Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Wybory, Polska …Bałkany

Posted by grypa666 w dniu 08/06/2010

Wydanie własne 2005 rok, ISBN 0-9780543-0-X

tekst książki

album zdjęć i karykatur

okładka 1 okładka 2 okładka 3 okładka 4

Wspomóż mnie. Przygotowanie książki zabrało ponad 6 lat bezinteresownej pracy. Publikacją tutaj podcinam sobie potencjalny dochód ze wznowień. Copyright i prawa autorskie Piotr Bein, użycie w celach komercyjnych ścigane prawem.

†††††††††††††††††††††††

Wybory, Polska …Bałkany

Piotr Bein 8.6.2010

Niedawne „debaty” na forum grypa666 dowiodły niezrozumienia Bałkanów — niektórzy machnęli ręką, że taka Rosja ważniejszy temat… Wojny bałkańskie wydarzyły się przed 11 IX, przełomowym dla NWO, z planu tych samych sprawców! Są kluczem do zrozumienia spraw globalnych, w tym Rosji, której tajniki zaprzątają uwagę Patriotów po 10 IV. Sprawcy ukrywają i fałszują kompromitujące fakty, sponsorowane przez struktury globalne. Nawet zaawansowani forumowicze wyrazili zdumienie,  są niezdecydowani jeśli nie przekonani przez propagandę — proces podobny do „przekonania” Polaków o zbiorowej winie za zbrodnie pt. Jedwabne i Kielce. Udostępniam więc NATO na Bałkanach na moim blogu. Rozdziały na tematy „zabronione” przez niektórych b. forumowiczów grypy666:

  • Wielko-Serbizm: s.102 (m.in. kłamstwa propagandy chorwackiej)
  • Wśród chorwackich braci: s. 156 (masowe zbrodnie nowej Chorwacji)
  • Operacje Błysk i Burza: s. 179 (ludobójcze działania ustaszy podczas II wojny światowej, takież czystki etniczne przez siły Chorwacji)

Na moim własnym blogu, b. sojusznik z walki z „pandemią” Bronek (Królowa Pokoju) oraz jego żona (Szach) „zabronili” mi pisać o tych zbrodniach i udziale Kościoła, powołując się na umowę z 22.1.2010, w której zgodziliśmy się:

Po burzy wokół wizerunku Jana Pawła II wśród “iluminatów”, pojednaliśmy się, poznawszy wzajemnie swe racje:
– ze strony katolików — obrona imienia Wielkiego Polaka i jednej z niewielu pozostających postaci, symboli podtrzymujących otuchę Narodu, dających nadzieję;
– z drugiej strony (w tym redakcja bloga grypa666)  — konieczność edukacji o zmyłkowej propagandzie z kompleksu jot, m.in. dla obrony katolicyzmu i całego chrześcijaństwa, wroga nr 1 kompleksu jot.

Wypełniłem moją część umowy, nie naruszając dobrego imienia Jana Pawła II, w szlachetność którego nie wątpię. Nie przeszkadza mi to krytykować korupcji Watykanu, ani zbrodniczych duchownych chrześcijańskich, bo w Prawosławiu nie ma dogmy o nieomylności papieża czy kleru. Ponieważ śmiałem skrytykować katolickich zbrodniarzy chorwackich, stałem się obiektem nikczemnych oszczerstw w artykule Bronka na Królowa Pokoju i w komentach u mnie i u niego, zaprawionych oszczerstwami, obelgami, ośmieszaniem oraz ujawnianiem danych osobistych pod artykułem Bronka. Bronek ujął „odwet” tak:

prosiłem Piotra żeby nie atakował Kościoła i naszego Jana Pawła II tylko tyle. Bo przeciez wiemy że banksterzy sa odpowiedzialni za wszystkie nieszczęścia. Ale Piotr nie umie dochować danego słowa

W  emailu Bronek dodał zakaz szargania katolickich świętych. Chodziło o beatyfikowanego Stepinaca. Mogę mylić się o udziale Stepinaca (i franciszkanów) w zbrodniach ustaszy, ale zamiast udowodnić to w cywilizowanej debacie, duet Królowa Pokoju – Szach napisali obelgi na Beina, „opluwacza” świętości, pseudo-naukowca i łgarza. Podali propagandę chorwacką, ignorując podane przeze mnie źródła zakazane i rzadkie. Podobnie było z „debacie” nt. ludobójczej Operacji Burza sił chorwackich w 1995 r.  Dla wzmocnienia nacisku, Bronek „zagroził” rewelacjami z pobytu Beina na wakacjach scypionkowych w Polsce:

Nie będę wyciągał szczegółów z pobytu Twojego u mnie , na tyle chamski nie jestem w pzreciwieństwie do Ciebie. Pzryjdzie czas pamiętnik i historia pobytu Beina w Polsce ujrzy światło dzienne na moim blogu. http://www.dzieckonmp.wordpress.com .

Drażliwy dla Bronka temat dotyczy terrorystów neo-ustaszy. Ci fanatycy religijno-narodowi ostrzelali parę lat temu w Vancouverz cerkiew serbską, gdzie jestem parafianinem. Profilaktycznie zgłosiłem na policję kanadyjską upublicznianie moich danych osobistych w kontekście kampanii nienawiści przeciw mnie na blogach Królowej Pokoju (Bronka H. z Lublina) i Zenobiusza (Tadeusza K. z Bydgoszczy).

Manipulacje emocjami i uczuciami religijno-patriotycznymi przez kompleks jot widzę jak na dłoni w obecnej kampanii wyborczej, a zaślepienie niektórych katolików-patriotów przeraża mnie. Inni zauważyli podobnie. O fanatyzmie religijnym w przereagowania nt. zbrodni chorwackich, przytoczonych przeze mnie ku przestrodze w ogólnyej ekscytacji przedwyborczej, niech świadczy „porada” od zaufanego sojusznika: „Gdybyś w opisach zbrodni chorwackich wspomniał o zbrodniach prawosławnych banderowców, nie byłoby takiego problemu.” Hmm… Gdybym był muzułmaninem to katoliccy Polacy pozwoliliby krytykować ustaszy, pod warunkiem wymieniania  zbrodni islamu? Zbrodnie ukraińskie II wojny światowej opisałem w referacie dla Uniwersytetu Miasta Hiroszima (podobnie jak zbrodnie wielu innych grup ‚religijnych’ w mym dorobku). Nie wiem, czy poprawnie i wyczerpująco, ale wybaczcie — zadanie przekraczało me siły, a mimo apelu do polskich badaczy nikt się z Polski nie zgłosił.

†††††††††††††††††††††††††††††

Zdjęcia z NATO na Bałkanach nt. „zakazany” przez Królową Pokoju — takich „wyborów” chcą „polscy patrioci”?

Porównaj ww. rozdziały i poniższe zdjęcia z propagandą chorwacką wklejoną przez Bronka (Królowa Pokoju). Nie sądzę, że Bronek poznawszy prawdę  broniłby Błysku, Burzy i neo-ustaszy. O chorwackim stronniczym źródle, świadczą populistyczne stwierdzenia o kilku wiekach rzekomych zaborów Chorwatów przez Serbów i o „Wielko-Serbizmie”. Z braku dowodów, Międzynarodowy Trybunal Karny ds. Byłej Jugosławii musiał odrzucić to ostatnie oskarżenie. Pisanie o armii chorwackiej legalnie pacyfikującej mniejszość dla utrzymania porządku w „państwie” chorwackim przed secesją również zakrawa na kpinę. Od tego była armia federalna, a Chorwaci stanowiący jej dowództwo i trzon oficerski przyczynili się do jej rozbicia. Ich propaganda głosi, że armią rządzili Serbowie, jak rzekomo wszystkim w Jugosławii.

Niby kiedy Serbowie okupowali Chorwatów? Serbowie wykształcili państwowość nieco później niż Chorwaci, których państwo określa się jako jedno z najsilniejszych wtedy w Europie. Trudno więc postulować  zabór Chorwatów przez Serbów. Od schyłku XIV w. Serbowie byli 5 wieków w niewoli  tureckiej (południe) i pod rządami Habsburgów (północ), a po upadku sułtanatu weszli pod zabór austro-węgierski. Gdy Serbowie odzyskali niepodległość po I wojnie światowej, Chorwaci dla własnej obrony przed wspólnym wrogiem przyłączyli się w 1918 r. do królestwa południowych Słowian, założonego przez Serbów. Po II wojnie światowej Chorwaci ze Słoweńcami urządzili Jugosławię dla własnej korzyści, a komunista chorwacki mason Josip Broz Tito zredukował Serbów do nieliczącej się grupy etnicznej rozbitej między republiki. Po tym, co Chorwaci zrobili Serbom podczas II wojny światowej i w l. 1990-ych, znajomi Serbowie pytają: „Po co przyjęliśmy ich wtedy do Królestwa?”

Chorwaci ze Słoweńcami, w zmowie ze służbami wywiadowczymi Niemiec (BND) kuli w monolit federacji od co najmniej l. 1960-ych celem grabieżczych secesji. Do kreciej roboty przyłączyły się ok. l. 1980-ych „amerykańskie” CIA, zbieżnie z globalnymi planami neokonów (trzon kompleksu jot w USA). Konstytucja federacji stanowiła o legalnych secesjach z uwzględnieniem praw (w tym prawa do ziemi przodków) i bezpieczeństwa mniejszości, takich jak Serbowie na swoich prastarych ziemiach w kilku republikach. Jeśli już populistycznie porównywać, Bronku, do zaborów Polski, to rozbiory Jugosławii są analogią:  w XX/XXI w. naród serbski rozbity między wrogie reżimy. Parę milionów Serbów wypędzono z ziem przodków lub „asymilowano” (np. konwersja z prawosławia na katolicyzm wciąż niepoliczonej rzeszy Serbów w Chorwacji).

Jeśli nie ochłoniecie z  „patriotycznego” fanatyzmu zaprawianego religią, to doprowadzicie do podobnego rozbicia Polaków. Mamy  kilku wrogów ościennych i jednego „koordynatora” ich zakusów — kompleks jot, który zrobił z Narodu krowę dojną i ma zakusy na Judeopolonię — patrz wypowiedź nestorki dziennikarzy Białego Domu. Kiedy demonizuje się, odczłowiecza jakiś naród, nadchodzi poważny atak nań. Demonizacja Serbów w ostatnich ponad 20 latach i oczernianie Polaków jako „współ-sprawców Holokaustu”, oprawców w „polskich obozach zagłady” i notorycznych „antysemitów” są zdumiewająco podobne. Tak jak Serbów kompleks jot medialnie uczynił złoczyńcami i ludobójcami, żeby im odebrać największy skarb Kosowo i wypędzić z innych ziem przodków, tak Polacy mogą spodziewać się podobnego ataku.

Spójrz poniżej na mapę etniczną Bałkanów 100 lat temu… Jak można mówić o granicach etnicznie czystych terytoriów jak Chorwacja? I to w dobie znoszenia granic w UE, w imię (podobno) porzucania szowinizmu narodowego… W Polsce nie ma podobnego zróżnicowania, więc kompleks jot wykorzysta fanatyzm religijno-polityczny wewnątrz społeczeństwa polskiego do podziałów. Obecna kampania wyborcza jest tego  dowodem…

Okładka wewn. z "NATO na Bałkanach"

Najbardziej wrogie Serbom, Chorwacja, Bośnia i Kosowo groziły zbrojnym oderwaniem. Pokojowe, legalne konstytucyjnie secesje niepozwoliłyby im zagarnąć ziem Serbów w obrębie sztucznych granic ‚wytyczonych’ na mapie titowskiej Jugosławii. Na tychże ziemiach Serbowie byli historycznie nienawidzeni, z najgorszymi okrucieństwami podczas II wojny światowej. Serbowie widząc, że powracają stare nienawiści, chwycili za broń w obronie swego życia i ziemi pradziadów. Poniżane przez Bronka oddziały Arkana były odpowiednikiem polskiego AK, do dziś Serbowie uważają ich za bohaterów narodowych.

Bronek pytał, dlaczego w moim artykule nie piszę, kto „podburzył” Serbów do samoobrony. A kto „podburzył” nas do kampanii antyscypionkowej? Gdybyś co jakiś czas, Bronku,  przy okazji pielgrzymki do Medziugorje wybrał się także do Serbii, nie widziałbyś Bałkanów przez pryzmat czarno-białej propagandy, nie bez przypadku podpieranej przez wrogów Słowian i chrześcijaństwa. W mej parafii w Vancouverze są Serbowie wygnani  ze wszystkich części Bałkanów. Serce się kraje, gdy słucham ich opowieści: potracone domy, gospodarstwa i krewni, przekreślona przeszłość i więzi z innymi grupami etnicznymi… Starsi pamiętają okrucieństwa II wojny światowej. Wstrząsające wspomnienia Nady Nasić spisałem w mej drugiej książce, po angielsku, To Serbia via Poland. Podobnie w tutejszych parafiach greckich prawosławnych są rzesze wypędzonych z Azji Mniejszej i ich potomstwo. Czy opisując ich losy muszę  wspomnieć zbrodnie „prawosławnych” banderowców?

Chorwacja zaszkodziła Serbom również w antyserbskich wojnach w Bośni i Kosowie. W „NATO na Bałkanach” i w referacie tłumaczonym na polski jest dużo o antyserbskiej propagandzie chorwackiej. Zagrzeb cenzurował wszystkie przekazy na Zachód z wojny w Bośni. Głośny swego czasu plan czystek etnicznych Albańczyków kosowskich przez siły Miloszewicia (Operacja Podkowa) okazał się wredną falszywką wypuszczoną przez służby chorwackie. Hasła wikipedii dot. Chorwacji są zakłamane jak ww. propaganda: np. opis po angielsku Kresów Wojskowych pod hasłem „Chorwacja” jest króciutki i nie wymienia mieszkańców tych ziem — Serbów. To samo pod hasłem „Serbia” jest opisane szerzej i bliżej prawdy historycznej. Dziwny naród ci Chorwaci… narobią bigosu, potem próbują go ukryć, ale jak nieudolnie! Niedługo będą rezolucje UE przeciw „negacji niewinności Chorwatów”. Holokaustianizm zatacza coraz szersze kręgi. Czy to ma jakiś związek z maczaniem paluchów kompleksu jot na Bałkanach?

Niedawno znalazłem grafikę z witryny dżihadystów. Przedstawia ona na obszernej przestrzeni Eurazji trzy „państwa” islamistów — Bośnię, Kosowo i Czeczenię, twory kompleksu jot. Nieprzypadkiem zapewne opowiadał mi pewien agent jot w Krakowie przeszło rok temu, jak to on opiekuje się Czeczeńcami w Polsce. Nie wiem jakim cudem w dniu mego przybycia do Krakowa z prelekcją nt. kompleksu jot, policja podobno złapała Czeczeńca z bronią i zdjęciami jakichś osób.

Przykre, że Polacy nie studiują Serbów, narodu bliższego nam ideałami (umiłowanie wolności i sprawiedliwości, tolerancja w wielonarodowych państwach, silna wiara w Chrystusa, męczennictwo poprzez stulecia…) niż się wydaje, a polegają na propagandzie narodowo-religijnej, która niszczy Słowian. Sam fakt uwierzenia Polaków w karykaturę niedawnych wojen bałkańskich z Serbami w roli winowajców, świadczy o sile propagandy, wzmocnionej przez media kompleksu jot, bo on jątrzył, by osłabić znienawidzone przez judeocentryków prawosławie i osadzić nowe państwa islamu, Bośnię i Kosowo, w podbrzuszu chrześcijańskiej Europy — na jej zgubę. Bez lisich zabiegów kompleksu jot, eksploatacja ekstremizmów dla ich planów NWO nie byłaby możliwa, co opisuję w „NATO na Bałkanach” i późniejszych referatach.

Obszar zamieszkały przez Serbów, w przeszłości broniony przez nich przed zalewem tureckim, na zaproszenie Habsburgów.


Jedna odpowiedź to “Wybory, Polska …Bałkany”

  1. […] zapraszam do czytania nowego artykułu na grypie666 Wybory, Polska, Bałkany i komentowania jego treści poniżej. Jeśli będziemy się kłócić i nie porzucimy fanatyzmu, […]

Sorry, the comment form is closed at this time.