Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

I ty, Konradzie!?

Posted by grypa666 w dniu 08/07/2010

Wspomóż mnie, na konto lub Pay Pala

††††††††††††††††††††††

Temat Tygodnia Wybory, objazdy i szpiedzy

Z mojej winy TT4 ukazuje się z kilkudniowym opóźnieniem. Przepraszam czytelników, Romana i uczestników dyskusji. — PB

Roman Kafel, Dallas TX, 1. lipca 2010

Ostatni tydzien obfitowal w wydarzenia polityczne. Oczywiscie ogladalem obydwie debaty prezydenckie i uwazam, ze szkoda czasu na analizowanie czegos, co trudno nawet  nazwac co to bylo. Jakas taka krzyzowka i hybryda pomiedzy kabaretem a polityczna polemika, przy czym nie wiadomo czy jedno udawalo drugie, czy na odwrot!

Oczywiscie nie ma zadnej roznicy poza pozorami pomiedzy kandydatami tego samego Ukladu… Smieszyla ostroznosc, z jaka dwaj konkurenci starali sie bardzo, zeby nie wydalo sie, ze wiedza o wiele mniej niz sie im wydaje i zeby przypadkowo nie wylazlo to jak szydlo z worka. Jesli to maja byc najlepsi z najlepszych na jakich stac Uklad… to niech nas Bog ma w swojej opiece przez nastepna kadencje! Zanim ten Uklad diabli wezma!

Panowie nie maja zielonego pojecia co to sa finanse, bezpieczenstwo narodowe, a juz najmniej gospodarka. Belkocik politycznie poprawny i okragle frazesy powtarzane od 20 lat o” koniecznosci stwarzania warunkow” w ich wykonaniu na temat, powoduje bole glowy i naprawde wywoluje atak paniki i rozpaczy. Widocznie tak juz musi byc, skoro nie jest inaczej , ale prosze pamietac, ze kazdy kto odda glos na obojetnie ktorego kandydata, dokladnie zasluzy na to co go spotka w wyniku owego „wyboru” ze strony swego kandydata 🙂

Natomiast drugie wydarzenie ma bardziej powazny charakter,  Zastanawia mnie fakt szybkiego objazdu przez Clintonowa wschodnioeuropejskiej klienteli i kaukaskiej, polaczonej z rozmowami z Rosjanami. I z dokonana w USA proba wykolejenia takiego amerykansko rosyjskiego porozumienia przez afere szpiegowska w USA.

Operetkowe oswiadczenia tzw szpiegow naprawde sa rodem z kabaretu z wyraznym wskazaniam kto pisal scenariusz. Cala ta afera szpiegowska ma dosc specyficzny charakter i przypomina afere ze sprzedawcami dziel sztuki, ktorymi byli studenci z Israela.

Laczac to wszystko do kupy boje sie, ze na nastepny kontyngent nie bedzie stac nawet USA, ale byc moze Polske, nad ktorej dobra pozycja gospodarcza tak glosno wytrzasli sie kandydaci na podprezydentka w euroregione- narazie jeszcze zwanym Polska… A wam – jak sie wydaje?

……………….

Piotr Bein: Mnie zdumiewa, ze narod tak sie gapil w c.d. wyscigow siwka i gniadego z tej samej stajni, niepomny na zgnilizne systemu ze nawet patriotyczny kandydat nie pomoze.  W zaprogramowanym trybie rozgrywaja sie tez „debaty” na rozmaitych forach i e-pyskowkach. Nie ma o czym dyskutowac – totalna zenada nie tyle dla aktorow co dla widowni. Ale tak ma byc, czytajcie plan Rotszylda z 1773 r.: „Moralność to achillesowa pięta polityków. Muszą oni być przebiegli i kłamliwi, a kandydaci na urzędy publiczne —  usłużni i posłuszni naszym nakazom.”

Co do szpiegow, zona zdziwila sie, ze ujawnienie zabralo az 10 lat. Biedni szpiedzy, magazynuja ich i zdejmuja z polki kiedy potrzeba. Mniej  gadano o aferze izraelskiego agenta w USA, Pollarda, ‚dzieki’ ktoremu Mosad zabil 100-1000 agentow CIA stojacych na drodze do osiodlania sluzb USA do celow kompleksu jot.

Niby dwie rozne sprawy, a nitki prowadza d tego samego klebka, znowu! Jedno jest pewne: sluzaca jot jak Albrightowa na Balkanach, Clintonowa na pewno nie zabiega o interesy USA w swym objezdzie kolegow sp. Prezydenta, ktory torowal droge do US-raelskiej rewolucji na Ukrainie, prowokacji w Osetii oraz hucpy z „Polakami” na Bialorusi, a nie umial zalatwic powrotow Polakow z Kazachstanu. Za to zalatwil „powroty” do Polin i parchate restytucje.

Co do kontyngentow, jakim jezykiem mowi polskie wojsko na szkoleniu „antyterrorystycznym” w USA? Samoloty z wojskiem IDF na wycieczki do Auschwitz musza teraz zmieniac trase, bo Turcja nie puszcza w swa przestrzen. Diabli wiedza: niby przeciw syjonistom (konwoj humanitarny do Gazy), Turcja ma jednak niepochlebna historie ukladow z Izraelem. Na Rebel News juz 2 obserwatorow uwazalo, ze Turcja robi zmylki na korzysc jot. Nawet bez tego wojsko polskie w USA przeciw patriotom amerykanskim to hanba dla Polakow. Trzeba wydac jakies oswiadczenia do Amerykanow od polskich patriotow, podobne do solidarnosci z Serbami.

Pieprzyc jot, nie beda nami rozporzadzac jak swoim miesem armatnim, a naszymi ziemiami jak Nowym Jorkiem i Palestyna.

Andrzej Szubert: O kabarecie pt. „debata telewizyjna” i o „wielkiej szpiegowskiej siatce” pisałem już do Piotra i wisi to na Grypie666. Dorzuciłem ważny moim zdaniem konflikt Białorusi z Gazpromem: Odbyła się transmitowana w telewizorni i mocno nagłośniona w me(n)diach inscenizacja przedwyborczej „walki” kandydatów na tytularnego nadzorcę naszego baraku. Sprawa o tyle absurdalna, że w sumie jest obojętne, który z przedstawicieli bliźniaczych kibuców, PO lub PiS, będzie wykonawcą poleceń USA, Brukseli i Tel Awiwu. Ciekawe, dlaczego nie zaprezentowali oni, który z nich potrafi lepiej i efektowniej, stojąc na baczność i salutując, mówić: „sir, ay ay sir”. No i wreszcie się wydało, że Kaczyński to rzeczywiście mniejsze zło. Mniejsze o około 15 centymetrów od Bronka…

Zainspirował mnie list Marka Głogoczowskiego opublikowany na  Grypie666. Ogromne nagłośnienie rosyjskiej „wielkiej siatki szpiegowskiej” przez zażydzone media nie było zapewne bezcelowe. Niewykluczone, że wyłapano namierzonych już 20 lat temu, a w międzyczasie nieaktywnych byłych sowieckich agentów. Ile tysięcy agentów w Rosji ma USA i Izrael, kontrolowane żydowską agenturą wpływu media nie podały. Na tym szczeblu nic nie dzieje się przypadkowo. Rozmach  nagłośnienia drobnego w sumie incydentu jest zastanawiający. Niewykluczone, że intencją tej medialnej nagonki na Rosję jest postawienie jej „pod  murem” i uniemożliwienie, a przynajmniej utrudnienie  jej protestów wobec szykowanej agresji na Iran. W przygotowania do agresji na Iran zainwestowano już zbyt dużo, aby z tej „operacji” Izrael  zrezygnował. Rosję przedstawiono więc w chwili obecnej jako podstępne państwo. Szlachetna USA nawet z „tarczy” zrezygnowała, wyciąga przyjacielską dłoń do Rosjan, a ta świnia Putin nadal Amerykanów oszukuje i szpieguje. Rosja na arenie międzynarodowej musi wykazać, że nie  jest podstępnym wobec USA państwem. A w tym czasie można „kłamcę holokaustowego” – Iran, przynajmniej porządnie zbombardować. Agresja i okupacja w stylu irackim czy afgańskim nie nastąpi.  Natomiast Iran zaatakowany zostanie metodą „serbską” – bombardowania i  niszczenie infrastruktury. Media naturalnie będą donosić, że operacja jest  czysto profilaktyczna, humanitarna i że ludność cywilna od niej nie ucierpi. Tę metodę kłamst i manipulacji medialnych USA, NATO, Unia  i Izrael trenują i wykorzystują  już od dawna. A miliony głupców  zapewne w te brednie i kłamstwa uwierzy.

Niedawny konflikt gazowy Białorusi z Gaspromem unaocznił:

 1. Białoruś nie jest rosyjskim protektoratem a  Łukaszenko nie jest wasalem Kremla. Prezydent Białorusi prowadzi  samodzielną politykę, nie uginając się przed potężnym  sąsiadem. Ciekawe, czy pełniący obowiązki Polaków rządcy  naszego baraku potrafiliby postawić się tak samo zdecydowanie  Brukseli! I co najważniejsze – czy wygraliby konflikt finansowy z  Unią!
 2. Konflikt ten pokazał, że Rosja traktuje b.  republikę jak suwerenne państwo i jak poważnego partnera, przed  którego racjami jest gotowa ustąpić i rzeczywiście ustępuje.  Napędzanie nam strachu, że Rosja będzie chciała nas zwasalizować  wydają się kompletnie nieuzasadnione.

Co do objazdu po Europie Clintonowej podejrzewam, że jest to akcja „zwierania szeregów” nowych sojuszników. Agresję na Irak w 2003 poparły przede wszystkim prące do Unii byłe republiki i kolonie ZSRR, a tym Polska. Jarek w sejmie krzyczał w 2003 roku – „wojna w Iraku to także nasza wojna”. W „starej Europie” zdania były mocno podzielone – Niemcy i Francja odmówiły wtedy Bushowi pomocy.

USA finalizuje widocznie przygotowania do agresji na Iran. Dlatego mobilizuje wasali. W Rosji zapewne sondowała Hilary rosyjską reakcję na nową wojnę. Pewnie też próbowała metodą kija i marchewki wymusić ustępliwość Rosji. Albo będziemy z wami handlować i kooperować, albo będziemy was medialnie kompromitować, atakować i robić kolejne „kolorowe rewolucje” na rosyjskich obrzeżach. Co osiągnęła, czy i z jakim skutkiem wpłynęła na Putina – zobaczymy.

Dariusz Kosiur: Podpisuję się pod Pańską analizą i pod analizą Pana Romana Kafla. Do Pańskiej opinii: „2. Konflikt ten pokazał, że Rosja traktuje b.  republikę (Białoruś – D.K.) jak suwerenne państwo i jak poważnego partnera (…)” dodałbym tylko, że być może w ten sposób Kreml udzielił wsparcia prezydentowi Łukaszence przed nadchodzącymi wyborami prezydenckimi na Białorusi. Białorusini zobaczą, że ich obecny prezydent nie ugnie się przed Rosyjskimi żądaniami, więc go poprą w wyborach. Być może jest to także przeznaczone (w mniejszym stopniu) dla pozostałych państw wschodniej Europy (w tym dla Polski), dla narodowych opozycji w tych krajach, żeby nie obawiały się rosyjskich nacisków, bo jak widać z Rosją można rozmawiać.

Józef Bizoń: W świetle wyłożonych dowodów na moim blogu  na www.propolonia.pl udział w tzw. wyborach 4 lipca 2010 r.  lub  poparcie któregokolwiek z kandydatów stanowi zaprzeczenie zdrowego rozsądku. Stanowi swoistą nagrodę za zbudowane –  siłami wszystkich dotychczasowych formacji politycznych – mechanizmy zniewolenia Narodu Polskiego.  W świetle zgromadzonych i ujawnionych ogółowi dowodów było by to wielce nieetyczne i wielce niemoralne przesłanie dla młodego pokolenia Polaków. Strategia ujawniona w artykule „PiS w Fundacji Batorego George’a Sorosa”  była wspierana przez wszystkie liczące się ośrodki medialne w Polsce, jak i przez wszystkie mające duże oddziaływanie środowiska opiniotwórcze.  Rozłożone były jedynie role i akcenty na poszczególne wykreowane wedle tej strategii główne partie – PiS i PO. Nic też więc dziwnego, że teraz te ośrodki medialne i te środowiska wyłażą wręcz ze skóry, aby wziąć udział w tej farsie wyborczej.

Po stronie wspierających Jarosława Kaczyńskiego panuje w ostatnim czasie wręcz histeria, że niby co to się nie stanie, gdy on nie zostanie Prezydentem RP.  Otóż w sytuacji przegranej Jarosława Kaczyńskiego padnie ta misternie budowana przez lata strategia. Zostaną odblokowane pola do wyłonienia się siły politycznej reprezentującej tzw. wykluczonych, których tak się bał Jarosław Kaczyński w swym wykładzie w Fundacji Batorego. Dopiero te nowe siły polityczne, a nie żaden PiS, mogą podjęć skuteczną, a nie pozorowaną, walkę polityczną z PO.

Wystarczy spojrzeć na mapę Polski z procentowym rozkładem głosów dla kandydata PO i kandydata PiS po pierwszej turze wyborów, aby uzmysłowić sobie, że w wyniku tej realizowanej od lat obłąkańczej  strategii Polska rozrywana jest wewnętrznie na dwa obszary wpływów obcych sił – jednych stojących za plecami PO i drugich stojących za plecami PiS.  A przecież potrzebna jest nowa siła polityczna zdolna przeniknąć te dwa oddalające się od siebie obszary Polski. Siła eliminująca tak wpływy PiS, jaki wpływy PO, a w ślad za tym zdolna do wewnętrznego integrowania się tych dwu obszarów Polski.

Łudzą się ci, którzy w ostatnim czasie udzielają swego poparcia Jarosławowi Kaczyńskiemu. Wygrana Jarosława Kaczyńskiego to kontynuacja na bliżej nieokreślony czas w/w strategii [raz PiS, raz PO] , no i ci naiwni mogą zapomnieć o budowie liczącej się nowej formacji politycznej mimo ich szumnych polskich narodowych haseł i zarysów programu.

†††††††††††††††††††††††††††††

I ty, Konradzie!?

Piotr Bein 7.7.2010

W odpowiedzi na moją odmowę wykonania oszczerczego życzenia, piszesz: Obserwowalem wpisy na blogu grypa666 w czasie ostatnich m-cy. O ile w poczatkowych dniach widac bylo u Pana troske o Polske to potem ona znikla. 04.07.2010 nie bylo trzeciej drogi. Poza wyborami ekonomiczno-politycznymi byly tez wybory o pomoc lub nie sledztwu Smolenskiemu. Nie bylem i nie jestem zwolennikiem PiS ale uwazalem i uwazam, ze tylko wygrana J.Kaczynskiego mogla uratowac polske przed powrotem PRL-u. Dlatego wznioslem sie ponad podzialami.

Szanuje osobiste poglady kazdego, dlatego nie mam zamiaru wchodzic w spory ideologiczne. Rozpatruje sytuacje z punktu widzenia 10.04.2010 bo ona byla punktem zwrotnym i uwazam, ze kto dzialal na szkode J.Kaczynskiego w posredni sposob pomagal SB, KGB oraz bankierom czyli sprawcom 10.04.2010. Prosze policzyc ile wpisow na blogu bylo przeciwko J.Kaczynskiemu a ile przeciwko B.Komorowskiemu.Dlatego jeszcze raz prosze o usuniecie moich wpisow. Nie mam zamiaru wchodzic w spory i dyskusje ale licze na uszanowanie mojej woli. Z powazaniem — Konrad

Wpisów się nie usuwa, są dowodem działalności, także mojej na rzecz Polski. Nie wchodzisz w „spory ideologiczne”, tylko rzucasz oszczerstwa („dzialal Pan na szkode Polski nawolujac przeciwko J.Kaczynskiemu”, „przyczynil sie […] do tuszowania morderstwa smolenskiego”). To oznaka nieposzanowania. Równie dobrze ja mogę atakować tych, co nie poszli za moją radą. Przypisujesz niszowym blogom szeroki wpływ opiniotwórczy. Jeśli wierzysz w ten  absurd, to czemu nie najedziesz na Zenobiusza i Królową Pokoju, których przodujące na wordpressie blogi nie przekonały jednak wyborców do twego kandydata? Czemu nie zbesztasz milionów, że dały się ponieść mendialno-religijno-politycznej manipulacji, tak jak ty, Bronek i Tadek? Czemu nie zapytasz, czy nie sfałszowano wyników, tak jak zmanipulowanoby kaczorowe referendum ws. restytucji wrednych judeocentryków. Czemu nie masz pretensji do kahalu, który ci poustawiał „wybór” między dżumą a tyfusem.

Piszesz o „wzniesieniu się nad podziałami”. Nad niczym się nie wzniosłeś, dałeś się zrobić w konia kahalowi. Masz za to pretensje do mnie i do milionów Polaków (podobnie jak Królowa Pokoju): Wstydze sie, ze jestem polakiem. Wstydze sie tak jak nigdy sie nie wstydzilem. Wstydze sie ze pochodze z kraju, ktorego spoleczenstwo planuje kryc mordercow. […]

Jakby ci Polacy byli winni, że kahal ubiega polską inteligencję i ta nie jest w stanie przewodzić nieświadomemu Narodowi (z czym się w końcu zgadzasz). Frustracje z powodu manipulacji przez kahal wyładowujesz na mnie. Niedobrze z twym umysłem. Mam nadzieję, że nie popsujesz swego śledztwa 10 IV. Piekło roi się od ludzi z dobrymi intencjami.

Co krok udowadniacie, że nie wiecie co potrzeba dla polskiej racji stanu, a napominacie na prawo i lewo. Nawet jeśli jestem w błędzie, co cię upoważnia do oszczerczych, ostentacyjnych  presji? Zainwestowaliście w zmyłkę, szukacie chłopca do bicia. Jeśli ktoś się ma spowiadać z draństwa i biczować na absurdalne zawołanie, to na pewno nie ja. Nadchodzą trudne czasy, każda siła patriotyczna będzie potrzebna, przy ciągłym braku zgody poglądów, nawet gdyby nie było manipulacji. A ona się nasili. Pogódźcie się ze swym błędem, posłuchajcie co bardziej doświadczony ws. wroga ma do powiedzenia. Nie musicie się z tym zgodzić, ale nie oczerniajcie jakbyście byli wyrocznią delfijską, kto zdrajca a kto nie.

Jeśli chcesz coś usuwać, nalegaj na kasacje nikczemnych oszczerstw u Królowej Pokoju i Zenobiusza. Umiecie wyobcowywać patriotów – skąd monopol na prawdę i patriotyzm? Stawiacie się na coraz dalszym marginesie. Nawet nie czytaliście, co ja znalazłem przez ponad 10 lat badań! Na podstawie swej opinii politycznej (z którą wielu niezgadza się) także ty popełniasz poważne oszczerstwo. Powinienem był pomysleć, czemu usunąłeś się z grypa666 podczas ohydnych ataków na mnie, co oszczercy wykorzystali jako „dowód” przeciw mnie, a ty nie sprostowałeś publicznie na moją prośbę.

Dałem ci poparcie i pod-stronę grypa666, nanosiłem edycje, broniłem twych praw autorskich przed plagiatorami, cieszyłem się, gdy utworzyłeś własny blog. Nie wszystkich kładę na listę  „sierocince666”, a twój blog tam jest. Oddałem ci do skopiowania wszystkie pod-strony 10 IV sporządzone dużym własnym wysiłkiem (wypadałoby napisać mi, co z nimi zrobiłeś), podczas gdy wielu spluwało w moją stronę. Powiedz mi, kto jeszcze cię tak potraktował? Zamiast podziękowania rzuciłeś „przyczynil sie […] do tuszowania morderstwa smolenskiego”. Durnota boli tym bardziej, że przychodzi od kogoś, komu się zawierzyło, tak jak Bronkowi, Elżbiecie i Tadeuszowi.

Nie siedzę w głowach Polaków, nie wiem, że zostali tak wyprani iż „04.07.2010 nie bylo trzeciej drogi”. To tragiczne, że tak dalece manipuluje wróg, a inteligencja polska jak ty, Zenobiusz, Królowa Pokoju i inni pomagacie im swą naiwnością. Żadne „wybory” ws. 10 IV nie odbyły się. Śledztwo manipulują ci sami, co wymanipulowali parę Kaczor-Komor na kandydatów. Szkodliwość Kaczorów dla polskiej racji stanu dokumentuje grypa666 –  dysputuj to, zamiast tworzyć następną nikczemność. Agenturalność Komora była tak oczywista i wyeksponowana na blogu od początku, że skupiłem się na bardziej manipulowanym przez mendia i was samych obrazie Kaczorów-aniołów i na przedstawianiu innych kandydatów. A jak „zliczałeś” statystyki, skoro brakuje artykułów, o dziwo w wątku wybiórów, co rzuca podejrzenia zhakowania mego bloga na oszczerców. Sabotaż wykonano spod e-adresu Asterixa, który się kumał z Zenobiuszem, gdy ten wbijał mi nóż  w plecy…

Czy zasugerowałeś się ideą „kto przeciw JK, ten wróg”? Krążyła po blogach od jakiegoś czasu, wyłączając głosy na niemendialnych kandydatów. Lansował ją Hjk. Twoją „prośbę” do mnie chwycili Bronek i Tadek i swym zwyczajem nurzają się w tym jak pies w znalezionym łajnie. Wstyd, bracia chrześcijanie…

††††††††††††††††††††††††

Akcja Obywatelska ponownego przeliczenia głosów

Materiał rozsyłany do osób i organizacji patriotycznych w Polsce i za granicą. Jeśli uznacie, że jest ważny to proszę go rozesłać do zaufanych osób — Jerzy, Obywatelskie nieposłuszeństwo

Nawet pobieżna analiza sytuacji w Polsce w ostatnich kilku latach skłania do wniosku, że co najmniej ostatnie wyniki wyborów w Polsce mogły zostać sfałszowane. Skoro w pierwszej turze wyborów prezydenckich w ambasadzie w Brukseli sfałszowano wyniki to oznacza, że wyniki mogły zostać sfałszowane również w innych okręgach wyborczych. W związku z tym serwis obnie.info proponuje Akcję Obywatelską ponownego przeliczenia głosów. Głównie przeliczamy głosy z II tury ale w piśmie występujemy również o wyniki I tury wyborów. W tym celu obywatele w każdej miejscowości w Polsce powinni:

1. Złożyć pismo do lokalnej komisji wyborczej o wydanie na piśmie:

– kopii protokołu zbiorczego wyników wyborów.

– kopii protokołu z każdej komisji wyborczej

– składu komisji miejskiej i komisji okręgowych z podaniem ich przynależności partyjnej i powiązań rodzinnych z lokalną i centralną władzą. Szczególnie jest potrzebna lista tzw. mężów zaufania.

2. Sfotografować wyniki wyborów wiszące przed lokalami wyborczymi, jeśli wyniki są już zdjęte należy sfotografować miejsce gdzie wisiały – aparat lub telefon należy ustawić tak aby była wydrukowana data i godzina.

3. Materiały z pkt. 1 i 2 należy przesłać na maila: info@obnie.info Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. i opublikować na forum w dziale Akcje i działania/Akcje obywatelskie/Ponowne liczenie głosów – wybory prezydenckie 2010.

Proszę rozpowszechnić informacje o ponownym przeliczaniu głosów na forach internetowych, blogach, grupach dyskusyjnych, w mailach, sms-ach ale również przez ulotki i ogłoszenia na słupach i tablicach ogłoszeniowych.

†††††††††††††††††††††††

Grupy niesubordynacji społecznej

†††††††††††††††††††††††††††††††

Zagrożenia globalne i krajowe

Witam pana panie Piotrze, mam na imię Arek i  jestem czynnym uczestnikiem Akcji NWO    również na stronie o tej właśnie nazwie http://www.newworldorder.com.pl/start    ostatnio przeczytałem właśnie tam że jane jest w kłopocie ze tak powiem ze strone którą prowadziła, a w zasadzie jej administrator przejął ” ktoś obcy”, że jane ma problemy ze spadkiem (kierowane przez grupe zainteresowną pozbyciem sie jane ze swojej drogi)  n wyzej wymienionej stronie mozna mnie znaleźć poz nikiem Seth. Byłem bardzo zaangażowny w akcja przeciw szczepieniom  i jestem wdzieczny zaróno jane jak i panu za niezłomność odwage  w nagłasnianiu sprawy, do niedawna mieszkałem w anglii gdzie reklamy szczepien znikneły z radia mniej wiecej 2 miesiace temu. Pojawiają sie w polsce jak i na swiecie olbrzymie zagrozenia, moim zdaniem pierwszym jest wyciek w zatoce meksykanskiej i uważam ze jest to odwet za nieudaną próbe wprowadzenia 6 stopnia pandemii czyli depopulacja bo to własnie wyciek ten spowoduje (pomijam juz kare jaką dostalismy w postaci katastrofy pod smoleńskeim)  ludzie teraz zapatrzeni są w mistrzostwa i  innego rodzaju bzdury  i umyka im to zagrozenie poniewaz w mediach panuje blackout na ten temat a i w sieci cięzko sie zorganizowac, ludziom potrzeba kogos takiego jak pan .. po prostu jakiegos autorytetu  w postaci lekarza czy ekologa czy tez geologa który wypowiedział by sie w tej sprawie, udzielił wywiadu niezaleznym mediom tak zeby wpuscic to do sieci. numer dwa to  sezonowe szczepienia, jak wiadomo mają zwierac „antygen swinskiej grypy ”  tu tez przyfdał by sie rozgłos wpostaci fachowego kometarza w sieci oraz sprawy mnjiejsze aczkolwiek tez wazne taki ejak nap uchwała o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie nad którą pracuje PO. Po prostu potrzeba tym sprawom rozgłosu na odpowiednim POZIOMIE fachowosci  ja rozsyłam co moge to do telewizji to po znajomych i po róznego rodzaju forach….jezeli panstwo mozecie (bo podejrzewam ze czasu jest niewiele wszystkozaczyna nabierac rozmachu)    nakrećcie jakś film, wywiad  z jakims fachowcem i puszczenie w siec co by ludzie otworzyli oczy i głowy i powiedzieli GŁOSNO NIE nie chcemy nie kupujemy …. po drugie co mozna zrobic zeby pomóc Jane Burgermeister … przepraszam że tak bez wczesniejszego zapowiedzenia wysyłam coś takiego, ale jak patrze na ludzi to mnie strach ogarnia  jak bym był w stadzie owiec które tylko beczą. dziękuje pozdrawiam  i mam nadzieje na jakies działanie  bo tego POTRZEBUJEMY  pozdrawiam Arek (Seth)

………….

Od PB: Wg e-poczty od Burgermeister (7.7.2010), nie jest tak tragicznie z tym sądem jak początkowo przedstawiła. Wiem z kontaktów z nią, że ws. osobistych przereagowuje. Z tym rzekomym agentem co ponoć przejął jej sajt też mam wątpliwości. Wraz z innymi wywarłem presję na niego, żeby wyjaśnił zamieszczenie wbrew woli Jane artykułu nawołującego do przemocy, ktory stawia cały ruch w b. złym świetle. Z drugiej strony przyznałem mu rację, że współpraca z Jane nie jest łatwa. On z nią był od początku: ok. 30 sprzeczek, potrzeba pragmatycznego profilu sajtu bez owijania „satanistów” w bawełnę, zarzuty o problematyczny brak rozeznania Jane w kontaktach… Co nie upoważnia do przejęcia sajtu, więc zbesztaliśmy go także za to i zażądaliśmy wyjaśnienia sprawy datków dla Jane.

Ostrzegam od ubr. by nie polegać na autorytetach. Jedynym niezachwianym bossem jest Bóg – Droga i Prawda. Niewybór Kaczyńskiego spowodaował taki zamęt w głowach niektórych jego zwolenników, że głowa boli. Ja dziękuję, nie będę służył swoim „autorytetem”, żeby za jakiś czas zrobiono z niego publiczne spluwaczki. Wklejajcie co potrzeba na blogach i na swych stronach – samo się rozniesie. Naród ma dobry instynkt samozachowawczy. Potrzeba tylko podać info. Krzepi fakt, że połowa Rodaków olała wybióry. Większość z nich wie, że to manipulacje przez kahal, jak scypionki, Zatoka i inny szajs.

Powodzenia Arku, jesteś na wlaściwym tropie. Ale zamiast się zżymać na ludziowców, popatrz na nich miłosiernie. Co oni winni, że kahal systematycznie uszczuplił polską inteligencę? Są jak sieroty bez rodziców, trzeba im pokazać Drogę i Prawdę.

Komentarzy 10 do “I ty, Konradzie!?”

 1. […] I ty, Konradzie!? […]

 2. […] – od lucyferiańskiej wersji wydarzeń bałkańskich i negacji korupcji w KRK, po oszczerstwo Bein – zdrajca Polaków. Kahal w USA od początku podłożył kłody pod śledztwo 11 IX i „wybrał” im  dżumę Obama […]

 3. […] że b. dziwnie mnie potraktował po otrzymaniu poparcia moralnego i edytorskiego na moim blogu. Wbił mi publicznie nóż w plecy pod elektorat katolicki, kiedy doszło do wybierania Kaczyńskiego, jakby mówiąc: Nie będziesz […]

 4. […] kabotyński Tadek Kisiel (Zenobiusz), pielęgnujący agentów dezinformacji i prowokacji takich jak Konrad oraz użytecznych szczeropolskich religioznych idiotow jak Królowa Pokoju i jego żona Szach […]

 5. […] Konrad „In” NDB2010 (ksywa) […]

 6. […] spróbuj niepoprzeć ich kandydata na prezydęta RP! – Zdrajca Narodu! oświadczył mi Konrad „In“, adjutant Macierewicza, który szukał pomocy w śledztwie 10 IV w tymże kręgu w USA, który […]

 7. […] spróbuj niepoprzeć ich kandydata na prezydęta RP! – Zdrajca Narodu! oświadczył mi Konrad „In“, adjutant Macierewicza, który szukał pomocy w śledztwie 10 IV w tymże kręgu w USA, który […]

 8. […] 10 IV i w czasie wybiuruf 2010, dostałem nóż w plecy od niejakiego Konrada (wyznanie mi nieznane), którego  hipotezę sabotażu latarni nawigacyjnej w Smoleńsku […]

 9. […] I ty, Konradzie!? […]

 10. […] Piotr Bein 7.7.2010, pierwotna publikacja w: https://grypa666.wordpress.com/2010/07/08/i-ty-konradzie/ […]

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: