Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Holo-oszuści cz. 4

Posted by grypa666 w dniu 15/09/2011

Wspomoz mnie, na konto lub PayPala.

Do odwolania, blog wznawiany bedzie nieregularnie.

Dziekuje sierpniowym darczyncom!

+++++++++++++++

ALERT: moratorium na uprawy GMO w Polsce – mamy czas tylko do 30 września


Istnieją dokumenty i praktyczne przykłady innych krajów UE, które skutecznie wprowadziły zakazy obrotu i upraw kukurydzy MON810 i ziemniaków Amflora (tylko te dwie uprawy są dopuszczone w UE). Żaden z tych krajów nie płacił kar, bo ich służby dyplomatyczne skutecznie interweniują w Brukseli. Rząd RP może wprowadzić zakaz upraw GMO w drodze rozporządzenia Ministra Środowiska lub Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Domagajmy się od Ministrów natychmiastowego wydania odpowiednich rozporządzeń.
PETYCJĘ w tej sprawie można podpisać TUTAJ:
http://alert-box.org/petycja/rozporzadzenie-zakazujace-gmo/
PETYCJĘ można też wydrukować i zbierać podpisy:
http://www.icppc.pl/antygmo/2011/09/rozporzadzenie-zakazujace-gmo/

PROSIMY O ZAANGAŻOWANIE bowiem chcemy zebrać tysiące podpisów jeszcze przed wyborami… o dalszych działaniach będziemy Państwa informować na bieżąco.

WSPIERAJ DZIAŁANIA NA RZECZ POLSKI WOLNEJ OD GMO
http://www.icppc.pl/antygmo/pomoz-kampani/

Serdecznie pozdrawiamy, Jadwiga Łopata i Julian Rose
Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi

……………………………

Rozporządzenie zakazujące GMO

Szanowni Państwo, wierzymy, że teraz jest dobry czas aby w końcu ‘wymusić’ na Rządzie RP zakaz upraw GMO: kukurydzy MON810 i ziemniaków AMFLORA wzorem innych krajów Unii Europejskiej. Tylko te dwie uprawy są dopuszczone w UE a zgodną z prawem formą zakazu jest zakaz tzw. ‘case by case’, czyli każdej uprawy z osobna. Mamy nową petycję napisaną przez prawników. Jest ona skierowana do Ministra Rolnictwa i Ministra Środowiska bowiem to oni mogą wprowadzić zakaz uprawy GMO w drodze rozporządzenia na podstawie obowiązującej dyrektywy i opisanej wyżej procedury.

PETYCJĘ MOŻNA PODPISAĆ na alert-box.

PETYCJĘ można też wydrukować i zbierać podpisy.  PROSIMY O ZAANGAŻOWANIE bowiem chcemy zebrać tysiące podpisów jeszcze przed wyborami… o dalszych działaniach będziemy Państwa informować na bieżąco.

WSPIERAJ DZIAŁANIA NA RZECZ POLSKI WOLNEJ OD GMO

Serdecznie pozdrawiamy, Jadwiga Łopata i Julian Rose, Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi biuro@icppc.pl http://www.icppc.pl http://www.gmo.icppc.pl http://www.eko-cel.pl

++++++++++++++++++++

Piszecie…

Roman Kafel: Drodzy Panstwo! Przesylam link, w ktorym zawarte sa skrupulatnie wybrane i logicznie skatalogowane wazne informacje, dokumenty i fakty- jakie w chaosie informacyjnym umykaja naszej uwadze. Bez wzgledu na to- jak osobiscie odbieracie Autora, prosze nie kierujcie sie subietywnymi odczuciami, ale skoncentrujcie na merytorycznej zawartosci Jego Benedyktynskiej Pracy! Praca ta, ktora w zasadzie powinna zostac wykonana przez duzy zespol ludzi jest dzielem Jednego Czlowieka, Polaka…pana Jozefa Bizonia! Ktoremu za to szczere- Bog Zaplac! Musi wystarczyc za zaplate!

Mam nadzieje- ze docenicie Panstwo wage tego opracowania, ktore jest niezbednie pomocne kazdemu zaangazowanemu w zycie polityczne- bez wzgledu na wasze wlasne odchylenia ideologiczne czy orientacje swiatopogladowe. Prosze tez, zeby kazdy z Panstwa w miare mozliwosci podzielil sie tym z innymi Polakami, swoimi znajomymi- czy ludzmi ,ktorych uwazacie za wlasciwych ,zeby to Archiwum – Vademecum- moglo sluzyc im pomoca dla dobra naszej Ojczyzny! Gdyz tylko i wylacznie jak glosi stara rzymska maxyma’  Veritas et Libertas ultra omnis sunto! Liczy sie tylko Prawda i Wolnosc! Prosze zaznajomcie sie z trescia.

PB: Gratuluje Jozkowi otwarcia wlasnego bloga!

M.A.: Witam nazywam się M. A. i pisze w imieniu mojej siostry, która za dwa miesiące urodzi pierwsze dziecko i będzie to dziewczynka. Moja siostra i ja od pewnego czasu zrozumieliśmy, że istnieje lobby farmaceutyczne i to dzięki właśnie waszym blogom codziennie dowiadujemy się nowych rzeczy… Generalnie to ja namawiam siostrę aby w ogóle dzieciaka nie szczepiła, lub zaszczepiła tylko na te podstawowe choroby. Boję się, że nawet w tych zwykłych szczepionkach – tych podstawowych mogą się kryć śladowe ilości rtęci i przypuszczam, że praktycznie już wszystkie szczepionki są produkowane przez to samo lobby „kompleksu Jot”.

Dlatego chcemy wiedzieć czy jest w ogóle sens aby szczepić na cokolwiek??? a jeśli tak to na jakie choroby? skoro większość choró została wymyślona przez przemysł farmaceutyczny – czyli spuściznę po nazistowskich IG Farben, które skolei były finansowane przez Syjonistów Żydowskich. Jeśli zaszczepić dzieciaka na tylko podstawowe choroby to na jakie? i czy aby na pewno w tych szczepionkach np.: przeciw krztuściowi nie będzie rtęci??? i innych szkodliwych substancji depopulacyjnych?

cytuję smsa jakiego dostałem od siostry: „hej, masz jakąs możliwość kontaktu z profesor Majewską? Jeśli tak to zapytaj jej sie co sądzi o szczepionce Engerix B dla noworodka, bo ona ma najniższą dawkę rtęci i o szczepionce Tripacel (bezkomórkowa na błonnice, tężec, krztusiec) w 2 miesiącu życia. I czy według niej mniejszym złem jest podanie w 2 miesiącu zintegrowanej szczepionki na błonnice, tężec, krztusiec oraz na Hib i wzw B w formie odzielnych wkłuć, ale tego samego dnia ( bo w przychodni szczepią 1 dnia), czy może lepiej już zaszczepić tą szczepionką 5 w 1, bo może ona ma mniej konserwantów

Generalnie to siostrze w tym smsie chodzi o to, że ona nie wie czy dzieciaka zaszczepić lepiej szczepionką 5 w 1, czy zaszczepić odzielnymi wkłuciami ale tego samego dnia! Ponieważ sprawa wygląda tak, że nawet jakby chciała dzieciaka zaszczepić na te podstawowe choroby to nie ma takiej możliwości w przychodniach, żeby to zrobić w dużych odstępach czasu!!! Lobby farmaceutyczno-depopulacyjne sterowane przez żydomasonerię nakazuje dawać kilka szczepionek tego samego dnia!!!

Ja tłumaczę mojej siostrze, że niech lepiej w ogóle nie szczepi… tylko, że ona się boi Sanepidu i biegania po sądach. Ja jej tłumacze, że jeśli Sanepid ją oskarży o coś to ja tę sprawę nagłośnie za pośrednictwem waszych blogów i sprawę w sądzie wygramy, już jest więcej takich przypadków, że matki nie chcą szczepić i z tego co wiem to jedna kobieta wygrała z depopulacyjnym systemem zdrowia.

Proszę o informacje, lub ewentualny kontakt do Profesor Majewskiej, ponieważ moja siostra i szwagier nie wiedzą kompletnie co robić: „szczepić dzieciaka i mieć spokój z sanepidem, czy sprzeciwić się systemowi i latać po sądach?”. Moja siostra jeśli będzie musiała zaszczepić dzieciaka to tylko będzie szczepić na te podstawowe choroby, ale nie mamy pewności, czy w takich szczepionkach na tężec też jest rtęć? bo jeśli tak to nie pozwolę jej zaszczepić dzieciaka na cokolwiek

I jeszcze na koniec: Czy w przypadku, gdy zdecydujemy się nowego członka rodziny w ogóle nie szczepić i jeśli Sanepid na nas naskoczy to będzie możliwość za pośrednictwem waszych blogów tę sprawę nagłośnić?

proszę o odpowiedz, lub przekazanie tego e-maila do profesor Majewskiej. Jeśli jest taka możliwość to możemy nawet na skype z kimś z was porozmawiać na ten temat i się doinformować!

PB: Nie mam pod reka e-adresu Prpof. Majewskiej – prosze czytelnikow o przekazanie zapytania. Dla mnie odpowiedz jest jasna, nieraz przytaczalem rozmaitych specjalistow na ten temat. Oczyoiscie, ze sluze lamami blogowymi do walki z tymi ss-ynami i ich przekupionymi slugusami, Sanepidem.

+++++++++++++++++++++

Vismaya:

+++++++++++++++++++++++

Budują na polskiej ziemi „Rzeczypospolitą Obojga Narodów”

Razem z nami są ministrowie obu rządów i będziemy dziś i jutro pracowali, by zaprojektować wspólną przyszłość Premier Izraela Beniamin Natanyahu, Jerozolima 23 luty 2011 r. na powitanie premiera RP Donalda Tuska wraz z jego rządem.

.
I mogę państwa zapewnić, że chociaż rządy w Polsce się zmieniają, jak w każdym demokratycznym państwie, to polityka wobec Izraela się nie zmieni – Prezydent RP Lech Kaczyński, Izrael – 11.09.2006 r.

A TAK TO SIĘ ZACZĘŁO

16 października 1978 r. – kardynał Karol Wojtyła zostaje wybrany papieżem i przyjmuje imię Jan Paweł II. Osobistym Jego sekretarzem zostaje ks. Stanisław Dziwisz, który z czasem staje się  odpowiedzialny za organizację audiencji i spotkań z papieżem.
.
Sierpień 1980 r.strajki, powstaje NSZZ „Solidarność”.
Zostaje ona otoczona ludźmi ze środowiska KOR – przed którym to środowiskiem ostrzegał ks. kardynał Stefan Wyszyński.
.
13 maja 1981 r.
zamach na Jana Pawła II na Placu Św. Piotra. Papież przeżył, ale już nigdy nie powrócił do pełni sił. Z czasem dopadają Go inne choroby i co raz mocniej zależny jest od swego bezpośredniego otoczenia [również w dziedzinie pozyskiwania bieżących informacji]. Publicznie wyrażane są żądania aby ustąpił On z urzędu z uwagi na stan zdrowia. Nie ustępuje, jest ciągle na przeróżnych lekach. Widoczne staje się posługiwanie się Janem Pawłem II w realizacji globalistycznych celów [również interesów żydowskich na terenie Polski]. […]

Zawartość całej tej strony do pobrania w PDF.
Bogato ilustrowane uzupełnienie na KOR_BATORY_INNI
Dopełnienie stanowi KOLEKCJA_ZDJĘĆ z pobytu w Izraelu L. Kaczyńskiego i D. Tuska
WYKORZYSTAJ KARTĘ NAWIGACYJNĄ KN1_LOK do szybkiego zrzutu treści witryny jozefbizon.wordpress.com na swój dysk lokalny.

+++++++++++++++++++++

Czy „antybiałoruska  dyrektywa” ministra Sikorski’ego ma coś wspólnego ze śmiercią Andrzeja Leppera? (A Jarosław Kaczyński ze śmiercią swego brata Lecha?)

Marek Głogoczowski, Zakopane 10.09.2011

We wtorek 6 września PAP doniósł:

Artur Jaryczewski 06.09.2011

Karygodny wybryk, który powinien mieć konsekwencje polityczne – tak Radosław Sikorski skomentował wypowiedź kandydata PiS na senatora Janusza Sanockiego na temat Białorusi.

Wypowiedź kandydata PiS przytoczyła wtorkowa „Gazeta Wyborcza”. – Sytuacja na Białorusi przedstawiana przez polskie media jest wypaczona. Łukaszenka zaprowadził w kraju porządek, nie pozwolił rozkraść przemysłu, zapewnił wzrost gospodarczy – miał powiedzieć o białoruskim prezydencie Sanocki.

Według gazety, na początku roku Sanocki wystąpił w reportażu białoruskiej telewizji. Mówił o braku demokracji w Polsce. Jako przykład podał rodzinną Nysę, gdzie jego zdaniem wymiar sprawiedliwości jest skorumpowany, notorycznie łamie prawo, a ludzie domagający się sprawiedliwości są szykanowani – napisała „Gazeta Wyborcza”.

Sikorski pytany o wypowiedzi Sanockiego na temat Białorusi powiedział dziennikarzom w Sejmie: „proszę pytać prezesa Kaczyńskiego o reakcję, czy władze PiS akceptują takie chwalenie władz Białorusi, czy to jest polityka PiS-u, czy PiS odrzuca politykę warunkowości, jaką prowadzi polska dyplomacja”.

No i jak się dowiadujemy z prasy, prezes Jarosław Kaczyński cofnął poparcie dla Janusza Sanockiego jako kandydata na senatora RP. Janusz Sanocki, były burmistrz miasta Nysa (którego okazjonalnie poznałem na konferencji „Mut zur Ethik” w Feldkirch, Austria kilka lat temu) zrewanżował się szefowi „polskiej dyplomacji” Listem Otwartym, którego początek pozwolę sobie zacytować:

List Otwarty do Dziennikarzy

Szanowne Panie i Panowie!

Dziennikarze mediów Rzeczypospolitej Polskiej!

Zwracam się do Was, jako do ludzi pełniących szlachetną misję służenia społeczeństwu, z prośbą o wyjaśnienie czy dziennikarz w wolnym kraju, jakim jest rzekomo Rzeczpospolita Polska,  ma prawo przekazywać czytelnikom informacje zgodnie ze swoimi spostrzeżeniami, stanem faktycznym  i sumieniem, czy też ma obowiązek stosować się do zarządzeń władz (itd.)

Otóż sam będąc, między innymi, zawodowym pisarzem, nie słyszałem o oficjalnym „zarządzeniu”, że Białoruś w Polsce wolno opisywać tylko w ciemnych barwach. A zatem postępowanie ministra Sikorskiego wynika z jakiegoś tajnego ogólnika, do którego mają się stosować wszystkie osoby „publiczne” w naszym kraju. Bo jeśli nie, to po prostu zostaną  usunięte z pracy, tak jak to się przydarzyło memu młodszemu koledze, byłemu posłowi Samoobrony, dr Mateuszowi Piskorskiemu. Otóż na początku roku 2011, po publicznym przezeń stwierdzeniu, że w biurze wyborczym na Białorusi, którego pracę obserwował 19 grudnia ubiegłego roku, nie zauważył żadnych naruszeń białoruskiego prawa wyborczego, prawie natychmiast został zwolniony, na żądanie ministra Sikorskiego, z pracy jako wice-dyrektor programu IV Polskiego Radia.

A zatem taka tajna dyrektywa systematycznego oczerniania Białorusi, a zwłaszcza jej prezydenta, istnieje i „nasłany do Polski” wychowanek Oxfordu Radek Sikorski pracowicie gra u nas rolę cenzora, pilnującego aby nikt się nie wychylił poza ramy zrozumienia świata, jakie ustaliła jego macierzysta organizacja zwana AEI – American Enterprise Institute w Waszyngtonie. Zarówno Sanocki jak i Piskorski to są relatywnie „małe płotki” polskiej sceny politycznej, „grubą rybą” tej sceny był zmarły 5 sierpnia, nagłą śmiercią w biurze Samoobrony Andrzej Lepper, który ostatnio był częstym gościem białoruskiego „reżymu”, o którym się wypowiadał bardzo pochlebnie. (Łukaszenka nie dopuścił bowiem do realizacji „planu Balcerowicza” w swym kraju, podczas gdy w Polsce, w rezultacie tego „planu MFW/NATO”, aż około 5 tysięcy sztucznie zadłużonych chłopów popełniło samobójstwo – wtedy właśnie powstała Samoobrona .)  Niewątpliwie zatem Andrzej Lepper,  mający na Białorusi kontakty „niezgodne z politykę warunkowości, jaką prowadzi polska dyplomacja„, był na liście osób „do wykasowania” w Polsce. Co oczywiście rzuca podejrzenie, że o „samobójstwie” byłego wicepremiera Polski zadecydował osobiście aktualny minister Spraw Zagranicznych RP.

O sytuacji na Białorusi szeroko rozprawiał w Warszawie 6 września br. dyrektor Zespołu Doradczego przy prezydencie Białorusi, Siergiej Musienko, który zauważył, że wymuszona „paniką inwestorów w pieniądz”, nagła dewaluacja białoruskiego rubla spowodowała „oczyszczenie” magazynów fabryk z zalegających je towarów, przez co ekonomia białoruska dostała dodatkowego „kopa”, wymuszającego jej dalszy rozwój (jeśli chodzi o żywność, prawie całkowicie skolektywizowane rolnictwo liczącej tylko 10 milionów mieszkańców Białorusi wytwarza pożywienie dla około 30 milionów ludzi, znajdując rynek zbytu głownie w bezmyślnie sprywatyzowanej Rosji.) Musienko dumnie stwierdził, że krajem, z którym chciałaby się porównywać Białoruś jest Szwajcaria . W istocie, pod względem czystości miast z tym zachodnim, dobrze mi znanym krajem Białoruś może się porównywać, natomiast jeśli chodzi o pieniądz, to niedawna „panika inwestorów” spowodowała w Szwajcarii zjawisko odwrotne do tego na Białorusi, przez nagłą aprecjację szwajcarskiego franka zablokowany został eksport, przez co ludzie w zakładach pracy dobrowolnie zmuszeni zostali do przedłużenia czasu pracy za te same pieniądze, aby ich produkty mogły zostać „upłynnione”.

Musienko chytrze się zapytał, z jakim krajem chce się porównywać dzisiejsza Polska. Nie dostał no to pytanie odpowiedzi. Pozwolę sobie zatem przypomnieć, że 17 stycznia 1990 roku, a zatem po kilkunastu dniach wprowadzania w Polsce Planu Balcerowicza, opublikowałem w dogasającej podówczas „Trybunie Ludu” artykuł pod tytułem „Dogonić Indie!” No i w znacznym stopniu ten plan rozwoju Rzeczpospolitej udało się zrealizować: w miastach hinduskich, budynki przy głównych ulicach aż powyżej 1 pietra są szczelnie zaklejone obrzydliwymi reklamami i podobnie to wygląda w Polsce, dojeżdżając na przykład do Zakopanego, pobocze drogi wjazdowej jest tak szczelnie zakryte reklamami, że spoza nich prawie nie widać ani  Tatr, ani resztek pięknej drewnianej architektury góralskiej.

Film z ostatnich kilku minut tej warszawskiej konferencji (w której nie mógł wziąć udziału redaktor naczelny miesięcznika „Białoruska Dumka” Vadim Gigin, któremu Ministerstwo Spraw Zagranicznych odmówiło wizy, jako że „białoruscy dziennikarze reżymowi nie mają prawa wjazdu do Wolnej Europy”). Warto się przysłuchać odpowiedzi Siergieja Musienko na me zapytanie, jak długo jeszcze przetrwa białoruski „system” otwarcie nawiązujący do spuścizny ZSRR – to właśnie wskutek tego, że tych „7 lub więcej” procent władz Libii Kadafiego wierzy słuszność swej „sprawy„zielonego socjalizmu”, światowy Super-Pakt NATO/Al.-Kaida do dzisiaj nie jest w stanie opanować tego kraju, przez ponad 40 ostatnich lat wolnego od „demokratycznej bankowej tyranii”.

Co jednak istotnego udało się zrobić w naszym kraju w ciągu ostatniego 21-lecia i czym możemy się przed światem pochwalić? Niewątpliwie na liście polskich ”wyczynów”, nadających się do odnotowania w księdze rekordów Guinnesa, należy Katastrofa Smoleńska, w której zginęło więcej polskich generałów niż w ciągu całej II Wojny Światowej. I tutaj mój kolega Stefan Kosiewski z Frankfurtu a.M. przygotował bardzo adekwatny plakat na nadchodzące kolejne „wolne (od Samoobrony) polskie wybory”. Kosiewski opiera zasadność tego plakatu na następującym stenogramie rozmów w kabinie pilotów:

Katastrofa smoleńska – przeczytaj raport specjalny w Onet.pl

(…) Rozmowa o warunkach meteorologicznych zostaje na chwilę przerwana tuż przed tym, jak na zegarze pojawiła się godz. 6:16. Nieznana osoba w kabinie powiedziała prawdopodobnie: – Pan prezydent chciałby zadzwonić z telefonu – i dodaje: „jeszcze raz” lub „już teraz”. Dalej słychać, jak nierozpoznana osoba pyta: – (Powiedzieć to) stewardessie? (…) Tak, bardzo proszę, żeby… (stewardessa). – Kilka sekund później ktoś stwierdza: „Pan prezydent na domowy dzwoni” albo „Pan prezydent tam poszedł dzwonić”.

Do tematu pogody wraca po minucie technik pokładowy: – Bez jaj, nie. Wychodzi gdzieś mgła, a oni nie uwzględnili wcale tego – mówi o 6:16. Chwilę potem drugi pilot pyta o której godzinie zaczynają się uroczystości w Katyniu. – Nie wiem, ale jak nie usiądziemy, to oni nie będą mieć czasu – odpowiada kapitan samolotu. Itd.

(Przenosząc UTC na czas polski należy więc dodać do niego dwie godziny, a na czas moskiewski – cztery.)

I tutaj Stefan Kosiewski się zapytuje:

 Ostatnia przed śmiercią rozmowa braci Kaczyńskich trwała aż kilkanaście minut i Jarosław Kaczyński uprzedzony przez prokuratora o odpowiedzialności karnej za składanie fałszywych zeznań jako świadek w postępowaniu mającym ustalić, kto spowodował katastrofę samolotową i winien jest śmierci 96 osób, powiedział prasie po rozmowie z wojskowym prokuratorem, że od godz. 6:16 (czasu UTC) rozmawiał z bratem Lechem Kaczyńskim tylko i wyłącznie o stanie zdrowia chorej mamy, której stan zdrowia nie zmieniał się od wielu dni i był bardzo dobrze znany obu braciom, że nie było czego właściwie czego w tej sprawie konsultować i trudno sobie na zdrowy rozum wyobrazić, żeby prezydent państwa, który nie wiedział, co robić w sytuacji, kiedy nad lotniskiem jest mgła a nie ma zgody Rosjan na lądowanie, chciał dzwonić do brata, żeby ot tak sobie pogadać w ostatniej chwili o mamie.

Prokurator wojskowy ma obowiązek oddzielić prawdę od bajek i plew oraz ustalić, co to znaczy kilkanaście minut zajmowania się przez prezydenta państwa rzekomo tylko prywatnym klepaniem o niczym w sytuacji podbramkowej, kiedy dyr. Kazana, gen. Błasik, pilot Protasiuk i św. Piotr stali czekali u nieba bram na zmianę decyzji prezydenta i nie wiedzieli, co ma być, bo o przebiegu kariery politycznej Lecha decydował po Kiszczaku wyłącznie Jarosław.

Koniec cytatu

No i takie mamy obecnie władze w Polsce, rządzące dziś nie z nadania sowieckiej kompartii, ale z nadania amerykańskich „think tanków”, takich jak wspomniany AEI Radka Sikorskiego czy Heritage Fund Lecha Kaczyńskiego.

Czy w tej sytuacji da się coś zmienić?

Przytaczam dosłownie ostatni akapit z napisanej 12 lat temu, jeszcze na Zachodzie, książki Aleksandra Zinowiewa „Wielkie zerwanie”. Ten właśnie akapit przytoczyłem z pamięci na zakończenie konferencji z doradcą prezydenta Białorusi, Siergiejem Musienko;

Uzachodnienie Planety stwarza sytuację, że nie pozostanie na świecie żadne ognisko, z którego może się pojawić jakaś forma ewolucji różna od tej będącej kalką tej zachodniej (ja doprecyzowałem; amerykańskiej). Podporządkowując sobie świat tylko dla swego zysku, Zachód niszczy w zarodku wszystkie nasiona ewolucji, która mogłaby z nim konkurować

Monachium, 28 czerwca 1999 roku.

No i mamy przyczynę dla której przedwcześnie został „wyeliminowany z życia” nie tylko Slobodan Miloszewic ale i Andrzej Lepper, przyczynę dla której Interpool ogłosił wczoraj zbrodniarzem do ścigania na wszystkich kontynentach Muammara Kadafiego, i przyczynę dla której „wolne do kłamstwa media” w Polsce (a także w Europie oraz w Rosji) namolnie starają się przedstawić w jak najgorszym świetle białoruski „reżym”.

+++++++++++++++++++++++

Oto CAŁY Bartoszewski

Goska 19.10.2007, drobne edycje Piotr Bein

„Żydzi polscy dzisiaj” Tadeusz Bednarczyk, dodatek uzupełniający do książki „Życie codzienne warszawskiego getta” str. 152-153.

„Gdy wybuchła wojna Władysław Bartoszewski miał 17 lat. W 1940 r. przypadkowo dostał się do Oświęcimia, z którego zwolniono go po kilku miesiącach, co było wydarzeniem niespotykanym. Mimo to obdarzono go zaufaniem w organizacji katolickiej FOP – Front Odrodzenia Polski, związanym ze Stronnictwem Pracy, a kierowanym przez pisarkę Zofię Kossak Szczucką. Poznałem ją, oraz towarzyszącego jej Ojca superiora Kosibowiecza – TJ, w połowie lat 30-tych gdy odwiedzała naszą podchorążówkę (organizacja Żółty Krzyż). Ona to doceniając w Bartoszewskim zamiłowania dziennikarskie, zaprotegowała go do Władysława Bieńkowskiego, ps. ” Wencki” – kierownika Wydziału Społ. w Delegaturze Rządu. Ten z biegiem czasu wciągnął go, zawsze wścibskiego i energicznego, do akcji pomocy Żydom, a wreszcie w 1942/43 do organizacji „Żegota”, mając nadzieję, że się dobrze wywiąże z zadań jako pobratymiec krwi.

Bartoszewski opiekował się zleconymi mu rodzinami żydowskimi, nosił im pieniądze, zaopatrzenie, lekarstwa, sprowadzał lekarzy do chorujących, zabezpieczał im zmianę mieszkania po dekonspiracji. był małym kółkiem związanym z życiem kilkudziesięciu rodzin, w ramach dużej machiny troszczącej się o życie dziesiątków tysięcy. Miał skromną rolę związaną z wiekiem. Dopiero po wojnie działalność Bartoszewskiego nabrała dużego rozpędu, zakresu, zaczął sobie przypisywać prawie główną rolę w tym Wydziale, kierowanym przez Bieńkowskiego -” Wenckiego”. To mu udało się przeprowadzić, gdyż Bieńkowski musiał zniknąć, ukrywał się, a Bartoszewski „roztropnie” o nim nie wspominał, choć miał takie okazje gdy pracował w tyg. „Stolica”, bo on tam sobie wyrabiał markę, więc przemilczał Bieńkowski a wpisywał siebie. I tak powstał bohater. W Powstaniu Warszawskim był w W-wie, coś tam statystował. Po wojnie pracował cały czas juko dziennikarz. Siedział kilka lat za AK, choć działał w Delegaturze Rządu – a nie AK, która była jednakowo źle widziana przez żydowskie UB. Później dużo pisał w masońsko-prosyjonistycznym krakowskim Tygodniku Powszechnym (dlatego też tygodnik ten dezawuował J. Em. Ks. Prymas Wyszyński).

W Krakowie był za żydowskiego bohatera, więc ułatwiono mu wykłady na KUL, choć przy wątpliwej maturze okupacyjnej (czy małej maturze) i 3 dr. h.c. nie mając wyższych studiów, kreowano go na „profesora”, ale nie ma tego tytułu, Żydzi mu tego nie załatwili, a przecież to dla nich drobnostka, ale dali mu dobrą posadę ambasadora w Wiedniu, mimo że jest bez kwalifikacji. Napisał kilka wspomnieniowych książek na tematy okupacyjne, nie zapomniał oczywiście wspominać szerzej o polskim antysemityzmie, szmalcownictwie. W Wiedniu znalazł się jako, swój zaufany człowiek, współpracował blisko z wrogiem Polski, opluwaczem, Szymonem Wiesenthalem, dyr. Izraelskiego Ośrodka Dokumentacji (o hańbo – załatwił mu nawet odznaczenie komandorią orderu Odrodzenia Polski -więc order ten zbrukał). Miał odczyty o stosunkach okupacyjnych, tak w Austrii, jak i w Niemczech, wplatał stale nasz antysemityzm, szmalcownictwo, co tam się ogromnie podobało, bo jakoś odciążało Niemców, więc miał dobre publiciti -„profesorskie”. Będąc żydowskiego pochodzenia, miał żony Żydówki, syn mieszka w Izraelu. Nic dziwnego, że zażydzona Unia „Wolności”, pchała go jako „wielkiego katolika” na ministra spraw zagranicznych u katolika Wałęsy. A nawet mieli bezczelność proponować go jako kandydata na premiera.

Kiedy my otrzeźwiejemy? 10 profesorów KUL zdezawuowało go jako rzekomego naukowca, podkreślili amoralność jego jako katolika, kilka żon, w liście do Biskupa w Essen w XI 1996 r. List ten był opubliczniony w prasie krajowej, co nie przeszkadza TV tytułować go do teraz profesorem. Jako pupil żydokomuny, dostał od prez. Kwaśniewskiego Order Orła Białego! Jaka to hańba dla tego Orła. Bartoszewski ma też honorowe obywatelstwo Izraela.”

Bartoszewski opublikował 18 grudnia 2004 w gazecie Rzeczpospolita swój artykuł pt. „Moja Jerozolima, mój Izrael” – Wspomnienia W. Bartoszewskiego.

Rodzice Bartoszewskiego przeszli na katolicyzm jak np. A. Hemar. Syn Bartoszewskiego tez jest obywatelem Izraela i mieszka w Izraelu. Bartoszewski miał trzy żony.

Bartoszewski jako minister MSZ był w Izraelu w listopadzie 2000 r. Wystąpił w Knesecie UBLIŻAJĄC Polakom („ciemniacy z prowincji, którzy dobrze pisać i czytać nie potrafią„) oraz oczerniał oficjalnie Polaków w inny sposób. Elementarne zasady dyplomacji sprzeciwiają się temu, aby w obcym kraju OCZERNIAĆ naród, który się REPREZNTUJE, a historia światowej dyplomacji NIE ZNA przypadku, aby czynił to urzędujący minister. [Antypolskie wystąpienia w. Bartoszewskiego, Rzeczpospolita 278(5748), 29 listopada 2000, s. A6]

Bartoszewski jest UZURPATOREM i każe się tytułowac „profesor”. Władysław Bartoszewski swoja edukacje skończył w wieku 17 lat i ukończył tylko 3 lata gimnazjum. Maturę zdobył w „podziemiu” w czasie wojny. Ten człowiek nie miał i NIE MA tytułu nawet „magister” a do profesora jest jemu daleko. W Krakowie był uważany za żydowskiego bohatera w kregach zydowskich, więc ułatwiono mu wykłady na KUL o holocoiscie, choć przy wątpliwej maturze okupacyjnej. Potem zapraszano jego na wykłady do róznych uczelni o holocouscie, ale NIGDY on NIE miał prawa EGZAMINOWAĆ studentów bo NIE MA KWALIFIKACJI. Potem po 1990 roku zydzi przy władzy w polsce KREOWALI jego na „profesora”, ale nie ma tego tytułu,

Żydzi mu tego nie ZAŁATWILI, a przecież to dla nich to DROBNOSKA ale się NIE DAŁO tego zrobić. Ten tytuł „profesora” to UZURPATORSTWO Bartoszewskiego jak jego zaczeli tak nazywac w telewizji i mediach, ale NIE na uczelniach. Po wyzwiskach Bartoszewskiego w Knesecie pod adresem Polaków, 10 profesorów KUL zdezawuowało go jako rzekomego naukowca i napisało list otwarty do PAN za PROFANOWANIE tytułu „profesora” przez Bartoszewskiego, co ma TYLKO skonczoną szkołę średnią i NIC WIĘCEJ. Protestowali także, że Bartoszewski NIE MA kwalifikacji, aby być ministrem w polskim MSZ.

Bartoszewski jest tym tzw. „autorytetem moralnym”, ale TYLKO dla żydów, gdyż należy do ŁOWCÓW tzw. antysemitów i tzw. „szmalcowników”, bo jak twierdzi Bartoszewski jest ich pełno w Polsce.

†††††††††††††††††††††††††

Czy znasz plany syjonistów?

„Żydzi staną się swoim mesjaszem. On zdominuje świat przez rozkład pozostałych ras, przez zlikwidowanie granic, unicestwienie monarchii i przez ustanowienie republiki światowej, w której Żydzi będą nadawać przywilej obywatelstwa.

W Nowym Porządku Świata dzieci Izraela będą przywódcami bez żadnego sprzeciwu. Rządy różnych narodów tworzące światową republikę, bez problemów wpadną w ręce Żydów. Wtedy okaże się możliwe by przywódcy żydowscy zlikwidowali własność prywatną i wszędzie będą wykorzystywać bogactwa narodów.

Tak więc spełni się obietnica Talmudu, w której jest powiedziane, że kiedy nadejdzie czas mesjanizmu, Żydzi będą mieli w swoich rękach cały świat.”Baruch Levy, list do Karola Marksa, La Revue de Paris 1.6.1928

……………….

Amerykanie płacą za zbiorową głupotę

Ty bardzo dobrze wiesz i głupi Amerykanie równie dobrze wiedzą, że to my kontrolujemy ich rząd, bez względu na to, kto siedzi w Białym Domu. Sprawa polega na tym, że ja wiem i ty wiesz, że żaden amerykański prezydent nie może stawiać wobec nas oporu, nawet jeśli zrobimy coś niemieszczące się w głowie. Co oni (Amerykanie) mogą nam zrobić? To my kontrolujemy Kongres, media, show biznes i wszystko w Ameryce. W Ameryce można krytykować Boga, ale nie można krytykować Izraela.” – rzecznik Izraela Tzipora Menach

………………

Żydowski duch masonerii: usunąć nadprzyrodzoność z horyzontu człowieka

Wybór z książki „Lichwa – rak ludzkości” Henryka Pająka

Duch ten to duch żydostwa w jego wierzeniach podstawowych, to są jego idee, to jest jego język, to jest prawie jego organizacja […] Nadzieja, co podtrzymuje i umacnia masonerię – to ta sama nadzieja, co oświeca i umacnia Izrael na bolesnej jego drodze, pokazując mu na przyszłość tryumf niezawodny… „Vérité Israelite” (Prawda żydowska) 1861, tom V, s. 74

Masoneria opiera się na judaizmie. Usuńcie z rytuału masońskiej treść judaizmu, cóż z niego zostanie? – „The Jewish Tribune”

Przyrodzona równość ludzi i zniesienie prawa własności są proklamowane przez tajne związki, które tworzą rządy tymczasowe, a ludzie rasy żydowskiej znajdują się na czele każdego z tych związków. Wpływ Żydów można rozpoznań w niedawnym wybuchu sił destrukcyjnych w Europie. Rozszerza się rewolta przeciwko tradycji i arystokracji, przeciwko religii i prawu własności. – Premier brytyjski Disraeli, Żyd, gdy w brytyjskiej Izbie Gmin w 1852 r. powoływał się na wydarzenia „Wiosny Ludów” z 1848 r.

Jules Lemaitre zdaje się wierzyć, iż masoneria jest pochodzenia żydowskiego: nie myli się. Jest wiele rzeczy trudniejszych do udowodnienia. – „Les Archives Israelites”

Od Majmonidesa do Charlie Chaplina – ścieżka jest łatwa do wyśledzenia, z tym, że krążenie ducha żydowskiego było, by tak rzec, nieuchwytne i dopiero po jego przejściu dawało się zauważyć jego siłę rozkładową […] Freud, Einstein, Marcel Proust, Charlie Chaplin otwarli w nas, w każdym tego słowa znaczeniu, przedziwne tunele, obalające mury klasycznej budowli grecko-łacińskiej i katolickiej, w łonie której żarliwy sceptycyzm duszy żydowskiej czatował przez szereg stuleci na okazję, by nimi wstrząsnąć od podstaw […] a zarazem oczekiwał, że w wyniku samego zaprzeczenia ukształtuje się z wolna nowa budowla, głęboko naznaczona inteligencją, zaciekle zmierzającą do usunięcia na zawsze nadprzyrodzoności z horyzontu człowieka. – Elie Faure

†††††††††††††††††††††††††

10 kłamstw mediów o Izraelu

tłumaczyła Ola Gordon

Michel Collon, belgijski dziennikarz i autor, w książce „Israel, let’s talk about it”  (Porozmawiajmy o Izraelu), spoliczkował  europejskie media za dekady „okłamywania” społeczeństwa we wsparciu Izraela. Collon wylicza „10 wielkich kłamstw” rozpowszechnianych przez zachodnie media dla „usprawiedliwienia istnienia i działalności Izraela„:

1 Izrael ustanowiono w reakcji na masakrę Żydów w II wojnie światowej. Jest to zupełnie niedorzeczne. Faktycznie Izrael jest głównym planem przyjętym na I Kongresie Syjonistycznym w Bazylei w 1897 r., kiedy nacjonalistyczni Żydzi zdecydowali o okupacji Palestyny.

2 Usprawiedliwienie ustanowienia i legalizacji Izraela jest to, ze Żydzi powracający na ziemię „przodków” skąd wypędzono ich w 70 AD. To jest bajka. Rozmawiałem ze słynnym izraelskim historykiem Szlomo Sand oraz z innymi historykami i oni wszyscy twierdzą, że nie było żadnego „exodusu”, wobec czego „powrót” nie ma znaczenia. Naród mieszkający w Palestynie nigdy nie opuścił swojej ziemi w czasach starożytnych. Faktycznie potomkowie Żydów mieszkających w Palestynie są ludem obecnie żyjącym w Palestynie. Ci którzy twierdzą, że chcą wrócić na te ziemie pochodzą ze wschodniej i zachodniej Europy i północnej Afryki. Sand mówi, że nie istnieje naród żydowski. Żydzi nie mają ani wspólnej historii, ani języka, ani kultury. Jedyną wspólną dla nich rzeczą jest religia, a religia nie tworzy narodu.

3 Kiedy żydowscy imigranci okupowali Palestynę, była ona pusta i niezamieszkała. Ale są dokumenty i dowody na to, że w XIX w. produkty rolne z Palestyny eksportowano do różnych krajów, w tym do Francji.

4 Niektórzy mówią, że Palestyńczycy opuścili swoje ziemie z własnej woli. To następne kłamstwo, w które uwierzono, łącznie ze mną. Tak było do chwili kiedy izraelscy historycy tacy jak Benny Morris i Ilan Pappe powiedzieli, że Palestyńczyków usunięto i wypędzono z ich terenów przy użyciu siły i terroru.

5 Mówi się, że obecny Izrael jest jedyną demokracją na Bliskim Wschodzie i powinien być chroniony,  jest „rządem prawa.” Według mnie nie tylko nie jest rządem prawa, lecz jedynym rządem, którego terytorium i granice nie są określone. Wszystkie kraje świata mają konstytucje określające granice, ale to nie dotyczy Izraela. Izrael to projekt ekspansji nie mający granic, którego prawo jest w 100% rasistowskie, i zgodnie z tym prawem Izrael jest krajem dla Żydów, a jego nie-żydowscy obywatele nie są uważani za ludzi. Takie prawo jest sprzeczne z demokracją.

6 Mówi się, że USA próbuje chronić demokrację na Bliskim Wschodzie chroniąc Izrael. Ale wiemy, że amerykańska pomoc finansowa dla Izraela wynosi 3 mld USD rocznie. Te pieniądze używane są na bombardowanie sąsiednich krajów Izraela. Ale Amerykę nie obchodzi ustanowienie demokracji na Bliskim Wschodzie, lecz chce nieprzerwanych dostaw ropy.

7 Media mówią, że USA chce porozumienia między Izraelem i Palestyną. To bzdura i kłamstwo. Były szef polityki zagranicznej UE Javier Solana powiedział Izraelowi, że „jesteście XXI wiekiem UE.” Europejski przemysł zbrojeniowy współpracuje z izraelskim i wspiera go finansowo. Ale kiedy Palestyńczycy wybrali swój rząd, Europa nie uznała go i dała Izraelowi zielone światło do ataku na Strefę Gazy.

8 Kiedy mówi się o tych faktach i historii Izraela i Palestyny, kiedy ktoś ujawnia zainteresowanie USA w tej sytuacji, nazywają go antysemitą by zmusić go do milczenia. Ale powinniśmy powiedzieć, że kiedy krytykujemy Izrael, to nie jest rasizm ani antysemityzm. Krytykujemy rząd, który nie wierzy w równość Żydów, chrześcijan i muzułmanów, i w ten sposób niszczy pokój miedzy wyznawcami innych religii.

9 Media mówią, że Palestyńczycy wywołują przemoc i terroryzm. My mówimy, że izraelska okupacja to przemoc, taktyka która okradła Palestyńczyków z ziemi i domów jest przemocą.

10 Problem o którym często się mówi, że nie ma żadnego sposobu na rozwiązanie tego problemu, oraz że nie ma rozwiązania z powodu nienawiści i żalu spowodowanego przez Izrael i jego sojuszników.

Ale jest rozwiązanie. Jedyną rzeczą która może zatrzymać ten proces jest nacisk opinii publicznej na sojuszników Izraela w USA, Europie i innych częściach świata, nacisk opinii publicznej na media które nie chcą mówić prawdy o Izraelu; i wykorzystanie Internetu lub każdych innych środków komunikacji by zamieszczać prawdziwe wiadomości o Palestynie.

†††††††††††††††††††††††††

Problem żydowski

tłumaczyła Ola Gordon

Żydzi mają ogromny problem, który nie odejdzie poprzez ignorowanie go czy obwinianie innych. Jego negacja sprawi, że się zwiększy. Istnieje od ponad 2 tys. lat i jeśli go nie usuniemy teraz, jego skutki będą kartastrofalne. Powiem to jasno: nie jest nim antysemityzm, gdyż jest on symptomem problemu, a nie przyczyną. Tym problemem jest sama ‚żydowskość’.

Co czyni Żyda Żydem?

Odpowiedź na to pytanie nie jest tak łatwa jak może się wydawać. Ponieważ współczesne żydostwo składa się z trzech różnych etnicznie grup – euro-azjatyckich Aszkenazyjczyków, afro-hiszpańskich Sefardyjczyków i bliskowschodnich orientalnych Żydów, to już nie jest etniczność. Biorąc pod uwagę fakt, że ogromna większość współczesnych Żydów to ateiści lub agnostycy, to nie religia. I oczywiście nie narodowość, gdyż większość Żydów mieszka poza Izraelem. Tak naprawdę to w Rosji mieszka więcej Żydów niż w innym państwie i prawie tyle samo mieszka w USA, co w państwie wyłącznie dla Żydów. Ponadto, tylko orientalni Żydzi, zaledwie 3% współczesnego żydostwa, ma jakieś ważne więzi z przodkami historycznej Judei na Bliskim Wschodzie.

Nie, czynnikiem determinującym o żydowskości nie jest rasa, religia czy narodowość, ale zaledwie pewność bycia Żydem i stan umysłu z tego wynikający. Ten stan umysłu jest bardzo podobny do klinicznej depresji maniakalnej. Z jednej strony jest silne poczucie wyższości i wybraństwa, z drugiej silna paranoja.

Żydowska wyższość

Powody silnego poczucia żydowskiej wyższości są inne w każdym człowieku w każdej z możliwych kombinacji:

– wybraństwo pochodzące z nauk Tory, że Bóg wyróżnił Żydów nad nie-Żydów

– rasizm religijny – pochodzący z nauk talmudycznych, że nie-Żydzi są bydłem w ludzkim kształcie, stworzonym przez Boga by służyć i ubogacać Żydów

– rasizm etniczny – pochodzący z pewności, że Żydzi historycznie udowodnili że są bardziej inteligentni, zdolni lub genetycznie lepsi od nie-Żydów

– darwinizm społeczny – pochodzący z pewności, że Żydzi są lepszą od innych grupą etniczną, z którymi konkurują o przetrwanie najsilniejszego.

Żydowska paranoja

Spowodowana jest i podtrzymywana typowo żydowską dietą składającą się z donosów o aktach antysemitycznych, zwłaszcza makabrycznej narracji o tzw. holokauście. Faktycznie jest prawie niemożliwe by być Żydem i nie być stale bombardowanym historiami, książkami, filmami, wiadomościami, konferencjami, muzeami itd. zawierającymi najbardziej obrazowe opisy aktów nienawiści wobec Żydów. Kiedy ta dzienna dawka jest wystarczająco silna by wyprać mózgi najsilniejszym dorosłym, by uwierzyli w to, że świat jest pełen ludzi czyhających by go zabić, to skutek tego na wrażliwe dzieci i nastolatkowi jest faktycznie traumatyczny.

Żydowska psychopatia

Nie jest jasne czy wysoki współczynnik zachorowalności na psychopatię kliniczną wśród Żydów jest wynikiem ograniczonego materiału genetycznego, czy śmiertelnej mieszanki żydowskiej wyższości i paranoi. Ale jest wystarczająco jasne, że bezwarunkowe wspieranie Żyda przez Żydów, nawet najokropniejszego gangstera i psychopaty, chroni i zachęca te potwory i utrudnia społeczeństwu pozbycie się tych zagrożeń wobec społeczeństwa.

Nasza misja

Misją Rebel Media Group jest pomoc żydom w zrozumieniu, że mają ogromny problem, którego nie mogą nadal ignorować. Żydowskość to ani nie rasa, ani nie religia, lecz patologiczny stan umysłowy, który wymaga natychmiastowego leczenia dla dobra ludzkości. Żeby Żyd stał się wartościową istota ludzką, musi wyrzec się żydowskości i stać się co jest znane jako były lub zdrowiejący Żyd. Musi stać się mieszkańcem Ziemi, ani mniej ani więcej. To jest pierwszy krok w zaakceptowaniu całej ludzkości, bez względu na dziedzictwo, narodowość, religię i rasę.

Tablica z 1948 r. upamiętniała 4 mln ofiar Auschwitz. Od 1999 r. tablica zastępcza mówi o tylko 1,5 mln ofiar, „głównie żydowskich”.

Najłatwiejszym sposobem na rozpoznanie Żyda jest jego „aura” poczucia wyższości i nienawiści. Kiedy słyszysz lub czytasz o najlepszym dentyście, najlepszym prawniku, najlepszej restauracji, czymś obowiązkowym do posiadania, do czytania, do obejrzenia, do zobaczenia, do tego czy owego, możesz założyć się o ostatni grosz, że skorzysta na tym co najmniej jeden Żyd. W marketingu nazywa się to promocją wiązaną. Tak samo jest w przypadku kiedy wściekle atakuje się kogoś lub organizację, to prawdopodobnie sprzeciwiło się Żydom, więc zbierają swoją armię i dźgają go nożami. Jeśli ktoś jest ‚dobry dla Żydów’ przyciąga ich poczucie wyższości. Jeśli jest ‚zły dla Żydów’ ściąga na siebie ich nienawiść.

Skonfrontowany z tego typu obserwacjami, żydowscy apologeci często podkreślają jak bardzo są zróżnicowaną grupą. Do pewnego stopnia jest to prawda. Żyda można znaleźć w każdym ruchu politycznym, łącznie z najbardziej nieprawdopodobnym takim jak „Biały Nacjonalizm”. Niektórzy tłumaczą te różnicę jako umyślną strategię ‚czuwania’, kiedy to Żydzi systematycznie infiltrują każdego rodzaju partię polityczną by zapewnić odchodzenie tej partii od problemów potencjalnie szkodliwych dla ich ‚plemienia’, takich jak np. prawo Izraela do istnienia, jego role w wydarzeniach 11 IX oraz wiarygodności narracji o judeo-bolszewickim holokauście. Nie mam żadnych wątpliwości, że taka infiltracja rzeczywiście ma miejsce, ale nie jestem przekonany tym, że jest to świadoma ‚strategia przetrwania’ jak pisze o niej prof. Kelvin MacDonald. Jestem pewien, że Żydzi mają naturalne skłonności do tego typu działań. Jest to cecha ich ‚statusu społecznego’.

W pierwszej części artykułu stwierdziłem, że ‚żydowskość’ nie jest determinowana na podstawie rasy, religii czy narodowości, lecz stanem umysłu, oraz zbadałem niektóre z jej aspektów patologicznych. Teraz spróbujemy przyjrzeć się nie-patologicznym aspektom ‚żydowskości’.

Co czyni Żyda Żydem?

Skoro Żydzi kłócą się i sprzeczają prawie o wszystkim, to co mają naprawdę wspólnego? Na pewno jest to wybujałe poczucie wyższości, czy postrzeganie samo-przetrwania jako śmiertelnego zagrożenia od innych grup etnicznych. Ale rasizm nie jest dla Żydów unikalny, a przyczyny ich poczucia wyższości są bardzo różne.

Postrzeganie świata pod kątem ‚co dobre, a co złe dla Żydów’ – choć dosyć powszechne – nie czyni Żydów grupą. Po pierwsze, Żydzi są w notorycznej niezgodzie odnośnie co jest dla nich dobre, a co złe. Co może być dobre dla Żydów syjonistycznych, jest często szkodliwe dla Żydów mieszkających w innych krajach, a to co jest dobre dla żydowskich banksterów często szkodzi interesom reszty plemiennej, a nie wszyscy Żydzi podpisują się pod takimi etnocentrycznymi poglądami.

Ale jest jedna rzecz co do której Żydzi są zgodni, i jest nią ‚żydowski holokaust’. Mogą mieć obiekcje wobec systematycznego wykorzystywania go w celu kolonizacji Palestyny. Mogą również mieć obiekcje wobec wykorzystywania go jako narzędzia wymuszania. Ale nigdy nie przyznają się do tego, że jest to oszustwo, stworzone dla uzasadnienia sojuszniczych zbrodni wojennych wobec Niemiec i uzasadnienia stworzenia rasistowskiego państwa tylko dla Żydów kosztem rdzennych Palestyńczyków. Odbierz im narrację o holokauście i nie zostanie im nic co by ich łączyło. A co najważniejsze, nie mieliby już pretekstu do przeróżnych ekscesów.

Komentarze 2 do “Holo-oszuści cz. 4”

  1. […] Za: https://grypa666.wordpress.com/2011/09/15/holo-oszusci-cz-4/ […]

  2. […] ww. obchody, Holo-oszust, professor z awansu etnicznego obojga narodów Bartoszewski odgrzebał śmierdzącego szczura, który ma dowodzić domniemanego udziału […]

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: