Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Bez poparcia społecznego nie mamy szans na wygraną!

Posted by grypa666 w dniu 04/07/2011

Dziękuję czerwcowym darczyńcom!

†††††††††††††††††††††††††††††††††

Piszecie…

Wiki: Witam, Doktor Simoncini wynalazł metodę leczenia raka za pomocą SODIUM  BICARBONATE.

Kontakt do The Shean Clinik

Rodz: Panie Piotrze dziś wysłałem zapytanie do onkologa N.S z W-wy odnośnie alternatywnych metod leczenia raka nosa i gardła.Moje prywatne dochodzenie wykazało, że rak ten jest następstwem szczepień przeciwko Polio jakie miały miejsce w  Polsce w latach 1959-1963.,W trakcie produkcji szczepionki wirusy polio były zabijane za pomocą różnych chemikaliów, więc teoretycznie powinny bezpieczne jednakże późniejsze badania wykazały, że jedna trzecia szczepionek Salka zawierała SV40. Rok po odkryciu wirusa rządowa agencja US Public Health Service, unikając rozgłosu, kazała producentom szczepionek wyeliminować z nich SV40. Wirusa SV40 nie wyeliminowano. Skażone szczepionki trafiły do Polski i w l. 1959-63 były stosowane masowo do zaszczepienia 9 milionów polskich dzieci. Zainteresowanie tym wirusem pojawiło się w momencie, gdy dowiedziono, że jest on odporny na działanie formaliny, która była używana dawniej do produkcji szczepionek przeciwko
polio na bazie komórek nerki rezusa. Mimo że jest to wirus małpi, znajdowano go w niektórych liniach komórek nowotworowych, np. w preparacie Salka stosowano jednak do 1963 r. Zainfekowane szczepionki trafiły do Polski w 1959 r. W tymże roku dyrektor PZH w Warszawie profesor Feliks Przesmycki wydał zgodę na masowe szczepienia przeciw polio, pomoc Hilarego Koprowskiego okazała się nieodzowna. Koprowski dzięki swym wpływom uzyskał od firmy farmaceutycznej Wyeth (Pfizer) dziewięć milionów dawek, które zużytkowano w czasie ośmiu miesięcy szczepień. Po roku 1963 r. szczepionki Salka zastąpione zostały szczepionkami Sabina. Kim są Hilary Koprowski i Albert Sabin? Lekarze, wirusolodzy, immunolodzy, świadomi bądź nieświadomi wykonawcy maltuzjanizmu, wychowankowie Fundacji Rockefellera. Jestem laikiem ,szukam alternatywnych metod leczenia które skutecznie mogły by uporać się z rakiem nosa i gardła.Może ktoś ma pozytywne doświadczenie

Kazio Alkoholik: Panie Piotrze podaję Panu link do mojego bloga. Próbuję na miarę swoich możliwości otwierać gdzie się da ludziom oczy. Bardzo proszę o komentarze. Pozdrawiam

Waldemar: witaj pozdrawiam cię sardecznie i ciesze się że robisz tak wspaniała robote 😉  Sam się rozglądam jak dokoptowac do jakiś konkretnych i AKTYWNYCH ludzi pozdrawiam.

†††††††††††††††††††††††††††††††

GEOPOLITYCZNY  SENS  WOJNY  USA/NATO  O  AFRYKĘ

wywiad z THIERRY MEYSSAN w Trypolisie, 29 czerwiec 2011, tłumaczył z francuskiego Marek Głogoczowski
Jednym z niewielu działaczy społecznych, któremu udało sie „przedrzeć się” przez zasłonę dymną korporacyjnych mediów, by publicznie zaatakować – niestety tylko na terenie Francji – oficjalną wersję wydarzeń 9 września 2011 w USA, były  funkcjonariusz francuskiej „razwiedki” (tego rusycyzmu używa z upodobaniem St. Michalkiewicz) Thierry Meyssan. Po opublikowaniu przezeń  książki pod tytułem „Straszliwe oszustwo’” (L’effroyable imposture) na temat wydarzeń 9-11 w Stanach Zjednoczonych, został on znienawidzony przez NATOwski establishment, a po dojściu do władzy we Francji prezydenta Nicolasa Sarkozy, którego Meyssan denuncjuje jako agenta CIA podając przy tym smakowite szczegóły jego „ustawienia” na prezydenturze w Pałacu Elizejskim, Meyssan musiał ze względów bezpieczeństwa opuścić strefę bezpośrednich wpływów NATO.  Przez ostatnie trzy lata ten organizator ważnego portalu http://www.voltairenet.org przebywał w Libanie pod opieką Hezbollahu. Od kilku zaś tygodni bawi on w Libii na zaproszenie rządu tego państwa, już od 4 miesięcy bombardowanego przez NATO i tam już publikuje swe najnowsze rewelacje, z których jedną przetłumaczyłem na język polski.

(Patrz video http://www.youtube.com/watch?v=lY_DQjBqwJ0 ).

Poniżej znajduje się pełny tekst tłumaczenia na język polski tego wywiadu z Thierry Meyssanem, zrobionego 29 czerwca w Trypolisie. Jednym ze szczegółów działań NATO w Libii, który przeraził tego francuskiego antyglobalistę, jest powtarzające się już kilkukrotnie, mordowanie za pomocą precyzyjnie naprowadzanych pocisków rodzin libijskich przywódców, a zwłaszcza ich dzieci. Meyssan stwierdza „Nie wiem kto w Kwaterze Głównej NATO zadecydował o takim postępowaniu, ale cywilizacja europejska się w ostatnich kilku wiekach rozwijała wysiłkiem filozofów, intelektualistów oraz teologów w taki sposób, aby takie zachowania nie miały w niej miejsca. Jest to rzecz najbardziej ohydna, ale w Kwaterze Głównej NATO z pewnością wiedzą co się dzieje.”

Tutaj jako europejski filozof, intelektualista oraz znawca teologii judeo-chrześcijanskiej zobowiązany jestem dać proste wytłumaczenie takich „humanitarnych” zachowań się NATO. Otóż elita USA wychowana została w atmosferze weneracji Starego Testamentu, zaś przemawiający z kart tego Pisma Świętego „Bóg”  napisał bardzo wyraźnie, już w Pierwszym Przykazaniu swego Dekalogu, że „karzę winę ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą” (II Moj 20, 5). A zatem zgodnie z tą „bożą instrukcją”, są zabijani synowie tych przywódców, którzy publiczne odważyli się demonstrować swą nienawiść do tak zwanego Narodu Wybranego: w Polsce w 1956 roku został zabity, przez pracujących w UB agentów Izraela, piętnastoletni syn Bolesława Piaseckiego, przywódcy przedwojennej „Falangi”; 1 maja br. w Trypolisie rakiety NATO zabiły w domu jednego z synów Muammara Kadafiego oraz troje jego wnucząt. (Ponieważ ja też nienawidzę „boga USraela”, więc i mnie winna spotkać podobna kara. Ja jednak – dzięki bogu /tak!/ – synów nie posiadam, a zatem w moim wieku wielbiony przez J.-Ch. „Bóg – Pan Świata” może mnie co najwyżej w d… pocałować.)

I jeszcze jedna uwaga, które się nasuwa, gdy się czyta ten wywiad udzielony przez T. Meyssana, ponoć w podziemiach hotelu „Hyxos” (?) w Trypolisie, w którym jako „żywa tarcza” zakwaterowani zostali dziennikarze z Zachodu, nienawidzący Libii Kadafiego (patrz zakończenie ponizej pełnego tekstu wywiadu ).

Otóż Meyssan mówi o planach fragmentaryzacji wszystkich dotychczasowych krajów nie tylko Bliskiego Wschodu, ale także i Afryki oraz Europy Wschodniej, jako że ten „zabieg geopolityczny” ułatwi implantację w tych krajach elit kompletnie uzależnionych od „Pana Świata” Zachodu. Ten Zeitgeist (heglowski „duch czasów”) obserwuje się i w Polsce dzisiaj, bowiem ni stad ni z owąd pojawiła się kwestia wyraźnie sztucznie rozdmuchiwanej „autonomii śląskiej”, niezadługo będziemy mieli i sprawę odrodzenia się koncepcji „goralenvolku”, do którego po trochu i ja sam przynależę. Wszystko to po to, aby udupić wspólnotowy duch Polaków, nawet kolejkę linową na Kasprowy Wierch – dumę II Rzeczpospolitej – na przekór wszystkim mieszkańcom Zakopanego (w tym i tych pochodzenia żydowskiego), planuje się „oddać w pacht” jakiemuś obcemu spekulantowi. A to oznacza, że w rzeczy samej, sytuacja ekonomiczna Polski jest gorsza niż nawet Grecji, ale po to mamy te nasze (?) nieszczęsne „żydo-mendia”, by o tym zjawisku DEPOLONIZACJI POLSKI społecznie nie myśleć.

(P)ozdrowienia Marek Głogoczowski, Zakopane 07.07.2011

A oto pełny tekst mego tłumaczenia wywiadu T. Meyssana (wersja „obcięta” o 2 minuty, patrz video)

MECANOPOLIS  Oś przeciw globalizmowi THIERRY MEYSSAN W TRYPOLISIE, 29 CZERWIEC 2011

Trzeba zmienić całkowicie wyobrażenie jaki możecie mieć na temat Libii, ponieważ w okresie ostatnich kilku lat mieliśmy wszelkiego rodzaju działania mające na celu diabolizację tego kraju, a zwłaszcza diabolizację jego przywódcy, Kadafiego.

Po pierwsze istnieje w tym kraju demokracja, zwana demokracją uczestniczącą (bezpośrednią), która nie ma nic wspólnego z dyktaturą i ewidentnie jest ona o wiele bardziej demokratyczna niż reżym, który mamy na przykład w Egipcie względnie we Francji. W Libii zgromadzenia ludowe istnieją wszędzie I na około trzy i pól miliony dorosłych mamy około 600 tysięcy osób które uczestniczą w debacie publicznej. Natomiast we Francji  w publicznej debacie uczestniczą tylko przywódcy partii politycznych oraz związków zawodowych, na skalę społeczną jest to zaledwie kropla wody, Francuzi z okazji wyborów mogą coś od siebie przekazać, a następnie nie mają nic do powiedzenia. We Francji to, co dobrze funkcjonuje to znajduje się na poziomie samorządów miejskich, natomiast powyżej, na poziomie dyskusji na temat ogólnej polityki, ogół ludności jest wyłączona z debaty, och, wybraliśmy prezydenta oraz posłów i to wszystko.

Myślę, że Libia jest krajem o wiele bardziej demokratycznym niż nasz kraj. A w rezultacie jest krajem, który będzie lepiej bronionym niż nasz, w przypadku gdy zostanie on zaatakowany. Gdy ludziom da się jakąś odpowiedzialność, to będą się bili o swój kraj. Tutaj obecnie rozdano karabiny Kałasznikowa oraz amunicję dla całej ludności, dzielnice miast są zorganizowane w bloki budynków I każdego tygodnia przeprowadza się zebrania, na których się tłumaczy jak działa broń i amunicja. I nadal trwa wyposażanie ludności w  broń oraz amunicję w oczekiwaniu na atak lądowy, ludność jest zjednoczona, umotywowana i zdolna podjąć walkę.

Wszystko co mówiono o zbrodniach Kadafiego w Bengazi, nie zostało potwierdzone, nie ma żadnych danych, nic na ten temat nie wiemy. To nie oznacza, że to był fałsz, ale że brakuje nam jakichkolwiek informacji na ten temat. Prokurator Trybunału Międzynarodowego jest zmuszony dzisiaj mówić że było około 200 ofiar na początku tych wydarzeń w lutym, natomiast na Forum ONZ oskarżono Libię o zabicie  6 tysięcy osób. Jak zeszliśmy z tych sześciu tysięcy do 200 osób to może w końcu się okazać, że z całej tej liczby nie zostanie ani jedna osoba, nikt nie zostanie. Jednak na skutek tej propagandy sami Libijczycy zaczęli wierzyć w to co im opowiadano (przez światowe media). I z tego powodu cały szereg osób przystąpiło do rebelii, wierząc w to co usłyszeli, że Kadafi zachowuje się w ten sposób. W ostatnich dniach mamy cały szereg oddziałów rebelianckich, które zaprzestały walki i się poddają.  Oni twierdzą, że przez całe trzy miesiące walczyły z Kadafim na podstawie fałszywych informacji na temat rzeczy jakie zrobił Kadafi, ale w końcu się przekonali, że on tego nigdy nie zrobił.

Na odwrót, widzimy zbrodnie jakich dokonała (NATOwska) koalicja i pragniemy to wszystko powstrzymać. To załamanie się w szeregach powstańców wywołane jest także zużyciem się ich sprzętu wojskowego. W tej chwili w Libii jest bardzo wiele wojsk lądowych koalicji, co jest całkowitym pogwałceniem rezolucji ONZ, Francja dostarcza broni powstańcom, a w szczególności dostarczyła dwa samoloty transportowe z bronią, które lądowały w Fezzanie (w Tunisie). Udało mi się nawet dotrzeć do numerów tych samolotów. Broń jest dostarczana także drogą morską, i z tej przyczyny NATO zbombardowało flotę Kadafiego, aby nie przeszkadzała w dostarczaniu broni ta drogą dla oddziałów, które przedostały się na terytorium Libii od strony morza. Nikt nie jest w stanie podać dokładnych danych na ten temat.

Jeśli zaś chodzi o półwysep Cyrenajka, to służby NATO nawiązały kontakty z lokalnymi komórkami Al- Kaidy. Jest to bardzo spektakularne, jako że są to są milicje pochodzące z Arabii Saudyjskiej i są obstawione przez agentów  CIA, wśród nich są ludzie, którzy zostali zwolnieni z Guantanamo i przywiezieni tutaj. (Amerykanie) używali tej grupy Al-Kaidy by dokonać masakr które przypisano Kadafiemu, a następnie oni się tutaj na dobre zainstalowali. Na przykład  w miejscowości  Dera na Cyrenajce proklamowano islamski emirat. Dokładnie to samo co się stało w Iraku i w Afganistanie, w Bośni oraz w Czeczenii, gdzie wcześniej proklamowano islamskie emiraty.  i tam zaczęły się dziać rzeczy straszne, wręcz niewyobrażalne.

Dotarły do mnie przekazy video (linczów, oraz egzekucji) które tam się działy,  potworne wręcz rzeczy. W wyniku tych zajść ludność Cyrenajki odwróciła się od tych ugrupowań, chcąc się uwolnić of wściekłych obłąkańców, którzy się zainstalowali w tej części kraju. Ale jak się od nich uwolnić, od tych narkotyków, jakimi się ich raczy i od tego wszystkiego. Jest to najgorsza zbrodnia, to co tam się dzieje, na skutek działań tych, skądinąd  niewielkich, ugrupowań. To wszystko jest bardzo spektakularne i wszystko to jest robione by sterroryzować ludność i to się udało.

NA JAKI TYP OPORU NATRAFIA INTERWENCJA NATO?

W tym wypadku zakorzenienie się Republiki wśród ludności jest bardzo, bardzo ważnym czynnikiem. Ten kraj jest bardzo pokojowo nastawiony. Jak się rozmawia z ludźmi, to się pojmuje, że do wybuchu tych wydarzeń, do 17 lutego nikt nie obawiał się policji. Bardo wielu miało to wszystko w nosie. W kraju poziom życia był bardzo wysoki.

O ile pamiętam  Libia to był to 57 kraj na świecie pod względem zachowania standardów ONZ praw człowieka i nie był to kraj biedny, każdy mieszkaniec miał samochód, był to kraj do tego stopnia zmotoryzowany, że stopniowo rezygnowano w nim z transportu publicznego. Ponieważ jednak ma on (w chwili obecnej) zdolność rafinacji ropy bardzo ograniczoną, więc mamy wielki problem z brakiem benzyny, NATO, gwałcąc wszystkie traktaty międzynarodowe, nie dopuszcza do zaopatrzenia kraju w paliwo. Ludzie jak im zaczyna brakować benzyny doprowadzają samochody do stacji benzynowych, co powoduje, że przed nimi stoją kolejki mające po kilkaset metrów, względnie nawet o długości dwóch lub trzech kilometrów. I czekają kiedy nadjedzie ciężarówka z benzyną. Ludzie są bardzo zdyscyplinowani, co widać. Problemem staje sie braki w zaopatrzeniu we wszystkie artykuły.

Braki w zaopatrzeniu w benzynę, są bardzo widoczne, ale są i braki w wielu innych dostawach. Na całe szczęście Libia ma bardzo dobrze rozwinięte rolnictwo, Było to wielkim marzeniem Kadafiego, jest to kraj na świecie, w którym dokonane zostały największe prace irygacyjne i dzięki temu nie ma problemów z żywnością.

CO SIĘ DZIEJE JEŚLI CHODZI O LIBIJSKIE SUWERENNE FUNDUSZE? JAKIE BĘDĄ KONSEKWENCJE DLA KONTYNENTU AFRYKAŃSKIEGO?

Mamy wypowiedzi dyrektora skarbu Libii, wczoraj rozmawiałem z dyrektorem Funduszu Libijskiego dla Afryki. Libia jest jednym z niewielu suwerennych krajów na świecie, poinformował on mnie że w sytuacji aktualnej mamy problemy, które są zupełnie ignorowane przez publiczność w krajach europejskich. A one będą miały bardzo wielkie konsekwencje. Mianowicie Libia, dzięki swym rezerwom gazu oraz ropy, posiada bardzo duże zasoby finansowe. W oczekiwaniu na wyczerpanie się rezerw naturalnych, zdecydowano się na kapitalizację obecnych zasobów finansowych dla przyszłych pokoleń. A zatem te rezerwy finansowe, jak każdy to robi, zostały zainwestowane w inwestycje, które są rentowne.

Libia ma inwestycje w Europie, także we Francji oraz we Włoszech, zarezerwowano również wykorzystanie części tych funduszy na rozwój krajów afrykańskich. Te inwestycje w Afryce są dochodowe, ale o stopniu rentowności zazwyczaj bardzo niskim, bo to zrobiono dla Afryki. Na przykład zainwestowano w budowę dróg w Rogu Afryki (Somalia), dzięki temu pozwolono na wydobycie się miejscowej ludności z jej enklaw i rozwój tej części Afryki, etc., etc. W skutek zamrożenia funduszy libijskich, wszystkie te prace w Afryce zostały zatrzymane, są to ogromne budowy, na których pracowało setki tysięcy ludzi w całej Afryce.

Wśród tych przerwanych przedsięwzięć są wszystkie prace rolnicze w Mali. A to jest rzecz bardzo poważna. Bowiem to oznacza, ze całe proces rolniczy w Mali zostanie przerwany, począwszy od poziomu zasiewów i tak dalej. W średnio odległej przyszłości wystąpią w Mali ogromne niedobory żywności. Jeżeli blokada Libii będzie kontynuowana, to za trzy, cztery miesiące należy się spodziewać wielkiego problemu niedożywienia w tym kraju, określenie głód jest przesadnym, ale niedożywienie ludności będzie bardzo znaczne, nastąpi zatem ucieczka ludności, już teraz Mali jest pierwszym źródłem nielegalnej imigracji we Francji.

Mieliśmy niedawno wielką falę migrację ludności tunezyjskiej po wybuchu rewolucji w tym kraju, kilkanaście tysięcy Tunezyjczyków przybyło do Europy, a tutaj będziemy mieli  jeszcze większy problem z mieszkańcami Mali, którzy będą chcieli gdzieś szukać żywności. I to oczywiści wpłynie bezpośrednio na sytuację w Europie.

LIBIA, PIERWSZY I NIE DO OMINIĘCIA CEL IMPERIALNYCH AMBICJI USA W AFRYCE?

Powtarzam to, co mówiłem i pisałem już kilka razy, że atak na Libię oraz Syrię został wyartykułowany przez Johna Boltona już w roku 2002. Przewidywał on atak na Libię oraz Syrię w tym samym czasie i obecnie jesteśmy świadkami operacji destabilizacji obu tych państw. Wykonanie tego planu zostało powierzone Francji oraz Wielkiej Brytanii i umowa na ten temat miedzy tymi krajami została podpisana 10 listopada 2010. Wydarzenia w Bengazi miały miejsce 17 lutego. Jest zatem ewidentnym, że na ta wojna nie ma żadnego związku z pretekstem, który został wykorzystany dla jej wywołania. To co zrobiono tutaj to jest rozszerzony projekt przemodelowania Bliskiego Wschodu, który był forsowany przez neo-konserwatystów z epoki George Busha.

Ten projekt został rozszerzony na Afrykę. Zamierzano dokonać dwóch rzeczy w celu stworzenia dwóch wielkich stref. Z jednej strony zamierza się dokonać fragmentaryzacji, podziału wszystkich krajów, tak jak na Bliskim Wschodzie, a z drugiej, nowo utworzone strefy wpływów będą kontrolowane przez kraje które przyjmą na siebie rolę „strażników” danej strefy. Tutaj w wypadku części Afryki Północnej, od Maroka aż po Libię, lokalną ludnością „pilnującą” strefy będzie mniejszość autochtoniczna pochodzenia berberskiego. A zatem rozgrywa się Berberów przeciw Arabom. Z tego właśnie powodu ostatniego miesiąca, choć nikt o to go nie prosił, król Maroka nagle  oświadczył, że choć chcecie demokracji, to jej nie dostaniecie, ale za to językiem oficjalnym Maroka będzie berberski. To właśnie w kadrze tych przygotowań.

Jeśli chodzi o Afrykę Zachodnią, próbuje się zrekonstruować wielką strefę byłego imperium Mali, na czele z państwem Cote d’Ivoire. To właśnie dlatego  Francja dokonała niedawno przewrotu na Wybrzeżu Kości Słoniowej i zainstalowała tam nowy rząd, sprawowany przez „dawnych puczystów” w tym kraju. Jest to moment wielkich manewrów, jaskie się rozpoczęły w tym regionie.

JAK WYGLĄDAJĄ SZCZEGÓŁY UDERZEŃ NATO?

We wszystkich wojnach ginie wielu cywili, zwłaszcza jeśli ktoś zamieszkuje w pobliżu instalacji wojskowych, wybuchnie tam bomba i cywile giną. Kiedy używa się rakiet precyzyjnego uderzenia, około jedna na dziesięć z nich wymyka się spod kontroli. Jedna zatem na dziesięć z nich  uderza w przypadkowe miejsce i zabija przypadkowo tam znajdujących się ludzi. Jest to oczywiście „prawo wojny”. I tutaj NATO zdecydowało się robić coś, co według mnie podważa samą podstawę naszej cywilizacji. Mianowicie obecnie celem do zniszczenia się stały rodziny libijskich przywódców politycznych oraz wojskowych. To robi wrażenie, miałem możność wizytować kilka domów przywództwa wojskowego Libii, które zostały zbombardowane.

Rakiety zostały wycelowane w precyzyjnie te pomieszczenia, w których spały ich dzieci. Dokonuje się masakry rodziny, tak jak mafii kalabryjskiej dokonuje się zabójstwa rodziny aby kogoś ukarać. Zabija się dzieci przywódców, są to zabójstwa z premedytacją, nie żadne przypadki. (Przyp. MG – to zachowanie jest umotywowane przekazem biblijnym, patrz Pierwsze Przykazanie Dekalogu: ”bo ja Pan, Bóg twój, jestem Bóg Zazdrosny i karzę winę ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą” – II Moj 20, 5)

Nie wiem kto w Kwaterze Głównej NATO zadecydował o takim postępowaniu, ale cywilizacja europejska się w ostatnich kilku wiekach rozwijała, wysiłkiem filozofów, intelektualistów oraz teologów w taki sposób, aby takie zachowania nie miały w niej miejsca. Jest to rzecz najbardziej ohydna, ale w Kwaterze Głównej NATO z pewnością wiedzą co się dzieje. (Przypominam w tym kontekście, że były minister spraw zagranicznych Polski, Adam Rotfeld został w grudniu 2010 oficjalnie mianowany jednym z „12 mędrców NATO” – MG)

CZY BĘDZIE DESANT WOJSK NATO W LIBII?

Myślę że NATO nie dokona inwazji lądowej w Libii, i to nawet w sytuacji gdy Kongres Stanów Zjednoczonych da zielone światło by to zrobić. Jeśli tego się dokona, to będzie to wojna kolonialna, na wzór tej jaką mieliśmy w Algerii.Jest to rzecz, która nie ma rozwiązania militarnego, jest to niemożliwe, mamy tu do czynienia z ludnością uzbrojoną, która stanowi jedną całość. I co więcej. Jeżeli nastąpi inwazja lądowa, to zwłaszcza w Czarnej Afryce, w której Libia ma wielkie wpływy, nastąpi wielkie wzburzenie i chęć przyłączenia sie do walki, napłyną ochotnicy.

Było by to zatem  coś, co by się zanosiło że będzie trwało bardzo długo, to nie jest tak jak w przypadku Iraku. W Iraku Saddam Hussein się oparł na swej armii. W tym przypadku wystarczyło przepłacić kilku generałów i armia się rozpadła i całe państwo się wraz z nią rozpadło. Ponieważ to był nokaut, więc nie było siły zdolnej zorganizować opór, każdy zabijał każdego. Podczas gdy tutaj mamy do czynienia z populacją zorganizowaną i upolitycznioną. Ta ludność będzie walczyć i będzie miała wsparcie zza granicy w swej walce. Nie można bezkarnie wejść do takiego kraju, gdyż zaczną się dziać rzeczy straszne, gdy się to zrobi.

Ludzie w NATO są, miejmy nadzieję, odpowiedzialni i znajdą jakiejś wyjście, mówiąc „myśmy wyzwolili Cyrenajkę”, tak jak to zrobiono w sytuacji wyzwolenia Kosowa. I oczywiście zainstalują tam bazę w Bengazi, która będzie służyć AFRICOM. A za dziesięć lat będziemy mieli drugą wojnę, która się zacznie wypadem z baz wojskowych na Cyrenajce.

JAKI TYP PROPAGANDY JEST STOSOWANY W WYPADKU LIBII ORAZ SYRII?

Jeśli chodzi o sprawy manipulacji informacją, prawie każdej godziny mamy z tym zjawiskiem do czynienia. W wypadku Syrii mamy przykład podmiany ambasadora Syrii w telewizyjnym programie France Inter, przez kobietę, która w codziennej audycji France24, przedstawiła się jako ambasador tego kraju. Wśród grupy ambasadorów nie ma nikogo kto by ją znał, była to sztuczna podmiana, prawdziwa ambasada zaczęła protestować i redakcja France Inter od razu zamieściła sprostowanie w internecie. Jednak w audycji France24, sprostowanie mogło nastąpić dopiero następnego dnia, co miało już stosunkowo niewielki wpływ na publiczność. Zło zostało w ten sposób posiane.

Inny przykład. Kilka dni temu jedna z ferm libijskich została zbombardowana. Otóż w Libii rząd daje wiele ułatwień dla ludzi, którzy zakładają fermy rolnicze. I jedna z takich ferm została zbombardowana. Być może to był przypadek, jedna z tych rakiet, które zgubiła swój kierunek i takiej hipotezy nie możemy kompletnie wyeliminować. Co się robi w takim wypadku? Szuka się dziennikarzy, którzy są zakwaterowani w Trypolisie w pięknym hotelu ‘Hyxos” (?) i przywozi się na miejsce gdzie bomba poczyniła te zniszczenia. Oni kręcą film z tego zdarzenia i następnego dnia telewizja „El Arabija” – to jeden z kanałów saudyjskich, którego siedziba jest zainstalowana w Arabskich Emiratach –  emituje te filmy ze zburzonej fermy z komentarzem tych dziennikarzy, twierdzących że to miało miejsce w Misracie – podczas gdy to było w okolicy Trypolisu – i że widać zniszczenia dokonane przez wojska Kadafiego. A oni sami byli na miejscu i wiedzieli, ze to było w Trypolisie i że to NATO zbombardował tę fermę.

Kłamią całkowicie. Na przykład wczoraj byłem świadkiem rzeczy niewiarygodnej. CNN rozpowszechniła obrazy gwałtu dokonanego przez wojsko Kadafiego. Trzeba pamiętać, że gwałt w kulturze muzułmańskiej, to jest coś czego się lekko akceptuje. Rozpowszechniono te zdjęcia, prowadząca audycję tłumaczyła, ze zrobione zostały one za pomocą telefonu komórkowego i że to jest absolutnie straszne, ale wam pokażemy kilka ujęć, i tak dalej. Jednak znaleźli się ludzie, którzy zidentyfikowali tę scenę. Był to wyrywek z filmu pornograficznego. Ponieważ jest tylko niewiele filmów pornograficznych w języku arabskim, więc to wszystko zostało dodatkowo poprzycinane i przyozdobione i  CNN wyemitowała to, nie pisnąwszy ani słowem, że to jest inscenizacja.

I cały czas mamy z takimi rzeczami do czynienia. Jeśli tutaj przejdziemy i popatrzymy na hordę dziennikarzy zachodnich, zakwaterowaną w hotelu „Hyxos”, to się łatwo zorientujemy, ze to są naprawdę media nienawiści. Szefowie telewizji, którzy tam są, to są osoby, które szukają tylko jak by tutaj zasilić propagandę wojny, osoby które w ogóle nie zdaja sobie sprawy co się tutaj dzieje. Szukają tylko obrazów dla potwierdzenia swych domysłów, rozmawiałem z nimi, znalazłem kilu dziennikarzy używających języka francuskiego i przez kurtuazję nie przytoczę nazwisk tych ludzi, oni maja w Paryżu swoich szefów, powinienem zatem podać także nazwiska ich przełożonych, których nie znam, a którzy wykorzystują zrobione tutaj zdjęcia oraz reportaże.

Jak się z nimi dyskutuje, to przebywają oni tutaj nie jako osoby, które w zwyczajowym zrozumieniu określa się jako dziennikarze, których zadaniem jest obserwować i świadczyć o tym co się widzi. Oni są tutaj po to, by zasialać propagandę wojenną, oraz nienawiść, którą Europejczycy winni mieć w stosunku do narodu libijskiego, by usprawiedliwiać cele tej wojny.

PB: Zdumiewają podobieństwa do interwencji i agresji US-NATO na Bałkanach. Tam też kompleks jot:

  • rozpętał łgarską mendialną kampanię nienawiści i demonizacji narodu i przywódców, która trwa do dziś poprzez instytucje jak międzynarodowe trybunały, tylko że fikcja tzw. masakry w Srebrenicy służy do dziś przeciw Serbom, niezmieniona od 1995 r.;
  • zainstalował międzynarodowych dżihadistów i popierał lokalnych radykalnych muzułmanów (także neo-ustaszy i albańskich ekstermistów);
  • ograniczył się do nalotów, bał się inwazji lądowej, w której wojska NATO nie miałyby szans przeciw armii serbskiej;
  • zaatakował ludność, zaopatrzenie i infrastrukturę cywilną, mimo pozornej deklaracji celów wojskowych;
  • zbudował bazę wojskową (Bondsteel) do wsparcia działań miejscowych grup wywrotowych w regionie.

†††††††††††††††††††††††††††††††

Po co NATO kompleksu jot napadło na Libię

Piotr Bein 5.7.2011

Kadafi planował opartą na libijskim dinarze, wspólną walutę dla Afryki (ponad 1 mld ludzi) i dla głównych producentów ropy naftowej. Rezerwy złota Libii (143,8 t, wartość 6,5 mld $) i 9-te w świecie zasoby ropy gwarantowały powodzenie jego planów. Przed napadem NATO, upaństwowiony Centralny Bank Libii wypuszczał pieniądz i zarządzał nim oraz dawał wszystkie pożyczki państwowe kraju, bez lichwiarskiego pośrednictwa żydo-banksterów.  Stąd powszechne, darmowe edukacja i opieka nad zdrowiem oraz „pożyczki” bezprocentowe państwa dla każdego młodego małżeństwa w wys. 50 tys. Stąd 33 mld $ na Ósmy Cud Świata: zaopatrzenie w wodę Tripolisu, Benghazi i in. miast libijskich  i nawodnienie pustyni na rolnictwo.  Libijczycy obawiają się, że bandyckie NATO celowo wywoła humanitarną katastrofę, niszcząc system nawadniania spod pustyni.

Toteż wg obswerwatorów, wojna kompleksu jot w Libii rozgrywa się o kontrolę finansowo-walutową, ropę i wodę. Każdy naród posiadając zasoby naturalne i energetyczne oraz własny pieniądz na rozwój infrastruktury opartej na nich, jest wolny od kontroli banksterskiej poprzez tzw. kredyt zewn. Libia był blisko dania światu przykładu suwerenności finansowo-gospodarczej, niebezpiecznego z punktu widzenia żydobanksterii, zaprzeczenia planu rotszyldziaków z XVIII w. podboju i zniewolenia gojó naród po narodzie. Choć większość narodów nie ma zasobów ropy i gazu, energetyka odnawialna uczyniłaby je niezależnymi, zwłascza gdy kosztach infrastruktury o połowę niższych bez banksterskiej lichwy. Suwerenność energetyczna wyzwala narody od sitwy żydobanksterskiej, ich „pożyczek” na „rozwój”, uzależnienia od ropy i gazu w rękach jelit oraz energii A lansowanej w ramach programu globalnej eugeniki jako rzekomo niezastąpione źródło energii. Wolne narody nie potrzebują globalnych rynków, by spłacać pożyczki własnym bankom we własnej walucie, na warunkach określanych przez naród a nie przez obce, ludobójcze pasożyty.

†††††††††††††††††††††††††††††††††††

Projekt zniewolenia świata – Ostateczna rozgrywka

Kazio Alkoholik: Nie bądź pewny, ze czas masz, bo pewność niepewna. Tytuł to oczywiście fragment wiersza Ks. Twardowskiego. Koresponduje z filmem, który polecam. Czy tak ma być? Czy Huxley opisał prawdę?

PB: Minuta ok. 1:55:33 — porównaj z zapowiedzią Billa Gatesa globalnych szczepień dzieci. Jego fundacja przeznacza miliard $ na tę pierwszą w dziejach akcję sprawiedliwości szczepionkowej, w której ubogie dzieci na całym świecie będa mogły otrzymać trucizny jak już dostają dzieci bogatych. Połuchajcie gromkich oklasków widowni…

………………………………..

Mój Brat Alkoholik

Pamiętam nasze rozmowy Ojcze Janie. Twoją otwartość, zadumę i głębokie rozumienie delikatności ludzkiej natury. Sam będąc uzależnionym potrafiłeś rozumieć wewnętrzne piekło, które staje się się udziałem każdego alkoholika czy narkomana. Nie usprawiedliwiając zła jakim jest pijaństwo potrafiłeś bez manifestowania swojej „trzeźwej” wyższości pochylić się nad każdą ludzką nędzą. Poznałeś ból Janie, poznałeś poniżenie i pogardę „świętych” „prawych” Katolików. Byłeś Ojcze Janie dla wielu zapiekłych ujadaczy niekoszernym katolikiem. Byłeś otwarty na ludzi, otwarty i pełen szacunku dla innych wyznań, jednocześnie trwając wiernie w stanie zakonnym i nauce kościoła. Nie liczyłeś na zrozumienie twardogłowych fundamentalistów – jednocześnie radykalnie i do końca wierny Jezusowi – do zaoferowania miałeś jedynie siebie, swoją miłość, swoją niedoskonałość, swoją bezkompromisową szczerość, i swoją ciszę. Tyle wystarczyło Ojcze Janie. Słowo o. Jana na zakończenie. […]

……………..

Siła Większa ode mnie

[…] Tak zaczął się mój mozolny, pełen błędów, niezrozumienia i niesamowitych wprost wątpliwości kilkunastoletni powrót do Kościoła w którym zostałem ochrzczony. W nim, w jego nauce znalazłem odpowiedź na większość moich pytań. W nim odnalazłem wspólnotę ludzi cieszących się wiarą i wiarą żyjących. W nim w końcu odnalazłem moją formę medytacji- medytacji chrześcijańskiej,  medytacji otwarcia na działanie ducha świętego –czynnej Bożej mocy. Mojej siły Większe niż ja sam, która z każdym dniem przywraca mi zdrowie i pomnaża moja radość z życia, radość z wykonywanej pracy , radość płynącą ze spotkania się z drugim człowiekiem.  W Tym kościele zrozumiałem czym w istocie jest Kościół. Zrozumiałem, ze Kościół to nie mury, nie kler, nie Watykan – Kościół to  przede wszystkim żywa wspólnota żywych ludzi, talk samo często poszukujących, tak samo cierpiących i tak samo ułomnych jak ja –  niezależnie od tego czy noszą sutannę, garnitur, czy rozciągniętą bluzę z kapturem. Odkryłem głębię i moc modlitwy, zrozumiałem sens cierpienia i zagadnienia związane z ekonomia zbawienia. Najistotniejsze jest dla mnie jednak to, ze doświadczyłem Bożej miłości. Miłości, która stale każdego dnia wlewa we mnie spokój jakiego nie czułem dotąd nigdy. Mimo, ze mam dalej ogromne problemy –  śpię spokojnie i budzę się z radością. Z radością idę do pracy , radośnie ją wykonuję i w takim nastroju wracam do domu. Domu w którym czeka moja ukochana żona i dzieci. Przebaczyła mi wszystko i to jest dla mnie największy cud. Cud który pozwolił mi na nowo zakochać się we własnej żonie po trzydziestu latach wspólnego małżeńskiego  piekła. Taka miłość daje wewnętrzny imperatyw. – Idź i dziel się z nią innymi!. To potrzeba i wewnętrzny nakaz każą mi dzielić się miłością z każdym. Wyrażać ją np. poprzez uśmiech, serdeczne przywitanie, poprzez miłe słowa. Poprzez takie codzienne współżycie z innymi ludźmi by budzić ich życzliwość. Nie jest są to suche wyuczone gesty wynikające z dobrego wychowania lecz wewnętrzny, słodki  nakaz. Ta miłość – teraz już wiem –  miłość w sensie Agape ma tę właściwość, że im więcej jej daję tym więcej jej we mnie pozostaje, tym więcej jej mam. Moja Siła Większa niż ja sam ma konkretne imię. Jezus. Apogeum miłości Boga do człowieka. On codziennie oczyszcza moje niegdyś skamieniałe serce. On mi daje moc i siłę. Jemu uwierzyłem i Jemu powierzyłem bez reszty swoje życie. Z kompletnego braku nadziei poprzez wiarę, poprzez upadki i cierpienie doprowadził mnie do prawdziwej miłości, każąc się nią dzielić – szczególnie z moimi bliskimi, sąsiadami, tymi co mnie lubią i nie lubią a szczególnie z moimi braćmi ze wspólnoty AA. Wspólnoty w której jak w żadnej innej serdeczność i duch miłości krążą niemal zauważalnie. Do zobaczenia w trzeźwości. Kazimierz AA

PB: Prosiłeś o koment, Kaziu. Jak zwykle nie to  najcenniejsze u ciebie, co podasz za innymi (ww. film o NWO), tylko twe własne refleksje i poezje – odzwierciedlenie pięknej duszy łaknącej Boga.

††††††††††††††††††††††††††††††††††††

UWAGA! POLSKA ŻYWNOŚĆ SKAŻONA RAKOTWÓRCZYMI GENAMI. APEL DO POLSKIEGO SPOŁECZEŃSTWA

1  lipca  posłowie PO i PSL przegłosowali nową ustawę o nasiennictwie, która otwiera Polskę na uprawy GMO (Genetycznie Modyfikowane Organizmy) oraz spowoduje poważne ograniczenia dostępu do tradycyjnych/regionalnych nasion.

GMO stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia ludzi i zwierząt, różnorodności biologicznej, polskiego rolnictwa i bezpieczeństwa żywnościowego. Uwolnienie genetycznie zmodyfikowanych organizmów do naturalnego środowiska jest procesem nieodwracalnym, a współistnienie ich z tradycyjnymi uprawami NIEMOŻLIWE. Nikt nie będzie miał wyboru – ani rolnicy, ani konsumenci – jeśli nastąpi skażenie naszych pól, tak jak ma to miejsce np. w USA czy Kanadzie. Zostaniemy skazani na żywność, która powoduje alergie, niepłodność, choroby nowotworowe i oporność na antybiotyki. Skorzystają na tym TYLKO ponadnarodowe korporacje.

W Europie już 9 krajów wprowadziło zakazy na uprawy GMO chroniąc swoje społeczeństwa (Francja, Austria, Węgry, Włochy, Luksemburg, Grecja, Niemcy, Bułgaria oraz Szwajcaria).

Przerażająca jest niewiedza i dwulicowość Rządu RP, posłów z PO i PSL, którzy zupełnie zignorowali głos swoich wyborców, bowiem Polacy, podobnie jak mieszkańcy innych krajów Unii Europejskiej, nie chcą GMO.

Koalicja „POLSKA WOLNA OD GMO” podejmować będzie dalsze działania interwencyjne na forum Senatu RP w celu obalenia wadliwego projektu ustawy nasiennej, a w przypadku zatwierdzenia jej przez Izbę Wyższą zaskarży do Trybunału Konstytucyjnego. Jednak tak poważna ingerencja w napędzony przez rządzącą koalicję proces legislacyjny wymaga szerokiego poparcia społecznego, bez niego nie mamy szans na wygraną.
Musimy wspólnie zmobilizować wszystkie siły, aby powstrzymać legalizację upraw GMO na terytorium naszego kraju.

Prosimy o współpracę i podjęcie NATYCHMIASTOWYCH działań:
1. kontaktujcie się z senatorami (spotkania i telefony) i żądajcie odrzucenia tej niebezpiecznej ustawy o nasiennictwie (nazwiska senatorów według okręgów),
2. nagłośniajcie sprawę w swoich środowiskach i mediach,
3. podpisujcie APEL DO RZĄDU I POLITYKÓW ws. odrzucenia projektu nowej ustawy o nasiennictwie.

SPRAWA JEST NIEZWYKLE PILNA I KLUCZOWA.
Pamiętajcie, że pozwalając na zanieczyszczenie przez GMO naszych pól skazujemy siebie, nasze dzieci i przyszłe pokolenia na skażoną biologicznie żywność i środowisko oraz na niewolniczą zależność od korporacji, których jedynym celem jest szybki i jak największy zysk.

Nowa ustawa jest bardzo pokrętnie skonstruowana: przyzwolenie na uprawy GMO pomimo pozornego zakazu i dalsza dezinformacja
społeczeństwa. PONIŻEJ WIĘCEJ INFORMACJI I WYJAŚNIEŃ.

Paweł Połanecki, niezależny ekspert Koalicji „POLSKA WOLNA OD GMO”
dr Roman Andrzej Śniady – Komisja Sterująca Koalicji „POLSKA WOLNA OD GMO”
Anna Szmelcer, prezes Stowarzyszenia „Polska Wolna od GMO”
Sir Julian Rose, prezes Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi – ICPPC
Jadwiga Łopata, laureatka Nagrody Goldmana (ekologiczny Nobel) odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi
Edyta Jaroszewska-Nowak, Stowarzyszenie Ekoland o/Zachodniopomorski
Anna Bednarek, Stowarzyszenie BEST-PROEKO
Prof. UŚ dr hab. Piotr Skubała, Uniwersytet Śląski
Jacek J. Nowak, dr, profesor kontraktowy w Szkole Wyższej im. B. Jańskiego w Warszawie

DODATKOWE INFORMACJE

1. Link do <a href=”http://orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/glosowania?OpenAgent&6&95&120 wyników głosowania za ustawą o nasiennictwie.

2. Wyjaśnienia dlaczego nowa ustawa jest niebezpieczna:

a) w nowej ustawie w art 104 ust 2 zapisano, że materiał siewny GMO nie może być dopuszczony do obrotu. Oznacza to, że zapis z poprzedniej wersji ustawy (choć w nieco zmienionym brzmieniu) pozostał.

b) Jednak w obecnej wersji ustawy wykreślono zapis z poprzedniej (z 2006 r), że materiał odmian GMO nie będzie wpisywany do krajowego katalogu. Oznacza to, że zakaz art 104 ust 2 jest pozorny. Skoro można będzie wpisywać odmiany GMO do katalogu, to automatycznie są one dopuszczone do upraw na terytorium RP. Należy tu podkreślić, że prawo UE stanowi, iż jeśli dana odmiana jest wpisana do katalogu wspólnotowego to musi być obowiązkowo wpisana do katalogów każdego kraju członkowskiego. Dalej – wystarczy aby jakiś kraj członkowski wpisał daną odmianę do swojego katalogu w porozumieniu z KE a każdy kraj ma obowiązek wpisać ją do swojego katalogu krajowego. Dlatego tak istotne było utrzymanie zapisu z poprzedniej ustawy o zakazie wpisu GMO do katalogu krajowego.

c) Również odrzucono zgłoszoną przez posłów PiS poprawkę dotyczącą doprecyzowania pojęcia „obrót” w taki sposób aby nasiona przywożone na własny użytek też stanowiły obrót.  Wówczas powyższy art 104 ust. 2 odnosiłby się również do obrotu na własny użytek. W wyniku odrzucenia tej poprawki sytuacja się nie zmieniła w stosunku do zakazu wprowadzania do obrotu czyli  „indywidualni rolnicy” (czytaj dystrybutorzy bo oni dostarczają rolnikom ziarna a tylko fakturują indywidualnie) będą mogli dalej bezkarnie przywozić nasiona GMO z innych krajów.

Jeśli połączymy to z umieszczeniem odmian GMO w katalogu to w efekcie mimo zapisu o zakazie obrotu z art 104. każdy użytkownik będzie mógł uniknąć odpowiedzialności za łamanie tego pozornego zakazu (żaden sąd administracyjny nie uzna naruszenia art 104 ust. 2 jeśli dany rolnik będzie uprawiał odmianę GMO umieszczoną w katalogu ).
Reasumując po pierwsze nowa ustawa o nasiennictwie mówi, że GMO można wpisywać do katalogu krajowego (bo wykreślono zakaz), a po wtóre choć utrzymano zakaz obrotu (zawarty w poprzedniej ustawie) to jednak brak zgody na doprecyzowanie pojęcia „obrót” o „użytek własny” skutkuje dopuszczeniem do upraw szmuglowanych nasion GMO (wbrew art 104 ust 2).
Jest to wszystko bardzo pokrętnie skonstruowane, ale efekt osiągnięty:
przyzwolenie na uprawy GMO pomimo pozornego zakazu i dezinformacja społeczeństwa.

3. Ustawa o nasiennictwie spowoduje poważne ograniczenia dostępu do tradycyjnych/regionalnych nasion. Są w niej zapisy  mówiące, że „… Łączna ilość wprowadzonego do obrotu materiału siewnego odmian regionalnych roślin rolniczych nie może przekroczyć (!) 10%…Maksymalna ilość materiału siewnego danej odmiany w przypadku rzepaku, jęczmienia, pszenicy, grochu, słonecznika, kukurydzy i ziemniaka wynosi (!) 0,3 % materiału siewnego danego gatunku stosowanego rocznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz odpowiednio (!) 0,5 % dla pozostałych gatunków…”

4. Kontrowersyjny projekt rządowy ustawy o nasiennictwie.

Sorry, the comment form is closed at this time.