Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Szewczyk pravdę ci powie

Posted by grypa666 w dniu 29/05/2010

Wspomóż blog – na konto lub Pay Pala

††††††††††††††††††††††††

Szewczyk pravdę ci powie

Piotr Bein 28.5.2010

Wielu wierzy, że kandydat Jarosław Kaczyński naprawi zniewoloną  RP. Chciałbym, żeby mieli rację, a podejrzenia JK o działalność na szkodę polskiej racji stanu, okazały się bezpodstawne. Nadzieję tę rozwiał dziś email z materiałem agitacyjnym od agenciury wśród Polonii, Bohdana Szewczyka, podającego się za wydawcę Infonurt2. Podsumowałem Szewczyka uczulając patriotów na agenta, któremu zbyt wielu uwierzyło:

“Wiele osob jeszcze nie przejrzalo Bohdana Szewczyka (aktualnie bszewczyk@yahoo.com), hochsztaplera wsrod Polonii, ukaranego za oszustwa w biznesie nieruchomosci w Kanadzie. Legitymizacja Szewczyka i jego Infonurt2 na patriotycznych forach szkodzi naszej sprawie. Szewczyk podkopuje skuteczne dzialania, ciagnac przy okazji zyski. Np. kradziez Info nurtu przerwala wydawanie magazynu za polska racja stanu, a Szewczyk „zdobyl” gotowe zrodlo dochodu z ustanowionej marki, sieci dystrybucji i abonamentow. Z Info nurtem wspolpracowali wiodacy miedzynarodowi anty-syjonisci, porzadni Zydzi jak Henry Makow i Mark Rys. W takich przypadkach, nie mogac atakowac za antysemityzm, agentury robia dywersje. Wlascicielowi i zarazem redaktorowi naczelnemu Info nurtu, Krzysztofowi Dzikowskiemu i nieoplaconym dotad autorom po prostu ukradli czasopismo! Wladze kanadyjskie, u ktorych Dzikowski probowal interweniowac, nie mogly uwierzyc…”

W ważnych dla agentury akcjach na necie,  zakraszonych materiałem patriotycznym, Szewczyk podpisuje się w imieniu fikcyjnej organizacji polonijnej: “Przedstawiciel Prasowy, Emigracja Polska, bszewczyk@yahoo.comwww.infonurt2.com”. Nt. roszczeń żydowskich siał dezinformację sprzyjającą przepychaniu decyzji restytucyjnych, o których pisze Józef Bizoń 27.5.2010. Wklejam na samym dole szczegóły tej i innej szkodliwej działalności Szewczyka. Podczas wizyty w Izraelu w grudniu 2009  r. marszałek Sejmu Komorowski zapowiedział rekompensaty za żydowskie mienie wypłacane przez Polskę dla uzurpatorów legalnych spadkobierców.

Szewczyk prymitywnie acz skutecznie gra na uczuciach patriotycznych i religijnych. Nie wykazał się intelektem, jako “biznes menadżer” “Info nurtu”, który współredagowałem, a ktory on zdefraudował i ukradł. Stanislaw Sas z Patriotycznego Ruchu Polski w Nowym Jorku pisał mi o Szewczyku: “Udaje zaangazowanego w sprawy polskie, ale robi to tak nieudolnie, ze praktycznie kompromituje Polonie. Pod wzgledem intelektualnym to jest czesto zenujace. Chyba wiecej szkodzi naszym sprawom niz pomaga”.

Zapytałem wtedy patriotów i działaczy: “Jeśli tak łatwo wpuszczacie prostackiego, prymitywnego agenciurę śmierdzącego ubecją na odległość, jak chcecie kierować polską sprawą? Jak zrozumiecie o wiele przewrotniejsze i chytrzejsze zagrania?”

Widocznie moje ostrzeżenie nieposkutkowało – zbyt wielu patriotów poszło za planem agentury na prezydenckie wybory. “Przedstawiciel Prasowy, Emigracja Polska” Szewczyk opublikował i podpisał z datą 10.4.2010 r. zbiór  materiałów agitujących za Jarosławem Kaczyńskim. Vip-y i luminarze zbierali myśli nt. wstrząsającej katastrofy pod Smolenskiem, a Szewczyk już miał gotową do publikacji składankę? I to jaką!

MILIONY WYBORCÓW POSPOLITEGO RUSZENIA  GŁOSUJĄ NA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO ! MASZA DECYZJA JEST PROTESTEM PRZECIWKO MORDERSTWOM POLITYCZNYM W POLSCE !

POSPOLITE RUSZENIE SPECJALNE WYDANIE 10 KWIECIEŃ  2010

[…] Akcja POSPOLITEGO RUSZENIA  ma za zadanie wprowadzenia w Polsce jedną tylko cywilizację : Łacińską , co pozwoli nawet każdemu obywatelowi postępować zgodnie z prawem w/g którego jest wychowany.

Poprzez ponad 200 letnie zabory i  okupację żydowska  pod ochroną ZSRR -wytworzono w polskiej społeczeństwie taki chaos że jest tyle patriotyzmów ile jest Polaków. Wszyscy jesteśmy w jakimś stopniu  zażydzeni   albo zrusyfikowani, albo zniemczeni  -. Aby wrócić do polskości musimy się z tego sami uwolnić i cofnąć się do czasu wolnej Polski.

Osoby pragnące wziąść na siebie ciężar odpowiedzialności kierowania tą akcją i później krajem- powinny skopiować materiał zalaczony który niestety z wiadomych powodów od blisko stu lat jest usunięty z zasięgu społeczeństwa polskiego.  Są  miliony  Polek i Polaków , zdolnych i wykształconych którzy mogą to zadanie wykonać z łatwością! Potrzeba im tylko trochę odwagi. Ostanie ogólna Narodowe  Pospolite Ruszenie miało miejsce w wojnie przeciwko  sowieckiej Rosji w 1920 roku.  W kilka tygodni powstała milionowa armia i wraz z Narodem Polskim  dokonała cudu- wygrała wojnę Obecnie bez najmniejszego ryzyka , przy wystarczającej liczebności głosujących- możemy odzyskać – ba – wygrać Polskę.Potrzeba tylko aby POLACY CHCIELI CHCIEĆ!

Jakiś dyżurny pismak u oficera prowadzącego dał Szewczykowi apel przedwyborczy, cytujący Jana Pawła II oraz świeckich i kościelnych patriotów polskich. Na końcu otrzymanego emaila, Szewczyk upewnia się, że czytelnik nie pogubił się w patriotycznym grochu z kapustą dyżurnego pismaka:

“W 10 Czerwca  minie 2 miesiące od katastrofy prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem, w której zginęło 96 osób. Oprócz prezydenckiej pary, śmierć ponieśli m.in. przedstawiciele parlamentu, wojska, Rodzin Katyńskich.

PROPONOWANI KANDYDAT  NA PREZYDENTA  POLSKI :

W wyniku tragicznego zamachu w Smoleńsku jedynym kandydatem który może odwrócić kataklizm kolejnych rozbiorów Polski jest Jarosław Kaczyński, brat zamodowanego Prezydenta Lecha Kaczyńskiego dlatego POSPOLITE RUSZENIE  POPIERA GO JAKO JEDYNEGO KANDYDATA GODNEGO STANOWISKA  PREZYDENTA POLSKI. —

Bohdan Szewczyk http://www.infonurt2.com”

Stanisław Sas komentuje rozsyłkę Szewczyka:

My mamy tutaj od dawna wyrobione zdanie o Szewczyku. Kiedys byl na spotkaniu w naszym Klubie Piotr Bein i opowiadal jak Szewczyk przejmowal ich Infonurt. Nie mial watpliwosci, ze to agent SB, przyslany do Ameryki aby infiltrowac i rozbijac Polonie. Niestety podobno jest ich tutaj caly roj, co widac po niby-dzialanosci organizacji polonijnych. Niby polonijne i polskie, ale takie jakies dziwne. Dla przykladu zalaczam list naszego kolegi, ktory kiedys w dobrej wierze zaczal dzialac w Centrum Polsko-Slowianskim w Nowym Jorku.  Praktycznie dzieki naszemu Klubowi ocalal w wyborach owczesny zarzad centrum z Pania Prezes Bozena Kaminska na czele oraz jej faworytem, jednym z dyrektorow CPS Januszem Jozwiakiem,(szefem miejscowego polonijnego studio TV) poniewaz podczepili sie pod nasza dzialanosc i zaczeli pozowac na „patriotow.” Niestety to ich uwiarygodnilo wsrod miejscowej Polonii, ktora miala juz ich serdecznie dosyc. Nasze stosunki z CPS zaczely sie psuc po wizycie Kolegi Henryka na Zjezdzie USOPAL’u. Kaminska z Jozwiakeim zostali wezwani do owczesnego konsula Kasprzyka, ktory polecil im pozbyc sie nas. Zostalismy wyrzuceni z Centrum i znalezlismy przytulek przy miejscowej plebanii. Natomiast, Kaminska zostala w miedzyczasie wiceprzezesem Kongresu Polonii Amerykanskiej d/s kontaktow z Ojczyzna. Jako ciekawostke podam fakt, ze na nasz Klub ktos pisze donosy nawet do biskupa w NY, ze proboszc dal schronienie „antysemickiemu klubowi […]”

Roman Kafel z Teksasu dodaje:

[…] dodac nalezy ze wszyscy zostali demokratycznie wybrani za pomoca miejscowego poboznego kleru polskiego, za pieniadze z konsulatu. Agenture budowali od 46 roku, niech pan zauwaxzy jak sprytnie izolowani wszystkich Internowanych wywalonych z Polski… Polonijni dzialacze nie ukrywali  strachu w kontaktach z nimi. Poprostu bali sie jak diabel swieconej wody, to samo ksieza! Zupelnie glosno mowili do siebie: “To som rebelianty! Zniscom sycko cosmy budowali pokuleniami…”

Zorganizowana Polonia to zwykly geszeft juz od 20 lat  przejety przez sluzby z Polski i sprywatyzowna do ich potrzeb.  Dokonano tego dzieki selekcji negatywnej, podsuwajac pomysly wszystkim Polakom, z ktorych KAZDY WIE LEPI… JAK PAN ZRESZTA SAM WIDZI! Dzis jest na cokolwiek za pozno. Mlodzi nawet nie patrza w strone poloniijnych organizacji chyba ze trzeba im jakiego stypendium, ale te jak pan wie zastrzezone dla swoich parchatkow. Tak jest wszedzie… Polonia to atrapa polskiego wywiadu, ktory jest oczywiscie jak cala Polska w Arendzie. Stad to co pisze pani Dana [Alvi, zalozycielka PAPUREC] od wielu zreszt lat jest prawda, cala prawda i tylko prawda! Niech ja pan zapyta jak ja traktuja gdziekolwiek sie pojawi Zydzi… ktorzy wiedza kim jest -ale gadaja z nia, kloca jak rowny z rownym, a jak traktuja ja tzw polacy, czy raczej polactfo… Nie mowiac, ze po kazdej wypowiedzi pani Dany cala watacha zrywaja sie i gonia do kibla:-))))

Niech sie pan nie dziwi, po 300 latach negatywnej selekcji,  upuscie najlepszej krwi, praniu mozgow i hodowli matolow, za elite mamy zasrancow o IQ pucybuta kretyna… do tego parchatego butza!  Niech pan patrzy co sie dzieje wokol… nigdy nie mielismy tylu mieszanych malzenstw co dzis – nigdy w historii Polonii… Kiedys jak sie trafilo, to Polacy sprowadzali obcych do siebie i ci asymilowali sie, dzis odwrotnie… Tydzien temu bylem w Klubie Germania-Texas,  zaprosil mnie kumoter… ku zdziwieniu przylecialo do mnie chyba ze 20 mlodych ludzi, wiekszosc gadala po polsku…zadomowieni tam,  traktowani jak swoi, tzn Niemcy! […] Polacy nie chca parchlec …wybieraja asymilacje!

Dlatego jestem pesymistą. Jeśli stosunkowo małe społeczności i organizacje polonijne tak łatwo zinfiltrować i kontrolować, gdzie nam do remontu Rzeczpospolitej. Tym bardziej, że zbyt wielu pędzi do działań, medialnie (i agenturalnie, jak widać z tfurczości Szewczyka) sterowanych uczuciami patriotycznymi i religijnymi.

††††††††††††††††††††††††††††††††††

„Emigracja Polska” = Bohdan Szewczyk

Piotr Bein 5.1.2010

Wiele osob jeszcze nie przejrzalo Bohdana Szewczyka (aktualnie bszewczyk@yahoo.com), hochsztaplera wsrod Polonii, ukaranego za oszustwa w biznesie nieruchomosci w Kanadzie. Legitymizacja Szewczyka i jego Infonurt2 na patriotycznych forach szkodzi naszej sprawie. Szewczyk podkopuje skuteczne dzialania, ciagnac przy okazji zyski. Np. kradziez Info nurtu przerwala wydawanie magazynu za polska racja stanu, a Szewczyk „zdobyl” gotowe zrodlo dochodu z ustanowionej marki, sieci dystrybucji i abonamentow. Z Info nurtem wspolpracowali wiodacy miedzynarodowi anty-syjonisci, porzadni Zydzi jak Henry Makow i Mark Rys. W takich przypadkach, nie mogac atakowac za antysemityzm, agentury robia dywersje. Wlascicielowi i zarazem redaktorowi naczelnemu Info nurtu, Krzysztofowi Dzikowskiemu i nieoplaconym dotad autorom po prostu ukradli czasopismo! Wladze kanadyjskie, u ktorych Dzikowski probowal interweniowac, nie mogly uwierzyc…

Zaprasza.net zamiescilo moj artykul pt. “Przyszedl kupiec…” (http://zaprasza.net/a_y.php?mid=5278&category_id=&search=szewczyk&) demaskujac Szewczyka, lecz dwa teksty nt. rabowania Polski przez restytucjonistow z New York, pokazuja nazwisko tego kanciarza pod inicjatywami, z ktorymi nie ma nic wspolnego oprocz podszywania sie pod nie dla zysku (jako samozwanczy „pelnomocnik d/s odszkodowan” w innych podrobkach). “Tylko do uzytku wewnetrznego” i litanie katalogowania na jego „dokumentach” smierdza nie tyle zenujaca naiwnoscia (na ktora jednak wielu daje sie nabrac), co zydokomuna, ktorej tradycje Szewczyk kontynuuje przeciw Polakom.

Korespondowalem nt. Szewczyka ze Stanislawem Sasem, czolowym dzialaczem Polonii nowojorskiej, zaprawionym w podchodach w oku syjonistycznego huraganu i globalnego rabinatu chabad-lubawiczerow z kwatera glowna na Brooklynie. Zalaczam tekscik na ten temat – czyzby wywolal niedawne szczekania Szewczyka, wg instrukcji dla esbecji od CIA-Mosadu? Zrownywanie porzadnych ludzi ze zdemonizowanymi przez merdia Serbami jest chwytem judeocentycznego kompleksu, ktory zgotowal Serbom niedawny los: wyrzucenie miliona Serbow z odwiecznych ziem, oddanie ich kolebki, Kosowa, dzihadzistom. Judeocentrycy organicznie nienawidza chrzescijanskich Rosjan, m.in. dlatego zorganizowali im Rewolucje Pazdziernikowa i Gulag, a w II wojnie swiatowej Rosjanie podobnie jak Polacy i Serbowie poniesli najwieksze wsrod wszystkich narodow straty. Dlatego chazarski general poprowadzil atak Gruzji na Pld. Osetie, a prezydent Kalkstein to poparl. W chazarskiej polityce „USA” Rosjanie = Serbowie, co widac w terminologii pacholka CIA-Mosadu, Bohdana Szewczyka.

Mimo to Pan Sas i inni zaprawieni w walce nie wiedzieli przez pare lat po opublikowaniu mego artykulu w Wirze (nastepca Info nurtu, tez pod batuta Dzikowskiego), ze Szewczyk to szuja, ktora wchodzi w akcje polonijne, zeby je rozwalac i przy tym zarobic! Pan Sas pisal mi 14.5.2007:

„Wspomnial Pan, ze Wasz kanadyjski Infonurt zostal przechwycony przez niejakiego Bohdana Szewczyka. Otrzymuje od niego co jakis czas rozne posty, ktore rozsyla na Internecie z Infonurt 2. Udaje zaangazowanego w sprawy polskie, ale robi to tak nieudolnie, ze praktycznie kompromituje Polonie. Pod wzgledem intelektualnym to jest czesto zenujace. Chyba wiecej szkodzi naszym sprawom niz pomaga.”

Szewczyk nie potrafi nawet podac podstawowych faktow, jego tyczacych. W niedawnych probach smarowania mnie, Marka Glogoczowskiego (zaangazowany polski folozof-publicysta), Alfreda Labudy (redaktor Zaprasza.net) i Dzikowskiego, Szewczyk pisze, ze Info nurt „rowno plul” na niego. Krytyka tej kanalii nastapila dopiero w nastepcy Info nurtu – Wirze. Z prostych przyczyn: ten cyniczny socjopata cieszyl sie zaufaniem Dzikowskiego do ostatniej chwili, tj. oproznienia kasy, kradziezy adresow abonentow i dystrybutorow, kodu kreskowego, numeru rejestracji Info nurtu itd. Do dzis ta gnida (a smie tak nazwac zdefraudowanego przez siebie Dzikowskiego!) nie potrafi przeliterowac mego nazwiska, widocznie z powodu 4-literowej tegoz dlugosci.

Jest i humor w jego tfurczosci. Nazwal Glogoczowskiego „goralskim zydem”. O rany, to i w nasz folklor weszli! „Beim – Serb” wyglada przy tym nudnawo… Esbecja samodowartosciowywuje sie przedszkolna werbalizacja; zaleznie od sytuacji rzuca w polska przestrzen intelektualna – „ruski”, „zydek”. Zwyczaj bierze sie z judaizacji polskiej kultury: judeocentrycy nie moga zyc bez nienawisci i zarazili tym wielu Polakow, oczywiscie na koszerna korzysc, tak jak rozpetali antyslowianizm i antysemityzm wsrod Niemcow, by ich rekami wybic Slowian i Zydow.

Kiedy syjonistyczne hieny osaczyly Polske na 65 mld dolcow, Szewczyk byl przygotowany wziac swa dole. Pod petycja z 2003 r. do ONZ w imienu Polakow przeciw zazydzeniu polskich wladz, sporzadzona przez Komitet Narodowy Polski (KNP) w Bielsku-Bialej, ktory od dawna wystepuje z ekspertyza prawna w obronie naszej racji stanu, Holocaust-biznesmen Szewczyk opatrzyl dokument swa godnoscia z data 24.12.2007 i rozeslal 28.12.2007 do Polakow, zeby zauwazyli „pelnomocnika d/s odszkodowan”. Zareagowal polonijny dzialacz-publicysta z USA:

„Panie Szewczyk. Dotarl do mnie Pana list w ktorym obok bardzo istotnych spraw jest tez jedna na ktora pragne Panu zwrocic uwage i dotyczy Pana osobiscie. Otoz w attachment WEB257 ULTIMATUM DO ON1.doc przyslal Pan cos co ma wyglad dokumentu i napewno zostal przez wielu przyjety jako dokument, jednak nim nie jest. Moze jednak byc dokumentem przeciwko Panu.

Coz to za dokument, ktory jest “uaktualniony”? i to przez Pana. Coz to za dokument w ktorym jest oszustwo, -podpisy Pan wkleil (przypuszczam ze to Pan) skoto Pan “uaktualnil”. Jest to montaz dyskwalifikujacy calosc, mimo zawartych w tekscie bardzo istotnych spraw dla Polski.

Jesli w ten sposob buduje Pan sobie swoja wiarygodnosc to brnie Pan dalej w drodze, ktora pozbawia Pana wiarygodnosci. Jesli pozuje Pan na lidera polskiej organizacji, to takie manipulacje sa zaprzeczeniem polskosci i dyskwalifikujace Pana osobiscie. Chron nas Panie Boze od takich liderow. […]

Poza tym. Propaguje Pan Obame (kandydata na Prezydenta USA). Wynika z tego ze zupelnie nie zdaje Pan sobie sprawy z tego, ze nie ma zadnej istotnej roznicy, poza werbalizmami, pomiedzy nim a Pania Clintonowa, przygotowanymi, wyselekcjonowanymi i wystawionymi do glosowania przez “lud” rownie nieswiadomy realiow jak Pan, przez te same “Media”. Na coz Pan liczy? – Wojciech Wlazlinski”

Szewczyk (gdzie indziej „Emigracja Polska”, „Rzecznik Prasowy”) niby poparl petycje KNP przeciw judaizacji Polski, ale zamknal oczy na judaizacje USA. Dana Alvi z polonijnej organizacji PAPUREC (Polish American Public Relations Committee http://www.papurec.org) zwalczajacej naszego najgorszego wroga, skomentowala: „Pan Szewczyk jest bardzo niebezpieczna osoba dla Polonii. Jego wszystkie kretacwa powinny byc wyliczone i rozpowszechnione.” Amerykanie sporzadajacy listy osob, ktorym „zawdzieczaja” obecna ruine i zniewolenie ich wspanialego kiedys kraju, zainteresuja sie Szewczykiem.

Pani Alvi przypomniala role Szewczyka w pomieszaniu ostatecznego wyroku jednego z sadow apelacyjnych w USA (ktory Szewczyk nazywa „Sad Najwyzszy”!) ws. odszkodowan w Polsce dla grupki zydow w USA – z projektem polskiej ustawy o rekompensatach. Szewczyk wkleil z jakiejs witryny sklad polskiego rzadu – „zdrajcy polskiego narodu”. Widnieje tam Roman Giertych, „zdrajca” ale dla zydomasonerii, ktora w koncu wykonczyla partie Giertycha i in. polskie bastiony. W srodku tego grochu z kapusta, Szewczyk wpisal wielki tytul („ODSZKODOWANIA warosci 65 miliardów dolarów dla Zydów USA”). Wszystko zakonczyl „Projektem wniosku do Komisji w Senacie RP” o niezatwierdzenie ustawy, podpisanym „Emigracja Polska 2006”. Kto slyszal o tej organizacji?

W naglowku wniosku brakuje daty, ale jest lista jakichs e-listow bez poprawnej daty, tematu czy nadawcy-odbiorcy, potem prymitywna tresc zakonczona napomnieniem (siebie?), ze jest to „dokument wewnêtrzny, nie stanowi oficjalnego stanowiska Senatu ani jego organów” – jasne oznaki oszolomstwa autora wniosku, Szewczyka. Ale wlasnie takie bzdury najlatwiej trafiaja do mas polonijnych! Wg pani Alvi, rzesze daly sie nabrac na skladanke Szewczyka, falszywie kojarzac fakty prawne z zabiegami miedzynarodowych syjonistow o miliardowe odszkodowania w Polsce – zabiegi przeciw ktorym pracowano nad ustawa, by w koncu skierowac ja do komisji specjalistow – „zdrade” wg Szewczyka. Czy komisja specjalistow obronila polska racje stanu – nie wiem. I nie mogl wiedziec Szewczyk przed faktem.

Holocaust-biznesmani probowali podwazyc wlasnie te prace legislacyjne, najmujac senator Hillary Clinton, obecnie masono-judejska sekretarz stanu USA, po Obamie najwazniejszy stolek w Bialym Domu. Przeciw Polakom probowala ona podwazyc prawomocne wyroki sadow USA, ktore odmowiły Zydom amerykanskim roszczen do nieruchomosci w Polsce. Clintonowa dzialala ponad prawem przez tajne wplywy polityczne judeocentrykow w USA, a takze probowala wplynac na polski rzad wbrew polskiej konstytucji, wpadajac i tu w konflikt interesow.

Wydaje sie, ze nieswiadoma esbeckiej zmylki, Polonia dala sklejankom Szewczyka wiecej uwagi niz rzeczywistym wysilkom przeciw roszczeniom syjonsitow, patrz np. Patriotyczny Klub Dyskusyjny w Nowym Jorku http://www.polpatriot.com/html/in__english.html czy Barbara Krajewska http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=1892&Itemid=56

Bez nalezytego komentarza w Zaprasza.net, wystrzaly Szewczyka nt. roszczen przyczyniaja sie do metlika. Wsrod adresatow zmylki Szewczyka byl lwprezydent@wp.pl, znany z polskich forow agent „podszywajacy sie” pod Walese, zeby bronic Lejbe Kone. Uzylem cudzyslowu, bo i tu mamy do czynienia z glupkowatymi zagraniami przeciw czolowce Polonii. Szewczyk poslal swa sklejanke m.in. do USOPALu, Wirtualnej Polonii, Wolnej Polski i Sowy-Frankfurt. Mam nadzieje, ze nie dali sie nabrac.

Wystarczy… Bohu i Blechu moga sie pogubic w tak dlugim artykule. Na wazniejszy dla mnie temat: widze na rozmaitych witrynach zapytania o moja ksiazke „NATO na Balkanach”. Resztke z Allegro wzielo do dystrybucji Wydawnictwie Bratczyk w Hajnowce: bratczyk1 [malpa] wp.pl tel/fax 085 682 25 65

Z przyjemnoscia donosze, ze wydawca rosyjski tlumaczy ksiazke na jez. rosyjski i poprosil o dodatki z moich badan od czasu wydania polskiego w 2005 r. Watpie, zeby ktos odwazyl sie wydac i rozprowadzac to w Posce, gdzie nawet wzglednie nieszkodliwe pierwsze wydanie napotkalo na niesamowite opory. Tyle o tych strasznych “ruskich”, tj. mistyfikacji z esbeckiego menu.

Piotr Bein, 13.2.2009 (piatek) – zmora dla kabalistow (tzn. i data i PB)

d/w bszewczyk@yahoo.com

lwprezydent@wp.pl

Komentarzy 145 do “Szewczyk pravdę ci powie”

 1. albun said

  im jednak chodziło o zlikwidowanie prezesa NBP w tym zamachu a ponieważ prezydent desygnuje na to stanowisko to załatwiono obydwu potem Brzeziński rozmawia w cztery oczy z komorem i ustala belke na prezesa NBP za tym spiskiem stoją banksterzy czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości?

 2. albun said

  3.koncepcja Jane Burgermeister, austriackiej dziennikarki śledczej,która
  wpadła na trop afery świńskiej grypy. Jest to koncepcja najbardziej
  prawdopodobna. Zakłada ona, że prawdziwym celem zamachu terrorystycznego na
  prezydencki samolot był ś.p. prezes NBP,Sławomir Skrzypek. Co takiego
  zrobił pan Skrzypek, co mogło by zdenerwować globalistów? Był przeciwny
  dalszemu zadłużaniu się Polski zarówno w MFW, jak i w innych bankach. Sam
  George Soros,żydowski spekulant finansowy szacuje, że dzięki decyzjom pana
  Skrzypka stracił aż 50 miliardów dolarów. Równie ogromne są straty
  Międzynarodowego Funduszu Walutowego, który proponował Polsce ogromny
  kredyt, ale nie został on w pełni zaciągnięty. Poza tym pan Skrzypek był
  przeciwny przekazaniu rządowi PO zysków z NBP. Była to rezerwa walutowa,
  która ma za zadanie w normalnych krajach obronę stabilności waluty danego
  kraju. Polska jednak normalnym krajem nie jest i rząd Donalda Tuska
  zamierzał odebrać NBP te pieniądze, aby w sztuczny sposób zminimalizować
  coraz większą dziurę w budżecie. Zacytuje teorię pani Burgermeister:

  ‚Śmierć Sławomira Skrzypka, prezesa NBP w katastrofie samolotowej może
  zmienić politykę monetarną Polski. Był on kluczową postacią, która
  umożliwiała Polsce przeprawę przez rozpad ekonomiczny, który dotknął USA i
  Europe. Razem z ministrem finansów nalegał na to by nie Polska nie
  rozszerzała kredytu z Międzynarodowego Funduszu Walutowego poza 20.5
  miliarda dolarów.
  Dodatkowo sercem opozycji wobec wejścia Polski do strefy Euro, a jak
  wiadomo jest to waluta kontrolowana przez globalnych bankierów.
  W piątek, na dzień przed tajemniczą katastrofą samolotu w Rosji, bank
  centralny zainterweniował na rynku walutowym by osłabić złotego, co w
  efekcie ma pomóc Polsce poprzez poprawę konkurencyjności w eksporcie.
  Skrzypek popierał także wzrost stopy odsetek by zatrzymać napływ kapitału,
  który jest m.in.przyczyną bańki rynku nieruchomości.
  Strategia monetarna, którą przyjął Skrzypek mogła wywołać sprzeciw globalne
  ‚elity’, które generalnie promują rozwiązania zmierzające do osłabienia
  ekonomii krajów, przemysłu i bazy eksportowej, a przez to powodują ich
  zadłużenie, co w efekcie umożliwia zarządzanie przez Międzynarodowy Fundusz
  walutowy bądź Unię Europejską.
  (…)
  Wzeszłym roku spotkanie grupy Bilderberg poświęcone było przekształceniu
  Światowej Organizacji Zdrowia w globalne ministerstwo zdrowia.
  Wiele osób, które stało za tzw. ‚pandemią’ świńskiej grypy wliczając w to
  prezesa Novartisu Daniela Vesella i austriackiego Kanclerza Wernera
  Faymanna, było członkami spotkania Bilderbergu w Atenach w ubiegłym roku.
  W spotkaniach bierze udział starannie wyselekcjonowana grupa masonów
  skupiona wokół Dawida Rockefellera. Mają oni dopracować plany ‚elit’
  dominacji nad światem.
  Polska Minister Zdrowia była jedyną w europie, która nie zamówiła
  szczepionek na świńską grypę.
  Interwencja prezesa NBP w celu dewaluacji złotego, co było popierane przez
  prezydenta Lecha Kaczyńskiego, który również zginął w katastrofie, mogła
  wywołać zaniepokojenie Bilderberga, gdyż mogłoby to być precedensem dla
  innych krajów.
  Jak podał Wall Street Journal, Skrzypek niedawno nazwał złotego ‚bardzo
  dobrym absorberem szoku’, co oznacza, że dewaluacja może odizolować
  ekonomię od finansowego kryzysu sztucznie wytworzonego przez globalistów.
  Wall Street Journal podał, że obecnie kilka krajów kwestionuje wejście do
  strefy Euro, są to Czechy, Bułgaria, Węgry i Rumunia.
  Kraje, które przyłączyły się do strefy Euro nie są już w stanie zdewaluować
  walut, co oznacza, że ich przemysł staje się mało konkurencyjny ? co
  skutkuje obniżeniem eksportu,zwiększeniem bezrobocia, długu i deficytu
  handlowego (?)
  Niektórzy eksperci sugerują by Grecja powróciła do Drahmy, którą powinno
  się szybko zdewaluować by uniknąć ekonomicznego upadku wewnątrz strefy
  Euro, głównie na skutek implozji kredytowej.
  Gazeta globalistów The Financial Times podaje, że polska interwencja w
  rynek walut, która miała miejsce w piątek, może spowodować podobne
  posunięcia w innych krajach, a to z kolei oznaczałoby potężny cios dla
  planów globalistycznych w celu kontroli ekonomii krajów europejskich’.
  Całość po angielsku

  Tymczasem człowiek, który przejął obowiązki prezydenta w Polsce, Bronisław
  Komorowski, uważa, że sytuacja NBP wymaga jego pilnej interwencji.Co to
  może oznaczać dla Polski? Obecnie obowiązki szefa NBP pełni jego zastępca,
  ale nie może on zwoływać posiedzeń Rady Polityki Pieniężnej. Nie ma
  potrzeby niezwłocznego powoływania nowego prezesa NBP, ponieważ nie ma
  żadnego zagrożenia bezpieczeństwa finansowego kraju – powiedział mecenas
  Jerzy Bańka ze Związku Banków Polskich. Tymczasem Bronisław Komorowski
  uważa inaczej.Takim obszarem, który wymaga szybkich decyzji jest Narodowy
  Bank Polski, bo prezes NBP zwołuje posiedzenia Rady Polityki Pieniężnej,a
  ta ustala kursy, więc to dla funkcjonowania państwa jest absolutnie
  niezbędne, żeby szybko ten problem rozwiązać -powiedział marszałek w
  niedzielę w TVN24. Obecnie obowiązki prezesa NBP, po śmierci Sławomira
  Skrzypka, wykonuje pierwszy zastępca prezesa Piotr Wiesiołek. Jednak – jak
  zaznaczył marszałek – wiceprezes NBP nie może zwoływać posiedzeń RPP.
  Więcej – kliknij tutaj

  Czy w takim razie zostanie powołany nowy prezes NBP, który wyrazi zgodę na
  lawinowe zadłużanie naszego kraju w MFW i innych bankach? Czas pokaże, ale
  obserwujmy poczynania ludzi ze świecznika. Wielu moich kolegów / koleżanek
  uważa, że Polska jest obecnie w niebezpieczeństwie, ja także podzielam te
  obawy.”
  http://astral-projection.blog.onet.p…571,index.html

  • hjk said

   „…dzięki decyzjom pana Skrzypka stracił aż 50 miliardów dolarów”
   No to Pan Skrzypek musiałby być globalnym potentatem, a „biedny” Soros bankrutem…)))
   Chodziło o 50 mln…

 3. hjk said

  „Doktor Tadeusz Augustynowicz, oficer Wojsk Lotniczych, koordynator Wojsk Lądowych, nie wyklucza, iż podanie błędnych parametrów przez wieżę byłoby możliwe. – Ale tylko przy założeniu złej woli ze strony Rosjan – zastrzega. Jego zdaniem, współpraca z wieżą nie była „aż tak bardzo istotna” z uwagi na bardzo dobre wyposażenie prezydenckiego tupolewa. Samolot był wyposażony zarówno w radiopilota, urządzenie TAWS oraz system precyzyjnego lądowania. Zdaniem Augustynowicza, analiza ostatniej fazy lotu prezydenckiej maszyny wskazuje na to, że samolot miał problemy z układem sterowania.”
  Wieża podawała mylące komunikaty
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20100529&typ=po&id=po01.txt
  Czy zaczyna się potwierdzać hipoteza z blogu o „fałszywej” wieży kontroli lotów?

 4. hjk said

  @”Korwin-Mikke uważa, że przeciętna kobieta nie interesuje się polityką. – Chodzi o to, by głosowali tylko ci, co się znają na polityce – powiedział na antenie TVP1.
  […]”
  Magda 28 Maj 2010 @ 11:03 pm
  „a jeśli kobieta jest nieprzeciętna i interesuje się polityką-to co wtedy?
  Ach,ten męski szowinizm.”

  To nie szowinizm a realizm…))
  Powinna zdać egzamin/test, że jednak sie zna i rozróznia podstawowe sprawy. Ale to samo powinno dotyczyc również i mężczyzn…))
  Taki pomysł gdzies słyszałem/czytałem, to by moze poprawiło jakość życia politycznego, ale byłyby niejakie trudności techniczne z realizacja..

  • VIVIEN said

   a nie mowilam ze TO PAJAC !

   • view said

    Vivien spokojnie, chodzi o „przeciętną” ..to jest prawda. To ważny procent jednakże większość kobiet nie ma zupełnie pojęcia co i jak. Mnie to zawsze dziwi,, sondaże ,,takie i takie, a za dzien dwa kilka procent ktoś ma więcej. Tacy jak my nie poprzemy Komorowskiego ponieważ znamy zbyt wiele faktów. Skąd więc te wahania ? ludzie są aż takimi marionetkami, że zmieniaja poglądy z dnia na dzien? tak i nie.. Ci ludzie poglądów POLITYCZNYCH nie mają. Ważny dla nich jest tylko wizerunek .. i tu dla kobiet wygląd. Wbrew pozorom to duży procent

  • ,art said

   Oczywiście, na polityce znają się tylko mężczyźni. To oni właśnie wykorzystując ową wiedzę wywołali 99% wojen. Ogólnie polityka JKM jest ciekawa, lecz to co mówi na temat kobiet, dyskwalifikuje go w zupełności. Skoro uważa że kobiety nie znają się na polityce, niech przedstawi pomysł, co zrobić, aby ją poznały. Ogólnie rzecz biorąc to nikt normalny nie zna się na polityce. Ach, tak dla jasności, jestem mężczyzną.

   • Brenda said

    NO to moze jest meska polityka i kobieca? Jesli tak to meska jest skorumpowana, nielojalna i zachlanna. To, ze w niej biora udzial kobiety nie znaczy, ze uprawiaja polityke damska. Poprostu przystosowaly sie.
    Ja bardzo dziekuje K.M. za ten meski model.

   • hjk said

    Czas wrócić do matriarchatu…
    „Sexmisja” się kłania…)))

 5. hjk said

  Ciekawe, że rosyjska strona sama przyznała wcześniej, że podczas wizyty Putina i Tuska w Katyniu 7 kwietnia ściągnięto na smoleńskie lotnisko system nawigacji ILS ułatwiający lądowania w nawet bardzo trudnych warunkach, a potem go usunięto. Tymczasem na konferencji, gdy zapytał o to dziennikarz BBC, Anodina przerwała Edmundowi Klichowi, który chciał odpowiadać, słowami „Ja odpowiem, pan Klich może mówić później” i stwierdziła, że sprzęt jest taki sam, nic nie zostało zabrane.
  Leszek Misiak, Grzegorz Wierzchołowski
  http://www.bibula.com/?p=22148
  Przyznali najpierw, ze usunięto, zeby nie było, ze „fałszywy” ILS ściągnął samolot do wąwozu?

 6. Bruno2 said

  Ciekawe co o tym wpisie sądzić daje dużo do myślenia.
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2010/05/29/czy-piotr-bein-wini-ludzi-za-globalne-ocieplenie/

  od mg: reklama swojej strony = spam

 7. 222 said

  Nie wiem czy w normalnym świecie jest jeszcze ktokolwiek, kto wierzy, ze ta „katastrofa” była wypadkiem. Dla mnie stało sie jasne to, ze Polska jest ważnym poligonem dla wprowadzania NWO. Można zaprzeczać chemitrailsom, no bo przecież to służy normalizacji pogody albo sa to opryski od owadów, mozna nie słyszec o tym, ze w przyszłym roku bedziemy mieli dowody osobiste z czipem a od jakiegoś czasu na masę wprowadzają u nas karty zblizeniowe. Można z drwiącym uśmieszkiem mówić o zabójczych szczepionkach. Wątpliwe moze byc to na ile aktualnie powodzie sa przypadkowe, ale gdy to wszystko połączy sie w całość to już cholera brzmi groźnie.
  Wystarczy spojrzeć na błyskawiczne posuniecia naszego obecnego „rządu” aby zobaczyć, ze z dziwnych powodów wszystko nagle ruszyło migiem do przodu.. Kluczowe, strategiicze decyzje są podejmowane tak szybko, ze wydaje sie jakby duzo wcześniej były zaplanowane. Acha i nagle mamy wojsko amerykańskie w Morągu….
  Nie chcę straszyc ale czuję przez skórę, że to dopiero początek ceny jaką Polska zapłaci za swoją niezalezność i z eto sie stanie bardzo bardzo szybko…

 8. hjk said

  @”od pb: z tego wynikaloby ze w innych “cywilizacjach” ludzie nie osiagneli pelni rozwoju? oni akurat uwazaja ze to nasza cywilizacja jest ulomna!”

  „Dla chcącego nic trudnego” – prawdopodobnie w każdej cywilizacji można się w pełni rozwinąć, chodzi tylko o to, ze jedne to ułatwiają lepiej lub gorej, a inne mocno utrudniają, tak, ze chcąc tego dokonać, cały czas trzeba „iść pod prąd”. Chodzi mi tu oczywiście o rozwój osobowy, intelektualny, społeczny, a nie, ze w jakiejś cywilizacji są ludzie „niedorozwinięci”.
  Co do „naszej” cywilizacji, to oczywiście ona została „skażona” wpływami innych i osłabiona, tak, że albo reprezentują ją jednostki, albo istneije w historii ew. na papierze czy w teorii, natomiast faktycznie w masowym wydaniu nie wygląda to najlepiej, tym bardziej, ze władza i media sączą cały czas elementy antycywilizacyjne…

 9. szach1 said

  Czyli Kaczyńscy dzialali dla dobra Polski,powolując S.Skrzypka. No to macie kolejny dowód,co robil dobrego L.Kaczyński . Macie FAKT,nie insynuacje, jak Beina .
  No więc przypominam,że S.Skrzypek od listopada 2002 pełnił funkcję zastępcy Lecha Kaczyńskiego, gdy ten sprawował urząd Prezydenta m.st. Warszawy. Odpowiadał m.in. za politykę finansową, inwestycje i nadzór właścicielski.

  3 stycznia 2007 Sławomir Skrzypek został ogłoszony kandydatem prezydenta Lecha Kaczyńskiego na prezesa Narodowego Banku Polskiego. 10 stycznia został wybrany przez Sejm (głosami koalicji PiS, Samoobrony i LPR) stosunkiem głosów 239:202 przy 1 głosie wstrzymującym się.
  Wybór Sławomira Skrzypka wywołał krytyczne głosy opozycji, części mediów i ekonomistów, wskazujących na brak dorobku naukowego, wykształcenia ekonomicznego i niewielkie doświadczenie bankowe. Jednocześnie magazyn “Global Finance” wyróżnił go w 2009 za trafną prognozę dotyczącą inflacji.
  W listopadzie 2009 z jego inicjatywy NBP pozwał Stefana Niesiołowskiego za wypowiedź, w której ten nazwał Sławomira Skrzypka karnym funkcjonariuszem PiS, który dostał zadanie od Jarosława Kaczyńskiego, dlatego szkodzi rządowi i ministerstwu finansów.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/S%C5%82awomir_Skrzypek

  No i kto tu dziala dla dobra Polski,a kto dla obcych interesów? Patrzmy na FAKTY, nie insynuacje. Np. Kwaśniewski też po śmierci prezydenta opowiadal ,jakim byl przyjacielem L.Kaczyńskiego.Szkoda,że jak ten żyl,traktowal Go jak największego wroga.Przecież na dementi liczyć nie można.

  Nie dajcie się oglupiać Beinowi. Myślcie samodzielnie.
  http://dzieckonmp.wordpress.com/

  • MarcinZ said

   Kazda rzadzaca ekipa po okraglym stole jest skompromitowana. Co ty mi mowisz o Kaczynskim? Co on zrobil dla Polski? CO? To ze mial Skrzypka obok siebie, oznacza tylko o jego inteligencji.
   Dlaczego sp. prezydent przed opuszczeniem fotela prezydenta Wa-wy zabral ludziom ziemie?

   • Bo TVN tyle ci powiedział i dlatego nie wiesz ile zrobił Lech Kaczyński.
    Gdybyś nie był pod wpływem środków przekazów Unych wiedziałbys dużo więcej.
    Ale twój wybór jak uważasz TVN-y za miarodajne to bądź dalej w błędzie

  • MarcinZ said

   prawda powiedział/a
   29 Maj 2010 @ 4:00 pm

   Przypominam ze Jaroslaw Kaczynski dnia 1 kwietnia 2008 roku w sejmie glosowal za odebraniem nam Polakom naszej suwerennosci w obce rece.

 10. spartran said

  dla mnie jedyny normalny kandydat to korwin mikke szkoda ze media robią z niego oszoloma tak jak ostatnio z głosowaniem kobiet na youtube jest cala jego wypowiedz i inne no ale dla TV jest tylko dwóch kandydatow a reszta to wlasnie oszolomy

  • 222 said

   OMG….chyba chcesz powstania zbrojnego…..oszołoma to on sam z siebie robi w mediach.

   • spartran said

    a gdzie on mowi o powstaniu zbrojnym i w jakich mediach w tych co wyrywaja wypowidzi z kontekstu to telewizja zrobila mu taki wizerunek wejdz na youtube i posłuchaj jego programu bo w telewizji napewno nie usłyszysz

   • 222 said

    on wprost o tym nie mówi, ale uważam, ze jest to człowiek nieobliczalny i gwałtowny.
    Wizerunek on sam sobie zrobił, bo raczej nie ulazuje sie w publicznych mediach ale na produkowanych przez samego siebie filmikach. NIe przeczę, że w wielu kwestiach ma rację i prezentuje rzeczywisty ogląd rzeczywistości, ale to nie zmienia faktyu, że to człowiek, który jest ślepo przekonany do swoich i tylko swoich racji, których moze bronić bez wzgledu na koszty. Taka cecha jest przydatna ale nie w demokracji i nie wówczas, gdy urasta do rangi fanatyzmu. Temu człowiekowi jednak nie jestem w stanie zaufać. Druga sprawa, że nie bedę głosować, bo po pierwsze nie ma na kogo a po drugie nie wierzę że bedzie to uczciwe- wygra ten kto ma wygrać. Nasz sprzeciw ma mozeliwość istnieć tylko w podziemu.

  • MarcinZ said

   Kornel Morawiecki, jedyny uczciwy w tych wyborach.

   http://www.wybory2010.comlu.com/?op=Candidates&ak=More&pkid=can07

 11. kto klamie? said

  Nie uniszczęśliwiajcie Korwina M !!! Przecież wam wyraźnie powiedzial,że NIE CHCE BYĆ PREZYDENTEM. A startuje,żebyście mieli jakiś wybór.Kolejny,Nie chcem,ale muszem. Dajcie spokój.Może ,jak mu zaproponujecie królewskie berlo,to mooooooże….

 12. Myślący said

  Ciekawa opinia na tej stronce co wy na to??

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2010/05/29/czy-piotr-bein-wini-ludzi-za-globalne-ocieplenie/

 13. Dawid said

  Jezus Chystus powiedzial kiedys „poznacie prawde a prawda was wyswobodzi”. To wlasnie prawda czyni czlowieka wolnym.
  Wobec sprzeciwow w wyborze JK na prezydenta widze jednak pewna nadzieje. Otoz dla JK sp LK to byl jednak brat i mial tylo jedynego. Patrzac z tego punktu widzenia doszukiwalbym sie osobistej zemsty na politycznych przeciwnikach w szeregach PO. Nie wiemy co chodzi po glowie JK, ale jego milczenie i brak zorleglych komantarzy na temat ewentualnych przyczyn katastofy budzi na pewno obawy PO. Z JK nie pujdzie tak latwo i szybko jak z Komorowskim w wprowadzeniu NWO. Jego cena pewnie bedzie wyzsza, tanio sie nie sprzeda. Daltego tak wazny i istotne jest informowanie spoleczestwa i doksztalcanie na temat innych alternatyw od tych jakie serwoja nam agentura komunistyczna z PO i PISu. Inna alternatywa moze byc Morawiecki lub Lepper. Niewykluczone,ze po wyborach dojdzie do tzw. porozumienia PO i PiS.Sugerowalbym osrtoznosc i nie polaganie na zadnym z kandydatow.
  NWO wcale nie musi wypalic w Polsce. Nasz kraj moze byc wolnym w srod narodow, pokazujac sciezke innym. Wolnosc ta nie zalezy od trafnego wyboru prezydenta badz wladz, ale od swiadomosci i wolego ducha narodu. Sila jest nas!!

  • prawda said

   Przypominam ze Jaroslaw Kaczynski dnia 1 kwietnia 2008 roku w sejmie glosowal za odebraniem nam Polakom naszej suwerennosci w obce rece.

   Czy ktos jeszcze ma jakies watpliwosci i nadzieje ze ten czlowiek bedzie nas bronil ?

   Normalny czlowiek nie ma juz zludzen ze tacy ludzie juz pokazali na co ich stac, jedynie ma nadzieje obca nam agentura ze moze uda sie ludziom jeszcze w glowach poprzewracac.

 14. Magda said

  Dymiący nagan – do nieprzyjaciół Moskali
  Aktualizacja: 2010-05-28 12:50 pm

  Na portalu Flickr do obejrzenia jest zdjęcie satelitarne miejsca katastrofy smoleńskiej umieszczone tam przez firmę Digital Globe, wykonane w najwyższej rozdzielczości, jaką wolno publikować komercjalnie w ramach ograniczeń, jakie na cywilne wykorzystanie technologii rozpoznania satelitarnego nakłada Pentagon – 50cm. Zjęcie ma 2526×2524 pixele (6,3MP) i 5170146 bajtów (ponad 5MB) [link]

  Warto wrzucić to zdjęcie na monitor o prawdziwie wysokiej rozdzielczości, np. na Viewsonic VP 2290b lub podobny, z rozdzielczością 3,840 x 2,400 znaną jako QUXGA-Wide alboWQUXGA. W braku kosztownego i bardzo trudnego do kupienia monitora WQUXGA, znośnym substytutem jest WQXGA 2560×1600, na przykład 30-calowy Apple Cinema Display. Uczta duchowa, zgadnijcie dlaczego?

  Bo na tym zdjęciu, u samej góry pola szczątków prezydenckiego Tu-154M, leży kokpit. Ten sam zaginiony kokpit, który podobno rozprysł się w tysiące szczątków, i którego brak jest we wraku złożonym na kupę pod gołym niebem na oficjalnych zdjęciach MAK. [zob. zdjęcie poniżej]

  Publikacja tego zdjęcia to uprzejme przypomnienie ze strony USA, że istnieje dla was, towarzysze, kilka konsekwencji sytuacji smoleńskiej, o których dyskutujecie tylko między sobą, ściszonym głosem, zawsze pod gołym niebem, nigdy w pomieszeniach zamkniętych, choćby fachowcy wasi zapewniali was z ręką na sercu o jakości odpluskwiania gabinetów.

  1. Skoro istnieją zdjęcia jawne, w rozdzielczości 50 cm, to istnieją również i znajdują się w rękach odpowiednich agencji amerykańskich zdjęcia tajne, wykonane przez satelity wojskowe lepsze o dwie generacje, o których rozdzielczości nie miejsce tu spekulować. Więc wicie, rozumicie, kto ma wiedzieć, ten wie, co się stało. No i wie, że kabinę pilotów mieliście w swoich rękach w całości, zanim tajemniczo wysublimowała w atmosferę.

  2. Ktokolwiek ma wystarczające cojones, by chcieć ustalić postęp niwelowania miejsca katastrofy spychaczami, potrzebuje tylko zakupić od firmy Digital Globe komercjalne zdjęcia tego samego miejsca w rozdzielczości 50cm wykonane w kolejne dni po katastrofie. Albo poprosić o ich udostępnienie bezpłatnie. Parametry orbitalne satelity który wykonał zdjecia z 12 kwietnia są opublikowane. Policzcie sobie sami, towarzysze, w jakich odstępach czasu jego kamery przelatują nad miejscem katastrofy, a bedziecie mieli pojęcie jak szczegółowa jest cywilna, dostępna każdemu, dokumentacja waszych robót ziemnych na miejscu katastrofy.

  3. Ci, którzy noszą mundury za oceanem i mają dostęp do zdjęć o dwie generacje lepszych, są w stanie ocenić niepokojący artefakt w polu szczątków, widoczny na zdjęciach Digital Globe, ktorego nie da się ocenić w rozdzielczości 50cm, zwłaszcza na amatorskich monitorach. Otóż poniżej kokpitu,w dół i na prawo, tam, gdzie logicznie powinna się znajdować kabina pasażerska, widać regularnie kolisty krąg zaczernionej ziemi o średnicy pi razy oko 20-25 metrów. Czy to jest miejsce eksplozji czegoś, co poddało glebę daleko wyższej temperaturze niż płonące paliwo lotnicze, czy tylko mchy i porosty podlegające ochronie przyrody, zapewne do tego czasu ocenili już specjaliści w pomieszczeniach bez okien, gdzieś niedaleko od Waszyngtonu.

  Więc wiecie co, chłopaki? Przestańcie Polakom wieszać kluski na uszach, jak się to ładnie w rosyjskim idiomie ujmuje. Kto ma wiedzieć, co się stało pod Smoleńskiem, ten już wie, w następstwie czego siedzicie na politycznej i strategicznej bombie.

  Stary Wiarus
  http://www.bibula.com/?p=22203
  zdjęcie:
  http://www.flickr.com/photos/digitalglobe-imagery/4515204703/sizes/o/

 15. MIZIA+ said

  tak jak pisałem – PAN PUTIN ZACZYNA NACISKAĆ NA UPUBLICZNIENIE DOWODÓW – a teraz zobaczycie jak POLACY BEDĄ HAMULCOWYMI W SPRAWIE OPUBLIKOWANIA –

  12:46, 29.05.2010 /PAP
  Rosja: opublikować nagrania z czarnych skrzynek. Pilnie
  KOSACZOW O KATASTROFIE PREZYDENCKIEGO SAMOLOTU

  Fot. TVN24
  Kosaczow uważa, że zapisy czarnych skrzynek zostaną jak najszybciej opublikowane
  Nagrania z czarnych skrzynek prezydenckiego samolotu, który rozbił się w Smoleńsku powinny zostać jak najszybciej opublikowane – takiego zdania jest przewodniczący Komisji Spraw Zagranicznych Dumy Państwowej Konstantin Kosaczow.

  PS. W SPRAWIE ZAMÓWIONEGO GŁODU – gigantycznych cen żywności-

  ILOŚĆ W TYSIACACH HEKTARÓW UPRAW POD WODĄ – proszę sobie sprawdzić – nie bede straszyć – lokalne przymrozki zrobiły SWOJE – następne 7 do 10 dni NADAL OPADY A TO W CELU ABY WSZYSTKO SOBIE ZGNIŁO I WODA ZA WCZEŚNIE NIE ZESZŁA – ot takie sobie deszczyki uzupełniajace ubytki wody w uprawach- NASTEPNIE ZGODNIE Z ……… KRÓTKA FALA UPAŁÓW TAK Z 5 DO 7 DNI -kto ma troszke wyobrażni to wie że ten zakis na polach + wysoka temperatura + gdzieniegdzie padlina = muchy, muszki, komary = jakiś parch bliżej nie zidentyfikowany – żartuje – gorączka nilu BARDZO PRAWDOPODOBNE- ale nie oto chodzi

  01.07. 2010 r. masowe zwożenie do polski – supermarkety i sieć HURTOWA – WIADOMEJ ŻYWNOŚCI -POCZATKOWO JAKO POMOC ZA FRIKO A POTEM JAK ZWYKLE WYRUGOWAĆ – ROLNIKÓW Z RYNKU NA ZAWSZE – ZMONOPOLIZOWAĆ –

  • MIZIA+ said

   ps. w przyszłym roku ziarno i nasiona WIECIE OD KOGO BEDĄ –

  • Vaclav vel Andre ect said

   @ Mizia

   Poparcie prognoz

   http://biznes.onet.pl/eksperci-warzywa-drozsze-z-powodu-zimnej-wiosny,18565,3233585,1,news-detal

   • Brenda said

    http://www.fanimeteo.ubf.pl/news.php

    „Ida ulewy”

   • MIZIA+ said

    Sobota będzie ostatnim tak ładnym dniem w ciągu najbliższego tygodnia.
    Dzisiaj zobaczymy w wielu regionach słońce, a oprócz tego termometry będą pokazywać wysokie temperatury. Możemy dzisiejszą sobotę wykorzystać na spacery czy inne rzeczy ponieważ jutrzejszy dzień będzie potężnym załamaniem pogody.
    Wszystko odbędzie się za sprawą układu niżowego który przyjdzie do nas od zachodnich granic. Pierwszą fazą załamania będą potężne burze które przetoczą się przez większą część Polski już jutro po południu. Utworzy się szkwał który może powodować spustoszenia. Najsilniejsze zjawiska pojawią się na południowym wschodzie kraju. Potężne ilości deszczu (nawet do 50mm/m2) spadną w wielu miejscach kraju. W wielu miejscach mogą pojawić się podtopienia.
    W nocy z niedzieli na poniedziałek burze będą dalej pojawiać się w większości kraju. Po północy powinny zaniknąć ale deszcz padać będzie bardzo intensywnie we wschodniej połowie Polski. Padać będzie ciągłym deszczem i spaść może nawet 30-40mm/m2. Poniedziałek będzie lekkim odetchnięciem od deszczu Polski centralnej. Już w nocy z poniedziałku na wtorek wejdzie do Polski południowej kolejna fala ulewnego deszczu które przesuwać się będzie powoli coraz bardziej w głąb Polski. Rano opady obejmą całą południowo-wschodnią połowę Polski. W Środę padać będzie już w całej Polsce, lecz najsłabsze opady wystąpią na zachodzie Polski. Informujemy że przez cały ten czas na południowym-wschodzie Polski i wschodzie opady będą trwały cały czas. W środę najmocniejszych opadów spodziewamy się na wschodzie. Codziennie możliwe burze będą na północnym-wschodzie Polski. W środę wieczorem spodziewamy się w wschodzie stopniowego zaniku opadów. Kolejne dni przynosić będą dalsze opady deszczu w całym kraju ale już ze słabszą siłą.
    Nasz serwis informuje na południu Polski na 90% pojawi się powódź. Na wschodzie, w centrum również może dojść do takiego kataklizmu. Prosimy o przyszykowanie się na taką ewentualność, ponieważ prognozy z dnia na dzień pokazują coraz gorszy scenariusz.
    (29.05.2010r.)(12:14)

   • MIZIA+ said

    A TU SPRAWCA WE WŁASNEJ OSOBIE – JEDEN NA ZACHODZIE -prawda że imponujace rozmiary – A DRUGI NA POŁUDNIU -z pewną nieśmiałością się wynurza – zawita do nas w okolicach środy -ZAPEWNE UROŚNIE NIECO

    http://www.sat24.com/

  • Dawid said

   Kilka glow musi sie przygotowac

   • Natan said

    Skąd żeście wytrzasnęli takiego IDIOTĘ jak ten wasz prorok MIZIA? Wszystkie jego wpisy są debilne, SOWA na takich jak on mówi: „głupcy”! Nie ufam mu, to jakiś podwójny agent, schowany za plecami P. Beina.

   • MIZIA+ said

    A DLACZEGO IDIOTA – UZASADNIJ – podaj żrudło

 16. Aśka said

  http://www.bibula.com/?p=21389
  Lumpenelity: Każdy kto dopuszcza myśl, że 10 kwietnia mógł mieć miejsce zamach “kwalifikuje się do leczenia psychiatrycznego”
  Aktualizacja: 2010-05-8 12:37 pm

  W PRL – przestępczej strukturze monstrualnych rozmiarów, która wyparła z Polski niepodległe państwo a z Polaków zrobiła niewolników – kłamstwo było bardzo ważnym elementem prowadzonej polityki (wewnętrznej jak i zagranicznej).

  Kłamstwo zastąpiło prawdę a propaganda rzeczywistość. Z kolei ważnym elementem polityki zakłamywania była cenzura, czyli wykreślanie konkretnych zagadnień/faktów z narodowej świadomości. Oficjalnie po upadku PRL zniknęła również cenzura, ale tak nie jest. Centralnego urzędu cenzorującego oczywiście ma, ale skutki jego działalności widać gołym okiem.

  Jednym ze sposobów ingerowania w publiczną debatę jest “znakowanie” tematów i zagadnień przez grono samozwańczych cenzorów i wskazywanie co komu przystoi myśleć.

  Jedną z etykiet informujących jak myśleć nie wolno jest “teoria spiskowa”. Co to właściwie takiego nikt nie wie i pewnie dlatego nikt nie pyta. Co prawda, przyglądając się historii świata nie sposób nie przyznać, że jest ona głównie historią spisków, ale w to wnikać nikt nie będzie. Liczy się że “teoria spiskową” ma skutecznie eliminować pewne pytania.

  9 września 2001 w Nowym Jorku terroryści porwali cztery samoloty. Dwa z nich uderzyły w wieżowce World Trade Center [link], jeden w budynek Pentagonu a ostatni w wyniku walki, która rzekomo wybuchła na jego pokładzie między pasażerami a porywaczami, spadł na ziemię w stanie Pensylwania,. Jakich pytań zadawać nie wolno?

  1. Na przykład jak to możliwe, że dwa identyczne budynki, o konstrukcji zaprojektowanej i obliczonej na wytrzymanie uderzenia samolotów (kilku, nie tylko jednego), obciążone uderzeniem i wrakami samolotów w różny sposób (na różnej wysokości, na różnym mimośrodzie – z przesunięciem względem osi pionowej), po kilkudziesięciu minutach ulegają zawaleniu. Zawaleniu nienaturalnemu, bo idealnie pionowemu (mimo mimośrodowego obciążenia) dokonującemu się z prędkością przyciągania ziemskiego (czyli beż żadnego oporu, z szybkością swobodnie spadającego ciała).
  2. Do tego jak wytłumaczyć, że uległy zawaleniu również piętra poniżej uderzenia samolotów, również idealnie pionowo i do samego końca?
  3. Co było przyczyną zawalenia się (w identyczny sposób jak budynki numer 1 i 2) budynku numer 7, który nie był w żaden sposób dotknięty skutkami uderzenia samolotów i zawalenia budynków?
  4. Gdzie są szczątki samolotu, którzy rzekomo uderzył w Pentagon (jak wygląda miejsce katastrofy samolotu każdy mógł się przekonać 10 kwietnia)?
  5. Jak to jest możliwe, że nie ma żadnego nagrania z kamer przemysłowych momentu uderzenia w Pentagon?
  6. Gdzie są szczątki samolotu, który ponoć rozbił się w Pensylwanii?

  Każdy kto dopuszcza myśl, że 10 kwietnia mógł mieć miejsce zamach „kwalifikuje się do leczenia psychiatrycznego” – Redaktor naczelny Newsweeka w Radio TokFM (‚Agora’)

  Tych pytań zadawać nie wolno i nie zmienia tego fakt, że około siedmiuset amerykańskich inżynierów, konstruktorów i architektów zrzeszonych w stowarzyszeniu “Architects and Engineeres for 9/11 truth” [link], w oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie kwestionuje oficjalną wersję wydarzeń.

  Cenzura w tym przypadku jest sprowadzaniem do absurdu i przytaczaniem “spiskowej teorii” (po polsku nazywa się po prostu bzdurą) o trzech tysiącach Żydów, którzy mieli tego dnia nie przyjść do pracy w WTC i temat zamknięty.

  Dokładnie tego przykładu z “Żydami z WTC” przy okazji gnojenia Jana Pospieszalskiego i jego “teorii spiskowych” użył niedawno (chyba środa) w radiu TOK FM (“Agora”) Wojciech Maziarski (redaktor naczelny “Newsweeka”) a sekundował mu pracownik naukowy (sic!) Uniwersytetu Warszawskiego dr Łukasz Szurmiński [link] . Panowie byli zgodni, że każdy kto dopuszcza myśl, że 10 kwietnia mógł mieć miejsce zamach, cytuję: “kwalifikuje się do leczenia psychiatrycznego”, koniec cytatu, w domyśle… jak ci od “Żydów z WTC”.

  Od początku tej nagonki interesuje mnie jak to możliwe, że skoro jak twierdzą ormowcy rządowej propagandy Pospieszalski dopuścił się manipulacji (przedstawiając jednostronny wybór opinii) nikt inny nie zarejestrował wtedy żadnych innych wypowiedzi niż takie jak z filmu “Solidarmi 2010″?

  Były tam przecież telewizje z całego świata, miały sprzęt i ludzi. Przewijały się tamtędy setki tysięcy ludzi, którzy mogli wykonać nagranie choćby telefonem komórkowym.

  Dlaczego nie ma innych opinii? Bo innych nie było, wiem, bo stałem w kolejce siedem godzin, słuchałem i rozmawiałem z ludźmi.

  Boomcha

  • Magda said

   ciekawe czy mają tylu specjalistów,bo coś mi się zdaje ,że osób zakwalifikowanych do leczenia może być dużo,a nawet bardzo dużo.

   • Vaclav vel Andre ect said

    NAJLEPIEJ ZAŁATWIĆ TO DEKRETEM PAŃSTWOWYM O SCHIZOFRENII BEZOBJAWOWEJ NA KTÓRĄ CIERPIĄ POLACY NIE BĘDĄCY CZŁONKAMI PO- I PO ZAWODACH 😉

  • MIZIA+ said

   A CZY WPŁYW NA KAMPANIE WYBORCZA BĘDZIE MIAŁA – INFORMACJA ŻE TO BYŁ ZAMACH I ŻE SPISKOWCY TO W 100% POLACY – i być moze padną nazwiska i DOWODY

   • MIZIA+ said

    TA A WY SOBIE TUTAJ PISZCIE – A ONI TYMCZASEM …….

    Ekonomista Andrzej Sadowski, wiceprezydent Centrum im. Adama Smitha, jest przekonany, że to chory system, który funkcjonuje już od 1989 r. Stworzono fikcję, że urzędy działają oszczędnie, a urzędnicy zarabiają niewiele i pracują niemal charytatywnie. Prawda jest taka, że rady nadzorcze spółek są przytułkami dla samorządowców, w których oni sobie po prostu dorabiają.

    http://wiadomosci.onet.pl/2700,2177725,drugie_pensje_samorzadowcow,wydarzenie_lokalne.html

   • Magda said

    Jeszcze nie tak dawno (chodzi o rok 1992/3) ZUS w mojej miejscowości znajdował się w dwóch pokojach wynajmowanych od innej instytucji,trochę dalej niż 1992 urząd skarbowy mieścił się w trzech pokojach,na jednym piętrze w urzędzie miasta.Dzisiaj ZUS ma swój piętrowy budynek,skarbowy swój piętrowy budynek,urząd miasta,urząd gminy, starostwo-wszyscy maja piętrowe, osobne budynki.Najśmieszniejsze jest to,że ludzi w mieście ubyło,gdyż dużo z nich przeprowadziło się do większych miast i równie dużo wyjechało za granicę.Urzędów niestety nie ubyło lecz -odnoszę takie wrażenie- ich wciąż przybywa.

   • Vaclav vel Andre ect said

    @ Magda
    Wprowadzenie podatku VAT pozwoliło „PAŃSTWU” czerpać dochody z każdej operacji w wysokości 22%
    Jeśli OBYWATEL posiada(na przykład) 1000 zł i wyda te 1000zł na PRZEŻYCIE(konsumpcję) to PAŃSTWO posiądzie w uproszczeniu 220zł.(realna stopa wpływu z podatku vat 16-17%)
    Tzn ze 5!!!!! (PIĘCIU) OBYWATELI odda dodatkowo (poza podatkami ,para podatkami,podatkami ukrytymi ZUS-podatek)–PAŃSTWU ok 1100ZŁ.
    CZYLI PAŃSTWO MA Z CZEGO UTRZYMYWAĆ I KONTROLOWAĆ OBYWATELI!!!!!!!
    proste?

   • Magda said

    Vaclav
    Skoro to takie proste,to dlaczego z roku na rok zadłużamy się jako państwo coraz bardziej?
    Jeśli mamy takie wpływy z podatków, to powinniśmy nie żyć na kredyt, lecz jako druga w Europie Szwajcaria być bankowym imperium.
    Nie jest tak,że państwo na to stać.
    A w Grecji to kto skonsumował te kredyty-obywatele czy administracja?
    Obawiam się,że podążamy drogą grecką.Nikt nas nie pyta,czy zadłużać państwo czy nie,tylko podpisują umowę za umową.
    Takiego deficytu jak w tym roku nie było chyba w historii Polski.

   • Magda said

    Vaclav
    I jeszcze jedno VAT nie zostaje w kraju.Z wpływów z vatu finansowana jest składka do UE.

   • MarcinZ said

    Kiedy budowano Jastrzebie Zdroj, caly urzad miscil sie na parterze w bloku.

   • MarcinZ said

    A teraz miesci sie w duch blokach. Specjalnie przebudowanych.

   • Lwica said

    mówisz Polacy ? a może w 100 % inne narodowości …

 17. 222 said

  wpis jednego z Internautów na portalu Interia.pl – Red.

  Wiecie co się tam teraz dzieje? To paranoja!! Wybrałem tam się ze znajomymi, aby zobaczyć to miejsce na własne oczy.
  I tak: autokary z Polski i Rosji, widzieliśmy nawet jeden z Francji, jest też dużo tirów na polskich blachach. Wszędzie pełno ludzi, którzy chodzą sobie po tym bagnistym terenie, jakby byli na grzybobraniu. Wszędzie strasznie śmierdzi i czuć zapach ludzkiej zgnilizny oraz smród paliwa samolotowego. Są tez ruscy z milicji, siedzący w cywilnych pojazdach.

  Rozmawiam z polskimi harcerzami. Pokazują mi miejsce,gdzie przed chwila znaleźli kawałek ludzkiego ciała, prawdopodobnie kawałek ludzkiej stopy i ją głęboko zachowali. Ale i tak czuję ten smród! Moi znajomi znaleźli jakiś notatnik ale strasznie zabrudzony. Oddali go harcerza.

  Zaczepili nas ruscy i proponują fragmenty samolotu na sprzedaż. Koleś miał jakieś części z kokpitu i chciał za nie 400 euro! Teren wygląda jakby był tuż po koncercie woodstoku. Pełno szukających ludzi! Nie zabezpieczony teren! Patrol milicji tylko na pokaz!

  Wszyscy Polacy z którymi rozmawiam, mówią jednym głosem:

  – to skandal, że rząd Tuska na to pozwolił!

  Tu nawet największemu twardzielowi, cisną się łzy do oczu.

  Wracamy do kraju zdruzgotani!!!

  Jedyne co sobie przywłaszczyłem, to urwana gałąź z drzewa, o które zahaczył prezydencki samolot. Jeżeli chcecie zobaczyć jak jest naprawdę, jedzcie tam i się przekonacie na własne oczy!!

  Jeszcze jedno: chciałbym teraz spotkać osobiście Tuska.

  ~Don King; 2010-05-15 10:30

  Za: Interia.pl

  http://www.bibula.com/?p=22203

 18. Vaclav vel Andre ect said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1023301,title,Pogorszyl-sie-stan-matki-braci-Kaczynskich,wid,12318004,wiadomosc.html?ticaid=1a407&_ticrsn=3

  Czy możne to być pieta Achillesowa ?
  Czy uderzenie w Matkę Jarosława nie pogrąży go w bólu przed wyborami?
  Tych co sprokurowali zamach stać na wszystko- a przecież MUSZĄ w jakiś sposób wyeliminować Jarosława z gry..

  • asterix said

   Pamiętam doskonale jak MIZIA pisał, że coś się stanie Jarosławowi przed wyborami. Prawdopodobnie zawał.

   • Lwica said

    w Poli Lasce” jest bodaj , że przyjdzie jakiś bezwzględny, na tych co stali za runięciem samolotu – niektórzy widzieli w tym Jarosława … Ma ktoś coś więcej o tym człowieku i okolicznościach… przejęcia władzy(?) przez niego ? I kiedy ?Bo może wybory Bronislaw… albo bez nich będzie rządził; ale dość szybko sie to odmieni ? Dokładne cytaty ?

  • prawda said

   Jaroslaw Kaczynski dnia 1 kwietnia 2008 roku glosowal w sejmie za ODDANIEM NASZJ SUWERENNOSCI w obce rece bez naszej Polakow zgody.
   Czy wy na prawde myslicie ze ten czlowiek zrobi cokolwiek dobrego dla nas ? Polakow ?
   Jacy wy jestescie naiwni jak male dzieci.

   Zrozumcie wszyscy wreszcie ze te wszystkie partie tzn. antypolskie partie : pis, po, psl, sld glosowaly dnia 1 kwietnia 2008 roku w sejmie za odebraniem nam POLAKOM naszj suwerennosci bez naszej POLAKOW zgody !!!
   Ludzie !! jak i co jeszcze trzeba powiedziec i napisac abyscie to zrozumieli ? ze to byla ochydna zdrada !!

   Na prawde myslicie ze oni nam pomoga ? ze oni nas obronia ? Naprawde tak myslicie ?

   Zobaczcie jak oni nawet i teraz sie zra jak psy, nienawisc typ parti do siebie widac na odleglosc, i co chcecie dalej aby to sie ciagnelo ? A co z Polska ? Oni beda dalej toczyc jakies swoje wojny a my Polacy co z tego mamy ?
   Oni nas maja tam gdzie slonce nie dochodzi, czy to rozumiecie ?

   Glosujcie na Leppera !! to jedyny czlowiek ktory nie poddal sie temu systemowi i za to jest karany.

   Miejcie oczy otwarte i nie dajcie sie soba manipulowac.

   • MIZIA+ said

    DROGI PRZYJACIELU – ZAWSZE I WSZĘDZIE POWTARZAM ŻE POLSKĄ OD 20 LAT RZADZI SZUMOWINA – jednak teraz jakby to dosadnie ujac „pokłuciła się prostytutka ze złodziejem” – i ISTNIEJE REALNA SZANSA NA ZERWANIE SIĘ POLAKÓW Z POSTRONKA –
    ALE JAK TO PIOTR SŁUSZNIE WSKAZUJE – TE SZUMOWINY SA TYLKO FAGASAMI UNYCH – JOT – I ONI KRĘCĄ TYM CAŁYM GESZEFTEM

   • MIZIA+ said

    PS. ŻADNYCH WYBORÓW NIE BĘDZIE – RADZĘ SKUPIĆ SIE NA TYM JAK PRZEŻYĆ NAJBLIŻSZE 3 MIESIĄCE …….

   • Magda said

    Nie będzie wyborów ,bo….?

 19. prawda said

  Pamietajcie o tym ze dnia 1 kwietnia 2008 roku antypolskie partie : pis, po, psl, sld glosowaly w sejmie za oddaniem naszej Polakow suwerennosci w obce rece bez naszej Polakow zgody.
  O tym trzeba mowic i przypominac gdyz antypolskie media milcza, licza na to ze ludzie zapomna o tej chaniebnej zdradzie na narodzie Polskim.

  Na dzien dzisiejszy najlepszym i najodpowiedniejszym kandydatem na stanowisko prezydenta jest Andrzej Lepper. Czlowiek i partia Samoobrona ktore nie siedziala przy okraglym stole i nie brala udzialu w rozkradaniu naszego majatku narodowego, dlatego ten czlowiek i ta partia jest opluwana i osmieszana w oczach spoleczenstwa aby nie dopuscic Samoobrony do wladzy. Boja sie Leppera jak ognia, a antypolskie media juz wytypowaly nam swoich kandydatow na ktorych mamy zaglosowac. Jak sie nie obudzicie i nie zaglosujecie na Leppera to bedziecie jeszcze dlugo plakac i narzekac. Miejcie oczy i uszy otwarte i nie dajcie sie oszukiwac i manipulowac, po prosu myslcie i jeszcze raz myslcie.
  Nie bojcie sie Samoobrony.

  • MarcinZ said

   Kornel Morawiecki jest postacia bez skazy. Nie jest skompromitowany jak reszta. Co do A. Leppera to on juz byl w tym calym ukladzie. I nic nie wniesie nowego jak zostanie prezydentem.

  • hjk said

   Daj linka z jakimiś wypowiedziami wyborczymi i jak z tym in vitro u niego…

  • VIVIEN said

   NAWET JESLI ANDRU LEPPER JEST NAPRAWDE NAJLEPSZYM I NAJ BARDZIEJ UCZCIWYM POLAKIEM A NIE BEDZIE TANCZYL TAK JAK MU ZAGRAJA – BEDZIE ODTRABIONY NA TAKICH MAJA JUZ SPOSOB – W NAJGORSZYM WYPADKU – PATRZ NA HISTORIE RODZINY KANEDDY 😦 MOZE LEPIEJ OSZCZEDZIC ANDRU – JESZCZE MOZE SIE KIEDYS PRZYDA POLAKOM PO CO GO NA SMIERC JAWNA POSYLAC I GLOSOWAC NA NIEGOO GDYBY NIE MIAL ZYC ? LUBIE GOSCIA ! NIECH JESZCZE POZYJE !

   • Lwica said

    poczytaj o Benj. Fulfordzie (wiki) tam jest o milionach Chińczyków czychajacych na GŁÓWNYCH i nie tylko „illuminatów” – co jest chyba oczywiste ;)- jakby bezapokaliptycznie (beznuklearnie) chcieli USRaeli wywierać dalej wpływ tak jak mówisz. Więcej Optymizmu i Odwagi.

   • Lwica said

    I mówię , że pieniadze są pewnie uruchomione w razie poczatku apokaliptyczniejszych ataków (na nich, Chińczyków). Tak …

 20. kandydat said

  Andrzej Lepper o polityce zagranicznej

  26.05.2010
  Andrzej Lepper o polityce zagranicznej

  W dniu 25 maja 2010 roku w Biurze Krajowym Partii Samoobrona RP odbyła się konferencja prasowa kandydata na urząd Prezydenta Andrzeja Leppera.

  W pierwszych słowach swojego wystąpienia Andrzej Lepper odniósł się do bieżącej sytuacji w kraju, solidaryzując się z ofiarami powodzi, jaka dotyka Polskę. Wyraził też nadzieję, że rząd będzie w sprawie pomocy dla powodzian mniej mówił, a więcej robił.

  Następnie Andrzej Lepper mówił o sprawach związanych z polityką zagraniczną. Skrytykował instalację w Morągu rakiet Patriot, zwracając uwagę, że nie dość iż nie zwiększają one naszego bezpieczeństwa, to jeszcze psują relacje z sąsiadami. Przypomniał też, że USA wielokrotnie składały Polsce obietnice, z których nigdy się nie wywiązały. Andrzej Lepper wymienił tu kwestię offsetu, do dziś niezniesionych wiz dla Polaków i fakt iż polskie firmy nie wygrały żądnego przetargu na odbudowę Iraku, które tak obiecywały nam rząd SLD/PSL oraz PO i PiS �partie, które wysłały polskie wojska na iracką wojnę. Przewodniczący Samoobrony przypomniał, że zarówno on, jak i partia od początku byli przeciw naszej obecności militarnej na Bliskim Wschodzie.

  Podsumowując swój program w kwestiach dyplomacji, Andrzej Lepper powiedział iż pierwszą wizytę zagraniczną jako prezydent RP złoży w Brukseli, gdzie chce walczyć o większą rolę Polski w UE, a następnie pojedzie do Berlina i Moskwy. Czwartą stolicą, którą chciałby odwiedzić będzie Waszyngton, od którego kandydat będzie domagał się pełnego partnerstwa i wypełnienia dotąd niezrealizowanych obietnic.

  Piotr Mazurek

  http://www.samoobrona.org.pl/pages/00.Start/

 21. prawda said

  Co do tragedii pod Smolenskiem to zdaje sie Mizia ma racje. Nie wydaje sie wam wszystkim dziwne ze wszystko i wszyscy skupili sie na Rosji ? Tak jakby premier Putin zrobil liste pasazerow, zatwierdzil ten lot i kazal leciec do Rosji ?
  Byc moze i powoli wszystko na to wskazuje ze winnych tej tragedii nalezaloby szukac tez i na naszym podworku. Jakos cicho o tym ze przeciez ktos tu w Polsce robil ta dziwna liste pasazerow, ze ktos zatwiedzil. Byc moze jak pisze Mizia Rosjanie juz wiedza kto za tym stoi i dlatego , moim zdanie slusznie jesli poznali prawde ze byc moze za tym wypadkiem stoja osoby i sluzby w Polace, Rosjanie nie sa juz tak chetni do przekazywania jakichkolwiek dowodow.
  Dziwne to sledztwo, poczekamy zobaczymy, najwazniejsze jest to aby wreszcie pokazac cala prawde, a prawda moze byc szokujaca.

  • albun said

   kompletnie się nie mówi o tym że na pokładzie samolotu mógł być ktoś podstawiony (terrorysta,islamista,)z czymś (ładunek wybuchowy,gaz ?)wogóle nikt nie rozpatruje takiej wersji wydarzeń?

  • MarcinZ said

   Wierzycie ze sie dowiemy kto za tym stoi? Oficjalnie nigdy. Predzej wmowiom nam ze to bylo samobujstwo. Bo przecierz tak sie likwiduje niewygodnych swiadow. No akurat w tym przypadku jest blad pilota, jak w kazdym innym. Ale to bez znaczenia bo i tak pojdziecie zaglosowac na ta sama bande.

  • hjk said

   „winnych tej tragedii nalezaloby szukac tez i na naszym podworku. ”
   Ależ Mizia od początku tak mówił pisząc o kiziorach i zakapiorach…
   Ale nie „też i na naszym”, ale chyba „przede wszystkim na naszym”…
   Ale ponieważ „nasi” nie działają sami i z własnej inicjatywy, sznurki biegna jednak gdzieś poza, ale czy na pewno i czy tylko do „Rosji”*, tego bym juz nie był taki pewny…

   * „Rosja” – piszę w „”, gdyż wątpliwe jest, by istniał jeden jakiś ośrodek decyzyjny i coś, co decyduje o Rosji jako całosci czy czymś jednym, raczej współgrają tam jakieś różne siły mniej lub bardziej zgodne, co do pewnych działań…

  • VIVIEN said

   JA W PUTINA MOZLIWOSCI NIGDY NIE WATPILAM!!!

 22. Magda said

  trochę z innej beczki

 23. ALFA said

  Marek Belka – polonofob, dywersant, komuch, mason i członek tzw. „Komisji Trójstronnej”; członek rady nadzorczej BIG; dwukrotny minister finansów, wicepremier i premier „III RP”

 24. Aśka said

  http://www.bibula.com/?p=21013
  Wypadek czy zamach? A jeśli zamach to czyj – FSB czy CIA?
  Aktualizacja: 2010-04-28 9:35 am

  Szok wywołany katastrofą w Smoleńsku powoli mija. Nie kończą się natomiast pytania – czy to był wypadek, czy zamach? W mediach i w internecie krążą domysły, spekulacje, podejrzenia czy wręcz oskarżenia. Przy czym jako winnego ewentualnego zamachu widzi się przede wszystkim Rosję.

  Rosja solidnie i rzetelnie zapracowała sobie w okresie ostatnich trzystu lat na niechęć Polaków.

  Przy czym nawet zbrodnie reżimu Stalina na Polakach przypisywane są Rosji. Choć w czasie jego dyktatury najwięcej wymordowano Rosjan, a najwyższe stanowiska zajmowali wtedy niekoniecznie Rosjanie.

  Z góry zaznaczam, że wolałbym, aby katastrofa w Smoleńsku okazała się wypadkiem, a nie zamachem. Nadal jest możliwe, że był to splot kilku niekorzystnych okoliczności i przypadków. Ani jeden z nich samodzielnie do katastrofy by nie doprowadził; ale wszystkie one zebrane razem zakończyły się katastrofą.

  Najtrudniej jest wytłumaczyć, dlaczego samolot schodząc do lądowania był za nisko, dlaczego był przesunięty w stosunku do osi pasa startowego i dlaczego był ustawiony względem niego pod ukosem.

  Niepokój wśród wielu obserwatorów wywołują zbyt powolne ich zdaniem komunikaty i opóźnianie ogłoszenia wstępnych wyników badania czarnych skrzynek ze strony Rosjan. Padają pytania – czy czarne skrzynki można wymanipulować? Pytania te sugerują, że Rosja będzie chciała – manipulując zapisami w czarnych skrzynkach – zatrzeć ślady prawdziwej przyczyny katastrofy, a więc ślady zamachu na samolot.

  A może jest inaczej?

  A może jest inaczej? Może Rosjanie już wiedzą, że katastrofa nie była wypadkiem a zamachem. Jedynie nie mają możliwości udowodnienia, że zamach ten nie był ich “dziełem”. Dlatego kluczą i zwlekają.

  Ja osobiście uważałem i nadal uważam katastrofę w Smoleńsku za wypadek. Choć ostatnio nie mam jednak takiej absolutnej tego pewności.

  W sieci pojawiła się wiadomość o książce Caspara Weibergera pt. “Następna wojna światowa”. [link]

  Właściwie wszystkie przepowiednie autora okazały się nietrafne. Poza tą jedną jedyną, choć i ona umieszczona jest w niewłaściwym czasie – a więc, że (za sprawą Rosji – ?) zginie polski rząd i dowódcy wojskowi. Gwoli ścisłości należy zaznaczyć, że dla Amerykanina, jakim był Weinberger, właśnie prezydent i jego gabinet i doradcy, poprzez analogię do systemu politycznego USA, to właśnie “rząd”.

  Trudno jest mi wyobrazić sobie uduchowionego polityka, mającego prorocze wizje. Politycy w ogromnej większości są to zazwyczaj zimni, wyrachowani pragmatycy, ludzie wychodzący z zasady, że cel uświęca środki. Weinberger nie “przewidział” zamachu. On wiedział, że do niego dojdzie. Podał jednak nieprawdziwych wykonawców zamachu.

  Jeszcze słowo o Weinbergerze. Był on bezpośrednio zamieszany w aferę rządu Reagana znaną jako afera Iran-Contras. Polska wikipedia pisze o tym bardzo oszczędnie i lakonicznie: [link] . Obszerniejsza jest relacja o aferze w wikipedii niemieckiej: [link] . A więc mamy tutaj do czynienia nie z Weinbergerem – uduchowionym wizjonerem, a z cynicznym, łamiącym prawo uchwalone przez kongres USA politykiem.

  NWO

  W tym miejscu istotna jest znajomość kilku najważniejszych dla losów dzisiejszego świata spraw zakulisowych, mających bezpośredni wpływ na obecną politykę USA , a poprzez nie na politykę światową.

  W USA od dziesięcioleci mówi się o NWO. Nawet prezydenci Stanów Zjednoczonych w oficjalnych wystąpieniach o tym wspominali. Zakulisowym ideologiem i reżyserem NWO jest świat finansjery, bankierzy (FED), potentaci gospodarki. Czyli mówiąc krótko – liderzy grupy Bilderberga i Komisji Trójstronnej.

  Przypomnę jedną tylko wypowiedź Davida Rockefellera:

  “Znajdujemy się na pograniczu globalnej przemiany. Wszystko czego potrzebujemy, to odpowiedni kryzys, a narody zaakceptują Nowy Światowy Porządek [New World Order].”

  Przypomnę też wypowiedź Jamesa Warburga (CFR):

  “Będziemy mieli rząd światowy czy wam się to podoba czy nie; za waszą zgodą, lub poprzez zabór.”

  Kapitalną rolę w planie narzucenia światu NWO odgrywa rząd i armia USA.

  W roku 1997 powstała organizacja PNAC (Projekt dla Nowego Amerykńskiego Wieku). Głównym celem PNAC jest zdobycie przez USA w świecie absolutnej wyższości. I to przy użyciu wszelkich sposobów i środków, także militarnych. [link]

  We wrześniu roku 2000 w raporcie PNAC o przebudowie amerykańskich sił pisze się o potrzebie “nowego Pearl Harbour”. W styczniu 2001 władzę obejmuje prezydent Bush junior. 11 września 2001 Amerykę spotyka “nowy Pearl Harbour”. Przy czym w nowej administracji prezydenta Busha pracowało wielu ludzi z PNAC, którzy takiego właśnie nowego Pearl Harbouru z wytęsknieniem oczekiwali (aby rozpocząć realizację ich własnych planów). W międzyczasie wypływa coraz więcej wątpliwości pod adresem oficjalnej wersji, jakoby koczujący w jaskiniach w Afganistanie fundamentaliści byli w stanie te zamachy przeprowadzić. Coraz więcej poważnych badaczy, naukowców, a nawet wojskowych przekonanych jest, że zamachy z 11/9 były “własną robotą” władz USA, którą zwalono na Al-Kaidę i Osamę bin Ladena.

  W internecie istnieją setki, a nawet tysiące stron i portali zajmujących się tym kluczowym dla dzisiejszego świata wydarzeniem. Podam przykłady:[link], [link], [link] .

  Zamach z 11/9 i obarczenie winą za niego Al-Kaidy dało z kolei Ameryce pretekst do agresji na Afganistan. Dwa lata później, na podstawie sfabrykowanych dowodów, jakoby Irak posiadał fabryki broni chemicznej i biologicznej nastąpiła inwazja na ten kraj.

  Niedawno Brytyjczycy za wysłanie ich wojsk do Iraku postawili Tony Bleira przed specjalną komisją. Zarzuca się jemu, że jego rząd fabrykował “dowody” na istnienie broni masowej zagłady w Iraku, aby mieć pretekst do wojny u boku Ameryki.

  Bush junior miał więcej szczęścia. Amerykanom nie przyszło do głowy, aby i jego postawić przed taką komisją. Bo kogo to dzisiaj w Ameryce interesuje, czy broń masowego rażenia Saddam miał, czy nie. Ważne jest, że iracka ropa jest bezpieczna.

  Wszystko zgodnie z planem PNAC!

  Ponadto, poza bezpośrednią korzyścią, jaką jest trwała obecność wojsk USA w strategicznym terenie roponośnym, uboczną korzyścią było przyzwyczajenie opinii światowej do agresji różnych “wojsk koalicji” pod przywództwem USA na suwerenne państwa. Armia USA przejęła rolę światowego żandarma.

  Problem Rosji

  Najtwadszym orzechem do zgryzienia dla realizatorów NWO jest problem Rosji. Osłabiona rozpadem ZSRR Rosja powoli odzyskuje pozycję drugiego supermocarstwa. Militarnie nadal nim jest. Gospodarczo wprawdzie Rosja kuleje, ale jej potencjał w postaci zasobów naturalnych plasuje ją nawet przed USA. Nie widać też, aby miała Rosja ochotę poddać się dyktatowi amerykańskiej oligarchii finansowo-bankierskiej. Prowokacje na jej obrzeżach, jak ostatnio w Kirgistanie, a wcześniej w Gruzji, a mające Rosję osłabić, to jeszcze za mało, aby rzucić Rosję na kolana.

  I w tym momencie przydarza się tragedia w Smoleńsku. A więc “przewidziany” przez Weinbergera zamach na polski rząd i dowództwo wojskowe.

  Zachodnie media już informują o podejrzeniach pod adresem Rosji, jakie coraz głośniej wypowiadane są w Polsce. Jeśli katastrofa okaże się zamachem, a Rosji nie uda się udowodnić, że to nie ona zamachu dokonała, jej pozycja na arenie międzynarodowej nie będzie godna pozazdroszczenia.

  Postawienie Rosji pod obstrzałem, poderwanie jej autorytetu na arenie międzynarodowej byłoby na rękę ideologom NWO. Ponadto pokazaliby w ten sposób Rosji, że nawet na jej terenie, stosunkowo niedaleko od Moskwy, są oni w stanie urządzać wymierzone przeciwko niej samej tak nieprawdopodobne prowokacje!

  Najważniejszym pytaniem jest wszakże, dlaczego USA miałoby dokonywać zamachu na znanego z proamerykańskich sympatii prezydenta Lecha Kaczyńskiego?

  Lech Kaczyński był miernym politykiem. Głównym celem jego polityki było uzyskanie przez Polskę statusu ważnego, a nawet “strategicznego” partnera (a raczej wasala i satelity) USA. Kaczyński próbował osiągnąć to nawet kosztem polskiej racji stanu.

  Proamerykańska polityka Kaczyńskiego zakończyła się fiaskiem. O ile jeszcze Bush junior czasem łaskawie zauważał polskiego prezydenta, o tyle Obama Kaczyńskiego całkowicie ignorował. Ideolodzy NWO zmienili bowiem w międzyczasie strategię.

  Obama na ostatnie obchody rocznicy wybuchu II wojny światowej, zorganizowane z inicjatywy Lecha Kaczyńskiego, wydelegował pierwotnie niskiej rangi urzędnika. “Tarczę” obronną, o którą nasz prezydent zdecydowanie zabiegał, ku upokorzeniu Kaczyńskiego odwołał Obama w dniu tak dla Polski znaczącym – 17 września.

  Lech Kaczyński angażował się w różne prowokacje antyrosyjskie. O jego zaangażowaniu w prowokację gruzińską pisano już wiele.

  Postawa progruzińska znalazła wtedy poparcie dla niego w środowiskach zdecydowanie antyrosyjskich. Była jednak krytykowana z innych pozycji. Przypomnę pewien ciekawy tekst na ten temat: [link] .

  Próba wciągnięcia przez Kaczyńskiego całej Unii w poparcie dla Gruzji zakończyła się fiaskiem. Prowokacja Gruzji była szyta bowiem zbyt grubymi nićmi.

  Niepowodzeniem zakończyła się dla Kaczyńskiego jego polityka projuszczenkowska. Kaczyński popierał Juszczenkę nawet wtedy, gdy tamten nie krył się już z jego proUPA-owską i probanderowską sympatią. Na koniec spotkała Juszczenkę sromotna porażka w wyborach.

  Niepotrzebnie też wdał się Kaczyński w rozpętaną przez Condoleezzę Rice nagonkę na ”ostatniego dyktatora Europy“. Belweder wykorzystywał do tej nagonki ostatnimi czasy Andżelikę Borys. Nie zauważył przy tym nikt z otoczenia Lecha Kaczyńskiego, on sam zresztą też nie, że dziesiątki udekorowanych polskimi odznaczeniami państwowymi działaczy polonii na Białorusi, umieszczonych przez A. Borys na jej czarnej liście, miało zakaz wjazdu do ojczyzny. Belweder jedynie A. Borys honorował i cmokał ją w rączkę.

  Duży talent wykazywał Kaczyński w zasadzie w jednej sprawie.

  Do perfekcji opanował on granie na uczuciach patriotycznych milionów Polaków. Z dużym rozmachem ogranizował on obchody różnych ważnych i tragicznych rocznic. Wygłaszał pełne patosu i patriotycznej frazeologii przemówienia. Uroczysty nastrój dopełniały zawsze sztandary, flagi, fanfary, defilady.

  Niestety, ta patriotyczna frazeologia nie szła u Lecha Kaczyńskiego w parze z jego polityką, w której rzadko decydowała polska racja stanu. Częściej bardziej dbał on o interesy USA czy o interesy organizacji żydowskich, niż o interesy polskie. Wielu zapamiętało jemu jego poparcie dla zdelegalizowanej dekretem przez prezydenta II RP, Ignacego Mościckiego, loży B’nai B’rith. Najbardziej jednak do spadku jego popularności przyczyniło się ratyfikowanie przez niego Traktatu Lizbońskiego. Niektóre ugrupowania prawicowe określały Lecha Kaczyńskiego z tego powodu grabarzem suwerenności Polski.

  I to właśnie spowodowało, że jego szanse na reelekcję były znikome. Zbyt wiele środowisk, które na niego głosowały w roku 2005, nie miało zamiaru ponownie go popierać. Nawet na zasadzie mniejszego od kandydata PO zła.

  Kariera polityczna prezydenta Kaczyńskiego dobiegała końca. Groziło mu popadnięcie w polityczny niebyt, całkowita utrata znaczenia na politycznej scenie w Polsce.

  W tej sytuacji dla USA (i ideologów NWO) stawał się Lech Kaczyński bezwartościową, bezużyteczną i zgraną kartą.

  Przydatny byłby jeszcze tylko wtedy, gdyby na czele ważnej delegacji, przy okazji ważnej wizyty, zginął on w okolicznościach rzucających podejrzenie o wykonanie zamachu na niego przez Rosję.

  Zamach?

  Jeśli pozostaniemy przy założeniu, że przyczyną katastrofy był zamach, dwie rzeczy przeczą udziałowi rosyjskich służb.

  Po pierwsze – obsługa lotniska proponowała zbliżającemu się Tupulewowi lądowanie gdzieś indziej. Gdyby Rosjanie faktycznie zamach planowali, nie proponowaliby lotu np. do Mińska. Bo a nuż pilot posłucha i zamachu nie uda się przeprowadzić. Gdyby więc za zamachem stali Rosjanie, postąpiliby wręcz odwrotnie. Mimo niesprzyjającej pogody zachęcaliby załogę prezydenckiego samolotu do lądowania w Smoleńsku.

  Po drugie – komu jak komu, ale to właśnie nie Rosjanom zależało na nagłośnieniu sprawy Katynia. Gdyby to oni stali za tym zamachem, zrobiliby to w innym miejscu i przy innych okolicznościach. Ale nie w sąsiedztwie Katynia i nie w 70-tą rocznicę tamtej zbrodni.

  Jest możliwe jeszcze inne wyjaśnienie zamachu, poza tropem “rosyjskim”, przy pozostaniu przy wersji celowego spowodowania katastrofy.

  Jak już wspomniałem, najwięcej wątpliwości budzi niewłaściwe podchodzenie samolotu do lądowania. Czym można ten fakt wytłumaczyć? Znalazłem ciekawy tekst na ten temat – Meaconing czyli jak oszukać nawigację pokładową. [link]

  Istotne w tym miejscu jest spostrzeżenie, że USA zdecydowanie góruje nad Rosją w technologii satelitarnej. GPS czy “Tarcza” (z wykorzystaniem systemu satelitarnego) to pomysły i realizacja amerykańska.

  Podejrzane zachowanie Rosjan po katastrofie jest też w sumie łatwe do wytłumaczenia. Osoba, która przypadkowo znajdzie się w miejscu napadu rabunkowego czy zabójstwa, a nie mająca alibi, aby odsunąć od siebie podejrzenia gotowa jest zmyślać co tylko może, aby uniknąć posądzenia jej o dokonanie zbrodni. Rosjanie przerażeni katastrofą dawali na początku sprzeczne czy nieprawdziwe wyjaśnienia, mogące w ich przekonaniu ich samych odciążyć. Sam Putin nie był w stanie nad początkowym chaosem informacyjnym zapanować. Przypuszczam, że on jako doświadczony KGB-owiec od początku domyślał się, że ktoś mógł podrzucić Rosji straszliwy problem. Bo wszystko, co zrobi, czy też czego nie zrobi Rosja od tego momentu, będzie podejrzane.

  Ponadto na miejscu katastrofy wystarczyło umieścić kilku obcych agentów, np. przebranych za dziennikarzy, aby rozsiewali oni plotki, domysły i powiększali dezinformacje. Jak choćby tę kolportowaną zaraz po katastrofie pogłoskę, że trzy osoby przeżyły katastrofę i w ciężkim stanie prawdopodobnie przebywają w szpitalu.

  Tak samo mogło być ze znanym, a nagranym tuż po katastrofie i kolportowanym w sieci amatorskim filmikiem. Organizatorzy zamachu na nagrany filmik czekali. Następnie narzucono na niego dodatkową ścieżkę głosową, ze strzałami, “dobijaniem rannych” itp. Filmik puszczono następnie w sieci.

  Przy okazji filmiku kolportuje się też sprzeczne informacje o losach domniemanego autora filmu. Przy czym, nie ma pewności, że jego autorem był Andriej Mendierej. A jeśli taką osobę nawet faktycznie zamordowano, niekoniecznie musi mieć to związek z filmikiem z miejsca katastrofy. A nawet, jak ma to związek z filmikiem, mordercą nie musi być ktoś z KGB. CIA też potrafi robić takie rzeczy. A w tym konkretnym przypadku podejrzenie i tak padnie na rosyjskie służby.

  Za to wszystkie te plotki, domysły i rewelacje powodują jedno: wciąż narastającą atmosferę podejrzliwości pod adresem Rosji.

  Jeśli katastrofa pod Smoleńskiem nie była wypadkiem, a była zamachem obcych, nierosyjskich służb, to zadanie to służby te wykonały perfekcyjnie. Bo jeśli śledztwo wykaże, że katastrofa była zamachem, Rosja będzie podejrzanym nr. 1.

  Jeszcze jedna sprawa wymaga wyjaśnienia. Tuż po wypadku krążyła w mediach i sieci informacja, jakoby początkowo planował prezydent Kaczyński podróż do Katynia pociągiem z setkami rodzin katyńskich. Później jednak zmienił decyzję. Może więc było to tak, że ktoś go od tego pomysłu odciągnął.

  Nawet zresztą w wypadku, gdy podróż od początku planowana była samolotem, brak odpowiedzi na pytanie – dlaczego tak dużo polityków, a zwłaszcza najwyższych dowódców wojskowych, znalazło się na pokładzie jednego samolotu.

  Otoczenie prezydenta, jak i on sam znane było z sympatii proamerykańskich i antyrosyjskich. Zapewne trudno byłoby rosyjskim służbom znaleźć dojście do prezydenta i wpływać na jego decyzje. Dojściem takim dysponowały natomiast służby USA i Izraela. Ktoś podpowiedział więc prezydentowi, aby leciał samolotem. A na dodatek podpowiedział mu, aby zabrał on na pokład samolotu wielu ważnych polityków i dowódców wojskowych. Po to na przykład, aby przyćmić uroczystości sprzed trzech dni z udziałem Tuska i Putina.

  Prezydent, mimo katastrofy w Mirosławcu dwa lata wcześniej, nieostrożnie usłuchał podszeptów i wziął na pokład zbyt wielu ważnych polityków i dowódców wojskowych. Resztę znamy: w Smoleńsku doszło do tragicznej katastrofy. Zginął “rząd” i dowódcy wojskowi.

  “Przepowiednia” Caspara Weinbergera się spełniła.

  W tym miejscu wyraźnie podkreślam, że nadal pozostaję przy wersji tragicznego wypadku, jako jedynej przyczyny katastrofy prezydenckiego samolotu w Smoleńsku.

  Dopiero gdy wypłyną niezbite dowody na udział osób trzecich w katastrofie, uznam to za zamach. Przy czym już teraz, niejako z góry, na wszelki wypadek sugeruję, aby w przypadku udowodnienia wersji zamachu brać pod uwagę także innych sprawców zamachu, a nie głównie, czy wręcz wyłącznie, Rosję.

  Andrzej101

  • Aśka said

   Mnie nawet ten filmik pasuje, bo ci dobijający wcale nie musieli być Rosjanami. Użycie imienia Andrzej w wersji Anders, zamiast Endrju (jak brzmi ono po rosyjsku), zastanawia.

   • Magda said

    ja również uważam,że osoby,które grasują po terenie katastrofy niekoniecznie muszą być Rosjanami,z drugiej jednak strony oni mieli by najbliżej i najłatwiej się tam dostać.

  • Lwica said

   Do odwodzenia od pomysłu lądowania pilotów TU154m przez ludzi z wieży wtedy 10.04 we mgle w Smoleńsku należałoby dodać, przekazywane drogą delikatnie dyplomatyczną wczesniej(„cynk”) do kancelarii prezydenta L. Kaczyńskiego odradzanie wizyty w Smoleńsku …

   • MIZIA+ said

    dokładnie wskazywałem na to że rosjanie prawie wywołali skandal dyplomatyczny – ODPOWIADAJAC NAJPIERW ŻE KORESPONDENCJA W SPRAWIE WIZYTY DO NICH NIE DOTARŁA , POTEM ZE ZAGINEŁA I W ZWIAZKU Z TYM SĄ NIE GOTOWI NA PRZYJĘCIE PREZYDENTA KACZYŃSKIEGO …….

    MOŻNA TO W NECIE SPRAWDZIĆ – TO BYŁO NIC INNEGO JAK W ZAWOALOWANY SPOSÓB POWIEDZIANE NIE PRZYLATUJ …..

 25. prawda said

  A ja mam pytanie odnosnie Radia Maryja, czy ta stacja pokazuje protest „przeciwko bezprawiu” ? jaki jest od kilku dni pod sejmem ?

  http://www.aferyibezprawie.org/

  Pytam gdyz od pewnego czasu juz nie slucham i nie ogladam tej rozglosni gdyz wspolpracuje z antypolska partia „pis” ktora dnia 1 kwietnia 2008 roku w sejmie glosowala za odebraniem nam Polakom naszej suwerennosci bez naszej zgody.

  Nie chce aby ktokolwiek czul sie urazony ale po prostu pytam, czy ta rozglosnia podaje na bierzaco takie wazne dla ludzi na dole informacje.
  Moze ktos ma jakies linki, to chetnie obejrze jak nas ludzi na dole wspiera ta rozglosnia.

  • Aśka said

   nie wiem, czy Radio Maryja mówi o trwającym proteście. Wiem, że Jerzy Robert Nowak zachęcał do wzięcia udziału. Póki co to pisała o nas Wybiórcza. Pisałam o tym wczoraj:
   Aśka powiedział/a
   29 Maj 2010 @ 12:08 am

   http://www.aferyibezprawie.org/
   Atak Gazety Wyborczej na pikietujących przeciwko bezprawiu
   piątek, 28 maja 2010 17:28

   Grzegorz Lisicki z Gazety Wyborczej „wyje” biedak z bólu
   __
   resztę można przeczytać we wczorajszym teamcie

   • Aśka said

    aha, ten artykuł zamieszczony wczoraj przez Wybiorczą, dzisiaj już jest niedostępny po tym, jak ich obsmarowaliśmy na naszej stronie

  • Aśka said

   Właśnie J. R. Nowak mówi o tym proteście w Radiu Maryja

 26. sprawdzam czy działa bo jak nie to tez robie blokady

  • Aśka said

   Lepiej zrobić wzajemnie listę z pozytywami i negatywami dotychczasowej współpracy. Ludzie opamiętajcie się w tej zażartej walce. Wróg tylko na to czeka. Różnice mogą okazać się na tyle nieistotne konfrontując je z zamierzeniami wroga, że może nie warto kruszyć kopii.

   • Masz rację Aśka . Dlatego prosiłem Piotra żeby nie atakował Kościoła I anszego Jana Pawła II tylko tyle. Bo przeciez wiemy że banksterzy sa odpowiedzialni za wszystkie nieszczęścia. Ale Piotr nie umie dochować danego słowa mimo że ja mu poprzednio ustąpiłem i pierwszy ręke do zgody wyciągnąłem bo widziałem że on nie jest w stanie tego zrobić.
    On zraził kikudziesięciu znakomitych wolontariuszy blogu. Zamiast dziś być prężną grupą blog jest tylko Piotrem i mg który usuwa posty.

   • Aśka said

    To nie chodzi o atakowanie Kościoła, tylko powiedzenie prawdy, jakakolwiek by ona nie była. O powiedzianych faktach można przecież dyskutować i prędzej czy później do prawdy się dojdzie, a o to przecież m.in. w Wierze chodzi, prawda? Moim zdaniem najważniejsza jest Wiara, później dopiero forma, czyli Kościół. Czy Kościół może działać przeciwko Wierze? Tak to widzę.

 27. ALFA said

  Przygotowania bogatych do grudnia 2012 r.
  Tadeusz Rydzyk buduje schron „z centralnym ogrzewaniem”
  http://21grudzien2012.com.pl/przygotowania_do_wydarzen_2012_roku.html

  • MIZIA+ said

   DATA 2012 JEST ZMYŁKĄ – WŁAŚNIE POTO ABY SIE LUDZISKA NIE POŁAPAŁY – JA WAM PISAŁEM OD 6 MIECHÓW ŻE ROK 2010 JEST KLUCZOWY – przygotowania są już zakonczone – NIEBAWEM WIĘKSZOŚC SCEPTYKÓW SIE OCKNIE I TO CO SIE BEDZIE DZIAŁO UZNA ZA ZAPOWIEDŻ 2012 ROKU – ale zostaną z ręka w nocniku ZAPÓŻNO – BO TO CO SIE BEDZIE DZIAŁO TO BADZIE KONIEC – A NIE POCZATEK .

   ZJAWISKA BĘDĄ ZACHODZIŁY GWAŁTOWNIE I NAGLE ” NIE ZNASZ DNIA ANI GODZINY” -z małymi wyjatkami …….

   ps. to co sie teraz rozegra w ciagu najbliższych tygodni ZAPEWNIAM CIĘ ŻE ODECHCE CI SIE 2012

   – NAJBEZPIECZNIEJSZE MIEJSCE TO SZWECJA – DALEKO W GŁAB LADU ORAZ NORWEGIA ………..

   NA EUROPĘ LEJE – POWIEM TYLKO TYLE ŻE W POLSCE PÓŻNA JESYIENIĄ BEDĄ PRZYPADKI KANIBALIZMU.
   a to nie bedzie koniec raczej poczatek -przerażonych i pozostawionych samym sobie ludzia ……

   • Vaclav vel Andre ect said

    Mizia napisał:”POLSCE PÓŻNA JESYIENIĄ BEDĄ PRZYPADKI KANIBALIZMU”

    😉 zamawiam udziec z Tuska lekko krwisty – kto chętny na Komora?

    😉 😉 😉 😉

   • weronika said

    MIZIA +
    CHOLERA JASNA!!!!
    zamiast straszyć, napisz co wiesz
    ja mam już dość!!! dość niedomówień, półsłówek
    żrecie się tu między sobą, wałkujecie temat polityki, a skoro czeka nas koniec, to ja chcę wiedzieć co mnie czeka – myślę, że nie tylko ja mam takie odczucia
    wolę najgorszą prawdę od zawoalowanego kłamstwa

    więc Mizia proszę Cię, jeśli coś wiesz, to napisz, bo chyba powoli kończy się czas i warto się przygotować na to, co nieuchronne?

   • MIZIA+ said

    do weronika – wszystko wskazuje na to ze mozna bedzie żeczywiście pisać prawdę cześć zajmie sie swoimi urojeniami – WIZJA SWIATA I BŁĘDNE PRZEKONANIE O SŁUSZNOŚCI SWOICH POCZYNAŃ ZA 2 GODZINY – WRZUCAM KONKRETY I MAM W — CO KTO SOBIE TAM ROI – WAŻNE KTO PRZETRZYMA ……

    – MACIE PRZED OCZAMI I NIE WIDZIOCIE JAK SIE MA PRZEDSTAWIENIE DO ŻECZYWISTOŚCI – BYĆ MOZE TO PRAWDA ŻE BÓG ODBIERA ROZUM I UMIEJĘTNOŚĆ POJMOWANIA ŻECZYWISTOŚCI W KRYTYCZNYCH MOMENTACH = w celu selekcji … coś w tym jest

    ZBIERAJ DOSTEPNE INFORMACJE I SKŁADAJ JE W CAŁOŚĆ POCZATKOWO BĘDĄ NIE PASOWAŁY DO SIEBIE ALE – w tej chwili tylko głupiec nie widzi i nie potrafi złożyć pózli w całość..

   • Man said

    Lotniskowce USA juz plyna w pewnym kierunku, wiec moga byc ciekawe wakacje 😐

   • hjk said

    „- NAJBEZPIECZNIEJSZE MIEJSCE TO SZWECJA – DALEKO W GŁAB LADU ORAZ NORWEGIA …”

    A wg objawień ma to być właśnie Polska… wszakże pod warunkiem, ze będzie Intronizacja Chrystusa na Króla Polski…
    Moze to coś takiego jak z osławioną hiszpanką będzie – podobno w Polsce tego nie było…

   • hjk said

    „DATA 2012 JEST ZMYŁKĄ – WŁAŚNIE POTO ABY SIE LUDZISKA NIE POŁAPAŁY – JA WAM PISAŁEM OD 6 MIECHÓW ŻE ROK 2010 JEST KLUCZOWY”

    A to bardzo prawdopodobne, ze zmyłka, a nawet bardzo prawdopodobne. Przypomniało mi się, ze kiedys „wprost” miał na okładce w jakimś numerze taki nagłówek „świat po 2012” i widok płytki drukownej z chipami…
    Czyli jawny komunikat, ze w 2012 to bedzie juz „po zawodach”…
    A jeśli tak, to wszystko musi się zaczac wczesniej…

   • MIZIA+ said

    ostatnie rozdanie rozpoczęte – „UNI” BEDĄ MYŚLELI ŻE NAD WSZYSTKIM PANUJĄ – ALE OKAŻE SIE ŻE – NATURA TAKICH UNYCH ……
    ci którzy skupią się na POLITYCZNYCH WYDARZENIACH TARGACH JUŻ SĄ ŚLEPI NA TO CO SIE STANIE – ŻECZYWIŚCIE POCZATKOWO WSZYSCY BĘDĄ MYŚLELI ŻE WSZYSTKO ZALEŻY OD POLITYKI

    W POLSCE – KOSZMARNE CENY NA ŻYWNOŚĆ – ROZRUCHY I BURDY , dotychczasowa „PRAWOZĄDNOŚĆ” OBRUCI SIE W …..

    GRABIERZE LINCZE I CO CHARAKTERYSTYCZNE OFIARAMI BĘDĄ W WIEKSZOŚCI KSIĘŻA KATOLICCY

    jesień 2010 roku

    WYBORÓW ŻADNYCH NIE BEDZIE WŁADZĘ BEDZIE SPRAWOWAŁ KTOŚ W RODZAJU – PEŁNIACEGO OBOWIAZKI – NIE KOMOR – ZAMORDYZM GWARANTOWANY – POCZATKOWO LUDZIOM SIE TO SPODOBA BO ODNIOSĄ WRAŻENIE STABILIZACJI – WRZESIEŃ TO POCZATEK RZEZI I SAMOSĄDÓW…….

    TO

   • MIZIA+ said

    EUROPA I ROSJA BĘDĄ MIAŁY O WIELE WIĘKSZE KŁOPOTY – MOŻNA BY ŻEC – POLSKA NA TYM TLE TO OAZA SPOKOJU

   • MIZIA+ said

    15 MINUT TEMU WULKAN NA ISLANDII ROZPOCZOŁ PONOWNIE ERUPCJE – OD 10 MINUT TRWA BURZA MAGNETYCZNA

   • MIZIA+ said

    PAMIĘTACIE POWÓDŻ Z PRZED TYGODNIA -DESZCZE LAŁY – BYŁY OFICJALNE INFO ŻE OPADY CIAGŁE MAJĄ ZWIĄZEK Z PYŁEM WULKANICZNYM ….

    TERAZ WŁAŚNIE WULKAN ZACZOŁ I TO OSTRO POMPOWAĆ PYŁ I TO WŁAŚNIE W MOMENCIE W KTÓRYM NAD POLSKĘ NAPŁYWAJĄ NIŻE – Z OGROMNYMI ZASOBAMI OPADÓW – CZYŻ TO ZNOWU ZBIEG OKOLICZNOŚCI –

   • ren said

    TERAZ MIZIA TO JUZ „DOWALILES” NO NIE WIEM CZY SIE SMIAC CZY PLAKAC

   • MIZIA+ said

    DO ren – A RÓB CO CHCESZ NIEMA TO ŻADNEGO ZNACZENIA – JA BYM NA TWOIM MIEJSCU ANI SIĘ NIE ŚMIAŁ ANI PŁAKAŁ – ALE ŻETELNIE PRZEANALIZOWAŁ WSZYSTKIE INFORMACJE

    WYCIAGNĄ LOGICZNE WNIOSKI I ZADBAŁ O WŁASNA DUP….

   • ren said

    MIALAM NA MYSLI KANIBALIZM:)

   • ren said

    MIZIA MOJA D…ZABEZPIECZONA JUZ OD KILKU LAT, ALE DAWAJ MAM KONKRETY JESLI WIESZ COS . JA ROZUMIEM ZE TE OPADY TO JAKIES ANOMALIA ALE ZEBY AZ DO KANIBALIZMU DOSZLO?! MYSLE ZE POLAK POTRAFI I SOBIE JAKOS PORADZI NIE MUSI OD RAZU GRILLOWAC SASIADA

   • 222 said

    – NAJBEZPIECZNIEJSZE MIEJSCE TO SZWECJA – DALEKO W GŁAB LADU ORAZ NORWEGIA ………..

    dlaczego?? Norwegia bo ma bunkry podziemne??

   • Magda said

    czyli powtórka z rozrywki,no w tym kontekście wyborów faktycznie może nie być.

   • sara10 said

    Mizia, z pogodą chyba masz rację, od 10 czerwca ma padac śnieg. Być może wulkan będzie przyczyną takiej pogody.
    Jeśli chodzi o wybory, też jestem przekonana, że do nich nie dojdzie. Zwróćcie uwagę, jak Komorowski spieszy się z różnymi nominacjami. Myślę, że zna prawdziwe sondaże. A te są dla niego bardzo niekorzystne. Myślę ponadto, że Kaczyński może wygrać w I turze. PO o tym wie. Wybory będą zatem chcieli odwlec w czasie, najlepiej nieokreślonym.
    Niewykluczone, ze w Polsce dojdzie do jakiegoś buntu.
    I jeszcze jedno: PO zrobi wszystko, by Kaczyński nie został prezydentem. Wiecie dlaczego? Wiedzą, że Kaczyński wie, że to był zamach. Wiedzą, że on zrobi wszystko, by ten fakt ujrzał światło dzienne. Jako prezydent, może powołać międzynarodową komisję na przykład.
    Tusk i spółka naprawdę mają się czego bać.

   • hjk said

    „OD 10 MINUT TRWA BURZA MAGNETYCZNA”
    nie wiem, ale dzis czułem sie troche jak skołowany… albo to nize albo ten magnetyzm

   • VIVIEN said

    NIKT NIGDZIE NIE UKRYJE SIE PRZED GNIEWEM BOGA ! I TEGO SIE TYLKO BOJE COZ MOZE MI UCZYNIC CZLOWIEK ?? ZABIC ? ZABIJE TYLKO RAZ ! BOG MA WLADZE NAD WSZYSTKIM I JAK Z NIEJ SKORZYSTA WRESZCIE – OJ BEDZIE NIE WSMAK TYM TAM SPOD ZNAKU SZATANSKIEGO ! BIADA IM BIADA ZIEMI – JESZCZE JEST CZAS ABY NAWROCIC SIE I WIERZYC W BOGA ! JAKIEGO ? KTO SZUKA TEN ZNAJDUJE ! BIBLIA MOWI : POZWOLI CI SIE ZNALESC…. WIEC SZUKAJ I ODRZUCAJ I SEGREGUJ RELIGIE I WYZNANIA ROZNE ODRZUC JAK COS NIE TAK – TAK JAK PRZEGLADALES POLITYKOW NA PREZYDENTA – MOZE UDA SIE ODNALEZC TE PRAWDZIWA – W KTOREJ BOG MA UPODOBANIE – BOG NIE CZLOWIEK NIE LUDZIE !!! I PODZIEL SIE Z NAMI SWOIM SPOSTRZERZENIEM ! TAKIE JEST MOJE ZDANIE – A CZASY BEDA TRUDNE DO ZNIESIENIA – I GDYBY BOG NIE SKROCIL CZASU TEGO NIKT NIE PRZEZYJE ! …. CZY TO NIE STRASZNE ! ?
    STRASZNE !

 28. Magda said

  21:40 w RM – prof.J.R.Nowak
  pierwszą część spotkania zakończył apelem o zjednoczenie się Polaków,bo wróg stoi u bram a ojczyznę chcą nam ukraść.
  Apelował też o wyjście na ulice.

 29. hjk said

  Francuzom powiedzieli 10.04. ze to wina prezydenta, bo naciskał na lądowanie w niesprzyjajacych warunkach – propaganda działa ogólnoświatowo, a przynajmniej ogólnoeuropejsko…

  • albun said

   szkoda że nie byli do końca precyzyjni i nie podali że winny jest ale ten czarny prezydent zza oceanu oraz grupa banksterów z nim na czele

 30. Tomasz.UK said

  http://news.bbc.co.uk/1/hi/world/latin_america/10189054.stm – chyba Mizia masz racje ten rok jeszcze na dobre sie nie zaczal a juz jest wyjatkowy-natura szaleje. Co do Polski to mam nadzieje ,ze twoje przepowiednie sie nie sprawdza; za tydzien przylatuje „kochana” tesciowa na 2 miesiace,; jakos nie mam ochoty zatrzymac jej tu dluzej haha. Pozdrawiam z deszczowej Anglii, a bylo juz tak pieknie…

 31. hana said

  Znowu Mizia ma rację, Mizia kiedy się pomylisz ?

  Światu grozi głód. Zabójczy grzyb atakuje zboża.Zagrożone są uprawy na wszystkich kontynentach.
  Zdaniem naukowców zagrożonych jest ponad 90 proc. wszystkich odmian pszenicy na świecie. Zabójczy dla zboża grzyb po raz pierwszy odkryto w 1999 roku w Ugandzie.
  Cztery zmutowane genetycznie odmiany grzyba Ug99, który powoduje rdzę brunatną pszenicy zagrażają uprawom tego zboża na całym świecie. Ich zarodniki rozprzestrzeniają się bardzo szybko i są odporne na wszystkie środki grzybobójcze – ostrzega voanews.com.
  http://www.sfora.pl/Swiatu-grozi-glod-Zabojczy-grzyb-atakuje-zboza-a20630

  • MIZIA+ said

   A OTO DLACZEGO NIE BEDZIE WYBORÓW – DLATEGO ŻE 2 W CIĄGU 2 TYGODNI POWÓDŻ TYŚĄCLECIA SPŁUKAŁA BY NIE TYLKO WŁADZĘ POLSZEWIKÓW ALE NAWET UPADŁA BY WŁADZA CARA –

   OTO OFICJALNE OSTRZEŻENIA – REJON ZLEWNIA ODRY I WISŁY TEN SAM CO 2 TYGODNIE TEMU

   MOI DRODZY BĘDZIE ALBO STAN WYJATKOWY ALBO LUDZIE ICH ZABIJĄ….

   Opolskie

   Groźne zjawisko: Intensywne opady deszczu, burze, podtopienia.
   Okres: Od niedzieli (30 maja) od godziny 6:00 do czwartku (3 czerwca) do 12:00.
   Opis: Spodziewane są intensywne opady deszczu, przeważnie o charakterze ciągłym. W prognozowanym okresie spaść może od 70 do 120 litrów wody na metr kwadratowy ziemi, lokalnie na obszarach podgórskich i górskich od 120 do 150 litrów. Początkowo możliwe są także lokalne burze o wydajności 10-30 litrów na metr kwadratowy w ciągu godziny.
   Zagrożenia: Ulewne deszcze mogą powodować błyskawiczne wzbieranie rzek i potoków oraz ich wylewanie. Możliwe są wówczas zniszczenia w energetyce, rolnictwie, budownictwie, leśnictwie i poważne utrudnienia w ruchu drogowym.
   Ochrona: Zalecane jest unikanie przebywania w pobliżu koryt rzecznych oraz zabezpieczanie swojego mienia przed następstwami podtopień i powodzi.

   Wydanie ostrzeżenia: 29 maja 2010, 17:47

   O groźnych zjawiskach informujemy na bieżąco na: Twitter.com i Blip.pl

   Śląskie

   Groźne zjawisko: Intensywne opady deszczu, burze, podtopienia.
   Okres: Od niedzieli (30 maja) od godziny 6:00 do czwartku (3 czerwca) do 12:00.
   Opis: Spodziewane są intensywne opady deszczu, przeważnie o charakterze ciągłym. W prognozowanym okresie spaść może od 80 do 120 litrów wody na metr kwadratowy ziemi, lokalnie na obszarach podgórskich i górskich od 120 do 200 litrów. Początkowo możliwe są także lokalne burze o wydajności 10-30 litrów na metr kwadratowy w ciągu godziny.
   Zagrożenia: Ulewne deszcze mogą powodować błyskawiczne wzbieranie rzek i potoków oraz ich wylewanie. Możliwe są wówczas zniszczenia w energetyce, rolnictwie, budownictwie, leśnictwie i poważne utrudnienia w ruchu drogowym.
   Ochrona: Zalecane jest unikanie przebywania w pobliżu koryt rzecznych oraz zabezpieczanie swojego mienia przed następstwami podtopień i powodzi.

   Wydanie ostrzeżenia: 29 maja 2010, 17:47

   O groźnych zjawiskach informujemy na bieżąco na: Twitter.com i Blip.pl

   Małopolskie

   Groźne zjawisko: Intensywne opady deszczu, burze, podtopienia.
   Okres: Od niedzieli (30 maja) od godziny 6:00 do czwartku (3 czerwca) do 12:00.
   Opis: Spodziewane są intensywne opady deszczu, przeważnie o charakterze ciągłym. W prognozowanym okresie spaść może od 80 do 120 litrów wody na metr kwadratowy ziemi, lokalnie na obszarach podgórskich i górskich od 120 do 200 litrów. Początkowo możliwe są także lokalne burze o wydajności 10-30 litrów na metr kwadratowy w ciągu godziny.
   Zagrożenia: Ulewne deszcze mogą powodować błyskawiczne wzbieranie rzek i potoków oraz ich wylewanie. Możliwe są wówczas zniszczenia w energetyce, rolnictwie, budownictwie, leśnictwie i poważne utrudnienia w ruchu drogowym.
   Ochrona: Zalecane jest unikanie przebywania w pobliżu koryt rzecznych oraz zabezpieczanie swojego mienia przed następstwami podtopień i powodzi.

   ZWRUĆCIE UWAGĘ NA ILOSC LITRÓW NA 1 METR – POZATYM TE OSTRZEŻENIA DOTYCZĄ DNI DO ŚRODY WŁACZNIE – A WIECIE DLACZEGO

   NO TO WAM WSTAWIE PROGNOZĘ OD CZWARTKU – zwrućcie uwagę na ilość litrów na 1 metr – TO NIEWIARYGODNE ALE TAKIE SĄ PROGNOZY – DLATEGO WSZĘDZIE W CAŁEJ POLSCE PISZĄ TYLKO DO ŚRODY — TOŻ TO ARMAGEDON——

   —- TO JEST INFO ZDOBYTE PRYWATNIE——

   W następnym tygodniu dotrą nad morze Śródziemne zimne masy powietrza które wygenerują głęboki niż który przesuwać się będzie na północ. W drugiej połowie tygodnia, prawdopodobnie w czwartek dotrze on do południowej Polski dając bardzo ale to bardzo silne opady deszczu. Miejscami może być ich ponad 300mm. Polska znowu zamieni się w jedną wielką powódź. Szczególnie niebezpieczne będzie to że na rzekach mogą utrzymywać się jeszcze stany alarmowe. Tym razem w czwartek niż przesunie się przez cały kraj i zatopi wiele miast. Więcej informacji już nie długo.
   Suma ilości opadu w całym maju może miejscami przekroczyć nawet 800mm/m2.

   • VIVIEN said

    O QZWA ! A ROPY NIE POWSTRZYMALI W ZATOCE MEKSYKANSKIEJ CODZIENNIE D WPLYWA TAM Z NOWEGO OTWORU …. 120 km od tej platformy ktora zatonela … wiecie co to znaczy ile ropy wlewa sie w koryto wodne ? woda sie uniesie – i gdzie pojdzie ? musi sie gdzies wylac!!! tylko gdzie? oby nie cofalo sie moze ! byloby tragiczne w skutkach…musza znalezc nowa metode- tamta zakonczona niepowodzeniem!

   • hjk said

    „Zabójczy grzyb atakuje zboża.”
    aaa, no to wiemy juz co w tych chemtrailach było…

    dlatego do srody, bo w czwartek jest Boże Ciało, a wtedy działa zawsze taki Spec od pogody, który jak siegam pamecią gwarantuje,że procesje ida suchą nogą, przynajmniej do popołunia…
    A potem faktycznie bywają ulewy, to juz tradycja.
    7 lat temu dokladnie tak bylo, jechalem wtedy zakopianka…lało tak, ze trzeba bylo stanac na poboczu…

 32. tony said

  polecam ogladnac, o kryzysie, glodzie i tego co nasz czeka…

 33. asterix said

  Korwin-Mikke za likwidacją zasiłków dla bezrobotnych No tak według niego Każdy musi być Zaradny – najlepiej tak jak on?
  http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,7951362,Wybory_2010__Korwin_Mikke_za_likwidacja_zasilkow_dla.html

 34. asterix said

  FDA mówi że nie masz prawa do zdrowego pożywienia! (język angielski) http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2010/05/29/fda-says-you-have-no-right-to-real-food-unless-they-give-you-permission-first.aspx

 35. asterix said

  Tysiące ukrytych vanów United Nations na wojskowym lotnisku.
  http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=en&geocode=&q=29.97213,-81.660047&sll=44.47457,-98.19653&sspn=42.544578,64.072266&ie=UTF8&ll=29.974714,-81.663566&spn=0.01264,0.015643&t=h&z=16

 36. asterix said

  Katastrofa w Smoleńsku – kłamstwa i fakty 3

 37. Aśka said

  Jan Kaczmarek
  Ta paranoja
  Ta paranoja jest twoja i moja
  a wariactwo to całe bogactwo,
  chlewik i żłobek to cel i dorobek,
  a może scheda bo piszcząca bieda!
  Kipi w nas zawiść, bulgocze nienawiść,
  choć niby z wierzchu – Francja elegancja,
  wnet inkwizycja niechybnie się zjawi,
  niosąc transparent: Wiwat tolerancja!

  la la la la la la la la la
  la la la la la la la la la!

  Nieuk po brudziu całuje się z kmiotem,
  złodziej z świętoszkiem podzielił się łupem,
  rozsądek leży zadźgany pod płotem,
  a gawiedź woła: O! Pijmy w trupa!
  I tak się miele plugastwo z miernotą
  albo ciemnogród jednoczy się z chamstwem
  zaś przyzwoitość miast powstać i ożyć
  coraz powszechniej z nimi cudzołoży!

  la la la la la la la la la
  la la la la la la la la la!

  Już moc truchleje, a świat z nas się śmieje
  zostaje z boku rodzinna Europa
  sąsiedzi widząc co tutaj się dzieje
  już pewnie myślą, by nam znów dokopać!
  I znów zostaną popioły i zgliszcza
  znów nowe rany i blizny głębokie
  jedna pociecha wciąż świta mi w myślach,
  że może jestem fałszywym prorokiem?…

  la la la la la la la la la
  la la la la la la la la la!…

  • Aśka said

   a i jeszcze jeden

   Jan Kaczmarek
   Nasza Europa
   Na tle brudnego muru
   Kolejka smętnych zjaw:
   Emeryt, gruźlik, baba,
   W wózku wrzeszczący szkrab!
   I pijak niegolony
   I jego chudy teść,
   Co tylko po piweńko
   Chcą bez kolejki wleźć.

   Nasza powszednia nędza,
   Wspólna, globalna wieś
   I ekspedientka-jędza,
   I wszędzie, Tczew czy Brześć,
   Pod biedą i niemotą
   Po horyzontu kres
   Nasz polski żywioł: błoto!
   Tej wegetacji treść!

   A przecież to Europa, tak bogata,
   Poniklowana, złota – pępek świata,
   Twoja i moja, nasza, wspólny, obszerny dom,
   Tu wszędzie jest Europa! S’il volus plait, welcome!

   Twarze zgorzkniałe szare
   I oczy, co od lat
   Chłoną cieknący z gazet
   Wściekły, obmierzły jad!

   I usta, co nie znają
   Zwykłych, życzliwych słów,
   Warczeniem się witają
   Lub odwróceniem głów!

   A przecież to Europa, raj ludzkości,
   Błogosławiony obszar wspaniałości!
   Ojczyzna mądrych ludzi, niepospolitych snów,
   A tu się rano budzisz, by zobaczyć znów…

   Marnie rodzące pola,
   Usychający las.
   Przeklęta zła niedola
   Wciąż prześladuje nas!

   Czy dola to okrutna,
   Czy może zwykły pech?
   Strach wypatrywać jutra
   Smętnie, ponuro, źle!

   A czas do przodu leci
   I lata z nim trop w trop,
   I w interesie dzieci
   Czas wreszcie krzyknąć „Stop”!
   Odwagi i fantazji
   Nastał ostatni czas,
   Inaczej stepy Azji
   Wkrótce pochłoną nas!

   A przecież to Europa, tak bogata
   Poniklowana, złota, pępek świata!
   Twoja i moja, nasza, wspólny, obszerny dom,
   Czy dla nas ta Europa?
   ________
   a resztę poczytajcie tutaj
   http://www.teksty.org/Jan_Kaczmarek

   Polecam wiersze: „Litania”, a na pocieszenie „Dusza Kaszuba” i „Chwile czekania”

 38. asterix said

  SCHRONIENI LUDZIE W ZWIĄZKU Z WULKANEM http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/51,80277,7951768.html?i=3
  PATRZEĆ NA LOGO NA MATERACACH !!!!!

  • Lwica said

   Ostra wojna; nawet jakby to fałszywka, to sam fakt możliwości tegoż, w walce z KRZYŻAMI; na to idą grubaaśne miliony pewno z różnych stron …

 39. asterix said

  Syf z Wisły wpływa do Bałtyku http://rapidfire.sci.gsfc.nasa.gov/subsets/?subset=AERONET_Belsk.2010148.aqua.250m

 40. […] Wypełniłem moją część umowy, nie naruszając dobrego imienia Jana Pawła II, w szlachetność którego nie wątpię. Nie przeszkadza mi to krytykować korupcji Watykanu, ani zbrodniczych duchownych chrześcijańskich, bo w Prawosławiu nie ma dogmy o nieomylności papieża czy kleru. Ponieważ śmiałem skrytykować katolickich zbrodniarzy chorwackich, stałem się obiektem nikczemnych oszczerstw w artykule Bronka na Królowa Pokoju i w komentach u mnie i u niego, zaprawionych oszczerstwami, obelgami, ośmieszaniem oraz ujawnianiem danych osobistych pod artykułem Bronka. Bronek ujął “odwet” tak: […]

 41. […] Szewczyk pravdę ci powie […]

 42. […] Skurwiel Bohdan Szewczyk działa […]

 43. […] w Kanadzie za oszustwo jako agent nieruchomości, Bohdan Szewczyk przywłaszczył sobie powyższy tekst Józefa Bizonia. W ten sposób Szewczyk uwiarygadnia się, by […]

 44. […] – https://grypa666.wordpress.com/2010/05/29/szewczyk-pravde-ci-powie/ […]

Sorry, the comment form is closed at this time.