Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Rzondy olewają skażenie z Daiiczi

Posted by grypa666 w dniu 09/05/2011

Wspomóż mnie, na konto lub PayPala

 Zawartość (uaktualniana do następnego wpisu, chronologia wewnątrz działów)

ALERTY

Piszecie…

Temat Tygodnia: Spór o pryncypia

Najnowsze (stopniowo przenoszone do działów poniżej)

Skażenie globalne i Daiiczi

NWO

Piekiełko.pl

††††††††††††††††††††††††††††

PATRZ TEZ ALERTY WE WPISACH OD 8.3.2011

ALERT 3: stopienie w reaktorze 1 nie do pokonania, niezwykle groźne

Tedd Weyman email do Piotr Bein 13.5.2011

Jest dokładnie to, co opisałem na początku po eksplozji reaktora 1.  Wiemy z balistyki 1-go wybuchu reaktora 1, że to NIE był wybuch wodoru, a suopre-krytyczne, szybkui krytyczne zdarzenie nuklearne, oznaczające stopienie rdzenia reaktora i uszkodzenie osłony wewn. Teraz mają problem z corium. Czy znasz skład i chemię corium? To jest materiał niemożliwy do opanowania … czy próbujesz chłodzić corium wodą czy nie — ni ema sposobu.  Utrata chlodziwa w reaktorze typu GE Mark 1 powoduje stopienie rdzenia. Powstaje „lawa reaktorowa” złożona z przegrzanej, piroforycznej mieszanki, która staję się hiper-źródłem promieniowania gamma i radiacji neutronowej. Lawa składa się z radioaktywnych metali, materiałów ceramicznych i betonu wewn. reaktora. Konsumuje siebie samą i otoczenie,  Corium to masa chemicznie czynna, wysoce synergistyczna. Zaopatrujący się z siebie w energię, nie do opanowania, bo nie da się oddzielić poszczególnych składników corium. Nie da się ugasić corium wodą, nie da się stłumić piaskiem, olejem, betonem czy in. materiałem przez odcięcie dopływu tlenu. Chemia coriums,  jego wspołreakcje nuklearne i promieniowanie gamma produkują ciepło. Jeśli corium zetknie się ze ścianą osłony/obudowy, a tak jest w Daiiczi, wyrywa dziurę, podobnie jak pocisk plazmowy typu HEAT (stosujący uran jako metal do plazmy, ale są też inne metale do tego celu – PB) . Uranowy HEAT przebija 35 cm pancerz wieży czołgu. Nie ma sposobu na pokonanie reakcji corium – chyba że wysadzić go w powietrze ładunkiem zdolnym wyparować składniki lawy.

Plan zalania reaktorów Daiiczi może wywołać nowe eksplozje, ostrzega ekspert: Ratownik wewn. budynku reaktora 1 w Daiiczi. Foto: AP. Eksperci ostrzegli o potencjalnie niebezpiecznej radiacji… — Guardian, W. Brytania

ALERT 2: Mówienie prawdy o Daiiczi – „nielegalne” od 22.4.2011!

ALERT 1: Nadzieja dla ludzkości, podszept wonTuSSkowiu: Japonia odchodzi od energii A

10.5.2011 – Gubernatorowie 2 prefektur Szimane i Saga nie zatwierdzą wznowienia eksploatacji siłowni A. Premier Kan wydał instrukcje wdrażania energii odnawialnych, np. potencjał wiatrowy płn.-wsch. Japonii przekracza obecną produkcję energii A kraju.

Rząd Japonii zrobił drugi po harakiri właściwy krok: odchodzenie od energii A, krok milowy dla zdrowia ludzkości! Popierajmy takie posunięcia, napierajmy na wonTuSSkowie i Knessejm, by znieśli plany energii i śmietnisk A w Polsce!


ALERT : Ostrzeżenie o radioaktywnych pyłach z Daiiczi

 • Pyły rozchodzą się na wielkie odległości, stanowią zupełnie inne zagrożenie niż zdjęcie rtg czy ekspozycja na promienie kosmiczne podczas lotu samolotem. Pyły mogą zostać wewnątrz organizmu na długi czas lub na zawsze, napromieniowując komórki i powodując schorzenia jak rak.

 • Wykryto pyły z Daiiczi w USA. W Japonii przekroczyły one stężeniem pyły z prób A w l. 1950-ych i 1960-ych. W Ameryce Płn. zaprzestano monitoringu.

 • Niektóre izotopy mają własności podobne do neutralnych substancji w otoczeniu, np. izotop cezu jest dla roślin nieodróżnialny od potasu, głównego składnika nawozów.

 • Monitoring otoczenia (powietrze, wody deszczowe, powierzchniowe, gruntowe, gleby, pożywienie) jest niezbędny do ustalenia kroków zaradczych w poszczególnych krajach na półkuli płn., gdzie opady z Daiiczi pozostaną w atmosferze i otoczeniu.

 • Monitoring wymaga kosztownego sprzętu i ekspertyzy, których ludność nie ma, dlatego władze muszą przejąć tę odpowiedzialność.

 • Środki zaradcze są proste, podobnie jak w walce z pyłami ołowiowymi jakiś czas temu:

 1. Ostrzeganie ludności o napływie skażenia, np. w deszczu, by mogła podejmować odpowiednie decyzje, np. odłożenie zajęć na zewnątrz na inny czas.

 2. Badanie akumulacji w roślinach, wodzie, owocach morza, żeby odpowiednio ostrzec i chronić ludność.

 3. Unikanie działalności wytwarzającej kurz i pył (np. remont domu).

 4. Niewnoszenie odzieży wierzchniej i butów do wewnątrz mieszkania, mycie rąk w okresie większego skażenia.

 • Punktem wyjściowym jest stały i kompletny monitoring lokalny przez władze państw, regionów, gmin, miast. Musimy naciskać na władze, by wywiązały się z tego podstawowego zadania ochrony ludności.

††††††††††††††††††††††††

Piszecie…

Mgrabas: znalazłem w internecie opracowanie o energii orgonowej, nie wiem ile w tym prawdy, ale warto zapoznać się z tym opracowaniem.

Robert z Australii: Drogi Panie Piotrze, Proszę pójść na stronę internetową Ricka Simpsona Phoenix Tearsi przeczytać AN IMPORTANT MESSAGE: Fighting The Damage Caused By Radiation. Życzę powodzenia.

PB: Rick zaleca olej konopny wysokiej jakości jako remedium na skutki zdrowotne radiacji. Twierdzi, że są dowody zaleczenia objawów poradiacyjnych u pacjentów napromieniowanych w leczeniu raka. Nie pisze, czy chodzi o radiację zewn. czy wewn. A to wielka różnica, bo dla radiacji wewn. należałoby usunąć osadzone w organizmie drobinki promieniotworcze, a na to jeszcze sposobu nie ma, wg znanych mi, niezależnych specjalistów z LLRC (ECRR) i UMRC. Zapytam Prof. Majewską i Dra Jaśkowskiego.

Dr Jaśkowski: Nie mam żadnego doświadczenia z taką terapią. nie wiem. Ale jestem zdecydowanym przeciwnikiem  tzw panaceum czyli jednego leku-preparatu na wszystko, Życie jest zbyt skomplikowane aby jedną tabletką załatwić każdą sprawę. To byloby za łatwe.

Krzysztof: Witam Pana, Dawno juz nie pisalem do Pana co nie znaczy,ze nie obsrwoje i nie sledze biezacych zagadnien.  Zycie goni, czas jednak on biegnie coraz szybciej.  Chcialbym zapytac Pana, czy dysponuje Pan linkami, materialami dot. pronblemow Palestyny i Izraela. Probuje sobie ulozyc w glowie pewne informacje. Np: Izrael pozostaje’narodem wybranym’ i w swietle Biblii Bog nie zmienia swego stanowiska. Jak zatem tlumaczyc zbrojne dzialania przeciw Palestynie, bombardowania, niszczenie osiedli? Czy osoby zamieszkujace obecne terytorium Izraela to Izrealici? Czy moglby Pan sprobowac przeslac mi jakies  linki? Pozdrawiam i zycze wytrwalosci i zdrowia.

PB: Witam. Masz zaległości, wszystko było wyjaśnione na blogu. Wejdź na W imię Boga, szukaj Scofield. Obecna mystyfikacja o wybraństwie Izraela i Izraelczykow rto matactwo talmudyczno-sykonistyczne. Jezus Chru=ystus wyjaśnił, że skończyła się specjalna miłość Boga do niegdyś bogobojnych, dlatego wybranych przez Niego, starotestamentowych Izraelitów. Poprzez swe straszne grzechy i odejście od Boga stracili Jego Laski. Chrysr=tus wskazał, kto jest w Narodzie Wybranym — wszyscy, którzy podążają za Synem Bożym. Zauważ jak neo-faryzeusze poprzez Scofielda próbowali sfałszować przekaz Nowego Testamentu w sugestywnych przypisach do Biblii, do dziś używanej w tezw. Biblii Scofielda findamentalistów w USA, ostoi judeocemtryzmu. Bez nich neo-faryzeusze nie mieliby poparcia społecznego dla polityki USraela. Niestety podobne bezeceństwa usłyszałem kilkakrotnie od polskich katolików, zjudaizowanych, oczywiście. Mówią np. Musimy popierać Izrael, bo to Naród Wybrany i grozi im zniszczenie przez islam. Ta wierutna hasbara  chroni ludobójczy Izrael u katolików i wznieca ich nienawiść do muzułmanów. Patrz także Polscy chrześcijańscy syjoniści? Pisz, jak będą pytania po lekturze.

Amadeusz: Witaj Piotr, Znalazłem dziś na grypie poniższą wyliczankę: Obudzeni: Alex Jones, Jeff Rense, Charlotte Gerson, Jonathan Landsman, David Icke, Jesse Ventura, Gerald Celente, Ron Paul, Robert Scott Bell, Dr Busby, Dr David Duke, Dr Andrew Wakefield, Suzanne Somers, Dr James Forsythe, George Noorey… W Polin Prof. Majewska, Dr Jaśkowski, Dr Brzecka, Dr Kozłowski, Dr Ratajczak, Dr Szcześniak, mgr. inż Cierpisz, Poliszynel, MonitorPolski, Zagrypiona, Vismaya, 7777777blog, Kefir2010, Globalna Świadomość, Icke-owcy, Grypa666… i wieeelu in. z tego powodu Wykluczonych. Zapomniałeś o najważniejszym ? William „Bill” Cooper – jeden z prekursorów. Najbardziej niebezpieczny dla NWO, charyzmatyczny, mający posłuch i dlatego zamordowany… Nie możemy o nim zapomnieć 😉

PB: Racja, ale jest też wieeeu innych, np. Aaron Russo, Robin Cook czy zamordowani uczciwi badacze broni biologicznej…

Zbigniew: Witam, Panie Piotrze, na forum internetowej strony wielkiego muzyka Czerwonych Gitar  Pana Seweryna Krajewskiego pisze jego wielka fanka z Japonii P. Ritsuko z Hiroszimy, znająca doskonale j. polski. Proponowałbym się z nią skontaktować, mogłaby wnieść wiele do pańskiego blogu chociażby poprzez tłumaczenie tekstów z j. japońskiego. Pozdrawiam serdecznie

PB: Niech napisze na formularz kontaktowy, jeśli moglaby coś przetłumaczyć.

Gallus:  w promieniu 10 km od reaktorów w fukushimie pozdychało bydło. teraz ginie bydło, a potem ludzie będą zdychać, narazie to ludzie mają w japonii w szczególności uszkodzone mózgi radiacją i to dosłownie – neurony mają uszkodzone, procesy poznawcze i sobie nawet nie zdają sprawy, że radiacja ich powoli zabija, to samo sie dzieje z ludzmi ktorzy piją aspartam w coca-coli

††††††††††††††††††††††††††††

Temat Tygodnia: Spór o pryncypia

Roman Kafel  zablokował emaile od niektórych poniżej, Andrzej Szubert zażądał wycofania swych komentów. Przyzwyczajeni do poniewierki i walki o Polską Rację Stanu, Bein i Bizoń trwają na posterunku…

Obecnie przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi jesteśmy świadkami niesamowitego zgiełku na tle katastrofy smoleńskiej z 10.04.2010 r. Od ponad roku trwa rozpaczliwe uzupełnianie wyrwy jaka powstała po stronie PiS w związku z tą katastrofą. Zdają się nam wszyscy mówić: Soros wiecznie żywy – w zamian Lenin wiecznie żywy. Nie liczą się fakty [prawda], etyka, a polityka przybrała wyrazistą formę sztuki oszukiwania Narodu Polskiego. Gra się wszystkimi świętościami Polaków, zero skrupułów, co jest zrozumiałe, gdyż za wszelką cenę nie mogą dopuścić do tego, aby ziściło się prześladujące Jarosława Kaczyńskiego widmo ujawnione w jego mowie wygłoszonej w lutym 2005 r. w Fundacji Batorego żydowskiego „filantropa” G. Sorosa …
………… No i na zakończenie.  To jak to jest z tym Judaszem Anny Sobeckiej i z jego „urodzinowym świętem” w dniu 1 kwietnia? Po co i w jakim celu była ta mowa poseł Anny Sobeckiej w dniu 1.04.2008 r.? „Czy bowiem wiedzą państwo, że w tradycji chrześcijańskiej 1 kwietnia to dzień urodzin Judasza? (Wesołość na sali) Czy nie ma w tym jakiejś symboliki?”   Nadeszło kryterium prawdy. Pod jesienne wybory parlamentarne A.D. 2011 r. rzucono wszystko na jedną szalę. Stawka jest przecież bardzo wielka. Chodzi bowiem o to, czy Polska będzie polska, czy też Polska będzie … Sami sobie resztę już dopowiedzcie.   Potrzeba powstania szczeropolskiej partii politycznej staje się wręcz dziejową koniecznością. No i trzeba się przy tym przygotować na ataki wszystkich mediów realizujących jawnie, a i ukrycie,  strategię wygłoszoną u Sorosa przez Jarosława Kaczyńskiego.   A wzmianka na początku o WPS jest po to, aby nie wpaść w zastawioną następną pułapkę. –  Boguchwała, A.D. 09 maja 2011 r. – mgr inż. Józef Bizoń

 • Józef Bizoń: W ramach prawa do repliki

Judasz w cieniu Smoleńska poświęcony jest ujawnieniu w świetle faktów przewrotności PiS i gremiów go wspierających. O WPS poczyniona jest jedynie bardzo krótka ostrzegawcza wzmianka i ma ona pełne swe uzasadnienie w świetle zaistniałych faktów. Należy pamiętać, że każdy dobrze skonstruowany mechanizm ma co najmniej jedno ubezpieczenie przechwytujące na wypadek upadku mechanizmu głównego. WPS chce zagłuszyć główną treść  artykułu Judasz w cieniu Smoleńska bijącą w PiS i jego mocodawców, co jest zrozumiałe w sytuacji, gdy uwzględni się fakt, że Pan Kosiur  startował na radnego w Otwocku z listy PiS [zresztą bez powodzenia /26 głosów/], a na dodatek  poczyniona wzmianka w artykule uniemożliwia skonsumowanie ewentualnych skutków  artykułu przez WPS.  
Tadeusz Dylak udaje święte oburzenie zarzucając mi kłamstwo poczynione we wzmiance o WPS. No i na dowód tego przywołuje zapisy statutu WPS. Otóż Panie Dylak to nie kto inny tylko Pan w szerokiej grupie adresowej email Tadeusz Dylak <tadeusz943@o2.pl>napisał [2011/5/3]:  sw. Jan ewangelista; 14 Głowa Jego i włosy – białe jak biała wełna, jak śnieg, a oczy Jego jak płomień ognia. 16 W prawej swej ręce miał siedem gwiazd i z Jego ust wychodził miecz obosieczny, ostry.  A Jego wygląd – jak słońce, kiedy jaśnieje w swej mocy. Więcej żydowskiego bajania na stronie  http://www.nonpossumus.pl/ps/Ap/4.php  kto wierzy Żydom niech czyta.  A uczynił to P. Dylak dla wzmocnienia argumentów Andrzeja Szuberta  [poliszynel ] – zażartego wspieracza WPS] – w bezpośrednim kontekście wywodu Andrzeja  Szuberta [May 03, 2011 1:35 AM]:  Co do dziur w mózgu…Nawet po pijanemu byłem za trzeźwy, aby modlić się do wiszących obrazków z madonnami, czy do zbitych deseczek z powieszoną na nich figurką pewnego żydka. Nic też dziwnego, że po opublikowaniu artykułu Judasz w cieniu Smoleńska A. Szubert rozesłał dyrektywę [10 maja 2011 18:13]: Za kolportowanie bzdurnego tekstu autorstwa „szczeropolskiego” JB, zawierającego atak na ludzi związanych z WPS przez „monitorapolskiego” proponuję usunięcie monitorapolskiego z listy korenspondencyjnej. Nie powinniśmy srać we własne gniazdo, ani czegoś takiego tolerować!
Panie Kosiur. Pomimo, że był Pan w tej grupie adresów email, gdy padły te stwierdzenia, to dodatkowo  bezpośrednio po tym dwa razy pytałem Pana – w otwartej korespondencji do Pana – co Pan na to. Nastąpiło głuche milczenie z Pana strony.  I Pan ma jeszcze teraz czelność buzię otwierać pod moim adresem? Zaś dodatkowo P. Dylakowi na okoliczność powoływania się na zapisy statutu WPS, to przypomnę stalinowską Konstytucję  Polskiej  Rzeczypospolitej Ludowej uchwaloną przez Sejm Ustawodawczy  w dniu 22 lipca 1952 r. W artykule 70 ust. 1 tej konstytucji zapisano:  Polska Rzeczypospolita Ludowa zapewnia obywatelom wolność sumienia i wyznania. Kościół i inne związki wyznaniowe mogą swobodnie wypełniać swoje funkcje religijne. Nie wolno zmuszać obywateli do niebrania udziału w czynnościach lub obrzędach religijnych. Nie wolno nikogo zmuszać do udziału w czynnościach lub obrzędach religijnych. Pan i Pana kumple poczytają całość treści tej konstytucji – może się wam przydać.
No i na koniec w odpowiedzi Panu Stanisławowi Sas. Majątku  w sensie materialnym nie posiadam, to i za bardzo nie mam co biednym rozdawać, a biednych doskonale rozumiem, bo sam mam niewiele.  Za to biednym w sensie materialnym [ale i nie tylko], a i biednym intelektualnie, rozdaję za darmo swoją wiedzę. Pan poczyta moje opracowania z 2002 r. no i do nich artykuły na moim blogu Sursum Corda – UNIJNY MATRIX – CO, SKĄD i JAK POBRAĆ  
Jest tam też coś o roszczeniach żydowskich – które są pochodną skrywanego mechanizmu załatwienia na cacy Narodu Polskiego i Polski –  artykuł z 8 października 2006 r. powtórzony w 2010 r. Zadymy sejmowe a sprawa odszkodowań dla Żydów. Jest to tekst późniejszy niż to o czym mówi P. Roman Kafel, ale i dużo wcześniejszy od aktualnych objawień P. Michalkiewicza, którymi zachwycił się Pan Stanisław. Może to dla Pana jest za trudne, ale są tacy co je rozumieją i są im bardzo przydatne. Widzi Pan – majątku się nie dorobiłem, bo jakoś tak się składało w moim życiu, że ciągle ktoś skrzywdzony, biedny materialnie, stawał na mej drodze i potrzebował merytorycznej skutecznej pomocy, a ja mu bezinteresownie udzielałam pomocy – a kosztowało to wiele czasu i wysiłku intelektualnego i nie tylko. I nigdy nie pytałem jakiej rasy, narodowości, jakiego  wyznania, o jakich poglądach politycznych, jest ten skrzywdzony człowiek. Ważne było, że był okrutnie skrzywdzony i wymagał pomocy.  Jeżeli ktoś szydzi z Piotra, bo ostrzega i pokazuje skutki radiacji, które dotykają tych najmniejszych [a nikt nie zna dnia ani godziny, gdy może go to dotknąć  lub jego najbliższych], to zasługuje jedynie na pogardę. Przed takim szydzącymi ludźmi trzeba ostrzegać i broń Boże powierzać im jakąkolwiek władzę, a gdy pchają się do władzy, to bić po łapach ile wlezie.
No i na koniec dlaczego tak ważne są dla mnie pryncypia. Otóż wybierając się w długą pełną niebezpieczeństw drogę chcę uniknąć  ludzi zdolnych do wsadzenia mi noża w plecy w najmniej spodziewanym momencie. W końcu musi być miara do której będziemy się odwoływać przy budowie lub naprawie życia społecznego. To nie może być widzi mi się lub wolny duch, bo wówczas każdy będzie widział inną misię.
………………………….

Tadeusz Dylak z WPS (do PB, który broni Marka Podleckiego, że opublikował tekst Jżoefa Bizonia jak i mylący art. Michałkiewicza): Staje pan w równym szeregu z JB pana sprawa, robi pan z Daiiczi temat numer jeden i największe zagrożenia dla Polaków, pana sprawa, ja mam na to inny pogląd. Przeżyłem Czernobyl i cieszę się znakomitym zdrowiem, przeżyję i Daiiczi. Dla mnie większe zmartwienie czy moi synowie i wnuki będą miały w kraju pracę, czy nie zostaną zmuszeni przez UE do pracy na zmywaku w Berlinie czy Londynie, lub za niewolników na farmach włoskich czy holenderskich, czy młode Polki będą zmuszone do prostytucji u Niemca czy znajdą pacę w polskiej szkole czy szpitalu. Pisanie na blogu o katastrofach i epidemiach nabija czytelników, ale nie może być ściemą dla rzeczywistych problemów jakie mamy tu w Polsce z rosnącymi cenami na żywność, zadłużeniem i tym co z tego wkrótce wyniknie. Niestety zajmuje się pan ściemami ( podobnie jak Michalkiewicz) i żąda tego samego od innych. Niech pan to zrozumie, albo określa się dalej po stronie ludzi typu JB. Mnie na jot-y i Daiiczi niech pan nie nabiera, zbyt to głupawe by dało się strawić.

Piotr Bein: […] dobrze pan pasuje do WPS, a ta z kolei do popisdzielcow… bezholowie — w paru znaczeniach… rowno bronie praw czlonkow redakcji czy publiki… Jozek Bizon ma jaja, zna temat, wali komu trzeba; spoko dobrze rozumiem, co jest grane – Jozek zostaje w redakcji; rzadko kto w Polin zna sie na radiacji albo zna kogos kto sie zna (nikt w WPS ani na tej e-liscie, dr Glogoczowski powtarza mantre lobby A ze szkoly, popisuje sie znajomoscia „dawki” w roznych jednostkach, podobnie jak towprof. Jaworowski); wiec sie poswiecilem w czynie spolecznym = razi ze mam wyniki? jako najwieksza katastrofa A w historii i daleka od zazegnania, Daiiczi pozostanie na Grypie666, skoro tacy decydenci jak pan olewaja zagrozenie, podobnie jak lobby A i waadze od Japonii po Polin… mamy jak wiadomo wolnosc i wolno kazdemu zbagatelizowac zagrozenie z Daiiczi dla ciezarnych czy dzieci w rodzinie… z tejze wolnosci – czy ja panu kaze czytac grype666aln=bo w cokolwiek wierzyc? j anie czytam potralu WPS,  a jak cos tu e-przyslecie to komentuje jak przystalo, zeby blizniego na droge naprowadzic… zawsze mam wahlarz tematow, staram sie dac czytelnikowi dyskusje najlepszych, bo nie jestem ekspertem od wszystkiego: jak byly rewolucje „arabskie” to robilem przy nich, jak 10 IV to probowalem zwodowac niezalezne sledztwo, jak „pandemia h1n1” to sie bronilo oglupionego Narodu i wyszedl najlepiej w Europie – a pan co zdzialal poza wozeniem dzieci na lekcje muzyki?
naprawde b. sie ciesze ze cieszy sie pan zdrowiem po Czarnobylu, 1 mln Europejczykow sie juz nie cieszy bo wykitowali na raka… moja zona od dawna sie nie cieszy bo jako dziecko nalykala sie opadow po probach broni A… maz znajomej Ukrainki wcale sie nie cieszy ze zmarla na raka kosci (stront-90), nie cieszyla sie z chorej na tarczycy zanim odeszla na raka kosci… pani Grazyna z Hiszpanii wcale sie nie cieszy ze jej ukochany syn ma chrobe od urodzenia od pylu w Czarnobyla i ze widziala chodzac po szpitalach w Niemczech mnostwo Turczynek w podobnej sytuacji = ale kazdy sie cieszy tym co ma, bo jednym dane a innym nie… rozum tez… srasznie mnie pan ujal tymi bjednymi kurwami polskimi… ja sie wcale nie martwie powodzeniem potomstwa, bo dalem im zasady i wiedza ze roznie bywa w zyciu, najwazniejsze pozostac czlowiekiem…  no ale trzeba wieryc w „trupa Żyda zwisającego z 2 desek”, zeby tak „naiwnie” zdac sie na Boga… kurwami zostaja Polki bo im sie tak podoba, jechalem z jedna do Berlina na lotnisko – bardzo jej sie te wyjazdy podobaja… inna kurwila sie z zagraniczniakami w kraju, zeby ich opedzlowac z majatku, juz ma chyba trzeciego… jak je WPS uratuje od kurestwa zagranicznego, to znajda cos w kraju, byle nie uczciwa praca i honorowe zycie…  Polacy ze zlewozmywakow z Anglii, wyladuja na to samo w Polin = takie czasy; w Kanadzie od dawna doktoranci jezdza taksowkami, absolwenci uniwerku robia w supermarkecie, sam straciwszy prace  inzyniera robilem za komiwojazera – kompleks jot jest wszedzie, nie ucieknie pan udajac, ze to temat zastepczy; Bialorus ani Rosja nie dadza Polsce zdrowego systemu = trzeba o niego walczyc, ale nie wiedzac z czym sie walczy, gowno sie wywalczy… obrazil mnie pan przyrownaniem do Michalkiewicza… żądam zdośćuczynienia; nie potrafie jak on gawedzic, ale mysle ze pisze jasno o co mi chodzi i zgodnie z historia.

Stanisław Sas: Panie TD, Boi sie Pan o o przyszlosc swoich dzieci a nie rozumie Pan prostego jezyka jakiego uzywa red. Michalkiewicz, ktory jako jeden z pierwszych ostrzegal Polakow o niebezpieczenstwie jakie nam grozi ze stony zydowskich roszczen. Skoro nie jest Pan w satnie skojarzyc takich prostych spraw, to po co w ogole zabioerazc glos. Moze dla Panskich dzieci wlasnie ten wyjadz do Londynu na zlewozmywak bedzie najlepszym rozwiazaniem. My emigranci nie bedziemy sie musieli martwic z czego Polska splaci te odszkodowania.

Tadeusz Dylak (nt. zarzutu, że Józef Bizoń pisze Jednakże trzeba wiedzieć, że WPS gromadzi w swych szeregach [a i w zarządzie] osoby nie cierpiące katolicyzmu – bardzo oględnie mówiąc.): Rzeczywiście brzmi jak donos. Kolejno powinno się zacząć wznosi stosy.  Zastanawia mnie, czy ataki na WPS odbywa się z zawiści że zaistniało i daje się coraz wyraźniej zauważać, czy z też konieczności wykonywania powierzonej przez szefostwo roboty. 
Nasze stowarzyszenie nie jest stowarzyszeniem wyznaniowym, ale też nikt nikogo w nim nie zwalcza za wiarę, czy jej niedostatek. Nie ma w programie stowarzyszenia WPS walki z kościołem, wiarą, Bogiem.  Można to sprawdzi na naszej stronie internetowej.  Pragmatyka każe nam jednak dostrzega, że są Polacy zarówno wierzący jak i wątpiący w istnienie Boga, a rolą polityka narodowego nie jest w żadnym wypadku faworyzowania którejś z tych grup, a w żadnym wypadku skłócania społeczeństwa, czy prowadzenia wojny polsko  – polskiej jak to czynią PO i Pis. Pisanie o nas, że są w zarządzie osoby nie cierpiące katolicyzmu jest nie tylko kłamstwem, ale także próbą osłabiania nas, próbą skłócania z tymi, którzy wierzą. Wiemy wszyscy, że sprawa wiary jest sprawą indywidualną każdego z nas. I niech tak pozostanie. Niech nie będzie takich sytuacji jak kilka dni temu w Kairze gdzie w dzień po beatyfikacji Jana Pawła II w zamieszkach na tle religijnym zostało zabitych dwanaście osób.  Ja sam osobiście uważam, iż kościół jako taki jest potrzebny wielu, bardzo wielu ludziom, jednakże musi to by kościół dla ludzi i narodu, nie dla własnych interesów i nie dla obcych i wrogich nam spraw.  Panowie to jest bardzo oczywisty fakt. Niektórzy jednak stają po stronie tych, którzy rujnowali i rujnują nasz kraj przeciw tym, którzy są temu przeciwni.

PB: definitywnie – dyrektywa szefa razwiedki, Beina… zobacz ile bylo poparcia na Grypa666 na poczatku dzialalnosci WPS i jak zasmrodziliscie sobie sami sprawe… zamiast szukac obok, spojrz w lustro…. podcieram sie wasza deklaracja na portalu = dosc bylo oswiadczen od czlonkow i symaptykow WPS w „e-gronie” tutaj, obrazajacych uczucia religijne wierzacych Polakow… wy do przywodztwa czy wladzy? won do talmudystow! panie Tadku, Jozek dziala wlasnie tak, jak pan tu robi na pokaz w ostatnich 3 zdaniach – jetescie zalosni w WPS!

Dariusz Kosiur z WPS: Do Pana Piotra, Analiza tego wszystkiego, co wchodzi w zakres polityki oficjalnej (istniejącej w powszechnych mediach) i tej nieoficjalnej, a więc tego, czym my piszący w Internecie się zajmujemy nie jest łatwa. Skutki działań lub ich braku ujawniają się często po jakimś czasie i dopiero wtedy możemy wyrobić sobie zdanie n/t osób, ugrupowań, ich działań i ich poglądów. Pan buduje własny osąd (oczywiście to Pańskie prawo) na temat WPS w sposób mało rzetelny, czyli po bardzo płytkiej analizie różnych faktów i opinii. Żeby nie zanudzać: JB, którego opinię o WPS zdaje się Pan podzielać, atakuje nas z różnych powodów, wymienię i omówię tylko jeden, ale bardzo istotny i wymowny.
JB zarzuca nam wrogą i rozbijacką inicjatywę wobec partii Przymierza Narodu Polskiego prof. R.H.Kozłowskiego w czasie organizowania się narodowych środowisk do wyborów prezydenckich. A fakty są nastepujące: partia PNP zwołała w Krakowie spotkanie (kongres), którego celem było przyłączenie się środowisk narodowych do PNP i stworzenia szerokiego frontu, który miał poprzeć prof.R.H.Kozłowskiego w wyborach prezydenckich. PNP, tak głoszono, posiada aparat partyjny zdolny zarejestrować listy wyborcze. Spotkanie (kongres) wyznaczono na kilka dni przed ostatetecznym terminem składania do PKW list wyborczych. Jednak na tym spotkaniu poinformowano przybyłych, że prof. R.H.Kozłowski rezygnuje z udziału w wyborach. Była to, więc klasyczna agenturalna gierka polegajaca na wyeliminowaniu środowisk narodowych z wyborów. Stąd potem wiele chaotycznych różnych wyborczych inicjatyw i wzajemne odbieranie sobie nawet tych pół procentowych głosów, zamiast jednego wspólnego kandydata. Nasz udział, WPS (czyli mój) w wyborach miał tylko jeden cel: uzyskać szansę na publiczne głoszenie treści narodowych, jak wiadomo i to się nie udało.
Powyższe fakty (sprawdzalne) może Pan skonfrontować z opinią JB i wyciąnąć wnioski.  Co się tyczy Pańskiej krytki WPS, że nie bierze udziału w akcji n/t zagrożeń spowodowanych promieniowaniem radioaktywnym, to proszę sobie odpowiedzieć na pytanie, czy miałaby sens taktyka wojenna (w naszym przypadku partyzancka), polegająca na zgromadzeniu wszystkich jednostek w jednym okopie przy tym samym karabinie? To byłaby chyba wielka głupota. Natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, żeby Pan swoją akcję (własne teksty) zamieszczał na naszych stronach, czyli strzelał ze swojego karabinka, ale oprócz z własnego także i z naszego okopu. Chodzi przecież o atakowanie wielu celów, a nie tylko jednego.

PB: Panie Darku, jesli ma pan ratowac twarz, prosze sobie darowac; jesli ma pan (i inni z WPS i sympatycy) program poprawy, chetnie opublikuje. Niesprawdziliscie sie kilkakrotnie… nie ilosc slow tylko jakosc czynow sie liczy = rozumiemy sie? Durną taktykę okopowa wyznaje WPS… zaś ja na samym poczatku Daiiiczi apelowalem, zeby blogi i witryny linkowały do specjalizujacych sie czasowo w katastrofie, a wobec zbiegu problemow globalnych — zeby pozostały w swoich tematach. Pozniej napominalem pare razy, widzac  olanie najwiekszej katastrofy A w dziejach, m.in. przez WPS i kibicow. Zamiescilem wasze kondolencje nt bomby w Minsku, WPS w dalszym ciagu nie ostrzegalo o Daiiczi, po ktorym bedzie wiecej ofiar w Polsce czy na Bialorusi, niż z najwiekszego zamachu terrorystycznego (11 IX). Wchodzic na portale nie mam czasu – po to sa linki, a na wasz portal szczegolnie nie wejde do dyskusji, bo sie spaliliscie w dzialaniu kilka razy. Kazda wasza inicjatywe poparlem na Grypie666, jako minimum mogliscie zlinkowac do moich blogow gdzie wyszly jedyne po polsku, najbardziej zaawansowane i najwczesniejsze oceny, ostrzezenia od niezaleznych expertow; zlekcewazyliscie to mimo e-poczty. Chcecie byc szanowani, szanujcie innych… Nie znam drugiej strony, ale postawienie wszystkich kart na prof. Kozlowskiego bylo bledem, podobnie jak granie pod reguly narzucone przez kompleks jot (demukracja, partie, wybiury). Dostaliscie nauczke; wyborcy dali wam tez nauczke za podczepienie sie do popisdzielcow. Niektorzy z kregow WPS, w skandaliczny, nawet kryminalny sposob narzucaja antysemityzm i antychrzescijantwo (pod nute talmudyzmu i zysjonizmu, ktore rzekomo zwalczacie!)  = samo to eliminuje was z wyscigu wybiurczego… Od lata 2009 mowie, ze trzeba wypracowac i zastosowac niekonwencjonalne metody = kluczem jest edukacja czego i wam zycze np w takich podstawach przezycia i zachowania zdrowego umyslu, jak radiacja i scypionki… Grypa666 pozostanie liderem w bezposrednich zagrozeniach biologicznych Narodowi i ludzkosci, kontynuowac tez bedzie edukacje nt. pra-zrodla wiekszosci wspolczesnego zla — kompleks jot.

Jerzy Ulicki-Rek:  Dariusz. Moim zdaniem tracisz czas na dyskysje z p. Piotrem. Urodzeni z „kompleksem jot” musza byc wszedzie i zawsze na czele i zawsze stworza sobie stanowisko. P. Bein bedzie „liderem w bezpodrednich zagrozeniach biologicznych ..”:):):)  Jak to sie podswiadomie mozna wygadac:) Ciekawe czym nas beda truli?  Moze sie wreszcie dowiem co to jest ten „kompleks jot”:)

PB: Ja będę truł o kompleksie jot, ty antysemicko :<( Nie to, że liczę że coś zrozumiesz, skoro nie zrozumialeś na 40 stronach w 2 językach, ani po słowiańsku dziś od Romana Kafela. :<(((((

Dariusz Kosiur:  Panie Piotrze, widzę, że temat, czy pogląd dotyczący uprawiania polityki i polityki jako takiej nie pozwoli nam osiągnąć jakiegoś kompromisu. Ale, cóż trzeba to przeżyć. Natomiast zaskakuje mnie Pańskie stwierdzenie: „Niektorzy z kregow WPS, w skandaliczny, nawet kryminalny sposob narzucaja antysemityzm i antychrzescijantwa”. Trochę tak, jakbym słyszał Michnika, czy też jego pobratymców. Panie Piotrze nie będę wyjaśniał znaczenia terminu „antysemityzm”, ale muszę stanowczo zaprotestować przeciw Pańskiemu stwierdzeniu. Uważam, że jest niedopuszczalne, wręcz skandaliczne utożsamianie obrony narodowych polskich interesów przez członków WPS z antysemityzmem i antychrześcijaństwem. Krytyka Ż(ż)ydów i Kościoła Katolickiego (jego hierarchii, a nie etyki katolickiej) nie ma nic wspólnego z nienawiścią do nich. Pańskie stanowisko wyklucza jakąkolwiek obronę polskich interesów, takie stanowisko prezentują od dawna wrogie Polsce siły. Takie stanowisko wyklucza także każdą dyskusję.

PB: Panie Darku, Jakbym slyszal hasbare… Na podobnym e-forum z udzialem czlonkow WPS, od sympatykow i osob podajacych sie za wspolpracownikow WPS, padly (i padaja) te skandaliczne wypowiedzi – BEZ REAKCJI osob z WPS.
Odcinam się od obu tematow, bo sluza „razwiedce”:

 • – Obraza chrzescijan – specjalnosc Talmudu i syjonizmu.
 • – Sklocanie Polakow wierzacych z niewierzacymi, katolikow ortodoksyjnych z „modernymi”, katolikow z in. chrzescijanami w Polsce.
 • – Utrzymywanie pozoru zagrożenia Żydow antysemityzmem, żeby ich trzymać pod kontrolą przeciw gojom.
 • – Infiltracja środowisk patriotycznych podstawionymi i rzeczywistymi antysemitami, żeby zwijać te grupy jako „antysemickie”, gdy dojdą do głosu lub wladzy.
 • – Falszowanie historii, np. wszyscy Żydzi zli i ze stepów, Szoa mialo ich wytepic z rak chrzescijan, podczas gdy plan i wykonanie bylo przez judeocentrykow (syjonisci, banksterzy).
 • – Poglebianie odosobnienia Żydow pozytywnych, ktorzy maja czolowa role przeciw judeocentrykom, wg analiz wiodacych dysydentow nie-zydowskich = patrz np. na najnowszej Grypie666:

    Młodzi Dumni Żydzi przeciw lobby Izraela w USA
    Młodzi Izraelczycy za prawami Palestyńczyków

Pisalem juz nie raz: uwazam was za naiwnych, niedojrzalych, nieudolnych politykow popelniajacych kardynalne bledy strategiczne i taktyczne. Rozumiem, ze zdawszy sobie sprawe z kolejnego kardynalnego bledu, pan i WPS w ogole wije sie jak piskorz, zeby wyjsc z twarza przed wybiurami. Ale nie tedy droga; jesli naorawde chcecie zmiany na lepsze, zwolajcie zebranie, wyliczcie bledy, przyczyny i postepowanie na przyszlosc, ogloscie — dla przywroceniai reputacji, bo coraz dalej ona za wami.

Jerzy Ulicki-Rek: Mam nadzieje ,ze p.Bein wybaczy mi to ,ze posluze sie slowami Dariusza aby dac mu szanse na zrozumienie tego co Dariusz napisal bo widocznie w pierwszym czytaniu  sens wypowiedzi umknal jego uwadze.
A jesli pomimo tego p.Bein bedzie udawal ,ze nie rozumie  -to zupelnie inna bajka. Moim zdaniem wyrazniej i jasniej niz to zostalo powiedziane zrobic sie nie da. [Cytat powyzszego komentu DK.]  Od siebie dodam ,ze takie stanowisko to typowa dla Zydow postawa oskarzania o mityczny „anysemityzm’ wszystkich ,ktorych dzialanie monopolowi  zydowskiemu  w kraju pod zydowska okupacja moglby-naqwet teoretycznie zagrozic. Moze p.Bein powie nam otwarcie po ktorej stronie staje w tej walce o Polsce? Bo w to ,ze jest goracym obronca zydowskiego mitu holokaustycznego  juz wiemy. jak to jest z panem panie Bein?Z Polakami w walce o Polsce czy z zydami przeciwko Polakom? 2=2=4 .

PB: Rozumem to pan tu jeszcze nie zgrzeszyl, panie Jurku. Tacy Polaków prowadzić chcą – dokąd? 

Edward Maciejczyk (w odpowiedzi na PB do DK): Skoro w dalszym ciągu otrzymuję pocztę żydofilów mimo skierowań do spam, pozwolę sobie na odpowiedź. Zakładając że „Dobrze to już było” i że wszystko co następuje w Polsce jest relatywnie gorsze od tego co było, to jaki jest powód aby WPS nie stało się stowarzyszeniem powrotu do Normalności?- czyli do chwili sprowadzenia do Polski „Bajek Azjatyckich” wytrzepanych z koszernych kutasów. Wówczas sam wstąpię w szeregi tej organizacji i zacznę pomagać Polakom zejść z azjatyckiego krzyża co ponad wszelką wątpliwość przyczyni się do powrotu do Normalności i sielanki we własnej Ojczyźnie. Pisanie prawdy nie jest bluźnierstwem ! to wtłaczanie azjatyckiej patologii w mózgi Białego Europejczyka jest zamachem na Suwerenność i haniebnym bluźnierstwem wobec Europejskiej Cywilizacji. Zarówno słowo Żyd jak i wszystkie pokrewne hasła muszą trafić do słownika wulgaryzmów i być zakazane w całej Europie. Jahwe jest „bogiem” Żydów – Azjatów ( wg. Jezusa Dzieci Diabła ew. Jana 8/44)  i zawsze będzie wrogiem Białego Człowieka.

Dana Alvi: Drodzy Panstwo,  Polacy w Polsce, ktorzy chca Wolnej i Suwerennej Polski, musza przedewszystkim oglosic Polske Krajem Polskim. I wymagac zeby wylacznie Polacy majacy dobro Polski na sumieniu i wlasnych zdolnosciach dostawali sie do pozycji rzadowych i edukacynjych. Przeciez terazniejsza moznosc rozsylki informacji przez Internet, telefon i gazety jest blyskawiczna.  Sila jest w ludziach !  W Polsce jest ich dobre kilka milionow, – obudzic trzeba.  Zaden Zyd nie moze byc Polakiem ani nikim innym, – wylacznie Zydem.  Zamieszkanie i „obywatelstwo” w roznych krajach nie zmienia obowiazkow zydowskich wyraznie wymagajacych i opublikowanych w ich prawie, w Talmudzie.  Zacytujcie kilka przykladow po polsku.  Nie byloby polskiego antySemityzmu gdyby Zydzi nie opanowywali Polski, nie niszczyli Jej i Jej opinii na calym swiecie. Patrzcie co sie dzieje, – Polacy uciekaja z Polski bo nie widza w Niej przyszlosci, a Zydzi wjezdzaja bo wlasnie widza w Niej przyszlosc.  Patrzcie co sie dzieje na Blizkim Wschodzie, – jak dlugo jeszcze Palestyna bedzie okupowana ?  ZEBY POLSKA BYLA POLSKA, – bez Zydow.

Józef Bizoń: Pani Dano, Wpierw oleum trza mieć w głowie – i to nie w jednej głowie – wówczas nie będzie straszny ani Chinczyk, ani Eskimos czy Żyd. Tu leży pies pogrzebany, bo ogłosić to sobie można – z tego nic nie wynika. No i do tego wszystkiego trzeba znać realia, a nie tylko Eskimosów, Chinczyków czy Żydów – a jeszce do tego trzeba wiedzieć co to jest polityka sensu stricte [z czym to się je, jak to mówią]. Trzecia zasada dynamiki również i tu obowiązuje, a i efekty działań podprogowych też. Warczeć to sobie można – tyle tylko, że na warczeniu się pozostanie.

…Na tym kończymy „spór” z bezpryncypialnymi antychrześcijanami i antysemitami, pretendującymi do władzy p;atriotycznej — PB.

 • „Pan” Michałkiewicz wyjaśnia „razwiedki”

Stanisław Sas: W czasie ostatniego spotkania w naszym Polonijnym Klubie Dyskusyjnym w Nowyn Jorku, red. S.Michalkiewicz, ktory wracal wlasnie z Montewideo (USOPAL), przedstawil ciekawa koncepcje, ktora wyjasnia obecna geopolityczna  sytuacje Polski. Zacznijmy od tego, ze istnienie zwartego i silnego 40-milionowego narodu w sercu Europy jest sola w oku naszych poteznych sasiadow. Tymczasem jeszcze w czasach Gorbaczowa, w obliczu majacych nastapic zmian w Europie wsachodniej, minister Szewarnadze wyrazil opinie, ze ZSRR zgodzilby sie na zjednoczenie Niemiec, pod warunkiem, ze pomiedzy Rosja a Niemcami istnialaby pozbawiona przemyslu ciezkiego oraz silnej armii strefa buforowa. I rzeczywiscie, wszystkie zmiany z ostatnich dwudziestu lat ida w tym kierunku.

Zlikwidowano praktycznie przemysl ciezki, oslabiono armie oraz wyslano miliony najbardziej przedsiebiorczych i samodzielnych  Polakow za granice. Wladze trzymaja w swoich rekach ludzie zwiazani z b. sluzbami specjanymi oraz wywiadami obcych mocarstw (CIA, SWR, Mossad, BND), ktore kontrolowaly zmiany systemowe w Polsce po 1989 r. Poza tym w ich rekach znajduja sie rowniez media, ogromny aparat propagandowy, pioracy nieustannie mozgi Polakow. Chyba nieprzypadkowo Tuska postrzega sie jako reprezentanta interesow niemieckich a Komorowskiego rosyjskich.

Szczegolna role odgrywaja u nas politycy pochodzenia zydowskiego, ktorzy od czasow Solidarnosci graja w polskiej polityce pierwsze skrzypce. Wyglada na to, ze grupa ta jest szczegolnie propierana wlasnie prze obydwa sasiadujace mocarstwa. Zdaniem Michalkiewicza, bierz sie to stad, ze zarowno Niemcy jak i Rosjanie boja sie, ze wczesniej lub pozniej Polacy sie obudza i moze dojsc do otwartego buntu przeciwko niby-polskiemu rzadowi. Dlatego w polskich i swiatowych mediach trwa nieustanne oskarzanie Polakow o antysemityzm i udzial w mordowaniu Zydow w czsie Holocaustu. W takiej sytuacji do obydwu mocarstw dolaczyl przemysl holokaustyczny gotow zrabowac co sie jeszcze da z i tak juz oslabionej Polski. Zdaniem Michalkiewicza, ewentualny bunt Polakow zostalby przedstawiony swiatu jako wystapienia antysemickie co uzadanialoby interwencje obcych wojs w Polsce i ewentualny podzial Polski lub zaprowadzenie tuitaj odpowiedniego rezimu. – Pozdrowienia dla bratniej Polonii z Kaliforni, Stan Sas

PB: „Pan” Michałkiewicz założył nową szkołę geopolityki szczeropolskiej, misternie utkaną z bzdet, udającą patriotyzm. Polin jest na celowniku judeocentryków od wieków. Tu wykształcił się frankizm, z którego powstał donmeh, tu powstawał syjonizm i szkolił się żydowski terroryzm – utrapienie dla świata do dziś. Tu ćwiczyli się banksterzy w manipulacji państwami ościennymi i ruchami narodowo-wyzwolenczymi, by coraz bardziej rozkładać Naród na łopatki. Tu żydowski szajs postanowił zbudować obozy zagłady, wiedząc, że w końcu zrzucą winę z siebie na Polaków i in. za mordowanie żydowskich braci i sióstr. Tu dobili naszych patriotów po II wojnie judeocemtrycznej przeciw światu i rządzą do dziś – niewstawieni przez nikogo, tylko popierani przez żydoszumowiny z państw ościennych, gdzie rządzą od dawna – w Rosji od początku XX w., w Niemczech jeszcze wcześniej, podobnie jak w W. Brytanii, a ostatnio z gniazd najparszywszego żydowstwa – USA i W. Brytanii, np. Kaczyńscy czy Sikorsky pełnej polskiej krwi. „Pan” Michałkiewicz pokazał w końcu, dla której „razwiedki” robi, bo aż o tak wielką ignorancję historii nie posądzałbym go. Bez dotychczasowych wątpliwości wchodzi na listę z „panem” Macierewiczem, który wpisał się na nią zwracając się o pomoc w śledztwie 10 IV do „amerykańskich” kongersmanów, którzy poutykali prawdę 11 IX pod dywany salonów. Może lepiej, żeby dyskusyjny klub zatrzymał hasbarskie  dezinfo w swoim „światłym” gronie… Czy nie było mądrych pytań z sali pod adresem luminarza? Dlaczewgo ciągle ktoś nam mówi, co i jak mamy myśleć? Widać im bliżej wybiórów tym bardziej desprenccy niektórzy obozowicze … jak pisze Józef Bizoń powyzej.

Stamisław Sas: Zamiast wybrzydzac na red. Stanislawa Michalkiewicza i wymyslac na niego oskarzenia, ktore mogly chyba powstac tylko w chorej glowie,, lepiej wejsc na jego strone i poczytac jego felietony.

PB: dziękuję, postoję, powyższe wystarczy…

Stanislaw Sas:  Nie da sie ukryc, ze nad zmianami „systemowymi” w Polsce po 1989 r. czuwaly polskie komunistyczne sluzby specjalne, ktore wspolpracowaly z obcymi wywiadami (CIA, SWR, Mossad, BND, itd.). Pisano o tym w zwiazku ze sprawa podwojnego agenta Mazura, ktorego Walesa wypuscil z kraju, a ktorego rzad amerykanski nie chcial przyslac pozniej na rozprawe w Polsce. Nie da sie rowniez ukryc faktu, o czym czesto przypomina red. Michalkiewicz, ze nasi oficerowie sluzb specjalnych konczyli „koledze” KGB w Moskwie. Chyba Pan  nie wirezy w to, ze wszyscy raptem zerwali swoje kontakty ze wschodnim sasiadem. Wplywy wywiadu rosyjskiego sa nadal w Polsce olbrzymie. Pisal o tym red. Braun w zwiazku ze sprawa promowania przez media Schetyny. Osobnym zagadnieniem sa wplywy zydowskie w Polsce, ktore ostatnio zauwazono w zw. z atakiem propagandowym Grossa na Polske oraz roszczeniami tzw. przemyslu holokaustycznego. I tutaj trzeba oddac sprawiedliwosc red. Stanislawowi Michalkiewiczowi, ze jako jeden z pierwszych ostrzegal Polakow przed niebezpieczenstwem z tej strony.

PB: Panie Stasiu, zamiast Historii, zbyt tam w klubie śledzicie historyjki 007, nie wiadomo też ktore podlożone a które 100 % prawdziwe. Postawienie judeocentryków Polin w roli pośredniej przez Michałkiwewicza jest manewrem ich broniącym i urąga faktom. Wszelkie powiązania judeocentryków Polin z Rosją wynikają z głębokiej infiltracji, zniewolenia naszych wsch. sąsiadów przez kompleks jot, zwłaszcza od początku XX w. Zabyli o rjewojucijach? Pojętni Polacy nie zapomnieli o żydokomunie, jej kontyniacji aż do dziś. Nieznany poza marginesami New York Times, Gross wyszedł wam na priprytet, bo zapomnieliście, daliście się wplątać w plan jot udupienia Polaków w bzdurne winy – bynajmniej celem koncowym nie są restytucje, jak piszę m.in. Bein i Pogonowski w analizach politycznych, tylko Judeopolonia, nie tylko w Polin, ale od Rygi po Odessę (chyba dlatego nie usunęli tam z budynku dworca kolejowego, gloryfikujące żydo-rewolucję). Przeszłe ewentualne zasługi publicysty nie zwalniają go od obecnej hasbary! Wchodzicie coraz głebiej w coraz słodsze maliny. Tracimy was we wspólnej walce o Polskę. czemu już po raz kolejny stać was na zaproszenie Michałkiewicza a mnie ani razu? czemu wciąż nie możevie wyzwolić się z żydo-raka siedzącego okrakiem na waszych strukturach i forsie Polonii nowojorskiej? Nieprzypadkiem Michalkiewicz i Macierewicz odwiedzają takie wlaśnie ośrodki polonijne i Polonia ciemna jak tabaka w rogu… można jej wmówić byle bzdetę.

Dariusz Kosiur: Do Pana Stanisława, Patrzy Pan na polskie sprawy z dość dużej odległości i nie wszystkie niuanse antypolskiej działalności jest Pan w stanie wychwycić. Słowo o PAFERE (Polsko-amerykańska fundacja edukacji i rozwoju ekonomicznego): Honorowym wiceprezesem tej organizacji jest red. S. Michalkiewicz, zawodowy piewca liberalizmu, głównie gospodarczego, bo to zawołany „katolik” i apologeta USA, jako przewodniej awangardy tegoż liberalizmu, czemu daje wyraz na falach Radia Maryja. Jest także Michalkiewicz wrogiem Rosji oczywiście w sensie uznania jej przez narodową politykę za strategicznego partnera Polski. Panowie z organizacji PAFERE wespół ze Stowarzyszeniem Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. P. Skargi organizują po całym kraju wykłady i odczyty nt. zbawiennej roli „wolnego rynku” oraz ograniczania funkcji i roli państwa w życiu gospodarczym oraz innych liberalnych wolności gospodarczych. Według tych wolnomyślicieli liberalizm gospodarczy jest zgodnych ze społeczną nauką Kościoła katolickiego – dowód: nauka KK opowiada się za wolnością człowieka, a więc KK opowiada się za liberalizmem gospodarczym, dowodzą panowie z PAFERE). Zatem „wszystkie drogi prowadzą do Rzymu”. Judeomasoneria europejska wiedzie nas do liberalnej UE przez otwarte negowanie chrześcijaństwa, a judeomasoneria anglosaska (S.Michalkiewicz, Radio Maryja itp.), milsza dla katolików, prowadzi nas na totalitarnie liberalne manowce, gdzie żadnego Boga również nie ma, przez kościelną zakrystię.[…] Mała poprawka, tzw. polskie służby komunistyczne po 1989r. były w zasadzie obsadzone żydowskim (lub filosemickim), antypolskim elementem. Do eliminacji Polaków w tych służbach doszło już po 1980r. Później, po 1989r. Macierewicz zrobił resztę.
Michalkiewicz w prostacki sposób (wielu się jednak nabiera na jego „patriotyczne” nuty) piszą ciągle o „razwietce” ma za zadanie (oczywiście płatne) znichęcac nas do Rosji.

PB: Liznąłem ekonomię, nie znam rozsądnych ekonomistów, którzy orędowaliby za spuszczeniem kapitalizmu z kontroli przez społeczeństwo (rząd demokratyczny). Wręcz przeciwnie, prace np. znanego mi osobiście prof. Kazimierza Poznańskiego z pobliskiego Seattle świadczą, że nieposkoromiony kapitalizm jest narzędziem rabowania narodów wg sorosowskiej doktryny, czego królikiem doświadczalnym była Polska, a Rosja największą dotąd ofiarą. Opowiadając się za taką ideologią gospodarczą, Michałkiewicz & Ska pokazują, komu służaą, nie sądzę, że bezwiednie. Należy przypomnieć plan Rotszylda z XVIII w. przewidujący zganianie problemów stworzonych przez kompleks jot i jego budowanie NWO, na rządy i biurokracje, które nota bene kompleks jot wprowadza, vide unia jewropejsata. Cel jest oczywisty: przenieść marne resztki władzy demokratycznej w ręce banksterów i  kompleksu jot w ogólności.

Dariusz Kosiur: Panie Bizoń, jak Pan godzi, jako katolik, treści swoich wynurzeń z 8 przykazaniem Dekalogu? Wiem, spowiedź św. oczyszcza z grzechów i można je popełniać na nowo. Ale żeby osiągnąć taką perfekcję dialektyczną musiał Pan chyba zasięgać rad jakiegoś mądrego rabina, bo Pańską samodzielną inteligencję szczerze watpię.

Józef Bizoń: Jezus, widząc tłumy, wyszedł na górę. A gdy usiadł, przystąpili do Niego Jego uczniowie. Wtedy otworzył swoje usta i nauczał ich tymi słowami (Mt 5, 1-12a):

Błogosławieni ubodzy w duchu, albowiem do nich należy królestwo niebieskie.
Błogosławieni, którzy się smucą, albowiem oni będą pocieszeni.
Błogosławieni cisi, albowiem oni na własność posiądą ziemię.
Błogosławieni, którzy łakną i pragną sprawiedliwości, albowiem oni będą nasyceni.
Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią.
Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą.
Błogosławieni, którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.
Błogosławieni, którzy cierpią prześladowanie dla sprawiedliwości, albowiem do nich należy królestwo niebieskie.
Błogosławieni jesteście, gdy ludzie wam urągają i prześladują was, i gdy mówią kłamliwie wszystko złe na was z mego powodu. Cieszcie się i radujcie, albowiem wielka jest wasza nagroda w niebie.

Stanisław Sas: Prosze Panstwa, Atmosfera religijno-patriotycznego amoku, w jaki od czasu do czasu my Polacy wpadamy, nie sprzyja rozsadkowi a kto wiec czy nie jest tez celowo prowokowana, aby  odwrocic nasza uwage od realnych problemow i zagrozen, przed jakimi stoi Polska w obliczu  roszczen zydowskich oraz agenturalnego charakteru naszych obecnych wladz. Powtorze co powiedzialem w artykule Czy Polacy sa narodem wybranym nr 2   Popadanie w mistycyzm bylo zrozumiale kiedy po rozbiorach Polski nie bylo zadnej nadziei na odzyskanie niepodleglkosci. Wowczas za glosem naszego wieszcza moglismy jedynie uznac sie za Chrystusa Narodow, ktory poswiecajac sie i cierpiac za inne uciskane narody wyblaga u Pana Boga wolnosc. Dzisiaj, kiedy nasze poswiecanie sie za uciskane przez rezim komunistyczny narody wschodniej Europy oraz nasza  wiara i rozmodlenie zostaly perfidnie wykorzystane, aby oszukac i ograbic narod, nalezy zaczac myslec jak sie przeciwstawic wrazym silom, ktore chca zguby Polski. Chyba, ze ktos uwaza, ze jedyne co nam pozostalo to  oddac los Polski w rece Pana Boga. Z tym, ze tak sie postepuje kiedy ktos umiera i to jest jedyne co mozna zrobic. Czy rzeczywiscie tylko to nam zostalo? Serdecznie pozdrawiam i podkreslam, ze nie chcialem nikogo urazic swoim postem.

Józef Bizoń: Panie Stanisławie, Spór o fundament jest sporem zasadniczym. Reszta to pochodne. Czy Pan tego nie rozumie? Czy tylko udaje, że nie rozumie?

Zbig: Wymienione zagrożenia wystepowały zawsze w powojennej historii, a roszczenia były z mniejsza i wieksza intensywnoscią realizowane, tylko ze teraz to sie nazywa „roszczenia”, a wczesniej prywatyzacja, nacjonalizacja, itd. Rozwiazanie juz dawno zostalo podane, mainowicie pospolite ruszenie w formie porozumienia wszelkich ruchow, stowarzyszen, grup, organizacji, itd. w celu patriotycznym wokół wspolnego programu, do ktorego musza sie przylaczyc z mniejszym lub wiekszym zapałem i ktory trzeba wypacowac z juz gotowych elementow, rozsianych tu i owdzie w tych wlasnie roznych grupach. Czy ktos juz zaczal nawiazywac jakies kontakty, porozumienia, etc.? probowal kontaktowac liderow, dowodcow, przywodcow, itd.?

Stanisław Sas: Panie Jozefie, Pan zostal stworzony do spraw wyzszych, duchowych i nie zdziwilbym sie gdyby np. poszedl Pan za rada Jezusa i rozdal wszystko co Pan ma biednym (co juz paru swietych kiedys zrobilo), ale dla przecietnego Polaka wazne jest czy przypadkiem dom, w ktorym mieszka on lub jego dzieci, albo dzialka na ktorej uprawia warzywa, aby podreperowac swoj skromny domowy budzet nie znajduje sie przypadkiem na tej liscie  500 tys. obiektow, ktore Zydzi chca odzyskac w krajach bylego obozu sowieckiego, ktorey zawalil sie po slowach JPII „Niech zstapi duch  i odmieni oblicz tej ziemi.”  A moze powinnismy sie domagac od tego niby-naszego rzadu czy juz cos w tej sprawie mu wiadomo a moze juz cos podpisali kiedy wezwano ich na rozmowy do Izraela. A Pan i inni z tej listy zarzucaja mi, ze powolalem sie na ostrzezenia red. Michalkiewicza, ze cos niedobrego wisi w powietrzu. P.S. Zeby bylo jasniej, znow pozwole sobie na przyklad z historii. Przypomina mi sie dyskusja na forum Ciemnogrodu,  w czasie ktorej znany wszystkim Roman K. przypomnial sytuacje z czasow sredniowiecza, kiedy to muzulmanie oblegali chrzescijanski Konstantynopol. Otoz zamiast wzmacniac mury i przygotowywac sie do obrony, owczesni wladcy apelowali do wiernych, aby poszli do kosciolow modlic sie o ratunek. Mysle, ze Pan pamieta z lekcji historii jak to sie skonczylo. Nie to, ze nie doceniam sily i wartosci  modlitwy, ale po wyjsciu z kosciola powinnismy sie zabtac do „umacnainaia murow” a nie pieprzyc o pryncypiach.

Roman Kafel: Nie calkiem tak… Pierwsza przyczyna upadku Bizancjum- Konstantynopola bylo rozdacie i klotnie wsrod Chrzecijan, Bizancjum zostawiono same sobie.  Divide…podzial…byl pierwsza i glowna przyczyna! Mury Bizancjum byly mocne i wytrzymaly wiele prob przejscia…niestety odcinek powierzony zacieznym i zaplaconym z gory wojskom Wenecji… Wenecjanie opuscili, otwierajac wrota w wielu umocnieniach… i nic sie im niestalo! Turcy puscili ich wolno, zatem Zdrada! Zdrada wewnatrz obozu! Wielka role odegrala niezwykla armata odlana specjanie na ta okolicznosc – dzielo Wegra Puszkarza Urbano, ktory oferowal swa armate cesarzowi Bizancjum wczecniej, ale koszty dziela spowodowaly, ze ceszarz odmowil, urazony Urbano sprzedal swoj wynalazek Turkom, liczac ze” zemsci sie” na cesarzu, ktory go niedocenil. Urazona ambicja… pcha ludzi do strasznych czynow… Kiedy zobaczyl co stalo sie jak juz Turcy wtargneli do miasta…wysadzil swoja puszke…  popelnil samobojstwo… Wtedy ludzie  schronili sie w Kosciolach, wierzac w legende, ze kiedy wrog wtargnie na plac katedralny Aniol Gabriel porazi ich mieczem…Turcy nie uszanowali azylum swiatyn ich posadzki zalane zostaly krwia… do swiatyni Hagga Sophia, ktora 1000 lat sluzyla Chrzescijanom wjechal na koniu Kalif…  Divide… et Impera, nad glupimi, klotliwymi dzielacymi na czworo wlos…niewolnikami!,ktorym ofiaruje sie zawsze- tylko i wylacznei ,,iluzje Wolnosci!  Niewolnikom niepotrzebne sa pryncypia! Swoje zamki z piasku moga budowac na krzywych fundamentach… Iluzja polega wlasnei na tym. ze nie potrzebuje pryncypiow… przeciez i tak i tak- nie byla , nie jest i nigdy nie bedzie rzeczywistoscia! I o tym nie wolno zapominac szczegolnie ludziom, ktorzy poczuwaja sie do spelnienia roli przywodczych.  Tylko ci – ktorzy chca zastapic obecnych nadzorcow niewolnikow nie licza sie ze zdanim innych ludzi, niewolnikow – ktorych chca i usilija reprezentowac. Po tym poznaje sie autentycznych przywodcow i farbowanych lisow w sluzbie …Oku Piramidy!

Stanisław Sas: I to chyba nie jest przypadek, ze my „patrioci” jestesmy tak latwo marginalizowani we wlasnym kraju. Na ile promili mozecie Panowie liczyc w nadchodacych wyborach? Nawet „superpatriota” Jaroslaw Kaczynski, ktory podpiera sie meczenstwem swojego brata oraz ma wsparcie Radia Maryja moze zebrac podobno jakies 25% glosow (jezelio nie mniej). Jeden z naszych kolegow klubowych, rozczarowany minimalnym wplywem” klubow patrioytycznych” na polskie spolecznstwo zrezygnowal z angazowania sie, widzac brak jakiejkolwiek  skutecznosci. Zreszta, moze to spoleczenstwo polskie nie jest wcale takie glupie. Po prostu patrzy realistycznie. Widzi kto ma tutaj i w swiecie sile. Nie chce walczyc z wiatrakami, uzywajac jakichs tam wysokich prncypiow, ktore do niego nie przemawiaja. Nie chce rzucac sie z dzida na czolgi. Nasze spoleczenstwo zachowuje sie jak kiedys panszczyzniani chlopi, ktorzy akceptowali wladze, cysorza, cara czy kajzera. Dlatego wybieralo ex-komucha Kwasniewskiego, bo czulo, ze on ma realna sile (pieniadze, media, sluzby specjalne, poparcie „inych” itd. Czarno widze Panowie..

PB: Wydaje się , że Naród ma więcej rozumu niż nawet wykluczeni pretendenci do przywództwa.

Dariusz Kosiur: No, a jak osiągnąć lepszy wynik wyborczy, gdy powszechne media dla środowisk narodowych są niedostępne? Nie należy także zapominać, że mniej niż 50% ludzi uczestniczy w wyborach, a fałszerstwa wyborcze to rzecz zwyczajna. Proszę też zauważyć, że polskie społeczeństwo charakteryzuje się małą świadomością polityczną. Na początku XXw. sytuacja mentalna społeczeństwa była identyczna. Narodowe poglądy R.Dmowskiego i on sam byli zwalczani dokładnie z takim samym zacietrzewieniem jak współcześnie każda narodowa inicjatywa (np. opluwanie przez JB WPS – to drobny przykładzik). To tylko sytuacja polityczna w Europie w 1918r. i zgromadzenie przez R.Dmowskiego w KNP najlepszych narodowych intelektualistów umożliwiło odrodzenie Państwa Polskiego. Współcześnie zbliżamy się do analogicznej sytuacji i dlatego należy zorganizować i przygotować narodową elitę na podobną do tamtej okazji. Tą okazją będzie polityczny i gospodarczy upadek USA, a potem i UE.

PB: USA ani UE nie upadną w znaczeniu oczekiwanym. Przypomina mi to naiwne nadzieje socjalistów serbskich (konferencja w Belgradzie 2009) na wprowadzenie socjalizmu typu szwedzkiego, po jewropeizacji i nato-izacji Serbii. Nie po to kompleks jot tworzył, niańczył, okradał i zaraczył USA i UE, żeby się ich łatwo pozbyć lub pozwolić upaść. Dopiero jak ustanowią nowy ośrodek wyzysku gojów,  silniejszy od USA + UE (np. Chiny, Indie), to przeniosą się. Przygotowują się już do przeprowadzki — Chiny mają bezprecedensowe wskaźniki wzrostu dzięki m.in. forsie rotszyldowskiej, pozbawiona której Rosja, z niemniejszymi potrzebami, nie zobaczy… Indie tez mają silne powiązania z kompleksem i bezpośrednio z Izraelem, patrz np. analizy Azaziaha na necie — dlatego m.in. taka wojna o kontrolę nad Pakistanem. Prawdopodobnie wtedy będzie już rząd światowy, więc co za znaczenie będą miały poszczególne „państwa”? Czy UE + Unia Ameryki Płn., czy Chiny + Indie, kompleks jot nie poluzuje na tyle w Polin, żeby dopuścić do władzy  jakieś WPS czy in. Wykluczonych. Straszenie zapaścią UE czy USA to banksterskie manipulacje — jak może gospodarka i polityka ponad pół mld ludności nagle zapaść się w nicość? Już nie zadziwia mnie naiwność geopolityczna WPS, tylko PRZERAZA! Przeczytajcie, panowie, choćby o kompleksie jot, oszczędzi wam dalszej żenady — korona wam z głowy nie spadnie, nie musicie nikomu mówić, ani przyjmować Beina na członka  :<))

Roman Kafel (do S. Sasa): Wiecej takich oswiadczen i analiz…. a poprze „was-patriotow:”..pies z Zakladu Ojcow Bonifratrow…gluchy i slepy…. i ktoremu juz wszystko jedno:-)))na kim sie oprze:-))) byle oprzec…. PIsze pan Bzdury..panie Stasiu….  Niech mi pan pokaze date pierwszego westchnienia pana Michalkiewicza na temat odszkodowan, a w zamian cos panu pokaze:-))

Stanisław Sas: Wywody pana Romana to typowy przyklad najgorszych polskich tradycyjnych przywar jak warholstwo, „wodzenie sie za lby”,”powszechna niemoznosc” oraz „polskiego kotla”, do ktorego wciaga sie kazdego kto osmieli sie wychylic. Jak to powiedzial jeden z naszych mezow stanu Dla Polakow mozna jeszcze cos zrobic, ale z Polakami juz nic. A mozna przeciez zaczac od wspolnej akcji, od czegos konkretnego, np. dotrzec do listy 500 tys. obiektow z terenu bylych panstw obozu socjalistycznego, ktore Zydzi chca odzyskac i zaprezentowac ja spoleczenstwu polskiemu. Przy okazji mozna bnawiazac kontakt z opozycja z innych „bratnich” krajow, ktore znajda sie wkrotce w podobnej sytuacji. Czy to tak trudno zaaranzowac np. interpelacje w Senacie lub Sejmie w/s tych roszczen. Przycisnac ten niby nasz rzad do muru, aby pokazal swoje stanowisko. Szczegolnie, ze przed wyborami poszcegolne partie i politycy beda chcieli zprezentowac spoleczenstwu swoje stanowiska. Ale jak mowil poeta Trzeba chciec chciec. Chociaz chyba najpelniej polska dusze wyrazil wieszc, ktory powiedzial, ze Polak zarowno przed szkoda jak i po szkodzie jednakowo glupi.

Roman Kafel: Nie dosc ze pan nie rozumie, czy tez nie chce odpowiedziec na proste pytanie…to i w lustrze sie pan nie poznal:-)))????? Ponawiam ..niech pan pokaze z data….pierwsza wypowiedz MIchalkiewiczaa na temat odszkodowan zydowskich…..a cos panu pokaze.  Potrafi pan to czy wrzasnie znow ze patriotoff bijom zydy:-)))


†††††††††††††††††††††††††††††††††

Najnowsze

15.5.2011: Hamaoka zamknięte, „nowe” problemy Daiiczi, w końcu ewakuacja

Ostatni reaktor w Hamaoka wygaszono 14.5.2011 w procesie zamykania na żądanie premiera Kana z powodu braku bezpieczeństwa sejsmicznego siłowni. Po wprowadzeniu wczesnym ranekiem prętów hamujących reakcję nuklearną w rdzeniu reaktora 5, monitoring energetyczny w Nagoja potwierdził, że  produkcja energii reaktora spadła do zera. Rozszczepianie w reaktorze ustało po południu, kończąc eksploatację reaktora 5, ostatniego z kolei w Hamaoka. Nr 1 i 2 wygaszono wcześniej do kasacji, nr 3 zatrzymano na regularną inspekcję, a nr 4 wygaszono 13.5.2011. W sumie 2/3 reaktorów Japonii już niedziała.

TEPCO zmienia plany chłodzenia reaktorów, po odkryciu 3 tys. t wody w podziemiu bloku reaktora 1, gdzie wg TEPCO stopiły się pręty paliwowe,i przedziurawiły dno kotła i obudowy betonowej w podziemiu, dokąd wycieka woda z reaktora. TEPCO rozważa pompowanie tej wody do reaktora 1 poprzez filtr odkażający i wymiennik ciepła. [To ci dopiero „niespodzianka” dla atomo-idiotów z TEPCO i japonskiej bezpieki nuklearnej! – PB]

Wg TEPCO, poziom wysoce skażonej wody w podziemiu bloku 1 podnosi się, wyciekając z dziury lub szpary w reaktorze. 13.5.2011 głęb. wody w podziemiu wyniosła 4,2 m. Tego samego dnia, robot zmierzył do 2000 mili-Sv/godz. na 1-ej kondygnacji budynku reaktora 1 – najwyższy od wybuchu 14.3.2011. Wg firmy, woda wycieka z rur zasilających reaktor, prawdopodobnie uszkodzonych wskutek stopienia rdzenia. (Zaprzeczenie 1-go zdania w doniesieniu! – PB].

Usuwanie paliwa nuklearnego [nie lawy!- PB] z reaktora 1 potrwa lata, oświadcza TEPCO. Firma oznajmiła w kwietniu, że ustabilizuje i schłodzi reaktory w 3 – 9 mies. Nie ma harmonogramu usuwania „paliwa”. Dirma zamierza przejrzeć podobną operację z 1979 w Three Mile Island, gdzie usuwanie zastygłej lawy z dna ruin reaktora rozpoczęło się po 10 latach od katastrofy [tyle widocznie trwa ostudzanie się lawy – „się” bo nie ma strażaka na corium – PB.]

Reaktor 3 też cieknie, tyle że do Pacyfiku. Wg TEPCO, zmierzono 140 Bq cezu-134 na cm sześc. k. wlotu wody morskiej do reaktora 3, tj. 2300 razy ponad limit. Cez-137 zmierzono na poziomie 150 Bq na cm sześc. — 1700 razy ponad limit. W ub. tygodniu firma stwierdzila, że trwa przeciek wysoce skażonej wody do oceanu ze studzienki k. wlotu wody morskiej do nr 3. TEPCO wykryło 6200 razy ponad limit cezu-134.

Do Daiiczi przypłynie platforma 136 m na 46 m, na 10 tys. t skażonej wody, z parku wędkarskiego miasta Szizuoka. Stocznia Jokohama uszczelniła platformę i uodporniła na korozję oraz zainstalowała na niej duży dźwig i orurowanie.

Rozpoczęła się ewakuacja 7700 osób z 2 miast poza strefą 20 km od Daiiczi: najpierw rodziny z niemowlętami i małymi dziećmi oraz ciężarne. Władze lokalne zapewniły tymczasowe kwatery niemal wszystkim ewakuaowanym, którzy sobie tego zażyczyli. Niektorzy rolnicy nie mogą szybko ewakuować się, bo nie mają co zrobić z bydłem. Niektóre rodziny nie mogą przeprowadzić się do tymczasowych kwater razem, albo nie mogą zdecydować się, ze wzgl. na oddalenie od szkół i miejsca pracy. Rząd rozszerzył strefę ewakuacji na tereny skażone kumulatywną radiacją co najmniej 20 mili-Sv/rok. [To karygodne, że nawet tych grup od razu nie ewakuaowano! – PB]

††††††††††††††††††††††††††

Skażenie globalne i Daiiczi

Paranoja na necie zniechęca do pracy

Piotr Bein 14.5.2011

Kurt Nimmo z InfoWars pisze o domniemanym  pożarze reaktora w Daiiczi, powołując się na Alexandra Higginsa i Lucasa Whitefield Hickxona. Do dziś autorzy ci nie sprostowali oszustwa z „animacjami”  dyspersji atmosferycznej emisjii z Daiiczi przez „renomowane instytuty” jak ZAMG, NILU. Ostatnio NILU odciął się od tej manipulacji, stwierdzając, że nie będzie symulował fikcyjnych danych. Nie ma nigdzie informacji o emisjach z Daiiczi – celowo z planu loby A dla kontroli sytuacji zagrożenia lub z nieudolności. „Pożar” może być podobną kaczką. Arnie Gundersen uważa, że to jest skondensowana w zimnie nocnym para z budynku reaktora. Jeśli już, to pokazuje ona, ile emisji wychodzi co dobę do atmosfery z tysięcy ton wody pompowanych do reaktorów i basenów.

Blogosfera, w tym polska, woli tkwić w iluzjach i paranoji, które napędzają stracha i adrenalinę, natomiast propagować rzetelne info nie ma komu… a tam jest dopiero czego się bać! A taki Tedd Weyman jak zaraza unikany jest nawet przez niby przodujące blogi Higginsa i Hickxona. Coraz częściej myślę o zaprzestaniu edukacji poprzez blogi – rzucanie grochem o ścianę… pereł między wieprze…

Sami się stratujecie w stampede oszołomstwa

12.5.2011 Marek Podlecki przredstawił sensacyjnie: Dutchsinse odkrył dowód na realizowane ludobójstwo większości ludności Ziemi. Ucieszyłem się, że wreszcie złapano za łapę rotszyldziaków czy ich iluminaciaków, ale rozczarowałem się… znów.

Animacje do dupy

Strachliwe animacje ksenonu i in. izotopów z Daiiczi to fikcja, oparta na dowolnych założeniach rodzaju izotopu i wartości emitowanej z Daiiczi, o czym pisałem 21.4.2011:

Niezwykle niepokojące są nie tyle “prognozy”, co okoliczności ich produkcji i interpretacji:

* Prognozy są pół-fikcyjne, oparte na założonych, nierzeczywistych danych —  jak inaczej skoro nawet TEPCO nie wie, co idzie do atmosfery z Daiiczi.

    * Współpracownikiem jest Dr Wotawa z instytutu ZAMG w Wiedniu, o którym wiemy już z poprzednich wpisów, że jest na kontrakcie dla IAEA z lobby A. Dr Wotawa może mieć tylko dane zatwierdzone przez IAEA, np. wg umowy z CTBTO.

    * Nic więc dziwnego, że jest cudowna „zgoda” prognoz z różnych instytutów i także rażące niezgodności, gdy zastosować różne bazy danych meteorologicznych.

    * Blogosfera posługuje się tymi fikcyjnymi „prognozami” jakby byly święte, często wywołując histerię, najczęściej bez przeczytania drobnego druku reprodukowanego powyżej.

    * Lobby A może dowolnie manipulować „prognozami”. Skandal polega na tym, że lobby nie publikuje żadnych wiarygodnych danych o emisjach z Daiiczi oraz ukrywa/ogranicza odczyty z opadow na Półkuli Płn.

Animacje dają tylko pojęcie, jak rozchodzi się skażenie w atmosferze – w czasie i geograficznie, np. że trzyma się półkuli płn., często zamiata Alaskę przed zatoczeniem koła na resztę Ameryki, do Europy przychodzi ok. 2 tyg. po emisji. Czarny od emisji ekran jest bzdurą: nie ma tyle materiału radioaktywnego w Daiiczi, żeby zatruć dokumentnie glob w ciągu kilku dni.

Czemu dezinfo?

Próbowalem też przekazać na przykładzie agend lobby A – Światowej Organizacji Zdrowia i Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej, czemu lobby A zataja, konfabuluje:

W 1956 r. ŚOZ zwołała spotkanie genetyków, którzy potwierdzili: zdrowiu potomków zagraża postępujący rozwój przemysłu nuklearnego i wzrost ilości źródeł radioaktywnych […] wyłaniające się mutacje genetyczne u człowieka są fatalne obecnie i dla przyszłych pokoleń. Takimi wnioskami ŚOZ zagroziła pokojowym zastosowanio energii atomowej. Rok później ŚOZ zwołała więc grupę psychologów, która w interesie przemysłu atomowego stwierdziła, że publiki nie można informować o zagrożeniach: Najbardziej zadowalającym rozwiązaniem dla przyszłego wykorzystania energii atomowej w celach pokojowych byłoby wychować nowe pokolenie akceptujące niewiedzę i nieokreśloność.

Celem utworzonej 10 lat po ŚOZ, Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej (IAEA) było przyspieszanie i rozszerzanie wkładu energii atomowej do pokoju światowego, zdrowia i pomyślności na całym świecie. W 1959 r. IAEA zawarło umowę, na mocy której […]  jeśli ŚOZ miałoby informacje o poważnym uszczerbku zdrowia publicznego w wyniku napromieniowania, IAEA może je utajnić dla ochrony opinii publicznej przed obawami i lękami.

Jaki prikaz, takie info

Nie ma ŻADNYCH oficjalnych oświadczeń o emisjach, nawet jeśli je mierzą. Więc na jakiej podstawie symulować dyspersję atmosferyczną? Czemu nie ma prognoz dyspersji oceanicznej? Prawdopodobnie nie mierząemisji, nie mają pojęcia jak, ile ani co, bo cała katastrofa jest wielką niepodzianką dla atomo-idiotów:

 • Plany reakcji na awarie nie przewidywały stopienia więcej niż 1% rdzenia reaktora – i tylko jednego reaktora!
 • Plany ewakuacji przewidywały promień 20 km i powrót po paru dniach! Mamy już 3-ci miesiąc katastrofy, setki tys. uchodźcow w warunkach podłych, bo rząd nie był przygotowany na tyle ofiar i taką długość czasu!
 • Strefa ewakuacji stała się strefą zakazaną (jak Czarnobyl), a taką powinna być większość wyspy Honszu, jak wcześnie apelowali specjaliści!
 • Rząd, bezpieka nuklearna Japonii i TEPCO wciąż są oczarowani koncepcją dawki wg lobby A, z kompletnym olaniem działania pyłów radioaktywnych wewnątrz organizmu!
 • Nie ma rządowych przepisów na utylizację skażonego gruzu ani gleby usuwanej w szkołach, bo nie wiedzą nawet, że robot nie zadziała w środowisku o dużej radiacji!
 • Zamiast rzetelnej informacji, mamy tuszowanie, zawieszanie monitoringu w krajach po Japonii poszkodowanych najbardziej (Ameryka Płn.) i próby knebla na niezależne dociekania i informacje publiczne.
 • Techniczne akcje ratunkowe reaktorów i basenów w Daiiczi to żałosny pokaz  nieudolności i ignorancji oraganizacyjno-technicznej, dla globu coraz gęściej spowijanego w nieustanne emisje z Daiiczi!

Portale-widma

Wchodzę na wskazane przez Monitora portale, wszystko działa, mają nawet link do polskiej strony NILU. Odstraszający komunikat można obejść klikając na dole Ignore this warning. Zewnętrzne ciało wkłada toto w niejedną witrynę, uważaną za niebezpieczną dla spłeczeństwa. Przez kogo w tym przypadku i dlaczego? Bo wyłamali się Norwegowie spod kontroloi MAEA i pokazali dyspersję ponad instrukcje MAEA via ZAMG? W każdym razie założenia wyglądają bzdurnie i zasługują na kasację, bo karmią teoretyków spiskowych (bez cudzysłowu), jak Alexander G=Higgins, IntelHub i wielu innych, którzy mimo moich paru ostrzeżeń o co chodzi z animacjami, nakręcają sobie i czytelnikom oszołomstwo.

Mieli rację uczeni norwescy, że przenieśli „animacje” na strony o bzdurnej nazwie, bo to propaganda lobby A, poprzez ich lokaja, wiedeński instytut ZAMG Dra. Wotawy! We Wiedniu jest globalna kwatera MAEA… Duchinse ośmieszył się, Marek dał się nabrać… A wystarczyło posprawdzać na necie. Wiedzy techniczna, znajomość historii katastrofy Daiiczi też by się przydały… co macie od początku na obu moich blogach. Ale Marek chyba woli czytać bzdurne sensacje. Czy to nie ciekawe (jeśli nie zdumiewająco smutne), że na takie bzdety wchodzi do Marka, jak twierdzi 10-20 tys. kibiców na dobę, a rzetelne informacje rzadko kto czyta!? Lud chce sensacji i ciągłego podniecenia co by było gdyby, zagrożenia kataklizmami, jak widać z bloga Marka. Na tym żerują iluminaciaki Rotszyldów. Sami się stratujecie w stampede oszołomstwa…

Marek Podlecki: No i po co się Piotr ładujesz? Co działa? Nic nie działa! I zamieściłem zrzut ekranowy. Żle wstukujesz, ot co.

PB: Nic nie wstukuje tylko klikam na linki podane przez ciebie. Zauwaz, ze podkreslaja przyczyne zamkniecia animacji: brak wiarygodnych danych o emisjach, o czym ja pisze od 21.4.2011 a wy gapicie sie na sensacje… Moze byc blokada krajami, np. ktos w Polin wzial powaznie nacisk MAEA zeby blokowac info ‚niebezpieczne’ dla spoleczenstwa. Ale tutaj obchodze ‚blokade’ klikajac jak opisalem w artykuliku; podobnie blokowano moje blogi w niektorych instytucjach i krajach – w Kanadzie nie wejdziesz na blogi WordPressa z kompa publicznego np. w osrodku uslug rzadowych, probowalem kilka naszych blogow = podobny komunikat.

Marek Podlecki: Nie słuchałeś Dutchsinse. Przenieśli dane na ten inny serwer i cały czas są uaktualniane. Ja sądzę, że mu to ktoś z Norwegii podesłał – żeby Amerykanie zaczęli uważać na to co robią. Nie miałoby to sensu żeby puszczać taką fałszywkę, zresztą normalnie niedostępną…

PB: Norwegowie ani Eskimosi NIE ZNAJA emisji – wiec co animowac?

Marek Podlecki: Jesteś przekonany?
http://www.nilupolska.eu/offer/aparatura/uv-meter/
http://products.nilu.no/ProductsDivision/UVIrradianceMeter/tabid/1932/Default.aspx
http://www.nilu.pl/download/niluuv.pdf
http://www.nilu.no/index.cfm?folder_id=7120&ac=products
ftp://ftp.nilu.no/pub/NILU/geir/orm/6ORM-COMPILATION-OF-NATIONAL-REPORTS.pdf
Można znaleźć więcej – mają instrumenty na całym świecie. Chyba żadna inna agencja nie ma tak duzej sieci jak NILU. Sądzę, że to był wyciek z wewnątrz tej instytucji, która jest w rękach satanistów. Ktoś kto ci mówi, że nie ma pomiarów jest dezinformatorem.

PB: O ktorej instytucji w rekach satamistow piszesz? Ze nie ma pomiarow emisji – to wniosek z faktow oczywistych… naginasz fakty do teorii spiskowych, sugerowanych przez paranoikow. Jesli ktos cos chce dochodzic, niech przesledzi, jak i czy ZAMG zaprzestal fantazji animacyjnych po mistrzowskim posunieciu NILU.

 • Linki powyzej dotycza promieniowania ULTRAFIOLETOWEO (UV). Badania UV to pestka w porownaniu ze skazeniem radioaktywnym = setki izotopow, rozne rodzaje promieniowania (rozne instrumenty na kazde), reakcji i zachowan w atmosferze, dynamika synoptyczna… nota bene: podobna doglebna nauka poszla w efekt cieplarniany, z ktorego ignorancki net zrobil farse – w tym twoj blog w poszukiwaniu populistycznej sensacji.
 • NILU pisze uczciwie, ze przestal bzdurne animacje, bo nie ma danych rzeczywistych emisji w Daiiczi.  Ktos widocznie namierzyl NILU na „banowanie”, jak piszę powyzej.
 • Nie mozna animowac dyspersji bez znajomosci emisji u zdrodla – nikt (poza lobby A?) nie mierzy u zrodla, Norwegowie na pewno nie. Gdzie dowod ekspertyzy NILU w radiacji?
 • Animacja globalna bez znajomosci emisji u zrodla wymagalaby b. gestej sieci stacji pomiarowych z b. zaawansowana, kosztowna aparatura (na pewno nie Norwegowie), a lobby A pilnuje, zeby taka aparatura dostawala sie w rece zaufane i publikowala dane pod kontrola lobby A = tak jest obecnie z siecia CTBTO pod kontrola IAEA. Kontrola, tuszowanie przez lobby A oraz siec CTBTO to fakty sprawdzalne, a spekulacje Durchinse to paranoja.
 • Moznaby probowac odtworzyc emisje u zrodla poprzez pomiary w roznych punktach dyspresji (nielatwe: trzeba „do tylu” uwzglednic synoptyke, spekulowac skad i jak w danym punkcie pomiarowym skazenie dostalo sie z Daiiczi i czy z Daiiczi, bo jest jeszcze skazenie po Czarnobylu, probach atomowych itp). Siec CTBTO (ok. 90 punktow obserwacyjnych globalnie) jest za mala zeby zreprodukowac emisje u zrodla i dyspersje globalna w sposob pokazywany w animacjach.

Trawa skażona, reaktory zamykane, w Daiiczi pręty reaktora 1 stopiły się

13.5.2011 – 3480 Bq cezu  (limit wynosi 300 Bq) wykryto na kg trawy pastwiskowej pobranej 5.5.2011 w mieście Nikko, prefektura Toczigi. W 2 miejscach w mieście  Nasusziobara wykryto 3600 Bq i 860 Bq cezu na kg trawy pastwiskowej, pobranej 3.5.2011. Prefektura Toczigi zażądała, by lokalni rolnicy nie karmili tą trawą bydła. 1110 Bq cezu wykryto  na kg pietruszki  zebranej w prefekturze Ibaraki, tj. ponad 2 razy powyżej limitu. Pietruszkę wysłano na targowisko w prefekturze Niigata. Rząd prefektury Niigata nakazał hurtownikom przerwać sprzedaż skażonej  pietruszki.

Zaczęło się zamykanie reaktorów 4 i 5 w Hamaoka, poprzez wprowadzenie prętow kontrolnych. Generator prądu z reaktorów odłączono od sieci energetycznej. Proces zakończy zamykanie siłowni Hamaoka, gdzie wygaszono już reaktory 1 i 2 do kasacji, a reaktor 3 wyłączono na inspekcje.

12.5.2011 – Do lata, Japonia może stracić 75% reaktorów, dla bezpieczeństwa sejsmicznego i in. powodów. Do końca maja, 1/3 z 54 reaktorów będzie wyłączona. Trzęsienie i tsunami 11.3.2011 doprowadziły do zamknięcia 14 reaktorów, w tym 6 w Daiiczi, a 19 in. jest wyłączonych dla inspekcji. Po maju, następne 5 reaktorów wymagać będzie zamknięcia przed regularnymi inspekcjami. Jeśli firmy energetyczne zdecydują niewznowić eksploatacji reaktorów, do lata Japonia straci ¾ wszystkich reaktorów.

TEPCO ujawniło 12.5.2011, że większość prętów reaktora 1 najoprawdopodobniej stopiła się i opadła na dno reaktora. Poziom wody spadł tak, że inaczej obnażyłby niestopione pręty. Stopinoe palieo ostygło, sądząc z temp. powierzchni reaktora. TEPCO miało rozpocząć przygotowania do chłodzenia reaktora 1 wg planu z ub. mies, pod warunkiem, że głęb. wody wynosi co najmniej 5 m. TEPCO nie zna obecnego poziomu wody. Wg ministra gospodarki, woda wprowadzona do reaktora 1 przeciekła przez otwory wytopione przez stopione paliwo i plan TEPCO wymaga zmiany.

Znów wyciekła radioaktywna woda do oceanu, podczas pompowania wysoce radioaktywnej wody z turbinowni 3. 11.5.2011 wykryto wyciek wysoce skażonej wody ze studzienki k. wlotu wody morskiej do reaktora: 1200 Bq cezu-134 na cm sześc. wody morskiej zmierzoo dnia następnego, tj. 20 tys. razy powyżej limitu, oraz 1200 Bq cezu-137, tj. 13 tys. razy powyżej limitu. TEPCO przyznało na prasówce, że poprzedni einspekcje celem zapobieżenia przeciekom były niewystarczające. W kwietniu, wysoce radioaktywna woda wyciekla do oceanu ze studzienki k. reaktora 2.

Na tropie Stuxneta: gdzie ślady zniszczeń Daiiczi przez tsunami?

Jeśli nie znasz tematu, patrz  Przyłącz się: oddolne dochodzenie katastrofy nuklearnej 11 III – Stuxnet w Fukuszima-Daiiczi?

Na wideo tsunami w Daiiczi nic nie widać, ujęcie jest z odleglości, ze wzgórza na płd. od siłlowni.

szkody na falochronie: http://www.tepco.co.jp/en/news/110311/images/110411_1f_11.jpg

zdalne usuwanie gruzu 6.4.2011 (przed „lejkiem”? z prawej turbinownia 1?): http://www.tepco.co.jp/en/news/110311/images/110411_1f_system1_1.jpg

skarpy nienaruszone przez tsunami: http://www.tepco.co.jp/en/news/110311/images/110411_1f_system1_3.jpg

przyklad lekkiej konstrukcji i zieleni, ktore powinno bylo zmiesc tsunami: http://www.tepco.co.jp/en/news/110311/images/110411_1f_system1_6.jpg

„lejek” nieuszkodzony: http://www.tepco.co.jp/en/news/110311/images/110411_1f_system1_7.jpg

brak zniszczen nabrzeza (nowe maszty?): http://www.tepco.co.jp/en/news/110311/images/110407_MegaFloat_1.jpg

poziom nabrzeza (tsunami zmotloby przynajmniej lekkie czesci budynku): http://www.tepco.co.jp/en/news/110311/images/11402_1f_syusui_1.jpg

fala zmiotla zadaszenie? brak umocowan dachu do scian: http://www.tepco.co.jp/en/news/110311/images/110412_1f_1.JPG

k. wspolnego basenu nr 7 zuzytych pretow, miedzy blokami 1-4 i 5-6, slady tsunami?): http://www.tepco.co.jp/en/news/110311/images/11402_1f_sanpu_1.jpg

przy wlocie do „lejka”: http://www.tepco.co.jp/en/news/110311/images/110316_1f_chijou_2.jpg

inny „lejek” nienaruszony: http://www.tepco.co.jp/en/news/110311/images/110429_1f_2.jpg

k. płn. strony reaktora 1 (tu powinno bylo wejsc mnostwo wody, otwarte na morze, przedluzenie pod gorke w „lejku”):


szmelc na nabrzezu po uderzeniu fali:

miedzy turbinowniami 1-2 i 3-4? tsunami zmiotloby budy, chyba ze postawiono po 11.3.2011: http://www.tepco.co.jp/en/news/110311/images/110411_1f_tsunami_3.jpg

zniszczenie przez fale czy ekslpozje? http://www.tepco.co.jp/en/news/110311/images/110411_1f_tsunami_4.jpg

rzekome dowody podtopienia (nic nie widze)
pkt. J na http://www.tepco.co.jp/en/news/110311/images/110412_1f_tsunami_5.jpg
pkt. K na http://www.tepco.co.jp/en/news/110311/images/110412_1f_tsunami_6.jpg

teren Daiini, rzekomo po tsunami:


rzekoma szkoda od tsunami w Daiini (widac na drzwiach slady jakby taranowano podnosnikiem widlowym: http://www.tepco.co.jp/en/news/110311/images/110411_2f_tsunami_2.jpg

Co zrobić z siłowniami A,  skażeniem Japonii i emisjami w Daiiczi?

12.5.2011 – Wg TEPCO, reaktor 1 ma dziurę, przez co drastycznie spadł poziom wody chłodzącej do 1 m poniżej spodu prętów, pomimo pompowania 150 t wody/dobę. Temp. nadnie reaktora wynosi 100-120 st. C, co świadczyłoby o tym, że pręty paliwowe wysunęły się w dół i chłodzą się w wodzie na dole. Wg NISA, jeśli dane z raekatora są dokładne, to część prętów stopila się i legła na dnie reaktora.

TEPCO wykryło wyciek radioaktywnej wody do dołu połączonego z tunelem, przy wlocie wody morskiej do reaktora 3. Był przeciek do morza, ale zatkano go. Wg TEPCO, cez-134 w próbce wody z dołu (37 tys. Bq na cm sześć.) przekroczył bezpieczną normę 620 tys. razy. Na powierzchni wody w dole zmierzono 1,5 mili-Sv/godz. Byź może, skażona woda z turbinowni 3 przedostała się do tunelu i dołu, bo jej poziom spadł tam od 10.5.2011. TEPCO potwierdziło (2.4.2011) wyciek wysoce radioaktywnej wody do morza przez pęknięcie w dole na zewn. reaktora 2. Przeciek zatkano 4 dni później.

11.5.2011 – Wg rządu, zakopanie skażonej gleby rozwiązuje problem radiacji dla szkół. Po eksperymencie w szkole w mieście Fukuszima, ministerstwo edukacji i nauk twierdzi, że zakopanie wierzchniej warstwy gleby na głęb. 50 cm zmniejsza radiację o 90%. Szkoły prefektury Fukuszima ograniczyły zajęcia po katastrofie Daiiczi, a obecnie za wyjątkiem 1 szkoły, poziom radiacji jest bezpieczny. Szkoły w miastach Korijama i Date usunęły wierzch gruntu na placach i boiskach jako środek ostrożności, ale nie dostały pozwolenia na transport, bo rząd nie ma zaleceń na ten temat.

PB: Dwie bzdury: 1. Zagrzebanie skażonej gleby stanowić będzie zagrożenie w przypadku wykopów w przyszłości. 2. Wzorem lobby A, rząd ignoruje problem dawki wewn. od pyłu w organizmie. Jeśli substancje radioaktywne są w glebie, są też w powietrzu i oddychanie na zewnątrz pobiera duże dawki pyłów.

32 (60%) z 54 reaktorów Japonii są obecnie zamknięte po 11 III i wskutek regularnych inspekcji, co może mieć poważne skutki na zasilanie w energię w okresie letnim (klimatyzacja). Siłownia plutonowo-uranowa Hamaoka zostanie zawieszona w następny weekend, po interwencji rządu z powodu niespełniania norm trzęsienia ziemi. Decyzje firm energetycznych i władz lokalnych ws. włączenia siłowni A będą miały znaczny wpływ na podaż prądu w lecie.

TEPCO ponownie przeprosiło uchodźców A, 2 miesiące po rozpoczęciu katastrofy Daiiczi.  17.4.2011, TEPCO ogłosiło plan przywrócenia chłodzenia reaktorów, ale wciąż nie działa on. Ratownicy weszli do budynku 1 w przygotowaniu do pompowania wody chłodzącej, ale wobec wysokiej radiacji, trzeba znów zmieniać plan, a w pozostałych budynkach reaktorów nie zrealizowano żadnych punktów planu.

Mówienie prawdy o Daiiczi – „nielegalne” od 22.4.2011!

Dr Jaśkowski: promieniowanie 9.5.2011

Stwórca dał nam perfekcyjną Planetę – co myśmy z nią zrobili!

Nie tak różowo w Daiiczi

9.5.2011 – W dniu, w którym TEPCO ogłosiło tryumfalne wejście ratowników do budynku 1, akcja znów utknęła przez zbyt wysoką radiację: 700 mili-Sv/godz. k. 1-ej kondygnacji, największego miejsca robót przywracających chłodzenie reaktora. Rząd podniósł przedtem dopuszczalny limit jednorazowej ekspozycji ze 100 na 250 mili-Sv/godz. Przy wykrytym poziomie radiacji, ratownicy narażeni byliby na przekroczenie limitu już po ok. 20 min. – za krótko na pracę ratowniczą.

B. opóźnione oświadczenie waadz o wykryciu strontu-90 na terenie Daiiczi też przekształcilo się w hiobową wieść. Wg doradcy premiera, Hosono, po oświadczeniu TEPCO o wykryciu 130 razy wyższego poziomu strontu-90 niż po próbach broni A, potrzeba  ściślej obserwować stront wokół siłowni. Odnotowując rakotwórczość strontu, Hosono napiera na szczegółowe badania, w tym analiza poprzednich danych, by określić rozproszenie substancji. 13.4.2011 ministerstwo nauki oznajmiło, że wykryto stront-90 na poziomie 3,3 do 32 Bq/kg w próbkach gleby pobranych 16-19.3.2011 w mieście Namie i wsi Iitate, 30 km od Daiiczi, a niezmiernie małe ilości strontu znaleziono w roślinach z miast Motomija i Ono oraz wsi Otama i Niszigo, 40 – 80 km od Daiiczi. Rząd nie sprawdzał strontu regularnie ani na większym obszarze, bo rzekomo trudno go wykryć wśród in. substancji i pomiary zabierają czas i wysiłek. Ministerstwo nauki planuje znaleźć najlepszą metodę na te pomiary.

Pożar w Daiiczi 8.5.2011., prawdopodobnie eksplozja przy reaktorze 3, pomarańczowe światło przy reaktorze 4.

SourceURL:file://localhost/Users/piotrbein/Desktop/Kr%C3%B3tka%20latencja%20mi%C4%99dzy%20ekspozycj%C4%85%20na%20si%C5%82ownie%20A%20a%20rakiem%20u%20ma%C5%82ych%20dzieci.rtf @font-face { font-family: „Times New Roman”; }p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal { margin: 0in 0in 0.0001pt; font-size: 12pt; font-family: „Times New Roman”; }table.MsoNormalTable { font-size: 10pt; font-family: „Times New Roman”; }div.Section1 { page: Section1; }

PB: Huczne plany ratunku i stabilizacji reaktorów biorą w łeb na małych szczegółach. Kosztowne roboty nie zdały egzaminu, to posłali bio-roboty samurajskie na razwiedkę, są ich miliony na całym świecie, do usług dla kompleksu jot i A, i tak mają kiedyś zginąć, więc niech giną teraz za dostarczanie energii do telawiwowni ludziowcom. Podobnie „plany ewakuacyjne” waadz Japonii okazują się lipą, bo nie mierzyli poziomów skażenia, a teraz po ekspozycji ludności jest już za późno… Harakiri byłoby honorowym wyjściem, odwiezienie poszkodowanych Japończyków na leczenie w Rosji…

W Japonii po Daiiczi, normalka inaczej

9.5.2011 – W Nagoja (Japonia środkowa), demonstracje domagają się zamknięcia siłowni A w Hamaoka. Ok. 1000 osób, w tym studenci i rodziny, wyszło na ulice z żądaniem do firmy energetycznej Czubu, od której premier Kan zażądał zawieszenia eksploatacji siłowni. Zorganizowana przez grupę nawołująca do społeczeństwa wolnego od atomu, demonstracja domagała się przeniesienia nacisku na energię odnawialną i na dłuższą metę, porzucenia Hamaoka. Kobieta z dzieckiem powiedziala, że uświadomila sobie zagrożenie po Daiiczi i powinno się oszczędzać energię jak się da, by zmniejszyć  zapotrzebowanie na energię z Hamaoka. Student uniwersytetu powiedział, że korporacje i osoby indywidualne narażone byłyby na niewygody wskutek zawieszenia Hamaoka, więc protestujący muszą wziąć odpowiedzialność za konsekwencje, jeśli protesty poskutkowałyby.

PB: To ci odpowiedzialność… A kto zwróci matce zdrowie lub życie dziecka? To raczej społeczeństwo w swym egozimie konsumpcji powinno odpowiadać, a odpowiedzialne nie jest, jak widać z frekwencji na demonstracji.

Rząd zaczął pomiary gruzu na skażenie w ok. 120 miejscach k. Daiiczi. Brak praw na tego typu utylizację w Japonii, więc rząd zdecyduje, co z tym zrobić po analizie wyników pomiarów i poradzie od doradców. Gruz zostawiono nienaruszony w strefie zakazanej 20 km od Daiiczi oraz w strefie planowej ewakuacji poza 20 km.  Agencja Rybołówstwa Japonii poinformowała rybaków, że  regularne połowy poza strefą 30 km od Daiiczi są bezpieczne. Rządowa komisja stwierdziła na podst. radiacji podwodnej, że osoba łowiąca daleko w morzu otrzymałaby dawkę najwyżej  1,13 mili-Sv na rok, a wzdłuż brzegu i ponad 30 km od Daiiczi  najwyżej 1,43 mili-Sv na rok. Roczny limit wynosi  1 mili-Sv. Komisja zaleca pomiary radiacji podczas połowów i unikanie ekspozycji skóry. Agencja będzie też współpracować ze spółdzielniami rybackimi nad pomiarami radiacji w owocach morza powyżej szerokości geograficznej prefektury Kanagawa.

PB: Normalka inaczej…

8.5.2011 – Poziomy radiacji wahają się w szkołach Fukuszimy. Najnowsze pomiary przez rząd pokazują, że radiacja spadla poniżej dopuszczalnej w 2 szkołach, lecz w jednej znow wzrosła. W kwietniu, ministerstwo edukacji zaleciło 13 ośrodkom dla dzieci, predszkolom, podstawówkom i gimnazjom prefektury Fukuszima, by ograniczyły zajęcia, bo poziom bezpieczeństwa 3,8 mikro-Sv na godz. został przekroczony. Później poziom spadł ponizej dopuszczalnego w 11 instytucjach, za wyjątkiem 2 podstawówek w mieście Date. Wg najnowszych pomiarów w ub. tyg., poziom spadł i w tych szkołach. Wg ministerstwa, 2 dni spadku skażenia pozwala szkołom  uchylić ograniczenia, choć ostateczna decyzja należy do rady edukacji prefektury i dyrektorów szkół. Tymczasem poziom radiacji znowu wzrósł w gimnazjum w Watari, do 3,9 mikro-Sv na godz.,po spadku poniżej dopuszczalnej wartości w ub. mies. Wg ministerstwa, szkoła utrzymała ograniczenia nawet po wyjściu radiacji na bezpieczny poziom.

PB: Nie ma bezpiecznego poziomu skaenia. Są tylko różne spodziewane procenty wzrostu zachorowan i dolegliwości wskutek skażenia. Proponuję dla sprawiedliwości społecznej, żeby dzieci decydentów A zamieniły się na szkoły z dziećmi ze strefy skażonej.

Daiiczi 8-9.5.2011: farsa z basenem 4 i strontem, postęp w budynku 1

TEPCO ujawnia (8.5.2011) zdjęcia basenu 4, zrobione 7.5.2011 kamerą zamontowaną na końcu ramienia pompy wody. Wideo pokazuje 1535 zużytych prętów paliwowych [pęczków prętów, tj. ol. 3 mln prętów! – PB] w stojakach, przykrytych wodą oraz gruz i drabiny uszkodzone przez eksplozję po 11.3.2011. Półki na ścianie uległy zniszczeniu. Widać bąble w wodzie (temp. 84 st. C) gotującej się od ciepła prętów. Po analizie substancji radioaktywnych w wodzie, TEPCO wnioskuje, że zużyte pręty nie są znacznie uszkodzone. Reaktor 4 był wyłączony przed 11.3.2011. Budynek 4 poważnie zniszczyła eksplozja wodoru 15.5.2011.

9.5.2011 – TEPCO wykryło wysoki poziom (do 570 Bq/kg gleby) strontu-90, w próbkach pobranych 18.4.2011 do głęb. 5 cm w 3 miejscach ok. 500 od reaktorów 1-2. Poziom jest 130 razy ponad poprzedni rekord zanotowany w prefekturze Fukuszima podczas prób atmosferycznych broni A [kilkadziesiąt lat temu]. Rakotwórczy stront-90, wg agencji NHK, akumuluje się w kościach po wdechnięciu pyłów. TEPCO znalazło też 4400 Bq strontu-89 na kg suchej gleby pobranej w tychże miejscach. W marcu br. wykryto stront w glebie i roślinach poza strefą 30 km od Daiiczi. Wg dyrektora Ośrodka Analiz Chemicznych, Joszihiro Ikeuczi, człowiek może wdychać stront porwany wiatrem ale ilość byłaby ograniczona. Wg niego, obecne poziomy nie byłyby zagrożeniem dla ratowników w maskach, ale monitoring strontu w powietrzu jest potrzebny.

9.5.2011 ratownicy weszli do budynku 1, by zacząć przywracanie chłodzenia. TEPCO usunęło rano specjalny namiot przy wejściu i ratownicy pozostali wewn. ok. 30 min. mierząc radiację pod nadzorem NISA, agencji bezpieczeństwa A. Nowy system oczyszczania powietrza zaczął pracować w ub. tyg., zniżając poziom skażenia wystarczająco do rozpoczęcia prac wewn., ale w maskach. Wieczorem, TEPCO otwarło wejście do budynku 1 po autoryzacji od rządu. Wg firmy, starała się ona ograniczyć wyciek substancji radioaktywnych przez użycie namiotu podczas usuwania rur wentylacyjnych i wymieniając powitrze wewn. przez 8 godz. Po sprawdzeniu, czy są problemy wewn. budynku, ratownicy sprawdzą rury systemu chłodzenia i naregulują mierniki wody do użycia w napełnianiu reaktora wodą.

PB: „B. cieszymy się”, żeśmy się zbłaźnili (Grypa666, Tedd Weyman, Arnie Gundersen, Chris Busby…) alarmując o reakcjach łańcuchowych i ubytku części z ok. 3 mln prętów z basenu 4 do atmosfery i Pacyfiku. „Słusznie” waadze Kanady i USA zawiesiły monitoring – no bo jak nic nie wyszło z Daiiczi to nie ma co mierzyć. Baaardzo przepraszam za naście fałszywych  alarmów. „Odwołuję” bunkry, ziemianki i piwnice, „wychodzić” na słońce powinni (w kolejności): ciężarne, niemowlaki, karmiące, małe dzieci, duże dzieci, dziewczyny, pozostała młodzież, dorośli (najpierw kobity), na końcu staruchy. „Pijcie” do woli z wodocugu i strumienia, mleko nawet prosto od krowy. „Jedzcie” rybki zwłaszcza a Japonii, zieleninę z targu. Dzieciarnia dla wzmocnienia „powinna” latać po deszczu, bawić się w kałużach. Idę do sadzenia kartofli i  cebuli, odłożone 18.3.2011, gdy zatykałem szpary w chałupie słomą i łapałem wodę do garów. Mały detal tylko: czekamy na nowe wideo basenu 4, zrujnowanego jak widać na wszystkich poprzednich zdjęciach i wideo, bez zawiadomienia o sprzątania gruzu, konstrukcji stalowej dachu oraz ciężkiej suwnicy, które legły w basenie 4. Znamy fałszywe tytuły filmików podobno z basenu 4, kiedy leżały w nim gruzy, natomiast było względnie czysto w basenach 5-6. Farsa pt. stront-90. Ile miesięcy potrzebuje na wykrycie izotopu czołowy instytut jednego z najlepiej zaawansowanych technicznie narodów? Co się stało z setkami in. izotopów, na pewno nie z prób atmosferycznych broni A w Daiiczi?  Grypa666 proponuje, żeby dla przekonania niedowiarków, dyrektor Joszihiro Ikeuczi wyszedl z fotela, założył maskę jaką dali bio-robotom i pokazał, że to nieszkodliwe oddychać wewn. budynku 1.  Bo nie ma maski na najdrobniejszy pył – nie przepuścilaby powietrza do oddychania.

Umierają dla TEPCO

Zyberk: Tlumaczenie to dedykuje wlasnej Mamie zmarlej na bialaczke w wyniku pracy na niezabezpieczonych aparatach Rentegowskich w szpitalu w powojennej PRL i pokazujace raz jeszcze ze wszystkie rzady traktuja ludzi jako tania sile robocza.

Podczas gdy TEPCO ma problem ze najeciem robotnikow do czyszczenia reaktorow w Fukuszima, WHO planuje epidiomologiczny nowy raport katastrofy. Jest to pierwszy z dwoch raportow analizujacych impakt katastrofy na pracownikow. W gigantycznych wysilkach likwidacji zagrozenia Fukoshima NP1 wiele wskazuje na to ze TEPCO ma problemy ze znalezieniem robotnikow. Obecnie ich liczba wynosi prawie 700. Zwykle pracownicy podlegaja rotacji celem ograniczenia dawki radiacji podczas pray przy reaktorze. Tym razem jednak ryzyko jest wieksze i najmowanie pracownikow niezwykle. Oferty pracy nie oferuje TEPCO lecz Mizukami Kogyo bedaca firma konstrukcyjna i utrzymujaca porzadek przy reaktorach. Opis pracy mowi tylko o zatrudnieniu w prefekturze Fukuszima przez 3 godz. dziennie z pensja U$122.00/godz. Brak jest informacji o niebezpieczenstwie a tylko sugestia by pytac o dodatkowe informacje: wyzywienie, zakwaterowanie, transport i ubezpieczenie. Kandydaci beda w wiekszosci nieswiadomi zagrozen i pochodzic beda z grupy ludzi o niewielkich mozliwosciach innych ofert pracy. Wynagrodzenie za godz. jest dosc skape w swietle ryzyka. TEPCO i Mizukami Kogyo bagatelizuja ryzyko radiacji w swej propagandzie. Sa pogloski ze wielu robotnikow do prac czyszczenia reaktorow rekrutuje sie z burakimin (mniejszosc narodowa z czasow feudalnych do dzis dyskryminowana). Jakkolwiek wiadomosc ta nie jest potwierdzona, jest dosc prawdopodobna i pasuje do logiki przemyslu A i trudnosci znalezienia chetnych. Ze wzgledu na dyskryminacje czesc burakimin ma kontakrty z mafia yakuza, co nie wyklucza ze yakuza rekrutuje czesc pracownikow. Yakuza rekrutuje tez do innych najniebezpieczniejszych prac ludzi w Tokyo, Kotobukicho i Kamagasaki. Ci ktorzy umieraja nie pojawiaja sie nigdzie w statystykach.

Dane publikowane przed katastrofa przez NISA w 2009 r. mowia o 1108 pelnoetatowych pracownikach w Fukoshima NP1. Byli to pracownicy TEPCO, ale mogli byc wsrod nich tez pracownicy GE, Hitachi i Mitsubishi. Jednak wiekszosc, bo 9195 osob, stanowili pracownicy na kontrakcie do najgorszych i najryzykowniejszych prac opianych w ksiazce  „Nuklearni cyganie” wydanej w 1979 r.
Nawet w tej kategorii robotnikow istnieja glebokie roznice co do warunkow pracy, pensji i rodzaju prac. Widoczne jest ze ci ludzie sa wystawieni na najwieksze ryzyko i najgorsze prace. W 2009 w/g NISA 671 pracownikow na kontrakcie otrzymalo dozy radiacji miedzy 5 a 10 mSV (milisieverts) w porownaniu do 36 pelno-etatowych pracownikow. Tych co otrzymalo dozy miedzy 10 a 15 mSV bylo 35 pracownikow na kontrakcie i 2 pelno-etatowych. a 35 kontraktowych pracownikow otrzymalo dawki miedzy 15 i 20 mSv.

Poniewaz kontraktowi pracownicy migruja obslugujac rozne reaktory, nie maja dostepu do danych o zakumulowanej dawce radiacji jakiej podlegali. NISA ma tylko dane o dawce dla poszczegolnych reaktorow co komplikuje sprawe gdy pracownik ubiega sie o rente za utrate zdrowia. Po katastrofie Ministerstwo Zdrowia podnioslo dawke zagrozenia zdrowia ze 100 mSv w ciagu 5 lat do 250 mSv za rok podczas gdy Miedzynarodowa Komisja Radiologow zaleca maksymalna dawke 20mSv na rok. W liscie do szefow biur zatrudniena ministerstwo japonskie motywowalo ta zmiane stanem pogotowia ignorujac bezpieczenstwo pracownikow. To moze byc sposobem na ograniczenia kompensacji dla pracownikow, lub legalizacja smierci i chorob poradjacyjnych. Zwykle w wyniku bialaczki dawka 5mSv na rok wystarcza do otrzymania renty inwalidzkiej. Lista inwalidow moze byc b. dluga w swietle obecnej liczby pracownikow pracujacych przy demontazu reaktorow. Projekt Tosiby zamnkniecia i nadzoru reaktorow szacuje sie na 10 lat. Reasumijac panstwo nie przejmuje sie stanem zdrowia ofiar tylko wydatkami zwiazanymi z katastrofa.

W Japonii w latach 70-tych zaczeto najmowac pracownikow terminowych. To samo stalo sie we Francji po 1988 r. osiagajac 80% pracownikow w 1992 r. NISA podaje ze pelnoetatowych pracownikow bylo 10 000 a na kontrakcie 80 000. Celem tego nie bylo koniecznie ograniczenia dawki promieniowania lecz koszty. Faktem jest ze oba kraje Japonia i Francja ukrywaja ilosc napromieniowanych pracownikow. Z danych japonskiego Min. Zdrowia wynika ze tylko 9 pracownikow chorych na raka otrzymalo kompensacje. Przeglad epidemiologiczny z Marca, przed katastrofa, bazuje na 212 000 osobach pomiedzy 1990 i 1999 r. sposrod 277 000 zatrudnionych w przemysle A.
Pokazuje on duza smiertelnosc na jeden typ leukemii szacujac ze inne odmiany raka wsrod tej grupy ludzi nie maja zwiazku z ich zatrudnieniem w przemysle A.
Problem w tym ze raport pokazuje tylko stosunek smiertelnosci i pomija osoby obecnie chore na raka. Jest to typowe tuszowanie rzeczywistej sytuacji i typowe dla tego typu raportow. Dlatego nasuwa sie podejrzenie ze jest to tendencyjna statystyka minimalizujaca ryzyko zdrowia pracownikow na korzysc przemyslu A. Podczas gdy konkluzje raportu sa kwestionowane, nawet byly dyrektor WHO przyznal ze nadzor WHO nad IAEA jest problemem. Stad mozemy sie spodziewac ze nastepny raport planowany przez WHO nie bedzie wiele roznil sie od poprzedniego.

PB: Nadzór WHO nad IAEA? Chyba na odwrót… WHO jest podporządkowane IAEA od l. 1950-ych, nie a prawa badać skutków radiacji na zdrowie.

Badacz ostrzega o radioaktywnych pyłach z Daiiczi

Streścił Piotr Bein

Inż. Marco Kaltofen bada w Worcester Polytechnic Institute (USA) rozprzestrzenianie się pyłów toksycznych i radioaktywnych i ostrzega ws. Daiiczi:

 • Pyły rozchodzą się na wielkie odległości, stanowią zupełnie inne zagrożenie niż zdjęcie rtg czy ekspozycja na promienie kosmiczne podczas lotu samolotem. Pyły mogą zostać wewnątrz organizmu na długi czas lub na zawsze, napromieniowując komórki i powodując schorzenia jak rak.
 • Instytut Kaltofena wykrył pyły z Daiiczi w USA. W Japonii przekroczyły one stężeniem pyły z prób A w l. 1950-ych i 1960-ych. W Ameryce Płn. zaprzestano monitoringu.
 • Niektóre izotopy mają własności podobne do neutralnych substancji w otoczeniu, np. izotop cezu jest dla roślin nieodróżnialny od potasu, głównego składnika nawozów.
 • Monitoring otoczenia (powietrze, wody, gleby, pożywienie) jest niezbędny do ustalenia kroków zaradczych w poszczególnych krajach na półkuli płn., gdzie opady z Daiiczi pozostaną w atmosferze i otoczeniu.
 • Monitoring wymaga kosztownego sprzętu i ekspertyzy, których ludność nie ma, dlatego władze muszą przejąć tę odpowiedzialność.
 • Środki zaradcze są proste, podonie ja w walce z pyłami ołowiowymi jakiś czas temu:
 • Ostrzeganie ludności o napływie skażenia, np. w deszczu, by mogła podejmować odpowiednie decyzje, np. odłożenie zajęć na zewnątrz na inny czas.
 • Badanie akumulacji w roślinach, wodzie, owocach morza, żeby odpowiednio ostrzec i chronić ludność.
 • Unikanie działalności wytwarzającej kurz i pył (np. remont domu).
 • Niewnoszenie odzieży wierzchniej i butów do wenątrz mieszkania, nycie rąk w okresie większego skażenia.
 • Punktem wyjściowym jest stały i kompletny monitoring lokalny przez władze państw, regionów, gmin, miast. Musimy naciskać na władze, by wywiązały się z tego podstawowego zadania ochrony ludności.

††††††††††††††††††††††††

NWO

ŚWIATOWA DEEKSHA W DNIU 14 MAJA 2011

Miłość to coś dużo lepszego niż strach i nie ma się czego bać, przecież Bóg nie pozostawi nas samych na tym polu walki!

W dniu 14 maja 2011 odbędzie się światowa deeksha w godz, 22.00 – 00.00 …. jeśli chcesz pomóc światu pokonać strach zabaw się w wojownika światła, wypowiedź wojnę ciemności i strachowi celując w nie miłością. Naszym obowiązkiem jest naprawiać to co złe! W dzisiejszym dniu zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej medytacji i modlitwy.

Młodzi Dumni Żydzi przeciw lobby Izraela w USA

E-rozsyłka 12.5.2011, przekład-skrót Piotr Bein

Nowe słowo bluewashing (wyniebieszczać): wykorzystywać żydowską kulturę, religię i historię do tuszowania łamania praw Palestyńczyków, narażając życie Żydów w Izraelu i na świecie. Jednym z najbardziej tu winnych jest AIPAC (American Israel Public Affairs Committee, czołowa organizacja lobby Izraela w USA), który wywiera władzę polityczną ubierając się w piórka żydowskie, falszywie sugerując wielu, w tym kongresmanom, że reprezentuje wszystkich Żydów w USA. Jako młodzi Żydzi amerykańscy, oświadczamy publicznie, że to nieprawda: AIPAC nie mówi za nas. Dołącz do naszego przesąlnia do AIPAC w ramach zebrania Usuń się AIPAC 21-24.5.2011 w Waszyngtonie, na którym wraz z koalicją ponad 100 grup zadbamy, by jednoczesna konferencja AIAC nie zindoktrynowala ponad 1000 studentów z 300 uczelni USA.

W Egipcie, Tunezji, w rewolucjach Wiosny Arabskiej sprawiedliwi domagają się Wynocha!. My mówimy Usunąć się! Zbieramy się powiedzieć Usuń się, AIPAC i uznaj nasze zróżnicowane żydowskie społeczności i tożsamości jakimi są! Jesteśmy Młodzi Dumni Żydzi i nie pozwolimy AIPAC wyniebiesczać izraelskiej okupacji odmawiać praw Palestyńczykom. Aby to zademonstrować wizualnie, prosimy cię – młodego, dumnego Żyda: dołącz do nas, podziel się, dlaczego jesteś jak my i AIPAC cię nie reprezentuje. Czy będziesz z nami w Waszyngtonie czy nie, pokażemy twe zdjęcia i słowa konferencji AIPAC. Dla już niemłodych (powyżej 36 lat), ale dumnych Żydow przygotowujemy inną akcję poparcia. Proszę rozprowadzaj tę e-pocztę.  Czy e-dołączysz czy osobiście będziesz w Waszyngtonie, cieszymy się  na stanięcie z tobą z żądaniem, by  AIPAC usunął się i zrobił miejsce na nową politykę bliskowschodnią. Pozdrawiamy – Carolyn Klaasen i Mark Gunnery (Young, Jewish, and Proud)

Młodzi Izraelczycy za prawami Palestyńczyków

Naiwna wiara Amerykanów w śmierć Osamy wzmacnia popularność Obamy o 13% 

Szczepionka przeciw AIDS skuteczna u małp

Irak chwali sobie rosnące związki gospodarcze z Iranem, a UE nie chce rozmów z Iranem

Banksterzy osiągają swój cel NWO: Amerykanie szybko ubożeją

Kiedyś zamożne rodziny klasy średniej w USA, polegają obecnie na pomocy od rządu. Wg dept. rolnictwa USA, w 2009 r. było 17 mln osób otrzymujących żywność od rządu., o 13 mln więcej w 2 lata.

Amerykanie chcą trzeciej partii

Sektor prywatny Gazy napiera UE na poparcie przejścia do Egiptu

Grecy masowo demonstrują przeciw NWO

Sekrety syndromu jot

Roman Kafel: Sw. p. gen Konstanty Pawlowicz Pietrow…tak kagiebista, ruskij , slowianskij i nieglupi.  Podzielil sie ta wiedza i chcial rozwinac tematy poruszane w in. wykladach… i zaplaci za to zyciem.  Posluchajcie cierpliwie i wszystkiego… nie jednego odcinka, kazdy nastepny jest ciekawszy. Dowiecie się co to jest to- co wielu roznie nazywa  a Piotr nazwal to komplex jot…. Mowia o tym od dawna, rozni ludzie mowil o tym na przesluchaniu Rakovsky- Gabrielowi Kuzmie… i mowi o tym gen Pietrow, poslugujac sie rozlegla wiedza, jaka na temat gromadzilo KGB… a ci mieli mozliwosci i aparat badawczy- jak sie patrzy…

Dr Jaśkowski: szczepionki niebezpieczne

http://www.iuniverse.com/Bookstore/BookDetail.aspx?BookId=SKU-000190526
http://childhealthsafety.wordpress.com/2011/05/10/pace-study/ wypłacanie po cichu odszkodowań
http://www.politicalhotwire.com/general-political-discussion/44925-autism-vaccines-researcher-cdc-indicted-fraud-money-laundering-12.html#post1187820
http://childhealthsafety.wordpress.com/graphs/#Meas_Mort_UK_USA
US statystyki Odra – szybki spadek niezależny od szczepień
http://childhealthsafety.wordpress.com/2011/04/26/autism-pseudo-science-from-yale-emory-school-of-medicine/
Pseudonaukowe badania zależnści
http://childhealthsafety.wordpress.com/2010/05/06/wakefield%E2%80%99s-lancet%C2%A0paper%C2%A0vindicated/
Nowe niezależne badania przedstawione w 2010 Pediatric Academic Societies dorocznym posiedzeniu w Vancouver, Kanada jednoznacznie potwierdza ustalenia z 1998 r. Dr Andrew Wakefield papieru w Lancet związek pomiędzy autyzmem i poważnych chorób przewodu pokarmowego u dzieci. Nowe badanie zostało przeprowadzone przez Autism Speaks Autism Treatment sieci i danych z 15 objętych leczenia i ośrodków badawczych w Stanach Zjednoczonych i Kanada. Spośród 1185 dzieci w wieku od 2 do 18 lat z 45% stanu z autyzmem były przekazywane z objawami z przewodu pokarmowego. Bóle brzucha występowały najczęściej (59%), a następnie zaparcia (51%), biegunka (43%), inne (40%), nudności (31%) oraz wzdęcia (26%). Raporty objawów GI wzrastała wraz z wiekiem.Zaburzenia snu wystąpiły u 70% dzieci z niż bez objawów GI (30%).Problem dotyczy wszystkich dzieci bez względu na płeć, pochodzenie etniczne lub danych wywiadowczych.
Więcej nadużyć poprzez Drug Giant Merck – 650 mln USD
Zamieszczone w dniu 22 października 2009 przez childhealthsafetyhttp://childhealthsafety.wordpress.com/2009/10/22/morefraudbymerck/
Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych ogłosił 650 mln USD rozliczenia nadużyć finansowych uzgodnionych przez farmaceutyczny Merck giganta oszustwa pacjentów i rząd USA system opieki zdrowotnej z udziałem w spisku z amerykańskich szpitali dać starszych tańszych leków, ale ładowania ich na droższy produkt wyznaczonym przez lekarzy, pacjentów.
Czy na pewno chcesz zaufać bezpieczeństwa swoim dzieciom leków i szczepionek z firmy, która zachowuje się w ten sposób?

Dzień II zwycięstwa kompleksu jot nad światem

Towarzysze Miedwiediew z Putinem, generalicja, kombatanci wytapetowani orderami, dzieci w mundurach, zyliony rubli i tysiące ton materiałów zmarnowane na broń zamiast na polepszenie życia Rosjan. Parada mięsa armatniego Rotszyldów, do przyszłych wojen gojów z gojami…Ok. minuty 30:00, paraduje „zwycięzca” W. Brytania, która wg planów kompleksu jot rzuciła Polskę (i jej masy żydowskie) na pastwę hitlerowców-syjonistów. Zabrakło tylko sił Izraela (bo USraelskie paradowały), który powstał dzięki II wojnie syjonistów przeciw światu. Degustujący zachwyt spikerów RT militaryzmem. Na portalach ignorantów o kompleksie jot, entuzjazm porownań broni rosyjskiej z „amerykańską”.

Panie Jezu Chryste, Synu Boży, chroń nas, żeby toto nigdy nie zostało użyte…

Islandia – nową konstytucję napisze 31 wybranych w losowaniu obywateli

Prof. Majewska: przypadki autyzmu u dzieci zaniżone

Witam Panstwa,  Właśnie ukazały wyniki koreansko-amerykańskiego badania, w którym  zbadano (na podstawie kwestionariuszy wypełnianych przez rodziców i nauczycieli)  występowanie autyzmu w populacji pond 50 tysięcy dzieci szkolnych w Seulu.  Wyniki badania wskazują, że na autyzm cierpi tam 1 dziecko na 38, czyli 2,6%.  To pokazuje, ze powszechnie przyjmowane dane o częstości występowania autyzmu –  ok. 1%  – są zaniżone,  bo zazwyczaj liczy sie tylko dzieci formalnie  zdiazgnozowane. W Korei zdiazgnozowanych było tylko ok. 20%  dzieci autystycznych, z różnych względow. To znaczy, że częstość występowania autyzmu wsród chłopców wynosi tam  ok. 4,2% (czyli ok. 1 na 25).

Prawdopodobnie w USA i w Polsce jest podobnie, gdyż Korea ma zblizony kalendarz szczepień do polskiego czy amerykańskiego ( i tez stosuje bardzo toksyczny Euvax wlasnej produkcji).  Jesli dodamy to tego liczby dzieci z ADHD (ok. 13 % chlopców), upośledzonych umysłowo (2,5%) oraz liczby dzieci z innymi chorobami neurologicznymi, to wychodzi, że ok. 20% chłopców (troche mniej dziewczat) jest dzis uszkodzonych neurologicznie.  (Ten odsetek stale rosnie). Te szacunki zgadzają się obserwacjami nauczycieli.  To znaczy, ze ludzkość w szybkim tempie się degeneruje. Az strach pomyśleć, jak beda wygladać przyszłe społeczenstwa, gdzie wiekszosc ludzi bedzie chorych umyslowo i neurologicznie.  To są bez wątpienia rezultaty  masowych szczepien coraz bardziej toksycznymi szczepionkami.  Podsumowując, ludzkość ulega szybkiej de-ewolucji, czyli biologicznemu regresowi, wskutek działan przemyslu szczepionkowego i medycznego oraz ich urzędowych lobbystów.

http://www.cnn.com/2011/HEALTH/05/09/autism.study/?hpt=T2
http://www.medscape.com/viewarticle/704919_13

Pozdrawiam – DM

Wojciech Mann (który?) trafnie o spisku scypionkowym

†††††††††††††††††††††††††††††††††

Piekiełko.pl

Gallus: Pokażmy mediom naszą siłę, że się nieboimy cenzury

TVN24 NAS STRASZY ZA FILMY NA YOUTUBE I BLOGI PATRIOTYCZNE. RUSZYŁA MEDIALNA PROPAGANDA – TVN24 I INNE TELEWIZJE ZACZĘLY STRASZYĆ POLAKÓW, ŻE BĘDĄ NAS WSADZAĆ DO WIĘZIENIA ZA KOMENTARZE W INTERNECIE, TO JAWNY NAZIZM, BRAK POSZANOWANIA WOLNOŚCI SŁOWA – I CO? WIECIE W OGÓLE CO TO TRAKTAT Z SCHENGEN? Jeśli odrzuci UNIA traktat z shengen to granice zostaną pozamykane, TERAZ WIDZIMY WYRAŹNIEJ JAK NIGDY KOŁCHOZ NAZISTOWSKI – bo przecież UE założyli byli naziści nie wiem czy małostkowi ludzie wiedzą o tym. UE POZAMYKA GRANICE DO KOŃCA ROKU – będą zamachy i JUŻ PRZYGOTOWUJĄ POPRAWKI DO PRAWA ABY POZAMYKAĆ GRANICE – NIE WYJEDZIECIE DO PRACY ZA granicę!!

10.5.2011 Asy PiSu idą do władzy, katolicy modlą się, broniąc Krzyża

W dniu 10 maja 2011 roku w Warszawie odbyly sie obchody czczace pamiec poleglych, po uplywie kolejnego, 13-tego miesiaca, od daty katastrofy smolenskiej. Jak zwykle po odprawieniu Mszy swietej w archikatedrze sw. Jana Chrzciciela, pochod religijno-polityczny przeszedl ze Starego Miasta pod Palac Prezydencki, przy ulicy Krakowskie Przedmiescie. Na czele pochodu kroczyla czolowka partii PiS z Jaroslawem Kaczynskim i Antonim Macierewiczem. Ten sam Jaroslaw Kaczynski w dniu 14 lutego 2005 roku, w warszawskiej siedzibie fundacji miliardera pochodzenia zydowskiego George’a Sorosa – Fundacji Batorego, ktora to struktura jest swoista globalistyczno-masonska jaczejka, wyglosil istotny z punktu widzenia przyszlosci politycznej wyklad. Oto wazny wyjatek z tego wykladu: „W 2002 roku radykałowie otrzymali w wyborach przeszło 30 procent. W tej chwili ich notowania sa nieco mniejsze. Ale jezeli w Polsce dojdzie do sytuacji, w ktorej polacza swoje sily, nie w jakiejs rewolucji, nie w wystapieniach ulicznych, w wielkich strajkach, tylko przy urnie wyborczej, calkowicie wykluczeni z czesciowo wykluczonymi, dwie wielkie grupy społeczenstwa, to bedziemy mieli rzady Samoobrony, byc moze LPR-u (to tez formacja radykalna), i rozwscieczonych swoim losem postkomunistow”.
Zaiste ciekawe jest jakie poglady ma Pan Prezes i byly Premier RP. No coz: obecnie mozna wykluczonych katolikow wykorzystywac w nieustannej kampanii wyborczej. Z haslami niesionymi na transparentach w manifestacji mozna i trzeba sie oczywiscie zgodzic. Wielu jednak jej uczestnikow nie wie, ze sa tylko wykorzystywani w wewnetrznej walce partii politycznych, realizujacych obce interesy w Polsce. Jest to tez dobra okazja do tworzenia kolejnego tematu zastepczego. Pokrzykiwanie przez zdesperowanych ludzi do wynajetych chlopcow Palikota: „PRECZ Z KOMUNA”, skadinad sluszne, jest dla wykonawcow globalistycznych rozkazow bezpieczniejsze niz gdyby ci ludzie zorganizowali sie w mocna strukture i rozliczyli wszystkich niszczycieli Panstwa Polskiego. Przy calym politycznym rejwachu na miejscu wspomnianych zdarzen, jakze pozytywnie wyroznila sie spokojna, zarliwa modlitwa polskich katolikow, broniacych swojej wiary i jej symbolu, ktorym jest Krzyz Chrystusowy.

Przed jubileuszem Rotmistrza

Trochę nowin w zw. z Marszami Rotmistrza, nie tylko tym krakowskim. Także tu.

Antypolonizm mniejszości „niemieckiej” na Szlunsku

Oświadczenie ws. działań politycznych Mniejszości Niemieckiej i Ruchu Autonomii Śląska

Warszawa, 7 maja 2011 r. –  Od kilkunastu miesięcy z niepokojem obserwujemy zdumiewającą nieporadność instytucji państwa polskiego wobec środowisk owładniętych ideą kontestowania nadrzędnych i ostatecznych praw Rzeczypospolitej Polskiej do jej polityczno-cywilizacyjnej obecności na Śląsku. Rażącym przykładem realizacji tej antypolskiej idei jest niewątpliwie spór o treść uchwały dotyczącej 90. rocznicy wybuchu III Powstania Śląskiego, którą na wspólnej sesji przyjęły sejmiki województw śląskiego i opolskiego. Członkowie Mniejszości Niemieckiej oraz Ruchu Autonomii Śląska oprotestowali złożenie hołdu powstańcom walczącym o polskość Górnego Śląska, widząc w nim wyłącznie „hałaśliwą propagandę, która krzykiem przykrywa intelektualną miałkość”. Jednocześnie wyrazili przekonanie, że „w przyszłości jednostronne hołdy zastąpione zostaną przez dojrzałe, dopuszczające różne punkty widzenia upamiętnienie”.

Cytowane oświadczenie Ruchu Autonomii Śląska jest swoistym manifestem o charakterze politycznym, domagającym się prawa do publicznych celebracji aksjologii i interesów innych niż polskie. Ewentualna realizacja tego manifestu nie tylko zaostrzyłaby istniejące już konflikty wokół miejsc upamiętniających żołnierzy niemieckich (również hitlerowskich), ale i otworzyłaby nowe płaszczyzny konfrontacyjne związane z dziejami dramatycznego sąsiedztwa Polski i Niemiec. Wszystko to potwierdza zasadność złożonego przez Stowarzyszenia Unum Principium, a oczekującego na sądowe rozstrzygnięcie, wniosku o delegalizację Ruchu Autonomii Śląska.  Z kolei stanowisko radnych Mniejszości Niemieckiej przekreśla założenia polsko-niemieckiego traktatu o dobrym sąsiedztwie, który literalnie uznaje mniejszości „za naturalny pomost” między obydwoma narodami. Wpisuje się ono w butną politykę Berlina wobec mniejszości polskiej w Niemczech i przekonuje, że mamy do czynienia nie z pomostem, a mostem zwodzonym obsługiwanym wyłącznie przez stronę niemiecką.   Postawa radnych Ruchu Autonomii Śląska oraz Mniejszości Niemieckiej jest zaprzeczeniem roty złożonego przez nich ślubowania: „Uroczyście ślubuję rzetelnie i sumiennie wykonywać obowiązki wobec Narodu Polskiego, strzec suwerenności i interesów Państwa Polskiego, czynić wszystko dla pomyślności Ojczyzny”. Przypominając, że samorządy terytorialne ustawowo są zobowiązane do „pielęgnowania polskości oraz rozwoju i kształtowania świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej”, oczekujemy, iż wojewodowie śląski i opolski – nadzorujący działalność sejmików wojewódzkich – podejmą stosowne kroki wobec radnych Ruchu Autonomii Śląska oraz Mniejszości Niemieckiej.

Stowarzyszenie Unum Principium wraz z Komitetem „Błękitna Polska” jeszcze w tym miesiącu zaprezentują polskiej opinii publicznej kompleksowy autorski program polityczno-społeczny obejmujący m.in. regulację kwestii mniejszości niemieckiej w Polsce w oparciu o zasadę wzajemności oraz szczegółowy projekt „ŚLĄSK – PERŁA W KORONIE POLSKI”.

Elżbieta Bączkowska – Prezes Stowarzyszenia Unum Principium
Krzysztof Zagozda – Przewodniczący Komitetu „Błękitna Polska”

Kontakt i informacje szczegółowe: Krzysztof Zagozda kzagozda [małpa] o2.pl   tel. 513056985

Na dziś – jutro i pojutrze POLSKI

DZIŚ 8 MAJA – przypada kolejna rocznica odejścia do wieczności największego polskiego filozofa i pierwszego polskiego metafizyka OJCA PROF. MIECZYSŁAWA ALBERTA KRĄPCA  OP, nauczyciela Prawdy o Bogu, o świecie realnym, i o Polsce.  Niech Jego  i o nim – głos będzie słyszalny pomimo tego, ze wielu chciałoby ukryć to czego uczył. – Był Mistrzem w pełnym tego słowa znaczeniu. Recuiescat in pace !  W trzeciej dekadzie maja br. Stowarzyszenie Fides et Ratio w Krakowie organizuje doroczną sesję poświęconą Jego dziełu – w tym roku pod hasłem: „O ludzką politykę”.  Zechciejmy posłuchać


Pozdraiam serdecznie –  Stanisław Papież

Niekontrolowana reakcja łańcuchowa Mizia-Zenobiusz, opady na MonitorPolski, Grypa666 i sierocińce666 zagrożone (aktualizacja)

8.5.2011 – W dalszym ciągu nie ma dowodów ani konkretów. Trudno dziwić się MonitorowiPolskiemu, że blokuje idiotyczne komenty i nie tłumaczy się z oszczerstwa typu Czy bijesz żonę i dzieci raz czy 2 w tygodniu? Mizia ocipiał albo wpadl pod wpływy razwiedki.il, bo tym najbardziej szkodzi MonitorPolski. Niektórzy co się dali wciągnąć w „przekonywujące” argumenty Mizi, ocknęli się, np. Jarek Kefirek. Ja tam wpisuję się, że nie ma o co kruszyć miecza, bo Prawda sama wypłynie, a Marka znam doskonale. Trafiłszy na podatny grunt wybuchowy MiziaZenek, temat wyparł nawet Daiiczi na niektórych blogach. MonitorPolski pokryty „opadami”, Grypie666 grozi skażenie, panika wśród sierocinców666. Więcej smrodu i hałasu niż to wszystko warte…  Zamiast się żreć, panowie wróćmy do ważniejszych spraw… Zgadzamy się że obecnie są to: radiacja z Daiiczi, chemoślady, wonTuSSkowo… znamy problem, mamy różne bronie na nie, walczmy więc. Najdziwniejsze, że nawet Marek Podlecki nie rozumie, skąd się wzięły plotki o czipie itp. bzdety, temat prywatnych rozmów, skypów i emaili. Ktoś z razwiedki podsunął Mizi, żeby skłócić blogi? Wiele znaków zapytania po stronie Burgermeister, nie 1-szy raz… Burgermeister nie mogła dostać obrazów jak pisze Mizia podczas 1-ej wizyty w Polsce (jesień 2009), bo jeszcze nie znaliśmy Tadka z Bydgoszczy (Zenobiusz). Co później było w tym temacie, nie wiem – Marek twierdzi, że tekst Mizi nie odpowiada prawdzie, której nawet on nie zna do końca. Znana niektórym z manipulatorstwa, Burgermeister mataczy… Chciałbym wiedzieć, skąd, jak i dlaczego publiczne stały się treści prywatnej korespondencji Marka z Jane nt. sprzedaży przez nią u antykwarzystów wiedeńskich, obrazów podarowanych przez Tadka Kisiela (Zenobiusza – wielka mu za to chwała!) na działalność jej i działaczy w Polsce. Aż to się wyjaśni, wszelkie domysły, posądzenia i inwektywy to zmarnowana energia.

Przypomnijmy o Rotmistrzu…z pieśnią na ustach!

Komentarze 2 to “Rzondy olewają skażenie z Daiiczi”

 1. […] Pyły rozchodzą się na wielkie odległości, stanowią zupełnie inne zagrożenie niż zdjęcie rtg czy ekspozycja na promienie kosmiczne podczas lotu samolotem. Pyły mogą zostać wewnątrz organizmu na długi czas lub na zawsze, napromieniowując komórki i powodując schorzenia jak rak. Wykryto pyły z Daiiczi w USA. W Japonii przekroczyły one stężeniem pyły z prób atomowych w l. 1950-ych i 1960-ych. W Ameryce Płn. zaprzestano monitoringu. Niektóre izotopy mają własności podobne do neutralnych substancji w otoczeniu, np. izotop cezu jest dla roślin nieodróżnialny od potasu, głównego składnika nawozów. Monitoring otoczenia (powietrze, wody deszczowe, powierzchniowe, gruntowe, gleby, pożywienie) jest niezbędny do ustalenia kroków zaradczych w poszczególnych krajach na półkuli płn., gdzie opady z Daiiczi pozostaną w atmosferze i otoczeniu. Monitoring wymaga kosztownego sprzętu i ekspertyzy, których ludność nie ma, dlatego władze muszą przejąć tę odpowiedzialność. Środki zaradcze są proste, podobnie jak w walce z pyłami ołowiowymi jakiś czas temu: Ostrzeganie ludności o napływie skażenia, np. w deszczu, by mogła podejmować odpowiednie decyzje, np. odłożenie zajęć na zewnątrz na inny czas. Badanie akumulacji w roślinach, wodzie, owocach morza, żeby odpowiednio ostrzec i chronić ludność. Unikanie działalności wytwarzającej kurz i pył (np. remont domu). Niewnoszenie odzieży wierzchniej i butów do wewnątrz mieszkania, mycie rąk w okresie większego skażenia. Punktem wyjściowym jest stały i kompletny monitoring lokalny przez władze państw, regionów, gmin, miast. Musimy naciskać na władze, by wywiązały się z tego podstawowego zadania ochrony ludności. Źródło […]

 2. […] władz lokalnych ws. włączenia siłowni A będą miały znaczny wpływ na podaż prądu w lecie. źródło Stopione rdzenie paliwowe w reaktorze 1 Po dwóch miesiącach mamy kolejną rewelację z Tokyo […]

Sorry, the comment form is closed at this time.