Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Kłamstwo i Prawda

Posted by grypa666 w dniu 31/07/2010

Wspomóż blog, na konto lub Pay Pala

†††††††††††††††††††††††††††††††

Nie zapomnijmy o Historyku Prawdy

Nadesłał Stanisław Sas (Nowy Jork)

Dziekujemy Panie Piotrze
Przy okazji,  jeden z polonijnych biznesmenow probuje znalezc kontakt z dziecmi dr. Ratajczaka, aby udzielic im wsparcia materialnego. Niestety jak dotad bezskutecznie. Moze moglby Pan na swoim blogu zapytac czy ktos z Internautow moze zna ich adres. telefon lub e-mail.

†††††††††††††††††††††††††††††††

Kłamstwa bałkańskie, globalna Prawda

Piotr Bein 30.7.2010

W I wydaniu mej knigi (2005), w 10-tą  rocznicę „masakry” w Srebrenicy, pisałem o tym mendialnym symbolu ludobójstwa Serbów: ma hurtowo uzasadniać wszystkie interwencje Zachodu na Bałkanach. W dobie presji na Polaków, żeby wzięli na siebie winy innych z II wojny światowej, podobieństwo nacisków na oba narody zastanawia, kto to robi i po co. Dlatego nie wolno nam zignorować kwestii bałkańskiej. Tak zaczęła się moja droga do Prawdy, nie tylko bałkańskiej —  przez skojarzenie demonizacji obu narodów przez te same mendia. Niełatwo życ z tą Prawdą wśród sporego grona badaczy tematu. Niektórzy prywatnie przyznają rację o przyczynie jot, lecz sami o tym nie wspomną w pracach lepiej wyeksponowanych i wynagradzanych niż moje. Nie dopuścili nawet moich komentów na swe e-fora naukowe — z tej samej obawy o skórę. Były i gorsze przypadki: straciłem przyjaciela, profesora Johna-Petera Mahera, lingwistę z Chicago, b. agenta w korpusie kontrwywiadu Armii USA na Bałkanach, Południowa Grupa Dzialania NATO. Nie mógł wybaczyć, że poruszyłem temat kompleksu jot, i to w jego ulubionym kontekście bałkańskim! Bo, jak pisze dziś sąsiadka Visamaya-Wiesia poniżej, prawda również potrafi rodzić nienawiść, wielu zakole w oczy, wielu obrazi, szczególnie kiedy nagle wychodzi na wierzch. Takoż „straciłem” przyjaźń Bronka, Eli i Tadka, cenionych przeze mnie patriotów, bo nie potrafili przyjąć Prawdy, bezwzględnej i wstydliwej słowami Vismayi, bo wielu uznaje za prawdę coś co zaspakaja jego pragnienia, a te pragnienia są różne i nie mają nic wspólnego z prawdą.

Na zakończenie Miesiąca Kłamstwa Srebrenickiego, przed rocznicą ludobójczej chorwackiej Operacji Burza (sierpień 1995), cóż pisać papugom papki „Serbowie-złoczyńcy”… Jak rozmawiać z fanatykiem, dla którego oszczerstwem są zbrodnie chorwackich katolików… Jak mam pisać Rodakom wypranym propagandą, która ukryła „humanitarne” rozbiory Jugosławii zbrodniczymi sankcjami, interwencjami „dyplomatycznymi” i wojskowymi USA-NATO…  Celem było zaszkodzić prawosławnym Serbom, celowi talmudycznych nienawistników, oraz ustanowić dwa państwa islamistyczne przeciw cywilizacji zachodniej, co widzieliśmy już 11 IX, potem w Londynie i Madrycie — poprzez terrorystów islamskich z Bałkanów, sterowanych przez kompleks jot.

„Okrążanie Rosji” i „ochrona bałkańskich rurociągów” są tak logiczne w tej propagandzie, jak „polskie obozy zagłady”. Po krzyku o tym, jak ważne jest Kosowo dla amerykańskiego rurociągu, biegnie on poza Kosowem, znad M. Czarnego w Bułgarii, przez Republikę Macedonii, do wybrzeża Albanii. Jeśli bazy wojskowe rzeczywiście służą ochronie rury, czemu Camp Bondsteel nie powstał w zawładniętej od początku Republice Macedonii, gdzie USA-NATO wykorzystało bazy w nalotach na Jugosławię w 1999 r. Bez jednego wystrzału Rosja zapewniła sobie korytarze dla swej ropy, przez Bułgarię do greckiego portu Aleksandropolis. Kosowo nie ma też znaczenia dla tras komunikacyjnych. Wiele razy przemierzyłem region północ-południe, wschód-zachód i z powrotem, różnymi szlakami, rowerem i pociągami. By wjechać do Kosowa, musiałem zbaczać na podrzędne trasy. Via Egnatia, grecka autostrada systemu europejskiego do Turcji, pobiegnie wybrzeżem Albanii, przez adriatycki port promowy Igumenica w Grecji, blisko granicy z Albanią.

Jako przyczółek militarny przeciw Rosji, Bondsteel nie dorównuje nawet poligonom drawskim, bo nie ma linii kolejowej ani lotniska z prawdziwego zdarzenia, nie mówiąc o porcie. Głównym zadaniem tej największej nowej bazy wojskowej USA jest transfer afgańskiego opium na Zachód. Operacja podlega „CIA”, a wykonawstwo – Koszer Nostra, która kontroluje największe mafie świata i jest najokrutniejszą z nich. W mediach cisza, żeby nie brzmieć „antysemicko”.

Także dla talmudycznych celów, wypędzono parę milionów Serbów etnicznych z ziem pradziadów. Nam mówiąc „integrujmy się w UE”, jotowcy podzielili Naród Serbski między neo-faszystowską rasistowską Chorwację, mafijną Czarnogórę oraz nowe twory islamistyczne Kosowo i Bośnię-Hercegowinę. Samej Serbii grozi oderwanie Wojwodiny (wpływy niemiecko-węgierskie) i Raszki (islamistyczny Zielony Trakt od Chin Zach. przez Afganistan i Turcję po Albanię). Ach, jak ci talmudyści potrafią wejść w konszachty i z Krzyżowcami i z Półksiężycowymi!

Zagrabiono serbską kołyskę narodowo-religijną Kosowo z bogactwami mineralnymi. Tak jak w Polsce procesami stalinowskimi usunęli najlepszych, tak marionetkowy trybunał w Hadze odizolował serbskich liderów, nazywanych komunistami, nacjonalistami, radykałami, zacofanymi, ekstremistami, a nawet ludobójcami, bo bronili Serbów przed najazdem robotów US-NATO, dżihadystów, neo-ustaszy, ekstremistów albańskich… (Chmary byłych ludzi, nędzarze, złodzieje, stada robotów, potworów zastępy w wierszu serbskiego poety poniżej.) Odebrano Serbom kontrolę nad produkcją w socjalistyczno-kapitalistycznym układzie własności pracowniczej. Zagoniono do zjudaizowanej „kultury zachodniej”, konsumpcji i skrzywionej moralności, wsadzając Serbów do baraku oczekiwań na łaskawe przyjęcie w „struktury atlantyckie” — narzędzia podboju przez kompleks jot.

W X rocznicę nalotów USA-NATO (w tym Polski) na Jugosławię, gościłem w Belgradzie u słynnego serbskiego reportera, Johna Bosnitcha z Kanady (wybronił szachistę amerykańskiego Fishera od ciupy w Japonii za rzekomy „antysemityzm”). Było to wkrótce po „kryzysie finansowym”, spowodowanym jak wiadomo bilionowymi szwindlami na wymyślonym przez banksterów, abstrakcyjnym rynku derywatyw. W biurze Johna wypełnionym patriotami przed kilku kompami, byłem świadkiem ich ogłupienia i zjudaizowania. Patrioci serbscy, niegdyś odporni na podjazdy, jak pokazuje ich historia dramatyczniejsza od polskiej, naciskają klawiaturę siedząc przed monitorami niby w nintendo, by zarobić na …transakcjach derywatyw! Przychodzi młoda żona jednego z nich. Wysłuchuje sceptycznie mej gadki o kompleksie jot, podsumowuje „antysemita” i opowiada mi, jak robi doktorat pt. „kobiety w mediach” na grancie NATO. Przypomina mi ona wdowę, która wpadła w objęcia pracy dla organizacji Sorosa, po stracie męża w ataku NATO na pociąg pod Grdelicą.

Niedawno Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości (MTS) usankcjonował deklarację niepodległości Kosowa z 17.2.2008 r. Samozwańczy, terrorystyczny, mafijny rząd skrajnych Albańczyków kosowskich „wybrał się” wtedy na salony światowe, z poparciem  Zachodu i globalnego islamizmu. Wstąpiłem na pizzę w Deczani w Kosowie kilka lat temu, przysiadł się do mnie łagodny Albańczyk i szeptał „Jak wyjechać z przeklętego Kosowa?”, gdzie albańska mafia sterroryzowała rodaków. Dla obserwatorów Bałkanów nie było niespodzianką następne pogwałcenie prawa międzynarodowego i rezolucji ONZ nr 1244 ws. statusu Kosowa jako suwerennej części Serbii. Widać nie rządzi prawo i sprawiedliwość (jak w Polsce!) tylko mafia, a raczej ci, którzy posługują się mafiami. Jan Engelgard (Nowa Myśl Polska) skomentował werdykt MTS: Tak oto przybito pieczęć sankcjonującą odebranie suwerennemu państwu (Serbii) prowincji będącej jego historyczną kolebką. Prawdę pisze Engelhard, ale nie całą. Jak ma myśleć Naród, gdy ich myśliciele nie myślą? Engelhard sugeruje, że „głównymi architektami tej wojny” byli Clinton, Albrightowa i wojskowi NATO. Ci lokaje „byli architektami” tak samo, jak Kaczor, Komor i Sikor.

Dlatego zadedykowałem tę serię Wam, Bronku, Elu i Tadku — w imię Prawdy. Byście przejrzeli, co się szykuje Polsce, jeśli nie ockniecie się z „patriotyczno”-fanatycznej propagandy:  zabieranie ziem, niszczenie Krzyża i chrześcijaństwa, spodlenie, przekłamanie historii, rotszyldowsko nie licząc się z ofiarami w ludziach. Wam, do oziębłych serc i zmylonych głów ten wiersz, bracia i siostry w Chrystusie:

Zawzięte wersety

Dobrica Erić (przełożył Piotr Bein)

Ja

córka Boża
Serbia
oznajmiam dobrowolnie
zza drutu spętana
przed świadkami
Przemocą, Cierpieniem i Krzywdą
żem winna i że się do winy przyznaję!

Winnam bom jest kimś
zamiast nikim nijakim
Winnam że w dobie
nagonki na Serbów
idę do swej cerkwi
choć rzadko, wyznaję
i że się żegnam o tak
z trzech palców!

Bycia jestem winna
gdy być nie powinnam
Winnam już od dawna
że stoję poprawnie
patrząc w niebo, zamiast w dół na trawę
Winna jestem za to że stawiam
czoła krzywdzie
Jam winna
że świętego patrona rodziny znów czczę!

Jestem winna że piszę, czytam
cyrylicą

Ja winna że śpiewam
śmieję się, przeklinam
(a czasem się odszczekam)

Winnam i się przyznaję
że nie wiem co wiem i że wiem co
nie wiem

Jestem winna i niech skończę listę
winą mą największą
zanim się udławię śmiechem
Winnam, uparciucha
żem oddana wierze prawej
i Świętemu Sawie i że nie wierzę
w zły święty uczynek, odpuszczenie grzechu!
Jestem winna i grzeszna więc winna
że jestem

Żebym choć wyznała że ja nie istnieję
a ja tu istnieję, dziarsko stoję
Jeśli ja się przyznam
i ocalę głowę
utracę święty krzyż i wiarę w Sawę
Jeśli się nie przyznam
Źle mi się powiedzie
cały świat na mój Kraj wtedy najedzie
Chmary byłych ludzi
nędzarze, złodzieje
stada robotów, potworów zastępy
rzucą się na moje sady, na moje knieje
i na moje białe chatki wedle drogi krętej
koło których jak najpiękniejsze boginie
kwitną czereśnie, śliwy i jabłonie

Ten szpetny rysunek
mojej światłej twarzy
który całą dobę w rękach swoich ważysz
wizerunkiem twego sumienia i podświadomości
Podobizna to nie moja
tylko twe wnętrzości
Bardzośmy są ważne
Kraju Ty mój miły
Ja i Moje siostry
Prawda, Sprawiedliwość
skoro takie moce z nami się zmierzyły
i gapią się na nas zło
i krzywda

Czemu wojownicy Dżihadu
Krzyżacy
Jankesi
ćwiartują Moje córki, Moich synów
Czyżby to słyszały wszystkie hordy obce
że mamy złote Serce
więc je wyrywają
i wciskają w pierś własną
łudząc się że ludźmi się staną

Nie boję się śmierci czarnej tęczy
tylko niewoli, nieskończonej męki
Śmierć jest częstym gościem w naszej serbskiej gminie
tak jak wiosna
lato
jesień
zima
Nie jest też straszniejsza
za dnia przede wszystkim
niż trzęsienie ziemi
susza
powódź
mrozy
jeśli ją człek spotka na swej własnej ziemi
z duszą odkadzoną i z blaskiem na twarzy

Szatany
obżarte i szalone
wyklęliście wszystkich w moim własnym domu
ale nikt nie może mi zabronić
że śpiewam i się śmieję umierając!
Bo sami już nie śpiewacie na weseliskach
ani nie śmiejecie się
przy kołysce!

Nie żałujcie na mnie słupa i sznura,
i ukrzyżujcie mnie na szczycie góry
jak wasze praojcy mojego praojca
z Nazaretu, Jezusa Chrystusa

Będę patrzeć
a wy powieki zmrużycie
inaczej wam ślepia oślepną
od jasności mojego oblicza
Pospieszcie się
dziś mnie ukrzyżujcie
zmartwychwstanę wcześniej!

…………………

Serbowie chorwaccy

Nadesłał Dr Colin C. M. Campbell (Kanada) 27.7.2010, tłumaczył Piotr Bein

4-go sierpnia przypada rocznica Operacji Burza z 1995 r., w której  armia Chorwacji z silnym poparciem USA zabiła 14 tys. Serbów, wypędziła 200 tys. i zniszczyla ¾ ich domów, bez słowa protestu w mediach Zachodu. Wielu z tych uchodźców przybyło do Kanady, setki mieszkają w moim mieście. Ich historia pozostaje nieznana dla większości z nas. Wg oficjalnej wersji, prezydent Serbii Slobodan Miloszewić spowodował wojny inwazjami w celu tworzenia Wielkiej Serbii w b. republikach Jugosławii.  Porównywano to z Hitlerem i III Rzeszą, a sfabrykowane zdjęcia miały potwierdzać istnienie obozów koncentracyjnych w Bośni. Prawda jest zupełnie inna.

Podczas II wojny światowej, sprzymierzeniec Niemiec, chorwaccy ustasze wymordowali 600 tys. Serbów w obozie zagłady Jasenowac. Muzułmanie bośniaccy i Albańczycy kosowscy utworzyli bataliony dla Waffen SS, a Mussolini dołączył Kosowo do Albanii. Serbowie byli naszymi odważnymi sprzymierzeńcami, a ich poparcie dla nas kosztowało ich ogromne cierpienia. W l. 1990-ych rząd neo-ustaszowski w Chorwacji, prezydent-islamista w Bośni i nacjonaliści albańscy w Kosowie zaczęli czystki etniczne Serbów z ziem, na ktorych ci żyli od wieków. Podczas negocjacji UE celem rozwiązania konfliktu, Niemcy jednostronnie uznały niepodległość sojusznika z II wojny światowej, Chorwacji, wbrew ostrzeżeniom, że to  uniemożliwiłoby pokój. Henry Kissinger powiedział: “Przedwczesne uznanie doprowadziło do wojny domowej, a nie nowego państwa.” Z przedwczesnego uznanie wynikł przelew krwi. Nie Serbowie tylko sympatycy hitlerowców spowodowali wojnę. Dlatego jest niedorzeczne, że kanadyjska opinia publiczna zrównuje Serbów z hitlerowcami.

UE i USA wynegocjowały dwa układy pokojowe. Serbowie wypełnili oba. Układ Vance’a przerwał walki Chorwatow z Serbami. Układ ten złamali Chorwaci, a lekko uzbrojony kanadyjski batalion  sił pokojowych walczył w obronie trzech wsi serbskich przed czystką etniczną. Jego dowódca, płk Jim Calvin to prawdziwy bohater narodowy, lecz niewielu z nas słyszało o nim i batalionie. Drugi układ pokojowy, z Lizbony, mający na celu pokój w Bośni, złamali muzułmanie bośniaccy. Przywodca Serbów bośniackich Radowan Karadżić ostrzegł wtedy: “Porzucenie Układu z Lizbony wywoła setki tys. ofiar śmiertelnych i zniszczenie setek miast.” Serbowie znów dotrzymali swej części ukladu, a ich przeciwnicy nie.

Niesłuszna demonizacja Serbów trwa w umysłach Kanadyjczyków. Ante Gotowina, Iwan Czernak i Mladen Markac, generałowie chorwaccy, którzy zaplanowali i wykonali Operację Burza, zostali oskarżeni o zbrodnie wojenne przez Międzynarodowy Trybunał Kryminalny ds. B. Jugosławii. Gdy następnym razem spotkasz Serba, pamiętaj proszę niniejszy artykuł i okaż im szacunek. Nasze oczernianie i niewiedza naraziły ich na wielkie cierpienia.

…………………..

B. prezydent Clinton na odsłonięciu pomnika ludobójstwa w Bośni-Hercegowinie (20.3.2003). Napisy w jęz. arabskim, nieznanym w Bośni. Za tę uslugę Clinton zainkasował ćwierć mln $ od radykalnej partii islamistów bośniackich .

Kłamstwo Srebrenickie, nawijane przez biurokratów kompleksu jot w Waszyngtonie i Brukseli, wespół z przywództwem muzułmanów bośniackich. Wspierane przez użytecznych idiotów, jak celebrytka Mia Farrow (w środku, modląca się za islamskich bandytów w Srebrenicy). http://de-construct.net/

………………………….

Poprzednie odcinki serii Kłamstwo Srebrenickie

Polecam również lekturę “NATO na Bałkanach

  • rozdział Legenda o Srebrenicy (włączony w 3 częściach do bieżącej serii)
  • Wielko-Serbizm (m.in. kłamstwa propagandy chorwackiej)
  • Wśród chorwackich braci (masowe zbrodnie nowej Chorwacji)
  • Operacje Błysk i Burza (ludobójcze działania ustaszy podczas II wojny światowej, takież czystki etniczne przez siły współczesnej Chorwacji).

W skrócie o tym i o roli kompleksu jot na Bałkanach.

†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Vismaya o Prawdzie

… co jest prawdą dzisiaj ?

Vismaya 27.7.2010 dla grypa666

Istnieje miliony twarzy prawdy, tyleż samo ile ludzi i stopni intelektu.

Poszukiwacz prawdy w tym labiryncie nie ma łatwego życia, spaceruje tu i tam, i poszukuje różnych rzeczy aby odczepić kłamstwo od prawdy. Musi nie jeden raz przejść wzdłuż całej rzeki aż do jej żródeł aby nie dopuścić do kłamstwa i udowodnić co jest prawdą. Mało, że musi znależć rzeczywiste rzeczy to jeszcze musi mieć odwagę powiedzieć na głos całą prawdę. Kto trzęsie drzewem prawdy, temu spadają na głowę obelgi i nienawiść. Marne jest życie tych ludzi, którzy dochodzą do prawdy i wykrywają wszystkie kłamstwa.

Historycy – ich obowiązkiem jest głoszenie prawdy, nie dopuszczanie do kłamstwa nawet wówczas kiedy prawda sieje zgorszenie. Człowiek powinien przyjmować prawdę bez względu jaka ona jest; często zdarza się, że nie zawsze piękna i nie lśni jak gwiazda na firmamencie a jednask taka jest, bezwzględna i wstydliwa. Człowiek powinien ją odczytywać z rozumem i przyjmować prawdziwy stan rzeczywisty, w tym przypadku rozum powinien być martwym ekranem i otwierać się tylko na rzeczywistość w sposób obiektywny. Pomimo, że wsytdliwe prawdy są dla wielu ludzi tylko problemem to będzie lepiej je przedstawić niż zakryć i wybielić. Prawda istnieje i jest córką czasu, zawsze jak oliwa na wierzch wypłynie – bo dla prawdy śmierć nie istnieje. Szukać prawdy to zadanie i cel człowieka, który szanuje prawdę.

Prawda jest jak jasne słońce, rozjaśnia wszystko silnym światłem …. lecz prawda również potrafi rodzić nienawiść, wielu zakole w oczy, wielu obrazi, szczególnie kiedy nagle wychodzi na wierzch. Chcesz być wolny – naucz się żyć w prawdzie, doskonal się w prawdzie. Żyjąc w prawdzie nie musisz się lękać, że ktoś zdemaskuje cię na kłamstwie. Wszystko co kłamliwe i złudne przemija choćby 1000 x obiegło Ziemię.

Toteż historyku przedstawiaj prawdziwy obraz świata i daj rzetelne argumenty. Bądż jak poszukiwacz złota, który chodzi głodny i mieszka w nędznej chacie … przekopuje całą górę piasku i albo znajdzie małą grudkę cennego kruszcu … albo jej wcale nie znajdzie ale nie wymyśla kłamstwa tylko przedstawia wszystko co zdarzyło się w rzeczywistości … i te jego słowa będą zawsze rzetelne.

……………….

POZNAJCIE PRAWDĘ

fragment artykułu z 30.7.2010

Człowiek – poszukiwacz prawdy to ten, który z nadzieją ukazuje ludziom rzeczywiste rzeczy, wierząc, że w końcu prawda zwycięży. Mało jest dzisiaj ludzi, którzy kierują swoją uwagę w kierunku zrozumienia, doktryny lub dogmatu w zakresie wdrążania moralnych wartości człowieka i niosących czyste prawdy. Człowiek żyjąc wśród życiowych wzlotów i upadków każdego dnia styka się z nowymi informacjami mówiących o konfliktach, wojnach, atakach terrorystycznych, niesprawiedliwości a także powstają pytania:

Jakże my ludzie mamy rozwiązać ten stan rzeczy? Wszyscy jesteśmy wciągani na żywo w różne akcje a tak naprawdę wcale nie wiemy czy te informacje mają coś wspólnego z prawdą? Pierwsze pytanie: czy są prawdziwe? Drugie: czy nas naprawdę powinno to obchodzić, czy może tylko ktoś próbuje nami manipulować i wykorzystuje naszą naiwność?

Poszukiwania, prawda i mądrość jej poznania są kluczem do innego sensu życia. Prawda to nasza kotwica, która dostarcza zrozumienia. Kto zna prawdę jest nieugięty, nie pozwoli zubożyć prawdzwych rzeczy ani dobrych ani złych, nie odpocznie dotąd, póki nie wyłoni prawdy na światło dzienne. Czy nasze doświadczenia i nauka pozwolą wyjaśnić wszystkie prawdy?

Problem jest w tym, że nauka ciągle się rozwija i nie może znależć wszystkich prawd. Są w niej poważne luki … jedną z poważniejszych, która ciągle bywa dla wielu ludzi kontrowersyjna … kim jest Bóg? A kim jest szatan? Czy możemy w jakiś konkretny naukowy sposób zdefiniować Boga? Tak, może to zrobić teoria chaosu, która oferuje swój sposób na zrozumienie Boga, na Jego działania, może nakreślić Jego obraz. Równania teorii chaosu są w rzeczywistości planem pracy naukowców. Ale chaos jak wiemy udziela mylnych odpowiedzi. Odnosi się do zbioru porównań, które opisują ograniczone systemy, które wykasują nieliniowe zachowania. Takie systemy są bogate w matematyczne teorie, rzadziej opierają się na przyrodzie, naturze, ciągle nie umieją dać prawidłowego opisu zjawisk takich jak: kształt paproci w kryształku mrozu, czy pięknej śniegowej gwiazdeczki. Zjawiska naturalne nie mają swojego ograniczenia. Nie umie na to pytanie odpowiedzieć ani filozof ani naukowiec. Jesteśmy tacy mądrzy a tu ciągle taki mrok niewiedzy nas otacza … ale mądremu człowiekowi towarzyszy czucie i wiara … temu człowiekowi wręcza klucze do rozumu niewidzialna ręka … zwykle usta są do mówienia lecz te milczą a przemawia serce. Człowiek bogobojny powie:

“Czucie i wiara silniej mówi do mnie
niż mędrca szkiełko i oko.”

Kiedy mówimy o dążeniu do prawdy – musimy dążyć do prawdy, pokonać niewiedzę, unikać błędów, traktujmy je jako zło, którego należy unikać a na ich miejsce postawmy wiedzę, która polega na prawdzie. Nie może być dwulicowej prawdy; wówczas mówimy o prawdzie i fałszu. Wiele ludzi uznaje za prawdę coś co zaspakaja jego pragnienia a te pragnienia są różne i nie mają nic wspólnego z prawdą. Pragnienia w życiu człowieka bywają albo lekarstwem albo trucizną. Toteż kiedy bronimy swojego zdania dobrze zastanówmy się czy to jest prawda czy tylko zaspokojenie naszego pragnienia?

††††††††††††††††††††††††††††††††††

Przedawnienie zbrodni komunistycznej – zabójstwa Grzegorza Przemyka

Czyli jak nas obca agentura robi w konia.

Andrzej Szubert 28.7.2010

„Od lat jesteśmy przez polityków z PiS i wielu tzw. niezależnych i patriotycznych publicystów okłamywani i ogłupiani domniemanymi wpływami, pozostającej rzekomo pod kontrolą rosyjskiej razwiedki, agentury SB. Zgodnie z uprawianą przez nich propagandą za panujące zło w Polsce odpowiada agentura SB i kierujący nią z Kremla zimny czekista Putin. […] Bo tylko wtedy PiS, oraz żydowska, amerykańska i unijna agentura wpływu wspomagana użytecznymi idiotami (media i publicyści) mogą nam wmawiać, że w naszym niesuwerennym, gnojonym przez Unię baraku rzekomo rządzi Grupa Trzymająca Władzę, kierowana rzekomo przez kiszczakowców i jego przełożonych na Łubiance i na Kremlu.

Czytaj całość

††††††††††††††††††††††††††

Temat Tygodnia nr 7: Jaka Przyszłość?

…………………

Nadesłał Adam „Rosomak”

Piotr Bein: „Nie popadajmy w czerń, o to unym chodzi. /…/ Wspaniały artykuł Piotrze! Brak mi słów, by wyrazić to, co czuję i co odnosi się do moich osobistych w tej mierze doświadczeń, a tak doskonale współbrzmi z Twoimi słowami zawartymi w ostatnim artykule na „Grypie666”.
Kiedyś naprawdę próbowałem – w duchu prawdy i ewangelickiej miłości – szukać porozumienia i współpracy (wiadomo z kim), ale na dziś widzę, że to jest raczej niemożliwe. Trudno jest bowiem porozumieć się z kimś, kto „a priori” traktuje człowieka jak szmatę lub zwierzę. A szkoda, bo wspólnie moglibyśmy wiele dobrego uczynić dla czlowieczeństwa.
Jednak nie da się w pojednynkę pokonać tej gangreny ludzkości i huby cywilizacyjnej. Dlatego to wszystko takie ważne, co robisz, zwłaszcza dla samoświadomości społecznej. Niestety, Polacy pozbawieni są nie tylko narodowych elit ale i zdolności krytycznego myślenia, a nasze głosy są jak wołanie na puszczy lub grochem o ścianę. Jednak imperatyw narodowy nakazuje nam mimo wszystko krzyczeć. Nie chcemy bowiem, aby nasze dzieci i wnuki zostały czyimiś niewolnikami…

Pozdrawiam i Dziekuję także w imieniu tych, którzy w ogóle nie potrafią docenić tego, co dla nich robisz. Wspaniałą robotę wykonuje też Józef Bizoń, Andrzej Szubert i Wojciech Właźliński, a także Gajowy Marucha. Wam wszystkim zatem dziekuję i życzę tego, by Wasze Idee zwyciężyły pod sztandarem jedynej Prawdy, Drogi i Życia – Jezusa Chrystusa!

„Jeśli Bóg z nami – któż przeciw nam?” (Sentencja umieszczona nad portalem dziedzińca na Wawelu)

††††††††††††††††††

Gorąc się władzy na mózgi rzucił… Gawroński aresztowany

Lepiej radzą sobie bezdomni grodu Gronkiewicz-Walcowej, w tym przyszli kandydaci na Prezia…

††††††††††††††††††††††††††

POMNIK GRUNWALDZKI: „ALTERNATYWNE WERSJE HISTORII”

Komentarzy 5 to “Kłamstwo i Prawda”

  1. […] w wyszukiwarkę wewnętrzną i czytaj, jeśli jeszcze nie wiesz… Albo idź na koniec serii Kłamstwo Srebrenickie i klikaj poprzednie odcinki. Polecam również lekturę NATO na […]

  2. […] bezbronnych cywilów muzułmańskich w Srebrenicy przez zdziczałych Serbów… ludobójstwo na miarę Holocaustu… negacja prawnie […]

  3. […] bezbronnych cywilów muzułmańskich w Srebrenicy przez zdziczałych Serbów… ludobójstwo na miarę Holocaustu… negacja prawnie […]

  4. […] PB: Wszystkie znane z Wiki misje, w których brał udział GROM, byly niechlubnymi żydo-wojnami. Na Balkanach, GROM schwytal domniemanego zbrodniarza wojennego, o ktorym o dziwo nic w Wiki, czyli najprawdopodobniej nie maja dowodow na niego, w dodatku ‘popelnil samobojstwo w Hadze’, jak liczni inni patrioci serbscy. Konflikty bałkańskie zaplanował i dyrygował kompleks jot, zbaczanie na rurociagi etc. to hasbara; wersja polska. Lektura uzupelniajaca o kompleksie jot, wiele przypadkow z Balkanow. O klamstwie srebrenickim: – wyszukaj haslo ‘srebrenica’ w pliku pdf knigi Nato na Bałkanach: – seria art. na Grypa66 — ostatni. […]

  5. […] PB: Wszystkie znane z Wiki misje, w których brał udział GROM, byly niechlubnymi żydo-wojnami. Na Balkanach, GROM schwytal domniemanego zbrodniarza wojennego, o ktorym o dziwo nic w Wiki, czyli najprawdopodobniej nie maja dowodow na niego, w dodatku ‘popelnil samobojstwo w Hadze’, jak liczni inni patrioci serbscy. Konflikty bałkańskie zaplanował i dyrygował kompleks jot, zbaczanie na rurociagi etc. to hasbara; wersja polska. Lektura uzupelniajaca o kompleksie jot, wiele przypadkow z Balkanow. O klamstwie srebrenickim: – wyszukaj haslo ‘srebrenica’ w pliku pdf knigi Nato na Bałkanach: – seria art. na Grypa66 — ostatni. […]

Sorry, the comment form is closed at this time.