Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Jeżyki też chcą żyć

Posted by grypa666 w dniu 11/06/2010

Wspomóż blog – na konto lub Pay Pala

Potrzebujemy:

 • wolontariusza do obsługi technicznej bloga

 • tłumaczy z angielskiego zaznajomionych z tematyką kompleksu jot

 • redaktorów zdolnych opracowywać tematy

†††††††††††††††††††††††††††††

Jeżyki też chcą żyć

Piotr Bein, reportaż specjalny 10.6.2010

Zdjęcia copyright Iwona Bein, użycie w celach niekomercyjnych dozwolone

Cztery łabędziątka żyją, wyratowane ze strumienia ćwierć km od gniazda, przez Alana, technika biologii w zarządzie parku. Jedno łabędziątko uchronił od dziobów wron — z plastrem na głowie jest pod opieką weterynarza. Jedno zaginione, prawdopodobnie pożarte przez wrony. Aż nam lepiej z Iwoną, choć żal jednego maleństwa. Przypomniało mi to scenę w okolicy, gdy wrona spadła na coś szarego w trawie, pokotłowało się i odleciała z maleńkim króliczkiem w dziobie.
Nikt nie uratuje nam Narodu, jeśli sami nie będziemy bronić się przed, jak pisze poeta, krukami, wronami… Więc bierzcie się za judeocentryków gotujących się do kolonizacji Polin.

Alen, ratownik łabędziąt

……………………………..
Kochani Panstwo Bein
Przepieknie dziekuje za artykul o labedziach. Jestem absolutnie za przyroda i jej ochrona. Moj maz pracuje w ochronie srodowiska i czasami udaje mu sie zrobic i piekny film i piekne zdjecia. Przesylam Wam zdjecia, ktore lapia za serce a ktore powinni obejrzec wszyscy kierowcy. „Zobacz jaki jestem jeszcze malutki. Dopiero ucze sie chodzic. Pieknie prosze, jak jedziesz samochodem, to uwazaj na mnie, moje nozki jeszcze szybko nie biegaja.” Serdeczne pozdrowienia i usciski z zalanej deszcze Danii — Aleksandra Hansen
=============
od pb: Dziękujemy także, roztapiamy się patrząc na jeżyki. W rowerowych podróżach widzę rozjechane na drogach i poboczach jeże — najliczniejsza ofiara, W Kanadzie na brzegu pasa drogowego przez teren zamieszkały przez  stworzenia, rozstawia sie tkanine miedzy kolkami, jako barierę dla żab, jeży itp. malusińskich.
†††††††††††††††††††††††††††††

ZYDZI NIE MOGA TAK  PO PROSTU “WROCIC DO DOMU”

NY Daily News 8.6.2010 także Washington Post, tlumaczyl Stanisław Sas

Richard Cohen cohen@washpost.com

 

Oto jeszcze jedna lekcja historii!

Tym razem dala nam ja Helen Thomas, wieloletnia reporterka Bialego Domu, ktora wczoraj oglosila, ze przechodzi na emeryture. Ta pochodzaca z Libanu, prawie 90-letnia dziennikarka, nigdy nie kryla sie ze swoimi anyizraelskimi pogladami, z ktorymi ja sie osobiscie nie zgadzam. Pokazala publicznie jak niewiele wie o calej sytuacji. Kiedy ja zapytano czy ma jakis komentarz w sprawie Izraela, Thomas odpowiedziala: “Powiedzcie im, aby wyniesli sie z Palestyny. Wracajcie do domu, do Polski, Niemiec, Ameryki, dokadkolwiek

Nie wiem jak to bylo “gdziekolwiek,” ale po II wojnie swiatowej wielu Zydow probowalo “wrocic do domu” do Polski.  Skonczylo sie to zamordowaniem 1500 Zydow, nie przez nazistow,  ale przez Polakow,  ktorzy kierowali sie nienawiscia etniczna lub obawa, ze utraca swoje (skradzione) domy.

Ten mini-Holocaust, ktory nastapil po Holocauscie,  jest malo znany, ale odegral istotna role w utworzeniu panstwa Izrael.  Prezydent Harry Truman popieral emigracje Zydow, ktorzy znalezli sie w obozach przesiedlencow (DP), z Europy do Palestyny oraz utworzenie nowego panstwa dla nich.  Trzeba bylo cos zrobic dla Zydow europejskich, ktorych ciagle zabijano.

