Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Wybióry i „agenciury”

Posted by grypa666 w dniu 25/06/2010

Wesprzyj blog, na konto lub Pay Pala

††††††††††††††††††††††††††††

TV Ułan Bator o wybiórach

Pali-kot w nagonce łowczej Komora zastrzeli i wypatroszy Kaczora

Od PB: Bilguun, jak wylecisz za polityczną niepoprawność z mongolskojęz. telewizorni, zapraszam do grypa666. Od dawna szukam komediantów politycznych.

††††††††††††††††††††††††††††

Na tropie „agenciurów”

Piotr Bein 23.6.2010

agenciura = agent cywilizacji śmierci działający na szkodę Cywilizacji Zycia (agent + ciura, jak w „panowie i ciury”)

Wpisałem się na blogu Tadeusza Kisiela z Bydgoszczy (e-nick Zenobiusz). Niektóre komenty przenosi na pod-stronę „Chińskie małpki”. Lądują tam wyrwane z kontekstu, często z ubytkiem lub wstawką tak, że nie wiadomo kto co napisał. Także bez rygoru Kisiel kopiuje teksty oszczercze (krucjata pt. „Piotr Bein bojownik”) czy historyczne (o pieśni Bogurodzica) bez podania autora i źródła, a na egzotyczne tezy ma chwiejne dowody. Czy czytelnicy mają rozumieć, że wstawione przez Kisiela niepodpisane oszczerstwa są jego?

od pb: Pytanie do wlasciciela bloga, Zenobiusza, znanego mi jako Tadeusz Kisiel z Bydgoszczy:

Co oznacza zastapienie komenta napisem „chinskie malpki”? Czy przeniesienie na pod-strone o tej nazwie? Jest to rownoznaczne z klasyfikacja delikwenta jako agenta, lub insynuacja tego, wg wstepu do tej pod-strony. To jest zadanie chwalebne i nielatwe, sam od ponad 10 lat tropie agenciury na moich forach i w miejscu dzialalnosci — patrz np.

http://piotrbein.wordpress.com/2010/06/05/2010/01/05/dirty-uranium-weapons-cover-ups/

– inne na http://piotrbein.wordpress.com/2010/06/05/piotr-bein-publicationspublikacje/

https://grypa666.wordpress.com/2010/05/29/szewczyk-pravde-ci-powie/

https://grypa666.wordpress.com/2009/12/16/przedostatnie-plukanie-brudow/

https://grypa666.wordpress.com/2009/12/06/plukanie-brudow-szewczyka-dratewki/

A ty jakie masz juz osiagniecia z tego „tropienia”? Bo z tekstow i komentarzy twych i podobnych nic jeszcze nie wynika, poza ciagla kompromitacja wlasciciela niniejszego bloga, autorow przytaczanych tekstow szkalujacych i oszczerczych oraz osob dopisujacych sie pod nimi. Natomiast dales obfite dowody, zarejestrowane na kopiach zdjetych z twych stron, do zgloszenia na policje przeze mnie oraz udowodniles powazne naruszenia dobr osobistych w stosunku do kilku juz osob.

Na jakich zasadach przenosisz komenty na pod-strone „Chinskie malpki”? Przenoszac, wyrywasz komenty z kontekstu (wg netykiety, powinien byc link do miejsca skad je wyrywasz oraz link do komenta do ktorego sie odnosza). Czesto z okazji przenosin kaleczysz orginal, dobierasz cytaty jak pasuje, mieszasz ze swymi slowami nie do rozpoznania, kto co napisal i po co.

Softbot wordpressa uplasował kiedyś blog Kisiela wśród najlepszych polskojęzycznych. Takie miałem nadzieje, kiedy niesforny Zenobiusz, po 2-krotnym zbanowaniu u mnie za nietematowość i obrażanie forumowiczów, utworzył swoje własne forum do omawiania inwazji Annunaków, dział orgonowych, czy wojny Polska – Chiny. Niestety, w próbach chorego uwiarygodnienia i określenia się właściciela, blog Kisiela wybija się brukową szmirą, umieszczoną przez softbot wordpressa na liście popularnych! Jeśli już, to słynny z linczowania wyznaczonych osób na pręgierzu pt. agenciura, blog tego maniaka z symptomami mitomanii i zaburzeń pasywno-agresywnych powinien znaleźć się na czarnej liście za poważne oszczerstwa i złośliwe ujawnianie danych osobowych. Zapytam o to wordpressa.

Pod miłosiernym spojrzeniem Theotokos

Praktyki u Kisiela przypominają wybiórcze praktyki na Królowa Pokoju, blogu Bronka H. spod Lublina. Obaj właściciele blogerzy (ten ostatni z małżonką Elżbietą nick Szach) domagali się jednak u mnie specjalnych przywilejów i wyjątków od reguł wersalskich. Ich żądania były proporcjonalne do stopnia złamania netykiety i niemożności obalenia tez z moich badań nad ludobójstwem i in. zbrodniami przeciw ludzkości przez ustaszy, neo-ustaszy oraz hierarchów i kleru katolickiego Chorwacji wmieszanych w to. Bronka H. i jego żonę powiadomiłem:

From: Piotr Bein   Date: June 23, 2010 2:32:22 AM PDT (CA)   To: nkallegro@gmail.com Cc: Pl all  Subject: zawiadomienie o naruszeniu dobr osobistych

Niniejszym zawiadamiam, że na blogu będącym własnością Państwa:

dzieckonmp.wordpress.com/2010/05/29/czy-piotr-bein-wini-ludzi-za-globalne-ocieplenie/

oraz na blogu grypa666.wordpress.com jako komentujący Królowa Pokoju i Bronek, wraz z małżonką Elżbietą (nick Szach) zamieściliście informacje, które naruszają moje dobra osobiste.

Ww. artykuły i komentarze zarzucają, mnie i członkom mojej rodziny, wykroczenia, przestępstwa i zbrodnie przeciw ludzkości, więc oficjalnie wnoszę o usunięcie wszystkich waszych wpisów i komentarzy dot. moich dóbr osobistych na stronach bloga dzieckonmp.wordpress.com oraz o sprostowanie swych oszczerstw wyrazonych w komentarzach na grypa666.wordpress.com, chyba ze przedstawicie dowód racji waszych poważnych zarzutów pod moim adresem. Wnoszę też, byście zażądali usunięcia swych tekstów od właścicieli innych blogów, które naruszyły te dobra zamieszczając lub reprodukując wasze komentarze i artykuly.

Ww. teksty wartościujące naruszają me dobra osobiste oraz reputację, dobre imię i zaufanie do mojej osoby, niezbędne do prowadzenia mej działalności społecznej i badawczej.

Wyłączenie odpowiedzialności cywilnej i karnej, gdy okaże się, że komentarz pochodzący od użytkownika ma charakter bezprawny na podstawie art. 14 ustawy o świadczeniu usług droga elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204 ze zm.) obowiązuje tylko do chwili otrzymania przez administratora urzędowej lub wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze wpisu, co niniejszym czynię. Utrzymywanie nieprawdziwej informacji na dzieckonmp.wordpress.com i waszych tekstów na innych forach może prowadzić do odpowiedzialności jako pomocnika, wg art. 422 Kodeksu Cywilnego. — Piotr Bein, Vancouver, Kanada

Podobne powiadomienie poszło wczoraj do Tadeusza Kisiela drogą komentarza na jego blogu, ponieważ e-adres z którego wysyłał komenty na grypa666 nigdy nie odpowiadał.

Nie ma tego złego co by na dobre…

Z bałaganiarskiej składanki Kisiela (trudno to nazwać „artykułem” podobnie jak oszczerstwo na Beina u Królowej Pokoju) nijak nie wiadomo, czym niejaka Germaina zasłużyła na pręgierz dla agenciur. Znam ją z dyskusji na grypa666 jako Vismaya (od nazwy swej witryny). Ma na imię Wiesława. Tej miłej i szanowanej w Vancouverze osobie pisałem na moim blogu, co sądzę o New Age. Może w niewłaściwy sposób, bo wzięła to za oskarżenie o agenciurstwo. Sprawdziłem archiwa i nie znalazłem mego posądzenia jej o to. U Kisiela natomiast ryczy to z nagłówka wyeksponowanego przez wordpressa, z insynuacjami (o ile zrozumiałem), że Germaina zakradła się w zaufanie jego blogowiczów, by zaatakować jak ten Agent Zła z fresków na lotnisku w Denver, zamiast zająć się prewencją okropności z tych fresków.

W swej walce ze Złem, Tadeusz Kisiel z Bydgoszczy (adres zamieszkania, e-adres i IP znane grypa666) ujawnił dane osobowe Germainy i przypisał jej vancouverski domek (większość Kandyjczyków mieszka w domach), na który jej nie stać. Tak jak w przypadku ujawnienia danych o Beinie, Kisielowi widocznie chodzi o rozbudzenie pasji proletariatu, tak jak żydobolszewia podburzyła durnych Rosjan do rjewoljucjii, a przedtem żydomasoneria – do Rewolucji Francuskiej przeciw arystokracji i koronie. Dlatego przez takich głupców dziś rządzi kompleks jot i ich banksterzy.

O jakości pismactwa Kisiela świadczy również jego „porada” dla Germainy, by wybrała się do Denver „osobiście zbadać sprawę,jest tyle rzeczy godnych uwagi,tylu ludzi czeka na wiarygodne informacje”. W swej manii bezmyślnego kopiowania z netu, Kisiel zamieścił z google odległość od Vancouveru do Denver. Tylko że z Vancouveru w stanie Waszyngton przy granicy z Oregonem, a nie Vanvouveru w Kanadzie, gdzie skromnie mieszka Wiesława w bloku mieszkalnym na parterze, z małym ogródkiem, który ją dodatkowo łączy z Boskim Stworzeniem. Zachęcona do kontaktu w moim komentarzu pod pręgierzem Kisiela, zdzwoniliśmy się wczoraj. Oto jej wrażenia.

Dzisiaj rozmawiałam osobiście z Panem Piotrem Beinem. Dużo ludzi go zna z blogu grypa666, w sporej grupie ludzi wywołał mieszane uczucia i muszę przyznać ja też byłam w jakiś sposób do niego uprzedzona.

Dzisiaj muszę w tym miejscu przeprosić Pana P. Beina za wszystkie niuanse z mojej strony pod jego adresem, tak wyszło, że i on mnie przepraszał bo padło zbyt dużo niepotrzebnych słów. Pan Piotr ma zupełnie inną mentalność i ja ją rozumiem, zbyt długo mieszka w Canadzie a tutaj życie jest inne. Ludzie są delikatniejsi, bardziej wyrozumiali i mają otwarte umysły na różne poglądy. Pan Bein kiedy zderzył się w Polsce z tym grubym żelazno-betonowym murem obłudy, kłamstwa, oszczerstwa i zwykłego braku osobistej kultury, chciał nie chciał musiał zareagować czasami może zbyt  ostro, a że ja nie lubię ostrej jazdy toteż i moja reakcja nie była zbyt wyszukana.
Poniekąd wiem jak to wygląda ta nasza polska wymiana poglądów bo jestem codziennie narażona na takie rzeczy na swojej stronie. Ja już się co nieco zahartowałam na tą naszą polską gościnność, chociaż nie jest to łatwo usiąść do stołu i spokojnie porozmawiać z naszymi rodakami. Uwierzcie mi, to jest ciężka dyskusja oparta na nieustannym podważaniu czyjegoś autorytetu, dorabiania życiorysu i perfidnego psychicznego znęcania się nad drugim człowiekiem, które tutaj w Canadzie jest mocno karane. Nie mogę się doczekać aż taka ustawa zapadnie w W-wie, oj jest w tym kraju b. potrzebna, bardziej niż chleb i woda  !!!!!!!
Podobną sytuację przeżyłam kilka dni temu. Obudziłam się rano i dowiedziałam się z blogu Zenobiusza, że jestem większa niż Mata Hari bo akurat tak się komuś w nocy umyśliło !!!! Ot to jest przykład robienia w Polsce dobrego i rzetelnego materiału, wkładanie na okładkę i wciskanie kitu naiwnym ludziom.  I  ktoś tu krzyczy, że historia zakłamana, a jaka ma być jak „historyk” pała do całego świata nienawiścią. Trzeba być naprawdę głupcem aby komuś żenić taki kit, jakby te największe elity świata nie mieli lepszego narybku, jakby nie mieli narzędzi do podglądania, szpiegowania … etc? I nie wiem czy dzisiaj trzeba mieć takich agentów do podglądania ludzi skoro ja przez google mogę sobie pooglądać kwiatki w mojego brata ogródku, który mieszka na drugim końcu świata? Ale skoro tak jest jak Zenobiusz przekazuje, to panie i panowie głowy do góry, świat idzie ku lepszemu bo skoro zatrudnili taką agenturę jak ja,  siedźcie sobie spokojnie i dalej twórzcie swoje brednie, don’t worry, jestem więcej niż pewna, że włos wam z głowy nie spadnie !!!

I to jest ciekawe i dziwne, i jak widać może zdarzyć się nie w Chinach czy w środku Afryki tylko w demokratycznej w Polsce, gdzie tak mocno wojuje się o ład, sprawiedliwość i prawdomówność, a jednak jest możliwe, że można osądzić i skazać człowieka za parę niewinnych zdań napisanych na blogu, bo właściciel bloga szuka sensacji albo nie wiem… z  jego głową coś nie tak ?  I tak  w trybie doraźnym rejonowy sąd w Bydgoszczy podpisany przez Tadeusza K. wydał na mnie wyrok skazujący na publiczne skompromitowanie i wywalenie moich danych osobowych na cały świat,…  to i tak miałam szczęście, że nie wysłano mnie na banicje na księżyc  tylko do Denver. …  a co tam …  ja babie pokażę, kim jestem i kto tu rządzi i jak rządzi i że mi g… zrobi ?  Ano pokazał i bardzo zachwycił świat !!! Tego jestem pewna w 100%.

Dorobił mi wspaniały wizerunek (co tylko świadczy o jego wysokiej kulturze i i iście pełnej wyszukanego artyzmu diabelskiej inteligencji) jak będę wyglądać po tym jak mnie zeżrą chińczycy kiedy wejdą do Vancouver,….  i wysłał mnie do Denver,…  i podał namiary bym się w Ameryce nie zgubiła… oj dobrze, dobrze, że mamy te google, można błysnąć yntelektem ile to mil  z Van. do Denver.  …  i po co?  Abym chore malunki oglądała ? …  Sorry, uczęszczam na trochę zdrowsze galerie. Panie sędzio, przerabiałam już dłuższe i głębsze podróże niż Denver, o których jeszcze nawet nie śniłeś i długo nie wyśnisz i co gorsza nie znajdziesz na google. Hmm, chyba, że na moich stronach. Ale to zatruta strzała, więc niech se uważa i tam nie zagląda !!!

Panie Tadeuszu K. zapamiętaj to na zawsze, komu co ofiarowujesz to do ciebie wraca dziesięciokrotnie, czytaj Biblie, tam jak wół to stoi !!!!!

Pozdrawiam moich oskarżycieli i sędziego i życzę trochę więcej oleju w głowie, bo bez tego ob. T.K. nawet do Denver nie dojedziecie. To mój ostatni komentarz na ten temat, bo ktoś taki nie zasłużył sobie na taki zaszczyt abym aż tyle czasu poświęcała jego osobie.

Mata Hari

Dziś „Mata Hari” dosłała mi:

Zapomniałam ci wczoraj powiedziec, ze juz w pierwszej dobie po tym co Zenobiusz zrobił na swoim blogu wywalająć moje dane miałam włam na computer i nadal widzę ktoś próbuje się tu dostać, mój klucz zabezpieczeń mi to pokazuje, spyware i to ostatniego stopnia. Dobrze, że mam w miarę dobry system zabezpieczeń ale jak ktos już zaczął krecią robotę to wcześniej czy pózniej znajdzie drogę. Możesz w swojej info o tym napisać i przestrzeć ludzi, że takiemu gościowi nie podaje się swoich personalnych danych, bo to gówiarz i nie umie po dorosłemu się bawić tylko rzuca dane na cały świat. Dzisiaj jestem ja a jutro będzie każdy jeden, który się z nim nie zgodzi ito  jego dane rzuci na pulpit. Ludzie muszą o tym wiedzieć, że ten pan nie jest wiarygodny i zbyt łatwo robi ludziom krzywdę. Aby udowodnic swoje racje i zgnoić człowieka pójdzie po trupach.

††††††††††††††††††††††††††††††

Grypa666 zachęca do pracy organicznej jak ta:

I Ty możesz zostać koordynatorem

Piątek – 02.07.2010

9:30 – 10:30 oprowadzenie po EKOCENTRUM ICPPC
10:30 – 11:00 powitanie, herbata i ciasto – Jadwiga Łopata i Julian Rose
11:00 – 12:00 przedstawienie uczestników spotkania
12:00 – 13:30 zadania wykonane w ostatnim półroczu oraz przedstawienie potrzeb (jakie zadania powinny być kontynuowane) – raporty koordynatorów
13:30 – 14:30 omówienie akcji „Wielki Piknik dla Polski wolnej od GMO” – Jadwiga Łopata i Julian Rose
14:30 – 16:00 obiad i spacer
16:00 – 16:30 praca w grupach – jak efektywnie zorganizować Piknik
16:30 – 18:00 raporty przedstawicieli grup – najlepsze pomysły, dyskusja
18:00 – 19:00 obecna sytuacja w Polsce i na świecie
19:00 – 21:00 kolacja oraz śpiewanie i muzykowanie (w tym śpiewamy piosenki o zagrożeniach GMO) – prosimy o przywiezienie instrumentów

Sobota – 03.07.2010

8:00 – 9:00 śniadanie
9:00 – 10:30 Mój Piknik – przedstawienie swoich pomysłów jak i gdzie
organizować Piknik – uczestnicy spotkania
10:30 – 11:30 omówienie akcji „Tworzenie stref wolnych od GMO” na poziomie gmin i powiatów – Jadwiga Łopata, Anna Szmelcer
11:30 – 12:00 praca w grupach „Jak efektywnie lobbować władze lokalne”
12:00 – 13:30 – raporty przedstawicieli grup i dyskusja
13:30 – 15:00 obiad i sprawy formalne

Serdecznie prosimy osoby, które chcą aktywnie działać na rzecz Polski wolnej od GMO o udział w szkoleniu koordynatorów organizowanym przez Międzynarodową Koalicję dla Ochrony Polskiej Wsi.
!!! W związku z tym, że drugie głosowanie na prezydenta odbędzie się 4 lipca zmieniamy termin spotkania koordynatorów na 2-3 lipca (piątek i sobota).  Miejsce szkolenia: STRYSZÓW.

Udział w szkoleniu bezpłatny …ale uczestnicy zobowiązani są do wykonania dwóch działań:

  • zorganizowania PIKNIKU w swoim województwie,

  • lobbowania lokalnych władz (gmin i powiatów) w swoim województwie aby poparły deklaracje strefy wolnej od GMO.

Nowe osoby, prosimy również (to warunek) o przesłanie najpierw krótkiego listu informującego o dotychczasowych działaniach. Na podstawie tego listu podejmiemy decyzję o zakwalifikowaniu /lub nie/ danej osoby do udziału w szkoleniu.


Z poważaniem,
Jadwiga Łopata, laureatka nagrody Goldmana (ekologiczny Nobel)
Sir Julian Rose, prezes
ICPPC – International Coalition to Protect the Polish Countryside, ,Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi, 34-146 Stryszów 156, Poland tel./fax +48 33 8797114  biuro@icppc.pl www.icppc.pl www.gmo.icppc.pl www.eko-cel.pl

Przeczytaj – „Zmieniając kurs na życie. Lokalne rozwiązania globalnych problemów”, autor: Julian Rose www.renesans21.pl

Komentarze 3 do “Wybióry i „agenciury””

  1. […] Vismaya tak to wspomina w 2010 r.: […]

  2. […] Na tropie „agenciurów” […]

  3. […] https://grypa666.wordpress.com/2010/06/25/wybiory-i-agenciury/ […]

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: