Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Pokonać radiację i kompleks A w J

Posted by grypa666 w dniu 12/04/2011

Daiiczi ogromny zamach na życie

http://www.youtube.com/watch?v=Kymyy7dSb6Q

†††††††††††††††††

 Zawartość (uaktualniana do następnego wpisu, chronologia wewn. działów)

 ALERTY

Najnowsze

Chroń się, rzont cię nie ochroni

Skażenie globalne

Skażenie w Japonii

W Daiiczi

Na tropie US-raelskiego Stuxneta

SS-yny w in. akcjach NWO

Polski bajzel

Humor

Piszecie…

†††††††††††††††††††††††

PATRZ TEZ ALERTY WE WPISACH OD 8.3.2011, jeśliś dopiero się obudził do PROJEKTU Eugenika A:

Prawdziwe autorytety polskiej medycyny, Prof. Majewska i Dr Jaśkowski zalecają pozostawanie w domu dzieci, kobiet karmiących i ciężarnych aż do odwolania (być może miesiące, sądząc ze ślimaczej akcji ratowania Daiiczi). Za wcześnie na decyzje aborcyjne (jeśli nie masz Boga…). Chłopy wychodzące w skażenie muszą zdejmować odzież i obuwie przed wejściem do domu. Bein doda: WSZYSTKIE kobiety pozostać w domu, jako że noszą jajka przyszłych pokoleń.

Skażenie jest pewne w wodzie pitnej. mleku i żywności zbieranej z upraw na zewnątrz od ok. 18.3.2011 w Ameryce Płn. i od ok. 25.3.2011 w Europie. Znamy rozmiar tego b. fragmentarycznie i tragicznie niekompletnie (zupełna cisza o uranie i plutonie!). bo rządy zatajają dane i nagle dopuszczają niebepieczne dotąd poziomy skażenia. Myślmy jak się bronić, jak pociągnąć do kryminalnej odpowiedzialności rzesze w rządzie, nauce i mediach, które współdziałają w eugenicznej zmyłce. Poniżej w Bein do waadz Kanady z pytaniem o ochronę przed opadami z Daiiczi podaję przykład akcji:

 • kontakt „angażujący”  biuro-kurwą, press-tytutkę, (p)osła do parlamentu itp. lokajów w twym zasięgu;

 • krótka rozmowa nt. zagrożenia z Daiiczi w odniesieniu do zdrowia publicznego i zapowiedź wysłania info na piśmie;

 • zebranie info i wysłanie do delikwenta, uzgodnienie, że odpowie po zaznajomieniu się, lub ty się odezwiesz za parę dni;

 • ponowny kontakt z uaktualnieniem (sytuacja coraz gorsza w Daiiczi, globalne skażenie rośnie, abo przepraszam, już ugasili reaktory i sprzątnęli globalne skażenie) i przypomnieniem, że wykonywanie poleceń  przełożonych nie było usprawiedliwieniem w procesach o ludobójstwo w Norymberdze;

 • kopie powyższego do władz zwierzchnich delikwenta oraz szerszych kręgów władzy na różnych poziomach, potencjalnie oskarżonych przez Norymbergę II.

Na razie jest potwierdzenie z biura ministra zdrowia Kanady, że szukają odpowiadacza. Może znajdą przed zimą… Biuro premiera Canady wcale nie odpowiedziało, widocznie zajęte walką o stolki w nadchodzących wybiórach, sprowokowanych orzez kompleks jot. A wy myśleliście, że tylko w Polin… Będę uaktualniał rozwój tego przypadku.

ALERT: Trzeba wzmóc wysiłki antyDaiczi

Popatrzmy na statystyki zgonów od chorób. Jakiej czesci nawyzszych slupkow na wykresie zawinila tzw. radioaktywnosc o niskim natezeniu?
Ona pochodzi z malenkich pylkow z katastrof jak Czernonyl i Daiiczi. Pylki cyrkuluja latami w atmosferze, wchodza do wody pitnej, gleby i lancuchow pokarmowych (gdzie akumuluja sie!). Pylki te wdychamy, spozywamy ze skazona woda i jedzeniem… Nieszkodliwe na zewnatrz, sa dla komorek tkanki, w ktorej osiada, jak bomba dla Hiroszimy — dewastacja i rozpoczecie procesu zrakowienia, trwajacego od ok. roku dla bialaczki, do wiecej lat w in. rodzajach raka. Inne choroby wskutek radioaktywnych pylkow sa mniej zbadane, ale prawdopodobnie znacznie liczniejsze niz przypadki raka. Bez wzgl. na ilość, potworki i znieksztalcenia plodow i noworodkow jeza wlos na glowie, uswadamiajac potencjal przenoszenia wad genetycznych na przyszle pokolenia, nie wiadomo na ile pokolen!

Najbardziej aktualna i grozna globalnie jest radioaktywnosc z Daiiczi. Wzywam Prof. Majewska i in. uczciwych medykow i uczonych o zwiekszenie wysilkow w uswiadamianiu o tym. Publika jest wciaz tragicznie nieswiadoma zagrozen od Daiiczi, a z najnowszych doniesien i niezaleznych analiz wynika, ze emisje pogarszaja sie i potrwaja mesiace jesli nie lata. Po miesiacu koncentracji na systemach chlodzenia i wypompowania wysoce skazonej wody, przeszkadzajacej w tej akcji, nie ma dokad pompowac — nawet dla ratowania jednego reaktora, a co mowic o 6 reaktorach i 6 basenach ze zuzytym paliwem jadrowym, ktore sa stosunkowo wiekszym zagrozeniem. Po tak dlugim czasie jest pewne, ze obecne stopnienia i reakcje lancuchowe wzmocnia sie. Uplyna dziesiatki lat, zanim sie uspokoja. W miedzyczasie emitowac beda radioaktywnosc na glob. Laczna zawartosc nuklearna w Daiiczi wynosi duza wielokrotnosc zawartosci Czarnobyla, ktora poszla w srodowisko i jeszcze moze pojsc z resztek nuklearnych w sarkofagu.

Od szczepionek na H1N1 mozna bylo uciec, niewyciagajac ramienia pod igle. Nie dalismy się „swiniokowi”, teraz pokazmy swiatu, jak walczyc z jeszcze gorszym zagrozeniem. Najlepsze mozgi medykow i atomistow musza w tej sytuacji opracowac strategie ochronna dla globalnej ochrony. Liczymy na niezalezna mysl polkska, ktora tak chwalebnie przyczynila sie do pokonania „pandemi” H1N1.

Pozdrawiam najserdeczniej, Piotr Bein – grypa666.wordpress.com  piotrbein.wordpress.com

ALERT: Francuski instytut ostrzega: dawki promieniowania w Europie zaczynają być problemem

Ryzyka związane z występowaniem skażenia jodem-131 w Europie nie mogą być nazywane “nieistotnymi”. Takie twierdzenie zawarło oświadczenie francuskiego urzędu do spraw promieniowania CRIIRAD (Commission de  Recherche  et d’Information Indépendantes sur la Radioactivité). Organizacja pozarządowa przestrzega ciężarne i dzieci przed spożywaniem mleka oraz warzyw zwłaszcza liściastych.

ALERT: Zalecenie LLRC 11.4.2011 dla Japonii

Przekład Piotr Bein

Duże obszary Japonii są skażone poziomem nierzonym do ok. 1 mikro-Sv na godz. tylko dla cezu-137, bez uwzględnienia emiterów cząstek alfa – plutonu i uranu, które stanowią prawdziwe zagrożenie dla zdrowia. Żadne oficjalne źródła nie przestrzegają przed tym, mimo że setek ton uranu i plutonu brakuje w basenach zużytych prętów paliwowych.

„Dawka”

Dawki publikowane przez rząd Japonii (przykład) nie mierzą zagrożenia, są tylko dla cezu-137, który łatwo wykryć, bo jest silnym emiterem gamma. Dane dla cezu powinny być sygnałem b. prawdopodobnej obecności niebezpiecznych emiterów alfa, np. uranu, i emiterów beta jak stront-90, który b. trudno wykryć.

Zalecenie LLRC o żywności

Warzywa i i. żywność pokazująca ponad 50 Bq/kg dla cezu, znaczy skażenie powietrza in. izotopami. Żywności o ponad 50 Bq/kg nie wolno jeść, chyba że nie ma nic innego. Rząd Japonii powinien natychmiast prosić o międzynarodowe zaopatrzenie w żywność, by Japończycy nie jedli żywności skażonej.

Wczesne oznaki uszkodzenia zdrowia

Wg info dla LLRC z rejonu Tokio, ludzie mają nabrzmiałe węzły chłonne i rany w nosie. To są oznaki możliwego oddychania pyłem plutonu i uranu. LLRC radzi: jeśli zupełnie niemożliwa jest ewakuacja do rejonu bez opadu radioaktywnego, zobacz MEXT po angielsku lub japońsku.

Czy się ewakuować?

Nowe podejście naukowe do problemu oceny skutków skażenia radioaktywnego na zdrowie: w miejscu skażonym już do poziomu 1 mikro-SV/godz., każdy podnosi ryzyko dostania raka w następnych 10 latach o 11%. Władze Japonii publikują dane o skażeniu w formie godzinowych dawek od cezu-137. Można więc obliczyć żniwo raka metodą Tondela i wpółbadaczy w konserwatywnym studium raka w Szwecji po Czarnobylu. Szwecja została skażona paliwem uranowym, choć mapy opadów pokazały na ogół cez, podobnie jak teraz w Japonii, dokładnie 25 lat póżniej. Tondel i in. stwierdzili wzrost 11% w zachorowalności na raka dla każdych 100 kiloBecquerel cezu-137 na metr kw. gruntu. Przypadki raka stwierdzono przez okres 10 lat; późniejsze są oczywiście możliwe, lecz ich nie badano w tym studium. Szczegóły metody Tondela.

Obliczenie dodatkowego ryzyka z opadów

 • Ściągnij ww. wykres MEXT dla swej prefektury.
 • Oblicz przeciętną w mikro-Sv na godz. (µSv/h). (Pomiń wszelkie krótkotrwałe szczyty, bo powodują je radioaktywne pyłki lądujące na aparacie pomiarowym i związanymz nim przedmiocie.  Deszcz zmył to od tego czasu.
 • Znajdź historyczny poziom tła dla swego miejsca, podanego jako zakres przeważający w przeszłości (na dole wykresu, typowo 0.017 do 0.1. Odejmij to od swej przeciętnej.
 • Pomnóż wynik przez 1565. Nowy wynik to liczba dodatkowych przypadków raka, związanych z opadem promieniotwórczym i spodziewanych w ciągu 10 lat na 100 tys. ludności w twej prefekturze. (To jest w dodatku do zachorowalności sprzed opadów, obliczonej dla wszystkich złośliwych przypadków raka wśród Japończyków.)

Później opublikujemy na naszych stronach przykłady oraz założenia odnośnie współczynnika 1565.

Zalecamy skopiować zbiory danych  MEXT, zanim rząd je wykasuje. Ważne jest znać prawdziwe historyczne poziomy, potrzebne do obliczenia dodatkowej ekspozycji po opadach w przyszłości. Zalecamy ściągnąć (bez opłat, kliknij) książkę o skutkach Czarnobyla na ludzi, zwierzęta i rośliny, opublikowaną w ubr. przez New York Academy of Science. Opisuje fakty widziane, zmierzone i policzone przez uczonych pozbawionych dogmy o „dawce”. Nie zignorowali oczywistych dowodów tylko dlatego, że są nieprzewidywalne wg metody ICRP z lobby A.

Zalecenia Europejskiego Komitetu Ryzyka Radiologicznego (European Committee on Radiation Risk, ECRR) można ściągnąć bez opłaty. Podają materiał naukowy pozwalający władzom Japonii nadzorować emisje przez przemysł A na racjonalnej podstawie naukowej i podejmować ostrożne decyzje chroniące ludność. W odróżnieniu od zaleceń ICRP (International Commission on Radiological Protection), zalecenia ECRR stosują się do scenariuszy po wypadkach nuklearnych.

Material wcześniejszy o Daiiczi przenieśliśmy ze strony głównej do archiwum w in. części portalu. Zajmie to kilka godzin, za co przepraszamy. Sytuacja wyjątkowa w Japonii wywarła presję na LLRC na bezprecedensowym poziomie.  Z tegoż powodu nie możemy odpowiedzieć na wszystkie e-poczty, choć wszystkie czytamy.

Oto raport ze strefy ewakuacyjnej Daiiczi, wideo pokazujące poziom skażenia w niebezpiecznej podróży do Daiiczi od strony płd.

A dla humoru, kwalifikacje naukowe George Monbiota, dziennikarza ekologicznego za energią atomową. Niedługo więcej o nim.

ALERT: Władze Japonii podniosły 12.4.2011 poziom katastrofy Daiiczi na najwyższy, przyznany przedtem tylko Czarnobylowi.

Wg ekspertów niezależnych od Lobby A , Daiiczi to wielokrotność Czarnobyla…

Po Czarnobylu Emisje objęły tylko 3% uranu w paliwie reaktora, a równoważnik radiologiczny opadów wynosi 400 bomb hiroszimskich […] 1 mln osób napromieniowanych w bezpośrednim sąsiedztwie.

Oglądaj potworki… ruszaj na atomo-idiotów.Tylko basenie 4 Daiiczi były pręty z ok. 3 reaktorów, poszło w powietrze i Pacyfik wciąż nieznana część zawartości basenu, tj. równoważnik Czarbobyla. A końca nie widać… Wg speców, sytuacja tylko się pogorszy, meltdown w reaktorach i basenach… pompowanie wody chłodzącej największymi w świecie pompami niemieckimi wymagane przez dziesiątki lat. Rosyjskie fitry w końcu się zapchają? Gdzie będą zrzucać lekko skażoną wodę? Kto wdycha emitowane cały czas do atmosfery pyły i gazy radioaltywne?

††††††††††††††††††††††††

Oddolna  akcja zbierania i badania próbek skażenia z obu Ameryk

Razwiedka Grypy666 sprawdza wiarygodność laboratorium. Lucas z Chicago sprawdzony z odznaczeniem. Patrz jego artykuł o plutonie, udział w akcji pobicia radiacji częstotliwościami, publikacja mojego z Andrzejem Szubertem apelu o globalne oddole śledztwo 11 III. Zbiera on i wysyła Japończykom (!) środki przeciw radiacji jak jodek potasu. Dobry Boże, więcej takich i chroń nas… Niech mi tu atomo-idiota Głogoczowski, negat Chrystusa więcej nie opluwa Amerykanów! Nadeszły czasy oddzielenia ziarna od plew…

Złapmy SS-ynów na samej górze, przyłącz się do śledztwa 11 III, rozpowszechniaj:

Andrzej Szubert wydalony z redakcji Grypa666 za nieodpowiedzialność, brak profesjonalizmu i działanie na szkodę Narodu i ludzkości wobec bezprecedensowego zagrożenia radiologicznego. O szczegóły pytajcie jego, bo nie chcę wyjść na stronniczego. Dziękują Andrzejowi za wkład do bloga i sprawy zanim zboczył.

Tajniki wydalenia Andrzeja Szuberta

††††††††††††††††††††††††††††††

Najnowsze

Szczury jot uciekają z Japonii – „polskie” szczury o dupie dody

Trafna ocena na Kefir2010

Zagłada Japonii – Morgan Stanley ucieka z Tokio.
15 kwietnia mijał termin spłaty długu w wysokości 3.3 miliarda dolarów (278 miliardów jenów) przez fundusz Morgan Stanley. Firma jednak szybko spakowała manatki i … się wyniosła z Tokio zostawiając swoich inwestorów na lodzie. Jest to największa operacja tego typu w historii Japonii.  Przefinansowany dług został sprzedany inwestorom w sześciu różnych porcjach (tranches). Czyżby firma zostawiła swoich japońskich inwestorów wiedząc, że i tak czeka ich zagłada? Tymczasem dochodzą pogłoski o tym, że elity japońskie na gwałt wynajmują samoloty i opuszczają Tokio. Także firmy zagraniczne ewakuują się ze stolicy Japonii, wśród nich jest BMW, Continental (części samochodowe), SAP (oprogramowanie), banki BNP Paribas i Standard Chartered czy też firma kapitałowa Blackstone. SAP oświadczył, że ewakuuje się nie tylko z Tokio, ale także z Osaki i Nagoya. Firma zaoferowała swoim 1100 pracownikom darmowy przelot i zakwaterowanie daleko na południu kraju. Tymczasem Lufthansa przekierowuje lądowania z lotniska w Tokio na Osakę i Nagoya.
Poziom promieniowania w Tokio wzrasta, lecz uważa się, że nie zagraża jeszcze zdrowiu ludzkiemu.
Morgan Stanley Defaulted on a Loan and Walked away…
Japan radiation fears prompt firms to move employeesŹródło

Podsumujmy fakty:

 • Yakuza ewakuowała się z Tokio na południe kraju;
 • nieformalnie przeniesiono też stolicę do Osaki;
 • z Japonii wyjeżdża właśnie 200.000 amerykańskich żołnierzy, okupujących ten kraj od czasów II Wojny światowej.
 • ambasady innych krajów są przenoszone na południe kraju; o dziwo, dzieje się to akurat wtedy, gdy Japonia była o włos od skonstruowania własnej bomby atomowej (jeden reaktor w Fukushimie był prawdopodobnie plutonownią do pozyskiwania materiałów rozszczepialnych przy produkcji bomby A.);
 • zawiesza się loty do Tokio; zamiast w Tokio, samoloty z Europy i innych kontynentów lądują w Osace i innych miastach na południu kraju; Tokio już teraz jest skazane na zagładę i mówi się o tym półoficjalnie w niektórych kręgach;
 • ewakuują się międzynarodowe kiziory, czyli mafijne, żydowskie towarzystwa finansowe będące pralnią brudnych pieniędzy – choćby powyższy Morgan Stanley. Inne przykłady takich pralni kasy to: Goldmann Sachs, JP Morgan i wiele innych zbrodniczych i przestępczych organizacji, działających pod przykrywką „legalnych stowarzyszeń inwestycyjnych”. W rzeczywistości ich działalność to pranie gotówki, produkcja gotówki „z powietrza”, szantażowanie rządów niepokornych krajów, malwersacje, sabotaże i terroryzm ekonomiczny, działalność spekulacyjna i celowe wywoływanie tzw „kryzysów gospodarczych”.
 • apokalipsa w Tokio: Niedobory paliwa spowodowane żywiołową klęską zakłócają codzienne życie oraz akcję niesienia pomocy poszkodowanym. Mieszkańcy miasteczek położonych w pasie ewakuacji wokół elektrowni Fukushima nie są w stanie wyjechać. Nie kursują tiry dowożące produkty pierwszej potrzeby. Ubrania, koce i żywność zebrane przez obywateli nie docierają do wszystkich potrzebujących. Zaspy śmieci gromadzą się w północnych miastach, ponieważ śmieciarki mają puste baki. Słynne tokijskie elektroniczne bilbordy są wyłączane. „Jest wystarczająco ciemno, by poczuć strach. Dla mojego pokolenia przerwy w dostawie elektryczności są czymś nie do pomyślenia, mówi 25-letni Naoki Takano, sprzedawca z tokijskiej dzielnicy Shibuya, zazwyczaj tonącej w świetle neonów. Budynki publiczne pozbawione są ogrzewania. Pracownicy fabryk nie mogą dojechać do zakładów. Tokyo Electric Power Company (TEPCO), które obsługuje populację 44.5 miliona, w wyniku trzęsienia stracił czwartą część swojej zdolności zaopatrzeniowej – zamknięte zostały dwie elektrownie nuklearne (Dai-ichi oraz Dai-ni) oraz osiem napędzanych paliwami kopalnymi elektrowni termalnych. Następnie, począwszy od 14 marca 2011, TEPCO zmuszony był wdrożyć serię zaplanowanych przerw w dostawach prądu w regionie Kanto (prefektury Gunma, Ibaraki, Saitama, Tokyo, Chiba i Kanagawa).

Czy słyszeliście o tych wydarzeniach w mediach? Nie. Większość z nas nie słyszała, o ile nie wszyscy. W mediach mamy radosne ruchawki PiS contra PO. W mediach mamy kolejne batalie angażujące nasze postkomunistyczne piekiełko bez względu na barwy partyjne. Brylujący Jarosław, bluzgający gównem Niesioł, Napieralski – „piękny lolo”, wyszczekany Donek – po raz tysięczny wałkują tematy zastępcze ku uciesze gawiedzi. Tymczasem kolejne emisje z Fukushimy coraz bliżej Polski, i jak wskazują powyższe doniesienia – nie są to z dupy wzięte brednie, a realne zagrożenie.

Ruszmy dupy! Trzeba ratować Ziemię! :-((((

Na Kefir2010 – poleca Grypa666

 • Szczury jot uciekaja z Japonii.
 • O kosztach energii A  – jest jeszcze gorzej, bo autor omawia tylko wymierne koszty budowy i produkcji, pomijajac o wiele wyzsze koszty spoleczne, np. zachorowalnosc i zgony od poszczegolnych typow energii w calym cyklu od wydobycia surowca po skladowanie odpadow (dla enegii A, niezwykle groznych dla zdrowia i srodowiska, przez tysiace lat).
 • Odsyłacze do środków zaradczych przeciw skażeniu radioaktywnemu.
 • Problem A we Francji – oonad 400 reaktorow, wiele z nich zdezelowanych, emitujacych radiacje.

TEPCO znów „finalizuje” plan chłodzenia Daiiczi: opanowanie kryzysu może za 6-9 miesięcy w NWO

Piotr Bein 17.4.2011

Poprzedni plan zakładał usunięcie wysoce skażonej wody z podziemi bloków — warunek dostępu do, i przywrócenia chłodzenia siłowni. Woda ta miała być tymczasowo przepompowana do zbiorników, z których spuszczono w tym celu do Pacyfiku ok. 11 tys. t mniej skażonej wody, wywołując protesty społeczności japońskiej oraz władz Korei Płd. i Rosji.  Częściowe przepompowanie nie obniżyło  poziomu wody w podziemiach, sugerując prowizorkę, w której TEPCO nie wie co robi lub nie ujawnia prawdy. To była dopiero próba ratowania reaktora 2, a pozostają do wyratowania inne uszkodzone reaktory (do 6 w Daiiczi) i baseny zużytego paliwa, gdzie zachodzą już od tygodni niekontrolowane reakcje łańcuchowe.

Z uwagi na niedostateczną wytrzymałość pełnych zbiorników w trzęsienu ziemi, bezpieka nuklearna Japonii wstrzymała (15.4.2011) proces przepompowywania, zapowiadanego z pompą i opóźnionego przez trzęsienia. Na magazynowanie wysoce radioaktywnej wody, TEPCO planowało parę dni temu prowizoryczne zbiorniki oraz ogromną stalową barkę. Firma zakończyła (14.4.2011) instalację tymczasowych zbiorników na 100 t wody skażonej, a potrzeba pojemności 27 tys. t. do końca maja. TEPCO znów zmienia „plan”: zainstaluje nowy system chłodzenia, z filtrowaniem substancji radioaktywnych i soli oraz schładzaniem wody chłodzącej reaktory i baseny w zamkniętm obiegu. Budowa systemu potrwalaby do ok. lipca, jeśli trzęsienie ziemi czy jakiś Stuxnet nie uszkodziłyby nowego systemu i zasilania w prąd. Wg TEPCO, opanowanie kryzysu może zająć 6-9 miesięcy.

Dlaczego TEPCO potrzebowało tygodni na te wnioski, szczególnie po zatkaniu systemu solą z wody morskiej desperancko pompowanej dla chłodzenia z braku in. rozwiązań? Planiści siłowni nie przewidzieli 11 III – zakładali w najgorszym przypadku uszkodzenie 1% prętów paliwowych w rdzeniu reaktora i żadnych uszkodzeń jego osłon, co niestety przydarzyło się kilku reaktorom. Są też problemy z basenami, ale nie ma w podręczniku wypadkowym, żeby „chłodzić” otwarte do atmosfery baseny zużytych prętów zawierających pluton i in. skrajnie niebezpieczne izotopy za pomocą chybił-trafił zrzutów wody morskiej ze śmigłowców, zwiększając globalne, niezwykle radioaktywne emisje w wysoce skażonym środowisku niebezpiecznym dla zdrowia pilotów.

Opóźnienie jest złą wieścią dla globu, nieeksponowaną w mendiach. Uszkodzone reaktory i baseny Daiiczi nieprzerwanie emitują b. niebezpieczne  substancje radioaktywne globalnie. Rdzenie paru  reaktorów stopiły  się częściowo i są zdolne przepalić dno kotła oraz podłoże betonowe reaktora. W co najmniej 1 basenie zużytego paliwa zachodzi reakcja łańcuchowa. Sytuacja jest niezwykle poważna nie tylko dla Japończyków, o czym niezależni nadaremnie ostrzegają od początku, ale i dla globu, o czym zaczyna się mówić, mimo tuszowania i zniekształcania w przekazach publicznych przez lobby A. Przewlekłe ratowanie zwiększa ryzyko następnego trzęsienia i tsunami, które mogą zepsuć prowizoryczne roboty i zniweczyć wyniki dotychczasowych działań.

Dalsze emisje niekontrolowane są nie do przyjęcia przez narody w strefie globalnych opadów z Daiiczi. Narody te muszą natychmiast wystąpić o szybkie zmniejszenie emisji i dać środki na ten cel. Chodzi o życie i zdrowie setek mln ludzi oraz materiał genetyczny dla przyszłych pokoleń. W już rozpoczętym NWO, Jeden Rząd Swiatowy (ONZ) momentalnie podejmuje decyzje (przygotowane parę – kilka lat wstecz) humanitarnych nalotów na „rewolucje” takoż zaplanowane przez kompleks jot, rzekomo dla ratowania kilku tys. cywilów i obalenia tyrana (który wyniósł Libijczyków na najwyższe standardy życia i demokracji w Afryce!). Kryzys Daiiczi zagraża niewspółmiernie większej populacji globalnie. O nastawieniu elit globalnych do kwestii ochrony radiologicznej globu dobitnie świadczą haniebne fakty:

 • użycia radiologiczno-toksycznej broni uranowej w nalotach na Libię,
 • nieużycie NATO w nowym mandacie interwencji w klęski żywiołowe i katastrofy jak Daiiczi.

Mimo że wiodący członek NATO, USA wcześnie rozszerzyło strefę ewakuacji swoich obywateli w Japonii na 80 km od Daiiczi, a w końcu wywiozło pareset tys. swoich obywateli, to panstwa NATO nie zdecydowały posłać masowych ilości wyspecjalizowanego sprzętu i ludzi do ewakuacji Japończyków w zasięgu opadów z Daiiczi, pozostawionych bez pomocy w o wiele mniejszym promieniu.

Te pozorne „niedociągnięcia” NATO i społeczności międzynarodowej wynikają z planów wprowadzania NWO przez kompleks jot poprzez USA i NATO. Plan realizacji NWO po II wojnie światowej przewidział rolę dla USA-NATO, rusofobii, i islamofobii. Atak NATO na Jugosławię był zwrotem od paktu czysto obronnego, w narzędzie globalne. Decydującą rolę, poza mendiami, odegrali „amerykańscy” neokoni, „niemieccy” Zieloni Joschka Fischer i Daniel Cohn-Bendit oraz „francuscy” filozofowie. Ci ostatni elegancko uzasadnili humanitarne interwencje uśmiercające więcej cywili niż konflikty miejscowe, którymi paprze się NATO od tamtego czasu.

„Amerykański” geostrateg Robert Strausz-Hupe napisał w Geopolitics (1942): Wiele państw zostanie połączonych w kilka dużych grup. Ale w każdej z nich jeden naród kontrolujący strategiczną sferę będzie rządził pozostałymi. Jakby zapowiadając wojnę z terrorem islamskim, ruso- i sinofobię, oręduje on (Orbis kwiecień 1957) za jednolią władzą świata jako antidotum na wybuchowe i rozpuszczone siły w Azji i za wieloraką równowagą energii jądrowej. Strausz-Hupe wykoncypował, że przywództwo USA przeciw ZSRR i ku NWO wymagałoby zastąpienia ONZ rozszerzonym NATO, zalążkiem powstającej federacji światowej. Z sojuszu 16 krajów w 1994 r. bez partnerów, nigdy nie przeprowadzając operacji wojskowej, rozszerzone NATO razem z partnerami zapewniają dziś obecność wojskową od wybrzeża Atlantyku w Afryce, poprzez Zatokę Perską i Azję, do regionu Pacyfiku. B. republiki ZSRR i Jugosławii są w Partnerstwie dla Pokoju, z wyjątkiem Rosji, a 49 niepartnerskich państw afrykańskich namierzono na integrację z NATO.

Strausz-Hupe zasugerował, że brudną robotę wykonaliby Amerykanie. Nadrzędne mocarstwo polityczne musi ukrócić najbardziej wsteczną siłę tego stulecia – mocarstwo narodowe (szkoła przemocy i dyktatury […] ściśle parafialne; podważa obietnice i wymogi nowoczesnej technologii; utrudnia wymianę towarów i idei […] hamuje wzrost gospodarczy i kulturowy). Ta To jest żydomasońska ideologia, widoczna w UE, nadchodząca dla Unii Ameryki Płn. W Protracted Conflict (1959), Strausz-Hupe nakreślił drogę do NWO poprzez uczynną (dzięki zażydzeniu) Amerykę. Geostrateg „przewidział”, że Europa Zach. musi się zjednoczyć, by cokolwiek wyszło z NWO, zaś ZSRR musiało pogodzić się ze  zjednoczeniem Niemiec, co przepowiedział on w 1965 r. w In My Time, jako niezbędne dla integracji europejskiej. Mentor neokonów, b. guru Uniwersytetu Chicago i korporacji RAND, Albert Wohlstetter również nienawidził ZSRR i komunizmu wierząc, że USA musiałoby wygrać wojnę atomową, by powstrzymać ZSRR. Wohlstetter i Strausz-Hupe zainspirowali anty-sowiecką doktrynę Perle i Wolfowitza o zaatakowaniu ZSRR bronią jądrową.

Podobną doktrynę wyznaje dziś kompleks jot wobec Iranu, a może chodzi o atomowy konflikt światowy z zaanagażowaniem sojuszników Iranu – Chin i Rosji? Bagatelizowanie skażenia globu z wojny nuklearnej, groźby atomowe Izraela (największy i niekontrolowany arsenał A na Bliskim Wsch.) pod adresem Europy, użycie broni uranowej w Gazie i wojnach Izraela z sąsiadami, użycie Stuxneta przeciw instalacjom nuklearnym Iranu, kontrola kompleksu jot nad bronią A większości państw i nad niszczącą techniką jak HAARP — wszystko to rzuca podejrzenia na kompleks jot jako sprawcę katastrofy Daiiczi.

Nawet jak USA padnie, ponadnarodowe NATO (kluczowe decyzje podejmuje „USA”) zadba o plany kompleksu jot. Pomysły są podobne do marksistowskich; w NWO Żydzi osiągną panowanie nad światem, będą wszędzie korzystać z praw obywatelskich i ustanawiać wszystkich przywódców bez sprzeciwu, jak pisali do siebie Baruch Levy i Karol Marks, poprzednicy Strauszów-Hupe, Kissingerów i Brzezinskich, (La Revue de Paris 574, 1.6.1928). Następnie władcy żydowscy zniosą własność prywatną […a] kiedy nadejdzie czas Mesjasza, w rękach Żydów znajdą się wszystkie nieruchomości całego świata. Niesposób tropić tych „proroków”, ale założyciel rotszyldowskiego banksterstwa pisał to samo w swym planie NWO już w XVIII w. „Przepowiednie” realizują się, w tym neandertalska rusofobia, na którą dało się złapać zbyt wielu w Polin.

Nie tylko Czarnobyl, Three Miles Island i Daiiczi

Tytułowe katastrofy A nie są tak rzadkie, jakbyśmy sobie życzyli. Było mnóstwo wypadków nuklearnych ze znacznymi emisjami radioaktywności, wyciekami i wybuchami. Strefa zakazana Czarnobyl, mimo rozgłosu nie jest jedyną. Spójrz na zaledwie niektóre ze wszystkich wypadków i katastrof… Czy warto płacić tak wysoką cenę za energię A i broń A.

TEPCO wzmoże monitoring zrzutów skażonej wody do Pacyfiku

16.4.2011 – …w 4 miejscach 3 km od brzegu i 2 miejscach 8 km od brzegu. To w dodatku do istniejących miejsc wzdłuż brzegu i 15 km od brzegu. Większy monitoring jest odpowiedzią zalecenia NISA, będzie raportowany do 2.5.2011.

Tymczasem ryby z morza przy prefekturze Ibaraki idą po normalnej cenie, 1-szy raz, od kiedy połowy z tego rejonu zawieszono po wykryciu skażenia ponad normę. Ładnie po japońsku zapakowane ryby miały doczepioną etykietkę z gwarancją, że towar nie ma radioaktywności ponad dopuszczalną normę i szły niemal po normalnej cenie. Spółdzielnie rybackie prefektury Ibaraki zawiesiły połowy po odmowie zakupu ich towaru. Ponadnormowe skażenie wykryto w rybkach złowionych 4.4.2011, a 15.42011 wznowiono połowy gatunków wolnych od skażenia ponad normę.

Jak długo władze zezwolą łowić? TEPCO znów wykryło wzrost skażenia wody przy wylocie wody z reaktora 2 do morza: 260 Bq jodu-131 na cm sześc. w próbce pobranej 15.4.2011, tj. 6,5 tys. razy ponad normę w miejscu, gdzie poziom spadał od 2.4.2011, kiedy zmierzono 7,5 razy ponad normę. Poziom był 1100 razy ponad normę 14.4.2011.

Poziom cezu-137 również poszedł w góręw tymże miejscu: 130 Bq na cm sześc., tj. 1400 razy ponad normę. W większości in. miejsc, skażenie wody morskiej rośnie coraz wolniej lub zaczyna spadać. TEPCO zainstalowało podwodne bariery i płyty metalowe, by zapobiec wyciekom skażonej wody do Pacyfiku. Być może wzrost radiacji wywołały roboty przy barierach, bo nie wykryto nowych przecieków.

LLRC: Sztuczki z jodem-131

16.4.2011, przekład Piotr Bein

Dziś o iziotopie jodu, ale mamy opory; władze zajęły nam nim umysły, następnie mówią, że nie jest problemem, może tylko w Japonii (co na ogół prawda), więc możemy przegapić prawdziwy problem: pluton, uran, stront, tryt, o których nie ma nawet wzmianki.  Ogrome fiasko rządowej powinności wobec obywateli. Powiedziawszy to, wpadamy w pułapkę jodową, bo wielu korespondentów pyta oń od początku katastrofy Daiiczi. Nasze wczesne zalecenia o jodzie nie zmieniły się. Skupmy się więc na obliczeniu dawki wg ECRR, z wypicia mleka lub wody z jodem-131. Wynik uspokaja USA i Europę, podobny do uspokojeń oficjalnych.

Obliczanie dawki jodu-131

Na necie są dane o jodzie-131 w Becquerel/litr (Bq/l). LLRC nie ma możliwości śledzić tego wszystkiego. Jeśli poziom izotopu jodu jest w jednostkach piko-Curie (pCi), zamień na Bq mnożąc przez 0,037, następnie przez 0,11, by obliczyć dawkę ze spożycia. Wynik w mikro-Sv to dawka.

Przykład: litr wody skażonej 0,5 Bq. Wypicie daje 0,5 x 0,11 = 0,055 mikro-Sv (z zasrtosowaniem współczynnika ECRR dla dorosłych dla jodu-131, nieco inny niż wg ICRP – ECRR 2010 s. 244). Ryzyko raka od tej dawki jest małe: podziel wynik przez 1 miliard, tzn. jeśli miliard osób wpiłoby po litrze tej wody o 0,5 Bq to 5,5 z nich dostałoby raka w ciągu do 50 lat. Pojedyncza osoba zwiększylaby ryzyko nabycia raka o 1/182,000,000. (Współczynnik ECRR 0,1 na każdy Sievert (Sv), większy od 0,05/Sv wg ICRP – ECRR 2010 s. 180).)

Uwaga: Obliczenie dotyczy jednego spożycia. Okres pół rozpadu jodu-131 wynosi 8,04 dni, tj. jeśli skażenie twej wody pitnej pochodzi w pojedynczego epizodu opadów radioaktywnych, po ok. miesiacu zostanie w wodzie 1/16 początkowego skażenia. Oczywiście, jeśli nie będzie dalszych opadów emisji z Daiiczi w twym rejonie.

CRIIRAD wrobiony?

Ostatnio wiele portali i prasa pomyliły dane dla jodu-131 z francuskiej org. pozarządowej CRIIRAD, jakoby dziecko poniżej 2 lat konsumując 50 Bg jodu-131 dostało dawkę 10 mili-Sv. To jest pewnikiem błąd, a może próba dyskredytacji niezależnej organizacji. CRIIRAD: Les enfants en bas âge (0 – 2 ans) sont les plus vulnérables : l’ingestion d’une cinquantaine de becquerels d’iode 131 suffit à délivrer à leur organisme une dose de 10 µSv. (Dzieci poniżej 2 lat są najbardziej podatne. Spożycie ok. 50 Bq jodu-131 to dawka 10 µSv.)

Tzn. 10 mikro-Sv = 1/1000 część 10 mili-Sv. Sprawdziliśmy obliczenie. Wygląda na to, że CRIIRAD zastosowało współczynniki ICRP dla dawki i ryzyka oraz współczynnik 10 dla dzieci, co jest rozsądne (dla danego spożycia, mniejsza masa ciała dziecka to większa dawka). Wg naszego obliczenie za CRIIRAD, skuteczna dawka u dziecka wynosi 11µSv. Zaś wg ECRR byłoby 27,5µSv.

Uważaj więc na bzdury na necie. Pomylenie mili z mikro może wyniknąć z konwencji w systemie miar SI, który ma literę m dla mili (1/1000), zaś grecką literę µ dla mikro  (1/1.000.000). Niektóre oprogramowania oddają litery greckie grupą czcionki Symbol i żeby uzyskać µ trzeba nacisnąć klawisz M. Wklejenie takiego tekstu do edytora, który nie rozpoznaje czcionki Symbol, konwertuje µ na m. Ten „mały” błąd wynosi 100 tys. procent.

Jeśli macie pytania, e-przysyłajcie. Nie możemy odpowidzieć na lawinę otrzymywanej poczty, ale wszystko czytamy, wpływając na treśc naszych zaleceń.

Złe i dobre nowiny dla uchodźcow z Fukuszimy

Jod-131 wpływa na tarczycę. Kilka lat temu New York Times doniósł, że lekarze stwierdzili tajemniczy wzrost przypadków raka tarczycy w stanie Nowy Jork. Wzrost spowodowała imigracja z Białorusi i Ukrainy. Służba zdrowia nie wiedziała, że należy doglądać tarczyc tych imigrantów, podczas gdy w krajach pochodzenia, ludność była pod nadzorem medycznym  i otrzymywała leczenie. W końcu problem tarczyc imigrantów nie dał się dalej ignorować. Niestety w wielu przypadkach diagnoza przyszła za późno.

Wg aologetów energii A, wzrost zachorowalności na raka tarczycy na terenach opadów z Czarnobyla to sztuczność spowodowana zwiększoną kontrolą i opieką medyczną. Przypadek Nowego Jorku wskazuje jednak odwrotnie: raka wywołała radioaktywność, a brak opieki lekarskiej zabił jej ofiary – silne ostrzeżenie dla tych, co opuścili skażoną Japonię. Mogli przywieźć ze sobą skażenie wewn. ciała. Jeśli podejrzewasz, że skaziłeś się w Japonii, powiedz swemu lekarzowi, przez długi okres chodź na regularne testy. Medycy czytający to, prosimy przesłać nam użyteczne info dla tych ofiar.

Daiiczi to ogromny zamach na życie

Eeetam: Brawo Panie Piotrze! Wspaniała sprawa to wystąpienie wideo! Taka forma przedstawienia tematu trafi z pewnością do większej ilości odbiorców (tych leniwych na czytanie) – podobnie widziałem było z wideo o szczepionkach. Gratuluję odwagi w tych niepewnych czasach i liczę na częstsze tego typu – szczególnie w obecnej sytuacji – materiały! Ze swojej trony staram się przynajmniej we własnym kręgu znajomych uświadamiać i uczulać ludzi na poruszane przez Pana tematy…  Różnie to bywa… często traktują mnie jak idiotę… Może dzięki takim wideo będzie łatwiej – bo dziś jak nie zobaczą (w telewizji) to nie uwierzą…. takie mamy czasy i tak wyhodowanych (przez ministerstwa edukacji)  ludzi niestety. Ze swojej strony jeszcze raz wielkie dzięki!

PB: Cała strona po mojej przyjemności. Znam ten ból: znajomi, przygodnie spotkani, nawet rodzina — patrzą na mnie jakbym z Marsa… Gdyby wsadzic gołą dupę w to wideo, to może by się zainteresowali. Do czego to doszło! Ludziowce stracili instynkt samozachowawczy! Zona pokazała mi na facebooku i kilku portalach, youtube, na co ludzie wchodzą. Tragedia.

††††††††††††††††††††††††††††††††

Chroń się, rzont cię nie ochroni

Atomo-idioci wsiech stran łonczcie siem, najlepiej w Daiiczi (albo na „nieszkodliwym” sarkofagu Czarnobyl)

Oficjel lobby A z ICRP przyznaje błąd w ocenach ryzyka z awarii A:

Polski (?) neandertal przy Drze Busbym (minuta  4:00):

Raport ECRR 2010
Szok nt. Czarnobyla (New York Academy of Sciences 2009) – przetłumaczcie wnioski s. 344.

Prof. Dorota Majewska: Oskarżenie szczepionkowego oszusta + przypomnienie o petycji

Drodzy Panstwo, Wlasnie jestesmy swiadkami rozpadu misternie zbudowanego palacu (na lodzie) szczepionkowych kłamstw.  Milionow okaleczonych przez szczepionki dzieci nie da sie dluzej ukrywac pod dywanem.  Amerykanska prokuratura oficjalnie oskarzyla dunskiego naukowca, dra Thorsena, o oszustwa i kradziez amerykanskich publicznych pieniedzy przeznaczonych na badania naukowe, i zada jego ekstradycji do USA.  Dr Thorsen jest jednym z tych „naukowcow” do wynajecia, ktorzy na zamowienie skorumpowanych urzednikow z CDC (Agencji Kontroli Chorob USA) wyprodukowal kilka publikacji-falszywek zaprzeczajacych zwiazkom szczepien z autyzmem, na ktorych szczepionkowy establiszment zbudowal swoj palac klamstw.  Okazuje sie, ze to urzednicy z CDC, zeby ukryc swoje niekompetencje i oszustwa, w znacznym stopniu pisali prace-falszywki Thorsena i wyznaczali ich wnioski (to wynika z ujawnionych korespondencji miedzy CDC i Thorsenem).  Cdn, ale juz widac, ze klamstwa szczepionkowego establiszmentu zaczynaja byc ujawiane.  Niedawno Narodowy Instytut Zdrowia (USA) zorganizowal publiczna konferencje, na ktorej wypowiadali sie m. in. rodzice okaleczonych przez szczepionki dzieci. Wydaje sie, ze rzad amerykanski nareszcie zrozumial, ze przez cale dekady (dla zyskow koncernow farmaceutycznych) pozwalal okaleczac amerykanskie dzieci, skutkiem czego jest neurologiczne i immunologiczne uposledzenie calej generacji. Nie trzeba  przypominac jakie to ma i bedzie miec dalsze konsekwencje dla calego narodu, ktory niszczac zdrowie swoich dzieci pozbawia sie normalnej przyszlosci, i jakie beda koszty calozyciowej opieki nad poszczepiennymi kalekami (ida one w setki miliardow $).  Z wypowiedzi polskich rodzicow pod petycja do MZ wynika to samo. – Pozdrawiam, DM

Podpisz petycję, czytaj komenty ofiar 

O-bomba: nie spodziewamy się, żeby szkodliwe poziomy radioaktywności dotarły do USA

Od Prof. Doroty Majewskiej

Witam, Dostalam od rodzicow ponizsza petycje.  Jesli ktos sie z nia zgadza, moze podpisac. Pozdrawiam – DM

http://www.petycje.pl/petycjePodpisyLista.php?petycjeid=7000&podpis_rodzaj=1

Bein do waadz Kanady z pytaniem o ochronę przed opadami z Daiiczi

From: Piotr Bein
Date: April 13, 2011 1:22:25 PM PDT (CA)
To: helland_b@sd36.bc.ca
Cc: jassishonki@gmail.com, mcnally_laurae@sd36.bc.ca, wilson_shawn@sd36.bc.ca, larsen_laurie@sd36.bc.ca, masi_reni@sd36.bc.ca, allen_terry@sd36.bc.ca, glass_pam@sd36.bc.ca, chatha_ijaz@sd36.bc.ca, Info@hc-sc.gc.ca, info@liberal.ca, Hiebert.R@parl.gc.ca
Subject: radioactive cntamination of Canada

Dear Mr. Helland

I have sent you some warnings about the gravity of the contamination from Japan. New info, worse every day, is plenty, e.g.:
http://www.euractiv.com/en/health/radiation-risks-fukushima-longer-negligible-news-503947

You are in charge of protecting students in your school during this crisis. Over the phone on Apr 11, 2011, I drew your attention to increased exposure in outdoor activities, consumption of tap water, fresh milk and other foods. To my knowledge, your students engage in strenuous 6 km running these days. I also spoke to Ms. Shonki on the same subject. She was attentive and concerned. You, however, displayed ignorance coupled with arrogance, questioning the motives of the whistleblowers.

May I ask, Mr. Helland, what your motive is in being tragically and criminally ignorant on one of the most vital subjects of our times, and what would be YOUR gain from colluding in the widespread, massive  cover-ups? The public does not need civil servants of this sort. What have you done to lessen the risk of students’ exposure?

Before a court of law, obeying orders from above while aware of  harm and still being complicit in a crime, is not an excuse – vide Nuremberg Trials. Dr Busby mentions this criminality in his video interview with Alex Jones.

Board Members in cc, please inform me promptly about the remedial actions you are introducing in all of the District’s schools and about the communication of the threat to school boars across the province and Canada-wide.
Canada’s Prime Minister’s Office, The Leader of the Opposition Office, the Hon. Russ Hiebert and Health Canada representatives receiving this email: please reply promptly on how your Offices change existing non-action and complicity in cover-ups, to protection of  Canadians from radioactive contamination growing steadily.

This letter goes to my blogs and e-lists, as an example of what the public could do, faced with the official cover-up and indifference at too many levels.

Piotr Bein
independent genocide researcher

Częstotliwości przeciw radiacji

E-list do Lucas Whitefield Hixson, przekład Piotr Bein 11.4.2011

Jestem Nancy Lazaryan, pracuję z Johnem Hutchisonem – ten od antygrawitacji – PB]. Wygooglij nasze nazwiska i frequencies. Udało nam się wyczyścić rejony Zatoki Meksykańskiej za pomocą częstotliwości audio i radiowych. Po katastrofie Daiiczi zmodyfikowaliśmy nasze dzieło, by wytworzyć „tarczę” w postaci sieci, która przyciąga i „spowalnia” drobinki radioaktywne. Jesteśmy na Florydzie, na wybrzeżu tej zatoki. Z map rozprzestrzeniania się piuropusza radioaktywności widzę, że doszło do nas mniej niż do in. części globu. Jednak od czasu zmiany modulacji sprzętu celem wytworzenia „siatki”, mamy mniej cluster pops [skupisk skażenia? – PB], a nawet mniej promieniowania tła. (Używamy licznika Geigera, który Hutchison ma z siłowni A). Piszę bo:

Chcemy założyć „wirtualne laboratorium” na kompie, kreując za pomocą oprogramowania 17 generatorów sygnału, 5 wzmacniaczy RF [częstotliwości radiowej? – PB] , 3 interferometery, 2 zmieniacze fazy (ang. phase shifters) i generator sygnału zakłócającego radar (ang. radar interference signal generator). Mamy nadzieję, że będzie to laboratorium na kompie, żeby publika tworzyła osłonę częstotliwościami na  swym terenie. Taki sprzęt już stosujemy do wytworzenia oslony w naszym rejonie. Nagrałam wideo w podczerwieni kamerą TV o dużej rozdzielczości, gdzie widać osłonę… jak i jaskrawe światła złapane przez częstotliwości.

††††††††††††††††††††††††††††††††

Skażenie globalne

U. Fukuszima bada skażenie z Daiiczi w górnej atmosferze

15.4.2011 – Uczeni wysłali duży balon z radiosondą  i instrumentami pomiaru radioaktywności do 30 km  wys. ponad miastem Fukuszima, do odczytów co 10 m wys. przez 20 dni. Uniwersytet sprawdzał dotąd skażenie bliżej powierzchni ziemi w ponad 300 miejscach prefektury Fukuszima, co niewystarcza do oceny globalnego rozprzestrzeniania się substancji radioaktywnych z Daiiczi. Wg wiceprezydenta unwersytetu, Akira Watanabe, także członak zespołu badawczego, wyniki i prognozy poziomów skażenia zostaną podane światu.

NATO stosuje broń uranową w Libii, jak przedtem w Iraku, Afganistanie, Bośni oraz na Bliskim Wsch. przez Izrael – jak to się ma do Daiiczi

14.4.2011 – Wg reportera Conna Hallinana z Foreign Policy in Focus w Berkeley, Kalifornia, naloty NATO powodują ogromne wybuchy ognia, nieomylny znak użycia broni uranowej: Długoterminowe skutki będą b. poważne, od rozmaitych typów raka, np. białaczka, po mutacje genetyczne. Broń uranowa skaża radioaktywnością powietrze, wodę i glebę. Inne doniesienia potwierdziły stosowanie broni uranowej od czasu rozpoczęcia zakazu lotów nad Libią, narzuconego przez Radę Bezpieczeństwa ONZ. Konsencje ONZ i prawo międzynarodowe zabrania produkować, probować, stosować, sprzedawać i magazynować broń uranową.

PB: Filmik przypomina, że  po ataku NATO bronią uranową na Faludżę w Iraku, drastycznie zwiększyły się objawy radilogiczne: zachorowalność na raka, rak u dzieci, narodziny potworków. W przeliczeniu na liczbę ludności, przekroczyły one  skutki Hiroszimy o ok. 25%. Zaś w Bośni po zastosowaniu przez NATO uranowej broni toksyczno-radiologicznej, zachorowalność a raka wzrosła 7-krotnie. Filmik pokazuje typowe zniszczenia celów pancernych bronią uranową, z ludźmi w okolicy, którzy wdychają śmiercionośny pył pozostający po tej broni. Badacze odkryli taki pył na filtrach w W. Brytanii niedługo po bombardowaniu Bagdadu przez USA i W. Brytanię. USA-NATO użyło dotąd broń uranową w 2 wojnach w Iraku, w Afganistanie, w Bośni i Kosowie, a Izrael dodatkowo u sąsiadów: w Syrii i Libanie. Są także skutki broni uranowej na zdrowie ludności w Somalii, Arabii Saudyjskiej, Kuwejcie, ale nie wiadomo z filmiku, przez kogo użytej i w jakim konflikcie. Dr Doug Rokke, wojskowy specjalista USA, przypomina, że nie ma jak uchronić się od pyłu po broni uranowej. Rokke zakaził się pyłem uranowym usuwając w  Iraku  radiologiczne obiekty jak czołgi trafione  bronią uranową. Niemal wszyscy członkowie jego ekipy, pokazanej na filmiku. nieżyją. Wiodący niezależny badacz skutków radioaktywnych pyłów na zdrowie Dr Chris Busby dodaje 2 tragedie w zw. z użyciem broni toksycznop-radiologicznej w Libii:

 • ludność w zasięgu opadów pyłów ni ezdaje sobie sprawy z długoterminowego zagrożenia;
 • kiedy zdadzą sobie sprawę widząc raka i narodziny potworków wokół siebie, nikt z zewn. nie będzie zwracał na to uwagi.

Podobnie bylo na Bałkanach, gdzie rządy i media objęły marionetki kompleksu jot, a międzyanrodowe instytucje lobby A (NATO, WHO…) uparcie twierdziły że nie ma zagrożenia, a przypadki raka i potworki mają inne przyczyny. Słynne są zdjęcia ekip WHO z geigerami w ręku, które nie wykrywają emiterów alfa jak uran i pluton. Pluton wykryto w pozostałościach po broni uranowej na Bałkanach, bo wbrew przepisom, do produkcji metalu uranu w p-panc. pociskach uranowych  dodawano odpadów  z reaktorów (może i z produkcji plutonu militarnego). Choć ilości plutonu były śladowe,  siła niszcząca cząstek alfa z plutonu czyni go jednym z najgorszych zabijaków spośród wszystlich izotopów. Z Daiiczi emitują o wiele większe ilości plutonu — zanim wypali  przez okres miesięcy nuklearne paliwo, przeciętny reaktor produkuje ok. 250 kg plutonu. Zawarty jest on w Daiiczi w wypalonych prętach schladzanych w basenach do czasu uspokojenia reakcji, jak i w czynnych prętach reaktorów. Reaktor 3 w Daiiczi jest na paliwo plutonowo-uranowe, więc pręty zawierają pluton od początku. Pręty produkcijne jak i wypalone uległy co najmniej częściowo reakcji łańcuchowej, tzn. emituja do atmosfery, otoczenia i Pacyfiku setki izotopów, w tym uran i pluton. Uszkodzenia osłon reaktorów w połączeniu ze spuszczaniem ciśnienia, pompowaniem wody chłodzącej i gazów do wnętrza reaktorów oraz eksplozje i polewanie basenów — wszystko to daje dodatkowe emisje izotopów z Daiiczi, łącznie z plutonem i uranem.

Jerzy Ulicki-Rek: Powolne trucie gojów

Polecam doskonaly artykul o radioaktywnym zarciu produkowanym w swietej naiwnosci podrzucony przez Polaka z USraela:

THE STRONGLY RADIOACTIVE FOOD THAT WE’RE ALL UNKNOWINGLY EATINIG!!!

Potrzeba przetłumaczyć…

Stanisław Sas: Wpomnienia z Polski z czasów Czernobyla

Pracowalem akurat wtedy w firmie transportu miedzynarodowego. Nasze TIR-y wozily kontenery z polska szynka do Hamburga, skad zabieraly je statki PLO do USA. Kierowcy, ktorzy przywiezli kontener z konserwami z zakladow miesnych w Bialymstoku opowiadali, ze na granicy NRD/RFN celnik, ktory przystawil Geigera do filtra powietrza, odskoczyl przerazony. Wskazowka miernika wahala sie jak szalona. Niemiecki celnik zapytal podobno mlodych kierowcow czy maja dzieci, bo prawdopodobnie nie beda ich mogli miec po takim napromieniowaniu. Dyrekcja nakazla wowoczas wymieniac filtry na nowe przed granica niemiecka.
Amerykanie przyjmowali tylko konserwy szynki wyprodukowane przed data wybuchu w Czernobylu. Plotka mowila, ze w zakladach miesnych na wschodzie Polski wstawaino pozniej  do dokumentow eksportowych falszywe daty, by tylko wypchnac swoje produkty do USA. Nie wiem czy bylo to przyslowiowe dmuchanie na zimne przez Niemcow, ani czy kierowcy mieli pozniej dzieci, ale te fakty wskazuja na powszechne lekcewazenie skutkow napromieniowania. Z drugiej strony, mozna rowniez zapytac o skutecznosc srodkow zaradczych nawet w przypadku gdyby  wladze i polskie spoleczenstwo mialy tak wysoka swiadomosc jak niemieckie.

14.4.2011 – prognozy bieżących emisji z Daiiczi globalnie

Arnie Gundersen (13.4.2011): Daiiczi 1000 razy gorsze niż przewidzieli planiści

Podniesienie poziomu 5  (Three Mile Island, TMI) na 7 (Czarnobyl) dla Daiiczi nie zdumiewa go, bo taki poziom katastrofy określił niemal miesiąc temu:

 • 7 reaktorów i basenów paliwa bez chłodzenia, 3 stopienia rdzeni reaktorów, eksplozje basenów… poziom Czarnobyla od paru tygodni.
 • Planiści projektowali najwyżej na awarię 1 reaktora przy 1%  uszkodzonego paliwa, żadnych uszkodzeń osłon rdzenia. Tymczasem mamy ok. 1000 razy gorszy przypadek.

Niepokojące podobieństwa w ww. 3 katastrofach: Rządy i przemysł A kontrolują info, próbują ograniczać emisje, skutki na ludność i czas ewakuacji aż jest za późno. Gundersen ma nadzieję, że dzięki internetowi, niezależne info dotrze do niezależnych uczonych do analizy, łamiąc monopol rządu i kompanii energetycznych na dane. W przypadku TMI oficjalnie nie było ofiar, ale niezależne dane przeczą temu. Gundersen nie jest w stanie odpowiedzieć na pytania odnośnie zmiany miejsca zamieszkania, odżywiania itp. aż dostanie lepsze dane.

Dr Busby: eksplozje nuklearne w Daiiczi?

Piotr Bein 13.4.2011

W wywiadzie dla Alexa Jonesa, potwierdzonym bardziej szczegółowymi informacjami na piśmie, wiodący niezależny badacz skutków radioaktywności na zdrowie, Dr Chris Busby podejrzewa możliwość eksplozji nuklearnej w Daiiczi jak w Czarnobylu. Na niedawnej konferencji naukowej w Sankt Petersburgu, w której uczestniczył Busby, uczeni rosyjscy Sergiej A. Pachomow i Jurij W. Dubasow z miejscowego Instytutu Radonu im. W.G. Chlopina, przeanalizowali dane z Czarnobyla: proporcje izotopów ksenon-133 i ksenon-133m zmierzone przez nich spektrometrem gamma. Przecząc dotąd przedstawianej wersji, wykazali oni, że wybuch Czarnobyla wynikł z nuklearnej reakcji łańcuchowej, a nie głównie wodoru.

Wg Busby, eksplozja reaktora 3 mogła też polegać na  reakcji łańcuchowej, ale musimy poczekać na opublikowanie danych o stosunku izotopów kesenonu. Busby zauważył, że skażenie gruntu i dawki 60 km od Daiiczi (17.3.2011) przekroczyły te z Czarnobyla, a uszkodzone reaktory Daiiczi kontynuują rozszczepianie nuklearne. Miejmy nadzieję, że nie będzie separacji plutonu i możliwej eksplozji nuklearnej. Wydaje mi się to teraz nieprawdopodobne. Ale i bez tego reaktory są otwarte do atmosfery, ciągła reakcja rozszczepiania będzie emitować izotopy całymi latami, chyba że podejmą jakieś drastyczne kroki.

Busby zauważył precedens Daiiczi: eksplozja nuklearna w zakładach utylizacji plutonu w Majaku w b. ZSRR (1957), druga najgorsza katastrofa atomowa w historii po Czarnobylu. Majak emitował 50-100 t wysoce radioaktywnych odpadów nuklearnych, skażając ogromną powierzchnię wsch. Uralu. Sowieci zataili katastrofę przez 30 lat. Wg raportu z niej, napromieniowaniu w wyniku Majaka uległo ok. 400 tys. osób w regionie.

Dr Busby podkreślił, że bez rzeczywistych danych izotopowych, nie może on określić,  czy w Daiiczi zaszły eksplozje nuklearne, choć myśli, że tak właśnie było.

Wysokie skażenie ryb i jarzyn przez Daiiczi

14.4.2011 – Wg ministra nauki Japonii, poziom skażenia przekroczył dopuszczalny w rybach złowionych w wodach przybrzeżnych prefektury Fukuszima  i w 11 rodzajach warzyw hodowanych w prefekturze. Zmierzono 12,5 tys. Bq izotopu cezu na kg rybek złowionych naprzeciw miasta Iwaki na płd. od Daiiczi (13.4.2011).  To jest 25 razy ponad normę. Izotopu jodu jest 12 tys. Bq na kg ryby, tj. 6 razy ponad normę. Ww. rybki stwierdzono skażone cezem ponad normę już 7.4.2011. Ten sam gatunek zostal też skażony izotopem cezu w wodach przybrzeżnych prefektury Fukuszima. Gatunk tego nie ma obecnie w sprzedaży, po zamknięciu spółdzielni rybackich wobu prefekturach.

11.4.2011 wykryto radioaktywność na 11 gatunkach warzyw w prefekturze Fukuszima. Pietruszka wykazała 1960 Bq izotopu cezu na kg, tj. 4 razy ponad normę. Rząd zakazał wysyłki grzybów szitake z hodowli we wsch. części prefektury Fukuszima po wykryciu skażenia ponad normę.

PB: Pomyślałby kto, że skażenie emitowane jest paczkami: to jod, to cez i sobie zanika w środowisku. Tymczasem mamy do czynienia z zupą setek izitopów, najgroźniuejsze są uran i pluton, o których ani slowa.

PB: Minister nauki i TEPCO ukrywają kilka faktów naukowych:

 • Każda dawka jest niebezpieczna.
 • Bio-akumulacja skoncentruje „rozcieńczone” substancje radioaktywne w Pacyfiku.
 • Izotopy jodu nie są jedynymi z Daiiczi, do tego dojdą izotopy wypłukane przez deszcz.

Słowem, sytuacja jest o wiele groźniejsza niż przekazano.

Francuski instytut: skażenie Europy – problemem

Ryzyka związane z występowaniem skażenia jodem-131 w Europie nie mogą być nazywane “nieistotnymi”. Takie twierdzenie zawarło oświadczenie francuskiego urzędu do spraw promieniowania CRIIRAD (Commission de  Recherche  et d’Information Indépendantes sur la Radioactivité). Organizacja pozarządowa przestrzega ciężarne i dzieci przed spożywaniem mleka oraz warzyw zwłaszcza liściastych.

Dr Busby: eksplozje nuklearne w Daiiczi?

Piotr Bein 13.4.2011

W wywiadzie dla Alexa Jonesa, potwierdzonym bardziej szczegółowymi informacjami na piśmie, wiodący niezależny badacz skutków radioaktywności na zdrowie, Dr Chris Busby podejrzewa możliwość eksplozji nuklearnej w Daiiczi jak w Czarnobylu. Na niedawnej konferencji naukowej w Sankt Petersburgu, w której uczestniczył Busby, uczeni rosyjscy Sergiej A. Pachomow i Jurij W. Dubasow z miejscowego Instytutu Radonu im. W.G. Chlopina, przeanalizowali dane z Czarnobyla: proporcje izotopów ksenon-133 i ksenon-133m zmierzone przez nich spektrometrem gamma. Przecząc dotąd przedstawianej wersji, wykazali oni, że wybuch Czarnobyla wynikł z nuklearnej reakcji łańcuchowej, a nie głównie wodoru.

Wg Busby, eksplozja reaktora 3 mogła też polegać na  reakcji łańcuchowej, ale musimy poczekać na opublikowanie danych o stosunku izotopów kesenonu. Busby zauważył, że skażenie gruntu i dawki 60 km od Daiiczi (17.3.2011) przekroczyły te z Czarnobyla, a uszkodzone reaktory Daiiczi kontynuują rozszczepianie nuklearne. Miejmy nadzieję, że nie będzie separacji plutonu i możliwej eksplozji nuklearnej. Wydaje mi się to teraz nieprawdopodobne. Ale i bez tego reaktory są otwarte do atmosfery, ciągła reakcja rozszczepiania będzie emitować izotopy całymi latami, chyba że podejmą jakieś drastyczne kroki.

Busby zauważył precedens Daiiczi: eksplozja nuklearna w zakładach utylizacji plutonu w Majaku w b. ZSRR (1957), druga najgorsza katastrofa atomowa w historii po Czarnobylu. Majak emitował 50-100 t wysoce radioaktywnych odpadów nuklearnych, skażając ogromną powierzchnię wsch. Uralu. Sowieci zataili katastrofę przez 30 lat. Wg raportu z niej, napromieniowaniu w wyniku Majaka uległo ok. 400 tys. osób w regionie.

Dr Busby podkreślił, że bez rzeczywistych danych izotopowych, nie może on określić,  czy w Daiiczi zaszły eksplozje nuklearne, choć myśli, że tak właśnie było.

Rozchodzenie się substancji radioaktywnych z Daiiczi

13.3.2011 – …postępować będzie w płn.-wsch. Pacyfiku  przez kilka dni po emisji z Daiiczi, wg ministra nauki Japonii po symulacji komputerowej na podst. danych o prądach morskich i skażeniu wody morskiej. 2.4.2011 poziom jodu-131 przy wlocie wody morskiej do bloku 4 w Daiiczi wyniósł 7,5 mln razy więcej niż norma dopuszczalna.  Wg ministerstwa, poziomy radiacji w wodzie morskiej maleją, lecz  pozostają wysokie. Skażenie to  rozniesie się z wód przybrzeżnych Daiiczi na północny wschód, pozostając na obecnym poziomie przez kilka dni.  the northeast, maintaining their levels for several days. W dłuższym okresie, substancje w mniejszym stężeniu przemieści na płd. prąd 100 km od wybrzeża, a za ok. miesiąc – szybko płynący na wsch.  prąd w wodach naorzeciw prefektury Ibaraki. Wg ministerstwa, stężenie izotopów w morzu zmaleje z czasem.

Najwyższe dotąd odczyty radiacji u wybrzeży Daiiczi od czasu rozpoczęcia pomiarów ok. 3 tyg. temu, wg ministra nauki Japonii: jod-131  88,5 Bq/litr  próbki pobranej 11.4.2011 ok. 30 km na wsch. od Daiiczi, tj. 2,2 razy ponad górną granicę dla ścieków z siłowni A. Cez-137 też pobił rekord, ale pozostaje pod tą granicą. Wg TEPCO, jod-131 jest 23 razy ponad górną granicę 15 km od brzegu Daiiczi, najwyższy poziom w tym miejscu od 2.4.2011. Skażenie morza jest wyższe na płn. od Daiiczi. Wg NISA, dyspersja i przepływ radioaktywnej wody postępuje na północ. Prognozy przepływu są trudne, ale NISA wzmocni monitowanie w miejscach obecnego wysokiego skażenia wód przybrzeżnych.

Przy oficjalnym poziomie katastrofy=7 (Grypowym666=70), nawijania TEPCO c.d.

Piotr Bein 13.3.2011

Wg TEPCO, Daiiczi wyemitowało ok. 1% radioaktywnego jodu-131 od 11.3.2011, w stosunku do aktywności 81 mln TBq jodu-131przed katastrofą, łącznie w 6 reaktorach i 6 basenach A-śmiecia. Nie podano TBq dla in. substancji, mimo że TEPCO przyznaje iż podzielono obliczeniowo zasoby A-miodu Daiiczi na gazy szlachetne, jod i inne materiały. Natomiast wg oświadzczenia z NISA tego samego dnia, emisje wyniosły dotąd 0,13 mln TBq jodu-131. Hmm, musi co ich fizycy zajęli się chwilowo swymi własnymi jondrami, jak nasi (?) Jaworowski, Niewodniczański, Zagórski, Głogoczowski, Broda, Dakowski…

Wg firmy Totalitarni Eugenicy Przedni & Co. (TEPCO), jeśli nie było przecieków, to do 12.4.2011 poziom jodu-131 w Daiiczi spadł poniżej 1/100 poziomu sprzed 11.3.2011. Poziom spada jak Bóg przykazał, wg prawa pół-rozpadu 8 dni dla jodu-131. Hej! Po co te nerwy, pomyłki, pompowanie A-ścieków z pustego w próżne, w końcu do Pacyfiku, zwózka najcięższego sprzętu na świecie antonowami, A-kamikadze i A-samuraje w Daiiczi? Odczekamy parę tygodni, jak z opadami globalnie z Daiiczi, i problem sam  zniknie! Wiedział żont Japonii, co robi każąc czekać Japońcom w strefie nazwanej przez alarmistów i teoretyków spiskowych zakazaną na wieczne czasy.

