Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Co dalej z Tobą – Polsko

Posted by grypa666 w dniu 27/08/2010

Wspomóż blog, na konto lub Pay Pala

††††††††††††††††††††††

Aktualności

Świat w chaosie “wojny pogodowej” Obamy

Poprzez wywołane przez broń HAARP powodzie, susze, trzęsienia ziemi… do osłabienia wroga, braku żywności, zamieszek i globalnej wojny?

………………………..

Bezbronna Polonia

Tacy jak Jóźwiak bezpodstawnie sądzą w Polsce patriotów jak Marek Podlecki, a sąd utajnił sprawę. Musi co tacy Jóźwiakowie mają coś na sumieniu. Czysta sprawa nie wymaga wleczenia z Polonii w USA do kraju, a rozprawa powinna być publiczna, jeśli dotyczy rzekomego wroga narodu — tylko którego?

………………………..

Rasistowska konferencja

tłumaczenie-skrót Piotr Bein

Jakakolwiek krytyka Izraela jest antysemityzmem, „kryzysem” na skalę globalną, wg konferencji na Uniwersytecie Yale w USA (24-26.8.2010). Przywódca skrajnego, popieranego przez lubawiczerów ruchu „osadników” na Zachodnim Brzegu, Itamar Marcus wygłosił referat Centralna rola palestyńskiego antysemityzmu w tworzeniu tożsamości palestyńskiej. Marcus ma powiązania z organizacją fundującą osadnków i ich „pilne potrzeby bezpieczeństwa”.  Antysemickie są także Flotylla Wolności dla Gazy, wypowiedź Helen Thomas czy „samonienawidzący się” Żydzi.

Konferencję otworzył Aviva Raz-Schechter z ambasady Izraela w Waszyngtonie. O poziomie konferencji świadczy jej zapowiedź przez dyrektora badań antysemityzmu na Yale, Charlesa Smalla, że dotyczyć będzie Izraela: Najwięcej referatów, odzwierciedlając największe obawy, dotyczy współczesnego antysemityzmu i demonizacji Izraela  […] Jest jeden referat  o problemie żydowskiej samonienawiści  i jak niektórzy Żydzi, szczególnie intelektualiści, odcinają się od Izraela. Oni są antysemitami?! Prof. Richard Landes z Boston University wyłożył, co skłania Żydów do publicznej pogardy Izraelem i jak temu przeciwdziałać. Zaś prof. Alvin Rosenfeld z Indiana University omówił żydowskie dokładanie się do „delegitymizacji Izraela”. Z innych uczestników, proizraelskie interesa mieli:

 • kanadyjski polityk Irwin Cotler, który wiódł w atakach na Raport Goldstone’a  o gwałceniu praw człowieka przez Izrael w Palestynie;
 • uczona w jidysz na Harwardzie, Ruth Wisse, ktora nawoływała młodych Żydów w USA do wstępowania do armii obrońców Izraela w Ameryce;
 • Barak Seener, który podburzał przeciw palestyńskim obywatelom w Izraelu jako zagrożeniu wewnętrznemu;
 • Anne Bayefsky z Hudson Institute neokonów, wróg Raportu Goldstone’a;
 • Mark Dubowitz z Foundation for Defense of Democracies (Fundacja dla Obrony  Demokracji), którego głównym zadaniem jest represjonować Iran;
 • Anne Herzberg z pro-izraelskiej, pozarządowej organizacji Monitor;
 • lobbysta izraelski Samuel Edelman z organizacji Naukowcy za Pokojem na Bliskim Wschodzie (Scholars for Peace in the Middle East);
 • Menahem Milson z MEMRI, organizacji powiązanej z hasbarą Elliotta Abramsa.

Obserwatorka Charlotte Kates: konferencja akademicka potępiająca koncepcję tożsamości palestyńskiej, z udziałem osób z Monitora, „Czuwanie nad Mediami Palestyny” i MEMRI […] ci sami ludzie, którzy atakują wolność akademicką palestyńskich badaczy, uważają konferencje jak ta za zupełnie w porządku i uzasadnioną. Obserwator Ben White: Co robią Yale i akademicy w tych [oczerniających] konferencjach? […] zwalaczeniem antysemityzmu — walką przeciw rasizmowi — otwarcie zawładnęły skrajnie prawicowe ugrupowania syjonistów, ministerstwo spraw zagranicznych Izraela, lobbyści jak Monitor i orientaliści od „Arabów i walki z terrorem”.

Dygresja: Richard Landes nadaje, że zabity na początku intifady 6-latek z Gazy, Muhammad al-Durra to była zmyłka, „szeroko uznana” wg Geralda Steinberga. Landes utworzył nawet portal  zadedykowany wciskaniu tej teorii spiskowej.

……………………..

Obama and the homelessObamę wykreowało CIA

25.8.2010, tłumaczenie-skrót Piotr Bein

Amerykański dziennikarz śledczy i b. pracownik National Security Agency (Agencja Bezpieczeństwa Państwowego), Wayne Madsen twierdzi, że  Obama i jego rodzina włącznie z rodzicami, ojczymem i babcią mieli powiązania z CIA i rodzinami Rotszyldów i Rockefellerów. Na podstawie danych dostępnych publicznie, Madsen przedstawił obszerne dowody na to, że Barack Obama Senior, Stanley Ann Dunham (matka Obamy), Lolo Soetoro (indonezyjski ojczym) i sam Obama są głęboko powiązani z CIA i szerszą społecznością służb. Poplecznicy Obamy ukrywają jego historię i dokumenty takie jak świadectwa szkolne i dyplomy uniwersyteckie, paszporty i metrykę urodzenia.  W szkole im. Fransiszka z Asyżu w Dżakarcie, Obama był zarejestrowany jako Barry Soetoro.

……………………….

Wikileaks publikuje tajną notatkę CIA

Al Dżazira 25.8.2010, tłumaczenie-skrót Piotr Bein

Wikileaks opublikowało tajny dokument CIA zapytujący, co by było gdyby obce państwa zaczęły postrzegać USA jako „eksportera terroryzmu”. Dokument wynienia kilku Amerykanów, którzy jeździli za granicę celem popełnienia aktów przemocy, np. David Headley, Amerykanin z Pakistanu,  który pomógł terrorystom w Mumbaju w 2008 r. i Baruch Goldstein, żydowski ekstremista, który zabił dziesiątki Palestyńczyków w Hebronie w 1994 r. Obywatele USA również „wspierali finansowo i materialnie” zbrojne grupy w Irlandii Płn. Wbrew popularnym opiniom, amerykański eksport terroryzmu czy terrorystów nie jest nowym zjawiskiem. Nie wiąże się też jedynie z islamskimi radykałami, czy osobami o etnicznym pochodzeniu z Bliskiego Wschodu, Afryki czy Azji Płd.

Wniosek notatki CIA: Jeśli USA postrzeganoby jako eksportera terroryzmu, partnerzy zagraniczni mogliby mniej ochoczo współpracować z USA ws. uwięzień, dzielenia się informacjami wywiadowczymi i in. kwestii pozaprawnych. Rzecznik CIA powiedział, że dokument po prostu był jednym z wielu przygotowanych do dyskusji. Wikileaks opublikowało dziesiątki przecieków, ale rozsławiło się w lipcu 2010 r. tysiącami tajnych dokumentów wojskowych USA nt. wojny w Afganistanie. Wikileaks mocno skrytykował rząd USA za narażenie na szwank życia informatorów afgańskich i in. współpracowników sił USA.

Wg b. szefa wojskowego wywiadu Pakistanu, wycieki ws. Afganistanu sfingował wywiad USA, bo dowody wskazują, że jest to wyrachowana dezinformacja na korzyść wywiadu USA, a może i Izraela i Indii, oraz kamuflaż roli USA i Zachodu w przemycie narkotyków z Afganistanu. Patrz Co jest grane w Wikileaks?

……………………..

Najpierw wymiana oleju w silniku, czy załogi po wypaleniu jaj?

………………………

Córka szefa Mosadu: Wybacz, Tato, nie będę walczyła o Twój Izrael

……………………

Portal Polonica.net dostępny

Witam, od kilku dni moje wpisy w „Dzienniku Gajowego Maruchy” sa totalnie blokowane, prosze zatem uprzejmie podac do wiadomosci Gremium, ze portal Polonica.net mozna
odnalezc tu
[…] Pozdrawiam serdecznie! Semper Fidelis! — A.

………………….

Rafał Gawroński prosi o pomoc

………………….

W Sejmie znowu nt. turystyki aborcyjnej

ABORCJONIŚCI W POLSKIM SEJMIE
Już nie pod Sejmem, ale w środku. To doprawdy skandal, aby promocja aborcji na życzenie, która jest w Polsce nielegalna, odbywała się w naszym Parlamencie. Spotkanie to odbyło się 26 sierpnia (Święto Matki Bożej Częstochowskiej) pod nazwą wysłuchania obywatelskiego. Organizujący je pos. Marek Balicki oświadczył, że jest ono wyrazem demokracji, w której należy prezentować wszystkie poglądy. W ramach tej demokracji nie zaproszono jednak nikogo, kto mógłby tam bronić życia dziecka poczętego i zdrowia jego matki. Zaproszono na nie natomiast dyrektorów zagranicznych klinik aborcyjnych i aborcjonistów z Niemiec, Austrii, Holandii i Wielkiej Brytanii, którym umożliwiono prezentację ich poglądów i działalności.

REKLAMA ABORCJI W SEJMIE
Zaproszeni przedstawiciele klinik zagranicznych klinik aborcyjnych swobodnie reklamowali tzw. turystykę aborcyjną. Niektórzy z nich są z pochodzenia Polakami i zostali zatrudnieni przez zagraniczne kliniki aborcyjne w celu zabijania polskich dzieci . Oni na tym zarabiają wielkie pieniądze! I robią to właśnie po to, aby dobrze zarabiać. Reklama w polskim Sejmie to dla nich wielka okazja zwiększenia liczby klientek, a tym samym dochodu.

POWOŁYWANIE SIĘ NA HITLERA
Wyjątkowym skandalem jest fakt, że austriacki aborcjonista dr Christian Fiala w swoim wykładzie cytował fragment programowej ksiązki Hitlera „Main Kampf”. Czy nie wiedział, że Hitler pochodzący z Austrii, pierwszy zalegalizował aborcję dla Polek? W tym samym czasie za zabicie niemieckiego dziecka w łonie matki karano śmiercią. Na działalność dr. Fiala zwracają od dawna uwagę nasi austriaccy przyjaciele z Human Life International (HLI). Prowadzi on bardzo aktywną kampanię reklamową wobec Polek w ciąży, zachęcając do korzystania ze świadczonych przez niego usług.

………………….

Sprawa Palikota

W internecie aż wre ostatnio o tym, jakoby to ojciec Janusza Palikota miał być podczas okupacji szmalcownikiem, człowiekiem szantażującym biłgorajskich żydów, by w końcu, gdy już wyczerpały się ich środki, oddać ich w ręce hitlerowców. Renomowani blogerzy, jak Yarrok, czy też Piotr Wielgucki vel Matka_Kurka, obszernie piszą o tych pogłoskach, zadając posłowi Palikotowi wiele pytań na temat Mariana Palikota, jego zmarłego już ojca. Niestety, pytania ich nie doczekały się żadnych odpowiedzi […]

………………….

Chemoślady, rolnictwo i oświata

Nadesłał A. 27.8.2010

A nas w ciagu ostatnich 2 dni opryskali chemitralsami na potege, wczoraj wieczorem nad Kraq niebo przypominalo szachownice, dzis za to leje od samego rana, nie mam juz zadnych watpliwosci, ze sa to zjawiska powiazane ze soba. Szwagier, ktory jest samowystarczalnym rolnikiem ocenia, ze zbiory zboz beda w tym roku nizsze o jakies 30-40 %. Od 1 wrzesnia bedzie u nas spis rolniczy i wszystkie maszyny, budynki oraz inwentarz zostanie skontrolowany pod pretekstem spisu. Oswiate wciaz „reformuja”, na rynku wydawniczym jest juz ponad 20 kompletow do kazdej z klas, a o wyborze teoretycznie decyduje nauczyciel a w praktycee dyrektor szkoly, niektore komplety ksiazek wraz z tzw. wyprawkami kosztuja 650 zl co zakrawa na paranoje, tym bardziej, ze w nastepnym roku moze w danej klasie obowiazywac zupelnie inny zestaw ksiazek, a w zwiazku z czym nie bedzie mozna wykorzystac tego aktualnego np. przez mlodsze rodzenstwo. I pomysklec, ze taki podrecznik Falskiego sluzyl dzieciom przez kilkadziesiat lat…

…………………

Od razu spisek?

Autor bzdety pisze, ale pojętny, we właściwym miejscu, więc przyszłość przed nim świetlana…

…………………

List Komitetu Społecznego na rzecz budowy pomnika Lecha Kaczyńskiego i 95 ofiar katastrofy pod Smoleńskiem

†††††††††††††††††††††††††††††

Humor czy dywersja? Bójka Mizia-Zenobiusz

Sprostowanko: Zenobiusz ma tyle do „rozbicia” grypa666 co ja do powstania jego bloga — PB.

Zenobiusz: MIZIA,walił z caps locka nieregularnie,,nie stosował,ą,ęś,ć, a tym bardziej myślników.Ktoś nieudolnie naśladuje jego styl […] niepokoi mnie co jest z MIZIĄ.To był facet z poczuciem honoru.Nigdy by mnie nie zbanował.Dyskutowaliśmy nie raz, na trudne tematy.Nigdy nie był chamem,bywał grubiański.

Wizgaa: rzeczywiście Mizia zrobił się bardzo agresywny. Cholera ,a może nasz ulubieniec już w ogóle nie żyje !? Ludzie, szukajmy Mizi !!

†††††††††††††††††††††††††

Vismaya: Czas patologicznej głupoty

Ogromny fałszywy świat globaliści zbudowali w zamian wprowadzenia nas w iluzyjne więzienie — jak owce na rzeź. Nie ma nic gorszego jak oszustwa popełnione w naszej świadomości i to w perfekcyjny sposób, że trudno odróżnić fakty od fikcji. Oczywiście jest to celem manipulacji umysłu. Dzisiaj globaliści trafiają na dobry grunt, odciskują swoje palce na szlakach wielu umysłów. Pierwszą ich potęgą jest edukacja: szkoły, kursy, szkolenia, który określają nasz przyszły model życia. Drugim może jeszcze większym jest internet …ludzie małego pokroju wypuszczają na swoich blogach tony śmieci, zamiast uczyć ludzi mądrości, zrozumienia, wskazywać na PRAWDY, stają się środkami większej manipulacji, fałszu, szkalowania …o to własnie chodzi naszym” pętlom ucisku”, w ten sposób łapią naiwnych, którzy wykonują za nich pracę  …działają w białych rękawiczkach.

Najbardziej mnie przeraża, że może sobie jakiś osobnik szkalować na internecie inną upatrzoną przez siebie osobę, której nawet nie zna, nie ma pojęcia: kim jest … ale czy to ważne …? Wystarczy, że mu się nie spodoba komentarz … i już ma  temat na swój blog i robi sensację na cały świat!!! To juz samo przemawia za sobą – jaka jest troska takiego człowieka o bliżniego? (!) I niech mi tu taki nie mówi, że jego celem jest obrona przed uciskiem, manipulacją, Panie Boże chroń nas przed takimi obrońcami narodu! Mściwość już nie jeden raz doprowadziła ludzi do niejednego upadku. Kreowanie niskich insynuacji jest b. niską cechą.

Ludzie bogobojni noszą w sobie kodeks etyczny, wierzą w Boga i w dobro, przeciwstawiają się tyranii, uczą prawdy i dają innym szczęście. Nie są skorzy do oczerniania drugiego człowieka. Dzisiaj obrażliwe media traktują innych jak bydło …a idiotyzmy jakie produkują dają radość globalistom. Tak, to prawda, mamy obecnie czas patologicznej głupoty, każdego dnia odbieramy to na internecie, w mediach. Czasami te sytuacje budzą w nas humor, czasami złość …a ludzie nie są biernymi maszynami, którzy wierzą we wszystko co im taki ktoś pokaże; są i tacy, którzy reagują w bardziej inteligentny sposób, i dobrze wiedzą w czym jest dowcip. Technika wielkiej manipulacji pozbawiona jest skrupułów, zawsze osiąga to co chce, tylko nieliczne jednostki są w stanie przebić się przez jej skorupę, lecz życie tych ludzi bywa bardzo trudne. Niewielu ludzi ma dostateczne zrozumienie, niesie prawdziwą informację, jest kluczem do osiągnięcia tego, czego naprawdę potrzebuje człowiek. Niestety bywa i tak, że dla wielu wyssane z palca fakty bywają bardziej pikantne, można nimi naostrzyć sobie własny język i osiągnąć własne pragnienie … przez sponiewierania drugiego człowieka. I to wszystko na własny koszt (bo takie czyny NIGDY nie uchodzą bezkarnie), aby tylko zaspokoić własny egoizm, nieważne jest dla tych jednostek dobro ogółu i jakość ludzkiego życia  …chociaż takie hasła padają z ich ust !
Któregos dnia pojawił się na internecie  Piotr Bein, przedstawił kilka wielkich prawd, bo miał na tyle odwagi aby głosić prawdy. Jego słowa otworzyły umysły wielu ludzi, od tej pory przestali być ślepi i głusi …ale czy wszystkim było to na rękę? Nieszczerość wielu osób zorganizowała mu inne „występy”, przekręcając wszystkie jego rzeczy. Można oszukać nawet wszystkich ludzi …ale nie czas …ale nie Boga!!! Tendencja do zacierania prawdy, szkalowania niewinnych ludzi, szczególnie kiedy mówią o ludobójstwie, a na ten temat zawsze brakuje danych, które tajemniczo znikają i nikt ich nie może odnaleźć. Przejrzystość tej manipulacji jest oczywista …niestety ignorancja wielu ludzi wzmacnia strukturę manipulacji i jeszcze mocniej niszczy żródło …a pomaga temu nienawistny czlowiek, który nie walczy o prawdę tylko o własny wizerunek. Dzisiaj w naszym iluzyjnym świecie pierwsze słowo ma polityk (a nie historyk) …a niemądry blogowicz jest jego wzmocnieniem. Internet w wielu przypadkach jest reklamą utopii, przemieszcza w świat fałszywego myślenia …skierowania w innych fali nienawiści …a umysły „maluczkich” łapią się jak muchy w sidła pająka, zaspakajają własne pragnienia i ładują w siebie bezużyteczne śmieci.

†††††††††††††††††††††

Co dalej z Tobą – Polsko

Czyli jak sami sobie nakładamy stryczek na szyję.

Andrzej Szubert 24.8.2010

Wybory tytularnego nadzorcy polskiego baraku Unii mamy za sobą. Ale już na horyzoncie pojawiają się przed nami wybory „samorządowe”. Etymologia tego słowa wskazuje, że wobec ograniczenia zakresu władzy i zasobów finansowych samorządów SAM RZĄD samorządami rządzi, czyli łaskawie pozwala im decydować o duperelach. O ważniejszych sprawach decyduje góra czyli rząd. Który (kierowany naturalnie instrukcjami i wytycznymi z Brukseli) naszym barakiem sam(o)rządzi!

Ale nie o tym chciałem pisać. Z zainteresowaniem przyglądałem się ostatnim kampaniom przedwyborczym i ze zdziwieniem zauważyłem powtarzane jak mantry lub czarodziejskie zaklęcia te same „argumenty” dyskutantów. Na szczególną uwagę zasługują dwa hasła, celowo wymyślone i ciągle wykorzystywane przez wrogą Polsce agenturę wpływu do ogłupiania nas i do manipulowania nami. Niestety, na tę agenturalną akcję ogłupiania i manipulowania dają się nabierać wciąż i nadal miliony uczciwych, aczkolwiek naiwnych rodaków. Nie wiedząc tego, sami obcej agenturze pomagają. Pierwsze hasło to – jeśli nie zagłosujesz, nie weźmiesz udziału w wyborach – to nie masz wpływu na politykę i na to, co w Polsce się dzieje. Drugie hasło to propagowany wybór na zasadzie „mniejszego zła”. Zachodzi uzasadnione podejrzenie, że w ostatnich wyborach miliony głosowały na Komora bądź Jarkacza jako na mniejsze zło.

Czy prawdą jest, że jeśli nie pójdziesz do urny, to nie masz wpływu na losy Polski?

W tym miejscu postawię inne pytanie – a jak pójdę i zagłosuję na jedną z agenturalnych partii, to czy mam wpływ na losy Polski i/lub wpływ na jej liderów? Czy wtedy jestem w stanie cokolwiek zmienić? Polską scenę polityczną okupują dwie główne i jedna pomocnicza, a wszystkie trzy agenturalne wobec Unii, USA i Izraela partie – PO, PiS i SLD. Wszystkie trzy są starymi dobrymi kumplami ze stajni „filantropa” Sorosa. Już pięć lat temu luminarze PO (Komorowski), PiS (obaj Kaczyńscy) i SLD (Kwaśniewski) spotykali się u tego żydowskiego filantropa i dyskutowali „o naprawie Rzeczypospolitej”. Aż dziw mnie bierze… Tylu wpływowych naprawiaczy mamy, a Polskę mimo to diabli biorą.

Czwartą partią należącą obecnie do spółki okupującej Polskę obcej agentury jest II-go ligowa PSL. Jej szef, II-go ligowy polityk Pawlak jest agentem każdego, kto ofiaruje mu wygodny fotelik ministra (a jeszcze lepiej wicepremiera). Partie nie należące do agenturalnego układu nie mają żadnego znaczenia i żadnych wpływów w naszym kraju. Gorzej jeszcze – jeśli się tworzą, są wyciszane (a nawet propagandowo zwalczane) i spychane na margines polityki i życia społecznego.

Czy więc, jeśli pójdę zagłosować na któregokolwiek agenta z układu filantropijnej Grupy Trzymającej Władzę – to czy Polska wyjdzie wtedy z faszystoidalnej i zażydzonej Unii? Czy wystąpi ze zbrodniczego, napadającego bezpodstawnie na suwerenne państwa NATO? Czy przestanie być sojusznikiem zbrodniczej, zażydzonej USA? Czy nasze wojsko przestanie być pomagierem w zbrodniczych okupacjach innych krajów? Czy w telewizji powiedzą wtedy prawdę o 11/9 w USA, czy powiedzą coś o Bilderbergach, o Komisji Trójstronnej, o chemtreilsie, o HAARP-ie i o depopulacji?

Najważniejsze pytanie: czy Polska przestanie być rządzona przez obcą agenturę jeśli pójdę do urny i na jednego z agentów obcych interesów oddam głos? No cóż, tylko ślepiec nie dostrzega, że idąc do urny, zwłasza w II turze ostatnich wyborów (bo rzekomo tylko w ten sposób może mieć on na coś wpływ i coś może zmienić), jedyne co się osiąga – to zwiększanie, utrwalanie i przedłużanie wpływu obcej agentury na losy Polski! Idąc głosować na którąkolwiek partię będącą agenturą obcych interesów, jedynie tę obcą agenturę legitymujesz. Bo każdy zwycięzca, obojętnie – PO czy PiS – chwali się, że wybrała go „demokratyczna” większość, twierdząc przy tym bezczelnie, że ma społeczne poparcie – no bo inaczej na nich/niego by nie głosowano! Choć bardzo prawdopodobne jest, że większość głosów oddanych na każdą z agenturalnych partii (lub jej kandydata) oddano jedynie na zasadzie wyboru mniejszego zła.

I tutaj dochodzimy do drugiego „argumentu” – czyli wyboru „mniejszego zła”. Mówiąc inaczej – na kogo powinniśmy głosować, jeśli możemy wybierać między dżumą a tyfusem. Podstawowym pytaniem w tym miejscu jest – czy któraś z agenturalnych partii może być mniej szkodliwa dla naszego kraju (np. dla jego suwerenności)?

Co jest dla nas gorsze – zgraja sabotażystów gospodarczych, aferzystów i lodziarzy z PO, niszcząca gospodarkę na polecenia Brukseli? (A sama Bruksela otrzymuje polecenia od ideologów NWO). A wszystko to pod hasłami europejskości, tolerancji i liberalizmu gospodarczego. Czy być może gorszy jest PiS na siłę czyniący z Polski wasala USA, „strategicznego” partnera Izraela, zażydzający Polskę żydowskimi lożami, Chanuką, jarmułką i menorą w Belwederze? A wszystko to pod przykrywką patriotyzmu i katolicyzmu. A może SLD? Wtedy na okrągło będziemy mieli w Polsce tajne i nielegalne więzienia CIA i prezydentów przepraszających za Jedwabne i zataczających się w Katyniu od tropikalnej choroby?

Polska jest w tak katastrofalnej sytuacji politycznej (kompletna zależność od widzimisię byle komisarzyny z Brukseli), gospodarczej (zadłużenie nie do spłacenia, zniszczony przemysł i rolnictwo) i społecznej (rządzą nami partie agenturalne i my sami na nie głosujemy), że nie może sobie nadal pozwalać na agenturalne „mniejsze zło”. Co więc możemy zrobić?
Wyjścia są tylko dwa: głosować na kandydatów „wykluczonych” przez agenturalny układ. Bo tak naprawdę – tylko dokąd damy sobie wmawiać, że nie mają oni szans, dotąd szans oni mieć rzeczywiście nie będą!  Ewentualnie (wyjście gorsze) wcale nie powinno się głosować. Niech agentura głosuje sama na siebie. A wtedy przynajmniej zobaczymy, ilu nas – niezadowolonych i wykluczonych – naprawdę jest. Bo przecież być może jest nas tylu, że jesteśmy w stanie już teraz tę całą obcą agenturę rozgonić na cztery wiatry. Nie robimy tego jednak, bo nie wiemy – ilu nas naprawdę jest.

Tak więc dokąd będziemy sobie dawali wmawiać, że głosować musimy (bo inaczej rzekomo nie mamy na nic wpływu), choćby tylko na zasadzie wyboru mniejszego zła, legitymizujemy obcą naszym interesom i polskiej racji stanu władzę agenturalnego układu. A przy okazji wprowadzamy samych siebie w błąd. Bo nadal niewiemy – ilu nas naprawdę jest!

††††††††††††††††††††††††

Taktyka – oszustwo

Józef Bizoń 24.8.2010

Minęły wybory prezydenckie. Zbliżają się jesienne wybory do samorządów terytorialnych, a po nich wybory do parlamentu RP. Magdalenkowy układ „kanciastego stołu” – przeformowany [po uprzednich uzgodnieniach i akceptacji przez „filantropa” G. Sorosa] obecnie na PO, PiS i SLD z przybudówkami  –  będzie oczywiście wyłaził ze skóry aby nic nim nie zachwiało. Powrócą do gry te same fałszywe zwodnicze argumenty – no i gloryfikacja PiS. Znowu koronnym argumentem zwolenników utrzymania obecnego katastrofalnego dla Narodu Polskiego i Polski kursu będzie powtarzana mantra „pozostali kandydaci, inne ugrupowania nie mają szans”. Inni o mentalności kundla będą do tego dodawać „biorąc pod uwagę stan umysłów”. No i będą doradzać – dla ukrycia swego skundlenia – że trzeba było zastosować inną taktykę tzn.: przemilczać niewygodną prawdę w okresie wyborów, niewygodną prawdę podawać po wyborach, pisać pomiędzy wierszami [licząc na domysł – a każdy w takim przypadku i przy tym mętliku domyśli się czegoś innego], to te inne osoby i te inne ugrupowania może jakieś szanse by miały.
Do tego wszystkiego te osoby dobrotliwie dorzucają [i dorzucą], że one w tym układzie nie widzą innego wyjścia i trzeba poprzeć PiS – bo ponoć są poważne za tym przesłanki, aczkolwiek trudno się ich doszukać przy podaniu całej prawdy komu faktycznie to całe towarzystwo – wespół z innymi biesiadnikami u Kiszczaka i towarzyszami Sorosa – służyło i służy.  Po przegranych wyborach [w ramach tej ich „taktyki” z „troską” będą pytać „co robić TERAZ, bo za rok będzie znowu to samo?” Oczywistym jest, że za rok i w następnych latach będzie to samo, jeżeli kolejny raz ulegniemy tej stosowanej od lat taktyce, no i będziemy ulegać namowom ludzi skundlonych. A teraz co robić.

 • Nie ma wyjścia trzeba z całą mocą głosić prawdę i odbrązawiać to całe towarzystwo i to szczególnie w okresie wyborów. W okresie wyborów wzrasta zainteresowanie takimi sprawami i wówczas trzeba prać z całej siły – a nie potem, bo potem to nogi …. Prawda musi być powtarzana, przypominana.
 • To musi iść metodą kropla drąży skałę. Po osiągnięciu masy krytycznej rusza lawina. To jest proces i na to potrzebny jest czas. Gdyby tak nie było to nikt by tak zajadle nie zwalczał tych pierwszych śmiałków. Kundle oczywiście są odmiennego zdania i będą mówić o taktyce etc. – zamiast włączyć się do łańcucha przekazu informacji. Dla kundla nigdy nie jest dobra pora do przekazywania prawdy. Nie jest taktyką przemilczanie prawdy – jest to OSZUSTWO!
 • W większości ludzie są dobrej woli – jednakże wyciągają błędne wnioski z tej prostej przyczyny, że na „wejściu” otrzymują fałszywą informację lub cząstkową informację prawdziwą, ale tak dobraną aby posługując się zasadami logicznego myślenia dojść do z góry założonych [przez manipulatorów] błędnych wniosków.
 • Z faktu, że ja nie widzę rozwiązania w żaden sposób nie wynika, że inni rozwiązań nie widzą, albo ich nie znajdą – więc dostarczaj dalej innym prawdę.
 • Dotychczasowe zachowania przypominają grzybiarza, który wybrawszy się do lasu na grzyby i widząc same muchomory nazbierał tych zielonych, bo trzeba było przecież coś wybrać, a do tego ładniej wyglądały od tych czerwonych. Dla innego ładniejsze i sympatyczniejsze były te czerwone.
 • Nie można wystawiać „jakiegoś tam” kandydata – czy ugrupowania typu jakaś zbieranina wg etykietek – jeśli to ma rozpocząć proces na poważnie i nie skończyć się tak jak to wszystko obecnie ma miejsce.
 • Stworzenie klarownej alternatywy osadzonej w zdrowym katolicyzmie spowoduje głębokie zachwianie dotychczasowym układem i otworzy drogę do normalnej Polski. Tego się właśnie boją najbardziej ludzie dotychczasowego układu.

I na koniec uwaga natury ogólnej. Przegrał ten, który zwątpił w sens działania już na samym starcie, a zarażanie innych tym zwątpieniem jest szkodnictwem najwyższego gatunku.
Czytaj więc i przekaż to innym: UNIJNY MATRIX – CO, SKĄD i JAK POBRAĆ, chyba, że Ty chcesz być niewolnikiem i aby taki sam los spotkał Twoje dzieci, wnuki. Czytaj też:

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Agenciura Bohdan Szewczyk też…

Ukarany w Kanadzie za oszustwo jako agent nieruchomości, Bohdan Szewczyk przywłaszczył sobie powyższy tekst Józefa Bizonia. W ten sposób Szewczyk uwiarygadnia się, by w chwilach decydujących działać na szkodę polskiej racji stanu, przyciągając naiwnych! Dziś nie ma już tego plagiatu u Szewczyka… zamiast rzetelności wybrał skasowanie artykułu.

††††††††††††††††††††††††††††

Czytelnia

Amerykański mnich prawosławny o UFO

………………………..

XXI wiek – rzeczywistość kontra spreparowany jej obraz

Trzeba się dokopać do oryginalnej, pierwotnej rzeczywistości człowieka i przestać tworzyć jej wtórną, syntetycznie spreparowaną nadbudowę. A co to oznacza w praktyce?… Trzeba kopiować najpiękniejsze mechanizmy działające w Przyrodzie i się do nich pokornie stosować. Współbrzmieć z nimi, a nie współistnieć. Trzeba patrzeć na chmury, drzewa i od nich pobierać rozsądne nauki.

…………………………….

Jak pieniądze pacjentów zmieniają właściciela

…………………………….

Józef Bizoń — na Sursum Corda, do przemyślenia

Nieważne jak się rzeczy faktycznie mają – ważne jest to jak się o tym opowiada. A opowiada się tak, aby było to z korzyścią dla opowiadającego. Podobno wszystko można rozeznać po czynach. Szkopuł jednak w tym, że znowu tutaj się opowiada, które czyny są ważne, a które nie mają żadnego znaczenia. Ostatecznie, gdy niecnych czynów nie da się ukryć lub nie sposób je obronić – to się je przemilcza.

Minęły wybory prezydenckie. Zbliżają się jesienne wybory do samorządów terytorialnych, a po nich wybory do parlamentu RP. Magdalenkowy układ „kanciastego stołu” – przeformowany [po uprzednich uzgodnieniach i akceptacji przez „filantropa” G. Sorosa]obecnie na PO, PiS i SLD z przybudówkami  –  będzie oczywiście wyłaził ze skóry aby nic nim nie zachwiało.

„Krzyż pod pałacem prezydenckim postawili harcerze, ale natychmiast stracili do niego „copyright” – wszelkie prawa. Krzyż zawsze, gdy pojawia się w przestrzeni publicznej, zaczyna żyć swoim życiem, staje się własnością wszystkich tych, którzy czynią go swoim punktem odniesienia.” – http://www.krajski.com.pl/614krajskrzyz.htm

Krzyż ten ma tam przypominać pierwsze przykazanie:   „1. Nie będziesz miał cudzych bogów przede Mną.” – a przecież Polska to kraj katolicki – a prezydent twierdził, że też jest katolik. W pałacu prezydenckim na dobre zadamawiała się już menora i chanuka. …

Tylko w swej zdecydowanej większości świadomy naród dokonanego na nim totalnego oszustwa jest wstanie poszukiwać wyjść z grożącej mu zagłady.

Sorry, the comment form is closed at this time.