Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Bio-atak E-coli

Posted by grypa666 w dniu 06/06/2011

Wspomóż mnie, na konto lub PayPala

Dzięki majowym darczyńcom!

Przeważnie te same osoby dają na blog. Reszta korzysta za frajer z pracy frajera. Poważnie myślę o zwinięciu tej charytatywnej roboty, przynoszącej ślepotę  i garb od kompa — dla „szczodrych”, wspaniałych Polaków, co żałują dychy na rok na jedno z najlepszych niezależnych źródeł info i alertów do ocalenia własnej dupy…

Stanisław: Masz chlopie racje. Zwin witryne. Ludzie sa jak kury, jak owce. Nie warto sie za nich wystawiac. Kiedys w 1968 bylem jednym z przywodcow strajkow w Krakowie odpowiedzialny za politechnike. Ryzykowalo sie wtedy a sfolocz donosila jeden na drugiego, bylem dosc dobrze zakamuflowany i nikt z otoczenia mnie nie odkryl, te strajki w Krakowie do dzis nie sa rozwiazane przez UB. Wspaniali ludzie, nie znam ich nazwisk, wyszlo to samoistnie, stworzyla sie siatka po wszystkich uczelniach w ciagu kilku dni, ludzie wierzacy, nie znajacy sie poprzednio. NWO wiedza o slabosci motlochu i dlatego tak latwo im wychodzi manipulacja.Sfolocz musi byc przycisnieta do muru by zaczela myslec. Nie jest jeszcze przycisnieta do konca. Tych jak Ty, co maja wizje, przeczuwaja przyszlosc, mysla, nikt nie szanuje, nie slucha, bo JESZCZE jest czas. Mam ten sam dylemat we wlasnej rodzinie. Od 30 lat powtarzam co bedzie, bo od 40 lat to co sie dzieje, widze, i spac nie moge. Ludzie tego nie widza, bo niewygodne, nieprzyjemne, nudne. Juz czas by zaczelo sie to dziac. Twoja rola skonczona. Ostrzegles, nauczyles, powiedziales, napisales, sfilmowales. Coz wiecej mozesz zrobic? Niech Cie Bog Blogoslawi.

Stanisław: Jestem niezmiernie zauroczony tym ze moj mail znalazl sie na topie Twojej strony.Ale czy to ma byc satysfakcja?Z tego, ze mam racje?Ze ludzie to bezmyslne kury?Smutne.Tak czy owak , dziekuje Ci za wydrukowanie tego i zapraszam do siebie.Moj adres:xxxxx. Kiedykolwiek. Mam 62 lata, pracowalem jako inzynier mechanik w tutejszym miescie w wielu firmach, ktore po koleji przenosily sie do Chin. Ostatnia moja praca bylo projektowanie maszyn do tkania Boeinga Dreamliner z wlokna weglowego. Dzis zaczalem nowa prace: Sprzatacz w polskim kosciele St.Stanislaus. Po 2 latach bezrobocia to i to dobre. Podziwiam Cie za Twoja strone.Tyle wysilku, tyle pracy, tyle myslenia, szkoda gadac. Dales swiatu co najlepsze. Nie masz sie czego wstydzic. Stworzyles cos. Zostanie to ocenione.

PB: Dzięki za te dobre słowa, Stasiu, Jesteśmy niemal rowieśnikami. Ja też pracowałem przy pionierskich projektach, jako inżynier budowlany i planista, transportowiec, ekonomista i ekolog. Wszystko jakby diabli wzięli z wejściem globalizacji ok. l. 1980-ych. Dla mnie też skończyło się bezrobociem — z wtboru, bo mogłemdalej dać się upodlać dla nędznego wynagrodzenia. Ale dzięki temu (i bandyctwie NATO) znalazłem Boga. Niech On nas prowadzi.

Robert z Australii: Tak już ten świat jest urządzony. Ludzie są jak kury i owce, ale pomiędzy kurami i owcami są przecież koguty i barany. Jest w nich coś co wzbudza podziw i szacunek. Ludzie, całe narody, utożsamiają się z tymi zwierzętami. Francuzi to przecież galijskie koguty. I wcale się tego nie wstydzą. Wręcz przeciwnie, są z tego dumni. Mamy gwiazdozbiór Barana. Baran jest także jednym ze znaków zodiaku. Wiele polskich nazwisk i nazw miejscowości wywodzi się od barana, np. Baranowicze to zarówno miejscowość jak i nazwisko. Tak więc drogi Panie Stanisławie wybór należy do Pana. Chce Pan być kurą czy też owcą – proszę bardzo, ale innych proszę do tego nie namawiać. A dla tych co by chcieli być jednocześnie i kurą i owcą  proponuję nową nazwę – kurowce. 

††††††††††††††††††††††††††

Zawartość (uaktualniana do następnego wpisu, chronologia wewnątrz działów)

ALERTY

Komunikaty

Piszecie…

Najnowsze (pod koniec tygodnia, przenoszone do działów poniżej )

Bio-atak E-coli

Daiiczi i skażenie globalne

NWO

Wariatkowo żydowskie

Piekiełko.pl

Wierzę w Chrystusa

Reklama

†††††††††††††††††††††††††

Polecane

Entuzjastom energii A na ocucenie

Piotr Bein: Recenzja Zniesławienia – częściowej prawdy o antysemityzmie

Roman Kafel: Jak uratować Okrągły Stół, który zrobiono z … Wielkiego Kantu?

Piotr Bein o katastrofie Daiiczi cz. 3

 

†††††††††††††††††††††††

PATRZ TEZ ALERTY PRZECIW RADIACJI, WE WPISACH OD 8.3.2011

ALERT 4: Jak odprawić bandytów scypionkowych z SANEPIDu

Jarek Kefirek: My, piszący i czytający nasze blogi doskonale wiemy, że wszelkie instytucje: GIS (Główny Inspektorat sanitarny), KIL (Krajowa Izba Lekarska), SANEPID, PTW (Polskie Towarzystwo Wakcynologiczne) i in. rządowe instytucje już od dawna zostały skurwione przez mafię farmaceutyczną. W dodatku o skandal zakrawa fakt, że mafiozi z SANEPIDU (bo inaczej tego nazwać nie można) terroryzują rodziców nie szczepiących dzieci listami. Takie działania to stalking. Proponuję terroryzowanym przez SANEPIDowską mafię rodzicom pewne rozwiązanie. Otóż niech ojciec wypije mocną kawę, taką siekierę, i zażyje na raz całe opakowanie relanium DAWKA 2 miligramy. Po co? Ponieważ po zażyciu tych 20 tabletek relanium w dawce 2 mg woła się pogotowie ratunkowe z informacją, że ojciec nie szczepiący swojego dziecka próbował popełnić samobójstwo, bo bał się gangsterów z SANEPIDU wysyłających listy z pogróżkami. Po powrocie ze szpitala (oddział toksykologii bądź intensywnej terapii) składa się do sądu wniosek o ukaranie urzędnika z SANEPIDU o tzw „Stalking”. Prawo o Stalkingu głosi, że jeśli prześladowana osoba będzie próbować popełnić samobójstwo, to stalkerowi grozi do 10 lat więzienia. Dodam, że po tych 20 sztukach relanium nie ma prawa nic się stać, bo to dawka jak dla kotka, chyba że jesteś uczulony na relanium, ale takie przypadki są niezmiernie rzadkie.

Dodam jeszcze, że bandyci z SANEPIDU wysyłający listy z pogróżkami działają aż podwójnie nielegalnie. Po pierwsze, w 2008 lub w 2009 roku rząd zniósł obowiązek szczepień i zniósł kary za szczepienia. Jednak bandziory z SANEPIDU, łamiąc prawo, wysyłają listy z pogróżkami do rodziców. Po drugie – takie wysyłanie listów z pogróżkami, nie mających mocy prawnej ani poparcia w żadnej ustawie, to czystej wody stalking, czyli przestępstwo zagrożone karą od 3 do 10 lat więzienia (jeśli ofiara sfinguje samobójstwo).

ALERT 3: Stop jewropejskiej dyrektywie przeciw ziołom!

W zw. z dyrektywą UE, która praktycznie uniemożliwia w państwach członkowskich korzystanie z ziołolecznictwa, łamiąc tym samym nasze prawa obywatelskie, powstała petycja, pod którą można składać podpisy. Prosimy o przesłanie tej wiadomości do jak największej liczby osób. Wzywamy Komisje Europejska do wstrzymania Dyrektywy dotyczacej tradycyjnych ziolowych produktów leczniczych (THMPD), Dyrektywy 2004/24/EC, która zaklada uniemozliwienie dostepu do zdecydowanej wiekszosci leków ziolowych od 30.4.2011. THMPD ogranicza prawo kazdego obywatela UE do wlasnych decyzji odnosnie zarzadzania wlasnym zdrowiem. Wykracza ona bardzo daleko poza zasady kontrolowania produktów niebezpiecznych dla zdrowia i narzuca przymus stosowania ograniczonych metod lecznictwa. Publiczny dostep do produktów ziołowych, które tradycyjnie byly ogólnodostepne, powinien pozostac nieograniczony.

ALERT 2: Gallus – naczelni chazbarzy monitują blogi

Admini na youtube to żydzi – i wiem to bo mam kontakt z pewnymi osobami, które mają znane kanały na youtube i mi pisali o tym – np.: uzytkownik GTVMPL – który organizuje 11 czerwca manifestacje na Ursynowie w Warszawie. również po opublikowaniu filmu Znieslawienie – pracownicy ADL z Nowego Jorku zaczęli pisać na mój kanał na youtube i na moją pocztę zwyczajnie mnie strasząc – duże dzieci – FILMU NIE DALI RADY OCENZUROWAĆ – ponieważ zorganizowałem ogólnopolską akcję mi w ciągu kilku dni film ściągnęło kilka tysięcy Polaków – tak więc jakby go ocenzurowali to by się przyznali do winy i każdy by uznał „youtube” – za żydo-tubę. film jest zablokowany permanentnie w Guernsey, Ireland, Isle of Man, Jersey, United Kingdom  – tak więc na youtube go nie obejrzycie będąc tam. chazbara na youtube i agenci mossadu, CIA i ADL: – informacje sprawdzone przez innych blogowiczów.

 • Użytkownik peterotwock. Kanał słuzy do wymiany informacji i jest centralą Izraelską na youtube – ma 23 tys. komentarzy na kanale – co świadczy samo za siebie. to jest całą centrala chazbarska, obserwują wszystkie blogi, jak sie ich namierzy i opublikuje to zaczną płakać, oni pracują dla ADL 24/7 mają zmiany po 8 h…zajęło mi trochę czasu aby ich namierzyć. tam bardzo często poruszają różne tematy blogów i można wyczaić kogo mają na myśli i jaki blog obserwuje chazbara
 • Uzytkownik „elefriede”
 • „Exterowicz” i paru innych.

E-pieprzyć parchatych SS-ynów! Grypa666 ogłasza Tydzień Pisania o Parchach Parchatych Chaz-basistów. Pod koniec tygodnia, oglądaj wyniki w dziale Wariatkowo żydowskie. Dla ułatwienia pracy Chaz-basitom słowa kluczowe na Grypie666:

kompleks jot, antypolonizm, Judeopolonia, banksterzy, lubawiczerowie, żydomasoneria, judeocentryzm, Holo-oszustwa, Holo-religia,  Holo-przemysł …i wieeele innych.

ALERT 1: Epidemiologia w Polsce po Daiiczi – potrzeba akcji Wykluczonych

Patrz Epidemiologia obywatelska – odtrutka na oficjalne kłamstwa. Wzywam Wykluczonych do zorganizowania podobnej akcji w Polsce. Proszę naszych ekspertów zdrowia publicznego, Prof. Majewską i Dra Jaśkowskiego o pomoc merytoryczną. Dr Busby z LLRC pomoże w kwestiach specyficznych dla Polski.

ALERT: Głodówka dra Zbigniewa Kękusia

Dr Zbigniew Kękuś 31 maja rozpoczął głodówkę pod Prokuraturą Generalną. Czuje się on poszkodowany przez polski wymiar „sprawiedliwości” wyrokiem skazującym za czyn, który ani nie był jego sprawstwem ani też nie jest karalny. Dr Kękuś stawia na szali swoje zdrowie, gdyż wyrok na niego rujnuje mu całe życie prywatne i zawodowe. Bezkarność i arogancja sędziów osiąga w Polsce apokaliptyczne rozmiary. Jeśli społeczeństwo się nie zjednoczy i nie zacznie odpowiednio reagować to możemy zapomnieć o demokracji. Polska szybko staje się krajem TOTALITARNYM z najgorszymi upiorami przeszłości – setkami tys. niewinnych ludzi w łagrach więziennych i psychiatrykach.

http://www.youtube.com/watch?v=pXOfs3zMblg

Zobacz także

††††††††††††††††

Komunikaty

Projekt ustawy o nasiennictwie

Szanowni Państwo, Mamy małe zwycięstwo.  

   

Nowy projekt ustawy o nasiennictwie wrócił dzisiaj do Komisji Sejmowej. Dzięki naszej wspólnej akcji ‚APEL DO RZĄDU I POLITYKÓW W SPRAWIE ODRZUCENIA PROJEKTU NOWEJ USTAWY O NASIENNICTWIE’ posłowie zadawali podczas sprawozdania Komisji szereg niewygodnych pytań, cytowali fragmenty naszego APELU, mówili o braku konsultacji. Widać było efekty naszych działań. To budujące, że stajemy się coraz to bardziej skuteczni. DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, którzy włączyli się do akcji, podpisali APEL i nagłośnili całą sprawę. Oczywiście jest to tylko cząstkowe (!) zwycięstwo ale zyskaliśmy trochę czasu i możemy spokojniej się zastanowić jak działać dalej, aby doprowadzić do odrzucenia nowej propozycji ustawy i do tego, aby rząd w końcu wprowadził zakaz na upraw GMO.

Tymczasem zapraszamy Państwa do współpracy w ramach ogólnokrajowej akcji pt. ‚DNI TRADYCYJNEJ WSI. DOSYĆ niszczenia żywności przez korporacje!” Akcję zaplanowaliśmy na 23-24.07. W ramach akcji można robić: edukacyjne spotkania, dni otwarte w gospodarstwach/sklepach/barach/firmach, przedstawienia uliczne, kiermasze i pikniki z tradycyjną żywnością. ZRÓBMY TO RAZEM – setki małych i dużych wydarzeń, które nas połączą. Niech to będzie zabawa i edukacja; niech to będzie NASZE WSPÓLNE ŚWIĘTOWNIE.

Prosimy Was o pomoc  i włączenie się do akcji  ‚DNI TRADYCYJNEJ WSI. DOSYĆ niszczenia żywności przez korporacje!”. Dla przypomnienia i inspiracji zapraszamy na http://dnitradycyjnejwsi.pl/  oraz http://wielkipiknik.pl/

WSPIERAJ DZIAŁANIA NA RZECZ POLSKI WOLNEJ OD GMO

Serdecznie pozdrawiamy, Jadwiga Łopata i Julian Rose, Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi

Stop jewropejskiej dyrektywie przeciw ziołom!

W zw. z dyrektywą UE, która praktycznie uniemożliwia w państwach członkowskich korzystanie z ziołolecznictwa, łamiąc tym samym nasze prawa obywatelskie, powstała petycja, pod którą można składać podpisy. Prosimy o przesłanie tej wiadomości do jak największej liczby osób. Wzywamy Komisje Europejska do wstrzymania Dyrektywy dotyczacej tradycyjnych ziolowych produktów leczniczych (THMPD), Dyrektywy 2004/24/EC, która zaklada uniemozliwienie dostepu do zdecydowanej wiekszosci leków ziolowych od 30.4.2011. THMPD ogranicza prawo kazdego obywatela UE do wlasnych decyzji odnosnie zarzadzania wlasnym zdrowiem. Wykracza ona bardzo daleko poza zasady kontrolowania produktów niebezpiecznych dla zdrowia i narzuca przymus stosowania ograniczonych metod lecznictwa. Publiczny dostep do produktów ziołowych, które tradycyjnie byly ogólnodostepne, powinien pozostac nieograniczony.

Narodowy Dzień Pamięci 14 czerwca

Szanowni Państwo, 14.6.2011 będziemy obchodzić święto, które od kilku lat konsekwentnie zamilczane jest przez polskie media. Tym mocniej, już dziś, zapraszam do propagowania tej ważnej daty. Postarajmy się, aby Narodowy Dzień Pamięci 14 czerwca był choć trochę mniej nieznanym i choć trochę bardziej obywatelskim świętem. Świętem wolnych Polaków, którzy pamiętają o swych przodkach. Zob. także. Ukłony, Michał Tyrpa

Europejska Inicjatywa w sprawie Referendum to kampania na rzecz obywateli, aby mieli prawo głosować w referendach w sprawie każdej istotnej zmiany prawa narodowego lub europejskiego wpływającej na ich życie. Każdy obywatel powinien mieć prawo do: życia w demokratycznej Unii Europejskiej; publicznej wymiany poglądów na wszystkie tematy związane z działalnością i polityką Unii Europejskiej; bezpośredniego udziału w procesach decyzyjnych.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

   

Szanowni Państwo

Poprzez złożenie podpisu pod petycją i poparcie naszej europejskiej Inicjatywy o Wolny Dostęp do Zdrowia Naturalnego wyraziliście również Państwo obawy, że

 • Wprowadzane są przepisy w kraju i w Europie, których celem jest ograniczenie dostępu do niepatentowalnych naturalnych substancji, takich jak witaminy i do informacji o ich pozytywnych działaniach dla naszego zdrowia
 • Nasze prawo do dobrego zdrowia i długiego życia nie powinno być zagrożone.

Nie byliście Państwo w tym osamotnieni. W międzyczasie setki tysięcy osób w całej Europie podpisało tą petycję, by bronić swego fundamentalnego prawa do zdrowia.

Ogromne poparcie dla tej inicjatywy wyrazili Polacy. Ponad 40,000 osób złożyło swój podpis pod tą inicjatywą i z tego powodu zdecydowaliśmy się zorganizować na terenie kraju dwa spotkania, jako platformy dla koordynacji naszych przyszłych działań. Jest to oczywiste, że nieograniczony dostęp do zdrowia naturalnego jest jednym z podstawowych praw człowieka, które zagraża globalnym interesom ekonomicznym establishmentu.

Jesteśmy przekonani, że jedyną odpowiedzią dla tych interesów, dla których profit jest ważniejszy niż nasze życie jest międzynarodowy ruch „Sztafety Życia”. Jesteśmy dumni z tego, że ruch ten został wspólnie zainicjowany przez tych, co przeżyli obóz koncentracyjny Auschwitz, jednoczesne źródło pracy niewolniczej największego w tych czasach kartelu chemicznego IG Farben, w skład którego wchodziły firmy Bayer, BASF, Hoechst i inne.

Niniejszym zapraszamy Państwa do uczestictwa w interesującym spotkaniu o różnorodnej tematyce i prowokującej myśli treści.

SZTAFETA ŻYCIA

W obronie naszego prawa do zdrowia naturalnego i żywności wolnej od GMO-

Warszawa – 18 czerwca

Pałac Kultury i Nauki, Sala Koncertowa, 6-te Piętro

Godzina 18:00

Wrocław – 20 czerwca

NOT– ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 74 – Sala kinowa

Godzina 18:00

Wstep wolny

Lista prelegentów:

 • August Kowalczyk (dawny więzień Auschwitz) – Lekcje z historii
 • Jerzy Ulatowski (dawny więzień Auschwitz) (tylko we Wrocławiu) – Lekcje z historii
 • Dr. Aleksandra Niedzwiecki (USA/Polska) – Postęp w dziedzinie naturalnej ochrony zdrowia
 • Paul Taylor (Wielka Brytania) – Ochrona naszych praw do zdrowia w UE
 • Dr. Matthias Rath (tylko w Warszawie) – Historyczna konieczność ruchu „Sztafeta Życia”

Zapraszamy Państwa, jak również Państwa przyjaciół i znajomych do uczestnictwa w tym, mamy nadzieję niezapomnianym wieczorze. Przewidywana długość spotkania ok. 3 godziny. Zachęcamy, by przesłać ten email do wszystkich, których znacie.

Do zobaczenia

Dr. Aleksandra Niedzwiecki wraz z współpracownikami z Heerlen i Fundacji Dr Ratha

Prosimy Państwa o kontakt i potwierdzenie chęci uczestnictwa w danym mieście, pod adresem:

e-mail: info.line-pl@dr-rath-foundation.org

 
Proszę wysłać e-mail na newsletter@eu-referendum.org aby odwołać otrzymywania od nas nowych wiadomości.   European Referendum Initiative, Sourethweg 9, 6422 PC Heerlen, Holandia

††††††††††††††††††††††††††††

Piszecie…

Tobi: Witam Panie Piotrze, Niepokoi a zarazem trochę uszczęśliwia mnie pewna sprawa otóż lato pełną parą a mnie żaden komar nawet nie dotknął… czyżby pomarły? Mróz…w zeszłym roku też przymrozki były i jakoś świetnie w tyłek gryzły a teraz z otwartym oknem nad odrą mogę spać spokojnie… niby pięknie, jednak to lato różni się od pozostałych a to niepokoi, nie wspomnę już o może 4 pszczółkach które miałem okazję widzieć tej wiosny. Czy ktoś zauważył coś podobnego, jaka może być tego przyczyna? Pozdrawiam i załączam pozdrowienia z Wrocławia

PB: Na wiosne zawsze byly pszczoly, jak tylko otwieraja sie kwiaty. W Vancouverze mielismy rekordowo zimna mokra wiosne, wszystko spoznione o pare tygodni. Po mroznej zimie niektore krzewy czesciowo wymarly. Ale nie ma tylu slimakow, co zawsze — podpowiada zona (wstretne ogromne sliskie potwory bez skorupy – znaczy slimaki, nie zona –  zezeraja ogrod). Komary tez moga byc spoznione z powodu klimatycznego (miejmy nadzieje). Co niezwyklego zoczyles z pszczolami?

†††††††††††††††††††††††††

Najnowsze

Czwarty Marsz Pamięci o Smoleńsku w Poznaniu

Adam Leszczyński: Króluj nam Chryste! Wczoraj byłem na 4-ym Marszu Pamięci Katastrofy nad Smoleńskiem w Poznaniu, który rozpoczął się o godz. 17.30 na skwerku przy skrzyżowaniu ulic Dąbrowskiego i Przybyszewskiego. Uczestniczyło w nim około 250-300 osób. Mieliśmy liczne flagi państwowe i transparenty (ok. 10). W drodze skandowaliśmy takie hasła antyrządowe jak: „Rząd po sąd”, „Chcemy prawdy o Smoleńsku”, „Weźcie Tuska, zwróćcie skrzynki”, „Tusk, Schetyna – do Berlina”, „To był zamach” i inne. Organizatorom od nagłośnienia przekazałem również swoje hasło, które ułożyłem przed 3 laty: „BUTA NIEMCA, CHAMSTWO RUSKA, TO OBLICZE PANA TUSKA”. Hasło to organizatorzy przeczytali z uśmiechem, ale w eter nie puścili (?).

Reakcje Poznaniaków były różne. Generalnie obojętność. Wielu robiło zdjęcia, przeważnie komórkami, nawet z tramwajów. Oznak solidarności raczej nie było widać. Owszem, czasem uśmiech i tylko. Słyszałem głos: „Idźcie szybciej, bo ruch wstrzymujecie”… z dodaniem słowa na „k”. Z okna kamienicy na 3-im piętrze ulicy Dąbrowskiego jakiś pan pstryknął zapalonego papierosa, który trafił w ramię starszej pani i przykleił, dość dotkliwie je parząc. Potem ta pani długo rozcierała poparzone miejsce. Reakcje na marsz nie zdziwiły mnie. Przecież to w Poznaniu padł rekord poparcia w wyborach dla PO (61%). Rozdawane na chodnikach ulotki „Gazety Polskiej” były brane niechętnie, wielu w ogóle nie chciało wziąć do ręki.

Marsz zakończył się pod Pomnikiem Katyńskim koło Zamku przy ul. Fredry. Były liczne wystąpienia patriotyczne. Młodzi z Forum Młodych PiS recytowali wiersze. Wzruszyłem się do łez, szczególnie dwoma wierszami, które wspaniale wyrecytowala dziewczyna o pięknej dykcji. Jeden z nich, to wiersz Marcina Wolskiego (był w Gazecie Polskiej) pt. „GOLGOTA”, a drugi – Ojca Mateusza Stachowskiego – franciszkanina … „‚”Po czym Ty ich poznasz, dobry Panie Boże?”. Załączam oba oraz link do większej ilości wierszy o Smoleńsku. Są ich tam dziesiątki. Warto zajrzeć. Może za miesiąc (10.7) spotkam kogoś z Was na 5-ym Marszu Pamięci Tragedii Smoleńskiej. Wyruszy on tym razem z ulicy Półwiejskiej (Stary Browar) o 17.30. Szczęść Boże! Pozdrawiam wszystkich – Andrzej L.

Natalia Dueholm: Rozbroić bombę aborcyjną!

W Polsce trwają działania mające na celu wprowadzenie całkowitej ochrony życia w fazie prenatalnej. Popierające je dziennikarki z mediów świeckich i chrześcijańskich publicznie wyraziły swój zdecydowany sprzeciw przeciwko przerywaniu ciąży w Liście dziennikarek przeciwko aborcji” List, adresowany między innymi do parlamentarzystów, ma im pokazać, że Polki nie godzą się na zabijanie niewinnych i bezbronnych ludzi w fazie przedurodzeniowej. Nie godzą się również na naciski lobby aborcyjnego, nie działającego w interesie kobiet i społeczeństwa, ale we własnym. Sygnatariuszki liczą na naprawę polskiego prawodawstwa i tym samym zaprowadzenia prawnego ładu moralnego. Wprowadzenie ochrony wszystkich

poczętych ludzi unieszkodliwi swego rodzaju bombę aborcyjną, która już teraz niszczy matki, ojców, całe rodziny oraz powoduje rozkład społeczeństwa. Sygnatariuszki liczą również na reakcję innych środowisk, które odważnie wystąpią w obronie kobiet i dzieci. Treść listu i inne informacje.

PB: Aborcje, eugenika przez chemizację otoczenia, scypionki, leki-trucizny, zaświnioną żywność i wodą, radiację „nieszkodliwą” w najbliższyn czasie dla matki, płodu i małych dzieci… SS-yństwo NWO!!!

†††††††††††††††††††††††††

Bio-atak E-coli

E-coli z zakładów bio-gazu w Niemczech?

PB: IG Farben „wyjania” swój spisek?

Razwiedka Wykluczonych na tropie E-coli

Marek: W wojsku funkcjonuje termin: ROZPOZNANIE WALKĄ. Czy ta E-cola nie jest tym samym? Uderza się w przeciwnika niewielkimi oddziałami  i rozpoznaje jego obronę, środki ogniowe, siłę oporu, morale itp. A potem maksymalnymi siłami atakuje w najsłabszym miejscu. Jakie jest zdanie Sztabu Generalnego Emigracyjnego Wojska Polskiego?

Szef Sztabu Wspomnien po WP w stanie spoczynku:

Trwa rozpoznanie przez razwiedke Wykluczonych

 • moze tylko preludium do zaciesnienia Codex Alimentarius itp.
 • niewykluczone scypionki przeciw e-coli
 • podobnie jak h1n1, e-coli moze byc bronia wektorowa (uskutecznia sie po scypionce, opryskach z chemosladow, radiacji itp).

Zbig: Juz sie przyznali ze nie od roślin. A wiec albo walka gangów zywnościowych, albo represja wobec Hiszpanii, albo kara – ostrzezenie za wyłączenie atomu do 2020, albo jak ponizej podgotowka pod szczepiony. A ze bron to juz były tu linki z natural news, ale jakos na razie lokalnie i niemasowo stosowana – balon próbny?

Wiktoria: Teza o zatrutych ogórkach jako potencjalnym źrodle bakterii e-coli

Teza brzmi mało wiarygodnie. Tu jest informacja, że to mięso jest zatrute a nie ogórki, ponieważ e-coli nie „rośnie” w ogórkach lecz jest rodzajem bakterii jelitowych, które występują wewnątrz jelit u zwierząt (i u ludzi).  Potwierdzałoby to dlaczego tyle osób zachorowało po posiłku w Kartoffel-Keller, którego dania składaja się głównie z produktów mięsnych i ziemniaków. Należy też przypomnieć fakt, że w niemczech, w ubiegłym  roku wybuchł skandal z powodu zatrutego mięsa i jajek (Dioxin), które zostały wycofane ze sprzedaży.

Na niemieckiej stronie informującej o skandalach zatrutego pożywienia widnieje również artykuł informujący, że mięso jest prawdopodobnym przenośnikiem bakterii. Tłumaczenie: WHO w międzyczasie doszło do wniosku, że prodkuty mjęsne mogą być bardziej prawdopodobnym źrodłem infekcji. Donato Greco, ekspert WHO we włoskej gazecie «La Repubblica» ogłasza w następujący sposób swoją opinię: „Bakterie znajdują się zazwyczaj w jelicie bydła i dlatgo też w surowym mięsie jak tatar lub źle ugotowanym hamburgerze” Mówi, że jeszcze nigdy nie stwierdzono tak niebezpiecznych tego rodzaju bakterii jelitowych na warzywach i owocach. Ekspert WHO rozważa możliwość związku dodatkowo dodawanych antybiotyków do pokarmu zwierzęcego. Antybiotyki mogły spowodować, że bakterie stały się wyjątkowo odporne. Również włoscy naukowcy dochodzą do wniosku, że warzywa jako źrodło szczepu EHEC nie wchodzą w rachubę.

Wg najnowszych wiadomości podejrzewane są w Niemczech kiełki jako bardzo prawdopodobny nośnik bakterii wzwołujących zachorowania EHEC . Wygląda na to, że po koleji będą wszystkie drogocenne warzywa oskarżane jako źrodło niebezpieczeństwa i tak o to zastraszy się ludzi i odetnie nas od źródła życiodajnych witamin.

Gallus o możliwych następstwach E-coli

[…] Wszystko wskazuje na to, że propaganda medialna o bakterii E-Coli jest wzorowana na kampanii „szalonych krów” i „świńskiej grypy” – jeżeli będą próbowali was zaszczepić to NIE DAJCIE SIE!!! – szczepionka przyczyni się prawdopodobnie do planowanej depopulacji globu, najlepiej to nie przebywać w zaludnionych obszarach… już wam tłumaczę o co chodzi:

 Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o wymordowanie ludzi albo wprowadzenie większej kontroli żywności – zamiast naturalnej żywności dadzą nam jeszcze więcej Genetycznie Modyfikowanego Świństwa a z drugiej strony dzięki takiej „akcji” ceny żywności gwałtownie podskoczą i to będzie motorem do kontrolowanych rewolucji w Europie, ponieważ jeśli ceny żywności podskoczą to wtedy ludzie będą zmuszeni wyjść na ulicę i obalić „swój” rząd  – a jak będą obalać „żądy” to wtedy szybciej zostanie wprowadzony Jeden Rząd Światowy (NWO)

Chyba nie muszę przypominać, że wiele państw w Afryce i na Bliskim Wschodzie jest aktualnie w stanie wojny, dzięki celowym rewolucją „żądu” cieni? – masonerii, iluminatów… w Hiszpanii protesty, w Grecji również…oni dzięki bakterii E-coli pomagają wam w rewolucji, która jest im na rękę!!!

Czyli na chłopski rozum: Masoneria próbuje was pobudzić do działania i zmusić was do wyjścia na ulicę aby obalić rząd – co przyczyni się do wprowadzenia stanów wojennych i będzie to preludium do planowanej przez wiele pokoleń 3 wojny, która wybuchnie z chwilą ataków pod fałszywą flagą MOSSADU IZRAELSKIEGO!!! – oskarżą o to Iran i Palestynę!!!  Ataki są planowane na rok 2011 – czyli nie zostało wiele czasu… Jest to pozornie oddolne obalanie państw ku chwale New World Order… Wyjaśnienie planowanych zamachów.

E-coli spreparowana, wypuszczona w świat – przez kogo?

Mike Adams, przekład Piotr Bein

Dowody wskazują na laboratoryją produkcję śmiercionośnej E-coli, następnie wpuszczenie lub jakieś wymknięcie się do zaopatrzenia w żywność. Albo pozostaje uwierzyć w przypadkowe powstanie super-bakterii, odpornej na 8 typów antybiotyków – wniosek bardziej przerażający niż bio-inżynieria, bo znaczyłby, że takie bakterie mogą pokazać się na chybił trafił. Zaiste egzotyczna teoria…

Mamy PROBLEM (śmiercionośna E-coli w żywności). Publika REAGUJE (przerażeniem na bio-terroryzm). Uny mają już ROZWIĄZANIE (totalna kontrola globalnego zaopatrzenia w żywność, zakaz świeżych kiełków, warzyw, mleka). Federalna Agencja Żywności i Leków w USA (FDA) polegała na takimże schemacie, wciskając Prawo Modernizacji Bezpieczeństwa Żywności (Food Safety Modernization Act), które właściwie zakazało rodzinnego rolnictwa ekologicznego, chyba że ktoś chciał lizać tyłki ustawodawców w FDA. Agencja zdołała złamać wolność upraw w Ameryce, jadąc na lęku publiki po wybuchu epidemii E-coli z żywności. Łatwo ludzi przestraszyć: kilka oświadczeń rządu dla mendiów.

Zakazać medycyny naturalnej, zaatakowć zaopatrzenie w żywność

A dzieje się to zaraz po zakazie UE na zioła lecznicze i suplementy odżywcze, żeby czasem ludzie nie ochronili zdrowia. Następny krok: przestraszyć ludziska do świeżej żywności, warzyw, bo te też chronią zdrowie. Będą jeść martwe żarcie,przerobione w fabrykach, powodujące choroby i napychające kieszenie Wielkiej Farmacji. GMO odgrywa rolę podobną: zakaża żywność kodem genetycznym, który powoduje powszechną bezpłodność. A ci co się jakoś rozmnożą po konsumpcji GMO, i tak chorują, ku uciesze Farmacji.

Przestraszono bakterią Hiszpanię, bo sprzeciwiła się wprowadzeniu GMO do swego rolnictwa, nawet gdy USA potajemnie szantażwało odwetem politycznym. Tak ma się sprawa gospodarczej dewastacji hiszpańskich hodowców warzyw.

Żywność bronią – czyją?

Najprawdopodobniej szczep bakterii pochodzi z laboratoriów Wielkiej Farmacji, bo kto inny miałby dostęp do tych wszystkich antybiotyków i urządzeń potrzebnych do zmutowania potencjalnie tysięcy kolonii E-coli? Kto inny jest w unikalnej pozycji przeprowadzenia spisku i zyskania na nim? Ośrodek Chorób Zakaźnych w USA (CDC) też mógłby to zrobić.

Niepodważalny dowód inżynierii tkwi w samym DNA bakterii. Szczep przeszedł wielokrotne, długie ekpozycje na 8 różnych klas antybiotyków i jakoś zdolał wejść w zaopatrzenie w żywność. Kto inny mógłby to zrobić, jak nie szaleni badacze w dobrze zaplanowanym projekcie? Nie ma spontanicznych mutacji w szczep odporny na najwyższe 8 klas firmowych antybiotyków, sprzedawanych przez Wielką Farmację.

Jeśli odrzucić tę hipotezę, to zostaje jeszcze straszniejsza: przypadek! Bo to znaczyłoby, że skażenie  świata antybiotykami jest tak skrajne, że szczep E-coli może się sam nasycić 8 rozmaitymi klasami antybiotyków i w sposób naturalnyrozwinąć w super-zarazek, zabijakę.

Początek nowej ery bio-broni w żywności

W każdym razie stanęliśmy przed nową erą globalnych szczepów bakterii, nie do pokonania znanymi lekami. Oczywiście wszystkie je można zabić srebrem koloidalnym, dlatego FDA i światowe wladze od chorób zacięcie atakują firmy produkujące to srebro. Można je wszystkie łatwo zabić kombinacją pełnego asortymentu naturalnych antybiotyków z roślin (czosnek, cebula, imbir lekarski, zioła). Ponadto probiotyki pomagają zbalansować florę przewodu pokarmowego i “wyprzeć” E-coli. Zdrowy system immunologiczny i dobrze działający przewód pokarmowy są zdolne zwalczyć super-bakterię E-coli, ale it ego władze od chorób nie chcą rozpowszechniać. Wolą bezradne ofiary w szpitalach, czekające na śmierć, bez opcji wyzdrowienia – nowoczesna medycyna. Powodują problemy, które niby leczą, nawet nie leczą niczym, co mogłoby pomóc. Wszystkim dotychczasowym przypadkom zgonów od super-bakterii E-coli można było zapobiec. Były to zgony z ignorancji i 1-sze ofiary nowej ery bio-broni ukrytej w żywności, wypuszczonej przez grupę szalonych uczonych albo instytucję, zwalczającą ludzkość.

Wybuch E-coli w Europie to wojna biologiczna

Stirling [Tim Alexander, Rt. Hon. The Earl of Stirling], tłumaczenie Ola Gordon, korekta Piotr Bein 1

Ta dziwna nowa choroba śmiertelna pojawiła się w Europie znikąd, powodując eksplozję ponad 3500 poważnych zachorowań i 35 lub więcej zgonów, w co najmniej 10 krajach europejskich (i teraz, 4 podejrzane przypadki w USA – red.). Istnieją cztery wskazówki naukowe, że jest to przypadek Zaawansowanej Wojny Biologicznej, jak również silne poszlaki, że jest to częścią czegoś znacznie większego politycznie. Cztery wskazówki naukowe genetycznie spreparowanej rekombinacji DNA:

 1. Wielopunktowe uwolnienie. To jest choroba szybko rozprzestrzeniająca się znikąd i występuje w wielu miejscach z dnia na dzień, teraz w co najmniej 10 krajach Europy. Pisząc ten artykuł, musiałem dwa razy zmieniać dane (całkowitą liczbę zachorowań, zgonów i krajów), gdyż liczby wzrastały prawie co godzinę.
 2. Odporność na wiele leków.  Chińskie laboratorium BGI w Szenżen (współpraca z  Uniwersyteckim Ośrodkiem Medycznym w Hamberg-Eppendorf) potwierdziło, że nowa bakteria nosi geny, które czynią ją odporną na różne klasy antybiotyków! Pacjenci często dostają krwawą biegunkę, i wielu z nich wymaga intensywnej opieki, łącznie z dializą nerek.
 3. Brak skażenia krzyżowego. Nie występuje spodziewane od E-coli skażenie fekaliami (ani możliwe skażenia z tym związane). W rzeczywistości Niemcy, gdzie wystąpiła duża liczba przypadków, mają jeden z najlepszych na świecie programów bezpieczeństwa żywności i inspekcji. Zwykle zakażenia E-colą rozpowszechniają się przez odchody skażające żywność. Mogą też przenosić się z człowieka na człowieka przez odchody – doustnie z powodu złej higieny. Ale dotąd to nie wydaje się być zasadniczym sposobem przenoszenia choroby, a jej podstawowe źródło jest obecnie nieznane.
 4. Rekombinacja wielu szczepów i odczytanie DNA. Wg naukowców ze Światowej Org. Zdrowia, kolejne badania genetyczne sugerują, że szczep E-coli O104:H4 to nigdy wcześniej nie spotkana kombinacja / hybryda dwóch różnych bakterii E-coli. Wg uczonych w chińskim instytucie genomiki, nowy szczep jest wysoce zakaźny i toksyczny oraz podobny, ale nie taki sam, jak szczep EWEA 55989 wykryty w Republice Śr. Afryki, wywołujący poważną biegunkę. Nowy szczep E-coli O104:H4 zawiera podobną do Shiga biotoksynę z krwotocznej, wywołującej biegunkę E-coli, która wiąże się i niszczy komórki nerkowe i może spowodować potencjalnie śmiertelny zespół hemolityczno-mocznicowy, powodujący poważne uszkodzenie wątroby.

Jest to największy i najbardziej niebezpieczny wybuch E-coli w znanej historii ludzkości. Ten nowy krwotoczny szczep bakterii Escherichia coli (EHEC) może zaatakować krew, nerki, wątrobę i mózg. B. nietypowo, prawie 1/3 z tych przypadków spowodowała pełnowymiarowy zespół hemolityczno-mocznicowy, który zwykle w ogniskach E-coli obejmuje tylko 10% przypadków. Równie niezwykłe jest to, że większość ofiar to dorosłe kobiety, podczas gdy zwykle zespół ten atakuje częściej dzieci niż dorosłych. Ciężka krwawa biegunka, często związana z nerkami, wątrobą, mózgiem i uszkodzeniem krwi, jest nieco podobna do gorączki krwotocznej, takiej jak Ebola.

Poszlaki na powiązanie z czymś większym politycznie: pasuje do modelu wydarzenia politycznego, gospodarczego, walutowego, medycznego, wojskowego, katastrofalnego i lub niedoboru żywności oraz szerzy coraz większy poziom chaosu na całym świecie. Zajmę się tym w późniejszych wpisach.

Dziękuję lekarzowi, dr Billowi Deagle, za udzielenie mi rad, oraz czytelnikom za przysłanie mi linków i informacji – Stirling

Śledztwo ws. E-coli w Niemczech

Allan Hall 5.6.2011, tłumaczenie Ola Gordon

Naukowcy badający źródło wybuchu śmiertelnego mutanta E-coli w Niemczech skoncentrowali się na restauracji i festiwalu, w którym wzięło udział 1.5 mln osób.

Ponad 30 konsumentów, łącznie z grupą niemieckich urzędników podatkowych i duńskich turystów zachorowało, jedna kobieta zmarła po posiłku w restauracji Kartoffel-Keller w północnej części portowego miasta Lubeka. Inspektorzy badają dostawców restauracji i ulicznych sprzedawców, 60 km od portu na Festiwalu Portowym Hamburga (Hafengeburtstag). Coroczny 3-dniowy festiwal odbywa się wzdłuż miejskiej plaży i prezentuje flotę zabytkowych statków, smoczych łodzi, parady, koncerty, pokazy sztucznych ogni – i dużo jedzenia.

Przedstawiciele Instytutu Roberta Kocha mówią, że liczba przypadków E-coli wzrastała po 9 maja, tuż po zakończeniu się festiwalu. Do tej pory choroba zabiła co najmniej 19 osób i zaraziła ponad 1800. Rzecznik Instytutu powiedział: szukamy, czy faktycznie jest jakiś związek między festiwalem i gwałtownym wzrostem zachorowań w Hamburgu.

Joachim Berger, właściciel Kartoffel-Keller, którego menu składa się głównie z produktów mięsnych i ziemniaków, był zdruzgotany, kiedy usłyszał, że przytrafiło się to jego gościom: Jakby mnie ktoś uderzył w głowę. Wszystko sprawdziliśmy i wszystko zostało zdezynfekowane. Sam zapłaciłem za testy, bo bezpieczeństwo naszych gości i pracowników jest dla nas bardzo ważne.

W piątek potwierdzono cztery kolejne przypadki w W. Brytanii. czyli jest 11 ofiar w W. Brytanii, trzy z nich mają potencjalnie śmiertelne powikłania, znane jako zespół mocznicy hemolitycznej, powodujące drgawki i niewydolność nerek i ofiary wymagają dializy. Każda z nich niedawno była w Niemczech.

W Hamburgu wczoraj 400 pracowników miejskiego Instytutu Higieny i Środowiska pracowało, aby spróbować dowiedzieć się, skąd pochodzi nowy typ EHEC szczepu 0104. Jest odporny na większość antybiotyków, a eksperci ostrzegają, że niektóre leki mogą go nasilać. Co ciekawe, około 70% zakażonych stanowią kobiety. Naukowcy nie są pewni, czy to dlatego, że jedzą więcej surowych warzyw (głównych podejrzanych w epidemii), czy dlatego, że są bardziej podatne na ten konkretny szczep.

Epidemia ogórkowa na wzór H1N1

Wojpa (30.5.2011 12:16): Wszystko wskazuje na to, że epidemia EHEC jest zaplanowaną na wzór świńskiej grypy akcją firm farmaceutycznych. Okazuje się, że bakteria Escherichia coli o serotypie O157:H7, która powoduje zespół hemolityczno-mocznicowy mogła zostać wyprodukowana w laboratorium. Gen produkujący werocytotoksynę (toksyna odpowiedzialna za hemolizę) został wpisany laboratoryjnie w genom nasion warzyw, które spożywamy na surowo (gotowanie inaktywuje toksynę). Mogą to być nasiona ogórków, pomidorów itd. Najbardziej niebezpieczne są nasiona w fazie kiełków. Mogą to być kiełki słonecznika, pszenicy czy kiełki innych roślin używanych do sałatek warzywnych. Tak zmodyfikowana genetycznie roślina przedostając się do organizmu może powodować zjawisko mutacji o charakterze transferu horyzontalnego, czyli bakterie Escherichia coli pobierają ze strawionej rośliny gen werocytotoksyny, wbudowywują go sobie w swój plazmid i w ten oto sposób mamy do czynienia z przeobrażeniem się przyjaznego dla organizmu produkującego witaminy drobnoustroju w mordercę.

Bakterie z genem werocytotoksyny żyją w przewodzie pokarmowym przeżuwaczy nie powodując u nich choroby, ale gdy wypijemy surowe mleko czy zjemy mięso pochodzące od tych zwierząt możemy zachorować i to śmiertelnie.

Okazuje się, że taki sam problem może występować u ludzi uzależnionych od heroiny. To by tłumaczyło dlaczego nie ma jednego określonego źródła zatrucia. Muszą być zbadane nie tylko warzywa ale i nasiona warzyw, z których zostały one wyhodowane!

PB (do Prof. Majewskiej i Dra Jaśkowskiego): Czy to brzmi wiarygodnie?

Prof. Majewska: Moim  zdaniem te zabojcze bakterie E. coli sa produktem genetycznych modyfikacji i ktos celowo zatrul nimi zywnosc w Niemczech. Opisany scenariusz jest prawdopodobny.

Dr. Jaśkowski: Brzmi prawdopodobnie.

 1. Skąd wiedzieli jakie ogórki należy pobrać, Na targowisku jest kilkadziesiat tysięcy sztuk. badania przeprowadzono na kilku i akurat na tych  co trzeba??? podobnie było z tym wąglikiem w USA. zawsze wiedzieli jaką kopertę otworzyć należy. Prawdopodobieństwo takiego trafienia jest wielokrotnie mniejsze aniżeli wygranie w przysłowiowe Lotto.
 2. Podobnie bylo z Tuskiem i ptasia grypą w Polsce. Akurat wiedzieli jakie dwa ptaki w zimie należy badać.??? to nawet nie wchodzi w grę prawdopodobieństwo. Ale 50 mln na rzekomą profilaktykę pieniędzy społecznych do prywatnej kieszeni przelali i kilka milionów kur z kurników zamordowali. Oczywiście chodziło o rynek importu
 3. Czy chodziło o sprawdzenie jakiejś tam bakterii czy też nie nie wiem. Ale na pewno straciła Hiszpania te głupie kilkamiliardów.  A biorąc pod uwagę obecny u nich kryzys i demonstracje -widocznie zależało komuś na przyspieszeniu bankructwa, tak jak w Grecji. Innymi słowy Bank Światowy, MFW najbardziej podejrzani.

PB: Ogórasy wiedzieli które testować, a z globalnym skażeniem żywności, wody i powietrza z Daiiczi rżną głupa.

†††††††††††††††††††††††††

Daiiczi i skażenie globalne

Lobby A tuszuje skutki Daiiczi w Japonii

9.6.2011 – W prefekturze Fukuszima potrzeba 100 nowych radiologów rocznie. Lekarze opuścili prefekturę  w wyniku 11 III, więc U. Medyczny Fukuszima szuka młodych z praktyką 3-5 lat na krótkie  praktyki w 7 szpitalach prefektury, z kursami w radiologii. Podczas praktyki lekarze ci mają doglądać w domach ofiary ze strefy zakazanej i doradzać ludności zaniepokojonej skutkami Daiiczi.

Wg prof. Kodżi Otani, medyczni oficjele w skażonych rejonach mają obowiązek dołożyć się do rozwoju medycyny w sytuacjach wyjątkowych poprzez dzielenie się doświadczeniem z katastrofy z młodszymi lekarzami, a wysiłki te ulepszą też szpitale w prefekturze. Uniwersytet zacznie przyjmować podania pod koniec bm., celem wyboru ok. 100 lekarzy na rok.

PB: Władze, w tym medyczne, sromotnie zatuszowały skażenie i kryminalnie nie ewakuowały ludności na czas, wg skryptu lobby A. Teraz udają “doświadczonych” – wiadomo, jak będą prać mózgi młodemu narybkowi radiologów i jak ten będzie “leczył” i “”doradzał” skażonej ludności. Bedąc na terenach skażonych przez parę mies., młodzi selekcjonowani do dalszego tuszowania zbrodni lobby A, sami się narażą na skażenie radioaktywne.

Waadze “odkrywają” skażenie poza strefą ewakuacji. Próbki gruntu samples z prefektury Fukuszima wykazały koncentracje strontu-90 we wszystkich 11 miejscach, testowanych od końca marca do połowy maja br. W mieście Namie zmierzono 250 Bq/kg gleby, we wsi Iitate 120 Bq/kg, a w in. miejscach 2-18 Bq/kg. Stront-90 powstaje w procesie rozszczepiania prętów uranowych w reaktorze. Z okresem półtrwania 29 lat, izotop ten zagraża akumulacją w kościach po wdechnięciu, bo ma własności podobne do wapnia. Może wtedy grozić rakiem. Wg ministerstwa nauki, wyniki dowodzą szerokiego rozproszenia skażenia przez wiatry, skoro wykryto stront-90 nawet w mieście Fukuszima 60 km od Daiiczi. Wg komisji bezpieczeństwa nuklearnego, wykryte dawki strontu-90 są małe w prównaniu z dawkami izotopu cezu na tych samych terenach i nie stanowią natychmiastowego zagrożenia dla zdrowia. Zaś wg dra Osamu Saito, radiologa w szpitalu w Fukuszimie, nawet te małe ilości strontu-90 zagrażają zdrowiu, bo izotop akumuluje się w kościach. Saito sugeruje zwiększyć ilość punktów monitoringu skażenia w prefekturze, by zmniejszyć obawy mieszkańców.

PB: Kurtyzana lobby A, japońska komisja bezpieczeństwa nuklearnego “nie kłamie” ws. braku natychmiastowego zagrożenia. Bio-akumulacja izotopu w organizmie i rak rozwijają się latami, więc zagrożenie jest długoterminowe i obejmuje przyszłe pokolenia, o czym od dawna bębnią eksperci wyszydzani i poniżani  przez “speców” od radiacji jak towprof Jaworowski, dr filozofii fotelowej Marek Głogoczowski i blogowi “znawcy” tematów wszystkich. Podobnie waadze Kanady i USA skazały miliony obywateli na śmierć, celowo bagatelizując zagrożenie globalne jako nienatychmiastowe.

Gubernator Jasuszi Furukawa wymijał pytania o stanowisko ws. ponownego uruchomienia reaktorów w prefekturze Saga. Rząd centralny naciska na uruchomienie 2 reaktorów w siłowni Genkai, wyłączonych na regularną inspekcję przed 11 III. Furukawa spotkał się z przedstawicielami ministra przemysłu, którzy zapewnili go o wzmocnieniu Genkai przeciw tsunami. Furukawa stawia jednak bezpieczeństwo ponad narodowym zapotrzebowaniem na energię i przeanalizuje dane z ekspertami. Natomiast burmistrz miasta Genkai, Hideo Kiszimoto chce uruchomienia reaktorów. Odwiedził siłownię i obejrzał mobilny awaryjny generator prądu – czuł, że podjęto wszystkie środki bezpieczeństwa. Z 54 reaktorów A w Japonii, wyłączono 35. Genkai jako 1-sza społeczność zgodziła się na otwarcie reaktorów.

PB: W takim razie, skoro wszystko już zabezpieczono w Genkai, odpady A zawieźmy Kiszimoto pod łóżko, a Stuxneta przekażmy do Genkai przez jego kompa.

Wg rządowej grupy sejsmologów japońskich, po-trzęsienia po 11 III, o sile 7 lub poważniejsze, z epicentrum podmorskim, wciąż zagrażają wybrzeżu płn.-wsch Japonii, także falami tsunami. Zaś na lądzie wzrosła szansa trzęsienia z aktywnych uskoków tektonicznych, z których jeden obejmuje prefektury Mijagi i Fukuszima, a 3 inne przebiegają między zach. Tokio i sąsiednią prefekturą Saitama.

PB: W skali japońskiej 1-7? Napięta tektonika to idealne warunki dla zastosowania HAARP lub podmorskich atomówek do ekscytacji sejsmicznej. Te z kolei są idealnym “wytłumaczeniem” katastrofy nuklearnej wskutek tsunami, którego dotąd nie udowodniono w Daiiczi jako przyczyny katastrofy nuklearnej (poza mantrą w żydomendiach).

LLRC: Epidemiologia obywatelska – odtrutka na oficjalne kłamstwa

Email 5.6.2011, przekład Piotr Bein

LLRC radzi Japończykom wziąć w swe ręce badania następstw zdrowotnych Daiiczi. Zgodnie z naszymi prognozami od początku katastrofy, oficjele nie oceniają skutków długoterminowych skażenia na poważne. To początek długoplanowego tuszowania, zamierzonego na zabranie obywatelom prawnego zadośćuczynienia za brak troski o zdrowie ze strony rządu i TEPCO. Zalecamy:

 • Jak najszybciej wybrać grupę 5 tys. osób z rejonu skażonego przez Daiiczi.
 • Przeprowadzić sondaż kwestionariuszowy ich stanu zdrowia.
 • Powtórzyć na nich sondaż w 2014 i 2016 r.

Istnieje opracowanie nt. przeprowadzenia sondażu, ze szkicem kwestionariusza.

Oficjalne zapewnienia to fałsz:

 • Oficjele wciąż wierzą w nieważny model zagrożenia radiologicznego, z Międzynarodowej Komisji Ochrony Radiologicznej ICRP. Model ten ogromnie niedoszacowuje skutków radiacji wewnątrz organizmu, bo opiera się na badaniach ocalałych po bombach A w Hiroszimie i Nagasaki, które przemilczają skutki wewnętrznej radiacji; dane do tego modelu zaczęto zbierać dopiero w 1950 r. i wykluczono dane wcześniejsze.
 • Źródła oficjalne milczą nt. emiterów alfa działających wewnątrz organizmu, jak pluton i uran, dla których model ICRP jest najbardziej niedokładny.
 • Oficjele ignorują ogromny zbiór dowodowy z Czarnobyla i in. miejsc ekspozycji na radiację, wg którego zagrożenie jest znacznie większe niż oblicza model ICRP, wahlarz wynikających chorób szerszy, ich czas inicjacji wcześniejszy, i nie pasujący do modelu ICRP dla dawki zewn.

Czarnobyl nauczył nas, jak ważna jest wczesna inicjatywa. Oficjalne badania zaczynają się późno, są niedofinansowane i zaplanowane na niejasne wyniki. Oficjele będą nalegać na rekonstrukcje dawek, co w ich żargonie znaczy, że trzeba znać otrzymaną przez każdego dawkę, zanim się rozstrzygnie, czy skażenie radioaktywne nadwyrężyło zdrowie. Z Czarnobyla wiemy, że jest to trudne, często  niemożliwe. Samo ICRP stwierdziło, że ich model nie nadaje się do tego, z powodu dużych niepewności. Dawka jest bezsensowna dla wielu rodzajów napromieniowania wewn. Mimo to oficjele zakładają liniową zależność dawka-choroba i że skażenie powoduje jedynie wąski zakres chorób: rak, białaczka i dziedziczne skutki genetyczne. Ignorują zaś skutki nie-rakowe: poronienia i wady niemowlaków pochodzące od napromieniowania w łonie matki. Twierdzą, że skutki te są iluzoryczne, psychosomatyczne, powodowane rozpaczą, lękami, radiofobią i stylem życia, np. niewłaściwe odżywianie i używki. Zakładają, że rak wykryty 10-15 lat  po napromieniowaniu nie pochodzi od radiacji.

Szwedzka agencja ochrony radiologicznej (SSI) użyła takich argumentów w 2004 r. w ataku na badania  [1], które wykazały wzrost przypadków raka do 10 lat po Czarnobylu. Strony SSI, kopia z 4.6.2011. Absolutnie standardowa oficjalna reakcja na dowody kwestionujące model ICRP powołuje się na tenże  model – jak religia a nie nauka.

……………..

3. Przyszłość: prosta propozycja (wyciąg z raportu Fukushima 5000)

Badania kontrolowane 1000 rodzin w mieście lub małym rejonie  tuż za strefą o promieniu 30 km od Daiiczi, metodą identyczną jak w Falludży (Busby et al 2010). Zespół miejscowych definiuje rejon ok. 100 domów/mieszkań na podst. spisów wyborców, wizytuje każdą rodzinę w poszukiwaniu odpowiedzi na pytania w kwestionariuszu: kto mieszka tam, wiek i płeć każdej z osób, jakie rodzaje raka i białaczki  zdiagnozowano u nich i w ktorym roku w ostatnich 5 latach, wyniki porodów i poronienia, szczegóły zgonów ze wszystkich przyczyn. Wyniki dadzą populację ok. 5 tys. osób w różnym wieku. Kwestionariusze będą kodowane wg osoby celem kontaktu na następne sondaże za 3 i 5 lat. W ten sposób zostanie zdefiniowana próbka podstawowa zdrowia społeczności, z którą porównywane będą prZyszłe skutki na zdrowie. Niniejszy raport zawiera szkic kwestionariusza.

[1] Tondel M, Hjalmarsson P, Hardell L, Carisson G and Axelson A (2004) Increase in regional total cancer incidence in Northern Sweden. J Epidemiol. Community Health. 58 1011-10.

Skażenie Japonii a władze

7.6.2011 – Prefektura Ibaraki na płd. od Daiiczi zaczyna monitoring radiacji na plażach przed sezonem. W ubr. ponad 1,75 mln osób skorzystało z tamtejszych plaż, lecz w br. liczba najprawdopodobniej spadnie.

4.6.2011 – Rządy Japonii i prefektury Fukuszima przepraszają za ukrycie danych o skażeniu wkrótce po 11 III. Władze zebrały wtedy dane celem oceny środków ewakuacyjnych i ograniczeń na żywność i wodę pitną.  Pomiary 12.3.2011 wykryły tellur, produkt stopienia reaktora, 7 km od Daiiczi. Rząd zwiększył promień ewakuacji 3 godz. przed odkryciem, z 3 na 10 km. Ale agencja bezpieczeństwa NISA podała na prasówce kilka godz. później, że paliwo nuklearne jest nieuszkodzone. Rząd nie podał też wysokiego poziomu radiacji zielska 30 do 50 km od Daiiczi, gdy 15.3.2011 zmierzono 123 mln Bq jodu-131 na kg, w odległości 38 km na płn.-wsch. od Daiiczi. Wg prof. Jasujuki Muramatsu z U. Gakuszuin, izotop jodu ma poważne skutki u dzieci i wcześniejsze ujawnienie pomiarów pomogłoby lepiej chronić dzieci.

Minister nauki przyznał nieopublikowanie 37 prognoz dyspersji emisji z Daiiczi 11-13.3.2011, z e-programu SPEEDI. Powód: przeoczenie, gdyż zakończono prognozy 13.3.2011.

†††††††††††††††††††††††††

NWO

Stop jewropejskiej dyrektywie przeciw ziołom!

W zw. z dyrektywą UE, która praktycznie uniemożliwia w państwach członkowskich korzystanie z ziołolecznictwa, łamiąc tym samym nasze prawa obywatelskie, powstała petycja, pod którą można składać podpisy. Prosimy o przesłanie tej wiadomości do jak największej liczby osób. Wzywamy Komisje Europejska do wstrzymania Dyrektywy dotyczacej tradycyjnych ziolowych produktów leczniczych (THMPD), Dyrektywy 2004/24/EC, która zaklada uniemozliwienie dostepu do zdecydowanej wiekszosci leków ziolowych od 30.4.2011. THMPD ogranicza prawo kazdego obywatela UE do wlasnych decyzji odnosnie zarzadzania wlasnym zdrowiem. Wykracza ona bardzo daleko poza zasady kontrolowania produktów niebezpiecznych dla zdrowia i narzuca przymus stosowania ograniczonych metod lecznictwa. Publiczny dostep do produktów ziołowych, które tradycyjnie byly ogólnodostepne, powinien pozostac nieograniczony.

„Wyparowali” Polacy w dojczlandii

Judeocentryczna taktyka holo-oszustw w haskim “trybunale”

Piotr Bein 7.6.2011

Dość napisałem o żydo-szwindlach podtrzymujących sfałszowaną wersję najnowszej historii bałkańskiej, wyreżyserowanej przez kompleks jot. Dorzucę bieżące najbardziej kompromitujące obnażenia. Manipulacją i zastraszaniem świadkow, kagańcem na “negatów Srebrenicy” oraz mendialnym stekiem kłamstw, haski “trybunał”  idzie drogami holo-szwindla: spaczenie prawdy historycznej dla antyludzkich celów kompleksu jot. Dla Holokaustu mamy:

1.              Ukrycie architektów Holokaustu (międzynarodowi syjoniści, żydobanksteria i skrajny rabinat talmudyczny) na dzies. mln gojów oraz Szoa na iluś mln Żydów.

2.              Oskarżanie ofiar ich Holokaustu (zwłaszcza Polaków, także Niemców, których zindoktrynowali do antysemityzmu i antyslawizmu) o sprawstwo żydowskich zbrodni ludobójstwa.

3.              “Religia” Szoa – sankcjonowana prawnie rzekoma unikalność i wyjątkowość ludobójstwa, kaląca pamięć in. ofiar i fałszująca ich martyrologię, w tym większościowej ofiary, Słowian.

4.              Ww. “religia” moralną bazą gwałcenia prawa: (i) restytucje własności żydowskiej przez następców sprawców Holokaustu; (ii) ludobójstwo Izraela na Palestyńczykach i grabież ich ziem; (iii) rozboje wśród sąsiadów Izraela; (iv) “uzasadnianie” ludobójczych wojen kompleksu jot (Irak, Iran…); (v) zabory (Irak, Afganistan, Pakistan, Libia…) przez gojowskie armie kompleksu jot.

Odpowiedniki w sytuacji bałkańskiej, po kolei:

1.              Ukrycie architektów konfliktów bałkańskich (współczesny kompleks jot) między głównymi grupami religijnymi i etnicznymi w regionie.

2.              Demonizacja wybranej ofiary, Serbów, o zbrodnie wymyślone dla zyskania poparcia publicznego i politycznego dla zbrodni bałkańskich kompleksu jot, jak szerzenie nienawiści etnicznej i religijnej, zbrodnie na cywilach w interwencjach humanitarnych NATO, złamanie konstytucji państw NATO i statutu samego Paktu.

3.              Religia “ludobójstwa Srebrenica”, bezczelne kłamstwo dla tuszowania zbrodni faworytów kompleksu jot na Bałkanach – skrajnych islamistów bośniackich i najemnych mudżahedinów “Al Kaidy” oraz dla podtrzymania demonizacji Serbów.

4.              “Ludobójstwo Srebrenica” moralną bazą gwałcenia prawa: (i) miliardowe roszczenia odszkodowań dla muzułmanów bośniackich; (ii) ludobójstwo przez wrogów Serbów (neo-ustasze, najemnicy zachodni i islamistyczni, islamiści bałkańscy, skrajni Albańczycy), czystki etniczne na Serbach i grabież ich ziem; (iii) uzasadnienie powstania państw islamizmu (Bośnia-Hercegowina i Kosowo) dla dalszego rozłamu Europy; (iv) podstawa nagonki na Republikę Serbską w Bośni-Hercegowinie i pośrednio na dalszy rozkład b. Jugosławii (Raszka, Wojwodina); (v) “moralna” podstawa wpędzania Serbii do struktur euroatlantyckich kompleksu jot.

Serbia: trybunał zmusił świadka do kłamstw ws. Miloszewicia i Szeszelja

Chroniony przez trybunał w Hadze ds. b. Jugosławii, świadek DS-1 powiedział, że prokurator zmusił go złożyć fałszywe zeznania przeciw ultranacjonaliście serbskiemu [tj. patriocie – PB], Wojisławowi Seszeljowi i b. serbskiemu prezydentowi, Slobodanowi Miloszewiciowi, [wybranemu w niesfałszowanych wyborach parokrotnie na prez.  Jugosławii oraz republiki Serbii w federacji; spróbuj podać pochodzenie żydowskiego polityka!  – PB]. Mimo że żądał jawności swego nazwiska, b. policjant z Serbii zaświadczył sędziom (6.6.2011) pod pseudonimem DS-1, że przez pewien czas był na wojnie w Bośni i później prokurator tegoż trybunału zmusił go, pod groźbą oskarżenia o zbrodnie wojenne, do świadczenia przeciw Miloszewiciowi, oskarżonemu o ludobójstwo i zbrodnie wojenne. [Gdy Miloszewić  zrobił z procesu oskarżenie lokajów kompleksu jot – Clintona, Blaira, Albright-Korbelowej, gen. Clarka…, to ss-yny zabili go medycznie w celi w marcu 2006, dołączając następnego Serba do listy zamordowanych sądownie w Hadze – PB].

Trybunał oskarżył Szeszelja o zbrodnie wojenne na muzułmanach i Chorwatach, popełnione w l. 1991-1995 po rozpadzie Jugosławii. [Korekta: właśnie w tych latach dokonywał się rozbiór Jugosławii z planu kompleksu jot. – PB]. Szeszelj oddał się w ręce Hagi w lutym 2003 r. Został skazany na 15 mies. więzienia za ujawnienie nazwisk chronionych świadków. Znów oskarżony o obrazę sądu w br. za domniemane ujawnienie nazwisk 11 chronionych świadków. Wg Szeszelja, świadkowie ci sami ujawnili swe nazwiska, zanim on to zrobił. DS-1 potwierdził to w sądzie. Zapytany przez Szeszelja, czy zgodził się na ujawnieni eswego nazwiska w jednej z książek Szeszelja, DS-1 odparł: Zgodziłem się na publikację w książce i na internecie.

DS-1 powiedział, że śledczy Paolo Pastore zagroził oskarżeniem, jeśli DS-1 nie zeznawałby przeciw  Miloszewiciowi i Szeszeljowi. Przed świadczeniem przeciw Miloszewiciowi, DS-1 spędził półtora roku w Holandii, gdzie prokuratura przygotowała go, jak ma to robić: To były smutne świadectwa. Szkolili mnie miesiąc, co mam mówić i parokurator dawał mi umówiony sygnał, jeśli powiedziałem nie tak, jak trzeba. Po zeznaniach przeciw Miloszewiciowi, przeniesiono DS-1 z fałszywą tożsamością do Norwegii, gdzie dostał mieszkanie, auto, dokumenty i dużo pieniędzy. Gdy wezwano go do Hagi na świadczenie przeciw Szeszeljowi, DS-1 uciekł z Norwegii do Serbii, zostawiając wszystko. Nie miałem nic do zeznania przeciw panu – świadek powiedział Szeszeljowi. DS-1 będzie przebadany przez prokuratora 7.6.2011.

Brytyjskie presstytutki kompleksu jot

Tim Fenton, niezależny badacz, do BBC 5.6.2011

Może zainteresuje was to, że gen. Ratko Mladić nie włada angielskim. Mimo to Allan Little twierdził (3.6.2011 7:50), że generał podszedl do niego blisko i wyszeptał do ucha. A jak dobry był serbo-chorwacki pana Little w 1992? Czy choćby teraz? Wątpię, że znał więcej niż parę słów.

Wydaje się, że aresztowanie Mladicia było sygnałem dla wielu reporterów, którzy wsławili się doniesieniami z Bośni w l. 1990-ych. Powtarzają właściwie to, co wtedy nam mówili. Ale skoro są na antenie, może wyjaśnią, dlaczego ciągle mówili o o 250 tys. muzułmanach zabitych w Bośni? Rzeczywiste liczby są na portalu trybunału w Hadze od 2005 (i na BBC): 104 tys., z czego 68,1 tys. to muzułmanie, tj. mniej niż 1/3 roztrąbionych 250 tys.! Poza tym ok. 60% zabitych sklasyfikowano jako ofiary wojskowe a nie cywilne – następny wniosek zupełnie sprzeczny z reportażami od Little i wieeelu in.

Zamiast wsłuchiwać się w każde słowo od tych dziennikarzy, powinni wyjaśnić, skąd taka pomyłka. Pan Little mógł “zapomnieć”  zdarzenie z Mladiciem, ale raczej zmyślił jeszcze jedną opowiastkę, bo nikt nie stawia wyzwań tym uświęconym, zadowolonym z siebie weteranom reportażu z Bośni. Rzadko kto ma czas badać Bośnię, ale fakty znacznie odbiegają od reportaży. Niewątpliwie, słynny program jak Today nie powinien przemilczeć tej rażącej anomalii.

PB: Szalom, Chaz-basiści…

†††††††††††††††††††††††††

Wariatkowo żydowskie

Biały wrzesień: podwójny atak na Izrael

Roy Tov 5.6.2011, tłumaczenie Ola Gordon, korekta Piotr Bein

Zbliża się wrzesień 2011, wszystkie oznaki wskazują że przyniesie wiatry zmian, a ich podmuchy rozgrzeją ludzkie serca przed tym, co będzie prawdopodobnie długą i pełną przemocy zimą. W tym miesiącu Palestyna prawdopodobnie ogłosi niepodległość na Zgromadzeniu Ogólnym ONZ, przy wsparciu Kwartetu Blisko-Wschodniego – ONZ, UE, USA i Rosji. Izrael wie, że tę walkę przegrał.

Obecnie w Jerozolimie rozmawia się o tym, jakie warunki postawi prezydent USA dla amerykańskiego głosowania za palestyńską niepodległością; sprawy granic z 1967 r., anulowanie prawa powrotu i uznanie Izraela. Szanse, że USA wykorzysta swoje weto, by zmusić Radę Bezpieczeństwa – formalny krok przed podjęciem decyzji, wniesiony do Zgromadzenia – przeciwko zmasowanemu poparciu przytłaczającej większości świata, są niewielkie; sytuacja w Ameryce jest już wystarczająco zła.  Po-Mubarakowy Egipt uznał już de facto niezależność Strefy Gazy. MFW już uznało zdolność Autonomii Palestyńskiej do funkcjonowania jako państwo. Tak więc wydarzenie w Zgromadzeniu będzie głównie uroczyste, Palestyna jest już rzeczywistością.

Ponadto, następują również zmiany w amerykańskim społeczeństwie, których prezydent nie może ignorować przy podejmowaniu decyzji ws. głosowania przez Amerykę. 3.6.2011 r. ADL ostro potępiło Monster Mohel, komiks stworzony przez zwolenników ruchu anty-obrzezaniowego w San Francisco, za groteskowe antysemickie obrazy i motywy, ale niestety ADL nie wykazuje podobnej pogardy dla nie wyrażających zgody ofiar żydowskich praktyk okaleczania. Wyłazi prawdziwe oblicze syjonizmu i judaizmu, mimo ADL, Hollywood i in. potężnych fanów.

Jerozolima przygotowuje się do rychłej deklaracji niepodległości Palestyny. Ostatnie deklaracje Netanjahu podczas Dnia Jerozolimy nie pozostawiają wątpliwości, że Izrael przygotowuje się do wojny.

Gdy ten jeszcze mówił, przyszedł inny i rzekł . . . to jeden z najbardziej znanych cytatów z Księgi Hioba. Występuje trzykrotnie w pierwszym rozdziale (wiersze 16-18), kiedy dotykają go nieszczęścia. Netanjahu na pewno nie jest Hiobem (ten był sprawiedliwy), ale on w tych dniach musi czuć się jak Hiob. W tymże miesiącu, w Nowym Jorku odbędzie się Upamiętnienie Durbańskiej Światowej Konferencji ONZ Przeciwko Rasizmowi.

10.10.1975 r. Zgromadzenie Ogólne przyjęło rezolucję 3379, która najsilniej potępia syjonizm jako zagrożenie dla pokoju i bezpieczeństwa na świecie, oraz wzywa wszystkie kraje do sprzeciwu tej rasistowskiej i imperialistycznej ideologii. Określa, że syjonizm jest formą rasizmu i dyskryminacji rasowej. Inny ważny jej tekst: międzynarodowa współpraca i pokój wymagają osiągnięcia wyzwolenia narodowego i niepodległości, zniesienia kolonializmu i neokolonializmu, obcej okupacji, syjonizmu, apartheidu i dyskryminacji rasowej we wszystkich jej formach . . .

Prawie 35 lat później, 16.10.2009 r. ONZ przyjęło Raport Goldstone’a, który potępił brutalny atak Izraela na Gazę. Raport określa Izrael jako organizację wprowadzającą terror (art. 1690 i in.). Brutalność opisanych tam wydarzeń (np. bombardowanie ludności cywilnej w szpitalu przy użyciu białego fosforu) nie pozostawia wątpliwości: mimo sztuczki anulowania rezolucji 3379 (szantaż warunkiem Konferencji w Madrycie) Izrael nie zmienił swojej postawy.

Druga Konferencja w Durbanie (2009) potępiła Izrael za łamanie praw człowieka i rasistowską politykę. USA nie uczestniczyło w niej. Konferencja w Nowym Jorku zapowiada podjęcie podobnych decyzji. USA, Kanada i Izrael ogłosiły, że nie będą w niej uczestniczyć. Znowu nie da się obronić syjonistycznego stanowiska: nikt nie może uzasadniać dyskryminacji, rasizmu i przemocy w imię demokracji dla kilku obrzezanych przez mohela, i bogatych.

[Hiob] wziął więc skorupę, by się nią drapać siedząc na gnoju. (Hi 2:8)

†††††††††††††††††††††††††

Piekiełko.pl

Ustawa o ostatecznym wywłaszczeniu Narodu Polskiego!!! 

Pośród burzy smoleńskiej, przepychanek w Warszawie o krzyż na Krakowskim Przedmieściu, wrzasków i krzyków dnia 6 sierpnia 2010 r. – w dniu objęcia prezydentury RP przez Bronisława Komorowskiego – posłanka PiS Masłowska Gabriela złożyła w imieniu 85 posłów – 82 posłów z PiS, 3 posłów z PjN [Polska jest Najważniejsza] – do Grzegorza Schetyny Marszałka Sejmu RP projekt „ustawy o zmianie ustawy o przekształceniu prawa wieczystego użytkowania w prawo własności nieruchomości oraz niektórych innych ustaw” – DRUK 3859.

Po dwudniowej [23 -24.02.2011] wizycie premiera Tuska ze swą świtą w Izraelu i wspólnym posiedzeniu rządów Izraela i Polski [podpisaniu tam nieznanych nam wspólnych porozumień] sprawa projektu ustawy ruszyła z kopyta. 4 marca 2011 r. w pkt 22 porządku obrad wszedł ów projekt ustawy do pierwszego czytania i został on przez Sejm przekazany do komisji sejmowych celem dalszych nad nim prac.

Jeśli dojdzie do uchwalenia przez Sejm tej ustawy i ustawa wejdzie w życie [a takie są zakusy ze wskazaniem daty jej obowiązywania od 9.08.2011 r. – tj. aby na niej jeszcze zbić kapitał polityczny w nadchodzących wyborach parlamentarnych], to  problem złodziejskiej tzw. prywatyzacji majątku narodowego Polaków zostanie raz na zawsze rozwiązany w tym sensie, że  zalegalizuje ona i dodatkowo na wieki wieków zabezpieczy nabywców polskiego majątku narodowego dając im prawo własności całości nieruchomości w oparciu jedynie o to, że posiadają prawo użytkowania wieczystego gruntu – przy czym nie jest istotnym to, czy i co na tym gruncie było pobudowane: np. czy było tam przedsiębiorstwo państwowe, którego budynki i budowle zostały wcześniej za psie pieniądze sprzedane nabywcy na własność, a grunty zajęte przez to przedsiębiorstwo oddane nabywcy przedsiębiorstwa w użytkowanie wieczyste – żeby było jeszcze taniej.

Po wejściu w życie tej ustawy nikt już więcej nie będzie zawracał sobie, ani też i innym, głowy złodziejską prywatyzacją z przeszłości – bo nawet nie będzie żadnej takiej skutecznej możliwości. Prokuratorię Generalną Skarbu Państwa [odpowiedzialną za kontrolę i nadzór procesów tzw.  prywatyzacyjnych] będzie można tym sposobem radykalnie i bardzo szybko odciążyć [a rząd przy tej okazji pochwali się oszczędnościami grosza publicznego] i docelowo w bardzo krótkim czasie całkowicie ją zlikwidować – straci ona przecież rację swego istnienia, bo nie będzie już co sprzedawać, ani też czegokolwiek kontrolować.

Skądinąd sama likwidacja tej prokuratorii nie byłaby może taka głupia, bo tak naprawdę od chwili jej powołania dość mizernie wygląda to jej dbanie o interesy Skarby Państwa RP.

Jest i też w tej ustawie „dobrodziejstwo” dla osób fizycznych – przysłowiowych Kowalskich. Prawem własności gruntu [a i całej nieruchomości] ma być obdarzony ów Kowalski [po dobroci lub z przymusu ustawowego], na który to grunt Kowalski obecnie posiada prawo użytkowania wieczystego. ..

Całość w 2-ch częściach. Początek tu.

……………..

Zakończenie cz. 2

[…] projekt ostatecznego wywłaszczenia Narodu Polskiego [DRUK 3859] złożono do Sejmu RP w dniu 6 sierpnia 2010 r. Prace nad tym projektem musiały być siłą rzeczy prowadzone dużo wcześniej – warto by ustalić kiedy się one  rozpoczęły. Łatwo sobie można wyobrazić sytuacje, w których [po pozyskaniu wiedzy odnośnie tego projektu]  zawierano umowy użytkowania wieczystego na niezabudowane grunty wskazując przy tym na przyszłe mające być na nich zlokalizowane inwestycje, jako warunku otrzymania przez przyszłego inwestora prawa użytkowania wieczystego tych gruntów [wymóg art. 239 Kodeksu Cywilnego]. Może się przecież zdarzyć i w wcale w tej sytuacji nie tak rzadko, że żadnych poczynionych inwestycji na tych gruntach nie będzie i w chwili wejścia w życie takiego projektu ustawy grunt przejdzie na własność użytkownika wieczystego. Wówczas też użytkownik wieczysty [a teraz właściciel] będzie mógł zapomnieć o swych wcześniejszych zobowiązania inwestycyjnych na tym gruncie i teraz zrobić z tym gruntem [jako jego właściciel] co mu się żywnie podoba.

Jak teraz temu wszystkiemu zaradzić, aby to wszystko nie stało się faktem.

 • Wyborem mniejszego zła w postaci PiS – który wniósł i poparł w całości ten projekt?

 • Wyborem PO, SLD, PSL i reszty z Sejmu – którzy też są za tym projektem?

 • A może wszyscy – niektórzy może klnąc w niebogłosy – zawrócą z tej drogi po przeczytaniu tego artykułu?

 • Czy przyjdzie w porę opamiętanie?

ALE TERAZ TRZEBA NAM BIĆ NA ALARM, gdzie tylko się da i jak się tylko da. Trzeba nam iść bardzo szybko do ludzi z tą informacją – nie oglądając się na innych, że może oni to za mnie zrobią. Trzeba nam dawać tę informację każdemu – bez względu na takie, czy inne jego sympatie polityczne.  Przeczytaj też to:

Boguchwała, A.D. 8 czerwca 2011 r. – mgr inż. Józef Bizoń boguchwala [małpa] go2.pl

UWAGA! Na życzenie prześlę całość artykułu w jednej części [stron 12] w formacie PDF

Reklama Grypy666 na Unecie

Spóźniony zapłon e-szczekaczki żydomasońskiej nt. Daiiczi robi fantastyczną reklamę blogom Grypa666 i PiotrBein.wordpress.com gdzie od 1-ych tygodni największej w dziejach katastrofy A piszemy o stopieniu reaktorów i globalnych opadach z 3 uszkodzonych reaktorów i 4 basenów ze zużytym paliwem A, zawierającym więcej śmiercionośnego plutonu niż świeże pręty uranowe.

Zauważcie prawdopodobnie w papugowaniu telewizorni żydomasonów, CNN. Coś musi być w tym, że nagle się wynurzają —  nawet w CNN, choć oficjalnie TEPCO przyznało się już kilka tygodni temu, a raporty techniczne, np. podsumowane w Wikipedii i streszcane tutaj po polsku od początku, piszą  o pokaźnym uszkodzeniu paru rdzeni reaktorów. Może Gallus coś wysłucha swymi długimi uszy-ma? Te żydomasońskie dziennikurwy z CNN mają czelność pisać o tragedii 11 III spowodowanej przez  trzęsienie ziemi i ogromną falę tsunami, mimo że nie ma dowodu, natomiast wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują na izraelskiego stuxneta, prawdopodobnie też na US-raelski HAARP w wywołaniu tsunami synchronicznie ze stuxnetem.

Jarek Kefirek: o apokalipsie wrzosów

Przechadzając się autostradą (poboczem) widziałem całem hektary uschniętych wrzosów. W moim ogrodzie i na balkonie wrzosy też wyschły na wiór! Coś je zabiło, jakaś nieznana choroba bądź broń chemiczna rozpylana z chemtrailami. W Irlandii z kolei z wrzosami wszystko w porządku, rosną bujne i zielone. U nas, w Polsce, wyschły wszystkie na wiór, od korzenia po kwiatostan. dostaję liczne maile od czytelników, że wrzosy faktycznie coś zabiło. Myślę, że warto to rozpowszechnić, to może mieć związek z umieraniem pszczół, ptaków, milionów małż, krabów i ryb. Pozdrawiam wszystkich bojowników!

Politycy nie chcą pamiętać o polskich ofiarach Auschwitz

4-5.6.2011 pokazy bezcennych filmów w Warszawie

W dniach 3,4 i 5 czerwca w Warszawie na skwerze ksiedza Jana Twardowskiego w godzinach wieczornych odbywaly sie pokazy filmow Telewizji Narodowej oraz innych bardzo waznych filmow. Publicznosc z zainteresowaniem ogladala wiele filmow niedostepnych w mediach publicznych. Odtwarzano miedzy innymi film Yoava Shamira „Znieslawienie”, ukazujacy prawde o wytwarzaniu i wykorzystywaniu przez rozne tajne i jawne sily swiatowe, zjawiska tak zwanego „antysemityzmu”. Tworca tego filmu jest Izraelczykiem, pochodzacym z rodziny o syjonistycznych tradycjach. W dniu 5 czerwca 2011 roku, w trzecim dniu pokazywania filmow nieznane sily wylaczyly latarnie miejskie, aby zapewne zaszkodzic w zapoznawaniu sie warszawiakow z bezcennymi filmami. Takie zlowrogie dzialania, mozna okreslic jako walke ze szczera i uczciwa postawa, na rzecz dialogu miedzynarodowego. Film Znieslawienie.

List do Abp Celestino Migliore

[…] A co Hierarchowie zrobili w Polsce z Kapłańskim Ruchem Maryjnym? To nie my znajdujemy się na niebezpiecznej drodze. To oni na nią weszli. Dlatego zagrożeniem dla Polskiego Kościoła nie jest ks. Piotr Natanek czy jemu podobni Kapłani ale Hierarchia Kościelna. Media kpią sobie z nas katolików, Kościoła Katolickiego, kapłanów ponieważ nie są to polskie media. My Polacy nie mamy już nic. Ograbiono nas z przemysłu, ziemi a teraz chcą nam odebrać wiarę Katolicką wprowadzając sekty jako związki wyznaniowe, oficjalnie zarejestrowane od 1989 r. a religię Katolicką zastępując inną.

PB: Czy to nie żałosne, że wierni muszą zwracać się do Nuncjusza Papieskiego w Warszawie o ochronę przed  hierarchią katolicką? ? Co może Nuncjusz,  reprezentujący Watykan sankcjonujący korupcję tej hierachii?

Dr inż. Maciej Pokora znalazł “wroga”

Piotr Bein 7.6.2011

W niekończącym sie piekiełku e-tępiących się nawzajem ku uciesze filii kompleksu jot w Polin, wynikło nieporozumienie z powodu niewyjaśnionej korupcji linka do polskiej wersji Zniesławienia. Dr inż. Maciej Pokora oskarżył Andrzeja Szuberta o celową zmianę linka. Bein wstawił się za Szubertem, zasugerował przeprosiny przez Pokorę, na co Pokora odparł majstersztykiem samo-cnoty:

[…] AS myślał, że znowu da się sprawę rozmydlić, zakrzyczeć, zamącić.
Nie powiodło się, więc umyka na urlop – może przez ten czas zapomną… 
Nie dam się wpuścić w kolejną pyskówkę i potem „przepraszanie”.
Zamieszczajcie na blogach treści prywatnych maili bez zgody autorów.
Gardźcie dalej z Polaków w kraju, zaprzeczajcie wszelkim zarzutom,
mieszajcie i skłócajcie nas wciąż jeżeli tego tak bardzo potrzebujecie.
W coraz bardziej owczych skórach rozprowadzajcie nas tak dalej.
Ale jednak – o ile to możliwe – sprytniej jeśli miałoby to być skuteczne.
Róbcie jeszcze lepsze wrażenie poróżnionych, potem abarot się kumajcie…
O intencjach dobitnie świadczy opluwanie za plecami osób niewygodnych
i oburzanie się na powiadomienie tych osób w ten sposób oczernianych.
Przejmujcie przywództwo dusz i ciał – otwierajcie i zamykajcie blogi, 
dawajcie najlepsze rady, chwalcie kogo potrzeba i potępiajcie innych.
Usuwajcie nas i siebie samych cyklicznie co jakiś czas z wirtualnych „redakcji”.
Reprezentujcie nas kompleksowo – od monoteizmu przez ateizm do satanizmu.
Wyzywajcie nas od podłych kanalii, agentów, bezrefleksyjnych szczeropolaków,
ciemnego polactfa – i co tam jeszcze do skołatanych głów wam przyjdzie.
Kaleczta polski i używajta emigracyjnego slanga, bo to robi na was wrażenie
i jest sprawdzonym środkiem operacyjnym szargania godnością narodową.
Epatujta sie makaronizmami i wzywajta „niech ktos przetlumaczy na polski”.
Rozsądzajcie co ZŁE a co DOBRE. bo to lubicie robić ponad wszystko!
Róbcie wrażenie szczerze zatroskanych o czystość w naszych duszach.
I każcie nam dziękować wam, a także każcie jeszcze was przepraszać!
Mam nadzieję, że osoby postronne teraz stopniowo dostrzegają,
że nie tylko kostką bauma nasze doczesne paradiso jest wybrukowane…

PB: Niech ktoś przetłumaczy “bauma” i “paradiso”… Z bogatego slownictwa Macieja, ja, emigracyjny slangista, skleciłem inną  wersję o Wykluczonych:

Rozmydlcie, zakrzyczcie, zamąćcie,
„przepraszajacie” bez zgody autorów –
a nuż zapomną… 
Wszelkimi zarzutami
rozprowadzajcie nas, poróżnionych.
My na abarot się kumamy… dla Niej.
Przejmujcie dusze i ciała
za plecami oczernianych.
Zamykajcie potępione blogi, 
Spychajcie nas w satanizm 
kołtuńskich szczeropolaków.
Przykryjcie czapkami
polactfa skołatanych głów.
Ponad wszystko, szargajcie godnością Jej!
 
 
Za ciernie dla Niej,
nie przepraszajcie!
Po jerozolimskim bruku
spodlony Chrystus szedł do raju.

Mgrabas: w tym momencie naszej historii, jako spadkobiercy Polski, powinniśmy przezwyciężyć nasze słabości i wady, które każdy z nas, każdy bez wyjątku je ma. jesteśmy tu nie po to aby je sobie wzajemnie wytykać, ale dla ważniejszego celu. wiele osób w Polsce nawet nie ma pojęcia co się naprawdę dzieje, a my tu skaczemy sobie do oczu zamiast podać sobie ręce i wspólnie, jak kto potrafi, zorganizować się i podjąć trud przezwyciężenia obecnego stanu i wyprowadzenia Polski z niewoli. będą nas skłócać, dzielić, ośmieszać, odwracać naszą uwagę, atakować, zastraszać, prześladować i zabijać. zostawmy to, skupmy się na wykonania swojej części wspólnego zadania

od naszej postawy będzie zależeć postawa innych, którzy zaczną się budzić ze snu. młodzi pójdą za tymi, którzy znają drogę i wiedzą jak iść by dojść do celu, nie gubiąc nikogo po drodze i nie zapomnieć po co się szło. jeśli dla kogoś drugi człowiek nie jest wartością samą w sobie, bez względu na to jaki jest, niemożliwe jest spotkanie się na żadnej płaszczyźnie. dlatego trzeba rewidować swoją własną hierarchię wartości i podejmować trudne decyzje, króre sprawiają, że to co było niemożliwe stanie się możliwe.  proszę, przemyślcie Państwo to – mamy razem wielki potencjał, razem.

Roman Kafel: Zanim pokochamy sie- jak chlop z chlopem, wojt z plebanem, magnat z wladca , krol z krolewiczem,  krolewna z brzydkim kaczatkiem, garderobiana i dama tfuu… z towarzystfa… Poswieccie panowie chwile czasu i przeczytajcie uwaznie- ot tak dla przypomnienia…taki wycinek z Historii naszej Ojczyzny. W szczegolnosci szczegolnej zwrocie swoja laskawa uwage na dwa zdania: W dokumencie z 1341 r. zagwarantował wyznawcom Kościoła prawosławnego poszanowanie ich obrządku i obyczajów. Dzięki takiej postawie króla Kazimierza Polska stała się pierwszym wielowyznaniowym państwem w Europie, gdzie dwór królewski był katolicki. Potem se poczytajcie po kolei, jak bylo… i na koncu -jak sie skonczylo’ cyt: za zrodlem- zebyscie nie przegapili: Konfederacja warszawska sprawiła, że XVI-wieczna Polska zyskała w Europie miano „azylu heretyków”, a u dzisiejszych badaczy „państwa bez stosów”. W kraju znajdowali schronienie wyznawcy sekt protestanckich, uciekający przed wyrokami katolickich sądów duchownych i trybunałów inkwizycyjnych, a także ludzie nienależący do żadnego wyznania i nieuznający żadnej organizacji kościelnej. A szczegolnie to na samym koncu: Pozawyznaniowa działalność obcych przybyszów, np. jako wykładowców, pisarzy czy typografów, w znacznym stopniu przyczyniła się do rozwoju kultury polskiego odrodzenia.

Kazko, ostatni Vitez Slowian z rodu Lechickiego…dal dokument, ktory wzniosl Polske Slowianska do Potegi…Slowianskiej Potegi- gdzie Chrzescijanie dwoch Pluc Kosciola oddychali  i niesli WOLNOSC! I Wolnosc zachowywali…i chronili Europe…. 230 lat….caly czas w gore i potege i w dobrobyt…ten Krol Chlopkow- jak go pogardliwie nazywali Sarmaci…dbal o wszystkich!

Po 230 latach Polska stala sie przytulkiem dla heretykow..roznej masci…profesorow , wykladowcow, topografow, speleologow, taternikow. ananbaptystow i ezoterykow, masonow i zwyklych kurwiarzy czy pedalow…. a ci przerobili ojcow naszych….w smierdzace gowno! Gotowe do rozebrania w ciagu nastepnych 200 lat! I stala sie Rzeczpospolita  Niebem dla szlachty, Rajem dla Zydow, czyscem dla mieszczan i pieklem dla CHLOPOW! Dzis ten sam ,,dokladnie ten sam wzor nowinkowy, antykrzyzowy, wsciekle antychrzescijanski stosuja- zeby przerobic w to samo a moze jeszcze gorsze gowno i nas… I nad tym sie zastanowcie na miare waszych- wielkich i szlachetnych intelektow/… zuzywanych do: 1 . bluzgania Bogu, 2. Krzyzowi, 3… i bliznim …dla dobra, no wlasnie czyjego??? jakies nowego europejskiego odrodzeniooswiecenia wg Biblii Lucipherosa??? w modelu multikulti???

†††††††††††††††††††††††††

Wierzę w Chrystusa

Zawstydźmy naszych hierachów, którzy jadąc do Brukseli chowają krzyż!

Vismaya: Spotkanie z Jezusem Chrystusem

[…] 3 listopada 2000 przeżyłam pierwsze spotkanie z Jezusem Chrystusem, który ofiarował mi na swojej dłoni własne serce, widziałam ten wieczny płomień obok mnie, był na wyciągnięcie ręki, w tym dniu z moich oczu spadła do końca zasłona. Nie miałam już złudzeń, to co się ze mną działo nie było z tego świata, nie byłam też chora na ziemską chorobę. Jakże jeszcze wtedy byłam mała i prymitywna, jeszcze nie wiedziałam ile się muszę nauczyć … wszystkiego …. a przede wszystkim zrozumieć: kim naprawdę jestem? Póki co, wynurzyła się przede mną tylko jakaś kaleka postać, która wszystko co widziała, to tylko swoje odbicie w lustrze, swoją maskę iluzji. Wejście Jezusa w moje życie było więcej niż zapaloną świecą, było potężną płonącą gwiazdą, w świetle której ujrzałam moją nicość.

To co zdarzyło się 3 listopada nie można tego wyrazić w słowach, namalować kolorami, opisać wierszami, zagrać muzycznym rytmem, to trzeba przeżyć na własnej skórze i odebrać własnymi zmysłami. A to co przyszło do mnie znacznie później w dniu 6 stycznia 2001 było jeszcze donioślejsze, chociaż nie było tam ani jednego słowa, szeptu, dotyku, było tylko połączenie dwóch serc, które nagle ja śpiąca w łóżku zaczęłam odbierać z jakiegoś punktu obok mnie. Otworzyłam oczy, było ciemno, cisza, obok mnie na krawędzi łóżka siedział cichutko Jezus Chrystus i patrzył na mnie z miłością. Nie przestraszyłam się, bo miłość jaka płynęła z Niego do mnie była tak potężna, że trudno ją ująć w słowa.

Promieniowała w całym pokoju. Miłość, która niosła cudowny zapach miłości, która grała i śpiewała swoistą pieśń i wnosiła w moje serce ogień, a ten płonął ale nie palił. Rozwijał moc mojego istnienia, usuwał moje osamotnienie. Poczułam się zespolona z całym Wszechświatem. Trwałam w ramionach jakiejś mocy, która leczyła we mnie wszystkie rany. Oddychałam tą miłością i cieszyłam się jak małe dziecko.

To nie była miłość jaką czują kochający się ludzie, to była miłość z powiewem świętości, czci, potężnego szczęścia. Trwało to jakiś czas i nagle poczułam, że muszę wyjść do łazienki … Jezus Chrystus zniknął … jakże czułam się nieszczęśliwa, byłam na siebie rozgoryczona, jakże mogłam zniszczyć tak cudowne chwile, coś tak subtelnego, pięknego … ot, moje niedoskonałe ciało …. Wróciłam z łazienki, była godzina 1-sza w nocy, ponownie położyłam się do łóżka, smutna, rozczarowana …. i co się dzieje?

Nagle z mroku wynurza się sylwetka Jezusa Chrystusa, siada na krawędzi łóżka i wszystko wraca, czuję się całkowicie bezpieczna i nasycona cudowną miłością. Mijają godziny, a ja cały czas pływam w oceanie miłości … trwałam tak do 5-tej rano, niebieski mrok uchodził, a z nim ten cudowny przekaz miłości. Odchodził też Jezus, ale w zamian zostawił mi cudowny obłok pachnący Jego Miłością. Już nie było mi smutno tylko radość zalewała moje serce. Przeżyłam coś najpiękniejszego – Miłość Boga i zdawałam sobie z tego sprawę, że to dopiero przedsionek Nieba. Zdałam sobie także sprawę, że ja nie jestem zdolna do takiego kochania, bez względu na to ile czasu spędzę tutaj na Ziemi ucząc się tylko miłości.

Jakże można żyć szczęśliwie na Ziemi, skoro zakosztowało się takiej miłości … jakże można mieć spokojną noc i słoneczny dzień? Można szukać latami ziemskiego szczęścia, ale kiedy raz posmakujemy Boskiej Miłości to szybko pojmujemy, że ludzka miłość jest niczym, tutaj na Ziemi nie ma takowej, która się przejawi kolorem, zapachem, oddechem, pieśnią … w każdym jej elemencie jest urok i piękno … i pozostaje za nią tęsknota na zawsze!

Wszystko to zdarzyło się więcej niż 10 lat temu, tylko kilka osób znało to moje doświadczenie …. myślę, że to jest dobry czas, aby ją ukazać większej ilości ludzi, teraz kiedy w naszym życiu mamy tyle różnych wątpliwości, co do Jezusa, Jego misji, naszego przeznaczenia … teraz kiedy ludzi tyle rozprawiają i zachwycają się swoją niedoskonałą miłością…

MODLITWA  GRZESZNICY
W Internecie znalazłem bezimienny, nieznanego autora wiersz Прочти(Przeczytaj…). Spodobała mi się jego treść i rym. Postanowiłem przetłumaczyć na język polski. Dodałem tytuł: Modlitwa grzesznicy. Oto, co z tego wyszło. Dlaczego 6 zwrotek, a nie 5 – jak w wersji rosyjskiej? Po prostu chciałem jeszcze zamieścić piękne myśli z wersji oryginalnej i nie zmieścilem wszystkiego w 5 zwrotkach. To była moja pierwsza próba z tłumaczeniem poezji rosyjskiej na j.polski. […]  Wysyłam przetłumaczony przeze  mnie wiersz z Internetu rosyjskiego. Była to pierwsza próba. Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów. Niech Pan Bóg czuwa nad Wami i prowadzi.  Pozdrawiam – Andrzej Leszczyńsk
 
Прочти…                                                       Modlitwa grzesznicy
Господи, какой ко мне Ты добрый,             Wszechmocny Boże, jaki jesteś szczodry
Ты подаеш мне все, что я прошу.               Dajesz mi wszystko, o co proszę Cię
А я, неблагодарна и утробна                       W Miłości swojej niepojęty, dobry
Все больше с каждым днем грешу.             A ja wciąż grzeszę, Panie, ratuj mnie
 
Господи, какой Ты милосердный,                            Boże mój, jesteś taki miłosierny
Я так прошу, чтоб Ты меня простил,                   A ja niewdzięczna, grzeszę w każdy dzień
Ведь Ангел мой молился так усердно,                    Ojcze mój, dla mnie zawsze byłeś wierny
Писать грехи он выбился из сил.                             Proszę Cię bardzo, serce moje zmień
 
Прошу прости, заблудшую и скверну,           Mój Anioł za mnie modlił się wytrwale
Ведь блудницу большую Ты простил,             Spisując grzechy moje opadł z sił
Но скажешь Ты, тогда и будет верно:         On płakał, gdy raniłam Cię zuchwale
„Я не могу, об этом не проси…”                      Lecz jak przyjaciel zawsze blisko był
 
Душа моя всегда к тебе стремится,                       A dusza moja wciąż do Ciebie dąży
Ей хочется подняться в светлу высь.                     Chce podnieść się do światła, w górę, wzwyż
Хочу с Тобой навек соединиться,                              Chce z Tobą być na zawsze, lecz czy zdąży…
Но Ангел не пускает: Помолись!                               Ja ufam, że pomoże mi Twój Krzyż
 
Молюсь я так усердно, со слезами,                   Jawnogrzesznicy wielkiej przebaczyłeś
Мой господи, прости меня, прости.                 Mi też do serca żal za grzechy tchnij
И душу маленькую уж под небесами,                Anioł, którego dla mnie przeznaczyłeś
Отец Небесный, от грехов спаси.                      Szepcze: do Nieba swe modlitwy ślij
 
                                                                                       Dziś widzisz, modlę się we łzach i szczerze
                                                                                       Odpuść mi grzechy, których ogrom mam
                                                                                       Ocal maleńką duszę mą, ja wierzę!
                                                                                       W ostatniej chwili choć, u Niebios bram …

                                                                                                            Andrzej Leszczyński, 17.5.2011 r. Poznań

Kiedyś napisałem po rosyjsku wiersz, poświęcony obrońcom Białego Domu z X.1993 r., którzy bronili demokratycznie wybranych posłów do Dumy, a których rostrzelał Borys Jelcyn z czołgów, ustawionych na rzece Moskwie. Kiedyś już pisałem o tym do grypy666, że strzelano wówczas pociskami implozyjnymi (implozywnymi?), po wybuchu których zostaje tylko krew i szmaty z ubrań.  Korytarze w Białym Domu po bitwie spłukiwano wężami strażackimi, bo setek ciał po prostu nie było (nie było co zbierać). Nawiązywałem do katastrofy w Smoleńsku, gdzie np. dzieci z pobliskich domów pytały polskiego księdza z wycieczki (było w N.Dzienniku), czy mogą wziąć znalezione zęby (szczęk, żuchw nie było). O tamtych walkach opowiadał mi obrońca B.Domu, były żołnierz, walczący w Afganistanie. Byłem wtedy w Moskwie na delegacji i 4 godziny oprowadzał on mnie wkoło Domu, pokazując miejsca, gdzie leżał, strzelał. Sam leżał 3 dni w kostnicy, myśleli że trup, a on po 3 dniach ożył. Kiedyś napiszę o tych dniach szkic. Coś mnie pobudza do tego, tak samo jak w przypadku wiersza У Белого Дома. Kilka miesiecy chodził mi ten temat po głowie i nie dawal spokoju. To byla jakaś obsesja. Dopiero jak usiadłem i po dwóch dniach wiersz był gotów, wszystko się uspokoiło i myślenie wróciło do normy. Wtedy obok B.Domu spisałem piękne wiersze ludzi, kochających Rosję. Wysyłam je Panu wraz z moim wierszem oraz opracowaniem Diabelskie błogosławieństwo w Rosji. U nich też „pasterze” współpracują już jawnie z szatanem.

Kończąc, dziękuję Panu z całego serca za to, co Pan robi dla Polski. Ze dwa razy dziękowałem Panu na Blogu Grypa666. Niech Pan Bóg prowadzi Pana, a Anioł Stróż strzeże przed Złym i złymi ludźmi. Szczerze oddany – Andrzej Leszczyński.

PB: Panie Jezu Chryste Synu Boży zmiłuj się nad bratem moim, Andrzejem Leszczyńskim. Rozumiem nakaz pisania/tłumaczenia poezji. Po ataku NATO na Jugosławię wiosną 1999 r. natknąłem się na fascynujący wiersz po angielsku Dobricy Ericia.  Odszukałem wersję oryginalną, serbską, która zarezonowała w duszy słowiańskiej.  Chęć przetłumaczeni wzmogła się… nie chęć, jakiś nakaz tak silny, że do dziś go nie rozumiem. W parę dni z pomocą Serba-poety i poligloty w USA, wyjaśniwszy znaczenie wszystkich słów, niuanse itp. detale, przetłumaczyłem, zachowując treść, rytm i rym. Na konferencji w Belgradzie z okazji 10-lecia napadu NATO na Jugosławię, wychodzi na scenę aktorka serbska, słyszę znajome słowa, z oczu toczą się łzy…

†††††††††††††††††††††††††††

Reklama

Reklama sponsorowana Wykluczonych

Oferta specjalna – KanalioZator

MASZ PROBLEM PRZED WYBORAMI? KUP wielofunkcyjny miernik KanalioZator! I JUZ PO PROBLEMIE! KanalioZator – pomiar szybki i bezbolesny, wynik pewny w KantoWałach. Podstawowa jednostka pomiaru: KantoWał  = skrót KaW, 1 kilo KantoWał  = 1kKaW. Szeroki asortyment i zakres pomiarów: od 1 KantoWała do 10 mega KantoWałów, w zależności od miejsca zastosowania. Licznik – który zmieni Świat!!! W zelektryfikowanym kraju w rękach ludu, KanalioZator dokona cudu! Aktualnie w ofercie – KanalioZator:

 • osobisty,
 • związkowy,
 • stowarzyszeniowy,
 • partyjny
 • gminno-samorządowy
 • sejmowo-senatowy,
 • może być i inny

Na zamówienie wykonamy każdy rodzaj KanalioZatoru według potrzeb zamawiającego. UWAGA! Na skali pomiarów nie ma wartości ZERO. Na wyraźne życzenie możemy wstawić. Tylko NASZ KanalioZator na życzenie wydaje papierowy certyfikat uznawany przez społeczność międzynarodową . Może być przydatny do oznakowania wynikiem pomiaru kandydata na liście: np. wyborczej. Instrukcja użytkowania KanalioZatoru zostanie odrębnie opublikowana w uzupełnieniu oferty.

Producent i dystrybutor: QampaLampa L.C.D Corporations. Patent  światowy NR 999 999 999 999 999 999, Prawa autorskie: BIZ_KAF

Boguchwała, A.D. 28 maja 2011 r. – mgr inż. Józef Bizoń  – boguchwala@go2.pl

Ps. Jak uratować Okrągły Stół, który zrobiono z … Wielkiego Kantu?

Komentarzy 6 do “Bio-atak E-coli”

 1. […] Via Scoop.it – PostvideoartRaport określa Izrael jako organizację wprowadzającą terror (art. 1690 i in.). Brutalność opisanych tam wydarzeń (np. bombardowanie ludności cywilnej w szpitalu przy użyciu białego fosforu) nie pozostawia wątpliwości: …Show original […]

 2. […] Więcej informacji https://grypa666.wordpress.com/2011/06/06/bio-atak-e-coli/ […]

 3. […] Mike Adams, przekład Piotr Bein […]

 4. […] E-pieprzyć parchatych SS-ynów! Grypa666 ogłasza Tydzień Pisania o Parchach Parchatych Chaz-basistów. Pod koniec tygodnia, oglądaj wyniki w dziale Wariatkowo żydowskie. […]

 5. […] pod adresem kilku Wykluczonych oraz sugestii spisku PB-AS przeciw Narodowi Polskiemu, zamieszczam Dr inż. Maciej Pokora znalazł “wroga”. Nie ma czasu odwikłać kolejnej intrygi MP. Pomijam przekłamaną „historię” wątku wg MP i […]

 6. […] Bio-atak E-coli […]

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: