Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Pravda Prof. Dakowskiego

Posted by grypa666 w dniu 21/05/2010

Wspomóż blog – na konto lub Pay Pala

†††††††††††††††††††††††††††

Pravda Prof. Dakowskiego

Piotr Bein 20.5.2010

Mam nadzieję, że Mirek Dakowski popełnił chybiony artykuł z niewiedzy. Oczekuję przeprosin i sprostowania jego tekstu. Sugestie, że jestem „śpiochem” (jakiego reżimu?) są poniżej pasa. Równie łatwo mogę udowodnić, że Mirosław jest agentem kompleksu jot, bo propaguje rusofobię, zaprawioną łacinniczym religionizmem. Wśród Polaków istnieje podobna infiltracja, demoralizacja, deprawacja i zniewolenie przez siły szatańskie, co wśród Rosjan. Więc dlaczego nie jesteś polonofobem, Mirku? Widzę w twej mentalności dylemat chrześcijański. Nie wiem dlaczego zapewniłeś mnie w emailu, że walczymy z tym samym wrogiem. Ja walczę z siłami ciemności, ty chyba potrzebujesz wrogów, żeby się określić.

Kompleks jot zdefiniowałem w pracach zlinkowanych na blogu grypa666. Z nimi polemizuje naukowiec, zamiast insynuować a la giewu. Rozwinąłem myśli profesorów Mearsheimera i Walta („Lobby Izraela w USA”) oraz  Petrasa („Kompleks Władzy Syjonistów”). Petras nie uwzględnił genezy i zasięgu syjonizmu, ani całościowej ideologii judeocentryzmu i struktur kompleksu jot. Przyczyniłem się do podniesienia wiedzy o kompleksie jot i to w kontekście empirycznym, rzadkim w polskiej literaturze. Za to należy mi się szacunek. Łatwiej o to u obcych, jak widać poniżej.

Szyderstwo Mirka jest nie na miejscu, nieuzasadnione i niekonstruktywne. Naukowiec nie referuje na stronę główną bloga (kilkaset artykułów, dziesiątki tysięcy komentarzy), tylko do konkretnych wypowiedzi. A tam nie znajdzie, że twierdzę „10 IV to robota kompleksu jot”, bo nie mam dowodów. Hipotezy o możliwych sprawcach należy stawiać, tak jak śledczy 10 IV powinni byli sukcesywnie eliminować możliwe przyczyny katastrofy w miarę zdobywania dowodów.

Mirek apeluje o szukanie Prawdy 10 IV, słusznie wątpi w pochopne wnioskowanie o sprawcach 10 IV przed wyjaśnieniem technicznej przyczyny katastrofy. Tak myślą m.in. Bein i Konrad „In” od początku na blogu grypa666. To czemu Prof. Dakowski stawia Dra Beina na przeciwnym biegunie? Zainicjowałem badania hipotez technicznych 10 IV (Konrad bada fałszywe NDB, do innych nikt się nie zgłosił) i utworzenia e-bazy danych „10 IV Timeline”. Zacząłem też praktycznie sam szufladkowac info 10 IV na pod-stronach grypa666, co porzuciłem z braku pomocników. A co zrobił Prof. Mirosław Dakowski ze swym  darem Bożym w chwili próby narodowej? Blogowi „naukowcy”, nie poraficie wyszukać na necie i przedstawić po polsku tematów ważnych dla 10 IV, np. broń neutronowa i termobaryczna. Za to nie brak energii do bzdet, plotkowania, oczerniania, plagiatów i kłótni o głupstwa…

„Kompleks jot” Beina to wynik 10-letnich badań naukowych, drogą porównania współczesnej demonizacji Serbów i Polaków. Prof. Mirek też miał szanse tego dokonać, kiedy na wyzwanie dyrektora projektu badań nad ludobójstwem na Uniwerystecie Miasta Hiroszima poprosiłem polskich badaczy, by przyłączyli się do opracowania tematów Golgoty PL, stosunków polsko-żydowskich i struktur władzy globalnej. Temat bałkański był mi ponad siły, a tu jeszcze dodatkowe, o których wiedzialem nic w porównaniu z polskimi naukowcami. A jednak trzy lata później, za darmochę, kosztem zdrowia i życia osobistego, a potem opluwania przez dratewstwo w kampanii antyscypionowej, macie te referata w literaturze anglojęzycznej, ślimaczo tłumaczone na polski od paru lat…

Mirek nie zgłosił się, inni wybrzydzali („nic z tego nie będzie, mośki nie pozwolą”). Dziś na JEDYNYM referacie nt. polski, opublikowanym jako praca naukowa z projektu, figurują nazwiska Beina i Pągowskiego — obaj inżynierowie, polonusy, nawet nie historycy czy humanisci. W tymże projekcie jedyne referaty nt. Bałkanów, struktur globalnych i zakazanej broni uranowej  — tematy współczesne i palące, powiązane z kompleksem jot — noszą nazwisko jakiegoś Beina. Dyrektor projektu, szwajcarski Profesor Christian Scherrer uznał te prace za doniosłe i jakościowe, opublikował jeden z referatów w tomie wstępnym, obok najlepszych autorów-badaczy ludobójstwa. Może Mirek poskarży się tamtemu gremium?

Wg Mirka, w pracy naukowej Beina brakuje kluczowej wg niego literatury. Jest mnóstwo tekstów godnych poznania i przytoczenia, przede wszystkim Nowy Testament, gdzie Chrystus powiedział co trzeba o kompleksie jot. Na pewno nie poznałem wszystkich pozycji, bo niby kiedy w przyspieszonym projekcie na budżecie zerowym? I niby po co? Prace historyczne i wiele współczesnych podkreślających masonów i iluminatów, nie stosują się do współczesnych warunków:  bezprecedensowo w historii dominuje kompleks jot w najważniejszych sferach życia, wytworzył nowe struktury i narzędzia podoboju (techniczne i instytucjonalne) dosłownie w ostatnich latach.

W której z prac zalecanych przez Profesora znajdę, że masoneria jest narzędziem judeocentryków, a u steru kompleksu jot są lubawiczerowie z banksterami? Która z nich rozwiąże zagadki Bałkanów i Ruandy, paprania wody, żywności i scypionek, skażenia radioaktywnego, elektromagnetycznego i chemizacji, 11 IX i wojny z terrorem, „duńskich” karykatur Mahometa, terroru w Mumbaju itd? Z próbek tekstu u Mirka widzę, że Epiphanus ogranicza się do masonerii. Ja z kolei zapytam, dlaczego Profesor nie zaleca lektury Bjerknesa i Eggerta? Brałem udział w empirycznych badaniach zorientowanych na prewencję, a nie w przeglądzie literatury. Ledwo zmieściłem się w narzuconym limicie objętości. Dodatkowe pozycje literatury wyleciałyby z braku miejsca. Wybrałem te, które trafiają w sedno – kompleks jot jako globalny, nadrzędny manipulator tajnych stowarzyszeń, religii, ideologii itd. Dlaczego Prof. Dakowski nie lansuje wątku judeocentrycznego, tylko masoński jako źródło zła — dokładnie za propagandą jot?

††††††††††††††††††††††

Wpisy Zenobiusza

Zbanowany niegdyś na grypa666 za rozstawianie po kątach i fanatyzm w chwili pojednania katolicko-beinowego, Zenobiusz wpisał ostatnio kilka dobrych rzeczy, choć poprzednie przywary znów wychodzą na Królowa Pokoju. Dziwi mnie jego zdziwienie, że jego wpisy tu nie wchodzą. Zapomniał, że został zbanowany i za co?  Podobnie dziwi monopolizacja patriotyzmu przez forum Królowa Pokoju. Oto jego wpisy, także z tamtego bloga, do oceny przez was, ponieważ frekwencja tu wyższa. — PB

……………………

Dla oceny sytuacji w Polsce kluczowe znaczenie ma rozstrzygnięcie zdumiewającego paradoksu, na który nikt nie zwraca uwagi.Gwałtowna miłość PO do Rosji jest oczywista.Jest także faktem, że w grudniu 2009 r Min.ON Bogdan Klich a więc przedstawiciel rządu PO PSL podpisał pierwszy raz w historii, pakt obronny z Chinami.Trudno w większą antyrosyjską prowokację,zważywszy że już nawet rosyjska prasa pisze o nieuniknionej w najbliższym czasie wojnie ,uderzeniu Chin na Rosję.Czy o sojuszu z Chinami wiedział Sejm,Prezydent.Odbyło się to po cichutku.Wiadomo że Rosja liczy na pomoc NATO a zwłaszcza Bundeswery,gazociąg północny ma być tą smyczą na której chce się Europę przyciągnąć do konfliktu.Prezydent Lech Kaczyński mający po latach opluwania mierne szanse na reelekcje ginie,zginąć miał też jego brat.Faworyt wyborczy Tusk rezygnuje z kandydowania, wysuwając Bronka Obciacha ,idealnego by przegrać wybory.Gdyby Jarosław zginął,alternatywą powinien być np Lepper,czy narodowiec.O co tu chodzi ,co to za misterne ,ukryte w cieniu roszady.Tusk dostaje medal Karola Wielkiego,czyżby za rezygnację z prezydenckich ambicji, złożonych na ołtarzu starej Europy ?.Czy Polska w sojuszu z Chinami, ma być pretekstem ,do nie udzielenia pomocy Rosji w wypadku wojny.????Osobiste nadzorowanie Polski przez Zbigniewa Brzezińskiego ,jest tu dodatkową przesłanką, że na polskiej szachownicy ,wielcy tego świata rozgrywają decydującą partię szachów.

……………………

Wykład wygłoszony w Fundacji Sorosaa będący przedmiotem ataku na Jarosława Kaczyńskiego je strony P.B. na Grypa666 za pośrednictwem tekstu niejakiego Józefa Bizonia.Nie mogę tam polemizować bo moje posty są wpuszczane po 12 godz gdy już jest nowy temat.Proszę o wsparcie .

Wykład Jarosława Kaczyńskiego
14 lutego 2005
Autoryzowany tekst wystąpienia [PDF 250 KB]

Lider Prawa i Sprawiedliwości jako sposób naprawy Rzeczpospolitej przedstawił program swojej partii – skupiającej, jak powiedział, różnych ludzi, których łączy jednak przekonanie, że trwanie Polski jako kraju niepodległego i podkreślającego tożsamość obywateli jest wartością. Wartość ta jest zagrożona – między innymi przez spadek przyrostu naturalnego, przez to, że większość polskich dzieci rodzi się w biedzie i jest pozbawiona szans na przyszłość, przez kryzys patriotyzmu. Proponowany kształt Unii Europejskiej nie promującej „Europy narodów” także zagraża naszej tożsamości.

Kryzys państwa z jakim mamy obecnie do czynienia, to w znacznym stopniu wynik „dziwnej rewolucji”, jak Kaczyński określił przemiany w Polsce sprzed 15 lat. Była to rewolucja bez rewolucyjnych działań i zmian. Nie zmieniono nie tylko ludzi i podstaw systemu, ale zrezygnowano także z rewolucji moralnej. To spowodowało uwikłanie wszystkich rządów III Rzeczpospolitej, utrwaliło patologię i aparat poprzedniego systemu, uniemożliwiło budowę społeczeństwa obywatelskiego.

Dziś, powiedział Kaczyński, jest szansa na zmianę, wydaje się także, że potrzeba takiej zmiany staje się powszechnie odczuwalna. Nie wiemy, czy to co się obecnie dzieje, przerodzi się w rewolucję moralną, ale nowa władza musi dać wyraźny sygnał, że rozpoczyna się nowy okres. Do radykalnych działań w tej dziedzinie niezbędne jest także współdziałanie prezydenta, dlatego, podkreślił Kaczyński, trzeba wygrać nie tylko wybory do Sejmu ale także prezydenckie. W centrum działań nowej władzy musi znaleźć się aparat państwowy: trzeba jasno określić relacje obywatela z państwem, rozbić patologiczne układy i wzmocnić państwo jako takie.

Prawo i Sprawiedliwość jest zwolennikiem uchwalenia nowej Konstytucji. Ustawa Zasadnicza powinna być, jak to określono, państwowo- i narodotwórcza. Ważny jest przy tym sam sposób uchwalenia nowej Konstytucji. Należy zwrócić się do zorganizowanego społeczeństwa i zachęcić do jej współtworzenia. Konstytucja musi odwoływać się do sfery wartości najważniejszych – chrześcijaństwa, Kościoła i Narodu, chronić rodzinę, określić stosunek do wartości historycznych, tradycji niepodległościowej, szczególnie antykomunistycznej. Zmienić należy kształt władzy wykonawczej – do konstytucji należy wpisać mechanizm reagowania na skandale dziejące się w sferach władzy, zlikwidować wiele niepotrzebnych instytucji.

Jeżeli niemożliwe będzie w przyszłym Sejmie stworzenie koalicji konstytucyjnej, Prawo i Sprawiedliwość opowie się za deklaracja konstytucyjną, która zapowie proces zmian i stworzy nową perspektywę moralną.

Pierwszym problemem z jakim muszą się jednak zmierzyć nowe władze, jeszcze przed „oczyszczeniem”, jest problem głodnych dzieci. To hańba III Rzeczpospolitej i to musi być załatwione na początek, powiedział Kaczyński.

„Oczyszczenie” państwa, to według PiS lustracja (także majątkowa polityków i ich rodzin), dekomunizacja, jawność, czyli odtajnienie wszystkiego co związane jest z dziejami PRLu. Kaczyński opowiedział się za stworzeniem urzędu antykorupcyjnego, pierwszej służby specjalnej nie wywodzącej się z dawnego systemu, Komisji Prawdy i Sprawiedliwości. Komisja byłaby organem sejmowym, powołanym do zbadania zasobów służb specjalnych, policji, urzędów skarbowych. Uzyskana w ten sposób wiedzę da się zmienić w „fakty procesowe” i trzeba tego dokonać, żeby rozbić stary układ. Do działań w tej dziedzinie mówca zaliczył jeszcze uchwalenie ustawy antylobbingowej, zaostrzenie prawa karnego, ustawową kontrolę administracji państwowej, która rozstrzygnie także kwestie dyscypliny i odpowiedzialności. Wszystkie te zabiegi nie odnoszą się tylko do przeszłości, podkreślił lider PIS, stworzy to także nowy aparat i nowe warunki działania.

Władza wykonawcza to obecnie pięć niezależnych od siebie ośrodków – rząd i niezależnie od niego ministerstwo finansów, prezydent, Rada Polityki Pieniężnej i Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji. Zdaniem PIS zlikwidować trzeba Radę Polityki Pieniężnej i KRRiTV, zapewnić mechanizmy, które zmusiłyby rząd i prezydenta do współdziałania. Budżet powinien przygotowywać premier, a nie ministerstwo finansów.

Wymiar sprawiedliwości podporządkować należy Ministerstwu Sprawiedliwości, zreorganizować sądy, wprowadzając na przykład specjalizację, urealnić odpowiedzialność dyscyplinarną pracowników sądownictwa. Kolejne postulaty usprawniające wymiar sprawiedliwości to likwidacja prokuratur apelacyjnych i krajowej oraz utworzenie elitarnej prokuratury specjalnej do walki z najgroźniejszymi przestępstwami.

Pozostałe kwestie, które należy jak najszybciej podjąć dla naprawy państwa Jaorsław Kaczyński, z braku czasu, mógł już tylko zasygnalizować:

•Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji – na czele zreformowanego resortu stanie nowy minister i silny gabinet; zmniejszyć należy służby specjalne, zlikwidować panujące w nich układy personalne przeniesione z poprzedniego systemu, zwiększyć za to ilość policji. W całym resorcie niezbędna jest wymiana „otoczenia”, czyli nie tylko ministra, ale np. komendanta głównego policji, wojewodów. W policji trzeba przywrócić dyscyplinę. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych musi tez współpracować z Ministerstwem Sprawiedliwości.
•w Służbie Zdrowia PIS opowiada się za powrotem do finansowania z budżetu – to zmniejszy skalę wyciekania pieniędzy i da ministrowi realną odpowiedzialność za system. Koszyk niezbędnych usług medycznych musi zostać zapewniony, dopuszczona będzie jednak prywatyzacja usług medycznych.
•kultura, to obszar bardzo ważny, powiedział Kaczyński. Zwiększymy aktywność państwa i wydatki w tej dziedzinie. Najważniejsze projekty to budowa Muzeum Wolności, program aktywizacji młodych odbiorców kultury pod nazwą Młoda Polska, Nikifor XXI wieku, projekt dla twórców z małych ośrodków. Kaczyński zapowiedział też reformę kinematografii, by także młodzi twórcy otrzymali szansę.
•w oświacie nacisk należy położyć na wychowanie patriotyczne, matematyka ma stać się przedmiotem obowiązkowym na maturze. Konieczne jest podniesienie poziomu kształcenia na wsi i w małych miastach – stąd zapowiedź odtworzenia inspektoratów oświaty.
•w sferze gospodarki, której funkcjonowanie polepszy się już w efekcie dekomunizacji i rozbicia starych układów, uruchomić trzeba programy sektorowe. Takim może być na przykład rozwój budownictwa, niezbędny już teraz, bo bezdomność może stać się problemem jeszcze większym w najbliższych latach. Będzie to program oparty o kredyt hipoteczny, gwarantowany przez państwo, czyli kosztowny, ale stymulujący całą gospodarkę.

Lider Prawa i Sprawiedliwości podkreślił na koniec, że w obecnej sytuacji społecznej i ekonomicznej nie da się dokonać rewolucji, ale nie można dopuścić do tego, by grupa wykluczonych czy tych, którzy obawiają się zmian powiększyła się. Jeżeli taka wielka grupa spotkałaby się przy urnach, to mielibyśmy rządy partii radykalnych i populistycznych – Samoobrony, Ligi Polskich Rodzin czy postkomunistów. Dlatego droga przed nami jest trudna. Copyright © Fundacja Batorego

……………………….

Jarosława Kaczyńskiego niejaki Bizoń ,odsądza od czci i wiary za wystąpienie które przytoczyłem.Podobnie Lecha Kaczyńskiego za lożę B.B. w Warszawie.Tylko polityczni debile mogą od nich wymagać postaw typu nie cem nie cem nie będę.Polityka to gra w której ,trzeba liczyć sie z przeciwnikiem , z którego nie spuszcza się oka,a nie swoim chorym chciejstwem.Loża B.B. spowodowała, że wiele gadających głó jednoznacznie się określiło i odsłoniło vide doradca Komorowskiego Szczepański czy niejaki Śpiewak,czy Środa.Twierdzenie że to Żydzi kiedyś było niełatwe do udokumentowania.Teraz jakże proste.Podobnie z aktywistami Fundacji Sorosa.
Czy nie widzicie że na Jarosława Kaczyńskiego trwa nasilona nagonka z użyciem m.in. argumentów wypichconych przez niesławnen pamięci płk. Lesiaka na polecenie Leszka Millera.Jak sądzicie czyi agenci wpływu za tym stoją,kto i dlaczego śmiertelnie boi się Jarosława?.Przecież on miał zginąć a prezydentem miał być Lepper.A tu taki pasztet.Myślcie ,analizujcie co naprawdę się dzieje.Pozdrawiam.

koment Krolowapokoju: Bizoń to rozrabiaka. Ciekawe co by zrobił na miejscu Kaczyńskiego gdyby np. został premierem i zobaczył jak wygląda prawda. Gdyby zobaczył że np. w MSWiA 99% ludzi to nie Polacy. Gdy widać że wszelkie media są nie polskie.Czy w tej sytuacji da się w 1,5 roku wyrzucić wszystkich?? Tylko małej wiedzy człowiek jak Bizoń może takie głupoty gadać. Tacy ludzie to sa zwykłe rozrabiaki sprzyjające unym. To nie sa patrioci polscy.

……………………….

Wychynął jeszcze jeden “patriota” niejaki Jezierski,post Jowrama na grypie i strona główna u Maruchy.Ten dopiero pluje jadem na Braci Kaczyńskich.Jak możecie, to powalczcie z tym, ja sam nie nadążam.Króluj nam Chryste.

……………………….

Niestety ,Polacy w swej masie, zatracili instynkt polityczny i państwowotwórczy.Poglądy autora artykułu [Józefa Bizonia] są tego dowodem.Abstrachując od powyższego rozdzierania szat ,nad “zdradą”,jakże chwytliwe hasło,autor aktualnie nawołuje do bojkotu wyborów prezydenckich i zwalcza Jarosława Kaczyńskiego.Jest to koncepcja nie tyle chybiona, co antypolska i właśnie ona, pachnie zdradą w chwili ,jakże dla Ojczyzny szczególnej.Zwycięstwo Jarosława Kaczyńskiego w pierwszej turze i walka o jak najszybsze rozwiązanie Sejmu i nowe wybory parlamentarne ,są jedyną szansą na uratowanie Polski.Uporczywe atakowanie Ś.P. Lecha Kaczyńskiego zakrawa na przejaw debilizmu politycznego.Jego opór przed podpisaniem Traktatu ,doprowadzał do furii elity Europy wystarczająco długo,by podprowadzić nas na przedproże kryzysu,obnżającego Unię.Każdy dalekowzroczny polityk uzna wielkość Lecha Kaczyńskiego.Podwórkowi politykierzy, potrafią tylko opluwać.Oczywiste że gdyby nie podpisał, też by zginął,a Pan Bronisław gBor Komorowski podpisałby ochoczo za niego.I tak zginął, kto wie czy i nie w zemście za ten długi opór.Wymaganie od niego postawy Rejtana, to tak jakby wymaganie odPrez. Raczkiewicza wypowiedzenia wojny Wielkiej Brytani i Stanom Zjednoczonum przez, Rząd londyński po ujawnieniu Jałty.
Polityka to wykorzystywanie realnych możliwości,a nie piaskownica dla chciejców.Jeszcze trochę a, politykierzy pokroju P.T. Bizonia naczną ogłaszać swoje programy pozytywne w postaci państwa podziemnego i wojny partyzanckiej.

Komentarzy 150 do “Pravda Prof. Dakowskiego”

 1. Flakes said

  Dziękuję Piotrze.Jesteś intelektualnie odważnym człowiekiem.Wklejam stronę z Tusk Watch,z moją polemiką.Przeczytajcie uważnie.Pozwoli to ocenić jeden z aspektów tego co sie dzieje.

  http://www.tuskwatch.pl/index.php/2010/05/19/komorowski-dunki-to-kaszaloty/
  ============
  od pb: ktora polemika jest twoja?

  • Zenobiusz said

   To dodatek istotny w tych rozważaniach.
   http://www.pis.org.pl/komentarz.php?id=1&ida=16693
   ===================
   od pb: tracisz wiarygodnosc polecajac to = ten posel chyba z Grupy Windsor;
   na calym swiecie manewry sluza demonstracji sily w odpowiedzi na wroga polityke; co sie spodziewales od Rosji i Bialorusi w stos. do Polski po akcjach kompleksu jot z poparciem m.in. sp Prezydenta – ludobojcza agresja Gruzji w Pld Osetii (nazwana przez PiS-osła agresją Rosji na Gruzję!), jatrzenie na Ukrainie i Bialorusi na rzecz kompleksu jot, tarcza i glowice nuklearne w Polsce przeciw „Iranowi”…
   ‚pacyfikacja mniejszosci polskiej na Bialorusi” to chyba cwiczenia w usuwaniu agentow Sorosa i ‚CIA’ typu ‚pro-polska’ Andzelika (kliknij kategoria „Bialorus” na grypa666); Polska gra role wyznaczona przez kompleks jot: przedmiot eksploatacji politycznej, gospodarczej i wojskowej, m.in. przeciw Rosji, odwiecznemu wrogowi judeocentrykow, podobnie jak sa nimi Polacy, chrzescijanie i Slowianie w ogolnosci;
   poddales sie zmylce pt ‚ruskie zagrozenie’, podczas gdy prawdziwy wrog niszczy ci dom i zagrode; ale nie dziwie sie twej podatnosci na zydomasonska propagande, skoro wierzysz w 2012 i Nibiru…

   • Józef Bizoń said

    „Zenobiuszowi” – do sztambucha.

    1. Tylko tchórz nie podaje swego prawdziwego imienia i nazwiska, aby móc strzelać zza węgła – no i nie ponieść przy tym własnej straty.
    2. Jest takie polskie przysłowie: jak sobie pościelesz – tak się wyśpisz. Kaczyńscy i jego kamraci słali sobie łoże długo i skrupulatnie począwszy od okrągłego stołu – co wykazuję w oparciu o dokumenty – patrz chociażby tu:

    „Kandydaci na Prezydenta RP a Układ Europejski – lekcja 3” – http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=142&pid=2598

    „Sprzedali Polskę i Polaków Unii Europejskiej AW$LD – lekcja 5” – http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=142&pid=2637

    „Kontrakt wojewódzki instrumentem zniewolenia przez UE – lekcja 4” – http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=142&pid=2627

    a nie w oparciu o wygodne opowiadania takich jak „Zenobiusza” – a o których to mówi ks. prof. Waldemar Chrostowski w wykładzie „O dialogu z Żydami” wygłoszonym do kapelanów wojskowych na Jasnej Górze.

    3. PiS rządził na własne życzenie tylko 1,5 roku po to aby wykończyć niewygodnych kontestujących UE. Oddać władzę PO, po czym wahadło polityczne ma chodzić pomiędzy PiS i PO. A przy okazji, to Kaczyńscy rękami i nogami, jak to mówią, pchali Polskę do Unii Europejskiej – a cała reszta potem to tylko ich gra. Wiadomo czym grozi w normalnym państwie złożenie swego podpisu pod dokumentem pozbawiającym to państwo niepodległości, suwerenności, wolności – z całą pewnością nie Wawel.

    4. Przytoczony wyżej autoryzowany wykład jest w istocie autoryzowaniem ponownym już raz autoryzowanego – tzn. wygładzeniem pierwotnego autoryzowanego tekstu z trefnych treści. Najlepiej to widać w ostatnim akapicie przytoczonego wyżej autoryzowanego z autoryzowanego tekstu.

    5. Odnośnie masonerii i ‚B.B’ to są argumenty dla małych dzieci bez majtek bawiących się w piskownicy.

    A co do wyborów to moje stanowisko na chwilę obecną wyraziłem już dawno temu [nika się ono ma do stawianego mi zarzutu] tu:

    http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=142&pid=2566
    z dnia: 2010-04-24 20:32:34

    „Przyblokować układ kanciastego stołu!

    W tej sytuacji pozostaje nam na teraz chłodna polityczna kalkulacja, jeśli oczywiście chcemy przyblokować układ kanciastego stołu i przystopować – chociaż trochę – realizację planu opisanego w moim artykule „PiS w Fundacji Batorego George’a Sorosa”.

    Panu Ziemińskiemu i Panu Dylakowi polecam mój artykuł: „Zostaliśmy na lodzie”

    http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=142&pid=2560

    jako odpowiedź na ich kuriozalny pomysł z kandydowaniem P. Kosiura.

    Oczekuję też i od nich wszystkich publicznego udzielenia odpowiedzi na postawione tam fundamentalne pytanie – „Prawda to – czy fałsz?”

    Socjotechniczne sztuczki są najlepszą drogą w próżnię i wywiedzenie innych w pole.

    Boguchwała, A.D. 24 kwietnia 2010 r. – mgr inż. Józef Bizoń”

    Naród Polski powoli się budzi – Zenobiuszu – i w końcu to całw towarzystwo, razem z Panem/Panią, pogoni gdzie trzeba.

   • Karki89 said

    A nie sądzi pan panie Bein, że ponad kompleksem jot mogą stać siły nie z tego świata ? W komentarzach przewija się postać Szatana, Lucyfera i pytanie jest takie, czy jest to tylko byt metafizyczny, który tylko w odpowiednich warunkach może manifestować swoją obecność (np. czarne msze, chanelling- chyba źle napisałem, sory- ) czy może jest to byt jaknajbardziej fizyczny? Dowodów ja nie mam, ale jakby poszperać w necie, poczytać kilka książek to może udałoby się zebrać jakieś wnioski … W Nibiru jestem w stanie uwierzyć, ale mam co do tego spory dystans, tak samo jak do zagadnienia 2012 roku. Dowody prezentowane przez p. Beina nt. kompleksu judeocentrycznego, też mogą zostać odebrane jako tania teoria spiskowa lub poprostu zignorowane przez potencjalnego odbiorcę tych informacji, poprostu można walić głową w ścianę a i tak nie przekona się kogoś jeśli poprostu uzna to za nierealne, ludzka psychika jest pod tym względem dość interesująca. Jeśli chodzi o mnie, to uważam, że całej winy nie można zrzucać na ów ww. kompleks na całe zło tego świata i uważam, że jest ponad nim wiele poziomów, które prowadzą w końcu do postaci Szatana, jako mózg nazwijmy to „operacji NWO”.

   • Karki89 said

    A jeśli chodzi o Rosję jako ość w gardle kompleksu jot, to też sądzę, że jest odgrywany misterny teatrzyk, tak żeby nawet pan p. Bein sądził, że jest tak jak pan myśli. Myślę, że Szatan nie myśli w kategoriach narodowych, tak jak więkoszość z nas. Poprostu nie nawidzi ludzi i tyle. Odczuwa frajdę z tego, że może niszczyć dzieło Boga i zabijać wielu ludzi, a w piekło po tamtej stronie to ja niestety nie wierzę, dlatego, że Bóg owszem karze, ale daje także nawet najwiekszym grzesznikom 2,3,50,1000 itd. szansę na to, żeby wreszcie pewne prawdy dotarły do łepetyny. Także jeśli piekła nie ma po drugiej stronie, to oczywiste jest, że piekło jest tu na Ziemi i tak naprawdę my decydujemy czy będzie raj czy pieklo NWO.
    Zakończę moją wypowiedź tym, że powiedział pan do Zenobiusza ” nie dziwie sie twej podatnosci na zydomasonska propagande, skoro wierzysz w 2012 i Nibiru…”, cóż myślę że i pan został w pewnych kwestiach wprowadzony w błąd, ale to nie jest żaden zarzut, wręcz przeciwnie, popełniając błędu udowadniamy, że jesteśmy ludźmi a nie robotami 🙂
    =================
    od pb: wyprowadz mnie wiec z bledu, bede bardzo wdzieczny; pewnie ze nad wsystkim czuwa szatan – Chrystus to mowi w Nowym Testamencie; nie jest wazne jak ludzie przyjma dowody (to ich problem), tylko czy one odzwierciedlaja Prawde; podalem wyniki moich badan na blogu – z tym polemizuj

   • Taka Tam... said

    Slow szatan czy lucyfer/lucyferianie uzywa sie na okreslenie generalnie zla. No i chyba cos na ten temat tez Jezus mowil w Biblii. Po czesci tez moze uzywa sie tych slow z poprawnosci politycznej.

    Nie ma zadnych demonow, kosmitow itd. 😛 sa tylko zli ludzie. Bardzo zli. I to ich rece same z siebie czynia to zlo innym.

   • zenobiusz said

    Dobrze umocowanemu „bohaterowi narodowemu” w odpowiedzi.
    Ad 1.Mała podłostka jako argument pierwszy, wymaga szerszego komentarza.
    Po pierwsze, jestem chyba jedynym blogowiczem który w sytuacji ,gdy niektórzy obawiali się, nawet podać nazwy miasta z którego piszą ,podał na blogu imię i nazwisko,nr tel. i adres Skype.
    Było to co prawda w czasach sztucznej pandemi,ale nie przypominam sobie z tych czasów p.Bizonia aktywnie walczącego w obronie substancji biologicznej Narodu.Pan Bizoń pojawił sie dopiero po tragedii smoleńskiej,by opluwać Ś.P. Prezydenta,i wściekle zwalczać kandydaturę Jarosława Kaczyńskiego,według zasady,lepiej potop, niż Kaczyński.

    Ad 5. Małe dzieci bez majtek są chyba Pańską obsesją, bo goszczą w wielu Pana postach, na różnych blogach,na jednym nawet sugerowano w odpowiedzi by ,Pan te majtki spowrotem dziecku włożył.

    Merytoryczna dyskusja z Panem nie ma sensu strata czasu,tego typu”prawdziwych patriotów” grających do jednej bramki wysypało się tylu ,że jest to aż zabawne. Opluwają Radio Maryja,Telewizję Trwam,Jana Pawła II, i Braci Kaczyńskich jednym tchem.Wszystkim przypisują żydostwo i niszczenie Polski.
    To taktyka znana od dawna .Jak mają przeciwnika znienawidzonego,którego uczciwości nie da się negować ,ubierają go w chałat i Jarmułkę.
    ================
    od pb: Zenobiuszu, jesli chcesz dorownac panu Bizoniowi:
    – wypluj oszczerstwo pod jego adresem w ostatnich 5 zdaniach powyzej = jesli nie, musze cie zbanowac wg wersalu grypa666;
    – wstaw w nicka swe imie i nazwisko;
    – zajrzyj do jego prac i napisz nam od kiedy dziala piórem;
    – podaj, co znacznego osiagnales w kampanii antyscypionkowej zeby rozliczac innych;
    – podaj, co zrobiles przeciw demonizacji Serbow jako ludobojcow, ktorą poparl Watykan i polski KK;
    – zamiast sugestii pedofilii u twoich adwersarzy, napisz udokumentowany ARTYKUL dlaczego mamy uznac judeocentryczne czyny Kaczynskich za sprzyjajace polskiej racji stanu.
    Poniewaz nie mam czasu sledzic forum, powyzsze przyslij na moj adres kontaktowy podany w prawym gornym rogu strony glownej.

   • zenobiusz said

    Odpowiedź dla P.B. Kompleks jot nie może być traktowany ,jako jedyna objawiona prawda,mimo że autor doszedł samodzielnie drogą żmudnych,niebezpiecznych poszukiwań ,do jego zdefiniowania.Prawda o tym, co się dzieje jest ukryta głębiej i jeszcze bardziej mroczna niż się P.B. wydaje.Życzę sukcesu w jej dalszym poszukiwaniu,mając nadzieję że „kompleks J”, nie zacznie odgrywać roli podobnej do „kompleksu Edypa”
    ======================
    od pb: robisz tu sporo halasu ale wciaz nie wiadomo jakie to nadrzedne prawdy objawiono tobie a nie innym; ‚moje’ sa na prawym marginesie bloga do klikniecia, twoje wydaja sie na nibiru do laskawego podania przez ciebie

   • zenobiusz said

    Do Karki89. Pozdrowienia od tchórza który nie podał nazwiska.

    Masz człkowitą rację.Po co odprawiaja rytuały,składają ofiary z ludzi,pokornie przyjeżdżają do Bohemian Grove,dla kaprysu?Tam za tymi rytuałami czai się ich inspirator,i jego ferajna.Przed nimi biją pokłony,bez nich byliby niczym,łajnem do spłukania z powierzchni naszej rzeczywistości,przez jeden dzszcz historii.Karki pamiętaj,że o paradoksie jednym z mocniejszych egzorcyzmów jest śmiech.

    Taka-tam@ wiem że to może być przerażające i umysł się wzdraga ,ale demony to byty realnie istniejące,śmiertelnie nienawidzące ludzi, ale bez nich nie mogące funkcjonować,ot taki paradoks.Poczytaj na początek ,co mówił o tym Jezus.Nie zaszkodzi wiedzieć ,jeżeli szuka się prawdy,co jak obserwuję ,odważnie starasz sie czynić w innych aspektach.

 2. Zenobiusz said

  Flakes To ja Zenobiusz ,nie zmienił mi sie nick po wizytach u ,z kolej Maruchy przytoczę za chwilę i tamtą strone.

 3. Zenobiusz said

  Oto i Marucha poczytajcie,proszę.
  http://marucha.wordpress.com/2010/05/19/cel-uswieca-trupy/

 4. hjk said

  jeden szczegół tech. z komentarza do krytykowanej strony:
  „Z raportu rosyjskiego Międzypaństwowego Komitetu Lotniczego wynika (zauważyła to telewizja TVN24), że samolot prezydencki podchodził do lądowania na autopilocie, który sterował zarówno wysokością, ciągiem, jak i kursem rządowej maszyny. Wyłączenie autopilota nastąpiło 5,4 sekundy przed uderzeniem w pierwszą przeszkodę.
  To bardzo ważna informacja. Autopilot jest urządzeniem do automatycznego sterowania samolotem, pobierającym do tego celu dane z GPS i innych wskazań przyrządów pokładowych. Dodajmy, że wyłącza się go jednym ruchem ręki, a więc w ciągu sekundy można – jeśli jest taka potrzeba – przejść na sterowanie „ręczne”.”
  Tak na AUTOPILOCIE, ale na ROSYJSKIM, lub nawet SOWIECKIM AUTOPILOCIE. A ten nie korzysta z imperialistycznego GPS’a.
  Kurs magnetyczny, badz z radiokompasu na NDB, sciezka schodzenia wg. wariometru. Ot i cala tajemnica. Czyli potwierdzenie tezy o meaconingu = 0%. Podejscie wg. GPS do dzisiaj nie jest standartem w lotnictwie cywilnym, jak i wojskowym.”
  http://wirtualnapolonia.com/2010/05/20/triumf-brutalnego-zla-klamstwa-a-prawda/

  To ciekawe, własnie jakiej produkcji był ten autopilot, bo z informacji znalezionej wczoraj wynika coś innego, ze autopilot może rozpocząć automatyczną procedurę lądowania, kiedy odkryje sygnał nawigacji ILS:

  “Samolot podchodził do lądowanie na autopilocie? To ważne!
  Oficjalnie podano, że samolot podchodził do lądowania na autopilocie, który został wyłączony dopiero na kilka sekund przed pierwszym uderzeniem o przeszkodę naziemną (drzewo).
  W komentarzu roDera
  http://giz3.salon24.pl/184276,czy-z-nami-leci-autopilot#comment_2620138,
  zostało stwierdzone, że
  “autopilot jest uruchomiony jeżeli ma kontakt z naprowadzaczem na lotnisku, niechby nawet elektronicznym
  …W pełni automatyczne lądowanie jest realizowane dopiero w systemie ILS IIIc, który współdziała z autopilotem. W Smoleńsku nie było żadnego ILS-a.”
  Zestawienie tych faktów, oraz faktu, że autopilota wyłączono na kilka sekund przed pierwszym zderzeniem z przeszkodą naziemną, musi prowadzić do wniosku, że samolot, zbliżając się do lotniska zarejestrował jednak sygnał ILS IIIc.
  Przełączył się na autopilota, albo pozostał przełączony na autopilocie podchodząc do lądowania. Sygnał ten musiał być generowany z lotniska lub okolic. Sygnał ten przez pewien czas prowadził samolot bezbłędnie ze schodzeniem 3m/s, by nagle spowodować gwałtowną zmianę kursu ostro w dół do średniej prędkości schodzenia 6m/s, czyli uwzględniając krótki odcinek to chwilowe schodzenie mogło dojść nawet do 9m/s. Autopilot na 2000m od pasa lotniska, na wysokości ponizej 100m, wymusił na samolocie pikowanie w dół To wygląda jak “Szklana pułapka II”.
  Nie widzę innego uzasadnienia dla faktu podchodzenia do lądowania na autopilocie, gdy oficjalnie lotnisko nie ma ILS IIIc, nie ma żadnego ILSa.”
  http://cogito.salon24.pl/184491,zakladnicy-klamstwa-smolenskiego#comment_2621800

  A pamietacie, jak w pierwszych dniach mówili, ze ILSa zwinęli po wizycie Tuska i Putina? A moze nie zwinęli, tylko go „nieco przestawili”…? Pilot podobno dzien przed wykonał sobie jeszcze rekonesans (tak gdzieś czytałem), trochę dziwne, bo był z Tuskiem w środę?

  I teraz już rozumiemy, dlaczego to był „błąd pilota”, choć „nie był błędem, a jednak okazał się błędem”.
  Mamy hipotezę fałszywych radiolatarni, teraz mamy fałszywy ILS, a wcześniej mówiono o meaconigu, czyli oszukiwaniu nawigacji GPS samolotu (GNSS się to chyba nazywa).
  Jeśli te trzy systemy zostały oszukane, to pilot był prawie bez szans.Dodatkowo niska podstawa chmur 50m uniemożliwiła zobaczenie ziemi w odpowiednim czasie. Ktoś wspominał, ze mogły być fałszywe latarnie symulujące początek pasa, bo o normalnych mówił pilot JAKA we wczorajszym wywiadzie (http://www.tvn24.pl/12690,1657219,0,1,mowilismy-uwazajcie-strasznie-potem-slyszalem-trzask-i-huk,wiadomosc.html
  http://wiadomosci.onet.pl/2173358,11,pilot_przerywa_milczenie_tupolew_nie_ladowal,item.html
  .flv (26.66 MB)
  http://www.przeklej.pl/plik/m_wili_my__uwa_ajcie_strasznie__potem_s�ysza�em_trzask_i_huk_-_polska_-_informacje_-_portal_tvn24_pl-0015ct22vagh)
  Pilot i załoga, którzy byli tam 3 dni wcześniej, lądowali na mobilnym ILS, kontrolując dane z radiolatarni i nawigacji sat. GNSS. wszystko poszło ok. ILS umożliwia lądowanie w całkowitym zamgleniu, zachmurzeniu i na ślepo. 10.04 pewnie robili tak samo – kontrolowali dane z „fałszywych” radiolatarni, „zmeaconignowany” GNSS, autpilot kierował się na sygnał „fałszywego” ILSa, a ze była mgła, zdali się na autopilota. Jak jeszcze była fałszywa wieża, byli całkowicie zmyleni i pewni, ze podchodzą do lądowania we właściwym miejscu. A jak wyszli z chmur było za późno:
  “Muszę powiedzieć, że hipotezę o tym, ze piloci mieli mylne przekonanie, że są na prawidłowej wysokości – ok. 100m i nawet nie szukali wzrokiem ziemi, wysunąłem tu, na salonie24, jakiś miesiąc temu.
  Ale to nie musi być prawda. Bo gdyby samolot schodził za szybko ale spokojnie, czyli 6m/s, to przy wysokości chmur 50m piloci mieliby duże szanse na bezpieczne poderwanie samolotu do góry. Po prostu na wysokości np. 45m zobaczyliby ziemię i odlecieli wyłączając autopilota.
  Moim zdaniem musiało zajść coś jeszcze, czyli mocniejszy przechył w dół przy którym nawet natychmiastowa reakcja pilotów nie wystarczyła do wyprowadzenia samolotu z lotu w dół i poderwanie go do góry. Wiadomo, że to się prawie pilotom udało i samolot całkiem ostro wspinał się do góry, ale teren też się podnosił i przytrafiło się większe drzewo.
  http://cogito.salon24.pl/184491,zakladnicy-klamstwa-smolenskiego#comment_2622090
  To „coś jeszcze” to mogła to być blokada układów sterowniczych, jak to ktoś już sugerował…
  reszty dopełnił „tajemniczy huk” z wczorajszego wywiadu pilota JAKA czy „explozja a nawet dwie” z wywiadu op.tv Wiśniewskiego.

  Podsumowując, pilot jednak „popełnił błąd”, który jednak nie był błędem, ponieważ zdał się na przyrządy, co jest standardową procedurą w tego typu warunkach. Ale jednak to był błąd, bo nie rozpoznano, ze najwyraźniej toczy się wojna i wróg ima się wszelkich podstępów, zgodnie z powiedzeniem, że „by way of deception you shall win a war” (drogą podstępu wygrasz wojnę). To błąd strategiczny, taktyczny, operacyjny? Moze to wina dowodztwa? Władzy, ze nie rozumie sytuacji.?
  I jeszcze błąd filozoficzno – cywilizacyjno – techniczny – technika choć zaawansowana, nie jest nigdy doskonała, choć prawdopodobieństwo zawodu 3 równoległych systemów praktycznie „w normalnych warunkach” nie istnieje…
  Ale to jednak technika, twór ludzki, i błąd polegał na tym, ze nigdy nie można jej niestety do końca ufać (choć praktycznie nie było do tego podstaw).
  Być moze to zaufanie przyrządom ich „uśpiło” (o ile można o czymś takim mówić w tych warunkach) i po wynurzeniu się z chmury nastąpił szok… I zanim go przezwyciężono, było już za późno. A może z drżeniem i lękiem oczekiwali na pojawienie się widoczności? Może to owa blokada sterowania zadziałała, a moze jakaś „bezwładność” układu sterowania i silników?

  Tak więc jednak był jakiś błąd, który jednak nie był błedem (tak jak nam to wmawiano, sugerując inne błędy), a okazał się błedem w tych szczególnych okolicznościach

  • hjk said

   Ale taki „błąd” oczywiście nie był „błedem pilota”, jakoby czemuś uchybił w procedurach, wyszkoleniu, sztuce. To albo błąd dowództwa czy wladz, że „nie ma pokoju” i to od dłuższego czasu i nie wydali stosownych rozkazów, albo człowieka jako człowieka, który żyjąc w stechnicyzowanym i „cywilizowanym” świecie, za bardzo ufa tworom cywilizacji i techniki. czy więc to „błąd” czy raczej może pewna „choroba cywilizacyjna”…?

   • Zenobiusz said

    Taki sam błąd ,popełnił Litwinienko wypijając herbatę zaprawioną Polonem. Był pewien że pije herbatkę z przyjacielem.!!!!!!!!!!

  • Toms said

   Pamiętajmy że 3 dni wcześniej ci sami piloci w Smoleńsku podchodzili tez na „czymś” albo autopilocie albo manualnie. Tym bardziej wiedzieli czy można podchodzić na autopilocie na tym lotnisku , nie dajcie wiary że Ci Piloci byli ludźmi bez wyobrażni i bez wyszkolenia i inteligencji .Sam kapitan miał 3 fakultety i lądował w trakcie działań wojennych w Iraku i Afganistanie…

   Czyli czekamy na odkrycie prawdy ” dlaczego zamiast na wysokości 100 m -decyzyjnej byli w trakcie PODCHODZENIA DO LĄDOWANIA na wysokości poniżej 15 m od poziomu pasa startowego ” – informacja o 15 m poniżej poziomu lotniska w odległosci okolo 2200 m od pasa startowego.

  • Toms said

   Dzisiejszy Artykuł w „Niezawisimaja Gazieta ” na temat dziadka premiera Tuska , który ochoczo wstapił do SS lub Wermahtu , świadczy o realizacji planu „B” , czyli ujawnieniu pełnej wersji o katastrofie w Smoleńsku /

 5. MarcinZ said

  Dziwi mnie bezinteresownosc ludzi. Na NK jeden z moich znajomych usunal mnie z listy.

  Pisze do niego: „Widze ze kolega usunal mnie z listy 🙂 Czyzby z powodu moich pogladow?”.

  Odpowiedz: „heh, nie z tyle z powodu twoich poglądów, co o męczenie nimi innych (głownie chodzi mi o mnie) na na śledziu, a że głupota jest wciągająca później czytam o chemitrialsach, żydach, komunistach i masonach. Jest to w pewien sposób nachalne, mogłem coś z tym zrobić i zrobiłem, tyle w tym temacie.”

  I tak przez to ze staram sie uswiadamiac moich znajomych na NK, zaczynam ich tracic. Srednio wrzucam dziennie jeden link do prawdziwych/ciekawych/warznych infrmacji.

  http://nasza-klasa.pl/#profile/8925441

  Pozdrawiam dociekajacych prawdy.

  • Mars said

   Wierz mi, naprawdę nie warto, sam tego próbowałem . Ludzie są zainteresowani własnym tyłkiem, problem w tym że Ci sami ludzie potem bedą nas prosić o pomoc stawiając nas w nieciekawej sytuacji . Swoją drogą tacy nieświadomi ludzie stanowią dla społeczeństwa zagrożenie . Generalnie portale społecznościowe nie są wbrew pozorom dobrym kanałem do poszerzania świadomości na temat tego co się dzieje( i nie do tego zostały stworzone) . Najbardziej skuteczne są takie miejsca jak to tutaj czyli blog grypa 666 . Ewentualnie zakładanie jakiś forum o podobnej tematyce, przy czym też trzeba uważać bo syf typu „New age” i ukryte lucyferjańskie śmieci dostają się wszędzie i jest też robota trolli … Miejcie oczy szeroko otwarte …

  • asterix said

   Współczuję „znajomych”

  • eminem said

   Ludzie nie przejmują się tym co ich czeka w najbliższej przyszłości, ich świat zamyka się w przestrzeni ograniczonej praca, telewizja, dom… cóż niektórzy nie myślą a niektórzy nie mają czym myśleć… Sądzę że nie jest dobrym sposobem wciskanie wiedzy na siłę tym którzy są na nią odporni tzn. to jest tak jak ze szklanką jak szklanka jest pełna to nie nalejesz wody bo się rozleje… Ale jeśli ziarno prawdy trafi na żyzną glebę to urodzi dobry plon… Z moich doświadczeń i obserwacji prędzej znajdę temat do rozmowy z osobami które mają duże doświadczenie życiowe niż z osobami młodymi wychowanymi i „ogłupionymi” przez tendencyjne podręczniki, prostytutko-gadzinówki, telewizornię i wielkie mówiące mądre głowy przypominające raczej w kibel chlup z wielkich dup….

  • jaga said

   A ja robie inaczej. Ze strony jakiejkolwiek np.wolnemedia wstawiam link, ale nie taki oczywisty, powiedzmy o zdrowiu, ktoś zaczyna czytać a tam zaraz są inne. Nie wierzę, że nikt się nie zainteresuje tematem.

  • hjk said

   Ludzie mają różne ambicje. Niektórzy zadowalaja się tym, na co im uny pozwolą…

  • Praworządny Obywatel NWO said

   Prawie każdy ma podobne odczucia związane z próbą zwrócenia uwagi znajomych na te sprawy o których tu piszemy i czytamy. Działaj rozważnie i nie zaczynaj od razu od chemtrials, Illuminati itp. Ropocznij np. od chemii w żarciu i GMO. Możesz też zapodać jakiś temat o korporacjach, choćby Monsanto. Tym zainteresujesz ludzi o lewicowych lub lewackich poglądach, którzy nie mogą pojąć istnienia np.masonerii.A potem stopniowo możesz im pokazać kto za tym stoi. Jeśli rozpoczną poszukiwania dojdą tam gdzie Ty. Sami wiecie,że jak już człowiek dostrzeże w jakim fałszu i iluzji żyje, trudno jest przerwać poszukiwanie prawdy. DLa opornych,którzy wogóle nie wierzą w spiski ( w zeszłym roku obchodziliśmy 70 rocznicę spisku komunistyczno-faszystowskiego,ale ludzie chyba myślą,że Ribenntrop z Mołotowem zrobili transmisję radiową z podpisania IV rozbioru Polski, no bo skoro spisków nie ma to wszystko się robi jawnie)zwróć się z prośbą o pokazanie samolotu,który uderzył w Pentagon. Tutaj dużo praworządnych wysiada.

  • VIVIEN said

   CZLOWIEKU MYSLISZ ;ZE MASZ WSROD ZNAJOMYCH PRZYJACIOL A ONI NUDZA SIE TYM CO OPOWIADASZ LUB CHCESZ IM PRZEKAZAC ! SAM WIDZISZ ;ZE JESLI TAK JEST NIE NADAJA SIE NA TWOICH PRZYJACOL WIEC DAJ IM SPOKOJ PRZEBYWASZ TU WSROD LUDZI KTORZY CIE NIE WIDZA NIE ZNAJA A CENIA! NIC IM DAC NIE MOZESZ I ONI NIC OD CIEBIE NIE CHCA JAK TYLKO ZROZUMIENIA WYMIANY MYSLI I TO BEZ WZGLEDU KIM JESTES – POTRZEBA CI COS WIECEJ ? SAMI PRZEJRZA NA OCZY JAK PRZYJDZIE CZAS .SZUKAJ KUMPLI ZE WSPOLNYMI ZAINTERESOWANIAMI A JAK KTOS CIE SKRESLIL Z LISTY ZNAJOMYCH -OLEJ TO – O JEDNEGO FALSZYWEGO KUMPLA MNIEJ .JA JUZ OD DWOCH LAT NIE BAWIE SIE W TO NIE MA NA TO CZASU -SA WAZNIEJSZE RZECZY JAK WIDZISZ !;)

  • Taka Tam... said

   mam podobne doswiadczenia. juz sie przyzwyczailam do wyzywania od wariatek itd. 😛 a uswiadamianie zaczynam od tego co jest dostepne w mainstreamowych mediach. np aspartam, czy swinska grypa. o aspartamie kiedys byl program na ‚planete’ dostepny na youtube wiec kazdy moze sprawdzic. a swinska grype to nawet kopaczowa zakwestionowala i w TV mowili ze be 😉 trza zaczynac od malo drastycznych kwestii.

   ps. oskarzenie przeciw Talmudowi (na grypie w dziale biale kruki i plamy) tez dziala. 😉 znaczy sie osoba ktorej sie to pokaze zaczyna drazyc sprawe. a o to wlasnie chodzi. o drazenie, zeby zainteresowac widownie. 🙂 w kazdym razie ja mam takie doswiadczenie.

  • Zapsa said

   Bo nk to nie portal informacyjny, a portal inwagilacyjny, przy okazji łechcący chore stłamszone ego zakompleksionej części społeczeństwa. Garstka tylko korzysta z nk by odnaleźć znajomych – reszta brędzluje się wstawiając foty w ekstra kreacjach i z super podrózy. Profile na nk są tworzone z myślą o własnym wizerunku na zewnątrz, o tym jak zostanę odebrany i za jakiego mnie będą uważać – to pole popisu dla skołtunionych zakompleksieńców. Niestety na tym polu są marne szanse – za dużo tam ludzi o mózgu wielkości orzeszka.

 6. hjk said

  http://wiadomosci.onet.pl/2172827,441,korea_pld_wezmie_odwet_na_korei_polnocnej,item.html
  kolejna prowokacja?

  • Zenobiusz said

   Oczywiście, przecież to był błąd kapitana, który miał mało wypływanych godzin,a zresztą żona kazała mu zmienić kurs,i wjechał na skałę która się odłupała u podstawy i zapadła w głębiny.Najłatwiej wymyślić torpedę i obciążyć pokój miłującedo Tow. Kim DZong Ila.Skąd my to znamy.

  • grypa666 said

   od pb: to mi przypomina rozgrywanie jednych Slowian przeciw drugim przez kompleks jot = bez wytworzenia nienawisci na rozmaitym podlozu nie byloby to mozliwe = Balkany i rola tam kompleksu jot otworzyly mi oczy, ta droga dotarlem do Talmudu

 7. MIZIA+ said

  „Warszawę nie interesuje też los 60 277 Polaków, którzy dostali się do radzieckiej niewoli w latach 1941-45. Chodzi o panów ubranych w mundury Wehrmachtu i jednostek SS. Do Wehrmachtu i SS wstąpiło łącznie około pół miliona polskich ochotników. Wśród nich był Józef Tusk – dziadek obecnego premiera Polski Donalda Tuska” – podkreśla (wytłuszczonym drukiem) „Niezawisimaja

  Gazieta”.

  http://wiadomosci.onet.pl/2173485,12,rosyjska_prasa_j_tusk_ochotnikiem_wehrmachtu,item.html

  http://wiadomosci.onet.pl/2173485,12,rosyjska_prasa_j_tusk_ochotnikiem_wehrmachtu,item.html

  • Dawid said

   Jaki dziadek taki wnuk. Dajcie mi mundur, żarcie, dach nad glowa a bede dla was pracował. ‚Niedaleko pada jabłko od jabłoni’. Donald Tusk też zgłosił się na ochotnika. Obiecał pani Merker i kilu niemieckim pilitykom, że bedzie im służył. Na owoce jego służby nie trzeba było długo patrzeć. Wyprzedarz polkiego majatku wypracowanego przez ponad 50 lat oraz sprzedarz Stoczni pokazało wyrażnie dla kogo Tusk pracuje i jakie interesy są jemu sercu priorytetowe. Brawo Panie premierze, lepszego patrioty moglibyśmy sobie tylko wymarzyć. Otrzymał pan za swoje posłuszenstwo i wierną służbę wobec UE najwyższą nagrodę w Niemczech,tj. nagrode Karola Wielkiego przyznawą za szczegułne osągniecia. My Polacy mozemy być z pana dumni!

   • albun said

    to jest przerazające partie polityczne są agenturami obcych wywiadów na 100% tusk i klich są na smyczy niemieckiej i tacy ludzie piastują władzę w polsce to jest koszmar
    ================
    od pb: pytanie na czyjej smyczy sa niemcy; historia pokazuje ze wszystkie smycze prowadza do jednej reki

   • VIVIEN said

    JAK MAM PROBLEM ZE ZROZUMIENIEM – KTO ? WRACAM MYSLAMI DO WYKLADOW – DR.RATH – http://www.youtube.com/watch?v=jw35QwKuHtc KARTEL FARMACEUTYCZNY – PUNKT WYJSCIA – TO POWINIEN ZROZUMIEC KAZDY POLAK – NAWET PO PODSTAWOWCE !

  • j21 said

   Z tym waffen ss, ale nie jest tak do końca jak napisałeś. Waffen ss to były jednostki, gdzie nigdy nie służyli polacy. Należy zrozumieć jedna rzecz, a osobom, które nie maja swoich korzeni na terenech dawnych Prus – szeroko rozumianych – bedzie trudno. Do Waffen SS przyjmowano jedynie Niemców i to po dobrym sprawdzeniu metryk i to nawet 5 pokoleń wstecz. Jeżeli rodzina Pana D.T. zadeklarowała niemieckość i zostało to urzędowo potwierdzone, to przez aparat państwowy niemiec, byli oni traktowani jako rodowici i czystej krwi Niemcy! To są wlaśnie owoce polityki Pana Bismarcka, zresztą samoświadomość narodowa u Kaszubów to problem naprawde złozony.
   Czym innym było podpisanie volkslisty na terenach należących w czasie wojny do Generalnego Gubernatorstwa, gdzie podpisanie volkslisty bylo ewidentnie uznawane za zdradę narodową, a czym innym na Pomorzu czy Powiślu, gdzie 20 letni czas państwowości polskiej, był tak naprawdę krótkim epizodem. Pisze w pośpiechu,ale szczeguły mogę wyjaśnic jeśli ktoś będzie zainteresowany.
   ================
   od pb: poza III Rzeszą, Waffen SS byly tworzone z lokalnych fanatykow, folksdojczow lub ochotnikow niemieckojezycznych, np:
   ochotnicy dunscy, norwescy, holenderscy, flamandzcy w Dywizji SS Wiking
   ochotnicy z Galicji i zach. Ukrainy – Waffen SS Galicia
   Albania – Waffen SS Skanderberg
   obywatele strefy okupacyjnej Ostland (kraje baltyckie, wsch. Polska i Bialorus http://en.wikipedia.org/wiki/Reichskommissariat_Ostland ) przymusowo tworzyli 15-ta Dywizje Waffen SS Grenadierow
   z muzulmanow bosniackich – Waffen SS Handżar
   7-ma Ochotnicza Dywizja Gorska SS Prinz Eugen – folskdojcze z Chorwacji, Serbii, Wegier i Rumunii wcieleni pod grozba kary do dzialan przeciw partyzantce balkanskiej
   24-ta Gorska Dywizja Waffen SS – folksdojcze ze Slowenii, Chorwacji, Serbii i Ukrainy
   … i wiele innych http://en.wikipedia.org/wiki/Waffen-SS
   roznie wiec bylo ze sluzba w Waffen SS; kompleks jot zacieral rece widzac jak goje zabijaja innych goji dla ich celow = nihil novi, vide niedawne wojny na Balkanach, w Iraku, Afganistanie, gdzie ‚polski’ rzad dostarczyl Polnische Freiwillige Waffen SS Fuer Unsere und Eure Freiheit, wg rekwizycji kompleksu jot

   • hjk said

    No i były też wcielenia, jak na terenie poplebiscytowym ostali się jacyś Polacy, to byli traktowani jako Niemcy i wcielani do wojska. nikt nie miał nic do powiedzenia, bo inaczej dezercja i sąd wojenny.

   • Oron42 said

    ” (…)zresztą samoświadomość narodowa u Kaszubów to problem naprawdę złożony”.
    Nie jest to wcale problem złożony. Widziałem w Jastarni jak szyprowie z wielkim przymusem wciągają polskie bandery na flagsztoki swoich kutrów rybackich, po zwróceniu im uwagi przez odpowiednie służby. Po pewnym czasie te bandery znikły ponownie mimo że podnoszenie bandery narodowej jest obwarowane odpowiednimi przepisami prawa morskiego!. Ale co tam przepisy kiedy nikt z nich nie ma takiej potrzeby w sercu!!!. Ktoś powie : przecież one stoją przy nabrzeżu. Tak, ale na tych które wypływały na połowy bander również nie było!. Oni NA PEWNO nie czują się Polakami ani jakimś odłamem naszego narodu. Myślę że mentalnie jednak bliżej wielu z nich do Reichu choć wielu zapewne się oburzy na tak jednoznacznie postawioną tezę, mając w pamięci tych co oddali życie za polskość tej krainy!. W tym kontekście uległość Tuska wobec decydentów z Niemiec i Unii w ogóle nie jest niczym dziwnym ani zaskakującym. Polecam program Google Earth. Jest tam kilka zdjęć dokumentujących moje słowa.

   • j21 said

    Hjk masz rację były tez wcielenia, ale nie przymusowe, jak to się mówi, ale normalne, bo przeciez normalne jest, ze obywatele bronia swojej ojczyzny;) Po prostu, najpierw na front szły młode niemieckie roczniki, a potem starsze i ojcowie rodzin – ot cała filozofia. I bez względu na to, czy ktoś nazywał się Schiemamn czy Dombrowsky.

 8. obserwer said

  Przecież cała rodzina Tuska jeszcze na początku lat deklarowała się że są Niemcami i dlatego Niemcy zrobili wszystko by Tusk został premierem i teraz Tusk odwdzięcza się im i oddaje nasze ziemie Niemcom!!!!!!! Pytanie za 1000 punktów kto tego człowieka który nawet czysto po polsku nie mówi wybrał premierem??? W rodzinie nadal mówi się po niemiecku!!!! Wybierajcie i nadal popierajcie Niemców to niedługo zostaniecie tym czym Niemcy chcieli by byli Polacy, czyli PODLUDZMI!!!!!!

 9. Dawid said

  Nie zdziwi mnie, jęsli dowiemy się niwebawem,że osoby piastujące najwazniejsze stanowiska w POlsce są wnukami zdrajców, morderców, prześladowców i katów polkich patriotów, polkiego narodu!!
  =================
  od pb: Kwasniewski (Stolzman) – syn oprawcy patriotow polskich w Borne-Sulinowo
  Michnik (Schechter) – syn zdrajcow
  b. marszałek sejmu Marek Borowski – bratanek naczelnego UB-owca, Jakuba Bermana
  …uzupelniajcie liste, moze sie trafi jakis kandydat na prezydenta

 10. KrisT said

  Panowie ta teoria o autopilocie jakos mi nie pasuje, bowiem AP był załaczony przy ladowaniu i wykorzystywany podczas podchodzenia do ladowania tylko ze pilot z wszelkich info nie ladował a tylko chciał zrobic próbę/ocenę sytuacji czy w takich niekorzystnych warunkach da radę wyladowac…I ja nie majacy nic wspolnego z pilotarzem w takich warunkach wyłaczyłbym auto pilota skoro tylko mam ocenic sytuację a nie realnie ladowac.
  Nastepna sprawa skoro widocznosc we „mgle” była na ok 200m a podstawa chmur 50 i wiecej metrów, to przy opadzie rzędu 6m/s piloci powinni dostrzec ziemię i poderwac samolot ponad to pilot był poinformowany o warunkach i watpię aby świadomie badz nie w tak trudnych warunkach dopuscił do zbyt szybkiego opadania.
  Z tego widac ze piloci i przyrządy pokładowe zostały „oszukane” a dane o wysokosci znacznie zawyżone! Jak juz było napisane to nie problem zrobic….
  „Oszukanie” znaczy zamach….

  Jeszcze jedno dlaczego prokuratura nie przesłucha w roli swiadka tego emerytowanego pilota ktory widział w kokpicie zapietych pasami pilotów i osobę postronną skoro z oficjalnych zdjęc widac ze z kokpitu nic nie zostało, praktycznie wyparował! Moze wyjasnieniem jego kłamstwa zajmie sie prokuratura?!Biorąc pod uwagę ze jest to emerytowany pilot jego wiarygodnosci nie mozna podwazyc bo chyba najlepiej wie jak wyglada kokpit i nie pomyli tego z inną częscią samolotu…

  Nigdy nie dostaniemy prawdziwych danych z odczytu czarnych skrzynek wiec sowieci mogą nam wcikac każdy kit nawet ten z auto pilotem…
  ===============
  od pb: nie warto dyskutowac tych spraw, az dostaniemy orginalne zapisy z rejestratorow = manipulacja tym podstawowym materialem dowodowym smierdzi na kilometry! podobnie z analiza cial

 11. ALFA said

  No to będą szczepić ,zawsze coś wymyślą
  2 kwietnia minister zdrowia Ewa Kopacz podpisała rozporządzenie w sprawie wykazu i kryteriów występowania chorób, których rozpoznanie lub podejrzenie wystąpienia może stanowić podstawę odmowy wjazdu cudzoziemca na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Zgodnie z nim decyzja o odmowie wjazdu na terytorium Polski może być wydana cudzoziemcowi choremu lub podejrzanemu o zachorowanie na następujące choroby:

  * gruźlicę w okresie prątkowania;
  * błonicę;
  * cholerę;
  * dur brzuszny;
  * dury rzekome A, B, C;
  * dur wysypkowy (w tym chorobę Brill-Zinssera);
  * dżumę;
  * grypę H7 i H5;
  * nagminne porażenie dziecięce oraz inne ostre porażenia wiotkie, w tym zespół Guillain-Barre;
  * ospę prawdziwą;
  * zespół ostrej niewydolności oddechowej (SARS);
  * tularemię;
  * wąglik;
  * wściekliznę;
  * zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych i mózgu;
  * wirusowe gorączki krwotoczne, w tym żółtą gorączkę.

  Rozpoznanie lub podejrzenie wystąpienia chorób, o których mowa w rozporządzeniu, następuje, jeżeli u cudzoziemca stwierdza się jednoczesne występowanie dwóch lub więcej spośród następujących objawów:

  * gorączka;
  * zapalne zmiany skórne lub wysypka;
  * zaburzenia świadomości;
  * kaszel;
  * krwawienie;
  * biegunka;
  * duszności.

  16.04.2010

  • mirek said

   to korupcyjna pro-po-zycja i tyle

  • Oron42 said

   A co to ma do szczepień?. Idea szczepień była taka żeby nas najpierw przyzwyczaić i oswoić z myślą o dobroci i słuszności koncepcji (szczepienia przeciw „zwykłej” grypie)a następnie zaszczepić produktem docelowym … może nawet nanochipami?. Jak ktoś wykaże takie objawy jak to opisano w rozporządzeniu to na szczepienie będzie już za późno! Wbrew pozorom lobby szczepionkowe stara się stwarzać pozory naukowości swoich decyzji. Że akurat są one podpierane zafałszowanymi wynikami badań to inna sprawa ale jednak są jakieś kryteria które pozwalają oficjalnie sugerować(zmusić!) do zaszczepienia. W tym wypadku nie ma o tym mowy więc proszę nie siać paniki i podchodzić do sprawy merytorycznie. A tak przy okazji czy ktoś ma jakiś link do informacji o toczących się sprawach sądowych przeciw podżegaczom z WHO i koncernów farmaceutycznych?. Tak jak przewidywano wszystko jest wyciszane i raczej nie trafia na nagłówki!. 🙂

   • ALFA said

    @Oron42 nie sieję paniki ,ale trzeba było słuchać na TV INFO inspektora sanitarnego mówił o myciu owoców,piciu wody itd.i wspomniał o szczepieniu,być może mogą być namawiane osoby z terenów zalanych.

   • Głos66 said

    Szczepienia będą po ustąpieniu powodzi przeciwko Durowi brzuszemu zwanemu dawniej tyfusem i przeciwko Żółtaczce C.
    Oczywiście w szczepionkach będą odpowiednie substancje DOBIJAJĄCE ludzi.

  • No to się pani minister podpisała. I popisała. Wstyd. Nie zapomnimy.
   Brakuje w wykazie głupoty. Nie wpuszczać ludzi z głupotą, a jak już jeśli ją posiądą to szczepić na głupotę. Pierwszą pani minister.

   • Głos66 said

    Na początku pani minister miała „jaja”, a teraz się przestraszyła, że chcą ją ubić, lub jej zapłacili i przeszła na stronę UNYCH.

 12. Vaclav vel Andre ect said

  http://biznes.onet.pl/eon-w-rosyjsko-ukrainskim-konsorcjum-gazowym,18567,3228778,1,news-detal

  Merkel-Putin i ich chłopcy Janukowicz i Tusk – jeszcze tego nie widzicie!!!!!!!

 13. Vaclav vel Andre ect said

  http://wiadomosci.onet.pl/2173651,12,swiadek_katastrofy_tu-154_nie_slyszalem_slow_nie_zabijajcie_nas,item.html

  dane z „Fakt”, MK/13:35

  Bez komentarza

  • Mars said

   taaa…. takie są „fakty” . Jakoś temu nie ufam szczególnie kiedy w swojej wypowiedzi przegiął mówiąc też że nie widział żadnych ludzi-ślepy i głuchy ?

  • hjk said

   skad wiadomo ze to on?

  • Angie-Poland said

   To on zmienił nazwisko? Wcześniej był Andriej Mendierej!xD Program ochrony świadków nie wypalił? 😀 Kpina…

 14. Magda said

  • 222 said

   Magda o co chodzi w tym filmie?

   • Magda said

    to jest fragmencik filmu „Koli”,zapętlony ,powiększony i przebarwiony by uwypuklić detal.Tu akurat ruszająca się postać

   • Dziewka said

    222 – to jest ten filmik tego typa który mówi że nic nie widział i nic nie słyszał.

    Precyzując jest to „osoba” która leży na części samolotu, niestety jakość jest taka jak by to ktoś kręcił kalkulatorem ale widać ruch. Ewidentnie jest to ktoś.

    Niestety komisja tego nie zobaczyła a poczuła na skroni rosyjskiego gnata i słowa panów z FSB „Cisza bo zabijem tavarish”

    – – –
    Cała polska to widziała a oni nie.. Dziwne, co za idioci są w tej komisji.. Matko Boska..

   • VIVIEN said

    PRZYJRZYJCIE SIE SKORO JUZ TAKIE POWIEKSZENIE ZNALAZLAS mAGDA TO NIE JEDNA POSTAC JEST ICH TAM WIECEJ LUDZI !!!!!!!!!!!!!!!!!! WIECEJ OSOB PRZEZYLO!!! POPATRZCIE A POTEJ NA ORYGINALNYM FILMIKU KOLI OBEJRZYJCIE Z BLISKA – TE SOSBY PO PIERWSZYM STRZALE POROZCHODZILY SIE UCIEKALY – STRASZNY KOSZMAR !!!

   • Magda said

    Tak VIVIEN tych osób było więcej,to krótkie wyjaśnienie pod filmem skierowałam do 222,bo on nie wiedział co to jest.

   • aabbcc said

    leczcie sie juz pisalem ze ostatnim wydaniu misji specjalnej widac w dobrej jakosci to miejsce i lezy tam kawalek bialej blachy, pozatym jak sobie wyobrazacie tam czlowieka to musi byc bardzo blady i stracil wlosy bo ma biala glowe wezcie sie juz uspokojcie bo dyskryminujecie ten blog…

 15. Mars said

  Nie pamiętam już czy to było :

  http://wiadomosci.onet.pl/2173651,12,swiadek_katastrofy_tu-154_nie_slyszalem_slow_nie_zabijajcie_nas,item.html

  Władimir Iwanow – to on jako pierwszy nagrał film i umieścił go w internecie po katastrofie prezydenckiego Tu-154 w Smoleńsku. Autor nagrania, które obiegło cały świat, wyraża zdziwienie, w jaki sposób analizowano i manipulowano tym nagraniem – donosi „Fakt”.

  Całkiem na 100% wierzyć temu na razie się nie sposób . Facet może mówić to co mu skażą, wiadomo-obawa o własne live…Zresztą czy to naprawdę prawdziwy autor filmu ???

  • Vaclav vel Andre ect said

   CIEKAWE ZDJĘCIE PRZY TYM ARTYKULE .
   CORAZ WIĘCEJ DROBINEK INFORMACYJNYCH ( TAK PRAWDZIWYCH JAK I NIE)
   CIEKAW JESTEM SKĄD cyt „donosi „Fakt””

 16. Vaclav vel Andre ect said

  TAM GDZIE JEGO MIEJSCE!!! 🙂

  „Premier na wale”
  http://wiadomosci.wp.pl/gid,12290947,title,Premier-na-wale—zdjecia,galeria.html

 17. Magda said

  KOMOROWSKI NAPISZE DO KAŻDEGO POLAKA
  Marszałek będzie się kontaktował w formie listownej ze wszystkimi mieszkańcami Polski – poinformował jego sztab wyborczy.

  Już wkrotce do naszych skrzynek trafią listy od Bronisława Komorowskiego – dowiedział się serwis tvp.info. Przeczytamy w nich m.in. życiorys kandydata PO, zarys wizji jego prezydentury i obejrzymy zdjęcia rodzinne
  .
  http://www.niezalezna.pl/article/show/id/34422
  ————————-
  a co z ustawą o ochronie danych osobowych?Nas nie dotyczy?

  • Aśka said

   to trzeba dołączyć do tej jego korespondencji to, co o nim wiemy i odesłać 😉

  • Dawid said

   My zaplacimy prezciwz za jego gebe w naszych skrzynkach

  • grypa666 said

   od pb: a my polonusy nic nie dostaniemy od komora? mam wazny paszport polski…

   • asterix said

    pb Dziś w radio o tym była mowa, u Weissa „Dzwonię do pani, pana w nietypowej sprawie” czy jakoś tak. Jak masz ważny polski paszport to możesz się zgłosić do punktu jakiegoś spisu podać personalia i głosować. Dokładnie nie pamiętam.

 18. 222 said

  ODnośnie filmu ze strzałami. Skoro wiele osób twierdzi, że na filmie widać kobietę w czerwonej sukience, która klęczy-chyba nie byłoby problemem dowiedzieć się która kobieta był ubrana w czerwoną sukienkę, rodzina mogłaby zarządać sekcji zwłok. Po drugie można próbować dotrzeć do tego starszego gościa, któy kręci sie na filmie- spytać co on widział. Po trzecie, widoczne postacie w czarnych ubraniach nie musza być czymś dziwnym- mogli się tam kręcić jacyś funkcjonariusze i niekoniecznie musieli mieć złe zamiary. Po czwarte ( nie chcę podważać warygodnosci filmu) na pewnos łychać strzały, smiechy i rosyjskie dialogi ale słowa „nie zabijajce nas” to jakoś gorzej. Poza tym jeśli nawet ktoś ocalał to nie wydaje mi się aby pokiereszowany, półprzytomny miał siłę krzyczeć tak głośno aby głos wyłapał mikrofon średniej jakosci telefonu komórkowego.
  Mozecie sami przetestować jak cieżko nagrać głos aby cokolwiek było słychać.

  • Magda said

   jakość filmu jest kiepska-to widzimy wszyscy.ABW badając ten materiał nie stwierdziła ingerencji – czyli należy uznać,że to,co tam jest – jest prawdziwe.Następnie były różne próby interpretacji dźwięków,które większość widzów filmu klasyfikowała jako strzały z broni krótkiej.
   Skoro nie dało się zbagatelizować dźwięku pojawiły się różne interpretacje kto i po co strzelał.Niemniej jednak teraz to,że są to faktycznie strzały jest jeszcze bardziej prawdopodobne niż przed tymi wyjaśnieniami.
   Jeśli chodzi o weryfikację kobiety w czerwonej sukience-rodziny i tak chyba mają dość.Może później ktoś się do tego odniesie,a może nie będziemy mogli dostać takiej informacji wcale.Ostatni nr „Gazety Polskiej” publikuje wywiad z żoną posła Gosiewskiego – Beatą.Ona nie wyklucza ekshumacji i mówi dużo na temat wątpliwości dotyczących śledztwa.
   Nie dziwi mnie także komentarz autora filmu-jeśli to faktycznie autor i jeśli mówi prawdę.Nie dziwi mnie dlatego,że robiąc taki zapis autor koncentruje się na czymś,co go interesuje,kamera rejestruje wszystko i dlatego można być zaskoczonym tym,co się odtwarza.

  • Aśka said

   Też uważam, że sekcja osób, które były ubrane na czerwono (leżąca kobieta i ta osoba idąca za podwoziem) oraz na biało powinny być ekshumowane. Za tym podwoziem, to chyba funkcjonariusze nie byli, bo w momencie,kiedy padły strzały oni dalej już nie szli.

   • VIVIEN said

    A JEST PEWNE ZE KOBIETY JAKIES BYLY NA CZERONO UBRANE? PO TAKIEJ TRAGEDII SUKIENKI NAWET JESLI BYLY BY BIALE NASIAKNELY KRWIA! I TAK NAPRAWDE MOZE NIE BYLY TAKIE CZERWONE ? A JAKIE UBRANIA NOSZA STANDARDOWO STEWARDESSY W PREZYD.SAMOLOCIE CZERWONO BIALE JAK FLAGA ? MYSLE ZE RACZEJ GALOWE ? CO MYSLICIE ?

   • Aśka said

    Nie wiem …

 19. Dziewka said

  Czy nie sądzicie że ta sprawa z powodzią jest tak nagłaśniana by nie było Innych Tematów?

  Oglądam 2-3h dzienie TVN24, Polsat Nius, TVP Info i jedyne o czym sie mówi to o tragedii, owszem straszne ale czy do cholery cały dzień 24/7 gadać o tym samym..

  Jak już mówiłem. Na Półwyspie Koreańskim straszą się wojną, pokojowo nastawiony Kim który jest świetnym dyktatorem nawet przewyższającym wady Adolfa straszy wojną. Chiny mają podpisany z KRL pakt który w razie wojny wciąga jest także. U.S wesprą Płn szykuje się kolejna wojna, za miesiąc spotkanie Bildenberga a w mediach masowe pranie mózgów potopem.. Już nawet nie chce mi się tego słuchać..

 20. Aśka said

  W Bielsku po ok. 3 tygodniach wyszło słońce i już przed oknem mam dwa rozpylające samoloty

  • Aja said

   W Poznaniu dokładnie tak samo. Ale Poznań ma chembustera czyli troszkę „im” przeszkadzamy ;p

   • KrisT said

    A może by tak jakiś filmik bądz zdjęcia czy toto wogóle działa?! BO jeśli działanie zostanie udowodnione to z pewnościa nasladowców znajdzie się wiecej i chembustery zaczną wyrastac jak grzyby po deszczu… 😉

   • Aja said

    Działo jest własnością @Nibiru9. Ma zasięg 120km
    Tu jest link do wątku=propozycji stworzenia sieci ochronnej nad Polską:
    http://www.newworldorder.com.pl/post,183,0

    A tu fotki nieba:

    IMG_0831

    Z moich własnych obserwacji potwierdzam: z chemtrali robią się takie „piórka” jak na fotkach, które rozwiewają się i zanikają. Oczywiście zmasowane ataki wymagały by wzmocnienia „baterii” dział ;), ale i tak jest lepiej niż bez.

    Gość się wkurzył, bo miał dość własnego kaszlu i wiecznie chorego synka i zamiast narzekać wziął sprawy w swoje ręce. Na wątku podaje linki pomocnicze, poza tym służy ewentualną radą skąd zdobyć elementy do budowy (można nabyć już gotowe, ale to trochę kosztuje). Ja namówiłam kolegę z netu z Białegostoku, w Łodzi chembuster już działa, już idzie też podobno budowa we Wrocławiu, namawiam kolegę z W-wy, ale on nie ma gdzie tego postawić, mieszka w bloku. Być może zgodzą się jego rodzice, mający dom pod miastem. No i teraz dobrze by było, żeby znaleźli się chętni np. z lokalizacji okolic Szczecina, Rzeszowa, Lublina, Wałcza, Słupska i/lub innych miejscowości odpowiednio „rozstrzelonych” na mapie Polski tak, aby zazębił się nieco 120 km-owy obszar działania poszczególnych chembusterów. Chodzi o to, aby zrobić sieć, okaże się czy to zda egzamin, a potem można ją w miare potrzeb wzmacniać dodatkowymi działami. Lepiej spróbować COŚ zrobić niż jak te „łowiecki w pasce wilka leźć” 😉 Chyba wszystkim nam marzy się gest Kozakiewcza dla „unych” 😉

   • hjk said

    20100427165
    takie coś sie u nas zrobiło po jakiejść 1-2 godz po tym, jak ostro spyskali niebo…

 21. tony said

  jesli ktos jest z krakowa-popatrzcie w niebo, jest zrobiony wielki krzyz z chemtreili na niebie…:// przeswit miedzy blekitnym niebem a zachmurzona jego czescia…

 22. polskanews24 said

  zapraszam na moją stronę

  http://news-polska-i-europa.cba.pl/news.php

 23. hjk said

  Aśka 20 Maj 2010 @ 8:49 pm
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Rosja-sie-niecierpliwi-i-oczekuje-polskich-ustalen-ws-Tu-154,wid,12283909,wiadomosc.html#
  „skopiujcie to zdjęcie i powiększcie, proszę;
  1) Czy tam na drzewie jest śmigło?
  2) Czy ta część z szachownicą, to jest druga strona statecznika? (Jedna strona była na filmie Wiśniewskiego)”

  Ad 1.To był samolot odrzutowy, więc nie ma śmigieł, tylko turbiny w silnikach
  Ad 2. faktycznie wygląda jak statecznik, bo szachownice sią tylko na statecznikach, tylko kwestia czy poziomy czy pionowy i jaki jest w końcu układ szachownicy w stosunku do czerwonego pasa: czy na lewej stronie jest inny jak na prawej?
  https://grypa666.wordpress.com/zdjecia-ze-smolenska/russia-plane-crash-2/
  i http://i.wp.pl/a/f/jpeg/24513/samolot_wrak_smolensk_afp_550.jpeg

  Prosto 19 Maj 2010 @ 10:51 pm
  @ Aśka
  Mi się wydaje, że to gałąź przecięta na pół i jedna połówka zwisa. Ale ogólnie to coś mi z tą szachownicą nie gra…
  z lewej jest inny układ jak z prawej:
  https://grypa666.wordpress.com/zdjecia-ze-smolenska/2-16/
  https://grypa666.wordpress.com/zdjecia-ze-smolenska/a/
  i wygląda na to, ze tylko na pionowym sa szachownice, na poziomych ich nie ma, na skrzydłach sa bez czerwonego pasa tylko same. Czyli wygląda na to, że statecznik z filmu Wiśniewskiego nie jest tym samym, co tu:

  Dziwne…

  • KrisT said

   Ad 2. Tak malowanie szachownicy się rózni miedzy lewa a prawą stroną samolotu, szachownica zawsze zaczyna się od lewego gornego białego pola.
   Na tym zdjęciu https://grypa666.wordpress.com/zdjecia-ze-smolenska/russia-plane-crash-2/
   widac statecznik pionowy z odłamanym statecznikiem poziomy na ktorym nie ma namalowanych szachownic, i jest to strona prawa patrząc od tyłu samolotu.
   Szachownice sa malowane na w/w statecziku pionowym i jak dobrze widzę na środkowych partiach skrzydeł od spodu.
   To zdjecie i http://i.wp.pl/a/f/jpeg/24513/samolot_wrak_smolensk_afp_550.jpeg przedstawia lewą strone statecznika pionowego.
   Jak widac został on juz ruszony i jakby postawiony do pionu, bo na pierwszym zdjeciu widac ze lezy własnie na lewej stronie.

   Prawdopodobnie postawili statecznik bo czegos pod nim szukali, np ciał.

   • KrisT said

    aha i jeszcze jedno na filmiku koli, w ostatnich sekundach niby widac ze ktoś zeskakuje z kokpitu, niestety to nie kokpit a częsc ogonowa od ktorej oderwał się statecznik pionowy włacznie z gondolą centralnego silnika….
    wiec teorię o wyskakujacym pilocie bądz jego oprawcy mozemy wsadzic w….. bajki.

   • Aśka said

    przecież one leżą w zupełnie innych miejscach; pisałam przecież o tym

   • Vaclav vel Andre ect said

    Na dostarczanej dokumentacji fotograficznej nic się nie zgadza– chyba że przyjmiemy ze statecznik rozdzielił się na cześć lewą i prawa oraz ze cześć te poleciały w innych kierunkach.

   • hjk said

    ale jak dobrze pamiętam na filmiku wiśniewskiego ten statecznik był sam jeden, bez kadłuba w pobliżu

   • Głos66 said

    DO @Vaclav vel Andre ect

    Całkowicie z Tobą się zgadzam, te dwa zdjęcia pokazują dwie różne części statecznika z różnych miejsc katastrofy (jakby się rozdzielił na dwie części).

  • Lwica said

   Ja w temacie gł. artykułu. J. Kaczyński kontra A.Lepper (pomijam realne n a d z i ś -21.05.2010- mniejsze szanse Leppera – gdyby J.K do wyborów żył ) Przecież wypunktowano juz praktycznie najb. proizraelską politykę spośród top polityków -przywódców w Europie Lecha Kaczyńskiego. Można było ciut mniej – ale nie, pierwsi do Iraku, Gruzji, Afganistanu itp na naszym podwórku… I co ? To po to by kilku wiecej judeocentryków sie ujawniło ?(czy raczej gojów przeszło na ich stronę ? – bo tak wiatr wiał ?) Nie przeceniajmy tych kilku , ujawniali by sie tak czy siak, bo to wynikało z siły judeocentryzmu (ale gł.jeszcze przed kryzysem 2008 !! ) Lepper i Kaczyński to dziś ludzie ok 60 -ki . I nagle na starość ma się im zmienic ? Jeden Lepper stanie się judeocentrykiem (ha ha) a Kaczyński z kolei zadba głównie o Polski naród ????? Ale czy to z serca ? Czy wyrachowania(udawania) – jak ta zmiana w stos. do potęgi ale – Moskwy. Co do kolejnych prezydentów tak wielu sie łudziło Wałęsa, Kwaśniewski, Kaczyński…

  • Aśka said

   Szachownice na polskim TU 154 są na:

   – stateczniku pionowym z lewej strony

   – stateczniku pionowym z prawej strony

   – pod skrzydłami (ale w tedy są całkowicie na białym tle, bez czerwonych pasków)
   http://img217.imageshack.us/i/waff272filtered.jpg/
   __________________
   W takim razie na zdjęciach:
   – z filmu Wiśniewskiego

   jest prawa strona statecznika

   – a niedaleko „Koli”

   jest lewa strona statecznika
   ___________________
   Poniżej linki, aby było można potwierdzić, że ta lewa strona statecznika była niedaleko „Koli”


   ___________________
   Dobrze byłoby ustalić, w jakiej odległości leżą te dwie strony tej samej części samolotu (i to jeszcze przeciętej podłużnie). Magda, kiedyś podawała link do filmu, który dokładnie przedstawiał rozłożenie części samolotu w terenie, ale na razie nie mogę go znaleźć.
   ___________________
   Czy mnie zrozumieliście?

   • Magda said

    nie wiem ,czy o ten link Ci chodziło?

   • Aśka said

    Magda, znalazłam – to ten film, gdzie jest zaznaczona trasa Wiśniewskiego

    ale nie wiem, jak zlokalizować te dwa fragmenty statecznika

   • Magda said

    tu jeszcze link do mozaiki:
    http://picasaweb.google.ru/Amlmtr/MWzNeJ#5464542272535151378

   • Magda said

    tak,tylko na tej mapce mnie się nie zgadza miejsce oznaczone jako „największa liczba ofiar”,w/g mnie ofiary znajdowały się między „podwoziem” a „salonką”,gdzieś w tym rejonie raczej,w innym wypadku nie zgadzałaby się trasa Wiśniewskiego,który nie widział ofiar,a w/g tego opisu powinien koło nich przechodzić.
    Czyli miejsce oznaczone jako „największa liczba ofiar” jest błędnie wskazane.

   • Magda said

    Aśka
    statecznik jest na początku trasy Wiśniewskiego,to jest to zdjęcie ,które sama opisałaś jako prawą stronę statecznika,natomiast,to drugie miejsce jest dość daleko,w/g mnie to będzie w okolicach „salonki”.Pomiędzy tymi dwoma miejscami jest spora odległość

   • Magda said

    spójrz jeszcze tutaj:
    http://picasaweb.google.ru/Amlmtr/MWzNeJ#5470394216702826930

   • Magda said

    i tutaj:
    http://picasaweb.google.ru/Amlmtr/MWzNeJ#5470394788519061634

   • Magda said

    a teraz jeszcze tutaj:
    http://picasaweb.google.ru/Amlmtr/MWzNeJ#5472953080295508418

   • Prosto said

    Po przejrzeniu filmików i zdjęć wydaje mi się, że to ten sam statecznik odwrócony do góry nogami, mniej więcej w tym miejscu gdzie stał jeszcze w pierwszym dniu katastrofy. Z tyłu widać tę samą część co na filmiku W. (statecznik poziomy albo skrzydło) nietkniętą. W tym samym miejscu jest również tylna część samolotu. Inne części są już poprzestawiane, dlatego nie mogłam się w tym wszystkim połapać.
    Ta seria zdjęć jest już z uprzątanego terenu:

   • Aśka said

    Magda, czy na pewno w okolicach salonki?
    patrz na te linki, które podałam. Żeby nie komplikować daję je poniżej


    na tym pierwszym jest ogon z silnikiem, potem dwie „rury” leżące na sobie, następnie kabina

    na drugim dwie „rury” leżące na sobie, kabina i statecznik

    Czy ta lewa część statecznika nie znajduje się pomiędzy ogonem a silnikiem nr 2 (z tego filmu, gdzie jest zaznaczona trasa Wiśniewskiego)?
    youtube.com/watch?v=yifz6Se52kE&feature=player_embedded

   • Aśka said

    @ Prosto, to nie jest ten sam statecznik. Zwróć uwagę na rozłożenie pól szachownicy przy czerwonym pasku. Z prawej strony samolotu znajduje się przy czerwonym pasku pole czerwone szachownicy, a z lewej strony samolotu znajduje się białe pole przy czerwonym pasku. To już tyle razy było mówione. Skup się 😉

   • Magda said

    Asia
    Obejrzałam jeszcze raz film Wiśniewskiego:

    na tych ujęciach-zwłaszcza ostatnie klatki tego nagrania- nie ma tych części które są na tym zdjęciu.One powinny znajdować się na lewo od tego statecznika z szachownicą.Myślę,że to było jednak przekładane.To zdjęcie ,na które zwracasz uwagę ma zupełnie inną pogodę niż to,co jest np.u Wiśniewskiego.
    Być może robili to 11 lub12.04 i poprzestawiali części,żeby np.sprawdzić,czy pod czymś tam nie leży ktoś lub coś.Ewentualnie szykowali to do zabrania i poukładali blisko drogi.

   • Prosto said

    Skoncentrowałam się mocno 🙂 i wyszło mi coś takiego
    http://www.przeklej.pl/plik/statecznik-jpg-0015f2aiqagh

    (mam nadzieję, że dobrze dodałam plik)
    ===================
    od pb: dobra robota = jesli to sa osobne fragmenty, trza zapytac samolociarzy, czy rozdarcie pionowe statecznika byloby prawdopodobne i w jakich warunkach

   • Prosto said

    I jeszcze rzut z ekranu tego samego elementu widocznego na filmie Wiśniewskiego i na tym zdjęciu http://chomikuj.pl/danaprus?fid=298933976

    A porównanie tu: http://www.przeklej.pl/plik/n1-jpg-0015f40j41dc
    ===========
    od pb: przeklej.pl pokazuje fragment skrzydla? wisniewski sfilmowal statecznik pionowy z szachownica

   • Prosto said

    @pb
    Na początku filmu Wiśniewskiego jest fragment skrzydła (chyba, to ta część) a dopiero potem ujęcie ze statecznikiem pionowym.

   • Aśka said

    To nie wygląda jak poprzekładane

    poza tym zobacz, ten kawałek statecznika wygląda na płaski (jakby blacha; na dodatek wbita w jakiś inną część samolotu)), a ten kawałek statecznika u Wiśniewskiego ma 3 wymiar – grubość http://www.youtube.com/watch?v=DwXTBiW5rec&feature=related
    (2:03 min)

    Jakby przełożyli, to nie była by ta przełożona część wbita w inną.

   • Aśka said

    Dziękuję za współpracę. Te sklejanki są wspaniałe. Niestety nie umiem ich robić, więc muszę się naopowiadać, żeby wyłuszczyć o co mi chodzi. Dzięki serdeczne 🙂

   • Prosto said

    No to jeszcze jedna sklejanka, żeby porównać czy elementy zostały poprzekładane po kiulku dniach (zdj. na żółtym tle), czy nie http://www.przeklej.pl/plik/sklejanka-jpg-0015fd2d303p

    „poza tym zobacz, ten kawałek statecznika wygląda na płaski (jakby blacha; na dodatek wbita w jakiś inną część samolotu)), a ten kawałek statecznika u Wiśniewskiego ma 3 wymiar – grubość”

    No wygląda jakoś tak płasko, ale wbity w inny element nie jest. Statecznik jest za tym biały elementem, a że był to pochmurny dzień to nie widać wyraźnego cienia i się nie odcinają od siebie te części. Statecznik może być w jednym kawałku, ale nie musi. Poza tym statecznik filmowany przez Wiśniewskiego i ten sfotografowany kilka dni później leżą w tym samym miejscu.

   • Aśka said

    jak nie jest wbity, to musi być na czymś podwieszony/zaczepiony, bo nie opiera się o ziemię

   • Aśka said

    Czy na pewno te 2 części statecznika znajdują się w tym samym miejscu?
    Statecznik u Wiśniewskiego był na początku jego filmu, a on rozpoczynał kręcenie od strony południowej. Natomiast ta płaska część jest w pobliżu miejsc gdzie kręcił „Kola”, czyli gdzieś przy końcu trasy Wiśniewskiego.

 24. j21 said

  Polecam, dobry felieton

  http://www.bibula.com/?p=21891

 25. Vaclav vel Andre ect said

  WYWIAD TVN24 NIEDOKOŃCZONY!!!!!

  http://www.tvn24.pl/12690,1657219,0,1,mowilismy-uwazajcie-strasznie-potem-slyszalem-trzask-i-huk,wiadomosc.html
  Porucznik Artur Wosztyl ROZMAWIA Z JAKAŚ)????????) REPORTERKA programu „Polska i Świat”>
  WYWIAD KOŃCZY SIĘ NA TRAGICZNYCH STWIERDZENIACH O HUKU.
  WYWIAD WNOSI WIELE NOWYCH WIADOMOŚCI OPISANYCH OCZAMI PANA ARTURA WOJSZTYLA.
  I CO………
  I CO BYŁO DALE- JA SIĘ PYTAM .
  BO KAŻDY Z NAS POBIEGŁBY – POPĘDZIŁ NA MIEJSCE KA KATASTROFY

  CZYLI ZGODNIE Z ZE STWIERDZENIEM PANA PILOTA WOJSZTYLA CALA ZAŁOGA KTÓRA BYŁA NA PŁYCIE LOTNISKA ( GDZIE?-LOKALIZACJA NA MAPCE) W NORMALNYM ODRUCHU PĘDZIŁA BY NA ZŁAMANIE KARKU NA MIEJSCE WYPADKU.
  POWINNI PRZYBYĆ W KILKA CHWIL ZA (LUB PRZED LUB RAZEM) BOROWCAMI , RÓWNOLEGLE(+/-) Z WIŚNIEWSKIM, A BYŁO ICH KILKA OSÓB.
  RELACJE TYCH OSÓB POODWIEDZAŁY BY TO CO JEST NA FILMIE WIŚNIEWSKIEGO LUB NIE.

  CZY BYLI JUŻ TAM SOWIECI Z WOZAMI STRAŻACKIMI, CZY BYŁY TAM SŁUŻBY SPECJALNE ROSYJSKIE, KTÓRE BYĆ MOŻE MIAŁY DWUSTRONNIE KOLOROWE KURTKI- I TYLKO CHWILA WYSTARCZYŁA DO ZAMIANY SŁUŻB SOWIECKICH NA ROSYJSKIE?
  UWAŻAM ŻE TO JEST INFO(FILM) DLA SPOŁECZEŃSTWA TYLKO ODPOWIEDZ DLA PUTINA — PO PUTINOWSKIM SYGNALE KONFERENCYJNYM TZW MAK—–OWSKIM (SKIEROWANYM DO KONDOMKÓW)

  KIEDY DALSZY CIĄG ODSŁONY W TVN-24 > PODAJCIE DATĘ .. ROBIĄ NAS W BALONA

  • Vaclav vel Andre ect said

   zmiana w 4 wierszu od doli( jak to się dzieje ??? 🙂 )

   UWAŻAM ŻE TO nie JEST INFO(FILM) DLA SPOŁECZEŃSTWA

  • hjk said

   wywiad pewnie dokonczony, tylko niepuszczony w tvn, tylko sygnał jak piszesz…

 26. mirek said

  znalazłem gdzieś artykuł jak to ogromne przecież Chiny pod koniec II wojny światowej zostały zdobyte przez komunistów w 5 dni!
  Hiroszima i Nagasaki były chyba dla odwrócenia uwagi.
  zdobycie Rosji musi być podobne.

  • zenobiusz said

   Może to potrwać dłużej,jako wojna na wyniszczenie,nawet,jeśli Rosja zostanie sama.Ale przecież o to depopulacjonistom chodzi.Ba ,gdyby jeszcze udało sie wplątać w to Indie.Ciasteczko ! Ze dwa miliardy z głowy.Witaj NWO.

   • Toms said

    Prosze pamietac ze Indie , Chiny mają broń ABC , oprócz tego niewiele wspólnego z zachodnim, typem NWO .

 27. Bird2 said

  Teraz trochę zamętu zasieję..

  Jako że od dawna czekam na wojnę by prawdopodobnie pierwszego dnia zginąć, niestety nic nie poradzę że od 10 lat dzień w dzień marzy/myślę o wojnie.

  – – –

  „..Początek wojny jest blisko

  Solariusze tych krajów pokazują kiedy każdy z ich będzie brać udział w działaniach wojennych. Kiedy w solariuszu Mars (wojna) znajdzie się w 7 domu, ten kraj nieuchronnie będzie toczyć wojnę.

  W solariuszu Rosji na czerwiec 2007 / czerwiec 2008, Mars jest w 7 domu (relacje z innymi krajami) w Baranie (wojna), co upewnia mnie w twierdzeniu, że w tym okresie (prawdopodobnie wiosna 2008) Rosja z pewnością rozpocznie działania wojenne. W astrokartografii, Mars przechodzi dokładnie przez Bliski Wschód – szczególnie Iran – co oznacza, że wydarzenia na tym terytorium mogą uwikłać Rosję w wojnę.

  W solariuszu Chin na 2011, Mars jest w 7 domu (wojna) w trygonie do Urana, co oznacza wojnę atomową.

  W solariuszu Ameryki na lipiec 2011 / lipiec 2012 Uran znajdzie się w 7 domu (bomba) w Baranie (wojna) w kwadraturze do Plutona (masowa zagłada), co oznacza okres kiedy Ameryka będzie w poważnym konflikcie wojennym i wykorzysta swoją nowoczesną broń.

  Następny solariusz Ameryki na lipiec 2012 / lipiec 2013, z Plutonem w 4 domu (obszar Ameryki), spowoduje całkowite zniszczenie (Pluton) terytorium Ameryki (4 dom)…”

  Link do pełnego wykładu:
  http://www.eioba.pl/a80860/trzecia_wojna_swiatowa
  – – –
  Jako że mówiono o tym że Izrael chce wykorzystać Gruzję jako „Niezatapialny Lotniskowiec” w konfrontacji z Iranem to inwazja na ten mały, piękny kraj jest potwierdzona..

 28. wiktor said

  Komorowski dziś chlapnął:
  trzeba pomyśleć o wysiedleniu ludzi z terenów
  przeznaczonych na kontrolowane zalewanie….

  tak sobie pomyślałem:
  z pewnością dostaną tereny blisko autostrad,
  bo tam przecież będzie skupione życie.
  Totalna kontrola, GMO, internet – PZU nie będzie płaciło odszkodowań
  Każda katastrofa to początek nowego.

  Egipcjanie mieszkali wzdłuż Nilu, bo tam była najlepsza gleba na uprawę zdrowej żywności 🙂

 29. Aśka said

  http://www.tvp.info/info-dziennik/wideo/19052010-2215/1719292

  27 min 35 sek
  zobaczcie „reprezentacyjnego” kandydata Komorowskiego

  • Prosto said

   Ogólnie Komorowski ma aparycję dyrektora kołchozu zdeczko 🙂

   • Zapsa said

    Dla mnie ma wygąd perwersyjnego zboka (rozbiegane spojrzenie, nigdy nie patrzy w kamerę, czerwona buzia)- ale to może być złudne i z góry przepraszam wszystkich wielbicieli.

 30. Nie zgodziłbym się z stwierdzeniem że frekwencja tu wyższa. Na wordpressie blog królowej Pokoju jest na 3 miejscu , a w pierwszej czwórce nie widac bloga grypa666
  ==================
  od pb: u mnie od 10 IV jest 10-30 tys (pik) wizyt, na forum 100-300 komentow = a u ciebie?
  o polnocy z 21 na 22 maja softbot wordpressa polskiego pokazuje:
  „Najlepsze blogi WordPress.com dzisiaj: 1. Prawda.xlx.pl 2. Wirtualna Polonia 3. Jonas Poland 4. Krolowa Pokoju’s Blog”
  Moze ty wiesz co tu znaczy „najlepszy blog”?

  • Nie wiem co to znaczy. Myslę że chodzi o ilośc odwiedzin. Od dłuższego czasu mój blog między 3 a 4 miejscem pokazuje. Wizyt jest około 10 tys. dziennie
   ==============
   od pb: gratuluje, naprawde sie ciesze i zycze jeszcze wiekszego rozwoju = po chrzescijansku napominam ze to zobowiazuje cie do zimnej glowy i wyparzonego jezyka rowniez na moim blogu, tym bardziej ze wiecej osob tu dyskutuje i swoimi niewywazonymi komentami robisz szkode nie tyle grypa666, ktora nie takie burze przezyla, co swemu nickowi i blogowi „krolowa pokoju” = patrz moje wtrety do twoich (takze pod twym drugim nickiem „bruno”) 23.5.2010

 31. Aśka said

  http://wiadomosci.onet.pl/2173983,11,edmund_klich_o_ladowaniu_tu-154_to_forma_presji,item.html
  […]
  Jak powiedział Edmund Klich: „Wiemy, co się wydarzyło, ale »dlaczego« to już inne pytanie”. – Znam działania załogi, kontrolera lotów, wiem co się wydarzyło, ale przyczyny to sprawa skomplikowana. W każdym wypadku jest to ciąg przyczyn: szkolenia, niedociągnięcia i błędy, które prowadzą do katastrofy – dodał.

  – Wszystko działo się bardzo szybko, jestem przeciw całkowitemu ujawnianiu zapisu z czarnych skrzynek. To są tematy wrażliwe – zaznaczył Klich. Według niego opinia publiczna powinna mieć możliwość zapoznania się tylko z takimi danymi z czarnych skrzynek, które są niezbędne w prowadzeniu procesu dowodowego.
  ________________
  ciekawe za ile go kupili?
  =================
  od pb: to co mowi to kryminal! powinien isc pod trybunal stanu

  • hjk said

   nie musieli to wojskowy

   • Aśka said

    kupiony, kupiony … nie pamiętasz, jak na początku krytykował śledztwo, aż się za niego Tusk zabrał

   • in said

    @aska
    to jest gra i trzeba znac ich ruchy. jak najlepiej zrobic by ludzie mieli zaufanie do sledczego…???
    zrobic drame, ze stoi on po stronie ludu
    raz wyrobiona opinie ciezko jest zmienic (psychologia) jak ludzie poczuli ze E.Klich to uczciwy facet to na tej opinie da sie pociagnac jakis czas,ale to co on robil po tej dramie (rozmowie z tuskiem do 4 rano) wyklucza calkowicie szczerosc tamtej dramy

    to jest psychologia i gra. wiem co pisze.

   • Aśka said

    no nie wiem … jak mówił z sensem, to uważałam go za uczciwego … jak zaczął łgać, kręcić, mylić się w „zeznaniach”, to już nie uważam, że jest uczciwy, wręcz przeciwnie, że krętacz i to na dodatek bardzo przebiegły, albo co grosze kupiony, albo manipulujący lub manipulowany … psychologia przynajmniej na mnie nie podziałała

  • Vaclav vel Andre ect said

   Czyli co?

   SOWIECI ODPOWIEDZI– W SPOSÓB TYPOWO SOWIECKI.
   TO CO MA EDMUND KLICH NIE CHCĄ UJAWNIĆ BO WALI TO W LUDZI SOWIECKICH ( POLSKICH I ROSYJSKICH).
   ODBILI PIŁECZKĘ DO SOWIETÓW POLSKICH : „CHCECIE TO UJAWNIAJCIE MY TEZ UJAWNIMY I GÓWNO WYPŁYNIE. ZOBACZCIE – MY NIE CHCEMY PRAWDY – POTRAFILIŚMY „PRZEROBIĆ” NA NASZĄ STRONĘ NAWET EDWARDA. NIE PODSKAKUJCIE BO WYJDĄ Z TEGO KOSMICZNE JAJA.. MY DOTRZYMUJEMY UMOWY TUSK-PUTIN, WY ZRÓBCIE TO SAMO. TRZYMAJMY SIĘ WERSJI ZE TO WINA „ZESTRESOWANEGO”
   PILOTA/ I KOŃCE W WODĘ.”

   RUCH OBECNIE NALEŻY DO SPOŁECZEŃSTWA(POSŁÓW). – PIS DOSTAŁ OSTRZEŻENIE- CZY BĘDĄ MIELI WIARĘ WALCZYĆ O PRAWDĘ (?). PRZECIEŻ KLICH MOŻNE MIEĆ OFICJALNE DWA ROŻNE (SPRZECZNE) ZAPISY O OSOBIE KTÓRA BYŁA W KABINIE.
   I BĘDĄC KUPIONYM (ZASTRASZONYM) ZAWSZE WYCIĄGNIE TĄ jedynie PRAWDZIWĄ.
   NIESTETY TYLKO NIEZALEŻNE ŚLEDZTWO UMOCOWANE PRAWNIE DOPROWADZI DO ODTAJNIENIA DOKUMENTÓW – NP RODZINA PILOTA DOMAGAJĄCA SIĘ PRAWDY -RODZINY OFIAR KATASTROFY. TYLKO JAKA FORMA……..?

   POZA TYM OBECNOŚĆ TEJ OSOBY W KABINIE NIE WYJAŚNIA DLACZEGO PILOT (AUTOMAT) LECIAŁ TAK NISKO.. NIEPRAWDAŻ – CHYBA SPECJALNY ZWROT- ABY ODCIĄGNĄĆ E-ŚLEDCZYCH. TO PRZECIEŻ Z TEGO BLOGU WYCHODZĄ NAJPOWAŻNIEJSZE HIPOTEZY ZDARZEŃ, KTÓRE ZNAJDUJĄ NIEŚCISŁOŚCI W ZADYMIE MEDIALNEJ.
   TO MY, INTERNAUCI, NARZUCAMY, W EPOCE STEROWANYCH MEDIÓW TON, TRZEŹWE 🙂
   I LOGICZNE SPOJRZENIE NA CAŁOKSZTAŁT , UDOWADNIAJĄC DZIAŁANIA KOMPLEKSU jot
   ( DZIĘKI PB ZA TO— TO JUŻ ZA NIEDŁUGO BĘDZIE TO BARDZIEJ WIDOCZNE), A NA POLU DZIAŁAŃ ORGANÓW TAK RP JAK I FR ZNAJDUJEMY POLA KTÓRE SĄ BARDZO NIEWYGODNE DLA OFICJALNEJ (SZYKOWANEJ)WERSJI.
   NIE USTAWAJMY W DZIAŁANIACH !
   PODZIWIAM DZISIEJSZE ROZPRACOWANIE ZDJĘĆ- DLA MNIE OSOBIŚCIE BOMBA.

 32. Aśka said

  http://gazetapolska.pl/artykuly/kategoria/54/2968/smolenska-gruda-gliny
  Smoleńska gruda gliny
  Katarzyna Gójska-Hejke, 15-05-2010
  […]
  Pierwsze drzewa prezydencki TU skosił około 1200 metrów od początku pasa startowego. Musiał lecieć wówczas na wysokości nie większej niż dwa i pół metra. Kolejne ślady wskazują, iż wznosił się. Następne gałęzie ściął już na wysokości około 4 metrów. I nadal szedł w górę. Nawet wówczas, gdy uderzył w opisywaną już w mediach brzozę, wznosił się. Tuż przed drogą, przelatując przez pas osik i świerków, przechylił się na lewą stronę, ale za szosą wydaje się, że odzyskał poziom. Był wówczas na kilkunastu metrach, ściął wierzchołki drzew i rzekomo tu stracił kawałek skrzydła. Runął 200 m dalej.

  Przeszłam całą trasę ostatnich sekund lotu samolotu. Pierwsze lampy naprowadzające na pas startowy znajdują się poza terenem lotniska, w miejscu zupełnie niestrzeżonym. Dokładnie na dzikim wysypisku śmieci. Tuż obok, w szopach z dykt i starych blach, mieszkają bezdomni. Ich kryjówki opierają się nawet o feralną brzozę, która miała przypieczętować tragiczny los samolotu.

  Lampy tkwią na opalonych podczas wypalania traw palach, zwisają z nich poklejone niebieską izolacją kable. Zastanawiające są również leżące dookoła nich świeżo wycięte drzewa. Czyżby 10 kwietnia oświetlenie naprowadzające na lotnisko było zasłonięte gałęziami? Pierwszy budynek należący do lotniska Siewiernyj wygląda jak drewniana zmurszała szopa. Stoi na trzech ścianach, czwarta rozpadła się chyba dawno temu. Także na tym obiekcie zamontowane są światła sygnalizujące pilotowi pas do lądowania. Idąc do początku płyty lotniska, mijałam jeszcze trzy rzędy lamp. Przy każdym leżały żarówki i szkła od powybijanych reflektorów. Jednak najbardziej zastanawiający był nowy kabel rozciągnięty między rzędami. Biegł on wzdłuż świeżo wykopanego rowu odsłaniającego stary, połatany przewód, który widocznie pierwotnie zasilał lampy. Kiedy dokonano modernizacji „sieci” – nie wiem. Czy zainteresowali się tym polscy prokuratorzy?

  2 maja działał jeden rząd lamp znajdujących się kilkadziesiąt metrów od początku płyty lotniska. 3 maja świeciły dwa rzędy. Jednak podczas tych dwóch dni na lotnisku nie lądował ani nie wystartował żaden samolot.

  Wydobyte z gliny

  Przerażeni liczbą szczątków samolotu znajdujących się nadal na miejscu katastrofy, postanowiliśmy, że postaramy się przewieźć do Polski te fragmenty, które wydadzą się nam najistotniejsze dla śledztwa. 3 maja przyjechaliśmy w okolice lotniska w kaloszach (teren jest dość grząski, poruszanie się po nim w normalnych butach jest trudne). Przemierzaliśmy to zaorane pole śmierci powoli. Już po ok. 30 minutach odnalezione kawałki samolotu nie mieściły się w reklamówkach. Zaczęliśmy po prostu wyciągać je z gliny i układać w sterty. Nie mogliśmy zrozumieć, dlaczego władze Rzeczypospolitej nie dokonały oględzin tego miejsca po tym, jak rosyjskie służby zabrały stąd rzekomo wszystkie fragmenty prezydenckiej maszyny. Dlaczego ludzie, którzy przyjechali zwyczajnie pomodlić się na miejscu śmierci przyjaciół, muszą wyręczać polski rząd? W smoleńskiej glinie było dosłownie wszystko – kondensatory, przewody, kawałki urządzeń elektrycznych, skrzydeł samolotu, fragmenty podłogi, uszczelki i mnóstwo pamiątek po pasażerach.
  […]

 33. […] Pravda Prof. Dakowskiego […]

 34. Lwica said

  http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/videos/videos/show/8708125-david-icke-o-tragedii-w-smole-i-haiti – w tym kontekscie pył z Islandii wywołany sztucznie aż się narzuca; i że on niby teraz może paralizować cywilną strefę lotniczą w Europie w dowolnym momencie i czasie (wiatry wieją gł. zachodnie czyli znad Islandii nad Europę ) A więc kto ma dostep do wulkanu tego i tamtejszych ma pewną władzę. Chyba nie ludzie Putina tam. Islandia jest kluczowa więc mocno.

 35. Aśka said

  No i Morawiecki mi podpadł!

  http://wybory.onet.pl/prezydenckie-2010/aktualnosci/kandydat-na-prezydenta-apeluje-o-wprowadzenie-stan,1,3229495,aktualnosc.html
  Kandydat na prezydenta apeluje o wprowadzenie stanu klęski żywiołowej
  dzisiaj, 16:03 POg / PAP 22.05.2010

  Zdaniem kandydata na prezydenta Kornela Morawieckiego w związku z aktualną sytuacją powodziową konieczne jest wprowadzenie stanu klęski żywiołowej na najbardziej dotkniętych powodzią terenach, co ułatwiłby m.in. prowadzenie akcji ratowniczej.

  Podczas sobotniego spotkania z dziennikarzami we Wrocławiu Morawiecki, podkreślił, że prawo wprowadzenia stanu klęski żywiołowej jest po to, aby realnie pomóc ludziom. – Ogłoszenie go umożliwi zmniejszenie szkód, ograniczy cierpienia ludzi. Pozwoliłoby też na zaostrzenie represyjnych środków wobec złodziei i szabrowników – mówił założyciel i przewodniczący „Solidarności Walczącej”.

  W opinii Morawieckiego wprowadzenie stanu klęski żywiołowej ułatwiłoby także prowadzenie akcji ratunkowej. – Nie trzeba by było prosić mieszkańców o opuszczenie zagrożonych terenów, tylko im to nakazać. Uchroniłoby to ich przed większymi tragediami niż utrata dobytku – tłumaczył.

  Morawiecki zaznaczył także, że konsekwencją wprowadzenia stanu klęski żywiołowej, będzie przesunięcie daty wyborów prezydenckich, ale jest konieczne, ponieważ „to co się obecnie dzieje to kpina z demokracji”. – Jak ci ludzie w Sandomierzu czy w Tarnobrzegu mają za miesiąc wybierać prezydenta, skoro obecnie ich miasta znajdują się pod wodą. Jeśli ta powódź nie jest stanem klęski żywiołowej, to co nim jest? Czy musi zalać Warszawę, żeby podjęto odpowiednie działania? – dodał.

  Kandydat na prezydena spotkał się z dziennikarzami przy jednym z mostów na Odrze. Przez Wrocław w sobotę od rana przechodzi fala kulminacyjna.
  Autor: POg Źródła: PAP

 36. kruk said

  Jeszcze nie zakończyła się powódź w Polsce. Jeszcze wspominamy ofiary i zniszczenia na Haiti. Jeszcze pamiętamy wybuch wulkanu w Islandii, który sparaliżował niemal całą Europę. Ziemia w wielu miejscach aż kipi… Tymczasem proroctwa biblijne muszą wypełnić się do końca a Bóg daje nam już kolejne znaki:

  http://wiadomosci.onet.pl/2176119,12,pszczoly_zaatakowaly_miasto_panika_na_ulicach,item.html

  Radzę poważnie zastanowić się nad priorytetami i zastanowić się, ku czemu to wszytko zmierza. Pojednanie się z Bogiem i szczera spowiedź może nam tylko pomóc a pojednanie w takich chwilach na pewno nie jest oznaką hipokryzji. Błądzić jest rzeczą ludzką i Bóg to wie. Od tego, jak podejdziemy do zdarzeń, które dzieją się dziś, na naszych oczach może zależeć bardzo wiele.

  Apokalipsa, armagedon nie koniecznie muszą kojarzyć się z cierpieniem. Nie koniecznie muszą wywoływać dreszcze niepokoju…

  Człowiek pojednany z sobą, ludźmi i Bogiem może w spokoju oczekiwać jego przyjścia z nadzieją!

  Dwa tysiące lat próbujemy stworzyć dobre społeczeństwo, właściwe ustroje. Próbujemy znaleźć równowagę pomiędzy dobrem społecznym a dobrem prywatnym. Wciąż i wciąż popadamy w coraz to gorsze ustroje. Z komunizmu, przez faszyzm do tzw. „demokracji” Jeszcze nie rozliczyliśmy do końca krzywd z poprzednich wojen, gdy na horyzoncie tworzone są podwaliny pod nowy „ład społeczny” – NWO

  Kto ma uszy niechaj słucha! 37. […] Posted by botama w dniu Lipiec 9, 2010 Józef Bizoń 21.5.2010 w odpowiedzi na „Wpisy Zenobiusza” […]

 38. […] który szukał pomocy w śledztwie 10 IV w tymże kręgu w USA, który zatuszował 11 IX! Podobnie profesor Dakowski – odmawiając różaniec za nawrócenie Rosji (a nie USraela czy własnego […]

 39. […] który szukał pomocy w śledztwie 10 IV w tymże kręgu w USA, który zatuszował 11 IX! Podobnie profesor Dakowski – odmawiając różaniec za nawrócenie Rosji (a nie USraela czy własnego […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s