Inżyniera od dróg liczenie Becquereli w Daiiczi

Piotr Bein 12.4.2011

Polscy łatomiździ drzemią w fotelach, gwizdkowa Leuren Moret straszy dziesiątkami tys. bomb hiroszimskich, wziął się więc wasz inżynierek od dziur w drogach za oszacowanie „nowego” poziomu 7 w Daiiczi, z liczydłem w ręku. Materiały źródłowe podrzucił nieoceniony Tedd Weyman, może uratuje mnie od kompromitacji przed jaworem i  głogoczem…

Zawartość Czarnobyla

TBq (tera-Becquerel) = 1.000.000.000.000 Bq = 1 bilion Bq = 1 bilion rozpadów nuklearnych na sekundę

26.4.1986, w ułamku sekundy reaktor przekroczył swą maks. moc  i jego pokrywę wyrzuciła eksplozja. Zapalił się grafit i ok. 3 mln TBq radioaktywności wyleciało do atmosfery. Oficjalnie, w sarkofagu reaktora pozostaje ok. 95% paliwa (ok. 180 t) o łącznej radioaktywności niemal 670 tys. TBq, w postaci fragmentów rdzenia, pyłu i pochew paliwa, które wyciekły przez zrujnowany budynek reaktora przed zastygnięciem w postać ceramiczną.

Obliczenia emisji z Daiiczi

Francuski Institut de Radioprotection et de Sûreté Nucléaire (IRSN) oszacował (22.03.2011) emisje z reaktorów 1-3 w Daiiczi w okresie 12 – 22.3.2011 na 90 tys. TBq jod-131, 10 tys. TBq cez-137 oraz udział in. izotopów.

Austriacki ZAMG opublikował (23.3.2011) łączne emisje w 1-ych 4 dniach katastrofy: 400 tys. TBq jod-131, 85 tys. TBq cez-137.

Liczby te są wiarygodne, sądząc z zawartości rdzenia i przeciętnej reakcji rozszczepiania (źródło: WNIH 2010) – 1 milion TBq jod-137 dla bloku 1 w momencie wyłączania  przez trzęsienie ziemi, a dla bloków 2 i 3 po 1,8 mln TBq .

Niefiltrowane emisje 2,75% wskutek upuszczania ciśnienia dają  łącznie ok. 125 tys.  TBq jod-131 dla 3 bloków. Liczby te są bliskie tym z IRSN i jako konserwatywne wykorzystane są w dalszych wyjaśnieniach. Pominięto rozpad nuklearny, znaczny dla jodu-131, ale nie dla cezu-137. Niewiadomo, czy IRSN i ZAMG to uwzględnili.

Podsumowując…

…z Czarnobyla poleciało do atmosfery ok. 3 mln TBq, a 0,67 mln TBq czeka w rozlatującym się sarkofagu na wieczne pieszczenie.

Natomiast w Daiichi było 4,6 mln TBq tylko w reaktorach 1-3, z grubsza 12 mln TBq w reaktorach i basenach 1-4. Zakładam, że bloki 5-6 nie spłatają figla, albo nie trzaśnie inna siłownia w Japonii. Do tego trzeba doliczyć aktywność in. izotopów poza jodem o cezem, a jak atomiści tego nie zrobili, na pewno ja się nie podejmę.

 • Z tych dobrze ponad 12 mln TBq, tylko jeden upust ciśnienia w 3 reaktorach wyzwolił łącznie 125 tys. TBq jodu-131. Ile było upustów i ile dokładają inne izotopy?
 • 4 dni na początku, też uwzględniając jedynie I-131 i Cs-13, wyemitowały  485 tys. TBq.
 • 12 – 22.3.2011,  reaktory 1-3 emitowały 100 tys. TBq I-131 i Cs-137.
 • Ile wyszło z basenów, zwłaszcza nr 4?
 • Ile jest w wysoce skażonej wodzie i tej lekko skażonej zrzuconej już do Pacyfiku?

Wygląda na to, że stopniowo wyszło z Daiiczi tyle, co z Czarnobyla. Ale wiele przyszłych pokoleń będzie musiało doglądać i niańczyć co najmniej 10 razy więcej A-śmiecia w Daiiczi niż w zdezelowanym sarkofagu Czarnobyl, do tego nie na stepach Ukrainy, tylko na niespokojnym wybrzeżu Honszu, gdzie byle haarp-ista zabójcze struny pociągać może. Z liczydla wychodzi mi poziom 70 katastrofy Daiiczi. Również liczba ofiar będzie z grubsza 10 razy większa niż po Czarnobylu, powiedzmy 10 mln tylko w Am. Płn. w następnych 20 latach… ale poczekajmy na globalne  rachunki Dra Busby. Co? Wyspiarze na Pacyfiku i Indianie na jego wybrzeżach? A to kolorowi, do zatopienia w globalnym ocipieniu, za karę, że przeżyli próby atomowe. Bo Kalifornijczyków, Oregonian, Waszyngtonian, Kolumbijskich Brytyjczyków i Alaskan ta ambrozja z Daiiczi wzmocni — no nie, panowie od fizyki jonder własnych, Jaworowski i Głogoczowski?

Daiiczi – katastrofa na najwyższym poziomie 7

12.4.2011 – Duże ilości radioaktywności emitowały z Daiiczi, zagrażając zdrowiu człowieka i środowisku na dużym obszarze. Czarnobyl też był poziomu 7. [Z miesięcznym opóźnieniem, ci klauni rządowo-atomowi mówią światu, że został skażony co najmniej jak po Czarnobylu, podczas gdy oni zapewniali o nieszkodliwości, bezpieczeństwie, nieznacznej radiacji itp. itd. – PB]  Ale wg wg japońskiej bezpieki nuklearnej, ilość radiacjii jest tylko 1/10 tej z Czarnobyla, tj. 370 tys. TBq w jodzie-131 i cezie-137. [Podobnie uspokajali na początku, przed wybuchami, upuszczaniem pary, rozchlapywaniem przez wodę strażacką, stopnieniem rdzeni reaktorów, zrzutami ściekow lśniących w nocy do Pacyfiku. Opracowuję dane francuskie od Tedda Weymana — spróbuj emisje Daiiczi 10 razy większe od Czarnobyla! – PB]  Natomiast na prasówce wspólnej z komisją bezpieczeństwa nuklearnego, ta sama bezpieka niemal podwoiła ww. astronomiczną liczbę — do 630 tys. TBq!  1 TBq = 1 bilion Becquerel.

Oficjel  Hidehiko Niszijama pocieszył, że 29 osób zmarło w Czarnobylu od ostrej ekspozycji, a żaden w Daiiczi. W Czarnobylu wybuchł reaktor, a w Daiiczi szkody wyrządziły eksplozje wodoru poza reaktorami, które zachowały swój kształt. [Taa, z dziurami na dnie, od stopionych rdzeni. Najczarniejszym żartem było jego oświadczenie, że zwyżka poziomu katastrofy do 7 nie wpłynie na strefę ewakuacji, wyznaczonej na podstawie takiejże radiacji. Więc przyznają skażenie większe niż przedtem, kiedy już były skargi na zbyt małą strefę ewakuacji, TEPCO przeprasza Japonię i świat za szkody, poziom katastrofy idzie do co najmniej równego Czarnobylowi, gdzie ewakuowano Rosjan, Białorusinów, Ukraińców na wiele większym obszarze, a tu… jak te nowe prawa fizyki 11 IX i 10 IV. – PB]

Zasyfienie spadło z deszczem

Lucky 11.4.2011

Obserwuję wyniki pomiarów podawanych przez CLOR i niestety, poziom zasyfienia naszej atmosfery  straszliwie spadł, ale chyba tylko z deszczem. Niewątpliwie wzbogaci to naszą glebę w „niezbędne” mikroelementy. Już trochę czasu minęło a poziom skażenia Cezem nie chce wrócić do norm z przed katastrofy. Bardzo możliwe, że w masach powietrza okrytych najgłębszą tajemnicą lobby atomowego dosyłane są nam nieustannie izotopy promieniotwórcze.
A Pluton jak tak dalej pujdzie to zostanie usunięty z tablicy Mendelejewa. I co z tego, że to takie „mikroskopijne ilości” jak powoli gromadzą się w naszych organizmach i w glebie, i w roślinach, i w mięchu, i w rybach,i  w grzybni. Nasze szczątki ulegną stu procentowej dezintegracji na pojedyncze atomy, a on pozostanie z nimi na jeszcze 24000 lat. Myślę, że emisja w Daichi spadła do wprost niewiarygodnie niepojmowalnego przez nas poziomu i możemy być szczęśliwi że media mówią nam prawdę i tylko jedynie słuszną prawdę! Szkoda, że przefarbowana władza ludowa zupełnie nie martwi się o swojego żywiciela, ale czy ktoś widział zmartwionego pasożyta!

Testy deszczówki w Vancouver: poziom jodu-131 niemal 10 razy ponad normę dla wody pitnej

PB: jeszcze tragiczniejsze jest to, że z jodem-131 spadają w deszczu setki in. izotopów, np. pluton i uran, o których prof. (?) Krzysztof Starosta z U. Simona Frasera widocznie nie słyszał. Wątpię, by mu dali instrument, który toto wykrywa. Uczeń szkoły A.pl, Jaworowskiego i Niewodniczańskiego?

O plutonie z Daiiczi

Zgodność 3 instytutów: do 10 razy silniejsze skażenie osiągnęło zach. wybrzeże Ameryki i Kanady w drodze do Europy

††††††††††††††††††††††††††††††††

Skażenie w Japonii

Mieszkańcy chcą wracać do domu i gospodarstwa, a czy zeolit odkazi wodę wokół Daiiczi?

15.4.2011 – TEPCO próbuje minerału zeolit w częściowym odkażaniu ścieków radioaktywnych z Daiiczi do Pacyfiku. TEPCO podaje cez-137 za przykład izotopu absorbowanego przez zeolit. Firma ma wrzucić 10 worków po 100 kg do Pacyfiku przy Daiiczi i obserwować ewentualną absorpcję. We wcześniejszcych próbach zmniejszenia emisji do morza, firma zaisntalowała podwodne przegrody stalowe  k. siłowni.

Uchodźcy z okolic Daiiczi wolą powrót do domu niż tymczasowe zapomogi z TEPCO. Ewakuowani z miasta Futaba (prefektura Fukuszima) schronili się w mieście Kazo (prefektura Saitama) na płn. od Tokio.  Dla mężczyzny (lat ok. 40), zapomoga pomogłaby opłacić naukę i zajęcia dzieci w szkole podstawowej i gimnazjum. Wg 65-latka, TEPCo powinno było dać zapomogi wcześniej, bo wszyscy ewakuowani mają trudności wyżyć.  Wg 70-latki, zapomoga pomoże w najbliższych dniach, ale w końcu niestarczy w przedłużającej się ewakuacji.

Uchodźcy z miasta Okuma (prefektura Fukuszima) schronili się w mieście Aizuwakamatsu w tejże prefekturze; 76-letni rolnik podkreśla, że TEPCO nie powinno wykorzystać wypłaty zapomogi do pozbycia się odpowiedzialności za trudności spowodowane mieszkańcom. Rolnik chce wracać do domu i trzody jak najszybciej, by sprawdzić stan swego gospodarstwa. 73-latek zaś mówi, że wolałby wrócić do domu niż brać zapomogi.

SourceURL:file://localhost/Users/piotrbein/Downloads/Zniecierpliwieni.doc @font-face { font-family: „Times New Roman”; }p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal { margin: 0in 0in 0.0001pt; font-size: 12pt; font-family: „Times New Roman”; }a:link, span.MsoHyperlink { color: blue; text-decoration: underline; }a:visited, span.MsoHyperlinkFollowed { color: purple; text-decoration: underline; }table.MsoNormalTable { font-size: 10pt; font-family: „Times New Roman”; }div.Section1 { page: Section1; }

Tymczasem skażenie wody gruntowej też wzrosło. W drenażu gruntowym Daiiczi wg TEPCO – o 38 razy w ub. tygodniu. 13.4.2011 TEPCO wykryło 400 Bq jodu-131 i 53 Bq cezu-134 na cm sześc.  w przy reaktorze 1, tj. odpowiednio 6 i 38 razy więcej niż tydzień przed. W drenażu przy reaktorze 2, wykryto 610 Bq jodu-131 i 7,9 Bq cezu-134 na cm sześc.  — 17 i 8 razy więcej niż tydzień przed. Oba systemy drenażowe są polączone i może do nich wyciekać skażenie z reaktora 2. Od 16.4.2011, firma zwiększy odczyty skażenia do 3/tydz., po zaleceniu z NISA.

Mleko z większości ferm prefektury Fukuszima zakazane

14.4.2011 – W następnej info-manipulacji,agencja NHK podaje ww. wiadomość odwrotnie: powrót mleka z Fukuszimy na półki sklepowe.  Zakaz wydano pod koniec ub. mies., dopiero po przeszło 2 tygodniach od rozpoczęcia emisji radioaktywnych z Daiiczi.

Zakaz zniesiono 8.4.2011 dla ferm w 7 miastach regionu Aizu ponad 100 km na zach. od Daiiczi, gdy trzy osobne testy stwierdziły poziomradiacji w mleku poniżej dopuszczalnego. Dostawy mleka z 500 ferm w 30 in. miastach i wsiach pref. Fukuszima pozostają pod zakazem, podczas gdy rządy centralny i lokalne kontynuują cotygodniowe testy.

Wysokie skażenie ryb i jarzyn przez Daiiczi

14.4.2011 – Wg ministra nauki Japonii, poziom skażenia przekroczył dopuszczalny w rybach złowionych w wodach przybrzeżnych prefektury Fukuszima  i w 11 rodzajach warzyw hodowanych w prefekturze. Zmierzono 12,5 tys. Bq izotopu cezu na kg rybek złowionych naprzeciw miasta Iwaki na płd. od Daiiczi (13.4.2011).  To jest 25 razy ponad normę. Izotopu jodu jest 12 tys. Bq na kg ryby, tj. 6 razy ponad normę. Ww. rybki stwierdzono skażone cezem ponad normę już 7.4.2011. Ten sam gatunek zostal też skażony izotopem cezu w wodach przybrzeżnych prefektury Fukuszima. Gatunk tego nie ma obecnie w sprzedaży, po zamknięciu spółdzielni rybackich wobu prefekturach.

11.4.2011 wykryto radioaktywność na 11 gatunkach warzyw w prefekturze Fukuszima. Pietruszka wykazała 1960 Bq izotopu cezu na kg, tj. 4 razy ponad normę. Rząd zakazał wysyłki grzybów szitake z hodowli we wsch. części prefektury Fukuszima po wykryciu skażenia ponad normę.

PB: Pomyślałby kto, że skażenie emitowane jest paczkami: to jod, to cez i sobie zanika w środowisku. Tymczasem mamy do czynienia z zupą setek izitopów, najgroźniuejsze są uran i pluton, o których ani slowa.

Stront-90 poza strefą 30 km

13.4.2011 – Wg ministra nauki Japonii, podczas pomiarów skażenia gleby i roślin w prefekturze Fukuszima, wykryto małe ilości rakotwórczego strontu-90 w glebie poza strefą 30 km od Daiiczi, w której rząd zalecił pozostawanie w domu. Próbki gleby pobrane (16-19.3.2011) z 3 miejsc w mieście Namie i wsi Iitake 30 km od Daiiczi miały 3,3 – 32 Bq strontu-90 na kg gleby. Niezwykle małą ilość strontu-90 wykryto w roślinach z miasta Motomija i Ono oraz wsi Otama i Saigo, 40 – 90 km od Daiiczi. Stront-90 ma okres pół-rozpadu 29 lat i ma tendencję zbierać się w kościach, gdzie może wywołać raka, ale wykryte skażenie jest tak skrajnie niskie, że nie ma wpływu na zdrowie, nawet gdyby zjeść 1 kg tej gleby. Wg eksperta inż. nuklearnej, wykrycie strontu-90 świadczy o uszkodzeniu reaktora lub basenu ze zużytym paliwem, prawdopodobnie wskutek eksplozji w bloku 3 i przeniesienia pyłu przez wiatr.

PB: Panie Jezu Chryste Synu Boży zmiłuj się nad duszą Nataszy, sąsiadki w Vancouver… jej też równie radzieckie waadze zapewniły, że poziom strontu-90 na Ukrainie był równie niski… Energiczna, pełna życia i miłości bliźniego kobieta zmarła na raka kości w sile wieku ok. 2 miesiące temu …na nic dbanie o jod (tarczycę też miała uszkodzoną), spacery na plaży i owoce morza, których nie zapomnimy, tak szczodrze częstowałaś, Nataszo… tym wspomnieniem będziemy się „żywić”, bo owoce Pacyfiku stają się nie do konsumpcji. Może Bóg wiedział, że nie chcesz przeżywać Czarnobyla II w dalekiej Kanadzie…

Radiacja przekracza dopuszczalną

11.4.2011 – Wg ministra nauki Japonii, radioaktywność zakumulowana przez ok. pół mies. w niektórych miejscach prefektury Fukuszima przekroczyła dopuszczalną na rok. Ministerstwo mierzy radiację od 23.3.2011 w 15 miejscach poza strefą 20 km od Daiiczi. W mieście Namie ok. 30 km na płn.-zach. od Daiiczi, w jednym miejscu nazbierało się 14480 mikro-Sv w ciągu 17 dni, w in. 6430, a we wsi Iitate 8440 mikro-Sv. Dawka ta przypadłaby przebywającemu na zewn. cały ten czas. [Co z okresem 11-22.3.2011? – PB]. Dopuszcza się 1000 mikro-Sv łącznie w ciągu roku, ponad dawki otrzymane z tła i medycznie. [Następna bzdura z lobby A – każdy ma inną wrażliwość na promieniowanie, największą — płody, niemowlaki, dzieci… Zależy też od rodzaju promieniowania: zewn. czy z drobinki spożytej lub wdechniętej. Dawki medyczne też są kumulacyjne, żadna dawka nie jest bez skutku ujemnego. Nawet przy tym poziomie „dopuszczalnym” dla lobby A, myli się ono o współczynnik 100 – 1000 w prognozach ujemnych skutków na zdrowie człowieka!!! – PB]

Wg prof. Szizuma z U. Hiroszima, radiacja w Daiiczi jest z cezu opadłego na ziemię. Radzi mieszkańcom nosić maski, unikać wdychania radioaktywnych substancji zmieszanych z pyłem. [Maski nie filtrują pyłów najdrobniejszych, a człowiek nie wie, co wdycha. Wszyscy powinni byli być ewakuowani już dawno, jak polecali eksperci, władze USA swoim w Japonii itd. Profesor pomaga teraz zbrodniarzom oczyścić się z winy. Cez nie jest jedynym izotopem, tylko wskazuje na obecność innych, jeszcze gorszych dla zdrowia. – PB]. Szizuma wskazuje na potrzebę pobierania próbek z powietrza i ziemi do szczegółowych analiz, by ocenić możliwe skutki. [Najpierw prosory ocenią skutki, potem doradzą rządowi ewakuację… Ale przynajmniej profesor coś ocenia. „Nasi” polscy (?) atomo-idioci potakują hasbarze lobby A, lobby HAARP i in. wydziałom kompleksu jot. – PB]

In. doniesienie agencji prasowej NHK (12.4.2911) podaje inną roczą dawkę dopuszczalną, więc wysłałem zapytanie do razwiedki: Wg rządu Japonii (11.4.2011), dawka zakumulowana  przez 25 dni w niektórych miejscach prefektury Fukuszima  przekroczyła dopuszczalną roczną. Dane zebrano w 53 miejscach do 60 km od Daiiczi, w okresie  11.3-5.4.2011. W jednym miejscu w mieście Namie ok. 24 km na płn.-zach. od Daiiczi zmierzono 34 mili-SV zakumulowane w tym okresie, tj. ok. 314 mili-Sv w przeliczeniu na rok, albo ponad 3 razy roczna dawka dopuszczalna 100 mili-Sv. Rząd powiększył strefę ewakuacji z 20 km, obejmując miasta, w których spodziewane jest przekroczenie 20 mili-Sv,prosząc mieszkanców o wyniesienie się w przeciągu ok. miesiąca.

††††††††††††††††††††††††††††††††

W Daiiczi

Stabilizacja paliwa Daiiczi potrwa

14.4.2011 – Wg atomistów Japonii, pomyślne odtworzenie chłodzenia w Daiiczi umożliwiłoby stabilizację prętówpaliwowych w ciągu 3 miesięcy. Wnioskując z danych TEPCO, części rdzeni reaktorów 1 i 3 stopiły się i opadły na dno swych kotłów. Przy  obecnym tempie wprowadzania wody chłodzącej, można utrzymać bieżącą sytuację. Najważniejszym zadaniem TEPCO jest usunąć całą skażoną wodę i odbudować system chłodzenia, po czym stabilizacja paliwa może potrwać 2-3 lub więcej miesięcy. Sytuacja może jednak pogorszyć się, jeśli silne trzęsienie przerwie dopływ prądu  do Daiiczi i uniemożliwi chłodzenie na 2-3 dni, co podniosłoby temp. i ciśn. wewn. reaktorów i wytworzyło na nowo nieprzewidywalną sytuację.

Problemy z ratowaniem Daiiczi – globalne zagrożenie rośnie?

15.4.2011 – Podniósł się poziom wysoce skażonej wody w tunelu k. reaktora 2 w Daiiczi.  TEPCO musi znaleźć nowe miejsce na odpompowanie, bo bezpieka nuklearna kwestionuje wytrzymałośc w trzęsieniu kondensatora w turbinowni, dokąd przepompowano już część tej wody.  Duże ilości skażonej wody w podziemiach przeszkadzają w ratowaniu reaktorów przez przywrócenie systemów chłodzenia. 13.4.2011 TEPCO zakończyło pompowanie części tej wody (ok. 660 t) z tunelu reaktora 2 do kondensera w turbinowni, zniżając poziom wody w tunelu o 8 cm, lecz rano 15.4.2011 poziom powrócił do poprzedniego. Wcześniej, TEPCO wykryło wyciek wysoce radioaktywnej wody do morza z dołu k. reaktora 2. Firma przypuszcza, że zatkanie tego przecieku uwięziło wodę w tunelu. Kondensator bloku 2 jest ponad pół pełny łącznej pojemności 3 tys. t. Wg bezpieki nuklearnej Japonii, nie powinien być wypełniony z obawy o trzęsienia ziemi, więc TEPCO szuka in. sposobu składowania wysoce radioaktywnych ścieków z katastrofy. TEPCO przygotowuje się też na wypadek przerwania zewn. zasilania w prąd, podczas gdzy trzęsienia w regionie nieustają.  TEPCó zaisntalowało już tymczasowe zbiorniki i pompy, gdyby trzęsienie odcięło zaopatrzenie chłodzenia w wodę słodką ze sztucznego jeziora.

