Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Kompleks jot w Ameryce

Posted by grypa666 w dniu 05/09/2010

UWAGA, z niewiadomej przyczyny edytor tekstu skorumpował niektóre linki, co odkryłem przypadkowo. Proszę Czyelników w przyszłości zgłaszać takie problemy na mój e-adres. – PB

†††††††††††††††††††††††

Polski Patriota, Stanisław Tymiński pisze rozgoryczony: Polacy nie popierają walecznie swoich liderów. Ba, nawet nie popierają po cichu małymi kwotami pieniędzy, bo  może lista ich małych datków wpadnie w ręce Antypolaków, którzy mogą wygrać  wybory i będzie problem.

Wspomóż blog, na konto lub Pay Pala

††††††††††††††††††††††††

Pierwsza inicjatywa Wykluczeni.info [8.4.2018 skorumpowany link usunięty]

Grypa666 ogłasza konkurs na artykuł omawiający penetrację kompleksu jot w polskie instytucje władzy, podobny w metodzie badawczej do poniższego artykułu Profesora Jamesa Petrasa, znanego krytyka kompleksu jot. Jury składać się będzie z Wykluczonych.PL. Nagrodą będzie  opublikowanie na Wykluczonych.PL, tłumaczenie dla Wykluczonych za granicą, honorowe włączenie do Wykluczonych, a jako opcja — praca społeczna w redakcji Grypa666. Petras, obecnie emerytowany profesor socjologii na Uniwersytecie Binghamton (Nowy  Jork), ukuł pojęcie Zionist Power Configuration (Konfiguracja Władzy Syjonistów) w odniesieniu do USA. W pracy badawczej opublikowanej przez Uniwersytet Miasta Hiroszima w wieloletnich Międzynarodowych Badaniach Porównawczych nad Ludobójstwem XX-XXI w., Bein uogólnił pojęcie na Kompleks Władzy Judeocentrycznej (KWJ, kompleks jot), uwzględniając globalny zasięg, historię przed-syjonistyczną i „niewidzialną” wierchuszkę: lichwiarskich banksterów i talmudycznych lubawiczerów.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Andrzej Szubert: Wykluczeni polskiego baraku unii

†††††††††††††††††††††††††

Kompleks jot w Ameryce

James Petras 1.9.2010, przekład i linki Piotr Bein

Czytaj całość

[…] Wniosek

Władza Izraela w USA nie polega jedynie na wpływie i przywództwie silnych waszyngtońskich „lobby proizraelskich” jak AIPAC. Bez setek tys. bojowników jak miejscowi lekarze, agenci nieruchomości i inwestycyjni, profesorowie… „lobby” to nie zdołałoby utrzymać i wdrożyć swej polityki wśród setek milionów Amerykanów. Odtajnione dokumenty senackie pokazują, że ponad 50 lat temu miejscowe organizacje  syjonistów zaczęły systematyczną kampanię penetracji, kontroli i zastraszania, która osiągnęła szczyt w pierwszej dekadzie XXI w. Nieprzypadkowo przedstawiciele uniwersytetów są przedmiotem ataków mających na celu wyłączyć mówców lub zwolnić profesorów krytycznych wobec Izraela. Jak miejscowi syjoniści sami przyznają, mają oni skomputeryzowane indeksy zakazanych mówców, natomiast lansują „liberalnych” syjonistów, którzy nazywają „antysemitami” lub „teoretykami spiskowymi” autorów przytaczających oficjalne dokumenty syjonistów dowodzące systematycznej perwersji naszych swobód demokratycznych.

Nie ma już różnicy między władzą „lobby” syjonistów zewnątrz a działalnością agentów wewnątrz rządu USA. Np. AIPAC wymusił utworzenie pozycji podsekretarza skarbu i obsadzenie jej kluczowym agentem syjonistów (Stuart Levey), a teraz asystuje w jego globalnej kampanii morderczych sankcji przeciw Iranowi. Obsadzanie tak wielu agentami-syjonistami kluczowych stanowisk w rządzie ws. Bliskiego Wschodu jest misją  służby Izraelowi co najmniej przez kilka lat ich kariery. Ich obecność w rządzie wyklucza wszelkie dochodzenia przez Kongres lub Senat ws. organizacji syjonistycznych działających jako agencje obcego państwa, podobnie jak w l. 1960-ych.

Rośnie sprzeciw publiczny w miarę jak główne organizacje jot i ich wpływowe osoby akumulują władzę, nadużywając jej na korzyść coraz bardziej morderczego, rasistowskiego państwa, które zdominowało instytucje USA. Kampania bojkotu, sankcji i wycofania inwestycji nabiera siły w USA (Harvard wycofał inwestycje w irańskie firmy). Poparcie publiczne w USA dla Izraela spadło poniżej 50%, a sondaże w Europie Zach. pokazują znaczny wzrost opozycji do ultraprawicowego reżimu Izraela. Antysyjonistyczni Żydzi nabierają wpływów, szczególnie wśród młodych Żydów zdumionych izraelską rzezią w Gazie i atakiem na Flotyllę Wolności. Obecność antysyjonistycznych Żydów na forach ośmiela wielu nie-Żydów zastraszonych „antysemityzmem”.

Kompleks jot podpiera się malejącą bazą. Większość młodych Żydów wchodzi w związki małżeńskie z nie-Żydami i raczej nie podda się wściekłym kampaniom na rzecz rasistowskiego państwa. Zabiegi przywódców syjonistycznych o pozyskiwanie młodzieży żydowskiej na bojowników za Izrael podyktowane są świadomością jej zerwania z szowinizmem rabinicznym.

Niebezpieczne jest to, że poparcie syjonistów amerykańskich dla Izraela prowadzi do zjednoczenia ze skrajną prawicą w USA. Obecnie żydowscy i chrześcijańscy reakcjoniści wzbudzają masową nienawiść do muzułmanów (tzw. kontrowersja o meczecie) dla odwrócenia uwagi od kryzysu gospodarczego i rosnącego bezrobocia. Syjonistyczna promocja masowej islamofobii jest niebezpieczną grą tak blisko od Wall Street, gniazda  wielu bogacących się na łupieniu majątku Ameryki. Jeśli te same zagniewane masy odwrócą oczy w stronę możnych u władzy, zamiast na czarnych i muzułmanów, mogą wyniknąć nieprzyjemne niespodzianki przeciw nie tylko agentom Izraela, ale też tym mylnie identyfikowanym jako pochodzącym z Ojczyzny Żydowskiej.

…………………

Nadesłał Stanisław Sas, z dyskusji nt. zbliżony na ciemnogrod@googlegroups.com

Mieczysław Gutowski: […] z racji mojej profesji obserwowalem i dalej obserwuje to co dzieje sie na uczelniach. Tam panuje kompletne milczenie na zasadnicze sprawy dotyczace polskiej racji stanu i Polski w ogolnosci. Tam nie zwoluje sie naukowych sympozjow aby rozwiazywac kluczowe dla Polski sprawy – tam jest ciagle udawanie i zabawa w demokracje i wolnosc, poprzez organizowanie imprez, ktore raczej przypominaja juvenalia nie majace nic wspolnego z nauka i nauczaniem. Ludzie sa zastraszeni ze straca prace i sami sobie powtykali kneble. Uniwersytety powinny byc kuzniami w rozwoju kraju – a czym sa??? Prawie wszystkie budowy, przebudowy, remonty na uczelniach sa uzaleznione od „unijnych funduszy” – co to znaczy, to kazdy co ma troche rozumu moze sobie wykoncypowac. A i w kosciolach jest podobnie – przykladem jest Jasna Gora, gdzie robi sie wiele ale za ponoc unijne pieniadze. To jest dopiero terror zamykajacy geby wszystkim.

………………..

Stanisław Sas: Amerykanie szczyca sie swoimi osiagnieciami w nowoczesnej technologii, ale okazuje sie, ze taki Gates, Jobs lub Wozniak nawet nie ukonczyli studiow i nad swoimi wynalazkami nie pracowali w laboratoriach uniwersyteckich, ale w swoich garazach. Uwaza sie jednak, ze warunkiem  niezbednym powstawania nowych koncepcji jest wolnosc w szerokim tego slowa znaczeniu. Dlatego nie oczekuje sie np. eksplozji wynalazczosci w Chinach.

Pamietamy jak polski inzynier, ktory pierwszy na swiecie zbudowal PC, zostal zniszczony w Polsce gierkowskiej i chyba skonczyl jako hodowca trzody kolo Olsztyna.  Skoro wiec nawet w technologii potrzebna jest swoboda myslenia, to co tu mowic o naukach humanistycznych.

Kiedys opowiadal mi znajomy, byly pracownik UW, ze w 1968 roku wyjechalo z tej uczelni do Izraela wielu professorow i docentow, ale nikt nie ruszyl sie z Wydzialu Historii. Kto nam pisze nasza historie, ten wyznacza nasza przyszlosc. Np. wiele faktow dotyczacych II wojny swiatowej jest  celowo przemilczanych, poniewaz przedstawiaja sprawy II wojny swiatowej w odmiennym swietle. Wspolczesni historycy poruszaja sie jedynie w ramach wyznaczonych im z gory granic, ignorujac pewne dowody, gdyz zdaja sobie sprawe z konsekwencji przekroczania ich. Niestety tylko niewielu z nich odwazylo sie zrzucic z siebie kaftany bezpieczenstwa, w ktore zostali ubrani przez  oficjalna i nieoficjalna cenzure. A ze jest to niebezpieczne, moglismy sie przekonac obserwujac tragiczny los polskiego wykletego historyka dr Ratajczaka.

Przypomnijmy chociazby ukrywanie zbrodni komunistycznych przez dziesiatki lat. Polski przedwojenny ambasador w Waszyngtonie Ksiaze Jerzy Potocki pisal w swoich pamietnikach, ze amerykanska prasa wprowadzala celowo amerykanskich obywateli w blad, przedstawiajac Zwiazek Radziecki jako przyjazne demokratyczne panstwo. Nie musimy przypominac w czyich rekach znajdowaly sie wydawnictwa. Prawda historyczna to nadal niebezpieczna bron.

††††††††††††††††††††††††††††

Pastor Ted Pike: Konflikt na Bliskim Wschodzie: odkrywanie zapomnianego rozwiązania biblijnego

…Najwyższy czas, by kościół zaufał Bogu, że tylko On, w swoim czasie i na swoich warunkach, przyprowadzi pozostałych Żydów do Palestyny. Kościół hańbi Boga kiedy łączy się z odrzucającymi Go Żydami, wciska fałszywy powrót w gardła arabskiego świata. Ponadto kościół staje po stronie awanturnika. Wspiera aroganckich i żądnych krwi. W ich skład wchodzi Menachem Begin, który po dokonaniu takich okropności jak wysadzenie King David Hotel i jego gości, dumnie ogłosił się “ojcem nowoczesnego terroryzmu.” Albo Ariel Szaron, który dowodził masakrami w Szatilli i Sabrze w Libanie, mordując setki niewinnych ludzi.

Pisma ostrzegają, że ci którzy wspierają złych ludzi, stają się współuczestnikami tego zła. (J II 01:11). Tylko poprzez oddzielenie się od międzynarodowego syjonizmu kościół może uniknąć dalszego wplątywania się i korupcji. Kościół musi również przypominać Żydom, że jeśli chcą uniknąć prześladowań, antysemityzmu i bezcelowego konfliktu, muszą powrócić do boskiego prawa Chrystusa i warunków zajmowania ziemi, danej nie Gojom, ale ich żydowskim przodkom tysiące lat temu.  Jeśli podporządkują się temu, na Bliskim Wschodzie wreszcie zapanuje pokój.

††††††††††††††††††††††

Vismaya po spacerze po e-PL

Fajna, choć mocno frustrująca to przygoda przespacerować się po polskich internetowych blogach zajmujących się polityką (i nie tylko). Wymaga to również wielkiej odwagi, kto słaby i nie wyrobiony w temacie może złapać szybko nie byle jaką depreskę. Tam można dobrze się przyjrzeć jaka naprawdę jest polska rzeczywistość i stan umysłów naszych „narodowych partiotów”. Na wielu blogach trudno jest coś komentować a nawet czytać …przywódcy blogów mocno trzymają bat w swoim ręku i …wista wio, albo to co ja myślę albo batem z zad, a w dodatku robi się jeszcze pikantny materiał o „wrogu narodu” i rozwiesza na cały świat…. ot, nowy chrześcijański obyczaj. Czasami myślę, że na świecie jest tylko Jeden Chrześcijanin — Ten, Który umarł na Krzyżu!

W większości w ten sposób rozgrywają się nasze polskie blogowe dyskusje. My Polacy – wspaniali, wykształceni, inteligentni, pomysłowi. I tacy bohaterowie i patrioci… Jednym słowem, pępki świata… Cóż z tego, skoro brak nam poszanowania dla drugiego człowieka? A w dodatku każdy, kto chce, manewruje nami jak chorągiewkami i zabiera z naszego kraju, co tylko chce, i to za naszym przyzwoleniem. Większość polskich patriotów tylko umie krzyczeć, płodzić na necie bzdury, w razie potrzeby (aby obronić własną d…) szkalować niewinnych ludzi, wystawiać ich pod mur. Dawniej tacy politykierzy po nocach okupowali bary i swoją politykę przy kieliszeczku omawiali; bywało nieraz, taki się zapienił i pokazał pięści, co on to zrobi, by naprawić polską rzeczywistość (dopóki nie wytrzeżwiał!). Dzisiaj nawet nie trzeba szukać baru i wolnych słuchaczy, wystarczy klawiatura i można sobie na niej do woli postukać. Ale tylko postukać, bo niestety przeważnie z tej roboty jest tylko więcej nieporozumienia niż pożytku (co niektórzy okupują już komputery prawie 24 godziny na dobę). Nowo wykreowani internetowi polityczni przywódcyi nazbierali małolatów i dokładnie piorą im mózgi wg własnych szablonów. Podobne mieszadła intelektów okupują dzisiaj wiele blogów  i wołają do swoich blogowiczów: działaj, działaj …ale co to znaczy — działaj ? Co oni mają robić? Tego już im nikt nie wskazuje, bo pewnie sam nie wie, jak z tego bagienka wyjść obronną ręką? I tak pseudo-działacze wołają do boju, a wrogowie Polski wywozą z naszego kraju co się da i śmieją się z „polskich obronców narodu” w kułak!

Nasza wielka narodowa przywara – widzimy igłę w oku bliżniego a nie zauważamy, że nam kradną całe połacie ziemi, fabryki, niszczą naszą narodowość, nasze dzieci …..

Jest w naszej polskiej internetowej sieci kilka wartościowych portali a ich załozyciele to WIELKIEJ klasy POLACY, nie kłamią, nie oczerniają, są autentycznymi patriotami, którzy przekazują ludziom faktyczny stan rzeczy a nie szmaty, które poniewierają kim się da aby wykreować siebie na narodowych przywódców …i już widzę jak by się miała nasza Polska pod rządami takowego jegomościa – Chroń Panie Boże, to byłaby gorsze niż hitlerowska okupacja.

Wielki człowiek jest mostem a nie celem. Wie, że musi usunać ze świata wiele brudów aby reszta mogła godnie żyć. Wie, w jaki sposób przemówić do nieświadomego człowieka, w jaki sposób przekazać mu wiedzę, a nie zrywa z takiego nieświadomca jego koszule i pierze ją na oczach całego świata, bo  taki mądry i taki dumny z siebie. Co gorsza wielu z tych nawet na swoich blogach robią sobie specjalne archiwa (czarne teczki), kontrolują każdy ludzki gest (szczególnie swoich ulubionych postaci?), każde ich słowo jakie ten wypowie, nawet gdzieś na innym blogu jest skrupulatnie zapisywane …dzień, godzina, pasmo nadawania, IP …taki owaki/a powiedziała. Nasuwa mi się skojarzenie, że takowy musiał przejść nie byle jaką szkolę? Takowych należy tępić, bo są zdolni zrobić drugiemu każdą krzywdę.

I tak na wielu blogach zagubione są prawdy, a wiele ludzi uważa calą tą parodię za coś prawdziwego. To stanowi ich tragedię bo zaczynają żyć w kłamstwie. Starsza polska generacja nie raz została tak zwiedziona przez niejednego opętańczego politycznego guru, nie raz wielu z nas pluło sobie po brodach, że dali się znowu nabrać. A historia kołem się toczy… co było to jest, tylko, że zmieniły się nazwy, hasła, politycy i wielkie układy.

Od conajmniej 30 lat powtarzam każdemu: na świecie są dwie machiny, które nakręcają nasz świat i ludzi: Polityka i Religia. Obie potężne i obie mącą ludziom w głowach na własne potrzeby. Trzeba nie byle tęgiego umysłu, aby mógł ten związek „dwóch” prawidłowo rozkodować.

Człowieka do wielkiej władzy popycha głupota, ale wprzódy sam się ogłupi do tego stopnia, że pozwoli zapanować własnej głupocie nad mądrością. Głupota pozwoli rozwijać się do tego stopnia, że szuka każdego sposobu i wszędzie szaleje. Trudno ją na pierwszy rzut oka odkryć bo głupota nie boli a nawet potrafi mieć własny wdzięk. W naszym kraju (i nie tylko) wielu cwanych ludzi buduje własne domy na głupocie ludzkiej i są to b. trwałe budowle, bo ta czasami umie doskonale wytracić prawdy …i to na długo. Bywa, że z głupotą i sami bogowie nie umieją sobie poradzić, jedni ją noszą w całości, inni w kawałkach.

Przykro mi to pisać, ale sposób myślenia wielu Polaków, chociaż to już XXI wiek, obciążony jest głupotą. To, że jesteśmy manipulowani, wiemy już prawie wszyscy. Wiemy, że przysięgi polityków (szczególnie przedwyborcze) są jedynie kurzem, który szybko strzepuje się po wyborach. Robi się wszystko dla osiągnięcia władzy a historia ocenia władców — tych dobrych i tych nieudolnych. Z tego co obserwuję w większości na obecnych polskich blogach nie toczy się walka między dobrem i złem, jest to pokaz siły tych co pragną władzy i sławy. Lecz nie ma wątlejszej potęgi od tej, która oparta jest na sile. Należy też wiedzieć, że prawda i wiara jest po stronie silniejszych. Potrzeba nie lada umysłu i siły ducha, aby taką kolumnę kłamstwa i siły rozwalić.

,,,,,,,,,,,,,,,,,

Jeden z Wykluczonych.PL na podobny temat

††††††††††††††††††††††††††††

Aktualności

Globalne radioaktywne zagrożenie po pożarach w Rosji

Na podstawie cyrkulacji atmosferycznej przykładowo po 7-go sierpnia br., Dr Busby potwierdził zagrożenie od pyłu radioaktywnego po Czarnobylu, wznieconego przez pożary. Cyrkulacja poniosłaby pyły  z tego dnia nad kraje bałtyckie, Turcję i nawet po Chiny. Podobnie byłoby z pyłami pożarowymi w rejonie innej katastrofy nuklearnej w Rosji, Majaka. Jest to więc problem globalny, tym większy, że oficjalne normy dawek dopuszczalnych są grubo zaniżone, o czym grypa666 ostrzegała uprzednio.  Potrzeba szczegółowej analizy lokalizacji pożarów i prześledzenia cyrkulacji atmosferycznej, po czym w zagrożonych miejscach sprawdzenie spektrometryczne osadów pyłu np. na filtrach, gdyż oficjalne pomiary, np. licznikami Geigera, nie wykryją zagrożenia. Czy dlatego oznajmiono, że poziomy radioaktywności po pożarach są bezpieczne?

…………………….

Polska przyjmie imigrantów z Afryki

Polska chce pomóc najbardziej obleganym przez imigrantów krajom UE i razem m.in. z Francją, W. Brytanią, Niemcami, Słowacją oraz Słowenią weźmie udział w unijnym programie relokacji imigrantów…

Piotr Bein: Dobrze se wyrachował kompleks jot — ich SS-yńska UE uczestniczy w rozwalankach III  Swiata przez „Zachód”, a wióry z tej akcji sypie na dalszą zgubę gojom w postaci imigracji. Nie ma na bezdomnych, rodziny patologiczne w Polsce ani na repatriacje Polaków z b. ZSRR, a przybłędy afrykańskie będą pieścić za naszą forsę – hańba! Pod takimi hasłami trzeba ostro  przeciwstawić się europejsatym! Wielu syjonistow i sajanim jest czarnych i pseudo-muzułmańskich – to jest też metoda na wprowadzenie agentów Mosadu do Polin.  Kolumbia Brytyjska w Kanadzie obecnie przyjmuje całe statki uchodźców z jakiegoś Bangladesz  (jaki biedak stamtąd może opłacić taką przeprowadzkę?). Kanadyjczycy sami muszą płacić za dentystę, czekają latami na (finansowaną z ich podatków i obowiązkowych opłat) pomoc medyczną ws. życia i śmierci, a ci „biedule” od razu idą do dentysty, na k0mpletne badania, zabiegi, operacje… Ja chyba zrobię się „nietolerancyjnym rasistą, ksenofobem i antysemitą” tzn. zacznę wrzeszczeć o swe prawa! Zaczniemy od „relokacji” nasich do Israela z „najbardziej obleganego” kraju UE – Polin.

Tralala: Gdyby kraje Zachodnie (postkolonializme) i USA nie ssaly Afryki i nie popieraly ich dranskich przywodcow, Afrykanczycy mogliby zyc normalnie. Niestety, to wszystko jest wpisane w wielki program Nowego Porzadku.

Górecki: RAZ = rozcienczyc spoleczenstwo, oslabic i poroznic jak na Wawelu. DWA = odwrocic uwage od unych, by se mogly Polske spokojnie grabic. TRZY = Przygotowywac dla unych afrykanskich nadzorcow do szabrowania… Ot i tyle.

………………………

Bilderbergi w żałobie, bo rośnie nacjonalizm

Przekład Piotr Bein

Wiodący rzecznik Grupy Bilderberg ubolewa, że rosnący prawicowy populizm może zniweczyć nadzieje na rząd światowy przez swój ostry nacjonalizm. Męczy go to, że niektóre kraje Europy nie chcą najazdu hord imigracji z III Swiata na swą kulturę. Charles Kupchan, starszy członek Rdy Stosunków Zagranicnych (Council on Foreign Relations, CFR) i profesor na Georgetown University w Waszyngtonie, napisał ten lament w kontrolowanym przez bilderbergów Washington Post (29.8.2010). CFR jest ramieniem propagandowym bilderbergów i Komisji Trójstronnej (KT). Wytwarza oficjalne artykuły orędujące za stanowiskami podjętymi przez  bilderbergów i ich braci w KT, na tajnych spotkaniach każdej wiosny.  Kupchan oddał nastrój ich spotkań ub. wiosny, gdy globalna elita ubolewała nad licznymi niepowodzeniami ostatnimi laty. Od Londynu po Berlin i Warszawę, życie polityczne Europy powraca do nacjonalizmu; kraje trzymają się kurczowo suwerenności, którą kiedyś chętnie poświęcili dla zbiorowwgo ideału […] To nadrzędne dobro nie ma już znaczenia dla wielu Europejczyków.” Tendencje te „mogą podważyć jeden z najdonioślejszych  i nieprawdopodobnych osiągnięć XX w.: zintegrowana Europa ” — pisze Kupchan. Wynikiem mogą być osobne narody   […] Niemieckie zabiegi o intersy narodowe wyparły entuzjazm do UE […] Nawet sądy niemeckie przyhamowują UE, wydając w ubr. orzeczenie, które wzmocniło nadrzędność parlamentu narodowego ponad prawodawstwem UE. […] W Brytanii, majowe wybory wyniosły do władzy koalicję zdominowaną przez Partię Konserwatywną, dobrze znaną z eurofobii. […] Prawicowy populizm […jest] ciosem w imigrację. […] nacjonalizm mierzy nie tylko w mniejszości, ale również w utratę autonomii, która towarzyszy unii politycznej.

……………………….

Islamizacja Paryża ostrzeżeniem dla Zachodu

……………………….

Stanisław Tymiński: POLSKA – „Święte psy”

Gorzkie, pilnie potrzebna Polakom prawda od patriotycznego konkurenta Wałęsy w wyborach prezydenckich 1990 r.

Nadsyłajcie pokrzepiające listy poparcia dla Polskiego Patrioty, Stanisława Tymińskiego.

„A.”: Z listu Stanisława Tymińskiego emanuje nie tylko gorzka prawda ale rowniez celna diagnoza obecnego stanu ducha narodu, ktorego praktycznie wyparlo oglupienie i tchorzostwo polactfa. Nasza samoswiadomosc jest ledwie szczatkowa i stad zabraklo rozpoznania sytuacji o ktorej pisze autor. I pomyslec, ze pomimo gehenny XIXw. mielismy jescze wczasie II WS setki tysiecy patriotow i najwieksza armie podziemna Europy. Slowa Pana Stanislawa brzmią wiarygodnie – co wlasciwie mozna ocenic dopiero z perspektywy ostatnich 20 lat i zwiazanych z tym, w wiekszosci przerazajacych, nieznanych ogolowi spoleczenstwa faktow (doskonale pisze o tym m.in. Henryk Pajak). Nie mowiac juz o hipokryzji i totalnym  zaklamaniu karlow udajacych olbrzymow na scenie teatru zdarzen (vide: o(d)chody 30 lecia „S”) w ktorym jakze czesto zmienia sie scenografie, kostiumy i aktorow, i tylko rezyserzy co najmniej od 2.000 lat ci sami. P.S.  Kapitalny pomysl z konsolidacja „wykluczonych” blogow w sieci! Semper Fidelis!

…………………..

Michał Tyrpa: Pamięć Narodowa Sp. z o.o.

Postępowanie instytucji odpowiedzialnych za narodową pamięć wobec obywatelskiej inicjatywy „Przypomnijmy o Rotmistrzu” („Let’s Reminisce About Witold Pilecki”) sprowadza się do trzech wariantów. Primo – konsekwentne lekceważenie (Muzeum Powstania Warszawskiego), secundo – lekceważenie i torpedowanie (Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau), tertio – okradanie i zwalczanie (Instytut Pamięci Narodowej). O jednym tylko mowy być nie może. O konstruktywnej współpracy…

…………………..

Andrzej Szubert: Zamach w Smoleńsku. Fakty, mity i kłamstwa

Katastrofa w Smoleńsku nadal zaprząta głowy Polaków. Największy udział w tym ma obca agentura wpływu i sterowani nią użyteczni idioci. Agentura żydowska w ten sposób realizuje dwa główne cele:

  • Odwracanie uwagi od katastrofalnej sytuacji gospodarczej i nieustannego szabrowania Polski przez naszych okupantów: tu, tu i tu.
  • Utrzymywanie atmosfery podejrzliwości wobec Rosji i Putina.  Jest to elementem osaczania Rosji przez żydowskich ideologów NWO, a dodatkowo jest to zemsta wobec Rosji za jej pomoc w dozbrajaniu Iranu i za rosyjski wkład w irański program atomowy. Wielu w sumie uczciwych, ale naiwnych Polaków daje się w tę manipulację żydowskiej agentury wciągać.

Ostatnio jeden z filarów PiS, gwiazda ekranu w TV Trwam u o. dyrektora – Izaak Singer – bardziej znany jako Antoni Macierewicz, agituje za oddaniem śledztwa w łapska władz USA. Mocno sekunduje jemu w tym kongresmen Peter King. Nie wiadomo, czy ten King to Żyd, czy też „tylko” nadgorliwy i zaślepiony szabas-goj. […]

Czy uda się Rosji przekonać opinię publiczną o tym, że ona do tej katastrofy ręki nie przyłożyła?
Widząc zabiegi Macierewicza-Singera, kongresmena Kinga, a także tysięcy agentów wpływu i jeszcze większej ilości użytecznych idiotów, obawiam się że nie. Szczucie na Rosję będzie trwało nadal – dotąd, aż żydostwo zawładnie Rosją tak, jak zawładnęło Ameryką. Polacy zajęci będą nadal różnymi wariantami „rosyjskiej zbrodni”. Jak np. teorią o bliźniaczym samolocie podrzuconym już w kawałkach pod Smoleńskiem. Albo innymi podobnymi wymysłami domorosłych Sherlocków Holmesów. Dodatkowo odwróci się uwagę Polaków wojnami o krzyże
(wymieniane na „godne” pomniki), o inne nowe pomniki, o place i ulice im. Kaczyńskiego czy też ofiar Smoleńska. Będziemy dawać się zapędzać na nie nasze barykady, będziemy tracić czas i energię na prowokowane przez naszych okupantów konflikty i batalie. A oni nadal będą spokojnie rozkradać,  szabrować i zażydzać ichni, „polski” barak unijny. Dotąd, aż zostaniemy z całą Unią i resztą świata w ramach NWO ich zachipowanym i zdepopulowanym bydłem roboczym.

Piotr Bein: Rozkradać i tak będą, bo Narodowi nieco czasu zabierze otrząsnąc się z czaru jot, jeśli w ogóle. Tyle Naród zdziałałby, co z potencjalnym zagrożeniem od pyłów czarnobylskich po pożarach w Rosji — nawet nie wiedzą, jak mierzyć, a (podobno) polscy naukowcy milczą (jeśli w ogóle wiedzą, jak to się je)! Peter King wykonuje polecenie globalnego kahalu, a Izaak Singer pomaga jak może. Obrona Krzyża jest obroną przed lucyferianami, bez Bożej Pomocy nic nie będzie. „Domorosle Szerloki” przy okazji odkrywają rzeczy użyteczne dla niezależnego śledztwa, np. analiza szczątków tu154 przez Krzysztofa Cierpisza.

………………….

Jarosław Kaczyński wie o Solidarności z mendiów jot

Komor i von Tusk nie klaszczą… znają prawdę?

Piotr Bein: Jaroslaw Kaczynski podaje oficjalna, zaklamana wersje o Solidarnosci;  sugeruje, ze dziesiejsza skorumpowana organizacja kontynuuje idealy prawdziwej Solidarnisci1, zanim ta zostala zinfiltrowana i wymanipulowana do celow unych; wiekszosc juz wie, dlatego JK dostal tylko ok. 25% glosow Narodu, dlatego ogol olal uroczystosci;
widziec dzis na uroczystosci Mazowieckiego i innych wspolnikow oszustwa Narodu przy kanciastym stole, to policzek dla Patriotow…

Andrzej Szubert: Niebezpieczeństwo [publikatorow takich video, w tym wypadku Królowa Pokoju — PB]  polega na tym, że jak niezorientowana osoba wejdzie na jego stronę i uwierzy we wszystko, co Bronek propaguje, to pomyśli sobie taka osoba, że Kaczor i PiS są też antyglobalistami i dlatego należy ich kochać i popierać. Tylko ktoś niespełna rozumu może walczyć z NWO i kochać żydowskiego agenta. Nie da się odłączyć działalności publicystycznej kogokolwiek od jego poglądów. Zignorujmy poglądy Michnika i też wrzućmy go do wykluczonych. Wykluczeni to są ci, których właśnie Kaczyński Jarosław spycha na margines. Robi to z ramienia Sorosa, a ten należy do globalnej kliki. Tych spraw nie da się rozdzielić na dwa bieguny!!!
Bo nie da się walczyć z NWO i globalistami walcząc jednocześnie o to, aby żydowski agent był u nas prezydentem czy premierem.

……………………

Dyskusja wokół DYSTRYBUTYZMU

Stanisław Papież: Uprzejmie informuję, że rozpoczęta w ubiegłym miesiącu dyskusja nad dystrybutyzmem trwa na Stronie Wierni Polsce Suwerennej. Zachęcam do zapoznania się z dotychczasowm jej przebiegiem
………………………..

Biskup Pieronek i ‘terroryści’ oraz właściwe znaczenie słów

Tadeusz Hatalski

Wczoraj w tvn24 pokazano fragmenty wywiadu z ks. biskupem T. Pieronkiem. Biskup Pieronek jest osobą publiczną i w Polsce powszechnie znaną. Toteż słowa wypowiadane przez niego mają szczególną wagę. Biskup Pieronek mówił o krzyżu na Krakowskim Przedmieściu. O tym, że jest wykorzystywany politycznie. Faktycznie jest, z tym, że nie tyle przez PiS jak uważa ks. biskup, ale przede wszystkim przez Platformę. Ale mniejsza o to. Biskup Pieronek uważa również, że krzyż trzeba stamtąd zabrać i mówiąc o tym użył mocnych słów: ‘trzeba zrobić tam porządek’. W kontekście krzyża takie słowa i to wypowiadane przez biskupa są nie na miejscu. Ale mniejsza również o to. Moją uwagę zwróciły inne słowa biskupa Pieronka. Słowa wypowiedziane o ludziach, którzy bronią ten krzyż przed usunięciem stamtąd. Napisałem ‘usunięciem’ celowo i świadomie, choć biskup mówił o ‘przeniesieniu’. Ale przecież w efekcie przeniesienia krzyża do kościoła św. Anny czy też do kaplicy w pałacu prezydenckim nastąpi usunięcie tego krzyża z Krakowskiego Przedmieścia. To przecież oczywiste i zwykli ludzie wiedzą swoje a kazuistyka polityków (i biskupa) niczego tutaj nie zmienia.

Wróćmy jednak do słów biskupa Pieronka o tych właśnie ludziach. Mówił tak (cytuję z pamięci) są na to sposoby, jest brygada antyterrorystyczna, przecież to terroryści. Hm, ludzie broniący krzyża to terroryści? Wziąłem, więc „Słownik języka polskiego” i szukam odpowiednich haseł. Są. Terror – stosowanie przemocy, gwałtu, okrucieństwa w celu zastraszenia, zniszczenia przeciwnika. Terrorysta – zwolennik terroru, uczestnik aktów terrorystycznych. Opinie o ‘obrońcach krzyża’ są podzielone. Jedni ich popierają, inni są im przeciwni. Ale czy ci ludzie stojący pod krzyżem (teraz odsunięci od niego metalowym płotem) są terrorystami? Czy zrobili cokolwiek, co jest zawarte w pojęciu słów ‘terror’ i ‘terrorysta’? Powtórzę jeszcze raz to, co napisałem na początku. Biskup Tadeusz Pieronek jest w Polsce osobą powszechnie znaną. Jest osoba publiczną. Jego słowa mają szczególną wagę. I powiem, co myślę. Tak się nie godzi księże biskupie. Niezależnie od poglądów politycznych, jakie się wyznaje.

……………………….

Dobra nowina: totalne fiasko federalnych ustaw przeciw broni cywilnej w USA

Przełożył-skrócił Piotr Bein

Ok. 40 projektów wszelkich ustaw dot. broni w posiadaniu cywilów nie przeszło w Kongresie i Senacie USA, więc niedoczekało się podpisu Prezydenta USA, który wprowadza prawo w życie.  Czołowa gazeta Kapitolu doniosła o prawodawcach orędujących za kontrolą bronią, którzy skarżą się sfrustrowani, że temat nie jest nawet na radarze przywództwa Demokratów obecnie u wladzy, wg Demokraty z Illinois, Mike Quigley, który zajął miejsce Rahma Emanuela w Kongresie. Broń cywilna ma tak dobre poparcie w Waszyngtonie, że notorycznie przeciwna broni kampania Brady’ego dla zatrzymania przemocy z bronią w ręku, ta sama, która poparła Obamę i wiwatowała przejęcie Kongresu przez liberałów, ostatnio oceniła jak najgorzej działalnośc Białego Domu i Kongresu w zakresie poskromienia broni cywilnej.

………………………

Teoretycy spiskowi sieją przemoc, wg propagandysty rządu USA

Jeden z autorów raportu nawołującego do infiltracji przez rząd stron o tematyce spiskowej, by „zwiększyć zaufanie do rządu”, odpowiedział na falę protestów. Wg niego teoretycy spiskowi, a nie rząd, odpowiadają za rozsiewanie kłamstw i braku zaufania, które w końcu prowadzą do przemocy…

………………………..

Komentarzy 5 do “Kompleks jot w Ameryce”

  1. […] Kompleks jot w Ameryce […]

  2. […] Kompleks jot w Ameryce […]

  3. […] ramach usług dla wspólnoty Wykluczonych ogłosiłem 5.9.2010  konkurs na artykuł omawiający penetrację kompleksu jot w polskie instytucje władzy. Nie wpłynęły […]

  4. […] zgłoszenie (przez mgra inż. Krzysztofa Cierpisza) do konkursu Grypy666 w ramach Wykluczonych, ogłoszonego 5.9.2010 na artykuł omawiający penetrację kompleksu jot w polskie instytucje władzy. Zglaszajcie proszę […]

  5. […] zgłoszenie (przez mgra inż. Krzysztofa Cierpisza) do konkursu Grypy666 w ramach Wykluczonych, ogłoszonego 5.9.2010 na artykuł omawiający penetrację kompleksu jot w polskie instytucje władzy. Zglaszajcie proszę […]

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: