Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

11 III 2011

Posted by grypa666 w dniu 28/03/2011

APEL do Wykluczonych

Pobieżny przegląd witryn i blogów Wykluczonych wskazuje na ogromną w niektórych przypadkach ignorancję, dyletantyzm i brak profesjonalizmu ws. skażenia z Daiiczi i jego możliwych skutków na Naród (jak i ludzkość) — od wiary w pominięcie Polski przez cyrkulację atmosferyczną z Japonii w ciągłym  obiegu globalnym, po lekceważenie zagrożeń od uranu, plutonu i in. transuranowców, nie mówiąc o jodzie-131. Blogerzy ci wykazują żenującą nieznajomość techniki siłowni A, obecnej sytuacji w Daiiczi oraz zagrożeń od skażenia, które przychodzi nad Polskę i będzie przychodzić przez długi okres, nawet po cudownym „zagaszeniu” piekła w Daiiczi (niemożliwość techniczna).

Wzywam  do wstrzymania się od niefachowych opinii i kopiowania materiałów, których zmyłkowej (celowo lub nie) zawartości nie są w stanie ocenić.


10-letnia Indianka w Kolumbii Brytyjskiej, życie o którym śpiewa

na wszystkim krzyżyk… Daiiczi po sąsiedzku za horyzontem

†††††††††††††

Kto przebywa w pieczy Najwyższego
i w cieniu Wszechmocnego mieszka,
2 mówi do Pana: „Ucieczko moja i Twierdzo,
mój Boże, któremu ufam”.
3 Bo On sam cię wyzwoli
z sideł myśliwego
i od zgubnego słowa.
4 Okryje cię swymi piórami
i schronisz się pod Jego skrzydła:
Jego wierność to puklerz i tarcza.
5 W nocy nie ulękniesz się strachu
ani za dnia – lecącej strzały,
6 ani zarazy, co idzie w mroku,
ni moru, co niszczy w południe.
7 Choć tysiąc padnie u twego boku,
a dziesięć tysięcy po twojej prawicy:
ciebie to nie spotka.
8 Ty ujrzysz na własne oczy:
będziesz widział odpłatę daną grzesznikom.
9 Albowiem Pan jest twoją ucieczką,
jako obrońcę wziąłeś sobie Najwyższego.
10 Niedola nie przystąpi do ciebie,
a cios nie spotka twojego namiotu,
11 bo swoim aniołom dał rozkaz o tobie,
aby cię strzegli na wszystkich twych drogach.
12 Na rękach będą cię nosili,
abyś nie uraził swej stopy o kamień.
13 Będziesz stąpał po wężach i żmijach,
a lwa i smoka będziesz mógł podeptać.14 Ja go wybawię, bo przylgnął do Mnie;
osłonię go, bo uznał moje imię.
15 Będzie Mnie wzywał, a Ja go wysłucham
i będę z nim w utrapieniu,
wyzwolę go i sławą obdarzę.
16 Nasycę go długim życiem
i ukażę mu moje zbawienie.

Ten psalm czytany codziennie przed frontem angielskiego 500 pułku podczas II wojny ochronił jego żołnierzy.Podczas całej wojny nikt z tego pułku nie zginął.My też odmawiajmy ten Psalm codziennie i uchroni on nas przed skutkami strasznego promieniowania. I nie tylko… — Waldemar z Warszawy

Roman Kafel: Wg mego Taty, podczas I wojny światowej Kozacy riazańscy powiedzieli mu w 1915 r., że jak Św. Wojciech pobłogosławi paschę [Wielkanoc], to cały świat w ogniu stanie…  W tym roku Św. Wojciech wypada w Wielką Sobotę.

AA: Przesyłam poniżej treść listu dr Masaru Emoto, człowieka, który ponad 20 lat poświęcił pracy z wodą i odkrył, że woda reaguje na nasze uczucia i emocje !!! Nic nie stracimy jeżeli przyłączymy się do afirmacji, a zyskać możemy bardzo dużo. Osobiście wierzę, że moc myśli, uczuć, emocji człowieka ma niezwykłą moc i przyłączenie się do wezwania dr może odnieśc niezwykły skutek. Zróbmy to !!! Proszę, przekażcie dalej treść listu. Pozdrawiam serdecznie  wszystkich – Alina

Posted by astromaria  29/03/2011

Do wszystkich ludzi na całym świecie, Proszę wysłać swoje modlitwy miłości i wdzięczności do wody w elektrowni atomowej w Fukushima, Japonia.

Przez ogromne trzęsienia ziemi (wielkości 9) i niewyobrażalnie wielkie tsunami, zginęło ponad 10.000 osób, i nadal ginie … nawet teraz … Od katastrofy minęło 16 dni. Najgorsze jest to, że woda w reaktorach Fukushima zaczęła przeciekać, i zanieczyszcza morze, powietrze i cząsteczki wody na otaczających je terenach. Ludzka mądrość nie była w stanie zrobić wiele, aby rozwiązać ten problem, tylko stara się ochłodzić materiały promieniotwórcze w reaktorach. Czy naprawdę nic innego nie można zrobić?
Myślę, że można. Podczas ponad dwudziestoletnich badań Hado, pomiaru i technologii wody, fotografując kryształy wody, byłem świadkiem, że woda może po otrzymaniu czystej wibracji człowieka zmienić swoją strukturę za pomocą modlitwy i to nie ważne, jak daleko ta woda jest. Formuła Energi Alberta Einsteina E = MC2 naprawdę oznacza, że zużycie energii = liczba osób i świadomości ludzi.
Teraz jest czas, aby zrozumieć prawdziwe znaczenie tego faktu. Weź udział w ceremonii modlitwy, jako współobywateli planety Ziemia. Proszę wszystkich ludzi, nie tylko w Japonii, ale na całym świecie, by pomogli nam znaleźć wyjście z kryzysu planety!
Procedura modlitwy jest następująca:
Dzień i godzina: 31 marca 2011 (czwartek) 12:00 w każdej strefie czasowej
Proszę powiedzieć następujące zdanie:

Wodo z Fukushima,
Przykro nam, że tak cierpisz.
Wybacz nam. Dziękujemy, kochamy cię.

Proszę powiedzieć te słowa na głos lub w myślach. Można je powtórzyć trzy razy, trzymając swoje ręce w pozycji modlitwy.
Dziękuję bardzo z całego serca. Z miłością i wdzięcznością – Masaru Emoto, Wysłannik wody

PB: Nie zapomnijmy, że wodę stworzył On i do Wszechmogącego się trzeba modlić…

Aqua: Aby to miało sens : nie słowa wypowiadane w różnych językach działają na wodę, tylko emocje (ich wibracja), woda jest nośnikiem emocji. Ludziom afirmującym do wody z Fukushima NAPRAWDĘ powinno być przykro , ich prośba o wybaczenie powinna być szczera, a słowa o miłości do wody prawdziwe. Łatwiej jest w sobie wywołać takie emocje gdy ma się świadomość, że każdy człowiek składa się w ok. 70% z wody, a woda z Fukushima weszła w obieg naszej planety i może być wszędzie: w powietrzu jako para wodna, w glebie tam gdzie spadnie z deszczem, w wodach rzek i oceanów, w ludziach, roślinach i zwierzętach… bo czy tak naprawdę nie jest to afirmacja do życia, które jest niemożliwe bez żywej wody? ps. ponieważ woda jest nośnikiem emocji i reaguje na emocje, od razu „wyczuwa” obłudę, fałsz i nieczyste intencje lub inne negatywne emocje towarzyszące takiej afirmacji, np. emocję strachu przed jej radioaktywnością, przejmie intencje podejmowania takiej modliwy tylko poprzez strach i chęci szukania ratunku dla siebie, po prostu zareaguje też na egoizm i wyczuje nieszczerość intencji, a zatem jeżeli ludzie naprawdę nie czują tego o co się modlą, a towarzyszy temu strach przed wodą z Fukushima, to moim zdaniem lepiej aby tego nie robili ponieważ taka modlitwa przekaże wodzie z Fukushima nie miłość i prośbę o wybaczenie, a tylko ich lęk i obawy.
Słowa wypowiadane do wody bez żadnych emocji ani nie zaszkodzą ani nie pomogą – będą jak modlitwa pozbawiona wiary, pozostaną tylko „dobrymi słowami”.

PB: Amen! Jak w każdej modlitwie… Czyli nawet tylko głęboko odczuwając duchowo, bez synchronizacji i mantry ten sam wynik? Potrzeba zmiany świadomościm serc i dusz  ludzkości, czucia z naturą i jej Stwórcą.

Ewa Ruda: Panie Piotrze serdecznie dziekuje za istotne wiadomosci i zarazem chce powiedziec ze czytajac te komentarze podbudowalam sie bo widze ze naprawde sporo ludzi ma „oczy otwarte” a pan nas jeszcze bardziej uswiadamia przeslam datek ale maly bo to przyslowiowy wdowi grosz jednak ziarko do ziarka i uzbiera sie miarka bede wspierac pana co miesiac. […] ty napewno jestes dobrym i madrym czlowiekiem robiac to co robisz i obys wytrwal w tym jak najdluzej. pan wie w 100% ze to wierzcholek gory lodowej i jak ciezko ludziom to zrozumiec. swiat idzie do przodu technika tez, jednak znowu sie posluze powiedzeniem nie mozna patrzec tylko na przednie kola bo i tylne sa, jednak dla wielu sa one zapomniane. bardzo ale to bardzo sie ciesze ze znalazlam w tym gaszczu informacji panski blog, czytam tez pluszaka jak i rozne filmy na you tube. ogladam filmy zaznacze ze nie łykam wszystkiego jak młody rekin ale staram sie oddzielac ziarno od plew w moim mniemaniu i wlasnie dzieki takim ludziom jak pan mozna poszeszac horyzonty myslowe i wiedzy. pozdrawiam bardzo serdecznie zyczac duzo pogody ducha

PB: To najcenniejszy datek, Chrystus pokazał nam dlaczego… Datków spodziewam się tylko od osób, które na to stać. Ten gest i słowo Pani wystarczy… Wielkie dzięki!

Zawartość (uaktualniana do czasu następnego wpisu)

Alerty

Najnowsze

Siłownia Daiiczi
Skażenie Japonia
Skażenie Ameryka
Skażenie Europa i Polska
Rozmowy z idiotami A

11 III 2011

Inne nieszczęścia

Humor (radio-aktywny… przysyłajcie więcej)

Czytelnicy piszą

Dla spóźnialskich

Serdecznie dziękuję za marcowe datki. Proszę wdowy i in. ubogich nieprzysyłać datków.

Lucky nowym członkiem redakcji Grypa666

Patrzcie jakie znalezisko! Odpisał 30.3.2011 na propozycję redagowania: Bardzo chętnie, mogę dołączyć do grona osób współredagujących Pana blog, zawsze chętnie coś napiszę na temat wszelkich palących nas problemów. […] Oczywiście mam dużo pracy i obowiązków często prawie mnie przerastających, jednak zawsze wpojony przez Rodziców patriotyzm nie pozwoli mi obojętnie patrzeć na otaczające nas zło.”
Anonimowy na żądanie, oto więcej o sobie: Wykształcenie: policealne, przerwane studia Psychologia Społeczna  – szkoda, że nie skończyłem, ale poszedłem tam w celu poznania tajników socjotechniki i propagandy, zbadania mechanizmów wywierania wpływu i szerzenia kłamstwa w tzw. dziś „demokracji”, sprzedaży bzdur pod przykrywką informacji, faktów itp. Dużo ślęczałem w czytelniach nad dziełami o socjotechnice, tak dla własnej świadomości. Po zapoznaniu się z tym co było mi potrzebne i z braku funduszy, oraz z dużym obrzydzeniem do wierchuszki naukowej – psychologicznej, która jest często iluminackiego charakteru,  zrezygnowałem z tego kierunku po paru latach.
Aktualnie studiuje Informatyke pomimo, że jestem ostrym humanistą. Pracuje w mediach. Fascynacja prowadzi mnie często do tematów niepopularnych, niebezpiecznych, lub budzących lęk u innych. Mam różne wszechstronne zainteresowania rzeczowe, poza tym pasjonuje mnie turystyka kajakowa i narciarska. W otaczającej nas rzeczywistości dostrzegam niestety większość atakującego nas brudu, kłamstwa – ZŁA!. Pragnę Polski wolnej i samorządnej, wyzwolonej spod wpływu zbrodniarzy i wszelkiej maści mafii, ze społeczeństwem, które jest u siebie i wyznaje swoje wartości w sposób niezakłócony krzykami mniejszości. Tak jak to pisał Pan Roman Dmowski o konfliktach interesów narodu i grupach ze sprzecznymi dążeniami oraz o państwie organizacji. Nieszczęśliwie dziś wszystko jest na odwrót i tonie w otchłani masońskich planów. Bez przesady oczywiście – Polska zwycięży, bo musi się tak stać jeśli będzie wierna. W końcu to u nas jest Częstochowa a tam Obraz namalowany przez św. Łukasza na blacie stołu Świętej Rodziny.

MonitorowiPolskiemu stuknęło pół mln wejść

PB: Marku, gratuluje pol miliona… wiecej takich jak Ty i blogow jak Twoj!

Bein wpisał się u Zenobiusza (Tadeusza Kisiela)

Tadeuszu, po co ta gimnastyka, okropne tlumaczenia, ignorancja i dyletantyzm; w chwili ogromnego zagrozenia dla ludzkosci? Odloz toporek wojenny w takiej chwili, masz mnostwo materialu od profesjonalistow na grypa666 i piotrbein.wordpress.com, profesjonalnie tlumaczonego. Na pewno nie bede mial za zle jak skopiujesz. W tej chwili od blogow niezaleznych doslownie zalezy zycie i zdrowie ludzkosci (jesli w ogole jest rada na uran, pluton i in. transuranowce). Dodam dla Grypowiczów666, że Marek Podlecki wziął się wreszcze za temat poważnie, niestety Andrzej Szubert zestresowany (może brakiem wiedzy?) znów idzie na urlop. Jedni to wypróbowani żołnierze, na innych liczyć nie można w momencie głównego zagrożenia dla Narodu.

††††††††††††††††††

ALERT 6: Dr Jerzy Jaśkowski o środkach zaradczych

Email do Piotr Bein 3.4.2011

PB: czy podziela Pan opinie Tedda Weymana (UMRC Toronto) i Dra Busby (LLRC i ECRR), ze niema rady na skazenie promieniotworcze czlowieka?

Dr Jaśkowski: Trzeba to rozbić na rodzaj promieniowania i drogi jego działania. Np. promieniowanie alfa i beta, które osiadło na naszej skórze, praktycznie można ignorować, po normalnym prysznicu 2 razy dziennie, tj po przyjsciu do domu i ewentualnie przed snem nie powinno spowodować zamieszania w naszym organiźmie. Przy doustnym wchłanianiu np z pożywieniem, może być tak, że cząstka przejdzie przez organizm w ciągu 24-36 godzin i zostanie wydalona nie czyniąc szkody.

Ale przy wchłanianiu poprzez układ oddechowy nie mamy ŻADNYCH  szans. jak wejdzie to w związku z energią 3-4 MeV  promieniowania alfa oraz 8-10 eV energią wiązania DNA szkody są nieodwracalne.Każdy rozpad to trafionych ok 1000 komórek. Jeżeli są trafione w 100% to giną i nazywa się to klinicznie owrzodzeniem, kaszel i odpluwanie. Możemy mieć szczęście i wyplujemy taką cząstkę. Ale obok są komórki trafione w np. 40 % a to powoduje mutacje DNA i raka.

ALERT 5: Prof. Majewska i Dr Jaśkowski: dzieci i ciężarne, niwychodzić z domu!

Dr Jaśkowski (email do Piotr Bein 3.4.2011): DLACZEGO ŻADNA ZE STACJI NIE PODAJE WIELKOŚCI ALFA PROMIENIOTWÓRCZYCH IZOTOPÓW??? POWTARZAM, DOPÓKI NIE WIEMY CO I JAK LEPIEJ ABY DZIECI I KOBIETY W CIĄŹY SIEDŻIAŁY W DOMACH, ODZIEŻ NALEŻY ZDEJMOWAĆ PO WEJŚCIU DO DOMU I SIĘ PRZEBIERAĆ.

Prof. Majewska: Bezpieczna dawka promieniowania a aktualny poziom skażenia promieniotwórczego

Jakie stezenia I-131 w powietrzu uwazane sa za bezpieczne? Opinie roznych ekspertow sa rozne ale, EPA (Amerykanska Agencje Ochrony
Środowiska) podaje ze jest to stezenie: 2,1×10(-13 )Ci/m3. 1 Ci=3,7×10(10)Bq (do 10 potegi). Po przeliczeniu wychodzi, ze dopuszczalne bezpieczne stezenie I-131 w powietrzu wynosi 7,8 mBq/m3. Stezenie w Lodzi (28-30 marca) wynioslo 8,3 mBq/m3, czyli troche przekroczylo dopuszczalny bezpieczny poziom. W innych polskich miatach było ponizej tego poziomu. To mowi, ze na ogol jestesmy jeszcze ponizej progu niebezpiecznego stezenia, ale niekiedy do niego się zblizamy. Nie zmienia to faktu, ze wiele tysiecy razy przekroczylismy steznie normalne dla Polskich miast. Sugeruje to, ze wprawdzie nie należy jeszcze panikowac, ale warto być czujnym i obserwowac stezenia radionuklidow w polskich mistach. Ja i moja rodzina zaczynamy suplementacje jodu w postaci 2 tabletek dziennie kelpu, które zawieraja ok. 150 microgramow jodu (rekomendowana dzienna dawka). Nasycenie komorek tarczycy jodem zmniejszy pobieranie radioaktywnego I-131. Uwazam tez, ze wzmoznona suplementacja
antyoksydantami tez nie zaszkodzi, a moze troche ochronic przed promieniowaniem. Ktos pisal, ze podobno niektore ciezarne kobiety rozwazaja aborcje z powodu Fukushimy. Wydaje mi się, ze przy obecnym poziomie promieniowania jest to nieuzasadnione. Pozdrawiam, DM

PB: Jod pomoże tylko na I-131 w tarczycy, a reszta? Brak danych oficjalnych o in. izotopach, szczególnie tych najbardziej zabójczych: uran, pluton…

ALERT 4: Pręty w basenie 4 emitują pluton i in.

Na podst. wideo zniszczonego budynku reaktora 4, inż. nuklearny Arnie Gundersen wnioskuje, że pręty paliwowe są obnażone co najmniej u góry, a zrzucana woda schładzająca wyparowuje. W basenie 4 w momencie awarii generatorów prądu w Daiiczi były złożone obok prętów zużytych także pręty wyjęte ze rdzenia reaktora na czas jego przeglądu.

Wg niego, po awarii systemu chłodzenia, woda w basenie 4 rozgrzała się wskutek zwiększonej masy prętów, prowadząc do wysuszenia i reakcji z wodą cyrkonowych pochew prętów, wytwarzając wodór, który wybuchł niszcząc budynek. Od tego czasu poziom wody w basenie 4 jest niski lub nie ma w nim wody. Specjalista od basenów, Gundersen zauważył na wideo obnażone z wody stojaki prętów (które normalnie powinny mieć 10 m wody ponad sobą) oraz parę wydobywającą się z głębi basenu podczas zrzucania doń wody. Tj. w basenie nie ma wody zatrzymującej promieniowanie gamma, co zwiększa zagrożenie ratowników do niemal śmiertelnego. Znaczy to również, że pręty są niezwykle gorące i pluton może ulotnić się z nich. Na terenie Daiiczi wykryto pluton i in. izotopy, co w połączeniu z brakiem wody w basenie znaczy, że te ciężkie izotopy w prętach paliwowych są emitowane z budynku, także izotop cezu. Wobec tego Gundersen zaleca powiększenie strefy ewakuacji.

PB: Czyli w emisjach rozprzestrzenionych na glob jest pluton, jeden z najgroźniejszych izotopów. Teraz wiadomo, czemu żadne władze nie ujawniają odczytów. To jest ogromna zbrodnia przeciw ludzkości…

ALERT 3: Alert dla wybrzeża Pacyfiku Ameryki Płn.: poziom gamma podwyższony 2-3 razy

ALERT 2: O „środkach zaradczych” przeciw radiacji

Piotr Bein 29.3.2011

Różne organizacje, firmy, osoby i portale w dobrej wierze nagłaśniają środki naturalne, które mogłyby pomóc chronić od promieniowania. Tedd Weyman, który skaził się izotopami uranu podczas badań skutków broni uranowej USA i W. Brytanii w Iraku i choruje, nie wierzy w te środki. Niezależna grupa atomistów-medyków, UMRC do której Tedd należy, ma politykę niewypowiadać się w tej kwestii. Szef UMRC, Dr Asaf Durakovic wymienia chelaty (oczyszczacze z toksyn, szczególnie tzw. metali ciężkich) w swym milowym referacie nt. skażenia wewnętrznego po broni uranowej.

Na DU-Watch przed laty była anonimowa niezwykle dobrze poinformowana politycznie, technicznie i medycznie osoba (razwiedka USA lub brytyjska?) o ksywie Amarierose. Krytykowała ona grupę niezależnych naukowców za promocję chelaty dla dzieci cierpiących po wdechnięciu pyłu uranowego w Afganistanie i Iraku.

Trzeba rozpoznać prywatny interes osób i organizacji promujących te ratunki od promieniowania. Np. niektóre środki moża pomagają przeciw zatruciu od izotopów jako metali ciężkich (uran, pluton i wiele in.), ale nie przeciw RADIOAKTYWNOŚCI z tych izotopów, sprawę oddzielną od zatrucia toksycznego.

Widzę tylko jeden środek zaradczy: modlitwa. A jak najgrubszy pył z Daiiczi opadnie – neutralizację szaleńców za atomem, przede wszystkim sterująych systemem na samej górze. Co gorsze – grypa, radioaktywność, czy kompleks jot?

Tak nam dopomóż Bóg…

ALERT 1: „Eksperci” niebezpieczni dla ludzkości

Jeszcze raz apeluję do rozmaitych ekspertów od 7-ej boleści, żeby w czasach tak poważnego zagrożenia dla ludzkości nie zabierali głosu, szczególnie nt. swej „ekspertyzy”, bo Naród ufa im, nie mając in. źródeł info. Niech opamiętają się e-rozsyłacze, bo nawet prawdziwi ekspercci, z którymi jestem w kontakcie gubią się w lawinie dezinformacji, hasbary i przekręcania sprawdzonych już faktów.

Krzysztof e-pisze mi dziś: Dziękuję za obszerny materiał merytoryczny! Masoneria, lobby atomowe, blokują dostęp do naturalnych źródeł energii których w Polsce jest nadzwyczaj dużo. Wybierajmy się to ostatnie słowa JPII w Polsce — na mandaty w rządzie i samorządzie, zmienimy partiom poglądy swoją obecnością. Malkontenctwo to uspakajanie się, że są gorsi od nas! Nie dajmy obrzydzić sobie Polski. Rządzą mniejszości bo nie ma chęci większość. Wszyscy w schronie się nie zmieszczą. Świadomość budzi odruch bezwarunkowy! Potrzebna panika do władzy! PS podaj dalej. Wojsko, OPBMAR zlikwidowali dla diet i przesiadywania na walizkach.

