Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Komu te wojny? (aktualizacje)

Posted by grypa666 w dniu 18/08/2010

Wspomóż blog, na konto lub PayPala. Dziekuję regularnym darczyńcom.

†††††††††††††††††††††††

ALERT: czarnobylskie opady już nad Polską?

UMSC w Lublinie raportował ostatnio poważnie podwyższony poziom bizumutu w powietrzu. Dr Busby potwierdził, że radioaktywny bizmut B-214 jest produktem rozpadu uranu, który w znacznych ilościach był w opadach po katastrofie czarnobylskiej, ale nigdy nie mierzono i nie raportowano uranu po Czarnobylu. Oficjalne doniesienia nie mówią o zagrożeniu dla Polski.

Dr Chris Busby z Low Level Radiation Campaign LLRC, wiodący niezależny badacz skutków promieniotwórczości na zdrowie, podaje (18.8.2010 godz. 20:30): Poniższe poziomy promienowania gamma w Polsce są w normie, nie dają powodu do obaw. Wynoszą ok.  100nSv/godz. tj. w przeliczeniu na roczną dawkę 0.876mSv, a dopuszczalny limit wg ICRP wynosi  2mSv.

Oficjalne dawki gamma na 18.8.2010:

19.8.2010 godz. 14:00: Dr Busby interpretuje dodatkowe dane z UMSC (id=1 oraz id=0): Może być z powodu deszczu? Czy były opady deszczu? Wzrost Tl-208 i Bi-214 to wzrost radonu, ale mógłby być od uranu. Pik K-40 może być z popiołów w powietrzu? Ale odczyty nie są wysokie.

Oceną zagrożenia powinni zająć się polscy  naukowcy i meteorologowie. A tymczasem mamy żenadę, rzondzonom przez von Tuska i z Komory Jego Wysokości Chrabii.

Dr Busby powiadomi nas, kiedy będzie poważny pożar w strefach skażonych Brjansk i Gomel. Czy to nie następna żenada, że informacje tak ważne dla Narodu otrzymamy od Białorusinów przez naukowca brytyjskiego? Może śp. prezydent i obecny premier odpowiedzą, dlaczego?

Srodki ostrożności przeciw możliwym opadom promieniotwórczym

Dr Busby radzi:

  • Pić wodę butelkowaną przed opadami, tzn. nie z cieków ani zbiorników wodnych potencjalnie skażonych przez opady.

  • Unikać przebywania na zewnątrz.

  • Nie spożywać miejscowych warzyw i owoców ani świeżego mleka i przetworów mlecznych aż do czasu wiarygodnych pomiarów skażenia.

††††††††††††††††††††††††

Temat Tygodnia: Chaos wartości czyli pogłębianie chutzpah

†††††††††††††††††††††††††

Ossowska hańba dla Polaków i prawosławnych

Piotr Bein 17.8.2010

Pomnik - mogiła!

Rodem z Kancelarii Prezydenta, pomysł pomnika 22 krasnoarmiejców poległych w bitwie ossowskiej w 1920 r. to koszmar, równoległy do policzków Polakom i katolikom w obronie  Krzyża. Widać do czego zmierzają manipulatorzy historią i uczuciami patriotyczno-religijnymi – antagonizacja Krzyża Prawosławnego jako c.d. polskiego antyrusycymu oraz zapowiadana przez europejsatych korekta historii gwoli odnarodowionego szczęścia w jewrokołchozie. Garstka protestujących spowodowała odwołanie odsłonięcia pomnika.

Czym ten pomnik różni się np. od pomnika banderowców na Lubelszczyźnie czy Krzyżowców na Mazurach? Koleżanka J podsumowała to w Gajówce Maruchy: chodzi o umiejetne podsycanie nienawisci i wszelkich animozji jak dlugo to bedzie mozliwe. A widzac naiwnosc Polakow – bedzie mozliwe jeszcze dlugo. Prosze spojrzec na te „szczerosc” Danily Olbrychskiego, Andrzeja Wajdy (spolodzonego zdaje sie z dwoch ojcow Wajdow, bohaterskiego katynskiego i drugiego zwyczajnego). Prosze popatrzec jak „Glos Cadyka” sie zapluwa. Az w oczy bije ta ich wszechwladna obluda i hucpa. Mam nadzieje, ze madrzy Rosjanie tez nie daja sie nabierac na te sztuczki […] ze oba te narody zbrataja sie nad glowami chazarii polskiej i chazarii rosyjskiej.

Pomnik z „krzyżem inaczej” byłby celem chuligańskich defekacji, a gmina weszłaby na stałe w nagłówki. Kogo pociągać do odpowiedzialności, panie Macierewicz? Czy Kaczorowa czy Komorowa Kancelaria zainicjowała, a obecna Komora Prezydencka nie wstrzymała, poronionego pomysłu? Doliczyć należy użytecznych idiotów (czy szabas-gojów?):

  • artystę Marka Moderau, który z wrażliwości wetknął 22 falusy agresji (bagnety) w granit swego dzieła umiejscowionego w zaatakowanym kraju;
  • genseka Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa, Andrzeja Kunerta (pomnik bolszewikom w święto Wojska Polskiego „sprawą czystą moralnie i z prawnego punktu widzenia”);

Osmarowaliśmy na grypa666 prezydenta Sponiewieranej jak i śp. poprzednika, kolej na lokaji jak Kunert: Mający wizerunek patrioty historyk komentując w TVP.INFO (9 maja 2010) defiladę na Placu Czerwonym w kolejną rocznicę zwycięstwa  socjalistów ponadnarodowych (ZSRR) nad socjalistami narodowymi (III Rzesza) przekonywał, że w 1945 roku Armia Czerwona wyzwalała Polskę i Polaków. Do tego popierał propagandową,  obliczoną na judzenie i dzielenie społeczeństwa akcję „Gazety Wyborczej” palenia zniczy na grobach czerwonoarmistów. Kłamstwo powtarzane przez ogłupiałe polactwo z wydrenowanymi przez Szechtera mózgami nie dziwi, ale przeraża gdy robi to historyk, bo braku wiedzy nie można zarzucić. To musi to być zła wola.

Jaki stosunek do ossowskiego poronienia i krasnoarmijskich zniczy miał śp. Andrzej Przewoźnik zabity 10 IV poprzednik Kunerta (nominowanego przez rzeźnika polskiej racji stanu, prosora Bartoszewskiego)? Odpowiedź może rzucić światło na sprawców 10 IV.

Ofiary polskie niedoczekały się pomników w kraju ani na terenie, gdzie stracili życie: etniczni Polacy w III Rzeszy, KL Warschau, ofiary Gulagu, ratownicy Żydów z II wś., patrioci wymordowani przez żydokomunę… W Polsce (a co mowić za granicą!) mendia bezczeszczą pamięć o nich („fanatycy i nacjonaliści”) lub milczą (niedoszła propozycja rezolucjii UE o Rotmistrzu Witoldzie Pileckim), podczas gdy ofiary przewracają się w nieznanych nikomu mogiłach. W gajówce Świadomy ma dobry pomysł: Jeśli władze współczesnego państwa niemieckiego oraz pogrobowcy i spadkobiercy agresywnych bolszewików chcą czcić szczątki tych gryzących ziemię agresorów – wrogów Narodu Polskiego, to niech sobie ich szczątki wygrzebią i zabiorą do swoich krajów. Niech zabiorą też ze sobą swoich wspólników, którzy swoją obecnością zaśmiecają i takim postępowaniem bezczeszczą polską ziemię. Ci Polacy lub pseudo-Polacy, którzy biorą udział w tym haniebnych poczynaniach, zasługują na najgłębszą pogardę i potępienie!!!

Żydobolszewia wytępiła wiarę i wiernych w pierwszym rzucie. Czy udokumentowano, że ossowscy polegli byli prawosławni? Krzyż Prawosławny w Ossowie jest równie święty jak każdy inny. Romuald Szeremietew odnotował niekonsekwencję: Czy lewica będzie tam demonstrować i domagać się przeniesienia krzyża do kościoła? A może w świątyniach powinny być tylko krzyże katolickie, natomiast symbole innych wyznań, zwłaszcza krzyż prawosławny, nie denerwują zwolenników SLD?

Podczas gdy podobno niezależni publicyści jak Girzyński wpajają Narodowi judeocentryczną legendę pt. bolszewia = Rosja, na zadupiu knieji Maruchy zauważył Marq: W roku 1918 bodajze w styczniu Patriarcha wszechrusi Tymon ogłosił anatemę z bolszewikami czyli nałozyl na nich klątwę oznaczającą oficjalne wyłączanie bolszewików ze społeczności prawosławnych wiernych. Po perestrojce Rosyjska Cerkiew Prawosławna Kanonizowała Świetego Tymona a anatema na Bolszewików nie została zdjeta do dnia Dziszejszego. Pan Hrabia Prezydent Komorowski inicjujac postawienie tego pomnika-obelisku którego głównym elementem jest prawoslawny Krzyż napluł w twarz wiernym Cerkwi Prawosławnej w liczbie kilkudziesieciu milionów. A czy nie napluł w twarz Komunistom- Bolszewikom Walczącym i Oddajacym zycie za Wyrzucenie boga i chrzescijanstwa z kultury narodów europy zapytajmy Komunistów. To jest pojecie etyki Pana Kunerta Pana Prezydenta i całej tej bandy juz chyba bydła – jak taką obrazę, swietokradztwo, dla milionów ludzi – wiernych prawoslawnych nie tylko w Fr ale i Bułgarów np. Obywateli UE, oni traktuja jako teatrum aby dopierniczyc paru swoim i to miejscowym wrogom politycznym […] Kazdy hierarcha Cerkwi Prawosławnej swiecący grób bolszewików po anatemie nałozonej przez Świetego Tymona w 1918 i do dzisiaj nie zdjetej stałby sie z automatu Heretykiem. Pomimo iz Cerkiew w Rosji jest infilrtrowana przez agenture na taki krok zdobecie sie tylko Szaleniec.

Korekty: Nie byłbym taki pewien instytucji Cerkwi w Rosji, podobnie jak moi bracia i siostry w Chrystusie, polscy katolicy nie mogą być pewni nektórych hierarchów KK. Pasowany przez bilderberga, „naszego” Zbiga Brzezinski’ego (mistrz skrytej wojny, w tym broni pogodowej), wybrany (czy uczciwie?) przez mniejszość Polaków, prezio  Spodlonej obraził nie kilkadziesiąt lecz kilkaset mln prawosławnych na świecie, w tym polskiego Beina z parafii serbskiej w Kanadzie i polskiej w Szczecinie. Komor nie napluł w twarz żydokomunie, komunistom i bolszewikom zatwierdzając Krzyż Prawosławny w Ossowie – dla unych nie ma świętości nawet we własnej symbolice, jeśli tylko mogą przybliżyć talmudyczną wizję Nowego Ładu (kryprożydyzm „chrześcijańskich” frankistów i „muzułmańskich” donmehów). A o to chodzi w hucpach na Krakowskim Przedmieściu i w Ossowie – no nie, panie Blumsztajn?

Pomnik na cmentarzu polskich poległych w bitwie o Ossów.

Nikt z władz Rosji ani hierarcha prawosławny z Polski czy Rosji nie przybył na poronioną uroczystość. Pomnik można więc śmiało pociąć (zajęcie w czynie społecznym dla tfurcy) i zastąpić tablicą pamiątkową o najeździe bolszewickim, w którym zginęło 22 żołnierzy w bitwie z polskimi obrońcami. Komora komora ma wprawę w tablicach – wyryć nazwiska 22, protest garstki Polaków w Święto Wojska Polskiego i nie zapomnieć ofiar po stronie polskiej, panie Kunert!

Czy ci sami „Polacy” (Komorowski wnukiem krasnoarmiejca Szczynukiewicza, który przywłaszczyl sobie nazwisko, tytuł hrabiowski i majątek polskiego patrioty) i po co postawili  ogromny portret Lenina w stolicy, jednocześnie nasyłając lucyferiańskie bojówki i pacyfikując obrońców Krzyża?

Panie Jezu Chryste Synu Boży zmiłuj się nad Komorowskim, Kunertem, Blumsztajnem, Szechterem, Brzezinski’m…

………………..

Andrzej Szubert: Pomnik krasnoarmiejców nie pojawił się przypadkowo. Okupujący Polskę lokaj „filantropa” Sorosa – POPiS – wie co robi. Niby i PO i PiS wywodzą się z tradycji „Solidarności”, z tradycji antykomunizmu. A jednak to z kancelarii prezydenta (obojętnie – obecnego czy poprzedniego) wyszedł pomysł uczczenia 22 poległych krasnoarmiejców z armii żydobolszewickego agresora. Podejrzewam, a raczej jestem pewien, że uni mają w rękawie przygotowane dziesiątki podobnych prowokacji. Zasadą działania żydowskiego okupanta Polski jest wciąganie nas w niekończące się potyczki, spory, walki i wojny. Celem tych prowokacji jest odwrócenie naszej uwagi od tego, co naprawdę w Polsce i na świecie się dzieje. Zadłużeniem, a raczej de facto bankructwem Polski mało kto się zajmuje. Wprowadzaniem do nas trucizn pod postacią GMO także. Wprawdzie pojawiają się niezwykle ważne informacje i filmy, jak choćby ostatni film Alexa Jonesa. Ale wciąż usilnie spychane są one CELOWO na margines spraw nas interesujących.
Agentura wpływu korzysta z naukowach badań nad inżynierią społeczną i manipulowaniem tłumami, a także z dziesięcioleci doświadczeń tajnych służb Wschodu i Zachodu (w których żydostwo było czynnikiem dominującym). Niezwykle ważną i nagminnie stosowaną przez nich jest metoda wywoływania sztucznych konfliktów. Przy czym im więcej emocji i wzburzenia wywołać potrafią, tym chętniej to robią. Dlatego sięgają do sfery naszych uczuć, wiary, symboliki i naszej pamięci narodowej. Bowiem wiedzą z doświadczenia, że im więcej emocji zainscenizowana przez nich prowokacja wywoła, tym lepiej funkcjonuje. Stąd mamy inscenizowane na naszych oczach wojny i konflikty o krzyże, pomniki, tablice i co tylko jeszcze wywołać może nasze wzburzenie. Na jedno powinniśmy być przygotowani – jeszcze nie jedną taką inscenizacją nas uraczą. Powinniśmy być na to przygotowani i ich po prostu ignorować. Ewentualnie ośmieszać. Szyderstwo to piękna broń przeciwko dyktatorom.

†††††††††††††††††††††††††††††

Aktualności

Alex Jones – Szczepionki które uczynią Cię posłusznym

Rozpowszechniaj ten materiał! Poinformuj każdego kogo znasz co się dzieje. http://davidicke.pl

Jedzenie – ostateczny sekret ujawniony. GMO

…………………

Wywiad z Ks. Stanisławem Małkowskim

……………….

HAKI NA MACIEREWICZA

…………………

Ustalenia Zespołu ds. Katastrofy TU-154 M

………………

Statut Regionu Autonomicznego Górnego Śląska

………………

Widzenie z Rafałem Gawrońskim

………………..

YouTube przywraca reportaż o wyzwoleniu Auschwitz

………………….

Uri Brodsky wypuszczony

…………………..

Meczet 11 IX w Nowym Jorku

40 katolickich, ewangelikańskich, protestanckich, żydowskich i muzułmańskich przywódców i uczonych potępia język nienawiści płynący z judeocemtrycznych Fox News, Sarah Palin i Newta Gingricha ws. meczetu na miejscu katastrofy 11 IX w Nowym Jorku: głęboko martwi nas ksenofobia i religijne kołtuństwo charakterystyczne dla części opozycji do proponowanego ośrodka islamu i meczetu przy b. WTC.

Wg oświadczenia, b. marszałek Kongresu USA i jeden największych oponentów, Gingrich formułuje debatę w sposób demonizujący wszystkich muzułmanów i dzielący Amerykanów poprzez strach. Palin zaś nazwała plany utworzenia ośrodka prowokacją. Fox News nadaje nieodpowiedzialne komentarze i stronnicze reportaże, sprowadzając debatę do wojny na słowa. Tymczasem ośrodek ma popierać integrację, tolerancję różnic i spójność społeczną poprzez  kulturę i sztukę wg inicjatywy Cordoba Initiative, która pracuje nad polepszeniem stosunków Zachodu ze światem islamu. Są to dokładnie wysiłki zmierzające do dialogu, łamiące bariery i rozpoczynające budowę świata, gdzie mniej prawdopodobny byłby gwałtowny ekstremizm inspirowany religijnie. Pan Gingrich, Pani Palin i inne wybitne głosy uprzywilejowane w mediach trwalej przysłużyłyby się naszemu narodowi, jeśli przestaliby wydawać zapalne oświadczenia i pomogli zainicjować cywilizowany dialog między chrześcijanami, żydami i muzułmanami, zadedykowany przyszłości kierowanej zasadami współczucia, sprawiedliwości i pokoju. Straszenie i retoryka nienawiści jedynie podważają cenne wartości u podstaw różnorodnych tradycji wiar najwyższych ideałów naszego narodu – stwierdza oświadczenie 40.

…………………..

Hasbara w Wikipedii

IMEMC 18.8.2010,  tłumaczenie Ola Gordon

Redagowana przez użytkowników Wikipedia od początku była celem izraelskich zwolenników rządowych i poza-rządowych, którzy usiłują manipulować jej zawartością w celu promowania syjonistycznej propagandy. W tym tygodniu izraelscy osadnicy rozpoczęli szkolenie skierowane na prawicowych Izraelczyków zainteresowanych pomocą w manipulowaniu wpisami w Wikipedii. Szkolenie w Jerozolimie zorganizowała rada osadników Yesha Council i Israel Sheli, czołowe grupy budowy osad wyłącznie dla Żydów na Zachodnim Brzegu, bezprawnie przejętym od Palestyńczyków. W szkoleniu uczestniczy ok. 50 prawicowców, w tym medialni zawodowcy z izraelskich osad. Celem jest uczenie metod manipulacji wpisami, by narzucać prawicową propagandę bez wykrycia.

Nie  pierwszy raz wychodzi manipulacja Wikipedią. W 2005 r. usunięto z niej 5 redaktorów, za pracę dla prawicowej grupy izraelskiej CAMERA – „potajemnie koordynowali  redagowanie przez osoby podobne pod wzgl. ideologicznym„, sprzecznie z otwartym charakterem Wikipedii. Pomimo wysiłków redaktorów Wikipedii, grupy polityczne nadal próbują manipulować jej zawartością. Wg Naftali Bennett, dyrektora Yesha Council, „Internet nie jest zarządzany wystarczająco, a pozycja Izraela w nim jest przerażająca. Za przykład weźmy turecką flotyllę (do Gazy). W ciągu pierwszych godzin nic o nas nie było. W tych pierwszych godzinach miliony osób wpisywały w wyszukiwarkę wyrażenie ‚flotylla do Gazy’ i czytały to co było w Wikipedii.” Yesha Council planuje przyznać nagrodę „najlepszemu redaktorowi syjonistycznemu” za zorganizowanie najbardziej syjonistycznych zmian w ciągu następnych 4 lat. Główna nagroda:  wycieczka balonem nad Izraelem.

……………………

Szczyt Iranu, Tadżykistanu i Afganistanu…

…5. sierpnia w Teheranie pokazał potencjał kooperacyjny tych państw. Narody Afganistanu i Tadżykistanu, niegdyś składowe Wielkiej Persji, uważają Iran za swą kulturową ojczyznę, a naród irański – za spadkobiercę ich ojcowskiej spuścizny, cywilizacji perskiej.

…………………..

Znowu gra tą samą kartą „nigdy więcej”

Jeff Gates 18.8.2010, opracowała Ola Gordon, korekta Piotr Bein

Odkurzono sfałszowane raporty wywiadu, które wywołały inwazję na Irak w 2003 r. Ofiarą ma być Iran. Amerykanie wiedzą, że raporty sfałszował Izrael i jego obrońcy, co dokłada się do szybko blaknącej legitymizacji Izraela. W marcu 2002 r. izraelski Amerykanin Jeffrey Goldberg opublikował w New York Times artykuł o sojuszu Al Kaidy ze świeckimi baathystami z Iraku. Współtwórcą zmyłki był syjonista James Woolsey, b. dyrektor CIA. Zapewniał on, że iraccy oficerowie wywiadu odbyli w Pradze spotkanie z Al Kaidą. W zmowie i wspólnym źródle tej obłudy leży niebezpieczna przyszłość Izraela i jego szybko malejąca legalność istnienia jako państwo narodowe. Szybko rośnie obrzydzenie świata na wszystko, co Izrael proponuje.

Wg Goldberga, Izrael wraz z USA powinien zaatakować największe zło Iran (The Atlantic wrzesień 2010). Do kampanii włączyli się Woolsey, Gingrich, Perle, McCain i Joe Liebermann. Gdyby Ameryka miała wiarygodne media, pokazałyby Goldberga jako oszusta, a jego kompanów jako zdrajców. W listopadzie 2007 r. wywiad potwierdził, że Iran w 2003 r. wstrzymał prace nad programem broni nuklearnej i nie ma żadnych wiarygodnych dowodów, że jest inaczej, a prace obejmują tylko wzbogacanie uranu na paliwo i potrzeby medyczne. 21 sierpnia Rosja ma pomóc Iranowi w przeniesieniu 64 t uranu z miejsca składowania do reaktora, pierwszy z 3 kroków w długo opóźnianym rozruchu reaktora w Bushehr. Za 3-4 miesiące irański reaktor zacząłby produkować elektryczność. Rosja postawiła warunek, by Iran zwracał zużyte paliwo, by nie można było z niego pozyskać plutonu do produkcji broni nuklearnej. Iran wyprodukował dotąd tylko ok. 2400 kg nisko-wzbogaconego uranu. Wg Moskwy jest to następny krok podporządkowania irańskiego programu nuklearnego Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej (IAEA).

A jaka jest strategia Izraela wobec przepisów IAEA? Zbombardować Iran. A USA dostosuje się do planów swojego wiernego i wiarygodnego sojusznika. Nie wiadomo dlaczego, partia Likud w Tel Awiwie przedstawia irański reaktor jako „zagrożenie dla istnienia”, ale główne media USA  rozwieją wszelkie wątpliwości. Izrael już w czerwcu 1981 r. zniszczył powstający irański ośrodek nuklearny w Osiraku i stąd niepokój, że Izrael może zaatakować Bushehr przed instalacją prętów w reaktorze, uwalniając radiację do atmosfery. Potrzebaą dywersji popycha Izrael w tym kierunku. Tel Awiw wplątany jest w egzekucję b. premiera Libanu, Rafika Hariri w 2006 r. Obwinia się za to Syrię i Hazbollah. Wynikła niestabilność była powodem inwazji Izraela na Liban w 2006 r. ze współudziałem, jak zwykle, USA. Teraz trybunał ONZ zajmuje się rolą Izraela w ataku na Liban. Trybunał dołoży ognia do trwającego śledztwa ws. podejrzanego zgonu brytyjskiego inspektora broni nuklearnej Davida Kelly, który skarżył się na „upikantnienie” raportu wywiadu nt. obecności broni masowego niszczenia w Iraku, co wywołało inwazję w 2003 r.

W międzyczasie ośmiesza się raport komisji ws. 11 IX za rażące przeoczenia, łącznie z głównym motywem tej operacji – relacjami USA-Izrael. Nikt nie ośmiela się wspomnieć o tajemniczym zawaleniu się budynku 7 WTC, w który żaden samolot nie wpadł. Nikt nie ośmieli się powtórzyć wypowiedzi dzierżawcy budynku Leonarda Silversteina, w której padło słowo „demolka”.

Znowu główne media zmieniają fakty i działają na emocje opinii publicznej, a amerykańskich wojskowych kwestionujących syjonistyczną narrację zwalnia się.Kto może sprzeciwić się dezinformacji wywiadu? Ty, czytelniku i ci, z którymi dzielisz się faktami i analizą. Rozwiązanie tego przekłamania wymaga by ludzie zaczęli mówić prawdę o tym, co robi się z naszym krajem i kto to robi. Opinia społeczna i rząd muszą znać fakty: Izrael nie jest naszym sojusznikiem lecz wiarygodnym wrogiem. Goldberg, Woolsey, Perle, Gingrich, McCain, Lieberman, Miller, Mitchell, Blitzer, Chalabi i inni wchodzą w skład armii agentów i od środka destabilizują i delegitymizują Amerykę. Gdyby syjoniści znowu zwrócili się do nas o pomoc jakiegokolwiek rodzaju, nasza odpowiedź powinna być jasna i jednoznaczna: NIGDY WIĘCEJ.

………………….

Andrzej Szubert 18.8.2010

Były ambasador USA przy ONZ, John Bolton kilka dni temu powiedział w wywiadzie, że Izrael ma jeszcze 8 dni czasu do agresji na Iran. Iran planuje 21 sierpnia instalację pierwszych otrzymanych z Rosji prętów uranu w jego pierwszej elektrowni atomowej. Atak na ten obiekt już po zainstalowaniu uranu spowoduje radioaktywne skażenie całego regionu. Na pytanie, czy jego zdaniem Izrael przeprowadzi atak na Iran przed 21 sierpnia John Bolton odpowiedział, że obawia się, że nie, że Izrael „przegapił” okazję. A może o to właśnie chodzi? Poczekać z atakiem do uruchomienia elektrowni. A wtedy zniszczy się nie tylko elektrownię, ale (w ramach depopulacji) skazi radioktywnie cały region.

………………………..

Wojciech Właźliński 17.8.2010
Wreszcie dzieki wolontariuszom ukazala sie polska wersja wideo  Alex(a) Jones(a). Tak …,  „…ze az niewiarygodne”.  Bylo i jest wiele takich rzeczy  „…. ze az niewiarygodne.”
Kiedy jednak okazaly sie rzeczywistoscia i uznano je za sie wiarygodne a nie jako  „twor carskiej Ochrany”  bylo juz za pozno. To co znamy pod pojeciem Katyn mimo ze bylo ludobojstwem Polakow to tylko czesc ludobojstwa z rozmiaru ktorego jeszcze do teraz spoleczenstwa nie zdaja sobie sprawy. Kwituje sie to haslem „Komunizm” i to od bardzo niedawna, czyli praktycznie abstrakcja.  W  „niepoprawnych politycznie” wypowiedziach mozna sptkac „Bolszewizm” albo termin blizszy realizmowi  ” zydo-bolszewizm”.
W raporcie z 20 maja 1919 roku M. C. Keyes, Treasury Secret Service Agent [tajny agent służb departamentu skarbu państwa] stwierdzil (w j. angielskim w Fundamental Docs):
Kiedy Dr. Simons, poprzednio mieszkajacy w Rosji powiedzial ze, „90% Bolszewików z Nowego Yorku to Zydzi”, caly radykalny element podniósl wrzask i poprzez wplywy które mógl zastosowac okrzyknal oszczerca czlowieka, którego jedynym przestepstwem bylo to, ze byl zbyt ostrozny w swoich obliczeniach. Zgadzam sie, ze zamiast 90%, cyfra powinna byc blizsza faktycznemu procentowi, czyli ze 95% bolszewików to Zydzi. Wlasnie ostatnio mialem okazje przegladnac akta jednej z sowieckiej galezi w Nowym Yorku. Z 700 czlonków, 625 bylo Zydami.
Bardzo ostatnio (Harvey Taylor, Archaeology Magazine, September/October 2010, page 11), przy pracach budowlanych drogi we Wladywostoku napotkano na masowy grob zawierajacy 495 szkieletow. Wedlug lokalnych raportow prawie wszystkie czaszki mialy otwory postrzalowe. Archeolog znalazl ubrania i pieniadze co pomoglo ustalic w przyblizeniu date, okres stalinowskich czystek z lat 30-tych.  Stale odkrywane sa podobne miejsca, najczesciej przypadkowo poniewaz zakopywano zwloki, topiono i czyniono tak zeby nie pozostawiac sladow zbrodni, lacznie z mordowaniem swiadkow zbrodni jesli nie byli Zydami.

Sprawy genetycznych modyfikacji i ich zabojczemu potencjalowi  ktorego „plon” beda zbierac nastepne pokolenia mozna znalezc w takze w polskim jezyku, dzielnie dzalajacej organizacji   MIEDZYNARODOWA KOALICJA DLA OCHRONY POLSKIEJ WSI oraz  INTERNATIONAL COALITION TO PROTECT THE POLISH COUNTRYSIDE.

………………………

Vismaya 17.8.2010

W ostatniej podróży na Alaskę spotkałam wiele ludzi z całego świata. Tylko mała garstka ludzi naprawdę wie co się tutaj u nas na Ziemi wyprawia. Tylko do małej garstki ludzi dociera realny stan rzeczy, reszta jakby spała, ważna jest dla nich konsumpcja, dobre koryto a na rozrywkę kasyno. Na 2700 pasażerów na statku tylko może 200 – 300 ludzi było zainteresowane co się działo za burtą, za to kasyno było pełne 24 godziny na dobę. A naprawdę było co podziwiać! Zasmuciło mnie, że tam na „końcu świata” widziałam jak nam niebo sprajowali!!! Wstrzykują w nas aluminium, pewnie abyśmy wszyscy lepiej w kasynie grali.

Łudziłam się, że to już ludziom nie trzeba wyjaśniać za wiele, chociaż ciągle nas zaskakuje ilość informacji na temat technologii kontroli umysłu i eksperymentów z inplantami. Może jeszcze ciągle  nieznane bywają niektóre terminy (nawet dla osób śledzących temat), takich jak: projekt MONARCH, RHIC – Edom, Death Rays, HAARP, ale  to wszystko jest w jednym celu – kontrol umysłu i w ten sposób doprowadzenie do zniszczenia ludzkośći, oderwania nas od naturalnej sily życia. Dzisiaj kontrol umysłu – pranie mózgu jest powszechne pod różnymi formami: nacisku, przymusu psychologicznego (systemów). Przymus jaki nas dzisiaj przygniata to różne ograniczenia, nie rzadko związane z użyciem siły fizycznej lub conajmniej grożby. Przymusowa perswazja jest uruchamiana każdego dnia przez psychologiczne siły. Musimy przyjmować pewne zestawy zachowań, cudzą ideologię, tłumione są nasze własne uczucia. Innym potężnym programem są narkotyki, alkohol, które czynią potężną destrukcję szczególnie w mózgu. Znamy programy szkolenia psychologów, przy ich pomocy można zmienić postawy ludzi, często tak potrafią manewrować, że dzieje się to bez wiedzy osoby i jej woli. Mają z góry przygotowany program myślenia, sugestii; tz, „zmiękczanie” w szczególności poprzez hipnozę lub inne ćwiczenia. Powszechne już programowanie izoloacji społecznej, kontaktów rodzinnych czy z przyjaciółmi,  jest to już łatwe do osiągnięcia przez strategów od kontroli umysłu. A to są bardzo proste metody, które pozbawiają człowieka wolności. Inną taktyką jest dezinformacja, kontrola informacji. Często tych „topornych” próbuje przywołać się do porządku .. przy okazji niszcząc ich prawdzią osobowość. Wszystko to czyni nas ludzi coraz bardziej bezsilnych, mało jest tych co nie boją się kary, izolacji, zmiany statusu społecznego, więc wolę się podporządkować systemom … i o to tu chodzi!
Dzisiaj mamy już cały program kontroli umysłu, środowiskowy (poprzez broszurki, książki, czasopisma, system reklamy, TV, radio) a nawet manipulacje mistyczne – kształtowanie całych grup ludzi aby żyli w fałszywym przekonaniu, a wszystko poprzez grupowe spotkania, warsztaty i tam pierze się im umysły. Żle patrzy się na ludzi „indywidualistów” o silnych osobowościach, którzy chodzą własnymi ścieżkami, którzy są zdolni kreować osobisty potencjał, zdolni podejmować osobiste decyzje. Dzisiaj wszystkie umysły muszą być zaplanowane i gotowe przyjąć zachowania głoszone przez programy przymusu. Siły perswazji wdarły się nawet do wielu religii, nawet tam coraz to częściej ktoś krzyczy z amobny słowa znane z programów przymusu i zamiast prowadzić nas do Boga, budzić w nas świadomość Boskiego Miłosierdzia to buduje się między Bogiem i ludzmi potężną betonową ścianę … nie tędy droga do wolności. Każdy człowiek musi wiedzieć, że Bóg jest naszą obroną i ostoją i u Niego należy szukać pomocy i pocieszenia. Taka postawa straszenia Bogiem powoduje tylko zaburzenia psychiczne, zakłóca wszelaki spokój, oddala od Boga. Bóg jest deską ratunkową dla każdego człowieka lecz jest jeden warunek: kroczenie drogą sprawiedliwości i prawdy. Musimy też wiedzieć, że życie w stylu – „hulaj dusza, piekła nie ma” jest wielkim nieporozumieniem.

Powinniśmy zdawać sobie z tego sprawę w jaki sposób działa ta miachina manipulacji naszymi umysłami, jakie to jest niebezpieczne dla każdego człowieka, jakie to jest ograniczenie naszej wolnej woli, toteż powinniśmy stać się „twierdzą” na każdy psychologiczny atak, szczególnie  zwrócić uwagę na wcielanie  w nasze życie planowanego modyfikowania zachowania, na różne reklamy, używanie narkotyków, alkoholu, które wyniszczają ciało i umysł. Należy scalać ludzi aby żyli w zgodzie ale należy uważać na zawiązujące się grupy, które mają na celu rozbicie osobistego ego i budowania ducha danego zespołu. Człowiek ma prawo do własnego myślenia i kreowania swojego życia, wszystkie formy nacisku nie pochodzą od Boga. Dzisiaj  muszą uważać szczególnie młode kobiety, które mogą być zgwałcone przy pomocy odpowiednich pigułek podanym im bez ich zgody; to też jest kontrola umysłu, działań …toteż wszyscy ludzie, którzy nadal pozostali „indywidualistami” i zachowali zdrowy rozsądek …nie dajmy się ogłupieć do końca, nie ustajmy w pracy w uświadamianiu innym o prawdziwym stanie rzeczy, nie odkładajmy piór, nie obrażajmy się na tych co jeszcze nie rozumieją tematu, na tych, którzy już zostali zmanipulowani. Dużo wpadło w sidła manipulacji ale nawet i ci potrafią zawrócić z niewłaściwej drogi kiedy natrafią na właściwy grunt. Od ludzi o otwartych umysłach zależy jakie będzie nasze jutro, ile osób zostanie przebudzonych …im będzie ich więcej tym większe szanse na wolność ma nasza cała ludzkość.

…………………

Ola Gordon

Hiszpańskie szkoły promują bestialstwo

andie531blog / tłumaczyła Ola Gordon

Hiszpańskie organizacje rodziców wściekle protestują przeciwko opracowanemu przez socjalistyczny rząd programowi nauczania w szkołach pt. Edukacja obywatelska, kiedy ujawniono, że w jednym z hiszpańskich miast już uczy się, że seks może być praktykowany dowolnie, nawet ze zwierzętami. Jak mówi organizacja „Profesjonaliści za Etyką”, uczniowie trzecich klas w Kordobie (południowy region Hiszpanii – Andaluzja) używaja podręcznika, który mówi, że: „natura dała nam seks po to, by praktykować go z inną dziewczynką, chłopcem lub zwierzęciem.” Grupy rodziców są zdania, że podręcznik ten indoktrynuje dzieci i kamufluje program promujący homoseksualizm i jest krytyczny wobec norm moralnych i wartości. W regionach Kastylii i Leon, z programu tego zrezygnowało około 500 uczniów, podczas gdy w Madrycie i Walencji setki uczniów oczekują na orzeczenie sądu, by wypowiedział się czy program jest obowiązkowy czy nie.
*
P.S. W Chinach dziewczynkom w wieku niemowlęcym rosną piersi. A czy ktoś zajmuje się tym tematem w Polsce? Porozmawiajcie z przedszkolankami i dowiecie się, że nasze 4-latki doświadczają menstruacji, a chłopcy w tym samym wieku dostają włosy łonowe. Czyżby to intensywna gospodarka hormonalna – „szklanka mleka dla każdego dziecka”, „pij mleko będziesz wielki”, kurczaczki rozpadające się w garnku po 20 min gotowania/duszenia itd. Każdy gospodarz powie, że kurczak jest gotowy na szlachtunek w wieku 12 tygodni, a teraz po 4 tygoniach, ekspresowy wzrost i przybór na wadze.
A jeśli mleko jest wzbogacone hormonami, to mięsko – smaczna wołowinka i cielęcinka (zdrowa dla niemowląt – pycha!), cały wachlarz tych wspaniałych jogurcików i napojów mlecznych, co to niby mają zapewniać odporność (na myślenie?), regularne wypróżnienie, maluszkowi na śniadanko pojemniczek d*****a, na obiadek słoiczek g*****a, skrzydełko też do niczego bo naszpikowane, pyszne to wszystko.
Zastanawiam się nad celem tych wszystkich kolczyków zakładanych krowom, świniom, wymyślonej przez szatana sztucznej paszy… krowy przez całe życie nawet raz nie są wypuszczone na łąkę, nie wiedzą co znaczy trawa, słońce …

………………
NAJPIĘKNIEJSZE KOBIETY przyjadą w czwartek 19 sierpnia 2010 do EKOCENTRUM ICPPC na lekcje ekologii www.eko-cel.pl. Na zakończenie wizyty będzie ekologiczny poczęstunek. Na stole znajdą się między innymi takie polskie smakołyki jak:

* barszcz na wywarze z ekologicznych buraczków i warzyw z dodatkiem soku z buraków kwaszonych,
* krokiety z mąki razowej z kapustą kiszoną i soczewicą,
* kotleciki z kaszy jaglanej ze słonecznikiem, cebulą, marchewką i ziołami,
* surówka z kapusty i ogórków kiszonych w sosie jogurtowo-koperkowym,
* sałata z pomidorów z fasolką szparagową przyprawiona ziołami,
* korniszony, marchewka i buraczki,
* surówka z sejtanem,
* swojskie masło i tradycyjny biały serek z ziołami,
* na deser: ekologiczne soki owocowe, herbaty ziołowe i przepyszne herbatniczki orkiszowe.

‚…WSZYSTKIE TE PRZYSMAKI SĄ EKOLOGICZNE I TRADYCYJNE I OCZYWIŚCIE BEZ GMO! TO NAJLEPSZE CO MOŻE ZAOFEROWAĆ POLSKIE RONICTWO CAŁEMU ŚWIATU…’ mówi Jadwiga Łopata, dyrektorka EKOCENTRUM i laureatka Nagrody Goldmana. Dziennikarzy zainteresowanych udziałem w tym spotkaniu w EKOCENTRUM ICPPC  prosimy o kontakt: 33 8797114, e-mail: biuro@icppc.pl UDZIAŁ INNYCH OSÓB TYLKO ZA OSOBISTYM ZAPROSZENIEM I POTWIERDZENIEM! WIĘCEJ

ICPPC – International Coalition to Protect the Polish Countryside, Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi, 34-146 Stryszów 156, Poland tel./fax +48 33 8797114  biuro@icppc.pl www.icppc.pl http://www.gmo.icppc.pl http://www.eko-cel.pl

††††††††††††††††††††††††

Po co nam była II wojna światowa

Stanisław Sas 16.8.2010

Przesylamy Panstwu nasz najnowszy Biuletyn PRP nr 247. Z okazji zblizajacej sie rocznicy wybuchu II wojny swiatowej polecamy dyskusyjny artykul Eugeniusza Guza pt.”Wrzesnia 1939 moglo nie byc” „W podobny sposob rozpatruje owczesna sytuacje geopolityczna Wojciech Romerowicz w kontrowersyjnym artykule pt: „Polska sojusznikiem Hitlera?”

Wydaje sie, ze nadszedl juz czas, aby popatrzec na nasza najnowsza historie bardziej racjonalnie, bez religijno-patriotycznego amoku, ktory rzucajac Polske na stos mogl narazic nasz narod na calkowite unicestwienie. Wedlug tej ideologii mielismy sie poswiecac za demokracje, Europe,  chrzescijanstwo, cywilizacje, itd. w czasie kiedy inni zalatwialiby swoje brudne interesy na trupie bezbronnej Polski.

Tym razem mielismy sczescie, bo skonczylo sie jedynie na wyeliminowaniu polskich narodowych elit, ktore po wojnie zastapiono obcym elementem, ktory przetrwal kolejne zmiany, przystosowujac sie do aktualnej sytuacji.  Proby podporzadkowanie sobie naszego narodu trwaja jednak nadal.  W tym celu wykorzystuje sie ludzi o podwojnym obliczu, ktorzy moga grac zarowno katolikow jak i Polakow, klamiac bez zmruzenia oka, np. kiedy mowia, ze „w Magdalence nie bylo zadnego spisku.”

Przykladem moze tutaj byc postac Tadeusza Mazowieckiego „pierwszego demokratycznego premiera Polski,” ktorego nieprzypadkowo na to stanowisko wyznaczyl szef komunistycznych sluzb specjalnych Kiszczak.

…………………

Piotr Bein: Polska miala ZERO wyboru – II wojne swiatowa (tak jak I ws.) narzucil kompleks jot (banksterzy i syjonisci) w imie zafajdanego talmudycznego mesjanizmu – prosze czytac Bjerknesa, streszczone w moim referacie o kompleksie jot. Narod bronil sie od biologicznej zaglady, bronil swych wartosci i terytorium. Wiara i patriotyzm, dary Boga, byly pomocne w tym. Polske wyznaczono na trupa dluuugo wczesniej, patrz np. prace Pogonowskiego o ryciu banksterow i zydowstwa pod Polska.

Wyciagnijmy wniosek: nie rzucac sie do powstan, rewolucji, wojen o „demon-kracje”, a jesli juz, to tylko za „wolnosc nasza przed wasza”. Edukowac sie i Narod, zeby nam uny nie mogli wmowic, za czyja „wolnosc” mamy sie bic i ginac. Proponuje w PRP wiecej nowej mysli np. ww. Bjerknes – macie przeciez tlumaczy, a rola PRP nie jest przeklejanie tylko ksztaltowanie swiatlej polskiej opinii. Obecna wojna o Krzyż pokazuje, jak wazne jest niepodjęcie taktyki wyznaczonej przez przeciwnika i zejscie do „wewnatrz siebie”.

Andrzej Szubert: Gdybanie na temat historii nie zmieni tego, co już się wydarzyło. Może natomiat być korzystną lekcją połączoną z wyciągnięciem nauczki po to, aby błędów historii nie powtarzać.

Dyskutowanie na temat II wojny św. w oparciu jedynie o oficjalną wersję historii jest stratą czasu. Dyskusja musi uwzględnić przemożne wpływy na dzieje świata sił zakulisowych, nie wymienianych w podręcznikach i dokumentach. Mowa tutaj o ideologach NWO, dla których II wojna była etapem w realizacji ich celów. To oni do niej dążyli i oni ją wywołali. Ich zamiarem była m.in. likwidacja stalinowskiej ZSRR. Stalin wyłamał się spod ich wpływów. Dlatego zmienili ich plany i na wykonawcę podboju świata gojów wybrali USA. Rękami Hitlera chcieli pozbyć się Stalina. Hitler jednak także wyłamał się spod wpływu wielu żydowskich doradców. Widząc nieuchronną klęskę III Rzeszy zadbano jedynie o to, aby Hitler zlikwidował rzesze pogardzanych przez amerykańskich banksterów „Ostjuden”, czyli chazarskiej biedoty. Demontaż stojącej na drodze banksterom ZSRR zaczęło żydostwo natychmiast po wojnie. Zimna wojna była początkiem długiej operacji, zakończonej rozpadem bloku sowieckiego. Polsce, manipulowanej przez żydostwo, przypadła „zaszczytna” rola pierwszego klocka, wywołującego efekt domino.

Polska nie była w stanie uniknąć wyznaczonego jej losu ofiary w II wojnie światowej. Zarówno III Rzesza jak i żydobolszewia rządząca wówczas w ZSRR (oraz światowe żydostwo) chcieli Polskę zlikwidować, wymordować elitę narodu, a z reszty zrobić rezerwuar taniej siły roboczej. Zwłaszcza ideolodzy NWO, wściekli zdelegalizowaniem w Polsce krótko przed wojną ich loży B’nai B’rith, zabiegali o likwidację polskiej elity (lożę tę ponownie zalegalizował i radośnie przywitał 70 lat później Kaczyński).

Stawiane przez Hitlera żądania były taktyczną grą. Gdyby Polska je zaakceptowała, Hitler natychmiast podniósłby poprzeczkę żądań. Były one bowiem przede wszystkim pretekstem do wywołania wojny. W tym samym bowiem czasie Hitler już zwąchiwał się z Sowietami. Najpierw przy ich pomocy chciał dobić Polskę, by później niedawnego „sojusznika” zaatakować. Ważne jest to, że podbitej Polsce Hitler nie zaproponował utworzenie kolaboranckiego, wasalskiego „rządu Quislinga”. Tak więc pytanie – czy powinniśmy iść z Hitlerem do wojny powinno poprzedzić pytanie – czy Hitler coś takiego w ogóle by nam zaproponował? W moim przekonaniu nie miał on takich zamiarów.

Katastrofalnym błędem władz II RP była ich ufność w pomoc zachodnich ”sojuszników”. Kapitulancka postawa Zachodu wobec hitlerowskiej polityki anschlussów nakazywała postawienie pod debatę publiczną pytania – a co zrobimy, jak sojusznicy zostawią nas na lodzie? Niestety, ani jeden polityk na taki pomysł nie wpadł.

Kolejną sprawą jest niepotrzebne przeciąganie wojny obronnej po 17 września. W momencie, gdy było jasne, że „sojusznicy” z odsieczą nam nie przyjdą, kontynuowanie wojny obronnej było niepotrzebnym wysyłaniem na śmierć tysięcy żołnierzy i ludności cywilnej. Jedynie działania wojenne mające na celu umożliwienie opuszczeniu terytorium RP przez władze i wojsko w kierunku na południe było uzasadnione. Obrona Warszawy, Helu i inne walki uzasadnione już nie były. Z góry skazane na klęskę pomnażyły jedynie ofiary w ludziach i powiększały zniszczenia wojenne. Ofiara 300 Spartan była uzasadniona. Powstrzymali marsz Persów dając czas greckim miastom na przygotowania do wojny. Ofiara Warszawy była bohaterskim, ale ostatecznie bezsensownym gestem. Nie było innych miast mogących pokonać III Rzeszę i ZSRR.

Los Polski był więc przesądzony już przed wojną. Plany niemieckie zrealizowano tylko częsciowo – Polacy są „rezerwuarem” taniej siły roboczej – choć nie Niemcy są ich nadzorcami. Plany żydobolszewii zostały zrealizowane, ale tylko do czasu – podbili Polskę, wymordowali jej elitę (przy niemieckiej kooperacji). Ostatecznie jednak sama sowiecka żydobolszewia została 45 lat po wojnie unicestwiona.

Jedynie plany światowego żydostwa zostały w pełni zrealizowane. Wymordowano polską elitę, na polskim tułowiu osadzono żydowską głowę. A w 1989 dokonano manewru przejścia żydowskiej głowy rządzącej Polską bezpośrednio pod władzę kompleksu J, czyli ideologów NWO. I ten stan mamy dzisiaj, Anno Domini 2010.

Najbardziej zdziwiło mnie stwierdzenie – że w sumie mieliśmy „szczęście” i że „wyeliminowano jedynie polską narodową elitę”. Jakie szczęście??? O to w tej barbarzyńskiej wojnie właśnie żydostwu chodziło. Ani Niemcy, ani Sowieci, ani banksterzy nie zamierzali wymordować wszystkich Polaków. Chcieli jedynie wymordować naszą „głowę” i w jej miejsce umieścić ich własną, głowę żydowską. Skutki tego tak katastrofalnie odczuwamy nadal – gdzież tutaj powód do zadowolenia, że „na szczęście” itd.

Tragicznym epizodem wojny było powstanie warszawskie. Mordowali nas, naszą elitę, żydobolszewicy i narodowi socjaliści. Wysłanie tysięcy młodych do walki bez szans na zwycięstwo było bez sensu. Wysyłanie z Warszawy w lipcu, tuż przed powstaniem dużych ilości broni i amunicji poza Warszawę było sabotażem, zbrodnią i posłaniem na rzeź tysięcy bezbronnych młodych ludzi.

Na takich przykładach musimy się uczyć. Aby nie dawać popychać się na rzeź. Aby nie dawać sobą manipulować. Aby iść na wyznaczone przez nas, a nie przez naszego okupanta, pola bitwy i barykady. I tylko wtedy, gdy jest szansa na zwycięstwo i gdy idzie o naszą rację stanu. A nie o interesy obcych (Serbia, Afganistan, Irak, „wojna o krzyż” – a raczej o pomnik przy pomocy krzyża).

Powinno się też na poważnie przedyskutować sprawę sojuszy. Przed II wojną św. sojusz z żydobolszewicką ZSRR czy Niemcami nie wchodził w rachubę. Dzisiejsze zażydzone Niemcy nie zmieniły ich stosunku do Polski. Zmieniły jedynie metody podboju. Są zresztą dzisiaj Niemcy pomocniczym elementem żydowskiego kastetu ideologów NWO do podbicia świata gojów, w tym i Polski. Będą pełnili rolę kapo europejskiej zony.

Sojusz z zażydzonym Zachodem i USA też nie wchodzi w rachubę z wiadomych powodów. A Rosja? Dzisiejsza Rosja nie ma nic wspólnego ze Stalinem i NKWD. Tak jak ja nie mam nic wspólnego z żydowskimi PPR i UB. Rosja osaczana i atkowana jest obecnie przez żydostwo. Czyż w obecnej sytuacji nie powinna być ona dla nas naturalnym sojusznikiem wobec kompleksu J???

Wojciech Właźliński:  Panie Stanislawie.  Jestem z calym szacunkiem do Pana za Pana prace w szlachetnych intencjach pomocy w edukacji spoleczenstwa co jest podstwa do wszystkich poczynan. […] Te dywagacje na temat II WS ktore Pan przytoczyl zawieraja wiele waznych i istotnych faktow, ale takze wiele takowych uszlo uwadze autorow tych artykulow, a sa one rownie wazne lub wazniejsze. Na temat Niemiec z okresu II WS i bezposrednio przed, co jeszcze wazniejsze, wiele jest nieznanego nawet u osob wykazujacych stosunkowo wyzszy poziom tej wiedzy niz ogolna populacja.

Szkoda, ze nie zmiscil Pan w Biuletynie PRP, (jeszcze nie nie jest za pozno) czegos z prac Piotra Beina na temat II WS, a szczegolnie okresu poprzedzajacego ja w Niemczech i skladu osobowego NSDAP (jest to dzieki niemu w j. polskim).  Zdaje mi sie, ze nawet u niego nie ma nic na temat tego, ze kiedy po okresie spektakularnego wzlotu Hitlera w poczatkowym okresie jego ruch rownie spektakularnie chylil sie ku upadkowi z powodu braku funduszy i innych powodow, do momentu wspolnej wizyty dwoch osobistosci. Jeden to zydowski bankier a drugi to przedtawiciel niemieckiej arystokracji. Nie sadze zeby niemiecka arystokracja uznawala go za swojego przedstawiciela ale ogol Niemcow i pewnie pol swiata tak to rozumial. Faktyczny i piorunujacy wzlot Hitlera, nieco zmodyfikowany, zaczal sie wlasnie wtedy i trwal nieprzerwanie do chwili kapitulacji Niemiec. Glebsze laczenie faktow w uwczesnych Niemczech i miedzynarodowych moze doprowadzic do konkluzji ze dalej trwa z tym ze juz bez nazwy Hitleryzmu.

Decyzje i postepowanie w celu zlikwidowania Polski oczywiscie sa bardzo stare i nie zaczely sie od Hitlera. Koorynacja dzialan rozbiorowych, dzialan antpolskich na Kongresie Wiedenskmi, dzialan w czasie II WS i po do teraz pozostaje w tym samych rekach z tym ze nie napisze 🙂 w jakich bo bylby to antysemityzm w definicji stworzonej przez Syjonistow.

Poza tym pisze Pan:  „Wydaje sie, ze nadszedl juz czas, aby popatrzec na nasza najnowsza historie bardziej racjonalnie, bez religijno-patriotycznego amoku,(…)”

Racjonalnie, -oczywiscie ale „religiny amok”? Jesli nawet nazwac to amokiem to przez kogo tworzonym. „Tym razem mielismy szczescie, bo skonczylo sie jedynie na wyeliminowaniu polskich narodowych elit (…)” Mielismy szczescie? Tylko polskich elit? …Groby zolnierzy i nie tylko zolnierzy i ci ktorych grobow nie ma na wszystkich kontynentach to nie elita. Napewno wsrod oficerow byla to jakims sensie elita. Reszta to patrioci -bohaterowie poniewaz swiadomie poswiecali swoje zycie, a jest to nie mala liczba.

Stanisław Sas: Panie Wojciechu  Dziekuje za ciekawe uwagi, ktore przekaze Redakcji Biuletynu PRP. Niestety, o II wojnie swiatowej myslimy ciagle schematami. np. Niemcy zli, Rosjanie dobrzy, Zydzi to ofiary, itd.  Wiele materialow na temat II wojny swiatowej jest nadal utajnionych, np. te o zanachu na gen. Sikorskiego. Zachecam Pana do przeczytania recenzji ksiazki Normana Davisa piorem Kirscha pt. Zmagania dwoch demonow zla, w ktorej autor uswiadamia zachodniemu czytelnikowi, ze pomiedzy obydwoma morderczymi rezimami nie bylo wielkiej roznicy, chociaz jeden z nich byl przez pewien czas naszym sojusznikiem.

Oczywiste jest, ze dla 99% Polakow mysl o tym, ze moglbysmy byc sojusznikiem Hitlera to herezja nie do przyjecia, poniewaz wszyscy sa przekonani, ze celem nazizmu bylo wymordowanie Zydow i Slowian. My Polacy zachowujemy sie czasami jak arogancki karzelek, podskakujacy silniejszemu a potem placzemy, ze nam przylozyl. W ty sensie uzylismy zdania o patriotyczno-religijnym amoku, ktory zastepuje racjonalna ocene sytuacji. My chrzescijanie patrzymy czesto na historie jak na jakas realizacje Boskiego planu a tymczasem czesto przyjmuje ona charakter darwinowskiej, biologicznej, bezwzglednej  walki o byt. Niekoniecznie na kly i pazury, ale np. na rozrodczosc.
Niedawno w dyskusji telewizyjnej naczelny rabin Warszawy Szudrich wyrazil opinie, ze gdyby nie II wojna swiatowa, to w Polsce byloby 13 mln Zydow (czyli co trzeci obywatel Polski) a Warszawa wygladalaby jak Manhattan. Niech Pan popatrzy na Zachonia Europe lub Stany Zjednoczone. Biala rasa ciagle sie cofa, kosciol traci autorytet, itd. Powstaje nowa poprawna politycznie cywilizacja, tworzona przez tych samych, ktorych Hitler chcial usunac, a ktorzy chca wyeliminowac chrzescijanstwo. Czy wierzy Pan w przyszlosc cywilizacji, ktora zacheca matki do zabijania swoich nienarodzonych dzieci a dorosle dzieci do stosowania morderstwa z milosierdzia w stosunku do swoich starzejacych sie rodzicow?

††††††††††††††††††††††††

Czytaj na sierpniowe rocznice Powstania Warszawskiego (1944) i najazdu żydobolszewii (1920)

Komentarzy 5 do “Komu te wojny? (aktualizacje)”

  1. […] żydowscy i chrześcijańscy reakcjoniści wzbudzają masową nienawiść do muzułmanów (tzw. kontrowersja o meczecie) dla odwrócenia uwagi od kryzysu gospodarczego i rosnącego bezrobocia. Syjonistyczna promocja […]

  2. […] żydowscy i chrześcijańscy reakcjoniści wzbudzają masową nienawiść do muzułmanów (tzw. kontrowersja o meczecie) dla odwrócenia uwagi od kryzysu gospodarczego i rosnącego bezrobocia. Syjonistyczna promocja […]

  3. […] Komu te wojny? (aktualizacje) […]

  4. […] żydowscy i chrześcijańscy reakcjoniści wzbudzają masową nienawiść do muzułmanów (tzw. kontrowersja o meczecie) dla odwrócenia uwagi od kryzysu gospodarczego i rosnącego bezrobocia. Syjonistyczna promocja […]

  5. […] aktualności z lata 2010 (Meczet 11 IX w Nowym Jorku), 40 katolickich, ewangelikańskich, protestanckich, żydowskich i muzułmańskich przywódców i […]

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: