Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Niech Polska stanie się krajem krzyży (aktualizacje)

Posted by grypa666 w dniu 15/08/2010

ALERT: bizmut może być z Czarnobyla!!!

17.8.2010 godz. 16:00: UMSC w Lublinie raportował ostatnio poważnie podwyższony poziom bizumutu w powietrzu. Dr Busby potwierdził dziś, że radioaktywny bizmut B-214 jest produktem rozpadu uranu, który w znacznych ilościach był w opadach po katastrofie czarnobylskiej, ale nigdy nie mierzono i nie raportowano uranu po Czarnobylu.

Andrzej Szubert 17.8.2010 godz. 19:00: Tym razem sprawa wygląda poważniej niż wcześniejsze domysły onetu i in. To nie domysły a konkretne dane na podstawie pomiarów. Ciekawe, czy żydowskie media to ogłoszą. Bo przed rzeczywistymi zagrożeniami nie lubią nas ostrzegać. Teleekspress o 17:oo o bizmucie nie wspomniał ani słowem, choć informował o pożarach w Rosji i o powrocie z Rosji zagranicznych (w tym i naszych) strażaków. Zwracam też uwagę na nagłaśnianą na zachodzie sprawę „super-bakterii” – zapewne  nowego wynalazku bandziorów z WHO, koncernów farmaceutycznych i ichnich labolatoriów. Wygląda na groźniejszy wynalazek niż stworzone przez nich wcześniej wirusy ptasiej czy świńskiej grypy. Choć kto wie, może i „super-bakteria” jest niegroźna, a jedynie nakręca się przed nią propagandowo strach (aby później robić kasę). Rzekomo jest odporna ta super-bakteria na większość antybiotyków. Dobry pretekst, aby narzucić przymusowe szczepienia. Już się „cieszyli” w TV w Niemczech, że umarła pierwsza domniemana w kontynentalnej Jewropie (w Brukseli) ofiara. Czyż nie jest to dziwne. W Jewropie umiera dziennie dziesiątki tysięcy ludzi. O nich jest cicho. Ale ta jedna osoba, zmarła rzekomo od tej super-bakterii – jest nagłaśniana. No, ale skoro odwołano „pandemię” świńskiej grypy, to przecież na czymś
te biedne (żydowskie) koncerny farmaceutyczne na życie muszą zarobić. Stąd mamy super-bakterię!

Hjk 17.8.2010 godz. 21:00: Czujniki UMSC mieszczą się na 11-ym piętrze. Wahania dobowe wskaźników bizmutu z UMSC mogą być spowodowane burzami i wiatrami, które gnają skażone masy powietrza w inne rejony. Teraz kwestia pomiarów i oszacowania skali, no i w jakich ilościach i czy to dopiero się zaczęło i ile będzie jeszcze trwać…

Ruchy atmosferyczne zachodzą na różnych wysokościach w inny sposób. Raporty z Rosji wspomniały o dymach po-pożarowych na dużych wysokościach. Należy prześledzić mapy meteorologiczne i zrobić analizy, co mogło już opaść w Polsce. Do dzieła, polscy bez cudzysłowu naukowcy i meteorologowie.

ALERT: środki ostrożności przeciw możliwym opadom promieniotwórczym

Dr Chris Busby z Low Level Radiation Campaign LLRC, opluty w Wiki jeden z wiodących niezależnych badaczy skutków promieniotwórczości na zdrowie, odpowiedział na moje zapytanie o środki zaradcze. Należy:

  • Pić wodę butelkowaną przed opadami, tzn. nie z cieków ani zbiorników wodnych potencjalnie skażonych przez opady.
  • Unikać przebywania na zewnątrz.
  • Nie spożywać miejscowych warzyw i owoców ani świeżego mleka aż do czasu wiarygodnych pomiarów skażenia.

15.8.2010 godz. 21:00: Dr Busby dzwonił do kolegów na Białorusi, nie było dotąd problemów, nie ma na razie powodów do obaw.  Białorusini mają dobry system obserwacyjno-ostrzegawczy [na swoim, znacznym  terenie strefy zamknietej po Czarnobylu]. Dadzą mu natychmiast znać, jeśli będzie poważny pożar w strefach skażonych Brjansk i Gomel.

Dr Busby pracuje nad oświadczeniem prasowym na środę. Ale potwierdza, że potencjalne zagrożenie radiologiczne z opadów po-pożarowych  jest większe niż oficjalnie podaje się, o czym pisałem  przedtem i powtarzam tutaj:

Modele zagrożenia używane przez lobby atomowe (ICRP, International Commission on Radiological Protection i jego krajowe odpowiedniki) zaniżają ryzyko dla zdrowia ludzkiego o czynnik 100 do 1000. Tak więc ani zasięg oficjalnej strefy skażonej po Czernobylu ani raporty o poziomie promieniowania w dymach czy opadach po-pożarowych nie odpowiadają rzeczywistemu zagrożeniu.

Zaniżenie ryzyka radiologicznego w modelach ICRP poważnie zafałszowało skutki Czarnobyla I. Dr Busby z innymi niezależnymi od dawna demaskuje szwindel ICRP i działa na rzecz adekwatnych norm i metod obliczeniowych w ochronie radiologicznej.

Raporty LLRC nt. skutków Czarnobyla – w jęz. angielskim, zobacz jak różne od oficjalnych, z lobby atomowego (oficjalne media)

Opracowanie wyników badań LLRC po polsku

Więcej o zmyłkach lobby atomowego — czy wierzyłbyś WHO lub IAEA ws. skażenia radioaktywnego? IAEA odmówiło komentarza nt. płonących stref skażenia czarnobylskiego — dlaczego? Wg umowy IAEA z WHO, to ostatnie nie ma prawa działać w zakresie zagrożeń radiologicznych zdrowia publicznego. A jednak WHO grało czołową rolę w „badaniach” i „ocenach” skażenia Bałkanów, Afganistanu i Iraku bronią uranową oraz skutków na zdrowie i środowisko. Pierwszy raport ONZ (UNEP) nt. skażenia Bośni i Kosowa był obiektywny, ale szybko go „skorygowano”. Nie wierzyć unym i ich unetowi (copyright słowa – Zbig)!

Dla przykładu referat naukowy Dra Busby i in. o skutkach radiologcznych ataku „USA” w Faludży w Iraku. CounterPunch ocenił niedawno ten referat na tle oficjalnej literatury „naukowej”. Oceńcie sami.


†††††††††††††††††††††

ALERT: Dziś 15. sierpnia SPOTYKAMY SIĘ Z KRZYŻAMI NA PLACU PIŁSUDSKIEGO

15. sierpnia przypada rocznica prowadzenia Narodu przez Ks. Skorupkę przeciw bolszewizmowi – zdumiewający zbieg dat i sytuacji, ale grypowiczów666 nie dziwi fakt, że bolszewia i obecny nie-rząd wypływają z tego samego judeocentryzmu: kompleks jot. 15 sierpnia to także rocznica urodzin patriotycznej ofiary 10 IV, Anny Walentynowicz z niesKORniczonej Solidarności I.

Parę osób sugeruje, bym skrzyknął prawosławnych i zmobilizował media zachodnie. Ba! żebym miał taką moc. Prawosławni są za Krzyżem, jako chrześcijanie. Tylko że w Polsce większość z nich mieszka na wschodniej ścianie. Co do zachodniej opinii publicznej, trzeba zrobić hałas, lecz wtedy zagraniczne mendia i politycy tym mocniej będą manipulować  sprawą. Trzeba założyć mocną społeczną organizację obrony Krzyża, wydawać oświadczenia prasowe i modlić się, że dotrą na Zachód.  Dobra, akcja przyniesie rezultaty, z ludźmi jak Ksiądz Małkowski, Janusz Zieliński i Rycerze Sw. Michała Archanioła w przywództwie (i w rezerwie!). No i święcona woda, modlitwa nie zawadzą. Już miały cudowny skutek na lucyferianach.
Chrześcijanie na całym świecie, w tym prawosławni w
Grecji, Rosji, Mołdawii, Serbii i innych krajach także znoszą ataki na Krzyż. Duch Swięty zrobi swoje, jeśli tylko podać im informacje pełne prawdy o obronie Krzyża w Polsce. A z prawdą różnie bywa u moich  Rodaków. Nie ich wina, tylko propagandystów. Dla wielu Polaków niejasne są gloryfikacja śp. Prezydenta przez media katolickie i nacisk na jego osobę w działaniach na rzecz obrony Krzyża oraz przemilczanie roli globalnych struktur kompleksu władzy judeocentrycznej w wydarzeniach w Polsce i na świecie. Wg tej grupy, Lech Kaczyński zdradził Naród: Traktat Lizbonski, poparcie dla kolorowych rewolucji i wojny „Gruzji” tj. US-raela z Rosją, syjonizm, rusofobia, powitanie Bnai Brith Polin zakazanej przed II wś., brak poparcia dla Polaków w Kazachstanie i na Białorusi, niepamięć o ofiarach banderowców i bojkot różnych imprez z tym związanych, gloryfikowanie Juszczenki i doktorat h.c. dlań, i wiele innych.

W wielu wypadkach katolicka pozycja łączy się z antyrusycyzmem, co jest nieracjonalne wobec braku wyników śledztwa 10 IV i manipulacji wokół niego oraz niskiej świadomości społecznej o prawdziwych sprawcach Zbrodni Katyńskiej czy „wojen z terrorem”. Postawa ta zraża Rosjan, słowiańskich braci Polaków i naszych braci w Chrystusie. Podobnie ignorancja Polaków nt. spraw bałkańskich zraża Serbów. Prędzej czy później Słowianie zdadzą sobie sprawę, że są jednym celem i kształt uwielbianego przez nich Krzyża stanie się sprawą drugorzędną.

Polscy obrońcy Krzyża powinni zastanowić się nad sytuacją i opracować wspólnie strategię obrony, w tym pozyskiwanie większych kręgów społeczeństwa w kraju i za granicą, wśród świeckich i wszystkich chrześcijan. Konstytucji ani praw człowieka ONZ czy w Unii jeszcze nie zniesiono, więc trzeba domagać się przestrzegania ich, pociągnąć do odpowiedzialności kogo trzeba. Naglaśniać wszystko istniejącymi i nowymi kanałami społecznymi, wydawać oficjalne oświadczenia prasowe, tłumaczyć na języki obce... — Piotr Bein

†††††††††††††††††††††††††††

Temat Tygodnia: Chaos wartosci czyli  poglebianie  chutzpah

Roman Kafel

Przemieszanie i brak zdolnosci rozroznienia sacrum od profanum! Exponowanie milosci, bezgranicznej milosci, usprawiedliwianie grzesznikow, az do usprawiedliwienia samego grzechu… i takie inne dyrdymaly posoborowych reformatorow wprowadzilo chaos wartosci.
W owa luke wepchnelo sie to, co do tego czasu koczowalo na obrzezach kultury,,to nie przypadek ze tzw antykultura wtargnela w zycie w 1963 roku!!!!!
W Polsce za pieniadze Polakow utrzymuje sie merdia gotowe i oddane w smierdzce lapy antykulturnikow wiadomego chowu!
Odsunieto doskonalych ludzi patriotow i Polakow zastepujac ich miernotami i nieudacznikami, ktorzy do pokazania nie maja nic- poza swoimi plastikowymi najczeciej czesciami ciala! Extrementow i genitalii!
Znakomity niegdys polski kabaret to dzis zalosna nedza nie nadajca sie do ogladania.,..jesli ktos jeszcze bije brawo.,,to swiadczy najlepiej o widowni:-)))
Na marginesie zycia sekowani i skazani na niebyt sa znakomici polscy artysci i tworcy, ze wspomne tylko wieszczke narodowa Lusie Oginska Filipska, jej meza Ryszarda, czy pana Porebe i dziesiatki im podobnych!
TO- ze tam pozostaje owa plejada polskich tworcow, wystawia jak najgorsze swiadectwo tzw wolnym i niezaleznym katolickim  mediom..w ktorych ich tez nie zobaczycie? Chcialoby sie zapytac — dlaczego??? To degraduje kulture i sprowadza ja do tancbudy, z cala obrzydliwa obrzedowoscia i kultura dantzbudy!
Jesli „wielka artystka” wyskakuje prawie gola na scene i wypina zadek do kamer i widowni, wymachujac rekwizytami w postaci krzyza wokol owego punktu odniesienia… przy wyciu widowni zafacynowanej widokiem,,wypudrowanego dupska…to- to jest sztuka????
De gustibus non est disputandum… zawsze byly dancbudy, i byly sale koncertowe..dzis tylko nastapilo zwykle przemieszanie:-))) jednego z drugim…jedno zaczelo zajmowac miejsce drugiego. Prawdziwa sztuke zobaczycie w malenkich salkach, w prywatnych domach- a szmire na ekranach waszych telewizorow i stadionach! I tak szumowina cywilizacyjna I miernota z beztalenciem zajela miejsce elity kulturalnej narodow!
Stala sie wzorcem dla mlodziezy, ktora zawsze szuka wzorca i to co znajduje nasladuje!
Wierzcie mi- czlowiek..Normalny Czlowiek nie ma zadnego problemu rozpoznac sztuke! Prawdziwe Piekno…oto w jednej z wiekszych imprez staje kobieta…dosc zaniedbanie wygadajaca,,slychac smichy, chichy…bez  urody, biednie ubrana…ale nagle zaczyna spiewac!…Robi sie cisza…..i  wybucha aplauz!!!!!nie pozwalaja jej spiewac…tlumy zrywaja sie i bija brawo… Tak latwo bowiem rozpoznaja co jest pieknem….i tak mozna odroznic dobro…i tak kazdy natychmiast  widzi i odrozni dobro od zla.
Trzeba tylko temu dac szanse! A to, co dzis panoszy sie odejdzie tam -gdzie jest jego miejsce. Na margines  zycia i obrzeza miast, do dancbud i burdelikow razem z jej klientela, bo chlam i szmira wcale nie ma takiego samego prawa, rownego prawa i nie wolno mu sie mienic sztuka. Tak – jak nie moze zboczenie nazywac sie…. normalnoscia!
Bo wybor nalezy do nas…tylko do nas! Bo zjawisko zdziczenia,zboczenia i perwersji istnieje tak dlugo , jak dlugo na nie przyzwalamy i godzimy sie je utrzymywac z naszej wlasnej pracy!

…………………….

Andrzej Szubert: Stan naszej kultury to po prostu „kultura inaczej”. Tzw. polityczna poprawność okrzyknęła szambo i gnojowisko kulturą. Robactwo w gnojowisku czuje się świetnie. Kłopot był z ludzikami. Ale urabiane i ogłupiane, zaczadzone ludziki uwierzyły, że szambo to awangarda postępu.

Relatywizacja dobra i zła, prawdy i kłamstwa, piękna i szpetoty nie są przypadkowe. Nie wzięły się też ot tak z powietrza. To jest celowe działanie naszych okupantów. Stan zgojenia i degrengolady kultury odzwierciedla „ducha narodu”. Przy czym nie jest ten katastrofalny stan czymś wyjątkowym i występującym tylko u nas. W całym okupowanym przez żydostwo obszarze świata dzieje się podobnie. Wystarczy przeczytać uważnie Protokoły Mędrców Syjonu aby zrozumieć, w jakim celu żydostwo niszczy kulturę, czy mówiąc jeszcze ogólniej – cywilizację podbijanych przez nich gojów – bezmyślnym bydłem można łatwiej manipulować.

Nie tylko kulturę u nas zgnojono. Nauka, szkolnictwo — od „zerówki” po Uniwersytet Jagielloński — w niczym gnojowisku „kultury inaczej” nie ustępują. W „zerówkach” uczą dzieci kabotyńskich rymowanek ku czci Unii Europejskiej, a UJ uhonorował polakożercę Grossa specjalną akademią i promocją jednej z jego wypocin pełnej fałszowania historii, a nazywanej książką.

Rola Kościoła w tym wszystkim boli. Czasami się zastanawiam, czy nie byłoby dla niego lepiej, gdyby został zdelegalizowany i musiał zejść do podziemia. Najkorzystniejszym dla jakości chrześcijaństwa okresem były czasy, gdy musiało ukrywać się ono w katakumbach. Powoli niszczeć i psuć się od środka zaczęło, gdy weszło na pałace i doszło do władzy. Bogactwo i władza po prostu nie pasują do nauki Jezusa.

Piotr Bein: W 1920 odprawiliśmy hordy bolszewickie dowodzone przez  kryptożydowskich NKWD-owców i czekistów, wyhodowanych przez krypto-żydomasońskie loże donmeh w Turcji, na zamówienie rotszyldowszyzny i międzynarodowych syjonistów. 90 lat później konfrontuje nas „cywliizowna na jewropejsko” tłuszcza wychowanków zjudaizowanej kultury i mendiów. Dzisiejsze hordy błogosławi tenże „czerwony  szyld” (RothSchild) (ciągle w emblemie giewu!) i jego europejsaci lokaje.

Zarządzona przez polinowski kahal, dowodzona przez szabas-gojów klęczących przed Bnai Brith, zamiast przed Krzyżem — Komorów, von Tusków, Palikotów, Siwków i użytecznych polskich idiotów, co myślą że eurokołchoz lepszy od własnej cywilizacji i Narodu.

Wulgaryzacja tradycyjnych wartości i demoralizacja. Szmira naukowa w miejsce prawdy historycznej. Ohydyzacja piękna. „Tolerancja”, „wolność od wyznania” i „juedochrześcijaństwo” w miejsce Wiary Chrystusowej… talmudyczne szczanie na Krzyż przez opętanych i V kolumnę lucyferian…

Soborowe „reformy” zorganizowala żydomasoneria w ramach długoterminowej hucpy, więc jak nie patrzeć, mamy kontynuację tejże. Bóg z nami, mamy potężną broń: wierność Chrystusowi, patriotyzm, pielęgnacja wartości tradycyjnych Narodu, prawdy historycznej i piękna… Rycerze Św. Archanioła Michała przeciw siłom szatana…  Własny świadomy wybór kontra telewizornia i erzac-kultura…

†††††††††††††††††††††††††

Jak Włodzimierz I. Lenin 14 sierpnia 2010 r. królował na Krakowskim Przedmieściu

Zdjęcia i opis pożaru „plakatu” (ogromnej planszy) Lenina

††††††††††††††††††††††††††

Usuwanie modlących się pod Krzyżem – 14.8.2010

http://www.youtube.com/watch?v=QO14YtNefek&feature=player_embedded

††††††††††††††††††††††††††

Wojna o Krzyż, część 5 – 11 Minut

†††††††††††††††††

Niech Polska stanie się krajem krzyży

Maria K. Kominek OPs

Są wśród katolików polskich tacy, którym sprawa krzyża leży na sercu i stanęliby w jego obronie gdyby mieli czas, siły czy mieszkali w Warszawie. Są wśród polskich katolików i tacy, którzy nie wiedzą co myśleć o konflikcie o Krzyż na Krakowskim Przedmieściu oraz tacy, którzy z jakichś względów, posiadając dobre intencje, uważają, że ten krzyż należy przenieść do kościoła. Każdy jednak polski katolik, każdy Polak powinien głęboko przemyśleć i przemodlić tę sytuację na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Czego chce od nas Bóg? Do czego nas skłania? Czego wymaga od nas nasz katolicyzm? Jakie świadectwo swojej wierze mamy dać dziś, gdy cala Europa zaczyna walczyć z krzyżem, gdy usuwa się go pod różnymi pretekstami z miejsc publicznych, z budynków użyteczności publicznej, a nawet z katolickich szkół (w Niemczech)?

Odpowiedź na te pytania wydaje się być tylko jedna.  Niech Polska stanie się krajem krzyży!

Wywieśmy krzyż w oknie lub postawmy go w oknie.

Postawmy go przed swoim domem.

Postawmy go na swoim gruncie.

Stawiajmy go na rozstajach dróg.

Stawiajmy go przy drogach.

Zawieszajmy w swoich miejscach pracy.

Zawieszajmy go na szyi.

Zawieszajmy go w samochodach, naklejajmy na nie.

Stawiajmy go w swoich miejscach zamieszkania.

Stawiajmy go w miejscach publicznych.

Stawiajmy go przy leśnych szlakach i an szczytach gór tak, by był widoczny z daleka.

Niech krzyż wyznacza nasz krajobraz.

Niech będzie apelem do tych, którzy go odrzucili lub tak naprawdę go nie znają.

Ewangelizujmy przez krzyż.

Dawajmy poprzez niego świadectwo naszej wierze i naszej miłości do Boga.

Niech będzie znakiem obecności Chrystusa w naszym życiu.

Niech będzie dla Europy znakiem, drogowskazem, wymówką, tym co ma obudzić serca i sumienia, przypomnieć o prawdziwej europejskiej tożsamości.

Stawiajmy krzyże i brońmy ich aż do męczeństwa.

Katolik nie może pozostawać katolikiem chowając głowę w piasek, nie informując wszystkich o swojej wierze, nie dając jej czynnego świadectwa, składając pokłon temu światu i poddając się jego regułom.

W sposób szczególny apelujemy do tych, którzy, jako katolicy i Polacy, uznają, że nie należy mieszać się w konflikt na Krakowskim Przedmieściu, że nie potrzeba bronić tego krzyża, że powinien on zostać przeniesiony do kościoła.

To wy przede wszystkim powinniście dać dowód, ze wasze intencje i sumienia są czyste, że nie chowacie głowy w piasek, że nie oszukujecie nas i siebie.

Stawiajcie krzyże i brońcie ich aż do męczeństwa!

††††††††††††††††††††

Mądry człowiek, mądre rady:

– sluchaj tradycji i przodkow
– cokolwiek zrobisz wg regul narzuconych przez unych, bedzie fiaskiem
– nie bierz udzialu w systemie (zejdz do wewnatrz siebie)
– zacznij od siebie

††††††††††††††††††††††††

Pomnik

Wojciech Właźliński 15.8.2010, Swieto Wniebowziecia Najswietszej Maryi Panny, Swieto Wojska Polskiego. Wojska, ktorego z natury niczczaca sile tak wspanialomyslnie zredukowal Lech Kaczynski jako Prezydent Polski.

Chodzi o pomnik dla Lecha Kaczynskiego jako bylego Prezydenta Polski proponowany przez  Warszawianie i przyjaciele Warszawy.
Uwazam to za sluszna mysl, bez wzgledu na to kto jest faktycznie autorem tego „Listu otwartego”, i kim sa te osoby juz podpisane pod nim, dla zachowania ciaglosci charaktru prezydentur Polski od pierwszego Prezydenta Polski Boleslawa Bieruta ktory takze wrocil w trumnie z tego samego terenu zwanym wtedy ZSRR.
Zyciorys Boleslawa Bieruta, jego zaslugi i osiagniecia uczylem sie na pamiec i nie tylko ja w szkole podstawowej. („syn kolejarza i biednej praczki wychowany na bruku warszawskim …”). Zyciorysy i zaslugi nastepnych prezydentow zostaly wbite w historie juz innymi sposobami jeszcze bardziej skutecznymi gdyz sama pamiec moze byc zawodna, z czego zdawano sobie sprawe, ale takze moze byc zadziwiajaco dluga i ktos moze pamietac np. z jakim nazwiskiem urodzil sie byly Prezydent Polski Aleksander Kwasniewski. Jednak w „pisane” ludzie wierza a wiec nawet jesli autor czy autorzy podpisuja sie „Warszawianie i przyjaciele Warszawy ” ale jest to  „pisane” a wiec jest wiarygodne.
Proponuje jednak mimo wszystko nauczyc sie ten „List otwarty” na pamiec, wprowadzic do programow szkol i przedszkoli jako material obowiazkowy, oponentow oskarzyc o antysemityzm i ukarac i wybudowac pomnik jak w proponowanym liscie. Publicznych, pozyczonych od wspanialomyslnych zaprzyjaznionych bankierow, pieniedzy jest dosyc i nie trzeba wcale naruszac budzetu na Irak czy Afganistan, muzea zydowskie, import Muzulmanow i innych „mniejszosci”, lub naruszac budzety innych nieodzownych dla Polski przedsiewzniec o ktore tak szlachetnie dbal Lech Kaczynski.

††††††††††††††††††††††††††††††††

Apel Społecznego Komitetu Budowy Pomnika (żart)

autor nieznany

Projekt budowy mauzoleum L. Kaczyńskiego

Oświadczenie Społecznego Komitetu Budowy Mauzolem im. Lecha Kaczyńskiego

Niniejszym ukonstytuował się Społeczny Komitet Budowy Mauzoleum im. Lecha Kaczyńskiego. Naszym zamiarem jest budowa mauzoleum im. ś.p. Prezydenta Rzeczpospolitej Lecha Kaczyńskiego. Mauzoleum umiejscowione będzie w Warszawie przed Pałacem Namiestnikowskim w miejsu bohaterskiej obrony Krzyża Smoleńskiego prze Polskich Patriotów i Katolików.
Projekt nasz przewiduje utworzenie mauzoleum w formie samolotu prezydenckiego – Tupulewa – w naturalnej wielkości. Samolot wykonany zostanie z pozłoconego brązu.
W samolocie umieszczone zostaną naturalnej wielkości woskowe figury wszystkich ofiar katastrofy. Jedynie figura samego Pana Prezydenta będzie większa – adekwatna dla jego zasług dla Narodu (wybranego). Ozdobiona będzie ponadto ukochaną przez Pana Prezydenta jarmułką oraz krzyżem i menorą trzymanymi w rękach.
W kabinie pilota umieszczona zostanie dodatkowo figura zimnego czekisty Putina z przyłożonym pilotowi do potylicy dymiącam naganem w ręku. Aby nikt nigdy już więcej nie poddawał w wątpliwość, kto za katastrofą w Smoleńsku stoi.
Mauzoleum Lecha Kaczyńskiego ogłoszone także zostanie Polskim Sanktuarium Narodowym.
Mauzoleum otwarte będzie dla publiczności. Ze względu na szacznek dla Pana Prezydenta zwiedzający je zobowiązani będą do nakładania niewielkich czapeczek na czubku głowy. Z opłat za zwiedzanie Mauzoleum finansowane będzie pogłębianie przyjaźni i zrozumienia pomiędzy bratnimi narodami Polskim i Izraelskim.
Krzyż Prezydencki, stojący nadal przed Pałacem Namiestnikowskim oddany zostanie jego właścicielom.
Ewentualnie podarowany zostanie on przyjaciołom Pana Prezydenta. Skoro w kościołach katolickich umieszczane są menory – symbole judaizmu, to i w synagodze można ustawić krzyż prezydencki symbolizujący dialog polsko-żydowski.
Składki na budowę mauzoleum prosimy przesyłać na konto dowolnej organizacji żydowskiej w Polin.

Przewodniczący Komitetu – Mosiek Rosenzwajg
Zastępca Przewodniczącego – Icek Apfelbaum
Skarbnik Komitetu – Srul Goldsack

Społeczny Komitet Budowy Mauzoleum im. Lecha Kaczyńskiego składa także podziękowania i wyrazy wdzięczności wszystkim Polskim Patriotom i Katolikom za waszą bohaterską i niezłomną obronę Krzyża Prezydenckiego. Bez waszej wzorowej postawy w tej wojnie o krzyż budowa Mauzoleum byłaby niemożliwa.

†††††††††††††††††††††

Sierpniowe rocznice – antybolszewizm, eksterminacja Polaków przez NKWD 1937-38

†††††††††††††††††††††††††

Od prawosławnych mnichów z Monastyru Ujkowice pod Przemyślem

Obrona Krzyża

W kontekście obrony krzyża przed pałacem prezydenckim przypominamy artykuł, które dla wielu powinien wyjaśnić dlaczego obok siebie nie mogą stać dwa całkowicie przeciwstawne sobie symbole:  krzyż – zwycięstwo Chrystusa nad śmiercią i szatanem i związana ze świętem Chanuki menora – symbol zwycięstwa sprzeciwiających się Chrystusowi żydów.

Menora płonie przed Białym Domem, w Berlinie, Moskwie i w polskim Sejmie, u Prezydenta R.P. oraz na ulicach Warszawy… – Lech Maziakowski 10.12.2007

Ot, dlaczego Krzyżowi „nie wolno” konkurować z menorą,..

††††††††††††††††††††††††

Gdy zamieszczałem wczoraj (15.8.2010) poniższy artykuł, nieprawdopodobnie wyglądało zdjęcie z procesji z „łapą szatana” mieszczącą relikwie Sw. Jerzego Zwycięzcy. Zapytałem o to prawosławnych Mnichów w Monastyrze Ujkowice. Odesłali mnie do oryginału rosyjskiego i tłumaczenia  na polski na ich witrynie. Zobaczcie jakie zadziwiające podobieństwo tych satanistycznych typów z całego świata, z „antykrzyżowcami” na Krakowskim Przedmieściu… Boże, pomocy! — PB

Boża kara spadła na Rosję – zdjęcia

Krew Chrystusa z Ikony Derżawińskiej

…Niespełna dwa miesiące temu za sprawą duchownych judaszy, przy akceptacji i poparciu Patriarchy Cyryla obnoszono po Rosji diabelską łapę, a już dziś na własne oczy możemy  zobaczyć co przynosi  takie piekielne “błogosławieństwo”. Stare rosyjskie przysłowie mówi – “Бог поругаем не бывает”,co w tłumaczeniu na polski brzmi mniej więcej tak: “Z Boga nie da rady sobie zadrwić” , natomiast zdaje się, że większość cerkiewnych prominentów już o tym zapomniała.

Zdrada prawdziwie Prawosławnej starej wiary na rzecz promowanych protestantyzujących, nieznanych wcześniej nauk, zdrada swojego narodu poprzez współpracę z antyrosyjskim kremlowskim reżimem, bezwstydne uczestnictwo w modłach i spotkaniach z oddającymi cześć diabłu poganami, przynależność do tajnych masońskich organizacji, szerzące się wśród ludu pijaństwo, rozpusta i ogólna bezbożność nie pozostaną bez Bożej kary.

W tym samym czasie prawdziwi rosyjscy, Prawosławni patrioci  masowo są skazywani do więzień i obozów, co prawosławna Hierarchia swoim biernym milczeniem akceptuje i popiera. W tym miejscu należy jeszcze wspomnieć o niemal całkowicie zignorowanej przez Cerkiew krwawiącej ikonie Chrystusa z wioski Derżawino (Державино Оренбургской области) która też nie jest zapowiedzią żadnego błogosławieństwa, ale właśnie kary za grzechy, tym bardziej, że Krew i cierpienie Chrystusa zostały zlekceważone i pominięte milczeniem.

Diabelskie “błogosławieństwo”, jakie za sprawą Cerkwi (anty-cerkwi) otrzymała Rosja. Która część kleru katolickiego jest lucyferyczna?

Zdjęcie satelitarne obejmujące swą szerokością ok. 900 km. Dymy z pożarów pod Moskwą aż w Rosji środkowej. Moskwa w 1/3 dolnego lewego rogu.

Babuszka trzyma krzyż i ikony uratowane z cerkwi przed jej pożarem.

Ocalała w piwnicy żywność.

Sorry, the comment form is closed at this time.