Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Spóźnione życzenia

Posted by grypa666 w dniu 10/01/2011

Spóźnione życzenia

7 bm. było prawosławne Boże Narodzenie, wg starego kalendarza. Ponieważ WordPress zablokował mi w tym czasie możliwość aktualizacji i wpisów na Grypa666, składam z tej okazji spóźnione życzenia Grypowiczom. Zapraszam na mój drugi blog po nieco detali nt. tego Święta i Jego Ikony. Mógł Was ominąć również inny podarunek.

†††††††††††††††††

WESPRZYJ BLOG = NA KONTO LUB PAY PALA

Andrew Winkler z Rebel News donosi, że nie zebrał potrzebnej sumy i będzie musiał zwinąć manatki… Apeluję do zamożnych Grypowiczów o wsparcie go.

Witam Pana – Panią, (przepraszam, ale nie znalazłem informacji by móc odpowiednio się zwrócić) bardzo podoba mi się trzeźwość podanych poglądów. Oczywiście z niektórymi  pewnie mógłbym i polemizować, ale doceniam i szanuję pracę włożoną w realizację tego źródła prawdziwych informacji, jakimi jest ten blog. Życzę w Nowym Roku ochoty do pracy; na blogu i zawodowej, łask Bożych, szczęścia w finansach a przede wszystkim zdrowia i wszystkiego co prawdziwie dobre. Pozdrawiam serdecznie, Sylvain Allemand

bardzo ciekawa stronka, choć dopiero kilka rzeczy przeczytałem. Mogę zaoferować pomoc w tłumaczeniach z języka francuskiego, jeśli istnieje taka potrzeba:) Pozdrawiam, Marceli

Piotr Bein: Noworoczna buźka dla miłośników Grypy666, z mojej ranczy w Tybecie…

††††††††††††††††††

Komunikaty

Jedzenie dla dzieci

…Każdego roku w Europie na choroby wywołane wpływem środowiska umiera 100 tys. dzieci. Jak twierdzą naukowcy, dzieci, które przychodzą dziś na świat, to pierwsza generacja, która nie będzie tak zdrowa jak rodzice… – fragmenty z filmu Zanim przeklną nas dzieci. Każde dziecko potrzebuje zdrowego, wartościowego pożywienia aby zostać zdrowym i silnym dorosłym. Obowiązkiem nas wszystkich jest zapewnienie dzieciom na co dzień świeżej, lokalnej i wartościowej żywności. Wiemy, że większość produktów dostępnych w dzisiejszych supermarketach, hurtowniach, czy nawet w małych sklepikach nie odznacza się dbałością o jakość. Przeważa żywność nadmiernie przetworzona, zawierająca zbyt dużo cukru, słodzików, konserwantów, barwników i innych dodatków chemicznych, jak również żywność genetycznie zmodyfikowana (GMO). Badania przeprowadzone w Wi. Brytanii i w in. krajach wykazały, że dzieci które były odżywiane taką żywnością, wykazują dużą hiperaktywność i kłopoty z koncentracją, częściej chorują i mają skłonności do nadwagi. Jeżeli obecna sytuacja nie ulegnie zmianie, to czekają nas kolejne problemy w przyszłości. Aby im zapobiec musimy zapewnić dzieciom dietę zawierającą lokalnie wyprodukowane sezonowe owoce i warzywa, oraz mięso i produkty mleczarskie z gospodarstw, które nie używają lub ograniczają do minimum użycie chemikaliów i humanitarnie traktują zwierzęta. NAJLEPIEJ Z GOSPODARSTW EKOLOGICZNYCH I TRADYCYJNYCH. Taka dieta jest optymalna zarówno ze względu na wartości odżywcze jak i smakowe. Wielkoobszarowe rolnictwo przemysłowe nie dostarcza żywności wysokiej jakości, stosuje także genetycznie modyfikowaną i zaprawioną antybiotykami paszę dla swoich zwierząt hodowlanych. Nie wolno nam oszczędzać na zdrowiu naszych dzieci!

Z poważaniem, Jadwiga Łopata i Julian Rose, Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi

TV Stowarzyszenia Fides et Ratio – NOWE FILMY

Lusia Ogińska – wiersz Boże Narodzenie 2010 wyk. Alicja Kondraciuk, TV Polonitas

Realne rozumienie świata – część 4  prof. Henryk Kiereś (Katolicki Uniwersytet Lubelski)
Podstawy fudnamentu Cywilizacji Łacińskiej w której wyrastała i wyrasta Naród Polski, TV  Stowarzyszenia Fides et Ratio POLSKA
poprzednie odcinki wykładu,  ciąg dalszy wkrótce !

W Drodze do Betlejem, fragment spektaku świątecznego wyk. podczas opłatka środowisk prawicy, TV Fides et Ratio

serdecznie pozdrawiam, Stanisław Papież

††††††††††††††††††††

Józef Bizoń: Niepowtarzalna szansa – Polska może pójść własną drogą!

W obecnej chwili widoczną staje się już realna groźba, że zrujnowana Polska i Naród Polski przejdzie spod brukselskiego buta na powrót pod but moskiewski.  Jednocześnie powstały niepowtarzalne warunki do rozpoczęcia pójścia Polski i Narodu Polskiego własną drogą – drogą zgodną z ponad 1000-letnim jej duchem. Bowiem, oprócz biegnących procesów wyżej już wskazach, wypalają się z wolna wszystkie siły polityczne, które do tej pory zawładnęły Polskę. Istniejąca awersja Narodu Polskiego do Rosji oraz narastająca awersja do Unii Europejskiej może stać się głównym czynnikiem powstania bardzo szerokiego szczeropolskiego ruchu narodowego w sojuszu z Kościołem Katolickim wynoszącego Polskę w kierunku odzyskania przez nią suwerenności i niepodległości.

Czytaj dalej

Post scriptum: Niepowtarzalna szansa – Polska może pójść własną drogą! Panu Pawłowi Ziemińskiemu i jego towarzyszom do sztambucha

Kto chce autentycznie stanąć w obronie Polski musi to znać, musi być na takie działania  gotowy, nie może przed takimi atakami zdezerterować i położyć po sobie uszy – bo właśnie taki jest cel opisanych niżej działań.

Czytaj dalej

Stanisław Sas: […] czy w Polsce byloby mozliwe istnienie ruchu protestu na wzor amerykanskiej „Tea Party”. Nie mam watpliwosci, ze Polacy, ktorzy sa niezadowoleni z obecnej sytuacji w kraju powinni sie zaczac jednoczyc, tworzac niezalezny ruch, cos na wzor amerykanskiej „Tea-Party,” ktora dziala glownie w terenie.

Piotr Bein: Nie wiem, czy ruch Herbatek powstał w USA jako społeczna reakcja, spontaniczna i oddolna, czy został zaprogramowany do kontroli kipiącego niezadowolenia. W każdym razie Amerykanie mają dość, lecz w końcu Herbatkami kierują judeocentrycy. W Polsce, obawiam się, nie byłoby równie powszechnego klimatu niezadowolenia i zgodności celów wobec podziałów. Nawet gdyby, to w końcu uny skorumpują ruch, podobnie jak zrobili z Solidarnością.

Stanisław Sas: W Nowym Jorku wydajemy juz od kilku lat Biuletyn PRP wzorowany na biuletynach Solidarnosci, ktory rozsylamy na internecie i do kraju. Kilku kolegow siedzialo za Jaruzelskiego w zamknieciu w czasie stanu wojennego i przyjeli propozycje nie do odrzucenia, aby wyjechac z kraju. W ten sposib pozbyto sie wielu tysiecy polskich dzialczy a Jaruzelski przygotowal grunt pod okragly stol przy ktorym spotkali sie sami swoi (plus kilku „uzytecznych”).  Wowczas Solidarnosc byl to ogolnopolski ruch protestu. Czy dzisiaj Polacy sa zdolni do takich akcji? Watpie. Starsi juz sa zmeczeni a mlodych wychowano juz w poprawnosci politycznej. Nieprzypadkowo przeciez oplakiwany „patriota” Lech Kaczynski pozbyl sie ministra edukacji Romana Giertycha, ktory probowal wprowadzic wychowanie patriotyczne o dyscypline w szkolach. Dzisiaj o polska mlodziez dba pani Hall, wywodzaca sie z tego samego srodowiska co jej maz Aleksander Hall. Niedawno zastanawiano sie jakie szanse mialby w Polsce jakis ruch protestu w rodzaju amerykanskiego Tea-Party. Nikt z dyskutantow nie widzi takiej mozliwosci. Chyba, ze pojawilby sie jakis nowy JPII.

Edward Maciejczyk (w odpowiedzi na sugestię Pawła Ziemińskiego, by wypracować rozwiązania rodzime): „Anty-komunistyczne” organizacje we Francji zakładał sam Ulianow (Lenin) w celu wyłapania i wymordowania najszlachentniejszych Rosjan. Dzisiaj, dosłownie wszystkie anty-żydowskie organizacje są pacyfikowane w pierwszym miesiącu istnienia, albo wręcz są zakładane przez Żydów w celu dobijania ruchu oporu. Polska już dawno straciła Ducha Narodowego właśnie przez ciągłe zakładanie niby Polskich organizacji które okazywały się być zdrenowane przez Żydów i koczujących kundli, aż w końcu upadały skompromitowane jak NOP, ONR, MWP, Solidarność, LPR, Samoobrona i inne. Problemu należy szukać w wolności własnego Ducha, bowiem najpierw musimy uwolnić samych siebie z zabobonów azjatyckich i wstać z kolan. Uważam że silny, wolny Duch nie potrzebuje stada „baranów” żeby działać skutecznie. Pomysł na wolne forum wymiany doświadczeń jest najlepszą formą pogłębiania wiedzy i samodoskonalenia się w gronie ludzi idących w tym samym kierunku. Mój cel to wolna Polska i Wschodnia Europa, bez Żydów koczowników i azjatyckich sekt. Osobiście cenię sobie wiedzę i Ducha kilkuset wybitnych Polaków z którymi utrzymuję stały kontakt, ale wiem że w stadzie stracą Ducha i zostaną pospolitymi biurokratami. Stado (organizacja, sekta, partia itp.) polega na tym że osły prowadzą lwa (wybory „demokracja”), a to lew musi prowadzić stado osłów i tę prawidłowość obserwujemy w ostatnich suwerennych krajach Wschodniej Europy, czyli Rosji i Białorusi. Nie dajcie się zapędzić do jednej zagrody jak stado „owieczek” tylko walczcie indywidualnie z Syjonizmem o Suwerenną Polskę, nadejdą czasy że otrzymacie nagrodę. […] prawdziwa suwerenność istnieje dopiero po oderwaniu się Ducha od ciała, a zatem po śmierci. Człowiek który jest spacyfikowany „prawem” Sanhedrynu (konstytucja RP) przykuty kajdanami małżeńskimi i przybity do azjatyckiego krzyża, nigdy nie będzie tak naprawdę suwerenny. Niestety Polacy którym udało sie przeżyć czystki etniczne w wykonaniu Syjonistów, szukali schronienia w posoborowym kościele, czyli w paszczy Lucyfera Jahwe… Sytuacja geopolityczna Polski jest na tyle zła że prawdziwa, absolutna suwerenność już dawno przestała być możliwa. Zatem proszę zdefiniować suwerenność wg. Pawła Ziemińskiego, jakie są te rozwiązania rodzime. Moja suwerenność polega na powstaniu z kolan, wolności od Syjonizmu i sile własnego, wolnego Ducha.

†††††††††††††††††††

2011 przed nami…

W protestach przodują media i grupy praw człowieka. Rządy UE skrytykowały ustawę, bo ogranicza wolność prasy.

[…] Mając wybór czy stać się biernym przedmiotem rozgrywek unijnych macherów czy podjąć piekieln–ie trudną rolę suwerena, kraj znad Dunaju i Cisy wybrał, ekstremalną w dzisiejszych czasach, drogę niezawisłości, gwarantującej ocalenie substancji narodowej. Nie jest tajemnicą, że w ten oto sposób rząd węgierski i popierający go naród weszli w konflikt z całym dotychczasowym porządkiem światowym, czyli właśnie z demokracją. Zmieniając ustawę zasadniczą, prawo medialne i realizując wszelkie inne reformy Węgry nie wymyślają nic nowego, nie zbaczają na manowce gnijącej świeckiej religii, poszukują tylko straconej przez lata komunizmu i libersocjalizmu uświęconej genealogii, odciętych korzeni tożsamości, czyli prawdy i dobra powszechnego, które bożek demos ukrył w plątaninie faryzejskich frazesów i miazmatów.

Dla indyferentnej pseudokulturowej Europy droga obrana przez nowe Węgry to czysta herezja, bluźnierstwo zasługujące na publiczne potępienie i surową karę. Świadczą o tym reakcje OBWE, Komisji Europejskiej czy poszczególnych rządów, zwłaszcza zawsze czujnych towarzyszy niemieckich oraz rodzimych sprzedawczyków. Jak zwykle rękę na pulsie – i na gardle – trzyma gromada etosiarzy intelektualistów, którzy w ostatni piątek wysmażyli przesiąknięty prawdziwą troską donos, pod eufemistyczną nazwą „listu otwartego 70 europejskich czołowych obrońców praw człowieka i byłych dysydentów politycznych”. Wielcy luminarze współczesności, wśród których brylują m.in. dwaj przyjaciele z koncesjonowanej opozycji Vaclav H. i Adam M. (primo vulgo S.), zarzucają władzom Węgier dążenie – i tu debile rzeczywiście trafiają w sedno – do demontażu demokracji i jej standardowych wartości: pluralizmutolerancji, wolności słowa, swobód jednostki, podziału władzy, niezawisłości wymiaru sprawiedliwości i tak dalej ble, ble, ble… oraz wzywają – niczym zatroskani komuniści w 1956 r. – towarzyszy z centrali na pomoc w celu „zdecydowanego działania na rzecz zachowania trwałości naszej demokratycznej Europy”. Nawet frazeologię mędrcy ci zaczerpnęli od swoich protoplastów z czasów interwencji sowieckiej, pokrętną semantykę zresztą też. Albowiem tak samo jak ponad pięćdziesiąt lat temu, tak i obecnie zjednoczony kahał najbardziej obawia się, że węgierskim patriotom chodzi nie o komunizm czy eurokomunizm z ludzką twarzą, ale o niepodległość. Sprawa staje więc na ostrzu noża – nie bawimy się już w duperele i dopieszczanie autorytetów. Gra idzie bowiem o rzecz świętą – antydemokratyczną krucjatę. […]

Dlatego Ci, którzy sumiennie i odpowiedzialnie wykonują swoją dziennikarską pracę nie muszą niczego się obawiać. A na kłamców nawet w polskim prawie jest paragraf i dziwne że rząd Jarosława Kaczyńskiego w swoim czasie z niego nie skorzystał?

Poseł Oszkar Molnar: Jestem węgierskim nacjonalistą. Kocham moją ojczyznę, kocham Węgrów i przedkładam interesy węgierskie ponad te z globalnej stolicy – powiedzmy żydowskiej stolicy – która chce wchłonąć cały świat, zwłaszcza Węgry. Jego wypowiedź zbiegła się z doniesieniami o masowym żydowskim exodusie z Izraela na Węgry, donosił Haaretz. Na dowód, Molnar twierdził, że językiem nauczania w szkole w Jerozolimie (w dzielnicy al-Quds’) jest węgierski, a zapytani dlaczego, studenci odpowiedzieli, że uczą się języka przyszłej ojczyzny.

…dając obywatelstwo setkom tys. obywateli państw sąsiadujących. Wg nowego prawa, od początku br. mogą oni otrzymać obywatelstwo, jeśli udowodnią węgierskie pochodzenie, wzorem niemieckiej metody dla etnicznych Niemców w Polsce i Republice Czeskiej. Prawo to jest elementem całkowitej re-orientacji kraju, która wkrótce obejmie ratyfikację nowej konstytucji, kładąc szowinistyczne etniczne zasady u podstaw polityki Budapesztu na najbliższe dekady. Transformacja obejmuje też kontrowersyjne prawo medialne, zaplanowane na długoterminowe stłumienie opozycji. Rządząca partia Fidesz ma przyjazne więzi z niemiecką chadecją (CDU i CSU), niemieckie fundacje partyjne traktują ją preferencyjnie i korzysta z wieloletniej ścisłej współpracy niemiecko-węgierskiej. Sukces Fideszu pokazuje, jak na dłuższą metę szowinistyczna polityka zrobi wyłom w Europie zdominowanej przez Niemcy i zorientowanej na etniczny szowinizm.

Piotr Bein: Krety w German-Foreign-Policy (GFP), czy ogłupienie retoryką od jewrodemon-kratów takich jak Havel i Michnik? O zgrozo! Zdrowa reakcja narodów na przymusowe odziewanie w pasiaki produkcji żydomasońskiej, to etniczny szowinizm! Autorzy w GFP chyba pilnują (słusznie, a czy umiejętnie?), by nie odrodziły się w Niemczech (i Europie) warunki prowadzące do II wojny światowej i Holokaustu. A że katastrofy te (i wiele innych, łącznie z największymi obecnie) wyreżyserował kompleks jot, można tylko przyklasnąć dążeniom do ograniczenia władzy jot na Węgrzech (i w UE?), nazwanej opozycją przez GFP. Dla porównania z racją polską, czemu NIE nadawać obywatelstwa RP osobom kwalifikującym się (z krajów nawet dalszych niż sąsiednie, np. Kazachstanu)? Niektórzy Polacy na Białorusi nie mają nawet prawa wjazdu do Polski! A co GFP na to, że Izraelczycy — potomkowie a może nawet i sami oprawcy z okresu II wojny światowej i po — otrzymują gremialnie obywatelstwa krajów UE, cichcem i na podstawie zmanipulowanego prawa?  Młotek można użyć do budowy albo do zabójstwa — środek nie przesądza celu. GFP krytykuje też reformę mendialną. Na szczęście naród węgierski ma swój rozum… życzmy tegoż naszemu Umęczonemu i Ogłupionemu.

Andrzej Szubert: O co w tym wszystkim może się rozchodzić? Już od dawna zastanawiałem się, w jaki sposób i przy jakiej okazji  jewropejskie żydomedia zaczną stosować otwartą cenzurę. No i mamy nagle precedens węgierski. Żydowska agentura medialna wypełniła nakazaną jej inscenizację. Pokrzyczała, pogroziła palcem, wsjo. Ale drzwi do cenzury, otwarte przez Węgry, pozostają nadal otwarte. Taraz tylko należy odczekać, aż zamęt przycichnie i powolutku, po cichutku, na paluszkach przejść przez otwarte przez Węgry drzwi cenzury. A Goje się cieszą – patrzcie ludziska, jak ta Unia walczy o wolność słowa! Oj Goje, Goje, żebyście wiedzieli, jak jesteście tumanieni i puszczani w kanał…

Piotr Bein: Znaczy się węgierskie wymaganie ujawniania przez redaktorów źródeł informacji antypaństwowychzagrażających bezpieczeństwu państwa, uny wykorzystają do cenzury dysydentów? Całkiem możliwe, znając zagrania tych ss-ynów. Ale może wyjaśnisz tę myśl w swym artykule?

Andrzej Szubert: Fakty! Haider wszedł do koalicji rządowej jako partia dodatkowa a nie główna. Mimo to Austrię obłożono bojkotem. Fidesz egzystuje już długo. Brała udział w rządach. Węgier nie tylko nie bojkotowano, ale „nagrodzono” –  weszły do NATO i Unii. Fidesz była i za Unią i za NATO. Zobacz ile zdobyła ona głosów w wyborach do fasadowego Jewroparlamentu w 2003 roku – 47%! Czy rzeczywiście narodowa i antyżydowska partia pchałaby się do Strasburga? Tyle faktów. Fidesz to taki węgierski PiS bez bliźniaków, za to z węgierskim Macierewiczem na czele, strojący się na antykomunistów i patryjotów.

[…] Gdyby nie nadciągająca katastrofa gospodarcza, przy wytężonej oddolnej pracy edukacyjnej być może znalazłby się sposób na powolne przeniknięcie przez uczciwych i nieagenturalnych ludzi do aparatu państwa, polityki i mediów. Gdyby… Czasu niestety nie ma, a i z niezależną edukacją niedługo może być „szlus”. Przymiarki do cenzury prewencyjnej w internecie widać gołym okiem. […] Jedynym ratunkiem dla nas jest powszechny bunt, odsunięcie od władzy agentów banksterów (zanim zbrodniarze zdołają nacisnąć guzik atomowy), wyłapanie zbrodniarzy i publiczne ich procesy. Kara śmierci naturalnie powinna na tę okoliczność zostać przywrócona. Rok 2011 będzie rokiem przełomu. – Poliszynel

 • Nie-rząd Tuska czyli nasza sytuacja staje się dramatyczna

  […] Podsumowując – trudno porównywać z sobą poszczególne rządy, ponieważ na ocenę wpływa niezliczona ilość czynników i uwarunkowań. Jednak takiego bałaganu, tolerancji dla afer objawiającej się usuwaniem i zwalczaniem najlepszych ludzi walczących z patologiami oraz zwykłej bezczynności nie było za żadnego rządu po 1989 roku. Były rządy bardziej skorumpowane lub słabsze w którejś dziedzinie ale takiej kumulacji najgorszych zjawisk nie było nawet za rządów Leszka Millera czy Jerzego Buzka. Trwanie tych ludzi u władzy zagraża egzystencji nas wszystkich. Czy może prawie wszystkich – dla przykładu kilkudziesięciu Łodzian ulokowanych przez ministra Grabarczyka we władzach różnych spółek i instytucji sobie poradzi.

  Andrzej Szubert: A ja podejrzewam, że kampanię prezydencką i samorządową Kaczor CELOWO prowadził tak, aby PO miała pełnię władzy i mogła bez blokowania jej przez kogokolwiek szabrować Polskę. Była to uzgodniona operacja – Jarek wypada cieniutku i do Belwederu wchodzi PO-wiec. Bo gdyby Jarek wygrał, musiałby „pod publiczkę” blokować ustawy niszczące Polskę. A tak jest on  bez władzy i może bić punkty krytykując nieudolność rządu. Przypominam w tym miejscu, że ustawę o wielomiliardowych odszkodowaniach dla żydów do sejmu wniosła PiS, a nie PO. To było też przecież szabrowanie budżetu narodowego pod przykrywką ustawy. PO to mafia aferzystów i złodziei. Czyż nie dziwi nikogo to, że wyborcy wolą jednak złodziei niż Kaczyńskiego i PiS?
  Zbig: Zaprzecza pan sam sobie – jeśli pis szabruje budzet ustawą o odszkodowaniach, to tez jest złodzejem, a pan pisze: PO to mafia aferzystów i złodziei. Czyż nie dziwi nikogo to, że wyborcy wolą jednak złodziei niż Kaczyńskiego i PiS? Wniosek z tego taki , ze tu i tu są złodzieje, wiec nie ma powodów, aby akurat tych czy tamtych wybierac…  jednak wg. pana PO to również aferzysci, wiec skoro ludzie głosują na PO, to widac ani chybi z powodu tych afer 🙂 osobiście nie sądzę, zeby z tego powodu ludzie głosowali na PO, no ale moze się mylę 🙂

2010… to by było na tyle

Marek Głogoczowski: Przetlumaczylem poniżej na język polski krótką wypowiedź generała Leonida Iwaszowa, prezesa Akademii Problemów Geopolitycznych (AGP) w Moskwie,  Szefa Sztabu Generalnego Rosji na początku lat 2000, który odważył się publicznie sugerować, że zamach na WTC 9-11-2001, był wewnetrzną prowokacją władz USA. (Iwaszow był dowódcą batalionu rosyjskiego ONZ w Bośni, ktory nocą 10/11 czerwca 1999  przyjechał z Bośni na kilkudziesięciu transporterach opancerzonych, na strategiczne lotnisko kolo Pristiny w Kosowie, by tam powitać wkraczajace, po 77 dniach terrorystycznych bombardowań Jugoslawii, wojska NATO.) Leonida Iwaszowa poznałem osobiście 13 miesięcy temu na antyglobalistycznej konferencji „Zivie Zemlja!” w Moskwie. Wice-prezesi AGP (Sivkov, Sokołow), z którymi jeździlem samochodami po Moskwie, mówili mi, że dla Ruskich zarówno Putin jak i Miedwiediew to są „obce lica” w ich gigantycznym kraju. A oto co napisał LEONID IWASZOW 4.1.2011: […] Ludność Białorusi poparła niezależny kurs reprezentowany przez Aleksandra Łukaszenkę. Sadząc po sondażach rosyjskich agencji prasowych, ponad 90 procent Rosjan popiera ten narodowy wybór Bialorusi. A to oznacza, że przyklad Białorusi jest ważny także dla Rosji. Jest ona krajem modelowym, ktory zachowuje suwerenność. Zauważylem, że w umysłach Rosjan nastapił przełom. Około 90 procent ludności Rosji nie chce iść drogą degradacji swego kraju. Taki stan umysłów w sposób konieczny wpłynie na świadomość konieczności powstrzymania degradacji kraju. Mam nadzieję, że to stanie sie w roku 2011. Życzę wszystkim moim czytelnikom, wszystkim obywatelom Rosji, by aktywnie formowali nowy kurs geopolityczny historii Rosji, rosyjskiego narodu. Życzę wszystkim, że kierunek mający na celu degradację zostanie porzucony, istota władzy ulegnie zmianie i zostanie sformulowana ideologia kierunku rozwoju państwa rosyjskiego. A to oznacza, że powstanie ruch narodowy na dużą skalę, któremu życzę sukcesu.

(Proszę zauważyć, że na wyraźnie SYJONISTYCZNYM polskim portalu Iwaszow, który 12 lat temu zrobił „zły dowcip” NATO, jest traktowany jako neo-hitlerowiec!)
Piotr Bein: Jeśli judeocentryczny portal traktuje kogoś jako neo-hitlerowca, to mamy do czynienia nie z wrogiem ludzkości, tylko z wrogiem judeocentryków. Kiedy potrzeba było zdefiniować i zdemonizować wroga do „uzasadnienia” swych wojen nienawiści, kompleks jot nazwał Hitlerem Miłoszewicia i Husajna. Zydokomuna nagminie nazywała patriotów polskich faszystami. Podobnie w enkawudowskim sajuzie.

Dr Ashraf Ezzat 1.1.2011, przekład-skrót Piotr Bein

Wszyscy Egipcjanie zgadzają się co do jednego bezspornego faktu ws. ich bezpieczeństwa narodowego:  Izrael jest ich stałym i niewzruszonym wrogiem. Umowę pokojową z Izrealem w Camp David (1979) podyktowały decyzje polityczne po obu stronach, więc  lody między obu narodami nigdy dotąd nie pękły i np. egipscy delegaci nie jeżdżą na konferencje, w których uczestniczą Izraelczycy. Izraelska literatura i książki są zakazane w Egipcie. Jak pozostali Arabowie, Egipcjanie nie mogą uścisnąć ręki brutalnym kolonizatorom Palestyny.

Służby egipskie odkryły niedawno w swym kraju siatkę Mosadu. Trzy osoby z siatki poszły pod sąd (15.1.2011), oskarżone o szpiegostwo dla Izraela i szkodę interesom narodowym Egiptu. Dochodzenie odkryło, że siatka Mosadu w Egipcie była powiązana z siatkami Mosadu w Syrii i Libanie i prowadziła skryty podsłuch najwyższych przedstawicieli Egiptu. Po umowie w Camp David, Izrael destabilizuje Egipt, wzniecając przemoc sekciarską między muzułmanami a chrześcijanami egipskimi. Podczas gdy pisałem niniejszy artykuł, bomba samochodowa wybuchła (31.12.2010) przy Kościele Św. Marii i Św. Piotra w Aleksandrii, zabijając 21 osób i raniąc 80. Wstępne spekulacje wskazują na  izraelski interes w tym terrorze. Izrael stał za tajemniczym ucięciem (styczeń 2008) głównego kabla internetowego, łączącego Egipt z międzynarodową siecią, powodując wielomilionowe straty dla gospodarki egipskiej, szczególnie dla sektora turystyki. Mosad zwerbował jeszcze innego szpiega egipskiego (wciąż na wolności), który zinfiltrował egipskie grupy islamistów i współpracował z nimi.

Mimo umów pokojowych, Izrael nigdy nie zamierzał żyć w pokoju z Egiptem czy jakimkolwiek in. narodem arabskim… Izrael nie wierzy w pokojowe współistnienie, tylko w swoje prawo do istnienia i obrony własnej, jednocześnie odmawiając tych praw swym sąsiadom. Dla Izraela, jego bezpieczeństwo i przyszłość znaczą destabilizację u rozbiór sąsiednich państw arabskich. W przypadku Egiptu, droga ta wiedzie przez podsycanie przemocy między koptami a ich rodakami – muzułmanami. Egipcjan nie zdumiała wiadomość o odkryciu siatki Mosadu. Był to 15-ty przypadek tego rodzaju od czasu umowy tzw. pokojowej w Camp David.

W Nowy Rok 2011, dzień po wybuchu bomby przed kościołem w Aleksandrii, większość Egipcjan uczuliła się na izraelski spisek przeciw ich jedności narodowej. Nie muszą marnować czasu na podejrzewanie i oskarżanie Al Kaidy, tylko wskazują na ten sam Izrael, który spiskuje w Iraku i w całym regionie. Arabowie widzą w Izraelu złoczyńcę Bliskiego Wschodu, gdzie w 2010 r. Mosad nakryto w zamachu na przywódcę palestyńskiego Hamasu, Mahmouda Mabhouha (styczeń, Dubai) i w siatce egipskiej (grudzień 2010). Izrael może zdoła zagrabić więcej ziem arabskich i podjudzić więcej przemocy w świecie arabskim skrytymi działaniami, agresją militarną i brudną polityką… ale jednocześnie traci wiarygodność, popularność i przede wszystkim tolerancję narodów arabskich… Lobbing ani służby Izraela nie przywrócą tego.


Piotr Bein: Mosadowi dał popalić w 2010 r. także Iran, winiąc m.in. jego służby za zamachy i terror (patrz np. Aktualności poniżej) i zawirusowanie systemu komputerowego przemysłu jądrowego. W Iraku, masakra w katedrze bagdadzkiej (31.10.2010) ujawniła odciski palców syjonistów i ich sługusów, międzynarodowych i miejscowych, podobnie jak w Egipcie podsycających tarcia ertniczno-religijne od lat. W tymże miesiącu, niezależne dochodzenie przez Thierry Meyssana z VotaireNet.com wskazało (29.11.2919) na wmieszanie służb izraelskich wraz z niemieckimi i międzynarodową sitwą kompleksu zbrodni jot w zamachu na b. premiera Libanu, Rafika Hariri (2005), za pomocą dronu i pocisku nowej generacji w nano-technologii. Na okrągło w 2010, Christopher Bollyn i inni odsłaniali (m.in. na Rebel News) związek Izraela z 11 IX, zbrodnią-matką prowadzącą do masowych zbrodni (poniektóre graniczą z ludobójstwem jak w Palestynie) w Iraku, Iranie, Afganistanie, Pakistanie… Grudniowy bombowy “samobójca” “islamski” w Sztokholmie tak wybrał moment, że zbiegł się z poważnym wzrostem niezadowolenia Szwedów z wyczynów Izraela, m.in. ataku na Flotyllę dla Gazy. Na pewno nie jest tym, za kogo się podaje, bo Irakijczyk nie wysadzałby się przeciw wojnie w Afganistanie. Gwóźdź do trumny służb jot dobiły pod koniec 2010 obfite demaskowania Wikileaks i Juliana Assange jako sługusów kompleksu, przelewając się obiecująco w Nowy Rok — tyle tam brudu. Na początku 2011, obnażono łapska Mosadu, zakrwawione masakrą w Mumbaju (26.11.2008) i in. terrorem fałszywej flagi w Indiach. Prawda o Izraelu i kompleksie jot wyłazi jak robactwo spod niespodzianie odwróconego kamienia.  Syjoniści i ich kompleks globalny tracą wiarygodność, popularność i tolerancję u wszystkich narodów, nawet Izraelczyków. Czy tonący chwyci się brzytwy i zaserwuje światu jakiś konfikt atomowy? Niech Bóg nas chroni od tego diabelstwa.

 

Największa prywatna fundacja (ponad 38 mld $), Fundacja Billa i Melindy Gates może wpływać na losy świata w znaczny sposób, swoim uwydatnianiem opieki zdrowotnej i redukcją skrajnej biedy. Naprawdę, środki Fundacji idą na m.in. hodowlę komarów GMO, zakup pół mln udziałów w Monsanto, eksperymentowanie z nano-szczepionkami i wsparcie banksterskiego giganta Goldman Sachs. Monsanto wynalazło Agent Orange, który po zastosowaniu w Wietnamie spowodował 150 tys. urodzin uszkodzonych płodówi zaszkodził także ponad 3 mln dorosłych Wietnamczyków. Monsanto wykreowało też syntetyczny Posilac, hormon podwyższający produkcję mleka u krów, ale kosztem ich zdrowia. Zaś u ludzi spożywających mleko z Posilac stwierdzono zwiększone ryzyko nowotworowe. Monsanto jest obecnie największą korporacją bio-technologii, odpowiedzialną za GMO-owanie dużej części zaopatrzenia świata w żywność. Fundacja Gatesów (30.8.2010) nabyła pół mln udziałów w Monsanto, która doprowadziła do samobójstw tysięcy rolników w Indiach, bo nie mogli spłacić Monsanto długów.  Niektórzy samobójcy wypili ten sam insektycyd, ktory dostali do ochrony swych upraw. Gdyby Fundacja Gatesów  naprawdę chciała zredukować skrajną biedę, czemu poparła Monsanto? Komary GMO ufundowane przez Gatesów mają zatrzymać roznoszenie wirusa przez komary. Rozwój tej technologii może jednak również znaleźć zastosowanie w szczepieniach: komary GMO mogą produkować szczepionki w swej wydzielinie. Nad taką „mobilną strzykawką” pracuje Narodowy Instytut Alergii i Chorób Zakaźnych w Bethesda, USA. Zaszczepi cię komar, czy chcesz czy nie.Goldman Sachs, globalna firma inwestycyjno-bankowa, przenosi dochody za granicę, by uniknąć opodatkowania „ratunku” otrzymanego od podatnika USA na sumę 10 mld $. Wszystkim swym pracownikom ufundowała pistolety, by się mogli bronić w przypadku jakiegoś powstania. Boją się swych klientów, bo ich oszukują! To ma być partner Gatesów w zwalczaniu biedy? Na dodatek firma zupełnie nie popiera celów wyrażonych w misji Gatesów. Zaprawdę zmieniają świat — na gorsze. Większość donacji Fundacja otrzymuje od obywateli dobrej woli, nieświadomych wyrządzanego zła.

 

††††††††††††††††††††††

Humor

Komunikat Ministerstwa Prawdy nr 35: Raport MAK

Nadeszła chwila prawdy. Międzypaństwowy Komitet Lotniczy w atmosferze internacjonalnego braterstwa podzielił się z całym polskim narodem swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi tak zwanych wypadków smoleńskich…

Stampede patriotów

W tym roku wybiory do Sejmu. Ożywili się patrioci, dając natchnienie Romanowi Kafelowi do następującej humoreski.

Wiecie co Wielce szanowni Panstwo??? Nasuwa mi sie taki pomysl, a moze mi to sam Szatan podsuwa… Zrobmy Wszechpolski Zjazd Patryjotow Polskich z Calego Swiata… niech przyjdzie, przyjedzie, przyleci kto chce i skad chce byle za swoje, do swoich! Na stadionie, ktory sie zamnknie i zablokuje… bedzie sie dawac i pic i jesc i pozwoli na kontakt bezposredni… i wolnosc dyskusji na jakikolwiek temat, w jakikolwiek sposob, jakimi chca argumentami, jakimi wybiora sposobami, kazdy z kazdym, kupa z kupa, frakcja z frakcja… racja z racja! Ci co przezyja, bez pytania po udzieleniu pierwszej pomocy- wejda do Sejmu i Senatu, tych z polamanymi nogami sie wniesie! Tylu- ilu ich przezyje! I od tego dnia liczba ta- poslow i senatorow zostanie nam na wieki- jako liczba swieta, nic dodac nic ujac w przyszlosci nikt, nigdy nie moze! Bedzie to najmniejsze cialo przedstawicielskie na swiecie i – to wlaznie bedzie Znakiem dla Swiata! Ze Bog Sam wybral Sejm Polakom! …ich wlasnymi rencamy:-)))))

Zbig: iscie szatanski pomysl 🙂 ale nie jest Pan nowy, juz takie pomysly byly po pamietnym konwencie sw. Katarzyny:-)

†††††††††††††††††††††††††††††

Kultura

Cirque du Soleil

Kanadyjski frankofoński Cyrk Słońca z programem Alegria po hiszpańsku…

…jeśli nie masz głosu, KRZYCZ …jeśli nie masz nóg, BIEGNIJ …jeśli nie masz nadzieji, TWÓRZ

††††††††††††††††††††††††††††

E-technika

Bez bagażu komórki, laptopa i kamery cyfrowej, w każdej chwili i wszędzie…

[…] pracownicy Sachsa nie mogą mieć kont na Facebooku. Portal ten jest zablokowany na wszystkich służbowych komputerach. Ciekawostka numer 2: wg firmy Hitwise, Facebook w Stanach Zjednoczonych wyprzedził już wyszukiwarkę Google, jeśli chodzi o liczbę odwiedzin, kontrolując 8,93% rynku. Jeżeli jednak wziąć pod uwagę inne witryny Google’a (Gmail, YouTube), to gigant wciąż jest na prowadzeniu (9,85% wszystkich odwiedzin witryn internetowych na rynku amerykańskim).

Mgrabas: Google należący do CFR (Council on Foreign Relations) jak tylko może zbiera i gromadzi wszelkie dostępne informacje o użytkownikach swoich produktów udostępniając darmowe oprogramowanie i miejsce na swoich serwerach oferując pocztę Gmail i inne usługi za cenę inwigilacji użytkowników… Niezależni programiści po przeanalizowaniu kodu źródłowego Chrome przebudowali tę szpiegującą przeglądarkę, pozbawili ją wszystkich niebezpiecznych składników (zbierających dane o użytkowniku, identyfikujących go i przesyłających do Googli dane) i stworzyli bezpieczną przeglądarkę *xDark* Chrome 7.0.520.0. Mało tego, wzbogacili ją o dodatkowe elementy jeszcze bardziej uszczelniające bezpieczeństwo użytkownika (m. in. specjanie opracowany plugin Adblock dla Chrome!), przebudowali wygląd Chrome i udoskonalili czyniąc ten program jeszcze bardziej przyjaznym niż oryginalna Chrome.

Instalator bezpiecznej przeglądarki xDark Chrome 7.0.520.0 x86 Multilanguage Silent, a także 2 specjalne jej wersje dla Windows XP (32-bitową i 64-bitową) można będzie pobrać z mojego Dropbox’a jeśli tylko ktoś skorzysta z tego linku i zarejestruje się na tym darmowym 2 GB internetowym dysku twardym (umożliwiającym przechowywanie i udostępnianie innym dużych plików) – ja dzięki każdemu z nowych użytkowników Dropboxa, którzy założą sobie tam konto otrzymam dodatkowe 250 MB przestrzeni na moje pliki i będę mógł udostępnić cenne pliki i materiały […] dziękuję J Kac za zarejestrowanie się w Dropboxie przy pomocy podanego wyżej linku, dzięki temu otrzymałem dodatkowe 250 MB i xDark Chrome już jest dostępny tu.

Warto przypomnieć (to co akcentuje UOKiK Kosztowne sms-y) -niezgodne z prawem jest wywołanie wrażenia, że Konsument bezwarunkowo wygra nagrodę np. po wysłaniu sms-a, wykonaniu telefonu, wysłaniu listu, gdy w rzeczywistości odbywa się to na innych niekorzystnych zasadach.   Ponadto Prezes międzynarodowej spółki Internetq zapomniał o tym, że należy przestrzegać: polskie prawo, Konstytucję III R.P., umowy cywilno-prawnej kupna i sprzedaży, zasad fair play, „Gentleman’s Agreement,” jak również „nie grać znaczonymi kartami”.

†††††††††††††††††††††††††††

Aktualności krajowe

Obrót bezgotówkowy = totalne zniewolenie przez banki

Marek Podlecki: Zobaczcie jak już jesteśmy blisko śmierci. Bowiem mając kontrolę nad naszymi bezgotówkowymi kontami będą w stanie je zablokować bez podania powodu. Umieramy wówczas z głodu lub zimna na ulicy. Jak wszystkie projekty o długofalowym charakterze esterminacyjnym, tak i ten przedstawiany jest jako korzystny i niezbędny. Wyborcza podaje m.in.: Obrót bezgotówkowy ma przynieść liczne korzyści dla wzrostu gospodarczego (jako efektu zwiększonej akcji kredytowej po przeniesieniu części środków pieniężnych z formy gotówkowej na formę depozytu bankowego), zmniejszenia szarej strefy czy ograniczenia wykluczenia finansowego. Narodowy Bank Polski analizuje m.in. co skłoniłoby daną grupę osób do zmiany swoich zachowań w zakresie korzystania z obrotu bezgotówkowego, tj. jakie argumenty mogłyby usunąć istniejące bariery. Aż się prosi o pytanie – a dlaczego to mielibyśmy zmieniać swoje zachowania?! Uspokaja nas się, że nie ma w planach całkowitej rezygnacji z pieniądza na rzecz waluty wirtualnej, a tu otwarcie analizuje w jaki sposób nas przekonać do rezygnacji z pieniędzy! Potwierdza to tylko wcale nie tak dalekosiężne plany prywatyzacji naszych pieniędzy – będziemy zdani na dobre intencje prywatnych banków (czy ktoś z was sądzi, że Europejski Bank Centralny jest instytucją publiczną? To tak jak FED w USA miałby być instytucją federalną. Wystarczy się zapytać kto wybiera zarząd tych instytucji. Nikt! To są prywatne folwarki mafii Rotszyldów). Mogę już z dużą dozą prawdopodobieństwa przewidzieć co będzie dalej: Otóż planuje się nową walutę światową, która będzie w obiegu tylko w formie liczb przesyłanych pomiędzy komputerami. Wszelkie obawy krytyki obywateli tego sprywatyzowanego świata będą karane zamknięciem lub cichym wyczyszczeniem konta – na nic nie zdadzą się nawet zapasy złota czy srebra, skoro wszystkie transakcje będą notowane. Jedynie zapasy jedzenia będą mogły utrzymać takich delikwentów przez jakiś czas przy życiu. A nawet to będzie zauważone przez wzechobecne komputery, które zarejstrują wszelkie niestandardowe zakupy. Pomysł genialny, nie wymaga nawet dodatkowych armii policji. Jak widać na przykładzie wprowadzanych przepisów, nie jest to wcale problem hipotetyczny – to się może stać już w ciągu najbliższych lat! Jedynym ratunkiem jest poinformowanie społeczeństwa o zagrożeniach bezgotówkowym obrotem i konieczności rezygnacji z wykorzystywania wszelkich kart kredytowych i debetowych.

Andrzej Szubert: Sprawa sądów i banksterów rzeczywiście ważna, ale ludziska, patryjoci aktualnie raportem MAK-u są zajęci. Reforma sądownictwa zmierza do narzucenia nam w pełni żydopraworzondności Jewrołagu. A obrót bezgotówkowy to także etap przejściowy do chipowania. Ludziom zaczną ginąć (lub będą podrabiane) karty kredytowe. Wtedy padnie propozycja, że wszczepione pod skórę chipy problemy rozwiążą. Zakład? Pisałem o tym w przeszłości. Piszę i dziś: […] Tak więc u progu roku 2011 USA dziarsko i ochoczo zadłuża się dalej (żydofilski Kongres USA limit zadłużenia podniesie). Nam narzuci się w coraz większym zakresie „system bezgotówkowy”. Ostatecznym celem tych dwóch, wydawałoby się, niepowiązanych ze sobą spraw, będzie bankructwo Zachodu i zaczipowanie nas jako zadłużone bydło robocze banksterów.

Roman Kafel: Dlug… Banki tworza pieniadze z cienkiego powietrza, z niczego, i podaja z procentem do uzycia w transakcjach stron trzecich, ktore wymieniaja pomiedzy soba realne dobra. Dopóki dobro za dobro balansuje wymiane powstajacy procent, zostaje przez jego tworcow wpuszczny do obiegu i natychmiast zamieniany na dobra …co natychmiast powoduje wzrost cen- czyli inflacje czyli podatek dla pracujacych. W ten sposob bez udzialu w procesie  produkcji bankierzy okradaja pracujacych! Zwiekszajac dlug zwiekszaja swoj udzial w dystrybucji i zawlaszczaniu gotowych dobr realnych bez jakiegokolwiek udzialu w procesach tworzenia tych dobr. Proceder siega zenitu, gdy wyprodukowany poprzez procent pieniadz pokrywa wartosc dobr, ktore to z ta chwila calkiowicie przechodza w rece producentow pieniedzy! Rzady przejmuja odpowiedzialnosc za udzielone kredyty gwarantujac bankom splaty …ktore dokonywac musza ludzie pracujacy. Spirala nakreca sie sama i dotad, dopóki ktos nie powie NIE! Rzady sa tylko komornikami Lichwy i sluza tylko jej. Wyjsciem jest moratorium na dlugi i zamkniecie ksiag! Puszczenie Bankow z Torbani nie kosztuje nic, puszczenie z torbami klasy produkujacej pracujacej spowoduje zapasc cywilizacyjna!

Marek Głogoczowski: Wyjsciem jest moratorium na dlugi i zamkniecie ksiag! To dokladnie zrobil W. I. Lenin w 1918 r. odmawiajac splaty carskich dlugów (zwalaszcza istotnych dla burzuazji francuskiej akcji kolei Transyberyjskiej) i wtedy rozpoczela sie interwencja panstw Ententy w Rosji Sowieckiej, z desantem wojsk francuskich na Krymie, angielskich w Nowosybirsku itd.

Zbig: I pewnie ich spłacił, to dali mu spokój…To po to rabowali cerkwie. Jest taka książka I.Bunicza „Poligon szatana. Złoto dla partii”, która opisuje trochę „złotą” ekonomię Rosji sowieckiej… No a potem próbowali to odbić w 1920 r. ale im nie wyszło 🙂

Marek Głogoczowski: Lenin nie splacił tych carskich długów. W szczególności nie spłacił akcjonariuszy Kolei Transyberyjskiej, czego dowodem była próba jakiejś rekompensacji tych akcjonariuszy zrobiona przez… późnego Gorbaczowa i wczesnego Jelcyna. Wtedy to „zachodniacy” wywieźli z Rosji późno-radzieckiej i post-sowieckiej az 300 miliardów dolarów (To podaje A. Zinowiew, ten od homo sovieticus) zdaje się w zlocie bo tysiące ton tego metalu „wyparowało” w tym okresie z kremlowskich skarbców. Podają nawet dokłaną wagę tego ulotnionego zlota, jak zapamietałem było to… ok. 2600 ton tego żóltego błyszczącego metalu..(A półszlachetnymi metalami, np. niklem, przewożonymi transportowcami Armii Czerwonej do Wilna przez (nowo)rosyjskich generalów, to handlowali z Niemcami w tym okresie moi koledzy z Warszawy…)  To były naprawdę CHRZEŚCIJAŃSKIE czasy, przypominajace zrabowanie Bizancjum przez Krzyżowców.

Zbig: Ciekawe, co Pan pisze.. czyzby te „karne” ekspedycje w czasie poczatków rewolucji przegrały militarnie, a nie zostały przekupione i odstapiły same??? Czy sponsorzy rewolucji pogrozili niesfornym??? Moze cos obiecali?? A co do „chrześcijaństwa” tych „czasów”, tą watpię, aby tych „operacji” dokonywali chrześcijanie :-))) i to zarówno w poczatkach starej rewolucji, jak i tej nowej z l. 90 tych 🙂

Roman Kafel: Bzdura chorrendalna:-)))) Takiej hipotezy nie postawil nawet Trocki:-))))   Jakie to car mial dlugi???? skoro nie zgodzil sie na tzw. fiat money i zachowal jako jedyny po 1913 pelna zamienialnosc rubli na zloto… wystarczy poczytac co pisze na starych rublach.  Car nie mial dlugow, owszem nawet na zaplacona z gory dostawy amunicji nie doczekal sie nigdy, gdyz dostawcy poprostu nie dostarczyli …mimo nalegan rzadow, wlasnych rzadow.  Wiecej, zdeponowane w banku Rothschida prywatne oszczednosci cara- 3 mln rubli, co jak na rodzine imperatora przyprawia o placz… ukradl Rothschid i nikomu nawet rodzinie do dzis nie zwrocil. Wieje chyba w Zakopanem:-)))) Lenina obito za dlugi cara:-)))) Lenin expediowal z Rosji zloto pociagami i statkami, zlotem placil, carskim zlotem… bo swojego nie mial:-)))  Lenin i cala reszta taowarzyszy z East Side of New York okradali Rrosje na zamowienie Jakuba Schiffa, czyli Rotschildow i ich nowo skreowanej Bank Rezerw Federalnych. Zloto do USA plynelo z Rosji statkami.

Zbig: To był dopiero napad 100lecia, a nie tam jakies worki z papierowym badziewiem produkowanym w milionach ton przez banksterów… A napad 1000lecia to było uznanie dolara jako swiatowej waluty po wojnie, zerwanie w 1973 z pokryciem w złocie i era derywatow finansowych wkrotce potem, hiperboliczny przyrost pieniadza w obiegu i powstanie kosmicznych dlugow…tez dziwne, jakim cudem te długi, jak rownoczesnie taka produkcja pieniadza… Zadnych dlugów teoretycznie nie powinno byc, no chyba ze jedynie miedzynarodowe w obcej od własnej walucie…

Stanisław Sas: Zrozumienie […] dzialania lichwiarzy przekracza mozliwosci umyslowe przecietnego goya. Dlatego kiedys zaproponowalem przeczytanie kilku rozdzialow pracy Eustace Mullinsa Biologiczny Zyd (fragmenty tlumaczone na polski tu i tu). Mullins opisuje rosline, ktora ma wszelkie znamiona zwyczajnej rosliny: zielone liscie, kwiaty, owoce, itd. Postronny obsewrator nigdy nie wpadlby na to, ze moze to byc tylko imitacja, udawanie czegos innego. Dopiero kiedy zajrzelibysmy pod powierzchnie gruntu, na ktorym „rosnie” zobaczylibysmy, ze jej korzenie nie wrastaja w grunt w poszukiwaniu wody, ale oplataja korzenie pobliskich drzew, wysysajac z nich zywotne soki. Pobliskie dzrewa zaczynaj stopniowo slabnac, chorowac a nastepnie ginac a roslinopodobny pasozyt szuka nowej ofiary. […]  Znajoma murzynka miala chyba  z dziesiec kart kredytowych i splacala jedne drugimi. Paranoiczny lancuszek swietego Antoniego, ktory musial sie skonczyc katastrofa. Rownoczesnie banki najwieksze pieniadze robily na kartach kredytowych.

Zbig: Karta kredytowa to swietna sprawa, pod warunkiem, ze spłaca się ją w terminie, czyli nie korzysta z kredytu, z wyjatkiem oferowango jako okres bezprocentowy 🙂 I zrezygnuje z bezsensownych dodatkowych opłat typu jakies ubezpieczenia… A zatem wymaga zelaznej dyscypliny:-) wtedy moze nawet nic nie kosztować,a byc dosyc przydatna… A ze banksterzy wiedzą, ze takowa jest u małego %tu ludzi, to wciskaja je bez opamietania… 10 kart to byłaby kłopotliwa przesada, zwiazana chocby z pamietaniem o terminach spłaty czy chocby banalnym miejscem, jakie zajmowałyby w portfelu. No i opłatami za uzytkowanie roczne, jesli ktos nie wymógł na banku darmowej. Jednak posiadanie np. 3 czy 4 ma sens z tej racji, ze nie ma jednej, która posiada wszystkie przydatne funkcje. Numer ze spłatami jednej drugą mozna stosować przy zachowaniu powyższych zasad, ale w sytuacjach wyjątkowych, a nie jako ‚sposób na życie”. Ja aktualnie używam 6ciu (do roznych celów, bo kazda ma swoje jakies przydatne zalety), aczkolwiek 2ch zamierzam sie pozbyć przed upływem terminu, po którym zostanie pobrana opłata roczna. Jednak banki nie lubia zwrotów kart i oferują likwidacje tej opłaty albo  nowa w miejsce starej, ktora znowu przed upływem roku wymieniamy, itd. oczywiście pamietamy przy tym o gotówce, bo karty maja przyzwyczaic publike do obrotu bezgotówkowego, a potem któregos dnia okaze się, ze karta nie działa […] a wtedy bylibysmy na lodzie 🙂 […] gdyby wszyscy robili tak jak ja, bankstezry szybko by wycofali ten produkt 🙂 tj. splacali w terminie bezodsetkowym i akceptowali tylko darmowe:-) A przy tym mieli zapas gotówki pod reka:-) jest jeszcze duzo miejsc, gdzie placi sie tylko gotowka… Marek czy ktos napisal, ze podobno najbardziej zaluja wpuszczenia internetu dla mas, bo niby mial sluzyc zniewoleniu, inwigilacji i w ogóle ich planom, a tu sie ludzi informuja i organizuja… Karty tez mozna wykorzystac p. banksterom 🙂 Poza tym bardzo duzo ludzi nie korzysta z kart kred. w Polsce…

Roman Kafel: Tu nie chodzi o samo kupowanie, karta zastepuje nalog… picie wody, branie w zyle… a najczesciej na to sie zaczyna uzywac… Kampanie kart kredytowych zatrudniaja zdolnych socjo-psychiatrow i psychologow, ich reklamy to majstersztyk …a konczy sie zwykla panszyzna nie do odrobienia. Arenda, zwykla Arenda… kazdy sie strzeze ale od czsu do czasu ludzi spotyka dolek, nie daja rady zaplacic i musza minimum i bec – skacze procent… i drugi dolek… i zaczyna sie najpierw oddawac 30% zarobku a potem wiecej i wiecej i nigdy sie nie mozna pozbyc dlugu… To system zniewolenia… takie virtualane jarzmo. W Polsce tez sie przyjmie, przeciez tam na dziadkach dzisisjeszych Polakow to trenowano… tablicą i kredą i szklanicą…

Zbig: Dlaczego rządy nakręcają spirale długu publicznego? Oto animowany film dokumentalny, wyjaśniający skąd biorą się pieniądze. Rzeczywistość wygląda makabrycznie. Dla wielu krajów dług staje się coraz poważniejszym problemem, gdyż większość narodów, firm i osób prywatnych żyje na kredyt. Zaciągają coraz większe pożyczki i płacą niewyobrażalnie wysokie odsetki od czegoś, co nigdy nie istniało… Bo prawda jest taka, że nowoczesny system bankowy robi pieniądze z niczego. Proces ten jest prawdopodobnie najbardziej zdumiewającą sztuczką iluzjonerską jaką kiedykolwiek wynaleziono.  cz.1 cz.2 cz.3 cz.4 cz.5

10 IV

Mgr inż. lotnictwa Krzysztof Cierpisz 8.1.2011

[…] pilotom dagestańskim odmówiono pomocy w szukaniu miejsca lądowania awaryjnego. Oznacza to, że ludzie ci i pozostali mieli zginąć w katastrofie. Pilot mający bardzo ograniczony czas na kontrolowanie lotu ślizgowego musiał grzebać się w mapach. Gdyby na chwilę stracił kontrolę nad lotem to samolot wpadłby w korkociąg. A wrak po nim, bardzo mocno mógłby przypominać szczątki smoleńskie. Dodatkowo, jakieś przypadkowe odludzie, umożliwiłoby dokonanie odpowiednich retuszy na szczątkach.  Czy podejrzenia, co do stanu szczątków smoleńskich byłyby dłużej uzasadnione? Stan szczątków samolotu dagestańskiego usprawiedliwiłaby wszystko. Katastrofa DAG372, może była planowana, jako pomoc w matactwie oszustwa smoleńskiego, tego jednak nie wiemy, ale już teraz okazuje się być czymś, co to oszustwo obnaża.  Zdjęcia te, to akademicki wzorzec porównawczy, pomocny do badania zniszczeń wraku w Smoleńsku.

[…] Jak twierdzą demonstranci, prawda o przyczynach katastrofy jest ukrywana. – Pozbyto się niewygodnej osoby (prezydent Lech Kaczyński – red.), która zatrzymała potężną Rosję przed stolicą Gruzji i doszło do zamachu – mówił demonstrant.

Piotr Bein: Słuszne są i protest i pytania pod adresem Rosji, np. czemu wbrew Konwencji Chicagowskiej zmonopolizowała śledztwo katastrofy obcego samolotu wojskowego, czemu ściemniła zapisy skrzynek, sekcje zwłok i badania szczątków. Natomiast wiara w banialuki jak powyższy o heroizmie śp. Prezydenta, to żenada. Osetię Płd. (cywilne cele!!!) zaatakowała pewna poparcia US-raela Gruzja, i to w stylu ataku Izraela na Gazę! Niespodziany manewr wojskowy Rosji (razwiedka wiedziała o planowanym ataku?) rozpędził wojaków Sakaszwiliego, porzucili broń; podobnie było na morzu. Rosjanie zarekwirowali zaawansowany sprzęt i wzięli do niewoli specjalistów ukraińskich, najętych do tej “wojny”.  Kaczyński wypełniał polecenia swych mocodawców w Waszyngtonie i Tel Awiwie. Nie rozumiem, dlaczego należałaby się mu za to jakakolwiek chwała, ani czemu taki pionek byłby celem zamachu na cały samolot – razwiedka mogłaby przecież sprzątnąć Kaczyńskiego po cichu lub w spektakularny sposób fałszywej flagi, np. poprzez “islamistów”. Kłamiąc od początku i znowu w raporcie MAK, Rosja rzuca na siebie silniejsze podejrzenia udziału w 10 IV – jako wykonawca, podwykonawca czy tuszujący.

Wszczepione przez oficjalne i jak i pozornie niezależne media katolickie, opinie Narodu jak ww. o ataku na Osetię Płd., nie podtrzymują widoków na dochodzenie prawdy przez Polaków. Uważam, że sprawę przegraliśmy, skoro nawet niby rozsądni jak Konrad “In” i prof. Dakowski potępili mnie, winiąc mnie nawet za przegraną JK w wyborach, gdy odrzuciłem wciskaną propagandę o śp. LK i PiS. Nie jestem już pewien, kto udając patriotę pracuje jak Macierewicz dla wrogów. Konrad “In” przedstawił w Parlamencie Europejskim swą hipotezę fałszywych boi nawigacyjnych w Smoleńsku, lecz wciąż anonimowo i pod skrzydłami Macierewicza, wg mgra inż. Krzysztofa Cierpisza. Współpracując na początku z Grypa666, Konrad z ostrożności nie ujawniał osobistych szczegółów. Każda razwiedka rozpoznałaby go teraz z YouTube – po co więc anonimowość?

Józef Bizoń: […] Z chwilą upchania Kaczyńskiego na Wawelu stało się chyba jasne, że weszła w życie zasada: nie ważne jakie są fakty, ważne jak sie o nich opowiada, a opowiada się tak, aby było to korzystne dla opowiadającego – w tym przypadku dla budowy judeopolonii. W przeciwnym razie, gdyby było inaczej należałoby poważnie rozważyć co z tym fantem na Wawelu teraz zrobić. Dlatego też raport MAK-u musi być zły i już. Można cokolwiek kwestionować na zasadzie przedstawienia dowodów przeciwnych lub błędów logicznego wyciągania wniosków z niepodważalnych dowodów. Od samego początku w tym zakresie jest bicie piany – teraz też. A gdzie jest śledztwo w zakresie ustalenia niedopełnienia obowiązków służbowych [lub  przekroczenia uprawnień służbowych] – począwszy od zamysłu do wylotu samolotu do Smoleńska? Nawet, gdyby do katastrofy nie doszło? A ponieważ doszło to tym bardziej. Tego przecież Rosjanie nie organizowali i papiery powinny być w Polsce – chyba że p. Antoni na wszelki wypadek wywiózł je do Ameryki, aby ktoś tam je przysiadł. Do tego też są potrzebne jakieś konwencie i komisje międzynarodowe? Tam wrzask, że źle, a co z raportem strony polskiej z zakresu od pomysłu do wylotu samolotu? Ta grupa Macierewicza coś ustaliła z tego zakresu – jeśli tak, to gdzie raport – a może ustaliła, że zebrawszy niewygodne papiery trzeba je z Polski wywieźć?

Zbig: Ale po co i jakie papiery trza bylo wywozic z Polski? i dlaczego Macierka to miał robic a nie Komorowski czy Tusk? Przeciez w ich reku sa wszystkie papiery aktualnie?

Józef Bizoń: Jeżeli już – to nie należy zapominać, że oni razem we wspólnej orkiestrze od dawna grają – co też pokazuję w oparciu o inne papiery na swym blogu. Nie ma więc większego znaczenia [w sprawaw istotnych i zasadniczych] kto aktualnie formalnie sprzwuje władzę – bo wiemy, że realna władza leży ukryta poza Polską.

 

Zbig: […] powołanie się na dawno, bo jeszcze w kwietniu, skompromitowanych swymi służalczymi wobec Tuska i Rosji wypowiedziami i ośmieszonych na różnych blogach i forach dyżurnych pseudo”expertow”, Hypkiego i Fiszera, to po prostu skandal. Ale juz tu ktos kiedys linkował tego Pana Autora i pamiętam, ze tez popisał sie jakimis „znakomitymi” analizami. I tym razem nie brakuje kwiatków, typu antyrosyjska histeria i in. Ale najlepszy jest koniec: To, co nastąpiło po katastrofie smoleńskiej cofnęło nas, jako Polskę, politycznie o wiele dekad. Praca wykonana, jednak w znacznym stopniu w kierunku narodowym, w latach po upadku AWS poszła na marne. Edukację polityczną trzeba zaczynać od początku. No tak, praca poszła na marne. Z tego zatem najlepiej widać, jakiej była jakości:-) Cofnelo nas o wiele dekad… wiele, to mysle ze tak co najmniej 7-10 czyli do lat 1910-1940, a moze np. do 1850-1870…Wspaniała była sytuacja polityczna Polski wtedy, nie ma co… a moze autor ma na mysli 20 lecie i to tam sie cofnelismy??? No tak, zaiste fatalna była wtedy sytuacja w porównaniu z cudownym rokiem 2009, kiedy edukacja narodowa swieciła swoje niezapomniane triumfy…Kto wie, co ten poeta miał na myśli. ???  […]  ten pan nie tylko uwierzył, ale jak sie zdaje, wrecz zawierzył raportowi MAK. Wprawdzie to miezdunarodnyj kamitiet, ale miedzynarodowka tym gorsza 🙂 No ale to moze kolejny emigrant, ktory nie rozróznia lokalnych „niuansów” 🙂 A tak na marginesie ta propolonia to ma być czarowanie polonii czy ze niby coś dla Polski?? Jest tam i p. Józef i p.Roman, ale jak ten serwer moze zniesc takie kontrasty?! Ani chybi wkrotce wysiadzie…

 


Holo-szwindla c.d.

 • Gross i polski (?) wydawca znów rozpowszechniają literaturę nienawiści – co na to ADL Bnai Brith?

Dr Andrzej Kołakowski i Anna Kołakowska zachęcają do wysyłania na adres ZNAK pocztą tradycyjną i elektroniczną podpisanego imieniem i nazwiskiem listu protestacyjnego:

Wydawnictwo ZNAK

PROTEST

Wyrażamy zdecydowany protest przeciwko publikacji przez wydawnictwo „Znak” kolejnej ksiązki Jana Tomasza Grossa szkalującej naród Polski. Jak wynika z doniesień medialnych, absurdalność zawartych w niej tez jest tak dalece posunięta, że trzeba wyjątkowo złej woli, aby wziąć aktywny udział w rozprzestrzenianiu kłamstw żydowskiego socjologa. Wydawnictwo „Znak” publikując książki religijne uznawane jest przez wielu za katolickie, co wydaje się dodatkowym zobowiązaniem. Jeśli Państwo uznajecie się, ze wydawnictwo związane z Kościołem rzymsko-katolickim, włączając się w struktury kłamstwa całkowicie zaprzeczacie temu posłannictwu. Celem bowiem Kościoła jest głoszenie Prawdy, a wszystko co nadto jest od złego pochodzi. Jeśli nie uważacie się za wydawnictwo katolickie, obowiązuje was chyba również zwykła ludzka przyzwoitość. W życiu każdego człowieka, nie tylko wierzącego, prawda odgrywa fundamentalną rolę. Ks. Franciszek Blachnicki, Aleksander Sołżenicyn, Władimir Bukowski za istotę sowieckiego zniewolenia uznawali kłamstwo. To kłamstwo spowijające życie społeczne w obozie sowieckim, sprawiało, że ludzie godzili się na życie w upodleniu, że do dziś dnia w Rosji i byłych republikach sowieckich czci się takie indywidua jak Stalin i Lenin. Mity te przetrwały między innymi dzięki temu, że uwikłani we współpracę z systemem wydawcy i pisarze nie odważyli się stanąć w świetle Prawdy i dokonać rachunku sumienia.

Z podobną sytuacją mamy do czynienia w Polsce. Jan Tomasz Gross oskarża Naród Polski o niedopełnione zbrodnie w coraz bardziej bezczelny sposób. Wspierany i fetowany przez polskojęzyczne media sączy w świadomość młodego pokolenia Polaków nieprawdę. Obraża być może tych dzięki, którym jego rodzina uniknęła losu milionów Żydów zamordowanych przez Niemców. Żadne z dotychczasowych „rewelacji” Grossa nie znalazły potwierdzenia w postępowaniach prokuratorskich, ani też w ustaleniach historyków. Tekst ostatniej ksiązki („Strach”) w wydaniu polskim, zdecydowanie różnił się od wersji amerykańskiej, co wskazuje, że zarówno autor jak i polski wydawca nie bardzo przejmowali się faktami. Obie dotychczasowe publikacje Grossa miały charakter propagandowy i były typowym produktem „przemysłu holocaustu”.

„Złote żniwa” to dobry tytuł, wskazują jednoznacznie na cel jakiemu ma służyć ta ksiązka. Nie tylko Gross, ale środowiska żydowskie na świecie czekają, aż zboże w Polsce dojrzeje i będzie można dokonać złotych żniw. Żydzi domagają się od Polski kilkudziesięciu milionów dolarów tytułem zwrotu tzw. mienia żydowskiego, mają świadomość, że bez odpowiedniego przygotowania gruntu przeprowadzenie tej operacji nie będzie możliwe. Temu właśnie służy trwające od wielu lat oczernianie narodu polskiego i sformułowania w rodzaju „polskie obozy koncentracyjne”, temu służył film „Lista Shindlera” przedstawiający „dobrych Niemców” i ss-manki mówiące w języku polskim, temu służy kolejna publikacja przygotowywana przez wydawnictwo „Znak”.

Spośród tez zawartych w publikacji najbardziej obrzydliwa nie jest sformułowana wprost. Otóż, jeśli Polacy rabowali groby w Treblince, nieprawdą jest jakoby po przyjeździe do obozu, Żydzi byli ograbiani przez niemiecką obsługę!!! Zdjęcia w muzeum oświęcimskim ukazujące nagie zwłoki w dołach śmierci, stosy rzeczy zrabowanych przez Niemców więźniom znajdujące się w barakach Majdanka to fikcja!!! Swoją publikacją wydawnictwo „Znak” dołącza do mediów zachodnich wypisujących bzdury o polskich obozach koncentracyjnych i Polakach entuzjastycznie witających Niemców na ulicach Gdańska w roku 1939. Zwracamy się z apelem o wycofanie się z publikacji tej podłej książki do wydawnictwa „Znak”, zwracamy się do pracowników tegoż wydawnictwa o wyrażenie obywatelskiego sprzeciwu w przypadku gdyby decyzja władz wydawnictwa była inna, do księgarzy katolickich, aby w przypadku publikacji książki Grossa bojkotowali produkty wydawnictwa „Znak”.

Piotr Bein: Małe poprawki. Samozwańczy judeocentrycy z Nowego Jorku i światowego żydostwa z Biznesu Holokaustu, który nie reprezentuje woli ani opinii większości Zydów,  domagają się bezprawnie i bezczelnie kilkudziesięciu miliardów (a nie milionów) dolarów restytucji od Polski! Wersja amerykańska Strachu była nieco inna, ale wcale nie faktyczniejsza niż wersja „polska”. „Znak” nie dołączył do mediów zachodnich ze swym antypolonizmem, tylko jest w globalnym kartelu mendialnym kompleksu jot! Jako instytucja wroga polskiej racji stanu działająca na terenie kraju, powinien iść pod sąd…

Broń jądrowa w PRL

Z odtajnionych przez IPN akt tzw. operacji „Wisła” wynika, że od połowy lat 60, Ludowe Wojsko Polskie dysponowało środkami przenoszenia, a także 180 ładunkami atomowymi. Była to jedna z najpilniej strzeżonych tajemnic PRL.
Andrzej Szubert: Jakieś 3-4 lat temu na TVP Historia był reportaż o broniach atomowych w PRL. Pokazywano byłe sowieckie bazy wojskowe, silosy na głowice nuklearne (do dzisiaj jest tam podwyższona radioaktywność), rozmawiano nawet z polskimi pilotami szkolonymi w ZSRR. Wszyscy oni musieli być członkami PZPR i kawalerami. Reportaż omówił szczegołowo tę problematykę. Łącznie z planami użycia broni atomowej będącaej w dyspozycji LWP w wypadku ataku ZSRR na Europę zachodnią. IPN odkrywa Amerykę, albo wyważa otwarte drzwi. Ciekawe, co jeszcze „odkryją” aby zająć uwagę Gojów?

Szabas-goje na UJ

Stanisław Papież: w Krakowie na Wszechnicy Narodowej sala jest zawsze pełna.  W TV Polonitas pokazaliśmy natomiast fakt, ze władze UJ powiazane z kosmopolitami i masonami nie robią nic aby wspierać inicjowane przez nielicznych niestety pracowników tej uczelni – seminariów patriotycznych.

††††††††††††††††††††††††

Religia

Dni judaizmu

 • Andrzej Szubert: Przypomnę tylko, że teraz na dniach mają mieć miejsce w polskim KK dni judaizmu. Szalom, amen, aj waj – Polska to fajna katolicka kraj.
 • Św. Maksymilian Maria Kolbe: Co jest niebo żydów?

pierwotnie na Ultra montes

Od redakcji konserwatyzm.pl: Z racji zbliżającej się hucpy obchodzonej w posoborowym Kościele przypominamy krótki tekst św. Maksymiliana Marii Kolbego, który jasno pokazuje rozdźwięk między judaizmem, a Kościołem Bożym: […] Niebo, w którym nie ma Jezusa, ani Matki Bożej, ani świętych Apostołów, Męczenników i Wyznawców, tylko duchy i ludzie nienawidzący Jezusa, Boga naszego i wszystkiego co Chrystusowe, to jest po prostu piekło.

 • Niemcewicz o judaizacji Polaków

Fragment powiastki Juliana Ursyna Niemcewicza (1758 -1841) Rok 3333 czyli SEN NIESŁYCHANY

…Po skończonej operze grano krotochwilę czyli farsę, lecz mogę wyrazić zgrozę i głębokie oburzenie moje, gdym postrzegł, że w sztuce tej naigrawano się, wyszydzano najświętsze tajemnice wiary naszej
chrześciańskiej. Pełen żalu i gniewu wyszedłem z teatru, lecz na samem wsiadaniu spotkałem szambelana mego. – Czemuż waść tak zapyrzony? – rzekł mi. Opowiedziałem mu przyczynę zgorszenia i gniewu mego. – Nie dziw się – rzekł – trzeba czem bawić pospólstwo, a nadto polityką jest naszą utrzymywać wzgardę dla religii katolickiej. Dzieje się to z przyczyn stanu, a wiesz, że w takim razie nikt się nie pyta o słuszność, sprawiedliwość, a nawet rozum. Jedź raczej do ciotki mojej na bal, ten wypogodzi zachmurzone czoło twoje…

Jakie jest Prawosławie?

Jest ono EWANGELICZNE, ale nie protestanckie. Jest powszechne [KATOLICKIE z grec. katholikos], ale nie rzymskokatolickie. Ortodoksyjne, ale nie żydowskie. Nie jest Kościołem bezwyznaniowym – jest PRZEDWYZNANIOWE. Prawosławni wierzą, nauczają, bronią i umierają za WIARĘ APOSTOŁÓW i CERKIEW od Dnia Pięćdziesiątnicy [Zesłanie Ducha Świętego] dwa tysiące lat temu. – anglikański walijski wikariusz Mark Williams

Święto Obrzezania Chrystusa

W kalendarzach prawosławnych – greckim, serbskim i polskim: Święto Obrzezania Chrystusa przypada 8 dni po Jego Narodzeniu (Nowy Rok). Anglikanie i luteranie również obchodzą je.

††††††††††††††††††††††††††

Higiena umysłu

Izrael Szamir broni Juliana Assange’a z Wikileaks

przekład Piotr Bein

Gorąca obrona przez Szamira jest tak sprytna jak nieuczciwa, bo nie wyjaśnia, dlaczego:

 • Assange chwali moguła medialnego, Ruperta Murdocha i premiera Izraela, Benjamina Netanjahu…
 • Assange udostępnił materiał tylko 4 publikacjom, a nie ogółowi. Sprytna osoba jak on znalazłby sposób…
 • Wśród tych 4 wydawnictw znalazły się takie jak New York Times, a nie np. PressTV czy Al-Manar, które także potrafią analizować takie materiały i dowiodły wiele razy, że są o wiele bardziej godne zaufania niż media głównego nurtu.

Podobnie jak u Assange’a, nieuczciwość Szamira polega nie na tym, co pisze, tylko co pomija w wyjaśnieniach. To, że Szamir ani Assange nie tłumaczą ww. oczywistych pytań, tylko wzmacnia podejrzenia, że Assange pracuje dla „czarnych mocy“. Szamir od dawna systematycznie pomniejsza każdego dysydenta, którego nie lubi. Wiele czasu poświęca na przekonywanie innych, jak jest inteligentny i o ile mniej inteligentni są ci, którzy się z nim nie zgadzają. Nie trzeba być geniuszem, by ocenić, że Wikileaks Assange’a to zmyłka psychologiczna. Zamiast dać wiarygodne uzasadnienie, Szamir wyśmiewa tych, co twierdzą, że Assange’owi nie można ufać. Broniąc Assange’a resztkami swej wiarygodności w dysydenckich mediach, Szamir demaskuje się jako stróż i usuwa wszelkie istniejące jeszcze wątpliwości, że Assange jest częścią spisku. Mamy tu do czynienia z klasycznym przypadkiem kontrolowanej opozycji.

Masakra w Tucson: psychiatryczny przypadek czy żydowski zamach (jak w Columbine 1999)?

Opracował Piotr Bein (tekst uaktualniany w miarę ukazywania się rewelacji)

Mike Adams, naczelny NaturalNews zna postrzeloną kongresmankę Giffords i miejscowe realia. Prostuje mendialne doniesienia nt. jeszcze jednej masakry w USA z rąk wariata. Wg niego (czemu przeczą analizy innych autorów, szczególnie rewelacja Pipera, że była ona w strukturach ADL Bnai Brith), Giffords jest zrównoważoną politycznie b. republikanką, obecnie demokratką, która mogłaby dać nowej energii przeciw klice w Waszyngtonie. Równie szokujące jak masakra są dla Adamsa mendialne przekazy, demonizujące każdego, kto wierzy w Konstytucję USA. Wykonawca masakry Jared Lee Loughner wymienił Konstytucję w swych majakach, lecz także Manifest Komunistyczny jako swą ulubioną książkę. Na YouTube, opublikował swe bezsensowne wywody osoby psychicznie chorej. Fałszywe twierdzenia, że Loughner był jakimś skrajnym prawicowcem mierzącym w demokratów to nieodpowiedzialna i nienawistna bzdura. Giffords orędowała za przestrzeganiem II Poprawki do Konstytucji i publicznie popierała prawo Amerykanów do posiadania i noszenia broni. Sama ją miała. Mocno popierała też umocnienie granicy z Meksykiem – tradycyjnie kluczowe stanowisko konserwatystów w Arizonie. Nie można wsadzić Giffords w szufladkę. Jej poglądy są dalece bardziej skomplikowane niż demokrata kontra republikanin. Na pewno nie jest też lewicowym liberałem, więc atak na nią nie miał motywu politycznego, wg Adamsa.

Wg American Free Press, przewodniczący senatu stanowego Russell Pearce, autor milowego prawa Arizony (SB 1070) przeciw nielegalnej imigracji zapewnił, że zrobi wszystko, by lewica, uprawiająca demagogię wokół masakry, nie wykorzystała tragedii propagandowo: Nie rozbroimy obywateli i nie wystawimy ich na pastwę złych ludzi. Pearce przewiduje, że SB 1070 wytrzyma wzmożone ataki. Wielu krytyków ustawy  wini ją za atmosferę nienawiści i niepokoju, które rzekomo zainspirowały Loughnera do masakry, np. USA Today (10.1.2011) pisze: Obawy o nielegalną imigrację z Meksyku doprowadziły stan […] w ubr. do wprowadzenia w życie najsurowszej w kraju restrykcji. Stan ma także pobłażliwe prawa o broni… Sugeruje to, że surowsze prawa o ochronie granic i posiadanie broni tłumaczą, dlaczego osoby jak Loughner dostają kręćka. Ten sam artykuł sugeruje, że trzeba rozwodnić wolność słowa, bo inaczej  ostra retoryka i gniewna polityka mogą wywołać przemoc. Są tak zdesperowani. Wykorzystują [tragedię] do swego planu. bardzo by chcieli unieszkodliwić SB 1070.

Swój swoją

Wśród demonizujących propagandystów znalazł się dyrektor Amerykańskiego Kongresu Zydów (AJC), David Harris, który powiedział (Haaretz 9.1.2011) : Istnieją martwiące oznaki, że sprawca miał skrajne motywy polityczne, które zachęcają do użycia przemocy przeciw tym, którzy myślą inaczej. Arizońscy żydzi byli zszokowani masakrą i otarciem się członkini ich kongregacji, kongresmanki Giffords, o śmierć. Pochodzący z Tuckson doradca mediów, Steve Rabinowitz niedawno zbieral fundusze dla Giffords. Wg niego, jest ona  szczera, lecz niekontrowersyjna: Stała wobec trudnej elekcji i konserwatyści Arizony krytykowali ją za poparcie ustawy o ubezpieczalni, ale nie znamy jeszcze motywu sprawcy masakryWiemy jednak, że reotyka w tym kraju stała się wstrętna, tworząc naprawdę niebezpieczny klimat.

Jewish Telegraph Agency (JAT) twierdzi, że Loughner celował w Giffords, bo jest Zydówką.  JAT absurdalnie nazywa amerykański renesans jako anty-ZOG (Syjonistyczny Rząd Okupacyjny) i antysemicki. Ale wg Mother Jones, przyjaciel Loughnera twierdzi, że matka Jareda jest Zydówką.  To by stwarzało problem z antysemickim motywem, zauważa w Occidental Observer prof. Kevin MacDonald, ekspert od judeocentryków. Jeden z filmików Jareda na YouTube (My Final Thoughts: Jared Lee Loughner!) łączy wariactwo z żydowskością: Jeśli lata B.C.E. nie mogą zacząć się, to i lata A.D.E nie mogą się zacząć. Lata B.C.E. nie mog się zacząć. Więc lata A.D.E nie mogą się zacząć. Poza dziwactwem sylogizmu, B.C.E. znaczy przed naszą erą, tj. przed narodzeniem Chrystusa, bez wymieniania czegoś chrześcijańskiego, kakprzyjęto w kręgach uczonych żydowskich. Nie-żydzi tak nie piszą. natomiast A.D.E. nie pisze nikt. Uczeni żydowscy po prostu piszą C.E. (naszej ery), a my — A.D.

Połączenie z ADL Bnai Brith

Słynny krytyk judeocentryzmu, Michael Collins Piper uważa za zmyłkę informacje o przynależności Loughnerów do tej samej synagogi co Giffords. Zauważa jednak słusznie: Politycznie poprawnie jest mówić, że religia terrorysty ani Pani Giffords jest nieistotna. A jednak, gdyby terrorysta był muzułmaninem, to na pewno jego religia przwijałaby się bez końca w dyskusjach medialnych. Piper zauważa, że do chóru oburzonych na ostry styl politycznej debaty jako przyczyny tragedii, dołączyła Giffords, choć w swej najwcześniejszej karierze politycznej Pani Giffords przynależała do grupy, która przez dziesiątki lat angażowała się w najbardziej zapalną formę politykowania, wyzwisk, rzucania błotem, organizowania bojkotów i, co może najbardziej niepokojące, udział w bezprawnym szpiegowaniu Amerykanów przestrzegających prawo.

Piper ma na myśli ADL Bnai Brith. Giffords była w regionalnym zarządzie tej żydomasońskiej „policji”, wstrętnej organizacji, która wznieciła niepokój publiczny jak i walkę rasową i religijną przez niemal 100 lat — pisze Piper i przypomina kamienie milowe z wyczynów ADL. W l. 1942-1944, ADL oskarżało Amerykanów o nielojalność wobec USA i odegrało znaczną rolę w zmyślonej sprawie (w końcu wyrzuconej z sądu).  Wraz z Amerykańskim Kongresem Zydów (AJC), ADL spreparowało akty oskarżenia przeciw 29 antykomunistom (faszystom i nazistom), o antysemityzm i akcję wywrotową. Już pod koniec l. 1940-ych, ADL wytykało komunistów, długo zanim wypłynął Joe McCarthy. Nazywając siebie grupa praw człowieka, w l. 1960-ych ADL szpiegowało nieprzewidywalnego, wymykającego się spod kontroli, Martina Luthera Kinga. Szpiegowała również zwolenników Nelsona Mandeli w USA. Dziś DL specjalizuje się w naklejaniu łatki antysemita tym, co śmią krytykować poparcie USA dla Izraela. ADL bez ustanku podnosi temat rasizmu i napuszcza grupy rasowe jedna przeciw drugiej: Prawda jest taka. że ADL dołożyło się do złej woli dzisiejszej debaty publicznej.

Wariat na prochach?

Loughner strzelał do wszystkich, nie tylko do Giffords… Zabił m.in. dziewczynkę 9-letnią. W masakrze w gimnazjum w Columbine (1999), strzelający Eric Harris i Dylan Klebold okazali się pacjentami psychiatrycznymi na prochach. Wg Adamsa, szereg publicznych strzelanin wykonały osoby na lekach psychiatrycznych, lub wkrótce po przerwie w zażywaniu ich (co może być takoż niebezpieczne dla otoczenia). Loughner mówił o swych lunatykowaniu i świadomym śnie (!). Lunatyzm jest częstym objawem ubocznym leków psychotropowych jak Ambien. Osoby takie jadą autem śpiąc do miasta, by nagle przebudzić się za kierwonicą w piżamie, nie mając pojęcia, jak się tam znalazły. Nie wiadomo, czy Loughner zażywał środki nasenne czy psychiatryczne, lecz jego zachowanie zdradza taką możliwość: utrata poczucia rzeczywistości, brutalne strzelanie na oślep, przeplatanie snu z rzeczywistością. To są sygnały poważnego niedożywienia wpływającego na mózg  (np. witamina D pomaga zapobiec schizofrenii) lub chemicznej zmiany mózgu środkami farmakologicznymi.

Ze swym stanem psychicznym Loughner nie mógł być racjonalnym członkiem żadnej partii politycznej. Nawet jego ulubione książki wymienione na jego stronie w MySpace nieskładają się na żadną spójną filozofię. Nie jest też on żadnym sfrustrowanym patriotą knującym morderstwo kongresmanki-demokratki – otwarcie planował spalenie flagi USA. Raczej, twierdzi Adams, mamy tu przypadek choroby umysłowej wskutek: chemizacji żywności i wody oraz powszechnego niedożywienia, zatruwania dzieci i młodzieży lekami psychiatrycznymi oraz „programowania” ich skrajnie brutalnymi grami wideo, które stosuje także wojsko do odczulenia dorosłych na zabijanie.

Adams zna okolicę, gdzie miała miejsce masakra. Jest to dzielnica bogatszych, z lepszymi szkołami. Loughner był uczniem jednej z nich. Adams zna również trudne warunki finansowe policji w Tuckson, która musi polegać na obywatelach w skutecznym wykonywaniu zadań. Adams zebrał dla niej tysiące dolarów. Podczas masakry jedna z osób w tłumie wyciągnęła swą ukrytą broń w próbie zastopowania strzelaniny Loughnera. Wiele osób w Arizonie legalnie nosi ukrytą broń, jako służba obywatelska, by zapobiegać podobnym przypadkom.

Robota CIA?

Teoretycy spiskowi widzą w masakrze robotę CIA. Dla IncogMana (Phillip Marlowe), Loughner mógłby być królikiem doświadczalnym z jakiegoś programu kontroli mózgu przez CIA, napuszczonym na Giffords w próbie generalnej przed znacznie ważniejszą akcją. Niemal słychać Amerykaninowi gorzkie westchnienia mendiów, że Loughner to jednak nie bywalec Herbatek, neo-nazi ani supremacjonista ze Stormfrontu. Co nie przeszkadza presstytutkom insynuować właśnie tego. Zapewne są b. zadowoleni, że  to biały,  a nie jakiś kolorowy  pomylony Mestizo w akcie zemsty za fiasko ustawy o amnestii dla nielegalnych emigrantów.

Niedawny Ruch Herbatek (ang. Tea Party) powstał w USA w reakcji na rządowe multibilionowe ratunki banksterów i reformy ubezpieczalni.  Ale kompleks jot przechwycił go (doświadczenia z Polski?). Do Herbaciarzy-judeocentryków należy gubernator Alaski, Sarah Palin. Po masakrze w Tuckson, senator Mike Gravel zarzucił osobom jej podobnym mówienie w kampaniach słowami przemocy, które podchwytują ludzie niestabilni,  może nawet wariaci, wdrażając je w czyn:  Oczywiście mamy pełno broni, zwłaszcza w Arizonie […] i realizują swe uprzedzenia podsycone skrajną retoryką kampanii typów z Herbatek.

Dla Allison Hunt, Loughner jest podejrzany, bo dołączył do MySpace zaledwie 3-4 miesiące temu, późno jak na 22-latka. Jared Lee Loughner zamiast krótszej identyfikacji na YouTube też jest dla niej podejrzane, a samo jego wideo wygląda sztucznie jak na wariata, pozbawione choć jednego słowa prawdy nt. rządu. Mendia wyciszyły szczegóły zbrodni (np. kaliber użytej broni, dokładna kolejność zdarzeń…), jakby chroniły swojego. Bezpośrednim następstwem masakry było opóźnienie głosowania nad wycofaniem ubzepieczalni Obamy. Jeśli komuś zależało na zyskaniu na czasie, to zyskał. Hunt nie twierdzi, że byłby to jedyny cel strzelaniny, ale historia niepoprawności Loughnera w szkole daje jej skojarzenia z innymi, których CIA użyło dla więcej niż jednego celu przy jednej okazji.

Lewacki satanista żydowski

Reporter śledczy Texe Marrs zauważa, że Jared Lee przedstawił się jako Zyd na MySpace i jest satanistą-buddystą: Zamachowiec Jared Lee Loughner jest Zydem, satanistą, narkomanem i nałogowcem muzyki Heavy Metal, który zjadliwie oświadczył: Nie! Nie uwierzę w Boga! Marrs badał niemal wszystkie przypadki masowych zabójców i zamachowców. Praktycznie wszyscy oni (w tym mordercy Dylan Klebold i Eric Harris z Columbine) nienawidzili Boga i Chrystusa praktykowali satanizm i wielbili Heavy Metal. Zydzi o ideologii New Age nienawidzą Boga i są buddystami; pasują im bezbożne Niebo, reinkarnacja i Nirwana — koncepcje zdumiewająco bliskie nauczanym przez rabinów kabalistycznych. Buddystą był terrorysta Menachem Begin, którego krwawe wyczyny w Irgunie dały mu wybór na premiera Izraela, przypomina Marrs. Nowojorski Daily News opublikował zdjęcia „kapliczki diabła” i ołtarzyka w ogródku domu rodziny Loughnera, pisząc mrożący krew, złowrogi, spaczony i przerażający, by oddać wrażenia śledczych z tego miejsca. „Kapliczka” przypomina żydowski namiot stawiany na Sukkot, Święto Szałasów. Ortodoksyjni Zydzi mieszkają w nich przez trwający 7 dni  Sukkot. Marrs podejrzewa, że zamiast wymienić Sukkot, Daily News skłamał o satanizmie Loughnera, by zataić żydoskość jego i rodziny. Jednak jest Zydem (podobnie jak mordercy, Klebold i Harris z Columbine), a Sukkot — obrządkiem satanistycznym. Michael Hoffman w Judaism Discovered daje dowody na okultyzm wprowadzony przez rabinów do rytuałów prosto z pogańskiego Babilonu.

Na liście ulubionej lektury Jareda są Manifest Komunistyczny i Mein Kampf.  Ta ostatnia dała mendiom powód do nazwania Jareda Lee radykalnym prawicowcem lub wielbicielem Hitlera, co nie ma sensu, bo praca Hitlera odrażała go, a każdy kto znał Jareda określał go lewicowiec i liberał. Na Facebook, Loughner wymienił tylko jednego ulubionego felietonistę politycznego — liberała piszącego dla portalu za demokratami. Podobnie, odnotowuje Marrs, mendia ściemniły, że jest antysemitą (bo ranił żydowską kongresmankę!). Jego nazwisko jest żydowskie, a imię pochodzi z hebrajskiego wg Jewish Name Dictionary. Nigdzie w swych e-postach Jared nie pokazał sentymentu antysemityzmu ani nie dyskutował zapalnego tematu imigrantów w USA, faworyzowanego przez żydowskich kongresmanów. Giffords głosowała za amnestią dla nielegalnych imigrantów i popierała inne ustawy na ich rzecz.

Marrs zbadał teksty Loughnera na necie: pełne złej gramatyki i praktycznie niezrozumiałe. Ewidentnie niesprawne umiejętności językowe Jareda to pierwszorzędny dowód, że jego nadmierne spożywanie dragów uszkodziło mu mózg. Słuchanie muzyki heavy metal też to robi. Nieskończył gimnazjum, po przyłapaniu go z ostrym zatruciem alkoholem. Loughner mial za nic życie ludzkie. W gimnazjum zareagowal na czytanie poruszającego wiersza  o niemowlęciu zabitym w aborcji. Podczas gdy wszystkim uczniom płynęły łzy, Loughner wybuchnął szyderczym śmiechem: Może powinni byli zamocować bombę do ciała niemowlaka i detonować ją, robiąc z niego terrorystę bombowego. Nie miałoby więc dla niego znaczenia, że Giffords jest zapaloną aborcjonistką. Pokazał zupełne lekceważenie życia 8.1.2011 r. w supermarkecie Safeway w Tuckson: 6 osób zabitych, 14 rannych. Loughnera nie przyjęli do wojska, bo nie przeszedł próby na dragi.  Skoro nie był patriotą, można zakładać, że chcial mieć w rękach karabin, żeby móc zabijać. Ten leń z trudnościami otrzymania pracy zgłosił się do pracy ochotniczej w przytułku dla zwierząt. Marrs doszedł, że sataniści zdobywają zwierzęta do swych rytuałów ofiarnych diabłu — ze schronisk dla zwierząt.

Zamach na swobody obywatelskie

W strzelaninie w Tuckson zginął m.in. sędzia federalny John Roll. Parę dni po tragedii, kongresman Robert Brady (Pennsylvania) ogłosił plany projektu ustawy przeciw używaniu  symboli lub języka uważanych przez jakiegokolwiek przedstawiciela federalnego za grożenie lub nawoływanie do przemocy. Skąd ta gorliwość? Loughner nigdy tego nie użył względem  Rolla czy Giffords. Czy zamachowcy obnoszą się z szyldami dla ofiar sekundy przed ich zabiciem? A co to są grożące symbole czy język? Np. wizerunek Białego Domu walącego się pod ciężarem długu narodowego? Adams: Jeśli powiem, że departement sprawiedliwości powinien wyruszyć na Agencję Zywności i Leków (FDA) z karabinami i aresztować przestępców w FDA, to przedstawiciele FDA stwierdzą, że nawołuję do przemocy i oni czują się zagrożeni? FDA stosuje przemoc wobec narodu — w zbrojnych obławach na producentów witamin.

Taki legislacyjny idiotyzm mierzy w odebranie konstytucyjnych praw z I Poprawki, poprzez kryminalizację wszelkiej krytyki działalności rządu. Jak w komunizmie, będą mogli uwięzić każdego, kto śmie wytykać nagminną korupcję i przestępczość wewnątrz rządu, bez wzgl. na partię u władzy. Przy okazji odbiorą Amerykanom broń. Garstka radykalnych kongresmanów za państwem policyjnym, chcą chyba raz na zawsze znieść swobody obywatelskie. Adams nie krakał. Clintonowa wypowiedziała się o Tuckson w sposób zamazujący granice między Loughnerem, Al Kaidą, anarchistami i in. ekstremistami politycznymi. Pomimo oczywistego faktu, że Loughner cierpi na dolegliwość umysłową, mendia przygotowują grunt do sądzenia go jako krajowego terrorysty. Na przekór wypływającym faktom, rząd chce wykorzystać masakrę do przeforsowania ustaw głębiej ograniczających wolność Amerykanów i wszystkich dysydentów.

Mendia porównują przemówienie żałobne Obamy za ofiary Tuckson do mowy b. prezydenta Clintona  po zamachu bombowym fałszywej flagi w Oklahoma City. Potem Clinton przeforsował kilka ustaw-prekursorów totalitarnego prawa Patriot Act i nowej bezpieki DHS., m.in. prawo o antyterroryzmie i skutecznej karze śmierci (1996), które radykalnie zmieniło krajobraz władzy rządu w sposób praktycznie gwarantujący powtórkę niektórych najgorszych nadużyć egzekwowania prawa  w przeszłości, wg komitetu broniącego swobód obywatelskich, Bill of Rights Defense Committee.

Piotr Bein: Podejrzane jest milczenie mendiów nt. zabitego w masakrze sędziego Johna Rolla. Funkcja to niemniejsza niż kongresmanki.

†††††††††††††††††††††††††

Zdrowie

Tajemnicza masowa śmierć ptaków i ryb

W ostatnich dniach nagle, z niewytłumaczalnych powodów zginęło na całym świecie tysiące ptaków […]

Po tajemniczych przypadkach w USA i Szwecji w ub. tygodniu, martwe ptaki znajduje się w Italii. Ponad 700 sztuk gołębia znaleziono od 1 bm. w Faenza. Wstępne testy wskazują na zatrucie lub brak tlenu (hipoksja, powodująca dezorientację i chorobę). Inny uczony twierdzi, że ptaki obżarły się odpadem słonecznika z pobliskiej wytlaczarni uleju, co uszkodziło im wątroby i nerki.  Jeszcze inni wierzą, że zawiniło szybkie przemieszczanie magnetycznego bieguna, zakłócając system nawigacyjny ptaków i dezorientując je.

Piotr Bein: Gdyby zawinił ruch bieguna magnetycznego, byłoby znacznie więcej przypadków.

Chemoślady

WHO będzie zwalczać malarię odporną na leki

Za dużo fluoru w wodzie

Ośrodek Kontroli Chorób w USA (CDC) przyznaje, że (po 65 latach!) trzeba obniżyć poziom fluoru w wodzie Amerykańow z 1,2 mg/litr do 0,7 mg/litr, bo 2 na 5 dzieci w USA  ma zatrucie fluorem.  Oto co powoduje fluor. Fluor nie chroni zębów, tylko zwiększa popyt na kosztowną dentystykę przeciw fluorozie — model wzorowany na „biznesie” Wielkiej Farmacji, także uskuteczniony w plombach rtęciowych, które powodują pękanie zębów, więc dalszą robotę dla dentystów. Nawet obecnie zalecany poziom nie jest jednak bezpieczny. Władze zdrowia USA udają, że poza fluorozą zębów, fluor w wodzie nie powoduje innych problemów. Z wody fluoryzowanej matki sporządzają odżywkę dla niemowląt; maleństwa dostają setki razy więcej fluoru niż normalnie w mleku matki. Nie wiadomo, ile dzieci na świecie zatruto tą drogą. CDC pozuje dla samoreklamy na reformatora, a powinno zakazać w ogóle fluoru w wodzie pitnej. Zmniejszenie poziomu nie rozwiąże tych i in. problemów, np. obniżenie inteligencji. Fluor do wody pitnej produkuje się z odpadu górnictwa fosfatów, sklasyfikowanego jako materiał niebezpieczny przez władze ochrony środowiska USA.  Kiedcyś, gdy górnictwo emitowało odpady fluorowe bezpośrednio do atmosfery, zdychały krowy i umierały uprawy. Potem wprowadzono płuczki emisji; zbiera się toksyczny odpad fluorowy, przetwarza i sprzedaje miastom jako obowiązkowy dodatek do wody. Nie ma go w naturze w postaci minerału! Gdyby ktoś wrzucał to do rezerwuarów miejskiej wody, fluor nazywałby się BMR, a wrzucający — terrorystą.

Rosja ogranicza import żywności z Niemiec i in. państw UE po odkryciu dioksyn w paszach

Wg prokuratorów niemieckich, zatrucie pasz prawdopodobnie jest aktem zbrodni.

Vismaya: Olej rycynowy

††††††††††††††††††††††††††

Aktualności zagraniczne

Dwa izraelskie drony szpiegowskie nad płd. Bejrutem

Tysiące Jordańczyków przeciw podwyżkom cen żywności

Setki Egipcjan poparły bunt w Tunezji, nawołują do buntu przeciw reżimowi MubarakaPożar tankowców NATO w Pakistanie

W płd.-zach. Pakistanie, niezydentyfikowani napastnicy podpalili 20 tankowców NATO, dostarczających paliwo dla sił pod wodzą USA w Afganistanie.

Ciało tajnego biurokraty neokonów znalezione na śmietnisku

John Winkler pracował w administracji Busha dla Mitre Corporation, zakontraktowanej przez Pentagon, służby wywiadowcze i bezpiekę Homeland Security. Wheeler byłby kluczową osobą zaznajomioną z 11 IX – kto wyłączył przechwytywanie samolotów, czy i które samoloty zestrzelono tego dnia… Czy sprzątnięto go, bo za dużo wiedział? Może miało to ostrzec innych podobnie wtajemniczonych w 11 IX jako robotę wewn.? W takim razie czy nie lepiej ujawnić informacje niż być z nimi pochowanym?

Secesja w Sudanie

Po latach geostrategicznego poparcia przez Zachód, płd. Sudan jest na skraju secesji. Celem jest wyjęcie rejonu bogatego z zasoby naturalne spod kontroli przez arabski reżim w Chartumie i wcielenie do pro-zachodnich państw wsch.-afrykańskich. Berlin brał udział w tym procesie poprzez milionowe tzw. programy pomocy, które zbudowały struktury rządowe i infrastrukturę, pod szyldem końca wojnie domowej. Obserwatorzy przewidują, że secesja grozi jeszcze większą wojną, a wygórowane oczekiwania ludności na lepsze życie pozostaną niespełnione, wskutek słabego zaopatrzenia i represyjności południowego reżimu. Zmagania o władzę mogą też wypłynąć między rywalizującymi grupami językowymi w płd. Sudanie, co doprowadziłoby do większej liczby ofiar niż np. wojna domowa w Darfurze.

Płd. Afryka w BRIC

Brazylia, Rosja, Indie i Chiny (BRIC) zaprosiły Płd. Afrykę na członka, potwierdzając status afrykańskiego kraju jako współtwórcę dynamicznego rozwoju gospodarki światowej, co da mu możliwości inwestycyjne i handlowe, podobnie jak dla czwórki w nieformalnym BRIC. Wg MFW, za 3 lata udział BRIC we wzroście globalnym wyniesie 61%. Wg Rady Marketingu Międzynarodowego Płd. Afryki (MSCA), BRIC to także brama dla kontynentu afrykańskiego, następnej super-gwiazdy wzrostu. Krok ten jest również doniosły politycznie: Nadchodzi nowy porządek świata, w którym soła gospodarcza a zatem i polityczna przenosi się z Zachodu na Wschód, a członkowie BRIC są widoczną twarzą tego trendu. Przy odnowionym członkowstwie w Radzie Bezpieczeństwa ONZ, członkowstwo Płd. Afryki w BRIC pomoże krajowi stać się bardziej wpływowym na świecie.  Płd. Afryka jest już największym na kontynencie inwestorem w wyłaniające się gospodarki, a jej firmy działają w co najmniej połowie wszystkich państwa afrykańskich, wg MSCA. Populacja ani gospodarka Płd. Afryki nie dorównują tym w krajach BRIC, lecz korzyści z członkowstwa przeważają to.

USA niewypłacalne?

Minister finansów USA zwrócił się z apelem do senatu o zwiększenie limitu zadłużenia. Obecnie wynosi on 14,29 bilionów (w angielskim słownictwie – trylionów) dolarów. Minister domaga się podniesienie limitu na 15 bilionów (trylionów). Inaczej w najbliższym czasie rząd USA będzie niewypłacalny.

Andrzej Szubert: A tutaj wizualnie widać – ile to jest bilion dolarów. […] Rządy żydowskich marionetek Busha i Obamy, realizując plany  podboju świata pod nadzorem ich mocodawców i przełożonych – ideologów NWO, katastrofalnie zadłużyły Amerykę. Przy czym rzeczywiste zadłużenie USA jest jeszcze kilkakrotnie wyższe i  szacowane na ponad 70 bilionów, czyli na ponad 70 tysięcy miliardów dolarów. Do długów rządowych dochodzi bowiem kolosalne zadłużenie budżetów komunalnych i stanowych. Na marginesie nadmienię jedynie, że w stosunku do PNB (produkt narodowy bruttto) Niemcy są jeszcze bardziej zadłużone niż USA. Zadłużenie USA sięga 65 % PNB. W Niemczech wynosi ono 73 % PNB. W Japonii zaś niewyobrażalne 190 % PNB. Nie tylko Zachód, ale cały tzw. „wolny świat” jest bankrutem. A banksterzy zacierają ręce.

Chiny obiecują zlikwidować korupcję

W rozpaczliwych próbach reakcji na oburzenie społeczne i zagrożenie rebelią, rząd Chin publicznie grozi eksterminować skorumpowanych sędziów i pracowników bezpieki przyłapanych na łapownictwie.

Piotr Bein: Przydałoby się w Polin… Brak ustaw antykorupcyjnych na początku „reform” w Polsce jest dla mnie dowodem, że komuś zależało na rozgardiaszu i korupcji. Think tanki dobrze wiedzą, że pierestrojki znaczą również demoralizację i wypłynięcie elementu przestępczego i mafijnego. Widzieliśmy to także w późniejszym czasowo „reformowaniu” Rosji i b. Jugoslawii, gdzie Kosowo i Czarnogóra utworzone i sankcjonowane przez kompleks jot są gniazdami mafii i korupcji na światową skalę, a rządy sprawują mafiozi lub osoby blisko z nimi związane. Dowodzi to tego, że kompleks jot świadomie wykorzystuje korupcję, przestępczość zorganizowaną i mafie do kontroli narodów i polityki. Przypomnę tu, wg badacza Johnstona i coraz więcej innych, że matuszką wsiech mafii na świecie jest Koszer Nostra, najbrutalniejsza i najbardziej bezwzględna, powiązana m.in. z wycinaniem i handlem organami ludzkimi, o dragach nie wspomnę. Liczące się mafie podlegają kontroli Koszer Nostra — no może nie chińska, ale diabli wiedzą…

Służby Iranu rozebrały sieć Mosadu, aresztowały sprawców morderstwa atomisty

Ponad tysiąc osób zginęło i zaginęło w powodziach błotnych w Brazylii

Lodowata aura w Indiach zabiła już 100 osób

Nadchodzące deszcze pogorszą powodzie w Australii

Strumyk zabiera auta

CBC (13.1.2011): Cała Australia jest obecnie w szponach klęsk żywiołowych. Cyklony u wybrzeży kontynentu mogą przekształcić się w następne katastrofy.

Piotr Bein: Umiarkowane cyklony „przekształciły się” w potop Nowego Orleanu parę lat temu, okazję do przećwiczenia pacyfikacji ludności, nieudolności rządu i utworzonej na takie okazje FEMA, odbierania broni cywilom oraz grabieży nieruchomości przez mogułów finansowo-bankowych. Podobne cele p[rzyświecały „walce” z rzekomym wyciekiem ropy w Zatoce Meksykańskiej przy pomocy wielkiej ilości toksycznych chemikalii.

Snieżyce w płd. USA zatrzymują ruch lotniczy i drogowy

Powodzie w Niemczech od topniejącego śniegu

B. służbista z CIA: Patriot Act jak prawa hitlerowskie

Izrael oszukuje w eksporcie

Francuski oddział kampanii bojkotu produktów z Izraela zaloży sprawę o oszustwo przeciw największemu eksporterowi rolniczemu z Izraela, Agrexco. Owoce, kwiaty i in. produkty ostemplowuje się Made in Israel, mimo że pochodza z nielegalnych osad żydowskich  na terytoriach Syrii i Palestyny na Zachodnim Brzegu i Wzgórzach Golan. ONZ i UE potępiły osady izraelskie jako nielegalne wg prawa międzynarodowego. Tel Awiw ma preferencyjny układ handlowy z UE, co zwalnia Izrael z pewnych podatków. Izrael przyłapano (1997) na imporcie soku pomarańczowego z Brazylii i oznaczaniu go Made in Israel na handel z Europą.

Komentarze 2 to “Spóźnione życzenia”

 1. […] grypa666.wordpress.com Źródło: […]

 2. […] Spóźnione życzenia […]

Sorry, the comment form is closed at this time.