Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Strzeż się, Polaku, terroru jot

Posted by grypa666 w dniu 04/01/2012

Chrystus Się Rodzi!

Starokalendarzowym prawosławnym życzę trwania w Chrystusie.

††††††††††††††††††

ALERT: no i mamy namierzoną „razwiedkę” – Opolczyk

W poniższym filmie (trzeci od góry w podanym linku) w zw. z próbą samobójstwa pułkownika Przybyła polecam uważne wysłuchanie jego 14 min. konferencji prasowej. Zaczyna się ona istotnymi uwagami dot. śledztwa smoleńskiego. Ok. 1 min. prokurator mówi on udziale obcych służb specjalnych zainteresowanych zdaniem prokuratora podgrzewaniem atmosfery wokół katastrofy smoleńskiej i wzajemnego konfliktowania Polaków (w zw. z ówczesnymi wyborami).
Ok. 7 minuty nagrania prokurator Przybył stwierdza znane mu fakty, że agenci CIA i FBI mieszali w śledztwie smoleńskim potajemnie spotykając się z prokuratorem prowadzącym owe śledztwo. A Michalkiewicz i inni bredzą o razwiedce mataczącej śledztwo.
Prokurator Przybył opowiada też o tym, jak żydo-agentura szabruje i niszczy niedobitki polskiej armii i jak prokuratura wojskowa, która to chce ścigać jest zwalczana.
Pułkownika doprowadzono nagonką medialną i nagonką ze strony dyspozycyjnych przełożonych do desperacji.

Więcej na Kefir2010

Zbigniew Juźków: Witam serdecznie. Jak wiadomo w poniedziałek 9 stycznia 2012 skasowano na moim koncie na youtube  film TVN24 z konferencją prasową pułkownika Mikołaja Przybyła. Film dzięki innemu życzliwemu userowi jest też dostępny na DailyMotion, i póki co się trzyma.
1) DailyMotion 1
2) DailyMotion 2
3) lub ten sam (drugi) u mnie:
09.01.2012 POZNAN: CZ. 2 KONFERENCJA PLK MIKOLAJA PRZYBYLA – PROK. NACZELNEJ PROKURATURY WOJSKOWEJ

Film numer 1) został zdjęty z mojego konta z youtube zgodnie z regulaminem. Ciekawe jest jednak to, że wiele filmów telewizji TVN, czy TVN24 jest dostępnych na tym portalu i nie ma z tego tytułu problemów. Oznacza to, że ten konkretny film z konferencją prasową w całości jest niewygodny (w oficjalnych mediach są pokazywane tylko wybrane fragmenty). Pozdrawiam. P. S. Polecam zgrać te filmy na twardy dysk i rozsyłać dalej.

Opolczyk: Sprawa buta widocznego na nagraniu Telegraphu… Porównuję dwa nagrania i to angielskie sięga trochę bardziej w prawo. Polskie nagranie jest z prawej ucięte. Widać to dobrze porównując oba nagrania. Nie wiem, czy polskie jest celowo obcięte choć mam wrażenie, że te dwa nagrania nieco różnią się perspektywą. Gdzieś w telewizorni mówili, że podczas „samobójstwa” włączone były w pomieszczeniu trzy kamery. Jeśli to prawda, to być może polskie  i angielskie nagranie pochodzi z dwóch stojących obok siebie kamer.

Kefir2010: będą uaktualnienia, prawdopodobnie już dziś. zbieram materiały z różnych źródeł, po ich przeanalizowaniu – nie wszystko wklejam u siebie, to wiadomo. są różne teorie na ten temat, niektóre nieprawdopodobne, a inne jeszcze bardziej pokręcone – np te z szambomendiów. także zbierajcie swoje materiały również, analizujcie te filmy, zapisujcie na dyski twarde, bo może je „wciąć”.

Opolczyk: Podejrzewam, że prokurator zainscenizował próbę samobójstwa. Wiedział, że w ten sposób jego konferencja prasowa nabierze rozgłosu. Zranił się lekko, zrobił to przy lecących kamerach, wiedząc że są włączone. Tym bardziej istotne są informacje, jakich udzielił on podczas konferencji. A więc mieszanie się CIA i FBI w śledztwo smoleńskie, niczenie i szabrowanie wojska pod nadzorem politycznych marionetek na wysokich stołkach i niszczenie prokuratury wojskowej stojącej przynajmniej częściowo na straży interesów Polski. Jeśli ktoś z was wie, jak to zrobić, to niech nagra całą konferencję prasową. Bo podejrzewam, że hasbarta będzie te nagrania z sieci kasować.

MonitorPolski: Albo operacja psy-op. Aby się tak postrzelić trzeba mieć kurewsko zimną krew i opanowanie. No i być zdesperowanym. Ale można wcześniej uzgodnić – robimy coś takiego, żęby osiągnąć coś takiego… Tak jak te wszystkie „strzelaniny” w USA, które były scenkami rodem z Hollywood, a we wszystkich występowali niemal ci sami aktorzy. Są na to dowody. [Po namyśle] Andrzej ma rację, pochopnie wysunąłem przypuszczenie o psy-op. Jeśli tak, to ze strony polskiego wojska i z dobrymi intencjami. Nie uwzględniłem treści całego wystąpienia, ale tu na pewno jest kontakt z CIA / Mossadem. U mnie też jest art, choć ja nie będę miał czasu – zostawiam jednak całkiem wolną dyskusję, bez jakiegokolwiek blokowania. Zobaczymy co z tego wyniknie.

Adam Gryczyński: W moim głębokim przeświadczeniu płk. Przybył jest człowiekiem honoru. Już wcześniej dzięki jego postawie wiadomo było o przekrętach w armii.

PB: Pułkownik Przybył JEST człowiekiem honoru = przecie żyje, dzięki Bogu?

Dana Alvi: Ojej !! Moze teraz rozpocznie sie dyskusja o amerykanskim satelicie wiszacym nad tragedia Smolenska z moznoscia techniczna kontroli nad samolotem wraz z wylaczeniem jego narzedzi.   No i, przy okazji kretanina i manipulacja emocji Polakow przez p. Antoniego Macierewicza.

PB: Na pewno istnieją zdjęcia satelitarne sceny katastrofy 10 IV, a US-rael ich nie wydał Polsce. Macierewicz jest od dawna spalony ws. 10 IV, m.in. dzięki nagłośnieniu przez Panią Alvi jego wizyt agitacyjnych wśród ogłupionej Polonii,,która podpisywała petycję o wszczęcie śledztwa przez tych samych judeocentrycznych kongresmanów, którzy zatuszowali 11 IX.  Bez wzgl. na poprzednią działalność Macierewicza, samo to zdarzenie rzuca nań jednoznaczne światło. Trudno żeby osoba, która rzekomo rozgryzła WSI, nie miała pojęcia o polityce US-raela i Kongssecie. A jeśli rzeczywiście nie miała, to wynocha z polityki.

Dana Alvi: Ale tez nie bylo zadnych informacji o tym co wydali Polsce.  Podobno cos wydali ale Polacy przemilczeli.  Kiedy Polacy prosili o przekazanie drugi raz, Ameryka powiedziala, ze nie dadza.  Nie czystosci !!!  Tez dziwne z tym strzalem w glowe.  Normalnie, zolnierz, ktory dojdzie do szarzy pulkownika, juz jest tak przyzwyczajony do presji i brudnej polityki, ze nie zgladza wlasnego zycia z frustracji.

†††††††††††††††††††

Serdeczne dzięki darczyńcom 2011!

Milusińscy…

†††††††††††††††††††

Kalendarz z moimi życzeniami na cały rok 2012 – Janusz M

††††††††††††††††††††††††††

Nowość w Białe kruki i plamy:

Hugon Hajducki Judaizm przeciwko Mojżeszowi

…sabbataizm, frankiści, iluminaci…

†††††††††††††††††††††††††

Stowarzyszenie Fides et Ratio w Krakowie  serdecznie zaprasza na spotkanie –  14 stycznia 2012 r

Prosze o przekaznie tej informacji innym zainteresowanym osobom
pozdrawiam serdecznie w nowym roku!  – Stanisław Papież
††††††††††††††††††††††††

Piszecie…

Krystyna: Szanowny p. Piotrze, jestem nowa osoba na panskim blogu, ktory uwazam za najlepszy. Swego czasu bylam czytelniczka ‚Info Nurtu’, mam kilka pytan, ktore mnie nurtuja. Nie jestem zwolenniczka PIS i nigdy nie bylam, poniewaz doskonale wiedzialam co to za towarzystwo. Chodzi o tzw katastrofe smolenska. Wyglada, ze to Rosjanie sa za to odpowiedzialni bo stalo sie to na terytorium Rosji, ale czy tylko oni? Wiadomo, ze sp. Lech K. prezydent i spolka byli ludzmi kompleksu JOT. Z kolei sprawa pogrzebu prezydenta i wczesniejszy wybuch wulkanu, ktory zostal wywolany najprawdopodobniej ‚Haarpem’. W zwiazku z tym nikt z zachodnich oficjeli nie przybyl na pogrzeb. Ja nie wierze w tzw. przypadki, dla mnie to sa znaki. Chcialabym poznac panskie zdanie na ten temat.

PB: Witam Czytelniczkę Info nurtu (łezka w oku). Raport MAK, zatarcie śladów i potraktowanie Polski jak gnojka przez wszystkich: Rosję, USA, NATO, UE… rozdmuchały nadzieje dojścia do jakiejś prawdy, co mi mówi, że ręce w 10 IV macza kompleks jot. Trudno mi powiedzieć czy jak i po co gra czy nie gra Rosja i jak czy kto zrobił zamach. Faktem jest że nakarmili nas łgarstwem, podczas gdy same dowody fotograficzne wskazują na eksplozję, na pewno nie od paliwa. Najgorszym scenariuszem jest kontrola przez kompleks jot najwyższych urzędów państwowych Rosji (w Polin mamy to od dawna). Moje próby inicjacji niezależnego śledztwa oddolnego (na wzór 11 IX w USA) spaliły na panewce.  Od tego czasu nie wysiliłem się. Pozostał niesmak i jeszcze większy mętlik informacyjny. Amerykanie, mimo znacznie większego sciemnienia 11 IX niż 10 IV, zdołali dojść do prawdy i można czytać całe tomy rewelacji, tj. „teorii spiskowych” 11 IX. To też jakaś miara zniewolenia naszego narodu. Z wulkanem sciema — mężowie stanu Rosji i Gruzji przybyli na pogrzeb, Merkelowej było jeszcze bliżej.  Zresztą nieczarujmy się, że chodzi tylko o śp. Prezydenta, bo tak wałkują mendia… Więcej w kategorii 10 IV i na pod-stronach „10 IV…” w menu.

Wojciech Właźliński: 6 styczen – Swieto Trzech Króli. Przypominam zanim zanim jeszcze mozna cos przypominac po podpisaniu przez B. Obame, Prezydenta US, dokumentu   NDAA o ktorym wspominalem poprzednio, stanowiacego Prawo w US.  W zwiazku z tym przypomne takze sprawe propozycji prawnej znanej jako H.R. 1955. Propozycja ta ktora zostala zatwierdzona przez House (rodzaj naszego Sejmu) glosami 404 przeciwko 6. Szczesciem nie zostala zatwierdzona przez Senat ale zdaniem senatora Joe Lieberman (starszego i madrzejszego)  nie byla jeszcze przegrana. To jest sprawa z 2007r ktora znalazla realizacje intencji J. Liebermana w NDAA. Z 6 oponujacych byli Ron Paul i Dennis Kucinich, D-Ohio.
Jesli sadzicie ze to nie ma nic wspolnego z Polska to uwazam ze tkwicie w bledzie. Dolaczam kolede “Medrcy Swiata”. Jej slowa tylko uaktualnilem i opublikowalem poprzednio.

Medrcy Swiata, Monarchowie … z Zachodu

Medrcy Swiata, monarchowie,
gdzie spiesznie dazycie?
Powiedzciez nam Trzej Królowie,
chcecie widziec Dziecie?

Ono w zobie nie ma tronu,
i berla nie dzierzy,
a proroctwo jego zgonu,
juz sie w swiecie szerzy.

Medrcy Swiata – zlosc okrutna,
Dziecie przesladuje,
wiesc okropna, wiesc to smutna,
Herod spiski tak jak knul tak dalej knuje.

Nic monarchów nie odstrasza,
do Betlejem spiesza ,
gwiazda sukces im oglasza,
nadzieja sie ciesza .

Przed Maryja stoja spolem,
Herodowi niosa dary.
Przed Jezusem bija czolem,
Herodowi skladaja   ofiary.

Roman Kafel: Lech Makowiecki, pieśniarz poeta Wszystko już można:

Można tu sprzedać wszystko:
Godność, honor, sławę…
Można zamienić świętość
Na jurną zabawę…
Można kajać się za nic,
Stać w pokutnym worku…
Można oddać diamenty
Za garstkę paciorków…
Można już groby ojców
Tańcem sponiewierać…
Można (za garść srebrników)
Opluć bohatera…
Można zaprzeć się wiary…
Nową wiarę stworzyć…
Można kraść… Można kłamać…
Można cudzołożyć…
Można krzyże usuwać…
Można je podeptać…
Można zakrzyczeć chórem
Tych, co modły szepczą…
Można dzieci ogłupiać,
Demoralizować…
Można – wszystko, co wstrętne –
Zalegalizować…
Można już rękę podać tym,
Co donosili…
(I wytłumaczyć można,
Że nic nie szkodzili)…
Można katów przewiny
Do archiwum złożyć…
Można ofiary wyśmiać…
Znowu upokorzyć…
Można wybierać przyszłość…
(Względnie “tu i teraz”)…
Tych, co myślą inaczej –
Wysłać do cholery!…
Można z “ludźmi honoru”
Siadać do kolacji,
Zabić też można kogoś
(Zwłaszcza gdy ma rację)…
A potem zbrodnię można
Odciąć grubą kreską,
Zdać się na sprawiedliwość
(Po śmierci) niebieską…
Można (nawet wypada)
Być dzisiaj “na haju”,
By bez żalu pożegnać
Wolność swego kraju…
Można (jak i należy)
Obśmiać dziś Ojczyznę…
Można (trzeba!) patriotyzm
Okrzyknąć faszyzmem…
Można sprzedać domeny
“Polska” oraz “Poland”…
Naród powalić można,
Gdy znów powstał z kolan…
Lecz jednego nie wolno
Robić w naszym Domu:
NIE MOŻNA powyższego
Zabronić nikomu!

††††††††††††††††††††††

Monsanto właścicielem zbójów-najemników Blackwater (Xe)

potrzeba przetłumaczyć

††††††††††††††††††††††

David Duke: Mafia „ruska” jest faktycznie żydowska

††††††††††††††††††

ZABÓJSTWO SAMOBÓJCZE PROKURATORA 10 IV?

†††††††††††††††††††††††

Pistolet przystawiony do głowy dłużnika to wg prokuratury … niekonwencjonalna metoda windykacji!

Wojciech Właźliński: […] To tylko sprawa jednostkowa jednej z wielu osob i firm. Popatrzcie na to w aspekcie calych panstw.

†††††††††††††††††††

Stanisław Bulza: Już tylko nędza i rozpacz?

(Rozdział ten pochodzi z mojego artykułu „Powrót do utopii”, który został opublikowany 16 grudnia 2011 r.)

[…] W Polsce społeczne skutki okrągłego stołu i w związku z nim wprowadzonej transformacji ustrojowej okazały się dla bytu państwa i narodu tragiczne. Wprowadzone przez Balcerowicza reformy w 1990 r. wyrzuciły na margines życia miliony Polaków. Efektem tych reform jest utrzymywane do dzisiaj wysokie bezrobocie, głębokie rozwarstwienie społeczeństwa, zwiększanie się podziałów i niesprawiedliwości, zubożenie i degradacja licznych grup ludności, permanentne obniżanie się ogólnej jakości życia, brak perspektyw dla młodych ludzi, często dobrze wykształconych, brak mieszkań. Ludzie walczą o swój byt samodzielnie, każdy na własną rękę np. poprzez szukanie stosownych dojść i korzystne usytuowanie się w nowych układach lub poprzez chwytanie się sposobów nieformalnych czy też nielegalnych, byleby jakoś przetrwać.

Wszystko to powoduje u ludzi odpowiednie uczucia strachu przed utratą pracy, przed wyrzuceniem z mieszkania na bruk, a więc niepewność przyszłości, a w związku z tym smutek, ciężkie i potworne sny, niepokój, niebezpieczeństwo. Ludzie nie wytrzymują psychicznie, dlatego gwałtownie wzrasta ilość samobójstw. Na wskutek utraty źródeł utrzymania około 5 tys. osób, albo i więcej rocznie popełnia samobójstwa. Natomiast młodzi ludzie masowo wyjeżdżają za pracą do innych państw. Już pond 2 mln młodych Polaków pracuje za granicą. Jest to skandal!
Spowodowano biedę, a przecież Polska jest bogata i zasobna. Prymas Polski, Sługa Boży Stefan Kardynał Wyszyński mówił: „W sytuacji naszego kraju, rozwijając przemysł przetwórczy, sprzyjając rolnictwu, warzywnictwu, sadownictwu i hodowli, można by wyżywić nie tylko Polskę, ale całą Skandynawię, Niemcy Wschodnie, Białoruś, która – jak wiadomo – ma ubogie ziemie. Nie mówiąc o Ukrainie, która jest krajem bardzo żyznym. Można by pomóc jeszcze Bałkanom, a na pewno i Czechom, którzy nie mają tak korzystnych warunków rolniczych, jak my”.
W połowie października podano komunikat w „Wiadomościach” TVP1, że w 2011 r. w skrajnym ubóstwie w Polsce żyje 2,1 mln osób, w tym 600 tys. dzieci. Jednocześnie podano informację, że w Polsce marnuje się rocznie 9 mln ton żywności. Wielu odbiorców zrozumiało, że winę za biedę ponoszą obywatele, bo wyrzucają żywność na śmietnik, a nie rząd. Zapomniano tylko dodać, że w Polsce za 73 proc. zmarnowanej żywności odpowiedzialność ponosi branża spożywcza. Wielu producentów i dystrybutorów żywności woli produkty zniszczyć, niż przekazać je bankom żywności, gdyż od przekazanej żywności musieliby zapłacić podatek. W tamtym roku zbankrutował piekarz, gdyż rozdawał chleb biednym. To, że w Polsce w skrajnym ubóstwie żyje 2,1 mln osób nie oznacza wcale że reszta społeczeństwa żyje zasobnie. Na skraju ubóstwa żyją miliony Polaków.
Według najnowszego raportu GUS, aż 17% Polaków zagrożonych jest ubóstwem. Ponad 5% obywateli żyje za mniej niż wynosi tzw. minimum egzystencji, co oznacza, że nie wystarcza im na zaspokojenie podstawowych potrzeb. Liczba bezrobotnych zarejestrowanych w urzędach pracy w końcu sierpnia 2011 r. wyniosła 1 mln 855 tys. osób. A ile jest osób bezrobotnych niezarejestrowanych w urzędach pracy?
Długość przeciętnego dalszego trwania życia dla noworodka płci męskiej urodzonego w Polsce wynosi nieco ponad 68 lat. To znacznie krócej niż w innych krajach Europy Zachodniej. Dystans, jaki dzieli nas od czołówki europejskiej wynosi około 8 lat. Przeciętne dalsze trwanie życia dla Polki wynosi 76,6 lat. Zaś w większości krajów Europy zachodniej kobiety dożywają 80 lat.
Do tego trzeba jeszcze dodać, że w latach 90. XX wieku Polska zanotowała największy wzrost ubóstwa spośród wszystkich 175 państw sklasyfikowanych przez ONZ-towski program rozwoju UNDP. Kojarzyła sie z biednymi krajami Afryki. W 2007 r. Komisja Europejska opublikowała raport, w którym wykazano, że wśród wszystkich krajów UE w Polsce najwięcej dzieci żyje w biedzie, bo aż 29 proc. Wzywa ona Polskę do bardziej konkretnych działań na rzecz integracji społecznej i wzrostu zatrudnienia.
Klasa średnia, która miała być kołem zamachowym gospodarki, ciągle się kurczy (zarówno mała i średnia przedsiębiorczość). Dowodem jest coraz mniejszy udział tzw. II grupy podatkowej w PIT i coraz większe rozwarstwienie dochodów (wskaźnik Ginniego). Oligarchia nie będzie popierać przedsiębiorczości, gdyż jest to sprzeczne z samym systemem. Oligarchie, jak np. w Brazylii, łączą zarówno koncentrację władzy ekonomicznej jak i bezpośredni lub utajony wpływ na rządy i klasę polityczną i nie są zainteresowane rozwojem przedsiębiorczości.

††††††††††††††††††††††

Roy Tov: Atak terrorystyczny Izraela na Kopułę na Skale?

††††††††††††††††††††††††

Vismaya:

[…] Usiądź w ciszy i kontempluj – kim jestem? Dlaczego jestem na Ziemi w obecnym czasie? Do końca roku czasu mamy niewiele, więc zakasujcie rękawy i bierzcie się do solidnej pracy zamiast siedzieć przed komputerem i kreować upadek ludzkiej cywilizacji, podczas gdy inni pracują i podążają do duchowych zmian. Czas oddalić wszystkie niefortunne prognozy, nikt na pewno nie wie co się stanie? Ludzie ciągle tworzą zbiorową świadomość, życiowa karuzela pędzi w zawrotnym tempie i w każdej minucie zmienia się cały zestaw naszych czynów, który decyduje o naszej przyszłości. Jeśli coś się załamie, to spadnie na nas jak grom z jasnego nieba taka energia jaką właśnie sobie stworzyliśmy.
Wiemy, że są siły na świecie, które zrobią wszystko, aby odłączyć nas od tej Wielkiej Boskiej Machiny i z powrotem zagonić do wyścigu szczurów, a my mamy zrobić wszystko, aby im się nie dać.

†††††††††††††††††††††††††††

Krzysztof Zagozda: Którędy ku katolickiej Polsce?

†††††††††††††††††††††

Piotr Bein: Zakłamany katolik syjonistyczny Gingrich

††††††††††††††††††††††††††

Opolczyk: Jak to jest z tym Putinem?

†††††††††††††††††††

Jak żydo-media wmanipulowują świat w wojny

PB: Znane rzeczy. Dla rusofobów przekonanych, że to Rosja napadła na Gruzję w 2008 r., patrz minuta 8:00.

†††††††††††††††††††††

„Numer” w nowym numerze Biuletynu PRP

Niniejszym przesylamy Panstwu nasz najnowszy Biuletyn PRP nr 280. Ponizej zamieszczamy kilka noworocznych refleksji naszego kolegi z Berlina.  Zyczymy Panstwu wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2012. –  Redakcja PRP

[PB: Składanka jest niechlujnym montażem w większości z wpisu Totenhama na Prawica.net, który z kolei cytuje innych np. Sokolowsky’ego z Berlina i patriotę Zbigniewa Juźkowa (którego tekst Po świętach ale i przed „świętem”… i wiele innych wyciąłem jako już publikowany na Grypa666). Za chiny nie wiadomo co od kogo. A najgorsze to, że Redakcja PRP pozostawia bzdety i antypolski szajs bez komentu!. Więc we wtrętach poniżej moje komenty i podsumowanie pod tekstem.]

Na portalu prawica.net ukazał się artykuł Tomasza Rakowskiego pt. Jesteś Polakiem, w którym Autor ubolewa nad zanikiem polskiej dumy narodowej oraz powszechnym wśród naszej młodzieży zakompleksieniem wobec Zachodu.  Czy można się temu dziwić, skoro polscy [PB: jacy polscy?!] politycy bardziej dbają o interesy obcoplemieńców niż o własnych obywateli oraz ignorują [PB: Nie ignorują tylko sami podtrzymują] nieustanna, ohydna, antypolska propagandę uprawiana przez zachodnie oraz krajowe ośrodki żydowskie, które upokarzają Polaków w oczach opinii światowej. Czy Polacy mogą zachowac dumę narodowa [PB: oczywiście że tak, i zachowują, tylko zależy co takie patriotyczne media jak PRP uwypuklą] kiedy ich rząd zachowuje się jak perwert masochista, który ciągle deklaruje serwilizm wobec narodu wybranego w sytuacji kiedy ten bezczelnie pluje Polakom w twarz?
Oto kilka przykładów antypolskiej propagandy jaka rozpowszechniają nasi „najwierniejsi sojusznicy”:

Holokaust, który miał miejsce na polskiej ziemi, zdziesiątkował polskie żydostwo. Ponad 90% Żydów zginęło w prowadzonych przez nazistów obozach śmierci: w Auschwitz, Bełżcu, na Majdanku, w Sobiborze. Ci, którzy nie zostali zamordowani w obozach śmierci umierali z głodu, bicia i zdradzani przez antysemickich Polaków. Ale też wielu pojedynczych Polaków-katolików ryzykowało swoje życie, by uratować żydowskich sąsiadów.

Czy można szanować naród, którego przywódcy tak głęboko wchodzą Izraelowi w rectum? [PB: A co ma Naród do nie-rządu?]

Polska, ze swoją długą historią antysemityzmu stała się, o ironio, jednym z najbliższych sprzymierzeńców [Izraela] w Europie i stoi na pozycji udzielania wsparcia narodowi żydowskiemu przez promowanie w Unii stanowiska Izraela. Dla Izraela jest to okazja zjednania przychylności Europy, gdzie kampanie delegitymizacyjne przeciwko niemu nasilają się, szczególnie w zachodnioeuropejskich mediach i na uczelnianych kampusach.

Po obejrzeniu ponizszego filmu pewna internautka wykrzyknęła: Płacz i śmiech !!! Co i kiedy pobudzi Polaków do wypraszania wroga z Polski ? Dziwaczny Narodzie ! [PB: narody uzbrojone, mocniejsze od Polaków nie mogą sobie poradzić z żydo-szajsem — czemu się tak dziwić, matko-Polko?]

Z kolei, dr Rudolf Jaworek zastanawia się nad przyczynami bezinteresownej nienawiści Żydów do Polski i Polaków.

Polecamy [PB: do krytyki czy kiszenia się w sosie beznadzieji?] również artykuły, których tytuły mówią same za siebie:

  • Polacy w Rzymie piją i umierają na ulicy
  • Polacy kradną we Włoszech
  • Co kradniemy w Europie?
  • Polacy z nędzy jedzą szczury

Trudno jest zrozumieć to, że polski Rząd chce by jego obywatele musieli szukać pracy za granicą. To doprowadza do tragedii małżeńskich, tragedii dzieci bez któregoś Rodzica i sprowadza niektórych do kryminału. Chcemy naszymi artykułami zwrócić na to uwagę.
[PB: co tak trudno zrozumieć? To nie jest polski rząd!]

http://www.wykop.pl/link/148131/simon-peres-wykupujemy-polske/

Hans Sokolowsky (Berlin) sokolowsky@gnx.com

Polacy na emigracji bardzo bolesnie przezywaja wszelkie przejawy antypolonizmu.Niedawno czytalem wspomnienia kolezanki znanej milionerki polskiego pchodzenia Marty Stewart. W szkole, do ktorej uczeszczaly, ukrywaly swoje polskie pochodzenie, poniewaz w ich klasie wiekszosc mlodziezy miala zydowskie korzenie. Wielokrotnie zreszta slyszalem skargi rodzicow polskich dzieci, ze wstydza sie one przyznawac, ze naleza do polskiej grupy etnicznej. Jak widac, propaganda ta przynosi oczekiwane skutki.
Kilka lat temu oburzenie polskiej spolecznosci wywolal artykul menadzera wladz miejskich Nowego Jorku, ktory snul plany przeksztalcenia zdominowanego przez Polakow Greenpointu w ekskluzywna dzielnice zamieszkala przez prawnikow, lekarzy, biznesmenow, pracownikow Wall Street, itd. Najpierw trzeba jednak wykurzyc stad „polskie robactwo.”
[PB: dziwi mnie, że Redakcja PRP nie opublkuje rewelacji na temat tej i sąsiedniej żydo-dzielnicy, choćby sprawy, o których poinformowała mnie podczas wizyty w Nju Jorku.]
Nie do pomyslenia jest, aby tutaj uzyto publicznie podobnego okreslenia w stosunku do jakiejkolwiek innej grupy etnicznej lub rasowej. Bylby to ogolnie potepiony skandal.
Polonijna dzialczka Dana Aldi [PB: Alvi] samotnie walczy z antypolonizmem na swojej stronie, na ktorej ujawnia powszechne tutaj zjawiska uprzedzen, znieslawiania, obrazania Polakow. [PB: to czemu nie pomożecie? Od dawna pilnie potrzeba przetasować portal, żeby łatwiej było wyszukiwać info i żeby wychodziło na wyszukiwarkach internetowych.]
Tragiczne bylo to, ze polskie wladze nigdy nie interesowaly sie szerzej tym problemem.
Malo tego, to bylo im nawet na reke. W czasach komuny przyslano do USA tysiace agentow, ktorzy przenikneli do polonijnych organizacji i instytucji. Po upadku komuny przeszli oni pod inna kuratele, ale nie przestali szkodzic Polonii i Polsce.
Trudno tez oczekiwac zdecydowanej postawy ze strony polskich placowek dyplomatycznych, ktore realizuja wytyczne, ktore wyrazil najpelniej owczesny minister Spraw Zagranicznych Bartoszewski kiedy zegnal nowa konsul w Nowym Jorku Madziak Miszewska: „Pani glownym zdaniem jest utrzymywanie dobrych stosunkow ze srodowiskami zydowskimi.”
Jak widac zadania te wypelniaja w 100%. Pani Miszewska po zak onczeniu swojej misji w Nowym Jorku wyjechala w nagrode na placowke dyplomatyczna do Tel Avivu.

Totenham

[…]

…………………….

PB:  Jak cała  judeoszwabska antypolska szczekaczka Silesia-Schlesien.com, wymienione art. o Polakach-złodziejach i szczurojadach są tendencyjne (z własnych podróży z 1-szej ręki znam pozytywne przypadki Polaków na obczyźnie). Chodzi o to, żeby nas dobić psychicznie. Schlesien.com propaguje np. takie żydo-bzdury:

  1. Piotr Zychowicz – Polacy jako naród nie zdali egzaminu.  Dr (?) Alinie Całej dałem popalić.
  2. Prof. Barbara Engelking-Boni – Ponosimy winę za Polaków, którzy mordowali ŻydówKollegin Engelking-Boni, ponosicie winę za swoją głupotę, że daliście się propagandzie nienawści jot, także względem Słowian!
  3. Dr. Ewald Stefan Pollok – Steinbach und Bartoszewski — taa, przyjacioły Polaków…

Nie pierwszy raz PRP i osoby z nim związane bezmyślnie i bez odpowiedniego komentu kolportują fałszywki i narzucają tematy. Kto opłaca zychowiczuf, prosoruf i dokotruf za chłam na Schlesien.com? Po co PRP reklamuje ten antypolski portal? Lepiej dla stosunków polsko-niemieckich Schlesien.com wzięliby się za demaskowanie przyczyn stanu narodu polskiego, gdzie dojczlandia zdała żydo-egzamin — prusacką polityką germanizacji i tępienia Polaków za pieniądze żydo-banksterów zrabowane Polakom, następnie jako bezmyślni wykonawcy planów kompleksu jot w obu wojnach św., a teraz jako koń pociągowy żydomasońskiej jewrounii oraz lokaj w wojnach US-raela i rozbojach finansowo-gospodarczych żydobanksterii. Ale nie wezmą się, bo oczywiste dla kadego kto zna propagandę kompleksu jot, że jest to ich organ, zamaskowany jako narodowo-prawicowy niemiecki. Chodzi o terror mentalny, podżeganie wzajemnej nienawiści i niezgody gojów, zwłaszcza sąsiadów! I to jak perfidnie: wykorzystując poprzednie zbrodnie jot przeciw ludzkości w przekrętny sposób!

Opolczyk: ja tym z PRP już od miesięcy za każdym razem, gdy otrzymuję od nich mailami ich biuletyn odpisuję, żeby mi tego gówna więcej nie przysyłali. A oni uparcie dalej to ich gówno mi wysyłają na kilka moich adresów. Robią to na zmianę to Kordecky, to Sokolowsky, to Sas, ostatnio Dransky. Oni nie mają pojęcia, że są manipulowani przez hasbarę.

PB: Jeśli środowisko Polonii nowojorskiej dało się zrobić w konia z zarządem swej organizacji i kasy oszczędnościowej (z której np. poszła forsa na grant dla Grossa!), to co się dziwić? Nie każdy nadaje się do kontr-hasbary. I dziwiŌ się, że Rodacy w Polsce mają Polonię w duuu…żym poważaniu.

††††††††††††††††††††††

Kansas broni się przed obowiązkowymi scypieniami

†††††††††††††††††††††

Wybiury w US-raelu

Potrzeba chociaż streścić:

†††††††††††††††††††

Węgry, Rosja, Syria

Opolczyk 4.1.2012

Oto efekt „reform” Orbana:

Czy w Rosji mamy „kolorową” rewolucję?

A jeśli tak – to kto za nią stoi?

Być może jest to tylko przypadek, że „masowe” protesty powyborcze w Rosji zbiegają się w czasie z gęstniejącą atmosferą wokół Syrii i Iraku. Ale nie można wykluczyć też, że taki był scenariusz Kliki Globalnych Banksterów. Nagonka medialna na Syrię i Iran rozkręcana jest od miesięcy. Stanowisko Rosji w sprawie Syrii jest twarde i bezkompromisowe – żadnej interwencji, żadnych sankcji gospodarczych. Także i w sprawie Iranu Rosja zachowuje pozycję inną, niż życzyłoby tego sobie koczownicze zwierzchnictwo zbrodniczego NATO.

Nagonka koczowniczych mediów pod adresem Syrii i Iranu przybiera ostatnio rozmiary histerii. W powietrzu „czuć” wojną.
Odnoszę nieodmiennie przeczucie, że obecne demonstracje mają za zadanie wywołanie jak największego zamętu w Rosji – po to, aby kłopotami wewnętrznymi związać jej władzom ręce. Im bardziej będzie Władimir Putin zajęty agenturalnymi demonstracjami, tum trudniej będzie jemu reagować na arenie międzynarodowej. I o to w owej „rewolucji” zapewne chodzi.

Zachodnie koczownicze media prześcigają się w relacjach o protestach w Rosji. We wszystkich wiadomościach w Niemczech w TV i radiu demonstracje w Rosji były tematem dnia. Nawet o szczycie Unii Jewropejskiej w Brukseli już zapomniano. Koczownicze media upajają się ilością miast dzie demonstrowano, jak  i liczbą demonstrantów. Ale gdy tydzień temu w Brukseli na ulicę wyszło 80 000 demonstrantów, manifestacja ta nie przykuła tak żywej uwagi koczowniczych mediów. Widzimy zatem, że dla koczowniczych mediów demonstracje dzielą się na ważne (jeśli są one np. w Rosji i przeciwko Putinowi) i na ważne inaczej.

Tak się złożyło z tymi protestami, że na początku obserwatorzy zagraniczni nie mieli co do przebiegu wyborów zastrzeżeń. Nawet obserwatorka z Izraela, Ruhama Avraham, chwaliła ich przebieg. Dopiero gdy Hilary Clinton rzuciła hasło do nagonki na Putina  pod pretekstem „fałszowania wybiorów”, na ulice Moskwy i innych miast wypływać zaczęła koczownicza agentura pociągając za sobą trochę użytecznych idiotów.

Zainteresowali mnie liderzy owych protestów. Najczęściej polska i niemiecka telawiwzornia pokazywała założyciela i wieloletniego szefa „Jabłoka” – Grigorija Jawlińskiego i Borysa Niemcowa. O Jawlińskim powiem tylko tyle… Przejrzałem polską wikipedię sprawdzając jego samego oraz jego partię „Jabłoko”. Nie znalazłem nic interesującego. Ale przeglądając niemiecką wikipedię znalazłem perełkę. Nie przy samym Jawlińskim, a przy „Jabłoku”. O czym przy „Jabłoku” polska wikipedia nic nie napisała, a napisała niemiecka?
Oto ten cytat: Bis zu dessen Verhaftung war die Partei unter anderem von Michail Chodorkowski finanziell unterstützt worden.
(do czasu jego aresztowania była ta partia (Jabłoko) finansowo wspomagana m.in. przez Michaiła Chodorkowskiego.)

No i jesteśmy w domu… Chodorkowski, rosyjski Żyd, oligarcha, agent Rothschilda. Za pięniądze od tego koczowniczego bankstera wykupywał Chodorkowski za bezcen rosyjski przemysł naftowy. Pchał się do polityki, pragnąc odsunąć od władzy Władimira Putina.

Jeszcze ciekawiej wygląda sprawa z Niemcowem. Polska wikipedia poświęca jemu ledwie jedną linijkę. Natomiast niemiecka wikipedia aż pęka od informacji o nim. A więc był Niemcow w swojej karierze z nadania Jelcyna (marionetki Bieriezowskiego) gubernatorem obwodu niżnonowogrodzkiego, później (1997-98) zastępcą premiera Rosji. Wieloletni lider Sojuszu Sił Prawicowych. Także i ta partia była wspierana finansowo przez oligarchę Chodorkowskiego: Die Partei wurde, bis zu dessen Verhaftung, von Michail Chodorkowski finanziell unterstützt. Niemcow aktywnie wspierał koczowniczą „pomarańczową” rewolucję na Ukrainie. Po jej zwycięstwie był doradcą ds. gospodarczych Wiktora Juszczenki. Obecnie jest jednym z liderów ruchu „Solidarność”. Ruch ten odwołuje się  do polskiej Solidarności. Dziwne (a raczej wcale nie takie dziwne) jest to, że ruch ten skupia m.in. partie finansowane m.in. przez Chodorkowskiego. Innym liderem „rosyjskiej” Solidarności jest Garii Kasparow – czyli Garii Weinstein.

Niezorientowanym przypominam – Solidarność była ruchem założonym i sterowanym przez koczowniczych agentów koczowniczego Zachodu. Wykorzystali oni naiwność milionów Polaków, którzy w Solidarności widzieli esencję polskości i patriotyzmu. Rękami Polaków – członków Solidarności wyrwali oni Polskę z bloku wschodniego i oddali ją w łapska koczowniczego Zachodu.

Najciekawszą jednak informacją w życiorysie Niemcowa, jaką podaje wikipedia, jest ta: Nemzow erwähnte ausdrücklich in einem Interview „jüdischen Blutes” zu sein. (Niemcow wyraźnie wspomniał w jednym z wywiadów z nim, że jest on „żydowskiej krwi”).
A ponieważ jego matka z domu nazawa się Eidman, jest to b. wiarygodne.

Putin oskarżył USA o finansowanie protestów. Jest to oczywiste. Znalazłem np. jedną organizację amerykańską, która wspiera ponad 50 organizacji „rosyjskich”. Znającym j. niemiecki polecam. Koczowniczy Zachód wspiera żydowską „opozycję” w Rosji. A ta udaje prawicę oraz tworzy wszelkie organizacje występujące rzekomo w obronie praw człowieka, wolności i demokracji  – oczywiście na koczowniczą modłę.
Dziwnie zachował się inny pełniący obowiązki Rosjanina krytyk Putina – Władimir Żyrinowski alias Władimir Ejdelsztejn. Wprawdzie i on oskarżył Putina o fałszowanie wyborów, ale przyznał, że protesty finansowane są przez Zachód i dlatego do nich się nie przyłączył.

Na moment wrócę jeszcze do Syrii…

…która znalazła sią w ogromnym niebezpieczeństwie. Gołym okiem widać, że koczownicze hordy chcą ją napaść i bombami „zdemokratyzować”. Każdą, nawet niepotwierdzoną „informację” o ofiarach wśród  antyrządowych demonstrantów  w Syrii koczownicze media natychmiast nagłaśniają. Ale o bombach podkładanych przez demonstrantów – a raczej terrorystów – te same media milczą.O ofiarach, jakie te terrorystyczne zamachy powodują  – koczownicze media również milczą. Wiadomo przecież – demonstranci są dobrzy, a al-Assad jest zły.

PB: Raz po raz znajduję ubóstwo w Wiki.pl w porównaniu z wersją angielską. Często to samo info jest INNE! Patrz np. Kandydat jot w wyborach w US-raelu, Gingrich… Ważne dla Polaków info o American Enterprise Institute (Sikorski członkiem)  okrojono w wersji polskiej z kilku stron i ponad 150 przypisów do streszczenia z kilkoma przypisami. Jak może Polak wyrobić sobie opinię o tym żydomasońskim think-tanku? W niemieckiej, francuskiej ani rosyjskiej wersji nie jest lepiej, mimo że ten think-tank układa politykę i żydomasonskie strategie w Europie i globalnie, w tym „politykę finansową”, nie tylko „terroryzm”. Wayne Madsen pisze, odpowiadając na pytanie, co z III wś.: Dziś wojny spładza górny jeden procent zamożnych elit, które z pomocą organizacji pozarządowych (NGO), stacji telewizyjnych, THINK-TANKOW i firm reklamowych mogą wypowiadać wojnę narodom, bez piśnięcia wybranych demokratycznie polityków.

Miejcie więc trochę pokory i słuchajcie lepiej poinformowanych, ale nie gawęd o „razwiedkach”. Oczywiście Wiki nie wystarczy, bo jest cenzurowane przez dyżurnych.

†††††††††††††††††††††††

Terroryzm państwowy jot na Zachodzie i w Izraelu

Czyli o terroryźmie made in CIA w Niemczech i w Europie. […]

Opolczyk: Nie pisałem o tym w tekście, bo to tylko moje podejrzenia…
– Do nagrania „zeznań”  na DVD podpuściła tych idiotów bezpieka. Ci idioci nawet nie domyślali się, że podpisali na siebie tymi zeznaniami wyrok śmierci. Nie mam nawet pewności, czy wszystkie te morderstwa faktycznie oni robili. Po co jednak przyznają się do nich teraz, skoro ta seria morderstw była w latach 2000-2006. Mosiadaki  z BfV podpuścili ich – będziecie sławni, podziwiani – no i idioci dali się nabrać. Niewykluczone że dziewczyna była ewidentną agentką. Dziwnie cicho jest teraz o niej. Choć krótko po aresztowaniu oświadczyła, że złoży szczegółowe zeznania u prokuratora. Powiesić ją nie wypada, bo byłoby to zbyt podpadające. No i ona mosiadaków szantażuje sypaniem. Póki co, jest to dla niej krucha gwarancja na czasowe odroczenie egzekucji. Tak to jest, jak zadaje się ktoś z odpryskami CIA/mossadu.
– W jednym z zabójstw mosiadak z BfV siedział w kafejce u Turka. W pewnym momencie wyszedł, i niecałą minutę później Turka zastrzelono. Nie mam wątpliwości, że jego wyjście z kafejki było sygnałem dla czekających w pobliżu podwładnych – powietrze jest czyste (die Luft ist rein). No i tamci weszli do kafejki i Turka ukatrupili. Stara metoda, nawet na filmach o AK są podobne akcje likwidacyjne.

Słówko o Jane Bürgermeister. Czy wiesz, po co mendia nagłaśniają „zamach stanu” na prezydęta bundesrepubliki? Po to, aby nieagenturalne media i motłoch przestały grzebać w skanalicznych wpadkach bezpieki w związku z nazi-terror-zelle. Jest to ewidentny manewr odwracający uwagę od tamtej operacji pod obcą flagą i rolą bezpieki w niej. I „nieomylna” Jane na tak dziecinny manewr dała się nabrać!

A już jej nagłówek o „zamachu stanu” był po prostu absurdem. Gdyby na miejscu Wulfa w pałacu prezydenckim urządował szympans, polityka nawet by tego nie zauważyła. Bo polityczne wpływy prezydęta w bundesrepublice są zerowe. A przypinać ordery czy wręczać nominacje to i szympans potrafi.

Kalendarz zajęć bundesprezydęta. Najciekawsza jest kolacja ku czci  Kinkela, którego polityczna kariera zaczęła się od tego, że trzy lata był szefem BND.

[…] Wnioski dla Polaka

– Szybko nadrabiaj zaległości z historii, żeby nie salutować Heil Hitler jak marionetki syjonistów podczas II wś.
– Strzeż się ekstremizmu w swej organizacji i w otoczeniu, bo takimi ludźmi najłatwiej manipulować.
– Nie dziw się, że taka „antifa” z Niemiec bezczelnie ingeruje w polskie imprezy patriotyczne, a dla „polskiego” rządu to jak woda po kaczce.
– Edukuj się o infiltracji, odmóżdżaniu i wykorzystywaniu grup i ruchów w zrywach wolnościowo-narodowych. Z szerokiego wahlarza zastosowań przez kompleks można wnioskować, że tę sztukę pchnęli blisko doskonałości.
– Kto zrozumiał, jak nas jot-owcy zrobili w bambuko z Solidarnością, nigdy nie poleci za tłumem na emocjonalne zawołanie, szczególnie na barykady, , nawet gdyby taki miał Matkę Boską w klapie.

  • Następstwa faktów i faktów przyszłych

Wojciech Właźliński 4.1.2012

Następstwa faktów (rodzaju consecutio temporum) postepują. Niektóre fakty wybiegają w czasie jako przygotowanie do mających dopiero nastąpić ważniejszych faktów, ale są wynikiem i następstwem poprzednich faktów.

Informowałem wczoraj o podpisaniu przez Prezydenta US (United Soviet, można sądzićö przedtem był Sowiet Union w postaci ZSRR) B. Obamę dokumentu NDAA  jako faktu który był następstwem poprzednich faktów.

NDAA to jeszcze nie całkiem ogłoszenie stanu wojennego typu Stanu Wojennego ogłoszonego przez Prezydenta Polski gen. W. Jaruzelskiego w Polsce ale kolejny fakt z przygotowujących faktów do takiego stanu w US (wszystko zgodnie z prawem).

US Jest dosyć daleko od Polski ale w dobie internetu, pocisków między kontynentalnych i NATO,  Ziemia zrobiła się bardzo „mała” nie tylko w stosunku do stale odkrywanych nowych innych planet.  Jeden z faktów w prostej linii jako następstwo poprzednich faktów nastąpi dopiero 20 i 21 maja 2012 w Chicago, jako Summit NATO.  Ziemia zrobiła się bardzo „mała”, a wiec Polska jest „bliżej” Chicago.

Drugi fakt nie w prostej „poprawnej” linii to sprawa kandydatury Ron Paul(a)  na prezydenta US. Ron Paul ubiega się, między innymi ubiegającymi się, o stanowisko Prezydenta US w niebawem nadchodzących wyborach. Popularność jego wzrastała i czym bardziej wzrastała, tym bardziej był co najmniej ignorowany przez „poprawne” media. Jego nazwisko nie istniało u „poprawnych”. Samo to wskazywało na programowe działanie „poprawnych” mediów.

Po jego zwycięstwie w Stanie Iowa nie dało się już tego zupełnie przemilczeć. Skoro wiec nie dało się zupełnie przemilczeć, to połączono to nazwisko ze wszystkim co miało negatywny wpływ na jego kandydaturę. Zwracano jednak uwagę, jak na razie, na dobór słów generalnie mówiąc, zachowując ramy względnej przyzwoitości.

Samo tylko to powinno zwrócić uwagę mieszkańców US na wybory. Samo tylko to wskazuje, sądząc z historii szczególnie po J.F. Kennedym, że nie jest to kandydat z nadania „poprawnych”

Sorry, the comment form is closed at this time.