Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Bolek kontra „dezerterzy”

Posted by grypa666 w dniu 07/10/2010

Wspomóż blog, na konto lub Pay Pala

Dziekuje za wrzesniowe datki!

††††††††††††††††††††

Komunikaty

Konferencja Redakcji Grypa666 w Szwarcwaldzie

Podczas konferencji w Zlotym Miescie w północnym Schwarzwaldzie w Niemczech, redaktorzy Piotr Bein (Grypa666) i Andrzej Szubert (Poliszynel) stwierdzili, że uzupełniająca się wzajemnie ich wiedza wskazuje na fakt, iż WHO celowo i świadomie propaguje szkodliwą i chorobotwórczą tzw. piramidę żywnościową. WHO, będąca agenturą kompleksu jot czerpie swą wiedzę z tysięcy lat doświadczeń biblijnych kapłanów Izraela i pozniejszych rabinów talmudycznych . To oni m.in. opracowali dietę dla „ludu”, która sprawia, że lud jest potulnym i posłusznym, zdalnie sterowanym bydłem roboczym. Schemat ten rozgryzli rozni badacze, m.in. naukowy dietetyk, dr Jan Kwasniewski, lecz kazdy z nich w sposob niekompletny. Dlatego naszym zadaniem jest ujawnic powiazania masowej szkodliwej dietetyki z planami eugenicznymi kompleksu jot. Artykuł o tym na Poliszynelu:

Andrzej Szubert: WHO – Światowa Organizacja Chorób i Depopulacji

Roman Kafel: Mieso…owszem, ale dokladnie takie -jakie jadaja Eskimosi i ci co pasa bydlo! Eskimosi spozywaja caribu,,,ktore opasa sie na trawie strzalkowej a ta trawa zawiera najwiecej Vitaminy B17… Mieso gnojone w chlodniach miesiacami..jest trucizna zakwaszajaca organizm i naszpikowana srodkami prezerwujacymi zabija! Tak samo -jak wszystkie produkty przetworzone z miesa w tym na czele z kielbasa, baleronami etc!

Dieta nierwolnikow..to prawda! Poczytajcie o diecie Inkow, ktorzy mieli swoja diete bazujaca na…miesie i podrobach alpacas, na rybach i cacao oraz macca mieszana z kiwichas oraz ziele z Vilca Cora….i monotonna dieta ludu oparta na maize i ziemniakach,,charujacycm jak niewolnicy w sytemie gospodarczym -Mitta/ to samo z Mayas..maize, czyli kukurydza, troche warzyw..ziemniaki i dynie… Nie roznila sie dieta chlopow polskich i innych europejskich,,,bazujaca na mamalydze, ziemniakach, rzepie i chlebie..powodowala trwle zmiany genetyczne z dodatkiem alkoholu powodowala zwyrodnienia wlacznie z tepa fizjonomia. Do dzis powszechne wsrod Indian Mexico, Peru, Boliwi etc…Niedozywienie niemowlece i avitaminoza odbija sie do dzis np brakiem zdolnosci organizacyjnych u Polakow i teposcia polskich elit:-)))
czego nie trzeba daleko szukac:-)))) wystarczy powiedziec ze swiat ma 10 tys lat…o od razu mozna widziec co jedli przodkowie naszych wybitnych „autorytetow”.

…………………………………

ŚWIĘTO ZIEMNIAKA BEZ GMO

Prosimy o przekazanie poniższego zaproszenia dziennikarzom do których macie kontakty oraz dalsze nagłośnianie ŚWIĘTA ZIEMNIAKA BEZ GMO. Dziękujemy i pozdrawiamy, Jadwiga Łopata i Julian Rose

ZAPRASZAMY NA KONFERENCJĘ PRASOWĄ pt.  „DLACZEGO ŚWIĘTO ZIEMNIAKA BEZ GMO?”   ŚWIĘTOWAĆ BĘDZIE CAŁA POLSKA WSPIERANA PRZEZ POLONIĘ.  POZNAMY PRZEPISY NA NAJBARDZIEJ TRADYCYJNE POTRAWY Z ZIEMNIAKÓW Z KRAJÓW WOLNYCH OD GMO. Będą organizowane ogniska, pieczenie ziemniaków, festyny, drzwi otwarte, poczęstunki potrawami z tradycyjnych ziemniaków, konkursy, happeningi i inne wydarzenia edukacyjno-informacyjne. Mamy już prawie 100 różnych wydarzeń! KONFERENCJA PRASOWA pt. „DLACZEGO ŚWIĘTO ZIEMNIAKA BEZ GMO?” odbędzie się w Warszawie, w dniu 8 października 2010, godz.: 12:00 – 13:30. Konferencja odbędzie się w restauracji ‚CHINATI  Trattoria Włoska”,  ul. Foksal 17,  http://www.kregliccy.pl/chianti.php UWAGA! Konferencja będzie okazją do ZROBIENIA ZDJĘĆ genetycznie zmodyfikowanego ZIEMNIAKA OLBRZYMA.

W dniach 9 i 10 października 2010 r. w całej Polsce organizowane będzie „ŚWIĘTO ZIEMNIAKA BEZ GMO”. Po „wykopkach” czas na refleksję i edukację bo trudno sobie wyobrazić polską spiżarnię bez ziemniaka. Tymczasem dopuszczony do uprawy w Unii Europejskiej genetycznie zmodyfikowany ziemniak AMFLORA zawiera gen wywołujący oporność na niektóre antybiotyki. Oznacza to wystawienie na niebezpieczeństwo zdrowia ludzi i zwierząt. Ziemniak ten jest przeznaczony do celów przemysłowych, jednak nie da się kontrolować jego uprawy i zastosowania skoro wyglądem nie różni się od innych ziemniaków. Celem tej akcji pt.  „ŚWIĘTO ZIEMNIAKA BEZ GMO?” jest pokazanie naszego przywiązania do dobrej żywności, a jednocześnie zwrócenie uwagi na stale rosnące niebezpieczeństwo, jakie stanowią dla łańcucha pokarmowego organizmy modyfikowane genetycznie (GMO). Nie będziemy mogli rozkoszować się tradycyjnymi potrawami, jeśli pozwolimy na komercyjne uprawy GMO oraz na kontrolę łańcucha żywieniowego przez korporacje. Chcemy pokazać jeszcze raz, że nie ma miejsca w Polsce i w Europie na uprawy GMO takie jak: ziemniak AMFLORA czy genetycznie zmodyfikowana kukurydza MON810. Już 8 krajów należących do Unii Europejskiej wprowadziło zakazy na uprawy GMO a Rząd RP ciągle udaje, że nie może tego zrobić bo podobno zabraniają tego przepisy unijne. WIĘCEJ na temat ŚWIĘTA ZIEMNIAKA BEZ GMO Kontakt:
1. Edyta Jaroszewska-Nowak, rolnik, Koalicja Polska Wolna od GMO, edytaj66@tlen.pl, tel.: 609645386, 943651158
2. Jadwiga Łopata, laureatka Nagrody Goldmana (ekologiczny Nobel), tel./fax +48 33 8797114,  biuro@icppc.pl
3. Sir Julian Rose, prezes ICPPC – Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi tel./fax +48 33 8797114,  biuro@icppc.plwww.gmo.icppc.pl

……………………………..

Książkę NATO na Balkanach można nabyć u Księdza Pawła, Warszawa, nr komórki 501 122 560

…………………………

Wydział U na Grypa666

Kilka lat temu chciałem otworzyć usługę pomocową dla polskich ofiar skażenia pyłem z broni uranowej zastosowanej przez NATO na Bałkanach, w Iraku i Afganistanie. Niestety nie znalazł się wtedy chętny opublikowania tego i obsługi technicznej. Do otwarcia pod-strony na grypa666 skłonił mnie list 17.9.2010: Jak dużo polskich żołnierzy choruje na skutek zatrucia zubożonym uranem?. Jak dużo ich zachoruje? Sam znam przypadek człowieka, który po powrocie z Iraku zapadł na raka i umarł. Pozdrawiam — Piotrek

Jesli ktoś jest chory lub podejrzewa skażenie, znajdzie tu informacje samopomocy w ocenie możliwego skażenia oraz podstawowe – o broni uranowej, jej skutkach na zdrowie oraz objawach skażenia choroby popromiennej wskutek napromieniowania o niskim natężeniu (w odróżnieniu od np. wybuchów bomb atomowych). Jeśli będzie zainteresowanie, przeniosę stronę w miejsce gwarantujące tajność informacji osobistych i lepiej nadające się do świadczenia odpłatnych usług pośredniczych dla poszkodowanych. –PB

……………………………….

