Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Jaka Przyszłość?

Posted by grypa666 w dniu 29/07/2010

Temat Tygodnia nr 7: Jaka Przyszłość?

Roman Kafel 23 lipca 2009

Gorąc panujący w Polsce, nie skłania nikogo do myślenia, dlatego przyzwyczajony do extremalnych upałów czuje się w obowiązku zastanowić nad tym co najwazniejsze. Nad Przyszłością.

Układ trzymajacy władze  znalazł sie w nieciekawej pozycji… przypomina mi wieprza w upale, drepczącego we własnych odchodach, rozbryzgując go …dla ochłody. Sejm uchwala coraz to nowe prawa, czemu nie dziwie sie  wcale- bo kto z posłow czytał Tacyta. Gdyby ktoś czytal- wiedziałby, ze ten już dawno pisał, że coraz to nowe prawa świadcza tylko o rosnącej korupcji. Wrzaski w mediach, na placach, w kosciołach. Wielka mistyfikacja demokracji, w cepeliowskim opakowaniu przeżera polską duchowosc i identyfikacje! Dzieli naród i atomizuje. Media podsycają amok i dolewają gorącego… Panuje powszechne przekonanie o walce agentur i agenturalności wszystkich! Wszyscy stali sie podejrzani!

Czy wszyscy? Przyzwyczajony do upałów, zakładam mokra, zimną bandanę na szyje i widze, ze zdecydowana wiekszość Polaków wcale nie jest w szoku termicznym. Może dlatego, że ta wiekszość stoi cały czas w cieniu i może dlatego nie jest tak widoczna. To masa spadkowa, która nie daje się zagospodarować Układowi. Z różnych względów, chociaż myśle, że głównym powodem jest – opór masy… Ta masa wcale nie jest ciema! Od tej masy dostaję sygnały, że doskonale wie co się dzieje.

Polska żyje na kredyt! Zarówno pastwo, jak i obywatele. Wszyscy zadłużeni po uszy. Ceny nie maja żadnej relacji do rzeczywistości, to jakrawy i jawny dowód na życie za pożyczone! Rzad wystawia weksle siegające już prawie pół miliarda dolarów…, które wystawia w imieniu Polaków i na nasza odpowiedzialność. W Polsce lokuje sie Goldman Sachs… szykuje się – jak sęp ścierwojad – do ostatniej wyprzedaży nędzarzy …to widomy znak, że lekki kredyt wkrótce się skończy… I wierzyciele rozpoczną egzekucje z natury.

Po to właśnie są agentury! Wszelakie agentury. Kiedys moj znajomy, słynny autor Jim Marss powiedział bardzo rozsadnie: Najlepszym schematem agentury jest splątana rybacka sieć….którą przykryto koszyk z jadowitą kobrą J

Tą kobrą była i jest – Globalna Lichwa, która opluła zimnym jadem zmęczoną  różnorakimi klęskami, w tym klimatycznymi – Polske i właśnie szykuje się do jej połknięcia… Czy nie wydaje się wam, “maso spadkowa”, że najwyższy czas, aby się obudzic???

………………

Andrzej Szubert: Przyznam się szczerze, że przyszłość Polski (i świata) widzę w czarnych barwach.

Jesteśmy narodem bez elity, a podupadającym barakiem unijnym nadal zarządza osadzona po wojnie na polskim tułowiu żydowska głowa. Mają oni w rękach wszystkie ośrodki i filary władzy: pieniądze i finanse, politykę (sejm, „rząd” i Belweder), dyspozycyjne sądownictwo i prokuraturę, policję (oraz prywatne firmy ochroniarskie), wojsko. A przede wszystkim mają media. Z internetem zapewniającym wolny przepływ informacji zapewne w niedalekim czasie też się uporają. Przy czym rzeczywiście propolskie strony internetowe to nieznaczna i pozbawiona szerszego wpływu nisza – co tak boleśnie pokazał ostatni plebiscyt na lokatora Belwederu. Legalnymi i politycznymi metodami nie mamy z nimi najmniejszych szans – tym bardziej, że oni nie zamierzają grać z nami metodą „fair play”. Będą nas kneblować, wyciszać, spychać na margines.

Na apatyczną, ignorującą ostatnie wybory blisko połowę „masy spadkowej” za bardzo nie liczę. Natomiast z politycznie aktywnych większość jest ogłupiana mediami. Dotrzeć do nich i wybudzić ich z amoku będzie trudno, potrzeba by na to lat, a tyle czasu nasi okupanci nam nie dadzą.

Odbudowa oddolna, poprzez wybory samorządowe i rozwój polskiej własności prywatnej i autentycznej polskiej drobnej gospodarki (np. spółdzielczości) nie mają szans na realizację. Wybory wygrywa ten, kto ma pieniądz, zaplecze partyjne i poparcie w mediach. W ostateczności będą oni w stanie unieważnić pod byle pretekstem niekorzystne dla nich wybory. Natomiast odbudowę polskiej własności prywatnej i gospodarczej będą zwalczać dumpingiem, kontrolami (NIK, Sanepid itp.) „domiarami” finansowymi itp.

Nawet wybuch niezadowolenia porównywalny z sierpniem 1980 nie daje gwarancji na sukces. Bo jak wtedy, w sierpniu, pojawią się w pierwszych szeregach zbuntowanych ludzi ich agenci i prowokatorzy (kłania się „Folwark zwierzęcy” Orwella).

Radosne „prawotwórstwo” sejmu to zapewne działalność prokorupcyjna. Aby to wiedzieć, nie trzeba nawet znać Tacyta – bo jak mówią wędkarze – w mętnej wodzie lepiej ryba bierze. Ale chodzi też o stworzenie takiego gąszczu przepisów, aby przeciętny obywatel całkowicie się w tym pogubił i by był przez to zdany na łaskę i niełaskę ichniej biurokracji.

Ichnią propagandą, papierowymi wojnami o to czy o tamto się nie zajmuję, bo na to szkoda czasu. Zresztą im na tym właśnie zależy – abyśmy kłócili się o pierdoły.

Podejrzani są dla mnie z piszących jedynie ci, którzy w oczywisty sposób fałszują i przeinaczają naszą rzeczywistość. Niestety jest ich zbyt wielu, a znacznie mniej tych niepodejrzanych. Na szczęście prawie połowa ludzi nie reaguje na owe fałszywki propagandzistów żydostwa. Niestety nie reagują oni i na nasze publikacje.

Czy ruszy „masa spadkowa”, jak będziemy już w sposób oczywisty bankrutem? Kiedy przyjdzie do domu komornik? Nie byłoby to dobrym rozwiązaniem. Rozpacz czy wściekłość to źli doradcy, a tamci będą strzelać. Ostatecznie depopulacja jest jednym z ich zamiarów. Niepokornych, zbuntowanych wybiją, reszta zostanie zachipowana. Masa spadkowa jest obudzona, ale z różnych powodów nadal jest bierna. Ilu Warszawiaków wyszło zaprotestować przeciwko paradzie gejów? Tysiąc? A dlaczego nie sto tysięcy? Choć i sto tysięcy to tylko kilkanaście procent Warszawiaków. Mimo pesymistycznej oceny sytuacji  nadal mam nadzieję, że zdarzy się jakiś cud. Albo, że tamci coś „przedobrzą”, popełnią jakiś błąd nie do naprawienia. Zresztą, bez względu na to, jak się to wszystko zakończy, powinniśmy stać do końca na „posterunku”.

Piotr Bein: Nie popadajmy w czerń, o to unym chodzi. Pandemia świnioka nie udała się. „Wyciek” w Zatoce to także lipne przedstawienie, by nas nasraszyć i podtruć, ale kto ma łeb na karku, uchylił się i od tego lucyferiańskiego zamachu. Bo tak jak mówiłem podczas świnioka – trudniej niszczyć Stworzenie Boże niż je pielęgnować. Bóg z tymi, co podlewają Życie… Wbrew usilnym staraniom, H1N1 nie namnożył się nawet poza statystki kataru zimowego, a roposmołę z Zatoki zeżrą petrolubne mikroby, które dobry Bóg stworzył właśnie na  ewentualność głupich pomysłów synów szatana.

Banksterzy mogą zapisywać sobie lichwiarskich „długów” i brać w zastaw wysp greckich ile dusza zapragnie. Jak przyjdzie co do czego, takie samo g…o na papierku dostaną. Kilka lat temu niemiecki bauer kupił hektary popegeerowskie na Pomorzu, z pomocą banków dojczlandskich i polskiej dziwki jako rzekomej właścicielki roli, by ominąć prawo. Pierwszy plon sprzątnęli Polacy, popsuli kosztowne maszyny niemieckie. Bauer zbankrutował, stracił dobrą żonę Niemkę i dzieci, musiał sprzedać nową chałupę luksusową blisko granicy pod Stettinem. Najlepiej wyszła na tym dziwka i wyszła następnie za Holendra, podejrzewam że jako właścicielka hektarów bauera.

Polski nie wyselekcjonowali Goldmany Saksy. Znalazła się ona w zaciskanych globalnie banksterskich szponach, może łatwiej i szybciej niż inne narody, nieuprzywilejowane  wspólną historią z narodem niegdyś wybranym. Zamiast w muzeach zostały nam pamiątki na stołkach w instytucjach narodowo-państwowych, przez co łatwiej nami kręcić niż innymi narodami i chyba dlatego jesteśmy laboratorium rozmaitych eksperymentów NWO. Ale trzymamy się, z Bożą Pomocą… jakby złego licho nie brało ;<)))

Ci „wybrańcy Boga” głównie z Polski wykształcili kryptożydowskie strategie frankistów i donmeh przeciw Cywilizacji Życia. Ci sami „wybrańcy-popaprańcy” wysublimowali terror rabiniczny na świecki (samozadany antysemityzm, syjonizm, wojna z terrorem Al-CIAidy kompleksu jot…) i zastosowali go do gojów, a nie tylko mas żydowskich. Są w transie-histerii, bo im rabini wmówili herezję, że nadchodzi Apokalipsa (jakby sam Bóg nie mówił „nie znasz dnia ani godziny”!). Więc robią co im chore mózgi podsuną, by przybliżyć wybiórcze przetrwanie, wymarzone panowanie nad złotem świata. Baruch Levy pisał o tym w liście do Karola Marksa (La Revue de Paris nr 574 1.6.1928): Naród żydowski jako całość będzie swym własnym Mesjaszem. Osiągnie władzę nad światem przez rozwiązanie innych ras, zniesienie granic, likwidację monarchii i ustanowienie światowej republiki […] W tym nowym porządku świata dzieci Izraela będą bez żadnego oporu dawać wszystkich przywódców. Rządy rozmaitych narodów tworzących republikę światową wpadną bez trudu w ręce Żydów. Żydowscy władcy będą wtedy mogli obalić wlasność prywatną i wszędzie wykorzystywać zasoby państwowe. Tak wypełni się obietnica Talmudu, w którym napisano, że gdy nadejdą czasy Mesjańskie, Żydzi będą posiadać bogactwo całego świata w swych rękach. Marnie jednak wygląda ich apokalipsa, sądząc po świnioku, Zatoce, wszelkich maści kryzysach globalnie i w USA, które miały położyć Amerykanów na kolana, a ci przycupnęli z bronią i czekają na sprzedajnych polskich czy litewskich użytecznych idiotów w „siłach ONZ niosących pokój” Ameryce. Inne narody też zamiast do służby wybranym przygotowują się raczej do pogromów, tylko nie niewinnych mas żydowskich, a prawdziwych sprawców Zła. Dlatego to trochę potrwa, bo to nie sklepik czy szewc żydowski na rogu ulicy.

Nie pochlebiajmy sobie, żeśmy smakowitym kęskiem. Bogactw naturalnych nie mamy lepszych niż inne narody (no może te piękne ziemie Judeopolonii, niespalone słońcem jak Palestyna, ale mośki wolą chyba rezydować na doinwestowanym Zachodzie z wygodami i luksusami – atrybutami Mamona). Pracujemy też jak chcemy — banksterzy więcej ściągają z nas na saksach, poprzez nieuniknione podatki, które w Polsce omija jak może co zaradniejszy polski biznesman. Historia nauczyła nas strategii obronnych. Tradycje gospodarki Polaków z czasów grabieży i zniewolenia dają banksterom mniejsze pole do popisu w Polin. Więc kupuj w budce Polaka, na targu, prosto od rolnika… w zamian za usługę, którą opanowałeś. Rób własne wino, hoduj kury, jeździj rowerem (polskie miasta można też przemierzać pieszo!). Tego uny łatwo nie wydoją. Mamona ich bożkiem. Wycofaj ją, również mózgownicę z zasięgu toksyn merdiów. Wycofaj konsumpcję – nie potrzebujesz tego, co wmawiają ci ich reklamy. Przy okazji wycofasz popyt na kredyt. Potrzebujesz zejść na poziom ludzki — bliżej Boga, bliźniego, natury i ciszy…

Raczej idzie o wykorzystanie naszej naiwności i emocji w rozgrywkach przeciw Słowianom oraz jako mięso armatnie przeciw drugiemu gojowskiemu wrogowi judeocentyków – islamowi. No i o zapełnienie cherlawych baraków unijnych, grożących w każdej chwili zawaleniem, tak jak zawaliły się plany szybkiego podboju Amerykanów, czy ukrycia 11 IX i prawdziwych celów wojen „USA”.

Wyniki sondaży, wyborów itp. samoreklamy unych są najprawdopodobniej sfałszowane, więc nie wnioskujmy. Szczecińscy stoczniowcy przycupnęli jak Amerykanie – odmówili głosować, bo przejrzeli system, w odróżnieniu od naiwnych „patriotów”, dla których „lepsza dżuma od cholery”. Wierzę w instynkt Narodu — dlaczego byłby gorszy od przeczucia  Amerykanów, Greków, Rosjan, Ukraińców, Białorusinow, Francuzów czy Brytyjczykow po wyczynach unych w ostatnich latach? Może tym razem, wielowiekowo zmęczeni i przetrzebiani w elitach myślących narodowo, oddajmy pałeczkę innym, bardziej licznym i uzbrojonym.

Utrzymują nas w medialnie wykreowanej rzeczywistości, opartej na ICH bożkach — pogoń za pieniądzem i konsumpcją, szukanie zastępczego przedmiotu nienawiści, wszystko pod wpływem zaprogramowanego terroru, strachu i obawy o przyszłość. Bo napisali, by trzymać gojów w ciągłym niepokoju i stresie, tak jak trzymali rabini swoich w średniowieczu, a  mamona i władza spływały w ich ręce. Olejmy system, siądźmy przy ognisku (nie zapalić lasku czy stodoły!) z pieczoną kiełbasą i ziemniakami z popiołu, pośpiewajmy pieśni z rajdów i biesiad studenckich. Popatrzmy, jak tym razem walczą za naszą wolność inni, a lucyferianie zaczynają potykać się jak sztubaki.

†††††††††††††††††††††††††

Ulica Włodkowica we Wroclawiu

Nadesłał WP

Jestem aktualnie we Wrocławiu i jestem bardzo zaskoczony tym co tu sie dzieje. Prosze zobaczyć samemu! We Wrocławiu jest taka ulica, która nazywa sie Włodkowica przejęła ją
całkowicie gmina żydowska!! Wyremontowano – naturalnie z pieniędzy miasta – bożnicę żydowską i okoliczne domy. Rozmach wszystkich inwestycji z tego tytułu jest wielki.
Żydzi mają we Wrocławiu, mimo że istnieje ok. 200 m obok, własną „Izbę doradcow prawnych” – obok jest dla normalnych mieszkańców nasza, a dla Żydow osobna.
Wrocławianie dostali całkowitą blokadę meldunku na tej ulicy – prawo do tego maja TYLKO OSOBY POCHODZENIA ŻYDOWSKIEGO. W ogóle myślimy ze oni tu robia centrum Żydow w Polsce. Na tej ulicy powstaje wlasciwie CENTRUM DOWODZENIA WE WROCŁAWIU! Niestety nie mogę wszystkiego napisać co chciałbym, proszę zobaczyć to samemu.
Polskie podwórko, na które władze nie mają funduszy i ich na ktore znalazły się środki. Tylko pytam sie skąd??? Te nasze podwórka są dosłownie za scianą, tyle że tam tam mieszkaja TYLKO POLACY! Więc z remontami słyszy się, że funduszy brak!!! Natomiast na WŁODKOWICA  sa naturalnie fundusze!!! Proszę zobaczyć miasto chwali sie, że przy jego współudziale przeprowadzono remonty a gdzie są w tym nasi rodacy???? Wszyscy wiedzą że to tam będą podejmowane decyzje odnośnie Wrocławia! To miasto powoli przejmuja ONI !
Jak wrócę do Berlina wyślę Panu całą plejadę fotek na ten temat. Doradcy prawni stoja tylko do ich dyspozycji. Nasi musza do tego gmachu z zielonym szyldem. Knajpy, restauracje, puby itd. Budowane sa hotele dla gosci z Izraela itd. Powstaje taki „mały Tel Aviv”. Tworzy sie drugą władzę we Wroclawiu ze srodowiskiem decyzyjnym! Prawnym i innymi. Na to sa naturalnie  środki dla zwyczajnych obywalteli tego miasta niestety tych środkow brak.
Prosze zobaczyc symbol na bramie wjazdowej do IZBY RADCOW PRAWNYCH, to nie zostawia zadnych watpliwosci kto i dla kogo to jest. Wyrzucono z tej ulicy Fundację Ofiar Katynia.Naturalnie podniesiono tak czynsze, że tegoby nie zapłacił ROCKEFELER.

†††††††††††††††††††††††††††††††††††

Wojciech Właźliński 28.7.2010

Entuzjasci Judaizmu, takze Chrzescijanie i Katolicy i ich hierarchowie powinni byc swiadomi tego. Tymbardziej ci ktorzy decyduja sie na przyjecie tej religii jako swoja.
Wraz z ekspansja  Syjonizmu zaciera sie roznica miedzy ta religia a ideologia. Poniżej przeklad z pracy Augusta Rohlinga (profesor, teolog, znajomosc j. hebrajskiego, 1845-1887)   autora „Talmudjude”, szóste wydanie 1877 r. Jego cytaty z Talmudu oczywiscie okreslane sa przez Zydow jako falszywe. Nazwisko autora tego przekladu na j. polski jest mi nieznane.
Nalezy takze brac pod uwage dzielo Gaudentego Pikulskiego, „Zlosc Zydowska” 1758 w j. polskim, pozniejsze prace Pranajtisa takze w j. polskim i z okresu Gaudentego Pikulskiego takze obszerne dzielo jak „Zlosc Zydowska”, Johann Andreas Eisenmenger, „The Tradition of The Jews”, 1748 pierwsze wydanie. Istnieje obszerna literatura w tym temacie z pozniejszych czasow. Isnieja takze wytyczne, powszechnie stosowane, – „zaprzeczyc, osmieszyc i oskarzyc o antysemityzm”.

Streszczenie Talmudu

August Rohling, profesor uniwersytetu w Pradze, nauczył się hebrajskiego, aby móc przetłumaczyć Talmud. Oto są wyniki z jego pracy.

1. Dusze żydowskie maja przywilej, aby być częścią samego Boga. Dusze innych ludów ziemi pochodzić od diabła i są podobne duszom bydląt.
2. Panowanie nad innymi ludami winno być udziałem samych Żydów.
3. W oczekiwaniu na przyjście Mesjasza Żydzi żyją ustawicznie na stopie wojennej ze wszystkimi innymi ludami.
4. Gdy zwycięstwo będzie dokonane, ludy przyjmą wiarę żydowska, jedynie chrześcijanie nie dostąpią tej łaski, ale przeciwnie, zostaną całkowicie wytępieni, albowiem pochodzą od diabła.
5. Żyd jest stworzony z substancji bożej; nie-Żyd, który uderza Żyda, zasługuje na śmierć.
6. Tylko Żydzi są ludźmi, inne narody są tylko odmiana zwierząt. Pies jest wart więcej niż nie-Żyd. Nie-Żydzi są nie tylko psami, ale i osłami. Dusze nie-Żydów pochodzą od ducha nieczystego, a dusze Izraela od ducha bożego.
7. Nie-Żydzi zostali stworzeni jedynie po to, by służyć Żydom dzień i noc, bez uchylania się od swojej służby.
8. Nie wolno Żydowi chwalić wiedzy lub cnoty chrześcijanina.
9. Nie jest słusznym kierować się miłosierdziem wobec swych nieprzyjaciół.
10. Człowiek (Żyd) winien każdego czasu być przebiegłym.
11. Żyd może powiedzieć nie-Żydowi, że go kocha, o ile uzna to za potrzebne lub jeżeli grozi mu niebezpieczeństwo.
12. Żyd nie może być obłudny wobec nie-Żyda
13 Dzieci Abrahama są to Żydzi; dzieci Noego są nie-Żydami.
14. Bóg dał Żydom wszechpotęgę nad dobrami i krwią wszystkich ludów.
15. Nie-Żyd, który okrada Żyda, chociażby tylko na grosz, winien być na śmierć skazany. Przeciwnie Żydom wolno wyrządzić krzywdę nie-Żydowi, złupienie poganina jest rzeczą dozwoloną.
16. Jeżeli winnica należy do cudzoziemca, zabrać mu winnych gron, jeżeli jest własnością Żyda, nie tykaj jej. Pieniądze nie-Żyda są bezpańskie, wobec czego Żyd ma prawo objąć je
w posiadanie. Dobro chrześcijan jest dla Żyda jako majętność porzucona, jak piasek w morzu; pierwszy, który je zajmie, jest jej prawym właścicielem.
17. Możesz oszukiwać cudzoziemca i uprawiać lichwę wobec niego.
18. Gdy w kraju, w którym rządzą Żydzi, Żyd ma proces z nie-Żydem, uczyń tak, aby brat twój sprawę wygrał i powiedz cudzoziemcowi: „Tak chce nasze prawo”. W krajach, gdzie prawa są dla Żydów przychylne, uczyń jeszcze tak, aby brat twój wygrał i powiedz
cudzoziemcowi: „Tak chce wasze prawo” Jeżeli Żydzi nie są panami kraju albo prawo nie jest dla nich przychylne, wówczas należy podejść cudzoziemca za pomocą intryg, by w końcu chleb pozostał dla Żyda.
19. Jeżeli kto oddaje chrześcijaninowi rzecz, którą zgubił, Bóg mu tego nie daruje. Ten, który oddaje nie-Żydowi to, co on zgubił, popełnia grzech. Kto miłuje chrześcijanina, nienawidzi swego własnego Stwórcy.
20. Bóg nakazał nam uprawiać lichwę wobec nie-Zyda w taki sposób, abyśmy mu nie udzielali pomocy, ale przeciwnie, byśmy mu wyrządzali szkodę.
21. Jeżeli poganin wpadnie do „jamy”, nakrywa się jamę kamieniem i należy udaremnić wszystkie próby, jakie przedsięweźmie dla wydostania się z niej. Gdy zobaczycie, że wpadł do rzeki albo że zagraża jego życiu inne niebezpieczeństwo, nie należy go
ratować.

Majmonides naucza, aby karać śmiercią każdego nie-Żyda, gdy ma się ku temu możność.

Słuszną jest rzeczą zgładzić własnoręcznie każdego heretyka. Ten, który przelewa krew bezbożnych, składa ofiarę Bogu (pod nazwa bezbożnych rozumie się Jezusa
i jego wyznawców). Ci, którzy przeczą nauce, Izraela, w szczególności uczniowie Nazarejczyka, winni są śmierci i tępienie ich jest zawsze dobrym uczynkiem; jeżeli jest to możliwe, należy dokładać wszelkich starań, aby spowodować „prawem” ich śmierć.
Ale ten, który zabija choćby jedna duszę izraelska, będzie sadzony jakby zabił świat cały. Jeżeli Żyd potrafi oszukać nie-Żydów i wmówić w nich, że nie jest Żydem, jest dozwolone,
Kto uratuje jednego żyda to tak jakby cały świat uratował (Już nie z Talmudu… itd…itd.)..

DUSZA ŻYDOWSKA W ZWIERCIADLE TALMUDU (DZIŚ)
Prywatyzacja i Transformacja ustrojowa. Żyd sprzedał nieswoje, bo polskie dobra narodowe -w myśl prawa CHAZAKI.
Ale prawa mniejszości mogą się stosować jedynie do mniejszości, a nie do większości.
Czas przywrócić polskie prawa.

XIII. CHAZAKA.
(..) W księdze Choszen Hamiszpat w § 156 art. 5 znajduje się zdanie: Własność gojów jest rzeczą bez pana”. Konsekwencje wynikające z powyższej zasady, wyraża Baba Batra 54b, gdzie jest powiedziane, że pierwszy, który położy rękę na własności goja, staje się jej panem.: Chazaka znaczny: prawo rozporządzalności.
Otóż nie ulega żadnej wątpliwości, że pod koniec XVIII i na początku XIX w. kahały sprzedawały żydom prawo rozporządzania się majętnościami gojów, czyli sprzedawały im chazakę na ich majętnościach. Żyd, który takie prawo nabywał, mógł te majętności, jako handlarz, faktor, lichwiarz eksploatować, nie obawiając się konkurencji swych współplemieńców. Baba Batra III.

Żydzi rozprzedawali między siebie place, domy i sklepy gojowskie, ba, nawet majętności klasztorne i arcybiskupie. Nabywca tej cudzej własności, KTÓREJ WŁAŚCICIEL NIC NATURALNIE O TYM NIE WIEDZIAŁ, stawał się jej posiadaczem, przy czym zwykle dodawano formułę „od środka ziemi aż do wyżyny niebios”. Niekiedy powstawały o to między żydami kłótnie, który z nich jest posiadaczem; tajnym własności jawnej takiego a takiego goja..

art. 257
Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby,
Czy czarny Żyd z Etiopii lub Nowego Jorku to ta sama rasa, co biały Żyd z Polski, to ten sam naród, to ta sama grupa etniczna?

WYZNANIE MOJŻESZOWE CZY TALMUDYCZNE?
Nazywanie religii naszych żydów mozaizmem; a żydów ludźmi wyznania mojżeszowego; albo starozakonnymi jest właściwie błędne i nie wytrzymuje krytyki, pojmowanej źródłowo. Religia Dekalogu jest zgoła czymś innym, niż religia Talmudu. Żydzi zatem, którzy nas otaczają i z taką zawziętością bronią nietykalności Talmudu, nie są wyznania Mojżeszowego, ale wyznania talmudycznego. Że tamtej nazwy używają, to inna sprawa.

†††††††††††††††††††††††††††††††††††

Zniesławienie – izraelskie przedpoborowe wycieczki do Polski

Feniksjana 28.7.2010:  czy oni nie mają internetu , te dzieciaki żydowskie, żeby zweryfikować co wali propaganda? a może komuś bardzo zalezy zeby takie nastroje się budziły u młodych? chodzą do szkoły, co oni książek nie czytali? są biblioteki, sieć. myślenie wybiórcze i odtwórcze. nie tak powinno być

†††††††††††††††††††††††††††††

W poszukiwaniu wyjść z grożącej narodowi zagłady

Tylko w swej zdecydowanej większości naród świadomy dokonanego na nim totalnego oszustwa jest w stanie poszukiwać wyjść z grożącej mu zagłady.

Józef Bizoń – Boguchwała, A.D. 28 lipca 2010 r.

Czytaj wszystkie teksty i dokumenty dostępne na blogu „Sursum Corda” Józefa Bizoń, przemyśl spokojnie wszystko, kopiuj póki jest to dostępne, przekaż innym [np. na CD] skopiowane dokumenty, teksty i informację o tym – bo z żadnych mediów, bez jakiegokolwiek wyjątku, o tym się nie dowiesz.

Sorry, the comment form is closed at this time.