Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Happy Birthday, Iwona!!!

Posted by grypa666 w dniu 15/02/2012

Spis treści

Obrazki rozrywkowe
Piszecie…
Nowotwór to grzyb… uleczalny
Warto przetłumaczyć
Kompleks jot w potrzasku?
Inne aktualności
Grecja protestuje
Rosja
Zdrowie
Historia z religią

…………………………………..

Grypa666 – ponad 5 mln wizyt od lipca 2009

Blog PiotrBein – ponad 0,5 mln wizyt od końca 2009

Wspomóż mnie — na konto lub Pay Pala

………………….

Wściekły atak potwornego dzika

……………………

Nowotwór to grzyb… uleczalny

Krystyna: Jest bardzo ciekawa strona dr Georg E Ashkar dotyczaca leczenia raka i tzw nieuleczalnych chorob. Jest to bardzo ciekawa postac bo jest on dr fizyki jadrowej ormianin pracowal w ZSSR jako naukowiec. Metode ta nawet opatentowal w USA ale brak zainteresowania bo mozna sie wyleczyc samemu. Strona http://www.cancercure.pl/ Sam wyleczyl sie z raka trzustki. Byl trzykrotnie w Polsce i jest zainteresowanie tym leczeniem ale jak zwykle wycie mendiow. Jest to 80 letni czlowiek, ktory pomaga bezinteresownie, szlachetna postac.

††††††††††††††††††

Piszecie…

MZ: „Polskie” samoloty gotowe na wojnę z Syrią/Iranem?

Michał Tyrpa: Szanowni Państwo, dotyczący rtm. Pileckiego list Muzeum Holocaustu do Fundacji Paradis Judaeorum cytuje dzisiejsze wydanie największej gazety w Małopolsce. Łączę ukłony…

CK_37: Witam, Do pana Piotra Beina, skoro libertarianizm popiera banksterow i korpo to dlaczego korpo i banksterzy nie popieraja libertarianizmu? tylko glosuja na lewice? lol
pozdrawiam. P.S. Są tam u was gdzies komentarze?

PB: Masz pyszny humor! Forum zlikwidowałem dla porządku juz w 2010 r.

Kazimierz z Kęt: Szanowny Panie Piotrze. Zapraszam Pana do Grupy na fb. pod nazwą KONSTYTUCJA POLSKI – MODEL 2012.

Zbigniew Juźków: 18.2.2012: wysyp roznych wydarzen

RAdam: Obozy FEMA.

Anulka: Dziś na własnej skórze przekonałam się w jakim kraju żyję! Poszłam na szczepienie z córką z zamiarem ustalenia kalendarza szczepień żeby uniknąć wielu w jednym dniu i wybrać te bezpieczniejsze. Jak się okazało to były tylko moje wyobrażenia. Bo gdy tylko o tym wspomniałam zostałam osaczona przez trzy pielęgniarki i lekarza. Wszyscy zaczęli mnie szczuć dlaczego nie chcę szczepić, a ja tylko chciałam rzetelnej informacji. Patrzyli na mnie jak na nawiedzoną i nawet zadzwoniła jedna z pań do sanepidu gdzie zostałam poinformowana, że szczepienie jest obowiązkowe i w przypadku jego niewykonania sanepid skieruje sprawę do sądu przeciwko mnie! Poczułam się zgwałcona moralnie i etycznie!!! To straszne kiedy człowiek zaczyna pytać i przez to staje się niewygodny dla systemu! Bycie świadomym boli, a zwłaszcza kiedy człowiek budzi się w matriksie.

Vismaya: Piotr, widzialam u ciebie na grypie wpis Anulki w sprawie szczepinek, może te paragrafy jej jakoś pomogą…

PB: Pozwoliłem sobie skopiować od Vismayi art. Dra Jaśkowskiego SZCZEPIENIA NAJSKUTECZNIEJSZA METODA LECZENIA?! i zamieściłem na prawym marginesie pod scypionki. Każdy zmartwiony „przymusem” scypień powinien go przeczytać!

Vismaya: Kopiuj i podawaj dalej, kiedy byłam w Mexico i w rozmowie z ludżmi dowiedziałam się, że są i tacy, którzy przed wyjazdem szczepili się sami na własne żądanie, to mnie to powaliło na obie łopatki … tyle ostatnio się o tym mówi i jak widać nie do wszystkich jeszcze dotarło… co najgorsze – są przeświadczeni, że uczynili dobrze …. a jeszcze ciekawsze, że ja nie szczepiona nie miałam żadnych sensacji (tak jak wiele innych ludzi) a ci (szczepieni) cierpieli na biegunki … i nadawali, że żarcie było nie w porządku?! Masz jeszcze jeden filmik z Mexico …..  .

Vismaya: właśnie wróciłam z Meksyku…

KP: HYMN TUSKOWY

PB: czemu tuskowy? dotyczy wszystkich politykow u zlobu, patriotow talmudinaci nie dopuszczaja do glosu tylko morduja albo ciagaja po sądach…

Stanisław Bulza: Witam. Zapraszam na portal. Pozdrawiam serdecznie.

Amadeusz: Witaj, Czy w ponizszej dacie na blogu jest blad? cyt. Greg O’Neill 7.12.2012, tłumaczenie Ola Gordon, korekta-skrót Piotr Bein. Chodzi o grudzien badz lipiec 2011 r. zamiast 2012?

PB: Dzięki. Powinno być 7.2.2012.

Michał Tyrpa: Szanowni Państwo, miło mi poinformować o dobrych nowinach odnośnie naszej akcji. Z pozdrowieniami

Krzysztof Cierpisz: Do poczytania stare i nowe, uzupełnione.

Marek Podlecki: Dlaczego tak sprytnie pominięto osobę Kazimierza Świtonia, który przez
rok
warował tam pilnując krzyża?

†††††††††††††††††††††††

Warto przetłumaczyć

††††††††††††††††††††

Kompleks jot w potrzasku?

[…] interwencja militarna w Syrii nie wchodzi w rachubę. Powodem tego jest wierna Asadowi armia syryjska, która w ocenie Berlina jest o wiele silniejsza niż armia Kaddafiego i z tego powodu – zdaniem Berlina – interwencja militarna miałaby nieobliczalne skutki. […] Okazało się jednak, że oczekiwane przez terrorystów i ich mocodawców poparcie ludności dla “rewolucji” przeciwko Asadowi nie jest wystarczające. […] Dosyć obiektywnie o sytuacji w Syrii mówił raport obserwatorów Ligi Arabskiej. Oficjalnie nie opublikowano go – bo wyraźnie z niego wynika, że za sytuację w Syrii i za wiele ofiar śmiertelnych winę ponoszą tzw. “demonstranci”. Kluczowe w sytuacji Syrii jest wsparcie dla niej ze strony Rosji. Gdyby nie ten fakt, Syria już byłaby bombardowana […] Rosja wie, że jeśli Syrię odpuści, to i do jej granic prędzej czy później zbrodniarze zapukają. […] Podbój niewasalskiej Syrii i Iranu opóźnia się. Jest to o tyle niekorzystne dla globalistów, bo sytuacja finansowa ich głównych folwarków – USraela i Unii Jewropejskiej – jest katastrofalna. A gdy Zachód finansowo całkiem się załamie, będą mieli banksterzy na głowie tłumienie buntów ludności u siebie – i o podboju innych krajów nie będzie wówczas mowy.

PB: Dlaczego tak późno? Wiadomo od dawna, że terror w Mumbaju 2008 zmajstrował Mosad bezpośrednio przez „religijny dom” chabad-lubawiczów, a pośrednio przez podporządkowanych sobie terrorystów pakistańskich.

18.2.2012 wylądował na przedmieściu miasta Beer Szewa w Izraelu pocisk Grad, bez szkód. System wykrył pocisk wystrzelony z Gazy, ostrzegł mieszkańców, ale nie zdołał przechwycić pocisku. 17.2.2012 wylądowały k. Aszkelonu 2 rakiety Qassam. System wykrył je, ostrzegł ludność, ale też nie zdołał przechwycić. Wkrótce potem inna rakieta lądowała w rejonie Eszkolu, z podobnym rezultatem. Roy Tov wnioskuje, że Izrael blefuje Iran co do swej tarczy.

Roman Kafel: Litwa to nie Wielkie Księstwo Litewskie. Ruś pobila Chazarów i ci rozleźli się, ale Jarosław Mądry zakazał im osiedlania się na Rusi pod karą wyjęcia spod prawa..czyli praktycznie każdy mógl ich zabić, zabrać mienie i plunąć… Osiedlali sie na ziemiach należących do Korony Polski i właśnie na ziemiach Księstwa Litewskiego… Kiedy padła Ruś Kijowska..a Rusini wkurzeni haraczem, zabrali się i metodą starych opuścili Kijów i poszli na Zalisie na ziemie Wiatyczów i Krywiczów i osadzili kniaźstwo w Moskwie, Litwni powoli zajęli dawe ziemie Rusi i wprowadzili swoje prawo. Praktycznei byla to Białoruś i ona jest spuścizną Wielkiego Księstwa Litewskiego… Cała klasa witezi litewskiej gadała po staro-białorusku. Tam bylo pusto i masowo osiadali Zydzi, nazywani Zydowinami bądź Chazarami… Zakaz osiedlania się żydów obowiązywał w Moskwie i każdy z carów szanował edykt, Ukaz Jarosławaa Ojca i Wołodzimierza na dodatek świętego. Ruś Halicko-Wołodzimierska nie podddała się lennu Tatarów ale broniła się sama aż do śmierci Jura, kuzyna Kaźka zwanego Wielkim, który ją przejął, kiedy ten zmarł bezpotomnie…1346 rok…

AS: Wg. wiki byli Litwacy i litwacy. Litwacy z dużej litery to określenie starsze i wyszło z użycia już w XIX w. Odnosiło się do mieszkańców RP pochodzących z Litwy. Zostało ono wyparte przez litwaków (z małej litery) oznaczające Żydów wyrzucanych w XIX w. z Rosji do „Królestwa Polskiego”, czyli do polskiego zaboru rosyjskiego.
Co do „zbawienia” – przeczytaj dobrze Apokalipsę. Bo tam jest o ziemskim Nowym Jeruzalem (świąte miasto Jeruzalem zstępujące z nieba od Boga). Jest tak jakby o wskrzeszeniu umarłych do życia w ciele materialnym. Pisane niejednoznacznie ale tak, jakby na ziemi miało nastąpić materialne „niebo” bez chorób i bez śmierci.

Niedawne bomby w barakach kompleksu jot  (Gruzja, Indie, Tajlandia, wszystkie w toważydostwie  NATO-USA-Izrael) sugerują przygotowania do wielkej katastrofy pod fałszywą flagą. Może chodzić o wrobienie Iranu w wojnę z US-raelem, w której maluch Izrael zostanie pobity, a USA wstawi się. Navy SEAL ostrzega społeczeństwo i twierdzi, że tym razem nie chce brać w tym udziału. Artykuł radzi nie liczyć na żadnych generałów w jakimkolwiek państwie, bo ci kierują się utrzymaniem przywilejów i żądzą władzy.

Minuta 3:50… Zaś w 1-ej części wideo, b. szef CIA od Bin Ladena ujawnia działania USA fałszywej flagi dla Izraela i Arabii Saudyjskiej.

PB: Czemu właśnie teraz żydo-mendia jak Fox News ujawniają rzeczy znane „teoretykom spiskowym” od początku? Podejrzane!

Wojciech Właźliński: Czy rząd pracuje dla nas czy my pracujemy dla rządu. Pytanie to dla wielu jest pytaniem retorycznym i ich liczba wzrasta w długim już okresie działania rządów pod hasłem Globalizacja. Sędzia Andrew Napolitano (katolik i przyjaciel Ron Paul) w bardzo łagodny sposób usiłował skierować uwagę (w j. angielskim) tych, dla których to pytanie jeszcze nie jest retorycznym i jeszcze nie zdają sobie sprawy z tego, że już od dosyć dawna są niewolnikami na służbie dla rządów, globalnych rządów, w których armią są urzędnicy tych rządów, także niewolnicy. Może już sami zadacie sobie pytanie czy ci którzy walczą z terroryzmem są najwyżej zorganizowanymi terrorystami.

†††††††††††††††††††††††

Inne aktualności (patrz też Grecja oraz Rosja poniżej)

AS: Jak widać i tam amerykanizacja i zamordyzm idą  pełną parą.

Chcą go zniszczyć i postawić na tym miejscu III świątynię Salomona.

Co ósmy Austriak jest biedakiem lub poważnie zagrożony biedą.

Na lotnisku w Smoleńsku nie było kolumny aut z samochodem pancernym dla prezydenta – wynika z relacji świadków, stenogramów rozmów wieży i nagrań filmowych. Nie było pirotechnika, który miał sprawdzić auta, i funkcjonariusza przyjmującego delegację, który o braku kolumny powinien zawiadomić szefa BOR, ten zaś ministra spraw wewnętrznych i administracji.

Joanna Cieszkowska: Pan Spula musi odejść

Wojciech Właźliński: Armia najemnych na stanowiskach rzadowych plus kilkanascie osob na stanowiskach „dyrektorow” w organizacjach pozarzadowych lacznie z organizacja ktora kiedys byla Kongresem Polonii Amerykanskiej a teraz tylko tak sie nazywa wystarcza do tego zeby tego nigdy nie dowiecie sie.

[…] mówi o sowieckiej i komunistycznej okupacji. Dlaczego “Nacjonalista” nie nazwie tej okupacji precyzyjnie okupacją żydo-bolszewicką i żydo-komunistyczną? […] Hasło Dość czerwonej okupacji  byłoby adekwatne o czasach stalinizmu. Choć i wtedy należałoby mówić o żydo-czerwonej okupacji […] Natomiast odnośnie dzisiejszej sytuacji można i należy mówić o żydowskiej okupacji Polski. […] Od wielu lat hasbara, jak i agenturalna wobec Izraela i USraela PiS utrzymują w Polakach psychozę strachu przed komuną i przed Ruskimi. Wykorzystują oni do tego profesjonalne metody manipulacji umysłami ludzkimi, a żerują na głupocie Polaków. Tym manipulatorom udał się wmówić wielu Polakom uproszczenia  typu komuna = tylko zło czy  ZSRR = Rosja. […] Mówiąc o ZSRR należy rozróżniać jej zbrodniczy żydo-bolszewicki okres do 1956. Oraz uciążliwy, ale już nie zbrodniczy okres po 1956 roku. Utożsamianie Rosji z ZSRR jest zwykłym oszustwem, celowo utrzymywanym przez hasbarę. Rosja sama była ofiarą żydo-bolszewizmu, przez który została podbita, zniewolona i wykrwawiona.

Hasbara i agentura globalistów pcha Polaków na barykady przeciwko komunie, a w domyśle i przeciwko Rosji. Po to, aby nie widzieli oni, że wisi nad nami katowski miecz ideologów NWO. Podbój świata przez Klikę Globalnych Banksterów idzie pełną parą. Depopulacyjne plany już zostają wdrażane. […] Dziennik Narodowo-Radykalny jest albo radykalnie ślepy, albo radykalnie głupi – lub radykalnie agenturalny.

Po zerwaniu z Turcją, Tel Awiw buduje oś z Cyprem wokół nowo-odkrytych pokładów ropy i gazu (być może także uranu) pod wsch. M. Sródziemnym. Obie strony podpisały umowę o wzajemnej pomocy mundurowej na wypadek katastrof jak trzęsienia ziemi. Wg Roya Tova, chodzi raczej o obawy Izraela o zmasowany atak pociskami. Czy myśliwce Izraela będą stacjonować na Cyprze? Turcja, właściciel płn. połowy Cypru, złożyła protest w zw. z ogłoszeniem ćwiczeń wojskowych izraelsko-cypryjskich.

Wycieczka ministra spraw zagr. Niemiec do Ameryki Płd. służy wdrożeniu strategii partnerstwa z regionalnymi mocarstwami dla podniesienia globalnych wpływów Niemiec. Brazylia i Meksyk są mocarstwami tego typu. Berlin maskuje swe zaloty inicjatywami apolitycznymi. W 2013 r. Berlin zorganizuje w Am. Płd. Rok Niemiec z imprezami kulturalnymi i naukowymi.

PB: Mierkielowa przydaje się banksterom nie tylko w lichwie…

[…] Muzeum bardzo uważnie i gruntownie rozważa każdy poważny wniosek dotyczący wprowadzenia zmian w naszej ekspozycji, a za taką uznajemy pańską propozycję uhonorowania Witolda Pileckiego za jego działalność konspiracyjną w obozie koncentracyjnym Auschwitz podczas II wojny światowej. Ów proce pociąga za sobą obszerne badania istotnych monografii i artykułów naukowych, które zajmują się tym tematem, jak również badanie istniejących podstawowych materiałów źródłowych. […] — dr Steven Luckert, Kurator Ekspozycji Stałej

[…] Mało kto w Ojczyźnie Rotmistrza zdaje sobie sprawę, jak historia II wojny światowej na terenie Polski przedstawiana jest Amerykanom. W sytuacji, gdy Muzeum Holocaustu przemilcza dokonania Witolda Pileckiego, rekomendując (jako wiarygodne źródła) zdyskwalifikowane pod względem naukowym dzieła J.T.Grossa, wiele jeszcze przed nami. […] — Michał Tyrpa

PB: Panie Michale, gratulacje! Niech dunder świśnie niepomocną Polonię, waadze Polin, merdia… Oni nam niepotrzebni, jak Pan pokazał. Dalszych sukcesów życzę!

PB: Niewszyscy  chcą wiedzieć, że agent esbecji Szewczyk (nie mylić z in. skurwielem, Szewczykiem Dratewką) kradnie patriotom teksty i bez pardonu umieszcza je jako swoje, dodając sobie wiarygodności.

PB: Kto wie czy nie lepiej być kolonią Chin niż folwarkiem baksterów… A może to unych zagrywka, żeby zdobyć absolutną kontrolę nad Europą, poprzez Chiny?

AS: Sabotażystom z Tepco rzont  Japonii wypłaci kolejne 6,7 mld euro, aby Tepco miał za co spłacać odszkodowania ofiarom nuklearnej katastrofy. W ten sposób rząd japoński ratuje atomowego truciciela – Tepco – przed banktuctwem. To jest interes…

PB: Kompleks jot truje ludzkość radiacją, a banksterzy robią do tego lichwę z pożyczek na ‚ratowanie’ Daiiczi i odszkodowania.

††††††††††††††††††††††††††††

Grecja protestuje

AS: kto ma kasę, ten rządzi.

Płacić ma za nie z tzw. funduszu ratunkowego Unii Jewropejskiej.

(German-Foreign-Policy.com) Przy silnych protestach publicznych, parlament Grecjii przyjął najnowszy pakiet cięć lansowany przez Berlin w postaci ultimatum: 20% redukcji prywatnych dochodów i minimalnych płac (więc także w sektorze publicznym), zwolnienie 150 tys. pracowników rządowych. Nasila się krytyka wysiłków Berlina transformacji Grecji w de facto protektorat finansowy UE, z udziałem komisarzy cięć. Demonstranci spalili flagi Niemiec, agreccy parlamentarzyści zwodowali inicjatywę przypominającą o  niezaplaceniu reparacji wojennych przez Niemcy. Od 1945 r. Niemcy odmawiają zapłacenia ich, jak i hitlerowskich długów, w tym przyznane przez Reichsbank pod koniec II wś. wartości dziś ponad 3 mld euro. Mimo to Berlin debatuje zawieszenie demokracji w Grecji.

PB:  Pies banksterów do szczucia ludzkości w II wś., dolczlandia znów się im wysługuje. Wygląda to na próbę generalną przed zniewalaniem kolejnych narodów Europy. Ciekawe będzie szczucie Polin… A może wonTuSSku odda ziemie po Wisłę za „długi”?

AS: Gwałtowne protesty w Grecji miały miejsce nie tylko w Atenach i Syrakuzach, jak informowały media, np. telewizornia polska i niemiecka. Także m.in  w Agrionio, Tesalonikach, Iraklio na Krecie i na wyspie Korfu protestujący ludzie wdzierali się do siedzib politycznych marionetek i agenturalnych posłów demolując wyposażenie ich biur.

MonitorPolski: Wspomóżmy braci Greków chociażby dobrym słowem, bowiem oni są teraz na pierwszym froncie walki z NWO w Europie. Ta walka może się przerodzić w wojnę – nie łudźmy się, sytuacja Polski nie jest lepsza, Grecy są po prostu bardziej zdeterminowani i świadomi tego, że nie mają innego wyjścia jak wygnać okupantów banksterskich i ich marionetki. Wojna z NWO się rozpoczęła, nie będzie im łatwo zdeptać nas wszystkich.

PB: Grecy nie tyle są bardziej zdesperowani, co bardziej poinformowani i bojowi niż Polacy. Podczas gdy Polacy potulnie i gremialnie przytaknęli napadowi U-NATO na Jugosławię, połykając bzdety w żydomediach, Grecy wyszli masowo na ulice, wstrzymali konwoje wojskowe NATO zdążające z Salonik do Jugosławii. Z przeciętnym Grekiem rozmawiam nt. “spiskowe” takie jak na blogach Wykluczonych, bez potrzeby tlumaczenia się, że jestem “teoretykiem spiskowym”. Wiele rzeczy dowiedziałem się wlaśnie od nich. Kler i mnisi greccy są o wiele lepiej poinformowani niż polscy.

Adrian Salbuchi: Obraz powtarza się od lat: dług narodowy, zamieszki, biedny lud przeciw braciom w mundurach, a w wieżowcu banksterzy z cygarem w gębie śmieją się patrząc na sceny na dole… Dewastacja wyrządzona Grecji przez banksterów działających poprzez MFW, UE i in. instytucje znów pokazuje, że rządy mają do wyboru: rządzić dla narodu albo dla banksterów…

†††††††††††††††††††††††

Rosja

…wg brytyjskich żydo-mediów, wyśmiewających Putina, jakoby zachęcał do częstszego uprawiania seksu w celu zatrzymania spadku populacji. Premier, który myśli o trzeciej kadencji prezydenckiej i zwycięstwie w marcowych wyborach, powiedział: istnieje ryzyko, że staniemy sie ‚pustym miejscem’, o losach którego nie będziemy decydować sami […] Historyczną ceną wyboru między działaniem i jego brakiem jest prawie 50 mln ludzi w ciągu nastepnych 40  lat„. Od czasu objęcia przez niego władzy liczba Rosjan zmniejszyła się o 2,5 mln, stąd jego istotne obietnice podniesienia wskaźnika urodzin poprzez zwiększenie ilości miejsc w przedszkolach, tańszych mieszkań i dodatek pieniężny w wysokości £140 miesięcznie dla matek z trzecim dzieckiem. Chce również zmniejszyć nadużywanie alkoholu i narkotyków. Anatolij Wiszniewski z moskiewskiego Instytutu Demografii uważa, że to nie wystarczy, a jedyną metodą zwiększenia populacji jest masowa imigracja.

PB: Wiadomo, uny od dawna chcą wytępić Rosjan, Słowian w ogóle. Do tego mają repertuar metod, m.in. zubożenie, patologia, aborcje, choroby, wciskana imigracja i multi-kulti.  Putin chce coś z tym zrobić, to od razu rejwach! Czy wonTuSSku przedłoży plan odbudowy biologicznej Polaków?

Na spotkaniu ze Zw. Rosyjskich Przedsiębiorców i Przemysłowców powiedział, że prywatyzacja w wyniku aukcji była nieuczciwa. Chce by biznesmeni, którzy brali udział w tej prywatyzacji w latach 1990-ych uiścili opłatę od nabytych wówczas aktywów. Tzw. oligarchowie rosyjscy weszli wtedy w posiadanie ogromnych zasobów ropy, metali i innych dziedzin przemysłu. Wg  Forbes, w Moskwie mieszka 79 miliarderów, więcej niż w Nowym Jorku (58). Jeden z nich, Michaił Prochorow, trzeci  najbogatszy Rosjanin, wart $18 mld, uważa, że biznesmeni sami powinni określić wysokość kompensaty dla rosyjskiego państwa. Rywal Putina, Genadij Żuganow, uważa również, że ci oligarchowie powinni zapłacić jednorazowy podatek i dodał, że ustalono, iż w procesie prywatyzacji doszło do 50 tys. przestępstw karalnych więzieniem.

AS: Fotomantaż: Putin w klatce (16 sek. i ok 30 sek.) ma długie rękawy, a w 43. sek ma krótki rękaw. Hhehehe, to by sie pejsiate bractwo ucieszyło! Gdyby tak rzeczywiście było. Zobacz na ilość wejść. Ponad 2 miliony tak szybko by nie nabiło, bo by zablokowało link. No i web by to podał jako najważniejszą wiadomość dnia. A tam pisze, że Berluskoniemu grozi 5 lat pierdla. Gadzinówka też milczy… To stary filmik. Putin dla jaj dał się wsadzić do klatki. Ale właśnie za takie gesty go cenię i podziwiam. Nie jest nadętym balonem. Pamiętacie jego występ? Też ponad 2 miliony wejść!

PB: Zdjął marynarkę, bo się gorąco zrobiło od tych oskarżeń… musi co zebranych przez StopSyjonizmowi…

Ola Gordon: a widziałeś ostatnio jego zdjęcia z jakąś taką nadętą twarzą? mówili że brał zastrzyki botox – może to sobowtór? może jakaś mistyfikacja?

PB: poczekamy zobaczymy… kompleks jot jedzie na Putina ile się da, a stanowisko ws. Syrii i Iranu jeszcze bardziej ich rozwścieczyło.

Marek Podlecki: Nie – to jest fałszywka. Przerobili Chodorkowskiego, podmieniając mu głowę. Ale zrobili to bardzo pro, tak więc można podejrzewać, że jakiś był w tym cel.

Prezydent Aleksandr Łukaszenka zatwierdził w poniedziałek porozumienie z Rosją o wspólnej ochronie zewnętrznej granicy powietrznej Związku Białorusi i Rosji (ZBiR) oraz utworzeniu wspólnego systemu obrony przeciwlotniczej – podała jego administracja. Opozycyjne media zarzucają Łukaszence, że rezygnuje z części suwerenności w zamian za otrzymany od Rosjan kredyt.

†††††††††††††††††††††††

Zdrowie

Przedszkolakowi w Płn. Karolinie inspektor z departamentu rolnictwa (USDA) zabrał zapakowany przez mamę posiłek (kanapka z indykiem i serem, banan, czipy ziemniaczane i sok jabłkowy), bo nie był dość odżywczy. Dziecku kazano zjeść 3 kuleczki z kury. USDA lansuje niezdrowe odżywianie: pasteuryzowane, homogenizowane mleko i schemizowane wędliny wywołujące raka.

†††††††††††††††††††††††

Historia z religią

PB: Kamienne fundamenty mogą być z wcześniejszej konstrukcji, całej z kamienia. W rejonach skąpych w kamień, szedłby na fundamenty, cegła na resztę. Trudno uwierzyć, że nieznana jest konstrukcja ponad 100 obiektów; proste wiercenie określiłoby materiał. Adaptacja starszych budowli przez nową kulturę czy religię jest stara jak świat. Hagia Sofia i wiele in. meczetów w Istanbule to przerobione cerkwie bizantyjskie! Niektóre zdewastowano, np. bezcenne freski w Hagia Sofia zdrapane, przykryte tuzinkowymi kaflami, którymi ma się zachwycać turysta.

Zrozumiałe, że żydokomuna  widziałaby los zabytków w Polin podobny do cerkwi w Rosji; widziałem zgrabną średnioweczną wieżę obronną Witków w zielonogórskiem, zapuszczoną przez tamtejszy PGR. Po pierestrojce żont opylał te wraki zamożnym Polonusom, spekulantom i kombinatorom.

Faktycznie, badania historyczne i archeologiczne polskości muszą poddać się wymaganiom razwiedek, zwłaszcza zachodnich. Niedługo opublikuję artykuł na ten temat z Info nurt. Zresztą korupcji prawdy historycznej przez polskich (?) historyków (?) nie trza szukać względem staroci. Zobaczcie jak sfałszowali najnowaszą historię Polski! A że II RP odebrała i przerobiła na katolickie świątynie prawosławne, to niewielu religioznych Polaków chce słyszeć. Opieszałości archeologicznej (np. brak woli odkopania zasypanych ziemią podziemi Malborka) w Polin preciwstawię archeologię grecką, gdzie nie przejechałem kilku, najwyżej kilkunastu km bez napotkania następneych wykopków archeologicznych — i to z jakim rozmachem!

Sorry, the comment form is closed at this time.