Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Europejczycy w mniejszości

Posted by grypa666 w dniu 02/09/2010

Mój blog wychodzi co parę dni, w międzyczasie wstawiam uaktualnienia i poprawki. Niewiele blogów zawiera tak dużo i tak rewelacyjnej informacji, skrywanej nawet przez uważane za postępowe, media katolickie.  Dostałem pochwałę od czytelnika „A.”: Dzieki Wielkie za linki do piesni o Chrystusie, ale przede wszystkim za dzisiejsze „Aktualnosci” (2 wrzesnia b.r.) w ktorych jest tak niesamowity i skondensowany ladunek prawdy o wspolczesnym swiecie, a zwlaszcza Europie i jej przeobrazeniach, ze prozno by tego szukac gdzie indziej. To przeogromna praca, ktora powinna miec – w imie zachowania samoobronnego instynktu narodowego – instytucjonalne i finansowe wsparcie panstwowe. Wiem, ze to co napisalem brzmi w obecnych realiach jak naiwna utopia, ale moze jednak kiedys powrocimy do Normalnosci (jeśli szmbo nie siegnie nozdrzy i nie przestaniemy w ogole oddychac).

Dostałem też uwagę: Przestaw „Wspomóż blog” na trochę dalsze miejsce w artykułach, bo się pokazuje jako opis artykulu na wykluczeni.info [8.4.2018 skorumpowany link usunięty], a to nie wyglada zbyt dobrze – jak żebrak. Niedobrze, że tylko regularni (dzięki im wielkie!) dają dla wspólnej sprawy. Reszta korzysta, nie poczuwając się do symbolicznego gestu patriotyzmu.  Ale to wstyd dla skąpych, a nie dla Beina-„żebraka”. Również potencjalna strata — patrz (jeśli znasz angielski) dramatyczny apel kanadyjskiego patrioty-publicysty, niszczonego przez Bnai Brith Canada.

Wspomóż blog, na konto lub Pay Pala

††††††††††††††††††††††††

Aktualności

Stanisław Tymiński: POLSKA – „Święte psy”

Gorzkie, ale pilnie potrzebne Polakom słowa prawdy od patriotycznego konkurenta Wałęsy w wyborach prezydenckich 1990 r.:

…W drugiej turze dostałem wystarczająco dużo głosów , aby wygrać wybory. Jednak wynik został zmanipulowany przez Wojskowe Służby Informacyjne /WSI/, na korzyść Lecha Wałęsy. Mała grupa ludzi, w jednostce wojskowej  w Warszawe, u zbiegu ulic Łopuszańskiej i Żwirki i Wigury przez cała noc wypełniała karty wyborcze. Rano , w cywilnych ubraniach,  rozwieziono je samochodami do urn wyborczych w dużych miastach wojewódzkich.

…Wielu z Was pod wpływem ataków wrogich nam mediów  uważa mnie za oszołoma tylko dlatego, że po 20 latach emigracji kandydowałem na Prezydentem Polski.

…Według Instytutu CATO z Waszyngtonu, obecne i przyszłe  obligacje zobowiązania rządu  to 1550% PKB w porównaniu  do  875% Grecji przed jej bankructwem. Tak  będzie  dopóki „Antypolacy” i „Złodzieje” będą się wybierali i grabili kraj stosując proporcjonalną  a nie większościową ordynację wyborczą. Proporcjonalna ordynacja wyborcza do Sejmu istnieje tylko w „podbitych” krajach.

…nie mogę prowadzić tchórzy  do boju. Polacy nie popierają walecznie swoich liderów. Ba, nawet nie popierają po cichu małymi kwotami pieniędzy, bo  może lista ich małych datków wpadnie w ręce Antypolaków, którzy mogą wygrać  wybory i będzie problem. Jak lider może mieć zaufanie do tak chwiejnego elektoratu, który  oddaje głosy za kurtyną wyborczą. Nasi wrogowie  i manipulatorzy dobrze wiedzą, że takie głosy są bezbronne i bardzo  łatwo można je  źle policzyć czyli sfałszować.

…najgorsza jest  świadomość, że byłem  i jestem porzucony  przez ludzi, których kocham wiecej niz siebie i dla ktorych pod ryzykiem smierci staralem się wygrać świetlaną przyszłość, odzyskać suwerenność naszego Kraju.

…Wina  za stan  Rzeczpospolitej jest Wasza z powodu lęku i braku liderow. Od 20 lat nie zauważam  u Was realnej wizji przyszłości Kraju i przykładów waleczności. Nadal zachowujecie się jak „święte psy” udając że to co się stało w Polsce to nie Wasza wina, co naszym krwiopijczym wrogom jest na rękę.

…Mam nadzieję, że ostre słowa, które  napisałem powyżej, jako porzucony Prezydent Rzeczpospolitej będą przestrogą dla przyszłych pokoleń. Tylko prawda i odwaga wyzwolą Polskę z niewoli.

Czytaj całość

Panie Stanisławie:

…póki my żyjemy, nie zapomnieliśmy o Panu ani o Ojczyźnie. Zapraszamy do grona Wykluczonych [8.4.2018 skorumpowany link usunięty] i do współredagowania. 

Czytelników proszę o nadsyłanie pokrzepiających listów poparcia dla Polskiego Patrioty, Stanisława Tymińskiegom — Piotr Bein

……………………..

Wałęsa przegrał z Wyszkowskim

Prestiżowa porażka Lecha Wałęsy. Sąd oddalił jego pozew przeciwko Krzysztofowi Wyszkowskiemu. Były prezydent domagał się ukarania byłego działacza „Solidarności” za jego słowa o tym, że w czasach PRL Wałęsa współpracował z SB i brał za to pieniądze. Było to trzecie podejście – wcześniej sąd dwukrotnie stwierdzał winę Wyszkowskiego, działacz jednak odwoływał się od niekorzystnych orzeczeń.

…………………….

„Sprawa” Kobylańskiego

Marek Chrapan (nadesłał Stanislaw Sas)

W natłoku bieżących wydarzeń związanych z rocznicami i ograniczonym dostępem do internetu oraz licząc na inne relacje z procesu w dniu 27.08.2010 Jana Kobylańskiego przeciwko antyNarodowym oszczercom dotychczas nie zająłem się  rozprawą. Jednak w dotychczasowych relacja zabrakło według mnie jednego z najistotniejszych, być może najgroźniejszego, zbrodniczego wątku. Prawdopodobnie nikt z obecnych na sali nie zwrócił uwagi na stwierdzenie któregoś z oskarżonych (nie odnotowałem którego – prawdopodobnie Passenta) – „Na długo przed art. Lizuta MSZ wysłało do Ameryki Łacińskiej dwóch pracowników MSZ w celu skontaktowania się z J. Kobylańskim” – Jak wiemy z dotychczasowych zeznań  nie było żadnego problemu ze skontaktowaniem się z J. Kobylańskim, o co więc chodziło ? – Zacznijmy od tego kim są specjalni wysłannicy MSZ – są to ludzie do tzw. „specjalnych poruczeń” , wykonujący specjalne zadania np. wymuszenia, szantaże a nawet zabójstwa (taki wysłannik Putina „unieszkodliwił” Litwinienkę).
Wiemy że postawa Jana Kobylańskiego – podobnie jak E. Moskala w USA – wobec zbrodniczej działalności mafijno-bandyckiego układu Magdalenkowego wobec Narodu Polskiego była negatywna, krytyczna. A wokół Jana Kobylańskiego nie było usadowionych żadnych SBckich agentów, kapusi, czyli Jan Kobylański i tworzone przez Niego organizacje nie były kontrolowane przez SBcję. (w USA wokół E. Moskala pełno było wszelakiej komuszej agentury która w końcu dopięła swego)  Najprawdopodobniej „wysłannicy” MSZetu mieli za zadanie to zmienić, czyli „unieszkodliwić” dla mafijno-bandyckiego układu Magdalenkowego,  Jana Kobylańskiego i Jego organizacje. Zasadniczą kwestią jest pytanie : w jaki sposób mieliby to zrobić gdyby okazało się że nie ma możliwości „unieszkodliwienia”  jakimś szantażem i tym podobnymi  środkami ? – Historia ostatnich 21 lat wyraźnie pokazuje jak „unieszkodliwia się” ludzi zagrażających mafijno-bandyckiemu układowi z Magdalenki, jako przykładami posłużę się :

 • zabójstwo W. Pańko, szefa NIK w 1991 roku  nie mającego zamiaru wchodzić w bandyckie układy z organizatorami „tzw. Transformacji ustrojowej” w Polsce,
 • zabójstwo M. Falzmana, inspektora NIK – podwładnego W. Pańko i zdającego relacja dl Pańko z odkrytych zbrodniczych zamiarów likwidacji Gospodarki Ogólnonarodowej przez mafijno-bandycki układ Magdalenkowy
 • zabójstwo komuszego premiera Piotra Jaroszewicza i jego żony, znającego od kulis przygotowania do tzw „transformacji ustrojowej” i nie zgadzającego się na bandycki rabunek Kraju i Narodu co miał nagłośnić relacjonując w publikacjach zbrodnicze przygotowania.
 • zabójstwo przyjaciela Piotra Jaroszewicza posiadającego wiedzę od P. Jaroszewicza o szykowanych zbrodniczych działalnściach,
 • zabójstwo Jerzego Fronkiewicza – byłego szefa oddzialu „informacji” Wojskowej majacego potężną wiedzę i nie wchodzącego w bandycki układ z Magdalenkowcami.

Tylko ww. zabójstwa czy też zabójstwa Marka Papały, I. Dębskiego, I. Sekułę,  Marka Karpa i tysięcy innych, mniej prominentnych znawców realiów tzw. „transformacji ustrojowej”  czy też tysiące zamachów takich jak na Józefa Gruszkę dowodzą dobitnie że mafijno-bandycki układ z Magdalenki nie cofnie się prze niczym by chronić swój bandycki status. I być może tylko przezorność i możliwości Jana Kobylanskiego w Urugwaju uchroniły Go przed zemstą zbrodniarzy Magdalenkowych.
Mafia Magdalenkowa nie mając innego dojścia i innych możliwości, nasłali na Jana Kobylańskiego oszczerców dziennikarskich by chociaż zdyskredytować Go w opinii publicznej. Wystąpienie świadka, byłego V-ce Ministra d/s Morskich kpt. Sulatyckiego bez problemów obnaża oszczerstwa nasłanych przez SBcję prowokatorów „dziennikarskich” w każdym pomówieniu, jak chociażby o antysemityźmie Jana Kobylańskiego kiedy Jego najukochańszy wnuk jest żonaty z kobetą żydowskiego pochodzenia, itd…- nie będę powtarzał wątków opisanych przez inne relacje.  Ta relacja miała tylko uświadomić o niebezpieczeństwie na jakie, mam nadzieję że to już czas przeszły, był narażony Jan Kobylański,  i inne osoby ujawniające zbrodniczą działalność mafijno-bandyckiego układu z Magdalenki wobec Narodu Polskiego.

Andrzej Szubert: Marek Chrapan pisze: „(taki wysłannik Putina „unieszkodliwił” Litwinienkę).” Czy można się tak naiwnie dać nabrać na taką, tak grubymi nićmi szytą, prowokację zachodnich wywiadów? KGB to profesjonaliści! Gdyby chcieli Litwinienkę zlikwidować, to zainscenizowaliby „samobójstwo”, wypadek samochodowy, albo zawał serca (tak jak żydostwo zrobiło u nas w 1991 z Michałem Falzmanenem z NIK). Są setki trucizn wywołujących zawał serca, których dwie godziny później już nie wykryjesz w organiźmie, bo rozpadają się na czynniki pierwsze. Litwinięnkę żydostwo zlikwidowało celowo plutonem (a nagłaśniała to też celowo żydowska prasa) aby zamach wyglądał na robotę na zlecenie KGB-owca Putina. Był to element zwalczania i osaczania Putina. Celem tej kampanii jest doprowadzenie do osadzenia na tronie ichniego agenta, a nie Rosjanina.

………………………….

„Prywatyzacja” na Białorusi

Parę dni temu krążyła wiadomość o planach prywatyzacji majątku narodowego Białorusi. Patrioci polscy zawołali ze zgrozą Czyżby i tam!? Andrzej Szubert rzucił okiem: Uśmiałem się z tego panikarskiego tytułu. A więc proponuję najpierw uważnie przeczytać artykuł o tej „prywatyzacji obiektów państwowych na wielką skalę”. Białorusi brakuje ok. 5 mld USD. Sprzedając ok. 20% udziału  koncernu Biełaruskalij dostaną za to 6-7 mld USD. Nawet jak sprzedadzą w sumie 49% udziałów, to nadal Białoruś ten koncern kontroluje mając 51% udziałów. No i sprzedają to Chińczykom, dla których te nawozy głównie produkują, a nie żydostwu. A jak u nas agent żydostwa, min. rządu gauleitera Tuska, Rostowski, tuż po katastrofie w Smoleńsku ogłosił w brytyjskiej prasie wystawienie na licytację ponad 670 – słownie – sześćset siedemdziesiąt firm będących własnością skarbu państwa, to jakoś żydowska prasa nie biła na alarm. Nie pisano o masowej wyprzedaży majątku narodowego! Ludzie, nie dajmy się żydowskim mediom manipulować. Nauczmy się na zimno i krytycznie oceniać to co czytamy.

Poszukuję więcej takich redaktorów, by móc oceniać i komentować bieżące wiadomości.

………………………….

Rodzi się przegląd informacji od Wykluczonych [8.4.2018 skorumpowany link usunięty]

W planach nadwornego speca technicznego grypa666 i członków grupy, pragnących zjednoczenia patriotów wbrew zagrywkom religijno-emocjonalnym unych:

 • motywujące cytaty (oczywiście polityczne),
 • podział przeglądu na kategorie,
 • zamknięte forum Wykluczonych,
 • koordynacja publikacji i tłumaczeń,
 • wyjście za granicę ze Sprawą Polską

… i co tam jeszcze strzeli Wykluczonym.

………………..

Znów się zaczyna…

…z odwiecznych przyczyn:

Bardzo ważna analiza podstawowych przyczyn współczesnego stanu -nie tylko Rosji. Opisywane zjawiska dotyczą wszystkich Słowian. Z „mocą kosmiczną” nie trzeba się zgadzać, ale inne argumenty są sensowne.

……………………..

…W Magdalence Żydzi z obozu władzy dogadali się z Żydami z drużyny Bolka i sfinalizowali plan Rockefellera. I to z nawiązką. A jeszcze wcześniej, przed Magdalenką, ówczesny premier – Żyd Rakowski – wprowadził przepisy prywatyzacyjne. Powstawały złodziejskie spółki polonijne i zaczęło się uwłaszczanie nomenklatury PZPR i wyższych szarż MSW.

…Dzisiejsza Solidarność jest tylko nieudolną atrapą tamtej, pamiętnej, historycznej Solidarności. Powinno się jej zresztą odebrać prawo do występowania pod tym szyldem. A to z tej prostej przyczyny, że jest dzisiejsza Solidarność elementem ogłupiającego i okłamującego Polaków układu rządzącej Polską Grupy Trzymającej Władzę – agentury skupionej wokół filantropa Sorosa.

Andrzej Szubert: Mity i legendy o solidarności

……………………..

Vismaya-Wiesława dołączyla dziś oficjalnie do redakcji grypa666

…Wybieram prawa ludzkie i boskie, które pomagają nam żyć i jednoczyć się Czystym Sercem, już bez brudu i zakłóceń demoniczną energią. Wiem, że nie jest to łatwo zrozumieć, ale byłam i jestem taki cudak od najwcześniejszych lat. Nigdy nie byłam fanatyczką religijną ani polityczną. Ważna dla mnie jest prawda, humanitaryzm i nasze wspólne dobro jako ludzkości;  bez zawiści, bez zazdrości  jako jednej wielkiej Boskiej rodziny. Tepię zło, jak umiem, może nie zawsze mi się to udaje ale pragnę, aby nasz świat był każdego dnia coraz pogodniejszy, abyśmy wszyscy żyli we wspólnym zaufaniu, a nie byli tylko hipnotyzowani, czasami ”tanim  dobrobytem” po to, by nam można było łatwiej wbić nóż w plecy.

Więcej

………………………

“Turcy” zabici przez siły Izraela we Flotylli Wolności to Kurdowie, może kurdyjski Mosad

Christopher Jon Bjerknes 12.8.2010, tłumaczył-skrócił Piotr Bein

Większość zabitych przez Izraelczyków na pokładzie statku Mavi Marmara było Kurdami, podejrzewam nawet – z kurdyjskiego Mosadu. […] Potwierdzono, że 7 z 9 ofiar to  Kurdowie. W komentarzach czytamy, że Kurdowie działający przeciw Izraelowi są zdrajcami, bo Izrael to sojusznik Kurdów. Czy rzeczywiście byli z Mosadu i pracowali dla Izraela? O to zapytywałem już dawno. Przywódcy tureckiej partii AKP planowali uczestniczyć we Flotylli, lecz później wycofali się, żeby uniknąć potencjalnego problemu z Izraelem. Myślę, że całą operację wyreżyserowano na korzyść Izraela oraz jego marionetkowego rządu w Turcji, AKP i tamtejszej armii – narzędzi Światowego Żydostwa, celem zrobienia z żydowskich agentów w Turcji przywódców świata islamu oraz otwarcia drzwi do akcesji Turcji do UE, by Żydzi mogli zalać Europę Afrykanami i Azjatami, podważając  suwerenność narodów Europy i utrwalając Żydowską Władzę Świata. Znamienne jest, jak AKP zniszczył swój własny antyizraelski wizerunek i jak znów raz po raz chroni Izrael i w ogólności żydowskie interesy ponad tureckimi.

………………….

Powtórka historii w Turcji: dlaczego Żydzi utworzyli AKP i robią bohatera z Erdogana

Christopher Jon Bjerknes 26.6.2010, tłumaczył-skrócił Piotr Bein

Żydzi poprzez swych rewolucjonistów w imperium osmańskim dążyli do ustanowienia konstytucji i reform demokratyzujących. Dziś Żydzi robią zamęt poprzez swą Partię Pracujących Kurdystanu (PKK), w części by stworzyć okazję do nowej konstytucji Turcji. Żydzi chcą przenieść władzę z donmeh, którzy kontrolują armię, na partię AKP lub podobną przykrywkę upodobaną przez Arabów i UE. Donmeh na pewno nie oddadzą władzy. Co widzisz, to pozory. Żeby umieścić Turcję w UE, Żydzi spopularyzowali Erdogana i jego partię AKP w oczach Europejczyków. Posłużył temu brutalny atak na Flotyllę Wolności i morderstwo Turków. Ataki Izraela na Turcję poprzez partię-przykrywkę PKK są innym środkiem zmiany w naród, który Żydzi łatwiej mogą rzucić Europejczykom jako “Demokrację”. Pod pretekstem praw Kurdów, nowa konstytucja uwolni Żydów od “zbrodni nienawiści”, przygotuje Turcję do wojen domowych na zawołanie Żydów w imię wielokulturowości, osłabi siłę wojskową Turcji, zniesie suwerenność na rzecz członkowstwa w UE i otwartych granic na Afrykę Płn., Bliski Wschód i Azję Śr. Żydzi zawładną Turkami, zniszczą Europę imigracją i drenażem gospodarczym, odbiorą suwerenność krajom arabskim i będą wysyłać Palestyńczyków jako uchodźców do naiwnej Europy. Granie roli łobuza jest małą ceną za internacjonalizację tych regionów. Żydzi sowieccy grali podobną rolę wstawiając komunistyczne marionetki w kilku narodach arabskich, próbując zinternacjonalizować region i podzielić świat między dwa obozy kontrolowane przez Żydów. Żeby sprowokować obecnie Arabów do oddania suwerenności Tyrkom, którzy następnie przekazaliby ją Żydom, ci ostatni zrobili z Erdogana bohatera. Tak więc AKP i Erdogan służą interesom żydowskim,

 • bałkanizując Turcję pod pozorem demokraryzacji i ukrywając rolę Żydow w kontrolowaniu PKK
 • nalegając narody arabskie do oddania swej suwerenności i losu Turkom, których kontrolują Żydzi
 • negocjując z Persami o ograniczenie ich programu wzbogacania uranu i znosząc wpływy Ahmadinedżada i szyitów w krajach arabskich
 • robiąc z Turcji kraj przyjazny Europie dla masowej inwazji nie-Europekczyków
 • ukrywając żydowską zagładę chrześcijan ormiańskich i to, że Ataturk i Młodzi byli skorumpowanymi Żydami
 • zbrojąc i pomagając z Izraelem Azerbejdżanowi w wojnie z Armenią.

Ostrzegam was, Turcy: Żydzi tworzą swojego mitologicznego „Goga i Magoga” z osnowy waszego narodu i zabiją was do ostatniego, jeśli będą mieli okazję. Nieźle, jak na jedną noc mordów Kurdów na tureckim statku na wodach międzynarodowych.

Wyszukaj „donmeh” w opracowaniu na podst. Bjerknesa

……………………

Broń Krzyża przed lucyferianami

Piotr Bein 2.9.2010

Otrzymałem linka z uwagą Proszę spojrzeć na to, co się dzis w polskiej (?) szkole wyprawia:

oraz linka do artykułu o tym bluźnierczym teledysku.

Odpisałm: to zalezy gdzie sie patrzy:
A na blogu współautora i propagatora bluźnierstwa, niejakiego „kaczki”, wpisałem: masz pokielbaszone z tym Dunajem (sciek w srodku Europy,  przejechalem rowerem wzdluz do ujscia w Rumunii, zatykajac nos) tak samo jak ze zrozumieniem ducha Narodu, Krzyza, Wiary, ktorą   prezentujesz obiektywnie tylko w przypadku swej – lucyferianskiej; prosimy o wiecej, zeby Polacy zobaczyli jak zydomasoneria zdiabliła mlodziez; w zestawieniu z normalnymi bedziesz dzis na grypa666.wordpress.com gdzie znajdziesz materialy o przyczynie twego stanu oglupienia (mam nadzieje ze nie swiadomej sluzby lucyferianskiej); szydzisz z wiary innych, a chcesz zeby zaaprobowali twoja? nie potrafisz nawet dojsc, co naprawde dzieje sie wokol Krzyza „Smolenskiego”; twoja rekomendacja na hymn dla „krzyzowcow” jest  rownie glupkowata, postepuje za judeocentryczna propaganda mendialna, pokazuje jak plytki jestes = szkoda bo talent masz  nieprzecietny

Kompleks jot nie tylko podkłada Narodowi kłody bezpośrednio, to jeszcze wykreował sobie V kolumnę z naszych dzieci, nihilistycznych „janisarzy”, ktorych wziął w obróbkę poprzez system edukacji i ogólnej bez-kultury i bez-wiary = lucyferianizm. Ich „roześmiana” facynacja „pięknym modrym Dunajem” symbolizuje dla mnie zgniliznę moralną płynącą przez Europę malowaną rotszyldowskimi lichwiarskimi pożyczkami, które wpędzają narody w zniewalające długi na wieczność. Czy zgnilizna pakowana w dusze naszych dzieci zatruje ich dusze — to zależy od nas, a nie sterowni kompleksu jot! Dlatego tak usilnie walczą z Krzyżem i tradycyjnymi wartościami, próbują stworzyć „konflikt pokoleń”. Módlmy się za nich…

Władze miasta pozwoliły na oszczanie krzyża

Smutno mi Boże… – świadectwo kapłana

…………………..

Potrzeba ochotnika

Wojciech Właźliński 1.9.2010

Zrobilem audio mp3 z video Ilian Pappe bo jest bardziej istotne poza paroma tekstami w tym video. Ma ponad 2 MB (okolo 19 minut), mozna jeszcze bardziej strescic i skrocic. Zrobilem takze transkrypcje/tlumaczenie w polskim jezyku poczatku tej prelekcji. Moze znajdzie sie ktos z tych milionow Polakow rozrzuconych po swiecie, kto zrobi transkrypcje reszty. Nawet kilka zdan z tego ma bardzo duza wartosc, szczegolnie w powiazaniu z Procesem Norymberskim, w ktorym jednak padlo troche nazwisk choc nie tych najwazniejszych.

Ochotnicy do dokończenia transkrypcji i tłumaczenia proszę pisać do Piotra Beina.

…………………

Potrzeba również przetłumaczyć:

………………….

Absurdy Polskiej Nie-Sprawiedliwości

††††††††††††††††††††††††††

Vismaya o panach z e-buławą

W naszych czasach, w dobie internetu pojawia się coraz więcej ludzi, którzy słowem obelgi, przekleństwa, oszczerstwa próbują zbawić świat …. !!! Patrząc na internet coraz częściej dochodzę do wniosku, że człowiek to najokrutniejsze zwierzę na Ziemi. Czym ktoś mocniej używa własnej „melodii dżwięków” zza srebrenego ekranu tym bardziej jest zagubiony, samotny i sam nie wie jak zwrocić na siebie uwagę!

Internet i prywatne blogi często pod płaszczykiem niesienia wolności całemu narodowi, poszanowania innych, tak naprawdę są polem do walki, nienawiści a nawet sieją grozą. Wolność i poszanowanie drugiego człowieka to tylko postrzępiona firanka, pod którą znajduje się setki kłamstw, plotek, które jak dotąd uchodziły za przywilej kobiet. Zaś w interncie jak widać prym wiodą również panowie. Wzięli w ręce swe buławy i wywijają nimi na wszystkie strony. I tak w obronie wolnosci „mości panowie” zamiatają językami na wszystkie strony, które jak dotąd służyły komunikacji a teraz stały się podłym oprogramowaniem komputera. Jakoś sam akt pisania na klawiaturze często ośmiela ludzi, czyni ich silniejszymi, złośliwszymi niż można to przekazać „twarzą w twarz”. W dodatku anonimowość …i tu wychodzi prawdziwa natura człowieka! Ta anonimowość zwiększa ataki wściekłości i właśnie to jest nabardziej niepokojące.

Prywatne blogi stają się wypocinami nieprzyjemnych rzeczy w zależnosci od poziomu intelektu właściciela bloga, który powinien ponosić odpowiedzialność za słowa zapisane na jego blogu, a nie dolewać oliwy do ognia. Nienawistne komentarze mnożą się każdego dnia, a gdzie proszę państwa jest Wielka Kultura, wasza wyszukana grzeczność, bo chyba nie w tych jadowitych komentarzach?

Chyba, że taka mieszka tam dusza i taki dialog sprawia jej przyjemność! I tak blogi, które miały reprezentować poważne wartości stały się miejscem wulgarnej zabawy, a w ich magazynach leżą zgniłe śmieci, które tylko cuchną diabelską wypociną, wybudzająć nieprzyjemne odczucia do właściciela bloga.  W dodatku coraz częściej się zdarza, że takowe zabawy są produktem poważnych ludzi …a ich bez smaku posty przerosły wszelakie granice człowieczeństwa.

Wszyscy myślimy, że jesteśmy dziećmi Boga, ale kiedy patrzymy na takowe zachowania odkrywamy, że ludzkość jest darem szatana! Nie zrozumcie mnie żle, jestem naprawdę zażenowana polskimi stronami internetowymi. Musimy wiedzieć, że takowe zachowania nie pozostają bez konsekwencji a skutki te mogą okazać się bardzo nieprzyjemne dla ich producentów. Tutaj napewno odezwą się głosy: to on/ona jest gorszy ode mnie !!! (???). Może gorszy ale jeśli i ty podlewasz oliwą ogień nie oczekuj szybkiego wygaszenia pożaru, jesteś kontynuatorem tego samego dzieła.

Jak dotąd około 75% nastolatków robiło bajzel na internecie, wg najnowszych obserwacji, badań psychologów, coraz więcej starszych ludzi szuka świadomie zaczepki w sieci. To już nie tylko głupie zachowania na czatach, na internetowych forach niedorosłych dzieci, prześcigajacych się: kto kogo mocniej zrani!  To perfidne gierki dorosłych, którzy w marginalny sposób odgrywają coraz większą rolę na niecie, obsiewając całe pola nienawiści. I wielkie pytanie: skąd tyle jadu w ludzkich sercach, i to w sercach chrześcijan, broniących wielkich wartości …czyżby to również była jakaś firanka? Sami dokonują na sobie samookaleczenia, sami uwłaszczają swojej osobowości. Takie blogi, które kreują tyle jadu wyglądają jakoś fałszywie kiedy głoszą słowa wolności dla całego narodu. To, że można prowadzić pokojowo strony, blogi już nie jeden udowodnił, ale do tego potrzebna jest mądrość.

A jak już cytujesz cudze słowa, cytuj je dosłownie a nie wyrywaj z kontekstu co ci wygodne i nie ubarwiaj swoją filozofią… to wtedy do końca opada maska z twojej twarzy, to wtedy widać prawdziwą twoją tożsamość! Pamiętaj: czym dłużej patrzysz w czeluść, czeluść zaczyna patrzeć na ciebie…

†††††††††††††††††††††††

Europejczycy w mniejszości

Krzysztof Nowakowski

„Niemieccy uczniowie w mniejszości” to tytuł szokującego reportażu, pokazującego szybko postępującą islamizację niemieckiej szkoły i całej dzielnicy miasta Essen. Autorzy dokumentu z niemieckiej telewizji ARD próbowali najpierw uzyskać zgodę na filmowanie w 50 innych placówkach oświatowych w różnych miastach, ale nie uzyskali zgody – to jest temat tabu, „polityczna poprawność” nie przewiduje poruszania tematu upadku cywilizacji zachodniej i islamizacji.

Przyczyny upadku społeczeństwa niemieckiego są jasne: odejście od wiary – porzucenie chrześcijaństwa, powszechna antykoncepcja i aborcja, homoseksualizm – z tych spraw nie narodzą się dzieci, które w przyszłości broniłyby ojczyzny. Inną ważną przyczyną upadku państw zachodniej Europy jest model państwa „socjalnego” – nagradzanie za niepracowanie i karanie wysokimi podatkami za wysiłek – a wszystko na kredyt (dług Niemiec przekracza już półtora biliona Euro, podobnie jak Francji).

Cóż możemy zrobić w Polsce, aby nie powtórzyła się dramatyczna sytuacja z Niemiec?

Przede wszystkim informujmy innych ( np. przesyłając link do tego filmu, albo podobnych poruszających to ważne zagadnienie ), nie kupujmy towarów ( kebaby itp. ) w sklepach prowadzonych przez islamistów – wybierajmy sklepy i firmy prowadzone przez naszych rodaków, głosujmy na posłów i senatorów, którzy będą postulować ograniczenie napływu muzułmanów do naszego kraju. A problem zaczyna być widoczny, szczególnie w dużych miastach oraz mniejszych, na ścianie wschodniej, gdzie przyjeżdżają masowo Czeczeni.

Nie bądźmy obojętni, za 20 lat od zachodu będziemy graniczyli z kalifatami i sułtanatami – demografia jest nieubłagana i okrutna. Jeśli europejska kobieta ma średnio w Niemczech 0.8 dziecka, a muzułmańska 8 dzieci – to zmiany następują bardzo szybko. Nie bójmy się mieć dzieci – to jest szansa dla Polski.

†††††††††††††††††††††††††

Gonić muzułmanina czy judeocentryka?

Piotr Bein 1.9.2010

Trzeba się skoncentrować nie na muzułmanach, tylko judeocentrykach – oni podkopują naszą cywilizację, lansując ww. przez Nowakowskiego depopulację, demoralizację, odreligijnienie, ale też uniwersalizm, relatywizm, neoliberalizm i in. koncepcje narzucone cywilizacji chrześcijańskiej. Kompleks jot pod przykrywką islamu rozbija naszą cywilizację. Kto myślicie był w anty-proteście, tj. za wahabickim meczetem w Warszawie? „Europejska Warszawa dla wszystkich!” – nawet dla islamistycznych terrorystów sterowanych przez Mosad!

Judeocentrycy narzucili cywilizacji chrześcijańskiej napływ obcych z fanatycznych kultur, sztuczną różnorodność społeczną, „tolerancję” szkodliwej dla gospodarzy ”odmienności”, „społeczeństwo otwarte” i inne rzeczy obliczone na osłabienie społeczeństw, które kompleks jot chce w ten sposób podbić. Gdybyśmy mieli kontrolę nad rządami i ustawodawstwem, nie byłoby imigracji, multi-kulti, promocji homoseksualizmu i aborcji itd. Przejaw kontroli przez kompleks jot widać w filmie: jego realizatorzy łamią tabu, narzucone Niemcom wbrew ich interesom. Na Zachodzie nonsens ten dopiął tego stopnia, że demaskowanie rzeczy oczywistych i szkodliwych dla społeczeństwa, przyciąga publiczne potępienie od kontrolerów opinii.

Tłumacz filmu przetlumaczył w kilku miejscach „muzułmanin” na „Arab”, co nie ma sensu np. w przypadku Kurdów przedstawionych na filmie. To jest stereotyp judeocentryczny, a naprawdę wielu Arabów jest chrześcijanami, prawdopodobnie niektórzy Libańczycy na filmie. Arabscy chrześcijanie, których spotkałem w Palestynie i Egipcie, bardzo cierpią od judeocentryków i islamistów. W Egipcie młody chrześcijanin koptyjski opowiadał mi, jak islamiści stawiają meczety przy cerkwiach, żeby je przyćmić rozmiarem, hałasem z minaretów. Biznesmen koptyjski nie ma szans rozwinąć skrzydeł, bo go różnymi metodami uziemią muzułmanie.

Islamscy Arabowie czczą Jezusa Chrystusa (jako proroka) i Jego Matkę. Nie wszyscy są fantykami. Prawosławny monastyr grecki Św. Gerasima, który odwiedziłem k. Jerycha w Palestynie, zawsze ma arabskich miejscowych, wielu chłopców, przychodzących w dzień jak do przyjaciół. Uwielbiają Ojca Serafima, przełożonego monastyru. Kiedy jakiś czas temu nadszedł czas na rotację przełożonego, Arabowie gremialnie poszli z petycją do biskupa w Jerozolimie, by nie przenosił O. Serafima. Został więc w swej oazie na pustyni jerychońskiej, otoczony wielbiącym go tłumkiem Arabów. Niektórzy dojeżdżają z odleglejszych miejsc, co nie jest łatwe w systemie izraelskich utrudnień poruszania się i murów „berlińskich”, a taksówka sporo kosztuje (lokalnie używają też osiołków, jak widziałem nie raz na drogach).

Uniwersalizm

Uniwersalizm to lansowanie lojalności do obcych i troska o ich, a nie własne interesy. Uniwersalistyczne zmiany społeczno-polityczne zepchnęły wartości chrześcijańskie na margines. Rozbijanie islamizmem polega na imigracji, terrorze i podboju demograficznym. Serbowie doświadczyli tego w ostatnich paruset latach w Kosowie, a chrześcijanie w strefach zawojowanych przez islam – od czasów Mahometa. Po II wojnie światowej, tę samą taktykę kompleks jot wprowadził na chrześcijański Zachód poprzez imigrację. Bez odpowiednio sprzyjającej, antycywilizacyjnej strategii imigracji i inkubacji wielokulturowej, islamiści nie osadziliby się na Zachodzie do tego stopnia. Są już miasta, np. w Szwecji i W. Brytanii, gdzie policja, ambulans nie odważa się wjechać do dzielnicy muzułmańskiej.

Wg profesora psychologii na Uniwersytecie Kalifornii, Kevina MacDonalda (książka The Culture of Critique 1998), ruchy uniwersalizmu, założone i wdrażane dla partykularyzmu żydowskiego, zaszkodziły społeczeństwom Zachodu, wywołując nawet antysemityzm (Separation and its Discontents 1998). W XX w. broń uniwersalizmu objęła marksizm (i jego pochodne bolszewizm i komunizm), psychoanalizę Freuda, Frankfurcką Szkołę socjologii, szkołę antropologii Franza Boasa, wielokulturowość i imigrację z III Świata. W The Culture of Critique MacDonald zarzuca tym żydowskim ruchom nieuczciwość: rozmywając tożsamość etniczną gojów drogą uniwersalizmu, „Żydzi zachowali u siebie dokładnie ten rodzaj intensywnej solidarności grupowej, którą potępili jako niemoralną u innych” – patriotyzm, lojalność rasową, struktury społeczne i moralność chrześcijan, w tym powściągliwość seksualną.

Teza MacDonalda tłumaczy, dlaczego szybciej niż w pól wieku biała rasa na Zachodzie stała się apologetami, niepewnymi i zawstydzonymi swą historią i prawem do ziem przodków. Kto na Zachodzie popiera model judeocentryczny, „plasuje się w pozycji ogromnego zagrożenia, gdyż o przyszłości zadecydują inni, z których wielu czuje głęboką nienawiść, uwarunkowaną historycznie. Lansowanie przez białych własnegu wyparcia jest skrajną głupotą, pomyłką historyczną o katastrofalnych skutkach.” [Kevin MacDonald Can the Jewish Model Help the West Survive?]

Żyd z Rosji, który został profesorem na Uniwersytecie Kalifornii, Yuri Slezkine zauważył (The Jewish Century 2004), że najważniejszym czynnikiem historii XX w. był wzlot Żydów na Zachodzie i Bliskim Wschodzie oraz ich wzlot i upadek w Rosji.  MacDonald dodał („Stalin’s Willing Executioners”?): „Żydzi stali się elitą, i to wrogą tradycyjnym narodom i kulturom we wszystkich tych regionach, które zdominowali.”

Broń ideologiczna kompleksu jot miała okropne dla Żydów i gojów skutki. Bolszewizm i  komunizm, wdrożone głównie przez najbardziej skrajnych Żydów, którzy dyrygowali reżimem sowieckim i zdominowali jego aparat terroru [np. Arthur Koestler The Thirteenth Tribe; Dennis Fahey The Rulers of Russia] przyćmiły hitlerowskie ludobójstwo na Słowianach, Żydach i ponad 20 innych grupach.

Wierchuszka hitlerowska była żydowska [Dietrich Bronder Before Hitler Came 1964]. Wspomagali ich żydowscy banksterzy [Antony Sutton Wall Street and the Rise of Hitler], w powtórce pomocy totalitarnym, żydowskim bolszewikom [Antony Sutton Wall Street and the Bolshevik Revolution]. Elity syjonistów kolaborowały z hitlerowcami [Lenni Brenner 51 Documents; Mark Weber Zionism And The Third Reich; Nazi Support of Zionism] i współdziałały w eksterminacji milionów Żydów niechcianych w Palestynie [Moshe Shonfeld The Holocaust Victims Accuse; Michael Ber Weissmandl Min Hametzar].

Postmodernistyczna broń podbojów suwerennych narodów przez kompleks jot włączyła idee humanitarnej interwencji, wojny z terrorem i beznarodowych regionów zamiast silnej tożsamości narodowej oraz instrumenty info-wojny, sankcji wojskowych, dyplomatycznych i gospodarczych jak i środki finansowe i prawne (konstytucja UE i totalitarne prawa w USA, międzynarodowe trybunały) oraz organizacje tzw. pozarządowe.

Żydzi wiedli orędownictwo za imigracją w USA, Anglii, Francji, Australii i Kanadzie. Silnie opierali się niepodległości Quebec, pisze MacDonald. Większość zwolenników szkoły antropologicznej Boasa to „sami Żydzi z silną żydowską tożsamością”, którzy  realizowali „upatrzone żydowskie cele, np. pluralizm kulturowy jako model dla społeczeństw zachodnich”. Do 1926 r. zwolennicy Boasa stanęli na czele wydziałów antropologii na głównych uniwersytetach w USA, wspierając intelektualnie politykę  otwartej imigracji, integracji i małżeństw międzyrasowych. Wg nich, upośledzenie kolorowych z powodu dominacji białych można zlikwidować przez zmianę składu rasowego społeczeństwa.

Żydzi rozpoczęli ruch antysegregacyjny. Poglądy boasowców opanowały dogmat polityki USA, że imigranci przywożą ze sobą cechy uzupełniające białych. MacDonald przytacza mecenasa Kongresu Żydów Amerykańskich: „wiele z tych praw [dot. swobód obywatelskich] naprawdę napisali żydowscy urzędnicy w biurach agencji żydowskich. Wprowadzili je żydowscy ustawodawcy i wmusili w obieg żydowscy wyborcy.” Wg MacDonalda, Żydzi wszelkich frakcji politycznych byli za liczną imigracją, mimo że niezgadzali się w innych kwestiach. Boasowcy wychwalali „etnografie idyllicznych kultur [III Świata] jako wolne od postrzeganych negatywnie cech przypisywanych kulturze zachodniej” i krytykowali kulturę amerykańską jako „zbyt jednolitą, hipokrytyczną, represyjną emoconalnie i estetycznie (szczególnie odnośnie seksualności)”.

Francusko-żydowski dekonstrukcjonista Jacques Derrida poparł tę samą ideę zmagań cywilizacyjnych: „dekonstruować działanie silnych państw narodowych poprzez mocną politykę imigracyjną […] na przekór retoryce nacjonalizmu, polityce umiejscowienia, metafizyce ziemi ojczystej i języka ojczystego […] rozbroić bomby […] tożsamości budowane przez państwa narodowe w obronie przeciw obcym, przeciw Żydom, Arabom i imigrantom”. Szkoła Frankfurcka promowała niekonformistyczne style życiowe i seksualność, które rozkwitły w rewolucji przeciw kulturze w l. 1960-ych: „bunt przeciw rodzicom, przejściowe związki seksualne oraz pogarda dla awansu i statusu społecznego, honoru rodziny, religii chrześcijańskiej i patriotyzmu.”

Przemilczając judeocentryzm imigracji, multi-kulti i mediów, amerykański badacz Serdzia Trifkovic, zauważył w 2008 r. (A Glimmer of Hope for Europe), że „klasa zdrajców” w UE, która „umacnia dżihad”, zrobiła z „wielokulturowości, a zatem i z nieograniczonej imigracji z III Świata (przeważnie muzułmanów) […] dwa nienaruszalne europejskie dogmaty”. Zdrajcy serwują je Europejczykom celem „samozagłady jako narodów z pamięcią historyczną i tożsamością kulturową i żeby zrobić miejsce utopii kołchozu prowadzonego przez V kolumnę dżihadu”. Post-narodowa Unia nie potrafi obronić Europy przed dżihadem: „Cynicznie defetystyczna, zapatrzona w siebie i nierozliczana przez nikogo poza własną skorumpowaną klasą, euro-kraci są tak źli, jak ich towarzysze podróży, dżihadyści, których aktywnie podżegają i ktorym robią udogodnienia.”

Po utracie pozycji redaktora spraw zagranicznych w magazynie Chronicles, Trifkovic w artykule poniżej śmielej pisze o sprawcach wprowadzenia islamizmu na Bałkany celem podkopywania Europy.

†††††††††††††††††††

Strategia przetrwania

Serdzia Trifkovic, tłumaczył Piotr Bein

Twierdzić, że tradycyjna prawica jest „antyżydowska”, to sugerować, że jest w szponach nieracjonalnych uprzedzeń – oskarżenie niesłuszne i niesprawiedliwe. Ale prawdą jest, że tradycyjna prawica z konieczności niesprzyja niektórym sposobom myślenia i odczuwania,  niezwykłemu światopoglądowi i wynikającym formom debaty publicznej i  wewnątrzgrupowej, które zupełnie prawidłowo odbiera się jako specyficznie żydowskie.

Historycznie, nacisk judaizmu talmudycznego na unikalność rasową Żydów – podkreślaną w prawach dot. rytuałów i odżywiania w judaizmie talmudycznym oraz  w jego traktowaniu chrześcijan jako bałwochwalców – sprawił, że nasycony tradycją Żyd nie może patrzeć z sympatią na tradycyjny konserwatyzm europejski czy amerykański. Jego tradycja to swego rodzaju rozwinięty mechanizm przetrwania, oparty na widzeniu świata w kategoriach „my” i „oni”. Goj od początku i na zawsze jest dla Żyda „tym drugim”.

Poza tym od późnych l. 1800-ych Żydzi wywarli nieproporcjonalny wpływ na szereg intelektualnych trendów i ruchów politycznych, które zasadniczo zmieniły cywilizację Europy i jej zamorskie dzieci w sposób głęboko szkodliwy dla rodziny, narodu, kultury, solidarności rasowej, spójności społecznej tradycji, moralności i wiary. Spontanicznie czy celowo, te idee i ruchy – marksizm (w tym neokonserwatyzm jako bękart trockizmu), freudyzm, Szkoła Frankfurcka, antropologia Boasa itd. – podważyły „Zachód” do tego stopnia, że jego przetrwanie demograficzne i kulturowe jest niepewne. Podważanie trwa, rzekomo w imię postulowanych zasad i uniwersalnych wartości, a jego tempo stale rośnie.

Tylko jedna grupa i jedno państwo narodowe pozostają wyjątkiem od dyktatów pluralizmu i zróżnicowania oraz potępienia (zmierzającego do kryminalizacji) jakiejkolwiek solidarności grupowej na podstawie krwi, kultury i wiary.

Jednak w naszych czasach, proces erozji osiągnął stadium, gdzie spodziewać się można wzrostu liczby Żydów (kochających własny naród bardziej niż gardzących tym, co lubi tradycyjna prawica) zdających sobie sprawę, że na dłuższą metę ich jedyną strategią przetrwania jesy poparcie dla zasad i celów tradycyjnej prawicy.

Słowami bez ogródek, przetrwanie Zachodu, który jak wiadomo jest chrześcijański  duchowo i europejski genetycznie, „obiektywnie” patrząc staje się  optymalną strategią przetrwania społeczności żydowskiej jako całości, w tym Izraela. (Znam kilku Żydow, ktorzy rozumieją to, np. mój śp. przyjaciel Sir Alfred Sherman.) W postmodernistycznej mieszance ras, kultur i kultów, wciąż wymarzonej przez Abrahamów Foxmanów, wątek cierpiętnictwa i związane z nim pretensje nie znajdą zrozumienia wśród brązowych, czarnych i żółtych mas, szczęśliwie pozbawionych europejskiej samowzgardy, poczucia winy i wstydu. Wyniki mogą łatwo prześcignąć wydarzenia l. 1942-1945 zajadłością i skalą.

Żydzi powinni zrozumieć, że przetrwanie tożsamości europejskich gojów i ich instytucji jest niezbędnym warunkiem dla ich własnego przetrwania. Dobrze byłoby, gdyby tradycyjna prawica przezwyciężyła swe instynktowne impulsy, choć historycznie uzasadnione, i rozważyła tę możliwość i co ona znaczy.

………………..

Artykuły Trifkovica na grypa666:

††††††††††††††††††††††††††

Ma rację Gottfried w artykule poniżej. Zjawisko gojowskiej służby judeocentrykom (szabas-goje) występuje globalnie, a wypływa z naiwności, fałszywego poczucia winy i współczucia ofiarom Szoa, ignorancji, korupcji czy żądzy przywilejów i władzy, jakie daje poparcie kompleksu jot. W Polsce dowód judeocentryzmu dają zindoktrynowani katolicy w twierdzeniach o niezbędności Izraela dla ochrony przed nawałą islamu i dla II Przyjścia oraz w religionizmie zaplanowanym przez kompleks jot przeciw Narodowi (manipulowane „wojny” o Krzyż i Intronizację, gloryfikacja judeocentryków Kaczyńskich w miejsce niezależnego śledztwa smoleńskiego itd.).

Katolicy dają się manipulować tych samym synom szatana, którzy wepchnęli Naród do bezbożnego jewro-kołchozu, obsadzają hierarchię kościelną krypto-Żydami, reżyserują „afery” teczkowe kleru, stosują szykany wobec patriotycznych księży i mordują ich,  judaizują i demoralizują społeczeństwo i wiarę katolicką, potajemnie załatwiają „powroty” potomków morderców patriotów i księży po II wojnie światowej… Judeocentryzm współczesnych targowiczan to osobny temat godny zbadania, żeby moć coś z tym zrobić, jeśli nie jest za późno. – PB

Wywrotowcy i wspólnicy

Paul Gottfried, tłumaczył-skrócił Piotr Bein

Nie ma powodu, żeby tradycyjna prawica czuła jakąś sympatię do większości Żydow w życiu publicznymm USA, a najmniej do Żydów dominujących w mylnie nazwanym „ruchu konserwatywnym”. Kevin MacDonald ma rację, że Żydzi w USA wykorzystali wszelkie możliwości, jakie mają w mediach i systemie politycznym, by pchnąć USA na lewo. Ponadto, bez względu na odczuty zasięg wpływu żydowskiego na prawicę USA,  wynikiem jest zdziecinnienie i zmylenie potencjalnych konserwatystów amerykańskich. Nawet pobieżne spojrzenie na (przeważnie) nieżydowskich półgłówków, których neokoni wsadzili u steru swych publikacji, wskazałoby, że wyjęli mózgi prawicy USA. W polityce zagranicznej, neokoni u władzy odbudowali konserwaryzm wokół zasadniczo lewicowego programu eksportu praw człowieka i „rewolucji demokratycznej”. Jednocześnie zrobili z syjonizmu główną zasadę swej przeinaczonej prawicy, przekręcając konserwatyzm na modłę syjonizmu.

Nie wszyscy jednak Żydzi wszędzie i zawsze  zachowywali się tak, jak Kevin MacDonald przedstawia główne cechy amerykańskich (czy kanadyjskich, zachodnioeuropejskich lub australijskich) elit żydowskich. Najczęściej w swej długiej historii Żydzi musieli przeżyć grupowo w ogólnie nieprzyjaznych warunkach [1]. Kiedy zostali obywatelami czy pełnoprawnymi w zachodnich państw w XVIII czy XIX w., większość z nich mocno starała się dopasować [2]. Helmut Rumpler w studium naddunajskiej monarchi podkreśla, że większość Żydow w Austrii i na Węgrzech w XIX i na początku XX w. była zagorzałymi monarchistami habsburgskimi. Istnieli wtedy mniejszościowi żydowscy radykałowie – socjaliści i republikanie.

Większość żydowskich poddanych Franciszka Józefa, w tym agnostyczny pionier psychologii Sigmund Freud, gorąco popierali monarchię austro-węgierską i odrodzili społeczne instytucje burżuazyjne. Wyrósłszy w społeczności żydowskiej, która była kontynuacją tej opisanej przez Rumplera, nie pamiętam, żebym kiedykolwiek spotkał żydowskiego lewicowca wśród przyjaciół mych rodziców. Moje pierwsze, szokujące spotkanie z takimi odszczepieńcami było na unwersytecie w Yale. Zauważylem, że moi biali, anglosascy protestanccy profesorowie lubili tych nierzyjemnych Żydów, traktowali z niezwykłym zainteresowaniem i faworyzowali w obasadzaniu wstępnych posad wiodących do doktoratów.

Tradycyjne elity protestanckie straciły poczucie zaufania czy woli władzy ok. tego samego czasu, kiedy wielu Żydów z Europy Wsch. osiadało w krajach anglojęzycznych. Z powodu swej ambicji, koneksji i wrodzonego sprytu, Żydzi pięli się do szczytu władzy, ale z wielkim bagażem – głęboko nielubili chrześcijan, a nawet burżuazyjnych resztek społeczeństw, które pozowolono im zdominować. Różnili się tym od Żydów safardyjskich i niemieckich, którzy przybyli do Ameryki wcześniej, często wchodząc w związki małżeńskie z chrześcijanami i konwertując na wiarę małżonka. Żydzi ze Wsch. Europy przetrwali najdłużej odosobnieni i łączyli typową żydowską wysoką inteligencję i społeczne zaanagażowanie, ze wstrętem do tradycyjnej kultury nie-Żydów. Przyczyną było ciągłe poczucie pozostawania na uboczu Żydów, którzy przybyli na Zachód ostatni oraz dobrze zachowane wspomnienia nieprzyjemnych doświadczeń u chrześcijan Europy Wschodniej [3]. Żydowscy imigranci wyolbrzymiali zatem najmniejszą dyskryminację na Zachodzie, traktując ją jako potwierdzenie reguły. Bali się też chrześcijan. Podrastając, wiele razy słyszałem żydowskich rowieśników: „zdarzyło się to w Niemczech, może się i tu zdarzyć.”

Chrześcijaństwo kojarzy się wielu Żydom z antysemityzmem i wg nich, im mniej chrześcijańskie czy „judeo-chrześcijańskie” dane społeczeństwo zachodnie, tym mniej prawdopodobnie zmasakruje lub wypędzi Żydów [4]. Lęk ten wrósł w umysły Żydow na Zachodzie tak głęboko, że może być przekazywany w genach, lecz wątpię, że jest jedynie spiskiem dla ustępstw od nie-Żydów. Przeciętny żydowski zawodowiec czy dziennikarz w USA jest oddalony tylko trzy pokolenia od wschodnioeuropejskiego getta i dojrzewał wśród opowieści o tym, jak chrześcijanie spowodowali Holokaust [5]. Jeśli uwierzylbym, w co oni uwierzyli (i co wpajają żydowskie organizacje jak ADL), też byłbym przerażony.

Neokoni-Żydzi nie dokonaliby swych strasznych dzieł bez wielkiej współpracy nie-Żydów [6]. Obcowałem z neokonami i zrujnowali mnie zawodowo, jestem jednak wciąż zdumiony nie-Żydami w prawicy, o wiele więcej niż Żydami, którzy przejęli przywództwo. Nigdy nie było konfrontacji wyłącznie między złymi Żydami i dobrymi chrześcijanami. Naczelny redaktor pochodzący z protestanckiego Południa USA, wyrzucił mego przyjaciela, Sama Francisa, przy pomocy dwu katolików, ktorzy chcieli się przypodobać neokonowym patronom. B. izraelski oficer armii, który regularnie pisał dla Washington Times, Amos Perlmutter próbował interweniować w obronie Sama, ale bez skutku. [7]

W trakcie wojen koserwatystów w l. 1980-ych i 1990-ych [8], Żydzi chwalebnie służyli po stronie tradycjonalistów, czego nie można powiedzieć o przeważającej większości samozwańczych chrześcijańskich aktywistów-konserwatystów. Podejrzewam, że procent Żydow konserwatywnych, którzy poparli cele przeciwne neokonom (w czym byłem przywódcą), znacznie przewyższał procent konserwatywnych nie-Żydów, ktorzy sprzeciwiali się przejęciu przez niekonów.

Mam bolesne wspomnienia o niektórych z tych perfidnych czy tchórzliwych nie-Żydach. Wbrew naiwnemu wrażeniu, które przekazałem w I wydaniu The American Conservative Movement, większość nieżydowskich konserwatystów spotkanych pod koniec l. 1980-ych nie była dobrochcącymi ofiarami podstępów neokonów. Z przyjemnością służyli swym nowym panom. Gdyby białe elity nie dostały rozmiękczenia mózgu, to żydowska lewica nie połknęłaby amerykańskiej kultury i edukacji. A gdyby konserwatyzm miał w szeregach ludzi honorowych, to nasza strona rządziłaby ruchem konserwatystów. Neokoni nie działali w odosobnieniu. Ich liczni współpracownicy byli o wiele gorsi.

………………

Przypisy tłumacza:

1. Autor jakby zarzuca MacDonaldowi obwinianie wszystkich Żydow, czego ten nigdzie nie twierdzi. Może to wypływa z instynktu obrony społeczności, z której pochodzi Gottfried. Świadczyłoby o tym klasyczne aopolegetyczne stwierdzenie o uniwersalnym prześladowaniu Żydow. Jest to grossowskie kłamstwo w odniesieniu do Polaków, którzy dali cieplarniane warunki wypędzonym z różnych miejsc Żydom. Badacze żydowsy sami przyznają, że gdyby nie Polacy w Polin (hebr. bezpieczna przystań), społeczność żydowska mogłaby dziś być w stanie szczątkowym.

2. Ci emancypowani Żydzi zapoczątkowali warstwę zasymilowaną, niewygodną rabinatowi terroru talmudycznego, który kontrolowal ich w krajach, z których emigrowali. Kiedy przyszło do tworzenia państwa żydowskiego, zasymilowani Żydzi byli nie na rękę świeckiej odmianie tego rabinatu – syjonistom i dlatego zginęli w Szoa wraz ze wschodnioeuropejskimi masami Żydów przeważnie nie-talmudycznych.

3. Wspomnienia rzeczywistych zdarzeń, czy indoktrynację strachem i terrorem przez rabinat?

4. Pomieszanie pojęć. „Judeo-chrześcijaństwo” jest judeocentrycznym instrumentem korupcji chrześcijanstwa i jako takie byłoby mile widziane u gojów.

5. Nie świadczy to dobrze o inteligencji elit żydowskich na Zachodzie, jeśli mając wolność i możliwości poznania historii swej społeczności, tkwią w indoktrynacji syjonistyczno-rabinicznej. Świadczyłoby to raczej o świadomie wybranej nienawiści do gojów, a to prosi się o badania psychiatryczno-genetyczne.

6. Autor podaje parę innych przykładów gojów-chrześcijan w służbie neokonom żydowskim.

7. Nie-Żydow kolaborujących dla judeocentrycznych celów zaliczam w swych pracach do judeocentryków (kompleks jot). Dlatego niedorzecznością jest nalepka „antysemita”, którą próbują przyszyć mi niektórzy bezmyślni polscy „patrioci”. Robiąc to, sami stają się bezwiednie (?) judeocentrykami, a to żadna chwała popierać judeocentryków i ich syjonizm, rasizm, supremacjonizm, ludobójstwo, katastrofizm i apokaliptyczne herezje.

8. Niejasne, czy chodzi o wojny USA wyreżyserowane przez neokonów, czy wojny wewnątrzpartyjne konserwatystów.

Jedna odpowiedź to “Europejczycy w mniejszości”

 1. […] Europejczycy w mniejszości […]

Sorry, the comment form is closed at this time.