Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Terroryzm, antysemityzm i banksteryzm dla ludziowców

Posted by grypa666 w dniu 22/11/2010

Ostatnio serwer płata figle: przeformatowuje teksty, odmawia wstawiania ukrytych linków… stwarzając dodatkową robotę. Nie wiem, czy strony pękają w szwach z przeładowania, czy może WordPress eksperymentuje z ulepszeniami. Proszę o wyrozumienie i cierpliwość.

Blog wychodzi teraz raz na tydzień, uaktualniam go między publikacjami. Na Grypa666 znajdziesz komentarze i dyskusje osób znających tematy, aktualności raczej przemilczane w głównym nurcie, komunikaty wykluczone z oficjalnego obiegu, dość lektury na cały tydzień… Szukam ochotników do pomocy w tłumaczeniu aktualności, przeważnie z angielskiego. — Piotr Bein

WESPRZYJ BLOG = NA KONTO LUB PAY PALA

3.11.20010 r. była 4-milionowa wizyta na blogu Grypa666.

Pomóż  osiągnąć 5 mln wejść. Nie czekaj na innych, dołóż się datkiem. Wystarczy, jeśli każdy odwiedzający zrzuciłby się 10 zł na rok. Telewizornia, mendialne gazety kosztują więcej!

……………………….

Kto rządzi światem?

Nadesłał Hubert 3.11.2010

Witam, Szanuję Pana za wiedzę jaką nam Pan przekazuje, nie łatwo w dzisiejszym świecie znaleźć dobrą informację. Chciałem skonfrontować wypowiedz prof Grzegorza Kołodki nt. klubu Bilderberg z Pana wiedzą o kulisach globalizacji. Poniżej zamieszam wypowiedz prof Grzegorza Kołodki, jaka została sformułowana na jego blogu. [Wpis 832, odnoszący się do innych wpisów m.in. 84 — skrót i wytłuszczenia (oprócz przedostatniego akapitu) PB]:

[…] światem rządzą spontaniczne, niekiedy wręcz chaotyczne procesy […] Nieodwracalny w tej fazie rozwoju cywilizacji proces globalizacji […] stwarza wielką szansę na dynamiczny rozwój, ale i wielkie dlań zagrożenie. […] Dla dobra ludzkości zmienić się zatem musi sposób sterowania. […] Największe wyzwanie XXI w. to zmiana instytucjonalnego układu z obecnego nieładu i koordynacyjnego chaosu w nowy światowy ład […]

[…] pisałem o rozprzestrzenianiu się kryzysów finansowych. Z tego co wiem, nikt z uczestników spotkania Klubu Bilderberg tego nie robił. Jego członkowie zajmowali się pilnowaniem swoich spraw, swoich interesów – w mediach, w polityce, w finansach, w gospodarce. Ale nie są w stanie rządzić światem! To zgromadzenie to klub dyskusyjny, a zarazem swoiste lobby, troszczące się przede wszystkim o własne interesy. Troska ta wymaga jednak zrozumienia, co i dlaczego dzieje się w świecie. I temu służą snobistyczne – bo na wielkim snobizmie jest to zbudowane – spotkania towarzystwa z kręgu Bilderberg i podobnych. Media eksponują, kto uczestniczy w tych celowo okrytych mgiełką tajemniczości zjazdach, choć wiele więcej mówiące byłoby podkreślenie, jak wielu – bardzo wielu – ze znaczących na światowej scenie postaci tam nigdy nie było. […] Podobnych grup, choć może nieotaczających się aż tak sprytnie, na pożywkę mediów, nimbem sekretności, jest więcej. Uchodzący za ojca chrzestnego euro, współtwórca teorii optymalnych obszarów walutowych, Noblista Robert E. Mundell – skądinąd Przewodniczący Rady Naukowej Centrum Badawczego Transformacji, Integracji i Globalizacji TIGER, którym kieruję w warszawskiej Akademii Leona Koźmińskiego – periodycznie gości w pięknej Siennie, w swoim własnym 50-pokojowym Palazzo Mundell, prywatne konferencje czołówki uczonych i ekspertów z dziedziny ekonomii i finansów. […] Gdyby ci tak naprawdę rządzący tym światem zapytali o rady formułowane w Siennie (i w paru innych miejscach), to i obecnego kryzysu udałoby się uniknąć. […] w Paryżu wiosną 2003 r. – uczestniczyłem w spotkaniu Group of Thirty, G30, skupiającej wpływowych finansistów, głównie szefów banków centralnych, oraz paru wybitnych uczonych. […] m.in. Jacob A. Frenkel, który powstanie grupy zainspirował, i Jean-Claude Trichet, obecny prezes Europejskiego Banku Centralnego, ale przyjechali też profesorowie tej miary, co Martin Feldstein i Kenneth Rogoff. […] w pięknym paryskim pałacu, bez udziału mediów, aczkolwiek po spotkaniu niektórzy z uczestników więcej niż chętnie dzielili się swoimi mądrościami z mediami […aby]  łatwiej było przeprowadzać sprawy, których pilnują. Raz zatem metodą działania jest jak największe nagłaśnianie sprawy, innym razem totalna zasłona milczenia, jak w przypadku Klubu Bilderberg. […]
W Wędrującym świecie piszę (s. 236 i nast.) o rozmaitych zakulisowych działaniach, chociażby przytaczając opinię Fritza M. Earmatha, b. agenta […] CIA, nt. przekrętów dokonywanych w minionej dekadzie w Jelcynowskiej Rosji z udziałem amerykańskich polityków i doradców. Przywołuję też relacje ze specjalnych działań doprowadzających celowo niektóre kraje do nadmiernego zadłużenia po to, aby utraciły samodzielność finansową i łatwiej podporządkowały się grupom interesów z krajów bogatych, zwłaszcza w odniesieniu do łatwiejszego i tańszego dostępu do surowców (s. 211). W swoim czasie w sposób oczywisty spiskowano zakulisowo w celu obalenia systemu socjalistycznego. Obecnie nadal spiskuje się, by obalić jeszcze parę z rozmaitych względów komuś niewygodnych reżimów. Wiele lat po tym, jak już w końcu upadną i o tym, być może, czegoś więcej się dowiemy…
Normalną wszak praktyką jest, że jeśli ktoś wpływowy czy też prowadzący działalność mającą skutki dla innych ma kontakt z kimś funkcjonującym na zbliżonej “półce”, to się konsultuje. Ba, może nawet próbować wywierać wpływ – bezpośrednio czy częściej dyskrecjonalnie – na podejmowane decyzje. […] To nie spiskowanie, choć z tego nie puszcza się prasowych komunikatów. To nie mafia, choć niekiedy może to mieć większe znaczenie niż jakaś kolejna duża konferencja międzynarodowych organizacji.
Wielką naiwnością byłoby przyjąć, że rozmaici prominenci z grup specjalnych interesów w skrytości nie kombinują, jakby tu wydostać się spod lawiny negatywnych skutków światowego kryzysu finansowego, czy wręcz jak na tym nieszczęściu jednych dalej budować swoje majętne szczęście. Jednak to, że również w skali globu funkcjonują, niekiedy wcale skutecznie, mafijne układy finansowo-polityczne, powinno być truizmem. Problem w tym, że – z istoty mafii – mało o tym na bieżąco wiemy.
[…] korzysta się z plasowania odpowiednio skonstruowanych materiałów w mediach […] w celu nie tylko manipulowania ogólną opinią publiczną, ale także wywierania określonej presji na opiniotwórcze i rządzące elity. […] Cały czas toczy się bowiem gra […] o miejsce na tym jednym jedynym świecie, na którym robi się coraz ciaśniej i coraz bardziej nierówno. Duszno…  (s. 33) […] Wielobiegunowy świat musi znaleźć sposób na […] sterowanie procesami o globalnych następstwach, które kontroli poddać trzeba, lecz nie będzie tego w stanie zrobić samodzielnie żaden, nawet potężny kraj. Bynajmniej nie jest to wołanie o światowy rząd, gdyż byłoby to przejawem naiwności. Konieczne natomiast są prostsze instytucjonalnie rozwiązania, a mianowicie koordynacja działań i międzynarodowe porozumienia. Tego typu instytucji – koordynujących politykę w skali globalnej i w ten sposób sterujących biegiem spraw – będzie coraz więcej. W najbliższych kilku dekadach będą one miały większy wpływ na sposoby gospodarowania niż zmiany techniczne.  (s. 343).

Nie namówi mnie przeto Hubert (wpis 831), bym „odważył się kiedyś napisać książkę o kulisach globalizacji”. To zostawiam innym autorom, jak Noami Klein czy Johna le Carré, których skądinąd z wielkim zainteresowaniem z różnych powodów czytuję. Nie tylko dlatego, że potrafią pisać, ale i z tej przyczyny, iż nie ma dymu bez ognia. Ale poniekąd już się odważyłem i sam też trochę na te tematy napisałem. I na pewno napiszę jeszcze więcej. Nie tyle o spiskowej teorii dziejów, ile o spiskowej praktyce rzeczywistości. Bo to fakt, że o naszych losach decyduje bardziej i częściej to, co i jak dzieje się w cieniu, za kulisami, za zamkniętymi drzwiami, a nie na pierwszych stronach i w świetle jupiterów. Ale kolejnymi sesjami Grupy Bilderberg itp. doprawdy nie warto się zbytnio przejmować. Oni robią swoje, my robimy swoje. Róbmy dalej, to i na swoje wyjdziemy.

Czy rzeczywiście nie warto się przejmować? Pozdrawiam — Hubert

Piotr Bein: Apologia banksteryzmu i NWO.  „Niezauważyć” banksterstwa w ostatnich kryzysach? Kołodko jest za rozwiązaniami zdecentralizowanymi dla nowego ładu przez państwa narodowe (prostsze instytucjonalnie rozwiązania …koordynacja działań i międzynarodowe porozumienia), lecz przeoczył dywersję przez przeciwników ideologicznych narodowości i ludzkiej współpracy  = bilderbergów, banksterów, kompleks jot w ogólności. Profesor robi swoje — z jakim wynikiem dla kraju i świata? Co takiego zmienił, odwrócił, czemu zapobiegł? Nie wie, że nic nie wskóra, bo za przeciwnika ma od stuleci kompleks jot, Hydrę z tysiącem ramion? Może i nie wie, bo pisze Problem w tym, że – z istoty mafii – mało o tym na bieżąco wiemy. Niech zacznie więc od prostych pytań: dlaczego III Rzesza naszpikowana żydowskimi syjonistami i poparta przez międzynarodowych syjonistów zlikwidowała miliony Zydów?  Dlaczego w kolejce do unicestwienia postawili najpierw Słowian, dopiero po 2 latach Zydow? Dlaczego ludobójstwo żydowskie na Ormianach zwala się na Turcję, a enkawudowskie na Rosjanach, Polakach i multum in. narodowości — na „ruskich”? Po co judaizacja i korupcja obrządku katolickiego, skoro służył tysiąc lat? Czemu bystre narody zachodnie nie mogą wstrzymać „imigracji” odmieńców, a krytkom zamyka się usta nalepkami rasista, ksenofob, ekstremista, nacjonalista? Jak na profesora, Kołodko nie błysnął, ale to dylemat Polski od czasu zniewolenia, szczególnie jewropejskiego.

Pisze on: nadal spiskuje się, by obalić jeszcze parę z rozmaitych względów komuś niewygodnych reżimów. Komu niewygodny „reżim” USA? Pomogę, jeśli w swej specjalizacji Profesor przeoczył: kompleksowi jot. Dowody są przygniatające. Wykonawcę strategii kompleksu jot, bilderbergów Kołodko chciałby zaklasyfikować z organizacjami, które robią swoje dla korzyści własnej. Np. decyzja o napadzie NATO na Jugosławię – jakie to interesy „Klub” miałby na Bałkanach? Na pewno nie zasoby mineralne, korytarze rurociągów, ani otaczanie Rosji, bo są do tego miejsca lepsze niż tycie Kosowo na zadupiu Europy, bez portu, lotniska ani koleji. A w Iraku i Iranie? Na pewno nie ropa, bo  Wielka Ropa zgrzyta zębami na straty, zaprzepaszczone przez politykierow jot możliwości interesów… Profesor wciska założycielską zmyłkę żydomasońskich bilderbergów: klub dyskusyjno-towarzyski. Zdemaskowali to dawno i wielokrotnie reporterzy śledczy, wraz z „dyskusjami Klubu”, które nieraz ludobójczo ziszczają się… wraz z łamaniem konstytucji i praw swoich państw przez vipy obecne u bilderbergów.

Dogma o potrzebie Nowego Porządku Swiata z powodu chaosu jest klasykiem żydomasonerii, sprecyzowanym np. w planie Rotszyldów z 1773 r. Profesor przeczyta tam i o celowym chaosie, depopulacji, zabijaniem się gojów nawzajem podpuszczonych przez jot, i o korupcji rządów — wszystko, by podać zbawienne rozwiązanie na ziemski bajzel = NWO. Prof. Kołodko powtarza tę mantrę, jakby tradycyjne państwa narodowe nie potrafiły dogadać się ws. globalnych problemów. Dogadują się z powodzeniem w instytucjach takich jak ONZ, tylko że kłody rzuca im  żydomasoneria, która ma idee inaczej o przyszłości ludzkości. Ktokolwiek podróżuje, zauważa, że jest dość terenów, energii, kapitału, woli i rąk, żeby zapewnić każdemu godziwe warunki życia bez odbierania wolności, tradycji, historii, wartości religijnych i rodzinnych. Tam gdzie nie ma mataczenia i przeszkód od możnych, narody dają sobie dobrze radę z problemami ekologicznymi – itd. itp. Już dzieci wiedzą, kto wywołał kryzys finansowy i wrednie steruje gospodarkami, więc niech Kołodko czaruje gdzie indziej… Nie wygląda on na naiwnego, jeździ do pałaców na b. ważne spotkania b. mądrych ludzi z b. centralnych banków, potrafiących mówić do mendiów. Więc nie byłby użytecznym idiotą tylko szabasgojem albo prosto od unych, o czym świadczyłby język i zawartość jego pisaniny. Jeśli więc on radzi nie przejmować się, to na pewno jest się czym przejąć. Zatem róbmy swoje, ale z pełną znajomością przeciwnika.

††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Hucpy krajowo-zagraniczne

Przyzwyczajają do totalitaryzmu, a skanery okazują się niepotrzebne

Dwie sceny z dziećmi obiegły USA w fali protestów przeciw praktykom naświetlania RTG i seksualnego obmacywania podróżnych pod pretekstem zwalczania terroryzmu. Do inwazyjnego, poniżającego macania dzieci, Agencja Bezpieczeństwa Transportu (TSA) dołączyła separację dziecka od rodzica, wbrew uprzednim własnym zapewnieniem. W ub. tygodniu publikę zszokowało wideo 3-letniej dziewczynki krzyczącej Nie dotykal mnie! do obmacującego ją SSłużbisty. Teraz mamy małego półnagiego chłopca prowadzonego wbrew woli jego i rodzica, przez SSłużbistę na macanie. Wszystko to napomina nas, że Raport Drudge’amiał rację , iż wygrali terroryści. Widać też, że porwanie dziecka i seksualne molestowanie go jest w porządku, jeśli dokonuje tego SS-yn lub SS-córa w mundurze. W Afganistanie, siłom USA nie wolno robić podobnych rzeczy z respektu dla kultury miejscowych. Okazuje się, że w USA już gorzej niż w plemiennym zacofanym Afganistanie…

Redaktor naczelny PrisonPlanet, Paul Joseph Watson uważa, że takie praktyki rządu szkolą całą generację dzieci, iż porwanie przez dorosłego, który następnie maca nasze genitalia, jest w porządku. Watson porównuje to z normalną sytuacją: Jeśli ktokolwiek inny uprowadziłby czyjeś dziecko i następnie molestował je seksualnie, słusznie zostałby nazwany pedofilem i trafiłby za kratki na długi czas.

Spodziewając się zapowiedzianego ogólnokrajowego protestu podróżnych w USA za ochroną swobód obywatelskich gwarantowanych Konstytucją USA, TSA wyłączyło skanery gołego ciała i nie macało na lotniskach. Podróżni przechodzili bez uzdrawiających naświetleń RTG ani molestacji seksualnej. TSA „rozbroiło” w ten sposób masowy protest, dając dowód, że ich skanery golizny i gorszące „rewizje” są zupełnie niepotrzebne, skoro wystarczyły skanery bagażu i wykrywacze metalu. A jednak dotąd rząd nalegał, że skanery te są absolutnie niezbędne w wykrywaniu bomb i podróżni nie będą bezpieczni bez skanerów. Czyżby nagle władze wystawiły publikę na ryzyko wysadzenia w powietrze przez ukrytą gdzieś, w zakamarkach ciała, bombę terrorystów? Akcja dowodzi również, że TSA rozpaczliwie próbuje uniknąć publicznego embarasu. Na lotniskach czekało w dniu protestu mnóstwo ekip TV, lokalnych i krajowych, by nagrać pikantne zdarzenia. Zastali spokojny dzień na lotnisku, mimo że był to najruchliwszy dzień roku w awiacji USA! Gdy tylko kamerzyści odjadą, TSA może włączyć skanery i macać ludziowców do woli — klasyczne zachowanie tyranów w państwie policyjnym: pokazują mediom swój zrównoważony, profesjonalny wizerunek, a jak tylko kamery odjadą, ich ręce są w twoich majtkach.

