Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Żywią i bronią

Posted by grypa666 w dniu 12/01/2012

Jak się bronić…

Foster Gamble: “Mamy to, co potrzeba, by rozkwitnąć.  Pomóżmy, by się tak stało.”

Potrwa ściąganie i oglądanie (na razie w wersji angielskiej) — ale warto!


Tło, materiały źródłowe i opcje działania

http://www.thrivemovement.com

††††††††††††††††

ALERT: Atak jak 11 IX nadchodzi w Izraelu?

Opolczyk: Co oznacza [w tekście Roya Tova]: Pisałem już, jak niemiecka łódź podwodna broniła Palestyny. A jeszcze jest Iran i trwające groźby Izraela w tym kierunku.

Toż to absurd! Niemcy były przeciwko przyjęciu Palestyny jako suwerennego państwa do ONZ. Niemcy poprą to jedynie, jeśli zgodę wyrazi Izrael. Merkel, wbrew symulowanym wahaniom, dostarczy Izraelowi kolejne U-boty. pod hasłem: Istnienie Izraela jest niemiecką racją stanu. Tak więc na propagandowej hucpie pod adresem opinii publicznej się skończyło.
A o tym, że władze Izraela gotowe są zainscenizować „irański” atak na Izrael – o tym wielokrotnie pisałem. Zobaczysz, że nawet rakiety „niechcąco” zniszczą Al Aksę i Kopułę na Skale. Aby lubawiczerowie mogli na ich miejscu zbudować III świątynię Salomona. Rockefeller już zapowiedział, że to sfinansuje. Wbrew obietnicom podczas protestów Netanjahu podniósł budżet wojskowy o 3 miliardy szekli. Rakiety ważniejsze są dla niego niż tanie mieszkania dla ludności.

PB: Roy pisze alegorycznie o rzekomej niemieckiej presji na Izrael (i pyta na końcu, czy to aby nie zmyłka mendialna), by zrobił ustępstwa polityczne wzgl. Palestyny. Roy przyrównuje te działania do obrony Palestyny przez U-boota w 1943 r. (zdjęcie). Wg badacza Marka Webera (Zionism And The Third Reich), III Rzesza popierała syjonistów do ok. 1940/41, a potem stanęła po stronie Arabów w Palestynie. O zaniedbaniu obywateli Izraela kosztem militaryzacji, planowanym ataku na meczet Al-Aksa (Atak terrorystyczny Izraela na Kopułę na Skale?) i stosunkach Iran-Izrael, Roy pisze to co ty, także w swym najnowszym artykule o możliwym „11 IX” w Izraelu. Napisz do niego po niemiecku na tovroy [małpa] aol.com

††††††††††††††††††††

Stowarzyszenie Fides et Ratio w Krakowie serdecznie zaprasza na spotkanie

SZLAKIEM WOŁYŃSKICH KRZYŻY

  • – emisja filmu „Szlakiem Wołyńskich Krzyży ”  (zob. zwiastun)
  • – spotkanie z reżyserem filmu –  Markiem Czaplą ( TV Program 7 )
  • – program artystyczny w wykonaniu artystki sceny krakowskiej – Alicji Kondraciuk

14 STYCZNIA  2012 r.  ( SOBOTA) – O GODZ. 18.00

Kraków, Plac Sikorskiego 1 ( Restauracja Chińska, parter)

serdecznie zapraszamy

Polecamy: Potral internetowy –  Stowarzyszenia Fides et Ratio w Krakowie

Telewizja –  Stowarzyszenia Fides et Ratio

pozdrawiam serdecznie – Stanisław Papież

†††††††††††††††††††††††

††††††††††††††††††††

Ofiary szczepień

  • Prof. Majewska: Jaka jest cena zabitego szczepionkami dziecka dla firmy farmaceutycznej?

– Około 6,5 tys. $

Firma Glaxo została ukarana sumą 92 000 $  za wykonywanie nielegalnych eksperymentów ze szczepionką przeciw pneumokokom na niemowlętach w Argentynie, w trakcie których zmarło 14 dzieci.  W zestawieniu z wielomiliardowymi dochodami tej firmy z handlu szczepionkami, suma  92 000 za zabicie 14 dzieci jest szokująca i oburzająca.

Niemal na pewno dzieci umierają także podczas testów szczepionek przeprowadzanych w Polsce, ale o tym się milczy.  Lekarze prowadzący takie badania oraz Sanepid nagminnie odmawiają rejestracji zgonów poszczepiennych.  Zgon zdrowego dziecka po szczepieniu  zalicza sie do kategorii „siła wyższa” – czyli przyczyna nieznana.  Lekarze i urzędnicy Sanepidu doskonale wiedzą, że szczepionki mogą zabijać (i zabijają), dlatego nie chcą brać żadnej odpowiedzialności za poszczepienne zgony lub okaleczenia  dzieci.

Wokół powikłań i zgonów poszczepiennych panuje w Polsce (także wśród polityków) cyniczna zmowa milczenia, żeby broń Boże nie narażać szczepionkowych koncernów na procesy sądowe i nie uszczuplać ich zysków oraz honorariów (czyli łapówek) dla lobbystów.  Zdrowie i życie polskich dzieci nie liczy się zupełnie.

Cały obowiązek ochrony życia i zdrowia dzieci spada więc na rodziców. Muszą oni wiedzieć, że w Polsce nie ma obowiązku prawnego szczepienia się i nie ma kar za nieszczepienie.  A zapisany w ustawach  „obowiązek”  szczepień,  to tylko – jak tłumaczą przedstawiciele szczepionkowego  establiszmentu – tzw. obowiązek społeczny (czyli zgoda rodzica na potencjalne okaleczenie swego dziecka dla wyimaginowanego dobra społecznego, a naprawdę – dla zapewnienia zysków firm farmaceutycznych), oraz obowiązek dla państwa płacenia za pewne szczepienia.

††††††††††††††††††††

Judeocentryzm

††††††††††††††††††††††

Węgry

Opolczyk: To są igrzyska dla tłumu. Bank centralny nadal jest prywatny, „niezależny” (czytaj – rothschildowski) a nie państwowy. „Krytycy twierdzą, że ustawa może zagrozić niezależności….” Ale jak wiemy, może jest szerokie i głębokie i pełno w nim wody, którą leją mendia. Ustawa może zagrozić , ale nie musi zagrozić bankowi. A jak „żont” jest de facto agenturą banksterów – to czym może on „zagrozić” bankowi? Orban nie przejmuje kontroli nad bankiem. Będzie dwóch członków wskazanych przez rząd więcej w zarządzie. Wiceprezes też rządowy. Czyż nie po to aby Orban mógł zadłużać się skolko ugodno w „swoim” banku centralnym. Forinty i tak dodruwowywać będą banksterzy, a  bank centralny nadal jest kontrolowany przez Rotschilda.

Orban obiecywał, że nie weźmie kredytów od banksterów, że „uwolni” Węgry od zależności od MFW. Ale po kredyty do MFW jednak wystąpił. No to potrzebna jest nagonka na niego, aby w oczach wyznawców nadal robił on za patryjotę. Nie wszystkie media szczują na Orbana. Zydo-media tzw. „prawicy” – u nas w komplecie media rebe Rydzyka i wszystkie PiS-dzielskie propagandówki (np. Gazeta żydo-Polska) bronią Orbana przedstawiając go jako pytryjotę. To też chyba o czymś świadczy…

Rzeczywistego przeciwnika Unia zwalcza inaczej. Gdy partia Haidera weszła do koalicji rządowej (jako słabszy partner) Jewropa ogłosiła natychmiast bojkot Austrii, chociaż rząd Austrii nie dokonał żadnego „zamachu” na bank, sądownictwo czy konstytucję. Bojkot trwał 8 m-cy. Został odwołany bo zmieniono taktykę – partię Haidera zwalczano od zewnątrz i od wewnątrz. W końcu część przekupionych-zastraszonych członków kierownictwa dokonała rozłamu partii.

To co dzieje się pomiędzy Orbanem a Brukselą to dziecinana i inscenizacja. Jeśli Orban znacjonalizuje bank centralny i zacznie sam drukować pieniądze – nie w postaci kredytu u banksterów – jak to chciał zrobić Kennedy – to zacznę go bronić.

Opolczyk: Podejrzewam, że autorka i inicjatorka  petycji – Austriaczka Eva Maria Barkibyła w kręgu sympatyków/zwolenników zamordowanego w zainscenizowanym wypadku samochodowym Jörga Haidera. Tekst petycji nie pozostawia co do tego wątpliwości – dostrzega ona dyktaturę żydo-Brukseli pod nadzorem US-raela (Pax Americana). Natomiast podejrzewam, że dała się ona nabrać na „patriotyzm” Orbana i jego Fidesza. W Austrii jest teraz nagonka na żydo-węgierski „żont”, bo kryzys węgierski i spadek wartości forinta odbił się na gospodarce Austii (oba baraki mają intensywne powiązania gospodarcze i finansowe). Austria w ocenie firmy ratingowej straciła potrójne A i wini za to Orbana.

Eva Maria Barki występuje o samodecydowanie i suwerenność Węgier, nie zastanawiając się nad tym, dlaczego tego nie zrobi sam patryjota Orban. Mając taką większość w węgierskim knessejmie mógłby to zrobić. Autorka petycji nie zastanawia się np. nad ostatnią zmianą prawa wyborczego na Węgrzech. Cwany Orban łącząc system proporcjonalny z większościowym do liczenia głosów zmajstrował w nowym prawie wyborczym coś takiego, że jeśli w kolejnych wyborach jego partia zdobędzie zaledwie 35 % głosów, to naliczane „premie” za głosy większościowe dodane do głosów proporcjonalnych mogą spowodować, że w knessejmie Fidesz dostanie i tak ponad 50 % miejsc. Cwany lis, ten Orban…

Przy całej tej inscenizowanej nagonce na Orbana czy nikogo nie zastanawia fakt, iż Orban wprowadzając od 1 stycznia br VAT w wysokości 27% ZŁAMAŁ prawo unijne, dopuszczające maksymalny VAT 25 %. No i mamy sytuację, że Orban w ewidentny sposób złamał unijne prawo – a żydo-media siedzą cicho. Dlaczego? Ano Orban miał za zadanie „podniesienie poprzeczki”. Po to, aby w kolejnych barakach unijnych idąc węgierskim wzorem, VAT podnoszono powyżej 25%. A zdzieranie skóry z Gojów wiemy czyim jest hobby.

Ewa Maria Barki, zamiast wystąpując na własną rękę powinna poprzeć np. inicjatywę partii Jobbik. Bo Jobbik chce referendum w tej sprawie. Aż dziw, że patryjota Orban do Jobbika się nie przyłączy. A sam Jobbik też dziwny. Z UniiJewropejskiej chce wyleźć, ale w „wybiórach” do jewroparlamentu startował. Dziwaki te Madziary. Bez flachy Tokaja ich się nie zrozumie…

Opolczyk: tak to jest jak „teolodzy” biorą się za politykę. Niech wyślą to poparcie do podpisania wierchuszce żydo-Pisu. Będą mieli tysiące podpisów z Kalksteinem, i Macierewiczem/Singerem  na czele. Od samego początku byłem podejrzliwy wobec Orbana głównie z tego właśnie powodu, że Kalkstein i PiS tak żarliwie go popierał. Wydawało mi się dziwne, że wysoko wtajemniczony żydowski agent Kalkstein tak niezłomnie reklamuje Orbana jako prawicowca-reformatora-patryjotę. PiS zresztą od początku okrzyczał Fidesz węgierskim PiS-em. Czyż trzeba dużo więcej dowodów na to, że Orban i Fidesz to żydowska podróba?

††††††††††††††††††††††††

Terroryzm państwowy

Więcej o terrorze Mosadu; identyczne metody jak w niedawnym mordzie w Iranie:

  1. Terror „iracki” dla ludziowców
  2. Izraelska wojna rozszczepiająca Pakistan, Irak i Egipt
  3. Turcja i Iran – cel syjonu

Opolczyk: W Turcji szkolone są przez USA i Francję oddziały do ataku na Syrię. Nawet Assad zarzucił to Turcji oficjalnie. Z Izraelem Turcja mogła się poprztykać, ale w dywersji przeciwko Syrii posłusznie wykonują rozkazy żydo-NATO.

†††††††††††††††

Michał Tyrpa: Czy Polacy się wstydzą swoich Bohaterów?

W okresie prezydencji w UE polscy politycy – z rządu i opozycji – udowodnili, że mają gdzieś polskich Bohaterów. Polskie media po raz kolejny nie mają czasu dla Rotmistrza. Tymczasem amerykańscy i polscy wolontariusze akcji „Przypomnijmy o Rotmistrzu” walczą o należne rtm.Pileckiemu miejsce w muzeach Holocaustu…

†††††††††††††††††††

Inne aktualności

…Przesłany mi po dwóch dniach do autoryzacji tekst okazał się złośliwie spreparowanym pamfletem, gwałcącym nie tylko elementarne zasady etyki dziennikarskiej, ale i moje czysto ludzkie prawa.

Roman Kafel: Wlasnie:-))) Poza tym to zadne dobre…i nie trzyma sie kupy. Wiele informacji Contact2 podaje calkowiecie faszywych i niezgodnych z tym co przekazuje, np. sprawa dewaluacji denara irackiego dla kascji dlugow wojennych. Jesli juan ma kontrolowac rope…w jaki sposob to zrobi bez fizycznej konroli zloz? To falszywka specjalnie przenaczono dla blogerow ktorzy beda to powtarzac zaciemiajac obraz…

PB: Dlugi wojenne to kropla w oceanie „dlugow” naleznych banksterom. Poza tym nie ma jak zniszczyc rotszyldziakow z majatkiem bilionow i kontrola sluzb, mendiow itd.; uny w kazdej sytuacji spadaja jak kot na 4 lapy, od ponad 200 lat! Za duzo pozyczyli Chinom, zeby te mogly robic co chca przeciw nim… Chiny nie zdolaly zatrzymac banksterskiego mordu Libii, gdzie utracily znaczny interes w ropie, a tu cos zrobia?
Moze to jest bankstersko-iluminacka falszywka, c.d. Occupy Wall Street, zeby zjednac lud Ameryki dla jakiej rjewoljucji = patrz obietnica wzbogacenia sie Amerykanow na „reformie” CIA i FedRes. Dla mnie metne, jak i kto mialby sie wzbogacic; mozliwosc przejecia zadluzonych domow bo banksterzy poniszczyli dokumenty moze spowodowac powszechny protest tych, ktorzy domow dorobili sie ciezka praca. Wg Contact2, za kilka dni pod koniec roku chinskiego powinno sie rozjasnic, o co chodzi. Na razie, nie wybywajcie do USA po te rzekome skarby dla ludu.

Roman Kafel: Tu z tymu domami zaczynaja miec zgryz… w kolejce czeka dalsze 2 mln domow do sądowego przejęcia przez banki, ale dzieki internetowi ludziska w sądzie żądają pokazania oryginalu umowy z bankiem o pozyczke…a wlasnie to poginelo w procederze handlu wielostopniowego tymi notami… I Sąd odsyla poczyczkodawcow z kwitem, a wlasciciel wnosi druga sprawe o wydanie tytulu wlasnosci posiadaczowi jako wlascicielowi z braku oryginalu hipoteki:-))) i tak domy przechodza na wlasnosc bez splacania.:-_))
Wracajac do Contact2 i jego plecenia…on w ogole nie wyjasnia dlaczego juan ma byc waluta rezerwowa…skoro tez jest fiducjarny. Jestem wiecej niz pewny, ze to sposob na kupienie czasu, aby nie spowodowac lawinowego wykupu metali…wskazuje tez ze nie maja w lapach zlota Kadafiego… i kupuja czas do uspienia przed atakiem na Iran…

Kolumna aut z prezydentem Tadiciem obrzucona kamieniami w Kosowie przez Albańczyków. Prezydent brał udział w oficjalnych uroczystościach religijnych w monasterze Wisoki Deczani, z okazji prawosławnego Bożego Narodzenia 06.01.2012.

†††††††††††††††††††††††††††

Żywią i bronią

Sorry, the comment form is closed at this time.