ARCYBISKUP MARCEL LEFEBVRE

Uprzejmie informuje, ze na moim drugim koncie na youtube są dostepne filmy z promocji ksiazki o arcybiskupie Marcelu Lefebvre. Filmy te wgram wkrotce na swoje konto podstawowe po uporaniu się z pewnymi problemami technicznymi. Oto adres 1-ej czesci: 06.10.2010 18.31 CZ. 1 ARCYBISKUP MARCEL LEFEBVRE – BIOGRAFIA ZALOZYCIELA BRACTWA SW. PIUSA X Pozdrawiam serdecznie. Zbigniew Juźków

††††††††††††††††††††

Aktualnosci krajowe

Licznik lichwy tyka…

Przerazajacy dlug…zniewalajacy Polakow na paqre pokolen, zaciagniety nie wiadomo Na co? Po co?? Przez kogo?? I od kogo???? W tym samym czasie wysprzedano wszystko -co sie sprzedac dalo..przy biernej postawie Polakow! Za podobna zbrodnie zalozenia wlasnemu narodowi jarzma niewolniczego dlugu..Islandia postawial przed Sadem swego Premiera!
To doskonaly precedens! Wszyscy odpowiedzialni za sprzedaz w Niewole Polski, powinni wisiec powieszeni za szyje -az wyziona ducha- pod licznikiem dlugu!Pierwszym powinien byc tworca i dlugi i licznika czyli Balcerowicz! Ten dlug- za pomoca ktorego swiatowa oligarchia chce zniewolic Polske jest niewazny…ponad polowa tego dlugu roznowazy wartosc skumulowanych majatkow wszystkich beneficjantow uwlaszczenia sie polskim majatkiem narodowym w procesie tzw transformacji ustrojowej i przeksztalcen wlasnosciowych- jego tzw klasy politycznej trzymajacej pale wladzy w Polsce!Wszyscy ci co brali w tym udzial sa winni zbrodni grabiezy Narodu Polskiego i nalezy sie im za to kara smierci! To klasyczny przyklad prywatyzacji majatku narodowego i nacjonalizacji prywatnych, zaciagnietych w imieniu narodu dlugow! […] Dlug, dzis -to najcenniejsza rzecz…kontrolowana i nalezaca do bankow, ktore skreowaly ja z ,,,NICZEGO.. udajc  Boga:-)), bo tylko BOg moze stworzyc wszechswiat z niczego i bankier pieniadze:-))) Popatrzcie!  — Roman Kafel

Andrzej Szubert: Panie Romku, o bankructwie polskiego baraku Unii trudno jest nie wiedzieć!!! Tę wiadomość rozsyłałem w mailach, umieściłem w paru tekstach.Niestety, ludzie zajęci śledztwem smoleńskim, czy wojną o krzyż prezydencki po prostu na takie bzdety nie mają czasu.

……………………………..

„Nowoczesna Polska” – szerzy sie palikocizm

…Dla wtajemniczonych, znających plany żydowskich mędrców syjonu, program ten jest przyśpieszoną kontynuacją sprowadzania gojów na duchowy i moralny poziom bezmyślnego bydła…

Program filozofa Palikota to:

 • stawianie znaku równości między normalnością a zboczeniami (ciekawe, kiedy dołączy on do programu legalizację związków zoofilskich).
 • szabrowanie koszmarnie zadłużonego budżetu refundacją in vitro i bezpłatną antykoncepcją, w sytuacji gdy Polska jest bankrutem a szpitale upadają i nie mają pieniędzy na normalne zabiegi.
 • propagowanie zwierzęcej rozwiązłości seksualnej (ciekawe, kiedy „edukacja seksualna” będzie zawierać lekcje poglądowe, „na żywo„, już w podstawówkach).
 • ciekawe też, kiedy dojdzie postępowy postulat eutanazji kalek i emerytów? Legalizacja aborcji i bezpłatna antykoncepcja to nic innego niż jeden z filarów depoplacji.

……………………………………..

Macierewicz w Los Angeles 28-29.8.2010

………………………………….

Żaryn: Rząd wyprodukuje wykształciuchów

Zbig: I potem kto ma sie buntować czy pracowac dla narodu, którego tak naprawde moze i juz nie być?

…………………………………..

Kataryna to agentka Sorosa?!

Chcę przytoczyć frament listu śp. Z. Łabędzkiego, gospodarza strony „Ojczyzna” na temat Kataryny. Jest to odpowiedź na pochwalny zapis na temat Kataryny.
Fragment listu czytelniczki „Wśród ziarna najlepszej klasy jest „kataryna”, blogerka, którą kiedyś postarał się zdemaskować der Dziennik. Dzięki temu chamskiemu zagraniu okazało się, że to kobieta z południa Polski, z wykształceniem dziennikarskim. Tyle wstępu.
Wklejam jej wpis nt. afery stoczniowej: http://kataryna.salon24.pl/131984,stocznia-kupiona-na-pralnie….
„kataryna” to zjawisko, dla którego warto siedzieć przed komputerem”. Odpowiedź śp. Z. Łabędzkiego.  Napisała Pani: „kataryna” to zjawisko, dla którego warto siedzieć przed komputerem.” Może i tak, ale byłbym jednak ostrożny z pochwałami dla kataryny, choć, jak wielu, i ja lubiłem jej wpisy na S24. Do czasu sławetnej wojenki kataryny z „Dziennikiem”. Przyjrzałem się wtedy nieco bliżej katarynie (Katarzyna Sadło) – jest ona szefem „Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego” – stworzonej i opłacanej przez takie organizacje, jak fundusz Sorosa i podobne. Niestety nikt, kogo opłaca Soros, czy bracia Rockefellerowie – nie działa w interesie polskim. Wręcz przeciwnie. Wystarczy pamiętać, czym jest Fundacja Batorego. Ciekawa jest historia funduszu, której szefem jest Katarzyna Sadło (wyjątek):

Na zlecenie Rockefeller Brothers Fund dwoje amerykańskich konsultantów – Jenny Yancey i Daniel Siegel – przyjeżdża do Europy środkowo-Wschodniej aby zbadać skuteczność zachodniej pomocy skierowanej po 1989 roku do intensywnie rozwijającego się polskiego sektora pozarządowego. Badacze odwiedzają Polskę, Węgry i (wtedy jeszcze) Czechosłowację. Obserwacje i wnioski ze swojego badania są zawarte w raporcie „Odrodzenie społeczeństwa obywatelskiego. Rozwój sektora organizacji pozarządowych w Europie środkowo-Wschodniej a rola pomocy zachodniej” wydanym przez Rockefeller Brothers Fund i przetłumaczonym na cztery języki. Jedn± z ważniejszych rekomendacji raportu był postulat wsparcia szkolenia lokalnych liderów organizacji pozarządowych tak, aby byli w stanie zaspokajać potrzeby szkoleniowe sektora pozarządowego i uniezależniły go od pomocy zachodnich trenerów i konsultantów. Pozdrawiam, +Z

……………………………….

Jarek Kefirek: kłamstwo/dezinformacja ‚Faktu’ i portalu niezalezna.pl ws. tragedii smoleńskiej

Na niezależnej.pl znalazłem taki oto kwiatek: Wszystkie ślady, jakie były na wraku tupolewa, zostały zniszczone – powiedział ‚Faktowi’ prof. Brunon Hołyst. Prof. Hołyst, emerytowany specjalista ds. kryminalistyki i kryminologii, twierdzi, że zabezpieczenie wraku nie będzie już miało dla śledztwa żadnego znaczenia. Według profesora – wskutek dotychczasowego traktowania wraku ewentualne dowody użycia broni lub substancji wybuchowych zostały zniszczone, podobnie jak ślady, które powstały na samolocie po zetknięciu z drzewami w konkretnych miejscach skrzydeł czy kadłuba oraz ślady termiczne po wybuchu ognia czy też odkształcenia części wraku z powodu działania wysokiej temperatury. Działania chemiczne wywołane wpływem pogody spowodowały całkowita zmianę struktury śladów – pisze ‚Fakt’. W czym tkwi manipulacja / dezinformacja? Ponieważ ekspert, którego opinię cytuje Fakt i niezalezna.pl nie wziął pod uwagę jednej metody badawczej. Metoda ta da ostateczną odpowiedź na wiele pytań i dlatego trwa całkowita cisza medialna na ten temat. Chodzi o tzw metody spektrograficzne (spektrografia masowa). Pisałem o tych metodach w kilku poprzednich tekstach i dziwiłem się, że nikt nie podejmuje tego tematu.

Zacznijmy od początku. Znałem już wcześniej technologie spektrograficzne, głównie NMR i część ich możliwości. Jednak ja, jako laik, postanowiłem zasięgnąć, dla pewności, opinii człowieka który się na tym zna. Gdyż miałem pewne wątpliwości, co jest naturalne. Więc podsumujmy stan wiedzy o tych metodach: Aparatura jest w stanie zarejestrować charakterystyczne dla danych atomów / cząstek chemicznych częstotliwości. I właśnie na tej podstawie można potwierdzić lub zaprzeczyć użycie materiałów wybuchowych przy katastrofie samolotu. Idźmy dalej: osoba, z którą się konsultowałem wie, że dzięki spektrografii masowej można wykryć miliardowe części materiałów wybuchowych, o ile zostały one zastosowane. I tutaj deszcz, warunki pogodowe czy czas nie grają żadnej roli, gdyż teoretycznie, mikroślady tych materiałów można wykryć nawet po tysiącach lat.

Tyle wiedzy naukowej. W tej sprawie pozostaje wiele pytań bez odpowiedzi. Po pierwsze, dlaczego portal niezalezna.pl cytuje taką opinię, dezinformującą i wprowadzającą w błąd? Czy jest możliwe, że dali to jako zwykłą ciekawostkę? Raczej nie. Portal ten ma dobrych informatorów którzy potrafią wyniuchać różne materiały / informacje, szczególnie, jeśli uderzają one w Rosję. Ukazywanie ‚grzeszków’ USA czy Izraela idzie panom redaktorom z niezależnej zdecydowanie gorzej, prawda? Z góry przepraszam za cynizm, ale nie mogłem się powstrzymać. Suma sumarum: błąd czy po prostu niedoświadczenie dziennikarzy, czy ich informatorów nie wchodzi w rachubę. Dziennikarze mogą być laikami jeśli chodzi o fizykę i konkretnie sprawy metod spektrograficznych, ale nie ich informatorzy czy niektórzy internetowi śledczy badający tę sprawę. Poza tym pamiętam, iż administratorzy niezależnej dali ten wątpliwej jakości news z ‚Faktu’ jako główny news dnia, czyli w to miejsce serwisu, które jest najbardziej widoczne.  Idąc dalej: jakie mogły być zamierzenia redaktorów z omawianego portalu? Uknułem swoją własną teorię. Możliwe, iż jest to próba pewnego wpłynięcia na tą część społeczeństwa, która nie wierzy w tzw ‚wersję oficjalną’. Taki news sugerował by: ‚patrzcie, staraliśmy się wyjaśnić naszą narodową tragedię, ale ci źli Ruscy nie zadaszyli wraku i już mamy po śledztwie’. Czyli, że dalsze śledztwo nie ma sensu i właściwie jest to koniec. Tymczasem to nie koniec, gdyż śledztwo się de facto nie zaczęło! I nie rozumiem, dlaczego Redaktorzy Naczelni chcieliby je kończyć próbując nam wmówić, iż deszcz zatarł ślady. Przecież to bzdury. To tyle jeśli chodzi o moje przypuszczenia. Ale jeśli one okazałyby się być prawdziwe, to oznacza to, iż jest to celowy sabotaż naszej wspólnej sprawy, sprawy wyjaśnienia Smoleńska.

Omawiane przeze mnie sprawy metod spektrograficznych są sprawami kluczowymi. Jeśli komuś zależy na zatajeniu prawdy, a dowodów na to jest aż nadto, to wiadomym jest, że tych badań nie przeprowadzi. Fakty są takie, że nie przeprowadzono nawet tych standardowych testów na obecność materiałów wybuchowych. Widziałem jedną wzmiankę w mediach, że rosyjska prokuratura wyklucza wybuch bomby, po czym nikt więcej tego tematu nie podejmował. Nikt nie przedstawiał nam wyników badań mających to wykluczyć.  Do przeprowadzenia badań spektrograficznych wraku rządowego samolotu trzeba przede wszystkim woli politycznej. A co do tego, że takiej woli politycznej po prostu nie było i nie ma, powinni się zgodzić zwolennicy wszystkich ugrupowań politycznych. W mediach ten temat praktycznie nie istnieje, jest to jedno z niewielu tabu, którego większość komentatorów po prostu nie rusza. Wchodzę na stronę niezalezna.pl kilka, kilkanaście razy dziennie od wielu miesięcy, i jak dotąd ani razu nie zauważyłem tekstu traktującego o metodach spektrograficznych. Pamiętam z niezależnej jedną analizę przeprowadzoną przez anonimowych ekspertów od materiałoznawstwa, przeprowadzoną na szczątkach samolotu potajemnie wwiezionych do Polski. Opinia ekspertów cytowana przez niezależną wskazywała, iż tak charakterystyczne zniszczenia mogły zostać wywołane tylko przez bombę termobaryczną. Było to w maju bądź czerwcu. Już wtedy pisałem o tym, że powinny zostać przeprowadzone badania spektrograficzne na tych szczątkach.  Jednak zostały one zarekwirowane przez prokuraturę wojskową i do dziś nie znamy wyników badań przez tą prokuraturę podjętych. Nie wiemy też, czy przeprowadzono badania spektroskopowe i jaki jest ich wynik. Środowisko Gazety Polskiej, redagujące właśnie portal niezalezna.pl ma dobrych informatorów, więc dlaczego nie próbuje ustalić, jaki jest dalszy los zarekwirowanych szczątków TU 154? Ten dowód rzeczowy może mieć kolosalne znaczenie, ponieważ to jedyne elementy rządowego samolotu, jakie posiadamy. Na wydanie wraku TU 154 z Rosji nie mamy co liczyć.

††††††††††††††††††††

Aktualnosci zagraniczne

Andrzej Szubert: Rząd światowy coraz bliżej?

Najważniejszą jednak informacją ogłoszoną przez kontrolowane przez Żydów media jest wiadomość o tym, że ONZ ma zamiar powołać ambasadora odpowiedzialnego za rozmowy z…kosmitami.

Piotr Bein: „Kontakt” z kosmitami jest  w planie NWO, zdemaskowanym m.in. przez niezwykle uduchowionego mnicha prawoslawnego, Ojca Serafima Rose z Kalifornii, o czym pisalem na grypa666. „Przyjscie” falszywego mesjasza uny maja zaaranzowac jako zjawisko kosmiczne — stad caly biznes UFO, kosmitow itp. bzdet przygotowawczych dla zespartamialego ludu.

……………………………..

Ucieczka zydowskich doradcow z Bialego Domu

Mark Glenn 4.10.2010, przelozyl-skrocil Piotr Bein

Zrezygnowal ze stanowiska Rahm Emmanuel, szef personelu administracji Obamy, syn terrorysty Irgunu, zolnierz armii Izraela a nie USA. Byl agentem wrogiego panstwa, ktore chce obalic Ameryke poprzez wmieszanie jej w niszczycielskie, bankrutujace wojny. Mosad znal wiec kazdy ruch Obamy, podobnie jak  zamiary Clintona poprzez Monike Lewinsky. Kilka dni po Emmanuelu, ustapienie oglosili  David Axelrod (glowny doradca polityczny Obamy) i Larry Summers (glowny doradca gospodarczy) — tzn. Izrael szykuje nic dobrego dla Ameryki. Do tego Izrael ostentacyjnie byl nieobecny podczas przemowy Obamy w ONZ w 3-im tygodniu wrzesmia — wymowny gest dla panstwa i narodu o motcie nigdy nie zapomniec i zawsze majacego ostatnie slowo. Byc moze nadszedl czas ujawnic zenujace dla Obamy informacje przed nadchodzacymi wyborami do Kongresu.  Albo zbliza sie jakis zamach, zburzenie gospodarki, atak falszywej flagi czy akt terroru przeciw USA, jak wiadomo z ponad 50-letniej historii dbania o interesy Izraela.

Powodem rezygnacji jest zapewne to, ze Obama nie poparl nalezycie ekspansji Izraela w Palestynie ani wojen na Bliskim Wschodzie. Natomiast na poczatku kadencji Busha podczas wizyty w Izraelu rabini zwiazani ze skrajna prawica terroru, przedstawili mu liste na zwojach, przypominajacych zapowiedzi proroka Mojzesza dla faraona o nieszczesciu i zniszczeniu:

Ja George Bush oswiadczam, ze Stworca swiata przeznaczyl i dal Ziemie Izraela narodowi  Izraela,  narodowi wiecznemu. Dlatego wzywam wszystkie narody, by oszczedzily sobie pewnego nieszczescia i uznaly, ze ziemia ta jest wylacznym prawnym spadkiem dla narodu Izraela. Ten, kto neguje te prawde, zagraza calemu zyciu na ziemi… Bron Boze narody moga… swiadomie przyczynic sie do zniszczenia… Na pewno wiedza, co Bog Izraela uczynil Egiptowi  i wszystkim wrogom Izraela od niepamietnych czasow. Czy narody mysla, ze pozostawiajac Zydow na pastwe wrogow, ktorzy zabiojaja ich codzien –moga uciec od zmagan w Iranie, Pakistanie, Arabii Saudyjskiej, Syrii, Egipcie i Libanie? Niech pamietaja naszego przodka, Abrahama, ktory wzial sie za 4 najwiekszych krolow swiata, by  wyzwolic swego bratanka z niewoli. Nie wolno zapomniec czynow naszych patriarchow, ktorych przyklad kieruje  nas w kazdym pokoleniu… Bog nakazal, ze rola narodow jest wzmocnic narod Izraela. Dlatego trzeba oswiadczyc: Ja, George Bush, glownodowodzacy silami zbrojnymi USA, nakaze wszystkim moim wojskom chronic Boskich praw narodu Izraela i oddalic od niego wszelkie zagrozenia.

Zaledwie pare miesiecy po otrzymaniu tej listy przez Busha, w polowie wrzesnia 2008 r. wyparowalo z kont rynku pienieznego USA 550 mld $ w ciagu zaledwie 2 godz. Wg swiadectwa pryed Kongresem zlozonego przez szefa Rezerwy Federalnej, Bernanke i owczesnego sekretarza skarbu Paulsona, zeby nie ich interwencja przez zamkniecie  kont rynku pienieznego, USA doznaloby bankructwa tego dnia. Byl to skoorodynowany atak na gospodarke USA, a wina miala spasc na terroryzm islamski – niewatpliwie Iran – przed atakiem militarnym na ten kraj. Zwazywszy osaczenie gospodarki USA przez syjonistow, nie jest mrzonka powtorzenie tego scenariusza, tylko ze apetyt syjonistow na Iran wzrosl przez ten czas do stanu sprzed zamachem na prezydenta Kennedy w Dallas w 1963 r.

Mendia globalnie potwierdzaja mozliwosc zamachu. Protesty w Izraelu, nawet z paleniem kukiel Obamy przed rezydencja Netanjahu, nazywaja prezydenta USA nowym faraonem, a ministrowie izraelscy — potomkiem niewolnikow, ktory wychylil sie i potrzebuje surowej nauczki. Zas Netanjahu przemawia apokaliptycznie  na wypadek, gdyby Ameryka nie zaangazowala sie niezwlocznie w wojny Izraela. Wg b. agenta Mosadu, Victora Ostrovsky´ego (ksiazka The Other Side of Deception opisujaca plan zamachu na Busha na konferencji pokojowej w Madrycie w pazdzierniku 1991 r. i zwaleniu winy na terror arabski), nie ma co do tego watpliwosci.

Caly ten dramat ucieczki syjonistow z Bialego Domu Obamy przypomina  reportaze po 11 IX o tym, jak niewielu Zydow zginelo w WTC. Okazalo sie potem, ze dostali ostrzezenie. Obecnie widac, ze Izrael i sprzymierzency nie chca narazac swych ludzi, kiedy wypalilaby bomba zegarowa w Bialym Domu. Powod musi byc powazny, skoro w nicosc ida nie tylko zlotodajne kariery osobiste Emmanuela, Axelroda i Summersa, lecz co wazniejsze — oczy i uszy Ojczyzny Izrael w momencie, gdy potrzebuje ich najbardziej w Bialym Domu, by przetrwac. Wzorowane na biblijnych postaciach Jozefa i Estery, ktorzy doszli stopniowo do najwyzszych stanowisk rzadowych, te 3 tluste szczury uciekajace teraz ze statku Ameryka moga tylko znaczyc, ze wiedza o zblizajacej sie torpedzie.

…………………………………….

Grecy protestuja przeciw restrykcjom rzadowym

Trzy dni po ogloszeniu 4 bm. przez rzad ciec budzetowych i restrykcji gospodarczych, pracownicy sektora publicznewgo Grecji rozpoczeli 24-godzinny strajk. Zamknieto biura rzadu, szkoly i uczelnie, a w szpitalach pozostali tylko pracownicy ratunkowi. Kontrolerzy lotow dolaczyli do strajku, powodujac odwolania i przesuniecia rejsow krajowych i zagranicznych.  Projekt budzetu rzadu na 2011 r. przewiduje redukcje deficytu o 9,2 mld euro (ok. 4 % PKB) oraz 25-procentowe ciecia w tegorocznych wyplatach i swiadczeniach. Strajk prowadzi zwiazek zawodowy pracownikow panstwowych, skupiajacy ponad 700 tys. osob.

…………………………………….

Reforma Bundeswehry

Niemiecki minister wojny Karl-Theodor zu Guttenberg przedstawil (23.8.2010) Bundestagowi  plany reform sil zbrojnych. Guttenberg faworyzuje porzucenie poboru do wojska od nastepnego roku i redukcje Bundeswehry z 250 tys. do ok. 160 tys. zolnierza. Nie oznacza to jednak oslabienia sil Niemiec. Ostatecznym celem Guttenberga jest mniejsza lecz bardziej skuteczna i mocniejsza interwencyjna machina wojenna.  Staly pobor i krotka sluzba, narzucone Niemcom  przez Aliantow od II wojny swiatowej, by zapobiec odrodzeniu silnej profesjonalnej armii niemieckiej, stoja obecnie na przeszkodzie wyznaczonej przez globalistow, coraz bardziej interwencyjnej, strategicznej roli Bundeswehry.

…………………………………..

Rosja zwroci Iranowi 166,8 mln $ za niedostarczenie S-300

Prezydent Miedwiediew wyjasnil, ze wykonanie kontraktu dostaw pociskow zlamaloby sankcje nalozone przez ONZ w czerwcu br.

……………………………………

Gruzja bedzie czlonkiem NATO

……………………………………….

Izraelscy „studenci sztuki” szpieguja w stanie Utah

……………………………………

Armia USA instaluje agentow propagandy w lokalnych stacjach TV

………………………………….

Blog Burgermeister juz bez polskich spraw w naglowku

Sledzenie NWO, eugeniki i Wielkiej Farmaceutyki — precyzyjniej oddaje tresc jej bloga, pozostawiajac sprawy polskie lepiej (?) zorientowanym. Kilka ostatnich wpisow informuje o oddolnych inicjatywach w Austrii i Niemczech ku wystapieniu z UE. Np. ruch austriacki powoluje sie na utrate demokracji, neutralnosci i kontroli nad gospodarka i rolnictwem (GMO). W Niemczech trwaja protesty przeciw mamuciej rekonstrukcji wezla kolejowego Stuttgart, m.in. kwestionujace  potrzebe panstwowej inwestycji, skoro rzekomo jest oplacalna. Prywatna inwestycja nie wymagalaby pozyczki rzadu od banksterow na lichwe, przymusowo  zwiekszajaca zadluzenie narodu. W Niemczech i UE jest wiele kandydatow na ulepszenia infrastruktury za lichwiarskie pieniadze. Czy „dlug” Polski wzrosnie astronomicznie po przejeciu kolei polskich przez Deutsche Bahn? Banksterzy juz dawno zaprotokolowali, ze przejmowanie kluczowych sektorow — rolnictwa, lasow, ziemi, zasobow mineralnych i infrastruktury jest pozadana strategia zniewalania narodow.

Andrzej Szubert: W Polsce przejmowanie ziemi od rolników robi się podstępnie . Z funduszy Unii (a więc z naszych pieniędzy wpłacanych do kasy w Brukseli) finansuje się rolników mających pomysł na własną firmę. Mogą oni otrzymać nawet do 100 tys. zł „zapomogi” na rozruch firmy. 90% „zapomóg” otrzymują ci rolnicy, których firma nie ma nic wspólnego z rolnictwem i zrezygnowali oni z ziemi rolnej. Ziemia ta przechodzi najczęściej do państwiwego funduszu ziemi i będzie sprzedawana już niedługo np. obcokrajowcom (bo Polacy raczej pieniędzmi nie śmierdzą). Tak oto pod patronatem Unii przejmuje się w Polsce (w innych krajach też) ziemię i niszczy rolnictwo! Info pochodzie z „Wiadmości” TVP 1. Telewizornia przedstawiła to nie jako podstęp i przejmowanie przez obcych ziemi a jako dobrodziejstwo Unii pomagającej rolnikom mającym trudności z utrzymaniem się z roli.

††††††††††††††††††††

Wałęsa jest zdrajcą polskiego narodu

Piotr de Lettow: Jest to ciężkie posądzenie… i….. tak myślę: nie ma osób idealnych ani jedynych kryteriów tej oceny. W nader trudnym, niebezpiecznym geopolitycznie i wasalnym położeniu Polski w ogromnym imadle szczęk Eur-Azji, między dynamiką zdolnych i zdyscyplinowanych Niemiec a przepastnością Rosji – studni bez dna, w braku współdziałania z patriotycznymi dla Kraju Elitami na Zachodzie –  nie ma wielkich szans na suwerenność i dobrobyt samodzielny.

 1. Kto komu ma prawo zarzucać zdradę?
 2. Komu ze środowisk waaadzy PRL, PRLbis etc… należy te zarzuty stawiać?
 3. Czy ktoś z tych środowisk zasługuje na dobrą pamięć i szacunek?… i na ile?
 4. Ile w tym wszystkim jest winy ludzi, którzy od 3 pokoleń zamieszkują w powojennych granicach Kraj. Czyż jego lud nie brał udziału w rabunku i wyniszczaniu własnych historycznych elit narodowych?
 5. Czy potrafił wytworzyć swoje lepsze?

……………………

Mark Lech Jaworski: Panie de Lettow! Są kryteria! Dajmy im tylko tyle czasu na obronę ile nam dawali. W tył zwrot! Kula w tył głowy! Seryjni mordercy powinni ponieść karę natychmiastową. Niektóre „Elity” zasłużyły sobie na nagłą śmierć. Za ludobójstwo nie ma ani litości ani przedawnienia. Tacy jak Caucescu czy Guevara dostali już za swoje. Ja oceniam ludzi na podstawie  dawnych i obecnych czynów. Nie dbam o upodobania etniczne ani religię ich rodziców, ale to co zrobili i robią jest ważne. Wszyscy tzw. właściciele Polski Ludowej winni być zdemaskowani, ukarani lub wykopani z Alei Zasłużonych lub Skałki. Taki na przykład wieloletni Kierownik Urzędu Rady Ministrów tow. Tadeusz Wieczorek, zażądał od mojego Ojczyma 100.000 złotych łapówki za pozwolenie zakupu samochodu dla inwalidy bez cła! Ta gruba świnia dawała w 1967 roku, kilkanaście takich pozwoleń dziennie! Za to kupowała sobie dolary po 16 złotych, a nie po 160 na Kredytowej przed Bankiem Polska Kasa Mitręgi. Teraz leży na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie a Alei Zasłużonych z Krzyżem (!) na kosztownej płycie. Pod mur! Do wspólnej mogiły takiej jak z katowni w KL Warshau lub Zamku lubelskiego, gdzie sowiecka i polska komuna zamordowała miliony Polaków. Co do Wałęsy to wystarczy sprawdzić czy przypłynął do Stoczni motorówką Admiralicji czy przeskoczył bramę? Dlaczego chciał zakończyć strajk? Za co nie lubił małżeństwa Gwiazdów? Dlaczego wyróżniał Wachowskiego? Dlaczego ukradł papiery „Bolka”?
Jak odpowie wiarygodnie na te pytania — to może nie jest zdrajcą?

††††††††††††††††††††

TW Bolek

Andrzej Szubert: Sprawa Bolka jest symptomatyczna dla polskiego baraku Unii. „Zasługą” jego jest żyrowanie w zmowie w Magdalence, gdzie Żydzi z obozu PZPR dogadali się z żydowskimi doradcami Bolka w sprawie wyrwania PRL spod władzy Kremla i oddania Polski w łapska Zachodu – a więc kompleksu jot. Bolek jest symbolem tego spisku przeciwko Polsce i Polakom. Z tego powodu ogłoszono tego przygłupa „mendrcem Europy” i symbolem „wolnej” czyli zniewolonej przez żydostwo Polski. Podobnie jest z wieloma innymi b. agentami SB. Ci który przeszli na prozachodniość i żydofilskość nie tylko nie są „lustrowani”, ale robią zadziwiające kariery. Buzek, TW, jest szefem fasadowego europarlamentu; Belka, TW jest szefem NBP; Olechowski, TW, bilderbergowiec, założyciel PO, kandydat na prezydenta; abp Kowalczyk, KO, prymas Polski.

††††††††††††††††††††

Lechu i lubawiczery

††††††††††††††††††††

Fragment artykułu Jak zgotowano krzyż Narodowi Polskiemu (kopia tu), tępionego przez sajanim w Polsce za prawdę i „antysemityzm”, a opublikowanego kilkanaście lat temu przez Polonijne Stowarzyszenie Patriotów Narodu Polskiego: …Kiedy Polacy wreszcie się obudzą i wezmą sprawy w swoje ręce? Jeżeli w Polsce nie powstanie zorganizowana siła polityczna wolna od manipulacji przez żydów i nie przerwie postępującego zgubnego biegu wydarzeń dla Polski, to za 10 – 15 lat Polacy we własnym kraju będą parobkami. Powyższe słowa kierowane są z najwyższym tragizmem do Polaków, a zwłaszcza do młodej inteligencji, ażeby przestała być ślepa wobec tragedii Narodu Polskiego. Wzywamy wszystkich prawdziwych Polaków do samoobrony, samoorganizacji i samostanowienia o sobie.

Prawda o Wałęsie

Żydzi po wielu porażkach, przepychankach z Moczarem, wrócili triumfalnie do rządu z pomocą Wałęsy, który z każdym dniem, z każdym wywiadem demaskował się, odkrywając swoje nieuctwo, dyletantyzm polityczny i pychę. Wałęsa operował sloganami podsuniętymi przez żydostwo. Jego wiedza jest żadna. Nie dokonał żadnych przemyśleń. Nie zna historii Polski, myślał tylko o pełnym brzuchu – co było widać, mieszkał w rezydencji i nawet zaczął nosić sygnet z wygrawerowanym masońskim trójkątem. W swej prezydenturze zapisał się w świadomości „czarną kartą”. Wałęsa to agent UB/KGB; król cyganów ze wsi Popowo o niejasnym internacjonalistycznym pochodzeniu. W prezydenckiej kampanii wyborczej, sfinansowanej przez żydowskich aferzystów Baksika-Gąsiorowskiego, nakłamał więcej jak Lenin i Goebbels razem wzięci. Za nagrodę Nobla dla Wałęsy niemiecki Kahał zapłacił 300.000 dolarów. Wzorem Lenina naobiecywał złotych nocników, gruszek na wierzbie i opowiadał bajki o drugiej Japonii. Obiecywał: 100 milionów dla każdego, w dwa miesiące miał zapewnić ład i bezpieczeństwo, a komendantów policji zamienić w listonoszy, aferzystów puścić w skarpetkach. Kapitaliści mieli przywieźć wory dolarów, a odwrotnie wywieźli. Prezydentem Polski został człowiek bełkocący niezrozumiałym językiem idiotyzmy, udowadniający, że go stać na kroki nieobliczalne. W czasie wizyty prezydenckiej w USA znani dziennikarze zadali Wałęsie pierwsze pytanie: “Co panu prezydentowi sprawiło najwięcej przyjemności w trakcie pobytu w Stanach Zjednoczonych”? – Prezydent Wałęsa wstał i odpowiedział: “Najbardziej starała się żona przyjemności mi robić” (Relax nr. 16 z 20.04.1991r Chicago).

Zachowanie znamionuje osobowość. Dowcip jest na miarę człowieka, podobnie jak człowiek wartościowy jest poziomem kreowanego przez siebie dowcipu. Jeśli stwierdzający o sobie “nagą prawdę” był wybrany w demokratycznych wyborach prezydent – to cóż można o nim myśleć skoro wybrali go ciemni i głupi?. Dziecku nie daje się zapałek. Wałęsa przypominał szaleńca, któremu umożliwiono zabawę przełącznikami na tablicach sterujących elektrownią jądrową. Król był nagi. Zeszliśmy do roli poddanych króla Ubu. Należałoby zapytać, kto go wybrał na prezydenta? Dlaczego to Polacy pozwalają się ogrywać oszustowi znaczonymi kartami. Po pierwsze nie jest prawdą, że to Polacy wybrali Wałęsę na Prezydenta. Wałęsa został wylansowany przez żydowskie lobby z Brukseli. Międzynarodowy Fundusz Walutowy – agenda tajnego światowego żydowskiego rządu – potrzebowała w Polsce króla Ubu, bezwolną marionetkę wykonującą każde polecenie w interesie światowego żydostwa. Wałęsa ani robotnik (dwa dni z wczorajszym pracował w stoczni przy noszeniu kabli), ani chłop; lump o mentalności alfonsa z półświatka. Z małego złodziejaszka mleka w hotelach robotniczych, półanalfabety, człowieka o mentalności handlarza koni czy sutenera, dziecioroba lewych dzieci  – wyrasta na wielkiego męża stanu – podobnie zresztą jak dobrze nam znany Nikodem Dyzma. Oprócz nagrody Nobla z całego świata spływały od lóż masońskich i Uniwersytetów doktoraty “Honoris-Cauza”.

Przed wyborami Wałęsa obiecywał wiele. Później, gdy wraz ze swoją “drużyną” opanował władzę, wypiął się na 10 milionów członków “Solidarności” i na cały Naród. Zaczął mówić, że właściwie to on nic nie może. Nie mógł: uwłaszczyć Polaków, przegonić aferzystów i obcych agentów, ukrócić bandytyzmu. Nie mógł nawet “puścić w skarpetkach” – jak to przyrzekał – dwóch żydowskich złodziei – Bagsika i Gąsiorowskiego, którzy za wykradzione w Polsce biliony urządzili sobie luksusowe pałace w Izraelu. To pod rządami Wałęsy Polska była okradana na masową skalę, afera goniła aferę. Zbudował on dobrobyt, ale dla garstki agentów, złodziei żydów. Wpędził natomiast w nędzę i beznadzieję 20 milionów uczciwych Polaków, którym brakuje na czynsze, lekarstwa i chleb. Zafundował też bezrobocie sięgające 3 milionów osób. Podczas swej wizyty w USA w 1991 roku, Wałęsa m.in., powiedział w konsulacie polskim w Nowym Jorku do amerykańskich biznesmenów: “…bo powinniście wiedzieć, że najlepsze interesy robi się z głupimi i ciemnymi”.

Dnia 27.10.1994 roku na spotkaniu z mieszkańcami Warszawy w kościele przy ul. Chłodnej, Pani Walentynowicz publicznie oświadczyła, że Wałęsa nie organizował strajku w stoczni. Skok przez płot ze śrubokrętem w ręku jest zakłamanym mitem podobnym do wystrzału z “Aurory” wymyślonym dla celów propagandowych przez filmowców – rosyjskich żydów. Wałęsa na polecenie MSW, a personalnie gen. Kiszczaka, został na teren stoczni dowieziony od strony kanału motorówką. W sali BHP, dowiezieni wcześniej agenci (przebrani w kombinezony) okrzyknęli  Wałęsę o ps. “Bolek” – przywódcą strajkujących stoczniowców.

Nie wolno więc pod żadnym pozorem dopuszczać, aby Wałęsa nadal szkodził Polsce i Polakom. Obowiązkiem naszym jest to, aby Wałęsa już nigdy nie zaistniał na polskiej scenie politycznej właśnie m.in., dlatego, że do obcych mówił o swoim narodzie, że jest “ciemny i głupi”. Ten współczesny Kaligula będzie jeszcze sięgał po władzę. Obecnie wyjechał do USA na “wykłady”. Kaligula spalił Rzym, on może spalić Polskę. Bądźmy mądrzy przed szkodą!

†††††††††††††††††††††††††

Nawijanie Churchilla i Wałęsy — dla Hydry

Piotr Bein 21.9.2010

17.4.2009 r. wkrótce po przyjeździe z konferencji w Belgradzie (X rocznica bombardowań NATO) i wizycie w Umęczonej, napisałem poniższy komentarz do e-listy. Byłem po lekturze artykułu Churchilla (po polsku: Kazimierz Waręga Winston Churchill Nieznany ) i listu „Lecha Wałęsy” 10.4.2009 z Sowa-Frankfurt (poniżej). Wkrótce potem Marek Podlecki przekonał mnie do wszczęcia kampanii antyscypionkowej i założył blog grypa666. Z „nauczycielami” jak Churchill i Bolek, w mig chwyciłem zagrożenie „pandemią”, co było charakterystyczne dla wielu antyscypionkowców z wiedzą o globalnym kompleksie władzy; ludzi nieświadomych tego trzeba było przekonywać aż bezpośrednio zagroziła im niewypróbowana, niegwarantowana niebezpieczna scypionka, a sitwie postawiła się minister Ewa Kopacz (żeby podobnie zdecydowanie zadziałała ws. 10 IV!). Oto tamten komentarz, wciąż aktualny, z tym że jest już sądowa decyzja wskazująca na agenturalność Bolka (jakby Naród przedtem nie wiedział). –PB

Syjonista Churchill próbuje zmyłkę pt. „bolszewia kontra syjoniści”. Tymczasem to wsio rawno, manipulowane przez rabinat i bankierów zależnie od sytuacji, tak jak judeocentrycy wielokrotnie oświadczali (i udowadniali czynem), że np. kapitalizm i komunizm czy socjalizm to Żydzi w innych piórkach, wszyscy pracujący dla Królestwa nad Gojami. Fanatyczni Żydzi, religijni czy świeccy, to na pewno nie „rasa” jak pisze Churchill. Na pewno nie religia, ani klan czy plemię. To choroba umysłowa, niebezpieczna dla ludzkości! Chorobę nazywam judeocentryzmem, a chorych — judeocentrykami, dla odróżnienia od Żydów sprawiedliwych, których jest sporo, podobnie spodlonych i zakneblowanych jak my.

Przedrukowywać artykuły i cytaty można w nieskończoność. Trudniej napisać składną analizę, do tego za polską racją stanu. Za dużo śmieci w Sowie-Frankfurt, np. „Wałęsa” poniżej — esbecki zmyłkowiec probujący na zlecenie wybielać swego bossa. W innym dziale Sowa wrzuciła opluwanie księży katolickich (typowa propaganda judeo-masonów) razem z raportowaniem działań polskiego bohatera, Świtonia, którego miałem zaszczyt poznać ostatnio w Polsce. Znowu proszę, Sowo: nie publikuj e-adresów. Przyciąga to na nas spam i daje pracę agenturze. Potrzeba przejrzystej, zwięzłej informacji Narodowi: kto bije, kiedy i gdzie uciekać — jak trafnie ujął to mój przyjaciel z Teksasu, Romek Kafel. Mnie już mdli jak czytam patriotyczne roztrząsanie kto to POPiS, a kto tusk czy kaczor. Oni wszyscy od jednego diabła, a ten jest globalny. Trzeba spojrzeć z perspektywy globalnej, żeby zacząć skutecznie działać. Losy Polaków nie decydują się w W-wie, nawet nie w Brukseli, która tylko realizuje odgórny plan. Są opcje, np.:
http://www.propolonia.pl/article.php?art=259
http://www.propolonia.pl/article.php?art=262
ale trzeba wpierw uporać się z Hydrą. Dlatego zniszczyli nam cywilizacyjną nadbudowę ochronną: religię, historię, wartości rodzinne i narodowe. Ukradli majątek narodowy. Zamazali różnice między opinią a prawdą. Zdemoralizowali, z łajdactwa robiąc cnoty.

Dopóki Polacy idą na wojny natowskie bić „terrorystów” czyli partyzantów walczących o swoje, dopóki nie zrozumieją dlaczego muszą nienawidzieć Rosjan a kochać Niemców i Ukraińców, dopóki inni Polacy utożsamiają agresję USraela z „Amerykanami” — dopóty nie ma szansy na wyjście z naszego bagna zrządzonego przez globalną Hydrę. Wyjście może zaświtać po zrozumieniu judeocentryzmu, że on jak kameleon zmienia się z wiosny ludów w jewrokołchoz, z komunizmu w kapitalizm, z solidnych wartości chrześcijańskich w neo-liberalizm. I zawsze pozostaje na górze, depcząc po znienawidzonych gojach.

Jakimś wyjściem z obecnej sytuacji podboju byłoby powszechne cywilne nieposłuszeństwo Narodu, bojkot wyborów itp. owczych spędów dla „naszych” jewlit. Celowo utrzymują nas w rozsypce, w Kraju i we wszystkich Poloniach, sieją dezinformację. Ogłupiony Naród musi się najpierw uświadomić, żeby wiedział co, po co i jak, a patriotyczne media nie są w tym pomocne. W przełamaniu narzuconej mentalności jest „iskierke nadzieji”, o którą pytali zdesperowani patrioci podczas niedawnej wizyty w Polsce. W błyskawicznej edukacji (bo czasu coraz mniej) milionów Polaków (bo tylko gremialnie coś wskóramy, jak Grecy, Francuzi, Irlandczycy czy Czesi), polskie patriotyczne media z długaśną, często sprzeczną czy wręcz mylną informacją okazały się nieskuteczne. Naród wciąż gapi się w TV, czeka na cud. Zastanów się, co zrobisz, gdy przyjdą uzbrojeni o 4-ej rano, z czerwoną lub niebieską listą w ręku…


Wtedy będzie za późno. Z listy czerwonej pójdziesz do ziemi. Z żółtej listy powrócisz do TV, skąd dadzą ci instrukcje bezpiecznego „życia”,  a z niebieskiej na „re-edukację” dla żółtego, Nowego Ł
adu.

…………………..

Witam i Pozdrawiam z Gdańska  L.Wałęsa -10-04-2009 r r,

Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus” Z okazji największych świąt chrześcijaństwa – ukrzyżowania i zmartwychwstania Chrystusa – czasu refleksji sumienia i postanowień  zmian w
życiu, w kierunku pogłębiania rozeznawania dobra od zła, życzę wszystkim:  wewnętrznego spokoju ducha, zgody, miłości wzajemnej i rodzinnej, pogodnej, zatroskanej twarzy, przebaczających oczu, łagodnych  słów i natchnionych miłosierdziem czynów.
Oto adresy http://www.mojageneracja.pl/1980 — poczta lwprezydent@wp.pl
Bardzo ciekawe materiały  pod tym adresem    http://walesa.tv/contact.
Dlaczego nie mogą, czy nie chcą zrozumieć mojej roli i sytuacji, w jakich bywałem ,w rożnym momentach historycznym? Spróbuje publicznie przeanalizować te problemy  i tu przedstawiać w urywkach m gdzie ciąg dalszy będzie następował . Tak sie układało w moim życiu , że los zawsze dawał mi miejsce w czołówce zdarzeń , szczególnie tam gdzie trzeba było większego ryzyka. Tak też było w 1970 r. Wybieram ten okres z mojego życia , bo w tym czasie moje działania, moje zachowania i moja rola jest często najbardziej odwrotnie interpretowana i osądzana. Chciałbym być dobrze zrozumiany , nie chcę przedstawiać swej roli na wyrost, bo często byłem za odważny , stad też bywałem niekiedy podejrzany. Kto z Was na przykład byłby wstanie w robotniczym przebraniu w ferworze walki na kamienie i pały MO i ZOMO wejść na komendę milicji i tam zorganizować mikrofon przemówić do wałczących i załatwić główne postulaty : 1.wypuszczenie uwiezionych z poprzedniego dnia protestu i 2.nie w dawanie sie w bijatyki milicji z protestującymi? Podobnych nieprawdopodobnych akcji mam na kacie wiele, Tego typu jednak zdążeń nie opisują historycy i redaktorzy. Wydaje sie, że nawet dziś w ich odwadze podobne zdarzenia jeszcze nie mieszczą sie, dlatego lepiej ze strachu wątpić i podejrzewać , niż dojść do prawdy. Żyją jeszcze świadkowie i jest trochę dokumentów C>D>N.

Odznaczenia mówią
Zawsze kiedy były istotne sprawy dla Polski , rocznice zwycięstw ,spodziewany udział wielkich goście ,możliwy sukces dla Ojczyzny . Zawsze Ci ludzie w tych czasach Odznaczający i najczęściej  w gronie odznaczonych  starali się wyciągać sprawy kłótliwe , nieprawdopodobne ,kłamstwa , pomówienia . Zawsze próbowali zniszczyć , zakłócić świętowanie i możliwy sukces Polski , by Polskie pokazać w nieciekawym świetlę ,by Polska nie zarobiła , by Polska i Polacy nie mogli cieszyć sie i być dumni . Gdzie tu patriotyzm , gdzie służba ,gdzie odwaga , gdzie madrośc . To zastanawiające , to należałoby dokładnie sprawdzić , bo sama głupota to za mało . Przejrzyjcie okolice zwycięstw i okrągłych daty . L.Wałęsa

†††††††††††††††††††††††††††

Lech Wałęsa przestrzegał, żeby za dużo nie latać jednym samolotem

†††††††††††††††††††††††††

Lech Wałęsa, Honorowy Członek Stowarzyszenia Represjonowanych w Zielonej Górze w Stanie Wojennym, uchwałą z 10.09.2010 r.

Witold Bereś, Jerzy Skoczylas: Generał Kiszczak mówi… prawie wszystko. Warszawa 1991, s. 152-3

„…Początkowo Wałęsa siedział w ładnie położonej willi w Chylicach koło Piaseczna, a później w tzw. Pałacu Wielkim w Otwocku, z bardzo dużym, zadbanym parkiem i stawami rybnymi, w których mógł łowić ryby do woli. W końcowej fazie internowania przebywał w ośrodku rządowym Arłamów. Poza tym, że był pozbawiony wolności, to – zdaniem byłych funkcjonariuszy MSW – nie mógł na nic narzekać (…). Były Oficer BOR: – Niczego mu nie brakowało i spełniano praktycznie każde jego życzenie. Kiedy na początku roku 1982 spotkał się w Chylicach z delegacją Międzynarodowej Organizacji Pracy i jej przewodniczącym Blanchardem, na ich zdziwione pytanie, jak to możliwe, że jest internowany, a jednocześnie znajduje się w tak komfortowych warunkach (kelnerzy w smokingach, francuskie wina i koniaki do wystawnego obiadu), pan Lech  z właściwym sobie poczuciem humoru odpowiedział: Jaki komfort? Tu zorganizowano nam spotkanie, żeby was Panowie nie gorszyć, ale gdybyście zobaczyli ten pałac, w którym jestem trzymany na co dzień, to dopiero zobaczylibyście, co to znaczy komfort. Również i potem, kiedy przeniesiono go do rezydencji URM w Arłamowie, jego warunki internowania były wyjątkowe. Często przez kilka dni przebywała u niego żona i dzieci. Bardzo częstymi goścmi byli miejscowi księża i przedstawiciele Episkopatu z Warszawy.

Mówi oficer MSW pracujący w tym czasie w Arłamowie: Niektórzy mówili potem, że dawano Wałęsie środki farmakologiczne, bo bardzo utył. Ależ gdzież tam! On po prostu lubił jeść i nie żałował sobie. Wypić też lubił, ale nie bardzo było co. Kiedyś nas pół żartem, pół serio, opieprzył, że dajemy mu gruzińskie koniaki, a on poniżej francuskich nie schodzi. Kiedy przedstawiliśmy gen. Kiszczakowi końcowy rachunek za wyżywienie i alkohole dla Wałęsy, to aż się złapał za głowę. Odmówił opłacenia go z rachunków MSW i kazał iść z tym do szefa URM, gen. Janiszewskiego, bo on ma więcej pieniędzy. Panowie, Wałęsa 16 kilo przytył w internie„.

†††††††††††††††††††††††††

Wałęsa: …to szczyt bezczelności:

na szczyt do Gdańska  Wałęsa zaprosił żydów i masonów, żeby zabrali głos: Nicolas Sarkozy,  Jose Manuel Barroso, Donald Tusk ,  Jerzy Buzek, Michaił Gorbaczow,  Frederik Willem de Klerk, Shirn Ebadi , Lech Wałęsa, Alfred Gusenbauer, Boris Tadić,  Nikola Spirić, Janez Jansa, Terry Davis , Waldemar Pawlak,  Radosław Sikorski, Shimon Peres,   Jose Maria Aznar,  Marc Perrin de Brichambaut oraz były szef NBP Leszek Balcerowicz.

Miasto Gdańsk zamierza specjalnie udekorować lotnisko oraz ulice. Pojawią się także billboardy promujące wydarzenie. Turyści oraz mieszkańcy będą mogli obejrzeć dyplom oraz medal, który 25 lat temu odebrała od komitetu noblowskiego żona Wałęsy – Danuta. Przed konferencją 5 grudnia w Muzeum Morskim w Gdańsku ma odbyć się uroczysta kolacja inaugurująca obrady. Głos zabiorą wówczas m.in. minister spraw zagranicznych Francji Bernard Kouchner, premier Litwy Gediminas Kirkilas, marszałek Senatu Bogdan Borusewicz.

http://wiadomosci.onet.pl/1871073,11,walesa_decyzja_chin_to_szczyt_bezczelnosci,item.html

††††††††††††††††††††††††††

Lechu znowu spelnil oczekiwania Izraela

From: Piotr Bein
Subject: !!! otwieraja sie oczy?
Date: Tue, 15 Jan 2008

„Nasz” Walesa pokazal dla kogo jest lojalny. Nawet gdy administracja  USA w koncu musiala przyznac, ze oskarzenia Iranu o dazenie do broni A  to bujda podobna do legendy o broni masowej zaglady Saddama, Lechu  robi z siebie idiote dla Jerusalem Post, izraelskiego dziennika  czytanego przez tych co nie znaja hebrajskiego, a chca dowiedziec sie  co piszczy w syjonistycznej trawie. JP jest dla mamienia naiwnych, bo  prasa hebrajskojezyczna ma zupelnie inna, nieraz dysydencka wymowe.
Wlasnie ci naiwni poczytaja opinie bylego „przywodcy” Polakow,  podstawionego przez zydokomune dla rozbicia prawdziwej Solidarnosci i  podzielenia Polski miedzy zydowstwo i komunistow. To lechu w 1991  roku, nie proszony przez Narod przeprosil w Knessecie za jakies nasze  winy.
Lechu znowu spelnil oczekiwania Izraela od zydostwa w Polsce: – uwertury do utworzenia Judeopolonii (Unia nie Polsko-Litewska, tylko  Polsko-Izraelska);

 • straszak terroryzmem — wymyslem syjonu dla utrzymania kontroli nad  gojami i rozwalenia przeciwnikow islamskich i arabskich na Bliskim  Wschodzie;
 • nawiazanie do „ruchomych granic”, problemu wymagajacego  „rozwiazania” — Izrael przez polityke USA i Niemiec np. napiera na  secesje Kosowa od Serbii, zeby stworzyc precedens prawny, potrzebny im  w takich sytuacjach jak krakowski Kazimierz i Judeopolonia;
 • antysemityzm, rasizm i czystki etniczne — repertuar Mosadu i  polityki syjonistow przez ich Swiatowa Konfiguracje Wladzy (Zionist  Power Configuration) celem przemycania zbrodni syjonistow jako nasze  rzekome zbrodnie;
 • potrzeba rzadu swiatowego (iluminatow i syjonistow) celem  rozwiazania ww. „problemow” oraz wytepienia Palestynczykow, raz na  zawsze;
 • straszenie Rosja — chwyt, na ktory dala sie nabrac wiekszosc  Polakow, jakby nie wiedzieli, ze Rosjanie to nie zydobolszewia.
Koniecznie zobacz, na ten ostatni temat, moze potrzebujesz zrozumiec  kto i po co skloca nas z naszymi slowianskimi bracmi.  Lechowi zabraklo tylko uderzenia sie w piers z okazji wodowania  „Strachu” Grossa, ale czytelnik dokuma sie ze wzmianki o przeprosinach  z 1991 r.  Az dziw ze go nie dorwal Hamas podczas wizyty w Palestynie. Teraz  powinnismy spodziewac sie atakow islamistow. Slusznie, przeciez to my  dalismy sie oglupic, a potem (niektorzy w dalszym ciagu) siedzimy z  zalozonymi recami.

……………….
From: W.WlazlinskiDate: January 15, 2008Subject: Skandaliczny wywiad na miare skandalicznej osoby.Wywiad Walesy dla The Jerusalem Post.Zaproponowal sworzenie Stanow Zjednoczonych Izraela i Polski!!  Twierdzi ze ONZ jest nieefektywna a wiec trzeba sworzyc nowa  organizacje ktora walczylaby globalnie z terroryzmem. Oczywiscie  mowa o Iranie. Stwierdzil ze on byl zalozycielem Zwiazku Zawodowego  (Solidarnosc). Skandaliczny wywiad na miare skandalicznej osoby. To jest osobny  wymiar. Nie mam czasu zeby przetlumaczyc wiecej a wiec niech chociaz znajacy  angielski uzmyslowia sobie co to jest za osoba, jesli jeszcze  dotychczas mieli jakies zludzenia. J.P opublikowal ten wywiad pewnie  dlatego ze mogl polaczyc kretynizm z Prezydent Polski, oczywiscie  byly.

††††††††††††††††††††††††

DEZERTERZY

Jan Pluszkiewicz–Szerszeń 15/16 Tygodnik Ogólnopolski

gen Kiszczak, Lech Wałęsa, Magdalenka
Bohaterowie? W latach 80-tych władza ludowa zachęcała swoich politycznych przeciwników, a naszych bohaterów walki z komuną, do opuszczenia kraju, wielu z tych zachęt ochoczo skorzystało. Osiedlili się w krajach Europy zachodniej, w USA, Kanadzie, a nawet Australii. Powstała nowa emigracja polityczna. Wielu „bohaterów” było pośrednikami w przekazywaniu sprzętu i pieniędzy podziemnej Solidarności na walkę z komuną, znaczną część tych pieniędzy pośrednicy po prostu ukradli, co było powodem wzajemnych oskarżeń i wylewania sobie nawzajem wiader pomyj na łeb, ku uciesze innych nacji! Do dziś, emigracja polityczna lat osiemdziesiątych, nie jest wstanie się zorganizować i porozumieć, nie jest w stanie wybrać swoje władze, uznać przywództwa kogokolwiek, nawzajem obrzucają się błotem! Każdy z nich z osobna jest przekonany, że tylko jemu należy się przywództwo, bo to on jest najlepszy, najmądrzejszy i najbardziej bohaterski, żadnemu do zakutego łba nie przyjdzie, że jest zwykłym tchórzliwym dezerterem, że żaden z nich nie ma prawa do oceny tego, co dzieje się w kraju, ponieważ porzucili ten kraj, uciekli z tego kraju, zdezerterowali z pola walki dla lepszego życia, bądź własnego bezpieczeństwa. Porzucili walczących kolegów i dziś mają czelność, oceniać ich działania, nazywać ich zdrajcami, sprzedawczykami, etc. Zdrajcami byli ci, co uciekli z kraju korzystając z oferty władz PRL! Ci tchórzliwi dezerterzy, produkują swoje wypociny w Internecie, obrzucają inwektywami tych, których zdradzili, których pozostawili w walce z komuną wyjeżdżając z kraju, gdy tylko nadarzyła się taka okazja, obrażają tych, którzy walczyli do końca, nie wyjechali z kraju, mimo takich samych zachęt i nacisków władz PRL. Dezerterzy, którzy uciekli z pola walki, pozbawili się prawa do oceny osób i zdarzeń, tak samo jak honoru! Ci mali tchórzliwi ludzie, bez zahamowań opluwają tych, którzy z kraju nie wyjechali, którzy nie bali się walczyć z PRL, Wałęsa nie pojechał po odbiór nagrody Nobla z obawy, że mogliby nie wpuścić go do kraju! Ustalenia okrągłego stołu, które pozwoliły na pokojowe przejęcie władzy, nazywają zdradą, a ich uczestników zdrajcami! Ci uczestnicy okrągłego stołu, nie uciekli przed  odpowiedzialnością, nie wyjechali za granicę, wielu przebywało w więzieniach, byli szykanowani, nierzadko bici i poniżani, ale kraju nie opuścili! I takich ludzi, tchórzliwi dezerterzy, nazywają zdrajcami! Niektórzy emigracyjni renegaci, stawiają znak równości pomiędzy zbrodniami hitlerowskiego faszyzmu i PRL, mają czelność domagać się jego osądzenia! To ludzie chorzy z nienawiści do wszystkiego, co polskie, co wielkie, co nie da się splugawić!
Stawiam sprawę jasno i jednoznacznie. Dezerterzy, którzy z dezerterowali z pola walki, bez względu na powody, nie mają absolutnie żadnych praw do oceny wyników walki, do oceny uczestników walki, do domagania się czegokolwiek! Tchórz nie może niczego się domagać poza litością, nie może oceniać męstwa bohaterów, nie ma zdolności honorowych do takiej oceny! Emigranci polityczni lat 80-tych, to w pełnym tego słowa znaczeniu dezerterzy, oni skorzystali z możliwości porzucenia pola walki, uciekli ze strachu przed więzieniem, przed biciem, przed niepewnością jutra, bez żalu pozostawili w tej walce ludzi, których dziś bez skrępowania obrażają, oceniają, nazywają zdrajcami, żydokomunistami, etc. etc. Ci renegaci, uciekając z pola walki, pozbawili się prawa przebywania na polskiej ziemi, którą porzucili jak tchórze, korzystając z oferty, wtedy silniejszego. Gdyby mieli honor, nie przyznawaliby się do polskości, którą bez żalu zdradzili! Ani jeden z renegatów nie został siłą wyrzucony z kraju, wyjechali sami, w trosce o własne bezpieczeństwo! Emigranci polityczni lat osiemdziesiątych, niech zajmą się sprawami swojej nowej ojczyzny, którą w chwili zagrożenia tak samo chętnie porzucą jak Polskę! Z obrzydzeniem czytam przysyłane nam maile przez emigrantów politycznych lat 80-tych z Niemiec, pod szyldem SOWA, którzy bez zahamowań obrażają człowieka, przy którym żaden z nich nie jest godny stanąć! Poczuli się upoważnieni nie tylko do cenzury i oceny artykułu „Po Co Nam IPN” zamieszczonego w Szerszeniu nr 11 i 12, ale również do oceny jego autora nazywając Go żydokomunistą! Stanisław Kot, autor artykułu, nigdy nie należał do żadnej organizacji, jest sierotą, jego ojca i matkę w roku 1948 aresztowali nieznani ludzie i ślad po nich zaginął! Od 6 roku życia utrzymywali go różni  znajomi jego rodziców, bo nawet w domu dziecka nie było dla Niego miejsca. On nie ma za co kochać komunistów! Jego artykuły bolą, bo są do bólu prawdziwe, Jego artykuły są trudne i nie pasują do dzisiejszej „prawdy” o PRL! Nigdy nie chwalił PRL, nigdy nie chwalił komunizmu, pisał zawsze o nim prawdę, to ta prawda budzi wściekłość tchórzliwej emigracji i oszołomów prawicy, gdziekolwiek są. To ta prawda, boli dezerterów, którym nie starczyło odwagi by zostać w kraju i walczyć! Trzeba być emigracyjnym renegatem, by człowieka tak boleśnie doświadczonego przez komunistów, za pisanie prawdy o naszych czasach, nazwać żydokomunistyczną mętą!
W artykule, „Po Co Nam IPN” wszystko jest prawdą! Każde jedno zdanie w tym artykule boli tych wszystkich, którzy stworzyli nową prawdę, wirtualną prawdę, dziś obowiązującą! Rzeczywiście fakty zawarte w tym artykule, nie pasują do obowiązującej prawdy w III RP! Dla mnie, dla nas, dla milionów Polaków, jest bez znaczenia jak nazywa się nasza Polska, to nasza ojczyzna i wolę być Jej więźniem, niż wolnym poza Nią! Widocznie taki sam pogląd mieli ci, co nie wyjechali z kraju, mimo zachęt, gróźb i nacisków. Bez względu na swoje bezpieczeństwo, podjęli walkę z systemem, głosili swoje poglądy sprzeczne z obowiązującymi! Dziś tchórzliwi dezerterzy przebywający od lat poza granicami kraju, uzurpowali sobie takie same prawo do oceny zdarzeń i osób jak ci, którzy tu w kraju walczyli do zwycięskiego końca! Bezczelność renegatów nie mieści się w głowie, oni nie zdają sobie sprawy, kim są, oni uważają się za bohaterów!

http://de.groups.yahoo.com/group/kulturzentrum/message/2498

…………………….

Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus.

Kaczyńscy to nieszczęście gdziekolwiek się pojawią .Demagogia , Kłamstwa , Cynizm , Populizm ,hipokryzja  ,w tej klasie nieźle przemówił  .L.Wałęsa

Możesz dowiedzieć się o doprowadzeniu  do wolności  w końcowej fazie drogą SOLIDARNOŚCI  ze zgromadzonej tu dokumentacji .Ostatnio zamieszczono m/m Milicyjny opis warunków zmagań sierpnia 1980 . Tymczasem udostępnionych jest około 1500 stron ,a będzie udostępnione sukcesywnie około 25 000 stron .Wszystko z oryginałów .Poznając  czyny , fakty ,zachowania – bohaterów i zdrajców . Zweryfikuj osądy osobiście . Oto adresy gdzie są oryginały ;; http://www.mojageneracja.pl/1980   —         http://www.lwarchiwum.home.pl    w tym obok Archiwum —- poczta   lwprezydent@wp.pl

To wszystko co piszecie to kłamstwa pomówienia i tępota Wasza – bohaterowie dezerterzy , mądrale dziś z zagranicy dokąd uciekli gdy trzeba było walczyć  . A gdyby nie taka taktyka LWałęsy  ,  gdyby nie było rozmów , okrągłego stołu ::to co by było bohaterzy dezerterzy —odpowiadam ja L W ;; do dziś i jeszcze  długo ,do końca świata i jeden dzień byłby komunizm głupcze , jeszcze raz byłby komunizm głupcze .Lech Wałęsa

http://ma.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?387053

Komentarzy 7 do “Bolek kontra „dezerterzy””

 1. […] Źródło: rebelnews.org Za: grypa666.wordpress.com […]

 2. […] https://grypa666.wordpress.com/2010/10/07/bolek-kontra-dezerterzy/ Barack Obama podczas wizyty w Muzeum Yad Vashem w […]

 3. […] Mędrcy zjeżdżali się już do Złotego Miasta (Szwarcwald, dojczlandia) w 2010 i w 2011 roku.. W br. fotoreporter Grypy666 […]

 4. […] 1-ym “zjeździe” pisaliśmy np. […] WHO, będąca agenturą kompleksu jot czerpie swą wiedzę z tysięcy lat […]

 5. […] 1-ym “zjeździe” pisaliśmy np. […] WHO, będąca agenturą kompleksu jot czerpie swą wiedzę z tysięcy lat […]

 6. […] 1-ym “zjeździe” pisaliśmy np. […] WHO, będąca agenturą kompleksu jot czerpie swą wiedzę z tysięcy lat […]

 7. […] wielu z ww. przytacza fotkę z szubertowo-beinowej draki wyśmiewającej sruli. Nawet nie trza linku do oryginalu publikacji fotki (debile i agenciury […]

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: