Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Przerwa Noworoczna

Posted by grypa666 w dniu 27/12/2010

ALERT 1: Atak ADL Bnai Brith na dziennikarzy i publikacje łączące Izrael z Wikileaks

Gordon Duff 27.12.2010, przekład-skrót Piotr Bein

Istnieje lista grupy roboczej w administracji Busha, odpowiedzialnej za zielone światło dla 11 IX. Z 5 osób na niej, 3 jest Żydami.

Wobec doniesień o powiązaniach Izrael-Wikileaks, Julian Assange ogłosił, że w końcu planował ujawnić w ciągu 6 miesięcy 3700 depesz z ambasady USA w Tel Awiwie. Nie podał, ilu depesz nie ujawni. Publikacja Veterans Today dostała informacje ze źródeł wewnątrz ADL, że w koordynacji z ogłoszeniem Assange’a, ADL dostało zadanie od rządu Izraela rozpoczęcia działań przeciw reporterom i e-publikacjom kompromitującym Wikileaks jako operację służb Izraela. Wg źródeł, Tel Awiw uważa Wikileaks za niezbędne w kształtowaniu opinii publicznej i tuszowaniu działań o wysokim ryzyku. Portal ADL zaczyna zamieszczać ostrzeżenia i ataki w obronie Wikileaks i Assange’a,  mierząc w źródła krytykujące Assange’a lub przytaczające umowę Izrael-Wikileaks o cenzurze dokumentów krytycznych względem Izraela.

Gdybyśmy mieli wcześniej Wikileaks, nikt by nigdy nie usłyszał o Raporcie Goldstone’a [o zbrodniach Izraela w Gazie]. Nie ma nic, co nie można ukryć poprzez skandal Juliana Assange’a.  Mam tylko nadzieję, że nie wypłynie coś tak poważnego, że trzeba będzie dokonać zamachu na Assange. To naprawdę miły naiwniak. (źródło w ADL)

Jako największe zagrożenia, źródło ADL wymieniło opinion-maker.org, veteranstoday.com i autora, Jeffa Gatesa. [Tłumacze i obserwatorzy: warto skupić się na tych źródłach – PB.]

Wiemy, że nie będziemy w stanie dotrzeć do ich odbiorców. Naszym zadaniem jest odizolować nasze własną bazę, Żydów w Ameryce. Sprzyjają oni coraz bardziej postępowym alternatywnym publikacjom. Kiedy Izrael gryzie się z Prezydentem Obamą, a 78% żydowskiej populacji w USA poparło Obamę w wyborach prezydenckich, igralibyśmy z ogniem. (źródło w ADL)

ADL i AIPAC są agencjami służb Izraela. Litanię ich wykroczeń wywleka na światło dzienne b. lobbysta z AIPAC, Steve Rosen, w sprawie o zniesławienie go przez tę organizację. FBI probowało zamknąć AIPAC (2004) za szpiegostwo, lecz administracja Busha zablokowała kryminale pozwy w tej sprawie. Otwarte nękanie prasy przez ADL za publikowanie powiązań Assange-Izrael i umowy Assange-Tel Awiw o cenzurze Wikileaks przez Izrael i judeocentryczne mendia, wystawia teraz Wikileaks na jeszcze większe zakłopotanie. Publiczna obrona Wikileaks przez ADL szkodzi judeocentrykom:

Nie mam pojęcia, co oni sobie myślą tam w Tel Awiwie. Jaki idiota próbowałby wyciszyć związki Wikileaks-Izrael, a następnie skłonić ADL do maniakalnego wyzywania ludzi. ADL powinno ograniczyć się do malowania swastyk na synagogach i pisaniu artykułów w Stormfront, a myślenie zostawić ludziom lepiej nadającym się do tego, jeśli jeszcze zostali tacy… czego nie jestem pewien. (źródło w ADL)

Eksponowanie 11 IX, zwłaszcza na Fox News i w serii TV Jesse Ventury Conspiracy Theory (Teoria Spiskowa), oraz mocne dowody na udział administracji Busha w planowaniu i wykonaniu 11 IX jako operacji terroru fałszywej flagi sprawiają, że Izrael może czuć się szczególnie niepewnie. Z chwilą solidnego udowodnienia związku Izraela z 11 IX, Tel Awiw będzie miał pierwszy od 1973 r. prawdziwy problem bezpieczeństwa narodowego.

Nigdy nie wiedziałem, że Assange pracuje dla nas, nawet wtedy, gdy zaczął atakować ruch Prawda 11 IX (9/11 Truth). Naprawdę nie wiedziałem na pewno, aż do paru dni temu. 11 IX to co innego. Paru starszych rangą wojskowych rozgłasza, że to oni a nie Mosad planowali 11 IX. Nie wiem, czy ściemniają czy nie. Mówią: „Oczywiście, że my to zrobiliśmy, a ktoby inny? Nam na niczym nie zależy, myśl co chcesz, komu potrzebne ukrywanie czegokolwiek, wolno nam tam robić co chcemy.” Tak mówią. Nie wiem tylko, po co i dlaczego właśnie teraz. Znam jednak sprawę Wikileaks – w jakiś sposób może być związana z 11 IX. Istnieje lista grupy roboczej w administracji Busha, odpowiedzialnej za zielone światło dla 11 IX. Z 5 osób na niej, 3 jest Żydami. (źródło w ADL)

Piotr Bein: Tłumacze i obserwatorzy: warto skupić się na ww. źródłach: opinion-maker.org, veteranstoday.com i autor Jeff Gates. Autor niniejszego artykułu z Veteran News, Gordon Duff oczywiście też zasługuje na uwagę. Pisze od dawna celnie w kompleks jot, ma insajderskie info. Przypominam PiS-owcom i kaczystom, że śp. Lech Kaczyński jako jedyny prezydent w Europie odrzucił Raport Goldstone’a. Nie ma na to usprawiedliwienia. Zbrodnie Izraela w Palestynie są porównywalne do hitlerowskich, a Kaczyński zamknął na nie oczy! Zbrodnie US-raela w Iraku, Afganistanie, a ostatnio w Pakistanie — podobnie! Kiedy obudzicie się, Rodacy, podobno chrześcijanie?

Andrzej Szubert: He, he, he… Istnieje lista grupy roboczej w administracji Busha, odpowiedzialnej za zielone światło dla 11 IX. Z 5 osób na niej, 3 jest Żydami. Idioci myślą, że wszystkich na tę listę nabiorą… Ciekawe kogo wytypowano na nią, na wszelki wypadek, jako „kozły ofiarne”. Robi się coraz głośniej o 11/9. Być może zbrodniarze będą zmuszeni przyznać, że to nie Al-Kaida. No więc przygotowali „listę odpowiedzialnych„. Pewnie same podrzędne figury. Aby ratować ważniejszych. W aferze Iran-Contra główną winę ostatecznie zwalono na nieznanego wcześniej podpułkownika Olivera Northa. Reagan, Bush senior, Raumsfeld, Weinberger, Mac Farlan wyszli prawie na czysto! Same niewiniątka! Administracja Busha takiej listy w zw. z 11/9 nigdy nie sporządziła (a nawet gdyby – to lista ta zostałaby  w dniu 11/9 bezpowrotnie zniszczona). Wszystko było uzgadniane bez zostawiania śladów.

ALERT — Roman Kafel: Uwaga! B. poważna sytuacja

Finansowy kryzys transatlantycki systemu miedzynarodowej lichwy City [of London] – Bank Rezerw Federalnych [USA] przekroczyl granice bezpieczenstwa. Cos dzieje sie bardzo powaznego i wymaga to natychmiastowej ingerencji przez kompetentne gremia rzadowe i pozarzadowe.

– Prawdopodobnie zaraz po Nowym Roku bedziemy swiadkami zapasci finansowej i galapujacej inflacji na skale przekraczajaca mozliwosci poszczegolnych panstw zarowno w Stanach- jak i w Europie.

Rzad USA kierowany przez Prez. Obame nie ma zadnych ani mozliwosci, ani pomyslow, ani predyspozycji do wlasciwej Reakcji i podejmowania wlasciwych radykalnych decyzji. Najprawdopodobniej zostanie on usuniety od prezydentury na podstawie wlasciwych i istniejacych aktow prawnych, ze wzgledu napsychiczna niezdolnosc i braku kompetencji do kierowania panstwem z czasie kryzysu. Jednym z najwazniejszych zadan bedzie utrzymanie w porzadku niezbedych do przetrwania takiego kryzysu struktur panstw. Policji, sluzby zdrowia , sluzb transportowych i zaopatrzenia w wode i zywnosc.

Panstwa musza zostac przeorganizowane i musza podjac decyzje likwidujace natychmiast skreowane kotwice zadluzenia przez odrzucenie dlugow, ktore spowodowaly gospodarcza zapasc na skale transatlantycka. Polska znalazla sie w tej strukturze Lichwy i musi zachowac w tej strukturze swoja pozycje dokonujac takich samych dzialan ratunkowych, na jakie zdecyduja sie rzady USA i panstw europejskich. Jednakze wyjatkowosc sytuacji spowoduje, ze musza sie tym zajac ludzie, ktorzy beda mogli i beda w stanie podejmowac sluszne i chroniace Polske decyzje. W takim czasie bowiem, liczyc kazdy moze tylko na siebie i ratowac sam siebie. Mowie tu o poszczegolnych panstwach. Nie bedzie bowiem przesuwania rezerw z panstw do panstw- bo takie rezerwy beda tylko do dyspozycji poszczegolnych rzadow w te dbac beda tylko o swoje spoleczenstwa, jako ze same tych rezerw w dostatecznej ilosci nie posiadaja. Wiele bedzie zalezec od stopnia samoorganizacji sie spoleczenstw, dla zabezpieczenia rezerw -jakie posiadaja w szczegolnosci zapasow zywnosci, wody, energii. Dodatkowym nieszczesciem, ze spotyka to nas w czasie wyjatkowo ciezkiej zimy.

Wielu obawia sie, ze w celu odwrocenia uwagi od wlasciwych winowajcow obecnej sytuacji, uzyja oni jakiejs nowej na szeroka skale prowokacji. Moga to byc duze dzialana terrorystyczne,czy nawet dzialania wojenne, czy tez wywolane epidemie, czy zaklocenia spoleczne, braki energetyczne, w dostawach pradu, opalu, a zwlaszcza zywnosci!

Wolalbym o tym nie wspominac, ale prosze sami bacznie obserwujcie zachodzace reakcje gield zarowno finansowych- jak i materialowych – wskazniki przewozow i alokacje paliw i nerwowe reakcje burs paliwowych- a zwlaszcza zbozowych. To nie napawa zadnym optymizmem, a wrecz przeciwnie wskazuje, ze nastepuja ukrywane przed spolecznosciami swiata dzialania poteznych sil dzialajacych na glebokim poziomie.

Prosze zwroccie na to uwage, szukajcie i podajcie na wlasnych blogach czy Portalach informacje, ktore pozwola przygotowac spoleczenstwo na nadchodzace wydarzenia bez wywolania szoku, co pozwoli na unikniecie zachowan panicznych. Na rozsadne przygotowanie domowych zapasow produktow zywnosciowych o duzej zdolnosci przetrwania takich, jak kasze, fasole, tluszcze, oleje, cukier i konserwowana zywnosc, czy dehydratyzowana. Mam nadzieje, ze nie bedzie to az tak uciazliwe, ale lepiej na zimne dmuchac.

Andrzej Szubert: Panie Romanie! Rząd Obamy i rządy zachodu realizują jedynie plany doprowadzenia świata do odpowiednio wielkiego kryzysu (słowa Rockefellera). Kto miałby go odrzucić i zająć jego miejsce? Republikanie? Przecież oni wszyscy chcą światowego kryzysu, głodu biedy i zamieszek. Po co polskie wojsko w USA szkolono w rozbijaniu manifestacji ulicznych i rozbrajaniu ludności cywilnej? Po co wprowadzono Patriot Act? Po co przygotowano obozy FEMY? Pisze pan, że mamy się organizować. JAK? Oni nadal kontrolują wszystko. A my to mikroskopijna nisza internetowa bez wpływu na cokolwiek. Jeden Rydzyk zdziała więcej niż 1000 gryp666, Propolonii i Pomostów z Arizony razem wziętych. Tym bardziej że Radio Pomost nadal promuje Rydzyka i Michalkiewicza. Sami sobie podkładamy nogę.

Pisze pan: Panstwa musza zostac przeorganizowane i musza podjac decyzje likwidujace natychmiast skreowane kotwice zadluzenia przez odrzucenie dlugow, ktore spowodowaly gospodarcza zapasc na skale transatlantycka. Prosze sie nie gniewać, ale jest to demagogia! Jakie państwa? te rządzone przez żydowską agenturę? Mającą w rękach gospodarkę, media, wojsko i policję. Przecież oni chcą nas doprowadzić do upadku. Najodważniejszych niezadowolonych się wystrzela, resztę pozamykają w obozach na Alasce (nowy sybir). A pokorni sami zażądają rządów Silnej Ręki! I o to im chodzi. A wtedy oni sami na ochotnika zgłoszą się jako rząd silnej ręki. Tylko z synchronizacją globalną nie za bardzo im wyszło. Gdyby Putin był drugim Jelcynem, Rosja u boku Izraela pomogłaby już w zbombardowaniu Iranu i Korei Płn. Z tym fantem muszą coś zrobić. Samo szczucie na Rosję Smoleńskiem i Chodorkowskim nie pokona Rosji. Mimo wysiłku milionów użytecznych idiotów domagających się wyjaśnienia, jak zlikwidowano żydowskiego agenta Kaczora i jego orszak.

Ja wstydzę się za Polaków, w tym za wielu wykluczonych, że w tę żydowską pułapkę dali się wciągnąć. Będzie bardzo źle. To widać gołym okiem. Być może z ograniczoną apokalipsą nie będą czekać nawet do 2012. A idioci w Polin nadal będą zajmować się Smoleńskiem i walczyć z zimnym czekistą Putinem. wsjo. Pomyślności w nowym roku. Oby nie był o wiele gorszy, niż to sobie wyobrażam.

Piotr Bein: Tez nie rozumiem, jak i ktore panstwa moglyby zapanowac nad lichwiarskim kryzysem, ale widocznie ktos cos wie i chce nas ostrzec. Suchy prowiant, cebula, czosnek, witaminy i suplementy na pare-kilka miesiecy, zapasy nieskazonej wody, paliwa do ogrzewania i gotowania (węgiel, drewno) jeszcze nikomu nie zaszkodzily. Zaradni praktykuja utrzymywanie takich zapasow poprzez ich uzupelnianie w miare konsumpcji w ciagu roku. Ustawa senacka S510 w USA oraz nowe przepisy unijne dotyczące ziół (patrz poniżej) potwierdzalyby, ze szykuje sie totalitarny atak na zaopatrzenie w zywnosc i naturalne środki lecznicze.

Roman Kafel: Czy panstwa moga zapanowac nad sytuacja i jakie… Odpowiadam Panom majacym watpliwosci-  kazde panstwo. Nieporozumienie bierze sie z tego , ze panowie za panstwo uwazacie rzady panstw. Panstwo -jak i pieniadz jest rzecza publiczna, jego funkcji nie da sie zastapic niczym innym, Mozna subsydiowac je przez jakis bardzo krotki czas, ale panstwa nie zastapi nic! Owszem mozna i trzeba zastapic nieudolne, zlodziejskie i skorumpowane rzady. Dzis wiekszosc nieudacznikow i zwyklych karierowiczy sprawuje funcje rzadowe bazujac na swej wlasnej dyspozycyjnosci i posluszenstwie Zorganizowanej Lichwie, czerpiac z tego bezposrednie profity, czy to w postaci wysokich apanazy placonych z kasy panstw, czy tez z dojenia systemu poprzez lapownictwo i udzialy w  zyskach osiaganych z rabunku gospodarek narodowych i panstw. Przywrocenie naleznych funkcji panstwom, nalezy i spoczywa- jako swiety obowiazek- na obywatelach, czyli na nas samych. Szczegolnie na tych, ktorzy do takich dzialan sa przygotowanim zdolni i zdecydowni sa przyjac na siebie odpowiedzialnosc! Zawsze nastepuje taka chwila, ze w sytuacjach kryzysowych te nieudolne rzady nie wiedza absolutnie co robic… pozostaje aparat panstwa  urzedniczy i funkcyjny zawodowy, ktory jest w stanie dzialac  i bedzie dzialal- jesli tylko dostanie wlasciwa polityczna decyzje. Ta polityczna decyzje zawsze sa w stanie podjac wylonione ze soleczenstwa,  zorganizowane struktury powstajace nawet ad hoc, jesli maja dokladny cel i wiedza co robia. Ludzie w takich sytuacjach zaczynaja sie sluchac wlasnego rozumu i przywrocona zostaje logika. Dlatego nalezy sie na taka ewentualnosc przygotowac. Czy to poprzez powolanie Komitetow Strajkowych, czy Spolecznych, czy Obywatelskich- obojetnie -jak je nazwie …zdolnych do podejmowania decyzji politycznej utrzymujacej aparat panstwa w stanie uzywalnosci. Tam- gdzie wladze zostana przy trzezwym umysle i zdolnosci dzialania, nalezy takim ludziom w sytuacji wyjatkowej pomoc -jako taki Komitet pomagajac i wspierajac w podejmowaniu slusznych decyzji sluzacych nam wszystkim!

Andrzej Szubert: Panie Romanie, ja doskonale wiem, że państwo to społeczeństwo, obywatele, a nie rządząca nim agentura. Wiem, że przywrócenie należnych państwu funkcji spoczywa na nas! Tylko – co i jak możemy zrobić? Po pierwsze – jesteśmy mikroskopijną niszą. Blogi i strony popierające taki PiS górują nad nami wielokrotnie. Oni też się mobilizują.  Uważają, że wszelkie zło pochodzi od PO, a samą PO uważają za ruską agenturę. Nas (mnie, Piotra i paru innych) zresztą też uważają za ruską agenturę. Po drugie – aby obywatele mogli wystąpić skutecznie przeciwko rządzącej agenturze, musi być ich naprawdę dużo i muszą być oni dobrze zorganizowani. Muszą też podobnie oceniać sytuację. Obywateli, którzy dostrzegają zniewolenie Polski ze strony Unii, USA i NATO aż za wielu nie ma. Ogromną przewagę nad nami mają „patryjoci” z PiS, wspomagani rebe Rydzykiem i jego medialnym imperium. Oni chcą rozwalić PO i na tronie osadzić Kalksteina. My w ich planach, jako ruska agentura wylądujemy najprawdopodobniej w kazamatach, ewentualnie w psychiatrykach.
Za PRL udało się zorganizować wielomilionowy protest. Podział był wtedy prosty: my – społeczeństwo i oni – komuchy. Dzisiaj takiego prostego podziału nie ma. Społeczeństwo jest ogłupione i zbałamucone. Miliony wierzą w to, że NATO chroni nas przed ruską inwazją! Nawet w „naszym” gronie korespondencyjnym mamy ludzi uważających Michalkiewicza za dobrego propolskiego publicystę, a Rydzyka za obrońcę interesów Polski. I tak jesteśmy skłóceni, nie posiadamy nawet wspólnego mianownika (Polsce zagraża nie tylko Unia, NATO, USA i banksterzy, ale i Rydzyk), a mamy nagle przejąć kontrolę nad państwem! Kompletnym fiaskiem zakończyła się konsolidacja blogów pod hasłem „wykluczeni”. Niech pan przeczyta, na ilu z tych blogach propagowany jest czysty kaczyzm. Co do Komitetów Strajkowych, Społecznych czy Obywatelskich – niech pan nie zapomina, że nasi okupanci trzymają rękę na pulsie. Wyprowadzanie ludzi na ulicę, kontrolowane wybuchy społeczne, tworzenie agenturalnych komitetów społecznych, strajkowych, czy obywatelskich mają przećwiczone w najdrobniejszych szczegółach. Niech pan nie zapomina o KOR czy o komitecie obywatelskim przy Bolku.
Naturalnie, że powinniśmy się na ewentualność kompletnego chaosu i bankructwa żydolandii nr 3 przygotować. Tylko w jaki sposób? Najważniejsza jest wiedza, a więc znajomość mechanizmów manipulacji tłumami przez unych; wiedza, że oni też utworzą w razie czego „społeczne” czy „strajkowe” komitety naszpikowane czy wręcz kierowane ich agenturą. Będą stosować w stosunku do nas prowokacje. Splądrują np. sklep zwalając winę na komitet obywatelski Beina, Kafela i Szuberta. A może spróbuje pan ponownie, na początek roku, rozesłać „temat tygodnia” poświęcony właśnie tej tematyce – jak mamy przygotować się na godzinę „W”!

†††††††††††††††††††††††††††

Wezwanie do zaszczepienia dziecka

Otrzymałem z Powiatowego Inspektora Sanitarnego wezwanie (poprzednio wielokrotnie odmawiałem szczepienia w przychodni) do zaszczepienia mojego dziecka przeciwko Polio, krztuścowi, tężcowi; czy może wiecie jak się z tego wywinąć oczywiście nie szczepiąc dziecka? — AP

Piotr Bein: Kto zna procedurę, proszę pomóc przez przysłanie porady na blog

szczepienia.org.pl: jest strona rodziców nieszczepiących zawierająca tego typu porady.

Martinez: […] Posiadam pisma jak to zrobic by nie szczepić. proszę o kontakt na mejla jak aktualne nadal. warto opublikować wzory pism

Piotr Bein: Odpisałem Martinezowi. Czekamy na pisma.

Martinez: Wszystkie wzory oświadczeń pochodzą ze strony http://szczepienia.org.pl – polecam, istna kopalnia informacji i przypadków z życia wziętych.

††††††††††††††††††††††††††††††††††

DOSIEGO ROKU!

Dzi∂kuję za nadeslane życzenia noworoczne. Grypa666 zwolniła obroty do czasu Prawosławnego Bożego Narodzenia (7.1.2011). Pracochłonne działy Aktualności, Zdrowie itd. nie ukażą się do tej daty. Zapraszam do regularnej współpracy  — najchętniej do objęcia redaktorstwa poszczególnych działów. Wymagana znajomość jęz. angielskiego.

Vismaya (Wiesława): W dniu dzisiejszym pozamykajmy to co stare, fałszywe, smutne, pożegnajmy bez żalu wszystkie stare formy życia i nie twórzmy po nich żałobnych rymów. Rozerwijmy w sobie pierścień fałszywej dumy, niepotrzebnych słów, oszczerstw, pożegnajmy wszystkie ciemności, wojny, strachy i złączmy własne serca we wspólnej radości. Dzisiaj w nocy wpuśćmy we własne serce cudowne dzwoneczki, niech wpłynie w nas nowe … do serc bogatych i biednych jako pierścień zadośćuczynienia dla wszystkich ludzi. Pierścień szlachetnego życia zbudowany z czystej Prawdy, który da nam prawo do wspólnej miłości, do dobra. Pierścień dzielnego człowieka o potężnym sercu, który połączy nas z Sercem Jezusa Chrystusa. Niech ten Nowy Rok będzie dla nas piękny i hojny. Niech wypełni cały świat zapachem wiosny. Niech rozbrzmiewa w nas niebiańska muzyka … poczujmy to nowe życie, oto już się zbliża! A my szczęśliwe dzieci chowajmy się w ramionach Boga i tulmy się do Serca Jego.

Nowy Rok, 2011

Życzymy sobie nawzajem tradycyjnie przyjemnych rzeczy  przy różnych okazjach żeby SIĘ spełniły. Trochę rzeczy dzieje SIĘ, niestety tragicznych. Nie jest to jednak wynik naszych zbożnych życzeń lecz efekt jakiegoś działania. Podczas gdy jedni życzą sobie nawzajem żeby cos tam SIĘ, inni życzą sobie i to egzekwują. Uprzejma, łagodna perswazja i dalej bo jak nie …. jest w tym bardzo skuteczna. Święta Bożego Narodzenia zaczynały się zawsze od Wigilii. Zaczynały się a teraz się kończą na tym dniu jako ostatnim albo przedostatnim, ósmym dniu świąt Hanuka. Milkną różne Dżingl Bels przynajmniej w Ameryce Północnej. Pozostaje nam Nowy Rok i tradycyjne życzenia. Życzyłbym sobie wielu rzeczy do spełnienia ale nie mam takiej mocy. Pozostaje mi więc tradycyjnie życzyć Wam serdecznie Drodzy Przyjaciele powodzenia w realizowaniu Waszych pragnień w Nowym Roku 2011 i szczęścia w tym jeśli to są marzenia. — Wojciech Właźliński, Chicago. Nowy Rok 2011

Nazywam Pana Panie Hajzer oszustem i złodziejem…

Wiara Milość a szczególnie Nadzieja „Szlachetnej Paczki” z TVP1

Kazimierz Jan Sznicer 25.12.2010

Poniedziałek 20 grudzień 2010, godzina 20. Właśnie skończyłem tynkowanie salonu. Muszę jeszcze tylko rozpalić w piecu drewnem z odzysku. Czekam aż nagrzeje się woda, by zmyć z siebie resztki zaprawy. Dzięki Bogu udało mi się już zamontować grzejnik w salonie,  temperatura nie spadnie poniżej zera. To kłopot, gdy rano woda zamarza w betoniarce. Wiem już, ze nie skończę do środy jak planowałem, mam mały problem z ręką, po kilku godzinach rzucania kielnią omdlewa i odmawia współpracy. Cóż latka lecą, nie jestem już niestety nastolatkiem. Szkoda cholera! Nie zdążę odebrać z księgarni zamówionych książek dla dzieci. Trudno. Dostaną pod choinkę po pięć dych w białych kopertach. Na więcej mnie niestety nie stać ale one to rozumieją. Pojadę do domu w czwartek.

To dziwne ale lubię tu być i trochę szkoda mi stąd wyjeżdżać mimo, brudu i zimna. Polubiłem już ten stary dom, któremu już od kilku miesięcy staram się przywrócić dawną świetność. Dziękuję Bogu i inwestorowi, ze pozwala mi tu mieszkać. Lubię samotne wieczory, mogę –  gdy tylko chcę i ile chcę klękać do modlitwy nie narażając się na ironiczne spojrzenia i uszczypliwe uwagi bliskich.  Mam tu też mały telewizor. Odbiera co prawda tylko dwa kanały TVP1 i TVP2 – dla mnie jednak i to już jest aż nadto. Włączam go tylko wieczorami .

Pakuję się więc w trzy śpiwory i uruchamiam „czarną skrzynkę” siermiężnej rzeczywistości. – O!  Jak  miło! Last kristmas, dżingo bel, dżingo bel, ho,hoo, hooo.    Szefowa  “Jedynki” mówi pięknie o wierze, nadziej i miłości. Życzy mi aby zagościły one i u mnie w rodzinnym domu. Dziękuję serdecznie. To takie sympatyczne. Zaraz po niej niczym Święty Mikołaj a może nawet Janosik jakiś – pojawia się sam Pan Hajzer Zygmunt Spolegliwy. Błyskająć śnieżną bielą nienagannego zgryzu – daje mi on – „dusza człowiek” – świąteczny prezent w postaci szansy wzięcia udziału w DARMOWEJ loterii i wygrania już nie tylko 10 ale nawet 20 tys. złotych. Ho, hoo, hooo! Dżingo bel. Ale by były świeta – …”wszak nic tak nie poprawia humoru jak gotówka przed świętami”.   Pewnie nawet żona przemówiłaby do mnie ludzkim głosem. Dlaczego nie? – Myślę sobie. – Spróbuję. Nigdy , co prawda nie brałem udziału w takich konkursach ale raz spróbować – to chyba nie grzech. W końcu od czego jest nadzieja. Tym bardziej, ze telewizja publiczna jest i sam Pan Hajzer Zygmunt- Spolegliwy firmuje i mówi, że darmo. Wysłałem pustego SMSa i ….zaczęło się. Przysłano mi zaraz nie jedną ale kilka wiadomości z zapewnieniami, że mam ogromną szansę wygrać. Dopiero po kilkunastu takich zorientowałem się, ze na końcu każdej z nich widnieje skromna cyferka 4,88.  No i co kretynie? – pomyślałem zaraz tak o sobie – znowu dałeś się naciągnąć. Nie pierwszy to przecież raz w twoim nędznym życiu różne cwaniaki zrobiły cię na szaro.

Święta są pomyślałem jednak zaraz – odpuszczę im i sobie a nawet pomodlę się dzisiaj w ich intencji. Nazajutrz jednak telefon nie milknął – do mnie już prawie nikt nie dzwoni, mam długi a to gorsze niż trąd –to wciąż przychodziły SMSy od „spolegliwych” Ich klang słyszałem nawet poprzez klekotanie betoniarki. Nie rezygnowali. Z podziwu godną konsekwencją próbowali mnie uszczęśliwić dwudziestoma tysiącami. Jednakże treść tych wiadomości powoli jak trucizna zaczęła burzyć we mnie krew. Podam tu zaledwie kilka ich przykładów:

Pieniądze wydamy. Hasło dostępu do odbioru 3360000 to A2. Proszę je wysłać na numer 74500. Przysięgam, że to wystarcz! Gratulacje 4,88

Kierownictwo informuje,, ze jeśli teraz Pan?Pani nie wyśle SMSa na 74500 będziemy zmuszeni zniszczyć dokumenty i wycofać decyzję. Proszę wyslać 4,88

Po raz ostatni pytamy czy można dzwonić na nr ———? WyślijTAK na nr 7450. O wygranej informujemy telefonicznie 4,88

Odbiór pieniędzy bezpłatny! PRZYSIĘGAMY! Brakuje 1 SMSa Pieniądze będą wydane na 100%. Prosimy wysłać SMS o treści TAK na 74500 4,88

A już szczytem chamstwa dla mnie był ten SMS: Witam! Jestem Prezesem loterii! Jak nie dopowiesz anulujemy decyzję! 4,88

To tylko kilka przykładów z około 60-ciu przysłanych mi wiadomości. Odpowiedziałem sam na około 30. Pomijam fakt, ze straciłem – jak dla mnie oczywiście pokaźną kwotę- trudno – mój błąd.

Stoję przez chwilę oparty – tak po polsku, na łopacie, wpatrując się w szarość mieszanej zaprawy. W głowie kłębią się myśli a w sercu zgoła niechrześcijańskie uczucia i emocje. Zastanawiam się jak może ktoś o klasie i mentalności Czerepacha – spin doktora z serialu „Ranczo”, tak bezkrytycznie, cynicznie i podle używać słów : PRZYIĘGAM,  ZAPEWNIAM, GWARANTUJĘ.  Jak to się stało, że te słowa tak staniały? Tylko po to , by wyłudzić 4,88 zł?  A potem następne i następne? Jak to się dzieje, że taka podłość promowana jest przez ludzi publicznej telewizji??? Jak to jest możliwe, ze wystarczy słowo oszustwo czy wyłudzenie zastąpić słowem socjotechnika i już można bezkarnie naciągać i w glorii prawa wyłudzać niewielkie kwoty?

Jestem realistą. Mam świadomość, że walka, szczególnie walka w pojedynkę z tym procederem jest bezcelowa, ale wciąż we mnie jest gniew, coraz silniejszy GNIEW. Porzuciłem myśl, by składać skargi w prokuraturze – to na 100% – nic nie da. Nie zamierzam jednak milczeć. Niniejszym publicznym wpisem –  ja Kazimierz Jan Sznicer mówię dość. Nazywam Pana Panie Hajzer oszustem i złodziejem. Pana wspólników, spin- doktorów i inne szumowiny przykładające ręce do tego procederu nazywam – zorganizowaną grupą przestępczą. Zorganizowaną w celu wyłudzenia niewielkich kwot od naiwnych uczestników oszukańczej loterii.Niniejszym też z pełną świadomością konsekwencji, daję Panu panie Hajzer  prawną legitymację   do oskarżenia mnie o zniesławienie.

Mam świadomość, że jeśli Pan lub Pana mocodawcy zdecydujecie się na proces – to go przegram. Aby dać Pana bezprawnikom więcej argumentów odkryję się jeszcze bardziej. Jestem nikim. Nie stanowię dla takich jak Pan żadnego zagrożenia. Pracuję na czarno – więc jestem też oszustem.Pracuję na czarno, bo nie mam już innej możliwości i z powodów egoistycznych – aby nie zdechnąć z głodu. Mam niespłacone kredyty. Z powodu działań windykacyjnych i narastających odsetek – już niemożliwe do spłacenia – jestem więc podwójnym oszustem. Nie podołałem wymaganiom i trudom prowadzenia działalności gospodarczej – jestem więc też nieudacznikiem. Dla Polaków z racji nazwiska często bywałem Szwabem, dla kolegów ślązaków – polską świnią, dla braci katolików – żydowskim parchem, dla starozakonnych –  szmondackim gojem.

Nie obroni mnie Mosad, Bilderberg, fundacja Sorosa, CBA,Grypa666, żadna polityczna partia ani nawet kółko różańcowe. Dlatego z czystym sumieniem przysięgam, gwarantuję i zapewniam, ze ma Pan –  Panie Hajzer Zygmunt-Spolegliwy –  szansę wygrać. Mam tylko jedną prośbę. Ponieważ już straciłem wszystko: dom, rodzinę, godność, szacunek – proszę aby pana prawnik nie żądał grzywny, bo nie zapłacę. Nie przeproszę też publicznie za nazwanie pana oszustem i złodziejem- więc będę nieustannie w stanie recydywy. Dlatego zasadne wydaje mi się żądanie dla mnie od razu kary dożywocia lub kary śmierci. Przyjmę ją z wdzięcznością.

Pozostaję dla pana bez szacunku. Zapewniam jednak o modlitwie

Jeszcze tylko jedno. Mam nadzieję pani Prezes TVP1, że Wiara, Nadzieja i Miłość gości w domach całej „Szlachetnej Paczki” pracowników pani stacji.

††††††††††††††††††††††††††††

WESPRZYJ BLOG = NA KONTO LUB PAY PALA

Do:  Andrew Winkler, Redaktor Rebel News

Od: Piotr Bein 29.12.2010

Drogi Andrew, Właśnie wysłałem Ci 100 C$ z datków otrzymanych na moim blogu. Dziekuję Ci z głębi serca za wspaniałą robotę, jaką wykonujesz dla ludzkości! Ze współpracownikami  korzystamy z info na Twym portalu i tłumaczymy na polski. Chciałbym być tak zamożnym, by Cię wspierać regularnie, sumami wystarczającymi na bezproblemową działalność. Ale podobnie jak Ty, pracuję na okrągło, bez zapłaty, dla wspólnego dobra…
Niech pomyślność w dalszym ciągu sprzyja Rebel News. Zyczą Tobie i Twym współpracownikom  wsystkiego dobrego w Nowym Roku! — Piotr Bein, grypa666.wordpress.com, piotrbein.wordpress.com

††††††††††††††††††††

Józef Bizoń: Polski trójkąt bermudzki: PO-PiS-SLD

CZĘŚĆ II – POJMANIE POLSKI

MOTTO: Art. 123. Kto, mając na celu pozbawienie niepodległości, oderwanie części terytorium, obalenie przemocą ustroju lub osłabienie mocy obronnej Rzeczypospolitej Polskiej [przypis: po zmianie nazwy „Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej” z dniem 31.12.1989 r.], podejmuje w porozumieniu z innymi osobami działalność zmierzającą do urzeczywistnienia tego celu, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 5 albo karze śmierci. – [Kodeks Karny z dn. 19.04.1969 r. Dz.U.69.13.94 – obowiązujący do dn. 01.09.1998 r.]

19-ta rocznica aktu pojmania Polski dla jej likwidacji

16 grudnia roku 1991 r. – gdy Premierem Rządu RP od 05 [podają też, że od 06] grudnia tegoż roku  był już Jan Olszewski , za miłościwie nam panującego od 22 grudnia 1990 r. Prezydenta RP Lecha Wałęsę, a w Rzymie na Stolicy Apostolskiej zasiadającego  od  16 października 1978 r. Papieża Jana Paweł II [przybysz z dalekiego kraju] – został podpisany w Brukseli – zdradziecki dla Polski i Narodu Polskiego – Układ Europejski . Układ, którym Polska została wzięta w nową niewolę w celu  ostatecznego jej unicestwienia jako bytu państwowego – co ostatecznie nastąpiło z chwilą uroczystego podpisania przez Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego [zginał 10.04.2010 r. w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem] Traktatu Lizbońskiego w dniu 10.10.2009 r. – po wcześniejszym wyrażeniu na to zgody Sejmu RP w dniu 01 kwietnia 2008 r. i Senatu RP w dniu 02 kwietnia 2008 r.

Okoliczności powstania tego aktu prawnego zostały omówione w publikacji Polski trójkąt bermudzki: PO-PiS-SLD CZĘŚĆ I – NARODZINY

ciąg dalszy cz. II

††††††††††††††††††††††††

Geszefty

„PRO-STYTUCJA” z 2 kwietnia 1997 r. podpisana przez Stolzmana vel Kwasniewskiego jest NIEWAŻNA!!!

Skoro konstytucja z kwietnia 1997 r. jest NIEWAŻNA (co jest wykazane z podaniem źródeł w dwóch ustawach), wobec tego REFERENDUM z czerwca 2003 r. ws.  przystąpienia Polski do UE JEST NIEWAŻNE wraz z podpisami pod Traktatem Lizbońskim największych zdrajców: D.Tuska, R.Sikorskiego i L.Kaczynskiego. PROSZĘ O ROZPOWSZECHNIANIE W MEDIACH ALTERNATYWNYCH! — Paweł

…………………..

Atak „inwestycyjny” na Polskę

Roman Kafel (Teksas): Dzis w programie ekonomicznym „Rabnietego Krammera” CNBC experci i specjalisci wezwali inwestorow do inwestowania w Polske… Polske i Czechy, szczegolnie polecaja equity inwestment- czyli wykup udzialow w polskich przedsiebiorstwach. A takze inwestycje w nieruchomosci i kapitalowe agregaty. Glownym powodem jest to -ze Polska nie jest uzalezniona od exportu, ale zaspokaja potrzeby wewnetrzne:-))) Moze znowu odbierze to ktos- jako demagogie:-)))) ale jest to wyrazny krok do nastepnego zalania Polski spekulacyjnym bezwartosciowym badziewiem i przejecie wlasnosci dobrych przedsiebiorstw — bezwrtosciowy papier za polska ekonomie… Obserwujcie dokladnie co bedzie sie dzialo…
Dla mnie jest to doskonaly dowod na to co pisalem wczoraj… wielu boi sie utraty swoich sum zapisanych elektronicznie przy kasacji dlugu i wola uciec w cos bardziej realnego. najwidoczneij ani Polska ani Czechy nie maja zabezpieczen prawnych przed takimi transakcjami. Czas na opisy dzialan lotrow minal, dzis nalezy sie przed nimi bronic!

Andrzej Szubert: […] co możemy uczynić przed zablokowaniem wykupowania majątku polskiego na giełdowych spekulacjach? Czy możemy zmienić polskie prawo? Proszę podać metody. Czy mamy wśród nas rockefellerów patriotów którzy dla nas wykupią polskie firmy? Czy jesteśmy w stanie przeprowadzić głośną ogólnopolską kampanię uświadamiającą istniejące zagrożenia? Jedynie w ostatnim znaku zapytania mamy odrobinkę, odrobineczkę możliwości. Możemy pisnąć cieniutkim głosikiem naszych stron (nie wszyscy wykluczeni i tak to zrobią), co i tak  nie zostanie w głównych mendiach zauważone. Wręcz przeciwnie. Albo sprawę przemilczą, albo okrzyczą te spekulacje jako ekonomiczny ratunek i zmiejszenie dziury budżetowej. Czy cokolwiek zrobiono ze szwindlem z gazem łupkowym? Kto upomina się o ich zwrot Polsce? Co zrobiono przestępcom za zniszczenie stoczni? Polska jest w sposób bezwzględny szabrowana na codzień. A kto z wykluczonych na ich stronach tym się zajmuje? O lasach państwowych głośno było parę dni. I co? I nic. Znów wrócono do Smoleńska i innych zasłon dymnych umożliwiających tamtym dalsze szabrowanie kraju.

Tadeusz Dylak: A co zrobią Chiny, jeśli zgromadzone przez nich tryliony dolarów okażą się papierem wycofanym z obiegu światowego?  Ja przypuszczam, że wszystko to, co jest własnością amerykanów na terenie Chin, fabryki, banki, budynki, Mac Donaldy i wszystkie inne pierdółki, po prostu uznają za swoje jako rekompensata za dolary ( być może świat zachodni okrzyczy to nacjonalizacją).  U nas dopóki rządzą popłuczyny z okrągłego stołu, przy sennym i biernym narodzie nic się nie da zrobić, ale nic nie trwa wiecznie.  Któregoś dnia albo się zagotuje, bo ludzie nie dostaną wypłat, emerytur, zapłaty za dostarczony towar, a spichlerze i magazyny zbożowe okażą się puste, albo jednak ktoś niegłupi dojdzie do władzy i anuluje wszelkie umowy, prywatyzacje, restrukturyzacje, wyprzedaże i powie, że to nie my jesteśmy dłużnikami, a nam są dłużni, za szaber, za zniszczenia, za emigrację i zaraz po tym jednych pozamyka, innych wyśle na Madagaskar, a jeszcze innym każe odpracować.

……………….

To wszystko wyjaśnia

Zbig: Na pytanie SMG/KRC: jak spedzasz wolny czas? , 41 procent Polaków odpowiada – przed telewizorem. Druga co do wielkosci grupa spi (25 procent). 17 procent siedzi w internecie, 12 procent gotuje, a 3 procent chodzi do teatru. Z tych 17% zalozmy ze 1/3 gdzie sie zablaka i wyjdzie nam, ze 5% spoleczenstwa ma szanse cos wiecej wiedziec…

Piotr Bein: Optymistycznie, połowa z kuchcików, śpiochów i bywalców teatrów, przejrzała telewizornię, więc nie siedzą przed srebrnym ekranem. Byłoby to ćwierć społeczeństwa potencjalnie zdającego sobie sprawę z dramatu narodowego i globalnego. Wiele z tych osób nie bierze już udziału w wyborach. Procent ten szybko rośnie w przypadku zagrożenia biologicznego (np. okupacja hitlerowska i sowiecka, „pandemia” świnioka 2009). Dlatego uny postępują stopniowo, na paluszkach… Każda gwałtowna akcja unych wywola takąż reakcję społeczną.

…………………

Krzysztof Lewandowski: Na wieżowcu Libeskinda

26.12.2010

Publicznie mówi się nam wciąż, że korupcja to straszne  zło. Podobnie występkiem i zbrodnią nazywa się pichcenie ksiąg  rachunkowych, czyli wprowadzanie do niej zapisów nieodpowiadających  prawdzie, w celu zmylenia fiskusa i klientów.  Tymczasem tego rodzaju występki są filarami bogactwa największych na świecie firm, w tym i tych  świetnie znanych z polskiego rynku, jak Ernst & Young, umiejscowiona  w reprezentacyjnym wieżowcu Libeskinda w Warszawie. Okazuje się, że za  blichtrem i jej reklam kryje się pospolite szalbierstwo napędzane  chciwością lichwy, czyli zarobku nienależnego.

Konkretnie, firma  Ernst & Young była napędzana korupcyjnymi odsetkami w ilości 5 i 8  procent, płaconymi jej przez bank Lehman Brothers za kupowanie „na  chwilkę” lipnych papierów „wartościowych”, w istocie nic nie wartych,  ale z gwarancją ich odkupu po tygodniu lub dziesięciu dniach. Transakcje  Repos 105 i Repos 108 były „bagatelne”, gdyż opiewały na sumę 60 mld $ –  kwotę porównywalną z polskim budżetem narodowym. Pięć czy osiem procent  od tej sumy daje przychód porównywalny z wydatkami naszego Ministerstwa  Obrony.

Kwoty tak wielkich transferów z firmy kolesia do firmy  kolesia były następnie przez Lehman Brothers księgowane na niewłaściwych  kontach, jako sprzedaż, podczas gdy de facto sprzedażą nie były, a  tylko krótkoterminową pożyczką, na lichwiarski procent, zabezpieczoną  bardzo lichymi papierami. W ten to sposób, za sowitym wynagrodzeniem,  Ernst & Young wspierał swojego kolesia, który na koniec każdego  kwartału poprawiał sobie w ten sposób o 60 mld $ swój wynik finansowy i  ten zniekształcony obraz przekazywał światu. Tak w skrócie wyglądała  historia pęczniejącego zadłużenia banku Lehman Brothers, który w końcu  upadł. Tyle mówią oficjalne raporty, z którymi można się zapoznać tutaj.

Mnie  ciekawi skutek tych oficjalnych wyjawień korupcyjnych powiązań Wielkich  Szyldów naszej współczesności, które przez wiele lat działały w zmowie,  aby uzyskiwać zarobki nienależne. Za ułamek tych przewin każda polska  firma już dawno przestałaby funkcjonować, gdyż miałaby zablokowane konta  bankowe, a jej sprawą zajmowałby się prokurator. Czy wielkie Szyldy też  czeka ten los, czy raczej dowodzą one słuszności tezy, że demokracja to  fikcja na użytek ciemnych mas, a tak naprawdę są równi i równiejsi, do  których należą Wielkie Szyldy napędzane korupcją, nepotyzmem i ochroną  tajemnicy służbowej. Odpowiedź znajduje się na wieżowcu Libeskinda.

††††††††††††††††††††††††

Ezoteryczne plany i jak z nimi walczyć

……………………….

Andrzej Szubert: Codex Alimentarius — zdecydowane przyspieszenie depopulacji od 1.4.2011

…………………..

Europa zakazuje setek ziołowych lekarstw

Obawa o bezpieczeństwo zapoczątkowała kampanię zakazu produktów ziołowych.

Jeremy Laurance (redaktor zdrowotny Independent) 30.12.2010, tłumaczenie Nexxus, korekta Piotr Bein

Setki ziołowych produktów leczniczych wyjdą ze sprzedaży w W. Brytanii w 2011 r., co przeciwnicy określają jako dyskryminacyjne i nieproporcjonalne europejskie prawo. Cztery miesiące przed wprowadzeniem w życie unijnego zakazu, tysiące pacjentów stają w obliczu straty ziołowych lekarstw, wykorzystywanych w Zjednoczonym Królestwie przez dziesiątki lat. Od 1 maja 2011 r. tradycyjne ziołowe produkty lecznicze trzeba zarejestrować lub musi je przepisać zarejestrowany zielarz, zgodnie z dyrektywą UE wprowadzoną w 2004 r. w odpowiedzi na rosnący niepokój o skutki uboczne zielarstwa. Brytyjska  Agencja Nadzoru nad Lekami i Produktami Ochrony Zdrowia (MHRA) wydała w ciągu ostatnich 2 lat kilkanaście ostrzeżeń o bezpieczeństwie, w tym jedno o aristolochia, zakazanym toksycznym wyciągu roślinnym, który spowodował niewydolność nerek u 2 kobiet.

Z powodu kosztów przeprowadzanych testów, jest niemożliwe, wg zielarzy, by większość leków ziołowych spełniła wymagania licencyjne bezpieczeństwa i jakości, podobne jak dla leków farmaceutycznych. Wg Ligi Naturalnego Zdrowia (ANH) reprezentującej zielarzy, udzielono zezwoleń na produkty używane w tradycyjnej medycynie chińskiej lub indyjskiej (ajurweda).  W Europie wydano licencje na ok. 200 produktów z 27 gatunków roślin, a w Zjednoczonym Królestwie wykorzystuje się 300 gatunków. ANH szacuje koszt uzyskiwania licencji na 80-120 tys. funtów na zioło.  Wg zielarzy opłaca się to tylko dla produktów ziołowych z dużymi rynkami zbytu, np. echinacea (lekarstwo na przeziębienia i grypę) i doprowadzi do bankructwa małych producentów leków zawierających wielorakie zioła.

Zgodnie z prawem UE, zarejestrowani zielarze będą mogli kontynuować przepisywanie produktów nie posiadających licencji.  Ale rząd koalicyjny i poprzedni rząd Partii Pracy opóźniły plany wprowadzenia ustawowego rejestru zielarzy. Więc tysiące pacjentów, którzy są w trakcie kuracji ziołowych, staną przed faktem odmowy dostępu do nich.  Organizacje medyczne, w tym MHRA ostrzegają, że sytuacja ta może skłonić pacjentów do zakupów leków ziołowych przez internet, gdzie ryzyko jest znacznie większe. Michael McIntyre, prezes Europejskiego Stowarzyszenia Zielarzy i Medycyny Tradycyjnej, powiedział: rzecz w tym, że nie możesz zdobyć licencji na wiele ziół, ponieważ rosną one w ogródkach przydomowych i nie można ich objąć patentem.  Następstwa tego są b. poważne.  Pacjenci chcą być leczeni przez zawodowych i wykwalifikowanych zielarzy, ale dopóki nie mamy odpowiednich rozporządzeń, pacjenci nie mogą być pewni, kto ich leczy.  Najgorsze, że pacjenci zaczną kupować zioła na stronach internetowych, gdzie nie ma żadnej kontroli. Dr Rob Verkerk z ANH, powiedział: Tysiące ludzi w Europie opierają się na zielarstwie dla polepszenia sobie życia.  Nie używają oni ziół, bo są chorzy. Po prostu lubią dbać o zdrowie.  Jeśli specyfiki te wyjdą z rynku, ludzie ci spróbują znaleźć je gdzie indziej, np. przez internet, gdzie panuje prawdziwe ryzyko zakupu produktów niskiej jakości, które mogą być nieskuteczne lub sfałszowane.

MHRA otrzymało wnioski o licencje na 166 produktów ziołowych, a przyznało 78 licencji.  Sir Alasdair Breckenridge, przewodniczący MHRA, powiedział, że rejestr zielarzy jest niezbędny, Choćby dlatego, że nawet jeśli coś jest naturalne, nie znaczy wcale że jest bezpieczne. Jest szalenie ważnym mieć odpowiedzialnych ludzi, którzy przeszli szkolenie na przepisywanie tych produktów. Wg Edzarda Ernsta, profesora medycyny niekonwencjonalnej na Uniwersytecie Exeter, propozycje regulacji mogą być bezwartościowe, o ile nie będzie wymagać się od praktyków najlepszych dowodów na efekty ich środków: Jest to niebezpieczna regulacja nonsensu – i rezultatem tego będzie następny nonsens. Dodał, że wg przeglądu kodeksów postępowania dla praktykujących medycynę alternatywną, ogromna większość przepisów nie obejmuje obowiązku zgłaszania skutków ubocznych.  Jedyny wyjątek to Chiński Kodeks Zielarstwa, który zobowiązuje członków do zgłaszania przypadków zatrucia przemysłowego lub wypadków przy pracy. Wg rzecznika Ministerstwa Zdrowia, nie podjęto jeszcze żadnej decyzji odnośnie ustawowego rejestru zielarzy: Rząd wie o sile odczuć dotyczących tej kwestii i aktywnie poszukuje rozwiązań.

……………………

Totalitarna ustawa S510 o bezpieczeństwie zaopatrzenia w żywność

Przegłosowana niedawno ustawa  Senatu USA,  S510 (Modernizacja bezpieczeństwa żywności) ujawnia parę niepokojących postanowień, w dodatku do nagłośnionych już zagrożeń dla wolności obywatelskich, małych farm i zaopatrzenia w żywność Ameryki:

  • Agencja Zywności i Leków USA (FDA) ma uprawnienia do zarządzania bezpieczeństwem żywności w obcych państwach, globalnie!
  • Globalny plan FDA angażuje nową bezpiekę USA (DHS) i departament skarbu (pod kontrolą banksterów)!
  • Harmonizacja zaopatrzenia Ameryki w naturalne składniki nieodzowne do zdrowia — z globalnym Codex Alimentarius!

Piotr Bein: Okazuje się więc, że nie chodzi jedynie o zniszczenie niezależnego zaopatrzenia w żywność z produkcji własnej i z małych farm, na rzecz produkcji zcentralizowanej (Monsanto, DuPont…), która paprze żywność i niszczy gleby. S510 wygląda na frontalny atak na całość zaopatrzenia w żywność i jego kontrolę, nie tylko w USA! Jest więc niechybnie tworem lobby eugenistów, spadkobierców hitlerowskiej IG Farben.

…………………….

Skazanie Chodorkowskiego demaskuje powiązania z Sorosem i Rotszyldem

Peter Myers 30.12.2010, przekład-skrót Piotr Bein

Ok 1990 r., Soros przyniósł swą Fundację Społeczeństwa Otwartego i jej pochodne do Polski, Rosji i in. krajów b. komunistycznej Europy Wsch. Z Jeffrey Sachsem (obaj Zydzi) wprowadzili terapię szokową […] W ostatnich latach Soros i Sachs pozornie odwrócili się przeciw [judeocentrykom] w Waszyngtonie. Soros wydaje się być szarmanckim księciem z planem niby Robin Hood. […] U Chodorkowskiego, innych oligarchów i u ich zachodnich popleczników drażni mnie zdrada od dawna cierpiącego narodu rosyjskiego, który namawialiśmy do zrzucenia totalitaryzmu. Ale gdy zrzucił, zamiast zaprzyjaźnić się z nim, sprzedaliśmy ten naród w niewolnictwo. Oligarchowie bez sumienia (niemal wszyscy żydowscy) nie mieli żadnych oporów, kiedy zagrabiali majątek narodowy Rosjan, zostawiając ich gołych. […] Od 1991 r., Soros i Sachs wydaje się zmienili oreintację, atakowali skrajności kapitalizmu, ale nigdy nie widziałem, by przyznali się do grzechów po dokonaniu katastrofy na narodach b. ZSRR. Soros potępił skazanie Chodorkowskiego, pokazując swą prawdziwą lojalność. Nie jest żadnym Robin Hoodem, tylko jednym z oligarchów, zuchwałym i bez skrupułów jak oni, którzy wykorzystują zachodnie sądy w próbach odzyskania majątków, nieuczciwie zdobytych za grosze za Jelcyna, później zarekwirowanych przez Putina. […]

Materiały źródłowe:

(2) Khodorkovsky paid $309 m. for Yukos; in 2003 it was worth $45 b.

(3) US ‚deeply concerned’ by conviction of Khodorkovsky; Obama has spoken frequently with Medvedev about it

(4) White House rebuts Russia over tycoon’s conviction

(5) Hillary issues Press Statement protesting conviction of Khodorkovsky

(6) George Soros Advocates Rule of Law in Khodorkovsky Trial

(7) Soros denounced arrest of Khodorkovsky as „persecution”. Soros Foundation evicted from Russia – at gunpoint

(8) Khodorkovsky a friend of Soros; Russia shut Soros’ Open Society Institute (OSI) a few days after detaining Khodorkovsky

(9) Khodorkovsky: Moscow Targets another Russian Jewish Oligarch. Richard Perle & US Ambassador Alexander Vershbow (both Jewish) protest

(10) Khodorkovsky’s shares in Yukos pass to Lord Jacob Rothschild

(11) Khodorkovksy had known Rothschild for years through his Open Russia Foundation

(12) Lord Rothschild defends Khodorkovsky; he & Kissinger founded Khodorkovsky’s Open Russia Foundation

(13) Rothschild, Kissinger & former U.S. ambassador Arthur Hartman were directors of Khodorkovsky’s Open Russia Foundation

(14) Former US Amasssador Arthur A. Hartman and Senator Jacob Javits were Jewish too

(15) Rothschild links with Abramovich & Khodorkovsky, and ex-MI5 & ex-CIA agents

(16) Jews change the world around them. Russians work to preserve it – Pavel Lounguine

(17) Dead spy Alexander Litvinenko linked to Yukos break-up

(18) Yukos oligarchs promise „A Lifetime of Litigation” against Russia

Piotr Bein: Czytaj o wyczynach kompleksu jot:

…………………….

Unia Ameryki Północnej w budowie

Bez wzmianki w mendiach, Clintonowa spotkała się w Quebec (13.12.2010) z ministrami spraw zagranicznych Kanady i Meksyku. Było to preludium do szczytu przywódcow Ameryki Płn. w 2011 r., c.d. dążeń do partnerstwa dla bezpieczeństwa i dobrobytu Ameryki Płn., prowadzonych bez mendialnej fanfary za plecami parlamentów w Waszyngtonie, Ottawie i Mexico City.

………………………

Le Monde Diplomatique: Fiasko Obamy narzucenia pokoju Izrael-Palestyna przybliża możliwość wojny

Podobnie było w 1973 r., kiedy premier Izraela, Golda Meir odrzuciła mediacje prezydenta Nixona z Egiptem, co doprowadziło do wojny Jom Kippur i wkroczenia sił egipskich na Synaj przez Kanał Sueski. Siły Izraela straciły wtedy 2600 żołnierzy. Odrzucenie przez Izrael propozycji Obamy zatrzymania osadnictwa na Zachodnim Brzegu na 3 miesięące w zamian za bezprecedensowe łapówki (jak to nazwał nawet judeocentryczny publicysta Thomas Friedman) potwierdziło, że Obama nie może wywrzeć żadnej presji, a Netanjahu odrzuca jakikolwiek kompromis. Jak poprzednicy, Netanjahu chce pokoju, ale poniżającego Arabów, wprowadzonego podbojem i negacją praw Palestyńczyków. Dlatego armia Izraela planuje dalsze wojny dla bezpieczeństwa – eliminacji każdego terrorysty, który odrzuca władzę Izraela w regionie. Czy znów Gaza? Hamas jest silniejszy niż podczas izraelskiego zbrodniczego ataku 2 lata temu. Liban? Armia Izraela niezdołała pokonać Hizbollah (lipiec-sierpień 2006), ale zrujnowała kraj. Hizbollah jest teraz silniejszy. Iran? — z ryzykiem wywołania wojny regionalnej od  Iraku po Liban, od Palestyny po Afganistan? Tym razem Izrael musiałby zrobić pierwszy krok, wobec skuteczniejszego przeciwnika niż w 1973 r., nie mówiąc o wrogości opinii światowej.

……………………….

Izrael nie przetrwa wojen regionalnych z powodu swej małości geograficznej

Tak twierdzi Ali al-Ahmed, dyrektor instytutu spraw Zatoki Perskiej (IGA): Z doświadczeń z długimi wojnami, jakakolwiek wojna z silnym państwem lub mocną siłą w regionie pchnie  Izrael do użycia więcej niż konwencjonalnej broni. Dotychczasowe wojny nie zagroziły egzystencji Izraela, ponieważ były ograniczone. Niedawno opublikowany w W. Brytanii dokument państwowy ujawnia, że Izrael gotów był użyć bomby atomowej w przypadku konfliktu zbrojnego z arabskimi sąsiadami. W 1986 r. izraelski technik nuklearny w ośrodku atomowym Dimona na Pustyni Negew, Mordechai Vanunu ujawnił, że Izrael posiad 100 do 200 głowic jądrowych. Guardian doniósł (maj 2010), że tajne dokumenty z Płd. Afryki ujawniły w 1975 r. gotowość Izraela do sprzedaży głowic jądrowych ówczesnemu reżimowi aparthajdu. Tel Awiw odmówił podpisania układu o nierozprzestrzenianiu broni atomowej i twardo niedopucił do międzynarodowych inspekcji swych instalacji atomowych.

………………………

Potrzeba przetłumaczyć na polski

  • Adrian Salbuchi: Prognoza na 2011: Finisz do NWO

Przegląd 12 punktów użytych w 2010 r. przez Globalne Elity Władzy dla przechodzenia z Globalizacji do Rządu Swiatowego i prognoza c.d. w Nowym Roku.  Wideo w 2 częściach.

Cz. I: http://www.youtube.com/watch?v=Gb039VYTnUI

Cz II: http://www.youtube.com/watch?v=xW0FprsphrE


†††††††††††††††††††††††††††††

Pokonać 7 Bilionerów złotem

Dick Eastman 29.12.2010, przekład-skrót Piotr Bein

Siedmiu Bilionerów — konsorcjum 7 najbogatszych osób świata (nazwiska i rodziny nieznane) wytworzyło zapaść gospodarczą. Teraz proponują rządom gwarantowane kruszcami pieniądze  w zamian za całkowicie poddanie rządów oraz przumuszoną, absolutną dyktatorską kontrolę nad narodami. Agenci konsorcjum rozmawiają z każdym rządem, nalegając na kapitulację przez głowę państwa, kogoś kto udawanym prawem uważany jest za uprawnionego do zrzeknięcia się suwerenności narodu w tajnej umowie. Głowom państw pozostaje sprzedać suwerenność i wolność narodu lub skazać go na ruinę i głód.

Władza ich wypływa z kontroli wywieranej na nasze umysły przez ogromne zapasy kruszców. Kiedy uderzają wojny i głód, plagi, susze i skrajna pogoda, narody nie mogą się bronić z powodu wprowadzonej depresji gospodarczej. Wtedy rządy są na łasce tych, ktorzy potrafią oddalić nieszczęście. Przynajmniej tak wygląda plan Siedmiu Bilionerów. A politycy, którzy skrycie poddadzą się i podpiszą pod utratą suwerenności i wolności narodu (lub jego praw) zostaną wynagrodzeni natychmiastową mamoną gwarantowaną w złocie, za którą mogą kupić popularność  i ciągłość władzy nad narodem, nawet gdy służą już nowym panom: Siedmiu Bilionerom. Tyle można wywnioskować z wypowiedzi Davida Jamesa z brytyjskiej Izby Lordów.

Siedmiu Bilionerów niewątpliwie wygrało. Możemy jednak ich natychmiast pokonać: zabrać im całą wartość ich złota w jednej fali ludzkiej mocy, która przelałaby się przez świat w ciągu kilku tygodni. Takie rozwiązanie jest najprostsze, najoczywistsze i najpewniejsze. Żeby ich pokonać raz na zawsze, musimy wszyscy zrzec się hołdowania Złotemu Cielcowi. „Ulice w Niebie” słyną ze złotej nawierzchni – takie jest bezwartościowe złoto dla sprawiedliwych, ktorzy kochają Boga i bliźniego jak siebie samych.

Widzę całą ludzkość – tak jak ona już jasno widzi grzeszność grzechu, zło Mamona – jednoczącą się w miłości wzajemnej poprzez powzięcie nienaruszalnej rezolucji Braterstwa Ludzkości, że nigdy więcej żaden człowiek nie użyje złota jako pieniądza. Od tego momentu będzie można tylko  pozbywać się złota. Nabywać je będzie można tylko jako ozdobę, obrączkę ślubną czy część elektroniki, lecz nigdy już jako środek wymiany, nigdy jako sposób przechowywania wartości. Dekretami przywódców wszystkich religii, oświadczeniami z fakultetów najlepszych uniwersytetów – słowem, od ludzi dających przykład innym – wszyscy wyrzekną się złota. Nikt nie przyjmie złota. Nawet w czasie najgorszych nieszczęść, również takich, które teraz nam grożą, człowiek ponad wiarę w złoto zachowa wiarę w wartość współpracy i umowy międzyludzkiej. Ocalimy się poprzez stworzenie naszego własnego umownego środka wymiany i przeżyjemy stosując ten system uczciwie. Nie posłuchamy już tych, którzy uczą nas lgnąć do złota. Nie kupimy już złota. W ochronie przed ciężkimi czasami, stworzymy własny pieniądz i wydamy go na produkcję żywności, mieszkań i wszystkich innych dóbr nam potrzebnych – bez niewolnictwa lichwie, bez obowiązku czci Złotego Cielca i jego wysokich kapłanów, Siedmiu Bilionerów.

Koniec sceptyzmowi, wątpiącemu w zdolność człowieka do wyrzeczenia się złota i zawierzenia uczciwej wymianie nowego pieniądza. Nie może być sceptyków przeciw jedynej drodze, jaką mamy do ucieczki przed śmiercią czy niewolnictwem, szykowanymi przez Bilionerów. Jeśli chcesz żyć, jeśli chcesz by wszyscy żyli szczęśliwie i dobrze, potrzeba jednomyślności i wiary w to, że wszyscy ludzie potrafią i poddadzą się tej jednej nowej regule sprawiedliwości, by zrzucić przełamać łańcuchy złota oplatana na naszych szyjach. To jest dla nas wyjście. Przyjmiesz je w mgnieniu oka – i rozgłosisz dobrą nowinę.

Siedmiu Bilionerów nie ma już nad nami władzy. Niedługo, ludzkość na całym globie zbawi świętość Boga.

Komentarze 3 to “Przerwa Noworoczna”

  1. […] https://grypa666.wordpress.com/2010/12/27/przerwa-noworoczna/ […]

  2. […] ALERT 1: Atak ADL Bnai Brith na dziennikarzy i publikacje łączące Izrael z Wikileaks […]

  3. […] ALERT 1: Atak ADL Bnai Brith na dziennikarzy i publikacje łączące Izrael z Wikileaks […]

Sorry, the comment form is closed at this time.