Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Słudzy Pana Ciemności

Posted by grypa666 w dniu 28/06/2010

Wspomóż blog, na konto lub Pay Pala

†††††††††††††††††††††††

Temat Tygodnia: Wybory…a raczej elekcyjna  Farsa

†††††††††††††††††††††††††††

Nadesłał Stan Tymiński (Kanada)

Pokaz sily policji w Toronto w czasie szczytu G20

††††††††††††††††††††††††††

„Niech Bóg pana prowadzi…”

Na prawym marginesie youtube, zobacz więcej filmików o śp. Rotmistrzu Witoldzie Pileckim.

……………….

Nadesłał Stanisław Sas 21.6.2010

Konferencja Przewodniczących PE skierowała projekt europejskiego Dnia Bohaterów Walki z Totalitaryzmem do Komisji Europejskiej. Warto przypomnieć, że Komisja Europejska odniosła się przychylnie do akcji „Przypomnijmy o Rotmistrzu” („Let’s Reminisce About Witold Pilecki”) już w marcu 2008 r. Na długo przed tym, nim temat zainteresował któregokolwiek z polskich europosłów. Szczegóły.

Fundacja Paradis Judaeorum zwróciła się do Grzegorza Napieralskiego o pomoc w przekonaniu frakcji Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim do projektu europejskiego Dnia Bohaterów Walki z Totalitaryzmem. O ustanowienie święta europejskich bohaterów, obchodzonego 25 maja, uczestnicy akcji społecznej „Przypomnijmy o Rotmistrzu” („Let’s Reminisce About Witold Pilecki”) zabiegają od stycznia 2008 r. Na losy projektu w poważnym stopniu może oddziałać postawa grupy socjalistycznej w Parlamencie Europejskim.

Z poważaniem,

Michał Tyrpa, Prezes Zarządu Fundacji Paradis Judaeorum, ul.Kobierzyńska 66/14, 30-363 Kraków

http://www.facebook.com/pages/Przypomnijmy-o-Rotmistrzu-Lets-Reminisce-About-Witold-Pilecki/300842628258

††††††††††††††††††††††††††

Słudzy Pana Ciemności

John Kaminski 26.6.2010, tłumaczyła Ola Gordon

Ach, znowu to samo. Odległość między palcem i spustem. Zatrzymana chwila w czasie, przez moment sparaliżowana między planem i akcją, moment który nigdy się nie powtórzy, w którym wszystko co nastąpi zależy od tego co jest teraz. W tym przypadku, być może ostatnim, odległość między spustem i palcem jest dokładnie taka sama jak odległość między kulą i mózgiem.

Oszustwa stają się coraz bardziej bezczelne. Pamiętasz sprawę Dawida Koresza. Rezultat nadal taki sam – kiepski. Pamiętasz Dubya (Dablju = w / George W Bush, przyp. tłum.) w szturmowej kurtce, stojącego w ruinach Twin Towers, przechwalającego się jak to dokopie Arabom. Ale stawka – nasze życie – była o wiele większa, o wiele większe zagrożenie. Cień Śmierci, który zawsze nas goni, teraz staje się widoczny na przykrytym ropą horyzoncie, w pokrytych szumowinami ciałach nagle skamieniałych ptaków wodnych. Cliff High, prognostyk na Web Bot, powiedział wczoraj w Rense Radio, że w AD 2010 z powodu wielkiego (nielegalnego) wulkanu ropy zginie mniej więcej miliard ludzi.

Przez wszystkie te fałszywe historie jakie nasi przywódcy przedstawiają nam od wielu lat jako kiepskie i po fakcie wyjaśnienia powodu dlaczego muszą umrzeć te miliardy ludzi, być może żaden z nich nie był tak mądry jak obecny. W wiadomościach TV nazywają to przypadkową katastrofą ekologiczną.

Wjedź na tę wiejską drogą gdzie psychicznie ociężali Bilderbergerzy siedzą i palą cygara i gwałcą swoje małe dzieci, ci duży chłopcy przy barze uważają wulkan ropy w Zatoce Meksykańskiej za bardzo skuteczny mechanizm zabijania. Nie tylko zlikwiduje on miliony starych bezużytecznych zjadaczy, korzystających z programów pomocy rządowej od Padre Island do Miami Beach, kiedy wchłoną już część tego gazu nerwowego pod nazwą Corexit, ale jest to również doskonały parawan do rozpoczęcia III wojny światowej przy pomocy izraelskich okrętów podwodnych, ulokowanych i załadowanych na wodach przybrzeżnych gór Zagros, gotowych do pociągnięcia za spust. Wyobraź sobie recytowanie Talmudu w przestrzeni między spustem i palcem! Wiele pancernych statków pływa również w Kanale Sueskim. I przycupnięte izraelskie samoloty bojowe. Azerbejdżan gotowy do wprowadzenia w Apokalipsę. Płonąca świeczka prawie dotknęła tortu, a świat ma się wtopić w swoje własne szaleństwo.

Kiedy myśl o benzenie i dwutlenku siarki w końcu dotrze do twojego mózgu i zdasz sobie sprawę co one ci zrobią, spanikujesz. Zorganizuj się. Przemyśl to. Znajdź sobie miejsce. Ja mam szczęście. Pamiętaj, szczęście to pozostałość po projekcie. To ty tworzysz własne szczęście. Myślę również, że w tych końcowych dniach dla wielu z nas, ważne jest by ułożyć rzeczy w kontekście, a nie reagować na wiadomości dnia. To umożliwi ci myśleć z wyprzedzeniem kiedy widzisz powtarzające się wydarzenia, ciągle te same zbrodnie i ich ukrywanie, a w końcu znajdziesz sposób by je obejść, jeśli trochę pomyślisz. Kiedy zrozumiesz co znaczy zatrute powietrze podczas sztormów w Zatoce Meksykańskiej na prawdopodobnie następne 20  lat, małe szczury zaczną biegać ci po mózgu. To są trudne czasy, które sami sprowadziliśmy na siebie kiedy pozwoliliśmy podłym Żydom by zdziczyły nasze społeczeństwo. Nasz fałszywy system religijny nie był wystarczająco silny by ich powstrzymać.

Kiedy to piszę, słucham tego co do nas mówią wieloryby – okaż radość życia! – poprzez magię kompozytora Alana Hovhanessa (1911-2000) w jego radosnej symfonii „And God Created Great Whales” (Bóg stworzył wspaniałe wieloryby). Wgoogluj „hovhaness whales video” i spraw sobie radość. Posłuchaj uważnie. Każdy może zrozumieć to co mówią wieloryby, jeśli tylko znajdzie czas. Teraz już wiesz, że wszystko to sprowadzili na nas słudzy Pana Ciemności, zdradzieccy psychopaci jak Barack Obama czy George W. Bush, a których pomyliliśmy z przywódcami, których pomyliliśmy z przyzwoitymi szczerymi ludźmi. Pamiętam, w początkach lat 70 kiedy mój mały synek chciał być taki jak O. J. Simpson. Od tamtego czasu amerykańska kultura, całkowicie wypaczona przez Żydów, stała się dużo, dużo gorsza.

Słudzy Pana Ciemności. Nie jesteśmy nimi wszyscy? Odwróć głowę i weź wypłatę. Słyszę, że BP może zatrudnić wiele osób do sprzątania. Słudzy Pana Ciemności zawsze kończą martwi w dziwnych miejscach. Cliff High mówi, że większość z nich umrze w swoich domach biorąc ostatni bolesny wdech, a niebo stanie się czerwone. Ale prawdziwi słudzy Pana Ciemności, to ci którzy uważali się za Boga, którzy w swoich podziemnych miastach lub górskich kryjówkach lub opancerzonych okrętach będą próbować przetrwać katastrofę wulkanu z ropą.

Od nas prostych Polskich Skorpionów zależy przetrwanie tej katastrofy i wyłapanie tych łotrów gdziekolwiek się znajdują… i zaserwowanie im tego na co zasługują, a na co nie zasługiwały niezliczone rzesze ludzi, których chcą pozbawić cudu życia. Oni są naszymi przywódcami i o nich mówię. Każdy z nich jest Żydem lub jest prowadzony przez Żydów. Taka jest ta drapieżna filozofia żydowska, która zdemoralizowała każdą inną religię, która wykupiła każdą firmę, każdy rząd, wszystkie media, wszystkie szkoły, wszystkich lekarzy, wszystkich prawników, wszystkich polityków i wszystkich prezydentów, którzy doprowadzili świat do tej przykrej sytuacji.

Mogę to udowodnić. Udowodniłem to. Jedyne co mogą zrobić to mnie wyzywać. Ale mogą nas również zabić. I to właśnie robią. Uciekaj jeśli jeszcze możesz.

John Kamiński – pisarz niegdyś mieszkający nad zatoką Florydy, obecnie tysiące mil dalej, monitoruje gazy trujące, które zamieniają basen karaibski w cmentarz.

††††††††††††††††††††††††††

Została nam jedna droga – wytępić morderców świata

John Kaminski 2.6.2010, tłumaczyła Ola Gordon

Jeśli jeden wydłubie oko drugiemu, jego oko będzie wydłubane – Kodeks Hammurabiego cz. 196

Części obecnego wschodniego wybrzeża Nowego Jorku lub samo miasto Nowy Jork znikną. Będzie to miało miejsce w następnym pokoleniu; tereny południowe jak Karolina i Georgia znikną również, ale dużo wcześniej. Wody z jezior spłyną do zatoki raczej niż śródlądowo, o czym dyskutowano w ostatnim czasie. . . obszar, na którym ktoś znajduje się teraz (Virginia Beach) będzie jednym z bezpiecznych terenów, to samo odnosi się do części tego, co należy teraz do stanów Ohio, Indiana i Illinois, a wiele z południowej i wschodniej części Kanady; podczas gdy ziemie na zachodzie – duża ich część – będzie przechodzić kataklizmy, podobnie jak na innych terenach. —  Edgar Cayce.

Przepowiednia ta pochodzi od plemienia Hopi i opiera się na czerwonym niebie. Edgar Cayce i jego szokujące prognozy na trzęsienie ziemi. 2012 zbliża się ku nam jak ogromny pająk czarna wdowa. Czy bogaty w ropę wulkan leży u stóp tektonicznej płyty New Madrid podatnej na trzęsienie ziemi? Co się stanie, jeśli go zatomują? Czy nagle zatrute składowiska znane jako Ameryka oddzielą się od siebie? Widzę jak ludzie, widzę jak ja, nagle coraz bardziej i szybciej stajemy się uduchowieni. Tak się dzieje gdy widzimy zbliżający się koniec.

Mów co chcesz o najbardziej oczernianym człowieku w dziejach ludzkości. To czy jest złożoną fikcyjną postacią, którą wykorzystywano jako kultowej ikony w kontroli umysłu, czy jedyną ofiarą na świecie która może przenieść nas tam dokąd chcemy dojść, on udzielił nam naprawdę dobrej rady. Najważniejsza rada wszechczasów, której nie posłuchaliśmy, to wyrzućcie lichwiarzy ze świątyni. Mówiąc jaśniej, oznacza to nie czyńmy z pieniądza najważniejszej rzeczy i celu. Ale zignorowaliśmy go i teraz widzimy tego ostateczny skutek.

Ostatnio odkryłem, że Czuang-tsy i Jezus tak naprawdę powiedzieli to samo. Czuang-tsy powiedział: „Nie szukaj zbawienia duszy bo ją stracisz.” Jezus powiedział: ” Kto będzie starał się zachować swoje życie, straci je; a kto je straci, zachowa je. Ale jeśli oddasz swoje życie z mojego powodu i ze względu na Dobrą Nowinę, to go uzyskasz. I co to za korzyść, jeśli zyskasz cały świat, a stracisz swoją duszę? Czy jest coś więcej warte od twojej duszy?”

Zajmijmy się teraz innym człowiekiem – kim jest ten kto obmawiał człowieka który to mówił? Wiemy kto to jest, nieprawda? Nagle lepiej widzimy widmo dezinformacji, która przez tak długo rządziła światem. Jak pisze David Duke: „Fakty są jasne. Talmud, który jest najwyższym autorytetem judaizmu, nie tylko dokonuje nienawistnych i pornograficznych ataków na Jezusa, a nawet szczyci się, że społeczność żydowska, a nie Rzymianie, pojmali, osądzili i stracili Jezusa. W rzeczywistości Talmud emanuje taką nienawiść przeciw Jezusowi, że żydowscy kapłani poddali jego ciało serii czterech różnych okrutnych egzekucji.

To nie jest antysemityzm by stwierdzić te fakty, to po prostu prawda. To nie jest antysemityzm by ujawniać żydowski ekstremizm i nienawiść i znowu to tylko prawda. Dlaczego radykalni chrześcijanie lub muzułmanie są eksponowani w masmediach, a żydowski ekstremizm to zakazany temat?

Dlaczego kiedy polityk ujawnia nienawiść rasową wśród chrześcijan lub muzułmanów, jest chwalony przez media i przyznaje mu się „nagrody humanitarne”, zaś jeśli polityk ujawnia żydowską nienawiść i ekstremizm, jest określany jako nienawistnik i antysemita?

Prawda jest taka, że nie ma większego wroga Jezusa Chrystusa i chrześcijaństwa niż judaizm i ekstremiści żydowscy rządzący Izraelem posiadający tak wielki wpływ na amerykańskie media i politykę. (The Washington Post przyznaje, że 50-60% poparcia finansowego dla prezydenta pochodzi od Żydów). Niektórzy tzw. chrześcijańscy ewangeliści zbierają fundusze wśród chrześcijan na wsparcie tych antychrześcijan, ekstremistycznych Żydów!”

Wielcy raczej przemilczani pisarze XX w. – Eustace Mullins, Archibald Maule Ramsay, Revilo Oliver, William Guy Carr i David Astle – każdy z nich pisał o tym samym historycznym wniosku, że Żydzi po raz pierwszy przejęli Anglię kiedy Cromwell zaaranżował mord na królu w 1645 roku i przechwycili kraj nigdy z tego nie rezygnując. Z tego bezpiecznego bastionu zaprojektowali Rewolucję Francuską i finansowali obie strony amerykańskiej wojny o niepodległość. Ameryka nigdy nie była taka, jak się wydawało. Alexander Hamilton, czarny Żyd o prawdziwym nazwisku Levy lub Levine, zapewnił to, by żydowscy bankierzy nigdy nie stracili kontroli, i nigdy jej nie stracili, z wyjątkiem krótkiego okresu , kiedy Andrew Jackson, nasz siódmy prezydent, utrudniał im osiągnięcie celów. Francja zamieniła się w bagno deprawacji , z którego z nigdy się nie wydostała i teraz ma żydowskiego prezydenta. Rosję poddano dziczeniu przez wieki zanim ostatecznie zamieniła się w pole mordów białych chrześcijan. Niemcy przeszły sabotaż i zdziczenie dzięki przywódcom, którzy zorganizowali ostateczne zniszczenie.  A Stany Zjednoczone? Pamiętasz ostrzeżenie wypowiedziane przez Ezra Pound: od czasów Abrahama Lincolna bezużyteczne jest myślenie o USA jako samodzielnym podmiocie, ponieważ wszyscy jej przywódcy i ustawodawcy byli wybierani przez bankierów? Kim byli ci bankierzy? Kim są bankierzy, którzy teraz gotowi są wykorzystać największy kataklizm wszechczasów?

Są z tego samego klanu który plagami i perfidią zniszczył starożytny Egipt, to ci sami bankierzy którzy doprowadzili Grecję do samozniszczenia przez konflikty; którzy zrujnowali Rzym poprzez swoje ulubione motto „siła w różnorodności”, jedno z największych kłamstw wszechczasów, którzy w 1848 roku zorganizowali rewolucje w każdym kraju na świecie, oraz przejęli wszystkie banki gdyż byli mistrzami w kradzieży pieniędzy narodów.   Jest powód dla którego wypędzono ich z 82 krajów. I na nieszczęście dla tej planety i wszystkich jej mieszkańców jest powód tego, że wdarli się z powrotem do wszystkich tych krajów. Wydarzyło się to dlatego, że nie uwierzyliśmy radzie danej nam zarówno przez Czuang-tsy jak i Jezusa. To my z pieniądza uczyniliśmy boga, i z tego powodu zginiemy. Jednak zanim to nastąpi, trudne zadanie spoczywa na tych z nas, którzy wiedzą jak najlepiej można oczyścić zniszczoną przez nas planetę, zanim zbiorowy i przerażający ciężar tego czym Żydzi obdarzali nas przez 2500 lat zmiażdży nas w bolesny niebyt. Najstarsze istniejące prawo na świecie, Kodeks Hammurabiego, wyryty w kamieniu około 2500 rpne mówi, że człowiek który niesłusznie zabija drugiego powinien ponieść karę śmierci. Podobnie jest z człowiekiem,  który okrada drugiego i jest uznany winnym, również powinien zginąć. Nasz nowoczesny system prawny w końcu opiera się na tych starożytnych edyktach.

Przejdźmy do roku 2010, kiedy wody znane jako Zatoka Meksykańska umyślnie skażono ropą i innymi chemikaliami, które z pewnością spowodują śmierć miliardów niewinnych ludzi, jak również śmierć nawet wielu więcej miliardów niewinnych żywych organizmów, bezprecedensowe wydarzenie w historii ludzkości, które prawdopodobnie spowoduje śmierć całego organicznego życia na tej planecie!
Co robimy w tej sprawie? w tym momencie – nic – żadne zatrzymywanie wypływu ropy, żadna ilość prób oczyszczania, żadna ilość przeprosin, płacenia za szkody czy obietnice lepszego zachowania w przyszłości – nie naprawią problemu stworzonego przez chciwych ludzi, którzy najwyraźniej mają tak mało szacunku wobec życia innych, że za kilka szekli, kilka sztab złota są gotowi zabić wszystko co jest na Ziemi.

Kataklizm ten w ciągu zaledwie 2-3 lat rozszerzy się na cały świat, najpierw zabijając każde życie w oceanach, potem wszystkie szybujące w powietrzu ptaki, i w końcu całą ludzkość na planecie.  Po tej katastrofie nie będzie ozdrowienia. Nie będziesz mógł nigdzie się ukryć. Nie ma nigdzie miejsca gdzie będziesz mógł przetrwać. Ziemia jest teraz zatrutą planetą, zrujnowaną przez chciwych ludzi, niszczących każde życie. W najlepszym razie, jeśli mieszkasz z dala od miejsca gdzie ropa wykonuje  teraz swoją zabójczą pracę, może została ci dekada lub dwie. Ale pewne jest, że kiedy ta ropa obiegnie cały świat, w pewnym momencie powietrze stanie się kwaśne, nie nadające się do wdychania, i każda forma życia na powierzchni tej planety zginie. To nie jest ani makabryczna fikcja ani patologiczne proroctwo. Według obecnego stanu nauki jest to pewne. I oczywiste. Kiedy odejdą ryby i ptaki, odejdziemy i my.

Wiemy kim są winowajcy. To oczywiste. Są nimi żydowscy bankierzy i ich gojowscy niewolnicy, amerykańscy i brytyjscy politycy, oraz międzynarodowi ropiarze. Oni powinni być natychmiast wyeliminowani, czyniąc im tak dużą krzywdę jak tylko możliwe.  Robi ci się niedobrze? To jesteś tchórzem i umrzesz jako niewolnik. Cała historia świata została zmieniona przez ten akt, stworzenia wulkanu ropy naftowej w Zatoce Meksykańskiej. Cała historia gatunku ludzkiego została zniszczona przez jeden akt chciwości. Skoro cała populacja już zginęła na skutek tych cynicznych posunięć, na honorze ludzi nazywających się wolnymi spoczywa zadanie wyrządzenia mordercom świata tak dużej krzywdy jak możliwe.

Każdy z nas niedługo umrze na skutek zatrucia benzenem. Będzie to okropna śmierć, dotkliwy ból, nieuleczalna choroba. Każda piękna rzecz na świecie, zwłaszcza nasze dzieci, umrą z nami. Dla większości nastąpi to za 2 do 5 lat.Przez ich zmanipulowaną hiperinflację zabiorą nam ostatnie pieniądze, co oznacza, że miliony z nas zagłodzą się na śmierć, ich druga ulubiona metoda mordowania (po ścięciu głowy). Abstrahując od przekazów Jezusa, Mahometa i innych proroków, musimy dowiedzieć się kto nam to zrobił, i co ważniejsze, co musimy zrobić im. Prezydent USA, Kongres, media, bankierzy i większość właścicieli wielkich firm, wszyscy są Żydami. Kiedy Ariel Szaron powiedział, że Izraelici nie muszą martwić się o Stany Zjednoczone, gdyż to oni są właścicielami USA, to była prawda. Był to również wyrok śmierci na wszystkich Amerykanów.

Judaizm jest chorobą, która nas zabiła. Więc my musimy ją zabić po to, by zaledwie kilku którzy przeżyją nadchodzącą katastrofę – zatrute powietrze – będą musieli poradzić sobie z tą trucizną jeśli chcą przetrwać w świecie, który zniszczono. Człowiek, którego Żydzi tak lubią z dzikością przeciągać przez błoto powiedział o nich jedną rzecz:  „Należycie do swego ojca, diabła i chcecie spełnić pragnienia waszego ojca. On był mordercą od początku, nie trzyma się prawdy, bo nie ma w nim prawdy. Kiedy mówi kłamstwo, mówi w swoim ojczystym języku, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.” Nie ma w nich prawdy. Tacy są Żydzi. Odpowiedzią jest zero tolerancji. Nigdzie nie ma Żydów. Taka jest odpowiedź w każdym przypadku.

Jeśli nie zgadzasz się z tym oświadczeniem i będziesz bronił Żydów, to jesteś Żydem i nie należysz do tego świata. Spójrzcie tylko co zrobiliście. Zabijcie się ze wstydu po to by reszta uczciwych ludzi świata nie musiała zrobić tego za was. Żydowska filozofia czynienia niewolników i trupów z każdego nie będzie miała miejsca w przyszłości ludzkiej planety. Ona zniszczyła wszystko co ludzkie i święte. Cokolwiek stanie się z nami teraz, musi być wyeliminowane – całkowicie i natychmiast.

†††††††††††††††††††††††

Obywatelska Inicjatywa Ustawodawcza o zniesieniu ograniczeń w wychowywaniu dzieci

Niniejszy Obywatelski Projekt Ustawy o zniesieniu ograniczeń w wychowywaniu dzieci i zmianie niektórych ustaw wynika ze wzburzenia, jakie wywołały zapisy uchwalone 8 maja 2010 i podpisane przez pełniącego obowiązki Prezydenta RP Bronisław Komorowski 18 czerwca 2010 roku, czyli na 2 dni przed I turą wyborów prezydenckich. Ustawa o zmianie ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie w uzasadnieniu ma stwarzać dodatkową ochronę ofiarom przemocy i wprowadzać koordynację działań rożnych instytucji związanych z przeciwdziałaniem przemocy w rodzinie.

Ustawodawca zawarł przypuszczenie, że problem przemocy dotyka połowę rodzin w Polsce, po czym wprowadza sprzeczne z Konstytucją RP zapisy o możliwości inwigilacji i wymianie danych osób na podstawie zaledwie pomówienia, a także odbierania dzieci rodzinom bez wyroku Sądu, na podstawie opinii zaledwie trzech osób. Na dodatek nie ma ustawowych ograniczeń co do dalszego rozpowszechniania prywatnych danych osoby podejrzanej przez pracowników instytucji uczestniczących w zespołach interdyscyplinarnych wprowadzanych przez Ustawę.

Wzburzenie jest także spowodowane ustawowym zakazem stosowania kar cielesnych wobec własnych dzieci i penalizowaniem tego występku w kodeksie karnym. Stwarza to wielkie możliwości manipulacji w trakcie spraw rozwodowych oraz o opiekę nad dziećmi. Ustawodawca w uzasadnieniu nie zauważa jednak, że instrumenty do walki z przemocą w rodzinie już istnieją. Przeszkodą w skutecznym zwalczaniu patologii jest tez brak reakcji otoczenia odczytywane jako przyzwolenie na agresje wewnątrz rodziny, o czym lakonicznie wspomina w uzasadnieniu. Niestety łatwiej jest wprowadzić nowe patogenne prawo zamiast stwarzać warunki egzekwowania prawa już istniejącego oraz prowadzić akcje społeczne i informacyjne na temat przemocy w rodzinie i sposobach jej zapobiegania. Wprowadzona Ustawa jest w znacznej mierze szkodliwa dla rodziny i powinna być jak najszybciej wycofana w części którą przewiduje niniejszy obywatelski projekt nowelizacji. Będąc świadomym, ze nowe prawo zaczyna obowiązywać w ciągu najbliższych kilku tygodni, pragniemy bez zbędnej zwłoki rozpocząć zbieranie podpisów i poinformować rządzących Polską, że nie ma przyzwolenia na tak daleko idącą ingerencję Państwa w wychowanie dzieci.

My, Obywatele RP, wnosimy Obywatelski Projekt Ustawy o zniesieniu ograniczeń w wychowywaniu dzieci i zmianie niektórych ustaw.

  • Oczekujemy wprowadzenia niniejszych zapisów bez najmniejszej zwłoki!
  • Sprzeciwiamy się możliwości odłączania dzieci od rodzin bez wyroku Sądu Powszechnego.
  • Wierzymy, ze najszybsze wprowadzenie w życie Obywatelskiego Projektu zminimalizuje szkody wyrządzane przez nowelę majowo-czerwcową.
  • Mówimy tym samym NIE dalszym próbom państwowej ingerencji w życie prywatne Rodziny.

www.rodzinaponadpanstwem.pl

Obywatelski Projekt Ustawy

Obywatelski Projekt Ustawy o zniesieniu ograniczeń w wychowywaniu dzieci i zmianie niektórych ustaw jest umieszczony

TUTAJ wersja aktualna [doc]

Poszukujemy prawników do współpracy nad ostatecznym dostosowaniem tekstu Obywatelskiego Projektu ustawy do wymogów formalnych i merytorycznych. Prosimy o kontakt na info at rodzinaponadpanstwem.pl

Wersja robocza Projektu Obywatelskiego – wersja porównawcza Ustawy z 8 maja 2010 r. z naniesionymi poprawkami

TUTAJ wersja roboczo-porównawcza [doc]

Porównaj co tak na prawdę jest obecnie wprowadzane! Ta ustawa JUŻ stała się obowiązującym Prawem.

A teraz pomyśl czy naprawdę chcesz takie prawo? Działaj! Wydrukuj i Podpisz Kartę Poparcia! Zbieraj Podpisy! Informuj znajomych! Zadbaj o przyszłość Swoich DZIECI! Wzór karty poparcia [pdf] należy ściągnąć i jak najszybciej rozpowszechniać!

Co należy zrobić ? Wzór Karty Poparcia

Przede wszystkim należy zacząć zbierać podpisy. Im więcej, im szybciej, tym lepiej. Należy także informować wszystkich wokół o zagrożeniach, jakie niesie ze sobą niedawno przyjęta Ustawa. 95% osób, które poznają temat jest przeciwko ustawie! Rozpowszechniaj informacje o inicjatywie mailem, przez facebooka, nk, gg, inne komunikatory – Oficjalny tekst informacyjny format doc, format pdf. Wzór karty poparcia [pdf] należy ściągnąć i jak najszybciej rozpowszechniać! Kartę poparcia, wypełnioną prawdziwymi danymi i odręcznymi podpisami poparcia należy odesłać na adres RodzinaPonadPanstwem.pl al. 3 Maja 9 p. 309a 30-062 Kraków

Dane będą przetwarzane przez Komitet jedynie na potrzeby realizacji ustawowego wymogu zebrania przynajmniej 100 000 podpisów pod obywatelskim projektem ustawy. Wszelkie dane zostaną zniszczone najpóźniej z chwilą rozwiązania komitetu.

Treść projektu jest dostępna pod adresem al. 3 Maja 9 pokój 309a 30-062 Kraków oraz na stronie internetowej www.rodzinaponadpanstwem.pl

Nie pozwólmy na zbyt daleko idącą ingerencję Państwa w rodzinę!

Jeśli ten mail jest w jakikolwiek sposób uciążliwy, serdecznie przepraszamy. Niemniej ta akcja społeczna jest na tyle ważna, że powinieneś o niej wiedzieć!

Komentarze 2 to “Słudzy Pana Ciemności”

  1. […] Na koniec zapraszam na grypę666. Dzisiejszy wpis również zawiera ciekawe i dość ostre w wymowie teksty: Słudzy Pana Ciemności. […]

  2. […] https://grypa666.wordpress.com/2010/06/28/sludzy-pana-ciemnosci/#comments […]

Sorry, the comment form is closed at this time.