TEPCO nie może więc określić terminu rozpoczęcia ratunku samych reaktorów i potrzdbuje więcej czasu na instalację prowizorycznych zbiorników na wysoce skażoną wodę z operacji chłodzenia. Z próbek (13.4.2011) wynika, że skażenie wody z reaktorów 1 i 2 dramatycznie wzrosło przez ostatni tydzień: 400 Bq jodu-131 i 53 Bq cezu-134 na cm sześc. k. reaktora 1 (odpowiednio 6 i 38 razy więcej niż tydzień przed); 610 Bq jodu-131 i 7,9 Bq cezu-134 na cm sześc. k. reaktora 2 (17 i 8 razy więcej niż tydzień przed). Oba systemy drenażowe są połączone i może do nich wyciekać skażenie z reaktora 2.

Wypompowywanie wysoce skażonej wody dla in. bloków nawet się nie zaczęło, z braku zbiorników. Na magazynowanie jej, TEPCO planuje prowizoryczne zbiorniki oraz ogromną stalową barkę. Firma zakończyła (14.4.2011) instalację tymczasowych zbiorników na 100 t wody skażonej, a potrzeba pojemności 27 tys. t. do końca maja.

PB: Można dokrakać resztę. Co najmniej parę rdzeni reaktorów jest co najmniej stopniowo stopiononych i w trakcie reakcji łańcuchowych. W co najmniej 1 basenie zużytego paliwa zachodzi podobna reakcja. Co najmniej 4 z 6 reaktorów i basenów w Daiiczi są w jakimś stopniu uszkodzone i emitują globalnie b. niebezpieczne  substancje radioaktywne niemal w sposób ciągły. Nawet bez pogordszenia przez dalsze stopienia, sytuacja jest niezwykle poważna nie tylko dla Japończyków, o czym niezależni nadaremnie ostrzegają od początku, ale i dla globu, o czym zaczyna się mówić, mimo tuszowania i zniekształcania sytuacji w przekazach publicznych przez lobby A. Przewlekanie akcji ratowania, z jakiejkolwiek przyczyny, zwiększa ryzyko następnego trzęsienia i tsunami, które mogą zepsuć prowizoryczne roboty i akcje ratownicze już przeprowadzone.

Waadze sprawdzają siłownie na trzęsienia, ratownicy Daiiczi przygotowują się do następnego

14.4.2011 – Walcząc z emisjami i skażoną wodą, ratownicy Daiiczi przygotowują się do jeszcze silniejszych po-trzęsień. Wysoce skażona woda zalega wnętrze turbinowni i tunele, przeszkadzając w akcji. TEPCO przepompowało ok 660 t ścieków radioaktywnych z tunelu reaktora 2 do kondensatora  w turbinowni 12.4.2011, zniżając poziom wody w tunelu o 8 cm, ale wzrósł on o 3 cm 14.4.2011. Wg NISA, może wycieka woda wprowadzana do chłodzenia reaktora. TEPCO planuje też przenieść skażoną wodę do oddziału utylizacji ścieków, ale najpierw trzeba uszczelnić zbiorniki. Nie wiadomo, kiedy zacznie się usuwanie wody z pozostałych reaktorów.

Ratownicy kontynuowali 14.4.2011 przenosić awaryjne generatory dizlowskie na wyższy teren, bezpieczniejszy w trzęsieniu i tsunami. Daiiczi nawiedziły serie po-trzęsień w bieżącym mies. Trzęsienie 11.4.2011 czasowo przerwało zasilanie zewn. Daiiczi w prąd. Przeniesienie generatorów na wys. 30 m npm zapewnia zasilanie na wypadek ewakuacji z niższego terenu siłowni przed tsunami. TEPCO przygotuje też na wyższym terenie sprzęt do pompowania wody i zmienia instalacje elektr. zasilania zewn., by uniknąć zupełnego braku prądu. Wyzwaniem jest też zapobieganie wyciekom do Pacyfiku. 14.4.2001 ratownicy zbudowali i wzmocnili podwodne bariery k. wlotów wody morskiej do reaktorów.

14.4.2011 bezpieka nuklearna Japonii NISA przygotowuje przegląd bezpieczeństwa wszystkich siłowni A w Japonii, bo po-trzęsienie po 11.4.2011 przekroczyło poziom bezpieczny dla silowni Onagawa w prefekturze Mijagi w płn. Japonii. Trzęsienie 11.3.2011 przekroczyło o 10% założenia projektowe reaktorów 1 i 3 w Onagawa. 7.4.2011 prefekturę nawiedziło po-trzęsienie o sile 6+ w japońskiej skali 0-7, przekraczając o 5,6% założenia projektowe reaktora 1 w Onagawa.

NISA zażądało od firm energetycznych przeglądu bezpieczeństwa po trzęsieniu Hanszin (1995), które zdewastowało Kobe, oraz po niszczącym trzęsieniu Niigata Czuetsu (2007).

Onagawa zdało wtedy egzamin, zbudowane na trzęsienie b. rzadkiej siły do 7,1 w skali japońskiej, jakie zdarzyło się (2003) pod dnem morskim przy prefekturze Mijagi. Po-trzęsienie w ub. tygodniu osiągnęło ten sam poziom 7,1, ale zarejestrowane [przyspieszenia gruntu – PB] przekroczyły  projektowe.

Basen 4 znów na scenie, c.d. nawijania

13.4.2011 – Wg TEPCO, temp. wody w basenie nr 4 zużytych prętów podniosła się (12.4.2011) do 90  z normalnej ok. 40 st. C, wzbudzając obawy o uszkodzeniu prętów. Wg firmy poziom wody opadł ok. 5 m, pozostając 2 m nad prętami. TEPCO pryskało 195 t wody do basenu przez 6 godzin rano 13.4.2011, co ma podnieść poziom o 1 m. Wysoką radiację 84 mili-Sv/h zmierzono ponad powierzchnią wody, która normalnie osłania promieniowanie z prętów poniżej. Frima kontynuuje dodawanie wody i analizę skażenia, by ustalić, czy jest uszkodzenie prętów. W basenie 4 był cały ładunek prętów z rdzenia reaktora 4, przechodzącego znanczne roboty inżynierskie. Od 11.3.2011, TEPCO wprowadziło pryskaniem ponad 1800 t wody do basenu 4, za pomocą wozów strażackich i specjalnych pojazdów, w obawie o wyparowanie chłodziwa i ekspozycję ratowników na radiację.

Wg prof. Kodżi Okamoto z U. Tokio, 90 st. C oznacza zachowanie funkcji chłodzenia choć część wody może już wrze, a wysoka radiacja – możliwość wycieku radioaktywnego z uszkodzonych prętów. Dla zapobieżenia dalszym uszkodzeniom, Okamoto zaleca dalsze chłodzenie przy minimalizacji przecieków wody z basenu.

W tej samej godzinie i minucie, agencja prasowa NHK donosi, że wg TEPCO większość prętów w basenie 4 nie jest chyba uszkodzona, sądząc z próbek wody pobranych 12.3.2011, ale poziom substancji radioaktywnych, w tym jodu-131, przekracza normalny dla basenów, sugerując uszkodzenie zużytych prętów w jakimś stopniu: 220 Bq jod-131, 88 Bq cez-134 i 93 Bq cez-137, wszystkie na cm sześc. wody. Wg firmy, są to substancje wytwarzane w rozszczepianu nuklearnym.

PB: Dolewanją wody do basenu 4, priorytetu w ratowaniu od 1-ej godziny kryzysu w Daiiczi, od zcasu eksplozji wodoru z basenu 4, która zniszczyla budynek 4 i mogła uszkodzić osłony reaktora. W analizie już 2 tyg. temu (Japoński prof. oględnie potwierdza wielki problem z basenem 4), inż. Arnie Gundersen potwierdził z inspekcji wideo i znajomości techniki reaktorów:

 • Basen poważnie uszkodzony, co najmniej góra prętów obnażona prawdopodobnie od momentu wybuchu wodoru w 1-ych dniach katastrofy.
 • Co najmniej początek topienia się prętów, ich pochwy najprawdopodobniej uszkodzone (stąd wytwarzanie wodoru), składniki paliwa z wewnątrz pochw ulatniają się. Są to pluton i in. niebezpieczne izotopy.
 • Lanie wody nieskuteczne, porywa wysoce radioaktywne substancje z parą.
 • Brak 10 m wody nad prętami powoduje emisje gamma w okolicy, niemal śmiertelne dla ratowników.
 • Zalecenie powiększenia strefy ewakuacji wokół siłowni.

Porównaj z bzdeczeniem przez japońskiego prof. Akira Jamaguczi wtedy na ten sam temat:

 • Parowanie z basenu maleje podczas gdy specjalny pojazd pompowy leje nań wodę schładzającą.
 • Góra budynku 4 doznała znacznego zniszczenia, a konstrukcja poniżej basenu – nie, bo jest silniejsza.
 • Trzeba przywrócić zasilanie systemów chłodzenia w prąd.
 • Co najmniej 90 t wody/dobę trzeba wlewać do basenu 4, by chłodzić ponad 1300 zużytych prętów, więcej niż w pozostałych basenach i produkujących równoważnik ciepła z reaktorów 2 i 3.
 • Trzeba utrzymywać niską temp. w basenie, by zapobiec obnażeniu i zniszczeniu prętów.

Czy kto ma wątpliwości że cytowani wyżej japońscy prosorowie to jak Jaworowski i A-zgraja w Polsce? Czy ktoś wątpi jeszcze w ciągłe ogromne emisje, tu z basenu 4, niezwykle niebezpiecznych substancji, m.in. poprzez same działania ratunkowe? Patrz także Alert 4.

Tedd Weyman: Ale kwiatki. jedno doniesienie: nie ma problemu, drugie o cholera, mamy problem .

TEPCO usuwa A-ścieki po przerwie z powodu trzęsienia

13.4.2011 – TEPCO nadgania straty przez przerwę [o czym poniżej – PB] na serię po-trzęsień 11-12.4.2011 w Daiiczi, zaczynając pompowanie ok. 6 tys. ton wysoce skażonej wody z tunelu na zewn. reaktora 2 do kondensatora w turbinowmi. Pompowanie ok. 700 t potrwa do południa 14.3.2011, po czym pompowana będzie woda z podziemi reaktora. Skażona woda przeszkadza w przywróceniu chłodzenia reaktorów 1-3.

Wstrzykiwanie azotu do wewn. osłony reaktora 1 dla zapobieżenia eksplozji wodoru nie podniosło ciśnienia od kilku dni, tzn. gazy radioaktywne wydostają się na zewn. W zw. z tym firma ma monitować poziom skażenia. TEPCO analizuje też próbkę wody z basenu zużytych prętów przy reaktorze 4, gdzie temp. wzrosła niespodziane do 90 st. C, a radiacja wokół basenu wyniosła 84 mili-Sv/h, więc TEPCO wypełni basen wodą.

Po-trzęsienia od 11.4.2011 w Daiiczi nie uszkodziły zasilania w prąd z zewn. i kontynuowano pompowanie wody chłodzącej reaktory 1-3. TEPCO zdołało (11.4.2011) przepompować radioaktywną wodę wężem z tunelu na zewn. reaktora 2 do turbinowni. 12.4.2011 roboty przerwało sprawdzanie węża na możliwe wycieki. Nie zanotowano znacznych zmian skażenia na terenie siłowni. Rano 12.4.2011 ugaszono pożar (prawdopodobnie z krótkiego spięcia baterii) w obiekcie pomiaru skażenia wody morskiej.

PB: Mamy przykłady emisji niepodawanych opinii publicznej: wyparowywanie „wody” z basenów, uciekanie gazów na zewn. przez nieszczelności osłon reaktorów. Jeśli przerwano pompowanie skażonej wody do turbinowni, bo wąż przeciekał, mamy następne źródło emisji.

Trzęsienie o sile 7 (skala japońska 0-7) w płn.-wsch. Honszu 11.4.2011, Daiiczi bez skutków

††††††††††††††††††††††††††††††††

Na tropie US-raelskiego Stuxneta

Stuxnet a Daiiczi

20.3.2011, tłumaczenie z japońskiego na angielski, a z ang. na polski – Piotr Bein 10 IV 2011

Sterowniki reaktorów Daiiczi były już zarażone Stuxnetem, wg doniesień z października 2011. To nie spekulacja, tylko zanotowane wydarzenie długo przed trzęsieniem. Szef MAEA, Japończyk, ostrzegł przed wirusem jako zagrożenie dla jakiegokolwiek reaktora. Sterowniki Siemensa odmówiły posłuszeństwa, pod wpływem Stuxneta zaprojektowanego na to. Stuxnet atakuje programowalne sterowniki logiczne, sterujące automatycznymi finkcjami jak wyłączanie i chłodzenie. Te systemy wysiadły. Po doniesieniu o problemie miesiące naprzód, można się go spodziewać znowu, bo obsługa nie wykona testu, czy chłodzenie się włączy automatycznie po spadku poziomu wody w rdzeniu reaktora. Nie trzeba więcej, by wzgardzić Izraelem, choć trudno zejśc niżej jawnych czystek etnicznych i sankcjonowanego przez „boga” aparthajdu.

Scenariusz horroru Stuxneta

Koment do artykułu Jomiuri Szimbun 5.10.2010

Data i źródło trudne do ustalenia, przekład Piotr Bein 10 IV 2011

 1. Izrael i USA kreują Stuxnet.
 2. Stuxnet wysłany do zniszczenia siłowni A w Iranie.
 3. Stuxnet wymyka się i roznosi po Azji!
 4. Wg artykułu, Stuxnet był w Japonii (październik 2010), może wciąż się roznosi z zamiarem niszczenia siłowni A. Stuxnet w Japonii zaraża kompy (październik 2010).
 5. Stuxnet atakuje sterowniki Siemensa.
 6. Szef MAEA dopiero w ub. miesiącu ostrzegł o zagrożeniu od Stuxneta dla wszystkich siłowni A na świecie! Daiiczi ma sterowniki Siemensa!

Teraz próby opanowania katastrofy Daiiczi wyglądają czarniej. Po trzęsieniu 1-szy problem to fiasko automatycznego wyłączania niektórych reaktorów, bo pompy odmówiły posłuszeństwa i zawory nie chciały się otworzyć zasilane z baterii – dokładnie na to zaprojektowano Stuxneta dla siłowni A w Iranie. Czy właśnie Izrael zhakował nas na śmierć? Proszę przekazać do kierownictwa Daiiczi.

PB: Kierownictwo wie, bo pracownicy z miejsca donieśliby, że nawet ręcznie nie mogą uruchomić pomp. Dlaczego paru z nich zginęło rzekomo podczas trzęsienia, które nic nie zawaliło w Daiiczi? Gwizdkowi zamordowani poźniej i rzuceni  w skażoną wodę w podziemiu przez jednostkę „USA” do b. specjalnych zadań w Daiiczi?

5.10.2011: Stuxnet znaleziony w Japonii, zaprojektowany na ataki serwerów off-line poprzez karty pamięci USB

Przyłącz się: oddolne dochodzenie katastrofy nuklearnej 11 III – Stuxnet w Fukuszima-Daiiczi?

Join a grassroots investigation of 3/11 nuclear catastrophe – Stuxnet in Fukushima-Daiichi?

†††††††††††††††††††††††††††††

Te same SS-yny w in. akcjach NWO

Wojciech Właźliński: Zniecierpliwieni

Drodzy Przyjaciele. Przynajmniej dla znających angielski. Proszę zobaczyć to audio-wideo (w j. angielskim)

http://www.youtube.com/watch?v=WDrBh-qMOGY&feature=youtu.be

Jest to w związku: Francja i Wielka Brytania są zaniepokojone nikłymi sukcesami libijskich rebeliantów (kontraktorów. Przyp.ww) walczących z Muammarem Gaddafim. Wzywają sojuszników z NATO do większego zaangażowania w operacji lotniczej Sojuszu nad Libia. W Paryżu doszło wczoraj (13. IV. 11) do spotkania prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy´ego z premierem Wielkiej Brytanii Davidem Cameronem. Przedmiotem rozmów była pogarszająca się sytuacja w Libii grożąca  “dalsza degradacja sytuacji wewnętrznej […]” ” ( zobacz Gajowkę

Oraz   Nasz Dziennik 14.04.2011

Wygląda na to że aszkanazisci (inaczej starsi bracia jak ktoś woli choć nie zupełnie bo z chazarii)  niecierpliwią się, – pokazaliśmy wam „szok i przerażenie”, „mordy poza-sądowe”, „mordy sądowe”, „szkody uboczne”, „mordy wyznaczonych”, „mordy selektywne”, „nieznani sprawcy”, a wy dalej działacie jak fajtłapy, mimo że cała reszta dała wam wolną rękę przez swoje milczenie. Macie przed sobą jeszcze Wenezuelę i Białoruś, co najmniej, a wy nic z tego nie nauczyliście się.

P/S: Jeszcze jest wiele do wyjścia na jaw z „zasłony dymnej” w zw. z katastrofa lotniczą w Smoleńsku a jeszcze więcej w zw. z katastrofa w Japonii.  (Trzeba do tego dodać terrorystyczne wyłudzanie pieniędzy od zamożnych osób pod groźbą śmierci i zamykanie ust osobom dla nich niewygodnych w legalny i nielegalny sposób – groźby procesem sądowym i groźby zabójstwa ich i ich rodzin, szantaż.  (Jimmy Carter (jego książka) i Kościół Katolicki m. in.)

Zmierzch socjalizmu

Prof. Maciej Giertych, poseł do Euro-parlamentu, Opoka w Kraju nr 75

„Naukowy socjalizm” zwykle kojarzony jest z Fryderykiem Engelsem i Karolem Marksem. […] We wspólnym „Manifeście Komunistycznym” na wstępie ogłaszają, że cała przeszłość to historia walki klas. […] Wzywali, by proletariusze wszystkich krajów łączyli swe siły w celu obalenia rządów kapitalistów. Był to więc program ponadnarodowy i dodajmy ponadwyznaniowy. Marks był Żydem i wśród Żydów znajdywał najwięcej popleczników, ale wśród Żydów ateistów, bo był to też program walki z wszelką religią. […] socjalizm bardziej pasuje do cywilizacji żydowskiej niż do naszej, ale oczywiście nie jest z nią tożsamy. Jest, jak to określa Koneczny, jakby odrębną kulturą w ramach cywilizacji żydowskiej, lub sektą w ramach judaizmu, jakimś zboczeniem mało prawowiernym, ateistycznym, ale zawierającym wiele elementów pochodzenia żydowskiego.

[…] Obserwujemy degenerację partii socjalistycznych, a przynajmniej ich programów. Dziś główne motywy ich programów to obrona mniejszości seksualnych, swobody obyczajowej, feminizm, walka z Kościołem, gromadzenie różnych niezadowolonych. Nie ma już w ich programach, a na pewno nie ma woli realizacji tradycyjnych celów pochodzących z ideologii Marksa. Nacjonalizacja środków produkcji, walka klas, sprawiedliwość społeczna, solidarność proletariacka, to wszystko hasła odstawione do lamusa. Pozostała walka z tradycyjną moralnością.

Tylko, że ta walka była zawsze. To nie wynalazek marksizmu. Widzimy, jak wokół tej postawy mogą się tworzyć formacje polityczne w innych obszarach niż socjalistyczne (np. Ruch Poparcia Janusza Palikota). Libertynizm istniał zawsze jako forpoczta wszelkiej walki z Kościołem Katolickim i jego nauką. Promocja tej mentalności często jest ukryta np. w organizacjach masońskich i im podobnych. Jej wspólnym mianownikiem jest antyklerykalizm. Praktycznie do tego tylko sprowadza się dzisiaj ideologia socjalistyczna. Nie ma to nic wspólnego z jej definicją podaną na początku. Nie sposób określić to inaczej jak degeneracja. Reasumując socjalizm uznać wypada za jedną wielką pomyłkę historyczną.

Kondolencje

Warszawa, 11 kwietnia 2011r.

Pan Wiktar Gajsionak, Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny Republiki Białoruś w Rzeczypospolitej Polskiej

LIST KONDOLENCYJNY

Szanowny Panie Ambasadorze,

Za Pana pośrednictwem przesyłamy szczere, płynące z głębi serca wyrazy żalu i współczucia rodzinom śmiertelnych ofiar wybuchu w mińskim metrze, a także wyrazy wsparcia wszystkim tym, którzy zostali ranni, życząc im szybkiego powrotu do zdrowia.

W tych dniach, my Polacy, jeszcze bardziej solidaryzujemy się z bratnim narodem białoruskim, podziwiając Waszą determinację w zachowaniu suwerenności państwa i prawa do samostanowienia o sobie.

Jesteśmy przekonani, że nawet akty barbarzyńskiego terroryzmu, jak ten ostatni wybuch w metrze, nie zdołają złamać woli Białorusinów, aby ustanawiać ład w państwie i w społeczeństwie według własnych zasad i tradycji, a zarazem przy poszanowaniu prawa międzynarodowego.

Naszej wspólnej słowiańskiej tradycji całkowicie obce są nienawistne, skrytobójcze, terrorystyczne metody zwalczania  oponentów i dlatego z wielką determinacją należy poszukiwać sprawców wybuchu oraz surowo ich ukarać, aby zapobiec podobnym aktom w przyszłości.

Tylko stanowcza obrona własnych praw w swojej ojczyźnie i nieingerencja w prawa innych narodów pozwolą zbudować bezpieczną przyszłość  mieszkańcom naszych bratnich państw i porzucić ducha konfrontacji na rzecz dobrosąsiedzkiej współpracy i wzajemnego szacunku.

Zarząd Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej – Paweł Ziemiński, Bohdan Poręba, Stanisław Baj, Dariusz Kosiur, Tadeusz Dylak, Andrzej Skorski, Ryszard Nosiński

Marek Podlecki: Piotr, co do Białorusi, masz rację – dywersja już się toczy, chcą byśmy się zaczęli rżnąć z braćmi Białorusinami.

Andrzej Szubert: Obawiam się, że ten zamach ma na celu sprowokowanie prezydenta Łukaszenki do ostrzejszej rozprawy z agenturalną „opozycją demokratyczną”. A to da zachodnim bandytom pretekst do ogłoszenia zdecydowanej rozprawy z „ostatnim dyktatorem Europy” – jak żydomedia tego męża stanu nazywają. Jest bardzo możliwe, że banksterzy zechcą wykorzystać medialny mętlik wywołany m.in. Japonią i Libią, aby z marszu rozprawić się i z Białorusią. Zapewne będą chcieli też wykorzystać, a nawet wzmocnić niedawne ostre animozje pomiędzy prezydentami Białorusi i Rosji. Należy mieć nadzieję, że oni obaj tą grę przejrzą i nie dadzą się w obecnej sytuacji kryzysowej napuścić na siebie. Postawa Rosji może mieć decydujące znaczenie i może uchronić Białoruś od rozwiązania „libijskiego” czy wcześniej „serbskiego”. Bo tamci bądą w stanie Białoruś bombardować, aby Łukaszenkę odsunąć od władzy i Białoruś „zdemokratyzować” na żydowską modłę.


††††††††††††††††††††††††††

Polski bajzel

Roman Kafel do bluźnierców

Panowie,,wstydu nie macie za grosz! Obserwuje ta gorszaca pyskowe..i mnie mdli. Nie umiecie rozmawiac ze soba, tylko pluc nawzajem i warczec- jak psy parchate???? Niech pan panei Marku nazywa rzeczy po imieniu…pan pomylil sie nazywajac pana Jozefa ignoranatem…pn nie jest ignorantem…on jest tylko zwyklym profanem. Chrzescijaninem…szanujacym Sw Pawla -jako katolik. Wie dlaczego! ja tez i wiem – ze pan pluje na sw Pawla tak samo -jak pluja wszyscy masoni.  To ich szkola i ich oskarzenia:-))wyssane z obzydliwego masonskiego paluszka spod gartuszka… ktore pan tylko powiela. Nienawidzcie go -bo uwazja go za zdrajce..gdyz jako faryzeusz odrzucil bledy i nazwal je po imieniu…. Kurwa Babiolonu…za to zostal przeklety po wsze czasy i kazdy kto ujada jak pan i inni do pana dolaczacie  tylko do masonskiej psiarni… Pan zarzuca satanizm katolikom:-))))) Pan poczyta co na ten temat pisze uczciwy facet..do tego zyd…Henry Makov, ja juz nie chce pana odsylac do Adama Shamira…cyt.

W historii ludzkości wielu chciało być Bogami, jednakże niektórzy konserwatywnie nastawieni autorzy szukają korzeni naszej antykultury w podejściu Żydów do ich „wybraństwa”. Początkowo Żydzi mieli koncepcje Boga jako Uniwersalnej Siły Moralnej we Wszechświecie. (To jest judaizm, z którym ja się osobiście utożsamiam – H.M.) Około 79 roku p.n.Ch. miala miejsce wojna domowa, w której zwycięstwo odnieśli Faryzeusze. To oni właśnie później proklamowali, że babiloński Talmud, jest ważniejszy niż Tora (pierwsze pięć ksiąg Starego Testamentu). Talmud uczy, że Żydzi zostali wybrani przez Boga, aby sprawować władze nad ludzkością. W praktyce, sami uznają się za Boga, co daje im prawo do przedefiniowania rzeczywistości. Jak powiedział Harold Rosenthal: „Większość Żydów niechętnie się do tego przyznaje, ale niestety, jesteśmy wybrańcami Lucyfera, który jest naszym bogiem”. Według autora Rabiego: „Chrześcijaństwo zajmuje się głównie zbawieniem indywidualnego człowieka. Judaizm natomiast kontempluje zbawienie Domu Izraela, który może pozwolić na zbawienie siedemdziesięciu plemion”. (Anatomie du Judaisme Francaise, pp. 203-204).
Tak więc, Faryzeusze odrzucili Chrystusa, ponieważ nauczał, że Bóg jest miłością i że wszyscy ludzie są równi w obliczu Boga. „Pojawienie się Chrystusa było narodową katastrofą dla Żydów a szczególnie dla przywódców żydowskich”, napisał Leon de Poncins. „Dotychczas oni sami byli Synami Przymierza, jego wyłącznymi wysokimi kapłanami i beneficjentami”. De Poncins kontynuuje: „Od 2000 lat stanowiło to główny antagonizm i dzisiaj jest głównym motywem akcji wywrotowej. Żydzi byli awangardą walki z mitycznym światem ducha, doktorami niewiary; wszyscy, którzy znajdowali się w stanie duchowego buntu, wcześniej czy później przychodzili do Żydów, zarówno potajemnie, jak i w świetle dnia„. (Judaism and the Vatican, pp. 111-113). – Henry Makow

Nadal uprawiacie z panem Andrzejem chamskie bluzniercze atraki mimo, ze proszono was pare razy byscie dali sobie na wstrzymanie… Wiekszosc z nas to chrzescijanie zarowno rzymsko jak i prawoslawni, sa protestanci…i hadko sluchac takich bredni i wulgaryzmow bluznierczych, a co najwazneijsze klamliwych i pozbawionych podstaw…   Atak ze Chrystus byl zydowskim nacjonalista jest poprostu glupi… On -ktorego uwazali za potomka Davida ktory siegnie po korone – powiada Krolestwo moje nie jest zTego Swiata…rozmawia ze  samarytanka, uzdrawia sluge setnika, rozmawia i je z celnikami…opowiada przywowoesc o Samarytaninie dobrym…  Uczniom swoim poleca zeby szli na caly swiat i nauczali wszystkie narody chrzczac je… Pomijam wasza ignorancje ze misja Chrystusa wypelniala proroctwa..a nie byla rewolucja socjalistyczno-religijna…
Panowie doktorzy niewiary:-))) ktorzy- zachowujesue sie dokladnei jak to jak powiadala ciotka Tekla: Ze Ucol Morcin Morcina , a som glupi …jak swinia:-)))  Dziwnie wasze zachowanei wpisuje sie opis i charakterystyki zachowan- jakie podaje Henry…. Zarzucacie nam Katolikom Talmudyzm, mylac go z Biblia..uprawiajac sami Talmudyzm i propagande Talmudyczna szermujac szeroko antysemicka dematyka:-)))  To naprawde niesmaczne….i..nie przekonuje przecietnie inteligentnych ludzi…

Mgr inż. Krzysztof Cierpisz: Oszustwo Katastrofy 10 IV — Cz. 6: Dwa samoloty jeden zamach

[…] Plan B zakłada przyznanie nawet, że tupolew padł ofiarą zamachu, lub czegoś podobnego, a co winą obciąży Rosje. Rosja to przyjmie – to też pisaliśmy. Plan B nie będzie wypracowany, przez tradycyjne media, które padły nad planem A, tylko chłopcy internetowcy. Plan ten jest już gotowy, nad jego zaszczepieniem w świadomości społeczeństwa, które na nowo musi być oszukane – innego wyjścia nie ma – pracuje Internet. Rożni blogerscy guru prowadzą zasiew szeroką parą, a są rozpoznawalni poprzez hasła: MAK, Anodinia, czekisci, meconing, Putin, etc, czyli wszystko to, co prowadzi kompromisem do zamknięcia sprawy zamachu po stronie rosyjskiej. Utrzymać front rosyjski za wszelką cenę. I to jest tłem tego zgiełku internetowego, odczytów czarnych skrzynek i podobne.

A od roku nikt nie widział listy pasażerów tupolewa! Nawet tej sfałszowanej na komputerze. Tak jak jest sfałszowane opublikowane zdjęcie Tu-154 na Okęciu rano zrobione telefonem Blackberry. Każdy, kto ma trochę wyksztalcenia, rozumu etc. układa sprawy, które bada wg jakiegoś porządku, a tu, tym podstawowym porządkiem jest chronologia zdarzeń. Nie możemy rozpatrywać lądowania czegoś, o czym nie wiemy jak to wystartowało. W ogóle nie wiemy czy coś wystartowało, a co ma jakikolwiek związek z odlotem delegacji – nawet martwej (godz. 7.27). Guru prowadzą jednak te sprawy odwrotnie, od końca – mają już nawet lotniska w Rosji, na których powinny wylądować Tupolew i Jak. W domyśle czekały tam plutony egzekucyjne, jeszcze lepsze nawet niż te z filmu Koli.

Guru blogów szukających winy w Rosji z wyprzedzającym bezwarunkowym rabatem dla nieróbstwa śledczego warszawskich bandziorów,  są właśnie tymi dziś, kim  kiedyś byli ich ojcowie podczas wszelkich buntów społecznych w PRLowskiej Polsce: na Żeraniu, w Poznaniu, Gdańsku, w okresie Solidarności – prowokatorami zwodzącymi tłumy, odwracającymi uwagę ogółu od istoty problemu. Prowokatorzy zaczynając lub włączając się w bunty pomagali prowadzić ludzi ku właściwemu dla władz rozwiązaniu. Tak jest teraz w Internecie z problem śledztwa smoleńskiego. Zrobiono wszystko, aby śmierć delegacji do Katynia toczyła się w Rosji i tak jest, tak się stało. Toczy się to przy pomocy Internetu. Jest to genialne oszustwo epoki blogu, blogerskie wunderwaffe. Bunty wasze, zyski nasze. Okrągły stół zaczęto strugać zaraz po śmierci Stalina. Jego głównym propagatorem w Polsce był zbrodniarz komunistyczny Kołakowski. A Polacy uważają, że to Jaruzelski z elektrykiem.

I teraz, po raz kolejny odbywa się cos podobnego, z tym tylko, że w innej skali i warunkach, ale toczy się. Nie możemy dać się oszukać, wejście na zły tor, zaprowadzi nas w niewłaściwe miejsce. Zachodzi ryzyko powodzenia planu B. Kiedy wróg podda się, a Rosjanie wezmą winę na siebie, Polakom wstyd będzie grzebać się dalej w przeszłości, zamiast raźnie iść do przodu. A kiedy tak, to śledztwo polskie trzeba umorzyć, jako zbędne, bo rosyjskie już jest zakończone i po myśli, i nie trzeba Rosji obrażać, bo zagrożą, że odwołają swoja winę, tak jak odwołali zeznania świadka.

[…]  My zakładamy plan C: całkowite pozostawienie wątków smoleńskich na uboczu (łącznie z lotem i nagraniami), poza może jednym – udowodnieniem nieautentyczności wraku smoleńskiego. Co jest jedynie kwestią czasu. Znajdzie się ktoś, kto to udowodni. Pozostaje ew. kwestia tego, gdzie wylądował samolot z Okęcia (lub samoloty), ale nie musi to być Rosja. Lecz także i nie Polska. To jest jednak mało pilne, może poczekać. Zarysowany powyżej z grubsza przebieg zamachu w Mirosławcu powinien być równolegle analizowany z zamachem warszawskim. Ma to wiele zalet, widzi się tak większą całość, która bez wątpienia stanowi jedno. Jest też doskonałym narzędziem odstraszającym różnych zadymiaczy, którzy ciągle uruchamiają motyw złych ruskich, a dobrych „naszych” śledczych. Którzy chcą dobrze, ale ruscy im nie dają. Co też znamy dobrze (prześwietnie) z okresu PRLu. (Zresztą,  może tu w Mirosławcu zobaczą Ruskich, niech ich obecność w zamachu ujawnią , to może być bardzo ciekawe)

Jako plan C my widzimy ujawnienie wszelkich okoliczności związanych z odlotem delegacji z Okęcia. Plan C ustawia oszustwo smoleńskie poza nawiasem, tam jest niewiele z tego, co wniesie coś do sprawy. Fakty medialne o „katastrofie”, w 99 % dotyczą informacji bez sensu. Zagłusza to fakty nt. zamachu rożnymi smoleńskim bredniami. To bardzo utrudnia pracę nad tym, co rzeczywiście istotne dla wyjaśnienia prawdy i ukarania winnych. Najważniejsze dla ustalenia prawdy, natychmiast, to ułożenie faktów dot. przybycia, pobytu, opuszczenia Okęcia przez członków delegacji. Każdego z osobna, oraz, kto z rodzin widział ich, jako ostatni. Przy czym niektórzy mogli być zaatakowani, w swych domach (Szczygło), to celem wydobycia od nich informacji na temat ewentualnego ukrycia dokumentów, które zamachowcy chcieliby zdobyć. Jaka była ich kondycja psychiczna ostatnich dni, bo mogli być oni poddani – wiele dni przed 10 kwietnia –  na ekspozycje środków psychotropowych, a co jest częste, przy podobnych akcjach. Nowoczesne militarne środki psychotropowe są bardzo trudne do zauważenia (symptomy u ofiary) nawet przez najbliższych ofiar tych substancji. Plan C będzie na pewno zrealizowany, sprawy zaszły bowiem zbyt daleko, Polski nie stać na plan B. Polska nie ma wyjścia.

Polityka duplikatów, czyli być jak Norman Davies

[…] Davies zarzuca Prawu i Sprawiedliwości, że nie jest partią opozycyjną w takim sensie, jak pojmuje się opozycję w Wielkiej Brytanii, „ponieważ opozycja będąca elementem demokratycznego systemu rządów musi uznawać mandat rządu do rządzenia, czego Prawo i Sprawiedliwość nie uznaje”. – „Tak zwana opozycja, którą jest PiS, jest w istocie dziką krytyką rządu (…) chwytającą się każdej kwestii, którą może obrócić przeciw rządowi” – przekonuje Davies, uciekając się do prymitywnych uproszczeń.

Nie można porównać brytyjskiej sceny politycznej do polskiej. W ciągu swojej długiej historii Wielką Brytanią nigdy nie rządzili kolaboranci, podczas gdy Polską od czterystu lat z bardzo krótkimi przerwami rządzą tylko kolaboranci i obserwując politykę zagraniczną ostatnich trzech i pół lat, rządy Donalda Tuska w pełni wpisują się w tę tradycję. Prawo i Sprawiedliwość tylko o tym otwarcie mówi i konsekwentnie to wykazuje, nie posługując się w przeciwieństwie do oksfordzkiego profesora ogólnikami typu „jest pan wielbłądem”. Jeśli dla tak wybitnego naukowca domaganie się pełnej prawdy o przyczynach i kulisach jednej z największych tragedii w dziejach naszego narodu jest „dziką krytyką”, to należy mu tylko współczuć.

PB: Brytanią rządzą kolaboranci jot, od wieków: Blair, Churchill, Disraeli… banksterzy w londyńskiej enklawie City. Tekst ilustruje c.d. manipulacji 10 IV, tym razem …tablicą pamiątkową w Smoleńsku,  z której rosyjskie władze usunęły tekst o katyńskim celu lotu śp. Delegacji, bo miejscowi nie rozumieli tej treści. Proste rozwiązanie: zastąpić nową tablicą, w obu językach, z obydwoma częściami oryginalnego tekstu. Czy Grypa666 ma zacząć zbierać fundusze na ten cel? Zamiast logicznego i sprawiedliwego rozwiązania, waadze rosyjskie (miejskie i MSZ), wonTuSSku, minister spraw zagranicznych i mendia wybrali c.d. Operacji Krakowskie Przedmieście. Wybióry zapowiadają się yntyrysujonco.

E. Junczyk-Ziomecka – Lech Kaczyński był filosemitą

Bob Kordecky (Chicago) 13.4.2011

Z okazji rocznicy tragicznej smierci Prezydenta Lecha Kaczynskiego, Pani Konsul Najjasniejszej Rzeczpospolitej w Nowym Jorku Ewa Junczyk-Ziomecka potwiedzila opinie o wyjatkowej sympatii czy nawet sklonnosci s.p. Lecha Kaczynskiego do Zydow. Podobny stosunek mial zreszta do nich Jan Pawel II. Pytanie czy wynikalo to z jakichs przemilczanych wiezow krwi, czy moze z typowego dla katolikow kompleksu winy, ktory wykorzystuje teraz bezwstydnie Jan Gross przy poparciu ze strony tzw. przemyslu holokaustycznego, we wspolpracy ze srodowiskiem krakowskich intelektualistow – katolickich przechrztoiw (ZNAK, TP), pod ktorych olbrzymim wplywem znajdowal sie przeciez sam Karol Wojtyla. W przypadku L. Kaczynskiego jego decyzja o wstrzymaniu ekshumacji w Jedwabnem praktycznie umozliwila Grossowi przeprowadzenie antypolskiej kampanii na skale swiatowa. Rowniez przeprosiny Zydow przez JPII  zrobily swoje. Oto fragment listu Polonusa z Nowego Jorku: Akurat na kanale „9” telewizji nowojorskiej prezentowano we wiadomościach głośne przeprosiny papieża Jana Pawła II za prześladowania Żydów przez chrześcijan. Czarna prezenterka Ms. Blackmon skomentowała to następująco: „Trudno sie dziwić, ze przeprasza człowiek, który pochodzi z kraju, gdzie to wszystko (tzn. Holocaust) miało miejsce.
Pani  Konsul Junczyk-Ziomecka doskonale miesci sie w ramach polityki polskiej dyplomacji nakreslonej jeszcze kiedys przez Geremka, ktory nie kryl sie ze swoja pogarda do polskosci. Przypomnijmy stosunek polskiego rzadu do Polonii np.czarna liste Radka Sikorskiego. W ambasadch i konsultach Ameryki Poludniowej  rozpieraly sie takie  komunistyczno-zydowskie popluczyny jak Sznepf, Passent, Gugala itd. Podobnie jest w USA gdzie wiekszosc organizacji polonijnych jest od lat opanowana przez TW, ktorzy skutecznie wyhamowuja wszelki patriotyczne inicjatywy. Jak kiedys powiedzial Bartoszewski wysylajac Pania Madziak Miszewska na konsula w Nowym Jorku: Pani glownym zadaniem jest utrzymywanie dobrych stosunkow ze srodowiskami zydowskimi — Czego wiec mozna oczekiwac?
Kiedys, w czasach komuny Polacy mogli liczyc na Kosciol, w ktorym znajdywali  oparcie. Dzisiaj przezywa on kryzys, ktoremu na imie judaizacja chrzescijanstwa. Wsrod katolickiej hierarchii panuje gorszaca wiernych sytuacja, zwazywszy jak wielu wsrod nich to roznej masci TW i „przechrzty”.  Zdezorienytowany dziennikarz polonijny z  Chicago probuje wyjasnic czy Karol Wojtyla nie mial swiadomosci kogo powolywal na biskupow w Polsce.

Wierni Polsce Suwerennej powierzone im zadanie wykonują wzorowo…

Józef Bizoń 12.4.2011

…więc nie ma się czemu dziwić, że w prezencie znalazło się miejsce na liście PiS-u. W aptekach i hurtowniach Podkarpacia od dobrych kliku dni nie ma Kelpu [preparatów jodowych]. Ludzie o to pytają, apteki zamawiają, a hurtownie leków odmawiają, bo nie mają – no i chyba nie zamawiają,  a może jeszcze coś innego. Nawet na własną rękę ludzie nie mają chociaż częściowo jak się zabezpieczyć przed tym świnstwem z Daiiczi. W czyich łapach są hurtownie leków w Polsce? Czynniki rządowe w Polsce milczą nt. skażenia radioaktywnego terytorium Polski. Zatrzymano napromieniowany polski autokar na przejściu granicznym z Rosją. Różne utytułowane pajace uspakajają i to pomimo tego, że powinni zamknąć dziób, bo zero mają wiedzy w obszarch medycznych związanych z promieniotwórczością.

Mgrabas: wielu jeszcze śpi, nie rozumieją jak poważna jest sytuacja. chcieliby dobrze, ale myślą w kategoriach dziecięcego myślenia. tu nie chodzi o racje, ale o być albo nie być nas wszystkich. trzeba bardzo szybko dorosnąć i popatrzeć na siebie wzajemnie jako na bliźnich. za chwilę może zabraknąć czasu na cokolwiek!

List do Ambasadora Izraela w Waszyngtonie

Israeli Embassy, 3514 International Dr. NW, Washington, DC 20008
Szanowny Panie Ambasadorze, Osiagniecie porozumienia pomiedzy Polska a Stanami Zjednoczonymi w/s zainstalowania na terytorium Polski amerykanskiej tarczy antyrakietowej nastapilo  w rezultacie ostatniego konfliktu militarnego w Gruzji.  Porozumienie to mowi o zobowiazaniu do przyjscia z pomoca w przypadku zaistnienia zagrozenia jednej ze stron,  niezaleznie od zobowiazan, wynikajacych z przynaleznosci obydwu panstw do NATO. Polacy wierza, ze umieszczenie tarczy antyrakietowej w Polsce zobowiazuje armie amerykanska do obrony polskiego terytorium a nie tylko amerykanskich instalacji militarnych. Porozumienie wspomina rowniez o udziale strony amerykanskiej w modernizacji polskiej armii, np. w postaci zakupu pociskow Patriot.  Oczywiste jest, ze instalacja tarczy antyrakietowej w Polsce wywola reperkusje ze strony Rosji. Rosja przeciwstawiala sie
wzmocnieniu polskiej armii juz od 1720 roku, kiedy to podpisala specjalny uklad z Prusami w Poczdamie, aby ograniczyc sile militarna Polski. Polacy wiedza z historii, ze polityka wielkich mocarstw zmieniala sie wiele razy (np. uklady z  Jalty i Teheranu). Dlatego budowanie wlasnej sily militarnej jest gleboko uzasadnione. Jednakze,  wydatki z tym zwiazane beda niewyobrazalne. W takiej sytuacji, polski rzad powinien domagac sie od Kongresu USA, aby przestal popierac zadania zydowskiego lobby, reprezentujacego organizacje tzw ‚Holocaust industry,’ wyplacenia przez Polske olbrzymiego haraczu tym instytucjom  (Rezolucja Kongresu USA nr 371). Gospodarka Polski nie bedzie w stanie udzwignac tych obydwu wielkich obciazen. Poza tym,  glownym zadaniem amerykanskiej tarczy  ma byc obrona Izraela przed atakiem rakietowym ze strony Iranu.  Przeciez, zarowno polscy jak i amerykanscy politycy zapewniaja, ze tarcza nie bedzie zbudowana z mysla o ataku ze strony Rosji.
Oczywiscie, Rosjanie w to nie wierza.  Tak wiec, Polska praktycznie wyswiadcza Izraelowi duza przysluge, narazajac rownoczesnie wlasne terytorium na atak odwetowy Rosji.
Poniewaz Izrael nie ma zamiaru uczestniczyc w pokryciu kosztow budowy tarczy antyrakietowej oraz modernizacji polskiej armii,  zwracamy sie do Pana, aby wladze Izraela wyperswadowaly  bosom zydowskiej diaspory w USA, aby porzucili swoj antypolski program wykorzystywania ohydnej, antypolskiej propagandy jako narzedzia nacisku na polski rzad, aby zgodzil sie na wyplacenie olbrzymiego haraczu organizacjom reprezentujacym tzw.  ‚Holocaust industry.’ — Jan Terlecky, terlecky [małpa] juno.com, w imieniu Polonjnego Klubu Dyskusyjnego w Nowym Jorku

Strach podnieść słuchawkę

Próba przejęcia lasów

Prof. Maciej Giertych, poseł do Euro-parlamentu, Opoka w Kraju nr 75

Pojawiła się niedawno próba ze strony rządu włączenia lasów państwowych do sektora finansów publicznych. Na szczęście PSL nie poparło rządu i pozostało jak było. O co w tej sprawie chodziło? Zwrócono się do mnie bym wyjaśnił to jako leśnik. Krótko mówiąc minister finansów chciał przejąć kontrolę na Funduszem Leśnym, na którym obecnie jest ok. 2 mld złotych. Dysponuje tym Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych. Ponadto pojawiła się obawa, że jest to krok ku prywatyzacji lasów. Gorąco się temu zaprzecza, ale gdyby prywatyzacja była zamiarem, to włączenie lasów do sektora finansów publicznych musiałoby ją poprzedzać.

Co to jest Fundusz Leśny? Powstaje on jako odpis od dochodu w nadleśnictwach, które osiągają zysk, z przeznaczeniem na dotacje dla nadleśnictw deficytowych. To, czy nadleśnictwo jest dochodowe, czy też nie, nie wynika z gospodarności gospodarza (nadleśniczego), tylko ze struktury wiekowej drzewostanów. Tam gdzie lasy są stare, tam wykonuje się dużo zrębów i są dochody; gdzie las jest młody, tam są koszty, a dochodów mało. O strukturze wiekowej nadleśnictw zadecydowała historia – nadmierne wyręby wojenne, zalesienia gruntów porolnych, wiatrołomy itd. Fundusz Leśny pozwala na kompensowanie wydatków w nadleśnictwach ubogich, kosztem bogatszych. Funkcjonuje to bardzo sprawnie, a decyduje Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych, znająca się na rzeczy. Odbywa się to bez ingerencji czynników politycznych.

Ponadto Fundusz Leśny to zabezpieczenie na wypadek katastrof. Gdy przychodzą tragedie, wiatrołomy, gradacje owadów itd., to potrzebna jest natychmiastowa ingerencja. Rzuca się siły robocze, środki ochrony roślin itp. na porażony las i klęskę likwiduje. Na to potrzebne są środki dyspozycyjne do natychmiastowego wykorzystania. Dawno nie było większej klęski, stąd kumulacja środków w Funduszu Leśnym, ale zagrożenie może przyjść w każdej chwili. Gdyby o ich wydatkowaniu decydował minister finansów, to wśród jego priorytetów problemy lasów byłyby na dalekim miejscu.

Z Funduszu Leśnego finansowane są także badania naukowe z zakresu leśnictwa. Obecnie funkcjonujący system finansowania nauki poprzez granty, preferuje prace szybko przynoszące wyniki w postaci publikacji w renomowanych czasopismach. Finansuje się wybitnych uczonych, a nie określone potrzeby. To zostawia się nauce finansowanej prywatnie, przez firmy rozwijające swoje technologie. Tymczasem doświadczalnictwo leśne jest bardzo specyficzne. Wymaga czasu. Zwykle doświadczenia są długoterminowe, a korzystają z nich dwa lub trzy pokolenia uczonych. Leśnicy to rozumieją – dysponenci rządowych funduszy na badania naukowe na ogół nie. Bez środków z Funduszu Leśnego badania prowadzone przez Wydziały Leśne, Instytut Badawczy Leśnictwa i inne placówki zajmujące się doświadczalnictwem leśnym straciłyby możliwość podtrzymywania w funkcjonalności swych doświadczeń terenowych, a więc możliwości istnienia w obszarze specyficznie leśnej nauki.

A teraz słowo o prywatyzacji. Lasy Państwowe są niezależnym gospodarstwem. Ze sprzedaży drewna odprowadzają do skarbu państwa podatki jak każde przedsiębiorstwo. Nie biorą od państwa żadnych dotacji, mimo pełnienia wielu funkcji pozaprodukcyjnych, takich jak ochrona przyrody, dostęp publiczny dla zbieraczy grzybów, owoców runa itd. W krajach, gdzie lasy są głównie prywatne, państwo dopłaca właścicielom za pełnienie nieprodukcyjnych funkcji lasów. Tak więc prywatyzacja lasów oznaczałaby wzrost kosztów dla państwa.

Stawia się zarzut, że Lasy Państwowe mają za dużą administrację, a gdy będą prywatne ta administracja zmaleje. Trzeba jednak pamiętać, że w Lasach Państwowych jest tylko administracja. Wszelkie prace leśne już zostały dawno sprywatyzowane. Powstały tzw. ZUL-e (Zakłady Usług Leśnych), prywatne przedsiębiorstwa, które na zlecenie Nadleśnictw wykonują prace sadzeniowe, pielęgnacyjne, zrębowe itd. Ta prywatyzacja odbyła się na terenie całego kraju, przebiegała bez większych protestów społecznych i właśnie spowodowała zmniejszenie zatrudnienia oraz podniesienie jakości prac. Lasy prywatne też musiałyby albo same zatrudniać pracowników, albo zatrudniać ZUL-e, a więc bez administracji nie obyłyby się.

Dodajmy jeszcze, że przynajmniej w Polsce, jakość lasów prywatnych, głównie chłopskich, jest o wiele gorsza niż lasów państwowych. Wykonywanie w nich potrzebnych prac bardziej zależne jest od kondycji finansowej właściciela w danym momencie, niż od aktualnych potrzeb przyrodniczych. Brak im Funduszu Leśnego. Na razie niebezpieczeństwo zostało zażegnane, ale to wcale nie oznacza, że jakiś następny rząd nie wróci do tematu i znowu zapragnie dysponować Funduszem Leśnym. Warto o tym zagrożeniu pamiętać.

Polska neo-kolonią – wywiad z prof. Witoldem Kieżunem

– Pakiet klimatyczny jest korzystny dla zachodu Europy, który kombinuje, by eksploatować kraje Europy Środkowej. To mają być neo-kolonie. Temu służy likwidacja polskich banków, ciężkiego przemysłu i handlu – z profesorem Witoldem Kieżunem rozmawia Krzysztof Świątek.

– Głosi Pan pogląd, że Polska podlega rekolonizacji. Na czym ona polega, kto realizuje tę koncepcję i jakie będą jej skutki?

– Problem rekolonizacji znam o tyle dobrze, że przez 10 lat prowadziłem jeden z największych programów ONZ modernizacji krajów Afryki Centralnej. I miałem możliwość zorientowania się jak wygląda polityka wielkiego kapitału w stosunku do dawnych krajów kolonialnych. Kiedy stawały się wolne, z reguły odzyskiwały dostęp do źródeł surowców, a także przedsiębiorstw znajdujących się wcześniej w rękach kolonizatorów. W II połowie lat 80. rozpoczęła się olbrzymia akcja rekolonizacji. Kapitał międzynarodowy „oświadczył” mieszkańcom Afryki: macie niepodległość, swoje państwa, natomiast my wykupimy wasze przedsiębiorstwa, głównie zajmujące się eksploatacją złóż minerałów, ale także uprawą kawy, herbaty czy egzotycznych owoców. Wy będziecie prowadzić małe i średnie firmy, pracować na roli i oczywiście kupować nasze towary, bo sami, niewiele produkując, zostaniecie zmuszeni do importu.

Na przełomie lat 70 i 80. rozpoczyna się rewolucja informatyczna. Pojawia się możliwość tworzenia potężnych imperiów gospodarczych, które zyskują szansę oddziaływania na cały świat. To stworzyło kapitalną okazję do rekolonizacji. Jedna grupa kapitałowa mogła przejąć np. kopalnie w Kongo, Rwandzie i Ugandzie. Przerażająca stopa korupcji w Afryce  ułatwiała  niezwykle  tani zakup. Ta akcja, akceptowana przez Międzynarodowy Fundusz Walutowy i Bank Światowy, niesłychanie się rozwinęła.

– Skutki polityki wielkiego kapitału widział Pan w Rwandzie.

– Znam podłoże konfliktu rwandyjskiego. W moim projekcie pracowało 56 osób, w tym 45 Murzynów, z których tylko dwóch przeżyło. Resztę zamordowano. Cały konflikt był olbrzymią akcją kapitału amerykańskiego. Kiedy na początku lat 60. Rwanda i Burundi odzyskały niepodległość, władzę opanowali Tutsi. Później w Rwandzie doszło do rewolucji i władzę przejęli Hutu, a większość Tutsi uciekła do Ugandy. Okazało się, że uciekinierzy z Rwandy reprezentowali wyższy poziom, niż ludność miejscowa, opanowali więc władzę w wojsku. I wtedy doszło do porozumienia z amerykańskim kapitałem zbrojeniowym – dacie nam na kredyt broń, a my uderzymy na Rwandę, a potem przez Burundi dojdziemy do Zairu, który jest najbogatszym krajem zasobnym w minerały, diamenty i uran. Zair był wtedy opanowany przez kapitał belgijski i francuski, a chciał tam wejść kapitał amerykański. Wszystko rozgrywało się na moich oczach. Amerykanie przekazali sprzęt do Ugandy i ta rozpoczęła wojnę. Rwanda miała gorsze uzbrojenie radzieckie. Ewakuowano mnie w momencie, kiedy mój zastępca został zamordowany, a armia ugandyjska była 20 km od stolicy Rwandy. Hutu, w odwecie zaczęli mordować miejscowych Tutsi. Tutsi z Ugandy zdobyli Rwandę, przeszli pokojowo przez Burundi – cały czas opanowane przez Tutsi – i ruszyli na Zair. W tym kraju wymordowano 500-600 tys. ludzi i region został opanowany przez kapitał amerykański i brytyjski. Dziś kontroluje on całą Afrykę centralną.

– W jaki sposób przeniesiono pomysł na rekolonizację Afryki tak, by objęła naszą część Europy?

– Sytuacja Afryki była interesująca ze względu na surowce, ale przedstawiciele kapitału światowego zdawali sobie sprawę, że tam robotnik, a nawet inżynier jest słabo wykwalifikowany. Kocham Murzynów, są sympatyczni, mili, ale mają jedną wadę – brakuje im zmysłu do systematycznej pracy. Kultura afrykańska zrodziła się nie z pracy, a z zabawy. W Burundi są np. lasy bananów, z których można zrobić zupę, piwo czy chleb. Jeszcze w latach 30. po ulicach Bużumbury biegały daniele, wystarczyło z łuku strzelić, nie trzeba było pracować. Mieszkańcy wyżywali się w zabawie i to zostało do dziś. Uroczystości zaręczyn i ślubu trwają wiele dni.

Tymczasem Polska dysponowała kadrą wykwalifikowanych inżynierów i robotników. Wedle źródeł amerykańskich, w 1980 roku znajdowała się na 12. miejscu jeśli chodzi o wielkość produkcji. Pojawia się więc kolejna fantastyczna okazja dla światowego kapitału zdobycia atrakcyjnego rynku. I rusza George Soros. To jeden z 10 najbogatszych ludzi na świecie, dorobił się na spekulacjach giełdowych.

Polska jest otwartym krajem, w którym znaczna część młodszej kadry przywódczej przebywała w USA na stypendiach. Jest wielu Cimoszewiczów, Kwaśniewskich, Rosatich, Balcerowiczów. Leszek Balcerowicz uzyskał tytuł MBA na Saint John’s University . Decyzja – zaczynamy w Polsce. Wielki reprezentant światowego kapitału George Soros przyjeżdża w maju ’88. Spotyka się z Rakowskim i Jaruzelskim. Natychmiast tworzy za miliony Fundację Batorego stawiając jako cele: otwarte społeczeństwo i otwarty rynek. Niedługo później NBP tworzy 9 banków komercyjnych z partyjnym kierownictwem. Zaczyna się I etap tworzenia tzw. przedsiębiorstw nomenklaturowych. Soros opracowuje                                                          program w oparciu o tzw. konsensus waszyngtoński. Zakłada on otwarcie granic, możliwość dużego importu i jak najdalej idącą prywatyzację. Bazuje na koncepcji neoliberalizmu Miltona Friedmana, absolutyzującą wolny rynek, w której państwo nie ma nic do gadania. Soros sprowadza Sachsa, który jest finansowany przez Fundację Batorego.

– Sachs spotyka się ze strategami Solidarności.

– W maju ’89 roku idzie do Geremka. Geremek przyznaje, że nie ma zielonego pojęcia o ekonomii. Jadą do Kuronia na Żoliborz. Kuroń nie zna angielskiego, więc zapraszają Liptona, który pracuje w Międzynarodowym Funduszu Walutowym, a jednocześnie w redakcji „Gazety Wyborczej”. Kuroń powtarza, że wszystko na pewno wyjdzie i poleca Sachsowi opracowanie programu. Jadą do „Gazety Wyborczej”, gdzie jest komputer i do rana Lipton z Sachsem opracowują program. Biegną do Michnika, który też wyznaje, że nie ma zielonego pojęcia o ekonomii. Ale decyduje się napisać artykuł: „Wasz prezydent, nasz premier” i zobowiązać rząd do realizacji programu. Nie odkrywam niczego nowego. Wszystko jest w książce Jeffreya Sachsa: „Koniec z nędzą. Zadanie dla naszego pokolenia”. Później Sachs spotyka się z OKP w sejmie…

– …większość posłów też nie ma wiedzy ekonomicznej…

– Aleksander Małachowski przyznał później: „Byliśmy jak barany”. Powstaje pytanie: kto ma realizować tę koncepcję? Jako pierwszy brany jest pod uwagę Trzeciakowski, który odmawia. Nie zgadzają się także Józefiak i Szymański. Wtedy Stefan Bratkowski stawia moją kandydaturę. Ja jestem w Burundi, gdzie nie ma ambasady, dlatego dzwoni ambasador z Kenii, ale nie umie sprecyzować o jaką propozycję chodzi. Brakowało mi roku do zakończenia realizacji 10-letniego programu, stąd odmawiam. Wtedy Kuczyński ni stąd, ni zowąd łapie Balcerowicza. Co ciekawe, Balcerowicz robi doktorat w ’75 roku, a w ’89 nie ma jeszcze habilitacji. Kiedy pracowałem w Wydziale Zarządzania UW to nasi                                                          adiunkci musieli w ciągu pięciu lat zrobić habilitację. W przeciwnym razie byli zwalniani. Sprawa druga – Balcerowicz nie brał udziału w pracach Okrągłego Stołu. Po trzecie – nigdy w życiu niczym nie kierował. Dobór więc bardzo dyskusyjny. W tym czasie OKP tworzy komisję do stworzenia programu gospodarczego pod przewodnictwem prof. Janusza Beksiaka. I wtedy Mazowiecki stawia sprawę na ostrzu noża – albo oni, albo my. Zostaje Balcerowicz.

– Dlaczego inni nie chcieli jej realizować?

– Bo poza zdławieniem inflacji, skutkowała zniszczeniem państwowych przedsiębiorstw,  likwidacją PGR-ów, masowym bezrobociem, a jednocześnie zalewem importu – importowaliśmy wówczas nawet spinki do włosów i makulaturę. Przyjeżdżam wtedy do Polski i widzę mleko francuskie na półkach. Kuzynka mówi mi, że jest propaganda, by nie kupować polskiego mleka, bo rzekomo butelki myje się proszkiem IXI. Pytam o „Mazowszankę”, którą zawsze lubiłem. Okazuje się, że nie ma. Można za to nabyć niemieckie wody mineralne. Chcę kupić krem do golenia Polleny. A trzeba pamiętać, że Szwedzi specjalnie przyjeżdżali do Polski po wódkę i polskie kosmetyki. Polleny też nie ma, jest Colgate. W końcu ekspedientka znajduje Pollenę w magazynie. Widzę, że jest trzy razy tańsza. Kobieta tłumaczy, że bardziej opłaca jej się sprzedawać droższy towar, więc polskiego nie wystawia. Krótko mówiąc, rozpoczyna się świadoma likwidacja konkurencji. Siemens kupuje polski ZWUT, który dysponuje wówczas monopolem na telefony w Związku Radzieckim. Niemcy dają pracownikom dziewięciomiesięczną odprawę. Wszyscy są zadowoleni. Po czym burzą budynek, całą aparaturę przenoszą do Niemiec i przejmują wszystkie relacje z Rosją. Likwiduje się „Kasprzaka”, produkcję układów scalonych, diod, tranzystorów, a nawet naszego wynalazku, niebieskiego lasera. Wykupuje się polskie cementownie, cukrownie, zakłady przemysłu bawełnianego, świetną wytwórnię papieru w Kwidzyniu. A my uzyskane pieniądze „przejadamy”.

– Największy skandal to jednak sprawa Narodowych Funduszy Inwestycyjnych.

– Kupiłem wtedy świadectwo NFI za 20 zł, wychodzę z banku i zatrzymuje mnie mężczyzna oferując za nie 140 zł. Okazało się, że posiadacz 35 proc. akcji miał prawo do podejmowania decyzji sprzedaży. NFI tworzyło ponad 500 najlepszych przedsiębiorstw. Wszystkie upadły albo zostały za grosze sprzedane. I potem te świadectwa były po 5 zł. Toczyły się procesy, m. in. Janusza Lewandowskiego, zakończony w zeszłym roku uniewinnieniem. Wszyscy porobili kariery, a Balcerowicz dostał Order Orła Białego i był kandydatem do Nagrody Nobla. To nie do wiary!

– Polska oddała banki, a sektor energetyczny przejmują firmy narodowe innych państw, np. szwedzki Vatenfall.

– Wcześniej TP SA przejął państwowy France Telecom. Podobnie działo się w Afryce. Wszystkie towary eksportowane z Europy albo Ameryki były bez porównania droższe. Kupiłem w Afryce volkswagena za 15 tys. dolarów, przyjechałem do Berlina, patrzę – kosztuje tylko 8 tys. Teraz także ceny artykułów przemysłowych są w Polsce dużo wyższe, zaś płace nieporównywalnie niższe. Na tym polega interes firm zagranicznych. Gdyby płace, żądaniem związków zawodowych, doprowadzono do poziomu wynagrodzeń za granicą, to koncerny przeniosłyby się do Rumunii, Bułgarii, na Białoruś, do Chin, a nawet do Afryki. Przecież Ford zlikwidował fabrykę pod Warszawą i otworzył ją w St. Petersburgu.

– Czy podobnie rekolonizowano inne kraje, które wychodziły z komunizmu?

– Tak, tę koncepcję zrealizowano w całej Europie Środkowej.

– Jak ocenia Pan aktualną sytuację Polski?

– Jest tragiczna. Suma długu państwa i długu prywatnego przekracza poziom dochodu narodowego. A dług rośnie, bo całe te 20 lat mamy ujemny bilans w handlu zagranicznym. Żyjemy wedle filozofii sformułowanej przez premiera Tuska – „tu i teraz”. Nie ma żadnego planu strategicznego.

– Czy limity emisji Co2 to pomysł na doprowadzenie do upadku polskiego przemysłu?

– Pakiet klimatyczny jest korzystny dla zachodu Europy, który kombinuje, by eksploatować kraje Europy Środkowej. To mają być neo-kolonie. Temu służy likwidacja polskich banków, ciężkiego przemysłu i handlu. To są ostatnie lata polskiego handlu. Tylko w tym roku Carrefour i Biedronka zamierzają otworzyć paręset nowych placówek.

– Czyli Polacy nie mają być właścicielami dużych firm?

– Taki jest cel. Polsce grozi poważny kryzys finansowy. Zagrożony jest system ubezpieczeń społecznych. Jak można było stworzyć OFE – kilkanaście zagranicznych firm, które biorą po 7,5 proc. prowizji? Należało powołać jedno polskie  towarzystwo emerytalne, które tworzy fundusz inwestujący tylko w budowę wieżowców, duże przedsiębiorstwa i na tym zarabia. Tak jak ONZ, którego fundusz emerytalny jest właścicielem wieżowców w Nowym Jorku, których wartość idzie co roku w górę. Ale zagranicznym firmom ubezpieczeniowym dawać takie zarobki?!

–  Dlaczego Niemcy zdecydowali się otworzyć swój rynek pracy?

– Jest zapotrzebowanie na konkretne zawody, m. in. informatyków, lekarzy oraz osoby do opieki nad ludźmi starszymi. Zarazem Niemcy prowadzą konsekwentną politykę. W latach 70. wyemigrowało paręset tysięcy Polaków, którzy mieli rodziny w Niemczech. Oni się zgermanizowali. Także część mieszkańców Dolnego Śląska ma już obywatelstwo niemieckie i praktycznie tylko wakacje spędza w Polsce, a pracuje w Niemczech. Zakładamy, że po 1 maja wyjedzie kolejne 400 tys. Polaków.

– Za granicą pracuje już 1,5 mln Polaków. Jakie będą konsekwencje masowej emigracji zarobkowej?

– Tragiczne. Zabraknie nam specjalistów i robotników wykwalifikowanych, a to ograniczy możliwości rozwoju. Najzdolniejsi wyjeżdżają i tylko niewielki procent z nich wróci. W tej chwili przysyłają jeszcze pieniądze do Polski, ale to się skończy, kiedy ściągną rodziny. A przecież wymieramy jako naród, bo statystyczna Polka rodzi 1,23 dziecka. W rekordowym tempie rośnie mocarstwowość i rola Niemiec, które już są 4. potęgą świata i ściągają najlepszych specjalistów, również z Polski.

Program Solidarności sformułowany na I zjeździe w Oliwie to była koncepcja samorządności – tworzenia samorządów przedsiębiorstw i samorządów zawodowych. Po ’89 roku udało się utworzyć 1500 spółek pracowniczych, które dziś  świetnie prosperują. Ale na poziomie państwa projekt „S” odrzucono.

———- Prof. Witold Kieżun – teoretyk zarządzania, uczeń Tadeusza Kotarbińskiego, wykłada w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie; był żołnierzem AK i powstańcem warszawskim

Amerykańskie oburzenie okładką Angory

Naszą reakcją powinno być ubolewanie, że takie rządy w Izraelu, że nawet Żydzi boją się krytykować Angorę. Totalitaryzm w Izraelu, przez własny rząd Rabinacki jest większy jak UE w Polsce, szkoda tych zastraszonych, porządnych Żydów. Natomiast Michnik liczy na krytykę ze strony Polaków już wykształconych przez Izrael na antysemitów, że zaatakują!
Cieszę się, że Leszek Bubel już się na takie nr-y nie daje łapać od dawna. Obecnie Polonia jest równie świadoma inspiracji, pozostaje nadzieja Michnika…. do wykorzystania grupa polskiej agentury z okresu PRL-u
Wina „Katynia”, tzn. Sowieci to wyzwoliciele Polski! Napadnięty socjalistyczny Sowiet w 41r przez socjalistyczne Niemcy… śmiechu warte, ale prawdziwe u Aliantów. Jak porządny Sowiet, sojusznik Aliantów mógłby coś złego zrobić, gdy wyzwolił Europę? Od napaści Niemiec na niego zaczęła się II Wojna Światowa, socjalizm to wzór do naśladowania dla UE. Najlepszemu PARTNEROWI W KRYZYSIE NIE MOŻNA WSPOMINAĆ, ŻE POWINIEN ZOSTAĆ OSĄDZONY ZA TEN STARSZY FRAGMENT II Wojny Światowej POMIĘDZY WRZEŚNIEM 39 I CZERWCEM 41r. Te brednie o pomocy w 39r Sowietów, Polsce, w PRL-u budowano na antysemityzmie „Kielc” w okresie trwania Norymbergii i postawienia sprawy „Katynia”, budowano dla przedsiębiorstwa Holokaust z USA. Dla nich Michnika plakat, artykuł to ostatni moment aby okrzyknąć Polskę  /okradzioną przez UE/ za krytykę…. antysemityzm Tuska, obłożyć Polaków karą 60 mld kontrybucji /być może przy aplauzie Buska/ aby nie podnieśli się wobec Niemców i Sowietów. Tak jak USA straszy Świat Sowietami, tak Żydów straszy się również na użytek Sowietów Polskim antysemityzmem. A przecież to co Sowiet zajął w tym fragmencie pierwszym II Wojny Światowej, to zostało mu darowane na Krymie, że w Norymberdze, powinien pożegnać się z trójkątem Królewca i połową odległości granicy do Moskwy z Brześcia i powinien mieć po sadzi e ONZ, podyktowaną treść tablicy …. w jakim celu jechały do Smoleńska najważniejsze osoby w Państwie, bo Miedwiediew z wrażenia, że nie wie… zapomniał jak się nazywa … na szarfie!! Właśnie w tak trudnym okresie upadku Sowietów w Świecie, Michnik ratuje /chce/ Sowietów i wspiera przedsiębiorstwo Holokaust. Antysemityzm /prowokowany/ pomógł odsunąć od Sowietów „Katyń” w Norymberdze i zagonić „Kielcami ” repatriantów Żydowskich do Izraela. Historia po to jest zakłamywana aby się nią posługiwać dalej wobec nie zorientowanych!
Jak tak dalej pójdzie to Żydzi nawet najbiedniejsi nie uwierzą w antysemityzm… bo ci bogaci oraz Rosjanie dawno wiedzą, że w Polsce to najbardziej przyjemny naród, bo wierzą i modlą się do Żyda Chrystusa, szczególnie na Wielkanoc, bo im grzechy łaskawie odpuszcza! Oczywiście pozostał jeszcze Tusk który może napaść teraz na Agorę, aby odwrócić uwagę antysemityzmem swoich żelaznych wyborców od coraz większej indolencji w obronie swojego wizerunku PR, jako największego niszczyciela RP, ziejącego nienawiścią do prezydenta prof. Lecha Kaczyńskiego. – Krzysztof   PS Kiedy ONZ powoła komisję „Katyńską” z Sowietami kolaborującymi z Niemcami w sprawie Holokaustu Polaków, „Katyń” to ich zmowa, robili to na wyścigi!. Alianci /nasz IPN, szczególnie o 100 tyś szeregowych żołnierzach zagrzebanych w Tomsku/ milczą jak szarfa Miedwiediewa!

†††††††††††††††††††††††

Humor

Humoreska z końską dawką dioksyn, riposta ze szczyptą gamma

Janusz Nestor: Dioksyny receptą na Daiiczi

Elektrownie w Japonii, są niewątpliwie zagrożeniem nie mniejszym od Czarnobyla i pustyni Nevada, czy Syberii. Francuziki także testujš swoje bombki-czy bez pyłków? Można pisać, pisać lecz co to da? Don Kichoty atomowe patrzą za Ocean a trudno im spojrzeć niedaleko, gdzie te same pyłki z prób jądrowych atakują od dziesiątek lat!!!

Lobby atomowe i nie tylko, pozwala Wam pisać, gdyż tego typu publikacje zawsze można zakwalifikować do „spiskowej teorii dziejów” i w końcu ośmieszyć autorów. Załatwiacie Państwo dodatkowo sprawę odwrócenia uwagi od wiele istotniejszych zagrożeń! Poniżej podaję dwa linki, opisujące „cichą śmierć”, o której się milczy! [Linki do tematu dioksyn na portalu WNM, samoreklama przerywająca wątek szczepionek i radiacji. – PB] Oddychajcie więc „świeżym” powietrzem z inkubatorów dioksyn, unikając pyłków. Na koniec pytanie szkolne: długo dryfuje chmura pyłków z Japonii do Kanady a długo „leci” sobie fala elektromagnetyczna, bedąca efektem promieniowania jądrowego?

Piotr Bein: Panie Januszu, drogi Cwieczkow

Czy ma pan wiecej humoresek? Z checia zamieszcze… dla odwrocenia uwagi od tematow zastepczych WNM (czy WPS?). Kruszyl kopie WNM o dioksyny w grudniu 2010, a pan tu mnie przestraszyl, ze zagrazaja nagle calej polkuli pln., szczegolnie na gesto zaludnionym Baltyku… O ile wiem, redukcje emisji gazow cieplarnianych od wielu lat dodatkowo uzasadnia sie redukcja emisji swinstw jak dioksyny i siarka z paliw kopalnianych. Zaiste, w srodowiskach miejskich jak San Francisco i Los Angeles jest to glowny argument za odchodzeniem od napedu benzynowego i elektrowni na rope. Wiec halas rzeczywiscie potrzebny, zeby zakryc ignorancje.

Wracamy do energii A. Jesli rozumiem humoreske: jak jest Majak czy Czarnobyl to wyciagamy mape — i oddychamy z ulga: zostalo 789 reaktorow globalnie… Puenta tez swietna: publika pojecia nie ma, wiec lobby A moze nazywac ‚teoria spiskowa’  setki prac, co przecza oficjalnej wersji. Kopernik to tylko 1 praca, a „przeglosowal” ja liczny Kosciol… Slonce uparcie zostalo heliocentrykiem, w swej kosmicznej teorii spiskowej kosmosu…

Sprostowanko. Od lat publikuje nt. caloksztaltu zagrozenia radiologicznego od zarania ery A, co spotyka sie do dzis z tym co powyzej: „co ty wisz, ja wim lepi, u nas na wiosce to dopiro bylo!”. Podczas gdy polactfo klaskalo bombom NATO na Balkanach i pare lat pożniej schodzily z tego swiata pierwsze zolnierskie (europejskie) ofiary broni uranowej w Bosni, uzeralem sie z podobnymi humoreskami —  ze co ja wypisuje! NATO przeciw Rosji, to Polak-katolik z NATO!

„Zna” pan tez ciekawa rzecz: W swojskim Bzdetowie, niszczace gamma z Daiczi…Bojta sie bojta, ja zas trzymam kciuki, zeby Bzdetowiaki nie wdechneli niewidocznej drobinki emitera alfa… No ale w Bzdetowie soltys geigerem uran i pluton wykrywa… Tylko uwazajta na slunce, bo to wielki reaktor – musi co wielkie gamma leci na ziemie. Jaskiniowcy toto maczugami przeganiali, tera nosim cinkie parasolki…

Zamiast rozczytywac sie w Bzdetniku Ftorkowym, polecam to. Niestety na wiki.pl g…o znajdziecie – doslownie. Chyba Jawor wykasowal, zeby sie ludziowce nie  dowiedzieli, ze nie gamma tylko alfa zagraza z Daiiczi… Co tam panie, u nas na wiosce pod IG Farben Auschwitz juz przezylim niejedne chemikajla – zapytojcie wszyckich swiatkow – zone i tesciowa… tentam nowy pestyjcyt nic nam nie zrobi

Suma sumarum: piszcie na zasadzie im mniej wim tym wiencyj piszem. Lobby A i giewu kochaja to, moze awansujeta na jawora i glogocza, moze na szechtera, a stamtad do waadzy blizej… Zyczac panom zadnego pylku z Daiiczi, Czarnobyla, czy francuskich prob

oraz

oczekujac zakonczenia Daiiczi by moc wreszcie zaczac temat dioksyn na obu blogach mych

oraz

wymazujac wszystkie 987 „tematow zastepczych” na moich blogach

pozdrav – pb

Janusz Nestor: Widzisz Pan! Nigdy nie podważałem zagrożeń jak to jest określane typu A! W odróżnieniu od innych portali i blogów nie skupiam się na opisywaniu tego co jest, bo „jaki jest koń to każdy widzi”. Mój blog od końca 2010 roku ma za zadanie uświadomić SPOŁECZEŃSTWO, że można coś zrobić a nie tylko jęczeć używając mądrych pojęć. Kiedy Pan badał, pisał my opracowaliśmy i wdrożyliśmy Technologie, które wykończają Dyrektywy UE. Czy z tekstów bloga to nie wynika? Gdyby OSOBOM, którym zależy na Polsce chciało się walczyć w myśl tego scenariusza, przechwytując „oręż” wroga, moglibyśmy WYGRAĆ.

PB: no wlasnie problem w tym, ze nie widze, mimo ze staram sie jak cholera… – p. ps: niemal przeoczylem tego emaila, tak podobny do poprzedniego.

Dobra nowina: stront-90 także poza W-szawą

Piotr Bein 13.4.2011

Wg tow. ministra A. Nałókofsky’ego mówiącego przez Euro-satelitę z rzondowyj misji rozpoznawczej na Wyspach Virgin (b. US-rael, obecnie ZWN, Zjednoczone Wyspy NATO), podczas inwentaryzacji gleb i roślin woj. mazowieckiego, znaleziono małe ilości rakobujczego strontu-90 w glebie. Inwentaryzację na grancie ónijnym prowadzi PAA, oddział regionowy Euro-MAEA W-szawa, gdzie tow.wonTuSSkowstwo po proteście jewro-regionu Paryż (tow. Sarkozy) zaleciło po konsultacji z tow. prosorem Jaworem z UBezpieki nuklearnej niepozostawać w chałupie ze względu na prześcignięcie paryskich norm dobrego zdrowia od radonu. Próbki gleby z 3 miejsc w Sochaczewie i wsi Teresin wykazały zaledwie 3,3 – 32 Bq strontu-90 na kg gleby. Niezwykle małą ilość strontu-90 wykryto w zielsku Podkowy Leśnej, gdzie mieszka większość prosoruf tow.A.pl, oraz w pomniejszych wsiach.

Wg tow. prosora Jawora i tow. dra Głogocza, stront-90, drugi pod wzgl. leczniczym po radonie, należy zbierać na leczenie kaca (okólnik vTssk/JewU10.4.2010-11.3). Doskonale znane są też na Zachodzie, rakobujcze właściwości suplementuf ze strontem-90 w płynach sporzywczyh wzmocnionyh radonem, czytamy w najnowszej pracy naukowej obu óczonyh w ośrodku badań nad zdrowiem ludzkości w Demonie na pustyni Negew. Tow. óczeni przekonali  tow.ażystfwo w KnesSejmie do przegłosowania uzupełnienia Codexu Alimentacyjnego o dodatek strontu-90 do mineralek, leha i płynuf mlekopodobnych, stawiając Polin w szeregu zaawansowanych członków jewrounii. W ww. rejonach pogotowie notuje wzrost przypadków przejedzenia glebą lokalną, mimo że już od ub. piątku w sklepach są estetyczne woreczki gleby (cena 99,99 jewro + VAT, HST, GST) z Czarnobyla (Republika Koszernej Ukrainy), a w delikatesach – nawet z Daiiczi (Wolne Terytorium Honszu), choć cena jest nieco wyższa (199,99 jewro + VAT, HST, GST) ze wzgl. na wprowadzony ostatnio zharmonizowany dodatek transportowy (ZHT) w obu Uniach: Europejskiej i Ameryki Płn.

Znany bezpartyjny teoretyk spiskowy przeciw nasiej energii A z prywatnych siłowni Świniozejście, Komorhrabie, Paląkoty oraz po jednej na województwo z funduszu unijno-uzrealskiego OPEA (Odplutonione Pręty za Energię A) spiskuje, że wykrycie złóż pożytecznego strontu-90 w kraju świadczy o awarii  reaktorów lub Ogólno Jewropejskiego Zakładu Utylizacji (OJEZU) w Tworkach. Posiadane przez niego zdjęcie satelitarne pokazuje rzekomo wybuch i zalanie powodziowe siłowni Marnybżek (8 reaktorów absolutnie bezpiecznej techniki chłodzenia ciekłym sodem, firmy Areva tow. Sarkozy). Spekuluje więc ww. teoretyk spiskowy, że Marnybżek ma  stopienie reaktora/ów i emisje strontu-90. Tow. minister A. Nałókofsky odrzucił te teorie jako gorsze niż te o strąceniu TU 154-101, czy in. bzdury sprzeczne z wnioskami Mieżdunarodnej  Awiacyjnej Komissiji, uznanymi na całym nasim świecie.

††††††††††††††††††††††

Piszecie…

Tomek: Witam, dlaczego na blogu jest taki chaos chronologiczny, wpisy nie maja uporządkowania chronologicznego, totalny nieporządek. O góry 13 kwietnia, w środku 15 kwietnia dalej maleje w kierunku marca… ppozdrawiam

PB: Parę możliwości: rzeczywiście burdello, w takim razie zapraszam do porządkowania… albo nie czytasz działami. Wewn. działów mogą wystąpić odchyłki, jeśli wstawiam tekst/tłumaczenie o wcześniejszej dacie i nie mam czasu szukać dokładnego miejsca nań.

Minja: Zycie…

http://vimeo.com/9479342?ab

http://www.youtube.com/watch?v=nnR8fDW3Ilo&feature=player_embedded

PB: Nowe formy „życia” w erze skażenia i wojen

Adam: witam, zagladam na grype666 od jakichs 2 lat. zaczalem sie interesowac sprawami globalnymi przez kolege, ktory przez ostatnie ok. 10 lat myszkuje w tej tematyce. szczerze mam nadzieje, ze ludzie sie troche przebudza, chociaz z przykroscia trzeba stwierdzic, ze wiekszosc ludzi jest slepa i wcale nie chce sie ‚obudzic’. kazdy z kim o tym rozmawiam pyta: ‚a czy ty z tym mozesz cos zrobic?’. nie uwazam, ze wiekszosc ludzi jest glupia. oni po prostu wola zyc w nieswiadomosci, bo moze podswiadomie zdaja sobie sprawe z tego, ze jesli sie ‚przebudza’ to beda musieli cos z tym zrobic, bo nie da sie kolo tego przejsc obojetnie. praktycznie na codzien slucham Alexa Jonesa. wczoraj ogladalem Jesse Venture w wywiadzie z Piersem Morganem. goraco polecam. pozdrawiam

PB: Uważam, że sam powrót z ucieczki w „podświadomość” ruszyłby góry. Może to jest psycho-obrona dla słabszych. Obawiam się jednak że większość „ucieka” z konformizmu, wygodnictwa, pazerności — słowem to, co potępia Chrystus. Widzę wśród znajomych Polaków (i obcych) w kraju i poza, że większość „ucieka” właśnie z tych przyczyn, stając się częścią problemu, a nie jego rozwiązaniem. Mądry był Chrystus przewidując do czego doprowadzi słabość ludzkości do diabła i że Przyjdzie Ponownie. Bóg jest WIEEELKI!

Prośba: Drogi Panie Piotrze. Zaczęłam czytać Pański blog i zrobiłam się purpurowa. Zgodnie z tymi informacjami na ile jestem w stanie to przetworzyc (o tym dalej) to przepraszam za wyrazenie, ale świat idzie się jebac. Być moze nigdy nie tafiłabym na tę witrynę, gdyby nie sytuacja, ktora spedza mi sen z oczu. Moja przyjaciółka jest teraz na stypendium w Minoo tj. prefektura Osaka (ok 1000km od Tokio) i NIE CHCE WRACAC, bo wg OFICJALNYCH źródeł i utwierdzeniu szarych japonczykow, ktorzy jak widac tez sa robieni w jajo uwaza, ze nie ma dla niej bezposredniego zagrozenia. Teoretycznie ma tam zostac do konca sierpnia, bo tak konczy sie zajecia i jej ostani rok szkoly. Gdybym jej nie znala i nie uwazala, ze to najmadrzejszy czlowiek jakiego spotkalam, to juz dawno sciagnelabym ja SILA. Ale sila to moga sobie moga ludzie krzyz pod palacem wydzierac. Ja ja musze PRZEKONAC na wszystkie sposoby, zeby stamtąd uciekala! Mimo moich starań ona i reszta jest tak przesiaknieta tamta innoscia, ze rece mi opadaja :/ Sama cudem zostalam powstrzymana przed wylotem do Japonii, bo mialam juz wykupiony bilet w terminie ok tygodnia po trzesieniu. Z pewnego nieoficjalnego zrodla rowniez dowiedizlam sie, ze Korea Polnocna wykonuje proby jadrowe w morzu i one spowodowaly caly ten syf. Moja przyjaciolka jest osoba za ktora oddalabym zycie i prosze Pana o pomoc, jezeli bedzie to mozliwe.
Swoja mala glowka nie ogarniam ogromu wszystkich informacji, ktore przekazuje Pan na blogu. Czy moglby mi Pan w jakims sensie ujednolicic i stworzyc maly artykul mocno przekonujacy humanistke, ktory moglabym jej wyslac tak, zeby przepraszam za wyrazenie, ale posrala sie w gacie i stamtad wrocila szybciej niz odrzutowiec?! Bardzo prosze o odpowiedz. Jezeli moglabym wesprzec jakos forum (rozumiem, ze moze nie miec Pan czasu dla nieznajomej osoby, ktora sama sobie powinna wyciagnac wnioski z tego co Pan przekazuje) to prosze o odpowiedz. Tak czy inaczej podziwiam Pana, zyczę duzo wytrwałości i prosze sie nie poddawac!

PB: Dzięki za zaufanie, naprawdę nie mam już  czasu pisać pod indywidualne potrzeby. Jest ponad 6 mld ogłupionych ludziowców globalnie… Prosze koleżance powiedzieć, że Grypa666 uratowała Polaków od scypionek na H1N1, a teraz z innymi niemniej przednimi ratuje świat od radiacji z Japonii. Każda dawka szkodzi, im dalej tym lepiej. ale nigdzie już  nie ma gwarancji po emisjach plutonu itp. i ogłoszeniu poziomu 7 katastrofy, a wg specjalistów nawet wewn. lobby A — grubo powyżej. Więc jeśli z jakichś powodów woli umierać w Japonii, to nie widzę powodu latać do Polski i narażać się na dodatkową dawkę z kosmosu i z banana od stewardessy.

To wersja uprzejma, a teraz co by usłyszała gdybym był jej bratem: Po co się pchasz w środek najgorszej w histori ludzkości radiacji, jak nie masz o niej pojęcia? Dobór naturalny i gng – głupi naród ginie. Pożegnaj się z jajkami w jajnikach (jeśli miła ci kontynuacja rodziny, rodu, narodu, cywilizacji i gatunku homo sapiens). W każdym razie, niech Bóg nad nią czuwa, bo tylko cud może nas uratować nawet w oddalonych Ameryce i Europie.

Co do przetwarzania info z blogów, niestety trzeba poświęcić czas i „iść” tropem myśli blogera, by do maxa skorzystać  z jego wiedzy, mądrości (albo zbić je i przenieść uwagę gdzie indziej). Dla lepszej orientacji, wprowadzilem spis zawartości na górze, zasadę najnowszy-wpis-u-góry-działu, alerty przede wszystkim i ponad wszystkim. Podałem też na marginesie bloga, jak szukać info w archiwum i w samym wpisie. Co jeszcze i jak mogę ulepszyć dla Grypowiczów666?

Walentyna Gutowiec: Witam serdecznie! Czytam Pana od dość dawna, czasem nie nadążam na bieżąco 😉 Przy lekturze tego artykułu przypomniał mi się filmowy apel młodego człowieka o skądś znanej twarzy (…!), który obejrzałam niedawno, także tu i tu. Banksterzy mają swoje plany, stąd zapewne te rabunki, o których Pan pisze. Plany są związane z zapowiadanym „końcem świata”. Rzecz w tym, że data jest nieco inna, niż ta głoszona w mediach, a związana jest z przejściem „komety” Elenin. Proszę zauważyć, że trzęsienie ziemi w Japonii zbiegło się z ustawieniem Elenin, Ziemi i Słońca w jednej linii. Sytuacja powtórzy się w końcu września, tyle, że w znacznie mniejszej odległości. Zgromadziłam na swoim koncie w YT kilka filmów o tym wartych obejrzenia. Nasuwają się ciekawe wnioski:

 1. Nazwa Elenin jest symboliczna
 2. Elenin nie jest kometą, a planetą
 3. Doniesienia o odkryciu układu planetarnego z brązowym karłem wiążą się z Elenin (jest to ostatnia w tym układzie planeta). Zamieszkana jest sąsiednia, bliższa tamtemu „słońcu”.

Proszę jeszcze powiązać te rzeczy z osobliwym prezentem urodzinowym dla brytyjskiej królowej. Jeśli to wszystko, to tylko domysły, proszę o kubeł zimnej wody 🙂 Z wyrazami szacunku,

PB: Grypowicze666, proszę o kubły, ja nie mam czasu choćbym chciał…

Love Lee: Czy mamy już zażywać marychę/jod w Kanadzie i USA, bo nic nie mówią. Z Bogiem!

PB: Marycha, Marysia ani Mary nie zaszkodzi, tym bardziej że mocno przerzedzi się ludzki ród.  A czy jod pomoże na setki izotopów z Daiiczi — to pewne że nie. Ludziowce wyczerpią globalne zasoby jodu i zabraknie na flusiminę!

Komentarzy 7 do “Pokonać radiację i kompleks A w J”

 1. […] Źródło polskie: https://grypa666.wordpress.com/2011/04/12/pokonac-radiacje-i-kompleks/ […]

 2. […] najserdeczniej, Piotr Bein grypa666.wordpress.com […]

 3. […] ze Czarnobyl byl eksplozja nuklearna, a Dr Busby podejrzewa to samo dla reaktora 3 Daiiczi, szukaj Dr Busby: eksplozje nuklearne w Daiiczi? Zapytalem Tedda Weymana i Chrisa Busby, czy ksenon na wideo moze znaczyc wybuch nuklearny. Nie […]

 4. […] Pokonać radiację i kompleks A w J […]

 5. […] Basen 4 znów na scenie, c.d. nawijania:  Dolewanją wody do basenu 4, priorytetu w ratowaniu od 1-ej godziny kryzysu w Daiiczi, od czasu […]

 6. […] Pokonać radiację i kompleks A w J […]

 7. […] Są także skutki broni uranowej na zdrowie ludności w Somalii, Arabii Saudyjskiej, Kuwejcie, ale nie wiadomo z filmiku, przez kogo użytej i w jakim konflikcie. — NATO stosuje broń uranową w Libii […]

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: