Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Fakty, analizy i normalnie furia

Posted by grypa666 w dniu 04/04/2011

Złapmy SS-ynów na samej górze, przyłącz się do śledztwa 11 III, rozpowszechniaj:

Wg ekspertów niezależnych od Lobby A , Daiiczi to wielokrotność Czarnobyla…

Po Czarnobylu Emisje objęły tylko 3% uranu w paliwie reaktora, a równoważnik radiologiczny opadów wynosi 400 bomb hiroszimskich […] 1 mln osób napromieniowanych w bezpośrednim sąsiedztwie.

W samym basenie 4 Daiiczi były pręty z ok. 3 reaktorów, poszło w powietrze i Pacyfik chyba juz ponad 1% zawartości basenu, tj. równoważnik Czarbobyla. A końca nie widać… Oglądaj potworki… ruszaj na atomo-idiotów.

ALERT NAD ALERTAMI:

Lobby A znów nas oszukało – Daiiczi jedną z największych katastrof naszych czasów. — z-ca prezydenta AREVA na zamkniętym zebraniu lobby A 21.3.2011

Jedna z największych katastrof

Arnie Gundersen 6.4.2011

Inż. Gundersen, specjalista od siłowni A, ostrzegł przedtem o reakcji łańcuchowej w reaktorze 2 na podst. emisji neutronów (wykrytych w Daiiczi po raz 13-ty), chloru-38, telluru-129 oraz jodu-131 i -132. Potem TEPCO oświadczyło, że dane te są niedokładne. Gundersena niepokoi, że TEPCO wydaje niewiarygodne, niedokładne informacje używane w decyzjach i zataja stan faktyczny. TEPCO zanegowało przedtem:

 • własnego rzecznika o wykryciu neutronów,
 • zmierzony fantastycznie wysoki poziom skażenia morza i zaniżyło go 100-krotnie,
 • stwierdzenie Dra Richarda Leighy (?), szanowanego naukowca z General Electric, że  reaktor 2 stopił się.

Nie tylko TEPCO. Gundersen podaje przykład raportu (26.3.2011) Nuklearnej Komisji Nadzoru (NRC w USA), identyfikującego poważne zagrożenia w Daiiczi (New York Times 5.4.2011):

 • Duża ilość „błota” nuklearnego z soli w reaktorach po wprowadzeniu wody morskiej do chłodzenia (o czym specjaliści mówią od początku).
 • Budynek/pomieszczenia reaktora wypełnione wodą, co zwiększa groźbę  uszkodzenia przez trzęsienie ziemi (po-trzęsienia zachodzą cały czas, najsilniejsze 7.4.2011 uszkodziło zasilanie w prąd in. siłowni A).
 • Reakcja łańcuchowa (o czym ostrzegł Gundersen uprzednio, jak i in. specjaliści przed nim w 1-ym tygodniu katastrofy).
 • Powstawanie wodoru i możliwość następnych eksplozji.
 • Pluton prawdopodobnie wyrzucony w eksplozjach z basenów zużytego paliwa. NRC zaniepokojony, że pluton wyleciał na odległość kilku km oraz jest na terenie Daiiczi, zagrzebany w ziemię.

NRC nie mówi tego Kongresowi ani publice, tylko że sytuacja jest trudna ale opanowana. Wielkie korporacje jak AREVA (Francja, może największa w przemyśle A), mówią podobnie publicznie, a co innego w swych kręgach. Wg NYT (23.3.2011),  na zamkniętym spotkaniu na U. Stanford (21.3.2011) AREVA raportowało kilka poważnych problemów:

 • W reaktorach temp. osiągnęła 5 tys. stopni (Celsjusza?), tj. powyżej punktu topnienia stali nierdzewnej i stopu cyrkonu w osłonie reaktora i pochwach prętów, tzn. topnienie rdzenia jest dość oczywiste.
 • W reaktorze 2, eksplozja wodoru wewnątrz reaktora uszkodziła osłonę. W porównaniu z reaktorami 1, 3 i 4, budynek reaktora 2 wygląda dobrze. Odwrotnie niż w 1, 3 i 4, gdzie najwidoczniejszemu uszkodzeniu uległy budynki zewn. po eksplozjach wodoru na zewn. reaktorów.
 • Skażenie w promienu 50 km produktów mlecznych i upraw, czyli dalej niż zakreśla strefa ewakuacji.
 • W basenie 4, trzęsienie spowodowało pęknięcia i wyciek wody chłodzącej, co doprowadziło do wyzwolenia i eksplozji wodoru oraz stopnienia zawartości (pręty zużyte + odlożone z reaktora na czas przeglądu) większej niż w basenach 1-3. Największe emisje wychodzą więc z basenu 4 i potencjalnie cała jego zawartość może pójść w atmosferę.
 • Przedstawiciele przemysłu obecni na spotkaniu, przekazali Gundersenowi słowa w-ce prezydenta AREVA: Niewątpliwie jesteśmy świadkami jednej z największych wpółczesnych katastrof.

Mimo to publicznie odnowa przemysłu nuklearnego postępuje naprzód. Gundersen zapowiada bardziej szczegółową analizę raportu AREVA i dalsze donoszenie prawdy o Daiiczi.

Aktualne prognozy globalnych opadów z Japonii — dla Am. Płn. a w Polin ni ma mondrych co by obsłużyli model dla Polaków? Gdzie  mendrcy jawory, głogi i cała fotelowa zgraja skorumpowanych łuczonyh?

PATRZ TEZ ALERTY WE WPISACH OD 8.3.2011, jeśliś dopiero się obudził do PROJEKTU Eugenika A:

Prawdziwe autorytety polskiej medycyny, Prof. Majewska i Dr Jaśkowski zalecają pozostawanie w domu dzieci, kobiet karmiących i ciężarnych aż do odwolania (być może miesiące, sądząc ze ślimaczej akcji ratowania Daiiczi). Za wcześnie na decyzje aborcyjne (jeśli nie masz Boga…). Chłopy wychodzące w skażenie muszą zdejmować odzież i obuwie przed wejściem do domu. Bein doda: WSZYSTKIE kobiety pozostać w domu, jako że noszą jajka przyszłych pokoleń.

ALERT 2 (8.4.2011 czasu Japonii): Siłownia atomowa Onagawa straciła w trzęsienu 2 z 3 linii zasilania w prąd – chłodzenie reaktorów zagrożone?

Zbig: a co w przypadku wojny, gdyby np n-pel zbombardował linie? Dalej juz nie musiałby nic robić, kraj byłby unicestwiony… czy podobnie jest z innymi elektrowniami A? Stałyby się zalezne od dostaw ropy do generatorów dieslowskich? żałosne, ale nawet tego problemu nie rozwiązano. Dawniej mówiło sie robi się, aby Polska nie zgineła… Japończycy też maja taka dewizę?

ALERT 1 (email Mgrabas 5.4.2011): APELUJĘ O OBYWATELSKIE NIEPOSŁUSZEŃSTWO WOBEC NARZUCANEGO POLAKOM PRZEZ UE „SPISU”, KTÓRY JEST WYŁUDZANIEM DANYCH O NAS, WSZELKIMI SPOSOBAMI

PODSTĘPEM I GROŹBAMI KAR, PO TO BY DZIĘKI TYM DANYM JESZCZE BARDZIEJ UBEZWŁASNOWOLNIĆ NAS W NASZYM KRAJU I PODPORZĄDKOWAĆ NOWEMU PORZĄDKOWI ŚWIATA ZARZĄDZANEMU PRZEZ SYJONIZM KONTROLUJĄCY CAŁY ŚWIAT! JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA PÓKI MY ŻYJEMY.

Andrzej Szubert: Protest trochę po czasie. Spis ruszył już 1 kwietnia. Brakuje ponadto podkreślenia sprawy przechowywania danych zbieranych w tym spisie w Izraelu. Faszystoidalna Unia nawet nie zapytała zainteresowanych o zgodę na coś takiego. A żydomedia o tej decyzji szabas-gojów rządzących Unią też nas nie poinformowały.

ALERT: Sutener A, Zdzisław Gawlik, dziwka A, Hanna Trojanowska z burdelu A wonTuSSka – za energią A!!!

Unikając medialnego rozgłosu rząd Donalda Tuska przedstawił dziś w sejmie pakiet ustaw mających umożliwić budowę w Polsce elektrowni atomowej. Wczoraj w Sejmie odbyło się pierwsze czytanie projektów nowelizacji Prawa atomowego oraz tzw. ustawy inwestycyjnej. Projekt nowelizacji ustawy Prawo atomowe przedstawiła posłom pełnomocnik rządu ds. energetyki jądrowej, wiceminister gospodarki Hanna Trojanowska. Projekt ustawy mającej stworzyć otoczenie inwestycyjne dla energetyki jądrowej zaprezentował natomiast wiceminister skarbu Zdzisław Gawlik. Rozwój energetyki jądrowej jest procesem długotrwałym i wymagającym wsparcia ze strony państwa na każdym etapie” – mówiła Trojanowska. Projekt noweli prawa atomowego reguluje m.in. kwestie dozoru jądrowego, zezwoleń na działalność obiektów jądrowych oraz odpowiedzialności za ewentualne szkody. Gawlik z kolei mówił, że ustawa o „przygotowaniu i realizacji inwestycji w zakresie obiektów energetyki jądrowej” tworzy ramy prawne i umożliwi inwestorowi sprawne zrealizowanie projektu, eliminując pewne ryzyka jego wydłużenia. „Jej przyjęcie sprawi, że Polska zostanie uznana za kraj o stabilnych i przejrzystych regulacjach dotyczących inwestycji w energetykę jądrową, co zapewni wzrost zainteresowania potencjalnych inwestorów – podkreślał wiceminister.

Posłowie zdecydowali o przekazaniu obu projektów do komisji nadzywczajnej. Jedynie przedstawiciele SLD w swych sejmowych wystąpieniach zwracali uwagę na potrzebę przeprowadzenia referendum w sprawie budowy elektrowni atomowej, posłowie z pozostałych partii domagali się przyspieszenia prac nad prawem umożliwiającym budowę elektroni atomowej.

Za: http://czsz.bzzz.net/node/3495

PB: Do Daiiczi z tym szabas-gnojnym toważydostwem, niech utykają szpary w reaktorach swymi pustymi łbami.

WJM: Nic nie rozumiem – czy moze Pan napisac cos rzeczowego i mniej podnieconego w formie? W tych szaradach jezykowych ginie tresc tego co chce Pan przekazac.

PB: Ginie dla niepoinformowanych – patrz grypa666 i piotrbein.wordpress.com od 2009. Niestety za pozno na edukacje, zdarlem sobie zdrowie edukujac polactfo kilkanascie lat. Tylko dlaczego ja i moja rodzina jak i miliony rozsądnych mamy ginąc przez ignorantow, szabas-gojów i  masy wpatrzone w telewizornię?

Zawartość (uaktualniana do następnego wpisu)

ALERTY

Piszecie…

Najnowsze

Chroń się, rzont cię nie ochroni

Skażenie globalne

Po trzęsieniu 7.4.2011

W Daiiczi

Rozrachunki A, szczeropolskie i zagramaniczne

Na tropie SS-ynów od US-raelskiego Stuxneta

Te same SS-yny w in. akcjach NWO

††††††††††††††††††††††

Piszecie…

Daniel: tam Pan się poduczy o jodzie w trybie pilny i poinformuje ludzi należycie bo do tej pory za tą dezinformacje to sz. Panu kary boskiej sie na zbierało. bez urazy, z pozdrowieniami

PB: ty handlujesz tym? robisz ujemna im reklame… na chomikuj.pl nie widze nic co nie ma u mnie, i nieporownywalnie mniej niz u mnie o jodzie… zadnego ostrzezenia ze poza jodem-131 w tarczycy wszelkie suplementy i piguly jodu psu na bude — odkurz tablice Mendelejewa; ktore zalecenia sa ode mnie osobiscie? cos tu sie komus popieprzylo, na pewno nie mnie.

MonitorPolski: Piotr,  TK udało się zawrócić chmury znad Polski za pomocą tych „dział orgonowych” – busterów. Byłem w Warszawie, na moich oczach chmury się rozproszyły, a samoloty chemtrailowe nie mogły rozpylić smugi na dłużej niż może 100 m, mam to nagrane, zaraz wsadzę na blog. On twierdzi, że jest w stanie odciągnąć chmury znad Vancouver, ale: zobacz na symulacji, sam nie dam rady zawrócić tego nad Pacyfik, Bein mógłby zorganizować busterowców i pomagać no i grupy modlitewne, nie musi sie odklejac  z domu telefonem i netem. Sami stąd możemy nie dać rady,

PB: Wzruszyliście mi żonę z Tadkiem, ale:

 • Choć radioaktywności ni widu, ni slychu i nie wanjajet, jest w krystalicznym powietrzu wyżowym i najdrobniejszy pyłek pozostanie tam na długie lata.
 • We W-szawie  najprawdopodobniej widziałeś wyż atmosferyczny, kiedy chmury „znikają” a smugi kondensacyjne też jak Bóg przykazał, więc nie obserwowałeś żadnej chmury z Japonii ani chemośladów.
 • Delegatura dział ogronowych jest już w Vancouver u Vismayi z pod-delegaturą na Euro-Azję w Lublinie.
 • Widzę dylemat Tadka Kisiela: chciałby zatrzymać te „chmury” dalej od Polski, ale musiałby wpierw przeprosić Beina, Vismayę w Vancouver, a może i Szuberta na przedpolu Polski – dojczlandii.
 • Ponieważ jak znam TK to on tego nie zrobi, radzę skupić się na samym źródle „chmur” — Daiiczi, za co także Japońcy będą wdzięczni.
 • Ja się odwdzięczę dożywotnim odsyłaniem wam owoców Pacyfiku, podtuczonych izotopami tablicy Mendelejewa, strąconymi przez was i delegatury światowe  na przedpolu świata zcywilizowanego inaczej.
 • Niech Bóg się nad nami zmiłuje..

Do ewentualnrj zmiany decyzji, jeśli Tadek odpowie na mój apel wkrótce po mordzie na Drze Ratajczaku, żeby się zajął z innymi administracją fundacji dla ubogich polskich patriotów.

Andrzej Szubert: […] kompletnie szajba odbiła. najlepsze są te grupy modlitewne. Mareczek i kisiel przelicytowali Rydzyka – wodą święconą i kadzidłem na chemtreils. Niech wciągną do spółki jeszcze Dakowskiego, specjalistę od różańców w intencji „nawrócenia” Rosji.

Krzysztof: Dziękuję za śledzenie, informowanie o promieniowaniu. […] Kondolencje dla Świata, nie wiadomo, czy lepiej długo, czy krótko się męczyć? Pozdrawiam i czuję się jak po Czarnobylu, ból głowy, oczu z piaskiem, jakby infekcja gardła, temperatura, niepokój, lub może grypa? Całymi dniami pracuję wewnątrz budynku. Mediów nie oglądam.

PB: Nie zapomnij brać suplementów, wit. D – przydługie przebywanie wewn. też nie służy zdrowiu.

Eeetam: Panie Piotrze, wiadomość z onet’u , że dziś o 14.30 czat z Donaldu Tusku… Wrzucam info na fora i proszę o infa, byśmy może postarali się przebyć przez moderację z pytaniem:

Dlaczego rząd milczy w sprawie wzrostu cząstek promieniotwórczych wielu pierwiastków nad Polską rzędu tysięcy razy od stanu sprzed awarii w Japonii? Czyżby chodziło o ciche przepchnięcie aktualnie realizowanego planu budowy elektrowni w Polsce? Prosimy o wyjaśnienie! Za komuny jak był Czarnobyl – biuro polityczne poinformowało obywateli o WTEDY REALNYM niebezpieczeństwie po 4 dniach. Ile rząd wolnej Polski potrzebuje czasu na podanie prawdziwych danych w mediach o przecież PODOBNO NIEGROŹNYM kilkutysięcznym wzroście dawek dzisiaj?

Dawid: Witam. Bardzo dlugo sledze wpisy na Grypa666 i na samym poczatku musze napisac ze jestescie po prostu rewelacyjni. Takie informacje jakie mozna znalezc na Grypa666 sa na prawde imponujace i na pewno uratowaly zycie tysiecy jak nie milionow ludzi. Mysle ze jakby ludzie byli bardziej swiadomi i nie ufali telewizorni byloby jeszcze lepiej. Pisze do Was z pytaniem czy jako bogate zrodlo jodu moze byc stosowany tran. Wszedzie pisze sie o kelpie i innych a nie ma slowa na temat tranu. Jak to jest moze on byc zrodlem jodu czy raczej brac kelp? Prosilbym o odpowiedz bo ufam nikomu poza Waszym blogiem.

PB: nie wiem, zapytuje Prof. Majewska i Dra Jaskowskiego, wstawiam na blog

Felicyta: Panie Piotrze, prosze o podanie tej strony do publicznej wiadomosci, zeby kazdy mogl sam podjac decyzje o ewentualnym odtruciu sie z radioaktywmnego skazenia.
Pozdrawiam.

PB: Polityka serwera zabrania mi oglaszania pod kara zamnkniecia blogow. I dobrze, bo juz za duzo tych bzdur, zaczynaja grozic zdrowiu niemniej niz radiacja. Byly liczne  komentarze na ten temat w poprzednich wpisach. Temat zamkniety na moich blogach, sa wazniejsze rzeczy. Prosze sie uszczelnic, uaktualnic i nie zawracac glowy.

Łukasz: Nie znam się na energii atomowej, ale przyszedł mi do głowy taki głupi pomysł. Co jest bardziej szkodliwe emisja tych substancji radioaktywnych w Japonii czy wybuch bomby atomowej? Co by się stało gdyby na tą elektrownie spuścić bombę atomową, czy skutki wybuchu atomowego były by mniejsze czy w ten sposób można zażegnać kryzys? Zastanawiam się co w takim wypadku stało by się z prętami paliwowymi czy by wyparowały i skaziły całą ziemie?

PB: Też się nie znam, dlatego w odróżnieniu od Jaworowskiego, Brody, Glogoczowskiego, Zagorskiego, Niewodniczanskiego itp. debili A, pytam prawdziwych ekspertów. Zaraz im przekaże twe zapytanie… Na dziś wiemy, że częściowo pręty „wyparowały” już z basenu 4 i co najmniej paru reaktorów – są w atmosferze i Pacyfiku, właśnie nimi oddychamy, wkrótce w żarciu…

Piotr Jaworek: czym skutecznie można oczyścić organizm z metali ciężkich (radioaktywnych)? Czy takie urządzenie pomoże w tym czy to tylko marketing i nic nam nie pomoże?

PB: Nie chcę odbierać ostatniej deski ratunku (poza uszczelnieniem się w domu)… W poprzednich wpisach wiodący specjaliści radiologiczni Tedd Weyman z kanadyjskiego Ośrodka Badań Medycznych Uranu (UMRC)  oraz Dr Chris Busby i Richard Bramhall (Kampania Przeciw Radiacji o Niskim Natężeniu LLRC i Europejski Komitet Zagrożenia Radiologicznego ECRR) wyrazili się sceptycznie o wszelkich reklamowanych środkach, za wyjątkiem jodu przeciw I-131 w tarczycy, który niestety nie pomoże na izotop jodu prowadzący we krwi do białaczki.

Narodzie! Jak widać po Czarnobylu i Daiiczi, energia A nie rózni się od broni A i radiologicznej jak pociski uranowe. Rozsiewa toto śmiercio- chorobo- i potworko-nośne pyły i gazy radioaktywne po całym świecie, w całym cyklu wydobywania uranu, jego przetwarzania na paliwo i broń, ekspoloatacji siłowni A (tzw. wycieki eksploatacyjne do wód i atmosfery), transportu i konieczności składowania i pilnowania przez miliony lat — bez wyjścia z trująco-rafioaktywnego dylematu.

Czas rozliczyć „polskie” jak i globalne kurwy A, ludobójców i najgorszych zbrodniarzy przeciw ludzkości, bo deformują dziś przyszłe pokolenia!

Ekstrapolując Czarnobyl, na półkuli płn. będzie do l. 2060-ych kilka-kilkanaście mln zgonów na raka z Daiiczi, jeszcze więcej in. nieuleczalnych chorób i dolegliwości: fibromialgia, otępienie umysłowe, zespół chronicznego zmęczenia, rozmaite bóle, choroby ukł. krążenia ze stresu z powodu raka w rodzinie… A gdzie zwyrodnienia u noworodków???!!!

††††††††††††††††††††††††††††††

Najnowsze

Wybuch na stacji metra w Mińsku

Zbig: Na razie trudno powiedzieć czy to akt terrorystyczny czy np. eksplozja gazu. Odwet za najemników w Libii czy za opór dla NWO? Wybuch miał miejsce około 100 metrów od budynków administracji Aleksandra Łukaszenki. W chwili obecnej w centrum zamknięty jest ruch samochodowy. Ostrzezenie, ze nastepny będzie po nim?

System wulkanicznego ostrzegania lotów: zagrożenie radiacją z Daiiczi

O plutonie z Daiiczi

Opracował Piotr Bein 11.4.2011

„Odprężeniem” jest znaleźć udokumentowany tekst. Choć traktuje o najboleśniejszym dla ludzkości temacie plutonu z Daiiczi, robi to bez histerii gwizdkowych jak Leuren Moret i bez czarowań rzondowyh. Znalezisko odpręża, potwierdza to, co od początku mówi na łamach obu moich blogów  specjalista niezależny z Kanady, Tedd Weyman. Dodaje formalnej wagi do moich utyskiwań o plutonie od początku katastrofy. Tekst napisał 9.4.2011 Lucas Whitefield Hixson, architekt systemów informatycznych z Chicago –  dowód dla Głogoczowskich, Dakowskich i Pokor, że nie święci garnki lepią. Oto esencja, zainteresowani mogą doczytać resztę w oryginale. W klamrach moje korekty.

Jest to jeden z najtrudniejszych wpisów na moim blogu. Aby zebrać najdokładniejsze dotąd dowody, przewertowałem niezliczone doniesienia z Japonii i świata oraz oficjalne oświadczenia prasowe z TEPCO, dukumenty NRC, zapisy z firmy Areva oraz raport JAIF, celem znalezienia prawdy o Daiiczi. Założyłem, że skoro MAEA  jest org. międzynarodową, powinna mieć najuczciwszy raport, ale niewygląda na to. Poniższe zabrało wiele godzin badań w ciągu wielu dni, dla określenia teoretycznej linii czasu serii wydarzeń  związanych z emisjami izotopu plutonu z Daiiczi.

Główni aktorzy

TEPCO; MAEA (IAEA International Atomic Energy Agency); JAIF Japan Atomic Industrial Forum; NRC Nuclear Regulatory Commission, USA; Areva: wielki francuski konglomerat A; DOE: dept. energii USA.

Źródła plutonu w Daiiczi

 • Reaktor 3 załadowany paliwem plutonowo-uranowym MOX ok. 4 miesiące  przed zastopowaniem reaktora po trzęsieniu. Samo w sobie jest to dziwne.
 • Małe ilości plutonu produkuje rozszczepianie jądrowe w reaktorze, pozostając w wypalonych prętach, składowanych w basenie 4. _Wypalone paliwo uranowe z zawartością wytworzonego plutonu jest we wszystkich basenach zużytych prętów.]

Ujawniano pluton…

… stopniowo z różnych stron, empirycznie jak i teoretycznie. Wg eksperta Miczio Kaku, pluton mógł być wyemitowany z MOX  i w licznych eksplozjach od 12.3.2011. Specjaliści stwierdzili, że pluton to produkt jądrowego rozszczepienia. Przez 1-szy miesiąc katastrofy było 5 wybuchów, wodoru czy czego in. Wydaje się, że TEPCO wiedziało (22-23.3.2011) o emisjach plutonu, kiedy wykryto go w glebie k. reaktora 1 i in. części bloku 1, ale nie ujawniło tego od razu, tylko dopiero w oświadczeniu prasowym TEPCO 9.4.2011 i poprzez japoński portal 8.4.2011.

Od 23.3.2011 eksperci zapytani w mediach o niebieskie światło neutronowe mówią, że może wynikać  z obecności  izotopów uranu i plutonu oraz oznacza spontaniczną przypadkową reakcję łańcuchową. Pluton wykryto 25 i 28.3.2011, ale wiemy o tym z pomniejszego przypisu w dokumencie JAIF dopiero z 8.4.2011.

26.3.2011, NRC przeanalizowało sprawę, ale nie powiedziało pluton. Ze sformułowania wynikałoby jednak, że wiedziało, bo wymienia źródła neutronów wyrzucone na odległość 1 mili (1,6 km) i zasypaniu buldożerem  bardzo radioaktywnego materiału między blokami 3 i 4. Tzn. rząd USA znał sprawę i milczał. New York Times doniosl o tym dopiero 6.4.2011. IAEA i dept. energii USA udokumentowali możliwe emisje plutonu w oświadczeniach 30.3.2011. Raport JAIF wyszedł 8.4.2011.

Kalendarz wydarzeń (odnośnie plutonu, linki i inne info w oryginale)

13.3.2011 – Pręty MOX obnażone niemal 3 m.

14.3.2011 – Spuszczenie radioaktywnej pary z reaktora 3.

15.3.2011 – Wybuch w bloku 4, z basenu zużytego paliwa.

20.3.2011 – Lanie wody w basen 3 przez ponad 13 godz. Wlano ok. 2 tys. t, a pojemność wynosi 1300 t wody. Spuszczanie skażonej pary z reaktora 3 zaprzestane, bo ciśnienie spadło.

21.3.2011 – 1-sze wykrycie plutonu, raportowane na portalu edukacyjnym 8.4.2011.

22.3.2011 – 2-gie wyjrycie plutonu na i/lub k. terenu i na kominie bloku 1 i rurze wydechowej, raportowane na portalu edukacyjnym 8.4.2011.

23.3.2011 – 1-szy raport o strumieniu neutronów, oznacza przypadkowe reakcje łańcuchowe. Może znaczyć wyciek plutonu i uranu z reaktorów oraz basenów zużytego paliwa, które emitowały małą ilość strumieni neutronów z reakcji rozszczepienia.

24.3.2011 – Biały, potem czarny dym, strumienie neutronów, wysokie temp.

25.3.2011 – Raport JAIF (8.4.2011): wykryto małe ilości plutonu.

26.3.2011 – Raport NRC bez detali o plutonie, zamaskowane dyskusje niektórych związanych kwestii.

27.3.2011 – Nie wykryto plutonu, ale TEPCO czeka na szczegółową analizę  niezwykle zróżnicowanych izotopów (niob, tellur, ruthen, srebro, jod, cez) wyemitowanych po wykryciu 1000 mili-Sv, tj. 1 Sv w bloku 1.

28.3.2011 – TEPCO bada, czy wysoce toksyczny pluton jest w glebie Daiiczi.

29.3.2011 – Pluton wykryty w glebie Daiiczi. Pluton emituje cząstki alfa, które osadzają się w kościach i płucach po wdechnięciu i mogą wywołać raka. Okres póltrwania np. plutonu-239 wynosi 24 tys. lat [..] trudno go usunąć z organizmu. Pluton-238 wykryty w 1 z 5 próbek jest na poziomie 0,54 Becquerel/kg gleby. Wg TEPCO, poziom ten jest w większości gleb i nie zagraża zdrowiu.

30.3.2011 – Wg dept. energii USA,  poziom plutonu wykrytego w glebie Daiichi nie jest znaczący. Na pewno byłby powodem zaniepokojenia, gdyby był znaczący. Wykrycie plutonu z reaktorów lub basenów niebyłoby uważane za wielką niespodziankę. IAEA wymienia wykryciu plutonu na slajadzie 6. Przedstawiciel nuklearny ISA i IAEA wymienia pluton tego samego dnia. Nie wiadomo, od kiedy wiedzą.  Pu-238 i Pu-239/240 w glebie (władze Japonii) Daiiczi: w zakresie tła w Japonii. Dalsze zapytania o pochodzenie.

2.4.2011 – Wycieki wody wymagają uzupełniania, więc wycieki będą trwały w nieskonczoność. [..] Reaktory trzeba zamknąć i usunąć paliwo, a to za 50-100 lat.

4.4.2011 – Wysoce skażona woda z bloku 2 idzie do rezerwuaru, oprożnianego z wody o niskim skażeniu do Pacyfiku. Oczekiwanie na analizę zrzutu do morza.

6.4.2011 – NYT donosi o przykryciu ziemią zużytych prętów między blokami 3 i 4. Reaktor 3 jest MOX, a basen 4 mieści njwięcej zużytych prętów. NYT przytacza raport NRC z 26.3.2011.

7.4.2011 – IrishTimes donosi, że ma info o plutonie w 11 tys. t wody zrzuconej do Pacyfiku.  Brak oficjalnej weryfikacji. Testy wykazały izotopy cezu i jodu.

8.4.2011 – Rząd Japonii otwiera portal edukacyjny. W menu jest status plutonu i szczegóły wykrycia 21 i 22 .3.2011, lecz nic o pozostałych wykryciach.

9.4.2011 – Ministerstwo gospodarki zamyka źródło dotąd najbardziej wyczerpujących info z Daiiczi nt. radiacji w suchej studni (dry well) reaktora 1, w którym po trzęsieniu 7.4.2011, odczytano fantastyczne 100 Sv/h w suchej studni, poziom jak ten najgorszy z Czarnobyla.

Japonia 10.4.2011 o północy

Reaktor 1 niezwykle radioaktywny: sucha studnia (ang. dry well) ponad 100 Sv/h zbiornik odciśniania (ang. suppression pool) 12 Sv/h, tj. coś się dzieje. Pręty wciąż wystawione do atmosfery. Nie ma wiadomości o tym w mediach ani w oświadczeniach TEPCO.

Odkażeniowa jednostka komandosów USA (145 ludzi), rozmaici A-eksperci i specjalny robot pracują na miejscu w Japonii (nie podano gdzie). Dwie największe pompy betonu na świecie przyleciały do Japonii, by pompować wodę chłodzącą na reaktory Daiiczi, sterowanie z odl. 3 km, bo radiacja z reaktorów 1-3 niepozwala zbliżyć się. W budowie zagroda stalowa na skażoną wodę. Specjalny moduł filtracji wody skażonej w drodze z Rosji. Mimo to ogromne ilości wody pozostaną do recyklingu w chłodzeniu lub do zrzutu gdzieś.

USA rozważa zmniejszenie promienia ewakuacji swych obywateli z 80 na 40 km od Daiiczi, co jest niezrozumiałe przy wzroście radiacji z reaktora 1. Japonia rozważa zniesienie poprzeczki na niektóre produkty rolne, podczas gdy znaczne ilości cezu-137 wykryto na 2 farmach i zabroniono tam sadzenie ryżu w br. Jedna z nich jest  we wsi Iitake 40 km od Daiiczi. Ciężarne i małe dzieci poproszono o wyjazd, ponieważ są poza strefą przymusowej ewakuacji.

RadNet 6.4.2011: uran-234 i -238 wykryty 15-23.3.2011 na Pacyfiku, Hawajach i w stanie Waszyngton

Lokalna gazeta w Kalifornii radzi zostać w domu podczas opadu podwyższonego skażenia

Patrz podtopienie Daini na jednym ze zdjęć

Niezależni z U. w Kjoto i Hiroszimie: rząd ani TEPCO nie podają wiarygodnych info

 • dla cezu-137, skażenie poza strefą 30 km 400 razy powyżej normy, powyżej skażenia z Czarnobyla
 • rząd Japonii rozważa zwiększenie dawki dopuszczalnej, w USA podobnie
 • ilość materiału nuklearnego w Daiiczi (4400 t) przygniata Czarnobyl, do którego pokonania użyto 100 tys. pracowników
 • dopuszczalna dawka dla ratowników Daiiczi zwiększona ze 100 na 250 mili-Sv, zewnętrzni pracownicy odmówili pracować
 • 8.4.2011 na lotnisku Los Angeles ładowano jedną z największych pomp wysięgnikowych na Anonowa An-124, do pompowania wody na reaktory Daiiczi [będzie ściekaćdo Pacyfiku? – PB]; podobny załadunek na Antonowa w Atlancie
 • miasto Szimizu podarowało Daiiczi barkę rekreacyjną miasta na zbieranie skażonej wody

Demonstracja w Japonii 10.4.2011, „przeciw energii A” wg mendiów. To czemu widaćź mordy morderców masowych O-bomby, sajana Sarko i japońskiej kukły kompleksu jot, Kana?

Zgodność 3 modeli prognoz: ok. 10.4.2011 kilka do 10 razy silniejsze skażenie osiąga zach. wybrzeże Ameryki i Kanady w drodze do Europy

150 tys. bezdomnych po tsunami

11.4.2011 – Już miesiąc minął od trzęsienia 11.3.2011, NATO i uny zdołali najechać co najmniej na 2 narody, lotniskowce i love boats pływają w te wewte, banksterzy zrabowali następne bliony, Daiiczi zdołało zasrać nuklearnie cały glob, a rzont Japonii wciąż nie radzi sobie ze 150 tys. ofiar tsunami, wegetujących w schroniskach. Wg władz policji, potwierdzono 13014 osób zabitych przez tsunami, a z zaginionymi łącznie 27621 [ok. tyle było tydzień temu – co z tą reklamowaną wszędzie akcją poszukiwania trupów – skażenie przeszkada? – PB] , w tym ofiary trzęsienia 7.4.2011. W niektórych rejonach tsunami, trudno nawet ocenić liczbę zaginionych. Ratowaniu [kogo? przecie ewakuaowali wszystkich – PB] w strefie 20 km od Daiiczi przeszkadza skażenie. W 18 prefekturach jest niemal 151.150 uchodźców.  Przedtem było ich 450 tys., wielu w ciężkich warunkach, bez wody, żywności, ogrzewania i in. podstaw egzystencji. [Niezapomnijmy o nieznacznie skażonym powietrzu… Rzont wie, jak „zachęcić” do znalezienia miejsca na własną rękę. – PB]. Naród domaga się, by rzont budował mieszkania. Prefektury Mijagi, Iwate, Fukuszima i in. zażądały 62 tys. mieszkań, a buduje się tylko 7800, bo brak ziemi na podtopionych terenach, obniżonych na stałe przez trzęsienie.

Tsunami osierociło co najmniej 82 dzieci

10.4.2011 – Więcej może wykazać rejestracja przypadków przez rzont. [Jaki problem? Posłać je do szkół w strefie poza 20 km od Daiiczi, uważanej za bezpieczną przez rzont. – PB]

Rzont Japonii wyda zalecenia pomiarów skażenia w szkołach

10.4.2011

Jakby mało było horroru z Daiiczi, nieudolności, pomyłek i tuszowania skażenia przez rząd w Tokio, TEPCO i lobby A globalnie, japońskie lokaje unych udają troskę o zdrowie pociech. Minister zdebilania [edukacji – PB] Japonii opublikuje zalecenia dla uczniów, oparte na pomiarach skażenia wewn. i zewn. szkół, w reakcji na żądanie od władz prefektury Fukuszima. Zalecenia pozwolą kierownictwu szkół odwołać naukę, przerwać zajęcia na zewn. i wezwać uczniów do noszenia masek [chyba dla zabawy, bo najdrobniejszy pył przechodzi – PB], jeśli radiacja przekroczy pewien poziom [jak go określą? KAZDA DAWKA JEST NIEBEZPIECZNA – PB]. Przed publikacją zaleceń, minister uzyska poradę techniczną od Komisji Bezpieczeństwa Nuklearnego. [Znając ich „porady” dotychczas, wiadomo, że to eugenika – PB]. Wg Komisji, zważywszy wysokie skażenie wielu miejsc, szkoły w skażonym terenie będą proszone o spełnienie pewnych warunków przez rozpoczęciem nauki. [Toż to kryminał! Wiedzą o skażeniu i nie ewakuują wszystkich, tylko posyłają dzieci ze skażonych domów, przez skażone ulice do skażonej szkoły! NWO już jest, nie trza czekać na annunaki. – PB]

Prefektura Fukuszima „zmierzy” skażenie…

10.4.2011 – …w 2700 miejscach poza promieniem ewakuacji 20 km i opublikuje wyniki w reakcji na rosnące obawy. Wielu mieszkańców zażądało info o poziomie radiacji z Daiiczi. [Nie oczekujmy zbyt wiele, bo zapowiedziano pomiary tylko jodu i cezu i w ekipach pomiarowych będą przedstawiciele rządu centralnego, który sknocił ewakuację, pomiary i informacje dla globu. – PB]

“wszędzie dobrze ale w domu zjebanie”

Po Czarnobylu

Wg ekspertów niezależnych od Lobby A , Daiiczi to wielokrotność Czarnobyla, gdzie… Emisje objęły tylko 3% uranu w paliwie reaktora, a równoważnik radiologiczny opadów wynosi 400 bomb hiroszimskich […] 1 mln osób napromieniowanych w bezpośrednim sąsiedztwie. W samym basenie 4 Daiiczi były pręty z ok. 3 reaktorów, poszło w powietrze i Pacyfik chyba juz ponad 1% zawartości basenu, tj. równoważnik Czarbobyla. A końca nie widać…  Oglądaj potworki… ruszaj na atomo-idiotów.

11 III, 10 IV, 11 IV…

PB: Nasz Benek Fullford i pomiary z U. Tokio: Fudżi podgrzewane HAARP-em do wybuchu 11 IV. A jaki wulkan wybuchnie we W-szawie 10 IV?

TEPCO zdalnie usuwa gruz „być może wysoce skażony”

10.4.2011, z jęz. lobby A na polski przełożył Piotr Bein

W kolejnym przedstawieniu, jak sytuacja jest opanowana i jak „nieszkodliwa” radiacja z Daiiczi, TEPCO pokazało sprzęt zdalnie kierowany, którym ma usuwać gruz A, w niektórych miejscach promieniujący setki mSv/godz. Nie zapomnijmy, że aparaty pomiarowe wyszły poza skalę i odmówiły posłuszeństwa, TEPCO „myliło się” parokrotnie co do rzędu wielkości pomiarów i firma nie ma nawet atomo-specjalisty, wg prezydenta organizacji sztuk walki i tradycyjnej moralności japońskiej. W środowisku Daiiczi, nawet zdalne sterowanie maszynerią odgruzowawczą i kamerami odbywa się z odl. setek m. Przenośna cela pokryta ołowiem posłuży do ręcznego usuwania gruzów w miejscach osłoniętych dla fal sterowania radiowego. TEPCO obiecuje zdeponować gruz A do kontenerów i magazynować na terenie siłowni pod ścisłym nadzorem bo gruz może być wysoce skażony. Grypa666 sponsoruje przelot polskich atomo-idiotów na ochroniarzy A, żeby reakcje łańcuchowe przebiegały prawidłowo i bez żadnego zagrożenia ich zdrowiu. Liczymy na to, że jak zabraknie konetenerów, TEPCO wyrzuci swój śmieć A do Pacyfiku.

Julian Rose: “A teraz… nadchodzą Pociski”

PB: Jacy Amerykanie? Kompleks jot, wrzód na USA!

Mendia USA niedonoszą o totalitarnej śrubie w Bahrajnie po inwazji przez żydo-saudyjczyków – podobne czeka USA?

13 sekund wyjaśnia globalne zło

Zobacz 1:57 do 2:10 na filmiku o represjach Izraelczyków na gojowskich sierotach,przygarniętych z różnych wojen i nieszczęść na świecie:

Tłumaczenie

Zapytana na ulicy kobieta: Wg Talmudu, wkrótce będzie apokalipsa i przyjdzie mesjasz. Wtedy wszyscy nie-Zydzi zostaną po stronie Zła i dopiero będziemy mieć wielkie problemy. Wiedząc, że idzie apokalipsa, czemu pozwalamy tym nie-Zydom (dzieciom) tu być? To złodzieje i mordercy, nasze dzieci boją się wyjść na ulicę, dzwonią, byśmy je odprowadzili.

Reporter: To co zrobić z ciemnoskórymi nie-Zydami?

Kobieta: Po co nam oni w kraju? To przybyli do nas uchodźcy.

Reporter: Więc uważa pani, że powinniśmy ich wydalić z kraju?

Kobieta: Tak.

Reporter: To co w takim razie ze skazanym seryjnym gwałcicielem, b. prezydentem Izraela, Mosze Katsawem?

Kobieta: Prezydent Katsaw to nie zbrodniarz, to było fałszywe oskarżenie.

Japońska prawda o katastrofie Daiiczi

8.4.2011, z angielskiej wersji streścił Piotr Bein

Niezależny dziennikarz i działacz przeciw NWO, Benjamin Fullford oraz Daikaku Czoudouim, japoński prezydent związku karate i budo – w wystrzałowym niezależnym programie informacyjnym z Japonii. Nie zraź się pozorną groteskowością programu, to inna kultura.

Czoudouim porównuje atak na Daiiczi z bio-atakami zarazą na przedni region (Mijazaki) hodowli bydła w Japonii i wirusem ptasiej grypy – przez mafijne elity, by zastraszyć rząd Japonii do handlu w odpowiednim kierunku lub oddania miliardów banksterom. Prezydent porównuje to z wymuszeniem pieniędzy przez Wielką Farmację za szczepionki globalnie w 2009 r. pod groźbą „pandemii” H1N1 ze Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), (gdzie wierchuszka służy tejże mafii – dodaje Fullford).

Od ponad 65 lat Japonia jest kolonią USA. Plan elit: wykorzystać pracowitych Japończyków, okraść, w końcu pozabijać. Nie zapominajmy, że jesteśmy zniewoleni przez zdobywców, USA. Niedawne trzęsienie to atak strategiczną bronią, by zastraszyć i obrabować Japonię. W niecały miesiąc w 4 ratach zabrali z Banku Japonii 60 bln jenów – nasze oszczędności, podatki, krew, pot i łzy. Wypłacone potajemnie za obligacje i do MFW wg nakazu z USA. Trzęsienie, 3 dni później przypływa lotniskowiec USA, oddają 20 bln jenów, w sumie już 60 bln jenów, chyba skończą na 100 bln – mówi Czoudouim.

USA wielokrotnie zmuszało Chiny do zakupu obligacji, bez powodzenia. Chiny i Rosja przyjaźnią się na kilka sposobów. Chiny i Rosja roszczą prawa do wysp Japonii na płd. i płn. Nasz kraj jest otoczony międzynarodowo, mówi Czoudouim, a na koniec zaatakowali nas trzęsieniem o zabrali pieniądze. Uderzyli w Fukuszimę, Mijagi i Iwake i in. –spisek za tym potężnym trzęsieniem. Fullford dodaje, że wg źródeł w Partii Demokratcznej i przy Cesarzu Japonii, przed trzęsieniem i Daiiczi, z-ca sekretarza stanu USA, Kurt Campbell powiedział Icziro Ozawie z Partii Demokratycznej (9.3.2011): Jak rozbijesz swą partię, to wstrzymam sprawę prokuratury Japonii przeciw tobie. Campbell przyjechał do Japonii jako potentat Rockefellera, właściciela producenta reaktorów w Daiiczi, General Electric. Inżynierowie ostrzegali o mankamentach reaktora, Rockefeller nakazał wyprodukować. Druga oferta od Campbella dla Ozawy: jak posłuchasz, dostaniesz koncesję na złoża diorytu w Fukuszimie. Dioryt stosuje się w utylizacji odpadów A. Wg Fullforda, dowodzi to spisku, bo układali się przed katastrofą nuklearną.

Wg gubernatora prefektury Fukuszima, wbrew jego zgodzie, 4 miesiące przed katastrofą zaczęto używać paliwo plutonowe w reaktorze 3. Akcje koncernu budowlanego poszły w górę miesiąc przed Daiiczi, a 3 mln domów stoi puste z przyczyn demograficznych. W tym samym czasie Płd. Korea zakupiła tabletki jodku potasu. Więc wg Fullforda, który zna grupy przeszkadzające w rabunku świata, Daiiczi to dalszy szantaż przez banksterów, a najazd na Libię to desprencka ich próba zyskania złóż ropy po odmowie eksportu przez władców bliskowsch. [Wszyscy oni są pod kontrolą banksterów. – PB].

Rockefeller z kolegami w Banku Rezerw Federalnych, kontrolerzy rządu „USA”,  szantażują wybuchem Fudżi 11.4.2011, wg Fullforda. Temperatura wulkanu rośnie, a uczony z U. Tokijskiego zmierzył unikalną falę elektromagnetyczną z HAARP przed trzęsieniem (w Tokai?), która nagle znikła po trzęsieniu. Taka sama fala obecnie skierowana jest na Fudżi.

Wg źródła w Partii Demokratycznej, chodzi o jeszcze większe zastraszenie Japończyków przed podbojem. Trzeba sprawców unieszkodliwić. Dlaczego obcy rządzą Japonią? – pyta Fullford. Elity patriotyczne Japonii coraz częściej zadają to pytanie. W Australii, wojskowy przechwycił e-pocztę między ministrami spraw zagran. i wewn. o decyzji Banku Rezerwy Federalnej USA o zwolnieniu premiera Kevina Rudda, wybranego przez Australijczyków. Czemu zabijają polityków Japonii i szantażują naród? Chiny obiecują zrzec się roszczeń do wysp Japonii, Rosja chce odzyskać Kuryle, a oba kraje robią to, by Japonia wyrzuciła wojska USA. Fullford wyjaśnia różnicę między zwykłymi Amerykanami, przyjaciółmi Japończyków, ale są zindoktrynowani, nie wiedzą co robi ich rząd, chociaż ostatnio budzą sięi między majem a latem, politycy waszingtońscy zostaną aresztowani lub zbiegną z kraju. Do tego czasu będą b. niebezpieczni. Fullford otrzymał 5 e-poczt w poprzednim tygodniu, straszących dewastacją i zatopieniem Japonii. .

Dla międzynarodowych grup zainteresowanych zniszczeniem HAARP, które wywołuje trzęsienia ziemi, tsunami i pobudza wulkany, ludzie Fullforda opublikują lokalizację instalacji. Czoudouim podaje, że siły USA przeniosły swe bazy z Filipin do Tinian jakby wiedząc o nadchodzącym wynuchu Mt. Pinatubo, który przykrył (1991) pyłem obie bazy, układ wojskowy USA-Filipiny zakończył się, co zapowiadał Kongres już w 1983 r. Przed przeprowadzką, władze USA przeszły z tego pretekstu, na zagrożenie wulkanem. Fullford odsyła do wypowiedzi sekretarza obrony USA, Williama Cohena (1997) na portalu Pentagonu: W przyszłości broń elektromagnetyczną mogą być użyć w ataku terrorystycznym, by zmienić pogodę, pobudzić wulkan i wywołać trzęsienia ziemi. Nienawistny syndykat zbrodni, który opanował rząd USA, robi takie rzeczy całemu światu. Dla własnej obrony, świat musi zniszczyć HAARP jak najszybciej.

Wg Czoudouima, klika NWO przyspieszy tempo z utratą władzy i wpływów. Skorumpowani politycy Partii Demokratycznej, parlamentarzyści, premier, ministrowie  i in. osoby wybrane do służby publicznej latają do seks-klubów w Korei Płd. zamiast bronić naród – największa tragedia narodu japońskiego, wg Czoudouima. W l. 1980-ych, Japonia miała najwyższy dochód na głowę, najmniejszą różnicę bogaci-biedni. Od 1989 r. to zaczęło się pogarszać, „USA” zaczęlo zabierać dobrobyt Japończykom. Jeśli będziemy milczeć, Japończycy będą cierpieć na zawsze. Bez naszego oporu, uny wrócą. – mówi Fullford i radzi co robić: po ataku HAARP-em, zwołać media, powiedzieć całemu światu prawdę. Atak trzęsieniem nie był szantażem o pieniądze, bo wg Fullforda potulny premier oddał pieniądze. Wtedy trzeba było go złapać za rękę i oznajmić światu, że to ni enaturalna katastrofa, tylko atak z Ameryki. Jak tylko zachodnie narody dowiedzą się, obalą swe rządy. Fullford powiadomił premiera Japonii, Kana, że to był HAARP, posłał literaturę. Media milczą jednak, zastraszone morderstwami ludzi prasy.

Po nieudanej próbie likwidacji Fullforda, uny pokazują go jako czubka i jak tchórze unikają publicznej debaty z nim. Chowają się, bo wiedzą, że ludzie odkrywszy prawdę znienawidzą ich. Fullford dzieli obecną populację świata zindoktrynowanych przez media i wolnomyślicieli szukających informacji na necie i w książkach.

Czoudouim przypomina, że lokalizację siłowni A wybiera się starannie poza strefą sejsmiczną. A jednak siłownie Niigata, Kasziwazaki, Tokaimura i Fukuszima nawiedziły trzęsienia ziemi w ostatnich 10 latach. Wg Fullforda, to jest wojna kartelu ropy z kartelem nuklearnym. Ilość siłowni A szybko wzrosła w l. 1980-ych, lecz zatrzymała się po Czarnobylu. Wg Fullforda to nie był wypadek. Obcy inżynier o tożsamości wciąż nieznanej był przed katastrofą w siłowni i wykonał 7 nienaturalnych posunięć operacyjnych. Podobnie Gaiiczi to odwet grupy ropy na grupie nuklearnej [Nieprawdopodobne, bo obie grupy podlegają banksterom, żadna inwestycja nie ruszy bez lichwy żydobanksterstwa dla rządu inwestującego w energetykę. – PB]. Fullford ma informacje o alternatywnych źródłach energii i wkrótce ropa będzie zbędna.

Wg Czoudouima, firma TEPCO nie ma nawet atomistów, polega na decyzjach Francji i USA, a kierownictwu nie zależy, tylko zbiera opłaty od klientów elektrowni i płaci skorumpowanym politykom za złą politykę. TEPCO jest największym sponsorem plutokracji i korupcji, kierownictwo chodzi do klubów nocnych, prezydent Szimizu był tam w dniu trzęsienia. Masa ich ludzi nie wie, co robić w Daiiczi, bo to amatorzy. Ich tanie raporty wzbudzają obrzydzenie w Japonii. Cała wierchuszka TEPCO powinna zrezygnować, zdaniem Czoudouima. W takiej sytuacji, przypomina Fillford, b. trudno ludziom uzyskać prawdziwe informacje z mediów. Ale elity polityczne, przywódcy biznesu i wojskowi na całym świecie wiedzą, o co chodzi. Fullford ma z nimi kontakty (CIA, NSA i Pentagon w USA, FSB w Rosji, MI6 w W. Brytanii, bezpieka Serbii i Australii itd.) i planują obalenie tych, co drukują pieniądze.

Czoudouim zauważa, że w takiej wojnie wróg wywraca, szpieguje, korumpuje zdrajców narodu i wsadza ich na wysokie stanowiska, przekupia, a oni idą do seks-klubu. Douglas MacArthur i think-tank GHQ wiedzieli, że z chwilą upadku japońskiej Drogi Wojownika (Buszido), pada Japonia. W tym celu zabrali Japończykom sztukę walki Budo, wstawili klaunów w TV, a kulturę narodu zastąpili sportem, seksem i zdebileniem. Fullford pociesza Czoudouima, że identycznie położyli Amerykanów [To samo z Polakami. – PB]. Na pocieszenie Fullford podaje, że liczba zdebilonych tak narodów spadła do ok. 40, uny są w potrzasku, tracą kontrolę pienądza globalnie, świat się zmienia; Afryka, Am. Płd., Rosja, Chiny, Indie i in. wiedzą, że zła mafia przechwyciła nieszczęsnych w Europie, Am. Płn., Australii, ale oni się budzą. Dla odrodzenia Japonii, Czoudouim widzi powrót Buszido i Bodu. Zaś Fullford radzi od razu reagować, gdy dzieje się zło wokół nas. Fakt, że kwatery światowych organizacji sztuk walki japońskiej znajdują się za granicą świadczy wg niego o tym, że kończy się dominacja Zachodu.

MonitorPolski: Konferencja Mistrza Karate Budo Souhonchou i Benjamina Fulforda

Facebook blokuje – ostateczny test na hasbarstwo żydo-buka i rzetelność niezależnej info

Zona kilka razy bezskutecznie próbowała wysłać na żydo-Facebooka artykuły z http://theintelhub.com, krótkiej drogi do info poza żydo-nurtem. Bez problemu od razu weszła do żydo-buka historia sarny pilnującej gniazda kaczek na cmentarzu.

Agencja ochrony środowiska USA, EPA upubliczniła 6.4.2011 monitoring radiologiczny

PB: Kto im wierzy? Czemu nie ma monitoringu plutonu, uranu itp. cymesu A? Psu na budę, bo EPA wycofało na początku 8 z 18 aparatów na zach. wybrzeżu USA jako wadliwe.

Ekipa anty-nuklearna z USA popisuje się w Tokio

9.4.2011 – Ok. 150 członków specjalistycznej jednostki anty-nuklearnej wysłanej z USA do akcji ratunkowej w Daiiczi, wykonało w pełnym rynsztunku przeciwatomowym, popisowe ćwiczenia w bazie lotniczej Jokota w Tokio 9.4.2011: ratowanie ludzi zamkniętych w budynkach, z uprzednim dokładnym pomiarem skażenia. W namiocie rozbitym w pobliżu, substancje radioaktywne zmywano z „uratowanych”, a lekarze badali ich. W ramach ćwiczeń ratowano też uwięzionych w aucie i użyto robota monitującego, zdolnego działać w niebezpiecznym otoczeniu. W przygotowaniu do wspólnych działań, ekipa z USA potwierdziła szereg procedur z wojskiem Japonii, e tym zmywanie skażenia nuklearnego. Wg dowódcy, ekipa pracuje dzień i noc z wojskiem Japonii, w pełni wykorzystując swe zdolności  i duch żołnierzy jest wysoki.  USA wysłało też ekspertów do pomocy rządowi Japonii w opanowaniu sytuacji w siłowni Daiiczi.

PB: Dość późno słychać o tej jednostce z USA, skoro przybyła do Japonii już w ub. tygodniu, o czym doniosłem w Elitarne ekipy radiologiczne USA w Japonii: 2.4.2011 – Do Japonii przybyła zaawansowana ekipa wojskowa 15 ludzi z USA, wyspecjalizowanych w kontroli skażenia (Bio-Roboty podczas Czarnobyla). Przybędzie też inna ekipa, 140 ludzi do kontroli skażenia. Dramat rośnie.

Na co oni czekają? Burmistrz miasta Minami-soma już dawno wzywał dramatycznie na necie o pomoc skażonemu, porzuconemu przez rząd miastu? Doniosłem w tekście Miasto błaga o pomoc – po 20 m tsunami, odcięte skażeniem i porzucone przez rząd: 24.3.2011 – Burmistrz miasta Minami-Soma mówi o braku żywności i paliwa oraz dystrybucji w jego mieście, zdewastowanym przez tsunami wys. 20 m. Okolice 50 km2 zalane, być może zapadły się w trzęsieniu. Miasto w strefie z zaleceniem pozostania wenątrz ze wzgl. na opady radioaktywne z Daiiczi. 50 tys.mieszkańców wakuowało się, 20 tys. mieszkanców uwięzionych w domach, zapasy kończą się im. Burmistrz apeluje o powrót mediów i ochotników do pomocy na własne ryzyko radiologiczne.

Dlaczego chwalą się tą pomocą, a cisza o tajemniczych wojskowych USA w Daiiczi przed wybuchem budynku 4 z basenem najbardziej napakowanym szmelcem A? Było tam (nieznana część jest już w globalnej atmosferze i Pacyfiku) ok. 2,5 mln prętów w porównaniu z ok. 1 mln prętów w in. basenach. Wraz z najnowszą bzdurą o uderzeniu 15 m tsunami na ściany turbinowni i budynków reaktorów Daiiczi, mam już niewiele wątpliwości, że mamy do czynienia z wielkim hollyłuckim przedstawieniem, by przykryć Stuxneta, a może i sztuczne trzęsienie i tsunami.

TEPCO: 15 m tsunami uderzyło w Daiiczi

9.4.2011 – Badanie śladów po wodzie wskazuje na tsunami wys. do 15 m na morskiej ścianie turbinowni i budynków reaktorów, daleko powyżej początkowego oszacowania na 5,7 m. TEPCO potwierdziło, że 6 reaktorów Daiiczi zostało podtopionych wodą głęb. do 5 m. TEPCO opublikowało wideo zrobione przez pracownika siłowni telefonem komórkowym podczas ucieczki przed tsunami na wyższy teren. Wideo pokazuje fale bijące w skarpę na wys. ponad 20 m.

Andrzej Szubert: Kto robił te badania śladów wody na turbinowni i reaktorach? Przypominam – śledztwo CIA, FBI i Kongresu wykazało, że WTC to robota Bin Ladena. Na dołączonym filmiku z takiej odległości nic nie widać. To mógł być zresztą jeden z tajfunów. Dlaczego Tepco nie opublikowało nagrania na telefonie komórkowym tuż po katastrofie? Wiesz, jaką katastrofę można komputerowo wyczarować i wrzucić na telefon? […] Tylko – czemu tego nie puścili od razu? Musimy uważać na dezinformację.

PB: Oczywiste, że to hokus pokus. Nawet jeśli fala spiętrzyłaby się na ścianach budynków i rozchlapała jakieś wodorosty na dach, jest to nieprawdopodobne, bo:

 • turbinownia stoi na wys. ok. 8 m npm sądząc z 3-kondygnacjjnego budynku na przedpolu elektrowni od strony oceanu,
 • woda na wys. 15 m npm znaczyłaby potężne tsunami – a gdzie się podziały zniszczone budynki (po turbinowni zostałyby gruzy), wdarcia się wody w „lejek” drogi dojazdowej itd. niespójności wymienione w apelu o globalne oddolne śledztwo ws. Stuxneta i 11 III w ogóle.

Wygląda na to, że atak Stuxnetem trwa i może być więcej awarii podobnych do Daiiczi: w Hikaszidori generatory odmówiły posłuszeństwa, gdy trzęsienie 7.4.2011 odcięło całe zasilanie zewn. w prąd!

Użyteczni atomo-idioci z U. California Berkeley: skażenie wody, mleka, gleby, trawy, warzyw

Piotr Bein 9.4.2011

Użyteczni, bo mierzą skażenie gdzie trzeba, wyręczając rzont. Z tego można sobie dośpiewać. Idioci bo kłamią językiem dawki. Zmierzyli skażenie warzyw ze sklepu, trawy, gleby, mleka, wody wodociągowej, deszczówki, powietrza… izotopami jodu, cezu i in. Skażenie jest niskie wg ich inżyniersko-fizycznej normy, opartej na błędnej biologii. Porównują je do dawki z rtg lub lotu samolotem przez USA. Odpowiedzi na najczęstsze pytania ujawniają ich religię obliczeniową: klasyk błędnej, oszustnej metody Lobby A, zaniżającej zagrożenie o współczynnik 100 do 1000 w stosunku do empirycznych przypadków zachorowań i śmiertelności od pyłów radioaktywnych. Rtg ani lot nie pakują  do organizmu drobinek, które pozostaną na miesiące, lata lub całe życie zależnie od okresu pół-rozpadu. W jakiejś tkance zaczną niszczyć komórki, wcale nie wg modelu liniowego czczonego przez inżynierów z uniwersytetu w Berkeley. Na PiotrBein.wordpress.com jest mnóstwo artykułów na ten temat, więc się nie powtarzam, tylko podkreślę to, o czym oni nie piszą.

Waadze i atomo-idioci będą podkreślać jod-131, bo dość szybko się rozpada: po 40 dniach ma ok. 3% początkowej radiaktywności. Tylko że:

 • z Daiiczi ciągle nadchodzą nowe posiłki – powietrzem, a niedługo i prądami morskimi.
 • Obok jodu-131, Daiiczi emituje setki izotopów z Daiiczi (czemu cicho np. o plutonie?).
 • Każda dawka szkodzi.

Cez-137 nie jest już tak „mile widziany” przez atomo-idiotów (będą go monitować): nawet po 60 latach, jego drobinka w organizmie będzie wciąż miała ćwierć początkowej radioaktywności, ale „nie szkodzi” bo delikwent może wtedy już być nieboszczykiem od raka.

Rzont z jednej strony zapewnia, że pilnuje naszego zdrowia i monituje sytuację, a z drugiej wycofuje aparaturę pomiarową, żeby się coś broń boże niewydało i ludziowce nierzucili do stampede (jakby było gdzie uciekać). Gdyby matki miały pełną informację i zrozumienie tematu, mogłyby lepiej uchronić życie, a chłopy przynieśliby do chałupy co trza. Waadze popełniają zbrodnię ludobójstwa i przeciw ludzkości, nie informując nas o pełnym składzie opadów radiologicznych z Japonii i zmylając bezpieczną dawką.

Protesty jak skażenie z Daiiczi — na całym świecie, przeciw zatajaniu, a wg mendiów przeciw „energii A”

5.4.2011 – Opady z Daiiczi wykryto w Rosji, Chinach, Wietnamie, na Filipinach i w Korei Płd., a władze „uspokajają” identycznie jak w Ameryce i Europie. Aktywista chiński z Szenżen, Żu Dżianguo trafnie to podsumował: Widzieliśmy jak rządy najoierw negują wszystko jako plotki, a jak nie da się już ukryć – że nie potrzeba żadnej ochrony. Nawet jak przyznają skażenie, to tonem zbijania plotek, a nie troski o zdrowie publiczne. Dlatego wszystko co mowi rząd jest podejrzane. W Chinach, Japonii, USA, W. Brytanii, Niemczech, Francji, Italii, Bułgarii, Korei Płd. …protestujący wołają więc: rządy tuszują zagrożenia od opadów radioaktywnych.

TEPCO przyspiesza usuwanie wysoce skażonej wody, by przywrócić chłodzenie raktorów

9.4.2011 – Poziom wody podniósł się o 10 cm od czasu zatkania przecieku (6.4.2011) z betonowego dołu przy reaktorze 2. Nie ma groźby przelania się przez krawędź betonu do morza. Źródło wody nieznane. TEPCO planujde przenieść skażoną wodę do przetwórni ścieków na terenie Daiiczi lub do kondsensatorów turbin, zależnie od postępu bieżących prac. Firma kontynuuje zrzut wody mniej skażonej do oceanu z prztwórni ścieków, by zrobić miejsce na wodę bardziej skażoną. Do oceanu zrzucono już ok. 7700 t mniej radioaktywnej wody i pozostałe 800 t  ma być zrzucone do 9.4.2011. W operacji wstrzykiwania azotu celem zapobieżeni aeksplozju wodoru wewn. osłony reaktora 1, TEPCO zwiększy czystość azotu z 98 % na  to 99,98 %. Wg TEPCO, silne trzęsienie 7.4.2011 nie uszkodziło żadnych urządzeń w Daiiczi, lecz powierzchniowa temp. reaktora 1 nagle podniosła się o 40 st. C zaraz po trzęsieniu. TEPCO szuka przyczyny. Firma planuje też oblot nad zakładem bezzałogowego śmigłowca wyposażonego w kamerę podczerwieni, by sfotografować urządzenia dotąd niedostępne i wywniskkować z tego dalsze kroki ratunkowe.

Firmy energetyczne zmuszone zrewidować plany awaryjne

9.4.2011 – Kompanie enrgetyczne i przetwórnie odpadów nuklearnych w płn. Japonii używają awaryjnego zasilania w prąd po przerwaniu zasilania z sieci zewn. przez trzęsienie 7.4.2011. Ni ebyło większych problemow z bezpieczeństwem, lecz kompanie wzywa się do rewizji planów awaryjnego zasilania siłowni w elektryczność na wszelki wypadek. Ostatnie trzęsienie uszkodziło energetyczne linie przesyłowe do siłowni Higaszidori (prefektura Aomori), zmuszając do użycia generatorów dizlowskich. To samo trzęsienie pozbawiło zakład utylizacji odpadów nuklearnych w tejże prefekturze, wszystkich linii zasilających w prąd oraz 3 z 4 linii zasilających Onagawa w prefekturze Mijagi. Wszystkie siłownie w prefekturach od Aomori po Ibaraki wyłączono po trzęsieniu 11.3.2011, lecz zasialnie w prąd jest wciąż niezbędne do schładzania rdzeni reaktorów i basenów z wypalonymi prętami. Kompanie energetyczne zdobywają przewoźne generatory jako część planu awaryjnego, jeśli istniejące systemy awaryjne miały ulec uszkodzeniu. Rośnie presja publiczna na kompanie ws. planów awaryjnych.

1-szy irlandzki wspólnik banksterów – do ciupy na 2 lata

Stopienie potwierdzone w Daiiczi

Radiacja wody morskiej rośnie na płn. od Daiiczi

8.4.2011 – TEPCO wykryło 110 Becquerel jodu-131 na cm sześć.  W próbkach wody pobranej 30 m od  zrzutu w płn. części siłowni [k. reaktorów 5 i 6 – PB], tj. 2800 razy powyżej normy. W tymże miejscu było 600 razy ponad normę 7.4.2011 i 1000 razy 6.4.2011. Seria próbek 15 km od brzegu na płn. od Daiiczi i naprzeciw miasta Minami-soma [zaniedbanego w strafie skażonej przez rząd – PB] wykazala 9,3 razy ponad normę times the national limit was detected north of the plant, off the coast of City. Bezpieka nuklearna Japonii nakazała TEPCO wzmocnić monitoring radiacji, bo prądy morskie poniosą skażenie na płn.

TEPCO: Trzęsienie 7.4.2011 niewpłynęło na ratowanie Daiiczi

8.4.2011- Trzęsienie to było jednym z największych po 11.3.2011, liczyło 5 minus w japońskiej skali 0-7 w mieście Futaba, gdzie siłownia Daiiczi jest zlokalizowana.  TEPCO ewakuowało wszystkich pracowników i wydano ostrzeżenie o tsunami.  Wg TEPCO, w Daiiczi nie wykryto żadnych nowych nienormalności od tego trzęsienia w odczytach radiacji czy in. wskaźnikach, za wyjątkiem temp. na powierzchni reaktora 1: 223 st. C (7.4.2011 19:00) wzrosło do ok. 260 st. C o pólnocy, lecz spadło do 246 st. C (8.4.2011 1:00). Wg bezpieki nuklearnej, podniesienie temp. nier da się w tej chwili wytłumaczyć.

TEPCO kontynuuje pompowanie wody z reaktorów 1-3 i wstrzykiwanie azotu do wewn. reaktora 1, by zapobiec wybuchowi wodoru. Ciśn. wewn. kotła wzrosło o 0,35 (jednostka?) wzgl. odczytu przed wstrzykiwaniem azotu, co sugeruje dobry postęp.

Siłownie A po trzęsieniu 7.4.2011

8.4.2011 – Obiekty nuklearne na płn.-wsch. wybrzeżu Japonii musiały polegać na generatorach awaryjnych, gdy trzęsienie odcięło zasilanie zewn. w prąd. Po poprzednim trzęsieniu 11.3.2011, zawieszono operacje nuklearne we wszystkich siłowniach A w prefekturach od  Aomori do Ibaraki, lecz wymagają elektryczności do systemów chłodzenia. Wg agencji nuklearnej Japonii, wszystkie zewn. linie energetyczne do siłowni Higaszidori uległy uszkodzeniu 7.4.2011, więc włączyły się generatory dizlowskie, aż przywrócono zasilanie zewn. Trzęsienie wykluczyło zasilanie z 3 na 4 linie energetyczne do siłowni Onagawa, gdzie rownież wynikły przecieki wody w 8 miejscach, w tym woda z basenow ze zużytym paliwem nuklearnym przy każdym z 3 reaktorów. Uszkodzeniu uległo też urządzenie do kontroli ciśnienia w turbinowni. Trzęsienie uszkodziło wszystkie linie zasilające zakład utylizacji nuklearnej w prefekturze Aomori, wymagając użycia awaryjnych generatorow dizlowskich.

††††††††††††††††††††††††††

Chroń się, rzont cię nie ochroni

Zwyrodnienia genetyczne po radiologicznej broni uranowej – efekt radiacji wewn. organizmu matki

Więcej… UWAGA, nie dla dzieci i słabych nerwowo i psychicznie.

PB: Ten komplet dedykuję profesorą Jaworowskiemu, Zagórskiemu i Niewodniczańskiemu oraz drowi Głogoczowskiemu – zaciekłym apologetom broni uranowej na Bałkanach i gdzie indziej.

Michał: Bezpieczne dawkowanie Jodu

Krótko na temat zażywania jodu. Jest sprawdzona, bezpieczna metoda wprowadzania do organizmu jodu. Do tego celu kupujemy zwyczajną jodynę. Należy posmarować skórę jodyną – odcinek wielkości paczki papierosów. Ja osobiście stosuję to na górną część stopy. Jod wchłonie się przez skórę w takiej ilości ile potrzebuje organizm. Możemy też dodać do kąpieli kilka kropel jodyny. W aptece lub zielarskim sklepie można kupić glon morski Morszczyn. Ta roślina zawiera bardzo dużo jodu. Kiedyś przez suchą destylację otrzymywano z Morszczynu czysty Jod! A więc jest go tak dużo. Smakuje średnio jak stocznia rybna:)))  Można go zmielić i zjeść na sucho w ilości mieszczącej się w standardowej kapsułce. Można też naparzyć łyżkę Morszczynu w szklance wody i popijać po trochu przez cały dzień. Poza jodem jest tam też wiele innych cennych substancji, które wypłukują pierwiastki radioaktywne z ciała. Napar z morszczynu można dodawać do kąpieli. Polecam to dla naszych dzieciaczków jak również posmarowanie wacikiem z jodyna stopki. Pozdrawiam serdecznie. P.S. Zapasy jakie są w sprzedaży są wolne jeszcze od radioaktywnych substancji. Dlatego proponuję wybrać się na zakupy. To nikomu nie może zaszkodzić.

Józef Bizoń: Chroń siebie i swoją rodzinę przed radioaktywnym jodem!!!

Pamiętaj! Bijący się o władzę nad Polakami traktują Cię jak zeszłoroczny śnieg.

Dla komuny w 1986 r. po wybuchu reaktora w Czarnobylu najważniejszy był pochód na 1 maja. Teraz dla PiS-u, PO i całej reszty politykierstwa magdalenkowego najważniejsze jest załatanie wyrwy powstałej w wierzchołku „polskiego trójkąta bermudzkiego: PO-PiS-SLD”, w którym na oczach ślepych Polaków znika im Polska –

Oni wszyscy razem wzięci widzą swe zagrożenie w Narodzie Polskim – a nie w oparach radioaktywnego jodu i pierwiastków promieniotwórczych [całej tablicy Mendelejewa] opadających na Polskę po wybuchu reaktorów w Japoni i nadal ciągle ziejących tym wszystkim w powietrze i w wody oceanu.
Stąd tyle rejwachu na tle katastrofy smoleńskiej – no i usiłowania podziału Polaków na tym tle ku zgubie Polaków. Przecież zajęcie się zagrożeniem radioaktywnym rozbiłoby im propagandową linię ogłupiającą Polaków. Za wszelką cenę chcą odbudować PiS-owski wierzchołek polskiego trójkąta bermudzkiego. Ich wszystkich nie interesuje ani byt, ani zdrowie Narodu Polskiego i przyszłych jego pokoleń.

Dlatego też w zaistniałej sytuacji skażenia terytorium Polski radioaktywnym jodem i innymi pierwiastkami radioaktywnymi skazani jesteśmy na własny rozum, instynkt samozachowawczy i na wiedzę tych nielicznych kompetentnych osób dobrze wszystkim życzących.
Czytaj więc wszystko niżej podane i przekaż to innym! Nie zwlekaj!!! – więcej tu

Prof. Majewska: Zagrożenia i instynkty

Email 7.4.2011

Nawet niewielkie dawki promieniowania moga kumulatywnie powodowac duze problemy zdrowotne, a zagrozenie jest zawsze najwieksze dla rozwijajacych sie organizmow. Tak uwazaja najwybitniesze (i  co najwazniejsze) niezalezne autorytety (naukowcy i lekarze) – specjalisci badajacy efekty promieniowania na zdrowie.  Ich opinie sa najczesciej diametralnie rozne od opinii korporacyjnych „autorytetow”, ktore,  aby chronic interesy biznesu nuklearnego zawsze beda twierdzic, ze promieniowanie tysiace razy przekraczajace normy, jest niegrozne. Opinii tych niezaleznych ekspertow nie znajdziecie na ogol w korporacyjnych mediach, ktorych glowna rola jest karmienie spoleczenstwa korporacyjna propaganda i reklamami. W koncu ich nadrzednym celem sa zyski.

Uczciwych informacji nalezy dzis szukac w wolnych, niekorporacyjnych mediach w internecie.  Nie mniej, kazda informacje, ktora  sie przeczyta lub uslyszy, trzeba weryfikowac na wiele roznych sposobow i zawsze postepowac zgodnie z wlasnym intynktem, ktory prawie nigdy nie zawodzi. Nasz gatunek (podobnie jak wszytkie inne) przetrwal dzieki instynktom samozachowaczym. Mysle, ze warto pamietac slowa A. Eisteina Ślepa wiara w autorytety jest najwiekszym wrogiem prawdy. Podsylam wartosciowy link bloga z USA, ktory dyskutuje te sprawy.

Podsylam  link do wiarygodnego zrodla informacji nt. normalnego zapotrzebowania  dziennego na jod dla osob obu plci z roznych grup wiekowych. Warto sprawdzic, czy dostaje sie dostateczna dawke tego pierwiastka w diecie i suplementach.  Skrot „mcg” oznacza mikrogram, czyli jedna tysieczna miligrama. W razie powaznego wypadku nuklearnego, WHO zaleca branie znacznie wyzszych dawek, ale obecnie to nie ma miejsca ani w Europie, ani w USA. Wystarcza normalna suplementacja  i unikanie deficytow jodu.

Dr Jaśkowski: sekcje zwłok po Czarnobylu

Email do Piotr Bein 6.4.2011

My badań tarczycy nie robiliśmy, ale robiliśmy sekcje zwłok i okazało się, że aktywność cezu u zmarłych na raka była ok. 20 razy większa aniżeli u tych, co zmarli z in. przyczyn. Badaliśmy wątrobę, nerki, jądra, płuca.

Przypomnienie o jodzie

Jeden Grypowicz666 zapytał 6.4.2011, czy tran byłby źródłem jodu dla nasycenia tarczycy przeciw jodowi radioaktywnemu. Prof. Dorota Majewska i Dr Jerzy Jaśkowski odpowiadają (6.4.2011).

Witam, w tranie jest troche jodu, ale nie wiadomo ile.  Poza tym swiezy tran moze byc teraz skazony zarowno jodem radioaktywnym jak i innymi radionuklidami.   Teraz lepiej nie jesc zadnych ryb.  Lepiej brac kelp, ale ze starszych zbiorow, ktory zawiera na ogol  100-150 mikrogramow jodu w tabletce.   W razie powaznego skazenia WHO i CDC  zalecaja dawki miligramowe dawki jodku potasu (130 mg), zeby wyprzecz tkanek I-131, ale na razie w Europie takiego powaznego skazenia nie ma, wiec mikrogramowe standardowe wystarcza.   Wazne teraz, zeby nie miec deficytow jodu, wowczas wchlanianie I-131 przez tarczyce bedzie mniejsze. Osoby majace niedobory jodu w tarczycy beda wchlaniac znacznie wiecej  jodu radioaktywnego z powietrza niz te, ktore maja tarczyce nasycona jodem.  Niedobory moga szczegolnie wystepowac u osob na diecie bezsolnej.  Wazne jest tez branie zwiekszonych dawek antyoksydantow: vitamin C, E, oraz selenu (do 150 mikrogramiow dziennie dla doroslych). PozdrawiamDM

Profesor Majewska podaje linka do źródła ww. info. Przetłumaczyliśmy to z Olą Gordon we wpisie z  8.3.2011: Przeciwwskazania i dawki dla jodku potasu (KI) w ALERT 3.Co do tranu, chyba w sklepach nie ma jeszcze ytranu tłoczonego ze skażonych ryb. Można śmiało dawać dziecim jako suplement witaminy D, jeśli butelka pochodzi z zakupu przed ok. 25.3.2011 lub jeśli ma datę produkcji przedtem.

Dr Jaśkowski odpowiedział:

 1. Tylko  jod dochodzi do nas i osadza się w tarczycy, jeżeli w chmurze jest np. cez, czy też stront to nie ma dla tarczycy wielkiego znaczenia. a więc picie profilaktyczne  jodu jest bez sensu.
 2. Tarczycę możemy zablokować właśnie dużą dawką jodu tuż przed dostaniem się chmury radioaktywnej. Można to porównać do bardzo sytego obiadu. Jeżeli idziemy do cioci na przyjęcie ale w domu się najemy, to potem nawet deseru nie zjemy, ale następnego dnia już byśmy coś wrzucili  do żołądka .
 3. Jak do tej pory, podają dawkę tylko w remach [chociaż jest to bzdura],  a więc jak robili doświadczenia  w latach 40 – 50 to ustalali dawki w remach i tak zostało.
 4. Jod jest bardzo toksycznym pierwiastkiem i jego stały nadmiar powoduje nadczynność lub przy zatruciu niedoczynnośc. Obroną tarczycy jest nadmierna praca co powoduje powstanie wola. podobnie wole powstaje przy niedoczynności kiedy to tworzy się więcej komórek aby chociaż troszeczkę tego jodu  złapać. System jedynka zero. Reakcja w prawo i lewo taka sama, jak wartości przekroczą plus minus 30=50% tla.
 5. W związku z tą toksycznością jodu. ustalono, że mniejsze szkody spowoduje wchłonięcie radioaktywnego jodu  w dawce do 5 remów,  a wg ATA nawet do 50 remów.[ FDA -25]. aniżeli picie jodu blokującego tarczycę. Tak więc w Polsce, po dojściu chmury po ok 21 dniach branie jodu jest bez sensu.  Jeżeli w Fukishimie w dniu „0” było 100%, to po 8 dniach było już tylko 50%, a po 16 dniach już tylko 25% wyjsciowego. Tak więc gdyby było to powyżej 25 remów w USA to by coś robili, USA, Kanada, Islandia itd. Jeżeli nawet w Europie nic nie robili to raczej było poniżej 5 remów, a więc to jest szum [tła, więc nieszkodliwy – PB].
 6. Moim zdaniem problemem są cząstki alfa. Po Czarnobylu były tzw. hot poty 10 mikro ale aktywność bardzo dużą. Wchodzi to świństwo do płuc. Efekt będzie trochę nowotworów. A tutaj profilaktyczna maseczka chirurgiczna załatwia sprawę. Np. Japońce chodzą po Indiach w takich maseczkach, po Meksyku i jest OK. Nie zdają one  egzaminu w przypadku zakażań, ochrony przed bakteriami czy wirusami ale przed mechanicznym pyłem tak.

PB: Ad 1: branie jodu nie pomoże na inne izotopy ani na izotop jodu w in. narządach niż tarczyca. CDC w USA wyraźnie o tym pisze. Dr Busby (LLRC i ECRR) i Tedd Weyman (UMRC) są sceptyczni co do wszelkiego rodzaju suplementów i środków naturalnych reklamowanych teraz dosc nachalnie „przeciw radiacji”. Na skażenie wewnętrzen pyłkiem radioaktywnym nie ma rady — jak się organizm sam nie wykaraska. W czasie opadów po prostu trzeba się uszczelnić w domu, zwłaszcza niemowlaki, dzieci, ciężarne i karmiące. Nie spożywać mleka świeżego ani produktow ze świeżego mleka zebranego po opadach. Podobnie z owocami morza, wodą i warzywami, owocami skażonymi opadami (ale starsze są w porządku).

Ad 5: Jod należy uzupełniać w ilościach spożywczych, jako suplementy diety (glony, suszki z wodorostów, owoce morza, czerwone wino itp.) aż do odwołania kryzysu w Daiiczi (patrz Grypa666 i PiotrBein.wordpress.com). Cały czas wychodzą emisje atmosferyczne z basenów wypełnionych milionami prętów nuklearnych i z uszkodzonych rdzeni reaktorów. Chmura dochodzi do Polski po ok. 3 tygodniach, ale jod-131 wciąż ma 10% początkowej radioaktywności i może zaszkodzić tarczycy najbardziej podatnych.

Ad 6: Najdrobniejszy pył przechodzi przez maski, potrzeba specjalnej, niedostępnej dla śmiertelników. Zostań w domu, jeśli nie musisz się narażać. Przede wszystkim, nie wierz zapewnieniom przez prosorów jak Jaworowski & Co.

Prof. Dorota Majewska zawiadamia

Email 5.4.2011

Przekazuje dwie informacje, ktore moga byc dla Panstwa przydatne. Sa po angielsku, ale tekst mozna sobie od biedy przetlumaczyc przy pomocy google. Jedna bardzo niepokojaca, ze EPA (Amerykanska Agencja Ochrony Środowiska) planuje podniesc wiele tysiecy razy standardy skazenia radioaktywnego srodowiska, ktore uwazana sa ze bezpieczne, zeby dopasowac je do obecnego skazenia i uznac wszelkie skazenie za trywialne i niegrozne dla czlowieka. Jest to bardzo niebezpieczny proceder, majacy na celu ukrycie przed spoleczenstwem skali zagrozenia radioaktywnego. Niestety takie manipulacje maja miejsce prawie na calym swiecie. Wg poprzednich uczciwych standardow – obecne skazenie w USA przekracza progi bezpieczenstwa, a wg nowych – nadal jest bezpieczne. Podtrzymuje swoja opinie, ze warto teraz brac kelp i zwiekszone dawki antyoksydantow. Sami jednak oceniajcie skale zagrozenia i dokonujcie wlasnych swiadomych wyborow.

Druga informacja jest o dokumentalnym filmie, ktory zrobiono w USA i wyswietlono na publicznym pokazie. Film ten w sposob obiektywny przedstawia dwie strony medalu szczepien i otwarcie mowi o ogromnej dzis skali powiklan poszczepiennych i wynikajacych z nich chorob. Zalaczam zapowiedz filmu, ktory wkrotce ma sie ukazac na DVD. Sadze, ze ktos w Polsce podejmie sie jego przetlumaczenia na polski.

PB: O planach EPA nowych norm dawek donosiłem w Orwell atomowo: „ochrona” radiologiczna USA obniża normy! szukaj także tu.

Józef Bizoń: Tyle wrzeszczą na in. polach medycznych o profilaktyce (sympozja, prace naukowe itp.) – a tu co ? Cisza! Gdzie się podzieli ci medyczni spece od profilaktyki, gdy chodzi o skażenie radioaktywne? A może prepartat Kelp, albo dla dzieci „Marsjanki Syrop” (70 mcg) produkują nie ci co trzeba? Zamiast profilaktyki straszą przedawkowaniem jodu byle by tylko przyswoić sobie jod radioaktywny, bo niby bezpieczniej? Ale dochodzi do niego wtedy, gdy dzienna podaż jodu przekracza 20-krotnie zapotrzebowanie dzienne, tj. 2 mg/dz. czyli trzeba by było zażyć 20 razy więcej niż pisze na opakowaniach tych preparatów. Dziękuję Pani Profesor Majewskiej, a także Piotrowi i innym bijącym na alarm. Na rządzących i wszystkie razem wzięte obłonkańcze partie polityczne w Polsce wraz z wszystkim razem wziętymi mediami (w tym podobno i polskimi) nie ma co liczyć. Oni  od 1989 r. już Polskę wspólnymi siłami zgnoili. No i kpią sobie już teraz wszyscy w żywe oczy z Narodu Polskiego.

Dr Zbigniew Hałat w RM 23.4.2011: Albo skończymy z energią A, albo ona nas wykończy

Grypa666 poleca też strony Dra Hałata…

Onanizator radiacji

Ręce opadają, głowa boli, ślepia ledwie widzą niewyspane, a tu takie kwiatki od Rodaków. Np. Wald: Czy generator ozonu może coś pomóc na radioaktywne cząstki? poniżej opis małego ozonatora dostępnego na rynku. Wald wynalazca, handlarz czy akcjonariusz onanizatora? Co najwyżej maszyna tępi wirusy zmutowane przez Daiiczi… bo od pierwszych dni Grypowicze666 wiedzą od najwyższych autorytetów zagramanicznych (gdzie się podziało oczarowanie Rodaków przez Zachód?), że nie ma rady na radiację, co ostanio potwierdzili wam polscy eksperci Prof. Majewska i Dr. Jaśkowski. Która litera niezrozumiała?

††††††††††††††††††††††††††

Skażenie globalne

Prognoza roznoszenia radioaktywnego zrzutu w oceanie

Płd. Koreańczycy noszą maski w obawie przed radiacją z Japonii

Wyciek z dołu zatkany, za to zrzucają rozmyślnie wodę skażoną do Pacyfiku

6.4.2011 – Wg TEPCO, zatkano wyciek radioaktywnej wody z dołu betonowego do morza, za pomocą 1500 litrów ciekłego szkła. Na zdjęciu z TEPCO, skażona woda nie płynie już z dołu do morza. Ale od 4.4.2011 trwa zrzucanie tzw. nisko-skażonej wody ze zbiorników siłowni, by zrobić miejsce dla b. skażonej wody, utrudniającej akcję ratunkową. Do 5.3.2011 23:00 zrzucono 5600 t tej wody.

Jod-131 w oceanie z wyciekłego paliwa – miliony razy ponad normę

5.4.2011 – Wg TEPCO, taki poziom radiacji odkryto 2.3.2011 w wycieku do Pacyfiku z pękniętego betonowego dołu k. reaktora nr 2: 300 tys. Becquerel/cm sześcienny. Poziom spadł do 200 tys. Becquerel/cm sześcienny (4.4.2011), kiedy to również zmierzono dla cezu-137 przekroczenie normy 1,1 mln razy. 13 mln Becquerel/cm sześcienny zmierzono (27.3.2011) dla jodu-131 w wodzie w turbinowni 2. Zaś radiacja z powierzchni wody w tunelu k. turbinowni  wynosiła (30.3.2011) ponad  1000 mili-Sv/godz. Wg NISA, wodę skaziło paliwo reaktora, które wypłynęło do wody.

Radiacja w wodociągach w stanach Waszyngton i Idaho

Mendia USA nazywają uczonych norweskich ignorantami?

5.4.2011 – Symulację transportu atmosferycznego skażenia z Daiiczi u zach. wybrzeży USA i Kanady 6.4.2011 i idącego na Europę, mendia w stanie Waszyngton, głównej ofierze opadów z Oregon, Kalifornią i prowincją Brytyjskiej Kolumbii (Kanada) zbagatelizowały jako równoważnik w bananie –znak, że mamy do czynienia z atomo-idiotą. Zaiste, tak powiedział do kamery uczony (?) z U. Waszyngton w Seattle. Ale w artykule na portalu tejże TV, przyznano wiarygodność instytutowi w Norwegii, autorze prognozy.

Natomiast artykuł mendialny na MyNorthWest.com osmarował niedowiarków rządowym odczytom radiacji jako teoretyków spiskowych. Tymczasem mamy niezwykle prawdopodobnie do czynienia z tuszowaniem przez rząd, faktycznie każdy większy rząd zaanagażowany w znaczne emisje radioaktywne ukrył przed publiką prawdziwe zagrożenie od wypadku – pisze IntelHub (skąd Grypa666 czerpie obficie).

Japonia przeprasza Płd. Koreę za spuszczenie ścieków A

5.4.2011 –NISA przeprosiło sąsiednie kraje, które wyraziły zaniepokojenie emisją skażonej wody w sytuacji wyjątkowej Daiiczi do Pacyfiku. NISA przeoczyła powiadomienie Korei Płn. przed faktem, a ta wyraziła obiekcję 4.4.2011. Rząd Japonii zamierza w pełni wyjaśnić swą decyzję i odpowiedzieć na pytania.

Skażenie wody w Vancouverze „nieszkodliwe”

5.4.2011 – Skażenie z Daiiczi, poziom niezmiernie niski — zapewni aminister zdrowia  za licznymi „ekspertami”, w tym polski atomo-idiota na U. Simon Fraser.

PB: Prasa niemiecka wie więcej niż moi sąsiedzi w Vancouver! A w Europie, Niemczech, Polsce… to gdzie myślicie „ciężki” pluton i uran i in. świństwo A wyląduje? Na pewno nie na księżycu.

Przegląd polityki energii A Japonii zawieszony

5.4.2011 – Rząd zdecydował zawiesić dyskusje nad przyszłością energii A w kraju do czasu pokonania kryzysu w Daiiczi. Rządowa komisja energii A traktuje wypadek jak najpoważniej, bo podważyl on podstawowe zaufanie narodu do energii A, nad którą dyskusje rozpoczęto w grudniu ubr. dalsze dyskusje zależą od rozwiązania problemu Daiiczi i nastawienia narodu. Wg szefa komisji, nie ma wątpliwości, że istnieją mankamenty w standardach bezpieczeństwa energii atomowej Japonii. Wg niego, wypadek Daiiczi będzie miał wielki wpływ na politykę rządu co do wykorzystania energii A.

PB: Tylko prostytuty lobby A w Polsce nie mają obiekcji do ludobójstwa na Narodzie i sąsiadach Polski.

Prefektura Fukuszima mierzy radiację w szkołach i przedszkolch

5.4.2011 – To w odpowiedzi na liczne telefony od rodziców. 4.4.2011 zmierzono ponad 10 mili-Sv [na ile czasu? – PB]  ok. 30 km na płn.-zach. od Daiiczi. Liczba jest dawką otrzymaną na zewn., gdyby pozostać tam 11 dni, 10 razy więcej niż norma ICRP [lobby A] 1 mili-Sv/rok. Władze mierzą przez 3 dni radiację w ponad 1400 instytucjach poza promieniem 20 km od Daiiczi.

TEPCO wlewa radioaktywną wodę do morza!!!

4.4.2011 – Zaczynając dziś [oficjalnie, nic o poprzednich emisjach do morza – PB] od 10 tys. t radioaktywnej wody (skażenie jodem-131 ok. 100 razy wyższe od normy) z bloków 1-4 i 1500 t  z bloków 5-6, żeby zrobić miejsce w zbiornikach na bardziej skażoną wodę z turbinowni 2 i pobliskiego tunelu, wstrzymującą akcję ratowniczą, TEPCO zapewnia: Jeśli ktoś jadłby owoce morza z pobliża Daiiczi codzień przez rok, dostałby dawkę 0,6 mili-Sv, a dopuszczalna dawka roczna wynosi 1 mili-Sv. (Przekład na jęz. ludzki: ponieważ obliczenia ryzyka dla zdrowia są sfałszowane przez lobby A o wpółczynnik 100-1000, delikwent dostanie roczną normę już po paru dniach konsumpcji! Gudbaj owocki Pacyfiku i plaże Vancouveru… – PB] Wg rzecznika rządu, Edano, rząd zatwierdził wylewanie pomyj A do Pacyfiku, bo usunięcie skażonej wody z bloku 2 jest pilniejsze. [Teraz będzie już rachunek mniejszego zła, bo wszystko, co zrobią, będzie groźne dla Japonii i globalnej wioski – życie starszych w strefie skażonej kontra tych niepoinformowanych o skażeniu poza strefą, życie samurajów-ratowników kontra miliony istnień na półkuli płn. itd… – PB]. W tym wypadku Edano był nawet detaliczny, ta,i to musi być grzech spuścić atomową truciznę do Pacyfiku: akcja wyjątowa dla bezpieczeństwa siłowni. Rząd nakazał TEPCO monitować radiację w wodzie morskiej i śledzić jej skutki na środowisko.

PB: A Bein poleca rzondowi japońskiemu (i „polskiemu”) i lobby A wypijać tę wodę i szczać sobie z powrotem w gęby, żeby nie wyszło do otoczenia. Żadna dawka nie jest bezpieczna! Wszystko dla naszego bezpieczeństwa, tylko nie globalna rozbiórka siłowni A!

Co najmniej 100 nie chce opuścić strefy skażonej

4.4.2011 – W strefie 20 km wokół Daiiczi, ludzie odmawiają opuszczenia domów, dochodzą do swej trzody i zwierząt domowych. Mężczyzna lat ok. 70 nie chce zostawić swego psa, żona zgodziła się na swą ewakuację z domu 19 km na płd. od Daiiczi. Inny starszy, deklarujący się antyatomowo, woli zostać, bo zostało mu niewiele lat życia.

Woda morska nadal wysoce skażona

4.4.2011 – Wg TEPCO, 330 m na płd. od zrzutu wody do morza z reaktorów nr 1- 4, jod-131 jest na poziomie 630 razy wyższym od normy, w porównaniu z rekordem zanotowanym w ub. tygodniu: 4385 razy ponad normę. Natomiast 30 m od zrzutu z reaktorów 5 i 6  jest  240 razy ponad normę (3000 razy w ub. tygodniu). Wg ministra zdrowia, w rybie złowionej w wodach przybrzeżnych prefektury Ibaraki na płd. od Daiiczi, znaleziono 4080 Bq/kg ryby, co nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Niemniej jednak minister ustanowi tymczasowe normy jodu-131 w owocach morza jak najszybciej.

PB: Wiadomo, że norma będzie zaniżona 100-1000 razy, bo taki błąd mają oficjalne metody obliczeniowe narzucone światu przez lobby A. Widać jaskrawie w oszacowaniu ofiar śmiertelnych Czarnobyla: ok. 6 tys. osób wg Lobby A, dobrze ponad milion tylko do końca r. 2004 wg metod zweryfikowanych empirycznie – współczynnik oficjalnego „błędu” eugeników: co najmniej 150

Skutki Czarnobyla na Korsyce – ukryte

Nina2: Na moim blogu ostatnio sprawozdanie z afery na Korsyce po Czernobylu (z linkami): rzad milczal, zaalarmowal weterynarz ze krowy ronia, mleko skazone a ludnosc choruje na tarczyce calymi rodzinami. Sprawa o zatajenie info ciagnie sie do dzisiaj.

Rząd Japonii ukrył dane o skażeniu

4.4.2011 – Rząd nieujawnił prognoz komputerowych SPEEDI (16.3.2011) wysokich poziomów radioaktywności w strefie ponad 30 km od Daiiczi. SPEEDI założył ciągłe emisje przez 24 godz. od północy 14.3.2011 na podst. dostępnych danych. Rząd ujawnił prognozę 23.3.2011, pokazując przepływ substancji radioaktywnych na płn.-zach. i płd.-zach. od Daiiczi, przekraczających dawkę 100 mSv w niektórych rejonach poza strefą 30 km dla osób przebywającyh na zewn. przez 24 godz. 12-24.3.2011. To jest 100 razy więcej niż 1 mSv/rok wg zalecenia ICRP [lobby A]. Wg Komisji Bezpieczeństwa Nuklearnego, nie ujawniła ona wyników, bo nieznane były ilości emisji z Daiiczi. Wg professor emerytowanego Szigenobu Nagataki z U. Nagasaki, rząd powinien ujawniać więcej danych o zagrożeniu możliwą ekspozycją  na radiację i sporządzić plany ewakuacji i in. środki wraz z obywatelami.

Kto co z A?

Nina O: Mapa, kazdy kraj po kliknieciu wyswietla: ile reaktorow, % elektrycznosci w ten sposob produkowanej, projekty na przyszlosc (czy wychodzi z atomu jak Wlochy i teraz Niemcy) czy przeciwnie, jak Polska, chce je budowac.

USA i UE obniżają poprzeczkę na radioaktywne żarcie

Krytyka agencji nuklearnej Japonii za brak wyjaśnień

6.4.2011 – Władze lokalne i spółdzielnie rybackie w prefekturze Fukuszima skrytykowały  rząd za bral ostrzeżenia o spuszczeniu wody radioaktywnej z Daiiczi do morza. TEPCO rozpoczęło zrzucać tę wodę 4.4.2011. Następnego dnia, federacja rybaków Fukuszimy zawiadomiła o swym zaniepokojeniu agencję bezpieczeństwa nuklearnego NISA, prosząc o ocenę skutków na owoce morza. Zespół NISA w prefekturze twierdzi, że nie zwracali się do nich miejscowi i nie planuje wyjaśnień. Zadaniem zespołu jest wzmocnienie informacji dla mieszkanców po awarii Daiiczi. Władze miasta Iwaki, największego portu rybackiego w prefekturze Fukuszima,  jak i spółdzielnie rybackie mówią o wzrastających obawach społeczeństwa. Odpowiedzialna za bezpieczeńtwo radiologiczne NISA nie skontaktowało się z nimi.

PB: Japoński zbrodniarz masowy A, jaśnie wielmożny SS-yn Pan „Profesor” Zbigniew Jaworowski w akcji.

Rybacy w prefekturze Ibaraki zawieszają połowy

…po znalezieniu cezu-137 ponad normę w złowionych rybkach. Ibaraki leży na płd. od Daiiczi. Wcześniej w bieżącym tygodniu znaleziono 526 Becquereli cezu-137 na kg ryby. Agencja prasowa NHK stwierdziła zaprzestanie połowów przez większość spółdzielni rybackich, bo połowy odrzucialiby kupcy i sprzedawcy, a cena paliwa nie uzasadnia łowienia przy spadających cenach owoców morza. Wg szefa federacji rybaków, nie wolno łowić w skażonych wodach o nagli on rząd centralny i TEPCO, by szybko zatrzymali wycieki radioaktywnej wody.

††††††††††††††††††††††††

Po trzęsieniu 7.4.2011

TEPCO: Bez problemów po najnowszym trzęsieniu

8.4.2011 – Wg TEPCO, najnowsze trzęsienie nie wyrządziło  szkód na terenie Daiiczi.  Ewakuaowano wszystkich ratowników w miejsce bezpieczne, nie ma doniesień o obrażeniach, a zasilanie w prąd nie zostało przerwane.

Skutki po-trzęsienia siłowniami A w Japonii

8.4.2011 – 2 z 3 linii energetycznych do siłowni w Onagawa, gdzie 3 baseny zużytego paliwa na krótko straciły chłodzenie, nie były jedyną ofiarą po-trzęsienia 7.4.2011. W Daiiczi i Daini, także nie było odczytów podwyższonej radiacji po po-trzęsieniu, ale siłownia Higaszidori doznała od po-trzęsienia odcięcia prądu ze wszystkich linii zasilających, włączyły się jednak dizlowskie generatory. Podczas po-trzęsienia, reaktory były zamknięte na przegląd, a chłodzenie basenów zużytego paliwa nie doznało awarii. Zakład utylizacji paliwa A w Rokkaszo też stracił całe zewn. zasilanie w prąd  i włączył awaryjne generatory. Ne było problemów w Tokai Daini. Wszystkie ww. siłownie wyłączyły reaktory po 11.3.2011.

Trzęsienie 7.4.2011 uszkodziło  Onagawa

Wg Tohoku Electric Power Company, 7.4.2011 wieczorem silne trzęsienie ziemi spowodowało wylanie się części wody z basenów przechowalnikowych. Woda została rozlana na podłogę we wszystkich 3 budynkach reaktorów Onagawa (prefektura Mijagi). Ilość wody rozlanej to najwyżej 3,8 litra. Wykryto wycieki wody w 5 innych miejscach, w tym wewn. budynków  reaktorów. Urządzenia zabezpieczające uległy uszkodzeniu w turbinowni 3. Problemy te nakładają się na zerwnie 3 z 4 linii zasilających Onagawa w prąd.  Zostala tylko jedna linia do  podtrzymania układów chłodzenia. Nie uległ zmianie poziom promieniowania wokół zakładu.

TEPCO przejrzy siłownię Daiiczi po po-trzęsieniu

8.4.2011 – Choć ni ema widzocznych szkód od po-trzęsienia 7.4.2011, TEPCO przeprowadzi dokładne inspekcje zakładu, a k. reaktora 2 – betonowego rowu wypełnionego wysoko radioaktywną wodą, czy nie popękał. Firma zrzuci ostatnie 300 t lekko radioaktywnych ścieków do oceanu i rozpocznie pompować w opróżnione zbiorniki wysoce skażoną wodę, która zalała turbinownię 2.  TEPCO skończy też (8.4.2011) zrzucacać 1500 t stosunkowo nisko skażonej wody z dołów drenażowych bloków 5 i 6. Firma kontynuuje wtrysk azotu w reaktor 1, by zapobiec wybuchowi wodoru.  Po-trzęsienie nie miało wpływu na te prace. Pręty paliwowe są do połowy obnażone w rdzeniu reaktora 1 po stracie chłodziwa.

PB: Taa, na pewno… firma wejdzie do uszkodzonych już przedtem budynków i reaktorów na inspekcje dodatkowych szkód. Radiacja z basenu 4 już od momentu wybuchu (wciąż tajemnica, kiedy) niepozwala zbliżyć się do do ruin, fotki robią zdalnie. W rowach i dołach zaś zalega fanstastycznie skażona woda, że instrumenty stają dęba. Jak i kto ma robić te „inspekcje”? Z każdym doniesieniem jest coraz bardziej oczywiste, że to przedstawienie.

††††††††††††††††††††††††††

W Daiiczi

Reaktor 1 stracił chłodzenie 11.3.2011

8.4.2011 – Wg niepublikowanych danych uzyskanych przez agencję prasową NHK,  awaria chłodzenia reaktora 1 w Daiiczi mogła spowodować wybuch wodoru we wczesnym stadium. Wg danych, ok. 7 godz. po trzęsieniu 11.3.2011, poziom wody wewn. reaktora spadł do 45 cm nad prętami paliwowymi, tj. 1/10 normalnego. Pręty zostały obnażone 11 godz. później. Poziom wody w reaktorach 2 i 3 utrzymano ok. 4 m ponad prętami dzięki awaryjnym generatorom prądu, pomimo odcięcia zasilania zewn. Obnażenie prętów zajęło 1,5 – 3 dni. Wg prof. Naoto Sekimura z U. Tokijskiego, chłodzenie reaktora 1 i następnie obnażenie prętów mogło wywolać wybuch wodoru już następnego dnia.  TEPCO ujawniło dotąd dane tylko z dnia po trzęsieniu.

PB: Mamy raport, że działały generatory awaryjne 2 i 3. Więc wbrew niektórym doniesieniom, domniemane tsunami nie uszkodzilo w Daiiczi wszystkich generatorów.

Radiacja wysoka mimo zatkania dziury

7.4.2011 – Radiacja w morzu k. reaktora 2 utrzymuje się na wysokim poziomie nawet po zatrzymaniu wycieku. TEPCO potwierdziło 6.4.2011 zatkanie przecieku wodą szklaną, ale mimo to wykryło 5600 Bequerel  jodu-131 na cm sześc. w próbkach wody morskiej pobranych przy wlocie wody k. reaktora 2 (6.4.2011 7:40)., tj. ok. połowa poziomu z dnia poprzedniego, ale wciąż aż 140 tys. razy powyżej  normy bezpieczeństwa. Na tym samym miejscu 5.4.2011 zmierzono radiację 280 tys. razy ponad normę. Poziom jodu-131 jest alarmujący w tamtym miejscu od 2.4.2011, kiedy TEPCO wykryło przekroczenie normy 7,5 mln razy. Za wcześnie stwierdzić, czy spadek radiacji spowodowało zatkanie wycieku.

PB: Będą teraz hipnotyzować nas jodem i dziurą w kanalizacji, a pluton, uran, cez, stront i setki in. niebezpiecznych izotopów, na które nie ma lekarstwa, lecą i płyną w świat z Daiiczi.

Usuwanie wysoce radioaktywnej wody potrwa

7.4.2011 – Trzeba najpierw dokładnie sprawdzić zbiorniki opróżnione z lekko radioaktywnej wody, czy nie mają pęknięć.

PB: Mendia podkreślają zatkanie dziury w dole betonowym — niewiadomo jak skuteczne i czy nie ma innych. Już nie trza gadać o spuszczeniu 11 tys. t. ściekow A do Pacyfiku, reakcjach łańcuchowych  w uszkodzonych rdzeniach reaktorów i basenach szmelcu A, o przyczynach wyciekow do łatanych rowów: uszkodzenia osłon reaktorow. Lobby A i ich lokaje, TEPCO i rząd Japonii  b. dbają  o nasze bezpieczeństwo radiologiczne. Wg popapranej definicji lobby A, klasyfikują teraz ścieki i śmieci A na mniej i bardziej, tymczasem każda dawka jest niebezpieczna. Dziś słyszałem w telewizornych łaktualnościah, że w 1-ych eksplozjach pofrunęło paliwo A na milę (1,6 km). Ale ne ma problema, buldożer zagrzebał.  Tak będą grzebać i tuszować już nieprzerwane problemy (z zasad fizyki A niedebilnej) do końca rozpadu izotopu zet z Daiiczi – miliony lat. Dziwne, że było następne tapnięcie płyt pod morzem 40 km od brzegu Honszu, a nic o skutkach na oslabione konstrukxje w Daiiczi (i może Daini i in. siłowni A).

Azot do reaktora, skażona woda do Pacyfiku

7.4.2011 – Wg TEPCO, ciśnienie wewn. osłony reaktora 1 podniosło się z wprowadzeniem  azotu, rozpoczętym 7.4.2011 dla zapobieżenia eksplozji wodoru. Obnażone brakiem chłodziwa, pręty paliwowe w rdzeniu reaktora rozkładają wodę na tlen i wodór, grożąc eksplozją. TEPCO wprowadziło  413 m3 azotu do 7.4.2011 17:00,   podnosząc ciśnienie w kotle o 0,2 [niepodano jednostki – PB] z 1,76. Azot będzie wprowadzany przez następne 6 dni i TEPCo bada podobne rozwiązanie dla reaktorów 2 i 3.

TEPCO przyznaje, że poziom wody wysoce skażonej w tunelu betonowym z reaktora 2  podniósł się o 5 cm przez 24 godz. do 7.4.2011 7:00, być może wskutek zatkania wypływu tejże wody do oceanu przez zatkaną dnia poprzedniego szczelinę w betonowym dole. Poziom wody jest 1 m poniżej poziomu terenu i firma dogląda go, by nie nastąpił przelew do morza. TEPCO wypompowało dotąd ok. 7300 t nisko-skażonej wody ze zbiorników, by zrobić miejsce na wysoce skażoną wodę. Do 8.4.2011, TEPCO resztkowe 700 t wody do oceanu.

TEPCO wstrzyknie azot w reaktor 1

6.4.2011 – Wstrzyknięcie azotu dziś ma zapobiec ewentualnej eksplozji wodoru wytworzonego z uszkodzonego paliwa i wody rozlożonej na tlen i wodór od radiacji. Wybuchy wodoru w reaktorach 1 i 3 w ub. miesiącu zniszczyły budynki reaktorów, powodując emisje skażonej pary. TEPCO wprowadzi łącznie 6 tys. m sześc. azotu przez okres 6 dni, po weryfikacji z rządem procedury, która grozi emisjami radioaktywnej pary i gazów z kotła reaktora.

Pluton wykryty w glebie Daiiczi

6.4.2011 – Wg TEPCO, 25-28.4.2011 pobrano próbki z 4 miejsc w odległ. ok. 500 m od reaktora 1 i zbiorczego zimnego składu zużytych prętów, do analizy przez niezależną organizację. 1-sza próbka wykazała 0,26 Becquerel plutonu-238 na 1 kg gleby, zniżka o ok. 50% z poziomu zmierzonego 21-22.3.2011. Wg TEPCO, poziom jest tak niski, że nie zagraża zdrowiu człowieka. Poziom niemal równa się temu zwykle występującemu w glebie Japonii po globalnych próbach atmosferycznych broni A. Wg TEPCO, reaktor nr 3 w Daiiczi ogrzewa paliwo uranowo-plutonowe, ale nie można ustalić, który reaktor emitował pluton, gdyż produkują go także pozostałe reaktory opalane uranem.

Inż. od reaktorów, Arnie Gundersen w CNN 5.4.2011

 • reaktor 2 miał WEWNETRZNA eksplozję wodoru, więc osłony są zniszczone, ale budynek cały i wygląda ok dla laika;
 • betonowy dół załatany, ale ciągle wpływa doń wysoce radioaktywna woda z uszkodzonego rdzenia reaktora 2;
 • zrzucanie wody „słabo radioaktywnej” + wycieki ogromnie radioaktywnej wody do Pacyfiku to nie bagatela, jak chciałoby TEPCO.

Radiacja w Daiiczi tak ogromna, że przyrządy niedziałają

5.4.2011 –  Wg monitującego radiację w Daiiczi, ratownicy wystawieni są na niezmierzalne poziomy napromieniowania.  Ni emogą wejść z tego powodu do budynków reaktorów 1-3. Nawet na zewn. radiacja przekracza 100 mSv [na ile czasu? -PB]. Kałuże i strumienie skażonej wody są na całym terenie reaktorów i monitujący od razu sprawdza radiację po natknięciu się na nie, bo wizualnie niewiadomo. B. martwi się on o bezpieczeństwo ratowników. Skażona woda i niemożność usunięci ajej dotąd wstrzymały akcję ratunkową. Monitujący jest sfrustrowany: to tak jak patrzyć na górę i nie móc zrobić pierwszego kroku.

4.4.2011

 • Wyciek radioaktywnej wody podtapia generatory, zagrażając reaktorom 5 i 6

 • Oficjel TEPCO płacze oznajmiając opróżnianie zbiorników do oceanu

NISA: Wstrzymanie wycieku w Daiiczi potrwa miesiące

4.4.2011 – Pełny ratunek Daiiczi zależy od przywrócenia systemow chłodzenia. W turbinowni i  tunelach kabli elektr. znaleziono wysoce radioaktywną wodę wyciekającą do morza. Usunięcie wody przy ochronie ratownikow od radiacji potrwa kilka miesięcy. Komisja Bezpieczeństwa Nuklearnego również oszacowała okres ratunku na miesiące.

Poziomy radiacji maleją lub pozostają bez zmian

4.4.2011 – Chodzi o miejsca wokół Daiiczi. W mieście Fukuszima ok. 65 lm na płn.-zach. wykryto 2,51 mikro-Sv/godz. W Korijama w tejże prefekturze Fukuszima, 2,21 mikro-Sv/godz. Obie liczby ponad normalnym poziomem 0,04 do 0,06 mikro-Sv/godz., ale mniej niż 3.4.2011. W Kita-Ibaraki 0,49 mikro-Sv/godz. i w Sendai (prefektura Mijagi) 0,07 mikro-Sv/godz. Ponadnormalne poziomy radiacji wykryto też m.in. w dzielnicy Tokio, Szinjuku i miastach prefektur Toczigi, Gunma, Saitama, Cziba i Kanagawa. Wg władz, poziomy te niezagrażają zdrowiu.

Rząd Japonii chce dochodzić ws. Daiiczi

3.4.2011 – Niezależne ciało powinno jak najszybciej zbadać wypadek nuklearny Daiiczi, by zapobiec powtórce – powiedział główny rzecznik, Edano. Wg niego, eksperci Komisji Bezpieczeństwa Nuklearnego i in. organizacji Japonii pracują nad problemem, a rząd chce szybko rozpocząć śledztwo, które nie przeszkodziłoby w akcji ratunkowej. Śledztwo powinna prowadzić grupa niezależna, wysoce obiektywna, z udziałem rządu, TEPCO i bezpieki nuklearnej Japonii.

†††††††††††††††††††††††

Rozrachunki A – szczeropolskie i zagramaniczne

Zmowa atomowa

Dr Jerzy Jaśkowski: Pan profesor Zbigniew Jaworowski rozpowszechnia nieprawdziwe informacje

Fejleton radio-polityczny na okazję żydo-masońskiej walki o waadzę Kanady

Pij i żryj radioaktywność, goju, jak odmawiasz scypionek!

Piotr Bein 6.4.2011

Norma federalna USA ogranicza radioaktywność jodu-131 w wodzie pitnej do  3 piko-Curie na litr, lecz wykryto poziomy wielokrotnie wyższe w wodzie deszczowej w Kalifornii, Idaho, Minnesocie, Ohio, Pennsylwanii i Massachusetts. Skażenie znaleziono też w mleku w stanie Waszyngton. Wg agencji od żarcia USA (EPA), wcinanie ryb z Japonii  o skażeniu 24 razy powyżej limitu federalnego USA,  niestanowi zagrożenia dla zdrowia.  Przedtem wciskali Amerykanom wodę pitną 181 razy pponad dopuszczalną normę skażenia radioaktywnego. Ta sama agencja z globo-eugenikami wciskała Amerykanom broń biologiczną – szczepionki na świnioka.

Równie żydomasoński rzont Canady wciskał scypionkę na H1N1, niedawno zakupił tej bio-broni na całe 10 lat, a w Brytyjskiej Kolumbii przestał mierzyć radiację z Daiiczi specjalnie zmoblizowanymi na tę okazję wozami, bo skażenie jest na zbyt niskim poziomie. jak nie mierzą, to skąd  znają poziom? Jak debilnie można mówić do ludu? Te same zbrodniczo kretyńskie waadze dopuściły skażone cezem mleko do konsumpcji przez ciężarne, karmiące, niemowlaki i dzieci.

W czasie kryzysu radiologicznego Daiiczi, agent kompleksu jot Ingnatief z opozycji w parlamencie w Ottawie zmontowal szykowane latami odsunięcie premiera Harpera (też mason, na propozycje O-bomby ataku na Libię wybąkał potulnie eee… zgadzam się z prezydentem USA) od władzy i zamknięcie parlamentu, na podstawie lipnego oskarżenia o… a jakże, holokaust, tylko że na Indianach. Ignatief to potomek żydo-wykonawców czerwonego terroru żydo-bolszewików w Rosjii. Ignatief nie mieszkał nawet w Kanadzie, tylko w żydo-norze nowojorskiej przed nagłym pojawieniem się na scenie politycznej Kanady. Vancouver pije wodę z otwartego do atmosfery jeziora w pobliskich górach, cały kraj (i Japonia) polega na łososiu i in. owocach Pacyfiku łowionych przez flotę Kolumbii Brytyjskiej i hodowanych w sadzach przybrzeżnych. Wszystko wziął szlag a ten żydo-palant ani słowa, tylko jak dziadowie bawi się w rjewolucje pałacowe, otoczony debilami zielonych i socjalistów. Co SS-yn ma w zanadrzu dla śpiących błogo Kanadyjców?

Zajączek i myszka A – wielkanocny prezent Grypy666  dla rządu wonTuSSka, (p)osłów na Sejm i polskich atomo-idiotów

Budowniczy mieszaczy odpadów radioaktywnych, niezbędnych do zapobieżenia eksplozjom w zakładzie utylizacji A w Hanford, stan Waszyngton, USA, przyznają, że urządzenia są wciąż niesprawdzone pomimo nakładów setek mln $ i 10 lat pracy. Hanford od lat boryka się z problemami: początkowy start planowany na rok 2018 ulega ciągłemu opóźnianiu z powodósw technicznych i bezpieczeństwa, a koszt oszacowany na 4 mld $ potroił się. Projekt miał rozwiązać problem ok. 200 mln litrów odpadów A z 40 lat produkcji broni atomowej, przechowywanych w starzejących się, cieknących zbiornikach. W krytyków, zakład po ukończeniu może być zagrożeniem radiologicznym i nie móc utylizować planowanej ilości odpadow, być niebezpiecznym dla środowiska i kosztować jeszcze więcej. Zakład jest w budowie mimo braku szczegółów końcowych. Próby przez rząd wykazują możliwość awarii urządzeń lub zatykania rur w częściach zakładu tak radioaktywnych, że żaden człowiek ani maszyna nie zdoła wejść i dokonać reperacji. Zakład ma być otwarty w 2019, z 10-letnim opóżnieniem.

Pracownicy Hanford szukają radioaktywnej myszy, złapawszy radioaktywnego królika. Oba zwierzaki zostawiły radioaktywne odchody, prawdopodobnie zjadłszy lub wypiwszy z tego samego źródła skażenia cezem. Zastawiono ok. 60 pułapek na myszy, ale 2 schytane nie są radioaktywne. Z 18 złapanych królików, 1 był skażony, więc go zabito i umieszczono z radioaktywnymi odpadami.

Do Mirka Dakowskiego po chrześcijańsku, pod spadającym plutonem i uranem

Piotr Bein 6.4.2011

Po co się wliczyć do zbrodniarzy przeciw Narodowi i ludzkości?

Do Mirka Dakowskiego, od lat sprzymierzenca przeciw A np. w Zielonych Brygadach, gdzie obaj wspolpracowalismy, wyciagam po chrzescijansku reke, jesli odwola opublikowane bzdury nt. Daiiczi i skazenia oraz przeprosi za nazwanie mnie zdrajca po 10 IV.

Dr Jaśkowski zebral w niedawnym liscie otwartm dosc inkryminacji na Jaworowskiego, by postawic zbrodniarza przeciw Narodowi i ludzkosci przed trybunalem. Moje analizy i krytyki tego i in. lokaji lobby A sprzed lat, większość w Zielonych Brygadach i potem na necie, dołożą się. Nie chcialbym, zeby Mirek znalazl sie w tej samej kategoriii przez nieprzemyslane teksty. O ile wiem konspiracja zbiera nazwiska.

Dzięki Bogu za Prof. Majewską i Dra Jaśkowskiego (znów) i za mądrych zza granicy (od lat)

Podobnie jak za swinioka, glosy Prof. Majewskiej i Dra Jaśkowskiego dodaja Polakom ogromnego autorytetu wczesniej opublikowanym na Grypa666 i piotrbein.wordpress.com opiniom Dra Busby (LLRC i EMRC) i Tedda Weymana (UMRC). Halas o tabletkach jodu jest podobny do wymachiwania geigerami: odwrocic uwage od najgorszego: uranu, plutonu i dzisiatkow b. groznych izotopow emitowanych z Daiiczi juz w sposob ciagly na skale bezprecedensowa. Jod nie pomoze na I-131, przyczepiajacy sie do krwinek, a co mowic o alfabecie izotopow w opadach z Daiiczi?

Ile Hiroszim?

W Czarnobylu o ile wiem wybuchla radioaktywna konstrukcja i flaki pustego reaktora bez paliwa i bez zuzytych pretow skladowanych gdzie indziej; w Daiiczi kopci sie i wycieka (teraz będą rozmyślnie spuszczać) do Pacyfiku rownowaznik 8 reaktorow (4 uszkodzone topiace sie reaktory + 4 baseny z paliwem zuzytym); wg niektorych, rownowaznik Curie przecietnego reaktora to 1000 bomb hiroszimskich. Porownywać do Hiroszimy jest jednak niecelowe, bo:

 • przypieczetowujemy koncepcje zagrozenia od promieniowania zewn. zamiast istotnego w przypadku Daiiczi – wewnetrznego;
 • nie znamy globalnych skutkow pylow i gazow promieniotworczych z Hiroszimy;
 • teraz jest pare razy wiecej ludnosci globalnie;
 • z Daiiczi kurzy sie pluton z pretow wypalonych, znacznie grozniejszy nawet od uranu.

Co na nas leci?

We WSZYSTKICH zawartościach reaktorow i basenow niszczonych w Daiiczi  jest pluton, ktorego MILIARDOWA (najczesciej podaje sie milionowa) czesc grama zabija. Przecietny reaktor uranowy wytwarza ok. 250 kg plutonu i to jest w basenach i czesciowo w reaktorach, gdzie juz paliwo pracowalo. W reaktorze 3 jest paliwo plutonowo-uranowe. Nie mowimy o ok. 500 pretach na reaktor jak blednie (m.in.) pisze Mirek Dakowski, tylko ok. 500 ZESTAWOW pretow po ok. 1800 pretow kazdy = ok. 1 mln. pretow na reaktor = ok. 8 mln pretow w 4 basenach i 4 reaktorach!!! Nie na darmo Rosja, Płd. Korea, rybacy japonscy i wladze miast nadmorskich Japonii zakwestionowały celowe spuszczanie ściekow A z Daiiczi do Pacyfiku — jakby dotychczasewe emisje do atmosfery nie były zabójcze!!

Przelewanie coraz bardziej zabójcze radiologicznie

Ustalono procedure ratunkowa na nastepne miesiace (lata?): dolewanie wody, odlewanie zebranej tejze do zbiornikow, wypuszczanie ze zbiornikow do Pacyfiu. Proces zapoczatkowali oproznieniem do oceanu zbiornikow z „mniej radioaktywna” woda z procesu produkcji energii A przed tsunami. Z Daiiczi zanosi się na największe nie-militarne skażenie radiologiczne w historii ludzkości. Dla ratowania od większego zła, które wg specjalistow jest i tak nieuniknione (stopienie 4 reaktorów i co najmniej niektórych z 4 basenów ze szmelcem A), będą przelewać „nieco radioaktywne” ścieki z jednego zbiornikak do innego, aż zabraknie pojemności na „bardziej skażoną” wodę itd. aż trzeba będzie otworzyć kurek do Pacyfiku. jeszcze parę tygodni temu mowili o odkladaniu „lekko skażonej” wody do wspólnego basenu szmelcu A, nr 7, z ochłodzonymi prętami, a dziś wypróżniają tę wodę do morza! tak będzie z „ratowaniem” reaktorow.

Fizyk A wie, że raz zaczęta reakcja łańcuchowa (co najmniej w 1 reaktorze, wg Arnie Gundersena, jednego z niewielu specjalistów A, który mówi sensownie i to co trzeba)  jest nie do zatrzymania. Po eksplozjach w Daiiczi paru fizyków rozpoznało początek trwającego do kilku tygodni rozwoju reakcji łańcuchowej i w koncu stopienia się uszkodzonych reaktorow (4 sztuki). Do tego basen 4 z wyschłym śmieciem, ktory jesli jeszcze nie, to niebawem sie stopi aż do Australii. Jeśli uda sie uruchomic system chlodzenia, już częściowo zatkany osadem z soli z wody morskiej, pompowanej w desperacji na poczatku, rdzenie reaktorow, ich oslony sa zniszczone lub powaznie uszkodzone, wiec powrotna woda chlodzaca bedzie niezwykle radioaktywna. Będą ją zrzucać do Pacyfiku miesiącami? latami?

Żydo-Stuxnet

Osobnym tematem jest podejrzenie US-raela o Stuxnet w Daiiczi, co finalizuje Andrzej Szubert do globalnej akcji i bedzie niebawem na Grypa666,wordpress.com i piotrbein.wordpress.com (patrz takze poprzednie teksty na ten temat na obu blogach – uzyj wyszukiwarki wewn.).

Dr Jaśkowski:przypieczetowujemy koncepcje zagrozenia od promieniowania zewn. zamiast istotnego w przypadku Daiiczi – wewnetrzengo. To prawda,  ale wtedy chodziło o przybliżenie zagrożenia promieniowaniem. proszę pamiętać, że w 1986 r. oficjalnie żadnych katastrof nie było. Nawet fakt, że Czarnobyl to kopia Windscale [zatuszowana katastrofa atomowa w W. Brytanii] nikt nie wiedział. Oczywiście teraz chodzi głownie o wewnętrzne, ale po Czarnobylu także o to chodziło i w dodatku możemy to już sprecyzować wewnętrzne- układ oddechowy. Pokarmowy ma zdecydowanie mniejszy wpływ.
– nie znamy globalnych skutkow pylow i gazow promienotworczych z Hiroszimy; – jest pare razy wiecej ludnosci globalnie. Nie tylko globalnie, Hiroshima to  w sumie ok 150 000 a teraz samo miasto to 300 000 a strefa to ok 2 miliony.
– z Daiiczi kurzy sie pluton z pretow wypalonych, znacznie grozniejszy nawet od uranu; Tak to prawda.

Rozprawa dyscyplinarna [przeciw Jaśkowskiemu] byla mysle oznaka leku propagandystow, bo watpie, ze Jaworowscy rozumieja powyzsze – tak chodziło o wyciszenie sprawy ponieważ w tamtym czasie byłem jedynym pracownikiem uczelnianym po stronie protestów, słynna głodówka w Gdańsku. A oni ciągnęli  sprawę w czasie.

Skażenie Kolumbii Brytyjskiej (chałupa Grypy666 i milionów in. zwierzaków, mniejsza z ludziowcami)

Wg atomisty prof. Krzystofa Starosty [zapis z oryginału – PB] z U. Simona Frasera w Vancouver  (5.4.2011), skażenie wody deszczowej maleje, co wg niego znaczy koniec emisji z Daiiczi lub zmiana cyrkulacji atmosferycznej. [Jeśli prosor czyta na bieżąco doniesienia i podsumowania techniczne to wykluczyłby to pierwsze. Na samym początku kryzysu nadawal w tutejszej telewizorni jak prosor Jaworowsky w Polsce – PB.]

Na wykresie Starosty jod-131 w vankurewskiej deszczówce  szczytował 20.3.2011 na poziomie 12 Bq/litr, z zera do 18.3.2011 [kiedy to uszczelniałem chałupę na zewn. bombardowany b. ciężkim plutonem i uranem chroniąc jądra jedną dłonią oraz zbeształem żonę że wylazła na zewn. z jajkami – PB]. Zaś 29.3.2011 wg Starosty poziom spadl do nieco ponad 3 Bq/litr.

Nie tak chopla z zielskiem morskim. 15.3.2011 miało zero jodu-131, a już 22.3.2011 aż 310 Bq/kg suchej masy, 28.3.2011 aż 380 Bq/kg. [Efekt zwany bio-akumulacja panie psorze, podobnie wdychane przez Krzystofa nano-bomby plutonowe i uranowe akumulują mu siem w pucach itp. – PB.] Po Czarnobylu podobne próbki zielska z plaży w Vancouwerze miały 4500 Bq/kg suchej masy.  [Czemu wielce uczony pan psor z Polin nie bada powitrza i nie powi nam ile pyłków na dobę wdychamy uranowo-plutonowych? – PB.] Chyba tylko dziwka lobby A jak Starosta mogła podsunąć dziennikarzynie: Wg agencji ochrony środowiska USA (EPA), konsumpcja 1 kg wodorostów o bieżącym pozimomie promieniowania byłoby równoważne 1 zdjęciu rtg zębów. [Pięści się zwijają do zębów Starosty, ale postaram się opanować… Gębę se prześwietlam za zgodą własną – a co ona ma do radiacji wewnętrznej z wdechniętych i spożytych drobin z Daiiczi? Jaki palant jeszcze cytuje EPA, FDA i in. wspólników w eugenice i mordach globalnych przez kompleks jot: 11 IX, świniok, delegalizacja normalki… chyba tylko kolega popaprańca Jaworowskiego na Kanadę Zach. Starosta nie rozumi prac ECRR, setek paiperów od uczonych z Rosji po Czarnobylu? Jeśli taki przygłup jest profesorem w Kanadzie, kim jest pedofil i pseudo-nałukowiec Bein w tym samym mieście? – PB.]

Starosta nie wiedział, jak pogodzić swą ignorancję o globalmnym rozpraszaniu i bio-akumulacji z opinią swego guru, MAEA, pomylonego o 100-100 razy w obliczeniach zagrożenia radiologicznego, więc szrajber pisze: Tymczasem MAEA wciąż nazywa sytuację w Japonii bardzo poważną 3 tyg. po uszkodzeniu siłowni Daiiczi przez trzęsienie i tsunami. [Dla telewizornych ludziowców jak Starosta i pismak vankurewskiej gazety, zaiste siły natury poslały brudną bombę radiologiczną na cay świat. Dla Grypowiczów666, wkrótce podsumowanie wstępnego dochodzenia ws. Stuxneta w Daiiczi i apel do świata o przejęcie śledztwa – PB.].

Na koniec nasze tu giewu zapewnia poprzez naczelnego wspólnika niedoszłego zamachu na ludzkość przez „pandemię” H1N1: Dotąd nie ma zagrożeń dla zdrowia dla ludzi mieszkających w in. krajach od radioaktywnych substancji  wyemitowanych do atmosfey z japonskich silowni, uaktualnia Światowa Organizacja Zdrowia.

††††††††††††††††††††

Na tropie SS-ynów od US-raelskiego Stuxneta

Stuxnet a Daiiczi

20.3.2011, tłumaczenie z japońskiego na angielski, a z ang. na polski – Piotr Bein 10 IV 2011

Sterowniki reaktorów Daiiczi były już zarażone Stuxnetem, wg doniesień z października 2011. To nie spekulacja, tylko zanotowane wydarzenie długo przed trzęsieniem. Szef MAEA, Japończyk, ostrzegł przed wirusem jako zagrożenie dla jakiegokolwiek reaktora. Sterowniki Siemensa odmówiły posłuszeństwa, pod wpływem Stuxneta zaprojektowanego na to. Stuxnet atakuje programowalne sterowniki logiczne, sterujące automatycznymi finkcjami jak wyłączanie i chłodzenie. Te systemy wysiadły. Po doniesieniu o problemie miesiące naprzód, można się go spodziewać znowu, bo obsługa nie wykona testu, czy chłodzenie się włączy automatycznie po spadku poziomu wody w rdzeniu reaktora. Nie trzeba więcej, by wzgardzić Izraelem, choć trudno zejśc niżej jawnych czystek etnicznych i sankcjonowanego przez „boga” aparthajdu.

Scenariusz horroru Stuxneta

Koment do artykułu Jomiuri Szimbun 5.10.2010

Data i źródło trudne do ustalenia, przekład Piotr Bein 10 IV 2011

 1. Izrael i USA kreują Stuxnet.
 2. Stuxnet wysłany do zniszczenia siłowni A w Iranie.
 3. Stuxnet wymyka się i roznosi po Azji!
 4. Wg artykułu, Stuxnet był w Japonii (październik 2010), może wciąż się roznosi z zamiarem niszczenia siłowni A. Stuxnet w Japonii zaraża kompy (październik 2010).
 5. Stuxnet atakuje sterowniki Siemensa.
 6. Szef MAEA dopiero w ub. miesiącu ostrzegł o zagrożeniu od Stuxneta dla wszystkich siłowni A na świecie! Daiiczi ma sterowniki Siemensa!

Teraz próby opanowania katastrofy Daiiczi wyglądają czarniej. Po trzęsieniu 1-szy problem to fiasko automatycznego wyłączania niektórych reaktorów, bo pompy odmówiły posłuszeństwa i zawory nie chciały się otworzyć zasilane z baterii – dokładnie na to zaprojektowano Stuxneta dla siłowni A w Iranie. Czy właśnie Izrael zhakował nas na śmierć? Proszę przekazać do kierownictwa Daiiczi.

PB: Kierownictwo wie, bo pracownicy z miejsca donieśliby, że nawet ręcznie nie mogą uruchomić pomp. Dlaczego paru z nich zginęło rzekomo podczas trzęsienia, które nic nie zawaliło w Daiiczi? Gwizdkowi zamordowani poźniej i rzuceni  w skażoną wodę w podziemiu przez jednostkę „USA” do b. specjalnych zadań w Daiiczi?

5.10.2011: Stuxnet znaleziony w Japonii, zaprojektowany na ataki serwerów off-line poprzez karty pamięci USB

Poliszynel: Nowy ważny trop śledztwa 11 III ws. Daiiczi

Przyłącz się: oddolne dochodzenie katastrofy nuklearnej 11 III – Stuxnet w Fukuszima-Daiiczi?

Join a grassroots investigation of 3/11 nuclear catastrophe – Stuxnet in Fukushima-Daiichi?

Andrzej Szubert: Tsunami czy Stuxnet – epilog

Pod-strona 11 III Stuxnet  u Poliszynela

Orzeł zwisł z szubienicy 6-ramiennej

Kolejna wojna Izraela

Agenci Mosadu spaleni w Ujuni

Roy Tov 6.4.2011, tłumaczenie Ola Gordon, korekta Piotr Bein

Wiadomość o najnowszym wypadku opisywanym w tym artykule opublikowano tylko w izraelskich mediach i zacytowano w boliwijskich. Do 6.4.2011 nie było niezależnego potwierdzenia. Ale wydarzenie z 2008 r. całkowicie potwierdzono. Poza tym nie zmienia to spraw poruszanych w tym artykule.

Wczoraj, 5 kwietnia, zginęły dwie młode Izraelki, a trzecia została ranna w wypadku samochodowym w Salar de Ujuni, w płd. części płaskowyżu andyjskiego. W kwietniu 2008 r., pięciu Izraelczyków zginęło w podobnych okolicznościach, wraz z pięcioma Japończykami. Prawdopodobnie chodzi o dorywczych agentów Mosadu, którzy często udają turystów. Jednego z założycieli wojskowego skrzydła Hamasu, Brygad Izz al-Din Kasam, Mahmouda al-Mabhouha zamordowano (20.1.2010) w hotelu w Dubaju, co przypisano Mosadowi tak, że szef policji w Dubaju gen. Dahi Khalfan powiedział iż Interpol powinien wydać pozwolenie na aresztowanie Meira Dagana, szefa Mosadu. Izrael twierdzi, że Khalfan nie dostarczył żadnych obciążających dowodów, ale nie zaprzeczył oskarżeniom. Członkowie zespołu egzekucyjnego udawali turystów w tym samym hotelu.

W niedawno opublikowanym artykule, określiłem Marka Zuckerberga jako sajana (pomocnik) Mosadu. Od zamachu na Izaka Rabina wiemy, że Szin Bet wykorzystuje podobną sieć informatorów i pomocników wśród Żydów Izraela. Od opublikowania The Cross of Betlehem [Krzyż Betlejem] wiemy, jak ta sieć nielegalnych agentów lokowana jest poza granicami Izraela. Obszernie relacjonowałem ich ataki i ostatecznie otrzymałem formalny status uchodźcy na mocy Konwencji Genewskiej z 1951 r., ze względu na ich niestrudzoną przemoc.

Sieć ta jest subtelna i nie zawsze formalna. Prawdziwego agenta lokują w miejscu popularnym dla  izraelskich turystów, a on nawiązuje z nimi kontakt jako ucho i oko, przekazując fragmenty informacji, o których szef zespołu decyduje, czy działać. Mogą oni również pracować dorywczo,  popełniając drobne przestępstwa dla szefa, np. mogą być poproszeni o zrobienie zdjęć lub dostarczenie groźby tubylcom. Jeśli przyłapie ich lokalna policja, to po prostu są deportowani, prawdziwy agent Mosadu nie zostanie ujawniony; a upokorzony podróżnik po powrocie do Tel Awiwu, prawdopodobnie dostanie bezpłatny pakiet akcji Facebooka, jako odszkodowanie. Ma to miejsce głównie w dużych zgromadzeniach izraelskich turystów, a mianowicie w Tajlandii, Nepalu i Boliwii, także w in. miejscach. Dobrym wskaźnikiem takiej bezprawnej działalności Mosadu jest pojawienie się ośrodków Chabad w miastach, gdzie nie ma znaczącej liczby Żydów (jak w Bombaju, gdzie zaatakowano Beit Chabad kilka lat temu).

Praca Mosadu wśród świeżo zwolnionych żołnierzy zaczyna się w Izraelu. Większość Izraelczyków kończących służbę wojskową podróżuje na krótko za granicę, aby zapomnieć o okropnościach i zbrodniach jakich dokonują w armii Izraela. Dla ustalenia szczegółów, odwiedzają kilka dobrze zorganizowanych pułapek. W Tel Awiwie, główne takie miejsce to LaMetajel (hebr. dla podróżnika), sklep umieszczony w ogromnej galerii Dizengoff. Przyszłego informatora bombardują dobrze przygotowaną propagandą i wysyłają do konkretnych miejsc, hoteli i biur podróży. Tam tworzą się małe grupy podróżnych, Izraelczycy są rzadko na tyle pewni siebie, by poruszać się w pojedynkę. W ten sposób, późniejsze ich znalezienie to bułka z masłem dla lokalnego agenta Mosadu. Druga część Krzyża Betlejem pt. Running Away [Ucieczka] zajmuje się szczegółowo nękaniem tego typu. Oto urywek.

Gdy siedziałem czytając, intruz wszedł przez oddzielającą nas kurtynę, niosąc dwa głośniki i niewielki odtwarzacz muzyczny, wszystkie połączone ze sobą długimi jak spaghetti kabelkami. Nie mogłem nawet poczytać dla przyjemności bez obserwatora zaglądającego mi przez ramię.

Masz muzykę? spytał, śmiesznie kołysząc sprzęt w rękach. Dałem negatywną odpowiedź po hebrajsku, gdyż jego akcent potwierdził moje wcześniejsze podejrzenia.

Skąd wiesz skąd jestem?

To jasne, wiedziałem od chwili kiedy cię zobaczyłem. Pomimo mojej odpowiedzi, podłączył swój sprzęt do gniazdka elektrycznego, zazwyczaj używanego dla wentylatora i ustawił głośniki w moim kierunku, choć nic nie grał. Być może sprzęt zawierał ukryte mikrofony, kamery lub inny hokus-pokus Mr Q [bohater filmu z Jamesem Bondem – OG.]. Ignorując go, zacząłem oglądać ten sprzęt. Jednostka centralna odtwarzacza wyglądała nie tak, ale nie dał mi czasu na dokładne obejrzenie, zabrał mi ją z rąk i zmienił temat. Mam na imię Adi, powiedział. Szukałem sposobu na sprawdzenie go.
Tu należy być ostrożnym, ostrzegłem go. To miejsce jest pełne obserwatorów. Szczególnie uważaj na Pakistańczyka, faceta śpiącego w łóżku. Wskazałem sąsiednią pryczę: On jest prowokatorem.

Skąd wiesz? Powiedziałem mu o wcześniejszym spotkaniu z Mohammedem, po czym powiedział Och, nie rozmawiam z Pakistańczykami. Wyglądał rozbawiony i byłem pewien, że wiedział o tym facecie. Później zauważyłem, że nigdy nie przebywali razem w pokoju, gdyż pracowali na różnych zmianach tej samej grupy obserwatorów. Rzeczywistość jest prosta. Mosad i Szin Bet bezprawnie porwali wszystkich Izraelczyków i społeczność żydowską na całym świecie. Ich, o ile nie udowodni się inaczej, należy, niestety, uważać za co najmniej możliwych dorywczych agentów zła.

A co z tymi, którzy zginęli w Ujuni? Mt 8:22: Lecz Jezus mu odpowiedział: Pójdź za Mną, a zostaw umarłym grzebanie ich umarłych!

††††††††††††††††††††

Te same SS-yny w in. akcjach NWO

50% szans na przetrwanie

Astrofizyk teoretyczny Martin J. Rees, swymi doniosłymi spostrzeżeniami o kosmosie sprowokował palące pytania odnośnie najwyższych nadzieji ludzkości i jej największych obaw, za co dostał nagrodę Templeton Prize w br. Rees wdał się w kwestie ważkie dla międzynarodowej nauki i polityki. W szczególnie wpływowej książce Our Final Century? (Nasz Ostatni Wiek, w USA Our Final Hour), Rees pisze, że cywilizacji nie została większa szansa niż 50% na przeżycie do 2100 r. bez poważnej szkody. Choć jest optymistyczny co do możliwości otwieranych przez naukę i technikę, to podkreśla on wyzwania dla władz, stawiane przez zbiorowe wymagania ludzkości od środowiska i przez wrażliwość globalnej wioski na zaburzenia.

SF: Jeżeli to nie nastąpi, ludzkość zginie jako gatunek

PB: Amen! Jak w każdej modlitwie… Czyli nawet tylko głęboko odczuwając duchowo, bez synchronizacji i mantry ten sam wynik? Potrzeba zmiany świadomości, serc i dusz  ludzkości, czucia z naturą i jej Stwórcą. Jeżeli to nie nastąpi ludzkość zginie jako gatunek.

NWO… nawet ci, którzy obecnie gorliwie tej idei służą, tak naprawdę nie wiedzą, gdzie to zmierza i jaki jest ostateczny cel, są zwodzeni. NWO to tylko etap przejściowy do…  zagłady ludzkości jako gatunku. Ci, którzy wymyślili NWO i chcą to zrealizować przy pomocy ludzi, oni nie pokazują im całej prawdy, tego, że „są PRZECIWKO ludziom” WSZYSTKIM LUDZIOM, nawet tym, którzy obecnie wiernie im służą. Zwodzeni głupcy, wierzą, że mogą bezkarnie okłamywać i niszczyć innych ludzi, a sami nie zostaną zniszczeni przez… największego zwodziciela i kłamcę, który  zawładnął ich umysłami i słabościami charakteru; ślepcy – nie widzą tego, lecą jak ćmy ku swej własnej zgubie, NWO będzie ich końcem, a nie początkiem „ich nowego świata”. Ci ludzie uwierzyli w to, ze zostali wybrani przez Boga i chcą doprowadzić  do wyniszczenia części ludzkości aby rządzić pozostałą i pomniejszoną resztą? Tak naprawdę zostali wybrani przez diabła.
Ci, którzy są przeciwko ludziom, nie po to ich wybrali, aby rządzili innymi ludźmi,  a tylko po to, aby bazując na ich słabościach, niedoskonałościach,  chęci władzy, na ich ego i na ich odwiecznych wadach,  zniszczyć cała ludzkość jako gatunek, łącznie z „wybrańcami”, którzy przestaną im  już być potrzebni. To szatański plan, dla nich ludzie są niczym,  a zwłaszcza ich wyznawcy, którym do czasu nie okazują swojej pogardy, dopóki ich potrzebują, ale to minie z chwilą gdy osiągną swój cel.
A cel mają tylko jeden: zniszczyć ludzkość jako gatunek, oni są przeciwko ludziom.
(Oni nie są ludżmi, niektórzy widzą w „onych” szatana pod różnymi nazwami czy postaciami  lub Legion, upadłe anioły, etc.).

Spisu powszechnego onanizm

Kropkowanie czerwonych na czarno. Kaczyński spisuje żydów.

Po 1968 roku żydokomuna wszystkich żydów zrobiła Polakami likwidując w dowodzie osobistym pozycję: narodowość, za Gierka na pochodzenie wyjechało do Niemiec 1,5 mln takich, co spełniali warunek urodzenia się na terenach należących niegdyś do Rzeszy. Za Tuska ta sama żydokomuna robi ślązakami dzieci żydów, i to jest holokaust, a wyjątkiem jest Kaczyński, co przy życiu pozostał, by swoich robić w konia hasłami, że warto być Polakami, bo szczęścia biedronce nie przyniesie, kropkowanie na czarno czerwonych, spisu powszechnego onanizm.

Rozkład jazdy megalomaniaka Sorosa

Dan Gainor 6.4.2011, przekład-skrót Piotr Bein

Lewacki miliarder finansuje 2 imprezy NWO-owców w 2 miejscach. Bóg stworzył świat w 6 dni, Soros (jakiegoś rodzaju bóg jego słowy) chce załatwić w następny łikend  zmienić gospodarkę globu, a o 3 godz. jazdy dalej, jego lokaje machają flagą Zmień świat. Zmień media. O-bombowa zmiana wysiada przy tym. Mendia muszą srasznie wierzyć w te impreza, bo nie donoszą o nich, mimo że press-tytutki Reutersa, Financial Times, NPR, PBS, Washington Post i in. żydo-mendy i szabas-goje będą tam. Libacje w Bretton Woods skupią się na ekonomii, wg Sorosa wielkiej gratce, co przestawia cały porządek finansowy.

Soros dał 50 mln $ (październik 2009) na Instytut  Nowej Myśli Ekonomicznej (INET). Tydzień potem, napisal felieton wołający o nową imprezę w Bretton Woods, by odtworzyć starą, która pomogła przeobrazić ekonomię po II wojnie kompleksu jot. Tym razem chodzi o stłamszenie USA. Dziś INET zbiera bandę do dyskusji jak założyć nowe międzynarodowe regułyzreformować system walutowy, słowy Sorosa. Mówcy to wybitni lewacy, globaliści i ekonomiści w zarządach organizacji na garnuszku Sorosa – ponad 2/3 z nich ma związki z baćką. Dla przystęplowania historii, Soros organizje spęd w tym samy hotelu, co po II wojnie kompleksu jot. Soros zabawi toważydostwo w Bretton Woods lekcją Wschodzący porządek ekonomiczny i polityczny.

Niedaleko w Bostonie, żydomendia sorosowskie postarają się zmanipulować przesłanie na swój sposób. Niemal 350 lewaków z rozmaitych organizacji będzie zmieniać tam masowe przykazywanie. Żydoliderka demokratów Nancy Pelosi, żydosenator Bernie Sanders, 4 delegatów demon-kratów USA, żydoszef Columbia University i wahlarz żydopismaków lewacji, od Glenna Greenwalda (Salon) po skompromitowanego b. żydospikera MSNBC, Davida Shustera (tera w sorosowskiej grupie dochodzeń). Reszta listy to kto jest kto lewacji i gadających głów w telawiwzorni, w tym prezio PBS, starszy wicek w American Public Media, vip anglożydo-Al Dżaziry, prezio Cechu Gazetowego fejle-to-nic-sta CWA i Washington Post Rob Pegoraro. Wielu in. trzyma się kieszeni Sorosa:

 • Organizacja Common Cause, szczująca konserwatywnych sędziów najwyższych powiązanych z braćmi Koch. Podobne dochodzenia przeciw podobnym malwersacjom w Common Cause jakoś niewypalają.
 • Dean Starkman z Columbia Journalism Review, gdzie pilnuje działu Kontrola; członek 2006 Katrina Media w sorosowskim  Instytucie Społeczeństwa Otwartego, podstawowej fundacji „dobroczynnego” Sorosa.
 • Free Press, organizator konferencji, dostało ponad 1 mln $ Sorosa  od 2003 i ma  18 mówców nt. silne media publiczne itp. oraz skrajnie kosztowny plan częstotliwości dla trąb propagandowych w USA, orwellowsko nazwany  powszechny dostęp do telekomunikacji.
 • Nienawistnik Kocha w Think Progress, Lee Fang. Think Progress (Postęp Myśli) to bękart Ośrodka Postępu Amerykańskiego (Center for American Progress) demon-kraty Johna Podesty, organizacji karmionej mlekiem Sorosa. Fang wystąpi w panelu Prawdziwe kwestie a lipa: Konfrontujemy braci Koch, znany z żydo-genialnego nie chodzi o liberałów kontra konserwatyści, podczas gdy celem lewaków jest zamknąć Kochów, pozbawiając prawicę funduszy.

Impreza będzie bardziej lewoskrętna niż wyścigi samochodowe: lewacy skrzywieni, że żydomendia  nie są jeszcze bardziej liberalne, z odczytami jak Poza przyimkami: tworzenie prawdziwych historii medialnych o osobach niepasujących do płci ani trans-płci, po presje za prawami imigrantów. Przeważy jednak presja na rząd, by naprawił media. Żydoprezio Columbia University, Lee Bollinger, preziujący też słynnej szkole żydodżurnalizmu na Columbii, ko-finansowanej przez Sorosa, zaoręduje za większym rządowym finansowaniem mediów. Nawoływal do tego (Wall Street Journal 2010) pod przerażającym tutułem Dziennikarstwo potrzebuje pomocy rządu. Bollinger naciskał na utworzenie mendiów publicznych z NPR, PBS i sorosowskiego Głosu Ameryki. Chce też skończyć z regulacją „sprośnego języka” i obrazów w programach medialnych i powrocić do Doktryny Sprawiedliwości (Fairness Doctrine).

Założyciel Free Press, Robert McChesney i wpółautor John Nichols nawołują o 35 mld $ rocznie dla żydo-mendiów. Ich idea wzrosla w cenie z 20 mld $ na rok przez 3 lata do 35 mld $ w nieskończoność, ale spójnie chcą media USA, by przypominały europejskie: oponować fantazji rozwiązań wolnorynkowych. Nic dziwnego, bo żydo-nobelista w ekonomii Joseph Stiglitz, który ma gadać na obu imprezach, jest wilczo przeciw zwolennikom wolnego rynku, tj. fundamentalistom wolnego rynku jego słowy. Wolny rynek to przeciwieństwo ufundowane przez Sorosa grupowej mantry o Wielkim Rządzie jako początkowi Coraz Większego Rządu. W nadchodzący łikend ujrzymy 2 wizje rozwiązań na koszt podatnika, a żydomendia są  za krótkowzroczne, by je zobaczyć.

Kongresman Ron Paul do NWO-owców: nie uda się wam

Steve Watson 6.4.2011, przekład-skrót Piotr Bein

Ikona wolności, Ron Paul powiedział to na antenie Alexa Jonesa jelitom „międzynardowoym” próbującym zaprowadzić globalizm poprzez zachodni kompleks przemysłowo-wojskowy. Wg Paula, głęboko chora forma globalizmu szerzy się poprzez kryzysy międzyanrodowe: polityczne przewroty na Bliskim Wsch. i w Afryce Płn. oraz kryzys finansowy. Dla NWO-owców jest to okazja do kroku naprzód – mówi Paul z aluzją do niesławnego opisu obecnej koalicji mocarstw pod wodzą USA.  Bush senior chwalił się tym, pamiętacie nie zapytał Kongresu o pozwolenie na Wojnę nad Zatoką Perską 1990/91, miał rozkaz z ONZ […] Wtedy 1-szy raz usłyszałem od prezydenta USA  „NWO”. Ktokolwiek to mówi musi być trzepniętym spiskowcem, a Bush wmawiał nam, że to trzeba zrobić dla NWO. Idą na wojny ONZ i NATO, ale nie Kongresu USA. W końcu ci na górze kontrolują pieniądz, więc planują globalny pieniądz fiducjarny poprzez MFW i Bank Światowy. Wg Financial Times itp., MFW mocno oręduje za wprowadzeniem globalnej waluty bancor, opartej na własnej papierowej walucie SDR, która rzekomo ma ustabilizować międzynarodowy system pieniądza. NWO na pewno  bada ten kryzys walutowy, a my chcemy konstytucyjnej, zdrowej waluty, złota i srebra – mówi Paul, wg którego zdrową politykę pieniężną ostatecznie uznana się za rozwiązanie dla kryzysu finansowego.

Daleka droga przed nimi, bo lansują lipny pieniądz i muszą pokonać rynek.  Mogą sprobować zrobić wielkie szkody  w międzyczasie, lecz prawdziwy pieniądz  wygra. Miejmy nadzieję, że staniemy na wys. zadania i wolność pokona tyranów. Bankructwo powali nas na kolana, ale miejmy nadzieję, że pozbieramy się w znacznie lepsze niż teraz.

Wg Paula, pomimo niedawnych działań wojskowych w Libii itd., w końcu szerzenie NWO siłą nie uda się: Powalenie nas na kolana posłuży czemuś, a niektórzy z nich lubią tę okazję,  nie popuszczą wyjątkowej sytuacji i wykorzystają ją myśląc, że tak szerzą NWO i Jeden Rząd.

250 uchodźców z Libii utopionych w przewróconym statku, 50 wyłowionych

Władze Nowego Jorku banują zabawki rozdawane z żarciem fast food

Narkolepsje po scypieniach na świnioka

Paweł: Wczoraj usłyszłaem tak sformułowana informacje w TVP INFO : 80dzieci zachorowało na narkolepsje wywołana szczepionkami przeciw swinskiej grypie w Szwecji(opinia szwedzkich lekarzy), podaje TVP INFO dnia 06.04.2011 godzina okolo 8.30 -10.30.

Wybrzeże Kości Słoniowej

6.4.2011 – Francuskie wojska na zlecenie ONZ niwelują Wybrzeże Kości Słoniowej pod inwestycje demokratycznej, nowej bandy u władzy. Pokojowe bombardowanie szpitala i stolicy Wybrzeża Kości Słoniowej przez Siły Pokojowe ONZ jest zgodne z p. 6. Rezolucji Pokojowej, która upoważnia użycie broni ciężkiej do obrony ludności cywilnej – falandyzuje bezprawie międzynarodowe w stosunku do Murzynów ONZ-owski misjonarz, który Zło nazywa Dobrem na zał. filmie, kliknij:

Spizludności

Mgrabas: nie jest za późno, jeszcze można, przez 3 miesiące, informować i budzić Polaków. tu jest oficjalne uzasadnienie spisu, a tu lista pytań

O-bomba startuje w wyborach na prezydenta 2012…

Jim Kirwan 5.4.2011, przekład-skrót Piotr Bein

…bo USA potrzebuje bronić postępu dokonanego za jego obecnej prezydentury. Ohydne oświadczenie, gdy USA nie jest już nawet krajem Amerykanów, w najgorszym historycznie położeniu. Prześcignął perfidię Busza – prezydentem czego? [Co szykują pociągacze sznurków kukły O-bomba, żydomasoneria? – PB] Doktryna O-bomby zniosła umowy międzynarodowe USA stojące na drodze łobuzerskiego USA, mafii prywaciarzy i banksterów w zmowie z syjonistami Izraela, zarażających plagą glob.

Światu grozi radiologiczny holokaust, potrzeba chronić Amerykanów od wszelkiej ekspozycji na radiacjE, a O-bomba chce to robić jednocześnie odmawiając inspekcji bezpieczeństwa siłowni A w USA ale rozwoju ich mocy. Jego boietnice wyborcze to nawet nie śmiećm tylko zagrożenie radiologiczne dla świata, nie tylko Amerykanów. Pod sąd z nim, za brak zbadania zagrożenia z siłowni A made-in-USA, brudnych bomb radiologicznych rozmieszczonych po całym globie. O-bomba wykazał się już priorytetem – Izraelowi.

O-bomba wie o zagrożeniu z Daiiczi. Przytacza spuszczenie (4.4.2011) 11,5 tys. ton ścieków A do Pacyfiku, beznadziejne ratowanie siłowni, fantastycznie skażone wycieki z podziemi reaktorów i akumulację w morzu, zagrożenie dla całego basenu Pacyfiku, konieczność zatrzymania. Ale dlaczego nie w dniu tsunami? To rząd USA z japońskim tuszowały zagrożenie globalne z Daiiczi. O-bomba grał w golfa i główkował następne wybory, podczas gdy opady skaziły powietrze, wodę i mleko w kilku stanach, a gorsze ma przyjść – dla całego globu. Zważywszy wszystkie fiaska O-bomby i setki następnych w nadchodzących miesiącach, nie będzie żadnych wyborów 2012,  bo cały kraj może być w stanie kwarantanny radiologicznej – stan wyjątkowy.

Pożar pożera coraz nowe kraje Afryki, pożoga nie ustaje na Bliskim Wsch., a Izrael nawołuje do nowej rzezi Gazy. Prywatne bombardowanie Libii przez O-bombę okazuję się kolosalną katastrofą  dla wszystkich stron, następnym miejscem, gdzie siły US-raela pozostaną długo, wbrew „zapewnieniom”. Ten palant z noblem potroił wojnę w Afganistanie wbrew obietnicom, prześcignął Busza juniora. Równie dobrze mógłby być preziem Izraela, bo każdą decyzją służył nielegalnemu tworowi syjonistów, którzy zamierzają zmieść z mapy Palestyńczyków. W każdej wonjie O-bomby, anonimowy morderczy terror spada z nieba, zeslany przez drapieżnika-zabijakę ludzi bez pardonu wszędzie, z pogardą dla życia. Wrogowie rodzą się USA globalnie w fantastycznym tempie, a US-rael twierdzi, że zyskuje przyjaciół, wśród głodującyh ocalałych z polityki jakiegoś Atilli Huna.

Haiti wciąż w ruinach, zacholerzone mimo apelu 3 zbrodniarzy USA z kryminalnym Czerwonym Krzyżem zbierającymi pomoc, którą rozkradziono. Fiasko polityki O-bomby wszędzie, gdzie stanie but USA. Dzięki O-bombie i Izraelowi, nie ma już dept. stanu ani sprawiedliwości, ani praw, które obowiązywały każdego w kraju niegdyś zwanym USA. Nielegalne akcje unych w 5 stanach, okrawające resztki słabnącej władzy, finalizują USA na jedno z 2 zbrodniczych mocarstw wpędzających świat w wojnę za wojną. Tydzień po inkryminującej decyzji dept. sprawiedliwości, BP domaga się wznowienia wierceń w Zatoce Meksykańskiej, niecały rok po katastrofie. O-bomba idzie BP na rękę.

Polityka USA: Rób bogatych bogatszymi, eliminuj biedotę bez wzgl. na koszty dla USA i świata. Słuchaj i broń dziwki – Izraela, bez wzgl. na cenę. W jakimkolwiek in. świecie, ten debil byłby już dawno zlinczowan, ale tu i teraz znów startuje w wyborach, zanim spełnił choćby jedną obietnicę sprzed lat. Wciąż nie wiesz co ZROBIĆ z tym fantem?

Oni sie bawią w Boga

Adam Gryczyński: To audio-wizualne medium z polskimi napisami rozjaśni nieco, chcącym wiedzieć, w czym rzecz.

Jak polactfo: Większość Amerykanów bezmózgowa i posłuszna NWO-owcom

Libia: fakty i analizy

Komentarze 3 do “Fakty, analizy i normalnie furia”

 1. […] https://grypa666.wordpress.com/2011/04/04/fakty-analizy-i-normalnie-furia/ […]

 2. […] the original post here: Fakty, analizy i normalnie furia « Grypa666's Blog This entry was posted in Bez kategorii and tagged fillford, pentagonu, powinna-zrezygnowa, […]

 3. […] Do Mirka Dakowskiego po chrześcijańsku, pod spadającym plutonem i uranem […]

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: