Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Śledztwo 10 IV zaprzepaszczone

Posted by grypa666 w dniu 11/05/2010

Wspomóż blog na konto lub Pay Pala

†††††††††††††††††††††††††††††

†††††††††††††††††††††††††††††††

„11 Minut” z kampanii przedwyborczej

††††††††††††††††††††††††††††

Byłem przeciwnikiem Okrągłego Stołu. Kornel Morawiecki na Prezydenta RP

†††††††††††††††††††††††††††††††††

B. szef ABW Święczkowski: pierwsze 48 godzin zaprzepaściło śledztwo

W pierwszych 48 godz. należało zabezpieczyć teren katastrofy kilometrami nieprzejrzystego płotu, zacząć trwające miesiącami, skrupulatne przeszukiwanie centymetr po centymetrze powierzchni, drzew i pod powierzchnią. Niewykonanie tego zaprzepaściło szansę dojścia do przyczyn katastrofy. Składowanie szczątków w miejscu otwartym na działanie czynników atmosferycznych i korozję to też  karygodne niedociągnięcie. Oświadczenia śledczych, że nie wykryto środków wybuchowych jest bzdurą, bo były np. w broni BOR-owców. Odczytywanie czarnych skrzynek — prymityw sprzętowy i proceduralny.

Krytyczne uwagi nt. restrukturyzacji prokuratury w Polsce… 1.4.2010 r. w skandaliczny sposób usunięto z Prokuratury Generalnej wielu doświadczonych prokuratorów jak Święczkowski. Wg niego, decyzja wysłania archeologów na miejsce katastrofy jest „tragiczna”. Dotychczasowe postępowanie rządu świadczy o chęci ukrycia czegoś i o wierze w naiwność publiki.

Konieczne jest wszczęcie śledztwa nt. zaniedbań władz Polski w postępowaniach przygotowawczych do samego śledztwa 10 IV. To ostatnie musi objąć procedury bezpieczeństwa itp., istniejące wiele miesięcy przed katastrofą i być może związane z nią. Potrzeba więc śledztw w 3 kierunkach:

 1. bezpieczeństwo i procedury przed katastrofą,
 2. sama katastrofa
 3. sposób postępowania dochodzeniowego i zaniedbania po katastrofie.

Obowiązkiem polskich prokuratur, wojskowej i cywilnej, jest startować z zestawienia pełnej listy przypuszczalych przyczyn, w tym zamachy i spiski, a w miarę dochodzeń eliminacja z tej listy. W śledztwie nt. 10 IV działa tylko jeden polski prokurator w Rosji, a trzech w kraju, podczas gdy np. sprawę mafii paliwowej badało 12 polskich prokuratorów jednocześnie!

Wiele innych rzeczy z ust tego prokuratora, b. szefa ABW. Proszę ochotników o znalezienie transkryptu jego wypowiedzi oraz wykonanie streszczenia. To jest b. doniosła opinia eksperta.  – PB.

††††††††††††††††††††††††††††††††

List otwarty do profesora, dra hab. Jacka Trznadla

http://fronda.pl/andrzej_szubert/blog/archiwum/2010/5

W związku z ogłoszonym przez profesora Jacka Trznadla  listem otwartym z wnioskiem o powołanie międzynarodowej komisji do zbadania przyczyn katastrofy w Smoleńsku.

Szanowny Panie Profesorze

Katastrofa samolotu prezydenckiego w Smoleńsku była wielką tragedią i szokiem dla całej Polski. Także dla Rosjan, gdyż katastrofa ta wydarzyła się na terenie ich państwa. Przynaglanie Rosjan do pośpiechu, czy publiczne sugerowanie, iż nie będą oni uczciwie prowadzić śledztwa podnosi jedynie i tak już wysoką temperaturę podejrzliwości.

Panie Profesorze, ja także optowałbym za międzynarodową komisją do zbadania tej katastrofy – pod kierownictwem Polski i Rosji.

Udział Polski zrozumiały jest sam przez się. Udział Rosji także – katastrofa przydarzyła się na jej terenie. Zrozumiały byłby także udział USA. Samolot prezydencki wyposażony był w najnowocześniejsze  przyrządy made in USA – GNSS i TAWS.

Nie znamy jeszcze przyczyn katastrofy, ale wiele wskazuje na to, że przyczyniły się do niej niewłaściwe wskazania tych dwóch amerykańskich supernowoczesnych przyrządów naprowadzających.

Przy czym istnieje przypuszczalnie prawdopodobieństwo manipulowania wskazaniami takich przyrządów przy pomocy technologii satelitarnej:

http://wolnapolska.pl/index.php/Aktualno%C5%9Bci/meaconing-czyli-jak-oszuka-nawigacj-pokadow.html

Do tego potrzebna jest naturalnie wysoko rozwinięta technologia satelitarna.

USA takową technologią dysponuje – GPS czy militarna „tarcza” bazują właśnie na najnowocześniejszej technologii satelitarnej.

Udział w międzynarodowej komisji badającej przyczyny katastrofy ograniczony być powinien do przedstawicieli tych państw, które mają na codzień do czynienia z najnowocześniejszą technologią. Buszmeni w takiej komisji niewiele pomogą.

Jednak w tym miejscu nasuwają się mi różne wątpliwości.

Nie tylko w USA, także w kilku innych krajach, od lat mnożą się spontanicznie powstające grupy i stowarzyszenia domagające się od władz USA ponownego śledztwa w sprawie zamachów na WTC i Pentagon. Wciąż pozostało zbyt wiele niewyjaśnionych wątpliwości dotyczących tamtej tragedii, w której zginęło 30 razy więcej  ludzi, niż w katastrofie w Smoleńsku.

Ostatnio, już w roku 2010, stowarzyszenie ponad tysiąca niezależnych architektów i inżynierow zwróciło się do Kongresu USA z wnioskiem ponownego wyjaśnienia zawalenia się budynków WTC. Władze USA wszystkie petycje i żądania ponownego śledztwa jednak po prostu ignorują.

A co ze specjalistami z krajów Europy Zachodniej?

W ubiegłym roku to inni „specjaliści” Zachodu wmawiali nam nieistniejące śmiertelne zagrożenie nieistniejącą pandemią świńskiej grypy. Zarobiły na tym jedynie zachodnie koncerny farmaceutyczne.

Od lat inni zachodni „specjaliści” (od klimatu) wmawiają nam grożącą naszej planecie katastrofę cieplarnianą. Kłamstwa te zweryfikowały wykradzione maile owych „specjalistów”. Zweryfikowała je także sama natura w postaci ostatniej zimy.

A ostatnio jeszcze inni „specjaliści” okłamują nas chmurą pyłu wulkanicznego.

Natomiast o akurat zakończonych w Dublinie czterodniowych obradach tajemniczej Komisji Trójstronnej grupującej blisko 400 przedstawicieli polityki, instytucji międzynarodowych (ONZ), gospodarki, finansów i mediów z Ameryki półn. Europy i Japonii jeszcze inni „specjaliści” nas nie poinformowali.

Panie Profesorze!

Przyszło nam żyć w strasznie załganym, okcydentalnym  świecie, w którym wiodącą rolę odgrywają USA i UE.

W takim załganym świecie  wydarzyła się na naszych oczach straszliwa katastrofa.

Mnie tak samo jak Panu i milionom innych ludzi zależy na całkowitym i wiarygodnym wyjaśnieniu przyczyn i przebiegu katastrofy w Smoleńsku.

Jednakże nie uważam za szczególnie szczęśliwy pomysł chęć wciągnięcia w dochodzenie przedstawicieli załganego Zachodu, a zwłaszcza USA. Przynajmniej do czasu, gdy USA same nie wyjaśni wszelkich wątpliwości związanych za zamachami na WTC i Pentagon.

O kłamstwach USA będących pretekstem do agresji na Irak nadmieniam jedynie na marginesie i gwoli ścisłości.

Zwracam się z apelem do Pana Profesora, aby nie podnosił Pan niepotrzebnie atmosfery podejrzliwości, gdyż sprawie wyjaśnienia przyczyn katastrofy nie przyniesie to pożytku.

Łączę wyrazy szacunku  — Andrzej Szubert

………………….

A przy okazji dla lepszego zrozumienia tego i co się w istocie dzieje

Kandydaci na Prezydenta RP a Układ Europejski – lekcja 3”      to samo na grypa666

Boguchwała, A.D. 09.05.2010 r. – mgr inż. Józef Bizoń

Opublikowano na:  http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=142&pid=2613

††††††††††††††††††††††††††††††††

Nt. hipotezy fałszywych radiolatarni i pokrewnych kwestii, proszę wpisywać się na „10 IV – Hipoteza radiolatarni

Przybywa hipotez technicznych 10 IV. Jeśli znajdą się osoby prowadzące, założę dalsze pod-strony; na razie gromadzi je Konrad na ww. stronie.

Komentarzy 156 to “Śledztwo 10 IV zaprzepaszczone”

 1. Andrzej101 said

  Czyżby jeszcze jeden “dymiący nagan” w sprawie Smoleńska ?

  Naczelny Rabin Polski Michael Schudrich napisał specjalnie dla The Jewish Week artykuł pt. “Straciliśmy przyjaciela”.
  http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=142&pid=2548

  W tekście tym jest napisane:

  “Dwa lata temu, w czasie wizyty w Katyniu, obydwaj modliliśmy się przed tablica upamiętniającą rabina Barucha Sternberga, głównego rabina Wojska Polskiego, który został zamordowany w Katyniu wraz z setkami żydowskich żołnierzy. Ocenia się, że około 10% zamordowanych w Katyniu polskich żołnierzy stanowili Żydzi.”

  W komentarzu od redakcji The Jewish Week jest napisane:

  “Na pokładzie pechowego samolotu miał być również Naczelny Rabin Polski Michael Schudrich oraz wielu działaczy żydowskiej społeczności. Jedynie z powodu Sabbath’u nie wsiedli do tego samolotu. Rabin Schudrich był od wielu lat zaprzyjaźniony z Lechem Kaczyńskim, jeszcze w czasie kiedy był on Prezydentem Warszawy. Prezydent Kaczyński systematycznie brał udział w uroczystościach z okazji świat w głównej synagodze stolicy, kilkanaście razy odwiedzał Izrael…”

  Data obchodów w dniu 10 kwietnia była wybrana dowolnie. Likwidacja obozu w Kozielsku, z którego jeńców wywożono do zamordowania głównie w Katyniu, trwała od 3 kwietnia do 12 maja. Można było więc na obchody 70 rocznicy Katynia wybrać inną datę. Na przykład 13 kwietnia, kiedy to Niemcy w roku 1943 ogłosili odkrycie grobów katyńskich.

  Dziwi jedna rzecz. Otoczenie prezydenta znało jego słabość do Żydów. Wiedziało też, że dwa lata wcześniej prezydent był w Katyniu razem z naczelnym rabinem. Można by się więc spodziewać, że na okrągłą 70 rocznicę zbrodni tym bardziej naczelny rabin i “wielu działaczy żydowskiej społeczności” chcieliby razem z ich przyjacielem, polskim prezydentem, uczcić ofiary w Katyniu (ze względu na owe ok. 10% żołnierzy, jakich stanowili Żydzi).

  Jest też raczej pewne, że prezydent i jego otoczenie znało zwyczaje prezydenckich żydowskich przyjaciół i wiedziało, że w sabat takiej uroczystości nie powinno się organizować, jeśli chce się, aby żydowscy przyjaciele wzięli w niej udział.
  A jednak uroczystość zaplanowano na sobotę!
  Czyżby o to właśnie chodziło? Aby oszczędzić w “katastrofie” Żydów ?

  Jest to naturalnie niepoważna teoria spiskowa.
  Taka sama jak ta, że 11/9 pracujący w WTC Żydzi wzięli sobie wolne czy też pojechali na wycieczkę. Dlatego tak mało ich wtedy zginęło (tylko ci, których nie ostrzeżono???).

  • Julka said

   To nie są żadne teorie spiskowe, tylko logiczne wyciąganie wniosków. Nazywanie dedukcji teorią spiskową jest ośmieszaniem myślenia.

   • dario said

    TO NA 100% BYŁ ZAMACH
    1.Było słychać 2 wybuchy,
    2. Wsadzili wszystkich do jednego samolotu,
    3. Ktoś tam nie pojechał, bo ruski był,
    4. Ruscy nie lubią polaków,
    5. Brazylia będzie mieć żałobę przez 3 dni, a Rosja tylko 1

    6. to samolot rosyjskiej konstrukcji, wiedział gdzie ma spaść,zdalnie sterowany?

    „Jesteśmy ludźmi więc mamy prawo błądzić. „

   • dario said

    Dziennik USA Today, opierając się na opinii ekspertów od bezpieczeństwa lotów, zastanawia się,

    dlaczego rozbił się prezydencki tupolew, który wyposażony był w najnowocześniejszy system ostrzegania

    przed przeszkodami – tzw. TAWS (Terrain Awareness and Warning System). Urządzenie to z odpowiednim

    wyprzedzeniem informuje pilotów o zbliżaniu się do przeszkód typu wzgórze, czy też maszt antenowy

    (jedną z pierwszych tez Rosjan było stwierdzenie, iż samolot uderzył skrzydłem o pobliski maszt

    antenowy). System reaguje także w momencie, gdy samolot leci zbyt nisko lub gdy zbyt szybko traci

    wysokość i gdy grozi mu rozbicie, ostrzegając pilotów przed ewentualnym zagrożeniem. Gazeta

    podkreśla, że od 20 lat, czyli od momentu, gdy TAWS został wprowadzony do użytku, nigdy nie zawiódł i

    żaden z samolotów wyposażony w ten system nigdy nie rozbił się przy podchodzeniu do lądowania.

    Dlatego ta katastrofa robi się coraz bardziej tajemnicza – pisze USA Today, powołując się na ocenę

    eksperta Johna Coxa z TAWS od bezpieczeństwa lotów. Ów ekspert stwierdza, że musiało się coś stać,

    skoro piloci nie zareagowali na ostrzeżenia TAWS

    Moj znajomy pracuje w Bombardier, Montrealu gdzie produkuja samoloty. On jest mechanikiem i w jego srodowisku to samo powtarzali. Kazdy samolot jest wyposazony w system bezpieczenstwa ktory ostrzega gdy samolot zbliza sie zbyt blisko obiektu lub znajduje zbyt blisko ziemii. Kazdy tam zadaje pytania dlaczego ten system ich nie ostrzegl.

    Ależ oczywiście, że system ostrzegał! Tylko był rozkaz lądowania bo tam już czekała telewizornia i trzeba było ryj wsadzić w ekran.

   • Głos66 said

    Do @Dario

    Z Twoich wypowiedzi wynika, że byłeś na pokładzie samolotu prezydenckiego, bo jeśli znasz dokładnie szczegóły lotu – to nie mogło być inaczej.
    Ale nie słyszałem, aby ktoś uratował się z katastrofy.
    Czyżbyś pisał na blogu z zaświatów ???

   • dario said

    ja po prostu nie wierzę że w 21 wieku samolot prezydencki przy tak wysokim zaawansowaniu technicznym mógł by się rozbić z winy pilotów mam cichą nadzieję że znajdzie się choć jedna skruszona osoba zamieszana w ten zamach i ujawni nam wszystkim całą prawdę

   • Głos66 said

    Jeśli znajdzie się skruszona osoba, to nie zdąży cokolwiek nam powiedzieć, bo ją ubiją.
    A samolot mógł się rozbić z wielu innych przyczyn.
    Zamach, porwanie samolotu – z podstawionym klonem, zderzenie samolotów z równoległych światów (teoria strun, przy czymś takim zawsze tworzy się dziwna mgła) i wiele innych, o których nie mamy najmniejszego pojęcia.

  • hjk said

   Faktycznie niedziela chyba byłaby bardziej stosownym dniem, tym bardziej, że chyba częścią tych uroczystości maiała być Msza św., którą tam odprawiono, ale już w intencji ofiar katastrofy…

  • eminem said

   „Tylko małe sekrety muszą być strzeżone. Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej” Marshall McLuhan

   P.S. Jeden pisze o teorii spiskowej, a ja piszę iż każde dobre przestępstwo musi być z góry zaplanowane…

 2. Julka said

  Dopiero co zakończyła obrady Komisja Trójstronna w Dublinie podporządkowana grupie Bilderberg gdzie Irlandczycy protestowali przeciwko NWO a mendia ani się zająknęły, wkrótce w Hiszpanii będzie spotkanie samej grupy rozdających karty. W ubiegłym roku mieli spotkanie w Grecji, czyżby kolej na bankructwo Hiszpanii i Portugalii?
  http://www.ospn.opole.pl/?=art&id=341

  • Julka said

   można wejść w ten sposób:
   http://www.ospn.opole.pl/index.php

   artykuł „O czym media nas nie informują”

  • dario said

   już pisałem NWO jest gorsze od komunizmu ponieważ wtedy wystarczyło się zapisać do partii i miało się z tego profity natomiast NWO jest zarezerwowane tylko dla elit wszystko odbywa się w zamkniętym kręgu do którego bez milionów dolarów na koncie wogóle się nie dostaniesz defakto jest to totalitaryzm utworzony przez grupę trzymającą władzę bildelberg która narazie z ukrycia ale niebawem bez żadnych przeszkód chce zarządzać całym światem można to nazwać koszmarem

   • Zapsa said

    piszesz tak, jakbyś się kciał dostać do kręgów jelity, ale niestety brak milionów ci to uniemożliwia… 😀

   • hjk said

    A nawet mając te miliony, po co się tam dostawać? To perwersja – jakaś chęć panowania nad ludźmi i światem…

   • dario said

    niech ludzie otworzą szeroko oczy i zaczną walczyć z tą tyranią elit (grupa bildelberg) bo w innym przypadku jeśli to potrwa jeszcze jakiś czas to będzie już za póżno i obudzą się nie z ręką w nocniku a z ręką z very-chipem

  • hjk said

   http://www.ospn.opole.pl/index.php?p=art&id=340
   Anna Walentynowicz – Dziewczyna z suwnicy
   do „postaci katastrofy”

   • Danuta said

    Anna Walentynowicz . Siłaczka , może święta. Cześć jej pamięci .

  • krzysiek said

   bilion $ dla grecji nazywa się „shock and awe” (hebrajskie Shak-In-Ah czyli chwała) http://www.youtube.com/watch?v=6iEtPi2egQk&feature=geo ta talmudyczna symbolika użyta po raz kolejny (wcześniej II wojna światowa, irak) http://www.freerepublic.com/focus/f-chat/871842/posts

 3. Kier said

  Żądamy komisji międzynarodowej
  Powołania międzynarodowej komisji, która zbadałaby okoliczności katastrofy prezydenckiego samolotu, domagali się uczestnicy manifestacji na wrocławskim Rynku. Plakaty informujące o proteście w dziwny sposób szybko zniknęły z ulic Wrocławia.
  Na Rynek przyszło kilkadziesiąt osób. Byłoby ich zapewne znacznie więcej, ale plakaty informujące mieszkańców o tej demonstracji dziwnym trafem zniknęły w tym samym dniu, w którym zostały rozwieszone, i nie wiadomo, kto tego dokonał. Manifestanci nieśli ze sobą transparenty, flagi narodowe i wznosili okrzyki: „Precz z kłamstwem”, „Chcemy komisji międzynarodowej”. – Kiedy wstrząśnięci tragedią zwykli polscy obywatele przywożą z miejsca katastrofy szczątki ludzkie, różne przedmioty do nich należące, to wypełniający obowiązki prezydenta RP marszałek Sejmu mówi, że nie widzi w tym żadnego problemu – powiedziała w czasie demonstracji jedna z jej organizatorek Urszula Radziszewska.
  Uczestnicy wrocławskiej manifestacji podpisali się pod petycją skierowaną przez przewodniczącego Rady Polskiej Fundacji Katyńskiej prof. Jacka Trznadla do premiera Donalda Tuska, w której czytamy, że „ze względu na wyjątkową wagę dla Polski katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem w dniu 10 kwietnia 2010 roku, w której zginął prezydent RP Lech Kaczyński i osoby kierujące najważniejszymi instytucjami Państwa Polskiego, a ponieważ miało to miejsce nie w Polsce, lecz na terenie innego kraju – zwracamy się do Pana, Panie Premierze, o powołanie niezależnej międzynarodowej komisji technicznej dla zbadania przyczyn katastrofy”. „Wnioski takiej komisji – piszą dalej sygnatariusze petycji – z udziałem najlepszych światowych ekspertów, miałyby podstawowe znaczenie dla opinii publicznej, dla historii”.
  Marek Zygmunt, Wrocław
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20100511&typ=po&id=po02.txt

  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20100511&typ=po&id=po44.txt

  • hjk said

   co za różnica, czy kręcą nas spece krajowi czy międzynarodowi – nie czytałeś z art. głównego:
   „A co ze specjalistami z krajów Europy Zachodniej?
   W ubiegłym roku to inni “specjaliści” Zachodu wmawiali nam nieistniejące śmiertelne zagrożenie nieistniejącą pandemią świńskiej grypy. Zarobiły na tym jedynie zachodnie koncerny farmaceutyczne.
   Od lat inni zachodni “specjaliści” (od klimatu) wmawiają nam grożącą naszej planecie katastrofę cieplarnianą. Kłamstwa te zweryfikowały wykradzione maile owych “specjalistów”. Zweryfikowała je także sama natura w postaci ostatniej zimy.
   A ostatnio jeszcze inni “specjaliści” okłamują nas chmurą pyłu wulkanicznego.”

   • felicyta said

    Ten List otwarty do profesora, dra hab. Jacka Trznadla w ogole nie powinien sie ukazac tu na tym blogu, bo oslabia wole dazenia do prawdy.
    Po takim liscie chce sie siasc i nic nie robic bo i tak to nic nie da.
    Czy o to chodzilo autorowi Andrzejowi Szubertowi? Kim on jest i komu sluzy, odpowiedz nasuwa sie sama.
    Gdyby wszyscy specjalisci miedzynarodowi byli tymi co klamia i wspoltworza NWO to juz naprawde nic nie mozna byloby robic, bo wszyscy od dawna siedzielibysmy gleboko w szambie NWO.
    ================
    od pb: podzielam wydzwiek listu do prof. Trznadela, dlategp go zamiescilem; z wlasnych wieloletniech badan systemu instytucji zachodnich, sa tam z grubsza 2 grupy: skorumpowana gora i uczciwe profesjonalne doly, ktorych prace manipuje gora pod dyktado unych; tylko niezalezne badania moga cos dociec, a i z tymi coraz bardziej kiepsko z powodu zaciskania kontroli wiedzy i info przez unych; jesli znasz angielski, czytaj referat naukowy jako kazus ilustracyjny:
    http://piotrbein.wordpress.com/2010/01/05/dirty-uranium-weapons-cover-ups/
    drugi kazus to nieslawna ‚pandemia’ jesienia ubr. lansowana przez who na zlecenie unych (czytaj blog grypa666 lipiec-grudzien 2009); podobnie z zatajaniem przez who szkodliwosci tytoniu, radioaktywnosci i promieniowania elektromagentycznego

 4. Dawid said

  PKW odmówiła zarejestrowania Leppera w związku z tym, że był on skazany prawomocnym wyrokiem na karę pozbawienia wolności za przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia publicznego.
  http://fakty.interia.pl/raport/wybory-2010/news/pkw-odmowila-zarejestrowania-andrzeja-leppera,1476471

  MIZIA miał rację co do Leppera!

  • Srizia said

   Niesamowite. Mizia na prezydenta w takim razie.

  • Głos66 said

   Mizia, Mizia – myślisz, że inni nie wiedzieli tego, tylko Mizia ?
   To oczywiste, że NWO będzie wyeliminowywało wszystkich narodowościowców i patriotów, aby dokończyć to co zaczęli, czyli NOWY PORZĄDEK ŚWIATA.

  • Julka said

   Lepper został skazany za znieważenie Cimoszewicza. Szkoda, że prokuratura jest taka wybiórcza, bo wielu posłów peło znieważa na lewo i prawo bez żadnej odpowiedzialności.

   • Aśka said

    http://wiadomosci.onet.pl/2167361,11,nie_bedzie_sledztwa_ws_pawlaka_dokumenty_zastrzezone,item.html
    Polska/11:23 10.05.2010
    Nie będzie śledztwa ws. Pawlaka. „Dokumenty zastrzeżone”

    Nie będzie śledztwa w sprawie Waldemara Pawlaka, który w ostatnich latach nie ujawnił w swoich oświadczeniach majątkowych kilku posad. Taką decyzję podjęła warszawska Prokuratura Okręgowa, która zajęła się sprawą po publikacjach w „Polsce Głosie Wielkopolskim”.
    Jej stanowisko jest zastanawiające, bo w analogicznej sprawie inna prokuratura postawiła w stan oskarżenia radnego z Wielkopolski, który nie wykazał w oświadczeniu jednej z posad. Jak powiedziała nam prokurator Monika Lewandowska, rzecznik prasowy warszawskiej prokuratury, śledczy nie znaleźli podstaw do wszczęcia postępowania w sprawie Pawlaka. Odmówiła podania bliższych szczegółów. – Dokumenty mają klauzulę zastrzeżoną – mówi Monika Lewandowska.
    […]
    __________
    ŚCIGAJĄ TYLKO TYCH, KTÓRZY SĄ NIEWYGODNI. RESZTA MOŻE PRAWO ŁAMAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!

  • hjk said

   Może znowu powinien zająć się organizowaniem ruchów i protestów oddolnych…

  • Aśka said

   Dariusza Kosiura tez komisja PKW też wykasowała. Powiedzieli, że na liście poparcia było 160 (!) wpisów osób, które podały zły adres. Ciekawe jak oni to sprawdzili.

   • MIZIA+ said

    no własnie wam O TYM PISZE CAŁY CZAS ŻE NIC NIE ZMIENUCIE DOPUKI TE … I …. ROZDAJĄ KARTY I ONI SĄ W KOMISJACH I INNYCH ORGANIZACYJKACH –

    DAJCIE SOBIE SIANA Z TA DEMOKRACJĄ – — PYTANIE KTO JEST NAJWAŻNIEJSZY NA BOISKU – ODP. SĘDZIA I ON DECYDUJE KTO WYDGRA I CO BYŁO LUB JEST ZGODNE Z PRZEPISAMI –

    MORAŁ KTO MA SĘDZIEGO TEN MA WŁADZĘ –

   • hjk said

    Dlatego tylko patrzeć na łąpy w tych komisjach i organizować lokalne i centralne alternatywne sztaby wyb.

   • MIZIA+ said

    te ŁAPY TO TRZEBA UCINAĆ A NIE SIE NA NIE GAPIĆ..

  • Angie-Poland said

   Guzik prawda.
   http://wiadomosci.onet.pl/2167995,11,pkw_zmienila_decyzje_w_sprawie_leppera_ubolewamy,item.html

   • Julka said

    W rejestrze skazanych jest taki sam porządek jak we wszystkich instytucjach państwowych. Okazuje się, że sprawa znieważenia Cimoszewicza została jednak ostatecznie umorzona, a w rejestrze stało, że Lepper skazany. Jeszcze nic nie wiadomo, bo wisi nad nim niedokończona sprawa z niejaką Anetą K.w tle. Wprawdzie sądy działają jak żółwie, ale tutaj przed wyborami mogą się pośpieszyć i apelację Leppera oddalić.

   • Angie-Poland said

    Właśnie trwa konferencja prasowa AL’a. Wypowiada się prawniczka Leppera- genialna i kompetentna.

   • hjk said

    Moż ei ch czymś przyszantażował…))

 5. Buka said

  http://tvn24.lajt.pl/1636761,1,0,wiadomosc.html Rosyjski szpieg w rękach ABW,w Moskwie poleciały głowy. Obecnie podejrzany o szpiegostwo przebywa w areszcie tymczasowym i czeka na akt oskarżenia. Za udaną akcję prezydent Lech Kaczyński przyznał odznaczenia kilku funkcjonariuszom ABW.”DGP” sugeruje, że zatrzymanie Rosjanina mocno dało się we znaki GRU. Według gazety, mogło się ono przyczynić do kwietniowej dymisji szefa wojskowego wywiadu generała Walentina Korabielnikowa, który kierował GRU przez 12 lat.(5.1.2010 / dziennik.pl, PAP)
  http://tvn24.lajt.pl/1612057,1,0,wiadomosc.html Dwaj rosyjscy wojskowi wydaleni z Polski w ubiegłym roku byli oficerami GRU, których rozpracowały nasze służby. Ta największa afera szpiegowska ostatnich lat w naszym kraju, mogła poważnie przeszkodzić w poprawie stosunków między Polską a Rosją – pisze „Rzeczpospolita Po wyjeździe Karasajewa i Peresunko, MSZ oficjalnie podało: decyzję o wyjeździe obu dyplomatów w listopadzie (19 i 25) podjęła strona rosyjska. W odpowiedzi Rosjanie dyskretnie wydalili dwóch oficerów Wojska Polskiego z ambasady w Moskwie.Według informatorów „Rz” operacja SKW zakończyła się sukcesem, ponieważ rosyjskim szpiegom podsuwano nieistotne informacje.”(29.07.2009r)

 6. Fraktal said

  A co powiecie o tej teorii ? Jest to z forum David Icke http://davidicke.pl/forum/trzecia-wojna-wiatowa-prowokacja-t2143.html
  przez kumys » 18 Kwi 2010, 01:36
  Otrzymalem dzisiaj tego majla, wiec zamieszczam natychmiast.

  Ale zadaje sobie pytanie czy to nie jest prowokacja jakas aby Polacy staneli przeciwko Sowietom.
  To jest wstrząs!!! Prowokacja!!!

  To poniżej jest przewidziane jako prowokacja do wybuchu III Wojny Swiatowej.

  ONI powiedzieli kilka lat temu że chcą Polskę upokorzyć jeśli nie spełni ich żądań,

  i teraz to robią.

  Chcą nas obarczyć winą za rozpętanie III WŚ,

  i potem decyzją Unii lub jakiejś innej Rady Starszych,

  zlikwidować Polskę jako niezależne niepodległe państwo.

  +++

  Prezydent Kaczyński i wszyscy inni znajdujący się na pokładzie samolotu lecącego na uroczystości katyńskie nie zginął w samolocie, który rozbił się kolo lotniska w Smoleńsku – jak to pokazano całemu światu ale w innym miejscu.
  W Smoleńsku rozbił się samolot bliźniak. Bliźniak ten był pusty – bez pasażerów i załogi.

  Przypuszczalnie chciano mieć absolutna pewność skutków zamachu i dlatego zamordowano wszystkich poprzez stracenie samolotu prezydenta i rozbicie go w ustronnym miejscu, gdzie ofiary można było rzeczywiście dobić o ile ktoś by przeżył.
  W Smoleńsku rozbił się jedynie samolot bliźniak, który został spreparowany jedynie do upozorowania katastrofy z winy pilota. W Tv widać było rozbity samolot ciał ofiar nikt nie widział.

  Konstrukcja bliźniaka była specjalnie przygotowana do rozpadnięcia się na mnóstwo kawałków zdemolowanej konstrukcji na dużej przestrzeni miejsca upadku. To celem ukrycia właśnie faktu braku ciał ofiar w samolocie rzekomo prezydenckim.

  Pierwsi spontaniczni świadkowie na miejscu rozbicia samolotu Tu-154, np polski kamerzysta telewizyjny oraz polski ambasador w Moskwie Bhar, stwierdzili zgodnie, ze nie widzieli ciał ani zabitych ani rannych. Szczególnie ważne tu jest zeznanie kamerzysty, który był a Kabatach i widział jak wygląda miejsce katastrofy lotniczej w chwili tuz po zderzeniu samolotu z ziemia.
  Brak ciał zabitych lub rannych, obaj świadkowie podkreślali ze zdumieniem i pełna świadomościowa niezwykłości tego faktu.

  Ciał ofiar nie widział ani ten polski kamerzysta ani następni operatorzy , którzy filmowali strażaków polewających wrak woda. Ani jeden raz kamera okazała coś co mogło przypominać ciało ofiary katastrofy. Ciała te powinny przecież znajdować się w samolocie oraz obok.
  Samolot ten leciał z niska prędkością a konstrukcja miała być nienaruszona do chwili uderzenia w ziemie. Dodatkowo gałęzie lasu oraz miękkie podłoże powinny wybitnie amortyzować uderzenie co powinno umniejszyć efekt ew rozrzutu ciał. Gdyby w samolocie blizniku byli ludzie to widać by było tez ciała ofiar wypadku.
  Kamery nie okazały tez ani plandek lub koców , które w takich wypadkach narzuca się na ciała zabitych. Na wszystkich ujęciach kamer brak takich śladów przykrycia ew ciał.
  Do miejsca wypadku nie podjechała ani jedna karetka nie przybył nikt z personelu medycznego.
  Pokazano trumny przy w wożeniu ich na miejsce wypadku jaki i przy wywożeniu ich do Moskwy.Co było w trumnach nikt nie widział. Pakowanie skrwawianych ciał ofiar katastrofy pozostawia ślady krwi na ubraniu personelu ratunkowego jaki sprzęcie ratunkowym. Tu ani ratownicy nie mieli śladu krwi ani materiał trumien nie został zakrwawiony w sposób widoczny.

  Wladze Smoleńska grotesko wręcz podały , ze wszyscy zginęli. Podczas kiedy nie wiedziano nawet ilu było zabitych – nie umiano podać żadnej cyfry. Cyfra było: wszyscy zabici.W przypadku takiej katastrofy podaje się ilu ciał doliczono się wśród zabitych a ile ciał możne brakować – zaginieni. Widać tu wcześniej zaplanowane komendy zaprojektowane za biurkiem i nie mające pokrycia w realnych raportach o faktycznym zdarzeniu.

  Oprócz oceny działań ratunkowych dochodzi tu aspekt oszacowania technicznego uszkodzenia samolotu. Kiedy w pierwszych doniesieniach podawano , ze wszyscy zginęli i samolot został doszczętnie zniszczony w trakcie katastrofy, TVP Info pokazywała swymi kamerami – w tle takich właśnie komentarzy -wyraźny dobrze zachowany kształt kadłuba samolotu. Kadłub – w części środkowej – leząc na ziemi wyglądał być w bardzo dobrym stanie!
  Leząc lekko skośnie do osi kamery ukazywał wyraźnie swe wnętrze,które wyglądało na dobrze zachowane choć wskazujące na ślady braku tak foteli jak polek bagażowych itp. Wyglądało to jakby nastąpił tam wybuch , który wymiótł wszystko ze swego wnętrza. Cos tak jak skorupka jajka bez swej zawartości.
  Na pokazywanych zdjęciach video widać było tak jakby cześć cylindryczna kadłuba została rozdarta na kawałki. Przekrój tego rozerwania był charakterystycznie postrzępiony regularnie – tez jak skorupka jajka – co było widokiem niezwykłym przy takich zderzeniach. To postrzępienie mogło być także podobne do rury lub łuski pocisku , które zostały rozerwane silą wybuchu od środka a nie siły zewnętrznej. Uszkodzenia takie nie mogą być skutkiem uderzenia w ziemie.
  Film pokazujący tak zniszczona konstrukcje zaginał i możne nie ma już go nawet w archiwum TVP. Jeżeli ktoś nagrywał te sceny w domu powinien kopie tego filmu rozesłać po świecie i opublikować na internecie.

  Co charakterystyczne ogon części kadłubowej – pokazany na innym filmie -ma widoczne oderwanie od części kadłuba cylindrycznego w sposób absolutnie odwrotny.
  Sprzeczność w rozumowaniu nie występuje jeżeli założymy , ze kadłub cylindryczny jest jednolity a cześć ogonowa jest przykręcona śrubami przez wręgę kadłubowa.
  Przygotowując konstrukcje do łatwego rozsypania się w trakcie wybuchu przy uderzeniu w ziemie jest dużo łatwiej poluzować śruby części ogonowej niż osłabić monolityczna konstrukcje części cylindrycznej. Stad ta różnica.

  Fakt, ze konstrukcji ogonowa została celowa osłabiona jest łatwo zauważalny. Wystarczy popatrzeć na zdjęcia innych katastrof Tu-154. Tam zawsze ogon jest konstrukcją najtrwalszą i trzyma się części cylindrycznej , podczas kiedy u bliźniaka nastąpił wyraźny podział.

  Przygotowując samolot bliźniak do efektownego rozbicia postanowiono zwiększyć efekt rozrzucenia części wraku poprzez rozerwanie kadłuba od środka właśnie za pomocą ładunków wybuchowych. Obawiano się bowiem , ze wrak zachowa się w całości i trudniej będzie okryć fakt braku ciał.
  Bliźniak byl tak właśnie przygotowany – konstrukcja osłabiona – do rozpadnięcia się na mnóstwo kawałków na rozleglej przestrzeni. Z tych to powodów samolot nie zapalił się. Brak pożaru bowiem jest prostym wynikiem braku paliwa w zbiornikach. Samolot prezydencki – „prawdziwy” – miał paliwo na cala drogę powrotna i przy takim właśnie uderzeniu plunąłby ogromnym pożarem. Brak paliwa w bliźniaku musiał wynikać z obaw , ze eksplozja samolotu w powietrzu wywoła równoczesny pożar samolotu na wyraźną chwile przed zderzeniem się z ziemia – co podważy wersje o błędzie pilota.

  • Pelagia said

   @Fraktal – dla mnie to ewidentna prowokacja. nie dajmy się skłócić z Rosjanami.
   chcą nas wymazać z mapy, zmienić nazwę:
   tu fragment z Poli Laski str. 27 „mówiąc prosto z mostu – wymażę po prostu z pamięci z historycznych atlasków, nikt sie o tym nie dowie, ..nowa nazwa .. uchwałę na tajnym (!!!) spotkaniu podjęto, i nowy herb, … szybko ją radzie przekazano, by się szybko klepło, … to ostatnia chwila, bo już czasu braknie, niewiele go
   str. 28- opozycji resztki trzymac w ciągłym szachu… lecz nim to się stało, było spokojnie..nic się nie działo,nic nie zapowiadało w o j n y. Tylko jedno działo, a właściwie Kość, która spadła jak coś w nicość

   • VIVIEN said

    ja juzsie lepiej nie odzywam i mnie trudno w to uwierzyc – nie wierze i tyle TO JAKOS NIE TAK WSZYSTKO WYGLADA – ale specjalisci sa przeciez ,a tej ksiazeczce to juz wcale nie wierze ! Zaplanowali COS wykonali TO i nas przekonuja ,ze My dawno o tym Pisalismy !!! CHORE PERWERS ! byly ciala czy nie Katastrofa BYLA – Zmiana i Zamach Stanu rowniez ! CZY MY SIE KIEDYS DOWIEMY PRAWDY – WYGLADA NA TO ZE WTCENTER LATWIEJ BYLO ODKRYC PRAWDE NIZ TAKIEGO SAMOLOCIKU hmmmm – TRZYMAJA LAPE NA TYM WSZYSTKIM I TYLE !:)))) CHCA ABYSMY MIELI TEGO WSZYSTKIEGO DOSC! A TO SIE POMYLILI!

  • hjk said

   to samo pomyślałem nawet chyba jeszcze w tym samym dniu – „dla pewności wszelkiej” tak należało by zrobić, żeby miec pewność, podobnie sugeruje Niemiec…Brak jakichkolwiek zdjęć, niewpuszczanie ludzi, konfiskata filmów…

  • Mariusz said

   @ Fraktal
   Tą teorię mogłyby potwierdzić numery części znalezionych na miejscu katastrofy.
   Jeżeli przyjąć za możliwą tą teorię nasuwa się wniosek, że do tego celu mógłby być użyty 2 nasz TU będący w „naprawie”. Trzeba więc słuchać uważnie info czy nie wymknie się gdzieś, że te znalezione części są od drugiego (innego) TU.

   @ Pelagia Widziałem kiedyś na forum fragment w Poli, że po katastrofie „zaraza zarazi” to by się zgadzało z kolejnością kart illuminati.

   • Pelagia said

    @Mariusz – a jaka jest następna karta ?? ja niestety nie mam możliwości podglądu, mam tam dostęp zablokowany

   • mirek said

    rzeczywiście te niby śledztwo jest upokarzające,
    ale nic im nie jesteśmy winni, i nic nie powinniśmy dawać, bo żądania nie będą miały końca, to oczywiste.

   • ALFA said

    Mariusz powiedział/a kolejność kart illuminati.
    masz wszystkie karty
    http://todayperhaps.shutterfly.com/405?size=All&startIndex=0

   • hjk said

    tylko ze tam mamy porządek alfabetyczny, a mówicie o kolejności…?

   • VIVIEN said

    TAK! TEN DRUGI W SAMARA – WKLEILAM LINK WCZESNIEJ PO NIEMIECKU ; ALE MASZ LEB! JASNE TO SUPER IDEA – CZYZBY GENIALNA? TO BY DOPIERO BYLO CO? DO KIN Z TAKIM SCENARIO!

  • hjk said

   też racja z ta prowokacją, śmierdzi aż na kilometr, Rosji ten „wypadek” potrzebny jak 5 koło u wozu, albo jak „psu na budę”…
   Rosja wszystko co chce, osiągała za pomocą swej agentury, wszelkie sprawy paliwowo-ropno-gazowe, bo o to im głównie chodziło…
   No chyba, ze o coś jeszcze…
   No i zauważcie zadziwiająco cicho ze strony NATO, jak juz ktos zwrócił uwagę…

   • Buka said

    Moim zdaniem NATO oficjalnie czeka na reakcję i rozwój sytuacji w Polsce.Mieliśmy wspólne natowskie manewry w czasie pylenia wulkanu.

   • Magda said

    jeśli to rzeczywiście prowokacja,to nie bez udziału Rosji.To ich samolot,u nich remontowany i zdarzyło się to na ich terytorium.A może to wszystko jest wielkim przedstawieniem,którego scenariusz napisali mędrcy tego świata.
    Nie wiem jak było z samą katastrofą,ale błędy i niechlujstwo prowadzonego postępowania faktycznie na prowokację zakrawają.
    I w tym kontekście wystąpienie Kaczyńskiego z odezwą do Rosjan nabiera innego znaczenia.

  • Angie-Poland said

   @Fraktal
   Już to czytałam, tutaj na forum.

  • dario said

   coś w tym może być bo nie było widać ciał na żadnym z filmów ze smoleńska tuż po zamachu ,,czy ktoś widział coś takiego na świecie aby”karetki były nie potrzebne”?.żadnego zdjęcia ciał po katastrofie?

   • hjk said

    Paradoxalnie właśnie brak karetek jest przeciw tej hipotezie o podmianie samolotów, bo jakby to miał być spektakl, to by stał tam cały ich rząd…

   • Angie-Poland said

    @Hjk

    Niekoniecznie, a wręcz przeciwnie, bo w takich akcjach bierze udział jak najmniejsza liczba „cywilów”. Nie „angażuje” się sztabu szaraków, żeby odgrywało przedstawienie, bo to tylko kłopot. Ktoś by zawsze coś „sprzedał”. A odstrzelić połowę przedstawicieli służby zdrowia z miasta to deko głupi pomysł. Przeszłość pokazuje, że w takich wypadkach organizuje się raczej wypad służb ratowniczych w dalsze rejony, aby ich mniej było do wszelakiej pomocy.

 7. Buka said

  http://www.dziennik.pl/katastrofa-smolensk/article604058/To_znalezisko_rozwikla_zagadke_katastrofy.html Reporterzy „Faktu” znaleźli radiokompas z kokpitu.

  • Andrzej101 said

   Buka, tam zaraz po katastrofie na miejscu byli agenci CIA i Mosadu. Oni wiedzieli, że samolot zostanie źle naprowadzony do lądowania i że się rozbije. To oni nagrali ten filmik z „dobijaniem rannych” i nagłośnili go w necie. Oni rozpuszczali wiadomości, że autora filmiku zabito na Ukrainie. A nawet, jak go naprawdę ktoś zabił, to zrobili to „uni” a nie KGB, a wina i tak spadnie na Ruskich. No i jak ci agenci robili ten filmik, to pozbierali też trochę różnych szczątek z wypadku. A teraz sukinsyny podrzucają to spowrotem na miejscu katastrofy, aby napuszczać nas na Ruskich!
   Człowieku, po co Rosjanie mieli zabijać człowieczka, który za parę miesięcy i tak by przestał być „politykiem” i „prezydentem”. Czy słoń musi zabić mrówkę.
   A gdyby nawet, to nigdy nie zrobiliby Rosjanie tego w takim miejscu i przy takiej rocznicy. Bo komu jak komu, ale im nie zależało nagłośnienie Katynia na cały świat!

   • Buka said

    Pozwolisz,że się z tobą nie zgodzę,lotnisko w Smoleńsku jest lotniskiem wojskowym-rozumiem,że na takim terenie w Rosji zazwyczaj biegają agenci CIA i Mossadu? Służby i władze rosyjskie odpowiednio wcześniej były poinformowane o wizycie polskiego prezydenta-rozumiem,ze nie było tam żadnych ich służb z tego powodu? Jeśli ktoś miałby te części podrzucać to moim skromnym zdaniem są to sami Rosjanie,dlatego teren jest niezabezpieczony a śledztwo wygląda jak wygląda-to jawna prowokacja dla strony polskiej,Rosjanie robią wszystko by zmusić nas do konkretnych działań.Czy mamy więc do wyboru-udawać miłość i braterstwo i przyczynić sie do budowy porozumienia europejsko-sowieckiego-zrealizować więc zakładany punkt NWO,czy też zobaczyć prawdę-a wtedy również musimy zgodzić na plany nowego ładu z jedną różnicą może się to stać przyczynkiem potężnego światowego konfliktu,jesteśmy więc zakleszczeni.

   • Pelagia said

    @Buka – a czy Ty myślisz, że agent ma na czole wypisane, że jest agentem i łatwo go capnąć ??

   • Buka said

    @Pelagia,nie, nie myślę tak,ale z jednej strony piszecie,że rosyjska agentura może wszystko,co wskazuje na dobry jej stopień wyszkolenia i specjalizację,a z drugiej o bajzlu i nieładzie tam panującym-to chyba nieco sprzeczne.W ogóle czytając niektóre wypowiedzi mam wrażenie,że opisywana sytuacja w Rosji to totalny nieład,nie mają żadnych wojskowych procedur,ich służby wcale nie interesują się działalnością innych służb na swym terenie,a tereny wojskowe są powszechnie dostępne do zwiedzania.Gdyby Rosjanie rzeczywiście byli tacy kryształowi,to z pewnością z największą starannością dopilnowaliby procedur postępowania w takich sytuacjach,a teren byłby dokładnie przeczesany i odpowiednio zabezpieczony-takie jest moje zdanie.Piszecie,że niepotrzebny był im taki „wypadek”na swoim terenie i jest to prowokacją z innej strony-czy tym bardziej nie powinni zrobić wszystkiego by te insynuacje wyeliminować?Dotychczasowe działania pokazują zupełnie inny obraz.

   • Angie-Poland said

    Dobrze Pela rozumuje. Używajcie czasem logiki, wiążcie fakty. Psychologia tez się kłania.

   • hjk said

    @Buka:”…czy też zobaczyć prawdę-a wtedy również musimy zgodzić na plany nowego ładu z jedną różnicą może się to stać przyczynkiem potężnego światowego konfliktu,jesteśmy więc zakleszczeni”…
    Nie widzę powodu, dla jakiego prawda o ew. zamachu miałaby stać się przyczynkiem do „potężnego światowego konfliktu”…
    Pisałem o tym w artykule „jak żyć po 10.04”. jedynie dla kogo ew. „prawda o zamachu” byłaby kłopotliwa to dla naszych „rządzących”. Faktycznie byłby to POTĘŻNY kłopot dla tych biedaków i dlatego robią wszystko, aby to był „wypadek”, ew. z winy pilota, jak nam się usilnie wciska…

    @Andrzej 101:”A gdyby nawet, to nigdy nie zrobiliby Rosjanie tego w takim miejscu i przy takiej rocznicy. Bo komu jak komu, ale im nie zależało nagłośnienie Katynia na cały świat!”
    No właśnie dzisiaj „dziennik tv” podał o „wielkim sukcesie” naszych europosłów, którzy jak jeden mąż przyjeli deklarację o zbrodni katyńskiej jako ludobójstwie…Czy to taki wielki sukces? To otwiera drogę do jakichś międzynarodowych działań?

   • Buka said

    Powód jest prosty,zamach na polskiego prezydenta i górę generalicji jest w pewnym sensie atakiem na państwo,a Polska jest członkiem zarówno UE jak i przede wszystkim NATO.

 8. Andrzej101 said

  Wypadek czy zamach ? A jeśli zamach to czyj ? FSB czy CIA ?
  http://fronda.pl/andrzej_szubert/blog/wypadek_czy_zamach_a_jesli_zamach_to_czyj_fsb_czy_cia
  Cytat:

  W tym miejscu istotna jest znajomość kilku najważniejszych dla losów dzisiejszego świata spraw zakulisowych, mających bezpośredni wpływ na obecną politykę USA , a poprzez nie na politykę światową.

  W USA od dziesięcioleci mówi się o NWO. Nawet prezydenci Stanów Zjednoczonych w oficjalnych wystąpieniach o tym wspominali. Zakulisowym ideologiem i reżyserem NWO jest świat finansjery, bankierzy (FED), potentaci gospodarki. Czyli mówiąc krótko – liderzy grupy Bilderberga i Komisji Trójstronnej.

  Przypomnę jedną tylko wypowiedź Davida Rockefellera:

  „Znajdujemy się na pograniczu globalnej przemiany. Wszystko czego potrzebujemy, to odpowiedni kryzys, a narody zaakceptują Nowy Światowy Porządek [New World Order].”

  Przypomnę też wypowiedź Jamesa Warburga (CFR):

  „Będziemy mieli rząd światowy czy wam się to podoba czy nie; za waszą zgodą, lub poprzez zabór.”

  Kapitalną rolę w planie narzucenia światu NWO odgrywa rząd i armia USA.

  W roku 1997 powstała organizacja PNAC (Projekt dla Nowego Amerykńskiego Wieku). Głównym celem PNAC jest zdobycie przez USA w świecie absolutnej wyższości. I to przy użyciu wszelkich sposobów i środków, także militarnych.

  pl.wikipedia.org/wiki/Project_for_the_New_American_Century

  We wrześniu roku 2000 w raporcie PNAC o przebudowie amerykańskich sił pisze się o potrzebie „nowego Pearl Harbour”. W styczniu 2001 władzę obejmuje prezydent Bush junior. 11 września 2001 Amerykę spotyka „nowy Pearl Harbour”. Przy czym w nowej administracji prezydenta Busha pracowało wielu ludzi z PNAC, którzy takiego właśnie nowego Pearl Harbouru z wytęsknieniem oczekiwali (aby rozpocząć realizację ich własnych planów). W międzyczasie wypływa coraz więcej wątpliwości pod adresem oficjalnej wersji, jakoby koczujący w jaskiniach w Afganistanie fundamentaliści byli w stanie te zamachy przeprowadzić. Coraz więcej poważnych badaczy, naukowców, a nawet wojskowych przekonanych jest, że zamachy z 11/9 były „własną robotą” władz USA, którą zwalono na Al-Kaidę i Osamę bin Ladena.

  W internecie istnieją setki, a nawet tysiące stron i portali zajmujących się tym kluczowym dla dzisiejszego świata wydarzeniem. Podam przykłady:

  Zamach z 11/9 i obarczenie winą za niego Al-Kaidy dało z kolei Ameryce pretekst do agresji na Afganistan. Dwa lata później, na podstawie sfabrykowanych dowodów, jakoby Irak posiadał fabryki broni chemicznej i biologicznej nastąpiła inwazja na ten kraj.

  Niedawno Brytyjczycy za wysłanie ich wojsk do Iraku postawili Tony Bleira przed specjalną komisją. Zarzuca się jemu, że jego rząd fabrykował „dowody” na istnienie broni masowej zagłady w Iraku, aby mieć pretekst do wojny u boku Ameryki.

  Bush junior miał więcej szczęścia. Amerykanom nie przyszło do głowy, aby i jego postawić przed taką komisją. Bo kogo to dzisiaj w Ameryce interesuje, czy broń masowego rażenia Saddam miał, czy nie. Ważne jest, że iracka ropa jest bezpieczna.

  Wszystko zgodnie z planem PNAC!

  Ponadto, poza bezpośrednią korzyścią, jaką jest trwała obecność wojsk USA w strategicznym terenie roponośnym, uboczną korzyścią było przyzwyczajenie opinii światowej do agresji różnych „wojsk koalicji” pod przywództwem USA na suwerenne państwa. Armia USA przejęła rolę światowego żandarma.

  Najtwadszym orzechem do zgryzienia dla realizatorów NWO jest problem Rosji. Osłabiona rozpadem ZSRR Rosja powoli odzyskuje pozycję drugiego supermocarstwa. Militarnie nadal nim jest. Gospodarczo wprawdzie Rosja kuleje, ale jej potencjał w postaci zasobów naturalnych plasuje ją nawet przed USA. Nie widać też, aby miała Rosja ochotę poddać się dyktatowi amerykańskiej oligarchii finansowo-bankierskiej. Prowokacje na jej obrzeżach, jak ostatnio w Kirgistanie, a wcześniej w Gruzji, a mające Rosję osłabić, to jeszcze za mało, aby rzucić Rosję na kolana.

  I w tym momencie przydarza się tragedia w Smoleńsku. A więc „przewidziany” przez Weinbergera zamach na polski rząd i dowództwo wojskowe.

  Zachodnie media już informują o podejrzeniach pod adresem Rosji, jakie coraz głośniej wypowiadane są w Polsce. Jeśli katastrofa okaże się zamachem, a Rosji nie uda się udowodnić, że to nie ona zamachu dokonała, jej pozycja na arenie międzynarodowej nie będzie godna pozazdroszczenia.

  Postawienie Rosji pod obstrzałem, poderwanie jej autorytetu na arenie międzynarodowej byłoby na rękę ideologom NWO. Ponadto pokazaliby w ten sposób Rosji, że nawet na jej terenie, stosunkowo niedaleko od Moskwy, są oni w stanie urządzać wymierzone przeciwko niej samej tak nieprawdopodobne prowokacje!

  • aabbcc said

   wszystko fajnie tylko ze ruscy w niedziele pokazali ze maja wszystkich gdzies i sie nie boja nikogo, no moze oprocz chinczykow ale ci tez nie trzymaja z zydowskimi bankierami

  • magdalena said

   @Andrzej101
   Czy uwazasz, ze jesli ktos chcialby „wkopac” Rosje, (a Rosjanie zdawaliby sobie z tego sprawe) to sledztwo nie powinno byc przez Rosje prowadzone dokladniej, skrupulatniej? Nie powinny wyplywac chyba takie kwiatki, jak niezabezpieczony teren chociazby?

 9. Andrzej101 said

  Polecam też:
  http://fronda.pl/andrzej_szubert/blog/czy_polske_stac_na_ponowne_wybicie_sie_na_suwerennosc

  Cytat:

  Rosji naturalnie trzeba patrzeć na ręce. Ale dokładnie w ten sam sposób należy postępować w stosunku do zachodnich „partnerów”. Nie należy też przed diabłem szukać ratunku w ramionach belzebuba.

  II RP, mimo gorszego położenia, mimo o wiele dłuższych granic z chcącymi nas zniszczyć Niemcami i ZSRR nie oddała obcym suwerenności. Partię KPP za chęć przyłączenia RP do ZSRR jako kolejnej republiki zdelegalizowano!

  A może by tak… analogicznie… zdelegalizować wszystkie partie, które głosowały za pozbawieniem Polski suwerenności, głosując za traktatem lizbońskim?

  Nawet, jeśli PiS zrezygnował z dyscypliny partyjnej i pozwolił 56 posłom zagłosować „przeciw” traktatowi, większość posłów PiS była „za”. Na arenie politycznej PiS jest głównym konkurentem PO. Ale, mimo patriotycznej frazeologii także głosował wbrew polskiej racji stanu. Jest on mniejszym złem, gruźlicą w porównaniu do tyfusu plamistego PO.

  Ale czy naprawdą jesteśmy skazani na wybór między mniej i bardziej groźną chorobą?

  Dlaczego nie wybierzemy zdrowia?

  Wiele programów komputerowych posiada funkcję „aktualizuj”.

  Podobnej funkcji brakuje w głowach naszym politykom, komentatorom, milionom ludzi. Nadal żyją w anachronicznym wyobrażeniu zagrożenia ze strony Rosji, w ślepej wierze, że USA to chorąży światowej wolności i bezpieczeństwa.

  Nauczeni wiary w głoszone hasła idziemy na lep polityków nie widząc dysproporcji pomiędzy głoszonymi przez nich hasłami a realizowaną polityką.

  Nie każdy, kto w kółko powtarza, że jest patriotą, że działa dla dobra wolności i suwerenności Polski, faktycznie to robi.

  W książkach Karola Maya Winnetou mówił – o wojowniku świadczą czyny a nie słowa.

  Biblia mówi – po owocach ich poznacie.

  Naszym problemem jest, że patrzymy a nie widzimy.

  Bo co za różnica, czy oddano nas w łapska Brukseli (etap pośredni na drodze do NWO) pod hasłem patriotyzmu (PiS), czy zrobiono to pod hasłem liberalizmu i europejskości (reszta).

  Istotne są „owoce”. Byle komisarz decyduje za nas, co nam wolno, a czego nam nie wolno. I na co mamy wydawać „unijne” (oddawane nam z kasy Unii nasze) pieniądze.

  Czy stać Polskę na ponowne wybicie się na suwerenność ?

  Czy też pozostaniemy wykonawcami obcych instrukcji, ubezwłasnowolnieni we własnym domu.

  Na własne życzenie!

 10. asterix said

  Petycja w sprawie znakowania żywności modyfikowanej genetycznie http://naturalnegeny.pl/petycja/

  • ALFA said

   )Dziś otrzymałem bardzo ważną, pilną wiadomość od Jeffrey`a
   Smith`a o bardzo niebezpiecznej sytuacji, która w tej chwili ma miejcie na
   międzynarodowej konferencji CODEXu. USA próbuje włączyć do swej agendy
   cenzurę, która zakazałaby informacji na produktach żywnościowych i
   rolnych, że zawierają GMO. To by oznaczało, że GMO w produktach
   rolnych byłoby ukrywane na skalę międzynarodową, a konsumenci nie będą
   informowani, czy ich żywność jest, czy nie jest genetycznie zmodyfikowana.

   Prosimy o pilną pomoc, prosimy o wysłanie listu do Sekretarza Stanu
   (Clinton) Rolnictwa (Vilack) i Oddziału Zdrowia (…) (Sebelius) z prośbą o
   wstrzymanie USA przed próbą przeforsowania tego podstępnego oszustwa.

   Prosimy o wypełnienie petycji (obywatele USA):
   http://www.seedsofdeception.com/GMFree/TakeAction/CodexConference/index.cfm

   Petycja europejska przeciw GMO tutaj:
   http://www.avaaz.org/en/eu_health_and_biodiversity/98.php?CLICK_TF_TRACK

   Trzeba zrozumieć, że USA próbuje zdelegalizować informację „bez GMO” na
   produktach żywnościowych, co w efekcie spowoduje, że napis „bez GMO” na
   każdym produkcie będzie nielegalny. Jeśli USA uda się przeforsować takie
   prawo, FDA (…) może oskarżyć i zakazać produktów w USA, na których są
   napisy bez GMO. Oprócz tego, USA może zaskarżyć do sądu (przez World
   Trade
   Organization) każdy kraj, który dopuszcza takie napisy lub twierdzi, że jego
   produkty są bez GMO.

   Dlaczego USA uprawia taką złowrogą, oszukańczą politykę? Bo, jak dobrze
   wiecie, prawie cały ich rząd federalny zaspokaja potrzeby wielkich
   finansowych korporacji, razem z „Big Ag” – z wielkimi korporacjami jak
   Monsanto, które chcą opatentować wszystkie ziarna i zniszczyć wszystkie anty
   GMO organizacje. Chcą, aby żywność bez GMO była nielegalna i aby wszystkie
   takie produkty były zakazane w sprzedaży.

   Chcą, aby amerykańscy konsumenci nie byli poinformowani o prawdziwym
   niebezpieczeństwie, jakie stwarza GMO i naturalnie, chcą dominować w całej
   amerykańskiej sieci żywnościowej ze swymi toksycznymi produktami GMO.

   Te wielkie, potężne korporacje są gotowe zrobić wszystko, aby osiągnąć swój
   cel w skali globalnej, razem z przeforsowaniem GMO na całym świecie.

   I to może im się udać, jeśli nie przyłączysz się do tych ludzi, którzy mówią
   NIE! tej złowrogiej i niebezpiecznej akcji.

   Prosimy, przyłączcie się do nas i podpiszcie petycję, pamiętajcie, że każdy
   głos liczy się:

   Prosimy o wypełnienie petycji (obywatele USA):
   http://www.seedsofdeception.com/GMFree/TakeAction/CodexConference/index.cfm

   Petycja europejska tutaj:
   http://www.avaaz.org/en/eu_health_and_biodiversity/98.php?CLICK_TF_TRACK

   W wywiadzie Health Rangera z Jeffrey Smithem,
   Jeffrey ujawnia prawdę na temat jak niebezpieczne jest GMO dla
   naszego zdrowia (j.angielski): http://www.youtube.com/watch?v=GBPY6rcgoTs

   Mike Adams -Health Ranger
   http://www.naturalnews.com/028716_GMOs_food_labels.html

 11. asterix said

  Teraz ludzie się zajmują analizą katastrofy, a jak się nawet dowiedzą to i tak nie będą mogli nic zrobić! GMO powoli wchodzi w życie, a wy …………

 12. rzeczywistoscgryzie said

  Bartoszewski -niemiecka puszka z peerelowskiej meblościanki
  http://rzeczywistoscgryzie.wordpress.com/2010/05/11/bartoszewski-niemiecka-puszka-z-peerelowskiej-mebloscianki/

 13. Magda said

  Skandalu ciąg dalszy-posłuchajcie RM

 14. Magda said

  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20100511&typ=po&id=po02.txt
  Wiemy, że (prawie) nic nie wiemy

 15. Magda said

  TO MOGŁA BYĆ EKSPLOZJA

  Leszek Misiak, Grzegorz Wierzchołowski, 11-05-2010 12:04
  http://www.niezalezna.pl/article/show/id/34032

  • MIZIA+ said

   Leszek Misiak, Grzegorz Wierzchołowski, 11-05-2010 12:04
   POWRÓT

   fot. bbc-77 (yandex.ru)

   Według ekspertów od budowy płatowców, z którymi rozmawialiśmy, kadłub prezydenckiego Tu-154 rozerwała potężna eksplozja. Wiele wskazuje, że mogła to być bomba paliwowo-powietrzna. – Na tym pułapie, przy ziemi, takie rozczłonkowanie kadłuba mogła spowodować tylko świadoma ingerencja człowieka – twierdzi

   TO JEST MOJA TEORIA Z PRZED KILKU DNI SPRAWDŻCIE POSTY – ładunek termobaryczny – dokładałem link do opisu- DLATEGO PISAŁEM ZE TO MOGŁO BYĆ TO BO NA WŁASNE OCZY WIDZIAŁEM Z BLISKA SKUTKI WYBUCHU TEGO ŁADUNKU ZARÓWNO W TERENIE JAK I W POJAZDACH ORAZ POMIESZCZENIACH – oczywiscie ćwiczebne obiekty

  • MIZIA+ said

   bardzo dobry art. a jeszcze lepsze komenterze pod nim

  • MIZIA+ said

   Ą WSZYSCY ZACZYNAJĄ PISAĆ – po mojemu

   http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100511/KRAJ_SWIAT/733150632

  • magdalena said

   Znalezione w komentarzach na niezalezna.pl pod artykulem

   „Pierwsze ofiary ocieplenia

   Jak podaje specjalna komisja Ministerstwa Zdrowia na terenie naszego kraju pojawiły się pierwsze przypadki oparzeń spowodowanych nagłym, radykalnym ociepleniem stosunków polsko – rosyjskich. Sytuacja może się drastycznie pogorszyć po, zapowiadanej na 9 maja, akcji zapalania zniczy na grobach żołnierzy sowieckich. Komisja apeluje o spokój i rozwagę w dawkowaniu ocieplenia.”

   Dalej mozna czytac

   http://www.redakcja.newsweek.pl/Tekst/Spocznij/536584,Vvon-czyli-rozpedzeni-w-roznych-krajach-za3majcie-sie.html

   Taka sytuacja w panstwie polskim. Mialo byc na smiesznie, a nie wiadomo czy smiac sie, czy plakac.

 16. Magda said

 17. Magda said

  • Andre said

   1:33 filmu– to przecie kilka minut po katastrofie a tu stoją ludzie i SPOKO palą papierosa.
   Każdy CZŁOWIEK w takiej sytuacji szukał by ŻYJĄCYCH.
   W takim razie to nie jest CZŁOWIEK– KTO TO JEST?

  • Aśka said

   mnie też ten Wiśniewski jest baaardzo podejrzany; Miałam zrobić zestawienie jego wpadek, ale jeszcze się za to nie zabrałam. Póki co mam przygotowany materiał.

  • Aśka said

   W uzupełnieniu materiału Magdy. Popatrzcie, czy temu człowiekowi można ufać?

   W HOTELU

   w filmie Magdy (nie znam linka)

   1 – usłyszał głos silnika, taki trochę inny dźwięk silnika
   2 – podszedł do okna
   3 – zobaczył w mgle samolot bardzo nisko, lewym skrzydłem prawie w dół
   4 – usłyszał taki huk, jakby coś było niszczone, tratowane
   5 – za chwilę huk i dwa błyski ognia, dwa wybuchy (to nie była wielka kula ognia, jak przy wybuchu samolotu z pełnymi zbiornikami paliwa), myślał, ze to mały samolot

   dla tvp.info 10.04.2010

   1 – usłyszał głos silnika, tylko ten dźwięk był trochę inny
   2 – podszedł do okna
   3 – zobaczył samolot bardzo nisko, lewym skrzydłem prawie w dół
   4 – usłyszał straszny huk, widać było jakby coś było niszczone, tratowane
   5 – widział dwa błyski ognia, ale nie jakiś wielki wybuch

   dla Rzeczpospolitej 13.04.2010

   1 – usłyszał huk, ale myślał, że samolot leci pusty, bo godzinę wcześniej również słyszał huk i myślał, że samolot z delegacją wylądował bezpiecznie, a teraz samolot leci załatwić inne sprawy [to dlaczego mówi dalej, że widział lewe skrzydło]
   2 – podszedł jednak do okna
   3 – zobaczył tylko lewe skrzydło orzące ziemię oraz fragment kadłuba i na nim jakiś znak rozpoznawczy, samolot był już mocno przekrzywiony
   5 – usłyszał huk i wystrzelił mały słup ognia, rozbił się

   dla Rzeczpospolitej 14.04.2010
   3 – zobaczył tylko zarys skrzydła

   NA MIEJSCU KATASTROFY

   w filmie Magdy (nie znam linka)

   1 – nie było wielkiego ognia, może tak jakby ognisko, trochę drzew się paliło
   2 – zaraz za nim przyjechała jedna straż pożarna, ale miernie im szło, nie za bardzo im się spieszyło
   3 – myślał, że to pusty samolot
   4 – próbował uciekać przed Federalną Służbą Ochrony, bo zaczęli go ganiać (oni go, a on ich)
   wersja A: wpadł w błoto, złapali go, wyrwali i kazali oddać kasetę
   wersja B: jak wygrzebał się z błota, to od razu chłopaki go chwycili
   5 – powiedzieli, że do więzienia pójdzie, powiedział im, że to jest jego robota, żeby go nie zastrzelili

   dla tvp.info 10.04.2010

   1 – nie było wielkiego ognia
   2 – od razu przyjechała straż
   3 – nie było widać, że ktoś zginął (pomyślał, że to był pusty samolot)
   to nie był widok, jak po zwykłym wypadku lotniczym
   4 – został wyprowadzony przez służby, próbował uciekać, złapali go i kazali oddać kasetę

   dla Rzeczpospolitej z 13.04.2010

   1 – paliły się niektóre szczątki samolotu
   2 – później przyjechała straż pożarna
   3 – nie było żadnych śladów, że zginęło 100 osób (foteli, walizek, toreb, ciał), to mnie utwierdziło w tym, że na pokładzie nie było delegacji i samolot wracał z załogą [bo dla tej gazety, tego dnia mówił, że już w hotelu domyślił się, że w samolocie nie było delegacji]
   4 – potem ludzie z Federalnej Służby Ochrony kazali mu oddać kamerę, doszło do szarpaniny, odciągnęli go, upadł w błoto, zażądali kasety, oddał wszystkie kasety z torby (1 nagraną i kilka czystych), tej z kamery nie oddał
   5 – było nieprzyjemnie, mówili „szybko domu nie zobaczysz”, przestraszyłem się, z tymi służbami nie ma żartów, obawiałem się konsekwencji

   dla Rzeczpospolitej 14.04.2010

   1 – nic się nie paliło, tylko trochę gałęzi
   siłą była tak potężna, rozerwała samolot, świadczyła o tym, że na pewno samolot uderzył o ziemię z wielką siłą, samolot był głęboko wbity w ziemię
   2 – służby zareagowały bardzo szybko, przybiegli: funkcjonariusze z Federalnej Służby Ochrony, służby techniczne, straż pożarna, karetki pogotowia
   4 – zgarnęli mnie funkcjonariusze, musiałem schować kamerę, oddałem im inną kasetę i 2 z torby
   5 – byli dla mnie uprzejmi i grzeczni, żartowali mówiąc, że pójdę do więzienia i szybko z niego wyjdę

   • Magda said

    droga Asiu,chciałabym zwrócić tylko uwagę,że to nie mój film
    a tak po za tym masz rację,złapałaś go ,kręci jak nic,przy czym dla mnie -o ile tu można w ogóle mówić o wiarygodności-bliższe prawdy są te pierwsze wypowiedzi

 18. kandydat said

  Mam watpliwosci czy kandydat Morawiecki nadaje sie w tych warunkach na urzad prezydenta. Pan Morawiecki nie ma takiego doswiadczenia jak kandydat Lepper. Lepper juz dostal po uszach, wie i zna jak dziala machina „zla”, i mysle ze jest bardziej przygotowany do tej funkcji, pozatym Lepper ma duze zaplecze, dobrych doradcow i fachowcow roznych dziedzin. Obcym sluzbom bedzie na pewno trudniej pokierowac Lepperem niz Morawieckim. Tak ja przynajmniej mysle.
  ===============
  od pb: duzo racji; czy jest filmik z lepperem nt biezace?

  • MIZIA+ said

   do leppera nic niemam ale on nie wygra – DECYDUJĄCE BEDZIE KOMOR – KACZYŃSKI – A PAN JAREK JEST DOSTATECZNIE WK…. ŻEBY POSZARPAĆ RUDZIELCÓW W DROBIAZGI – on też wie że z tą katastrofą jest nie tak – a jako były premier ma w urzedach swoich cichych informatorów – WIĘC WIE DUŻO WIĘCEJ NIŻ MY

   A WIĘC DAJMY JARKOWI SZANSE ŻEBY WYKOŃCZYŁ PO

   DLAMNIE ANI PO – ANI PIS -nie jest warzny – PIS MIAŁ W JEDNYM CZASIE PREZYDENTA I PREMIERA I WTEDY MOGLI ZROBIĆ WSZYSTKO A NIE ZROBILI NIC ABY ZMIENIĆ POLSKE – WNIOSEK IM ZMIANY WISZĄ JAK KILO KITU NA AGRAFCE

   „WIĘC JAK SIE POBIJE ŁAJDAK ZE ZŁODZIEJEM TO -POŻĄDNYM LUDZIOM WYJDZIE TO TYLKO NA DOBRE”
   a przy okazji tego mordobicia bedą wypływały fakty kim są ludzie .pis. i kim są ludzie .po.

  • MIZIA+ said

   a swoja drogą komisja nagle zmienia zddanie i lepper moze kandydować – CIEKAWE KTO LICZY NA ODEBRANIE GŁOSÓW KOMU – POMYŚLCIE — TAK TAK – LEPPER MA NA PIEŃKU Z -PISEM- i to na grubym pieńku
   ELEKTORAT LEPPERA – GŁOSOWAŁ BY NA JARKA JAK BY LEPPERA NIE BYŁO – BO PO. MAJA DOŚĆ – WIĘC ANDRZEJ MUSI STARTNAĆ ZAWSZE COŚ JARKOWI URWIE ………….

   już wami graja a wy sie dopatrujecie że KOMISJA gra fer – G … PRAWDA JEST TAK JAK WAM WYŻEJ NASMAROWAŁEM 15 LAT PRACY WŚRÓD TYCH ŁAJDAKÓW OTWORZYŁO MI OCZY – .MSW i A.

   • Magda said

    a może to po prostu zagrywka taktyczna

   • Angie-Poland said

    Nie widzę tu żadnego spisku. Lepper ze zszarganą reputacją i populistycznymi-jak się zwykło mówić- nie ma szans na żaden spektakularny sukces. Zresztą, im większe rozbicie głosów wyborców, tym większe szanse na sukces liderów w ostatecznej rozgrywce. Bałagan w KRS-ie to nie nowina, nie jeden Lepper ma z tego powodu problemy. To, że go sądzono za „kanalię” i wyciągnięto Anetę K z podziemia, żeby go wykopać z polityki – jednocześnie nikt Palikota nie ściga za nazwanie śp LK chamem-to inna para kaloszy. Na szczęście Lepper ma świetnego adwokata u boku i ona już nie raz pokazała, że potrafi znaleźć odpowiedni paragraf, aby wskazać nonszalancję i bajzel urzędów. Nie nowina, że system wymiaru sprawiedliwości ssie po całej linii, ale to dłuższy temat. Życzę Andrew all the best!;)

   • Andre said

    @@ Mizia

    Zdadzam sie z toba

    Była to w końcu DECYZJA PKW ( pierwsza z 10 maja)
    Jeśli nie była by to zagrywka ( i pozwolenie na kandydowanie- czyli zmiana decyzji z 10 maja) to w PKW siedzą IDIOCI którzy decyzję z dn 10.05 wydali. I ci Idioci po 24 godz zmądrzeli i SAMI Z SIEBIE zmienili decyzję .
    Jęli ktos tego nie widzi to ………………przepraszam . do piaskownicy.

    @@ Mizia – jak skomentuhes :
    http://www.wp.mil.pl/pl/artykul/8376

   • Andre said

    @@ Angie-Poland
    I nikt nie HUKNIE że pierwsza konferencje prasową miał TUSEK po 16 dniach od katastrofy(?)
    at teraz to chyba pije bo nie wie co zrobić
    Wariant:
    zastanów się jakie będą pierwsze działania JK w stosunku deo przedstawicieli Państwa Polskiego w przypadku objęcia funkcji Prezydenta RP ( właśnie prze JK)
    Przecież zginał jego NAJUKOCHAŃSZY Bra, działania tzw urzędników RP skromnie mówiąc mnie (jako szarego obywatela ) nie zadowalają.

   • Głos66 said

    Gdzie drwa rąbią – tam wióry lecą.
    Gdzie dwóch się bije i trzeci im miesza – tam czwarty skorzysta.
    Gdzie Jarek i Bronek w boju stają, a Lepper chce im zamieszać, tam Olechowski czwarty wyskoczy jak zając, by wyborcom w głowach zamieszać.
    I nie wygra tej walki najlepszy z narodu, lecz ten kto ma uległość przed GRUPA z Zachodu.

   • Dawid said

    ‚moze bedzie tak,ze nie bedzie pierwszej tury’ jak powiedzial Pan Janowski w debacie prydenckiej,cz.5(po 6:45 min)

 19. Andre said

  Misja Specjalna” – środa w TVP1 godz. 22.55
  Kolejne wątpliwości w sprawie smoleńskiego śledztwa podnoszą dziennikarze „Misji specjalnej”: na miejscu katastrofy nadal znajdowane są przedmioty stanowiące istotne dowody w śledztwie (w tym tak istotne jak radiokompas rozbitego samolotu), w trakcie śledztwa dopuszczono do spalenia ubrań ofiar, na miejsce zdarzenia za zgodą rządu wyjeżdżają archeolodzy, a nie specjaliści od kryminalistyki.
  Po raz kolejny podejmowany jest temat podstaw prawnych polskiego śledztwa: dlaczego strona polska z góry założyła, że przejęcie nadzoru nad nim jest niemożliwe, choć jak twierdza prawnicy istniały podstawy prawne by uzasadnić taki wniosek.
  http://wiadomosci.onet.pl/forum.html#forum:MSwxNSwxMSw2OTc1MjQ5OSwxODI2ODExMTYsODM1MTI4NywwLGZvcnVtMDAxLmpz

 20. Andre said

  Jej przewodniczący, niemiecki socjalista Knut Fleckenstein zaproponował, by słowo „ludobójstwo” zastąpić słowem „masakra”. Ostatecznie, jak wyjaśnił Migalski, prezydium zgodziło się na umieszczenie w deklaracji określenia użytego przez przewodniczącego PE Jerzego Buzka, a mianowicie, że Katyń był zbrodnią wojenną „o charakterze ludobójstwa”
  http://konflikty.wp.pl/kat,1356,title,Uznaja-Katyn-za-ludobojstwo-Jest-pierwszy-dobry-sygnal,wid,12255574,wiadomosc.html?ticaid=1a25a&_ticrsn=3
  CZYM RÓŻNI SIĘ OD SIEBIE: tabliczka czekolady od tabliczki czegoś o charakterze czekolady.
  WYMYŚLIŁ TO ŁO-BUZEK z POLSKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 21. Aśka said

  http://lajt.onet.pl/wiadomosci/2167525,wiadomosc.html

  Izrael jest gotowy do wojny
  PAP, MK / 1:34
  Izraelscy żołnierze w gotowości bojowej
  – Izrael jest przygotowany do wojny z Iranem – oświadczył izraelski wicepremier Mosze Ja’alon. Reuters odnotowuje, że rzadko się zdarza, by przedstawiciele władz Izraela odchodzili od zwyczajowej powściągliwości w takich kwestiach.
  Na spotkaniu z wojskowymi i ekspertami Ja’alon powiedział, że prowadząc operacje przeciwko siłom antyizraelskim w Libanie i na terytoriach palestyńskich lotnictwo Izraela posiadło zdolności, niezbędne do ewentualnych ataków na obiekty irańskie w przyszłości.

  Wicepremier mówił o zwiększonym zasięgu i lepszych możliwościach tankowania w powietrzu, a także o „ogromnej poprawie” celności oraz dokładności informacji wywiadowczych.

  – Ten potencjał może zostać użyty do wojny z terroryzmem w Gazie, do wojny w obliczu pocisków rakietowych z Libanu, do wojny z konwencjonalną armią Syrii, a także do wojny z takim (…) państwem jak Iran – oświadczył Ja’alon, były dowódca sił zbrojnych.
  […]

  • mirek said

   po to powstało to ‚państwo’ dla wojny,
   są gotowi na jego stratę bo co to zmienia?

   • MIZIA+ said

    zgadza się zawsze jest polska do zasiedlenia – a to już prawie załatwione przez PO.

  • Maxi said

   Ciekawe co na temat ataku mowia chiny, jakos merdia nie podaja, a trzeba pamietac, ze:

   Chinom szczególnie zależało na dostępie do irańskich rezerw ropy naftowej. Import tego surowca z Iranu zaczął wykazywać szybki wzrost i w 2004 roku ChRL stała się pierwszym odbiorcą eksportu irańskiej ropy. Najważniejszą umową w dziedzinie energetyki było zawarcie w październiku 2004 roku porozumienia o przekazaniu chińskiej firmie Sinopec 51% udziałów w największym irańskim polu naftowym Yadaravan i zobowiązaniu się do kupna 10 milionów ton irańskiego gazu rocznie przez kolejne 25 lat. W dużej mierze dzięki współpracy w dziedzinie energetyki w 2006 roku Chiny stały się pierwszym partnerem handlowym Iranu – wymiana wzrosła o 43% w skali rocznej osiągając 14,5 miliarda dolarów. Iran stał się trzecim dostawcą ropy naftowej do Chin po Angoli i Arabii Saudyjskiej.

   Bo Miedwiediew nie zasypia gruszek w popiele: http://www.konservat.cba.pl/art.php?art=0764&path=arty2010#ha
   Dziś rozpoczęła się dwudniowa wizyta prezydenta Rosji w Syrii. Pomimo że oficjalnie kreml zaprzecza, by podczas niej miało dojść do podpisywania jakichkolwiek umów zbrojeniowych, wizyta ta budzi zrozumiałe zaniepokojenie zarówno w Waszyngtonie jak i Tel Avivie, któr podejrzewają że w Damaszku może dojść do omawiania kwestii dostawy zaawansowanych systemów uzbrojenia, a może nawet do konkretnych uzgodnień.
   Obawy koncentrują się głównie wobec systemów S-300, których dostarczenia do Iranu, zgodnie z zawartym 2 lata temu kontraktem, Moskwa odmawia pod presją świata. Syria może tu pełnić rolę pośrednika.

 22. ALFA said

  MIZIA+ powiedział/a
  11 Maj 2010 @ 5:45 pm

  zgadza się zawsze jest polska do zasiedlenia – a to już prawie załatwione przez PO.
  Jeden z filmow ,ktore „trzeba obejrzec”.
  Jaka szkoda ,ze jest tak malo ludzi ,ktorzy nie stracili jeszcze odwagi cywilnej i godnosci.
  Obejrzyjcie te zdjecia.
  Tak bedzie wygladalo KAZDE PANSTWO jesli oblakanym mordercom spod niebieskiej gwiazdy uda sie plan opanowania swiata .
  Tak bedzie wygladal POLSKA nad ktorej zniszczeniem to diabelskie plemie pracuje od wiekow.

 23. ala said

  W styczniu i marcu roku 2010 prorok T.B.Joshua otrzymał widzenie pewnego tragicznego w skutkach wydarzenia które będzie mieć związek z Rosją i pewnym sąsiednim do niej Państwem.

  Bardzo ciekawe , prorok mówi ze stało się coś w powietrzu i to spowodowało katastrofę

 24. Magda said

  http://www.abcnet.com.pl/node/6608
  „RUCH 10 KWIETNIA” – TO JUŻ NIE TYLKO INTERNET

 25. Andre said

  http://korwin-mikke.blog.onet.pl/

  W nielicznych chwilach wolnych od innych zajęć wyszperałem w Sieci:

  http://fakty.interia.pl/polska/news/mon-nie-ujawni-raportu-nt-przyczyn-katastrofy-na-air-show,1384572

  następującą informację z 19-X-2009 (podkreślenia moje) :

  MON nie ujawni ustaleń polsko-białoruskiej komisji, która badała przyczyny katastrofy białoruskiego samolotu Su-27 podczas tegorocznego Air Show. Rzecznik resortu Robert Rochowicz powiedział, że wyniki raportu może przedstawić jedynie strona białoruska.

  Potwierdził, że dwustronna polsko-białoruska komisja zakończyła już prace i sporządziła raport końcowy, jednak strona polska nie może ujawnić jego treści.

  Według Rochowicza, takie postępowanie wynika z międzynarodowych przepisów obowiązujących Polskę. – Mówią one jasno, że to strona, do której należał samolot, decyduje o tym, w jakim stopniu, kiedy i czy w ogóle udostępnione zostaną opinii publicznej informacje n/t ustaleń komisji – wyjaśnił rzecznik polskiego resortu obrony narodowej.

  Tymczasem parę dni temu na swoim portalu:

  http://korwin-mikke.pl/hrbgsbg543/blog_posts/view/522

  podałem informację wziętą z „Gazety Prawnej”:

  http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/419204,akta_katastrofy_pod_smolenskiem_beda_tajne.html

  Konwencja chicagowska nie pozwala na ujawnianie opinii publicznej dokumentacji z wypadku lotniczego – wynika z rządowej analizy, do której dotarł „DGP”.

 26. Magda said

  PRAWDA O „DRUGIM KATYNIU” WYWOŁAŁABY TRZECIĄ WOJNĘ ŚWIATOWĄ

  Zaplanowane uciszenie przekornego

  Po zgonie L. Kaczyńskiego w Europie zabrakło przedostatniego znanego polityka, który nie chciał „zresetować” stosunków z Rosją, jak tego chce Prezydent USA Barack Obama. Ostatnim jest Prezydent Gruzji Micheil Saakaszwili. Gdyby okazało się, że katastrofa polskiego samolotu prezydenckiego była aktem terrorystycznym, Rada NATO, podobnie jak po 11 września 2001 r., musiałaby aktywować artykuł 5 Traktatu Waszyngtońskiego – wypowiedzieć wojnę najeźdźcom na Polskę. Lecz to już nie byłaby walka z jakimś łachmaniastym Talibem lub „upiorem z opery” Osamą bin Ladenem.

  Póki politycy Unii Europejskiej, NATO (w tym różnie politycy litewscy) ostrożnie układają słowa o „drugim Katyniu”, rumuńska agencja informacyjna „Romanian Global News” stwierdziła wprost – rosyjska federalna służba bezpieczeństwa nie mogła zmarnować okazji zniszczenia samolotu, którym leciało tak dużo wrogów Kremla. Prezydent USA Franklin Delano Roosevelt kiedyś powiedział: „W polityce nic nie zdarza się przypadkowo. Jeśli jednak się zdarzy, bądźcie pewni, że tak zostało zaplanowane”.
  http://www.abcnet.com.pl/node/6625

  • Buka said

   @Magda, zgadza się,dlatego wcześniej pisałam o wojnie,bo gdy prawda wyjdzie na jaw nie ma innej możliwości,przynajmniej wg mnie.

 27. dario said

  Rejestratory lotu – instrukcja manipulacji

  http://wolnapolska.pl/index.php/Artyku%C5%82y-g%C5%82owne/rejestratory-lotu-instrukcja-manipulacji.html

 28. dario said

  Czarne skrzynki TU-154 badane są według światowych standardów. Śledczy znają tor lotu

  http://www.polskatimes.pl/stronaglowna/254470,czarne-skrzynki-tu-154-badane-sa-wedlug-swiatowych,id,t.html

 29. cezarjuljusz123 said

  Mam takie pytanie,czy miejsce katastrofy pod Soleńskiem było porównywane z terenem na filmiku ze strzałami?
  Bo jeśliby się nie zgadzało to myślę,że byłby to dowód na potwierdzenie taorii dwóch bliżniaczych samolotów.
  Pierwszy pusty rozbija się pod Smoleńskiem,a drugi z pasażerami w innym miejscu o którym piszą Rosjanie na
  swoich blogach,i być może z tego miejsca bylby ten film.
  Proszę o wasze spostrzeżenia na ten temat,chyba że był już poruszany.

 30. hjk said

  Koment xxqp – podaje ciekawe szczeg.:
  „Wrak samolotu, a wlasciwie jego brak. Gdzie jest samolot?! Jest to niemozliwe zeby bez duzej eksplozji samolot rozpadl sie na setki malych kawalkow.
  Ile swiadkow tyle teorii ale podobno jeden z nich slyszal dwa wybuchy i to na pokladzie samolotu – w takim przypadku gdyby samolot razpadl sie na drobny mak bylo by to logiczne ale przeciez ‘dolecial’ do ziemi.
  A ciala ofiar? Jesli byl wybuch to dlaczego ciala nie sa spalone? Dlaczego ich ubrania nie sa nawet osmolone?! Dlaczego ocalalo tyle przedmiotow skoro byl wybuch?! Od czego umarli ci ludzie? Od wybuchu ktory ocalil wieniec, firaneczki i fotele? A ludzie to co z wosku sa?! Nie trzyma sie to kupy az tak ciezko to zauwazyc?
  Kazde cialo bylo spuchniete z bialym nalotem – zatrucie gazem, moze rtecia. Katastrofa i przypadek tak?
  Ciekawe…”
  http://smolensk-2010.pl/2010-04-26-gdzie-byl-tupolew-przez-30-minut.html#czytaj

 31. jowram said

  http://www.bibula.com/?p=21537
  To mogła być eksplozja

  Według ekspertów od budowy płatowców, z którymi rozmawialiśmy, kadłub prezydenckiego Tu-154 rozerwała potężna eksplozja. Wiele wskazuje, że mogła to być bomba paliwowo-powietrzna. – Na tym pułapie, przy ziemi, takie rozczłonkowanie kadłuba mogła spowodować tylko świadoma ingerencja człowieka – twierdzą.

 32. Aśka said

  SPÓJRZCIE TYLKO

  1:18 sek, 1:28 sek, 1:51 sek
  – tam wcześniej nie leżało tyle drobiazgów; Ani na filmie „Koli”, ani żadnym innym puszczanym w tv w czasie dnia 10.04.2010

 33. hjk said

  http://zezorro.blogspot.com/2010/05/film-wisniewskiego-klamra.html#links
  —– Forwarded message from steffor@co.sie.stalo.ru —–
  „Znalazłem w Internecie kolejną godną uwagi „sklejankę” z elementów
  filmu montażysty Wiśniewskiego:

  Nie byłaby ona niczym szczególnym gdyby filmik Wiśniewskiego był
  dostępny w całości, tzn. „nie obrzezany” – taki jakim go nakręcił
  autor.
  Sklejanka urywków z filmku wyświetlona została przez rosyjską
  telewizję z oryginalną – nie „zagadaną” głosem dziennikarzy ścieżką
  dźwiękową i dzięki temu nadaje się do analizy dźwięku.

  Składa się z pięciu krótkich kawałków złączonych w przypadkowej
  kolejności.

  Podzieliłem ten montaż ponownie w miejscach połączeń by zanalizować
  poszczególne fragmenty.
  Cztery spośród tych fragmentów są krótkimi cząstkami tego, co
  występowało już w moich poprzednich opracowaniach.
  Natomiast piąty…
  Pomiędzy 0.08,36 – 0.23,32 (czyli w czasie niespełna 15 sekund)
  występuje tu niedostępne wcześniej ujęcie wykonane z kamery
  Wiśniewskiego.
  Zatytułowałem to ujęcie:”Klamra” – ponieważ „spina” ono nagrania
  Wiśniewskiego i „drugiego Rosjanina” czasowo, wzajemnie
  uwiarygodniając oba te nagrania jako autentyczne.
  Na Filmiku Rosjanina widoczny jest Wiśniewski.
  Na ścieżce dźwiękowej Rosjanina mamy to samo, co na ścieżce
  dźwiękowej Wiśniewskiego nagrywającego w czasie, gdy był filmowany
  przez Rosjanina.
  Porównanie obrazów i ścieżek dźwiękowych filmów Rosjanina i
  Wiśniewskiego w tym samym czasie – stali w odległości około 10
  kroków od siebie – MUSI BYĆ dla każdego sądu niepodważalnym dowodem
  autentyczności ścieżek dźwiękowych obydwu nagrań oraz okoliczności
  w których nagrania zostały one dokonane.
  Stefan „

 34. hjk said

  http://smolensk-2010.pl/2010-04-26-gdzie-byl-tupolew-przez-30-minut.html#czytaj
  Komantarz AMATOR :
  # 3 May 2010 godzina: 3:08 pm
  „Na stronie http://zezorro.blogspot.com/ pojawiły się fonoskopie filmów ze Smoleńska: reportera tvp info Wiśniewskiego http://www.youtube.com/watch?v=cpvkXIXBX8M&feature=related (wersja na you tube jest wersją ocenzurowana, obcieto koncówkę filmu) i drugiego rosjanina http://www.youtube.com/watch?v=qqZ7jdUoubw. Są one szokujące. Są to kwestie mówione po polsku.
  fonoskopia filmu Wiśniewskiego
  00.03.00 – 00.03.40 druga wiązka juz poszła – nic nie mówili?
  00.02.50 – 00.03.60 nic nie mówili?
  00.02.80 – 00.04.50 przecież ich widziałeś?
  00.03.10 – 00.05.00 nie mówili i nie rozumiem ich
  00.03.20 – 00.05.10 ty ich nie widziałeś?
  00.04.60 – 00.06.60 jeszcze byli trochę za daleko
  00.05.00 – 00.07.20 radarami mnie oswiecili – kują
  00.05.20 – 00.06.80 przecież masz też na filmie
  00.05.60 – 00.07.90 dziewczyny, graf dzwoni do xxx (xxx – nie rozszyfrowane)
  00.07.60 – 00.10.20 graf dzwoni do ryby – NATO
  00.08.90 – 00.10.30 NATO mu się chce (z zewnątrz) – to było robione (wypowiedzi nałożone)
  00.09.00 – 00.10.30 słabo kujesz
  00.09.54 – 00.10.60 to było robione
  00.09.90 – 00.12.40 nie płacz Bożena – ja nie płaczę
  00.10.00 – 00.12.50 a ty co myślisz – podglądają nas
  00.10.00 – 00.14.80 w tym co robią – jest metoda mówisz?
  00.11.30 – 00.13.10 krew mi się leje z palca
  00.11.30 – 00.13.70 kiedy – pewnie w styczniu
  00.13.10 – 00.15.82 to jest na pewno ich metoda – ale jaja
  00.13.20 – 00.15.82 nie zgrywaj greka tam – ale jaja
  00.11.00 – 00.15.90 a tak wogóle – krew mi się z nosa leje
  00.15.85 – 00.17.78 czarna skrzyka samolotu który sie rozwalił (Wiśniewski z tvp info)
  00.18.50 – 00.25.00 się stararamy, on ci pomoże – nie – nie martw się
  00.19.20 – 00.26.40 och, uważaj – pomówimy na zewnątrz – jak cie nie pierd.lnę
  00.22.40 – 00.26.50 nie – nie martw się bos nie dorósł do tego
  00.24.56 – 00.31.50 tu nie ma… posłuchajcie coś słychać
  00.26.20 – 00.29.20 (odgłosy kucia)
  00.29.00 – 00.35.20 próbuje – trzeba coś żeby zabić – nie płacz – nie płaczę
  00.35.20 – 00.37.60 joystick
  00.37.60 – 00.40.90 włóż dobrze … tu go mam
  00.43.85 – 00.44.82 nie płacz (Wiśniewski usłyszał i powtarza do siebie)
  00.45.10 – 00.50.10 nie mogę wyleźć …
  00.50.10 – 00.53.10 teraz wyłaź – bo co – bo gówno
  00.52.65 – 00.56.70 o ku.wa, ale go łatnę ooooo-ooo-oooo
  01.12.50 – 01.16.00 ty gadatliwy …
  01.16.00 – 01.12.80 który … – dawaj, dawaj, dawaj (po rosyjku)
  01.20.70 – 01.22.32 teraz was zmiażdżymy…
  01.22.20 – 01.23.70 to polski samolot przecie (Wiśniewski z tvp info)
  01.23.54 – 01.28.74 tera was pozbierać – tak
  01.28.74 – 01.31.90 dawaj młotka, zabij jego
  01.31.90 – 01.35.00 chleba – tyn chlyb w puszce je ciotki – nie da rady
  01.34.50 – 01.37.00 sam go weź – słucham
  01.37.00 – 01.41.70 ty, ty ….
  01.41.70 – 01.44.10 nie wk.rwiaj chłopów
  01.44.10 – 01.47.80 co ja zrobiłem – głowa do góry
  01.47.70 – 01.50.20 nie wymówisz tego? – nie musi przecież
  01.50.30 – 01.56.20 drugiego chłopa mam na poważanie
  01.56.20 – 01.59.60 jak nie możesz poradzić to trzeba popuścić – O.K.
  02.11.50 – 02.17.20 czujesz – co mam czuć – nie…czujesz
  02.15.85 – 02.17.80 weź nie stój
  02.17.20 – 02.19.64 czerwoną sikawkę ma (śpiew)
  02.19.60 – 02.21.30 ja pi.rdolę – to nasz (Wiśniewski z tvp info)
  02.20.80 – 02.26.60 ot, głupek w spodniach – nie może więcej, ty … błaźnie jeden ty
  02.23.30 – 02.28.50 cieszysz się – no właśnie młody – i dlatego robota nie idzie – cieszę się
  02.25.90 – 02.31.80 i dlatego robota nie idzie – cieszę się nie idzie – nie wk.rwiaj nie wk.rwiaj k.rwa
  02.30.50 – 02.33.70 ach mołojce, do roboty by się nie dało, po przyjaźni
  02.33.50 – 02.35.70 ja pi.rdolę Józek
  02.35.70 – 02.40.20 nie wk.rwiaj dziewczyny – jakiej dziewczyny
  02.40.20 – 02.42.40 już nie zobaczy ch.ja żadnego
  02.42.40 – 02.47.80 może ich ugościmy – o k.rwa jego jeb.na
  02.47.80 – 02.50.80 zabij ja tam k.rwa i będziesz miał spokój
  DŹWIĘKOWCY W POLSCE POTWIERDŹCIE TO!!”

  • Angie-Poland said

   Skąd to się wzięło? Nie widzę tego na blogu Zorro:/

   • hjk said

    zob 1szy link…
    to analogiczne analizy do filmiku ze strzalami, tylko tu analizowany film wisniewskiego – ktos by to musiał zrobic, by potwierdzic

   • Angie-Poland said

    @Hjk
    Skopiowałeś komentarz z tymi :dialogami”, ale ja go nie widze na blogu Zorro. Gdzie jest pierwotne źródło, gdzie ukazały się te rozszyfrowane treści??

 35. hjk said

  GW niane zastraszanie
  http://zezorro.blogspot.com/2010/05/gw-niane-zastraszanie.html

  • hjk said

   http://zezorro.blogspot.com/2010/05/film-ze-smolenska-reka.html
   „zrobiłem stabilizację obrazu i odszumianie postaci machającej koło
   skrzydła.Więcej nie da rady wycisnąć.
   Tutaj link:
   http://hidemyass.com/files/yvAPM/

   podrzuciłem zeby nie bylo ceregieli z kodami:
   1. film36Hxvid.avi (3.64 MB)
   http://www.przeklej.pl/plik/film36hxvid_avi-0014fuccebq4

  • hjk said

   Grecki parlament wystąpił przeciwko własnemu narodowi
   Autor: davidoski o 19:54 Etykiety: Grecja
   Grecki parlament przyjął narzucony przez MFW i UE plan pozbawienia obywateli środków do życia w imię spłaty bankierom odsetek. Aby projekt wszedł w życie potrzebne jest jeszcze jedno głosowanie, którego wynik jest z góry przesądzony, ponieważ rząd i parlament jest kontrolowany przez międzynarodowy kartel bankierów.

   Plan budzi olbrzymi sprzeciw społeczny. Przed budynkiem parlamentu protestuje 10 tysięcy osób. Wczoraj doszło do starć z policją. W podpalonym przez demonstrantów banku w centrum miasta zginęły trzy osoby. Przeprowadzono także 48-godzinny strajk generalny.

   Aby spłacić międzynarodowym bankierom odsetki rząd w Atenach zamierza między innymi podwyższyć podatki, zlikwidować 13. i 14. pensję, zrównać wiek emerytalny mężczyzn i kobiet oraz zlikwidować możliwość przechodzenia na wcześniejszą emeryturę. Płace sektora publicznego mają być zamrożone do 2014 roku.

   Dzięki sięgnięciu do kieszeni zwykłych obywateli bankierzy będą mogli otrzymać ogromne sumy pieniędzy wraz z odsetkami. Bankierzy kupują obligacje rządowe za pieniądze, które sami emitują doliczając odsetki. Powoduje to powstawanie gigantycznych długów, których spłacenie jest niemożliwe. Mimo to rząd grecki próbuje to zrobić pozbawiając własnych obywateli środków do życia.
   http://tnij.org/orzecq

 36. Aśka said

  posłuchajcie sobie Sergieja Szojgu

  – Kiedy przyjechała pomoc?
  – Natychmiast.
  – W ciągu ilu minut?
  – No to trzeba sprawdzić, jaka jest odległość od od odpowiedniej instytucji tutaj do miejsca katastrofy. To pytanie teraz omawiamy
  _____
  min. ds. sytuacji nadzwyczajnych – musi obliczyć jak szybko strażacy przyjechali i omówić to pytanie ????

  • hjk said

   jest o 2 wybuchach Wiśniewskiego i pod koniec o tym, ze lotnisko zniszczone?!

 37. Aśka said

  http://zezorro.blogspot.com/2010/05/film-wisniewskiego-klamra.html

  steffor [Moderator] 15 godzin temu in reply to stojeipatrze

  Analitykom obrazu Video sugeruję zainteresowanie się tym, co skłoniło Wiśniewskiego do długotrwałego filmowania …ziemi na początku jego filmiku. Łuski po wystrzelonych nabojach. Wiele łusek…
  Wiśniewski nie jest głupi (…żeby nie zostać zastrzelonym – sic!!!) i także w wywiadzie ma świadomość że za dużo powiedzieć nie może. Natomiast jego film jest dokumentem – tam nie ma czynnika autocenzury.
  ____________
  ktoś wie, gdzie jest najdłuższa wersja tego filmu?

 38. hjk said

  Link z wczoraj chyba – to co mówił Mizia…
  „TO MOGŁA BYĆ EKSPLOZJA
  Leszek Misiak, Grzegorz Wierzchołowski, 11-05-2010 12:04
  POWRÓT
  196b378b40f8664bb1a3a1222bd03548
  fot. bbc-77 (yandex.ru)

  Według ekspertów od budowy płatowców, z którymi rozmawialiśmy, kadłub prezydenckiego Tu-154 rozerwała potężna eksplozja. Wiele wskazuje, że mogła to być bomba paliwowo-powietrzna. – Na tym pułapie, przy ziemi, takie rozczłonkowanie kadłuba mogła spowodować tylko świadoma ingerencja człowieka – twierdzą.
  „Nie wylądował na „plecach”
  Według nieoficjalnej, ale niedementowanej przez prokuratorów rosyjskich lub polskich wersji prezydencki Tu-154 po utracie części lewego skrzydła stracił siłę nośną, obrócił się do góry kołami i tak upadł. „Szorując” słabszą od dolnej górną częścią konstrukcji, rozpadł się. Tak – według tej wersji – można tłumaczyć rozdrobnienie samolotu oraz fakt, że nikt nie przeżył katastrofy. Dotarliśmy do mało znanego zdjęcia agencji Reutersa(http://www.boston.com/bigpicture/2010/04/poland_in_mourning.html#photo5), na którym widać wyraźnie podwozie prezydenckiego tupolewa. Fragment maszyny leży co prawda kołami do góry, ale są one wraz z konstrukcją mocującą je do kadłuba całe w błocie z gliny, jaka znajduje się w miejscu katastrofy. Skoro samolot spadł kołami do góry, dlaczego są one w glinie?”
  http://www.niezalezna.pl/article/show/id/34032

 39. Angie-Poland said

  Czytajcie to LOL Zbigniew Hołdys na Twitterze-kopiuję ciurkiem:
  Powoli wprowadzam nowy ruch. Nową strategię. Będę nią zarażał ludzi, którym zależy. Wytworzymy wyborczy ewenement. PO i PIS się zdziwią.
  W skrócie. Nie zagłosuję na Kaczyńskiego, bo to jest kolejne pięć lat wojny w Polsce. Stracony czas. To pragmatyczna przesłanka. Poza tym to jest gostek średniowieczny, cywilizacja jest w innym miejscu. Nie ma mowy, żeby zrozumiał istotę współczesności. Koniec. Jego czas minął.
  I nie lubię go organicznie.Ale dla dobra Polski mógłbym zamknąć na to oczy. Niestety, nie zamknę, nieoddam mu głosu przypalany żelazem. Won.
  Nie zagłosuję też na Komorowskiego. Polska demokracja jest za krucha,żeby przyjąć władzę monopartii, zdolnej do zrobienia wszystkiego,Jeśli zrealizują swój plan, to zlikwidują wolne wybory prezydenckie, przez co ludzie stracą jakikolwiek udział w sprawowaniu władzy.
  Nie mogę się na to zgodzić, gdyż wojuna Kaczyńsko-Tuska, albo monowładza komorowsko-Tuska to dramaty, Polska nie może do tego dopuścić. Nowe pokolenie już się gotuje, żyje inaczej, inaczej widzi świat, ni ema w serce Katynia, styropianu, komuchów i IPN. Mają swoje autorytety. Dlatego trzeba hegemonom pieprzonym, którzy unikają debat, pierdoląnaród i ustawiają nas w roli kibiców jedynego możliwego pojedynku pokazać, że naród, mimo tak zabetonowanych przez POO i PIS wyborów i takiej buty – może wyciąćnumer. Mianowicie Zag losuję na trzeciego. Tego, który w przededniu wyborów będzie miał największe szanse. Napieralski, Olechowski, Pawlak – wszystko mi jedno oddam głos i zawołam do wszystkich, by oddali głos na trzeciego.
  Nic gorszego sięnie stanie, kiedy wygra Napieralski od wojny Kaczyńsko-Tuskiej czy niekontrolowanej monopartii PO,
  Pawlak nie będzie gorszy od Tuska czy Komorowskiego. Olechowski tym bardziej. Nic sięPolsce nie stanie – za to społeczeństwo pokaże,że ma własne zdanie.
  Trzeba przerwać trwającą od lat zabawę dwóch wielkich małp – trzeba wpuścićświeże zweirze. A za nim wpuścić nowe pokolenie, ale to już w wyborach parlamentarnych. Więc moje hasło; GŁOSUJ NA TRZECIEGO. Uwierzcie mi: nie ma różnicy dla Polski czy to będzie Komorowski czy Kaczyński. Skutki, choć różne, będą złe dla narodu w obu wypadkach. Ten trzeci nie będzie topczył wojny,a będzie mógł poskromić kolesi,którzy obiecują pełną liberalizację,wysokie podatki,nie dotrzymują słów.Innymi słowy w dniu 9 czerwca zobaczę kto ma największe wyniki sądażowe i oddam na niego głos. Jeśli uczyni tak 30% niezdecydowanych – bum! A jeśli jeszcze uda mi się namówić wielką trójkę pretendentów drugiej linii – wspomnianuych AO, GN i WP do zawarcia paktu – haha, może się lego obu dynastii rozsypać. Pamiętajcie. Najważniejsze jest młode pokolenie. Nie chcę, żeby Polską rządziły te same twarze po 30 lat. Więc od jutra zaczynam krucjatę w tej sprawie. GŁOSUJ NA TRZECIEGO. Czyli GŁOSUJ NA 3. Piękny fioletowy kolorek rusza w świat 🙂
  (ad kolorek-taki sobie ustawił avatar)

 40. ren said

  wizyta borusewicza w kanadzie

  http://www.gazetagazeta.com/artman/uploads/g13_53.pdf

 41. Aśka said

  SPRAWA CASSY
  http://zezorro.blogspot.com/2010/05/film-wisniewskiego-klamra.html
  #
  salwatore [Moderator] 17 godzin temu in reply to M&M1974

  Może czas zająć się i tą katastrofą, zobaczcie tą listę nazwisk 24 oficerów, przecież tam za jednym razem przetrącono kręgosłup polskich sił lotniczych.
  1) płk pil. mgr inż. Paweł KOWALCZYK -1 MON ds. BL;
  2) płk mgr inż. Mirosław WIERZBICKI -1 MON ds. BL;
  3) ppłk mgr inż. Dariusz MAJEWSKI -1 MON ds. BL;
  4) ppłk rez. mgr inż. Mirosław MILANOWSKI-1 MON ds. BL;
  5) mjr mgr inż. Leszek FILIPCZYK-1 MON ds. BL;
  6) st. chór. szt. rez. Mariusz BANASIAK-1 MON ds. BL;
  7) płk mgr Inż. Zbigniew CHRZAN-SGWP;
  8) ppłk mgr inż. Ireneusz KURDZIAŁEK-DSP;
  9) mjr mgr inż. Janusz NICZYJ- DSP;
  10) mjr mgr inż. Jacek KOPAŃSKI- l BLT;
  11) płk pil. mgr inż. Mirosław JEMIELNIAK- 8 BLot;
  12) mjr mgr inż. Krzysztof FIEDZIUK- 3 BLTr;
  13) mjr pil. mgr inż. Krzysztof JANICA- 3 BLTr;
  14) mjr mgr inż. Zbigniew WOJTON- LKSL;
  15) ppłk rez. dr inż. Janusz SZYMCZAK- ITWL;
  16) mjr rez. mgr inż. Bogusław CZECHOWICZ- ITWL;
  17) mjr rez. mgr inż. Mirosław NAPURKA- ITWL;
  18) mjr lek. Bogusław BIERNAT- WIML;
  19) ppłk rez. dr n. mcd. Marian MACANDER- WIML;
  20) kpt. mgr inż. Tomasz CZUCHMAN- 13 eltr;
  21) kpt. pil. inż. Piotr KOTŁOWSKI- 13eltr;
  22) kpt. mgr inż. Daniel KUBIĆ – 13 eltr;
  23) kpt mgr inż. Mirosław KUCZYŃSKI – 1 3 eltr;
  24) kpt. mgr inż. Szymon STROJEC – 1 3 eltr;
  zgłoś nadużycie
  Podoba mi sięOdpowiedz Odpowiedz

  #
  M&M1974 [Moderator] 5 godzin temu in reply to salwatore
  Przeczytajcie calosc na tym linku .
  http://tiny.pl/htgf5

  Tu kawalek skopiowalem.

  Na wyjaśnieniu jakich wątpliwości zależy Panu najbardziej?
  Przede wszystkim, nie tylko ja, ale także wielu znawców nawigacji i pilotażu, chciałoby wiedzieć, dlaczego przy podchodzeniu do lądowania maszyna wykonała tak gwałtowny skręt w kierunku ziemi. Poza tym, chciałbym, by wyjaśniono dziwną sprawę kabiny samolotu.

  Kabiny? Co z nią było nie tak?
  Z relacji osób, które pracowały na miejscu tuż po katastrofie, wynika, że konieczne było rozcięcie kabiny, by wydobyć zwłoki ofiar.
  Tymczasem na zdjęciach z hangaru, gdzie ułożono szczątki samolotu, jako pozostałości kabiny widniały tylko nieliczne, drobne skrawki metalu. Co się zatem stało z resztą?Co takiego strasznego było w środku, że to ukryto?

  Wtedy straszono jeszcze brata pilota i pare osob z rodzin zeby nie poddawaly w watpliwosc sledztwa.
  Tragedia Casy zemscila sie zeby ludzie otworzyli oczy.
  Wtedy te rodziny zostaly same ale moze jeszcze ktos odpowie za te dwie tragedie.

 42. hjk said

  film ze Smolenska – ręka
  Autor: zezowaty Zorro o 09:59 Etykiety: Katyń
  —– Forwarded message from xxxxxxx@hushmail.com —–
  Zorro,
  zrobiłem stabilizację obrazu i odszumianie postaci machającej koło
  skrzydła.
  Wjęcej nie da rady wycisnąć.

  Tutaj link:
  http://hidemyass.com/files/yvAPM/

  Link ważny tylko dzisiaj.

 43. Dawid said

  Polecam komentarze pod artykulem TO MOGŁA BYĆ EKSPLOZJA na http://www.niezalezna.pl/article/show/id/34032

  Na Filmie bardzo wyraźnie widać GRUPĘ SPECJALNĄ

  1. IDĄCY TYRALIERĄ W RÓWNYCH ODSTĘPACH JAK W WOJSKU RAMIĘ PRZY RAMIENIU, DOKŁADNIE PRZECZESUJĄ TEREN. Akcja ma charakter zorganizowany i w pełni profesjonalny, sprawdzanie jest bardzo dokładne i sprawne.

  2. JEDNAKOWO IDENTYCZNIE UBRANI WSZYSCY CZŁONKOWIE ODDZIAŁU, podobnej postury, poruszają się w podobny sposób, idą w kilku „falach”, każda fala ma inne zadania, jedni likwidują „obiekty” i natychmiast idą dalej, następna fala „sprząta”, kolejna dokonuje dokładnego sprawdzenia terenu po akcji – idą dokładnie obserwując teren pod swoimi nogami i nie reagują na strzały, krzyki itp., schylają się często, zaglądają pod szczątki samolotu, niektóre przesuwają, odwracają itd.

  3. WIDAĆ GDZIE I JAK ODZIAŁ SCHODZI POD ZIEMIĘ – teren gdzie spadł samolot to teren obecnie działającej tajnej fabryki i ośrodka doświadczalnego wojsk lotniczych, pod ziemią znajduje się tajna ogromna fabryka zbudowana w czasach ZSRR, las stanowi naturalne maskowanie tego co znajduje się pod ziemią – informacja jest sprawdzona i nie żartuję itp. – wiem, że trudno w to uwierzyć ale info jest dostępne w necie i każdy mieszkaniec Smoleńska potwierdza info o fabryce, wielu tam pracowało. Nato również potwierdza to info o fabryce pod ziemią.

  WSI pewnie wpadło na pomysł i odpowiadało za medialne przygotowanie katastrofy zarówno przed (oszczędne państwo i rezygnacja z zakupu nowych maszyn) jak i po, a Ruscy przygotowali stronę techniczną (sprowadzenie samolotu na wysokośc 5m, podłożenie bomb w czasie remontu, wywołanie mgły itp.). Rzecz w tym, że parę szczegółów w tym misternym planie nie wyszło i „nasi” mają problem z oprawą propagandową. Ruscy pewnie tego nie rozumieją i podrzucają coraz to nowe nieudane pomysły do nagłośnienia jak ten z działkowiczem – emerytowanym pilotem. Obawiam się, że kolejnym pomysłem może być podpowiedzenie wyeliminowania kłopotliwych dziennikarzy np. poprzez spowodowanie wypadku samochodowego czy czegoś w tym stylu

 44. hjk said

  http://polskaweb.eu/adrij-mendierej-nur-ein-pseudonym-8647867.html
  am to tylko pseudonim

 45. Andre said

  Zdjęcie części kadłuba

 46. asterix said

  Kandydaci na Prezydenta na nasza-klasa.pl Zobaczcie kto przoduje !


  Źródło: http://www.sadistic.pl/przeprapraaa-wybory-2010-vt39715.htm

 47. hjk said

  „Posłuchajcie jeszcze raz. Wiktor Bater mowi, ze otrzymal telefon od: “jednego z uczestnikow oficjalnej polskiej delegacji”!!!!!!”
  # 6 May 2010 godzina: 12:02 pm
  http://smolensk-2010.pl/2010-04-26-gdzie-byl-tupolew-przez-30-minut.html#czytaj

 48. Andre said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Kolejne-hipotezy-ws.-katastrofy—lot-zaklocily-komorki,wid,12256504,wiadomosc_prasa.html
  skoro wiadomo kto miał komórkę – ustalić nr i biling ostatnich połączeń + treść sms-ów
  I to może zrobić POLSKA(?) prokuratura i NIE DAWAĆ TEGO RUSKIM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 49. […] Śledztwo 10 IV zaprzepaszczone […]

Sorry, the comment form is closed at this time.