Krzysztof odpowiada na mój koment do nieodpowiedzialnego tekstu kompromitującego autora (podobno atomisty), e-rozesłanego przez profesora (?) fizyki jądrowej, Mirosława Dakowskiegopt. M.Dakowski: Fukushima 1 – po dwóch tygodniach. Odpowiedziałem rozsyłaczom i autorowi tak: Co tez fizyk atomowy pisze o stuxnecie, tsunami i trzesieniach! Podobne kwiatki niemal w kazdym akapicie, nawet w dziedzinie fizyki jadrowej = niebezpieczne, bo profesor cieszy sie reputacja w wielu szanowanych przeze mnie srodowiskach. Tekst przypomina mi artykul w Drogownictwie polskiego inzyniera od mostow po wycieczce do Japonii: pokazal zdjecie podpor mostu z dobrze wystajacymi zabezpieczeniami plyty jezdni przed przesuwem bocznym podczas trzesien – wysmial, ze nie umieja ladnie zaprojektowac podpor mostu! Bo nie rozumial. po co one wystaja! Sytuacja polskiej nauki jest tak tragiczna, jak wszystkie inne aspekty Umeczonej…

W ub. tygodniu utrwaliłem inną bzdurę od Dakowksiego: Piotrze, jestem jako doswiadczony fizyk i „badacz Czarnobyla”  z podziemia przekonany, że dotychczasowe emisje z Fukushima niczym Polakom nie groża. Są za małe i zbyt rozpuszczone po całym swiecie. A HISTERIA nam oczywiście grozi, bo ludzie musza gdzieś skierować swój strach. Może tonuj swych wpisywaczy, bo szkoda nerwów laików. pozdrawiam – Mirek

PB: Nie znam twoich publikacji nt. Czarmobyla, tylko obszerne prace niezależnej grupy LLRC i ich empiryczny model ryzyka radiologicznego  ECRR, ktory juz dawno powinien byl zastapic oszustny, bezmyslny model ICRP z błędem 100 do 1000-krotnym. Spedzilem tez dobre kilka lat badajac propagande lobby A i scierając się (z sukcesem, jako chyba jedyna grupa, ktorej lobby A nie zdolalo skorumpowac ani omamic) oko w oko z jej agentami na DU-Watch, z poparciem niezaleznych naukowcow, jurystow i in. czolowych niezaleznych speców. Ukoronowaniem tego doświadczenia i badań jest niedawna publikacja mojej kilkudziesięciostronicowej analizy w zbiorze naukowym (patrz dzial Nauka ponizej). Na pewno nie wezmę więc porady od ciebie, tym bardziej ze zrobiles kolosalna pomylke polityczna w stosunku do patriotow po 10 IV, dowodzac braku racjonalnosci i podatnosc na propagande (a osobiscie — nigdy nie przeprosiles). Dla mnie autorytetem nie jest niestety juz nikt w Polsce. Jestem w kontakcie z wierchuszka niezaleznych atomistow medycznych od kilkunastu lat i teraz biore info i porady od nich — nie pomylili sie co do przeszlych katastrof, broni uranowej itp., ostrzegaja ze Daiiczi juz przekroczyło Czarnobyl. Bylo lepiej podczas anty-kampanii H1N1, bo wtedy byla w Polsce garstka niezaleznych medykow przeciw histerii lipnej pandemii i uzycia broni biologicznej pt. scypionki. Dzis nie slysze zadnego rozsadnego glosu profesjonalisty, atomisty-medyka z Polski, odmiennego niz ludobojcza mantra lobby A.  Samo twoje sformulowanie swiadczy, ze nie masz pojecia  co sie wydarzylo w Daiiczi ani o skutkach na zdrowie pylow promienotworczych chocby z uranu i plutonu. Martwi wlasnie to ze jestes „doswiadczony fizyk” a nie medyk w skazeniach promieniowaniem jonizujacym. Czas sie doksztalcic, ale jest juz za pozno, bo to sporo materialu i trzebaby zrzucic z mozgu sztampe ICRP i in. lobby A. Uchron choc swe dzieci, wnuki, kobiety (bo w odroznieniu od nas rodza sie z materialem rozrodczym, najbardziej wrazliwym na radioaktywnosc).
Krzysztof: Racja Panie Piotrze Bein. To Pana prof. Mirosława Dakowskiego uspokojenie czuję, że jest nie prawdopodobne, żeby było też uczciwe, cyt ”Są za małe i zbyt rozpuszczone po całym swiecie.”. 1. Katastrofa st 6 w skali 7 jest zaniżona jak pozostałe komunikaty. 2. Japonia jest przyczyną zatrucia środowiska wielokrotnie przekraczającego skażenie Czarnobylem sowieckim. 3. Panika medialna Czarnobyla nijak się ma do ciszy po Japonii 4. Mapa wideo o chmurze radioaktywnej z Japonii, kręcącej się jak bączek nad Biegunem Północnym do czasu opadnięcia skażenia i opadnięcia resztek skażenia poza „bączkiem’ przed dotarciem do wybrzeży Norwegii jest żałośnie kompromitująca. 5. Grupa G-8 popełnia zbrodnię, mając jako jedyna dostęp do finfo sat. i nie przekazała info do mediów światowych o potrzebie zabezpieczenia się społeczeństw podczas intensywnych opadów pyłów radioaktywnych. 6. Jest potrzeba  powstania ośrodków niezależnych do G-8. 7. Działania G-8, nie blokują agresji USA i koalicjantów  na kraje arabskie /krajów skolonizowanych jak Polska/, które mogły by tworzyć krytyczną opozycję pod wieloma względami do monopolu G-8. 8. Dziekuję za wysiłek /zebranie i tłumaczenie/ kol. Piotra w poszukiwaniu prawdy o skażeniu japońskim Świata. PS Przydało by się info , kompleksowe o problemie do złagodzenia. Dziwi kolejne milczenie opozycji liczącej się w Polsce, na temat ważny dla naszej niszczonej populacji.

Alert: Pluton jeszcze bardziej niszczący niż uran, już ostrożnie potwierdzony w Daiiczi i Japonii, więc i w atmosferze i oceanie

Email Tedd Weyman do Piotr Bein 27.3.2011: Cząstka alfa z uranu niesie energię 4,5 MeV (mln elektrono-woltów). Alfa z plutonu ma 5,8 MeV. LET  (ang. Linear Energy Transfer – linearny transfer energii) to energia przekazana z radiacji masie komórkowej tkanki. Radiacja alfa, beta i neutronowa to cząstki, tj. mają masę. Alfa i beta nają ladunek ujemny lub dodatni, a neutron jest neutralny, bez ładunku. Przekazują energię i ładunek w formie ciepła i energii kinetycznej, które jonizują (bombardują) materiał komórki.

1 MeV = 1,602×10−19 Joule, a to ogromna energia cieplna na poziomie komórki. Gamma też przekazuje znaczną energię, ale to nie cząstka, tylko foton, czysta forma energii, pędzącej z szybkością nieco wolniejszą niż światło. Zależnie od rodzaju izotopu plutonu, pluton z reaktorów i jego córki mają aktywność  0,005 do 110.000.000 Ci/gram, a uran (zależnie od izotopu) 0,006 do 0,00006 Ci/gram. Czyli skutek biologiczny (szkody, jonizacja mteriału komórkowego i DNA itd.) jednego rozpadu uranu nie rózni się znacznie od tego dla plutonu (4.5 i 5.8 MeV).

ALE kiedy porównamy całkowitą radioaktywność na przykładzie wdechniętych drobinek uranu i plutonu o jednakowej masie, pluton ma tysiące do milionów razy więcej emisji na jednostkę czasu. Więc podczas gdy uszkodzenia komórki od uranu i plutonu wskutek ich emisji alfa są energetycznie podobne, pluton z córkami rozpadu neptunem i uranem-234 wywołują szkody w ok. 110 tys. razy więcej punktach komórki niż uran.

Lucky email do Piotr Bein 29.3.2011: Wykrycie plutonu poważnym problemem

Japońskie służby stwierdziły, że wykrycie śladowych ilości plutonu w próbkach ziemi z terenu elektrowni Fukushima Daiichi oznacza bardzo poważną sytuacje. Zawartość plutonu w próbkach gleby pobranej z zakładu tydzień temu była niemal taka sama, jaką można stwierdzić w środowisku po ostatnich próbach jądrowych za granicą. Niestety dwie próbki prawdopodobnie zawierają ten sam typ plutonu który był stosowany w paliwie jądrowym MOX, co sugeruje nam że pręty paliwowe reaktora nr.3, lub pręty składowane w przechowalnikach ulotniły się do atmosfery w postaci czarnego dymu kilka dni temu.(moje przypuszczenie) Informowano nas wtedy iż Japończycy rzekomo nie wiedzą co jest jego źródłem ale się ewakuowali. Dziwnym i następnym wydarzeniem był budzący panikę żółty deszcz w Tokyo.
Pan Yukio Edano w tv NHK powiedział, że „ślady” plutonu, występują też w wysoce radioaktywnej wodzie pod turbinami co prowadzi do podejrzenia, że pręty paliwowe są częściowo stopione.
Edano wezwał do ściślejszego monitorowania danych, mówiąc, że jeśli poziom plutonu będzie wyższy, rząd będzie musiał jakoś na to zareagować. Ciekawe – te dwie próbki z MOX-em pobrano najprawdopodobniej po emisji czarnego dymu z budynku nr.3. No to faktycznie przed pożarem nie można było znaleźć tyle plutonu w okolicy elektrowni. Może niedługo pojawić się on i w naszym otoczeniu. Pragnę aby nasze władze zadbały o rzetelny pomiar i poinformowały nas o zawartości Pu w powietrzu, wodzie deszczowej i jej osadach i w glebie. Po ostatnich deszczach na szybach samochodowych coś zadużo jakby dziwnego brudu. Niekoniecznie musi w nim to być ale CLOR może coś dla nas zrobi w tej sprawie. Mają przecież urządzenia do tego celu. Podając wynik nie spowodują już paniki, bo w przypadku znalezienia plutonu to już i na nią za późno. Jedyne co by mogli spowodować to może fale nawróceń, dużo ludzi może zrobiło by rachunek sumienia i poszło do spowiedzi.

††††††††††††††††††††††††††

Najnowsze

Norweska prognoza opadów na Am. Płn. 6.4.2011

PB: Daje „sceptykom” pojęcie o rozchodzeniu się substancji radioaktywnych, tu tylko przykład izotopu gazu, ksenonu. Niewiadomo dlaczego jednostki w Bq na metr kw. Czy można przewidzieć, ile spadnie na ziemię, a ile przeleci dalej? Czy może chodzi o Bq na m2 widziany przez satelitę w nieznanej grubości chmurze w atmosferze? Zenobiusz i in. pocieszającvy się, że to ominie Polskę widzą, jak zamiata cały obszar kraju że hej!

Ekspert od reaktorów A, Arnie Gundersen 2.4.2011

Nowe dane z TEPCO o krótkotrwałych izotopach i neutronach wykrytych na terenie i w pobliżu Daiiczi świadczą, że pomimo zamknięcia reaktora 1 w Daiiczi podczas trzęsienia, zachodzą w nim  reakcje łańcuchowe  bez wpływu człowieka, wywołane za każdym dodaniem wody chłodzącej.

Sebastian: Wybacz nam Córeczko…

Email do Piotr Bein 3.4.2011

Witam Panie Piotrze. Jestem z Polski i kłaniam się w pas za to co Pan dla nas wszystkich ludzi na świecie robi. Jakiś czas temu „nakierowało” mnie coś na „drugą stronę lustra”…
Ile pukań w czoło doświadczyć może człowiek, dzieląc się niepopularnymi opiniami i propagowaniem prawdy… pamiętam jak starałem się „uświadamiać” znajomych, iż w szczepionkach jest rtęć… …nie będę przynudzać… Chodzi o to, że natrafiłem na Onecie na pewien artykuł (link na dole) w którym jest napisane: akurat na Białorusi już w roku 1984 – na dwa lata przed Czarnobylem – z pomocą Światowej Organizacji Zdrowia rozpoczęto drobiazgową rejestrację zachorowań na raka. Ogromny wzrost zachorowań jest tam precyzyjnie udokumentowany. Doskonale wiemy w jaki sposób doszło do awarii w Czarnobylu – test wymkną się spod kontroli. Miałem wtedy 10 lat. – . Przyznam, że to dziwnie wygląda takie przeprowadzanie badań przed wybuchem. W moim regionie jeździły w ubiegłym roku autobusy fundacji McDonalda i za darmochę robiły maluszkom kompletne badanie USG…  ???    ..sam korzystałem… ot i zdążam do paranoi jak twierdzi moja żona. Link do artykułu, całość bardzo ciekawa naprawdę.
Panie Piotrze, czy możliwe jest, iż ulegamy jakiejś zbiorowej paranoi (choć raczej to życzenie, aby tak było)? Z mojego pktu widzenia starania elyty w Polsce naprawdę odnoszą sukces, ludzie  ogłupieni, myślą że rozwój to coraz „nowsze” zabawki, że równy asfalt na kredyt to też rozwój, zajęci są „gównami” i wyścigiem szczurów… dla wielu moich równolatków wystawny dom to też rozwój !?!! …długo by tak wymieniać… jak ktoś mówi prawdę to ma kłopot…  Najbardziej mnie boli, że nie potrafię jakoś pomóc i przekonać innych, zawsze starałem się propagować prawdę i wymagać jej od siebie przede wszystkim. Cóż na wszelki wypadek zacząłem robić zapasy jedzenia, wody, nasion.. nie wiadomo (wiadomo) co przyniesie najbliższe kilka-naście miesięcy…
Po cichu przepraszam moją malutką ukochaną córeczkę za to, że ma ojca pierdołę, który dał się tyle lat nabierać i ogłupiać, manipulować… a teraz kiedy mam szczęście być rodzicem
dziękuję za KAŻDĄ chwilę życia…. i boję się, naprawdę zaczynam się bać… Dziękuję z całego serca Panie Piotrze! Dodam z „innej beczki” – może się komu przyda. Na rzekomą skazę białkową, bądź też uczulenie na faszystowskie mleczka w proszku. Po prostu mleko „prosto” od krowy ze wsi!!! Nie z „plantacji” krów paszowych !!! Pani Doktor Homeopatka poleciła spróbować, gdy rozmawialiśmy o zmianie diety naszej 17 miesięcznej córeczki – jakie było nasze zdziwienie… Oczywiście do Pani Doktorki, a właściwie raczej byłoby użyć Pani Lekarki Homeopatki, wybraliśmy się dopiero po wielu miesiącach faszystowskiej medycyny…

PB: Ulegamy zdrowemu instynktowi samoobrony, niewierząc oficjalnym „pomiarom” skażenia, usypianiu w mendiach i z katedr atomo-idiotów. Stres w tym przypadku jest zdrowy, jeśli skierować go tam gdzie trzeba — na własną obronę i ochronę a przeciw idiotom, eugenikom i ludobójcom. W takich chwilach mamprzypływ energii fizycznej i umysłowej, co widać z moich blogów… Czego śpiącemu polac-tfu! życzę. Nie znam badań spiskowego podejrzenia Czarnobyla, natomiast mamy b. silne poszlaki, zainicjowane przez Andrzeja Szuberta, że Daiiczi rąbnął US-raelski Stuxnet.

Lucky: Potwierdzenie rozszczelnienia rdzenia, lub obnażenia paliwa w basenach na 100%

Już od 23.03. TEPCO stwierdziło wzrost skażenia cyrkonem-95 pochodzącym z koszulek ochronnych. Materiał paliwowy ma bezpośredni kontakt ze środowiskiem, co w połączeniu z infomacjami o niebieskim świetle wydobywającym się z budynku reaktora sugeruje nam trwającą tam reakcje termojądrową pod gołym niebem. Gdzie to wszystko leci podczas, gdy media informują nas tylko i wyłącznie wyciekiem do oceanu i uszczelnianiem betonu.

W raportach z CLOR-u pojawił się izotop Niobu. Zastanowiło mnie jakie jest zastosowanie Niobu i okazuje się, że występuje on jako domieszka uszlachetniająca do stali nierdzewnej. Obudowa reaktora musiała tak bardzo się rozgrzac,  że uległa przetopieniu na wylot a bombardowany neutronami. Niob wyparował przekształcając się w swój izotop, poczym dotarł do Polski. Co tam się na prawdę dzieje ?

PB: sa inne mozliwosci = skladnik stojakow w basenach, pochwy pretow… eksperci wiedza od pierwszych dni, ze meltdown sie zaczal, czaruja nas zeby niewywolac paniki.

Dr Jerzy Jaśkowski: Kilka uwag odnośnie Polski

Email do Piotr Bein 3.4.2011

Jest zastanawiające dlaczego tzw. nasze stacje pomiarowe podają wyniki w mikrobekerelach a np. niemieckie w Bq na metr 3. Czyżby wg PAA, CLORu czy Bielska Białej na przestrzeni ok. 1000 km od Monachium do warszawy aktywność malała milion razy???? Przyjmując takie rozumowanie za prawdziwe to w drugą stronę od Monachium do Tokio – ok. 10 000 km aktywność powinna miliony razy wzrosnąć?? W tej sytuacji  wg tych gazetowych specjalistów LUDNOŚC JAPONII JUŻ NIE ŻYJE BOWIEM ZMARŁA NA OSTRĄ CHOROBĘ POPROMIENNĄ???
PO DRUGIE mamy ok. 50 stacji pomiarowych, pracujących za nasze podatnika pieniądze. Oni nic nie wytwarzają tylko mają pilnować, tak jak np. pogranicznicy aby „obcy nie weszli”!!!
Dlaczego więć nie ma 50 stron internetowych na których obywatel mógłby na bieżąco obserwować co się dzieje. Tak jest np.  w Niemczech i nikomu korona z głowy nie spadła. A  w POLSCE JAK W 1986 ROKU CENTRALNY KOMITET DECYDUJE CO PODAĆ DO WIADOMOŚCI LUDNOŚCI I JAK TO PRZECEDZIĆ. Podają wyniki pomiarów średnie dla woj.  bez  […] wysokości bramki, czyli można założyć, że tak ustawili aby nie wszystko mierzono.
Oddzielnym problemem jest Katedra z Uniewersytetu w Lublinie. Od 16 marca podaje, że jodu i cezu nie wykryto. Ale sąsiednie stacje CLORu wykryły i jod i cez??? Albo więc „Chłopcy” mają tak starą aparaturę, że markują pomiary [dostali jakiś grant i chcą sie wykazać] albo dostali nakaz przykręcenia energii bramki. Poza tym liczba zliczeń podawana przez nich wynosi np. 420 000 a suma podanych zliczeń pierwiastków ok 20 000, co więc stanowi te 400 000 impulsów???
Pragnę także zauważyć, że cała ta checa dot. jodu jest szumem informacyjnych. Jod dochodzi do Polski po ok. 14-18 dniach, czyli uwzględniając okres połowicznego rozpadu w ilości nieznacznej. Gdyby było inaczej kraje na zachód od nas już coś by robiły.
DLACZEGO NATOMIAST ŻADNA ZE STACJI NIE PODAJE WIELKOŚCI ALFA PROMIENIOTWÓRCZYCH IZOTOPÓW??? POWTARZAM, DOPÓKI NIE WIEMY CO I JAK LEPIEJ ABY DZIECI I KOBIETY W CIĄŹY SIEDŻIAŁY W DOMACH, ODZIEŻ NALEŻY ZDEJMOWAĆ PO WEJŚCIU DO DOMU I SIĘ PRZEBIERAĆ.
Przypominam, że ci sami eksperci telewizyjni zachęcali w 1986 r. w maju spacery na świeżym powietrzu przy opadzie 23000 Bq, a jak ostatnio mówił dr Latek, nawet 100 000 Bq twierdząc, że dzieci się będą co najwyżej częściej myły (prof. Jaworowski)  – a potem mieliśmy 3-krotny wzrost wad wrodzonych — patrz Raport po Czarnobylu GTN. 1992

Żydo-mendialne mataczenie dla gojów

PB: Redaktor NaturalNews, Mike Adams pokazuje, że doniesienie Associated Press (AP), źródło dla większości mendiów, dowodzi szokującego braku wiedzy o radiacji i fizyce. Żydomendia po prostu kopiują i powielają doniesienia z żydo-agencji prasowych AP, Reuters itd. Google karze portale za kopiowanie, a mendia kopiuja wiele razy codzień, niemal na każdej stronie gazety, w każdej minucie telewizornych “aktualności”… Żydomendia to największa operacja kopiowania, a Google News, Yahoo itd. powielacze żydo-kłamstw  faworyzują je, cenzurując, usuwając i niedpuszczając “pomniejsze”, niezależne doniesienia i analizy.

Ściśle w rękach skrajnych judeocentryków jak Murdoch i kontrolowane przez nich w dół do prywatnego życia dziennikarzy, żydo-agencje prasowe i kopie w mendiach nigdy nie donosiły prawdy, jeśli służyłaby gojom, patrz np. “historia” II wojny światowej, skomponowana przez  łgarzy narodu niegdyś wybranego.  Masy gojowskie pojęcia nie mają także o radiacji i są łatwo lulane przez telewizorne blondynki (a jakże, bez krzywego nosa!). Współudział żydo-mendiów w zmyłkach i dezinfo na jakikolwiek temat (Bałkany, metryka O-bomby, Libia, śmiertelne skutki radiacji…) jest 100 % dowodem na współudział, jeśli nie główne autorstwo kompleksu jot w danym nieszczęściu.

Adams pisze: większość zapakowanych wiadomości w nurcie głównym jest […] rażąco niedokładna, napisana przez słabo edukowanych,  którzy nie rozumieją praw fizyki, ekonomii czy nawet zasady przyczyny i skutku. Poprawka: większość zmyłkowej info dla gojów piszą rozmyślnie uchnie einsztajny. Adams poleca rzekomo wiarygodne NaturalNews.com, InfoWars.com, Rense.com. Nawet wśród tych niby nieomylnych znalazłem nieraz hasbarę i dezinfo. Używaj swego najszybciej zanikającego organu – mózgu.. Dlatego Grypa666 i PiotrBein.wordpress.com…

Nie siać paniki

Vim: Jestem przeciwny sianiu wszelakiej paniki. Wszak panika = brak towarów w sklepach. Proszę jednak wziąć pod uwagę, że Czarnobyl, to był wybuch i jednak nas dużo ominęło, wystarczy spojrzeć na mapkę umieralności, po tym fakcie. Do 2005 zmarło około miliona ludzi na całym Świecie, wielu dalej choruje i niedługo umrze. Byliśmy pod działaniem chmurek z Czarnobyla, ale zawsze miały charakter gwałtownie przejściowy. Japonia mimo, że na końcu Świata, to tam zaczyna się JetStreem, a reaktory emitują cały ten syf przez cały czas i potrwa to jeszcze bardzo długo! Jestem przekonany, że dotrą do nas wszystkie typy nuklidów, które tam występują. łącznie z Plutonem i całym tym syfem o nazwie MOX. Cała północna hemisfera zostanie skażona. Chyba warto mieć rzetelne info, co i kiedy, żeby wtedy nie wychodzić z domu i jakoś się zabezpieczyć, nieprawdaż? Ten sabotaż, celowe działanie wg. ścisłego planu, który obserwujemy, powinien być nagłaszany. Dlatego dziękuję Ci za ten Art., bo jest to poważne!

PB: Poprawka. Po Czarnobylu ok. 1 mln zmarłych w samej Europie tylko do końca 2004 r.! Brak towarów = nieudolność (zamierzona?) władz, bo żarcir jest w  hurtowniach, u producentów itd. Niejeden znawca tematu pisał, że stężenie (rozcieńczanie) nie ma znaczenia w radiacji docierającej wewnętrznie  = każda dawka jest niebezpieczna. Czy pluton rocieńczy się do 1 drobinki na km3 powietrza czy do 1 na m3, jest tak samo zabójczy i jeśli ją wdechniesz, twój pech. Różnica między Japonią a resztą świata jest taka, że tam jest większa szansa wdechnięcia czy spożycia szybciej. Na półkuli płn. atmosfera rozdziela w tej chwili sprawiedliwie na wszystkich.

Dwu martwych pracowników TEPCO w podziemiu turbinowni w Daiiczi

Wg TEPCO, znaleziono 2 młodych pracowników, zaginionych od czasu katastrofy 11.3.2011 [której? trzęsienie, tsunami czy Stuxnet? – PB].  Byli w trakcie wykonywania regularnej inspekcji w podziemu turbinowni 4. Przewodniczący TEPCO, Tsunezisa Katsumata niezmiernie ubolewa nad stratą 2 pracowników, którzy próbowali  utrzymywać bezpieczeństwo siłowni  pośród katastrofy.

PB: B. smutne. Globalny morderca TEPCO będzie miał na sumieniu więcej śmierci, nie tylko w Japonii… Zastanawia ws. 2 poległych na służbie atomowi, że mimo braku szkód konstrukcyjnych w siłowni, tych ludzi coś zabiło. Przydałyby się szczegóły i niezależna sekcja zwłok. Może utopienie we wciąż nieudowodnionym potopie z tsunami? Hmmm, coraz ciekawiej z tym Stuxnetem… A na marginesie: czemu aż 3 tygodnie na zejście do piwnicy? Nic nie pisano na początku o zalaniu piwnic, o ile wiem. A nawet gdyby, to nieprawdopodobne, że do sufitu.

Teoria spiskowa Beina: Widząc, że niedziałają generatory i chłodzenie najważniejszego elementu siłowni, basenu 4 przeładowanego prętami (ok. 1300 zestawów zamiast ok. 500), dwóch młodych samurajów ze sterowni, znających się na kompach i systemie chłodzenia, chciało manualnie obejść Stuxneta, więc ktoś ich stuknął.  Odtąd wszystko się ślimaczy w Daiiczi. Wysyłam razwiedkę Grypy666 w kombinezonach kosmonautów, obłożonych blachą ołowiową.

Następny tabun niebezpiecznych idiotów A do “odstrzału”

Piotr Bein 3.4.2011

Właśnie przeczytałem podobno naukowe strony Związku Zatroskanych Naukowców (UCS). Są tak “zatroskani”, że aż usypia…Bazują na mendiach New York Times, Reuters… skąd  przytaczają skompromitowane ałtorytety, np. dra Wotawę z wiedeńskiego instytutu prognoz atmosferycznych ZAMG, na kontrakcie zmyłek dla MAEA, trzonu lobby A. “Niepotrafił” on kontynuować symulacji – jego sehr speziell Komputerprogramm zaciął się kaput przed wybrzeżem Am. Płn., żeby czasem kanadyjskie i amerykańskie dzikusy niespanikowali.  Ten wrzód na b. słowiańskości wciska też bzdetę A o cezie i jodzie jako jedynych. We Widniu, wdycha już pluton miejmy nadzieję, po chrześcijańsku.

Unia zafajdanych nałukowcuf udaje analizę techniczną, językiem mendiów i lobby A. Wnuki widzą, że trzy budynki reaktorów w ruinach, po eksplozjach z basenów zużytego śmiecia atomowego z uranem, plutonem i setkami in. izotopów, a oni: być może zawartość basenów zniszczona. Być może! Ze zdjęć z dronów i kamery na drągu, b zbliżyć się do piekła gamm starch, widać totalne zniszczenie górnych części budynków, gdzie powinny być baseny,  a oni: Gazy wydzielone ze zużytego paliwa w basenach są zamknięte w budynku reaktora, ale mogą wylecieć w przypadku uszkodzenia budynku. […] eksplozje wodoru w budynkach reaktorów 1, 3 i 4 utworzyły otwory w ścianach, co pozwiliło gazom ulotnić się.  Lufty otwarto z ścianach budynku reaktora 2, by zapobiec akumulacji wodoru, który mógłby eksplodować. Halo! Pobudka! Trzy budynki wysadziły w powietrze eksplozje już pół miesiąca temu,  z ambrozją transuranowców z basenów! Od pół miesiąca cymes leci na świat, wspomagany sprawnie przez eugeników z IAEA i firmy TEPCO, właściela brudnej bomby w Daiiczi, zdetonowanej Stuxnetem na kilkuletnie emisje eliksiru życia dla najbardzie zaludnionej, płn. Półkuli. A goje narzekają, że akcja ratunkowa ślimacza i nieudolna!

Niedołuczeni z UCS jak polscy a-to-mi-szczy, piszą tylko o 6% plutonu w paliwie MOX w reaktorze nr 3 (z 548 zestawów prętów paliwowych, tylko 32 zestawów tj. ok. 6 tys. prętów MOX), co jest prawdopodobnie zaniedbywalne. Nic o plutonie we WSZYSTKICH wypalonych prętach (MOX i uranowych), własność US-raela, do produkcji bomb także w Dimonie. W nauce (i nałuce) empirycyzm rozwiewa wontpliwości – na 1-szy radioaktywny samolot do Tokio, panowie, niezapomnijcie zabrać aparatury (EPA wycofało 8 “zepsutych” z 18 na zach. wybrzeżu USA, więc dostanieta za frajer).

Nałuka jot (szef unii zafajdanych nałukowcuf wyrecytowal hasbarę o uszkodzeniu Daiiczi przez trzęsienie!) wie, że elepstrykę podciągnięto pod reaktory już dawno, ale tylko do żarówek sterowni, bo systemy chłodzenia ani sterowanie niedziałają po ludobójczym zamachu Stuxnetem globalnego terrorysty, US-raela,. Mimo to pisze flegmatycznie, jakby nie pichcił się równoważnik 8 reaktorów, których już nikt i nic nie powstrzyma od stopienia się i wypalenia w reakcji trwającej kilka lat, co jak sprawę z innej planety przyznają “zatroskani”…

Zamiast tego, zdziry nałukowe, przy których najgorsza dziwka w b. porcie szczecińkim jest boginią, lulają nas: W miarę rozprzestrzeniania przez wiatry nad oceanem, radiacja rozcieńcza się. Podczas gdy śladowe ilości wykryto w USA, są one znacznie niższe od naturalnego promieniowania tła, na które ludzie są ciągle wystawieni i nie stanowią poważnego zagrożenia dla zdrowia.

LLRC 1.4.2011

tłumaczył Piotr Bein

417 tys. zachorowań na raka  w strefie 200 km Fukuszimy do 2061.

Sekretarz naukowy Europejskiego Komitetu Ryzyka Radiologicznego (ECRR), Profesor Chris Busby publikuje wyniki zachorowalności na raka  spodziewanej po Daiiczi, wykorzystując oficjalne dane MAEA (IAEA) i japońskich portali o skażeniu . Busby zastosował 2 metody obliczeniowe i porównuje z wynikami wg modelu ICRP [lobby A – PB].

Metoda Martina Tondela bazuje na konserwatywnym studium w płn. Szwecji zachorowalnści na raka po Czarnobylu. Studium rozróżniło rozmaite poziomy skażenia gleby, wnioskując 11% wzrost zachorowalności na każde 100 kiloBecquerel skażenia na metr kw. powierzchni gruntu. Busby zastosował ten współczynnik do  strefy 100 km wokół Daiiczi, gdzie MAEA raportowało przeciętnie 600 kBq/m kw. W populacji 3,3 mln osób w tej strefie, spodziewa się wzrost o 66% w nast. 10 latach, w stos. do zachorowalności na raka przed katastrofą, tj. 103.329 dodatkowych przypadków raka 2012-2021. Metodą Tondela, w obręczy 100 km do 200 km  od Daiiczi (7,8 mieszkańców, niższy poziom skażenia) spodziewa się dodatkowo 120.894 przypadków raka do 2021. Zakładając brak ewakuacji, łącznie 224.223 przez 10 lat.

Druga metoda bazuje na współczynnikach ECRR, opartych na różnym zachowaniu się izotopów w systemach biologicznych. Dodatkowo 191.986 przypadków raka w strefie 100 km, 224.623 w obręczy 100-200 km. Być może połowa w 1-ych 10 latach, reszta 10-60 lat na dostanie raka. Przy braku ewakuacji i stałym zamieszkaniu, łącznie 416.619 ofiar, z czego 208.310 w 1-ych 10 latach. Obie metody potwierdzają podobny wynik.

Metoda ICRP method przewiduje 6158 dodatkowych ofiar raka w ciągu 50 lat. Przez 50 lat spoleczeństwo nie zauważy dodatkowych 2,5 mln przypadków raka i wladze zanegują pochodzenie z Daiiczi.

Pełny raport z obliczeń Prof. Busby.

Profesor Chris Busby na Russia Today

Profesor Busby dekonstruuje faworytów mendiów: Wade Allison, George Monbiot i in. „ekspertów”.

Sprostowanie nt. Dra Wakeforda.

PB: To by było na tyle… ze sfalszowanych zaniżonych danych oficjalnych, tylko dla Japonii, bez uwzgl. największych zabijaków —  uranu, plutonu i in. transuranowców.

Lucky: Myśli o skażeniu

Tsunami czy stuxnet…cd.

PB: Po zbesztaniu za brak odpowiedzialności w komentowaniu o skażeniach i ponagleniu do roboty zamiast iść na następny „urlop”, Poliszynel „boi się” wymienić, że ode mnie dostał przytoczony email? Wyjaśniłem w wymianie e-poczt, że wcale nie jest pewne iż tsunami przyszło do Daiczii na skuśkę, z epicentrum, bo śmigłowce obserwowały fale równoległe do brzegu. Przemieścił się długi odcinek płyty tektonicznej, więc tsunami nie  wyszłoby z jednego pktu. Co do położenia szmelcu jedno jest pewne: brak go tam, gdzie powinno zapędzić go tsunami: na tyły siłowni pod skarpę i w lejek wyjazdowy pod górę. Jedyny dowód u KK, rzekome auto ciśnięte pod skarpę okazuje się dość porządnie zaparkowane na uboczu, przy końcu rowu. Brak szmelcu pod ścianą odwodną trurbinowni oraz spiętrzenie go na jej przedpolu świadczy, że impet tsunami  nie sięgnął poziomu terenu turbinowni, co najwyżej podtopił ją i być może tyły siłowni. Trzeba ustalić, gdzie są generatory, czy i jak wysoko podeszła woda i jakie szkody mogłaby wyrządzić.

Sajanim muszą się lepiej starać, ale za późno, ludzie porobili kopie zdjęć, Mosad-Al CIAida nie sfałszują, każda próba tuszowania pracuje już przeciw zbrodniarzom. Przetłumaczymy podsumowanko na angielski dla innych za Prawdą 11 III …mosadziaki nas mogą w dupę pocałować, będą musieli stuxnetować wszystkie siłownie A, żeby zatrzymać teraz gniew ludzkości …co mogłoby się skończyć natychmiastowym brakiem latarni.

Radioaktywna woda wycieka z Daiiczi do morza…

…pomimo lania betonu na domniemaną szparę.

Elitarne ekipy radiologiczne USA w Japonii

2.4.2011 – Do Japonii przybyła zaawansowana ekipa wojskowa 15 ludzi z USA, wyspecjalizowanych w kontroli skażenia (Bio-Roboty podczas Czarnobyla). Przbędzie też inna ekipa, 140 ludzi do kontroli skażenia. Dramat rośnie.

Migające niebieskie światło w Daiiczi – częściowa reakcja łańcuchowa

dr Jerzy Jaśkowski – autorytet przeciw „pandemii” H1N1 a także ws. skażenia

Czy to nie ciekawe, że mądrych nie zmylą czary mary brzydackie ani brodackie? Oto riposty na blogu Królowa Pokoju (brawo, Bronku! znów stanąłeś na wys. zadania), od lekarza medycyny znanego z ostrej postawy przeciw szczepionkom na H1N1 w 2009 r. Jak to jest, że lekarz zgłębił i zrozumiał medycynę atomową, a durnie odpowiedzialni za edukację Narodu i pilnowanie bezpieczeństwa radiologicznego – nie?

Dr Jerzy Jaśkowski ogólnie o odczytach „radiacji”:

Uwagi odnośnie prezentowanych pomiarów i ich wiarygodności

 1. czas pomiaru jest zdecydowanie za krótki, kilkanaście minut to nie takie natężenia. Powinien pomiar powietrza wynosić minimum 12000 sek.[ plus minus]
 2. tutaj podaje się cały czas gamma promieniowanie. Po 3 tygodniach ma ono praktycznie nieduże znaczenie. problem polega na alfa promieniowaniu. jak można sprawdzić nikt tego nie podaje- mierzy, dlaczego. Tam było 3000 ton wypalonego paliwa a więc i pluton. i ten po przejsciu jednego i drugiego oceanu nie uległ rozpadowi. A więc ile go jest??? [w Czarnobylu było ok 15 ton]
 3. To pokazywane na filmach machanie dozymetrami to teatr a nie pomiary, tzw socjotechnczne uspokajanie palantów.
 4. PAA podaje brak promieniowania a w tym samym czasie CLOR podaje do 8000. I rzekomo opierają się na tym samym systemie pomiarowym.??? jak to interpretować???

Hjk zapytuje:

Co do pkt.4 – to łatwo to mozna zinterpretować w ten sposób, ze 8000 tys są to MIKROBekerele, a wiec ok. 8 MILIBekereli, zatem w ciągu GODZINY mielibycmy tak ok 30 rozpadów promieniotwórczych 1 m3. Taka aktywność w znikomy sposób przyczynia sie do obliczonej „dawki” promieniowania wyrażonej w mili czy mikrosievertach. stąd mapy PAA są słuszne. […]

Co do pkt.2 – Bardziej istotny jest ten aspekt i b. dobrze, ze kolejna osoba go podnosi, a myślę, że to jakiś sprawdzian rzetelności. Bo istotne jest od czego to promieniowanie pochodzi i jakie to „coś” moze wywołac skutki po dostaniu sie do organizmu i jakiej będzie wielkości. Wspomniana w powyższym przykładzie nanoczaska jodu o aktywności 10 mln rozpadów/min masakrowałaby tarczyce czy krew, ale względnie krótki czas, bo juz po ok 3 mies mielibyśmy tylko 1 promil poczatkowej aktywności (i ilości). Co innego z nanocząstka plutonu, która po pochłonięciu dawałaby ok 2500 na min. zabójczych wewnątrz organizmu cząstek alfa i jest aktywna praktycznie stale, jako ze czas rozpadu Pu239 ok. 24 tys lat… Gdyby nie została usunięta, bedzie cały czas siać destrukcję okolicznych komórek… […]

Dr Jerzy Jaśkowski odpowiada Hjk:

Rozumowanie jest trochę bez sensu. Typowa manipulacja liczbami. Nie uwzględnił Pan w obliczeniach np. ilości powietrza wdychanego w ciągu godziny, doby itd. Nie uwzględnił Pan ilości oddychających ludzi. Przecież nikt nie powiedział,że to Pan akurat zachoruje, Ale na tyle i tyle cząstek tyle i tyle ludzi umrze DODATKOWO PRZEZ GŁUPOTĘ DURNIÓW NA RAKA. PROMIENIOWANIE TO NIE ROZTWÓR WODNY, KTÓRY MOŻNA ROZCIEŃCZYĆ. TO JAK PAŁKA BEJZBOLOWA jak trafi w głowę to zabije, jak w pośladki to będzie siniec, a jak przeleci obok to mamy szczęście. A te wielkości prawdopodobieństwa są znane.

Odnośnie PAA i Cloru. Nie mówimy o dawce tylko o liczbie zliczeń w obu sytuacjach. A to jest porównywalne. Po drugie obliczanie a właściwie przeliczanie na dawki jest już założeniem a te można dowolnie zmieniać. Doskonale Pan wie, że pomiędzy MAEA a EKoR różnica wynosi 100 do 1000 razy. Np. Niemiecki instytut podaje, że skażenie żywności cezem nie powinno przekraczać 50 Bq u nas tak było przed Czarnobylem. A dla dzieci nie więcej jak 20 Bq. Dlaczego więc instytucje utrzymywane z naszych podatników pieniędzy nie podają wielkości skażeń. O ile Pan wie mamy ok 30 stacji pomiarowych. Proszę podać te które na bieżąco wykonują swoje zadania i informują ludzi???

TEPCO: trzęsienie 11.3.2011 przekroczyło założenia projektowe…

…dla 3 reaktorów Daiiczi o              …………całe 15-26%!!!

PB: Wielkie mecyje – 3 reaktorami potrzęsło trochę silniej niż założenia projektowe. A co z domniemanym zalaniem generatorów przez tsunami ok. godzinę po trzęsieniu, tj. ok. pół godz. po przybyciu tsunami do nabrzeża Daiiczi? A co z basenem czwartym (słownie 4)? W zacofanych krajach, gdzie studiowałem i praktykowałem budownictwo (Umęczona, Dania, Kanada) stosowaliśmy współczynniki bezpieczeństwa do założeń projektowych, gdyby diabeł kitą machnął – im ważniejszy obiekt czy element, tym większy współczynnik bezpieczeństwa. Były nawet bardziej nieprzywidywalne niż trzęsienia napory lodu arktycznego itp., a nic się nie przewaliło ani żyłka nie pękła.

Tragifarsa Daiiczi w toku…

 • Reżyseria: Kompleks Jot.
 • Scenariusz Mosad – Al CIAida.
 • W rolach głównych: HAARP i Stuxnet.
 • Sponsorzy: Zydobanksteria i ich Lobby A.
 • Patronat medialny: Zydo-Mendia.
 • Wykonawstwo: Szabas-Goje wszelkiej maści, w tym Skośnookie.
 • Udział biorą polskie gwiazdy A: Jaworowski, Broda, Głogoczowski, Niewodniczański, Zagórski…
 • Statyści: Globalne Ludziowce…

Wkrótce w twej telewizorni finał Grzej się przy Daiiczi do usłanej plutonem śmierci.

Epidemia radiologicznych odczytów podobno błędnych

1.4.2011 – Po oskarżeniu kompów TEPCO o fantastycznie wysokie skażenie Daiiczi z topniejących reaktorów wypełnionych plutonem, uranem i setkami in. niezwykle niebezpiecznych izotopów, które właśnie wdychasz i dajesz dziecom w mleku (podobnie z basenów ze śmieciem A, zniszczonym eksplozjami, wysuszeniem  i posousiwaniem), ministerstwo chorób Japonii oznajmia, że nieco ponad (2%) normę cezu odczyt z wołowinki jest błędem, bo drugi test nie wykazał przekroczenia i nie ma tego w padlinie z in. bydła. Ministerstwo poszuka winnego pomyłki w laboratorium rządowym, które wykonało test.

PB: Ale się dałem nabrać, że Japonia jeden z najbardziej technicznie zaawansowanych krajów! Pojęcia nie mają o katastrofach siłowni, siusiają na ślepo nie wiedząc co reaktor a co basen z jeszcze większą zawartością plutonu, nie dają ratownikom podstawowego wyposażenia, nie umiom odczytać poprawnie aparatu, spieprzyli oprogramowanie, w laboratoriach zatrudniają Głogoczowskich, Jaworowskich i Brody – cud że tego kraju dzikusów Stuxnet w wozduch nie wysadził!

Boże pomóż, sajan Sarko bierze się za bezpieczeństwo A!

W drodze z wykładu dla G-20 o globalnej reformie monetarnej, b. agent Mosadu, obecny sajan-prezydent Francji (bezprawny podobnie jak O-bomba Mubarak Setoro, bo wsadzony  wywrotem wyborów przez  Mosad-CIA),  Sarkozy zapowiada G-20 w maju nt. ujednolicenia norm bezpieczeństwa siłowni A. Mnie niepłacą tyle, a mam skutecznijesze środki na obie  zarazy ludzkości, tj. obcych cywilizacyjnie i atom:

 • Zwinąć judeocentrycznych banksterów i ich szabas-gojskich lokaji w dożywotnie bezpieczne dla ludzkości miejsce — niech konsumują ukradzione zyliony, upychane jak gęsiom sztrasburskim do gardła.
 • Wyłapać wszystkich od Stuxbeta i HAARP i wędzić w Daiiczi aż ustaną reakcje nuklearne. Menu: okoliczny ryż w wołowinką i szpinakiem, mineralka z miejscowej wody gruntowej, na deser glony z wybrzeży Alaski.

Rzekome pomyłki obliczeniowe skażenia — kręć aż wszyscy zdezorientują się i ulegną

1.4.2011 – Wg TEPCO, wszystkie jego dane z Daiiczi przejdą przegląd, z powodu błędów w oprogramowaniu. Firma znalazła je w programie analizującym dane o skażeniu radioaktywnym po tym, jak eksperci zauważyli, że zmierzona radiacja wody wyciekłej na terenie siłowni jest zbyt wysoka. Wg firmy i japońskiej agencji bezpieczeństwa nuklearnego NISA, uprzednio opublikowane dane mogły pokazać poziomy teluru-129 i molybdenu-99 wyżej niż prawdziwe. Ale poziom jodu-131, zagrażającego zdrowiu i środowisku, jest niezmieniony. TPCO publikuje dane o skażeniu terenu siłowni oraz przyległego morza i gleb. Skażenie przypuszczalnie pochodzi z uszkodzonych prętów paliwowych. Dane są niezbędne dla określenia źródła radiacji i oceny skutków. NISA nakazało firmie dojść, dlaczego wynikły błędy i powziąc kroki zapobiegawcze.

PB: Ładne nawijanie… Tylko jod-131 niebezpieczny a setki in. w tym pluton i uran – nie? Jak znajdą „błąd”, mogą zdyskontować WSZYSTKIE uprzednie pomiary i wcisnąć ludziowcom: wszystko w porządku, nie ma zagrożenia, oglądaj telewizornię…

Tedd Weyman: To najepszy dotąd ich numer.W górę, w dół; wysoko, po czym nisko; zagrożnie i zaraz potem bezpiecznie, Zmieniają śpiewkę. Swietna lekcja, jak otumanić;podważyć wszelkie zaufanie do tematu i naszej wiedzy. Teraz rozumiem znaczenie nawijanie: kręć aż wszyscy zostaną zdezorientowani i ulegli.

Japoński prof. oględnie potwierdza wielki problem z basenem 4

Ekspert od reaktorów prof. Akira Jamaguczi wnioskuje po analizie najnowszego wideo budynku 4:

 • Parowanie z basenu maleje podczas gdy specjalny pojazd pompowy leje nań wodę schładzającą.
 • Góra budynku 4 doznała znacznego zniszczenia, a konstrukcja poniżej basenu – nie, bo jest silniejsza.
 • Trzeba przywrócić zasilanie systemów chłodzenia w prąd.
 • Co najmniej 90 t wody/dobę trzeba wlewać do basenu 4, by chłodzić ponad 1300 zużytych prętów, więcej niż w pozostałych basenach i produkujących równoważnik ciepła z reaktorów 2 i 3.
 • Trzeba utrzymywać niską temp. w basenie, by zapobiec obnażeniu i zniszczeniu prętów.

PB: Następny przykład atomo-debilizmu lub mendialnego skrzywienia. Nie ponad 1300 PRĘTÓW, tylko zestawów prętów po ok. 2 tys. prętów każdy, tj. w sumie ok. ćwierć mln prętów w basenie 4! Nie zużytych, bo cały komplet czynnych prętów usunięto z raektora 4 do basenu 4 jeszcze przed trzęsieniem dla przeglądu reaktora. Wnioski profesora przeczą tym od niezależnego eksperta w USA, Arnie Gundersena, który wnioskuje z tego samego wideo:

 • Basen poważnie uszkodzony, co najmniej góra prętów obnażona prawdopodobnie od momentu wybuchu wodoru w pierwszych dniach katastrofy.
 • Co najmniej początek topienia się prętów, ich pochwy najprawdopodobniej uszkodzone (stąd wytwarzanie wodoru), składniki paliwa z wewnątrz pochw ulatniają się. Są to pluton i in. niebezpieczne izotopy.
 • Lanie wody nieskuteczne, porywa wysoce radioaktywne substancje z parą.
 • Brak 10 m wody nad prętami powoduje emisje gamma w okolicy, niemal śmiertelne dla ratowników.
 • Zalecenie powiększenia strefy ewakuacji wokół siłowni.

Radioaktywność w wodzie gruntowej Daiiczi

1.4.2011 – Wg TEPCO, testy zalecone przez bezpiekę nuklearną Japonii wykazały  substancje radioaktywne w wodzie gruntowej przy pięciu turbinowniach Daiiczi. Dojście pod reaktor 4 utrudniają szczątki po eksplozji. Wg TEPCO substancje radioaktywne wyemitowane do atmosfery mogły wsiąknąć w grunt z deszczem i opryskami wody. TEPCO przeprowadzi więcej testów. Szef sekretariatu rządu, Edano powiedział prasie, że rząd zaostrzy monitoring wody morskiej w przyległym akwenie.

Wg Kyodo News, izotop jodu w stężeniu  10 tys. razy wyższym od dopuszczalnego wykryto w wodzie gruntowej k. turbinowni 1. W normalnych warunkach woda gruntowa ma tak niski poziom radioaktywności, że trudno go zmierzyć. W sąsiedniej wodzie morskiej znaleziono  najwyższy dotąd notowany poziom jodu-131 (4385 razy ponad normę 31.3.2011), który 1.4.2011 wyniósł 3355 razy ponad normę

Wg NISA, należy sprawdzić możliwy przeciek skażonej wody do morza i utrzymać zakaz rybołówstwa w promieniu 20 km od Daiiczi, a radioaktywne substancje zostaną rozcieńczone  zanim owoce morza skonsumują ludzie. NISA doda 3 nowe rejony do obserwacji 15 km od brzegu. Wg TEPCO możliwe, że wysoki poziom skażenia w wodzie morskiej pochodzi z wody, która zetknęła się z paliwem nuklearnym reaktorów, lecz nie wiadomo, jak przedostała się do morza.

TEPCO rozważa, kiedy zacząć pryskać płd. i zach. Stronę reaktora 4, używając do tego łącznie 60 tys. litrów wody w ciągu 2 tygodni. 31.3.2011 przypłynął do Daiiczi transport sił USA z wodą słodką do schładzania.

PB: Wypowiedź o rozcieńczeniu radioaktywności w owocach morza jest kryminalna. TEPCO wylało tysiące ton wody na teren spryskiwaniem schładzającym i pompowaniem wody morskiej w być może nieszczelne reaktory. Zadziwia, że testy wody gruuntowej wykonano tak późno, a zdyskredytowane TEPCO spekuluje co do pochodzenia radioaktywności w wodzie gruntowej. Nie trzeba atomisty, żeby to ocenić. Przy bloku 4 woda może być najbardziej skażona, bo basen nr 4 zużytych prętów paliwowych ma największe problemy, więc może przeciekać od momentu eksplozji.

„Opad” z Daiiczi w Chinach

Parę dni po katastrofie Daiiczi, władze Chin nagle zawiesiły licencje na nowe siłownie A, przerwały bieżące budowy siłowni A i nakazały wyczerpujące przeglądy procedur licencyjnych i ustawodawczych.

Pierwszy połów – dla ofiar tsunami

31.3.2011, tłumaczył Piotr Bein

W mieście Ofunato (prefektura Iwate), zmiecionym przez trzęsienie i tsunami, 6 rybaków wypłynęło 2 łodziami na połów w geście pokrzepienia ocalałych z katastrofy. Po 2 godz. wrócili z ok. 500 szt. gatunku sebastes, odwiezionymi następnie do schroniska ocalałych, gdzie ugotowano je. Kobieta (ok. 60 lat) mówi, że to była jej 1-sza ryba od 11.3.2011 i smakowała świetnie. Ofunato znane jest z hodowli przegrzebków (rodzaj małżów) i akwakultury glonów oraz połowów na sieci skrzelowe. W Ofunato uderzyło b. silnie tsunami 11.3.2011. Akwakultura uległa poważnemu uszkodzeniu, a większość floty rybołówczej (ok. 300 jednostek) tsunami wyrzuciło na ląd, za wyj. 9 statków.

PB: Ryby nieskażone radioaktywnością z Daiiczi i jak długo nie?

Japoński program energii A przyhamowany

29.3.2011, tłumaczył Piotr Bein

Energetyka Japonii odłożyła plany startu reaktorów obecnie sprawdzanych i rozbudowy siłowni A wobec kryzysu w Daiiczi, zagrażając zaopatrzeniu kraju w elektryczność.

Firma Kyushu Electric Power Company odłożyła plan ponownego rozruchu 2 reaktorów w Genkai (prefektura Saga). Hokuriku Electric Power doznaje oporu od lokalnego rządu i mieszkańców wobec planów wznowienia pracy 2 reaktorów w Szika (prefektura Iszikawa). Tokyo Electric Power Company (TEPCO), operator Daiiczi, jest zajęte ratowaniem i niedopatrzyło regularnej kontroli 3 reaktorów w Kasziwazaki-Kariwa (prefektura Niigata). Trzech operatorów siłowni A, w tym TEPCO, odłożyło na półkę plany budowy 2 siłowni A w północnej i jednej w zach. Japonii. Nowy reaktor firmy Chugoku Electric Power w prefekturze Szimane rozpocznie pracę później niż planowano, bo dostawcy części doznali szkód w tsunami 11.3.2011. Chubu Electric Power rozważy budowę nowego reaktora w Hamaoka (prefektura Szizuoka).

Inżynier sarkofagu Czarnobyla wierzy w energię A, tracąc rodzinę dla raka

Inżynier zaprojektant sarkofagu Czarnobyla, stawia na nową technikę siłowni A, nie sądzi iż katastrofa Daiiczi gorsza od Czarnobyla, „nie wie” o pyle radioaktywnym w globalnej atmosferze.

PB: A jak wg iżyniera nowa technika reaktorów rozwiąże problem odpadów radioaktywnych i kopalni, Stuxnetów, trzęsień, tsunami, sabotażu czy zwykłej oszibki jak w Czarbobylu?

Cyber-dowództwo Pentagonu blokuje dostęp wojskowych do netu po trzęsieniu w Japonii

Wg oficjeli, skrajny popyt na wideo z katastrofy i na zakres częstotliwości w Azji przeszkodził normalnej pracy netu Pentagonu, a restrykcje nie mają nic do treści oglądanych portali. Blokowanie nastąpiło po zażądaniu przez dowództwo sił USA-Pacyfik o przywrócenie regularnego dostępu do sieci w regionie.

†††††††††††††††††††††††††††

Siłownia Daiiczi

Ekspert o problemach Daiiczi

Inżynier nuklearny Arnie Gunderson:

* 200 t wody pompują co dzień w Daiiczi, więc 200 t skoncentrowanej emisji radioaktywnej wychodzi w powietrze i do morza.

* Inżynierowie nigdy nie planowali takiej operacji. Jeszcze miesiąc temu zakładano scenariusz stopienia 1% rdzenia, a dziś jest 70% w 3 reaktorach.

* Inżynierowie nigdy nie przewidywali pożaru zużytych prętów, a studium naukowe prognozuje, że wynika z tego 137 tys. zgonów na raka płuc.

Na wiadmość o reakcji łańcuchowej w reaktorze 1, Japonia przygotowuje się do zagrzebania problemu Daiiczi

Rozbiórka siłowni i odkażanie terenu zabrałoby TEPCO 30 lat i ponad 12 mld $, wg analityków i inżynierów. Rząd nie wyklucza oblania siłowni betonem, by ją zamknąć, wg rzecznika rządu, Edano. Wg Tony Roulstone’a, inżyniera-atomisty i dyrektora programu studiów energii nuklearnej na University of Cambridge, zalanie betonem związałoby w nim radioaktywną wodę.

Bloger ZeroHedge pyta: A co z ciśnieniem wewn. betonowego sarkofagu z żywą reakcją nuklearną rozszczepiania wewnątrz? Zważywszy precedens  nieudolności TEPCO w ratowaniu siłowni, można się spodziewać pęknięcia sarkofagu i zakreślenie strefy śmierci 100 km wokól Daiiczi w nieskonczoność. Dyskutanci tłumaczą, że sarkofag betonowy nie jest szczelny, tylko chroni od pogody i rozwiewania emisji, Otwory w sarkofagu Czarnobyl ulatniają wytwarzające się gazy i ciśnienie (wraz z izotopami), ptaki wlatują do środka.

Dym z instalacji elektr. turbinowni 1 w Daini

Samuraje bez dozymetrów

31.3.2011 – Wg japońskiej agencji prasowej NHK, TEPCO nie dało dozymetru każdemu z ratowników w Daiiczi, łamiąc przepisy rządowe. Wg TEPCO, trzęsienie zniszczyło wiele dozymetrów, więc niektóre zespoły ratownicze mają tylko dozymetr u kierownika. Wg jednego z ratowników, każdy z nich dostał inną dawkę radiacji i on nie ma pojęcia jaką on dostał. Wg TEPCO, ratownicy bez dozymetru dostają mniej radiacyjnie zagrożone zadania i stosowane są środki bezpieczeństwa. Wg ministerstwa zdrowia, praktyka TEPCO, jeśli prawdziwa, to poważny problem i ministerstwo zbada zarządzanie bezpieczeństwem w firmie.

Szef TEPCO: nie wiadomo jak będzie z ratowaniem Daiiczi, może sarkofag

Bardziej skażona woda wycieka z Daiiczi

Wg NISA, 180 Becquerel/cm3 izotopu jod-131 wykryto w morzu (31.3.2011) 330 m na płd. od siłowni, 4385 razy ponad dopuszcalny limit i dużo więcej niż w poprzednim pomiarze ( 30.3.2011, 3355 razy ponad limit).

TEPCO spryska skażony teren Daiiczi…

przeciw pyłowi radioaktywnemu, używając roztworu żywicy rozpuszczalnej w wodzie.

Walka o reaktor przegrana?

30.3.2011, przekład-skrót Piotr Bein

Stopienie reaktora w Daiiczi dość prawdopodobne, ale nie ma zagrożenia czarnobylskiego. Rdzeń reaktora mógł przetopić dno swego kontenera-osłony aż do betonu na samym dnie konstrukcji – wg ekspertów, co budzi obawy o znacznych emisjach. Czołowy ekspert z USA, Richard Lahey przeanalizował  raporty radiacji z terenu siłowni. Odczyty dla reaktora 2 podały władze Japonii i TEPCO.

Wg Lahey’ego, szefa badań bezpieczeństwa reaktorów General Electric na wrzącą wodę z okresu instalacji w Daiiczi, ratownicy mogli już przegrać bitwę, ale nie ma groźby katastrofy typu Czarnobyl. Ratownicy pompują wodę do 3 reaktorów, próbując za wszelką cenę ochronić paliwo nuklearne od stopienia się, lecz ono co najmniej częściowo wystaje z chłodziwawe wszystkich reaktorach. Co najmniej część stopionego rdzenia, w tym stopione pręty paliwowe i ich pochwy ze stopu cyrkonu mogły przetopić się przez stal dna kotła reaktora 2, wg Lahey.

Najw^ększym problemem, gdy stopione paliwo przerwie osłonę rdzenia jest betonowa podłoga poniżej,  bo wtedy wydzielają się gazy radioaktywne do otoczenia. W Daiiczi, miejsce to zalała woda morska, która ochłodziłaby wyciekłe z reaktora stopione paliwo, zmniejszając ilość emisji gazów. Wg Lahey, wyciek nie byłby w jednej nagłej partii, tylko wypełzałby jak lawa, co łatwiej chłodzić. Miejsce pod kotłem jest otoczone drugą osłoną stalowo-betonową, zaprojektowaną na zatrzymanie radioaktywnego materiału. Ale wcześniejsza eksplozja wodoru mogła uszkodzić tę konstrukcję ochronną.

Lahey: Jesteśmy zaniepokojeni, bo wykrywają wysoce radioaktywną wodę poza rejonem osłony. Może pochodzić tylko z rdzenia reaktora. To nie będzie nawet bliskie Czarnobylowi, który poszedł w powietrze wielkim pożarem i eksplozją pary, niemniej jednak to niedobra wiadomość dla środowiska. Radiację wody w turbinowni 2 niedawno zmierzono na poziomie 1000 mSv/godz., dlatego ratownicy mogli zostać na posterunku tylko 15 minut przy bieżących normach ekspozycji.

Wg Lahey, wszystkie kraje z siłowniami A powinny mieć ekipy nadzwyczajne ekspertów bezpieczeństwa nuklearnego,  gotowe do szybkich porad władzom w razie wypadku, z międzynarodowymi ekipami koordynowanymi przez IAEA. Jego rada wyszła w czasie krytyki władz japońskich o lepsze informacje dla publiki co do bezpieczenstwa wody i żywności skażonych z Daiiczi. .

Robert Peter Gale, badacz nedyczny z USA, którego sowieci sprowadzili do katastrofy Czarnobyl, spotkał się z rządem Japonii na dyskusje o ustanowieniu niezależnego komitetu od pomiarów radiacji na terenis siłowni i przekładaniu tego na jasny dla publiki język zaleceń zdrowotnych: Publika jest wzburzona raportami o wodzie niezdatnej do picia jednego dnia, a bezpiecznej 2 dni później. Ludzie niewiedzą, czy 1-szy raport był alrmistyczny, czy może 2-gi był klamstwem. Zalecam ustanowienie małej komisji do niezależnego przekładu danych na zrozumiały język zagrożenia, by publika wiedział, co grozi i mogła  podejmować rozsądne decyzje.

TEPCO walczy z wyciekami radioaktywnej wody

30.3.2011 tłumaczył Piotr Bein

Schładzanie reaktorów opóźnia problem w wyciekiem wysoce radioaktywnej wody do podziemi 3 bloków, być może z reaktorów. Po rozpoczęciu wypompowywania 24.3.2011, 30.3.2011 potwierdzono wodę w podziemu turbinowni 1 w połowie początkowego poziomu. Radiacja wody była ok. 100 tys. razy wyższa od normalnej dla reaktora 2 i 10 tys. razy wyższa od normalnej dla reaktorów 2 i 3. W turbinowni 1, ratownicy pompują wodę do kondensatora turbiny o pojemności 1600 t. Wg agencji bezpieczeństwa nuklearnego, poziom wody wynosi 20 cm (początkowo 40 cm). Choć za wcześnie na optymizm, operacja wydaje się jest skuteczna.

TEPCO zamierza przemieścić wodę z podziemnego tunelu na zewn. turbinowni 1, gdzie osiągnęła poziom tylko 10 cm od przelania, do składowiska odpadów na terenie siłowni, o pojemności 25 tys. t, co obniżyłoby poziom w tunelu o 1 m. TEPCO usiłuje też wypompować wodę z podziemi bloków 2 i 3 do kondensatorów turbin, o pojemości 3 tys. t każdy. Kondensatory są pełne, więc trwa przepompowywanie jej do innych zbiorników, żeby zrobić miejsce na wodę skażoną. Potrwa to co najmniej 3 dni, opóźniając schładzanie reaktorów.

Radiacja w morzu k. Daiiczi

30.3.2011 tłumaczył Piotr Bein

Wg ministerstwa nauki Japonii, spadają poziomy radiacji w morzu k. Daiiczi. Ministerstwo pobiera próbki wody od 23.3.2011 w 4 miejscach w odstępach 20 km, na linii płn.-płd. 30 km od brzegu  prefektury Fukuszima, po odkryciu wysoce skażonej wody przy wylotach z Daiiczi do morza. W wodzie pobranej 27.3.2011 znaleziono 1,5 do 3,9 Becquerel/litr od cezu-137, tj. 1000 do 2600 razy poziom zmierzony w tym samym rejonie przed 2 laty. Obecny poziom jest tylko 1/5 do 1/10 poziomu z 23.3.2011. Stężenie jodu-131 też maleje, wynosząc 5,4 do 15 Becquerel/litr. Wg ministerstwa, poziomy radiacji w morzu są wyższe niż normalnie, lecz  maleją. .

Wh japońskiego instytutu badań ekologii morza cez-137 nie przejdzie w ryby przez skrzela, ale niektóre gatunki mogą stężyć cez-137, jedząc plankton i mniejsze ryby, 10- do 100-krotnie względem poziomu w wodzie. Wykrycie izotopów w rybach zajmuje czas od wycieku radioaktywności do morza, ale w odróżnieniu od rtęci, ryby eliminują te pierwiastki w ciągu kilku tygodni.

Rzecznik rządu Japonii, Jukio Edano…

27.3.2011 – Możliwość wycieku rozmaitych substancji z uszkodzonych prętow paliwowych reaktora 2 w Daiiczi. Nie wiadomo, jakich uszkodzeń doznało paliwo, gdy nie funcjonował system chłodzenia. Zadanie usunięcia wysoce radioaktywnej wody z turbinowni potrwa, gdyż trzeba zapewnić bezpieczeństwo ratownikom.

29.3.2011 – Trzeba nieprzerwanie pompować wodę do chłodzenia reaktora 2, pomimo wycieku wysoce radioaktywnej wody, by zapobiec opadnięciu poziomu wody w kotle reaktora i odsłonięciu prętów paliwowych, co doprowadziłoby do ich przegrzania. Ratownicy ograniczają pompowanie wody, upewniając się jednocześnie, że temperatuta prętów jest stabilna. Skażoną wodę też trzeba usunąć jak najszybciej – podstawowe zadanie.

29.3.2011Wykrycie śladowych ilości plutonu w glebie terenu siłowni Daiiczi oznacza niezwykle  poważną sytuację. Stężenie plutonu w próbkach  pobranych przed tygodniem wynosi ok. tyle, co w otoczeniu, z uprzednich testów atomowych za granicą. Dwie próbki wydawały się zawierać rodzaj plutonu w paliwie atomowym, tzn. najprawdopodobniej źródlem są pręty reaktora. Ślady plutonu wraz z wykryciem wysoce radioaktywnej wody świadczą, że pręty paliwowe częściowo stopiły się. Rząd robi wszystko, co możliwe, by panować nad skutkami skażenia i opanować sytuację. Poziom plutonu trzeba sprawdzać, a jeśli się podniesie, rząd będzie musiał zareagoować.

Kryminalna zmyłka, ratownicy skazani na śmierć?

Piotr Bein 29.3.2011

W serii poprawek do poprawek, lobby atomowe zaplątuje się. Wg TEPCO, podany początkowo poziom promieniowania 1000 mSv/godz. (10 mln razy więcej niż normalnie w wodzie z reaktora) w podziemiu turbinowni bloku 2 był błędny: poziom był tak wysoki, że ratownicy po zrobieniu odczytu ewakuowali się bez bez potwierdzenia go drugim odczytem. Potem TEPCO prostuje ponownie: radiacja wody w podziemiu turbinowni 2 wyniosła ponad 1000 mSv/godz., jak doniesiono na początku.  Natomiast wg TEPCO koncentracja substancji radioaktywnych była tylko 100 tys. razy wyższa od normalnej, a nie 10 mln razy, jak mylnie podano. Wg IAEA, ratownicy posłani do szpitala (25.3.2011) po oparzeniach od radiacji, dostali dawki od 2 do 6 Sv w łydki, stojąc w wodzie bloku 3 [a nie 2 – PB].

But here is latest report on the workers where they are now saying they are ok???? So if they are ok, it was localized irridaiton only; as 2 – 6 Sv is sever radiaton if whole body.They have sever foot and ankle burns, though. Releasing them is propoganda move. They down graded the exposrue levels. They have lost a lot of credibilty with this mistake in basic error.

Następnie wychodzi doniesienie Napromieniowani ratownicy zdrowi, wg którego trójka opuściła szpital jako zdrowi, po konsultacji wskutek napromieniowania w bloku 3 (24.3.2011): dwaj z nich stali w radioaktywnej wodzie ok. 2 godz. Mieli otrzymać leczenie oparzeń, lecz lekarze [instytutu medycznego] stwierdzili, że to niekonieczne. Wg instytutu, poziom ich ekspozycji wyniósł do 3 Sv, tj. mniej niż założono z początku. Obaj nie wykazują objawów poparzenia, a ich narządy wewn. zostały wystawione na b. niskie poziomy radiacji. Wg instytutu, trzeci ratownik też nie miał objawów. […] Wg dra  Fumiaki Nakajama z instytutu, nawet gdyby ratownicy dostali objawów, nie potrzebują leczenia i objawy przejdą z czasem.

Jak to możliwe, że otrzymali ponad 2 Sv, a nic się nie stało? To przeczy normie przemyslowej. Tedd Weyman komentuje (email do Piotr Bein 28.3.2011): To może znaczyć śmierć w ciągu paru miesięcy, ale skutki na tych ratowników zależą od łącznej ekspozycji całego organizmu. Nie znamy poziomu radiacji, trzeba ją mierzyć na miejscu i w czasie ekspozycji ratowników. Władze konsekwentnie niedoszacowują emisji o współczynnik 100 do 10 tys. Ujawnili tylko poziom radiacji w wodzie, co nie ma nic wpólnego z  poziomami bezpośredniej ekspozycji na promieniowanie gamma i neutronowe. 0,1 Sv uważano za wysoką dawkę w Czarnobylu. Poniżej prognozy szkód dla białych ciałek krwi w ciągu 48 godz. po ostrej ekspozycji na radiację penetrującą całe ciało, w jednostkach Grey (Gy). 1 Sv = 1 Gy = 100 Rad = 100 Rem.

minimalna liczba białych ciałek krwi na mm2 przybliżona zaabsorbowana dawka (Gy) rozmiar szkody rokowania
1400–3000 (warunki normalne) 0–0.4 klinicznie nieistotne świetne
1000–1499 0.5–1.9 istotne lecz chyba niezgubne dobre
500–999 2–3.9 poważne dostateczne
100–499 4–7.9 b. poważne słabe
<100 ≥8 niezwykle poważne wysoka śmiertelność nawet przy stymulacji hemopoezą

Patrz także Tabela 2 tutaj.

Wiki: oficjalny status Daiiczi 28.3.2011

Tłumaczył Piotr Bein

Wysokie poziomy skażenia radioaktywną wodą przeszkodziły prace nad przywroceniem pomp chłodzenia i in. systemów bloków 1-4.  Japońska komisja bezpieczeństwa nuklearnego zakłada, że stopione pręty paliwowe w reaktorze 2 wyemitowały substancje radioaktywne do wody chłodzącej, która w końcu wyciekła niewiadomą ścieżką do podziemia turbinowni bloku 2. Licząc na redukcję przecieku, TEPCO zmniejszyło ilość wody pompowanej do reaktora 2, z 16 do 7 t/godz., pomimo priorytetu chłodzenia rdzenia reaktora.

Potwierdzając obawy, temperatura wzrosla w reaktorze o 20°C. Wysoce radioaktywną wodę znaleziono też w 3 „kanałach” (tunele na przewody elektr. do turbin), biegnącychdo morza, ale niepołączonych z nim. Poziom wody w kanałach bloków 2 i 3 był 1 m poniżej poziomu wylania do morza, a w bloku 1, 10 cm od wylania się. TEPCO zabezpieczyło wylot tunelu przed wylaniem workami z piaskiem i betonem.

TEPCO potwierdziło znalezienie niskich poziomów plutonu w 5 próbkach pobranych 21-22.3.2011, wnioskując, że dwie z 5 próbek mogą wynikać z bieżącego wypadku.

29.3.2011 – Radiacja dotarła do W. Brytanii. B. niskie poziomy izotopu jodu wykryto  w Glasgow i Oxfordshire.

†††††††††††††††††††††††††††

Skażenie ogólnie

Tedd Weyman: Pluton kontra uran

Email do Piotr Bein 27.3.2011: Cząstka alfa z uranu niesie energię 4,5 MeV (mln elektrono-woltów). Alfa z plutonu ma 5,8 MeV. LET  (ang. Linear Energy Transfer – linearny transfer energii) to energia przekazana z radiacji masie komórkowej tkanki. Radiacja alfa, beta i neutronowa to cząstki, tj. mają masę. Alfa i beta nają ladunek ujemny lub dodatni, a neutron jest neutralny, bez ładunku. Przekazują energię i ładunek w formie ciepła i energii kinetycznej, które jonizują (bombardują) materiał komórki.

1 MeV = 1,602×10−19 Joule, a to ogromna energia cieplna na poziomie komórki. Gamma też przekazuje znaczną energię, ale to nie cząstka, tylko foton, czysta forma energii, pędzącej z szybkością nieco wolniejszą niż światło. Zależnie od rodzaju izotopu plutonu, pluton z reaktorów i jego córki mają aktywność  0,005 do 110.000.000 Ci/gram, a uran (zależnie od izotopu) 0,006 do 0,00006 Ci/gram. Czyli skutek biologiczny (szkody, jonizacja mteriału komórkowego i DNA itd.) jednego rozpadu uranu nie rózni się znacznie od tego dla plutonu (4.5 i 5.8 MeV).

ALE kiedy porównamy całkowitą radioaktywność na przykładzie wdechniętych drobinek uranu i plutonu o jednakowej masie, pluton ma tysiące do milionów razy więcej emisji na jednostkę czasu. Więc podczas gdy uszkodzenia komórki od uranu i plutonu wskutek ich emisji alfa są energetycznie podobne, pluton z córkami rozpadu neptunem i uranem-234 wywołują szkody w ok. 110 tys. razy więcej punktach komórki niż uran.

†††††††††††††††††††††††††††

Skażenie Japonia

Radioaktywne warzywa i wołowina w niektórych prefekturach Japonii

Miasto błaga o pomoc – po 20 m tsunami, odcięte skażeniem i porzucone przez rząd

24.3.2011 – Burmistrz miasta Minami-Soma mówi o braku żywności i paliwa oraz dystrybucji w jego mieście, zdewastowanym przez tsunami wys. 20 m. Okolice 50 km2 zalane, być może zapadły się w trzęsieniu. Miasto w strefie z zaleceniem pozostania wenątrz ze wzgl. na opady radioaktywne z Daiiczi. 50 tys.mieszkańców wakuowało się, 20 tys. mieszkanców uwięzionych w domach, zapasy kończą się im. Burmistrz apeluje o powrót mediów i ochotników do pomocy na własne ryzyko radiologiczne.

Japońska bezpieka nuklearna broni swej decyzji ograniczonej ewakuacji

31.3.2011, tłumaczył Piotr Bein

Wg Komisji Bezpieczeństwa Nuklearnego, nie ma powodu powiększać strefy bezpieczeństwa wokół Daiiczi, w której rząd zalecił niewychodzenie z domu  i ochotnicze ewakuacje. Komisja skomentowała tak po oświadczeniu IAEA, że poziomy radiacji 2 razy wyżej kryterium ewakuacji znaleziono w glebie wsi poza strefą bezpieczeństwa. Wg Komisji, kryteria dla Japonii ustala się wg potencjalnej dawki, a nie poziomu radiacji w ziemi, więc odczyty IAEA nie zmieną decyzji bezpieki. Komisja uwzględnia różne czynniki: poziom radiacji w powietrzu, ilość substancji radioaktywnych utrzymujących się w powietrzu i pobranych do oraganizmu z oddychaniem i pożywieniem. Wg Komisji, IAEA może zmierzyło radiację na trawie, lecz dane Komisji są dokładniejsze odnośnie skutków na zdrowie. the commission’s figures are more accurate when considering the effect on the human body.

PB: To samo IAEA, co „mierzyło” obecność uranu na Bałkanach geigerami, które niewykrywają emiterów alfa, np. plutonu (mieszany z uranem w broni uranowej) i uranu-238.

IAEA przyznaje niezwykle wysokie skażenie

30.3.2011 – IAEA w końcu przyznało to, co niektórzy analitycy podejrzewali od kilku dni: stężenie  cezu-137 jest niezwykle wysokie dziesiątki km od Daiiczi i wg przepisów IAEA powinna tam być ewakuacja. Wg IAEA, 40 km od Daiiczi zmierzono cez-137 w glebie na poziomie 3,7 MBq/m2, o wiele wyżej niż poprzednio raportowane przez IAEA i podobnie do poprzednio raportowanych przez IAEA łącznych emisji gamma.

Obowiązkowe relokacje ludności po Czarnobylu spowodował poziom ustanowiony w ZSRR (1990) na 1,48 MBq/m2. Z tego wynika, że władze japonii zaniedbały ewakuacje, ograniczając je do promienia 20 km.

Pola sprawdzane na radiację przed sadzeniem ryżu

Greenpeace: ewakuować dzieci i ciężarne ze strefy wększej niż 30 km

Pluton w glebie z Daiiczi – jak wszędzie

29.3.2011 02:20 +0900 (JST)

Wg TEPCO, pluton jest w próbkach gleby z terenu siłowni Daiiczi, wydaje się w zw. z bieżącym wypadkiem nuklearnym, lecz wykryty poziom jest taki sam jak znaleziony w in. częściach Japonii i nie stanowi zagrożenia dla zdrowia człowieka.

TEPCO pobrało próbki z 5 miejsc na terenie siłowni przez 2 dni ok. 21.3.2011 i dwie z nich są skażone plutonem, produktem siłowni atomowej. Pluton wchodzi w skład paliwa MOX w reaktorze nr 3 w Daiiczi. Radiację plutonu może zatrzymać kartka papieru, ale pluton może pozostać w płucach i in. narządach i wyrządzać długoterminowe szkody, w tym raka. Wg agencji bezpieczeństwa radiologicznego Japonii, NISA, wykryty poziom plutonu jest jak w otoczeniu i niezagraża zdrowiu ratowników, którzy pobrali próbki, ani pobliskim mieszkańcom. NISA czeka na wyniki innych badań przez ministerstwo nauk poza strefą ewakuacyjną 20 km oraz dalszych badań przez TEPCO na terenie siłowni.

PB: Z dotychczasową nieudolnością (?) i tuszowaniem przez lobby atomowe, nie wierzę ani słowu. Pluton NIE JEST naturalnym izotopem, jak może być w otoczeniu? To wynik tej i in. katastrof nuklearnych oraz być może wycieków eksploatacyjnych, składowania i przeróbki zużytego paliwa nuklearnego. Blok 3 Daiiczi, na paliwo plutonowo-uranowe, miał eksplozję jako drugi, po bloku 1. Wszystkie zużyte pręty paliwowe Daiiczi zawierają pluton, produkt reakcji paliwa uranowego. Już 4 baseny ze zużytym paliwem w Daiiczi miały rozmaite „wypadki”: eksplozje wodoru, zawalenie się na nie konstrukcji, pożary, gaszenie i polewanie wznoszące pyły, prawdopodobnie uszkodzone konstrukcje basenów, więc wycieki… Dopiero co Tedd Weyman przedstawił ogromną siłę niszczącą plutonu wewn. organizmu. Pyłki plutonu są od początku w emisjach z Daiiczi i rozeszły się już na glob. Ile weszło do oceanu w wodą popłuczkową , gaśniczą, chłodzącą i wyciekami z basenów? Przypuszczam że z powodu zawartości plutonu w emisjach, władze od początku sfałszowały i zataiły dane monitoringowe.

Konsekwencje kłamstw o skażeniu Japonii

28.3.2011 tłumaczył Piotr Bein

Więcej ewakuowanych powraca do domów koło Daiiczi. Mieszkańcy w promieniu 20-30 km od siłowni mają polecenie niewychodzić z domu, by uniknąć możliwości skażenia. W ub. tygodniu rząd centralny poradził mieszkańcom ochotniczo opuścić strefę, bo podstawowe zaopatrzenie jest trudne i życie tam stało się ciężkie. Nakazał też wladzom lokalnym przygotować się do ewakuacji niedługo, gdy wyjdzie zarządzenie. Wg władz prefektury Fukuszima, wielu mieszkańców przebywających w schroniskach w in. rejonach, wydaje się powraca do domów, w tym zmęczeni starsi wiekiem i in. zatroskani o dom. Rząd prefektury poprosi rząd centralny o wzmożenie dostaw rzeczy podstawowych i przysłanie ekip medycznych.

†††††††††††††††††††††††††††

Skażenie Ameryka

W sąsiednim stanie Waszyngton mleko promieniotwórcze, a Kanada nawet nie bada mleka!

Alert dla wybrzeża Pacyfiku Ameryki Płn.: poziom beta (korekta) podwyższony 2-3 razy

Izotop z Daiiczi już w mleku w USA

Piotr Bein 30.3.2011

Lobby A od początku  „uspokaja” ws. emisji z Daiiczi. Najpierw emisje „nie były” alarmujące w strefie wokół katastrofy na lądzie i morzu. Następnie „nie” w powietrzu ani wodzie poszczególnych kontynentów na globalnej drodze pyłów i gazów radioaktywnych z Japonii. Teraz „nie” w mleku itd. Słyszeć to będziemy dosłownie do u…j śmierci od raka z Daiiczi, jak po Czarnobylu. Dopiero co dr Chris Busby zdemaskował stężone kłamstwa o rozcieńczonym skażeniu i zbrodniarzach za nimi, a uny dalej… Posłuchajmy ludobójców, w tym wypadku EPA, agencji ochrony środowiska USA (30.3.2011): wyniki z próbki wziętej 25.3.2011 w stanie Waszyngton  wskazują na 0.8 pCi/litr mleka wskutek jodu-131, tj. ponad 5 tys. razy poniżej Ustanowionego Poziomu Interwencji  [Derived Intervention Level] określonego przez agencję żywności i leków USA, FDA.  Wnioski takie spodziewane są w nadchodzących dniach — daleko poniżej obaw o zdrowie publiczne, w tym niemowlęta i dzieci. Jod-131 ma b. krótki okres pół-trwania ok. 8 dni, więc wykryty  poziom w mleku i produktach mlecznych spadnie dośc szybko.

Niecały tydzień, żeby donieść publice …że już skaziła się mlekiem. Zupełnie jak „prognozy” atmosferyczne musztarda po obiedzie, bez żadnej użytecznej info dla ludności, albo pniewczaie „zawiadomienia” o skażeniu wody. Eugeniści wy kochani, mordeczki  w korycie rządowych masowych zbrodniarzy… Niemowlaki już wypiły to mleczko świecące ludobójczym stemplem EPA, i to zanim „krótki” okres półrozpadu rozpadł się w nicość.  Po ponad 2 tygodniach zapewnień, że to cymes, który znika jeśli nie spada własnym ciężarem do morza w nieskończone rozwodnienie, „niegroźny” jod-131 ciągle jest w środowisku. Daiiczi ciągle kurzy, jak stachanowski diabelski piec, a jod nie jedyny — nawet władze Japonii są zaniepokojone cezem-137 (okres pół-rozpadu 30 lat) i plutonem. A gdzie setki innych izotopów? Słucham? aparatura popsuła się od nich, ss-yny z EPA? Oj, zabraknie latarni na dalsze łoświecanie…

Orwell atomowo: „ochrona” radiologiczna USA obniża normy!

28.3.2011, tłumaczył Piotr Bein

Wg PEER (Public Employees for Environmental Responsibility), nowe normy agencji ochrony środowiska USA, EPA zezwolą na znacznie wyższy niż obecnie poziom napromieniowania z żywności, powietrza i otoczenia. PEER dostało się do wewn. e-poczty EPA, z której wynika niemal 1000-krotny wzrost w dopuszczalnej ekspozycji na stront-90, 3000- do 100.000-krotny dla jodu-131 i niemal 25.000-krotny dla niklu-63 w wodzie pitnej. Informacje te jak i e-poczty opublikowało Collapsenet 24.3.2011.

Poza tak drastycznym obniżeniem progu dopuszczalnej ekspozycji na radiację, EPA obniżyło też normę czyszczenia po wypadku nuklearnym, wg PEER. Czyli więcej emisji będzie dozwolonych, a jednocześnie obniżą poprzeczki bezpieczeństwa dla zdrowia ludności. Michael Kane pisze dla Collapsenet, że oznacza to sytworzenie środiwska promieniotwórczego, powodującego 25% zachorowalność na raka wśród ludności USA – tj. 1 na 4 Amerykanów dostanie raka w jakimś okresie życia.

EPA próbowało (2009) obniżyć normy radiologiczne z 1992 r., ale zalew żądań o ujawnienie info i sprawa sądowa wytoczona przez PEER zatrzymały nowe przepisy. W 2009 r. nie było masowej katastrofy nuklearnej jak Daiiczi, więc nie było potrzeby tuszować. Wtedy EPA mogło sobie pozwolić ustąpić, planując na atak w przyszłości. Raczej nie ustąpi wobec zagrożenia przemysłu nuklearnego katastrofą w Daiiczi.

Nad USA radioaktywność z Daiczi wisi od wybrzeża Pacyfiku po Atlantyk, a rząd i mendia zanegowały jakiekolwiek zagrożenie i tuszują zasięg promieniowania.

W przypadku odkrycia przez śledczych reporterów rewelacji o niebezpieczeństwie i skali radiacji z Daiiczi, tuszujący będą z kolei zagrożeni ludźmi, którzy zaczną chorować. Zaiste, rewelacja o chmurze rakotwórczego pyłu nad USA może być szokiem nawet dla przeciętnego konsumenta telewizorni.

Obniżenie norm bezpieczeństwa radiologicznego byłoby zwycięstwem dla tuszujących. Ględziarze w TV mogliby wtedy śmiało mówić, że radiacj anie przekracza dopuszczalnej: nie martw się. Musimy przeciwstawić się zmianie norm. Nie możemy pozwolić, by agencja odpowiedzialna za ochronę ludzi i środowiska ustanawiała normy zdejmujące z niej tę odpowiedzialność.

PB: A w Polsce? Nie, nie chmura znad Daiiczi, tylko normy… Policznmy: eugenika A +eugenika GMO + eugenika scypionki + eugenika Codex + eugenika zdebilenie społeczne + eugenika chemizacja + eugenika leki + eugenika zatruta woda = 500 mln gojów do służby panom NWO.

Woda deszczowa w całym USA skażona izotopami z Japonii

Już od 17.3.2011 na wybrzeżu Pacyfiku… a niepowiedzieli nam.

Władze USA przyłapane na oszustwie o bieżącej radioaktywności

 • Przy izotopach jodu i cezu podkreślanych przez wladze, nie tylko dawka zewn. ale i dawka przez oddychanie i spożycie. Okres półrozpadu cezu-137 wynosi 30 lat, tj, nawet po 60 latach, 25% promieniuje.
 • Brak limitów bezpieczeństwa w przełożeniu na poszczególne izotopy.
 • Brak rozróżnienia dawki wewn. od zewn.
 • Niezależni eksperci nie mają takich problemów.
 • Agencje rządowe EPA, dept, energii i inne zamiast odpowiedzi na proste pytania prasy, kręcą mantrę lobby atomowego.
 • Nie ma nawet odpowiedzi dla wojska, które niedawno leciało śmigłowcem prez chmurę z Daiiczi.
 • Czy pasażerowie samolotów w prądzie strumieniowym są wystawieni na większe ryzyko napromieniowania?
 • Poziom”tła” stale rośnie od l. 1940-ych.
 • Niezależni epiemiolodzy odkryli po Czarnobylu, że rozwój neuronowy dzieci jest opóźniony przy obecnie akceptowanych dawkach.

PB: Który wróg ludzkości dopuścił do coraz większego nuklearnego skażenia i systematycznego zaniżania standardów bezpieczeństwa radiologicznego? Czy to nie jest zaplanowane, celowe, rozmyślne ludobójstwo?

†††††††††††††††††††††††††††

Skażenie Europa i Polska

Zyć jakoś trzeba…

Eeetam: […] Wychodzić muszę po zakupy, czy choćby z naszym zwierzakiem. Z jednej strony dotyczy to bezpośrednio także mojej rodziny, z drugiej, aby zapewnić codzienny byt, trzeba coś robić, a to co nam zostaje z wolnych chwil to często za mało by drążyć temat. Mam nadzieję, że młodsi internauci pomogą [ws. Stuxneta]. To co w sprawie udaje mi się osobiście wnieść to jakieś przemyślenia w drodze między „obowiązkami” i czasem coś rzucić na forum. Myślę, że ciekawe odkrycie na jednym znanym serwisie też daje do myślenia;

Dziś oglądając zestawienia pomiarów stacji ass-500 z Polski postanowiłem nawet zadzwonić do nich (tel. ze strony PAA) i odbyłem długa rozmowę z miłą panią. Z jednej strony uspokajający ton – z drugiej jakiś jednak niepewność z jej strony , bo jak twierdza tak naprawdę nie ma norm, a jeśli by były to i tak na jakiej podstawie, do czego je odnieść? Natomiast przyznała , że zainteresowanie jest duże ze strony mediów , ale temat gdzieś utyka… W końcu o globalnym ociepleniu i CO2 , które tak naprawdę wielkiej szkody nie robi mówi się na każdym kroku (rozumiem , że chodzi o miliardy na walkę ze zmianami klimatu , a z nimi zawsze można walczyć) , a tu problem wygląda na największy kryzys cywilizacji technicznej i nic… Pal licho nawet Japonię (choć to może egoistyczne podejście), ale przynajmniej zajęli by się doinformowaniem obywateli. Tak kończąc zastanawiam się, czy aby nie na rękę jest naszym mędrcom taka – choćby potencjalnie w perspektywie dekady – depopulacja, wszak systemy emerytalne padają, a patrząc z tej perspektywy – to by rozwiązało w pewnym sensie tę sytuację i uratowało IM tyłki przed szubienicą – jak ludziom przestaną przekazywać należne emerytury na konta bo zabraknie w kasie środków…
PB: Systemy emerytalne niepadają, tylko rozkradaja je banksterzy i ich szabas-goje. Jak każda inna inwestycja, normalne fundusze emerytalne rosną co najmniej z inflacją.

Sprawa przesądzona

Eeetam: Pewnie ma Pan ten materiał, niemniej podsyłam link… jak ONI to dokładnie dopracowali, łącznie z kontrolą nauczycieli co maja mówić i robić… jak z tym walczyć… wydaje mi się po lekturze, że sprawa tej energetyki u nas jest przesądzona

Jod-131 w telewizorni, pluton znikł ze sceny

Jacek: Panie Piotrze, we wczorajszych (31.3.11) wiadomościach w TVP1 podano następującą informację: stężenie promieniotwórczego jodu nad Polską jest kilkadziesiąt razy większe
w porównaniu z okresem sprzed nadejścia chmury znad Japonii. Jednak na aktualnych wykresach instytutu fizyki UMCS nie widać , aby coś rosło. Wypowiedź o promieniowaniu jest na 11 min 18 sek. audycji.

PB: A kto bierze poważnie telewizornię lub uniwersytet, który nie pokaże jak zakazanych emisji z Daiiczi? Popatrzcie co pisze poważny człowiek w Alercie 4″ pluton emitowany do atmosfery niemal od początku katastrofy: pareset ton pary, oparów, wyziewów i pyłów, nie tylko z plutonem. Gdzie one w TV i UMSC? Acha, spadły do Pacyfiku… takie ciężkie…

Radioaktywne dziki w Niemczech

Awaria reaktora w Czechach: wyciek wody radioaktywnej

PB: Wycieki eksploatacyjne są nagminne, np. niedawno 72 t wody radioaktywnej zrzucili do jeziora z siłowni w Kanadzie. Z uwagi na bliskość Polski, trzeba dokładnie obserwować, co się tam dzieje. Ja obserwuję Daiiczi…

BARDZO WAŻNE

Eeetam: Moje info z topiku PILNE! Zróbmy Co możemy zrobić? Dzwonimy zbiorowo do TV! Proszę o ewentualne skopiowanie jeśli ktoś ma na innych „wolnych” forach konta, myślę, że to ważne… Chyba to propozycja trochę desperacka , ale przeczytawszy na http://monitorpolski.wordpress.com/ ; kolejną wzmienkę „Zagrożenie radionuklidami w Polsce rośnie” zacząłem się zastanawiać, co możemy tak relanie zrobić. Jeżeli wzrosty promieniowania – mierzone jak pewnie zaważyliście w coraz mniejszych okresach – wzrastają już o rzedy tysięcy razy, a jak twierdzi się w nielicznych informacjach nic się nie dzieje bo jest to w normie , to dlaczego o tym nie mówią wprost – skoro to bezpieczne?

Wpadłem więc na pomysł byśmy z osób, które to czytają WSZYSCY zaczęli dzwonić do audycji TV, gdzie można się dostać na wizję (fonię) w trakcie audycji. Proponuję byśmy szybko przygotowali informację w 8-10 zdaniach, którą będziemy czytać. Ważne , aby pierwsze zdanie zawierało już najistotniejszą informację: „W ciągu ostatnich 10 dni promieniowanie w Polsce wzrosło o 2-3 tysiące razy — dlaczego o tym ludziom nie mowicie!” (to na wypadek jakby ktoś chciał cszybko przerwać rozomwę):

Potrzebuję:

1. wasze propozycje tekstu do odczytanie (pewnie bardziej pomysłowe od mojego)

2. Listę audycji z godzinami emisji i telefonami do do zadzwonienia w ich trakckie (szkło kontaktowe itp w radiu i TV) – TVN, SUPERSTACJI, TRWAM (tak, tam jest taki fajny program „rozmowy niedokończone”)

3. no zróbmy tu liste deklarujących się kto będzie na pewno dzwonił

ZRÓBMY TO SZYBKO!    JESZCZE RAZ PROSZĘ O PODESŁANIE TEGO MOŻE I NIE NAJLEPSZEGO (ALE CO ZROBIĆ) POMYSŁU NA INFORMAOWANIE JAK NAJWIĘCEJ LUDZI W INNYCH SERWISCH I FORACH. – jesteśmy bateryjkami zasilającymi naszych państwa w podatki, jak się wyładujemy, to się nas wymienia na nowsze, lepiej przez system edukacji wyprodukowane, o większej pojeności… itd.

Mieli gorsze normy w zanadrzu

Z forum Jarka Kefirka: Może zainteresuje Cię to co Sekator napisał na onetowskim forum.  Wklejam jego tekst:
Z dniem 27 marca 2011 roku Unia Europejska, w trybie pilnym (przyspieszonym), wprowadziła w życie nowe rozporządzenie dot. dopuszczalnej ilości radioaktywności w pożywieniu /(EU) Nr. 297/2011) /, nagle podwyższając tą granicę …. aż 25-krotnie ! Poprzednia granica była  ustalona na 600 bekereli na kilogram pożywienia i była już podwyższona, ze względu na przepisy unijne, nakazujące napromieniowywać każdą transportowaną żywność (w oparciu o niby nieobowiązkowy Codex Alimenatrius). Nowa „bezpieczna granica” to … 12500 bekereli na każdy kilogram pożywienia !!! Tym razem nie ma przypadku ! Rozporządzenie już w tytule informuje, że podwyższenie normy związane jest z katastrofą w Fukushimie. Dla każdego obywatela Unii Europejskiej powinno być już w tym momencie całkowicie jasne, że politycy unijni nie kierują się dbałością o jego bezpieczeństwo i zdrowie, lecz tylko i wyłącznie o dobrą kondycję ich niektórych firm. Rozporządzenie to ma umożliwić kontynuację importu wielu artykułów z Japonii do UE i mimo znacznego napromieniowania oraz sprzedawanie ich obywatelom Unii jako „bezpieczne”i „przetestowane”.
Nie obawiajcie się, podejrzewam że niedługo dowiecie się z mediów, iż ekstremalne wręcz podwyższenie normy promieniowania jest tak naprawdę zbawienne dla nas wszystkich i nowa ustawa  ma tak naprawdę na celu polepszenie zdrowia obywateli UE. Specjaliści od PR muszą tylko jeszcze wymyślić kilka dobrych sloganów w temacie, które będą mogły być później masowo powtarzane przez „neo-racjonalistow”. Link do tekstu Ustawy.

PB: Obawiam się, że jest gorzej, nie chodzi  li tylko o interesy korporacji… Czy ktoś ma wątpliwości, że te wszystkie scypionki, chemoślady, Codexy, GMO i teraz Daiiczi to przygotowana zawczasu eugenika?

Mgrabas: Co zrobimy?

Czy będziemy bezkrytycznie wierzyć we wszystko co nam mówią specjaliści od władzy? Czy będziemy na wszystko się zgadzać co nam narzucają ci, którzy są nad nami? Czy będziemy kierować się strachem, wyrachowaniem, prywatnym doraźnym zyskiem kosztem innych? Czy myślimy, że jeśli nikt nie widzi to wolno wszystko? Gdy przyjdzie chwila próby to co zrobimy? Czy przez całe życie będziemy uciekać przed uporządkowaniem własnego podwórka? A gdyby ktoś nam podał datę kiedy umrzemy, to czy wreszcie zaczęlibyśmy żyć naprawdę i postępować tak jak powinniśmy?

Władze NWO postanowiły nad naszymi głowami, że odbiorą nam naszą prywatność i wyślą rachmistrzów spisowych by zbadać kto jeszcze zachował swoją godność, a kto kierując się już tylko lękiem zrobi wszystko czego od niego zażądają!

UE w trybie pilnym 25-krotnie podwyższa limity promieniowania w żywności

(z 600 do 12500 bekereli na kg pożywienia)

http://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/LexUriServ.do?uri=OJ:L:2011:080:0005:0008:DE:PDF
http://www.newsecho.de/gesellschaft/panorama/6vIIz8vx6Sk/informationspolitik_kritisiert-foodwatch_radioaktive_grenzwerte_von_japan_lebensmitteln_erhoeht
http://www.globalnaswiadomosc.com/uniapromieniowniezywnosc.htm

UE bada żywność, ignoruje pluton!

Wg RMF 24 „Kraje Unii Europejskiej sprawdzają żywność z Japonii pod kątem stężenia radioaktywnych pierwiastków: cezu i jodu. Nie uwzględniono jednak plutonu. KE uspokaja, że w razie potrzeby zmieni zasady. „Nie ma w UE japońskich produktów zawierających pluton i zapewne nie ma ich w Japonii” – powiedział rzecznik KE ds. zdrowia Frederic Vincent.”
źródło: http://radioalert.blox.pl/html#axzz1I9mmERQ8
Więcej na: http://radioalert.blox.pl/html http://radioalert.blox.pl/html#ixzz1IAM3lakc

PB: Nie ma plutonu, nie ma uranu, nie ma setek in. izotopów… Ss-yny chcą nas pozabijąć i żywnością.

MonitorPolski: CZAS PODJĄĆ MĘSKIE DECYZJE, a nie bawić się w parady homoseksualistów!

Globalna Świadomość: (…) zawartość Jodu 131 w powietrzu zwiększyła się średnio o ok. 2000 razy względem pomiarȯw na dzień 21 marca br. W niektórych miejscach Polski zawartość ta zwiększyła się dużo bardziej, np.:

– Katowice: wzrost o ponad 8 tysięcy razy !
– Białystok: wzrost o ponad 2870 razy !
– Warszawa: wzrost o 4600 razy !

Podobnie stało się z zawartością Cezu 137, gdzie zanotowano jego kilkuset krotny wzrost.
==================================================================
Absolutnie nie należy się kierować bełkotem medialnym. Niemal wszystkie media są opanowane przez ludobójczych psychopatów, którzy w katastrofie w Fukushima widzą metodę na depopulację globu. Dziennikarze nie mają obecnie żadnych możliwości przekazywania prawdziwych wiadomości, to co widzimy w telewizji, słyszymy w radio czy też czytamy w gazetach jest odgórnie sterowaną propagandą, kreowaną przez wszelkiego rodzaju agentury i dystrybuowaną jako „wiadomości”.
Unia Europejska, która realizuje kierunek zapoczątkowany przez nazistowską III Rzeszę zamiast ostrzec ludzi przed zagrożeniem, PODWYŻSZYŁA NORMY W TRYBIE PILNYM 20-KROTNIE!!! Potwierdza to ludobójczy charakter rządu brukselskich satanistów.
Oczywiście, podanie tych informacji opinii publicznej może wywołać panikę, ale czy nie lepiej przygotować społeczeństwo do tego co się dopiero zacznie dziać? Są to wszystko niestety rozgrywki polityczne – szajka psychopatów, która obecnie jest u władzy w większości krajów Euroopy, obawia się, że nastąpi rewolta i wszyscy jak jeden zostaną  powywieszani na latarniach. Jeśli im się zdaje, że poprzez milczenie na temat zagrożenia uda im się zażegnać niebezpieczeństwo, to się grubo mylą. Ludzie i tak się dowiedzą poprzez niezależne systemy dystrybucji informacji co się naprawdę dzieje. Naukowcy, którzy prowadzą badania już sypią. Wiedzą, że zagrożone jest również ich życie, jak i ich rodzin. Czy politykom wydaje się, że są z ołowiu?

CZAS PODJĄĆ MĘSKIE DECYZJE, a nie bawić się w parady homoseksualistów!

Rośnie poziom mikro-Sv/godz. w Niemczech

†††††††††††††††††††††††††††

Rozmowy z idiotami A

NWO atomowo po japońsku: kamikadze A

1.4.2011 – matka jednego z samurajów A w Daiiczi mówi, że jej syn i koledzy zdecydowali poświęcić swe życie w akcji ratowania reaktorów. Innym, TEPCo oferuje wielkie sumy za „wskkoczenie” w niebezpieczne miejsce, szybkie wykonanie zadania i ucieczkę przed wielkim napromiemiowaniem. Matka 32-letniego ratownika w wywiadzie dla żydomediów syjonisty Murdocha, Fox News, mówi ze łzami w oczach: Mój syn z kolegami przedyskutowali to dogłębnie i poświęcili swe życie jeśli trzeba do ocalenia narodu. Powiedział mi, że przyjęli prawdopodobne ryzyko śmierci od choroby popromiennej lub później od raka. Wiedzą że jest niemożliwe nie być wystawionym na śmiertelne dawki radiacji. Kobieta nie podała nazwiska, bo żeby nie wywołać paniki, firma nakazała pracownikom niemówić publicznie o swym losie. Wygląda na to, że ratownikom nie dano podstawowego wyposażenia bezpieczeństwa. Wg ministra bezpieki Japonii, nie wszyscy dostali blachę ołowiową na może być radioaktywną podłogę, gdzie śpią. Ww. matka: Mój syn śpi na biurku […] ale mówią, że wysoka radiacja jest wszędzie i obawiam się ni epomoże mu biurko.

Dodatkowych ratowników TEPCO próbuje zwabić mamoną, do 5 tys. dolców na dzień za „wskoczenie” do silnie skażonego miejsca na szybkie wykonanie zadania, przed śmiertelną dawką. Mimo to wielu kandydatów odmawia. Rjuta Fudżita (27 lat), który oddalił taką  ofertę pracy w reaktorze 2: Słyszę, że werbują starszych niż 50 lat za duże pienądze, ale jestem młodyi mam strach przed radiacją. Nie chcę znow pracować w siłowni A.

W ub. tygodniu 3 ratowników reaktora 3 trafiło do szpitala  po ekspozycji na 170-180 mSv. Przeciętna dawka dla pracownika A wynosi 50 mSv na 5 lat. Skoro tak niewielu ludzi chce iść w radiację, TEPCO ma trudności z oceną wysiłków schładzania prętów, nie mówiąc o kompletnej diagnozie problemów w Daiiczi. Zwykle stosuje się roboty do tego typu zadań, ale wnętrze bloków Daiiczi jest tak zawalone gruzem, że nie mogą tam pracować.

PB: Panie Jezu Chryste, Synu Boży, zmiłuj się nad więźniami zatrudnionymi na śmierć w Daiiczi. Chroń niewinnie skazanych polskich patriotów od takichże zadań w awariach siłowni A.pl.  Po chrześcijańskim wstępie, pora na winnych tych zbrodni. Wyznaczam na ratowników (nie do kierowania, nie do „wskakiwania” w radiację, tylko jak długo trzeba na wykonanie zadania lub śmierć od radiacji, cokolwiek nastąpi 1-sze):

 • Wciskacze energii A i wojen radiologicznych US-raela: Clinton z Clintonową, Busze stare i podstarzałe, Kenijczyk Barack O-bomba Setoro.
 • Komplecik neo-koni pociągowych wojen i nienawiści wśród gojów oraz wojny A z Iranem Wolfowitz, Perle, Derszowitz itd. tfu!
 • Wciskacze energii A Polsce: wonTuSS-ynu i Sarko-Mosadziak.
 • Debile A: Głogoczowski, Jaworowski, Broda… miejsca zabrakłoby wszystkich wyliczyć.
 • Cały „polski” wymiar niesprawiedliwości.
 • Nowego i starego szefa Mosadu (i jego benjaminka Nietamjachuj) i starego w CIA, z dokumentacją Stuxneta pod dupę do spania w rowach z radioaktywną wodą w Daiiczi.
 • Japońskich szabas-gojów na najwyższych stołkach, całujących dupę żydomasonerii Bani Brith w Komisji Trójstronnej.
 • Żydo-lokaji w IAEA, WHO i delegaturach krajowych.
 • Żydo-banksterię dającą lichwę na siłownie A i ich religioznych kolesi, lubawiczerów, wszyscy talmudycznie nienawidzący gojów i swoich braci (nie powiem semickich, bo rzadko który z tych apokaliptyków mosziachowych pochodzi z Ziemi Świętej).

To by załatwiło najważniejsze bieżące i długotrwałe (przeszłe i przyszłe) problemy ludzkości. Jedna korzyść z Daiiczi: ludzie już nie będą się mieli czego bać – i tak ich potomstwo będzie z roku na rok gorzej skażone, zdeformowane, wymierane na raka… Zabraknie latarni… Dlatego tak gorączkowo i coraz nacjalniej sciemniają. [Bein strzepuje ręce, idzie się odkazić od tego chłamu w kąpieli radioaktywnej z jeziora pod Vancouverem, źródle wodociągu.]

Helen Caldicott kontra atomo-idiota George Monbiot

Helen Caldicott 31.3.2011, transkrypt i wtręty w klamrach Jim Kirwan, tłumaczył Piotr Bein

To jest nuklearne szaleństwo! […] Nowy raport z New York Academy of Sciences dopiero co przetłumaczył 5 tys. referatów z rosyjskiego na angielski. Najbardziej dewastujący raport jaki widzialam. Do 1 mln osób już zmarło od Czarboyla i ludzie będą w dalszym ciągu umierać na raka wlaściwie do końca czasów. Wiedzmy, że milionowa część grama plutonu, ALBO MNIEJ, może spowodować raka; albo SPOWODUJE raka. Każdy reaktor ma 250 kg plutonu. Dość plutonu na zabicie wszystkich na Ziemi.

Napisałam na zamówienie artykuł artykuł dla New England Journal of Medicine o zagrożeniach od energii A. Poświęciłam rok na badania przed pisaniem. Propaganda lobby atomowego mówi o promieniowaniu niskiego natężenia, a to ogromna bzdura. Jeśli wdechniesz milionową część grama plutonu, okoliczne komórki dostają bardzo, barzo wysoką dawkę, większość ginie w okolicy plutonu, emitera cząstek alfa. KoĶorki na obwodzie mutują, a geny regulujące ulegają uszkodzeniu. Po latach osoba dostaje raka. To dotyczy też izotopu jodu w traczycy, cezu-137 w w mózgu i mięśniach, strontu-90 w kościach wywołując raka kości i białaczkę. Musisz zrozumieć wewnętrzne emitery radiacji. I nie jest ona niskiego natężenia dla napromieniowywanych komórek. Radio-biologia jest niezbędna do zrozumienia tego.

Zgadzam się z tobą całkowicie, że ocieplenie klimatu jest straszną, straszną katastrofą. […] Problem leży w obecnym braku energii odnawialnej, stosunkowo taniej dla potrzeb całego USA do 2040 r., bez węgla ani atomu.  Trzeba tylko, żeby politycy wyszli z kieszeni kompanii atomowych, węglowych, ropy i gazu [te same, które wskrzesił  Cheney TAJNĄ Polityką Energetyczną USA] i zaczęli kierować środki na ENERGIE ODNAWIALNE. Czemu nie ma na każdym dachu w Ameryce paneli słonecznych, ogrzewania słonecznego wody, wiatraków? [bo właśnie tak urządził politykę energetyczną Cheney]. Wzrósłby PKB, zatrudnienie dla setek tys. osób na całym świecie.

To jest wyjście, recepta na przeżycie. Energia atomowa tworzy ogromne ilości odpadow radioaktywnych, nie ma gdzie ich włożyć BEZPIECZNIE. [To prawda od czasu zatwierdzenia atomu do celów pokojowych na samym początku.] Odpady wyciekają z czasem do wody, bio-koncentrują się w łańcuchach pokarmowych, w mleku matek, w płodach tys. razy bardziej wrażliwych na radiację niż dorośli. Jeden rentgen na brzuch ciężarnej podwaja szansę białaczki u dziecka. Z czasem odpady radioaktywne doprowadzą do epidemii raka, białaczki i chorób genetycznych i oczywiście mutacji genetycznych. Oprócz nas geny mają zwierzęta i rośliny, więc to jest absolutna katastrofa bez precedensu.

Atomiści – bardziej niebezpieczni niż radiacja

Chris Busby 28.3.2011, przekład-skrót Piotr Bein

[Tę kilkugodziną pracę tłumacza dedykuję polskim idiotom A: Głogoczowskiemu, Brodzie, Dakowskiemu, Jaworowskiemu, Niewodniczańskiemu, Zagórskiemu i tabunom in. niebezpiecznych społecznie lokajów lobby A i globalnych eugeników na polskich uczelniach, placówkach badawczych i w istytucjach bezpieczeństwa radiologicznego. Naród dbający o swą biologiczną przyszłość powinien te umysłowe kaleki z miejsca odizolować i poddać kuracjom odwykowo-rehabilitującym, np. czytanie ma głos chórem milion razy poniższego tekstu w obu językach. Oczywiście po misji humanitarnej zatykania szpar w reaktorach Daiiczi swymi tyłkami i jondrami, na których się podobno znają jako fizycy jądrowi. – Piotr Bein]

Od czasu awarii Daiiczi, przewinął się strumień ekspertów od radiacji, uspokajających nas – nie ma problemu, dawki są zbyt niskie, Daiiczi to nie Czarnobyl itd. Na szczęście większość im nie wierzy. Sam wystąpiłem z nimi w TV i radio. Np. Ian Fells z  University of Newcastle, powiedziawszy na BBC News, że Daiiczi to nic wobec Czarnobyla (zmyłka), radiacja jest bez konsekwencji (zmyłka), a problem w braku elektryczności i unieruchomionych windach: Jeśli byłeś w takiej windzie, jak ja byłem, to wiesz o co chodzi.

Wspólna dla nich jest ignorancja. Pomyślisz, że profesor musi znać temat, ale niemal wszyscy ci spece z kazaniami nie robili żadnych badań nt. radiacji i zdrowia. A jeśli robili, to wydaje się przeoczyli wszystkie kluczowe studia i publikacje. Nie mówię o tych najgorszych, blisko związanych z przemysłem A, jak Richard Wakeford, nazywający się  Richard D na anonimowym portalu chrisbusbyexposed, który założył dla ataków na mnie.

Oglądałem go kilka razy w TV bagatelizującym Daiiczi, przedstawionym jako Profesor Richard Wakeford, University of Manchester, fizyk, doktorat z Liverpool w fizyce cząstek. Ale nic nie powiedzieli, że to b. naczelny naukowiec w British Nuclear Fuels, w Sellafield [gdzie była katastrofa atomowa – PB].  Wcześniej, Malcolm Grimston mówił o radiacji i zdrowiu, przedstawiony jako Profesor z Imperial College. Grimston jest psychologiem a nie naukowcem, ma ekspertyzę w badaniu, dlaczego publika boi się radiacji i jak jej (emocjonalne) poglądy możnaby zmienić. Ten brak wyszkolenia naukowego nie wstrzymał go od wyjaśniania w TV i radio, dlaczego nie martwić się o Daiiczi: dawki za niskie, nic w porównaniu z Czarnobylem, nie tak złe jak Three Mile Island i tylko 4 z 7 w skali wypadków… Niedawno George Monbiot, którego znam osobiście i który też nie ma pojęcia o radiacji i zdrowiu, napisał w Guardian jak Daiiczi zmieniło mu nastawienie do energii A (zwariował?), bo zrozumiał (tu wyciąga kryminalnie zwodniczą grafikę), że radiacja jest w porządku i nie powinniśmy się nią martwić. George wie, przynajmniej powiedziałem mu prawdę, kiedy zapytał kilka lat temu o wyjaśnienie, dlaczego wewnętrzna ekspozycja na radiację jest zupełnie inna niż zewn. jeśli chodzi o skutki na zdrowie. Zignorował, co mu powiedziałem i napisałem (podając źródła) i szybko poparł energię A w następnym artykule.

A Wade Allison, fizyk medyczny, profesor Oxfordu? Uosabia i krystalizuje dla nas argumenty fizyka, w oczywisty sposób eksponując głupotę. Tak, fizycy to głupcy przez jakąś religijną wiarę w modele matematyczne, może stosujące się do zmęczenia stali czy do Kosmosu (zauważ, że wydaje się zgubili 90% jego masy, tzw. czarną materię), ale nieprawidłowe do oceny stresu organizmu ludzkiego czy innego życia.

Filozof Mary Midgley pisze o nauce i religii. Fizycy od zdrowia to kapłani. Czytałem artykuł Midgley dla BBC i jego książkę. Zaczyna jak inni: Ponad 10 tys. osób zginęło w tsunami, oceleli marzną i głodują. A media skupiają się na radiacji, od której nikt nie umarł i prawdopodobnie nie umrze. O 3-Mile Island: Nie było znanych przypadków śmiertelności. O Czarnobylu: Najnowszy raport ONZ z 28-go lutego potwierdza znaną liczbę zgonów (28 wśród ratowników i 15 ofiar raka tarczycy u dzieci), do uniknięcia, jeśli podanoby im tabletki jodowe (jak obecnie dają w Japonii).

Zdumiewające ignorowanie literatury naukowej. Prof. Steve Wing w USA zrobił badania epidemiologiczne skutków 3-Mile Island i opublikował w recenzowanej publikacji. Sądy regularnie przyznają odszkodowania za raka ze skażenia po 3-Mile Island. Po Czarnobylu mamy masowe i widoczne skutki na zdrowie, przebadane przez wiele grup naukowych   w Rosji, na Białorusi i Ukrainie, USA, Grecji, Niemczech, Szwecji, Szwajcarii i Japonii. Zrecenzowana literatura naukowa jest ogromna: setki prac piszą o skutkach, wzroście zachorowalności na raka i szereg in. chorób. Mój kolega Aleksiej Jabłokow z Rosysjskiej Akademii Nauk opublikował przegląd tych studiów w Annals of the New York Academy of Sciences (2009). W 2006 razem zebraliśmy przeglądy literatury rosyjskiej przez wybitnych naukowców radiacji i opublikowaliśmy w książce Chernobyl, 20 Years After [Czarnobyl po 20 latach]: ponad 1 mln zgonów w l. 1996 – 2004 w bezpośrednim związku z Czarnobylem.

Krótko o 2 studiach Czarnobyla, które zbijają twierdzenia Allisona. Martin Tondel z kolegami na Lynkoping University zbadał częstotliwość raka w płn. Szwecji. Podczas 10 lat po skażeniu Szwecji z Czarnobyla, rak wzrósł o 11% na każde 100 kBq/m kw. Oficjalne dane IAEA dla Daiiczi wynoszą 200 – 900 kBq/m kw. do 78 km od siłowni. Przez następne 10 lat możemy więc spodziewać się wzrostu zachorowań na raka w tej strefie o 22% do 90%. Drugie badania wykonałem sam. Białaczka [rak krwi – PB] u niemowląt pokazała się po Czarnobylu w 6 krajach u 6 różnych grup: Szkocja, Grecja,   Walia, Niemcy, Białoruś i USA. Wzrost zachorowalności zaszedł tylko u dzieci będących w płodzie matki podczas skażenia. Tak konsekwentny szczegół jest rzadki w epidemiologii i nie ma wyjaśnienia innego niż Czarnobyl, żadnego wirusa ani mieszania się ludności, ulubionych wśród apologetów A. W łonie matki nie ma migracji ludności. A dawki były b. małe, znacznie mniejsze od naturalnego tła. W 2 publikacjach rezenzowanych (2000 i 2009), opublikowałem ten jednoznaczny dowód, że obecnie stosowany model obliczeniowy zagrożenia jest błędny dla ekspozycji wewn. Dzięki temu, brytyjski minister środowiska Michael Meacher utworzył (2001) specjalny komitet CERRI. Richard Wakeford był w komitecie z ramienia BNFL i przedstawił się mnie jako rottweiler BNFL. Nie ma różnicy…

Wade porównuje: No to co, że Daiiczi wyemitowało radiację? Jak się porównuje z Czarnobylem? Spójrzmy na pomiary. Najwyższy wśród prefektur zanotowano o godz. 19:00 22-go marca: 12 kBq/m kw. (dla cezu-137). Na mapie Czarnobyla w raporcie ONZ, zacieniowano rejony do 3700 kBq/m kw., mniej niż 37 kBq/m kw. nie cienowano. Z grubsza więc, opady z Daiiczi są mniej niż 1% radioaktywne niż z Czarnobyla.

Ale samo IAEA, nieznane z niezależności od lobby A, raportuje, że skażenie do 78 km wyniosło 200 – 900 kBq/m kw. Wade jest wybiórczy z danymi, mówiąc uprzejmie. W raporcie ONZ, ziemia skażona ma 37 kBq/m kw., tak jak pisze Wade, lecz na wszystkich mapach raportu, wewnętrzna najbardziej zagrożona strefa skażenia 30 km wokół Czarnobyla ma co najmniej 555 kBq/m kw. Wade nie podał tego faktu, tj. co najmniej 555 tys. radioaktywnych rozpadów na sekundę na powierchni 1 m kw. Czy ktoś wierzy, że to bezpieczne?  Nie jest! Ponieważ dane IAEA wskazują, że 200.000 do 900.000 rozpadów na sekundę na metr kwadratowy zachodzi w odległości do 78 km od Daiiczi, można obliczyć, że skażenie jest w rzeczywistości grosze niż Czarnobyl, a nie 1% Czarnobyla wg Wade’a. Powierzchnia zakreślona promieniem 78 km z Daiiczi wynosi 19113 km kw., a najbardziej zagrożona strefa skażenia 30 km wokół Czarnobyla – 2827 km kw., tj. ok. 7 razy mniej.

Teraz o skutkach na zdrowie. Wade bredzi większością znanych argumentów głupiego fizyka: wszyscy jesteśmy wystawieni na naturalne promieniowanie tła, dawka wynosi  2mSv na rok, a dawki z Daiiczi niewiele to przekraczają. Wg niego, podane przez rząd Japonii poziomy 200Bq/litr od jodu-131, w wodzie podawanej dzieciom, nie są alarmujące, bo ciało człowieka zawiera 50Bq/litr i 200 więcej niewiele zaszkodzi. Ta rzekoma pomyłka rządu Japonii bazuje na obawach publiki, wg Wade’a, które zmusiły International Commission on Radiological Protection [ICRP, organizacja lobby A – PB] do ustanowienia rocznego limitu dawki 1 mSv. Twardziel Wade wie  lepiej: Pacjenci radioterapii zwykle dostają dawkę ponad 20 tys. mSv do żywotnych, zdrowych tkanek k. zrakowienia. Tkanki te przeżywają, bo dawka jest rozłożona na wiele dni, co daje zdrowym komórkom czas na naprawę lub odnowę. Potrzeba oceanu zmian w naszym nastawieniu do radiacji, zaczynając od edukacji i informacji publicznej.

Ależ drogi Wade, ci pacjenci to zwykle starsi, umierają mimo wszystko zanim dostaną drugi tumor. Często dostają innych raków od chemoterapii – setki studiow wskazują na to. W każdym wypadku napromieniowanie z zewnątrz nie jest problemem, tylko z wewnątrz. Jodu-131 nie ma w całym ciele, tylko jest w tarczycy i przyczepiony do krwinek, stąd rak tarczycy i białaczka. Długa lista izotopów wiąże się chemicznie  z DNA, od strontu-90 po uran, wysyłając ogromne dawki wewnętrzne do DNA komórek i tkanek, gdzie się zatrzymają. Organizm to nie drut w doświadczeniach fizyka. Koncepcji dawki zastosowanej przez Wade’a nie można zastosować do napromieniowania wenętrznego. Samo ICRP przyznało to w swych publikacjach, a w wywiadzie ze mną (Sztokkholm 2009), dr Jack Valentin, b. sekretarz naukowy ICRP przyznał to i oświadczył, że model obliczeniowy ICRP zagrożenia radilogicznego dla zdrowia człowieka, stosowany przez wszystkie rządy w ocenie wypadków jak Daiiczi, jest niebezpieczny i nie można go wtedy stosować.

Model ICRP jest niebezpieczny, bo bazuje na zaabsorbowanej dawce, tj. przeciętnej energii (Joule) rozłożonej na masę na łączną masę tkanki: 1 mili-Sievert to 1 mili-Joule energii rozłożony na 1 kg tkanki. Koncepcja ta nie odróżnia ogrzania się przy ognisku od spożycia rozpalonego do czerwoności węgla z tegoż ognia. Liczy się problem koncentracji miejscowej energii wewn. kmórki czy komórek w styku z radioaktywną drobinką, a nie sztuczna przeciętna. Dawka z wewn. pojedynczej cząstki alfa wynosi  500 mSv! Ta sama dawka w przeliczeniu na całe ciało jest nieskończenie mniejsza:  0,000000000005 mSv. Ale to dawka komórce, a nie całemu ciału wywołuje szkodę genetyczną i w końcu raka. Szansę raka z danej dawki wg modelu ICRP wywnioskowano wyłącznie z zewnętrznych ostrych dawek od bomby hiroszimskiej, która równomiernie napromieniowała wszystkie komórki człowieka.

A co z oświadczenami ONZ bez 5-ej klepki nt. skutków Czarnobyla, wspomnianych przez Wade Allisona? Wiedz, że agendy ONZ w temacie radiacja a zdrowie skorumpowało lobby A, zajęte testowaniem bomb w atmosferze w czasie korupcyjnej umowy. Testy te wyemitowały stront, cez, uran i pluton, które teraz powodują rosnące epidemie raków. Na pewno nie chcieli, by lekarze i epidemiolodzy zatrzymali zabawę. IAEA i WHO podpisały (1959) umowę odciągającą badania przez medyków WHO nad radiacją, do fizyków IAEA. Umowa ciągle obowiązuje. Agendy ONZ nie wspominają o niej, ani nie przytaczają żadnych naukowych badań dowodzących, że raporty ONZ o Czarnobylu są sfałszowane. Jest wielka przepaść między rzeczywistością a obrazem Daiiczi malowanym przez ONZ, IAEA i ICRP. Coraz więcej badań i publikacji naukowych, a władze odpowiedzialne za bezpieczeństwo i zdrowie ludzkości nie widzą ich.

Jak mówi się w metze w Londynie: nie zbliżaj się. Wade Allison i in. ww. ekspercipowinni dla wlasnego bezpieczeństwa zastosować się do tego. Za blisko zbliżyli się do coraz liczniejszych i intensywnych spraw w sądzie. Służyłem jako biegły w ponad 40 sprawach o radiację i zdrowie, w tym zaskarżenia b. wojskowych z testów nuklearnych, przeciw rządowi brytyjskiemu za ekspozycje, które spowodowały raka; sprawy za wycieki nuklearne, za ekspozycje w miejscu pracy i wystawienie na pozostałości po broni uranowej. Wszystkie dotąd sprawy wygrywają oskarżający. Wszystkie. Bo w sądzie pod przewodnictwem sędziego i z jury, osoby jak Allison i Monbiot nie przetrwałyby 2 minut. Bo sądy polegają na dowodach, a nie bajdurzeniu.

Joseph Conrad pisał: po skończeniu krzyków, panuje ponura cisza faktów. Lipni eksperci jak Allison i George Monbiot są zbrodniczo nieodpowiedzialni, gdyż ich zdanie poprowadzi miliony na śmierć. Mam nadzieję, że kiedyś w przyszłości będę biegłym w sprawach przeciw nim, oskarżonym przed sądem o nieuczciwość naukową,która doprowadziła do raka u jakichś ofiar, które zastosowały ich zalecenia. Skazani, mam nadzieję pójdą do więzienia, gdzie będzie mnóstwo czasu na czytanie naukowych prac dowodzących, że ich zalecenia bazują na analizie matematycznej niczego.

W międzyczasie, wzywam każdego z nich do debaty ze mną  twarzą w twarz w TV, żeby ludzie wywnioskowali, kto ma rację. Słynne słowa śp. Profesor Johna Gofmana, starszego rangą w Komisji Energii Atomowej USA, aż zobaczył, co jest grane i zrezygnował:  przemysł atomowy prowadzi wojnę przeciw ludzkości. Wojna weszła w ostatnie stadium, które zaważy na losie ludzkości – nie przez nagłą wojnę nuklearną, tylko przez emisje, począwszy od opadów radioaktywnych w l. 1960-ych po próbach atmosferycznych broni atomowej, następnie z katastrof radiologicznych Windscale, Kysztym, 3-Mile Island, Czarnobyl, Hanford, Sellafield, La Hague, Irak, a dziś Daiiczi, przy równoczesnym wzroście zachorowań na raka i spadku płodności ludzkości.

Jest przepaść między nimi – pseudo-naukowcami, a publiką, która nie wierzy ani jednemu ich słowu. Przepaść między opłaconymi za ochronę nas przed radiacją a tymi, co umierają od niej. Między bagatelizującymi chyba jeden z największych skandali zdrowia publicznego w historii ludzkości a faktami, które ignorują. Rzeczywiście, nie zbliżaj się.

…………..

Chris Busby to sekretarz naukowy Europejskiego Komitetu Zagrożenia Radilogicznego, ECRR. Jest profesorem wizytyjącym na University of Ulster i badaczem goszczącym w Instytucie Juliusa Kuehna przy Niemieckim Federalnym Instytucie  Rolnictwa w Braunschweig. Był członkiem brytyjskich CERRIE i Zarządu Nadzorczego Zubożonego Uranu ministrstwa obrony.  Przewodził interakcji nauki z polityką w sieci informacyjnej Zdrowie Dziecka a Otoczenie w Holandii. Był rzecznikiem ds. nauki i techniki dla Partii Zielonych  w Anglii i Walii. Wykonał podstawowe badania skutków wewn. napromieniowania na zdrowie, teoretyczne i epidemiologiczne, w tym genotoksyczne skutki pierwiastka uran.

††††††††††††††††††††††††††††††††

11 III 2011

Tsunami czy stuxnet…cd.

PB: Po zbesztaniu za brak odpowiedzialności w komentowaniu o skażeniach i ponagleniu do roboty zamiast iść na następny „urlop”, Poliszynel „boi się” wymienić, że ode mnie dostał przytoczony email? Wyjaśniłem w wymianie e-poczt, że wcale nie jest pewne iż tsunami przyszło do Daiczii na skuśkę, z epicentrum, bo śmigłowce obserwowały fale równoległe do brzegu. Przemieścił się długi odcinek płyty tektonicznej, więc tsunami nie  wyszłoby z jednego pktu. Co do położenia szmelcu jedno jest pewne: brak go tam, gdzie powinno zapędzić go tsunami: na tyły siłowni pod skarpę i w lejek wyjazdowy pod górę. Jedyny dowód u KK, rzekome auto ciśnięte pod skarpę okazuje się dość porządnie zaparkowane na uboczu, przy końcu rowu. Brak szmelcu pod ścianą odwodną trurbinowni oraz spiętrzenie go na jej przedpolu świadczy, że impet tsunami  nie sięgnął poziomu terenu turbinowni, co najwyżej podtopił ją i być może tyły siłowni. Trzeba ustalić, gdzie są generatory, czy i jak wysoko podeszła woda i jakie szkody mogłaby wyrządzić.

Sajanim muszą się lepiej starać, ale za późno, ludzie porobili kopie zdjęć, Mosad-Al CIAida nie sfałszują, każda próba tuszowania pracuje już przeciw zbrodniarzom. Przetłumaczymy podsumowanko na angielski dla innych za Prawdą 11 III …mosadziaki nas mogą w dupę pocałować, będą musieli stuxnetować wszystkie siłownie A, żeby zatrzymać teraz gniew ludzkości …co mogłoby się skończyć natychmiastowym brakiem latarni.

Minister przemysłu Japonii przeciw izraelskiemu Stuxnetowi?

30.3.2011 – Minister wezwał kompanie energetyczne kraju do zaopatrzenia się w alternatywne źródła elektryczności dla systemów chłodzenia reaktorów i o zapewnienie dróg zaopatrzenia wody przez wozy straży pożarnej. Zażądał, by kompanie potwierdziły wykonanie i przeprowadziły ćwiczenia w ciągu miesiąca, albo wyłączyły reaktory. W odpowiedzi, 90% kompanii zdecydowało  wprowadzić nowe generatory prądu, w tym przewoźne.  Niektóre już przeprowadziły symulacje chłodzenia na podst. scenariusza awarii generatorów.

„Wojny o ropę” i „klęski żywiołowe” – zmyłka przez kontrolerów globu

Likwidacja ludzkości transuranowcami

Dick Eastman 31.3.2011, tłumaczył Piotr Bein

Nie byłoby 11 IX, obcego prezydenta USA, zatrucia regionu Zatoki Meksykańskiej  ani radiologicznej bomby Daiiczi, jeśli myśleliby, że pożyjemy, by zbadać i coś z tym zrobić. Planują tak nas pogrążyć, że nie będziemy już dla nich zagrożeniem. Idą na totalne zwycięstwo – naszą śmierć. Nagromadzili wszystko co trzeba na podziemne schrony, zaaranżowali globalny głód rozmaitym sabotażem (np. napromieniowana z Daiiczi żywność Am. Płn.), jednocześnie dzieląc wojska USA na 2,5 wojen – połowa w środkowej wsch. Azji przy Chinach i reszta na Bliskim Wsch. przeciw wszystkim muzułmanom nawet zanim Izrael (kontrolujący wojska i służby USA) wejdzie, by zmieść Arabów.

Kocham Szarona, Wolfowitza, Perle i Blankfeina nie więcej niż tych z was, którzy wyśmiewają głupie szajbnięte teorie spiskowe. Nawoływałem do powstania świata opozycją jak Ghandiego przeciw wszystkim władzom, roszczeniom, umowom, wpływom wielkiego kredytu, mamony, korporacyjnej zorganizowanej przestępczości banksterów i masowo morderczej dyktaturze w Chinach, którą wyniosła do władzy międzynarodowa finansjera.

Prosiłem was o rzeczy trudne, przeciw całemu strumieniowi dezinformacji w edukacji i mendiach, w kulturze korporacyjnej i indoktrynacji religijnej, które wysłuchujesz od urodzenia. Nawoływałem do odłożenia wszelkich uprzedzeń rasowych, religijnych, etnicznych, imigracyjnych, które judeocentryczne wywrotowe dziel i rządź wbiło wam do głów. Nasza cywilizacja będzie wymazana – zgraja kontrolująca Chiny ani światowe Żydostwo nie zniosą świadomości o  niegdyś wolnym, dostatnim narodzie amerykańskim ani o ostatniej wielkiej bitwie tej cywilizacji – z nieznanymi prawdziwymi obrońcami cywilizacji, pozbawionym wszelkiej władzy i głosu, bo tacy uczciwi, tak dobrze rozumieli wojnę i wiedzieli, jak ją wygrać i naprawić system.

Żadnych pigułek jodowych dla mnie, podajcie następną szklankę mleka. Znam koniec i nie mam ochoty oglądać scen końca. — Z poważaniem, Szajbnięty głupi teoretyk spiskowy Dick Eastman z Jakima, stan Waszyngton… Zwolniony z odpowiedzialności.

HAARP 11 III: Jane Burgermeister wciąż niewidzi (?) kompleksu jot!

Andrzej Szubert: Kłamstwo trzęsienia ziemi i kłamstwo tsunami

Co tam Panie z tym Stuxnetem?

Piotr Bein 28.3.2011

Blog KarolKuich (KK) próbuje zbić podejrzenia US-raelskiego Stuxneta o zablokowanie systemów siłowni w Daiichi. Andrzej Szubert wpadł na tę poszlakę, wciąż ją zgłębia, odniosę się więc do tekstu Andrzeja, cytowanego przez KK, oraz dyskusjiu KK, tym ciekawszej, że w komentarzach padły nieścisłości odnośnie judeocentryków.

Tajemnicze źródła

Dzięki KK za zestaw zdjęć, o które dopiero co prosiłem na swym blogu! Nic podobnego nie znalazłem na necie. Ze zdjęć KK można ocenić wysokość umocnień przeciw tsunami i topografię terenu siłowni – decydujące czynniki w ocenie domniemanych szkód. Czy KK ujawni źródło i datę każdego zdjęcia? Nie brak podróbek, a pokazane szkody mogą być np. z poprzedniego sztormu lub tajfunu. Przy okazji, jeśli KK sam naniósł strzałki i numerki – czy powie, jak to robić, bo od czasu do czasu potrzebuję. Jeśli zaś skorzystał z gotowca, to źródło proszę.

Brak źródła projektowej wysokość tsunami i wynikających kryteriów dla generatorów oraz dokumentu o zaniedbaniu obiektu przez TEPCO. Pomijam kryteria trzęsienia, skoro w siłowni Daiiczi, gdzie 3 reaktory automatycznie wyłączyły się wskutek trzęsienia, awaryjne generatory dizlowskie włączyły się jak powinny, ale przestały pracować godzinę później, podtopione przez tsunami.

Przebieg tsunami

Kluczowa więc jest kwestia dynamiki wody, która rzekomo doprowadziła do awarii generatora. Jaka fala uderzyła w nabrzeże po spiętrzeniu oraz złamaniu na mniejszej głębokości i przez 2 falochrony? Jak przeszła lub nie przez poszczególne tarasy i mur ochronny (wys. ok. 3 m, ten „w kratkę”) na wysokość gruntu ok. 8-9 m npm przy turbinowni? Czy i jak przedarła się wokół obu budynków turbinowni? Dlaczego nie ma z tego wideo, skoro rzekomo śmigłowiec był tam wtedy?

Potrzeba też wideo z akcji tsunami od lądowej strony turbinowni. Jeśli nie ma wideo, to trzeba odtworzyć sytuację na podst. ww. info, albo usytuowania, przekroju i planu obiektu generatora dla oceny wtragnięcia wody.

Generatory i zatwardzenie elektryki

Czemu po jakimś czasie wyszły problemy z chłodzeniem basenów zużytego paliwa 5 i 6, skoro generatory nie uległy tam uszkodzeniu ani podtopieniu? Oba bloki posadowiono o wiele wyżej niż 1-4, sądząc z topografi na zdjęciach u KK.

Gdzie są usytuowane generatory bloków 1-4: przy budynkach reaktorów, czy gdzie indziej? Wg ilustracji w New York Times – w turbinowni. W każdym razie trzeba poznać warunki ewentualnego wtragnięcia wody (otwory ścienne i stan zamknięcia w momencie tsunami, wysokość cokołu każdego generatora itp.). Podobnie  odnośnie uszkodzenia generatora i/lub spowodowania krótkiego spięcia jego instalacji elektrycznej (specyfikacje i stan instalacji) przez domniemane podtopienie. Rozumiem, że przy tak stanowczym odrzuceniu hipotezy Stuxneta, KK ma to info, więc proszę ujawnić.

Przykładowy generator kontenerowy u KK jest łatwo przewoźny. Wojskowy czy cywilny, ma gabaryty drogowo-kolejowe. KK pokazuje więc, że można było przywieźć je do Daiiczi. Nie rozumiem więc, po co było czekać tydzień na doprowadzenie linii elektrycznej, a do dziś nie można włączyć prądu, bo wciąż sprawdzają urządzenia elektryczne reaktora… Niewiedzieli elektrycy, że nic przedtem niezrobią? Wygląda to na zatwardzenie systemu przez Stuxneta.

Topografia i efekt lejka

Oszacowałem wys. gruntu po morskiej stronie turbinowni bloków 1-4 na ok. 8-9 m npm za pomocą wysokości 3-piętrowca (ok. 2,5 m na piętro) i zaparkowanych samochodów. Wysokości terenu na Fot. 1 u KK są niewiadomego pochodzenia i błędne. Np. wys. nabrzeża wynosi 2-3 m a nie 5 m, oceniając na ww. podstawie, a wys. 15 m i 17 m nie mają sensu dla budynków ani płaskiego terenu od tarasu wzdłuż nabrzeża aż po skarpę (oszacowaną przez KK jako 30 m wysoką).

Po tsunami donoszono z Japonii, że woda uderzyła do wys. 40 m w miejscach przybrzeżnych „lejków”, zwężających się wgłąb lądu i piętrzących tym tsunami. Na Fot. 2, 5 i 9 widać taki „lejek” idąc od płn. (prawego, patrząc od wody) końca turbinowni wgłąb lądu. Jest to korytarz drogi z nabrzeża do góry. Taki teren sprzyjałby  podejściu tsunami do 40 m npm, zostawiając powyrywane krzaki i trawę oraz wynosząc błoto w górę drogi. Ani śladu tego, co najwyżej rzekome „błoto” do poziomu nieco wyżej niż podłoże generatorów przy reaktorach.

Błoto, mokro czy podróbka?

W zestawie zdjęć satelitarnych widać (s. 4, 12.3.2011 01:38 GMT) brak podepchnięcia wody przez „lejek”, czyli to co się wlało w rejon reaktorów, nie miało impetu, z czego można domyślać się poziomu impetu na morską ścianę turbinowni. „Mokra” jezdnia jest najwyżej paredziesiąt m dalej niż podnóże skarpy. To raczej nie błoto, bo znikło w parę dni (patrz s. 6). Błoto (czy wilgoć?) na nabrzeżu nie ma odpowiednika na tarasach ani przy końcach budynków turbinowni. „Mokre” ma tylko odpowiednik (kolor?) z tyłu siłowni, gdzie skoncentrował uwagę KK pomijając drogę, którą domniemane błoto musiałoby przebyć od nabrzeży. Jeśli biały okrągły zbiornik (płn. skraj turbinowni) przeniosło tsunami, dlaczego nie dalej w ląd i czemu stoi prosto? To może być obiekt w trakcie transportu.

Na s. 6 (14.3.2011 02:00 GMT) nie widać już nawet „mokrego” za wyjątkiem okolic reaktora 4. Nie mieli nic lepszego do roboty tylko sprzątać błoto przez 3 dni i noce? Biały zbiornik przy płn. skraju turbinowni stoi wyśrodkowany na jezdni, a nie przypadkowo i nie przechylony. Zależnie od zawartości zbiornika, tsunami przewróciłoby go i zakleszczyło w jakimś rogu lub popłynąłby w górę „lejka” albo w rejon reaktorów.

Auto „ciśnięte” na „mur” jest jedyne, a silna fala powinna zostawić tam więcej szmelcu. Może z jakiegoś powodu auto osierocono, więc posunięto je na bok, żeby nie przeszkadzało w akcji ratunkowej? Na powyższych zdjęciach, auto wygląda na zaparkowane na uboczu, przed końcem jakiegoś rowu.

Stuxnet dla gojów

KK nie wie o kompleksie jot ani co to antysemityzm. Niby świadom zagrożenia od Stuxneta i cyber-wojny, KK odrzuca  autorstwo służb USA-Izraela (ścisłe powiązanie tych i in. służb, o czym przypomina forum KK) w Stuxnecie. Andrzej podsumował niektóre doniesienia o Stuxnecie dla Iranu. Forum  KK pisze o Stuxnecie dla Pakistanu, a wirus zagroził przede wszystkim irańskiej siłowni, nie żadnemu wzbogacaniu uranu w Iranie. To jest judeocentryczna retoryka podjudzania do wojny atomowej gojów z Iranem, bez jakiegokolwiek uzasadnienia z IAEA ani kilkunastu służb wywiadowczych USA.

W Daiiczi niekoniecznie Stuxnet był przenaczony dla Japończyków. A może był np. za jakieś uznanie Palestyny czy próbę bicia własnego, złotego jena – kto wie? Więcej jednak śmierci i zgonów niż na Honszu będzie globalnie. Skazili permanentnie atmosferę izotopami plutonu i uranu, zaświnili Pacyfik wypłuczynami lśniącymi w Kosmos. Eksperci wiedzą od tygodnia, że Daiiczi jest gorsze od Czarnobyla, od którego tylko do 2005 r. zmarlo na raka ok. mln osób w samej Europie…

Stuxnet, jedna z wielu broni diabelskich

Kompleks jot hurtowo stosuje raz opracowaną technikę do podboju kolejnych grup gojów, jak Talmud przykazał. Dla mnie oczywistym odciskiem palców kompleksu jest zaanagażowanie mendiów i agend jego ONZ (IAEA, WHO) po stronie kłamstw lobby nuklearnego  od początku zmyłki atomowej w l. 1940-ych. Oczywiste inne przykłady wojny przeciw gojom:

 • Skłócanie i terror etniczno-religijny – od Bałkanów, Polski, jewrounii i całego Zachodu, po Irak, Afganistan, Pakistan, Indie, Iran, Palestynę i in. sąsiadów na Bliskim Wsch.
 • Fałszowanie historii i kontrola Holokaustów wszystkich narodów na korzyść Szoa zaaranżowanego przez międzynarodowych syjonistów.
 • Karanie kraj po kraju kryzysem finansowym i zapaścią gospodarczą, kierownymi przez żydo-banksterów.
 • Globalne zamachy bio-terrorystyczne przez Wielką Farmację, wywodzącą się z IG Farben, koncernu Niemiec hitlerowskich, z kolei narzędzia międzynarodowych syjonistów i ww. banksterów.

Wg forum KK, nie ma dowodu na korzyść z Daiiczi dla Izraela, skoro wynikła jedynie „zimna fuzja” reaktorów. A miała być gorsza katastrofa? A jaką korzyść przynoszą kompleksowi ww. antygojowskie strategie? Kompleks działa na zasadzie: im gorsza apokalipsa tym prędzej zostaniemy zbawieni tylko my i przejmiemy bogactwa świata. Daiiczi już co najmniej dorównało Czarnobylowi, i to przy zatajonych i sfałszowanych danych o emisjach i ich skutkach na zdrowie! Czego nie osiągnęli bio-bronią zwaną szczepionki na H1N1 w 2009 r. osiągną teraz zaraczeniem ludzkości izotopami z Daiiczi, a może i wojny atomowej US-raela z Iranem, do której nawołują siepnięci syjoniści w USA jak Dershowitz (skoro się już fajczą reaktory w Japonii). Nie brak szaleńców w samym Izraelu. Nie tak dawno jakiś generał groził Europie atomówkami z największego i jedynego  na Bliskim Wsch. arsenału nuklearnego – w Izraelu.

Jeśli judeocentrycy zaatakowali Daiiczi Stuxnetem, byliby też podejrzani o trzęsienie (HAARP, atomówki w uskoku tektonicznym…?). Atmówki to pestka dla służb kompleksu – od największych, po mateczki (atomówka w teczce), użyte w eksplozjach na Bali, 11 IX i kto wie gdzie jeszcze.

Globalna zbrodnia ludobójstwa

Tylko w basenie zużytego paliwa przy reaktorze 4 w Daiiczi było 1535 zestawów nowych i zużytych prętów (ok. 2,5 do 3 mln prętów paliwowych z uranem i plutonem). Było, bo niewiadoma część jest już w atmosferze i oceanie. Kompleks jot wysłał z miejsca swe NATO na Libię, ale nic do ewakuacji Japończyków z Honszu, żadnych jednostek do odkażania miast i wsi i ratowania reaktorów. Wysyła swe drony na Liban i Pakistan, ale żadnego do ratunku Daiiczi. Ale chętnie skorzystało żydo-NATO z japońskich specjalistów w Iraku, narażając ich na pył po broni uranowej…

Kompleks jot zaszczepił nam nienawiść do islamistów z brudną bombą radiologiczną w kieszeni. Założył nam łańcuchy, kagańce, kneble i ograniczył swobody obywatelskie na tej podstawie. A jak wybuchła brudna globalna bomba Daiiczi, to kompleks spieszy na następny podbój, tym razem w Afryce.

Majstrowie Stuxneta doskonale wiedzą, co robią, a ich kompleks jot tuszuje w swych mendiach dla śmiercionośnego lobby A od początku jego powstania w l. 1940-ych.

Ktoś na forum KK…

…przypomina, że Izrael posłał szpital polowy do Japonii. Sposób na szpiegowanie wyrządzonych szkód itd., a do Gazy wysyła bombowce i pociski (błogosławione przez rasistowskich lubawiczerów) z radiologiczną, fosforową i in. okrutną bronią. Blokuje Gazę jak kiedyś międzynarodowe żydostwo spędziło opornych Żydów do gett na pewną śmierć opornym emigracji do Palestyny.

Ktoś u KK napomina Andrzeja do obiektywności, bo inaczej wyjdzie, że Żydzi chcieli podbić świat a Adolf Hitler chciał im w tym tylko przeszkodzić. Korekta: Skrajni Żydzi-judeocentrycy chcieli stworzyć Izrael w ramach tworzenia roszyldowskiego NWO i do obu celów posłużyli się syjonistyczną III Rzeszą, podobnie jak teraz posługują się USA i UE. Żródła tej oczywistej dla niesyjonistów informacji podałem w moim opracowaniu. Edukacji potrzeba w foto-interpretacji jak i historii niesfałszowanej.

Eeetam: […] być może to co media podają o tsunami w tym regionie jest prawdą, ale była to fala np. 2 metry… jako grafik  przyglądałem się fotkom z satelity na google map i kilku w wyszukiwarce sprzed zajścia. Wygląda to tak, jakby coś tam jednak się mogło przelać, ale na pewno nie było to tsunami porównywalne z tym, co pokazuje TV. Może po prostu trochę wody przeciekło. Z drugiej strony gdzies widziałem na youtube materiał podobno niepublikoway z tsunami w siłowni i jest to mocno naciągane co sugerowałoby , że jednak takowego zajścia nie było. Teraz jednak myślę, że ważniejsze jest to, abyśmy pomyśleli co zrobic, aby poinformować jak najwięcej ludzi o faktach (nezależnie, czy jest to obojętne, czy nie dla zdrowia – chodzi o prawdę!)

PB: Zgoda, fala byłaby nieduża i bez impetu na terenie siłowni, w każdym razie trzeba nagłaśniać.

Andrzej Szubert: Niemiecki kanał informacyjny N24 wielokrotnie w wiadomościach pokazywał schematycznie wszystkie cztery reaktory oraz ich uszkodzone agregaty prądu. Na tych schematach agragaty umieszczone były w małych budynkach u stóp reaktorów. Budynki te osłonięte są od strony oceanu turbinowniami i samymi reaktorami. Według zdjęcia „KK” znajdują się one na poziomie 17 metrów. Schematy te, nakładane na zdjęcia, pokazywane były wiele razy dziennie przez 2 tygodnie.

PB: Trzeba dojsc, gdzie  naprawde sa generatory. W budynku turbinowni czy innym szczelnym, miałyby dodatkowa ochrone przed podtopieniem. Potrzeba tez szczegółów bram turbinowni – czy są szczelnie zamykane i czy zamknięte były podczas tsunami. Na zdjęciach u KK świadczą, że wytrzymały nacisk tsunami (jeśli uderzyło w nie) i niewyglądają na uszkodzone, bo są podniesione nieco.

Andrzej Szubert (po wiadomości o zdjęciach z 20 i 24.3.2011 rzekomych szkód tsunami w Daiiczi): Rzont Japonii mi śmierdzi! Fukushima, jej ruina,  ma zostać „upaństwowiona” bo jest obawa o procesy o gigantyczne odszkodowania. No i wtedy będzie je płacił rzont, a nie sprawca katastrofy. Nie zapominaj, że Komisję Trójstronną zrobili w 1973 aby Azjatów, głównie Japońców, wciągnąć do spisku kompleksu jot. A na Bilderberga ich nie zapraszali, bo kilku rasistów na to się nie zgadzało. Na obrady KT jeździli także politycy japońscy. Obecny premier miał zresztą kłopoty polityczne, podejrzenia o korupcję. Było już blisko jego upadku, ale ten kataklizm przedłużył mu polityczne życie.

PB: Zgadza się, Japonia jak Polska dawno się sprzedała diabłu. Wątpię, że pozostał czysty kraj, zachęty iluminacko-rotszyldowskie są nie do odparcia: władza, bogactwo, bezpieczeństwo osobiste i rodziny. Nie darmo Chrystus ostrzegał nie bedzies zmiał 2 bogów: Mamona i Ojca Mego.

††††††††††††††††††††††††††††††

Inne nieszczęścia

K. Cierpisz: Do wszystkich odbiorców

Proszę o pomoc w dostarczeniu tego listu do poseł Beaty Kempy via własny mail. Może od kogoś z Państwa można dojść do jakiegoś posła w Sejmie. Moja poczta jest całkowicie blokowa.
………………………………………
Biuro Poselskie Posłanki Beaty Kempy, Prawo i Sprawiedliwość, ul. Ks. Wincentego Rudy 2, 56-500 Syców, woj. dolnośląskie
tel. (62) 785-24-33 fax (62) 785-24-33  Beata.Kempa@sejm.pl beata.kempa@vp.pl

Szwecja, Lund 2011-04-02
Pani Poseł Beata Kempa. Sejm VI Kadencji. Warszawa.

Szanowna Pani.
Zapytuję uprzejmie Panią – jako posła Sejmu VI kadencji, czy ja Krzysztof Cierpisz mam prawo wysłać do Pani list pocztą elektroniczną. Pytanie to powstaje w związku z blokowaniem dostępu mojej poczty internetowej wysłanej posłom na Sejm obecnej kadencji. Moja poczta do Pani jak i też do paruset innych posłów jest blokowana administracyjnie, to wg. raportu mojego serwera. Byłem już w kontakcie z operatorem tego serwera, który wykluczył możliwość blokowania moich wysyłek w tamtym serwerze. Pozostaje jedynie serwer Sejmu. Jak mi wyjaśniono zachodzi tu nie tylko przypadek blokowania korespondencji elektronicznej. Występuje realne podejrzenie, że poczta ta jest czytana przez osoby nieupoważnione, czyli złamane jest prastare prawo do tajemnicy korespondencji. Biorąc pod uwagę status posła na Sejm byłaby to sprawa niesłychana.
Jestem wydawca strony internetowej http://zamach.eu/. Na stronie tej opublikowano kilka artykułów na temat „katastrofy smoleńskiej”, gdzie w moim przekonaniu jasno i prosto wykazaliśmy, że w Smoleńsku nie było żadnej katastrofy, bo to nie było możliwe ze względu na warunki techniczne. Dodatkowo, zauważając rażący brak dokumentacji formalnej i zwyczajowych faktów na temat odlotu Tu 154M 101 w dniu 10 kwietnia 2010 z Okęcia, wyciągnęliśmy prosty i logiczny wniosek;
– odlotu z lotniska w Warszawie nie było. Jest to konstatacja, która implikuje konsekwencje formalno prawne: postępowanie w sprawie powinno dotyczyć zaginięcia osób na terenie RP, a których zwłoki odnaleziono w Moskwie i częściowo w Smoleńsku. Zachodzi logiczne przypuszczenie, że zwłoki osób zaginionych zostały podrzucone do Rosji, celem uniknięcia śledztwa w Polsce, jak i też osiągnięcia innej klasyfikacji prawnej zdarzenia – jako całości.
Tyle krótkiego nakreślenia tematyki, która była zawartością blokowanej poczty elektronicznej. Wdzięczny będę za odwrotną odpowiedz w sprawie. (-) Krzysztof Cierpisz

Polski patriota kontra żydomenda Gros

Niebezpieczeństwo informacyjne

Siłownie A – proszek do prania Polaków

Polski rząd zamierza wydać do 2013 roku 20 mln złotych na promowanie energetyki jądrowej. Otrzyma je firma wyłoniona w przetargu. Jej zadaniem będzie przygotowanie swoistej kampanii reklamowej, wykorzystującej takie środki jak videoboardy rozstawiane przy bałtyckich plażach, idea placement polegające na wprowadzaniu treści „atomowych” do seriali telewizyjnych i tym podobne chwyty znane z reklam proszków do prania – pisze dr Piotr Stankiewicz, socjolog prowadzący badania dotyczące planów budowy elektrowni jądrowej w Polsce.

PB: Właściwie, to co za różnica po globalnych emisjach z Daiiczi?

Obama bezprawnym prezydentem USA

Wywiad z Louisem Farrakhanem o Libii

Piotr Pietak: Krzyż Ewy Stankiewicz

Ewa Stankiewicz – reżyser a raczej twórca filmu Krzyż przez kilka miesięcy rejestrowała to co kamera, kierowana jej ręką i okiem widziała przed Pałacem Prezydenckim. Są to obrazy i słowa wstrząsające, będące świadectwem prawdziwej kontrrewolucji chrześcijańskiej jaka w umysłach ludzi rozgrywa się już od przeszło dwóch wieków na świecie a w szczególności w Europie. Film Ewy Stankiewicz podsumowuje próby destrukcji religii chrześcijańskiej, trwającej w Europie nieprzerwanie od rewolucji francuskiej. Gdy tłum wyje Krzyż do kościoła, modlić się w kościele to jest to zwulgaryzowane hasło filozoficznych analiz Kanta, który ponoć dowiódł że wiara w Boga jest aktem irracjonalnym a więc subiektywnym, prywatnym, nie mającym prawa do publicznych manifestacji. Gdy kamera – w zbliżeniu – ukazuje twarz młodego człowieka krztuszącego się z wściekłości i krzyczącego należy was zbombardować, zniszczyć! to widzimy w tym obrazie-klatce cienie komsomolców wysadzających Cerkwie w Moskwie i słyszymy wycie tłumu dziewcząt i chłopców z Hitlerjugend przed Synagogami i Kościołami Berlina.

PB: Tak jest, ci sami w rewolucji francuskiej, bolszewickiej, III Rzeszy  czy na Krakowskim Przedmieściu podburzyli do nienawiśći i przemocy: kompleks jot, a głupie goje dali się wciągnąć. Antypolonizm a antykatolicyzm. Na listę pod specjalnym nadzorem tych Palikotów i in. żydomasonerię szabas-gojów w Polin.

Rozhalsky: Nie ulega dla mnie watpliwosci, ze omawiane wydarzenia wokol krzyza przed Palacem Prezydenckim maja szerszy wymiar i wpisuja sie w pewna ogolniejsza strategie. Pozwole sobie zacytowac fragment listu S. Sasa z Nowego Jorku, ktory opisuje zarowno antypolskie jak i antykatolickie nastawienie amerykanskich mediow oraz tworcow kultury masowej. W Polsce ostatnio mielismy zreszta przyklad takiej chutzpy wokol ksiazek Grossa.

Po tych paru zdarzeniach zacząłem sie uważniej przyglądać przejawom tego, co niektórzy polscy, prawicowi publicyści nazywają antypolonizmem lub antypolska propaganda w amerykańskich mass mediach. Akurat na kanale „9” telewizji nowojorskiej prezentowano we wiadomościach głośne przeprosiny papieża Jana Pawła II za prześladowania Żydów przez chrześcijan. Czarna prezenterka Ms. Blackmon skomentowała to następująco: „Trudno sie dziwić, ze przeprasza człowiek, który pochodzi z kraju, gdzie to wszystko (tzn. Holocaust) miało miejsce.” Wieczorem na kanale „11” oglądałem film, znanego i u nas z głupawych seriali dla młodzieży, amerykańskiego producenta Aarona Spellinga. Jego córka Torry Spelling grała tutaj bogata, inteligentną i piękną Żydówkę, której zazdrości cala klasa, ale wręcz paranoiczna zawiść żywi do niej koleżanka, córka Polki sprzątaczki, pracującej u bogatej żydowskiej rodziny. W pewnym momencie polska uczennica nie wytrzymuje i zabija piękna Torry nożem. Na podłodze leży zakrwawiony trup ze sterczącym z brzucha ofiary narzędziem kuchennym. Inna scena z tego filmu pokazuje „wyrobionemu” amerykańskiemu widzowi z jakim ciemnogrodem i bigoteria mamy do czynienia. Otóż, matka morderczyni przynosi potajemnie do koszernego domu swoich pracodawców figurkę Matki Boskiej a kiedy nikt nie widzi, stawia ja na stole i na klęczkach żarliwie sie modli. Ta symboliczna scena miała chyba uzmysłowić widzowi gdzie leży źródło polskiego antysemityzmu.

Uzupelniajac powyzsze, warto zwrocic uwage na powszechne juz dzisiaj zjawisko osmieszania i bezczeszczenia symboli chrzescijanskich. Kilk lat temu „artystka” z Gdanska, wywowdzaca sie z wplywowego etnicznego srodowiska, ktore tradycyjnie nienawidzilo chrzescijanstwa, wystawila „dzielo” sztuki – krzyz na ktory nalozyla genitalia. Amerykanscy telewidzowie byli niedawno oburzeni zachowaniem artysty, ktory w telewizyjnym show oddal publicznie mocz na obraz Chrystusa. I tak mozna przyklady mnozyc bez konca, a pozniej wpadamy w przerazenie, ze wkrotce zaleja nas muzulmanie, ale oni za zbezczeszczenie Koranu karza smiercia, ale oni szanuja swoja wiare i swoja kulture.

PB: Ostatnie zdanie rodem z hasbary, straszenie chrzescijan islamem, dzielo kompleksu jot dla sklocenia gojow roznych religii i skoczenia sobie do oczu, a judeocentryk rece zaciera. Po to wlasnie zrobili widowisko pt. 11 IX.

Obrona USA przed żydowską agresją

Rosensaft wzywa do bojkotu Polski

Izrael / USA rekrutowały najemników do walki w Libii dla zwiększenia wsparcia amerykańskiej inwazji

List otwarty do Obamy, Camerona i Sarkozy’ego

Wywiad rosyjski: Operacja lądowa NATO w Libii może rozpocząć się w kwietniu

Grecy nie chcą nowych dowodów ze znakiem szatana

Polska gorsza jak za żydokomuny – skandal z sędziną Prokopiuk ws.  Chołdy

Domagajmy się usunięcia tego wrzodu na sprawiedliwości w Polin – PB

Józef Bizoń: Jeszcze tylko jedne jesienią wybory i wejście do parlamentu PiS, PO, SLD [stanowiących wierzchołki polskiego trójkąta bermudzkiego] z obrotowym PSL i tudzież do nich wszystkich innych podobnych [nie wyłączając też UPR], a każdego kto się ośmieli stanąć im okoniem w obronie interesu Narodu Polskiego nie wykluczone, że spotka zakucie w kajdanki jako największego przestępcy – bandziora, no i tak dziś modnego terrorysty. No i obym się w tym mylił. Demonstracyjną przecież próbkę z kajdankami już mamy. Jest to pokłosie ostatnich 21 lat od tzw. odzyskanej wolności – no i uświęcania tegoż kropidłem ze stosownym do tegoż podziałem ról.

134 państwa zaoferowały pomoc Japonii

Wg ministra spraw zagr. Japonii, pomoc zgłosiły 134 państwa i terytoria oraz 39 org. międz. po 11.3.2011. Ekipy ratunkowo-poszukiwawcze przysłało 20 państw, w tym USA, Chiny i Korea Płd. USA zmobilizowało ponad 20 tys. swych wojsk i in. personelu do transportu zaopatrzenia oraz sprzątania lotniska Sendai po tsunami, przysłało wyposażenie dla ratowników Daiiczi i dało do dyspozycji barki na wodę słodką do chłodzenia reaktorów. Turecka ekipa ratownicza pracuje w prefekturze Mijagi, izrealska w mieście Minami-Sanriku, a indyjska w Onagawa, w tejże prefekturze. 29 państw, terytoriów i organizacji przysłało żywność, koce, leki i grzejniki.

Przwez 2 tygodni epo tsunami, japoński Czerwony Krzyż zebrał wśród Japończyków na ofiary tsunami prawie 490 mln $, a amerykański w USA ponad 120 mln $.

PB: Boże błogosław te wysiłki z Ducha Świętego płynące… Naucz nas wspólpracować zamiast wojować.

Rząd Niemiec zmusza muzułmanów do szpiegowania innych muzułmanów

Rząd Syrii rezygnuje pomimo poparcia przez naród

Podgotowują żabę…

Lucky email do Piotr Bein 28.3.2011

Jednak powoli potwierdzają się informacje o skażeniu plutonem. Było to ukrywane przez Japonię od tygodnia. Co do skażenia Jodem 131 „nasi” informatorzy medialni liczą już poziom skażenia od dawki 500 mSv jako najnowszego punktu odniesienia. Czy nie lepiej pocieszać masy ignoranckimi teoriami opartymi na „nowych obliczeniach” w odniesieniu do 1000 mSv. Przy okazji warto zauważyć skąd bierze się samobójczy wprost optymizm i ignorancja u dużej części społeczeństwa ( w wielu dziedzinach życia ). Recepta jest prosta – Zastraszenie przy pomocy wieloletniej działalności mediów i doświadczeń historycznych, duży stres, skrywany lęk. Potem człowiek musi to skompensować. Proponuje mu się różne formy dzikiej i wyuzdanej aktywności – seks, alkohol, pieniądze, agresja, ucieczka w świat iluzji, wyobrażenia o sobie i innch. Ale to nie wystarczy. Najważniejsze w tym wszystkim to jeszcze pozbawić wiary w Pana Boga.
Tak oszukany człowiek nie ma gdzie uciec, brak mu punktu odniesienia / media sieją relatywizm 24h. Odbiorca kłamstw zawsze skłoni się tam gdzie „pomocni przyjaciele” powiedzą mu, że dobrze postępuje i wszystko jest pod kontrolą. Pomogą mu skorzystać z własnych mechanizmów obronnych takich jak racjonalizacja, konformizm.  Celem takiego działania jest wyhodowanie społeczeństwa ignorantów którzy zawsze będą woleli słuchać tego co wygodne niż prawdy. Ich umysł będzie uciekał od złych informacji. W kontakcie z negatywnymi doniesieniami nie będzie już reakcji buntu i analizy tylko automatyczne wynajdywanie nowych wyjaśnień sytuacji, lecz bezpiecznych, wygodnych i korzystnych dla odbiorcy. Bardzo negatywnym zjawiskiem jest konsolidacja środowisk ludzi z wypranymi umysłami spowodowana potrzebą potwierdzenia swoich przekonań i ciągłego piętnowania pozostałych, nie zdeformowanych umysłów jako grupy tzw: oszołomów ! To jest psychologiczne perpetum mobile wynalezione przez masonerie i z powodzeniem stosowane w USA potem w Europie i w Polsce.

PB: Zaba w garnku powoli podgrzewanym nie wie, że niedługo się ugotuje, więc nie wyskoczy na wolność. Nie zapomnijmy, że przereklamowane iluminaciaki to narzędzie utworzone już w XVIII w. przez rotszyldziaków, kierowane przez ekskluzywnie żydomasońską grupę Bnai Brith.

Co grozi libijskim dzieciom od NATO kompleksu jot

(także ludzkości od katastrof jak Czarnobyl i Daiiczi – PB)

Genetycznie zdeformowane dziecko irackie – skutek broni uranowej US-NATO.

Zbliżenia dewastacji przez tsunami 11.3.2011

Przed i po tsunami… 11.3.2011 z satelity

Idzie rzeką tsunami na miasto

95% miasta zmiecione, 10 tys. z 17 tys. mieszkańców utopione

Miasto i flota rybołówcza – zniszczone

Libia: syjonistyczny smok i bębny wojny

Jonathan Azaziah 26.3.2011, przekład-skrót Ola Gordon i Piotr Bein [przypisy w oryginale] Całość tu

Bębny wojny dla Libii z Tel Awiwu, Waszyngtonu, Londynu (dokładniej: z londyńskiej enklawy banksterów). Poprzednio bębnili Afgańczykom i Irakijczykom. Wg bębniarzy, ich wojna jest przeciw dzieciom mniejszego Boga: kobietom niższego stanu, mężczyznom o mniejszych prawach. To masowy mord bezbronnych niewinnych, okupacja, kradzież ziemi i zasobów, profanacja i dehumanizacja – ludobójstwo. Cel bębniarzy: przetrwać jako jedyny właściciel świata, który będzie rządzić masami bydła. […]

W Libii ustanowiono (27.2.2011) Narodową Radę Przejściową (NTC), której członkiem jest Mahmoud Dżibril. Ostatnio spotkał się on w Paryżu z podżegaczem wojennym Clintonową i syjonistycznym prezydentem Francji, Sarkozym, oraz rozmawiał przez telefon z brytyjskim ministrem spraw zagranicznych, Williamem Hague [49]. Wiele lat spędził w USA, gdzie zdobył edukację, doktorat i wykładał. Był szefem największego think tanku Libii z 2009 r., Narodowego Zarządu Rozwoju Gospodarczego (NEDP), partnera London School of Economics [51], uczelni na utrzymaniu Sorosa [52]. Kiedy „rebelianci” zwyciężą i obalą Kadafiego, Dżibril będzie nadal szefem instytucji dążącej do neoliberalizmu. Same jego ppowiązania obalają pretensje NTC do ekskluzywnej reprezentacji Libijczyków. NTC to ekskluzywna reprezentacja syjonistów w Libii. NTC natychmiast zażądało zakazu lotów nad Libią [53].

[…] Podczas rzezi przez najemników, syjonistyczny smok wyciągnął Projekt Nowego Wieku Ameryki (PNAC), którego żądzy krwi nie zaspokoiły miliony ofiar w Iraku i Afganistanie. Teraz chce zemsty na Kadafim. Dzień po nalotach na Libię, Inicjatywa Polityki Zagranicznej (FPI) napisała do Obamy o  natychmiastową interwencję zbrojną w celu usunięcia Kadafiego i zakończenia przemocy. Członkowie FPI: Wolfowitz, Kristol, Abrams, Kagan, Edelman i Senor, ludobójczy maniacy, projektanci ataku na Irak i Afganistan. Dołączyli do nich Joe Liebermann i John McCain żądając, by Obama uzbroił rebeliantów [68]. Obama ogłosił (28.2.2011) największe sankcje, zamrażając libijskie aktywa 30 mld $ i posyłając okręty do wybrzeży Libii [69]. Następnego dnia izraelski wiceminister wojny, Danny Avalon, wezwał do zorganizowania strefy zakazanej dla lotów, by skończyć z ludobójstwem [70]. Nie wzywał do tego, kiedy Izrael zaatakował Liban (2006) i Gazę (2008-2009). Oddział SAS dowodzony przez MI6 (partner Mosadu) pokazał się w Libii (6.3.2011) z dostawą broni, amunicji, materiałami wybuchowymi i fałszywymi paszportami dla libijskich „rebeliantów”, Libijczykom niepodobało się to i pokazali, że nie byli to Anglicy, lecz Izraelczycy z fałszywymi paszportami brytyjskimi. Misja nie udała się, Libijczycy aresztowali ich i wyrzucili. ONZ uchwaliło (17.3.2011) rezolucję pozwalającą na podjęcie wszelkich środków ochrony ludności cywilnej, tj. natychmiastowe bombardowanie Libii [74].

Podsumowanie: Purim i okupacja
Nieprzypadkowo wojna z Libią, zemsta zaprojektowana przez syjonistów i wprowadzona w życie przez ich agentów politycznych, rozpoczęła się w rocznicę ataku na Irak (2003). Kilku analityków i polityków wspomniało o tym, ale nie mówi się o sprawie ważniejszej: Libię, tak jak Irak (nieludzkie inwazje) a wcześniej Kosowo, zaatakowano w Purim, żydowskie święto zemsty z biblijnej Księgi Estery, upamiętniającej mord perskiego premiera Hamana, który próbował zniszczyć naród żydowski, a zniszczył siebie. W Purim 2011, Izrael znów zablokował Zachodni Brzeg i Gazę [95]. W Purim 2006 roku palestyńscy więźniowie zostali rozebrani do naga, bici, zatrzymani i fotografowani, kiedy czołgi ostrzelały więzienie z nielegalnie przetrzymywanymi Palestyńczykami [96].

W Purim 5.3.1991, Kongres USA uczcił rasistowskiego, ksenofobicznego, ludobójczego rabina lubawiczerów, Menachema Mandela Schneersona, wybitnego przywódcę moralnego Ameryki, wg prezydentów USA. Zabijanie gojów, wg Sznersona, jest dopuszczalne, aprobowane a nawet zalecane, gdyż goje to odrębny gatunek. Ten potwór był duchowym przywódcą wielu urzędników w syjonistycznym rządzie USA od pierwszej administracji Busha, przez drugą. Ci syjonistyczni urzędnicy zaprojektowali i wykonali inwazję, okupację i ludobójstwo w Iraku i Afganistanie. Czy rozlewali krew gojów w Purim, by zadowolić swojego duchowego przywódcę? [97]. Zabijanie Arabów (Amalekitów) w Purim jest świętą izraelską tradycją  [98] Niektórzy rabini mówią, że Arabowie zasługują na zagładę, bo przeszkadzają w budowie trzeciej świątyni [99].

Syjonistyczne media szerzą kłamstwa o nieistniejącej broni chemicznej Kadafiego, bo koalicja sama używa broni chemicznej przeciwko Libijczykom. To na nich zrzucono 45 bomb ze zubożonym uranem, 800 kg każda. Koszmar zaczyna się od nowa: nowotwory i deformacja płodów, tak jak to miało miejsce wśród niewinnych Irakijczyków w Mosulu, Basrze, Faludży, Samarze i Bagdadzie. Tak jak to miało miejsce wśród Albańczyków kosowskich, po 11 t uranowych pocisków NATO. Tak było w Gazie po Operacji Lany Ołów [110] i w Afganistanie [111]. Ból, cierpienia, więcej bólu i cierpień, to wszystko przynoszą sojusznicy światu, zwłaszcza na Bliskim Wschodzie.

Smutne i nikczemne  jest to, że tak wielu „dziennikarzy”, „poszukiwaczy prawdy” i „działaczy” wyrażało radość z tej okupacji i ludobójstwa Libijczyków, zapominając o lekcjach z przeszłości. Nie było ich kiedy Amerykanie palili irackie dzieci, NATO niszczyło Kosowo, Ameryka i NATO zabijała Afganistan, ani gdy Izrael zabijał niewinnych w Libanie i Gazie. Nie było ich kiedy amerykańskie drony zamieniały Pakistan w pył. Teraz już są, chwalą wojnę Obamy, którego syjonistyczna machina w Chicago nazywa pierwszym żydowskim prezydentem [112].

Syjonistyczny smok zionie ogniem na jeden naród czy inny od prawie 64 lat. Potrzebuje krwi Amalekitów by przetrwać. Nie obchodzi go, ilu Libijczyków zginie brutalną śmiercią spowodowaną uranem, byleby osiągnął swój cel. Już znalazł Dżibrila, pionka Zachodu, który ma zastąpić Kadafiego [113]. Ogromna większość Libijczyków, którzy nie są opłacani przez CIA, nie ważne czy są za, czy przeciwko Kadafiemu, nie chcą mieć nic wspólnego z okupantami, których celem jest zniszczenie ich kraju. Powinni stworzyć prawdziwą opozycję i rozliczyć się ze zdrajcami stojącymi po stronie okupantów, tak jak Hezbollah w Libanie, by uratować państwo.

Samostanowienie to prawo uniwersalne, należne wszystkim narodom, zakorzenione w duchowym kodzie moralnym każdego społeczeństwa – muzułmańskiego, chrześcijańskiego, świeckiego czy innego. Nie mogą odebrać go obcy, niemający nad nimi żadnej jurysdykcji. Libia pokona to oblężenie dokonane przez syjonistycznego smoka, bez względu na to, ile będzie potrzebować na to czasu. Niech pamiętają „humanitarianie”, że wojna nie jest odpowiedzią na wszystko, a służy tylko mnożeniu bogactwa globalistów. Powinni pamiętać słowa Che Guevary: Wyzwoliciele nie istnieją. To narody same się wyzwalają. I taka jest prawda.

Tegoż autora po polsku:

Transhumanizm – spisek rotszyldowskich iluminackich

††††††††††††††††††††††

Humor (radio-aktywny… przysyłajcie więcej)

Darek: wzrost jodu od 2000 do 8000 razy

PB: Nie trza już nad morze jeździć :<[[

Darek: Najciekawsze są te POzamykane  EUropejskie buzie.

PB: Myślą że im pyłek radioaktywny w gębę nie wpadnie. Doradźcie, by przestali oddychać – to może jedyna pociecha z Daiiczi, jeśli posłuchają.

Marek Zawadzki: Niczym szynka wielkanocna …

Wychodzi na to, że te zdefektowane elektrownie, to nic innego, jak ATOMOWE WĘDZARNIE. Tam jest palenisko i palny materiał, a na świecie w atomowym pyle i dymie, wędzą się ludzie …

Siedzi dziadek z wnuczkiem, który pyta:

=Czy to prawda dziadku, że tam za horyzontem była wyspa na której mieszkałeś? -Tak, wnuczku, odpowiedział dziadek i pogłaskał wnuczka po główce. Wnuczek nadal pyta: =czy to prawda dziadku, że na tej wyspie na której mieszkałeś, była elektrownia atomowa, która uległa awarii? -Tak, wnuczku, odpowiedział dziadek i pogłaskał wnuczka po drugiej główce.

Japończycy mają świeże powietrze

Twarde promieniowanie gamma zabiło wszystkie bakterie.

††††††††††††††††††††††

Czytelnicy piszą

Prometheus: Witam! Od wielu lat, szczegolnie po tzw.9/11 przegladam strony alternatywne. Kilkakrotnie takze czytalem panskie materialy, podejrzenia, spekulacje oraz ciekawa wymiane opinii. Wszystko to jest potrzebne, wrecz niezbedne dla zwiekszenia swiadomosci czytajacych. Jednym slowem-dziekuje- ze jestescie. Nie jest to czas aby dyskutowac o religijnym podejsciu do spraw ale jestem w klopocie. Z jednej strony mamy tematy warte dyskusji z drugiej jakies modlitwy wdziecznosci do wody w japonskiej elektrowni lub inne formy nawiedzenia religijnego. Wlasnie zalewa Tajlandie i dam glowe, ze zadna modlitwa nic nie pomoze, zupelnie jak w innych tragediach lub katastrofach wokol nas. Moze przyniesie ulge ale nic wiecej. Moze jest czas aby zdac sobie sprawe, ze zycie idzie swoim biegiem i zadne modlitwy ani wstawiennictwa nic nie daja. Wspomina sie czesto o masonach. Bez wchodzenia w detale jest to rzeczywistosc. Mowiac np. o Watykanie zrecznie wymijamy fakty mowiace o pelnej wladzy masonow wlasnie tam. Jaka zatem role odegral nasz Papiez w tamtym srodowisku? Byl rodzynkim w ciescie czy czyms wiecej? Temat tabu ? Blad. Serdecznie pozdrawiam.

PB: Jedni wierzą w Boga Wszechmogącego, inni w Mamona, wodę żywą, rozum człowieka. Ja wyboru dokonałem ponad 5 lat temu — dzięki Ci, Boże za to. W Prawosławiu i in. wiarach jest mnóstwo dowodów na skuteczność modlitwy. Udowodniono „czucie” roślin obecności człowieka. Nie wierzę, że Jan Paweł II rozmyślnie czynił żydomasońskie zło. Z tego co czytałem (ale  nie znalazłem czasu na badanie pełną parą), dobroć Papieża wykorzystano, Dziwisz był cieniem zakulisowym tego Wielkiego Człowieka. Niech Bóg ma Cię w opiece i jak mnie do Siebie przyciąga Swym Swiatłem.

Dormir: Nikt nic nie pisze o sytuacji w Chinach. Mam kupione bilety …Jak bardzo jest to teraz ryzykowne. Interesuje mnie Pekin – blisko Japonia – wiem. Proszę b. o konkretne informacje. Dziękuję.

PB: odpowiedzialem ci na monitorpolski.

Dormir: Dziękuję za odp. Wnioskuje, ze trzeba zachowywac sie podobnie jak tu. Narażenie to również przelot. A tam mam chodzić z maską na twarzy? Bedę musiała tam chodzić…

PB: maska nigdy nie zaszkodzi ale nie pomoze na najdrobniejszy pyl ani wirusy

Dormir: Czuję się zaszczycona ze odpowiadasz mi na maila 🙂 Jest mi miło. Sądze że jest wszystko jedno czy jestem tu czy tam… Ale się porobiło. Robisz dobrą robote panie dr. Pozdrawiam serdecznie i wysyłam dobrą energię bo teraz tylko ta jest w cenie . 🙂  Dor.

PB: rumienie sie… good luck! niech Bog Cie prowadzi

Dormir: Jesteś teraz w Kanadzie? Ludzie panikuja czy są nieswiadomi. U nas w Polsce raczej nieliczni orientuja się ze jest niebezpiecznie.Czekają na medialne info.Nie szukają na blogach alternatywnych.

PB: Jak wszędzie, nieświadomi, wierzą telewizorni. Tragedia… żaba się dogotowuje. Koniec cywilizacji zachodniej? Już nie trzeba wojen i Generalplan Ost…

Michał: Witam serdecznie. Z całego serca dziękuję za wspaniałą pracę jaką Pan wykonuje. W temacie ochrony przed promieniowaniem radioaktywnym natknąłem się w sieci na bardzo dobrą i prostą do wykonania technikę – Medycyna Światła. Pozdrawiam i życzę dużo dobrej energii).

sasiadszatana  skiner@wp.pl IP: 80.53.0.26: Pan Piotr Bein jest żydem. Jest prawdopodobne, że Pan Piotr Bein jest przechrztą, czyli ma żydowskie korzenie.

PB: To bym nazwal antysemityzm – sadzenie kogos nie po czynach tylko ksztalcie nosa! Do rasistów Bani Brith z sasiademszatana – dobre towarzystwo tam znajdzie…

††††††††††††††††††††††

Dla spóźnialskich

Jeśli kogoś interesuje krytyka lobby A,   ocena zagrożenia bez błędu 100-1000 razy oraz oszustwo czarnobylskie:
http://piotrbein.wordpress.com/2011/03/17/zaczelo-sie-w-hiroszimie/
http://piotrbein.wordpress.com/2011/03/17/skutki-zdrowotne-napromieniowania-malymi-dawkami/
http://piotrbein.wordpress.com/2011/03/17/czarnobylska-hipochondria/

Dla anglojezycznych – recenzowany referat naukowy nt. korupcji i tuszowania przez lobby A, niedawno opublikowany w zbiorze naukowym (ale przystepnym jezykiem):
http://piotrbein.wordpress.com/2010/01/05/dirty-uranium-weapons-cover-ups/

Spiskowa (teoria oczywiscie) Stuxnetu – potrzeba pomocy fachowej, wymienionej w artykule:
http://piotrbein.wordpress.com/2011/03/29/co-tam-panie-z-tym-stuxnetem/
http://piotrbein.wordpress.com/2011/03/26/apel-do-specjalistow-podrobka-tsunami-w-daiiczi/
http://piotrbein.wordpress.com/2011/03/31/minister-przemyslu-japonii-przeciw-izraelskiemu-stuxnetowi/
http://piotrbein.wordpress.com/2011/03/20/izraelska-firma-ochroniarska-obslugiwala-japonskie-instalacje-nuklearne-przed-katastrofa/

Na biezaco sledze, tlumacze i prosze o opinie znajomych od kilkunastu lat, ekspertow niezaleznych z Kanady (Tedd Weyman, UMRC) i W. Brytanii (Dr Busby, ECRR i LLRC), swietnie znajacych atomistyke  i medycyne nuklearna:
http://piotrbein.wordpress.com/2011/03/21/stan-klamstw-zamiast-stanu-wyjatkowego/
http://piotrbein.wordpress.com/2011/03/20/alert-od-eksperta-nt-radioaktywnosci/
http://piotrbein.wordpress.com/2011/03/21/llrc-emitery-alfa-liczniki-geigera/
http://piotrbein.wordpress.com/2011/03/22/nawijanie-o-spadaniu-plutonu-i-uranu/
http://piotrbein.wordpress.com/2011/03/13/potencjalne-skutki-na-zdrowie-po-wybuchu-reaktora-fukuszima/
http://piotrbein.wordpress.com/2011/03/15/opinia-eksperta-o-katastrofie-japonskich-reaktorow/
http://piotrbein.wordpress.com/2011/03/16/llrc-radzimy-natychmiastowa-maksymalna-ewakuacje-z-wyspy-honszu/
http://piotrbein.wordpress.com/2011/03/19/komunikat-llrc-18-3-2011-geigery-nie-wykryja-plutonu/
http://piotrbein.wordpress.com/2011/03/19/wyjasnienie-eksperta-nt-licznikow-geigera-mullera/
http://piotrbein.wordpress.com/2011/03/20/alert-od-eksperta-nt-radioaktywnosci/
http://piotrbein.wordpress.com/2011/03/20/llrc-20-3-2011/
http://piotrbein.wordpress.com/2011/03/20/europejski-komitet-ryzyka-radiologicznego-ecrr-ws-szacowania-skutkow-na-zdrowie/
http://piotrbein.wordpress.com/2011/03/20/ecrr-ocenia-zagrozenie-z-fukuszimy/
http://piotrbein.wordpress.com/2011/03/21/llrc-brytyjskie-ministerstwo-spraw-zagranicznych-dezinformuje-o-licznikach-geigera-%e2%80%93-wyjasnienie-o-monitowaniu-skazenia-radioaktywnego/
http://piotrbein.wordpress.com/2011/03/21/llrc-emitery-alfa-liczniki-geigera/
http://piotrbein.wordpress.com/2011/03/21/llrc-21-3-2011/
http://piotrbein.wordpress.com/2011/03/23/chris-busby-swiatowej-slawy-ekspert-oceniajace-radioaktywnosc-ostrzega/
http://piotrbein.wordpress.com/2011/03/24/llrc-23-3-2011/
http://piotrbein.wordpress.com/2011/03/25/llrc-24-3-2011/
http://piotrbein.wordpress.com/2011/03/25/tedd-weyman-o-%e2%80%9egrobowej-sytuacji%e2%80%9d-w-daiiczi-25-3-2011/
http://piotrbein.wordpress.com/2011/03/26/llrc-list-otwarty-do-george-monbiot/
http://piotrbein.wordpress.com/2011/03/26/tedd-weyman-o-radioaktywnej-wodzie-odkrytej-w-daiiczi/
http://piotrbein.wordpress.com/2011/03/26/tedd-weyman-podnosimy-poprzeczke-na-wypadki-atomowe/
http://piotrbein.wordpress.com/2011/03/28/llrc-jezyk-dawki-jezykiem-oszustwa-lektura-obowiazkowa-dla-tych-co-chca-przezyc-skazenie-i-klamstwa/
http://piotrbein.wordpress.com/2011/03/28/tedd-weyman-pluton-tysiace-razy-gorszy-od-uranu/
http://piotrbein.wordpress.com/2011/03/31/atomisci-bardziej-niebezpieczni-niz-radiacja/

Niezalezny ekspert Arnie Gundersen:
http://piotrbein.wordpress.com/2011/04/01/alert-4-prety-w-basenie-4-emituja-pluton-i-in/
http://piotrbein.wordpress.com/2011/04/01/ekspert-o-problemach-daiiczi/

Czarny humor:
http://piotrbein.wordpress.com/2011/04/02/nwo-atomowo-po-japonsku-kamikadze-a/
http://piotrbein.wordpress.com/2011/04/02/epidemia-radiologicznych-odczytow-podobno-blednych/
http://piotrbein.wordpress.com/2011/04/02/boze-pomoz-sajan-sarko-bierze-sie-za-bezpieczenstwo-a/
http://piotrbein.wordpress.com/2011/04/01/rzekome-pomylki-obliczeniowe-skazenia/
http://piotrbein.wordpress.com/2011/03/25/co-pan-na-to-co-pisza-nasi-naukowcy/

oraz wiecej fascynujacej lektury nt. Daiiczi na obu moich blogach… Nie możecie powiedzieć Nie wiedziałem – Piotr Bein

Komentarze 3 to “11 III 2011”

 1. […] PB: O planach EPA nowych norm dawek donosiłem w Orwell atomowo: „ochrona” radiologiczna USA obniża normy! szukaj także tu. […]

 2. […] ALERT 4: Pręty w basenie 4 emitują pluton i in.:  Na podst. wideo zniszczonego budynku reaktora 4, inż. nuklearny Arnie Gundersen wnioskuje, że […]

 3. […] 11 III 2011 […]

Sorry, the comment form is closed at this time.