Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Do zenobiuszowego szamba

Posted by grypa666 w dniu 29/06/2010

Wspomóż blog, na konto lub Pay Pala

†††††††††††††††††††††††

Temat Tygodnia: Wybory…a raczej elekcyjna  Farsa

†††††††††††††††††††††††††††

Wpisała ALFA

Polskie wojsko ćwiczy w USA konfiskatę broni, pacyfikację rozruchów, reakcje na katastrofy żywiołowe oraz antyterroryzm. „Polska kraj NWO… Totalna kontrola mózgów przez połączenie idei interwencji wojska z antyterroryzmem” – podsumowuje ćwiczenia Alex Jones:

Czytaj więcej u Monitora Polskiego

……………………….

Adrian Salbuchi: Odwiert z piekła

………………………..

Turcja odmawia przelotu samolotowi izraelskiej armii do Polski!

28.06.2010, tłumaczyła Ola Gordon

[…] Ankara zapobiegła przejęciu samolotu izraelskiej armii w swojej przestrzeni powietrznej lecącego do Polski […] z ponad 100 izraelskich oficerów i podoficerów mających na celu odwiedzenie miejsc pamięci i obozów koncentracyjnych […] w ramach projektu „Edim Bemadim” (świadkowie w mundurach) […] Loty do Polski i Niemiec wykonują towarowe boeingi 707 Izraelskich Sił Powietrznych. Samoloty cywilne i wojskowe do Polski regularnie latają nad Turcją, ale tym razem zmuszono samolot by użył innej trasy. Obecni na pokładzie delegaci nie wiedzieli o zmianie. Izraelska armia odmówiła złożenia oficjalnego komentarza by nie pogłębiać rozłamu w relacjach między Izraelem i Turcją.

Roman Kafel: Informacja, że lecą do Polski, że leci kilkuset, że lecą w transportowych samolotach, jest ważna. Po co? pytanie??? To potwierdza tezę o tajnym sojuszu militarnym z Izraelem.

†††††††††††††††††††††††††

Do zenobiuszowego szamba

Piotr Bein 28.6.2010

Wybaczcie, śmierdzi to, ale trza wyjaśnić kilka spraw Zenobiusza. Zachłystując się szmatławcem z giewu i dopisując na swym blogu takież interpretacje, Tadeusz Kisiel z Bydgoszczy znów zasiadł w szambie mendialnym. Bez podania odpowiedniego komentarza, ignoranccy blogerzy rozpowszechniają propagandę wrogów Słowian i Polaków. TK potwierdził, że guzik wie nt. Srebrenicy: wywiad z niemieckim badaczem Bałkanów, Elsässerem, określił jako “kuriozalny”. Próby podania alternatywnych (nie śmię pisać wiarygodnych) informacji skwitował jako “czynienie tuby propagandowej” z bloga Zenobiusz. Czyli TK uważa za miarodajne besmyślnie kopiowane przez siebie teksty wrednej propagandy kompleksu jot!

Składanka o Srebrenicy u TK to c.d. krucjaty fanatyków, maniaków i ignorantów przeciw Beinowi. Zaczęło się od zlinczowania Beina za to, że ze swego referatu badawczego śmiał przytoczyć urywki o zbrodniach ustaszy i neo-ustaszy oraz udziale katolickiego kleru chorwackiego. Próby oczernienia za to Beina w komentach na grypa666 skończyły się kompromitacją, za co skompromitowani wystawili dorobek Beina w innych dziedzinach na sąd kapturowy. Inicjator krucjaty, Bronek H. (Królowa Pokoju) niedawno zdjął swój oszczerczy artykuł (miałem nadzieję, że po otrzymaniu oficjalnego ostrzeżenia), lecz znów wisi ten miły, mądry i przekonujący tekst z takimiż komentami, w tym od TK, który wystawił to wszystko na swoją gnojówkę, żeby się w niej tarzać.

W c.d. krucjaty występują te same giganty intelektu: Tadek, Bronek i ferajna z ich klubu. Jakiś lekmed, który “nadesłał’ to z giewu, “bardzo dziękuje” TK za zamieszczenie, jakby on też wiedział: “Nie można fałszować prawdy ,o tamtych strasznych tragediach, komu to służy.” Zaś Bronek do kolekcji podrzuca filmik “nigdzie nie emitowany” rzekomo o Skorpionach mordujących muzułmanów rzekomo w Srebrenicy: “To jest straszne. Jak ktos może tak wybielać Serbów jak oni gorsi od Faszystów niemieckich byli tak z tych filmów wynika. Jak badać ludobójstwo to najwazniejsze żeby robić to obiektywnie a nie pod komando komunistów na ich korzyść. Zobaczcie np. ten film. Nigdzie nie emitowany”. Hmm… gdyby filmik pokazywał źdźbło prawdy, pchałyby go media jot i marionetkowy trybunał w Hadze.

Bronek pije do Beina, znanego mu badacza ludobójstwa i wybielacza Serbów pod dyktando “komunistów” jak Miloszewić, Karadżić i Mladić. W lipcu, podczas dorocznych, holokaustianistycznych już obchodów zbrodni srebrenickiej przez mendia i marionetki jot (wypatruj w Polsce, kto z tej stajni), zamieszczę wyniki badań nt. upychania filmiku zachodniej publice i Serbom (gdzie byłeś wtedy, Bronku?), jak i nt. Skorpionów i Kandić wychwalanej w artykule u Zenobiusza. Będzie też sporo o fałszowaniu dowodów ze Srebrenicy i spaczeniu procesu w marionetkowym trybunale w Hadze – i odpowiedź na pytanie: po co to wszystko. Niestety znów będę musiał poruszyć bolesny dla polskich fanatyków katolickich temat neo-ustaszy, bo zmendialnienie Srebrenicy było przykrywką dla ich ludobójczej Burzy miesiąc później w Chorwacji. Niecierpliwych zapraszam do lektury nt. Srebrenicy i prześladowanych przez Beina neo-ustaszy i islamistów bałkańskich:

–       Skorpiony i Kandić a Srebrenica: s. 236, 431

–       rozdział Legenda o Srebrenicy

–       Wielko-Serbizm (m.in. kłamstwa propagandy chorwackiej)

–       Wśród chorwackich braci (masowe zbrodnie nowej Chorwacji)

–       Operacje Błysk i Burza (ludobójcze działania ustaszy podczas II wojny światowej, takież czystki etniczne przez siły współczesnej Chorwacji)

Nie mogę wstrzymać się ze wzmianką o “komunistach”, wywoływanych w “patriotycznej” polskiej pisaninie, w tym u Zenobiusza i Królowej Pokoju. Po Magdalence propaganda zwala winę na komuchów za wszystko przed i po Kanciatym Stole, gdzie dogadali się co do rządzenia gojami nad Wisłą z “antykomunistycznymi” KOR-nikami itp. koszerno-szabasgojowskim agenciurstwem kompleksu jot – wynalazcy lichwiarskiego kapitalizmu, proletariackiego bolszewizmu, internacjonalnego komunizmu i PO-paprańczo PiS-dzielskiego neoliberalizmu.

Amerykański publicysta pochodzenia serbskiego, Nebojsza Malić pisał na Antiwar.com (30.6.2005) o kretach jak Kandić, że dziesiątki „aktywistów“ na listach płac zachodnich organizacji pozarządowych, przez dziesiątki lat stali wysoko wśród komunistów Jugosławii, szczególnie tych obalonych potem w anty-biurokratycznej rewolucji, która wyniosła Miloszewicia do władzy w 1987 r. Ich nienawiść do niego jest osobista, a pogarda dla Serbów pochodzi z obsesyjnego lęku komunisty przed burżuazyjnym imperializmem Wielkiej Serbii […] Kiedy patrzeć na dzisiejszych demokratów, reformistów i aktywistów praw człowieka, widać najgorsze szumowiny społeczeństwa pokomunistycznego. Ci ludzie nigdy nie piastowali uczciwego stanowiska i gardzą każdym, kto je miał. Ożenili się z Władzą, ślubowali Państwu i przysięgli Imperium, którego srebrniaki kultywują ich nienawiść do ich krajów pobytu. Te łotry Imperium są nie tylko w Serbii, ale i w każdym kraju na wschód od zerwanej Żelaznej Kurtyny.

Poniżej Andrzej Szubert opisuje takiego “antykomucha” Bereszyńskiego. Tym wyrzutkom w Polsce i międzynarodowo służycie, Tadku, Bronku, lekmed i ferajno? “Srebrenica, największa zbrodnia w Europie od II wojny światowej”, a nie np. mordy żydokomuny na kilkuset tys. polskich patriotów? Blogowi ignoranci porównują Katyń ze Srebrenicą, a komentarze dowodzą żałosnej wiedzy o konfliktach bałkańskich. To uwłacza Ofiarom Katyńskim: jako wojskowi nie byli oni masowymi, wieloletnimi modercami okolicznej ludności z innej grupy, a ofiary egzekucji w Srebrenicy przez siły serbskie – były. Kompleks jot opanował wasze mózgi, zamroził czujnik Prawdy – serca… Przyjęliście srebrenickie kłamstwo jot, tak jak wielu Polaków (jeden na ww. forum) wzięło winę za hitlerowską rzeź Żydów w Jedwabnem.

……………….

Andrzej Szubert w odpowiedzi „Zenobiuszowi”

W pierwszym momencie nie zamierzałem odpowiadać na kolejną już zaczepkę pod moim adresem ze strony prożydowskiego oszołoma Zenobiusza. Jednakże milczenie z mojej strony mógłby ten adorator żydostwa uznać i ogłosić za jego „zwycięstwo”. Atak z jego strony jest zgodny ze scenariuszem: najpierw cię przemilczają (to już było), potem cię ośmieszają (to już też było), następnie cię zwalczają (trwa to aktualnie). Na koniec wygrasz!

Odpowiadać na blogu zenobiusza nie zamierzam z tego powodu, że od   pewnego czasu całkowicie usuwa on moje posty. Nawet ich w „małpkach” już nie umieszcza tylko kasuje. Bo go demaskuję jako oszołoma i żydowskiego agenta. Jeśli więc mam go skontrować, to najlepiej na Grypie666. Będzie to o tyle skuteczniejsze, że poczytność jego bloga jest znikoma, a w porównaniu do Grypy666 jego blog to margines. A przede wszystkim, pisać komentarz po to, aby mnie za 10 minut szuja skasowała, nie mam zamiaru.

Niepoważny i żałośnie naiwny „Zenobiusz” znów dał plamę.  Uwziął się, aby mnie „skompromitować” i skorzystał z usług  niejakiego Bereszyńskiego.

Pierwszą porażką nawiedzonego PiS-dzielca Zenobiusza było to, że bredniami Bereszyńskiego absolutnie nikt, poza samym Zenobiuszem, się nie zainteresował. Mimo iż pracowicie doklejał kolejne  bumagi i wypociny skompromitowanego na Opolszczyźnie  Bereszyńskiego, w sumie guzik to dało.

Magister chemii Bereszyński sam siebie  ogłosił „historykiem Solidarności” na Opolszczyźnie i „legendą  opolskiej opozycji niepodległościowej”. Tę legendę Porozumienie Organizacji Niepodległościowych wywaliło z ich forum na zbity pysk. Podobny los spotkał fałszerza historii Bereszyńskiego na forum  Solidarności Walczącej Katowice. Jest on od paru lat publicystą gadzinówki wyborczej. Wkupił się tam pisząc służalczy tekst o Michniku (…dreszcze po plecach, gdy słucha się wspaniałych analiz Michnika…). Od tego czasu namolnie fałszuje historię opolskiej i kluczborskiej Solidarności.

Przerobił już kilku agentów SB na bohaterów, pomagał giewu w atakach na IPN. Dostarczył „amunicji”: własnych fałszywek, na które gadzinówka się powoływała. Atakował też w giewu Zarząd Regionu w Opolu, za to tylko że nie chcą sfinansować jego grafomańskiego gniota o Solidarności. Walczy też z OSPN, który sam zakładał. A tylko dlatego, że OSPN demaskuje go jako kłamcę i oszusta. Bereszyńki wykorzystał także łamy gadzinówki i opolskiego radia do imiennych ataków na mnie. Zwalcza mnie, gdyż publicznie  nazywam go oszustem, fałszerzem historii i nadwornym hagiorgafem agentury SB.

Konkretny przykład: koleś i hagiograf agentów Bereszyński wkleił do Encyklopedii  Solidarności biogram agenta SB Gleicha, kompletnie przemiczając agenturalność Gleicha. W giewu Bereszyński nazwał nawet Gleicha  „bohaterem Solidarności szkalowanym przez Szuberta”. Artykuł  gadzinówka już usunęła, ale dyskusja pod artykułem została.

Gdyby nie dominująca na Opolszczyźnie pozycja PO i GW, Bereszyński  byłby szmaciarzem. Jedynie oparcie ze strony michnikowszczyzny  sprawia, że nadal jest on w Opolu „osobą publiczną”. A co w tym wszystkim najweselsze – Zenobiusz jest śmiertelnie  zakochany w Kaczyńskim i PiS-ie. Z Kalksteina-Kaczyńskiego robi on  potomka Piastów, choć Kaczorowi bliżej do Chazara niż do Piasta.

Próbując mnie „kompromitować” szuka więc Zenobiusz pomocy u  publicysty giewu, Bereszyńskiego. Choć tego fałszerza historii zwalcza OSPN, który to OSPN jest tak samo jak Zenobiusz zakochany w Kaczyńskim.

Zenobiusz, jeśli chcesz mnie „kompromitować”, to wykorzystuj do  tego przynajmniej jako tako uczciwych ludzi, a nie oszustów – publicystów gadzinówki, bo sam się kompromitujesz. Wyszedłeś na błazna i przygłupa, biorąc za autorytet michnikowca i  hagiografa agentury SB. Możesz sobie żyły wypruwać, nie masz szans skompromitować mnie ani przerobić PiS (Pentagon i Synagoga, ewentualnie Palanty i Szabas-goje) na partię propolską. Agentura żydów jest agenturą żydów, nawet jak sobie od rana do  wieczora wyciera gębę białoczerwoną flagą.

Zenobiusz udaje patriotę, walczącego z NWO. Ignoruje fakt, że jego pupil Kaczyński to agent światowego, talmudycznego żydostwa, ideologa NWO. Odwracanie uwagi na „komuchów” zagrażających Polsce jest załganym wybiegiem żydostwa w Polsce. To kłamstwo propaguje żydowski kibuc PiS, Macierewicz, Michałkiewicz, Rydzyk i paru innych. Tzw. „komuchy” to było głównie żydostwo, które w 1989 r. z dnia na dzień zerwało z komunizmem, stając się agenturą USA, Izraela i talmudystów. To samo dotyczy żydowskiej części tzw. „opozycji” z Michnikiem, Kuroniem i innymi szumowinami włącznie. Zmowa okrągłostołowa polegała na tym że żydostwo z obu stron ówczesnej barykady dogadało się oddając Polskę w łapska kompleksu J.

Dzisiaj nawet IPN jest sługusem i obrońcą interesów żydostwa w Polsce.

……………………..

Do Tadka Kisiela ws. handlu jego obrazami

Piotr Bein 28.6.2010

Zenobiusz nie odpowiedzial emailem, więc piszę doń tą drogą. Bolesław Tadeusz Kisiel z Bydgoszczy, nr umowy komisowej 176/9 z 18.12.2009 r. na 2 obrazy (a nie 4, jak łżesz publicznie): „Zamek” obraz olejny sygnowany Georg Geyer + portret kobiety olej sygn. I.H. Oba obrazy bez ram.

Czy mam zamieścić skan? Moj przyjaciel, z którym zawarłeś tę umowę, informował mnie ostatnio, że warte są mniej niż żądasz, więc ich nie zdołał upłynnić. Od początku znasz jego dane kontaktowe, w każdej chwili możesz odwołać umowę wysyłając kwit komisowy i dostaniesz obrazy z powrotem.

Ponieważ zaczynasz publiczne insynuacje o nieuczciwości (tak jak Bronek H. insynuował, że Bein i Podlecki zmusili go do jakichś interesów ws. antyscypionkowej),  rezygnuję niniejszym z twej oferty pokrycia mego biletu lotniczego. Proszę nie wciągaj mnie w swe sprawy upłynniania obrazów z twej kolekcji. Nie mam żadnych twych obrazów, nie chcę żadnych wpływów z nich i nie interesują mnie twe biznesy.

Dziekuję ci jednak za hojną ofertę darowizny w grudniu 2009 r., co wykreślam z pod-strony „Dzięki za wsparcie” jako niedoszłą do skutku.

……………………..

Kisielowy bajzel

Piotr Bein 28.6.2010

Kisiel napisal: Niejaki Bein, zarzucił mi. że opublikowałem tekst „Bogarodzicy” bez podania źródła i autora,pyszne.Co też jeszcze można wymyślić.!!!!

Chodzi zapewne o to: Także bez rygoru Kisiel kopiuje teksty oszczercze (krucjata pt. „Piotr Bein bojownik”) czy historyczne (o pieśni Bogurodzica) bez podania autora i źródła, a na egzotyczne tezy ma chwiejne dowody. Jak widać, Bein zarzuca Kisielowi podanie tekstu o (odnośnie, nt.) „Bogurodzicy” bez wymienienia autora i źródła we wtręcie Kisiela.

Brak natomiast odpowiedzi Kisiela na zasadnicze zarzuty Beina:

 • poważne naruszenie dóbr osobistych Beina na licznych stronach bloga Kisiela i w jego komentach np. na Królowa Pokoju;
 • brak dowodów na rzekome podważenia świętości katolickich przez Beina;
 • ujawnianie danych osobowych chronionych prawem;
 • chybiony cel Chińskie małpki, pod adresem kilku osób cenionych przez środowisko patriotyczne;
 • zachowanie Kisiela na forum grypa666, wiodące do 2 banów.

Wiemy, że Kisiel niewiele wie, ale cytuje konstytucję na uzasadnienie swej ignorancji oraz pogwałceń netykiety i zasad cywilizowanej debaty i współżycia. Nic jeszcze nie udowodnił, a stracił twarz.

……………………

Z ostatniej chwili!

Współagentka Beina zdemaskowana w szambie!

Wiesława (Vismaya) 29.6.2010
Witaj Piotrze, widzę, że wyrąbałeś parę prawd zenobiuszow/ kisielowii.
Widzę, że na swoim blogu próbuje mnie wrobić, że ja i ty zawarliśmy pakt przeciw niemu jeszcze zanim wogóle doszło między nami do pierwszej rozmowy. Ja miałam tam podobno czynić prowokację i w swoim czasie zaatakować,  to cały spisek … ano ma chłopak na twoim punkcie opsesję i niezłą fantazję, chciał cię skompromitować a w końcu jak się sprawy rypnęły, mnie się oberwało za ciebie, ale ten jak widać do błędu swojego nigdy się nie przyzna, po trupach do celu.
Liczyłam na to, że ten pan to gentelmen i mnie – może ??? przeprosi za brednie jakie natworzył na mój temat a on „artystycznie” zasugerował czytelnikowi, że ja to alkoholik, ale było to kiebżdźiutkie,  liczyłam na jego większą ynteligencję.  Oczywiście podchwyciła to rabarbarek czy jak tam jej i ujęła się za uciemiężonym Zenobiuszem. Szkoda ludzi, miesza im nieżle w głowach.
A sprawa zaczęła się od tego kiedy zobaczyłam jak to w dniu 24 czerwca/10  został tam opublikowany  –  Atak hakerów na naszą klasę …. etc…. wyciekło 10 000 haseł  … bla, bla, bla …co teraz biedni ludzie zrobią, stała się im krzywda. Gwoli ścislości skoro już stajemy w obronie naszych danych osobowych warto również wiedzieć i to, że na bloku Zenobiusza nie muszą włamywać się hakerzy, właściciel sam tą robotę załatwia własną ręką i wywala dane osobowe swoich blogowiczów na cały świat . Porządny właściciel bloga/ forum nawet nie chce dać takich danych do sądu a ten nadgorliwiec sam wymierza po swojemu sprawiedliwość i to komu?  Bogu ducha winnej rencistce, (agentka, hi, hi, hi) – znalazł sobie godnego przeciwnika, nie ma co …. ….komputerowy babski bokser, nie może przyłożyć, łapą za krótka to znalazł doskonalsze wyjście. W końcu coś tam bredził o Gorlicach, pewnie znowu IP pomylił, a może to też moje …tym razem z Gorlic …. ?  Bo jak widać tam wszystko możliwe … . Wysłał mnie do pomocy dla powodzian….  cyrki, cyrki …  Wpisy poginęły, zmieniły wygląd. Tam jest strach coś napisać,  jak się coś pisze należy odrazu kopiować !!!
Może nie powinnam już niczego pisać ale takie rzeczy ludzie powinni wiedzieć. Nie wolno ludziom, którzy nie są prawdomówni dawać swoich danych osobowych !!!!!!!!
Za to w Canadzie ma się wilczy rekord na policji!!!!
Pracowałam w Canadzie w pracy, gdzie był wymagany criminal record ze wzgleu na ważność personlanych info i nikt  z tego tytułu nie ucierpiał. Canada, tam gdzie wymaga się do pracy takiego rekordu sprawdza dane ze wszystkich miejsc, w których poprzednio ktoś mieszka, w każdym jednym kraju.  To jest mój trzeci kraj w którym mieszkam ale takowego rekordu się nie dorobiłam. Na necie znana jestem od 5-ciu lat, prowadziłam forum, mam stronę z dużą liczbą czytelników, tysiące IP, adresów, skype, telefonów, zdjęć, nasłuchałam się od czytelników różnych story, nikt się z nich nie wyśmiewa, nie ironizuje i nikt na mnie nie narzeka! Takowej sprawy aby komuś wywalić dane na pulpit nikt tam ze mną nie przerabiał, a trzeba przyznać było trochę uciążliwych czytelników.
Jak Zenobiuszowi napisałam, że za takie rzeczy to sąd grozi, zaraz mi wywalił paragraf na swoją niewinność. Ciekawa jestem co on zrobi jak wygra Mr. Komorowski i dopatrzy się swoich karykatur i swojego życiorysu wg Zenobiusza na jego blogu? Ciekawa jestem, czy i jemu wywali paragrafy i będzie sobie dalej figlował ? Oj nie wiem, nie wiem czy mu pan hrabia daruje … a może okazę klasę i nawet nie zauważy, że mu taki kundel sika po nogawkach ?

Najbardziej mnie irytuje, że miesza w tekstach, poprawia po swojemu, jeśli ich nie chce to by całkiem wywalił a nie dopisywał swoje „prawdy” i wmawia ludziom ciemnotę.

Ludzie żalą się, że usuwa ich wpisy na tym demokratycznym blogu. Moje są cenzurowane, nie wchodzą online, siedzą długo na zapleczu aż nabiorą ważności. Tak się zastanawiam czego on się tak mnie boi ?  …. No tak, zapomniałam, ja taki trochę ważniejszy agent więc musi uważać  .  W końcu wpuszcza ale już poprawiane nawet po kilka razy, raz pogrubia, raz pocienia, dodaje im artystycznego wrażenia. Trzeba mu przyznać pracowity chłopak.  A mnie się z tego już chce tylko śmiać, bo jak to czyta ktoś kto mnie dobrze zna to ma zdrowy ubaw.  W zasadzie się już nie przejmuję, i muszę nawet przyznać, że ta jego akcja też mi się na coś zdała, rozbudziła we mnie venę i natchnęła mnie nowymi refleksjami na temat psychologi człowieka w XXI w.

Może jutro/ pojutrze dam na moje str. art. „Dwie szkoły – lekcja o nienawiści”,  lekcja dla wszystkich, ale ze szczególnym naciskiem na tych co nie umieją przepraszać, przebaczać i mają gadzie serca. Ano widać byłam po coś potrzebna na blogu Zenobiusza…

……………………..

Do Ekologa reprodukowanego u Zenobiusza

Piotr Bein do własciciela bloga, dnia 25 czerwca 2010 roku: Z perspektywy czasu widac kto za czym stal. Powodzenia! A zeby interpretowac opinie ekspertow w jakiejs dziedzinie nie trzeba miec PhD w tejze, tylko mozg, zdolnosc analizy i syntezy z pozostalym obszarem wiedzy oraz zaparcie, zdolnisc do wyrzeczan dla ciezkiej pracy i umiejetnosc uczenia sie nowych dziedzin …czego i tobie zycze. Panie Jezu Chryste Synu Bozy zmiluj sie nad bratem moim Ekologiem…

Na co Ekolog po chrześcijańsku: No, po blogu o grypie widać, że żydzi/jaszczury. A żeby mieć zdolność analizy, to trzeba mieć ten mózg, nie antysemicką papkę zdolną tylko do proszenia o kolejne datki. A bratem moim nie jesteś, bo – powiem wprost – brzydzę się takimi jak ty.

„Widzi” na grypie666 jaszczury Icke (potępione u mnie) i „antysemityzm” (zamiast anty-judeocentryzmu), boli go list do dr Aliny Całej, ale swoich bzdur o tym, jaka Wielka Farma fajna i kto zagraża Polsce nie sprostował. Poziomem erudycji i kultury aż zionie, a piana jot pryska naokoło… Zielona agenda Bnai Brith czy następny przygłup? Sztab gównowozów Zenobiusza powiększa się.

††††††††††††††††††††††

Z okazji imienin wszystkiego co najlepsze, dużo zdrowia  i opieki św. Piotra życzę — JF

Dziękuję pięknie! Swięty Piotrze, w Twoim Dniu daj mi mądrość, jak wypływać z szamb po chrześcijańsku. — PB

††††††††††††††††††††††††††††

Wspomóż blog, na konto lub Pay Pala

Komentarzy 7 do “Do zenobiuszowego szamba”

 1. […] Będą organizowane przez wyznawców Kaczyńskiego burdy i pyskówki wymierzone przeciwko demaskatorom żydowskiej agenturalności PiS-u: https://grypa666.wordpress.com/2010/07/05/powybiorcze-pranie-brudow/ https://grypa666.wordpress.com/2010/06/29/do-zenobiuszowego-szamba/ […]

 2. […] https://grypa666.wordpress.com/2010/06/29/do-zenobiuszowego-szamba/ […]

 3. […] rozpierniczacz forów patriotycznych i puknięty opluwacz skutecznych autorów i działaczy, kabotyński Tadek […]

 4. […] z twego powodu zarejestrowalo parokrotnie forum Grypa666 i Pralnia: https://grypa666.wordpress.com/2010/06/29/do-zenobiuszowego-szamba/ https://grypa666.wordpress.com/2010/09/08/wykluczeni/ […]

 5. […] Podważenie autorytetów ziemskich, w które zainwestowali, powoduje rozterkę duchową, jeśli nie absurdalne ataki pod miłosiernym spojrzeniem Bogurodzicy.. albo żyletki z mściwych rąk złożonych do Ojcze nasz… […]

 6. […] Podważenie autorytetów ziemskich, w które zainwestowali, powoduje rozterkę duchową, jeśli nie absurdalne ataki pod miłosiernym spojrzeniem Bogurodzicy.. albo żyletki z mściwych rąk złożonych do Ojcze nasz… […]

 7. […] Do zenobiuszowego szamba […]

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: