Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

O naprawę Rzeczpospolitej (5)

Posted by grypa666 w dniu 26/05/2010

Wspomóż blog – na konto lub Pay Pala

†††††††††††††††††††††††††††††††

Nadesłał Jarek Kefirek 24.5.2010

od jakiegoś czasu dochodzą do mnie bardzo niepokojące wypowiedzi, jeśli chodzi o powódź w Polsce. moi czytelnicy i osoby na forum piszą o celowym zalewaniu całych powiatów, spuszczaniu zbyt dużej ilości wody ze zbiorników retencyjnych i późniejszym braku informacji na ten temat. przez co ludzie wiele razy byli zaskoczeni wielką wodą. kilka opinii:

wysadzenie walu w Dobrzykowie spowodowalo zalanie dzielnicy PlocKa borowiczek ale niestety o tym w tv nic nie mowia w ogle nic nie mowia co tam sie dziej od znajomych mieszkajacych w Plocku dowiedzialem sie ze sytuacja w Borowiczkach jest dramatyczna

Ludzie na forach się skarża że zrzuty wody ze zbiornika w Goczałkowicach spowodowało zalanie Śląska, tak samo w Jeziorach Turawskich, w Dobczycach, we Włocławku, w Solinie, Jeziersku„.

Co ciekawe, informacje o celowym zrzucaniu zbyt dużej ilości wody, i jednoczesnym nie informowaniu ludzi (też celowym!) słyszałem w telewizji TVN 24.

††††††††††††††††††††††††††

Wpisał Heros2010 25.5.2010

To jest bardzo dobra inicjatywa tak cenne informacje jak na tym blogu porozdzielać na wiele blogów o podobnej tematyce przez ludzi zaufanych.Mam prośbę czy grypa 666 ma jakiś plan jak z wami utrzymać kontakt jak wsioki +nwo zamkną nam neta? Nie chodzi mi o jakieś odkrywanie kart tylko,wariant rezerwowy. Od początku konsekwentnie rozwijacie pewien plan,niestety wydarzenia przyspieszają,media już tak kłamią w żywe oczy ,że jeszcze trochę i nawet tępe stado w końcu się przebudzi.(a może się mylę?)
Ten blog ma wszelki potencjał na stanie się potężnym ruchem społeczno politycznym z silnymi strukturami terenowymi.
Fajnie by było opracować jakiś negatywny scenariusz dla Polski i ew. środki zaradcze z naszej strony.Co nam może grozić i jak się zorganizować.
Na obnie chyba był art. o armii podziemnej,nie twierdze,że coś w tym stylu ,jednak sytuacja jest dynamiczna.
Co raz więcej stron ma problemy i w końcu nawet z wami się nie połączymy.Osobiście bardzo mnie wkurza ,że konservat zawieszono,ale to nie tylko on.Pewnie z powodu zalanych światłowodów lub eksplozji magazynków u borowców.

††††††††††††††††††††††††††

MICHALKIEWICZ OSKARZA WASIAKA ZE CHCE ROSYJSKICH WOJSK NA ZACH. GRANICY

eugeniuszsendecki — May 16, 2010 — 16 maja 2010 godz. 17:28 – zastanawiamy się nad artykułem Stanisława Michałkiewicza, w którym zarzuca Ludwikowi Wasiakowi, że chce obsadzenia zachodniej granicy Polski przez armię rosyjską. Artykuł się nazywa „Na równi pochyłej” i pojawił się w „Najwyższym Czasie” – nr 20 (1043) w dniu 15 maja 2010.

††††††††††††††††††††††††††††††

ZMIANA POLITYKI WASZYNGTONSKIEJ WOBEC IZRAELA A SPRAWA POLSKA

Stan Sas, Patriotyczny Klub Dyskusyjny w Nowym Jorku

Nasi rodzimi szabesgoje i sayanowie, ktorzy tak zapalczywie brali udzial w realizacji strategii „dlugiej wojny” nakreslonej przez konserwatystow syjonistow oraz izraelskie jastrzebie, a ktorej celem bylo m.in. osaczenie Rosji, dostep do obszarow roponosnych oraz w przyszlosci zaatakowanie Iranu z baz tworzonych ne terenach bylych republik sowieckich, musieli poczuc sie zaskoczeni i rozczarowani zmiana polityki waszyngtonskiej.  Nagle zadeklarowano bowiem , ze Rosja jest naszym sprzymierzencem i nalezy wstrzymac ataki propagandowe i rozne prowokacyjne akcje wokol tego panstwa.

Ta zmiana nie dotarla chyba do naszego s.p. Prezydenta Lecha Kaczynskiego, kory uparcie, zaslanaiajac sie polskim patriotyzmem, ciagle realizowal juz nieaktualny plan.(2). Skonczylo sie to fatalnie podejrzana katastrofa TU-154 pod Smolenskiem. Nawet malzonka naszego ministra spraw zagranicznych Radka Sikorskiego, Anne Applebaum, znana z oskarzania Putina o najgorsze bezecenstwa przeciwko demokracji, oswiadczyla, tuz po katastrofie, w artykule w Washington Post,  nie czekajac na wyniki oficjalnego sledztwa, ze byl to na pewno blad pilota i nie nalezy sie w tym wypadku doszukiwac jakiegos spisku. Szybko jakos  zapomniala o tym, ze Putin kiedys ostro potraktowal zydowskich oligarchow w Rosji oraz ze militarnie interweniowal w Gruzji,  gdzie tamtejsi wysocy urzednicy panstwowi – sayanowie o podwojnym izraelsko-gruzinskim obywatelstwie –  zabierali sie juz do przygotowywania baz dla lotnictwa izraelskiego.

Rosja nagle stala sie pozadanym partnerem w powstrzymywaniu Iranu przed rozwijaniem programu atomowego, ktory moze zagrozic w przyszlosci monopolowi nukleranemu Izraela na Bliskim Wschodzie. Niestety, te amory przypadly akurat na czas znacznego oslabienia Stanow Zjednoczonych, ktore nie sa juz postrzegane przez wschodzace potegi jako jedyne mocarstwo swiatowe.  Miedwiediew nie wstrzyma dostaw rakiet ziemia-powietrze S-300 do Iranu a Brazylia i Turcja podpisaly z Ahmedinedżadem porozumienie, ktore znacznie utrudni nakladanie sankcji gospodarczych na Iran. Niepewne jest tez stanowisko Chin. A juz chyba niedopuszczalna bezczelnoscia jest decyzja dyrektorow Miedzynarodowej Agencji Atomowej, aby w przyszlym miesiacu w ramach dyskusji o nierozprzestrzenianiu broni atomowej na Bliskim Wschodzie wziac pod lupe arsenal nuklearny Izraela.

Stany Zjednoczone przez ponad 50 lat ochranialy tajny program rozwoju broni nuklearnych Izraela.  Prezydent Nixon zawarl tajne porozumienie z owczesna premier Izraela Golda Meir, ze USA nie beda w tej sprawie interweniowac, jezeli Izrael bedzie trzymal w tajemnicy fakt posiadania takich broni i nie bedzie tego uzywal w wywierania naciskow politycznych na inne kraje. Obecna zmiane polityki Obamy przedstawiciele zydowskiego lobby uzasadniaja oslabieniem pozycji Stanow Zjednoczonych na arenie miedzynarodowej.  Paradoksalnie, to sami Zydzi przyczynili sie do tego, zarowno przez sprowokowanie przez nich wojny w Iraku i w Afganistanie, jak i do obecnego kryzysu finansowego, nie mowiac o promowaniu globalizacji przez zydowskie sfery finansowe, w rezultacie ktorej w potege wzrosly takie kraje jak Chiny, Rosja, Brazylia, Indie, itd.

Ponizej zamieszczamy tlumaczenia dwoch artykulow, dotyczacych omawianych problemow, jakie ukazaly sie w NY Daily News oraz w Financial Times.
http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=3565&Itemid=56
http://www.polpatriot.com/html/financial_times__the_economist.html#wojna

††††††††††††††††††††††††††††

Polityka globalna

Andrzej Szubert dla grypa666, 25.5.2010

Trudno jest ocenić aktualny stan realizacji narzucania światu rządów NWO z powodu strzępów informacji, jakie z tego środowiska wydostają się na zewnątrz. Ponadto, jak się wydaje, także w tym gronie trwa walka o wpływy i pozycje pomiędzy klanami najpotężniejszych bankierów. Nie można też pomijać znaczenia polityków Izraela i Mosadu. Wiadome jest, że chcą oni narzucić światu ichni porządek – władzą totalitaną. Towarzyszyć temu będzie „depopulacja” przy pomocy takich narzędzi jak Codex Alimentarius, GMO, chemtrails, szkodliwe szczepionki, sztucznie wywoływane pandemie, głód, wojny i katastrofy naturalne wywoływane bronią skalarną. Ci ci przeżyją, zostaną zachipowani. Obecnie najtrudniejsze jest dla kompleksu J pokonanie Rosji, która ze względu na potencjał nuklearny jest zbyt niebezpieczna do próby jej podbicia militarnego. Sankcje ekonomiczne też niczego nie dadzą, ponieważ Rosja jest gospodarczo jako tako samowystarczalna. Dlatego trwają próby wciągnięcia Rosji w gospodarcze układy, aby ją stopniowo ekonomicznie infiltrować i podporządkować.

Czołowe państwo UE (będącej etapem przejściowym do NWO), Niemcy nie konkurują z USA, jak to wmawia opinii publicznej propaganda wielu komentatorów i publicystów, w tym S. Michalkiewicz. Merkel i Obamę, a wcześniej Busha wykreował kompleks J będący „ojcem chrzestnym”  Bilderberga i Komisji Trójstronnej. Politycy to marionetki odgrywające wcześniej ustalony scenariusz. Za czasów Busha, Rosję traktowano metodą kija (Bush) i marchewki (Merkel). Bush straszył Rosję „tarczą”, a Merkel (a wcześniej Schroder) wciągali Rosję do gospodarczej współpracy. Zamiar jest taki, aby w ramach tej współpracy jak najwięcej zachodnich żydowskich firm będących agenturą kompleksu J wsunęło się do Rosji. Przy czym kompleks J chce doprowadzić w Rosji do takiej sytuacji jak w USA – banki i oligarchia przemysłowa mają rządzić polityką. A na to Putin sobie nie pozwala. Współpraca – owszem, ale jak jakiś miliarder zacznie pchać się do polityki i próbować rządzić (jak to zrobił Chodorkowski), to ląduje on w obozie pracy. A to żydowskim bankierom śmierdzi, bo oni chcą rządzić, także Rosją, po swojemu. Nie ma pewności, dlaczego USA zmieniło niedawno taktykę wobec Rosji i zrezygnowało z „tarczy” – być może aby osiągnąć ustępstwa Rosji w sprawie szykowanej przez Izrael agresji na Iran i prawdopodobnej agresji USA na Koreę Płn.

Rosja jest, jak już wspomniałem,  główną przeszkodą dla ideologów NWO – kompleksu J ze względu na jej potencjał atomowy. A Putin i Cerkiew nie dają się kompleksowi J podporządkować. Cała ta gra – wciąganie w układy gospodarcze i straszenie z drugiej strony „tarczą” to gra taktyczna – przechytrzyć Putina i wprowadzić w Rosji dyktat żydowskiej oligarchii finansowej i jej bandyckie porządki.

Europie przypadnie ostatecznie rola jednej z prowincji światowego imperium banksterów. Pomiędzy ważniejszymi krajami Europy toczy się konkurencja o to, kto będzie pełnił funkcję nadzorcy z łaski kompleksu J.

Bliskie kontakty Niemiec z Rosją to taktyka NWO. Putin doskonale wie, co jest grane. Przecież Niemcy nie uzależniałyby się tak beznadziejnie od rosyjskiego gazu, jak to dzieje się obecnie. Kanclerzyca Merkel też to uzależnienie Niemiec od Rosji widzi, ale nie może się jej mocodawcom sprzeciwić. Bo albo wykonuje polecenia ideologów NWO – a więc wciąganie Rosji w kontakty gospodarcze za wszelką cenę, albo wylatuje. Zastąpi ją wtedy ktoś posłuszniejszy. A sama Unia zaprasza już od dawna Putina do przyłączenia się do niej – ale na unijnych, żydowsko-bankserskich zasadach. Putin byłby chętny do bliskiej współpracy z Unią, ale na jego zasadach – współpraca tak – ale w Rosji rządzę ja, a nie kompleks J i banksterzy.

Sytuacja w Polsce

U nas w polityce dominują żydofile z PiS i PO. Wspomagani Olechowskim, Pawlakiem i tzw. liberalnym lewactwem. Wszystko to jest agenturą Izraela, Waszyngtonu i Brukseli. Tropienie byłej agentury SB, zależnej od KGB to idiotyzm i odwracanie uwagi od spraw istotnych i od rzeczywistych zagrożeń. Po pierwsze, teczki SB lądowały i w Moskwie i w Berlinie  (archiwum Stasi). Teczki berlińskie przejął Zachód i zna całą postsowiecką agenturę. Większość b. agentury SB już dawno się przewerbowała – służą Mosadowi, CIA i BND. Niedobitki postsowieckiej agentury nie mają znaczenia i wpływu – jak to sugeruje Michałkiewicz. Rosyjscy agenci muszą się ukrywać, żydowscy i amerykańscy agenci ich tropią i praktycznie rządzą w Polsce. Jeśli jakiś b. agent SB nie dał się przewerbować, ma ciężkie życie – tak było z abp Wielgusem. Nie został metropolitą, bo nie chciał służyć nowym mocodawcom. A przewerbowany dla Mosadu abp Kowalczyk został prymasem.

W obecnej sytuacji zagrożone są ekspansją Niemiec Ziemie Zachodnie. Jak się nic nie zmieni, to za kilkanaście lat zrobią Niemcy, naturalnie jako nadzorcy prowincji europejskiej, „reformę” granic regionów. A wtedy pieniądze ze Śląska i Pomorza będą płynęły do żydowskiej kasy w Berlinie, a nie w Warszawie. Jedynie ucieczka z Unii i nawiązanie dobrych stosunków z Rosją, ale nie na zasadzie podległego jej wasala, a po prostu partnera, byłyby dobrą gwarancją dla Polski i jej granic. Naturalnie wcześniej trzeba banksterów, całą tę agenturę Izraela i USA wywalić z Polski.

Zaślepiony katolicyzm jest koszmarnie niebezpieczny. Rydzyk to „ich” człowiek. Jest niebezpieczny, bo katolicy wierzą w niego jak w proroka. Jak Rydzyk powie – głosujcie na Kaczyńskiego, to tak zagłosują. To była sprytna gra, że Żydzi chcą Rydzyka niby zniszczyć, bo jest on niby antysemitą. Jak może być antysemitą ktoś, kto popiera PiS i Kaczyńskiego?  PiS i Rydzyk to jeden kibuc, a PO i Wyborcza to drugi kibuc – z tej samej gminy. Wszystko dogadane u Sorosa i odgrywane na politycznej i medialnej scenie.

A skoro Michałkiewicz u Rydzyka występuje, to albo jest kompletnie niezorientowany, co się w Polsce dzieje. Albo też jest ślepy, lub naiwny. Albo takie jest jego zadanie – odwracanie uwagi od stanu faktycznego domniemaną walką o wpływy w Polsce wywiadu niemieckiego i rosyjskiego. Co jest po prostu bzdurą. Polska jest zdominowana całkowicie wywiadem żydowskim (Mosad, CIA, BND).

Osobiście mam zaufanie jedynie do tych polityków i publicystów, którzy chcą Polski bez banksterów, bez Brukseli, bez Kremla, bez obcych wojsk. Cały majątek, łącznie z bankami musi zostać przejęty przez Polskę. Odbudowa armii, ale na potrzeby obrony naszego kraju. Bliska współpraca z Białorusią i z Rosją. A resztę możemy dogadywać we własnym, polskim gronie. Ale dopiero wtedy, gdy wywalimy wszystkich Pełniących Obowiązki Polaków.

††††††††††††††††††††††††

Czytaj inspirującą humanizmem książkę Izraela Szamira, niedawno przetłumaczoną na polski przez Romana Łukasiaka:

Izrael Szamir “Kwiaty Galilei”

Zobacz inne pozycje, gotowe i w przygotowaniu na naszej pod-stronie „Białe kruki i plamy”

Komentarze 183 to “O naprawę Rzeczpospolitej (5)”

 1. asterix said

  „Co raz więcej stron ma problemy i w końcu nawet z wami się nie połączymy.Osobiście bardzo mnie wkurza ,że konservat zawieszono,ale to nie tylko on.Pewnie z powodu zalanych światłowodów lub eksplozji magazynków u borowców.”

  Taaa JASNE !! A CZYTAŁEŚ, ŻE PRZENIEŚLI SIĘ Z cba.pl NA .pl ??

  Tu jest adres http://konservat.pl DZIAŁA !!

  • heros2010 said

   Szkoda,że grypa666 nie wycięła tej końcówki mojej wypowiedzi ,bo rzeczywiście poinformowano mnie o tym i już podziękowałem wczoraj forumowiczom.Ale problem pozostaje,takich stron wcale nie jest tak wiele,zamknąć je to nie będzie żaden problem przynajmniej technicznie,albo utrudnić logowanie na nie.
   Polska FEMA też próbuje się rozwinąć ,ordo ad chao jest nam świetnie znane.
   Nie możemy mieć pewności na ile skala tej powodzi jest wywołana czynnikami niezależnymi od służb,a na ile jesteśmy w przymusowej sytuacji.Nie wykluczam ,że nasz „demokratyczny” rząd może nawet stara się nas ratować przed promieniowaniem kosmicznym etc,ale też nie wykluczam,że właśnie jest zalewana zielona wyspa pkb i topiona w długach z uee i mfw.Nie mówiąc o tym,że tragedia smoleńska schodzi na dalszy plan i można po cichu robić inne rzeczy bez tivi. Oczywiście samoloty z chemitrials łatały każdą dziurę w niebie bo akurat tam miały korytarz powietrzny mimo ostrych podtopień.Więc meteopatom na pewno nie uszło uwagi ,że mogą przesadzić.Pytanie tylko czy kiedykolwiek im to udowodnimy.
   Apropo powodzi ciekawa była konferencja i użytkownicy niedawno w Sopocie:
   http://konferencje.computerworld.pl/konferencje/wolnosc2009/program.html

   Zarządzanie kryzysowe i internet to bardzo kluczowe resorty dla unych.
   A cyber wojna już się toczy nie tylko między państwami ,ale przede wszystkim ze społeczeństwami.
   Może ktoś ma coś na ten temat?

  • Andrzej 101 said

   „Zmiana polityki Waszyngtonu wobec Izraela to inscenizowana fikcja. Waszyngton zażydzony ponad wszelkie normy jest wykonawcą poleceń żydowskiego lobby rządzącego w USA. Obamę wypromowali na prezydenta jego żydowscy patroni z Bilderberga i Komisji Tójstronnej. Jak będzie nieposłuszny, wyleci na zbity pysk. Teraz jedynie udają, że rząd USA nie jest koszerną agenturą, że prowadzi “samodzielną” politykę.
   Wszystko to fikcja a’la Hollywod. Izrael po prostu do realizacji ich planów potrzebuje wizji USA jako suwerennego państwa, prowadzącego “samodzielną” politykę, nawet sprzeczną z polityką Izraela. To raczej powinno brzmieć – Izrael zmienił taktykę wykorzystywania USA do
   własnych celów.
   Powoływanie się na artykuły w gazetach amerykańskich jest niepoważne.
   Przypominam wypowiedź Johna Swintona z Timesa:
   “W Ameryce nie ma czegoś takiego, w tym rozdziale historii świata, jak niezależna prasa. Wy to wiecie i ja to wiem. Żaden z was nie śmie uczciwie przedstawić swojej opinii. A gdyby spróbował, to wie z góry, że nigdy by się to nie ukazało w druku… Interesem dziennikarza jest zniszczenie prawdy, kłamanie w żywe oczy, perwersja, poniżenie, drżenie u stóp mamony i sprzedawanie swojego kraju i swojej rasy za codzienny chleb. Wy o tym wiecie i ja o tym wiem; i co za szaleństwo wznosić ten toast za niezależną prasę? Jesteśmy narzędziami i wasalami bogaczy za kulisami. Jesteśmy marionetkami; oni pociągają za sznurki, a my tańczymy. Nasze talenty, nasze możliwości i nasze życie są własnością innych ludzi. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami.”

   Nie dajmy się nabierać na fikcję. Pisałem kiedyś o tym:
   http://niepoprawni.pl/blog/820/polska-i-swiatowa-polityka-jako-igrzyska-dla-tlumu

   Artykuł „Zmiana polityki…” sugeruje, że Obama prowadzi samodzielną politykę, a to guzik prawda.
   Mają go w ręku – pokażą mu jego prawdziwą metrykę urodzenia i wyleci z Białego Domu. Dlatego jest taki posłuszny.

   • Praworządny Obywatel NWO said

    Jestem tego samego zdania. To pic na wodę. Tak jak aresztowanie TW przez SB. Mają w ręku jego prawdziwą metrykę i trzymają mocno za krocze. Obama jest ich kukiełką nikim więcej.Ludzie jednak coś tam w internecie oglądają, po knajpach zaczynają ludzie gadać o kryzysie, wojnach itp. Zaczynają powolutku zastanawiać się kto kręci tym cyrkiem. Póki była robota i cash to można było być spokojnym,że syte ogłupiałe świnie nie odejdą od telewizora. Teraz to się zmienia. Globalizm zabije globalistów? To przecież oni przenosząc produkcję do Chin zrobili z nich olbrzyma. Myślę,że uny zdają sobie sprawę,że czas gra na ich niekorzyść. Z każdym dniem USA słabnie, a Chiny rosną w siłę. Po przepędzeniu różnych fundacji Sorosów itp. rośnie w siłę również Rosja. Chociaż myślę,że USA zgodzą się na rolę Rosji jako regionalnego imperium w tej części świata. Niestety z Polską w ich orbicie. Będą jaja jak się potwierdzi,że podwykonawcami koncernów amerykańkich, które dostały gaz łupkowy za 1% wartości będą firmy rosyjskie. Nowa Jałta może już dawno podpisana? Abstrahując od tego wydaje mi się,że USA może podjąć decyzję o ataku na Chiny bo czas gra na ich niekorzyść.

   • Praworządny Obywatel NWO said

    Ostatnim prezydentem,który próbował się urwać ze smyczy był Kennedy. Jak skończył wiemy. Tą prawdziwą metryką mają Obamę w ręku. Myślę,że na każdego prezydenta mieli jakiegoś haka wielkiego kalibru. Myślę,że teraz uny prą do wojny z Chinami. Z każdym rokiem USA słabnie a Chiny rosną w siłę. Przypomnę to:
    Gdzieś ponad Ziemią krąży najnowszy statek kosmiczny Stanów Zjednoczonych – tak tajny, że Pentagon nie zamierza ujawnić, jaka jest jego misja ani koszty budowy.

    Rakieta uniosła na orbitę prototyp nowej broni, która może uderzyć w dowolny cel na powierzchni Ziemi w przeciągu mniej niż godziny.

    Prompt Global Strike (natychmiastowe uderzenie globalne) to projekt konwencjonalnej broni przyszłości. Jej sercem jest wielka głowica konwencjonalna, która może uderzyć z orbity, np. w w jaskinię bin Ladena, irańskie instalacje atomowe albo w północnokoreański pocisk i osiągnąć cel w najkrótszym możliwym czasie.
    http://www.polskatimes.pl/fakty/260349,start-tajnego-statku-kosmicznego-to-przykrywka-test-lw,id,t.html
    Przeczucie mi mówi,że idzie na trzecią wojenkę. USA nie mają już czasu bo słabną na naszych oczach,a Chiny rosną w siłę. Z ruskimi myślę,że się dogadali i dali im carte blanche w tej części Europy na spółę z Niemcami.

   • hjk said

    Nasi dowódcy – czyżby w tym przeszkadzali? Podobno z wypowiedzi o.J.Kraja z Jerozolimy (w RM ma taki cykl felietonów „z ojczyzny Jezusa” to musiało być gdzieś w kwietniu lub maju)wynikało, ze np. gen. S.Gągor jako dowódca naszego kontyngentu na wzgórzach Golan okazał się bardzo porządnym człowiekiem. Jeśli inni tacy byli, to mogli przeszkadzać w zamiarach globalnej jatki…

  • Andrzej 101 said

   Bardzo interesujący tekst wkleił miły i sympatyczny rusofob prof. Dakowski:

   http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=2018&Itemid=100

   Przy czym nie zauważył on, że tekst ten kompletnie zaprzecza “dymiącemu naganowi” w ręku Putina, jaki od tygodni lansuje pan profesor. Z tekstu wynika jednoznacznie, że za zamachem stoi żydowska lichwa z Międzynarodowego Funduszu Walutowego. Szefa NBP walnęli za psucie im interesów, a Lecha Kaczyńskiego za to, że takiego “szkodnika” zarekomendował na to stanowisko.

   Przy czym zorganizowali to tak perfekcyjnie, że wszystko wskazuje na robotę Ruskich na czele z KGB-owcem Putinem.

   CIA i Mosad przegoniły już, jak widać, KGB w sztuce prowokacji!

   Zapewne Kaczyński nr. 2, który najprawdopodobniej zostanie nowym tytularnym nadzorcą polskiego baraku Unii, lekcję zrozumiał. Może udawać on troskę o interesy polskie, ale nie szkodząc interesom żydowskiej sitwy finansowej kontrolującej wszystkie międzynarodowe instytucje związane z pieniędzmi i lichwą.

   Czytaj więcej:
   http://fronda.pl/andrzej_szubert/blog/prawie_perfekcyjna_robota_cia_i_mosadu

  • heros2010 said

   Tak się zastanawiam jak można-by z tego bloga zrobić ruch bardziej obecny w mendiach i bezpośrednio w polityce.
   Prostym i jednocześnie karkołomnym sposobem byłoby wejście w jakiś sojusz n.p. z samoobroną. Ma to plusy i minusy.
   Trudnym ale może długofalowo skuteczniejszym i pewniejszym stworzenie własnej partii.
   podam parę +/-A.Lepper:
   -możliwe haki i niepewna lojalność
   -kontakty z L.Millerem (dla mnie to duży -)
   -niepewność programowa i asekuracja
   -nie wiemy czy nie jest już kandydatem na uwięzi.
   -media a może i sam Lepper mocno nadwyrężyły wizerunek samoobrony(nie wchodzę w szczegóły)

   +niezbyt silna partia ,która jednak mogłaby mieć szanse na wejście do sejmu(czyli nas potrzebuje)
   +profil wyborcy zbliżony do naszego bloga
   +możliwa pozytywna wymiana ,oni doświadczenie parlamentarne i na ławie oskarżonych ,logo,legenda bojownika wykluczonych,kontakty (pod warunkiem,że nie kłócące się z naszym poczuciem sprawiedliwości i etyki)(Myślę tu o specach od PR którzy mogliby nam pomóc ze sponsorami i dopracować strategie) My nowych ludzi ideowców (nie w sensie wieku i doświadczenia tylko mendialnie),mogących liczyć na potężny think tank i probierz nastrojów u wykluczonych.Możliwe ,że taka żyronda,wsparcie blogów siostrzanych i życzliwych;{pod warunkiem ,że uda nam się je przekonać co do słuszności tej drogi}.
   Możemy też dać samoobronie bardzo wyrazisty program wyborczy,który może się okazać bardzo chwytliwy.

   Druga droga:

   grypa666 powinna zacząć promować jakichś sprawdzonych patriotów,w zasadzie już to robi.
   Chodzi mi konkretnie o gabinet cieni.
   Dobrze by się było zdecydować na jakiś skład i ew.go zacząć dopracowywać i zdecydowanie promować.Może dożyjemy do następnych wyborów na wieś.
   – jest to daleka droga i samodzielne przebijanie,
   robienie PR i pewnie agresywna kampania antygrypowa.

   + większa lojalność kandydatów i łatwiejsze formowanie programu.

   p.s.Rozumiem,że Smoleńsk trochę zmienił nasze postrzeganie sceny politycznej,ale nie ma się co oszukiwać PIS jest partią z układu a my jesteśmy politycznymi ekstremistami we własnym kraju.Oczywiście lepszy Jarosław niż Komor,niestety istnieje ryzyko,że Jarosław będzie zmuszony grać w takt tej samej muzyki co Komor a grypa popierając go nic nie ugra dla Polski,tracąc bezkompromisowość i szanse pokazania się przed wyborami do sejmu i sygnalizując rosnącą siłę.
   Ja też chciałbym wierzyć,że młody pis się zmieni,życzę im tego,obawuam się ,że uny po mistrzowsku rozgrywają emocje i konfabulacje (dziel i rządź)w merdiach co oznacza popis bis.
   A jakby się udało zdobyć nawet 2%dla kandydata grypy to już coś na przyszłość.
   Dodam,że jestem z rodziny pisowskiej szanuje tych ludzi i znam wady i zalety tej formacji,wydaje mi się,że bez naszych 3%mogą się obejść bo 1.5 % z tych 3% i tak nigdy by nie dostali.A jeżeli jesteśmy w stanie zebrać więcej to tym bardziej szkoda na pis.W drugiej rundzie czemu nie.Jak będzie tylko pierwsza to może czas pomyśleć o jakimś innym kraju;)

 2. CoZaSyf said

  WaZne! Korea Pn ogłosiła stan gotowości armii i zrywa wszelkie kontakty z Seulem.(czyżby mendialna prowokacja?)http://wiadomosci.onet.pl/2175434,12,korea_polnocna_zrywa_wszelkie_kontakty_z_seulem,item.html

  • CoZaSyf said

   A papiez jaki hojny! http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,7932973,Benedykt_XVI_daje_50_tys__euro_dla_polskich_powodzian.html

   • MIZIA+ said

    MATKO JEDYNA NA TAKA CHOJNOŚC I MNIE STAĆ – cieszy mnie że moja chojność dorównuje chojności ojca świętego

   • Zapsa said

    USA są jeszcze hojniejsze – 50 tysi zielonych dla powodzian 😀

   • Zapsa said

    zaraz zaraz – przypomnijcie mi, ile Grecja miała dostać od Uni w ramach zastrzyku kryzysowego??

   • CoZaSyf said

    @ Zapsa! To,ze Grecja ma przyznane to nie znaczy,ze dostanie!gdzies było,ze im wysłali 1 słownie jednoeuro!(na wp czy onet)

   • VIVIEN said

    NO MOZE STARCZY PO 20 EURO DLA KAZDEGO ! SLUCHAJCIE MAM TAKI POMYSLA – BO I MY CHETNIE POMOGLIBYSMY POWODZIANOM – ALE PRYWATNIE – O CO CHODZI? PAMIETACIE KIEDYS HOLLENDERSKA POMOC DLA POLSKI ? A ODBYWALO SIE TO TAK! RODZINY W HOLANDII DOSTAWALY ADRESY RODZIN POTRZEBUJACYCH W POLSCE RODZINY KORESPONDOWALY ZE SOBA I CHETNIE OBDARZALY SIE PODARUKAMI . A NAWET WYNIKALY Z TEGO DLUGIE KONTAKTY PRZYJAZNE MIEDZYRODZINNE NA DLUGIE LATA I NAWET ODWIEDZALY SIEBIE – WIEM BO BYLY MI ZNANE TAKIE RODZINY – POMYSLCIE NA TEN TEMAT / MAGDA ODEZWE SIE 😉

   • Brenda said

    Mnie durne listy z za granicy do Polski nie chca dochodzic w calosci, a o wiekszych przesylka mozna zapomniec. Chyba najlepszym wyjsciem jest nr konta.

   • ala said

    To już nie te czasy ,poczta to jeden wielki złodziej nie ma szans by cokolwiek doszło .Kiedyś to i ja pisałam do matki wysyłałam zdjęcia i zawsze parę zielonych wsadziłam raz nawet w zwykłej poczcie zloty łańcuszek wysłałam i doszło .Przyszły takie czasy ze pocztówka na święta potrafi nie dojść a jak już bym wsadziła jakieś zdjęcie to mam na 100% ze nie ujrzy nic a o gotowce zapomnij .

   • hjk said

    Czego chcecie od Papieża – on nie dysponuje gotówką z banków i innych biznesów, tylko jakaś tam „administracja”…I musi się zadowolić tym, co u wyznaczą. Jak JP1i2 chcieli to „trochę uporządkować”, to prawdopodobnie dlatego jeden zginął, a 2gi został postrzelony…

  • Fraktal said

   Ja proponuje żeby nie mówić na papieża ojciec święty , bo to przeczy przykazaniom boskim. Ojciec święty jest tylko w niebie. Ja bym nazywał go po prostu papieżem , albo po imieniu – antychryst.

   • MIZIA+ said

    zapomniałem wziaść w cudzysłów – TO SAMO TYCZY OJCA DYREKTORA

   • j21 said

    Proponuję dociec dlaczego na papieża mówi się ojciec świety, a bedzie wszystko jasne. Trochę historii Kosciola zalecam. Na zasadzie analogii slowo pieprzyć moze miec dwojakie, a nawet trojakie znaczenie i rózne żródła tego zwrotu. Więc nie pieprzmy czegoś, aby nie spieprzyć, bo bo nie zawsze o to pieprzenie chodzi.

   • grypa666 said

    od pb: Fraktal i Mizia – to sa wyrazenia wewnatrz Kosciola i nic wam do nich, uzywac nie musicie; w prawoslawiu tez nazywa sie z szacunkiem ksiezy, mnichow „Ojcem”

   • czytelniczka said

    Poprzedni ojciec ŚWIĘTY był nazywany ŚWIĘTYM za życia a po śmierci tytułu zdobyć nie może…
    (Beatyfikacja – (łac. beatificare ‚wyróżniać’) akt kościelny wydawany przez Kościół katolicki, uznający osobę zmarłą za błogosławioną, zezwalający na publiczny kult, ale o charakterze lokalnym (np. w diecezji).)
    (Kanonizacja – akt kościelny wydawany przez Kościół katolicki, uznający osobę zmarłą za świętą, zezwalający na jej powszechny, publiczny kult.)

   • hjk said

    Fraktal – za pisanie bzdur powinieneś zostać zbanowany – „dowody albo wylatujesz”, ze pozwolę sobie naśladować P.B…)))

    od mg: jeśli tak, to za nieudowodnione oskarżenie kogoś, że pisze bzdury, również powinien być ban; całe szczęście, na tym blogu staramy się dociekać prawdy, a nie poprzestawać na bezmyślnie powtarzanych opiniach; prosiłbym wszystkich blogowiczów o powstrzymanie się od osądzania jeden drugiego, bo takie wpisy nie tylko będą traktowane jako spam, ale mogą doprowadzić do banów na tym blogu

 3. 222 said

  No i co od dziś miały się zacząć mrozy początkujące wielką klęskę. NIe wiem jak u Was ale w centralnej Polsce swieci słońce i jest ciepło. E tam.. Mizia naściemniałeś…

  • MIZIA+ said

   poczekaj do wieczorka zawsze jest +/- 24 godziny jeśli do jutra wieczór nie będzie nic TO SIĘ PODDAJE

   PS. GENERALNIE CHODZI O -3 DO -5 W NOCY + DO TEGO OBFITE OPADY
   TAKI ZESTAW ZAPEWNIA WYMARZNIĘCIE TEGO CO JESZCZE NIE ZGNIŁO

   TU MASZ JUŻ OFICJALNIE PODANE WE WSZYSTKICH REGIONACH

   http://twojapogoda.pl/16dni.htm

   • 222 said

    no tak niby jutro ma być najgorzej …ale Mizia, moze uny czytają te Twoje wpisy i postanowili trochę namieszać 😉
    Tak czy inaczej mówią w tv że druga fala powodziowa raczej nie bedzie zagrozeniem.
    DObrze!

   • MIZIA+ said

    powiadasz że piszą – NO TO TU TEŻ PISZĄ „FAKOWCY” że zalanie tysięcy hektarów upraw nie będzie miało wpływu na ceny -A WINNY JEST DESZCZ – BO SIE ZES…

    Żywność będzie droższa

    Tagi: żywność, rolnictwo, ceny

    Fot. Stock Photo

    Eksperci coraz częściej ostrzegają, że deszczowy maj może spowodować wyższe ceny produktów rolnych. Powodem są częste i obfite opady deszczu oraz powódź, która zalała część terenów uprawnych.

    http://biznes.onet.pl/zywnosc-bedzie-drozsza,18565,3231374,1,news-detal

   • MIZIA+ said

    Po powodzi na Podkarpaciu szykują się ogromne podwyżki cen żywności

    Ewa Kurzyńska

    Nawet trzy razy więcej niż rok temu trzeba na Podkarpaciu zapłacić za niektóre nowalijki. Ceny żywności gwałtownie rosną, bo powódź zniszczyła sady, pola uprawne i szklarnie. Niestety, to dopiero początek podwyżek.- (ZGADZA SIĘ TO DOPIERO POCZĄTEK)

    http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100526/REGION00/138009427

   • asterix said

    @MIZIA+

    Żarcie GMO będzie tańsze

   • MIZIA+ said

    I JESZCZ TO – CAŁE SZCZĘŚCIE ŻE „FAKOWCY” mówią że to samo zdrowie

    „Zdaniem ekspertów niebezpieczne mogą okazać się podtopienia najświeższych, płytko kopanych mogił. Płynąca z ogromną siłą woda może nawet wypłukać z nich trumny ze zwłokami.”

   • MIZIA+ said

    zasada jest prosta leje w czechach – a leje 4 dzień i 4 dni będzie nadal lało + ODRA 2 FALA

    http://www.pogodynka.pl/radary10/radary10.php

    nad polska już są masy powietrza polarno-morskiego a z południa idzie takzwany niż genueński
    SPOTKANIE NAD CZECHAMI – KONKRETNIE OSTRAVA I ŚLASK OPOLSKI

   • Zapsa said

    Niby minionej nocy miało być 5 stopni

   • KrisT said

    Mizia przestan!!! nawet na Twoich mapkach pogodowych wzietych nie wiadomo skad widac zew nocy ma byc 0-4 stC ale to nie mróz!! nigdzie tam nie ma napisane -4stC. Te mapki pogodowe możesz sobie w d…. wsadzic nie są wiarygodne.

    A jesli chcecie pogodę to zerknijcie na http://new.meteo.pl/ nastepnie wybierzcie Model UM czy Model Coamps nstepnie region i miasto a otworzą wam się mapki pogodowe. Jest to jedna z dokładniejszych prognoz pogody.
    U gory macie komentarz synoptyka.

    A jesli ktos jest ciekawy gdzie aktualnie pada i gdzie mozna się spodziewac burzy to patrzcie tu http://www.pogodynka.pl/radary10/radary10.php jak widac ostatnie 2 dni niezle leje w ostravie…

   • Jose said

    Przed chwilą w wiadomościach radiowych Polskiego Radia powiedzieli, że mogą pojawić się przygruntowe przymrozki do -2*C.

    A powódź to była z winy bobrów, no wiecie, bobry, takie zwierzątka. Trzeba je teraz tylko odstrzelić i już będzie pięknie i kolorowo. Problem rozwiązany…

   • CoZaSyf said

    Pogoda jak pogoda! ostatnio tak kapryśna,ze nie ma co liczyc na te infa. http://www.youtube.com/watch?v=yGZ7Z2LQ7Xc

   • Zet said

    Stan wód w Czechach w normie jak „na 4 dni opadów”.

    http://www.pod.cz/portal/sap/pl/index.htm
    http://www.pla.cz/portal/sap/pl/index.htm

    Jak była pierwsza fala to było tu bardzo czerwono, a narazie cisza. Wczoraj na granicy z Czechami (Zebrzydowice/Cieszyn) piękna pogoda, dzisiaj mży, ale to nie to samo co przed 10 dniami. Wtedy to była ściana wody.

   • MIZIA+ said

    DO ZET – TU MASZ LEPSZY

    http://www.pogodynka.pl/podest/hydro.php?s=3

   • Zet said

    Mizia, moje mapy dotyczą Czech, te co podałeś to po stronie Polskiej. W Czechach wszystko w normie w tej chwili. Na południu (Zebrzydowice/Cieszyn) mżyło w ciągu dnia, ale przestało.

    Tak w ogóle ciekawe porównanie dla Cieszyna
    wodowskaz czeski http://www.pod.cz/portal/sap/pl/mereni_07.htm
    wodowskaz polski http://www.pogodynka.pl/podest/hydro.php?s=3 (w prawym dolnym rogu są 2 niebieskie punkty, klikamy ten po prawej -> Cieszyn/Olza)

    Wykresy identyczne, tyle że polski pokazuje stan wody o metr niższy od czeskiego. Inne położenie wodowskazu i już mamy o metr niższą/wyższą falę 😉

   • hjk said

    @ MIZIA
    “Zdaniem ekspertów niebezpieczne mogą okazać się podtopienia najświeższych, płytko kopanych mogił. Płynąca z ogromną siłą woda może nawet wypłukać z nich trumny ze zwłokami.”

    taaa, woda zmieniła koryto i rwie srodkiem cmentarza…Ludzie, weźcie sie popukajcie w czoło, już na którymś forum czytam takie bzdury…naoglądali się horrorów i bzdety wypisują…I co dalej – szkielety bedą urządzały sobie spływy trumnowe i atakowały jeszcze nieewakuowanych powodzian…ale tylko w nocy…)))

    Mizia lepiej skup się na powodzi albo mrozie, a nie takich bzdurach.
    A co do cen zywności to mamy w Polsce nadprodukcje, a wiadomo, ze lokalnie na tych terenach hieny będą żerowały. tak było w 97mym. Choć z 2giej strony znajomy jechał z długą bronią w konwoju z pomocą wtedy, po potworzyły się bandy i napadały na konwoje… więc jakaś premia za ryzyko musi być…

   • Zapsa said

    bobry to oni zachachmęcili z pomorskiego, bo kilka dni temu gdy jeszcze cisza była o wałach na Żuławach, w tv regionalnej gd podali właśnie,że na Żuławach jest mnóstwo dziur po bobrach,że mają swoja kolonię i faktycznie pokazywali te jamy, były duże.

    widocznie spodobało się jelitom, to teraz bobry sobie pożyczyli z Żuław i sieja wirtualne mioty na całą Polskę…

   • Fraktal said

    Mizia , dobrze że na forum wysuwasz najbardziej radykalne wnioski ( ktoś to musi robić) , no ale znowu się nie sprawdza teoria z mrozami. I całe szczęście !!
    Natomiast ktoś chyba jeszcze przed ostatnią zimą mówił o przymrozkach w czerwcu i lipcu tylko nie pamiętam gdzie to słyszałem czy czytałem. Może to byłeś ty !:)
    Jeśli chodzi o ceny żywności to masz rację. Słyszałem dzisiaj rozmowę znajomego z matką na temat gospodarki itp i on powiedział że w sklepie widział pietruszkę …za 9 zł. Już się boję cen chleba na lato i jesień.
    Jeśli zniszczą się polskie uprawy to możemy być świadkami upadku zdrowej żywności i monopolu supermarketów oferującego nam plastyk i chemię!!
    Może faktycznie powódź to część większego planu a Polska jest takim pierwszym testowym państwem. Obym się mylił.

   • Toms said

    Mizia Plus to dobrze że nasciemniales i sie nie sprawdza ta pogoda i głód:))))))))

  • MIZIA+ said

   TU MASZ COŚ NA USPOKOJENIE NERWÓW

   USA: Polska zwleka z restytucją mienia żydowskiego

   Tagi: USA, Polska

   Fot. AFP

   Przewodniczący Komisji Helsińskiej Kongresu Stanów Zjednoczonych senator Ben Cardin skrytykował Polskę za zwlekanie z restytucją mienia żydowskiego. Z kolei przedstawiciel rządu USA Stuart Eizenstat wyraził nadzieję, że problem ten zostanie wkrótce rozwiązany.

   http://biznes.onet.pl/usa-polska-zwleka-z-restytucja-mienia-zydowskiego,18491,3231432,1,news-detal

   • Dawid said

    Ciekawe co zrobi nienasz rzad? Przecież jesteśmy całkowcie spłukani. Musimy poczekać do wyborów bo Tusk dużo juz obiecuje ze da kase. Co weżmie krydyty, czy komuś zabierze?

   • CoZaSyf said

    A jak to z Grecja było.Oddajcie wyspy jak nie macie kasy!(tak dla jasnosci)

   • Magda said

    http://www.pogodynka.pl/ostrzezenia.php
    na ostrzeżeniach meteorologicznych są informacje dla warmińsko-mazurskiego i podlaskiego o przymrozkach

   • hjk said

    juz raz tak było ze wymarzły Jabłka w sadach, a raczek kwiaty czy zawiązki. Robiono wielka tragędie, bo faktycznie sadownicy byli spłukani. Ale okazało się, ze spożycie doustne jabłek w Polsce sięga tylko w porywach do 3% zbiorów…

 4. 222 said

  http://fakty.interia.pl/raport/lech-kaczynski-nie-zyje/news/swiadek-katastrofy-tu-154-myslalem-ze-osiwieje,1483763,
  czyli kto był autorem piwerwszego filmu ;)) ??

  • Mars said

   Co do autora filmików, to tych autorów już było tylu że wnioski nasuwają się same-i tu zmataczono i pachnie spiskiem…

   Rosjanie potwierdzili autentyczność nagrania ale ucichło i nic z tego nie wynikło . Nasi już całkiem głusi-strzałów nie słyszeli . Te głosy-no wielu już przesadziło bo wiele z tych odgłosów wcale nawet po korekcji nie jest na tyle czytelna żeby je w 100% przetłumaczyć, po prostu nie da się, w najlepszym przypadku są to odgłosy w tle fonetycznie zbliżone do „czegoś” co sami sobie dopowiemy .Sam obraz za to jest bardzo interesujący i widać że tam się coś działo z udziałem ludzi .

   „Reporterzy „Super Expressu” dotarli do jedynego świadka momentu katastrofy prezydenckiego samolotu. ”

   Szybcy są…ponad miesiąc po katastrofie do niego dotarli? I do autora filmiku też ?Teraz nazywa się Władimir Ivanow a wcześniej Adrij Mendierej nazywany Kolą ?Naprawdę owczy pęd . A skąd dowody na to że po takim czasie mamy do czynienia z prawdziwymi świadkami ?Zresztą to info było już też podawane wcześniej(np.fakt, dziennik pl) manipulacja poprzez „powtarzanie” ???

  • hjk said

   ” A potem zobaczyłem tylko wielki błysk, jakby całe pole płonęło. Nigdy nie zapomnę tego huku. To, co zobaczyłem, tak mnie oszołomiło, że nie byłem w stanie ruszyć się z miejsca. Bardzo się bałem. Proszę sobie wyobrazić: kolos wielkości bloku mieszkalnego spada z nieba” – wspomina Gliczenko.
   Słysząc potężny huk, pracownicy warsztatu wybiegli ze swoich boksów. „Tylko ja rozumiałem, co się stało, więc w panice zacząłem krzyczeć, żeby nikt tam się nie zbliżał. Spodziewałem się, że maszyna lada moment eksploduje”

   no własnie, co to był ten huk i błysk – „Słysząc potężny huk” a nie nie jakaś explozja przypadkiem? no i jak słyszał huk i „wielki błysk, jakby całe pole płonęło” to co niby jeszcze miało explodować ?
   Ściema i już, ale ciekawa uwaga o tym wielkim błysku „jakby całe pole płonęło” – moze jacś spece od broni by się wypowiedzieli, bo na pewno paliwo nie błysnęło, jak było czuć jego smród…

   • MIZIA+ said

    ŁADUNEK TERMOBARYCZNY – bomba paliwowo – powietrzna – najsilniejszy ładunek konwencjonalny – licząc siłę rażenia i efekty – PRZEWYŻSZA GO SIŁA I RAŻENIEM TYLKO BROŃ JĄDROWA –
    NAJZABAWNIEJSZE W TYM JEST TO ŻE ŁADUNKIEM WYBUCHOWYM TEJ BOMBY MORZE BYĆ Z POWODZENIEM TAKIE SAMO PALIWO LPTNICZE JAKIE MIAŁ TUPOLEW W ZBIORNIKACH – DAJE TO EFEKT NIE DO ODNALEZIENIA – ŚLADÓW –

    FACHOWIEC Z POZYSKANYCH CZEŚCI SAMOLOTU , UBRAŃ ŻECZY I CZEGOKOLWIEK CO SIE ZNALAZŁO W CENTRUM EXPLOZJI – ODRAZU BY WSKAZAŁ NA ŁADUNEK TERMOBARYCZNY – SILNY SMRÓD PALIWA ROZPYLONEGO NA WSZYSTKIM – TEGO KTÓRE NIE ZDĄŻYŁO SPŁONĄĆ -PONIEWAŻ WYBUCH TERMOBARYCZNY USUWA CAŁOŚĆ TLENU NIEZBĘDNEGO DO WYWOŁANI SPALANIA – DLATEGO PRAWIE ZAWSZE POZOSTAJE CZĘŚĆ NIE SPALONEGO – PALIWA ŁADUNKU

    PS.
    TEN TUPOLEW – RESZTKI NA TYM PLACU ZWYCZAJNIE SIE WIETRZĄ – jakby były w changarze pod dachem to co innego -A NA NIEGO WŁAŚNIE MA PADAĆ I WIAĆ COBY „WANIAĆ PRZESTAŁ” OT CAŁA TAJEMNICA

   • Zet said

    „Zapytał mnie też, czy chcę zobaczyć ubranie. Odpowiedziałem, że tak i mi je pokazano.

    Było zniszczone?
    Nie widziałem żadnych zniszczeń, było natomiast przesiąknięte paliwem lotniczym. Marynarka była cała, podobnie jak buty i bielizna.”

    Źródło: http://niezalezna.pl/article/show/id/34609/articlePage/1

 5. klon said

  POD PALACEM PREZYDENCKIM LUDZIE WOLAJA: GDZIE JEST KRZYZ ?!

  • Zapsa said

   Krzyż porąbany na opał, żeby było czym palić w nowo budowanym meczecie na Nowej Hucie
   =================
   od pb: to jest fakt czy zart?

  • VIVIEN said

   WYDAJE MI SIE ZE KRZYZ TO TYLKO PRETEKST ! LUDZIE MAJA POWOLI DOSC! LUDZIE WIEDZA TYLKO BOJA SIE !

  • kruk said

   http://www.prezydent.pl/aktualnosci/najnowsze-informacje/art,1359,krzyz-wroci-przed-palac-prezydencki.html

   Burza, jaka przeszła przez Krakowskie Przedmieście w nocy z piątku na sobotę, uszkodziła drewniany krzyż stojący przed Pałacem Prezydenckim. O godzinie 4.08 szarpany podmuchami wiatru krzyż, przewrócił się i połamał. Został niezwłocznie zabezpieczony przez funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu i przeniesiony do Pałacu. Obecnie trwają próby jego rekonstrukcji. W połowie tygodnia ma powrócić na dawne miejsce. Zobacz także: Wystawa przed Pałacem Prezydenckim. Drewniany krzyż został umieszczony przed Pałacem Prezydenckim z inicjatywy harcerzy ze wszystkich organizacji harcerskich, dla upamiętnienia tragicznie zmarłej Pary Prezydenckiej i wszystkich ofiar katastrofy samolotu w Smoleńsku.

   Jak było nie wiemy ale miejmy nadzieję że takie właśnie były przesłanki tego „tymczasowego” usunięcia krzyża i wkrótce wróci na swoje miejsce. A że naród czujny to bardzo dobrze! 🙂

 6. Rico said

  DOBRE 10 MIN POLECAM FILM GRONO MOICH ZNAJOMYCH PO TYM FILMIE ZANIEMOWIŁO http://www.youtube.com/watch?v=rKs-Mk33wiw KEST W JEZYKU POLSKIM WYEMITOWALA GO TVOINFO GRUBO PO 23

 7. asterix said

  • hjk said

   Problem polega na tym, ze on ma „nowożytne” i „nowoczesne” rozumienie państwa, bo faktycznie takie obowiązuje w naszych czasach. Liberałowie chcą zlikwidować albo ograniczyć role państwa, ale zachodzi niebezpieczeństwo, ze wtedy bogaci się bedą panoszyć, co oczywiście nie znaczy, ze teraz się nie panoszą.
   Trzeba dążyc do tego, żeby państwo było ograniczone do zadań, z którymi obywatele dzieki swobodnej inicjatywie nie byliby sobie w stanie poradzić.to tzw. zasada pomocniczości, ale także by było wyrazem siły i organizacji narodu. A jeśli naród sie nie zorganizuje, państwo staje się potworem, Lewiatanem, tyranem, rakiem, który się rozrasta i pożera organizm, na którym zeruje. To należy zwalczac – taka jest odpowiedź liberałów. I wygląda na słuszną, ale pytanie – jakimi metodami? – Myslę, że odpowiedż leży w zorganizowaniu się narodu i faktycznie poodcinaniu łbów tej hydrze… wtedy moze zacznie funkcjonować dla dobra narodu…

   • Fraktal said

    Moim zdaniem to co on chce zrobić to odciąć od państwa wiele instytucji , szpitali, szkół, banków, czy przedsiębiorstw. Trochę się tego obawiałem bo to może być początek faszyzmu korporacyjnego w państwie jak w USA. Ale z drugiej strony gdzie się państwo wtyka tam wszystko się pierd… Więc jestem za tym żeby wszystko się samo zarządzało ,ale jeśli jakaś firma czy korporacja będzie grać nieczysto i łamać konstytucję czy wyzyskiwać to wtedy ma zaingerować państwo. Państwo ma mieć prawo do takiej ingerencji w każdą nawet jeśli to by było jeba… Monsanto!!!
    Problem jest taki że to korporacje rządzą i dyktują warunki politykom. Jeśli JKM jest za takim układem że państwo będzie nad KAŻDĄ instytucją i korporacją to jestem za!

 8. Andrzej L. said

  Dot. katastrofy pod Smoleńskiem
  W dzisiejszej „Gazecie Polskiej” jest świetny artykuł pt.”To był zamach – mowią eksperci polski i niemiecki”. …”Informacja, że Tu-154 podchodził do lądowania prawie do końca na autopilocie, potwierdza niemal ze stuprocentową pewnością tezę, że załogę wprowadzono w błąd przy użyciu tzw. meaconingu. Oznaczałoby to, że Lech Kaczyński z małżonką i pozostale 94 osoby na pokładzie zostały zamordowane”.
  Na str.7 przypomina się podobny wypadek z Tu-204, który rozbił się 22.3.2010 pod Moskwą (Domodiedowo) podchodząć do lądowania podczas mgły, zahaczając o grubą sosnę, tracąc skrzydło. Upadł o kilometr od pasa startowego. Wszyscy przeżyli. Maszyna przełamala się w kilku miejscach. Porównuje się obie te katastrofy i przypomina mało znane zdjęcie agencji Reutersa (opublikowane w G.P. z dnia 12.05), na którym widać wyraźnie podwozie prezydenckiego Tupolewa. …”Fragment maszyny leży co prawda kołami do góry, ale są one wraz z konstrukcją mocującą je do kadłuba całe w błocie z gliny, jaka znajduje się w miejscu katastrofy. Skoro samolot spadł kołami do góry, to dlaczego są one w glinie? A nawet jeśli przyjąć lansowaną przez Rosjan wersję o lądowaniu Tu-154 na „grzbiecie”, to czy po takim upadku (z kilku metrów, na minimalnej prędkości) szczątki wraku mogły być rozrzucone na przestrzeni 700-800 m, a blacha z poszycia kadłuba ulec rozerwaniu na drobne strzępy?”
  We wspomnianym numerze „GP” z 12.5 jest zamieszczone dla porównania zdjęcie naszego samolotu i tego, który spadł po wybuchu (zamach terrorystyczny-Libia) pod Lackerbie z wysokości 9000 m (9 km!). Stan kadłuba tego drugiego jest o niebo lepszy od stanu Tu-154.To są fakty.
  Pozdrawiam blogowiczów! A.L.

  • hjk said

   skoro taki rozrzut przy niskiej wysokości i powyżej swiadek mówił o wielkim błysku, to widac jakaś nowa broń…

  • hjk said

   A skoro taki rozrzut przy niskiej wysokości i powyżej swiadek mówił o wielkim błysku, to widac jakaś nowa broń…

 9. Andrzej L. said

  Jeszcze słów kilka o katastrofie pod Smoleńskiem. Za mało drąży się temat użycia broni typu HAARP czy rosyjskiego odpowiednika „NIKA”. Przypomnijcie świetną reklamę w TV pt. Dobrze, że jest „Żubr”. Pokazano żuczka, który dzielnie toczy pod górę kulkę nawozu, ale która w pewnym momencie przewraca go i żuczek spada, lądując lapkami do góry na grzbiecie. Leży bezradnie, macha łapkami, ale czeka go śmierć. I oto słychać odgłosy dudnienia (b-u-u-m, b-u-u-m) biegnącego stada żubrów. Takie b-u-u-m jednego z żubrow spowodowało, że żuczek podskoczył do góry, w powietrzu przewrocił o 180 st. i spadł na lapki. W naszym przypadku też mogło być takie b-u-u-m (haarp czy nika), ale samolot przewrócił się do góry „brzuchem”. B-u-u-m, użyte w ulamku nanosekundy nie może być wykryte, nie zarejestruje tego żaden przyrząd. Tutaj nie tylko przewrocił się po wylądowaniu na kołach, ale został rozerwany na miliony szczątków.

  • MIZIA+ said

   UBILI BEZKARNIE PREZYDENTA – POMYŚL CO MOGĄ ZROBIĆ Z ZWYKŁYM STATYSTYCZNYM POLAKIEM – JEDNEGO CZARNEGO – ZASTRZELILI – A BYŁO TAK- „no co zastrzelisz mnie – wyjoł gnata i ZASTRZELIŁ ” TAK TWIERDZĄ ŚWIADKOWIE KTÓRYM JESZCZE NIE ZDĄŻONO POSTAWIĆ ZARZUTÓW – ALE PO TYM STWIERDZENIU BĘDĄ OSKARŻENI O CZYNNĄ NAPAŚĆ – W MYŚL ZASADY TO SĄ OSKARŻENIA – PRZESTĘPCÓW

   • Zapsa said

    Miziol Miziol – przede wszystkim wiesz jak było z tą akcją na bazarze?? Nie wiesz ani ty, ani my, a na onecie to wiesz, redaktorzy mają za zadanie różne rzeczy pisać, można to podać jako ciekawostkę, a nie źródło rzetelnego info.

    Jasne już widzę, policjanst zastrzelił kolesia bo był czarny i cwaniakował. Albo miał powód, a nasi nigeryjscy bracia jak nie tylko oni, w zasadzie wszyscy bracia – powody potrafia dawać. Albo druga opcja – policjant był jednym z wielu prymitywnych człowieczków „służących” w Policji. Znałam kiedyś jednego takiego, chwalił się po pijaku,że żonie podczas kłótni przystawił lufę do głowy – taki był męski. A przykłady możnaby mnożyć.

    Ale nie wiemy jak było, więc zakładanie czegoś na pewno troszkie nie teges jest…

   • MIZIA+ said

    Złoża gazu jak stragan z pietruszką

    26 maja 2010

    Fot. Stock Photo

    Firmy poszukujące w Polsce gazu łupkowego będą mogły eksploatować jego złoża bez konieczności występowania o przyznanie koncesji wydobywczej. Wynika to z rządowego projektu nowelizacji Prawa geologicznego i górniczego, o czym dowiedział się „Nasz Dziennik”.

    Dotychczas koncesje były dwustopniowe – na poszukiwanie i na wydobycie. Teraz kto otrzyma koncesję poszukiwawczą, będzie miał zapewnione prawo wydobywania.

    We wszystkich cywilizowanych krajach przetarg na koncesję wydobywczą jest sposobem na uzyskanie od inwestora najlepszych dla danego państwa warunków eksploatowania jego bogactw naturalnych. Tymczasem, zdaniem cytowanych przez gazetę ekspertów, prawo geologiczne i górnicze w tym kształcie w ogóle nie zabezpiecza polskich interesów związanych z eksploatacją złóż. Wkrótce wystarczy podpis urzędnika, by na dziesiątki lat pozbawić państwo pożytków z własnych zasobów naturalnych.

    „Tu nie chodzi o pietruszkę, ale o naprawdę dużą

    forsę” – powiedział jeden z ekspertów.

    http://biznes.onet.pl/zloza-gazu-jak-stragan-z-pietruszka,18567,3231362,1,prasa-detal

   • MIZIA+ said

  • Dawid said

   Rozprawa lustracyjna Andrzeja Leppera czyli wyzyta w Koszalinie

 10. navajo888 said

  Dzisiaj w Szczecinie było około 4 stopni ciepła !!!! . Ale swoją drogą ciekawe jaki będzie Czerwiec ?????? Lipiec???? Sierpień ???????? i chyba nikt nie wie ,,,nawet Mizia+ nie ma pojęcia ,ale co tam jak będzie to będzie najwyżej powymieramy z głodu hahahahahahaha

  • MIZIA+ said

   WEDLE NIEKTURYCH TU SMARUJACYCH 4 STOPNIE TO NORMALNA TEMPERATURA POD KONIEC MAJA – ZOBACZ CO SIE DZIEJE Z DRZEWAMI OWOCOWYMI – JAKIŚ PARCH JE ZAATAKOWAŁ I CO DZIWNE CHWASTY I INNE DRZEWA ROSNĄ JAK NA DROŻDŻACH PONADTO – KASZTANOWCE W POLSCE JUŻ O TEJ POŻE BYŁY ZAATAKOWANE PRZEZ -ROBALA Z TERENÓW BAŁKAN – A W TYM ROKU NIE

   TEN PARCH JEST W CAŁEJ POLSCE …………..

   • navajo888 said

    Mizia+ nie żołądkuj się tak !!!! bo nie ma o co !!!! za dwa lata nastąpią takie zmiany jakich jeszcze świat nie widział !!!!!!! ,a dzisiaj ma CCTV podają że na Japońskiej wyspie Konciu ziemia się trzęsia nie przerwanie o cile 6 stopni w skali Richtera , atk więc Mizia czekajmy sobie na naprawdę wielkie kataklizmy na ziemi , one napewno nadejdą jak przyjdzie ich czas ,,,,, TO NIE BĘDZIE ODWROTU !!!
    Jeszcze raz Mizia+ nie żołądkuj się bo nie ma oco capito !!! Pozdrawiam J.M.Hendrix

   • hjk said

    izia, a chyba w zeszłym roku czy 2 temu było 8 w sierpniu!!, to co tu mówić o 4 w maju. Jakbyś popytał starszych ludzi, to owszem, były takie przypadki, ze w maju był śnieg, dlatego ok 15 V nazywało się ogrodnikami i „zimnej zośki”. Kilka lat temu naprawdę ciepła pogoda zaczeła się po Bożym ciele, wtedy 15.06

  • mariusz said

   Trzęsienia ziemi on-line. Podaję link
   http://www.emsc-csem.org/index.php?page=home&sub=gmap

   A jeśli chodzi o drzewa owocowe i inne uprawy to Mizia ma rację; wszystko gnije albo zdycha od jakiegoś strasznego parcha (okolice Warszawy) nie wiem jak w innych częściach kraju.

   • MIZIA+ said

    niema niepokoju gnije i parszywieje równo w całej polsce i nie tylko -NIEBAWEM TEN PARCH BĘDZIE HITEM MEDIALNYM – fachowcy komentują że pierwszy raz coś takiego widzą……….

   • MIZIA+ said

    RADZĘ ZWRACAĆ UWAGĘ NA TO CO BEDZIE SIE DZIAŁO W PRZYRODZIE – NIECHCE MI SIE PISAC ELABORATÓW BO NIEMA KOGO O CZYMKOLWIEK POWIADAMIAĆ – MADRZY WIEDZĄ I SIE ZABEZPIECZA – A MOZE TO I DOBRZE ŻE WYGINIE CZAMBUŁ INTELEKTUALNYCH KALEKÓW – MOŻE OTO CHODZI TAK NAPRAWDĘ

    TAKIE HASŁO – UWOLNIJMY ŚWIAT OD IDIOTÓW NIEUMIEJACYCH SAMODZIELNIE MYŚLEĆ….

    PAP, TSz/19:25
    Pszczoły zaatakowały miasto; panika na ulicach

    Roje pszczół opanowały centrum Mediolanu, wywołując przerażenie przechodniów, fot. AFP

    Roje pszczół opanowały centrum Mediolanu, wywołując przerażenie przechodniów. Trzeci dzień z rzędu miasto boryka się z problemem tysięcy owadów, które zaatakowały już w rejonie stacji metra, a dzisiaj zgromadziły się na dachu magistratu.
    Zjawisko budzi nie tylko panikę na ulicach, ale także ogromne zainteresowanie naukowców, którzy odnotowali inwazję pszczół na miasto po tym, gdy

    większość rojów we Włoszech zdziesiątkował niedawno
    pomór.

    http://wiadomosci.onet.pl/2176119,12,pszczoly_zaatakowaly_miasto_panika_na_ulicach,item.html

   • hjk said

    pszczoły „się zemściły” za GMOwanie roślin…

   • MIZIA+ said

    „To najbardziej deszczowy maj od stu lat”

    W Zakopanem pada nieustannie od początku maja./fot. R. Witczak /Agencja SE/East News

    Środa, 26 maja (19:44)

    Deszcz zaczął padać pierwszego maja i pada do dzisiaj. Zanotowaliśmy też rekord opadu dobowego – powiedział w rozmowie z reporterem RMF FM Michał Furmanek, szef zakopiańskiego IMiGW.

    6. maja w Zakopanem spadło prawie 100 litrów deszczu na metr kwadratowy. Od początku miesiąca opady już niemal trzykrotnie przekroczyły średnią z ostatniego stulecia.

    http://polskalokalna.pl/wiadomosci/malopolskie/zakopane/news/to-najbardziej-deszczowy-maj-od-stu-lat,1484273

 11. Dawid said

  Polecam film wszystkue odcinki Czy zagraża nam Rosja? Jedna ze sluchaczek zadala pytanie, a co bedzie jesli bedzie oficjalny komunikat ze tragedia pod Smolenskiem to byl zamach? Odpowiedz jest trafna. Nie dojdzie do zadnego konfliktu polsko-rosyjskiego. Odpowiedzialnosc spadnie najprawdopodobnie na Putina i na tym sie skonczy. Putin zostalby odwolany, a stosunki polsko rosyjskie zostalyby na swoich torach.

 12. CoZaSyf said

  2)Fajny artykuł na wp.http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Pawlak-publikowane-sondaze-sa-niewiarygodne,wid,12307478,wiadomosc.html 1)Pawlak się przebudził i chce nas oświecic. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Waly-podniesc-bobry-rozstrzelac-ekologow-na-Madagaskar,wid,12305720,wiadomosc.html (pogmatwałam)

  • hjk said

   Z tymi bobrami, ekologami i kretami to juz przegięcie. Zwierzęta i ekolodzy – wynocha z wszelkich cywilizacyjnych udogodnień. Niech sobie żyja w puszczy czy jakichs dzikich ostepach, a nie na wałach, w polach uprawnych czy domach. Bobry , krety i inne tego typu zwierzeta w pewnych warunkach są pozyteczne, a w pewnych są szkodnikami. I tam gdzie szkodzą należy je tępić, to same się wyniosą i nie będą szkodzić. Dlatego też rozsądne kraje wydzielaja rezerwaty i tam sobie te zwierzątka zyją. Ekolodzy wyszli z puszczy i chcą wszedzie robić rezerwat. Myślę, ze dla nich też by trzeba takie rezerwaty i tam sobie będą ze zwierzątkami zyli…

 13. CoZaSyf said

  Senatorzy z PIS zerwali dzis obrady o tivi miały byc.http://wiadomosci.onet.pl/2175857,327,goraczkowe_negocjacje_tv_trwam_z_tvp,item.html

  • Magda said

   słyszałam o tym,senator Bender chciał w senacie debaty o katastrofie w Smoleńsku,ale został wybuczany przez senatorów z po (nie wiem co to za senatorowie,ja myślałam,że do senatu idą jacyś stateczni ludzie),po czym marszałek Borusewicz stwierdził,że w sprawie katastrofy nie ma czego wyjaśniać,bo media informują o wszystkim na bieżąco.Nie wiem czy to trzeba rozumieć,że sprawa katastrofy została już zakończona,czy tylko senat nie widzi potrzeby debatowania o tym?W każdym razie pis zapowiada wniosek o odwołanie Borusewicza z funkcji marszałka.

   • prawda said

    Zapamietaj Magda ze pis, po, psl sld dnia 1 kwietnia 2008 roku w sejmie glosowali za odebraniem nam Polakom naszej suwerennosci w obce rece bez naszej Polakow zgody.

    Czy myslisz ze te antypolskie partie ktore powinny byc juz dawno zdelegalizowane beda nas dzisiaj bronic i chronic ?

    Zastanow sie powaznie, to jest bardzo powazne pytanie ale widze ze wielu ludzi i nawet na tym blogu tego nie widzi i nie chce slyszec ze te prtie dokonaly zdrady narodowej. Oni wszyscy zdradzili nas wszystkich Polakow mnie i Ciebie tez, bali sie spytac nas Polakow czy chcemy tego traktatu czy nie chcemy, oni nas juz opluli i zdeptali. Nie czarujmy sie, taka jest prawda.
    Oni juz pokazali dnia 1 kwietnia 2008 roku na co ich stac i na prawde nie badzmy naiwni jak dzieci.

   • Magda said

    @Prawda
    No i co w związku z tym ,mamy się przestać interesować tym,co się wokół nas dzieje?Mamy przestać chodzić na wybory?Co według Ciebie powinnyśmy zrobić?
    Jeśli nie na czysto-polskich partii,to jak mamy się zachowywać.
    Na marginesie dodam,że poseł,na którego głosowałam-głosował przeciw-sprawdzałam.A jest z pis-u.

   • prawda said

    Tak byla mala garstka odpowiedzialnych poslow z „pis” i na takich mozna liczyc i glosowac. Swoja droga czy ci poslowie z „pis” ktorzy byli przeciwko zdradzie narodowej sa czestymi goscmi Radia Maryja ? oprocz pos. Macierewicza, bo pos. Macierewicz byl przeciwko traktatowi i tej zdradzie narodowej.
    Dopoki mamy Leppera to trzeba isc na wybory i glosowac na niego, tak mi sie wydaje, tak mi podpowiada moje sumienie, on nie jest lisem farbowanym, chce na prawde duzo dobra dla nas Polakow, a ze pluja na niego to inna sprawa, robia to tylko ci ktorzy sie go bija i czegos obawiaja.

   • hjk said

    „No i co w związku z tym ,mamy się przestać interesować tym,co się wokół nas dzieje?Mamy przestać chodzić na wybory?Co według Ciebie powinnyśmy zrobić?”

    nie trzeba się organizować w struktury podobne jak za czasów okupacji czy zaborów i wywierać nacisk na władzę, bo inaczej nas sprzedadzą, ograbią, zamkną do obozów, itd.

   • Magda said

    Hjk
    zorganizować się ,ale jak?
    Widzisz,jak trudno się rozmawia z ludźmi,oni niczego nie rozumieją,nic nie wiedzą.Zaufanie mają do telewizorni.
    Z drugiej strony nie ma im się co dziwić,bo mają czas tylko na pracę i zarabianie pieniędzy na płacenie rachunków-aczkolwiek dla mnie jest to nie do wytrzymania -ta ludzka ignorancja.
    Nawet teraz,gdy świat się z nas śmieje,że daliśmy się zrobić z tym Smoleńskiem,nawet ,gdy jest powódź-oni i tak wiedzą swoje.Wciąż są tacy,którzy nie widzą w tym,co się dzieje żadnej winy po a nawet mówią,że to wina pis.Ręce opadają.
    ==============
    od pb: co wy sie wiekszoscia przejmujecie? na zmiane trza pare % spoleczenstwa; nic nie uratuje wyborow, dlatego powtarzam: niewazne kogo wybiora, bo uny sa u skrytej wladzy = trzeba wymyslec cos orginalnego zamiast tanczyc jak uny nam graja

  • Dawid said

   moze szykuja sie zmainy w kierunku upolitycznienia mediow, bo pracownicy TV protestwali

   • hjk said

    PO za zadanie ma PO kolei wszystko zniszczyć, uczynić mase upadłościową ze wszystkiego i uwłaszczyć na tym swoich kolesiów i zagranicznych mocodawców. IIgi plan Balcerowicza

 14. polskanews24 said

  kiedyś czytałem przepowiednie że Rosja wraz Niemcami napadnie na Polskę kiedy będzie powódź taka jak ta obecnie, to chyba były wyliczenia matematyczne.

  Zapraszam na moją stronę
  http://news-polska-i-europa.cba.pl/news.php

 15. ALFA said

  Urząd Komunikacji Elektronicznej, bez naszej wiedzy, rozpoczął spis powszechny wszystkich Internautów w Polsce. Do 11 czerwca br. providerzy Internetu zobowiązani są do przekazania danych wszystkich swoich abonentów. GIODO śpi.

  Oto fragment pisma wysyłanego do providerów:
  Cytat:
  W związku z rozpoczęciem procesu analiz lokalnych rynków usług dostępu szerokopasmowego do Internetu w Polsce, Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej zwraca się z prośbą do wszystkich przedsiębiorców telekomunikacyjnych świadczących usługi telekomunikacyjne dla klientów indywidualnych i biznesowych o przekazanie danych umożliwiających ocenę duplikacji lokalnych sieci dostępowych oraz stopnia konkurencji na rynkach lokalnych w Polsce.
  i co najważniejsze:
  Cytat:
  Sposoby dostarczenia danych:

  przedsiębiorcy telekomunikacyjni posiadający mniej niż 10 000 użytkowników końcowych mogą przesłać dane w formie plików pocztą elektroniczną na adres rynekszerokopasmowy@uke.gov.pl lub dostarczyć pliki na płycie CD/DVD,

  przedsiębiorcy posiadający mniej niż 10 000 użytkowników końcowych mogą przesłać dane w formie elektronicznej na skrzynkę podawczą UKE, która jest dostępna pod adresem https://uke.eboi.pl/. Instrukcja utworzenia konta oraz procedura opisująca proces przesyłania plików została załączona poniżej,

  przedsiębiorcy telekomunikacyjni posiadający więcej niż 10 000 użytkowników proszeni są o dostarczenie danych wyłącznie na płytach CD/DVD.

  Dane należy przesłać do UKE drogą elektroniczną lub za pośrednictwem poczty na nośniku CD/DVD w nieprzekraczalnym terminie do dnia 11 czerwca 2010 r. do godz. 15:00. Adres do nadsyłania korespondencji drogą pocztową:

  Urząd Komunikacji Elektronicznej

  Departament Analiz Rynku Telekomunikacyjnego

  ul. Kasprzaka 18/20

  01-211 Warszawa

  Dzień 11 czerwca 2010 r. należy traktować jako ostateczny dzień wpływu informacji do UKE.

  • kruk said

   A co z operatorami GSM? Dziś każdy posiadający komórkę ma dostęp do internetu. Przydzielane w ten sposób IP wybierane są z określonej puli adresów dynamicznych ale … no właśnie – Czy to oznacza przekazanie do UKE danych wszystkich abonentów komórek?

  • kruk said

   OK. Wystarczyło sprawdzić:

   http://www.uke.gov.pl/uke/index.jsp?place=Lead02&news_cat_id=19&news_id=5330&layout=1&page=text

   Żadne dane teleadresowe poszczególnych klientów nie są przekazywane do UKE a jedynie lokalizacja świadczenia usług, ich rodzaj i LICZBA korzystających z nich klientów. W załaczniku do ogłoszenia są wzory przykładowych arkuszy. Uff… Możemy spać spokojnie 🙂

   • hjk said

    @”Możemy spać spokojnie”
    Właśnie o to chodzi, by nie spać tylko się obudzić…))

 16. Vaclav vel Andre ect said

  CZYLI CO ;
  WOJSKO ĆWICZY POMIMO STANU POWODZIOWEGO – WCZORAJ BYŁA INFO(nie mam źródła) ZE W WALCE Z POWODZIĄ BIERZE UDZIAŁ 4000(!!!!!!)- TAK CZTERY TYSIĄCE ŻOŁNIERZY–
  A ILU BIERZE UDZIAŁ W ĆWICZENIACH?
  CZYLI CO; JEST JAKIEŚ WIĘKSZE ZAGROŻENIE W CHWILI OBECNEJ (lub jest pewność takiego zagrożenia) NIŻ KLĘSKA POWODZIOWA.

  CZYLI CO : III W.Ś ??

  Tajemniczy metalowy przedmiot spadł z nieba w Ustce
  Podziel się:

  PAP | dodane 1 godzinę i 48 minut temu

  Rzecznik Sił Powietrznych ppłk Robert Kupracz powiedział, że na obecnym etapie sprawy może jedynie potwierdzić informacje, iż Centralnym Poligonie Sił Powietrznych w Ustce faktycznie odbywały się ostre strzelania samolotów do celów
  powietrznych

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Tajemniczy-metalowy-przedmiot-spadl-z-nieba-w-Ustce,wid,12308295,wiadomosc.html

 17. Fraktal said

  Teraz moze z innej beczki. Wczoraj oglądałem na youtube relacje programu „rozmowy niedokończone” w tv Trwam pt. Masoneria w Polsce. Program prowadził ten wiecznie (sztucznie) uśmiechnięty ksiądz nie wiem jak się nazywa z doktorem Stanisławem Krajewskim. Krajewski ma wiele książek na temat masonerii i widać , że zna się na rzeczy.
  Ale nie o nim chciałem powiedzieć. Najpierw zaczęła się między nimi dyskusja a potem telefonowali radiosłuchacze i telewidzowie.
  Co najciekawsze jeden ze słuchaczy zaczął mówić o swojej żonie , która była studentką ( jeśli dobrze pamiętam) jakieś 7 lat temu i wpadła na uczelni w masonerię. Podobno kompletnie jej odwaliło, nie szło z nią na ten temat gadać , zaczęła bić i truć męża , na ciele miała różne znaki po orgiach. W końcu się wyprowadził od niej.
  Najciekawsze jest to że uczęszczała na wyższą szkołe kultury społecznej i medialnej w Toruniu…( przypominam że Rydzyk przez kilka lat był jej rektorem a teraz należy do jakiejś rady naukowej tejże szkoły)
  Dzisiaj mi się to przypomniało i z ciekawości wszedłem na ich stronkę i naprawdę co mnie zszokowało to godło szkoły…
  Może już ktoś mówił o tym ale ja jestem w szoku, zobaczcie jaka symbolika jest na godle szkoły…
  http://www.wsksim.com.pl/

  • prawda said

   Jeszcze raz powiem, bylem na prawde zagorzalym sluchaczem Radia Maruja ale to sie skonczylo gdy rozpadla sie koalicja LPR, Samoobrona i PiS.

   Parokrotnie ksieza prowadzacy audycje rozmow niedokonczonych przez nieuwage tak ja mysle wygadali sie ze konczyli studia za granica oraz parokrotnie slyszalem jak mowili „my judeochrzescijanie”.
   To mnie zaczelo zastanawiac o co tu chodzi, gdy jeden ze sluchaczy spytal o to „myjudeochcrzescijanie” ksiadz prowadzacy zaraz go zmyl i rozlaczyl.

   Dzisiaj juz widac golym okiem ze Radio Maryja wspolpracuje albo z masonami albo z jakimis antypolskim agentami. Przykladem tego moze byc to ze Radio Maryja ciagle udziela poparcia dla antypolskiej parti „pis” i tylko ta partie faworyzuje. Kiedys jeszcze mozna bylo posluchac ludzi z LPR czy Samoobrony, dzisiaj widac te prawdziwie Polskie partie maja zakaz wstepu do tej rozglosni.

   Przypomne tylko jeden wazny fakt otoz dnia 1 kwietnia 2008 roku w sejmie antypolskie partie : pis, po, psl, sld glosowaly w sejmie za oddaniem naszej suwerennosci w obce rece bez naszej Polakow zgody.

   Chyba kazdy widzi co sie wyprawia z tym radiem, zastanawiam sie dlaczego Radio Maryja wspolpracuje z jedna antypolska partia ktora nas Polakow zdradzila, ktora splunela na nas Polakow.
   Czy Radio Maryja tego nie widzi kogo wspiera ? Czy Ojciec Dyrektor Rydzyk nie widzi kogo wspiera ?

   Czas otworzyc oczy i mowic prawde bo jak mowi O.Dyr. Rydzyk ” prawda nas wyzwoli” dlatego nie bojmy sie prawdy i mowmy o niej.

   Obejrzyjcie dokladnie wszystkie odcinki tego filmu i zastanowcie sie, czy to radio jest na prawde nasze Polskie ?

   • kruk said

    Rydzyk odwołał poparcie dla PIS z chwilą gdy poparli aborcję. Po tym właśnie fakcie PIS utracił władzę na rzecz PO. Od tamtej pory nigdy jednoznacznie nie wskazał na PIS jako tej jedynej, właściwej opcji do wyboru – bo jej niestety nie ma. Wtedy też odszedł z PIS Marek Jurek, który wg. mnie jest godny zaufania (w sensie takim, że nie sprzedaje swoich poglądów). Niestety jego poparcie jest śladowe. Poza tym poglądy, poglądami – ale w tej sytuacji w jakiej znajduje się Polska, potrzeba nam kandydata który ma ikrę – i tu najbardziej sprawdziłby się Mikke.

   • hjk said

    oglądnąłem kiedyś z ciekawości połowę tego nudnego filmu, bo swego czasu było o nim głośno, ale mnie rozczarował…spodziewałęm się jakichś sensacji a tu jakiś przestraszony ex-zakonnik czy nadal zakonnik, ale to wszystko podejrzane i szyte grubymi nićmi – robienie sensacji z powszechnie znanych faktów…
    Nic tym nie odkryłes i nie wiem, po co tu odgrzewasz te stare kotlety – szkoda czasu…

    gadacie na radio, a nic nie dajecie – to wszystko kosztuje, jak ludzie nie płacą, to musi z kimś trzymać, zeby jak zdobęda władze dali pozwolenie na różne projekty typu geotermia i nie zwalczali inicjatyw radia – coś za cos. gdyby ludzie wiecej dawali kasy, to by się nie musieli zadawac z politykami.

  • kruk said

   Oko opatrzności poza symboliką masońską wielokrotnie wykorzystywane jest przez Chrześcijaństwo, z tym że trójkąt nie symbolizuje hierarchicznej władzy tylko Trójcę Świętą (ale rzeczywiście ciekawa zbieżność symboliczna).

   http://pl.wikipedia.org/wiki/Oko_Opatrzno%C5%9Bci

   Ja jednak lubię oceniań rzeczywistość po owocach i tu widzę nadzieję w RM i działalności o. Rydzyka bo przecież tworzonych instalacji geotermalnych do grobu nie zabierze anie nie wywiezie – to zostanie tu w Polsce. W dzisiejszych czasach widzimy nieustanną grabież majątku narodowego .. chyba on jeden potrafi w tej rzeczywistości tworzyć. I oby tak było na chwałę Boga i dla Polski.

   • prawda said

    Kruk, to powiedz mi czy nadal Radio Maryja udziela mikrofonu ludzilom z „pis” ? Pytam powaznie gdyz dawno juz nie sluchalem tego radia i byc moze juz mozna posluchac ludzi z Samoobrony co maja do powiedzenia albo z LPR ? Chociz LPR na razie jest rozbita tylko jedyna nasza Polska partia Samoobrona jeszcze jest i dobrze sie trzyma.

    Czy Ciebie to nie zastanawia ze partia taka jak „pis” partia antypolska a to dlatego gdyz ta partia zdradzila nas Poalakow dnia 1 kwietnia 2008 roku, ta partia antypolska glosowala w sejmie za odebraniem nam Polakom naszej suwerennosci w obce rece i to bez naszej zgody !! Byla to jawna zdrada.
    I teraz czy nie wydaje sie Tobie dziwne ze taka wlasnie partia ktora nas zdradzila ma zawsze drzwi otwarte do Radia Maryja ?

    Mowie, moze sie myle, dawno juz nie sluchalem tej rozglosni ad czasu rozpadniecia koalicji LPR, Samoobrona i „pis” wiec jak mozesz podziel sie informacjami, jaka partia teraz ma wstep do tej rozglosni i jacy ludzie, czy ci co zdradzili nas 1 kwietnia 2008 roku?

   • Fraktal said

    Możliwe że sam Rydzyk może nie mieć o tym pojęcia, może ktoś inny narzucił takie godło, no ale to tylko może.. Po za okiem opatrzności , które ja też na lekcjach religii rysowałem jest jeszcze cyrkiel i węglica . Dalszych znaków nie znam więc się o nich nie wypowiadam.
    Ale już sama symbolika daje dużo do myślenia. Zresztą obecne religie (instytucje !!) raz ze swoimi obrządkami i dogmatami mają takie same źródła co iluminacko-kabalistyczno-żydowskie – Babilon.

   • kruk said

    Do @prawda:

    Nie słucham RM a raczej słucham je sporadycznie. Obserwuję natomiast stronę http://www.radiomaryja.pl i z zainteresowaniem śledzę wypowiedzi o. Rydzyka (najczęściej w formie artykułów na niezależnych portalach informacyjnych z w/w włącznie) O ile w wypowiedziach o. Rydzyka nie zauważyłem faworyzowania Kaczyńskiego, jako kandydata na prezydenta RP – to rzeczywiście, na antenie PIS jest faworyzowane. Mówię to na podstawie zarejestrowanych na stronie fragmentami audycji. Wiec chyba masz tu rację ..

  • prawda said

   Nie chce kogos urazic popierajacego Mikke ale ten kandydat no chyba nie nadaje sie na urzad prezydenta a to dlatego ze mowi duzo a malo robi a pozatym powiem wprost, to co mowi Mikke nie dociera do mnie, watpie czy on sam rozumie to o czym mowi.
   O prezentacji juz nie wspomne, ale glownie mi chodzi o to ze nie potrafi tak mi sie wydaje przekazac tego co chce powiedziec w sposob plynny i zrozumialy.
   Popatrz na Leppera, on mowi o wszystkim tak ze kazdy go zrozumie, i tem z tytulami i ten rolnik czy robotnik.
   A pozatym ponoc ma czy moze mial jakies powiazania z masoneria, tak pisali.
   No nie, nie przemawia do mnie ten kandydat, sorry, nie obraz sie.

   • Fraktal said

    Ja osobiście głosowałbym na Mikke bo on jeden mówi o wielu rzeczach głośno. Czy wprawi je w czyn? Nie wiem , ale jak widzę program takich ludzi jak Kaczyński czy Komorowski to płakać się chce. Oni przecież popierają NWO!!

   • Fraktal said

    Ale najprawdopodobniej oleję ciepłym moczem te wybory bo wiem że wybory to pic.

   • kruk said

    Lepper mógł być nadzieją – owszem. Teraz to jednak inna liga. Wydaje mi się że skutecznie utarto mu nosa, co osobiście sam przyznaje. Jak sam mówi: „Gdybym ponownie doszedł do władzy, nie walczyłbym z osobami a ze zdarzeniami”.

    Poza tym jego poglądy:

    Dostęp do broni dla obywateli: niezdecydowany
    Cenzura mediów, internetu: niezdecydowany
    Obowiązkowy pobór do wojska: tak
    Kara śmierci: niezdecydowany

    http://sympatycy-jkm.wykop.pl/ramka/368141/klarownie-przedstawione-poglady-9-kandydatow-na-prezydenta/

    Przyznam, że nie jest to najgorszy kandydat, choć jak dla mnie jest za mało zdecydowany i nie bardzo trafia w moje poglądy (jednak go też nie przekreślam). Na pewno lepszy do „hydraulika” Komorowskiego. Jeśli przeanalizować tabelę poglądów, zaprezentowaną w powyższym linku – ciężko wybrać tego jedynego, właściwego, „swojego”. Poza tym należy brać pod uwagę, że po wyborach, każdy i tak może się „wypiąć” na swoich wyborców (no może poza Jurkiem) i to należałoby zmienić. należy przygotować jakieś mechanizmy, umożliwiające kontrolę naszych władz. Żyjemy w erze internetu. – Czy wybory muszą odbywać się co cztery lata? Czy nie można opracować sprawnego mechanizmu e-Goverment, który umożliwiałby nam, na bieżąco trzymać naszych przedstawicieli na pod ciągłą kontrolą i na krótkiej smyczy? Liberalizm prezentowany przez Mikke, częściowo pełni takie samo-kontrolujące funkcję.

   • prawda said

    do KRUK, piszesz ze Lepper jest niezdecydowany, a ja mysle ze on chce te wszystkie wazne dla nas sprawy poddac prawdziwej demokracji. W ktoryms wywiadze na stronoe Samobrony mozna znalezc, Lepper mowil wyraznie ze wszystkie wazne sprawy dla nas Polakow bedzie robil referenda i pytal sie nas Polakow cos na zwor Szwajcarii, tam ludzie na prawde decyduja o waznych sprawach. Wiec mysle ze Lepper chce normalnosci, chce na prawde prawdziwej demokracji. Nie myslisz ze wtedy zacheciloby ludzi bardziej na chodzenie na wybory gdyby kazdy z nas wiedzial ze moze zadecydowac o tym czy wyslac nasz wojska na wojne do innego kraju czy nie ? albo czy maja stacjonowac inne wojska na naszym terenie ? czy mamy miec elektrownie atomowe ? czy nawet czy ma byc aborcja czy nie ?

    Pamietasz przeciez ze jak byla koalicja LPR, Samoobrona i „pis” to wlasnie Lepper glosno mowil o tym ze nalezy politykow rozliczac z tych wszystkich obietnic wyborczych, to on wprowadzil w swojej partii te umowy partyjne ze poslami aby nie mieli mozliwosci przechodzenia z jednej partii do drugiej w czasie kadencji. Ty glosujesz na takiego posla a on potem zmienia poglady i partie i zaczyna robic calkiem co innego czego ty oczekiwales dajac glos na niego. Przeciez to wszystko Lepper wymyslil i potem chodzil po sadach za to ze chcial dyscypliny w partii wobec swoich wyborcow.
    Jest duzo rzeczy o ktorych my juz nie wiemy i nie pamietamy co zrobil dobrego Lepper ale media antypolskie stacjonujace tymczasowo na naszym terytorium oglupiaja ludzi i oczywiscie nie przypominaja o tym tylko oczywiscie osmieszaja i plija na Leppera. Przeciez te wszystkie prowokacje przeciwko Samoobronie i Lepperowi jak sexafera czy gruntowa, po wlasnie po to aby Leppera dobic gdyz facet nie jest przekupny i nie maja „oni” zadnych hakow na niego. Gdyby cos mieli prawdziwego na niego, to mowie ci, szybko by z nim skonczyli, ale widzisz trzeba to wszystko objac co sie dzialo i dzieje nadal wokol tego czlowieka aby to zrozumiec.
    Zobaczycie ze jeszcze w ksiazkach podziemnych beda pisac o Lepperze jak o bohaterze, zobaczycie.
    Jest okazja, to glosujmy na niego, na tego ktory jest niezauwazalny przez antymedia.

   • kruk said

    @prawda: Co do Leppera. Dam mu jeszcze szansę i poobserwuję jego ostatnie wypowiedzi, prześledzę historię i fakty. Kto wie może zmienię zdanie 😉

   • Fraktal said

    o cholera, faktycznie przeinaczyłem nazwy , przepraszam za pomyłkę. No ale szczęście w nieszczęściu wiem jaką ma symbolikę szkoła wyzsza szkoła kultury społecznej i medialnej 😀 Jeśli chodzi Uniwersytet Kopernika to również można by było się doczepić 🙂 , no bo słońce wiadomo kto czci.

   • hjk said

    co to znaczy „średnio” w przypadku in vitro u Leppera? Co on chce być „średnio” w kwestii zabójstwa? Tu nie ma średnio – ze sobie troszku pozabijam, ale nie będę purystą niezabijającym i bandziorem mordujacym masowo…

  • klon said

   Fraktal powiedział/a
   26 Maj 2010 @ 3:44 pm

   „Najciekawsze jest to że uczęszczała na wyższą szkołe kultury społecznej i medialnej w Toruniu…( przypominam że Rydzyk przez kilka lat był jej rektorem a teraz należy do jakiejś rady naukowej tejże szkoły)”

   Fraktal, masz bardzo złą pamięć (wolę) – ja ten program oglądałem kilka miesiecy temu, ale pamietam, że uczeszczała na UMK – wydział geografii.

   • Fraktal said

    i prosze moją wypowiedzz 7:25 dac niżej bo źle ją dołączyłem. Mam chyba dzis zły dzien…

   • Magda said

    Do Fraktal
    Gościem programu był Stanisław Krajski nie Krajewski.Krajski dużo pisze o masonerii.Ostatnio też wydał książkę „Masoneria a kryzys”.Warto poczytać.

   • Fraktal said

    To chyba byłem pijany jak to słuchałem ,jeszcze raz przepraszam :/

  • Kosa said

   przeciez oko opatrzności to też, a właściwie przede wszystkim, symbol Boga w waszej religii. „Kiedy umysł śpi, budzą się demony”

 18. mieki said

  Lekarz, który twierdził, że istnieje związek między potrójną szczepionką MMR dla dzieci (świnka, odra, różyczka) a autyzmem, stracił prawo wykonywania zawodu w Wielkiej Brytanii za złamanie zasad etyki zawodowej.

  Gremium dyscyplinarne General Medical Council (GMC) uznało, że dr Andrew Wakefield, który w 1988 roku opublikował studium, wiążące autyzm z chorobą jelit oraz ze szczepionką MMR, prowadził badania „nieuczciwie”, „w sposób wprowadzający w błąd” i „nieodpowiedzialnie”.

  Orzeczenie GMC oznacza, że Wakefield, który mieszka obecnie i pracuje w USA, nie może praktykować medycyny w Wielkiej Brytanii, natomiast wolno mu nadal wykonywać zawód lekarza w innych krajach.
  Czyli jednak ten były już na szczęście lekarz ściemniał. 🙂

  Agencja Reutera odnotowuje, że studium Wakefielda, opublikowane w czasopiśmie medycznym „Lancet”, choć zostało potem zdyskredytowane, to jednak doprowadziło w USA, Wielkiej Brytanii i innych krajach do znacznego spadku liczby dzieci, szczepionych przeciw śwince, odrze i różyczce. „Lancet” formalnie wycofał artykuł Wakefielda w lutym 2010 roku.

  Obawy rodziców przed podawaniem dzieciom szczepionki MMR spowodowały w ostatnich latach wzrost liczby zachorowań na odrę w USA, a także w Wielkiej Brytanii i niektórych innych krajach europejskich. Dane za 2008 rok dla Anglii i Walii mówią o 70-procentowym wzroście zachorowalności w porównaniu z rokiem poprzednim.

  Wakefield nigdy nie przyznał się do błędu, twierdzi, że padł ofiarą „nieuzasadnionych i niesprawiedliwych zarzutów”. Właśnie taka postawa skłoniła GMC do trwałego pozbawienia go prawa wykonywania zawodu lekarza; uznano, że tymczasowe zawieszenie byłoby niewystarczające.(PAP)

  • hjk said

   zmyłka farmy – podpuścili jednego naukowca i już problem autyzmu i szczepien rozwiązany…)))
   Tylko istnieją dziesiątki innych tego typu badań i wątpliwości, no i do jasnej skądś ten autyzm musi się brać, pokolenie naszych rodziców i dziadków nie znało czegoś takiego, teraz jest to epidemia.

 19. kandydat said

  http://www.samoobrona.org.pl/pages/02.Partia/00.Aktualnosci/index.php?document=/416.html

  Posluchajcie jak wypowiada sie Lepper, takich ludzi nam potrzeba ktorzy sa z ludzmi na ulicy a nie na sztucznych wiecach.

  Leper chce ogloszenia natychmiast stanu kleski zywiolowej i odlozenia wyborow, i ma racje.

  • Kier said

   jak ogłoszą klęskę żywiołowa to dalej będzie rządził jeden człowiek, a po zakończeniu klęski
   można zapomnieć o wyborach, wszystko już sprzedane, anglicy , niemcy dziwią się jak pozwalamy sprzedawać nasze miejsca pracy

   • hjk said

    njlepsze było to jak ludziowce zagłosowali na PełO, cały swiat się smiał z głupoty Polaczków, ze głosują na partię bogaczy i oligarchów i chcą byc wydojeni i ostrzyżeni na własną prośbę…
    No chyba ze tamte wybory były sfałszowane, co jest prawdopodobne, ale jak teraz z ludzmi gadam i obserwuję co nieco, to chyba jednak nie fałszowali zbytnio…

 20. prawda said

  Czytalem na tym blogu jak ktos wypowiadal sie o Lepperze ze nie jest dobrym kandydatem a to dlatego ze nie ma ukonczonych wyzszych studiow, ten ktos kto to pisal wolalby kogos innego z tytulami.
  Zobaczcie jak niektorzy ludzie dziecinnie i naiwnie mysla, oni mysla ze tytul to juz wszystko. Smiechu warte.
  Zobaczcie do czego sa zdolni ludzie z tymi tytulami, doprowadzili do katastrofy, sprzedali nas, zdradzili nas w glosowaniu dnia 1 kwietnia 2008 roku w sejmie gdy to glosowali za odebraniem nam Polakom naszej suwerennosci w obce rece bez naszej Polakow zgody.
  Lepper juz sprawdzil sie i pokazal ze mozna dobrze rzadzic gdy byl wiceministrem i ministrem rolnictwa, bronil nas w Brikseli, mial odwage stanac tam i wszystkim powiedziec prawde jak wyglada prawda w Polsce, pokazcie mi jednega takiego z tytulami, no pokazcie.
  Dla przykladu taki byly prezydent sp. Lech Kaczynski mial tam jakies tytuly i co ? i co ?
  Ani me, ani be, nic , czekal z podpisaniem traktatu az wypowie sie narod Irlandzki tak jak by to narod Irlandzki byl Polskim suwerenem. Bal sie czy zapomnial o nas Polakach, nie wazne wazne ze nie spytal sie nas o zgode i podpisal.
  Ja juz nie bede pisal o innych z tytulami co rzadzili Polska przez ostatnie 20 lat, bo mozna pisac i pisac jakich to asow mamy i to wszystko z tytulami i po studiach.
  Tak oni wszyscy studiowali ze doprowadzili do zapasci gospodarki i ubustwa narodu Polskiego.

  Wiec jak ktos mi pisze ze ten jest niedobry gdyz ma tylko szkole srednia jak Lepper to powiem ze Lepper nie musi miec studiow aby dobrze rzadzic, on jest zorganizowany i ma dyscypline wewnetrzna, lubi porzadek i gdy dobierze sobie odpowiednich ludzi i doradcow a takich Samoobrona ma duzo, nawet z tytulami i po studiach, jest duzo takich ludzi w Samoobronie i to mu wystarczy.

  Przypomne ze Samobrona nie siedziala przy okraglym stole i nie brala udzialu w rozkradaniu naszego Polskiego majatku narodowego wiec moze i to ma jakics wplyw na to ze wyksztalcenie Leppera sie nie podoba.
  Wrogom Polskosci wszystko sie nie podoba i robia wszystko aby opluc tego czlowieka, gdyby mial studia to by zaraz cos innego gadali.

  Konczac przypominam ze dnia 1 kwietnia 2008 roku antypolskie partie : pis, psl, po, sld glosowaly w sejmie za oddaniem naszej Polakow suwerennosci bez nasze Polakow zgody.
  Partie te powinny byc zdelegalizowane.

  • prawda said

   Piszac to co wyzej wcale nie mialem na mysli ze „madrzy” podkreslam „madrzy” ludzie z tytulami i po studiach sa jacys zli i niedobrzy, wszedzie znajdzie sie jakas kanalia. My Polacy mamy na prawde madrych i zdolnych ludzi, mamy znakomitych naukowcow roznych dziedzin, tylko takich ludzi albo sie niszczy albo pomija i niezauwaza.

  • hjk said

   Dopóki nie wyjaśni kwestii in vitro – jest spalony. Dopuszczanie tego to siedzenie w kieszeni u farmy, pomijając kwestie etyczne – oprzytomnijcie…

   • prawda said

    Prawdopodobnie Lepper w referendum spyta o ten i inne problemy z ktorymi nasi pseudopolitycy sie nie moga uporac.
    I ja mysle ze to dobrze, to my powinnismy sie wypowiadac na takie tematy czego my chcemy a czego nie chcemy.

    Lepper to madry facet, byc moze na tazie nie chce sie wypowiadac na takie tematy i prawidlowo.

    Byc moze skonczy sie problem GMO, wojny i inne.
    ===============
    od pb: jesli AL jest patriota i zostalby wybrany, wojny podjazdowe dopiero sie zaczna! otoczony bedzie morzem ludzi, instytucji, merdiow, sluzb, ustaw unych; trudno mi uwierzyc ze nawet najlepszy sam bedzie mogl cos zdzialac = ale zebym sie mylil

 21. Vaclav vel Andre ect said

  CZY MAK MA MOŻLIWOŚĆ DOTARCIA DO POCZTY E-MAILOWEJ TUSKA , PUTINA( swego przełożonego w śledztwie), ORAZ ORGANÓW KGB JAK I ESBECJI POLSKIEJ.
  POPARZCIE NA DZIAŁANIA KOMISJI W TYM PRZYPADKU- GDY CHODZI O ŚMIERĆ JEDNEJ OSOBY, I PORÓWNAJCIE TO Z DZIAŁANIAMI SOWIETÓW(MAK).
  CZY POLSKA (?) PROKURATURA ZABEZPIECZYŁA KOMPY I PRZEPŁYW INFO Z KANCELARII PREMIERA, KOMORA + TEL PODRĘCZNE OSÓB MOGĄCYCH BYĆ UWIKŁANYMI W TO „ZDARZENIE” (ROZMOWA BRACI KACZYŃSKICH VIA TEL SAT również)
  W PRZYPADKU ŚLEDZTWA W KANADZIE KOMISJA DOTARŁA DO ARCHIWALNYCH MATERIAŁÓW!!!!!!
  I WSZYSTKO W TEMACIE

  http://wiadomosci.onet.pl/2176161,12,tajny_raport_ws_smierci_roberta_dziekanskiego,item.html

  „Komisja śledcza dotarła również do archiwalnych e-maili wysokich funkcjonariuszy policji, z których wynika, że przełożeni wymienili aż 1000 wiadomości omawiając wydarzenia i uzgadniając strategię komunikacyjną po śmierci”

 22. ktos said

  http://wiadomosci.onet.pl/2175766,12,bruksela_przemowa_ws_globalnego_spisku,item.html

  jakby ktos przeoczyl 😉
  wlasciwie temat znikl po 10 min.

 23. Vaclav vel Andre ect said

  Rosyjskie media: Klich potwierdza winę pilotów

  http://www.tvn24.pl/-1,1658028,0,1,rosyjskie-media-klich-potwierdza-wine-pilotow,wiadomosc.html

  PILOTOWALI -ROZBIŁ SIĘ – WIĘC WINNI- NIEWAŻNE DLACZEGO!!!!!

  • hjk said

   bzdury wszystko, ten sam pilot podobno był w srodę z Tuskiem, po co oni piszą takie głupoty? jak jeszcze ze 100 razy to powtórzą, bzdura stanie się „prawdą” wg słynnego powiedzenia Goebbelsa, jak sie nie myle…

 24. Vaclav vel Andre ect said

  ZNAMIENNA CZEŚĆ ZE ZDANIA TUSKA — ZWROT ‚CZARNYCH SKRZYNEK NASTAPI :: „jak zakończy postępowanie komisja”.
  A JEŚLI BĘDĄ KŁOPOTY Z ZAKOŃCZENIEM PRAC KOMISJI I PRACE TE TRWAĆ BĘDĄ LAT 10 TO DOPIERO WTEDY PRZEKAŻE SIĘ MATERIAŁY BĘDĄCE WŁASNOŚCIĄ RP.
  CO ZE SZCZĄTKAMI SAMOLOTU.
  ZOSTANIE ZWRÓCONY DO RP CZY WŁADZE FR PRZETOPIĄ GO I WYKORZYSTAJĄ W ROZWOJU GOSPODARCZYM FR

  „My już zwróciliśmy się o wszystkie materiały źródłowe, oryginały ze strony rosyjskiej, jak zakończy postępowanie komisja – liczymy, że szybciej niż kiedykolwiek na świecie w takiej sytuacji (będzie) to miało miejsce – że wtedy otrzymamy całość”
  http://www.tvn24.pl/-1,1658024,0,1,tusk-poprosilismy-o-oryginaly-z-katastrofy,wiadomosc.html

  • MIZIA+ said

   CZŁOWIEKU TA SPRAWA JEST JUŻ ZAMKNIETA ZARÓWNO W POLSCE JAK I W ROSJI – troszkę będą moncić powolutku coraz mniej aż pewnego dnia nie bedzie w mendiach ani jednej wzmianki – i to bedzie koniec – RESZTA KTÓRA BEDZIE PRÓBOWAŁA REANIMOWAĆ TEMAT ZOSTANIE ZEPCHNIETA NA MARGINES – ZWANY ŚWIRAMI – lub jak kto woli propagatorzy TEORII SPISKOWYCH – polacy już sie tym zmęczyli i maja w …. co tam sie stało – CEL ZAŁOŻONY OSIAGNIĘTY – A MY MOŻEMY W TYM TEMACIE ZAŁOŻYĆ JAKIEŚ KÓŁKO ZAINTERESOWANYCH

  • MIZIA+ said

   STARA ZASADA JEŚLI W CIĄGU – 72 GODZIN OD ZBRODNI NIE USTALI SIE SPRAWCY TO SZANSA NA WYKRYCIE SPADA O 50% – PO 7 DNIACH SZANSA NA WYKRYCIE TO TYLKO 20%

   A PO 45 DNIACH NIE DYSPONUJĄC DOWODAMI RZECZOWYMI I PARCIEM „NASZYCH POLITYKÓW DO ZAMKNIĘCIA TEMATU” = 0!!!!

   POGÓDŻ SIĘ Z TYM – ZAGŁOSUJ NA KOMORA – I NIE UTRUDNIAJ SPRAWOWANIA WŁADZY …………….

   • Fraktal said

    faktach i wiadomościach mówili że przyczyną wypadku była:
    -słabe świetlenie lotniska,
    -brak wieży nawigacyjnej tylko jakiś stary barak,
    -brak kwalifikacji pilotów ( brak ćwiczeń na symulatorach)
    Jak patrzałem na te zdjęcia(jeśli były prawdziwe) to faktycznie można się za głowę chwycić . To w ogóle nie przypominało lotniska…
    Ale!!
    W takim razie nikt nie pyta:
    – dlaczego lądowali na tym prowizorycznym lotnisku,
    – kto pozwolił na te lądowanie
    – dlaczego Polska nie miała dostępu do wszystkich czarnych skrzynek od samego początku,
    – według relacji niektórych świadków tam nie było żadnej mgły
    – jak to możliwe że wszyscy ci ludzie znaleźli się w jednym samolocie ( i to jest moim zdaniem kluczowe w tej sprawie), kto pozwolił na to,
    – dlaczego nikt tego nie rozpatrywał od samego początku w świetle ataku terrorystycznego,
    – dlaczego niektóre zdjęcia wskazują na inny samolot niż był w rzeczywistości ( brak po boku napisu :polska rzeczpospolita)
    – i gdzie były ciała ofiar i ich bagaże ( na ciała wskazywało chyba jedno czy dwa zdjęcia), a na filmiku, który tv pokazywała Polakom w dniu „wypadku” w pobliżu samolotu jest czysto?

   • Fraktal said

    Jeśli to by się zdarzyło prezydentowi USA, to dzisiaj mielibyśmy już wojnę w Iranie. Czy mnie się tylko wydaje czy telewizja jest mało obiektywna i ma nas za idiotów?!

   • Fraktal said

    Przepraszam, nie byłoby wojny w Iranie tylko napaść i okupacja. A to różnica 🙂

   • MIZIA+ said

    JAKIŚ CZAS TEMU PISAŁEM ŻE PEWNEGO PIEKNEGO DNIA PAN PUTIN – jak mu bedzie rudy skakał po odciskach -(sprowadzenie obudowy do rakiet)
    POWIE CAŁA PRAWDE O TYM CO SIE ZDARZYŁO W SMOLEŃSKU
    I MYŚLE ŻE SIE ZACZYNA

    tvp.info, PG/21:13
    Awaria radiolatarni w Smoleńsku? Sygnał mógł „przerywać”

    Wrak prezydenckiego samolotu Tu-154
    PAP
    10 kwietnia mogło dojść do awarii radiolatarni na lotnisku w Smoleńsku. Wysłany przez nią sygnał mógł „przerywać” – dowiedziała się nieoficjalnie TVP Info od osoby związanej ze śledztwem ws. katastrofy prezydenckiego samolotu.

    http://wiadomosci.onet.pl/2176288,12,awaria_radiolatarni_w_smolensku_sygnal_mogl_przerywac,item.html

    Rosja „opublikuje wszystko”, bo „nic nie uknuła”
    Środa, 26 maja (17:47)
    Przewodniczący Komisji Spraw Zagranicznych Dumy Państwowej, izby wyższej parlamentu Rosji, Konstantin Kosaczow oświadczył w środę, że jego kraj nie ma nic do ukrycia w sprawie katastrofy polskiego Tu-154M pod Smoleńskiem.

    http://fakty.interia.pl/raport/lech-kaczynski-nie-zyje/news/rosja-opublikuje-wszystko-bo-nic-nie-uknula,1484233

   • Vaclav vel Andre ect said

    @Mizia
    Z całym szacunkiem do Ciebie acz wulgarnie :
    WAL SIĘ Z RADAMI GŁOSOWANIA NA KOMORA.
    OK?

 25. kris said

  Tak wygląda wolna telewizja w Polsce ( oglądajcie od debaty – od połowy filmiku reszta jakiś chłam)

  Pozdro.

 26. czosnek said

  Ale dowalili krechy pod wieczór w Zabrzu. Co ja człowiek w ucisku mam zrobić z tym dziadostwem (poza chembusterem)? A już myślałem że nie pryskają po tym jak było ze 3 tygodnie pochmurno. Ale i tak pewnie latali. I znowu ten sam scenariusz: rano błękit, potem pierwsze syfy i zachmurzenie, po południu się trochę odsłoni, to znowu przeczyszczą i tak w kółko.

 27. ALFA said

  Misja sił specjalnych USA na terytorium Iranu?

  Gen. Petraeus fot. Leszek Szymański
  PAP
  Pentagon wydał rozkaz nasilenia tajnych misji amerykańskich sił specjalnych na Bliskim Wschodzie i w środkowej Azji. Z dokumentów, na które powołuje się BBC wynika, że dowództwo amerykańskiej armii zezwoliło na prowadzenie tego typu akcji także w Iranie.
  Dziennik „New York Times” poinformował, że jego dziennikarze mieli okazję zobaczyć 7-stronnicowy rozkaz wydany przez szefa Amerykańskiego Dowództwa Centralnego gen. Davida Petraeusa. Rozkaz, podpisany we wrześniu, koncentruje się na zbieraniu danych wywiadowczych oraz budowaniu więzi z siłami lokalnymi. Pentagon nie wypowiedział się, jak na razie, w sprawie rewelacji gazety.

  Celem strategii ma być zbudowanie sieci zdolnych do penetrowania i zniszczenia organizacji terrorystycznych takich jak Al-Kaida i stworzenia dobrych warunków dla przeprowadzenia przyszłych ataków w danym regionie przez siły USA.

  W ostatnich latach Waszyngton zwiększył wydatnie liczbę misji z użyciem sił specjalnych m.in. w Jemenie.
  TO WSZYSTKO NIE DOBRZE WYGLĄDA USRAEL TO CHORZY LUDZIE
  http://wiadomosci.onet.pl/2176032,12,misja_sil_specjalnych_usa_na_terytorium_iranu,item.html

  • Fraktal said

   Oj może szykuje się jakaś paskudna prowokacja i najazd na Iran i w końcu 3 wojna światowa , o której tak marzą rokefelerzy i spółka? Ten rok może być przełomowy . Jeśli coś faktycznie ma się wydarzyć w 2012 ( w koniec świata nie wierze) , to czasu pozostało niewiele. Ponoć w kwestii świątyni szatańskiej Salomona sprawy idą naprzód i może zburzenie meczetu sprowokuje agresję świata islamu i wojnę. Według proroctw Jackowskiego w tym roku zginie jakaś ważna osobistość, jakiś przywódca dużego państwa i to również może zacząć się wojną jak to było w 1914 roku.
   A tu link do tego mówi pan Jackowski :
   http://www.youtube.com/user/FundacjaNautilus#p/u/1/w5PcztMa7IM

 28. seed said

  http://www.gadu-gadu.pl/5475563411553520276/skarbowka-moze-spalowac-podatnika następny krok …

  • Fraktal said

   Jeśli to prawda to jest już faszyzm !! I takich info nie ma na głównej na onecie np !! Te gnoje przepychają po cichu najbardziej bulwersujące ustawy.
   Podobno także przepchnęli ustawę która zezwala policji odebrać dziecko rodzicom bez zezwolenia sądu. Jak tak dalej pójdzie to ten system stanie się gorszy niż za Hitlera czy Stalina!

   • MIZIA+ said

    DLATEGO PAN MIZIA ZA KILKA DNI OPUSZCZA NA DŁUŻSZY CZAS POLIGON DOŚWIADCZALNY NWO – W CELU PRZYGLADANIA SIE OBIEKTOWI BADAWCZEMU Z DYSTANSU – a tak serio to odpoczać od polskiej głupoty narodowej – a tak jeszcze bardziej serio to schować własne 4 litery przed skutkami ……

   • Fraktal said

    A myślisz ze gdzie indziej bedzie lepiej w najbliższych latach?
    Podobno Polska ma być zachowana .

   • heros2010 said

    Najbardziej mi się podobały entuzjastyczne komentarze pod newsem,hmm panie wajda pana koleżkowie właśnie idą na wojnę z Polakami.

  • prawda said

   Zaryzykuj i zaglosuj i poprzyj Leppera, co macie jeszcze do stracenia?
   Gdyby Lepper zastal prezydentem to takie ustawy nie beda przechodzily pocichu za naszymi plecami, Lepper powiedzial ze w waznych sprawach bedzie pytal sie narodu Polskiego o zgode nie jak antypolskie partie : pis,po, psl, sld ktore dnia 1 kwietnia 2008 roku w sejmie glosowali za oddaniem naszej suwerennosci w obce rece bez naszej zgody.

   Jest mala szansa wiec nie zalamujcie sie, nie wyjezdzajcie jeszcze, postawcie wszystko na Leppera, co wam szkodzi ? Jak nie pojdziesz Ty i inni to oni wygraja i wstawia swojego na ten stolek.

   • Fraktal said

    Ja akurat bym bardziej poparł JKM czy Marka Jurka. W drugie turze jeśli wybór będzie między Kaczyńskim a Komorowskim to oczywiście Kaczora. No ale niestety nie pójdę już więcej na wybory bo tak naprawdę nie ma to żadnego znaczenia. Wybory fałszywe jak i same sondaże , a w mediach dalej toczy się sztuczna wojna miedzy PIS a PO zeby dać emocji i do myślenia ludziom , więc zeby ładnie i sprawiedliwie wyglądało w 2 turze najprawdopodobniej i tak bedzie kaczor i komor.
    ===============
    od pb: dokladnie!

   • gg said

    wszyscy kandydaci do d*py, ale jak juz pojde oddac glos, to faktycznie na Leppera. Tv go niszczy, wciaz cos pitolą o tagowiskach, a gosc z ludźmi rozmawia.
    „Na bezrybiu i rak ryba”

 29. Fraktal said

  Tak dla uspkojenia myśli i odciągnięciu ich od NWO 🙂 Co sądzicie o tej teorii:
  http://niebocentryzm.blogspot.com/
  Podobno coraz więcej ludzi w nią wierzy a na teorię Kopernik tak naprawdę nie ma żadnych dowodów. Mnie się to wydaje trochę szalone i nielogiczne no ale jeśli świat nauki popiera ewolucjonizm darwinowski…

  • hjk said

   zagadnienie ciekawe, tylko wymaga duzo czasu do studiowania. istnieje sporo stron tej teorii „pustej ziemi” czy „wewnętrznego wszechswiata”. podobne informacje znaleźć mozna już u Platona, zreszta cała starożyność wierzyła w swiat podziemny (Hades), a Platon mówił o „prawdziwej”, „podniebnej” ziemi. Nawet w filmie MiB jest taki wątek, ze cała galaktyka mieściła się w kulce wielkosci orzecha…))

 30. hjk said

  http://www.fakt.pl/Ta-rudera-to-wieza-kontrolna,galeria-artykulu,72908,11.html
  ale klima jest…))

  • Fraktal said

   Cos mi się wydaje ze to nie była wieza z ktorej korzystali ale to tylko moje domysły. kolejny pic na uciszenie opini publicznej.

  • CoZaSyf said

   Moi drodzy!Czytałam to forum smolenskie zaraz po katastrofie i ludzie dziwili się jak tam można było ladowac jeszcze z prezydentem?Tam nie ma żadnego dozoru,zaniedbane,spustoszone zapomniane lotnisko.Dziwili sie,ze jest ono dopuszczone jako lotnisko I kategorii.Zresztą poczytajcie dalsze strony głównie.http://www.smolensk-auto.ru/forum/index.php?showtopic=16192&st=0
   ===============
   od pb: pisano wiele, a ktore wiarygodne? spojrz na zdjecie satelitarne lotniska = obok zakladow lotniczych stoi rzad zaparkowanych gigantow = dla ozdoby? pare dni przedtem ladowali tusk i putin bez problemu; tutek nie w takich warunkach ladowal

 31. asterix said

  Daniel Estulin, autor książki „Prawdziwa historia Grupy Bilderberg” wygłosi mowę podczas posiedzenia Parlamentu Europejskiego w Brukseli. Historia powstania i cele Grupy Bilderberg, grupującej najbardziej wpływowe osoby na świecie, od lat są przedmiotem dociekań badaczy, z których część twierdzi, iż Grupa jest formą rządu światowego, która szykuje „globalny spisek” mający na celu przejęcie władzy.

  http://wiadomosci.onet.pl/2175766,12,bruksela_przemowa_ws_globalnego_spisku,item.html

  • Fraktal said

   Oby dopuścili go do głosu i nic „przypadkowego” by mu się nie stało.
   A tak w ogóle czy posiedzenie parlamentu europejskich dupków mozna obejrzeć na jakimś polskim kanale, bo w końcu jeśli jestem obywatelem europejskich republik syjonistycznych to powinienem miec dostęp do transmisji. wiem że Niemcy mają taki program. A może to jest odciągnięcie nas od wiedzy co tam się w parlamencie dzieje?

 32. hjk said

  http://wiadomosci.onet.pl/2176288,12,awaria_radiolatarni_w_smolensku_sygnal_mogl_przerywac,item.html

  teoria In-a rozpowszechniła się w necie i powaliła ich, muszą puścic trochę info?

  • Fraktal said

   No co za pech że w tej godzinie , przepraszam minucie kiedy nasz samolot pełny polskich polityków i dowódców , których nie powinno tam być nagle się zepsuł. Trudno ,pech to pech. Myślę że sprawa jest rozwiązana.

  • Aja said

   Też dokładnie tak pomyślałam. W ogóle zauważyłam, że puszczają farbę tak bardziej „pod internet”. Wyglada to tak, jakby czytali takie fora jak to, potem idą podumać, jak to zrobić, żeby wilk był syty i owca cała i coś tam rzucaja opinii publicznej. Tak idą krok po kroku. Co się pojawi w mózgach samodzielnie myślących i podlega netowej analizie, po jakimś czasie staje się „oficjalnie sprawdzone”.
   =============
   od pb: pamietacie, ze podobnie bylo ze scypionkami? trza ryc i za prawda, patrzec im na lapska i nie bratac sie z mendiami = to zadzialalo w „pandemii” i daj Bog zadziala tym razem

 33. 222 said

  NIe wiem na ile to wiarygodna informacja ale nawet jeśli jest to ściema to ciekawe do czego zmierza
  http://deser.pl/deser/1,97052,7938792,Pierwszy_czlowiek_zarazil_sie____wirusem_komputerowym.html

  • Fraktal said

   Jeśli to prawda to technika , którą mogą mieć obecnie syjoniści jest jeszcze potężniejsza, bo wiadomo że o „nowinkach” technologicznych mówią nam z opóźnieniem jakichś 50 lat… i to jest straszne .

 34. 222 said

  Jeszcze co do III wojny światowej. Zgodnie z biblią będzie to wojna z użyciem broni atomowej, a rozpocznie sie ona od ataku Iranu i jego sprzymierzeńców na Izrael. Skoro biblia tak mówi to tak będzie, więc bez sensu snuć przypuszczenia o jakiejkolwiek innej opcji. Warunki do takiego ataku są spełnione, Iran dysponuje taką bronią, ma odpowiednich sojuszników, usa jest wyjątkowo nieprzychylne Izraelowi ale zastanawia mnie co będzie w tym czasie z Polskaą.
  ========================
  od pb: „usa nieprzychylne” – znaczy narod czy rzad?

  • Fraktal said

   A gdzie w Biblii pisze o Iranie?
   A sam atak może być prawdopodobny np. w związku ze zburzeniem meczetu i wybudowaniu świątyni Lucyfera. Przypuszczam że może to też być prowokacja bo sam atak na Izrael to samobójstwo dla Iranu.
   USA nieprzychylne Izraelowi? W TV czy w rzeczywistości bo to różnica. USA to taki duży Izrael.
   A w Polsce będą mistrzostwa Europy 🙂

   • 222 said

    Ez38:2-3 Synu człowieczy, zwróć się ku Gogowi, ku krajowi Magog, wielkiemu księciu kraju Meszek i Tubal, i prorokuj przeciwko niemu, i mów: Tak mówi Pan Bóg: Oto jestem przeciw tobie, Gogu, wielki książę kraju Meszek i Tubal.

    14:15 Dlatego prorokuj, synu człowieczy, i mów do Goga: Tak mówi Pan Bóg: Czy nie tak będzie, że gdy lud mój izraelski mieszkać będzie bezpiecznie, wybierzesz się w drogę i przyjdziesz ze swej siedziby, z najdalszej północy, ty i liczne ludy wraz z tobą, wszyscy na koniach, wielki zastęp, potężne wojsko?

    17:18 Tak mówi Pan Bóg: Ty jesteś przecież tym, o którym w dawniejszych czasach mówiłem przez moje sługi, proroków Izraela, którzy wtedy przepowiadali, że sprowadzę cię na nich. Ale w dniu, w którym przybędzie Gog do kraju Izraela – wyrocznia Pana Boga – gniew mój we Mnie zapłonie.

    39:11-13 W owym dniu wyznaczę dla Goga sławne miejsce, gdzie będzie jego grób w Izraelu, dolinę Abarim na wschód od Morza Martwego, i odgrodzę ją dla przechodzących, i tu pogrzebią Goga i cały jego tłum, i nadadzą jej miano Doliny Tłumu Goga. Będą ich grzebać Izraelici po to, by oczyścić kraj – przez siedem miesięcy. Będzie ich grzebał cały lud kraju i wyjdzie to mu na sławę w dniu, w którym objawię moją chwałę – wyrocznia Pana Boga.

    Ap20:8-9 I wyjdzie, by omamić narody z czterech narożników ziemi, Goga i Magoga, by ich zgromadzić na bój, a liczba ich jak piasek morski. Wyszli oni na powierzchnię ziemi i otoczyli obóz świętych i miasto umiłowane; a zstąpił ogień od Boga z nieba i pochłonął ich

   • 222 said

    Są przy nich Persowie, Kuszyci, Libijczycy, wszyscy zbrojni w tarczę i hełm.
    Gomer i całe jego wojsko, mieszkańcy Togarmy na najdalszej północy i całe jego wojsko, rozliczne ludy są z tobą.
    Zbrój się i bądź w pogotowiu, ty i wszystkie twe zastępy, które wokół ciebie się zebrały, będziecie na moje usługi.
    Po wielu dniach otrzymasz rozkaz, przy końcu lat (w innym przekładzie: w czasach ostatecznych)przybędziesz do kraju, który ocalał od miecza. Jego lud zebrany jest spośród wielu narodów na góry Izraela, długo leżące odłogiem. Sprowadzony on jest z powrotem spośród wielu narodów i mieszkają oni wszyscy bezpiecznie.
    Ty jednak zbliżysz się jak burza i przyjdziesz jak chmura po to, by nakryć kraj: będziesz tam ty i całe twoje wojsko, i rozliczne narody z tobą.

    Kim są Persowie? To współczesny Iran. Właściwie od niedawna noszący tę nazwę, bo do 1935 roku kraj ten zwał się poprostu Persją. Być może upłynie jeszcze wiele lat aż wypełni się to proroctwo, być może już niewiele…jedno jest pewne…wypowiedzi takie jak ta prezydenta Iranu świadczą, że naród ten już żyje w duchu, który będzie go prowadził na otwartą wojnę z Izraelem – ludem Bożym…Jednak narody, które zgromadzą się przeciw Izraelowi zostaną pokonane, jak zapowiada dalej proroctwo.

    To zaledwie jedno z licznych wydarzeń które przekonują mnie o nadchodzącym czasie końca…

    źródło http://iwkas.blox.pl/2006/12/Czy-nadchodza-czasy-ostateczne.html

   • Głos66 said

    Uzupełnię, iż według słów Biblii dotyczący Goga z ziemi Magog – to uderzenie na Izrael pójdzie z północy (np. z Syrii, Turcji, Gruzji czy Rosji).
    Według mojego rozumienia Biblijnych słów o Magogu, Iran nie zaatakuje Izraela, ponieważ jest on położony od niego na wschód.


    ===============
    od pb: a kwalifikowalby sie pod przepowiednie atak np z iranu pociskami z odpowiednimi glowicami z wyrzutni takze made in russia?

 35. Aśka said

  http://www.gadu-gadu.pl/5409866553330275190
  Wierzysz w Boga? Płać podatek!
  Poniedziałek, 30 Listopad 2009 135 komentarzy

  Zakazać duchownym wstępu na uroczystości państwowe. Nie wysyłać urzędników państwowych na obchody świąt kościelnych. Odciąć Kościół od wpływów na państwo. Tego chcą politycy SLD.
  kościół Fot. B&W/www.bew.com.pl

  Trwa praca nad programem deklerykalizacji Polski. Zostanie on zaprezentowany na grudniowej konwencji SLD. Lewica chce oddać Bogu to, co Boskie, a państwu – co państwowe. W tym celu domaga się likwidacji Komisji Majątkowej, która zajmuje się odzyskiwaniem kościelnego majątku oraz okrojenia budżetu Funduszu Kościelnego. To z niego m. in. opłacane są składki ZUS za księży.

  Rzecznik prasowy SLD, Tomasz Kalita wyjaśnia, że jego partia wcale nie zamierza zwalczać księży. Chce tylko nieco ograniczyć ich władzę:

  Nie chodzi nam o walkę z duchownymi, ale o respektowanie konstytucyjnej zasady świeckości państwa. Nie może być tak, że na każde otwarcie miejskiej pływalni przychodzi ksiądz z kropidłem.

  Członkowie Sojuszu chcą też wprowadzić podatek od wiary. Jeśli jakimś cudem im się to uda, pewnie nagle okaże się, że Polska jest najbardziej świeckim krajem w Europie.

  SLDFot. B&W/www.bew.com.pl

  W ramach programu oddzielenia Kościoła od państwa powstał też projekt ustawy usuwającej symbole religijne z budynków publicznych. Promuje go kontrowersyjna europosłanka Joanna Senyszyn.

  Józef Oleksy, były premier z SLD nie ma złudzeń, że z pogromu krzyży w szkołach nic nie będzie.
  Uważam, że lewica nie powinna rozpętywać żadnej kampanii przeciwko krzyżom. Mnie osobiście nie przeszkadzają. Jestem pewien, że cała awantura skończy się na tym, że Joanna Senyszyn odbędzie jeszcze jedno tourne po mediach.

  Czekamy więc na dalsze występy diablicy lewicy.

  Źródła: newsweek.pl, dziennik.pl, dziennik.pl
  ============
  od pb: wrednym roszczeniom oszustow z kompleksu jot ulegli a Kosciolom nie oddadza ich majatkow! program sld smierdzi chocby tu; widzialem na Sw. Gorze Atos jak wlasnosc ziemi pomaga monastyrom samo-utrzymac sie, tj. uniezaleznic od jakiegos patronatu rzadowego = czyli sld proponuje rozwiazania odwrotne w skutkach do gloszonego celu, ale owszem, niszczace Koscioly, a przy okazji wiary Narodu = czy identyczne pociagniecia zaproponowali w stos. do jawnej i skrytej wladzy judejskiej w Polsce, np zapalanie menory w miejscach publicznych, szczegolnie na placach miast i w pomieszczeniach rzadu, podczas gdy symbole chrzescijanskie beda zabronione? oj bide se szykuja ci ‚lewicowcy’ od lucyfera rodem

  • Fraktal said

   Tu trzeba sobie zadać pytanie czy Polska jest krajem nadal kościelnym, katolickim czy laicko-świeckim?
   Jeśli to pierwsze to jak najbardziej chce widzieć księdza z kropidłem przy każdem nowym budynku. Jeśli tak nie jest to niech oddzielą kościół od państwa. Temat na pewno ciężki i trudno go rozstrzygnąć.
   Ja osobiście jestem za zniesieniem konkordatu i oddzieleniem kościoła od państwa , z tym że Polska była by coś w rodzaju kraju świecko-chrześcijańskiego ( bron Boże katolickiego, prawosławnego czy jeszcze innego!). Jak powszechnie wiadomo nie popieram KRK , chrześcijan jak najbardziej popieram . Na zasadach Jezusa Chrystusa , nie KRK z piekłem,czyściami,odpustami,poganskimi świętami, wszechmocnym szatanem i armią świętych i ich sakramentami – czyli całą tą ich białą i czarną magią.
   Problem jest w tym jak wielokrotnie wcześniej już wspominałem że ludzie nie mogą połączyć nauki i religii, materializmu i duchowości. Dlatego religie i politycy wykreowali na świecie dwa obozy : ateistów-materialistów oraz fanatyków religijnych . Skłóć ludzi , a będziesz miał nad nimi panowanie.
   Po za tym temat totalnie głupi i niepotrzebny. Pewnie nic takiego nie przejdzie. Temat żeby skłócić i zmienić tok myslenia ciemnego ludu. Podobne tematy , którymi można manipulować opinię publiczną to :
   – aborcja
   – eutanazja
   -związki homoseksualne
   – legalizacja marichuany
   Tematy obgadywane w USA i Europie od dziesięcioleci i do dzisiaj nie rozwiązane bo ich się nie da rozwiązać!! Wytwarzanie niepotrzebnych problemów i odciąganie od ważniejszych tematów.
   Np temat aborcji uważam za zamknięty. Obecnie system aborcyjny w Polsce jest chyba najbardziej obiektywny czyli:
   – zakaz aborcji dla widzi misie jak to jest np. w Hiszpanii
   – aborcja jedynie w przypadku gwałtu lub zagrożenia życia matki
   U nas nie ma już o czym dyskutować!!
   Jedynie w przypadku gwałtu można matkę zachęcać do urodzenia dziecka. Ogólnie jestem przeciwny bo to morderstwo i to powinno być zapisane gdzieś w prawie, ale są wyjątki gdzie jakaś 12 latka zostanie zgwałcona i nie chce mieć dziecka.
   Podobnie człowiek który wie że umrze a przy życiu podtrzymuje go tylko aparatura i strasznie się męczy i chce umrzeć i sam to zawiera na piśmie. Takie przypadki będą miały miejsc póki na świecie rządzi szatan!! Bo ludzie dalej będą gwałcić, czy opieka medyczna będzie bardziej szkodzić niż leczyć.
   Ale w normalnym świecie takie sprawy SAME BY SIĘ ROZWIĄZAŁY BO SAME BY POZNIKAŁY.
   Trzeba tylko dotrzeć do źródła zła na świecie a nie wygładzać jego powierzchnię!!
   A tu prawda o marihuanie, bardzo ciekawy film:

   ================
   od pb: w obecnych warunkach skrytej kontroli i sterowania (dobrze ponad polowa hierachii KRK w Polsce zinfiltrowana i skorumpowana, wg krytykow), konkordat jest jeszcze jednym narzedziem manipulacji; to samo zaczyna sie w prawoslawiu – przed 2012 ma na sile odbyc sie pierwszy od ok tysiaca lat „sobor reformatorski”;
   dzieki za filmik, potrzeba na kazdy temat zmanipulowany przez unych

   • kruk said

    Ciekawy film. Sam osobiście jestem pośrodku, co do kwestii legalizacji uprawy konopii. Jak dla mnie, to czy zalegalizujemy MJ, czy też nie – nie stanowi priorytetu, wobec innych spraw o wiele ważniejszych dla nas i naszego społeczeństwa. Owszem temat ten wymaga ogólnonarodowej dyskusji (np. w referendum) ale teraz jest jeszcze wiele poważniejszych problemów … Póki co polecam obejrzeć i obserwować zmiany u sąsiadów z Czech 😉
    =================
    od pb: jesli dragami rzadzi mafia sluzb „miedzynarodowych” to zadne referendum krajowe w tej sprawie nie ma szans = patrz „referenda” o traktat lezbijski

  • kruk said

   W Polsce im to nie przejdzie. Obserwuję ludzi i widzę, że w tym Narodzie jest jeszcze wola walki (jak chociażby w przypadku usunięcia Krzyża harcerzy sprzed pałacu prezydenckiego). Lewica połamie sobie zęby na tym przedsięwzięciu.

 36. Magda said

  Dzisiejsza „Gazeta Polska” pisze,że ostrzeżenia o powodzi pojawiły się już w sobotę.
  W sumie mogli obserwować sytuację na Węgrzech i w Czechach,żeby mieć się czym martwić,ale to nie u nas.
  Nasze rządowe centrum bezpieczeństwa jeszcze w niedziele na stronie internetowej informowało o lokalnych podtopieniach i stabilnej sytuacji,pomimo tego,że dostali ostrzeżenie z IMIGW.
  Natomiast już w poniedziałek trzeba było walczyć z powodzią.
  Ktoś coś ewidentnie spieprzył.
  =======================
  od pb: spieprzyl albo mial spieprzyc; w n. orleanie saperzy skrycie wysadzili waly, wtedy powodz zaczela sie na dobre; 11 IX majsterkowie poustawiali co trza w strategicznym dla obronnosci itp oprogramowaniu oraz procedurach zeby wyszlo jak mialo wyjsc; w londynie 7 VII sily bezpieczenstwa “cwiczyly” reakcje na terror ktory naprawde sie rozgrywal, policja uspokajala przechodniow ze to tylko cwiczenia = szansa takiego zbiegu okolicznoscu jest mniejsza niz znalezc szpilke w stogu siana;
  porownaj z 45 zasadami zniewalania i planem rotszylda z XVIII w.: nic nie ma grac = czy legendarny juz polski bajzel jest przypadkiem? czy przypadkiem jest ciagly odplyw najlepszych mozgow z kraju – to na wolne od solidarnosci, to na saksy? nie sadze

 37. Aśka said

  PRZEGLĄD DZISIEJSZYCH WIADOMOŚCI nt. zdarzenia w Smoleńsku
  / f r a g m e n t y

  http://www.tvn24.pl/-1,1657807,0,1,wojskowy-inspektor-sanitarny-rzeczy-musza-byc-zniszczone,wiadomosc.html
  – chodzi o 68 worków z rzeczami, a właściwie ich strzępami, które w Rosji oddzielono od ciał ofiar katastrofy
  – rzeczy – które jakiś czas temu przewieziono do zakładu utylizacyjnego w Rzeszowie

  http://www.tvn24.pl/12690,1658002,,,drugi-pilot-odchodzimy-maszyna-dalej-opadala,wiadomosc.html
  Chwilę po tym, jak prezydencki samolot znalazł się na wysokości ok. 80 metrów, drugi pilot zasugerował przerwanie podchodzenia do lądowania. Maszyna jednak nadal opadała – dowiedziała się TVN24. A Edmund Klich ocenił: – Piloci prezydenckiego tupolewa świadomie zeszli poniżej tak zwanej wysokości decyzji, czyli 100 metrów

  Mimo sformułowania „odchodzimy” samolot nadal schodził niżej. Wciąż nie wiadomo dlaczego.

  http://wiadomosci.onet.pl/2175986,12,polacy_dopuscili_do_presji_wobec_pilotow,item.html
  „Śmiertelnym lądowaniem dowodził dowódca Sił Powietrznych Polski” – podkreśla dziennik „Izwiestija”

  Wiadomość o obecności Błasika w kokpicie prezydenckiego Tupolewa w ostatnich minutach lotu oficjalnie przekazał w poniedziałek wieczorem przewodniczący polskiej Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych Edmund Klich.

  „Izwiestija” oceniają, że oświadczenie Klicha „faktycznie oznacza, że już na kilka minut przed katastrofą było jasne, iż sytuacja wymaga analizy na szczeblu głównego pilota kraju”. „To jest, warunki lądowania były skrajnie ciężkie, o czym piloci prawdopodobnie ostrzegli wysokich rangą pasażerów” – wskazuje dziennik.
  „Po co generał wchodził do kokpitu? Oficjalnej odpowiedzi na razie nie ma.

  Z kolei „Moskowskij Komsomolec” interpretuje wypowiedź Klicha jako „pośrednie potwierdzenie, że załoga polskiego samolotu, który rozbił się pod Smoleńskiem, znajdowała się pod psychologiczną presją, co mogło stać się przyczyną katastrofy”. Dziennik tytułuje swój materiał: „Polacy dopuścili do presji wobec pilotów”.

  „Komsomolskaja Prawda” publikuje natomiast opinię byłego eksperta Ministerstwa Obrony Rosji ds. bezpieczeństwa lotów, pułkownika Wiktora Timoszkina, który zasugerował, że to generał Błasik mógł siedzieć za sterami Tu-154M w momencie katastrofy.

  „O tym, że ktoś z postronnych w samolocie mógł nie tylko przebywać w kabinie, lecz nawet siedzieć za sterami, mówiliśmy od dawna. Dzisiaj bez odpowiedzi pozostaje kilka ważnych pytań. Nie wiemy, czy ze względu na wiek polski dowódca Sił Powietrznych był dopuszczony do lotów; czy miał doświadczenie w pilotowaniu Tu-154” – cytuje gazeta Timoszkina.

  „Moim zdaniem, w pełni wiarygodna jest wersja, że samolot uległ katastrofie nie z powodu postępowania pilotów, lecz z winy wysokich rangą osobistości. Niestety nie należy to do rzadkości” – oświadczył ekspert i dodał: „U nas w katastrofach zginęło czterech gubernatorów – we wszystkich przypadkach nakazywali pilotom wykonywanie określonych manewrów”.

  http://www.tvn24.pl/12691,1658024,,,tusk-poprosilismy-o-oryginaly-z-katastrofy,wiadomosc.html
  Polska zwróciła się już do Rosji o wszystkie oryginalne materiały z badania przyczyn katastrofy w Smoleńsku – poinformował premier Donald Tusk. Jak dodał, kopie zapisów z „czarnych skrzynek” zostaną upublicznione, kiedy zostanie „potwierdzona ich rzetelność”. Rosjanie zapewniają: nie mamy nic do ukrycia ws. katastrofy.

  Z całą pewnością ten oryginalny materiał źródłowy także trafi do Polski. (…) My już zwróciliśmy się o wszystkie materiały źródłowe, oryginały ze strony rosyjskiej, jak zakończy postępowanie komisja – liczymy, że szybciej niż kiedykolwiek na świecie w takiej sytuacji (będzie) to miało miejsce – że wtedy otrzymamy całość.
  Donald Tusk

  Tymczasem, przewodniczący Komisji Spraw Zagranicznych Dumy Państwowej Konstantin Kosaczow zapewnił, że jego kraj nie ma nic do ukrycia w sprawie katastrofy polskiego Tu-154. – Rosja nie ma tutaj nic do ukrycia. Nie ma żadnych szczegółów tej strasznej tragedii, które byłyby nieznane szerokiej opinii publicznej – oznajmił Kosaczow w wywiadzie dla telewizji informacyjnej Rossija-24.

  Kosaczow przekazał, że o ile wie, Rosja zakończyła swoją część prac związanych z odczytywaniem czarnych skrzynek z rozbitego Tupolewa. – Skrzynki te razem z rozszyfrowanymi informacjami zostaną „za pokwitowaniem” przekazane stronie polskiej do dalszych badań, choć badania (w Rosji) były prowadzone wspólnie, i co najważniejsze – do opublikowania – powiedział parlamentarzysta.

  http://www.tvn24.pl/12691,1657997,,,komsomolskaja-prawda-gen-blasik-pilotowal,wiadomosc.html

  http://www.tvn24.pl/-1,1658028,0,1,rosyjskie-media-klich-potwierdza-wine-pilotow,wiadomosc.html
  To była wina pilotów – tak twierdzi agencja Ria Novosti i telewizja Russia Today, powołując się na wypowiedzi Edmunda Klicha. Rosyjskie media nie pozostawiają wątpliwości co do przyczyn katastrofy, podpierając się nazwiskiem przewodniczącego państwowej komisji badania wypadków lotniczych.
  Rozmowa z Edmundem Klichem pojawiła się w środowej „Rzeczpospolitej”.

  Rosyjska agencja RIA Novosti cytuje wypowiedź Klicha z „Rz”, w której podaje on, że załoga nie zareagowała na żadne ostrzeżenie automatycznych systemów o zbliżaniu się do ziemi i powzięła niepotrzebne ryzyko schodząc tak nisko. Dlaczego tak zrobili? Ponieważ „tak byli szkoleni”, cytuje Klicha rosyjska agencja.

  Według rosyjskich mediów, Edmund Klich stwierdził również, że na podstawie swojej wiedzy i znajomości zawartości czarnych skrzynek, może z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że winnymi katastrofy byli piloci.

  Identyczne informacje, powołując się na Klicha, podaje Russia Today.

  Co powiedział Klich?

  W istocie w radiowej Trójce Klich mówił, że załoga Tu-154, który rozbił się pod Smoleńskiem, wiedziała, iż schodzi na wysokość 20 metrów. Piloci ciągle odczytywali wysokość na jakiej znajdował się samolot, aż do owych 20 metrów.

  Według Klicha załoga posługiwała się radiowysokościomierzem, mierzącym faktyczną odległość od ziemi, a nie wysokościomierzem barometrycznym. Klich zastrzegł, że nie wie, na ile załoga zdawała sobie sprawę z pofałdowania terenu przed lotniskiem.

  http://www.tvn24.pl/12690,1658025,,,slowa-sikorskiego–o-blasiku-to-dranstwo,wiadomosc.html
  Zdaniem Radosława Sikorskiego obecność gen. Andrzeja Błasika w kabinie pilotów prezydenckiego samolotu mogła ich zestresować i rozpraszać. – To draństwo. Bez dowodów oczernia wybitnego dowódcę – odpowiada Mariusz Kamiński (PiS)
  W odpowiedzi na wywiad szefa MSZ w TOK FM poseł PiS odpowiedział na twitterze: – Sugestie i aluzje ministra Sikorskiego o zachowaniu gen. Błasika w kabinie pilotów to draństwo! Na podstawie strzępów informacji, bez żadnych dowodów oczernia się wybitnego dowódcę i przyzwoitego człowieka, który nie może się już sam bronić – napisał na mikroblogu Kamiński.
  Sikorski: Błasik mógł zestresować pilotów
  Sikorski, pytany o obecność dowódcy sił powietrznych w kabinie prezydenckiego tupolewa tuż przed katastrofą, stwierdził: – Jak ktoś stoi za nami, gdy piszemy na komputerze, to może nas to rozpraszać, może być formą odwrócenia naszej uwagi czy wywoływania stresu. Wydaje mi się, że niestety tak mogło być – dodał. Powoływał się przy tym na badania przeprowadzone w Korei Południowej.

  Szef MSZ opowiedział się też za zmiana szkoleń pilotów. – Gdy byłem ministrem obrony chcieliśmy przejść na model partnerstwa publiczno-prywatnego. Jako ministerstwo zamawialibyśmy pewną ilość wyszkolonych pilotów rocznie, a szkolenie odbywałoby się we współpracy z polskimi lub zagranicznymi firmami na ich sprzęcie (np. symulatora)

  http://www.tvn24.pl/12690,1657830,0,1,jedziemy-po-materialy-ze-sledztwa-ws-katastrofy,wiadomosc.html
  Jedziemy po materiały ze śledztwa ws. katastrofy
  SZEF MSWIA W MOSKWIE „NAJPÓŹNIEJ W PONIEDZIAŁEK”
  TVN24, PAP

  – Najpóźniej w poniedziałek minister Jerzy Miller uda się do Moskwy po materiały źródłowe, które zostaną natychmiast ujawnione – stwierdził na konferencji Donald Tusk. Andrzej Seremet, mimo wcześniejszych informacji z polskiej ambasady w Rosji, nie będzie mu towarzyszył. – My (prokuratorzy, red.) czekamy na to, co dostaniemy od rosyjskiej prokuratury – stwierdził w rozmowie z tvn24.pl.

  http://wiadomosci.onet.pl/2176188,11,fiszer_ladowanie_tu-154_to_niemal_samobojstwo,item.html
  Sytuację, w której piloci nie wiedzieli, gdzie dokładnie znajduje się pas, ale zdecydowali się zejść tak nisko, publicysta lotniczy Michał Fiszer określił jako „niemal samobójstwo”.
  Fiszer zaznaczył, że załoga nie powinna była obniżać lotu bardziej niż na 60 metrów nad bliższą radiolatarnią naprowadzającą na lotnisko, ustawioną kilometr od początku pasa. Dodał, że jeśli załoga rzeczywiście korzystała z radiowysokościomierza – choć teren wokół lotniska jest pofałdowany – potwierdzałoby to tezę Klicha o brakach w wyszkoleniu.

  Rzecznik Prokuratury Generalnej, prok. Mateusz Martyniuk powiedział w środę, iż polska prokuratura wojskowa czeka na zapisy z rejestratorów pokładowych w ramach wniosku o pomoc prawną skierowanego do prokuratury rosyjskiej. Dodał, że jest to odrębna procedura i prokuratura nie bierze udziału w ustalaniu kwestii związanych z ewentualnym przekazaniem w poniedziałek stronie polskiej zapisów czarnych skrzynek, a kwestie te ustalane są przez komisje badające okoliczności katastrofy.

  Wcześniej naczelny prokurator wojskowy płk Krzysztof Parulski informował, że prokuratorski wniosek o pomoc prawną polega na prośbie zgrania treści utrwalonych na czarnych skrzynkach i przekazaniu ich do Polski.

  Zgodnie z chicagowską konwencją o międzynarodowym lotnictwie cywilnym i normami ICAO, dane z pokładowego rejestratora głosów w kabinie pilotów nie mogą być podawane do publicznej wiadomości bez zgody strony badającej okoliczności katastrofy. Przy czym publikowane mogą być tylko te zapisy, które mają wpływ na wyjaśnienie przyczyn i okoliczności wypadku.

  http://fakty.interia.pl/raport/lech-kaczynski-nie-zyje/news/swiadek-katastrofy-tu-154-myslalem-ze-osiwieje,1483763
  Reporterzy „Super Expressu” dotarli do jedynego świadka momentu katastrofy prezydenckiego samolotu. Siergiej Glinczenko widział, jak Tu-154M, łamiąc drzewa, spada na ziemię. „Patrzyłem przez okno. Myślałem, że osiwieję! To działo się na moich oczach, tuż przede mną” – opowiada Siergiej, pracownik warsztatu samochodowego położonego przy polanie, na której zginęli Polacy.

  „Najpierw samolot uderzył w drzewo i stracił jedno skrzydło. Kiedy przelatywał obok mojego okna, spadał pochylony kołami do góry. A potem zobaczyłem tylko wielki błysk, jakby całe pole płonęło. Nigdy nie zapomnę tego huku.

  Dwaj pracownicy, nie zważając na grożące im niebezpieczeństwo, rzucili się biegiem w stronę polany. Jednym z nich był Władimir Iwanow. To właśnie on jest autorem pierwszego filmu z miejsca katastrofy. „Przy wraku byliśmy sami przez ponad minutę” – wspomina Władimir. „Potem od strony lotniska zaczęli nadbiegać milicjanci. Nie widziałem żadnych zwłok, nie zdawałem sobie sprawy, że na pokładzie jest tylu ludzi. Myślałem, że to jest samolot wojskowy. Pachniało paliwem, zrozumiałem, że jest naprawdę niebezpiecznie” – opowiada.

  http://fakty.interia.pl/raport/lech-kaczynski-nie-zyje/news/klich-piloci-swiadomie-zeszli-ponizej-wysokosci-decyzji,1484141,6911
  Klich: Piloci świadomie zeszli poniżej wysokości decyzji

  Przedstawiciel Polski akredytowany przy MAK publicznie wyrażał wcześniej opinię, że do katastrofy doprowadził ciąg przyczyn, na którego początku są błędy w systemie szkolenia wojskowych pilotów.
  ================
  od pb: dobre, Aska = czy to twoja robota czy skopiowalas i skad?

 38. kruk said

  Jeszcze nie zakończyła się powódź w Polsce. Jeszcze wciąż wspominamy ofiary i zniszczenia na Haiti. Jeszcze pamiętamy wybuch wulkanu w Islandii, który sparaliżował niemal całą Europę. Ziemia w wielu miejscach aż kipi. Tymczasem proroctwa biblijne muszą wypełnić się do końca a Bóg daje nam kolejne znaki:

  http://wiadomosci.onet.pl/2176119,12,pszczoly_zaatakowaly_miasto_panika_na_ulicach,item.html

  Radzę poważnie zastanowić się nad priorytetami i zastanowić się, ku czemu to wszytko zmierza. Pojednanie się z Bogiem i szczera spowiedź może nam tylko pomóc a pojednanie w takich chwilach na pewno nie jest oznaką hipokryzji. Błądzić jest rzeczą ludzką i Bóg to wie. Od tego, jak podejdziemy do zdarzeń, które dzieją się dziś, na naszych oczach może zależeć bardzo wiele.

  Apokalipsa, armagedon nie koniecznie muszą kojarzyć się z cierpieniem. Nie koniecznie muszą wywoływać dreszcze niepokoju.

  Człowiek pojednany z sobą, ludźmi i Bogiem może w spokoju oczekiwać jego przyjścia z nadzieją!

  Dwa tysiące lat próbujemy stworzyć dobre społeczeństwo, właściwe ustroje. Próbujemy znaleźć równowagę pomiędzy dobrem społecznym a dobrem prywatnym Wciąż i wciąż popadamy w coraz to gorsze ustroje. Z komunizmu, przez faszyzm do tzw. ‚demokracji’. Jeszcze nie rozliczyliśmy krzywd z poprzednich wojen, gdy na horyzoncie tworzone są podwaliny pod nowy ‚ład społeczny’ – NWO

  Kto ma uszy niechaj słucha!

  http://www.sandomierz.pl/gfx/sandomierz/images/sandom_powodz_21_05_2010_132.jpg
  http://www.prodom.info/powodz/tr9.jpg
  http://www.prodom.info/powodz/tr8.jpg
  ==============
  od pb: taktyka unych jest ciagle nekac gojow psychicznie i fizycznie; stoi napisane w paru ich dzielkach

Sorry, the comment form is closed at this time.