Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Prawdziwe, bandyckie państwo Izrael

Posted by grypa666 w dniu 22/02/2012

Spis treści

Alerty
Nowe na pod-stronie Info nurt i Wir
Komunikaty
Rozrywka
Piszecie…
Prawdziwe, bandyckie państwo
Aktualności
Wykluczeni
NWO dla Słowian
Zdrowie i życie
Historia przekłamana
Jak się bronić

††††††††††††††††

Ponad 5,5 mln wizyt na moich blogach Grypa666 i PiotrBein

Wspomóż mnie — na konto lub Pay Pala

††††††††††††††††††††††††††

ALERT 3: Planowane przez rząd RP rozpowszechnianie GMO podchodzi pod konwencję ONZ ws. ludobójstwa

Podpisz petycję

Wyślij list do Sejmu – lista e-adresów posłów

List Grypa666 do Sejmu

http://www.youtube.com/watch?v=FuPuBC0j21Q
Więcej http://monitorpolski.wordpress.com/2012/02/27/wydarzenia-i-komentarze-27-lutego-2012r/

Wobec skutków żywności GMO na zdrowie i życie, Artykuły II c) i d) oraz III b) do e) tej konwencji stosują sie do działań lobbingu firm GMO i poparcia przez naukowców, posłów i rząd.

Artykuł II.
W rozumieniu Konwencji niniejszej ludobójstwem jest którykolwiek z następujących czynów, dokonany w zamiarze zniszczenia w całości lub części grup narodowych, etnicznych, rasowych lub religijnych, jako takich:
a) zabójstwo członków grupy,
b) spowodowanie poważnego uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia psychicznego członków grupy,
c) rozmyślne stworzenie dla członków grupy warunków życia, obliczonych na spowodowanie ich całkowitego lub częściowego zniszczenia fizycznego,
d) stosowanie środków, które mają na celu wstrzymanie urodzin w obrębie grupy,
e) przymusowe przekazywanie dzieci członków grupy do innej grupy.

Artykuł III.
Następujące czyny podlegają karze:
a) ludobójstwo,
b) zmowa w celu popełnienia ludobójstwa,
c) bezpośrednie i publiczne podżeganie do popełnienia ludobójstwa,
d) usiłowanie popełnienia ludobójstwa,
e) współudział w ludobójstwie.

Dana Alvi (USA): To nie tylko ludobojstwo, ale calkowite zniszczenie natury, wiec wszystkiego co zyje.  Na 4:14 minut  podanej „youtube” jest logo grupy do ktorej ja tutaj naleze, – jedna jedyna Polka.  W tej chwili zbieramy potrzebna ilosc podpisow glosujacych obywateli zeby prawo zmusilo wyrazna identyfikacje kazdego produktu ktory ma w sobie GMO, – wiec informacje i  odpych dla kupujacych. To musi byc globalny alarm bo wiatr [który rozwiewa pyłki i nasiona GMO – PB] nie uznaje zadnych granic.  To, ze kilka panstw w Europie zakazalo GMO to dobrze, ale te panstwa powinny propagowac protesty wszedzie i popierac  gdzie juz istnieja.  I Indiach to jest juz ich nastepna tragedia.

AS: Nie wiem jaki scenariusz agentura unych w związku z tym głosowaniem rozpisała.
W grę wchodzą dwie główne możliwości:

 1. Ustawa przejdzie mimo protestów. Ale przy okazji tak samo agenturalna „opozycja” w knessejmie będzie miała szansę wykazać się ich „patriotyzmem” i „troską” o nasze zdrowie, głosując przeciwko GMO. Takie sprawy ZAWSZE są wykorzystywane do uwiarygadniania sią agenturalnej „opozycji” (tak właśnie było z ACTA-mi).
 2. Gauleiter przegra w knessejmie, ew. sam wycofa poparcie dla ustawy rzekomo powołując się na „wolę ludu”. A GMO zbrodniarze dalej będą przemycać konspiracyjnie, jak to już obecnie robią.

Jedynym wyjściem byłoby otoczenie knessejmu, siedziby rzondu, Belwederu, ministerstw, banków, giełdy – i wszystkich co są w środku aresztować i deportować za granicę. Bez prawa powrotu. Inaczej za parę dni wyciągną nas na kolejną barykadę. Zakład?

PB: gdzie krzykacze anty-ACTA i Anonymous?

†††††††††††††††††††††††††††

ALERT 2: Z przyczyn czysto technicznych (żadna razwiedka!), Opolczyk zmienił adres. Znajdziesz tam wszystkie jego teksty, które zdechły na moich blogach.

†††††††††††††††††††††††††††

ALERT 1: żywność GMO wchodzi na polskie pola i stoły tylnymi drzwiami!

Roman Kafel: Oczywiscie ta mafia..w dzialaniu! Swoja droga rzepak to szkodliwy dla zdrowia czlowieka tluszcz…i powinno sie go unikac.. dlatego na Zachodzie zmieniono nazwe na Canola Oil.. by zle sie nie kojarzyl z rape oil… [gwałt seksualny, ale olej pozostaje gwałtem na naszym zdrowiu – PB]

†††††††††††††††††††††††

ALERT: Demaskator spisku w Daiiczi śmiertelnie zagrożony przez Żydów

†††††††††††††††††††

Nowe na pod-stronie Info nurt i Wir

††††††††††††††††††††††††††††††

††††††††††††††††††††††††

Rozrywka

†††††††††††††††††††††

Piszecie…

Halina: Pragnę tylko zwrócić państwa uwagę na blog; Incogman.net oraz nazistowskie i antypolskie sentymenty zwarte w komentarzach niektórych Amerykańskich czytelników niemieckiego pochodzenia. Niepokojący jest fakt promowania Hitlera za bohatera i zrzucanie winy na Polskę za druga wojnę światową. Pozdrawiam

PB: Prawdopodonie to jest podstawiona hasbara nienawiści do Słowian, lub pieprznięci  finansowani przez zinfiltrowane przez jot agendy rządu „niemieckiego” czy US-raelskiego. Normalni Niemcy zwłaszcza w USA rzadko mają takie naloty oszołomstwa. Przegłupieni przez hasbarę syjonistów Niemcy wyemigrowani do Hameryki już powymierali. Takie Kissingery trzymają się dzięki chyba przeszczepom organów (usługa Koszer Nostra) z Serbów i porywanych  dziewczyn słowiańskich. Czemu tych SS-ynów miedycyna utrzyma przy życiu i zdrowiu a nas nie?

Lucas003: TAK SIKA AGENTURA NA PANA ZNAJOMEGO

PB: Szkoda czasu na ten szajs, ale odnotuję. Ośmieszają się prymitywizmem. Łatwo poznać, kto za tym stoi. Ubolewam, że do atakującej agentury dołączył (już dość dawno) Jarek Kefirek (Kefir2010). Czy o tego samego Jarka chodzi? Pisał coś na MonitorPolski o elektrowstrząsach. Może go zadragowali, kontrolują mu mózg?

Marek Podlecki: Kto to wydaje i po co?

PB: Jakiś nienawistny oszołom-syjonista podający się jako Mirosław Fryś. Czy na zlecenie czy z głupoty – tylko on wie… Po co: ogłupienie gojów-katolików do poparcia nielegalnego ludobójczego państwa syjonistów, żondó światowego talmudinatów (których symboli tyle nawtykał, że oczopląsu…), Widać, że gra katolikom na poczuciu winy za Szoa zgotowane przez żydowskich syjonistów na swych braciach plemiennych, żeby katolicy nie oponowali  banksteryzmowi ani restytucjom Geszeftu Holokaust… Albo nakręcanie bezmózgowej nienawiści do Zydów. Wiadomo przecie, że fanatyczni żydzi synagogowi nienawidzą Jezusa i chrześcijan – patrz np. Żydowski mord rytualny pod Historia przekłamana poniżej. Chrystus ocenił proptoplastów faryzejskich Frysia: syny diabła, łgarze, mordercy…

Kazimierz Bezdomny: Witam. Opuściłem w niedzielę dom charytatywny przystań w poznaniu. Dom fundacji miłosierdzie prowadzony przez ksiedza pallotyna. Byłem tam 2,5 miesiąca. Tak złej wspólnoty tyle nienawiści, ponizenia,arogancji  i pogardy do człowieka nie widziałem nigdzie jak dotąd. Ta nienawiść udzieliła się również mnie i czuję jak zatruwa mnie od środka. Szczerze nienawidzę ludzi kościoła i nie potrafię sobie z tą nienawiścią poradzić. Chodzi mi po głowie odejście z kościoła katolickiego. Nie wierzę już księżom,hierarchom. nadal będę dążył do utworzenia wspólnoty – jesli tylko uda mi sie znaleźć jakieś miejsce – utworzę ją – ale już absolutnie niezwiązaną ani z państwem ani z kościołem. Wykluczeni społecznie są automatycznie wykluczeni z KK. Kościół naszym Domem – takie hasło wita mnie w katedrze poznańskiej  – ale ja je teraz czytam tak – Kościół istotnie jest waszym wygodnym, ciepłym i sytym domem. – dla nas jenak nie ma tam już miejsc.

Ania Jagoda Łojewska: nie odkrył Pan Ameryki, że Kościół trzyma z mocnymi, Vide fragmenty mojej książki. Powodzenia. Byłam zaskoczona Pańskimi ruchami. Z moich doświadczeń- jeżeli najpierw zbuduje Pan świat wokół siebie, inni też Panu pomogą:) Nie wcześnej- przetestowane:(

††††††††††††††††††

Prawdziwe, bandyckie państwo

…zmiażdżonej przez buldożer armii Izraela podczas pokojowego protestu 16.3.2003. Jeśli możesz, daj datek na akcje.

…na pustyni Negew, niedaleko Ejlatu nad M. Czerwonym. Do Izraela przybędą polskie myśliwce bombardujące F-16, a wspólne ćwiczenia obejmą nawigację, walki powietrzne i zadania ofensywne.

PB: „Ćwiczenia” 7-8 marca?

Wojtek: Najgorsza jest narastająca zdrada polskich interesów na górze struktur politycznych. Jak to jest, że o takich rzeczach Polacy dowiadują się przez net z żydowskiego pisemka wydawanego poza Europą, a nie od swojego rządu?? a ile będziemy musieli za to zapłacić? […]

Nie dla wojny: […] mnie interesuje bezpieczenstwo Polski a takie manewry i zblizenia z Izraelem stawiaja nas w jednym rzedzie z agresorami, przez nich znajdziemy sie na celowniku ewentualnych wrogow […]

EE: Żydzi praktycznie opanowali już wszystkie instytucje państwa Polskiego, rząd, partie polityczne, media, sądownictwo, system finansowy i monetarny, przemysł i ekonomię. Dzięki temu mogą przystąpić do następnego etapu swojego planu, czyli zniewolenia i eliminacji Polaków z ich ziemi.

Zajrzyj też na pod-stronę Razwiedka Izraela i Koszer Nostra i podaj dalej…

††††††††††††††††††

Aktualności

(potrzeba przetłumaczyć)

PB: Anonymusy, idzcie zamiast tego okupowac acta…

AS: Tylko dlaczego demonstarnci i film gloryfikują żydowskiego agenta, prezydęta Kalksteina? Widać, że żydo-PiS bije punkty. A gdy zbrodniarze szykowali się do okupacji Iraku, to braciszek prezydęta w knessejmie ryczał, że wojna w Iraku to nasza wojna. Do pomocy w okupacji Afganistanu oba Kaczory popędzili nasze wojsko.Przypominam też, że rezolucję UE potępiającą atak izraelskich komandosów na humanitarny konwój morski płynący do Strefy Gazy zablokował właśnie żydłak prezydęt Kaczyński. Takiej prokaczyńskiej propagandy nie popieram!

PB: Polska przyklasnęła kradzieży Kosowa za Kalksteina, z jewropejsatymi!

 • Gates finansuje techniki odludniania poprzez niszczenie spermy.
  Podaj dalej:

  Share/Save/Bookmark

  Jak Schwarzenegger w roli Terminatora, Sperm-inator jest wysoce inteligentną maszyną, próbującą wykorzystać zaawansowaną technikę dla zniszczenia twej przyszłości. Plan dehumanizycyjny Gatesa trudno pojąć — od GMO, poprzez scypionki, chemoślady, komary GMO, partnerstwo MS-Merck z największą firmą od scypionek i wybiórczych RASOWO bio-broni, po sterylizację mężczyzn ultradźwiękami wymierzonymi w krocze!
  Tylko ludziowce nie widzą, co nadchodzi. Globalni eugeniusze typu Gates i krajowi brzydale sanepipy mówią nam otwarcie: SCYPIENIA, opieka nad ZDROWIEM… To jest test na resztki inteligencji u ludziowców: słuchasz uważnie lub zginiesz, ty i twe potomstwo. Jeśli czytasz to, to już jesteś w samoobronnej opozycji tym szleńcom. Podaj dalej, żyj, strzeż się scypień i lekuf, GMO, oprysków i spryskiwań, aspartamów i fluorów, a teraz pilnuj też swego krocza! Panowie, niejednoznacznie wypowiedzieli nam wojnę, więc od czego mamy jaja!?

AS: Aby zdepopulować ludzkość bezpłodnością, należy sterylizować kobiety a nie mężczyzn.
Dlaczego? „Wąskim gardłem” wzrostu liczebności ludności są kobiety, a nie mężczyźni.

Roman Kafel: Eeee o tym wiadomo od stuleci..sam pan widzi, ze Wielka Pharma robi srodki antykoncepcyjne dla kobiet…a dla chlopow udaje ze robi.. Cclopow sterylizuje sie z innego powodu…polecam panu chinskie opisy o kastrowaniu i chodowli eunuchow…tam zupenie szczerze i wyraznie pisza.

Co ósmy Austriak jest biedakiem lub poważnie zagrożony biedą.

AS: Nie chodzi o imigrantów. Ich liczba w Austrii sięga blisko miliona, ale wielu z nich ma dobre wykształcenie (imigranci z EU). Wielu imigrantów (także spoza EU) ma własne małe geszefty, kafejki, pizzerie, Döner-buden – jak w Dojczlandzie. To jest rzeczywisty kryzys gospodarczy w Austrii. Dokąd zadłużenie było mniejsze, na obsługę zadłużenia szło mniej grosza z budżetu. Więcej pieniędzy było na nakręcanie koniunktury i na socjal. A teraz na obsługę długu idzie tyle, że na koniunkturę nie starcza. Obecnie Austria boryka się z takimi samymi problemami jak inne baraki unijne. Ceny i podatki rosną, zarobki stoją w mniejscu, rośnie bezrobocie, ludzie wydają mniej pieniędzy, co osłabia koniunkurę – i daje to kolejne zwolnienia. Lub przynajmniej zmiejszoną liczbę godzin pracy – po niemiecku – kurzarbeit. Ale wtedy też się mniej zarabia, mniej kupuje, co dalej osłabia popyt – błędne koło. Dodatkowo Austrię dobiło silne powiązanie gospodarki z Węgrami. Węgry plajtują, współpraca gospodarcza z Austrią na tym cierpi – a to odbija się na gospodarce Wiednia.
Ale co się dziwić Austrii.  W „bogatych” Niemczech ok. 600 tys. gospodarstw domowych ma wyłączony prąd. Po prostu nie były te rodziny w stanie na bieżąco płacić rachunków – nawet po tym, jak otrzymywały ostrzeżenia. Zachód gospodarczo zdycha. A Rockefeller zaciera łapska. Jego wymarzony odpowiednio wielki kryzys jest coraz bliżej…

PB: B. aktualny artykuł na Rense.com sprzed paru lat… Jeffe Rense ostatnio podpadł kryciem żydomasonerii, np. zbeształ Henry Makowa i zerwał z nim współpracę, za promocję artykułu Jima Stone’a o spisku judeocentryków ze Stuxnetem w Daiiczi, bo rzekomo Stone kryje lobby atomowe! Lobby A pozwoliło izraelskiej firmie „chronić” Daiiczi, tuszuje zmyłkę z trzęsieniem i tsunami, katastrofę siłowni i globalne skutki – nieszczęścia wymieniane przez Stone’a.

Poniższy artykuł jest zmyłką (obwinia iluminatów za grzechy kompleksu jot), choć zawiera edukacyjne treści i pyszne cytaty, które wytłuściłem dla zabieganych. Iluminatów utworzyli rotszyldziaki z masonerii w XVIII w., a autor wierzy, że istnieją od czasów Babilonu! Wierchuszka jot to potomkowie i spadkobiercy faryzeuszy, o których Chrystus przestrzegł w Nowym Testamencie (łgarze, mordercy, syny szatana). Może i wywodzą się z Babilonu, ale nie przyrównujcie pomiotu faryzeuszy z ich globalnym narzędziem od XVIII w. Tak samo możnaby nazwać iluminatami syjonistycznych katolików, a najczęściej to są Kowalscy zmyleni izraelizmem syjonistów i rabinatu talmudycznego. Mój pogląd na sprawę faryzeusze-iluminaci. Wierz w co chcesz, ale rozumnie…

(German Foreign Policy.com) – Skrajnie prawicowy magazyn jubiluje zgodę wyborczą na Joachima Gaucka. Ustępujący Christian Wulff wyróżnił się pochwałami multi-kulti, a Gauck np. w kwestii migracji pochwalił skrajnie prawicowy tygodnik Junge Freiheit i aprobuje Thilo Sarrazina, polityka SPD znanego z rasistowskich wypowiedzi przeciw Turkom i Arabom. Gauck wzbudził też opory nt. granicy Polska-Niemcy, powrotu „wypędzonych” i Szoa. Wg niego, zbytnia egzaltacja niemieckiego ludobójstwa na Żydach jako unikalnego nabiera czasem pół-religijnego wymiaru absolutu, który wg Gaucka trzeba odrzucić. Za ok. 4 tyg. głosy parlamentarzystów z niemal wszystkich partii Bundestagu mają wybrać Gaucka 11-ym prezydentem Niemiec.

W zw. z wyborami w USA w br., doradcy Berlina zdiagnozowali główne tarcia z Waszyngtonem z powodu zapaści gospodarcej Ameryki wymagającej środków szokowych. Nie wiadomo też, jak długo dolar utrzyma swój globalny status. Wg eksperta w niemieckim CFR (DGAB), wyszło na ostatnim szczycie G-20, że ogromna władza USA już spadła zauważalnie z powodu przewlekłej słabości gospodarczej. Rząd USA będzie więc naciskał na Berlin i Brukselę, by zwiększyły import z USA i bardziej anagażowały się w interwencje wojskowe.  Z uwagi na ostrzejsze stanowisko wobec Chin, Waszyngton będzie próbował, formalnie i nie, rozszerzyć NATO na Azję, by okrążyć Chiny.

[…] Premier Donald Tusk oraz ministrowie: obrony Bogdan Klich, zdrowia Ewa Kopacz, edukacji Katarzyna Hall, spraw zagranicznych Radosław Sikorski w środę i czwartek przebywają w Jerozolimie. Przybyli do Izraela na pierwszą sesję dialogu międzyrządowego między obu krajami. Dwudniowe rozmowy delegacji mają dotyczą m.in. współpracy w dziedzinie wojskowości i ochrony zdrowia.

Zaniechanie rozliczenia komunistycznych zbrodniarzy to największa hańba niepodległej Rzeczypospolitej. Setki sędziów, prokuratorów i oficerów śledczych z lat 40. i 50. ominęła jakakolwiek kara. […] Wojskowy Sąd Okręgowy w Warszawie wysłał do Sztokholmu nakaz aresztowania Stefana Michnika. Mieszkający od 1969 roku w Szwecji 81-letni Michnik w latach 50. był sędzią wojskowym w komunistycznej Polsce. […]

AS: Naturalnie, że tamtych żydo-komuchów należy ukarać.  Ale należy znaleźć i ukarać morderców Ratajczaka, Leppera i innych podejrzanych ofiar z czasów III Rzydopospolitej. Należy przed sądami ludowymi postawić tych, co Polskę wydali w łapska banksterów i szabrowników, w łapska żydo-Unii i w łapska zbrodniczego żydo-NATO. I tych co naszych najemników wysyłają do udziału w okupacjach. Słowem – rozliczyś i ukarać należy wszystkich którzy szkodzili i szkodzą Polsce.

Świat zazdrości Ameryce Konstytucji. Czemu ci, co przysięgli przestrzegać i bronić jej, oczerniają i niszczą ją?

Szokujący nowy raport ujawnia, że CIA stosuje drony do rozmyślych ataków na cywili, w tym ratownicy i żałobnicy. Obama niedawno bronił swej kampanii dronowej w Pakistanie jako wycelowane, skupione wysiłki przeciw osobom na liście aktywnych terrorystów, które nie spowodowały ogromnych liczb ofiar cywilnych.

††††††††††††††††††††††††††††††

Wykluczeni

 • Vismaya: Słowa mogą być piękne…

Słowa mogą być piękne …
ale w człowieku najpiękniejsze jest to, co jeszcze nieodkryte,
pozostaje zasypane warstewką piasku i tkwi w ciemności aury,
niczym noc bez gwiazd.

Wewnętrzne dary to takie lśniące gwiazdy….
chociaż milczą to jednak nas czarują swoją tajemnicą.
Kto ich nie dostrzega nie potrafi doznać zachwytu,
a kto ich dozna potrafi zamienić się w ciszę ….
czas milczenia otwiera przed tobą wszystkie drzwi …

a to co poczujesz wewnatrz nie odbije się w twoich słowach,
bo tego w żaden sposób słowami wyrazić nie można …
tylko objawi się oczach ….
które zaświecą blaskiem jak gwiazdy pierwszej wielkości.

A ludzie najczęściej są jak wiatr, szybko przelecą życie,
wieją myślami, słowami niczym huragany
i zostawiają po sobie tylko połamane gałęzie i drzewa…
zamiast pozwolić od czasu do czasu pomilczeć duszy
aby w sercu mogły zakwitnąć boskie kwiaty i wydać swoje owoce.

Wiesława, 26 Feb. 2012

Uważam temat za priorytet dla Wykluczonych, anty-klin unym, którzy wykorzystują naszą niezgodę do dalszych podziałów. […]

Marek Podlecki: I po co? Co tym wywalczyli poza konfliktem? Nic, tylko kroki do tyłu w działaniu. Wszyscy jesteśmy na krawędzi urwiska i co, mamy się jeszcze bić, kto z nas jest agentem, a kto nie? To czysty debilizm, dlatego chyba my – goje przegramy.

PB: Dokładnie!

[…] W zasadzie nic nowego, każdy ze zdrowo myślących i czujących Polaków wie gdzie żyje. Problem w tym, że zmarnowaliśmy, a raczej władza przechodnia, kolejne trzydzieści lat. […] Wyrolowali nas i czegóż tu się spodziewać jak w „bandzie czworga” siedzą same cwaniaki.

[…] Główną przeszkodą dla utworzenia wspólnej platformy działania jest… ignorancja Polaków.
Obcy piszą nam historię i karmią nas jej fałszywą wykładnią. Obcy faszerują nas samobójczymi dla Polski wzorcami patriotyzmu. Obcy podsuwają nam partie polityczne reprezentujące interesy niepolskie. Obcy napuszczają nas na siebie nawzajem. Bądź profesjonalnie wykorzystują celowo wytworzone u wielu z nas odruchy warunkowe. […] Jeśli nie uda się zachęcić Polaków do nauki, do myślenia, do analizowania, jeśli nadal będą oni kierować się emocjami, hasłami, okrzykami – Polska zginie. Choć jeszcze dłuższy czas okupanci pozostawią nam cepeliowską , folklorystyczną polskość, pozbawioną rzeczywistej treści.

 • Atak na MonitorPolski

PB: Wstrętny atak na Marka Podleckiego i in. za ‚referendum’ ws. ACTA daje do myślenia. Grypa666  nie ruszają, mimo że głosiłem podobne poglądy przeciw Anonymous. Jeśli za atakiem stoją agenciury (na co liczę, bo to usprawiedliwiłoby włączenie się paru zmylonych Wykluczonych), to unym b. nie po drodze z papierkowymi akcjami = chcą koniecznie wyciągnąć dzieciarnię na ulice — po co, skoro brak celów, przywództwa, programu, środków… Polacy dawno nie byli tak zidioceni jak teraz, więc quo vadis? Perfekt sytuacja na prowadzenie owiec gdzie uny zechcą…

Co jakiś czas przychodzi (spóźniona) odpowiedź na mój list do Sejmu ws. ACTA; wszystkie podkreślają aspekt internetowy i interes internautów! To śmierdzi wielką manipulacją. Trzeba powrócić do tematu, tym bardziej że niektórzy zachwalają Anonymous (na pewno nie polski, najprawdopodobniej z US state department), upajają się wychodzeniem na ulice i rzekomym pszywuctfem Polin w tych akcjach.

Wyrolowali nas przez wieki, ostatnio z Solidarnością, 10 IV i Krzyżem, więc wiedzą jak prowadzić owce na rzeź. Pianie o sukcesie demonstracji e-ferajny pod Anonymousem brzmi idiotycznie, skoro ACTA przeszło i nie ma żadnej skutecznej rzżondowej/knessejmowej akcji przeciw. Zresztą gdyby nawet była, to uny przemycą to samo pod innymi nazwami, a goje nawet nie bekną, jak było już z Codexem, GMO, NDAA, Traktatem Lezbijskim, umową z Izraelem o info osobistej itd.

A może chodzi o odwrócenie uwagi od polsko-izraelskich przygotowań do wojny na BW i tajemniczej współpracy na polu zdrowia?! Pejsaci szykują nastepną pandemię? Kopacz świetnie wywiązała się z zadań 10 IV, „rehabilitując” się u unych za h1n1…

AS: Nawet Mizia go atakuje. Unym udaje się ciągle szczuć nas przeciwko sobie. A tym bardziej udaje się wyciągać nas na fałszywe barykady. Z ACTA-mi od początku była zmyła, celowo nagłaśniana przez mendia. Jak był świniak, to w sieci gotowało się jeszcze więcej, że to una prowokacja a mendia o tym nie informowały. A z ACTA-mi mendia same sprawę zaczęły nagłaśniać, że w internecie są protesty. A potem agentura zorganizowała demonstracje. Bo zrobienie takich demonstracji, na taką skalę przerasta nasze możliwości.  Nawet protesty kiboli robione były z gabinetu wierchuszki PiS via Gazeta żydoPolska i żydo-„niezależna.pl”.
Tak więc ja od razu się od sprawy odciąłem, bo w prowokacjach i walce na fałszywej barykadzie udziału nie biorę. Anonymous to ewidantna fałszywa flaga. Naśmiałem się, jak une podały oficjalnie, że anonymus zablokował portale Pentagonu, czy CIA, nie pamiętam. Gdyby takie coś nawet miało miejsce, to une w życiu by się nie przyznały, że Pentagon/CIA są rzekomo bezbronne przeciwko internetowym atakom. Było to mendialne wypromowanie i uwiarygodnienie Anonymusa. I teraz agenci z anonymusa będę nas ciągać do sztucznych zadym.
Z ACTA-mi to spuszczanie pary z kotła, kreowanie nowych liderów rzekomo walczących z sitwą i wciąganie nas w walkę z wiatrakami. Oraz uwiarygadnianie agentury sejmowej jako przedstawicieli narodu, do której obywatele piszą tysiącami listy. A te same przepisy wprowadzą po cichutku, tylnymi drzwiami. Zajmijmy się rzeczową informacją, a jeszcze lepiej edukacją. Tego, czy napadną na Syrię czy Iran – nie zmienimy. Ale samemu uczyć się i być mądrzejszymi – to jest w naszym zasięgu.

Roman Kafel: Niech sie ciemnota katolicka uczy od Panuff- kultury, wiedzy i tolerancji… pouczta ich- jak pana Marka Podleckiego:-))) Mnie ciemnemu katolikowi podoba się każdy z waszych blogów..dopuki każdy pisze co chce napisać..i za to co pisze bierze odpowiedzialność sam… W tym bardzo podoba mi się blog pana Marka i radzę nic nie zmieniać..żadnej cenzurki- czy laurki…a kto tego nie szanuje niech cię w dupę pocałuje! Panu Markowi Podkeckiemu  dedykuje wiersz E,W. Hunle’ya… w ciemnym katolickim tlumaczeniu na nasze:-))”

Niezwyciężony (tłum. RomanK)
Z czeluści nocy  co spowiła
Hadesu otchlańn niczym smoła
Za duszę moją niepokorną
Dzieki ci Boże- kornie wołam.

W sprzężonych przeciwnościach losu
Nie żale się, nie leję łez
Lecz  stratowany i pobity
Hardo podnoszę krwawy łeb.

Choć nad padołem łez i gniewu
Chyboczą widma niepowodzeń
Ich widok- i te pochodne cienia
Nie budzą we mnie przerażenia.

I nie ma na mnie  kar, ni bram
Mówię to szczerze, bez pathosu
Dopuki’m panem swoich myśli
I sam kowalem- swego losu.

Jarek Kefirek: nie dla PiS! nie dla katolickiej, „bogoojczyźnianej” ciemnoty! pokorne ciele nie ssie dwóch matek, pokorne, katolickie ciele idzie do komory gazowej, co pokazała historia! nigdy więcej katolickiej sekty!

Roman Kafel: Jahvoll! Nigdy wiecej….sekta jest sekta i bedzie sekta..czy to taka- czy owaka! czy Adolfowa czy Kefirkowa czy jeszcze jakas inna. Sekta PISowska ma tyle wspolnego z katolicyzmem co  leb z kamieniem, a biskup Dziwisz z Jezusem:-)) O tym jakos zapominacie panowie…jak i o tym- ze to nie katolickie cieleta szly do tzw „gazu”. Moze zatem popatrzec na stare cmentarze na pobojowiskach i policzyc krzyze i prownac do innych znakow oswieconych:-))) Ciekawa statystyka…. iluz to jasnookich blondynow wyrznelo sie nawzajem w Europie  do..Oswieconych Medrcow- ktorzy podniesli Sztandary Wielkiego Budownika i Rozumu…i od tego czasu do dzis…walczac przez nich podpuszczani o wolnosc i Pokoj..ze nie zostaje kamien na kamieniu..a po nich tylko cmentarzyska…i marny los glodnych sierot. W przypadkach gwaltownych podniecen slowianskie wiadzmy i wolchowie zalecali zamoczenie przyrodzonek w zimnym zrodelku…ktore tez nazywali swietym:-)))

Marek Podlecki: Generalnie się zgadzam z AS – trzeba robić swoje. Jedno jest ważne – żeby nie działać w pojedynkę, teamy trudniej rozbić, poza tym uwalenie jednego nobilituje całą grupę, uny o tym wiedzą, więc nie można być Ratajczakiem – samotnym żołnierzem. „Anonimowym” może być każdy, tak więc nie jest to żadna forma oporu, nawet jeśli początkowo był to oddolny ruch.

AS: Marek – każdy kij ma dwa końce. Jeśli działamy grupą i w pewnym momencie jeden z nas okaże się agentem unych (piszę tylko teoretycznie – na nikogo nie rzucam podejrzeń) – i sprawa ta zostanie nagłośniona – to zostaniemy wtedy wszyscy skompromitowani jako una agentura. O tym też powinniśmy pamiętać. Wszystko ma dobre i złe strony.

Marek Podlecki do AS: Andrzej, tu nie ma co gdybać i zakladać – widać, że kompletnie nie kojarzysz co się dzieje! Nikt nikogo nie będzie „kompromitował” – tu wszystko idzie w kierunku gorszej rozpierduchy niż w Iraku, Libii czy Syrii! Dlatego nie mają schronów w Europie, bo ich nie potrzebują – jesteśmy bezbronni. W USA co innego, dlatego mają fortece. Jak się zacznie, to spodziewaj się, że będziesz jednym z pierwszych do rozstrzelania na ulicy, ciesz się, że cię nie obedrą ze skóry na żywo zanim to nastąpi.

Tu trzeba na gwałt budzić ludzi, wszelkimi możliwymi posobami, nawet za pomocą Nibiru i szmisiru – niech zaczną czytać alternatywne media! Niech szukają. To, że są takie ściemy jak Elenin, a teraz inwazja UFO, świadczy o tym, że uny przewidzieli niemal wszystko, łącznie ze wzrostem zainteresowania mediami alternatywnymi – po coś to robią. Dlatego należy ludziom podać na tacy elementy tego ludobójstwo, co świetnie robi Piotr. Ale Piotr ma małe przebicie, bo nie chce mu się walczyć z agenturą w komentarzach. Przyszedł czas, że teraz ja, korzystając z dużej klienteli, będę rzucał linki czy też robił całe cytaty z Piotra, wyście wszyscy powinni to robić – tam jest sedno. Plus nowe rzeczy. Ja nie mam już sil i czasu to wszystko obrobić, ale cholernie dużo się dzieje. Alex Jones to wspaniale podsumowuje, może właśnie wystarczy robić dobre tłumaczenia.

Wszystko się sprawdza jota w jotę. Szykują światowy chaos, kraj po kraju. Libia,.Irak, Syria, Iran – to mały pikuś przy tym co będzie w Europie i USA – jesli się im uda oczywiście, a to wcale nie jest takie pewne. Osłabili już cały świat Fukushimą, stworzyli warunki by rozsiać kobalt 60 po różnych krajach, systemy detekcji nie działają – własnie przez skażenie z Fukushimy. Jak to się zacznie, to już nie powstrzymamy dalszego szaleństwa. Kobalt 60 się przenosi z czowieka na człowieka, będzie powodował masowe zgony, w pierwszym rzędzie pójdą lekarze. Po to głównie była Fukushima – by oślepić czujniki. Nawet jeśli nie chodzi o kobalt, to przecież teraz można przewieźć bombę atomową do każdego kraju – urządzenia są ślepe z uwagi na skażenie z Fukushimy! Pewnie o tym nawet nie myśleliście? To tyle na poczatek, mamy mało czasu.

PB: Zobacz ilu za tobą, Niezwyciężony!

Marek Podlecki: Dzięki panu Romanowi i innym! Każdy ma prawo do lepszych i gorszych publikacji, nie każdy potrafi utrzymać stałą, a może i rosnącą ilość odwiedzić. A to kogoś bardzo denerwuje. Stwierdziłem, że polskie media alternatywne to tylko my – blogujący, z blogami na wordpressie! Te wszystkie „niezależne” „nowe ekrany” czy „salony” to kontrolowana opozycja, wiadomo przez kogo. No, może jeszcze Bibuła i kilka stron wydawanych na Zachodzie. Reszta to kicha mająca wsadzić Polaków pod igłę.

††††††††††††††††††††††††††††††

NWO dla Słowian

PB: No to w końcu kto zawinił, Adminie StopSyjonizmowi — Putin czy kompleks jot? Putin próbuje te szkody odkręcić, nie tylko w obietnicach wyborczych – patrz Rosja w poprzednim wpisie. Wnioski dotyczą także Polin, gdzie kompleks jot przećwiczył „reformy” przed wyruszeniem na rabunek i niszczenie Rosji. Patrz Reformy Sorosa w Polsce oraz Batiuszka Soros.

AS: A pejsiate bractwo pejsy sobie obgryza. Za Jelcyna Rosja była bankrutem! Pamiętacie, jaka była nagonka na Putina tylko za Chodorkowskiego? Czy mógł wsadzić więcej żydowskich oligarchów? Myślę, że działał w miarę ograniczonych możliwości, a szaber ukrócił.

†††††††††††††††††††††††††††

Zdrowie i życie

Wciskają scypionkę na salmonellę.

Badania nad autyzmem to big biz, podobny do walki z rakiem piersi: udają szukanie przyczyn i leczenia, a naprawdę przyglądają się zmianiom w organizmie, by wciskać bardziej dochodowe coroczne sprawdziany i zatruwanie medykamentami. Globalna propaganda, że scypionki nic nie mają do autyzmu, to przedni przykład tuszowania prawdy medycznej. Zamiast zbadać reakcje organizmu na scypionki i wynikłe uszkodzenia neurologiczne w autyzmie, studia ignorują te kwestie. Przygniatającą większość tych „badań” finasuje Wielka Farmacja. To umożliwia rozwój nieskończonego cyklu terapii, bez szukania przyczyny autyzmu, tzn. generuje nieskończone profity. Znaleźć przyczynę choroby i leczenie, nie jest zyskowne, mówi niedawny artykuł w Gaia Health na ten temat. Ale znaleźć nawet najdrobniejszą fizyczną, genetyczną czy chemiczną zmianę od istniejącej choroby u kogoś znaczy, że jeszcze więcej pieniędzy można wyciągnąć od instytucji jak National Institutes of Health (NIH) i National Institute of Mental Health (NIMH), agencji finansowanych przez podatnika. Establiszment medyczny chce zniszczyć życie i kariery zawodowe tych, którzy próbują znaleźć przyczyny i leczenie autyzmu. Taki rzadki badacz traci fundusze, a dostaje oczernianie publiczne. Tak było i jest z drem Andrew Wakefieldem. Przykłady badań analizowanych przez Gaia Health jasno pokazują brak zainteresowania znalezieniem przyczyn i skutecznego leczenia autyzmu.

PB: Zamień autyzm na rak, cukrzyca… i masz większy obraz ludobójstwa przez establiszment śmierci.

Więc zwalczaj mleko prosto od krowy, jak chcą przepisy NWO…

Więc wcinaj GMO, zaprogramowane przez ludobójcę Monsanto na ochronę Roundupem…

Coraz więcej obywateli w całym USA broni się przed napadami, używając broni palnej. Policja nie jest w stanie chronić przed zbirami z powodu masowych cięć budżetowych, wyreżyserowanych przez „upadek finansowy” produkcji Wall Street i Waszyngtonu.

Makabryczny wynalazek okrzyknięto eko-sukcesem, który pomoże karmić świat mięsem! Czy komórki spreparowano genetycznie na super-wzrost mięsiwa? Co jeszcze jest w kadziach?

Mendia przygotowują nieświadome masy na następną „pandemię”, publikując opowiastki o złym stanie bezpieczeństwa w bio-laboratoriach?

Producent zachwala, jak to syntetyczny słodzik Neotame przejmie rynek.

PB: Dyskusja na DavidIcke.pl, Knur wyhodowany w Polsce ocali ludzkość i polski tekst do filmiku Jonesa, przygotowany przez Vismaya-Maitreya.pl. Potrzeba więcej takich tłumaczeń… Może by tak b. zajęci robieniem forsy tłumacze polscy zrobili społecznie jakieś tłumaczonko od czasu do czasu?

†††††††††††††††††††

Historia przekłamana

Zbigniew Rutkowski: Książka do nabycia: Księgarnia im. Jana Pawła II „SURSUM CORDA”
60-731 Poznań, ul. Rynek Łazarski 1, tel. (0-61) 8650 820, kom. 0501 232 187, ksiegarnia [małpa] sursumcorda.com.pl lub wolna-polska [małpa] wp.pl

Rozmowa z b. więźniem obozu koncentracyjnego w Auschwitz, polskim katolikiem Michałem Ścisłowskim.Rozmowa odbyła się w październiku 2004 roku w Kwaterze Głównej Policji Nowojorskiej podczas Dnia Polskiego Dziedzictwa.

Marek Podlecki: To było w programie 11 Minut – w tym, który YouTube usunął, a po mojej interwencji wrócił. Teraz jest to zakwalifikowane tylko jako „obraźliwe”. Żyd może pluć na goja, a jak goj mówi prawdę to się to usuwa…

PB: Trzeba przetłumaczyć na angielski! Posłać do Davida Duke.

†††††††††††††††††††††

Jak się bronić

Czy widzisz w swoim środowisku zaniedbane nieużytki, które możesz obsadzić krzewami, kwiatami? Uczyń na nowo ta ziemię piękną i uśmiechniętą … czynisz to tylko dla siebie, kiedy nasze oczy patrzą na piękny świat natury podróżujemy coraz głębiej w naszą duszę w poszukiwaniu Boga, a pełna realizacja duchowa to wieczny i święty kwiat, który nigdy nie przekwitnie w tobie i napełni twoje serce blaskiem, radością i ekstazą najpiękniejszych uczuć.[…] A kiedy twój umysł zanurzony jest w luksusie materializmu a ty bez przerwy walczysz o coraz nowsze rzeczy, które rzekomo przynoszą ci szczęście i bezpieczeństwo, dotąd twoje życie będzie smutne i wypełnione walką o twoją rzeczywistość. A to wcześniej czy później uczyni z twojego życia piekło.

Opolczyk: Powyższe jest w całkowitej zgodzie z badaniami i obserwacjami dra Waltera Lutza (Austria) i dra. Jana Kwaśniewskiego (zbieżność nazwiska z Kwaśniewskim/Stolzmanem przypadkowa). Cholesterol jest konieczny dla życia i zdrowia (15% masy mózgu to cholesterol, bez którego mózg przestaje funkcjonować). “Wysoki” poziom cholesterolu nie ma nic wspólnego z miażdżycą. Tętnice zapycha cholesterol powstały z cukru przerabianego przez komórki ścianek wewnętrznych tętnic, gdy zmuszone są one do spalania cukru (glukozy).
“Leczenie” poziomu cholesterolu to mega-oszustwo, a rola medycyny sprowadza się do nakręcania zysków i do napędzania zbrodniczej big pharmie ofiar ich “leków”. Zyski big pharmy związane ze zbrodniczym procederem “obniżania cholesterolu” są jeszcze większe niż tylko sprzedaż trucizn bezpośrednio poziom cholesterolu obniżających. Trucizny te zaśmiecają organizm i uszkadzają różne organy. Wtedy, aby “leczyć” zaburzenia i choroby powstałe od “leków” na cholesterol, truciciele w białych fartuchach wypisują kolejne recepty z kolejnymi truciznami made in big pharma. Jest to zamierzone sprzężenie zwrotne – każdy kolejny “lek” powoduje kolejne zaburzenia i choroby, na które pacjent dostaje kolejne “leki”. I tak aż do grobowej deski… Dodatkowo depopulatorzy i kasy emerytalne też zacierają ręce. Po co płacić komuś 15-20 lat emeryturę, skoro dzięki wspólnikom z big pharmy wysłać można delikwenta lata wcześniej do piachu…

Paweł: W to mi graj. Nigdy mi nie smakowala ta margaryna i jadlem tylko chyba rok jak weszla nagonka w reklamach na maslo a nigdy nie robilem sobie badan na cholesterol tylko uprawiam regularnie sport 3 razy w tygodniu po 1,5 h i miedzy treningami spacery z dzieckiem czy zona dlugie do 2h dziennie. Profilaktyka lepsza niz lekarstwa i ile przyjemnosci z gimnastyki i spacerow oh hoho…

Ola Gordon: Moja mama przezyla 96 lat i czesto jadla najzwyklejszy chleb ze smalcem. Wolala od tej piorunskiej wedliny. Jjest taka polonistka – Stefania Korzawska, jej hobby to ziololecznictwo. fantastyczne rzeczy opowiada i pisze, ma swoja strone, a jakie nalewki! z lisci i owocow czarnej porzeczki + owoców jarzebiny w jednym sloju, zalewane wodka, nie spirytusem, albo suszone kłącze tataraku z woda jak ziola. Znajdz jej strone, fantastyczne ksiazeczki, wszystko leki z bozej apteki.

PB: Powtórzę koment z 18.1.2012: Materiały źródłowe należałoby sprawdzić. Niektóre nieprawdopodobne twierdzenia w filmie trudno zweryfikować, np. darmowa energia, a inne wyglądają wiarygodnie, np. znaleziono czaszkę sprzed 900 lat, nieziemskiego pochodzenia. Proszę badaczy o weryfikowanie i dzielenie się  wnioskami. Pozostała część filmu dobrze opisuje jelity i ich modus operandi, a opcje kontr-działań mają sens. Więc film jest uczciwy lub zmyłką obliczoną na coś – ale co?

Marek Podlecki: Zdaję sobie sprawę, że jest to niemożliwe, gdyż rzekomo narusza zasadę zachowania energii. Nielubiany dotąd przez świat nauki Nassim Haramein, który uważa, że możliwe jest uzyskanie energii z energii próżni został uhonorowany niedawno za swój proton Schwartschilda. Artur Clarke też nie należał do oszołomów. W Szwajcarii jedna z miejscowości od ponad 25 lat jest zasilana maszyną elektrostatyczną.
A co z silnikiem Perendeva? Działa, nie wiadomo skąd bierze energię… Miała być masowa produkcja – nastąpiła … blokada. Tu jest demonstracja działania prostego silnika. To nie do mnie należy zbudowanie takiego urządzenia, nie mam na to ani środków, ani czasu. Czy nie warto by ktoś sobie zadał trud i zdecydowanie przerwał te bzdury, lub je potwierdził?
Czas zakończyć dominację Morganów, Rockefellerów, Rotszyldów i innego banksterstwa,
najlepszą drogą jest uniezależnienie energetyczne. To oni blokowali i blokują wszelkie technologie. Andrea Rossi już produkuje E-Caty na skalę przemysłową – reaktory zimnej syntezy. Ja to nagłośniłem, już jest strona po polsku.

Sorry, the comment form is closed at this time.