Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Tego nie masz na Wikileaks

Posted by grypa666 w dniu 06/12/2010

ALERT 4: Przypomina się  masowa śmierć bezdomnych podczas prób nielegalnych scypionek w Polsce, obojętność W-szawy i Brukseli na los Polskich Powodzian. Mrozy zabiły już 70 osób w Polsce.

Choć rząd podkreśla, że są to osoby bezdomne pod wpływem alkoholu, zionie nieudolnością rządu „polskiego” i UE na los najbardziej zgnojonych przez system. Już doniesienia o 30 zamarzłych na śmierć Polaków były szokujące w zestawieniu z ofiarami w Europie. Wtedy Warszawa i Bruksela powinny były powziąć (spóźnione) masowe środki zaradcze, zbierać bezdomnych i przymusowo umieszczać ich w ogrzewanych pomieszczeniach, z wyżywieniem i opieką. Miliony z naszych podatków i haraczu unijnego idą na usprawnienie bezpieczeństwa drogowego, ochronę życia przed jakimiś terrorystami. W planowaniu tych „inwestycji”, obliczeniowa wartość życia  wynosi miliony, przynajmniej na Zachodzie. A nie znalazl się milion zł na uratowanie 70 Polaków… czy dlatego, że pogardzani bezdomni?

Bezdomni z nałogami są wszędzie, widziałem ich w Danii, Czechach, Niemczech, Austrii… Dlaczego tyle ofiar w Polsce, gdzie panowie żrą z pełnego koryta, sucho, przy piecyku. SS-yny w tri miga mogą zwinąć „dysydentów”, a zebrać bezdomnych z mrozu nie potrafią? Wstyd i hańba dla „polskiego” nie-rządu i jewropejskiej unii. Jeszcze raz dowód na to, że w żaden sposób nie reprezentują Narodu Polskiego i w dupie mają Jego interes. Jeśli tak traktują „niechcianych”, jak potraktują Cię w momencie zwrotnym NWO?

Znów mamy dowód, żeby sprawy brać we własne ręce. Idą mrozy 30-stopniowe, rozejrzyj się w swej okolicy, nie daj nocować bezdomnym w zimnych miejscach, przygarnij na okres mrozów, jeśli masz możliwości. Zaprowadź z miłością do przytułku, dopilnuj, żeby nie wyszli na kielicha i usnęli gdzieś na mrozie.

Pod koniec listopada 2005 w Budapeszcie musiałem czekać na autobus do Bratysławy odchodzący o 4-ej rano. Myślałem, że przenocuję na nowym dworcu atobusowym — czystym, ogrzanym, z toaletami… Przed północą przychodzi ochroniarz, każe opuścić dworzec — zamykają na noc. To samo na pobliskiej stacji metra. W podziemnych galeriach grupa układa się do snu na posadzce. Znajduję karton i robię to samo. Nakładam wszystkko, co mam do ubrania. Mimo to zimno jak diabli, mróz spada schodami z ulicy. Sąsiedzi zaczynają pochrapywać, ja  nie zmrużę oka, przewracam się w poszukiwaniu najmniej zimnej pozycji. Z wyglądu, oni jacyś Rumuni z tobołkami, czekający jak ja na wczesny autobus. A to byli budapesztańscy bezdomni…

Wrzesień 2010, Dworzec Centralny w W-szawie. Remont generalny, tablice unijne, ile to euro idzie na to. Kupuję bilet na Intercity, parę godzin do odjazdu. Siadam na ławce w  aparthajdzie Tylko dla podróżnych z biletami Intecity, żadnych innych ławek na całym dworcu! Stawiam rower obok, próbuję się zdrzemnąć. Podchodzi osiłek w czerni z Zarzycki Ochrona: Nie masz biletu, wynocha. Sięgam po kałacha… Gość obok nie ma biletu i wychodzi. Dziś wyszedłby na mróz, panie Zarzycki Ochrona?

ALERT 3: Grypa666 zagrożeniem publicznym — buhahahahaa!!!

Tomasz: Witam panie Piotrze. Chciałem zauważyć, że witryna „grypa666”  jest blokowana w UK. Jeszcze pół roku temu mogłem w miejscach publicznych posiadających internet przeglądać pańską strone, teraz już nie. Po wejściu na witrynę  wyskakuje komunikat, że strona ta jest zaliczana do stron z niebezpieczną treścią i jest prawnie blokowana dla zapewnienie bezpieczeństwa publicznego.

Piotr Bein: Musi co przegrzały się Bezpieczniki w Brytanii, bo przez ostatnie pół roku wchodzę na blog grypa666 z kompów w wielu krajach o różnym stopniu podboju przez kompleks jot — bez ww. komunikatu. Drogie (oj, bardzo drogie!) Bezpieczniki, miejcie odwagę publiczną i podajcie, co mianowicie zagraża społeczeństwu na blogu demaskującym zagrożenia publiczne, które sami kreujecie i tuszujecie. Czy to znaczy, Tomaszu, że Brytania blokuje także strony, na które powołuje się Grypa666 (bo nic z palca nie wysysa). Gratulacje zespołowi Grypa666 i Czytelnikom — mamy dowód, że jesteśmy skuteczni i na pewno na właściwym tropie, w odróżnieniu od Wikileaks — i to bez JEDNEDO przecieku! Lepszej reklamy być nie mogło… Proszę speców o cynk dla użytkowników, jak obejść komunikat.

Marcin Dobruk [8.4.2018 skorumpowany link usunięty]: Roznie to bywa. Np. ktos kto prowadzi kafejke blokuje domeny w ktorych wystepuje jakies slowo. Takim slowem moze byc ‚porno’, ‚szatan’, ‚666’. Rownie dobrze program antywirusowy moze blokowac dla wiekszego bezpieczenstwa w/w nazwy lub podobne. Dla zapewnienia lepszego sufrowania po sieci, proponuje nie instalowac dodatkowych filtrow. Wystarczy firewall (np. windows) plus antywirus.

 

Marek Podlecki: na grypa66 mozna wejsc np. przez proxy. Ja tak wchodzilem na www.aferyprawa.com. Sadze, ze takie blokowanie w Anglii nie jest zgodne z prawem – Anglicy tez maja zapewniona wolnosc slowa. Jak to motywuja? Terroryzmem?

Piotr Bein: Brytanię przesiąknęło kilka wieków temu banksterstwo żydowskie i kryptożydostwo wypierane z Europy Płn. (Holandia, stąd nazwiska jak Roosevelt). Frankistowskim zwyczajem wniknęli małżenstwami w  arystokracją i kościół w Anglii. Potem utworzyli masońskie Stany Zjednoczone. Obecnie, kumoterstwo w kompleksie jot zapewnia bliską współpracę „Amerykanów” z „Brytyjczykami” (np. wspólne wyprawy wojenne na Irak, Afganistan itd.), podobnie bliską do współpracy w „Polakami”. Tylko Brytania i Polin poparły inwazję „USA” na Irak w 2003, podczas gdy Europa stanęła okoniem. Z tego powodu (nie żadnych związków krwi, gdyż w Ameryce osoby pochodzenia brytyjskiego, podobnie jak w Kanadzie, od dawna stanowią mniejszość), Brytania małpuje „USA” w wojnie z terrorem, ograniczaniu swobód obywatelskich itp. śrub jot. Stąd w W. Brytanii tyle kamer inwigilacyjnych na ulicach, skanery całego ciała na lotniskach… — jak w Hameryce.

Adam: Une mają nas przecież za bezrozumne bydło (vide: Talmud), więc  walą co im tylko ślina na język przyniesie. Za nic maja naszą (naiwną, dobrotliwie od wieków) wyciągniętą rękę do prawdziwego pojednania i ponadczasowe orędzie miłości Pana Naszego Jezusa Chrystusa, który pojawił się (nie przypadkiem!) właśnie  tam, gdzie się wylęgło za sprawą Szatana demoniczne ZŁO. Ale wówczas należałoby przyznać, kto w istocie jest odpowiedzialny – w perspektywie dziejów – za zgniliznę, gangrenę i hubę ludzkości, a w szczególności degrengoladę Polski, której nieszczęściem (prócz was) są kleszcze Europy i Azji. Une zajmują się dzisiaj nagłośnionymi w świecie detalami (np. książeczki –bajeczki J.T. Grossa, Hollywood, produkcje uczonych i autorytetów), a umyka im z pola widzenia generalizowanie i ciężar gatunkowy miażdżących wszelką wyobraźnię faktów. Nota bene polecam genialne, przedwojenne dzieło K. Morawskiego Przyczyny upadku Rzeczypospolitej (jedno z 700 wycofanych z obiegu  bodaj w 1945 r. przez ubecję, wskazujące na ewidentną w tym dziele robotę masonerii i frankistów), a o książkach fenomenów historiozofii –  prof. Feliksa Konecznego czy współczesnego nam Henryka Pająka, nie wspomnę.

Drogi Piotrze, Twój świetny, esencjonalny komentarz którego zdanie brzmi: ,Bezpieczniki, miejcie odwagę publiczną i podajcie, co mianowicie zagraża społeczeństwu na blogu demaskującym zagrożenia publiczne, które sami kreujecie i tuszujecie. – wyjaśnia niemal wszystko. Tak, sami kreują fakty i tuszują te niewygodne, najczęściej zabijając ludzi twórczych i niewygodnych (ks. Popiełuszko, ks. Suchowolec, ks. Zych, ks. Jancarz, Filip Adwent, Mazurkiewicz, ale (o czym warto pamiętać!)  także , M.L. King, J.F. Kennedy, J.Lennon, J.Hendrix, J.Morrison, Bruce Lee i jego syn, M. Jackson  i dziesiątki tysięcy innych, że wspomnę wybiórczo  tylko ułamek wierzchołka) lub kneblując niepoprawnych politycznie. Ale ich czas już się kończy! Ludziom opadły już łuski z oczu (może nie wszystkim, ale rozumnym – tak!) i nieuchronnie przyjdzie proces wyrównania krzywd!
Pozdrawiam Cię Piotrze serdecznie, a wszystkim (no, prawie wszystkim) “bezpiecznikom”, którzy zbłądzili, lecz mają jeszcze odrobinę sumienia życzę, aby im się we łbach przejaśniło, podobnie jak wszelkiej maści “politykom” i “artystom”, którzy są o tyle skuteczni i znani, na ile pozwoli im na to współczesny  “Powstający Sanhedryn”.
Kochani Ż. , proszę  Was – nie miejcie wszystkich goi za głupców. To, że udało wam się zniszczyć Egipt, kilkanaście plemion znad Jordanu, spalić bibliotekę w Aleksandrii i Rzym, stworzyć Islam,  Chrześcijaństwo, Rewolucję we Francji, Wojnę Secesyjną, Krymską, Powstania w Polsce,  rzeź Ormian, I i II Wojnę Światową, obozy typu KL,, B,B i prof. Hartmana z UJ,  USA i ZSRR, a obecnie zniszczyć Polskę, Serbię, Irak i Afganistan, a pewnie wkrótce Iran i Pakistan ) etc.  – nie upoważnia was absolutnie do niczego, bo za tym wszystkim stoi potworna – Zbrodnia na Ludzkości. Jesteście (w swym odłamie kompleksu jot)  w linii prostej uosobieniem Szatana. Nie macie więc prawa moralnego na tej Ziemi do niczego, prócz zbiorowego samobójstwa (Mahatma Ghandi). My jednak – Polacy –  namawiamy za pójściem za słowami Chrystusa i opamiętanie się, póki nie będzie dla wszystkich na świecie za późno.

P.S. “Dziękujemy” wam również za NATO, UE, chemitrails, GMO, HAARP, Blue-B., wode mineralną, MC Donals,sa, Eisteina ze zrabowaną teorią i tysiące jeszcze innych “wynalazków”, a także za wójta w Łopusznie.

Andrzej Szubert: Już kiedyś jak chciałem wrzucać link grypy666 na, nie pamiętam dokładnie, Pardon czy Hotmoney, to wyskakiwała ikonka z napisem, że podany link to spam. Jesteś niebezpiecznym dla żydków spamem Piotrusiu. Jesteś warchołem, który zagraża bezpieczeństwu publicznemu. W stanie wojennym za jedną ulotkę też lądowało się w pierdlu za bycie zagrożeniem dla bezpieczeństwa publicznego. Jak widać, żydki znają tę formułkę na pamięć i jak mantrę ją powtarzają – wsjo rawno czy u żydokomuchów czy w wolnym świecie u Rothschilda. Z tych co w Guantanamo wylądowali, większość nawet ulotki nie zrobiło, a gniją latami w obozie koncentracyjnym. Ciebie Piotrusiu ulokują na długoterminowych wczasach w ośrodku odosobniena FEMA. Tam ciebie zresocjalizują albo zutylizują. Wolny wybór należy do ciebie.

Zbig: jest prawnie blokowana dla zapewnienie bezpieczeństwa publicznego. nie ma śmiacia, jesliby wiecej ludzi sie uświadomiło i system by runął, zrobiłoby się niebezpiecznie:-))) dla „niektórych” ludzi…:-))) no ale niby oni tez są publiką, więc jak w czerwonym… Widać Anglia juz się sypie i taka kropla moze przepełnić czare…

ALERT 2: Nie szczep się na sezonufkie

7 razy więcej poronień po scypieniach na świnioka

Dane przedstawione komitetowi doradczemu od szczepionek dla dzieci przy Ośrodku Kontroli Chorób w USA (CDC) są szokujące! W porównaniu z poprzednimi laty, było ponad 7 razy więcej poronień u ciężarnych zaszczepionych na H1N1 podczas „pandemii” w ubr. CDC zaprzecza, jakoby miało to związek ze scypionkami i że nikt nie ucierpiał od nich. Wg CDC, podczas sezonu grypowego 2009-2010, zaszczepiono niemal 50% wszystkich ciężarnych. Te, którym lekarz poradził wziąć scypionkę na sezonufkie, miały 3 razy lepszą szansę jej się nabawić, a te poinstuowane, by zascypić się na świnioka miały 10 razy lepszą szansę go dostać. Dane pokazują, że wzrost wyszczepialności [słowy naszej czarującej Brzydakowej – PB] wskutek straszaka pandemicznego i wynikłej histerii jest winny ostrej zwyżce przypadków poronień [ignorując wybuchy wulkanów i plamy na Słońcu – PB ;<) ], nie mówiąć o litanii in. negatywnych  skutków na zdrowiu. CDC nie raportowało żadnych negatywnych skutków scypień do producentów-eugeników [spadkobierców hitlerowskiego IG Farben z Auschwitz].

Komentuje prezenterka ww. info do CDC, Eileen Dannemann, dyrektor Narodowej Koalicji  Zorganizowanych Kobiet:  Bezpodstawna i błędna ocena przez CDC dała zielone światło komitetowi doradczemu CDC od praktyk imunizacyjnych (ACIP), by podtrzymać zalecenie szczepienia na grypę w sezonie 2010-2011 wszystkich, w tym ciężarnych. Szczepionka na bieżący sezon zawiera te same składniki, które zabiły te płody — komponent wirusa H1N1 i neurotoksynę rtęć (Thimerosal) oraz dwa inne rodzaje wirusa — potrójne zagrożenie dla wszystkich w jednej scypionce.

Jeszcze większy szok: Liczba przypadków zabicia lub uszkodzenia płodu z powodu wszystkich typów szczepionek wzrosła w 2009 r. ponad 24 razy względem poprzednich lat.

Piotr Bein: Do wszystkich przeciwników scypień na świnioka i sezonufkie: gratulacje, że znów mieliśmy rację, niestety… Ten jeden przypadek otwiera oczy, że także inne scypionki są do dupy …znaczy do zastrzyku tam, u egzekutywy Wielkiej Farmacji, WHO, Brzydakowych itp.
Vismaya: Stary artykuł o eugeniście Billu Gatesie, ale nie stracił na znaczeniu.
…W następstwie niedawno wymyślonej pandemii świńskiej grypy spowodowanej przez wirusa H1N1 w krajach uprzemysłowionych pozostały setki milionów nie zbadanych szczepionek. Państwa te postanowiły pozbyć się tego wstydliwego balastu, przekazując go WHO, która zamierza wcisnąć go za darmo wybranym biednym krajom. Francja oddała 91 z 94 mln dawek, jakie zakupił rząd Sarkozy’ego od gigantów farmaceutycznych, a W. Brytania 55 z 60 mln dawek. Podobnie postąpiły Niemcy i Norwegia…
Fundacja Billa i Melindy Gatesów oraz Fundacja Rockefellera, twórcy biotechnologii GMO, finansują projekt zwany Sojuszem na rzecz Zielonej Rewolucji w Afryce (Alliance for a Green Revolution in Africa; w skrócie AGRA) kierowany przez byłego Sekretarza Generalnego ONZ, Kofiego Annana. Przyjmując w lipcu 2007 r. rolę przewodniczącego tego sojuszu, Annan wyraził swoją „wdzięczność Fundacji Rockefellera, Fundacji Billa i Melindy Gatesów i wszystkim innym wspierającym naszą afrykańską kampanię”. Zarząd AGRA jest zdominowany przez ludzi związanych z tymi dwiema fundacjami. Monsanto, DuPont, Dow, Syngenta i inni giganci agro-biznesu GMO znajdują się w samym sercu AGRA, wykorzystując ten sojusz jako zasłonę dymną do rozpowszechniania swoich opatentowanych nasion GMO w Afryce pod oszukańczą przykrywką „biotechnologii”, pod którym to określeniem kryją się genetycznie modyfikowane nasiona. Osobą z fundacji Gatesów odpowiedzialną za współpracę z AGRA jest dr Robert Horsch, 25-letni weteran wdrażania GMO z Monsanto, członek zespołu, który rozwinął technologię RoundUp Ready GMO. Jego zadaniem jest wykorzystanie pieniędzy Gatesa do wprowadzenia GMO w Afryce…
Piotr Bein: Na wszelki wypadek reprodukuję artykuł o eugeniuszu Gatesie. Rozprowadzajcie… bojkotujcie jego zafajdane windołsy instalując na pececie system operacyjny Linux.

ALERT 1: Kontrola netu

Vismaya: dostałam taki wpis na ksiegę gości, wiem, że wczoraj mocno szwankowały strony, wiele nie można było otworzyć … nawet nasza księga gości (obcy serwer) przez parę godzin nie chciała się otwierać, podobnie było dzień wcześniej z naszym serwerem (nasz serwer) ….

filtrowali wczoraj mocno internet. Ciesze sie, ze was nie zamkneli tak jak wiele innych juz stron. Jeszcze troszke i zmienia adresowanie z ipv4 na ipv6 co to dla nas znaczy. A znaczy tyle, ze kazde uzrzadzenie komputerowe, telewizyjne, telefon, wieza itd bedzie mialo swoj unikatowy adres ip. Gdziekolwiek sie pojawisz na swiecie zawsze bedzie juz towarzyszyl ten sam adres. Jednym slowem pelna kontrola! A co za tym idzie. Np. mozliwosc kontrolowania twojego sprzetu wedlug ich uznania. np. wylaczenie mozliwosci zamkniecia komputera, gry w pasjansa i wszystkie te okienka ktore mozecie klikac na monitorze w windows beda moglybyc zablokowane! I bron boze, zeby go odlaczyc z sieci bo zacznie scigac prawo! Paranoja sie zbliza. Druga sprawa uwazac na wszelkie uslugi zachowywania plikow w sieci. Mam na myśli microsoft, aple i ich technologie, ktore umozliwiaja dostep do danych 24h. Jest to również pod pozorem bezpieczeństwa, które rowna się inwigilacja. Są potem algorytmy, które według ustalonych słów, będą blokować lub niszczyć prace, które będą je zawierały. Taki filtr jak w obozach auschwitz, kiedy wiezien wysylal list do rodziny: mógł napisać tylko, że niczego mu nie brakuje, reszta byla skreślana. Uwaga powoli tez beda chcieli wydac windows 8, nie instalowac tego swinstwa, jest to jeszcze bardziej zmanipulowany system jaki wyjdzie. Polowa plikow systemowych bedzie sie pobierac z internetu-a co za tym idzie mozliwosc kontrolowania poczynan uzytkownika. Należy bardzo uważać! Zwróciłbym uwagę na facebooka. Olbrzymia baza danych, w której ludzie podają swoje dane! i wszystkie dane. Teraz już powoli wprowadzaja do sklepów wszelkie promocje, z których mozna korzystac tylko będąc zalogowanym na facebooku! paranoja, kolejne wielki system, który nie umozliwi nam mozliwosci innego wyboru jak tylko przez ten portal, zacznie sie kolejne ograniczanie ludzi! Nic nie kupisz, nic nie zrobisz w internecie jezeli nie bedziesz mial konta na facebooku! To jest przestroga, nie powod do dumy, ze to konto sie posiada! Najlepiej likwidowac konta z wszelkich portali. Zapewniam was nie ma takiego pojecia jak bezpieczenstwo w sieci. jesteście ciągle obserwowanie, sa mozliwosci sprawdzania co, o ktorej, z jakiego miejsca co robiliscie!

Piotr Bein: To że facebook szpieguje i napędza do czegoś, ostrzegałem na forum już dawno.

ALERT c.d. trudności ze stroną zamach.eu

Bonifacy: Właśnie próbowałem wejść na stronę zamach.eu no i co…? I przez moment zobaczyłem biało-czerwoną szachownicę a później mój antywirus ją wywalił z adnotacją: Zagrożenie: JS/TrojanDownloader.Agent.NWI koń trojański

Inż. Cezary Nierojewski [do mgra. inż. mechaniki i elektryki lotnictwa, Krzysztofa Cierpisza, autora zamach.eu] Szanowny Panie, Czytalem te Pana “dowody”.  Dziwie sie, ze “inzynier” moze pisac takie brednie.  Domyslam sie kto za tym stoi.  Niech Pan laskawie przeczyta wynik dociekan dziennikarzy. To ma chociaz jakis sens.  Jestem inzynierem z P. Eng. w Poludniowej Afryce I Kanadzie I akurat interesuje katastrofami lotniczymi. Pozdrawiam —  Cezary Nierojewski

Piotr Bein: Inżynierowie z prawdziwego zdarzenia nie polegają na „dociekaniach” dziennikurewskich. Byłoby to sprzeczne z etyką inżynierską, przynajmniej w Canadzie, gdzie inżynierowi nie wolno wypowiadać się, jako specjalista, w dziedzinach poza jego kompetencjami zawodowymi, a w ogóle ma służyć dobru społecznemu. Nie wiem jak w Płd. Afryce, ale jeśli tam rządzi kompleks jot, to może być etyka inaczej. Co mianowicie panie inżynierze Nierojewski jest bredniami w analizie mgra inż. Krzysztofa Cierpisza i kto wg pana stoi za nimi, poza nim samym? Ja też jestem P.Eng. (inż. licencjonowany w Canadzie) i też się składa, że interesuję się katastrofami lotniczymi, od KAL 007 po 11 IX i 10 IV. Niestety, w mendiach nie znalazłem NIC pożytecznego ani użytecznego ku rozwiązaniu tych „zagadek”. Podany artykuł w Newsweeku ma nawet zdjęcie tyłu kadłuba do góry dnem, obciętego jak piłą, nie pasującego do późniejszych zdjęć podobno tej samej części w wywózce na platformie. W przeciwnieństwie do inż. Nierojewskiego, nie znajduję w artykule sensu. Jakim cudem wieża widziała lądującego tupolewa we mgle, jak oko wykol wg licznych świadków? Czy można twierdzić o rozmowach wieży czy kokpitu, jeśli nie ma wiarygodnych nagrań? Owszem, piloci jaka i tupolewa mogliby naciskać gaz do ostatniej chwili, żeby zaradzić trudnej sytuacji, np. świadomość zboczenia z trajektorii bezpiecznego lądowania i desperackie próby kontroli maszyny (hipoteza fałszywych radiolatarni Konrada „In”). W przypadku jaka, artykuł sam podaje, że było dość pasa i maszyna nie potrzebuje dużej drogi hamowania, więc może lądować pozornie brawurowo. Czyżby dziennikarzyny uważały, że w polskim lotnictwie elitarnym pracują osły? Widocznie osądzają innych po sobie, a inżyniery kilku narodów razem z nimi próbują zastąpić nieskorumpowane myślenie, dowody i analizę — demagogicznym ałtorytaryzmem.

Inżynierze Cierpisz — gratuluję, jesteście na tropie prawdy, spodziewajcie się więcej ataków, wybrzydzania i prób ośmieszenia.

††††††††††††††††††††

WESPRZYJ BLOG = NA KONTO LUB PAY PALA

Podziękowania z Zydowskiego Głosu za Pokojem

Drogi Piotrze, Dziękujemy. Dzięki Tobie i podobnemu poparciu, rozwijamy się i kontynuujemy nieprzerwany marsz ku światu, gdzie sprawiedliwość i pokój to nie tylko słowa i marzenia. Pomogłeś zrealizować w 2010 r.:

 • Ponad 250 tys. akcji.
 • 27 lokalnych oddziałów.
 • 29 członków naszej rady rabinicznej, żydowskich liderów oddanych orędownictwu za sprawiedliwością dla wszystkich narodów na Bliskim Wsch.
 • 100 tys. e-popierających.
 • Co najmniej 500 wzmianek w mediach tylko w ostatnich 3 miesiącach, w tym New York Times, NPR [ogólnokrajowe radio USA], CNN, agencja prasowa AP, izraelski portal Ynet i izraelska gazeta Ha’aretz.

Każda z powyższych cyfr to dedykacja sprawiedliwości i prawom człowieka, nadzieja, determinacja utrzymania swych przekonań wobec silnej opozycji, często w rodzinie i otoczeniu. Za to wszystko, i za to, co robisz, by ziścić świat, gdzie każdego traktują z równą godnością i poszanowaniem, gdzie każde dziecko może rosnąć w kraju szanującym jego człowieczeństwo – wszyscy w Żydowskim Głosie za Pokojem JVP dziękujemy Ci z głębi naszych serc. Wiemy, że czasy są ciężkie dla ludzi na całym świecie, także dla wielu z Was. Tym bardziej dziękujemy Ci, żeś światłem w ciemności. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za Twe poparcie. Niech światła Chanuki przyświecają Ci jaskrawo, teraz i w nadchodzącym roku. – Sydney Levy, Jewish Voice for Peace, Oakland, Kalifornia, info [małpa] jewishvoiceforpeace.org

Piotr Bein: Droga Sydney, podziękowania i podziw należą się Wam wszystkim w JVP. Happy Hannukah.

Grypowiczom666 przypominam, że w przełomowym wydarzeniu grupa z JVP przerwała przemowę Netanjahu w Nowym Orleanie na początku listopada 2010. Cecilie Surasky, wice dyrektorka JVP, apelowała wtedy o podpisy poparcia dla młodych rebeliantów i datki pieniężne na cele organizacyjne.

………………………

Żniwa cały rok

Piotr, przyglądam się codziennie  twojemu blogowi i widzę rośnie w siłę, trudno nadążyć z czytaniem.. To, że wyciąłeś komentarze widać tylko polepszyło jego jakość. Zatrzymałeś tą namiętną wrogość skierowaną pod twoim adresem. Ale tak to jest, prawda rodzi nienawiść, nawet wśród przyjaciół. Tam, gdzie myśli się nie zgadzają tam przyjażń zawsze dziurawa i toczy się walka. Dużo ludzi cieszyło się, że grypa666 upadła a tu czas pokazał, że tak nie jest!  Zamiast powiesić klepsydrę, wszystko płynie spokojnym rytmem. Żniwiarzu, wiąż dalej snopy swoje. Pozdrawiam – Vismaya

………………….

Witaj Piotrze, Dzięki za link [do wywiadu z Madsenem], jestem niemal codziennie gosciem na Twoim blogu, ale serdeczne dziekuje  za pamiec. Niedawno spotkalem mlodego czlowieka na  osiedlu, po chwili rozmowy z nim (mam nadzieje, ze jednak przypadkowej) zorientowalem sie, ze jest mocno wk…..ny na tzw. otaczajaca rzeczywistosc, i prawidlowo diagnozuje przyczyny degrengolady. Nie naprowadzajac go na cokolwiek, staralem sie raczej wsluchac w wyartykulowane przez niego rozterki i bolaczki. W trakcie rozmowy nabieral zaufania i rozkrecal sie. Byl totalnie zdeterminowany i cholernie wkurzony – mysle, ze wcale nie udawal. W pewnej chwili mowie mu: – Chlopie, spoko! Malo to juz krwi upuscili z naszego narodu? A on na to w tym stylu:  – Wcale nie dbam o to, nie zalozylem jeszcze rodziny, wszystko mi jedno, byle nie zyc w takim gnoju i szambie! Krotko mowiac, prawdopodobnie coraz czesiej bedziemy spotykac na swej drodze, takich dobrych lecz biednych ludzi (bo takie wlasnie odnioslem w tym przypadku wrazenie)  ktorym opadly juz luski z oczu, ludzi odkrywajacych smutna, a wlasciwie to przerazajaca prawde o lucyferycznym swiecie w ktorym przyszlo nam zyc. Ale przeciez nie mamy innego, wiec musimy sie z tym pogodzic i probowac cos z tym wszystkim zrobic – zanim nas unicestwia na dobre. Tylko jak walczyc z “koniecznoscia dziejowa”?  Wszak juz Chinczycy przed wiekami probowali sie od tego azjatyckiego, zmutowanego wirusa ludzkosci odgrodzic Wielkim Murem….(Zeby bylo jasne, nie jestem ,,anty-cos-tam”, mam tylko na mysli  zwyrodnialcow-ludobojcow  ktorych spotkac mozna  – dawniej i dzis – niemal wszedzie). Wspolczesne masy jednak nie potrafia wyciagac wlasciwych wnioskow z historii, sa zdumiewajaco wprost oglupione, wytresowane az po syndrom kasania reki dobroczyncy i liza tylki swoim oprawcom za pare srebrnikow.  A patrzac na farse jaka urzadzili ostatnio z lokalnymi wyborami do samorzadow, to chce mi sie rzygac: hucpa, buta i arogancja przescigala sie z falszem, obluda i zaklamaniem. Ale bez dawno wybitych elit, pozbawieni (poza 1-2%) ducha narodu, z trupem zamiast wlasnego panstwa jestesmy dzis faktycznie jak te bidne sieroty lub owce przeznaczone do strzyzenia i na rzez.  Bez wlasnej gospodarki,przemyslu, oswiaty, medycyny, wojska, sejmu etc.  Szkoda gadac, jeszcze zipie rolnictwo, ale tez pewnie padnie od GMO, codexu a. i na skutek nieoplacalnosci produkcji. Wszedzie  pelno jest zdrajcow, przebierancow, odszczepiencow i szydercow. Na geby w TV nie mozna juz patrzec, a co dopiero sluchac… No i coz ja moglem powiedziec temu mlodemu, wrazliwemu czlowiekowi na to wszystko co wokol “widac, slychac i czuc”? Nie potrafilem niczego, oprocz dobrego slowa otuchy. Wskazalem mu Twoj blog i ksiazki H.Pajaka, prosilem tylko, by sie  troche uspokoil. Moze jeszcze kiedys spotkam te bratnia, ,,slowianska dusze”, ale nawet nie jestem pewien, czy poglebiona swiadomosc, wspolna energia psychiczna i lepsze rozeznanie  problemow okaza sie tu pomocne… A jednak musimy miec nadzieje:  “Deus mirabilis, Fortuna variabilis” (Bóg jest cudowny, Fortuna jest zmienna) — Adam

††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Komu scypionkę, komu scypionę — na scynście?

Polskie ofiary szczepień

Czy są jakieś szanse coś z tym zrobić?

Witam, Jestem Polakiem i mieszkam z zona i dzieckiem we Francji, gdzie pomylkowo zaszczepilem sie na AH1N1, pomylkowo bo myslalem ze to szczepienia na zwykla grype za ktorymi tez nie bylem zwolenniiem. Naszlo mnie cos zeby sie zgodzic a pozniej sie okazalo ze to byla szczepionka AH1N1. Pozniej po krotkim czasie dostalem szoku anafilaktycznego przez co malo nie zmarlem. Pilem wowczas wodke polska co zgonilem skutki na chemiczne jej zwiazki, pozniej po kilku miesiacach doznalem drugi raz szoku i znow karetka zabrala mnie do szpitala.
Po wyjsciu z niego skojarzylem ze jadlem pistacje i mnie zaczelo swedziec podniebienie a po bardzo szybkim czasie uderzenie cisnienia mocne bicie serca a pozniej zaczalem tracic przytomnosc brak mozliwosci poruszania sie, oddychania , jak to jest przy alergii na orzechy alergii ktora jest bardzo niebezpieczna dla zdrowia. Wtedy zrozumialem przyczyne moich problemow ze zdrowiem i ze to dzieki temu szczepieniu mam teraz ta alergie. Prosze mi napisac czy moge ta firme jakos zaskarzyc cos zrobic z tym zeby nie uszlo im to na sucho. Bo wiem ze nie tylko mi zniszczyli po czesci zycie ale rowniez zabrali je calkowicie wielu ludziom. Czy sa jakies szanse cos z tym zrobic? Co pan o tym mysli? Dziekuje z gory i pozdrawiam — Artur

Piotr Bein: Pandemicznym złoczyńcom uszły wielkie zbrodnie w zw. ze świniokiem i wielu innymi eugenicznymi działaniami przeciw ludzkości. W Polsce nie było sprawiedliwości dla bezdomnych zamordowanych testami scypionek, a dzieci chorują od niepotrzebnych, trujących szczepionek i są okaleczane na całe życie… Zaskarżyć można, tylko trzeba mieć szczwanych mecenasów i duuuuużo kasy. Zaskarżenia przez Jane Burgermeister i in. wymanipulowano do kosza. Ale są przypadki pomyślnych akcji przeciw podobnym draniom, np. producentom tytoniu w USA, które doprowadziły do zdemaskowania zbrodniczych praktyk produkcyjnych i marketingowych oraz trucizn i uzależniających dodatków, zawartych w wielkoprzemysłowym tytoniu  i papierosach z pelńą świadomością producentów (szukaj Mirosław Kulowski na necie).

Zdrowia jednak procesy sądowe nie przywrócą.  Można poszukać na sajtach specjalistycznych, czy jest wyjście na poprawę obecnego stanu zdrowia. Było nieco na Grypa666 w czasie „pandemii”, jakaś Amerykanka wykaraskała się z paraliżu po scypionce. Czytelników znających temat proszę o listy.

Marek Podlecki: Dla osób, kóre maja powikłania po szczepionce – można polecić tylko jedną metodę detoksyfikacji – Metodę Ashkara – fizycznego usunięcia ciężkich metali i związków z organizmu – poprzez utworzenie sztucznej ropiejącej rany, np. na nodze. Na youtube jest film w odcinkach tłumaczony na polski, pozostałe odcinki. Nie ma nawet angielskojęzycznej wersji!

Jurek z Chicago: Znam metodę Georga Ashkara. Sam ją robiłem, przynosi efekty ale jest trochę niewygodna i trochę pobolewa. Proszę zainteresować się metodą MMS autor Jim Humble. Z tego co wiem jest i książka i componenty do osiągnięcia (jeszcze) w Polsce na Allegro.pl. Ta metoda jest niezwykle skuteczna na wszystkie dolegliwości bo podwyższa znacznie odporność a organizm już resztę sam robi. Życzę powodzenia i pozdrawiam.

Jak umiknąć scypień?

Jestem pełen podziwu dla całego zespołu Grypy666, robicie Państwo dużo dobrych i potrzebnych rzeczy, Bóg Zapłać! Piszę, gdyż mam problem z obowiązkowymi szczepieniami- Mieszkam w Polsce,niedawno skończyłem 18 lat i dostałem wezwanie na obowiązkowe szczepienie przeciw błonicy i tężcowi, czy szczepić się na to? Byłem już w przychodni, rozmawiałem z lekarką,mówiłem,że nie chcę się szczepić,omal nie zostawiłem nawet oświadczenia o odmowie szczepienia,ale za jej radą postanowiłem się jeszcze „zastanowić”. W internecie znalazłem informacje o nowelizacji (2009) ustawy o szczepieniach, która rzekomo zakłada możliwość bezkarnej odmowy szczepienia, nie mogę znaleźć tekstu tej nowelizacji w internecie (przydałaby się jakaś rządowa strona, na której można by poczytać wszystkie dokumenty prawne obowiązujące w państwie), spotkałem się z różnymi opiniami: że można się bezkarnie nie szczepić, że kary nadal obowiązują (tak też mówiła mi lekarka), i szczerze mówiąc sam już nie wiem, co jest prawdą, a co fałszem (dezinformacja?) Z góry dziękuję za odpowiedź.  Pozdrawiam, Maciek

Vismaya: mamy coś z tej działki.

Filmy o świnioku, scypionkach i eugenikach

W zakładce „O NAS” na koncu sa ciekawe filmy nt. pademii grypy, której się nie udało wywołać w roku 2009/2010, projektantom z korporacji farmaceutycznej Baxter, wspieranej przez inne „zacne” organizacje. O tych rzeczach warto wiedzieć od niezależnego badacza dr Piotra Bein z Kanady, który miał odwagę ukazać światu kulisy tego przedsięwzięcia. Ten ponad godzinny film w odcinkach 11 minutowych na You Tube dorównuje horrorom Alfreda Hitchcocka. Polecam horror pt.”Grypa 666″, poniewaz ten temat będzie powracał w praktyce gdy tylko będzie odpowiednia pogoda „jesienna” […] Zbigniew Romański

12-latek aresztowany za odmowę zascypienia się

W szkole pod Toronto uczeń oparł się scypieniom na (a nie przeciw, prosor Brzydakowa) wirusowe zapalenie wątroby typu B. Policja interweniowała dla bezpieczeństwa publicznego, bo chłopak podobno groził uszkodzeniem szkoły, ale prasa nie podała, co skłoniłoby go do uszkodzenia szkoły zamiast swego zdrowia Bóg wie jakim zastrzykiem na chorobę przenoszoną głównie seksualnie i igłami narkomanów! Oczywiście policja „nie wiedziała”, że dzieci są pod ochroną prawa i potraktowała go jak wściekłego psa – usunąć ze sfery publicznej, dając innym dzieciom nauczkę, by nie opierały się zastrzykom pani pielęgniarki szkolnej. Szpitale i szkoły powinny przestrzegać tzw. prawa Gillicka, by ustalić, czy dziecko w wieku poniżej 16 lat jest kompetentne do własnej oceny, czy zgadza się na medyczną procedurę; jeśli rodzic nie chce szczepić dziecka, ono może zadecydować inaczej. Dziecko ma prawo odmówić nawet postępowania medycznego ratująceo życie. Prawo Gillicka, zapoczątkowane w Anglii, ma obecnie zasięg ogólnoświatowy. Jeśli organy prawa (policja) i szkoła uważają 12-latka za kompetentnego i wystarczająco dorosłego do aresztu, to jest takimże względem prawa Gillicka, więc policja i władze szkolne złamały prawo i pogwałciły prawa dziecka odnośnie przymusowej scypionki. Policja powinna była aresztować kierwonictwo szkoły. A kto aresztuje policję?

†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Temat Tygodnia nr 13: KK i GMO

Uwaga: dodałem sprostowanie: Nie tak z „Tak” Papieskiej Akademii Nauk dla GMO

††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Białe kruki i plamy: Sołżenicyn Dwieście lat razem

(link zdjęty przez Grypa666 dla poszanowania copyright polskiego tłumaczenia)

Czekamy na polskie wydanie tej chyba najważniejszej dla Słowian książki ostatnich czasów.†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Grypa666 poleca czytanki

Poliszynel: Żydzi a szabas-goje

Piotr Bein: Kryptożydów nie zaliczam do szabas-gojów. Są niebezpiecznym składnikiem kompleksu jot. Udają wyznawców nie-żydowskich wiar, by wchodzić w ich społeczności celem rozpoznania, infiltracji, korupcji, a w końcu zniewolenia i podboju. Strategię współczesnego kryptożydostwa opracował i przećwiczył w Polsce i Europie kilka wieków temu Żyd z Polski o przybranym (dla zmyłki?) nazwisku Jakub Frank. Jego przewrotna metoda rozbijania społeczeństw chrześcijańskich nazywa się frankizmem, a praktykujący ją – frankistami. Do takich zaliczyłbym rzesze „polskich” polityków, duchownych i osób na kluczowych stołkach, podający się za katolików. W Turcji i krajach muzułmańskich działają donmeh, kryptożydzi udający muzułmanów, a w rzeczywistości masoni. To ich loże odegrały kluczową rolę w obaleniu sułtanatu, eksterminacji Ormian, Greków i Asyryjczyków na Bliskim Wschodzie, rewolucji w Rosji, wojen światowych… Czytaj o frankistach i donmeh:

Szubert pisze o 3 kategoriach gojów:

 1. rzesze nieświadomych gojów (przyszłe zachipowane bydło robocze),
 2. szabas-goje (w przyszłości zachipowani kapo nadal służący ideologom NWO),
 3. oporni goje (tych planuje się wyeliminować).

Totalitarny plan rozgrywki nowej bezpieki USA, DHS, podobnie dzieli obywateli na 3 kategorie. Pisaliśmy o tym podczas kampanii antypandemicznej jesienią 2009.

Maciej Giertych: Opoka w Kraju nr 74

Roman Kafel: Polecam Panstwu ostatni numer Opoki Nr 74, a w szczegolnosci poslanie prof Macieja Giertycha do mlodego pokolenia! Nie wiem czy to juz daleko posunieta demencja Profesora, czy odslonieta specyficzna dolegliwosc spolegliwa…ale Profesor zaczyna od twierdzenia, obecna Polska jest niepodlegla:-)))  Co znaczy, ze przy niezlej kasie jako europosel ta niepodleglosc reprezentowal w Brukseli, nie zauwazywszy podobientwa do poslow Dumy z niepodleglego Privislenskiego Kraja???  Nastepnie Profesor uczy szacunku do pokolenia powojennego i namawia do nieszanowania tzw solidarnosciowcow, ktorych przeciez paly nie bolaly, siedzenie nie swedzialo a wyrzucenie z Kraju nie bylo przeciez wyrzuceniem na Syberie. Z tym bym sie nawet zgodzil, gdyzby Profesor mial jakas skale porownawcza, i dla przykladu porownal wlasna obita palami dupe z czyjas..ale nawet tego na sobie nie moze doswiadczyc…bo swoja dupe w stanie wojennym trzymal wygodnie w rzadowym fotelu- jako doradca Jaruzela. Dalej chwali tych mlodych co sie dorobili, skromnie nie nazwywajac z imienia swego syna Romana…ktorego za przyklad przez wrodzaona skromnnosc nie podaje explicite..ale domyslec sie mozna o co i o kogo chodzi. Coz przykre jest starzenie sie na kwasno, jak skisle piwo…

Stanisław Sas: […] Wlasnie czytalem artykul prof. Jerzego Przystawy Dorn, Kaczyński i bierne prawo wyborcze Polaków, w ktorym Profesor stawia nam wybory w USA jako przyklad do nasladowania. Na miejscu Profesora bylbym jednak ostrozniejszy z tym powolywaniem sie na ta demokracje w Stanach Zjednoiczonych.  Tak sie sklada, ze pewne „lobby” obstawia obydwie partie. Podzielono jedynie sprytnie zadania. Wygrywaja republikanie-konserwatysci, lobby przygarnia fanatycznych „urodzonmych na nowo” chrzescijan syjonistow i wspolnie dbaja o zapewnienie bezpieczenstwa Izraelowi. Wygrywaja liberalowie demokraci, lobby forsuje swoje „liberalne” idee jak aborcja, legalizacja malzenstw gejowskich, spychanie chrzescijanstwa z amerykanskiego zycia publicznego, itd. Przynajmniej w jednym na pewno nie ma miedzy nimi roznicy: dbanie o interesy zydowskie, czesto ze szkoda dla narodowego amerykanskiego interesu. Dlatego praktycznie nie ma szans na wybor na prezydenta kandydat niezalezny. U nas w Polsce raz taka sytuacja sie zdarzyla kiedy kandydowal Stan Tyminski. Pamietamy jak zaciekle go wowczas atakowano ze wszystkich stron. Poza tym, przypomne jak wielki patriota polski Lech Kaczynski wyeliminowal dwoch niezaleznych politykow (spoza okraglego stolu) jak Giertych i Lepper. A jak wyglada „demokracja” amerykanska wsrod Polonusow latwo bylo sie przekonac obserwujac „wybory” do takich duzych organizacji polonijnych w Nowyn Jorku jak Centrum Polsko-Slowianskie lub Polsko-Slowianska Fderalna Unia Kredytowa (rodzaj banku spoldzielczego). Tzw. komisje kwalifikacyjne dbaja o to kto moze sie dostac na listy kandydatow, odsiewajac niewygodnych dla obecnych zarzadow. Wprawdzie statut przewiduje mozliwosc dopisania wolnych kandydatow, ktorzy zbiora 1 tysiac podpisow czlonkow organizacji, ale juz tak bywalo, ze „niezalezna” amerykanska agencja, ktora czuwa nad prawidlowym przebiegiem wyborow, weryfikuje podpisy i odrzuca spora ilosc popierajacych wolnych kandydatow. Zeby bylo bardziej „demokratycznie” agencja ta jest wybrana przez dotychczasowy zarzad, ktory oplaca ja z czlonkowskich pieniedzy. Aby sie dodatkowo zabezpieczyc, agencja zwykle do weryfikacji podpisow i liczenia zatrudnia tzw. wolontariuszy. Nie musze dopdawac, ze wielu z nich to znajomi lub rodzina oficjalnych kandydatow ustalonych przez dotychczasowy zarzad. Jak kogos to interesuje polecam artykuly (Spor wokol CPS – artykuly pod orlem)

†††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Komunikaty

Daj szekla syjonistycznego

Piotr Bein 5.12.2010

Na górnym pasku w e-wydaniu Jerusalem Post (5.12.2010) znalazłem link do chanukowego ogłoszenia ze Światowej Organizacji Syjonistycznej:

Podtrzymuj płomień syjonistycznego snu

Dochód ze sprzedaży syjonistycznego szekla przeznaczony będzie na zaspokojenie potrzeb wynikłych z pożarów szalejących w płn. Izraelu.

Machabeusze znów powstaną… Pojawi się zdumiewające pokolenie Żydów. Będziemy w końcu żyć jako wolni ludzi na naszej własnej ziemi… Świat wyzwoli nasza emancypacja, wzbogaci nasz dobrobyt, a nasza potęga świat spotęguje. Cokolwiek osiągniemy dla własnego dobrobytu, przyniesie wielką korzyść dla dobra całej ludzkości. Tak pisał Teodor Herzl w Państwo Żydowskie. Wierzył, że jest w interesie wszystkich Żydów (i całego świata) dołożyć się do wysiłków odbudowy żydowskiej ojczyzny. Już na I Kongresie Syjonistów w 1897 r. wznowił on prastarą tradycję biblijną, ustanawiając syjonistyczny szekel środkiem ułatwiającym udział w tym wielkim przedsięwzięciu.

Wyzwania stojące dziś przed ruchem syjonistycznym znacznie różnią się od tych w czasach Herzla. Jednak w dobie, kiedy tak wielu chciałoby podważyć ideę państwa żydowskiego, wszyscy ludzie muszą dowiedzieć się, że Izrael cieszy się niezłomnym oddaniem swych zwolenników na całym świecie. W tym celu i żeby uczcić 150-tą rocznicę urodzin naszego ojca-założyciela, Światowa Organizacja Syjonistyczna wydała limitowaną wersję rocznicową Syjonistycznego Szekla. Zapraszamy, byś w Święto Chanuki nabył go jako wyraz identyfikacji ze wzniosłymi ideałami syjonistycznego snu, wyrażonymi przez samego Herzla.

W 1936 r. Kierownictwo Syjonistyczne wydało apel podobny do naszego: Mobilizując milion nabywców szekla, Organizacja Syjonistyczna pokaże, światu swą niezłomną determinację wykonania dzieła odbudowy na przekór wszystkim przeszkodom i trudnościom. Odbudowa ta obejmuje teraz zaspokojenie potrzeb wynikłych z pożarów szalejących w płn. Izraelu.

Tak oto pożary przeszkodziły w budowie państwa syjonistów, ale będą pokonane szeklem. Konfrontacja wizji Herzla z rzeczywistością wywołuje niesmak, oburzenie i zaciśnięcie pięści. Masy żydowskie (nie tylko w Palestynie skradzionej ludobójstwem i podstępem) żyją od wieków w terrorze rabinicznym, ześwieczczonym dziś pod kierunkiem lubawiczerów. Żydzi są ciągle straszeni. A to wymazanie Izraela z mapy przez atomowy  Iran, a to neo-nazi, islamofaszyści i Al Kaida… Wszędzie grozi Holokaust i ryczy bestialski antysemityzm, który Herzl “przewidział”: Skłonię antysemitów do likwidacji żydowskiego majątku. Antysemici […] wzmogą prześladowania i ucisk Żydów. Wg przepisu Herzla, krypto-żydowscy hitlerowcy pod batutą globalnych syjonistów napędzali nienawiść do Żydów, by wystraszyć ich do planowanego państwa w Palestynie, a gdy to niewyszło – by eksterminować miliony Żydów bezużyteczne i szkodliwe dla syjonizmu. Syjoniści pozbyli się tak wroga wewnętrznego i cynicznie poświęcili żydowskie cierpienia dla budowy Izraela po II wojnie światowej i ekspansji globalnej. Dziś Herzl mówiłby: Skłonię świat, by nienawidził muzułmanów i Arabów. Sam nas poprze na Bliskim Wschodzie, pójdzie na nasze wojny…

To jest wolność? Żydów zniewala talmudyczna ideologia supremacjonizmu, pogardy dla gojów, chciwości ich ziemi i złota. Nie są na własnej ziemi, bo Tora zabrania tworzyć państwo czy działać przeciw narodom goszczącym – miejsce na Ziemi da Żydom zbawiciel Mosziach.

Mamy negatyw wizji Herzla. Świat czuje się zniewalany w takt emancypacji przez kompleks jot: totalitaryzacja Zachodu, odnaradawiana Unia, coraz bardziej agresywne faszystowskie NATO, skorumpowane, eugeniczne i ludobójcze instytucje międzynarodowe jak ONZ i trybunały w Hadze… Nasz dobrobyt okazał się grabieżą podatnika amerykańskiego na rozboje US-raela i wielu in. soołeczeństw — przez Holo-oszustów z Biznes-Holokaustu. Ostatnio ludziowce ocknęli się po rabunku przez lichwę banksterską. Nasza potęga rozlewa krew i niszczy narody, od wojen bałkańskich, przez Afganistan, Irak, Pakistan… jutro wojna nuklearna w Iranie. Naród po narodzie dowiaduje się z mendiów, że jest srasznie zadłużony i musi oddawać wyspy, lasy, złoto, kopalnie, ziemię ojczystą… Zaiste wielka korzyść, ale dla “ludzkości talmudzkiej”.

………………….

Promocja książki Cenckiewicza w Nowym Jorku

Stowarzyszenie Weteranów Armii Polskiej w Ameryce, Okręg 2.  zaprasza na promocję książki dr Sławomira Cenckiewicza pt. Anna Solidarność.
Życie i działalność Anny Walentynowicz na tle epoki (1929-2010). Środa, 8 grudnia, godz. 18:30. Manhattan, NYC – Dom Weterana Polskiego, 17 Irving Place (wejście od 119 East 15 Street). Wstęp wolny. Tel. (212)-473-0580; info [małpa] pava-swap.org

……………………..

Rotmistrz Pilecki Mistrzem

Szanowni Państwo, na długie, zimowe wieczory zapraszam do lektury komentarzy dotychczasowych sygnatariuszy naszej petycji. Przypomnijmy o Rotmistrzu! Trzeba dać świadectwo. O nowinach, od dziś można przeczytać pod tym adresem.  Ukłony, Michał Tyrpa, Prezes Zarządu Fundacji Paradis Judaeorum
………………………..

Zniesławienie Prezesa USOPAŁ, Jana Kobylańskiego

Szanowni Państwo, Zapraszam do zainteresowania sie procesami sądowymi o  zniesławienie, jakie Jan Kobylański wytoczyl liberalnym tuzom szkalującej  propogandy: Michnikowi, Gudale,Passentowi i innym 19 redaktorom oraz Ministrowi Spraw Zagranicznych Radkowi Sikorskiemu. Procesy te są przykladem jak dla dla antypolskich interesow uruchamia sie machine propagandowa  w kraju aby Wielkiego przywodcę Polonii i Wielkiego Patriotę odizolowac od  Ojczyzny. — Jan G. Grudniewsk, Społeczny  Komitet  wspierania Pana Jana Kobylańskiego, Prezesa Unii Stowarzyszeń i Organizacji Polskich Ameryki Łacińskiej   (USOPAŁ)w  walce   z Antypolonizmem liberalnych mediów

 

Stanisław Sas (Patriotyczny Klub Dyskusyjny w Nowym Jorku): Przy okazji polecam Panu artykul Nielubiana Polonia gdzie pisze sie rowniez o polskich „dyplomatach” i o szkalowaniu Prezesa Kobylańskiego.
………………………..

DZIEŃ OTWARTY W EKOCENTRUM ICPPC

Tradycyjnie jak co roku sypią się życzenia wokół, większość życzy świąt obfitych i prezentów znakomitych, a my, życząc Państwu abyście ODKRYLI ROZWIĄZANIA, KTÓRE FASCYNUJĄ WSZYSTKICH I BUDOWALI LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ RAZEM Z EKOCENTRUM ICPPC. ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY. Serdecznie pozdrawiamy, Jadwiga, Jola, Julian, Edyta i Marzena – Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi

††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Aktualności krajowe

„Przecieki” na Wikileaks dot. Polski: Pole minowe w Europie Wsch.

Dr Srdja Trifkovic, przekład-skrót Piotr Bein

 

Guardian opublikował depesze nt. decyzji Komitetu Wojskowego NATO sprzed mniej niż roku (rozszerzyć Plan Awaryjny NATO dla Polski, Eagle Guardian na obronę i wzmocnienie państw bałtyckich) oraz powiadomienia Polski przez USA, że proponowaną dla obrony przed Iranem tarczę można dostosować do pocisków nadlatujących z in. miejsc, np. Rosji – wbrew oficjalnym oświadczeniom. W odpowiedzi na polskie żądanie obecności sił USA, starsi rangą przedstawiciele USA dyskutowali również w depeszach możliwe rozmieszczenie wojsk USA w Polsce.

Plany awaryjne – Rząd Estonii był zachwycony wczesnym prezentem pod choinkę, gdy NATO przyjęło ekspansję planu na Litwę, Łotwę i Estonię. Zgodził się na wykonanie tego potajemnie. Miesiąc później (26.1.2010), Clintonowa poinformowała placówki dyplomatyczne w krajach NATO, że ekspansja Eagle Guardian to krok ku możliwej espansji in. instniejących planów awaryjnych NATO dla różnych państw w plany regionalne […] pierwszy krok w wielofazowym procesie ustanowienia kompletnego zbioru odpowiednich planów awaryjnych dla pełnego zakresu możliwych zagrożeń, tak regionalnych jak i funkcyjnych, jak można najszybciej. Dyplomatom zabroniono jednak dyskutować te plany publicznie, by uniknąć napięć z Rosją w czasie polepszania praktycznej współpracy w dziedzinach wspólnych interesów NATO-Rosja.

Plany te znaczą przygotowania US-NATO do wojny z Rosją, w tym natychmiastowe użycie 9 dywizji USA, W. Brytanii, Niemiec i Polski w przypadku rosyjskiej inwazji na jedną z b. republik ZSRR. Plany wyszczególniają porty bałtyckie do przybycia morskich jednostek desantowych oraz zabezpieczających okrętów USA i W. Brytanii. Depesze nie odzwierciedlają żadnej debaty o strategicznych implikacjach takich lądowań.

Tarcza – Buszowska decyzja rozmieszczenia przechwytywaczy pocisków w proponowanej tarczy antybalistycznej w Polsce spowodowała kryzys w stosunkach USA-Rosja. Czując się zagrożeni nie przez Iran, tylko przez Rosję, Polacy zadali szereg hipotetycznych pytań nt. możliwości adaptacji systemu wobec zmieniających się zagrożeń. Gen. John Hesterman z dowództwa sił USA odpowiedział: morskie platformy dałyby zdolność obrony przed zagrożeniami z nieorzewidywalnego kierunku, instalacje lądowe możnaby ulepszyć większą liczbą przechwytywaczy, jeśli skala zagrożenia wzrosłaby, natomiast radary możnaby przekierować.  Z-ca sekretarza obrony ds. bezpieczeństwa międzynarodowego, Alexander Vershbow zaproponował Polsce (listopad 2009) standardowy system lądowy SM3.

Siły USA w PolsceJak długo zajmie wam zdać sobie sprawę, że nic się nie zmieni z Iranem i Rosją? – zapytał 3 wizytujących senatorów USA (maj 2009) starszy rangą przedstawiciel Polski. Szef personelu premiera Polski, prezydencki z-ca doradcy bezpieczeństwa narodowego oraz marszałek Sejmu wyrazili jednogłośne poparcie dla znacznej obecności wojskowej USA w Polsce, pisała ambasada [USA w Warszawie]. Najważniejszy dla Polski jest amerykański udział w bezpieczeństwie kraju, poprzez fizyczną obecność sił USA, ponieważ Polacy wciąż wątpią w gotowość NATO do przestrzegania zobowiązań wobec Polski z Artykułu 5. Vershbow odpowiedział pół roku później pakietem:

 1. Kwartalna rotacja F-16 i ustanowienie małej stałej jednostki do ulepszenia zdolności polskich maszyn […];
 2. Kwartalna rotacja C-130 z Ramstein [baza Lotnictwa USA w Niemczech] i mała stała jednostka do zwiększania polskiej gotowości i zdolności wsparcia działań własnych i NATO;
 3. Przeniesienie jednostki specjalnej marynarki USA ze Stuttgartu do Gdańska lub Gdyni.

Wyjaśniając wizytującym senatorom USA potrzebę większego udziału Ameryki w obronie terytorium Polski, marszałek Sejmu Komorowski wliczył do zagrożeń ze strony Rosji jej działania przeciw polskim interesom na Ukrainie. Wg niego, najważniejszy dla Polski jest udział USA w bezpieczeństwie Polski, poprzez fizyczną obecność sił amerykańskich w Polsce, instalacje NATO w Polsce, wypełnienie zobowiązania dostarczenia pocisków Patriot i większa współpraca USA-Polska.

Geopoltyczne implikacje depesz można zobrazować przykładem, jak zareagowałoby USA, gdyby Chiny:

 1. miały podpisać pakt wojskowy z Kubą i Wenezuelą, gwarantujący ich obronę;
 2. planowały niezwłoczne użycie 9 dywizji w przypadku ataku USA;
 3. zgodziły się na stacjonowanie swych sił i broni w obu krajach;
 4. przyjęły za wiarygodne twierdzenia Chaveza, że potrzeba dodatkowych sił chińskich wypływa z działań USA przeciw interesom Wenezueli w Meksyku.

Prawdziwą implikacją ww. depesz dla bezpieczeństwa USA jest to, że Rosja utrzyma pociski wycelowane w miasta Ameryki. Nie ma to konsekwencji dla Warszawiaków czy Wilnian, ale powinno zaprzątać umysły w New York, Chicago czy Omaha. Rozszerzając swój protektorat w Europie Wsch., USA podważyło własne bezpieczeństwo. Nigdy nie było logiki geopolitycznej w ekspansji NATO poza Odrę, nie mówiąc o pchaniu go pod St. Petersburg. Depesze wskazują też, że b. satelity ZSRR mają stronniczy interes, a jeszcze poważniejszą potrzebę psychologiczną, traktowania Rosji jako wroga. Wszystkie one proklamują niezmordowane oddanie założeniom ideologicznym nowego NATO (wolność jednostki, demokracja, prawa człowieka, litera prawa und so weiter), lecz ich prawdziwe plany są dwulicowe: mieć od USA gwarancję bezpieczeństwa przeciw Rosji i wzmocnić swą pozycję wobec sąsiadów (Rosjan przede wszystkim), z którymi drą koty w miejscach jak Ukraina.

Depesze dowodzą tego, co zachodni apologeci NATO negowali przez ponad 10 lat – ekspansja NATO na Europę Wsch. zagraża Rosji i odtwarza podział Europy, który miał być usunięty 20 lat temu. Strach przed Rosją może pochodzić z jakiegoś doświadczenia sprzed lat, ale zamiast poklepywać ich za niepewność, USA powinno było zachęcać ich do wcielania, w odniesieniu do Rosji, francusko-niemieckiego modelu przezwyciężenia historycznych sporów, opracowanego przez de Gaulle’a i Adenauera. Z depesz wynika, że Polacy i ich bałtyccy sąsiedzi zawsze nalegają na dodatkowe zapewnienia, że Artykuł 5 Karty NATO (atak na jednego członka jest atakiem na wszystkie kraje NATO) będzie bezwzględnie przestrzegany i że Polacy domagają się obecności żołnierza amerykańskiego na swej ziemi jako gwarancji. Nie ma logicznego, moralnego ani praktycznego powodu, by USA zagadzało się wzmacniać ochronę swych słabych, urażonych klientów w środku geopolitycznego podwórka Rosji, w miejscu nieuważanym za nieodzowny dla interesów USA.

Depesze wskazują, że USA naprawdę chce szaleńczo ryzykować wojną nuklearną na rzecz granic takiej Estonii z Rosją. Albo że może w końcu wywinąć się z obietnic, jak W. Brytania i Francja w Monachium, co jest fatalne dla reputacji wielkiego globalnego mocarstwa. Nowa strategia NATO przyjęta w Lizbonie w ub. miesiącu [Ostrzeżenie: nowa strategia NATO] wymienia mnóstwo ekcentrycznych, niedouwierzenia, a nawet zabawnych powodów trwającej misji NATO. Zasadniczy problem pozostaje bez odpowiedzi: jak uzasadnić politycznie nieskończone istnienie ogromnej machiny wojennej, kiedy zagrożenie, przed którym miała chronić, już nie istnieje? Zimnowojenne pole działania NATO znikło, a mnożą się samowyznaczone sfery działania i władzy Paktu. Depesze ujawniają dwulicowość kluczowej kwestii nowej strategii NATO – stosunku do Rosji. Powiedzieli o sobie w Lizbonie NATO nie stanowi zagrożenia dla Rosji i dąży do prawdziwego partnestwa strategicznego z nią. Jeszcze przed przeciekami depesz na Wikileaks, rosyjski ambasador w NATO, Dmitry Rogozin skomentował trafnie: Stróże z NATO zapraszają rosyjskiego niedżwiedzia polować na króliki, ale ten nie rozumie, dlaczego stróże noszą strzelby na niedźwiedzie? Depesze dowodzą, że NATO nie ma spoistej misji ani strategicznego celu, a jeszcze jest niebezpieczne. W l. 1949-1991 z powodzeniem dawało zbiorowe bezpieczeństwo o wyznaczonym zasięgu geograficznym przeciw potencjalnie wrogiemu mocarstwu totalitarnemu. Później zredukowano je do narzędzia osiągania chybionych celów strategicznych USA poza regionem euroatlantyckim. Jego bieżące poszukiwania nowej misji potencjalnie mogą uczynić Pakt zbędnym, albo – jak wynika z depesz – jeszcze bardziej niebezpiecznym i destabilizującym niż okazał się w ataku na Serbię (1999). Tak czy owak, jeśli idzie o realistyczną wielką strategię, NATO szkodzi interesom Ameryki i powinno zostać zlikwidowane.

Rosja ostrzega Polskę przed goszczeniem samolotów USA w ramach planu tarczy

USA zaproponowało okresowe stacjonowanie swych samolotów wojskowych w Polsce od 2013 r. W listopadzie Polska przyjęła propozycję odnośnie myśliwców F-16 i transportowców  Hercules. Moskwa nalega Warszawę na zmianę decyzji, zapowiada przeciwstawić się jej i zmienić swe plany obronne odpowiednio do planu USA. Wg anglojęzycznego Głosu Rosji, reakcja Moskwy ma miejsce po ujawnieniu przez Wikileaks dokumentów o tajnych planach NATO obrony Polski i krajów bałtyckich przed Rosją. Przedstawiciel Rosji w NATO, Dymitry Rogozin powiedział, że opublikowane dokumenty rzucają cień na wyniki szczytu [NATO-Rosja] w Lizbonie, gdzie stwierdzono, że bezpieczeństwo państw NATO i Rosji jest powiązane, a państwa członkowskie Rady NATO-Rosja nie użyją siły przeciw sobie. Szef NATO, Anders Fogh Rasmussen potwierdził, że Rosja nie stanowi zagrożenia dla Polski. W niedawnym wywiadzie na CNN, Putin stwierdził, że nie ma zagrożenia ze strony Iranu i Rosja byłaby zmuszona rozwijać nowe technologie broni nuklearnej, jeśli Kongres USA nieratyfikowałby Układu o Redukcji Broni Strategicznej (START).

Rosja stawia NATO ostre żądania; Przed kim chcecie bronić Polski?

Rosja zażąda, by NATO odstąpiło od swego tajnego porozumienia ws. obrony Litwy, Łotwy i Estonii przed atakiem militarnym – oświadczył rosyjski ambasador przy Sojuszu Dmitrij Rogozin. Strona rosyjska traktuje ten plan – obejmujący także Polskę – jako wymierzony przeciwko niej. Z depesz amerykańskiej dyplomacji, ujawnionych przez portal internetowy WikiLeaks wynika, że w styczniu NATO zdecydowało o rozszerzeniu swego planu obrony Polski na Litwę, Łotwę i Estonię. Rogozin zapowiedział, że postawi tę sprawę w środę na forum Rady NATO-Rosja, powołanej w 2002 roku w celu poprawy relacji między rywalami z okresu zimnej wojny.

Wizyta prezia w USA

Stan: Tydzien temu policja w Nowym Jorku pobila rodaczke, Anne Stanczyk jak wyprowadzala psa. Wiadomosc ta jest po necie, na Infowars, w gazetach w USA, na Youtube, ale w Polsce nic. Onet tego nie bierze ani WP, ani Interia. Wizyta polskiego prezydenta nie mogla byc zaklucona taka drobnostka?

Rusofobia odbija się czkawką

Filip Erazmus (nadesłał Marek Głogoczowski)

Czy Polska i Polacy charakteryzują się zoologiczną rusofobią? Czy to kompleks niższości karmiony liczącą trzy wieki dominacją większego sąsiada, czy przeciwnie, mania wielkości „Polskiego Pana” w stosunku do rosyjskiego chama? Od lat mniej lub bardziej autentyczne opowieści na ten temat krążą po Europie umiejętnie podsycane przez rosyjską dyplomację. Dla Rosjan, „rusofobiczna Polska” jest wygodnym parawanem do uprawiania polityki ponad naszymi głowami a i niektórym europejskim politykom, szczególnie tym, którzy ciągle nie przyzwyczaili się do poważnego traktowania Unii Europejskiej, taki obraz jest na rękę. Niestety, także niektórzy nasi oficjele, głównie z obozu „patriotycznego”, robią wszystko, by taką wizję utrwalić.

Największe zasługi w tej mierze mają bracia Kaczyńscy i wielce antyrosyjski w formie i treści Radek Sikorski, który polityczną edukację odbierał w Afganistanie walcząc ramię w ramię z talibami przeciw afgańskim komunistom (?) i „bratniej” rosyjskiej pomocy. Ale najbardziej absurdalnym przejawem tej polityki były, z góry skazane na porażkę, boje przeciw „Nordstreamowi”. Przy okazji padło określenie „Nowy pakt Ribbentropp-Mołotow” co było gestem równie nieuprzejmym wobec sąsiadów ze wschodu co z zachodu. Jest sprawą oczywistą, że Rosjanie chcieli mieć rurociąg, który będzie łączył ich z zachodnimi odbiorcami ponad głową (czy poza terytorium) Łukaszenki, który już raz stał się źródłem kłopotów, tymczasem larum podnieśliśmy my, choć przecież zapraszano nas do tego projektu. Nie należy się więc dziwić, że Rosjanie te nasze sprzeciwy potraktowali jako próbę utrzymania za wszelką cenę polskiego kurka na rurociągu z rosyjskim gazem!.

Potem Lech Kaczyński odniósł niewątpliwy sukces mobilizując opinię światową przeciw Rosji w gruzińskim konflikcie wywołanym, (co by nie powiedzieć) przez tamtejszego prezydenta i sukces kolejny (choć niepełny) nieomal doprowadzając do postawienia w Polsce amerykańskich instalacji wojskowych. A instalacje te Rosja traktowała jednoznacznie jako zagrożenie jej „prawa do odwetu”, które dotąd stanowiło mechanizm utrzymania równowagi sił między mocarstwami. Najnowszym naszym osiągnięciem jest rozpowszechniane przez rzekomo poważnych polityków bajki o „dobijaniu rannych ofiar katastrofy smoleńskiej” co może służyć za skrajny przykład „polskiej rusofobii”.

I teraz mamy kolejny, smaczny pasztecik tego samego gatunku. Oto na kilka dni przed wizytą w Polsce prezydenta Federacji Rosyjskiej Miedwiediewa chwalimy się wszem i wobec faktem, że w Polsce będą stacjonować amerykańskie samoloty bojowe. Póki co, nie wiadomo ile ich będzie, od kiedy będą stacjonowały i kto za to zapłaci, ale ogłoszenie tego faktu przed tego rodzaju wizytą musi sprawiać wrażenie, że coś w ten sposób chcemy Rosjanom dać do zrozumienia. Jak pamiętamy, sprawa „Tarczy antyrakietowej” i lansowanej przez minister Fotygę osi Waszyngton, Warszawa, Tel-Aviv, po kilku rosyjskich pomrukach skończyła się rzadkimi wizytami w naszym kraju kilku nieuzbrojonych rakiet „patriot” z amerykańską obsługą. Zapewne podobny koniec czeka najświeższą „lotniczą” inicjatywę. Pytanie tylko czy chcieliśmy w ten sposób utrudnić sytuację odwiedzającego nas gościa i czy na prawdę chcemy, by cała rosyjska, a za nią i europejska prasa, znów pisała o „polskiej rusofobii””

 

Więcej o polsko-amerykańskich układach i zabiegach USA w Europie i na Bliskim Wschodzie

……………………….

Projekt EKRAN = „konkurencja” dla Wykluczonych?

Marek Podlecki: Popieram, z jednym zastrzeżeniem. Huffingtonpost jest finansowany jak wiele innych „opozycyjnych” (Media Maters itp) mediów przez żydowskiego bandytę Sorosa więc nie wiem, dlaczego się na niego powołujesz. Mam też nadzieję, że ten „Australijczyk” to nie kolejny globalista Murdoch? Należy wziąć pod uwagę, że taka opozycja od razu będzie sterowana przez unych, którzy najczęściej sami ją inicjują. Nie zakładam tego w tym przypadku, ale niezależnie od ciebie w Polsce będą powstawać opozycyjne portale, z którymi mam nadzieję będziecie współpracować. Seria 11 Minut, którą testowo wprowadziłem na YouTube się sprawdziła, choć musiałem ją przerwać i znacznie zredukować ilosć dostępnych odcinków z uwagi na zaniedbania z podpisaniem umowy z ludźmi, z którymi współpracowałem. Uważajcie na to – w umowie powinna koniecznie być zgoda na publikacje, gdyż z byle powodu będą mogli wam zamknąć stronę.

Andrzej Szubert: Kaczyzm zwiera szeregi. Cieńko z nimi, kolejne wybory sromotnie przerżnęli i wpadli w panikę…

Józef Bizoń: Powinni miec haslo przewodnie: Polskojezyczne strony wszystkich krajów laczcie sie!

Piotr Bein: „konkurencja” dla Wykluczonych pod motto …głównym problemem Polski jest dyktatura tuszczynowego mainstreamu w mediach… HMMM, a ja myślałem że kompleks jot

Roman Kafel: Konkurencja dla Wykluczonych???? czy antidotum???

Tadeusz Kisiel (Zenobiusz): Najważniejsza inicjatywa ostatniego czasu. Z całego serca popieram.(zen)

Rabarbarek: Bardzo ciekawa inicjatywa. Kiedys myslalam, Zenobiuszu zebys Ty zorganizowal [z pomoca nas oczywiscie] strone z wiadomosciami z calego swiata polityki i sportu , ale potem uznalam ze to za duzo na jedna osobe. Nawet gdybys te wiadomosci dostawal to musialbys je segregowac , ustawiac itd. Wiec dobrze , ze organizowana jest duza grupa osob , ktora moze zrobic cos dobrego.

Tadeusz Kisiel (Zenobiusz): Mam nadzieję że będzie z tego,coś wreszcie pozytywnego,a nie wielkie rozczarowanie.Będę się przyglądał z całą życzliwością.Jak okaże się jednak ,że to inny sposób „szczekania”,lub przytulisko kolejne „prawdziwków”,może wrócimy Rabarbarku do Twojego pomysłu. ???

Ant: Ciekawe w jakim kierunku pójdzie ŁŁ? Już teraz, po znaczeniu jakie nabrał Salonon24, zaczynam mieć obawy, że wbrew deklaracjom nie uda mu się uwolnić od mainstreamu. Kto bywa bywalcem i członkiem wspomnianego portalu? Ludzie, którzy mają wrażenie, że dotykają „wielkiego świata” jeżeli założą na nim swój blog?. Nawet czytając obecne wpisy mam wrażenie, że powstanie jakieś kolejne towarzystwo wzajemnej adoracji, dalekie od autentycznego wpływania na wydarzenia. Problem w tym, że większośc z nas, skazanych po części na wewnętrzną emigrację, stajemy się „ćpunami internetowymi” a portale wentylami bezpieczeństwa. Dawno przestałem zaglądać na Salon24. Poraża mnie w nim nijakość a w niej ludzie namiętnie, do znudzenia, komentujący podstawianą rzeczywistość. Nawet jak dla dla mnie, niewątpliwie „uzależninego”, taka rzeczywistość staje się niewiarygodnie nudna, czasami irytująca , poprzez swoją wtórność. To pożera samo siebie. PS: Zaglądam na WP bo ma określony wizerunek i zbiera materiały, które nie muszę wyszukiwać w sieci. Nie wysila się na bezstronność, nie tonie w śmietniku. Fajnie by było, gdyby pojawił się portal o równie klarownym wizerunku ale jednocześnie mający ambicję wydobywanie na powierzchnię tej Polski, która została zepchnięta na margines – zaczął być w tym na równi kreatywny co mainstream, tylko w kierunku polskości.

Józef Bizoń: No to z tego wychodzi, że jest szansa na powstanie nowoczesnej platformy PiS-olandii, bo stara PiS-olandia się już kończy. Polski trójkąt bermudzki: PO-PiS-SLD Czesc I – NARODZINY.  Bo jak wiadomo, to nie PO jest głównym problemem Polski, a „starsi i mądrzejsi” [oczywiście z kasą], którzy stoją za plecami PO, PiS, SLD, PSL, … i innych.

U: […]  zbedne jest zakladanie nastepnego portalu, wystarczy WP, Bibula, bo przeciez czasu nam zabraknie na zapoznanie sie z trescia zamieszczonych publikacji, na tylu roznych a tematycznie zblizonych website.

††††††††††††††††††††††††††††††††††

Aktualności zagraniczne

Francja pierwsza w Europie uznaje niepodległą Palestynę w granicach z 1967

(wersja polska)

Jak Rotszyld, to Chiny

Dick Eastman, przekład-skrót Piotr Bein

Matka Rotszyldów mówiła jeśli moi chłopcy nie chcę wojny, to wojny nie będzie. Chiny wojują z USA. ZSRR, Czou Enlai w cieniu Mao i trockistowski Izrael prowadziły wojnę z Chinami. Sprzedajne elity USA pomagają, bo wolność od korony brytyjskiej nie znaczy  wolności od londyńskiego i in. roszyldowskiego banksterstwa. A ono zawsze było w międzynarodowym przemycie dragów. Czou Enlai pochodzi z mandarynów, którzy pośredniczyli między cesarzem chińskim a handlarzami opium, a tych popierali banksterzy, grabieżcy Hong Kongu.

Nixon myślał, że w przeciwieństwie do większości Żydów, Kissinger nie zdradzi USA i nie posłuży Rotszyldom i bankstersko-trockistowskiemu Izraelowi. Spoza bambusowej kurtyny istniejącej od wojny koreańskiej (wciąż trwającej), Nixon i Kissinger otworzyli Chiny. Po wizycie Nixona u Davida Rockefellera, Czou Enlai i Kissinger spotykali się przez tydzień. Jak inni banksterzy, Rockefeller uwielbiał absolutną władzę w Chinach – podobna należała im się z racji majątków i nadrzędnych genów. Degradując kulturę,  instutucje i naród amerykański, zaczęli więc doić i odsyłać do Chin dobrobyt, wiedzę i kapitał przemysłowy Amerykanów, by łatwiej nimi władać. Budowa Chin i burzenie Ameryki pasuje do chińskiej tendencji unifikacji i do bankstersko-syjonistycznych ambicji rządu światowego bankierów i intelektualistow, jak mówi David Rockefeller. W Chinach, rząd i mendia Murdocha mówią, że Chińczycy odkryli Amerykę, którą przedstawiają w filmach zgrozy i super-akcji w społecznej patologii.

Amerykanie mieli być łatwo podbici przez przewrót komunistyczny, właściwie czou-trockistowski przez sojusz elit, które nie wierzą Marksowi i których system społeczny urąga prawdziwemu liberalizmowi (w sensie Jeffersona i in.), podczas gdy  budują dyktaturę komunistyczną pod batutą Rotszyldów.

Po dobrze wykonanym pokonaniu i podboju narodu amerykańskiego, zastanówcie  się, Chińczycy. Wasz rząd i naród współpracujecie z rodzinami tych, którzy pokonali i upokorzyli Chiny w wojnach opiumowych: z finansistami i przewrotną, spiskową władzą żydowską, która narzuciła wam państwo druzgocące rodzinę, społeczność, rolnika, robotnika… przekupując żydowskimi drobnymi dość osób, by służyły przeciw wam. Banksterzy uprzemysłowili Chiny, ale nie dali wam wolności ani stylu życia, które  zapewniłyby dostatnią, inteligentną warstwę dla dobra narodu. Jesteście siłą roboczą korporacji, które uciskają i wykorzystują wasz naród. Robią to w najbardziej egoistycznej, tyrańskiej i morderczej kombinacji władzy: globalistyczne imperium rotszyldowsko-rockefellerowskie i syndykat wzajemnej protekcji ludzi niewymownie złych, którzy zawładnęli naszym życiem poprzez zbrodnie niedowymówienia.

Chińczycy przejrzą, że zamiast obalenia nikczemnego kapitalizmu, dali go światu oraz zaklepali “maoistyczny” rząd wiecznej dominacji banksterów i usłużnych zdrajców Chin. Nie pokonali fatalnej polityki USA, tylko zamordowali niewolnika, by zająć jego miejsce w układzie międzynarodowej finansjery – od wieków autora tego zła.

Wayne Madsen: Lobby Izraela ma w kieszeni Kongres, Hollywood i Biały Dom

Czytelnicy Grypa666 znają b. agenta CIA Wayne Madsena ze zdemaskowania szwindla ze świniokiem (2009). W wywiadzie z Kouroszem Ziabari, niezależnym dziennikarzem irańskim na przodującym nie-mendialnym portalu aktualności Rebel News, Madsen demaskuje kompleks jot, oczywiście nie używając tego wyrażenia, ukutego przez niezależnego badacza ludobójstwa, Piotra Beina, podobno nieznanego szabas-gojom w kraju nadwiślańskim.

11 IX – To robota nie FBI, tylko Mosadu, elementów w CIA i służb saudyjskich (z którymi Mosad od dawna ma bliskie związki od czasu powstania Klubu Safari służb zachodnich i biskowschodnich. Cossiga, Gul, parlamentarzyści Niemiec, W. Brytanii i Japonii, b. brytyjski sekretarz spraw zagranicznych Robin Cook i inni — wszyscy oni wiedzieli, że to była robota rządowa z udziałem wierchuszki w administracji Busha, w tym  Dick Cheney, Donald Rumsfeld i A.B. Krongard z CIA oraz Rudolph Giuliani [burmistrz Nowego Jorku].

Saudyjskie powiązanie – Saudyjczycy i Bin Ladenowie byli bliskimi sprzymierzeńcami Bushów, którzy wyciągnęli wiele korzyści z ataków  11 IX. Jedynym sposobem odkrycia saudyjskiego powiązania byłby gwizdkowy saudyjski, ale do tego nie dojdzie aż do nieuchronnego obalenia monarchii saudyjskiej. Jak wiadomo wielu Saudyjczykom, monarchia Saudów nie tylko podąża za Amerykanami i Izraelczykami, ale też wywodzi się z żydowskiej rodziny handlarzy, która żyla niegdyś na terenie dzisiejszego Kuwejtu. Wahabizm faktycznie służy interesom judaizmu syjonistycznego Izraela. Obie ideologie  podkreślają ekstremiznm i sekciarstwo, które utrzymują wieczny niepokój na Bliskim Wschodzie oraz zaprowadzają władzę syjonistów i wahabicznych Saudów.

Zydzi a 11 IX – Cała reakcja obrony USA i systemu wczesnego ostrzegania dnia 11 IX wskazuje na udział przedstawicieli na wysokim szczeblu, w tym Jeb Bush i jego brat Marvin Bush, ktory miał interes finansowy w firmie zakontraktowanej do ochrony WTC i portu lotniczego Dulles. Zaś 4 tys. Zydów, którzy opuścili pracę w ten dzień, to dezinformacja izraelska celem „udowodnienia”, że 11 IX interpretują antysemiccy teoretycy spiskowi. W WTC nie pracowało 4 tys. Zydów czy Izraelczyków, którzy 11 IX niestawiliby się do pracy. To jest rozgrywka wojny psychologiczno-propagandowej.

Nuklearny Iran – Zbliżające się negocjacje Iranu z 5 członkami Rady Bezpieczeństwa ONZ i Niemcami, nie dotyczą jedynie wzbogacania uranu, tylko chcą przerwać cały program atomowy Iranu.  Wiemy już, że USA i sojusznicy wsadzili Yukia Amano na szefa IAEA, by pracował dla Waszyngtonu i Izraela. Stanowi to kompletny odwrót od b. szefa IAEA,  ElBaradei, znienawidzonego przez neokonów i syjonistów.

Metody destabilizacji państw – Madsen pisał szczegółowo o autoryzacji Obamy na skrytą wojnę gospodarczą z rządem Chaveza w Wenezueli. Przedtem raportowano o tajnych działaniach służb administracji Busha celem destabilizacji rządu w Iranie. Wg Madsena,  działania te wykonują podległe Waszyngtonowi organizacje pozarządowe (NGO) w docelowych krajach. Większość tych działań NGO wykonują grupy George Sorosa oraz inne finansowane przez amerykańską agencję pomocy międzynarodowej, USAID. Nawet Korpus Pokoju jest wykorzystywany, wbrew polityce prez. Kennedy’ego, który powołał tę grupę do dobroczynności. W Iranie, grupy finsnsowane przez Sorosa, USAID i National Endowment for Democracy chcą wywołać problemy z mniejszościami: Kurdami, arabskojęzycznymi Irańczykami, Baluchi, Azeri, Turkmenami i in.

Wikileaks Większość komentarzy w przeciekach wyrazili dyplomaci USA mający jakąś agendę polityczną. Zauważmy, że niektóre spotkania, skąd wyszły te komentarze, raportowali żydowscy dyplomaci USA z tendencjami syjonistycznymi, np. Michael Gfoeller, amerykański charge d’affaires w Rijadzie, oraz doradca polityczny gen. Davida Petraeusa, ktory bral udzial w spotkaniach z królem Abdullahem.

Władza jot w USA – Na koniec, Madsen odpowiada na pytanie Ziabari o wpływie lobby syjonistów na rząd USA:  Lobby Izraela ma w kieszeni Kongres, media, Hollywood, Wall Street, obie partie polityczne i Biały Dom. Mówienie o tym gwarantuje utratę pracy z pomocą tego lobby, jak ostatnio widzieliśmy na przykladie korespondentki Białego Domu, Helen Thomas i prezenter w CNN, Rick Sanchez. Wielu Amerykanów ma jednak dość arogancji Lobby Izraela i ich kołtuńskiego nastawienia do każdego, kto stawia wyzwanie ich handlowi wpływami oraz absurdalnemu naleganiu, że trzeba popierać Izrael z powodu jakichś starożytnych bajek o jakichś plemionach, które wędrowały po pustyniach Bliskiego Wschodu i widziały-słyszały nieistniejące rzeczy przez udar słoneczny, niedobrą wodę i zaciąganię się miejscowymi  psychodelikami.

Piotr Bein: Wiele z rewelacji Madsena znajduje potwierdzenie we wcześniejszych badaniach prowadzonych niezależnie od niego, ale są też nowe szczegółów: o Klubie Safari, Zydach w WTC i judeocentrycznych autorach komentarzy w depeszach na Wikileaks. Pozostałe punkty poruszyłem w licznych artykułach, książkach To Serbia via Poland i NATO na Bałkanach oraz referatach badawczych:

Spisek o wodę

Marek Podlecki

„Międzynarodowe” korporacje kradną wodę z USA zapełniając nią akweny w Chinach. Co więcej, woda w butelkach zawiera dodatki w postaci litu, który powoduje otępienie (stosowany jest w zakładach psychiatrycznych). W reportażu występuje także specjalistka od radiologii, Lauren Moret, która stwierdziła w butelkowanej wodzie obecnosć uranu! Składniki dodawane do wody plus rozpuszczalne plastikowe butelki z plastiku zawierającego groźne związki organiczne, powodują wiele chorób, w tym sterylnosć! Jest to ewidentny zamach na populację USA i z pewnością Europy też (o czym Ventura nie wspomina).  Za zamachem stoją korporacje takie jak Nestle czy Perrier, które są jak wiadomo pośrednio własnością dynastii Rotszyldów (podobnie jak wiele „sprywatyzowanych” przedsiębiorstw w Polsce (Mittel to papuga Rotszyldów). Wg. Daryla Bradforda Smitha, Rotszyldzi kontroluja 70% wody pitnej na świecie! Linki do 3 części wczorajszego reportażu w TruTV:
http://www.youtube.com/watch?v=zIQ-HuCOfS4
http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_284389&v=xwRCOMRgxZw&feature=iv
http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_864569&v=q8vONKHCS_Q&feature=iv

Poprzedni program Ventury o obozach koncentracyjnych i 4-osobowych trumnach ekologicznych, których miliony są rozlokowane na terenie USA został zdjęty z anteny. Jesse Ventura jest b. gubernatorem stanu Minnesota, uważany jest za najlepszego w historii.

Sagi Wikileaks c.d.

Wygląda to na szantaż prezydenta  i dept. stanu USA gigantycznym „przeciekiem”, aż zostawią Assange i Wikileaks w spokoju. Jak na prawdę, skrypt jest za perfekcyjny. Analityk wywiadu niższego stopnia USA w Bagdadzie, Bradley Manning potajemnie ściąga z całego świata e-pocztę dept. stanu  USA. Może dostarczył Wikileaks także wideo z helikoptera-zabijaki oraz dzienniki wojenne z Iraku i Afganistanu.  Manning znajduje notorycznego b. hakera z USA, by ten opublikował 250 tys. stron tajnych depesz dyplomatycznych. Haker podobno zakablował Manninga i, jakże się składa, ten wylądował w wojskowej ciupie, więc nie można go popytać. Tak to 250 tys. stron depesz ląduje na biurku Assange,  założyciela podobno antysystemowego portalu Wikileaks. Assange wybiera kilka najbardziej  pro-establiszmenckich mendiów, by ekskluzywnie zajęły się przeciekami, bo on musi się chować przed Interpolem za obopólnie uzgodniony seks z 2 Szwedkami, które później zdecydowały, że to były gwałty. Assange wybrał New York Times (przodownika w zmyłkach o BMR Sadama, dzięki którym USA mogło najechać na Irak), londyński Guardian i Der Spiegel. Assange nie miał czasu przebierać w przeciekach i przekazał je do oceny zaufanym redaktorom w mendiach — tak mówi. Niezwykle przeciwsystemowo… ale co się dziwić, jeśli wierzy on w oficjalną wersję 11 IX, a zgromadzenie bilderbergów jest dlań normalnym spotkaniem.

Te 250 tys. depesz to żadna ścisła tajemnica. 2 – 3 mln pracowników rządu USA ma do nich dostęp w pracy, a pół mln osób na całym świecie ma dostęp do Sieci Tajnego Protokołu Routera (SIPRnet), gdzie depesze przechowywano. SIPRnet nie służy do rozdziału ściśle tajnej info. Zaledwie  6% (15 tys.) stron ww. depesz kwalifikuje się jako tajne, tj, jeden poziom pod ściśle tajne. Dalsze 40% to najniższy poziom, pufne, a reszta — zwykła poczta. Dotychczasowe rewelacje z depesz w mendiach nie są rewelacyjne, ale widać za to, że koncentracja jest na kilku wybranych celach geopolitycznych USA, by uzasadnić sankcje USA przeciw Iranowi, jak powedziala Clintonowa. I tak z pozwoleniem Chin na przepływ statków wbrew amerykańskim sankcjom, Korea Płn. przewozi niebezpieczne pociski do Iranu, a saudyjski król Abdullah nazwał Ahmadinedżada Hitlerem.

Skandal Wikileaks służy przykręcaniu śruby na wolny internet, planowanemu już za Busha. Rząd USA zamknął już serwer Wikileaks,mimo że nie portal nie złamał żadnego prawa USA. Już w 2000 r. senatorzy Jay Rockefeller i Olympia Snowe wprowadzili projekt ustawy S 773 o cyber-bezpieczeństwie. Prawo to dałoby prezydentowi USA nieograniczoną władzę nad systemami prywatnymi na necie. S 773 może wejść w życie po usadowieniu się republikanów na Kapitolu od przyszłego roku. Bezpieka DHS, „Gestapo” utworzone w histerii po 11 IX już zamyka po cichu portale, bez żadnego procesu prawnego.

Wszystko, co chciałeś wiedzieć o Wikileaks a bałeś się zapytać. Julian Assange… facet z historią, który jeździ po świecie bez widzocznego wsparcia. Rodzice: członkowie „kultu” dragów LSD, którzy znęcali się nad dziećmi. Hmmm… Assange nie jest przeciw wojnie, nienawidzi ruchu Prawda 11 IX… Nie wystawia info o Białym Domu Obamy czy Busha, banku Federalnej  Rezerwy czy Goldman Sachs (ale pomaga powalić Bank of America)… Jego „przecieki” malują Pakistan jako zagrożenie, a polityków zagranicznych niemiłych CIA — jako  głupków… Wierzy, że Osama bin Laden żyje gdzieś w Pakistanie… Cała reszta jego „przecieków” to rzeczy już nam znane… Mendia kochają go… Prawicowcy uwielbiają nienawidzieć go i używają go do uzasadnienia cenzury netu… Następne przedstawienie służb wywiadowczych [razwiedki, powiedziałby nasz gawędziarz Michałkiewicz — PB].

Pay Pal zamknął konto Wikileaks za zaangażowanie w nielegalną działalność, a serwer zamknął portal wikileaks.org po pogróżkach cyber-ataku.  Organizacja znalazła nowe schronienia:  wikileaks.de i wikileaks.ch. Szwajcarski adres przekierowuje do serwerów we Francji, gdzie wynikła presja polityczna po uwagach ministra przemysłu, Erica Bessona, że  jest niedopuszczalny hosting portalu, który łamie tajemnice stosunków dyplomatycznych.

Piotr Bein: Musi co szopka, żeby utrzymać dobre wrażenie o Wikileaks wśród ludziowców. Assange Lamal prawo, a nie schwytał go Iterpol, podczas gdy delikwent udzielal wywiadów mendiom po całym świecie…

Klęski (niekoniecznie) żywiołowe

Benjamin Fulford o tajemniczej broni plazmowej widzianej przed trzęsieniem ziemi w Niigata (lipiec 2007) oraz czerwonych, białych i niebieskich światłach przed ostatnimi trzęsieniami w Chinach. Oba przypadki trzęsień wystąpiły w rejonach instalacji nuklearnych.

W ciągu tylko jednej doby do 6.12.2010, aż 30 bezdomnych zamarzło na śmierć w Polsce. W Rosji było 11 ofiar. Lotniska w Glasgow i Heathrow (Londyn)ostrzegły przed dalszymi kasacjami i opóźnieniami lotów z powodu zimowej pogody, podczas gdy rych na drogach spowolniał. Tymczasem na Bałkanach — w Albanii, Serbii, Bośni i Czarnogórze — ulewy i  wysoki stan wód.

 • Szkoci marzli w autach utknąwszy w śnieżycy (Press TV)

Fala powodziowa zalała Nową Płd. Walię, zmuszając tysiące mieszkańców do ewakuacji.

Co najmniej 15 tys. wojsk pomaga ratować tysiące powodzian w rejonach  Shkodra i Lezha, odciętych od reszty kraju od kilku dni. Rząd ogłosił tam stan wyjątkowy

176 osób zginęlo w wielotygodniowych ulewach, co najmniej 200 osób w zsuwie. Ulewy pozabawiły domu ponad mln osób, zniszczyły 10 tys. domów. Rząd ogłosi stan wyjątkowy, jeśli ulewy nie ustaną.

Modele matematyczne sugerują, że temperatury wzrosną o 3,5 stopnia C przez następne stulecie, nawet jeśli dojdzie do proponowanych redukcji emisji.  Setki mln osób może zostać eko-uchodźcami.

Bliski Wschód

Grupa nagli UE do uzależnienia stosunków UE-Izrael od przestrzegania prawa przez Tel Awiw, ostrzega przed przyjęciem zmian granic z 1967 r. bezprawnie dokonanych przez Izrael. Wśród sygnatariuszy apelu są b. szef polityki zagranicznej UE, Javier Solana i b. prezydent Niemiec Richard von Weizsacker. Grupa nawołuje UE do niepogłębiania stosunków z Izraelem, aż Tel Awiw wstrzyma  osadnictwo  na Zachodnim Brzegu i we Wsch. Jerozolimie.  Apel wyszedł wjrótce po przyznaniu przez USA fiaska rozmów  między Izraelem a Zarządem Palestyny nt. polityki osadniczej Tel Awiwu.

9 ostatnich ataków zabiło ponad 30 cywili.

Podczas rozmów w Genewie ws. programu atomowego Iranu, Teheran podkreślił, że nie będzie negocjowal swych praw nuklearnych i kwestia ta nie znajdzie się w planie nagocjacji. Obie strony zgodziły się włączyć de rozbrojenie atomowe, nieproliferację i jądrową współpracę pokojową.

Tuż przed rozmowami z mocarstwami nt. swego programu nuklearnego, Iran oznajmił, że wyprodukował pierwszą partię suriwca do wzbogacania uranu (yellowcake), co ma krajowi dodać siły negocjacyjnej i uniezależnić od zewnętrznych dostawców wzbogaconego uranu.

Wenezuelska firma państwowa ma 10% udziału w tym irańskim projekcie.

Wg kontaktu na wysokim szczeblu w Białym Domu i CIA, inwazję na Iran planowano już w 1999 r. na 2006 r.

Wg 1/3 uczestników niedawnego sondażu wśród Zydow izraelskich, rząd Izraela powinien internować Palestyńczyków, gdyby wybuchła wojna.

Kraje arabskie w regionie powinny zareagować na niedawne przecieki w Wikileaks o tym, że nagliły one USA do ataku na Iran — powiedział parlamentarzysta irański.

 

Wideo izraelskie z dronu, ujawnione przez Hezbollah, wskazuje na udział Izraela w przygotowaniu zamachu (2005) na libańskiego lidera Rafika Hariri, w Bejrucie. Użyto zaawansowanej broni produkcji niemieckiej. Rewelcje opublikował znany dysydencki autor Thierry Meyssan z Voltaire.org, potwierdzając wniosek innego niezależnego analityka, Christophera Bollyna, że Hariri zginął od izraelskiego pocisku odpalonego z dronu. izraelskie wideo przechwyciło i opublikowało Hezbollah. Detlev Mehlis, prezydent komisji śledczej ONZ zlamał wszystkie reguły postępowania kryminalnego, spreparował dowody i wykorzystał falszywych świadków, by wybronić Niemcy i oskarżyć Syrię.

Doniesienie w Time rozpoznaje „odciski palców” Mosadu w niedawnych zamachach na naukowców: Madżida Szahriari, czołowego atomistę Iranu zaangażowanego w program atomowy Iranu (zabity w eksplozji swego auta) i naukowca, Ferejdouna Abbasi z żoną (ranieni). Zachodni ekspert wywiadu powiedział Time, że agenci Mosadu, mający di=użą praktykę z zamachami za granicą, studiowali cel zamachu miesiącami, by zapoznać się z codzienną rutyną ofiary. Przed detonacją założonych ładunków odpalanych zdalnie, agenci byliby w trakcie opuszczania obcego państwa.  Iran obwinił Izrael i mocarstwa zachodnie za niedawne zamachy na naukowców. Potępił rownież rezolucję ONZ nr 1747 z marca 2007 r., ktora opublikowala nazwisko Abbasi jako naukowca nuklearnego.  John Sawers z brytyjskiego MI6 oskarżył Iran o potajemne działania w programie atomowym i powiedział, że dzialania służb są kluczem do zatrzymania programu Teheranu.  Wg szefa policji w Teheranie, bombę do auta Szahriari przyczepiono magnetycznie moment przed detonacją.

Mosad wykonał zamachy za granicą. W br. był wplątany w skandal, który zagrażał podważeniem stosunków Izraela z UE. Zaś w lutym br. szef policji w Dubaju wezwał Interpol do wydania nakazu aresztowania szefa Mosadu, Meira Dagana, po stwierdzeniu szansy 99%, że Mosad zabił dowódcę Hamasu, Mahmouda al-Mabhouha. UE było zszokowane, że agenci-zabójcy Mabhouha użyli podrobionych paszportów państw-członków Unii, ale nie wymieniono wtedy Mosadu. Izrael odmówił komentarza, ale nie zaprzeczył udziału w zabójstwie.

Rosja

………………………

Wobec masowych protestów, Haiti nakazuje powtórne liczenie głosów

………………………

Presja UE na Serbię

Wobec presji Unii, Serbia wycofała się z decyzji bojkotu nagrody pokojowej dla więzionego chińskiego dysydenta, Liu Siaobo. Rząd Serbii oznajmił wsześniej, że będzie wśród 18 państw bojkotujących. Ministerstwo spraw zagranicznych Serbii wyjaśnia, że motywem było utrzymanie przyjaznych stosunków z Chinami. Serbia zmieniła decyzję wkrótce po wyrażeniu rozczarowaniastanowiskiem Belgradu przez komisarza od powiększania Unii, Stefana Fuele, co postawiło pytajnik nad akcesją Serbii do UE. Rządy zachodnie pochwaliły Liu za orędownictwo za stopniową zmianą polityczną w Chinach, lecz te zaraegowały z gniewem na wiadomość, że zostanie on laureatem nagrody pokojowej.

Piotr Bein: Zdanie podobne do serbskiego mieli niezależni analitycy niemieccy. Jeśli rządy zachodnie pochwaliły Liu, to wiadomo dla kogo on działa… Zbicie Serbii po łapach za odmienne zdanie potwierdza spisek kompleksu jot przeciw Chinom.Dyndająca marchewka akcesji odbiera narodowi samodecydowanie we własnym, najlepiej pojętym interesie (przyjaźń z Chinami). A co dopiero będzie po akcesji! Polacy już wiedzą, Serbowie wciąż łudzą się (czytaj Serbii lepiej bez Unii).

……………………..

Ponad 2 mln brytyjskich dzieci w nędzy

Są to dzieci z rodzin, gdzie co najmniej jeden rodzic pracuje. Propaganda twierdzi tymczasem, że można przezwyciężyć nędzę podejmując pracę zarobkową.

……………………..

Globalizacja ukraińskiej ziemi

B. spichlerz Europy, Ukraina przyciąga obcych inwestorów wobec globalnego popytu na żywność. Szereg firm międzynarodowych uprawia wielkie obszary żyznej ziemi ukraińskiej i sprzedaje plony za granicą. Krytycy określili to jako kolonializm nowej epoki.

…………………..

Przewodniczący Federalnej Rezerwy: wysokie bezrobocie w USA na całe lata

Barnanke powiedział też, że jeśli gospodarka USA pogorszy się, Federalna Rezerwa może dodrukować dolarów. (Press TV)

…………………….

Herrenfolk w Afryce

W niedawno opublikowanym raporcie niemieckiego Instytutu Spraw Międzynarodowych i Bezpieczeństwa (SWP), środki planowania rodziny w ubogich krajach rozwijających się, by zapobiegać niechcianym migracjom ludności. Wtedy nie byłoby niekontrolowanego rozwoju prowizorycznych miast biedoty, mających potencjał rodzenia konfliktów, ani wzrostu emigracji. SWP wstawiać się za poparciem dla rozowju infrastruktury miejskiej w Afryce, Ameryce Laciń i Azji, by zapobiegać nowym konfliktom wskutek szybkiego przyrostu naturalnego na peryferiach miejskich, gdzie przeszkadza w rozwoju biznesu zachodnich firm. W ośrodkach zachodniego dobrobytu w Afryce, autorzy raportu SWP proponują środki przyjazne rodzinom, zapobiegające zmniejszaniu się miejscowego zaludnienia, co pomogłoby wzmocnić potencjał ludzki Niemiec i sojuszników w globalnej konkurencji.

†††††††††††††††††††††††††††††††

Zdrowie

Ekstrakt z liści oliwnych na przeziębienia i grypę

Składniki ekstraktu wzmacniają system immunologiczny. Liść oliwny działa przeciw zapaleniom i mikrobom, także w zw. z przeziębieniami i grypą. Zatrzymuje namnażanie wirusa. Dorośli biorą łyżeczkę od herbaty (5 ml) ekstraktu 3 razy dziennie z jedzeniem; u wielu z przechodzą objawy takie jak ciągłe zmęczenie i problemy z oddychaniem. Jako środek naturalny, ekstrakt można brać dowolnie długo bez skutków ubocznych. Suche liście oliwne i ekstrakty z nich nie są tak skuteczne, jak świeżo zebrane i przerobione eko-technikami.

Ekstrakt z liści oliwnych także zwalcza gorączkę, zapalenie pęcherza moczowego i dnę moczanową. Gorące wilgotne okłady z woreczka wypełnionego rozgniecionymi liśćmi oliwnymi znane są z leczenia problemów skórnych: czyraki, wysypki, brodawki i in. Ekstrakt podnosi poziom energii i pomaga przy przewlekłym zmęczeniu, alergiach i podnwyższonym ciśnieniu. Poradź się praktyka naturopatii lub zielarstwa przed zastosowaniem ekstraktu z liści oliwnych przeciw zapaleniom czy wirusom, szczególnie jeśli jednocześnie pobierasz farmaceutyki.

………………………

Jedzenie z mikrofalówki powiązane z rakiem

…………………..

Wcinaj masło

Wbrew poradom o diecie niskotłuszczowej, masło jest zdrowym pożywieniem.

Choroby serca – Masło zawiera witaminy A, D, K2 i E, lecytynę, jod i selen. Mężczyźni spożywający masło ryzykują choroby serca o połowę mniej niż spożywający margarynę.

Rak – Kwasy tłuszczowe w maśle chronią przed guzami, a kwas rumenowy w maśle od krów spasanych trawą daje też ochronę przeciwrakową.

Artretyzm – Cielęta karmione mlekiem pasteuryzowanym lub chudym dostają sztywnych stawów. Stigmasterol (czynnik Wulzena) w maśle z surowego, niepasturyzowanego mleka  oraz witamina K2 w maśle z mleka krów spasanych trawą, chronią przed zwapnieniem stawów, twardnieniem tętnics, kataraktami i zwapnieniem szyszynki.

Osteoporoza – Witaminy A, D i K2 w maśle są niezbędne dla prawidłowego przyswajania wapnia o fosforu, więc dla silnych kości i zębów.

Tarczyca – Masło jest źródłem dobrze przyswajalnego jodu. Zapobiega powstawaniu wola w regionach pozbawionych owoców morza. Witamina A w maśle jest potrzebna do prawidłowego funkcjonowania tarczycy.

Trawienie – Glikolipidy w maśle chronią przed infekcją układu pokarmowego, szczególnie u dzieci, młodzieży i u starszych.

Wzrost i rozwój – Wiele składników masła zapewnia prawidłowy wzrost u dzieci, a szcególnie jod i witaminy A, D i K2. Diety niskotłuszczowe wiążą się u dzieci z niedorozwojem fizycznym.

Astma – Kwasy nasycone w maśle są krytyczne w funkcjonowaniu płuc i chronią przed astmą.

Otyłość – Kwasy tłuszczowe i rumenowy w maśle pomagają utrzymać normalną wagę.

Płodność – Wiele składników masła jest potrzebnych do płodności i normalnej reprodukcji.

………………………

Markowe perfumy pełne toksyn

…………………..

Propaganda żywnościowa dla dzieci

Amerykański szoł dla dzieci Sesame Street [Ulica Sezamkowa w polskiej telewizorni] rozpoczyna program o super-żywności, sponsorowany przez firmę farmceutyczną Merck, producenta m.in. szczepionek i środków przeciw cholesterolowi. Takie firmy zbijają krocie na chorobach i śmierci, a nie na prawidłowym odżywianiu i zdrowiu. Merck jest jedną z firm pragnących szczepić oglądaczy Sesame Street, by następnie  wciskać im drogie leki, kiedy dorosną i dostaną poważnych chorób. Szoł kupił Wielki Biznes. Spożywanie „super-żywności” da dzieciom choroby układu krążenia, cukrzycę i otyłość, gdy podrosną. Sesame Street ma dobrą famę i tradycje, tym bardziej niebezpieczne jest przejmowanie przez eugenistów. Egzekutywa szołu potrzebuje  edukacji z prawidlowego odżywiania, wygląda na tak ignorancką, jak czterolatki, ktore nie zliczą do 4!  Co następne? Żółtodziób, Hubert i Emil dostaną scypionkę sezonową firmy Merck i opowiedzą dzieciom, jakie to dobre?

Super-żywność (ang. superfood) zawiera dużo składników odżywczych i przeciwutleniaczy. Można ją uprawiać w ogródku na półkuli płn. w miejscach z sezonem wegetacyjnym 3 miesięcy lub dłuższym. Ogródek to rekreacja, zaopatrzenie w zdrową żywność i ulga dla budżetu rodzinnego. Jeśli zaczynasz od nasion, posiej je w doniczkach wewnątrz mieszkania, co daje dodatkowy czas na wzrost rośliny. Oto niektóre z popularnej super-żywności:
 • Brokuł – chyba najpopularniejsza w Ameryce super-żywność.
 • Marchew – zawiera niemal wszystkie witaminy.
 • Czosnek – pomaga systemowi krążenia, zwalcza mikroby/
 • Fasola strączkowa – łatwa w uprawie, także na ścianie wewnątrz mieszkania. Naładowana minerałami, dobra na kamienie nerkowe, artretyzm.
 • Szpinak – łatwy w uprawie, jadalne liście cały sezon, wysoka zawartość witamin A i C oraz kwasu  foliowego.
 • Dynie – wszelkiego typu, pełne włókna, magnezu, witamin C i B6, potasu i wielu in.
 • Pomidory – przeciwutleniacze, witamina C i lekkie kwasy na trawienie.

Merck, ogólnie Wielka Farmaceutyka, nie mają absolutnie żadnego zysku z uczenia dzieci, jak zachować zdrowie. Gdzie jagody, kiełki i świeże soki z warzyw?  Jeden muppet jest cegiełką sera, drugi bułką-watą z hamurgerem, trzeci bananem… symbole korporacyjnej „żywności”, zchemizowanej i zdegenerowanej genetycznie, przywożonej z dalekich krajów, gdzie puszcze wycina się na ogromne macdonaldowskie uprawy. Buły hamburgerowe słodzą syropem z kukurydzy, o dużej zawartości fruktozy. Jedyną super-żywnością w Sesame Street jest brokuł (chyba z racji popularności mendialnej), którego odmiana supermarketowa słynie z chemizacji. Nieprzypadkowo, selekcja muppetów wygląda jak piramida żywnościowa z ONZ i agend krajowych, mająca niewiele wspólnego z promocją zdrowia, lecz zbyt wiele z finansowym interesem korporacji żywnościowych. Na szczęście nie ma (jeszcze?) w programie dla dzieci spapranych produktów mięsnych.

Następnej wiosny, zasadź fasolki w doniczkach, przyczep listwy do ścian… podziwiaj, jak pięknie i szybko rośnie… Na balkonie postaw donice z pomidorami. Zabawa dla całej rodzinki …nie zapomnij wyrzucić telewizjora.

…………………………

Vismaya: BAR – TRUCIZNA, O KTÓREJ NIKT NIE MÓWI

 

To już żadna tajemnica, że nasze niebo stało się poletkiem doświadczalnym, dla niektórych ostatnio wynalezionych broni (np. HAARP). Jednym z głównych składników aerozoli stosowanych do chemtrails jest bar.EPA (Environmental Protection Agency): poziom baru w atmosferze przekracza bezpieczny limit. Badania pokazują, że ilość baru w atmosferze przekroczyła 8 x poziom uznawany za bezpieczny, kiedy ludzie mogą normalnie oddychać. Toksyczność baru jest porównywalna do arsenu.Nasze obecne rządowe systemy poważnie zakłócają działania naszego mózgu w naszej populacji. Rozpylanie w atmosferze baru ma na celu zwiększenie efektów HAARP. Kiedy chemtrails zawierają przewodniki lub uzupełnienia energii elektromagnetycznej wszyscy jesteśmy narażeni na podwyższone ryzyko od szkód intensywnego promieniowania emitowanego przez telefony komórkowe, mikrofalowe transfery, radary wojskowe, linie wysokiego napięcia, słupy i wieże wojskowe o wysokiej mocy. Udokumentowane źródła twierdzą, że wówczas elektroniczny smog jest 15 milionów razy bardziej intensywny niż poziom naturalnego tła.Bar jest bardzo niebezpieczny, podobnie jak ołów, arsen, rtęć. Obecnie pojawia się regularnie w publicznych zbiornikach wodnych i prawie nikt nie zdaje sobie z tego sprawy. Nawet niewielkie ilości baru rozpuszczane w wodzie mogą powodować, że ludzie odczuwają różne problemy zdrowotne. Kiedy Bar nieustannie rozpylany w powietrzu spada na ziemię dostaje się również do wody. Richard Mesquita, Aqua MD (Dywizja American Water Rady) testujące wodę tak mówi na ten temat: bar jest tak samo niebezpieczny dla zdrowia jak i inne metale. Ostatnio pojawia się regularnie w wodzie, ale nigdzie w mediach tego się nie mówi, podobnie jak o rtęci, ołowiu, arsenie. Jest składnikiem farb, dachówki, szkła, gumy, elektroniki, papieru, linoleum, mydła, kosmetyków, świec zapłonowych, rur próżniowych, sztucznych ogni, lamp fluorescencyjnych, trutek na szczury.Ponieważ bar jest używany w tak wielu procesach produkcyjnych, wiele odpadów przenika do środowiska. Jak dużo? W roku 2002 Agencja Ochrony Środowiska w USA zanotowała 222 miliony funtów baru i związków prawnie uwalnianych do powietrza, jezior, rzek, studni i składowisk odpadów. Dodatkowo 126 państw wydaliło następne porcje baru do środowiska w innych częściach świata. Obecnie prawie wszędzie publiczne dostawy wody są zanieczyszczone barem a skala problemu staje się coraz silniejsza z każdym dniem, tym bardziej, że bar jest składnikiem chemtralis, które przenikają na ziemię z powietrza. R. Mesquita mówi: patrząc na wyniki badań laboratoryjnych, które leżą na moim biurku, przeprowadzonych na publicznych zbiornikach wody, większość z nich wskazuje zanieczyszczenie barem i pokazuje jak duży jest to problem.Bar powoduje problemy zdrowotne takie jak:
– trudności w oddychaniu
– podwyższone ciśnienie krwi
– zmiany rytmu serca
– podrażnienie żołądka
– osłabienie mięśni
– nerwowe triki
– uszkodzenie mózgu, wątroby, nerek, serca.Do dnia dzisiejszego nie udało się stwierdzić czy bar może powodować bezpłodność, wady wrodzone, raka … jeszcze nie … (R. Mesquita). W obecnej sytuacji kiedy nie wiemy czym się odżywiamy, co pijemy, warto zadbać o intensywne oczyszczenie organizmu. Nie oszukujmy się takim myśleniem, że np. woda jest bezpieczna bo jest z dobrego źródła … dobrze wygląda, nie ma smaku, zapachu… Nawet nie zadajemy sobie sprawy jak bardzo jest szkodliwa, może nie wystarczyć instalacja filtru, a poza tym mamy z nią inny kontakt: kąpiel, mycie rąk, płukanie owoców, warzyw, mycie naczyń. (R. Mesquita).

††††††††††††††††††††††††††††††††††

Terror „iracki”

Masakra w katedrze bagdadzkiej: odciski palców syjonistów

Jonathan Azaziah 12.11.2010, przełożył Piotr Bein

[Wykaz materiałów źródłowych – w oryginale artykułu]

Sunnici i szyici, muzułmanie i chrześcijanie, Arabowie i Kurdowie żyli razem w harmonii braterstwa i jedności przed faszystowską, destrukcyjną, ludobójczą okupacją Iraku przez USA, W. Brytanię i Izrael – podobnie jak w Palestynie przed okupacją przez syjonistów od 1948 r. Twierdzić, że teraz te grupy etniczne i religijne wzajemnie się masakrują, jest skandaliczne, odrażające, ignoranckie, absurdalne i pomylone. Naprawdę, to one są masakrowane przez mordercze armie okupacyjne.

Podział Iraku przez rozbiory i wpędzenie kraju w piekło czystek etnicznych było od początku spiskiem syjonistów, wykoncypowanym (1982) przez izraelskiego doradcę polityki zagranicznej, Odeda Jinona (1). Destabilizacyjną politykę dla Iranu sprecyzowały później raporty Clean Break (Czysty Przełom) przygotowane dla masowego mordercy, Benjamina Netanjahu, przez syjonistycznego szpiega w USA, neokona Richarda Perle i szereg syjonistycznych zbrodniarzy wojennych, w tym Douglas Feith, David Wurmser, Meyrav Wurmser i Robert Loewenberg (2). Agenci międzynarodowej grupy terroru Mosad, działają w Iraku od l. 1950-ych, kiedy syjoniści  wszczęli kampanię terroru fałszywej flagi przeciw Żydom w Iraku (3). Zawsze absolutnym celem tej nieprawnej grupy uzurpatorskiej było zniszczenie narodu irackiego, by zrealizować marzenie o Wielkim Izraelu – osiedlenie skrajnych kolonistów na brzegach Tygrysu i Eufratu.

Krwawa parodia humanitaryzmu (31.10.2010), która zabiła 58 i raniła 78 Irakijczyków w katedrze Sajedat al-Nadżat w Bagdadzie (4), nie byla dziełem Al Kaidy. Bandyci nie byli z Iraku, nie byli muzułmanami, nie byli nawet Irakijczykami.

Wywiad SITE: tuba Mosadu

Syjonistyczne mendia donosiły za organizacją SITE Intelligence Group, że za masakrą stoi gałąź Al Kaidy, grupa pn. Islamskie Państwo Irak (5). SITE jest głównym źródłem nt. muzułmanów i Arabów dla kłamliwych mendiów, ustanowionej przez syjonistów bezpieki USA (Homeland Security), a nawet dla FBI i CIA (6). Kiedy Izrael jest oskarżany o jakąś zbrodnię, SITE neguje to, a media naśladują SITE. Jak SITE mówi muzułmanie popełnili zbrodnię, mendia powtarzają. SITE kontroluje Rita Katz, b. żołnierz sił okupacyjnych Izraela, blisko związana z Mosadem przez współpracę z agenturą Mosadu, Ośrodkiem Wywiadu Bena Venzke (7) i z FBI (8). Z rodowodem z zajadle syjonistycznej rodziny i mając ojca straconego w Iraku za szpiegostwo dla reżimu syjonistycznego, Katz przyznała się do rozpowszechniania fałszywych informacji do rządu USA o dżichadzistach, Al Kaidzie i in. islamskich skrajnych grupach (9).

Katz kolaborowała z syjonistką Jane Harman, zeznając przed komitetem Kongresu USA o islamskich terrorystach wykorzystujących internet jako broń, by ta zajadle prosyjonistyczna kongresmanka mogla przepchać orwellowskie ustawy o monitowaniu antysyjonistycznych i antywojennych aktywistow on-line (10). Nielegalnie szpiegując dla rządu USA, Katz pogwałciła dobra osobiste setek muzułmańskich Amerykanów w ich meczetach, ósrodkach kultury i przy in. okazjach towarzyskich. Kilka organizacji  zaskarża ją (11). Ta b. żołnierz Izraela jest protegowaną syjonisty Steve Emersona (12), notorycznego ksenofobicznego głosiciela islamofobii, wybielacza zbrodni syjonistów na Palestyńczykach i Libańczykach, twórcy odrażającego filmu propagandowego Jihad In America (Dżihad w Ameryce) (13). SITE Katzowej poparły nawet krwiożercze  zabijaki Blackwater, teraz znani jako XE (14), odpowiedzialni za mordy cywilne w całym okupowanym Iraku, w tym masakra na Placu Nisour (15).

Ultrasyjonistka Katz oczywiście pracuje dla wynalazku syjonistów wojny z terrorem, która pochłonęła miliony istnień w okupowanych krajach arabskich i muzułmańskich. Jej kłamstwa dotknęły bezpośrednio Irak, kiedy zaczęła robić podziały, rozpowszechniając kłamstwa o dawno nieżyjącym agencie CIA, Osamie bin Ladenie i szyitach w okupowanym Iraku (16). Jest szkodliwą propagandystką, a jej słowa, pisanie i czyny pływają w jednoznacznym fałszu na korzyść uzurpatorskiego reżimu w Tel Awiwie. Jej SITE to skrajne oszustwo i oczywista agentura Mosadu.

Nie ma grupy Islamskie Państwo Irak

Trzeba podkreślać: nie ma Al Kaidy. Nawet zbrodniczo pro-izraelska agencja prasowa BBC przyznała ten fakt niedoodparcia, w filmie dokumentalnym, w którym agenci CIA przyznają, że organizacja terrorystyczna jest czystym wymysłem (17). SITE raportował o powiązaniach grupy Islamskie Państwo Irak z Al Kaidą. Jeśli ta ostatnia nie istnieje, jak może pierwsza grupa być z nią związana? Odpowiedź: grupa Islamskie Państwo Irak też nie istnieje. Samo wojsko USA przyznało, że lider Islamskiego Państwa Irak, Omar al-Baghdadi, jest wymysłem (18). SITE to lipna firma izraelskich służb, a Al Kaida i Islamskie Państwo Irak to bzdury spreparowane przez syjonistów.

Karada roi się od izraelskich agentów i najemników

W Karadzie, dzielnicy Bagdadu, gdzie stoi Katedra Sajedat al-Najat, mieszkają sunnici, szyici i chrześcijanie. Doznali oni serii okrucieństw z rąk najeźdźców od początku bestialskiej syjonistycznej okupacji. W marcu 2008 r., Karadą wstrząsnęly bliźniacze improwizowane ładunki wybuchowe (IED), zabijając 68 niewinnych i raniąc dalszych 150 (19). We wrześniu 2008 r., Karadę wstrząsnęły do głębi eksplozje 5 aut, które zabiły 27 i raniły 84 niewinnych (20). W styczniu br. bomba samochodowa w Karadzie zabiła 18, raniła 80 osób (21). Latem 2009 r. uderzono kilka razy w kościoły Karady, w tym potrójny atak IED-ami w lipcu, który zabił 4, a ranił 20 osób (22).

Zjadliwe siły USA i W. Brytanii, ani marionetkowe siły haniebnego reżimu irackiego, nie aresztowały żadnego podejrzanego, podobnie jak w przypadku każdej bomby, porwania, rabunku, gwałtu, napadu czy morderstwa w okupowanym Iraku. Wszystkie wybuchy w Karadzie (jak wszędzie w Iraku) pochodziły z bomb IED i samochodowych. Media syjonistów głoszą komiczną teorię, jakoby bomby samochodowe były robotą islamskich bojowników-samobójców, a IED-y zrobili z niczego także oni. To jest obraza dla myślących. Zaawansowane, niezwykle destrukcyjne w swej sile IED-y, wraz z drobiazgowym, strategicznym rozmieszczaniem bomb samochodowych w całym Iraku, szczególnie w Karadzie, mogą być tylko robotą Mosadu (23).

Pod koniec września 2003 r. prywatny kontraktor wojskowy, Zapata Engineering zaczął działać w okupowanym Iraku na kontrakcie wartości 200 mln $ z Pentagonu, by zniszczyć nieużyteczną iracką amunicję i magazynować użyteczną w bezpiecznych składach (24). Zapata dostał też kontrakt (32 mln $, luty 2004) od saperów USA (25). Ale w 2005 r. stosunki z siłami USA popsuły się, gdy Marines aresztowali 19 pracowników Zapaty za ostrzelanie amerykańskich punktów kontroli (26). Zapatowcy mieli nielegalną broń, którą wojskowi USA zidentyfikowali jako antyczołgową (27), typu Rafael Advanced Systems Limited, z czołowej izraelskiej wytwórni broni (28). Zapatowcy twierdzili, że Marines poniżyli ich, ściągając im z szyi religijne medaliki z 6-ramienną gwiazdą (29).

Zapata Engineering ma filie w Płn. Karolinie, na Hawajach i w Tel Awiwie (30). Jest partnerem firmy Rafael w produkcji IED-ów. Rafael produkuje IED-y (wiele ze szpicem ze zubożonego uranu) i broń neutralizującą czołgi, co sprzedaje USA (31). Zapata produkuje zapalniki (32). Wysokiej rangi generałowie USA wołali nawet izraelskie siły okupacyjne do Iraku na pomoc w przezwyciężeniu problemu z IED-ami (33). IED-y mają dość siły, by unieść 70-tonowy czołg czy przebić pełne opancerzenie. Iracki Ruch Oporu zauważył dalekie zaawansowanie tych urządzeń do zabijania i wyjaśnił, że żadna iracka grupa nie ma możliwości montażu tego, natomiast mogą to zrobić obce służby (34). Chociaż Zapaty oficjalnie nie ma już w Iraku, to jej IED-y, powiązane z Rafaelem, są i masakrują codzień okupowanych niewinnych ludzi. Nie było eksplozji bomb samochodowych w Iraku przed najazdem (20.3.2003). Potem stały się codziennym zdarzeniem, jak IED-y.

Wbrew bzdurom hasbary i marionetek USA wewnątrz irackiego reżimu, bomb samochodowych nie wytwarzają bojownicy-samobójcy, tylko Mosad w ścisłej współpracy z siłami okupującymi Irak (35). W zamachach i akcjach terroru, bomby samochodowe stały się sygnaturą reżimu syjonistów:

 • w morderstwie Dowódcy Oporu Libańskiego, męczennika Imada Mughnijeha (Izrael przyznał się do tego) (36);
 • w morderstwie b. premiera Libanu, Rafika Hariri, wg ujawnień przez genseka Hezbollah, Sajeda Hassana Nasrallaha (37);
 • w zamachu na Powstańca w nielegalnie zablokowanej Gazie w ub. tygodniu (38).
 • w mordzie Wielkiego Ajatollaha Sajeda Muhammada Baqira al-Hakima, zaciekłego krytyka okupacji przez USA (w przeciwieństwie do degustującej, zdradzieckiej natury jego rodziny);
 • w masowym ataku na Meczet Imama Ali w Nadżafie, gdzie zginęło 125 niewinnych i Ajatollah (39);
 • w bieżącej kampanii zamachów na irackich policjantów i funkcjonariuszy sił bezpieczeństwa (40).

Siły izraelskie wyszkoliły w tym spec-służby USA i same brały udział w zabijaniu i niszczeniu, służąc jako doradcy (41).

Wkrótce po najeździe na Irak, w Bagdadzie otwarto Izraelski Ośrodek Badań Bliskowschodnich, gorsząc kilku profesorów irackich, wg których jest to agentura Mosadu (42). Muzułmanie i chrześcijanie zjednoczyli się przeciw mosadowskiej sitwie i odmawiają współpracy z Izraelem i USA (43). Tydzień po otwarciu Ośrodka, Mosad z pomocą CIA zniszczył siedzibę ONZ w Bagdadzie (44). Mosad przyłapano, gdy przejeżdżał przez Bagdad w opancerzonych autach (45). Iracki Ruch Oporu zabił 4 agentów syjonistów (2005), przyłapanych na kradzieży przedmiotów archeologicznych i podkładaniu bomb samochodowych (46). Dowody są zadumiewająco obfite, że Mosad opanował Irak, szczególnie Bagdad i swymi bombami rozkłada kraj. Wielki Ajatollah Sajed Ali Khameini, Przywódca Rewolucji Islamskiej w Iranie, oświadczył, że Waszyngton i Tel Awiw są podstawową przyczyną wszystkich działań terroru w Iraku (47).

W Karadzie pełno też najemników i prywatnych kontraktorów – popierani przez USA, zwykle b. wojskowi, którzy strzelają bezkarnie i podpisują kontrakt, że będą bezlitośni. Karadę nawiedziły grupy United Resources Group, która zamordowała (2007) 2 niewinne Irakijki (48), oraz Almco, której najemnicy ostrzelali cywili i zranili Irakijkę, Robę Taha (49). Mieszkańcy Karady doznali terroru od Blackwater (teraz Xe)  (50). Korporacja Dyncorp ma kwaterę główną w Centralnym Bagdadzie (51), niedaleko  Karady, a jej najemnicy sterroryzowali cały Bagdad, z pamiętnym zastrzeleniem taksówkarza (XI 2007) (52). W 2009 r. było w Iraku ponad 132 tys. prywatnych kontraktorów (53) z 27 prywatnych firm militarnych (54).

Tuszowanie masakry w katedrze przez Maliki

Typowo, krwawy zamach na katedrę zaczął się od detonacji bomby samochodowej i 4 IED-ów przez bojowników zanim wtargnęli do kościoła i wzięli zakładników (55). Ciężka walka trwała 3 godz. zanim irackie siły bezpieczeństwa odcięły elektryczność,  obezwładniły morderców i uratowały zakładników. Zginęło 41 chrześcijan w katedrze, w tym 2 księży, 12 policjantów poległo w wymianie ognia, a 5 niewinnych zginęło od bomby samochodowej i IED-ów.

Siły okupacyjne USA natychmiast wydały oświadczenie, że przybyły na miejsce zamachu jako doradcy, by wykonać zwiad, wywiad i obserwacje. Kilku świadkow i jeden reporter widzieli krytycznego dnia co najmniej 3 żołnierzy USA w szturmowych ubiorach na zewn. katedry oraz amerykańskie śmigłowce (56). Siły bezpieczeństwa Iraku aresztowały 5 podejrzanych i twierdziły, że niektórzy nie byli Irakijczykami (57), ale wg świadków, żaden z nich nie był, bo żaden nie mówił po arabsku z irackim dialektem czy akcentem, tylko klasyczną formą języka, uniemożliwiając ustalenie, skąd są (58). Władze irackie odkryły poza tym 6 obcych paszportów (3 z Jemenu, 3 z Egiptu) (59) i to, że zamachowcy przeszli przez okupacyjne punkty kontrolne ubrani jak najemnicy obcych firm kontraktowych (60), a obok paszportów mieli fałszywe dowody tożsamości (61).

Zbrodniarz wojenny, marionetka USA i zdrajca Nouri al-Maliki zaraz rozpoznał tragiczne wydarzenie jako robotę Al Kaidy i ze śmiechem przedstawił się jako honorowy Irakijczyk przerażony zamachem (62). Nie ma nic honorowego w sprzedaniu rodaków najeźdźcom. Maliki jest hańbą narodu irackiego. Zamiast chronić niewinnych przed bombami i barbarzyńską taktyką opresji przez USA, Maliki woli chronić Busha przed rzucanymi nań butami. Maliki wykorzystał masakrę w katedrze jako pretekst do zamknięcia gazety Al-Baghdadia, która raportowała na żywo, od świadków, a co ważniejsze – dawała Irakijczykom głos krytykujący okupację i kolaborację rządu (63).

Wg dowodów, zamachowcy w katedrze byli najemnikami z jednej z ww. firm militarnych lub mosadowcami. Najemnicy to wynajęci żołnierze, a nie dyrygenci skomplikowanych działań fałszywej flagi. Hipoteza o Mosadzie jest natomiast b. wiarogodna i jak oświadczył Ruch Oporu Libanu, Hezbollah, potępiając masakrę w katedrze: Zbrodnia nosi ślady syjonistów w schemacie syjonistycznym opartym na plemiennej fragmentacji regionu, żeby móc nad nim dominować (64). Mosad może zduplikować dowolny paszport w bazie wojskowej Izraela, Petah Tikvah, która produkuje fałszywe paszporty dla wszystkich międzynarodowych operacji syjonistów (65). Najnowszy przykład użycia sfałszowanych paszportów to zamach Mosadu na dowódcę Hamasu, Mahmouda al-Mabhouha w Dubaju (66). Znajomośc arabskiego jest od dawna warunkiem przyjęcia do Mosadu (i CIA) (67), więc Mosad ogłasza w Izraelu zapotrzebowanie na arabskojęzycznych lingwistów (68). Użycie bomby samochodowej i IED-ów przesądzają jednak, że zamaskowani zamachowcy to Mosad.

Tylko naiwni uwierzą, że amerykańskie siły okupacyjne przepuściłyby islamskich bojowników przez punkt kontrolny przy katedrze do wykonania męczenniczej akcji i wzięcia zakładników, podczas gdy śmigłowce krążyły dla zwiadu ponad ich głowami. USA nie przepuści nawet dzieci bez rewizji… Jak zauważył niedługo przed śmiercią Wielki Ajatollah Sajed Muhammad Hussein Fadlallah o okupacyjnej przemocy, syjonistyczny byt działa przez swe wpływy wywiadowcze i polityczne, żeby utrzymać podział Iraku (69). Wojsko USA przepuściło zamachowców, bo współpracowało w zamachu, jak zwykle. Chociaż nie ma bezpośredniego dowodu, że mordercy byli Izraelczykami, wszystkie ww. okoliczności wskazują tylko na jedno: supremacjonistyczny reżim w Tel Awiwie.

Teoria oparta na logice i faktach

Atak Mosadu na katedrę był operacją fałszywej flagi z pomocą sił okupacyjnych USA i współudziale kolaborantów w irackiej bezpiece. Atak na irackich chrześcijan miał wyglądać jakby radykalni islamiści siali niezgodę i podziały wśród muzułmanów i chrześcijan oraz rujnowali względny spokój mieszkańców Karady pomimo okupacji, wtrącając w zupełny chaos jeszcze jedną część Iraku. Mosadowców, wyposażonych w izraelskie bomby i karabiny, siły USA dopuściły do katedry i chroniły śmigłowcami z powietrza, co pozwoliło rozpętać wielogodzinne piekło dla niewinnym w katedrze, zanim wkroczyła bezpieka Iraku.

Mając dokumenty przygotowane w bazie służb Izraela w okupowanej Palestynie, mosadowcy zostawili paszporty Egiptu (dla iluzji o islamskich ekstremistach) oraz Jemenu (dla spisku syjonistycznej administracji Obamy, najazdu na Jemen z fałszywego powodu). Agentów aresztowano, by dokończyć fałszywą operację, a ich tożsamości ukryto przed prasą. Oczekując pomocy USA w zastoju podczas skandalicznej kampanii wyborczej, Maliki przechylił szalę przypisując atak na katedrę Al Kaidzie, pomimo braku dowodów. Z błogosławieństwem USA, Maliki zamknął gazetę, która od lat była ciernią w boku jego marionetkowej administracji i okupanta. 58 niewinnych zabitych, 78 rannych. W mendiach syjonistów, żadnej wzmianki o Mosadzie, Izraelu czy nawet wmieszaniu USA. Islam znów poniżony. Krew iracka znów przelana. Mordercy bezkarni. Rodziny ofiar-męczenników rozeźlone, zmylone, zdumione. Misja syjonistów wykonana.

Wniosek: podziały sekciarskie?

Jedną z największych tragedii ludobójstwa w Iraku jest niemal eksterminacja antycznej społeczności chrześcijańskiej Mezopotamii. Nie mówi się o systematycznym zdziesiątkowaniu ich. Wstyd!

Chrześcijanie chaldejscy doznają gwałtownych ataków od Mosadu oraz najemnych chrześcijańskich syjonistów w miejscowościach Nineweh, Irbil, al-Hamdanija, Bartella, Talaskaf, Batnaja, Baszika, Elkoszewen, Akrah i Mosul (70). Izrael doradził przedstawicielom USA, że iraccy chrześcijanie odegrali decydującą rolę w walce z Brytyjczykami i ich marionetkową monarchią przed rewolucją 14.7.1958 r., więc eliminacja ich jest niezbędna dla okupacji. Toteż by zniszczyć chrześcijan w Iraku, USA zmontowało kierowaną przez oddziały śmierci CIA, marionetkową armię  200 tys. żołnierza, niemal samych szyitów (71). Podczas gdy CIA i marionetkowa armia zdrajców terroryzowali chrześcijan, Mosad rozpocząl kampanię masowych mordów intelektualistów irackich – zabili 530 naukowców i akademików, z których kilku było chrześcijanami asyryjskimi i chaldejskimi. Większość tych ofiar straciła życie w uniwersytetach w Bagdadzie i w płd. prowincji Basra (72). Trwają polowania na chrześcijan irackich. Mniej niż 2 tygodnie po masakrze w katedrze, 5 chrześcijan zamorodowano, a 20 raniono (10.11.2010). Zamachy powiązano z bojownikami sunnickimi, lecz przyczyną było kilkanaście bomb przydrożnych (73). Bomby te znane są też jako IED-y. IED = Mosad.

Muzułmanie na Bliskim Wschodzie, szczególnie w Iraku, pokazali solidarność z braćmi chrześcijanami, podczas gdy syjonistyczne narody Zachodu zachęcały ich do emigracji z ziem pradziadów. Trzeba skończyć z tym podziałem, jest on następnym spiskiem syjonistów dla fragmentacji Iraku.

Sunnickich przedstawicieli, którzy kiedyś doradzali Saddamowi Husajnowi, departament stanu USA i CIA wyznaczyli do skrytego tropienia i likwidacji szyickich ruchów oporu. Grupa ta utworzyła służby pn. Dyrektorat Bezpieczeństwa Ogólnego, dowodzone przez zdrajcę i rzeźnika, Ijada Allawi (74). USA uzbroiło też  kilka sunnickich bojówek do zwalczania przeważająco szyickiej policji irackiej i osłabienia Szyickiego Oporu ścierającego się z siłami okupacyjnymi USA w Bagdadzie (75). CIA zmontowało inne służby wywiadowcze z sunnickich przedstawicieli b. reżimu Husajna, by rozpracować szyicki i sunnicki Ruch Oporu w Samarra, mieście świętym dla szyitów, szanowanym przez sunnitów, zaludnionym pokojowo i bratersko przez obie grupy (76). Szyicka policja Maliki na rozkaz amerykańskiego okupanta uderzyła na Opór Szyitów w Bagdadzie, masakrując setki niewinnych szyitów (77).

USA dało broń i masę funduszy Synom Iraku, bojówkom sunnickim, które walczyły z ruchami oporu sunnitów i szyitów w całym okupowanym Iraku (78). USA utworzyło inne bojówki szyickie, Armię Zulfikar, by zneutralizować Armię Mahdi (którą założył  Mukatada al-Sadra). Zulfikar brutalnie pozabijał dziesiątki przedstawicieli al-Sadry (79). Szyicka organizacja Badr, chętny partner okupacji przez USA, aresztowała torturowała i zabiła żołnierzy tak sunnickiego jak i szyickiego Ruchu Oporu, szczególnie Armii Mahdi w masakrze w 2006 r. (80). Inny kolaborant okupacji, militarna organizacja Kurdów, Peszmerga zabójczo atakowała wszystkie irackie grupy oporu: szyickie, sunnickie i świeckie. Peszmergę całkowicie szkoli, uzbraja i finansuje Izrael, a kilka prywatnych firm izraelskich w Kurdystanie w Iraku doradza i daje informacje wywiadowcze kurdyjskim kolaborantom (81).

Wielki Ajatollah Ahmad al-Husseini al-Baghdadi, zaciekły krytyk okupacji przez USA i Izrael oraz marionetek i zdrajców w rządzie Iraku, 3 lata temu wydal oświadczenia, niezbędne do zrozumienia tzw. sekciarstwa: kiedy amerykański okupant stanął wobec nasilenia Irackiego Oporu, założył kolaboracyjne oddziały śmierci dowodzone przez służby USA, by zdyskredytować prawdziwy ruch oporu w Iraku (82).

Kiedy poparta i finasowana przez USA organizacja szyicka morduje sunnitę, nie jest to przemoc sekciarska, tylko zabójstwo sunnity orzez USA. Podobnie z sunnickim mordem na szyicie: mord szyity przez USA. Kiedy uzbrojony przez Izrael i wsparty przez USA oddział bezpieki kurdyjskiej morduje Araba, to nie Kurd morduje Araba z etnicznej nienawiści, tylko USA zamordowało Araba. Kiedy grupy muzułmańskie, poparte i finasowane przez USA a uzbrojone przez Izrael, zabijają chrześcijan lub chrześcijańskie zabijają muzułmanów, to nie jest przemoc etniczna, tylko USA i Izrael mordują muzułmanów i chrześcijan. Kiedy poparty i szkolony przez CIA represyjny dyktator Saddam Husajn brutalnie prześladował szyitów irackich przez dziesiątki lat, w tym tortury i morderstwo Wielkiego Ajatollaha Sajeda Muhammada Bakira al-Sadra i jego siostry, Sajedy Aminy Bint al-Hudy (83), to nie przemoc sekciarska, tylko terroryzm państwowy sponsorowany przez USA. I kiedy poparty i finasowany przez USA marionetkowy rząd szyicki torturuje i morduje dysydentów sunnickich, to terroryzm państwowy sponsorowany przez USA. Te sekciarskie organizacje zabijają nie tylko niewinnych spoza własnej sekty i grupy etnicznej. Zabijają tych, którzy krytykują okupację i marionetkowy reżim i których wskażą amerykańscy panowie. Reżimy te są despotyczne i totalitarne, a nie sekciarskie.

Wszystkie ww. grupy wykonują rozkazy Task Force 121, elitarnego oddziału śmierci CIA, działającego w okupowanym Iraku od 2003 r. (84), oraz Mosadu. Zbrodnie ww.  irackich zdrajców bledną w porównaniu z toksycznymi zbrodniami okupantów –   Amerykanów i syjonistów, lecz ich rakowata kolaboracja dołożyła się znacznie do zniszczenia Iraku.

Niektórzy opowiadają się po stronie uciskanych, w sercu mają rzekomo najlepszy interes Iraku, ale głoszą tylko wstrętną, nienawistną, uprzedzoną propagandę i sekciarstwo zaplanowane przez syjonistów. Kierują uwagę na zbrodnie popełnione w Iraku przez wybrane grupy religijne i etniczne, ale nie przez zbrodniarzy – syjonistów, Amerykanów i Brytyjczyków, którzy zamordowali 1,5 mln niewinnych irackich mężczyzn, kobiet i dzieci. Te odrażające osoby nigdy nie wspomną deklaracji narodu irackiego z 2003 r.: Jesteśmy braćmi, sunnici i szyici, nie sprzedamy naszej ojczyzny (85). Ci rozwięźli głosiciele nienawiści nawet nie wspomną o sunnitach i szyitach, którzy stali zjednoczeni w Bagdadzie rok po najeździe, mówiąc okupantowi, że jego strategia dziel i rządź marnie niewyszła (86).

Te amoralne, samonamaszczone odrzutki geopolityczne nigdy nie wspomną tysięcy szyitów, którzy oddali krew za swych sunnickich braci, zatrważająco oblężonych w Faludży przez amerykańskiego okupanta (87). Ci niegodni, celowo okrutni lunatycy nigdy nie wspomną masowego poparcia dla liderów Irackiego Oporu Szyickiego przez irackich sunnitów podczas, jak to nazwał brutalny okupant, powstania (88). Ci bezwstydni wciskacze stronniczej propagandy nigdy nie wspomną mężczyzn, kobiet i dzieci zjednoczonego sunnicko-szyickiego Irackiego Ruchu Oporu, walczących wspólnie dzięki silnej wierze łączącej ich wszystkich (89). Ci beznadziejni, oszustni ględziarze nigdy nie wspomną ponad 300 tys. irackich sunnitów i szyitów zebranych wspólnie w Bagdadzie przez ruch al-Sadry i Stowarzyszenie Muzułmańskich Uczonych, by zaprotestować przeciw okupacji i odkłamać oszustwa o braku jedności w Iraku (90). Ci podli, zakłamani i użyteczni idioci nigdy nie wspomną, że szyici i sunnici po raz kolejny stali ramię w ramię, by wyrazić poparcie dla znieważonej irackiej społeczności chrześcijańskiej (91).

Kilka grup kolaborantów to nie przemoc sekciarska, kiedy niemal idealna jedność większości narodu stawia czoła okupantowi. Grupy te są ekwiwalentem syjonizmu i wykonują dlań usługę w spisku bezpowrotnego złamania Iraku. Wszystkie etniczne i religijne grupy w Iraku doznały niewyobrażalnego, ludobójczego bólu i cierpienia od czasu inwazji syjonistycznej (92). Nie wolno o tym zapomnieć. Nie wolno zapomnieć o izraelskiej, brytyjskiej i amerykańskiej zagładzie Iraku.

Szerząc sekciarstwo nie mów, że jesteś przeciw sekciarstwu. Twoja olbrzymia hipokryzja stała się legendą i jako idiotyczna bzdura jest szalenie prosta do wykrycia, analizy, odkłamania i ujawnienia.

Wylezą konserwatywne ksenofoby, liberalne propagandysty i syjonistyczna hasbara i za tragedię Sajedat al-Nadżat obwinią sekciarstwo i wybuchowe napięcia religijne. Potwory syjonizmu stosują tę wyświechtaną taktykę od dziesiątek lat. Z jej pomocą  przedstawiają  Arabów i muzułmanów jako barbarzyńców, zezwierzęconych dzikusów mordujących się nawzajem za drobne różnice etno-religijne i ciupcie dysputy terytorialne. Jest to ich główne ostrze w dehumanizującej kampanii trwającej od czasu wmieszania się syjonistów w sprawy Bliskiego Wschodu ponad sto lat temu. Jest to sam szczyt podłości, zwieńczenie najzłośliwszego z fałszów. Nie ma podziałów sekciarskich w okupowanym Iraku, tylko ich iluzja. Naprawdę, jedyne sekciarstwo istnieje w dyskusji o okupantach i okupowanych: sekta ciemiężycieli i sekta ciemiężonych.

Niechaj Irak, ziemia proroków, świętych, męczenników, uczonych, poetów, matematyków, dystyngowanych kobiet i prawych mężczyzn, zostanie wyzwolony od wszelkich ciemiężycieli – tak obcych jak i domorosłych.

…………………….

Piotr Bein: Panie Jezu Chryste, Synu Boży, zmiłuj się nad ludem irackim, wybacz kolaborantom i użytecznym idiotom w Iraku, nie bądź za surowy dla syjonistów zagranicznych,  mosadowców i najemników śmierci …bo ja nie potrafiłbym…

Oto jak szaleniec-syjonista planuje za pomocą oddziałów śmierci i z poparciem USA, UE i Izraela, zneutralizować w Gazie demokratycznie wybrany Hamas:

Plan neutralizacji Hamasu w Gazie

Wg Palestyńskiego Ośrodka Informacji (PIC), przestępczy uciekinier z Gazy, Muhammad Dahlan, stara się usilnie w kooperacji z USA, UE i Izraelem o wdrożenie planu okupacji Gazy, w zamian za powierzenie mu przywództwa bezpieki w Zarządzie Palestyny. Wtedy skończyłby z kontrolą Gazy przezdemokratycznie wybrany Hamas.

Dahlan obaliłby Hamas w Gazie pod warunkiem logistycznego wsparcia, w tym pozwolenia na szkolenie oddziałów śmierci do decydującej walki z Hamasem, środki finansowe, dokumenty i inne potrzebne do tego, by mogli bez ograniczeń poruszać się i rezydować. Potrzebuje też politycznego poparcia z państw, którym zależy na kontynuacji procesu pokojowego i zakończeniu konfliktu w Palestynie. 3 mln $ dla oddziałów śmierci (20 tys. chłopa), by mogły kontrolować bezpieczeństwo na Zachodnim Brzegu, a następnie przejść do Gazy przeciw Hamasowi. Wg jego planu inwazji w Gazie, sporządzonego przez ekspertów bezpieki z Egiptu, Jordanii i syjonistycznych okupantów, USA i W. Brytanii, oddziały śmierci weszłyby z Egiptu przez tunele i granicę, z Izraela przez granicę z Gazą od północy i wschodu oraz desanty na wybrzeżu Gazy oddziałów z Haify, gdzie szkolenie odbywa się w bazie Atlit i z Jordanii (szkolenie w Aqaba). Dahlan wdrożył już kilka punktów planu. W kolaboracji z UE, ma pozwolenie na szkolenie 50 komponentów desantowych w Chorwacji, Serbii i na Węgrzech. W kolaboracji z USA, szkoli tam 25 komponentów oddziałów śmierci, tzw. Palestyńskie Komando Morskie.

Kopie haniebnego planu otrzymały USA, UE, Izrael, Egipt i niektóre kraje arabskie. Zdrajca Dahlan uprzednio zbiegł z Gazy, po defraudacji ponad 3 mln $, a teraz znów wyłudza 3 mln $, by powrócić, ze śmiercią, do miejsca, skąd musiał uciekać. Wg PIC, plan zatwierdził szef wywiadu Egiptu, Omar Suleiman. Szef izraelskiej bezpieki, Diskin zaraz po przeczytaniu planu poszedł na spotkanie w Netanjahu i doradcą bezpieczeństwa narodowego, Uzi Aradem.

†††††††††††††††††††††††††††††

Komentarzy 5 to “Tego nie masz na Wikileaks”

 1. […] Przeciek znalazła niezawodna grypa666. […]

 2. […] Za: https://grypa666.wordpress.com/2010/12/06/tego-nie-masz-na-wikileaks/ […]

 3. […] grypa666.wordpress.com Źródło: […]

 4. […] Sagi Wikileaks c.d. – zbiór tekstów […]

 5. […] Sagi Wikileaks c.d. – zbiór tekstów […]

Sorry, the comment form is closed at this time.