Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Wciskać fikcję

Posted by grypa666 w dniu 10/07/2010

Wspomóż blog, na konto lub Pay Pala

†††††††††††††††††††††††††

Temat Tygodnia: Wybory…a raczej elekcyjna  Farsa

†††††††††††††††††††††††††

Świat jest niebezpiecznym miejscem nie z powodu tych co czynią zło, ale z powodu tych, którzy na to patrzą i nie czynią nic – Albert Einstein

ALARM – ZRÓB TO Z NAMI

Jeszcze przed wakacjami może się odbyć w Sejmie głosowanie nad nową ustawą o GMO, która otwiera Polskę na komercyjne uprawy GMO. Nie możemy dopuścić aby ta ustawa została wprowadzona w życie. GMO stwarza zbyt duże zagrożenie dla naszego zdrowia, dla środowiska naturalnego i dla lokalnej ekonomii. Z tych powodów już 8 krajów UE wprowadziło zakazy na uprawy GMO. We wszystkich tych krajach obywatele wytrwale walczyli o takie zakazy aż osiągnęli pozytywny rezultat! I my musimy zmusić Rząd RP do wprowadzania takich zakazów zanim będzie za późno. Możemy to osiągnąć ale potrzebujemy zaangażowania większej liczby osób. PAMIĘTAJCIE, ŻE ROBICIE TO DLA SIEBIE I SWOICH DZIECI. Nikt nie chce być obiektem doświadczenia, którego skutkami mogą być poważne choroby. Już jesteśmy bardzo schorowanym społeczeństwem; większość dzieci ma alergie, rosną dramatycznie zachorowania na raka, schorzenia płuc i serca.

Prosimy o pomoc i aktywne włączenie się do akcji pt. ‚WIELKI PIKNIK DLA POLSKI WOLNEJ OD GMO. Wspieraj dobrej jakości żywność i bogactwo naturalnej różnorodności biologicznej’. Termin: 24-25 lipca 2010. Chodzi o to aby odbyło się wiele pikników, dni otwartych i innych towarzyszących imprez. Mogą być małe, duże i wielkie…w zależności od waszych możliwości. Z wielu pikników, dni otwartych i innych imprez w ramach pikników, które będą odbywały się w tym samym czasie w różnych rejonach Polski powstanie WIELKI, OGÓLNOKRAJOWY PIKNIK DLA POLSKI WOLNEJ OD GMO.

A więc prosimy Was o zorganizowanie jakiegoś wydarzenia w ramach WIELKIEGO PIKNIKU w Waszych gospodarstwach, przedsiębiorstwach, sklepach, czy też w parkach, na łąkach w ramach wyżej wspomnianej akcji. Zorganizowanie takiego np. Dnia Otwartego na pewno będzie przy okazji doskonałą reklamą i promocją dla Was i Waszego regionu. Proszę zobaczyć na stronę, którą budujemy w związku z tą akcją są już pierwsze wpisy oraz propozycje programów i haseł. Raz jeszcze zapraszamy do udziału. Pamiętajcie, że to OD NAS ZALEŻY czy Polska będzie wolna od GMO i czy nasze dzieci będą zdrowe.

WSPIERAJ KAMPANIĘ

Z poważaniem

Jadwiga Łopata, laureatka nagrody Goldmana (ekologiczny Nobel), odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi

Sir Julian Rose, prezes ICPPC

………………

poniżej BARDZO WAŻNY komunikat, który otrzymaliśmy z biura Prof Jana Szyszko. Prosimy o nagłośnienie.

ICPPC – International Coalition to Protect the Polish Countryside, Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi, 34-146 Stryszów 156, Poland tel./fax +48 33 8797114  biuro@icppc.pl http://www.icppc.pl  http://www.gmo.icppc.pl  http://www.eko-cel.pl

……………………………..

Warszawa dnia 8 lipca 2010

Komunikat

Dnia 8.07.2010 zakończyła pracę podkomisja do spraw rozpatrzenia rządowego projektu ustawy „Prawo o organizmach genetycznie zmodyfikowanych” druk sejmowy 2547. Projekt ustawy, bardzo niechlujnie przygotowany, umożliwiał wprowadzanie do obrotu organizmów genetycznie modyfikowanych, zezwalał na

uprawę roślin genetycznie zmodyfikowanych oraz dopuszczał bezkarne

uwalnianie genetycznie modyfikowanych organizmów w celach doświadczalnych.

Dzięki inicjatywie posłów z PiS, w trakcie prac podkomisji, wprowadzono zakaz obrotu organizmów genetycznie zmodyfikowanych i zakaz uprawy rośli genetycznie zmodyfikowanych. Zaostrzono także warunki odnośnie badań doświadczalnych uniemożliwiając praktycznie zamierzone uwalnianie GMO w tych celach. W porównaniu z projektem rządowym zaostrzono kary za łamanie prawa tak aby były one porównywalne z karami stosowanymi w starej „Piętnastce”. Za

łamanie prawa maksymalne kary mogą wynosić do 12 lat więzienia i 250000 zł.

Projekt zmienionego projektu ustawy poparli posłowie PiS, PSL i SDPL

wskazując, iż w dalszych pracach legislacyjnych należy wyeliminować jeszcze wiele niedociągnięć, zachowując główny cel a mianowicie to, że Polska ma być krajem całkowicie wolnym od GMO. Przeciwko sprawozdaniu podkomisji głosowali posłowie PO. — Jan Szyszko (PiS), Przewodniczący podkomisji

†††††††††††††††††††††††††

Jutro zaczną się „obchody” 15-ej rocznicy Srebrenicy, rzekomo największej zbrodni masowej (ba—ludobójstwa!) w Europie od czasów II wojny światowej. Proponuję zapytajcie „polskich” euro-osłów, nawet gdyby oskarżenie Serbów o ludobójstwo srebrenickie 15 lat temu było prawdą, czy nie większą zbrodnią było wytępienie polskich patriotów przez żydokomunę…

Będą oświadczenia parszywych polityków co na szczytach otaczają się płotami i bandą osiłków w przyłbicach i kamizelkach kuloodpornych. Mendy w mendiach załamią ręce nad okrucieństwem nie-ludzi bałkańskich. Będą rezolucje, deklaracje jacy my sprawiedliwi wobec bałkańskiego Katynia, tolerancyjni dla islamistów i że nigdy więcej w „zjednoczonej Europie”. Użyteczni durnie, szabas-goje i propagandyści jot przytoczą paralelę Jedwabnego, że trzeba się hurtowo przyznać do nieswojej zbrodni itd.

Ale tak musi być, Srebrenica i Jedwabne to przysłowiowa brzytwa dla tonącego kompleksu jot, odpowiedzialnego za niedawne konflikty bałkańskie i zaostrzenie stosunków polsko-żydowskich. Śmiercią kłamstwa zdechły demonizacje mendiów jot od początku l. 1990-ych przeciw Serbom. Srebrenica zostaje na siłę usprawiedliwieniem zbrodni nad zbrodniami: podjudzania, rozjątrzania zagojonych konfliktów dla interwencji wojskowych i wojen na Bałkanach, rękoma gojów dla celów jot. Zaś Jedwabne to judeocentryczny antypolonizm, usprawiedliwienie  przed światem rabunku Polski zwanego restytucje i „powrotów” potomków oprawców polskich patriotów do Polin.

Opublikuję kilka artykułów nt. Srebrenicy, różnych autorów. Serię dedykuję Bronkowi, Eli i Tadkowi, w imię Prawdy. — PB

Wciskać fikcję

tłumaczył Piotr Bein

Niedawno kilku liberalnych posłów w parlamencie Kanady przedłożyło projekt rezolucji o wyznaczeniu 11-go lipca Dniem Pamięci o Srebrenicy. Na szczęście premier Harper nie zgodził się i projekt wycofano, na razie. Rezolucja nie wynikła z altruizmu i czystego dobra serc lierałów, tylko była incjatywą Kongresu Bośniaków Ameryki Północnej (CNAB) i czegoś o nazwie Instytut Badań nad Ludobójstwem (którego URL identyfikuje jako Instytut dla Ludobójstwa).

Po załatwieniu rezolucji przez Mr. Harpera, CNAB z Instytutem narobili hałasu. Ich wstępny protest (23.6.2010) przedstawił długą listę osób – otytułowaną  „międzynarodową grupę ekspertów”. Listę usunięto jednak ze stron Instytutu. Oto kilka nazwisk:

M. Cherif Bassiouni (b. sprawozdawca ONZ ds. wydarzeń w Bośni, podpisał się pod karykaturalnie wyolbrzymionymi statystykami zabitych i oszustwem o „masowych gwałtach”)

Francis A. Boyle (autor sprawy o „ludobójstwo” z rządu Izetbegowicia przeciw Serbii, odrzuconej przez sąd)

Florence Hartmann (b. rzeczniczka sędziny Carli Del Ponte w Międzynarodowym Trybunale Kryminalnym ds. B. Jugosławii, MTK)

Marko Attila Hoare (światowej sławy serbofob i historyk)

Daniel Toljaga (członek rady dyrektorskiej CNAB, lepiej znany jako właściciel bloga Ludobójstwo Srebrenickie, ang. Srebrenica Genocide)

Dzemaludin Latic i Fatmir Alispahic, czempioni wojującego islamu i serbofobii, uważani za oszołomów nawet w Bośni.

Powiem tylko, że ta lista to istne Kto jest kto w zawodowym cierpiętnictwie, przemyśle ludobójstwa i karierach zbudowanych na fikcji w Bośni. Oni więc wzięli na siebie podpisanie przez parlament Kanady swej wersji historii poprzez dekret rządowy, tj. siłą, gdyż nie mogą udowodnić tego w sądzie. Tak jakby nie wierzyli swym argumentom na tyle, by przekonać ludzi, mimo że one niemal niepodważalnie dominują media od 15 lat!

Znacznie gorzej zorganizowani Serbowie kanadyjscy zaprotestowali projektowi rezolucji, pisząc listy. W odpowiedzi otrzymali punkty przypominające zawartość blogów Toljagi i Hoare czy stron CNAB: „ludobójczy charakter wydarzenia w Srebrenicy latem 1995 r. uznano międzynarodowo.” Odpowiedź wymienia wyroki MTK i Międzynarodowego Sądu Sprawiedliwości (ICJ) jako „przemyślane wyniki sprawiedliwego i niezależnego śledztwa i zeznań świadków.”

A jednak werdykt ICJ mówi, że sąd nie rozpatrzył wydarzeń w Srebrenicy, tylko bez kwestionowania przyjął orzeczenie MTK. Nazwać werdykt MTK ” przemyślanym”, dochodzenia ” niezależnymi”, a zeznania od nałogowych oszustów „sprawiedliwymi” – to trochę za wiele. Popatrzmy: główny świadek, na którym opiera się całe dochodzenie, jest kłamcą. Wykonano niedbałe prace śledcze i później zniszczono wiele dowodów. Odmówiono pokazania dowodów DNA, następnie twierdzono, że dowodzą czegoś, co jest fizyczną niemożliwością udowodnić na podstawie DNA (tj. sposób śmierci). A to tylko wierzchołek góry lodowej! Werdykty MTK mają więcej luk niż sito kuchenne.

Inny argument w odpowiedzi to to, że już przyjęli rezolucje Parlament Europejski, Kongres i Senat USA, a nawet (marionetkowy) rząd Bortsa Tadzicia w Serbii, więc czemu nie prawodawcy Kanady? Od kiedy to „wszyscy tak robią” jest poważnym argumentem? Tylko dlatego, że jacyś prawodawcy w Europie i USA głosowali serdecznie za dobrze spreparowaną propagandą, to jeszcze nie żadna magiczna siła przekształcająca tę propagandę w fakt. Prawdy nie przegłosuje większość ani nawet jednomyślność.

Od pierwszych dni wojny w Bośni, główną bronią reżimu Izetbegowicia była propaganda. Chcieli wygrać wojnę rękoma sił zewnętrznych, zwerbowanych łamiącymi serce historyjkami o masakrach, masowych gwałtach, obozach koncentracyjnych i ludobójstwie. Jedna po drugiej, historyjki okazały się oszustwami i celowymi przekłamaniami okropnej już rzeczywistości, natomiast nigdy nie relacjonowano okropności wojny, żeby nie zaszkodzić fikcyjnej narracji. Srebrenickie „ludobójstwo” pozostaje ostatnim kłamstwem, fikcją zbudowaną i wzmacnianą bardziej niż pozostałe.   Srebrenica stała się usprawiedliwieniem wszystkiego: czystek etnicznych na Serbach, obcych mudżahedinów, postęp wahhabizmu i terroryzmu, re-islamizacji muzułmanów bośniackich (cel Izetbegowicia od l. 1970-ych), trwająca odmowa polityków muzułmańskich przestrzegania konstytucji kraju oraz ciągłe próby politycznego spełnienia celów z czasu wojny poprzez obalenie Umowy w Dayton.

Wszystko to opiera się o fikcję, że zdarzenia w Srebrenicy w lipcu 1995 r. to było „ludobójstwo”. Mimo że ewakuaowano kobiety i dzieci w bezpieczne miejsce. Mimo że  formacja, która odmówiła poddania się i wyruszyła przez góry i pola minowe do Tuzli była formacją wojskową. Mimo że prawdziwej liczby zabitych w tym marszu nigdy nie ustalono (liczba „8 tys.” jest tak dowolna jak „300 tys.” powtarzane przez dziesięć lat, zanim ni emożna było dalej ignorować faktów, a rzeczywiste dowody sugerują, że liczba naprawdę zamordowanych (straconych, co zaiste jest zbrodnią wojenną) wynosi kilkaset. Mimo że nic nie przedtawiono na dowód zamiaru Serbów bośniackich zgładzić muzułmanów jako naród – poza b. silnym przekonaniem muzułmanów o tym.

W prawdziwym sądzie nie ma znaczenia, w co kto wierzy, tylko co można udowodnić. Doskonale wiedząc, że orzeczenia MTK oparte są na wierze i domysłach zamiast na faktach, wtznawcy Fikcji Ludobójstwo Srebrenica próbują wprowadzić ją siłą, skłaniając rządy do podejmowania rezolucji. Następny chyba będzie wymóg, że ktokolwiek kwestionuje ich fikcję, ma być sądzony za „negację holokaustu”. […]

Rozumiem, dlaczego w interesie liderów polityki i propagandy muzułmanów bośniackich (i ich wspólników, towarzyszy podróży i użytecznych idiotów na Zachodzie i poza) jest lansowanie Fikcji Ludobójstwo Srebrenica. Nie mam pojęcia jednak, jak by to posłużyło interesom Kanady. Stephen Harper wydaje się doszedł do podobnego wniosku i za to zasługuje na podziękowania, nie tylko od Serbów mieszkających w Kanadzie, ale od wszyastlich Kanadyjczyków troszczących się o swój kraj.

††††††††††††††††††††††††

Palenie stodoły w Jedwabnem

Bob Kordecky (Boston)

Wedlug doniesien Gazety Wyborczej Rafal Betlejemski w rocznice pogromu w Jedwabnem organizuje antypolski happening, pod tytulem „Palenie stodoly w Jedwabnem.” Happening ten swiadczy o wyjatkowym talencie Zydow do wykorzystywania niezwykle silnego instrumentu psychologicznego, jakim jest wmawianie poczucia winy. My Polacy, jako w wiekszosci katolicy, jetsesmy szczegolnie podatni na ta manipulacje, poniewaz juz od dziecka na lekcjach religii i pozniej na kazanich i przy spowiedzi, itd. pobudza sie w nas poczucie winy, jako integralny element naszej religii. Jakkolwiek ma to na pewno olbrzymi wplyw pozytywny na wychowanie czlowieka wierzacego chrzescijanina, to Zydzi w bezwstydny sposob wykorzystuja ten element naszej wiary dla wlasnych propagandowych interesow. Niestety, ze strony kosciola, podobnie zreszta jak i ze strony dotychczasowych polskich rzadow, nie mowiac o wiekszosci mediow, brak jest podejmowania krokow, ktore by sie tej wyjatkowo bezczelnej manipulacji przeciwstawialy.

Dlatego tez istnienie niezaleznych stron internetowych, ktore reprezentuja polski punkt widzenia  (jak wspomniana http://www.Bibula.com) jest  dla nas Polakow jedyna, trudna do przecenienia, obrona przed ich chutzpa.

Przy okazji, chcialbym Panstwu polecic artykul Pani Prof. J.Thompson (polskiego pochodzenia) z Uniwersytetu w Houston, ktora w swoim artykule pt. „Antysemityzm w Polsce po Oswiecimiu” bierze Polakow w obrone przed atakami Grossa. Polskie tlumaczenie artykulu.

Jedna odpowiedź to “Wciskać fikcję”

  1. […] Kłamstwo Srebrenickie, nawijane przez biurokratów kompleksu jot w Waszyngtonie i Brukseli, wespół z przywództwem muzułmanów bośniackich. Wspierane przez użytecznych idiotów, jak celebrytka Mia Farrow (w środku, modląca się za islamskich bandytów w Srebrenicy). http://de-construct.net/ […]

Sorry, the comment form is closed at this time.