Grypa666's Blog

Co gorsze grypa czy kompleks jot?

Wielkanoc 2010

Posted by grypa666 w dniu 06/04/2010

Wielkanoc 2010

Nadesłała Małgorzata 2.4.2010

ULICAMI MIASTA MALBORKA PRZESZŁA KILKUTYSIĘCZNA DROGA KRZYŻOWA VIA CRUCIS, W WYKONANIU POLSKIEJ POETKI LUSI OGIŃSKIEJ I RYSZARDA FILIPSKIEGO. WOBEC ATAKÓW UNII EUROPEJSKIEJ I NOWEGO POGAŃSTWA  NA KRZYŻ CHRYSTUSOWY, PO JEJ ZAKOŃCZENIU W KOŚCIELE  XX. ORIONISTÓW ZEBRANI ZŁOŻYLI PRZYSIĘGĘ NARODU POLSKIEGO NA WIERNOŚC KRZYŻOWI VIDE:

WOBEC FALI NOWEJ ATEIZACJI WARTO ODNOWIĆ TĘ PRZYSIĘGĘ WE WSZYSTKICH KOŚCIOŁACH I WSPÓLNOTACH. NIEBAWEM PRZEŚLĘ SPECJALNY FILM Z TEJ UROCZYSTOŚCI. POZDRAWIAM  — STANISŁAW PAPIEŻ

††††††††††††††††††††††††††

Wielkanoc 2010

Roman Kafel, Dallas Texas

Mrok – jak czarna szmata wypełnia zaułki
Na ulicach pusto, nawet w pretorium.
Gdzie rota krzyżująca zwykła,
Zbawiać detalami egzekucji, kompanów.

Nie ma nikogo, nawet psa.
Na starym mieście przerażona grupa
W wieczerniku siedzi po ciemku
Nie mając najmniejszej ochoty na jadło.

Tylko w tej ćmie majaczy Oliwna Góra
Jak znak, na który kierują sie oczy
Przechodzących niewolników, synów
Ludu z Dalekiej Północy…

Dlaczego klęczysz i przytulasz twarz
Do ogrodowego muru, bracie?
Czy  twoje serce odmawia pracy?
TY płaczesz? …bracie?

Tak, chodż dotknij tej Ziemi…
Czujesz? …czy czujesz tą siłę – jaka
Emanuje ze skał i gliny Oliwnej Góry…
Jesteśmy Wolni… Bracie…

….. Jesteśmy Wolni!!!!

…………………..

Wiersz Romana na Wielkanoc 2009

Przeraźliwa pustka…

Widzisz Przybyszu – w Jeruzalem,
Trzy dni temu ukrzyżowano
Człowieka…

Tam, na wzgórzu Golgoty
Sterczą jeszcze krzyże
Opuszczone…

Powiedzieli, że był Kłamcą,
Że obrażał autorytety
Elit…

Że głosił naukę odmienną
Od zatwierdzonej przez
Kahal…

Lżył uznanych i szacownych
Nazywając ich grobami
Pełnymi plugastwa…

Uzdrawiał za darmo, karmił
Wybaczał bez gratyfikacji
W srebrze….

Osadzili Go według Prawa
I Kahal i Prefekt Rzymu
Na śmierć…

A on mówił Prawdę – cierpiał
A teraz na dodatek
ZMARTWYCHWSTAŁ!

Dlatego taka cisza, pustki – Przybyszu…
Bo w Jeruzalem zagościła
Trwoga….

††††††††††††††††††††††††

CHRYSTUS  ZMARTWYCHWSTAŁ. ALLELUJA!

Zmartwychwstał. Będzie dalej zmartwychwstawał i będzie dalej z martwych wstawało wszystko co Chrystusowe bez względu na stopień okrucieństwa z jakim systematycznie i programowo jest mordowane przez Jego wrogów ich własnymi i cudzymi rękoma.

Bóg  i zarazem Człowiek, a wiec nawet ateiści maja dla Niego szacunek jako człowieka. Inne religie choć nie uznają Jego jako Boga lecz maja szacunek dla jego człowieczeństwa.

Tylko jedna religia zionąc nienawiścią stworzyła sobie inną definicje człowieczeństwa po to żeby swoim wyznawcom dać usprawiedliwianie ich bestialstwa.

Ten Judaizm przeradzał się w swoim patologicznym „rozwoju” w rodzaj zrakowaciałego nowotworu z metastazą w całą ludzkość. Ma on rożne postacie ale zawsze w swojej podstawie ma niereformowalną Halachę.

Chrystus im na to napiętnował. Późniejsi najwięksi teologowie łagodnie ale jednoznacznie określili, że z największych religii Judaizm zasługuje na najmniej szacunku.

Żyd, nie tylko uratowany przez Katolików lecz także ubrany w szaty kardynała przez Karola Wojtyłę, Aaron Lustiger ( biskup Paryża), nazwał to „szlachetnym korzeniem”  z którego jak to nawał wyrastały „dziczki” w postaci innych religii łącznie z  Chrystusem i Chrześcijanizmem i że ten „korzeń” „ma misję do spełnienia”. Najwyraźniej widać ją aktualnie w Palestynie, Iraku, Afganistanie, czyli gojobójstwo rękoma zmetastazowanych zwyrodnialców.

Z okazji naszego Świętą Wielkiej Nocy tradycyjnie składamy sobie życzenia pomyślności. Oczywiście i Wam Drodzy Przyjaciele życzę tego ale jeszcze bardziej konieczne są życzenia zmartwychwstania zmysłu samozachowawczego u wszystkich którzy są nazywani gojami przez urodzonych z matki niszczycieli wszystkiego co Piękne jeśli nie jest żydowskie.

Wojciech Właźliński

Święta Wielkiej Nocy. Alleluja!

4. IV. 2010

††††††††††††††††††††††††

Skopiował z sieci i wpisał mjw

Wielkanoc po amerykansku, czyli „dobrych owocow” ciag dalszy

Wielkanoc po amerykańsku. Myślę, ze nie jest ważne który to kościół z  nazwy katolicki, bo wszystkie podobne… .

Niedziela Wielkanocna, 04.04.2010, suma.

Nawet sporo ludzi, głównie starzy białej rasy, dużo filipinów, jednak większość to meksykanie, również ich dzieci. Wchodzi ksiądz wraz z… ministrantkami: jakieś 5 lolitek, długie włosy, powłóczyste białe długie komże/szaty – piękne. Ksiądz ok. 70. Jakieś babsko wychodzi do ołtarza, bierze mikrofon i zachęca: powitajmy i przywitajmy sie, wszyscy ze wszystkimi. Rumor, krzyki i wrzaski dookoła, każdy powstaje, hałas, co niemiara. Świątynia pańska, czy jarmark?

Muzyka dobra. Profesjonaliści. Ale oczywiście gitara i pieśni… ekumeniczne, te same możesz usłyszeć u protestantów. Śpiewniki leża na każdej ławce. Brak imprimatur, ale jest akceptacja „biskupów amerykańskich”. Czytania liturgiczne prowadzą kobiety, to samo babsko, lolitki, inne z wychodzące z ławek. Lolitka, która niosła „słowo boże”, czyli mszał,  przechodziła blisko: na okładce rysunek jakiejś czarnej tancerki, poniżej łosia ze skrzydłami. Potem podchodzą do celebransa z jakimiś kubełkami – to woda święcona: po błogosławieństwie chodzą po kościele i kropią!

Wreszcie kazanie, cytuje z pamięci: ksiądz zaczyna… od jakiejś rocznicy z Oklahomy, co to niby 121 lat temu biali osiedleńcy pogonili tam kilka tysięcy Indian na pustynie. Potem ksiądz pyta: i kto o tym pamięta? Zauważa, ze Jezusa tez nikt nie widział, gdy zmartwychwstał. Na szczęście kazanie jest krótkie (dzięki Bogu). Na koniec celebrans podsumowuje: nasz brat Jezus (sic!) i Bóg naprawdę nas kochają, i to takimi, jakimi jesteśmy. (Czyli: jakiegoś mnie Boże stworzył, takiego mnie masz).

Kolekta jak zwykle. Jednak po zebraniu pieniędzy zamiast zanieść je w ciszy do zakrystii, odbyła się procesja ze świecami. Lolitki i starsi, którzy zbierali pieniądze, włożywszy je do dużego płaskiego kosza (otwarty, jak na bieliznę, wyłożony adamaszkiem), i przynieśli je od przedsionka do głównego ołtarza. Oczywiście na ołtarzu nie ma krzyża, za to jest duża karafka, chyba 1.5 Litra, z winem. Kosz z mamona zajął główne miejsce, tuz przed ołtarzem. Tak wiec resztę ceremonii modliliśmy się zarówno do najświętszego sakramentu jak i do świętego mamona! (Od dawna w zborach protestanckich jest dokładnie taka sama tradycja). Wreszcie obowiązkowy „znak pokoju”. Ki diabeł to wymyślił? Rumor, wrzawa, obślizgle ręce, płytkie słowa, których i tak nikt nie słucha, ale jazgot w kościele… jak na jarmarku.

Wreszcie komunia. Oczywiście hostia duża, 15 cm – co najmniej, nie była biała, tylko jakaś brązowa, chlebek grahamek? Starszy facet z ławek idzie do tabernakulum i przynosi jakiś pojemnik. Grupa starszych kobiet (jedna to ta, co czytała liturgie) i dwie lolitki-ministrantki podchodzą do ołtarza z płaskimi szklanymi talerzykami. Przechylają się jedna przez druga i garściami nabierają komunikanty z naczynia, które było w tabernakulum. Upychaja i wygładzają komunikanty na talerzykach, aby im się więcej zmieściło. Jak i hostia, komunikanty to nie biały opłatek, tylko jakiś brązowy grahamek? Chyba chlebek ekologiczny, nie zauważyłem, ale zgodnie z prawem, powinni poinformować, ile kalorii zawiera?

Komunia zadziwiająca: 99% ludzi, można powiedzieć wszyscy obecni do niej przystąpili. Kiedy byli u spowiedzi? Nie zadajcie takich pytań! Każda ławka wychodziła do komunii, oczywiście przyjmowali ja na stojąco i tylko na rękę. Druga kolejka do winka, można było golnąć łyka, ale tylko jak ktoś chciał. Dawali nawet dzieciom. Chciałem nawet podejść tylko do winka, bo nerwy mnie brały, jak na to wszystko patrzyłem, ale jakoś  zapanowałem nad tymi prymitywnymi odruchami.

Na koniec spotkania Niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego wykonano śpiew pożegnalny: „Oda do radości”, ta sama, co hymn EU, tylko z jakimiś ekumenicznymi słowami.

I to wszystko. Dla nas, którzy pamiętamy kościół przedpoborowy, lata przynajmniej 50. I początek 60. – to, co teraz wyprawia się w kościele katolickim to kompletna ruina idei budowanej przez ostatnie 2000 lat.

Uwaga: to, co jest teraz norma w USA, przywędruje wkrótce do Polski.

Zabić człowieka jest karalne. Ale zabić jego ducha, to szczyt chwały  lucyferian. Na pohybel zmianom i tym wszystkim, którzy do tego doprowadzili. Nawet, jak neokony ogłoszą ich świętymi, czyli „Santo subito”. Padre Pio, ostatni prawdziwie święty człowiek w KK, gdy mu doniesiono o planowanych zmianach w liturgii i Kościele, podczas gdy jeszcze SW2 trwał, zawołał: zakończcie ten Sobór jak najszybciej.

Chwała wszystkim księżom, którzy powracają do tradycji i budzą ducha w ludziach.

……………………………………………….

From: Stanisław Sas 5.4.2010

RE: Wielkanoc po amerykansku, czyli „dobrych owocow” ciag dalszy

W Niedziele Wielkanocna uczestniczylem w Mszy Swietej w kosciele Sw. Stanislawa Kostki w nowojorskiej dzielnicy Greenpoint, Nowy Jork (okolo 50% mieszkancow to Polacy). Z przyjemnoscia wysluchalem kazania, w ktorym dzielny ksiadz (weteran misji w Afryce), odwaznie mowil o ostatnich atakach propagandowych na Papieza Benedykta i na Kosciol Katolicki. Gorzko wspomnial o udziale Zydow w tej propagandzie, ktory to temat jest w Kosciele rodzajem tabu. Wymienil jednego z atakujacych — New York Times.

Pismo to wyrobilo sobie wsrod poprawnie politycznie myslacych image „znajdujacej sie ponad wszelkim podejrzeniem szlachetnej, starszej siwowlosej damy.” Przypomnial mi sie pewien artykul, w ktorym autor pisal o faktach z czasow holodomoru (lata 1930-e) w ZSRR. Zamorzono wowczas glodem okolo 10 mln prawoslawnych chlopow na Ukrainie (w tym okolo 1 mln Polakow tam mieszkajacych). New York Times mial w ZSRR swojego przedstawiciela, ktory byl doskonale o wszystkim poinformowany. NYT i inne media swiatowe przemilczaly wowczas cala zbrodnie komunistyczna. Ta „szlachetna, siwowlosa dama” pokazala wowczas swoje prawdziwe oblicze ohydnej, starej, bezczelnej bajzelmamy.

Komentarze 53 do “Wielkanoc 2010”

 1. Fraktal said

  Jeśli masz na myśli cały ten artykuł i jego ideę to się z tobą zgadzam. Kolejny raz się przedstawia Judaizm jako zły szatański , a z kościoła Katolickiego robi się męczenników i ostoję Chrześcijaństwa. KK nie jest lepszy niż Judaizm, ale większość „fanatyków krzyża” tu tego nigdy nie zrozumie. Tu już działa coś w rodzaju sekty, fanatyzmu religijnego i jest to szkodliwa działalność (a może celowa).
  =================
  od pb: skad wiesz co mial na mysli lapidarny survivor?
  to ze merdia jada na kk i papieza to nie znaczy ze ja tez musze; obecne opluwanie papieza jako ‚ludobojce” smierdzi znanymi mi juz z badan kregami wladzy i manipulacji spolecznej oraz zakrawa na kpine wobec prawdziwego ludobojstwa przez judeocentrykow (globalnie i w palestynie); a numer z ‚pandemia’ i scypionkami czy codexem i gmo to nie ludobojstwo); byl porownywalny halas w mediach? ktos z winnych tego stanal przed prawem? nawet nie wiemy dokladnie ktore nazwiska przypisac do tych spraw…
  gdzie w ksiegach swietych religi chrzescijanskich masz wpisany rasizm i pedofilie na przyklad? a w talmudzie nie tylko jest wpisane, ale wpajane swieckim i religijnym zydom, stosowane w polityce swiatowej i w infiltracji glownych religii = trudno zebym trul o tylku maryny gdy merdia wyciszaja wlasnie te tematy… ale jaki problem? jak sie nie podoba darmowy serwis, mozesz zawsze pojsc na taki onet = do naszej ‚sekty’ nie musisz wstapic…

  • rook said

   Jest tylko jeden prawdziwy Kościół – Kościół Chrystusowy.

   Dlatego jest tak zajadle atakowany przez trzy szatańskie bestie:
   czerwony smok – ateizm marksistowski
   czarna pantera – masoneria świecka
   bestia o dwóch rogach, podobnych do rogów baranka – masoneria kościelna
   /polecam pisma ks. Gobbiego

   A propos masonerii kościelnej kazanie x. Natanka
   http://komandir.wrzuta.pl/audio/3M4wGxrR4aw/masoneria_koscielna_-_ks._dr_hab._piotr_natanek

   zapis video (strumień)
   mms://82.160.147.122/pustelnia_inne/A%201%20Czas_apokal_2_3.wmv

   Na tym kanale pieśni w jezyku hebrajskim, Jeszua Adonai, Melech Ha-Mlachim /Król królów/ itp…
   Nadejdzie czas, że i Żydzi przyjmą Chrystusa.

  • rook said

   Zapomniałem podać adres – IZRAELSKIE PIEŚNI DLA JEZUSA
   http://www.youtube.com/user/IsraeliSongsForJesus

  • Marslim said

   To powiem tak: Jestem na blogu od początku ale od jakiegoś czasu – nie będąc katolikiem -czuje się tu lekko dyskryminowany. Nikt nie zamierza tutaj najeżdżać na KK ale to co się dzieje naprawdę podchodzi pod fanatyzm – w tym przyznałem rację.
   ================
   od pb: kto cie dyskryminuje i jak? wlasiciel i moderator nie sa katolikami, wszystkie rozsadne komentarze spelniajace regulamin dopuszczamy; nastepna insynuacja? = o sekcie pisze fraktal, a ty uzyles liczby mnogiej jakby survivor cos konkretnego napisal = kasuje twoj wpis, czas nauczyc sie pisac odpowiedzialnie; moze spojrzysz na siebie zanim zaczniesz winic wszystkich naokolo?

  • Fraktal said

   Właśnie Rook – masoneria kościelna, gdzie KRK odgrywa główną rolę. KK to od początku była zbrodnicza i okrutna organizacja( nie mylić z chrześcijaństwem i nauką Chrystusa!!). Nakłanianie do wiary i zabijanie, tortury, pazerność, przepych, władza, bogactwa,pedofilia( nie chodzi mi o sam fakt ale o skrzętnie ukrywanie tego od dekad a może i od wieków), chore i zakłamane dogmaty, bałwochwalstwo, pogaństwo, związki z masonerią – od początku lub w późniejszym czasie, ale to nie ma znaczenia; po za tym wystarczy spojrzeć na państwa katolickie a państwa antyklerykalne i widać od razu gdzie ludzie są szczęśliwsi , na jakim poziomie żyją, gdzie jest większa przestępczość i bieda. KRK łamie i złamał przynajmniej 5 przykazań boskich. Wymieniać mi się ich nie chce bo większość z was powinna już wiedzieć o jakie chodzi. Głównie o pierwsze i trzecie.
   Po za tym spójrzcie tylko: wierni i kościół ciągle mówią jak to oni nie są atakowani z każdej strony itp. jeśli chodzi o media to w wielu przypadkach media są obiektywne(nie zawsze ale często), „kultywują” i mówią o wszystkich po kolei świętach kościelnych, ubóstwiają JPII . Fakt że w sprawie „żydów” jest cisza i chwała to Piotrowi Beinowi, ale nie moża popadać ze skrajności w skrajność. „Atak” na kościół jest tylko pozorny i robiony przez niektóre tylko kręgi. W rzeczywistości KRK od wielu lat się nie miał lepiej. Mają pieniądze , wszelkie wpływy i co najważniejsze coraz więcej wiernych. Atak jest tylko pod publikę ;jeśli chodzi o ważne wydarzenia, ustawy (np.konkordat) wszyscy są jednogłośni na rzecz kościoła. Przypomnijcie sobie kto podpisał konkordat za czasów jakiego rządu i prezydenta… Kościół dalej nie płaci podatków, politycy z przeważającą większością są za krzyżami w instytucjach , szkołach(dziwne nie?). Kto się kłania papieżowi w Watykanie jak nie największe głowy polityczne na świecie??!!! Czym był okrągły stół i upadek komunizmu i kto się przyczynił m.in do tego???? Kto oprócz polityków nakłaniał do NWO ??? Jaki kościół podąża drogą ekumenizmu???
   Jeśli ktoś myśli że jestem zawzięty na KRK to sie grubo myli bo jest przeciwny każdej religii i nie chce jednej światowej religii ani żadnej innej. Każda jest tylko instytucją i jest zła. Precz z wszelkimi religiami i dogmatami. Chrystus chciał aby ludzie podążali Jego drogą, aby żyli jak On i nic więcej nie chciał. Nie chodziło mu o żadną instytucję z wielkimi pałacami, bogactwami i dodatkowo zmieniająca jeszcze Jego nauki, wymyślająca głupie dogmaty, propagująca pogaństwo, bałwochwalstwo i zmieniająca pismo św.!!!! Jeśli ktoś mi teraz powie że masoneria „wdarła się” ( prawda jest taka że kościół i masoneria są jak bracia)po wiekach dopiero to odsyłam delikwenta do wczesnego średniowiecza, niech się bawi dobrze w lochach tortur, ciemnoty i wszechpotężnej władzy Watykanu.

   • Świętoszek said

    To prawda, modlitwa do bałwanów ze srebra i złota, kłanianie się do obrazów i podobizn, próba jednoczenia całego świata za pomocą ekumenizmu oraz bluźnierczy kult człowieka (Marii) dowodem na to może być sama Polska – sprawdźcie ile jest sanktuariów poświęconych Marii a ile Chrystusowi, ludzie na rzecz kłamstwa porzucają drogę prawdy i są święcie przekonani że wszystko gra, słowa głoszone z serca Watykanu są po to by zniewalać umysły ludzi, którzy po prostu wierzą w to bo „tak zostali wychowani” , Słowo Boże Słusznie mówi „Poznajcie prawdę a ona was wyswobodzi”, kontynuując – szczytem zła jest powstający kolejny dogmat na łonie KRK – Współzbawienie ludzkości przez Marie !, kolejny dogmat, dzięki któremu istota demoniczna Królowa Niebios zostanie usadowiona na równi z Chrystusem !… to wszystko było i rosło w siłę od zawsze i trzeba być ślepym albo nie chcieć widzieć prawdy jaką jest sztuczne tworzenie „ataków” na KRK, ataków które mają odwrócić uwagę uśpionego społeczeństwa !

   • Biscoter said

    @Świętoszek
    To bardzo dziwne co piszesz, gdyż „kult” maryjny jest charakterystyczny szczególnie dla najbardziej konserwatywnych katolików. Najżarliwszymi orędownikami ogłoszenia dogmatu o „wszechpośrednictwie Maryi” (nie zaś jak piszesz myląco „współzbawienie przez Maryję”) są właśnie lefebryści, zwolennicy starego porządku, przeciwnicy novus ordo i Soboru Watykańskiego II.
    Na wymienionym przeze mnie soborze na początku przeprowadzano atak na Maryję, próbowano ją zdyskredytować. Nie ma w Kościele czczenia Matki Boskiej, jest modlitwa o jej wstawiennictwo. Różaniec jest naszym (katolików) największym orężem w walce z szatanem, o czym już wielokrotnie świat chrześcijański się przekonywał [bitwa pod Wiedniem, obrona Warszawy w 1920 roku, odwrót hitlerowców spod Rzymu w 1944, wcześniej objawienia w Lourdes (gdzie Maryja mówi o sobie „jam jest niepokalane poczęcie”!), w Fatimie, teraz wielka pomoc różańca w walce w obronie nienarodzonych dzieci (od kiedy zaczęto odmawiać różaniec działania zaczęły w ogóle przynosić konkretne efekty) itd.]. W rzeczywistości różaniec jest modlitwą bardzo biblijną i skierowaną do Jezusa Chrystusa.

    To przez Matkę dochodzi się do Syna, ona może nas doprowadzić do Chrystusa, pośredniczy łaskom jakie otrzymujemy od Boga, jest arcydziełem stworzenia Bożego, niepokalanie poczęta, jest naszą matką, gdyż gdyby nie odpowiedziała Archaniołowi „tak”, świat nie zostałby zbawiony. To przecież Maryja ma być tą, która szatanowi „zmiażdży głowę” (choć nie jest to do końca pewne, chodzi albo o Nią, albo o jej „potomstwo”).

    Ogłoszeniu nowego dogmatu sprzeciwiają się najbardziej moderniści, ponieważ jeśli Maryja jest wszechpośredniczką łask, to dialog ekumeniczny z luteranami pada na łeb na szyję, prawda?

    To właśnie walka przeciwko Maryi jest szkodliwa dla Kościoła, bo bez proszenia jej o wstawiennictwo tracimy nasze największe wsparcie w ciągłej bitwie ze złem!

 2. asterix said

  Coraz więcej rodziców rezygnuje ze szczepień profilaktycznych – informuje „Rzeczpospolita”. Dlaczego? Bo nie ufają lekarzom i boją się, że szczepionki są groźniejsze od chorób, przed którymi mają chronić.

  http://www.sfora.pl/Nowa-polska-moda-nie-szczepimy-dzieci-a18867

  • Smoke said

   Tak się zastanawiam czy nie było by lepiej dać się zaszczepić, umrzeć i mieć Święty spokój. Chociaż można też nie dawać elitom tej satysfakcji i wtedy będzie jak w Czeczenii

  • mary said

   tez nie ufam lekarzom, bo wiekszosc z nich to zydzi, zreszta ta cala medycyna zrobiona jest na zydowska modle, czyli nastawiona wybitnie na zysk i depopulacje. na internecie wszystkiego sie mozna dowiedziec o zdrowiu, biochemii czlowieka, naturalnych metodach leczenia tzn. uzdrawiania – kto chce ten nie jest oszukiwany przez medykow

  • hjk said

   jak nie są w 100% bezpieczne ani w 100% skuteczne, to jakie są gwarancje, ze w kogoś „nie uderzy prawdopodobieństwo”?

 3. rafi said

  Blog ten zrobił dużo aby obudzić, poinformować ludzi co się dzieje w sprawie afery ze świńską grypą.
  Jeżeli nie piszemy już o zdrowiu to wg mnie powinien zostać założony nowy blog z nowym adresem a ten blog powinien dotyczyć tylko zagadnień związanych z szczepieniami/zdrowiem.
  Jednakże to co się tu wyprawia od jakiegoś czasu to wg mnie oraz moich znajomych (interesujących się tzw epidemią) jest gwóźdź do trumny tego bloga. Tylko o kościele w samych superlatywach – tylko koścół nas zbawi (to chyba kpina) i o żydach że są be i fuj, nie twierdzę inaczej, ale to co osiągnęli, jak wywierają wpływ na świat, budzi mój szacunek.
  =================
  od pb: jeslis pewien ze to tu znalazles, to zglos do adl bnai brith jako sianie nienawisci:
  „Tylko o kościele w samych superlatywach – tylko koścół nas zbawi (to chyba kpina) i o żydach że są be i fuj”
  na co czekasz z zakladaniem bloga? masz moje ‚pozwolenie’, wez tez temat pandemii i scypionek = ja bije w zrodlo tego i innego zla, jak widac z nowego (od konca 2009 r.) motto i celow bloga; nie wiem dlaczego mialbym cie tolerowac jako goscia skoro nie zadales sobie minimum trudu zeby sie z tym zapoznac = myslisz ze tu magiel gdzie mozesz plesc co ci slina na jezyk przyniesie? jak sie nie wytlumaczysz inteligentnie, zbanuje

  • Julka said

   Tu jest o całokształcie tj. przyczynach i skutkach. Kto budzi twój szacunek jest twoim problemem, a blog o zdrowiu możesz założyć sobie sam (jeśli cie wcześniej jakieś raczysko nie dosięgnie, czego nie życzę-:))Wróg czuwa, jak nie szczepionką, to może cię dobić azotoksem pospolitym, albo dokładnie otępić fluorem.

   • Rafi said

    Julka – twoje życzenia o raku niestety pokazują jaki jest poziom polaków, jeden drugiemu wilkiem, a ci twoi wrogowie opanowali świat trzymając się w przysłowiowej kupie. Ich zdolność do samoorganizowania się/wywierania wpływu nie jest moim problemem ale twoim, powinnaś brać z nich przykład.
    Jakby nie było fluor pijesz razem z wodą (+pasty do zębów), a chemikalia z plastikowych butelek z tzw mineralną wodą robią też swoje.
    Ten blog w tytule ma grypa a nie całokształt dlatego też wypadałoby zrobić oddzielny blog żeby temat się nie rozmył (właściwie już to się stało).

   • Julka said

    Przecież napisałam, że NIE ŻYCZĘ, nie we mnie szukaj wroga, a za rady co do brania przykładu-dziękuję. Mam własne metody.

 4. Głos66 said

  To, co teraz dzieje się na tym blogu, to jawne działanie mające na celu odciągnięcia nas od prawdziwego zagrożenia.
  A zagrożeniem tym jest „KODEKS ŻYWNOŚCIOWY” wprowadzany po cichu przez wszystkie państwa unijne.

  Wpierw zakażą sprzedaży witamin, minerałów, suplementów diety i ziół w sklepach ZIELARSKICH.
  Będzie można je kupić tylko w aptekach za jedyne 2000 % drożej niż dotychczas.
  Potem zniknął także i z aptek, a gdy się obudzimy z ręką w nocniku i zapytamy gdzie jest Vitamina C ? – będzie już za późno.

  Dlaczego ? A no dlatego, że teraz zajmujecie się pierdołami – syjoniści, chrześcijanie, święta i tym podobne bzdety.
  A prawdziwe zagrożenie umyka wam koło nosa.
  Jeszcze w grudniu 2009 roku próbowałem rozwinąć temat Kodeksu Żywnościowego – to ośmieszaliście mnie i pukaliście mi w czoło.

  A teraz co ? Co teraz ?
  Gdy pójdziesz kupić Rutinoscorbin, a pani w okienku powie, że go nie ma, bo zgodnie z dyrektywami Unijnymi został uznany za szkodliwy dla człowieka to co zrobicie ?

  http://wiadomosci.onet.pl/2150784,10,wlasciciele_sklepow_zielarskich_obawiamy_sie_likwidacji,item.html
  ===============
  od pb: na co czekasz glos66? zakladaj blog = nowe cele oznajmilem z chwila odziedziczenia bloga grypa666 pod koniec 2009; nie rozumiem po co poddajesz sie tu agonii?
  nie musze sie tlumaczyc, ale skoro pytasz = nie tego sie strzez co ci cialo zatruc chce, tylko tego kto ci dusze zabiera…

  • mary said

   syntetyczna wit”C” jest substancja szkodliwa dla organizmu, daje odczyn kwasowy na krew, czyli zageszcza krew – tak samo jak cukier, mieso, tluszcze trans itd. to swinstwo wogole nie powinno byc sprzedawane. naturalna wit „C’ znajdujaca sie w owocach i warzywach, rozrzedza krew, daje odczyn zasadowy – i tylko taka nalezy uzywac. Syntetyczna wit „C” – to taka sama czesc depopulacji jak szczepionki

   • Głos66 said

    @Mary
    Myślę, że kilka lekcji chemii przydałyby ci się na pewno.
    Czyż naturalna witamina C nie jest KWASEM ASKORBINOWYM ?

    Kwasem, a nie zasadą.
    Jeśli czegoś nie wiesz, to przed pieprzeniem trzy po trzy zaglądnij przynajmniej do encyklopedii.

    To właśnie twoja wypowiedź @Mary jest częścią depopulacji i systemu NWO.

   • mary said

    http://www.eioba.pl/a73842/witaminy_naturalne_a_syntetyczne specjalna dedykacja dla Ciebie Glosie66 – podszkol sie troche. dokladniej czytaj, ja mowie o dawaniu odzcynu kwasowego we krwi przez sztuczna wit”C”, natomiast naturalna wit”C” zawarta np. w warzywach daje odczyn zasadowy na krew. Obydwie wit”C” maja wspolny tylko wzor chemiczny, natomiast dzialania przeciwne. A swoja droga, czego sie najadles, ze jestes taki agresywny + cukru, miesa, czy wit.C w tabletkach. wspolczuje wsyzstkim. ktorzy musza przebywac z kims takim jak ty , jeste niebezpieczny dla zdrowia otoczenia

   • Głos66 said

    Do @Mery

    Jeśli opierasz swój wywód na tekstach prof. Rory Collinsa z Uniwersytetu Oksfordzkiego szefa zespołu – to ci wybaczam.

    Bo skąd możesz wiedzieć,że profesor nie jest chemikiem, ani mikrobiologiem.
    Bo skąd możesz wiedzieć, że jest na smyczy koncernów farmaceutycznych, które co mniej więcej miesiąc wtłaczają do mózgownic ludzi wzajemnie sprzeczne informacje dotyczące tego samego produktu, czy lekarstwa.
    Czy wiesz jakimi pieniędzmi, kiedy i kogo wspierał w kampanii senatorskiej ?
    A jak myślisz, ów senator jest w zarządzie jakiego Uniwersytetu ?

    Szkoda, że piszesz na tym blogu i nie rozumiesz o czym piszesz.
    Blog grypa666 jest dla wiedzących i otwierających oczy i uszy, a nie dla zacietrzewionych pomagierów NWO.

   • Głos66 said

    Jeszcze do @Mary

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Skala_pH

   • mary said

    takiego jak ty to bym 10 minut nie trzymala w domu. po pierwsye swojego czasu pani doktorka yalecila mi pryzjmowanie wit.C 3 razy dziennie po 1 tabletce na uszczelmie naczyn krwionosnzch. efekt byl taki, ze po paru dniach nogi zrobily mi sie jak z waty, nie moglam chodzic, taka sytuacja nie mialaby po wit C , ktora jest np. w soku cytryny. od tego czasu sporawy zdrowia mojego i rodziny wzielam we wlasne rece, posiadam juz spora wiedze i nawet dobre efekty. w zwiazku z tym ani farmacja ani lekarze na mnie nie zarabiaja, poza tym haraczem co miesiac- 224,24 na ubez.zdrowotne, dla mnie to wywalanie pieniedzy w bloto,

   • Sid said

    Kilkanaście lub kilkadziesiąt razy więcej naturalnej witaminy C niż w cytrynie jest w owocach dzikiej róży. Polecam.

   • Głos66 said

    Do @Mary

    Każdy organizm jest inny.
    Jeden zareaguje pozytywnie na sztuczną witaminę C , a inny na naturalną.
    I dokładnie o to mi chodzi.
    Ludzie powinni mieć WYBÓR: chcesz cytrynę – i dobrze, chcesz witaminę w tabletce – też dobrze.
    Ale ONI chcą całkowicie zabrać nam możliwość wyboru.
    Mało tego, co zrobisz @Mery, jak po użyciu RUMIANKU dostaniesz wyrok grzywny a nawet więzienia ?
    Bo do tego właśnie sprowadzają się Dyrektywy Unii Europejskiej.

    Czy wiesz, że nie będziesz mogła umyć włosów w szamponie przeciwłupieżowym z dodatkiem rumianku, bo jak Dyrektywy zakładają – jest on szkodliwy.
    I pamiętaj jeszczeo jednym – nie ze mną powinnaś walczyć, lecz z tworzącym się systemem o nazwie „NWO”.

  • ALFA said

   Soki z warzyw leczą i oczyszczają
   Soki nie tylko gaszą pragnienie, orzeźwiają, sycą i dostarczają niezbędnych witamin, soli mineralnych oraz błonnika. Soki leczą także różne dolegliwości i mają właściwości oczyszczające. Dzięki nim wydalasz toksyny i nadmierną ilość soli. Do tego są bardzo smaczne. Powinnaś je pić od 3 do 5 razy dziennie, przed każdym posiłkiem.

   Nie warto kupować
   tych w kartonach, bo zazwyczaj są słodzone i zawierają konserwanty. Najzdrowsze są te ze świeżych warzyw, samodzielnie wyciśnięte lub zmiksowane w blenderze. Możesz je sama przyrządzić. Ważne, by warzywa pochodziły z ekologicznych upraw i nie były chemicznie nawożone.
   Warto przeczytać
   http://www.kafeteria.pl/ziu/obiekt.php?id_t=433

   • mary said

    Sid – kochany, dziekuje Ci za dobre serce. oczywiscie soki tylko swieze np.wg Tombaka, olej lniany, dieta dr.Budwig, woda krzemienna do picia wg,Siemionowej, woda srtukturyzowana, nafta lecznicza, algi morskie, woda utleniona, konchy-to jest dopiero rewelacja. najwiekszy wrog czlowieka – CUKIER

   • Głos66 said

    Do @ ALFA

    Dobra rada, tylko zastanawiam się, skąd wziąć ekologiczne, czyste produkty, jeśli cała Ziemia zafajdana jest Chemtrajlami, czyli Smugami Chemicznymi.

   • ALFA said

    JAK WYLECZYĆ SIĘ Z RAKA
    BARDZO CIEKAWY ARTYKUŁ

    Rak stał się jedną z epidemii obecnej cywilizacji. WHO podało, że w roku 2000 raka wykryto u ok. 10 milionów pacjentów, a prawie 6 milionów zmarło, a tendencja jest mocno wzrostowa. Ilość osób chorujących na raka i umierających z tego powodu stale wzrasta, mimo polepszających się warunków leczenia chorych i zwiększającej się liczbie odkryć medycznych. Wysoki przyrost zachorowań na raka występuje w krajach gdzie poziom usług medycznych i społeczna opieka zdrowotna są najlepsze. Tam też firmy farmaceutyczne i lekarze najwięcej zarabiają na chorych cierpiących z powodu raka. Tam też wypromowane zostało nieprawdziwe przekonanie, że chory na raka jest prawie nieuleczalny. Przemysł medyczny stworzył i wypromował pogląd, że jest bardzo trudno wyleczyć się z raka i tylko stosunkowo mały procent osób zdrowieje. Sugestia jest tak silna, że ludzie, łącznie z szanowanymi i dostojnymi lekarzami, którzy niewystarczająco nauczyli się sztuki leczenia, dają nabrać się na to.

    Dla przemysłu farmaceutycznego biznes rakowy jest bardzo chojny pod względem zysków. Im więcej chorych, którzy dają się nabierać na leczenie chemiczne, tym większe zyski przedsiębiorców tego przemysłu. Czy chcesz ich w tym interesie wspierać będąc jednym z ich klientów?
    http://jogin.hopto.org/forum/viewtopic.php?f=62&t=326

  • ALFA said

   Też tyle razy wklejałem linki i co budzimy się już z ręką w nocniku .A tak się cieszyliście,że Kopacz nie kupiła szczepionek ,ale wykończy Was brakiem witamin.Rządzi nami mafia od 1989.A młodzież śpi oj śpi,zamiast ruszać mózgownicą,jak mogą za nas decydować czym mamy się leczyć.A dlaczego tak dużo ludzi choruje na raka z niedoboru witamin,aminokwasów i minerałów.Całą żywność mamy niezdrową,a najgorsza to w MARKETACH i do tego ,oni nie płacą podatków.O TAKĄ POLSKĘ NIE WALCZYLIŚMY!!!

   • CoZaSyf said

    @ Alfa! Widze,ze wczoraj walczyłes* na onecie pod art. o zielarskich sklepach.Z 8h pisałam posty(ok 100szt) i widze,ze nie jest tak tragicznie z wiedzą.Natomiast robota cenzury była upierdliwa strasznie.Na to zaangazowanie powinno byc 3X tyle wpisów.

   • ALFA said

    @CoZaSyf tyle co ja napisałem ,to ty chyba nie ,ja tu jestem od początku tego bloga.I tak nie otworzyło się oczy,tu mają klapki na oczach ,ale jeszcze troszkę i będą się prosić o ziółka.Niech się przejdą do sklepu zielarskiego w 2009 ,już wycofano 1500 ziół.Szkoda pisać i tak nie dociera do Polaczków.Pozdrawiam.

 5. mgrabas said

  ludzie tak jak potrafią tak starają się uczcić to co zrobił Jezus
  a z drugiej strony tyle jest ludzkiej nędzy, nieświadomości, samotności…
  najciężej przeżyć Święta ludziom bezdomnym, opuszczonym, chorym z bólu, dla których serca najbliższych są zamknięte!
  ci, którzy nie osądzają, którzy nie walczą, którzy trwają w miłości i wierności, tulą się do Boga, właśnie ci będą pocieszeni, Bóg otrze z ich oczu wszelką łzę – kiedy? wkrótce, czas mija szybko i nieubłaganie…
  wszyscy krzywdziciele nie wiedzą co czynią, bo gdyby wiedzieli to by przestali, ale się dowiedzą, przekonają się, że Jezus mówił prawdę

 6. navajo88 said

  W czoraj wystąpilo trzęsienie ziemi w zachodniej trzęści parku narodowym w Yelowston !!!!!!
  Wiem że zapytacie : i co z tego ziemia tam zawsze się trzęsła ,,odpowiem macie rację ziemia zawsze się tam trzęsła ,ale jeszcze jedna informacja ,,,,powoli zaczyna się przemieszczać pólnocno amerykańska płyta pacyficzna .
  Ale co nas to obchodzi ,,, a powinno

 7. inny said

  A co jest w tym zlego ze ktos nazwal Jezusa bratem???

  Mateusza 12:47-50
  „Ktoś rzekł do Niego: Oto Twoja Matka i Twoi bracia stoją na dworze i chcą mówić z Tobą. Lecz On odpowiedział temu, który Mu to oznajmił: Któż jest moją matką i którzy są moimi braćmi? I wyciągnąwszy rękę ku swoim uczniom, rzekł: Oto moja matka i moi bracia. Bo kto pełni wolę Ojca mojego, który jest w niebie, ten Mi jest bratem, siostrą i matką. ”

  Skoro Jezus kazal modlic sie do Boga jak do Ojca (modlitwa Ojcze Nasz…)
  I sam siebie nazywa Synem Boga i sam sie modli do Ojca, czyli Jezus jest naszym bratem, a raczej nasladujac Jezusa mamy szanse stac sie dziecmi Boga i bracmi i siotrami Jezusa.

  • S said

   Ma Pan racje: samo nazwanie Jezusa „bratem” nie jest niczym złym. Problem polega na tym, że ksiądz w kazaniu nie uwzględnił żadnej boskiej natury Jezusa.
   Przed soborem (watykańskim drugim) liturgia była zwrócona na uwielbianie Jezusa, jako syna bożego. A już szczególnie w czasie Niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego, nazywanie Jezusa tylko bratem, który „podobno” zstąpił z krzyża, ale tego nikt nie widział, jest swego rodzaju może nie bluźnierstwem, ale wielkim spłycaniem idei.

   Poza tym coraz więcej ludzi (szczególnie w USA) jest członkami masonerii – wliczając w to pewna liczbę księży katolickich. U masonów każdy jest „bratem”, nawet Jezus.

   Cala zmiana, która nastąpiła w Kościele katolickim po SW2 idzie w tym właśnie kierunku: msza święta ma nie być święta, ma to być towarzyskie spotkanie: żadnych uniesień modlitewnych, żadnych porywających pieśni, wszystko łatwo i przyjemnie.
   Jak żeś wszedł do kościoła, tak i niego wyjdź? Odnowa moralna, spowiedź, żal za grzechy? Po co, przecież to stres! Jak masz problem idź do psychologa, poleżysz na kanapce godzinkę, zapłacisz $300, poczujesz się lepiej?

   Gdyby się wczytać w tezy Lutra, okazuje się, ze już prawie w 100% KK je realizuje. A kim był Luter wiemy: zwykłym pieniaczem i rebeliantem. Oczywiście jego historie teraz się upiększa, gloryfikuje. Proszę sięgnąć do źródeł i zobaczyć, jaki z niego był „reformator”.

 8. inny said

  I tak jeszcze jedna kwestia. Co prawda szanuje wybor kazdego co do tego jak chce sie modlic i przezywac ostatnia wieczerze ale chcialbym sie zapytac co w tym zlego ze ktos przyjmuje komunie na reke i na stojaco?
  w jaki sposob Jezus sie dzielili chlebem i winem na pamiatke?
  W jaki sposob robili to apostolowie i pierwsi chrzescijanie?
  Mysle ze albo nalezy byc wiernym ewangelii albo szanowac wybor i nie osadzac bezpodstawnie chyba ze sie udowodni na podstawie nowego testamentu sposob upamietnienia ostatniej wieczerzy.

  • S said

   Czy wie Pan, co to jest tradycja w Kościele katolickim?
   W uproszczeniu: są to wszystkie zwyczaje, które ludzie wypracowali przez 2 tysiące lat.
   To potega: chcialby Pan miec firme z taka tradycja, nieprawdaz?
   Jak wiemy Nowy Testament nie opisuje jak wielbić Boga. W pierwszych wiekach chrześcijaństwa było wiele rożnych sposobów modlitw, które ewoluowały do formy, która mieliśmy przed soborem (SW2) jako msza święta wszechczasów, „ordo missae”.
   Liturgia była po łacinie, wszyscy katolicy na świecie modlili się w ten sam sposób.

   Jako wyraz najwyższego uwielbienia i pokory, komunie świętą przyjmowało się na klęcząco i do ust, aby żaden kawałek przypadkiem się nie odłamał i nie zbezcześcił!

   Czy Pan wie, ze dawniej tylko ksiądz miał „konsekrowane ręce”, i tylko on był dopuszczony do dotykania hostii, komunikantów, jako „ciała chrystusowego”?

   Przecież my, katolicy wierzymy, ze hostia to nie kawałek chleba, tylko cos więcej!
   Msza święta to symbol, nie zwykły posiłek. Ludzie, którzy dopuścili do zniszczenia Kościoła katolickiego zrobili to w sposób wyrafinowany: zamiast zamykać kościoły, obdarli liturgie z sacrum, pozostało profanum, czyli zabrali ducha, pozostała forma.

   Mówi Pan, ze komunia święta na rękę jest równie dobra? Co by Pan powiedział o komunii na wynos? Jak wielu ludzi bierze hostie i wkłada do kieszeni? Co potem z tym robią, Bóg raczy wiedzieć? Profanacja, czysta profanacja!

   Dlaczego wszelkiej maści ateiści, innowiercy, ludzie, którzy maja w swoich rekach media – tak bardzo zabiegają o zmiany w liturgii Kościoła katolickiego i konieczność jakichś dalszych reform? Podobno my tradycjonaliści, nie pasujemy do świata?
   Nie słyszałem, aby ktoś chciał naprawiać żydów (obcinać pejsy, czy frędzle wiszące spod marynarek, etc.), lutrów, kalwinów, czy innych muzułmanów?

   Niszczenie Kościoła katolickiego odbywa się na naszych oczach, na całym froncie propagandy. Czy Pan jest ślepy, ze Pan tego nie widzi? Może przyczyna jest taka, ze jest Pan młody i nie wie jak wyglądał Kościół przed soborem?

   Niech Pan np. poczyta i zapozna się z tradycja z tej strony:
   http://www.piusx.org.pl/liturgia/ordo-missae

   Z Bogiem, życzę zrozumienia gdzie siedzi diabeł.

 9. ALFA said

  KRZEM DAR ŻYCIA

  KRZEM-ważny pierwiastek życia i elektroniki
  Niedobór krzemu przyśpiesza starzenie się skóry, zwiększa łamliwość paznokci oraz potęguje wypadanie włosów. Brak krzemu osłabia odporność organizmu, sprawia, że kości stają się kruche i bardziej wrażliwe na urazy, konsekwencją tego może być rozwój osteoporozy.

  Krzem przyśpiesza leczenie stanów zapalnych skóry oraz gojenie się ran, zwiększa krzepliwość krwi oraz hamuje powstawanie i działanie wolnych rodników.
  Wyniki badań nasuwają hipotezę, że wiele chorób uważanych za wirusowe, bakteryjne, lub te, których przyczyny medycyna w ogóle nie zna, mogą być spowodowane młodymi postaciami grzybów. Potwierdza te teorie wyleczenie krzemem wielu chorób, takich jak : padaczka, małopzytkowość, wodogłowie, zanik mięśni, żółtaczka, astma, zapalenie mózgu, marskość wątroby, rumień guzowaty, niepłodność, żylaki odbytu, schizofrenia, stwardnienie rozsiane, AIDS i wiele innych. Choroby te ustępowały zazwyczaj przy okazji leczenia nowotworów. Przyjrzyjmy się bliżej chorobie AIDS. Za jej przyczynę uważa się niszczenie leukocytów T odpowiedzialnych za odporność organizmu, przez wirusa HIV. Nie można wykluczyć, że HIV jest właśnie tą najmłodszą, zarodnikową postacią jednego z grzybków penicilium. Doktor Rybczyński wyleczył 4 przypadki AIDS.
  DALSZY CIĄG:
  http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_krzem.html

 10. Atak Gazety Wyborczej na rodziny pomordowanych Kresowian

  Konferencja historyczna „Polska – Ukraina”, która odbędzie w najbliższą sobotę o g. 11.00 w Pałacu Działyńskich w Poznaniu od kilku dni jest atakowana przez „Gazetę Wyborczą”. I to w sposób nadzwyczaj zaciekły. Inna sprawa, że ten atak, który jest atakiem prewencyjnym, przynosi konferencji ogromny rozgłos
  http://www.ivrozbiorpolski.pl/index.php?page=atak-gazety-wyborczej-na-rodziny-kresowian

 11. Dawid - said

  Związek Ukraińców, UPA w Polsce a antypolonizm

 12. asterix said

  Polacy byli nazistami? Amerykanie znów kłamią.
  http://www.pardon.pl/artykul/11288/polacy_byli_nazistami_amerykanie_znow_klamia

 13. Buka said

  http://newworldorder.com.pl/post,125,0 – do 2012r powstanie ponadnarodowy EUROGENDFOR,przestaną istnieć Policje w krajach europejskich.

 14. Julka said

  Jest takie przysłowie: każdy sądzi według siebie. Niektórzy do końca życia nie pojmą najważniejszych spraw, ale widać lenistwo umysłowe jest przypadłością dość pospolitą.

 15. hjk said

  Czytania na dziś:
  (Dz 2,36-41)
  W dniu Pięćdziesiątnicy Piotr mówił do Żydów: Niech więc cały dom Izraela wie z niewzruszoną pewnością, że tego Jezusa, którego wyście ukrzyżowali, uczynił Bóg i Panem, i Mesjaszem. Gdy to usłyszeli, przejęli się do głębi serca: Cóż mamy czynić, bracia? – zapytali Piotra i pozostałych Apostołów. Nawróćcie się – powiedział do nich Piotr – i niech każdy z was ochrzci się w imię Jezusa Chrystusa na odpuszczenie grzechów waszych, a weźmiecie w darze Ducha Świętego. Bo dla was jest obietnica i dla dzieci waszych, i dla wszystkich, którzy są daleko, a których powoła Pan Bóg nasz.

 16. ALFA said

  Ron Paul o nowych dowodach osobistych w USA
  no i Amerykanów czeka to co nam zafundują od 2011,to już przez lata ktoś chce zafundować te narodowe karty ID

  • Dawid said

   Czego wy sie boicie? USA to nie PL. Amerykanie o wszystko pekaja, boja sie byle czego. Nic im nigdy nie pasuje..

 17. Dawid said

  Dyskryminowani Polacy na Litwie wyszli na ulice.

  „Nie ma już więcej sił cierpieć tego, co wyprawiają z nami władze. Okradli nas z ziemi naszych ojców i dziadów, a teraz zabrali się za zamykanie naszych szkół. Pozostaje jedyne wyjście, żeby oni nas usłyszeli, to wyjść na ulice” — mówi zdesperowana Łucja Kuczyńska, która, jak jeszcze około 2000 Polaków oraz innych mieszkających w Wilnie przedstawicieli mniejszości narodowych, przyszła na wiec pod gmachem wileńskiego samorządu. Akcję protestacyjną przeciwko dyskryminacji mniejszości narodowych oraz polityce socjalnej władz zorganizowała Akcja Wyborcza Polaków na Litwie

 18. Zet said

  Kodeks żywieniowy daje o sobie znać http://www.bibula.com/?p=20063

 19. Świętoszek said

  „Tak wiec resztę ceremonii modliliśmy się zarówno do najświętszego sakramentu jak i do świętego mamona! (Od dawna w zborach protestanckich jest dokładnie taka sama tradycja).”

  jako protestanta czuję się lekko dotknięty tym tekstem, nigdy do „świętego mamona” się nie modliłem i prawdę mówiąc o takich tradycjach nie słyszałem …
  chyba, że to kolejne zamerykanizowane plastikowe ‚ulepszenie’ prowadzące do wyprania duchowego tamtejszego społeczeństwa

  Pozdrawiam

 20. asterix said

  Wy tu o Bogu, a uny sobie działają………….. Ludzi należy zjednoczyć, ale nie przez religię, bo ona dzieli nie łączy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s