W polskim miescie Kielce 4 lipca 1946r., ponad rok od zakonczenia wojny w Europie, plotka o dokonaniu rytualnego mordu sprowokowala pogrom, w ktorym zabito 42 Zydow.  Wszycscy byli ocalalymi z Holocaustu. Kielecki mord nie byl jedynym przypadkiem, z powodu ktorego Zydzi nie mogli “wrocic do domu.”  Kiedy odwiedzilem miasto gdzie urodzila sie moja matka, opowiedziano  mi, ze zostal tutaj zabity Zyd, kiedy wrocil z obozu w Oswiecimiu, aby odzyskac swoj zaklad. W wiekszosci krajow wschodnioeurropejskich Zydzi bali sie o swoje zycie.

Z tego powodu, ci ktorzy powracali do domow, wkrotce zjawiali sie ponownie w obozach przesiedlenczych na terenie Niemiec, gdzie (o ironio!) czuli sie bezpieczni. Niektore z tych obozow znajdowaly sie pod dowodztwem gen. George Pattona, ktory na ekranie odgrywal role wielkiego czlowieka, ale w zyciu byl zadowolonym z siebie bigotem. W swoim pamietniku ujawnil co myslal naprawde o Zydach:  “Ktos moze myslec o przesiedlencach jako o istotach ludzkich, ale w rzeczywistosci Zydzi sa ponizej zwierzat.”

Wedlug jego opinii, “Zydow trzeba bylo trzymac pod uzbrojona straza, poniewaz rozlezliby sie po kraju jak szarancza. Niektorych z nich nalezalo schwytac i rozstrzelac, poniewaz grabili i mordowali niewinnych Niemcow.”  Wszystko to opisali Allis i Ronald Radosh w swojej ksiazce A Safe Haven

Dla ocalalych Zydow ze wschodniej Europy nie bylo powrotu do domu.  Europa byla do nich wrogo ustosunkowana. Rowniez Stany Zjednoczone dla wiekszosci przesiedlencow byly niedostepne. Ameryka nastawiona byla antykomunistycznie i antymigracyjnie i przestrzegala scisle ustalonych kwot.  Wiekszosc Zydow przetrzymywanych w obozach dla dipisow zdecydowala sie na wyjazd do Palestyny.

Radosh cytuja Brande Kalk, polska Zydowke, ktorej meza Niemcy zabili w 1942 roku. Razem z pozostala rodzina ucielka do Rosji, gdzie przebywala do konca wojny. Nastepnie powrocili do Polski, gdzie zamordowano pozostalych czlonkow jej rodziny w czasie pogromu. “Musze jechac do Palestyny,” powiedziala do czlonkow komisji ONZ, ktora ja przesluchiwala. “Wiem jakie tam panuja warunki, ale gdzie na swiecie jest dobrze dla Zyda? Ostatecznie,  w Palestynie Zydzi walcza razem o swoje zycie i o swoj kraj.”

Zrozumiale, ze High School  imienia Walta Whitmana w Bethesda (Md.) odwolala spotkanie z Helen Thomas, ale moze lepiej by bylo gdyby powiedziala absolwentom szkoly czego sie nauczyla w ostatnim czasie. Nie wierze, zeby nagle zaczela popierac Izrael, ale moze zrozumialaby dlaczego tak wielu innych to robi.

………………………………

List do Red. Richarda Cohena

 

Szanowny Panie Redaktorze

Amerykanie polskiego pochodzenia nie powinni oczekiwac od takiego mistrza propagandy jak Pan, ze bedzie Pan staral sie byc bardziej obiektywny. Tym niemniej, dziwia nas Panskie oskarzenia o pogromach Zydow na terenie Polski po II wojnie swiatowej, zywcem wziete z propagandy komunistycznej.  Szczegolnie kiedy padaja one z ust obywatela kraju, ktory zdradzil swojego bliskiego sprzymierzenca.  Prezydent USA Roosevelt i premier Wielkiej Brytanii Churchill sprzedali Polske Stalinowi w Jalcie, ignorujac fakt, ze Polska poniosla olbrzymie straty pod okupacja nazistowska i sowiecka a polscy zolnierze walczyli z Wehrmachtem na obydwu frontach europejskich.  Komunisci narzucili Polsce krwawy rezim i wymordowali setki tysiecy polskich patriotow, ktorzy nie akceptowali sowieckiej okupacji.

Niestety, tysiace polskich Zydow komunistow wzielo udzial we wprowadzaniu tego rezimu.  Dlatego nie powinien sie Pan dziwic, ze w czasie tych krwawych zmagan po II wojnie swiatowej gineli rowniez Zydzi, ale nie zostali zabici dlatego, ze byli Zydami.  Pogrom kielecki byl typowa prowokacja komunistycznej bezpieki, przygotowanej z mysla o pokazaniu panstwom zachodnim, ze komunisci maja racje karzac surowo polskich antysemitow. Dokumenty komunistycznej bezpieki, dotyczace “pogromu kieleckiego” nigdy nie byly w calosci udostepnione spoleczenstwu polskiemu a biskup kielecki Kaczmarek, ktory przekazal pewne informacje ambasadorowi Stanow Zjednoczomych Arturowi Bliss-Lane byl aresztowany i ciezko pobity przez czerwonych siepaczy.

Jezeli chodzi o drugi pogrom Zydow, w Jedwabnem, opisany przez  Jana Tomasza Grossa w ksiazce Fear: Anti-Semitism in Poland after Auschwitz, to zdarzyl sie on tuz po wkroczeniu wojsk niemieckich w 1941 roku na terytoria polskie okupowane przez armie sowiecka.

Czy musimy Panu przypominac o setkach tysiecy Polakow aresztowanych, mordowanych i wywozonych do gulagu?  Niestety wielu Zydow wzielo aktywny udzial w przesladowaniu Polakow na polskich ziemiach, zajetych przez armie czerwona. Nazisci wykorzystali to pozniej  w organizowaniu przez Einsatzgruppen pogromow na terenach opanowanych przez armie niemiecka. Kiedy kilkanascie lat temu ekshumacja w Jedwabnem nie potwierdzila zydowskich oskarzen, ze pogrom byl zaaranzowany przez polska ludnosc miasteczka, organizacje zydowskie zazadaly zatrzymania ekshumacji.  Owczesny minister sporawiedliwosci Lech Kaczynski zarzadzil zaprzestania ekshumacji w Jedwabnem.

Zarzad POLSKIEGO PATRIOTYCZNEGO KLUBU DYSKUSYJNEGO w Nowym Jorku patriaclub@gmail.com

……………………..

Głos z polskiej ligi antydefamacyjnej

Nestorka Polonusów w USA walczących o Ojczyznę i założycielka organizacji anty-defamacyjnej Polaków PAPUREC, Dana Alvi  komentuje (tłumaczył PB) wstępniaka w Los Angeles Times nt. wypowiedzi Helen Thomas „Zydzi do Polski i Niemiec!”

Polacy i Polonusy, trzeba protestować do redakcji Los Angeles Times za obrazę Polski i rozprowadzać po necie artykuły informacyjne, np. o:

 • mordowaniu Polaków przez Zydokomunę,
 • zsyłkach Polaków z Europy Wsch. przez Zydów w 1939 r.,
 • udziale Zydów w Każni Katyńskiej,
 • przeszkodach żydowskich do Traktatu Wersalskiego odnośnie niepodległości Polski,
 • poświęceniu wielu tys. Polaków w ratowaniu Zydów przed Niemcami podczas II wojny światowej (proszę darujcie sobie obraźliwe nagrody „Sprawiedliwy Pośród Narodów”),
 • trwającej antypolskiej propagandzie żydowskich organizacji w USA.

Ponadto informujcie Panią Thomas, że Polska nie jest żydowska, więc nie jest „domem” dla Zydow.

ZEBY POLSKA BYLA POLSKA — Dana I. Alvi

…………………………….

Gordon Black do red. Cohena

tłumaczył Piotr Bein

Przyjrzyjmy się bliżej pogromowi w Kielcach. W 1946 r. armia sowiecka okupowała Polskę i komuniści potrzebowali uwiarygodnić swój reżim. Urządlili więc fałszywe referendum narodowe, w ktorym Polacy rzekomo wybrali rząd komunistyczny. Zachodni alianci kwestionowaliby wyniki, lecz ich troskę o Polskę podważył zainscenizowany (tzn. zupełnie sfingowany, zero ofiar) pogrom kielecki. Ambasador USA w Polsce, Arthur Bliss Lane pisał: „Wg niezależnych źródeł, pogrom przygotował rząd (zdominowany przez sowieckich Zydów0, żeby stworzyć trudności dla opozycji, szczególnie w kręgach żydowskich USA. Wg źródeł, rząd wymyślił, że bardziej spektakularne i tragiczne zdarzenia pogromu przysłoniłyby sfałszowanie wyników referendum dla tych wszystkich krespondentów amerykańskich i brytyjskich w Polsce!” (I Saw Poland Betrayed New York 1948, s. 249.)

Drobiazgowe sfalszowanie pogromu w Kielcach opisuje Michał Chęciński w Poland: Communism, Nationalism, Anti-Semitism (Karz-Kohl 1962). Chęciński był Zydem w  wywiadzie wojskowym.

Sowieci chcieli też wzbudzić emigrację do Palestyny, by osłabić Mandat Brytyjski. jednak nie wszyscy emigranci skierowali się tam, wielu wyjechało do Ameryki i in. krajow. Pozostali w Polsce  Zydzi, także ci podróżujący między Polską a ZSRR w zdumiewająco dużych ilościach, służyli nowemu rządowi, przyczyniając się do rozlewu krwi i cierpienia Polaków. Nawet po upadku tzw. (żydo) komuny w dalszym ciągu współgrają jak orkiestra  na szkodę Polski i osób polskiego pochodzenia na całym świecie.

…………………………..

Polski „Zyd prawosławny” dołożył swe 3 agory

Piotr Bein 10.6.2010

Richard Cohen próbuje uczyć gojów historii, a w ślady idą inne judeocentryczne media. Nie jest warte mego czasu ni klawiszy edukować ich rodzaj, stojący beznadziejnie w konflikcie z czlowieczeństwem. Zainteresowanych kieruję do mego podsumowania “pogromów” i in. anty-Polonizmów. Pismak kompleksu jot, Cohen nie jest tylko następnym Zydem manipulowanym przez  talmudyczny rabinat lubawiczerów z globalną siedzibą w Brooklynie. Pisze on jak rabin terroru talmudycznego, którzy opanowali sztukę terroryzowania mas żydowskich i gojowskich nienawiścią do zmyślonego wroga. Nienawiść i kłamstwa Cohena nic nie przyczyniają się do korekty zafałszowanej historii, a tylko zaogniają napięcie polsko-żydowskie, dość wysokie w stosunku do czasów „pogromów”.

Naiwni ignoranccy czytelnicy biorą fałsz Cohena za Biblię, np.: “Nigdy nie słyszałam o ‚Holokauście po Holokauście” […] Tyle jest zla na świecie, musimy zatrzymać  małostkową nienawiść.”   Nie taka “petit” ta nienawiść – patrz ideologia talmudyczno-syjonistyczna, podstawa nadmiaru zła od wieków.

[tu następują próbkowe fakty, w odróżnieniu od fikcji jot, odnośnie „pogromów” w Polsce międzywojennej, wojennej i powojennej]

Polacy ocknęli się zniewoleni i zdemonizowani przez kompleks jot. Demonizuje się naród przed uderzeniem w jego witalne pierwiastki. Polacy zgadują, co im szykuje kompleks jot tym razem… Stracili już 80% elit i inteligencji z rąk syjonistycznych hitlerowców, żydowskiego NKWD i powojennej żydokomuny. Ucierpieli największe w Europie straty ludzkie i materialne, poprzez podsycony przez Zydów niemiecki antyslawizm. Jakby tego było za mało, wymyślony przez Zydów komunizm cofnął Polaków od 1945 r. cywilizacyjnie o pół wieku.Przez dywersję krypto-żydow jak Wałęsa (Lejba Kone), Geremek (Berele Lewartow), Mazowiecki (Icek Dikman), Kuroń (Izaak Cukerman lub Icek Kordblum), Michnik (Aaaron Schechter) i wielu in., Solidarność nie strząsnęła jarzma komunistów. Ale zaraz banksterzy zagarnęli gospodarkę, majątek narodowy, bankowość i finanse, posyłając ten 20-ty czy 30-ty w świecie naród (pod wzgl. ludności i PKB) na miejsce 80-90 w poziomie życia! (dane CIA). Wybory za wyborami Polacy oglądają paradę żydomasońskich marionetek na najwyższe urzędy i instytucje Polski. Brane przez niektórych  za miarodajne w wyborach na prezydenta po 10 IV, media jot sterują  kampanią w klasycznym stylu „alternatywnych” kandydatów z jednej i tej samej stajni zarządzanej przez kompleks jot.

Następnie Judeopolonia?

Z najbardziej w Europie tolerancyjnych i przychylnych Zydom, Polacy stali się najbardziej rozgoryczonymi na Zydów za to, co ci uczynili mojemu Narodowi.  Nic to nie ma do antysemityzmu, Panie Cohen. Chcielibyśmy powitać z powrotem przedwojennych ortodoksyjnych Zydów wiernych Torze i równie wartościowych świeckich zasymilowanych Zydów polskich. Ale obie grupy wymarły, wg planu międzynarodowych syjonistów, których następcy sponsorują Cohena. Polacy nie cieszą się na powitanie dzieci morderców polskich elit [podczas i po II wś.], bo zaraz utworzyłyby one “Polską Palestynę” – od dawna planowaną prowincję Judeopolonia .

Zdaje się, że reakcja Cohena na niby niechcącą “anty-Izraelską” obrazę przez Helen Thomas, toruje drogę do powrotów do Polin. Najbardziej zajęta ambasada Polski (Tel Aviv) od lat wydaje rocznie tysiące paszportów. W prasie kompleksu jot też było sporo przygotowań: historyjki o „Polakach” odkrywających swe żydowskie korzenie (nawet jeden neo-nazista!), o powracających w tymczasowych miejscach w Polsce, o wartości żydowskiej kultury i jidysz dla historii Europy, o nowych Domach Lubawiczerów i menorach wyrastających jak grzyby po deszczu w całej Europie… a UE zacieśniła prawa przeciw antysemitom i negatom Holokaustu.

W samej Polsce, zapewniają wahających się do powrotu: „Polin jest znów bezpieczna”. Festiwali kultury żydowskiej tyle co obchodow polskości. Prezydenci Polski świętują Chanukę (ale nie Boże Narodzenie) i zapalają menory zamiast choinek, symbol wstecznictwa, tak jak Krzyże usuwane przez ZOMO w tym katolickim kraju. Są fundusze na muzea żydowskie, ale nie na polskie. Powiewając flagami Izraela w eskorcie mosadu, syjonistyczne Marsze Zywych młodych z całego świata, wypranych w antypolonizmach opartych na fałszywych oskarżeniach Poaków o antysemityzm, okupują miejsca męczeństwa II wś. (Auschwitz-Birkenau, Jedwabne…). Polakom nie wolno upamiętnić miliona ich rodaków pod Krzyżem na Zwirowisku, a liczba ta zmniejszyła się drastycznie, bo konkuruje z „unikalnością” Szoa.

Po szantażu przez Przemysłowców Holokaustu, „polski” rząd spiesznie uprawomacnia miliardy euro nielegalnych restytucji dla następców tych, co zgladzili polskich Zydow. Zapewniam Pana Cohena, że Polacy nie powitają „powracających” — z czystego samozachowania biologicznego. W ogóle, o co ten cały hałas za Izraelem, skoro Zydzi muszą wracać do miejsc, które porzucli dla obietnic syjonistów w Palestynie, albo z których jako okrutni zbrodniarze uciekli w bezpieczeństwo ludobójczego Izraela, z łapami ociekającymi krwią ich żydowskich braci i gojów. Nie potrafili żyć po sąsiedzku z Arabami, nasze serca zamknęły się na samowybraną „dolę” judeocentryków.

Komentarzy 5 do “Jeżyki też chcą żyć”

 1. […] tym, jak co dzień, zapraszam tych co jeszcze nie byli na grypę666. Pan Piotr w niezwykle metaforyczny i obrazowy sposób próbuje dotrzeć do czytelników  (tych, […]

 2. […] nie wierzyc unym, oni nie ustepuja dobrowolnie, to moze byc lisi manewr; […] postulowana powyzej ‘zmiana’ polityki grupy u wladzy moze byc tylko obamowska – cyniczne klamstwo judeocentryczne;  dadza Polakom na Bialorusi rozwinac skrzydla jak Solidarnosci, zeby zinfiltrowac i rozwalic na swoja modle; moze chodzi o zastapienie Polakow na Bialorusi szabas-gojami gotowymi tworzyc Judeopolonie na Kresach? ostatnio mamy ruch w New Yorku w tej sprawie, a w Polsce i na Kresach cisza: https://grypa666.wordpress.com/2010/06/11/jezyki-tez-chca-zyc/ […]

 3. […] gwaranta suwerenności. Polak potrafi. Trzeba całą obcą agenturę z Polski wyprosić i odeprzeć „powroty” naszych wrogów, umożliwone m.in. przez politykę ś.p. Prezydenta. Głosować powinniśmy na kandydata, który […]

 4. […] lekarzy, prawników i biznesmenów wykonują odgórne kampanie pisania listów: chwalą pro-izraelskich pismaków, atakują krytyków, wywierają presje na gazety, wydawnictwa i magazyny, żeby nie publikowały […]

 5. […] lekarzy, prawników i biznesmenów wykonują odgórne kampanie pisania listów: chwalą pro-izraelskich pismaków, atakują krytyków, wywierają presje na gazety, wydawnictwa i magazyny, żeby nie publikowały […]

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: