Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Kompleks jot a Ameryka, Rosja, Chiny, Iran

Posted by grypa666 w dniu 15/11/2010

Z powodu przekroczenia limitu objętości, cały tekst dot. wybiórów i Polski przeniesiono na 18.11.2010

Blog wychodzi teraz raz na tydzień, jest uaktualniany między publikacjami. Na Grypa666 znajdziesz komentarze i dyskusje osób znających tematy, aktualności raczej przemilczane w głównym nurcie, komunikaty wykluczone z oficjalnego obiegu, dość lektury na cały tydzień… Szukam ochotników do pomocy w tłumaczeniu aktualności, przeważnie z angielskiego.

WESPRZYJ BLOG = NA KONTO LUB PAY PALA

3.11.20010 r. była 4-milionowa wizyta na blogu Grypa666.

Pomóż  osiągnąć 5 mln wejść. Nie czekaj na innych, dołóż się datkiem. Wystarczy, jeśli każdy odwiedzający zrzuciłby się 10 zł na rok. Telewizornia, mendialne gazety kosztują więcej!

†††††††††††††††††††††††††††††††

Religia

Objawienia dot. Rosji

Polski katolicki „pustelnik miejski” mieszkający w Medziugorje, Witold Bein (brat Piotra) przysłał cytaty z objawień nt. Rosji. Witold przygotowuje się do powołania kapłańskiego.

 • Medziugorje, październik 1981: Naród rosyjski będzie tym, który wychwali Boga najbardziej.
 • Wizjoner Renato (Królowa Miłości), Schio, Italia, kwiecień 1992: Wyjdzie nowe światło z narodu rosyjskiego i owietli świat. Moje Niepokalane Serce zatryumfuje.

Chciałbym zapytać braci katolików w Chrystusie, którzy nawołują do modlitw za nawrócenie Rosji, jak z powyższymi objawieniami pogodzić argument za ich apelami.

…………………

Naukowo udowodniono: modlitwa pomaga poprawić stan zdrowia pacjentów
http://www.naturalnews.com/030457_prayer_healing.html

†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Zdrowie

Elektromagnetyczny smog

…………………………

Pierwszy od lat przypadek ptasiej grypy w Hong Kongu

……………………….

Bezpieka USA weźmie się za żarcie?

Nazwana najniebezpieczniejszą ustawą w historii USA, proponowana ustawa senacka S 510 – Modernizacja Bazpieczenstwa Zywności zakazałaby uprawy ogródków i zbierania nasion.Dalaby ona rządowi USA władzę nad prawem publiki do uprawy, handlu i transportu jakiejkolwiek żywności. Wielki Brat dostałby władzę nad twoimi pomidorkami w ogródku, mógłby aresztować i uwięzić cię za przewóz i sprzedaż własnych ogórków na ryneczku. Kanadyjski obserwator polityki żywnościowej, dr Shiv Chopra: Będzie to najbardziej dotkliwa władza przeciw uprawie, handlowi i konsumpcji produktów żywnościowych i rolnych z własnego wyboru. Będzie niekonstytucyjna i sprzeczna z prawem naturalnym, wolą Boską. Tyrańskie prawo umieszcza WSZELKA produkcję żywności, w tym twój ogródek, pod jurysdykcją … Department of Homeland Security, nowej bezpieki USA. Tak, tej samej, która wprowadza skanery całego (nagiego) ciała na lotniskach i programy obmacywania pasażerów. Prawo S 510 dałoby też rządowi USA moc aresztowania każdego producenta żywności w ogródku jako  oszusta (szmuglarza)  z jedyną hodowlę salaty i sprzedaż jej na rynku warzywnym. Ustawa zrzeka się suwerenności USA w dziedzinie produkcji żywności, przez poddanie się decyzjom Swiatowej Organizacji Zdrowia i Codex Alimentarius. Zbieranie i zachowywanie nasion stałoby się przestępstwem, w oczywisty sposób ochrona „interesów” jak Monsanto, które ma monopol na nasiona.

Piotr Bein: Jakie to pofajdane senatory mieli czelność wprowadzić taką ustawę? Dlaczego ciągle musimy bronić się przed zboczonymi ludobójcami? Rodem z ludobójczego koncernu IG Farben, który przed II wojną światową w Auschwitz wybudował  największy kompleks chemiczny na świecie, ustawy jak S 510, globalny Codex Alimentarius i wiele innych posunięć dla naszego bezpieczenstwa i modernizacji życia niezmiennie dążą do realizacji planów kompleksu jot: całkowita kontrola nad gojami i niszczenie ich.

………………………….

Bańka czosnkowa w Chinach

Ceny czosnku wzrosły w Chinach (światowy lider produkcji czosnku) tak wysoko, że analitycy ostrzegają przed pęknięciem bańki. Z ok. 20 groszy/kg (od 2007 do kwiecień 2009), cena wzrosła do niemal 6 zł/kg. Ceny były niezwykle niskie w 2008 r., powodując zmniejszenie produkcji czosnku i zwyżkę cen wiosną 2009 r., kiedy rozpoczęła się mendialna zmyłka ze świniokiem H1N1 i w odpowiedzi czosnek zdobył rozgłos jako środek zapobiegawczy. Czosnek od dawna znany jest jako  środek przeciw mikrobom (bakterie, grzyby, pierwotniaki) i wzmacniający system odpornościowy człowieka.

………………………..

Sok buraczany chroni mózg przed Alzheimerem

Po raz pierwszy odkryto, że picie soków z buraków i in. warzyw wzmaga krążenie krwi do mózgu u starszych, dając potencjał walki z chorobą Alzheimera i podobnymi.  Azotany w pożywieniu (buraki, selery zwyczajne, kapusta, szpinak i niektóre gatunki sałaty) są przetwarzane w jamie ustnej przez pożyteczne bakterie na azotyny, które rozwierają naczynia krwionośne, zwiększając przepływ tlenu, szczególnie do tkanek jego pozbawinych.

……………………….

Srodek przeciw rakowi

Po wielokrotnych bezskutecznych zabiegach (masektomia, 3 operacje, kilka chemoterapii, 35 radioterapii i 3 napromieniowania lecznicze), rezygnując z produktów mlecznych, znana geolog Jane Plant znalazła uzdrowienie w roślinach zawierających składniki przeciwrakowe. Plant ograniczyła także spożycie produktów o wysokiej zawartości chemii i hormonóws. od czasu odkrycia uzdrawiającej diety, Plant pomogła wielu osobom pokonać raka piersi i prostaty.

……………………….

Efekt placebo homeopatii

Fałszywe preparaty homeopatyczne spowodowały polepszenie zdrowia na zasadzie placebo.

…………………….

Pigułka na serce  zmniejsza ryzyko śmierci o połowę

††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Aktualności zagraniczne

Apel o wsparcie Młodych Dumnych Zydów

W przełomowym wydarzeniu, które jest na ustach całego Izraela, grupa młodych antysyjonistów żydowskich z organizacji Zydowski Głos za Pokojem (Jewish Voice for Peace, JVP), przerwała przemowę Netanjahu w Nowym Orleanie na początku bm.

https://grypa666.wordpress.com/2010/11/09/kompleks-jot-a-rosja/

Cecilie Surasky, wice dyrektorka JVP, apeluje o podpisy poparcia dla młodych rebeliantów
i datki pieniężne na cele organizacyjne
Przykładowe njusy z rozsyłki JVP:
 • Iraelskie gwiazdy teatru i filmu popierają bojkot osiedli izraelskich
 • Krajobraz jot zmienia się, nawet ADL przyznaje rosnącą rolę grup jak JVP
 • Nowe oddziały JVP wyrastają w USA

Piotr Bein: Apeluję do czytelników o podpisywanie poparcia i dawania donacji — kogo stać.

………………………….

Zamordyzm w USA

 • Kongresman Ron Paul ostrzega Amerykanów: nie zachowujcie się jak owce

http://www.naturalnews.com/030452_Ron_Paul_enough_is.html

 • 96% podróżnych zamierza zmienić plany podróży, by uniknąć skanerów i obmacywania

Ludzie są oburzeni i zgorszeni wprowadzonymi procedurami kontroli podróżnych. Przygniatająca większość ponad 70 tys. ankietowanych zamierza zmienić plany podróży, by chronić swe podstawowe prawa i uniknąć poniżenia, zgorszenia i uszczerbku dla zdrowia ze skanerów całego ciała oraz nie być macanym, jeśli odmówią przejścia przez skaner. Wielu z tych, którzy muszą lecieć robią rozmyślnie i w widoczny dla wszystkich podróżnych awantury w kolejkach do skanerów, grożąc obsłudze zaskarżeniami do sądu lub aresztowaniem za naruszenie dóbr osobistych czy najście.

http://www.naturalnews.com/030451_air_travelers_TSA.html

 • Piosenka protestu przeciw skanerom i obmacywaniu

http://www.naturalnews.com/Dont_Touch_My_Junk.html

Amerykańska Agencja Bezpieczeństwa Transportu zmieniła sposób, w jaki prowadzona jest kontrola osobista pasażerów na lotniskach. Nowa metoda jest dużo bardziej inwazyjna. Protestują organizacje broniące prawa do prywatności. Na amerykańskich lotniskach zainstalowano już 300 skanerów ciała, a do końca roku będzie ich tysiąc. “To jest najlepsza z istniejących technologii pozwalająca wykryć, czy pod ubraniem pasażera nie zostały ukryte materiały wybuchowe, co zdarzało się w przeszłości” – mówi szef amerykańskiej Agencji Bezpieczeństwa Transportu John Pistole. Pytanie jednak, co zrobić z osobami, które nie zechcą przejść przez skanery. Zgodnie z decyzją władz USA, są one poddawane bardziej inwazyjnej formie przeszukania. Dotychczas funkcjonariusze mogli dotykać pasażera w okolicy intymnych części ciała na bardzo krótko i tylko zewnętrzną częścią ręki. Teraz robią to dokładniej i używają wewnętrznej części dłoni oraz palców. Amerykańska Unia Wolności Obywatelskich określiła stosowanie skanerów ciała na lotniskach mianem “wirtualnego rozbierania pasażerów” a nowe kontrole osobiste nazywa “obmacywaniem”. Unia skierowała sprawę przeciwko władzom USA do sądu.

W Kalifornii oraz 8 innych stanach w zach. części USA przyjęto przepisy, które zezwalają na kontrolowanie mieszkańców bez wcześniejszego nakazu sądowego. Agenci federalni mogą np. wtargnąć na teren posesji o każdej porze dnia lub nocy. Mogą śledzić daną osobę, umieszczając GPS w samochodzie itp. Sąd apelacyjny uznał, że nie jest to sprzeczne z Czwartą Poprawką do Konstytucji. Tymczasem mieszkańcy, a także niektórzy sędziowie są oburzeni, że pozbawia się ich prywatności.

 • Czy Amerykanie mogą polegać na agencji żywności i leków, FDA?

Znana z oszustw, korupcji i politykowania agencja FDA otrzymała więcej uprawnień. Odpowiada za śmierć niezliczonych milionów Amerykanów przez ostatnie 20 lat.
http://www.naturalnews.com/030461_Senate_Bill_510_Food_Safety.html

Stephen Lendman opisał już rolę Narodowych Sił Zbrojnych Indonezji (TNI), szczególnie komanda zbójeckich czerwonych beretów (Kopassus), odpowiedzialnych za mordy poltyczne, tortury, gwałty i masakry setek tys. cywilów w Timorze Wsch., Aceh, Papui i in. miejscach kraju. W tamtym artykule Lendman przewidział poparcie USA dla terroru Indonezji. Waszyngton przywrócił Indonezji pomoc wojskową, wycofaną po masakrze (12.11.1991) ponad 270 demonstrujących w Dili (Wsch. Timor). Wg Landmana wskazuje to, że Waszyngton popiera te zbrodnie, podobne do popełnianych przez USA globalnie.

………………………….

Syjonizm

Okrzyczany antysemitą David Duke, kongresman z Los Angeles w l. 1989 – 1993, tłumaczy dlaczego  ci sami władczy Zydzi, którzy popierają państwo żydowskie Izrael robią wszystko, co w ich mocy, by osłabiać społeczeństwa, w ktorych żyją poza Izraelem. Dlaczego robią kazania Zydom, a gojom zupełnie coś odwrotnego? Masowa imogracja, multi-kulti i różnorodność urabiają jakiekolwiek społeczeństwo napotrzeby najbardziej zorganizowanego, agresywnego etnicznego narodu na Ziemi. Ich przywódcy wiedzą, że ich praca zespołowa daje ogromną przewagę ponad podzielonym, zatomizowanym społeczeństwem. Różnorodność jest ich bronią. Sigmund Freud urodził Rewolucję Seksualną. Wielokrotnie powiedział, że moralność seksualna jest godna pogardy. Ten żydowski supremacjonista i zatwardziały syjonista przyrownywał się do Hannibala pokonującego Rzym — miasto-symbol  Kościóła i moralności europejskiej. Zażydzone media lansują destrukcję wyższych wartości ludzkości. To z kolei wideo Duke’a pokazuje na podstawie źródeł żydowskich, jak animozja względem Europejczyków i chrześcijan motywuje ich w lansowaniu degeneracji seksualnej i nawet pornografii.

Czy można dyskutować Holokaust  z punktu innego niż absolutna negacja lub grzebanie w śmieciach, by wydobyć oskarżenia o nazim i antysemityzm? — Gordon Duff, starszy redaktor renomowanej witryny.

Ci sami „profesorowie”, wszyscy odpowiedzialni za udział w lansowaniu Holokaustu jako składowej agresywnego planu dla uzasadnienia zbrodni wojennych Izraela, muszą także stwierdzić, że syjoniści, szczególnie Irgun/Stern, byli powiązani z Hitlerem przez cały okres wojny. Dokumentacja o tym jest nie do zbicia. Historia dostała lipne opowiastki w tym zakresie. Zanim kto zacznie opowiadać się za prawdziwymi uratowanymi z Holokaustu, musimy zdefiniować ich, wyczyścić ogromną liczbę udawaczy i zakwestionować ich. Następnie musimyzapytać pozostałe grupy, które cierpiały podobne okrucieństwa w tym samym czasie. Ci „prawdziwi” historycy od dziesięcioleci opisują wyczyny Stalina, nie tylko Katyń, lecz też morderstwa milionów Niemców cywilnych. Stalin też zgładził co najmniej 12 mln Rosjan, być może 5 razy więcej. Ludzie naprawdę cierpieli z rąk Niemców. Tego zaprzeczyć się nie da i myślę, że podkreślanie szczegółów technicznych o liczbie ofiar czy o komorach gazowych  nie jest pomocne. Dziś wielu wierzy, że skor Izrael używa tylko karabinów, napalmu, WP [?] i rozmaitych broni radioaktywnych, nie tylko uranowej, zamiast komór gazowych, to jest mniej brutalny niż hitlerowcy. Rozmawiałem z prawdziwymi Zydami uratowanymi z Holokaustu — oni nie popierają tego ani żadnego innego ludobójstwa.  Ich głos zatopił jednak milion fałszywych uratowanych. Dlaczego potrzebujemy uczciwie rozpatrzyć tę kwestię? By móc naprawdę powiedzieć nigdy więcej, z przekonaniem. Stop gierkom. — Gordon Duff
Czytaj artykuł Duffa poniżej nt. wojny jot w Iraku przeciw …Ameryce.

W ubr. zaniechano sprawę o szpiegostwo 2 starszych rangą przedstawicieli Lobby Izraela w Waszyngtonie, lecz obrzucanie błotem trwa wśród nich. B. lobbysta Steve Rosen z Amerykańskiego Komitetu Spraw Publicznych Izraela (AIPAC)  przedłożył papiery w sprawie cywilnej przeciw  swemu b. pracodawcy, w tym wzajemne oskarżenia o korzystaniu z materiałów pornograficznych w głównej kwaterze AIPAC. Oparte na zeznaniach Rosena i przedstawicieli AIPAC, papiery zagłębiają się w życie prywatne sądzących się stron oraz ujawniają szczegółowo bliskie więzi pracowników AIPAC z dyplomatami Izraela w Waszyngtonie.

Zdobyty przez New York Times tajny raport departamentu sprawiedliwości USA z 2006 r. opisuje waszyngtońską kolaborację z oprawcami. Raport pisze m.in. o pośmiertnych  poszukiwaniach Hauptsturmführera SS, dra Josefa Mengele, lekarza znanego jako Anioł Smierci z okrutnego medycznego ludobójstwa w obozie zagłady Auschwitz-Birkenau. Poszukiwania za pomocą DNA ze skalpu Mengele doprowadziły do wniosku, że oprawca zmarł w Brazylii w 1979 r., nigdy nie przyjechawszy do USA. Skalp Mengelego przechowywał w swoim biurku dyrektor Office of Special Investigations (OSI, Biuro Badań Specjalnych). Wg agentów OSI, zbrodniarze wojenni rzeczywiście świadomie dostali wstęp do USA, mimo że przedstawiciele rządu znali ich przeszłość — wywnioskował raport. Ameryka, która była dumna z przyjmowania prześladowanych, stała się, na jakąś mniejszą skalę, przystanią także dla oprawców.

 

CIA pomogło (1954) Otto Von Bolschwingowi, wspólnikowi Adolfa Eichmanna (żydowski współtwórca planów oczyszczenia Niemiec z Zydów). W notatkach służbowych CIA zastanawiało się, co robić, gdyby zapytano o przeszłość Von Bolschwinga — zanegować jego hitlerowskie więzy, czy wytłumaczyć je na podstawie okoliczności łagodzących. Depart. sprawiedliwości chciał deportować Von Bolschwinga, gdy dowiedział się (1981) o jego przeszłości, lecz on zmarl w tym czasie. Zaś Arthur L. Rudolph, naukowiec hitlerowski, który prowadził fabrykę amunicji Mittelwerk, został sprowadzony (1945) do USA w ramach Operacji Spinacz  (Operation Paperclip) —  programie rekrutacji naukowców z Niemiec do USA. Notatka z 1949 r. od wysokiego rangą przedstawiciela depart. sprawiedliwości  nagli oficerów imigracyjnych, by wpuścili Rudolpha z powrotem do USA po wizycie w Meksyku, gdyż wyłączenie go byłoby ze szkodą dla interesu narodowego. Sledczy depart. sprawiedliwości odkryli później, że Rudolph był o wiele więcej wplątany w wykorzystywanie żydowskiej siły niewolniczej w Mittelwerk niż on czy CIA przyznało. Przedstawiciele służb wywiadowczych protestowali, gdy depart. sprawiedliwości chcial go deportować (1983).

 

Wg raportu, prokuratorzy złożyli wniosek (1980), który zniekształcił fakty nalegając, że akta CIA i FBI nie ujawniły żadnej informacji o hitlerowskiej przeszłości Tscherima Soobzokova, b. żołnierza Waffen SS. Departament sprawiedliwości wiedział, że po przybyciu do USA Soobzokov poinformował CIA o swym związku z SS. Rząd USA opierał się publikacji raportu z 2006 r. Pod groźbą procesu sądowego, udostępnił jednak okrojoną wersję prywatnej grupie badawczej zwanej Archiwum Bezpieczeństwa Narodowego (National Security Archive). Wtedy New York Times zdobył pełną wersję. Departament sprawiedliwości powiedział gazecie, że raportu, produktu 6 lat badań, nigdy   formalnie nie skończono, jego wnioski nie są oficjalne i zawiera liczne błędy w faktach oraz pominięcia, które departament odmówił jednak wyszczegolnić. Od czasu utworzenia OSI, USA deportowało kilkuset hitlerowców, odebrało obywatelstwo amerykańskie lub zakazało wstępu do Ameryki. OSI połączono w br. z Domestic Security Section (DSS, Sekcja Bezpieczeństwa Wewnętrznego).

 

New York Times strona 1 (14.11.2010): Secret Papers Detail U.S. Aid For Ex-Nazis (tajne papiery wyszczególniają pomoc USA dla b. hitlerowców) utor Eric Lichtblau. Strona 21, nt.  Demjanjuka: W rozdziale o najbardziej znanym fiasku OSI (sprawa przeciw Johnowi Demjanjukowi, emerytowanemu amerykańskiemu pracownikowi przemysłu samochodowego, którego pomyłkowo zidentyfikowano jako Iwana Groźnego z Treblinki)  wykasowano dziesiątki szczegółów, w tym fragment o decyzji (1993) Sądu Apelacyjnego USA dla Rejonu 6, który porusza oskarżenia etyczne przeciw przedstawicielom departamentu sprawiedliwości. Pominięto tam także fragment ujawniający, że łotewscy emigranci sympatyzujący z Panem Demjanjukiem potajenie zalatwili codzienną dostawę do siebie śmieci z OSI w l. 1985 – 1987.  Ci emigranci znaleźli w śmieciach tajne dokumenty, które mogłyby pomóc Panu Demjanjukowi, który obecnie stoi przed sądem w Monachium, oskarżony o inne zbrodnie wojenne.

 

Piotr Bein: OSI powstało w 1979 r. jako spuścizna po Holo-oszuście, Simonie Wiesenthalu (czytaj Kłamstwa przywódcy tropicieli nazistów). Dyrektorem OSI jest od wielu lat Eli Rosenbaum), b. doradca Swiatowego Kongresu Zydów. Byłego p.o. szefa DSS, Johna Mortona, mianował (2009 judeocentryczny prezydent USA, Obama, na z-cę ds. imigracji i służb celnych w nowej totalitarnej bezpiece, Homeland Security. Podejrzanie wygląda cały geszeft OSI, wnioski ww. raportu i przeciek do New York Times, głównej gazety judeocentryków amerykańskich. Co ma rząd USA do ukrycia ws. hitlerowców? Judeocentrycy w USA  wiedzieli, że chronią hitlerowców, tj. żydowskich syjonistów i oprawców, których pomogli wynieść do władzy i ich rękoma w Szoa zgładzili masy żydowskie przeciwne syjonizmowi, zakładaniu państwa syjonistycznego i emigracji do Palestyny. Od tamtego czasu zwiększył się udział i wpływ judeocentryków w rządzie USA, szczególnie w egzekutywie i departamentach sprawiedliwości i obrony. Podejrzewam więc, że OSI swymi raportami tuszuje coś lub przeinacza historię Holokaustu. Po co np. badać tożsamość właśnie Mengele? Czyżby jednak ukrywał się w USA? Tyle hałasu, a publika wciąż nie wie, kto wyniósł hitlerowcow do władzy, obmyślił Holokaust i Szoa, popierał syjonizm i ludobójcze tworzenie Izraela w Palestynie.

…………………………………..

Dojczlandia i NATO

W wyniku spotkania płn.-europejskich i bałtyckich ministrów obrony, uczestnicy chcą ulepszyć współpracę wojskową, w tym wspólne manewry w Arktyce. Topnienie pokrywy lodowej w Arktyce przez kilkadziesiąt lat odsłoni zasoby naturalne pod dnem zlodowaciałego Oceanu Arktycznegoi otworzy szlaki nawigacyjne dla handlu z kierunku rozkwitających rejonów Azji Wsch. Niemcy brały udział w spotkaniu po raz pierwszy. Ich statki już wykorzystują znaczne części szlaków północnych w dostawach do Zach. Syberii. Wraz ze wzrastającym znaczeniem wojskowym Północy, Berlin już od jakiegoś czasu próbuje zyskać wpływ w politycznej dyspucie o hegemonię w Arktyce. Wg obserwatorów, to jest początek wyścigu zbrojeń w Arktyce. Niemcy chcą rozszerzyć swój wpływ poprzez UE i bliską współpracę z Norwegią, która ostatnio przeniosła Kwaterę Dowodzenia Dzialaniami z południa na północ kraju.

Od 2011 r. Węgry obejmą prezydenturę  UE w służbie polityce zagranicznej Berlina, wg oświadczenia ministra spraw zagranicznych po rozmowach ze swym kolegą w Berlinie:  Węgry poprą wszystko, co służy Niemcom. Do zadań Węgier na 1-szą połowę 2001 r. należy zapoczątkowanie strategiii ekspansji niemieckego biznesu do Europy Płd.-wsch. (Strategia Dunajska) i intensyfikacja debaty nt. praw mniejszości etnicznych po linii niemieckiej, lansowanej przez Węgry w koordynacji ze Związkiem Ojczyźnianym Niemców Sudeckich. Obserwatorzy ostrzegają, że Budapeszt wprowadza politykę zagraniczną zorientowaną na etniczność [roszczenia w Słowacji, Serbii – PB] i reorientację etniczno-szowinistyczną w polityce wewn., w tym powrót do mitycznej etnicznej ideologii z XIX w. — Lebensraum. Wg nich, jeden z najbliższych sojuszników Niemiec w Unii, Węgry są na drodze tworzenia autorytaryzmu. Piotr Bein: Von Tusek ułatwił już ekspansję dojczbiznesu nach Osten, zastymulował debatę nt. mniejszości — od opolskiej, poprzez kaszubską, izraelską i muzułmańską, po neobanderowską na Wschodniej Scianie.  Przegrała mniejszość polska bez cudzysłowu na Białorusi i też wyłonił „się” autorytaryzm.

 • Setki aktywistów z całej Europy protestują przeciw NATO w Lizbonie

http://www.presstv.ir/detail/151573.html

………………………………

Iran-Irak-Afganistan

Zwykli obywatele cierpią najbardziej, a nie rządy jako cel sankcji ekonomicznych. Tak było z dewastującymi sankcjami „ONZ” w Iraku i tak może być w Iranie.

W raporcie grupy badań irańskiej polityki USA, Dan Brumberg z Instytutu Pokoju USA (USIP) i Barry Blechman ze Stimson Center nawołują do generalnej zmiany amerykańskiej polityki przymusu wobec Iranu: Musimy inaczej traktować Iran i zaoferować mu znacznie bardziej atrakcyjny zestaw idei współpracy […] nie tylko w dyskusjach nt. kwestii nuklearnych, ale i nt. całej masy  kwestii odnośnie […] stosunków USA-Iran — powiedział Brumberg Press TV.  Możemy odbudować pozytywny aspekt dwutorowy i kontynuować sankcje dla nacisku ale i próbować zaangażować Iran w pełen zestaw kwestii — powiedział. Autorzy twierdzą, że USA powinno też zaproponować Iranowi solidny zestaw zachęt polityczno-ekonomicznych, w tym obopólne dyskusje ws. Afganistanu i zwalczania przemytu narkotyków, obok pomocy Iranowi w modernizacji przemysłu ropy. Militarne dzialania należy usunąć, bo mogą skończyć się wojną w regionie, a polityka siły USA ma absolutnie zerową szansę powodzenia.

Mohammad Karim Shahrzad mówi, że nie udało się podporząkować Iraku po inwazji w 2003 r.: USA miało wrażenie, że z obaleniem [zgladzonego dyktatora] władzy Sadama Husajna i okupacją  Iraku będzie mogło kontrolować kraj i łupić jego zasoby ropy, co uniemożliwił ruch oporu irackiego narodu. Tego typu działania wojskowe spowodowały interwencję w strukturę konstytucyjną Iraku i zaczęły się mordy niewinnych Irakijczyków, żeby zyskać władzę […] na dłuższą metę, naród iracki wyprze okupanta. Dodał, że Irakijczycy jak Libańczycy potrzebują postawić na swój interes narodowy i skłonić USA do przyjęcia ich żądań wycofania wojsk. Przypisał niedawną umowę o współrządzeniu przez  skłocone irackie partie jako rozpoznanie potrzeby odbidowy kraju i reform oraz solidarności i stabilizacji w kraju. Ostrzegł, że okupanci w Afganistanie i Iraku chcą zmarginalizować i odizolować Islamską Republikę Iranu poprzez obecność wojskową jak i objąć kontrolę nad regionem:  Zależy im na ograniczeniu energii atomowej i technologii wyłącznie dla własnych potrzeb i na zapobieżeniu rozwoju innych.

Słynny w USA oskarżyciel  Charlesa Mansona i 3-krotny laureat konkursu New York Times na bestseller, Vincent Bugliosi oskarżył b. prezydenta George W. Busha  o morderstwo.  Drobiazgowo zbadana sprawa stawia b. prezydenta  przed sądem amerykańskim za śmierć niemal 4 tys. żołnierzy USA w Iraku. Bugliosi udowadnia, że Bush pchnął naród amerykański do wojny z Irakiem pod fałszywym pretekstem, do wojny, która także kosztowała życie ponad 100 tys. niewinnych Irakijczyków, przy koszcie dla USA ponad bilion $, bez widoków na zakończenie konfliktu i z wynikłą alienacją świata zachodniego. Oskarżenie Busha o morderstwo nakreśla prawną drogę do rozliczania najwyższych przedstawicieli państwowych. Bugliosi nawołuje Amerykanów do powrotu do dawnej świetności narodowej. Wierzy, że pierwszym krokiem ku temu jest pociągnięccie do odpowiedzialności karnej osób winnych wojnie w Iraku.

 

Piotr Bein: Zbyt to pasuje do zmyłki Wikileaks, że w Iraku były tylko dziesiątki tys. ofiar cywilnych, podczas gdy od wojny w 1990 r. jest ich kilka MILIONOW, spowodowanych  konfliktami militarnymi, rozbojem przez najemników, sankcjami ONZ, rozmyślną eksterminacją inteligencji i elit oraz walkami frakcyjnych podsycanych przez architektów tych wojen od 1990 r.  Liczba amerykańskich ofiar wojskowych też jest zaniżona, wśród rannych są pozbawieni ramion i nóg. Setki tys. weteranów USA i W. Brytanii wyniosło z wojen w Iraku zatrucie i napromieniowanie przez pył uranowy po broni przeciwpancernej oraz trwałą utratę zdrowia wskutek szczepień.  Paredziesiąt tys. już zmarło z tych przyczyn. Podane przez Bugliosi 4 tys. ofiar wojskowych USA to żart… Już kilka lat temu, gdy współredagowałem Info nurt w Kanadzie, (którego plagiat skradziony przez karanego oszusta i ubeka wśród Polonii, Bohdana Szewczyka, Tadek Kisiel reklamuje jako patriotyczny), było znacznie więcej ofiar po wojskowej stronie USA, wg niezależnych obserwatorów, raportów z kostnic, itp. Farsą jest oskarżenie tylko Busha, marionetki kompleksu jot niezbyt zdrowej na umyśle. Jest udokumentowany plan i doprowadzenie do wojen przez kompleks jot (neokoni, chrześcijańscy syjoniści, mendia judeocentryczne i takież think-tanki)  , np. podsumowane tutaj. Więc z czym do ludzi? Bo do ludziowców i wszelkiego polactfa trafia to w dziesiątkę, bez dyskusji, jak rewelacja stulecia. Nie na darmo New York Times rozreklamował Bugliosi.

………………………….

Ojropa

 • Panika antyterrorystyczna w Niemczech osiągnęła poziom histerii

Minister obrony straszy zamachami, wozy bojowe pilnują lotnisk! Będą dokręcać żydki śrubę straszakiem terroryzmu.
https://krasnoludkizpejsami.wordpress.com/2010/11/18/koszmarna-dyktatorska-morda-unii-jewropejskiej/
zwracam uwagę na datę zapowiedzianych zamachów. 22.11.2010. 22 to 2 x 11. A suma cyfr daty – (2+2)+(1+1)+(2+0+1+0)=9 Chińskie przekleństwo mówiło – obyś żył w ciekawych czasach… — Andrzej Szubert

………………………….

Szef Międzynarodowergo Funduszu Walutowego, Dominique Strauss-Kahn: globalny kryzys finansowy trwa

……………………….

Chińska kompania telekomunikacyjna odrzuca zarzuty USA, jakoby przekierowywała kluczowy ruch na portalach amerykańskich

……………………………

Haiti: Protesty przeciw ONZ za domniemaną rolę w wybuchu cholery. Co najmniej 3 osoby zabite w potyczkach z siłami ONZ

††††††††††††††††††††††††††††††††††

Czytelnia

Batiuszka Soros

Matczyny Soros

Kompleks jot a Rosja

Kompleks jot w Ameryce

……………………………

Andrzej Szubert: Rzecz o zimnym czekiście Putinie

Czyli dlaczego mamy do czynienia z medialną nagonką na Władimira Władimirowicza. Wojciech Właźliński: To co podaje Poliszynel odnosnie Ameryki to tylko przyklady, tylko znikomy ulamek faktycznej sprawy w Ameryce. Czy Amerykanie zdaja sobie z tego sprawe. Czesc chcacych wiedziec napewno tak. Czesc tych troche wyzej niz przecietnych takze. Politycznie poprawna informacja prowadzona jest tak zeby to nie bylo calkowicie tajne. Efekt jest taki, ze rozmawiajac nieoficjalnie, po przyjacielsku, z kims ubiegajacym sie o jakies publiczne stanowisko po niepoprawnym politycznie pytaniu uslyszycie, przeciez dobrze pan wie ze nie moge tego zrobic, prosze zobaczyc co zrobili z (tym z tym , z tym) i tu padlo kilka nazwisk które byly juz sp. ( w Ameryce.) Co do Putina. W bardzo wczesnym okresie jego prezydentury bylo wszystko raczej cacy. Zachwytów odnoszacych sie do jego nazwiska nie bylo ale cala reszta byla bardziej entuzjastyczna niz krytyczna. W pewnym momencie wyraznie zmienilo sie, lacznie z symptomami w gieldzie. Wybrana różdżka, lub wybrane nozyczki zadzialaly, co najmniej w Ameryce ale do niej to nie ograniczylo sie. Poliszynel odnosnie Putina wspomina o jarmulce w Jerozolimie. Samo to wystarczyloby ale bylo wiecej daleko powazniejszych spraw. (Przypominam o ks. Jankowskim z Gdanska który wstawil Gwiazde Dawida miedzy Sierp i Mlot i Swastyke i co po tym sie stalo z Ksiedzem. Takie rzeczy mogly zdarzac sie jedynie w Izraelu robione przez Zydów i to nie wiem czy calkowicie bezkarnie.)  Rosja byla infiltrowana a ZSSR calkowicie opanowany. Prawie caly wiek opanowania pozostawil swoje nastepstwa ale tam odradza sie coraz bardziej od dosyc dlugiego czasu,  jestem Rosjaninem. Swiadomosc co, kto i dlaczego wzrasta. Tu dygresja odnosnie Polaków i Polski na tamtym terenie, – polsko brzmiace nazwisko dla Rosjanina, ale nie koniecznie Rosjanina a raczej kogos z terenu bylego ZSSR kojarzy sie natychmiast z Zydem, slusznie i nieslusznie. Nie jest latwym na tym terenie odrodzenie sie swiadomosci narodowej mimo ze byla on tlumiona daleko mniej niz robi sie to wspoczesnie w UE i mimo ze ogromna ilosc Zydów zostala ewakuowana jako przesladowana z domu niewoli na koszt $10 miliardów z kieszeni amerykanskiego podatnika. To tylko oficjalny amerykanski koszt sposrod innych mniej oficjalnych i kosztow innych panstw. Pozostali tam najlepiej zamaskowani i usytuowani, madrzejsi od Chorowskiego który w swojej bucie uwazal sie za calkowicie nietykalnego z racji swojego pochodzenia. Rosjanom i Putinowi nie jest z tym latwo.

……………………………

Putin-syjonista?

Józef Bizoń: No a wszystko się zaczęło na dobre za Gorbaczowa, potem Jelcyn do końca 1999 – no i teraz Putin. No i nie po to z Polski zrobiono judeopolonię, aby nie prowadzić  geszeftu z Rosją z terytorium Polski. To też teraz kierunek Wschód i Putin. Taka przyszła kolejna faza zaprojektowanego już dawno scenariusza. I tu [Kaczyński] i tu [Putin]
– synagoga, tora i menora. Nie można się pchać z rynny pod inną rynnę. Trzeba szukać sposobu wyjścia z pod rynny na suchy teren, a to można zrobić licząc przedewszystkim na własne siły poprzez uruchomienie energii tkwiącej w Narodzie Polskim. No i należy zaprzestać tworzenia nowych kalek [chodzi o używanie terminu polactfo], bo w tych warunkach jest to szkodnictwo najwyższego gatunku. A za stworzenie już takiej kalki i puszczenie jej w obieg, to w ramach pokuty należą się publiczne przeprosiny Narodu Polskiego.
Andrzej Szubert: Nigdy i nigdzie nie zachęcałem do przyłączenia Polski do Współnoty Niezależnych Państw, czy jak się ten twór nazywa. Polska powinna być suwerenna i neutralna. Ze znacznie lepszymi stosunkami ze wschodnim mocarstwem. Co do Putina… Jako głowa państwa osaczanego przez Klikę Globalnych Banksterów musi spotykać się on także z rosyjskimi i światowymi żydami. Zapalanie świeczek w synagodze to może być tylko gest pokazujący jego osobistą tolerancję religijną i klimat takiej tolerancji panujący w Rosji. I tak rosyjscy żydzi szczują na niego codziennie. Choć nie widzę w jego twarzy religijnego zachwytu w tym momencie. W przeciwieństwie do Kaczyńskiego… Znane są jego twarde negocjacje z politykami Izraela, gdzie stanowczo odmawia on podporządkowania się żądaniom żydowskim. Choć publicznie, jako wytrawny polityk wypowiada się on oględnie, nie dając żydostwu pretekstu do dalszych ataków na Rosję. Jednak kieruje się on interesem Rosji a nie banksterów. Jakież przeciwieństwo do postawy marionetek politycznych USA i Zachodu. Publicznie krytykują Izrael za wiele rzeczy (np. osiedla żydowskie na arabskich terenach), a po cichu wypełniają wszystkie polecenia płynące od żydostwa, realizując tym samym jego politykę. Stawianie znaku równości pomiędzy Kaczyńskim i Putinem to przesada. Można spotykać się, z żydami, można nawet zapalać ich menorę… Jeden robi to jako gorliwy wasal i agent żydostwa, drugi jako suwerenny polityk wykonujący taktyczny gest uniemożliwiający żydom oskarżanie go o wrogość do żydostwa. A zdjęcie Putina w jarmułce jakoś mnie nie przekonuje. Albo stare, gdy jeszcze, umacniając się na tronie, musiał robić to czy tamto, albo jakiś fotomontaż. Choć, jako polityk, w pewnych sytuacjach, być może zmuszony był nakładać tę czapeczkę. Istotne jest to, czy robi to gorliwie, nabożnie i jest z tego dumny, czy robi to – bo taka jest konieczność. Nagonka na Rosję i osobiście na Putina widoczna jest gołym okiem.
Nie jestem miłośnikiem ani Rosji, ani Putina. Nie mam jednak zamiaru na ochotnika przykuć się do miażdżącego świat rydwanu żydowskiej propagandy i im w tym pomagać! Bez względu na to kim jest i jakie mają zamiary Putin i Rosja – dokąd będą atakowane przez żydostwo – dotąd ja nie będę ich atakował ani krytykował. Bo w ten sposób robiłbym z siebie użytecznego idiotę w łapskach żydostwa.

Zbig: Przesadza Pan [AS], popadajac w myślenie analogiczne do tego, ze „jeśli żydzi byli ofiarami holokaustu, to nie wolno ich krytykować, bo wtedy krytyk przyłacza się do zbrodniarzy, którzy napędzali holokaust”. Np. to co obecnie robi Rosja i Putin ws. śledztwa smoleńskiego to przegięcie, a takze z gazem i roznymi innymi rzeczami, własnym narodem, itd. No chyba ze ktos udowodni, ze wyświetlenie prawdy o smoleńsku doprowadziłoby do wojny swiatowej, no to wtedy trzeba im nawet podziękować:-)
Roman Kafel: Panie Zbigniewie…wlasne nie widze zeby pan to pokazal wyraznie…widzialem ogladajc amerykanska TiVi …i bylem zaskoczony wyrazami wspolczucia i sympatia Rosjan..czytalem ruskie wypowiedzi gazety…w sumie zastanawiam sie co mogli jeszcze zrobic??? Poza przyznaniemsie do „winy”???
Andrzej Szubert: [Zbiga] „analogia” jest pokrętna, naciągana i „talmudyczna”. Ws. Smoleńska Putin nie robi nic poza udowadnianiem, że to nie robota Rosji – co jest w moim przekonaniu prawdą (i poza zacieraniem celowo pozostawionych śladów zamachu przez Mossadu i CIA). Na jego miejscu robiłbym to samo. Dlaczego śledztwo nie zajmuje się znalezieniem odpowiedzi na następujące pytania:
 • Dlaczego dwa lata po Mirosławcu na pokładzie jednego samolotu znalazło się tylu dygnitarzy i dowódców wojskowych? Kto wydał na to zgodę?
 • Dlaczego leciano na ostatnią sekundę (a Kaczor jeszcze spóźnił się na Okęcie)?
 • Ustalić należy udział dowódcy lotnictwa w wywarciu presji na załogę, zmuszając ją do lądowania.
 • Ustalenie, czy działał on z własnej woli chcąc przypochlebić się Kaczyńskiem, czy robił to na jego polecenie. (Bo dla mnie nie ulega wątpliwości, że zamach udał się jedynie dlatego, że zamachowcy byli pewni, iż samolot będzie lądował).
 • Wyjaśnienie tego, dlaczego leciano nie w dniu oficjalnego katyńskiego święta państwowego – 13 kwietnia, a w sobotę! Czyżby jednak chodziło o to, aby w zamachu nie zginęli ważni żydzi?
Ws. gazu – o co Panu chodzi? Czyż Rosja nie ma prawa się targować o korzystne dla niej warunki z wrogim jej państwem? Dlaczego nie oburza się Pan, że łupki za prawie darmo oddano żydostwu? I jakie zbrodnie robi Putin przeciwko własnemu narodowi? W zamachu w Smoleńsku nie chodziło żydostwu o wywołanie wojny. Chcieli postawienia Rosji pod murem podejrzeń i oskarżeń, poderwanie jej reputacji jako państwa nadal zbrodniczego. Chcieli też zapędzić nas do wałkowania Smoleńska przez 24 godziny na dobę, całymi  miesiącami, jak najdłużej. Aby polskie Goje nie zauważyli, że są niemiłosiernie szabrowani, ogłupiani i oszukiwani. Oba cele osiągnęło żydostwo w 200 procentach.
Józef Bizoń: Pamietam jak zaraz po katastrofie O. Tadusz Rydzyk powiedzial na antenie RM (oczywiscie powolujac sie na zdanie tam kogos w rozmowie), ze Rosjanie nie sa tacy glupi, aby takie cos robic na wlasnym terytorium i to w takim momencie, gdyby chcieli to znalezli by tysiace innych sposobów i nie u siebie. W tym tez czasie od razu po katastrofie wszystkie gadzinówki zaczely bic w jeden beben, ze to olbrzymia tragedia i ze zgineli najwybitniejsi Polacy. Moze wiec bylo i tak (a tego z cala pewnoscia nie wiemy), ze szykowano wprowadzenie ludzi na ulice na tym tle. Gdyby taka grozba istaniala, to najlepszym wyjsciem bylo zagonienie ludzi do kosciolów na modly – zamiast na ulice. Cos chyba w tym musialo byc, bo taki scenariusz wyprowadzenia ludzi na ulice usilowano realizowac na tle krzyza. Urwanie takiego jednego wierzcholka – to reakcja jak u mocno rannego zwierza, a w takim przypadku rozum juz dyktuje jak nalezy sie zachowac. Czy nie lepiej tedy takiego zwierza poglaskac, aby spokojnie zdechl. A my w tym czasie odpowiedzialnie róbmy swoje nie zatrzaskujac za soba drzwi – nie pozostawiwszy nawet w nich klamek.
Piotr Bein: Spróbuj wejść do meczetu obuty, albo do kościoła w czapce. W cerkwiach kobiety zakrywają głowę chustą. Wątpię, że taka Clintonowa nie zastosowałaby się.  Andrzej ma rację: nie zastosowanie się do obrządku, tylko całość działalności delikwenta się liczy.
………………….

Elity nie potrzebują Polski – wywiad z Jarosławem Markiem Rymkiewiczem

………………….

Sowieckie Deportacje

[…] Od lat 20. do 50. XX wieku sowiecki aparat represji wywoził ze stron rodzinnych do najdalszych zakątków bolszewickiego imperium miliony naszych Rodaków – mężczyzn, kobiet, dzieci. Setki tysięcy z nich zamordowano, zmarło z głodu, zimna, chorób, wycieńczenia itp. Ich szczątki – z nielicznymi wyjątkami – spoczywają bezimiennie, bez nagrobków i nie na oznaczonych cmentarzach, gdzieś w tysiącach miejsc od Murmańska i Półwyspu Kolskiego po Czukotkę, Kamczatkę i Sachalin, od Nowej Ziemi i Kołymy poprzez tundrę i tajgę rozległe terytoria Syberii, po głodne stepy Azji Środkowej i surowe obszary Dalekiego Wschodu. Zesłańców odrywano od miejsc rodzinnych, pozbawiano własności i pod strażą odstawiano do tiepluszek czyli bydlęcych wagonów, tygodniami i miesiącami przemierzających bezkresne, zdawało się przestrzenie. Aleksander Sołżenicyn pisał: …czerwony eszelon może jechać w pustkę: gdzie przyjedzie, tam obok niego natychmiast wylania się z odmętów stepu czy tajgi nowa wyspa Archipelagu. Wieziono nie tylko koleją. Wypełnione zesłańcami barze, galary, sudna, łodzie i nawet tratwy plływały po morzach (Barentsa, Białym, Karskim, Ochockim, Japońskim, Kaspijskim), rzekach (Północnej Dźwinie, Peczorze, Kamie, Wołdze, Irtyszu i Obi, Jenisieju, Lenie, Amurze, Amu-Dari, Syr-Dari i wielu innych), jeziorach (Aralskiem, Łdoga, Onega, Bajkale). Nielicznych transportowano samolotami. Masy dowożono gruzowikami (ciężarówkami), zaprzęgami konnymi, wolami, wielbłądami, reniferami. Po drogach i bezdrożach sunęły tez długie piesze konwoje katorżników. Gehenna wywiezionych Polaków splatała się z losami zesłańców kilkudziesięciu deportowanych nacji.

Tragiczne doświadczenie dziejowe polskich obywateli przebiegało w czterech odrębnych fazach. Pierwsza obejmowała lata dwudzieste i trzydzieste (do 17 września 1939) dotykając około 1,5 miliona Polaków, którzy na mocy traktatu ryskiego z marca 1921 roku znaleźli się za wschodnia granica II Rzeczypospolitej. Byli oni poddawani najrozmaitszym represjom, z masowym rozstrzeliwaniem i masowymi wywózkami.

Druga faza obejmuje okres od września 1939 do czerwca 1941 roku, kiedy to Związek Sowiecki – sojusznik hitlerowskiej III Rzeszy – okupował prawie 52 % przedwojennego obszaru Polski. W niewoli sowieckiej znalazło się wtedy około 250 tys. polskich żołnierzy i oficerów; większość z nich wywieziono do lagrów i więzień w głębi ZSRR, a kilkadziesiąt tysięcy zamordowano, m.in. w Katyniu, Twerze i Charkowie. W tym czasie przeprowadzono cztery masowe deportacje polskich rodzin: pierwsza – 10 lutego 1940 roku, druga – 13 kwietnia 1940, trzecia – rozpoczęta 29 czerwca 1940 i czwarta – z maja i czerwca 1941 roku, przerwana przez atak armii niemieckiej. Ponadto aresztowano około 250 tys. , a ponad 200 tys. wcielono do strojbatalionów Czerwonej Armii.

Trzecia faza trwała od 1943 do 1946 roku. Szykany i represje sowieckie wobec Polaków nasiliły się jesienią 1942 roku, po ewakuacji Armii Polskiej z ZSRR, kiedy to w związku ze zbrodnicza „paszportyzacja” w więzieniach zamykano tysiące zesłanych polskich kobiet – matek dzieci zostawianych na łasce losu. W tej fazie mieści się przemieszczanie polskich rodzin na zniszczone przez wojnę, wyludnione obszary Ukrainy i innych rejonów Związku Sowieckiego, podstępne mordowanie i deportowanie członków Armii Krajowej na Kresach Wschodnich, a później i na innych obszarach Polski, deportacje ze Sląska, Wielkopolski i Pomorza, a także oszukańcze zwabienie i wywiezienie do Moskwy szesnastu przywódców Polskiego Państwa Podziemnego, z gen. Leopoldem Okulickim i Janem Stanisławem Jankowskim.

Czwarta faza odnosi się do Polaków, którzy po wojnie nie zdecydowali sie opuścić swych prywatnych, malych ojczyzn, swych stron rodzinnych i z mocy postanowień teheransko-jaltanskich znalezli się za wschodnia granica Polski Ludowej, na ziemiach włączonych do ZSRR. Deportacje Polaków z Zachodniej Białorusi, Zachodniej Ukrainy i sowieckiej Litwy odbywały sie do 1953 roku, do czasu śmierci Stalina i upadku Berii. Ekspozycja – tworzona dotychczas wyłącznie wysiłkiem społecznym, bez żadnego instytucjonalnego wsparcia finansowego – dokumentuje, utrwala i przekazuje pamięć o tragicznych wschodnich doświadczeniach Narodu Polskiego w czasach istnienia Związku Sowieckiego. — Kontakt dr Jerzy Jaśkowski

†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Nie mogłem się oprzeć ponownemu zamieszczeniu pysznego tekstu Romana Kafela, ale na główny temat. – PB

Paskudny koniec- pięknego interesu!

Roman Kafel, Dallas – Fort Worth  3.8.2008
Opis: Bieriezowski, który byl łącznikiem Rotschildów i partnerem: do rozkradania Rosji został z niej poprostu usunięty. Próby ochrony złodzieja skończyły się dla Brytyjczyków żałośnie. Nie wierzycie – popatrzcie co stało sie z British Petroleum –TNK.

Pod koniec lat 90 tych doszło do założenia niezwykłej spółki w Texasie.Kapitał zakładowy wyniósł niebagatelna i niezwykle wysoka sume 20mld dollarow.Przystapili do niej znani i prawie wcale nieznani ogólnej społeczności ludzie, ale bez wyjątku tylko ci, których na to było stać. Wśród znanych,  prawie wszystke nazwiska przewijajace wokół  9/11, Bush, Cheney, Rumsfeld, Brady , Sanunu,  Keane , Ameralda Hees  i cała plejada NeoCon-ska z syjonistami supremasistami  z AIPAC.Zakupili oni miejsca w nowej spółce, której jedynym celem było, przejęcie zasobów bituminów Basenu Kaspija. Atak na Iraq i Afganistan gwarantował Klubowi Inwestorów – za amerykanskiego podatnika i pieniadze i krew – pełną kontrolę nad światowymi zasobami energetycznymi, oraz nad siecią przesyłowych gazociagów. Wspomagani przez służebne think tank, ideologicznie i medialnie, opiniami takich tuzow, jak Zbig Brzezinski i jemu podobni, ustami swego najlepszego przedstawiciela w tym celu przewiezionego na pokład lotniskowca, obwieścili  miastu i swiatu, że Misja Udana i Zakończona.

Ale, jak się okazało usta swoje, a życie swoje. W ostatnim tygodniu wylano na łby Klubu Inwestorów kubeł lodowatej wody! Gazprom podpisując umowy z Turkmenia, Kazachstanem i Uzbekistanem zamknął Basen Kaspiaj! Na Wielką Szachownice prof. Zbigniewa Brzezinskiego, w której dzielił skóre na niedżwiedziu – tenże ruski Niedzwiedź  zrobil – jeszcze Wieksza Kupe i to bez sciagania portek i wyjmowania z kieszeni rak!  Z wielkiego autorytetu, mędrca  i wyroczni  de jure, z ust którego polskie elitasy spijali każde słowo razem z plwociną, Ruskie  zrobili żałosnego idiote de facto. Jak powiada jeden z mało znanych, ale bardzo wielkich chlopców z Huston, ..to bylo widać juz wtedy, kiedy wykopali tego parchatego Bieriezowskiegom- ktory kręcił Jelcynem i wykupował najlepsze kawałki Rosji od pijaka… Bieriezowski, który byl łącznikiem Rotschildow i partnerem: do rozkradania Rosji został z niej poprostu usunięty.

Próby ochrony złodzieja skonczyły się dla Brytyjczykow żałośnie. Nie wierzycie – popatrzcie co stało sie z  British Petroleum –TNK. Właśnie odwołano ostatnich 60 pracownikow BP z Rosji… PB-TNK uważany za jednego z trzech ważnieszych partnerów Gazpromu  do exploatacji nowych złoz Wenezueli..ostatnio nie otrzymał zaproszenia do zaczynającego się w Wenezueli projektu. Przypadek?, czy raczej konsekwencja politycznych stanowisk rzadow giganta? Nowe umowy o dostawie gazu do Chin i Indii, dopełniają obrazek.-Nie dali sobie rady z Iraqiem i z Afganistanem..a porywaja sie na Rosje z Chinami..powiada jeden z udzialowców z Texasu..plując daleko i celnie… Za trzy triliony- jakie kosztowala nas ta cholerna awantura, mielibyśmy dzis technologie, gdzie ropa nie bylaby do niczego potrzebna. Tak stracilismy 7 latNo more! Juz żaden z klubowiczów nie podnosi telefonow od Taty…Rodzina zostala sama  z NeoCon-ska lamaryla i syjonistycznym lobby machającym szabelkami.

Big Oil zaczał robić swoje, po swojemu i na własną ręke. Nadrabiać czas, typowo po texańsku , szybko, metodycznie i zrozmachem. Jak grzyby po deszczu wokół ogromnego lotniska DFW wyrosły rygi wiertnicze..Barnett Shale napakowany gazem drazy sie wierceniami kierunkowymi wg nowej technologii Chesapeake Energy…w stylu przyprawiajacym o zawrot glowy. Od Dallas- Fort Worth rozprzestrzenia sie w kierunku Oklahoma. Sprzet, masa sprzetu od nowiutkich- jak spod igły -rygów poprzez nowiutki, jak spod igły sprzet cementujacy , agregaty pompowe, oprzyrzadowanie komputerowe sprzeżone z GPS….straszliwa forsa..Wszystko nowe i najnowocześniejsze!.Po polach służby agrarne poganiają farmerów, zeby sprzątali pola, bo na drogach czekają masy rur, sprzet do kładzenia rurociagow. Dziś wierci non stop- 24/7, juz 2000 rygow…kto wie coś nieco na temat ropy i gazu zdaje sobie sprawe  ze skali i rozmachu…. –  Chryste Panie- powiadam- jak wyście to wszystko przygotowali?- Supid is, as stupid does– odpowiada obiegowym powiedzonkiem, plujac daleko zółta tabaka z platformy.- siedem lat, dammmn siedem lat – przez takich durniów!- dodaje.

Plany wielkich rur z Kaukazu, od Kaukazkich Prometeuszy ida do szuflady, wraz z nimi marzenia o podziale Rosji i wielkiej forsie i aliansie z potomkami Dzingis Chana. Nie bedzie w Kosovie rozdzielni gazu na Europe.. moze bedzie- ale Prawosławna i chyba tylko taka będzie. Nowy Swiatowy Order z wysychajacymi korzonkami papierowej spekulatywnej ekonomii- nie potrwa długo.. Słyszac huk 22 sprzezonych agregatów tłoczących milion gallonow wody w odwiert pod cisnieniem 3569-psi, kruszacymi stary Barnett Shale i uwalniającymi gaz…wiem, że to tylko sprawa czasu. Sprawa energii zmieni status Europy, zdanej na energetyczne zaopatrzenie z Rosji , jak juz zmieniła pozycje Rosji .Narazie dociera to naprawde do niewielu.Czy dociera to juz do polskich politykow…bo zdaje mi sie, ze nie dotrze  wogóle? Stupid is as stupid does– szanowni panowie polscy Politykowie! Może warto przyswoić sobie to powiedzonko, tak -jak przyswoili je sobie Texanie?

 

Piotr Bein: Od dawna piszę w krytykach wojen kompleksu jot „o ropę”, że mają niewiele wspólnego z ropą i gazem, a Big Oil, namiętnie obwiniany za nie przez takich Chomskych, ma lepsze pomysły na biznes niż ludobójtwo dookoła świata. Np. rura z wybrzeża Bułgarii do terminalu w Albanii, pompująca ropę dla USA, w ogóle ni ebiegnie przez Kosowo — a tyle było krzyku, że właśnie o ochronę rury chodzi w najeździe na Kosowo i odebraniu go Serbom. Drugim skandalem są wydatki na te wojny „o ropę”, za które można było rozwinąć techologie alternatywne, energii odnawialnej (geotermalna, biogaz i biopaliwa, wiatrowa, słoneczna, pływów morskich, prądów rzecznych…). SS-yny diabła wiedzą, jak ujajać ludzkość…

†††††††††††††††††††††††††††††††††

Uruchomiono spisek zniszczenia Stanów Zjednoczonych

Gordon Duff 11.11.2010, tłumaczenie Ola Gordon, korekta Piotr Bein

Zauważ to i powstrzymaj, nawet jeśli poświęcisz wszystko

Wybory 2010 miały jeden cel, wojnę z Iranem, nawet jeśli ceną jest konflikt światowy i prawdziwym przegranym, bez względu na to co stanie się na polu bitwy, będą Stany Zjednoczone.

Uruchomiono plany ataku „fałszywej flagi” na Amerykę. Winien będzie Iran, każdy to wie, a Iran będzie całkowicie niewinny. To jest ostatnia rzecz, której chciałby Iran. Najbardziej prawdopodobny scenariusz to atak nuklearny. Zaginęły dwie bomby, bomby zbudowane przez Izrael w Płd. Afryce, zagubiono je dawno temu. Były to podobno bomby Saddama. Teraz mówi się nam, że ma je Iran. Ale ma je Izrael i jest strach, że mogą już być na terenie USA. Zabawa Izraela tą bronią to jeden z najgorzej utrzymywanych sekretów na świecie, spowodował już wiele ofiar śmiertelnych. Nie potrzeba niczego więcej niż detonacji jednej z tych przejętych przez Izrael bomb nuklearnych wielkości tej z Hiroszimy, by wepchnąć Amerykę w wojnę Izraela z Iranem, tak jak polowanie na te głowice, o których Izrael poinformował prezydenta Busha, że były w Iraku, co doprowadziło „decydenta” do popełnienia jednego z wielu błędów w jego karierze.

Nasz następny 11 IX będzie nuklearny. Jego celem będzie wepchnięcie Ameryki w 20-letnią wojnę, która zniszczy Iran i Pakistan, podniesie cenę baryłki ropy do 300 $ i zniszczy dolara i euro. Iran to nie Irak z 2003 r., bezzębny i zagłodzony. Będzie to ostatnia przygoda militarna Ameryki, koniec jej dotychczasowej pozycji na świecie. Znamy szczegóły proponowanej kampanii militarnej, a wspierający ją wojskowi i polityczni liderzy to niedołęgi i zdrajcy, najgorsi jakich można sobie wyobrazić. Inwazja na Iran to niemożliwe zadanie dla Ameryki. Nie ma innego powodu, by angażować się w taką głupotę, w coś, co w ostatnich latach, zdaje się interesować coraz mniej Amerykanów. Włącz telewizor, a kiedy „błazen” powie wymażmy ich, to ich wymazujemy. Inwazja Iranu to dla Ameryki niemożliwość. Łatwiej było polecieć na księżyc. Nieważne jak jest bezsensowna, jak niemożliwa, decyzję podjęto, bardziej w Tel Awiwie niż w Waszyngtonie, na pewno, ale jest to decyzja, którą się wykona. Są tylko dwa scenariusze mogące spełnić koszmar zaplanowany dla nas przez Izrael i jego nowy lśniący kongres. Pierwszy to wyprzedzający atak nuklearny na Iran, a drugi to wojna na pełną skalę z udziałem 500 tys. Amerykanów wcielonych do armii

 

Fiasko „ochotniczej armii”… wg Izraela

Zmuszenie Ameryki do przywrócenia poboru i rozpoczęcia nowej wojny, takiej której Ameryka nigdy nie wygra, jak w przypadku Iraku i Afganistanu (nie zapominajmy o Wietnamie), to coś absolutnie koniecznego, by zawiesić się na szyi pewnego demokraty, zwłaszcza tego o afrykańskim pochodzeniu. Każdy, kto nie myśli, że prawdziwym sercem polityki USA zawsze był rasizm, jest kłamcą. Wartości rodzinne oznaczają wartości „białej” rodziny. Afroamerykanie znają wstyd z doznanej ulgi, jaką poczuli kiedy okazało się, że to muzułmanie są obiektem prześladowań. Obecnie każde stanowisko polityczne Ameryki pochodzi ze zinstytucjonalizowanego rasizmu, czy to imigracja, ochrona zdrowia czy „konstytucja”. Kiedy sprawa powrotu do „konstytucji” poruszana jest przez ludzi, którzy nie odróżniliby tego dokumentu od chorwackiego jadłospisu, rzeczywistość to zawsze rasa, strach, nienawiść i zazdrość, spoiwo trzymające społeczeństwo amerykańskie w więzieniu. Dziesiątki lat temu, a nawet niedawno podczas naszych wyborów prezydenckich, Afroamerykanów przedstawiało się jako zwierzęta, dla Żydów goje. Teraz bawimy się w zabij dżokeja na wielbłądzie [w jęz. ang. pogardliwe wyrażenie względem Arabów – PB]. Czy dlatego wysłaliśmy schrystianizowaną armię do Afganistanu, by dla sportu mordowała niewinnych cywilów? Ameryka w stanie całkowitej zapaści ekonomicznej będzie wymagała następnego „decydenta” i więcej Patriot Acts, nawet bardziej totalitarnych niż ten ostatni, oraz zakończenia nawet groteskowych wyborów zalewanych narkopieniędzmi i gotówką od obcych firm z siedzibą w Stanach. Taki jest plan, i taki jest kryminalny gang w Ameryce, niektórzy w rządzie i armii, ale bardziej za kulisami, banksterzy i potentaci medialni, wielu mających związki z Izraelem, pilnie pracują by tak się stało. Ale bez względu na to, za jak zdolnych uważają się planiści, ich machinacje można prześledzić w mediach, armia Wolfów Blitzerów, którzy „pracują” nad amerykańskim narodem z delikatnością naganiaczy.

 

Dlaczego tak bardzo nas nienawidzą?

Dlaczego ktoś chciałby zniszczyć Amerykę, zabić miliony, a z państwa, które zawsze było gotowe walczyć o świat, zrobić wirtualne nieużytki? Jeśli myślisz, że amerykański wykastrowany rząd i wojsko, teraz oddelegowane do działania jako wirtualni najemnicy dla baronów narkotykowych, karteli ropy i dziwacznych spisków syjonistów, mają wolę czy możliwości by zatrzymać to, co już się rozpoczęło, to widać, że nie interesowałeś się tym od pewnego czasu. Podczas gdy trwał spektakl „cyrku oszustwa,” Izrael i jego marionetki organizowały zupełnie fałszywą wojnę z terroryzmem, wyimaginowanych wrogów, katastrofę 11 IX. Izrael zdecydował, że Ameryka wejdzie do wojny z Iranem. Nowy kongres, o którym Izrael się przechwala, że ma go pod całkowitą kontrolą, umożliwi to i dlatego ich tam ulokowano. Zbliżająca się wojna zrobi z Ameryki sparaliżowaną, wykastrowaną, potęgę nuklearną „trzeciego świata,” jak stary ZSRR. Ten spisek nie jest przeciwko Iranowi i Pakistanowi, to tylko pretekst. Prawdziwym wrogiem jest to co pozostanie po wolnej i demokratycznej Ameryce. Prawdziwym celem jest koniec światowego przywództwa Ameryki. Izrael ma plany dla Rosji, Chin i Indii, szczególnie Indii, by rządzić z nimi pociągając za sznurki. Ameryka była dla Izraela przez jakiś czas „dojną krową”. a teraz ta krowa idzie na rzeź.

 

Jak to się zaczyna

Scenariusz jest następujący. Media dostały rozkazy, łącznie z Wikileaks. Od tej pory, kluczowi członkowie kongresu, na zawołanie będą ględzić o zagrożeniach ze strony Iranu. Rządy na Bliskim Wschodzie są pod całkowitą kontrolą Izraela, a wojsko USA udzieli pomocy w każdy możliwy sposób. Obecnie, ze wszystkich krajów muzułmańskich na świecie, tylko Syria i Afganistan nie przyjmują rozkazów z Tel Awiwu. Następny krok to wymiana kluczowych dowódców wojskowych, jak to miało miejsce przed 11 IX, na przyjaznych wobec Izraela z trzeciego szeregu, „dominatorów” i Izrael-przede-wszystkim, dla których religijny mit o czasach ostatecznych jest ważniejszy od dobra społecznego, bezpieczeństwa i suwerenności USA. Grupa ta od lat infiltrowała amerykańską armię i zdobyła kontrolę w każdym rodzaju wojsk oprócz Marines, zaczynając od Lotnictwa USA. Militarne pionki, ze swoimi wypranymi zarobkami i darmowymi wycieczkami do Izraela i dziesiątkami propagandowych witryn, już wzięli się do roboty. Jeśli masz komputer, łatwo to sprawdzisz. Wejdź tylko w swoją pocztę i przekonaj się, że pełno w niej ostrzeżeń przed Iranem i terroryzmem nuklearnym. Pewien izraelski nastolatek drogo zapłacił, by dostarczyć ci tę wiadomość, spędzając trudną noc w hotelu z jednym z naszych politycznych czy wojskowych pro-syjonistów. Nasz nowo wybrany gang herbacianej partii wkrótce odwiedzi Izrael, patrz i obserwuj, w jej przyszłości figuruje ponownie „Monica Lewinsky.” To działa w ten sposób, jak działało od dawna, i dlatego upadliśmy tak nisko. Każdy kto mówi o liberalnych mediach jest ich częścią. Łatwo pobieżnie sprawdzić właścicieli mediów, liberalnych czy innych. Izrael jest właścicielem mediów – wszystkich. Historyjki będą zaczynać się od bajek o Iranie, że to on kontroluje szyicki rząd Iraku. Później usłyszysz, że oni kierują rządem Karzaja w Afganistanie.

 

Krok pierwszy

Następnie rozpoczną się historyjki o tym, że Iran musi mieć związki z atakami terrorystycznymi na amerykańskie wojsko. Obserwuj. Zaczną ginąć Amerykanie i obwiniany będzie Iran. Rozpoczęła to Wikileaks ze swoimi śmiesznymi historyjkami o Irańczykach szkolących Irakijczyków w produkcji materiałów wybuchowych. Kilka lat temu napadliśmy na Irak, gdyż wierzyliśmy, że produkuje broń nuklearną, przynajmniej tak nam mówiono, a teraz nie mogą wyprodukować bomb rurowych bez pomocy Irańczyków? Wikileaks to wyraźna demonstracja tego jak dziecinne, jak dziwaczne będą te kłamstwa. Wikileaks dokonuje generalnej próby ataków terrorystycznych na Amerykanów, tak jakby sami robili bomby, nie mam żadnych wątpliwości. Każda firma medialna która, wykonując specjalne rozkazy, stosuje się do linii partyjnej na Wikileaks i gdzie tylko, bez względu na to, jak to absurdalne, szerzy te zmyślenia bez zmrużenia oka albo zażenowania, powinna być postrzegana jak organizacja terrorystyczna, a jej pracownicy jak żołnierze wroga. To Izrael będzie mordował, tak jak 11 IX i na USS Liberty, i mówiąc szczerze, tak wiele razy ginęli Amerykanie, jak Marines w Bejrucie, ataku o którym Izrael wiedział wcześniej, sam się do tego przyznał.

Coraz częściej dowiadujemy się, że o wszystkim wiedziano wcześniej, gdyż ci, którzy o tym wiedzieli sami je zaplanowali. Ustawianie sceny, wszystko na właściwym miejscu, kupowanie czy szantażowanie kongresu, otaczanie prezydenta izraelskimi doradcami, tak jak obecnie, uciszanie głosów rozsądku w wojsku, to wszystko dzieje się w tej chwili. Przez całe lata określano Iran i Pakistan jako niebezpieczne, prasa ciągle ignoruje raporty, że Iran nie ma żadnego programu nuklearnego, czy nieustanne powtarzanie oburzających plotek o pakistańskiej broni nuklearnej w rękach zbliżających się sił talibańskich. Po otwartych negocjacjach rządu Karzaja z siłami talibańskimi i amerykańskimi, po 9 latach wojny, udało się przejąć tylko 3% kraju, buduje się sprawę wojny związanej z irańskim wtrącaniem się w ten konflikt, tego nie da się sprzedać. Teraz Pakistan. Ataki dronów wywołały w Pakistanie znaczną destabilizację i rosnący terroryzm. Ich celem było zaszkodzenie amerykańskim interesom w regionie, jednocześnie próbą demontażu Pakistanu. W mediach USA przechodzą bez echa ciągłe raporty kontraktorów USA w Pakistanie, pracujących dla CIA i departamentu stanu, pomagających terrorystom. Nawet kiedy złapie się ich z bronią i materiałami wybuchowymi w Pakistanie, nie ma o nich nic w mediach. Coraz wyraźniej dowody wskazują, że atak w Mumbaju, olbrzymi atak na Indie, za który obwinia się Pakistan, zorganizowała jedna z tych amerykańskich grup.

 

Pieniędzy nie ma, to wiemy

Ale biorąc pod uwagę kryzys finansowy zorganizowany za Busha poprzez oszustwa deregulacji, połączone z niestabilną polityką podatkową i olbrzymim wzrostem wydatków rządowych i kosztem dwu wojen, opcje USA są ograniczone. Po prostu nie ma funduszy na opłacenie armii bez zaległości czy zachowania umiarkowanych możliwości i gotowości. Ameryka jest za biedna, nie tylko by walczyć w nowej wojnie, ale by kontynuować dwie toczące się obecnie, czy nawet utrzymać siły pokojowe na obecnym poziomie. Faktycznie nasze wydatki militarne trzeba zmniejszyć o 30% albo więcej, jak pokazują badania departamentu obrony i kongresu. Mamy wybór: ciąć je teraz albo martwić się konsekwencjami później, w tym cięcia na ochronę zdrowia wojska i weteranów, oraz znaczne cięcia w emeryturach i rentach inwalidzkich weteranów. Nie da się zakwestionować, że planowana jest następna wojna, że wepchnie Amerykę w długi rzędu 20 bln $ lub więcej, z czego połowa będzie na wydatki wojskowe, jak zwykle połączenie kiełbasy wyborczej, samrowania i zaginionej broni, reszta ukradziona z gospodarki przez planowaną olbrzymią manipulację na rynku cen ropy na skutek, być może, odcięcia światowych dostaw ropy.

 

Iran zamknie Cieśninę Ormuz i odetnie ropę dla świata w ciągu godziny

W marcu 2010 r. otwarto w Iranie wybudowaną przez Chińczyków fabrykę rakiet. Fabryka produkuje różnego rodzaju rakiety, głównie przeciw okrętom, o zasięgu 160 – 480 km lub więcej. Tę zaawansowaną broń można użyć z utwardzonych wyrzutni wzdłuż dzikiego wybrzeża Iranu, z samolotu,  śmigłowca, łodzi patrolowych, prawie ze wszystkiego. Jedna taka rakieta może zatopić frygatę, może nawet niszczyciela. Kilka z nich może unieruchomić lotniskowca. Wejście do Iranu od strony morza jest niemożliwe. Iran kontroluje Ormuz, nie tylko przy pomocy rakiet, lecz również łodzi patrolowych, i nie tylko przy własnym wybrzeżu, lecz także z wysp w zatoce, niektóre z nich zostały przejęte 30 lat temu. Rząd Zjednoczonych Emiratów Arabskich od czasu do czasu dyskutował kanał objazdu cieśniny przez Oman do Zatoki Perskiej. Ale koszt takiego przedsięwzięcia byłby ogromny, gdyż konieczne byłoby przejście przez pasmo wzgórz, często trudne do pokonania, z systemem śluz umożliwiającym przepłynięcie największych okrętów świata, supertankowców. Rakiety, torpedowce i prawie niemożliwa sieć wysp i bagien wzdłuż wybrzeża, uczyniłyby zdobycie Iranu niemożliwym. Zamknęłaby się cieśnina, odcięty byłby transport ropy z Iraku, Iranu, Kuwejtu i Arabii Saudyjskiej. W ciągu kilku dni upadłyby waluty, zamkniętoby giełdy, tworzyłyby się kolejki za paliwem i na całym świecie byłoby racjonowanie gazu. Z dnia na dzień upadłyby zachodnie gospodarki.

 

Dlaczego musi upaść Pakistan

Po prostu nie ma dostępu drogą lądową do Iranu. Amerykańskiemu wojsku w Afganistanie ledwo możemy zapewnić dostawy wieloma drogami dłg. setek km, wąskimi drogami z portu Karaczi w Pakistanie. Ostatnio przekonaliśmy się, jak łatwo można odciąć tę linie. Dojście od strony Iraku uniemożliwiają umowy z Iranem, nie mówiąc o powiązaniach religijnych między szyitami w Iraku, mającymi większość tam i w rządzie irańskim. Iran może odciąć nasze dotychczasowe wojsko w Iraku i całej Zatoce Perskiej bez możliwości zaopatrzenia drogą morską – do Iraku, a także Kataru, Bahrajnu i Kuwejtu. Te narody i siły USA będą natychmiast odizolowane. Jedyna droga do Iranu, ograniczona ze względu na topografię, jest przez prowincję Beludżystan, odludne miejsce w Pakistanie, które graniczy z Iranem.

 

Beludżystan

Ten odizolowany region stał się sceną ataków przeciwko Iranowi, rzekomo przez rebeliantów Dżundalla, faktycznie inscenizowanych przez Mossad i CIA. Są tam dwa niezależne ruchy dążące do niepodległości  od Pakistanu. Jednego z liderów spotkałem w Islamabadzie, kiedy leczył się z ran postrzałowych. Drugi mieszka w Izraelu – niespodzianka! Z powodu topografii Iranu, jedyna droga dojścia do Teheranu to ponad 1500 km dolin. Do nich można się dostać wyłącznie przez Pakistan, gdzie jest tylko jeden port dla całego regionu. Jedyną drogą dostaw oprócz przez mały wybudowany przez Chińczyków port w Gwadarze, to ciężarówki do Kandaharu, setki km, potem z powrotem do Pakistanu, jadące szlakiem 500 tys. wojsk do Iranu, co przypominałoby  nieudaną inwazję Napoleona na Rosję, a może nawet gorzej. Na myśl przychodzą mi dwie analogie wojskowe: Dien Bien Phu i Stalingrad. Chociaż pakistański rząd nie ma silnego przywództwa cywilnego i w dużym stopniu zależy od pomocy USA, to wykorzystanie terytorium Pakistanu do następnej wojny agresywnej na Bliskim Wschodzie, którą prawie cała opinia publiczna, nie tylko muzułmanie, będzie postrzegać jako znak, że Izrael rządzi Ameryką i potrafi zmusić ją do popełnienia każdej zbrodni, nie będzie się podobało narodowi pakistańskiemu. Jest również wysoko prawdopodobne, że nawet afgański rząd Karzaja nie wesprze takiej akcji. Dlatego też Ameryka będzie osaczona, nie tylko przez Pakistan, ale również przez własnych sojuszników w Afganistanie, i być może również przez nowo wyszkoloną i zaskakująco skuteczną armię iracką. Ameryka stanie się państwem zbójeckim, nawet jeśli rzekomo odpowiemy na niszczący atak terrorystyczny. W następstwie 11 IX, Ameryka straciła wszelką wiarygodność. W chwili kiedy katastrofa wydarzy się wewnątrz USA, świat od razu będzie spodziewać się najgorszego, Izrael uznał taki akt za niezbędny by wepchnąć Amerykę do wojny. Żaden racjonalny człowiek nie może myśleć inaczej.

 

Niemożliwa misja

Aby ustabilizować sytuację z naszymi sojusznikami, którzy prawdopodobnie staną się wrogami, konieczna będzie dekapitacja kilku rządów, na początek Afganistanu, Iraku i Pakistanu. Inne szybko się dostosują, choć niektóre wejdą pod bezpośrednią kontrolę Iranu, Kuwejtu, Arabii Saudyjskiej, a szczególnie Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Staną się nie do obrony, chyba że przez ogromny most powietrzny, za środki potrzebne gdzie indziej. Połowa wojsk koniecznych do zabezpieczenia amerykańskich linii dostaw opuściła armię po wielokrotnym rozmieszczaniu jej w Afganistanie i Iraku przez prawie dekadę. Wielu byłych żołnierzy jest chorych, niektórzy są bezdomni i setki tysięcy po prostu mają tego dosyć. Zostaje nam nowa armia obywatelska, ta do której musi się zwrócić Ameryka po 11 IX – Pearl Harbor, ale coraz mniej ludzi wierzy mediom. Nawet w Ameryce, pomimo tego co myśli premier Netanjahu, nie można ogłupiać ludzi bez końca. Najbardziej rażący przykład braku przezorności niektórych z naszych absolwentów szkół wojskowych można zobaczyć na terenie portu Gwadar, jedynym miejscu używanym przez USA dla dostaw dla najtrudniejszej inwazji w historii, być może z wyjątkiem Okinawy.

 

Zaciskanie pasa w kraju

Niewątpliwie, wybory 2010 zapłaciły za wojnę. Liczne marionetki w rządzie USA musiały zostać wymienione z obawy, że niektóre z nich mogą się sprzeciwiać czemuś tak ohydnemu jak to, co się planuje. Kłamstwa, sianie strachu i dziecinna retoryka nigdy nie osiągnęły takiego poziomu jak w br. Nigdy żaden naród, od czasu Niemiec w 1932 r. nie spodlił się tak wyraźnie, jak Ameryka odrzuciła uczciwość i zdrowy rozsądek. Kiedy przyjdą rachunki do zapłacenia, a na pewno przyjdą, z pewnością spełni się mniejszy rząd, o którym tylu myślało, że zostanie. Ale zniknie na zawsze powrót do rządów konstytucyjnych. Nie będzie tęsknoty za Habeas Corpus [zakaz organom państwa aresztowania obywatela bez zezwolenia sądu — PB] w jraju, gdzie ubodzy wymigający się od służby wojskowej (tej wielkiej amerykańskiej tradycji) ujdą gangom prasowym pracującym nad wypełnianiem wojskowych obozów szkoleniowych. Może Ameryka lapie się za zbyt wiele – wojnę światową, a nie ma żadnych sojuszników.

 

Mniej rządu, marzenie o słuszności Ameryki

 • Ubezpieczenia społeczne: plany na mniejszy rząd były zawsze. Wiele razy widzieliśmy próby ich realizacji, począwszy od próby zadeklarowania zabezpieczeń społecznych niekonstytucjonalnymi w l. 1930-ych. Zabezpieczenia społeczne znikną pierwsze. Zlikwidowanie ich było marzeniem Republikanów, przez wyjęcie ich spod prawa jako socjalizm, „pożyczenie” funduszu na pokrycie kosztów wojny, albo ostatnio na prywatyzację. Nic z tego nie będzie potrzebne. Pieniądze po prostu znikną w ciągu doby, nie na pokrycie kosztów wojny. Będą podzielone i ukryte na szwajcarskich kontach bankowych, w tym samym miejscu, dokąd poszły pieniądze na ratowanie banksterów, fundusze emerytalne, aktywa naszych największych banków.
 • Opieka zdrowotna: następna do likwidacji. Stany będą proszone, by wpłacały na fundusz same. Nie będzie sprawy nielegalnych mieszkańców korzystających z naszej opieki. Nie będzie jej, nie dla nich, nie dla biednych czy emerytów, którzy wpłacali na ten fundusz całe życie. To że wpłacali nie oznacza, że rząd dotrzyma słowa, rząd ma ważniejsze lojalności niż wobec narodu. 11 IX to dowód dla każdego racjonalnego człowieka.
 • Podwyżka podatków: skończy się czas pożyczek, fałszywego pieniądza, Systemu Federalnych Rezerw i sprzedaży obligacji skarbowych. Chiny i Iran są blisko. Chiny będą skończone razem z nami, Indie również, i nie będzie już arabskich pieniędzy. Dolar, instrument służący do zakupu ropy, nawozów, metali i tylu innych rzeczy, będzie bezwartościowy. Będziemy musieli wymyślić inną formę pieniądza monopolowego, albo przejść na system wymiany towarowej. Zniknie dolar jako waluta światowa.
 • Zamknięte szkoły: jedna dobra rzecz, zamknięte zostaną szkoły. Więc słaby amerykański system edukacji nie będzie mógł już wyrządzać szkód. Matki będą w domu opiekować się dziećmi, jak kiedyś. Oczywiście matki stracą pracę, domy nie będą ogrzewane, niektóre pozbawione prądu, większa ich liczba bez wody, w końcu wszystkie zostaną przejęte i, jeśli rząd nie zacznie rozdawać żywności jak kiedyś, będzie śmierć z głodu. Pieniądze na kartki żywieniowe się skończą.
 • Emerytury wojskowe i weteranów obniżone do połowy: od dawna postrzegani jako nieroby, weterani i emeryci wojskowi zostaną odcięci. Emerytury kiedyś uważane za obietnicę są teraz prawem do. Każde prawo do może być odprawnione i tak się tu stanie.
 • Obniżka zarobków wojskowych: w Wietnamie żołnierzom płacono 30 $ tygodniowo. Będziemy to mieć znowu.

Taka jest nieubłagana przyszłość, zatwierdzona Obowiązkowy pobór, bezwartościowy pieniądz, kolejki po paliwo, stan wyjątkowy, wykrywacze metalu w supermarketach, wszędzie kamery, wszystko filmowane, rejestrowane, każdy codziennie, biometria, rozpoznawanie twarzy – o te rzeczy będą od teraz częścią naszego życia. Takie są plany i Amerykanie głosowali na instalowanie tej maszynerii, w znacznej części „zaprojektowanej” w Izraelu, jak i na inwazję na Iran w wojnie, w której tylko Amerykanie będą walczyć i umierać. Iran nikogo nie obchodzi. Żaden znawca nie myślał, że mieli broń nuklearną czy jej chcieli. To nigdy nie dotyczyło ich. To nie oni byli celem, nigdy nie stanowili zagrożenia. Zagrożeniem, celem, zawsze było USA. To my, wolny naród, byliśmy niebezpieczeństwem. Wolnemu narodowi nie wolno ufać, nie daje się nim kierować. Plany są uruchomione, by ze wszystkim skończyć. Ilu Amerykanów nadal będzie ich częścią?

††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Żydobolszewia

[…] Nie rozumiem dlaczego, mając wszystkie dostępne źródła, a więc całą wiedzę, Putin czy Medwiediew nie powiedzą raz na zawsze kto stał za rewolucją, za Katyniem, za wywózkami na Syberię. Wtedy możliwe byłoby stworzenie np. Unii Słowiańskiej. Poniżej fragment z pracy śp. Eustace Mullinsa, polecam. — Ola Gordon Fragment z pracy śp. Eustache Mullinsa Tajny Holocaust tłumaczyła Ola Gordon W 1919 roku Komitet Overmana opublikował raport wiążącego się z tym śledztwa. Zatytułowane Przesłuchanie bolszewickich propagandystów przed Komitetem ds. Sądownictwa, Senatem USA, 65 Kongresem, są to zapisy zeznań Dr George A. Simonsa, byłego superintendenta Misji Metodystów w Rosji, z której pochodzi ten krótki cytat:

Powiedziano nam, że setki agitatorów poszły w ślady Trockiego-Bronsteina, ludzi, którzy przybyli z Lower East Side w Nowym Jorku. Niektórzy z nich, kiedy dowiedzieli się, że jestem amerykańskim pastorem w Petersburgu, podchodzili do mnie i wydawali się bardzo zadowoleni, że był ktoś, kto mówił po angielsku, a ich łamana angielszczyzna wykazała, że nie byli prawdziwymi Amerykanami. Wielu z tych mężczyzn zwracało się do mnie i od początku byłem pod wrażeniem dziwnego elementu jidysz w tym wszystkim, i szybko stało się oczywiste, że ponad połowa agitatorów w tzw ruchu bolszewickim była Żydami. Jestem głęboko przekonany, że to jest jidysz, i że jedna z jego baz znajduje się we wschodniej części Nowego Jorku.

Najnowszą wstrząsająca informacją, przekazaną mi przez kogoś zacnego jest to, że w grudniu 1918, w północnej społeczności w Petersburgu ~ to właśnie, co nazywają filią sowieckiego reżimu pod prezydencją człowieka znanego jako Apfelbaum (Zinowiew) ~ na 388 członków, tylko 16 było prawdziwymi Rosjanami, z wyjątkiem jednego człowieka, Murzyna z Ameryki, który nazywa się prof. Gordon.

Byłem pod wrażeniem tego, senatorze, że krótko po wielkiej rewolucji w zimie 1917 roku było kilkudziesięciu Żydów stojących na ławkach i skrzyniach, przemawiających z pianą na ustach. Często mawiałem do mojej siostry: “I do czego to dochodzi. To wszystko wygląda na jidysz “. Do tej pory mieliśmy bardzo niewielu Żydów, ponieważ były, jak wiadomo, ograniczenia wobec Żydów w Petersburgu, ale po rewolucji roiło się tam od nich, a większość agitatorów to byli Żydzi.

Chciałbym wspomnieć, że gdy do władzy doszli bolszewicy, w całym Petersburgu, od razu mieliśmy więcej odezw w jidysz, duże plakaty, a wszystko w języku jidysz. Stało się bardzo oczywiste, że teraz miał on stać się jednym z wielkich języków Rosji; i to nie podobało się prawdziwym Rosjanom. Powszechnie znany francuski dziennik “L’Illustration”, z 14 września 1918 napisał: “Kiedy ktoś pozna funkcjonariuszy, którzy obsługują bolszewicki rząd, jedna cecha przykuwa uwagę, że niemal wszyscy są Żydami. Ja w ogóle nie jestem antysemitą, ale muszę powiedzieć o tym, co rzuca się w oczy: wszędzie w Petersburgu, w Moskwie, w wojewódzkich okręgach, w komisariatach, w urzędach miasta, w Smolnym, w radach, spotykałem tylko i wyłącznie Żydów”.

Im więcej badam rewolucję tym bardziej jest przekonany, że bolszewizm jest ruchem żydowskim, co może być wyjaśnione poprzez specjalne warunki, na których Żydzi zostali umieszczeni w Rosji.

Sprawozdanie Overmana wyjaśnia, dlaczego Woodrow Wilson był tak szczęśliwy, że “nie-rosyjscy” Romanowowie, intruzi którzy mieszkali w Rosji tylko przez tysiąc lat, na skutek okropnej metody obalenia ich rządów, zostali zastąpieni przez mówiących jidysz Żydów z Lower East Side w Nowym Jorku, ale którzy, będąc swoimi dla Wilsona, byliby okrzyknięci przez rząd Stanów Zjednoczonych jako masowi mordercy, którzy nadawali się na partnera Ligi Honoru. Można tylko domyślać się, czy Wilson, który nigdy nie został poddany badaniom psychiatrycznym, mimo wielu niekonsekwentnych działań zakończonych ostateczną klęską, nie tęsknił za towarzystwem jego ko-religionistów, Ligą Honoru, którzy czerpali przyjemność w wyrywaniu dzieci z brzuchów matek, chodzeniu po kolana w krwi swoich ofiar, wycinaniu tu oka, tam języka, odrąbaniu nogi lub reki, krótko mówiąc, starali się być bezstronni w wyznaczaniu żydowskiej “sprawiedliwości” do “nie-rosyjskich autokratów”, których jedyną winą było to, że byli zbyt głupi i zbyt łatwowierni by chronić swoje domy i rodziny przed najazdami żydowskich terrorystów, do momentu kiedy było już za późno.

Aleksander Sołżenicyn mówi, że od czasów rewolucji bolszewickiej zamordowano ok. 60 mln ‘prawdziwych Rosjan’ z rąk jidysz rewolucjonistów, a teraz czeka na swoją kolej 200 mln obywateli USA, w ubojniach żądnych krwi syjonistycznych terrorystów. Pastor Denis Fahey, w swojej książce Władcy Rosji, ujawnił prawdziwe nazwiska wielu żydowskich terrorystów, którzy działali w machinie sowieckiego mordu w Rosji. Trocki-Bronstein, Martow-Zederbaum, Zinowiew-Apfelbaum, Kamieniew-Rosenfeld, Parvus-Helphand, Bohrin-Nathanson … Wielu białych Rosjan uciekło w kierunku Pacyfiku, z Władywostoku do Port Dairen. Rosjanki, który zamieszkiwały najpiękniejsze pałace znane europejskiej cywilizacji, musiały pracować jako prostytutki by zdobyć chleb dla swoich głodnych dzieci; inne, uznając, to za nie do wytrzymania degradację, popełniały samobójstwo lub powoli umierały z głodu. Dziesiątki lat po rewolucji rosyjskiej, niektóre z tych rosyjskich kobiet można jeszcze było znaleźć w domach publicznych w Szanghaju, Pekinie i Tokio. Mężczyźni, którzy przeżyli marksistowski terror, wielu z nich o wysokiej kulturze uczeni, filozofowie i naukowcy, nie znaleźli środków na życie z ich wysoko specjalistycznych umiejętności w surowym świecie azjatyckich uchodźców. Jednego rosyjskiego generała przez kilka dni widziano w roli kulisa ciągnącego rikszę w Szanghaju; później powiesił się w swoim pustym pokoju.

Ci, którzy przeżyli początkowy terror w Rosji, byli przeznaczeni na nawet gorszą śmierć, powolne konanie jako więźniowie w jednym z zarządzanych przez Żydów obozach koncentracyjnych. Przez wiele lat Żydzi, poprzez pełną kontrolę mediów w państwach chrześcijańskich, zapobiegali przedostaniu się na zewnątrz czegokolwiek o okropnościach, których codziennie dokonywali na chrześcijanach w Rosji. W końcu jedna ofiara, która przeżyła wyrok w obozie koncentracyjnym – Aleksander Sołżenicyn, osiągnęła bezpieczeństwo. W swojej książce  Archipelag Gułag poinformował niedowierzający świat, że krwią oszaleli żydowscy terroryści zamordowali 66 mln ofiar w Rosji od 1918 do 1957 roku! Sołżenicyn przytoczył rozkaz Czeka nr 10, wydany w 8.1.1921 r. w celu zintensyfikowania represji wobec burżuazji. Był to rozkaz, który był podstawą do zakładania strasznych syberyjskich obozów – Kołyma i wiele innych. Sołżenicyn również pokazał chrześcijańskiemu światu nazwiska masowych morderców, którzy zarządzali tymi obozami. Każdy z nich był Żydem. Typowym był Lazar Kogan, który obserwował tysiące robotników przymusowych, kiedy padali za jego kadencji – szefa budowy kanału nad M. Białym. Czasami tak się zwracał do nowego więźnia: Wierzę, że osobiście nie byłeś winny czegokolwiek. Ale, jako wykształcony człowiek, musisz zrozumieć, że tutaj ma szerokie zastosowanie profilaktyka społeczna.

Profilaktyka społeczna to jeden ze złośliwych żydowskich zwrotów, który wykorzystywano jako eufemizm na rzezie chrześcijan. Ich ofiar wysyłanych do obozów nie uważano już za ludzi, tak jak Żydzi uważają wszystkich za nie-ludzi. Były one (ofiary) znane po prostu jako zaks, w gwarze jako zakluczennyj, tj. więzień jęz. rosyjskim. Żydzi otrzymali kolejną okazję do masakry bezbronnych chrześcijan podczas hiszpańskiej wojny domowej. Ernest Elmhurst mówi w World Hoax (Światowe oszustwo), str. 157: nie mniejsze znaczenie miało przeniesienie byłego pokojowego delegata ZSRR ~ Żyda Rosenberga (Mojżesz Israelsohn) ze 140 pracownikami do urzędu ambasadora w Hiszpanii w sierpniu 1936 r. Ta kadra wysoko wykwalifikowanych specjalistów w torturach i morderstwach przeszła przez czas terroru, który został w dużym stopniu zignorowany przez resztę świata, ponieważ dziennikarze obsługujący hiszpańską wojnę, Ernest Hemingway i wielu innych, sami sympatyzowali z komunistami i pragnęli tylko zdyskredytować hiszpańskich patriotów, faszystów, jak pogardliwie ich nazywali. Grupy morderców Rosenberga były nazywane grupami oczyszczania światowego ruchu rewolucyjnego, a ich “oczyszczanie” polegało głównie na rzezi księży, zakonnic, chłopców chórzystów, kobiet i dzieci, co jest tak dobrze opisane w Księdze Estery i przy okazji obchodów żydowskiego święta Purim.

†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Jak iluminaci przejęli Rosję

‘Sonya’ Moskwa 15.11.2009, streszczenie książki Korona cierniowa Rosji – Tajna historia masonerii 1731-1996 – Oleg Platonow (1996), tłumaczyła Ola Gordon

Część I,  Wstęp

Masoneria dziś jest zupełnie inna, od tej, o której słyszeliśmy. Rytuał nie jest już priorytetem; działalność masońska odbywa się poza lożami. Politycy wielu krajów otwarcie twierdzą, że są związani z masonerią. Jest to rodzaj politycznego związku zawodowego jednocząca pozbawionych skrupułów polityków, oszustów finansowych i wszelkiego rodzaju łotrzyków, którzy szukają osobistego zysku i władzy absolutnej. Wszystkie ważniejsze decyzje polityczne odbywają się za zamkniętymi drzwiami organizacji masońskich. W demokratycznych wyborach przedstawianych jest kilku kandydatów wspieranych przez światową elitę. Ten system władzy politycznej, został wprowadzony w Rosji w latach 1980. Organizacje masońskie nie są zjednoczone. Składają się one z wrogich wobec siebie “rodzinnych mafii”. Obecnie możemy obserwować świetny przykład walki mafii w Rosji. Ostatecznym celem tej walki jest podział kraju i zagłada narodu rosyjskiego. Dzisiaj w Rosji istnieje około 500 różnych lóż masońskich (nie licząc organizacji okultystycznych i kościołów satanistycznych), z około dwustu tysiącami członków. Większa liczba członków (nie mniej niż 10.000) reprezentuje tzw “białą masonerię”. Główna ich część należy do klubu-łańcucha “Rotary”. Inne organizacje “białej masonerii” to: Zakon Orła, Magisterium, Reforma, Międzynarodowy Klub Rosyjski i Fundacja Sorosa. “Biali masoni” uważają się za lepszych i elitarnych, posiadających szczególne prawo do dominacji i wykorzystywania innych ludzi. Ich antyrosyjska działalność ma charakter tajny.

Agenci wpływu

Komunizm jest masonerią, ale po II wojnie światowej zaczęła wzrastać rosyjska tożsamość narodowa. Stalin stworzył podstawy dla superpaństwa (dlatego zginął) i przez dziesiątki lat po jego śmierci kraj utrzymywał się z wyników jego pracy. ZSRR stawał się superpaństwem. Illuminati uznali ten fakt za niebezpieczny i postanowili go zniszczyć. Pierwszym ruchem Illuminati w celu ponownego stworzenia siatki masońskiej w Rosji, było poszukiwanie potencjalnych agentów wpływu. “Agent wpływu” jest terminem szpiegowskim, co oznacza, że “obywatel jednego kraju, który działa w interesie innego państwa, z wykorzystaniem jego wysokiego stanowiska – w rządzie, mediach, nauce i sztuce”. W niniejszym streszczeniu, będziemy mówić o osobach, które pracowały w USA i zostały wyszkolone przez CIA. Eksperci, którzy studiowali masonerię zauważyli, że wyszkoleni przez USA agenci mają kilka typowych cech:

 1. Umiejętność wywierania wpływu na świadomość masową
 2. Przynależność do jakiejś siatki. Agent wpływu jest ogniwem kontroli machiny politycznej poprzez odkryte przez CIA programy w l. 1960-ych i 1970-ych.
 3. Promowanie celów postawionych przez ‘mistrza’ (tu elita światowa reprezentowana przez CIA). W pewnym momencie cele te są prezentowane jako cele danego państwa, ale tek naprawdę są tylko punktem przejściowym na drodze do celu ‚mistrza’.
 4. Różne formy obowiązkowych kursów – indywidualnych lub grupowych. Może to być zwykłe seminarium lub intymna rozmowa.
 5. Tajna działalność. Im lepszy jest agent, tym lepiej jest zamaskowany. Oni nie rządzą. Oni tylko podpowiadają pożądane decyzje szkodliwe dla państwa.
 6. Liczą się interesy osobiste oraz nienawiść wobec rosyjskiej cywilizacji i narodowych wartości historycznej.

Jest to dziwne, ale ostatni problem jest typowy dla agentów CIA przeszkolonych w l. 1960-ych i tych z końca lat 1980-ych. Program “agenci wpływu” został opracowany już w l. 1920-ych przez masona Allena Dulles’a (dyrektor CIA). Na jednym z tajnych spotkań masońskich w obecności wice prezydenta Trumana, ministra finansów Morgenthau i B. Barucha, Dulles powiedział: USA użyje całej swojej siły i pieniędzy do oszukiwania ludzi. Mózg ludzki jest odpowiedzialny za zmiany. W głowach będziemy siać chaos i będziemy zastępować ich prawdziwe wartości fałszywymi. Znajdziemy sojuszników w Rosji. Krok po kroku będziemy obserwować powolną śmierć najbardziej zbuntowanego narodu jaki kiedykolwiek istniał. Kino, teatr i literatura będą rozwijać najniższe z ludzkich uczuć. Wprowadzimy kult seksu, przemocy, zdrady itp. Zrobimy bałagan w rządzie. Uczciwość i morale staną się zbędne. Okrucieństwo, kłamstwa, nadużywanie narkotyków i alkoholu, nieufność i wrogość staną się istotnym elementem życia. Pokolenie po pokoleniu będzie słabsze. Młodzież będzie naszym narzędziem. Mamy ją skorumpować i zepsuć.

Następnie określono główne punkty programu dywersji Rosji i przekazano je później w oficjalnych dokumentach USA. Od 1947 r. pod pretekstem walki z komunizmem, amerykański rząd wyznacza w tym celu miliony dolarów rocznie. Pierwszym rekrutem CIA został A. Jakowlew kiedy studiował na Uniwersytecie Columbia w l. 1960-ych. Później nazwany był nadzorcą “pieriestrojki”. Pod koniec l. 1960- ych ujawnił się jako rekrut CIA w swoim artykule, w którym skrytykował rosyjską tożsamość narodową i zaapelował by się jej pozbyć. Kilka lat później został wysłany jako ambasador do Kanady, gdzie rozpoczął współpracę z masonem Trudeau (premier).

W l. 1960-1970 grupa innych agentów wpływu koncentruje się wokół radzieckiego rządu. B. fizyk A. Sacharow i jego żona Żydówka E. Bonner stali się najważniejszymi postaciami “zimnej wojny”. Czcili zachodnią demokrację i apelowali, aby przeciwdziałać narodowym wartościom historycznym Rosji. Światowa elita wystraszyła się odrodzenia Rosji i jej rosnących wpływów na świecie. W 1972 r. Illuminati zrozumieli, że dramatycznie zmniejszają się zasoby naturalne i Zachód stoi w obliczu zagrożenia mającego na celu zmniejszenie ich zużycia. Wskrzesili stare doktryny NWO który da im absolutną władzę. Jedyną przeszkodą na tej drodze był ZSRR, który w tym czasie kontrolował największą część zasobów naturalnych świata. Wtedy Illuminati zdecydowali się na zmianę systemu sowieckiego poprzez zastosowanie nacisków zewnętrznych. Zorganizowano fundusz miliarda dolarów rocznie, w celu wspierania i kontroli anty-rosyjskich działań wśród Rosjan. W l. 1980-ych amerykański wywiad miał mnóstwo sprzymierzeńców wśród radzieckich przywódców. Źródło stwierdza, że od 1985 do 1992 r. zachód zainwestował ponad 90 mld dolarów w “demokratyzację”, czyli destabilizację Rosji.

Piąta kolumna

Nie wiemy, jak i ile dokładnie zapłacono agentom wpływu, ale można powiedzieć, że w połowie lat 1980-ych byli bardzo aktywni, tym razem z silnym wsparciem Gorbaczowa. Przygotowanie nowych agentów CIA staje się rutyną. Oni pojawiają się głównie z kręgów Partii Komunistycznej i działają swobodnie. W świetle pieriestrojki pokazywali się opinii publicznej jako orędownicy nowych pomysłów. Powstają wszelkiego rodzaju instytucje i organizacje na terenie całego ZSRR. Wśród nich Instytut Amerykański, Crible Institute, Fundusz na rzecz Demokracji, Fundusz Kongresu Amerykańskiego, Instytut A. Sacharowa. Odbywają się wykłady, konferencje i szkolenia dla Rosjan. Mottem było “imperium sowieckie musi zostać zniszczone”. Szkolenia odbywają członkowie przyszłej grupy Jelcyna, jak również znani dziennikarze. Tak więc utworzono ‘piątą kolumnę’ zdrajców, którzy w l. 1980-ych stali się częścią nowych partii politycznych. Gorbaczow bardzo dobrze wiedział o wszystkim i znał nazwiska funkcjonariuszy masońskich, ale nie zrobił nic by przerwać ich działania. Ponadto kilka razy był ostrzeżony przez KGB. Ale nie zareagował. To dowodzi, że w tym czasie był już blisko związany z zachodem.

…………………………

Trockistowska makabra

Wpisał Rosomak 15.2.2010

Oto ta makabryczna zapowiedź Trockiego, cytowana w “Młodej Gwardii” (nr 6, 1991, s.55): Powinniśmy ją (Rosje – H.P.) zamienić w pustynię zasiedloną białymi negrami, którym damy taką tyranię, jaka nigdy nie śniła się najgorszym despotom wschodu (…). Tyrania ta nie będzie prawicowa tylko lewicowa i nie będzie biała tylko czerwona (…). Przelejemy takie rzeki krwi, przed którymi wzdrygną się i zbledną wszystkie klęski kapitalistycznych wojen (…). Najwięksi bankierzy zachodu będą wspólpracować z nami. Jeżeli my wygramy rewolucję, to na jej cmentarnych szczątkach ustalimy władzę syjonizmu i staniemy się taką potegą, przed która cały świat padnie na kolana. My pokażemy, co znaczy pełna władza. Drogą terroru, krwawych łaźni doprowadzimy rosyjską inteligencję do całkowitego otępienia, do zidiocenia, do życiowego upodlenia (…). Synowie mistrzów z Odessy i Orszy, Chomla i Winnicy! (największe skupiska Żydów – H.P.). O jak wspaniale, jak radośnie potrafią oni nienawidzieć wszystko co rosyjskie! Z jakim pasiażdienijem oni unicestwią rosyjską inteligencję – oficerów, inżynierów, nauczycieli, duchownych, generałów, akademików, pisarzy!

I co Wy na to, Słowiańscy Bracia Rosjanie? Udowodnijcie im, że nie udało się “mistrzom z Odessy, Orszy, Homla i Winnicy” zamienić Was w “białych negrów”! — Henryk Pająk, fragment książki Rosja we krwi i nafcie 1905-2005

††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Rosyjska Trylogia  część 1

Rosja ciągle straszydłem nr 1 NWO!

Tłumaczyła Ola Gordon

Trzy artykuły, trzy przyczyny, trzy źródła – jeden wniosek: nie zmieniło się nic od zakończenia „zimnej wojny”, oprócz tego, że teraz globalną cechą jest perfidia

Od redaktora Truth in Media (TiM): Aby zmniejszyć złożoność kwestii geopolitycznych określonych w niniejszym biuletynie, oraz dla łatwiejszego zrozumienia, podzieliliśmy go na trzy części. Pierwsza wprowadza do dwóch pozostałych części, oraz zapewnia wgląd na pozycję Rosji w NWO w oparciu o raporty wcześniejsze i najnowsze. W drugiej części przedstawiamy kilka fragmentów z książki wydanej w 1995 roku Tajne siły w historii Rosji, fragmenty, które właśnie  przetłumaczył na język angielski  Jurij Kirienko. Oferujemy także nasze analizy i komentarze do prezentowanych materiałów. W trzeciej części analizujemy opracowanie dr Sergeja Jurijewicza Glazjewa, rosyjskiego ekonomisty, który niedawno recenzował książkę Zbigniewa Brzezinskiego Geostrategia dla Europy. Oferujemy także nasze końcowe wnioski.

Przez ponad dwa i pół roku, w licznych artykułach i wystąpieniach mówiliśmy, że Rosja nadal jest straszydłem, wrogiem nr 1 NWO, tak jak to było, gdy Sowiet raczej niż elity NWO, rządziły nią i plądrowały. Mieliśmy nawet mapy ilustrujące, jak Rosja może zostać ostatecznie rozczłonkowana, jeżeli pozwoli jej zdrajcom prowadzić ten w przeważającej części chrześcijański kraj, ścieżką w dół do nieszczęścia. W ciągu ostatniego miesiąca  nasze analizy i wnioski niezależnie potwierdziły dwa raporty geopolityczne – jeden pochodzący z Nowego Jorku, a drugi z Sankt Petersburga. Parafrazując Goldfingera ze słynnego filmu z Jamesem Bondem pod tym samym tytułem, panie Bond, w Chicago mamy powiedzenie – wydarzenie czegoś raz jest szansą, dwukrotnie jest przypadkiem, ale trzykrotnie – to działanie wroga! To co dzieje się w Rosji z pewnością kwalifikuje się jako działanie wroga.

Pierwsze źródło to człowiek w Nowym Jorku, Zbigniew Brzezinski, były doradca rządu Cartera ws. bezpieczeństwa narodowego, jest w samym sercu elity NWO. W swojej książce z 1970 roku Między dwoma wiekami (Between Two Ages), Brzeziński chwalił marksizm, że rozpowszechnił się do popularnego poziomu jak komunizm i sugerował połączenie Ameryki Północnej, Europy Zachodniej i Japonii. Jego idea jednego rządu światowego tak zainspirowała Davida Rockefellera, filar elity NWO, że były prezes Chase Manhattan Bank założył w 1973 r. Komisję Trójstronną i zatrudnił Brzezińskiego z Columbia University, aby nią kierował. Od tego czasu, Brzeziński jest pewnego rodzaju ideologiem globalistów na Wall Street, który opracowuje „teorie naukowe”, uzasadniające ich brutalne neokolonialne przejmowanie władzy. 24 października, moskiewska Niezawisimaja Gazieta opublikowała kilka fragmentów z nowej książki Brzezińskiego Geostrategia dla Europy, w której otwarcie opowiada się za agresją przeciwko Rosji, o czym pisze w komentarzu z 18 listopada w tej samej gazecie dr Sergiej Jurijewicz Glazjew, rosyjski ekonomista . Później w tym opracowaniu, będziemy analizować niektóre z wniosków, do których doszedł  Glazjew, jak również przypomnimy kilka istotnych, przez niego pominiętych elementów.

Drugie źródło to dr Jurij Konstantynowicz Begunow z Sankt Petersburga, znakomity pisarz, historyk i językoznawca. Przez 40 lat pracował w Instytucie Literatury Rosyjskiej (Dom Puszkina) w Rosyjskiej Akademii Nauk (i Sztuki?). Dzięki kontaktom z rosyjskimi naukowcami, Begunow mógł poznać struktury władzy radzieckiej od wewnątrz. W drugiej części przedstawimy niektóre fragmenty jego książki Tajne siły w historii Rosji, przetłumaczone na język angielski przez Jurija Kirienko. Begunov opisuje straszną historię jak na samym szczycie hierarchii Kremla zaplanowano zniszczenie Rosji. Jednak pozostawia nam zagadkę, skąd Michail Gorbaczow dostał rozkazy, by zrobić to co zrobił, gdy doszedł do władzy w 1985 r. Ci, którzy nie czytali naszej analizy, a  pierwszy artykuł nt. zniewolenia i podporządkowania Rosji – Poskromienie rosyjskiego niedźwiedzia (TiM Biuletyn 96-05, 4/18/95) – mogą być zszokowani jak ściśle plany NWO / Wall Street i elity Kremla były realizowane w ciągu lat. Dlatego też najpierw przedstawimy tło kontekstowe oparte na naszych poprzednich raportach, zanim dokonamy analizy najnowszych artykułów Glazjewa i Begunowa. Czytając następujące materiały, należy pamiętać jednak, że żaden z naszych wniosków nie pochodził z tajnych „poufnych” źródeł. Wszystkie były na podstawie publicznie dostępnych informacji, pod warunkiem oczywiście, że wiedzieliśmy gdzie szukać, jakie zadawać pytania, a także jak połączyć pozornie niepowiązane punkty danych, zarówno w czasie i przestrzeni.

 • Poskromienie rosyjskiego niedźwiedzia (TiM Bulletin 96-05, 18.4.95):

Napoleon próbował. Nie wyszło. Bismarck również zrezygnował z tego pomysłu. Cesarz niemiecki i cesarz Habsburgów, jak później Adolf Hitler, walczyli w dwóch wojnach światowych w XX wieku prowadząc kampanię „Drang Nach Osten”. Też się nie udało. Ale wykopanie Rosji z Europy jest nadal celem USA wymyślonym w Waszyngtonie i realizowanym w Berlinie, strategia – słabo zawoalowana w ramach hasła „Partnerstwo dla Pokoju”. W tym samym artykule zauważyliśmy również, że „już nie mniej niż 18 byłych radzieckich dominiów zmieniły się w amerykańskich/niemieckich sługusów”, tj. wasali NWO. Zostały one podbite przez dolary i (niemieckie) marki, zamiast pocisków i bomb. Cel NWO? Napisaliśmy: Instalowanie jego władzy, głęboko w miękkim podbrzuszu byłego imperium rosyjskiego. Może zauważyłeś, że ten artykuł został napisany w kwietniu 1995 r. – na długo przed rozmowami w USA lub w Rosji o rozszerzaniu NATO na Europę Wschodnią.

 • Zielona autostrada: NATO-wski ‚żelazny pierścień’ zastępuje sowiecką ‚żelazną kurtynę’ (TiM Bulletin 95-15, 14.12.95):

Po opisaniu zejścia się strategicznych interesów NATO i islamskich w bałkańskiej sekcji „zielonej autostrady”, muzułmańskiej etnicznej autostrady, biegnącej od Bihac (w zachodniej Bośni) do Karaczi (w Pakistanie), doszliśmy do wniosku: więc w wojnie w Bośni chodziło o nową „żelazną obręcz” NATO na szyi Rosji, zastępującą sowiecką „żelazną kurtynę„.

 • Farsa demo i amerykański wiek –  WASHINGTON TIMES (17.11.96) (oraz po rosyjsku w Zawtra grudzień 1996)

… Na początku lat 70, Sowieci byli postrzegani jako „straszydła” (choć rzeczywiście podobni byli do zachodnich globalistów w dążeniu do władzy za wszelką cenę i wszelkimi środkami). Komuniści Imperium Zła zostali wykorzystani jako cele, co było cały czas prowadzoną przez USA globalistyczną kampanią zachodu przeciwko wschodniemu chrześcijańskiemu prawosławiu. Globalist wszystkie razem na zachód. I trwa ona do dziś, jak mówi Wladimir Bondarenko, rosyjski pisarz i zastępca redaktora naczelnego opozycyjnej gazety moskiewskiej Zawtra, który na spotkaniu w Phoenix 3 listopada powiedział:

Jeśli Bondarenko ma rację, jeśli zachodnia polityka przeciwko wschodniemu, chrześcijańskiemu prawosławiu jest jedną z trwałych XX wieku, wtedy setki milionów dobrych ludzi, praworządnych, bogobojnych Amerykanów i innych zachodnich chrześcijan dało się nabrać. Zostali oszukani (przez jedną komunistyczną bandę, taką jak Brzeziński z NWO i innych) do walki z „komunizmem” – „fałszywym straszydłem” na plecach wschodnich prawosławnych chrześcijańskich braci i sióstr. I w imieniu naszych prawdziwych wrogów – bezbożnych globalistów przemysłowych (rywalizująca banda).

 • Wschodnia Europa rozwija się, ale nie Rosja (Annex Bulletin 96-55, 6.12.1996):

… Nigdzie rozbieżność między słowami a czynami nie była większa niż w przypadku Rosji, kraju, którego prezydent, Borys Jelcyn zastrzelił własny naród w październiku 1993 r., rzekomo ‚w imię demokracji’. Tymczasem przywódcy Chin zastrzelili swoich ludzi, ponieważ pragnęli demokracji. Można by przypuszczać zatem, że Rosja będzie pływać w międzynarodowym złocie promującym demokrację, podczas gdy Chiny będą walczyć, aby dogonić Kubę, naród zniszczony przez USA rzekomo z powodu jej komunistycznej, anty-demokratycznej postawy. Pomyśl jeszcze raz. To jest Planeta Ziemia, nie Planeta Hollywood. To właśnie tam najwyższy rząd sprawuje chciwość, nie kaprys. W 1990 r., według UNCTAD, Rosja otrzymała łącznie 2,7 mld USD w inwestycjach zagranicznych. Chiny dostały 118 mld USD! To gra, set i mecz – używając języka tenisa. Dyktatury i totalitaryzm wygrały z demokracją i wolnością.

 • Plutokraci z NWO (WASHINGTON TIMES 9.05.1997), oraz TiM GW Bulletin 97-04, 6.05.1997):

… Taka ogromna różnica w traktowaniu tych dwóch krajów przez ‚społeczność międzynarodową’ wydaje się być częścią zamierzonej antyrosyjskiej polityki architektów NWO. Polityka ma trzy zęby. Na zachodniej granicy Rosji, NWO próbuje budować żelazny pierścień wokół szyi Europejskiej Rosji poprzez rozszerzanie NATO. W tym samym czasie architekci NWO liczyli na Chiny, aby działały jako pełnomocnik sprawdzający jej wschodnią granicę jako drugi ząb swojej antyrosyjskiej polityki. Dlatego też Chiny dostały pieniądze z zachodu i status MFN (najbardziej ulubionego państwa), mimo rozległego pogwałcania praw człowieka, oraz ich coraz bardziej ostrego stanowiska antyamerykańskiego. Trzeci ząb antyrosyjskiej polityki NWO jest jej wsparcie dla krajów islamskich wzdłuż południowego podbrzusza Rosji – nie tylko, Turcja, członek NATO, ale także szereg nowych islamskich „państw”, które NWO wycięło z byłego Związku Radzieckiego (Azerbejdżan, Kazachstan, Turkmenistan, Uzbekistan, itp.). Kazachstan, np. otrzymał więcej zachodnich inwestycji w latach 90 (1,5 mld USD) niż (głównie prawosławne) narody Białorusi, Ukrainy, Rumunii i Bułgarii – razem! Wojna czeczeńska była kolejnym przykładem tego, jak NWO wykorzystał islamskich nacjonalistów jako pełnomocników w destabilizacji i osłabieniu prawosławnych społeczności chrześcijańskich, plądrując ich zasoby.

… W okresie 1990-1996, Chiny otrzymały 158 mld USD inwestycji zagranicznych z międzynarodowych firm, „książąt XX wieku”, którzy prowadzą obecną politykę rządu. To około 40 mln USD na głowę każdego z zabitych chińskich pro-demokratycznych demonstrantów. … Studenci historii zdają sobie sprawę, że to nie pierwszy raz miała miejsce taka koncentracja kapitału i władzy politycznej. To również miało miejsce, np. podczas rewolucji przemysłowej w Anglii … Wiele z tego co miało miejsce w W. Brytanii w wieku XVIII i XIX teraz dzieje się na całym świecie pod sztandarem NWO. Ponad sto lat temu, bogaci się wzbogacili; ubodzy zbiednieli. Wynikające z tego niesprawiedliwości społeczne dały początek ideologii takim jak marksizm i komunizm. Doprowadziły również do wielu rewolucji i dwóch wojen światowych. Jeżeli nie zmienimy kursu, staniemy przed podobnymi perspektywami teraz.

Teraz z tym jako wprowadzeniem mającym zapewnić pewien kontekst i tło informacji do następnych dwóch części, ta seria będzie kontynuować nasze badania rozdziału z książki Tajne siły w historii Rosji, fragmenty której właśnie przetłumaczył na jęz. angielski  Jurij Kirienko.

†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

List otwarty do wojskowych zabójców małych dzieci i ich cywilnych “umożliwiaczy”

Joe Cortina 5.3. 2010, tłumaczyła Ola Gordo, korekta Piotr Bein

Jestem w końcu przekonany, że znaczny odsetek Amerykanów to najgorsi obłudnicy, jakich można sobie wyobrazić zważywszy, że ok. 80% z nas uważa się za chrześcijan. Dostępne fakty omordach przez naszych młodych barbarzyńskich na tysiącach zupełnie niewinnych kobiet i dzieci w Iraku i 10 razy więcej w Afganistanie, mówią mi bardzo wiele o naszym charakterze. Liczba niewinnych umierających lub zmarłych z powodu chorób, głodu, samobójstw, jak również zdeformowanych zmutowanych noworodków (dzięki “bezpiecznej” broni uranowej) jest teraz ponad 6-cyfrowa.

Ale – wszystko OK – ponieważ są to narody arabskie, są tylko zwierzętami, jak uczy nas zbrodnicze przywództwo syjonistyczne. Tak powiedziano mi w okupowanej Gazie w lecie 1989 r. Byłem tam świadkiem największej na świecie zinstytucjonalizowanej organizacji terrorystycznej, IDF, popełniającej sadystyczne zbrodnie wojenne na bezradnych bezbronnych dzieciach: naśladuj Amerykę, bluźnij Chrystusowi i popełniaj najokrutniejsze zbrodnie na nieuzbrojonych cywilach. Byłem w wielu miejscach i widziałem dużo ‘złych’ rzeczy, lecz nigdy nie doświadczyłem bardziej demonicznych, złych, przebiegłych, zakłamanych, perfidnych ludzi na ziemi, niż ci synowie szatana w IzraHELLu [hell = ang. piekło]. Zresztą nigdy nie spotkałem bardziej gościnnych ciepłych ludzi niż Arabowie, zanim nasi syjonistyczni okupanci “nauczyli” nasze owce, że to oni byli naszymi ‘wrogami’ i możemy zamordować ich WSZYSTKICH, by zaspokoić żądzę krwi IzraHELLa!

Talmudyczni Żydzi nazywają wszystkich nie-Żydów  golem (bydło), a nasi intelektualnie wymagający ludzie, szczególnie wysokiej rangi syjoniści i mentalnie ociężali użyteczni idioci,  zniesławiają prawdziwych chrześcijan najbardziej poniżającymi określeniami. Dziesiątki milionów amerykańskich judeo ewangelicznych “chrześcijan” wyszkolonych na Nowej i udoskonalonej Biblii Schofielda wydanej przez Oxford University Press, nie uważają arabsko-muzułmańskiego narodu za zasługującego na szacunek – ci podludzie są wszyscy przeklęci przez Boga.

Ale oczywiście wy po prostu wykonujecie “bożą wolę”. Arabowie są jedyną semicką kulturą  antyczną, która dziś może prześledzić swą nieprzerwaną genealogię do czasów biblijnych i   nazywać się Semitami. Mam wątpliwości, czy jest jakiś “Żyd”, który mógłby to zrobić – nawet terrorystyczny potwór Foxman. To wszystko w niedalekiej przyszłości doprowadzi do coraz nowych prewencyjnych wojen, logicznie skutkujących prawdziwym Armagedonem. To szaleństwo zapoczątkuje skutki niewyobrażalnych rozmiarów i doprowadzi nas w końcu do ‘wieku ciemności’ w historii USA, który ostatecznie zniszczy pozory wszelkiej dobroci jeszcze istniejącej w tym kraju. Kraju, z którym jestem związany – w mundurze i w życiu cywilnym od ponad 70 lat. Czcigodny francuski filozof, pisarz i polityk, Alexis de Tocqueville złowieszczo stwierdził ponad 170 lat temu: Ameryka jest wspaniała, ponieważ jest dobra, ale gdy Ameryka przestanie być dobra, przestanie być wspaniała. Zapamiętajcie dobrze, bo może to być b. dobre “epitafium” na nagrobku naszego narodu kiedy skończymy na śmietniku historii.

Postanowiłem więc zrobić coś innegowięc dla Amerykanów, którzy czują się tak aroganccy i dumni z popełnianego przez nas okrucieństwa nie do opisania – w tym na palestyńskich kobietach i dzieciach  mordowanych tysiącami przy pomocy haniebnie dostarczonego przez nas sprzętu – w imię “słusznej sprawy”, “honoru”, “wyzwolenia” itd. Zamiast bez końca starać się by “głusi” usłyszeli a “ślepi” zobaczyli, dam wam coś, co powinno ulżyć waszemu zbiorowemu sumieniu, gdybyście w przyszłości zrozumieli, że bezbożne okropności, którymi teraz tak dumnie się chwalicie, w oczach Boga mogą być w istocie obłudną obrzydliwością. Kiedy dojdzie do rachunku sumienia za koszmary niewypowiedzianych okropności popełnionych przez was i wasze bezmyślne okrucieństwo, zapadnijcie w spokojny sen – po prostu powtarzajcie tę mantrę, aż w nią uwierzycie. Te pierońskie wyrzuty sumienia w końcu “odejdą” i konwersja na syjonistyczne roboty będzie kompletna. Zajmujcie się własnymi bzdurami: wysyłajcie liczne żarciki i bezsens do sieci, oglądajcie dużo ligi piłkarskiej i koncentrujecie się na naprawdę ważnych rzeczach w życiu – szybszych samochodach, większych domach , dłuższych łodziach,  lepszej pracy, a przede wszystkim na tym, by być popularnym i bogatym! Spróbujcie nie pamiętać, że ci zmarli, rozszarpani i umierający ludzie nie byli waszymi wrogami – byli wykreowani na wrogów. Wykreowani przez naszą zdominowaną przez Żydów prasę, naszych przywódców, a zwłaszcza naszą zbrodniczą niewiedzę!

Schemat do wykreowania wroga: zabij go, bij, zgwałć, torturuj, okalecz, zagłódź, zuboż, upokorz go…  nie miej najmniejszego wyrzutu sumienia z powodu bezmyślnego barbarzyńskiego zbrodniczego zachowania. Zignorujcie morderstwa popełnione z zimną krwią na prawie 2 mln niewinnych istot ludzkich. Większość to bezradne, niewinne dzieci, nie różniące się, nie mniej kochane niż wasze dzieci czy moje wnuki – wszystkie brutalnie wymordowane przez nasz imperialistyczny kontrolowany przez Żydów i lojalny wobec Żydów rząd, przez armię psychopatycznych chorych zwierząt w samym Iraku. Lata temu szkoliłem waszych dziadków na obrońców narodu przed prawdziwymi wrogami, ale nie na morderców dzieci, jakimi staliśmy się na większą chwałę IsraHELLa.

Rozpocznij od ‘czystego płótna’ w twojej duszy, potem szkicuj, w ogólnych zarysach, sylwetki mężczyzn, kobiet i dzieci, szczególnie dzieci – piękne żywe szczęśliwe dzieci. Zanurz się w podświadomości własnej wypartej ciemności i przy pomocy szerokiego pędzla pomaluj tych obcych ponurym kolorem cienia. Dobrze ci idzie! Na twarze wroga wpisz chciwość, nienawiść i okrucieństwo – nie ośmielaj się odnosić ich do siebie. Odbierz im całą godność i człowieczeństwo – poczuj się swobodnie ze swoim zbiorowym sumieniem, wiedząc, że są oni niczym więcej niż szmacianymi głowami, dżokejami na wielbłądach lub piaskowymi czarnuchami, jak okrutnie określają ich nasi dzielni dowódcy polowi. Przyciemnij słodką indywidualność każdej twarzy – szczególnie dzieci! Następnie usuń wszystkie wzmianki o miłości, nadziei i lęku, które są tak ważne dla każdego małego serduszka. Narysuj uśmiech na każdej twarzy – szczególnie dzieci, dopóki nie utworzy on łuku okrucieństwa z końcami w dół. Oddziel ciało od kości, aż zostanie tylko abstrakcyjny szkielet śmierci. Jednakże możesz to osiągnąć tak długo, jak będą zredukowani do bezdusznych podludzi, gorszych od naszych szlachetnych zachodnich dzieci. Wyolbrzym każdą cechę, aż człowiek zamieni się w bestię, robaka, owada. Wypełnij tło złośliwymi postaciami z dawnych koszmarów: diabłami, demonami i innymi duchami zła. Wyobraź sobie ich wszystkich bez względu na niewinność i wiek jako terrorystów, którzy trzeba wytępić jak karaluchy (tak wolą ich nazywać Izraelczycy).

Po ukończeniu obrazu wroga, będziesz mógł zabijać bez winy, mordować bez wstydu i sumienia. To co zniszczysz, to tylko wróg Boga, utrudnienie w świętej dialektyce historii! Nietrudne, prawda? Wyobrażaj sobie ten chorobliwy widok w kółko, dopóki będziesz czuł się z nim wygodnie i z resztkami sumienia jako dziecinny i bezsilny. Potem w swoim umyśle z prawdy zrobisz kłamstwa, ze zła sprawiedliwość, z okrucieństwa obowiązek i poczujesz się swobodnie ze sprzedaży swej duszy diabłu. On działał w Afganistanie, Iraku i nawet tu w Waco – i będzie działał w każdym stosunkowo bezbronnym kraju, jeśli pozwolimy Żydom decydować który z nich trzeba zniszczyć. Działa za każdym razem, ale tylko z tępakami, ignorantami, zbrodniarzami, nieodpowiedzialnymi nienawistnikami, rasistami uwielbiającymi bogactwa materialne w oksymoronicznym dobrobycie opartym na chrześcijańsko-syjonistycznych synagogach szatana wraz z mnóstwem fałszywych proroków! O tym szczególnie nas ostrzeżono. Badacze Biblii na pamięć znają tę księgę, wersety i wiersze. Śmierć będzie miłosierną ucieczką dla większości ubogich ludzi następnego kraju, który zdecydujemy się zniszczyć na większą chwałę IsraHELLa.

Jeżeli uda nam się znaleźć więcej wrogów do dręczenia, bądź pewny, że Izrael będzie ich dla nas wyszukiwał, aż do zamordowania ostatniego wroga – chrześcijan. Żydzi zamordowali ok.20 mln chrześcijan w Rosji i na całym świecie stworzyli marksistowskie ludobójstwo ponad 200 mln! WACO był tylko “sprawdzianem”. Wymuszone usunięcie Prawa Bożego z sądu sędziego Moore’a był tylko kolejnym “małym” testem. Z 300 mln  Amerykanów, w większości uważających się za “chrześcijan”, nikt nie zaoferował ochrony dzieci przed spaleniem się żywcem lub świętych tablic przed kradzieżą. Niedługo będziemy świadkami coraz śmielszych działań wobec własnego narodu i naszych najświętszych tradycji. Nawet jeśli zabraknie ludzi na całym świecie do zniszczenia dla naszej zabawy, tutaj w kraju zapewnią nam liczne kulty religijne do spalania jako zagrożenie dla społeczeństwa, a dzieci będą zabijać dla ich własnego dobra.

Nie ma miejsca na ziemi, gdzie prawdziwe chrześcijaństwo byłoby bardziej prześladowane niż tu, gdzie była Ameryka, lub  gdzie chrześcijanie robiliby mniej w obronie swojej wiary. A dla tych, którzy zaczynają kwestionować te niedźwiedzie zabójstwa, zawsze będzie wielu “gladiatorów”, świętowania ligi piłkarskiej, “wyścigów rydwanów” i in. zboczeń w naszych ‘koloseach’ w całym kraju, aby odwrócić nasze myśli od nieprzyjemnych zagadnień, np. obrony naszej chrześcijańskiej wiary lub chrześcijańskiej konstytucji, a nawet obrona naszych własnych sąsiadów! Zawsze możemy kupić przychylność Boga chwytliwymi sloganami na naklejkach na zderzaki – dumny że jestem Amerykaninem czy miłego dnia albo mój Bóg jest bardziej przerażający niż twój. Kaznodzieje nowego wieku mówią, że możemy grzeszyć tak długo, jak żałujemy i ‘wierzymy’. Zapomniałem o czymś ważnym. Nasi najbardziej znani i bogaci kaznodzieje (Hinn, Parsley, Graham, Hagee…) mówią również, że zabijanie tych dzieci to wola boża (tak długo, jak wysyłamy liczne “dary miłości” = czytaj: $).

Niech Bóg wam przebaczy okrucieństwo wobec najbardziej bezbronnych i niewinnych stworzeń Boga i waszą pychę i ignorancję – bo ja na pewno nie!

Nazywam się Joe Cortina. Byłem dowódcą Zielonych Beretów w l. 1960-ych , reprezentantem IBM, a także naukowcem w Honeywell Aerospace na Florydzie. Później objąłem stanowisko prezesa własnej firmy produkcyjnej. Mam dwóch synów i 2 wnuczki, one są powodem mojego poświęcenia by ujawnić zagrożenia dla wolności. Mam nadzieję, że będą się z niej cieszyć tak jak ja wiele lat temu, gdy Ameryka była jeszcze opartym na chrześcijaństwie suwerennym narodem, wolnym od syjonistycznych wpływów. Ewangelia św. Jana rozdział 8 – Chrystus potępia Żydów (nie tylko wysokich kapłanów i faryzeuszy): Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa. Gdyby Bóg był waszym Ojcem, to i Mnie byście miłowali. Ja bowiem od Boga wyszedłem i przychodzę. Nie wyszedłem od siebie, lecz On Mnie posłał. Św. Mateusz 23:15: Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy, bo obchodzicie morze i ziemię, żeby pozyskać jednego współwyznawcę. A gdy się nim stanie, czynicie go dwakroć bardziej winnym piekła niż wy sami.

†††††††††††††††††††††††††††††††††††

Czy przewrót wojskowy ocali Amerykę?

Wywiad z Joe Cortina – b. zielony beret

Brat Nathanael Kaper  (BN) 4.11.2010, tłumaczenie Ola Gordon

Podporządkowani amerykańskiemu żydostwu

BN: Czy amerykańskie wojsko mogłoby sprzeciwić się niekwestionowanej sile zorganizowanego żydostwa?

JC: Absolutnie. Ale pytanie nie jest „czy możliwe” lecz raczej „czy zdobyłoby się na to?” Czy podjęłoby się takiego zadania?

BN: Jakie byłoby to zadanie?

JC: W naszym państwie istnieje dobrze zorganizowana siła – amerykańskie żydostwo – której może się przeciwstawić tylko inna zorganizowana siła – amerykańskie wojsko. Problem, przed którym stoi wojsko jest taki, że ponieważ podlega władzy cywilnej, to w rzeczywistości jest podporządkowane amerykańskiemu żydostwu, a nie odpowiedzialnemu przywództwu cywilnemu dbającemu o amerykańskie interesy, a nie społeczności żydowskiej.

BN: W jaki sposób amerykańskie wojsko jest podporządkowane Żydom?

JC: Zarówno Kongres, jak i Biały Dom i Sąd Najwyższy nie zdołał zachować „niepodległości i suwerenności” tego kraju poprzez ochronę jego przed wewnętrznymi intruzami i obcą okupacją. Obecnie jesteśmy w pętli uzurpującej okupacji syjonistycznej w 3 dziedzinach rządu, którego siedziba jest w Tel Awiwie. Agenci tej siły okupacyjnej to Żydzi, którzy kierują licznymi żydowskimi lobby w Ameryce takimi jak AIPAC i ADL. Jesteśmy gotowi do podjęcia walki z dostrzeganymi wrogami na całym świecie. Ale co z tą częścią przysięgi, która mówi o WROGACH WEWNĘTRZNYCH?

Wrogowie wewnętrzni

BN: Jaką przysięgę składają żołnierze?

JC: Jest to uroczyste ślubowanie obrony naszej Konstytucji przeciwko WSZYSTKIM wrogom – wewnętrznym i zewnętrznym. W tym przypadku mamy do czynienia z wrogiem wewnętrznym, zorganizowanym żydostwem.

BN: Co dzieje się z tradycyjną władzą cywilną podległą władzy żydowskiej?

JC: Władza cywilna, której TERAZ podporządkowane jest wojsko, jest zdominowana przez agentów obcego mocarstwa. Ci żydowscy agenci to zdradzieccy obywatele o podwójnym obywatelstwie, których pożytecznymi idiotami są chrześcijańscy syjoniści. Są lojalni wobec państwa Izrael i jego globalnej siatce federacji syjonistycznych i organizacji żydowskich. Żydzi kierujący Wall Street są finansistami stojącymi za syjonistyczną siatką.

BN: Czy byłby możliwy przewrót wojskowy obalający tę fałszywą władzę cywilną?

JC: Tak, tylko jeden raz w historii USA wojsko rozważało przewrót. Jego celem było zatrzymanie Nowego Rozdania opracowanego przez nadwornych Żydów FDR: Frankfurtera, Morgenthau i Barucha. Spisek nie udał się, gdyż jego lider, gen. Smedley Butler, powiedział o nim publicznie. Siła wojska leży w szanowanej amerykańskiej tradycji, że bez względu na poglądy osobiste, każdy żołnierz jest odpowiedzialny wobec władzy cywilnej. I to stanowi żelazny uścisk, jaki obecnie mają Żydzi nad naszym wojskiem. Ale amerykańskie wojsko faktycznie jest niekonstytucyjnie posłuszne wewnętrznym agentom obcego przywództwa cywilnego, działającego jedynie w interesach globalnego żydostwa. Rzeczywiście za czasów Roosevelta ustanowiono precedens przewrotu wojskowego przeciwko żydowskiej władzy.

‘Delikatna’ możliwość

BN: Prospekt zamachu wojskowego może jest ohydnym pomysłem, jak myślisz?

JC: Takie wydarzenie nie musi być najwspanialsze na świecie, ale z pewnością byłoby lepsze niż to co dzieje się teraz. I nie jest nieprawdopodobne. Powiedziałbym, że to ‚delikatna’ możliwość. Co ciekawe, wysoko postawiony człowiek w pro-wojskowym Instytucie Hoovera, Thomas Sowell, napisał artykuł dla National Review o upadku amerykańskiego społeczeństwa, w nim zaprezentował bardzo podobny pomysł: Kiedy widzę pogarszającą się degenerację wśród naszych polityków, naszych mediów, naszych edukatorów i naszej inteligencji, nie mogę przestać myśleć o tym, czy nadejdzie taki dzień, kiedy jedyne co uratuje nasz kraj będzie przewrót wojskowy.

BN: Czy przewrót wojskowy nie jest sprzeczny z tym co jest zakorzenione w każdym amerykańskim żołnierzu?

JC: W obecnych warunkach, „powstanie” wojskowe nie byłoby faktycznie w ogóle przewrotem – to nie jest obalenie konstytucyjnego rządu – lecz raczej, przejęcie rządu z rąk Żydów i oddanie go prawdziwym obywatelom amerykańskim. Przewrót wojskowy niekoniecznie musi być de jure lecz de facto.

Przewrót de facto

BN: W jaki sposób mógłby to być przewrót de facto?

JC: Obecnie Ameryka utrzymuje się z gospodarki militarnej. Przemysł zbrojeniowy to wszystko co zostało z przemysłu. Wojsko ma olbrzymi wpływ gospodarczy i potężne lobby, prawie tak wpływowe jak lobby żydowskie. Kiedy wojsko przejęłoby kontrolę nad mediami, co może nastąpić podczas ‘zagrożenia bezpieczeństwa narodowego,’ to amerykańskie żydostwo miałoby potężnego przeciwnika.

BN: Czy dostrzegasz jakieś zaniepokojenie w wojsku, zapowiadające przewrót wojskowy?

JC: Pośród ważnych dowódców wojskowych ISTNIEJE rosnąca przeciwwaga izraelskiego lobby. Chociaż zgadzam się z adm. Falklonem, że gen. Petraeus to tylko „dupolizak,” to na spotkaniu w Pentagonie ostatniej zimy ostrzegł, że izraelska bezkompromisowość w konflikcie izraelsko-palestyńskim szkodzi pozycji USA na Bliskim Wschodzie. Nawet jeśli Petraeus wydał takie oświadczenie by zaspokajać własne ambicje i w żaden sposób nie jest zazdrosny wobec interesów amerykańskich, to należąca do Żydów prasa prawie tego nie zauważyła. Jestem pewien, że zauważyli to dowódcy wojskowi I nie podobało im się wyciszenie oświadczenia Petraeusa.

Program anty-żydowski

BN: Czy są jacyś inni dowódcy wojskowi wykazujący niecierpliwość w sprawie kontrolowania przez żydostwo amerykańskiej polityki?

JC: Są, po pierwsze, przedstawicielem tego nasilającego się nastroju w szeregach oficerów korpusu jest były generał sił powietrznych, Merrill „Tony” McPeak. Był doradcą wojskowym Obamy podczas kampanii wyborczej w 2008 roku, ale na skutek żydowskiego nacisku wygodnie zniknął.

BN: Jakieś anty-żydowskie wypowiedzi McPeaka?

JC: W maju 2008 r. za „utrudnianie pokoju” na Bliskim Wschodzie wyraźnie obwiniał amerykańskich Żydów. Wymierzył im policzek mówiąc, że „problem” naszej blisko-wschodniej polityki leży w Nowym Jorku i Miami. Dodał, że Żydzi mają duży głos na korzyść Izraela a żaden polityk nie chce się temu sprzeciwić… nie można mieć blisko-wschodniej strategii, to jest niemożliwe. Nawiasem mówiąc, podczas kampanii Obamy, McPeak miał odwagę nazwać McCaina „grubasem!”

Bezkrwawy przewrót?

BN: Czy możliwy jest ‘bezkrwawy’ przewrót?

JC: Tak, w końcu mówimy o przejęciu naszego własnego państwa – a nie o jakimś imperialistycznym zabiegu. Myślę, że kiedy obywatele amerykańscy zobaczą, że miliony aktywnych żołnierzy każdej rangi są gotowi na wszystko by uwolnić od nowa moralne i suwerenne państwo, będzie to wykonalne. Jak mogliby AIPAC czy ADL, czy jacyś inni zorganizowani żydowscy gangsterzy przeciwstawić się milionom zdeterminowanych i złych żołnierzy, którzy po prostu chcą PRZYWRÓCIĆ dla siebie własny KRAJ? W końcu amerykańskie siły zbrojne mogą być ostatnią szansą przeciwko żydowskiej tyranii…

†††††††††††††††††††††††††††††††††††

Kanada popiera Izrael

Jim Miles 9.11.2010, tłumaczyła Ola Gordon, korekta Piotr Bein

Wypowiedzi premiera Kanady, Stephena Harpera, wskazują na jego ignorancję i próżność. Parę tygodni po odrzuceniu przez Zgromadzenie Ogólne ONZ kandydatury Kanady do Rady Bezpieczeństwa, Harper wyraził żal z tego powodu: Kanada nie będzie udawać, że jest uczciwym pośrednikiem. Inne opcje oznaczają więc nieuczciwość. Jest jej wiele. Popierając Izrael na zgromadzeniu międzynarodowych parlamentarzystów i ekspertów, Harper powtórzył znany wzorzec łączenia Holokaustu z ustanowieniem Izraela. Powinien jednak wiedzieć, że sprawa syjonistów zaczęła się na długo przed pojawieniem się kwestii tego ludobójstwa.

Można twierdzić, że chrześcijański syjonizm rozpoczął się, zanim europejska różnorodność pokazała swoje kolory na przełomie XIX i XX w. Chrześcijańscy i żydowscy syjoniści zrozumieli, że zajęcie Palestyny to usuwanie w jakiś sposób (przez czystki etniczne lub ludobójstwo)  rdzennych mieszkańców, Palestyńczyków, którzy mieszkali tam od początku ery chrześcijańskiej. Z niedawnym Holokaustem, ONZ przedstawiła wtedy plan (tylko plan, a nie deklarację utworzenia państwa, czego Izrael dokonał jednostronnie) dający Żydom więcej obszaru niż ich udział na 1 mieszkańca.

Harper obłudnie mówi, że Izrael jest jedynym krajem na świecie, którego istnienie jest atakowane. Skoro Izraelczycy twierdzą, że mają mandat ONZ do ustanowienia państwa, to odnosi się to także do Palestyńczyków, gdyż oni też dostali mandat na swoje państwo obok żydowskiego. Zagrożone jest nie tylko państwo Palestyna, ale również jej istnienie, gdyż zasadniczo rozmontowano ją, podzielono na małe kantony czy bantustany, a w przypadku Strefy Gazy – na duże więzienie. Po zapobiegawczej izraelskiej wojnie w 1967 r., Palestyńczykom zostało już tylko 20% gruntów. Dziś, ta mała część skurczyła się do małych okrojonych obszarów, cały region okupuje wojsko, a władze wojskowe i cywilne Izraela ignorują prawo międzynarodowe nt. okupacji i praw człowieka. Palestyna jest bardzo zagrożona, ale Izraelczykom podstępną mantrą udało się wywierać opinię o sobie jako ofierze. Izrael istnieje. Sam to zadeklarował. Będzie nadal istniał. Wywołał kilka wojen, w tym Nakba (1948), wojnę sześciodniową (1967), inwazję i okupację płd. Libanu, inwazję i okupację terytorium Syrii, drugi atak i inwazję na Liban, oraz bezwzględny i barbarzyński atak (podobnie jak pozostałe) na bezbronnych obywateli Strefy Gazy.

Następnie Harper twierdzi: Izrael jest konsekwentnie i wyraźnie wytypowany na potępienie. Zgodziłbym się tu z nim, dodając tego przyczynę. Kilkuset sztuk broni jądrowej Izraela wyklucza jakikolwiek atak przez inne państwa z regionu, więc w pełni panuje on w regionie. Posiada pełne wsparcie największej armii i największej gospodarki na świecie, USA – partnera, który wierzy i działa w sposób wyprzedzający, jak Izrael ignorując prawo międzynarodowe. Tak, jest na świecie wiele innych regionów z problemami, ale amerykańska okupacja na Bliskiem Wschodzie, wojskowe i finansowe wsparcie USA dla Izraela (3 mld $/rok), jego uległość wobec każdego żądania Izraela z obawy o krajowe głosy, jego poparcie dla rządów niedemokratycznych i opresyjnych, tworzą identyczny wielki zbiór międzynarodowych zbrodni.

Harper oczywiście wykorzystuje potępienie jako oznakę antysemityzmu. Nie, jest to po prostu znakiem sprzeciwu wobec działalności przestępczej, która zamierza wysiedlić wszystkich Palestyńczyków. Historia pełna jest oświadczeń o wiedzy i chęci syjonistów, że będą musieli użyć siły tak czy inaczej, by stworzyć etniczne państwo żydowskie. Tak, na świecie istnieje antysemityzm, a co ważniejsze, istnieje również silne i zupełnie odrębna nić potępienia po prostu: przestępczemu traktowaniu, mordom, uwięzieniom, torturom i czystkom etnicznym palestyńskiego narodu, narodu który jest naprawdę zagrożony w regionie, którego kraj właściwie zniknął wraz pod ciągłym naporem żydowskich osadników na jego ziemie. To nie jest antysemityzm, w najgrszym przypadku – antysyjonizm.

Ani nie jest to atak na judaizm. Harper jest fundamentalistycznym prawicowym chrześcijaninem. Powinien zadać sobie pewne pytania, skoro wierzy, że Żydzi są narodem wybranym, ziemię palestyńską na mocy przymierza Bóg dał Izraelowi i musi być ona zaludniona Żydami, by mógł nadejść chrześcijański mesjasz. Który Bóg pozwala na chciwość i zadufanie okupowania ziem i wysiedlania, zabijania ich rdzennej populacji, umieszczanie jej w enklawach czy rezerwatach, odmawiania jej wszystkich szans, jakie rzekomo demokratyczne i wolne społeczeństwa (twierdzą, że takie są) mogą im zapewnić? Wybrańcy którego Boga i ich główni sojusznicy torturują, więzią, głodzą, najeżdżają i niszczą infrastrukturę cywilną na czichś ziemiach, okradają je z zasobów naturalnych (ropa, woda) i posiadają najsilniejszą i najgroźniejszą broń masowego niszczenia, nalegając, że inni nie powinni jej mieć?

Wobec izraelskich okrucieństw w Palestynie oraz gróźb i działań przeciwko innym krajom, czy Bóg odsunie Izraelczyków od swych łask, ześle im trochę pokory, by kiedyś w przyszłości znów służyli jako światło i przykład Boskich błogosławieństw? Czy Izraelczycy działają na podstawie spersonifikowanej boskości, wg której mogą domagać się swoich własnych nakazów, jakkolwiek sprzecznych z boską lub ludzką miłością i współczuciem – nie tylko z prawem ludzkim, lecz także prawem Bożym? Ignorancja Harpera w zakresie palestyńskiej i izraelskiej historii musi być umyślna. Nie jest zagrożone istnienie żydowskiego narodu ani izraelskiego państwa – na to są zbyt silni. Antysemityzm istnieje i zgadzam się, że trzeba go zlikwidować. Jednocześnie trzeba ocenić państwo Izrael za jego prawdziwy charakter jako niedemokratyczny okupant Palestyny, którego działania hgwałcą większość  przyjętych  norm międzynarodowych. Izrael i USA powinny zaakceptować te normy, zanim większość w pozostałym świecie zdoła zakończyć swe potępienie. Wypowiedź Harpera dowodzi ignorancji i próżności – i nieuczciwości – plasując go obok największych pyszałków i retoryków wśród jego amerykańskich i izraelskich rodaków. On prawdopodobnie uzna to za komplement.

Kanadyjski edukator, Jim Miles regularnie pisze artykuły, felietony i przeglądy książek dla Palestine Chronicle. Jego prace ukazują się globalnie poprzez inne alternatywne portale i publikacje.

††††††††††††††††††††††††

Nieściągalne długi USA

Iwo Cyprian Pogonowski, korekta Piotr Bein

Rok stymulacji gospodarki USA pohamował nieco wzrost bezrobocia, które nadal jest zbyt wielkie i oficjalnie sięga 10%. A faktycznie np. w Kalifornii sięga 20% Jeden na 6 Amerykanów nie pracuje na pełen etat. Zasiłki miały efekt, ale były o połowę za małe, według laureata Nagrody Nobla, Joe Stigera. W 1/3 miały on formę redukcji podatków. Pieniądze te lokowano w rachunki oszczędnościowe, zamiast szybko je wydawać dla szybkiej stymulacji gospodarki. O ile sprawa zwalczania bezrobocia była uzasadniona, ale niewystarczająca, to sprawa kolosalnych wydatków skarbowych na ratowanie banków zbyt wielkich, żeby pozwolić im zbankrutować czyni te banki nieodpowiedzialnymi, ponieważ działają one bezkarnie, bez ryzyka i wyłącznie na koszt podatnika. Natomiast zamiast zwiększania kredytów handlowych banki te manipulowały zasiłkami i wypłacały dyrektorom nieprzyzwoicie wysokie premie. Kolosalne zasiłki wypłacane bankom ze skarbu państwa były oprocentowane na 1,5%. Natomiast banki lokowały te sumy w bonach skarbowych na 3,5% rocznie, dając bankom natychmiastowy zysk, pozbawiony jakiegokolwiek ryzyka.

Jednocześnie dyskutowano problem oszczędności i wytwarzania pieniądza za pomocą prawa gwarantowania przez banki pożyczek. Gwarancją miało być zachowanie w banku 10% pieniędzy pożyczonych przy każdej pożyczce. Znany finansista Warren Buffett nazywa „pochodne pieniądza” finansową bronią masowego niszczenia, która po zjednoczeniu banków handlowych i inwestycyjnych, umożliwiła szwindel na bilion $ w USA przy jednoczesnym mydleniu ludziom oczu rozpowszechnianiem takich bzdur, że nieregulowany rynek jakoby sam się ustabilizuje. Noblista Joseph Stiglitz, profesor ekonomii na Uniwersytecie Kolumbia, opublikował ostatnio książkę Freefall: Amerrica, Free Markets, and the Sinking of the World Economy (Zapaść: Ameryka, Wolne Rynki i Zapaść Gospodarki Światowej ). Autor zauważa, że przez ponad 20 lat przed erą Reagan-Thacher, po raz pierwszy w historii kapitalizmu, nie było nigdzie na świecie kryzysu finansowego. Było to możliwe dzięki wprowadzeniu regulacji transakcji rynkowych, po wielkim kryzysie 1929 r. Działalność banków kontrolowano.

Po II wojnie światowej, zwłaszcza za prezydenta Clintona, nastąpiła deregulacja i banki działały jednocześnie jako handlowe i inwestycyjne, w systemie kapitalizmu lichwiarskiego. Np. na głównej wyspie Indonezji, Jawie, bezrobocie przekroczyło 40% w l. 1990-ych. Polityka USA i IMF wówczas, w ramach uśmierzania kryzysu, powodowała przechodzenie recesji w depresję, ale instytucje te twierdziły za każdym razem, że taki obrót sprawy nie powtórzy się. Zaczęto budować miliardowe rezerwy w gospodarkach rozwijającego się świata. Państwa, które miały duże rezerwy, najmniej ucierpiały z powodu kryzysu spowodowanego szwindlem na bilion $ w USA. Najlepszym przykładem są Chiny z rezerwą blisko 2,5 bln $. Państwo to tym razem nie miało kryzysu. Jego uprzedni wzrost o 12% rocznie chwilowo obniżył się do 8%, ale teraz nadal idzie w górę.

Przykład Chin jest swego rodzaju pułapką, ponieważ zachęca do oszczędzania i budowania rezerw. Oznacza to zmniejszenie importu i zakupów, co spowoduje zwolnienie tempa poprawy gospodarki globalnej. Prezydent Obama twierdzi, że z początkiem 2011 r. rząd federalny zamrozi swoje wydatki na 3 lata. Opieka społeczna i państwowe wydatki na służbę zdrowia nie będą podlegać zamrożeniu. Natomiast Stiglitz, wpółautor książki Wojna za Trzy Biliony Dolarów uważa, że wydatki wojenne i utrzymywanie b. licznych inwalidów wojennych będą nadal niebezpiecznie rosły. Wydatki wojenne obecnie nie stymulują gospodarki. Wynajmowani izraelscy tłumacze i specjaliści od wymuszania zeznań nie wydają zarobków w USA. Każde inne inwestycje przynoszą więcej zysku. Bezrobocie w USA będzie wysokie w 2011 i 2012 r. – może sytuacja poprawi się dopiero koło 2015 r., o ile wydatki wojenne nie będą nadal rosnąć. W czasie, kiedy co czwarty dom w USA jest obciążony większym długiem niż wynosi jego wartość rynkowa, dochody stanowe z podatków od nieruchomości poważnie maleją, co odbija się fatalnie na budżetach stanowych i ich wydatkach na szkoły, opiekę społeczną itd. Jest to  bodziec negatywny w USA, podobnie jak w depresji od 1929 r.

Wyjście z obecnej Wielkiej Depresji wymaga wielkich inwestycji np. w globalny wysiłek potrzebny do obniżania CO2 w atmosferze. Fiasko konferencji klimatycznej w Kopenhadze działa negatywnie na prospekt wyjścia gospodarki światowej z depresji, której źródła leżą w braku państwowej regulacji i kontroli. Tymczasem kompleks wojskowo-przemysłowy, ubezpieczalnie prywatne, służba zdrowia motywowana zyskiem, wydają miliardy tygodniowo, żeby niedopuścić do reform. Urzędnicy ideologicznie przeciwni regulacjom też utrudniają wprowadzenie reform i niby bronią postępu, zwłaszcza w formie używania pochodnych pieniądza i sztuczek inżynierii finansowej. Obecnie przypada 5 lobbystów na każdego kongresmana i w USA jest najlepszy rząd jaki można dostać za łapówki pochodzące od rozmaitych lobby. „Twórcza” księgowość banku Goldman Sachs ukryła miliardowe długi Grecji przez nadzorcami w Brukseli, tak jak w USA „twórczą” lub „fałszywą” księgowość nagminnie stosuje side celem oszukiwania inwestorów i udziałowców oraz urzędu skarbowego. Metody te były stosowane od początku starań Grecji, by mogła  zakwalifikować się na członkostwo w UE i mogła ukryć swe zadłużenie. Najbardziej ze wszystkich skorzystał z zapomóg skarbowych USA żydowski Bank Goldman Sachs, główny darczyńca na kampanię wyborczą Obamy.

Bankierzy bogacą się w USA za pomocą prywatyzacji zysków i zrzucania na społeczeństwo strat, jakie powodują ich transakcje i jednocześnie pobierają astronomiczne pensje i jeszcze większe wielomilionowe roczne premie. Natomiast cały rynek pochodnymi pieniądza jest postrzegany jako niewidzialna bomba zegarowa, niepilnowana przez nikogo. Transakcje pochodnymi pieniądza były podstawą oszukańczej księgowości w Grecji i kryzysu zablokowania kredytów z powodu ogólniej dezorientacji każdego banku, w jakiej naprawdę sytuacji znajduje się on i ile naprawdę wynosi jego deficyt. Wielka firma ubezpieczeniowa AIG nie wiedziała, czy jej deficyt wynosi 10, 90 czy 180 mld $ w czasie pobierania zapomóg od skarbu USA. Ryzyko trwa nadal z powodu braku kontroli nad handlem pochodnymi pieniądza, którego arkana rozumie b. niewielu ludzi. Samo pojęcie banku zbyt wielkiego żeby był narażony na bankructwo opiera się na ryzykownych operacjach kosztem pieniędzy skarbowych, ściąganych w podatkach od społeczeństwa. Właśnie takie banki dokonują najwięcej transakcji za pomocą pochodnych pieniądza. Potrzeba  kontroli rządowej, by urząd skarbowy nie działał jako asekuracja, przeciwko piętrzącym się nadużyciom popełnianym kosztem ściąganych podatków. Dług narodowy USA staje się coraz bardziej niebezpieczny zwłaszcza za 5, 10, 20 lat. Właściwe inwestycje przynoszą dochody i w przyszłości większe świadczenia podatników. Takie inwestycje spowodowałyby spadek długu narodowego i dlatego są potrzebne w USA, natomiast działania wojenne podnoszą dług narodowy na korzyść kapitału lichwiarskiego.

†††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Lunch z wrogiem: lider al-Kaidy powiązany z porywaczami 11 IX po atakach zaproszony do Pentagonu na lunch

22.10.2010, tłumaczenie Ola Gordon, korekta Piotr Bein

Wg nowego raportu, lidera Al Kaidy z listy najbardziej poszukiwanych ludzi na świecie zaproszono na lunch w Pentagonie w wyniku terrorystycznego ataku 11 IX. Raport dokumentuje, jak Anwar Al-Awlaki, pierwszy Amerykanin na liście CIA do egzekucji lub schwytania, bratał się z wysoko postawionym personelem kilka miesięcy przed 11 IX. Fox News twierdzi, że otrzymał dokumenty mówiące, że Awlaki zabrany był do siedziby Departamentu Obrony w ramach wojskowego programu skierowanego do społeczności muzułmańskiej natychmiast po atakach terrorystycznych. W wywiadzie z FBI przeprowadzonym po strzelaninie w Fort Hood w listopadzie ub. roku, pracownica Departamentu Obrony powiedziała śledczym, że pomagała w organizacji spotkania z Awlaki kiedy zobaczyła go przemawiającego w Aleksandrii, Wirginia. Wg jednego z dokumentów, pracownica była wśród publiczności, a mimo, że się spóźniła, przypomina sobie, że imam zrobił na niej wrażenie. Potępił Al Kaidę i ataki terrorystyczne. Obecni nękali go podczas dyskusji, ale dał sobie radę — mówi dokument. Inny dokument: ‘w tamtym czasie, sekretarz armii wyrażał chęć na zorganizowanie prezentacji przez umiarkowanego muzułmanina.

O tym urodzonym w Ameryce kaznodziei mówi się, że ukrywa się w Jemenie, kiedy powiązano go z serią spisków przeciwko USA. Jest z pochodzenia Jemeńczykiem i uważano go za zdobywającego popularność wśród społeczności muzułmańskiej. Po dokonaniu przez nią sprawdzenia, Aulami (Awlaki) zaproszono na lunch do Pentagonu w Biurze Armii sekretarza Doradców Rządowych. Po 11 IX, FBI rozmawiało z Awlaki co najmniej 4 razy w tygodniu z powodu jego powiązań z 3 porywaczami. Nawaf Al Hazmi, Khalid Al Mihdhar i Hani Hanjour byli na pokładzie lotu 77, który wpadł na Pentagon. Miał również związki z rzekomym snajperem z Fort Hood, major Nidalem Malikiem Hasanem, który przd atakiem wysłał Awlaki maila. Awlaki, b. kapelan muzułmański w Uniwersytecie George Washington, obecnie ukrywa się w Jemenie. To tam miał się spotkać z zamachowcem Faroukiem Abdulmutallabem (Boże Narodzenie) i stał się łącznikiem między młodym Nigeryjczykiem i producentem bomb, które zamachowiec miał użyć. Zaszla przerwa w komunikacji między FBI i Pentagonem, kiedy okazało się, że żadną z informacji Biura nt. Awlaki nie podzielono się z Departamentem Obrony.

B. sekretarz armii Tommy White, który dowodził wojskiem w 2001 r., powiedział, że nie pamięta lunchu ani jakiegokolwiek kontaktu z Awlaki: Jeśli to był lunch w Biurze Doradców Rządowych, nie musiałem w nim brać udziału. Pentagon nie wyjaśnił dotąd, jak jeden z najbardziej poszukiwanych na świecie ludzi posiadających wyraźne związki z innymi terrorystami, mógł wziąć udział w lunchu na rzecz porozumienia z muzułmanami wkrótce po 11 IX. Rzecznik wojskowy Thomas Collins: Armia nie znalazła żadnych dowodów na to, by jej szef albo sponsorował ów lunch, albo brał w nim udział, jak napisano w tym raporcie. B. wysoki rangą agent FBI powiedział Fox News, że 9 lat temu, kiedy Alpaki udał się do Pentagonu na lunch, było dużo arogancji w procesie sprawdzania go i komu pozwolono wejść do budynku. Oni sprawdzali ludzi ze strony politycznej i wykazywali obojętność wobec bezpieczeństwa i porad wywiadu w stosunku do innych, stwierdził b. agent.

Jemeński kleryk muzułmański al-Awlaki w filmie grożącym Ameryce

8.11.2010, tłumaczenie Ola Gordon

 

Amerykańscy urzędnicy mówią, że Awlaki jest liderem  Al Kaidy na Płw. Arabskim. Urodzony w USA radykalny kleryk muzułmański w nowym video zamieszczonym na witrynach nawołuje do zabijania Amerykanów. Anwar Al Awlaki powiedział, że nie potrzeba pozwolenia na zabijanie Amerykanów, gdyż oni należą do grupy diabłów. Przekaz ten pojawił się wkrótce po przechwyceniu bomb wysłanych z Jemenu do USA w spisku łączącym go z Awlaki. USA nazwało Awlaki specjalnie wyznaczonym globalnym terrorystą. Śledczy połączyli Awlaki z zabójstwami w bazie wojskowej Fort Hood, Teksas, ubiegłoroczną próbą zamachu w czasie Bożego Narodzenia, oraz nieudanym zamachem na Times Square w Nowym Jorku. Urzędnicy amerykańscy mówią, że jest on liderem Al Kaidy na Płw. Arabskim, filii bojowniczej siatki z bazą w Arabii Saudyjskiej i w Jemenie. W nowym 23-minutowym filmie, Awlaki nazwał wszystkich przywódców arabskich i jemeńskich skorumpowanymiKrólowie, emirowie i prezydenci obecnie nie mają kwalifikacji by rządzić narodem, a nawet stadem baranów, powiedział. Skoro liderzy są skorumpowani, odpowiedzialność za rządzenie narodem przechodzi na naukowców. Pokazano go siedzącego za biurkiem w tradycyjnych  jemeńskich szatach ze sztyletem przy pasie. W ub. tygodniu youtube usunęło setki filmów z Anwarem Al Awlaki wzywającym do dżihadu, gdyż naruszyły zakaz mowy nienawiści i podżegania do przemocy. W ub. miesiącu śledczy pracujący dla nowojorskiego kongresmana-demokraty Anthony Weinera powiadomili o znalezieniu ponad 700 filmów z Awlaki. Obejrzało je ponad 3,5 mln ludzi. Mówi się, że urodzony w Ameryce w jemeńskiej rodzinie kleryk jest na liście CIA autoryzowanej przez prezydenta Obamę. W lipcu amerykańskie min. skarbu umieściło Awlaki na liście terrorystów i nałożyło na niego sankcje finansowe. Amerykańscy urzędnicy mówią, że Awlaki pomógł w rekrutacji Umara Farouka Abdulmutallaba, Nigeryjczyka oskarżonego o usiłowanie przeprowadzenia wybuchu na pokładzie samolotu podczas lądowania w Detroit (25.12.2009). Major Nidal Hasan, psychiatra wojskowy oskarżony o zabójstwo 13 kolegów w Fort Hood w ubr. chciał uzyskać porady religijnej od Awlaki i widział go modlącego się w stanie Wirginia w 2001 r. — powiedzieli urzędnicy. O studencie, którego uznano za winnego usiłowania zabójstwa Stephena Timmsa (członka parlamentu brytyjskiego) we wschodnim Londynie, mówi się, że był zainspirowany internetowymi homiliami Awlaki.

Komentarze 2 do “Kompleks jot a Ameryka, Rosja, Chiny, Iran”

 1. […] Uruchomiono spisek zniszczenia Stanów Zjednoczonych […]

 2. […] Uruchomiono spisek zniszczenia Stanów Zjednoczonych […]

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: