Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Zboczenia „duchowieństwa”

Posted by grypa666 w dniu 27/06/2010

Wesprzyj blog, na konto lub Pay Pala

†††††††††††††††††††††††††

PROTEST:  Dość rabowania i poniżania Polski

Wyslali Pania Clinton , aby zalatwila z nowym! Prezydentem RP. wyplate majatku Narodu Polskiego na rzecz samozwanczych grup (Organizacii) zydowskich w kwocie ponad 67 miliardow dolarow. Dosc rabowania i ponizania Polski.

Na dzień przed wyborami sekretarz stanu USA Hillary Clinton spotka się z pełniącym obowiązki prezydenta Bronisławem Komorowskim.

Przyjedzie na nią ponad setka politycznych VIP-ów, wśród nich sekretarz stanu USA Hillary Clinton. – Obecność Clinton jest potwierdzona. Przyleci 2 lipca wieczorem i zostanie do 4 lipca rano – potwierdza rzecznik MSZ Piotr Paszkowski. Dodaje, że do Krakowa Clinton przybędzie dna dzień przed drugą turą głosowania i pokaże się w towarzystwie Bronisława Komorowskiego ?. Szanowni Panstwo, Uprzejmie prosimy o zapoznanie sie z ponizsza wiadomoscia i natychmiastowa reakcje:

Ponad 60 ministrów SZ z całego świata, w tym sekretarz stanu USA Hilary Clinton, parlamentarzyści, działacze, w sumie kilkaset osób zjedzie w następny weekend do Krakowa, by dyskutować o demokracji. Możliwe, że dojdzie wówczas do spotkania Komorowski-Clinton.

Ponizej znajda Panstwo gotowe protesty do H. Clinton oraz Sen. John’a McCaina.

†††††††††††††††††††††††

Temat Tygodnia Nr 3 Wybory…a raczej elekcyjna  Farsa

††††††††††††††††††††††††††

Czytaj Monitorpolski

  • Pakt wojskowy Polski z Izraelem. Czy Polska przystąpi do wojny z Iranem?

  • Czy Polacy zbojkotują Izrael? Czy Polska wypowie wojnę Iranowi?

Gratuluję utworzenia jeszcze jednego bloga za Polską (bez cudzysłowu) Racją Stanu!

Oglądaj „11 Minut”

††††††††††††††††††††††††††

Zboczenia „duchowieństwa”

Asterix przysłał samoreklamę satanistów nt. małżeństw kleru gejowskiego

Asterix zauważa, że dla satanistów takie filmiki to „promocja homo, nalot na Kościół i Księży i danie przyzwolenia na rozpustę”, co w sumie odtrasza młodych od KK. Do tego „młode dziewczyny robią sobie sesje zdjęciowe przebrane za zakonnice, dokumentując to tym że to takie artystyczne„.

W lipcowej Opoce w Kraju (nr  73(94), Europoseł Prof. Maciej Giertych opublikował artykuł na ten temat.  Pisze w nim m.in.:

„Manipulatorom opinią publiczną znane jest pojęcie ‘paniki moralnej’ (moral panic), co w j. polskim wygodniej oddać jako ‘święte oburzenie’. Zastosował to już minister propagandy III Rzeszy Józef Goebbels po ogłoszeniu przez Piusa XI encykliki Mit brennender Sorge. Encyklika ta, krytykująca ideologię nazistowską została ogłoszona 14 marca 1937 r., a już pod koniec tego miesiąca niemieckie media zaczęły gwałtownie omawiać wszelkie znane przypadki nadużyć seksualnych ze strony duchowieństwa katolickiego. Omawiano autentyczne zdarzenia z wielu poprzednich lat, ale wyolbrzymianie zjawiska i nadanie mu rozgłosu właśnie w owym czasie miało spowodować ‘panikę moralną’, czyli święte oburzenie na Kościół. Dzisiaj obserwujemy podobne zjawisko na skalę światową…”

„…w jaki sposób miałaby masoneria wprowadzić swoich ludzi do Kościoła. Czy znalazłby się młody człowiek gotowy w imię walki z Kościołem zrezygnować z życia rodzinnego, pójść do seminarium, wiele lat uczyć się filozofii i teologii, potem jako młody ksiądz pracować jako wikary, dalej może jako proboszcz, ewentualnie jako pracownik kurii, wykładowca w seminarium itd., aż może kiedyś zostanie biskupem i kardynałem, co da mu na tyle wpływ na Kościół by móc mu świadomie szkodzić? Nikt takiej drogi życiowej nie obierze, chyba że jest homoseksualnej orientacji, że swoje potrzeby erotyczne będzie załatwiał potajemnie, bez konsekwencji rodzinnych. Tacy ludzie wprowadzeni do Kościoła mogą stworzyć wzajemnie popierającą się sitwę. Jako lobby nie są w stanie zmienić nauki Kościoła, bo nad tym czuwa Duch Święty, ale mogą wpływać na różne nominacje, awanse i dyrektywy, tym samym psuć Kościołowi opinię. Warto pamiętać, że winni czynów homoseksualnych są narażeni na szantaże i sami mogą szantażować wiedzą o homoseksualnych dostojnikach Kościoła.”

Szermierz tradycyjnych wartości Narodu Polskiego i Cywilizacji Zycia. Prof. Giertych zasłynął m.in. z walki  z żydomasonerią jewroparlamentu, przeciwną cywilizacji europejskiej.

††††††††††††††††††††

Vismaya oczyma duszy

Wiesława (Vancouver) 25.6.2010 dla grypa666, wytłuszczenia Piotr Bein

Nie znam się na polityce a to co mówię i piszę bardziej wywodzi się z duszy niż z wiedzy. Nie trzeba być prorokiem, uczonym by widzieć w ostatnich latach, że cały świat zmierza ku gorszemu. Nie tylko zmiany pogody, kataklizmy, powodzie, szczególnie w ostatnich miesiącach (Polska, Europa, Chiny, obie Ameryki), do tego dochodzą coraz większe  kryzysy gospodarcze, polityczne. Ludzie oskarżają jedni drugich o ateizm, brak patriotyzmu chociaż sami reprezentują sobą udawane wartości szczególnie w religijnym świecie. Pojawiają się nowe twarze, szuka się nowych bohaterów, nie docenia starych, których niszczy się w wyszukanym kłamstwie pod płaszczykiem źle zrozumianej prawdy i sprawiedliwości. Najmocniej należy się przyjrzeć tym co w łatwy sposób piętnują innych, bo to ci zwodzą ludzi. W rezultacie to ci napiętnowani będą się scalać. Ale pamiętajmy, w tym czasie należy bardzo uważać – WSZYSCY przeżyjemy wiarołomnych przyjacioł. Wielu z nich odstąpi od nas przez zwykłą zazdrość, zatwardziałe serce, tak naprawdę nie myślą o prawdziwym porządku i ładzie, tylko są mieszadłami zła.
Cały świat ma dzisiaj swoje problemy, ludzie szukają szybkich pieniędzy, władzy, coraz ciężej znależć spokojny zakątek, nawet kiedy wybierzemy się na urlop, to w cichą przestrzeń wnikają niespokojne wiatry, niby to wchodzą w życie czlowieka z braterską pomocą lecz patrzą ile można na nas zarobić, obłupić nas z każdego grosza. Na całym świecie toczy się rywalizacja, tworzą się różne pakty, organizacje, przekonywania ludzi, że nowy porządek przyniesie nam upragniony dobrobyt …  a ja wcale nie jestem tego pewna.
Obserwując mój kanadyjski codzienny świat, dostrzegam niepokojący mechanizm zastępowania ludzi maszynami. Maszyny zastępują tysiące ludzi. Ktoś zapyta: czy to źle ? Ja nie pracuję tylko pracuje za mnie maszyna. I tak, wchodząc do sklepu, gdzie jeszcze wczoraj stało w długiej lini dużo kas i tyleż samo było tam zatrudnionych kasjerek, dzisiaj już mamy kilka bankowych maszyn i samoobsługę. Sam się obsłużysz w sklepie, sam sobie włożysz w torebkę, sam zapłacisz kartą w maszynie i sam wydźwigasz zakupy na parking. A około 20 – 30 kasjerek tylko z jednego sklepu  poszukuje pracy. To tylko jeden odcinek, jeden sklep … i codziennie zwiększa się liczba bezrobotnych, codziennie jest coraz tańsza praca. I pytanie, co z tą liczbą zrobić? Przecież rząd nie będzie im płacił zasiłku przez całe życie, ta liczba szybko się powiększa, i ciągle przybywa nowych maszyn. Hm, no jest jedno wyjście, o którym się coraz głośniej mówi. To taka moja mała refleksja po wyjściu ze sklepu, gdzie jeszcze wczoraj były tu normalne kasy, kasjerki, ludzie do pomocy. Dzisiaj szukają już nowej pracy, nowych kwalifikacji, a ja mam w sklepie dodatkowe zajęcie tylko, że za friko.

Polska –  jak ja ją widzę z tej strony?

Obecnie…  wybory, wybory… i zamiast zrobić wiele rzeczy dyplomatycznie, w ciszy, zwrócić się do Boga o pomoc, to słychać tylko potężny jazgot, i tworzy się orszak naiwnych ludzi i napuszcza się jeden na drugiego. Tak mało potrzeba i już mamy dwie Polski. I niech mi tu ktoś nie mówi, że to prowadzi do wzajemnego zrozumienia, patriotyzmu tylko jest to wielka okazja do pokłócenia się, szarpaniny a nawet jest to chęć (nie ubierana w żadną dyplomację), wyrżnięcia się nawzajem.
Coraz więcej ludzi przedstawia sobą żałosny widok. Szatan uzbroił co niektórych w potężne narzędzia a ci co są pozbawieni Ducha Świętego wierzą w nie, podpinają się pod krzywe autorytety; często bez twarzy, imienia, nazwiska, nie pojmują znaczenia ich słów, nie rozumieją lecz biegną za nimi jak owce na rzeź. Nawet nie chcą słyszeć i widzieć, że ci lekceważący i zuchwali występują przeciwko bogobojnymm ludziom. A przecież ich słowa są tak wyrażne, że każdy może je łatwo odczytać. Nieustannie lekceważą ludzi, oskarżają i zadają ciosy, jak to się mówi „poniżej pasa”. Właśnie ci którzy, bez przerwy ruszają do boju z zawziętością i ironią na ustach, tym samym stają się incjatorami i twórcami nowych prześladowań.
Czuję to wyraźnie, przed Polską wisi jeszcze większa katastrofa, wielki upadek, bo Polska jeszcze nie dotknęła dna !!! Ludziska się cieszą, że będzie na piedestale a Licheń Watykanem ??? Z tego co widzę i czuję wygra B. Komorowski, no chyba, że jakimś fuksem wydarzy się jak na mundialu między Słowacją i Włochami, ale na ile to będzie lepsze …  nie wiem?
Jedno tylko pytanie, czy Polska  będzie jeszcze miała na tyle siły by z tego dna z powrotem wypłynąć na powierznię ziemi ? Życzę jej tego gorąco, bo tam się urodziłam, wychowałam, tam są moje korzenie i tam mieszka moja rodzina bliższa i dalsza, przyjaciele. Chciałabym aby żyli dobrze i spokojnie, lecz w naszym narodzie jest tyle zaciekłości, tyle agesji, zazdrości, fałszywej dumy, a w dodatku każdy tam jest sędzią!  Dlatego czuję, że polski naród musi jeszcze mocniej  uderzyć buzią o twardy grunt, by wstąpiła w niego pokora i mądrość. Dopiero wówczas może nadejść czas rozkwitu.
Bóg dał nam czas na naprawę naszych błędów, charakterów, pokazuje nam czym jest mordercza złość, nienawiść. Ci co kują taką broń daleko nie zajadą. Myślę ten rok będzie bardzo ciężki a jeszcze ogólna sytuacja na świecie, która nie poprawi ani sytuacji Polaków ani ludziom w innych rejonach świata. Dopiero zacznie się niezła jazda. Coraz częściej myślę, że wyciek ropy to przykrywka dla grubszej akcji, skoncentrowanie uwagi tutaj na Amerykę aby przygotować teren pod inne działania na drugiej półkuli.
Tam szykują „olimpiadę” a tutaj myślę, mają już dobre nory pod ziemią, dla wszystkich ważniejszych światowych dostojników. Wiem, że nawet Królowa Elizabeth II i Watykan ma wykupione tereny łącznie z astrologicznymi obserwatoriami na terenie Ameryki.
Dzisiaj przeglądając Biblię szukałam w niej odpowiedzi na następny nasz etap, następny krok ludzkości w przyszłość – co mi przyszło: „…a trzeci wylał czaszę swoją na rzeki i źródła wód i przemieniły się w krew…” i tak się zastanawiam: what next? Myślę, może przelać się niewinna krew ?

††††††††††††††††††††††††††††††

Dobre słowo na week end

Witam p. Piotrze. Od afery ze szczepionkami przeciw grypie dzieki mojemu koledze zacząlem czytac Pana stronę! Z miejscowym osrodkiem walcze przeciw szczepieniu 3 w jednym, po którym jest wiele komplikacji – sprowadzam sam szczepionke z Francji co nie jest łatwe.

Co ciekawsze artykuły mój kolega z pracy mi przesyła . Oprócz Was czytujmey regularnie  strone newwordorder  oraz pismo nexus. Robicie kawal dobrej roboty uswiadmiajac narod i nieswiadomych Polakow. Moja rodzina w USA ma  zdrowe poglądy na rzeczywistosc.

Pozdrawiam serdecznie z małego prowincjonalnego miasteczka pod Warszawa  co zwie się Grojcem. Dobre słowo tez ma znacznie dlatego postanowilem napisac tego krotkiego e maila. Pozdrawiam sedecznie — JF

Sorry, the comment form is closed at this time.