Wielu podróżnych zrezygnowało z lotu i wybrało zostać w domu lub jechać autem… tłok na autostradach był niesamowity — w stanie Massachussets korek ciągnął się 50 km! Wg nowego  sondażu Zogby, 43% Amerykanów nie poleci z powodu agresywnych rewizji i skanów golizny przez TSA, za co nadwyrężone finansowo linie lotnicze będą „wdzięczne” rządowi. TSA może zniszczyć sporo biznesu lotniczego, podobnie jak 11 IX z tej samej stajni.

Piotr Bein: Wygląda to na zastraszanie publiki, żeby uzasadnić wydatki na „bezpieczeństwo”, wprowadzać przepisy okupacyjne i przyzwyczajać do zamordyzmu… Nie dziwota — za wciskaniem histerii terroryzmu w neo-bezpiece USA stoi b. agent KGB (następca żydowbolszewickiego NKWD) o czarującym „słowiańskim” nazwisku Chertoff (ros. Diabelski) i paszportach Obojga Wielkich Narodów.

…………………

Al CIAida zrujnuje nam gospodarkę — buhahaaa!!!

http://www.sfora.pl/Al-Kaida-zrujnuje-polska-gospodarke-a26467

Dyżurna szczekaczka syjonistów i banksterów, New York Times podaje, że gospodarkę Polski może zrujnować… Al Kaida, fikcyjny twór służb „zachodnich” i mosiadu — patrz artykuł Gordona Duffa poniżej oraz referat Judeocentrycy i masowe zbrodnie.

Piotr Bein: Szczyt debilizmu dziennikurewskiego — w NYT i sfora.pl. Jeśli już, to zrujnują nas ww. służby (przepraszam pana Michałkiewicza — razwiedki). Jakby jeszcze zostało co do rujnowania…

Andrzej Szubert: Jak nie przejdzie z Al-Kaidą, to zwalą winę na kosmitów.

……………………….

Dziwne zaproszenie

Andrzej Szubert: Kopnął mnie wątpliwy zaszczyt: otrzymałem na ładnym, firmowym papierze Video Studio Gdańsk (pocztą konwencjonalną – papierową) taki oto list:

Gdańsk, 02 listopada 2010, Szanowny Pan Andrzej Szubert,  Szanowny Panie, Drogi Kolego [kumpli szukają, psiajuchy] We wrześniu 2011 roku minie 30 lat od I Krajowego Zjazdu bla bla bla, podczas którego – poza pierwszymi prawdziwie demokratycznymi wyborami bla bla bla stworzył się zalążek wolnych mediów audiowizualnych bla bla bla. …Stała się ona zrębem dzisiejszego Video Studio Gdańsk bla bla bla. Wspólnie z tymi bla bla bla …czas transformacji i budowy demokracji [naszą żydokrację tak nazywają, naprawdę!] bla bla bla chcemy uczcić i zbilansować 30 lat wolności mediów elektronicznych w Polsce, spoglądając jednocześnie w ich przyszłość. W drugiej połowie września 2011 zamierzamy zorganizować w Gdańsku: – sesję historyczną, bla bla bla  – przegląd najciekawszych bla bla bla  – koncert okolicznościowy [fajerują samych siebiePragniemy także stworzyć specjalne rocznicowe wydawnictwo bla bla bla. Zwracamy się z uprzejmą prośbą o informacje o Twojej działalności bla bla bla.  Prosimy także o pilne informacje bla bla bla.  Licząc na przychylność, już dzisiaj prosimy o przyjęcie zaproszenia na przyszłoroczne uroczystości. Wojciech Borowik     Stowarzyszenie Wolnego Słowa, Mirosław Chojecki     Media Kontakt, Marek Łochwicki       Video Studio Gdańsk, Grzegorz Majchrzak  Instytut Pamięci Narodowej, Marek Owsiński        (Polskie Radio)

Zbaraniałem, jak to przeczytałem. Jak widać wciąż są tacy, co mają mnie za przedpotopowego solidarucha. Samo zaproszenie spowodowane jest zapewne nieudaną próbą zrobienia radia „S” w Kluczborku w lutym 83. Zorganizowałem radiostację we Wrocławiu w styczniu 83. Sprawę przekazałem Bożenie (moja żona), bo ja mieszkałem wtedy w Zdzieszowicach, a poza tym za mocno po piętach deptała mi wtedy bezpieka (zapewne incydent w Uhercach, gdzie na jedną dobę zamieniłem się z internowanym tam Chołodeckim, o czym mówiła wolna europa i głos ameryki, też się do tego przyczynił). Audycja się ostatecznie nie odbyła, bo 5 dni przed zaplanowaną audycją aresztowano Bożenę za ulotki i nielegalną „Stobrawkę” drukowaną przez nią od grudnia 81. Gdzieś jednak jest w annałach odnotowane, że taka akcja była szykowana i stąd to zaproszenie do Gdańska. Na list odpowiedziałem adresatom mailem następującej treści:

Szanowni Państwo. Z zaproszenia nie skorzystam, ankiety wypełniał nie będę. W międzyczasie otworzyły mi się oczy. W tzw. 3 RP nie ma wolnych mediów, wszystkie są w rękach żydostwa. Niewielka nisza rzeczywiście wolnych mediów jest w internecie. https://grypa666.wordpress.com/ http://marucha.wordpress.com/ W Waszej propagandowej hucpie nie zamierzam uczestniczyć.Andrzej Szubert ps. Chyba że zaproszenia są ważne dla ludzi z moimi obecnymi poglądami. Oto one:

……………

Osąd z Niemiec: USA nową III Rzeszą

Piotr Bein: Zgadza się, III Rzesza była państwem pod kontrolą syjonistów, z mendiami bezczelnie grającymi na uczuciach obywateli, z banksterami gotowymi poprzeć mamoną pociągnięcia SS-ynów, ze spektakularnymi katastrofami i zagrożeniami zwalonymi na kozły ofiarne kompleksu jot… Tak samo USA obecnie.

†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Historia

O kłótniach Polaków

Roman Kafel: Panowie..nie zmieni nas nic….:-)))) Moj syn siedzcy nad pamietnikami Prokopa z Cezarei kiedys w nocy zaczal sie smiec i mnie obudzil:))) Dlaczego sie smiejesz glupku- pytam… A on mi czyta..jak Prokop opisuje, jak sie zachowywali Slowianie… otoz przyszli pod mury Bizancjum w zlych zamiarach..ale kiedy zobaczyli wielka kopule w srodku miasta..podjechali pod brame w kilkunastu jezdzcow i pomachali jemiola…ze chca gadac… Zdziwieni Grecy wyslali przez brame paralamentariusza, ktory otworzyl gebe- jak ci po grecku zapytali co to jest ta wielka budowla w srodku miasta.. – Ano to jest Swiatynia Madrosci Bozej… – A czy mozecie nam to pokazac z bliska….jeszcze bardziej zdumieni polecieli do cysorza,,i ten ich kazal wpuscic, mowiac co ich parenastu moze nam zrobic ,Pokazcie im… Ci ogladali to z coraz wiekszym szacunkiemi uznaniem…i zaczeli sie nagle nie wiadomo o co klocic oczywiscie miedzy soba… Cesarz zaprosil ich do palacu, gdzie jeszcze szerzej otwarli geby i znowu zaczeli sie wsciekle klocic… Na to cesarz kazal wpuscic tancerki i dolac wina…uspokoili sie.. I w koncu ich herszt [powiedzial::: ze nie beda atakowac miasta, bo takie piekne i szkoda im tego niszczyc:-)))))Podziekowali za goscine..i pojechali bez slowa wyjasnienia:-)))zapowiadajac- ze wroca, nie wiedza kiedy -ale wroca. Bo teraz musza cos tam rozwalic Romanom:-)) Cesarz zaraz wyslal Prokopa z podarkami ,zeby ich najal do ochrony Bizancjum od strony Arabii…co mu sie tez wkrotce udalo:-)) Dlatego podsylam wam link do ciekawych badan DNA…postudiujcie i sami zobaczycie, ze Grecy pisali prawde… DNA nie zmienisz:-)))  Mozemy sie tylko nauczyc klocic ,,,ladnie:-)))) oduczyc nie damy rady! Mozemy sie klocic lubiac…

Zbig: Nieśmiało przypominam, ze o człowieku decyduje dusza zwana rozumną, a nie jakieś tam geny, które zapewne też sa skutkiem jej działania, i o tyle się liczą…Ale duch jest ponad materią, co nawet jakby zaczynają potwierdzać nowsze naukowe podobno badania, o „duchowych” własnościach DNA, a jako takie mają mozliwość podatności na działania duszy… Nie jestem oczywiście za „wysmiewaniem” DNA, ale też nie trzeba go fanatycznie przeceniać 🙂  Determinuje on tych, którzy się mu poddają lub chcą być determinowani 🙂  Zwłaszcza w sferze „duchowej”…

Andrzej Szubert: Genetyka ma swój wpływ, przy czym nie jest jedynym czynnikiem, jaki należy brać po uwagę. Są ciekawe prace Dreszera, badacza zwierząt. Gdy je czytałem, nieodmiennie dostrzegałem, ile w nas jest zwierzęcia i ile w zwierzętach jast ludzkich zachowań. Sama genetyka np. sprawia, że są agresywniejsze i b. łagodne rasy psów. Przy czym duży wpływ ma tresura (wychowanie). Agresywnego psa można przez mądrą tresurę tak „wychować” że będzie psem łagodnym i niegroźnym, a z  pokojowego pieska można zrobić agresywną bestię przez celowe traktowanie go tak a nie inaczej w okresie szczenięctwa. Naturalnie, że psy z rasy agresywnej łatwiej jest „wypaczyć”, aby były złe i agresywne. […] Ludzi z genami agresywnymi można ukształtować tak, że nie będą aż tacy agresywni. Ale wychowując ich np. na talmudzie, lub leniniźmie można z nich zrobić ludobójców. Nie z każdego człowieka można zrobić Stalina czy Berię. Franciszka z Asyżu nie można byłoby wyuczyć na SS-mana czy NKWDistę. U ludzi, w odróżnieniu od zwierząt dochodzą jeszcze dwa istotne czynniki oprócz genetyki i wychowania. Jest to indywidualny potencjał psychicznego rozwoju. Polecam prace psychologa Dobrowolskiego i jego szkoły. Większość ludzi zatrzymuje się na etepie integracji pierwotnej. Są prymitywni, płytka uczuciowość.  Ludzie po przejściu kolejnych etapów dezintegracji pozytywnej osiągaj wyższy stan integracji. Z takich ludobójcy nie da się zrobić. Kolejną sprawą jest – to wywoła protest katolików – stan świadomości inkarnującej na Ziemi. Ogólnie mówiąc, najpierw świadomość z wcielenia na wcielenie opada w stronę prymitywizmu i przywiązania do instynktów i zwierzęcości w człowieku. Osoby wznoszące się w rozwoju świadomości w górę przekraczają kiedyś granicę, gdzie świadomość niefizyczna góruje już nad świadomością czasoprzestrzenną i materialną. Dopiero po uwzględnieniu wszystkich czynników możemy ocenić konkretną jednostkę. Nawet Jude może być osobą uduchowioną i szlachetną. Nawet Słowianin czy Hindus może być prymitywem i ludobójcą.

Wiedza o istnieniu kolejnych inkarnacji tej samej istoty na Ziemi ma o wiele lepszą podbudowę NIE aprioryczną, opartą na badaniach tysięcy ludzi zajmujących się tą problematyką, niż wiara w wymyślone przez teologów i hierarchów „prawdy wiary”. To chrześcijaństwio jest wiarą „w cośtam”, w wymyślone dogmaty. Różnica pomiędzy ludźmi wiedzącymi, że reinkarnacja jest faktem, a ludźmi wierzącymi w dogmaty religijne jest taka, że ci pierwsi nie misjonują, nie nawracają na siłę, nie patrzą z politowaniem na „niewierzących” uważając ich przy tym za upośledzonych i gorszych. Wiedza, nawet niepełna zmusza do szukania kolejnych odpowiedzi na pojawiające się wciąż nowe pytania. Wierzący wychodzi z założenia, że posiadł już prawdę ostateczną. Powtarza więc tylko w kółko to, w co wierzy. Ale tym samym sam zamyka sobie drogę do dalszego szukania pełniejszego zrozumienia otaczającej nas rzeczywistości z uwzględnieniem wielowymiarowości rzeczywistości niefizycznej. A ta jest o wiele ciekawsza i o niebo bardziej skomplikowana niż infantylne wyobrażenia o „sądzie Bożym”  i czekającym nas po nim piekle, niebie (ewentualnie czyśćcu).

A priori to są dogmaty. Np. ogłoszony na rozkaz cesarza dogmat o boskości Jezusa. Czy ogłoszony przez kapłanów polityków dogmat, że biblia to Słowo Boże, podyktowane biblistom  przez Boga. Albo dogmat o niepokalanym poczęciu. Albo o wniebowzięciu czy wniebowstąpieniu. Albo dogmat, że kościół napełniony jest duchem świętym.Ciekawe, gdzie był ten duch święty, jak papiestwo handlowało odpustami i kapeluszami kardynalskimi. Albo dogmat o nieomylności papieża. W pierwszym głosowaniu (Vaticanum I) odrzucony. Przeciwnicy tego dogmatu rozjechali się, poplecznikom papieża szepnięto pantoflową pocztą, aby jeszcze zostali, i w drugim głosowaniu, wobec braku oponentów popieża uznano nieomylnym. W dużej księgarni w działach parapsychologii czy tz. wiedzy z pogranicza istnieje imponująca ilość publikacji, książek. Autorami są nie tylko nawiedzeni oszołomi, ale ludzie z wykształceniem akademickim. […] Głównym problemem ludzi są klapki na oczach i dogmaty wciśnięte do głowy. Na uwolnienie się od nich niektórzy potrzebują setki inkarnacji. W tej nauce jest jedna pocieszająca rzecz – nie za każdym razem banksterom udaje się urodzić w bogatej, żydowskiej, banksterskiej rodzinie. Już widzę oczami wyobraźni Rothschilda czy Rockefellera w kolejnej inkarnacji jako zaczipowynych niewolników. Każdy z nich będzie użalał się nad swoim losem i pytał – czym na niego sobie zasłużyłem? To jest mądrość i sprawiedliwość Boga – tego rzeczywistego, a nie jego dogmatycznej atrapy. To tłumaczy też, dlaczego rodzą się kalecy i genialne dzieci. Tylko zaślepieni dogmatem o jednorazowości naszej ziemskiej egzystencji ludzie takich podstawowych rzeczy nie dostrzegają.

Roman Kafel: Dogma – nieomylne objawienie. Na niej opiera sie doktryna! Uznanie dogmatu za prawo przez prawo owo stanowiacych jest konsekwencja, a nie przyczyna. Objawienie dogmatu musi byc od Boga…bo sa i objawienia pochodzace od Szatana, o czym mocno rozpisuje sie Biblia zarowno w Starym jak i Nowym Testamencie. Zatem musi pan uwazac, zeby rozroznic co to za objawienie i co to za dogmat… Parapsychologia i para psychiatria. zajmuje sie paraphremia…ktora poprostu jest opetaniem i  w zasadzie opiera sie na Magii i jako taki jest satanistyczny w swoim rodowodzie i najczesciej tak sie tez przejawia.

…………………..

Chorwacki obóz wypoczynku Serbów (dorosłych i dzieci)

…………………..

Wojciech Właźliński 23. XI. 2010: Drodzy Przyjaciele. Przekazuję materiał dydaktyczny w atrakcyjnej formie, dziękując autorowi mapy, którego nie znam. Brakuje mi w niej kliknięcia do kolejnej mapy. Historia jest ważna, ale staje się ważniejsza w powiązaniu z teraźniejszością. Narody w UE zupełnie nie zdają sobie sprawy z procesu likwidowania ich tożsamości. Krok po kroku jak sugerowal prawie 100 lat temu Nicholas Murray Butler, prezydent Uniwersytetu Columbia (USA). Ten sam Butler, wcześniej, w książce The International Mind (1912), nie używa wprawdzie terminu Nowy porządek świata, ale wyraźnie wskazuje, że proces globalizacji już trwa: Swiat jest już politycznie organizowany w czasie, kiedy my zastanawiamy się jak to zrobić i kiedy to nastąpi. (…) Stopniowo krok po kroku (…). My Amerykanie mamy szczególną rolę w procesie politycznego organizowania świata (…)  jeśli nie przewodzenia w tym przedsięwzięciu, to przynajmniej posiadania potężnego na niego wpływu. Krok po kroku, gdzie jeden krok staje się stopniem i podstawą do  następnego kroku o jeden stopień wyżej. Blok Sowiecki stworzony przez te same siły, które go rozmontowały, był  kondygnacją,  w której były kroki (stopnie) na następną kondygnację — Unię Europejską. Narody europejskie są zupełnie nieświadome kroków UE, skierowanych niezmiennie od ponad 100 lat w tym samym kierunku i ze zdumiewającą  systematycznością  glosują’  (selekcjonuje i wybiera nie własny naród) na nie swoich przedstawicieli. Czytaj Przestępstwa zostały dokonane

…………………..

Interaktywny atlas historii Polski

††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Komunikaty

Petycja – termin do 22.11.2010

NA TEJ STRONIE MOŻNA WYRAZIĆ SPRZECIW WOBEC USTAWY ZAKŁADAJĄCEJ KONTROLĘ ŻYCIA PRYWATNEGO PRZEZ PAŃSTWO

http://www.rzecznikprawrodzicow.pl/20100225_sprzeciw.php

Andrzej Szubert (Złote Miasto, Dojczland): Po co mordować się z petycjami. Poprośmy Kongres USA o pomoc! Oni to załatwią! A PiS, Singer/Macierewicz i Fotyga mają już tam chody i dojścia!

Roman Kafel (Texas, USA): ja juz poprosilem..w imieniu calej Polski, na tej samej zasadzie co i inni:-))) Mamy obiecane…Mamy poprostu nic nie robic i sie ino sluchac Pana Ammbasadora we wszystkim!

……………….

Kolejny wykład Wszechnicy Narodowej

CZY SPUSTOSZONA WINNICA ZNÓW SIĘ ZAZIELENI? – BENEDYKT XVI  – KRYZYS KOŚCIOŁA  I  DROGI WYJŚCIA
wykład wygłosi:  ARKADIUSZ ROBACZEWSKI, 27 LISTOPADA  (SOBOTA)   GODZ. 16.OO W KRAKOWIE UL. KONFEDERACKA 6, SALA ORATORYJNA W PODZIEMIACH PARAFII PW. ŚW. STANISŁAWA KOSTKI  NA DĘBNIKACH

Arkadiusz Robaczewski (ur. 1969)  filozof, publicysta. Przez 10 lat pracował jako asystent na Wydziale Filozofii KUL. . Uczeń O. prof. M.A Krąpca Założyciel fundacji „Servire Veritati” ( Służyć Prawdzie) Przez kilkanaście lat kierował jego pracami. Był dyrektorem Instytutu Edukacji Narodowej, znanego w Polsce z organizowania ośrodków Studium Edukacji Narodowej, Akademii Umiejętności Społecznych oraz Akademii  Pedagogicznej. We wszystkich tych ośrodkach był cenionym wykładowcą, który przyciągał słuchaczy swoją pasją, rzetelnością i swobodą wykładu. Obecnie związany z Instytutem Dobrego Pasterza.Swoje teksty publikował m.in. w „Naszym Dzienniku” „Słowie Powszechnym” „Myśli Polskiej” oraz w czasopismach „W drodze”, „Cywilizacji” i „Christianitas” Jest redaktorem pisma „Nova et Vetera”. Ostatnio opublikował książkę „Przeciw Beznadziei”
Serdecznie zapraszamy, TV Wszechnica Narodowa
Ps. Uprzejmie proszę o przesłanie zaproszenia innym zainteresowanum osobom — Stanisław Papież
Józef Bizoń: Wykładów i prelekcji Pana Arkadiusza Robaczewskiego słucha  się jak żadne inne. Tam jest smak Polski – tej prawdziwej Polski – naszej Polaków ukochanej Polski.
………………………

Pamiętajmy o Rotmistrzu

…realizacja celów akcji Przypomnijmy o Rotmistrzu to REALNY krok w stronę polskiej racji stanu. W dodatku realizowany w sferze która jest najcenniejsza – w ramach społeczeństwa OBYWATELSKIEGO. Rozmaici partyjniacy i ich mniej lub bardziej pobożni medialni i niemedialni lokaje, w perfidny sposób próbowali zniweczyć to, co do tej pory udało się osiągnąć w ramach naszej inicjatywy. Szczęśliwie, przykład Rotmistrza uczy wytrwałości. A także – czego pięknym przykładem zakończony niedawno konkurs na esej/artykuł/utwór nt. Rotmistrz Witold Pilecki – dla mnie, dla Polski, dla świata – inspiruje ludzi różnych pokoleń. — Michał Tyrpa, Prezes Zarządu Fundacji Paradis Judaeorum
††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Aktualności krajowe

Andrzej Szubert: Czy i co Polak naprawdę potrafi?

O petycjach: Bo nasza aktywność ogranicza się tylko i wyłącznie do ich podpisywania. Żydowska agentura rządząca Polską widzi to i po prostu takie akcje ignoruje. Sami jesteśmy sobie winni. Bo okazuje się, że Polak potrafi jedynie taśmowo przeróżne petycje podpisywać. Nie potrafi natomiast, nie umie, czy nie chce wymusić na rządzących, aby oni te petycje zaczęli poważnie traktować!

O lasach państwowych: Lasy są stracone. Nie po to wpędzali uni Polskę w długi, nie po to zniszczyli stocznie, niszczą rolnictwo i co się tylko da, nie po to Rostowski wystawiał w Londynie na licytację ponad 670 spółek skarbu państwa – aby Polskę ratować. Ich celem jest całkowicie nas wywłaszczyć. Po co żydowski oszust Balcerowicz, odpowiedzialny za ograbienie Polaków jego „planem”, wywiesił zegar długu? Abyśmy przygnieceni jego wielkością i szybkością narastania zgodzili się na wyprzedaż czego się tylko da. Aby „ratować” budżet. Po co też żydowski agitator i prorok prywatyzacji, Korwin Mikke przekonuje, że jedynie prywatyzacja wszystkiego jest naszym ratunkiem i najlepszym wyjściem? Przecież taka ideologia prywatyzacji jest na rękę tylko i wyłącznie mającym kasę Żydom. Po co żydowska agentura nalega na pokrywanie in vitro z funduszu zdrowia? I to w sytuacji, gdy szpitale bankrutują i nie mają pieniędzy na normalne leczenie. Ano, aby zbankrutowały jeszcze szybciej. A wtedy za grosze wystawi się je na licytację. Żydowscy kolesie partyjnych wodzów bandy czworga, mocodawcy Balcerowicza i Mikkego tylko czekają na ten moment. Z chęcią nasze szpitale wykupią… No i z lasami będzie dokładnie tak samo!

O partyzantach-desperatach: Jeszcze jedna sprawa w związku z lasami, nasuwa mi się na myśl. W przeciwieństwie do Polaków Żydzi wyciągają nauczkę z lekcji historii. Oni pamiętają jeszcze, jakie problemy z ukrywającymi się w lasach partyzantami miała żydokomuna i żydowska UB po wojnie. Nie jednego Żyda UB-ka leśni ubili. Dlatego coś z tymi lasami należy zrobić. Sprywatyzować, solidnie przetrzebić, aby na przyszłość nie dawały schronienia desperatom.

Piotr Bein: Do zawłaszczenia pozostają areały b. PGR na Ziemiach Odzyskanych.

……………………

Palikocizmowi pali się pod łapami

MonitorPolski: Dlaczego 6 listopada usunięto z Wikipedii informacje o tym, że Palikot jest członkiem CFR?!  Tę stronę ostatnio zmodyfikowano 09:57, 6 lis 2010. Czyżby ktos czytał moje prywatne maile i profilaktycznie wyczyścił życiorys Palikota? Polecam artykuł, gdzie czytamy: Adam Michnik zasiadał przez wiele lat w Advisory Board think-tanku Standard OIL Rockefellerów „Council on Foreign Relations”. CFR jako think tank Rockefellerów jest organizacją terrorystyczną o charakterze ludobójczym, zatem radziłbym się mocno przyglądać temu co pan Panusz wyprawia…

…………………..

ROLNICTWO DLA LUDZI I Z LUDŹMI

MANIFEST NA RZECZ ROLNICTWA I ŻYWNOŚCI XXI WIEKU. ROLNICTWO DLA LUDZI I Z LUDŹMI to najważniejszy rezultat konferencji jaka odbyła się z okazji 10 – lecia Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi – ICPPC w Zakrzowie, 20 i 21 listopada 2010, pod hasłem Rolnictwo rodzinne oraz suwerenność i samowystarczalność żywnościowa. MANIFEST zostanie przekazany najważniejszym urzędnikom UE, rządom i wpływowym osobistościom we wszystkich krajach, które były reprezentowane na konferencji.
MANIFEST wzywa wszystkich rolników, hodowców i świadomych obywateli do odzyskania kontroli nad swoim losem i do połączenia wysiłków zmierzających do oswobodzenia naszego rolnictwa z kieratu zniszczenia i rozpaczy, do jakiego jest obecnie zaprzęgnięte. Sir Julian Rose, Prezes ICPPC powiedział: Globalna gospodarka żywnościowa kontrolowana przez korporacje i rządy zaowocowała destrukcją i wyzyskiem w każdym obszarze rolnictwa; poczynając od nasion, poprzez rośliny, zwierzęta, a kończąc na człowieku. MANIFEST wzywa do rolnictwa dla ludzi i z ludźmi, aby odwrócić ten katastrofalny trend w polityce.

Profesor Irina Ermakowa – czołowy ekspert w dziedzinie GMO i wiceprzewodnicząca Narodowego Stowarzyszenia na rzecz Bezpieczeństwa Genetycznego przedstawiła w jaki sposób jej własne badania w Rosyjskiej Akademii Nauk wykazały, że ponad 50% szczurów żywionych GMO stało się bezpłodne w pierwszej generacji i zmarło przedwcześnie. Prof. Ermakowa ostrzegała, że wyniki te pokazują, iż modyfikacje genetyczne to technologia niebezpieczna, która nie powinna wyjść poza laboratoria. Devinder Sharma, wielokrotnie nagradzany dziennikarz indyjski oraz lider kampanii, która doprowadziła do zakazu przemysłowej produkcji genetycznie modyfikowanych bakłażanów w Indiach, mówił m.in. o dramacie popełnienia samobójstwa przez 200 tys. indyjskich rolników, na przestrzeni ostatnich 15 lat, z powodu spadku dochodów i chorób jakie pojawiły się na skutek wprowadzenia upraw GMO oraz zwiększonego użycia agrochemii, pestycydów i nasion hybrydowych, które wyparły tradycyjne metody rolne. To było bardzo jednoczące doświadczenie. Wielu ludzi, z różnych krajów świata i regionów Polski pokazało swoją determinację na rzecz uwolnienia żywności i rolnictwa z uścisku globalnych korporacji, a także na rzecz powrotu do lokalnych i proekologicznych sposobów produkcji, dystrybucji oraz konsumpcji żywności – powiedziała Jadwiga Łopata, założycielka i wiceprezes ICPPC , laureatka nagrody Goldmana (ekologiczny Nobel), odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi. Seminarium zgromadziło mówców oraz uczestników z Anglii, Walii, Holandii, Francji, Niemiec, Szwecji, Rosji i Indii.

PROSIMY O SZEROKĄ PROMOCJĘ TEGO DOKUMENTU! — Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi – ICPPC  biuro@icppc.pl

……………………….

Kasta szwindlerów

……………………..

Kac powybiórczy

 1. Ciekawa sprawa z PKW

 2. Elity nie potrzebują Polski

 3. Jerzy Przystawa: Koniec partyj bliski?

Jak to Pan Marek Chrapan razem z Panem Tatol po internecie ostatnio razem chadzali. Rzecz o pomagierach PiS w kampanii  samorządowej 2010 r. pracujących w pocie czoła nad tym, aby ich rozważania o PiS trafiły do jak największej liczby odbiorców – co też niniejszym tu czynię [pisownia zachowana – jak w oryginale], a także o skutecznym przez PiS siusianiu do buzi swym zaczadzonym zwolennikom.

…………………

Kac posmoleński

Zbig: Titanik wyruszył w swa podróz 10.04.1912

Andrzej Szubert: Czyli wygląda na to, że Titanik to też robota zimnego czekisty Putina..

Romek Kafel: ha, mamy go…to ewidentna robota zimnego czekisty! Teraz dodajac ofiary mamy pelne prawo, zadac od Amerykanow za pomoca pana Macierewicza i Fotygi- oskarzenia pulkownika o ludobojstfo! Prosze mnie wystrugac panie Andrzeju krzysz tytanika..zebym mial pod reka, bo mnie tu z takim do samolotu nie wpuszcza, a wymaca mnie przy okazji cala koalicja noifomanek z TSA 🙂
Andrzej Szubert: Panie Romku, właśnie zakończyłem śledztwo smoleńskie. Winny jest Putin. Na 200%. Krzyż wyśle panu pershingiem. Namiary mam, mogę się co najwyżej  o jedno okno pomylić. Niech się pan nie przestraszy, bo będzie trochę huku.
Romek Kafel: Ha…to sie nazywa robota sledcza! Niemniej pozwole sobie dodac drobne sprostowana, jak ze na granicy nie stalo 50..ale 555 dywizji rozzartego azjatyckiego chamstfa i porobstfa o rabskich duszach i zawszonych przyrodzeniach. Nie wolno nazywac Lech Kaczynski ale Lech Wielki Strącony… Sobowtor mial taki sam ryzy leb..ale nie kumal po polsku… I to nie Putin strzelal tylko jego wierny giermek Yurij Revolwerowicz Karabinow aka Tupolevomtrisuczyj… Co do Przesylki niech ja pan raczej skieruje w okno sasiada, on wlasnie pojechal na Alaske..a i tak winien za chalupe banksterom, tak ze nie popsuje to moich z nim relacji 🙂 Huku i tak w powietrzu od cholery..bo jak pan wie- rozmarzly wieczne lody na Syberii, w tym wielka bitwa pomiedzy bialymi naszymi i zoltymi nienaszymi co sie wydarzyla dokladnie w czasie zlodowacenia..i sie dopiero tera w czasie ociplenia z tego odtajalego lodu taki huk uniosl bitewny, ze naszego pershinga nie bedzie nawet slychac! Zatem niech pan nie czeka ino go zara sruuuu, bo znow po poludniu beda zamrazac huk HARPEM, bo teraz rozplatuja zorze polarna co sie im zaplatala w nocy… zeby ludzie sie nie dowiedzielli, ze przed Darwinem, malpy tez nie byly naszymi  ciotkami 🙂 Reszta sie zgadza i w sam raz jest dla zbolalej patriotycznej polskiej duszy balsamem na te rany ciete, glebokie, zadane tepym kagiebowskim narzedziem:-) PS, Zapomnial pan tylko o waznym wontku, czyli naszym red Michalkiewiczu , ktoren sie tam tez nieznacznei przewija 🙂 przyplatujac 🙂

†††††††††††††††††††††††††††††

Religia

Osłonięcie i poświęcenie pomnika Jezusa Chrystusa Króla

Zbigniew Juźków: Polecam do obejrzenia siedmiu filmow z uroczystosci odsloniecia pomnika Jezusa Chrystusa Krola w Swiebodzinie w dniu 21 listopada 2010 r. Namiary na cz. 1:
21.11.2010 15.37 CZ.1 SWIEBODZIN ODSLONIECIE I POSWIECENIE POMNIKA JEZUSA CHRYSTUSA KROLA
http://www.youtube.com/watch?v=1uUEIXEfFY0

…………………….

Mieszkaniec San Francisco stara się o referendum ws. zakazu obrzezania nieletnich — okaleczenia genitaliów

……………………

Ataki na Koptów pod piramidami, czyli sprawiedliwość po muzułmańsku

……………………

Płaczące ikony Przenajświętszej Bogarodzicy

Ojciec Serafim (Rose), Kalifornia, XI 1966  Źródło

Miłość i miłosierdzie Przenajświętszej Bogarodzicy dociera do ludzi różnorodnymi drogami. Jednak jedną z tych dróg wyróżniają szczególnie zaskakujące cechy: z jednej strony – jest to ich niepodważalna materialną rzeczywistość, a z drugiej – ich najbardziej bezpośredni wpływ na serca ludzi. Mowa jest o Jej płaczących ikonach. Łzy, dokładne odbicia ludzkich łez o właściwych rozmiarach w stosunku do wielkości ikony, pojawiają się w kącikach oczu i spływają w dół, czasami w postaci rzadko występujących kropelek, a czasami – w postaci całych potoków, zraszając cały obraz.
Chociaż Prawosławie przyszło do Ameryki później, niż do innych narodów, mim o to również i u nas dokonał się taki cud. Wiosną 1960 roku trzy płaczące ikony, jedna za drugą, zaczęły toczyć łzy w trzech greckich rodzinach na Long Island, koło Nowego Jorku. Ściągnęły na siebie dużą uwagę zarówno ze strony prawosławnych, jak i otaczającego świata.
Prawdopodobnie nie wszyscy wiedzą, że płaczące ikony były od dawien dawna znane w Cerkwi. W Rosji zachowały się wiadomości o płaczących ikonach Bogarodzicy z XII wieku. Podamy dla przykładu świadectwo o cudzie, który miał miejsce półtora wieku temu, z komentarzem ówczesnego świadka wydarzeń.
1 lutego 1854 roku po liturgii w cerkwi przy Seminarium Duchowym w Sokolskim Monasterze w Rumunii na jednej z ikon Bogarodzicy zauważono łzy. Wśród świadków tego cudownego wydarzenia był rektor seminarium, biskup Filaret (Skriabin). Biskup wyjął ikonę z kiwotu, uważnie ją oglądnął, tkaniną wytarł na ikonie ślady łez i umieścił ją z powrotem w kiwocie. Następnie zarządził, aby wszyscy wyszli z cerkwi, a sam zamknął od zewnątrz drzwi. Kiedy po kilku godzinach rektor wraz z kilkoma wykładowcami i studentami wrócił do cerkwi przed wieczernią, wszyscy ponownie zobaczyli te same porażające potoki łez, płynące z oczu Bogarodzicy. Rektor natychmiast odsłużył molebień z Akatystem przed ikoną. Sława cudu szybko rozeszła się po całej Rumunii i naród zaczął ściągać do monasteru dla uwielbienia Matki Bożej w tej Ikonie. Dowiedziano się o niej również w Rosji. Łzy pojawiały się z różną częstotliwością – czasami codziennie, lub co dwa, trzy, cztery dni, w taki sposób, że niektórzy mieli możliwość widzieć sam cud łez, a nie tylko ślady po nich na ikonie. W czasie Wojny Krymskiej, w celu zbadania dochodzących zewsząd wieści o cudzie, dowództwo okupacyjnych wojsk austriackich odkomenderowało pułkownika, który sam ku swojemu zdziwieniu zauważył, ze z oczu na Ikonie Matki Bożej rzeczywiście płyną łzy.
Trzydzieści lat później jeden ze świadków twego cudu, biskup Melchizedek Romański, dzielił się swoimi wieloletnimi przemyśleniami o tym, co oznaczały owe łzy Przenajświętszej Bogarodzicy. Doszedł do wniosku, że płaczące ikony, znane od najdawniejszych czasów, zawsze były zwiastunami ciężkich doświadczeń dla Cerkwi Chrystusowej, jak i dla całego państwa. Tak samo było również i w tym przypadku, ponieważ w trakcie Wojny Krymskiej Księstwo Mołdawskie zostało zajęte przez Austriaków i przez to przeżyło wiele cierpienia. Wyjątkowo ciężki los spotkał monaster Sokolski, który niegdyś był jednym z najważniejszych centrów Prawosławia i kultury duchowej w Rumunii – monaster został zniszczony, seminarium przeniesiono w inne miejsce, mnisi rozeszli się w różne inne miejsca.
Nie jesteśmy na razie w stanie w pełni określić, jaki jest sens pojawienia się nowych płaczących ikon Bogarodzicy; jedna z nich płacze już piąty rok z rządu. Wiemy jednak, że tymi łzami Bogarodzica w jasny sposób woła do serca każdego wierzącego człowieka, oczekując od nas pokajania, zmiany naszego życia, powrotu do życia pełnią Prawosławnej Wiary i Tradycji.

……………………..

W Terespolu też płacze ikona Bogurodzicy: Dzięki Przenajświętszej!

28 IX 2010 roku Ikona Matki Bożej "Skoroposłusznicy" objawiła swoją cudowną moc poprzez intensywne wydzielanie wonnego oleju. Jest to szczególne błogoslawieństwo doświadczonej ziemi Południowego Podlasia. Gorliwe modlitwy do Przenajświętszej Bogurodzicy poprzez nasze duchowe zmagania - Matka Boża objawia nam swoje szczególne miłosierdzie. (Zdjęcie i tekst z broszury pamiątkowej, otrzymanej w cerkwi Sw. Apostoła Jana Teologa, Terespol)


†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Zdrowie

Uny mogą wymazać ci pamięć

Pod pozorem walki o zdrowie umysłowe i pomocy pacjentom po emocjonalnej traumie, badacze pracują nad środkiem chemicznym, który może wymazać pamięć.  Amerykańskich żołnierzy truje się obecnie amfetaminami i lekami antydepresyjnymi. Stres po przeżytej traumie wojennej (PTSD) nabija kieszenie Wielkiej Farmaceutyki. Najpierw wysyła się na wojnę chłopców wypranych mózgowo lub w potrzebie finansowej, a jeśli przeżyją, wymaże się im pamięć, by nie mogli rozmawiać z mediami, co naprawdę widzieli. Prfekcyjna zbrodnia państwa policyjno-militarnego: zniszczyć pamięć ludzką, pod pretekstem leczenia dolegliwości umysłowych. Oczywiście te same „leki” można użyć na więźniach politycznych. Ktoś działa przeciw rządowi? Aresztuj go,  zdiagnozuj jako przypadek umysłowy i karm dragami, które wymażą pamięć. Po jakimś czasie wypuść go — bezmózgowego zombie, posłusznie maszerującego z ludziowcami do kolejek po scypionki, do skanerów i i obmacywania antyterrorystycznego i „leków” wpływających na umysł.  Wielk Brat zaciera ręce… Do ataku chemicznego na ciała, dołączy środki na umysł.
……………………….

Epidemia HIV/AIDS zatrzymana, naturalne środki lecznicze

Liczba nowych przypadków zarażenia się HIV i śmierci od AIDS spada globalnie, wg nowych statystyk z ONZ. Tymczasem nobilista (2008) za pracę nad pokonaniem HIV/AIDS, dr Luc Montagnier twierdzi, że chorobę można pokonać odpowiednim odżywianiem i mikroelementami:

Dr Montagnier mówi w powyższym wywiadzie:

 1. Jest wiele prostych środków redukujących przekazywanie HIV: odżywianie, antyoksydanty, higiena i zwalczanie in. zakażeń u pacjenta.
 2. Dobry system samoobrony organizmu pomaga zwalczyć HIV w sposób naturalny.
 3. Potrzeba więc domagać się: antyoksydantów, porad odżywiania się, dobrych praktyk żywieniowych,  edukacji i promocji higieny genitalnej, usuwania in. chorób obecnych u pacjentów, np. malarii, gruźlicy, parazytozy i robaków.
 4. Ludzie przeważnie myślą o lekarstwach i szczepionkach, zamiast o odżywianiu.
 5. Ubogi pacjent afrykański z HIV może pozbyć się HIV, jeśli wzmocnić jego system immunologiczny.
 6. Powyższe to ważna wiedza, kompletnie zaniedbana.

Stwierdzenia dr Montagnier wspierają dra Ratha i in. naukowców, od lat ostrzegających świat przed Wielką Farmaceutyką i jej profitach z AIDS.

Piotr Bein: Jak na sztuczną zarazę obliczoną na globalną eugenikę, to HIV/AIDS nie spisuje się wzorowo.

………………………..

Swiatowa Organizacja Chorób: ponad 100 mln osób/rok nędznieje z powodu choroby lub rachunków medycznych

W krajach bez ubezpieczalni, wydatki na zdrowie wpędzają w biedę 100 mln osób/rok — wg raportu WHO. Raport oręduje za potrzebą powszechnej ubezpieczalni zdrowia z powodu zastoju gospodarczego, globalizacji chorób i starzenia się społeczeństw, wymagających więcej opieki nad przewlekle chorymi. Nikt potrzebujący opieki zdrowotnej nie powinien z tego powodu ryzykować ruiną finansową […] Zachęcamy każdy kraj do działań w tym kierunku — powiedziała dyrektor WHO, Margaret Chan. Wg WHO, 20 do 40% wydatków na zdrowie marnuje się na drogie, niepotrzebne leki.

Piotr Bein: W marnowaniu forsy na niepotrzebne leki celuje Chan, która wraz z Wielką Farmaceutyką rodem z hitlerowskiego IG Farben spiskowała przeciw ludzkości, ogłaszając pandemię świnioka, której nie było. Polska minister zdrowia wiedziała, że scypionki są nieprzetestowane i niebezpieczne, a Chan nie? Ile z nędzniejących osób jest ofiarami raka i in. poważnych schorzeń z rozmaitych przyczyn, ukrywanych przez WHO? Nie wierzyć SS-córce Chan. Raz się skompromitowała, nie zrehabilitowała się w „wyjaśnianiu” afery „pandemii”. Nieprzestestowany zastrzyk na H1N1 jej w pupę.

………………………

Granatowiec, czekolada, prażona kukurydza, chrupki i olej z oliwek

Granatowiec chroni przed zapaleniami, czekolada pomaga obniżyć ciśnienie, a pocorn z mikrofalówki (jak i chrupki w torebkach) zawierają niezdrowy kwas tluszczowy. Zaś olej oliwkowy pomaga w prewencji przygnębienia i pokonaniu zapaleń oraz raka piersi.

……………………

Facebook przyczyną zaburzeń psychicznych i …astmy

Rozpowsechnienie Facebooka spowodowało falę fizycznych i umysłowych problemów ze zdrowiem. To nowe źródło stresu psychologicznego może, wg badaczy włoskich, wywołać ataki astmy.

…………………….

Medytacja cofa starzenie się mózgu

Regularna medytacja jest dobra na stany lękowe, stres, przewlekłe bóle i wysokie ciśnienie. Wg nowszych badań techniką skanowania mózgu, systematyczna medytacja pomaga zpobiegać lub opóźniać procesy starzenia się mózgu, np. utratę pamięci, uzdrawiając organ pomyślunku.

††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Aktualności zagraniczne

Konflikt w Korei

USA i Płd. Korea uzgodniły wspólne ćwiczenia wojenne w najbliższych dniach wśród rosnącego napięcia między obydwu Koreami. Tak zdecydowali Obama i prezydent koreański. W ćwiczeniach na M. Zółtym weźmie udział lotniskowiec George Washington. Obama obiecał niewzruszone poparcie dla Seoulu i nazwał Płn. Koreę poważnym zagrożeniem, które trzeba opanować. Wykluczył jednak interwencję wojskową USA. Ostatnio USA i Korea Płd. przeprowadziły kilka wspólnych ćwiczeń na morzu i lotniczych w akwenie na wschód od Płw. Koreańskiego.

bazarhandel: […] co w rzeczywistosci sie dzieje – pod ta warstwa medialnego pudru! […] KOREA PÓLNOCNA POSIADA NAJWIEKSZE NA SWIECIE ZLOZA URANU W TEJ CHWILI POD KONTROLA CHIN, z poparciem ROSJI. I wszystko jasne… PEWNIE – NASTEPNA WOJENKE CHCA ROZPETAC – TERAZ O URAN – W KOREI PÓLNOCNEJ! I RÓWNOLEGLE RAJD PO IRANIE – PO ROPE I GAZ !!! […]

Piotr Bein: Ropa i gaz mogą być ubocznymi celami w podboju Iranu, Iraku itd. ale na pewno nie głównym celem kompleksu jot.

Roman Kafel: Ogladnijcie Panowie zalaczone filmy, cierpliwie… tu znajduje sie czesc odpowiedzi , gdzie i w co topi sie takie wielkie ludzkie pieniadze.

Andrzej Szubert: Panie Romanie, a jak uda się wywołać konflikt atomowy z wciągnięciem w niego dwóch Korei, Chin, Japonii, to wie pan ilu żółtych gojów na jeden raz zdepopulują? Pamięta pan z apokalipsy o królu z północy? Z Korei północnej? A potem przyjdzie żydowski mesjasz odbudować potęgę Izraela – królestwo na ziemi. Tysiącletnie…

Roman Kafel: Niech pan obejrzy filmy pokazujace murale na Lotnisku denver Colorado. Dwa juz zamalowano… znawcy uwazaja, ze zamalowuja te proroctwa ktore juz sie spelnily:
Pierwszy z zamalowanych pokazywal zolnierza a gass masce, tnacego mieczem arabskim dwie wieze i przebijajacego golabka pokoju…  Zreszta niech pan pooglada filmy i te wstretne malowane przepowiedznie. Ponadto to co sie dzieje w tej chwili wyglada mi na na prowokacje dobrz przygotowana… CO bedzie w 2012 roku, trudno przewidziec, ale skoro sie szykuja i wydaja tak wielkie pieniadze i bogaci kupuja dla swoich rodzin miejsca w bunkrach za milionowe ceny… pozwala wierzyc ze za nic nie placa… Jak to sie stanie Bog raczy wiedziec, ale mowia o tym od wielu lat… ja mam fotografie tych murali, ktore sam robilem  lata temu jak oddali glowny hall Airportu… natloczenie symboliki masonskiej bylo tak mocne ze czlowiek zle sie tam czul, jakoby demoiczna sila emanowala z tego komplexu w ksztalcie swastyki… a buduja nadal… wiec to nir moze byc jakas fanaberia. Ten caly szwindel z kryzysem finansowym jest celowo skreowanym przygotowaniem do chaosu… na malunkach najwiekszy rozmiarem: jedna z dziewczynek trzyma tablice Majow przepowiadajaca 2012, ale ta tablica ma ksztalt Rosji… tez juz ten mural zamalowali mimo, ze byl w wyrazie o wiele lagodniejszy. Leppard lezy na oltarzu i odprawiaja nad nim ceremonie pogrzebowa roznorasowe dzieci… Lepard sybolizuje Obame, jak mowia znawcy, ktory zostanie zlozony w ofierze przez NWO… i powalona USA przez krola Polnocy, czyli Rosje z Chinami (Gog Magog)… Zamalowali to niedawo , zatem chyba sie juz wypelnia badz wypelnila…

Zbig: O tych podziemnych tunelach i bazach i nie wiadomo czym jeszcze, można przeczytać w różnych miejscach, ja nawet kupiłem taka książke (!) w jakiejś wyprzedaży. Także podmorskich, podobno są wręcz całe podziemne miasta. Mówi się, ze niby dla ochrony przed jakimś kataklizmem, ale przypomina mi się Wellsa (masona, członka fabian Society zdaje się, albo powiazanego) „wehikuł czasu” w którym był motyw rasy ludzi „podziemnej”, a takze nasza Seksmisja, gdzie pod pozorem zabójczego promieniowania przeniesiono ludzi pod ziemię. Tam ci niewolnicy pracowali na „rasę panów”, zyjacych sobie na powierzchni… Moze tu o to chodzi, zeby zagnać ludzi dosłownie „do podziemia”… jeśli chcą wprowadzać NWO, to USA muszą zlikwidować czy mocno spacyfikować, jako ostatni kraj będący ostoją faktycznej wolności – raz że ludzie pamiętają, co to jest wolność (polityczna), bo byli wychowani w pewnej tradycji i systemie społecznym czy politycznym, a dwa, ze maja realne podstawy ze względu na posiadanie broni i organizowanie się w różne stowarzyszenia, które w razie czego stawić mogą opór. Temu zadaniu miało słuzyc wprowadzenie „terrorystycznego’ prawa po 2001, zniszczenie finansów, wyzucie ludzi z własnosci, a teraz moze wciagniecie w wojnę i faktyczne wkroczenie na tereny USA? Ktos pisał, ze Clintonowa na pocz. chyba 2009 pojechała i obiecała jakieś tereny usa w zamian za posiadane przez chiny obligacje rzadu USA… Tym podobno zażegnali sprawę i ekonomia jakby się odbiła przez 2009 i 2010.

Początkowo mendia raportowały bez krzty zwątpienia: szaleni Płn. Koreańczycy znów pogwalcili rozejm i zaatakowali Południe, tym razem na Wyspie Jeonpjeong, ostrzeliwując cywili i zabijając 2 komandosów Płd. Korei. Kilka godzin później wyszło, że to Płd. Korea przeprowadzała ćwiczenia koło spornej wyspy (uważanej przez Płn. Koreę za jej terytorium) i Płd. Korea otworzyła ogień, ale wg nich nie w kierunku lądu Północy, która odwzajemniła się ogniem na Jeonpjeong. Niemniej jednak nagłówki mendialne kłamały. Swiat potępia śmiercionośny atak artylerii Korei Płn. histeryzowała swym zwyczajem CNN. War Street Journal zadeklarował Wyslannik USA: Płn. Korea zapoczątkowała wymianę artyleryjską z Płd. Koreą. ABC News służbiście raportował oburzenie Obamy z powodu ataku. Dym jeszcze nie opadł nad Jeonpjeong, a zachodni analitycy już mieli „wytłumaczenie” wybuchu niesprowokowanej agresji Korei Płn.:

 • Wątły charakter następstwa w Korei Płn., gdzie młody syn Kim Jong-ila, Dżim Dżong Un zostanie absolutnym władcą.
 • Płn. Korea jest  w desperacji, a reżim jest niepoprawnym agresorem.
 • Wpływ anonimowych militarnych twardzieli żądnych zachowania swej władzy i polityki militarnej na 1-ym miejscu.

Prawda jest prosta: ćwiczenia pn. Hoguk  wszystkich 4 rodzajów sił zbrojnych Korei Płd.  z udziałem ok. 70 tys. wojsk, symulowały atak na Koreę Płn. i miały sprowokować Płn. Koreę, co się właśnie stało. Siły USA miały wziąć udział w ćwiczeniach, lecz Amerykanie wycofali się w ostatniej chwili. Może wiedzieli o prowokacji.

Banksterzy przeciw światu

Demokracja czyli oligarchia

Marco Della Luna, prawnik i psycholog, nadesłała Ewa

Luna napisal juz sporo ksiazek, w ktorych ujawnia, w sposob przejrzysty i zrozumialy dla kazdego, zakulisy dzisiejszego swiata, zwl. finansowego. Naprawde warto by przetlumaczyc i wydac , chocby Euroschiavi (Euroniewolnicy). Pozdrawiam – Ewa

Społeczeństwo jest, w rzeczywistości, oligarchiczne , w sensie, że jest  prowadzone przez własny wierzchołek. Tylko ten wierzchołek posiada odpowiednią wiedzę o rzeczywistości.  Ludność, generalnie, nie rozumie, nie kojarzy i nie dba o własny rozwój; przeciwnie, jest coraz to bardziej „do tyłu” w stosunku do progresu techniki i technologii, które są aplikowane na tej społeczności ( w celach jej kontroli ) bez jej wiedzy i zgody. Społeczeństwo żyje, pracuje, oszczędza, głosuje itp. w tej globalnej, złożonej i niezrozumiałej rzeczywistości.  Duża większość wartości własnej pracy zostaje temu społeczeństwu odebrana poprzez mechanizmy, których nie rozumie. Społeczeństwo odbiera i aplikuje tylko, przekazywane przez oligarchię, informacje i sugestie strukturalne co do zarządzania samym sobą. Demokracja i praworządność są tylko zewnętrznym – mniej czy bardziej odpowiednio sporządzonym – wystrojem. Parlament pełni funcje uczynienia ludności prawnie odpowiedzialną za wybory dokonane przez innych na jej własny koszt.
Oligarchia dziś różni się od pospolitego ludu tym, że posiada władzę, bogactwo i wiedzę. W jej zasięgu są jednak tecnologie, które pozwolą tej oligarchii na osiągnięcie jeszcze większego dystansu od reszty. A kiedy zostanie definitywnie odseparowny wierzchołek od “ciała socjalnego”, będziemy mieć sytuację analogiczną do pastwiska z pastorem. Poprzez instytucje takie jak IMF, WB, WTO, BCE, BIS itp., dziś w zaawansowanej fazie scalania w jeden wielki globalny organizm, osiągnie się to, że oligarchie nie będą potrzebowały już używać (w celach rywalizacji o rynki zbytu) dotyczasowych mas robotników i konsumatorów. I wtedy to nadmiar owiec i baranów i zwiazany z nim problem ekologiczny zostanie rozwiązany poprzez:  a) brutalne wyeliminowanie modelu konsumpcyjnego, b) brutalną redukcję populacji świata, c) brutalną aplikację technologii kontroli społecznej, w tym redukcję praw cywilnych i gwarancji prawnych. Aktualny, zaprogramowany kryzys finansowy wraz z recesją,  wzrostem cen żywności, spadkiem produkcji i jednoczesnym wzrostem represji poprzez instrumenty technologiczne i prawne, należy analizować w świetle jw.

BIS =Bank for International Settlements (Bank Rozliczeń Międzynarodowych)

IMF= International Monetary Fund (Międzynarodowy Fundusz Walutowy)

WB= World Bank (Bank Swiatowy)

WTO= World Trade Organization (Międzynarodowa Organizacja Handlu)

BCE = Europejski Bank Centralny

B. ambasador Kanady w Jugosławii, James Bisset, obecnie przewodniczący Fundacji Lorda Byrona, dzieli się wrażeniami po konferencji w Belgradzie nt. przyszłości Serbii:
w centrum miasta zdaje się, że ludzie spędzają przyjemnie czas w kawiarniach. Sa dość dobrze ubrani i wygląda na to, że wszystko gra. Ale po jakimś czasie — a rozmawiałem z kilkoma osobami, znającymi sytuację —  zdajesz sobie sprawę, że tak nie jest. Wysokie bezrobocie, dużo korupcji, mafia wciąż rządzi. Wiele niepewności i brak stabilizacji. Ludzie borykają się, wiążąc koniec z końcem. Ale duch pozornie przypomina znany mi stary Belgrad. Oni żyją w niepewnych czasach i wiedzą o tym. Niektóre sondaże sugerowałyby, że większość Belgradczan pipiera rząd Tadicia. Myślą, że przyłączenie do UE rozwiąże wszystkie problemy […] będą uważani za  część Europy i ich przeszłość zostanie zapomniana.
Wg Bisseta, Serbia Unii nie potrzebuje: UE i Bruksela chcieliby dominować nad każdym aspektem życia w Serbii i tak będzie, jeśli Serbia dołączy do Unii.  Jeśli nie, biznesmeni z Zach. Europy, Azji i in. zainwestują w Serbię bez tego całego zamieszania przez warstwy biurokracji i ustaw […]  Serbia będzie musiała dołączyć do NATO i od razu zakupić amerykański sprzęt wojskowy […]
Serbowie nie zdają sobie sprawy z następstw akcesji, bo rząd kontroluje  tam media głównego nurtu . Wielu z moich rozmówców — intelektualistów i in. skarży się, że za Miłoszewicia było więcej wolności mediów niż w reżimie Tadicia. […] Ambasador Niemiec w Belgradzie powiedział ostatnio, że Serbowie powinni uczyć swe dzieci, że naloty NATO były uzasadnione. W normalnych czasach każdy ambasador,który odważyłby się powiedzieć tak, z miejsca byłby poproszony o opuszczenie kraju jako persona non grata. […] Rząd wydaje się jest gotów przyjąć każde poniżenie i wypełnić każde żądanie, jakkolwiek obrażające, by dołączyć do UE. […] nigdy  Unia nie uważała Serbii za równego sobie partnera i narzuciła warunki i standardy do wypełnienia, jakich nie wymaga od innych krajów. […] Serbia mpglsby pozostać poza UE i NATO, utrzymując przyjazne stosunki ze wszystkimi krajami. Mogłaby być niezrzeszona i spełniać rolę z zimnej wojny: most między Wschodem a Zachodem. […] Rosja historycznie była sojusznikiem Serbii i jednym z niewielu państw, ktore oponowały niepodległość Kosowa. Serbia ma teraz b. korzystną umowę handlową z Rosją. Prsyłączenie do UE byłoby odwróceniem się plecami do Rosji […] Strategiczne położenie Serbii czyni ją ważną na Zach. Bałkanach. Powinna wykorzystać to w interesie narodowym, zamiast pędzić do zamknięcia w niepewną przyszłość z niepewną i niestabilną Unią.
Opozycja jest nieznacząca, bez funduszy, organizacji ani dojścia do mediów. Serbia poza wielkimi miastami jest b. zatroskana oddaniem Kosowa i akcesją do Unii, ale decyduje Belgrad . Serbia  powinna zlikwidować korupcję, polepszyć gospodarkę, pozbyć się mafii, zostać samowystaczalną jak kiedyś i utrzymywać dobre stosunki z Rosją i UE. […] obsesja rządu z UE jest niecelowa, stawianie na jeden cel  ignoruje inne opcje. Wczesna akcesja jest nieprawdopodobna, a krajowe priorytety w tym czasie leżą zaniedbane. Zupełne zdanie się na UE i USA kosztem innych opcji byłoby poważnym błędem. UE jest w poważnych kłopotach, gospodarczo i finansowo. Imperium Amerykańskie upada,  a kiedy imperia upadają, stają się niezwykle niebezpieczne. To nie czas dla Serbii by zupełnie zajętą przypodobywaniem się Europie i Ameryce, które nigdy nie zaakceptowały Serbii jako równego partnera, a kilka lat temu świadomie i nielegalnie atakowały Serbów bezlitosnymi nalotami.

Piotr Bein: Ile podobieństw z Polską przedakcesyjną! Użyteczni serbscy idioci myślą, że wstąpienie do jewro-raju magicznie oddali ich problemy. Polacy dali sobie wcisnąć poczucie winy za rzekome zbrodnie podczas II wojny światowej. Podobnie Serbom wciśnięto winę za zbrodnie — fikcyjne i rzeczywiste, które nie doścignęły rozmiarem i okrucieństwem zbrodni pozostałych stron konfliktów bałkańskich, sterowanych przez kompleks jot. Bisset nie potępił tego należycie, tylko przyjął „ludobójstwo” serbskie w Srebrenicy jako pewnik. Podobnie jak w Polsce, kłamstwa narzucające poczucie winy narodowej pomogły przemycić fałsz o świetlanej przyszłości, odwracając uwagę od okradania i niewolenia Serbów. Po agresji US-NATO w 1999 r. spisałem swe refleksje na ten temat, ostrzegając Serbów przed naśladowaniem drogi Polski do Unii i NATO.  Zaś w I wydaniu mej knigi (2005), w 10-tą  rocznicę „masakry” w Srebrenicy, pisałem o Srebrenicy – mendialnym symbolu ludobójstwa Serbów: ma hurtowo uzasadniać wszystkie interwencje Zachodu na Bałkanach. W dobie presji na Polaków, żeby wzięli na siebie winy innych z II wojny światowej, podobieństwo nacisków na oba narody zastanawia, kto to robi i po co. Dlatego nie wolno nam zignorować kwestii bałkańskiej. Dla przypomnienia, oto artykuły o Srebrenicy na Grypa666 w chronologii opublikowania:

Policja zamknęła turystom kopułę i taras na dachu Reichstagu po raportach o planach ataku terrorystów na początku 2011 r. w stylu Mumbaju (2008). Zaostrzono środki bezpieczeństwa wokół budynku: dodatkowo 60 policjantów i bariery. 10 -20 tys. osób zwiedza kopułę co dzień.

Andrzej Szubert: Przypominam jeszcze zbombardowanie przez Izrael fabryki w Syrii w 2006 r. Zrobili to żydki tak, że atakiem komputerowym wyłączyli radary syryjskie na parę minut. Wystarczyło, aby przelecieć nad głuchymi radarami i zbombardować cel. Z tą metodą należy się obecnie coraz bardziej liczyć. Jeszcze jeden sygnał ostrzegawczy ws. internetu. Niemcy puścili wczoraj program o cyber-wojnie. Jakiś specjalista wojskowy twierdzi, że uni obawiają się, iż za pośrednictwem internetu terroryści (ci domniemani, wyssani z palca, a nie CIA) są w stanie przejmować kontrolę na małymi bezzałogowymi samolotami amerykańskimi. Oraz że owi fikcyjni terroryści mogą te samoloty wykorzystać do przeprowadzenia ataków na pozycje amerykańskie, lub obiekty cywilne. To daje im możliwość robienia dużych  prowokacji całkiem nowej jakości. Zbombardują co chcą, a winę zwalą na terrorystów, którzy rzekomo internetem przejęli kontrolę nad ich samolocikiem. No i przy okazji będzie to przepiękny pretekst do zwiększania cenzury w internecie – przecież musimy jakoś bronić się przed tymi wrednymi i podstąpnymi terrorystami, którzy kradną nam kontrolę nad naszymi samolocikami.

Piotr Bein: Zobaczcie, kto „ujawnia” info o terrorystach, żeby samemu terroryzować ku zniewalaniu, pod pretekstem walki z terroryzmem.

Prawodawcy i naród Afganistanu zdecydowanie potępili umowę o zatrzymaniu obcych sił poza określoną przez NATO datę 2014 r.  Umowę podpisał na szczycie NATO w Lizbonie prezydent Afganistanu, Hamid Karzai. Wg patriotów afgańskich, umowa jest nielegalna i nie odzwierciedla opinii narodu.

 • Irlandia zaprotestuje?

Gospodarz irlandzkiego programu radiowego apeluje do rodaków o gremialny sprzeciw 27 bm. przeciw banksterom i NWO

http://www.youtube.com/watch?v=d-U9P8Xxu4s&feature=player_embedded

 • Globalny bankowy zamach stanu!!! (FILM NIE DLA GŁUPCÓW)

Powiększenie monopolu Rezerwy Federalnej – prywatnego banku centralnego USA. Konsolidacja władzy w rękach niewybieralnych bankierów. Plany utworzenia rządu światowego przez bankierów oraz ustanowienia jednej waluty światowej kontrolowanej przez prywatne korporacje bankowe – Międzynarodowy Fundusz Walutowy i Bank Światowy.

 • Chiny i Rosja skończyły z dolarem w wymianie handlowej

Premier Chin, Wen Jiabao i premier Putin  oznajmili (23.11.2010) w St. Petersburgu, że będą używać własnych walut w dwustronnej wymianie handlowej. Wg ekspertów chińskich, posunięcie to odzwierciedla bliższe stosunki Pekin-Moskwa i ma chronić krajowe gospodarki, a nie stawiać wyzwania dolarowi. Uprzednio oba kraje używały obcych walut w obopólnej wymianie handlowej, także dolara. Od czasu kryzysu finansowego, wysocy rangą przedstawiciele obu stron zaczęli rozpatrywać inne możliwości. Juan (renminbi) konkuruje teraz z rublem na chińskim rynku międzybankowym, a renminbi wkrótce będzie wymienalny na rubla w Rosji, obiecał Putin, dodając: Wykształciło to ważny krok w dwustronnym handlu i jest wynikiem skonsolidowanych systemów finansowych krajów świata.

Zbig: qrcze za takie coś zaatakowali saddama, jak zrobił  giełde ropy nie rozliczaną w dolarze, tylko zdaje się w euro… dolar by sie juz całkiem zeszmacił – tylko dlatego ma jakaś wartość, ze jest walutą, w której rozlicza się surowce i np taka Polska, która nie ma na tyle wydobywanej własnej ropy, by zaspokoic potrzeby samochodowe, musi go kupować
by móc kupić ropę, podobnie inne kraje… To na skutek umowy z Arabami saudyjskimi…którym kiedys dali gigantyczne kredyty, a ci je chyba nadal spłacają, znajac banksterów,,,
no chyba ze to preludium gry banksteró do stworzenia azjatyckiej wspólnej waluty z jenem jeszcze i będą 3 wielkie waluty – euro, dollar i jakieś rubrenyen…a potem już wprowadzenie jednej wspólnej…

Andrzej Szubert: Motywacje Rosji są zrozumiałe. Dominacja dolara w handlu daje uprzywilejowaną pozycję USA. Rosja nie jest zainteresowana uznawaniem dolara jako waluty światowej. A Chiny? Chyba wreszcie zauważyli, że dolar to bezwartościowa makulatura i dlatego szukają waluty nie tak nadmuchanej i zagrożonej całkowitym załamaniem. Ciekawe, co zrobią une. Na Irak napadli m.in. dlatego, że Saddam planował złamać monopol dolara w handlu ropą. Może zaostrzanie sytuacji prowokacjami w Korei to przygrywka do czegoś na większą skalę? Wojenka atomowa w tamtym rejonie byłaby bardzo pożądana z punktu widzenia depopulatorów.

Pierwszy od 2007 r. ogólnonarodowy strajk w Portugalii (1-szy od 22 lat wspólny różnych związków) spowoduje liczne opóźnienia i odwołania lotów. Lizbona chce w 2011 r. obciąć wypłaty o 5%, zamrozić renty i podnieść podatek vat z 21 na 23%. Ten najbiedniejszy w Zach. Europie kraj dotknąl fnansowy meltdown, zmuszając rząd do wprowadzenia szeregu fisla;nych środków wstrząsowych w próbie uniknięcia kryzysu w stylu Grecji. Bezrobocie Portugalii wzrosło do rekordowych 10,9%.

Na spotkaniu z ministrem spraw zagranicznych Zimbabwe w Teheranie, prezydent Iranu powiedział, że kapitalizm jest bliski upadku i należy utworzyć porządek świata oparty na sprawiedliwości: Iran i Zimbabwe mogą odegrać aktywną rolę w ustanowieniu nowego globalnego porządku opartego na sprawiedliwości i przyjaźni, zważywszy wspólne stanowisko obu krajów w ważnych kwestiach regionalnych i międzynarodowych. Rozwijanie stosunków politycznych, gospodarczych i kulturalnych z krajami Afryki jest wśród czołowych priorytetów Iranu.

Rezolucja oskarża Teheran o łamanie praw człowieka. Rzecznik: Wpływ i dominacja aroganckich przywodców i mocarstw, w tym USA, na ONZ udowodniono wszystkim narodom. Dodał, że przeważnie ONZ działa politycznie pod wpływem lobby syjonistów i USA. Kwestie w rezolucji dot. praw kobiet w Iranie są fałszem, a ci, którzy głosowali za rezulucją, nie mają informacji o ustawach w Republice Islamskiej: Wydaje się, że nawet raz nie czytali praw Iranu.

Tarcza w Europie

Pośród ogólnej opozycji przeciw tarczy dla Europy, popieranej przez USA, Miedwiediew sugeruje podział Europy na rosjski i natowski sektory odpowiedzialności militarnej. Wg obserwatorów, Rosja wchodzi w układy tarczowe z NATO w zamian za zachęty od USA. Ambasador Rosji w NATO zapytał krytycznie: Stróże z NATO zapraszają rosyjskiego niedżwiedzia polować na króliki, ale ten nie rozumie, dlaczego stróże noszą strzelby na niedźwiedzie?

Rosja zgodziła się w Lizbonie współpracować z NATO ws. tarczy i in. kwestii bezpieczeństwa. Obie strony przestudiują, jak Rosja może przyłączyć się do systemu pocisków tarczy, zaplanowanych na ochronę Europy i Ameryki Płn. przed pociskami dalekiego zasięgu. Miedwiediew powiedział, że Moskwa przezwyciężyła napięte stosunki z blokiem NATO. Gemsek NATO Rasmussen powiedział: Po raz pierwszy w historii, państwa NATO i Rosja będą współpracować we własnej obronie Nasze bezpieczeństwo jest niepodzielne. Mamy wspólne ważne interesy i stawiamy czoła tym samym zagrożeniom dla naszego wspólnego bezpieczeństwa. Do niedawna Moskwa była niezwykle krytyczna względem amerykańskiego planu tarczy i uważała go za bezpośrednie zagrożenie dla swego nuklearnego odstraszania. Tuż przed szczytem w Lizbonie, Rosja nie rokowała powodzenia jakiegokolwiek przełomu w stosunkach z NATO. Wg Rasmussena, rozszerzona tarcza  na kosztować 273 mln $ przez następne 10 lat.


Piotr Bein: Za pozwoleniem, panowie Miedwiediew i Rasmussen — o czyje pociski dalekiego zasięgu biega? Chyba nie irańskie ani koreańskie?!

Minister spraw zagranicznych Iranu mówi, że budowa tarczy NATO w Turcji to gra, a kraje regionu zdają sobie z niej sprawę, by niewpaść w pułapkę Zachodu: minęła już era podejścia militarnego w stosunkach międzyrządowych i – narodowych oraz w rozwiązywaniu konfliktów. Liderzy NATO są nieco spóźnieni z przyjęciem tej koncepcji.  Zabawy z ustanowieniem tarczy w ostatnich kilku latach w niektórych krajach Europy oraz scenariusz ostatnio zaprezentowany, wskazują na alienację od rzeczywistości stosunków globalnych. Minister dodał, że problem Zachodu polega na jego narzucaniu swej logiki: Logika zastraszania przez Zachód jest niedoprzyjęcia i obecnie usunięto ją ze stosunków między narodami.  W opublikowanej właśnie strategicznej koncepcji na następne 10 lat, liderzy NATO uzgodnili rozwinąć zdolność obrony naszej ludności i terytoriów przeciw balistycznym atakom, jako rdzeń naszej zbiorowej obronności.  We wrześniu br. Rasmussen sprecyzował cel tarczy obronnej: kraje łobuzerskie, wymieniając program nuklearny Iranu jako jeden z przyczyn tarczy: Jeśli Iran w końcu osiągnie zdolność produkcji broni atomowej, będzie to [w trybie dokonanym, nie przypuszczającym – PB] b. niebezpiecznym, bezpośrednim zagrożeniem naszych sojuszników.

Członek Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej (IAEA) i sygnatariusz Traktatu o Nierozprzestrzenianiu Broni Atomowej, Iran oświadczył, że nie ma planów osiągnięcia wojskowego programu nuklearnego. Turcja ogłosiła, że plan tarczy wskaujący na Iran jako zagrożenie, byłby niedoprzyjęcia: Wymienienie jednego państwa, Iranu, […] jest błędem i tego nie będzie, żaden pojedynczy kraj nie będzie celem […] Na pewno nie przyjmiemy tego. Skłaniając się do tureckiej obiekcji, Rasmussen powiedział o ostatecznych planach tarczy: nie muszą wymieniać konkretnego kraju.

Piotr Bein: Z praktyki znamy tylko jeden kraj łobuzerski — Izrael. Czyżby europejska tarcza przeciw syjonistom? Sorka, oni mają o wiele skuteczniejsze i trudniej pokonywalne środki podbojów. Panie Rasmussen, niech Pan uaktualni swe informacje o „programie atomowym” Iranu. Jedyne niebezpieczeństwo wisi z Izraela, który wbrew międzynarodowej kontroli i prawu ma setki głowic atomowych.

Syjonizm

 • Apel o wsparcie Młodych Dumnych Zydów

W przełomowym wydarzeniu, które jest na ustach całego Izraela, grupa młodych antysyjonistów żydowskich z rozmnażającej się w USA organizacji Zydowski Głos za Pokojem (Jewish Voice for Peace, JVP), przerwała przemowę Netanjahu w Nowym Orleanie na początku bm.

Cecilie Surasky, wice dyrektorka JVP, apeluje o podpisy poparcia dla młodych rebeliantów i datki pieniężne na cele organizacyjne.

Piotr Bein: Apeluję do czytelników o podpisywanie poparcia i dawania donacji — kogo stać.

Wg Palestyńskiego Ośrodka Informacji (PIC), przestępczy uciekinier z Gazy, Muhammad Dahlan, stara się usilnie w kooperacji z USA, UE i Izraelem o wdrożenie planu okupacji Gazy, w zamian za powierzenie mu przywództwa bezpieki w Zarządzie Palestyny. Wtedy skończyłby z kontrolą Gazy przez demokratycznie wybrany Hamas.

„Siły” Zarządu Palestyny na szkoleniu w Jerychu.

Dahlan obaliłby Hamas w Gazie pod warunkiem logistycznego wsparcia, w tym pozwolenia na szkolenie oddziałów śmierci do decydującej walki z Hamasem, środki finansowe, dokumenty i inne potrzebne do tego, by mogli bez ograniczeń poruszać się i rezydować. Potrzebuje też politycznego poparcia z państw, którym zależy na kontynuacji procesu pokojowego i zakończeniu konfliktu w Palestynie. 3 mln $ dla oddziałów śmierci (20 tys. chłopa), by mogły kontrolować bezpieczeństwo na Zachodnim Brzegu, a następnie przejść do Gazy przeciw Hamasowi. Wg jego planu inwazji w Gazie, sporządzonego przez ekspertów bezpieki z Egiptu, Jordanii i syjonistycznych okupantów, USA i W. Brytanii, oddziały śmierci weszłyby z Egiptu przez tunele i granicę, z Izraela przez granicę z Gazą od północy i wschodu oraz desanty na wybrzeżu Gazy oddziałów z Haify, gdzie szkolenie odbywa się w bazie Atlit i z Jordanii (szkolenie w Aqaba). Dahlan wdrożył już kilka punktów planu. W kolaboracji z UE, ma pozwolenie na szkolenie 50 komponentów desantowych w Chorwacji, Serbii i na Węgrzech. W kolaboracji z USA, szkoli tam 25 komponentów oddziałów śmierci, tzw. Palestyńskie Komando Morskie.

Kopie haniebnego planu otrzymały USA, UE, Izrael, Egipt i niektóre kraje arabskie. Zdrajca Dahlan uprzednio zbiegł z Gazy, po defraudacji ponad 3 mln $, a teraz znów wyłudza 3 mln $, by powrócić, ze śmiercią, do miejsca, skąd musiał uciekać. Wg PIC, plan zatwierdził szef wywiadu Egiptu, Omar Suleiman. Szef izraelskiej bezpieki, Diskin zaraz po przeczytaniu planu poszedł na spotkanie w Netanjahu i doradcą bezpieczeństwa narodowego, Uzi Aradem.

Tzw. siły bezpieczeństwa Zarządu Palestyny ćwiczą, jak aresztować działaczy politycznych.

Piotr Bein: Czytaj, jak oddziały śmierci wraz z Mosadem i okupantami Iraku rozwaliły kraj i odcięli głowę — aktywistów i intelektualistów — narodowi irakijskiemu.

Kneset zagłosuje  nad ustawą, która wymagałaby referendum narodowego lub zgody 80 z 120 członków Knesetu przed zwrotem Wsch. Jerozolimy i Wzgórz Golan w przyszłych umowach z Arabami.

Administracyjne prawo gruntowe (ILA) cichcem przegłosowane przez Kneset (2009) pozwala na dalszą grabież palestyńskiej ziemi przez Izrael.  Dla Palestyńczyków jest to ostatnie stadium 62-letniego procesu rugowania z ziemi ojców. Prawo będzie miało długoplanowe katastrofalne skutki na życie Palestyńczyków, Wyklucza ono opcję negocjowanego rozwiązania konfliktu w okupowanej Palestynie. W trakcie zakładania państwa syjonistów (1948), Izrael wyrzucił ponad 700 tys. Palestyńczykow z ok. 400 wsi i miast — Nakba tj. katastrofa w jęz. ofiar. Od tamtego czasu grunty publiczne stanowią 93% powierzchni Izraela, który celowo znacjonalizował zabraną palestyńską ziemię, by dawać ją Zydom. W tym systemie, Izraelczycy i Palestyńczycy dzierżawili ziemię od państwa syjonistycznego. Ale w sierpniu 2009 r. Kneset przegłosował ILA, które pozwala rządowi przekazywać własność ziemi osobom,firmom i korporacjom. ILA ignoruje prawo międzynarodowe i stosuje się także do okupowanej Wsch. Jerozolimy jak i syryjskich Wzgórz Golan, bezprawnie anektowanych przez Izrael (1981).

Wejście ILA w życie ma tragiczne skutki dla wysiedlonych Palestyńczyków w Izraelu i za granicą. Przez długi okres mieli oni nadzieję wykorzystać pewnego dnia swe prawo powrotu do macierzy. Izrael systematycznie wywłaszczał Palestyńczyków: Prawo o Własności Nieobecnych (1950) i Prawo o Nabywaniu Gruntów (1953) zapobiegły powrotom uchodźców. Pozwolenie na budowę domu wymaga niezwykle wyczerpującej biurokratycznie, kosztownej procedury  — przeszkody nie do pokonania dla Palestyńczyków chcących budować legalnie,  co daje Izraelowi wymówkę do celowego wyburzania ich domów i konfiskaty ziemi. Podczas gdy niekończące się negocjacje pokojowe trwają już 17 lat, Izrael po cichu planował ostateczną grabież.  Prywatyzacja ziemi palestyńskiej kończy ten proces. Państwo nie będzie już właścicielem, tylko osoby i firmy, przez co odzyskanie ziemi lub odszkodowań przez Palestyńczyków będzie jeszcze trudniejsze.

Wg organizacja Islamski Dżihad, Izrael może przygotowywać się do wszczęcia nowej wojny, sądząc z niedawnych atakow wojskowych Izraela i kampanii medialnych. Izrael przekazuje fałszywe informacje poprzez media, wiążąc ruch oporu w Gazie z Al Kaidą, przez co ma nadzieję zdobyć poparcie dla nowego ataku. Wg armii Izraela, Tel Awiw rozpoczął naloty na Gazę (19-20.11.2010) w odpowiedzi na serię pocisków odpalonych z Gazy na płd. Izrael, po zamachu na 2 powstańców przez izraelski samolocik bezzałogowy i nalotach izraelskich na wybrzeże na południe od Gaza City. Wg rzecznika Islamskiego Dżihadu,  odpalenie pocisków domowej roboty miało ostrzec Izrael przed skutkami rzopoczęcia jakiejkolwiek ofenzywy w Gazie. Rzecznik potępił niedawną propozycję zachęt politycznych i militarnych USA dla Izraela, za częściowe zamrożenie na 90 dni budowy osiedli na Zachodnim Brzegu. USA ma dać Izraelowi 20 zaawansowanych samolotów wartości 3 mld $ i gwarancje, że USA zawetuje palestyńskie próby deklaracji państwa w Radzie Bezpieczeństwa ONZ. Ta oferta to łapówka dla okupacji , z której Palestyńczycy nic nie zyskają, a Izrael skorzystałby podwójnie. Propozycja przypieczętowałaby okupację i zalegitymizowała wznowienie osiedlania się po 90 dniach, podczas gdy Izrael zyskałby finansowo i miltarnie — zauważył rzecznik.

 • Liban umieści wojsko w Ghadżarze

Miejscowość Ghadżar (http://pl.wikipedia.org/wiki/Ghajar) leży na spornej granicy Liban-Izrael. Wg libańskiego źródła, wyzwolenie nie jest dokonane, dopóki siły libańskie weszłyby w okupowany rejon, który Izrael obiecuje zwrócić. Wejście wojsk libańskich nastąpiłoby po wycofaniu sił Tel Awiwu z płn. części wsi Ghadżar.

Bogota chce ekstradykcji Yair Kleina, oficera wojsk Izraela, którego skazała (2001) na 10 lat więzienia za szkolenie kolombijskich prawicowych oddziałów śmierci, walczących z państwem pod koniec l. 1980-ych i na pocz. 1990-ych. Kleina aresztowano (2007) podczas podróży w Moskwie za nakazem Interpolu. Po odsiadce 3 lat w stolicy Rosji, Klein trafił z powrotem do Izraela, gdyż wg sądu europejskiego na przekór protestowi Rosji, Klein mógłby zostać teorturowany w Kolombii.  Kleina przetrzymywano przedtem  16 miesięcy (1999-2000) w Sierra Leone. Był oskarżony o handel bronią, szkolenie powstańców Liberii  i przemyt diamentów.

USA banksterów

Raport Pentagonu dla Kongresu przyznaje na przekór bojowym oświadczeniom przedstawicieli rządu USA, że 9 lat po inwazji na Afganistan (po 11 IX), USA nie zdołało zaprowadzić tam bezpieczeństwa.

Piotr Bein: Tzn. okupant nie zdolał podporządkować sobie narodu afgańskiego. Więc jak to Polacy dali się osiodłać?

Oburzenie, protesty i krytyka — oddolne i w Kongresie, odnośnie nowych procedur kontroli pasażerów przez oglądanie nagusów i obmacywanie, wiodą rząd do jednego — ataku fałszywej flagi na miarę co najmniej 11 IX, by uzasadnić niemoralne, poniżające procedury kontroli Bogu ducha winnych ludziowców.  Jakiś „jemeński” terrorysta znów zostanie zatrzymany, obejrzany nago, obmacany, a następnego dnia powiedzą nam w telewizorni, że zapobieżono katastrofie dzięki nowym skanerom i macaniu.

Ponad 40 milionerów z grupy Patriotyczni Milionerzy za Zdrowiem Fiskalnym proszą Obamę o wycofanie ulg podatkowych, jakie otrzymali za Busha: Dla fiskalnego zdrowia naszego narodu i pomyślności naszych rodaków, prosimy Pana o pozwolenie na wygaśnięcie z końcem br. ulg podatkowych dla dochodów ponad 1 mln $, jak planowano.  Apelujemy o to jako lojalni obywatele, z dochodem teraz lub w przeszłości co najmniej 1 mln $/rok. Przeczy to twierdzeniom Republikanów w Kongresie,  że zaniechanie ulg podatkowych dla dochodów powyżej 250 tys. $/rok zaszkodziłoby gospodarce. Natomiast Demokraci w Kongresie wahają się, czy rozszerzyć ulgi na tylko klasę średnią, czy też włączyć w to bogatych. Wśród patriotycznych milionerów jest legendarny Michael Steinhardt od funduszy inwestycyjnych, super-mecenas Guy Saperstein i Ben Cohen z wytwórni lodów Ben & Jerry’s. Patriotyczni dziani wszczęli swą kampanię w czasie, gdy Ośrodek Uczulonej Polityki (Center for Responsive Politics) ujawnił, że prawie połowa kongresmanów (Kongres i Senat USA) jest milionerami. Judeocentryk  senator Joe Lieberman powiedział Washington Post: Myślę, że w praktyce, choć może najlepiej byłoby kontynuować cięcia podatków dla klasy średniej i ich wzrost dla osób z dużymi dochodami, głosowanie [w Kongresie] nie odzwierciedli tego.

 • Reklamy w San Francisco „dziękują” USA za czek in blanco dla Izraela

http://mycatbirdseat.com/2010/11/israel-has-much-to-be-thankful-for-this-thanksgiving/

Przewodniczący Federalnej Rezerwy USA, Ben Bernanke nawołuje publicznie Kongres USA do podniesienia wydatków rządu, by pomóc uzdrowić gospodarkę.  Od czerwca br. jest to już czwarty apel publiczny Bernanke do Kongresu o pomoc Federalnej Rezerwie, lecz prawodowacy nie reagują. Federalna Reserwa zakupiła obligacje wartości do 600 mld $ celem zwiększenia przepływu pieniądza w gospodarce USA. Wg krytyków tego planu, zmierzającego do zniżenia staopy procentowej i zwiększenia wydatkow korporacji, tani pieniądz nie jest w stanie zachęcić biznesów do tworzenia miejsc pracy. USA grozi w tej chwili niemal 10-procentowe bezrobocie, 14,8 mln osób szuka pracy, a coraz więcej pobiera zasiłki.

Kongresmani nie przedłużyli progamu pomocy bezrobotnym. Na początku grudnia, 800 tys. osób utraci swe zasiłki dla bezrobotnych, a do końca br. dojdzie 2 mln osób w tej samej sytuacji.

Joe Biden powiedział, że Amerykańskie wojska powinny pozostać w Iraku poza rok 2011, gdyż irackie siły bezpieczeństwa nie są jeszcze gotowe do pełnej służby.

Rola USA w przepychaniu antyirańskiej rezolucji ONZ nt. jest kpiną z praw człowieka, zważywszy masowe zbrodnie USA w Iraku i Afganistanie.

Ropa i gaz

Rząd Rosji chce zainwestować w sektor gazu Izraela, zaczynając studia i wiercenia w 2011 r. Z-ca naczelnego dyrektora wykonawczego Gazpromu, Aleksander Miedwiediew powiedział, że jego strona pragnie zainwestować w pełnomorskie projekty wydobycia gazu ze spornego zloża. Chodzi o Lewiatana k. Haify, z zasobami 0,4 bln m3 gazu rozciągającymi się pod wodami terytorialnymi Libanu, który wyraził z tego powodu obawy pod adresem Izraela.  Gazprom planuje zakup 50% prywatnej firmy izraelskiej, która ma licencke na złoża podmorskie.

Andrzej Szubert: To wygląda na gospodarczą partię szachów. Ciekawe, kto komu da mata. Od wstrzymania tarczy przez Obamę widać zmianę taktyki unych wobec Rosji. Wciągają ją w interesy, dają jej nawet zarobić. Po to, aby Rosja wstrzemięźliwie reagowała na kolejne agresywne posunięcia unych. Mam nadzieję, że Putin dostrzega tę taktykę. On wie, że jak będzie milczał, gdy uni napadną na Iran czy Koreę płn, to kiedyś i na na Rosję przyjdzie kolej. A dokąd Rosja zarabia na żydach, a nie odwrotnie, to chyba nie ma się czym specjalnie przejmować. Byleby nie wpadła Rosja w sidła chęci zysku za cenę milczenia i bierności wobec agresji unych na inne państwa.

Podmorski odwiert na zachód od Wenezueli trafił na złoże zawierające ok. 0,4 bln m3 gazu. Państwowa wenezuelska petrofirma PDVSA i włoska Eni SpA podpisały kontrakt wartości 17 mld $ na wydobycie i do 240 tys. baryłek ropy dziennie w rejonie Junin w wenezuelskim Pasie Orinoko oraz rafinację na paliwo dizlowskie dla Europy. Wg Eni SpA,  partnera w projekcie obok hiszpańskiej firmy Repsol-YPF, nowoznalezione złoże jest jednym z najważniejszych odkryć ostatnich lat. Poza smołonośnymi łupkami w rejonie Athabaska w prowincji Alberta (Kanada), Pas Orinoko we wsch. basenie rzeki o tej samej nazwie jest wśród największych na świecie złóż ekstra ciężkiej ropy. Wenezuela i Ekwador są jedynymi latynoskimi członkami OPEC.

BP wg oskarżenia nie zareagowało na alarm i ropa wyciekła z rurociągów na Alasce. Był to deugi wyciek w tej firmie na Alasce od 2006 r. Dodaje to presji na BP po wycieku w Zatoce Meksykańskiej w br., w którym zaginęło 15 osób.

Wg z-cy ministra spraw zagranicznych Iranu, kraje nadkaspijskie zgodziły się odnośnie statusu prawnego M. Kaspijskiego,  wyrażając determinację w rozwiązywaniu kwestii bez obcej interwencji: Wszystkie kraje kaspijskie wywnioskowały, że powinny uznać swe możliwości i nakreślić strategię dla każdej kwestii. M. Kaspijskie powninno być morzem pokoju i stabilizacji, wolnym od obcych wpływów.

………………..

Chiny rozwijają koleje

W ekspansji regionalnych wpływów gospodarczych i strategicznych, Chiny planują linie szybkiej koleji do Mjanmaru, Kambodży, Tajlandii i Laosu. Sieć kolejowa Chin jest już największą na świecie, osiągnie 120 tys. km dłg. do 2020 r. Z tego bardziej zacofane Chiny Zach. otrzymają 60%.  Za 2 miesiące rozpoczną się roboty na linii dłg. 1920 km, łączącej płd.-zach. prowincję Junan z Jangonem w Mjanmarze. Pociągi osiągną na niej prędkość ponad 200 km/h. Studia obejmują połączenie stolicy Junanu, Kunming, z Kambodżą, Laosem i Wietnamem.  Chińskie ministerstwo koleji bada też możliwość inwestycji 25,6 mld $ w budowę szybkich koleji w Tajlandii.

Piotr Bein: Niemcy nie mają w Azji szans… Pliz, Chińczycy, zainwestujcie w (niekoniecznie szybką) kolej w Polsce.

………………………

Raport Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej: program nuklearny Iranu — pokojowy

……………………

Profile włoskich internautow z Facebook przekazno … ministerstwu spraw wewnetrznych

I pomyslec jak to kiedys pieczolowicie musieli trudzic sie nad sporzadzaniem kartotek osobowych. Dzis owieczki same to za nich robia! Byloby smieszne, gdyby nie bylo tragiczne…
…………………..

Unijny ratunek dla Irlandii etc.: Rośnie sprzeciw w Niemczech

……………………………

W. Brytania w Afganistanie: być albo nie być

Członkowie NATO uzgodnili plan cięć wojsk stacjonujących w Afganistanie, co pozwoli siłom afgańskim przejąć kontrolę nad bezpieczeństwem kraju do 2014 r. Sekretarz stanu W. Brytanii spraw zagranicznych powiedział, że wojsko brytyjskie nie weźmie udziału w działaniach bojowych w Afganistanie po 2014 r. natomiast gensek NATO powiedział, że wojsko brytyjskie zostanie tam tak długo, jak potrzeba.
…………………………..

Japonia pośle siły na sporne wyspy

W reakcji na ćwiczenia marynarki wojennej Chin na M. Wsch.-Chińskim, Japonia planuje posłać swe niebojowe siły koło archipelagu wysp objętych dysputą z Chinami.

……………………………

Egipt napomniany o prawa czlowieka

Amnesty International skrytykowało wladze Egiptu za najnowsze represje wobec opozycji przed nadchodzącymi wyborami do parlamentu.

†††††††††††††††††††††††††††††††††††

Czy terroryści dostarczają skanery na lotniska?

Gordon Duff 18.11.2010, tłumaczył-skrócił Piotr Bein


Wykrywacz metalu nie wystarczyłby?

Dwa b. wątpliwe ataki terrorystyczne, oba poważnie podważone, były bodźcem do instalacji na 70 lotniskach USA skanerów – niewypróbowanej, nieprzetestowanej, poniżającej i na pewno rakotwórczej technologii. Podróże samolotem są teraz zagrożeniem dla zdrowia i prawnie wymagają od wszystkich Amerykanów, by poddawali siebie i swoje rodziny przestępczym nadużyciom seksualnym, aktom seksualnego obmacywania przez pracowników rządowych. Amerykanie zrezygnowali zatem z prywatności i muszą patrzeć, jak obcy macają ich żony i dzieci. Czy wolność od udawanego terroryzmu jest tego warta? Kto nie widzi w tym ręki b. dyrektora Department of Homeland Security [DHS, nowa bezpieka USA], Michaela Chertoffa, ten nie stara się zobaczyć.

Oba ataki prowadzą do Jemenu i komórki Al Kaidy, którą finansowało i kierowało państwo Izrael, wg otwartego oskarżenia przez rząd Jemenu. Rzekome bomby w kartridżu drukarki, przeznaczone do synagogi w Chicago, potem do eksplozji z lecącym samolocie, były czystą zmyłką. Wg rządu w Dubaju, rzekome loty z „bombami” nie istniały. Wg rządu brytyjskiego, nie bie było w kartridżach żadnych środków wybuchowych, a Francuzi podejrzewali w nich broń atomową.

Skanery pokazują szczegółowo gołe ciało, genitalia i piersi. Prawnie, pracownikom rządowym nie wolno oglądać pornografii. W sądowych sprawach o pornografię, prawo federalne zabrania nawet mecenasom oglądać podobne zdjęcia na zamkniętej sesji, a policjanci wyznaczeni do ścigania tych zbrodni muszą przejść przez specjalną selekcję i są dokładnie nadzorowani. A jednak, dano takie porno-zadanie multum pracowników Zarządu Bezpieczeństwa Transportu USA (TSA). Nawet najlepsi doznają traumy. W 2006 r. aresztowano za pedofilię samego rzecznika TSA.

Fiasko majtkowego terrorysty

Prawie rok temu, nigeryjski „uchodźca” (syn znaczącego przedstawiciela rządu z bezpośrenimi powiązaniami z CIA i Mosadem) wniósł urządzenie wybuchowe na samolot w Amsterdamie i próbował je zdetonować nad Detroit. Od tego zaczęło się wydawanie miliardów dolarów na skanery całego ciała, wzmocnione niedawnymi mendialnymi doniesieniami o bombach kartridżowych z Jemenu, gdzie terroryzm powiązany jest z Izraelem, jak raportowano już na początku. New York Times twierdzi teraz, że terroryzm inscenizuje rząd Jemenu, by dostać z USA kasę na międzyplemienne walki polityczne.

Nie ma solidnych dowodów na istnienie Al Kaidy w Jemenie, a BBC pokazało, że organizację wykreaowało CIA i nigdy ona nie istniała. Wideo bazy Al Kaidy w Afganistanie, gdzie wg własnej relacji CIA oblężyło tysiąc mudżahedinów w 10-kondygnacyjnych podziemnych bunkrach, dowodzi, że bajkę o Al Kaidzie i bin Ladenie , ułożono dla wsparcia działań rządowych, podobnie jak niedawne rzekome ataki terrorystyczne posłużyły do rządowego „terroryzowania” pasażerów.

Bomba w majtkach dzięki obcej ochronie

Po przylocie majtkowego terrorysty do Amsterdamu (Schipol), powitali go ochroniarze i zaprowadzili do celników. Mimo że miał paszport w Nigerii z wizą do USA, w Amsterdamie nie miał przy sobie żadnego paszportu. Nie powinien więc być wpuszczony do samolotu w Nigerii. Pracownicy izraelskiej formy ochrony lotniska Schipol, która zarządza także ochroną lotniska Detroit i innych, w tym wszystkich lotnisk, na których na samoloty weszli rzekomi terroryści 11 IX, mają bezpośrednie powiązania z Mosadem.

Wyposażone w kamery wideo i posterunki biometryczne zdolne rozpoznać twarz i zdalnie wykryć cząteczki substancji niebezpiecznych, Schipol to jedno z najnowocześniejszych i chronionych lotnisk na świecie. W dniu przybycia majtkarza z Nigerii wyłączono wszystkie czujniki i kamery, a ochroniarze zaprowadzili terrorystę na pokład samolotu, co widzieli dwaj mecenasi z Detroit.

Ten zupełnie fałszywe zdarzenie „terroru”, oczywisty bakcyl do finansowania producentów urządzeń do skanowania, reprezentowanych przez b. szefa  DHS, Chertoffa, traktowane jest jakby naprawdę miało miejsce. Czy zwariowaliśmy?

Co nie gra w ataku majtkowym:

 • Nie pokazano wideo z żadnej z 40 kamer w Schipol, co szczególnie uderza wobec świadectw o odprowadzeniu Nigeryjczyka do celników przez ochronę. Keszcze bardziej uderza brak dowodu na wejście Nigeryjczyka na pokład samolotu.
 • Podczas lotu przez dłuższy czas Nigeryjczyka filmował jakiś „pasażer”, którego potem aresztowano w Detroit i wyprowadzono w kajdankach na oczach zgromadzonych pasażerów. Nigdy nie stanął on przed sądem federalnym, nie ma nawet pisemnego dowodu jego aresztowania czy wypuszczenia! Wideo tej osoby prowadzonej przez lotnisko przez FBI i miejscową policję także zniszczono. Kim on był?

Radioaktywność powoduje raka – skanery to szaleństwo

Gabinety RTG w szpitalach umieszcza się w podziemiach, są wyłożone ołowiem, a pracowników i pacjentów ochronia się, jak tylko można. Kiedy w słynnej dziś książce Oddział chorych na raka Sołżenicyn opisywał pracowników szpitalnych RTG umierających od szkodliwego promieniowania, świat niewiele wiedział o tym zagrożeniu. Sklepy z butami robiły zdjęcia RTG stóp klientów, a dentyści podobnie używali wtedy silniejszych aparatów RTG niż dziś stosują spawacze łodzi podwodnych. Promienie rentgenowskie zabuły tysiące osób, nigdy nie dowiemy się  ile…

Technologia od tego czasu polepszyla się, a dozwolone poziomy radiacji podniesiono znacznie ponad obecnie uważane za stosunkowo bezpieczne. Nie ma jednak udowodnionych bezpiecznych poziomów promieniowania z aparatów RTG i skanerów umieszczonych ostatnio na 70 lotniskach USA. Nie ma też wyników żadnych badań nt.  nieadekwatnych tarcz przeciw radiacji z kilku źródeł w otwartej przestrzeni (jak hale lotnisk) ani skutków na obsługę i osoby często poddane skanowaniu, np. załogi  samolotów. Zagrożenie:

 1. Ciężarne, szczególnie w pierwszych 3 miesiącach i te nieświadome płodu – organizmu niezwykle wrażliwego na uszkodzenie wskutek jakiegokolwiek poziomu radiacji.
 2. Rak skóry.

Kłamstwa

Kilka lat temu, gazeta The Sun z medialnego carstwa Ruperta Murdocha doniosła, że Al Kaida operacyjnie wszczepiała bomby samobójcom – kobietom w piersi i mężczyznom w pośladki. Mimo że udowodniono zupełny fałsz tego „doniesienia”, podobnie jak z jemeńskimi bombami w kartridżach drukarki, obecną technologię radiacyjną skanerów całego ciała nie ominie wzmocnienie poziomów radiacji do wykrywania takich „przypadków” – uważają obserwatorzy.

Uczciwe zalecenia odnośnie zagrożenia od terroryzmu, zwlaszcza na lotniskach, powinny wg mnie obejmować:

 • Natychmiast zlikwidować wszelką obcą własność  i kontrolę ochrony lotnisk oraz produkcji, instalacji i serwisowania urządzeń bezpieczeństwa lotnisk.
 • Przyjąć do wiadomości, że agencje ochroniarskie cerpią profity ze sprzedaży urządzeń bezpieczeństwa, a ich udział w atakach terrorystycznych doprowadził do przesady w ocenie zagrożenia terrorystycznego.
 • Przyjąć do wiadomości, że przereagowanie Ameryki na wątpliwe zdarzenia terrorystyczne zrobiło z USA cel – nie dla prawdziwych terrorystów, a dla wykorzystania terroryzmu w pchnięciu kraju do zastępczych konfliktów, np. poparcie dla polityki Izraela w Gazie, czy plemienne konflikty w Jemenie.

Miliardy wydane na zagrożenie dla zdrowia pasażerów i utrudnienie podróży lotniczych  można lepiej wykorzystać w ulepszaniu bezpieczeństwa portów morskich, gdzie potencjał zagrożenia daleko przekracza lotniskowy. Narkotyki wartości miliardów dolarów miesięcznie, napływają do USA, a tysiące obcych bez dokumentów przybywają co tydzień. Obsesyjne obszukiwanie pasażerów lotniczych traci sens. Czas, by Ameryka zmienila priorytety swej polityki bezpieczeństwa.

………………..

BBC przyznaje: Al Kaida nigdy nie istniała

http://www.youtube.com/watch?v=r-hYorNi0nA&feature=player_embedded

…………………

Piotr Bein: W Kanadzie CBC ostatnio podało (dla terrorystów?), że podróżni morscy mogą wysiąść w jakimkolwiek porcie Terytorium Jukon i, niekontrolowani przez straż graniczną ani celną, udać się samolotem w dowolne miejsce w Kanadzie.

†††††††††††††††††††††††††††††††

Zainscenizowany terror rządowy: otwarte potwierdzenie w brytyjskiej Izbie Lordów

Brandon Turbeville, tłumaczyła Ola Gordon, korekta Piotr Bein

Jeśli istniały jakieś wątpliwości, czy rządy finansują terror i inscenizują ataki fałszywej flagi przeciwko sobie, to powinny one rozwiać się na skutek niedawnej dyskusji w brytyjskiej Izbie Lordów. Lord James z Blackheath w wystąpieniu parlamentarnym ujawnił, że na żądanie Banku Anglii brał udział w praniu miliardów funtów terrorystycznych pieniędzy, szczególnie IRA i różnych terrorystów północnoafrykańskich. Lord wyjaśnił również, że skontaktowała się z nim tajna organizacja oferująca W. Brytanii pomoc w spłacie jej nadzwyczajnego długu.

Sprawa długu faktycznie wywołała takie nieprawdopodobne przyznanie się do winy Lorda Jamesa. Początkowo powiedział, że skontaktowała się z nim bardzo dziwna i tajna organizacja, która chciała udostępnić ogromne pieniądze na pomoc rozruszaniu gospodarki Anglii. Po przekazaniu tego koledze w Izbie Lordów, rzekomo powiedziano mu, że nie był wystarczająco ważny, by taka organizacja się z nim kontaktowała, co James potraktował raczej osobiście. Jego odpowiedź na oświadczenie kolegi, że nie miał doświadczenia w pracy z tą agencją, co widocznie jest tajemnicą dla wszystkich oprócz tych, którzy mają odpowiednią wiedzę, była zadziwiająca: Tak, mam jedno z najlepszych doświadczeń w praniu pieniędzy terrorystów i innych lewych, jakie ktoś mógł mieć w City. Przez moje ręce przechodziły miliardy funtów należących do terrorystów.

Zapytany przez Baronesę Hollis z Heigham, dokąd poszły te pieniądze, wyjaśnił: Nie do mojej kieszeni. Największym moim klientem terrorystą była iRA i z zadowoleniem powiem, że udało mi się spisać na straty ponad miliard funtów. Mam również szerokie powiązania z terrorystami z Płn. Afryki, ale to miało bardziej nieprzyjemny charakter i nie chcę o tym mówić, gdyż jest to jeszcze sprawa bezpieczeństwa. James posunął się nawet dalej, dając do zrozumienia, że Bank Anglii brał również udział w finansowaniu terrorystów. Pragnę dodać, że nie jest dobre by wzywać policję, bo od razu na świadka obrony pozwę Bank Anglii, zważywszy, że to on polecił mi bym rozwiązywał te problemy.

Podczas gdy w ogóle nie dziwi myśl, że Bank Anglii, Izba Lordów i inne instytucje rządowe finansują terrorystów, których, jak twierdzą, obawiają się, to dziwi taka otwarta dyskusja publiczna na ten temat. W ostatnich latach, pod pretekstem walki z terroryzmem, W. Brytania przekształciła się w państwo policyjne, i jeszcze jej własny rząd i instytucje bankowe otwarcie przyznają się do finansowania tych terrorystów. Jest to wyraźny przypadek techniki Problem-Reakcja-Rozwiązanie, która była tak korzystna dla rządów i przywódców społecznych od tysięcy lat.

James powiedział więcej: Sprawa polega na tym, że kiedy byłem w trakcie wykonywania tej dziwnej działalności, miałem ciekawy zestaw numerów telefonów i doradców, do których mogłem się udać po pomocw razie potrzeby. Więc ludzie w City wiedzieli, że jeśli chcą sprawdzić coś, co wydaje im się dziwne, mogą przyjść do mnie i wykręcę kilka numerów telefonicznych w celu uzyskania informacji. James nie powiedział, kim faktycznie są te kontakty, ale są to niewątpliwie bardzo dobrze powiązani i wpływowi ludzie, skoro mogli być wzywani do potwierdzenia i udzielenia informacji o takich sprawach wewnętrznych jak te, o których mówi James.

Wypowiedzi Jamesa ujawniają nawet więcej tajnych działań. Szemrana organizacja, Fundacja X, jak ją nazywa, rzekomo skontaktowała się z nim z propozycją pomocy dla Anglii w spłaceniu jej długów. Niewątpliwie pozycja Fundacji X jest wyższa niż innej organizacji, którą znamy. Lord James usiłował powiązać Fundację X z właściwymi osobami z Izby Lordów i Banku Anglii: Znalazłem się między młotem i kowadłem, które były całkowicie paranoidalne względem siebie, gdyż osoby z Fundacji X mają zadziwiającą obsesję w kwestii własnego bezpieczeństwa. Oczekują, że z nimi będzie kontaktował się ktoś wysoki stanowiskiem, jak np. głowa państwa lub ktoś mający międzynarodową wiedzę nt. bezpieczeństwa równą sześciu najważniejszym osobom na świecie.
James wyraźnie opisuje jakichś bardzo potężnych ludzi czynu o tendencjach do elitaryzmu. Widocznie są przyzwyczajeni do kontaktów z osobami najwyżej w strukturze społecznej. Są zawiedzeni kiedy kontaktują się z nimi osoby z niższej warstwy społecznej. Ale skoro członkowie Banku Anglii i Izby Lordów uważani są za niższych członków społeczności, to jak wysoko usadowieni są ludzie Fundacji X? Skoro blogerzy zasugerowali, że tą tajemniczą organizacją może być Biuro Międzynarodowej Kontroli Skarbu ONZ (UNOITC), a niektórzy zaproponowali Watykan, Lord James wyjaśnił, że Fundacja X, kimkolwiek mogą być, są nadal skuteczni w złotym standardzie z l. 1920 –ych, a ich całkowite zasoby walutowe na świecie są duże i mają pokrycie w metalach szlachetnych. Czyli wartość tej ilości metali, jakie byłyby potrzebne do pokrycia ich rezerw walutowych, jak twierdzą, byłaby wyższa od całkowitej wartości metali szlachetnych wydobytych w dziejach świata. Wg Jamesa, Fundacja X chce pożyczyć brytyjskiemu rządowi miliardy funtów na projekty tak różnorodne jak szpitale, szkoły i koleje.

Bez względu na wynik dyskusji o pożyczce z Fundacji X, jej oferta co najmniej wywołała zdumiewające przyznanie się członka brytyjskiej Izby Lordów. Rząd, który otwarcie przyznaje się do finansowania terroryzmu, skierowanego przeciwko własnemu społeczeństwu, a potem rozważa potajemne interesy z szemranymi organizacjami finansowymi, powinien wywołać oburzenie na ogromną skalę. Ale biorąc pod uwagę obecną sytuację w Anglii, prawdopodobnie nie wywoła.

†††††††††††††††††††††††††

Antysemicka strona syjonizmu

Braveheart 18.11.2010, tłumaczyła Ola Gordon, korekta Piotr Bein

Dwugodzinny izraelski film dokumentalny The anti-Semitic side of Zionism (Antysemicka strona syjonizmu) ujawnia ciemną stronę koncepcji żydowskiego państwa Teodora Herzla. Zawiera odkrywczą informację, nieznaną nawet najbardziej rewizjonistycznym studentom tematu. W swoim osobistym dzienniku Herzl zapisał opinie, jakie wywołałyby rumieniec nawet na twarzach zatwardziałych antysemitów. W pewnym momencie prywatnej zadumy, Herzl marzył o masowym nawracaniu Żydów na Węgrzech w katedrze św. Stefana, by wyleczyć ich z żydowskości. Uroczystość miała być uświęcona przez papieża. W innym miejscu Herzl stworzył ideę antysemickiego krzyżowca, który odbierze Żydom bogactwo. Czyż wszystkie rządy świata nie licytują bogatych Żydów? – zapytał w końcu Herzl. Twórcy filmu mają wielką zabawę zaskakując Żydów na ulicy cytatami z Herzla. Ich reakcje są różne, od złości z powodu rażącego „antysemityzmu” do szoku, kiedy dowiadują się, że są dziełem Herzla a nie Hitlera. Jest inny podobnie zabawny moment, gdy dyrektorowi Instytutu Żabotyńskiego ktoś czyta cytat z Żabotyńskiego, że wschodnioeuropejscy Żydzi, którzy chcą emigrować do Eretz Izrael mają golić brody i pejsy i zacząć zachowywać się jak normalni ludzie. Dyrektor krzyczy, że opinie są rażąco antysemickie. Kiedy dowiaduje się, że to wypowiedź samego Żabotyńskiego, uspokaja się, nazywa ją „niemożliwą”, a następnie prosi o dowód i dostaje go natychmiast.

Obok dawki humoru i ignorancji żydowskiej opinii publicznej, dokument udziela ważnej lekcji studentom historii. Konsekwentnie pokazuje społeczny darwinowski charakter doktryny. Europejscy Żydzi ciągle patrzyli z góry na bliskowschodnich orientalnych Żydów i starali się ich „modernizować” na „odpowiednie” tworzywo syjonistyczne. Stosunek syjonistów do żydowskich uchodźców z okupowanej przez hitlerowców Europy był jeszcze bardziej żałosny. Sam Ben-Gurion oświadczył, że gdyby miał wybierać między przeniesieniem wszystkich żydowskich dzieci z Anglii do Izraela a ocaleniem tylko połowy do budowy państwa syjonistycznego, poświęciłby dzieci dla potrzeb izraelskiego państwa. Dokument przytacza wewnętrzne notatki Żydowskiej Agencji ds. Palestyny o tym, jak rozróżniać emigrantów nadających się od nienadających się. Preferowano młodych, silnych i zdrowych, a starszych i zniedołężniałych uważano za zbędnych. Notatki podkreślają, że zawsze potrzeby państwa były najważniejsze, a życie i dobro uchodźców – drugorzędne. (Choć film nie podejmuje tej kwestii, ta syjonistyczna bezkompromisowość ma istotne implikacje wobec syjonistycznych oskarżeń za fiasko ratowania Żydów, przeciw różnym rządom dla wymuszania odszkodowań. Wydaje się, że syjoniści sami byli zszokowani własnym przykładem).

Jako produkt izraelski, film oczywiście nie kwestionuje spornego Holokaustu, np. bez pytań przyjmuje  oszustwo komory gazowej. Ale jest najlepszym przykładem, o czym Żydzi dyskutują między sobą, w swoim prawdziwym kraju, podczas gdy fanatycznie tłumią tę samą informację w, kontrolowanych przez nich mediach w USA. Gdyby indoktrynowani Amerykanie poznali te mało znane, lecz dobrze udokumentowane fakty historyczne, wynikłałyby rewolucja mózgów. Ten zdumiewający film nie jest jedynym przykładem izraelskich produkcji. Izraelski dziennikarz zrobił dokument 10 lat temu film dokumentalny In Search of the Khazars (W poszukiwaniu Chazarów). Chazarowie oczywiście mieli fińsko- mongolskie imperium na południu Rosji czy Europy wschodniej i w średniowieczu przeszli na judaizm. Film przedstawia od dawna dyskutowaną spawę: czy rosyjskie i polskie żydostwo pochodzi z czasu po rozpadzie chazarskiego imperium. Bez względu na to, co ktoś myśli o tej teorii, kontrolowana przez syjonistów telewizja w USA nigdy nie pozwoliłaby na taką produkcję.

Ukryta historia syjonizmu zawiera wiele zakazanych tematów historycznych. Soczyste cytaty z Herzla rozpoczynają omawiany film i jest powszechnie wiadomo, że postrzegał on antysemitów i syjonistów jako naturalnych sojuszników. Faktycznie Herzl postulował w Der Judenstadt (Państwo żydowskie), że syjonizm mógł odnieść sukces tylko poprzez współpracę z antysemickimi rządami, które będą szczęśliwe pomagać syjonizmowi w pozbyciu się z ich krajów niechcianych Żydów. To samo powiedział Chaim Weizmann, główny inicjator Deklaracji Balfoura. W autobiografii Trial and Error (Próba i błąd) Weizmann pisze: wszędzie gdzie liczba Żydów w danym kraju przekracza poziom nasycenia, kraj ten reaguje na nich. Nazwał to uniwersalnym prawem historii, którego nie należy mylić z antysemityzmem w sensie potocznym i wulgarnym. Jakub Klatzkin, inny wybitny syjonista, był nawet bardziej odważny: Zamiast chwalić filosemitów broniących naszych praw, powinniśmy bronić antysemitów atakujących nasze prawa. Pośród nich jesteśmy obcy. W praktyce, w latach międzywojennych wiele antysemickich krajów Europy Wsch. dosyć chętnie wysyłało swoich niechcianych Żydów do Palestyny. Reżimy faszystowskie, nie tylko hitlerowskie Niemcy, chętnie wysyłaly emisariuszy do syjonistów. W Polsce Beck i Lipski zawsze chętnie eksportowali Żydów, by zaspokoić żądania syjonistów. Rewizjonistycznie-syjonistyczna organizacja Żabotyńskiego, Betar rozkwitał w Polsce przed inwazją niemiecką.

Antysemicka strona syjonizmu oczywiście nie mógł poruszyć wszystkich ukrywanych aspektów syjonizmu. Ale robi wystarczająco dużo by pokazać, że żydowskie, chrześcijańskie jak i chrześcijańsko-syjonistyczne koncepcje doktryny są fałszywe od podstaw. Stanowi to gigantyczny krok we właściwym kierunku. Sam fakt ujawnienia w dokumentalnym filmie izraelskiej telwizji pomaga oddalić oskarżenia o antysemityzm i fałszowania źródeł historycznych. Historia rzeczywiście wymaga poprawek, ale w oparciu o fakty uzgodnione przez wszystkie strony politycznego spektrum.

†††††††††††††††††††††††††††††

Europa w kryzysie – znowu

Srdja Trifkovic 18.11.2010, przełożył Piotr Bein

Alarmujące nagłówki gazet przywitały mnie wczoraj na lotnisku Heathrow w Londynie. W Daily Mail prezydent UE ostrzegał: Kryzys długu Irlandii może zabić UE. Zaś Independent (Majątki-widma i złamane życia: ludzkie koszty irlandzkiego krachu) zamieścił zdjęcie jak z Soweto. UE pozostawione ‘walce o przeżycie’ –  głosił Telegraph. Po 2 tygodniach w Serbii, Chorwacji i Bośni-Hercegowinie – gdzie politycy niezmordowanie mielą mantrę o integracji europejskiej – ubawiłem się następnym przedstawieniem Titanica z portu macierzystego Bruksela, jak spodziewaliby się  krytycy  UE.

Kryzys podobno zażegnano. Komisja Europejska, Europejski Bank Centralny (ECB) i Międzynarodowy Fundusz Walutowy (MFW) dali Dublinowi propozycję niedoodrzucenia. Irlandia ma teraz taką „suwerenność” jak NRD przed listopadem 1989 r. To też było do przewidzenia, a w następnych dniach usłyszymy wiele zapewnień od rozmaitych eurobiurokratów i Bundesbanku, że Eurozone jest bezpieczny i zdrowy. Przyczyny kryzysu pozostają nierozwiązane – euro i Projekt UE. Wczoraj Grecja, dziś Irlandia, jutro Hiszpania, Portugalia a może i Italia – pytanie kiedy a nie czy. Ratunki przez UE i MFW zostaną powtórzone, z jeszcze większymi stratami dla prywatnych posiadaczy obligacji, jeszcze większymi utrapieniami dla mieszkańców Eurozone PIGS (Portugalia-Irlandia-Grecja-Hiszpania, gra słów: po ang . pigs = świnie), i coraz mniejszymi perspektywami na długoterminową skuteczność eksperymentu.

Upadek euro zapobiegnięto 5 miesięcy temu, po operacji ratowania Grecji i założeniu funduszu EFSF (European Financial Stabilization Facility) na 440 mld euro. Waluta Unii  podskoczyła z 1.19 $ w czerwcu na 1.41 $ 3 tygodnie temu. Ale dopiero w ub. tygodniu prezydent Rady Europy, Herman Van Rompuy przyznał: Unia jest w kryzysie o przeżycie, a jej przyszłość – niepewna. To był sygnał SOS dla Niemiec i Merkel odpowiedziała zapewnieniająco: jeśli euro upadnie, upadnie Europa, a z nią idea wartości europejskich i jedności, odzwierciedlając zgodność Berlina z Frankfurtem, że koszt dla Niemiec następnego ratowania jest wart korzyści płynących z zacieśnienia na Europie śruby kontroli fiskalnej, gospodarczej i politycznej. Tzn. Niemcy będą oddane coraz bardziej restryktywnej Unii, kontrolowanej przez Niemcy i są gotowe ponieść koszty finansowe dla tego celu.

Financial Times (FT) odnotował wynik: oficjalny stempel  UE na brudnym sekrecie Europy: ministerstwa skarbów zrobią wszystko, żeby zadowolić prywatne banki kredytowe. Ale nie wiadomo, jak długo jeszcze. Następnego dnia FT ostrzegł, że kryzys w Irlandii może zapowiadać dalsze zaraźliwe plajty: jest tylko mała nadzieja, że inne tykające bomby, z którymi borykają się gospodarki Europy, zostaną rozbrojone na czas. To się nie skończy, aż euro zostanie rozebrane, albo 4 świnie PIGS wylecą z Eurozone. Nie nastąpiłoby to w ciągu następnych miesięcy, lecz trudno temu zapobiec. W  odróżnieniu od Greków, Irlandczycy cieszyli się 20 lat zdumiewająco pomyślnego wzrostu gospodarczego do 2008 r. Ich rząd próbował być odpowiedzialny (nie tak jak ten w Atenach) i zastosował bolesne środki wstrząsowe. Wg Matthew Lynn z biura Bloomberga w Londynie, problemem nie była Irlandia, tylko euro.

Kiedy zwodowano euro, pewnikiem było to, że wspólna waluta spowoduje zbieżność różnych gospodarek, więc bank ECB ustanowił jedną politykę monetarną dla wszystkich członków UE. Interesująca teoria okazała się fałszywa. Gospodarki są zbyt różne, żeby jeden bank centralny mógl nimi kierować. Stopy procentowe nigdy niepasują, nigdzie. W Grecji wynikł z tego kryzys fiskalny, w Irlandii upadek bankowości, w Hiszpanii pękła bańka budowlana, a Niemcy mają ogromną nadwyżkę w wymianie handlowej. Kryzys będzie nawiedzał kraj po kraju. Pomógłby tylko podział euro na rejony walutowe możliwe do zarządzania. Dopóki liderzy euro w poszczególnych rejonach Europy nie zdadzą sobie z tego sprawy, dopóty każdy „ratunek” przemieści kryzys gdzie indziej – wnioskuje Lynn concludes.

Sęk w ciągłej woli niemieckiego establiszmentu politycznego i finansowego, by zachować i rozszerzyć dominację w Zjednoczonej Europie jako substytut ich niepomyślnych prób hegemoni kontynentalnej w przeszłości. Nawet jeśli wola polityczna elit niemieckich niezmieni się, Niemcy ryzykują nadwyrężenie finansowe, kiedy spóbują ratować Hiszpanię i Portugalię.

Piotr Bein: Na dobre pomogłoby tylko odebranie władzy banksterom… w UE, USA i w wielu innych regionach globu. Banksterzy wraz z syjonistami wykorzystali Niemcy w ludobójczych wojnach światowych i dalej wykorzystują Niemcy. Większość hitlerowców była żydowskimi syjonistami mieszkającymi w Niemczech. Kim więc są Merkel i rząd w Berlinie?

Jedna odpowiedź to “Terroryzm, antysemityzm i banksteryzm dla ludziowców”

 1. […] Czy t e r r o r y s c i dostarczają skanery na lotniska? – zapraszam tez Drogich Czytelników na grype666. Wiele ciekawego można tam wyczytać, z […]

Sorry, the comment form is closed at this time.