Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Słowianie

Posted by grypa666 w dniu 29/02/2012

Spis treści

Alarmy i Alerty
Komunikaty
Piszecie…
„Antysemityzm”
Aktualności
Wykluczeni
Zdrowie, życie i duchowość
Słowianie

††††††††††††††††

Wspomóż mnie — na konto lub Pay Pala

Serdecznie dziękuję lutowemu darczyńcy.

Gdyby każdy użytkownik moich blogów raz na rok darował małą sumę nawet 10 zł, to byłoby wspaniale, miałbym środki na kampanię w kraju przeciw GMO.

††††††††††††††††††††††††††

ALARM! Pierwsze czytanie ustawy o nasiennictwie

Koniecznie trzeba zwiększyć nacisk na posłów, głosowanie nad ustawą będzie już 2. marca br.
PODPISUJCIE I NAGŁAŚNIAJCIE PETYCJĘ O ZAKAZ UPRAW GMO
Piszcie i dzwońcie do swoich posłów. Adresy posłów… wystarczy napisać Domagamy się jasnego zakazu upraw GMO!

AS: Hehehe, a nie pisałem tak? Ale przy okazji tak samo agenturalna „opozycja” w knessejmie będzie miała szansę wykazać się ich „patriotyzmem” i „troską” o nasze zdrowie, głosując przeciwko GMO. Takie sprawy ZAWSZE są wykorzystywane do uwiarygadniania sią agenturalnej „opozycji” (tak właśnie było z ACTA-mi). A więc agenturalne Prawo i Sprawiedliwość, Solidarna Polska, Ruch Palikota i Sojusz Lewicy Demokratycznej nabiły punkty jako partie broniące naszych interesów. A GMO konspiracyjnie i tak jest nam podrzucane. Ponadto zbrodniarzom wystarczą głosy PO i PSL, aby ustawa i tak przeszła. A pisanie do agentury knes-sejmu uważam za stratę czasu. Wyznaczeni posłowie i tak „z urządu” mają udawać, że nas bronią. Będą to robić bez względu na to, czy będziemy do nich pisać petycje czy nie. Bo taki jest scenariusz tej inscenizacji.

Jadwiga Łopata: MOZE TO I PRAWDA ALE CZY Z TEGO POWODU MAMY NIC NIE ROBIC TYLKO CZEKAC AZ USTAWOWO NAS WYTRUJA… ANDRZEJU CO PRAKTYCZNEGO ROBISZ ABY POWSTRZYMAC GMO I KORPORACJE…I MASZ POMYSLY NA KONKRETNE DZIALANIA W OBRONIE TRADYCYJNYCH NASION I DOBREGO ROLNICTWA

AS: Jadwiga… Nie chcę odbierać Tobie ani nadziei, ani chęci do działania. Ale… Ja sam podpisywałem w przeszłości dziesiątki petycji, apeli, protestów – bez skutku. Przeciwko samemu tylko GMO chyba z 10. Sprawa pisemnych petycji  ma kilka aspektów.

– Nasi okupanci – dokąd widzą, że nasza „działalność” ogranicza się głównie do pisania i podpisywania petycji – mogą spokojnie spać. Niewolnicy piszą sobie petycje, podpisują  je – no i dobrze! Niech to sobie robią. Niech mają wrażenie, że pismami coś zmienią.

– Są tacy, którzy po podpisaniu kolejnej petycji są przekonani, że „swoje już zrobili”. I ich „działalność” do tego się ogranicza – podpisują taśmowo każdą kolejną petycję. A mimo to nic się nie zmienia.

Jedynym wyjściem byłoby poparcie petycji rzeczywistą akcją protestacyjną – należałoby otoczyć sejm (i siedzibą rzondu) dziesiątkami tysięcy ludzi i nie wypuścić z niego nikogo, nawet gdyby trwało to tygodnie. Po prostu trzymać tych w sejmie dokąd, aż petycja nie zostanie przeforsowana i ustawowo zatwierdzona.  Idzie o to, aby agentura zrozumiała wreszcie, kto w kraju rzeczywiście jest suwerenem. Tylko, że to marzenia ściętej głowy.

Dalej… Dlaczego podchodzę sceptycznie do petycji? Jesienią 2010 roku – uwaga – Zgromadzenie Ogólne ONZ wydało rezolucję domagającą się wstrzymania tzw. smug chemicznych (chemtreils).
I co? Co to dało? Nic! Zbrodniarze nadal trują nas chemtreilsem. A więc jeśli zbrodniarze globaliści-banksterzy ignorują rezolucje Zgromadzenia Ogólnego ONZ, to jakie są szanse na zwycięstwo naszych pisemnych protestów?

Pomysły na konkretne działania mam. Niestety, jeśli je opublikuję, to mogę wylądować przed sądem z paragrafu o nawoływanie do przemocy. A innych metod bandyci się nie przestraszą i będą po cichu dalej robić swoje.

Jedyne co mogą rzeczywiście robić – to pisać o tym, co widzę. Im więcej ludziom otworzą się oczy, tym lepiej. Kiedyś – mam nadzieję – osiągnie to masę krytyczną. A wtedy nastąpi wielkie BUM!

Jeśli nie osiągniemy masy krytycznej, to zakończy się to wszystko depopulacją i czipowaniem ludzkiego bydła roboczego, które depopulację przeżyje. Tak to widzę. Jeszcze raz powtarzam – nie chcę Tobie odbierać nadziei i ochoty do działania – dlatego życzę Ci powodzenia. Pozdrawiam

††††††††††††††††††††††††††

ALERT: Rozpowszechnianie GMO to ludobójstwo

Podpisz petycję

Wyślij list do Sejmu – lista e-adresów posłów

List Grypa666 do Sejmu:

Panie Pośle / Pani Posłanko,

Planowane rozpowszechnianie GMO w Polsce podchodzi pod konwencję ONZ ws. ludobójstwa. Wobec skutków żywności GMO na zdrowie i życie, Artykuły II c) i d) oraz III b) do e) tej konwencji stosują sie do działań lobbingu firm GMO i poparcia przez naukowców, posłów i rząd RP.

Piotr Bein, niezależny badacz ludobójstwa

………………….

Artykuł II.
W rozumieniu Konwencji niniejszej ludobójstwem jest którykolwiek z następujących czynów, dokonany w zamiarze zniszczenia w całości lub części grup narodowych, etnicznych, rasowych lub religijnych, jako takich:
a) zabójstwo członków grupy,
b) spowodowanie poważnego uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia psychicznego członków grupy,
c) rozmyślne stworzenie dla członków grupy warunków życia, obliczonych na spowodowanie ich całkowitego lub częściowego zniszczenia fizycznego,
d) stosowanie środków, które mają na celu wstrzymanie urodzin w obrębie grupy,
e) przymusowe przekazywanie dzieci członków grupy do innej grupy.

Artykuł III.
Następujące czyny podlegają karze:
a) ludobójstwo,
b) zmowa w celu popełnienia ludobójstwa,
c) bezpośrednie i publiczne podżeganie do popełnienia ludobójstwa,
d) usiłowanie popełnienia ludobójstwa,
e) współudział w ludobójstwie.

Leszek: przecież to niemożliwe. Gdyby Pan Premier i Pan Prezydent o tym wiedzieli, to na pewno by na to nie pozwolili! To jakaś PIS-owska zagrywka.

Zbigniew Romański: Nasz Prezydent, otrzymał od Prof.Katarzyny Lisowskiej, która jest niezależnym /od jakiejkolwiek korporacji/ naukowcem i  ekspertem , wyczerpujący raport 700 stron o GMO i jego szkodliwości dla Polski. Jadwiga Łopata z Fundacji – http://www.icppc.pl,  /na filmie, który oglądaleś, czyta tekst / wraz z sir Julianem Rose /Anglikiem-polskim patriotą/, od kilku lat piszą do ministerstwa rolnictwa petycje -STOP GMO w PL , pod którymi podpisują się tysiące Polaków – może nawet setki tysięcy. Katarzyna Lisowska, kiedyś zainspirowała mnie do przeczytania książki „Świat wg MONSANTO”, a wcześniej mi napisała, ze nie czytała dotąd tak pasjonującego „horroru”. Dobrze, ze jest „demokracja”, bo inaczej ta książka nie mogłaby się ukazać na całym świecie a w Polsce szczególnie. Korporacja ponadnarodowa MONSANTO, przy pomocy ogromnych pieniędzy jest w stanie b.skutecznie oddziaływać na polityków i naukowców, którzy się im sprzedają, za duże pieniądze. Większość polityków i naukowców, na całym świecie /także w Polsce/ za duże pieniądze zrobi wszystko, manipulując wiedza i okłamując innych ludzi „gdzie jest prawda”. Politycy, to są „biznesmeni”, którzy podczas swojej kadencji, mogą zarobić ogromne pieniądze,gdy będą współpracować z takimi właśnie korporacjami jak MONSANTO. Wykorzystują więc możliwości jakie stawrza im system kapitalistyczny oparty na doktrynie : „więcej-lepiej-taniej”, „po trupach do celu”, „po nas może być nawet potop”, itp.,itp.
Jadzia Łopata  / Wiceprezes Fundacji http://www.icppc.pl – nie nalezy do zadnej partii! Julian Rose jest angielskim rolnikiem i ekologiem, ktorego ksiaze Karol b.ceni . Nie nalezy do PIS-u! Marek Podlecki jest dziennikarzem i filmowcem, pracował przez 15 lat w amerykanskiej telewizji.Nie nalezy do PiS-u ani do żadnej innej partii! Katarzyna Lisowaka , naukowiec w randze profesora, nie wiem czy nalezy do jakieś partii ? Na pewno jest uczciwym naukowcem i polską patriotką, która dostarczyła naszemu prezydentowi rzetelną wiedzę nt GMO!

Dana Alvi (USA): To nie tylko ludobojstwo, ale calkowite zniszczenie natury, wiec wszystkiego co zyje.  Na 4:14 minut  podanej „youtube” jest logo grupy do ktorej ja tutaj naleze, – jedna jedyna Polka.  W tej chwili zbieramy potrzebna ilosc podpisow glosujacych obywateli zeby prawo zmusilo wyrazna identyfikacje kazdego produktu ktory ma w sobie GMO, – wiec informacje i  odpych dla kupujacych. To musi byc globalny alarm bo wiatr [który rozwiewa pyłki i nasiona GMO – PB] nie uznaje zadnych granic.  To, ze kilka panstw w Europie zakazalo GMO to dobrze, ale te panstwa powinny propagowac protesty wszedzie i popierac  gdzie juz istnieja.  I Indiach to jest juz ich nastepna tragedia.

AS: Nie wiem jaki scenariusz agentura unych w związku z tym głosowaniem rozpisała.
W grę wchodzą dwie główne możliwości:

  1. Ustawa przejdzie mimo protestów. Ale przy okazji tak samo agenturalna „opozycja” w knessejmie będzie miała szansę wykazać się ich „patriotyzmem” i „troską” o nasze zdrowie, głosując przeciwko GMO. Takie sprawy ZAWSZE są wykorzystywane do uwiarygadniania sią agenturalnej „opozycji” (tak właśnie było z ACTA-mi).
  2. Gauleiter przegra w knessejmie, ew. sam wycofa poparcie dla ustawy rzekomo powołując się na „wolę ludu”. A GMO zbrodniarze dalej będą przemycać konspiracyjnie, jak to już obecnie robią.

Jedynym wyjściem byłoby otoczenie knessejmu, siedziby rzondu, Belwederu, ministerstw, banków, giełdy – i wszystkich co są w środku aresztować i deportować za granicę. Bez prawa powrotu. Inaczej za parę dni wyciągną nas na kolejną barykadę. Zakład?

PB: Gdzie są krzykacze anty-ACTA i Anonymous?

Dokształć się szybko o GMO:

†††††††††††††††††††††††††††

Komunikaty

  • Narodowy Dzień Zołnierzy Wyklętych

Michał Tyrpa: Szanowni Państwo, w związku z przypadającym 1 marca Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych, Fundacja Paradis Judaeorum, Stowarzyszenie „Małopolscy Patrioci” i Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków zapraszają na spotkanie poświęcone rtm.Witoldowi Pileckiemu. Szczegóły, a takżeoraz. Z poważaniem, Michał Tyrpa, Prezes Zarządu Fundacji Paradis Judaeorum

†††††††††††††††††††††††††††

Piszecie…

Bronek (Floryda): Tutaj w Florydzie w Tampa Bay Times (9 lutego/12 s. 11A) bylo cos bardzo czekawego. Okolo 1/2 miliona (minimalne) czytali tego.  To bylo pisane przez Jeffrey Goldberg. On pisal ze Izraelczycy dostali pozwolenie od Polskiego rzadu zeby zydowscy piloci mogli ladowac nad Polska.  Polacy mowili ze Izraelczycy powinien latac w normalnym kierunku nad Oswiecimiem.  Jeden zydowski pilot gen. Eshel powiedzial do inych pilotow ze musilismy sluchac co Polacy mowili przez 800 lat.  A dzisaj nie musimy sluchac co oni mowia.  Pisal ze Polacy zle traktowali Zydow od wiekow.  A teraz mamy zemste.  Ta gazeta nie tylko chodzi do domow tej rejonie. Nie.  Jest w kazdej bibliotece, universytetach, szkolach i prawdopodobnie okolo 2-3mln ludzi znali co bylo napisane. Prosze myslec o tym. Wprost czlowiek moze pisac ze ten mentalnosc jest nie tylko bardzo szkodliwy dla 3, 4, 5, pokolen Polakow tutaj. Jest zle dla ludzi kraju i wszystko co jest Polskie.  Kiedy zydzi  byli wyrzuceni ze wszystkich krajow Polacy dali im mozliwosc zyc normalnie.  A teraz kazdy moze widzic jak oni byli wdzieczni.  To jest smutna sprawa ale fakt jest faktem ze 90% anty Polskiej propagandy i indoktrynacja nie chodzi od Niemcow tylko od Zionistow.  A ludzie ktorzy mowili o tym sa nazwani antysemitami. Krymanalisci ktorzy prowokuja wojne nie siedza w wiezieniu i wszystko co jest napisane jest powodem dlaczego caly swiat   -oprocz politykow i srodku masowego przekazu-   nienawidzi ten jeden Z narod. Ludzie ktorzy sa interesowani Nazismem i zionism  powini czytac najnowsza ksiazka od prof. Czechanowicz pt. Antysemitizm (Tel. 011-48-608-531-266).

†††††††††††††††††††††††††††††

„Antysemityzm”

Zyję tu pod codziennym terrorem, proszę pomóż upublicznić moją sytuację.

[…] Doszło do tego, że główne grupy żydowskie przeciw wojnie z Iranem nazywają żydowskich zwolenników tej wojny antysemitami — punkt zwrotny w historii tego pojęcia, wg komentatora… Woja z Iranem już jest, poprzez sankcje, akt wojny.

PB: Zmień Waszyngton na W-szawa i masz obraz w Polin….

  • Trzy dni najważniejsze dla przyszłości Izraela

Pod takim hasłem zbiorą się tysiące popleczników trzonu Lobby Izraela w USA (AIPAC), na dorocznej konferencji w Waszyngtonie. Obama, judeocentryczny kandydat na orezia USA Newt Gingrich, Netanjahu i większość kongresmenów USA będzie tam, myśląc że mówią do Zydów amerykańskich. Zydowski Głos Za Pokojem (JVP) chce im zrobić kawał

PB: Dobrze wiedzieć, że nie każdy Zyd jest syjonistą (i nie każdy syjonista jest Zydem czy żydem, patrz np. pro-izraelscy katolicy w Polin czy USA, jak Gingrich, albo pielgrzymki wonTuSSkowa po instrukcje do Izraela). Buźka dla rabinic JVP w USA!

PB: Chcieliby, ale najpierw byłby „antysemityzm” i pogromy.

Wstrząsający film Krzysztofa Wojciechowskiego. Tego nie zobaczysz w rządowych TV. Jak mordowano Polaków za pomoc Żydom, teraz oskarżanych za holokaust.

Opolczyk: […] Jest tylko kilka różnic pomiędzy “zwykłym” PE, a tym żydowskim.
– W tym “zwykłym” PE (jeszcze) nie wszyscy jewroposłowie są Żydami,
– Żydowski Parlament Europejski, w przeciwieństwie do “zwykłego” PE ma rzeczywiście w Unii Jewropejskiej coś do powiedzenia. […]

PB: Co to za parlament w parlamencie? Zydzi jako diaspora? Wtedy diaspory polska, rosyjska, chińska… też mają mieć swój PE. Zydzi jako wyznanie? Wtedy inne wyznania też muszą mieć swoje PE!

PB: czemu nitki prowadzą niemal zawsze do kompleksu jot!? musi com antysemita…

†††††††††††††††††††††††††††††

Aktualności

(GermanForeignPolicy.com) – Przed niedzielnymi wyborami w Rosji wypłynęły sprzeczności polityki Berlina wzgl. Moskwy. Duży segment mediów Niemiec uczestniczy w kampani przeciw Putinowi, pomagając w globalnej nagonce Zachodu na Rosję. Od dobrych stosunków z Rosją zależą handel na miliardy euro i dostęp do niezbędnych surowców, podkreślają przywódcy niemieckiego biznesu. Wg nich, Putin zawsze utrzymywał dobrą atmosferę dla biznesu i był za stabilnością. Opozycjonista Putina, Aleksiej Nawalny skomentował sprzeczność w interesach Berlina: odrzućcie podejrzane biznesy z firmami Rosji, poprzyjcie antyputinowskich demonstrantów, spośród których wielu można przekonać do długoplanowej współpracy z Zachodem.

PB: Biznes Niemiec myśli: gospodarka i współpraca, a berlińskie marionetki banksterów – jak wzmocnić judeocentrycznych oligarchów.

Po wielu miesiącach wyczekiwania, sędzia Naomi Buchwald oddaliła zbiorowy pozew rolników broniących się przed pasożytniczym prawem patentowym Monsanto. W odpowiedzi, grupa demonstrantów za wolnością żywności okupowała front biur Monsanto w Waszyngtonie 29.2.2012 r.

Funkcjonariusze agencji bezpieczeństwa transportu USA (TSA) zmusili matkę do wypompowania mleka z piersi do butelek plastykowych, zanim wpuszczono ją do samolotu.

PB: Narut zasługuje na odludnienie i wybicie: garstka protestujących, kilkaset oglądań filmiku od 28.2.2012… Kiedy idzie o wolność ściągania za frajer porno na necie i muzaka na iPody, to przyjdą tysiące, nagonione przez Anonymous, agenturę departamentu stanu USA.

PB: Właśnie słyszałem w radio kanadyjskim, że na miejsce katastrofy przybyło 3 ministrów rządu RP. A na pikiety przeciw GMO ilu przybyło? Potencjalnie zagrożony jest biologicznie cały naród i środowisko!

…wygeneruje tyle dochodu, że zlikwiduje swe długi w ciągu 24 mies.!

My ludzie mamy prawo do hodowli, zbierania, handlowania i konsumpcji każdej żywności wg własnego życzenia, bez mieszania się rządu lub prawa…

Wg nowego raportu z brytyjskiej grupy praw obywatela, powszechne stosowanie kamer w miejscach publicznych nie zmniejszyło przestępczości, a kosztuje krocie. Imigracyjny element przestępczy (niby główna przyczyna programu inwigilacji kamerami) wie, że kamery nie mają pożądanej rozdzielczości oraz brakuje ciągłego monitoringu i archiwizacji.

PB: O to właśnie chodzi: zastraszyć i ograniczyć tubylców imigracją zorganizowaną im przez kompleks jot.

Rząd Obamy może zapobiec wojnie przez: (1) zdjęcie sankscji nałożonych na Iran (Ron Paul: Sankcje to wstęp do wojny.); (2) rozpoczęcie rozmów dyplomatycznych (nawet podczas zimnej wojny USA rozmawiało z atomowym ZSRR); (3) natychmiastowe wycofanie pomocy finansowej USA dla Izraela. Ani razu Obama nie potępił planów Izraela bliskiego ataku wyprzedzającego przez Izrael. Za to z Netanjahu spierają się co do daty. Ataki na Libię (2011) i Irak (2003) miały miejsce w judaistyczne święto Purim „odwetu zapobiegawczego”.

Wg brytyjskiego lorda Jamesa of Blackheath, prywatna banksterkska Federalna Rezerwa USA potajemnie transferowała 15 bln $. Lord zażądał 16.2.2012 od parlamentu W. Brytanii  zbadania wyników 3-letnich dochodzeń. Tajne transfery do miejsc i osób nieznanych mogą spowodować upadek gospodarki USA. House of Lords ujawnił dalsze przykłady zdemaskowania zdrady nie tylko narodów brytyjskiego i amerykańskiego przez tajną klikę międzynarodowych banksterów, ale i światowego systemu bankowego.

Wg Tehran Times, decyzją parlamentu od 20.3.2012 irańska giełda naftowa wprowadzi waluty inne niż US$, w odwecie za sankcje USA nałożone na centralny bank Iranu, karzące każde państwo, które zakupi ropę od Iranu po 1.7.2012.

Nowa niemiecka grupa roszczeniowa, EBO żąda zwrotu b. nieruchomości Niemców w obecnej Polsce oraz zapłaty za użytkowanie. Prezydent EBO wtragnął do domu w płd. Polsce, bo rzekomo należy do niego.  EBO ogłosiło zamiar kampanii wiosną w kilku miastach w Polsce. Prezydent EBO jest narodowym dyrektorem wykonawczym skrajnie prawicowej „pro-niemieckiej” partii związanej ze skrajnie prawicową grupą wypędzonych, BdV i chciałby przekształcić dużą część Polski w neutralne terytorium o nazwie Centropa. Ciągłe oświadczenia Niemiec od 1949 r. o niesprawiedliwości przesiedleń Niemców po II wś. i otwartej kwestii reparacji sprzyjają zakładaniu spraw o odszkodowania dla przesiedlenców niemieckich.

PB: Co na to wonTuSSkowo?

Wg studium z Instytutu Badań Konfliktów Międzynarodowych w Heidelbergu, ub. rok pobił rekord liczby wojen od II wś., a państwa NATO, w tym Niemcy, są agresorami w większości przypadków, albo podżegają miejscowe grupy. Konflikty koncentrują się w świecie arabskim i Afryce Subsaharyjskiej, gdzie Zachód ma interesy geostrategiczne i szuka zasobów. Zachód ma największe w świecie budżety wojskowe i jest największym eksporterem sprzętu wojennego, który dostarcza członkom i sojusznikom NATO.

[…] Musimy się odwołać do polskiej tradycji, funkcjonującej w Polsce od panowania Aleksandra Jagiellończyka, który 25 października 1501 podpisał w Mielniku akt De Non Praestanda Oboedientia, a więc prawo wypowiedzenia posłuszeństwa królowi, gdyby łamał prawa obywatelskie. Pora, żeby Naród Polski wstał z kolan. Przestańmy zachowywać się jak dziady proszalne. Polska jest nasza, a nie bandy cwaniaków, którzy ponadawali sobie wszelkie możliwe przywileje i uważają, że tak już na wieczność zostanie. Przestańmy chodzić do nich z petycjami, prośbami i wnioskami. Skoro pozostawili nam tylko drogę buntu, to trzeba się zbuntować.

PB: Właśnie myślałem w zw. z ludobójczymi pracami legislacyjnymi knessejmu nt. GMO i nasion: dlaczego to my mamy błagać na kolanach, z czapką w ręku tych, co zaciskają nam pętlę? Czy to nie skandal, że w ogóle takie propozycje trafiają na Wiejską? Kto tu rządzi  — Naród czy banda sprzedajczyków i wrogów… Powtarzam: gdzie anty-ACTA i Anonymous?!

W reakcji na kolejne agresywne sankcje wobec jego kraju prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenka wywalił na zbity pysk ambasadora naszego unijnego baraku jak i tzw. ambasadora bilderbergowskiej Unii Jewropejskiej. Białoruś jest ostatnim  europejskim państwem powstałym po rozpadzie ZSRR, które nie tylko nie stoczyło się do kategorii unijnego baraku, nie kolaboruje z UE, nie merda ogonem stojąc w kolejce do zabarakowania się w Jewropie, ale zdecydowanie broni własnej suwerenności przed pazernością i zachłannością koczowniczej sitwy z Brukseli. Wszelkie próby doprowadzenia na Białorusi do sterowanej z Waszyngtonu, Tel Awiwu i Brukseli kolorowej rewolucji, wobec  poparcia ludności Białorusi dla własnego prezydenta kończyły się dotąd fiaskiem. […] Łukaszenka wywalił na zbity pysk ambasadora Unii i Polski. Polski, z której marionetki polityczne tzw. rzondu i knes-sejmu zrobiły najbardziej gorliwego kundla z całej jewropejskij psiarni ujadającej na Białoruś.

††††††††††††††††††††††

Zdrowie, życie i duchowość

Działacz na rzecz surowego mleka, James Stewart został podstępnie aresztowany. Sąd nałożył nań kaucję 1 mln $, a na działaczkę Sharon Palmer 2 mln $. Oboje policja odprowadziła w kajdankach, robiąc z nich więźniów politycznych. Amnestia Międzynarodowa dowie się o tym. Sprzedaż mleka surowego jest teraz zbrodnią gorszą niż gwałt na dzieciach czy morderstwo. Terroryzmem, władze usilnie próbują wyciszyć głosy za zdrową żywnością jak mleko surowe.

  • Niedobór witaminy B-12…

…to jedno z największych zagrożeń w odżywianiu. Może powodować: niską energię i słabość, „zamglenie umysłu” i niezdolność skupienia się, słabą pamięć, „pijaną głowę”, bladą skórę, bolący język, krwawienie z dziąseł, zmiany nastroju i przygnębienie, zmiany neurologiczne u ciężarnych, przewlekły kaszel i pozory alzheimera. Wielu pacjentów zdiagnozowanych na alzheimera może po prostu potrzebować witaminę B-12.

Niedawne badania skuteczności szczepionki na świńską grypę w sezonie 2009-2010 dowodzą niezbicie, że szczepienie to nie zabezpiecza osób z problemami zdrowia i ilość przyjęć ich do szpitali z powodu grypy nie spada. Szczepionki na „pandemię” H1N1 w sezonie 2009-2010 wywołały wiele przypadków narkolepsji w całej Europie. Rodzice dzieci z narkolepsją od szczepionki donoszą o ich opóźnieniu w nauczaniu szkolnym.

Wg nowych badań, im bardziej dziecko wystawione jest na związki fluoru i węgla (ang. perfluuorocarbons, PFCs), tym mniejsza szansa dobrego przyjęcia szczepionki przez system immunilogiczny. Sugeruje to, że chemikalia te mogą wpływać na system immunologiczny dziecka w takim stopniu, że stają się podatne na choroby zakaźne.

††††††††††††††††††††††††††

Słowianie

przygotował Opolczykpl (do niedawna Opolczyk)

Katolicyzm przywłaszczył sobie wiele naszych słowiańskich zwyczajów i tradycji. Dwa najważniejsze święta tej przywleczonej do Polski wiary to “Boże Narodzenie” i “Wielkanoc”. Odpowiadają one słowiańskim świętom Szczodrych Godów i Jarych Godów. Podróby katolicyzmu sięgają nawet szczegółów… Cóż może być bardziej katolickiego niż wigilia i 12 potraw na stole… Tylko, że wcześniej, podczas słowiańskich Szczodrych Godów na stole też ustawiano dwanaście potraw. Dziękując własnym Bogom za minione 12 miesiący (pokazuje to też, że Słowianie mieli kalendarz z podziałem roku na dwanaście miesiący). Wielkanoc kojarzy się nam z pisankami, które kapłani Jahwe pokrapiają w sobotę wielkanocną ich święconą wodą. Ale pisanki znali Słowianie co najmniej dwa wieki wcześniej, nim przywleczono do nas chrześcijaństwo. Czyli i pisanki to tradycja słowiańska…

Niestety, wraz z  rozwojem chrześcijaństwa i nastaniem epoki ascezy w Europie rozpoczęła się eliminacja wszelkich przejawów kultury, które mogłyby wiązać się z kultem ciała. Wszelkie aspekty „przesadnego” dbania o swoje ciało znalazły się na celowniku Kościoła Katolickiego. Na skutek tych działań ucierpiały bardzo, tradycje łaźni, które w ówczesnej mentalności hierarchów kościelnych, uchodziły za „siedlisko rozpusty”. Ale już w tamtych czasach ówcześni dotkliwie odczuli skutki likwidacji łaźni, bo efektem tego działania było znaczące obniżenie się poziomu higieny. Od tego czasu Europę zaczęły nawiedzać fale epidemii takie jak: dżuma, ospa, cholera  oraz  inne  choroby związane z brakiem dostatecznej dbałości o higienę…

Archeolodzy odkopali pod Wieliczką łaźnię z VIII w. W Brzeziu (Małopolska) w obrębie wczesnośredniowiecznej osady odkryto pozostałości po łaźni, datowanej na okres od VIII do poł. XI wieku – chronologię potwierdzają daty dendrochronologiczne z drewna dębowego. Unikatowego odkrycia w skali polskiej archeologii dokonano w trakcie badań wykopaliskowych, prowadzonych przez Krakowski Zespół do Badań Autostrad. Tego typu konstrukcje były jak dotąd znane tylko ze źródeł pisanych. Czyli dwa wieki przed “chrztem”. Interesująca jest data “zamknięcia” łaźni – ok. połowy XI w. Zapewne data ta wiąże się z brutalnym stłumieniem przez zdrajcę Kazimierza “Odnowiciela”, wspomaganego niemieckim ciężkozbrojnym rycerstwem, buntu naszych przodków przeciwko nowej wierze. W zapale niszczenia pogańskich praktyk dbania o higienę ciała fanatycy żydowskiego boga Jahwe zasypali łaźnię, aby te podejrzane  “pogańskie praktyki” wyplenić z naszych ziem. Słowiańskiej Polsce katolicyzm przyniósł nie tylko ciemne i ale i brudne czasy.

Rosyjscy szamani przechowali ich prastarą wiedzę nawet w okresie żydo-bolszewizmu tępiącego wszelką duchowość.

U naszych przodków ważną rolą odgrywał szamanizm. Szamani nie tylko byli łącznikami pomiędzy tym światem a zaświatami, nie tylko utrzymywali kontakty z duchami przodków i bóstwami, ale byli też wyśmienitymi lekarzami. Ponadto byli strażnikami tradycji.

Ponadto nasi praprzodkowie posiadali własny kalendarz. Mieli wiele świąt, których wspólne obchodzenie umacniało więzi pomiędzy nimi. Nie byli ponurakami, cierpiętnikami, ani prymitywnymi ludźmi myślącymi tylko o napełnieniu brzucha.

O czym mało z nas zdaje sobie sprawę, Słowianie posiadali własną i to dobrze funkcjonującą  – i rzeczywiście leczącą – medycynę. Była ona czymś więcej, niż medycyna współczesna, traktująca człowieka najczęściej jak zbiór narządów w worku ze skóry. Słowiańska medycyna była jednocześnie filozofią i religią:

  • traktowała człowieka jako integralną cząstkę otaczającej go boskiej Natury, materialnej i duchowej,
  • ówcześni lekarze – szamani – do pomocy w leczeniu szukali wsparcia w “zaświatach” u przodków, duchów i Bogów.

Jak bardzo różniła się medycyna Słowian od tej współczesnej. Jeżeli przy pomocy zaniżonych norm na poziom cholesterolu wmówi się 80 % dorosłych ludzi, że powinni brać leki na obniżenie cholesterolu – zyski “mafii cholesterolowej” idą w miliardy.

Batalia o nasze autentyczne korzenie, nie o te fałszywe, przywleczone z Jerozolimy via Rzym, nie będzie prowadzona na polach bitewnych. Ona rozegra się w ludzkich umysłach, duszach i sercach? Czy wyjdziemy z niej jako Polacy Słowianie, czy jako Polacy-katolicy/jahwiści zwalczający własne korzenie – czas pokaże.

Sorry, the comment form is closed at this time.