innych. Mam nadzieję, że jak przyjdzie co do czego, to wielu z nich nie chucpić (na razie dobrzy są w gębie). Im mocniej nas zaatakują tym gwałtowniejsza i skuteczniejsza będzie reakcja. Więc jeśli już, to wolą kontynuować i sraszenie i podtruwanie gojów (przy okazji sami się trują, bez wzgl. na bzdurne swe wierzenia). A jak zobaczą ilu bliskich w Izraelu dostało raka od ich własnej broni uranowej użytej w Libanie i Syrii, to się niejeden obudzi. Zydo-merdia wykarykaturzyły obraz Zydów. Lektura nawet anglojezycznej prasy izraelskiej jest jak z innej planety, a co mówić o hebrajskiej! Skupiam się na żydowskim segmencie dysydenckim i mam nieco inny obraz. Polecam zobaczyć (niestety po ang. wywiad b. szefa mosiadu do emisji w US-raelu 11 bm. Wcale nie taki szalony ten szef… bzdury pletą hitlerki jak Nietenjahuj i pierdolnięte rabiny. Pamiętasz mądrego rabina na filmiku Zniesławienie? Jakbyśmy zakasali rękawy, zamiast się ciągle nawzajem straszyć, to używając ich własnej taktyki pomoglibyśmy rozbić im ferajnę — znów dla ich dobra :<)  Jewish Voice of Peace ciągle prosi o poparcie i wsparcie, a my boimy się zostać „Zydem”.

AS: Wszelkie takie analizy obarczone są nieuniknionym marginesem błędu – ostatecznie nie wiemy do końca, co zbrodniarze zrobią. Roj Tov musiałby wczuć się w osobowość psychopatczną, aby zrozumieć ich mentalność, ich logikę i ich zamiary. Dla normalnego człowieka jest nie do wyobrażenia, aby ktoś chciał świadomie wywołać taką np. II wojnę światową. A co oni zrobili. Chcieli drugiej wojny światowej i wybicia własnej żydowskiej biedoty – no i to zrealizowali. A przy okazji poszło 50 mln innych do piachu… Psychopaci kierują się inną logiką niż my.

PB: Ano kierują się, ale to nie koniec świata, bo inaczej już by nas dawno nie było. Roy doskonale rozumie pojebów: chcieli go zabić, okaleczyli na bezmowie i powolną śmierć. W swych codziennych art. rozważa szaleństwo kontra sens w działaniach US-raela, Izraela i kompleksu. Im mocniej uderzą, tym szybsza i skuteczniejsza będzie nasza reakcja, chyba że nas przedtem za-aspartamią. Swiadomość szybko rośnie, globalnie. Obecny przypadek Iranu to test lakmusowy.

Doradczy think-tank Berlina, SWP debatuje scenariusze wojny w Syrii: wojna domowa pełną parą, wzdłuż podziałów wyznaniowych. Wtedy Zachód musi interweniowć militarnie. Podczas gdy eksperci od Bliskiego Wsch. naglą, by uniknąć rozwiązania wojskowego i zatrzymać wszelkie dostawy broni do rebeliantów. SWP nawołuje do udziału Niemiec w zbrojnej interwencji, niezbędnego kroku w połączeniu z dyplomacją, a nie zakończnia ani załamania polityki. Były koordynator współpracy Niemcy-USA niemieckiego rządu uzsadnił, że obecna dysputa Zachód-Rosja ws. polityki wzgl. Syrii wcale nie dotyczy praw człowieka kontra dyktatura, tylk ointeresow geostrategicznych.

PB: Nie ma już żadnych wątpliwości, dla kogo robi SWP. Rozłamy etniczno-religijne i wojny domowe na tym tle są trzonem polityki tworzenia Wielkiego Izraela, wg mocarstwowego planu Jinona z l. 1980-ych. Plan obejmuje bezpośrednich sąsiadów Izraela (Syria, Egipt, Liban, Jordan) i dalszych (Irak, Iran, Pakistan, Turcja, Afryka Płn. i Wsch.). Obserwatorzy już dawno stwierdzili, że nie ma żadnych oznak wojny domowej w Syrii, tylko rozróby bojówek wspieranych przez „Zachód” i siły specjalne NATO.

AS: W Niemczech dzisiaj kobiety tysiącami wylatują z pracy (Schlecker) lub strajkują (m.in przedszkolanki i pielęgniarki). Jak to dziwnie różnią się losy kobiet w Europie (Białoruś) i w Jewropie (niemiecki unijny barak).

Think-tank Berlina, SWP kreśli scenariusze wojen przyszłości. Bundeswehra musi przystosować się do walki z partyzantką i usuwania odrażających reżimów. Eurofighter, wielozadaniowy samolot bojowy odegra w tym kluczową rolę, bo może nieść rozmaite bronie, co sprawdzono we wsparciu wojsk lądowych, które regularnie mordowały Afgańczyków-cywili. W Libii, Eurofightery przeszły chrzest bojowy, nieustannie bombardwały kraj, neutralizując potencjał lotniczy wroga. SWP widzi w Eurofighterach latający system komputerowy, zdolny wiecznie uaktualniać dane. Dlatego mają być trzonem powietrznej machiny wojennej Niemiec i dobrym towarem eksportowym, w tym na Bliski Wschód.

PB: No to jasne, dla których banksterów robi dojczlandskie wojsko. Wypuścili Bundeswehrę z koszar na Jugosławię, po raz 1-szy od II wś., a teraz małpują US-raelską strategię dominacji z powietrza. Coraz jawniej robią dla kompleksu jot. Po co Niemcy martwiłyby się partyzantami (polskimi?) i Libiami (Judeoplonia?) A te klienty na Bliskim Wsch. to kto, jeśli można zapytać? Ci wybici w Holoauście, przeciw terrorystom z bombą w majtkach? Zobaczymy, czym odpowie Wlad. Nie wierzę, że Słowianie nie potrafią zbudować lepszych maszyn niż jewropejsaci. Już 10 lat temu SU przewyższało generacją maszyny NATO.

[…] lansuje się “tolerancję”, która ma zniszczyć te kolektywne siły poprzez zacieranie różnic między nimi. W rezultacie mamy więc: ruch ekumeniczny w Kościele, lansowanie mieszania ras, czy wreszcie regionalizm w narodowych państwach (UE, NAU). Rodzinę rozwala się poprzez zacieranie różnic pomiędzy płciami. Trudno się dziwić, że w takiej sytuacji rzadzace elity uznały narody chrześcijańskie i muzułmańskie jako swoich głównych wrogów.

Izrael jest głównym dostawcą (wartość 5% PKB Izraela) dla armii Indii od 1992 r. Mosad współpracuje ze służbami Indii. Indie wypuściły (22.1.2008) izraelskiego satelitę do szpiegowania Iranu i były dużym dostawcą do izraelskich pocisków i tarczy antyrakietowej. Zawieszenie współpracy na 10 lat idzie w parze z decyzją Iranu przyjmowania rupii za irańską ropę. Indie (i Chiny) będą kupać ropę w Iranie nawet po wprowadzeniu sankcji USA-UE od 1.7.2012. Indie są przeciwne agresji na Iran. Po Turcji, Izrael traci następnego wielkiego sojusznika?

Krzysztof Zagozda: Zachęcamy wszystkie środowiska do podjęcia takich samych kroków.

†††††††††††††††††

Słowiańskie okruchy

††††††††††††††††††††††

W zdrowym ciele zdrowy duch

Obrońcy życia na całym świecie zapowiadają jeszcze intensywniejszy bojkot produktów giganta spożywczego PepsiCo., który mimo licznych protestów i stanowiska akcjonariuszy, zamierza wypuścić na rynek napój ze słodzikiem wykorzystującym komórki abortowanych dzieci.

PB: Trzeba przetłumaczyć na polski. ‚Ruskie’ (która nacja kontynuowała kierownictwo machiny Gułagu i KGB?) wynalazki i techniki Soros miłościwie powywoził na Zachód, na pewno nie do gojowskich laboratoriów i instytucji.

Wbrew mantrze kompleksu medyczno-farmaceutycznego, prawdziwym zagrożeniem publicznym  nie jest nieszczepiony, tylko ten, co bierze szczepionki i antybiotyki, bo staje się wylęgarnią super-wirusów i super-bakterii, odpornych na leki.

††††††††††††††††††††††††

Brońmy Żywiących i siebie!

PB: Czy dziwi więc kogoś, że robią co robią przeciw białym gojom też? Nie zdziwiłbym się, gdyby  bojówki Monsanto przeciw farmerom, demaskatorom GMO, naukowcom, bojownikom o zdrową żywność… byli rzezimieszkami z Koszer Nostra na kontrakcie. Tacy zdolni byliby do horroru 10 IV, przypuszczanego przez mgra inż. Cierpisza i do mordowania, wycinania narządów na eksport z Polin.

PB: Jednak jest postęp. Za komuny dziennikarzyna w nagrodę za opisy ponadplanowe dostał pobyt w Międzyzdrojach… :<]

Musimy, cały Naród, napisać nekrolog korporacjom GMO i ich agrotechnice.

  • Ustawa o nasiennictwie idzie do ministrów

Po pierwszym czytaniu propozycji ustawy o nasiennictwie przedstawionej przez Pana Prezydenta ustawa ta została skierowana do sejmowych komisji rolnictwa i środowiska do korekty. Konieczne jest wywieranie nacisku na posłów, szczególnie posłów z tych komisji, aby wprowadzili oczekiwane przez nas zmiany. PROSIMY również o dalsze podpisywanie i nagłaśnianie PETYCJI.

…ze względu na prawdopodobną szkodliwość dla środowiska. MON810 jest obecnie jedyną modyfikowaną genetyczne odmianą kukurydzy w UE.

Wasze ciągłe ataki na światowe zaopatrzenie w żywność i zdrowie tych, co to jedzą, zasłużyły wam na naszą pełną uwagę. Wasze zbrodnie przeciw ludzkości są zbyt liczne, by je wymienić na jednej stronie. Zniszczyliście ponad 9 tys. rolników indywidualnych ogromnym aparatem prawników i podstępnymi pozwami o patenty. Bez przerwy wprowadzacie szkodliwe, nawet śmiercionośne produkty bez ostrzeżenia w nasze zaopatrzenie w żywność, wszystko dla profitu.

… niewidzialną. Zadaje śmierć i zniszczenie wszędzie, nie tylko w samobójstwach rolników w całych Indiach, lecz także poprzez frustracje i rozpacz nieuniknione, gdy rolnik zdecyduje zasiać nasiona GMO i opryskiwać swe pole herbicydem Monsanto, Roundup. Nie wie, że niszczy swą przyszłość i truje ziemię co najmniej na jedno pokolenie.

…Decyzje o tym, co będziemy siali i jedli, podejmuje zdradziecki rząd z inicjatywy zbrodniczych koncernów z ludobójczą historią, a nie obywateli. To jest zamach na naszą bio-suwerenność, prawa naturalne i demokrację. Musimy z tym skończyć. Każdym członkiem rządu RP, posłem, lobbystą, naukowcem i in. szaleńcem za GMO powinna zająć się Prokuratura (za współudział w zbrodni ludobójstwa przeciw Polakom i ludzkości) oraz Trybunał Stanu (za zdradę interesu narodowego). – PB

Popatrzcie co robi oligarchia!!!!!! przeciez wszystko co robi to ucieczka od papierowego pieniadza i inwestowanie w ziemie.
    …… opisuję tragedię amerykanskiego chlopstwa ku oprzytomnieniu i zaalarmowaniu Polskiego Narodu.  Bo Ci, ktorzy do tego czasu  przez cale polskie tysiaclecie zywili i bronili nas wszystkich, sami znalezli sie w smiertelnym niebezpieczenstwie. Tym razem my wszyscy -winni im za te wszystkie poprzednie stulecia – tym razem My- musimy ich bronic, jezeli nie chcemy, aby nasze dzieci, na naszej polskiej ziemi ustawialy sie w kolejce po kromke chleba […]

Roman Kafel: […] Prosze zwrocie uwage pisalem ten text powtarzajac od 25 lat..owszem czytali go poslowie i senatorowei byl w Tygodniku Solidarnosc…ale ludzie poprostu mi nie wierzyli…zwyczajnie. W prawde zawsze najciezej uwierzyc…ci z poslow co mi wierzyli, jak posel Z Wrzodak ,. obronca Ursusa..zostali wykonczeni i opluci..ba dzis zarzuca sie wlasnei Wrzodakowi ze sprzedal Ursus!!!!! To bardzo wazne zagadnienie…[…]

PB: Widocznie Lepper przeczytał i chciał drukować, gdy…

Sorry, the comment form is closed at this time.