Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Żałoba a polityka

Posted by grypa666 w dniu 17/04/2010

Kondolencje dla Rodzin ofiar, wyrazy współczucia dla przyjaciół i znajomych…

Łączymy się w smutku z Markiem Podleckiem, założycielem i redaktorem bloga grypa666 do końca 2009 roku — wyrazy ubolewania po stracie kolegi od lat szkolnych, Janusza Kurtyki, szefa IPN.

Panie Jezu Chryste Synu Boży zmiłuj się nad duszami poległych, pokrzep serca rodzin, przyjaciół i znajomych… zmiłuj się nad Narodem Polskim w tej, następnej próbie…

††††††††††††††††††††††††††

Wpisujcie się poniżej, a wchodźcie po uaktualniane informacje na stronę Katastrofa pod Smoleńskiem.

†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Wyłącz TV i radio. Nie ulegaj zaprogramowanemu emocjonalizmowi. Wycisz się i skup  na kwestii kontynuacji władzy = przez kogo, bez wzgl. na przyczynę katastrofy. Nie bierz  udziału w spontanicznych zbiorowiskach.

Polska miała być celem terroryzmu:

…wywiad spodziewa się ataków dżihadu na cele cywilne w Warszawie i Rzymie, w proteście przeciw poparciu państw dla wojny w Iraku. (Defense & Foreign Affairs Strategic Policy lipiec 2005).”

††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Wpisał Mars 16.4.2010

Uwaga! Możliwe prawdopodobieństwo wpuszczania w obieg tego samego filmiku z nowymi ścieżkami dźwiękowymi gdzie będą zmienione słowa i głosy w tle! Dezinformowanie polegające na powielaniu materiału z “minimalnymi” zmianami.

†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††

Już nie przeszkadza

„Najbardziej dotkliwe obelgi, drwiny, poniżające wyzwiska sypały się na Prezydenta RP. Pomiatano Nim w sposób bezprzykładny, nękano Go bezustannie…”

…………………

Komentarz Jose 16.4.2010

Media będą “orać” temat do bólu. Na razie mamy szopkę żałobną pt ”bądźmy razem”, “pojednajmy się” czy coś takiego. Jeszcze przez jakiś czas będą grać na emocjach, robić sieczkę z mózgu pseudo-patriotycznymi frazesami. Oby jak najdalej od istoty głównego tematu. Jak opadnie pierwszy kurz, nagle polecą czyjeś tyłki ze stołków za zaniedbania, brak kompetencji. Nowe komisje śledcze do zbadania spraw pseudo-ważnych wyrosną jak grzyby po deszczu, bo oczywiście kogo obchodzi w tym momencie finalizowanie dochodzenia w sprawie jakiegoś tam księdza. J.Popiełuszki, jakiegoś “Ryśka” co grał na automatach. I jeszcze te aneksy WSI? Co to jest aneks i ki cholera ta cała WSI. Coś z rolnikami chyba.

Temat musi być i będzie. Gawiedź ma wytrzeszczać gały w telewizor a nie zadawać pytania.

††††††††††††††††††††††††††

Żałoba a polityka

Wpisał Praworządny Obywatel NWO 16.4.2010; tytuł oraz poprawki literówek i interpunkcji Piotr Bein

Ja jeszcze raz to powtórzę. Zginęła prawie setka ludzi i każdemu jest z tego powodu bardzo przykro. Śmierć dosięga każdego, nawet prezydentów. Dla ateisty to zupełny koniec, wszystkiego. Dla człowieka wierzącego przejście w inny wymiar. Spotkanie z Bogiem, później czyściec i decyzja…

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Po chrześcijańsku tyle wystarczy.

Ale politycznie rozpatrywać to możemy oczywiście w nieskończoność. Jestem trochę przerażony tym, co tutaj czytam. Jeden filmik i niektórzy już ruszają na wojnę z Rosją. Tak jak nie widzę samolotu, który uderza w Pentagon, tak nie widzę tam ludzi, tylko jakieś gałązki i tyle — łatwo można nas zmanipulować. Chyba kiedyś wyrżną nas jak stado owiec, które podąży za tym kto najgłośniej i najradykalniej krzyczy. Ta sytuacja naprawdę jest nie na rękę Rosji. Wiele by pewnie dali, żeby się nie wydarzyła. Katyń jest na ustach całego świata, a jeden z najsurowszych krytyków Rosji, który za kilka miesięcy przegrałby z kretesem wybory stał się nagle mężem stanu światowego formatu, stał się równy królom, bo spocznie na Wawelu.

Ostudźcie trochę głowy. Lech Kaczyński być może był dobrym człowiekiem, ale wiara w to, że jak będziemy pomagali USA napadać na inne kraje to oni nas obronią przed Rosją jest czystą naiwnością, by nie powiedzieć aberracją. Lech Kaczyński napewno nie był takim potworem, jakim go przedstwiały media. Jego stosunek do żony w tych upadłych czasach jest nawet wzorowy, ale politycznie jego ocena będzie bardzo surowa. Ten wypadek nie może Wam przesłonić jego działalności.

Polskie nadzieje niepodległościowe są ciągle kanalizowane przez partie, które poza retoryką nic prawie nie robią. Z Rosjanami trzeba grać twardo, ale iśc ślepo w objęcia USA i Izraela to gruba przesada. Tyle się na tym blogu naczytałem, kto rządzi w USA, a teraz mam wrażenie, że to chyba nie ten blog. Należy sobie przypomnieć, jaką to radość wyrażał Lech Kaczyński z powodu reaktywowania loży Bnai Brith coś tam coś tam jak mawia posłanka Kruk. To prezydent, który tak się odwoływał do II RP nie wiedział, że masoneria była wtedy w Polsce przez władze owej II RP zakazana. Cały czas rządzą nami frakcje KOR. Lech Kaczyński był związany może z tą frakcją najmniej szkodliwą, ale może dośc wybierania mniejszego zła.

Wybierzmy w końcu dobrze. A może warto przypomieć, że jestem obywatelem polskim i mam obowiązki polskie. Jeśliby za 20 lat USA poprosiło ś.p. prezydenta żeby namówił własne społeczeństwo do wszczepienia chipów w imię bezpieczeństwa i światowego przywództwa USA, to by to zrobił bez skrupułów. Pamiętajcie również, że nie było chyba większego orędownika polskiego uczestnictwa w wojnie w Iraku i w Afganiatnie. Za to historia rozliczy go bardzo surowo.

I już zupełnie na koniec. Pomimo dobrej miny do złej gry Lech Kaczyński podpisał Traktat Lizboński, króry faktycznie kończy naszą niepodległą panstwowość. Za lat powiedzmy 20 historia będzie bezlitosna. Prezydent dokonał aktu demontażu polskiego państwa. Nawet długopis odmówił wtedy posłuszeństwa.

Jak mawiał ks. Bozowski „Nie ma przypadków. Są tylko znaki”. I do tego jeszcze teraz ten pył z wulkanu, który może zdezorganizaować pogrzeb na Wawelu. Same znaki. Gdyby wbrew wszystkim prezydent nie podpisał Traktatu Lisbońskiego, wtedy pierwszy bym powiedział: Niech po śmierci spocznie na Wawelu, za akt odwagi godzien królów. Niech żyje niepodległa. Nie prawicowa, nie lewicowa, a już na pewno nie masońska. Niech żyje Najjaśniejsza Rzeczpospolita. A umarli niech zaznają w innym życiu spokoju.

††††††††††††††††††††††††††

Uaktualnione zdjęcia ze Smoleńska https://grypa666.wordpress.com/zdjecia-ze-smolenska-2

†††††††††††††††††††††††

Zamykam forum 18.4.2010 o godz. 16-ej czasu polskiego. proszę przejść na forum pod następnym artykułem.

Komentarzy 356 to “Żałoba a polityka”

 1. Pit said

  Wrzucam jeszcze raz mój komentarz, bo to wg mnie interesujący trop.

  Wawel jest traktowany jako czakram, miejsce mocy przez rozmaitych teozofów/okultystów, itd. Czy to nie dziwne, że na raz zjeżdżają tu sataniści – Obama, Van Rompuy, Sarkozy? Jak wiemy dla masonów budynki, symbole, miejsca są ważne. Czy nie wygląda to trochę na jedną wielką ceremonię okultystyczną???

  “WAWEL – MIEJSCE MOCY” http://portalwiedzy.onet.pl/4869,51172,1604659,1,czasopisma.html
  „KRAKÓW – SIÓDMY CZAKRAM ZIEMI” http://czakram.prv.pl/

  W tym pierwszym artykule jest napisane, że na liście takich miejsc na ziemi znajduje się także m.in. Rzym. Czy w takim razie ceremonia pogrzebu prezydenta nie przypomina ceremonii pogrzebu papieża? Również miejsce naładowane energią i również z udziałem dygnitarzy. Do tego dochodzi dziwny dzień pogrzebu – niedziela (sunday). Może trzeba jeszcze dorzucić kult słońca… Myślicie, że byliby na tyle perfidni, żeby dokonać zamachu tylko po to, by doprowadzić do takiej ceremonii w takim miejscu i skorzystać z pokładów okultystycznej energii? Skąd taka nagła i dziwna decyzja o pochowaniu prezydenta akurat na Wawelu? Jest to co najmniej dziwne.

  W takiej sytuacji erupcja wulkanu nabiera dla mnie zupełnie nowego znaczenia. Wygląda to jak przeszkoda od Boga, którą On rzuca im pod nogi. Dziwne rzeczy się dzieją, za dużo tych zbiegów okoliczności.

  • Man said

   A nie wydaje sie Wam, ze moze akurat w ten weekend cos sie stanie na swiecie i Polska bedzie najbezpieczniejszym miejscem na ziemi? Taka opcja tez moze byc brana pod uwage..

   • Bzdura. Jeśli coś się stanie to nam – Polakom, za to że zepsuliśmy im szczepienia. Jane Burgermeister przewiduje, że od Polski może rozpocząć się kolejna pandemia – może nawet ptasiej grypy. Zapewne od kilku miesięcy pracują nad nowym wirusem…
    ===============
    od pb: przewiduje czy spekuluje? to wielka roznica

  • hjk said

   „Czy nie wygląda to trochę na jedną wielką ceremonię okultystyczną???”
   a propos i masowych imprez – 3.02 min. w:

   „skorzystać z pokładów okultystycznej energii?”
   Nie, ta „energia” czy co tam jest, nie jest okultystyczna, ona jest pozytywna, bo „chroni” Kraków i mieszkańców, starożytni czuli, że tam jest naturalna moc i często w takich miejscach budowali swe swiatynie czy lokalizowali miejsca kultu. A potem budowano w nich kościoły. Podobno rózne miejsca róznie działają – jedne uspokajają, inne skłaniaja do medytacji, inne poprawiaja zdrowie, itd.

   Jeśli juz to albo chcą ja swymi ceremoniami zaburzyć, albo sami się dzięki niej „podkręcić”…

   • Słyszałem opinie, że „energia” na Wawelu niekoniecznie ma pozytywny ładunek. Wiele osób na czakram reagowało rakiem, dlatego zamknięto do niego dostęp.

   • asterix said

    Część 1 z 9 z napisami

    http://www.youtube.com/watch?v=MTaSkDVz9CU by Alex Jones

   • Pit said

    „Nie, ta “energia” czy co tam jest, nie jest okultystyczna, ona jest pozytywna, bo “chroni” Kraków i mieszkańców, starożytni czuli, że tam jest naturalna moc i często w takich miejscach budowali swe swiatynie czy lokalizowali miejsca kultu. A potem budowano w nich kościoły. Podobno rózne miejsca róznie działają – jedne uspokajają, inne skłaniaja do medytacji, inne poprawiaja zdrowie, itd.”

    To pozwól, że zacytuję fragment książki „Kraków od A do Z” Jana Adamczewskiego na temat Skałki (tuż obok Wawelu): „tuż obok Wawelu, nad Wisłą, wznosi się niewielkie wzgórze z jurajskiej białej skały. Na nim wśród zieleni – piękna barokowa świątynia pod wezwaniem św. Michała i zabudowania klasztorne oo. Paulinów. Według legendy stała tu niegdyś świątynia pogańska i na jej miejscu zbudowano kościół romański pod wezwaniem św. Michała Archanioła.” i jeszcze to „Przed wejściem do kościoła na Skałce znajduje się sadzawka zwana „Kropielncą Polski”, ujęta kamiennymi ciosami i ozdobiona barokowymi rzeźbami. W czterech narożnikach czuwają na obeliskach srebrne orły, które strzec miały ciała biskupa Szczepanowskiego”.

    Świątynia pogańska, obeliski (tak a propos w Watykanie i Waszyngtonie tez są obeliski – budowle okultystyczne rodem z Egiptu)?? Nie wiadomo nic na 100%, ale kto wie co działo się w przeszłości w takich miejscach teraz rzekomo naładowanych tą „pozytywną” energią. Może właśnie odbywały się tam pogańskie rytuały, albo morderstwa i to ściągnęło te moce, a nie były one tam naturalnie? Bo jeśli chodzi o jedynego Boga Biblii Jahwe, w którego wierzę, to jest On wszechobecny i nie potrzebuje skupiać swojej energii w określonych miejscach. Czytałeś świadectwa ludzi, którzy korzystali z medytacji i tym podobnych? Otwieranie się na energię? Efekty żywcem przypominały po długim czasie zniewolenie demoniczne. Wiem, bo znam człowieka, którego dziewczyna stała się od tego chodzącym wrakiem.

   • Pit said

    Jeszcze a propos energii Wawelu:

    „Co ciekawe, Kraków należał w okresie Odrodzenia do głównych ośrodków okultyzmu w Europie, skupiając na uniwersytecie adeptów sztuk tajemnych. Z pozoru informacja nie mająca związku z czakramem, jednak dalsze przypuszczenia nasuwają się po przeczytaniu słów zamieszczonych w Przeglądzie Teozoficznym w 1932r. Dr George Arundal odwiedzając miasto miał powiedzieć, że Kraków, jako ośrodek duchowy, założony przez Apoloniusza z Tiany, istniał ponad 2000 lat. Ponadto energia płynąca z czakramu, nie zużyta lub nie przełożona na inną energię twórcą, miała paraliżować twórcze działanie. Uznając podróż mistrza za prawdziwą, być może szerzenie okultyzmu w Krakowie miało inne podłoże i związane było z wawelskim czakramem.

    Niestety nie istnieją żadne zapiski dotyczące czakramu i jego właściwości poza ustnym przekazem, co utrudnia analizę tego problemu.

    Rozpoznanie radiestezyjne przyjmuje powstanie osadnictwa na terenie Krakowa na 232r. p.n.e. kiedy przypuszczalnie założono pierwszą osadę Wiślan na terenie Płaszowa, oraz na 121r. p.n.e. na terenie Wawelu. Ocena radiestezyjna zlokalizowała prehistoryczne budowle w centrum radiacji czakramu, prawie w centrum dużego pierścienia wodorowego promieniowania kosmicznego. Co więcej, poza promieniowaniem różowym, występuje tu również promieniowanie kolorem białym, co może przyciągać ludzi – pielgrzymów i turystów – z całego świata.

    Zaskakującym zdaje się być odkrycie ks. Dr Andrzeja Bardeckiego, który przeprowadził badania w kaplicy Batorego, znajdującej się około 15 metrów od kaplicy Gereona. Otóż stwierdził on istniejące tam bardzo silne promieniowanie negatywne, szkodliwe, na co wskazywało wirujące w prawą stronę wahadełko.”

    źródło: http://www.ndw.v.pl/art.php?nr=494

   • hjk said

    No tak, mozliwe też,że kościoły budowano akurat tam po to, by „pozamykać” te energie i „zneutralizować” je…
    W każdym razie ciekawe, czy próbowano robic jakieś badania naukowe, i co to jest „pierścien wodorowego promieniowania kosmicznego”, jak rozumiem promieniowanie o częstotliwości linii wodoru, chyba 1420 Mhz „o kształcie pierścienia”(?).
    Na pewno musi to być też jakaś siła czy energia fizyczna, oprócz tego ze „ezoteryczna” czy „duchowa”, powinno to się jakos dać zbadać, kiedyś na stronie chyba fundacji nautilus były takie filmiki…

  • O niedzieli słusznie mówił Marek Głogoczowski. Dla mnie wygląda to na okultyzm, choć będą to tłumaczyć tym, że przecież sobota była na Warszawę. Ale można było zrobić w piątek i sobotę. Wawel jest ewidentnie dla nich okazją do rytuału. Wszystko to jest chore.
   ===============
   od pb: co mowil Glogoczowski?

   • asterix said

    Oglądając Bohemian Grove nic mnie nie zaskoczy …

   • Jane Burgermeister said

    Ze w niedzielę nie robi się pogrzebów. To jest przecież Woskriesienie – symbol Zmartwychwstania.
    ================
    od pb: pozdrow Jane

   • 44 said

    Tyle, ze ten „rytuał” bedzie przeprowadzony zgdnie ze wszekimi standardami obrządku rzymsko-katolickiego…Chyba zmysły postradaliście. Okultyzm, zła energia Wawelu?…Ci ludzie przyjeżdżaja na POGRZEB!!! i to jest jedyny powód ich decyzji a nie jakieś śmieszne obrzedy…Biedni jesteście

   • Pit said

    44 – zgłębiaj temat, nic nie jest takie, na jakie wygląda. W szczególności poczytaj i pooglądaj materiały o Bohemian Grove, zgłąb temat Skull & Bones i innych tajnych stowarzyszeń, gdzie są dowody, że do tym podobnych należeli prawie wszyscy jak leci prezydenci USA. Poczytaj o grupie Bilderberg (kiedyś wyśmiewano tych, którzy mówili, że takie coś istnieje, teraz już nikt nie zaprzecza, ale dostępu do spotkań nadal nie mają dziennikarze). Obejrzyj, jak w parlamencie europejskim jeden bodajże poseł głośno mówi, że jak to możliwe, że ludzie, którzy spotykają się na dziwnych zjazdach, mogą być na liście kandydatów na przewodniczącego rady europy. I co robią w ukryciu, w podziemnych miejscach? Grają w brydża? Obudź się. Wiara chrześcijańska polityków to tylko ustna deklaracja.
    =================
    od pb: jak sie obudzisz, 44, polecam moje referata naukowe na prawym marginesie = moze ci zaklika ze nad wszystkim stoi kompleks jot

   • dario said

    czyli sugerujecie że na wawelu może dojść do złożenia ofiary okultystycznej w postaci ciała zamordowanego przez nich(satanistów) polskiego prezydenta zaczyna mi się to wydawać bardzo prawdopodobne

   • Julka said

    Dzisiaj jest szabas, niedziela to zadne żydowskie święto.

   • hjk said

    „czyli sugerujecie że na wawelu może dojść do złożenia ofiary okultystycznej w postaci ciała zamordowanego przez nich(satanistów) polskiego prezydenta zaczyna mi się to wydawać bardzo prawdopodobne”

    Tym bardziej, że wskazywał ktoś podajac linki do zdjec na odmiennosc trumien złozonych do samolotu i tej wystawionej w pałacu, w ogole sprawa jest podejrzana z ciałami i trumnami…
    Tylko po co z ciał ta „ofiara okultystyczna”? Z tego co wiadomo, zawsze w tych pogańskich kultach składało się z żywych… To raczej żywi „są zagrożeni”, bo dusze „martwych” są juz w ręku Boga…

  • mgrabas said

   mam taką smutną refleksję
   większość ludzi nie zna Boga, nie zna Biblii, nie zna nawet 10 przykazań
   „wiedzę” o Bogu otrzymała z różnych źródeł, a wiedza ta jest powierzchowna i w większości sprzeczna z prawdą
   chrześcijaństwo jest udziałem znakomitej mniejszości populacji, cała reszta słucha fałszywych pseudochrześcijańskich guru i daje się manipulować „oświeconym” zbijającym na ludzkim analfabetyźmie religijnym swój kapitał, budującym swoją władzę, pozycję i czerpiącym z tego różne zyski
   kult śmierci, kult fanatyzmu, kult człowieka, kult demonów, kult pieniądza, kult władzy, kult pogaństwa mają się dobrze i są obecne wszędzie, a szczególnie w umysłach i obyczajach nieświadomych swojej tożsamości ludzi
   różni cwaniacy podają się za kogoś innego niż są, zbudowali struktury władzy i wpływów na skalę globalną, inni cwaniacy robią to na swoim podwórku
   gdybyśmy poznali Boga i zechcieli szukać tego co Bogu się podoba, bylibyśmy jak pierwsi chrześcijanie, ale nie chcemy, nie mamy czasu, wciąż tyle się dzieje ciekawszych atrakcji i każemy Bogu milczeć w naszych sumieniach, natomiast dajemy posłuch różnym krzykaczom robiącym z Boga szopkę np. ostatnio bardzo modne jest robienie z Chrystusa „króla” – po to by tym zagłuszyć swoje sumienie i nic nie zmienić w swoim dotychczasowym życiu i kierunku, w którym się idzie!
   czy chcemy: poznać Boga? poznać historię? spotkać się z Bogiem? spotkać się z drugim czowiekiem? w jego potrzebie, bólu, opuszczeniu? dzielić jego radości i smutki? narazić się dla tego co słuszne? nawrócić się? wierzyć w Ewangelię? miłować nieprzyjaciół i błogosławić tych, którzy nas będą prześladować? – oto wskaźnik tego jakimi jesteśmy i jakimi wybieramy być…
   =================
   od pb: jak znamienne slowa w tych smutnych dla Narodu dniach! gdyby Narod mial Chrystusa w sercu, nie poddalby sie obecnie zachodzacym MASOWYM manipulacjom

   • 44 said

    Jak juz piszesz o Biblii i 10 przykazań to przypomnij sobie przykazanie nr1: NIE BEDZIESZ MIAŁ BOGÓW CUDZYCH PRZEDE MNĄ!!!!
    A teraz pokus sie o analizę histerii wokół śmierci prezydenta i zastanów się czy nie zaczynacie wokół Kaczyńskich tworzyć właśnie zalążku nowej religii…
    ===============
    od pb: blog grypa666 od poczatku tragedii analizuje histerie i religionizm w sluzbie unych! czyzbys to nazywal ‚nowa religia’?

   • hjk said

    To media tworzą, a nie my…

  • Zapsa said

   Jakoś odkąd usłyszałam o tym czakremie z wywiadu na poprzedniej stronie, jestem dziwnie spokojna że o to tutaj własnie chodzi. Okultyzm elit,które się zjadą. Przyjazd odwołały delegacje dalekiego wschodu, Indie i Japonia. Zachód aż garnie się na tę ipmrezę. Cuchnie ofiarą i obrzędkiem – w dodatku energioa przewidywanego miliona osób – toż to orgazm dla psycholi.

 2. hjk said

  „Pomimo dobrej miny do złej gry Lech Kaczyński podpisał Traktat Lizboński, króry faktycznie kończy naszą niepodległą państwowość. Za lat powiedzmy 20 historia będzie bezlitosna. Prezydent dokonał aktu demontażu polskiego państwa. Nawet długopis odmówił wtedy posłuszeństwa.”

  To fakt, a teraz jak to przedstawia pos. Macierewicz w wywiadzie tvp1 z 411 pocz. g.14.02
  1. Mac niep LK.mp3 (1.52 MB)
  http://www.przeklej.pl/plik/mac_niep_lk_mp3-0012391mg7tb
  O co tu chodzi? Macierewicz gra w „grze”?
  A moze to właśnie było tragedią osobistą Prezydenta, ze został w jakis sposób zmuszony do podpisania tego (ociągał się z V.Klausem czekajac na kolejne refer. w Irlandii)?
  Ktoś jego (w zasadzie nas) szantażował? Jak?

  Ku pamieci:
  kanał lokalny/tvp2 z 10.04 od 19.14 cz.1
  http://www.przeklej.pl/plik/video_0410-1914_ch-7_-1_00_avi-0012385rj1dc

  • czytelniczka said

   Wiesz ja uważam tak:nie siedzimy u góry i nie wiemy co się tam dzieje.
   Nie wiemy pod jakimi naciskamy są te osoby i czy nie zgadzając się na coś dla nas „absurdalnego” nie podpisują wyroku na siebie i swoje rodziny np.
   (absurdalne stwierdzenie apropo ostatnich wydarzeń wiem:/)
   Myślę,że jako za przeproszeniem szaraki mało wiemy i jedyną nadzieją jest czytanie między słowami (jak w przypadku np.Bernatowicza,który nagle wyśmiewa wtc i snuje dziwne wizje apropo dowodów i świadków-dosłownie snuje twierdzenia jakby się cofnął w rozwoju-NAGLE-a wystarczyło sprawdzić dla kogo oficjalnie pracuje od jakiegoś czasu…)
   ================
   od pb: czasy sie zmienily – teraz mozna zaszantazowac polityka albo przekupic a on podpisze co mu podsuna przeciw interesom narodu – takich na Wawel?

  • Być może był szantażowany. Dał znać o tym złamaniem się długopisu – tylko tyle mógł zrobić. Na pewno nie szantażowano go jego śmiercią, bo by się poświęcił i zrezygnował z urzędu, Kaczyński był dobrym Polakiem, choć wyznania mojżeszowego. Cześć jego pamięci.
   Ale jeszcze raz dodam – nie powinno się wykorzystywać tej tragedii, Wawelu i Katynia do podziału Polaków. Ci którzy to organizują nie mają interesu Polski na celu.

   • szach said

    co wy za bzdury wypisujecie? Od kiedy Kaczyński był wyznania Mojżeszowego??To,że był Katolikiem i to praktykującym nie podlega dyskusji.Całe te spekulacje okultystyczne o Wawelu ,to jakbyście jakimiś szamanami byli.Zejdźcie na ziemię ,tu jest normalna rzeczywistość.Ludzie uczestniczą we mszach św,modlą się do Boga Jedynego,a jak tak boicie się szatańskich podstępów,to odmawiajcie modlitwę egzorcyzmu do św.Michała Archanioła-proste.
    ===================
    od pb: niewazne wyznanie czy nazwisko tylko komu sluzyl = tu zdania sa podzielone a dowody niezbite;

  • Dawid said

   Co my tak naprawde wiemy o okolicznosciach podpisania Traktatu Lizbonskiego? To co nam media ‚sypnely’. Pamietam tylko wtedy,ze Lech Kaczynski zwlekal. Nie chcial podpisywac. Pojawila sie polityczna i medialna nagonka pod tytulem: kiedy podpisze? To bylo skandaliczne. Traktat bylby i tak podpisany,jesli nie przez prezydenta to by tak zamataczyli, ze zostalby podpisany. Przestrzegalbym przed pochopnym oskarzaniom.
   ================
   od pb: co za argument! gdyby wszyscy odpowiedzialni oparli sie szantazom, trakta by zdechl

   • Magda said

    pamiętam,jak było po pierwszym referendum irlandzkim,Kaczyński wtedy twardo stał na swoim stanowisku,powołując się na prawo unijne i nie podpisał.W końcu po drugim referendum został na „placu boju” tylko z Klausem.
    Okres między referendami irlandzkimi był gorący-przypomnijcie sobie.
    Nie rozumiem tylko czemu nie podjął decyzji o referendum w Polsce.Być może mu odradzono,a być może okazałoby się,że Polacy chcą podpisania traktatu.Przecież wtedy nikt tego traktatu nie czytał.Pamiętam pytania Macierewicza o to,czy premier,czytał ten traktat.Odpowiedź była żenująca-premier czytał opinie o traktacie.

   • hjk said

    Jasna sprawa, ze nie jego samego szantażowano, o ile już, tylko szantażowano go losem narodu i ew. degrengoladą, którą by tu zrobili z braku podpisu…
    To samo mogło być ze słynnymi słowami JPII przed referendum o UE, kiedty tam u niego „gościł” Al Kwaśniewski.
    Tylko że o tym nie ma kto powiedzieć, jeśli tak było, to chyba śmierć tych 100 osób jest powodem, zeby to ujawnić.
    A moze teraz się boja ujawnić po takim terrorze…

   • Zapsa said

    Nie wiemy nic – ale ja od początku byłam przekonana,że nie miał wyboru. Prezydenci dziś są tylko żołnierzykami na wątpliwej straży.
    Swojego zdania bronił długo, ale nie mogł się opierać w nieskończoność.

    Mój ziomek jest przekonany że ten długopis to był jego przekaz – wten sposób chciał dac do zrozumienia,że podpisuje nie z własnej woli.

  • hjk said

   http://dl.dropbox.com/u/6057431/Video_0410-1451%28CH-7%29-2.avi
   cześć 2 z 5, 3 są już na
   https://grypa666.wordpress.com/zdjecia-ze-smolenska/

  • hjk said

   klejna 2 cz. zapisy tvp2 z 10.04, zaczynam ładowanie 1szej, bedzie za kilka godz.
   http://www.przeklej.pl/plik/video_0410-1914_ch-7_-2_00_avi-00124k6kp96u

 3. min Klich said

  Bogdan Klich NIE JEST psychiatrą

  http://traube.salon24.pl/62032,bogdan-klich-nie-jest-psychiatra

  Bogdan Klich (ur. 8 maja 1960) zalozyl w 1993 roku w Krakowie Instytut Studiów Strategicznych, który kierowany jest obecnie przez jego druga żonę.
  Międzynarodową Radę Honorową krakowskiego ISS, stanowia lub stanowili: Zbigniew Brzeziński, Valery Giscard d’Estaing, Hans-Dietrich Genscher, Henry A. Kissinger oraz Andrzej Olechowski.
  Pierwsze dotacje dla ISS pochodziły od Banku Przemysłowo-Handlowego, Fundacji im. S. Batorego, BIG Bank Gdański, German Marshall Fund of the United States, Fundacja im. F. Naumanna, Fundacja Konrada Adenauera czy Fundacja im. F. Eberta, Bank Handlowy, Bank PKO S.A., Rada Europy, NATO, fundusz PHARE, Ministerstwo Spraw Zagranicznych czy firmy prywatne m.in. produkujace bron itd…

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Instytut_Studi%C3%B3w_Strategicznych

  Czy Platformie Obywatelskiej potrzebny jest psychiatra? – Stanisław Krajski

  http://www.obnie.info/tusk_alkoholizm.htm

  • felicyta said

   http://marucha.wordpress.com/2010/04/16/dlaczego-ten-czlowiek-wciaz-jest-ministrem/
   „Dlaczego ten człowiek wciąż jest ministrem?
   Opublikował/a Marucha w dniu 2010-04-16 (piątek)
   Minister Bogdan Klich

   Bogdan Klich, z wykształcenia lekarz psychiatra i historyk sztuki, jest Ministrem Obrony Narodowej od roku 2007.

   Nie za niczyjej innej, ale właśnie za jego kadencji miały miejsce dwie tragiczne katastrofy lotnicze, w których ważne dla Polski osoby ginęły – to jest chyba właściwe określenie – masowo.

   23 stycznia 2008 rozbił się w okolicach Mirosławca samolot Casa. Zginęło 16 wysokich oficerów i 4 osoby załogi.

   10 kwietnia 2010… nie ma chyba potrzeby pisać, co się stało. Katastrofa powtórzyła się w niemal identyczny sposób, lecz na jeszcze straszniejszą skalę.

   Od czasów pierwszej katastrofy nie wyciągnięto żadnych wniosków – nie zrobiono absolutnie nic, aby zapobiec czemuś podobnemu w przyszłości. Za te zbrodnicze wręcz zaniedbania odpowiada nie kto inny, jak Minister Obrony Bogdan Klich. Bez względu na to, czy przyczyną katastrofy był błąd ludzki, problemy techniczne czy zamach.

   Szokującą wręcz rzeczą jest, iż Bogdan Klich, jakby nigdy nic, wciąż pełni funkcję Ministra – a nawet wypowiada się w mediach i poucza maluczkich.

   Człowiek honoru na jego miejscu wziąłby pistolet i się zastrzelił.”

   • hjk said

    pewnie jest tam figurantem, albo lepiej „cieniem” (pamiętacie osławiony „gabinet cieni” PO) i „nic nie może”, bo rządzą jacyś „starsi i madrzejsi”…

 4. hjk said

  Do postaci katastrofy:

  Polska straciły Krzysztofa Putrę, wicemarszałka Sejmu, wspaniałego człowieka, patriotę i wybitnego polityka.

  Mieszkańcy dodają, że Krzysztof Putra i jego ojciec bardzo wiele zrobili dla lokalnej społeczności. Między innymi przekazali działkę pod budowę miejscowego kościoła i pomagali w budowie świątyni. …Zawsze, gdy potrzebowaliśmy wsparcia, to on był i pomagał – wspomina przyjaciela z pracy Andrzej Kornaś. Od 1980 roku Krzysztof Putra, nie bacząc na związane z tym niebezpieczeństwa, działał aktywnie w zakładowym NSZZ „Solidarność”. …swoją polityczną karierę związał z braćmi Jarosławem i Lechem Kaczyńskimi. Z nimi w 1990 roku zakładał Porozumienie Centrum, a później, w roku 2001, Prawo i Sprawiedliwość. – W 2007 roku jako „jedynka” na białostockiej liście PiS w wyborach uzyskał najlepszy wynik w tym okręgu – ponad 53 tys. głosów.

  Ze Stanisławem Kocem rozmawia…:
  To był patriota z krwi i kości. Wiem, że w rodzinnym domu otrzymał głębokie religijne i patriotyczne wychowanie. Jego ojciec związany był w czasie wojny z podziemiem niepodległościowym, które na terenie Suwalszczyzny było wyjątkowo dobrze rozwinięte, dlatego komuniści urządzili tu w roku 1945 znaną obławę augustowską…. Był bardzo dobrym człowiekiem.
  …Gdy przemawiał na zebraniach „Solidarności”, wszyscy chętnie go słuchali, bo mówił rzeczowo, jasno, dobitnie. Widać było w jego przemówieniach, że to człowiek o szerokich horyzontach myślowych, z naturalnym darem oratorskim i przywódczym. …gdyby nie jego interwencje w sprawie tej fabryki, dawno by już ona nie istniała…Był bardzo dobrym fachowcem. …Bardzo ufałem Krzysztofowi, do tego stopnia, że kiedy miałem poważne obawy, iż mogę być aresztowany, właśnie jemu przekazałem kontakty z ludźmi z białostockiego zarządu Regionu NSZZ „Solidarność”…był wiceprzewodniczącym, a w latach 1987-1988 przewodniczącym rady pracowniczej w Uchwytach (jawne struktury podziemnej „Solidarności”)….wykazał się jako bardzo sprawny organizator i człowiek wrażliwy na potrzeby ludzi.

  http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=tk&dat=20100416&id=tk03.txt
  http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=tk&dat=20100416&id=tk04.txt

  • Każda zmarła osoba to osobna tragedia ludzka, tragedia ich rodzin.
   Być może pochówek Kaczyńskich powinniśmy traktować jako symboliczne pochowanie tych wszystkich synów i córek Narodu Polskiego?

  • 44 said

   Oni wszyscy byli wspaniali…szczególnie dlatego, że rozbili się i ich śmierc była spektakularna. Putra akurat ne by żadnym wybitnym politykiem, mial ledwo mature a do sejmu w swojej pierwszej kadencji wchodził bez matury…W jego przypadku na szacunek zasługuje tylko i wyłącznie liczna rodzina…tu go podziwiam bo trzeba potrafić coś takiego ogarnąc. Poza tym nie był nikim nadzwyczajnym

   • 11Minutpl said

    No i wąsy. Godne Piłsudskiego!

   • hjk said

    Moze nie był nikim nadzwyczajnym, mnie interesowały jego cechy i działania i komu mogły przeszkadzać…mówca, przywodca organizator, doświadczenie z konspiry, nieagent, popularny – potencjalny organizator ew. ruchu oporu…Nie chciał iść do polityki (dzieci, rodzina) jacyś ludziska go poprosili…
    … po co tam jechał, lepiej było zostać z rodzina,,,

   • 44 said

    cZŁOWIEKU KOMU MÓGŁ PRZESZKADZAĆ Putra (z całym szacunkiem dla zmarlego)?! Facet który 20 lat przepracował w jakiejs fabryce, który wiekszość czasu poświecał (i słusznie) rodzinie, który mature zrobił jako poseł na Sejm RP…komu mógł przeszkadzać, kto mógły chcieć się go pozbyć? Jaja se robisz zcy zbyt wiele wypiłeś?

 5. Nie wiedziałem, że Kaczyński był ortodoksyjnym Żydem?
  http://gegenjay.wordpress.com/2009/12/15/kaczynski-chanuka-menora-zydzi-oto-polska-cala/
  Myślę, że to jest wielka strata dla całej żydowskiej części populacji Polski (6 mln) i dla Izraela. Dlatego chcą go pochować z honorami na Wawelu. Ciekawe kiedy przemianują Katedrę na Synagogę?
  =================
  od pb: Rozdzial religii od panstwa? Pamieram wywiad z nim o tym, jak swietowali w rodzinie Wielkanoc we Wschodniej Polsce = wymienial wszystkie katolickie zwyczaje = czemu byl kryptozydem? Czy to wstyd byc Zydem? Czemu sie kryl z wyznaniem jesli nie mieli zlych zamiarow?
  Lista sluzenia interesom kompleksu jot przeciw polskim jest kompromitujaca! — Irak, Afganistan, apb Wielgus, tarcza, roszczenia, Ukraina, Jedwabne i Kielce, Muzeum KL Warschau, Gruzja, Bialorus, Polacy w Kazachstanie, Marsze Zywych, prawdopodobnie duza ilosc paszportow polskich dla potomkow zydokomuny – oprawcow Polakow…
  Miejsce na Wawelu? Judeocentrycy wnikaja Polakom w najbardziej intymne, narodowe instytucje: religia, historia, zabytki, pamiec narodowa… To nie ma nic wspolnego z zachowaniem etnicznosci zydowskiej w Polsce (czy kiedys temu przeszkadzano?) tylko jest oznaka podboju Narodu przez wrogie sily. Podboju identycznymi metodami za ktore przez wieki rozmaite europejskie spolecznosci wyrzucaly zydow na zbita twarz – a Polacy milosiernie ich przyjmowali!

  • Julka said

   Jarmułka o niczym nie świadczy. Wczoraj biskup powiedział, że był głęboko wierzącym katolikiem. Uny są tak bezczelne, że nie dość, że wciskają się tam, gdzie ich nikt nie chce, to jeszcze żądają nakładania mycek, palenia menor…słabsi ulegają.

 6. Ten, który kręci powtarza w tłumaczeniu na polski „ja pier…lę”
  I tylko to jest zrozumiałę, reszta – można snuć domysły.
  =================
  od pb: niezupelnie = jesli mozna stwierdzic czy sciezka dzwiekowa jest niepodrobiona i zostanie profesjonalnie przetlumaczona, mamy do czynienia z powazna sprawa; mozna miec watpliwosci w jakiejs czesci tlumaczenia, ale nie w jego calosci = jezyk jest dwuznaczny ale kilka zwrotow ukladajaych sie w spojny obraz jest dowodem = reszta to sekcja zwkol itp, ale kontrole nad tym objely uny od poczatku – jeszcze jedna poszlaka przeciw nim

  • Zapsa said

   Zapewne sucze z tv mają profesjonalny sprzęt i dawno filmik jest po obróbce – ale wiadomo, grać trzeba dalej.

 7. rd said

  Wlaśnie skończyla się audycja w radio maryja z Antonim Macierewiczem. Tu mozna pobrac albo posluchac http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=21108. Przytoczono „dialogi” z tego filmiku „robiącego furrorę” … hmmm ja pobralem ten filmik i przysluchalem sie i np. wcale nie slysze tego „patrz mu w oczy” a slysze tam „panie pomocy” i tak samo nie slysze tam „dawaj gnata” tylko np. „dawaj komrata” pozatym mozna tam slyszec to co chce sie uslyszec i naciagac pod „swoją wersję” gdyz jest to niewyrazne pozatym moze byc zmontowane dlatego trzeba podchodzic sceptycznie do tego. TYm programem darmowym np. mozna powyciagac poszczegolne klatki z tego filmu i obejrzec wszystko dokladnie, jest tam chyba 30 klatek na sekunde albo nawet wiecej… http://www.erightsoft.com/SUPER.html#Dnload

  • Rd said

   0:3 -> [nie umieraj] (nie wiem w sumie co tu słychać)
   0:6 -> [nic nie widze] (nie wiem w sumie co tu słychać)
   0:12 -> [o mój boże] lub [on już poszedł] [u mnie z boku] (nie wiem w sumie co tu słychać)
   głos męski 0:17 -> [panie pomocy] (słysze to wyraźnie)
   0:20-0:21 -> [on umira] [nie mówiła] [odmówiła] [co mówiła] (nie wiem w sumie co tu słychać)
   0:20-0:21 -> [pochódź że] lub [po futrze] (nie wiem w sumie co tu słychać)
   0:24 jakby strzał
   0:26 -> [zbierajcie się] (nie wiem w sumie co tu słychać)
   0:27 [proszę pani] [tu się pali] (nie wiem w sumie co tu słychać)
   0:29 -> iiidziesz
   0:30 -> ??
   0:31 ->??
   0:43-0:44
   0:47 ukradły nam… (hmm?)
   0:53 -> o jezus (hmm?)
   0:57: jakby strzał
   1:06 -> jakby strzał
   1:12 zmiana planu kuźwy, wsie na wraku kuźwy , wsie nam braklo kuźwy (hmm?)
   1:12-1:13 jakby strzał
   1:15 jakby strzał

   Ale może też być innaczej. Tak jak nieraz patrząc na niebo możemy w chmurach widzieć różne kształty tak w tych niewyraźnych wypowiedziach możemy się doszukiwać różnych konkretnych słów – a tymczasem mogą to być zupełnie inne słowa. Czasem nawet jakiś szelest czy szum wiatru możę nam się wydawać jak jakaś litera czy jakaś mowa. Wiec podchodźcie sceptycznie do mojego tłumaczenia bo że tak powiem to czego niemogłem zrozumiec to sobie „podciągnołem” do jakiś tam słów. W każdym razie słychać troche polskiego i troche rosyjskiego jezyka. I teraz trzeba każdą „wypowiedź” interpretowaćalbo po polsku albo rosyjsku. Tak samo ta biała postaćco niby leży koło drzewa to ja nie jestem pewien czy to jest człowiek i czy macha ręką – to może byćjakiśpapier, fragment samolotu itp. a to machanie ręką to może być poruszający się dym – najlepiej powyciagaćposzczególne klatki z filmu – jak najwiecej klatek z danego przedziału czasu i prześledzić pomału i uważnie i wtedy wyraźniej widać co się dzieje i nie mylić gałązek, krzaków itp. z osobami i dorabiaćdo tego swoje wizje. Słychać natomiast wyraźnie jakieś wystrzały ale czy to może być np. dezodorant w opakowaniu pod ciśnieniem, który wybucha od wysokiej temperatury czy co tam jeszcze innego mogącego wybuchnąć czy „wystrzelić”? Pozatym jest takie coś jak „tłumik” do broni wyciszający strzał wiec dziwne by było żeby chodzili z dubeltówkami i strzelali. A że ktoś jeszcze żył po wypadku to nieznaczy że wyszedł z katastrofy bez szwanku – mógł mieć jakiś wylew, jakieś ciężkie rany, mógł mocno krwawić itp. i poprostu nieprzezyć. Natomiast straż czy pogotowie powinno zawsze być na lotnisku wraie jakby coś sie stało.

   • Zapsa said

    Dokładnie tak. Można usłyszeń wszystko i nic. Wyraźnie jest „uspokój się” w 23sek.

   • Rd said

    Może być to „uspokój się” ale o 1000 zł z nikim bym się nie założył że tak właśnie jest :]

   • Rd said

    Ścieżkę audio według mnie trzeba odsłuchiwać w całości a nie wycinać fragmenty (robiąć mini pliki mp3:) – wtedy możemy mieć punkt odniesienia i odseparować sobie w naszych narządach słuchu „jedno” od „drugiego” innaczej pomylimy jakiś inny odgłos z częścią interpretowanego słowa. Można pobawić się korektorem graficznym pogłaszając wybrane częstotliwości (te z zakresu ludzkiego głosu) a wyciszając inne (np. można przyciszyć ten odgłos gwizdka pociągu – czy co to jest innego?)

 8. mindek said

  Wstaje rano i patrzę przez okno i co widzę niebo zrobiło się nagle czyste jak łza,żadnej nawet najmniejszej chmurki, piękne błękitne. Patrze z drugiej strony domu to samo. czy coś jest nie tak?? A zapomniałem chmura pyłu i samoloty nie latają. Kolejny zbieg okoliczności??

  • kalgier said

   Mieszkam koło Londynu i to samo spostrzeżenie, rozglądam się po całym niebie i wszędzie błękit, cudowny widok:) normalnie to niebo jest pocięte chemitrail’ami że wygląda jak szachownica, zasłaniając czysty błękit w upalne letnie dni nawet…..słyszałem też anegdotę o tym jak runęły wieże WC to inni mieszakńcy po raz pierwszy w swoich apartamentowcach widzieli światło słoneczne – wyszli z cienia;) szczęście w nieszczęściu!?

 9. ALFA said

  CO MÓWILI NA FILMIE Z KATASTROFY

  fot.Россия 24, 15-04-2010 07:29
  POWRÓT
  B95d55660dfd1f8d32f7cbd7ce7f8325
  Россия 24

  Niezależna.pl publikuje tłumaczenie słów, jakie padają na filmie nagranym bezpośrednio po katastrofie.

  Nieznany świadek nakręcił amatorski film jeszcze przed przybyciem na miejsce straży pożarnej i milicji. Na trwającym minutę i 24 sekundy filmie słychać wyjącą syrenę, okrzyki po rosyjsku oraz odgłosy przypominające strzały. Jak doniosło Radio Zet, nagraniem zainteresowała się już Naczelna Prokuratura Wojskowa. Śledczy sprawdzą, czy rzeczywiście ktoś strzelał. „Nie możemy zbagatelizować tego filmu” – powiedział Radiu ZET pułkownik Jerzy Artymiak.

  Film, który pojawił się dwa dni temu w internecie, został wczoraj usunięty z większości serwisów. Dopiero wieczorem, gdy kilka stron (m.in. Niezależna.pl) umieściło w internecie zrobioną zawczasu kopię nagrania, internauci znów mogli go oglądać.
  http://www.niezalezna.pl/article/show/id/33058

 10. ALFA said

  Posłowie Prawa i Sprawiedliwości wystąpią do minister edukacji z wnioskiem o wpisanie do programu nauczania obowiązkowych wycieczek szkolnych między innymi do Katynia i na Wawel – informuje radio TOK FM.
  – Jeżeli chcemy być prawdziwymi Polakami i przekazać naszym dzieciom wartości, za które ginęli nasi patrioci, to musimy zapewnić im minimum historycznej edukacji – przekonuje w rozmowie z TOK FM poseł Stanisław Pięta. Jego zdaniem, teraz po tragicznej śmierci prezydenta w Smoleńsku, jest doskonały czas na to, aby „u młodych ludzi odbudować poczucie dumy, że są Polakami i odważnym narodem”.

  Prośba w formie interpelacji poselskiej ma zostać wysłana do Katarzyny Hall jeszcze w tym miesiącu.

  Posłowie wnioskować będą też o obowiązkowe wycieczki na Wawel oraz do Muzeum Auschwitz – Birkenau i Muzeum Powstania Warszawskiego.
  http://wiadomosci.onet.pl/2156565,11,pomysl_pis_obowiazkowa_wycieczka_do_katynia,item.html

 11. mariusz said

  Otrzymałem tel od znajomej z Niemiec. Ponoć tam władze nawołują do nie wychodzenia z domu i uszczelnianie okien!!!!!!
  Pamiętacie doniesienia z Ukrainy w zeszłym roku o “dezynfekcji” – szykują nam potężną epidemię!!!!!!

  I. Grypa

  1. Rząd Tuska sprzeciwił się do końca zakupieniu szczepionek.
  2. To Rosjanie jako pierwsi na forum międzynarodowym powiedzieli, że świńska grypa to wał.

  II. Katastrofa -Przede wszystkim zasada – kto korzysta?

  W kilku kwestiach owszem Rosja ale !
  1. ś p Prezydent nie miał szans na reelekcję – był zniszczony medialnie. Rosjanie mieli już w niedługiej perspektywie przychylnego im Prezydenta.
  2. Oczy całego świata zwrócone są na Rosję – wszyscy widzą robotę Kremla jako głównego sprawcy – nikt nie uwierzy w inny scenariusz
  3. Takich rzeczy nie robi się na swoim podwórku

  Illuminati
  1. Mają przegranego kandydata – teraz męczennika – naród polski w przypływie patriotyzmu wybierze jego brata Jarosława – kontynuatora polityki antyrosyjskiej
  2. Nikt nie uwierzy że to spisek zachodu
  3. Amerykańskie firmy praktycznie już położyły łapy na nasz gaz łupkowy
  4. Rosja schodzi do defensywy
  5. Info o Katyniu obiega cały Świat – Rosjanie to barbażyńcy
  6. Gruzińskie media „zapowiadają” najbliższe wydarzenia, w fabule filmu – typowe dla illuminati
  7. Nadarza się świetna okazja do rozprzestrzenienia nowej epidemii – ponad milion osób na pogrzebie w jednym niemalże miejscu, a nad nimi tylko wiadome samoloty do pilnowania bezpieczeństwa (i oprysków)
  8. Będzie się wiązać epidemię z wybychem wulkanu – WHO już ostrzega że pył jest niebezpieczny dla układu oddechowego (ewidentna bzdura w takim stężeniu pyłu – patrzcie artykuły wczorajsze)
  9. kto przykłada wagę do liczb 11 11 1918 do 17 09 1939 = 04 06 1989 do 10 04 2010? ILLUMINATI !!! przy okazji to skojarzenie dat historycznych znów wskazuje swoją symboliką na Rosję.

  A jeszcze kwestia kandydatów. Sikorski odchodzi z PIS trafia od razu do rządu PO jako główny ”przeciwnik” Kaczyńskich. Zbliżają się wybory prezydenckie, w PO dochodzi do prawyborów pomiędzy Komorowskim, a Sikorskim. Sikorski przegrywa, a wiec wariant z 2 kandydatami prozachodnimi upadł, co więcej największe szanse ma Komorowski. Wprowadzono więc plan B – prezydentura J Kaczyńskiego niemal pewna. Wczoraj dowiadujemy się, że pogrzeb ma Wawelu zaproponował nie kto inny jak Sikorski,

  Przestałem wierzyć, że mogli zrobić to Rosjanie.

  • tiaaa said

   No mi tez ta pylowa sciema cos bardzo smierdzi:/ Jak juz to podle who odzywa gebe to nie wrozy nam to nic dobrego. Nie wiem czy odzywaliby sie gdyby chodzilo jedynie o wstrzymanie ruchu lotniczego…Chmurka sobie poplynie, pozniej ‚niespodziewanie’ sie cofnie i jeszcze bardziej ‚niespodziewanie’ zacznie opadac…, a jak szanowne who raczylo nas poinformowac pyl moze byc szkodliwy kiedy zacznie opadac (tiaaa…). No i rozpocznie sie wielka akcja ‚ratunkowa’ dezynfekcij…, tylko samoloty spalinowe (no bo przeciez turbojety nie moga latac bo sie podusza) nad naszymi glowami i 2ga Ukraina gotowa….:/

   • Laki said

    „On 8 June, 1783, the young country of Iceland – inhabited for just 750 years – had a population of 50,000. In the coming years, as a result of what began that Sunday morning at 9am, 10,000 of those people would die.
    The Laki eruption is the worst catastrophe in the country’s relatively short history. Laki is a volcanic system in the same south-eastern part of Iceland.
    The 1783 eruption pumped out so much sulphur gas, creating a huge cloud of sulphuric acid droplets which began to drift over Europe travelling eastwards over the whole world. (…) The noxious fog travelled down through Norway, Germany, France and across to Britain, causing panic when farm labourers began dropping like flies. People at this time had no idea where the fog had come from or that sulphur dioxide was mixing with water vapour in the lungs to choke victims. Research into parish records has led to estimates of more than 20,000 deaths in Britain alone during the summer of 1783.”

  • hjk said

   „9. kto przykłada wagę do liczb 11 11 1918 do 17 09 1939 = 04 06 1989 do 10 04 2010? ILLUMINATI !!! przy okazji to skojarzenie dat historycznych znów wskazuje swoją symboliką na Rosję.”
   tylko ze ten 4.06 89 to śmieszna data, bo w zasadzie wtedy poza propagandowym gadaniem nic sie nie zmieniło, zaś niepodległość odzyskaliśmy realnie dopiero po rozpadzie ZSRR i wyjściu ich wojsk z Polski, a był to 1991 r. (Moze ktos pamieta datę?)
   A potem była „Nocna zmiana” tez 4.06 ale 1992, a potem referendum do UE, gzie częściowo straciliśmy suwerenność, a z chwilą podpisania „lesbony” już całkowicie. Jeśli przesuniemy te spekulacje o 2 lata, to wyjdzie nam 2012 rok!!
   No i chyba lepiej wziąć 1.09 39 roku bo wtedy tak naprawdę rozpadł się porządek świata, jeśli bierzemy 11.11.18 za koniec 1 wojny i symbol naszej niepodległości… Tak naprawdę to trzeba by przyjać 15.08.1920 za święto państwowe, bośmy obronili niepodległość, to wszystko przedtem to były zmagania o nią…
   Co to w ogóle za wydarzenie dla nas ten 11.11 poza koncem 1 wojny?
   aLBO JEŚLI JUZ TO kapitulacje Wa-wy…

 12. ALFA said

  Czarne skrzynki nie zarejestrowały żadnych usterek. „Nie było pożaru bądź wybuchu”
  „Czarne skrzynki” polskiego samolotu prezydenckiego Tu-154M, który rozbił się pod Smoleńskiem, nie zarejestrowały jakichkolwiek usterek w funkcjonowaniu urządzeń pokładowych – poinformowała szefowa Międzypaństwowego Komitetu Lotniczego (MAK) Tatiana Anodina.
  http://wiadomosci.onet.pl/2156585,11,item.html

 13. to ja mateo said

  kurde miałem dzisiaj sen … nisko latające samoloty i opryski ludzie padali jak muchy. Powaga. Nie wiem co to miało znaczyć.

 14. Jaga said

  Nie wiem jak wy, ale ja bardzo się martwie tym, że te wulkany się obudziły, że na prawdę nie wiemy co przed nami. Ciągle za to przypomina mi się, że oni maja banki nasion i to mi bardzo pasuje do tego, bo gdyby wulkany zaczęły wybuchać a Ci co siedzą w temacie wiedzą, że tak może sie zdarzyć to nie mamy żadnych szans jako ludzkość. Może ktoś przeżyje w podziemiach itd. Nie wiem, ale mnie to przeraża.

  • 44 said

   Jakie wulany? JEDEN WULKAN!!! Po drugie to ani nie pierwszy raz ani ostatni w dziejach świata

  • hjk said

   pyły wulkaniczne będą jadowite i zniszczą roślinność? Czy coś rozpryskaja „przy okazji”???

   • 44 said

    Tak…będą cholernie jadowite i zniszczą roslinnośc całego świata…tylko czemu póki co roslinnośc na swiecie jednak jest? Czyzby była to piersza erupcja w dziejach świata?
    =================
    od pb: jak widzisz usuwam tylko upierdliwe fpisy tfe = wystarczy? czy mam ci napisac poemat na ten temat? skoro mizia moze miec info z kontrwywiadu, skad ty jestes?

 15. zionizos said

  http://www.tvn24.pl/-1,1652433,0,1,wymieniali-lampy-tuz-po-katastrofie-tu_154,wiadomosc.html
  Wymieniali lampy tuż po katastrofie Tu-154
  ŚWIADKOWIE O DZIAŁANIACH WOJSKOWYCH NA MIEJSCU TRAGEDII

  Zdjęcia rosyjskich wojskowych i milicjantów, którzy kilka godzin po tragedii na smoleńskim lotnisku wymieniają reflektory i żarówki w lampach wskazujących samolotom położenie pasa startowego, opublikowała białoruska gazeta internetowa „Wieści Witebska”. Wykonał je białoruski dziennikarz Siergiej Serebro. Więcej zdjęć zamieścił na swoim blogu. Rozmawialiśmy z nim. – Lampy stały bez żarówek – stwierdza.

  Nie wyobrażam sobie, by podczas lądowania polskiego samolotu, które odbyło się w tak trudnych, system oświetlania nie działał
  Bartosz Stroiński, dowódca eskadry samolotowej Pułku Lotnictwa Specjalnego
  – Na miejscu katastrofy pracowało wielu przedstawicieli prasy. Znajdowaliśmy się na pustej przestrzeni przed początkiem pasa startowego. To właśnie stamtąd wszyscy robiliśmy zdjęcia. Szczątki samolotu były widoczne przez krzaki – mówi w rozmowie z portalem tvn24.pl Siergiej Serebro.

  Na miejscu był o 16.25 czasu moskiewskiego (14.25 czasu polskiego), ponad siedem godzin po katastrofie. Jak mówi, żółte lampy, które fotografował znajdowały się dokładnie przed pasem startowym i koło nich przez większość czasu stali milicjanci, którzy „nie dopuszczali dziennikarzy zbyt blisko”. Serebro jest pewny, że lampy nie świeciły. – Stały bez żarówek – stwierdza.

  BLOG SIERGIEJA SEREBRY

  INFORMACJA w „Wieściach Witebska”

  „Te lampy były bez żarówek”

  Prawie trzy godziny później Serebro zauważył, że „wojskowi i pracownicy lotniska przeciągają tamtędy kabel”. Zrobił zdjęcia. – Ten zwój jest widoczny na moich fotografiach. Nieśli również plastikowe reklamówki. Po chwili zaczęli wymieniać lampy i żarówki. Sfotografowałem to z odległości kilkudziesięciu metrów – mówi Siergiej Serebro. Była godzina 19.07 czasu moskiewskiego (17.07 czasu polskiego), ponad 8 godzin po katastrofie.

  Jak mówi, lampy stały jakieś 70-100 metrów od progu pasa startowego. – Polski samolot przeleciał obok nich, bardziej na lewo – dodaje. W większej odległości od pasa startowego, podobne lampy sfotografowali jego ukraińscy koledzy. – One stały na takich drewnianych słupach, bardzo starych, a miały wskazywać drogę do krawędzi pasa startowego. Też nie świeciły – opisuje. W materiale „Faktów” z soboty 10 kwietnia (w 2 minucie 50 sekundzie), widać te lampy. Nie mają żarówek. Serebro na swoim blogu zamieścił też materiał informacyjny z ukraińskiej telewizji. Pokazano część oświetlenia lotniska. Widać kilka reflektorów umieszczonych na rozpadającej się starej szopie. Materiał przygotowano dzień po katastrofie. Dziennikarz w relacji zwraca uwagę na opłakany stan tej instalacji. Widać, że żarówki już świecą.

  Serebro pytany czy istnieje taka możliwość, że żarówki został wykręcone po katastrofie do ekspertyzy stwierdza: – Nie wykluczam takiej możliwości.

  „Idźcie stąd!”

  Na pytanie, czy obecni na miejscu zdarzenia milicjanci i wojskowi pozwalali dziennikarzom przebywać w tamtym miejscu, Serebro odpowiada: – Jeden z milicjantów, który jest na zdjęciach, w pewnym momencie ruszył w moją stronę, ale ja odszedłem do innych dziennikarzy. Później widziałem jak milicjant skontaktował się z kimś przez radiostację. Pytał czy dziennikarze mogą fotografować pas startowy, który był stąd widoczny. Musiano mu powiedzieć, że nie, bo zaczął przeganiać wszystkich dziennikarzy z kamerami i aparatami. Powiedział „idźcie stąd!”. Za jakiś czas przyleciał helikopter z Putinem lub jakąś inną ważną osobą. Potem już nie przeganiali, ale też nie pozwalali tak blisko podchodzić.

  Udało się nam dotrzeć także do innego fotografa, który był na miejscu tragedii trzy dni później. Na zdjęciach Siergieja Amielina także pojawiają się charakterystyczne żółte lampy. On jednak twierdzi, że te, które uchwycił na swoich fotografiach znajdowały się w odległości około 1 km od lotniska. Nie jest jednak w stanie ocenić, czy zawierały żarówki i czy były sprawne. Wg. niego na lotnisku w Smoleńsku lampy naprowadzające ustawione są co 200 metrów i pomagają pilotom orientować się przy wybieraniu odpowiedniego kursu. Amielin twierdzi, że relacjonowano mu, iż wojskowi wymieniali oświetlenie po katastrofie, przed przylotem na miejsce premiera Władimira Putina.

  Trudne do wyobrażenia

  Zdaniem dowódcy eskadry samolotowej Pułku Lotnictwa Specjalnego Bartosza Stroińskiego, zdjęcia Serebry przedstawiają oświetlenie lotniska w Smoleńsku. Stroiński, który lądował w Smoleńsku z premierem Tuskiem 7 kwietnia zaznaczył, że wówczas pogoda była bardzo dobra i nie jest w stanie powiedzieć, czy światła działały.

  – Nie wyobrażam sobie, by podczas lądowania polskiego samolotu, które odbyło się w tak trudnych, system oświetlania nie działał – mówi nam Stroiński. Odrzuca też możliwość, że lampy zostały uszkodzone podczas katastrofy, bo wówczas, „przy tak dużym uderzeniu, zostałyby całkowicie zniszczone”.

  Ewa Kolada//js, mat

  • mariusz said

   nie uwierzę biłoruskim dziennikarzom, których wersje lansuje TVN.

   • Jaga said

    Chyba chcą za bardzo na siłe zrzucić na Rosjan, wszystko wskazuje na nich. Gdyby to zrobili Rosjanie nie wiedzielibyśmy o tym. Widać komus bardzo zależy żeby się skupić na nich. A tamci będa dalej robic swoje.
    =====================
    od pb: jak za Oktiabrskuju Riewolucju i Katyn – zrzucic wine z kompleksu jot na Rosjan
    za rzez Ormian – na Turkow
    za Balkany – na Serbow
    za 11 IX na Arabow
    za Mumbaj na Al Kaide pakistanska
    …itd wg lokalnej kultury i warunkow…

  • hjk said

   „wymieniają reflektory i żarówki w lampach wskazujących samolotom położenie pasa startowego, ”

   Tylko o 11 ichniego czasu to zdaje sie było całkiem widno, a jak faktycznie była gęsta mgła, to nic to nie dało…No i pilot był tam w środę, wiec znał okolicę…

 16. Nieistotne said

  http://www.sfora.pl/Lampy-przy-pasie-startowym-w-Smolensku-nie-mialy-zarowek-a19228

 17. gostek said

  Na stonie Waldka w komentarzach zamieszczono film z wloskiej TV z pokazanym wybuchem na pokladzie samolotu podchodzacego do ladowania ,oraz zapisy rozmow z wieza w jez rosyjskim,tuz przed wybuchem
  http://it.notizie.yahoo.com/46/20100414/video/vwl-sul-web-la-conversazione-prima-del-d-df14a31.html
  Po tym samolot zaczal nagle skrecac w bok od pasa.
  ==================
  od pb: szmira! czy nagranie rozmowy z wieza jest z tu154?

  • gostek said

   To wyglada jak symulacja.Ale po co symulowac wybuch?
   ===============
   od pb: szmira do kwadratu = wybuch na pokazanej wysokosci rozrzucilby szczatki znacznie szerzej

 18. Kier said

  Orędzie Rodzin Katyńskich do świata
  Odczytane przez kapelana Federacji Rodzin Katyńskich ks. prałata Zdzisława J. Peszkowskiego,
  Katyń, 4 czerwca 1995 r.

  Bracia nasi ze wszystkich
  kontynentów i krajów świata!
  W 55. rocznicę polskiej Golgoty Wschodu wołamy do Was: Oby nieszczęście, jakie spadło na nasz naród, było ostrzeżeniem dla wszystkich! Oby skończyły się wreszcie zbrodnie ludobójstwa! Oby człowiek był wolny od grozy nienawiści!
  Kierujemy do Was, Bracia, przede wszystkim słowa pamięci. Są zbrodnie, które ulegają przedawnieniu, których nie zakryje żadne, nawet najlepiej zorganizowane, kłamstwo. O tych dramatach musimy pamiętać. Są one przestrogą i głośnym wołaniem:
  Nigdy więcej mordowania bezbronnych ludzi! Nigdy więcej tajnych układów, łamania umów, podstępnych napaści!
  Nigdy więcej kłamstwa i tchórzostwa wielkich mocarstw!
  Dzisiaj, po 55 latach, kierujemy do Was wszystkich słowa prawdy o polskiej Golgocie Wschodu – to znaczy o wyroku unicestwienia naszego narodu, o haniebnej zbrodni ludobójstwa.

  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20100417&typ=my&id=my42.txt

 19. to ja mateo said

  Proszę wszystkich polaków o uruchomienie mózgów.
  Nie wierzcie ślepo temu co mówią w telewizji (
  zwłaszcza w komercyjnych stacjach ). Naród polski
  powinien się w końcu obudzić i zacząć analizować
  zdarzenia i fakty. Jeśli zaczniecie myśleć
  dojdziecie do wniosku, że Ci którzy są
  przedstawiani jako źli ludzie tak naprawdę są
  jedynymi, którzy chcą dobrze dla Polski. Jednak są
  niewygodni dla pewnych grup, które muszą mieć pod
  sobą niewolników ( bo to ku czemu zmierzamy jest
  niewolnictwem ) inaczej nie mogli by się dorabiać
  na ludzkiej krzywdzie. CZY MYŚLENIE BOLI ?
  ===============
  od pb: mozesz konkretnie? kazda ze stron przedstawia druga negatywnie – z samego tego nic sie nie wykapuje; kaczynski niby patriotycznie naciskal na rosje – a czy powiedzial ze nkwd to ekstrema zydowska? rusofobia z zatajaniem zydoskosci hitleryzmu, stalinizmu i zydokomunizmu (a obecnie neokonserwatyzmu, neoliberalizmu, kapitalizmu i co tam jeszcze) jest strategia propagandy kompleksu jot = wyglada na to ze sp prezydent sluzyl tej strategii = czy ktos ma tekst przemowienia ktore sp prezydent mial wyglosic w katyniu?

 20. Dawid said

  Polacy wiedza swoje. Jednak media atakuja. Jesli wciaz slyszysz to samo klamstwo, to w koncu zaczynasz w nie wierzyc. To taka metafora.

  • 44 said

   W sumie masz racje…jeszcze troche a uwierze, ze Lech Kaczynski był wielkim prorokiem, powinien zostac wynesiony na oltarze, byl najwybitnijszym Polakiem w ponad 1000-etniej historii naszego narodu…Santo Subito

  • Julka said

   To nie metafora, tylko jedna z metod manipulacji.

 21. Jose said

  Ktoś brał pod uwagę False Flag? Korzyści dla „pewnych grup” wynikające z katastrofy są oczywiste. Czy aż nie nazbyt oczywiste? Czy nie tak właśnie mamy myśleć? Proszę pamiętać, że polityka to gra pozorów.

  • Jose said

   Rozmawiałem także dzisiaj przez chwilę z dziennikarzami Polskiego Radia (a co, męczę ich). Rano w jakiejś audycji puszczali krótkie wypowiedzi na temat katastrofy, min. polskiego dziennikarza (nie zapamiętałem nazwiska niestety), który mówi, że największe kawałki samolotu nie przekraczały 2-2,5m długości (zapewne pomijając skrzydła)…
   Wspomniane również było, że w chwilę po przybyciu pierwszych służb, stało się jasne, że nikt nie przeżył.
   Kiedy zapytałem, dlaczego nie przyjechały karetki dostałem odpowiedź „-bo było wiadomo, że nikt nie przeżył” – prosto i wyczerpująco.
   Czyli mam rozumieć, że normalną procedurą w momencie katastrofy lotniczej jest – w pierwszej kolejności – zebranie odpowiedniej komisji, która po przybyciu na miejsce stwierdza czy warto jest wzywać służby medyczne?

   • hjk said

    “-bo było wiadomo, że nikt nie przeżył”
    chyba jasne, ze jak słyszeli strzały (te z filmiku)to nikt nie przezyl

   • Zapsa said

    Jose w tvp info też jakieś dziennikarzyny drżącym głosem relacjonowały dziś,że „na miejscu panowała taka grobowa katyńska cisza.Zawsze w miejscu katastrof jest mnóstwo karetek, wyją syreny,a tam karetek nie było żadnych, bo wiadomo było,że nikt nie przeżył”. Na to dziennikarka zapytała „ale chwileczkę.obojętne jaka jest katastrofa – to wysyła się wszystkie słuzby, i te medyczne również.Dlaczego nie było?” A on swoje „bo od razu było widać,że nikt nie przeżył”

    Tydzień Świra.

 22. ALFA said

  Czy zauważyliście i pozostali znawcy również, że zakaz lotów w przestrzeni powietrznej W OGÓLE NIE DOTYCZY….LOTÓW SAMOLOTÓW WOJSKOWYCH!, o czym wczoraj powiedziano zupełnie otwarcie!
  Pomyślcie co można zrobić przez 48 godzin, gdy macie CAŁKOWICIE pustą przestrzeń powietrzną, jeśli do czegoś się w tajemnicy przygotowujecie i nie chcecie, by nagły wzmożony ruch w powietrzu na dużych wysokościach zobaczyły, jakieś cywilne samoloty, jak również ich pasażerowie, a potem gardłowali o tym wszystkim dookoła?

  Ta historia z rzekomym zagrożeniem pyłu wulkanicznego dla bezpieczeństwa lotów, to ściema na całego!
  Wczoraj rano i to o ironio losu w telewizji Tusk Vision Network 24, był jakiś profesor, specjalista właśnie od wulkanów i mówił, że pył z erupcji tego wulkanu na Islandii, który bynajmniej nawet do największych nie należy zagrożeniem dla lotów nie jest ŻADNYM!
  Ma bowiem taką gęstość jak zwykły piasek unoszony przez wiatry z pustyni, które unoszone są w ten sposób nawet na wysokość kilkunastu kilometrów i nikt z tego powodu nie odwołuje lotów!
  Powiem wam więcej. W 1991 roku na Filipinach wybuchł wulkan Pinatubo. Siła eksplozji był kilkadziesiąt razy większa od tej dzisiejszej na Islandii.

  Pył z jego erupcji bowiem unosił się na wysokość aż 40 kilometrów! Zmiecionych zostało ponad 20 miasteczek w jego pobliżu i dwa razy tyle wiosek. Zginęło kilkanaście tysięcy ludzi!
  A o ironio losu Filipińczycy zamknęli jedynie kilkuset kilometrowy pas przestrzeni powietrznej wokół wulkanu i powiadomili wszystkie linie lotnicze świata, których samoloty przelatują tamtędy w drodze do Chin, na Tajwan, do Japonii, Australii, obu Ameryk i do Azji Pd.-Wsch, by tylko omijali po drodze ten zamknięty przez władze Filipin pas przestrzeni powietrznej wokół najbliższej strefy wybuchu i nic poza tym!
  Teraz zaś, gdy erupcja wulkanu na Islandii w porównaniu z eksplozją Pinatubo to w skali porównawczej to ledwo beknięcie (najbardziej zabawna w tej superniebezpiecznej wedle oficjalnych kłamstw erupcji tego wulkanu na Islandii, jest scena wycieczki, która jakiś kilometr od tego wulkanu w chwili głownej erupcji w najlepsze robiła sobie fotki, wcale nie wyglądając na przerażoną i bynajmniej nie uciekając z tego miejsca, gdyż w najlepsze cykali zdjęcia dalej, tak straszliwa była to erupcja), a zamyka się dla lotów cywilnych przestrzeń powietrzną połowy kuli ziemskiej od Ameryki Północnej aż… PO IRAK!!! Przypadkiem aż do tego właśnie miejsca?

  Innym powodem dla którego również zamknięto przestrzeń powietrzną połowy kuli ziemskiej są przelatujące w bardzo bliskiej odległości ziemi, na bardzo małych wysokościach, bardzo dużych rozmiarów meteoryty, których początek zaczął się w pierwszych dniach marca tego roku i narasta z każdym kolejnym dniem.
  Zobaczcie tutaj uchwycone przez kamery przeloty na bardzo małej wysokości od ziemi tylko 4 przykłady takich przypadków z ostatnich trzech dni nad samymi tylko Stanami Zjednoczonymi! Ile takich przypadków jest nad całą naszą planetą możemy tylko się domyślać.
  Słyszeliście o tym, by cokolwiek było o tym w mediach jakiegokolwiek kraju Europy? W USA zaś jedyną stacją, która o tym wspomniał była CNN i to też tylko lakonicznie! Większość zaś z tych czterech filmów pochodzi z niezależnych źródeł!

  To z mojej wczorajszej wymiany informacji z moich przyjacielem na ten temat!

  chyba wiem co sie swieci , zobacz to, to z wczoraj w nocy …

  http://www.infowars.com/meteor-lights-up-night-sky/
  *******
  moze spodziewaja sie jakiegos deszczu ?
  **********

  ************
  Pewnie tak! Ale czemu o tym cisza w przekaziorach? Czemu robią z tego taką tajemnicę?
  *********
  bo by proste ludzie szalaly po marketach
  ********


  ************
  kiedys widzialem podobny ale bez tych blyskow, a tylko samorozpadanie sie ktore widac na koncu
  *********
  To wszystko tylko z dzisiejszej nocy??
  Fazi
  ten jest z 14tego
  *******
  Czyli z ostatnich trzech dni?
  Fazi
  tak odkad jest to pieprzenie o wulkanie
  ***********
  Wiedzą coś czego my nie wiemy! Gdyby powiedzieli to panika byłaby na całego!
  Fazi
  ale mamy nosa, od razu zaczalem weszyc gdy uslyszalem ich klamstwa
  **********
  Wystarczy jak pierdyknie taki jeden i będzie pozamiatane wszędzie, niezależnie od jego wielkości!
  Fazi
  byc moze obserwowali lub obserwuja cos duzego i stad te srodki ostroznosci z samolotmi

  Massive fireball Flash of Light spotted over midwestern skies

  http://prawda2.info/viewtopic.php?t=11522&start=25

  • MIZIA said

   Earth approaching objects (objects that are known in the next 30 days)

   Object Name Apporach Date Left AU Distance LD Distance Estimated Diameter* Relative Velocity
   (2010 CM44) 17th April 2010 0 day(s) 0.1966 76.5 370 m – 820 m 4.83 km/s 17388 km/h
   (2009 BK2) 17th April 2010 0 day(s) 0.1880 73.1 23 m – 52 m 5.82 km/s 20952 km/h
   (2004 HZ) 17th April 2010 0 day(s) 0.1767 68.8 95 m – 210 m 18.62 km/s 67032 km/h
   (2010 EC43) 18th April 2010 1 day(s) 0.0432 16.8 68 m – 150 m 8.92 km/s 32112 km/h
   (2010 FA6) 19th April 2010 2 day(s) 0.1090 42.4 37 m – 83 m 6.54 km/s 23544 km/h
   (2005 YU55) 19th April 2010 2 day(s) 0.0152 5.9 110 m – 250 m 13.12 km/s 47232 km/h
   (2008 UC202) 20th April 2010 3 day(s) 0.0980 38.1 6.0 m – 13 m 4.10 km/s 14760 km/h
   (2009 UY19) 23rd April 2010 6 day(s) 0.0227 8.8 54 m – 120 m 4.81 km/s 17316 km/h
   (2004 US1) 25th April 2010 8 day(s) 0.0673 26.2 190 m – 420 m 18.07 km/s 65052 km/h
   (2005 XB1) 27th April 2010 10 day(s) 0.1378 53.6 120 m – 260 m 11.36 km/s 40896 km/h
   164207 (2004 GU9) 28th April 2010 11 day(s) 0.1970 76.7 160 m – 350 m 7.08 km/s 25488 km/h
   (2008 UN3) 29th April 2010 12 day(s) 0.1595 62.1 110 m – 240 m 14.70 km/s 52920 km/h
   (2002 JR100) 29th April 2010 12 day(s) 0.0204 8.0 40 m – 90 m 8.00 km/s 28800 km/h
   (2007 TD71) 01st May 2010 14 day(s) 0.1914 74.5 530 m – 1.2 km 28.77 km/s 103572 km/h
   (2009 YF) 02nd May 2010 15 day(s) 0.1492 58.1 31 m – 69 m 3.71 km/s 13356 km/h
   (2007 DB61) 02nd May 2010 15 day(s) 0.0899 35.0 55 m – 120 m 9.96 km/s 35856 km/h
   (2009 WA) 03rd May 2010 16 day(s) 0.1991 77.5 150 m – 330 m 16.24 km/s 58464 km/h
   (2008 TE) 06th May 2010 19 day(s) 0.1165 45.3 7.7 m – 17 m 15.27 km/s 54972 km/h
   (2009 BD) 07th May 2010 20 day(s) 0.0235 9.1 5.7 m – 13 m 0.89 km/s 3204 km/h
   (2010 AF30) 10th May 2010 23 day(s) 0.1777 69.2 140 m – 310 m 8.90 km/s 32040 km/h
   (2008 JP) 14th May 2010 27 day(s) 0.1404 54.7 190 m – 420 m 22.69 km/s 81684 km/h
   (2003 FY6) 15th May 2010 28 day(s) 0.1405 54.7 90 m – 200 m 17.71 km/s 63756 km/h
   1 AU = ~150 million kilometers,1 LD = Lunar Distance = ~384,000 kilometers Source: NASA-NEO

  • cezarjuljusz123 said

   Dla ludzi szukających prawdziwych informacji o wybuchu drugiego wulkanu na Islandii 15 kwietnia 2010r.Przestańcie siać panikę i dezinformacje!!!

   http://grapevine.is/Home/ReadArticle/Eyjafjallajokull-Eruption-Ash-Cloud-Photos-Julia-S
   taples
   Tekst w języku ang.

  • cezarjuljusz123 said

   Sory nie wkleił się cały adres:
   http://grapevine.is/Home/ReadArticle/Eyjafjallajokull-Eruption-Ash-Cloud-Photos-Julia-Staples

 23. ALFA said

  KONCENTRACJA PYŁU WULKANICZNEGO

  http://www.pogodynka.pl/dust.html

 24. Secundo said

  do: Monitorpolski
  Monsieur , jest pan trochę niespójny w intencjach . Z jednej strony łagodzi pan napięcia sugerując by pochówek na Wawelu traktować jak hołd oddany WSZYSTKIM ofiarom tragedii w Smoleńsku – z drugiej zaś strony zgrzyta pan cynicznie ” ciekawe, kiedy przemianują Katedrę na synagogę „. Proszę się zdecydować – robimy wszystko, by nie dać się podzielić czy tylko udajemy, że to robimy ? Jeżeli jest pan Krakusem to rozumiem pana opór przeciwko obecnej koncepcji pogrzebu . Jeżeli jest pan katolikiem – to niezbyt rozumiem sktótowe , pozbawione podstawowego szacunku zwroty typu : Dziwisz / osoba duchowna/ , jakich używa pan w filmie-wywiadzie z p. Głogoczewskim.
  ===============
  od pb (z malych liter);
  Wielce Szanowny Panie Secundo
  A jaki sacunek pokazal Kardynal Dziwisz nie podajac detali uzasadnienia decyzji ws Ksiedza Natanka? Nieomylny jak Papiez i nie musi sie tlumaczyc? Podzielil tym polskich katolikow, jak widac chocby u nas na zakladce „W obronie ks. Natanka”.
  Czy nie podzielil-sprowokowal Polakow decyzja ws pochowku na Wawelu?

  • monitorpolski said

   Oczywiście, że pogrzeb powinien się odbyć bez skandalu. Ale jeśli ś.p. Prezydent Lech Kaczyński był Żydem to chowanie go w krypcie katolickiej katedry jest niewłaściwe z wielu względów. Pomijam tu już podpisanie Traktatu, o czym pisałem wcześniej, chodzi głównie o poszanowanie religii. Żyda chowa się na cmentarzu żydowskim, katolika na katolickim, a ateistę lub protestanta można spalić, Wykorzystywanie Katedry Wawelskiej ma tu podtekst politczny. I temu należy oponować. Jeśli natomiast ś.p. Prezydent był katolikiem to sam fakt, że śród Żydów przyznawał się do bycia Żydem świadczy o nieszczerości wobec Polaków. Może się mylę, może te zdjęcia o niczym nie świadczą, może go w to wrobiono?
   Co do Kardynała Dziwisza, nie słyszałem żeby w prywatnych rozmowach używano pełnego tytułu! To co piszesz jest po prostu czepianiem się, prawdopodnie mającym na celu zdyskredytowanie moich innych wpisów.
   A co do szacunku, pozostaw decyzję mnie komu się należy.

   • Secundo said

    Nie było moim celem dykredytowanie twoich – na ogół słusznych wpisów ale może pochopnie decydujesz , komu należy się szacunek. Filmik, który kręci się dla ludzi trudno nazwać „prywatną rozmową”. Wyobraźmy sobie, że kardynałowi też przyłożono coś do skroni i nie okazał się silny. Raczej należy mu współczuć.Ale przez najbliższe dni spokój na błoniach – tylko spokój !

 25. Secundo said

  Uzupełniam informacje innych : w naszym mieście ani śladu pyłu wulkanicznego. Śłońce! Radio zapowiadało wczoraj 24-ro godzinny przepływ chmury pyłowej na Polską północno-zachodnią . Nie ma tego zjawiska.

  • navajo888 said

   Potwierdzam Secundo i w Szczecinie także ani śladu kużu hahaha

  • czytelniczka said

   Wczoraj oglądałam tvn24 i tam stwierdzili,że to że pyłu nie widać nie oznacza,że go nie ma-póki się unosi nie jest widoczny,przez niego są ładniejsze zachody słońca i będzie widoczny gdy opadnie-tak w skrócie.
   Co do szkodliwości zdania są podzielone.
   Moje pierwsze ,jak się teraz zagłębiłam zapewne niesłuszne skojarzenie dotyczyło przepowiedni którą czytałam ładnych parę lat temu(przypomniała mi się gdy usłyszałam,że wg niektórych(Niemców) należy uszczelnić okna):
   „Islrmayer
   Szwedzki pracownik budowlany. Tuż po wojnie został przysypany ziemią i przeżył śmierć kliniczną. Od tego czasu zaczął miewać niezwykłe wizje dotyczące przyszłości świata. Widział zbliżający się kataklizm, który będzie połączony z wybuchem trzeciej wojny światowej. Ostrzegał, że kraje islamskie wykorzystaja zawieruchę powstałą w zwiazku z kataklizmem i spróbują podbić Europę. Będą starali sie wytruć ludność gazem.

   – Widze złotą kreskę pyłu, która zbliża się do ludzi. Kto przekroczy tę kreske – zginie.

   Islmayer radził, że aby przeżyć, trzeba przez trzy dni nie wychodzić z domu. Uważał, że najlepiej jest w momencie wybuchu konfliktu światowego uszczelnić okna, aby gaz nie dostał się do domów. Widział cale miliony zabitych osob.

   – Jeśli rzucicie ziarno w ziemię po tym co sie stanie, to zapuści ono pędy w klatkę piersiową zakopanego człowieka.”
   Szukając tego tekstu w celu skopiowania tutaj trafiłam też na ten:
   ” Tłumaczenie kopii prywatnego listu autorstwa Ojca Pio, adresowanego do Komisji w Heroldsbach wyznaczonej przez Watykan w celu przebadania prawdziwości objawień o „Trzech Dniach Ciemności” danych przez Naszego Pana, Ojcu Pio, zakonnikowi zgromadzenia Kapucynów i stygmatyka.
   28 STYCZEŃ 1950

   Dobrze pozamykajcie i uszczelnijcie okna. Nie wyglądajcie na zewnątrz. Zapalcie święconą świece, która wystarczy na wiele dni. Módlcie się na różańcu. Czytajcie duchowe książki. Czyńcie akty przyjęcia Duchowej Komunii, a także uczynki miłości, które są nam tak potrzebne. Módlcie się z wyciągniętymi rękami lub padając na twarz, aby uratować wiele dusz. Niewolno wam wychodzić na zewnątrz. Zaopatrzcie się w wystarczającą ilość pożywienia. Moce natury zostaną wstrząśnięte i deszcz ognia napełni ludzi przerażeniem. Miejcie odwagę! Jestem pośród was.”

  • monitorpolski said

   Po zamachu na WTC jestem bardzo wrażliwy na pył. Mam lekki przypadek choroby WTC, na którą zmarło wielu strażaków – jest to nieuleczalne i trochę przypomina astmę, choć nie mam duszności. Otóż dzisiaj od rana kaszlę i chrząkam. Na pewno jest coś w powietrzu.

 26. Magda said

  czy wpisy wchodzą z opóźnieniem?

 27. Magda said

  polsat na pasku informuje o jakiś pogróżkach w Krakowie.O co chodzi?

 28. Jane Burgermeister said

  Zapraszamy już niedługo do relacji po angielsku na żywo z Krakowa. Relacjonuje Jane Burgermeister na swoim kanale YouTube:
  http://www.youtube.com/user/JaneBurgermeister
  Najnowsze publikacje Jane są tymaczasowo na http://birdflu666.wordpress.com gdyż jej strona TheFluCase została zaatakowana.

  • Dawid said

   w pierwszym video była mowa minn., cytuję..że Lech Kaczyński był euroseceptykiem i był prerzeciwko Traktatowi Lisbonskemu.

  • monitorpolski said

   Sorry za podanie złego nicka. Byłem zalogowany na blogu Jane Burgermeister, stąd to się wzięło.
   Próbowaliśmy relacji na żywo, ale nie za bardzo wyszło – łączność internetowa w Krakowie przerywa. Na Wawelu w ogóle nie można wejść na sieć bez loginu! Jest to być może sposób na przyszły internet – tylko sprawdzeni czy też opłacenia będą się mogli połączyć z siecią.
   W reultacie duża część nagranego materiału została stracona. Zostało to co nagrałem kamerą wideo – co przed momentem zmontowałem, całkiem fajne kawałki.
   Wejdźcie na kanał YouTube Jane Burgermeister, posłuchajcie jaką wiedzę na temat NWO mają młodzi Polacy. Dzisiejesze „Fakty” zawierały bardzo ciekawą grafikę, świadczącą o tym, że ktoś w redakcji zdaje sobie sprawę KTO staoi za tym wszystkim. Po prostu rewelacyjna okładka! Szkoda, że w środku badziewie.
   ==============
   od pb: po co sorka? wiedzialem ze jestes z jb; powiedz wiecej o „Faktach”

 29. Mars said

  Ale tego pyłu wulkanicznego,który właśnie przechodzi przez Polskę-ojoj…aż szczypie w oczy,masa.. nic nie widać takie niebo zapylone…Mamy już chować się do piwnicy w obawie przed tym pyłem czy wystarczy jak założymy maski i zabijemy deskami okna ???????

  a teraz poważnie:
  jest ładniej niż kilka dni temu, niebo przejrzyste, bardzo dobrze widać nawet gwiazdy .

  • Zapsa said

   Ja dziś ze szczęścia że tyle słońca spędziłam cały dzień na rowerowych wojażach.Ale jeszcze mi się czkawka odbije – dam wam znac z mego powolnego umierania.

 30. navajo888 said

  Podaję nowego linka na temat ostatniego trzęsienia ziemi w chile:
  http://www.przyszloscwprzeszlosci.info/pogoda-artykoy/94-trzesienia-ziemi/1623-chile-trzy-wstrzsy-sejsmiczne-powyej-5-stopni-w-ciagu-po-godziny

  • monitorpolski said

   Zaburzone pole grawitacyjne – planeta X?
   Druga opcja – wiatr słoneczny, który jest właściwie plazmą o sporej masie, która dzięki polu magnetycznemu omija Ziemię, powoduje poprzez oddziaływanie magnetyczne, ruchy namagnetyzowanej części żelaznego jądra/płaszcza Ziemi. Wszystko zgodne zprawami fizyki. Gorzej jak popusci pole magnetyczne Ziemi (obróci się?) Wówczas będzie po nas.
   To zależy od siły wybuchów na Słońcu. Takie coś zniszczyło w odległej przeszłości atmosferę Marsa.

 31. navajo888 said

  kolejny link:
  16.04.2010 16:42
  [1]kakakakaboom! [ gry online level: 8 – Pretorianin ]
  Bomba atomowa w trumnie – czy to możliwe?

  Mam pytanie związane z ostatnimi wydarzeniami, jak wiadomo stała się wielka katastrofa narodowa. Nie, nie zamierzam nikogo obrażać, pytam poważnie, jeśli administrator poczuje się urażony, to proszę usunąć ten temat.

  Teraz powstają wielkie teorie spiskowe, strzały rosjan, Rydzyk uważa, że to był zamach itd.

  Pójdźmy dalej. Trumna Prezydenta. Przyjechała do Polski. Ile ważył Prezydent? 60 kg? 70 kg? Ile waży trumna? 100 kg? Powiedzmy, że całość (trumna + ciało Prezydenta) to 200 kg.

  Niosło ją 8 żołnierzy. LEDWO. W Rosji tylko sześciu, ale jeden prawie się przewrócił. Wnioskuję z tego, że trumna z prezydentem waży MINIMUM 300 do 400 kg.

  Wyobraźcie sobie taką sytuację:

  To był zamach.
  Rosjanie strzelali do Polaków.
  W trumnie jest bomba.
  Polacy powitali bombę na lotnisku.
  Polacy zawieźli bombę do Pałacu Przydenckiego.
  Polacy ustawili bomby w centrum Warszawy.
  Rosjanie zdetonowali bomby podczas pogrzebu zabijając WSZYSTKICH włodarzy tego świata.

  Nierealne? Rosja jest pogrążona w głębokim kryzysie, kto wie co knuje… Najwięcej na tym zyskałaby Rosja, Chiny czy nawet Iran, bo wysyłają marionetki.

  Dodatkowy scenariusz:

  – niemal cała polska policja w jednym miejscu na cały weekend – wiecie co się może w tym czasie dziać poza Krakowem i Warszawą? Jak ktoś planował skok na bank, to to będzie na pewno jutro…

  Zapraszam do dyskusji :O

  PS. Pomijam fakt, że polskie służby bardzo bagatelizują ryzyko zamachu twierdząc, że na da się go tak szybko przygotować – a co jeśli został przygotowany 3-4 lata temu? Zamachy zawsze są zaskoczeniem, nawet te planowane przez dziesięciolecia.

  • Brenda said

   Trumna jest metalowa w srodku. Podobno takie sa procedury, gdy cialo jest sciagane zza granicy.

   • Brenda said

    Co do powyzszego scenariusza: Putina nie uwidzim. :/
    Jednak nie sadze by takie zagrozenie nie brali od uwage np. Amerykanie. Pewnie caly czas wesza.

  • Magda said

   zdaje się,ze zmienili trumnę,bo ta pierwsza była ciemna o teraz zdaje się jest jasna,taka sama jak Prezydentowej,wczoraj były gdzieś linki ze zdjęciami

  • asterix said

   Trumna w trumnie http://img249.imageshack.us/img249/2328/60135609.jpg
   ====================
   od pb: skad wiadomo ze tak wyglada w srodku? zrodlo? (nie jpg tylko opisu i przez kogo); to moze byc nastepna prowokacja
   ====================
   Źródło: http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/zobacz-tak-wyglada-trumna-lecha-kaczynskiego_136300.html
   Superexpress taki sam szmatławiec jak Fakt

   • wiktor said

    Dokładnie tak wyglądają trumny.

    A na dodatek są zaplombowane i nie wolno ich otwierać!!!
    Gdyby ktoś chciał grzebać przy trumnach pilotów lub ekshumować zwłoki (lub szczątki)
    jest to niewykonalne… a wiele ciekawych rzeczy można by się dowiedzieć

  • 44 said

   ale ty masz fantazje:)

   • wiktor said

    może i mam…
    tylko tą wiadomość posiadam prosto z RMF-u haha

   • Zapsa said

    a mi się tam fantazyja Wiktora podoba…Bomba może być taką przenośnią, może to być jakas inna niespodziewajka dla milionowego tłumu i towarzysza co się zwie Obam Barama.

    Ale ruskie niewinne…

   • 44 said

    W RMFie ci powiedzieli, że w trumnie jest bomba atomowa? To chyba ty sam dzwoniłeś do RMFu z tą wiadomościa i tylko dlatego to słyszałeś
    ==============
    od pb: z rozwoju makabry przypuszczam ze w srodku jest pancerna trumna ktorej nie otworzysz zeby sie nie dowiedziec prawdy o uzytej broni lub egzekucji niedobitkow katastrofy – czy Jaroslaw Kaczynski sypnie co widzial = mogli go dranie zaszantazowac

  • STEEF said

   to prawda … w takiej sytuacji – glupio sie przyznac ale fakt ogarnal mnie smiech i do kumpla ze smiechem wspomnialem o tym … ” zdaje sie ze Kaczynski musi byc ciezki ….” rzeczywiscie 6 bylo i ta sama mysl mi przeszla po glowie – Czy ktos sprawdzal zawartosc Trumny ????? to nie do wiary aby ten ostatni po prawej tak sie zataczal? …

  • monitorpolski said

   Naciągane „teorie”. To już nie konspiracja. Po co takie wyczyny?
   Bombkę można przyniesć w placaku, nikt w Krakowie nic nie pilnował – można było swobodnie wnieść na Wawel. A niektóre 5 kilutonowe mateczki są wielkości piłki…
   ==============
   od pb: nawet mniejsze – w wtc 11 iX podejrzewa sie niewielkie „kuleczki” normalnie uzywane w kontrolowanych wyburzeniach

 32. Pit said

  Miałem być na błoniach jutro, ale teraz to już mam coraz poważniejsze obawy:

  1. Zamknięta przestrzeń powietrzna pod pretekstem chmury pyłu, a niebo na opak najczystsze od długiego czasu. A wojskowe samoloty mogą latać? Czyżby przygotowania do operacji false flag? Fałszywy atak bioterrorystyczny. PAMIĘTACIE JAK INTERPOL NIEDAWNO PRZYGOTOWYWAŁ SIĘ DO AKCJI W RAZIE UŻYCIA BRONI BIOLOGICZNEJ W POLSCE? TAK, W POLSCE! Ataki na WTC, w Londynie też były ściśle związane z „ćwiczeniami”. Czy to nie daje do myślenia?

  2. Pamiętam jak wśród natłoku informacji podczas ataku grypy w ubiegłym roku pojawiła się informacja, że nowy wirus może zaatakować na wiosnę.

  3. Polska się naraziła globalnym elitom zarówno przez politykę Kaczyńskiego, jak i Minister Zdrowia.

  Chyba obejrzę w domu.

  I jeszcze takie przemyślenie: podobno zawsze zabójca przyjeżdża na pogrzeb, żeby nacieszyć się swoim dziełem.

  • M said

   toż zjeżdża się „elita” tego świata tam pewnie wszyscy dołożyli swoje 3 grosze do tego „incydentu”. Pod smutną maską banan na mordzie, a w głowie kolejne plany.

  • Jose said

   Mocne, ale nawet jeżeli, to myślisz, że ilu ludzi w Polsce powiąże to w całość? Ilu będzie zadawać pytania? Równie dobrze, mogą opisać ze szczegółami swoje plany w zachodniej prasie na głównych stronach, ale jeżeli nie potwierdzą tego tutaj różnego rodzaju tvn’y, to dla ludzi znaczy że to nieprawda. Media są bogiem i wyrocznią.

  • monitorpolski said

   Chyba nic się nie wydarzy. Chmura dala im nieźle popalić, widzą że są siły, które zablokują ich ohydne plany. Nie wierzą w przypadek z wybuchem wulkanu.
   W 2003 roku na polu obok wielkiego radioteleskopu realizującego program SETI pojawił się rysunek „wydeptany” w zbożu, przedstawiający ufoludka z płytką CD w ręku. Na płytce było coś napisane. Odszyfrowano to – napis głośił „uważajcie na fałszywki”, tak można to przetłumaczyć „be aware of deception”. Jeśli Ziemia jest obserwowana przez braci kosmitów to może widzą co się święci od lat – same operacje „fałszywej flagi”.
   Druga opcja z wulkanem to broń HAARP (Chińczycy, Rosjanie?). A trzecia to Opatrzność Boska – to w postaci rysunku się znalazło na tylnej stronie dzisiejszych Faktów!

 33. Secundo said

  do: 44 powiedział
  Jakie zalążki nowej religii ? Pleciesz bez namysłu . Ludzie tkwią w smutku i napięciu bo czują zwyczajnie, że stało się coś potwornego / że nie ma „dowodów” ? /. Może dobrze , że nastąpiła koncentracja wokół form modlitewnych – to pozwoli na przejście od stanu szoku i lęku do stanu metodycznej analizy wydarzeń / tak! przeciętny człowiek też potrafi gromadzić ,selekcjonować i analizować dane /. Wnioski z analiz zadecydują o przyjęciu optymalnej postawy > każdy zdecyduje sam czy będzie ona zachowawcza czy na różny sposób aktywna . Ludzie zachowują się teraz jak ptaki przed burzą . Decyzja o tygodniowej żałobie stała się przypadkiem korzystna dla naszego procesu zrozumienia i dojrzewania .

 34. Marslim said

  Wklejam mój post z wczoraj – jest dosyc ważny:

  Marslim powiedział/a
  16 Kwiecień 2010 @ 10:49 pm

  Tak długa żałoba jest po to, żebyś nie widział jak właśnie zaciągają długi (które spłacą Twoje podatki) na infrastrukturę do wydobycia naszego gazu i ropy dla zagranicznych kontrahentów

  3 sposoby na obalenie rządu:

  Wywiad z ekonomicznym zabójcą (po angielsku):

  *
  Marslim powiedział/a
  16 Kwiecień 2010 @ 11:00 pm

  A ci co zginęli nie chcieli się na to zgodzić.

 35. Andrew said

  Jako potomek nieślubnego syna Kazimierza Wielkiego informuję Was ,że na Wawelu jakiś czas w krypcje Leonarda była przechowywana Arka Przymierza.Jest ukryta w Polsce ,ale oni jej nie dostaną.Kaziu przyjął ich jak braci ,ale zawiedli jego zaufanie.Chciał im oddać ,ale zmienił zdanie.

  • Andrew said

   Nie ma żadnego Czakramu jest śladowe promieniowanie Arki.
   =================
   od pb: zrodlo nt Arki na Wawelu prosimy

   • to ja mateo said

    PIEPRZYSZ ANDREWW… Jak niewiesz co to sa miejsca mocy to sie nie odzywaj. Ja czuje takie rzeczy wiec doskonale czuje co jest na wawelu…
    Sam chetnie chodze tam ladowac akumlatory a czuje sie po wyjsciu stamtad jakbym byl na haju…

  • monitorpolski said

   O czakramie mówiła dzisiaj Jane Burgermeister. Jest to bodajże jedno z 7 miejsc na Ziemi. To co mówi Andrzej może mieć sens w przypadku gdy Arka była przenoszona z miejsca na miejsce. I Wawel może być celem rytuałów religijnych. Jednak satanistom to nie wyjdzie – sami widzimy co się dzieje! Ale stchórzyli.
   A myśmy dzisiaj tam byli!

 36. Pit said

  Kilka min temu. (ok. 14.28) przeleciał nad krakowem bardzo szybkim tempem (nawet nie zdążyłem popatrzeć) jakiś głośnawy samolot, a przecież przestrzeń jest zamknięta. Czyżby wojskowy?

  • Taka Tam... said

   ja tez widzialam jeden dzisiaj u mnie (wielkopolska) maly jakis niepasazerski, kierowal sie na zachod. i tez byl glosny. nie wygladal na wojskowy.

   • inn said

    http://www.alert24.pl/alert24/1,84880,7782603,Rosyjski_samolot_probowal_przeleciec_pod_chmura__Ladowal.html

    „…Samolot Airbus A321-200 rosyjskich linii lotniczych Ural lądował awaryjnie na lotnisku w Wiedniu z powodu braku paliwa. Załoga usiłowała pokonać trasę Moskwa-Rimini (Włochy) lecąc poniżej chmury pyłu wulkanicznego w zamkniętej strefie powietrznej. W okolicach Krakowa musieli obniżyć lot do wysokości nieco ponad 3 km – doniósł „Aviation Herald”…”

   • Angie-Poland said

    I ja widziałam dziwny samolot. Biało-niebiesko-czerwony.Głośny! Pierwszy raz taki widziałam. Jakieś 30 km od Płocka, kierował się na Wa-wę, ale nie wiem na pewno, bo ja w przeciwnym kierunku. Może nic, ale na wszelki wypadek warto odnotować.

   • Magda said

    podobno-kto ma możliwość niech sprawdzi-można latać na niskich pułapach,ale nie nad Krakowem (do linii Katowic z kierunku północnego)

  • 44 said

   Kurde CUD normalnie!!! A na jakiej wysokości przeleciał? Bo u mnie nad Sheffield latają helikoptery i małe samoloty turystyczne…A teraz wyjasnienie tych twoich rewelacji: chmura rozciąga sie na pułapie od 6 do 11 tyś metrów…jesteś w stanie to sobie jakos powiązać?

   • monitorpolski said

    To dowód na to, że chmura nie jest przeszkodą w przylocie kogokolwiek. Chmura jest tylko wymówką (ang. excuse). Czujecie co się dzieje?!

 37. jowram said

  Polsko Larum grają!
  Liberałowie i masoni, świeccy i duchowni, niszczą kraj i Kościół w Polsce. Obecnie istnieje wielka potrzeba jednoczenia się w modlitwie i w działaniu na rzecz ratowania Polski i Kościoła przed zagładą. Tylko działania osób świeckich w obecnej chwili mają szansę na doprowadzenie do Intronizacji w Polsce. Albowiem osobom duchownym te działania są przeważnie zabronione, o czym świadczą uprzednio wskazane przypadki. Nie wiadomo czy liberalni hierarchowie nie będą chcieli nakładać ekskomuniki na osoby modlące się i działające na rzecz Intronizacji Jezusa na Króla Polski, ale byłoby to prześladowanie wiernych i jawna walka z Bogiem.
  Bądźmy jednak silni wiarą i niezłomni w działaniu, bo Polska nie zginie, jeżeli przyjmie Jezusa na swego Króla.

 38. Annah said

  Nie na temat, ale bardzo wazne – „Prosze o modlitwe za koscioly w Indiach, buddysci spalili wczoraj 20 kosciolow, a dzis chca jeszcze 200 w prowincji Olisbag, chcą zabic 200 misjonarzy w ciagu 24 godzin. Chrzescijanie ukrywaja sie.
  Blagajcie Boga o Milosierdzie dla braci i siostr w Indiach. Przeslijcie prosbe o modlitwe dalej. O. Trevor, misjonarz.”

  o

  • Marslim said

   Że co??? Buddyści? źródło bo nie uwierzę

  • monitorpolski said

   Wiemy kto się przebiera za Arabów. Może teraz się przebierają za buddystów”, 10 za „Rosjan”, jutro za „Irańczyków”?
   ===============
   od pb: dobre podsumowanie tego przedstawienia i rozgrywania ‚polscy katolicy’ kontra ‚ruscy prawoslawni’
   w niedziele scena II dramatu pt Katyn II, z udzialem rekwizytow zeskrobanych w lasku podsmolenskim

 39. Aśka said

  http://www.niezalezna.pl/article/show/id/33058#comments

  z komentarzy:
  14-04-2010 21:36 Buldog: tvn24 emituje falszywe symulacje katastrofy

  prawda jest, ze samolot po raz pierwszy zetkna sie z ziemia kolami podwozia. Swiadcza o tym rownolegle slady wrycia sie w ziemie tych kol na niedawno udostepnionych zdjeciach satelitarnych. To co podaje tvn24, ze samolot ladowal na dachu jest kompletna nieprada i jednoczesnie manipulacja, zeby ukryc prawdziwy powod tej katastrofy. Nie pozwolmy sie oglupiac.

 40. ALFA said

  Dostałam POGRÓŻKĘ
  http://swkatowice.mojeforum.net/temat-vt9086.html?postdays=0&postorder=asc&start=0
  =================
  od pb: taaaa, a czemu ja nie dostalem ani inni ktorych znam? my nie patrioci i nie jestesmy na tropie? w momentach jak obecny trzeba byc niezwykle czujnym = idealny czas na podszycie sie pod patriotyzm zeby pozniej bruzdzic, do tego jadac na rusofobii – klasyku propagandy jot! nie wierzcie nikomu chyba ze jestescie ich 200% pewni; ta sama osoba o ile pamietam oglaszala inicjatywe sporzadzania list osob wrogich polskim interesom i jest bodajze ze slaska = czy ktos zna ja osobiscie?

  • Mars said

   Internet nigdy nie był i nie jest bezpiecznym miejscem . Takie blogi jak ten wiadomo że nie są aż tak szkodliwe ale gdyby znaleźli się śmiałkowie co mają bardzo konkretną wiedzę, dowody i buszowali by po necie i rozpowszechniali to -byli by pod obserwacją i zostali zgarnięci .

  • Aśka said

   Nie znam tej Pani osobiście, ale wiem że jest skłócona z Kornelem Morawieckim. O waśniach i racjach obu stron można poczytać
   http://dzisiejsze-artykuly.netbird.pl/a/35646

   • Magda said

    ja też nie znam tej pani,ale listę sporządzić można,co to szkodzi?Ona chciała,aby tych dziennikarzy,media a także sklepy,które nie uszanują dnia pogrzebu- bojkotować.

   • grypa666 said

    od pb: jakkolwiek zrobicie listy, pominiecie kryprozydow a wyniki moga sie obrocic przeciw nam, np osoby klamliwiue pomowione przez ich wredna propagande, podrobienie list po ich zebraniu… mozliwosci jest wiele = moje ostrzezenie tyczy udzialu w akcjach inicjowanych przez nieznane osoby, przez internet itp = moim zdaniem musimy zejsc dzialaniami na jak nanizszy poziom i w swoim srodowisku = tzn caly narod musi zadzialac jak jeden maz na calym terenie i wsrod polonii bez przywodcy bo takiego uny wykoncza, osmiesza lub usuna na bok

   • monitorpolski said

    Ta pani zasłużyła się. Głownie jeżdżeniem na Ukrainę w celu pomocy pomarańczowej rewolucji. Znana też z grzebania w papierach IPN i podsuwania ich ks Zaleskiemu.

  • monitorpolski said

   To ta co się najdłużej ukrywała w podziemiu, co miała kilka zamachów bombowych na jej samochód, co miała 4 zawały i je boczek palcami i pali na okrągło (mam nagranie!). Do psychiatryka.
   ================
   od pb: markowi wierze, kobicie nie; macie tu przyklad jak uny was za nos wodza tanim patriotyzmem itp

 41. Aśka said

  http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20100416&typ=tk&id=tk21.txt

  Piątek, 16 kwietnia 2010, Nr 89 (3715)
  wersja do druku bez polskich znakow
  Pierwsza stronaTragedia w Lesie Katyńskim 2010CzytelnicySport

  Biegli analizują film z odgłosem strzałów

  Z prokuratorem płk. Jerzym Artymiakiem z Naczelnej Prokuratury Wojskowej rozmawia Marta Ziarnik

  Skąd mogą pochodzić strzały, które słychać na amatorskim nagraniu z miejsca katastrofy wykonanym jeszcze przed przyjazdem ekip ratunkowych?
  – Tego jeszcze nie wiemy. Dostałem wczoraj informację z jednej ze stacji radiowych o tym, że takowy filmik jest dostępny w internecie, a ponieważ rolą prokuratury jest wszechstronne wyjaśnienie stanu faktycznego i zweryfikowanie wszelkich prawdopodobnych, jak też tych nieprawdopodobnych sytuacji, stąd prokurator prowadzący śledztwo podjął decyzję o niezwłocznym powołaniu biegłych, którzy mają ustalić wszelkie dane dotyczące prawdziwości tego filmu. Czyli jego autentyczności, kwestii związanych z możliwością jego montażu, ustalenia tła fonoskopijnego itp. Tak więc konieczna jest analiza wielu czynników, które mogą dokładnie powiedzieć, co to jest za film, czy jest on autentyczny, czy też może nie, i kto zamieścił go w internecie. Chodzi o to, żebyśmy mieli absolutną pewność i żebyśmy wyeliminowali jakiekolwiek spekulacje na temat tego nagrania.

  Czy to jest odrębne śledztwo?
  – Nie, to nie jest odrębne postępowanie. W ramach prowadzonego już śledztwa zostali powołani biegli z różnych dziedzin z zakresu kryminalistyki. Posiadają oni wiedzę specjalistyczną, której nie ma ani prokurator, ani też sędzia, i ich zadaniem jest określenie, co to jest za nagranie, oraz wyjaśnienie pozostałych wynikających z tego faktu pytań. Jest to standardowa procedura do wykonania konkretnych czynności procesowych i wydania opinii co do autentyczności tego nagrania i pozostałych związanych z tym czynników.

  Kiedy możemy oczekiwać wyników tego śledztwa?
  – Spodziewamy się, że już za kilka dni będziemy mieli tę opinię. Prośba do biegłych była taka, żeby – ze względu na wagę i charakter sprawy – zajęli się tą kwestią bardzo szybko. Uzyskaliśmy też zapewnienie, iż w miarę możliwości zostanie to zrobione w pierwszej kolejności. Zaraz też po otrzymaniu raportów biegłych poinformujemy o tym, co udało im się stwierdzić na temat tego filmiku.
  Musimy również pamiętać o tym, że równie dobrze może być to sfabrykowane nagranie. Podobnych filmików odnośnie do poszczególnych zdarzeń pojawia się bardzo dużo. Najczęściej też, powiedzmy, to „różni dowcipnisie” preparują podobne filmiki, nakładając na autentyczne zdjęcia głos lub inne elementy. A ponieważ chcemy wiedzieć, czy i w tym wypadku nie doszło do takiej sytuacji i czy film z całą pewnością ma charakter autentyczny, powołaliśmy do tego celu biegłych. W tym tak ważnym śledztwie nie możemy zaniedbać niczego, żadnej informacji.

  Posiada Pan informacje, czy także strona rosyjska zamierza zająć się tym nagraniem?
  – Nie. Żaden z polskich prokuratorów – nawet ci, którzy są obecnie na terenie Federacji Rosyjskiej – nie ma wpływu na bieg postępowania tamtejszych prokuratorów. Należy w sposób jasny sobie powiedzieć, że nasi prokuratorzy uczestniczą jedynie w czynnościach zaplanowanych i prowadzonych przez rosyjskich prokuratorów. Nie odwrotnie. My nie możemy ingerować na terenie obcego państwa w działania struktur tegoż państwa.

  Dziękuję za rozmowę.
  _______
  Zwróćcie uwagę. Brane są pod uwagę 2 wersje. W żadnej z nich nie zakłada się, że może dobito rannych. Nie łudźmy się że poznamy prawdę z ich strony. Jeżeli sami ich nie przymusimy naszą dociekliwością, oni nie kiwną palcem.

  • Zapsa said

   społeczność netowa w ciągu dwóch dni odtworzyła część wypowidanych zdań, nie poslugując się sprzętem speców,ale „specjaliści” będą to robić dwa tygodnie.Cóż – takie życie.

 42. andre said

  Czy lądowanie samolotu Prezydenta RP na terenie obcego kraju zabezpieczają POLSKIE służby specjalne NA TERENIE TEGO KRAJU( obojętnie co przez to rozumiemy..
  Jeśli tak to:
  1. ilość osób zabezpieczających przylot Prezydenta PR.( BYŁO TAM SPORO SŁUŻB ZABEZPIECZAJĄCYCH………. ALE ROSYJSKICH SŁUŻB)
  2. Co zrobiły polskie służby( ich przedstawiciele- czyli agenci) na miejscu wypadku( tuż po wypadku).
  3. Dlaczego POLSKIE służby nie zabezpieczywszy TERYTORIUM RP (samolot) tuz po wypadku. – to przecież kuriozum SYTUACJI
  4. Jeśli nie było tam służb POLSKICH to na pewno Donek dowiózł te służby na spotkanie z Putinem – i dalej -czemu Polskie służby nie zabezpieczały od tego momentu terenu- DEMONSTRUJĄC PRAWDĘ ŻE KAŻDA CZEŚĆ ROZBITEGO SAMOLOTU JEST TERYTORIALNA CZĘŚCIĄ POLSKI.
  5. Co z informacjami tzw niejawnymi które mogły znajdować się w posiadaniu osób które zginęły w samolocie.
  Są to info tajne (być może dotyczace NATO
  ( Parodią jest ze te info zabezpieczali Rosjanie-przeciwnicy NATO —a jeszcze większą parodią jest utajnianie informacji które posiadają już Rosjanie przed polskim społeczeństwem przez RZĄD RP)
  LIS PILNOWAŁ KURNIKA
  6. Czemu Donek będąć TAM nie opanowal ( Nie zademonstrowal wagi polskich INTERESÓW NP specjalistów jako tych którzy PRZEWODZA śledztwo, czyli nie działał w imię POLSKIEJ RACJI)
  – w Kraju już przecież działał KOMOROWSKI- mógł więc tam pozostać kilkanaście godzin wzmacniając swym autorytetem działania polskich przedstawicieli- chyba że brak mu autorytetu

  7. Po co Rosjanie wywozili ciała do MOSKWY( szczątki ciał)CIŚNIE MI SIĘ TU OKREŚLENIE BEZCZESZCZENIE ZWŁOK
  8. Gdzie jest POLSKA(wykonana przez polskie służby) DOKUMENTACJA FOTOGRAFICZNA miejsca i okolic wypadku. ( BEZ OPISÓW)

  PYTAŃ JEST WIELE I WIELE WSKAZUJE NA …..(użyje tylko określeń) NIEDBALOSĆ – ZANIEDBANIE -NIEFRASOBLIWOŚĆ- NIEDOROŚNIĘCIE DO POWAGI SYTUACJI.
  Twierdzę ze na Miejscu Katastrofy WŁADZE RP (PREMIER) nie dbały o polską rację stanu w stosunkach pomiędzy RP a ROSJĄ w zakresie prowadzenia tam sledztwa.
  Chybaby że POLSKI RAPORT BĘDZIE INNY NIŻ ROSYJSKIE DOTYCHCZASOWE STWIERDZENIA Z ODCZYTU CZARNYCH SKRZYNEK –
  JEŚLI ROSJANIE STWIERDZAJĄ ( NA PODST CZARNYCH SKRZYNEK) ZE WSZYSTKIE SYSTEMY DZIAŁAŁY PRAWIDŁOWO – TO TZN ZE PRAWIDŁOWO DZIAŁAŁY SYSTEMY( NIE JEDEN SYSTEM) MÓWIĄCE O WYSOKOŚCI LOTU .
  NIE OBWINIAM ROSJAN ZA TO CO SIĘ STALO- ALE UŻYJĘ OKREŚLENIA —Rosjanie matacza .

  • Dawid said

   Pytania powyzej zadają miliony Polaków i ludzi zza granicy. Jakiej manipulacji użyją?

  • Zapsa said

   Dziennikarz(w tvp info) który dziś drżącym głosem mówił,że karetek nie wzywano, bo „było wiadomo że nikt nie przeżył”, mówił że miejsce katastrofy poczatkowo nie było zabezpieczone, że ludzie przychodzili i skłądali kwiaty i znicze NA CZĘŚCIACH SAMOLOTU!
   Skoro byli tacy otwarci, dlaczego konfiskowali ludziom nagrania.

   • grypa666 said

    od pb: byli otwarci po wykonaniu najwazniejszej czesci zadania? komando likwidacyjne moglo byc niezalezne od policji i sluzb ratunkowych

  • monitorpolski said

   Jane Burgermeister nie wyklucza tego, że w akcji wzięli udział rosyjscy agenci NWO. Nie można bowiem sobie wyobrazić sytuacji by na terenie Rosji bezkarnie działały oddziały śmierci bez zgody jakiejś wtyki. Nie znaczy to, że Rosjanie są umoczeni, podobnie jak w przypadku zamachu na WTC nie mozna przypuszczać że to rząd amerykański zrobił. Były prezydnt Włoch, Francesco Cossiga twierdzi, że zrobił to Mossad przy współudziale czynników w CIA. Tu mogło być podobnie, choć zamiast Mossadu mogła być inna agencja.
   ===================
   od pb: prosimy o wiecej konkretow bo to jest gdybanie a wiadomo ze jb nie ma doswiadczenia z europa wsch ani kompleksem jot

 43. Hurricane said

  Witam, nie wiem gdzie napisać o tym, więc piszę tutaj ;p
  Wczoraj w nocy ‚bawiłem się’ w programie do audio i starałem się wyczyścić ciut dźwięki, żeby było słychać ‚dialogi’. Tak, dialogi.
  W sekundach 0:17 – 0:32 są dialogi właśnie.
  później włączają syrenę
  0:43 – 0:45 leci syrena oraz jakiś tekst po rosyjsku
  0:48 znowu tekst po rosyjsku (Jak dobrze przetłumaczyłem to pada tekst: „Dawajcie, chodźcie tu ludzie!”
  0:49 jakiś tekst
  0:56 – gdy biegnie ten, co to nagrywał pada strzał, o ile się nie mylę
  0:59 – pada tekst
  1:06 – kolejny strzał
  1:10 – śmiech
  1:12 – tekst
  1:13 – strzał
  1:16 – strzał
  Obecnie dzielę całą ścieżkę audio na fragmenty i staram się jakoś oczyścić ten dźwięk, jak ktoś będzie chciał, to wrzucę na serwer to co obecnie wyciąłem/ciut oczyściłem.

  Pozdrawiam,
  Hurri
  ===================
  od pb: przyslij wyniki

  • andre said

   Rosjanie powinni szukać łusek po nabojach

   http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=tk&dat=20100416&id=tk22.txt

   Z podinspektorem Henrykiem Juszczykiem, ekspertem z Zespołu Badań Broni i Balistyki z Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Głównej Policji, rozmawia Marta Ziarnik

   Analizował Pan film nakręcony tuż po katastrofie pod Katyniem, jakie może być źródło strzałów, które słyszymy na nagraniu pochodzącym z miejsca katastrofy prezydenckiego Tu-154M?
   – Najprawdopodobniej są to wybuchy nabojów z broni, którą mieli przy sobie funkcjonariusze BOR. Nabój, jeżeli leży w odpowiedniej temperaturze i się nagrzewa, to wówczas wybucha. Następuje to w momencie, kiedy ta temperatura wyniesie powyżej 70 st. C.

   Czyli możemy wykluczyć teorię, iż dźwięk ten może pochodzić z wybuchającej instalacji elektrycznej?
   – Tak, jak najbardziej. Zarejestrowane na nagraniu strzały zdecydowanie pochodzą z broni palnej, gdyż taki właśnie jest odgłos wystrzału. A lecący na pokładzie funkcjonariusze mieli przy sobie broń. Jednak łuski pochodzące z broni, czy też jej metalowe fragmenty, powinny być także na miejscu zabezpieczone.

   Możliwe jest, by strzelali funkcjonariusze rosyjskich służb, którzy usiłowali w ten sposób odstraszyć gapiów i zabezpieczyć miejsce katastrofy?
   – Faktycznie widać było na tym filmiku spacerujące osoby. Tej hipotezy nie mogę co prawda wykluczyć, ale to trzeba zweryfikować. Wątpliwe jest jednak, żeby Rosjanie strzelali w celu odstraszenia pojawiających się osób. W to raczej bym nie wierzył.

   Pistolety nie powinny wystrzelić zaraz po katastrofie?
   – Naboje są w magazynku, który jest umieszczony wewnątrz broni. Czyli ta broń – ten metal musi się nagrzewać stopniowo. To nie jest tak, że on się nagrzeje momentalnie do danej temperatury. Także to następuje stopniowo. I jeśli już metal osiągnie określoną temperaturę, wówczas dochodzi do rozerwania znajdujących się w nim nabojów i w konsekwencji do wybuchu.

   Pod wpływem dużego uderzenia nie może dojść do wybuchu?
   – Uderzenie nie ma tutaj nic do rzeczy. Tak jak mówiłem, decyduje o tym temperatura. Tak więc dochodzi do tego z opóźnieniem do tej katastrofy.

   Strzały padały w odstępie czasowym.
   – To jest – jak już mówiłem – związane z tym, w którym momencie te naboje nabierają temperatury. Broń była prawdopodobnie w różnych miejscach i jeżeli było środowisko, gdzie temperatura była wyższa, to znajdująca się tam broń szybciej się nagrzewała i szybciej wybuchała, zaś w środowisku o niższej temperaturze ta broń wybuchała później. Stąd najprawdopodobniej ten odstęp czasowy.

   Jednak na tym filmiku można usłyszeć słowa wypowiadane po polsku, a po nich rosyjską komendę „Strzelaj!”, po której następuje strzał.
   – Można różne wersje tego zdarzenia tworzyć, natomiast żeby to wyjaśnić, wystarczy przeszukać to miejsce i odnaleźć łuski. Na ich podstawie będzie wiadomo, z jakiej broni pochodziły strzały. Funkcjonariusze BOR mieli przy sobie najprawdopodobniej pistolety glock. W nim są szkielety z tworzywa, które prawdopodobnie się stopiły, natomiast pozostały także elementy metalowe, które muszą być zachowane.

   Strona rosyjska nie podała jeszcze takiej ważnej informacji, jaką jest znalezienie łusek.
   – Nie podała, ale na pewno wszystko zabezpieczy. Musi zabezpieczyć wszystko, więc w dowodach powinniśmy znaleźć także te łuski i pozostałe elementy broni. Kiedyś również będzie można o to zapytać.

   Dziękuję za rozmowę.

   • Hurricane said

    http://wyslijto.pl/plik/tlos2b9c05
    znajdują się tutaj:
    1.mp3 <- wycięte sekundy od 15 do 35 (czas podaję w okolicach, zawsze wycinałem ciut wcześniej, zanim tekst się zaczyna)
    1.końcówka.mp3 <- końcówka powyższego
    2.1.mp3 <- rosyjska komenda podczas syreny
    2.2.mp3 <- j.w.
    3.mp3 <- dwa teksty w okolicach 0:48
    3.1.mp3 <- j.w.
    3.2.mp3 <- j.w.
    5.mp3 <- fragment 1:10 – 1:15
    czasem jest po kilka wersji tego samego fragmentu, ponieważ sprawdzam z różnymi efektami z audacity, jedne dla jednych mogą być wyraźniejsze, dla innych drugie, etc. To wszystko analizowane jest z 'pierwszej wersji' filmiku, która została zapodana tutaj w komentarzach w jednym z poprzednich wątków n.t. tej katastrofy.

    Pozdrawiam,
    Hurri

   • Prosto said

    o rany teraz dopiero słyszę (w pliku mp3 nr.1) stanowczo wypowiedziane z polskim akcentem „uspokój się” reszta to wciąż niezrozumiałe dla mnie trzaski i wypowiedzi raczej z rosyjskim akcentem

   • Rd said

    2.1 i 2.2 : chyba to po rusku ale po polsku to brzmi jak „i chłopczyk nam się przypolił” (przypalił)

    3 i 3.1 i 3.2 : też po rusku ale po polsku brzmi to jak „dawajcie brata”

    lol

   • Hurricane said

    Rd – zwróć uwagę, że we wszystkich 3 jest nie tylko to, co usłyszałeś z tym ‚dawajcie brata’ (chociaż mi się wydaje, że tam jest co innego), ale jest jeszcze później tekst (jak to polski tekst, to nieciekawie moim zdaniem on brzmi…). Jak skończę robić to co ‚muszę’ zrobić to wrócę do dalszego ‚cięcia’

   • grypa666 said

    od pb: hurri i inni spece od sciezki dzwiekowej = przygotujcie material do stanu w ktorym tlumacz moglby wzglednie latwo pracowac nad interpretacja

   • grypa666 said

    od pb: jesli wybuchaja naboje w ogrzanym magazynku to jeden po drugim w dosc duzych odstepach czasu?

   • Hurricane said

    Ciut ironicznie zabrzmiało mi w głowie to ‚spece’ 😛 ok, postaram się załatwić to do końca jutrzejszego dnia, ale nie mogę nic obiecać, mogę jeszcze zająć się po części grafiką (ale to już na pewno ‚po’ obróbce dźwiękowej. Przydałby się jeszcze komentarz, Panie Piotrze, czy to co ‚przygotowałem’ może być tak, czy jakoś coś poprawić? Bo będę mógł wtedy wiedzieć, czy mniej więcej w dobrym kierunku to załatwiam (bo cudów niestety nie można się spodziewać po domowej obróbce)

   • Rd said

    Do Hurri, Oczywiście, że jest tam co innego. Po pierwsze jest to chyba w jezyku rosyjskim wiec nie mozna tego brać jako po polsku. Żartowałem:] Ale po prostu wszystkie te analizy to po części żart chyba jest albo brak samokrytycyzmu osoby która podaje konkretne słowa czy zdania. Natomiast jakoś wydobyć przez obróbke z całego zgiełku to co chcemy można tylko żeby nie zmienić przy tym tego co jest w oryginale.

   • Rd said

    Tutaj w komentarzach są podobne rzeczy ale ja nigdzie nie słysze ani żadnego strielaj ani ubijaj (bardziej uwidiejaja otsjuda): http://www.polskieradio.pl/wiadomosci/swiat/artykul154481.html
    Tak samo żądnych śmiechów nie słysze w 1:07 jak przytoczył ten redaktor w radio maryja w rozmowie z macierewiczem. Słychać tam raczej śpiew ptaka ale po różnych obróbkach audio moze to brzmi jak śmiech ale w oryginale nie ma śmiechu według mnie. W ostatnich sekundach jak kończy sie filmik słychaćchyba głos syreny – tzn. albo pogotowia albo straży albo policji.

   • Rd said

    0:29 iiidzie szzz (to szzz nie pasuje do tego słowa – tak jakby pochodziło z innego „źródła” dźwięku że się tak wyrażę) to szz to chyba śpiew ptaka, a raczej napewno bo słychać wiecej tego szzz-podobnego dźwieku.

   • Hurricane said

    Audio pocięte na kawałki, ciut ‚poprawione’ efektami z Audacity (np. usuwanie szumu), niektóre wersje ciut zwolnione, by można było dosłyszeć dokładnie tekst. Jak coś trza poprawić to piszcie.
    http://wyslijto.pl/plik/1y7tkbwndc
    jutro wezmę się ciut za grafikę.

   • Hurricane said

    W tym pierwszym nagraniu słychać śpiew ptaków (przy wersji 1.mp3), jeśli Ci o to chodzi Rd (czyli w czasie tego filmiku: przedział pomiędzy 0:17s a 0:32)

   • Julka said

    A czego to RD tak się boi? Że kolega może się uczciwie zaangażować i zdemaskować to i owo. Mącicieli mamy w cyberprzestrzeni aż nadto-czyżby i RD zamącił?

   • Rd said

    Nie, nie, nie. Bardzo dobrze. Niech kombinuje. Tylko przestrzegam przed pochopnym formowaniem słów jakie tam padają. Widziałem te filmiki na youtube i to co ten ksiądz mówił w radio. I według mnie wcale tak nie jest.
    Róbta co chceta:D Peace:P

  • andre said

   GDZIE BYŁEŚ JAK GO OPLUWANO ;

   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Oleksy-prezydent-byl-mi-bliski-znalismy-sie-od-lat,wid,12182301,wiadomosc_video.html

  • Mars said

   Póki co najbardziej trafne jest tłumaczenie Steffana a i tak mam wątpliwości . Próbowałem już i korekcji i kompresji i redukcji szumów ale na początku filmiku i w okolicach syren ciągle głosy są na tyle nie wyraźne że to może być cokolwiek .Można jeszcze spróbować zwolnić tempo nagrania .

 44. Dawid said

  Pozwolę sobie przytoczyc fragment wypowiedzi artykułu J. K. Mikke

  Żurnaliści wietrzą katastrofę we wszystkim – czemu sprzyja zanik wiary w Boga: dawniej dla ludzi śmierć oznaczała tylko przeniesienie się na Lepszy Świat odrobinę wcześniej – więc nie histeryzowali z powodu nieznacznego wzrostu zagrożenia życia. Dziś jeden – nawet nie terrorysta, a szczeniak, który nasmaruje długopisem „podłorzyłem bąbę w metro” – potrafi sparaliżować całe miasto. A wybuch wulkanu na Islandii (!!) paraliżuje ruch lotniczy w połowie Europy.

  Pył wulkanu Eyjafjöll spod lodowca Eyjafjallajökull jest rzeczywiście realny (z tym, że 99% efektownego obłoku nad kraterem to para wodna…) – jednak samoloty spokojnie mogą latać nad samym wulkanem (byle nie za długo…). Samoloty latają nawet w 1000 razy groźniejszych burzach piaskowych – co, oczywiście, nie znaczy, że prawdopodobieństwo wypadku nie rośnie. Rośnie: z jednej milionowej na jedną półmilionową… I ten sam człowiek, który bez wahania wsiada do taksówki (zwiększając szansę swojej śmierci w wypadku parokrotnie) pokornie przyjmuje wyjaśnienie, że „trzeba zawiesić loty, bo wzrosło niebezpieczeństwo”.

  Dziś nad umysłami nie panuje Kościół – za to panuje wszechobecny STRACH. Ludzie się BOJĄ. A boją się, bo są ZASTRASZANI. Przez telewizje wietrzące wszędzie (bo z nich żyją…) katastrofy.

  Na szczęście Szwajcarzy swoich lotnisk nie pozamykali. A pierwszym państwem, które po parunastu godzinach paniki przywróciło ruch na lotniskach jest… Irlandia.

  Jak widać z mapy: położona najbliżej Eyjafjöll.

  Brawa dla dzielnych potomków arcykróla Briana Bórumy!

  Przy okazji przypominam, że linie lotnicze rakiem wycofują się już z absurdalnego zakazu używania telefonów komórkowych i komputerów.

 45. Dawid said

  Znalzałem jedna wypowiedż na onecie i w wklejam:

  LUDZIE!Przeciez zamkneli nam oczy i usta!

  W zyciu nie widzalem katastrofy w ktorej juz pierwszego dnia WYKLUCZA i zaprzestaje sie badania opcji zamachu/dzialania osob trzecich.

  A sporo rzeczy w zyciu widzalem…..

  Nigdy wczesniej nie roizbil sie przy ladaowaniu samolot wyposazony w Terrain Awareness and Warning System (TAWS), to pierwszy przypadek.

  Nigdy wczesniej samolot ktory spadl z wysokosci 20m nie zostal tak zdezintegrowany a jego odlamki rozrzucone na 1km…..(pomyslcie, 50 ton, 20m i szybkosc 260 km/h do 200km/h).
  TU154 jest w stanie ladowac na polach(byly przypadki), mafia uzywa ich do przemytu, poniewaz moga ladowac na polnej drodze a nawet w sniegu glabokosci 1m…….to wytrzymala, toporna konstrukcja ktora nie rozsypuje sie na male smieci po upadku z 20m.

  Dlaczego cialo Prezydenta zidentyfikowano od razu, a jego zone ktora siedzala obok niego rozpoznawano po obraczce?

  Wysatrczy zestawic z soba sprzeczne doniesienia medialne, oraz osob wypowiadajacych sie z obu stron-jak na dloni relacje sa rozbiezne-od ilosci podejsc do ladowania, wszkodzenia jakie odniosla maszyna, po wybuch/2 wybuchy/zaplon paliwa bez eksplozji(relacje rozbiezna).
  Gdy 2 osoby tak zeznaja na policji, konfrontuje sie strony lub szuka kolejnych materialow.Tutaj jest tylko milczenie

  • navajo888 said

   potwierrdzam Dawid ,to wszystko jest kłamstwo i to wielkie kłamstwo .Ale pamiętaj prawda zawsze wychodzi na wierzch

  • wszechstronny said

   No racja, wczoraj w F1 Buemi przy 290 km/h zgubił przednie koła i bez zadrasniecia z tego wyszedł (oczywiscie uderzył w bande), wiec te kilka sosenek chyba nie spowodowałoby takich szkod a juz na pewno nie odwrociloby samolotu. Patrzac na wrak tupolewa na tym lotnisku to dziwi mnie bardzo ogrom zniszczen czesci srodkowej…

  • mirek said

   Widać ze to NATO w którym jesteśmy jest tyle warte co w opowiadaniu niby sf ‚noteka2015’ z 1995.
   Jesteśmy tylko do wysyłania wojaków w imię amerykańskich(?) interesów, i morda w kubeł.

 46. Aśka said

  http://www.tvn24.pl/-1,1652433,0,1,wymieniali-lampy-tuz-po-katastrofie-tu_154,wiadomosc.html
  06:24, 17.04.2010 /tvn24.pl

  Wymieniali lampy tuż po katastrofie Tu-154
  ŚWIADKOWIE O DZIAŁANIACH WOJSKOWYCH NA MIEJSCU TRAGEDII


  Wymieniali lampy tuż po katastrofie Tu-154
  Fot. Siergiej Serebro Wymiana lamp przez rosyjskich wojskowych, zdjęcie wykonane w dniu katastrofy

  Zdjęcia rosyjskich wojskowych i milicjantów, którzy kilka godzin po tragedii na smoleńskim lotnisku wymieniają reflektory i żarówki w lampach wskazujących samolotom położenie pasa startowego, opublikowała białoruska gazeta internetowa „Wieści Witebska”. Wykonał je białoruski dziennikarz Siergiej Serebro. Więcej zdjęć zamieścił na swoim blogu. Rozmawialiśmy z nim. – Lampy stały bez żarówek – stwierdza.

  Zobacz infografikę Wojskowi rozciągają kabel zasilający oświetlenie (fot.Siergiej Serebro)
  http://www.tvn24.pl/0,2328401,galeria.html

  Zobacz infografikę Rosjanin wymienia żarówki, zdjęcie wykonane w dniu katastrofy (fot. Siergiej Serebro)

  Zobacz infografikę Reflektory umieszczone na słupach, w większej odległości od pasa startowego nie miały żarówek (zdjęcie z materiałów „Faktów”, sobota 10.04.2010) http://m.onet.pl/_m/0b3b5158031c7ea4723970a34a9d7969,14,1,4.jpg

  Zobacz infografikę Reflektory na szopie (Ukraińska telewizja TCH, zdjęcie z niedzieli 11.04.2010)
  http://www.tvn24.pl/0,2328475,galeria.html

  Zobacz infografikę Nowe lampy ostrzegawcze na lotnisku w Smoleńsku (fot.Siergiej Amielin, zdjęcie z wtorku 13.4.2010)
  http://www.tvn24.pl/0,2328438,galeria.html

  „ Lampy nie świeciły. Stały bez żarówek”
  Siergiej Serebro

  Nie wyobrażam sobie, by podczas lądowania polskiego samolotu, które odbyło się w tak trudnych, system oświetlania nie działał
  Bartosz Stroiński, dowódca eskadry samolotowej Pułku Lotnictwa Specjalnego
  – Na miejscu katastrofy pracowało wielu przedstawicieli prasy. Znajdowaliśmy się na pustej przestrzeni przed początkiem pasa startowego. To właśnie stamtąd wszyscy robiliśmy zdjęcia. Szczątki samolotu były widoczne przez krzaki – mówi w rozmowie z portalem tvn24.pl Siergiej Serebro.

  Na miejscu był o 16.25 czasu moskiewskiego (14.25 czasu polskiego), ponad siedem godzin po katastrofie. Jak mówi, żółte lampy, które fotografował znajdowały się dokładnie przed pasem startowym i koło nich przez większość czasu stali milicjanci, którzy „nie dopuszczali dziennikarzy zbyt blisko”. Serebro jest pewny, że lampy nie świeciły. – Stały bez żarówek – stwierdza.

  BLOG SIERGIEJA SEREBRY

  INFORMACJA w „Wieściach Witebska”
  BLOG SIERGIEJA SEREBRY

  INFORMACJA w „Wieściach Witebska”

  „Te lampy były bez żarówek”

  Prawie trzy godziny później Serebro zauważył, że „wojskowi i pracownicy lotniska przeciągają tamtędy kabel”. Zrobił zdjęcia. – Ten zwój jest widoczny na moich fotografiach. Nieśli również plastikowe reklamówki. Po chwili zaczęli wymieniać lampy i żarówki. Sfotografowałem to z odległości kilkudziesięciu metrów – mówi Siergiej Serebro. Była godzina 19.07 czasu moskiewskiego (17.07 czasu polskiego), ponad 8 godzin po katastrofie.

  Jak mówi, lampy stały jakieś 70-100 metrów od progu pasa startowego. – Polski samolot przeleciał obok nich, bardziej na lewo – dodaje. W większej odległości od pasa startowego, podobne lampy sfotografowali jego ukraińscy koledzy. – One stały na takich drewnianych słupach, bardzo starych, a miały wskazywać drogę do krawędzi pasa startowego. Też nie świeciły – opisuje. W materiale „Faktów” z soboty 10 kwietnia (w 2 minucie 50 sekundzie), widać te lampy. Nie mają żarówek. Serebro na swoim blogu zamieścił też materiał informacyjny z ukraińskiej telewizji. Pokazano część oświetlenia lotniska. Widać kilka reflektorów umieszczonych na rozpadającej się starej szopie. Materiał przygotowano dzień po katastrofie. Dziennikarz w relacji zwraca uwagę na opłakany stan tej instalacji. Widać, że żarówki już świecą.

  Serebro pytany czy istnieje taka możliwość, że żarówki został wykręcone po katastrofie do ekspertyzy stwierdza: – Nie wykluczam takiej możliwości.

  „Idźcie stąd!”

  Na pytanie, czy obecni na miejscu zdarzenia milicjanci i wojskowi pozwalali dziennikarzom przebywać w tamtym miejscu, Serebro odpowiada: – Jeden z milicjantów, który jest na zdjęciach, w pewnym momencie ruszył w moją stronę, ale ja odszedłem do innych dziennikarzy. Później widziałem jak milicjant skontaktował się z kimś przez radiostację. Pytał czy dziennikarze mogą fotografować pas startowy, który był stąd widoczny. Musiano mu powiedzieć, że nie, bo zaczął przeganiać wszystkich dziennikarzy z kamerami i aparatami. Powiedział „idźcie stąd!”. Za jakiś czas przyleciał helikopter z Putinem lub jakąś inną ważną osobą. Potem już nie przeganiali, ale też nie pozwalali tak blisko podchodzić.

  Udało się nam dotrzeć także do innego fotografa, który był na miejscu tragedii trzy dni później. Na zdjęciach Siergieja Amielina także pojawiają się charakterystyczne żółte lampy. On jednak twierdzi, że te, które uchwycił na swoich fotografiach znajdowały się w odległości około 1 km od lotniska. Nie jest jednak w stanie ocenić, czy zawierały żarówki i czy były sprawne. Wg. niego na lotnisku w Smoleńsku lampy naprowadzające ustawione są co 200 metrów i pomagają pilotom orientować się przy wybieraniu odpowiedniego kursu. Amielin twierdzi, że relacjonowano mu, iż wojskowi wymieniali oświetlenie po katastrofie, przed przylotem na miejsce premiera Władimira Putina.

  Trudne do wyobrażenia

  Zdaniem dowódcy eskadry samolotowej Pułku Lotnictwa Specjalnego Bartosza Stroińskiego, zdjęcia Serebry przedstawiają oświetlenie lotniska w Smoleńsku. Stroiński, który lądował w Smoleńsku z premierem Tuskiem 7 kwietnia zaznaczył, że wówczas pogoda była bardzo dobra i nie jest w stanie powiedzieć, czy światła działały.

  – Nie wyobrażam sobie, by podczas lądowania polskiego samolotu, które odbyło się w tak trudnych, system oświetlania nie działał – mówi nam Stroiński. Odrzuca też możliwość, że lampy zostały uszkodzone podczas katastrofy, bo wówczas, „przy tak dużym uderzeniu, zostałyby całkowicie zniszczone”.

  Ewa Kolada//js, mat

  • Brenda said

   Co do ostatniego zdania: jesli zostala uzyta jakas bron kombinujaca z energia, tomoze zarowski nie wytrzymaly.

   • wszechstronny said

    Impuls elektromagnetyczny wystarczy zarowno dla lamp jak i dla samolotu (czarna skrzynka moze nic nie wykryc tzn nie zapisac wtedy)

   • Aśka said

    ktoś mieszkający w Smoleńsku wspominał, że w czasie kiedy samolot krążył, jemu zgasło światło

   • Marslim said

    tutaj macie odpowiedź

  • Aśka said

   ktoś wie z jakiej przyczyny ciała były trudne lub niemożliwe do identyfikacji? /zwęglenie? spalenie? porozrywanie?/

   • grypa666 said

    od pb: trudno, smutno, nieodpowiednio w tej chwili pytac brata sp. prezydenta, ale pozostale zwloki musialy byc w podobnym stanie

   • Aśka said

    pytam, bo być może uszła mi uwadze jakaś wiadomość podawana w mediach;

    Piotrze nie kpij ze mnie

   • asterix said

    Aśka zwęglenie, spalenie dlatego ocynkowana trumna

 47. gostek said

  Jesli w gre wchodzilby jakis obrzed okultystyczny,to nalezaloby sie zastanowic, co tam zostanie zlozone,czyli trzeba by zajrzec do trumien,a jak wiemy nie bedzie to mozliwe.Jakos nie moge sobie wyobrazic calego Lecha (szybko zidentyfikowany przez brata),jak z reszty nic ponoc nie zostalo.No ,ale ja nigdy nie mialam bogatej wyobrazni.Ciekawe co tak przestraszylo Jaroslawa,jak to czytalam gdzies w relacjach.Juz raczej powinien byc przygnebiony.
  Z pewnoscia Wawel nie zostal wybrany przypadkowo.Mam jakies niemile wrazenie ,ze to nie koniec zdarzen.Latajace samoloty nad Polska ,przy zamknietej przestrzeni powietrznej, to inna sprawa.Juz tak sie kiedys zdarzylo.
  Wawel ,czy tez poblize tej krypty cos ma,bo przechodzac tamtedy poczulam sie bardzo dziwnie,jakby zawrot glowy,nie wiedzac ,ze to jest wlasnie tam.I pytanie-dlaczego KK zamknal te krypte?

  • hjk said

   Ja tam byłem i nie czułem żadnych mrowień, ciepła, zawrotów ani żadnych sensacji, a ludzie faktycznie sie tam kręcili…
   Tyle, ze miała to być kaplica Gereona, a nie krypta…

   • gostek said

    @hjk
    Nie wiem czy to jest krypta czy kaplica,bo i tak sama ona jest zamknieta.Ja to odczulam „na zakrecie” w poblizu tej kaplicy i nie stawalam przy scianie.Poczulam to przechodzac.
    Jesli idzie o nazewnictwo ,jak sie chce byc dokladniejszym to mowi sie o tym ,ze moglo to byc miejsce kultow poganskich ,czyli skladania ofiar ,wiec mozna to tez nazwac chyba i krypta.

   • czytelniczka said

    Ja tam byłam(pod ścianą) z ciekawości i zdecydowanie coś czułam ale to nie było miłe uczucie ,nie byłam tam sama i moja towarzyszka miała takie same odczucia-uznałyśmy żartobliwie ,że skoro czakram jest dobry(tak mówią) a my na niego źle zareagowałyśmy pewnie jesteśmy czarownicami:P
    Tak w ogólnie to wielu znajomych mi rdzennych mieszkańców Krakowa dopiero ode mnie się dowiedziało ,że coś takiego jak czakram istnieje a „obsługa” wawelu traktuje to jako cytuję „bujdę na resorach”

 48. gostek said

  Tak mi przez mysl przeleciala przypowiesc o Koniu Trojanskim.

 49. asterix said

  Ostatnie tragiczne wydarzenia i najlepsza teoria spiskowa ever!
  http://www.wykop.pl/ramka/348588/ostatnie-tragiczne-wydarzenia-i-najlepsza-teoria-spiskowa-ever/

  SPROWADZENIE ZWŁOK LUB PROCHÓW DO POLSKI
  http://www.londynkg.polemb.net/index.php?document=29

 50. hjk said

  Do postaci katastrofy:
  (…)Grażyny Gęsickiej, byłej minister rozwoju regionalnego i przewodniczącej Klubu Parlamentarnego PiS. Wydaje się, że nie było i nie ma w Polsce osoby tak dobrze przygotowanej i zdeterminowanej do zaplanowania i przeprowadzenia strategii rozwoju regionalnego; maksymalnego wykorzystania środków unijnych; wykorzystania tej szansy, jaka przed Polską staje w ramach absorpcji tych środków, a co za tym idzie – gwałtownego rozwoju cywilizacyjnego naszej Ojczyzny.

  (…)na konferencji dotyczącej Gazociągu Północnego. Decyzją Grażyny, już jako szefowej klubu parlamentarnego, zlecono Stowarzyszeniu Ekspertów Morskich ekspertyzę dotyczącą skutków ekologicznych i gospodarczych, skutków w zakresie bezpieczeństwa energetycznego oraz utrudnień, jakie pociąga za sobą ta inwestycja w dostępie do portów w Szczecinie i Świnoujściu dla statków.

  http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=my&dat=20100417&id=my12.txt

  • Julka said

   Bądżmy obiektywni, bo wkrótce będziemy dziękować, że ktoś raczył wstać i pójść do pracy albo do sejmu. Gazociąg też ma swoją historię.

 51. ALFA said

  Patrzcie na Wawelu jest czakram, według hinduistycznej filozofii, na kuli ziemskiej znajduje się siedem energetycznych centrów, dających niezwykłą moc. Są to czakramy – gruczoły ziemi. Odpowiadają one siedmiu energetycznym punktom naszego ciała, noszących nazwę czakra. Jeden z czakramów znajduje się w Krakowie na Wawelu ,pozostałe to Delhi,Mekka, Delfy, Jerozolima, Rzym i Velehrad.
  z tym czakramem to jest trochę tak jak z jakąś niezwykłą bronią. nie jest sama w sobie ani dobra, ani zła, ale ma potęzna moc. wszystko zależy od tego kto i jak jej użyje. i tak ten czakram – jego energii Illuminaci użyć mogą do swoich celów, bo to oni prędzej wiedzą jak się nim posłużyć, niż zwykli ludzie, którzy bardziej traktują to jako ciekawostkę. i to właśnie ich łapy będa na nim w niedzielę.

  • ALFA said

   Pojęcie czakramu nie bardzo mieści się w kategoriach europejskiego myślenia i dlatego w naszej rzeczywistości przyjęła się prostsza i łatwiejsza do wyobrażenia teoria wawelskiego świętego kamienia. Znany miał być już w okresie pogańskim, a jego moc ujawniła się w pełni w ubiegłym stuleciu, kiedy to Wawel pełniąc patriotyczne role pozwolił przetrwać trudny czas niewoli. Kamień ów ma być dla wtajemniczonych źródłem niebywałej mocy, dającej niezwykłą siłę duchową.
   wawelski święty kamień, uznając go za niezwykły talizman, głęboko zagrzebany pod katedrą w wapiennej skale. Widzą w nim uśpioną wibrację, pulsującą energią napromieniowania kosmicznego. Wibracja ta wydziela specjalną aurę magnetyczną, mającą niezwykłe właściwości oddziaływania na otoczenie.

   Obecnie krypta świętego Gereona jest niedostępna, ale by odczuć zbawienny wpływ świętego kamienia wystarczy stanąć w odpowiednim miejscu na dziedzińcu wawelskim i poddać się przypływowi energii. Praktycznie wygląda to w ten sposób, że stajemy przy murze, koło krypty św. Gereona i wyobrażamy sobie, że przez stopy od świętego kamienia wchodzi uzdrawiająca energia, stopniowo wypełnia nasze wszystkie komórki, wypychając do góry złe trucizny, znajdujące się w naszym ciele. W końcu, jak już siła energetyczna dojdzie do głowy to całe zło wydostaje się z głowy na zewnątrz jak czarny dym z komina parowozu, najlepiej z energicznym „pufnięciem”. Zostajemy oczyszczeni ze zła i naenergetyzowani dobrem.

   Można sobie w ten sposób wyobrazić usunięcie dokuczliwych chorób i wypełnienie organizmu energią uzdrawiającą. Ktoś znerwicowany może pozbyć się nadmiaru chorobliwej energii czy lęków i przyjąć siły uspokajające. Wszystko zależy, co w czasie takiej medytacji chcemy uzyskać.

   • lekarka said

    Wydaje mi się to demoniczne, niezgodne z wiarą chrześcijańską.

   • Pit said

    Bo takie jest, powinna nas wypełniać miłość Chrystusa, a nie jakaś niezidentyfikowana energia (a tak naprawdę legion demonów?). Jak widać wiele osób tę energię odczuwało jako coś niepokojącego.

   • Filip said

    …niezgodne z wiarą chrześcijańską – wcale nie oznacza że niezgodne z naturą człowiekiem i Bogiem (stwórczą mocą).

 52. hjk said

  „pa żydu!”

  no tego tam nie ma, jest jakież „pazyniu” czy „pażyniu” czy cos takiego …
  trzeba by naciagnać, żeby się „żydów” dosłychać…
  osoba znajaca rosyjski by to mogła posłuchać…

 53. asterix said

  http://www.sacred-texts.com/nos/oon/oon08.htm

  Książka http://books.google.pl/books?id=LVaWbAJWc9wC&pg=PA226&lpg=PA226&dq=psellin&source=bl&ots=LKui7fFXFV&sig=dzVzsLDfUWmdwLltJ4V_GkJRQac&hl=pl&ei=iV7JS725HoOAOJPIka0N&sa=X&oi=book_result&ct=result&resnum=10&ved=0CC8Q6AEwCQ#v=onepage&q=psellin&f=false

  Nostradamus Century I.–Quatrain 42

  La dix Calendes d’Avril de faict gotique
  Resuscité encor par gens malins:
  Le feu estainct, assemblée diabolique
  Cherchant les os du Damant et Pselin

  W miarę przyzwoity przekład :

  Dziesiąty dzień gockich kalend kwietnia
  jest odrodzony przez niegodziwa rase
  ogien jest zgaszony i diabelskie zgromadzenie
  szuka kosci Demona Psellosa

  10.04 – tego nie trzeba tłumaczyć

  Przypominam że Goci żyli na terenie dzisiejszejszego
  Północnego Mazowsza, na Podlasiu, Polesiu i Lubelszczyźnie.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Goci

  Jest Odrodzony , czyli przywrócony do życia , A CO BYŁO 10.04.1940 r.
  Wszyscy kojarzą tą Tragedię Smoleńską właśnie z TĄ ODRODZONĄ DATĄ.

  Ogień zgaszony można interpretować dwojako :
  Dym , który teraz ogarnia Europę z dymiącego wulkanu
  Lub ugaszone szczątki po WYPADKU.

  Najtrudniejsze w interpretacji jest diabelskie zgromadzenie
  szuka kosci Demona Psellosa.
  Myślę że to wynika z niedokładnego przekładu.

  Psellos lub Psellus Michael 1018-1079 r. napisał księgę De daemonibus
  Księga ta opisuje sześć gatunków demonów między innymi :
  Demon magmowy który nawiedza powietrze nad nami,
  A np. demon Lucifugus który ma za zadanie oszukiwanie w umysłach ludzi i dawanie bodźca do bezprawnych działań.

  http://www.katinkahesselink.net/other/psellus.html

 54. Angie-Poland said

  Wywożą właśnie trumny Prezydenta i Pierwszej Damy. One są identyczne?! Ktoś to wytłumaczy?? Napisałam właśnie do TVN24..

  • asterix said

   http://www.wykop.pl/link/348588/ostatnie-tragiczne-wydarzenia-i-najlepsza-teoria-spiskowa-ever/#comment-2242283

  • Mars said

   Jeśli chodzi o trumnę z prezydentem to została wymieniona w 100%-najprawdopodobniej podczas tej „przerwy technicznej” jaka miała miejsce w pałacu prezydenckim . Wystarczy spojrzeć na archiwalne zdjęcia .

   • Magda said

    trumny są różne,ta pierwsza była ciemna,ta obecna jest jasna.Dziwne,że w merdiach nic o tym nie mówili.Myślą,że jesteśmy głupi i ślepi?

  • Angie-Poland said

   Dobra, zaczynamy.
   Trumna została wymieniona, gdyż była zbyt szeroka dużo szersza od obecnej-wymienionej- czytaj-nie zmieściłaby się do sarkofagu.
   1. Przeczytałam te wytyczne co do zasad sprowadzania zwłok z zagranicy. (Ktoś podał już jakiś link wcześniej)
   Przede wszystkim zwłoki składane są do metalowej skrzyni- ocynkowana blacha w tym przypadku – mówiono przy okazji sprowadzenia zwłok prezydenta do kraju. Ta metalowa puszka wypełnia drewnianą skrzynię tak, aby uniemożliwić jakikolwiek ruch wewnątrz (przesunięcie). Czyli są to trumny kompletne-wymiarowe.
   Metalową skrzynię się dokładnie spawa, lakuje i inne cuda odprawia. Po takich zabiegach- nie do otwarcia! Nie ma takiej możliwości. I po secundo-nie wolno..
   I teraz mam pytanie, a nawet dwa.. Sarkofag jest składany z płyt-wykonany na zamówienie ofc -zostały one dowiezione do krypty i tam składane. Trumnę zamieniono w czwartek podczas tzw „przerwy technicznej”. Bo co? Bo by się nie zmieściła? Czyli z czego za przeproszeniem wzięli wymiary na sarkofag? Z szafy Kwaśniewskiego? Sarkofag się robi NA WYMIAR trumien ale trzeba trumnę wymienić? Zgroza.. śmiać się czy płakać? Kocham logiczne wytłumaczenia..
   I teraz lepsza część.
   Skoro pierwotna trumna była dużo szersza-są zdj do porównania- to jakim cudem wcisnęli do dużo WĘŻSZEJ metalową skrzynię, która wg OFICJALNYCH info szczelnie wypełnia drewnianą obudowę tej szerszej??? Czy podczas tej słynnej przerwy technicznej ekipa cięła metalową skrzynię z prezydentem w środku?!!! Bo jak inaczej wcisnąć tą bryłę do dużo węższej niż pierwotnie obudowy??? Wyobraźcie sobie tylko ten obrazek.. Bez żartów. Podkreślam- metalowa „trumna” po zaspawaniu jest nie do ruszenia. Bo zwyczajnie jest to zakazane w prawie.
   I ja się teraz pytam kogo oni tam wiozą….

   • Magda said

    identyfikacja Prezydenta wg wieści oficjalnych nastąpiła w Smoleńsku,przez brata(widziałam zdjęcia z jego pobytu tam -w oczach przerażenie).Ciało było rozczłonkowane,ale ciało Prezydentowej ,jak i pozostałych ofiar identyfikowano(po obrączce i lakierze na paznokciach ) już w Moskwie.W zasadzie to chyba tylko jedno ciało,właśnie Prezydenta ,zidentyfikowano na miejscu.Dalej przewieziono do Warszawy ,prosto do Pałacu.Nie było żadnych oględzin na miejscu-bo i kiedy miały byś skoro tam ciągle,za wyjątkiem kilkugodzinnej przerwy,byli ludzie.
    Nie wiem czemu to właśnie tak było,skoro zwykle Para Prezydencka siadywała w samolocie obok siebie.

    Orzeł na proporcu,na trumnie Prezydenta patrzy na wschód,a nie tak jak na godle na zachód.

    Lech Kaczyński zginął w
    Lesie Katyńskim .

   • Angie-Poland said

    Magda

    Faktycznie orzeł patrzy na WSCHÓD. Kto jest odpowiedzialny za tę robotę?:/ Aż zaśmierdziało symbolizmem wiecie kogo.. Przecież do wykonywania tych prac są matryce etc. To nie jest zwykła pomyłka, a chyba nikt nie położył proporca po lewej stronie?!..
    http://wiadomosci.onet.pl/150628,21,17,pokaz.html

   • grypa666 said

    od pb: szczatki sp Prezydenta musialy byc w wyjatkowym stanie w porownaniu z innymi poleglymi, skoro tak szybko rozpoznali, zeby moc przywiezc do Polski rekwizyt do grania emocjonalizmem i stworzenia wrazenia ze to byl nieszczesliwy wypadek, tzn. ciala jednak sa i sa rozpoznawalne = jeszcze jeden skandal do przebadania

   • Angie-Poland said

    Otóż to p Piotrze!
    Właśnie sobie tak kalkuluję – czym prędzej oddać im zwłoki Prezydenta to będą mieli na czym skupić uwagę! Już sam fakt, że był pierwszy do „wywiezienia” stawia wiele pytań, ale to roztrząsaliśmy niejednokrotnie. Rzucili oniemiałemu narodowi -za przeproszeniem- kość-nie brać dosłownie!-i naród oniemiał, zgłupiał do reszty! Godzinne transmisje z przywożenia, odwożenia, przewożenia etc, a w tym czasie g..warte niejasne info z Rosji. Polska dramatyzowała i tonęła we łzach rozpaczy bo oto głowa państwa przejeżdża w orszaku to tu to tam.. Nawet jak szukali info o reszcie rozbitków-ofiar:/- to i tak łykali co im się pod nos podsunęło bo wampiry nie śpią! 24/h przynudzająca muzyka, aż wyciszałam głos i tylko paski czytałam. Tymczasem w sieci wrzało od podejrzeń i teorii. Tyle, że przeciętny Kowalski oglądał mszy żałobne i warty honorowe, pomijając wielogodzinne kolejki do pałacu… Bo Polacy to naród podatny na takie emocje.. Ale spokojnie, działamy.. Nawet sceptycy kręcą już nosem..

   • Nie szukajcie konspiracji gdzie jej nie ma.
    ==================
    od pb: zobaczymy czy bedzie autopsja cial w polsce… we wielu zbrodniach masowych manipuluje sie wlasnie zwlokami (Katyn, Szoa, Jedwabne, Kielce, wojna w Bosni, „ludobojstwo” w Srebrenicy)

 55. gostek said

  W necie pokazaly sie posty ,ze trumna prezydenta zmienila kolor.Ja widzialam tylko zdjecia Z Okecia,wiec nie mam porownania.

  Informacja z prasy skandynawskiej(poludnie):wiekszosc lotnisk europejskich zamknieta do wieczora(roznie w roznych krajach).
  Ciekawostka:islandzkie i rosyjskie sa otwarte,jesli wierzyc prasie.
  Jedynie o polskich lotniskach pisze sie,ze zamkniete do odwolania.

  Nie ogladam tv,ale w biurach podrozy chaos (znajomi),wzywaja pracownikow do extra pracy w sobote i niedziele co jest dosc zrozumiale.Ludzie utknli i nie moga wrocic do domow.Jak zamykali pojedyncze lotniska to byl chaos ,to co teraz sie dzieje.
  A z tym smogiem to dziwna sprawa,bo ten wulkan to juz kopci od jakiegos czasu,sa zdjecia jak ludzie w jego poblizu robia zdjecia,a tu nagle zamkniecie lotnisk akurat teraz.A Islandia otwarta.

  • wszechstronny said

   Jak taki z Ciebie kozak to se leć!!! Wulkan nie kopcił tylko był aktywny, pierwsza mniejsza erupcja była pod koniec marca a teraz to już wysadził z całej siły. Chopie mosz Ty oczy? To czytej Waść czytej i niepotrzebnej paniki nie siej.

   • gostek said

    @wszechstronny
    Oczy to mam i przebywam w tej chwili w Skandynawii i zadnego smogu nie widzialam.Jesli jest prawda ,to co pisze ekonomiczny dziennik ,ze w Islandii jest czynne lotnisko a wiekszosc innych w Europie pozamykana ,to jak to wytlumaczysz?I co to wspolnego z panika ,o ktorej mowisz?

   • wszechstronny said

    No jesli chmura przesuwa sie to im dalej od żródła to wieksze rosproszenie. Albo jesli erupcja troche słabnie to niebo czystsze. Smogu nie zobaczysz jesli wisi 10 km nad Tobą. Zresztą wpisz sobie smog w google, bo chyba nie wiesz co piszesz.
    ================
    od pb: ang. ‚smog’ = Smoke (dym) + FOG (mgla): zjawisko fotochemiczne w dolnej atmosferze spowodowane reakcjami gazow spalinowych; niewykluczone ze podobne reakcje zachodza w chmurze z wulkanu

   • wszechstronny said

    http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,7782916,W_Islandii_dziala_wiekszosc_lotnisk___Nie_ma_prawie.html

    cos jeszcze cie niepokoi?

   • Filip said

    Kłamstwo wypowiedziane po tysiąckroć staje się prawdą. Paranoja się robi 🙂 Wyglądam za okno i widzę czyste niebo, ale muszę się mylić bo w telewizji mówią że jest chmura z pyłu wukanicznego…

 56. gostek said

  Na Okeciu trumna byla ciemna,a teraz jest jasna.Czyli internauci maja racje.

 57. Fredek said

  ze strony Mieczysławy http://echochrystusakrola.net/

  Przez cały tydzień trwa żałoba w Polsce, ale także we wszystkich państwach – przestrzegana przez naród polski. Smutek, płacz, żałoba, odwołane wszystkie imprezy rozrywkowe i sportowe. W Krakowie są jednak protesty aby ciało prezydenta i jego żony nie były umieszczone na Wawelu, gdzie pochowani są wszyscy polscy królowie a także patrioci.
  Na prośbę wielu osób zapytałam jak zwykle naszego Stwórcę i Sędziego Sprawiedliwego:

  Panie Jezu, czy nasz prezydent – najlepszy w powojennej historii – patriota – jest godzien zajmować godne miejsce na Wawelu?

  Pan Jezus: „NIE ! absolutnie NIE ! (zatrzymałam się i zastanawiałam)
  Pan Jezus: „NIE, NIE”– pisz dziecko. Jego serce nie należało zupełnie do Mnie.
  On starał się, ale był za słaby emocjonalnie. To prawda, że były ataki na niego i co najgorsze, że od jego kolegów. Lecz, gdyby trzymał się mocno Mojego Krzyża to Polska teraz wyglądałaby jako kraj mlekiem i miodem płynący. Dużo szans zaprzepaścił, dlatego już go nie ma. Ja nie ukarałem jego, ja ukarałem was, że za mało modlicie się i że za mało walczycie o Mnie. Jeżeli zostanie wybrany następny prezydent i będzie postępował niezgodnie z Moją wolą to – to samo się stanie, lecz w inny sposób.
  Bardzo zraniła Mnie decyzja Mojego sługi kapłana Stanisława Dziwisza – wywyższył człowieka, a Ja czekam ciągle na wywyższenie.
  Macie następną szansę – wykorzystajcie ją, abym był waszym KRÓLEM”.
  Jezus zawiedziony waszą ignorancją.

  Panie Jezu, ale dużo mówi się, że jesteś Królem Polski.

  Pan Jezus: „Dobrze, że mówią, ale mówić to nie to samo, co widzieć. Żydzi chcieli Mnie obwołać królem dlatego, że widzieli cud rozmnożenia chleba (dzisiejsza Ewangelia) Mnie widzą ludzie wciąż w koronie cierniowej a królewskiej nie mogę się doczekać. Tylko nieliczni Moi kapłani widzą mnie jako Króla Wszechświata ale Ja jestem Królem Wszystkich Narodów i od każdego narodu oczekuję Korony Chwały na Mojej Najświętszej Głowie abym mógł z Matką Moją królować w waszych państwach, narodach, w rodzinach i w sercach”.

  Panie Jezu – ludzie już ocenili prezydenta jako bardzo dobrego człowieka i dużo dobrego zrobił dla Polski.

  Pan Jezus:” Moje sądy są inne niż ludzkie. Nie mam względu na osobę, tylko na uczynki jego a uczynki jego ……..(chwila milczenia) nie zawsze były zgodne z Moimi zamiarami. Ja tak bardzo, tak bardzo liczyłem na niego.
  Dla wrogów waszego państwa wystarczyłoby, że zobaczyliby Mnie stojącego w Koronie Chwały na biurku prezydenta. Dlatego też powiedziałem – życzę sobie aby założono Mi koronę, którą Mi zdjęto w Krakowie. AMEN” Jezus pragnący pokoju na świecie”.

  Gdy tak zastanawiałam się jakiś czas w ciszy i rozmyślałam jak to będę pisała ponieważ naprawdę bardzo lubiłam prezydenta i PIS, gdyż było i nadal jest tam bardzo dużo ludzi wartościowych i najwięcej patriotów i usłyszałam:

  MIECZYSŁAWO – ROZSYŁAJ WSZĘDZIE MOJE WOŁANIE !

  ROZSYŁAJ , ABY INNI WOŁALI O CHRYSTUSA KRÓLA.

  UPOMINMAJCIE MOICH KAPŁANÓW, NAWET BŁAGAJCIE ICH.

  TERAZ JEST WIELKA SZANSA DLA WAS I JEŻELI JEJ TERAZ NIE

  WYKORZYSTACIE, TO JUŻ NIESTETY NIE BĘDZIE INNEJ.

  JEŻELI TERAZ WYCOFACIE SIĘ, TO ROZLEJE SIĘ BURZA ZŁA, WOJNY

  HURAGANY, NAPADY, ZNIEWOLENIA, A JA BĘDĘ TYLKO OBSERWOWAŁ,

  BO JESTEŚCIE GŁUSI NA MOJE WOŁANIE.

  SAMI WYBIERZECIE TAKI LOS A KARDYNAŁ DZIWISZ I INNI BISKUPI

  PODZIELĄ LOS HLONDA. JEZUS I TAK CIERPLIWY.

  Panie Jezu – bardzo dziękujemy Ci za wszelką pomoc.i napomnienia ale jak mówiłeś pycha tego świata jest tak wielka, że gotowi są nasi przywódcy państwowi i religijni poświęcić dla niej znowu kilka albo kilkadzieści milionów ludzi.
  Gdy obejrzałam filmy amatorskie z katastrofy samolotu i przeczytałam objaśnienia, że były osoby żyjące ale Rosjanie ich „dobili” strzałami wtedy patrząc Panu Jezusowi w oczy usłyszałam:
  „ No widzisz – ukazałem wam, jakich macie „przyjaciół, którzy nie zawahają się wejść w granice waszego państwa a rozkaz dobijania ludzi otrzymali od swoich przełożonych”.

  • Mars said

   To sobie Pani Mieczysława pogadała z Jezusem…często miewają takie pogadanki? Przy kawie to czy przy herbacie czy innym napoju ???

   Od kiedy to Jezus mówi takim językiem i ma takie wielkie roszczenia ?
   Pani Mieczysława powinna zmienić dealera bo towar za mocny…

   • Filip said

    Widzę że u pelerynowców też jakieś wewnętrzne przetasowania się szykują w „organizacji”….

 58. asterix said

  Tak miało być! BĘDZIE TRZECIA WOJNA ŚWIATOWA?

  http://nowyporzadekswiata.pl/smierc-lecha-kaczynskiego-nostradamus-wiedzial/

  • Julka said

   Nie panikuj, Symbolizm to domena unych i ich religii NEW AGE. Jak będziez się się grzebał w śmieciach, to i wzrok i słuch stracisz,

 59. asterix said

  Fireball, niebezpieczne zjawisko

  http://edition.cnn.com/2010/TECH/04/15/midwest.fireball/index.html?hpt=P1

 60. asterix said

  Zwolnione tempo filmu: Czy ofiary katastrofy w smoleńsku żyły ?

  http://www.wybrzeze24.pl/katastrofa-prezydenckiego-samolotu/teorie-spiskowe-strzaly-i-ponoc-zyjace-osoby-material-wideo-w-zwolnionym-tempie

  Czy z tego filmu wynika, że ktoś zabijał (lub dobijał) ludzi wokół samolotu ?
  http://www.wykop.pl/link/349084/z-tego-filmu-wynika-ze-ktos-zabijal-lub-dobijal-ludzi-wokol-samolotu/

  • Mars said

   Ile razy można powtarzać, że autentyczność ścieżki dźwiękowej tego filmiku(jak i sam obraz) nie musi być jednoznaczna z autentyczna sytuacją jaka mogła tam mieć miejsce . Na to trzeba by mieć konkretnych świadków, lub choćby autora tego filmiku który opowiedziałby jak było i zrecenzował to własne nagranie (o ile byłby to człowiek wiarygodny) .
   Zresztą Mizia poniżej dodał że :

   „PUŚĆIE TEN FILMIK DO ODSŁUCHU ROSJANINOWI – powie wam bez wachania że te głosy to są nie ROSJANIE MÓWIACY PO ROSYJSKU.

   TAKIE RZECZY WYŁAPIE KAŻDY RODOWITY ROSJANIN ……”

   i taka opcja też jest możliwa .

   • Julka said

    Technika jest obecnie tak rozwinięta, że nie trzeba szukać świadka, aby stwierdzić czy nie było fałszu. Świadek jeżeli chce żyć, nigdy się nie ujawni (jeśli oczywiście jeszcze nic mu się nie stało)

 61. asterix said

  Nowe dramatyczne informacje dotyczące tragedii! – Wybrzeze24.pl

  http://www.wykop.pl/ramka/348801/nowe-dramatyczne-informacje-dotyczace-tragedii-wybrzeze24-pl/

 62. Zapsa said

  Nie wiem czy już było ale:

  http://www.onet.tv/pozegnanie-ofiar-smolenska,6604468,relacja.html

  Ludzie pytają,czemu orzeł na godle(na trumnie prezydenta) ma głowę w przeciwną stronę niż powinien(swoje lewo). Może znacie jakieś okultystyczne wyjaśnienie?

  A może pomyłka?

 63. ARNOLD said

  Waleria Nowodworskaja – ros. dysydentka, publicystka i pisarka

  SZOKUJĄCY TEKST

  http://wespazjan.wielohorski.salon24.pl/171031,szokujacy-tekst-walerii-nowodworskiej-grani-ru-wersja-polska

  • andre said

   BARDZO WAŻNY TEXT– PODPISANY Z IMIENIA I NAZWISKA– WSKAZUJĄCY ŻE MYŚLĄCYCH O ZAMACHU WŚRÓD ROSJAN JEST WIELU.
   BARDZO WAŻNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   =============
   od pb: czy ktos wie na pewniaka z tworczosci autorki kogo nazywa ‚czekisci’?
   na surowo ten tekst jest dwuznaczny, np. sp. Kaczynski sluzyl ‚zachodnim’ rusofobom kompleksu jot, a autorka go wychwala

  • Dawid said

   Fragment tekstu:

   Prezydent Lech Kaczyński był solą w czekistowskim oku, pogłaskały go sowieckie kanały telewizyjne na równi z prezydentami Juszczenką i Saakaszwilim. On zapłacił za wszystko: za poparcie dla Gruzji, za ten bohaterski lot do Tibilisi za stypendia i miejsca na uniwersytetach dla białoruskich studentów; za azyl dla czeczeńskich stron internetowych I czeczeńskich uchodźców; za próby osądzenia Jaruzelskiego, za antysowietyzm i antykomunizm ; za zachodnią orientację; za film „Katyń”; za aktywną rolę w NATO.
   Co należy się polskim powstańcom? Trzy rozbiory Polski; zdławienie powstania Kościuszki, powstań 1830 i 1863 r.; wojna 1920r.; okupacja 1939r. , Katyń, Układ Warszawski; stan wojenny w 1981 r. I na koniec Katyń – 2 w 2010 r.. Wojna się nie skończyła, wojna między wolnością i zniewoleniem nie kończy się nigdy, a ten kadłubek Związku Sowieckiego w którym żyjemy walczy z wolnością.
   ==============
   od pb: kazdy umi czytac i wkleic ale co to znaczy? jesli zaplacil za gruzje, robote kompleksu jot, to znaczy ze zdenerwowal rosjan; wiec kto to czekisci? myslalem ze wszyscy tylko nie rosjanie, nawet jakis podobno polak dzierzynski sie tam znalazl

 64. Aśka said

  CZY WIDZIELIŚCIE GDZIEŚ NAD POLSKĄ chmurę pyłu wulkanicznego?

  http://wiadomosci.onet.pl/2156853,11,synoptyk_dolne_warstwy_chmury_pylu_wulkanicznego_bez_zmian,item.html
  PAP, Tsz/13:00 17.04.2010
  Synoptyk: dolne warstwy chmury pyłu wulkanicznego bez zmian
  W dolnych warstwach chmury pyłu wulkanicznego, która jest nad Polską, nie odnotowano w sobotę zmian – poinformował Janusz Trocewicz z Centralnego Biura Prognoz Lotniczych na Okęciu. Dodał, że rozrzedzenie zauważono w jej górnych warstwach.
  Chmura pyłu pojawiła się po wybuchu jednego z wulkanów na Islandii. Sparaliżowała ruch lotniczy w niemal całej Europie, w tym i w Polsce.

  Chmura przemieszcza się na wysokości około 6 km, a górna granica pyłu sięga pułapu 10-12 km.

  – W warstwach od ziemi do poziomu ok. 6 tys. m sytuacja pozostaje bez zmian. Odnotowuje się poprawę w górnych warstwach chmury. Tutaj następuje wyraźne rozrzedzenie i przemieszczanie tych górnych warstw w kierunku wschodnim i południowo-wschodnim – powiedział Trocewicz.

  Jak podkreślił, o ile w górnych warstwach atmosfery jest silniejszy wiatr, który powoduje rozrzedzenie i przesunięcie na wschód górnych warstw chmury, to w jej niższych warstwach wiatr jest słabszy.

  Po wybuchu islandzkiego wulkanu, do którego doszło w środę rano, w Europie północnej został sparaliżowany ruch lotniczy. Unoszące się w atmosferze chmury pyłu wulkanicznego sprawiają, że nie ma widoczności, poza tym są groźne dla silników odrzutowych i powłok samolotów.
  […]

  • mirek said

   słońce od rana… do zachodu, i to dość ostre.

   • Aśka said

    u mnie tak samo, więc zastanawiam się, co z tą chmurą? może przeszła bokiem? 🙂

 65. asterix said

  https://grypa666.wordpress.com/zdjecia-ze-smolenska-2

 66. wszechstronny said

  Obama odwołał przylot! Nici z Waszego okultystycznego spisku…

  • Angie-Poland said

   No i dobra…….powoli…
   Patrzmy na listę-kto się wykrusza.. oczywiście wulkan jest genialną wymówką! Więc patrzmy kto tylko zrobił „medialny” gest, a tak naprawdę wcale może nie planował przybycia..
   Książe Karol -Anglia–cancelled.
   Barack Obama -USA –cancelled.
   Dobrze słyszałam, że Miediediew też odwołał? 😉

   A jeśli to był plan od początku do końca? Ci co mieli przylecieć przylecą… A ci co zostaną popatrzą na ich własne widowisko… Więcej nie piszę….

   • wszechstronny said

    Do jutra 50% odwoła zapewne.

   • wszechstronny said

    No masz racje, bo rozumowanie było takie ze nic sie nie wydarzy bo Ci bezposrednio zainteresowani beda na pogrzebie a teraz troche inaczej to wygląda… Może być róznie. Powtarza sie sytuacja jaka byla przed wylotem naszych do Katynia, wtedy tez czesc ludzi na łeb na szyje oddawala bilety i miejsca…

  • Aśka said

   http://wyborcza.pl/1,75478,7781267,Kolejne_delegacje_odwoluja_udzial_w_pogrzebie_na_Wawelu.html
   Kolejne delegacje odwołują udział w pogrzebie na Wawelu

   Według Ministerstwa Spraw Zagranicznych swoją obecność na niedzielnych uroczystościach pogrzebowych odwołali:

   Prezydent Stanów Zjednoczonych Barack Obama,
   Kanclerz Niemiec Angela Merkel,
   Książe Walii Karol,
   Król Karol XVI Gustaw oraz minister spraw zagranicznych Szwecji Carl Bildt
   Premier Kanady Stephen Harper
   Prezydent Konfederacji Szwajcarii Doris Leuthard
   Prezydent Finlandii Tarja Halonen
   Prezydent Macedonii Gjorge Ivanow
   Minister spraw zagranicznych Indii S.M. Krishna
   Przewodniczący Parlamentu Japońskiego Eda Satsuki
   Premier Korei Płd. Chung Unchan
   Minister spraw zagranicznych Meksyku Patricia Espinoza Cantalleno
   Gubernator generalny Nowej Zelandii Anand Satyanand
   Ginister obrony Pakistanu Ahmad Chaudhry Mukhtar
   Egipski minister ds. współpracy międzynarodowej Aboulanga Fayza.

   Nie wiadomo czy dotrze wysłannik Watykanu Angelo Sodano.

   Nad podróżą do Polski zastanawia się belgijski następca tronu. Na razie udział księcia Filipa w krakowskich uroczystościach pogrzebowych nie został oficjalnie odwołany. Ma mu towarzyszyć żona księżna Matylda oraz minister obrony Pieter De Crem.

 67. MIZIA said

  widze że „zaczynaja sie pojawiać ” wariackie teorie w necie – ALE TO NORMALNE –
  CZAS MINĄ NIE DOWIECIE SIĘ – NIC -PRAWDZIWEGO
  SA PRZYGOTOWANE I PRZEKAZANE WAŻNYM I ZAUFANYM MEDIOM – 2 KOMUNIKATY OFICJALNE -dwie wersje jedna awaryjna –
  UWAGA na jutro i poniedziałek jeśli nic się nie stanie TO BĘDZIE TAK JAK BYŁO

  A TERAZ BACZNIE JUTRO OBSERWÓJCIE KTO NAGLE NIE BĘDZIE MÓGŁ PRZYLECIEĆ – BĘDĄ DOŚC SPEKTAKULARNE REZYGNACJE Z UDZIAŁU DELEGACJI JUŻ BĘDĄCYCH W DRODZE -tam szukaj ….

  • wszechstronny said

   Rezygnacje już są, bo ani Merkel ani Obama sie nei zjawią.

  • Brenda said

   Ja nie wiem czy Ty sobie zdajesz sprawe, ale Twoje sugestie brzmia jak:
   bedzie pogoda, albo nie bedzie.
   Nikomu tu nie pomagasz w ten sposob.

  • wszechstronny said

   Ja mam już dosyć. Niech ich pochowają i koniec tej hipokryzji, bo rzygać sie chce a wczoraj jak sie dowiedziałem ze jest mozliwośc przełożenia pogrzebu to myslałem, że pierd…ne o ściane.

  • Angie-Poland said

   Faktycznie Mizia.. drażnisz mnie. Sama już na to wpadłam..patrz wyżej. I dopiero czytam twój post. Nie rób za proroka błagam.

  • MIZIA said

   NIE PRZYBEDZIE TERZ KTOŚ – KTO ….. I TO WAS ZDZIWI WSZYSTKICH

   CO DO „CZEGOŚ CO MOŻE SIĘ STAĆ”
   powiem tylko tyle że POLACY NA KOLANACH BĘDĄ BŁAGAĆ I PRZEPRASZAĆ WHO.

   ALE JAK WYŻAJ PISAŁEM MOŻE NIE BYĆ NIC – ZUPEŁNIE NIC ….

   • Brenda said

    Czyli znow jakas dzuma i Medwiediew nie przyleci.

   • wszechstronny said

    Ja to sie nie zdziwie jak nikt nie przyleci i generalnie mam to w d… bo łaske mi wielką robią a po cichu i tak pewnie spiskuja przeciw nam jak tu najwięcej gazu buchnąć.

   • wszechstronny said

    Ja to uważam że jakieś naćpane studenciny i tak jakąś szopke odwalą, wiec coś na pewno sie wydarzy.

   • krzysiek said

    „powiem tylko tyle że POLACY NA KOLANACH BĘDĄ BŁAGAĆ I PRZEPRASZAĆ WHO” miziak, whatcha saying is scary

   • asterix said

    MIZIA a Ty to kto? Wojskowy? Dziennikarz? Wiesz onet.pl nie jest wiarygodny. Przestań się bawić w proroka, bo od dłuższego czasu zaczynasz ludzi wkurzać. Pisałeś kiedyś „Bójcie się, biada Wam!” a tobie to nie?

   • Angie-Poland said

    Mizia….opanuj chłopie, bo te twoje „wróżby” działają mi już na nerwy. Albo gadaj co wiesz, albo milcz. Robisz wrażenie „insidera” ale nic! nam po tym skoro każesz tylko obserwować! A ja oczy mam! Piękne, niebiesko k..zielone!

   • MIZIA said

    DO Angie-Poland – TO BRUTALNE ALE CO CI Z TEGO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ – żaden z was niema i nie bedzie miał wpływu na to co sie stało ,stanie – jedyne co możecie zrobić to obserwować a to ze kazdy z was jest sam 1 przed klawiaturą -usprawiedliwia mnie a i bezpieczenstwo zapewnia

    PISZE POTO ŻEBY CO BYSTRZEJSI WYCIĄGALI WNIOSKI DLA SIEBIE W CELU EWENTUALNEGO RATOWANIA SWOICH 4 LITER

    INFORMACJA NA POLU WALKI TO BEZCENNY TOWAR

    JAK BĘDZIECIE STANOWILI KIEDYKOLWIEK JAKAŚ ZWARTĄ GRUPE – WTEDY BĘDĄ I INFORMACJE JASNE PROSTE I PRZEJZYSTE BO BEDZIE NADZIEJA ZE ONE BEDĄ MIAŁY WAGĘ WŁASCIWĄ DO ZMIENIENIA ZECZYWISTOŚCI – a puki co dla singli mini info – takie akurat za kture mnie nie powiesza a i d… co bystrzejsi uniosa w całosci

   • Angie-Poland said

    @Mizia

    A Ty wiesz, że ja się nie boje o własna dupę?<- spam? heh
    Otóż od jakiegoś czasu nękam samego Obamę wielmożnego.. no i cóż? Bo mogę! I uwierz mi, że ja wole paść od kuli w walce aniżeli dostać hemoroidów w wygodnym fotelu przy szczelnie zamkniętych oknach!
    A co do Twoich info- fakt, że napiszesz- nie przybędzie ktoś tam i nas to zadziwi- wow.. mnie nic nie zadziwi, rozUmisz? Więc napisz, że nie będzie Franka Sztachety i przyjmiemy ten fakt. A o dupę się nie martw- agenci pomyślą żeś clairvoyant;)A wielu takich ostatnio, ot! kolejna Samosia z Jowisza! Chyba że Mizia to Twoje oficjalne pseudo..no ale byłbyś goopi! A nie jesteś, praaawda?;)

   • ALFA said

    @MIZIA FAKTYCZNIE KIM TY U LICHA JESTEŚ NIC TAKIEGO W NIEMCZECH NIE MÓWILI,ŻEBY UTYKAĆ OKNA .
    I NAPRAWDĘ NIE STRASZ LUDZI.WIEDZ ,ŻE LUDZIE Z LUDŻMI MAJĄ KONTAKTY.A PO DRUGIE BEZ PRZERWY ZMIENIASZ SWÓJ ZNAK.

  • Julka said

   …a to Amerykę odkrył!

  • Angie-Poland said

   Btw- w drodze jest Australia, stacjonują w Azji. Jak się obsrają z tym pyłem to zawrócą. Ot spektakularna rezygnacja..

 68. Michał said

  Nie!

 69. Michał said

  Pamiętacie reportera Wiśniewskiego , który filmował miejsce katastrofy? Dlaczego jest cisza? Poza tym opowiadał że ścigali go rosyjscy żandarmi. Poddał się gdy utknął w błocie. Zobaczcie co teraz mówi. Ma ktoś może pierwotny film do porównania?
  Relacja świadka katastrofy: Emocja nadal trzyma

  • wszechstronny said

   Niepotrzebnie sie chwalił idiota.

  • ALFA said

   Filmu nie ma zamknęli ale jest wypowiedż jego
   Relacje jednej z pierwszych osób które dotarły na miejsce:

   Na miejscu była potworna cisza
   Autor: KWO

   Od razu zauważyłem czarną skrzynkę, rozwalony ogon, zniszczony silnik, kadłub, szczątki – relacjonował w TVP Info Sławomir Wiśniewski, montażysta TVP, który był jedną z pierwszych osób, które dotarły na miejsce katastrofy prezydenckiego samolotu

   Wiśniewski, telewizyjny montażysta, został w hotelu, gdzie montował materiał. Reszta ekipy poszła już przygotowywać się do relacjonowania uroczystości katyńskich. Budynek znajdował się blisko lotniska. – Miałem akurat chwilę wolnego czasu, szykowałem sobie sprzęt do montowania. Pamiętałem, że tu nie daleko jest podejście do lądowania i tu np. podchodził samolot Tuska czy Putyina. I słyszę głos silnika, tylko ten dźwięk był trochę inny – relacjonował w TVP Info Wiśniewski.

   – Patrzę w mgle i widzę, że idzie samolot bardzo nisko, lewym skrzydłem prawie w dół. I normalnie przez okno usłyszałem taki straszny huk. Widać było jakby coś było niszczone, tratowane. Dwa błyski ognia, ale nie jakaś wielki wybuch jak zwykle się widzi przy katastrofach lotniczych – dodaje montażysta. – Od razu pomyślałem, rozbił się samolot. Automatycznie złapałem za kamerę, jak to typowy pracownik mediów. I biegiem przeleciałem przez te błoto i patrzę, że to polski samolot. Od razu zauważyłem czarną skrzynkę, rozwalony ogon, zniszczony silnik, kadłub, szczątki – opowiadał pracownik TVP.

   – Nie było wielkiego ognia. Od razu przyjechała jedna straż, ale miernie im to szło. Ale nawet nie było widać, że ktoś zginął. Więc początkowo myślałem, że to był pusty samolot. Była taka potworna cisza jak po katastrofie – dodał. – To jednak nie był taki widok jak po zwykłym wypadku lotniczym. Byłem świadkiem wydarzeń w Kabatach, to wyglądało inaczej. Tu nie było widać ciał – mówił Wiśniewski.
   Wiśniewskiego, który był pierwszym przedstawicielem mediów robił zdjęcia tylko przez chwilę. Potem został wyprowadzony przez służby ratownicze. – Próbowałem uciekać przed funkcjonariuszami, ale jak wpadłem w błoto, to już nie mogłem. Złapali mnie i kazali oddać kasetę – mówił Wiśniewski.

   http://www.tvp.info/informacje/swiat/na-miejscu-byla-potworna-cisza/1642519

 70. kkkk said

  Tez dostaliscie podobny mail?
  Szanowni Państwo,

  W tym szczególnie trudnym dla naszego kraju okresie zwracamy się do Państwa
  z prośbą o udział w badaniu ściśle związanym z tragicznym wypadkiem lotniczym pod Smoleńskiem. Badanie dotyczy sposobu rozprzestrzeniania się informacji o tragedii. Badanie realizowane jest dla potrzeb polskiej nauki, a jego pomysłodawcą jest znany medioznawca, profesor Tomasz Goban-Klas z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

  Zapewniamy, że udzielone przez Państwa odpowiedzi są anonimowe, mają charakter poufny (nie będą przekazywane osobom trzecim) i posłużą jedynie do opracowania naukowego.

  Wypełnienie formularza zajmie Państwu okolo 10 minut.

  Aby rozpocząć badanie, proszę kliknąć na ten link:
  http://indicator.pl/badanie_Polacy_a_tragedia.php

  W razie jakichkolwiek pytań, prosimy pisać na adres badania@indicator.pl

  Z góry dziekujemy za pomoc.

  Zespól InetPanel.pl
  INDICATOR

  • MIZIA said

   TO MAIL OD SŁUŻB

   SŁUŻBY SĄ TAK ZESRANE ŻE – ALE NIE DZIWIE IM SIE

   • andre said

    Przecież wiadomo że służby zawaliły sprawę– gdzie były na lotnisku w Smoleńsku NASZE SŁUŻBY (?)

   • asterix said

    Ja natomiast dostałem mejla, czy wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. W odpowiedzi chcieli TAK lub NIE. Mejl od „polland” poszedł do spamu.

   • ALFA said

    @MIZIA ty jesteś psychol,dziwię się,że właściciel tego blogu cię nie wyrzuci.Od jakich służb ty jesteś ,chyba od tych co mają siać panikę.Uważaj ,żebyś nie nasrał ty w swoje gacie.

  • Angie-Poland said

   Te pytania aż krzyczą w czym rzecz! Nic im sie k..nie zgadza! Począwszy od czasu zdarzenia! Pierwsze pytanie jest wręcz transparentne! Emocje? Niedowierzanie i wkur****nie! Wiem, że mnie ponosi, przepraszam najmocniej, ale ciołki tam pracują.. Polegli w propagandzie..

  • Julka said

   Polska nauka nie mogła tak nisko upaść, więc może niech ankietują gdzie indziej.

 71. Buka said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Samolot-pasazerski-awaryjnie-ladowal-pod-Moskwa-sa-ranni,wid,12095887,wiadomosc.html Próba generalna?

 72. andre said

  http://www.smolensk2010.yoyo.pl/
  bardzo przekonujące i chyba(!?!) prawda z opisem

  • Magdalena said

   Jak widac na zdjeciu wokol miejsca wypadku nie ma nic szczegolnego. Ciagle mnie zastanawia, po co ten dziadek tam polazl z teczka? Bo zrozumialabym sportsmana w dresie.
   ===============
   od pb: przechodzil w poblizu z teczka? przyszedl na szaber?

   • Brenda said

    Tam zdaje sie jest ulica, wiec wielu ludzi zwabila kraksa. I nie koniecznie na szaber.Nie dajcie sobie kitu wsadzic, ze tam ludzie tylko czekaja by cos ukrasc. Bzdury!

 73. ALFA said

  A co się dzieje głowy państw odmawiają przylotu na pogrzeb,Obama ,Merkel,Izrael,Indie,Chiny,Korea,loty wznawiają już o godz 08:00 czyżby się coś szykowało.Musimy się zastanowić nad tym wszystkim

  • ALFA said

   Coś kombinują w Niemczech mówią,ze od godz 08:00 wznawiają loty u nas mówią,że nie coś kombinują.Merkel była u Obamy warto się zastanowić.Co jest grane.
   =========
   od pb: mizia masz cynk?

   • MIZIA said

    a to zeście słyszeli zapewne że WHO w niemczech ZALECA LUDZIOM USZCZELNIAĆ OKNA – BYŁ TAKI OFICIALNY NIUS .

    ciekawe ze tylko w niemczech .

    DO P.B – jeśli ktoś zna kogoś z tvp , tvn , polsat , zapewne w wieskszych radiówkach też , niech sprubują delikatnie wypytać o te 2 wersje przygotowanych już na poniedziałek KOMUNIKATÓW tam jest wszystko to co wydażyło sie lub ma sie wydarzyć – WERSJE 2 W ZALEŻNOŚCI OD ZALEŻNOŚCI OD OKOLICZNOŚCI

   • Taka Tam... said

    WHO ‚zaleca’ wiele rzeczy, wlacznie ze szczepionkami, aspartamem i innymi takimi tam. MIZIA, ja Cie lubie czasem poczytac, ale dzisiaj to straszysz troszke ludzi i tak juz dosc wystraszonych… sytuacja jest napieta, po co to jeszcze podkrecac domyslami. jak cos wiesz to wal smialo. a nie ze who zaleca… ja slyszalam ze pyl moze byc szkodliwy np dla astmatykow… ale zeby od razu okna uszczelniac?

    chyba sie schleje jutro odlacze internet i tv zeby nie wiedziec… i nie czytac Mizi 😉 tymczasowo. byle do poniedzialku.

   • Brenda said

    Przynajmniej do 14-tej nic nie poleci.

   • MIZIA said

    do Taka Tam. K … JAKI PYŁ CZY DOWAS TRZA JAK KAPRAL W WOJSKU BO INNACZEJ NIC NIE POJMUJECIE

    MOŻE JESZCZE PO NAZWISKU NAPISAĆ KTO ROZ… SAMOLOT

    JESTEŚCIE SLEPI – NAWET W tvn od poniedziałku macie na ich STACJI CZARNO NA BUIAŁYM WSKAZANE – ŻE TO NIE …. ŻE TO …..

    BYŁO CODZIENNIE A WCZORAJ PODSUMOWANIE DLA OPORNYCH

    w tv nie tylko świnie pracują ALE NIEDA SIE PISAĆ TAK JAK KROWIE PRZY MIEDZY „nastąp się ” ŻEBY MADRE I WAŻNE TREŚCI PRZEMYCIĆ TRZA INTELIGENTNEJ METAFORY
    a prawda że żeby zrozumieć TO TERZ TRZA BYĆ CIUTKE INTELIGENTNYM —– A NIE YNTELYGENTEM …

   • Taka Tam... said

    ja to wiem ze jestem debilem, wyksztalciuchem 😉 z iq 10. dzieki za przypomnienie, do grobowej deski bede ci za to wdzieczna.

    ps. tvnu nie ogladam 24/7 bo rzygac mi sie chce jak widze te lzawe ceregiele olejnik we lzach z michnikiem i innymi, kondukty pogrzebowe i 0 konkretow (nie chodzi o nazwiska czy wskazanie nacji ktora za tym stoi, bo to nie ma wielkiego znaczenia z uwagi na to ze problem jest ponadnarodowy). i jesli tvn wysylal jakies inteligentne metafory to chyba nie tak czarno na bialym jak to mowisz.

   • Katrin said

    Hej MIZIA – co za propagande siejesz z tym zleceniem przez WHO w Niemczech, aby uszczelniac okna ???? Nic takiego nie bylo i jak do tej godziny, czyli polnocy, takich zalecen nigdzie nie slyszalam. A slucham jak nigdy dotad kazdej wiadomosci na okraglo i na roznych kanalach, poczawszy od N-TV, N-24 jak i regionalny kanal. Nic takiego nie bylo. Napisz gdzie i kiedy cos takiego padlo. Dziekuje i pozdr. 🙂
    ================
    od pb: zakladasz ze wszystko jest w mediach, a jak nie ma to mizia klamie? wyszukiwarka „niemcy okna who” najlepiej w jez niemieckim

  • wszechstronny said

   Taa wznawiają tylko zastanów sie troche i spójrz jak przemieszcza sie chmura.

  • kkkk said

   link z wiadomosciami na temat pylu wulkanicznego.Lepiej ograniczyc przebywanie na zewnatrz http://www.breakingnews.ie/ireland/world-health-organisation-issue-ash-health-warning-454241.html

  • Julka said

   To tutaj ktoś wcześniej napisał, a potem tacy pożyteczni rozprzestrzeniają i rechoczą. Tylko, że jak praktyka wskazuje kij ma dwa końce a dzban wodę nosi, dópóki się ucho nie urwie..itp., aha i jeszcze kto się śmieje, ten się śmieje ostatni. Przysłowia mądrością narodów, jak ktoś tego nie stosuje, to jest …..

 74. Dawid said

  Data 10 kwietnia2010, bardzo tragiczna data, jest jednocześnie początkiem końca III RP. Jest to także początek duchowej i moralnej odnowy narodu polskiego. Odnowy na złość elitom, na złość kolesiom i zwolennikom geszeftu czy szybkiego bogacenia się po trupach Polaków.Polacy, po trwającym kilkadziesiąt lat śnie wreszcie zaczynają się budzić i widzieć zło, jak i zbrodnie rządzących elit. I odwrotnie: zaczynają także widzieć dobro tam, gdzie go wcześniej nie widzieli, czyli m.in. u zamordowanych w nieprzypadkowej katastrofie ludzi. Powoli przestaje się liczyć szpanowanie wśród towarzycha typu: ‚wiecie co, ja też głosowałem na PO, jak wszyscy’. Wartości dotychczas niedostrzegane stają się priorytetem. W końcu 96 ludzi oddało za te wartości to, co mieli najcenniejszego, czyli swoje życie.

  Co robią więc elity? Elity są przerażone tym, że nasz naród się jednoczy. Im za mało przelanej 10 kwietnia krwi. W tej chwili elity zrobią wszystko, aby tylko ponownie skłócić nasz naród. Gdyż nasza jedność pod sztandarami patriotyzmu, rodziny i wiary jest dla elit największym zagrożeniem.

  Co zrobią konkretnie? Teraz młodzieżówka PO i sama PO pracuje intensywnie nad tym, aby skłócić nasz naród według starych schematów, wypracowanych przez speców od manipulacji w roku 2007. mamy więc tzw ‚spontaniczne’ protesty sprzeciwiające się pochowaniu pary prezydenckiej na Wawelu. Portal fronda.pl zdemaskował te tzw ‚spontaniczne’ demonstracje. Co się okazało? Okazało się, organizowała je młodzieżówka PO. To ludzie niegodziwi, chcą kłótni i niepokojów w boleśnie osłabionym narodzie. Ci niegodziwi ludzie nie uszanują żadnej świętości,nawet żałoby narodowej po śmierci setki wybitnych ludzi. To podłe i antypolskie działanie, mające na celu skłócenie zjednoczonego narodu. Stara rzymska maksyma głosi: divide et impera. Czyli: ‚dziel abyś mógł rządzić’. I podług tej maksymy postępują wszelkie reżimy totalitarne, w tym reżim Tuska i Komorowskiego. Jedność obywateli to największe zagrożenie dla reżimowych elit. To m.in.dlatego cała redakcja i środowisko Gazety Wyborczej poparła protest w sprawie pochówku na Wawelu. Wszelkiego rodzaju łże elity i tzw ‚intelektualiści’ są po innej stronie barykady niż my. Oni są tam, gdzie stało ZOMO ? powiedzmy to wprost. My, naród,reprezentujemy pewien zbiór wartości, zaś te elity i intelektualiści chcą nam te wartości odebrać i je podeptać. Chcą abyśmy byli motłochem pozbawionym własnego zdania, kupującym bez przeszkód papkę antypolskich mediów
  http://astral-projection.blog.onet.pl/2,ID404702207,index.html

 75. MIZIA said

  SYTUACJA JEST NAPIETA W SŁÓZBACH – POLSKICH I WŁOSKICH – jak baranie jaja

  • wszechstronny said

   a co maja włoskie służby do tego? Napisałem już wyżej co o tym myśle i pomodlic sie trzeba zeby sie nie sprawdziło…
   ==============
   od pb: przez wlochy, miejsce utworzenia 1-szej tajnej armii nato po II ws (1-sze bo te armie istnieja w wielu panstwach) uny takze przepuszcaja dzihadystow unych do sabotowania zachodu (z bosni, sieci al kaidy, albanii, kosowa…) = wiec sluzby wloskie wiedza z 1-szej reki wiecej niz inne? modlic sie trzeba ale tez wiedziec co kto, jak i po co: „strzezonego Pan Bog strzeze”

   • andre said

    Sprawdź Merkel -Lizbona Rzym a możne wpadniesz na jakiś pomysł

  • Włoskie służby gdy prezydentem był Cossiga ujawniły operację Gladio – w latach 80-tych była seria zamachów terrorystcznych w zachodnej Europie. Winą prbowano obarczyć Arabów, Włosi wykryli, o ile nie mylę się, że za zamacami stoją Mossad, MI5 i CIA. Sprawa dzienie ucichła. Później w 2007 roku, Cossiga w Corierre dela Sera podał, że „wszystkie wywiady już wiedzą, że za zamachem na WTC stoi Mossad z elelmentami CIA”. Włosi, prawdopodobnie dzięki wtykom w Watykanie, wiedzą bardzo dużo.

   • Jose said

    A to Watykan zapewne ma największą na świecie siatkę „wywiadowczą”.

 76. dario said

  ale wy jesteście niepoważni przecież prawie wszystkie lotniska są pozamykane samoloty nie latają to chyba logiczne że w takim przypadku nikt nie chce ryzykować i lecieć przez ten pył w Kopenchadze też odwołano jakieś uroczystości

 77. wszechstronny said

  http://www.alert24.pl/alert24/1,84880,7782603,Rosyjski_samolot_probowal_przeleciec_pod_chmura__Ladowal.html

 78. KrisT said

  Tłumaczyłes juz „podrasowany” film, w ori na ściezce dzwiękowej dokładnie słychac dwa razy po polsku „uspokój się” bardzo stanowczym głosem, praktycznie jako rozkaz.
  Czy były to słowa jednego z pilotow do drugiego??

  a słowa ubijaj i strielaj juz pomijam bo większosc je słyszała. Powiem jedno ten filmik (ori) i tak bedzie zlekcewazony i jeśli zostanie przebadany to z inna ścieżka dzwiękową! dlaczego ? bo jesli faktycznie było tak jak sugeruje filmik i dzwiek to panowie mamy podstwy do rozpoczęcia wojny! a tego nikt nie chce, ba nawet nie mamy mozliwosci podskoczyc ruskim, a na nato i stawiennictwo usa nie mamy co liczyc… przypomnijcie sobie jak jakis czas temu niemcy i ruscy podpisali pewne papiery…. (było o tym głosno)

  • wszechstronny said

   no nazywali sie ribbentrop i mołotow 🙂

  • dario said

   powiem tak że według mnie na 100% dobito polaków w tym wraku samolotu ale widocznie jest jak piszesz nikt w Polsce się nie odważy podskoczyć ruskim i sprawę się umorzy jesteśmy skazani na siebie samych a sojusz z NATO to fikcja
   =============
   od pb: tj im wiecej watpliwosci w filmik ze strzalami i glosami polakow i ruskich tym bardziej wierzysz w wine ruskich? dla kogo ja sie morduje i niedosypaim z tym blogiem? a nato myslisz ze nie ci sami? poczytaj o gladio i kto zalozyl, albo jak nato ‚wojowalo’ na balkanach, a jak to za trudne to kto to czeka i nkwd; poza tym co ma jezyk do sprawcy? najbardziej tajna, niebezpieczna i okrutna mafia na swiecie mowi m.in. po rusku a ruska nie jest = oj manipulowac beda wami w nieskonczonosc bo sie poczytac i pomyslec nie chce; a wylozylem wam na tacy na prawym marginesie, nawet tlumaczy nie znajdziecie zeby sobie przetlumaczyc w ochronie wlasnych tylkow

  • Mars said

   Potwierdzam- słowo zbliżone fonetycznie do „uspokój się” pojawia się w nagraniu chyba nawet dwa razy-chodź pierwszy jest zbyt niewyraźny . Zobaczymy jest będzie z fragmentem zbliżonym fonetycznie do „patrz mu w oczy”-słychać chwilami jakby polskie akcenty . Oczywiście moment w którym słychać wybuch naturalnego grupowego śmiechu też jest dość wyrazisty i brzmi naturalnie . Przy 1.13 „Wsie lub gdie nazad h..ju”-tonem rozkazującym a po tym strzał- też potwierdzam .

  • MIZIA said

   DO KrisT – MĄDREGO TO I PRZYJEMNIE POSŁUCHAĆ – a raczej poczytać

  • MIZIA said

   PUŚCCIE TEN FILMIK DO ODSŁUCHU ROSJANINOWI – powie wam bez wachania że te głosy to są nie ROSJANIE MÓWIACY PO ROSYJSKU.

   TAKIE ZECZY WYŁAPIE KAŻDY RODOWITY ROSJANIN …….

   • Mars said

    Całkiem możliwe-tyle że jakość nagrania bardziej nadaje się spekulowania niż w 100% trafnej opinii szczególnie w sensie takim kiedy słucha tego Polak z polskim słuchem i uchem … Dlatego nagraniu powinien przysłuchać się może właśnie rodowity Rosjanin-bo polskie interpretacje ze słuchu- przynajmniej połowa naszego narodu nie przeszła by pozytywnie badań audiometrycznych…

   • MIZIA said

    JA TAK ZROBIŁEM WCZORAJ – I JEST TO CO NAPISAŁEM -ruski powiedział że to nie rosjanie – a słuchał chyba z 10 razy

   • Mars said

    W takim razie moja powściągliwość przy słuchaniu tego zaczyna mieć sens:) Bo im więcej razy to analizuję tym bardziej mi to śmierdzi-dodatkowy trop-urządzenie jakie to zarejestrowano . Dzięki zresztą za pomoc:)

  • Jarecki said

   na temat tego filmiku mam mieszane uczucia… audio w tym filmiku uważam raczej za podłożone… nie widać na filmie nikogo kto by mówił.. nie widać nikogo kto by strzelał… nie widać ludzi śmiejących się… nie widać nic co mogłoby uwiarygodnić te dźwięki… komórka którą nagrywa autor filmu nie jest z najwyższej półki… obraz jest bardzo złej jakości… za to dźwięk jest „zbyt” dobrej”… wydaje mi się, że pierwotnie film został nagrany bez audio. (np: śmiechy, które niby słychać.. to sprzężenie dźwięków… (nałożone kilka dźwięków na siebie) … takie komórki nie wychwycą głosu z 15 metrów… a na filmiku słychać „rozmowy całego lasu” 😉 (powyżej 15 metrów to jeden wielki trzask i wrzask) (a propos lasu… tam chyba za mało drzew było.. a echo jak w lesie..? 😉 )

   • Mars said

    Panie Jarecki-dobrze Pan zaczyna kombinować, ja próbuje rozgryźć tą ścieżkę i im więcej prób tym bardziej mam mieszane uczucia również . Jeśli ten film był nagrywany telefonem komórkowym to ała…Od kiedy telefony komórkowe i te z wbudowanym aparatem jak i te bez zbierają takie odgłosy z daleka ?Większość nowoczesnych telefonów komórkowych ma wbudowane coś co czasem nazywają „crystalizer” który zapobiega dodatkowym szumom i przydźwiękom z daleka. I takie telefon zebrał by to wszystko ??? Czy kiedy idziecie z telefonem komórkowym podczas rozmowy to też słyszycie aż takie szumy i trzaski z tego powodu ???

   • Jose said

    A na pewno robiony był komórką?

   • Mars said

    głośniczek w takim telefonie mimo zwiększonej czułości gdyby strzały i dodatkowy huk(typu bomba czy wybuchające paliwo) pojawiły się bliżej to nie byłby w stanie przenieść tego dźwięku bez zniekształceń-pojawiło by się przesterowanie i głośnik przy zbieraniu dźwięku zwyczajnie by się zadusił-to wynika z jego budowy i zastosowania i właściwości-liniowości . W głośnikach telefonicznych normą są zniekształcenia liniowe a tymczasem w ścieżce audio tego filmiku jakimś „cudem” mikrofon przemyca więcej dźwięków…a te strzały są słyszalne całkiem ładnie…aż za…

   • Moim zdaniem dźwięk jest oryginalny. Komórki maja dobre mikrofony, a w cichym lesie dźwięki się rozchodzą. Jeszcze raz powtórzę – dla mnie to nagranie nie jest dowdem na nic. Strzały mogły byc oddane by odgonić rabusi.
    Najbardziej podejrzana jest sama katastrofa, tu trzeba się skupić – czy były eksplozje, czy działały stery, czy nie było zaburzeń pola elektromagnetycznego. Ciągle mi to śmierdzi HAARPEM.
    ===============
    od pb: czy haarp potrafi fragmentowac, weglic i wyparowywac zwloki?

  • Julka said

   No to mamy z ruskimi następne lata zimnej wojny

   • Mars said

    No…No… a propos:
    W jednym momencie w tym filmiku jest tak że ten rzekomy Rosjanin podniesionym rozkazującym głosem(to nie był duży krzyk)mówi po czym pada strzał-który brzmi na tym samym poziomie a nawet ciszej od jego ludzkiego głosu natomiast sam strzał i głos jest ogólnie głośno w całym nagraniu (dość blisko kamerzysty) . Strzał z pistoletu brzmi z natury głośniej niż poziom głośności ludzkiej mowy .Hmm…dziwne

 79. Buka said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,-Barack-Obama-nie-przyjedzie-na-pogrzeb-do-Krakowa,wid,12181785,wiadomosc.html?ticaid=1a01f&_ticrsn=3
  Według MSZ jak dotąd swoją obecność na niedzielnych uroczystościach pogrzebowych odwołali:

  – kanclerz Niemiec Angela Merkel
  – książę Karol, brytyjski następca tronu,
  – król Szwecji Karol XVI Gustaw,
  – król Hiszpanii Juan Carlos z małżonką,
  – książę Monako Albert II,
  – delagacje z Norwegii z królem Haraldem V oraz ministrem spraw zagranicznych Jonasem Gahr Store

  – prezydent USA Barack Obama
  – prezydent Irlandii Mary McAleese,
  – prezydent Macedonii Gjorge Iwanow,
  – delegacje Grecji z prezydentem Georgios Papandreou
  – prezydent Finlandii Tarja Halonen,
  – prezydent Cypru Demetris Christofias
  – delegacja duńska – królowa Małgorzata i minister SZ Lene Espersen
  – prezydent Turcji Abdullah Gul
  – premier Jose Luis Zapatero,
  – premier Kanady Stephen Harper,
  – premier Korei Płd. Chung Unchan,
  – premier Włoch Silvio Berlusconi

  – przewodniczący parlamentu japońskiego Eda Satsuki,
  – przewodniczący Komisji Europejskiej Jose Manuel Barroso,
  – przewodniczący Rady Europejskiej Herman von Rompuy

  – minister spraw zagranicznych Indii S.M. Krishna,
  – minister spraw zagranicznych Szwecji Carl Bildt,
  – minister spraw zagranicznych Meksyku Patricia Espinoza Cantalleno,
  – minister obrony Pakistanu Ahmad Chaudhry Mukhtar,
  – minister ds. współpracy międzynarodowej Egiptu, Aboulanga Fayza,
  – gubernator generalny Nowej Zelandii Anand Satyanand,

  Jak dotąd do Krakowa dotarł premier Maroka Abbas El Fassi i b. prezydent Ukrainy Wiktor Juszczenko.

  • Jose said

   100 delegacji zagranicznych. Na rozbiór Polski chcieli popatrzeć czy co?
   Zobaczymy kto będzie. Może o to właśnie chodzi?

 80. Jane Burgermeister said

  Cały dzień spędziłem dzisiaj na gromadzeniu materiałów wideo z tego co się dzieje w Krakowie. Późnym popołudniem dołączyła do mnie Jane Burgermeister, która przyjechała specjalnie z Wiednia. Ulzyło nam gdy się okazało, że Obama i spora część tej satanistycznej hołoty nie przyjeżdża. To jest naprawdę znaczące – ten popiół wulkaniczny… Nie łudźcie się, że samoloty nie mogą latać – przecież można lecieć poniżej chmury. Na naszych oczach widoczna jest walka dobrego ze złem. Planowana być może orgia satanistyczna w Krakowie nie dojdzie do skutku.
  Widziałem setki tysiecy ludzi, medytujacych, modlacych się, poważnych. Przypuszczam, że ta powaga i modły spowodowały to, że sytuacja będzie opanowana.
  Przy okazji dowiedziałem się, że np. ś.p. Płażyńskiego opłakuje klub Rotarian, ale to mało ważne.
  Dzień ubiegł spokojnie, nie ma już protestów i dobrze – w takim momencie nic to już nie da. Trzeba będzie stawić wyzwanie przyszłości i naprawdę pomyśleć o dobrym prezydencie.
  Doszły do mnie także słuchy o propozycji odwołania w całości polskiego rządu i o natychmiastowych wyborach do Sejmu i Senatu – obecna ekipa jak i nasi posłowie i kongresmani są tragicznie skompromitowani.
  ==============
  pb: oby te sluchy byly prawda – struktury sa tak nasycone unymi ze trzeba generalnego prania brudow, z silnymi srodkami odkazajacymi; w canadzie podobie, co otworze tv to jakas geba unych jakby nikt inny nie zamieszkiwal Planety, a ludziowce nic nie widza = moze rzeczywiscie zmiana przyjdzie z Polski, ktora tyle od unych doswiadczyla;

  • Magda said

   jerry: Nie tym razem.

   W rezultacie porozumienia władz Solidarności z władzami komunistycznymi powstał sejm kontraktowy, z ustanowionym przy wydatnej pomocy najważniejszych przedstawicieli Unii Wolności komunistycznym prezydentem.Społeczeństwo w swej ogromnej masie zadowolone z ogłoszonego obalenia komunizmu, nie dostrzegło manipulacji.Wkrótce nastąpiło przywracanie lewej nogi, wynoszenie kompromitujących akt, przez następnego wybranego na fali entuzjazmu prezydenta.Powoli rosła świadomość dokonanej manipulacji.Pierwszy rząd zagrażający mafii komunistyczno liberalnej został brutalnie obalony.W zamachu pierwsze skrzypce grał samodzielny obalacz komunizmu wsparty innymi wspópracownikami ubecji oraz praktykantami. Nastąpiła dalsza bezszczelna grabież cudzego.Zdarzył się jednak cud.W wolnych wyborach władzę otrzymali uczciwi patrioci.Tego łajdacy nie zdzierżyli.Nastąpił kompleksowy atak.Społeczeństwo zmanipulowano po raz kolejny.Do władzy dorwali się ponownie aferzyści ulegli wobec sił zewnętrznych i utajnionych. Tylko prezydent. Nie był ich. Więc nastąpiła zakłamana kampania wyszydzająca, znienawidzonego przez partię rządzącą ,prezydenta. Partia ta przybrała logo „Świński Ryj” nachalnie prezentowane przez psychicznego osobnika z Biłgoraja. Składnikami głoszonej polityki miłośći były nienawiść, szyderstwo,obmowa , obłuda, kłamstwo. Hasła wyrżnięcia watachy, grożby wyginięcia niczym dinozaury oraz personalne drwiny z prezydenta też były składnikami tej inaczej realizowanej miłości.Fatalny bez zachowania obowiązujących procedur lot samolotu prezydenckiego, doprowadził do tragedii. Czas może przyniesie wyjaśnienie przyczyn tragedii, ale wiemy też, że niewygodne dla panujących zbrodnie są niewyjaśnialne.Teraz po tragedii nawołuje się do zjednoczenia działania ponad podziałami.Robi się jednak odwrotnie.Krokodyle łzy jakoś nie współgrają z pośpiesznym zawłaszczaniem stanowisk pod hasłem namiestnika Gbura, że zwycięzca bierze wszystko. Ci opluwacze dostrzegli w Prezydencie człowieka, a dyskusje o jego dokonaniach których nie popierają obiecują póżniej. Społeczeństwo znowu dało władzy czerwoną kartkę.Tłumy żegnające parę prezydencką i pozostałych zabitych w katastrofie, wywołały paniczny strach junty.Dlatego wszczęto bezpardonową awanturę wawelską.Nieliczne bandy dresiarzy wsparte przez Wajdę i gadzinówkę wyborczą przystąpiły do działania. Ogłoszono podział społeczeństwa jakoby spowodowany przez tych którzy zdecydowali o miejscu pochówku pary prezydenckiej.Oczywiście sugestie skierowane są do rodziny a w szczególności do brata Jarosława.Partia miłości nie wytrzymala żałoby.Zdaje sobie sprawę że jeśli Jarosław zdecyduje się kandydować to prezydentem będzie Kaczyński.Teraz dopiero się zacznie.W kampanii atak na kandydata PiS-u będzie tak brutalny że poprzednie łajdactwa wydadzą się pieszczotami.

   Ten nierząd zamiast natychmiast przystąpić do wyjaśniania katastrofy zebrał się najpierw na posiedzeniu, w kilka godzin po katastrofie.Do tej pory udział strony polskiej w wyjaśnianiu przyczyn Drugiego Katynia jest drugorzędny.

   Społeczeństwo na dotychczasowe tandetne oszustwa nie pójdzie. Nie tym razem.Prezydentem będzie kontynuator dzieła śp.Lecha, a nie człowiek tuskalji.W sondażu dobrzy.politycy skonstruowanym na potrzeby tuskalji na pierwszym miejscu ze znaczną przewagą jest Jarosław Kaczyński.Wpierwszej setce jest ponad siedemdziesięciu przedstawicieli PiS-u. Logo tuskalji Świński Ryj jest już niemal czerwoną latarnią składającej się z prawie ośmiuset kandydatów listy.

   http://www.niezalezna.pl/article/show/id/33107
   ==========================
   od pb: nie podoba mi sie to – wieczna gra taka partia kontra tamta partia a uny sa wszedzie = nie widzicie ze za sp Prezydenta ipn i in patrioci niewiele zrobili a Prezydent narobil Polsce szkod?

  • W mojej pracy reporterskiej, a właściwie jako kamerzysta i montazysta, zdążyłem się wiele nasłuchać i wiele zobaczyć. Cała góra tego ruchu „patriotycznego” to była agentura sponsorowana przez „unych”. Ci ludzie teraz się szczycą zasługami, w IPN pewnie niewiele na ich temat znajdziecie gdyż papiery są w innych częściach globu – przygotowane na konieczność szantażu. Jako przykład drukarzy podziemnych podam, że nikt z tych „zasłużonych” w okresie stanu wojennego nie chciał napisać o Katyniu!!!
   Informację tę mam z najbardziej rzetelnego źródła, bowiem od samego prezesa Instytutu Katyńskiego, Adama Macedońskiego. Co to może oznaczać? A to, że byli kontrolowani w 100%.
   To potwierdza wszystko o czym pisze Piotr – że cała ta „walka ideologii” jest wymysłem „unych” na użytek bydła – żeby się rżnęli, kłócili. Dziel i rządź! Tak samo jest z tym Wawelem.

 81. Maxi said

  Intryga jest taka:
  katastrofa z filmikami eliminuje pomoc rosyjska przy ataku na iran – gdyby probwali pomagac, wyplynie wersja z zamachem, beda grzeczni bedzie pokoj w europie. Ciekawe co beda mieli na chiny?
  ==============
  od pb: wyjasnij = czy piszesz ze ktos ma haka na rosje w postaci dowodow nakreconych przez przypadkowych swiadkow?

 82. Dawid said

  Oni sami nie odejda, beda sie trzymc kopytkami koryta. Rzad polski rzeczywiscie jest skompromitowany i powinien byc odwolany.

  • andre said

   PRZEJRZYJ MÓJ DZISIEJSZY POST W SPRAWIE „ZANIECHAŃ” SŁUŻB SPECJALNYCH W TEJ SPRAWIE, ORAZ POSTAWY(?) PREMIERA.

   PREMIER ALBO JEST NA SMYCZY ALBO NIE ROZUMIE CO ZNACZY POLSKA RACJA STANU.
   POWINIEN PODAĆ SIĘ DO DYMISJI!!!!!!!!!
   ===================
   od pb: za malo — powinien stanac przed publicznym trybunalem Narodu na wzor obywatelskich trybunalow za granica przeciw wojnie w Iraku i in cudach nwo; nastapilo skandaliczne zaniedbanie polskiej racji stanu przed i po katastrofie = zobaczcie co mowi Macierewicz i jak jest zdumiony rewelacjami napotykanymi podczas wywiadu w RM
   [audio src="http://www.radiomaryja.pl/dzwieki/2010/04/2010.04.16.akt01.mp3" /]

   • Dawid said

    Jak powiedział Krzysztof Parulski naczelny prokurator wojskowy to
    Rosjanie prowadzą śledztwo i tylko informują Polaków o jego efektach –
    jeśli będą chcieli cokolwiek ukryć lub podmienić, pamiętając historię
    (mataczenie po wypadku okrętu atomowego Kursk, po zajęciu przez
    terrorystów szkoły w Biesłanie, a nawet doniesienia o organizowaniu
    przez Rosjan zamachów na wieżowce u siebie w kraju i zrzucanie winy na
    organizacje terrorystyczne) tylko człowiek bardzo naiwny może myśleć, że
    tego nie ukryją. I to nie tylko w przypadku zamachu, ale też gdyby było
    jakiekolwiek nieumyślne zaniedbania (na przykład błędne wskazania
    wysokości pilotowi czy złe oświetlenie pasa i jego okolicy). Dziwi
    pewność płk Zbigniewa Rzepy, że Rosjanie niczego przed nami nie
    ukrywają, o wszystkim nas informują. Zresztą to właśnie on jako jedyny
    był przy odsłuchiwaniu czarnych skrzynek. Dlaczego mimo, że do Rosji
    pojechało 8 prokuratorów tylko jeden uczestniczył w tak kluczowym
    elemencie? Przy tej czynności powinno być przynajmniej kilku polskich
    prokuratorów

  • Julka said

   Zróbmy akcję-petycję do Tuska ze zdecydowanym żądaniem dymisji. Sam jest zbyt ociężały umysłowo, by na to wpaść.

 83. asterix said

  A pamięta ktoś akcję z polskim godłem Orzeł w trumnie czy podobnie? Doskonale to pamiętam, ale źródła nie mam 😦

 84. asterix said

  Wojna moze rozpoczac sie po uroczystosciach na Wawelu. Od dwóch dni zamknieta jest przestrzen powietrzna polowy kuli ziemskiej od Ameryki az do Iraku. Jest czas i mozliwosc dokonania przerzutow wojska do Iraku, aby nad ranem w poniedzialek 19 kwietnia zaatakowac IRAN. To bedzie poczatek III Wojny Swiatowej. III World War begins on 19th April 2010 in Iran.

  http://emigracjazpolski.blogspot.com/2010/04/wojna.html
  =================
  od pb: przerzuty wojskowe odbywaly sie nad moja glowa do bagdadu, gdy wiosna 2003 r pedalowalem przez wegry – o ile wiem ruch cywilny odbywal sie normalnie; 4 lata przedtem identycznie transporty wojskowe szly na jugoslawie, a wegrzy dzwonili do serbskich znajomych: uwaga juz leca nad nami, za kwadrans beda w was walic

  • Maxi said

   13 kwietnia 2010 – Iran grozi atomowym odwetem – http://www.konservat.cba.pl/art.php?art=0679&path=arty2010#ha
   Takie ostrzeżenie, wraz z zapewnieniem, ze Iran dołączy do „atomowego klubu” w ciągu miesiąca, podniosło irańską retorykę antyamerykańską na całkiem nowe krytyczne poziomy.
   To sie zaczyna ukladac.
   =============
   od pb: iran zapieral sie ze nie ma programu broni A i potwierdzilo to kilkanascie agencji usa = czy to nie zmylka i z ktorej strony?

  • Man said

   @p.b
   Mysle niestety, ze wersja z deszczem meteorytow badz przerzutem wojsk moze byc calkiem realna. Ja do cholery nie widze w ogole tego pylu, a skoro chmura jest „taka wielka” to powinno to sie odczuc. Przekonamy sie juz dzis badz jutro.. ale oby nie.

  • Brenda said

   W Niemczech lataly wojskowe i jakies dziwne awionetki (ok.12:00).

 85. kkkk said

  Zasieg pylu wulkanicznego jutro
  http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/8627720.stm

 86. asterix said

  Nostradamus – „Wielka Księga Przepowiedni” http://hotfile.com/dl/38474487/0d4b38a/Nostradamus.pdf.html

 87. Jose said

  Wraz z Prezydentem grzebana jest prawda o jego śmierci

  „Dezinformacja, której nie należy mylić z propagandą, okazuje się szczególnie przydatna wśród społeczeństw uzależnionych od przekazu telewizyjnego i powszechnego, bezkrytycznego przyjmowania dziennikarskich relacji. O ile – w normalnym przekazie informacja stanowi opis faktu, wydarzenia, o tyle w przypadku dezinformacji mamy zależność odwrotną – ta sama informacja ma tworzyć wydarzenie w świadomości manipulowanego społeczeństwa.”

  http://www.globalnaswiadomosc.com/pogrzebprawdy.htm

 88. Aśka said

  Na tym zdjęciu w zwolnionym tempie widać bardzo dużo ludzi. Ktoś podrasowując dźwięk usłyszał 11 strzałów (7 cichych i 4 głośne). Jest duże prawdopodobieństwo, że część o osób, słysząc, że dokonują zabójstw, oddaliła się z miejsca katastrofy.

  Analizujcie kilkakrotnie te 2 filmy:
  Strzały podczas katastrofy w Smoleńsku [zwolnione tempo 4x] http://www.youtube.com/watch?v=QtNSqC3cBQ8

  video.flv http://www.youtube.com/watch?v=XxdOnSsPV9I

Sorry, the comment form is closed at this time.