Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Religionizm a sprawa polska

Posted by grypa666 w dniu 04/06/2010

Wpis skasowany przez Lukasza Kamizleich. Przywrócony 20.6.2011 z pliku html.

Wspomóż blog – na konto lub Pay Pala

††††††††††††††††††††††††††††

Zagrypiona.wordpress.com dla grypowiczów666

Zacznę od krótkiego wyjaśnienia, ‘kto?’, ‘z jakiego powodu?’ i ‘w jakim celu?’. Mój nick ‘grypowy’ to TakaTam. Jestem stałą ‘czytaczką’ (i zamierzam to kontynuować) grypy666 od początku niemal jej powstania podobnie jak i wielu innych ludzi. Blog ten – jak i niektóre komentarze pozostawiane przez czytelników – otworzył mi oczy, mimo iż zawitałam nań z jakąś już wiedzą, i mimo tego, że istnieje kilka innych miejsc internetowych dających informacje ważne dla nas wszystkich. Los jednak sprawił, że to grypa666, klimat tam panujący, otwartość, profesjonalizm, jego twórcy i czytelnicy, że się do niego przywiązałam.

Z uwagi na sytuację, która zaistniała ostatnio i potrzebę miejsca wymiany ciekawych artykułów, pomysłów na edukację społeczeństwa, i zwyczajnie miejsca do pogadania (kulturalnego, bez wyzwisk, rasizmu, kołtuństwa i prania mózgu), postanowiłam założyć tego bloga. Zamierzam również gromadzić tu ciekawe, wiarygodne linki, artykuły itd. znalezione przeze mnie oraz zasugerowane przez czytelników. Czasami ciężko jest coś znaleźć w komentarzach na różnych blogach, czy nawet we własnych ‘ulubionych’ (oj nagromadzi się tego z czasem), tak więc mam cichą nadzieję, że uda mi się stworzyć tu miejsce gromadzące aktualne linki do istotnych artykułów czy filmików w sposób przejrzysty i czytelny dla każdego.

Liczę także, że będzie to miejsce kulturalnej wymiany informacji i dyskusji, gdzie współkomentatorzy nie będą się nawzajem wyzywać, obrażać i nachalnie narzucać własnych poglądów. Wszystkim nam, również mi, zależy na dobru naszego kraju, na przyszłości (w końcu mniej więcej wszyscy jedziemy równią pochyłą na tym samym wózku, przyszłość nie rysuje się zbyt kolorowo), więc zamiast kłócić się o pierdoły, skupmy się na tym co można zrobić by jeśli nie naprawić sytuację to chociaż złagodzić i przetrwać najgorsze. Tym co możemy zrobić jest EDUKACJA własna, swoich rodzin, znajomych itd. I mam nadzieję, że miejsce to internetowe się temu w jakiś pozytywny sposób przysłuży.

PS1. Jestem otwarta na sugestie i propozycje dotyczące bloga: od merytorycznych po techniczne. :) (np. jak sprawić by bardziej przypominał coś w rodzaju forum niż typowy blog).

PS2. Grypa666 jest i będzie tylko jedna –> odwiedzajcie https://grypa666.wordpress.com.

CZASU POZOSTAŁO MAŁO…

†††††††††††††††††††††††††††††

“Osierocenie” a fanatyzm

Mimo krakania b. sojuszników wśród lametów o osieroceniu (nawet o zamknięciu grypa666!), niezmiennie licznik stuka przeciętną od lipca 2009 r. — ok. 10 tys./dzień. Czyli większości wizyt nie interesują podstandardowe fora dyskusyjne. Na pokrzepienie serc “sierot666″ i potwierdzenie słuszności zamknięcia forów podaję, że powstają nowe fora, m.in. w odpowiedzi na warunki w sierocińcach666, kontynuujących oszczerstwa na beina, jakby nie było ważniejszych spraw w tej chwili. Np. na forum Zenobiusza zbanowanego u mnie 2 razy (nie na temat  i dyrygowanie forumowiczami, na których prośbę zbanowałem go), Vivien  pisze zdegustowana:

PRZEPRASZAM ZE ZABIERAM GLOS – CHCIALAM SIE TYLKO POZEGNAC ZE WSZYSTKIMI BLOGOWICZAMI Z GRYPY666 KIEDYS BYLO FAJNIE – teraz juz wcale . Moze sie kiedys jeszcze spotkamy wpadne czasem poczytac do IN na grypie ….. Trzymajcie sie i POWODZENIA NA PRZYSZOSC TRZYMAM KCIUKI ZA NASZA POLSKE I JEJ POLAKOW – BEDE SLEDZIC NAJNOWSZE WIADOMOSCI BEZ ZADNYCH BLOGOW. CZESC – TO BEZ SENSU TUTAJ ! TAKIEGO DRUGIEGO JAK GRYPA NIE JESTESCIE W STANIE WZBUDZIC DO ZYCIA – BYE BYE

Ci co chcieli pomóc Narodowi zamiast paskudzić w piaskownicy zwanej “forum” czy plotkować i przeklejać z próżnego w próżne propagandę w klubie “Magiel” na moim blogu za friko i bez wysilenia się do zapoznania się z moimi pracami, zabrali się za czyn, np. pomagają rozwikłać zagadki 10 IV u Konrada “In”. Parę innych osób aktualnie zakłada fora dla grypowiczów666 na poziomie i nasz e-geniusz Asterix obejmie tam obsługę techniczną, jeśli poprzecie go datkami. Na pewno nie polecę oszczerczej Królowej Pokoju, bloga Zenobiusza ani grypy666bis, która kradnie dorobek Podleckiego i Beina, dopisując “bis” tak jak agenciura Bohdan Szewczyk (“wartościowy człowiek” wg Królowej Pokoju, Zenobiusza i ich “parafian”) ukradł “Info nurt” w Kanadzie dopisując “2″ do naszej nazwy.

Chciałbym, żeby b. sojusznicy Zenobiusze też coś osiągnęli. Z tego co robi on i jemu podobni widzę jednak, że samoniszczą się, definiując się via wroga “prawdziwych Polaków” — Beina. Bredzą przy tym, aż obiektywny Monitorpolski wymiotów dostał i zaczyna się zastanawiać, czy b. “sojusznicy”  nie są podstawieni od czasu “pandemii”.  Znam ich osobiście: taka ich uroda intelektu, fanatyzmu i mentalności. Czy wyjdzie Zenobiuszowi choćby techniczny temat chemtrailsów? Do tego też trzeba obiektywizmu, dyscypliny i rygoru naukowego. Chemtrailse nie opadną od salw orgonowych ani krzyków na niepoważnych forach. O wiele poważniejsze fora w Kanadzie i USA nic nie wskórały, mimo znajomości nauk oraz procesów politycznych i obywatelskich.

Czego spodziewać się, skoro Zenobiusz “sprawdzał” Beina podczas kampanii scypionkowej na sajcie National Security Agency i orzekł, że jestem tam agentem, bo jak wstawił “bein” w hasło wejściowe, to pokazały mu się artykuły. Gdyby wstawił “the” to ukazaloby mu się jeszcze więcej. Niemniej jednak chwała mu, że zaoferował swój majątek na działania grypy666, tak jak chwała Bronkowi (Królowa Pokoju) i rodzinie, że gościli bezdomnego Beina. Nie rozumiem więc czemu Zenobiusz podnosi temat swego ubóstwa na swym blogu, skoro może zdjąć najgorszy z setek obrazów ze ściany i zapłacić za kilka miesięcy czynszu, albo sprzedać jeden z oferowanych mi obrazów za milion. Nie rozumiem tym bardziej, że wybrał stan ubóstwa z pobudek religijnych, a w mojej wierze ludzie nie reklamują się tym, a tym bardziej nie używają do rozgrywek osobistych ofiary Bogu w podzięce za ocalenie najbliższych . Może najlepiej niech zostanie przy ezoteryce, annunakach itp. iluminackiej reklamie lucyferianizmu…

…I tak przechodzimy do tematu dnia: fanatyzmu religijnego. Tłumaczę na polski ze słownika na moim kompie:

Fanatyk – osoba wypełniona nadmiernym, ograniczonym intelektualnie zapałem, szczególnie z pobudek religijnych lub politycznych. Etymologia: od XVI-wiecznego franc. fanatique lub łac. fanaticus ‘ze świątyni, inspirowany przez jakiegoś bożka’ od fanum ‘świątynia.’ Przymiotnik początkowo określał zachowanie lub mowę, które mogły wynikać z opętania przez bożka lub demona, stąd najwcześniejsze znaczenie rzeczownika [maniak religijny] (w połowie XVII w.).

Po 10 IV mamy mariaż fanatyzmu religijnego z politycznym. Nie odniosę się lepiej do tego problemu niż zrobił to dziś Józef Bizoń, niespodzianie przysyłając następny genialny tekst, akurat kiedy dyskutowałem problem polskiego fanatyzmu religijno-politycznego z Monitorempolskim. Także dziwnym trafem, do dziś odwlekł się dobry tekst Andrzeja Szuberta, w którym ten mieszkający w Niemczech patriota z ostrym piórem i należycie uzwojonym mózgiem kwestionuje autorytety niepodważalne dla katolickich ludziowców. Andrzej jest od dziś oficjalnie członkiem redakcji — patrz “O nas” . Pracujemy nad usamodzielnieniem Józefa Bizonia lub przyjęciem do redakcji, jeśli znajdzie się pomoc techniczna zdolna obsługiwać jego prace. Prezentuję Andrzeja Szuberta jego własnymi słowy:

Andrzej Szubert: Jestem Polakiem mieszkającym od grudnia 1987 w Niemczech na tzw. “pochodzenie”. Wierzę w Boga, ale nie w dogmaty o Nim, wymyślone przez teologów czy “duchownych”. Na zarzut antysemityzmu odpowiadam zawsze, że przeciwko semickim Palestyńczykom nie mam nic. A także nie mam nic przeciwko Żydom, którzy nie traktują mnie jak gorszego od nich goja – bo i takich Żydów też znam (z dwoma oficjalnymi Żydami byłem internowany). Przy totalnym “wymieszaniu” krwi, jakie miało miejsce w przeszłości i ma miejsce nadal w Europie i w Polsce polskość dla mnie to przede wszystkim świadomy wybór a nie “zew krwi” czy “etniczność”. Ja jestem “etnicznie” i Prusakiem, i Ślązakiem, i Polakiem, żydowskiej “krwi” też się u mnie być może trochę znajdzie (tak myślę i nie uważam tego za powód do wstydu). Duszą i sercem jestem jednak z wychowania w polskim domu i ze świadomego wyboru Polakiem (mimo posiadania obywatelstwa niemieckiego) – z jasno zdefiniowaną polską racją stanu – Polską wolną i suwerenną – a nie polską prowincją europejską, wasalem amerykańskim, żydowskim,  rosyjskim czy jakiegokolwiek innego państwa lub politycznego tworu. A jak mnie atakują, że jestem niemieckim agentem (bo i tak mnie atakowano), to wklejam moje wcześniej pisane teksty o Niemcach i ataki milkną…

http://fronda.pl/andrzej_szubert/blog/iv_rzesza_w_natarciu

http://fronda.pl/andrzej_szubert/blog/niemieckie_klamstwa_w_sprawie_mniejszosci_narodowych

http://fronda.pl/andrzej_szubert/blog/skandaliczna_postawa_gazety_wyborczej_na_opolszczyznie

http://niepoprawni.pl/blog/820/niemieckie-absurdy-demokracja-czy-bolszewizm

http://niepoprawni.pl/blog/820/frau-merkel-czyli-dziedzictwo-honeckera-w-zjednoczonej-europie

Niedawna “debata” na forum grypa666 dowiodła niskiego poziomu zrozumienia spraw bałkańskich – wynik eksploatacji m.in. fanatyzmu religijnego Polaków w odniesieniu do zbrodni chorwackich katolików, w tym duchownych. Sprawy te są kluczem do zrozumienia globalnego, w tym Rosji, której tajniki zaprzątają Patriotów po 10 IV. Nawet zaawansowani blogowicze wyrazili zdumienie wobec “rewelacji” znanych w innych krajach, a skonfrontowani z propagandą są niezdecydowani — proces podobny do “przekonania” Polaków o zbiorowej winie za zbrodnie Jedwabne i Kielce. Zdecydowałem więc udostępnić książkę “NATO na Bałkanach” na moim blogu, a fragementy nt. “zabronione” przez fanatyków będę sukcesywnie publikował jako artykuły główne.

Widzicie więc, że mimo krakań, plucia, lamentów, oszczerstw, wylewania pomyj  i wprost klątw krypto-voodoo wśród “polskich patriotów”, grypa666 ma się dobrze i rozkwita po zrzuceniu garbu pt. “fora dyskusyjne”. Pouczającej lektury!

††††††††††††††††††††††††††††††††

Oni wyboru nie mają, ale Ty go masz!

Józef Bizoń 3.6.2010

Obce ośrodki decyzyjne traktują nas Polaków jak stado pędzonych na pewną rzeź  baranów i czynią to od wielu już lat przy pomocy różnych sztuczek socjotechnicznych, rozpowszechnianych mitów,  co szczególnie jest widoczne w okresie każdych tzw. wolnych wyborów – niestety skutecznie. Do tego celu wykorzystywana jest wiara katolicka prostych uczciwych ludzi, dla których pojęcia: Bóg, wiara, Polska, Naród Polski,  honor – nie są pustymi frazesami.

Z racji naturalnych różnorakich ograniczeń ludzie ci poszukują autorytetów, którym można zaufać dla ratowania Polski i Narodu Polskiego. Ośrodki medialne zdobywając zaufanie całych rzesz takich ludzi podsuwają im, w danych konkretnych polskich uwarunkowaniach, fałszywe autorytety głoszące fałszywe tezy.  Wykorzystuje się tutaj zjawisko przenoszenia autorytetu np. tytułu profesora z jakiejś konkretnej dziedziny nauk ścisłych (np. fizyki) na sferę polityki w zakresie wskazywania i podpowiadania – oczywiście „bezinteresownie”, „w  trosce”, w ramach „pomocy”, jak najbardziej „obiektywnie”  –  kogo należy wybierać podczas każdych odbywających się tzw. wyborów, by dokonany wybór dokonany [przez nieświadomego zmanipulowanego w ten sposób uczciwego człowieka] był trafny z korzyścią dla Polski i Narodu Polskiego.

Złapany w tak zastawione sidła uczciwy człowiek głowę da sobie uciąć za niby swój dokonany wybór przy urnie wyborczej, a na uzasadnienie dokonanego przez niego wyboru bez chwili zastanowienia powoła się na zdanie tak podstawionego profesora – w myśl zasady, że skoro profesor tak mówi, a to przecież bardzo mądry człowiek, to i mój dokonany wybór jest tym bardziej słuszny. Jeżeli ten mechanizm połączyć z wykorzystaniem do tego celu wiary katolickiej, to wręcz niemożliwością staje się przebicie do tak zmanipulowanego człowieka z jakimikolwiek rzeczywistymi , realnymi i prawdziwymi argumentami  i to nawet z argumentami od uwzględnienia których zależy jego (i jego rodziny) życie lub śmierć.

Takiemu człowiekowi  nie przejdzie przez głowę nawet cień myśli, że może być oszukanym przez tego, któremu bezgranicznie zawierzył. Gdy natknie się na informację przeciwną do tych, które umeblowały mu jego głowę, to od razu od takiej informacji ucieka – nie zainteresuję się nią, od razu ją odrzuca, nie uruchomi procesu samodzielnej oceny takiej informacji i procesu samodzielnej chociażby próby myślenia, a już z całą pewnością nie powie bliźniemu, że natknął się na taką informację – a jeśli już, to z góry odpowie, że to są bzdury, głupoty i nie warto z tym się zapoznawać [bo szkoda czasu, bo on wie lepiej].

W takiej sytuacji tak zmanipulowanemu człowiekowi robi się od razu gorąco w głowie i jest gotów zatłuc tego, kto ośmieli się przerwać mu ten słodki letarg i przywrócić go do życia w realnej rzeczywistości z wykorzystaniem własnego, a nie cudzego, rozumu. Fałszywi doradcy grają na fałszywej jedności, bo jedność ta ma się sprowadzać jedynie do bycia  kibicem jednej z dwu drużyn grających w ustawionym meczu. Będą wtłaczać w głowy, że kto inny nie ma szans poza tymi dwoma drużynami – przedstawiając na to własne „obiektywne badania” i  jednocześnie z góry ostrzegając , że z całą pewnością będzie fałszerstwo, gdy sprawy nie pójdą po ich myśli. Będą wtłaczać w głowy, że stawianie na kogo innego to niepotrzebna strata głosu.

Zapytasz – a niby dlaczego tak mają postępować? Powiesz – ja bym tak przecież nie postąpił. Otóż dlatego, że oni rzeczywiście żadnego innego wyboru nie mają. Ty taki wybór posiadasz. I to wybór inny niż Ci podpowiadają. Wybór zgodny z POLSKĄ RACJĄ STANU – wybór dla Ciebie, dla Twoich dzieci i wnuków, aby pozostać Polakiem na własnej ojczystej ziemi, a nie być u siebie w domu parobkiem obcych przez nich wodzonym za nos.

A dlaczego nie mają? Na to pytanie sam sobie odpowiesz po solidnym przeczytaniu całości [nie pobieżnego, nie jego fragmentów, czy tylko jednej z części] artykułuWybory przez pryzmat „Nocnej zmiany – czy nocnej zdrady?“  i uważnej jego analizie.

Spróbuj – z pewnością zrozumiesz jego treść i sam wyciągniesz wnioski [zaskakujące być może dla Ciebie], ale wpierw odrzuć od siebie chęć ucieczki z tego miejsca – jeśli Cię nagle taka myśl  zaraz nawiedziła już w trakcie przeczytania tego powyższego tekstu.

Wybory przez pryzmat „Nocnej zmiany – czy nocnej zdrady? – część pierwsza :

Wybory przez pryzmat „Nocnej zmiany – czy nocnej zdrady? – część druga :

UNIJNY MATRIX – CO, SKĄD i JAK POBRAĆ :

Boguchwała, A.D. 03 czerwca 2010 r. – mgr inż. Józef Bizoń

††††††††††††††††††††††††††††††††

Smoleńsk, Katyń, CIA, KGB, polska rusofobia

Andrzej Szubert 30.5.2010, członek redakcji grypa666

Czyli jak nas zniewolili, grabią i jeszcze okłamują…

Smoleńsk

Od trwającej w internecie histerii związanej z udowadnianiem rosyjskiej ręki stojącej za zamachem w Smoleńsku mocno różnią się oficjalne (z małymi wyjątkami) media i wypowiedzi polityków. Przy czym nastąpiła tutaj zadziwiająca zmiana. Tuż po katastrofie media i politycy zwartym szeregiem bronili załogę naszego samolotu przed rosyjskimi sugestiami, jakoby za katastrofę winę ponosili polscy piloci. Jak to – przecież nasi piloci nawet na drzwiach stodoły potrafią latać. A jak obrażaliśmy się sugestiami Rosjan, że Polacy nie potrafili dogadać się z rosyjską obsługą lotniska.

W tym miejscu przypominam, że w katastrofie w Mirosławcu – zgodnie z przeprowadzonym śledztwem – dochodziło do nieporozumień pomiędzy polskimi pilotami i polską wieżą na lotnisku. Używano np. różnych jednostek ciśnienia i wysokości  (mmHg – hPa i stopy – metry). Nawet jako Polak z Polakiem nie potrafili się w Mirosławcu nasi dogadać… Przyczyn katastrofy w Mirosławcu naliczono 13. Okoliczności sprzyjających katastrofie 10. Głównie “czynnik ludzki”.

“Wina” polskich pilotów w Smoleńsku polegała jedynie na tym, że wtedy w ogóle próbowali tam lądować. Gdyby posłuchali sugestii rosyjskiej wieży i polecieli gdzieś indziej – choćby do Mińska – katastrofy by nie było. Jednakże dla pilotów wojskowych każdy lot to przede wszystkim zadanie bojowe. Zwłaszcza, gdy na pokładzie siedzi dowódca lotnictwa, dowódca sztabu generalnego i naczelny zwierzchnik sił zbrojnych (innych dowódców pomijam). Do dzisiaj nie pojmuję, jak to udało się Putinowi zagnać tylu dowódców i ważnych polityków do samolotu, aby ich w Smoleńsku zamordować. I to tak sprytnie to zrobił, że nikt jego KGB-owców z pepeszami zaganiających polską delegację do samolotu na lotnisku w Warszawie  nie zauważył.

Zyski Rosjan spowodowane katastrofą są ogromne. W żaden inny sposób nie nagłośniliby zbrodni w Katyniu na cały świat tak dobrze, jak zamachem w Smoleńsku. W żaden inny sposób nie postawiliby siebie samych pod pręgierzem opinii publicznej, jako państwo nadal podstępne i zbrodnicze. Ma to zwłaszcza tę zaletę, że być może latami zaoszczędzą oni na przyjmowaniu ważnych zagranicznych delegacji. Bo który zagraniczny prezydent czy premier zaryzykuje  “smoleńskie” lądowanie w Rosji.

Natomiast nieoczekiwanymi szczęściarzami są Amerykanie. Ich “neokonserwa” PNAC wprawdzie nie zdobyła dzięki katastrofie w Smoleńsku “absolutnej” przewagi militarnej i politycznej nad Rosją, ale rozpuszczenie po świecie podejrzeń Rosji o celowe spowodowanie katastrofy znacznie osłabi jej pozycję na arenie międzynarodowej. No bo kto będzie gadał ze zbrodniarzami.

Nigdy nie dowiemy się, jak z zamachem w Smoleńsku było naprawdę. Rosji nie uda się w sposób dla rusofobów wystarczająco wiarygodny  udowodnić, że to nie ona zamach w Smoleńsku zaplanowała i przeprowadziła. Pradziwym sprawcom zamachu ciężko będzie natomiast udowodnić, że to ich robota. W wypieraniu się ich własnych zbrodni mają oni doświadczenie. Jak było to choćby z zamachami na WTC i Pentagon. Wmówili całemu światu, że zamachy te zrobili nie potrafiący latać nawet małymi samolocikami fundamentaliści z nieistniejącej (zdaniem BBC) Al-Kaidy.

Przypuszczam, a nawet jestem pewien, że nasza polityczna “elita” łącznie z Jarosławem Kaczyńskim domyśla się (lub po prostu wie) jak było naprawdę. Ale i oni się do tego nie przyznają. Stąd właśnie obecna zmiana “frontu”. Nasza wierchuszka (i Amerykanie) wiedzą już, że Rosji tej zbrodni nie uda się wcisnąć. Nie może też się przyznać, kto to zrobił naprawdę. W związku z tym muszą znaleźć “winnego”. Najlepiej takiego – który nie może się bronić. A więc naszych pilotów. Cyniczne, obrzydliwe, ale skuteczne.

Przy czym zadziwiła mnie nagła zmiana tonu pod adresem Kremla u Kaczyńskiego. Jego orędzie do Rosjan oprócz zwyczajowego kopania Rosji o Katyń i NKWD było jednak nieoczekiwanym zwrotem u tego rusofoba. Jeszcze większa metamorfoza nastąpiła u Zbigniewa Brzezińskiego. Ten najbardziej antyrosyjski jastrząb w Waszyngtonie, który w 2007 roku publicznie skrytykował prezydenta Busha za jego “uległość” ws. tarczy antyrakietowej przeciwko  Rosji nagle, dwa tygodnie po orędziu do Rosjan Kaczyńskiego sam zmienił się w gołąbka pokoju, który z gałązką w dziobku nawołuje Polskę do pojednania z Rosją! Czyżby wpływ na taką zmianę u niego miały nieujawniane opinii publicznej, ale znane samemu Brzezińskiemu szczegóły śledztwa ws. Smoleńska? No i dlatego “biczowi na Rosję”, jastrzębiowi z Waszyngtonu – Brzezińskiemu, nagle “zmiękła rura”?

Pamiętajmy w tym miejscu – znając stan zakłamania polskich i światowych mediów najważniejszych rzeczy należy się domyślać lub czytać między wierszami. Wrócę w tym miejscu jeszcze raz do orędzia J. Kaczyńskiego do Rosjan.

Sprawa Katynia

Czy Rosja powinna przeprosić nas za Katyń? Aby na to pytanie odpowiedzieć cofnijmy się do początków boleszewizmu i stalinizmu. Podwaliny tej ideologii wymyślił niemiecki Żyd Marks. Później utrzymywano na Zachodzie (kto to robił?) zawodowych teoretyków komunizmu. Ich herszta Lenina, o mongoidalnych (a nie słowiańskich) rysach za wiedzą Niemców przemycono do osłabionej przegraną wojną Rosji. Jego kompanów – głównie Żydów komunistów finansowali inni Żydzi – bankierzy. Jak choćby Fritz Warburg. Po śmierci mongoidalnego Lenina do władzy doszedł Gruzin Stalin. Szefem aparatu terroru – NKWD – kierował inny Gruzin – Beria. Założycielem poprzedniczki NKWD, Czeki był “nasz” rodak Dzierżyński.

W czasach Stalina najbardziej wpływową szarą eminencją na Kremlu był inny “rosyjski”  Żyd Kaganowicz. Na wniosku Berii o wymordowaniu polskich jeńców wojennych widnieje obok czterech innych podpisów adnotacja – Kaganowicz – “za” (a także – Kalinin – “za”).  Należy też nadmienić, że w lasku katyńskim jeszcze przed wojną NKWD mordowała i grzebała tysiące ludzi, głównie Rosjan – w tym rosyjskich popów w ramach niszczenia rosyjskiej Cerkwi. W świetle powyższych faktów powinniśmy wreszcie zrozumieć, że za Katyń powinni nas przeprosić przede wszystkim rodacy Stalina i Berii (Gruzini) oraz Kaganowicza (Żydzi), a nie Rosjanie.

A dlaczego Rosjanie nie chcą uznać zbrodni katyńskiej za ludobójstwo? Bierze się to z tej prostej przyczyny, że Rosja jest “sukcesorką” ZSRR. Jeśli więc Rosja uzna Katyń za ludobójstwo, będzie musiała liczyć się z procesami o odszkodowania. A Rosja nie ma zamiaru płacić odszkodowań za cudze zbrodnie. Tak jak to robią idioci Polacy…

Żydzi

Bo to właśnie Polska, na wniosek PiS przegłosowała w sejmie i zgodziła się wypłacić żydowskim roszczeniowcom wielomiliardowe odszkodowania za majątki pomordowanych podczas wojny przez Niemców rodzin żydowskich. Co jest absurdem prawnym, gdyż żydowscy roszczeniowcy nie są rodzinami pomordowanych, pomordowani byli obywatelami polskimi, a mordowali ich Niemcy. Jest to tym bardziej oburzające, że w czasie tzw. transformacji żydowski agent Balcerowicz ogołocił społeczeństwo z pieniędzy, finanse oddał w łapska żydowskiej lichwy okradającej państwo polskie od tamtego czasu bezwzględnie i skutecznie do tego stopnia, że powoli stajemy się bankrutem na podobieństwo Grecji.

A największym skandalem jest to, że Polska wypłaca żydowskim roszczeniowcom odszkodowania za ofiary niemieckich zbrodni, a w samym Izraelu w szpitalach na m.in. b. więźniach obozów koncentacyjnych żydowscy lekarze przeprowadzali “eksperymenty” medyczne. Przed rokiem informowała o tym Rzepa. Sprawę – jak można było przewidzieć – wyciszono.

Warto też przy tej okazji poruszyć problem wielu dygnitarzy i funkcyjnych III Rzeszy o korzeniach niekoniecznie aryjskich. Żydzi temu wściekle zaprzeczają, choć nie da się ukryć, że hitlerowcy z żydowskimi korzeniami brali bezpośredni udział w holokauście. A inni Żydzi, za Wielką Wodą, jako współudziałowcy koncernów militarnych i chemicznych na wojnie i na zagładzie Żydów zarabiali. Przy czym, co dziwne, to jest fakt, że w miarę upływu czasu od II wojny światowej żądania roszczeniowców żydowskich nie tylko nie maleją, ale wciąż rosną. Wciąż im mało, mało, mało. Nawet to, co przyznał im już “polski” sejm i Pełniący Obowiązki Polaków “nasi” politycy, nadal ich nie zadawala. Będziemy musieli zapłacić im znacznie więcej. Być może, gdy zabraknie już głupców (poza Polską) do zaspakajania ich roszczeń i chciwości, obłożą haraczem Pigmejów, Maorysów i Eskimosów. Za to, że nie protestowali przeciwko holokaustowi…

Rusofobia

Jest ona uzasadniona, choć cechować nas powinna jeszcze silniejsza germanofobia. Już u zarania państwa Piastów musieli nasi protoplaści bronić się przed naporem germańszczyzny z zachodu. Potem byli Krzyżacy, na ich miejsce wskoczyły Prusy. A z Rosją problemy nasze trwały mniej niż połowę tego samego przedziału czasu. Nawet pierwszy rozbiór Polski był sprawą czysto germańską. Król pruski, austriacki Habsburg i siedząca wówczas na rosyjskim tronie niemiecka księżniczka Zofia Fryderyka Augusta, znana jako caryca Katarzyna II Wielka, podzielili się polskim tortem.

A sam komunizm, bolszewizm czy stalinizm, z którymi kojarzymy Rosję miał żydowsko-niemiecki korzenie i gruzińską nadbudowę. Pod względem zbrodniczości pomiędzy narodowym socjalizmem a stalinizmem/bolszewizmem śmiało można postawić znak równości. W stalinowskim ZSRR komory gazowe zastępowały “lodowe krematoria północy”. Jednak istnieją między tymi zbrodniczymi systemami różnice.

Rosji komunizm narzucono siłą w momencie bolszewickiego zamachu stanu, przy wydatnym udziale nie-Rosjan. Niemcy nazizm zafundowali sobie sami. Uwolnienie spod nazizmu zawdzięczają Niemcy obcym – w tym i Stalinowi. Rosja od komunizmu uwolniła się własnoręcznie. Denazyfikację Niemcom zadekretowano odgórnie. Wykonali ją niezwykle pobieżnie. Przez dziesięciolecia w powojennych Niemczech ludzie związani z III Rzeszą pełnili ważne funkcje w polityce, gospodarce, mediach, a nawet w sądownictwie. Jako przykład podać można prezydenta Bundesrepubliki w momencie zjednoczenia Niemiec, Richarda von Weizsäckera, który całą wojnę walczył w Wehrmachcie, w tym przeciwko Polsce we wrześniu 1939.

A my zarzucamy  Rosjanom brak przeprowadzenia u nich dekomunizacji. Na marginesie dodam w tym miejscu, że władze naszego sojusznika – Niemiec – nadal utrzymują w mocy dekret marszałka III Rzeszy Goeringa delegalizujący Związek Polaków w Niemczech. Ten obowiązujący nadal dekret sprawia, że Polacy nie posiadają w Niemczech statusu mniejszości narodowej. Niemcy w Polsce taki status posiadają.

Na naszą rusofobię największy wpływ miał okres polskiego stalinizmu – choć winę za niego ponosić powinna gruzińsko-żydowska mafia. Wprawdzie Rosjanie brali w tym też udział, ale – jak wiemy – karać powinno się rękę, a nie ślepy miecz. A jeszcze lepiej ukarać byłoby (gruzińsko-żydowską) głowę wydającą ręce z mieczem polecenia. Okres postalinowski był już znośniejszy, przy czym co najmniej identyczna zależność obecnie od Brukseli nie wzbudza w nas takich emocji jak sowiecka “okupacja” do 1989 roku. Przy czym PRL przynajmniej oficjalnie udawała państwo suwerenne. Teraz tego udawać nie możemy. Nad naszą “konstytucją” góruje Traktat Lizboński.

Kłamstwo rosyjskiej agentury

W okłamywaniu nas w naszej faktycznej sytuacji prym wiodą PiS (a zwłaszcza jego Don Kichot walczący z wiatrakiem komuny  – p. Macierewicz), TV Trwam, co niektóre odłamy “antykomunistycznej” opozycji, no i Stanisław Michalkiewicz. Poseł Macierewicz po zgłoszeniu kandydatury Marka Belki na szefa NBP publicznie na ekranie TV Trwam “zdemaskował” Belkę jako byłego agenta SB – w domyśle naturalnie jako nadal komucha i agenta Putina i KGB. W tym miejscu nasuwają się dwa pytania.

  1. Dlaczego Macierewicz nie “zdemaskował” u o. Rydzyka w ten sam sposób nowego prymasa Polski? I dlaczego w przeszłości PiS bronił tak zażarcie Zyty Gilowskiej, co to – jak nazywa to Michalkiewicz – bez jej wiedzy i zgody…? Czyżby byli słuszni i niesłuszni współpracownicy SB?
  2. Jako specjalista od tajnych służb jakoś dziwnie Macierewicz nie zauważył, że już dawno, dawno temu Marek Belka się przewerbował. Nie dość, że został on dyrektorem europejskiego departamentu MFW (w pełni kontrolowanego przez amerykańsko-żydowską lichwę), to na dodatek jest też polskim “delegatem” w Komisji Trójstronnej. A tę zakładał nie Dzierżyński na polecenia Lenina, a Brzeziński na polecenie Rockefellera!

Inny b, agent bezpieki – Olechowski – ojciec chrzestny PO, jest i w Komisji Trójstronnej i u Bilderberga. A były PRL-owski esbek, oficer prowadzący agenta Olechowskiego – Czempiński – duszą i ciałem oddany Amerykanom otrzymał z rąk Busha order CIA.

No, a pan Macierewicz straszy nas PRL-em, postkomuną i postsowiecką agenturą. Do wyjaśnienia pozostaje jedynie, czy poseł Macierewicz walczący z wiatrakiem postsowieckiej agentury oszukuje i okłamuje nas świadomie, na ochotnika i za frico, czy robi to na rozkaz i za srebrniki? Równie niezrozumiałą rusofobią karmi nas TV Trwam i RM. Kiedyś gościł tam mądry i wyważony profesor Wolniewicz. Dzisiaj zastępuje go dyżurny rusofob profesor Szaniawski. A z jego wypowiedzi jednoznacznie wynika, że Polsce zagraża jedynie Rosja.

Kłamstwo rosyjskiego  zagrożenia

Rosja nie jest wolna od mocarstwowych ciągotek. Wchodząc z nią w układy należy mieć się na baczności. Ale w chwili obecnej znacznie większym zagrożeniem dla Polski są germanizacyjne i rewizjonistyczne zapędy Niemiec. Naturalnie jeśli likwidację przez Unię Polski jako państwa suwerennego na chwilę odsuniemy na bok. A także, gdy zapomnimy chwilowo, że finansowo jesteśmy rabowani non stop przez żydowską lichwę.

Angela Merkel w zeszłym roku zaapelowała o uznanie wypędzeń za bezprawne. Jakie konsekwencje prawne, finansowe, administracyjne i polityczne może ten apel mieć dla Polski – nietrudno sobie to wyobrazić. Przy czym systematyczna germanizacjia Ziem Zachodnich trwa. Niemieckie tablice, niemieckojęzyczne szkoły, pomniki pruskich junkrów, gloryfikacja w muzeach pruskich królów i kajzerów, próby usuwania pomników Powstańców Śląskich to tylko niektóre nowsze przykłady. Dalej…

Wygrywane taśmowo przez Niemców procesy majątkowe przed polskimi sądami są na porządku dziennym. Przy czym nawet patriotyczny PiS, mający tylu prawników we własnych szeregach, w czasach jego rządów nie zrobił nic w regulacjach prawnych zabezpieczających Polskę i Polaków przed majątkowymi roszczeniami “wypędzonych”. A już całkiem ostatnio mieliśmy przymiarkę do “korekty” granicy polsko-niemieckiej na Bałtyku.

Podobno Stanisław Michalkiewicz oskarżył ostatnio niejakiego p. Wasiaka o chęć zainstalowania przez niego wojsk rosyjskich na zachodzie Polski. W tym wypadku Michalkiewicz minął się z prawdą, gdyż p. Wasiak takiego zamiaru nie miał. Choć z drugiej strony Polska bardziej potrzebowałaby w chwili obecnej wojsk rosyjskich na zachodzie (chroniących nas przed germanizacyjnymi zapędami Niemiec), niż amerykańską jednostkę blisko granicy z Rosją. Bo jak na razie podobnych zapędów ze strony Rosji nie widać.

A skoro już jestem przy Stanisławie Michalkiewiczu, do stosunkowo niedawna moim ulubionym publicyście… Nie pojmuję, dlaczego on nas tak notorycznie wpuszcza w maliny. Sugeruje on np., że Rosja do spółki z Niemcami niszczy polski przemysł. Choć gołym okiem widać, że niszczenie przemysłu, stoczni, rolnictwa, to przede wszystkim robota Brukseli a nie Kremla. Duży udział mają w przejmowaniu naszego majątku Niemcy. Niemieckich firm, spółek, sklepów jest coraz więcej. Ale rosyjskich firm, spółek i sklepów na naszym rynku nie przybywa. Nawet gaz łupkowy nie wpadł w łapska gazpromu, a w rączki sojuszników.

Straszenie Polski ruską agenturą (ulubione zajęcie p. Michalkiewicza), skupioną rzekomo wokół WSI jest po prostu albo naiwne albo nieuczciwe. Resztka z tego, co zostało z naszej armii (którą ostatecznie zniszczono pod nadzorem naczelnego zwierzchnika sił zbrojnych, prezydenta Kaczyńskiego), włącznie z wojskową informacją w komlecie znajduje się pod kontrolą wywiadów zachodnich. Bo kto chce dzisiaj robić w wojsku karierę, musi mieć dobre kontakty w Waszyngtonie, Brukseli, Berlinie, no i w Telawiwie (naszym strategicznym partnerze według życzenia L. Kaczyńskiego). Niedobitki z tych, którzy nie dali się nowym, NATO-wskim sojusznikow przewerbować, wyleciało na zbitą buzię za sprawą inkwizytora Macierewicza. Dziwne więc, że p. Michalkiewicz nadal straszy nas agenturą GRU, której wśród naszych wojaków już po prostu nie ma.

Nie inaczej jest z “zimnym czekistą” Putinem. Pan Michalkiewicz wie doskonale, że utworzone w 1954 r. KGB w czasach Putina niewiele przypomiało Czekę czy NKWD. Tak jak SB niewiele przypominała poprzedniczkę – UB. Owszem, zdarzały się KGB-owcom i SB-kom mordy polityczne, ale były one sporadyczne, były wyjątkiem od reguły a nie codzienną praktyką i regułą. Jeśli się porówna  wpisy w polskiej i niemieckiej wikipedii o CIA i KGB odniesie się wrażenie, że pod względem rozmachu, wpływów o zasięgu globalnym i ilości udanych zamachów, puczy i przewrotów KGB w porównaniu do CIA to pętaki.

A sama metoda działania CIA najczęściej była po prostu zbrodnicza. W takiej np. operacji Mkultra mamy makabryczne zbrodnie – faszerowanie ludzi narkotykami, truciznami, chemikaliami, gazem, zarazkami. Stosowano na ludziach wstrząsy elektryczne, operacje, porywano do tych “eksperymentów” ludzi, wykorzystywano nawet dzieci. W “eksperymentach” pomagali CIA niedawni “lekarze” z niemieckich obozów koncentacyjnych. Ludzi mordowano (Frank Olson) inscenizując “samobójstwa” (być może nasi “samobójcy” w aresztach to ta sama szkoła). “Badania” przeprowadzano na uniwersytetach, w szpitalach, więzieniach i nie wymienionych z nazwy “ośrodkach badawczych”. A później mieliśmy (rok 1972) nielegalne niszczenie dokumentów (a więc zacieranie śladów zbrodniczej działalności własnej “firmy”) na rozkaz ówczesnego szefa CIA, Richarda Chelmsa. Były też przykłady pomocy w zacieraniu śladów ze strony ówczesnego szefa sztabu Białego Domu Richarda Cheney’ego i ministra obrony Donalda Rumsfelda. A jeszcze później podejrzany “wypadek” – utonięcie innego byłego szefa CIA , Wiliama Colby – krótko po tym, gdy dowiedział się on, że ma zeznawać przed prokuraturą w sprawie śmierci Olsona.

I pomyśleć tylko, że szefem takiej zbrodniczej firmy był m.in późniejszy prezydent USA, Bush senior. Ale jego p. Michalkiewicz zimnym CIA-kistą nie nazywa. Jego syna też nie. A ten inscenizując zbrodnicze zamachy z 11/9 zapewne z doświadczeń ojca korzystał. Na niekorzyść Putina ma przemawiać to, że był on podrzędnym oficerem operacyjnym zajmującym się w NRD werbunkiem agentów.  Nie był jednak szefem tak zbrodniczej jak CIA instytucji. Dziadek Putina (dodatkowy “dowód” jego komuchowości”) był kucharzem u Rasputina, Lenina i Stalina… A za to dziadek Busha juniora, Prescott Bush dorabiał się m.in. na nielegalnej współpracy z III Rzeszą, zarabiając nawet na niewolniczej pracy więźniów obozów koncentacyjnych. Ale ponieważ USA to nasz nowy Wielki Brat, to o takich drobnostkach zapominamy. O tym nie poinformuje nas ani PiS, ani poseł Macierewicz, ani o. Rydzyk. Ani nawet pan Michalkiewicz. Dla niego nadal groźny jest przede wszystkim zimny czekista Putin. A o wspólnych naradach w fundacji żydowskiego “filantropa” Sorosa liderów PiS, PO, a nawet postkomuchów nie poinformuje nas nikt, poza szperaczami w internecie.

A i o tym, że 3 czerwca rozpoczyna się w Hiszpanii nadzwyczalnie wydłużone spotkanie Bilderberga, też się z mediów nie dowiemy. Nie powie o tym bogobojna i prawdomówna  TV Trwam, nie zdemaskuje tego Macierewicz. Chyba nawet nie napisze o tym Michalkiewicz. On tropi zimnego czekistę… Nie ma innego wyjścia. Będę musiał napisać coś ja o Bilderbergach, jak to było i z Komisją Trójstronną…

Jedna odpowiedź do “Religionizm a sprawa polska”

  1. […] 4.6.2010 Religionizm a sprawa polska […]

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: