Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Wybióry na Judeopolonię?

Posted by grypa666 w dniu 03/07/2010

Wspomóż blog, na konto lub Pay Pala

†††††††††††††††††††††††

Temat Tygodnia: Wybory…a raczej elekcyjna  Farsa

†††††††††††††††††††††††††††††††

Wizja Judeopolonii?

Czy kaczora czy komora czy inną marionetkę kahala wybierzecie, Ziemiom Ojczystym może grozić to, co Serbowie już mają w Kosowie: zabrane przez kompleks jot i oddane obcym. Wg  znawcy tematu, Kahal to nazwa gminy wyznaniowej religijnej pelniacej funkcje religijne i wszystkie inne. Moim zdaniem jest wynalazkiem przeniesionym od chazarskiej politeji, tzw. skrytej wlasciwej wladzy, osrodka wladzy. Na zewnatrz figurowal jakis Khan, rabin, ale rzadzil  zupelnie kto inny, nawet nie wiadomo bylo kto jest wlasciwym Bekiem czyli sprawujacym faktyczna wladze. Ponadto nigdy nie wiadomo bylo kto jest akurat w danmym czasie. W Polsce Zydami rzadzily Kahaly a ich zgromadzenie tworzylo  Sanhedryn na wygnaniu, ktory obradowal i mial swoje miejsce w Lublinie, a wg niektorych, tajny byl w Krakowie. Komitety Partyjne, nomenklatura to pochodne z organizacji kahalnej, poprostu bolszewicy jako heretycy zydowscy przejeli system organizacji, tak samo syjonisi i finasjera. Iluminatyzm przejal zarowno organizacje jezucicka jak i kahalna i pomieszal….jak widzisz skutecznie.”

Młodzi ludzie idą pokojowo do swej kolebki narodowo-religijnej, Kosowa. Na sztucznej granicy, oddzielającej Serbię od jej kolebki, napotykają posterunek Eulexu (siły kontrolujące zabór i poddaństwo pod dyktando kompleksu jot) .

Hołd na Kosowym Polu

28 czerwca na polach kosowskiego Gazimestanu zakończył się tegoroczny Marsz Widowdański. Po 11 dniach pieszej wędrówki, w czwartek 17 czerwca uczestnicy marszu weszli na teren Kosowa. Towarzyszyła tamu kuriozalna próba zatrzymania marszu przez niemieckiego policjanta Eulexu:

Prze kolejne 3 dni marsz kroczył poprzez serbskie etnicznie, północne Kosowo. Na jego trasie znalazły się: miasto Leposavić, monastyr Banjska oraz miasta Zvecan i Kosowska Mitrowica. 28 czerwca pielgrzymów przewieziono pod eskortą do enklawy Gracanica oraz na Gazimestan, gdzie odbyły się centralne uroczystości z okazji 621 rocznicy bitwy na Kosowym Polu: [filmik na stronie] W uroczystościach na Gazimestanie uczestniczyło kilka tysięcy Serbów, w tym grupa 200bmotocyklistów. Nie odnotowano żadnych poważnych incydentów ani prowokacji ze strony Albańczyków. W mitingu uczestniczył takze Marek Skawiński, głowa inicjatywy Polacy na rzecz serbskiego Kosowa. W samym Marszu oprócz Serbów szli także Słowacy z Ruchu Odrodzenia Narodowego (HNO).

……………………….

Poljaci za srpsko Kosovo

Nie wszystlich Polaków ogłupiła propaganda jot.

…………………..

Tak będzie w Judeopolonii?

††††††††††††††††††††††††††††††††††

Jarosław Kaczyński gwarantem – czego?

Wygrana Jarosława Kaczyńskiego to kontynuacja na bliżej nieokreślony czas w/w strategii [raz PiS, raz PO] , no i ci naiwni mogą zapomnieć o budowie liczącej się nowej formacji politycznej mimo ich szumnych polskich narodowych haseł i zarysów programu.

Józef Bizoń 2.7.2010

Jarosław Kaczyński gwarantem – czego?

W świetle wyłożonych dowodów na moim blogu  na www.propolonia.pl udział w tzw. wyborach 4 lipca 2010 r.  lub  poparcie któregokolwiek z kandydatów stanowi zaprzeczenie zdrowego rozsądku. Stanowi swoistą nagrodę za zbudowane –  siłami wszystkich dotychczasowych formacji politycznych – mechanizmy zniewolenia Narodu Polskiego.  W świetle zgromadzonych i ujawnionych ogółowi dowodów było by to wielce nieetyczne i wielce niemoralne przesłanie dla młodego pokolenia Polaków.   Strategia ujawniona w artykule „PiS w Fundacji Batorego George’a Sorosa”  [ http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=142&pid=2467 ]

była wspierana przez wszystkie liczące się ośrodki medialne w Polsce, jak i przez wszystkie mające duże oddziaływanie środowiska opiniotwórcze.  Rozłożone były jedynie role i akcenty na poszczególne wykreowane wedle tej strategii główne partie – PiS i PO. Nic też więc dziwnego, że teraz te ośrodki medialne i te środowiska wyłażą wręcz ze skóry, aby wziąć udział w tej farsie wyborczej.

Po stronie wspierających Jarosława Kaczyńskiego panuje w ostatnim czasie wręcz histeria, że niby co to się nie stanie, gdy on nie zostanie Prezydentem RP.  Otóż w sytuacji przegranej Jarosława Kaczyńskiego padnie ta misternie budowana przez lata strategia. Zostaną odblokowane pola do wyłonienia się siły politycznej reprezentującej tzw. wykluczonych, których tak się bał Jarosław Kaczyński w swym wykładzie w Fundacji Batorego. Dopiero te nowe siły polityczne, a nie żaden PiS, mogą podjęć skuteczną, a nie pozorowaną,  walkę polityczną z PO.

Wystarczy spojrzeć na mapę Polski z procentowym rozkładem głosów dla kandydata PO i kandydata PiS po pierwszej turze wyborów, aby uzmysłowić sobie, że w wyniku tej realizowanej od lat obłąkańczej  strategii Polska rozrywana jest wewnętrznie na dwa obszary wpływów obcych sił – jednych stojących za plecami PO i drugich stojących za plecami PiS.  A przecież potrzebna jest nowa siła polityczna zdolna przeniknąć te dwa oddalające się od siebie obszary Polski. Siła eliminująca tak wpływy PiS, jaki wpływy PO, a w ślad za tym zdolna do wewnętrznego integrowania się tych dwu obszarów Polski.

Łudzą się ci, którzy w ostatnim czasie udzielają swego poparcia Jarosławowi Kaczyńskiemu.

Wygrana Jarosława Kaczyńskiego to kontynuacja na bliżej nieokreślony czas w/w strategii [raz PiS, raz PO] , no i ci naiwni mogą zapomnieć o budowie liczącej się nowej formacji politycznej mimo ich szumnych polskich narodowych haseł i zarysów programu.

†††††††††††††††††††††††††††††

Nadesłał Monitorpolski 2.7.2010

Sodoma i Komora, zanim cisza wyborcza zamknie nam gęby


opis:
http://monitorpolski.wordpress.com/

11 Minut:  http://www.youtube.com/watch?v=7BwkT6jtzHE


Jedna odpowiedź to “Wybióry na Judeopolonię?”

  1. […] Wybióry na Judeopolonię? […]

Sorry, the comment form is closed at this time.